PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95

hamidR15
04-09-2017, 10:01
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان خصوصا اقا حمید و امیر اقای عزیز.
یکی از اشناهای بنده میخواد یه جفت کواکسیال بخره واسه طاقچه عقب پراید. زیاد صداباز نیست و از کوبش و بیس خیلی خوشش میاد و فعلا هم قصد نداره از امپلی فایر استفاده کنه. من زیاد تو کواکسیالا سر رشته ندارم ولی بعد از یکم تحقیق به این مدلا رسیدم: Hertz mpx 690.3 و DLS 3710 بین این مدلا کدومش خوبه یا اصلا اگه یه کواک بهتر اگه میشناسید معرفی کنین لطفا. فقط قیمتش خیلی گرون نباشه مثلا حدود همین 400- 450 تومن باشه.
مورد دیگه اینکه من تو گیلان فکر نمیکنم اینا رو بشه جایی پیدا کرد. اگه اساتیدی مثل اقا حمید و اقا امیر منت بذارن کمک کنن واسه تهیه کردنش ممنون میشم :n16:
سلام.
من خیلی تو کواکسیالهای موجود تحقیق نداشتم.نظری ندارم. بهتره امیر جان نظر بدن.

البته مدل پایه Zero مدنظرم بود نه مثلا Zero pp با قیمت 2.5!

البته اون هم خیر دیگه مدنظرم نیست! برای کامپ نهایتا 800 هزینه میکنم پس گزینه هام میشه هلیکس پرسیژن، فوکال 165 وی 1 و آدیسان K6
این مدل
rs100c4 برای درایو با کیفیت این 3 کامپ مناسبه؟

قیمتش چطوره؟ یه زحمت میکشین با هلیکس G four مقایسش کنین؟
دوست عزیز اتفاقا بنده هم منظورم zero 165 بود:n02:
من پیشنهاد میکنم به انتخابهاتون RSX-165 هم اضافه نمائید.
110 وات روی 3 اهم
تویترها 28mm
کراس اوورهای جداگانه برای ووفر و تویتر
صدای فوق العاده تو رنج قیمتی حدود 800-850 واقعا ارزشمند هست.
در مورد مقایسه آمپ های فوق هر دو کالا از برندهای خوش نام هستند و برای بنده قابل احترام.
از نظر ساخت rs ساخت کرده هست اما g4 ساخت چین.
از نظر توان rs قویتره و من بشدت روی توان بالاتر حتی به قول شما همین 25 وات رو تاکید دارم.شما وات خروجی رو روی ولتاژ 14.4 ولت در نظر نگیرید. کمپانی ها روی این ولتاژ وات امپلیفایرهاشون رو اعلام میکنن اما در عمل ما این ولتاژ رو تو ماشین نداریم.پس یا باید امپلیفایری داشته باشیم که منبع تغذیه اون رگولیتد باشه یا باید وات اون بیشتر از وات درایور باشه.

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ترکیب باند راکفورد t1693 برای عقب و هلیکس e6x.2 برای درب جلو ماشین چطوره؟ با هم مچ هستند ؟ ماشین پارس هستش
سلام
به نظر من سریه p انتخاب بشه بهتره.بماند که این مدل هم نیاز به امپ داره ولی باز از سریه T ضعیفتره.
دوستان سعی کنید حالا که میخواهید وارد عرصه سیستم بشین درست و اصولی وارد شوید.کمی بیشتر هزینه کنید و نتیجه مطلوب و شایسته ای دریافت کنید.
سعی کنید سلیقه شنیداریتون رو تغییر بدین.
دیگه دوران کواکسیلها از نظر من تمام شده.(نظر کاملا شخصی)
الان تو خیلی ار خودروهای خارجی در طراحی های سیستم صوتیشون یه جا برای ساب ووفر 8 یا 10 در نظر گرفته و استفاده میکنن.پس مهمه و وجود رنج فرکانس پائین رو بهش رسیدن.البته نه اینکه تازه رسیده باشن مقاوت میکردن در استفاده از این گونه تجهیزات.
توصیه میکنم کمی در هزینه کردن برای سیستم صوتی بی اندیشیم بعد تصمیم بگیریم.
کلی عرض کردم...روی سخنم با صاحب متن نیست..
یا علی:n12::n40:

Farshid4087
04-09-2017, 12:26
سلام.
من خیلی تو کواکسیالهای موجود تحقیق نداشتم.نظری ندارم. بهتره امیر جان نظر بدن.

دوست عزیز اتفاقا بنده هم منظورم zero 165 بود:n02:
من پیشنهاد میکنم به انتخابهاتون RSX-165 هم اضافه نمائید.
110 وات روی 3 اهم
تویترها 28mm
کراس اوورهای جداگانه برای ووفر و تویتر
صدای فوق العاده تو رنج قیمتی حدود 800-850 واقعا ارزشمند هست.
در مورد مقایسه آمپ های فوق هر دو کالا از برندهای خوش نام هستند و برای بنده قابل احترام.
از نظر ساخت rs ساخت کرده هست اما g4 ساخت چین.
از نظر توان rs قویتره و من بشدت روی توان بالاتر حتی به قول شما همین 25 وات رو تاکید دارم.شما وات خروجی رو روی ولتاژ 14.4 ولت در نظر نگیرید. کمپانی ها روی این ولتاژ وات امپلیفایرهاشون رو اعلام میکنن اما در عمل ما این ولتاژ رو تو ماشین نداریم.پس یا باید امپلیفایری داشته باشیم که منبع تغذیه اون رگولیتد باشه یا باید وات اون بیشتر از وات درایور باشه.

