PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95

shiraz250
06-04-2017, 08:05
سلام
من خودم سیستم رو ماشین رو بستم حالا مشکلی که دارم اینه که موقعی که پخش را خاموش میکنم و سوییچ ماشین را میبندم باند یه صدای تق حالت نویز میده قبلا چنین مشکلی نداشتم البته من اماتور هستم
یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که موقع گرفتن کولر موقع روشن بودن پخش یه نویز رو صدا هست که با گاز دادن ماشین بوجود میاد کسی هست راهنمایی کنه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

poloton7
06-04-2017, 10:28
سلام مجدد
به نظر من یافتن موارد مناسب استوک که قدرت و کیفیت رو تؤاماً داشته باشند با بودجه ی 450 هزار تومان دشوار هست.
آمپلی Helix G Four و G Five آمپ های بسیار ارزشمندی هستند که امتیازات بالایی کسب کردند. ولی نمونه چهار کانال حدوداً 600 هزار تومان قیمت داره. (توان 80RMS کافیه و ضعف نیست...)
باز هم میتونید راجع به EP4X هرتز تحقیق کنید. اگر سلامتش تائید شد و تعمیری نبود، ارزش هزینه کردن رو داره.
اما نظر بنده اینه که عجله نکنید و برای مدتی صبر کنید و پس از بهبود وضعیت مالی هلیکس رو تهیه کنید.
سلام...امیر جان...
این امپ jvc ax6500نظرتان چی هست.؟؟ظاهرا نوشته کلاسa هست....این کلاسa یعنی خوبه یا بد؟؟؟قدرتش وکیفیتش چطوره؟؟؟؟؟یکی گیر اوردم تمیز ۳۰۰تومن ارزش خرید دارد؟؟؟
_تشکر....

Mustang GT
06-04-2017, 10:30
سلام
من خودم سیستم رو ماشین رو بستم حالا مشکلی که دارم اینه که موقعی که پخش را خاموش میکنم و سوییچ ماشین را میبندم باند یه صدای تق حالت نویز میده قبلا چنین مشکلی نداشتم البته من اماتور هستم
یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که موقع گرفتن کولر موقع روشن بودن پخش یه نویز رو صدا هست که با گاز دادن ماشین بوجود میاد کسی هست راهنمایی کنه

سلام
منم روی پرایدم 3-4سال پیش این مشکلو داشتم
امپ رو عوض کردم به کل صدای نویز رفت
امپ چینی بوستر داشتم چقدم اشغال بود

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

shiraz250
06-04-2017, 10:38
سلام
منم روی پرایدم 3-4سال پیش این مشکلو داشتم
امپ رو عوض کردم به کل صدای نویز رفت
امپ چینی بوستر داشتم چقدم اشغال بود

یه ۴کاناله استریو بخوام قیمت متوسط چی بگیرم

AmirELX
06-04-2017, 13:29
این همه استاد اینجاست یعنی یکی نمیتونه پاسخ بده؟!
سلام. معمولاً به دلیل اختلاف در نسخه های بلوتوث در پخش و گوشی این مشکل رخ میده. راه حل دقیقی در خاطرم نیست.

سلام...امیر جان...
این امپ jvc ax6500نظرتان چی هست.؟؟ظاهرا نوشته کلاسa هست....این کلاسa یعنی خوبه یا بد؟؟؟قدرتش وکیفیتش چطوره؟؟؟؟؟یکی گیر اوردم تمیز ۳۰۰تومن ارزش خرید دارد؟؟؟
_تشکر....
سلام. آمپ های JVC معمولاً آوازه و شهرتی ندارند. ولی یه زمانی پخش های خوش صدای عجیب و غریبی می ساخت.
کلاس A بودن این آمپ که واقعی نیست. برای ایجاد 50RMS توان در Class A حدود 200RMS توان کلاس A/B نیاز هست!
دوست خوبم اگر فعلاً نمیتونید هزینه کنید، صبر کنید و به مواردی که قبلاً معرفی کردم فکر کنید. یا اگر اصرار به تهیه آمپ در همین زمان اندک دارید، استوک هرتز EP4X مناسب هست.
البته در این کانال تلگرام هم میتونید موارد خوبی برای خرید پیدا کنید: caraudioshoping@

سلام.
Gladen ML95.4
Helix G Four

poloton7
07-04-2017, 00:31
سلام.مجدد....
برای یک سیستمی که یک کامپونت۱۰۰واتی و یک ساب۳۰۰ واتی داره بهتره امپلی فایر کلاس dبخرم یا کلاسab.؟؟

amirsein
07-04-2017, 01:44
سلام.مجدد....
برای یک سیستمی که یک کامپونت۱۰۰واتی و یک ساب۳۰۰ واتی داره بهتره امپلی فایر کلاس dبخرم یا کلاسab.؟؟

