PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

amir200812
11-09-2016, 17:53
کسی از نحوه وصل شدن تویتر های 206 به پخش خبر داره!؟

یعنی باند های جلو + تویتر ها به کراس اور وصل هستند؟
یا کلا پخش خروجی تویتر داره!؟

اگه کسی از این موضوع خبری داره، ممنون میشم اطلاع بده...
دوستان به سوالات پیش و پا افتاده ما هم جواب بدید.

*همه دارن از سیستم های 4~5 میلیونی صحبت میکنن، آدم خجالت میکشه همچین سوال هایی بپرسه:n03:

amirhosein72
11-09-2016, 20:22
دوستان به سوالات پیش و پا افتاده ما هم جواب بدید.

*همه دارن از سیستم های 4~5 میلیونی صحبت میکنن، آدم خجالت میکشه همچین سوال هایی بپرسه:n03:

سلام دوسته من راستش من 206 ندارم و اطلاعی ندارم از اون اگه نه حتما راهنماییتون میکردم
اما اونجور که معلومه کراس اور نداره تیوتر و باند خودش به پخش وصله .

hamidR15
13-09-2016, 08:06
حمید جان مرسی از پاسخت ،این قطعات هم به پیشنهاد شما خریدم، اگر میشه لطف کنید بگید چه مدل آمپ و ساب بخرم که ست باشه، و اینکه باندام که سری s پایونیر هست مشکلی با آپ نداره، یعنی آمپ خور هست؟ خود شما چیزی تو دست و بالت نداری؟
سلام
ببخشید من مسافرت بودم و چند روزی خدمتتون نبودم. عید قربان رو هم با تاخیر خدمت همگی عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16:
در مورد قطعاتتون من خیلی موافق به هزینه برای امپ نیستم.(تو چپاسخ قبلی هم خواستم بنویستم ارزش ندارن که نونش جاافتاده :n02:)ولی میتونید یه 6604 تهیه کنید.اما ساب رو نمیتونه درایو کنه و باید برای ساب هم به فکر یه امپ جدا باشید.
این ست برای داشتن یه موزیک تو ماشین در حد قیمتی خودش خوبه اما اگر بخواهید صدای باکیفیت تری داشته باشید بهتره قطعاتتون رو ارتقاء بدین.
خودتون الان از صدا راضی هستید؟

ممنون آقا حمید
اون قیمت هایی که بالا نوشتید احتمالا برای اسپیکر مباشد
بی زحمت قیمت کامپ گلیدن را بفرماید و در اسرع وقت اعلام کنید
باز هم ممنون
ان شاءالله فردا کلیه محصولات گلیدن موجود خواهد شد و قیمتهای دقیق رو بنده سوال میکنم و خدمتتون عرض میکنم.فقط شما و دیگر دوستان لطف کنید نوع قظعه ای رو که میخواید بنویسید. مثلا کامپ چه مدلی یا چه رده ای؟

میگن جوونی و جاهلی
الآن داشتم 20 صفحه پیش رو نگاه میکردم آقا حمید یکی در میون گفته صبر کن بار شرکت برسه یا گفته عجله نکن
کلی هم راهنمایی کردید باز من هیجان زده رفتم کار خودم رو کردم آخرش رسیدم سر خونه اول
هیجانه دیگه ولی خداییش امیر حسین و حمید عزیز خیلی حوصله دارید با امثال من سر و کله میزنید :n16: سپاسگزارم.

اشکال نداره عوض اش الآن باقلبی آکنده از آرامش وخیالی تخت صبر میکنم اجناس شرکت برسه :n02: (خوبه ماشین رو تحویل نگرفتم وگرنه دیگه تا الآن بیچاره شده بودید)
حمید جان عرض ارادت.
کل مطالبتون رو مطالعه و استفاده کردم.امیر حسین عزیزم هم که واقعا سنگ تموم گذاشتن اما من آخرش برات 200.4 و زیرو dc میگیرم.میخوای بخواه نمیخوای هم بخواه:n19:

breny
13-09-2016, 08:24
با سلام :

آقا حمید پشت آمپ من که مسیو هستش دور ولوم گین اگه اشتباه نکنم از عدد 0.2 داره تا 4 حالا در حالت خوب و ایده آل اون جهت ولوم باید به سمت کدوم عدد باید بره ؟ خروجی پخش 4 ولته

با تشکر

kindlinessangel
13-09-2016, 10:47
حمید جان عرض ارادت.
کل مطالبتون رو مطالعه و استفاده کردم.امیر حسین عزیزم هم که واقعا سنگ تموم گذاشتن اما من آخرش برات 200.4 و زیرو dc میگیرم.میخوای بخواه نمیخوای هم بخواه:n19:

ما مخلصیم :n40:
میگم حالا اگه PP بخوایم یعنی نمیگیری برامون ؟:n24:

aquamarinaquamarin
13-09-2016, 11:04
سلام
ببخشید من مسافرت بودم و چند روزی خدمتتون نبودم. عید قربان رو هم با تاخیر خدمت همگی عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16:
در مورد قطعاتتون من خیلی موافق به هزینه برای امپ نیستم.(تو چپاسخ قبلی هم خواستم بنویستم ارزش ندارن که نونش جاافتاده :n02:)ولی میتونید یه 6604 تهیه کنید.اما ساب رو نمیتونه درایو کنه و باید برای ساب هم به فکر یه امپ جدا باشید.
این ست برای داشتن یه موزیک تو ماشین در حد قیمتی خودش خوبه اما اگر بخواهید صدای باکیفیت تری داشته باشید بهتره قطعاتتون رو ارتقاء بدین.
خودتون الان از صدا راضی هستید؟

:n19:
مرسی همچنین تبریک به شما و سایر دوستان، خب والا تنها مشکل تو وضوح صدا هست، که وضح خوبی به نظر من نداره، کیفیتش بد نیست، خب پس با صحبتهای شما بهتره کلا تعویض کنم ،من زیاد با ساب موافق نیستم ، بیشتر قصد دارم یه ضبط با کیفیت البته حتما پنل رنگی و باندهای خوب بعلاوه یه آمپلی ببنم. خیلی هم نمیخوام هزینه کنم به نظر شما یه سیستم خوب با این سه قطعه چی بخرم خوب هست؟ مرسی از راهنمایات.

kindlinessangel
14-09-2016, 07:23
دوستان یه پخش تصویری خوب معرفی میکنید ترجیحا 2din انشالله که ماشینمون رو دیر تحویل بدن پولمون به این هم برسه ( اگر 1din هم هست که ارزش خرید بالاتری داره لطف کنید بگین)
این مشخصات رو داشته باشه
1- بلوتوث و USB و AUX و اگر شد کارت SD هم بخوره ( آخری خیلی مهم نیست )
2-قابلیت اتصال به دوربین عقب
3-کیفیت صدای خوب ( حداقل در حد همین 8019)
4-حداقل 3 جفت RCA
5-بشه با هزینه معقول روش نویگیشن راه انداخت
6-بشه با هزینه معقول شبکه های تلویزیونی رو روش گرفت (این خیلی مهم نیست)
7-حدالامکان کابل ها و رابط ها همراهش باشه مجبور نشم پول یه پخش رو خورد خورد بدم اکسسوری بخرم
8-صداش تیز نباشه
9-توی نور آفتاب قابل استفاده باشه
-------------------------------------------------
نظرتون در مورد DNR 8035BT کنوود چیه؟
میشه از نویگیشن موبایل روی این پخش ها استفاده کرد؟

hamidR15
14-09-2016, 08:01
با سلام :

آقا حمید پشت آمپ من که مسیو هستش دور ولوم گین اگه اشتباه نکنم از عدد 0.2 داره تا 4 حالا در حالت خوب و ایده آل اون جهت ولوم باید به سمت کدوم عدد باید بره ؟ خروجی پخش 4 ولته

با تشکر
سلام.
باید کاملا بسته باشه یعنی روی 4 ولت.

ما مخلصیم :n40:
میگم حالا اگه PP بخوایم یعنی نمیگیری برامون ؟:n24:
ارادت.همونطور که دیشب عرض کردم pp تموم شده و کلش از قبل به نوعی پیش فروش یا به سفارش کنار گذاشته شده بود.من خودم دو جفت برای دو نفر از دوستان که یکیشون از بار قبلی و یکی دیگه هم از حدود 3 ماه پیش خریدشون رو قطعی کرده بودن گرفتم.شما هم بهت قول میدم همین dc راضیتون میکنه.

مرسی همچنین تبریک به شما و سایر دوستان، خب والا تنها مشکل تو وضوح صدا هست، که وضح خوبی به نظر من نداره، کیفیتش بد نیست، خب پس با صحبتهای شما بهتره کلا تعویض کنم ،من زیاد با ساب موافق نیستم ، بیشتر قصد دارم یه ضبط با کیفیت البته حتما پنل رنگی و باندهای خوب بعلاوه یه آمپلی ببنم. خیلی هم نمیخوام هزینه کنم به نظر شما یه سیستم خوب با این سه قطعه چی بخرم خوب هست؟ مرسی از راهنمایات.
بدون ساب یعنی لذت و هیجان =0:n03:
همه فکر میکنن ساب بستن یعنی گوم گوم کردن و لرزش و ویبره بازی.نه میشه از ساب خوب یه نمه بیس عالی سوار بر موزیک گرفت و رنج رو کامل کرد.
به نظر من از ساب قافل نشو.یه ساب 10 تو باکس کوچیک صدای خیلی خوبی بهتون میده. یه جفت کامپوننت هم جلو داشته باشید طاقچه هم تعطیل.لذت گوش دادن به موسیقی خوب رو با این روش واقعا میچسبه.
شما پقدر بودجه دارین؟

دوستان یه پخش تصویری خوب معرفی میکنید ترجیحا 2din انشالله که ماشینمون رو دیر تحویل بدن پولمون به این هم برسه ( اگر 1din هم هست که ارزش خرید بالاتری داره لطف کنید بگین)
این مشخصات رو داشته باشه
1- بلوتوث و USB و AUX و اگر شد کارت SD هم بخوره ( آخری خیلی مهم نیست )
2-قابلیت اتصال به دوربین عقب
3-کیفیت صدای خوب ( حداقل در حد همین 8019)
4-حداقل 3 جفت RCA
5-بشه با هزینه معقول روش نویگیشن راه انداخت
6-بشه با هزینه معقول شبکه های تلویزیونی رو روش گرفت (این خیلی مهم نیست)
7-حدالامکان کابل ها و رابط ها همراهش باشه مجبور نشم پول یه پخش رو خورد خورد بدم اکسسوری بخرم
8-صداش تیز نباشه
9-توی نور آفتاب قابل استفاده باشه
حمید جان دو دین پایونیر میتونی بگیری.بالاترین مدل وجدیدترین.8850bt اگر موجود باشه فکر کنم 2 باشه قیمتش.یه مدل پائینترش هم 5850bt هست که حدود 1350-1400 هست.هر دو 7 اینچی و سه خروجی 4 ولت دارن.

aquamarinaquamarin
14-09-2016, 09:01
سلام.
باید کاملا بسته باشه یعنی روی 4 ولت.

ارادت.همونطور که دیشب عرض کردم pp تموم شده و کلش از قبل به نوعی پیش فروش یا به سفارش کنار گذاشته شده بود.من خودم دو جفت برای دو نفر از دوستان که یکیشون از بار قبلی و یکی دیگه هم از حدود 3 ماه پیش خریدشون رو قطعی کرده بودن گرفتم.شما هم بهت قول میدم همین dc راضیتون میکنه.

بدون ساب یعنی لذت و هیجان =0:n03:
همه فکر میکنن ساب بستن یعنی گوم گوم کردن و لرزش و ویبره بازی.نه میشه از ساب خوب یه نمه بیس عالی سوار بر موزیک گرفت و رنج رو کامل کرد.
به نظر من از ساب قافل نشو.یه ساب 10 تو باکس کوچیک صدای خیلی خوبی بهتون میده. یه جفت کامپوننت هم جلو داشته باشید طاقچه هم تعطیل.لذت گوش دادن به موسیقی خوب رو با این روش واقعا میچسبه.
شما پقدر بودجه دارین؟

درود گرامی، والا خیلی نمیتونم هزینه کنم ولی اونچه که مهمه قصد بستن سیستمو دارم . حالا که شما میفرمایید بدون ساب معنایی نداره اگر امکانش هست شما یه سیستم مناسب با قیمت مناسب معرفی کنید نهایتا اینه که طی چند وقت قطعاتشو میخرم، :n02: فکر کنم ضبط و باندهای خودمم باید میفروشم. ضبطتم deh-x2750 و باندای عقب 6965s و باندای جلو هم که g104sr . سپاس

kindlinessangel
14-09-2016, 09:14
حمید جان دو دین پایونیر میتونی بگیری.بالاترین مدل وجدیدترین.8850bt اگر موجود باشه فکر کنم 2 باشه قیمتش.یه مدل پائینترش هم 5850bt هست که حدود 1350-1400 هست.هر دو 7 اینچی و سه خروجی 4 ولت دارن.

تا 2 خوبه بین 8850 پایونیر و 8035 کدوم بهتره؟
فک کنم 8035 باید جنش صداش مثل 8019 خودم باشه
صدای پایونییره که تیز نیست؟
8035 وای فای داره فک کنم.
روی کدوم میشه نویگیشن با نقشه های ایران راه انداخت و حدودا چقدر هزینه میبره؟

moslem880
14-09-2016, 10:09
بدون ساب یعنی لذت و هیجان =0
سلام
کاش اینو قبلا به من هم گفته بودید.

kraytos
14-09-2016, 22:36
سلام
از دوستان کسی 117 الپاین داشته یا باهاش کار کرده؟
اینکه میگن همش بنکینگ میکنه سرعت خوندنه usb خیلی کم هستش کلا کار باهاش عذابه زاسته یا نه؟
چون این موضوع رو از چندین نفر که باهاش کار کردن شنیدم
AliSub
15-09-2016, 09:13
سلام دوستان
میخوام برای تیبا فعلا دوتا باند بگیرم و به پخش فابریک خودش ببندم و بعدا هم یه پخش بگیرم و بعدانتراا :n27: یه امپ هم بگیرم. اهل ساب که نیستم فقط میخوام یه چیزی که کیفیت صدای خوبی داشته باشه و سردرد نیاره و و خسته کننده نباشه.
بودجه هم 300-400 برای باند فعلن میتونم بدم :n18:
اخلاقمم جوریه که وقتی اهنگ میزارم اصلا توجه نمیکنم خواننده چی میگه:n31: فقط به صدا و ریتم اهنگ و بیس و تریبل اینجورچیزا دقت میکنم :n01:
با تشکر از دوستان :n16:

amirhosein72
15-09-2016, 16:33
سلام دوستان
میخوام برای تیبا فعلا دوتا باند بگیرم و به پخش فابریک خودش ببندم و بعدا هم یه پخش بگیرم و بعدانتراا :n27: یه امپ هم بگیرم. اهل ساب که نیستم فقط میخوام یه چیزی که کیفیت صدای خوبی داشته باشه و سردرد نیاره و و خسته کننده نباشه.
بودجه هم 300-400 برای باند فعلن میتونم بدم :n18:
اخلاقمم جوریه که وقتی اهنگ میزارم اصلا توجه نمیکنم خواننده چی میگه:n31: فقط به صدا و ریتم اهنگ و بیس و تریبل اینجورچیزا دقت میکنم :n01:
با تشکر از دوستان :n16:

سلام باند بیضی یا گرد ؟ اهل سوراخ کردن تاقچه عقب هستین یا نه ؟ :n02:

AliSub
15-09-2016, 16:54
سلام باند بیضی یا گرد ؟ اهل سوراخ کردن تاقچه عقب هستین یا نه ؟ :n02:

سلام:n18:
اره بابا سوراخش میکنم مهم نیست :n02:
منظورتون اینه کامپونت ببندم رو تاقچه؟ من صدای کامپونت رو تا حالا اصلا نشنیدم کیفیت که خب مسلما داره ولی از لحاظ بیس چی خیلی خیلی کم نیست؟
:n18::n16:

amir200812
15-09-2016, 18:41
منظورتون اینه کامپونت ببندم رو تاقچه؟ من صدای کامپونت رو تا حالا اصلا نشنیدم کیفیت که خب مسلما داره ولی از لحاظ بیس چی خیلی خیلی کم نیست؟
نه، منظور ایشون دقیقا چیزی بود که گفتن.
باند ها بعضی ها بیضی هستند و بعضی دیگه گرد (که کمپوننت ها هم از این دسته هستند)
ایشون پرسیدن که گرد میخوای یا بیضی.

و یک سوال هم خودم بپرسم از اساتید:

اگه 2 تا باند مستقیم به پخش وصل باشه، و 2 یا 4 تای دیگه به امپلی متصل باشه ، مشکلی پیش میاد!؟
*مثلا ممکنه باند هایی که روی آمپلی هستند تاخیر داشته باشن و باعث بهم ریختگی صدا بشن!؟

r0ss0neri
15-09-2016, 19:21
نه، منظور ایشون دقیقا چیزی بود که گفتن.
باند ها بعضی ها بیضی هستند و بعضی دیگه گرد (که کمپوننت ها هم از این دسته هستند)
ایشون پرسیدن که گرد میخوای یا بیضی.

و یک سوال هم خودم بپرسم از اساتید:

اگه 2 تا باند مستقیم به پخش وصل باشه، و 2 یا 4 تای دیگه به امپلی متصل باشه ، مشکلی پیش میاد!؟
*مثلا ممکنه باند هایی که روی آمپلی هستند تاخیر داشته باشن و باعث بهم ریختگی صدا بشن!؟

نه !‌ ولی خب اون خروجی پخش کنار آمپلی فایر اصلا به گوش نمیاد !‌کار بیهوده ای هست - مگر اینک بخوای صدا فراگیر بشه که اونم با دو دست کامپ یا کواک برای عقب و جلو میشه !

zangetso
15-09-2016, 21:14
سلام به دوستان گرامی و اقا حمید من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:n16:
میخام میدرنج بخرم رفتم عباسی اونجا هر کی مارکی که خودش داشتو پیش نهاد میکرد و میگفت برند دیگه اشغاله
به نظر استادان گرامی کدوم برند بهتره (mtx-power sound-digital audio-dragster)

8613187
16-09-2016, 12:27
سلام دوستان

اقا منبع اين دمپينگ و عايق صدا و حرارت و ... كجاست؟

فوم، ابر، شونه تخم مرغ ي ...

ممنون

breny
17-09-2016, 06:26
با سپاس:

آقا حمید"

hpf را تا 100 روی یخش تنظیم کردم گین آمپ را تا 3.5 بردم بالا
حالا به نظر شما اگر hpf را تا 125 بذارم از اون ور گین را بیارم روی 4 به نظر شما منطقیه ؟
یا اینکه روی تنظیمات دیگه پخش کار کنم؟

با تشکر

hamidR15
17-09-2016, 07:26
درود گرامی، والا خیلی نمیتونم هزینه کنم ولی اونچه که مهمه قصد بستن سیستمو دارم . حالا که شما میفرمایید بدون ساب معنایی نداره اگر امکانش هست شما یه سیستم مناسب با قیمت مناسب معرفی کنید نهایتا اینه که طی چند وقت قطعاتشو میخرم، :n02: فکر کنم ضبط و باندهای خودمم باید میفروشم. ضبطتم deh-x2750 و باندای عقب 6965s و باندای جلو هم که g104sr . سپاس
سلام صبحتون بخیر.ولادت حضرت امام هادی (ع) رو خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16::n12:
به نظر من ابتدا لوازمتون رو بفروشید تا نقد بشین بعد خورد خورد با هم میریم جلو.ماشینت رو یکبار دیگه بفرمائید چی هست؟

سلام
کاش اینو قبلا به من هم گفته بودید.
سلام مسلم جان. من تقریبا همیشه مخصوصا تو خوصویها و تماسهای تلفنی به همه این موضوع رو میگم.نمیدونم چطور شما از قلم افتادین.:n03:

سلام.
کامپوننت نسبت به کواکسیال از حجم بیس کمتری برخورداره.لذا بهتره برای استیج جلو یک جفت کامپوننت و برای عقب رو طاقچه یک جفت کواکسیال بیضی یا دو جفت کواکسیال گرد تهیه کنید.

سلام به دوستان گرامی و اقا حمید من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید:n16:
میخام میدرنج بخرم رفتم عباسی اونجا هر کی مارکی که خودش داشتو پیش نهاد میکرد و میگفت برند دیگه اشغاله
به نظر استادان گرامی کدوم برند بهتره (mtx-power sound-digital audio-dragster)
سلام
من با MTX بیشتر موافقم.

سلام دوستان
ممنون
سلام
منظورتون از منبع رو متوجه نشدم.؟

با سپاس:
آقا حمید"
hpf را تا 100 روی یخش تنظیم کردم گین آمپ را تا 3.5 بردم بالا
حالا به نظر شما اگر hpf را تا 125 بذارم از اون ور گین را بیارم روی 4 به نظر شما منطقیه ؟
یا اینکه روی تنظیمات دیگه پخش کار کنم؟
با تشکر
سلام
فرکانس با گین کاملا فرق داره و هیچ ربطی به هم ندارن.
گین و تنظیم کردن اون ولتاژ خروجی پخش رو با ورودی امپ تنظیم میکنه.
کات کردن و فرکانس کات دادن برایی بالاتر برند کیفیت خروجی صدا با توجه به توانائیهای درایور هست.هرچقدر نقطه کات آف فرکانس رو بالاتر ببرید صدا به سمت میدرنج میل میکنه. و برعکس به سمت مید باس و باس.
به طور عموم در حالت HPF:
برای درایورهای 10cm بهتره نقطه کات از 125 به بالا انتخاب بشه
برای درایورهای 13cm بهتره نقطه کات 100 هرتز انتخاب بشه.
برای درایورهای 16cm نیز بهتره این نقطه 80 هرتز انتخاب بشه.

موفق باشید.

hamidR15
17-09-2016, 07:28
تا 2 خوبه بین 8850 پایونیر و 8035 کدوم بهتره؟
فک کنم 8035 باید جنش صداش مثل 8019 خودم باشه
صدای پایونییره که تیز نیست؟
8035 وای فای داره فک کنم.
روی کدوم میشه نویگیشن با نقشه های ایران راه انداخت و حدودا چقدر هزینه میبره؟
سلام
بحث 2DIN که فعلا کنسل شد طبق صحبتها درسته؟

breny
17-09-2016, 07:42
ممنون آقا حمید :

با توجه به اینکه من 2 تا آمپ دارم برای آینکه کات آف باند 10 cm که از روی پخش باید روی 125 باشه آیا برای باند بیضی عقب جهت جلوگیری از تداخل کات آف با باند جلو می تونم از روی
امپ hpf را تنظیم کنم؟

kindlinessangel
17-09-2016, 09:20
سلام

کامل نه
فعلا در حال برآوردهای مالی و فنی ام.
گفتم برای این بحث فعلا عجله ندارم

aquamarinaquamarin
17-09-2016, 09:41
سلام صبحتون بخیر.ولادت حضرت امام هادی (ع) رو خدمت عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16::n12:
به نظر من ابتدا لوازمتون رو بفروشید تا نقد بشین بعد خورد خورد با هم میریم جلو.ماشینت رو یکبار دیگه بفرمائید چی هست؟

مرسی گرامی ماشین پراید صبا هست، پس فعلا بدرود تا فروش لوازم خودم. حدودا چقدر باید جور کنم؟

moslem880
17-09-2016, 10:55
من تقریبا همیشه مخصوصا تو خصوصیها و تماسهای تلفنی به همه این موضوع رو میگم.نمیدونم چطور شما از قلم افتادین
سلام
نه نفرمایید داداش مشکلی نیست.
بحث رو یکم بازتر میکنم.
راستش تازه که تو بحث Car Audio وارد شده بودم گفتم ساب نمیخوام.
شما فرمودید کواک ببند و با پخش 850 دراومد پام.
بررسی صدها پست شما که اصلا شماره نداره و تجربه 19 سالتون نظرمو تغییر داد.الان هم اطلاعاتم بالاتر رفته و هم مخصوصا انتظاراتم.
حالا میبینم شما چقدر زیاد رو استیج جلو و ساب تاکید می کنید.
اصلا نمیدونستم ساب اینقدر تو اغناء بیس و بالاخص تکمیل رنج فرکانسی و هیجان مهمه.
همیشه فکر میکردم کواک و کامپ همون حدنهاییه که من میخوام.با توجه به اصل قیمت مناسب.
البته هنوز نه آمپ بستم نه کامپ. پس اون تفکیک کامپ و نرمی بیس کواک به گوشم نخورده تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم.
ممنون از این همه زحمات بیدریغ و کمکهای بی شائبه شما به همه دوستان.
بازم میگم کارتون واقعا خیلی درسته.

AliSub
17-09-2016, 21:47

سلام مسلم جان. من تقریبا همیشه مخصوصا تو خوصویها و تماسهای تلفنی به همه این موضوع رو میگم.نمیدونم چطور شما از قلم افتادین.:n03:

سلام.
کامپوننت نسبت به کواکسیال از حجم بیس کمتری برخورداره.لذا بهتره برای استیج جلو یک جفت کامپوننت و برای عقب رو طاقچه یک جفت کواکسیال بیضی یا دو جفت کواکسیال گرد تهیه کنید.

سلام
من با MTX بیشتر موافقم.

سلام
منظورتون از منبع رو متوجه نشدم.؟

سلام
فرکانس با گین کاملا فرق داره و هیچ ربطی به هم ندارن.
گین و تنظیم کردن اون ولتاژ خروجی پخش رو با ورودی امپ تنظیم میکنه.
کات کردن و فرکانس کات دادن برایی بالاتر برند کیفیت خروجی صدا با توجه به توانائیهای درایور هست.هرچقدر نقطه کات آف فرکانس رو بالاتر ببرید صدا به سمت میدرنج میل میکنه. و برعکس به سمت مید باس و باس.
به طور عموم در حالت HPF:
برای درایورهای 10cm بهتره نقطه کات از 125 به بالا انتخاب بشه
برای درایورهای 13cm بهتره نقطه کات 100 هرتز انتخاب بشه.
برای درایورهای 16cm نیز بهتره این نقطه 80 هرتز انتخاب بشه.

موفق باشید.

ممنون حمیدخان
خب برای استیج جلو کامپوننت چی پیشنهاد میدین و برای عقب کواکسیال چی پیشنهاد میدین. ؟؟ برای هرکدوم 300 الی 400 بشه خوبه. البته کم کم میگیریم :n01:
بازم ممنون که انقدر خوبین :n16::n18:

amir200812
17-09-2016, 23:27
سلام

آقا حمید یه سوال برام پیش اومد:
امروز پخش ماشین رو باز کرده بودم (پخش فابریک 206 مدل 95 )
*از این بلوتوث دارها مارک کوروز

پشت پخش یک برچسب بود که در مورد سیمکشی سوکت ها توضیح داده بود!
یه چیزی توجهم رو جلب کرد:
2 جفت پین توی سوکت آزاد بودن که با توجه به توضیحات روی برچسب " line out 1 " و " line out 2 " بود!
اینا چی هستند؟ امکانش هست همون خروجی آمپلی باشه!؟
**توی تنظیمات هم یه گزینه on و off برای line out هست.

***بفکرم رسید که خروجی آمپلی باشن، چون توی همون سوکت سیم ریموت آمپلی هم هست.

و اینم از تجروبیات ناچیز خودم بگم:
هفته پیش باند 2503i پایونیر رو با پخش JVC KD-R406 قدیمی تست کردم (روی هر خروجی 19rms میده)
کلا نا امید کننده بود! بدون کوچکترین بیسی!