سلام
به نظر من سریه p انتخاب بشه بهتره.بماند که این مدل هم نیاز به امپ داره ولی باز از سریه T ضعیفتره.
دوستان سعی کنید حالا که میخواهید وارد عرصه سیستم بشین درست و اصولی وارد شوید.کمی بیشتر هزینه کنید و نتیجه مطلوب و شایسته ای دریافت کنید.
سعی کنید سلیقه شنیداریتون رو تغییر بدین.
دیگه دوران کواکسیلها از نظر من تمام شده.(نظر کاملا شخصی)
الان تو خیلی ار خودروهای خارجی در طراحی های سیستم صوتیشون یه جا برای ساب ووفر 8 یا 10 در نظر گرفته و استفاده میکنن.پس مهمه و وجود رنج فرکانس پائین رو بهش رسیدن.البته نه اینکه تازه رسیده باشن مقاوت میکردن در استفاده از این گونه تجهیزات.
توصیه میکنم کمی در هزینه کردن برای سیستم صوتی بی اندیشیم بعد تصمیم بگیریم.
کلی عرض کردم...روی سخنم با صاحب متن نیست..
یا علی:n12::n40:

ممنون از راهنماییتون من t 1693 رو دارم اگه بخوام اونو عقب بندازم برای جلو چه پیشنهادی دارین ممنون میشم میخوام صدای شفاف و واضح بگیرم

psp2004
04-09-2017, 13:16
سلام
بدون شک بله خیلی بهتر میشه صداتون.
من پیشنهادم پرسسورای ماسکنی هست.یه بررسی داشته یاشین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت DSP های ماسکنی چقدر هست ؟؟ از چقدر شروع میشه؟
تو ایران در کل DSP از چه برندهایی پیدا میشه؟؟

hertz h8 dsp چطوره !! تو eisa که برای سال 2017-18 به عنوان بهترین انتخاب شده

ترجیحا میخوام کارکرده بخرم

zacree1360
04-09-2017, 15:22
با عرض سلام خدمت دوستان ادرس یا شماره نمایدگی محصولات گلدین کسی داره و یا تهران نمایندگی داره؟؟

mrm88
04-09-2017, 15:59
با عرض سلام خدمت دوستان ادرس یا شماره نمایدگی محصولات گلدین کسی داره و یا تهران نمایندگی داره؟؟

حمید جان خودمون گلیدن رو کار میکنن، ازشون آمار هر قطعه ای از گلیدن رو خواستین بگیرین، راهنماییتون میکنن، نمایندگی اصلیش هم فکر کنم فروشگاه پیام(نیاوران) باشه تا اونجاییکه یادمه تو سایت گلیدن دیدم قبلا

amirsein
04-09-2017, 18:37
G four هشتاد وات آر ام اس رو روی 4 کانال(4 اهم میده) و rs100c4 صد و پنج وات آر ام اس رو روی 4 کانال(4 اهم میده)، هر دو آلمانی هستند و هر دو در کلاس AB تفاوت پاورشون 25 وات آر ام اس هست
و به قول شما قیمت هلیکس نصف گلیدن! پس ارزش خرید هلیکس به شدت بالاست!

خیلی خوبه که نسبت قیمت به امکانات و کیفیت هم در نظر گرفته بشه(مثلا تو بررسی ها آمپ ها یا کامپ ها یا هر قطعه ی دیگه ای به نسبت قیمتش هم مورد توجه قرار بگیره)
چون مثلا اگه گفته بشه بهترین قطعه X تا 2 میلیون ، دوستای ما تو این انجمن و یا هر سایت دیگه میرن بررسی میکنن ببینن چه قطعه ای 2 میلیون قیمت داره همونو معرفی میکنن!
و مثلا ممکنه یه مدلی 1600 قیمت داشته باشه اما به ازای 1600 کیفیتی داشته باشه که کاملا قابل قبول و مناسب باشه (فارغ از هر برند) ولی اون معرفی نمیشه!

در کل تا 1.200 بهترین آمپلیفایرهای موجود در بازار (کلاس AB و حداکثر 100 وات آر ام اس) با درنظر گرفتن نسبت قیمت به امکانات و قیمت چیا هستند؟ (با در نظر گرفتن فاکتور کیفیت ساخت و دوام و همینطور کیفیت صدا)

پن با g four کار کردم. این آمپ رو بسیار با کیفیت میدونم ولی اصلا توان اون مخصوصا برای بریج ساب راضی کننده نیست. من بهش ساب 12 اینفینیتی که طبق اعلام کارخونه 300 وات میخواست وصل کردم. بماند که این توان واقعیه یا نه ولی حجم بیس هلیکس به نظرم جالب نبودِ در عوض دقت عالی داشت. به نظر من اون چیزی که رو کاغذه گاهی در واقعیت چیز دیگه ای حس میشه. من اختلاف رو بیش از 25 وات میدونم (نظر شخصی). قبول دارم که هلیکس خوش قیمته در رده خودش ولی گلیدن هم در رده خودش قیمت معقولی داره.
من برای دوستان مختلفم هر دوی این آمپ ها رو گزفتم بسته به بودجشون.

farshad0123
04-09-2017, 20:45
سلام اقا حمید من قرار شد امپ مونو 8106 کنوود بگیرم کل شهرمونو گشتم هیچکی نداشت بجز یه مغازه ولی چند تا از مغازه ها که نداشتن میگفتن امپ پایونیر و کنوود نگیر تو گرمای خوزستان خیلی اذیت میکنه زود پروتکت میکنه خواستم بدونم واقعیت داره؟

supra
05-09-2017, 00:30
سلام
دوستان مشاور در مورد ابن پخش های آندرویدی که تو بازار هست اطلاعی دارین ؟ اینکه تا چه ورژنی ش موجوده ؟ مثلا ورژن 6 یا بالاتر هم داره ؟ گویا مثل گوشی میمونه ولی با امکانات محدود ولی خوب از قابلیت های مهم ش نصب برنامه هست دقیقا مثل محیط گوشی.
بطور مثال مدلی که رم 2GB یا بالاتر داشته باشه سراغ دارین ؟
اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه.
دوستان کسی نظری نداره ؟!

mrmohammad_y
05-09-2017, 02:18
با سلام و خسته نباشید من یه ساب 308 پایونیر مدل دی 4 دارم و پخش 6050 پایونیز و یک جفت باند 6975 و یک امپ مدل 3300 پایونیر که 300 وات هست ، لطفا راهنماییم کنید چه امپ ای برای ساب ام مناسب هست و باید ساب رو تو باکس ببندم ، چون الآن روی تاقچه بستم . و یا اینکه کلا امپ 300 وات رو قطع کنم و یه امپ که لطف کنید به من معرفی کنید رو کلا به باند و ساب وصل کنم