سلام. این سوال خیلی کلیه به نظرم. طبق اطلاعاتی که من دارم کلیت قضیه اینطوریه که کلاس a/b کیفیت بالاتری داره و ار مقابل کلاس d قدرت بیشتری. ولی در عمل میبینیم آمپ های مطرحی مثل hdp4 و ... هستند که کلاس d هستند ولی کفیت خوبی هم دارند . در دنیای قطعات گرون و لول بالا بیشتر صحبت اولم صادقه ولی اینا همه کلی گویی هستند . به همین دلیل بهتره شما قطعاتی که در اختیار دارید و بودجه مورد نظرتون رو بگید تا اساتید بهتر راهنمایی کنن. :n40:

alipencia
07-04-2017, 15:58
سلام دوستان...دو سالی هست پخش ۷۶۵۰ و باند ۶۹۶۵ وی ۲ دارم...راضی هم هستم...فقط نمیدونم چرا صدای اسپیکر سیستم خونه واسم دلپذیر تره...ی جورایی بیس نرم و صدا دلنشین تره واسم...خواستم بدونم راهی هست با تنظیمات ضبط به این صدا برسم؟

hamidR15
07-04-2017, 20:34
سلام دوستان...دو سالی هست پخش ۷۶۵۰ و باند ۶۹۶۵ وی ۲ دارم...راضی هم هستم...فقط نمیدونم چرا صدای اسپیکر سیستم خونه واسم دلپذیر تره...ی جورایی بیس نرم و صدا دلنشین تره واسم...خواستم بدونم راهی هست با تنظیمات ضبط به این صدا برسم؟
سلام دوست عزیز.
شما به هیچ عنوان نباید خانگی رو با سیستمهای ماشینی مقایسه کنید.از طرفی هم کواکسیال همینه چون هم محور هست خیلی نباید انتظار کیفیت و تفکیک رو ازش داشته باشین.برای داشتن بیس نرم باید حتما از ساب ووفر های با متریال کاغذی یا فوم استفاده کنید.

سلام.مجدد....
سلام.
به نظر من کلاس AB.

poloton7
07-04-2017, 22:16
حمید اقا یک سوال دارم امپ بلاپونکت من 4 تا 55 وات داره نوشته ماکزیمم قدرت 800 وات اما چرا امپ مثل ep4x هرتز که 4 تا 100 وات داره نوشته ماکزیمم 640 وات...این یعنی چی؟؟؟؟ در صورتی امپ بلاپونکت امپ معتبر واز این چینی ها نیست که بی دلیل وات اضافی بزند؟؟؟چرا وات ماکریمم من بیشتر است؟؟؟

alipencia
07-04-2017, 22:18
سلام دوست عزیز.
شما به هیچ عنوان نباید خانگی رو با سیستمهای ماشینی مقایسه کنید.از طرفی هم کواکسیال همینه چون هم محور هست خیلی نباید انتظار کیفیت و تفکیک رو ازش داشته باشین.برای داشتن بیس نرم باید حتما از ساب ووفر های با متریال کاغذی یا فوم استفاده کنید.

اقا حمید چه ساب ووفر و امپی بندازم با حداقل قیمت که جوابگوی نیازم باشه؟
بعد ی سوال دیگه اینکه واسه درایو ساب تنها یا ساب و کواک چجوری باید امپلی رو تعیین کنیم؟مثلا امپ ۴ کانال میتونه هم ساب و هم کواک درایو کنه؟

Mustang GT
08-04-2017, 09:51

اگه میخوای کمتر از اونی که دوستان معرفی کردن خرج کنی
من match ma 40fx دارم تمیزه همراه با کارتون که واقعا ازش راضی بودم
چون ارتقا دادم میخوام بفروشم

hamidR15
08-04-2017, 23:28
حمید اقا یک سوال دارم امپ بلاپونکت من 4 تا 55 وات داره نوشته ماکزیمم قدرت 800 وات اما چرا امپ مثل ep4x هرتز که 4 تا 100 وات داره نوشته ماکزیمم 640 وات...این یعنی چی؟؟؟؟ در صورتی امپ بلاپونکت امپ معتبر واز این چینی ها نیست که بی دلیل وات اضافی بزند؟؟؟چرا وات ماکریمم من بیشتر است؟؟؟
سلام.
قاعده خاصی نداره. کمپانیه دیگه میزنه.ولی بحث ما توان RMS هست و داشتن استاندارد CEA2006 برای اثبات ادعای کارخانه تولید کننده روی توان RMS باید به این توجه کرد.توان Max حرفه.

اقا حمید چه ساب ووفر و امپی بندازم با حداقل قیمت که جوابگوی نیازم باشه؟
بعد ی سوال دیگه اینکه واسه درایو ساب تنها یا ساب و کواک چجوری باید امپلی رو تعیین کنیم؟مثلا امپ ۴ کانال میتونه هم ساب و هم کواک درایو کنه؟
به نظر من بهترین ساب رو قیمت ارزون گلیدن M12 هست.واقعا صدای زیبا و بیس دلنشینی داره تو رنج قیمتیش. 255 تومن هست.
بله یه آمپ 4 کانال همزمان میتونه روی دو کانالش کواک نصب بشه و روی دو کانال بعدی بریج زده بشه و ساب رو روش بست.البته باید آمپلیفایری انتخاب بشه که رو بریج 4 اهم توان درایو کردن ساب ووفرتون رو داشته باشه.

اگه میخوای کمتر از اونی که دوستان معرفی کردن خرج کنی
من match ma 40fx دارم تمیزه همراه با کارتون که واقعا ازش راضی بودم
چون ارتقا دادم میخوام بفروشم
سلام.
لطفا ادامه بحث تو خصوصی پیگیری بشه ممنونم.

Olis
10-04-2017, 09:55
اساتید
پخش x400 و کواک کاپا 11 و امپ helix g four و helex b4x برای درب جلو

این سیستم خوبه ب نظرتون ؟ نقصی توش نیس؟

mahdiplayer
10-04-2017, 10:50
اساتید

پراید داری.پخش خوبه(میتونی 7056 برداری) کواک هم خوبه امپ هم خوبه برای جلو داشبرد میتونی هلیکس e4x برداری بهتره نسبت به سری blue
یا کامپوننت هلیکس e42c.2 که دیگه عالیه ولی قیمتش تقریبا ۴ برابره b4x هست.