ولی همون باند با این پخش فابریک 206 کل ماشین رو به لرزه انداخته بود! من که کلا تعجب کرده بودم از قدرت خروجی این پخش...
روی پخش نوشته 4 تا 25 وات ولی اگه بخوام با 19rms ای که روی پخش jvc نوشته بود مقایسه کنم، حداقل توان این پخش بالای 30~35 وات هست!

و این بازم در یک مورد دیگه نگران کننده هست! هیتسینک پشت پخش، عبارت هست از یک صفحه فلزی کوچیک! و من شک دارم بتونه گرمای حاصل از همچین توانی رو کنترل کنه.

hamidR15
18-09-2016, 07:24
ممنون آقا حمید :

با توجه به اینکه من 2 تا آمپ دارم برای آینکه کات آف باند 10 cm که از روی پخش باید روی 125 باشه آیا برای باند بیضی عقب جهت جلوگیری از تداخل کات آف با باند جلو می تونم از روی
امپ hpf را تنظیم کنم؟
سلام
بله اگر بتونید هر دو کات رو از فیلترهای امپ استفاده کنید نه پخش بهتره.

مرسی گرامی ماشین پراید صبا هست، پس فعلا بدرود تا فروش لوازم خودم. حدودا چقدر باید جور کنم؟
ارادت.حدود 1500 برای داشتن یه سیستم ساده حد اقلی اما با کیفیت و استاندارد.

سلام
نه نفرمایید داداش مشکلی نیست.
بحث رو یکم بازتر میکنم.
راستش تازه که تو بحث Car Audio وارد شده بودم گفتم ساب نمیخوام.
شما فرمودید کواک ببند و با پخش 850 دراومد پام.
بررسی صدها پست شما که اصلا شماره نداره و تجربه 17 سالتون نظرمو تغییر داد.الان هم اطلاعاتم بالاتر رفته و هم مخصوصا انتظاراتم.
حالا میبینم شما چقدر زیاد رو استیج جلو و ساب تاکید می کنید.
اصلا نمیدونستم ساب اینقدر تو اغناء بیس و بالاخص تکمیل رنج فرکانسی و هیجان مهمه.
همیشه فکر میکردم کواک و کامپ همون حدنهاییه که من میخوام.با توجه به اصل قیمت مناسب.
البته هنوز نه آمپ بستم نه کامپ. پس اون تفکیک کامپ و نرمی بیس کواک به گوشم نخورده تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم.
ممنون از این همه زحمات بیدریغ و کمکهای بی شائبه شما به همه دوستان.
بازم میگم کارتون واقعا خیلی درسته.
خواهش میکنم.شما لطف دارید و من رو شرمنده میکنید.:n40:
بله من به دوستانی که ساب نمیخوان میگم برای داشتن باس ناچار باید از کواک 9*6 استفاده کنند.ولی واقعا باس یک ساب با کیفیت تاثیر بالائی تو لذت بردن از موسیقی خوب داره.

ممنون حمیدخان
خب برای استیج جلو کامپوننت چی پیشنهاد میدین و برای عقب کواکسیال چی پیشنهاد میدین. ؟؟ برای هرکدوم 300 الی 400 بشه خوبه. البته کم کم میگیریم :n01:
بازم ممنون که انقدر خوبین :n16::n18:
مخلصم.تو این رنج البته کمی بیشتر میتونید هلیکس e62 بگیرید اما ابه خاظر ضعیف بودن محصولات هلیکس (در کنار کیفیت صدای خوبشون) من کمتر دیگه پیشنهاد میکنم.چون اصلا نمیشه بهشون فشار بیاریم.
من پیشنهاد میکنم پولتون رو جمع کنید حالا که داری کم کم میای جلو یه جفت sqx165 بگیری قیمتش 760 تومن شده.بعد برای امپ و یه ساب هم تو باکس اقدام کنید.موافقین؟
عقب هم از فکر کواک بیاید بیرون.این نظر منه.اما اگر مسر هستید بعدا برای اون هم یه فکری میکنیم.

hamidR15
18-09-2016, 07:35
آقا حمید یه سوال برام پیش اومد:
امروز پخش ماشین رو باز کرده بودم (پخش فابریک 206 مدل 95 )
*از این بلوتوث دارها مارک کوروز

پشت پخش یک برچسب بود که در مورد سیمکشی سوکت ها توضیح داده بود!
یه چیزی توجهم رو جلب کرد:
2 جفت پین توی سوکت آزاد بودن که با توجه به توضیحات روی برچسب " line out 1 " و " line out 2 " بود!
اینا چی هستند؟ امکانش هست همون خروجی آمپلی باشه!؟
**توی تنظیمات هم یه گزینه on و off برای line out هست.

***بفکرم رسید که خروجی آمپلی باشن، چون توی همون سوکت سیم ریموت آمپلی هم هست.

و اینم از تجروبیات ناچیز خودم بگم:
هفته پیش باند 2503i پایونیر رو با پخش JVC KD-R406 قدیمی تست کردم (روی هر خروجی 19rms میده)
کلا نا امید کننده بود! بدون کوچکترین بیسی!

ولی همون باند با این پخش فابریک 206 کل ماشین رو به لرزه انداخته بود! من که کلا تعجب کرده بودم از قدرت خروجی این پخش...
روی پخش نوشته 4 تا 25 وات ولی اگه بخوام با 19rms ای که روی پخش jvc نوشته بود مقایسه کنم، حداقل توان این پخش بالای 30~35 وات هست!

و این بازم در یک مورد دیگه نگران کننده هست! هیتسینک پشت پخش، عبارت هست از یک صفحه فلزی کوچیک! و من شک دارم بتونه گرمای حاصل از همچین توانی رو کنترل کنه.
سلام.
بعید میدونم خروجی داشته باشن.احتمالا دکوری هستن چون من هیچ پخش 206 فابریک رو ندیدم که خروجی Low Level داشته باشه .
در مورد تجربتون هم جالبه که تونسته به این اسپیکر یه تکانی بده:n08:

AliSub
18-09-2016, 08:41
مخلصم.تو این رنج البته کمی بیشتر میتونید هلیکس e62 بگیرید اما ابه خاظر ضعیف بودن محصولات هلیکس (در کنار کیفیت صدای خوبشون) من کمتر دیگه پیشنهاد میکنم.چون اصلا نمیشه بهشون فشار بیاریم.
من پیشنهاد میکنم پولتون رو جمع کنید حالا که داری کم کم میای جلو یه جفت sqx165 بگیری قیمتش 760 تومن شده.بعد برای امپ و یه ساب هم تو باکس اقدام کنید.موافقین؟
عقب هم از فکر کواک بیاید بیرون.این نظر منه.اما اگر مسر هستید بعدا برای اون هم یه فکری میکنیم.

سلام :n18:
والا خیلی دوست دارم ولی اصلا دلم نمیاد برای صدا تو ماشین انقدر هزینه کنم :n01: قدیم یه باندی رو گفته بودید اسمش 609 بود mc یا co فکر کنم. نمیشه همینو ببندم فعلنه راضی بشم ازش.:n27: قیمتش الان چنده؟

kindlinessangel
18-09-2016, 09:15
من دوباره پیدام شد :n08:
میگم این داستان پروسسور هم چه داستانیه برای خودش:n02:
دیدم توی این فروم و فروم های همسایه و حتی فروم های خارجکی بچه ها میگن بیا پشت پخشت یه پروسسور مثلا بیت وان بگذار دیگه باقی چیزا رو بسپار دست اون ... کیفیت میشه توپ
حالا یه مشکلی برام پیش اومده
به نظر من یکی از مهم ترین بخش ها توی کیفیت صدای خروجی: DAC هست ( البته به شرطی که سورس مناسب داشته باشیم وگرنه برای MP3 که دیگه از کیفیت صحبت نکنیم بهتره)
وقتی خروجی پخش ما آنالوگ هست ما در هر صورت داریم از چیپ DAC پخشمون استفاده میکنیم و پروسسور تنها کاری که برای ما میکنه جدا سازیه دامنه فرکانسی به بازه های دلخواه ما و با تنظیمات پیشرفته تر و فرستادنشون به آمپ هست.
اضافه کردن پروسسور به خودی خود یعنی افزودن نویز اون هم قبل از آمپ که خودش باعث میشه نویز تشدید بشه ( اینا همش ذهنیات من هست اگر اشتباهه بگید)
پس به نظر شما اگر میخوایم کیفیت رو حفظ کنیم بهتر نیست به جای افزودن پروسسور بعد از پخش . خود پخش رو به صورتی انتخاب کنیم که جواب گوی نیاز ما باشه؟

یا اینکه پخشی رو انتخاب کنیم که خروجی دیجیتال داشته باشه و وظیفه تبدیل دیجیتال به آنالوگ رو به پروسسور بعدش بسپاره ( داریم این پخش رو؟! )
خود این چیپ DAC که روی پروسسور ها هست نسبت به DAC روی پخش ها در چه حدی قرار داره؟

نمیشه از این مدیا پلیر های خونگی کوچیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که اتفاقا کارایی بسیار زیادی دارند و حتی برخی مدل ها دارای هارد دیسک داخلی هستند به همراه پروسسور توی ماشین استفاده کرد؟ میدونم دستگاه هایی مثل bit play هست اما خوب قیمت آنچنانی دارند.

توی سیستم های خونگی خیلی ها این کار رو میکنن که به جای یک سورس گران قیمت از یه سورس بسیار ارزون قیمت که فرمت های lossless رو پشتیبانی کنه و خروجی دیجیتال داشته باشه به علاوه یه DAC خوب استفاده میکنند وخروجی در حد سیستم های چند برابر قیمت خودشون میگیرند.

اگر کل بحث به درد این فروم نمیخوره دوستان بگن توی پیغام خصوصی اذیتشون کنم. :n16:

amirhosein72
18-09-2016, 09:57
من دوباره پیدام شد :n08:
میگم این داستان پروسسور هم چه داستانیه برای خودش:n02:
دیدم توی این فروم و فروم های همسایه و حتی فروم های خارجکی بچه ها میگن بیا پشت پخشت یه پروسسور مثلا بیت وان بگذار دیگه باقی چیزا رو بسپار دست اون ... کیفیت میشه توپ
حالا یه مشکلی برام پیش اومده
به نظر من یکی از مهم ترین بخش ها توی کیفیت صدای خروجی: DAC هست ( البته به شرطی که سورس مناسب داشته باشیم وگرنه برای MP3 که دیگه از کیفیت صحبت نکنیم بهتره)
وقتی خروجی پخش ما آنالوگ هست ما در هر صورت داریم از چیپ DAC پخشمون استفاده میکنیم و پروسسور تنها کاری که برای ما میکنه جدا سازیه دامنه فرکانسی به بازه های دلخواه ما و با تنظیمات پیشرفته تر و فرستادنشون به آمپ هست.
اضافه کردن پروسسور به خودی خود یعنی افزودن نویز اون هم قبل از آمپ که خودش باعث میشه نویز تشدید بشه ( اینا همش ذهنیات من هست اگر اشتباهه بگید)
پس به نظر شما اگر میخوایم کیفیت رو حفظ کنیم بهتر نیست به جای افزودن پروسسور بعد از پخش . خود پخش رو به صورتی انتخاب کنیم که جواب گوی نیاز ما باشه؟

یا اینکه پخشی رو انتخاب کنیم که خروجی دیجیتال داشته باشه و وظیفه تبدیل دیجیتال به آنالوگ رو به پروسسور بعدش بسپاره ( داریم این پخش رو؟! )
خود این چیپ DAC که روی پروسسور ها هست نسبت به DAC روی پخش ها در چه حدی قرار داره؟

نمیشه از این مدیا پلیر های خونگی کوچیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که اتفاقا کارایی بسیار زیادی دارند و حتی برخی مدل ها دارای هارد دیسک داخلی هستند به همراه پروسسور توی ماشین استفاده کرد؟ میدونم دستگاه هایی مثل bit play هست اما خوب قیمت آنچنانی دارند.

توی سیستم های خونگی خیلی ها این کار رو میکنن که به جای یک سورس گران قیمت از یه سورس بسیار ارزون قیمت که فرمت های lossless رو پشتیبانی کنه و خروجی دیجیتال داشته باشه به علاوه یه DAC خوب استفاده میکنند وخروجی در حد سیستم های چند برابر قیمت خودشون میگیرند.

اگر کل بحث به درد این فروم نمیخوره دوستان بگن توی پیغام خصوصی اذیتشون کنم. :n16:

سلام .
اقا خیلی پیچیدش کردی حرف dac و خروجی انالوگ و دیجیتال و استفاده از اپتیکال پخش و نویز و این چیزا :n02:
ببین خیلی ساده اینجوری میشه اگر شما از پروسسور استفاده کنی 90درصد صدایی که میگیری برمیگرده به پروسسور و 10% از اون برمیگزده به پخش یعنی عملا انتخاب پخش زیاد مهم نیس اما اگر نخواید از پروسسور استفاده کنین پخش های خیلی خوبی هم هستن که صدای خوبی داشته باشن مثلا 7998 الپاین و 7949 الپاین و 786 و 956 و 955 کلاریون و 9887 و p99 و سری odr و d2 کلاریون و ... اینجور چیزا.
اما باز اینا برمیگرده به انتخاب بقیه قطعات و هدف شما که 4وی باشه سیستمتون یا 3وی .
اگر 4وی میخوای ببندید باید برای پخش حداقل بالای 2500 هزینه کنید که به صرفه نیس خرید یه پروسسور مثه بیت وان هم اقتصادی تر و هم صدای بهتری بهتون تحویل میده اما اگر بحث 3وی باشه باید یه پخش خوش صدا گیر بیارین که خیلی راحت تر و بیشتر به کارتون میاد که نتورک ببندید و به صدای دلخواه برسین.
باز بحث پخش های دودین فرق داره:n02:
برای اون سوالتون هم میشه به جای پخش از ایپاد استفاده کرد و وصلش کرد به بیت وان بدون داشتن پخش

amir200812
18-09-2016, 12:18

مطمعن باشید بیشتر از یک تکان ساده هست.:n04:
تو اولین فرصت یه فیلم میگیرم تا ببینید ایران خودرو تو پخش سنگ تموم گذاشته:n02:

212vr
18-09-2016, 13:42
مطمعن باشید بیشتر از یک تکان ساده هست.:n04:
تو اولین فرصت یه فیلم میگیرم تا ببینید ایران خودرو تو پخش سنگ تموم گذاشته:n02:

Iran khodro vas l90 kenwood gozashte pakhshesho

Sent from my iPhone using Tapatalk

milad_spider
18-09-2016, 16:18
سلام.
بعید میدونم خروجی داشته باشن.احتمالا دکوری هستن چون من هیچ پخش 206 فابریک رو ندیدم که خروجی Low Level داشته باشه .

سلام
ببخشید که من نظر میدم ولی اتفاقا خروجی داره خروجی خوبی هم داره تنها مشکلش اینه که 1 جفت میشه ازش خروجی گرفت
سیم ریموت آمپلی هم داره
من تا همین 1 هفته پیش پخش 7150 داشتم چون پنلشو ازم دزدیدن و نتونستم که پیدا کنم دیگه بیخیال شدم و میخواستم یه پخش دیگه بخرم که دیدم به همین پخش فابریکش میخوره هرجا که نصاب بودن بردن گفتن نمیشه!!!
خودم 3=4 تا تندیل 2 به 1 خریدم و 2 تا فیش RC با سیم لحیم کردم و طبق نقشه خود پخش وصل کردم به جرات می تونم بگم 5 درصد فقط کیفیت صدا فرق کرده تنها ایرادش نداشتن اکولایزر همین ولی من ازش راضیم
موفق باشید

amir200812
18-09-2016, 16:36
سلام
ببخشید که من نظر میدم ولی اتفاقا خروجی داره خروجی خوبی هم داره تنها مشکلش اینه که 1 جفت میشه ازش خروجی گرفت
سیم ریموت آمپلی هم داره
من تا همین 1 هفته پیش پخش 7150 داشتم چون پنلشو ازم دزدیدن و نتونستم که پیدا کنم دیگه بیخیال شدم و میخواستم یه پخش دیگه بخرم که دیدم به همین پخش فابریکش میخوره هرجا که نصاب بودن بردن گفتن نمیشه!!!
خودم 3=4 تا تندیل 2 به 1 خریدم و 2 تا فیش RC با سیم لحیم کردم و طبق نقشه خود پخش وصل کردم به جرات می تونم بگم 5 درصد فقط کیفیت صدا فرق کرده تنها ایرادش نداشتن اکولایزر همین ولی من ازش راضیم
موفق باشید

اکولایزر داره ولی فقط bass و treble قابل تنظیم هست.

*از دفترچه راهنمای پخش، نقل قول میکنم:

نکته:تنها در حالت EQ OFF مقادیر bass و treble قابل تنظیم هستند
*صفحه 7 دفترچه راهنما اینو نوشته!

*تو ماشین قبلیم که 206 مدل 93 بود که پخشش با این فرق داشت هم همینطور بود! یعنی باید EQ رو روی OFF قرار میدادم تا تنظیمات دستی فعال میشد.

امير موسر
18-09-2016, 18:45
سلام .

این تنظیم گین برای این قطعات ( پخش 3850 - آمپ 3602 - باند 6965v3 ) درسته ؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنظیمات اکولایزر پخش چجور باشه با توجه به تجربه اساتید ؟

amirpar
18-09-2016, 22:42
دوستان براي كامپنونت جلو سه وي خوبه يا دو وي با يه دونه ساب
ممنون

breny
19-09-2016, 07:03
با درود :

آقا حمید بعد از اینکه گین آمپ را روی 4 ولت یا 3.5 میذارم اسپیکر ها شروع به تق تق می کند توی بعد از یه ولوم به بالا حالا به نظر شما گین را کم کنم یا تنظیم خاصی روی پخش داره که بتونم گین را بالا ببرم تا از نهایت کیفیت آمپ بهره ببرم ؟

با تشکر

amirhosein72
19-09-2016, 16:53
دوستان براي كامپنونت جلو سه وي خوبه يا دو وي با يه دونه ساب
ممنون

سلام
کامپ 3وی تفکیک بهتر و حجم بیشتری داره نسبت به 2وی .
اما اینا همه برمیگرده به بودجه و هدف شما .
مثلا کامپهای 3وی الان هستن که با کراس خودشون میشه ببندی اما اگر بخوای به صدای عالی برسی باید اکتیو ببندی که هم باید فکر دوتا امپ باشی و یه پخش 4وی و یا اینکه یه پخش معمولی با پروسسور که خب هزینش خیلی بیشتر از یه ست 2وی اکتیو میشه.
باید اول این هزینه هارو بسنجی ببینی میتونی با اینا کنار بیای بعد بری سراغش یا اینکه از 3وی هایی استفاده کنی که با کراس اور خودشون حداقل صدای خوبی داشته باشه مثه کامپتیشن هلیکس .

amirpar
20-09-2016, 11:56
دوستان ماشين صفر اگر سيستم صوتيش را عوض كني از گارانتي مي افته
منظورم ماشين هاي ايران فرغونه

- - - Updated - - -

منظورم ماشين هاي ايران فرغونه؟؟؟؟

- - - Updated - - -

منظورم ماشين هاي ايران فرغونه؟؟؟؟

milad_spider
20-09-2016, 12:34
اکولایزر داره ولی فقط bass و treble قابل تنظیم هست.

*از دفترچه راهنمای پخش، نقل قول میکنم:

*صفحه 7 دفترچه راهنما اینو نوشته!

*تو ماشین قبلیم که 206 مدل 93 بود که پخشش با این فرق داشت هم همینطور بود! یعنی باید EQ رو روی OFF قرار میدادم تا تنظیمات دستی فعال میشد.
بله کاملا حرف شما درسته ولی منظور من از اکولایزر اینه که بتونی فرکانس هارو بصورت جدا تنظیم کنی

hamidR15
20-09-2016, 15:15
سلام :n18:
والا خیلی دوست دارم ولی اصلا دلم نمیاد برای صدا تو ماشین انقدر هزینه کنم :n01: قدیم یه باندی رو گفته بودید اسمش 609 بود mc یا co فکر کنم. نمیشه همینو ببندم فعلنه راضی بشم ازش.:n27: قیمتش الان چنده؟
سلام عید غدیرخم رو خدمت تک تک سروران خودم تبریک و تهنیت عرض میکنم.:n16::n16::n16:
co که دیگه تولید نمیشه و موجود نیست.
mc609 هم اسمش شده alpha609 برای اینکه نمیخواهید خیلی هزینه کنید اسپیکر بدی نیست. 360 تومن هم قیمتش هست.

با درود :

آقا حمید بعد از اینکه گین آمپ را روی 4 ولت یا 3.5 میذارم اسپیکر ها شروع به تق تق می کند توی بعد از یه ولوم به بالا حالا به نظر شما گین را کم کنم یا تنظیم خاصی روی پخش داره که بتونم گین را بالا ببرم تا از نهایت کیفیت آمپ بهره ببرم ؟

با تشکر
درود بر شما
احتمالا داره فشار بهش میاد باید گین رو کمتر باز کنید.کلا اگر تو ولومهای بالا استرس روی اسپیکر وجود داشته باشه یعنی گین تنظیم نیست و زیادی بازه.

خیر هیچ ربطی به گارانتی نداره.

8613187
21-09-2016, 20:46
سلام دوستان

ممنون

منظورم جايي باشه كه فقط از اين عايق ها بفروشن

مثه عباسي كه ضبط و باند ميفروشن، جايي باشه انواع اين عايق ها باشه

kindlinessangel
23-09-2016, 15:36
دیروز دیگه رفتم و دل به دریا زدم. جنس ها زیادی داغ بود و تازه رسیده حتی برچسب گارانتی مال چند روز آینده است :n02:
با تشکر از حمید آقای گل و امیر حسین نازنین برای راهنمایی هاشون:n16:
چندتا از عکس ها رو اینجا میگذارم به مرور تکمیلش میکنم
اول از آمپ دوست داشتنی AS200.4 شروع میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ea0720dd71ee94/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 924022f6359aef/1100x1100_cropped.jpg

تازه وقتی میبینیدش بیشتر عاشقش میشید:n12:

بعد هم کامپوننت Gladen zero pro 165.2 pp که البته قرار نبود تهیه بشه ولی ابر و باد و مه و خورشید و فلک کار خودشون رو کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1d54460216995f/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1e84423d41ca91/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c2db58a7a8b649/1100x1100_cropped.jpg

کراس اور دوست داشتنی و البته بسیار غول پیکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 716e452f3fb2d7/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ووفر نازنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0c3477fe9b9e94/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تویتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f02cae27c0dff6/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا نوبت ساب ووفر هست خیلی دوست داشتم ساب zero ده اینی بگیرم اما دیگه جیب مبارک اجازه نمیداد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0f52353ee5d0ba/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adfd20ca3ced10/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc883c18e1a133/1100x1100_cropped.jpg

چند قلم اکسسوری. توی این مورد به جرات میتونم بگم توی جنس های موجود در ایران یکی از بهترین هاست نسبت به هزینه ای که میکنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84321e660e3083/1100x1100_cropped.jpg

کابل برق چهار گیج ساخت آلمان با درصد خلوص بسیار بالای مس و همینطور بسیار منعطف

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6d87a7c6781557/1100x1100_cropped.jpg

فیوز 150 آمپر و هولدر مخصوص

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00943c90f7481f/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 67366231cef463/1100x1100_cropped.jpg

کابل RCA Zero پنج متری که واقعا خوش ساخت و با کیفیت هست به نسبت قیمتش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8a8127be28daa5/1100x1100_cropped.jpg

دوستان عکس ها و تغییر دادم اگر مشکل داره بگید اصلاحشون کنم
ادامه دارد ....

kindlinessangel
23-09-2016, 15:36
دیروز دیگه رفتم و دل به دریا زدم. جنس ها زیادی داغ بود و تازه رسیده حتی برچسب گارانتی مال چند روز آینده است :n02:
با تشکر از حمید آقای گل و امیر حسین نازنین برای راهنمایی هاشون:n16:
چندتا از عکس ها رو اینجا میگذارم به مرور تکمیلش میکنم
اول از آمپ دوست داشتنی AS200.4 شروع میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ea0720dd71ee94/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 924022f6359aef/1100x1100_cropped.jpg

تازه وقتی میبینیدش بیشتر عاشقش میشید:n12:

بعد هم کامپوننت Gladen zero pro 165.2 pp که البته قرار نبود تهیه بشه ولی ابر و باد و مه و خورشید و فلک کار خودشون رو کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1d54460216995f/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1e84423d41ca91/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c2db58a7a8b649/1100x1100_cropped.jpg

کراس اور دوست داشتنی و البته بسیار غول پیکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 716e452f3fb2d7/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ووفر نازنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0c3477fe9b9e94/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تویتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] f02cae27c0dff6/1100x1100_cropped.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا نوبت ساب ووفر هست خیلی دوست داشتم ساب zero ده اینی بگیرم اما دیگه جیب مبارک اجازه نمیداد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0f52353ee5d0ba/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adfd20ca3ced10/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dc883c18e1a133/1100x1100_cropped.jpg

چند قلم اکسسوری. توی این مورد به جرات میتونم بگم توی جنس های موجود در ایران یکی از بهترین هاست نسبت به هزینه ای که میکنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 84321e660e3083/1100x1100_cropped.jpg

کابل برق چهار گیج ساخت آلمان با درصد خلوص بسیار بالای مس و همینطور بسیار منعطف

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6d87a7c6781557/1100x1100_cropped.jpg

فیوز 150 آمپر و هولدر مخصوص

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 00943c90f7481f/1100x1100_cropped.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 67366231cef463/1100x1100_cropped.jpg

کابل RCA Zero پنج متری که واقعا خوش ساخت و با کیفیت هست به نسبت قیمتش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8a8127be28daa5/1100x1100_cropped.jpg

دوستان عکس ها و تغییر دادم اگر مشکل داره بگید اصلاحشون کنم
ادامه دارد ....

R#z@-R2
23-09-2016, 16:43
دوستان یه سیستم میخوام تا 1 تومن
میشه راهنمایی کنید
اگه ممکنه کل وسایل برند پایونر باشه
(ضبط) (باند) ( امپلی 6کانال ترجیحا ) ساب ووفر ترجیا لوله ای مثل این (
Pioneer TS-WX305T Car Subwoofer ) البته این نوع پایونر چند اگه قیمتش خوبه همین بگیرم.
به نظرتون باند کدوم خوبه بگیرم

Pioneer TS-A6975S Car Speaker

Pioneer TS-A6995S Car Speaker

اگه نشد کنوود 718 بگیرم

mft5673
23-09-2016, 16:53
سلام پخش 7057 تنظیمات 3way دار یا نه یکی از دوستان گفت دار ولی نگفت چه جوری فعالش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk

0386624097
23-09-2016, 22:04
سلام وعرض ارادت خدمت دوستان. خواستم تشکر کنم از زحمتای حمید خان گل که واقعا مثل ایشون پیدا نمیشه.چقدر انسان شریف با اطلاعات علمی فوقالعاده و چقدر با شخصیت.کلی وقت گذاشتن زحمت کشیدن .واقعا شرمنده کردن. یه سیستم خوب جمع کردن برام که خیلی ارزشمنده و همشو مدیون حمیدخان گل هستم. این آقا اصلا یه دونه اس.خیلی ارادت داریم حمیدخان

esmail194
23-09-2016, 23:21
سلام عید غدیرخم رو خدمت تک تک سروران خودم تبریک و تهنیت عرض میکنم.:n16::n16::n16:
co که دیگه تولید نمیشه و موجود نیست.
mc609 هم اسمش شده alpha609 برای اینکه نمیخواهید خیلی هزینه کنید اسپیکر بدی نیست. 360 تومن هم قیمتش هست.

درود بر شما
احتمالا داره فشار بهش میاد باید گین رو کمتر باز کنید.کلا اگر تو ولومهای بالا استرس روی اسپیکر وجود داشته باشه یعنی گین تنظیم نیست و زیادی بازه.

