PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95

poloton7
26-11-2016, 14:30
سلام..حمید اقا
کدام پارمترها ساب توی کیفیت صدا ودقت ساب تاثیر زیادی دارد..
ایا فرقی بین باکس ذوزنقه ای و مکعبی است؟؟

hamidR15
28-11-2016, 12:02
قدیمی مدل 90
سلام
رحلت پيامبر عظيم الشان اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبي(ع) رو خدمت شما عزيزجان تسليت عرض ميكنم.
راحت ميتونيد روي در كامپوننت اسليم يا همون شلو نصب كنيد بدون استفاده از رينگ .

سلام خسته نباشید حمید آقا . یه سوال داشتم- من یه پخش 3450ub پایونیر دارم با باند فابریک پراید . می خوام باند بگیرم براش چی بگیرم .مثل اینکه باند پایونیر6902 خیلی خوبه. من فقط می خوام کیفیت داشته باشه وباند عمری باشه. ممنون میشم کمکم کنید. از یه ضبط و باندی پرسیدم 6902 رو گفت خیلی قدیمیه و .... نظر شما چیه؟ همون 6902 خوبه یا چیز دیگه بگیرم؟ممنون که همه رو صادقانه راهنمایی می کنید.
سلام ممنون لطف داريد
خوبه ٦٩٧٥v3 هم ميتونيد بگيريد ولي به ان نكته توجه داشته بايد از كواكسيال نميشه توقع كيفيت داشت.

بلا خره باند 6975 v2 خریدم آمپ ام بی رو هم رد کردم رفت حالا به نظرتون آمپ واسه این باندها چی بگیرم
پخش سونی - باند 6975 v2 - آمپ ؟؟
مباركه بودجه چقدره؟دو كانال يا چهاركانل؟

سلام حمید خان حالت خوبه ؟
آقا ماشین رو عوض کردم یه 206SD مدل 91 اتومات گرفتم حالا دو سوال دارم :
می خوام با روشن شدن چراغ پشت آمپر چراغ های پخش روشن بشه و با خاموش کردن چراغ پشت آمپر خاموش بشن ، پشت ضبط (x400) سیم ILL رو به چراغ کوچیک ها وصل کردم ولی فقط عملکرد دیمر رو انجام میده و با روشن کردن چراغ پشت آمپر چراغ های پخش فقط کم نور میشن و با خاموش پشت آمپر پر نور میشن ، راهی نداره که کلا روش یا خاموش بشه نه اینکه کم نور و پر نور بشه ؟؟؟

سیستم ماشین قبلی رو باز کردم انداختم رو یه این پخشم X400 کنوود هست ، آمپ 8400 کنوود هست ، استیج عقب چون ساب نمی خوام هلیکس E69x دارم ، اکسیسوری هم کلا کانکشن سری best دارم حالا می خوام استیج جلو کامپ بگیرم نظر خودم رویه هلیکس E62C.2 و یا RS165 هستش با توجه به آمپ و استیج عقب به نظرت کدوم رو بگیرم ؟ به غیر از این موارد پیشنهاد دیگه ای داری ؟ خودم فقط طرفداره کیفیتم یه چیزه عالی تویه رنج 500 می خوام یه زحمت دیگه میشه یه مقایسه بین این دوتا E62C.2 و یا RS165 انجام بدی که کدوم بهتره ؟
ممنون از لطفت

سلام ممنون
من تا حالا اين كار و نكردم نميدونم ميشه يا نه اما بعيد ميدونم بشه
هليكس كه موجود نيست صداي خوبي داره ولي ضعيفه از طرفي rs با آمپتون جور نيست يعني اين آمپ حيفه براش من آلفا ١٦٥ رو پيشنهاد ميكنم يا اگر گير آوردن همون e62.

سلام..حمید اقا
کدام پارمترها ساب توی کیفیت صدا ودقت ساب تاثیر زیادی دارد..
ایا فرقی بین باکس ذوزنقه ای و مکعبی است؟؟
سلام
همه پارامترهاي يه ساب با هم مهم هستند و نتيجه يه ساب خوب و با كيفيت رو نشون اما يك از اصلي ترين لونها QTS و كلا پارامترهاي دمپينگ و كنترل ووفر هست .
از نظر صدا نه ولي از نظر اشغال نمودن صندوق ذوزنقه اي چون پشتش شيب داره ميره ته ميچسبه به صندلي
پورت ساب ها هست كه تو فركانسهاي بيس تاثير گذاره.

poloton7
28-11-2016, 15:59
سلام حمید اقا
پس باکس ذوزنقه ای فضای کمتری را اشغال می کنم..درست فهمیدم؟؟/
فرق پورت لوله ای وپورت شیاری چه هست تفاوتی توی بیس وصدا دارد>>
mirabasn
29-11-2016, 18:05
سلام .من برای استیج عقب l90 دو جفت اسپیر dls1073 دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید واسه ی استیج جلو چی تهیه کنم که حجم صدای بالایی داشته باشد؟با تشکر

mf.designing
29-11-2016, 19:14
سلام به دوستان
یه سوال داشتم
ارزونترین پخش پایونر که هم بلوتوث داشته باشه و هم بشه رنگ led پس زمینه عوض کرد کدوم مدل هستش با چه قیمتی ؟!