Sent from my Optimus G using Tapatalk

AmirELX
10-04-2017, 12:00
اساتید

کواک کاپا 11 رو با Gladen Alpha 609COX عوض کنید
اسپیکرهای سری Blue هلیکس ارزش خرید ندارند و صدای جالبی تولید نمی کنند.
من هم با دوستمون موافقم، بهترین گزینه کامپوننت Helix E42C هست. صداش قشنگه.

javad.rastgar.p
10-04-2017, 15:50
سلام به همه ی دوستان عزیز
بنده میخوام برای 206 اس د یه سیستم خوب بندازم با حداقل هزینه.در واقع الویت برام یه باند خوب و با کیفیته که هم قدرت کافی و هم از کیفیت بالایی برخوردار باشه که بشه بدون ساب هم ازش استفاده کرد.آمپلی 600 هم خودم دارم...تو... از پایونر 6902 خیلی تعریف کرده بودن.به نظرتون خوبه؟
:n36:

rahim1538
10-04-2017, 21:51
سلام منم
prs80
خریدم
میشه راهنمایی این دو تا خروجی که اون گوشه جدا هست برای چیه ؟ چی بهش وصل میشه

من یه کامپوننت جلو دارم + با سـاب ووفر هلیکس

میخوام بدونم خروجی دو تایی جدا برای چیه ؟ چی بهش وصل میشه ؟

rahim1538
11-04-2017, 01:13
خواهشا منو راهنمایی کنید کامپم را کجا باید بزنم ؟ ورودی اول از بالا داخله دفترچه نوشته شده های لول
ورودی دوم هم میدل هست
اخری که ساب

اون دوتا جدا هم چیزی ننوشته بود ؟

به این دو تا جدا بزنم کامپ را ؟ یا اون خروجی اولی های رنج ؟

rahim1538
11-04-2017, 01:15
یه امپلی فایر اینترنال داخله منو هست برای چی هستش ؟ خودم چون امپلی دارم باید اونو خاموش بذارم ؟ اگه همزمان روشن باشه ایراد داره ؟

Olis
13-04-2017, 09:07
کواک کاپا 11 رو با Gladen Alpha 609COX عوض کنید
اسپیکرهای سری Blue هلیکس ارزش خرید ندارند و صدای جالبی تولید نمی کنند.
من هم با دوستمون موافقم، بهترین گزینه کامپوننت Helix E42C هست. صداش قشنگه.

مشهد نداره گشتم !! همین هلیکسم خیلی کم دارن !

هر جا میری یه 718 یه پخش پایونیر با یه امپ mb میزارن جلوت میگن داداش اینارو ببند غوغا میکنه !! اصلا تغییر نمیکن هنوز تو 5 سال پیشن

Hashes sibiloo
13-04-2017, 12:32
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و فقط فرصت کردم چند صفحه را بخوانم .
می خوام از آقا حمید خرید کنم ولی از یوزرشون نتونستم بشناسم .
لطفا از آقا حمید شماره تلفن و آدرس محبت کنید تا بتونم زیارتشان کنم

hamidR15
13-04-2017, 14:46
سلام منم
prs80
خریدم
میشه راهنمایی این دو تا خروجی که اون گوشه جدا هست برای چیه ؟ چی بهش وصل میشه

من یه کامپوننت جلو دارم + با سـاب ووفر هلیکس

میخوام بدونم خروجی دو تایی جدا برای چیه ؟ چی بهش وصل میشه ؟

سلام
منظورتون رو درست متوجه نشدم؟عکس بگیرید روی اون مشخص کنید.

hamidR15
13-04-2017, 14:49
خواهشا منو راهنمایی کنید کامپم را کجا باید بزنم ؟ ورودی اول از بالا داخله دفترچه نوشته شده های لول
ورودی دوم هم میدل هست
اخری که ساب
اون دوتا جدا هم چیزی ننوشته بود ؟
به این دو تا جدا بزنم کامپ را ؟ یا اون خروجی اولی های رنج ؟
اگر منظورتون خروجیهای RCA پشت دستگاه هست یه جفت برای اسپیکرهای جلو یه جفت عقب و یه جفت هم برای ساب ووفر هست. باز هم میگم عکس بگیرید من ببینم.

یه امپلی فایر اینترنال داخله منو هست برای چی هستش ؟ خودم چون امپلی دارم باید اونو خاموش بذارم ؟ اگه همزمان روشن باشه ایراد داره ؟
بهتره آمپ داخلی رو خاموش کنید.

poloton7
13-04-2017, 22:33
مشهد نداره گشتم !! همین هلیکسم خیلی کم دارن !

هر جا میری یه 718 یه پخش پایونیر با یه امپ mb میزارن جلوت میگن داداش اینارو ببند غوغا میکنه !! اصلا تغییر نمیکن هنوز تو 5 سال پیشن

سلام...
یک مغازه ای هست توی خیابان سلمان فارسی ...داخل خیابان سلمان فارسی حد فاصله خیابان راهنمایی و خیابان فلسطین دو مغازه هست جنسهای خوب و جدیدی می اورد...فروشگاه پژاک و مخصوصا فروشگاه نمایندگی دزدگیر سیلورن..انجا حتما برو.....