خیر هیچ ربطی به گارانتی نداره.

سلام اقا حمید
من میخواستم پخشم رو عوض کنم بین دوتا موندم (کارکرده پیدا کردم میخوام یکیشو بخرم)
kenwood x10
و
Kenwood KDC-463U

بنظر شما کدوم بهتره؟ از نظر صدا و کیفیت
چون تعداد خروجی برام مهم نیست

sasbax
24-09-2016, 11:35
سلام خدمت اساتید
یکی از دوستان برای خرید سیستم زیر 1 و نیم میلیون این سیستمو پیشنهاد کرده.خواستم نظر شمارو هم جویا بشم.یا اگه سیستم بهتری سراغ دارید لطف بفرمایید
پخش kenwood x400
باند دو جفت kenwood 6985
آمپیلی mba 4670xl2 برای یک جفت باند و ساب
آمپیلی kenwood 527 برای یک جفت باند دیگر
ساب kenwood 3010
لطفا اگه مد نظر شما هست قیمتاشون با پک سیم کشی و باکس هم لطف کنید با هزینه نصب
ممنون میشم تشکر

esi222
24-09-2016, 12:38
سلام دوستان
یه باند واسه پراید میخوام حدود 200 تومن اینا
بیسش کوبشی رومخی نباشه,نرم باشه خیلی واسم مهمه.شفافیت صداشم خوب باشه.
پخشم 7016 هستش.میخوام فعلا بدون امپلی میخوام ببندم تا بعد امپلی اضافه کنم.
خودم 7158 jvc مدنظرمه.صداشو نشنیدم البته! ولی تعریف شنیدم.
امپلی هم اگه حدود صدوخورده ای مناسب چیزی بود ممنون میشم راهنمایی کنید.اگه قیمت مناسب بود با امپلی ببندم یهو.
ممنون

behzad_dj
24-09-2016, 15:32
با سلام دوستان من با اجازتون میخوام یه سیستم برا ماشینم که پراید هست جمع کنم البته به صورت تکه تکه میخواستم ببینم نظر شما در مورد قطعات مورد نظرم چی هستش با تشکر از راهنماییتون( البته زیاد دنبال سر و صدا تو خیابان نیستم کیفیت خیلی برا مهمه).. در ضمن باطری با چند امپر باشه تا کم نیاره
Kenwood kdc-x400

Helix Esprit E69X البته این باند رو بعدا میخوام دو جفت بندازم

ساب Helix Match MW 12W-D

امپلیHelix Match MA 40FX

ممنون میشم اگه نظر بدین... اگه قیمت هم داشته باشین که خیلی عالی میشه

esi222
25-09-2016, 10:02
دوستان چرا کم کار شدن :n03:

ghassemi_82
25-09-2016, 15:19
سلام وعرض ارادت خدمت دوستان. خواستم تشکر کنم از زحمتای حمید خان گل که واقعا مثل ایشون پیدا نمیشه.چقدر انسان شریف با اطلاعات علمی فوقالعاده و چقدر با شخصیت.کلی وقت گذاشتن زحمت کشیدن .واقعا شرمنده کردن. یه سیستم خوب جمع کردن برام که خیلی ارزشمنده و همشو مدیون حمیدخان گل هستم. این آقا اصلا یه دونه اس.خیلی ارادت داریم حمیدخان

گل گفتی آقا ، واقعا من هم از محبت های ایشون تشکر میکنم .

hamidR15
26-09-2016, 01:08
سلام پخش 7057 تنظیمات 3way دار یا نه یکی از دوستان گفت دار ولی نگفت چه جوری فعالش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
7057؟ نداریم همچین پخشی؟
اگر منظور 7056 هست بله داره منتها من هم کار نکردم باید براتون سوال کنم.

سلام اقا حمید
من میخواستم پخشم رو عوض کنم بین دوتا موندم (کارکرده پیدا کردم میخوام یکیشو بخرم)
kenwood x10
و
Kenwood KDC-463U

بنظر شما کدوم بهتره؟ از نظر صدا و کیفیت
چون تعداد خروجی برام مهم نیست
سلام
قطعا X10 نگیر که داستان دار میشه.463 هم یه پخش معمولیه.

سلام خدمت اساتید
یکی از دوستان برای خرید سیستم زیر 1 و نیم میلیون این سیستمو پیشنهاد کرده.خواستم نظر شمارو هم جویا بشم.یا اگه سیستم بهتری سراغ دارید لطف بفرمایید
پخش kenwood x400
باند دو جفت kenwood 6985
آمپیلی mba 4670xl2 برای یک جفت باند و ساب
آمپیلی kenwood 527 برای یک جفت باند دیگر
ساب kenwood 3010
لطفا اگه مد نظر شما هست قیمتاشون با پک سیم کشی و باکس هم لطف کنید با هزینه نصب
ممنون میشم تشکر
سلام
کلا مخالفم.اصلا صدای خوبی بهتون نخواهد داد.حتما بودجتون رو افزایش بدین.این سیستم یعنی پول دور ریختن.
فقط پخشتون خوبه.

با سلام دوستان من با اجازتون میخوام یه سیستم برا ماشینم که پراید هست جمع کنم البته به صورت تکه تکه میخواستم ببینم نظر شما در مورد قطعات مورد نظرم چی هستش با تشکر از راهنماییتون( البته زیاد دنبال سر و صدا تو خیابان نیستم کیفیت خیلی برا مهمه).. در ضمن باطری با چند امپر باشه تا کم نیاره
Kenwood kdc-x400
Helix Esprit E69X البته این باند رو بعدا میخوام دو جفت بندازم
ساب Helix Match MW 12W-D
امپلیHelix Match MA 40FX
ممنون میشم اگه نظر بدین... اگه قیمت هم داشته باشین که خیلی عالی میشه
سلام
به نظر من برای جلو هم حتما به فکر باش.اینجوری صدای بم افزایش پیدا میکنه و کیفیت صداتون خراب خواهد شد.

hamidR15
26-09-2016, 01:15

سلام
آقای دکتر شرمنده میکنند.کاری نکردیم انجام وظیفه بوده.:n40:
قابل توجه دوستان ایشون اولین کسی هستند که آمپلیفایر ماسکنی Class A :n19:رو با کامپوننتهای آیرو اسپیس بستند رو ماشینشون. البته هنوز کار نصب سیستمشون تموم نشده و بعد از نصب هم یه سری کار برای زیبا سازی باید انجام بدیم. ان شاءالله در اخر کار عکسها رو براتون قرار میدم.
دکتر جان باز هم مبارکتون باشه.

breny
26-09-2016, 07:05
با سلام :

آقا حمید کلا در حالت استاندارد صدای جلو باید از عقب کمتر باشد ؟ بیشتر باشد یا مساوی؟

با تشکر

behzad_dj
26-09-2016, 08:49
سلام
به نظر من برای جلو هم حتما به فکر باش.اینجوری صدای بم افزایش پیدا میکنه و کیفیت صداتون خراب خواهد شد.

سلام دست شما درد نکنه از راهنمایی .. اگه برا جلو باند - Helix Esprit E4X.2 بندازنم بالانسش خوب میشه ؟؟!؟ شما خودت دستت تو کار هستش شماره بدی به من با شما تماس بگیرم ازتون بخرم وراهنمایی کنین

esmail194
26-09-2016, 13:20
سلام

منمبه 463 فکر میکردم
چرا x10 خوب نیست؟ از چه نظر
ممنون

mft5673
26-09-2016, 13:33
سلام
7057؟ نداریم همچین پخشی؟
اگر منظور 7056 هست بله داره منتها من هم کار نکردم باید براتون سوال کنم.

سلام

سلام
کلا مخالفم.اصلا صدای خوبی بهتون نخواهد داد.حتما بودجتون رو افزایش بدین.این سیستم یعنی پول دور ریختن.
فقط پخشتون خوبه.

سلام
بله همون 7056 اشتباه تایپی بود لطفا اینو سوال کنید ممنون

0386624097
27-09-2016, 00:19
سلام
آقای دکتر شرمنده میکنند.کاری نکردیم انجام وظیفه بوده.:n40:
قابل توجه دوستان ایشون اولین کسی هستند که آمپلیفایر ماسکنی Class A :n19:رو با کامپوننتهای آیرو اسپیس بستند رو ماشینشون. البته هنوز کار نصب سیستمشون تموم نشده و بعد از نصب هم یه سری کار برای زیبا سازی باید انجام بدیم. ان شاءالله در اخر کار عکسها رو براتون قرار میدم.
دکتر جان باز هم مبارکتون باشه.
ممنون.خدا حفظتون کنه:n40:.در خدمت دوستان هستیم واسه شنیدن صدا:n16:

hamidR15
28-09-2016, 08:38
با سلام :

آقا حمید کلا در حالت استاندارد صدای جلو باید از عقب کمتر باشد ؟ بیشتر باشد یا مساوی؟

با تشکر
سلام.
بحث اینکه شما یه صدای فراگیر و کامل داشته باشید نه جلو به عقب بچربه و نه برعکس.ممکنه مثلا باآوردن 2-3 لول Fader به جلو این کار صورت بگیره و...

منمبه 463 فکر میکردم
چرا x10 خوب نیست؟ از چه نظر
ممنون
سلام
x10 چون فقط مدیا پلیره و فلش میخونه گاهی اذیت میکنه.

بله همون 7056 اشتباه تایپی بود لطفا اینو سوال کنید ممنون

چشم.هنوز فرصت نکردم شرمنده.البته تو منولش حتما نوشته یه مطالعه ای داشته باش.

Mustang GT
29-09-2016, 08:50

بله 7056 من دارم
توی منوالش هم یک قسمت به عنوان 3way speaker system setup داره

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

mft5673
29-09-2016, 09:25
بله 7056 من دارم
توی منوالش هم یک قسمت به عنوان 3way speaker system setup داره

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
لطفا راهنمایی کنید که این تنظیمات کجاس چون من هر چی گشتم ندیدم

Mustang GT
29-09-2016, 09:33
این ادرس منوال کامل 7056
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mft5673
29-09-2016, 09:33
ممنونم عزیز

ARZHANG_430
29-09-2016, 13:39
سلام
از دوستان کسی از پخش های تصویری ایندش 1 دین مدلی که GPSهم داشته باشه میتونه معرفی کنه>مارشال ها هیچکدوم نداشتن. از این پنل 5 اینچی ها کدومشون GPS دارهو چون تو هیچ سایتی پیدا نکردم .ممنون

R#z@-R2
29-09-2016, 22:13

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان خوراک این سیستم چه نوع امپلی هستش
نبود 6975 زیاد تاثیری نداره تو این سیستم
باند کنوود هستش دو برابرش کار میکنه

پخش پایونر deh-x1853ub
---------------------
باند
کنوود kfc-hqr 710ex
-----------------
ساب ووفر
پایونر ts-wx305t
-----------------
امپلی ؟؟؟
باخازن حالا اسم دیگشو نمیدونم چی میگن معرفی کنید؟؟؟؟

بعدش باطری که این سیستم بکشه باید چند آمپر باشه

farshad0123
30-09-2016, 16:17
سلام
من یک جفت 6950 سونی دارم با ضبط کنوود 300u و امپ سونی n1004روی پلیت فابریکی پراید نصب کردم بیسش خیلی خشک و کوبشیه به نظرتون مشکل از چیه؟صدا هم برا بعضی از اهنگا خیلی بلنده ولی بعضی از اهنگا (معمولا اهنگای قدیمی)خیلی صدا کمه و تا ولوم اخر میبرم ولی صدا خیلی کمه ولی برا اهنگای دیگه حجم صدا عالیه
فامیلمون 6942 سونی داره با پخش 1853 و امپ mb روی تخته گذاشته خیلی بیس نرمی میزنه البته باندای اون کیفیتشون از باندای من پایینتره و روی ولوم بالا صدا بهم میریزه ولی من تا ولوم اخر کیفیت بالاست
به نظرتون از پخشه که اینقدر بیس باندام خشک و کوبشیه یا از پلیته؟

naim697
01-10-2016, 03:57
ماشین یه مشکل عجیب داره .

باطری ماشین نو هست مشکلی نداره .

روی ماشین یه جفت باند اینفینتی با یه امپیلی و پایونیر 9650 دارم

مشکلم اینجاست زمانی که ولوم را از وسط کمی بیشتر میکنم بیس میکنه باندم چراغ کوچیک ماشین در حال بیس زدن کم نور پر نور میشه ؟

جالب اینجاست وقتی تو همون حالت چرا اصلی ماشین که زنون هست را روشن میکنم در حال بیس زدن نورش ثابت هست هیچ نوسانی نداره ؟

مشکل به نظرتون از کجاست چرا چراغ کوچیکم کم نور میشه ؟

ماشین 206 باطری 60 آمپر

حالا نه ساب دارم نه یه سیتم خیلی خفن که که بگم برق کم میاره تازه همینم سیستم معمولی هم گیج 4 زدم .

amir200812
01-10-2016, 13:54
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1: من فکر نمیکنم کنوود 710 دو برابر پایونیر 6975 بهتون صدا بده!
درسته که توان rms کنوود 155 وات هست و پایونیر 80 وات!
ولی حساسیت کنوود 9 دسیبل کمتره!

تو نت جدول هایی در این مورد هست!
مثلا تو ییکیشون نوشته:
یک اسپیکر 640 وات با حساسیت 83 دسیبل = یک اسپیکر 80 وات با حساسیت 92 دسیبل

خلاصه اینکه انتظار نداشته باشید کنوود صدای بیشتری به شما بده!

*تو لینک زیر هم میتونید خودتون حساب کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_power_required

2: برای همچین سیستمی باید از آمپلی فایری مثل Pioneer GM-D8604 استفاده کنید!

hamidR15
01-10-2016, 22:38

دوستان خوراک این سیستم چه نوع امپلی هستش

پخش پایونر deh-x1853ub
---------------------
باند
کنوود kfc-hqr 710ex
-----------------
ساب ووفر
پایونر ts-wx305t
-----------------
امپلی ؟؟؟
باخازن حالا اسم دیگشو نمیدونم چی میگن معرفی کنید؟؟؟؟

بعدش باطری که این سیستم بکشه باید چند آمپر باشه

سلام
چقدر می خواهید برای آمپ هزینه کنید؟نیاز به خازن هم ندارید.باطریتونم 60 باشه کافیه.

سلام
من یک جفت 6950 سونی دارم با ضبط کنوود 300u و امپ سونی n1004روی پلیت فابریکی پراید نصب کردم بیسش خیلی خشک و کوبشیه به نظرتون مشکل از چیه؟صدا هم برا بعضی از اهنگا خیلی بلنده ولی بعضی از اهنگا (معمولا اهنگای قدیمی)خیلی صدا کمه و تا ولوم اخر میبرم ولی صدا خیلی کمه ولی برا اهنگای دیگه حجم صدا عالیه
فامیلمون 6942 سونی داره با پخش 1853 و امپ mb روی تخته گذاشته خیلی بیس نرمی میزنه البته باندای اون کیفیتشون از باندای من پایینتره و روی ولوم بالا صدا بهم میریزه ولی من تا ولوم اخر کیفیت بالاست
به نظرتون از پخشه که اینقدر بیس باندام خشک و کوبشیه یا از پلیته؟
سلام
مربوط به جنس صفحه ووفر هست که اکثرا پروپیلن هست.بهترین ووفرها ووفرهای کاغذ/فوم هستند برای اجرای بیسهای نرم و عمیق.البته یه مورد دیگه هم هست و اون اینه که پایونیر واقعا خراب شده اصلا اسپیکرهای خوبی تولید نمیکنه.

ماشین یه مشکل عجیب داره .
باطری ماشین نو هست مشکلی نداره .
روی ماشین یه جفت باند اینفینتی با یه امپیلی و پایونیر 9650 دارم
مشکلم اینجاست زمانی که ولوم را از وسط کمی بیشتر میکنم بیس میکنه باندم چراغ کوچیک ماشین در حال بیس زدن کم نور پر نور میشه ؟
جالب اینجاست وقتی تو همون حالت چرا اصلی ماشین که زنون هست را روشن میکنم در حال بیس زدن نورش ثابت هست هیچ نوسانی نداره ؟
مشکل به نظرتون از کجاست چرا چراغ کوچیکم کم نور میشه ؟
ماشین 206 باطری 60 آمپر
حالا نه ساب دارم نه یه سیتم خیلی خفن که که بگم برق کم میاره تازه همینم سیستم معمولی هم گیج 4 زدم .
سلام
منفیتون رو چک کنید و حتما محل نصبش رو محکم و از بدنه بدون رنگ بگیرید.زنون هم چون ترانس داره نوسان نور درش بی تاثیره.

kambiz18
03-10-2016, 00:12
سلام دوستان یک راهنمایی میخواستم
بنده قصد دارم یک سیستم کیفیتی رو ماشین نصب کنم اصلا اخل این نیستم صدای بیرون ماشین بترکونه برام ملاک داخل ماشینه و دوپس دوپس و ویبره دوست ندارم ، دوست دارم صدا با کیفیت با دیتیل کامل باشه تمام اجزای موسیقی کار شده حس بشه خلاصه کلام اولویت کیفیتی بودن و پر کردن فضای ماشین (206)
در حال حاضر پخش X400 دارم
قصد اضافه کردن باند و امپلی فایر هستم ، و حس میکنم حتما باید یه ساب ببندم نه از اون ساب هایی که کل ماشین رو بلرزونه و فقط دوپس دوپس خوبی داره ، بلکه یه ساب با کیفیت که موزیک رو تکمیل کنه و صدای خروجی لذت بخش بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

naim697
03-10-2016, 00:36
سلام
چقدر می خواهید برای آمپ هزینه کنید؟نیاز به خازن هم ندارید.باطریتونم 60 باشه کافیه.

سلام
مربوط به جنس صفحه ووفر هست که اکثرا پروپیلن هست.بهترین ووفرها ووفرهای کاغذ/فوم هستند برای اجرای بیسهای نرم و عمیق.البته یه مورد دیگه هم هست و اون اینه که پایونیر واقعا خراب شده اصلا اسپیکرهای خوبی تولید نمیکنه.

سلام
منفیتون رو چک کنید و حتما محل نصبش رو محکم و از بدنه بدون رنگ بگیرید.زنون هم چون ترانس داره نوسان نور درش بی تاثیره.

فکر کنم حدس شما درسته چون نصاب یادمه یه پیچ صندلی فکر کنم بود در آوردش اون سیم بست را دور اون انداخت پیچ سفت کرد .:n27:

hamidR15
03-10-2016, 08:25
سلام دوستان یک راهنمایی میخواستم
بنده قصد دارم یک سیستم کیفیتی رو ماشین نصب کنم اصلا اخل این نیستم صدای بیرون ماشین بترکونه برام ملاک داخل ماشینه و دوپس دوپس و ویبره دوست ندارم ، دوست دارم صدا با کیفیت با دیتیل کامل باشه تمام اجزای موسیقی کار شده حس بشه خلاصه کلام اولویت کیفیتی بودن و پر کردن فضای ماشین (206)
در حال حاضر پخش X400 دارم
قصد اضافه کردن باند و امپلی فایر هستم ، و حس میکنم حتما باید یه ساب ببندم نه از اون ساب هایی که کل ماشین رو بلرزونه و فقط دوپس دوپس خوبی داره ، بلکه یه ساب با کیفیت که موزیک رو تکمیل کنه و صدای خروجی لذت بخش بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
برای رسیدن به سلیقه شنیداریتون هرچقدر بیشتر هزینه کنید مسلما نتیجه بهتری خواهید گرفت.ماکزیمم سقف هزینتون چقدر هست؟
با حدود 2500 میتونید یه سیستم کیفیتی و مطلوب جمع کنید.شامل یک جفت کامپوننت+یه آمپلیفایر 4 کانال،یه ساب باکس کارخانه ای 10اینپچ

rahalogo
03-10-2016, 10:30
206 دارم اما همیشه از ترس اینکه سیستم دزدیده نشه از یکی از علایق قلبیم جلوگیری کردم :n03: . قبلا سیستم و دزدیدن و جدا از سیستم کلی به ماشین آسیب رسوندن . آیا میشه سیستم به نحوی نصب بشه که به راحتی قابل دزدیدن نباشه ؟

hamidR15
03-10-2016, 17:58
206 دارم اما همیشه از ترس اینکه سیستم دزدیده نشه از یکی از علایق قلبیم جلوگیری کردم :n03: . قبلا سیستم و دزدیدن و جدا از سیستم کلی به ماشین آسیب رسوندن . آیا میشه سیستم به نحوی نصب بشه که به راحتی قابل دزدیدن نباشه ؟
سلام
اتفاقا برای ضد سرقت کردن پخش و امپلی و ساب ووفر تو 206صندوق دار،ال90،پرشیا،405 یه طرحهائی رو با یکی از دوستان اجرا کردیم .البته طرح و ایده از ایشون بوده.برای پخش 206 هاچ بک باید سفارشی براتون انجام بدن و خب هزینه ای هم داره ولی به نظر من ارزش داره مخصوصا پخشهای گران.شما هاچ بک دارین؟برای این نوع خودرو هم ایشون طرح دارن اما برای نصبش نیاز به چال مثل تعویض روغنیها هست چون گارد محافظ از زیر ماشین پیچ میشه.
در هر صورت من شماره تماسم و میدم خدمتتون اگر مایل بودین تماس بگیرید بیشتر توضیح میدم خدمتت.

willhunting
05-10-2016, 23:56
سلام
یه باند تقریبا 200 تومنی میخوام.شفافیتو بیسش نرم باشه.
بالاترم اگه شد اشکال نداره.
حداقل تو رنج خودش بهترین انتخاب باشه
ممنون

امير موسر
06-10-2016, 08:57
سلام
یه باند تقریبا 200 تومنی میخوام.شفافیتو بیسش نرم باشه.
بالاترم اگه شد اشکال نداره.
حداقل تو رنج خودش بهترین انتخاب باشه
ممنون

سلام ! ساب دارید !؟ اگر ندارید باند قدرتی 7158 جی وی سی که با آمپ خوب باید درایو بشه و اگر ساب دارید یا کامپ بگیرید یا باند کیفیتی مثل جی بی ال 938 یا حتی 6965V3

alirezagb
06-10-2016, 09:30
سلام دوستان
من باتوجه به حساسیت زیادی که دارم رو ماشین نمیخوام بدم بیرون برام سیستم ببندن چون چندباری تجربه داشتم جز دردسر چیزی نبودی
در کل برا جلو یه مچ 62 گرفتم و برا غقب هلیکس بی 5 ایکس اشتباه نکنم
ماشین 206 وی8
میخوام خودم ببندم و یه سری سوال دارم :n36:
در جلو سوکت داره و باید به سوکت سیم بزنم نمیخوام ببرمش و فابریک بمونه
سوال اول منفی و مثبت و کابل بخش رو چظوری تشخیص بدم؟ بخش فابریکه بلو توث داره !
کابل رو به کراس اوور چه طوری وصل کنم و مرحله بعد باند و تیوتر چطوری وصل بشه به کراس ؟
در عقب چطوری وصل میشه ؟ فقط کابل بخش که اومده مستقیم میره به باند ؟
ودر سوال اخر این که باند مثبت و منفیش و ایناش چطوریه چون 4 تا جا داره
ببخشید این قدر زیاده ممنون میشم جواب بدین:n16:

amir200812
06-10-2016, 09:58
سلام دوستان
من باتوجه به حساسیت زیادی که دارم رو ماشین نمیخوام بدم بیرون برام سیستم ببندن چون چندباری تجربه داشتم جز دردسر چیزی نبودی
ماشین 206 وی8
کابل رو به کراس اوور چه طوری وصل کنم و مرحله بعد باند و تیوتر چطوری وصل بشه به کراس ؟

وقتی دارید به سوکت فابریک نگاه میکنید، بصورتی که خارش به سما بالا باشه، سیم سمت راست مثبت هست.

خوب وصل کردن کراس اور هم کار چندان سختی نیست! روش نوشته که کدوم سیم رو باید به کجا بزنید دیگه...

عقب هم دقیقا مثل جلو هست! باید رودری رو باز کنی و باند های فابریک رو برداری ( احتمالا با پرچ نصب شدن و باید سوراخشون کنی)
بعد بلندگو های جدیدی که گرفتی رو نصب کنی!
سوکتشم دقیقت مثل سوکت جلو هست...

*درضمن کجا 4 تا جا داره!؟ متوجه نشدم...

alirezagb
06-10-2016, 10:12
وقتی دارید به سوکت فابریک نگاه میکنید، بصورتی که خارش به سما بالا باشه، سیم سمت راست مثبت هست.خوب وصل کردن کراس اور هم کار چندان سختی نیست! روش نوشته که کدوم سیم رو باید به کجا بزنید دیگه...عقب هم دقیقا مثل جلو هست! باید رودری رو باز کنی و باند های فابریک رو برداری ( احتمالا با پرچ نصب شدن و باید سوراخشون کنی)بعد بلندگو های جدیدی که گرفتی رو نصب کنی! سوکتشم دقیقت مثل سوکت جلو هست...*درضمن کجا 4 تا جا داره!؟ متوجه نشدم...دمت گرم اون 4 تا سوکت منظورم روی باند هست 4 تا خروجی داره که سیم وصل میشه که 2تاش به بقله و 2 تا به پایین اگه بشه عکس میندازم

willhunting
06-10-2016, 15:14
سلام ! ساب دارید !؟ اگر ندارید باند قدرتی 7158 جی وی سی که با آمپ خوب باید درایو بشه و اگر ساب دارید یا کامپ بگیرید یا باند کیفیتی مثل جی بی ال 938 یا حتی 6965V3

نه ساب ندارم,قصد بستنشم ندارم.
اتفاقا خیلی دنبال 7158 گشتم ولی اصلا نیست,مثل اینکه چندماهیه وارد نشده.تو سایت ها هم موجود نیست.
6958 Jvc چطوره؟

harrypotter
07-10-2016, 06:59
از لحاظ کیفیت صدا و تنظیمات Kenwood KIV-700 به 8019 میرسه؟

esmail194
07-10-2016, 12:56
سلام دوستان
ماشین 206 وی8

سلام
اگه نحوه تشخصی قطب های منفی و مثب روی باند و کراس رو خواستید بدون ، بگید براتون کامل توضیح بدم چون خودم هم این مشکل رو داشتم و توی خونه سیستم رو باز و بسته کردم البته من امپ هم داشتم.

willhunting
07-10-2016, 14:23
سلام دوستان
از بین این باندها کدومش بدون آمپلی بیس نرم و صدای شفافی میده ؟
jvc 6958
kenwood 6975
helix b69x
earthquake 693x
هدیونیتم 8019 هستش.
ممنون

amir200812
07-10-2016, 15:37
سلام دوستان
jvc 6958
kenwood 6975
helix b69x
earthquake 693x
هدیونیتم 8019 هستش.
ممنون

از نظر تئوری earthquake 693x بیس بهتری باید داشته باشه. چون بازه فرکانسی پایینتری رو پوشش میده.

6975 و 6958 هم باز بر اساس تئوری فکر نکنم بدون آمپ نتیجه خوبی بده چون حساسیت پایینی دارند.

willhunting
07-10-2016, 16:50
از نظر تئوری earthquake 693x بیس بهتری باید داشته باشه. چون بازه فرکانسی پایینتری رو پوشش میده.
بله احتمالا بیس قویتری باید داشته باشه.