- - - Updated - - -

با سلام و خسته نباشید من یه ساب 308 پایونیر مدل دی 4 دارم و پخش 6050 پایونیز و یک جفت باند 6975 و یک امپ مدل 3300 پایونیر که 300 وات هست ، لطفا راهنماییم کنید چه امپ ای برای ساب ام مناسب هست و باید ساب رو تو باکس ببندم ، چون الآن روی تاقچه بستم . و یا اینکه کلا امپ 300 وات رو قطع کنم و یه امپ که لطف کنید به من معرفی کنید رو کلا به باند و ساب وصل کنم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

mrm88
05-09-2017, 07:44
پن با g four کار کردم. این آمپ رو بسیار با کیفیت میدونم ولی اصلا توان اون مخصوصا برای بریج ساب راضی کننده نیست. من بهش ساب 12 اینفینیتی که طبق اعلام کارخونه 300 وات میخواست وصل کردم. بماند که این توان واقعیه یا نه ولی حجم بیس هلیکس به نظرم جالب نبودِ در عوض دقت عالی داشت. به نظر من اون چیزی که رو کاغذه گاهی در واقعیت چیز دیگه ای حس میشه. من اختلاف رو بیش از 25 وات میدونم (نظر شخصی). قبول دارم که هلیکس خوش قیمته در رده خودش ولی گلیدن هم در رده خودش قیمت معقولی داره.
من برای دوستان مختلفم هر دوی این آمپ ها رو گزفتم بسته به بودجشون.

ببین اصلا هدفی برای بریج زدن ندارم! میخوام باهاش 2دست کامپ و یا یک دست کامپ و یک دست کواک کیفیتی نهایتا 80 واتی ببندم (هر دو 6.5 اینچی) چون برای ساب چشمم دنبال ساب underseat هست که تا الان دو مدل از اینفینیتی و جی بی ال و یک مدل از گلیدن دیدم که اکتیو هستن و نیازی به آمپ نیست! تازه اونم فقط واسه تکمیل رنج فرکانس مگرنه اصلا اهل ترکوندن ماشینای بقلی نیستم! کاملا کیفیتی! ولی خب با قیمت معقول، پس آمپ رو برای درایو این دوتا(کامپ و یا کامپ + کواک) که گفتم می خوام
با این شرایط چی؟

amirsein
05-09-2017, 12:48
ببین اصلا هدفی برای بریج زدن ندارم! میخوام باهاش 2دست کامپ و یا یک دست کامپ و یک دست کواک کیفیتی نهایتا 80 واتی ببندم (هر دو 6.5 اینچی) چون برای ساب چشمم دنبال ساب underseat هست که تا الان دو مدل از اینفینیتی و جی بی ال و یک مدل از گلیدن دیدم که اکتیو هستن و نیازی به آمپ نیست! تازه اونم فقط واسه تکمیل رنج فرکانس مگرنه اصلا اهل ترکوندن ماشینای بقلی نیستم! کاملا کیفیتی! ولی خب با قیمت معقول، پس آمپ رو برای درایو این دوتا(کامپ و یا کامپ + کواک) که گفتم می خوام
با این شرایط چی؟

از بین کامپهایی که نام بردید آمپ g four توان درایو k6 رو نداره به نظرم ولی برای دو گزینه دیگه مناسبه تقریبا. ببینید من آمپم p600 هست و طبق شناسنامه 125 وات میده که با احتساب افت و ... روی 100 وات واقعی این آمپ میشه حساب کرد. تازه اینا در شرایط استفاده از اکسسوری با کیفیت است. دیگه انتخاب با شماس.
مخلص.

mrm88
05-09-2017, 13:16
از بین کامپهایی که نام بردید آمپ g four توان درایو k6 رو نداره به نظرم ولی برای دو گزینه دیگه مناسبه تقریبا. ببینید من آمپم p600 هست و طبق شناسنامه 125 وات میده که با احتساب افت و ... روی 100 وات واقعی این آمپ میشه حساب کرد. تازه اینا در شرایط استفاده از اکسسوری با کیفیت است. دیگه انتخاب با شماس.
مخلص.

خب خیلی هم خوب

کلا بهترین آمپ های بازار تا قیمت 1 الی 1.200 با مقاصد کیفیتی چیه؟ خروجی هم 80 الی 100 وات RMS و آیا زیر یک میلیون (مثلا 600 الی 1) هم آمپی با همین مقاصد پیدا میشه؟ ممنون از شما

ahmadreza888
05-09-2017, 19:02
سلام
چند روزیه دارم مطالب تاپیک رو میخونم و واقعا ممنونم از عزیزانی که انقد دقیق و حرفه ای راهنمایی میکنن :»
قصد دارم سیستم کیفیتی و فعلا تک استیج ببندم(ماشین 206 هاچبک)، پخش x5100 کنوود و کامپ 165fx فوکال رو فعلا تهیه کردم که متاسفانه به نظر پخش نامناسبی رو خریدم و احتمالا مدل های آلپاین یا سونی xb100 یا اگر توانش باشه پخش های های اند جایگزینش میکنم
در حال حاضر دنبال آمپ خوب هستم که به مدلهایی از ماسکنی و گلیدن و راکفورد رسیدم
در تاپیکی با عنوان مقایسه آمپلیفایر های همین سه برند کاربر محترم amirelx مدل هارو اینطور دسته بندی کردن که ابتدا سری p راکفورد هست بعد در رده بالاتر سری one ماسکنی بعد در رده بالاتر سری t و as راکفورد و ماسکنی در یک سطح ولی مناسب برای دو سلیقه متفاوت ،البته rs100c4 گلیدن هم بود که دقیق اشاره نکردن کجا قرار میگیره
سوال اولم اینه که با توجه به کامپی که در حال حاضر دارم هزینه بیشتر برای آمپ مثلا سری as به جای سری one ارزش داره؟(البته احتمال خرید کامپ با کیفیت تر در آینده هم بد نیست در نظر بگیریم)
سوال دومم هم یه کم کلی هست هم سلیقه ای
تو همین تاپیک و تاپیکی که اشاره کردم به نکاتی درباره ی سبک صدای قطعات اشاره شد مثلا اینکه پخش آلپاین به درد موسیقی رپ و راک میخوره، آمپ راکفورد هم همینطور و پخش xb100 سونی و آمپ ماسکنی صدا های بدون رنگ آمیزی دارند، به نظر دوستان با توجه به اینکه من سبک های مختلف موزیک گوش میدم ولی به آهنگ های بیس دار مثل رپ و سبک های الکترو علاقه بیشتری دارم و صدای بدون دستکاری ترجیح میدم چه ترکیبی خوب میشه؟
مثلا ترکیب خنثی و بدون رنگ آمیزی پخش xb100 با آمپ ماسکنی و اکتفا کردن به تنظیمات پخش برای تغییرات جزئی صدا خوبه؟
میدونم خیلی سلیقه ایه ولی نمیدونم چی بگیرم
ببخشید خیلی طولانی شد خیلی مفصل توضیح دادم :n02::n40:

dashmoji
06-09-2017, 11:46
دوستان کسی نمیتونه تو خرید کواکسیال کمک کنه؟

hamidR15
06-09-2017, 13:50
قیمت DSP های ماسکنی چقدر هست ؟؟ از چقدر شروع میشه؟
تو ایران در کل DSP از چه برندهایی پیدا میشه؟؟
hertz h8 dsp چطوره !! تو eisa که برای سال 2017-18 به عنوان بهترین انتخاب شده
ترجیحا میخوام کارکرده بخرم
سلام
میلاد باسعادت امام هادی (ع) رو خدمت شما دوستان خوبم تبریک عرض میکنم.:n12::n16::n40:
هنوز موجود نیستند اما از حدود 1700 تا 3600-700 فکر کنم باشن.
هرتز رو من اطلاعی ندارم ازش.

سلام هر گونه سوال و مشاوره بخواهید من در خدمتتون هستم.

سلام اقا حمید من قرار شد امپ مونو 8106 کنوود بگیرم کل شهرمونو گشتم هیچکی نداشت بجز یه مغازه ولی چند تا از مغازه ها که نداشتن میگفتن امپ پایونیر و کنوود نگیر تو گرمای خوزستان خیلی اذیت میکنه زود پروتکت میکنه خواستم بدونم واقعیت داره؟
سلام.
بله آمپ کمیابیه چون تولید نمیشه.پایونیر رو میدونم پروتکت میکنه کنم وود رو نشنیده بودم.البته کباس d ها چون کمتر داغ میکنن پروتکتشون کمه.

سلام
چند روزیه دارم مطالب تاپیک رو میخونم و واقعا ممنونم از عزیزانی که انقد دقیق و حرفه ای راهنمایی میکنن :»
قصد دارم سیستم کیفیتی و فعلا تک استیج ببندم(ماشین 206 هاچبک)، پخش x5100 کنوود و کامپ 165fx فوکال رو فعلا تهیه کردم که متاسفانه به نظر پخش نامناسبی رو خریدم و احتمالا مدل های آلپاین یا سونی xb100 یا اگر توانش باشه پخش های های اند جایگزینش میکنم
در حال حاضر دنبال آمپ خوب هستم که به مدلهایی از ماسکنی و گلیدن و راکفورد رسیدم
در تاپیکی با عنوان مقایسه آمپلیفایر های همین سه برند کاربر محترم amirelx مدل هارو اینطور دسته بندی کردن که ابتدا سری p راکفورد هست بعد در رده بالاتر سری one ماسکنی بعد در رده بالاتر سری t و as راکفورد و ماسکنی در یک سطح ولی مناسب برای دو سلیقه متفاوت ،البته rs100c4 گلیدن هم بود که دقیق اشاره نکردن کجا قرار میگیره
سوال اولم اینه که با توجه به کامپی که در حال حاضر دارم هزینه بیشتر برای آمپ مثلا سری as به جای سری one ارزش داره؟(البته احتمال خرید کامپ با کیفیت تر در آینده هم بد نیست در نظر بگیریم)
سوال دومم هم یه کم کلی هست هم سلیقه ای
تو همین تاپیک و تاپیکی که اشاره کردم به نکاتی درباره ی سبک صدای قطعات اشاره شد مثلا اینکه پخش آلپاین به درد موسیقی رپ و راک میخوره، آمپ راکفورد هم همینطور و پخش xb100 سونی و آمپ ماسکنی صدا های بدون رنگ آمیزی دارند، به نظر دوستان با توجه به اینکه من سبک های مختلف موزیک گوش میدم ولی به آهنگ های بیس دار مثل رپ و سبک های الکترو علاقه بیشتری دارم و صدای بدون دستکاری ترجیح میدم چه ترکیبی خوب میشه؟
مثلا ترکیب خنثی و بدون رنگ آمیزی پخش xb100 با آمپ ماسکنی و اکتفا کردن به تنظیمات پخش برای تغییرات جزئی صدا خوبه؟
میدونم خیلی سلیقه ایه ولی نمیدونم چی بگیرم
ببخشید خیلی طولانی شد خیلی مفصل توضیح دادم :n02::n40:
سلام.
خیر مقدم عرض میکنم خدمت شما دوست گرامی:n16:
من به صورت کلی عرض میکنم اگر باز هم سوالی داشتید در خدمتم
انتخاب اولتون As100.4 باشه.شک نکنید صدای خیلی خوبی خواهید گرفت. من با فوکال 165VR پلی گلاس تست کردم.
وان هم گزینه دوم
rs100c4 هم فکر کنم دیگه تولید نمیشه و احتمالا تو بار جدید شرکت نیست.

ahmadreza888
06-09-2017, 19:56
سلام
میلاد باسعادت امام هادی (ع) رو خدمت شما دوستان خوبم تبریک عرض میکنم.:n12::n16::n40:

سلام.
خیر مقدم عرض میکنم خدمت شما دوست گرامی:n16:
من به صورت کلی عرض میکنم اگر باز هم سوالی داشتید در خدمتم
انتخاب اولتون As100.4 باشه.شک نکنید صدای خیلی خوبی خواهید گرفت. من با فوکال 165VR پلی گلاس تست کردم.
وان هم گزینه دوم
rs100c4 هم فکر کنم دیگه تولید نمیشه و احتمالا تو بار جدید شرکت نیست.