poloton7
13-04-2017, 22:37
سلام....
چرا با اینکه امپهای دیجیتال جدیدتر و کم مصرف تر هستند.استقبال خوبی از این امپها نشده؟؟؟؟

amirsein
13-04-2017, 23:18
سلام دوستان
یکی از بچه های سایت های همسایه یک آمپ آدیسان وچه 5.1 رو گذاشته برای فروش.
2 تا سوال دارم: 1. کانال مربوط به ساب این آمپ رو با 9105 کنوود مقایسه کنید .
2. آیا کانال A این آمپ میتونه یک جفت کامپ مثلا rsx رو کامل درایو کنه؟ کیفیت کلاس A این آمپ فکر میکنم خیلی جالب باشه. چون تجربه آمپ کلاس A رو نداشتم.
اگر هم توضیح تکمیلی دارید ممنون میشم بفرمایید. :n01:

AmirELX
14-04-2017, 00:44
سلام....
چرا با اینکه امپهای دیجیتال جدیدتر و کم مصرف تر هستند.استقبال خوبی از این امپها نشده؟؟؟؟
جنس صدای آمپ های کلاس D به مانند آمپ های کلاس A یا A/B نیست.
صدا دیجیتالی هست و عمق زیادی نداره.
شاید از یک آمپ کلاس D امروزی و پیشرفته بتوان جزئیات زیادی شنید، ولی در imaging و Localization ساز و آواز ضعیف هستند.
در آمپ های کلاس A/B فرکانس ها به سمت صورت شما پرتاب میشن و فضای اتاق اتومبیل به یک سالن کنسرت تبدیل میشه.
در آمپ های کلاس D گران قیمت، شاید وفاداری زیادی به Source احساس بشه و همچنین راندمان بهتری مشاهده بشه، ولی عمق بخشی به فرکانسی ها و گرمی صدا ناچیز هست.
بخاطر همین مورد توجه کاربران حرفه ای قرار نمی گیره.
ترجیح بر این هست که از آمپ های Class D جهت درایو کردن سابووفر استفاده بشه.
مگر اینکه مشکل بودجه داشته باشیم و توانایی خرید آمپ کلاس A/B رو نداشته باشیم.

سلام دوستان
2. آیا کانال A این آمپ میتونه یک جفت کامپ مثلا rsx رو کامل درایو کنه؟ کیفیت کلاس A این آمپ فکر میکنم خیلی جالب باشه. چون تجربه آمپ کلاس A رو نداشتم.

1) اگر منظور شما مقایسه ی کیفیت صداست، کنوود هیچ حرفی در مقابل کانال مونوی این آمپ نداره.
البته باید در نظر بگیرید که این آمپ، قطعات متناسب با خودش رو طلب می کنه. یعنی درایور کردن قطعات ارزان قیمت با این آمپ پول هدر دادن هست.

2) کانال A آمپ Voce به دلیل بهره مندی از توپولوژی کلاس A، ترجیحاً جهت درایو کردن توئیتر ها و میدرنج به کار میره. ولی کلاس A واقعیِ واقعی هم نیست، اما صداش یه پله بالاتر از A/B هست.
توان تولیدی کانال A به حدی هست که کامپ RSX رو درایو کنه چون طبق لابراتوار تست نه تنها 75RMS بلکه 95 RMS در 4 اهم تولید می کنه.

توضیحات تکمیلی:
Voce 5.1 کیفیت ساخت واقعاً بالایی داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توصیف صدا:
ترکیبی از گرمی، دینامیک، تونالیته و فشار در مواقع لزوم هست.
رنگ آمیزی زیادی در صدا شنیده میشه که پسندیدن یا نپسندیدن اون کاملاً به شنونده بستگی داره و ایراد محسوب نمیشه.
اما از منظر Natural و طبیعی بودن صدا هم سطح سری AS ماسکنی هست و یه پله پایین تر از سری Zero ماسکنی یا Competition هلیکس قرارش میدم.
صدا به صافی بلوره و جزئیات دقیقی شنیده میشه. میدبیس و بیس هم محکمه...

توان های اعلامی از سوی کارخانه نوعی شکست نفسی محسوب میشه و بیش از این حرف هاست...
مقادیر اندازه گیری شده در لابراتوار در آمپدانس چهار اهم:
700×1 + 95×2 + 162×2
اگر قیمتش مناسبه، خریدش عقلانیه...
ما دوست داریم همه صدای خوب بشنوند...
باشد که رستگار شوید و Audiophile....:n16:

لینک بررسی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ktk1351
14-04-2017, 15:29
سلام به همگی
من میخوام یک مانیتور پشت سری برای ماشین بگیرم. مناسبترین مارک و مدل در حال حاضر توی بازار چیه؟
پارامترهای مهم برای من اینا هستند:
۱- کیفیت تصویر
۲- پشتیبانی از فرمتهای مختلف فیلم
۳- ترجیحا دکمه های لمسی
۴- خروجی صدا بصورت بی سیم
۵- اندازه صفحه
۶- گیرنده دیجیتال
۷- قابل برداشتن باشه
۸- قیمت و گارانتی معقول
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

poloton7
14-04-2017, 17:42
سلام..
اقا امیر امپلی فایر ۵ کاناله ای است که کیفیت متوسطی داشته باشد قیمتش حدود۷۰۰تومن باشه یا زیر ان...
۲-شما اگر توی ماشینی بشنید وسیستم متوسطی داشته باشد می فهمید از روی صدای اسپیکرها که این امپ کلاس ab بسته یا امپ کلاس d....؟؟؟؟
rahim1538
15-04-2017, 09:17
ساب آلفا گیلدن چطوره ؟ قیمتش چنده

کامپ rs 165 الان چنده ؟

آمپیلی rs100c4 چطوره ؟ قیمتش چنده ؟

AmirELX
15-04-2017, 23:21
سلام..
اقا امیر امپلی فایر ۵ کاناله ای است که کیفیت متوسطی داشته باشد قیمتش حدود۷۰۰تومن باشه یا زیر ان...
۲-شما اگر توی ماشینی بشنید وسیستم متوسطی داشته باشد می فهمید از روی صدای اسپیکرها که این امپ کلاس ab بسته یا امپ کلاس d....؟؟؟؟
سلام دوست عزیز و گرامی

1- آمپ پنج کانال خوب در اون قیمت خیلی سخت گیرمیاد.
معمولاً بالای 1 میلیون قیمت دارند.
چه اصراری به پنج کانال هست؟
اگر سیستم تون دو استیج نیست، کانال های عقب رو بریج کنید بدید به سابووفر.