6975 و 6958 هم باز بر اساس تئوری فکر نکنم بدون آمپ نتیجه خوبی بده چون حساسیت پایینی دارند.
اما تو سایتا که خوندم تو عمل خوب نتیجه گرفتن.

ghassemi_82
08-10-2016, 02:05
سلام حمید خان عزیز.
بسیار ممنون از محبت ها و پشتیبانی شما .
یک سوالی داشتم که اگر ممکن هست راهنمایی بفرمائید ،
چطور میتونم ساب باکس را در صندوق فيکس کنم که جابه جا نشه ، کف صندوق هم لاستیک فشرده هست ؟
راستی سیستم را نصب کردم و صدای بسیار شفافی داره ، ترکیب کیفیت و کمی قدرت ، اما بسیار شفاف هست و تا اخرين ولوم هیچ تداخلی ایجاد نمیشه ، از راهنمایی ها و پیگیری شما بسیار ممنونم .

esmail194
08-10-2016, 03:41
سلام دوستان
jvc 6958
kenwood 6975
helix b69x
earthquake 693x
هدیونیتم 8019 هستش.
ممنون

شک نکن helix b69x

willhunting
08-10-2016, 09:32
شک نکن helix b69x

اما ظاهرا بیس کمتری نسبت به بقیه داره
اینطور نیست؟

esmail194
08-10-2016, 13:02
اینطور نیست؟

در مورد بیس نمیتونم نظر بدم،
ولی در هر صورت بخوای حساب کنی این بهترینه

امير موسر
08-10-2016, 13:38
اینطور نیست؟

اگر تو این رنج بیس میخوای پاور بیس 693
اگر فقط کیفیت مد نظر داری با پرتاب صدای پایین هلیکس بی69
اگر کیفیت کمی کمتر از هلیکس + پرتاب صدای بهتر میخوای جی بی ال 938 یا پایونیر 6965v3 یا پریموس 9603 اینفینیتی

در نهایت اگر امکانشو داری صداشونو گوش بده بعد بخر . صرفا با سلیقه بقیه انتخاب نکن .

البته اصلاح کنم ! شما چون نمیخوای آمپ ببندی بهتر باند با مقاومت زیر 4 اهم نگیری . همون 6965v3 پایونیر یا هلیکس بی 69 انتخابای خوبی هستن بدون آمپ

willhunting
08-10-2016, 14:00
در مورد بیس نمیتونم نظر بدم،
ولی در هر صورت بخوای حساب کنی این بهترینه

این لینکو خوردم :n02:
درهرصورت که نه،درصورت درنظر گرفتن صرفا شفافیت صدا

اگر تو این رنج بیس میخوای پاور بیس 693
اگر فقط کیفیت مد نظر داری با پرتاب صدای پایین هلیکس بی69
اگر کیفیت کمی کمتر از هلیکس + پرتاب صدای بهتر میخوای جی بی ال 938 یا پایونیر 6965v3 یا پریموس 9603 اینفینیتی

در نهایت اگر امکانشو داری صداشونو گوش بده بعد بخر . صرفا با سلیقه بقیه انتخاب نکن .

البته اصلاح کنم ! شما چون نمیخوای آمپ ببندی بهتر باند با مقاومت زیر 4 اهم نگیری . همون 6965v3 پایونیر یا هلیکس بی 69 انتخابای خوبی هستن بدون آمپ
بله درسته آمپ نمیخوام ببندم و پاور بیس هم واسه گرفتن صداش به آمپ نیاز داره.
شما صدای b69 رو شنیدی؟
6958 جی وی سی چطوره ؟

امير موسر
08-10-2016, 14:30

شما صدای b69 رو شنیدی؟
6958 جی وی سی چطوره ؟
نه هیچکدومو به غیر 6965 پایونیر نشنیدم .
6965 کیفیت صدای خوب با پرتاب صدای خوب و بیس نسبتا خوبی داره . در کل همچیزش متوسط رو به بالاس . صداش کمی بمه .
پاور بیس هم داشتم قبلا نه این مدل . ولی کلا بانداش بیس قدرتی ای داره .

Sent from my SM-J500F

amir200812
08-10-2016, 18:25

جدایی از صدا...
مقاومت زیر 4 اوهم ممکنه به پخشتون صدمه بزنه!(تقریبا تمام پخش ها حداقل با 4 اوهم میتونن درست کار کنن)

hamidR15
08-10-2016, 19:07
جدایی از صدا...
مقاومت زیر 4 اوهم ممکنه به پخشتون صدمه بزنه!(تقریبا تمام پخش ها حداقل با 4 اوهم میتونن درست کار کنن)
سلام
امکانش هست.

سلام حمید خان عزیز.
بسیار ممنون از محبت ها و پشتیبانی شما .
یک سوالی داشتم که اگر ممکن هست راهنمایی بفرمائید ،
چطور میتونم ساب باکس را در صندوق فيکس کنم که جابه جا نشه ، کف صندوق هم لاستیک فشرده هست ؟
راستی سیستم را نصب کردم و صدای بسیار شفافی داره ، ترکیب کیفیت و کمی قدرت ، اما بسیار شفاف هست و تا اخرين ولوم هیچ تداخلی ایجاد نمیشه ، از راهنمایی ها و پیگیری شما بسیار ممنونم .
سلام خواهش میکنم انجام وظیفه کردم.خوشحال هستم که از کیفیت صدا راضی هستین.اگر زحمتی نیست عکسهای نصب رو اینجا برامون قرار بده:n16:
در مورد جابجائی باکس و فیکس کردنش فقط باید کفی صندوق رو موکتی کنید که با موکت باکس اصطکاکش بالا بره اونجوری حرکت نمیکنه.

esmail194
09-10-2016, 01:27

شما صدای b69 رو شنیدی؟
6958 جی وی سی چطوره ؟

از بین مواردی که گفتید هیچ کدوم تفکیک صدا و کیفیت ساخت هلیکس رو نداره

ghassemi_82
09-10-2016, 03:12
سلام خواهش میکنم انجام وظیفه کردم.خوشحال هستم که از کیفیت صدا راضی هستین.اگر زحمتی نیست عکسهای نصب رو اینجا برامون قرار بده:n16:
در مورد جابجائی باکس و فیکس کردنش فقط باید کفی صندوق رو موکتی کنید که با موکت باکس اصطکاکش بالا بره اونجوری حرکت نمیکنه.[/QUOTE]

ممنون از محبت های شما ، لطف دارید قربان
این تصویر ها مربوط به نصب هست که کار دوست خوبم آقای وحیدی هست که آدرسشون اصفهان هست به نظر من یکی از حرفه ای های نصب هستند ایشون و دقت فراوان داشتند ،ضمن اینکه من خودم از شیراز تا اصفهان رفتم که ایشون نصب را انجام دهند .

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naim697
10-10-2016, 05:08
یه سوال

وقتی بیس بوست آمپیلی را وسط میذارم همون 6 دیبی بیس باندم عالی میشه خیلی راضیم . فقط میخوام بدونم ضرر داره ؟ آخه بدون بیس بوست روی هر فیلتری hpf از 120 تا 50 هم میذارم با اکلولایزر بازم بیسم خوب نمیشه . ولی با بیس بوس کاملا راضیم میکنه .

گاهی تو ولوم خیلی بالا یه بوی سوختگی میاد که کمش میکنم ( کاپا 11 هست )

amir200812
10-10-2016, 09:03
یه سوال

وقتی بیس بوست آمپیلی را وسط میذارم همون 6 دیبی بیس باندم عالی میشه خیلی راضیم . فقط میخوام بدونم ضرر داره ؟ آخه بدون بیس بوست روی هر فیلتری hpf از 120 تا 50 هم میذارم با اکلولایزر بازم بیسم خوب نمیشه . ولی با بیس بوس کاملا راضیم میکنه .

گاهی تو ولوم خیلی بالا یه بوی سوختگی میاد که کمش میکنم ( کاپا 11 هست )

من زیاد وارد نیستم، ولی خوب بوی سوختگی خودش میگه دیگه جریان چیه:n04:

درضمن آمپلی چی هست!؟

*مطمعن نیستم ولی فکر کنم اگه گین رو کمی پایین بیاری بهتر باشه.

8613187
11-10-2016, 08:30
منظورم جايي باشه كه فقط از اين عايق ها بفروشن

مثه عباسي كه ضبط و باند ميفروشن، جايي باشه انواع اين عايق ها باشه

كسي اطلاع نداره؟

ميخوام دمپينگ و شونه تخم مرغي و ابر و ... بخرم

كجا اين اجناس رو ميفروشن؟

mft5673
11-10-2016, 10:17
كسي اطلاع نداره؟

به آقا حمید پیام بده

mrz_smrd
11-10-2016, 14:41
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
یه راهنمایی میخواستم ، 206 دارم برای باندای جلو یه جفت باند میدرنج گرفتم برای طاقچه عقب یه جفت 6975v2 گرفتم میخوام یه آمپلی تهیه کنم قصد اضافه کردن ساب یا باند دیگه ندارم تا رنج 350 تومان شما چه آمپی پیشنهاد می کنید با سپاس فراوان
:n40:

امير موسر
12-10-2016, 09:24
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
یه راهنمایی میخواستم ، 206 دارم برای باندای جلو یه جفت باند میدرنج گرفتم برای طاقچه عقب یه جفت 6975v2 گرفتم میخوام یه آمپلی تهیه کنم قصد اضافه کردن ساب یا باند دیگه ندارم تا رنج 350 تومان شما چه آمپی پیشنهاد می کنید با سپاس فراوان

میدرنجتون چیه !؟

ساند استریم P4.500 انتخاب کاملیه فکر کنم .

mrz_smrd
12-10-2016, 11:17
میدرنجتون چیه !؟

ساند استریم P4.500 انتخاب کاملیه فکر کنم .

ممون از راهنماییتون،:n16:
آمپی که زحمت کشیدین معرفی کردین 4 کانال هست و چون برای 6975 میخوام استفاده کنم و بعدا قرار نیست باندی یا ساب اضافه کنم اگ ی امپ 2 کاناله مناسب معرفی کنین ممنون میشم.یشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

امير موسر
12-10-2016, 11:32
ممون از راهنماییتون،:n16:
آمپی که زحمت کشیدین معرفی کردین 4 کانال هست و چون برای 6975 میخوام استفاده کنم و بعدا قرار نیست باندی یا ساب اضافه کنم اگ ی امپ 2 کاناله مناسب معرفی کنین ممنون میشم.یشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم
2 کانالشم بدید به میدرنج !
دو کاناله درگ استر 209 گزینه خوبیه .

Sent from my SM-J500F

mrz_smrd
12-10-2016, 13:20
عذر خواهی میکنم میدونم سوال کاملا مبتدی هستش ولی ممنون میشم راهنمایی فرمایید .برای میدرنج ها که او تو دری هستش امپ نصب میشه؟نیازی هست که باندهای جلو به امپ نصب بشه؟ یعنی با توجه به 6975 و میدرنج باید ی امپ 4 کاناله بگیرم که تمام باندها رو ساپورت کنه؟یا همون 2 کاناله برای عقب کفایت میکنه؟ ممنون و با عرض معذرت

امير موسر
12-10-2016, 17:03
عذر خواهی میکنم میدونم سوال کاملا مبتدی هستش ولی ممنون میشم راهنمایی فرمایید .برای میدرنج ها که او تو دری هستش امپ نصب میشه؟نیازی هست که باندهای جلو به امپ نصب بشه؟ یعنی با توجه به 6975 و میدرنج باید ی امپ 4 کاناله بگیرم که تمام باندها رو ساپورت کنه؟یا همون 2 کاناله برای عقب کفایت میکنه؟ ممنون و با عرض معذرت

بله میدرنجو هم میتونید به آمپ وصل کنید ! مدلش چیه ؟! 6975 پرتاب صداش خیلی خوبه + بیس سنگین ولی کیفیت نداره زیاد !
من جای شما بودم 6975 رو رد میکردم میرفت یه ساب باکس میزاشتم صندوق . یه آمپ 4کانال هم راه میندازه ساب و میدرنجتونو ! خیلی انتخابای خوبی نمیتونید بکنید تو این رنج قیمت البته !

باز اساتید بهتر میتونن راهنمایی بکنن !

saanpeterzburg
12-10-2016, 20:28
سلام دوستان.به نظرتون ترکیب کامپ آدیسان apk165 یا هلیکس e62c.2 با آمپ گرند زیرو 4125x یا سونی gtr4a و ساب سونی gtx 121lt یا هرتز es300 چطور میشه؟پخش هم میخوام دست 2 سری های قدیم پایونیر مثل 9450 یا کارکرده ی امثال 145 آلپاین بخرم.حجم زیاد صدا برام مهم نیس فقط میخوام لذت ببرم تو ماشین.بیشترم اهنگ های ایرانی گوش میدم.اینارو انتخاب کردم چون زیاد ازشون تعریف شنیدم(یعنی از کیفیتی که نسبت به قیمتشون بهت میدن) حالا منتظر نظرات شما دوستانم.لطفا هم هرکی میتونه و تجربه داره کمک کنه نه فقط یه نفر.5 ماه از خدمتم مونده دارم ماهیانه هامو جمع میکنم تموم شدم ببندم سیستمو :n02:

mrz_smrd
12-10-2016, 21:10
ممنون از راهنمایتون- میدرنجی که دارم مدلش k.m yd2-1651 هستش.این مدل خوبی هست؟یا اینم عوضش کنم.ممنونم

moslem880
15-10-2016, 00:30
سلام به همه دوستان
با اجازه من چند تا پی دی اف آماده کردم برا بچه هایی که تو فروم دنبال راهنمایی خوب و سریع هستن
این فایلها و اطلاعات ذیقیمت همگی از نظرات مدیر بسیار محترم انجمن جمع آوری شده
دقت بفرمایید این سخنان از قدیم گرفته تا الان انتخاب شده و خودتون اونهارو باید حلاجی کرده و نتیجه گیری بفرمایید
حرفه ایها شاید به دردشون نخوره ولی مطمئنم برا مبتدیهایی مثل من بسیار کارساز و مفید خواهد بود و انتخاب رو خیلی راحتتر میکنه
اگه مدیر محترم اجازه بدن لینک رو اینجا قرار بدم
با تشکر

Ali_Moradi
15-10-2016, 06:32
سلام دوستان
برای پراید بخوام یه سیستم با قیمت پایین بگیرم چیا خوبه ، پخش فلش خور باشه و بانداش از فابریکی خود پراید بهتر باشه ، صدای خیلی بلند ازش نمیخوام ، اما کیفیت خوبی داشته باشه.. زیر 250 دربیاد
ممنون

امير موسر
15-10-2016, 08:06
ممنون از راهنمایتون- میدرنجی که دارم مدلش k.m yd2-1651 هستش.این مدل خوبی هست؟یا اینم عوضش کنم.ممنونم

اطلاعاتی پیدا نکردم از میدرنجتون . ولی احتمالا همون میدرنج های معروفه QS باشه ! اگ باشه بعید میدونم چیز جالبی باشه !
در کل به فرموده اساتید و تجربه یکی دو تا از بچه ها بهترین شکل برای 206 هاچبک یه جفت کامپ برای درب جلو و یه ساب هم تو صندوق !

سلام دوستان
برای پراید بخوام یه سیستم با قیمت پایین بگیرم چیا خوبه ، پخش فلش خور باشه و بانداش از فابریکی خود پراید بهتر باشه ، صدای خیلی بلند ازش نمیخوام ، اما کیفیت خوبی داشته باشه.. زیر 250 دربیاد
ممنون

پخش 195UI پایونیر + باند سونی 6938 ( نزدیک 280-90) در میاد ! پایین تر از این اصلا سمت خرید نرو ! مگر اینکه بخوایید دونه دونه ارتقا بدید در این صورت فعلا یه پخش U200 کنوود بگیرید تا بعد .

Ali_Moradi
15-10-2016, 14:22
پخش 195UI پایونیر + باند سونی 6938 ( نزدیک 280-90) در میاد ! پایین تر از این اصلا سمت خرید نرو ! مگر اینکه بخوایید دونه دونه ارتقا بدید در این صورت فعلا یه پخش U200 کنوود بگیرید تا بعد .
ممنون از پاسخ اگه به این وضع هست تا 350 هم نهایت میتونم هزینه کنم ، حقیقت امر فعلا یه پخش فلش خور از این چینی های بی مارک هست رو ماشین و یه جفت باند قلابی پاینور ، صدای جالبی نداره
اسپیکرای جلوی ماشین هم خرابه و خر خر میکنه اونام باید عوض شه؟
میشه روی قطعات دست دوم سالم هم مانور داد؟

امير موسر
15-10-2016, 15:08
سلام . البته چیزی که من عرض کردم خدمتون به مراتب بهتر از وضع فعلیه سیستمتون هست و 100 البته ارزش خرید داره .
اگر هدفتون فقط و فقط یه جفت ضبط و باند هست و قصد ارتقا و سیستم بازی ندارید همون مورد اول خوبه و لازم به هزینه بیشتر نیست . نهایت یه باند بهتر بردارید مثل GBL GX963 . که با اون پخش پایونیر که عرض کردم 350 تومن میشه .

Sent from my SM-J500F

Ali_Moradi
15-10-2016, 15:49
ممنون ف تازه داره یه چیزایی دستم میاد از قیمت و کیفیت
پیش پای شما یکم تحقیق میکردم در نت
این گزینه ها هم برسی کردم ببینید کدوم بهتره...
بین پخشها ،پخش x210 جی وی سی و همین u195 پایونر
و باندی که بدون امپ خوب جواب بده و بیس نرمی داشته باشه کنوود 6975 و همین جی بی ال 963 که فرمودین

حالا از اینا کدومش رو مصلحت میدونید:n16:

امير موسر
15-10-2016, 16:07
بین پخش جی وی سی و پایونیر زیاد فرقی وجود نداره . جی وی سی خروجیش کمی قوی تره و پایونیر تنظیماتش کامل تر . من بشخصه پایونیر رو پیشنهاد میکنم . برای باند هم 963 رو نگیرید اگر بعد آمپ اضافه نمیکنید چون 2 اهمه . 6965 وی 3 پایونیر انتخاب خوبیه تو این بازه قیمت .

Sent from my SM-J500F

breny
16-10-2016, 08:16
بین پخش جی وی سی و پایونیر زیاد فرقی وجود نداره . جی وی سی خروجیش کمی قوی تره و پایونیر تنظیماتش کامل تر . من بشخصه پایونیر رو پیشنهاد میکنم . برای باند هم 963 رو نگیرید اگر بعد آمپ اضافه نمیکنید چون 2 اهمه . 6965 وی 3 پایونیر انتخاب خوبیه تو این بازه قیمت .

Sent from my SM-J500F

من 963 بستم البته با آمپ فوق العاده پرتاب صدای عالی کیفیت شفاف و بیس نرمی دارد

- - - Updated - - -

Sent from my SM-J500F

poloton7
16-10-2016, 23:42

- - - Updated - - -

سلام..اگر یادم باشد شما باند هلیکس e69xداشتید...درسته...فروختید؟؟

hamidR15
17-10-2016, 00:18
كسي اطلاع نداره؟

سلام
گلیدن قبلا دمپینگ رو به صورت جدا هم میفروخت ولی الان فقط با نصب هست.میتونید از برند STP استفاده کنید.تو خ سورنا بگردین دارن.

سلام به همه دوستان
با اجازه من چند تا پی دی اف آماده کردم برا بچه هایی که تو فروم دنبال راهنمایی خوب و سریع هستن
این فایلها و اطلاعات ذیقیمت همگی از نظرات مدیر بسیار محترم انجمن جمع آوری شده
دقت بفرمایید این سخنان از قدیم گرفته تا الان انتخاب شده و خودتون اونهارو باید حلاجی کرده و نتیجه گیری بفرمایید
حرفه ایها شاید به دردشون نخوره ولی مطمئنم برا مبتدیهایی مثل من بسیار کارساز و مفید خواهد بود و انتخاب رو خیلی راحتتر میکنه
اگه مدیر محترم اجازه بدن لینک رو اینجا قرار بدم
با تشکر
سلام
اگر آدرس سایت یا هرگونه متن تبلیغاتی نداشته باشه موردی نداره.البته لطف کنید ابتدا برای من خصوصی pm کنید من یه چک بکنم چون قراره به عنوان رفرنس مورد استفاره قرار بگیره تا جایی که من متوجه شدم.

saeed.t
17-10-2016, 01:13
سلام. روی دربهای جلو باند هلیکس b6x.2 و پخش پایونیر 2650 هست، میخام باند بیضی واسه طلقچه عقب بگیرم (الان باند مارشال نصبه) چه باندی مناسب هست که بیس مناسبی داشته باشه؟

breny
17-10-2016, 07:44
سلام..اگر یادم باشد شما باند هلیکس e69xداشتید...درسته...فروختید؟؟

من باند هلیکس 69 نداشتم از اول jbl بستم گین آمپ تا آخر بازه ولوم روی 40 بلند گو 100 از توانش استفاده میشه بدون هیچ بهم ریختگی

poloton7
17-10-2016, 11:43
سلام..حمید خیلی خوشحالم بعد چند روز غیبت دوباره امدید:n02:
حمید اقا در مورد ساب milne یک پیغام خصوصی دادم جواب ندادید؟؟؟اگر می شود نظرتان را بگویید واگر می توانید ابعاد باکس برای mline 10 و12 اینچ در باکس سیلد برای بگید ...کوچک باشد خیلی برایم بهتر است...
1-حمید یک سوال مهم دارم...اگر محبت بفرمایید ممنون می شوم..:n16:
من پراید 88 دارم کواک هلیکسe69x یک امپ بلاپونکت 4 تا 60 وات حالا به نظر شما یک ساب وات پایین وخوب مثل mline 10 اینچی بخرم وصل کنم یا یک کامپونت 16 روی درهای جلو نصب کنم چون نمی خواهم امپ دیگری بخرم باید یکی را انتخاب یا ساب یا کامپونت روی درهای جلوی پراید((البته پراید 88 روی درهای صاف دارد نمی دانم صدا خوب می شود یا نویز پیدا نمی کند)))نظرتان چی هست؟؟؟؟؟
خیلی برایم مهم است....

saanpeterzburg
17-10-2016, 20:17
سلام دوستان.به نظرتون ترکیب کامپ آدیسان apk165 یا هلیکس e62c.2 با آمپ گرند زیرو 4125x یا سونی gtr4a و ساب سونی gtx 121lt یا هرتز es300 چطور میشه؟پخش هم میخوام دست 2 سری های قدیم پایونیر مثل 9450 یا کارکرده ی امثال 145 آلپاین بخرم.حجم زیاد صدا برام مهم نیس فقط میخوام لذت ببرم تو ماشین.بیشترم اهنگ های ایرانی گوش میدم.اینارو انتخاب کردم چون زیاد ازشون تعریف شنیدم(یعنی از کیفیتی که نسبت به قیمتشون بهت میدن) حالا منتظر نظرات شما دوستانم.لطفا هم هرکی میتونه و تجربه داره کمک کنه نه فقط یه نفر.5 ماه از خدمتم مونده دارم ماهیانه هامو جمع میکنم تموم شدم ببندم سیستمو :n02:
کسی نظری نداره؟

naim697
19-10-2016, 01:19
اهنگ هایی که برای ماشین دانلود میکنیم ریت 128 دانلود کنیم بهتره یا 320 ؟ فرقشون چیه

3adeghh
19-10-2016, 01:48
سلام خدمت شما دوستان و اساتید صدا
یه سابووفر توی رنج یه تومن که هم دقتش خوب باشه هم قدرش بیزحمت معرفی کنید با چ آمپی؟چن تا بگین.
hamidR15
19-10-2016, 08:21
سلام..حمید خیلی خوشحالم بعد چند روز غیبت دوباره امدید:n02:
حمید اقا در مورد ساب milne یک پیغام خصوصی دادم جواب ندادید؟؟؟اگر می شود نظرتان را بگویید واگر می توانید ابعاد باکس برای mline 10 و12 اینچ در باکس سیلد برای بگید ...کوچک باشد خیلی برایم بهتر است...
1-حمید یک سوال مهم دارم...اگر محبت بفرمایید ممنون می شوم..:n16:
من پراید 88 دارم کواک هلیکسe69x یک امپ بلاپونکت 4 تا 60 وات حالا به نظر شما یک ساب وات پایین وخوب مثل mline 10 اینچی بخرم وصل کنم یا یک کامپونت 16 روی درهای جلو نصب کنم چون نمی خواهم امپ دیگری بخرم باید یکی را انتخاب یا ساب یا کامپونت روی درهای جلوی پراید((البته پراید 88 روی درهای صاف دارد نمی دانم صدا خوب می شود یا نویز پیدا نمی کند)))نظرتان چی هست؟؟؟؟؟
خیلی برایم مهم است....
سلام ممنونم
اتفاقا شک کردم بهتون پیغام دادم که پاسخ دادم یا خیر.
سری ام لاین واقعا عالیه نسبت به پولی که پرداخت میکنید.باکس هم خود شرکت سفارش داده با توجه به مشخصات کمپانی ساختن.حجم 32 لیتری سیلد و 48-50 پورتد.10 بدون باکس رو نمیاره شرکت.البته شاید تو پارت بعدی بیاد نمیدونم.خلاصه نگران باکس با کیفیت و قیمت مناسب نباشید.
100% باید جلو رو اول کامپوننت نصب کنی بعد هم ساب 10 عالی میشه صدات. اصلا بدون ساب ووفر هیچ سیستمی معنی نداره و نمیشه بگیم سیستم نصب کردیم.
نه زیرش رینگ بنداز راحت استفاده کن.

کسی نظری نداره؟
سلام
قطعات بدی نستن. فقط ساب هرتز 300 رو موافق نیستم.جی بی ال رو صداش رو نشنیدم.

اهنگ هایی که برای ماشین دانلود میکنیم ریت 128 دانلود کنیم بهتره یا 320 ؟ فرقشون چیه
اول که ترک آدیو وبعد تو mp3 حتما 320 جون بیت ریت بالاتری داره و کمتر فرکانسهای بالا تو فشرده سازی آسیب دیدن.

سلام خدمت شما دوستان و اساتید صدا
یه سابووفر توی رنج یه تومن که هم دقتش خوب باشه هم قدرش بیزحمت معرفی کنید با چ آمپی؟چن تا بگین.
ساب خالی یا باکس؟
1 تومن ساب و امپ با هم؟

hamidR15
19-10-2016, 09:06
سلام
روز جمعه خدمت یکی از دوستان بسیار حرفه ای و خوش ذوق فروم بودم.آقا رشید گل.ایشون هم خوش سلیقه هستند و هم تو کارشون خیلی مرتب و منظم و دقیق.سیستم صوتی ماشینشون هم با وسواس تهیه کردن و روز جمعه نصب و ازش صدا گرفتیم.براتون چنتا عکس و یه کلیپ کوتاه قرار میدم.
قطعات:
پخش p99
کامپوننت: یک جفت zero165.2 PP
آمپلیفایر: Mosconi ZERO4
اکسسوری:رده سونوس کانکش و زیرو گلیدن.
ساب ووفر:در دست بررسی
سیستم تک استیج.
دمپینگ درها:لایه داخلی آئرو مولتی،پشت ووفرها آئرو ویو،روی بدنه فلزی آئرو بوتیل
حجم کلیپ 6.5 مگ هست.

212vr
19-10-2016, 17:53
سلام آقا حمید
داغونمون کردی با این عکسا
میگم میتونین آمار قیمت c63c کامپتیشن هلیکس رو برام بگیری؟
و اینکه میتونین پایین تر برام بگیرین

amir200812
19-10-2016, 18:44
آقا حمید و بقیه اساتید، یه سوال دارم ازتون:

یه مشکلی برای نصب آمپلی 3602 یا 3702 پایونیر داریم!(قرار هست برای یکی از دوستان تهیه کنیمش)
ایشون از قبل پک سیم آمپلی فایر رو داره!(احتمالا گیج 6 یا 4 هست، دقیق نمیدونم!)