سلام مجدد
ولادت برای شما هم مبارک همچنین عید غدیر پیشاپیش مبارک همه عزیزان :»
ممنون از راهنمایی، میخواستم پیام خصوصی بدم ولی چون تازه عضو شدم نمیتونم، اونجور که متوجه شدم احتمالا خودتون ماسکنی و گلیدن کار میکنید اگه لطف کنید قیمت as100.4 و one130.4 و ساب rs12 رو هم بفرمایید
اگر هم فروشگاهی رو معرفی کنید ممنون میشم البته آدرس نمایندگی رو میدونم بیشتر پرسیدم اگه خودتون فروشگاهی دارید خدمت برسم

hamidR15
06-09-2017, 22:19
سلام مجدد
ولادت برای شما هم مبارک همچنین عید غدیر پیشاپیش مبارک همه عزیزان :»
ممنون از راهنمایی، میخواستم پیام خصوصی بدم ولی چون تازه عضو شدم نمیتونم، اونجور که متوجه شدم احتمالا خودتون ماسکنی و گلیدن کار میکنید اگه لطف کنید قیمت as100.4 و one130.4 و ساب rs12 رو هم بفرمایید
اگر هم فروشگاهی رو معرفی کنید ممنون میشم البته آدرس نمایندگی رو میدونم بیشتر پرسیدم اگه خودتون فروشگاهی دارید خدمت برسم
سلام خیلی ممنونم.
من شغلم این نیست.مشاوره سیستم میدم خدمت دوستان. منتها چون وارد کننده این برند از دوستان بنده هست برای عزیزانی که دسترسی ندارن کالا تهیه و ارسال میکنم.
قیمت AS100.4 هست 1.960.000
one 130.4 موجود نیست فقط یک عدد مدل DSP موجوده 2.100.000
ساب rs 12 هم 465.000 تومن.
pm هم دادم خدمتتون.

mrmohammad_y
07-09-2017, 03:53

roxxon_v2
07-09-2017, 14:59
با سلام

دوستان ممنون میشم نظرشون رو در مورد باند 6958 جی وی سی بدونم چطوره نسبت با 6965v3 ؟

amirsein
07-09-2017, 15:01
سلام.
کلیپ کیک بیس تماشایی کامپ es 165 k focal
ساب خاموش و فقط کامپ فوکال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن دوستان دقت داشته باشید که این کامپ عمق زیادی داری . نتونستیم به طور کامل تو در پرشیا جاش کنیم و مجبور شدم یه کاری کنم که شیشه حدود 7 سانت پایینش دیگه پایین نیاد تا به مگنت کامپ گیر نکنه. عزیزان پرشیا و 405 سوار به این موضوع دقت داشته باشن.
مخلص.

poloton7
08-09-2017, 08:44
سلام...دوستان..
اگر سابی توی مشخصاتش نوشته باشد ۲۰۰/۳۰۰ وات برای اینکه ساب به خوبی بکوبد وصدای واقعی ان در بیاید باید چند وات به ساب بدهی....
برای ساب امپ مونو بهتر یا امپ دو کاناله.بریج

moslem880
08-09-2017, 11:25
سلام بر همه دوستان
عید غدیر خم بر همه اعضاء فروم بخصوص بچه های بخش تیونینگ مبارک. :n16: :n16: :n16:

amirsein
08-09-2017, 17:21
سلام...دوستان..
اگر سابی توی مشخصاتش نوشته باشد ۲۰۰/۳۰۰ وات برای اینکه ساب به خوبی بکوبد وصدای واقعی ان در بیاید باید چند وات به ساب بدهی....
برای ساب امپ مونو بهتر یا امپ دو کاناله.بریج

سلام مرتضی جان.
ساب احتمالا گلیدن نامبرده اگر در باکس سیلد باشد 200 تا بیشتر نباید بهش بدی ولی در باکس پرتد تا 300 میشه بهش داد ولی خب دقت پایین میاد.
در مورد آمپ به طور کلی نمیشه گفت. ولی نظر من اینه که زیر 1 تومن آمپ مونو بهتره ولی بالای 1 تومن بسته به آمپ بریج میتونه بهتر باشه ولی بازم باید به آمپ توجه بشه. توجه داشته باشیم که بریج رو فقط رو 4 اهم میشه داد مگر این که در مشخصات آمپ ذکر شده باشه که بریج روی مقاومت های دیگه هم امکان پذیره.

poloton7
09-09-2017, 07:36
سلام مرتضی جان.
ساب احتمالا گلیدن نامبرده اگر در باکس سیلد باشد 200 تا بیشتر نباید بهش بدی ولی در باکس پرتد تا 300 میشه بهش داد ولی خب دقت پایین میاد.
در مورد آمپ به طور کلی نمیشه گفت. ولی نظر من اینه که زیر 1 تومن آمپ مونو بهتره ولی بالای 1 تومن بسته به آمپ بریج میتونه بهتر باشه ولی بازم باید به آمپ توجه بشه. توجه داشته باشیم که بریج رو فقط رو 4 اهم میشه داد مگر این که در مشخصات آمپ ذکر شده باشه که بریج روی مقاومت های دیگه هم امکان پذیره.

سلام.امیر حسین عزیز....عیدتان مبارک...
والا ما به این سابهای گلیدن به هر کدام ۲۵۰ وات می دهیم وصدای خوب وکیک مناسبی نمی گیریم نمی دانم مشکل از پخشه یا باکس کوچکش است..:n13:

roxxon_v2
09-09-2017, 11:26
با سلام

دوستان ممنون میشم نظرشون رو در مورد باند 6958 جی وی سی بدونم چطوره نسبت با 6965v3 ؟

دوستان کسی با باند 6958 جی وی سی آشنایی نداره؟

amirsein
09-09-2017, 12:17
والا ما به این سابهای گلیدن به هر کدام ۲۵۰ وات می دهیم وصدای خوب وکیک مناسبی نمی گیریم نمی دانم مشکل از پخشه یا باکس کوچکش است..:n13:

دقت خوب نیست یا حجم؟

poloton7
09-09-2017, 14:52
دقت خوب نیست یا حجم؟

سلام...
بیشتر حجم...یک کلیپ گرفتم...از یک موزیک بیس دار ومعروف...پخش در حالت فلت..امپ کنوود ۸۱۰۵....دو تا ساب ام لاین ۱۰ توی باکس شیلد که به صورت جدا..به صورت موازی بسته شده...ولوم ۲۲ از ۳۶.....گین امپ روی یک ولت.....