2- پی بردن به اینکه یک آمپ کلاس D هست یا A/B با توجه به صدا سخته...
چون عوامل مهمی از جمله نوع اسپیکر ها و پخش و... نیز دخیل هستند.
امروزه آمپ های کلاس D پیشرفته ای تولید میشه که قابل رقابت با آمپ های میان رده ی کلاس A/B هستند و صدایی مشابه اونها تولید می کنند.
مثل Hertz HDP4 و سری Match هلیکس...

poloton7
16-04-2017, 10:41
سلام.امیر جان..محبت می کنید به سوالاتم خوب جواب می دهید..تشکر...
امیر جان...
من کواک و کامپ هلیکس دارم.وساب هم می خواهم بگیرم...
یا باید کواکم را بفروشم...که تک استیج جلو و ساب باشه....اما مشکلش این است که کواک را ارزان می خرند ((خودم ۳۰۰خریدم ))و هم کامپ جلو ۶۰ وات است و برای تک استیج جلو واتش به نظرمه کمه...
دوم اینکه.امپ مونو خواسته باشم بگیرم حداقل ۴۰۰تومن هست..وحدود ۴۰۰تومن هم پول ساب....
نمی دانم چکار کنم...؟؟؟!!!
تنها راهی که به نظرم می رسه کامپ۶۰واتی و ساب اینده که می خرم ((احتمالا ام لاین یا الفا)را به امپ و کواک ۵۰واتی ((چون وات کم است))را مستقیم بدهم به پخش.....
نظر شما چی هست؟؟کار بهتر و البته هزینه کمتر....اگر راه دارد....

amirhosseinahmadi
16-04-2017, 15:04
سلام دوستان.من تازه اومدم اینجا.میخوام سیستم ببندم اما قبلش چند تا سوال دارم.اول اینکه اگه تک استیج ببندم حجم صداش راضیم میکنه؟یعنی اگه 75 درصد حجم صدای 6975 باشه (منظورم فقط حجم صداس نه کیفیت) کاملا برام کافیه.اگه اینجوری باشه که عالی میشه چون میتونم با یه امپ 4 کانال هم یه جفت کامپ ببندم هم ساب و دیگه مجبور نیستم امپ 5 کانال یا امپ 4 کانال و در کنارش امپ مونو بخرم و هزینم کم میشه.میخوام سیستمو دست دوم تمیز بخرم.بیشتر نظر خودم رو یه جفت کامپی مثل hertz hsk 165 و امپ هرتز hdp4 با سابی مثل گلیدن m12 یا الپاین تایپ اس 12d2 و پخشی مثل p80rs پایونیره(پخش کنوود نمیخوام کلا).صدای هیچ کدوم از قطعاتو نشنیدم و حرف شما برام سنده بخصوص درمورد کامپوننت. ممنون میشم راهنماییم کنین بخصوص اینکه اگه گزینه های بهتری از اینا باشه معرفی کنین.بودجه هم با تمامی هزینه ها شامل نصب و ... 3 تومن.تاکید میکنم من قبلا 6975 داشتم و هر نوع کامپی با هر سطح کیفیتی فکر کنم راضیم کنه و نباید تمرکز کامپ فقط رو کیفیت باشه.قدرت و کیفیت رو باهم میخوام و صدای پر و دوس داشتنی.ممنون

hamidR15
16-04-2017, 21:40
ساب آلفا گیلدن چطوره ؟ قیمتش چنده

کامپ rs 165 الان چنده ؟

آمپیلی rs100c4 چطوره ؟ قیمتش چنده ؟

سلام.
ساب آلفا خیلی خوبه ولی شرکت نیاورده.من m12 رو جایگزینش میدونم 260 تومن.
RS165 هم 580 تومن.
rs100c4 هم 1100

hamidR15
16-04-2017, 21:44
سلام.امیر جان..محبت می کنید به سوالاتم خوب جواب می دهید..تشکر...
امیر جان...
من کواک و کامپ هلیکس دارم.وساب هم می خواهم بگیرم...
یا باید کواکم را بفروشم...که تک استیج جلو و ساب باشه....اما مشکلش این است که کواک را ارزان می خرند ((خودم ۳۰۰خریدم ))و هم کامپ جلو ۶۰ وات است و برای تک استیج جلو واتش به نظرمه کمه...
دوم اینکه.امپ مونو خواسته باشم بگیرم حداقل ۴۰۰تومن هست..وحدود ۴۰۰تومن هم پول ساب....
نمی دانم چکار کنم...؟؟؟!!!
تنها راهی که به نظرم می رسه کامپ۶۰واتی و ساب اینده که می خرم ((احتمالا ام لاین یا الفا)را به امپ و کواک ۵۰واتی ((چون وات کم است))را مستقیم بدهم به پخش.....
نظر شما چی هست؟؟کار بهتر و البته هزینه کمتر....اگر راه دارد....