مشکل اینه که فیوزی که روی پک هست 150 آمپریه!
ولی دینام و باطری فابریک 206 هست (که فکر کنم کلش 50~60 آمپر بیشتر نیست)
یعنی کل باطری و دینام هم رو سر آمپلی خراب بشن، باز فیوز نمیپره:n08:

نصاب بهش گفته هیچ مشکلی نیست و حتی بدون فیوز هم میتونی نصب کنی چون خود آمپلی فیوز داره.
حالا نظر شما چی هست!؟

1:بدون فیوز نصب کنیم؟
2:با همین فیوز 150 آمپری نصب کنیم؟
3:یا باید یک فیوز دیگه تهیه کنیم؟

سیستم فقط شامل 2 تا باند بیضی 6975 پایونیر هست.
پخش هم دقیق نمیدونم چی هست ولی یه مدل معمولیه.(از ورودی "های ولت" استفاده خواهد شد)
سیستم برق ماشین هم کاملا فابریک هست (باطری و دینام و سیم کشی و ...)

3adeghh
19-10-2016, 19:35
سلام.
ساب خالی یا باکس؟
1 تومن ساب و امپ با هم؟
ساب با باکس یا بی باکس 1 تومن.بدون آمپ
آقا حمید راستش من 3 تومن واسه سیستم کنار گذاشتم البته فعلا.ممکنه تا یه مدت دیگه 1 یا 2 تومن دیگه هم دستم بدم.میخواست یه سیستم کیفیتی از محصولات گلیدن یا اودیو سیستم ببندم.
کواکای فعلی من 690 هرتزه.درهای جلو هم helix e6x.2.جنس صدای هلیکسو خیلی دوست دارم.میخواستم بدونم کامپای گلیدن توی وکال و های رنج چ طورین؟اودیو سیستم چطور؟
در ضمن ضبطم 80prs هست.آیا باید با پخش دیگه ای تعویض بشه؟

kindlinessangel
20-10-2016, 10:59
سلام
روز جمعه خدمت یکی از دوستان بسیار حرفه ای و خوش ذوق فروم بودم.آقا رشید گل.ایشون هم خوش سلیقه هستند و هم تو کارشون خیلی مرتب و منظم و دقیق.سیستم صوتی ماشینشون هم با وسواس تهیه کردن و روز جمعه نصب و ازش صدا گرفتیم.براتون چنتا عکس و یه کلیپ کوتاه قرار میدم.
قطعات:
پخش p99
سیستم تک استیج.

به به
مبارکشون باشه
اون کراس توی در چجوری جا شد :n04::n04:
انشالله براشون خوش صدا بخونه

poloton7
20-10-2016, 14:45
سلام
قطعات:
پخش p99
سیستم تک استیج.
حجم کلیپ 6.5 مگ هست.
سلام... حمید اقا..یکی سوال بود که من نپرسیدم..
اول که کلیپ بالا خیلی بی کیفیت است اگر دارید یک باکیفیتش را اپلود کنید...
اما سوال خودم...من که امپم 4 تا 60 وات دارم که دو کانال رفته برای کواک هلیکس دو کانال 60 وات برای ساب 10 اینچ کافیه؟؟؟؟
بعضی دوستان می گویند ساب 10 اینچ توی باکس سیلد خیلی خفه است درسته؟؟پورت درست کنم..ابعاد چند بگیرم؟؟؟

hossein2006
21-10-2016, 23:08
سلام به همه دوستان عزیز
من یک پخش پایونیر 9650 و آمپ پایونیر A6604 و یک ساب jbl 1000 دارم حالا خواهشا منو راهنمایی کنید چه باندی بگیرم که صدای شفاف و دلنشینی داشته باشم
ممنون از همه

hamidR15
22-10-2016, 16:51
سلام آقا حمید
داغونمون کردی با این عکسا
میگم میتونین آمار قیمت c63c کامپتیشن هلیکس رو برام بگیری؟
و اینکه میتونین پایین تر برام بگیرین
سلام.
کامپتیشن کلا موجود نیست نه 2 و نه 3way

آقا حمید و بقیه اساتید، یه سوال دارم ازتون:
یه مشکلی برای نصب آمپلی 3602 یا 3702 پایونیر داریم!(قرار هست برای یکی از دوستان تهیه کنیمش)
ایشون از قبل پک سیم آمپلی فایر رو داره!(احتمالا گیج 6 یا 4 هست، دقیق نمیدونم!)

مشکل اینه که فیوزی که روی پک هست 150 آمپریه!
ولی دینام و باطری فابریک 206 هست (که فکر کنم کلش 50~60 آمپر بیشتر نیست)
یعنی کل باطری و دینام هم رو سر آمپلی خراب بشن، باز فیوز نمیپره:n08:

نصاب بهش گفته هیچ مشکلی نیست و حتی بدون فیوز هم میتونی نصب کنی چون خود آمپلی فیوز داره.
حالا نظر شما چی هست!؟

1:بدون فیوز نصب کنیم؟
2:با همین فیوز 150 آمپری نصب کنیم؟
3:یا باید یک فیوز دیگه تهیه کنیم؟

سیستم فقط شامل 2 تا باند بیضی 6975 پایونیر هست.
پخش هم دقیق نمیدونم چی هست ولی یه مدل معمولیه.(از ورودی "های ولت" استفاده خواهد شد)
سیستم برق ماشین هم کاملا فابریک هست (باطری و دینام و سیم کشی و ...)
سلامl
3: باید یک فیوز دیگه تهیه کنیم
80-100 آمپر

ساب با باکس یا بی باکس 1 تومن.بدون آمپ
آقا حمید راستش من 3 تومن واسه سیستم کنار گذاشتم البته فعلا.ممکنه تا یه مدت دیگه 1 یا 2 تومن دیگه هم دستم بدم.میخواست یه سیستم کیفیتی از محصولات گلیدن یا اودیو سیستم ببندم.
کواکای فعلی من 690 هرتزه.درهای جلو هم helix e6x.2.جنس صدای هلیکسو خیلی دوست دارم.میخواستم بدونم کامپای گلیدن توی وکال و های رنج چ طورین؟اودیو سیستم چطور؟
در ضمن ضبطم 80prs هست.آیا باید با پخش دیگه ای تعویض بشه؟
سلام
بدون شک اگر کمی هزینه رو افزایش بدی sqx12vb میتونه گزینه بی چون و چرایی باشه براتون.1450 هم قیمتش هست.4 اهمی و 750 وات rms اگر 2 اهمیش رو بخواهید sqx 12 vb EX که 1550 هست.
ضمنا آدیو سیستم دیگه وارد نمیشه و میشه گفت گلیدن همون ادیو سیستمه حتی بهتر هم هست محصولاتش.به نظر من چون داری خوب هزینه میکنی الان هرچی موجوده رو بخر چون احتمال افزایش قیمت تو بار بعدی هست.
ماشینتون چیه؟

سلام... حمید اقا..یکی سوال بود که من نپرسیدم..
اول که کلیپ بالا خیلی بی کیفیت است اگر دارید یک باکیفیتش را اپلود کنید...
اما سوال خودم...من که امپم 4 تا 60 وات دارم که دو کانال رفته برای کواک هلیکس دو کانال 60 وات برای ساب 10 اینچ کافیه؟؟؟؟
بعضی دوستان می گویند ساب 10 اینچ توی باکس سیلد خیلی خفه است درسته؟؟پورت درست کنم..ابعاد چند بگیرم؟؟؟
سلام
بی کیفیته؟:n04:من دارم هم میبینم هم گوش میکنم واقعا عالیه!!! با 6S گرفته دوستم.
بچه ها شما ها همگی بی کیفیت میبینید یا فقط ایشون؟!!
در مورد سوالتون:اگر نظر من و میخواهید کلا این امپ رو ردش کنید بره یه آمپ 4 کانال خوب بخرید.
کی گفته ساب 10 تو سیلد صداش خفه میشه؟!عجب چیزائی میشنویما....شاید منظورشون حجم بیس و Low Bass هست؟اگر اینا مورد نظره خب مسلما هر چقدر Cone کوچکتر میشه VAS کاهش چیدا میکنه و جابجائی هوا داخل باکس کم میشه حجم باکس هم کم میشه برای همین فرکانس پائین خیلی خوب اجرا نمیشه.در مقابل بیسهای کوبشی و پانچی افزایش پیدا میکنن.
شما ساب ووفرتون رو خوب انتخاب کن و از اون مهتر تو باکس مناسب نصب کن ببین خفه صستش صداش یا نه.امپ خوب هم که اینقدر در باره اش گفتم دیگه خسته شدم.

سلام به همه دوستان عزیز
من یک پخش پایونیر 9650 و آمپ پایونیر A6604 و یک ساب jbl 1000 دارم حالا خواهشا منو راهنمایی کنید چه باندی بگیرم که صدای شفاف و دلنشینی داشته باشم
ممنون از همه
سلام دوست من
با این امپ خیلی توقع صدای خوب نداشته باشیا.
در هرصورت کواکسیال مد نظرتونه یا کامپوننت؟ماشینتون چیه؟

AliSub
22-10-2016, 17:12
سلام حمیدخان:n16:
گفتم یکم افزایش بودجه بدم و باند بهتری بگیرم تا 450 تومن .. کیفیتی باشه
دو سه نفر Infinity Kappa 693.11i پیشنهاد دادن. نظر شما تا این قیمت چیه؟
امپلی و ضبط هم ایشالله سری بعد میگیرم
---
امپ دوکانال چی پیشنهاد میدین؟

amir200812
22-10-2016, 19:04
سلام
بی کیفیته؟:n04:من دارم هم میبینم هم گوش میکنم واقعا عالیه!!! با 6S گرفته دوستم.
بچه ها شما ها همگی بی کیفیت میبینید یا فقط ایشون؟!!

با توجه به حجمش خیلی کیفیت بالایی داره.
از 95% ویدیو های نت با کیفیتتر بود!

البته مطمعنا اگه حجمش رو کم نمیکردید، کیفیت بالاتری میداشت(که احتمالا در چنین شرایطی باید حجم فایل بالای 110~120 مگ می بود)

*خلاصه بنظر من مشکلی نداره و عالی هست.

hossein2006
22-10-2016, 20:50
3:

سلام دوست من
با این امپ خیلی توقع صدای خوب نداشته باشیا.
در هرصورت کواکسیال مد نظرتونه یا کامپوننت؟ماشینتون چیه؟

سلام آقا حمید ممنون از پاسخی که دادید شما چه پیشنهادی می دهید برای آمپ و باند من دنبال یه صدای شفاف هستم و میخواهم صدا تفکیک خوبی داشته باشه ماشین من تیبا صندوقدار است .

poloton7
23-10-2016, 12:26
سلام..حمید اقا..
درسته.من فایل صوتی را دوباره توی پلیر دیگر نگاه کردم...خوب بود....
شما گفتید امپ خوب بخرید..حمید اقا به غیر امپهای گران مثل گلادن وماسکونی که وسق خیلی هانمی رسد کدام امپها از نظر شما مطلوب و خوب است...وارزش خرید دارد...منظورم اسم برند است لطفا اسم چند برند که توی بازار عموما پیدا می شود بگید.....
تشکر....

3adeghh
23-10-2016, 21:28
سلام
بدون شک اگر کمی هزینه رو افزایش بدی sqx12vb میتونه گزینه بی چون و چرایی باشه براتون.1450 هم قیمتش هست.4 اهمی و 750 وات rms اگر 2 اهمیش رو بخواهید sqx 12 vb EX که 1550 هست.
ضمنا آدیو سیستم دیگه وارد نمیشه و میشه گفت گلیدن همون ادیو سیستمه حتی بهتر هم هست محصولاتش.به نظر من چون داری خوب هزینه میکنی الان هرچی موجوده رو بخر چون احتمال افزایش قیمت تو بار بعدی هست.
ماشینتون چیه؟

سلام مرسی از راهنماییتون ولی اگه انقد هزینه کنم پولی واسه سایر قطعات نمیمونه.ماشین راناست.احتمالا همونsqx 12ex بدون باکس فابریکش بگیرم.آمپش چی بگیرم پایینترین آمپ باکیفیت از نظر قیمت. شما لیست قیمتای گلیدنو ندارین واسم بفرستین؟بودجه نهایت تا 4 تومنه.توی کامپ بین sqx 165 - sql 165 - zero 165 کدومو بگیرم.میخوام کامپ در عین کیفیت قدرت خوبیم داشته باشه.یه مقایسه بینشون میکنید؟آمپ هم rs100c4 کافیه؟واسه استیج عقب چ کار کنم؟ضبطم خوبه؟
ببخشید سوال زد بالا

hamidR15
25-10-2016, 00:13
سلام حمیدخان:n16:
گفتم یکم افزایش بودجه بدم و باند بهتری بگیرم تا 450 تومن .. کیفیتی باشه
دو سه نفر Infinity Kappa 693.11i پیشنهاد دادن. نظر شما تا این قیمت چیه؟
امپلی و ضبط هم ایشالله سری بعد میگیرم
---
امپ دوکانال چی پیشنهاد میدین؟
سلام
كاپا بد نيست ولي كيفيت قديم و نداره،به نظر من الپاين تايپ R بگير ولي من جات بودم اصلا كواك نميگرفتم جلو كامپ عقب ساب
امپ دو كانال چه رنج قيمتي؟

212vr
25-10-2016, 00:29
آقا حميد يه سوال اين كامپا كيفيتي رو باش هر موزيكي ميشه گوش داد؟
يعني متال
شنيدم نميشه و آسيب ميبينن درسته؟

alirezagb
25-10-2016, 10:46
سلام دوستان گل مخصوصا اقا حمید
اقا حمید چند تای سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین :n16:
برا ماشین 206 وی 8 دارم سیستم جمع میکنم ولی نه یک باره و تیکه تیکه دارم لوازم میگیرم فعلا هم فقط در جلو کامپ مچ 62 و عقب کواو هلیکس 13 سانتی مدل بی 5 ایکس گرفتم
با توجه این ها پخش چی بگیرم ؟
بین کنوود 8019 و 7056 . الپاین 153 و 164 و پایونیر 80 prs به نظرت کدوم بهتره ؟ من بیشتر دنبال کیفیت هستم تا spl و این حرفا و این که تا حالا هم جز پایونیر پحش دیگه نداشتم
و این که مثلا اگه کنوود یا لپاین 600 تومنی کارم رو بندازه باز لازمه که بیشتر هزینه کنم برا پایونیر ؟ منطقی هست ؟ کیفیت ها خیلی فرق داره ؟
2. امب چی ببندم ؟ با توجه به این که رو تاقچه هم میخوتم کامپ بزارم دو تا 4 کانال و یه مونو یا 2 یا هر چی شما پیشنهاد بدی برا ساب که سر جمع 3 تا امپ میخوام
من این مدل هارو دیدم باز اگه مدل دیگه ای بود بگو
برا ساب مچ 10 fx
40 fx هم دو تا برای کامپ ها ولی ظاهرا کم یابه
یا 2 تا 1004 کنوود
یا 4 کاناله های mtx ?
3. این ها چطورن ؟ نظر خودت چی هست ؟ چه برای ساب چه برای کامپ
کابل هم این استریت وایرز خوبه ؟ سایز 21 ؟ باتوجه به این که خازن سز مسیر چه هلیکس باشه چه استریت سایزش زده 21 فک کنم
4. ساب هلیکس p12e یا mw12 مچ چطوره ؟ کیفیتش ؟ و اینکه گیر میاد اصلا ؟ با باکس ؟ نظر شما چیه رو ساب ؟
5. برا تاقچه کامپ چی باشه ؟ گلیدن 16 سانتی هاش قیمتش چطوریه ؟ بعد یک جفت باشه یا 2 تا رو تاقچه ؟
و اینکه چون کامپ و کواک که بستم قدرتش کمه میخوام رو تاقچه یه چیز قوی نصب کنم که به نظرت mtx ببندم یا گلیدن ؟ کدوم کیفیت بیشتره ؟ و اینکه قیمتا کدوم به نسبت قیمت خوب تره چون مثلا mtx t6s652 با قیمت 400 تومن 100 rms
قدرت میده
گلیدن قدرتشون چطوریه ؟
بعد به نظرت این تاقچه قوی باشه توازن صدا جلو و عقب به هم نمیریزه ؟ عقب سردرد بگیره ولی جلو صدا کم باشه ؟ :n13:
و اینکه تا رنج 4 الی 5 تومن چیز بهتری هم میشه بست که کیفیتی باشه ؟
ودر اخر ببخشید این قدر سوال پیچت کردم :n01:

AliSub
25-10-2016, 12:48
سلام
كاپا بد نيست ولي كيفيت قديم و نداره،به نظر من الپاين تايپ R بگير ولي من جات بودم اصلا كواك نميگرفتم جلو كامپ عقب ساب
امپ دو كانال چه رنج قيمتي؟

سلام مخلصیم حمید جان :n18:
والا منم از خدامه ولی دیگه نمیخوام بیشتر از 1تومن خرج سیستم کنم:n27:
الان با 1 تومن میشه این سیستمی رو که میگین بست؟ ضبط+باند+ساب+امپلی :n01:

poloton7
25-10-2016, 13:00
سلام حمید جواب پست صفحه قبل را اگر محبت بکنید.بدهید..
راستی یک نفر کامپونت mtx tx6001 دارد(( ساخت امریکا وکراس اور استریت وایزر)) می فروشد استوک می گوید 300 تومن ارزش خرید داردبرای درهای جلو پراید صبا با کواک هلیکس خوب می شود؟؟؟
amir200812
25-10-2016, 13:34
با سلام دوباره خدمت دوستان!

یک سوال دیگه دارم ازتون:
تصور کنید روی طاقچه عقب 206 هاچبک دو تا ساب 10 اینچی داریم.
در چنین شرایطی، ایجاد کردن پورت هوا روی طاقچه (مثلا 2 تا سوراخ به قطر 5 سانتی متر!)، روی کیفیت و قدرت بیس تاثر مثبت داره یا منفی!؟
*روی طاقچه فقط 2 تا ساب هست و تویتر ها رو همینطوری چسبونده روی طاقچه و سوراخش نکرده.

**ساب ها خیلی قوی نیستند (برای بلندگوی خونگی بوده که دوستمون برداشته سوار کرده روی ماشین:n02:)
***هر ساب فکر کنم 50~60 وات بیشتر نیست.

212vr
26-10-2016, 00:45
سلام آقا حميد
نظرت در مورد كامپ گوتيا چيه

alirezagb
26-10-2016, 10:16
دوستان ادرس سایتی رو دارن که محصولات گلیدن رو باقیمت دلار بزنه ؟
سایت مرجع که قیمت نمیرنه مابقی هم المانیه سوادمون نمیشکه :n01:

212vr
26-10-2016, 13:04

Amazon

kindlinessangel
26-10-2016, 15:37

آلمانیه ولی عکس داره سخت نیست :n06:

kindlinessangel
28-10-2016, 18:04
بچه ها به نظرتون ساب ده تو باکس پورت بهتره یا دوازده تو باکس سیلد؟
هم قدرت هم کیفیت رو در نظر بگیرید

poloton7
29-10-2016, 21:12
فعلا تاپیک خبری نیست....

majid_n
29-10-2016, 22:22
سلام . مدتیه دنبال پخش هستم سرانجام 9650 اس دی رو انتخاب کردم اما گفتم بپرسم رو 206 اس دی نمیخوام باند و ساب و .... ببندم . و اینکه خیلی حساسم به زیرو بم صدا که صدای صاف و زلالی داشته باشه .ایا ارزش داره این مورد رو بدون موارد بالا خرید ؟ و یا چیز دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟

ممنون از راهنماییتون

3adeghh
30-10-2016, 12:22
سلام مرسی از راهنماییتون ولی اگه انقد هزینه کنم پولی واسه سایر قطعات نمیمونه.ماشین راناست.احتمالا همونsqx 12ex بدون باکس فابریکش بگیرم.آمپش چی بگیرم پایینترین آمپ باکیفیت از نظر قیمت. شما لیست قیمتای گلیدنو ندارین واسم بفرستین؟بودجه نهایت تا 4 تومنه.توی کامپ بین sqx 165 - sql 165 - zero 165 کدومو بگیرم.میخوام کامپ در عین کیفیت قدرت خوبیم داشته باشه.یه مقایسه بینشون میکنید؟آمپ هم rs100c4 کافیه؟واسه استیج عقب چ کار کنم؟ضبطم خوبه؟
ببخشید سوال زد بالا
سلامی دوباره آقاحمید ممنون میشم راهنماییم کنید میخوام این قطعاتو بخرم.

hamidR15
30-10-2016, 19:55
آقا حميد يه سوال اين كامپا كيفيتي رو باش هر موزيكي ميشه گوش داد؟
يعني متال
شنيدم نميشه و آسيب ميبينن درسته؟

سلام
چند روزه نميدونم چي شده از رو pc نتونستم پاسخ سوالات دوستان و بدم الان گفتم از رو آي پد تست كنم ببينم پستها إرسال ميشن يا نه؟:n24:
چرا بايد آسيب ببينه؟موزيك كه آسيب نميزنه سيگنال ناسالم و ديستورشنه كه پدر اسپيكر رو در مياره

poloton7
30-10-2016, 20:46
حمید اقا..
می خواهم باند گرد 16 ساتتی یا کامپونت 16 جلوی پراید بندازم..به غیر از هلیکس وگلادن..توی رنج میان قیمت ها کدام برندهای خوش صدا است با پخش کنوود...راکفورد .هرتز .جی بی ال .الپاین.و...

mp883
31-10-2016, 00:31
سلام
ماشین من پرایده و ده سال پیش سیستم پخش و بلند گوهای زیر روش نصب شده:
بلندگوهای بیضی شکل پریمیر TS D690R رو تاقچه
بلندگوهای پریمیر D102M در جلو محل فابریک
پخش jvc kd-g415
چون کیفیت صدای پخش شده رو زیاد نمی پسندم می خواستم بدانم با تعویض پخش و بلندگوها تغییر قابل توجهی حاصل میشود یا نه البته بدون اضافه کردن ساب و آمپلی فایر
مثلا اگر پخش کنوود 300uvm و بلندگوهای 6965v3 یاماها و یا 963e جی بی ال را جایگزین کنم تغییر خوبی حاصل میشود یا نه.
پیشنهاد تان برای افزایش کیفیت صدا چیست با بودجه حدود ۵۰۰

mf.designing
31-10-2016, 01:47
سلام به دوستان
من یه پخش خیلی معقول میخوام واسه 206 که بلوتوث داشته باشه و ظارش زشت نباشه ! + 2 تا بلندگوی مناسب با کیفیت خوب. انتظار صدای خارق العاده ندارم ، فقط کیفیت مناسب. بلندگوهای خودمم نمیخوام درارم...
دوستان چی توصیه میکنن

امير موسر
31-10-2016, 10:41
سلام به دوستان
من یه پخش خیلی معقول میخوام واسه 206 که بلوتوث داشته باشه و ظارش زشت نباشه ! + 2 تا بلندگوی مناسب با کیفیت خوب. انتظار صدای خارق العاده ندارم ، فقط کیفیت مناسب. بلندگوهای خودمم نمیخوام درارم...
دوستان چی توصیه میکنن

کنوود BT600
باند برای طاقچه میخوای یعنی ؟!

mf.designing
31-10-2016, 13:17
کنوود BT600
باند برای طاقچه میخوای یعنی ؟!

بله. 2تا برا طاقچه

قیمت این کنوود در چه حدودی هستش ؟ امکاناتش ؟ اینترفیس هم میخوره ؟

ممنون

امير موسر
31-10-2016, 21:07
بله. 2تا برا طاقچه

قیمت این کنوود در چه حدودی هستش ؟ امکاناتش ؟ اینترفیس هم میخوره ؟

ممنون

حدوده 500 !
دو تا ؟! یه جفت دیگه !؟ به نظرم یه باند قدرتی بگیرید چون ساب نمیبندید ! مثل 7158 جی وی سی و بعد بهش آمپ اضافه کنید !

shermanpop
02-11-2016, 05:40
اول که ترک آدیو وبعد تو mp3 حتما 320 جون بیت ریت بالاتری داره و کمتر فرکانسهای بالا تو فشرده سازی آسیب دیدن.

سلام حميد جان
منظور از ترك آديو چيه
همون سي دي صوتي منضورت هست يا فايلش فرق داره؟
با چه پسوندي هست؟
ممنونم

kindlinessangel
02-11-2016, 08:35
سلام حميد جان
منظور از ترك آديو چيه
همون سي دي صوتي منضورت هست يا فايلش فرق داره؟
با چه پسوندي هست؟
ممنونم

سلام
فروم یکم مشکل داره تا مشکل حل بشه من جواب سوالتون رو میدم
بله منظور ایشون همون CD های صوتی اورجینال بود

البته فایل های دیجیتالی هم داریم که کیفیتی در حد Audio CD و یا Super Audio CD داشته باشن که خوب البته هر پخشی نمیتونه پخششون کنه

alirezagb
03-11-2016, 11:52
برا ماشین 206 وی 8 دارم سیستم جمع میکنم ولی نه یک باره و تیکه تیکه دارم لوازم میگیرم فعلا هم فقط در جلو کامپ مچ 62 و عقب کواو هلیکس 13 سانتی مدل بی 5 ایکس گرفتم
بین کنوود 8019 و 7056 . الپاین 153 و 164 و پایونیر 80 prs به نظرت کدوم بهتره ؟ من بیشتر دنبال کیفیت هستم تا spl و این حرفا و این که تا حالا هم جز پایونیر پحش دیگه نداشتم
و این که مثلا اگه کنوود یا لپاین 600 تومنی کارم رو بندازه باز لازمه که بیشتر هزینه کنم برا پایونیر ؟ منطقی هست ؟ کیفیت ها خیلی فرق داره ؟
2. امب چی ببندم ؟ با توجه به این که رو تاقچه هم میخوتم کامپ بزارم دو تا 4 کانال و یه مونو یا 2 یا هر چی شما پیشنهاد بدی برا ساب که سر جمع 3 تا امپ میخوام
برا ساب مچ 10 fx
یا 2 تا 1004 کنوود
یا 4 کاناله های mtx ?
کابل هم این استریت وایرز خوبه ؟ سایز 21 ؟ باتوجه به این که خازن سز مسیر چه هلیکس باشه چه استریت سایزش زده 21 فک کنم
4. ساب هلیکس p12e یا mw12 مچ چطوره ؟ کیفیتش ؟ و اینکه گیر میاد اصلا ؟ با باکس ؟ نظر شما چیه رو ساب ؟
5. برا تاقچه کامپ چی باشه ؟ گلیدن 16 سانتی هاش قیمتش چطوریه ؟ بعد یک جفت باشه یا 2 تا رو تاقچه ؟
و اینکه چون کامپ و کواک که بستم قدرتش کمه میخوام رو تاقچه یه چیز قوی نصب کنم که به نظرت mtx ببندم یا گلیدن ؟ کدوم کیفیت بیشتره ؟ و اینکه قیمتا کدوم به نسبت قیمت خوب تره چون مثلا mtx t6s652 با قیمت 400 تومن 100 rms
قدرت میده
گلیدن قدرتشون چطوریه ؟
بعد به نظرت این تاقچه قوی باشه توازن صدا جلو و عقب به هم نمیریزه ؟ عقب سردرد بگیره ولی جلو صدا کم باشه ؟ :n13:
ببخشید پست زدم آپ بشه
و یه سوال دیگه از دوستان
پخش فابریکی جک جی5 کدومش بهتره ؟
شنیدم مدل وینکا خوبه مثل اینه درسته ؟
قیمتش چنده

AmirAbbas1990
04-11-2016, 17:40
سلام .
یه 7750 دارم که وقتی از پشت پخش به قسمتی که کابل usb وصل میشه دست میزنم فلش قطع میشه و وقتی هم که پخش رو خاموش میکنم و سوییچ رو میبندم فن پخش روشن میمونه ، دفعه بعد که بخوام پخش رو روشن کنم باید از زیر پنل ریستش کنم تا روشن بشه .
برای تعمیر کجا ببرم ؟ تهران هستم

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

choobin18
04-11-2016, 20:51
سلام خدمت دوستان
میخوام یه سیستم بخرم برای پژو ۴۰۵
ماشین دوگانه سوز است و تو صندق کپسول هستش و نمیخوام از باکس استفاده کنم.
حدودا ۱ تا ۱‌.۵ میخوام هزینه کنم.
یه جفت مید رنج میخوام
یه جفت تیوتر
با یه ساب
و یه پخش . امپلی
ساب کنوود wps1200f
مید پایونیر m650
تیوتر پایونیر b350
پخش پایونیر ۸۷۵ تصویری
آمپ ؟؟؟
اینها چطورن؟
نظرتونو بگید لطفا
راستی پخش تصویری بهتره بگیرم یا صوتی؟
تو کیفیت صدا تاثیری داره یا نه؟

farshad0123
04-11-2016, 21:20
سلام
دوستان من یه پخش کنوود 300u دارم جدیدا یه مشکل پیدا کرده مدام خاموش روشن میشه بعضی وقتا به محض اینکه روشنش میکنم 3-4 بار یا بعضی وقتا بیشتر پشت سر هم خاموش روشن میشه بعضی وقتا خوبه و بعد نیم ساعت یکی دوبار خاموش روشن میشه کسی میدونه مشکل از چیه؟از یک هفته پیش خود به خود اینجور شد شبیه هنگ کردن میمونه 2-3 ثانیه خاموش میمونه دوباره روشن میشه
سوال بعدی اینکه باند 6950 سونی دارم با امپ n1004 سونی رو همین پخش کنوود و فرکانس باند ها از 30-26000 هست حالا اچ پی اف رو حتما باید روی 80 بزارم یا روی همون 30 باشه خوبه؟چون ساب ندارم و وقتی اچ پی اف رو میزارم روی 80 خیلی بیس و قدرت باندا کم میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamidR15
04-11-2016, 23:26
سلام آقا حميد
نظرت در مورد كامپ گوتيا چيه

سلام
من صداش رو نشنیدم.

hamidR15
04-11-2016, 23:35
سلامی دوباره آقاحمید ممنون میشم راهنماییم کنید میخوام این قطعاتو بخرم.