poloton7
09-09-2017, 14:57
باکسش ۱۲ لیتر ساخته شده..اماگلیدن توی باکس سیلد ۲۰ لیتر توصیه کرده..طرف می کفت توی نرم افزار ۱۲ لیتر پیشنهاد داده.....با توجه به مشخصاتش..

hamidR15
10-09-2017, 11:49
سلام مرتضی جان.
سلام دوستان. عیدر بزرگ غدیر رو با تاخیر خدمت تک تک شما عزیزان تبریک عرض میکنم.:n12::n16:
امیر جان دقیقا برعکس گفتی :n02:
تو باکس سیلد بیشتر میشه وات بدی تا پرتد.
به نظر من به سابهای گلیدن وات بالا بدی در صورتی که کلیپ و دیستورت نباشه هیچیش نمیشه. شما به m12 با یه امپ خوب 400 تا هم بدی تازه جون میگیره.ولی به طور معمول اگر ساب 200 واته شما 300-350 وات مجازی ورودی بدی اما تاکید میکنم کاملا تنظیم شده و کنترل شده بدون کلیپ بدون دیستورت.
من خودم شخصا 100% با کلاس AB موافقم. حتی SPL

hamidR15
10-09-2017, 12:01

سلام.
کامل تو خصوصی که فرستادی توضیح دادم .وقت تایپش رو ندارم. همون رو بزار اینجا دیگر دوستان هم استفاده کنن

amirsein
10-09-2017, 13:04
سلام دوستان. عیدر بزرگ غدیر رو با تاخیر خدمت تک تک شما عزیزان تبریک عرض میکنم.:n12::n16:
امیر جان دقیقا برعکس گفتی :n02:
تو باکس سیلد بیشتر میشه وات بدی تا پرتد.
به نظر من به سابهای گلیدن وات بالا بدی در صورتی که کلیپ و دیستورت نباشه هیچیش نمیشه. شما به m12 با یه امپ خوب 400 تا هم بدی تازه جون میگیره.ولی به طور معمول اگر ساب 200 واته شما 300-350 وات مجازی ورودی بدی اما تاکید میکنم کاملا تنظیم شده و کنترل شده بدون کلیپ بدون دیستورت.
من خودم شخصا 100% با کلاس AB موافقم. حتی SPL

سلام حمید آقا و ممنون از پاسختون. چرا تو سیلد بیشتر میشه وات داد؟ من فکر میکردم تو سیلد چون ساب تحت فشار بیشتریه دیگه بیش از حد تحملش نباید بهش وات داد. البته اینو مطمئنم یه جایی خونده بودم فقط یادم نیست کجا بود :n08: فکر میکردم چون در باکس سیلد حرکت صفحه خیلی بیشتر از باکس پرتد هست همین حرکت برای ساب محدودیت ایجاد میکنه چون از یه حدی بیشتر نمیتونه بشه !!
در مورد آمپ در سیستم های معمولی که بسیاری افراد میبندن به خاطر استفاده نکردن از اکسسوری مناسب معمولا مشکل تامین برق دارن برای همین گفتم مونو رو گفتم از طرفی آمپ های 4 کانال که بخوایم ساب بهش بریج کنیم به نظرم باید یکم جوندار باشه. ما به ml95.4 ساب بریج کردیم ولی در گرمای هوا وقتی 1 ساعت این حدودا روشن بود آمپ پروتکت میکرد. در هلیکس g4 که احساس کردم خیلی زورش به سابه نمیرسه . ولی فکر میکنم در rs100c4 و امثاله اون این اتفاق ها نمی افته . من در مورد بریج با کاری که amirelx عزیز انجام داده خیلی موافقم که یه آمپ پر قدرت دو کانال رو استفاده کرد و از بخشی از قدرتش استفاده میکنن. نظر شما چیه؟ :n16:

poloton7
10-09-2017, 14:48
سلام.
کامل تو خصوصی که فرستادی توضیح دادم .وقت تایپش رو ندارم. همون رو بزار اینجا دیگر دوستان هم استفاده کنن
سلام...حمید اقا...
من حرفهای حمید اقا برای مشکلم را خلاصه عرض می کنم...
اواینکه برای سیستم صوتی برای امپ پول بیشتری مصرف کنید ویک امپ با کیفیت بهتر وحداقل 10% بالاتر از وات گفته شده برای اون کامپ یا ساب تهیه کنید..از جنس خوب .برند معروف
چون ساب من دو تا 10 اینچ هستند حمید اقا گفتند سابهای گلیدن اگر وات بشتر از اعلام شده از شرکت بدهی تازه صدای ساب در می اید..
چون من باکسی که ساب 10 اینچ داخل ان است 12 لیتر ساخته شده حمید اقا گفتند ساب جون نداره ونفس نمی تواند بکشد باید ابعاد توصیه توسط شرکت ساخته شود راعایت شود چون این ابعاد بر اساس ازمایشات توصیه شده..
برای من امپ rc600c1 را پیشنهاد داند...که روی دو اهم 560 وات میدهد......البته امپ کنوود 8105d خودم هم روی 2 اهم 500 وات میدهد که استادارد cea2006 هم دارد؟؟؟؟..که باعث تعجب من است که چرا صدای خوبی نمی دهد البته با توجه به صحبتهاب حمبد اقا فکر کنم مشکل از ابعاد باکسم باشه....
کاش یکی از دوستان یک اموزش کوچکی درباره ساخت باکس با نرم افزار winisd درست کند توی اینترنت اموش خوبی نیست...
و اخرین توصیه حمید اقا.
.به اندازه هزینه تان انتظار از سیسمتان داشته باشید..... والسلام....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط از حمید اقا یک سوال درام اگر برای ساب کلاس ab پیشنهاد می دهیدامپهای دوکاناله بریج کنیم 4 اهمی بریج می شود و روی 2 اهم نمی روند من که دو ساب 4 اهمی با باکس مجزا دارم جوری از امپ دوکاناله ab بریج استفاده کنم.....