سلام
با اجازه امیر جان.
وقتی چاره ای نداری مجبور هستی به مستقیم وصل کردن.
به نظر من نمیشه کار دیگه ای کرد. هر کاری کنی باید هزینه پرداخت کنی.

farshad86
17-04-2017, 00:25
سلام
یک جفت باند DLS 1073 و یک امپ sound stream 4.760 دارم.
پخش بلوتوث دار چی پیشنهاد میکنید؟
ترجیحا حدود ۳۰۰ ، مگر اینکه تفاوت فاحش باشه...

amess
17-04-2017, 00:46
سلام دوستان

سلام
بنده اين آمپ رو داشتم و ميتونم بگم كانال مونوي واقعا با كيفيتي داره
در مورد كانال a هم اگر به كامپ وصل كنيد تفاوت قابل حس آنچناني اي احساس نميكنيد.اما اگه مثلا بخوايد يك ميدرنج رو به صورت اكتيو ببنديد اون موقع قضيه فرق ميكنه
وچه ٥.١ يكي از بهترين امپ هاي موجود در بازاره و تن صداي اعتياد آوري هم داره(نظر شخصي)
البته اگر قصد خريد داريد اينو هم در نظر بگيريد كه آمپ حساسي هست به برق ورودي (به علت نوع طراحي و يجورايي بهينه سازيش) پس حواستون به برق باشه و بهتره حتما از خازن مرغوب استفاده كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeid 22
17-04-2017, 01:49
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ساب گیلدن مدل های مختلفی داره فرقشون چیه با هم ؟ RS-M-SQX-SQL-ZERO
ممنون میشم آقا حمید صدای هر مدل رو شنیدید تک تک راجبشون توضیح بدید تجربتون رو بگید مثلا کدوم قدرتیه کدوم کیفیتی ویبره داره و... ؟ .باتشکر

amirhosseinahmadi
17-04-2017, 02:05
سلام دوستان.من تازه اومدم اینجا.میخوام سیستم ببندم اما قبلش چند تا سوال دارم.اول اینکه اگه تک استیج ببندم حجم صداش راضیم میکنه؟یعنی اگه 75 درصد حجم صدای 6975 باشه (منظورم فقط حجم صداس نه کیفیت) کاملا برام کافیه.اگه اینجوری باشه که عالی میشه چون میتونم با یه امپ 4 کانال هم یه جفت کامپ ببندم هم ساب و دیگه مجبور نیستم امپ 5 کانال یا امپ 4 کانال و در کنارش امپ مونو بخرم و هزینم کم میشه.میخوام سیستمو دست دوم تمیز بخرم.بیشتر نظر خودم رو یه جفت کامپی مثل hertz hsk 165 و امپ هرتز hdp4 با سابی مثل گلیدن m12 یا الپاین تایپ اس 12d2 و پخشی مثل p80rs پایونیره(نمیدونم از پشت فلش مموری میخوری یا نه اما پخشی باشه که امکان فلش خوردن از جلو یا عقب باشه براش).صدای هیچ کدوم از قطعاتو نشنیدم و حرف شما برام سنده بخصوص درمورد کامپوننت. ممنون میشم راهنماییم کنین بخصوص اینکه اگه گزینه های بهتری از اینا باشه معرفی کنین.بودجه هم با تمامی هزینه ها شامل نصب و ... 3 تومن.تاکید میکنم من قبلا 6975 داشتم و هر نوع کامپی با هر سطح کیفیتی فکر کنم راضیم کنه و نباید تمرکز کامپ فقط رو کیفیت باشه.قدرت و کیفیت رو باهم میخوام و صدای پر و دوس داشتنی.ممنون

rahim1538
17-04-2017, 13:49
سلام.
ساب آلفا خیلی خوبه ولی شرکت نیاورده.من m12 رو جایگزینش میدونم 260 تومن.
RS165 هم 580 تومن.
rs100c4 هم 1100

از لحاظ خوش صدا بودن چطور ؟ بیس نرم و مهمتر دقت بیس زدن کدوم بهتره ؟

اگه الفا بخرم چه امپلی براش بخرم دو کانال میخوام قیمت مناسب پایین

amess
17-04-2017, 15:21
سلام دوستان.من تازه اومدم اینجا.میخوام سیستم ببندم اما قبلش چند تا سوال دارم.اول اینکه اگه تک استیج ببندم حجم صداش راضیم میکنه؟یعنی اگه 75 درصد حجم صدای 6975 باشه (منظورم فقط حجم صداس نه کیفیت) کاملا برام کافیه.اگه اینجوری باشه که عالی میشه چون میتونم با یه امپ 4 کانال هم یه جفت کامپ ببندم هم ساب و دیگه مجبور نیستم امپ 5 کانال یا امپ 4 کانال و در کنارش امپ مونو بخرم و هزینم کم میشه.میخوام سیستمو دست دوم تمیز بخرم.بیشتر نظر خودم رو یه جفت کامپی مثل hertz hsk 165 و امپ هرتز hdp4 با سابی مثل گلیدن m12 یا الپاین تایپ اس 12d2 و پخشی مثل p80rs پایونیره(نمیدونم از پشت فلش مموری میخوری یا نه اما پخشی باشه که امکان فلش خوردن از جلو یا عقب باشه براش).صدای هیچ کدوم از قطعاتو نشنیدم و حرف شما برام سنده بخصوص درمورد کامپوننت. ممنون میشم راهنماییم کنین بخصوص اینکه اگه گزینه های بهتری از اینا باشه معرفی کنین.بودجه هم با تمامی هزینه ها شامل نصب و ... 3 تومن.تاکید میکنم من قبلا 6975 داشتم و هر نوع کامپی با هر سطح کیفیتی فکر کنم راضیم کنه و نباید تمرکز کامپ فقط رو کیفیت باشه.قدرت و کیفیت رو باهم میخوام و صدای پر و دوس داشتنی.ممنون