سلام.
بسیار خوب.پائینترین آمپ برای ex آمپ rc1200c1 هست.لیست ندارم شما خودت سلکت کن من براتون قیمت میگیرم.
4 میلیون بودجه مناسبیه.اگر تک استیج نصب کنید
تلفیق قدرت و کیفیت ابتدا sql با قیمت 1100 و بعد sqx با قیمت760
زیرو هم خوبه ولی کمی ضعیفتره. زیرو باید حتما با ماسکنی ست بشه ولی این دوتا با گلیدن کافیه.
برای sql باید xl150c4 بگیرید و برای sqx آمپ rs100c4 مناسبه.
عقب رو پیشنهاد میکنم چیزی نصب نکنید فقط یه ساب تو باکس تو صندوق مطمئن باشید صدای خیلی خوبی بهتون میدم.
پخشتون چی بود فراموش کردم.

hamidR15
04-11-2016, 23:37
حمید اقا..
می خواهم باند گرد 16 ساتتی یا کامپونت 16 جلوی پراید بندازم..به غیر از هلیکس وگلادن..توی رنج میان قیمت ها کدام برندهای خوش صدا است با پخش کنوود...راکفورد .هرتز .جی بی ال .الپاین.و...

سلام
به نظر من آلپاین تایپ S هرچی قدیمی تر بهتر.

hamidR15
04-11-2016, 23:40
سلام
ماشین من پرایده و ده سال پیش سیستم پخش و بلند گوهای زیر روش نصب شده:
بلندگوهای بیضی شکل پریمیر TS D690R رو تاقچه
بلندگوهای پریمیر D102M در جلو محل فابریک
پخش jvc kd-g415
چون کیفیت صدای پخش شده رو زیاد نمی پسندم می خواستم بدانم با تعویض پخش و بلندگوها تغییر قابل توجهی حاصل میشود یا نه البته بدون اضافه کردن ساب و آمپلی فایر
مثلا اگر پخش کنوود 300uvm و بلندگوهای 6965v3 یاماها و یا 963e جی بی ال را جایگزین کنم تغییر خوبی حاصل میشود یا نه.
پیشنهاد تان برای افزایش کیفیت صدا چیست با بودجه حدود ۵۰۰

سلام
به نظر من خیر.
برای احساس کردن تغییر در کیفیت باید کامپوننت نصب کنید. از فاز کواکسیال کلا خارج بشی.
اما....
بودجتون اصلا کافی نیست
اگر میتونید حد اقل 1800 تامین مالی کنید بسم الله در غیر اینصورت به ترکیب وسایلتون دست نزنید.

hamidR15
05-11-2016, 00:02
برا ساب مچ 10 fx
یا 2 تا 1004 کنوود
یا 4 کاناله های mtx ?
قدرت میده
گلیدن قدرتشون چطوریه ؟

سلام
پخش 8019 یا 7056
به هیچ عنوان نباید دیگه کامپ رو طاقچه اضافه کنید. برای همین دو دست اسپیکر میتونید از امپ مچ MA40FX یا گلیدن RC75C4 استفاده کنید.
ساب ووفر آلفای گلیدن یا mگلیدن.
اکسسوری رو استریت موافقم.
نقل قول:"چون کامپ و کواک که بستم قدرتش کمه میخوام رو تاقچه یه چیز قوی نصب کنم"
نباید هلیکس میخریدین. اینجا بارها من عرض کردم هلیکس کیفیت صدای خیلی خوبی داره ولی ایرادش ضعیف بودنش هست.برای طاقچه هیچ چیزی نباید اضافه کنید. اگر هنوز هلیکسها رو نصب نکردین پس بدین تا مجددا از صفر یه سیستم خوب با هم جمع کنیم.

hamidR15
05-11-2016, 00:04
سلام مخلصیم حمید جان :n18:
والا منم از خدامه ولی دیگه نمیخوام بیشتر از 1تومن خرج سیستم کنم:n27:
الان با 1 تومن میشه این سیستمی رو که میگین بست؟ ضبط+باند+ساب+امپلی :n01:
سلام
نه متاسفانه کمه علی جان.چون اکسسوری هم داری شما.بیا تا 1500.کامپ که نمیخوای کواک میخوای دیگه درسته؟

hamidR15
05-11-2016, 00:08
سلام .
یه 7750 دارم که وقتی از پشت پخش به قسمتی که کابل usb وصل میشه دست میزنم فلش قطع میشه و وقتی هم که پخش رو خاموش میکنم و سوییچ رو میبندم فن پخش روشن میمونه ، دفعه بعد که بخوام پخش رو روشن کنم باید از زیر پنل ریستش کنم تا روشن بشه .
برای تعمیر کجا ببرم ؟ تهران هستم

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

سلام
پایونیره دیگه؟
تعمیرگاه مرکزی تو خ میرزای شیرازی بالاتر از کریمخان ابتدای نادر شاه.متاسفانه تلفنش رو ندارم.

hamidR15
05-11-2016, 00:09
و یه سوال دیگه از دوستان
پخش فابریکی جک جی5 کدومش بهتره ؟
شنیدم مدل وینکا خوبه مثل اینه درسته ؟
قیمتش چنده
چینیها کلا مثل همن.ولی براتون سوال میکنم.

hamidR15
05-11-2016, 00:12
سلام خدمت دوستان
میخوام یه سیستم بخرم برای پژو ۴۰۵
ماشین دوگانه سوز است و تو صندق کپسول هستش و نمیخوام از باکس استفاده کنم.
حدودا ۱ تا ۱‌.۵ میخوام هزینه کنم.
یه جفت مید رنج میخوام
یه جفت تیوتر
با یه ساب
و یه پخش . امپلی
ساب کنوود wps1200f
مید پایونیر m650
تیوتر پایونیر b350
پخش پایونیر ۸۷۵ تصویری
آمپ ؟؟؟
اینها چطورن؟
نظرتونو بگید لطفا
راستی پخش تصویری بهتره بگیرم یا صوتی؟
تو کیفیت صدا تاثیری داره یا نه؟
Choobin18
اینم ایدی تلگرامم هستش اگر راحتتر هستید تو تلگرام pm بدید

سلام
با هیچکدوم موافق نیستم. پولتون رو دور خواهید ریخت. کمی بیشتر هزینه کنید یه سیستم حداقلی اما با کیفیت مناسب تهیه کنید.
ضمنا پخش رو صوتی بگیرید تصویری چینی بدرد نمیخوره برندها هم که قیمتشون بالاس.
اگر قادر به تامین بودجه بیشتر هستین بفرمائید تا خدمتتون عرض کنم.

hamidR15
05-11-2016, 00:17
سلام
دوستان من یه پخش کنوود 300u دارم جدیدا یه مشکل پیدا کرده مدام خاموش روشن میشه بعضی وقتا به محض اینکه روشنش میکنم 3-4 بار یا بعضی وقتا بیشتر پشت سر هم خاموش روشن میشه بعضی وقتا خوبه و بعد نیم ساعت یکی دوبار خاموش روشن میشه کسی میدونه مشکل از چیه؟از یک هفته پیش خود به خود اینجور شد شبیه هنگ کردن میمونه 2-3 ثانیه خاموش میمونه دوباره روشن میشه
سوال بعدی اینکه باند 6950 سونی دارم با امپ n1004 سونی رو همین پخش کنوود و فرکانس باند ها از 30-26000 هست حالا اچ پی اف رو حتما باید روی 80 بزارم یا روی همون 30 باشه خوبه؟چون ساب ندارم و وقتی اچ پی اف رو میزارم روی 80 خیلی بیس و قدرت باندا کم میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
باید به تعمیرکار یا نمایندگی که ادرسشون روی جعبه پخش هست مراجعه نمائید.
اگر روی 30هرتز تو ولوم بالا دیستورش ندارین و بیس با کیفیت پخش میشه مشکلی نداره ولی احتمال قوی بهش فشار میاد و دیستورت میشه.

3adeghh
05-11-2016, 09:27
سلام.
بسیار خوب.پائینترین آمپ برای ex آمپ rc1200c1 هست.لیست ندارم شما خودت سلکت کن من براتون قیمت میگیرم.
4 میلیون بودجه مناسبیه.اگر تک استیج نصب کنید
تلفیق قدرت و کیفیت ابتدا sql با قیمت 1100 و بعد sqx با قیمت760
زیرو هم خوبه ولی کمی ضعیفتره. زیرو باید حتما با ماسکنی ست بشه ولی این دوتا با گلیدن کافیه.
برای sql باید xl150c4 بگیرید و برای sqx آمپ rs100c4 مناسبه.
عقب رو پیشنهاد میکنم چیزی نصب نکنید فقط یه ساب تو باکس تو صندوق مطمئن باشید صدای خیلی خوبی بهتون میدم.
پخشتون چی بود فراموش کردم.
سلام.من قبلا چون کواک داشتم توی سیستم جدید دنبال کیفیت بالا با قدرتم تلفیقی.واسه سابم همینطور.از طرفی چون سیستم بازی نکردم حرفای شما واسم سنده.راستی شما با آقا پیام که گلیدن کار میکنه همکاری دارین یا خودتون جدا کار میکنین؟
کامپ واسه درب جلو شدsql165.ضبطم 80prs
۱.هزینه اکسسوری چقد در میاد با خازن و بی خازن؟
قیمت آمپ xl150c4 چنده؟as100.4 خوب نیس واسم؟
۲.اکسسوری از کانکشن استفاده کنم یا گلیدن.چون گلیدن یکم گرونه واس اون میگم.کابل برق چطور؟از سیم جوشکاری؟باتری فابریکو تعویض کنم؟
۳.من عقب یه کواک بزارم واس زاپاس عیب داره فقط مواقعی که صدای بالا نیاز داشته باشم فعالش کنم.با توجه ب اینکه آمپ ۴ کانالست.همین کواک گلیدن یا سری میل هرتز.
۴.یه ساب در حد صفر دم دستمه از اودیو سیستم x ۹۰۰ تومنهion 15.میخوام این سابو ببندم نظر شما چیه؟(دو کویل ۴ اهمی هر کدوم ۴۵۰ تا.تا ۱۶۰۰ تا هم تحمل میکنه).چه آمپ مونو بگیرم واسش؟
ببخشید خیلی سوال شد.ممنون میشم سریع جواب بدین که بخرم.

Sent from my D6503 using Tapatalk

alirezagb
05-11-2016, 09:36
سلام
پخش 8019 یا 7056
به هیچ عنوان نباید دیگه کامپ رو طاقچه اضافه کنید. برای همین دو دست اسپیکر میتونید از امپ مچ MA40FX یا گلیدن RC75C4 استفاده کنید.
ساب ووفر آلفای گلیدن یا mگلیدن.
اکسسوری رو استریت موافقم.
نقل قول:"چون کامپ و کواک که بستم قدرتش کمه میخوام رو تاقچه یه چیز قوی نصب کنم"
نباید هلیکس میخریدین. اینجا بارها من عرض کردم هلیکس کیفیت صدای خیلی خوبی داره ولی ایرادش ضعیف بودنش هست.برای طاقچه هیچ چیزی نباید اضافه کنید. اگر هنوز هلیکسها رو نصب نکردین پس بدین تا مجددا از صفر یه سیستم خوب با هم جمع کنیم.
راستی شنیدم کنوود ها یه مشکل دارن که پخش قطع میکنه و اینا درسته یا الکیه ؟ و اینکه اینترفیس کنوود هم موجود هست ؟
من رو امپ ها مچ مد نظرمه چوم مونو هم از همین مدل میخوام بگیرم ست شدنش ظاهر خوبی به نظر داشته باشه ؟ قیمت هم داری ؟ ساب هم قیمت ندارم ؟
بعد این ساب ها باکس شرکتی دارن یا باید جدا واسش بسازم ؟
استریت همون سایز 21 مناسبه درسته با توجه به خازن ؟
رو تاقچه هیچی نبندم ؟! به خاطر صدا افتادن میگی یا چی ؟!
اگه به خوام کواک ببندم با توجه به این که گفتی کامپ نباشه عقب کواک چی ببندم ؟
متاسفانه خریدم و نصب کردم :n03:
ولی هنوز با پخش فابریک صدا بالاتر از 10 نرفته همون طور که گفتم زیاد دنبال صدای بلند برا بیرون نیستم همین که فضا اتاق رو کامل و با کیفیت بگیره عالیه برا من
بعد برا تاقچه گفتم بلند از این بابت که به قول خودت یه بار رفتیم شمال خواستیم کنار دریا ولوم بدیم کم نیاره :n01: چون باند های رو در وقتی در باز بشه صداش کامل بیرونه و لی تاقچه یه کم کم میاره از این بابت گفتم
قوی تر باشه وگرنه بلندی صدا اولویت هم نیست
ولی این طور میگی هلیکس ضعیفه میترسم همین اتاق رو کم بیاره ؟ اره ؟ :n04:
اگه قیمت ها این جا نمیشه گفت لطف میکنی برام خصوصی پیام بدی ممنون :n40:

alirezagb
05-11-2016, 09:39
چینیها کلا مثل همن.ولی براتون سوال میکنم.
درسته ولی متاسفانه بخوام پخش یونیورسال ببندم قاب پنل میخواد که به شدت سخت گیر میاد
اگه بود یه 2 دین پاییونر میبستم

poloton7
05-11-2016, 10:20
سلام
به نظر من آلپاین تایپ S هرچی قدیمی تر بهتر.
سلام..حمید اقا..ببخشید
1-حمید به نظرت برای پراید مدل قدیم که کواک عقبم هلیکس خریدم قبلا ...برای درهای جلو میدرنج13 یا 16 نصب کنم یا یا باند گرد 16 چون پولم به کامپونت میان رده نمی رسد..
2-یکی از بچه ها یک کامپونت اکبند داره audio system mx130 داره می دهد 300 تومن..نظرتان چی هست..
برای هر دو مورد محبت بفرمایید..

hamidR15
05-11-2016, 23:02
سلام.من قبلا چون کواک داشتم توی سیستم جدید دنبال کیفیت بالا با قدرتم تلفیقی.واسه سابم همینطور.از طرفی چون سیستم بازی نکردم حرفای شما واسم سنده.راستی شما با آقا پیام که گلیدن کار میکنه همکاری دارین یا خودتون جدا کار میکنین؟
کامپ واسه درب جلو شدsql165.ضبطم 80prs
۱.هزینه اکسسوری چقد در میاد با خازن و بی خازن؟
قیمت آمپ xl150c4 چنده؟as100.4 خوب نیس واسم؟
۲.اکسسوری از کانکشن استفاده کنم یا گلیدن.چون گلیدن یکم گرونه واس اون میگم.کابل برق چطور؟از سیم جوشکاری؟باتری فابریکو تعویض کنم؟
۳.من عقب یه کواک بزارم واس زاپاس عیب داره فقط مواقعی که صدای بالا نیاز داشته باشم فعالش کنم.با توجه ب اینکه آمپ ۴ کانالست.همین کواک گلیدن یا سری میل هرتز.
۴.یه ساب در حد صفر دم دستمه از اودیو سیستم x ۹۰۰ تومنهion 15.میخوام این سابو ببندم نظر شما چیه؟(دو کویل ۴ اهمی هر کدوم ۴۵۰ تا.تا ۱۶۰۰ تا هم تحمل میکنه).چه آمپ مونو بگیرم واسش؟
ببخشید خیلی سوال شد.ممنون میشم سریع جواب بدین که بخرم.

سلام.
ایشون از دوستان بنده هستند و من برای دوستان از ایشون کالا تهیه میکنم.
مسلما ماسکنی بهتره ولی توانش از xl150 کمتره.
خازن استریت حدودا 300 تومن هست.من پیشنهادم استفاده از اکسسوری خود گلیدن هست چون اصل آلمانه.
حدودا 400 باید کنار بگذاری برای اکسسوری
با کواک رو طاقچه کاملا مخالفم.
اگر کامپ sql شده ساب رو sqx باید بگیرید.یا 10 یا 12
اون ساب الان رو ماشین حامد نصبه ساب سابه خوبیه ولی برای مصارف SPL هست.اگر حجم بیس خیلی بالا دوست دارین تائید میشه.اما کیفیت خیر.

hamidR15
05-11-2016, 23:10
راستی شنیدم کنوود ها یه مشکل دارن که پخش قطع میکنه و اینا درسته یا الکیه ؟ و اینکه اینترفیس کنوود هم موجود هست ؟
من رو امپ ها مچ مد نظرمه چوم مونو هم از همین مدل میخوام بگیرم ست شدنش ظاهر خوبی به نظر داشته باشه ؟ قیمت هم داری ؟ ساب هم قیمت ندارم ؟
بعد این ساب ها باکس شرکتی دارن یا باید جدا واسش بسازم ؟
استریت همون سایز 21 مناسبه درسته با توجه به خازن ؟
رو تاقچه هیچی نبندم ؟! به خاطر صدا افتادن میگی یا چی ؟!
اگه به خوام کواک ببندم با توجه به این که گفتی کامپ نباشه عقب کواک چی ببندم ؟
متاسفانه خریدم و نصب کردم :n03:
ولی هنوز با پخش فابریک صدا بالاتر از 10 نرفته همون طور که گفتم زیاد دنبال صدای بلند برا بیرون نیستم همین که فضا اتاق رو کامل و با کیفیت بگیره عالیه برا من
بعد برا تاقچه گفتم بلند از این بابت که به قول خودت یه بار رفتیم شمال خواستیم کنار دریا ولوم بدیم کم نیاره :n01: چون باند های رو در وقتی در باز بشه صداش کامل بیرونه و لی تاقچه یه کم کم میاره از این بابت گفتم
قوی تر باشه وگرنه بلندی صدا اولویت هم نیست
ولی این طور میگی هلیکس ضعیفه میترسم همین اتاق رو کم بیاره ؟ اره ؟ :n04:
اگه قیمت ها این جا نمیشه گفت لطف میکنی برام خصوصی پیام بدی ممنون :n40:
من فیدبکی نداشتم.شما 7056 یا 8019 بگیر مرگ ندارن.
امپ مچ خوبه ولی نه برای این ست.sql رو باید با xl250C4 ببندی که بتونه sqx رو هم رو بریج پشتیبانی کنه.
هم باکس شرکتی دارن هم باکس حرفه ای سفارشی میتونیم براش سفارش بدیم. شرکتیها اکثرا پورتد هستند اما اگر سیلد بخواهید باید بسازیم.
استریت 21 مناسبه.
خیر طاقچه به خاطر کاهش در هزینه هاتون عرض میکنم.چون این کامپ اینقدر توانئای داره که نیاز به یک جفت دیگر نداره.
قیمت رو دقیق بنویس کدوما رو میخوای؟
هلیکس رو ندارم یعنی آخرین بار که آمار گرفتم هیچی شرکت موجود نداشت چون بارشون تو گمرک گیر کرده بود.ولی گلیدن رو بخواهید عرض میکنم.

hamidR15
05-11-2016, 23:15
سلام..حمید اقا..ببخشید
1-حمید به نظرت برای پراید مدل قدیم که کواک عقبم هلیکس خریدم قبلا ...برای درهای جلو میدرنج13 یا 16 نصب کنم یا یا باند گرد 16 چون پولم به کامپونت میان رده نمی رسد..
2-یکی از بچه ها یک کامپونت اکبند داره audio system mx130 داره می دهد 300 تومن..نظرتان چی هست..
برای هر دو مورد محبت بفرمایید..
سلام
اول کامپوننت دوم کواکسیال.سعی کنید جلو رو 16 نصب کنید.
mx130 رو 300 مناسبه.

3adeghh
06-11-2016, 02:18
سلام.
ایشون از دوستان بنده هستند و من برای دوستان از ایشون کالا تهیه میکنم.
مسلما ماسکنی بهتره ولی توانش از xl150 کمتره.
خازن استریت حدودا 300 تومن هست.من پیشنهادم استفاده از اکسسوری خود گلیدن هست چون اصل آلمانه.
حدودا 400 باید کنار بگذاری برای اکسسوری
با کواک رو طاقچه کاملا مخالفم.
اگر کامپ sql شده ساب رو sqx باید بگیرید.یا 10 یا 12
اون ساب الان رو ماشین حامد نصبه ساب سابه خوبیه ولی برای مصارف SPL هست.اگر حجم بیس خیلی بالا دوست دارین تائید میشه.اما کیفیت خیر.
مرسی از راهنماییات حمید جان.قیمت اکسسوری رو میشه نصف کرد تا هزینه نهایی هم یکم پایین بیاد.بودجه شاید دقیق ب ۴ نرسه.
قیمت این xl150 چنده؟مشخصاتش زده 2*450 تا روی ۴ اهم مونو میده.یعنی میشه sqx 12 ۴ اهمی رو کامل باهاش با کامپ راه انداخت؟نظر شما در مورد ساب آلپاین swr 12d4 چطوره؟
بیس سنگین و قدرتی خیلی دوس دارم.نمیشه sqx رو توی جعبه پورتد بزرگ انداخت تا صداش بیشتر شه؟یا تفاوت کیفیت این xion خیلی فاحشه؟
هزینه دمپینگ دو در چند در میاد؟چقد توی خروجی صدا تاثیر میزاره؟
نصاب حرفه ای هم شما سراغ دارین؟

alirezagb
06-11-2016, 11:06
من فیدبکی نداشتم.شما 7056 یا 8019 بگیر مرگ ندارن.
امپ مچ خوبه ولی نه برای این ست.sql رو باید با xl250C4 ببندی که بتونه sqx رو هم رو بریج پشتیبانی کنه.
هم باکس شرکتی دارن هم باکس حرفه ای سفارشی میتونیم براش سفارش بدیم. شرکتیها اکثرا پورتد هستند اما اگر سیلد بخواهید باید بسازیم.
استریت 21 مناسبه.
خیر طاقچه به خاطر کاهش در هزینه هاتون عرض میکنم.چون این کامپ اینقدر توانئای داره که نیاز به یک جفت دیگر نداره.
قیمت رو دقیق بنویس کدوما رو میخوای؟
هلیکس رو ندارم یعنی آخرین بار که آمار گرفتم هیچی شرکت موجود نداشت چون بارشون تو گمرک گیر کرده بود.ولی گلیدن رو بخواهید عرض میکنم.
مرسی اقا حمید این قدر سریع جواب دادین
باند متوجه نشدم چی ببندم که گفتی مچ کم میاره ولی قیمت امپی رو که گفتی دیدم خیلی بالا بود داداش حدود 1.5 دونه ای فک کنم. ارزون تر نداری مشتری بشیم :n02:
امپ تو رده قیمتی مچ حدود 600 تومن ( 250 یورو ) گلیدن هم داره مدلش ها دیدم و یک بار هم نوشتم و گزاشتم با لینک ولی جوابم ارسال نشد و الان هم دوباره نتونستم بزارم ولی
این سایته داره نگا بنداز ars24
درکل اون مدل ها ارزون تر توان لازم رو ندارن که کار مارو راه بندازن ؟
ساب هم ام لاین و ار اس 12 رو دیدم که ار اس بیشتر چشم رو گرفته نظرت ؟ این رو در نظر بگیر باکس فابریک میخوام و بیشتر دوست دارم بیس نرم و دقیق و گرم باشه تا کیک و اعصاب خورد کن ؟
فرق سیلدر و پورتد چیه کدوم به سلیقه من میخوره ؟
کواوک هم 609 سی و فابریک 16 سانتی 165 گلیدن رو دیدم نظرت ؟ قیمتش ؟
اگه مدل دیگه مد نظرته بگو باتوجه به قیمت و توانشون فک کنم بهتر باشه قویتر ببندم کواک رو درسته ؟
اگه مدلی رو میگی لطف میکنی کامل بگی یا لینک بدی ممنون
قیمت هم همین ها که گفتم ساب و امپ . کواک
و خازن گلیدن و پک برق و ار سی اگه داشته باشه
و اون ابی ها بود مثل بر جسب که عایق گردوخاکه اون ها قیمتش چطوریه ؟
تاقچه از کجا گیر بیارم ام دی اف فابریک 206 ؟
شما خودت کار نصب انجام میدی ؟

moslem880
08-11-2016, 11:56
سلام حمید آقا
وقت بخیر
کدوم ساب زیر پرتاب صدای بالاتری داره؟
و کدوم کیفیت بیسش بیشتره؟
اونی که پرتابش بیشتره موقع باز بودن در صندوق تا چند متر دور و بر ماشین رو پر میکنه؟ اگه سوالم درست باشه!
ممنون از زحمات شما

kindlinessangel
09-11-2016, 10:13
دوستان بالاخره من سیستم رو نصب کردم
عکس ها رو توی تاپیک مربوطه گذاشتم این هم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

poloton7
09-11-2016, 12:16
دوستان بالاخره من سیستم رو نصب کردم
عکس ها رو توی تاپیک مربوطه گذاشتم این هم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام..سیستم خیلی خوب وگران بستی..
چرا از جنس صدای ساب خوشت نمی اید قبلا ساب دیگر داشتی واون از نظر صدایی بهتر بود..؟؟
2-..من از حمید شنیدم که می گفت که برای موسیقی باکس سیلد بهتر ولی شما پورت بستی چرا؟؟
3- ابعاد باکس شما چند است. و تیونش؟؟
kindlinessangel
09-11-2016, 13:37
سلام..سیستم خیلی خوب وگران بستی..
چرا از جنس صدای ساب خوشت نمی اید قبلا ساب دیگر داشتی واون از نظر صدایی بهتر بود..؟؟
2-..من از حمید شنیدم که می گفت که برای موسیقی باکس سیلد بهتر ولی شما پورت بستی چرا؟؟
3- ابعاد باکس شما چند است. و تیونش؟؟
قبلا ساب نداشتم. کلا با صدای ساب مشکل دارم :n02: تا حالا هم سابی نشنیدم که صداش رو دوست داشته باشم ( گفتم که مشکل از منه نه ساب) البته سیستم هم هنوز تنظیم نیست احتمال داره با تنظیم به سلیقه خودم برسم.
راستش همه بهم میگفتن ساب 10 کوچیکه و 12 بگیر ولی از نظر من حجم صدای این ساب خیلی هم زیاده. کلا صدا سلیقه خیلی توش نقش داره.
2-بعله در کل به همین صورت هست البته من این ساب رو به پیشنهاد آقا حمید با ساب باکس فابریکی عوض کردم. به علت متریال بهتر باکس.
3-باکس که فابریکی هست و 36 لیتریه با فرکانس تیون 47

abbas1886
09-11-2016, 20:56
سلام
مبارک باشه عجب سیستم بستی
برای ساب به نظرم به idq هم یه نگاه بنداز در اینده کیفیتی و خیلی دقیق هست چون sqx یه جورایی به spl نزدیک هست

poloton7
10-11-2016, 00:35
قبلا ساب نداشتم. کلا با صدای ساب مشکل دارم :n02: تا حالا هم سابی نشنیدم که صداش رو دوست داشته باشم ( گفتم که مشکل از منه نه ساب) البته سیستم هم هنوز تنظیم نیست احتمال داره با تنظیم به سلیقه خودم برسم.
راستش همه بهم میگفتن ساب 10 کوچیکه و 12 بگیر ولی از نظر من حجم صدای این ساب خیلی هم زیاده. کلا صدا سلیقه خیلی توش نقش داره.
2-بعله در کل به همین صورت هست البته من این ساب رو به پیشنهاد آقا حمید با ساب باکس فابریکی عوض کردم. به علت متریال بهتر باکس.
سلام..راستی باندهای عقب چی هست؟؟
باکس 36 لیتر یعنی طول وعرض عمق چند می شود؟؟
یک کلیپ از یک موزیک معروفی که چه بهتر بی کلام خارجی بگیرید..لطفا

kindlinessangel
10-11-2016, 08:45
سلام..راستی باندهای عقب چی هست؟؟
باکس 36 لیتر یعنی طول وعرض عمق چند می شود؟؟
یک کلیپ از یک موزیک معروفی که چه بهتر بی کلام خارجی بگیرید..لطفا