farshad0123
10-09-2017, 15:06
سلام...حمید اقا...
من حرفهای حمید اقا برای مشکلم را خلاصه عرض می کنم...
اواینکه برای سیستم صوتی برای امپ پول بیشتری مصرف کنید ویک امپ با کیفیت بهتر وحداقل 10% بالاتر از وات گفته شده برای اون کامپ یا ساب تهیه کنید..از جنس خوب .برند معروف
چون ساب من دو تا 10 اینچ هستند حمید اقا گفتند سابهای گلیدن اگر وات بشتر از اعلام شده از شرکت بدهی تازه صدای ساب در می اید..
چون من باکسی که ساب 10 اینچ داخل ان است 12 لیتر ساخته شده حمید اقا گفتند ساب جون نداره ونفس نمی تواند بکشد باید ابعاد توصیه توسط شرکت ساخته شود راعایت شود چون این ابعاد بر اساس ازمایشات توصیه شده..
برای من امپ rc600c1 را پیشنهاد داند...که روی دو اهم 560 وات میدهد......البته امپ کنوود 8105d خودم هم روی 2 اهم 500 وات میدهد که استادارد cea2006 هم دارد؟؟؟؟..که باعث تعجب من است که چرا صدای خوبی نمی دهد البته با توجه به صحبتهاب حمبد اقا فکر کنم مشکل از ابعاد باکسم باشه....
کاش یکی از دوستان یک اموزش کوچکی درباره ساخت باکس با نرم افزار winisd درست کند توی اینترنت اموش خوبی نیست...
و اخرین توصیه حمید اقا.
.به اندازه هزینه تان انتظار از سیسمتان داشته باشید..... والسلام....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط از حمید اقا یک سوال درام اگر برای ساب کلاس ab پیشنهاد می دهیدامپهای دوکاناله بریج کنیم 4 اهمی بریج می شود و روی 2 اهم نمی روند من که دو ساب 4 اهمی با باکس مجزا دارم جوری از امپ دوکاناله ab بریج استفاده کنم.....

سلام شما به نظرم یه ساب رو 4اهم وصل کن به امپ ببین چجور میشه اگه باز سابو تکون نداد دیگه مطمئن باش از پخشه اما باز میگم برا منم که پخشم مثل پخش شما 300u هست همینجوره و ساب تکون نمیخوره و به ناچار سابووفر لول رو زیاد کردم که سابو تکون بده این ضبط خروجیاش جون ندارن برا همین یا باید امپ خیلی قویتر از سابت بزاری یا سابووفر لولو زیاد کنی که یکم جون بگیره

poloton7
10-09-2017, 15:28
سلام شما به نظرم یه ساب رو 4اهم وصل کن به امپ ببین چجور میشه اگه باز سابو تکون نداد دیگه مطمئن باش از پخشه اما باز میگم برا منم که پخشم مثل پخش شما 300u هست همینجوره و ساب تکون نمیخوره و به ناچار سابووفر لول رو زیاد کردم که سابو تکون بده این ضبط خروجیاش جون ندارن برا همین یا باید امپ خیلی قویتر از سابت بزاری یا سابووفر لولو زیاد کنی که یکم جون بگیره
سلام اقا فرشاد..خوبید
اره وصل می کنم به یک باکس --البته امپ من روی 4 اهم 300 وات میدهد...من خودم بیشتر روی باکس وپخش شک دارم....چند روز پیش با پخش قدیمی الپاین 9885 تست کردم بیس کم بود(ذات الپاین فلت است)با اینکه 2 ولتی بود از از ولوم پخشم قدرتمندتر وصدایش بهتر بود....پخش الپاین وکنوود هر دو تا ولوم 35 دارند....
ویک کار به ذهنم رسیده این که یک ساب را از توی باکس در بیاورد به صورت فری ایر تست کنم..ببینم دیافراگم چطور عمل می کنه...

AmirELX
10-09-2017, 17:28

دوستان عزیز...
یک تاپیک مخصوص برای اعلام آمادگی دوستان اختصاص داده خواهد شد.
مهم ترین افرادی که خوشحال میشیم تشریف بیارند کاربرانی هستند که قطعات جدید خریداری کردند. اما از تک تک اعضای فروم دعوت می کنیم که حتماً تشریف بیارند.
برای هرگونه هماهنگی در P.M با بنده در ارتباط باشید.
محل دقیق و نقشه ی مسیر رو در تاپیک مربوطه آپلود خواهیم کرد.
با احترام
مهرآذر

timsar jackson
10-09-2017, 17:36
سلام

برای پژو 206 یه سیستم فابریک شامل یه بلندگو 16 سانتی گرد برای در جلو و یه 13 سانتی گرد برای در عقب میخوام.( در عقب بلند گوی 10 سانتی هم میشه انداخت؟)

پخشم سونی x100 با بلندگوهای فابریک که پخش رو نمیخوام عوض کنم. 2 تا بلندگو میخوام بدون آمپ انتظارمم ازش اینه از بلندگوهای فابریک 206 بهتر باشن. واسه جفت بلند گو ها 500 بیشتر نمیخوام هزینه کنم. واسه 16 سانتی نظرم رو اینفینیتی 6502 هست حالا دوستان تو این رنج قیمت اگه به من پیشنهاد بدین ممنون میشم

AmirELX
10-09-2017, 22:07
سلام

برای پژو 206 یه سیستم فابریک شامل یه بلندگو 16 سانتی گرد برای در جلو و یه 13 سانتی گرد برای در عقب میخوام.( در عقب بلند گوی 10 سانتی هم میشه انداخت؟)

پخشم سونی x100 با بلندگوهای فابریک که پخش رو نمیخوام عوض کنم. 2 تا بلندگو میخوام بدون آمپ انتظارمم ازش اینه از بلندگوهای فابریک 206 بهتر باشن. واسه جفت بلند گو ها 500 بیشتر نمیخوام هزینه کنم. واسه 16 سانتی نظرم رو اینفینیتی 6502 هست حالا دوستان تو این رنج قیمت اگه به من پیشنهاد بدین ممنون میشم