ممنون

hadi797
30-11-2016, 16:27
سلام دوستان.
میخوام برا خونه یه سیستم صوتی درست کنم(ساده)ولی چیزی بلد نیستم
نمیخوام زیاد خرج کنم واسه همین از پخش فابریک پژو میخوام استفاده کنم
میخوام دوتا ووفر دوتا میدرنج و دوتا تیوتر وصل کنم.
با یکی دو نفر حرفیدم قبلن بهم گفتن که هم به امپلی فایر نیاز داری
و هم به ف_*ل_ن*__ر.
هر باند توانش بین 15 تا 30.
پخش چهارتا خروجی داره میخوام دوتا ووفر رو به یه کانال وصل کنم
دوتا تیوتر رو به یه کانال دیه و دوتا میدرنج هم به یه کانال
حالا موندم بلندگوها رو در چه توانی انتخاب کنم.(میخوام بلندگو ها
هر کدوم توانش 30 وات باشه نه بیشتر و نه کمتر)
ولی موندم امپلی فایر چی بخرم؟ف_*ل_ن*__ر چی؟و ادابتور برا راه اندازی این سیستم.
خواستم نظر اساتید رو هم بدونم و از تجربه هاشون استفاده کنم
(تنها انتظاری که از این سیستم دارم فقد کیفیت صداشه
مثلا تو اوج صدا قاطی نکنه و بلندگو ها هم طاق طاق نکنن)
با تشکر. :n12:

alirezagb
01-12-2016, 08:30
سلام دوستان.
میخوام برا خونه یه سیستم صوتی درست کنم(ساده)ولی چیزی بلد نیستم
نمیخوام زیاد خرج کنم واسه همین از پخش فابریک پژو میخوام استفاده کنم
میخوام دوتا ووفر دوتا میدرنج و دوتا تیوتر وصل کنم.
با یکی دو نفر حرفیدم قبلن بهم گفتن که هم به امپلی فایر نیاز داری
و هم به ف_*ل_ن*__ر.
هر باند توانش بین 15 تا 30.
پخش چهارتا خروجی داره میخوام دوتا ووفر رو به یه کانال وصل کنم
دوتا تیوتر رو به یه کانال دیه و دوتا میدرنج هم به یه کانال
حالا موندم بلندگوها رو در چه توانی انتخاب کنم.(میخوام بلندگو ها
هر کدوم توانش 30 وات باشه نه بیشتر و نه کمتر)
ولی موندم امپلی فایر چی بخرم؟ف_*ل_ن*__ر چی؟و ادابتور برا راه اندازی این سیستم.
خواستم نظر اساتید رو هم بدونم و از تجربه هاشون استفاده کنم
(تنها انتظاری که از این سیستم دارم فقد کیفیت صداشه
مثلا تو اوج صدا قاطی نکنه و بلندگو ها هم طاق طاق نکنن)
با تشکر. :n12:
سلام رفیق
ببین سیستمی که بخواد هدیونیتش پخش فابریکی باشه کیفیت فاتحش خوندس
بعدش هم به پخش 206 چون خودم دارم و با صحبت هایی هم که با اقا حمید داشتم مستقیم نمیشه پخش رو به امپ وصل کرد و یه تبدیل میخواست
که حدود 350 بود فک کنم و اینکه این سیستم ها تو خونه کیفیتشون افت داره دلیل اصلیش رو نمیدونم ولی میشه گفت که این باند ها طراحی شدن برای ماشین تو خونه صدا خوب نمیدن
چون مثلا وقتی میخوان برای ماشین سیستم صوتی طراحی کنن یکی از نکات قابل توجه برای طراحی فضای داخل اتاق و عایق بندیه ماشیه که خوب این اصول تو خونه رعایت نمیتونه بشه
فرض کن شما بهترین ساب باکس ار رو بگیر رو تاقچه بزاری 100 سال صدای توی باکس رو نمیده و این بخاطر طراحی که داره
و من خوشبختانه ین سیستم رو چون فامیلمون بست با چشم دیدم مشکلاتش رو دوستانه میگم بی خیلش شو و یه سیستم خونگی بگیر راحت
چون مثلا شما این رو میگیری بعد نمیتونی باش فیلم ببینی ی دیویدی بش وصل کنی یا به تلوزیون بزنی و از اینا که بگذرم
برقش برات داستان میشه از پیدا کردن اداپتور و باتری مناسب بگیر تا ترکیدن باتری :n03:
خلاصه من تجربه رو که داشتم رو گفتم حالا خودت میدونی رفیق
بعد اگه میخوای دوستان بهر راهنمایی کنن میزان هزینه ای رو که مد نظر داری بگو

amirfrang
01-12-2016, 16:47
سلام اقاحمید این ساب تعمیر شدنی هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi797
01-12-2016, 17:49
سلام رفیق
ببین سیستمی که بخواد هدیونیتش پخش فابریکی باشه کیفیت فاتحش خوندس
بعدش هم به پخش 206 چون خودم دارم و با صحبت هایی هم که با اقا حمید داشتم مستقیم نمیشه پخش رو به امپ وصل کرد و یه تبدیل میخواست
که حدود 350 بود فک کنم و اینکه این سیستم ها تو خونه کیفیتشون افت داره دلیل اصلیش رو نمیدونم ولی میشه گفت که این باند ها طراحی شدن برای ماشین تو خونه صدا خوب نمیدن
چون مثلا وقتی میخوان برای ماشین سیستم صوتی طراحی کنن یکی از نکات قابل توجه برای طراحی فضای داخل اتاق و عایق بندیه ماشیه که خوب این اصول تو خونه رعایت نمیتونه بشه
فرض کن شما بهترین ساب باکس ار رو بگیر رو تاقچه بزاری 100 سال صدای توی باکس رو نمیده و این بخاطر طراحی که داره
و من خوشبختانه ین سیستم رو چون فامیلمون بست با چشم دیدم مشکلاتش رو دوستانه میگم بی خیلش شو و یه سیستم خونگی بگیر راحت
چون مثلا شما این رو میگیری بعد نمیتونی باش فیلم ببینی ی دیویدی بش وصل کنی یا به تلوزیون بزنی و از اینا که بگذرم
برقش برات داستان میشه از پیدا کردن اداپتور و باتری مناسب بگیر تا ترکیدن باتری :n03:
خلاصه من تجربه رو که داشتم رو گفتم حالا خودت میدونی رفیق
بعد اگه میخوای دوستان بهر راهنمایی کنن میزان هزینه ای رو که مد نظر داری بگو