تک استیج هست عقب باند ندارم
اندازه نگرفتم
راستش توی کلیپ قطعا چیزی از کیفیت سیستم خودش رو نشون نمیده ولی در اولین فرصت حتما

ibebas
10-11-2016, 16:50
سلام دوستان
می خوام برای پراید با بلندگوهای فابریک خودش یک پخش تا 250 تومان بخرم.
حتما فلش بخوره و برای کاهش هزینه نمی خوام CD داشته باشه.
لطفا راهنمایی کنید، ممنون

psp2004
10-11-2016, 23:25
با نام خدا و سلام
دوستان سیستم فعلی ماشینم Kenwood x400 + Pioneer 6995 + Pioneer 6994 + Kenwood 8401 که یه آمپ Kenwood HQR1004 نیز اضاف کردم و قصد اضافه کردن یه جفت باند بجای 6994 و همچنین یه ساب رو دارم البته ماشین 111 هست و تریجیح میدم کمتر جا بگیره
ممنون میشم تو خرید ای دو قلم منو راهنمایی کنید...
بیشتر دوست دارم صدای کیفیتی داشته باشم تا قدرتی

علی علی

kindlinessangel
11-11-2016, 12:19

سلام به همه دوستان
لازم دونستم یه توضیحی رو اینجا قرار بدم
با راهنمایی هایی که از آقا حمید گل گرفتم به این نتیجه رسیدیم مشکل از تنظیمات باید باشه
امروز یه تنظیم سطحی (چون داخل پارکینگ بودم نمیشد ولوم رو خیلی بالا ببرم) روی آمپ انجام دادم
مشکل اصلی از تنظیم گین ساب ووفر بود که تا انتها باز بود:n04:
با تنظیم امروز تا پتجاه درصد ولوم هم صدا بسیار خوب بود و ساب ووفر در اختیار موزیک
انشالله در اولین فرصت یه تنظیم اصولی انجام میدم
باز هم ممنون از آقا حمید نازنین:n16:

hamidR15
11-11-2016, 23:48
مرسی اقا حمید این قدر سریع جواب دادین
باند متوجه نشدم چی ببندم که گفتی مچ کم میاره ولی قیمت امپی رو که گفتی دیدم خیلی بالا بود داداش حدود 1.5 دونه ای فک کنم. ارزون تر نداری مشتری بشیم :n02:
امپ تو رده قیمتی مچ حدود 600 تومن ( 250 یورو ) گلیدن هم داره مدلش ها دیدم و یک بار هم نوشتم و گزاشتم با لینک ولی جوابم ارسال نشد و الان هم دوباره نتونستم بزارم ولی
این سایته داره نگا بنداز ars24
درکل اون مدل ها ارزون تر توان لازم رو ندارن که کار مارو راه بندازن ؟
ساب هم ام لاین و ار اس 12 رو دیدم که ار اس بیشتر چشم رو گرفته نظرت ؟ این رو در نظر بگیر باکس فابریک میخوام و بیشتر دوست دارم بیس نرم و دقیق و گرم باشه تا کیک و اعصاب خورد کن ؟
فرق سیلدر و پورتد چیه کدوم به سلیقه من میخوره ؟
کواوک هم 609 سی و فابریک 16 سانتی 165 گلیدن رو دیدم نظرت ؟ قیمتش ؟
اگه مدل دیگه مد نظرته بگو باتوجه به قیمت و توانشون فک کنم بهتر باشه قویتر ببندم کواک رو درسته ؟
اگه مدلی رو میگی لطف میکنی کامل بگی یا لینک بدی ممنون
قیمت هم همین ها که گفتم ساب و امپ . کواک
و خازن گلیدن و پک برق و ار سی اگه داشته باشه
و اون ابی ها بود مثل بر جسب که عایق گردوخاکه اون ها قیمتش چطوریه ؟
تاقچه از کجا گیر بیارم ام دی اف فابریک 206 ؟
شما خودت کار نصب انجام میدی ؟
سلام
تو رده ارزون rc70c4 هست كه ٥٨٠ تومنه
ساب rs12 ساب خوبيه ولي با اين آمپ درايو نميشه سريه ام هم واقعا عاليه نسبت به قيمتش همچنين آلفا ديروز با آمپ ml95.4 و كامپ rs165slim بستيم رو پرايد پسرعموم عجب صدايي گرفتيم واقعا ساب خوش صداييه با باكس فابريك سيلد
باكس سيلد كاملا بسته هست هيچ منفذي نداره اما پورتد دريچه اي داره كه صداي پشت ووفر از طريق اون به بيرون منتقل ميشه باكس پورتد بيشتر براي مصارف قدرتي و فركانس پايين استفاده ميشه ضمنا سأبايعك كه قدرت بالايي دارن بايد حتما تو پورتد نصب بشن
من فقط تك استيج رو پيشنهاد ميكنم تك كامپوننت و ساب كواك رو توصيه نميكنم
باكس alfha 12sbقيمتش ٤٦٠تومن هست خازن نميخواستي اين سيستم ،پك برق هم گيج ٧ ١٢٠ تومن
متريال دمپينگ هم فقط با نصب ميفروشن ورق خالي رو فروش ندارن
طاقچه هم خواستي برات ميگيرم
من كارم اين نيست اما معرفيتون ميكنم براي نصب اگر خواستي

hamidR15
11-11-2016, 23:59
سلام حمید آقا
وقت بخیر
کدوم ساب زیر پرتاب صدای بالاتری داره؟
و کدوم کیفیت بیسش بیشتره؟
اونی که پرتابش بیشتره موقع باز بودن در صندوق تا چند متر دور و بر ماشین رو پر میکنه؟ اگه سوالم درست باشه!
ممنون از زحمات شما
سلام
عجب سوال تخصصيي كردي :n02:
كلا باكسهاي پورتد پرتاب صداي بالاتري دارن نسبت به سيلد تو اينا هم خب rs10vb به خاطر قدرت بيشتر spl بيشتري توليد ميكنه از نظر كيفيت هر دو خوبن چون متريال ووفرشون كاغذ/فوم هست و بيسهاشون نرم و دقيقه

hamidR15
12-11-2016, 00:12
سلام به همه دوستان
لازم دونستم یه توضیحی رو اینجا قرار بدم
با راهنمایی هایی که از آقا حمید گل گرفتم به این نتیجه رسیدیم مشکل از تنظیمات باید باشه
امروز یه تنظیم سطحی (چون داخل پارکینگ بودم نمیشد ولوم رو خیلی بالا ببرم) روی آمپ انجام دادم
مشکل اصلی از تنظیم گین ساب ووفر بود که تا انتها باز بود:n04:
با تنظیم امروز تا پتجاه درصد ولوم هم صدا بسیار خوب بود و ساب ووفر در اختیار موزیک
انشالله در اولین فرصت یه تنظیم اصولی انجام میدم
باز هم ممنون از آقا حمید نازنین:n16:
سلام حميد جان واقعا مباركت باشه و تو شاديا استفاده كنيد
براي منم تعجب بود و تصور ميكردم كه از تنظيم نبودن گين هست كه ساب اون صدايي اصليش رو نميده وگرنه sqx يكي از بهترين سابووفرهايي هست كه من شنيدم خدا رو شكر كه مشكلات با ساب حل شد باز هم اگر امري بود من در خدمتت هستم:n16:

hamidR15
12-11-2016, 00:24
سلام دوستان
می خوام برای پراید با بلندگوهای فابریک خودش یک پخش تا 250 تومان بخرم.
حتما فلش بخوره و برای کاهش هزینه نمی خوام CD داشته باشه.
لطفا راهنمایی کنید، ممنون
سلام دوست عزيز به جمع p30 خوش آمدين:n16:
ميتونيد كن وود 1010u بگيريد ٢٥٠ تومن

با نام خدا و سلام
دوستان سیستم فعلی ماشینم Kenwood x400 + Pioneer 6995 + Pioneer 6994 + Kenwood 8401 که یه آمپ Kenwood HQR1004 نیز اضاف کردم و قصد اضافه کردن یه جفت باند بجای 6994 و همچنین یه ساب رو دارم البته ماشین 111 هست و تریجیح میدم کمتر جا بگیره
ممنون میشم تو خرید ای دو قلم منو راهنمایی کنید...
بیشتر دوست دارم صدای کیفیتی داشته باشم تا قدرتی

علی علی
سلام
اگر از من ميشويد اون يكي كواك رو هم ردش كنيد بره
جلو يه جفت كامپوننت ببند عقب هم يه ساب باكس ١٠ اينچ سيلد
شما اگر دنبال كيفيت هستين پس ٦٩٦٤و٦٩٦٥ چي ميگن اين وسط:n04:

psp2004
12-11-2016, 00:34
سلام دوست عزيز به جمع p30 خوش آمدين:n16:
ميتونيد كن وود 1010u بگيريد ٢٥٠ تومن

سلام
اگر از من ميشويد اون يكي كواك رو هم ردش كنيد بره
جلو يه جفت كامپوننت ببند عقب هم يه ساب باكس ١٠ اينچ سيلد
شما اگر دنبال كيفيت هستين پس ٦٩٦٤و٦٩٦٥ چي ميگن اين وسط:n04:
راستش اون دو جفت کواک برای دوران ابتدایی بستن سیستم رو ماشین بود که یه مقدار اشتباه و عجولانه خرید کردم، بستن کامپوننت جلو پراید فکر کنم یه مقدار اذیتم بکنه ولی خب هر چیزی بهایی داره و اینکه کامپوننت چی پیشنهاد می کنید؟؟ ساب رو نیز نظرتون روی hqr3000 کنوود چیه؟ ( یه ساب ۱۲ اینچی تقریبا چقدر فضای صندوق عقب پراید ۱۱۱ رو میگیره؟)

سپاس بابت پاسخ دادن و راهنماییهاتون

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

alirezagb
12-11-2016, 12:47
سلام
تو رده ارزون rc70c4 هست كه ٥٨٠ تومنه
ساب rs12 ساب خوبيه ولي با اين آمپ درايو نميشه سريه ام هم واقعا عاليه نسبت به قيمتش همچنين آلفا ديروز با آمپ ml95.4 و كامپ rs165slim بستيم رو پرايد پسرعموم عجب صدايي گرفتيم واقعا ساب خوش صداييه با باكس فابريك سيلد
باكس سيلد كاملا بسته هست هيچ منفذي نداره اما پورتد دريچه اي داره كه صداي پشت ووفر از طريق اون به بيرون منتقل ميشه باكس پورتد بيشتر براي مصارف قدرتي و فركانس پايين استفاده ميشه ضمنا سأبايعك كه قدرت بالايي دارن بايد حتما تو پورتد نصب بشن
من فقط تك استيج رو پيشنهاد ميكنم تك كامپوننت و ساب كواك رو توصيه نميكنم
باكس alfha 12sbقيمتش ٤٦٠تومن هست خازن نميخواستي اين سيستم ،پك برق هم گيج ٧ ١٢٠ تومن
متريال دمپينگ هم فقط با نصب ميفروشن ورق خالي رو فروش ندارن
طاقچه هم خواستي برات ميگيرم
من كارم اين نيست اما معرفيتون ميكنم براي نصب اگر خواستي
مرسی اقا حمید اینقدر باحوصله جواب میدین
این RC70 برا باند ها میخوام برای ساب که قطعا جواب نمیده
برای ساب امپ مچ مدنظرم بود و RC 1200c1 که فک کنم گفتی مچ کم میاره با این حساب قیمت 1200 چند میشه؟
من تو سیستم قبلی ساب هایفونیکس 12 انیچ داشتم تو باکس پورتد که به نظرم کوبش زیاد از خد و دراختار موزیک نبود
باتوحه به ین که من دنبال کوب قوی نیستم بیشتر میخوام کیفیت ساب بالا باشه سیلدر به نظرت بهتره ؟
قیمت ار اس 12 چنده ؟ باکس چند میشه ؟
بعد از این پورت هوا برا تاقچه باید بزنم ؟ خیلی به نظرم زشت میکنه ماشین رو :n37:
خوب من الان کامپ جلو رو دز دارم و یه کواک رو در عقب چی کار کنم ؟ در رو دوباره بار کنم کامپ بگیرم ؟
اکه در عقب دست نزنم تاقچه چی ببندم ؟ علت این که خیلی رو تاقچه میخوام چیزی نسب کنم اینکه کواوک رو در عقب خیلی فک میکنم ضعیف عمل کنه و صداش گم بشه و استیج جلو توان پوشش رو نداشته باشه و کلا صدا از حالت خودش خارج بشه وزیادی بم بشه
فک میکردم جدا نشه خرید ولی حدود قیمتش برا 206 چه قیمت میشه فک میکنی ؟ جنساش هم فرق دارن یا یه مدلن ؟
باکسی که فرمودی با ساب الفا هست یا خالی ؟
خازن که میخوام ولی موندم استریت یا هلیکس یا گلیدن ؟ و این که قیمت خازن 1فاراد گلیدن چند میشه ؟
پک برق مگه نگفتی 21 بگیرم این گیج 7 چی هست ؟ و اینکه مارکش چیه ؟
مرسی اون هم موقع خرید هم نصاب و هم تاقچه رو با شما هماهنگ میکنم
باز هم ممنون وقت گزاشتین :n16:

Ali_Moradi
12-11-2016, 17:17
سلام دوستان
برای یه جفت باند jbl 963 که میخوام بدون آمپ ببندم روی پراید چه مدل رادیو فلش پیشنهاد میکنید ؟ خودم تازه تو اینترنت مدل Kenwood kmm-202 را دیدم بقیمت 188 ، غیر از اون چه پیشنهاد میکنید نظرتون درباره 195u پایونر چی هست؟
ممنون.

amir000098
12-11-2016, 18:12
سلام دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید .
من اصلا وارد نیستم میخواستم یه ساب تهیه کنم یا بلند گو ! ماشین پارس هست به سیستم هم نمیخوام دست بزنم فقط میخوام یه ساب یا بلندگو تهیه کنم.( کدومش بهتره و چرا؟!)
یه مدل خوب در حد 500/600 معرفی کنید میخوام اندازه خود تاقچه ی پارس باشه .
@hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

azar2011
13-11-2016, 04:55
لطفا راهنمایی کنید نصب ساب رو تاقچه کار درستیه؟
اگه تو صندق عقب ماشین دوگانه سوز ساب بذارم لرزش ساب باعث نشت گاز نمیشه؟
دنبال صدای بلند نیستم فقط تفکیک و کیفیت صدا برام مهمه
این سیستم رو میخوام بخرم به نظرتون با هم هماهنگن؟ و صدای خوبی میتونم بگیرم

MBA 4110GF
kenwood KFC-W3010
Vibe BlackDeath Pro 6M
Vibe BlackDeath Pro 4 Tweeter
Kenwood kmm-202

alirezagb
13-11-2016, 11:01
لطفا راهنمایی کنید نصب ساب رو تاقچه کار درستیه؟
اگه تو صندق عقب ماشین دوگانه سوز ساب بذارم لرزش ساب باعث نشت گاز نمیشه؟
دنبال صدای بلند نیستم فقط تفکیک و کیفیت صدا برام مهمه
این سیستم رو میخوام بخرم به نظرتون با هم هماهنگن؟ و صدای خوبی میتونم بگیرم

MBA 4110GF
kenwood KFC-W3010
Vibe BlackDeath Pro 6M
Vibe BlackDeath Pro 4 Tweeter
Kenwood kmm-202

سلام رفیق
من قد چیزی که میدونم میگم اگه اشتباه دوستان اصلاح کنن
اولا امپ رو برند معتبر تر بردار و قویتر چون جواب اون میدرنج رو نمیده
دوم سیستمت سوپر تیوتر نمیخواد
ساب رو تاقچه باید فری ایر باشه وگرنه کیفیت لازم رو نمیده بدون باکس
بعد اگه رو تاقچه بخوای ساب ببندی فک کنم باید کوچک تر برداری 8 یا 10 اینچ
پیشنهاد من بستن کامپ با سابه با توجه به سابقه دوستان کیفیت این دو کنار هم بسیار خوبه
این سیستم رو ببین
امپ دوم برای ساب رو میشه حذف کرد و امپ 4 کانه قویتر برداشت ولی هزینه امپ 4 کاناله که بریج بخواد ساب رو راه بندازه خیلی زیاد میشه

hamidR15
13-11-2016, 23:38
راستش اون دو جفت کواک برای دوران ابتدایی بستن سیستم رو ماشین بود که یه مقدار اشتباه و عجولانه خرید کردم، بستن کامپوننت جلو پراید فکر کنم یه مقدار اذیتم بکنه ولی خب هر چیزی بهایی داره و اینکه کامپوننت چی پیشنهاد می کنید؟؟ ساب رو نیز نظرتون روی hqr3000 کنوود چیه؟ ( یه ساب ۱۲ اینچی تقریبا چقدر فضای صندوق عقب پراید ۱۱۱ رو میگیره؟)

سلام
کامپوننتهای شلو یا اسلیم راحت روی در پراید نصب میشه. و خیلی زیبا به زودی عکس قرار میدم تو تاپیک.
من پیشنهادم تو 111 جلو کامپوننت rs165slim یه آمپ 4 کانال مثل ml95.4 و باکس آلفا10 sb هست. به شرط کیفیت و قدرت عالی.حدود 3 تومن هزینه میشه البته پخش هم بهش اضافه کن که در غیر اینصورت 600 تومن کم میشه.

hamidR15
13-11-2016, 23:42
سلام دوستان لطف میکنید منو راهنمایی کنید .
من اصلا وارد نیستم میخواستم یه ساب تهیه کنم یا بلند گو ! ماشین پارس هست به سیستم هم نمیخوام دست بزنم فقط میخوام یه ساب یا بلندگو تهیه کنم.( کدومش بهتره و چرا؟!)
یه مدل خوب در حد 500/600 معرفی کنید میخوام اندازه خود تاقچه ی پارس باشه .
@hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
ساب ووفر که بدون آمپلیفایر درایو نمیشه گلم.
در مورد سوال "کدومش بهتره" یه بحث کاملا جداگانه ایه.ساب ووفر اسپیکری هست مکمل و تکمیل کننده رنج فرکانسی در سیستم صوتی و من به شخصه نبودنش رو اصلا قبول ندارم.
شما الان رو ماشین چه لوازمی دارین؟

hamidR15
13-11-2016, 23:44

سلام
کامپوننتهای شلو یا اسلیم راحت روی در پراید نصب میشه. و خیلی زیبا به زودی عکس قرار میدم تو تاپیک.
من پیشنهادم تو 111 جلو کامپوننت rs165slim یه آمپ 4 کانال مثل ml95.4 و باکس آلفا10 sb هست. به شرط کیفیت و قدرت عالی.حدود 3 تومن هزینه میشه البته پخش هم بهش اضافه کن که در غیر اینصورت 600 تومن کم میشه.

amir000098
14-11-2016, 07:16
سلام
ساب ووفر که بدون آمپلیفایر درایو نمیشه گلم.
در مورد سوال "کدومش بهتره" یه بحث کاملا جداگانه ایه.ساب ووفر اسپیکری هست مکمل و تکمیل کننده رنج فرکانسی در سیستم صوتی و من به شخصه نبودنش رو اصلا قبول ندارم.
شما الان رو ماشین چه لوازمی دارین؟
سلام
الان هیچی ندارم تا ماشین رو تحویل گرفتم خودم یه کم تحقیق کردم مثل اینکه تو بلند گو ها این مناسب هست Pioneer TS-A1685S قیمت خیلی مناسبی هم داره.

Ali_Moradi
14-11-2016, 14:35
سلام دوستان ، ممنونم راهنماایم کنید
من یه جفت باند 963 jbl دارم دیروز رفتم یه پخش بگیرم براش (پایونر 195u) فروشنده فرمودن برای جلو علاوه بر باندهای فابریکی یک جفت تویتر هم توصیه میکنه بگیرم با این استدلال که اولا صدای بهتر و واضح تر میده و دوم اینکه بدلیل میزان زیاد خروجی پخش بتدریج باندای فابریکی آسیب میبینن و توییتر چون خودش مثلا 20 وات مصرف میکنه و خود باند فابریکم 20 وات دیگه ، از خرابی باند جلو جلوگیری میکنه:n13:
آیا تایید میکنید حرف و استدلالشو یا جنبه فروش داشته...
مرسی

amir200812
14-11-2016, 16:49
سلام
الان هیچی ندارم تا ماشین رو تحویل گرفتم خودم یه کم تحقیق کردم مثل اینکه تو بلند گو ها این مناسب هست Pioneer TS-A1685S قیمت خیلی مناسبی هم داره.

من مشابه اینو دارم!
Pioneer TS-A1676S هست!
در کنارش یه جفت Pioneer TS-A2503i هم دارم!

1676 کلا صداش گم میشه پیش Pioneer TS-A2503i ...
*با پخش فابریک 206 استفاده میکنم و بدون آمپلی!

بنظرم کلا 1676/1685/... چندان قدرت جالبی ندارند.

اگه جا برای 2503 داری، پیشنهادش میکنم! تقریبا نیازت رو به ساب رو هم بطرف میکنه.

amir000098
14-11-2016, 17:55
من مشابه اینو دارم!
Pioneer TS-A1676S هست!
در کنارش یه جفت Pioneer TS-A2503i هم دارم!

1676 کلا صداش گم میشه پیش Pioneer TS-A2503i ...
*با پخش فابریک 206 استفاده میکنم و بدون آمپلی!

بنظرم کلا 1676/1685/... چندان قدرت جالبی ندارند.

اگه جا برای 2503 داری، پیشنهادش میکنم! تقریبا نیازت رو به ساب رو هم بطرف میکنه.
این مدل که معرفی کردید فکر نکنم جا بشه ! باید طاقچه برش بخوره و... دربسرش زیاد نیست؟!
قیمت 300 گرفتم! فکر کنم 260/70 هم بشه خرید!

پ.ن: ضبط فابریک اینو ساپورت میکنه؟!

psp2004
14-11-2016, 17:55
داداشی ممنون بابت جواب دادن و راهنمایی سریعتون

راستش الان خرید گلیدن rs165 یه مقدار برام سنگینه از لحاظ قیمتی

نظرتون در مورد کامپ های هلیکس چطوره !!!

Helix Match MS 42C برای جلو
و Helix Blue B62c برای عقب

چون گفتن بهتره کامپ ها از یه برند باشه این دو تا رو از هلیکس در آوردم

amir200812
14-11-2016, 18:34
این مدل که معرفی کردید فکر نکنم جا بشه ! باید طاقچه برش بخوره و... دربسرش زیاد نیست؟!
قیمت 300 گرفتم! فکر کنم 260/70 هم بشه خرید!

پ.ن: ضبط فابریک اینو ساپورت میکنه؟!

برای همین پرسیدم که جا براش داری یا نه دیگه! چون اسپیکر بزرگی هست!

من قبلا HQ718 داشتم! HQ718ex هم داشتم!
ولی این یه چیز دیگش...
قبل نصل میخواستم آمپلی براش بگیرم! ولی وقتی بدون آمپلی وصلش کردم، صدایی که بهم داد عالی بود! ! به همین دلیل کلا از خرید آمپلی منصرف شدم.
(التبه از نظر فرکانسی بخوایم نگاه کنیم، کمی بیسش به نسبت قویتره)

چون ماشین من هاچبک هست، خیلی راحت نصبش کردم! ولی برای ماشین های صندوق دار باید خودتون بررسی کنید که قابل نصب هست یا نه...

hamidR15
15-11-2016, 22:54
سلام
سلام
اگر صدای خوب میخوای دنبال پایونیر نرو.کواکسال میخوای یا هلیکس بگیر یا گلیدن.