سلام و عرض احترام
پخش شما به دلیل داشتن آمپ داخلی برای درایو کردن دو جفت اسپیکر سبک بسیار مناسب هست.
به نظرم بهترین گزینه برای شما سری Espirit هلیکس هست. البته اگر در بازار پیدا کنید.
کامپوننت E62C2 برای جلو وکواک گرد 13 سانتی E5X برای درب های عقب.
بهتره از اسپیکر ده سانتی استفاده نکنید، چون حجم صدای بسیار پایینی داره.

hamidR15
10-09-2017, 22:07
سلام حمید آقا و ممنون از پاسختون. چرا تو سیلد بیشتر میشه وات داد؟ من فکر میکردم تو سیلد چون ساب تحت فشار بیشتریه دیگه بیش از حد تحملش نباید بهش وات داد. البته اینو مطمئنم یه جایی خونده بودم فقط یادم نیست کجا بود :n08: فکر میکردم چون در باکس سیلد حرکت صفحه خیلی بیشتر از باکس پرتد هست همین حرکت برای ساب محدودیت ایجاد میکنه چون از یه حدی بیشتر نمیتونه بشه !!
در مورد آمپ در سیستم های معمولی که بسیاری افراد میبندن به خاطر استفاده نکردن از اکسسوری مناسب معمولا مشکل تامین برق دارن برای همین گفتم مونو رو گفتم از طرفی آمپ های 4 کانال که بخوایم ساب بهش بریج کنیم به نظرم باید یکم جوندار باشه. ما به ml95.4 ساب بریج کردیم ولی در گرمای هوا وقتی 1 ساعت این حدودا روشن بود آمپ پروتکت میکرد. در هلیکس g4 که احساس کردم خیلی زورش به سابه نمیرسه . ولی فکر میکنم در rs100c4 و امثاله اون این اتفاق ها نمی افته . من در مورد بریج با کاری که amirelx عزیز انجام داده خیلی موافقم که یه آمپ پر قدرت دو کانال رو استفاده کرد و از بخشی از قدرتش استفاده میکنن. نظر شما چیه؟ :n16:
سلام شب بخیر.
داخل باکس سیلد به خاطر هوای متراکم شده هست که میتوانیم وات بیشتری به ساب بدیم. یعنی همین هوای فشرده شده و محبوس باعث کنترل بیشتر ووفر هم میشود.لا میزان جابجائی ووفر در مقایسه با باکس پورتد کمتر هست. پس برای به حرکت در آوردن ووفر باید توان بیشتری خرج کرد.اما در پورتد این قضیه کمتر هس. یعنی اونجا هم فشار هست اما پورت باعث تبادل هوا میشه.برای همین هست وقتی شما وسط یه ووفر رو تو باکس سیلد به سمت داخل فشار میدهید فشار هوای پشت صفحه باعث میشه ووفر به سختی داخل بره و همچنین زمانی که میل به سمت بیرون داره باتز همان هواباعث کنترل و عکس العمل خلاف حرکت ووفر از خود نشون میده.اما در پورتدها اینگونه نیست و صفحه ووفر راحت تر بازی میکنه.
در مورد آمپ دو کانال بله کاملا موافقم.همواره باید قدرت آمپلیفایر بیشتر از توان درایور باشه.

چرا دیگه در حالت بریج دود کانال ادغام میشوند.حال بسته به مقاومت سر راه اگر شما سابها رو موازی ببندید (4 اهمی) امپدانس کل 2 اهم میشود. اگر سری نصب بشن 8 اهم.
شما باید از روی ترمینالهای باکس عملیات موازی کاری رو با سیم 2*2.5 یا 2*4 انجام بدین..بعد بریج آمپ رو بدین به ترمینالها. به یه باکس مثبت و به دیگری منفی.

timsar jackson
10-09-2017, 22:17
سلام و عرض احترام
پخش شما به دلیل داشتن آمپ داخلی برای درایو کردن دو جفت اسپیکر سبک بسیار مناسب هست.
به نظرم بهترین گزینه برای شما سری Espirit هلیکس هست. البته اگر در بازار پیدا کنید.
کامپوننت E62C2 برای جلو وکواک گرد 13 سانتی E5X برای درب های عقب.
بهتره از اسپیکر ده سانتی استفاده نکنید، چون حجم صدای بسیار پایینی داره.

مثل اینکه اینا که معرفی کردین تو بازار فعلا گیر نمیاد..پیشنهاد دیگه ای دارین؟

AmirELX
10-09-2017, 22:25
مثل اینکه اینا که معرفی کردین تو بازار فعلا گیر نمیاد..پیشنهاد دیگه ای دارین؟
چرا پیدا میشه قربان
ولی باید بگردید.
در این رنج قیمتی اسپیکر خوب خیلی کم پیدا میشه، متاسفانه گزینه ی دیگه ای در ذهن ندارم.

amirsein
10-09-2017, 22:29
سلام شب بخیر.
داخل باکس سیلد به خاطر هوای متراکم شده هست که میتوانیم وات بیشتری به ساب بدیم. یعنی همین هوای فشرده شده و محبوس باعث کنترل بیشتر ووفر هم میشود.لا میزان جابجائی ووفر در مقایسه با باکس پورتد کمتر هست. پس برای به حرکت در آوردن ووفر باید توان بیشتری خرج کرد.اما در پورتد این قضیه کمتر هس. یعنی اونجا هم فشار هست اما پورت باعث تبادل هوا میشه.برای همین هست وقتی شما وسط یه ووفر رو تو باکس سیلد به سمت داخل فشار میدهید فشار هوای پشت صفحه باعث میشه ووفر به سختی داخل بره و همچنین زمانی که میل به سمت بیرون داره باتز همان هواباعث کنترل و عکس العمل خلاف حرکت ووفر از خود نشون میده.اما در پورتدها اینگونه نیست و صفحه ووفر راحت تر بازی میکنه.
در مورد آمپ دو کانال بله کاملا موافقم.همواره باید قدرت آمپلیفایر بیشتر از توان درایور باشه.
ممنون حمید آقا . توی کلیپ زیر داره به 2 ساب یکسان که یکی در پرتد و یکی در سیلو هست وات برابر میده ولی ساب دارای باکس سیلد Xmax خیلی بیستری داره.

نمیدونم داستان چیه. جاییشو شاید من