دوست عزیز تشکر میکنم بابت جوابت.
خب بجای پخش میتونیم به لپ تاب وصل کنیمش؟؟؟
(نمیخوام زیاد خرج کنم واسه همین بلندگو هارو دست دوم میخرم و خودشم در توان پایین)
میخوام دوتا باکس بسازم دوتا ساب رو تو یکی از باکسها قرار میدم
دوتا تیوتر و دوتا هم مید رو تو یکی باکس.
ولی نمیدونم برا راه اندازی چی نیازه واسه همین گفتم از اساتید هم کمکی بگیرم.

alirezagb
01-12-2016, 22:36
دوست عزیز تشکر میکنم بابت جوابت.
خب بجای پخش میتونیم به لپ تاب وصل کنیمش؟؟؟
(نمیخوام زیاد خرج کنم واسه همین بلندگو هارو دست دوم میخرم و خودشم در توان پایین)
میخوام دوتا باکس بسازم دوتا ساب رو تو یکی از باکسها قرار میدم
دوتا تیوتر و دوتا هم مید رو تو یکی باکس.
ولی نمیدونم برا راه اندازی چی نیازه واسه همین گفتم از اساتید هم کمکی بگیرم.
خواهش میکنم
تا جایی که من میدونم به هیچی وصل نمیشه چون پخش ماشین همچین قابلیتی نداره فقط دیسک و فلش و اگه از این جدیدا باشه بلوتوث موبایل هم ساپورت میکنه
شما بگو چه مقدار بابتش میخوای هزینه کنی تا بهتر دوستان راهنمایی کنن
وسایل که همون چیز هایی که برای ماشین هست رو میخوای به علاوه یه استند که باند و پخش روش مرتب بشینه و باتری ماشین به همراه اداپتوری که توان شارژ باتری رو داشته باشه
بعد اتاقی که میخوایی ستاپ کنی چه قدره ؟
چون مثلا برای یه اتاق 12 تا 20 متر با یه اسپیکر لاجیتک راحت میتونی فضارو پر کنی قیمتش هم 290 حدودا که صددرصد از یه سیستم این طوری ارزونتره و کیفیت بهتری داره و میشه به لبتاب و انواع موبایل با جک 3.5 که داره راحت وصل بشه
شما حد اقل بخوای از این سیستم صدا بگیری اگه امپ هم نبندی باز 600 تا 800 هزینش میشه که برای خونگی اصلا اقتصادی نیس چون کیفیت کار نهایی چیزی نیس که راضیت کنه
جناب حادی جان ببخشید این قدر اسرار میکنم ها چون نتیجه کار رو دیدم میگم و خوب هدف همچین انجمن هایی هم همینه که ما تجربه هامون رو در و بدل کنیم امید وارم نارحت نشده باشی :n16:

hamidR15
01-12-2016, 23:50
سلام حمید اقا
پس باکس ذوزنقه ای فضای کمتری را اشغال می کنم..درست فهمیدم؟؟/
فرق پورت لوله ای وپورت شیاری چه هست تفاوتی توی بیس وصدا دارد>>
بله
فرقشون تو تیون کردنشونه.فرکانسهای حیلی پائین رو نمیشه با پورت لوله یا استوانه ای بدست آورد باید حتما اسلات باشه چون داخل باکس می گرده.

سلام .من برای استیج عقب l90 دو جفت اسپیر dls1073 دارم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید واسه ی استیج جلو چی تهیه کنم که حجم صدای بالایی داشته باشد؟با تشکر
سلام
دو جفت 1073؟!!:n04:چرا آخه؟
به نظر من یک جفتش رو حذف کنید.
برای جلو sql165 گلیدن عالیه.البته آمپ خوب و قوی نیاز داره مثل xl150c4

سلام اقاحمید این ساب تعمیر شدنی هست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام.
والا نمیدونم باید کل ووفر تعویض بشه.

hamidR15
02-12-2016, 00:01
عکسهای سیستم پسر عموم رو براتون میزارم.
سیستم تک استیج رو پراید
پخش 7056
کامپوننت rs165slim
آمپلیفایر ML95.4
ساب باکس Alpfha 12SB
درهای جلو دمکینگ آلو بوتیل
هزینه 3100
کلیپی از سیستم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poloton7
02-12-2016, 00:13
سیستم تک استیج رو پراید
پخش 7056
کامپوننت rs165slim
آمپلیفایر ML95.4
ساب باکس Alpfha 12SB
هزینه 3100
سلام..حمید جان..خیلی عالی است..
من هم می خواهم همین کار را روی درهای جلو ماشینم بکنم ماشین من هم پراید صبا مدل 88 است و مثل روی درهای ماشین پسر عموی شماست...چند جا رفتم گفتند سخته ما بلد نیستیم ویا گفتند اب باران از داخل زه کنار شیشه به روی مگنت می ریزد و.....
اگر عکس دارید از مرحله نصب این باند گرد خیلی ممنونم می شود برای من بگذارید..خیلی برایم مهم است:n16:.
حالا دوتا سوال...
این ساب صدای بهتری دارد یا ساب ام لاین 10 اینچی...
ارتفاع مگنت چند است که رینگ پشت باند نگذاشتید.؟؟
قیمتش چند است این باند...
اگر امکانش هست یک کلیپ کوتاه بگذارید عالی می شود...من را خیلی مجذوب کردید یا این عکسها وداغ من تازه شد....:n02:
تشکر حمید جان...