سلام و خوش آمديد.
ماشينتون چيه؟

amirhosseinahmadi
17-04-2017, 18:48
الان پرشیاس اما میخوام به خاطر مشکلاتی بفروشم پراید بگیرم.شما همون کامپ 16 پیشنهاد بدین من دراشو میبرم اگه لازم شد.

amirhosseinahmadi
17-04-2017, 22:39
سلام.الان پرشیاس ولی بنابر دلایلی میخوام بفروشم پراید بخرم و سیستمو رو پراید میندم ولی باز اینده شاید دوباره پرشیا خریدم :n02:
سلام و خوش آمديد.
ماشينتون چيه؟

arsinn
19-04-2017, 05:55
درود. من یک سوال در مورد GPS دارم. خواستم بدونم آیا سابقه حرکتی در GPS ثبت میشود؟ مثلا کسی بهر طریق میتونه با چک کردن GPS خودرو من(jak s5) بفهمه که روز گذشته کجاها رفتم یا نه؟ سپاس از شما

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

ramtinzartosht
19-04-2017, 21:26
دوست عزیز کواکسیالتون رو هر کاری کنید رو به بمی میره صداش. شما برای تکمیل صداتون باید از کامپوننت جلو استفاده کنید تا کمی از بمی صداتون کم شه و استیجتون کامل شه.خود من که کاپا دارم صداش بمه یکمی ولی با کامپوننت هلیکس e42c.2 که شفاف هستش مچ شدند و الان اون بمی صدا به لطف کامپوننت احساس نمیشه.
کامپوننت هم همونطور که دوستمون گفتند یا گلیدن بگیر یا هلیکس.

تشکر از راهنماییتون

سلام
منم همین کواک رو دارم با پخش 7056
وقتی برای جلو کامپ ببندی تا حدود خیلی زیادی خفگی که ازش میگین میره و قابل شنیدن نیست
اتفاقا با امپ ج94.5 هم بستم اصلا اون خفگی که میگن توی کنوود هست رو ندارم با اکولایزر فلت

تشکر از راهنماییتون

سلام
من هم همین پخشو دارم روی حالت فلت اره صداش بمه شما اکوالایزر رو بزار رو حالت rock و از قسمت sound effect فقط قسمت استیج اکو رو بزارید روی middle یا high بمی صدا تا حد زیادی برطرف میشه

حتما اینو امتحان میکنم . میشه بگین باند و آمپلیتون چیه ؟

amirhosseinahmadi
19-04-2017, 21:48
ماشینی که روش میبندم سیستمو پرایده اما یه مدت دیگه دوباره پرشیا میخرم.نمیدونم چرا هرچی مینویسم تایید نمیشه

farshad86
20-04-2017, 09:36
سلام
یک جفت باند DLS 1073 و یک امپ sound stream 4.760 دارم.
پخش بلوتوث دار چی پیشنهاد میکنید؟
ترجیحا حدود ۳۰۰ ، مگر اینکه تفاوت فاحش باشه...
کسی پیشنهادی نداره؟
کنوود bt600 و x700 کدوم صداش بهتره؟ پیشنهاد دیگه ای هست توی این رنج قیمت؟

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

mahdiplayer
20-04-2017, 13:56
کسی پیشنهادی نداره؟
کنوود bt600 و x700 کدوم صداش بهتره؟ پیشنهاد دیگه ای هست توی این رنج قیمت؟

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk
تو رنج قیمتی که شما داری همین دوتا از همشون بهتراند.x700 صدای گرمی داره.bt600u تنظیمات زیاد.بودجه رو بیشتر کنید 7056 گزینه خوبی خواهد شد.

farshad0123
20-04-2017, 23:32
تشکر از راهنماییتون

حتما اینو امتحان میکنم . میشه بگین باند و آمپلیتون چیه ؟

امپم n1004 سونی باند هم 6950 سونی

amirhosseinahmadi
21-04-2017, 10:20
کسی منو راهنمایی نمیکنه؟ :n27:

mahdiplayer
21-04-2017, 11:10
کسی منو راهنمایی نمیکنه؟ :n27:
این سیسمی که گفتی تا 3 تومن با کامپوننت 16 سانتی الان میخوای رو پراید ببندی؟ یا بعدا برای پژو؟

amirhosseinahmadi
21-04-2017, 12:05
الان رو پراید میبندم اما یکی دوسال دیگه میبندمش رو پژو.مگه فرقیم میکنه؟

mahdiplayer
21-04-2017, 13:03
الان رو پراید میبندم اما یکی دوسال دیگه میبندمش رو پژو.مگه فرقیم میکنه؟
خب شما کامپوننت 16 سانتی رو میخوای کجای پراید ببندی؟ جلو در رو باید برش بدی کیک پنل درست کنی و بزاری داخل کیک پنل ووفرشو.که یکمی بد فرم میشه ماشینت مشکلی نداری که با کیک پنل؟ پراید صبا داری یا 131? چون رو دری جدیدای پراید با برش حل میشه اگه به سیم بالابرت گیر نکنه.

amirhosseinahmadi
21-04-2017, 13:53
خب شما کامپوننت 16 سانتی رو میخوای کجای پراید ببندی؟ جلو در رو باید برش بدی کیک پنل درست کنی و بزاری داخل کیک پنل ووفرشو.که یکمی بد فرم میشه ماشینت مشکلی نداری که با کیک پنل؟ پراید صبا داری یا 131? چون رو دری جدیدای پراید با برش حل میشه اگه به سیم بالابرت گیر نکنه.