hadi797
02-12-2016, 10:47
خواهش میکنم
تا جایی که من میدونم به هیچی وصل نمیشه چون پخش ماشین همچین قابلیتی نداره فقط دیسک و فلش و اگه از این جدیدا باشه بلوتوث موبایل هم ساپورت میکنه
شما بگو چه مقدار بابتش میخوای هزینه کنی تا بهتر دوستان راهنمایی کنن
وسایل که همون چیز هایی که برای ماشین هست رو میخوای به علاوه یه استند که باند و پخش روش مرتب بشینه و باتری ماشین به همراه اداپتوری که توان شارژ باتری رو داشته باشه
بعد اتاقی که میخوایی ستاپ کنی چه قدره ؟
چون مثلا برای یه اتاق 12 تا 20 متر با یه اسپیکر لاجیتک راحت میتونی فضارو پر کنی قیمتش هم 290 حدودا که صددرصد از یه سیستم این طوری ارزونتره و کیفیت بهتری داره و میشه به لبتاب و انواع موبایل با جک 3.5 که داره راحت وصل بشه
شما حد اقل بخوای از این سیستم صدا بگیری اگه امپ هم نبندی باز 600 تا 800 هزینش میشه که برای خونگی اصلا اقتصادی نیس چون کیفیت کار نهایی چیزی نیس که راضیت کنه
جناب حادی جان ببخشید این قدر اسرار میکنم ها چون نتیجه کار رو دیدم میگم و خوب هدف همچین انجمن هایی هم همینه که ما تجربه هامون رو در و بدل کنیم امید وارم نارحت نشده باشی :n16:
درود.
نه داداش ناراحت نمیشم خیلیم خوشحالم که تجربه هاتون رو در اختیارم میذارین.
واسه بلندگو ها اکه یکی دو هفته پیش تو مرکز صوتی تصویری بودم قیمت گرفتم
با اون حساب حدود 100 تومن خرج بلندگو ها میشه.ولی نمیدونم ترانس چنده و باکس هم خودم درست میکنم
میمونه پخش و یا استفاده از لپ تاب.
داداش اخه برا این سیستم نیازی به باتری نیس که.میشه با ترانس 12-16 ولت راه اندازیش کرد.
حدود 200 تومن تو ذهنمه که خرجش کنم.
ممنون بابت جواب دادنت.:n12:

- - - Updated - - -

alirezagb
02-12-2016, 13:22
درود.
نه داداش ناراحت نمیشم خیلیم خوشحالم که تجربه هاتون رو در اختیارم میذارین.
واسه بلندگو ها اکه یکی دو هفته پیش تو مرکز صوتی تصویری بودم قیمت گرفتم
با اون حساب حدود 100 تومن خرج بلندگو ها میشه.ولی نمیدونم ترانس چنده و باکس هم خودم درست میکنم
میمونه پخش و یا استفاده از لپ تاب.
داداش اخه برا این سیستم نیازی به باتری نیس که.میشه با ترانس 12-16 ولت راه اندازیش کرد.
حدود 200 تومن تو ذهنمه که خرجش کنم.
ممنون بابت جواب دادنت.:n12:

- - - Updated - - -
چه برندی رو قیمت کردی؟
باکس رو خیلی مهمه چطوری بسازی این رو با اقا حمید صحبت کن
والا اون سیستمی که من دیدم توش ساب و امپ داشت باتری میخواست ولی این رو نمیدونم چه قد امپر بکشه
حواهش میکنم :n40:

ahriman323
03-12-2016, 02:56
سلام حمید خان من یه جفت اینفینتی 693.11با پخش کنودد ایکس 400 دارم
میخوام امپ و ساب و استیج جلو را کامل کنم
صدای کیفیتی میخوام فقط با یه قیمت معقول
آمپ کنوود 9400 و یا هلیکس MA40FXدر نظر گرفتم (که ظاهرا موجود نیست)
ساب هم هلیکس 12wd یا اینفینیتی پرمیوس 1200 تی (نمیدونم کدوم)
استیج جلو هم Helix Match MS 62C(یا چیز دیگه)
ک تا اینجا خروجی امپ کم اوردم
نظرت چیه امپ Pioneer GM-D9605 بذارم ؟همه را میتونه ساپورت کنه
ماشینم 206 صندوق

حیف که کواک خریدی.کاش قبلش مشاوره میگرفتی.
در هر صورت ابتدا باید برای جلو یه فکری بکنید. هلیسک اگر سریه e موجود داره بگیرید.در غیر اینصورت من پینشهادم:
1-کامپ rs165 قیمت 530
2-آلفا 165 قیمت 350
3-آمپلیفایر FD75c4 قیمت 900 یا RC70C4 قیمت 570
4-باکس هم آلفا 10sb که350 تومنه
5-آمپ ساب هم rc 90 c2 قیمت 495
اگر صدای خوب و پایدار میخواهید اینا گزینه های موجود و استاندارد هستن.

اگر لطف کنی برند ها رو بنویسی ممنون میشم
تو شیراز جایی سراغ نداری اینارو داشته باشه یا نصب تمیز انجام بذه/اینجا بیشتر از پایونر چیزی بلد نیستن
اگر باند های خودمم بخوام نگه دارم صدای این سیستمی که گفتیو خراب نمیکنه؟
و اینکه یه توضیحی راجب برند گلادن میذی این برند سرتره یا هلیکس با توجه به اینکه هر ذو المانی هستن

mf.designing
04-12-2016, 13:04
سلام به دوستان
یه سوال داشتم
ارزونترین پخش پایونر که هم بلوتوث داشته باشه و هم بشه رنگ led پس زمینه عوض کرد کدوم مدل هستش با چه قیمتی ؟!

ممنون

دوستان ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید :n16:

farshad0123
06-12-2016, 00:43
سلام
دوستان کسی میدونه اچ پی اف برای ساب از کجا باید تنظیم بشه؟
هم روی ضبط و هم روی امپ برای ساب فقط ال پی اف هست و اصلا اچ پی اف برای ساب وجود نداره
اگه برا ساب ارسی امپو بزنم به خروجی باندای عقب و به خروجی مخصوص ساب نزنم بهتر نیست؟چون در اون حالت میشه اچ پی اف برای ساب تعیین کرد ولی وقتی روی خروجی مخصوص ساب بزنم فقط ال پی اف میاره

mohamad skystar
06-12-2016, 01:10
سلام
دوستان کسی میدونه اچ پی اف برای ساب از کجا باید تنظیم بشه؟
هم روی ضبط و هم روی امپ برای ساب فقط ال پی اف هست و اصلا اچ پی اف برای ساب وجود نداره
اگه برا ساب ارسی امپو بزنم به خروجی باندای عقب و به خروجی مخصوص ساب نزنم بهتر نیست؟چون در اون حالت میشه اچ پی اف برای ساب تعیین کرد ولی وقتی روی خروجی مخصوص ساب بزنم فقط ال پی اف میاره

دوست عزیز HPF برای باندها استفاده مبشه
برای ساب باید از LPF استفاده کرد
چون ساب ووفر قابلیت پخش صدا با فرکانس های بالا رو نداره باید از LPF استفاده کنید

bahari6687
06-12-2016, 01:38
سلام دوستان
تعمیرکار خوب سیستم صوتی و پخش می شناسین؟

hamidR15
06-12-2016, 09:15
سلام..حمید جان..خیلی عالی است..
من هم می خواهم همین کار را روی درهای جلو ماشینم بکنم ماشین من هم پراید صبا مدل 88 است و مثل روی درهای ماشین پسر عموی شماست...چند جا رفتم گفتند سخته ما بلد نیستیم ویا گفتند اب باران از داخل زه کنار شیشه به روی مگنت می ریزد و.....
اگر عکس دارید از مرحله نصب این باند گرد خیلی ممنونم می شود برای من بگذارید..خیلی برایم مهم است:n16:.
حالا دوتا سوال...
این ساب صدای بهتری دارد یا ساب ام لاین 10 اینچی...
ارتفاع مگنت چند است که رینگ پشت باند نگذاشتید.؟؟
قیمتش چند است این باند...
اگر امکانش هست یک کلیپ کوتاه بگذارید عالی می شود...من را خیلی مجذوب کردید یا این عکسها وداغ من تازه شد....:n02:
تشکر حمید جان...
سلام
عکس از مراحل نصب ندارم. خودش هم ماشین و گذاشته بوده و رفته بوده سر کار شب تحویل گرفته بعدا برام عکس فرستاده.این مذل slim یا همون شلو هست اصلا مگنت نداره.بارون و... هم بعیده کاری بکنه
تو پراید 10 سیلد هم جواب میده هر دو خوبن.اگر حجم بیس و low بیشتر دوست داری 12 وگره 10
در مورد سری ساب هم خب m یه پله بالاتر از آلفاس ولی همین 10سیلد آفا هم بگیری باکس فابریک عالی جواب میده.اگر بحث کاهش هزینه داری.اگرر نه هرچی پول = آش ...
کلیپ که همون بالای عکسها گذاشتم:n04::n04:
بفرما:

hamidR15
06-12-2016, 09:21
اگر لطف کنی برند ها رو بنویسی ممنون میشم
تو شیراز جایی سراغ نداری اینارو داشته باشه یا نصب تمیز انجام بذه/اینجا بیشتر از پایونر چیزی بلد نیستن
اگر باند های خودمم بخوام نگه دارم صدای این سیستمی که گفتیو خراب نمیکنه؟
و اینکه یه توضیحی راجب برند گلادن میذی این برند سرتره یا هلیکس با توجه به اینکه هر ذو المانی هستن

سلام.
کلا gladen هستند.این آدرس نماینده رسمی ایران تو بخش خاورمیانه هست ملاحظه بفرمائید:
اینم خود سایت:
هر دو خوبن منتها هلیکس به خاط ضعیف بودنش اغلب کسانی که دارن مینالن از این ضعفش.نمیشه بهش فشار بیاری البته رده b و e رده پرسیژنش خیلی خوبه و به بالا که دیگه واضحه.
تو شیراز فکر نمیکنم نماینده داشته باشه. اگر خواستی بگو خودم برات میگیرم و با تی پاکس ارسال میکنم.24 ساعت بعد هم دستتون میرسه.
اسپیکرهای خودتون چیه؟اگه فابریکه که باید کنار بزاریشون.