من فکر میکردم بایه برش ساده حل میشه.پرایدصبا.پس بقیه قطعاتو یجوری بگین که بعدا درصورت عوض کردن ماشین فقط کامپ روعوض کنم.نگفتین1جفت کامپ ازنظرحجم صدا درچه حدیه

mahdiplayer
21-04-2017, 14:25
من فکر میکردم بایه برش ساده حل میشه.پرایدصبا.پس بقیه قطعاتو یجوری بگین که بعدا درصورت عوض کردن ماشین فقط کامپ روعوض کنم.نگفتین1جفت کامپ ازنظرحجم صدا درچه حدیه
یه جفت کامپوننت 16 سانتی صداش در همون حد یه جفت کواکسیال هست ولی کیفیت و تفکیک صداش به مراتب بالاتره.
اگه هرتز میبندی hsk 165 xl و امپ hdp4 .هلیکس هم e62c.2 و امپ g four هلیکس.پخش هم 80prs گزینه خوبیه.اگه خواستی بعدا استیج عقب اضافه کنی برای ساب ووفر احتیاج به امپ مونو داری مثل هرتز hdp1 و هلیکس g one.ساب هم alpine type R گزینه خوبیه اگر بودجه رو زیاد کنی.پکیج برق گیج 2 یا صفر استریت وایرز میتونی انتخاب کنی.
در مورد برند گلیدن بعضی دوستان تعصب دارند رو این برند چون صداش رو نشنیدم نظری ندارم.

amirhosseinahmadi
21-04-2017, 15:28
یه جفت کامپوننت 16 سانتی صداش در همون حد یه جفت کواکسیال هست ولی کیفیت و تفکیک صداش به مراتب بالاتره.
اگه هرتز میبندی hsk 165 xl و امپ hdp4 .هلیکس هم e62c.2 و امپ g four هلیکس.پخش هم 80prs گزینه خوبیه.اگه خواستی بعدا استیج عقب اضافه کنی برای ساب ووفر احتیاج به امپ مونو داری مثل هرتز hdp1 و هلیکس g one.ساب هم alpine type R گزینه خوبیه اگر بودجه رو زیاد کنی.پکیج برق گیج 2 یا صفر استریت وایرز میتونی انتخاب کنی.
در مورد برند گلیدن بعضی دوستان تعصب دارند رو این برند چون صداش رو نشنیدم نظری ندارم.

تایپ آر خیلی گرونه. من نگفتم حتما میخوام هرتز ببندم. تو گشت و گذاری که تو نت داشتم از کامپ هرتز خوشم اومد. وگرنه وقتی من پول میدم میخوام در ازای پولی که میدم بهترین گزینه ازنظرقدرت وکیفیت رو باهم داشته باشم.یعنی حجم صدای کامپ 16سانتی باکواکی مثل 6975 برابری میکنه؟!اینطوری باشه که دیگه عالیه چون یه جفت کامپ کامل کامل برام جواب میده و آمپ هم دیگه به مونو نیازی نخواهد بود.اینکه کامپ رو ببندی درای جلو یا ببندی طاقچه عقب فرقی میکنه؟یعنی الان ببندم عقب پراید و بعده تعویض ماشین ببندمش درای جلو ماشین جدیدم.

mahdiplayer
21-04-2017, 15:51
تایپ آر خیلی گرونه. من نگفتم حتما میخوام هرتز ببندم. تو گشت و گذاری که تو نت داشتم از کامپ هرتز خوشم اومد. وگرنه وقتی من پول میدم میخوام در ازای پولی که میدم بهترین گزینه ازنظرقدرت وکیفیت رو باهم داشته باشم.یعنی حجم صدای کامپ 16سانتی باکواکی مثل 6975 برابری میکنه؟!اینطوری باشه که دیگه عالیه چون یه جفت کامپ کامل کامل برام جواب میده و آمپ هم دیگه به مونو نیازی نخواهد بود.اینکه کامپ رو ببندی درای جلو یا ببندی طاقچه عقب فرقی میکنه؟یعنی الان ببندم عقب پراید و بعده تعویض ماشین ببندمش درای جلو ماشین جدیدم.
تقریبا قدرتشون یکیه.ولی خب کیفیت کامپوننت یچیز دیگه هستش.کامپوننت اصلا نباید با 6975 مقایسه کنی.6975 اصلا باند کیفیتی نیست.بنده خودم هلیکس 4 اینچ دارم گاهی اصلا کاپا اینفینیتی 11 که رو تاقچه عقب هست رو میبندم و فقط استیج جلو صداش در میاد به خاطر شفافیت و تفکیک صدا.کامپوننت رو هم استیج جلو باید ببندین.در کل استیج جلو مهم تر از استیج عقب هستش مگر اینکه spl باز باشید.رو پراید هم نمیدونم جا میشه جلو 16 سانتی یا نه.اگه میتونی کیک پنل درست کنی براش که خوبه.کامپوننت 165 xl هرتز هم گزینه خوبیه هم قدرتش خوبه هم کیفیتش صداش گرمه.امپ هم hdp4 خوبیه و قدرتمند و جواب کارت رو میده هم