hamidR15
06-12-2016, 09:26
سلام دوستان
تعمیرکار خوب سیستم صوتی و پخش می شناسین؟

سلام
PM دادم خدمتتون

Mustang GT
06-12-2016, 12:40
سلام.
کلا gladen هستند.این آدرس نماینده رسمی ایران تو بخش خاورمیانه هست ملاحظه بفرمائید:
اینم خود سایت:
هر دو خوبن منتها هلیکس به خاط ضعیف بودنش اغلب کسانی که دارن مینالن از این ضعفش.نمیشه بهش فشار بیاری البته رده b و e رده پرسیژنش خیلی خوبه و به بالا که دیگه واضحه.
تو شیراز فکر نمیکنم نماینده داشته باشه. اگر خواستی بگو خودم برات میگیرم و با تی پاکس ارسال میکنم.24 ساعت بعد هم دستتون میرسه.
حمید خان خدایی دمت گرم با این برند اشنام کردی
دم اقا ... گرم که نمایندگی این برند رو به دست گرفته
همین که توی سایت گلیدن میریم و ادرس ایران رو زده ادم حال میکنه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Alijo0on
06-12-2016, 13:33
سلام.
اینم خود سایت:

کارشون درسته
آقا حمید که استاده هم آقا ..... که نمایندگی گلیدن تو ایران هستن ،
من برای نصب یه بچه سیستم که مزاحمشون شدم از طرف آقا حمید کلی راهنمایی جامع و مفید و 0 تا 100 کردد و در نهایت بهترین خرید و صدا رو داشتم هنوز ک هنوز لذت میبرم ولی برای سیستم خودم هنوز مونده قراره یه تک استیج مشتی ببندم
ولی موندم رو 111 اون کانفیگی که حمید خان معرفی کرد میشه بستش درهاش با مدل صبا فرق میکنه ...!

لنگرود1371
09-12-2016, 01:20
سلام مخصوص خدمت همه ی بچه ها مخصوصا اقا حمید گل:n12:
اقا دنبال یه ساب ارزونم برا امپلی mba 4110gf یه چی که این آمپلی بتونه خوب پرش کنه سابش سنگین نباشه آمپم ضعیفه آخه:n03:
ضبطه هم اینه اگه مهمه
خروجی ساب ووفر هم داره

alikarimi1376
09-12-2016, 04:59
دوستان من یه pioneer 6850bt خریدم
مشکل دارم با بلوتوثش
میخاستم بدونم میتونم با گوشیم به بلوتوث پخش وصل بشم و با گوشی از باندا آهنگ پلی کنم ؟
اگه جواب بله هست توضیح بدین چجوری
مرسی

ft1361
09-12-2016, 09:38
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا اقا حمید که خیلی زحمت میکشن
اقا حمید من واسه درب جلو یه کامپ 16 سانتی میخوام که قدرت و کیفیت خوبی داشته باشه وبا قطعاتم مچ بشه ماشیم امریکایی باند عقب کاپا11 و امپ چهارکانال هرتز ep4xو ساب راکفورد پی3 و امپ مونو کنوود 917 پخش هم دودین هست که 2جفت خروجی بیشتر نداره و تنظیماتش کامل نیست اگه میشه یه پخش دودین خوب که کامل باشه تنظیماتش معرفی بکنی هزینه کامپ و پخش هم تا 1600 فقط کامپ قدرتش خوب باشه سایز درب جلو هم 6.9هست .باتشکر حمیدجان

afshin b
09-12-2016, 11:20
سلام
من pioneer 6050 دارم با یه جفت باند tsa2003i
چند سال پیش گرفتم اینارو
از کیفیت صداش راضی نیستم. میخوام تا 700 هزینه کنم و کیفیت صدای بهتری بگیرم. نیاز به آمپلیفایر داره؟ کلا چیکار باید بکنم؟ من اطلاعاتم در این زمینه بسیار پایینه.

rashiddivx
09-12-2016, 22:54
سیستم تک استیج رو پراید
پخش 7056
کامپوننت rs165slim
آمپلیفایر ML95.4
ساب باکس Alpfha 12SB
هزینه 3100
کلیپی از سیستم

Ed
به به چه کیفیتی انصافا
با یه همچین سیستمی با زاغارت ترین آهنگ ها هم میشه فضانوردی کرد!
البته این آهنگی که پلی کردید خیلی قشنگ بود اسمشو میگید لطفا؟

Mohammadkiller
10-12-2016, 20:17
سیستم تک استیج رو پراید
پخش 7056
کامپوننت rs165slim
آمپلیفایر ML95.4
ساب باکس Alpfha 12SB
هزینه 3100
کلیپی از سیستم

سلام علیک آقا حمید عزیز
چه خبرا خوب هستین؟
اول از همه یه سوال : چرا یه جفت خروجی این کراس خالیه؟ مید بیس داشته؟
دوم اینکه این سری از کامپاننت گلیدن بهتره یا سری Zero ؟؟؟
ممنون

Ed
به به چه کیفیتی انصافا
با یه همچین سیستمی با زاغارت ترین آهنگ ها هم میشه فضانوردی کرد!
البته این آهنگی که پلی کردید خیلی قشنگ بود اسمشو میگید لطفا؟

سلام
اگه اشتباه نکنم اسم آهنگ اینه:
KSHMR_-_Invisible_Children

SajjadKAZ2003
11-12-2016, 03:58
سلام به دوستان
یه سوال داشتم

ممنون

بلوتوث دارها حول و حوش 400 تومن هستن
پایونیر DEH-4850BT فکر کنم مناسب باشه

SajjadKAZ2003
11-12-2016, 04:03
مشکل دارم با بلوتوثش
میخاستم بدونم میتونم با گوشیم به بلوتوث پخش وصل بشم و با گوشی از باندا آهنگ پلی کنم ؟
مرسی

مال منم همین مدله
از بلوتوثش برای مکالمه تلفنی استفاده کردم ولی تا حالا پخش آهنگ از طریق بلوتوث رو تست نکردم چون آندروید گوشیم نسخه قدیمیه و باید بالای 4 باشه
ولی تا اونجایی که اطلاع دارم این چیزی که میگید شدنیه
تو دفترچه اش نگاه کنید فکر کنم راهنمایی کرده باشه

پ.ن: تست کردم شد.
اول گوشی و ضبط رو بهم بشناسونید: تو گوشی وارد قیمت بلوتوث بشید و در ضبط وارد قسمت ستینگ و بلوتوث بشید.
حالا با استفاده از دکمه src در حالت بلوتوث قرار بگیرید و در گوشی موزیک رو پخش کنید.
حتی اگه فیلم هم تو گوشی پخش کنید صداش میوفته رو باندها

hamidR15
11-12-2016, 08:47
کارشون درسته
آقا حمید که استاده هم آقا ..... که نمایندگی گلیدن تو ایران هستن ،
من برای نصب یه بچه سیستم که مزاحمشون شدم از طرف آقا حمید کلی راهنمایی جامع و مفید و 0 تا 100 کردد و در نهایت بهترین خرید و صدا رو داشتم هنوز ک هنوز لذت میبرم ولی برای سیستم خودم هنوز مونده قراره یه تک استیج مشتی ببندم
ولی موندم رو 111 اون کانفیگی که حمید خان معرفی کرد میشه بستش درهاش با مدل صبا فرق میکنه ...!

سلام صبح بخیر.
خیلی کار دارم لذا تا جایی که فرصت کنم پاسخ دوستان و میدم بقیه اگر نشد فرصت آینده.:n16:
بله رو درهای جدید هم میشه بست منتها باید برش بدی و کمی تغغیرات لازمه. عکس سیستم زوس جان و ببین تو تاپیک عکسها

hamidR15
11-12-2016, 08:50
سلام مخصوص خدمت همه ی بچه ها مخصوصا اقا حمید گل:n12:
اقا دنبال یه ساب ارزونم برا امپلی mba 4110gf یه چی که این آمپلی بتونه خوب پرش کنه سابش سنگین نباشه آمپم ضعیفه آخه:n03:
ضبطه هم اینه اگه مهمه
خروجی ساب ووفر هم داره

سلام حال شما.کم پیدائی
12 یا 10؟
تو چه رنج ماکزیمم؟

hamidR15
11-12-2016, 08:52
مشکل دارم با بلوتوثش
مرسی
سلام
وقتی بلوتوث داره باید انجام بده!!

hamidR15
11-12-2016, 08:59
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا اقا حمید که خیلی زحمت میکشن
اقا حمید من واسه درب جلو یه کامپ 16 سانتی میخوام که قدرت و کیفیت خوبی داشته باشه وبا قطعاتم مچ بشه ماشیم امریکایی باند عقب کاپا11 و امپ چهارکانال هرتز ep4xو ساب راکفورد پی3 و امپ مونو کنوود 917 پخش هم دودین هست که 2جفت خروجی بیشتر نداره و تنظیماتش کامل نیست اگه میشه یه پخش دودین خوب که کامل باشه تنظیماتش معرفی بکنی هزینه کامپ و پخش هم تا 1600 فقط کامپ قدرتش خوب باشه سایز درب جلو هم 6.9هست .باتشکر حمیدجان

سلام ممنونم از محبت شما :n40:
هزینه برای پخش دود دین خوب و کامپ مناسب ماشن شما کمه.
پخش دو دین خوب x8750bt هست که ببهترین پایونیره حدود 2100 فکر کنم باشه ممکنه بالاتر.باید سوال کنم چون پایونیر چند بار گرون کرده.5850bt هم میتونی بگیری ارزونتره حدود 1340-50
کامپوننت هم sql165 عالیه رو 2 اهم 150-180 وات لازم داره الان موجود نست گفتن اوایل اسفند میرسه بار شرکت حدود 1200

hamidR15
11-12-2016, 09:04
سلام
من pioneer 6050 دارم با یه جفت باند tsa2003i
چند سال پیش گرفتم اینارو
از کیفیت صداش راضی نیستم. میخوام تا 700 هزینه کنم و کیفیت صدای بهتری بگیرم. نیاز به آمپلیفایر داره؟ کلا چیکار باید بکنم؟ من اطلاعاتم در این زمینه بسیار پایینه.

سلام
700 برای چه قطعاتی میخواهید هزینه کنید؟
کلا برای هر اسپیکری که توان RMS ش از 40 وات بالاتر باشه برای اینکه صدای بهتری داشته باشیم و از دیستورشن دوری بشه بهتره آمپلیفایر تهیه بشه.

hamidR15
11-12-2016, 09:10
سلام علیک آقا حمید عزیز
چه خبرا خوب هستین؟
اول از همه یه سوال : چرا یه جفت خروجی این کراس خالیه؟ مید بیس داشته؟
دوم اینکه این سری از کامپاننت گلیدن بهتره یا سری Zero ؟؟؟
ممنون

سلام
اگه اشتباه نکنم اسم آهنگ اینه:
KSHMR_-_Invisible_Children

سلام محمد جان خوبی شما؟
خدا رو شکر من هم خوبم.
اون دوتا کانکتور اضافی برای درایو کردن یک جفت مید ووفر دیگه هست.اینن کراس برای سریه Dual هم استفاده میشه.
نه زیرو بالاتر و بهتره .رده SQ و ساخت آلمانه.

Mohammadkiller
11-12-2016, 10:22
سلام محمد جان خوبی شما؟
خدا رو شکر من هم خوبم.
اون دوتا کانکتور اضافی برای درایو کردن یک جفت مید ووفر دیگه هست.اینن کراس برای سریه Dual هم استفاده میشه.
نه زیرو بالاتر و بهتره .رده SQ و ساخت آلمانه.

ممنون قربان شما
خیلی خوبه
قیمت اینسری و سری zero تو چه رنج قیمتی هست؟
بعد slim این کامپ ها گرون تره؟

ممنون بابت پاسخ

afshin b
11-12-2016, 15:50
سلام
700 برای چه قطعاتی میخواهید هزینه کنید؟
کلا برای هر اسپیکری که توان RMS ش از 40 وات بالاتر باشه برای اینکه صدای بهتری داشته باشیم و از دیستورشن دوری بشه بهتره آمپلیفایر تهیه بشه.
برای اینکه هزینه ش کمتر بشه فعلا یه جفت باند و یه آمپلی میخوام بگیرم. برام بیشتر کیفیت و شفافیت و تفکیک بودن صدا مهمه تا بیس زیاد. ساب هم نمیخوام. نظر شما راجع به باند 6900 پایونیر و آمپلی MB 9600 چیه؟

hamidR15
11-12-2016, 18:22
ممنون قربان شما
خیلی خوبه
قیمت اینسری و سری zero تو چه رنج قیمتی هست؟
بعد slim این کامپ ها گرون تره؟

ممنون بابت پاسخ
سلام زنده باشی
rs slim قیمتش 620 هست
زیرو 1100 که موجود نیست.
بله slim چون تکنولوزی به روزیه و تقریبا مگنت به معنی عامل خذف شده و پشت بسگت مگنتی دیده نمیشه قیمتش بالاتره.حتی من احساس میکنم کمی هم کیفیت صداش و تون صداش از rs بهتره.

برای اینکه هزینه ش کمتر بشه فعلا یه جفت باند و یه آمپلی میخوام بگیرم. برام بیشتر کیفیت و شفافیت و تفکیک بودن صدا مهمه تا بیس زیاد. ساب هم نمیخوام. نظر شما راجع به باند 6900 پایونیر و آمپلی MB 9600 چیه؟

اگر دنبال شفافیت و کیفیت هستی از کواک اونم بیضی بیا بیرون.
شما باید حتما از ترکیب کامپوننت و ساب استفاده کنید.فکر حذف کردن ساب رو هم از ذهتون بیارید بیرون.تجربه بهم ثابت کرده اگر ساب نبندی در کوتاه مدت به شدت پشیمون خواهید شد.
اگر اوضاع مالی خرابه سعی کنید خورد خورد لوازمتون رو تهیه کنید و بعدا که کامل شد نصب کنید روی خودرو.حتی اگر یک سال هم طول بکشه این کار رو بکنید چون شک نکنید که نتیجه ای که خواهید گرفت ارزش صبر زیاد رو داره.
نگفتین ماشین چیه؟

hamidR15
11-12-2016, 18:27
سلام خدمت دوستان عزیز.
با پیگیری که از شرکت گلیدن داشتم احتمال زیاد کامپوننتهای جدید رده RS-X هم تو بار جدید خواهد آمد.با توجه به مشخصات خیلی خوبی که این رده داره مثل ووفر کاغذی تویتر 28mm قدرت 110 وات طراحی داست کپ cone که میتونه بیس و میدبسهای عمیق و سنگینی رو اجرا کنه و امپدانس 3 اهمی من تصورم این هست که تو رنج قیمتی متوسط جزو بهترین کامپوننتهای بازار خواهد شد.این پیش بینی رو داشته باشید تا ببینیم تو عمل چه میکنه.

RSX LINE

Sound Quality Systeme mit i-Faktor
28 mm High-Performance Hochtöner
SBC-412 Papier Membran mit XP-Beschichtung
XBi Frequenzweichen mit 9 Einstellmöglichkeiten
Bi-Amping / Bi-Wiring option
Nomex Zentrierspinne
Verdrillte Anschlussleitungen

مدل rs-x165

مدل RS-X 130

blackbird1370
11-12-2016, 19:25
قیمتشون آقا حمید؟

afshin b
11-12-2016, 21:51
سلام زنده باشی
rs slim قیمتش 620 هست
زیرو 1100 که موجود نیست.
بله slim چون تکنولوزی به روزیه و تقریبا مگنت به معنی عامل خذف شده و پشت بسگت مگنتی دیده نمیشه قیمتش بالاتره.حتی من احساس میکنم کمی هم کیفیت صداش و تون صداش از rs بهتره.

اگر دنبال شفافیت و کیفیت هستی از کواک اونم بیضی بیا بیرون.
شما باید حتما از ترکیب کامپوننت و ساب استفاده کنید.فکر حذف کردن ساب رو هم از ذهتون بیارید بیرون.تجربه بهم ثابت کرده اگر ساب نبندی در کوتاه مدت به شدت پشیمون خواهید شد.
اگر اوضاع مالی خرابه سعی کنید خورد خورد لوازمتون رو تهیه کنید و بعدا که کامل شد نصب کنید روی خودرو.حتی اگر یک سال هم طول بکشه این کار رو بکنید چون شک نکنید که نتیجه ای که خواهید گرفت ارزش صبر زیاد رو داره.
نگفتین ماشین چیه؟

ممنون بابت پیشنهادت
ماشین سمند هست
برای کامپوننت و ساب چقدر باید هزینه کنم؟ من اطلاعی از قیمت هاشون ندارم.
چه مدل هایی پیشنهاد میدید؟ آمپلی فایر چطور؟

Lavania
12-12-2016, 00:32
سلام
پخش تصویری مناسب برای سمند ال ایکس معرفی کنید ممنون میشم

hamidR15
12-12-2016, 09:01
قیمتشون آقا حمید؟<