سلام دوستان ، ممنونم راهنماایم کنید
من یه جفت باند 963 jbl دارم دیروز رفتم یه پخش بگیرم براش (پایونر 195u) فروشنده فرمودن برای جلو علاوه بر باندهای فابریکی یک جفت تویتر هم توصیه میکنه بگیرم با این استدلال که اولا صدای بهتر و واضح تر میده و دوم اینکه بدلیل میزان زیاد خروجی پخش بتدریج باندای فابریکی آسیب میبینن و توییتر چون خودش مثلا 20 وات مصرف میکنه و خود باند فابریکم 20 وات دیگه ، از خرابی باند جلو جلوگیری میکنه:n13:
آیا تایید میکنید حرف و استدلالشو یا جنبه فروش داشته...
مرسی
سلام
به هیچ عنوان تویتر جدا استفاده نکنید.صدا تیز و کاملا بی کیفیت میشه.ضمنا عموما اسپیکرهای فابریکی صدای خوبی نمیدن و خیلی زود هم به خر خر می افتن مخصوصا پراید و تیبا.یا کواکسیال بگیرید اونم 2Way یا کامپوننت

داداشی ممنون بابت جواب دادن و راهنمایی سریعتون
راستش الان خرید گلیدن rs165 یه مقدار برام سنگینه از لحاظ قیمتی
نظرتون در مورد کامپ های هلیکس چطوره !!!
Helix Match MS 42C برای جلو
و Helix Blue B62c برای عقب
چون گفتن بهتره کامپ ها از یه برند باشه این دو تا رو از هلیکس در آوردم
خواهش میکنم.
مچ و بلو رو موافق نیست.اگر هلیکس میگیرن سریه E بگیرید. صداش خیلی خوبه اما بدیش اینه که جوندار نیست و ضعیفه.
از گلیدن میتونید سریه آلفا بگیرید. کامچپوننت الفا 165 قیمتش 350 تومنه و واقعا ارزش داره.

moslem880
15-11-2016, 23:06
سلام
عجب سوال تخصصيي كردي :n02:
كلا باكسهاي پورتد پرتاب صداي بالاتري دارن نسبت به سيلد تو اينا هم خب rs10vb به خاطر قدرت بيشتر spl بيشتري توليد ميكنه از نظر كيفيت هر دو خوبن چون متريال ووفرشون كاغذ/فوم هست و بيسهاشون نرم و دقيقه
سلام
تشکر از لطفتون دوست عزیز
با این حساب M10 پورتد پرتابش بیشتر از M12 سیلده!
درسته؟؟

Ali_Moradi
16-11-2016, 12:57
سلام
به هیچ عنوان تویتر جدا استفاده نکنید.صدا تیز و کاملا بی کیفیت میشه.ضمنا عموما اسپیکرهای فابریکی صدای خوبی نمیدن و خیلی زود هم به خر خر می افتن مخصوصا پراید و تیبا.یا کواکسیال بگیرید اونم 2Way یا کامپوننت

یعنی میفرماید بجای باندهای فابریکی جلو یه جفت کواکسیال بگیرم ؟ همین باند گرد 10 سانتی؟ میشه خودتون یک پیشنهاد کم هزینه بدید
با توجه به اینکه آمپ ندارم و باندهای عقبم جی بی ال 963 هست..

smallfrank
16-11-2016, 14:57
سلام و درود
بنده دو ساله از کواک DLS 1073 در یک خودروی پراید استفاده میکنم
با یه آمپ چهار کانال Thunder
اینه : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
150 وات برق میده اگه اشتباه نکنم
راضی ام

امروز یک جفت Cadence zrs 812m2 دیدم
میگفت 1 تومن

نظرتان چیه ؟ارزش داره عوضش کنم ؟
کیفیت و شفافیت برام مهم تره
حجم و بیس نمیخوام زیاد
این DLS ها خیلی بیس داره
پخش هم Pioneer 2650

مرسی پیشاپیش:n12:
پ.ن : اگه مدل دیگه ای همن پیشنهاد دارین بگین لطفا/ فقط شفافیت و کیفیت صدا اولویت اوله
فک کنم آمپم خیلی ضعیفه
نظرتون درمورد Cadence csa 2000.2 چیه؟450 قیمتش
و اینکه آیا با 1073 خوب مچ میشه ؟چون فک کنم آمپ فعلی برای 1073 کمه

adreno
16-11-2016, 20:02
سلام
من فروم مناسب برای پرسیدن سوالم رو پیدا نکردم و این فروم نزدیکترین فروم بود پیشاپیش از بی ربط بودن سوال به فروم عذر میخوام

می خواستم نظر شما رو راجع به خرید تبلت ویندوزی GLX بدونم لینکش هم بالا گذاشتم

hamidR15
18-11-2016, 00:55
سلام
تشکر از لطفتون دوست عزیز
با این حساب M10 پورتد پرتابش بیشتر از M12 سیلده!
درسته؟؟
سلام
خواهش میکنم
بله دقیقا

یعنی میفرماید بجای باندهای فابریکی جلو یه جفت کواکسیال بگیرم ؟ همین باند گرد 10 سانتی؟ میشه خودتون یک پیشنهاد کم هزینه بدید
با توجه به اینکه آمپ ندارم و باندهای عقبم جی بی ال 963 هست..
بله عرض کردم.
ماشینتون چیه؟ میتونید از سریه rc گلیدن استفاده نمائید. سایز 13cm ش 310 تومن هست.سایز 10 که برای پراید یا تیبا استفاده میشه رو شرکت تمام کرده.

سلام و درود
بنده دو ساله از کواک DLS 1073 در یک خودروی پراید استفاده میکنم
با یه آمپ چهار کانال Thunder
اینه : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
150 وات برق میده اگه اشتباه نکنم
راضی ام

امروز یک جفت Cadence zrs 812m2 دیدم
میگفت 1 تومن

نظرتان چیه ؟ارزش داره عوضش کنم ؟
کیفیت و شفافیت برام مهم تره
حجم و بیس نمیخوام زیاد
این DLS ها خیلی بیس داره
پخش هم Pioneer 2650

مرسی پیشاپیش:n12:
پ.ن : اگه مدل دیگه ای همن پیشنهاد دارین بگین لطفا/ فقط شفافیت و کیفیت صدا اولویت اوله
فک کنم آمپم خیلی ضعیفه
نظرتون درمورد Cadence csa 2000.2 چیه؟450 قیمتش
و اینکه آیا با 1073 خوب مچ میشه ؟چون فک کنم آمپ فعلی برای 1073 کمه
سلام
شما باید کلا از فاز کواکسیال بیائید بیرون کیفیت شفافیت تفکیک رو فقط یه کامپچوننت خوب میتونه بهتون تحویل بده
ضمنا آمپلیفایرتون هم چیز جالبی نیست. بهتره یه بازسازی و تغییر اساسی بدین تو قطعات.
پخشتون هم جزو رده پائینهای پایونیره.
ماشینتون چیه؟
پیشنهاد من ابتدا فروش همه قطعات هست و بعد بیائید از ابتدا درست و صحیح با هم بریم جلو.

hamidR15
18-11-2016, 00:58
سلام
من فروم مناسب برای پرسیدن سوالم رو پیدا نکردم و این فروم نزدیکترین فروم بود پیشاپیش از بی ربط بودن سوال به فروم عذر میخوام

می خواستم نظر شما رو راجع به خرید تبلت ویندوزی GLX بدونم لینکش هم بالا گذاشتم
سلام دوست عزیز
لطفا سوالتون رو تو بخش تبلت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح نمائید.

smallfrank
18-11-2016, 01:28
والا حمید جان ماشین پرایده
همرو بفروشم؟
کامپوننت که به پراید نمیخوره
هزینه نمیره بالا زیاد؟

alirezagb
18-11-2016, 08:58
مرسی اقا حمید اینقدر باحوصله جواب میدین
این RC70 برا باند ها میخوام برای ساب که قطعا جواب نمیده
برای ساب امپ مچ مدنظرم بود و RC 1200c1 که فک کنم گفتی مچ کم میاره با این حساب قیمت 1200 چند میشه؟
من تو سیستم قبلی ساب هایفونیکس 12 انیچ داشتم تو باکس پورتد که به نظرم کوبش زیاد از خد و دراختار موزیک نبود
باتوحه به ین که من دنبال کوب قوی نیستم بیشتر میخوام کیفیت ساب بالا باشه سیلدر به نظرت بهتره ؟
قیمت ار اس 12 چنده ؟ باکس چند میشه ؟
بعد از این پورت هوا برا تاقچه باید بزنم ؟ خیلی به نظرم زشت میکنه ماشین رو :n37:
خوب من الان کامپ جلو رو دز دارم و یه کواک رو در عقب چی کار کنم ؟ در رو دوباره بار کنم کامپ بگیرم ؟
اکه در عقب دست نزنم تاقچه چی ببندم ؟ علت این که خیلی رو تاقچه میخوام چیزی نسب کنم اینکه کواوک رو در عقب خیلی فک میکنم ضعیف عمل کنه و صداش گم بشه و استیج جلو توان پوشش رو نداشته باشه و کلا صدا از حالت خودش خارج بشه وزیادی بم بشه
فک میکردم جدا نشه خرید ولی حدود قیمتش برا 206 چه قیمت میشه فک میکنی ؟ جنساش هم فرق دارن یا یه مدلن ؟
باکسی که فرمودی با ساب الفا هست یا خالی ؟
خازن که میخوام ولی موندم استریت یا هلیکس یا گلیدن ؟ و این که قیمت خازن 1فاراد گلیدن چند میشه ؟
پک برق مگه نگفتی 21 بگیرم این گیج 7 چی هست ؟ و اینکه مارکش چیه ؟
مرسی اون هم موقع خرید هم نصاب و هم تاقچه رو با شما هماهنگ میکنم
باز هم ممنون وقت گزاشتین :n16:
اقا حمبد جواب ندادی !

hassan-mm
18-11-2016, 16:56
سلام
رو این سیستم نظرتون چیه؟
ماشین 206
باند جلو e6x.2
باند عقب e69x
پخش الپاین 140
امپ هم هنوز نگرفتم ولی یک چیز خوب مثل 8400 کنوود
ساب هم ندارم
سیستم چجوری میشه من ماشین قبلیم مزدا 3 بود
کیفیت در اون حد میده + بلندی اون یا بیشتر و بهتره؟
____
حالا مثلا عوض کنیم یک سری قطعات رو
e6x رو که گرفتم نمیشه کاریش کرد
اونو ببریم تو دری عقب
یک کامپ e62c واسه جلو بگیریم
امپ 70-80 واتی 4 کانال
ساب نمیدونم چی بگیرم
امپ مونو 8106 سراغ دارم
پخش هم 145 الپاین یا 7056 کنوود یا 8019
چه قدر فرق هست سیستم بالا با پایین
راستی پخش 140 رو هم دارم
یعنی من الان پخش 140 با e6x رو دارم
اگه سیستم پایین شه باید عوض شه پخش درسته؟
کلا یک نظر بدید
+ باید تو دری ها رو از این شونه تخم مرغی ها بزارم یا نیازی نی؟

behnambazi
18-11-2016, 19:36
دوستان من یه مشکلی دارم
استیج عقب مید رنج و سوپر تیوتر دارم استیج جلو کامپوننت ،پخشم X3650UI پایونیر هست ساب هم 1260 اینفینیتی هست امپ Kenwood KAC-8401
حالا من دوتا مشکل دارم
1-صدای وکال بم هست با اکولایزر های پخش و تنظیماتش خیلی ور رفتم ،دادم دو سه نفر تنظیم کردن فایده نداشت بازم بم بود
2-صدای سین شین خواننده خیلی میزنه فرکانس 8 KHZ رو کم میکنم که صدای ریزم میره

moslem880
18-11-2016, 19:54
سلام
حمید جان شما خودتون شخصا صدا و بیس کدوم رو واقعا بیشتر دوست دارید؟
M10 VB
M12 SB
ALPHA12 SB
از چه نظر؟؟
ممنون

hassan-mm
19-11-2016, 04:54
و یک سوال دیگه
نظرتون در مورد گلیدن sql 165 چیه؟
کلا نظرتون روی اینکه اون e6x رو بفروشم
یک تک استیج خوب بخرم
مثلا همین sql165
یا هرتز مایل یا نمیدونم jbl 608
ماشین 206 هاچبک هست
یک دونه کامپ با کیفیت تر بخرم و یک ساب
نظرتون روی این چیه؟
:n13::n13:

hamidR15
20-11-2016, 23:36
والا حمید جان ماشین پرایده
همرو بفروشم؟
کامپوننت که به پراید نمیخوره
هزینه نمیره بالا زیاد؟

سلام
چرا نميخوره هم مدل قديم هم جديد رو هرو كامپ ١٦ بستن
هزينه بستگي داره چي بگيري ولي مسلما جنس خوب هزينه خوبم ميخواد ديگه

سلام
رو این سیستم نظرتون چیه؟
ماشین 206
باند جلو e6x.2
باند عقب e69x
پخش الپاین 140
امپ هم هنوز نگرفتم ولی یک چیز خوب مثل 8400 کنوود
ساب هم ندارم
سیستم چجوری میشه من ماشین قبلیم مزدا 3 بود
کیفیت در اون حد میده + بلندی اون یا بیشتر و بهتره؟
____
حالا مثلا عوض کنیم یک سری قطعات رو
e6x رو که گرفتم نمیشه کاریش کرد
اونو ببریم تو دری عقب
یک کامپ e62c واسه جلو بگیریم
امپ 70-80 واتی 4 کانال
ساب نمیدونم چی بگیرم
امپ مونو 8106 سراغ دارم
پخش هم 145 الپاین یا 7056 کنوود یا 8019
چه قدر فرق هست سیستم بالا با پایین
راستی پخش 140 رو هم دارم
یعنی من الان پخش 140 با e6x رو دارم
اگه سیستم پایین شه باید عوض شه پخش درسته؟
کلا یک نظر بدید
+ باید تو دری ها رو از این شونه تخم مرغی ها بزارم یا نیازی نی؟
ببين دوست عزيز بارها عرض كردم كامپوننت ها و كواكسيلهاي هليكس از نظر خوش صدا بودن واقعا عالي هستن ولي اصلا نميشه بهشون فشار اورد اگر أهل ولؤم دادن نيستي بگير
اما من با تك استيج بيشتر موافقم يه جفت كامپ خوبه يه باكس سيلد ١٠ عالي ميشه

سلام
حمید جان شما خودتون شخصا صدا و بیس کدوم رو واقعا بیشتر دوست دارید؟
M10 VB
M12 SB
ALPHA12 SB
از چه نظر؟؟
ممنون
سلام
M12sb نداره بايد خودت بسازي
من كلا سيلد بازم ولي تو سيلد هيجان پورت نيست
اگر بيس رو براي داخل ماشين ميخواي ألفا ١٢sb اگر بيرون هم دوست داري بره m10vb

hamidR15
20-11-2016, 23:45
اقا حمبد جواب ندادی !
سلام
سوالاتتون متنوع و پراكنده هست
اگر به من اعتماد داري به پيشنهادم گوش كن و عمل كن من تا حالا صداي بد به كسي تحويل ندادم خدا رو شكر
اول سقف بودجه رو مشخص كن و بنويس كه چه لوازمي در حال حاظر موجود داري؟

alirezagb
21-11-2016, 09:36
سلام
سوالاتتون متنوع و پراكنده هست
اگر به من اعتماد داري به پيشنهادم گوش كن و عمل كن من تا حالا صداي بد به كسي تحويل ندادم خدا رو شكر
اول سقف بودجه رو مشخص كن و بنويس كه چه لوازمي در حال حاظر موجود داري؟
اره خودم هم موندم چی کارکنم :n13:
اون که صدالبته دوستان همه میان تعریف میکنن از این بابت خیلم راحته شما مشاور خوبی هستین
تا حدود 3 الی 4 هزینه میکنم
الان فعلا فقط کامپ در جلو و یه کواکسیال برا در عقب دارم
که 500 هزینه شده
ولی مثلا اگه پیشنهادی دار که مثلا 200 الی 300 فرق داره ولی سیستم با کیفیت تری میشه میتونم هزینه کنم ولی دیگه 5 تومن نشه
پخش هم که فرمودی کننوود بگیرم
بقیش هم با شما

moslem880
22-11-2016, 08:36
M12sb نداره بايد خودت بسازي
من كلا سيلد بازم ولي تو سيلد هيجان پورت نيست
اگر بيس رو براي داخل ماشين ميخواي ألفا ١٢sb اگر بيرون هم دوست داري بره m10vb
سلام
ALPHA12 SB از M12 SB دست ساز کیفیت صداش بهتره؟
تو پرتاب صدا چی فرقی هم دارن؟
ممنون از پاسخ شما.

mostafabirbuy
22-11-2016, 11:56
سلام
من مشهد زندگی میکنم
دیروز یک باند و آمپ به شرح ذیل خریدم
آمپ دو کانال ام بی آکوستینگ به قیمت 180 تومان
و یک جفت باند جی وی سی 6938 به قیمت 350 تومان
و هزینه سیم 40 تومان
هزینه نصب 40 تومان
آیا قیمت ها واقعی هستند گرون نخریدم؟
یا میشد با این مبلغ چیز بهتری خرید؟
چون به فروشنده گفتم اگه راضی نباشم میام عوض میکنم

Ali_Moradi
22-11-2016, 13:33
سلام دوستان کسی بلندگو های 4 اینچی استفاده کرده؟ یا اطلاعاتی درباره کیفیتش داره؟
برا استفاده جای فابریکی پراید میخوام

snowwolf
22-11-2016, 15:39
سلام
من مشهد زندگی میکنم
آمپ دو کانال به قیمت 160 تومان
و هزینه سیم 40 تومان
هزینه نصب 40 تومان
قیمت باندی که نوشتی10000هزارتومنه

عجب ادمای بی انصافی پیدا میشن :n34::n34:

amir200812
22-11-2016, 23:37
سلام
من مشهد زندگی میکنم
آمپ دو کانال به قیمت 160 تومان
و هزینه سیم 40 تومان
هزینه نصب 40 تومان

آمپلی مدل و مارکش چیه!؟

باند ها فروشگاهی نتونستم که موجود داشته باشه، ولی آخرین قیمتش حدود 110~115 تومن بوده.

ahriman323
23-11-2016, 00:41
سلام حمید خان من یه جفت اینفینتی 693.11با پخش کنودد ایکس 400 دارم
میخوام امپ و ساب و استیج جلو را کامل کنم
صدای کیفیتی میخوام فقط با یه قیمت معقول
آمپ کنوود 9400 و یا هلیکس MA40FXدر نظر گرفتم (که ظاهرا موجود نیست)
ساب هم هلیکس 12wd یا اینفینیتی پرمیوس 1200 تی (نمیدونم کدوم)
استیج جلو هم Helix Match MS 62C(یا چیز دیگه)
ک تا اینجا خروجی امپ کم اوردم
نظرت چیه امپ Pioneer GM-D9605 بذارم ؟همه را میتونه ساپورت کنه
ماشینم 206 صندوق

hassan-mm
23-11-2016, 03:02
سلام
حمید خان پخش رو 8019 خریدم
میخوام به حرف شما گوش بدم و تک استیج ببندم
امپ xc150
نظرتون روی کامپ sql گلیدن چیه؟
نظرتون در مورد ساب 12sq گرند زیرو چیه؟
ساب 10 حس میکنم کوچیکه
12 چی پیشنهاد میدید؟
ماشینم که 206 هست
بعد این که سیم رو گیج 0 بگیرم یا 2 یا 4 هم کافیه؟
باطریم 60 امپره کم نمیاره؟
یک سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم حتما باید در های جلو رو دمپینگ کنم؟
اگه اره چه قدر هزینه داره؟
+ اگه فقط شونه تخم مرغی بزنم کافیه؟
مچکر

rashiddivx
23-11-2016, 03:34
سلام دوستان
بنده می خوام روی پراید یه سیستم در رنج قیمت 200 تا 300 تومان ببندم می دونم بودجه کمه ولی به هر حال از این باندهای روی خود پراید که نتیجه ش باید بهتر باشه؟ کوچک ترین اطلاعاتی هم نه در مورد باند و ساب و نه مارک و برندها و نه اینکه چه چیزهای باید بخرم ندارم
خوشحال میشم کمک کنید تا با این بودجه بهترین بازدهی رو برام داشته باشه
در درجه اول هم کیفیت مهمه

mostafabirbuy
23-11-2016, 10:41
آمپ ام بی آکوستینگ دو کانال 180 حساب کرد باهام اشتباه نوشتم 160
واسه باندها رفتم باهاش سرو صدا کردم زیر بار نرفت پس بگیره گفت اونای تو بازار غیر اصلی هستن
که 150 تومانه بالاخره راضی شد عوض کنه باند ها رو گفتم 6975 v2 میخوام گفت 20 تومان دیگه بده
یعنی 370 تومان اما امار گرفتم وی تو ، توی بازار زیر 450 نیست از کجا بفهمم باندی که میده اصلیه؟
چرا ارزون تر از بازاره گفته شنبه بیا عوض کن

hamidR15
24-11-2016, 16:29
اره خودم هم موندم چی کارکنم :n13:
اون که صدالبته دوستان همه میان تعریف میکنن از این بابت خیلم راحته شما مشاور خوبی هستین
تا حدود 3 الی 4 هزینه میکنم
الان فعلا فقط کامپ در جلو و یه کواکسیال برا در عقب دارم
که 500 هزینه شده
ولی مثلا اگه پیشنهادی دار که مثلا 200 الی 300 فرق داره ولی سیستم با کیفیت تری میشه میتونم هزینه کنم ولی دیگه 5 تومن نشه
پخش هم که فرمودی کننوود بگیرم
بقیش هم با شما
سلام. همگی لطف دارن.
پس فعلا عجله نکن pmهم بهتون دادم.با هم میریم جلو تا یه سیستم عالی به امید خدا براتون جمع کنم.

سلام
ALPHA12 SB از M12 SB دست ساز کیفیت صداش بهتره؟
تو پرتاب صدا چی فرقی هم دارن؟
ممنون از پاسخ شما.
سلام مسلم جان.
منظورتون از دست ساز یعنی باکسش رو خودت بسازی یا بدی بسازن؟اگر MDF خارجی خوب گیر میاری و سازنده خوب و حرفه ای سراغ داری بله خودت میتونی ساب تنها رو بگیری باکسش رو بسازی چون باکس سیلد راحته .
هر دو صداشون خوبه ولی m12 به خاط اینکه یه Level بالاتر از آلفا هست میتونه گزینه اول باشه.فقط باکس سیلد.
پرتاب صدا هر دو یکی تو سیلد ولی پورتد داستان کلا فرق میکنه.

سلام دوستان کسی بلندگو های 4 اینچی استفاده کرده؟ یا اطلاعاتی درباره کیفیتش داره؟
برا استفاده جای فابریکی پراید میخوام
تا جای ممکن روی درها سایز 16 نصب کنید. هر چی ووفر بزرگتر باشه صدای استیج جلو تون بهتر میشه.البته سایز 10 هم بد نیست ولی به نظر من نسبت به هزینه ای که انجام میشه خیلی راضی کننده نیست(البته این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه)

سلام حمید خان من یه جفت اینفینتی 693.11با پخش کنودد ایکس 400 دارم
میخوام امپ و ساب و استیج جلو را کامل کنم
صدای کیفیتی میخوام فقط با یه قیمت معقول
آمپ کنوود 9400 و یا هلیکس MA40FXدر نظر گرفتم (که ظاهرا موجود نیست)
ساب هم هلیکس 12wd یا اینفینیتی پرمیوس 1200 تی (نمیدونم کدوم)
استیج جلو هم Helix Match MS 62C(یا چیز دیگه)
ک تا اینجا خروجی امپ کم اوردم
نظرت چیه امپ Pioneer GM-D9605 بذارم ؟همه را میتونه ساپورت کنه
ماشینم 206 صندوق
سلام
حیف که کواک خریدی.کاش قبلش مشاوره میگرفتی.
در هر صورت ابتدا باید برای جلو یه فکری بکنید. هلیسک اگر سریه e موجود داره بگیرید.در غیر اینصورت من پینشهادم:
1-کامپ rs165 قیمت 530
2-آلفا 165 قیمت 350
3-آمپلیفایر FD75c4 قیمت 900 یا RC70C4 قیمت 570
4-باکس هم آلفا 10sb که350 تومنه
5-آمپ ساب هم rc 90 c2 قیمت 495
اگر صدای خوب و پایدار میخواهید اینا گزینه های موجود و استاندارد هستن.

سلام
حمید خان پخش رو 8019 خریدم
میخوام به حرف شما گوش بدم و تک استیج ببندم
امپ xc150
نظرتون روی کامپ sql گلیدن چیه؟
نظرتون در مورد ساب 12sq گرند زیرو چیه؟
ساب 10 حس میکنم کوچیکه
12 چی پیشنهاد میدید؟
ماشینم که 206 هست
بعد این که سیم رو گیج 0 بگیرم یا 2 یا 4 هم کافیه؟
باطریم 60 امپره کم نمیاره؟
یک سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم حتما باید در های جلو رو دمپینگ کنم؟
اگه اره چه قدر هزینه داره؟
+ اگه فقط شونه تخم مرغی بزنم کافیه؟
مچکر
سلام خواهش میکنم.
تو تلگرام مفصل صحبت کردیم:n40:

سلام دوستان
بنده می خوام روی پراید یه سیستم در رنج قیمت 200 تا 300 تومان ببندم می دونم بودجه کمه ولی به هر حال از این باندهای روی خود پراید که نتیجه ش باید بهتر باشه؟ کوچک ترین اطلاعاتی هم نه در مورد باند و ساب و نه مارک و برندها و نه اینکه چه چیزهای باید بخرم ندارم
خوشحال میشم کمک کنید تا با این بودجه بهترین بازدهی رو برام داشته باشه
در درجه اول هم کیفیت مهمه
سلام
دوست من با 300 تومن اصلا کلمه سیستم مفهموی پیدا میکنه به نظرتون؟شما اگر کمی تو همین تاپیک مطالعه بفرمائید یا یه گشتی تو بازار بزنید کاملا متوجه خواهید شد.
این هزینه فقط برای یه پخش معمولی هزینه خواهد شد گلم.:n02:

آمپ ام بی آکوستینگ دو کانال 180 حساب کرد باهام اشتباه نوشتم 160
واسه باندها رفتم باهاش سرو صدا کردم زیر بار نرفت پس بگیره گفت اونای تو بازار غیر اصلی هستن
که 150 تومانه بالاخره راضی شد عوض کنه باند ها رو گفتم 6975 v2 میخوام گفت 20 تومان دیگه بده
یعنی 370 تومان اما امار گرفتم وی تو ، توی بازار زیر 450 نیست از کجا بفهمم باندی که میده اصلیه؟
چرا ارزون تر از بازاره گفته شنبه بیا عوض کن

شما باید پایونیر رو با گارانتی پایونیران و فاکتور فروش ممهور به مهر فروشگاه خرید کنید.

rashiddivx
24-11-2016, 16:54
سلام. همگی لطف دارن.
پس فعلا عجله نکن pmهم بهتون دادم.با هم میریم جلو تا یه سیستم عالی به امید خدا براتون جمع کنم.

سلام مسلم جان.
منظورتون از دست ساز یعنی باکسش رو خودت بسازی یا بدی بسازن؟اگر MDF خارجی خوب گیر میاری و سازنده خوب و حرفه ای سراغ داری بله خودت میتونی ساب تنها رو بگیری باکسش رو بسازی چون باکس سیلد راحته .
هر دو صداشون خوبه ولی m12 به خاط اینکه یه Level بالاتر از آلفا هست میتونه گزینه اول باشه.فقط باکس سیلد.
پرتاب صدا هر دو یکی تو سیلد ولی پورتد داستان کلا فرق میکنه.

تا جای ممکن روی درها سایز 16 نصب کنید. هر چی ووفر بزرگتر باشه صدای استیج جلو تون بهتر میشه.البته سایز 10 هم بد نیست ولی به نظر من نسبت به هزینه ای که انجام میشه خیلی راضی کننده نیست(البته این نظر منه و ممکنه اشتباه باشه)

سلام
حیف که کواک خریدی.کاش قبلش مشاوره میگرفتی.
در هر صورت ابتدا باید برای جلو یه فکری بکنید. هلیسک اگر سریه e موجود داره بگیرید.در غیر اینصورت من پینشهادم:
1-کامپ rs165 قیمت 530
2-آلفا 165 قیمت 350
3-آمپلیفایر FD75c4 قیمت 900 یا RC70C4 قیمت 570
4-باکس هم آلفا 10sb که350 تومنه
5-آمپ ساب هم rc 90 c2 قیمت 495
اگر صدای خوب و پایدار میخواهید اینا گزینه های موجود و استاندارد هستن.

سلام خواهش میکنم.
تو تلگرام مفصل صحبت کردیم:n40:

سلام
دوست من با 300 تومن اصلا کلمه سیستم مفهموی پیدا میکنه به نظرتون؟شما اگر کمی تو همین تاپیک مطالعه بفرمائید یا یه گشتی تو بازار بزنید کاملا متوجه خواهید شد.
این هزینه فقط برای یه پخش معمولی هزینه خواهد شد گلم.:n02:

شما باید پایونیر رو با گارانتی پایونیران و فاکتور فروش ممهور به مهر فروشگاه خرید کنید.

والا کوچکترین اطلاعاتی در این زمینه ندارم نه در مورد قیمت ها و نه اینکه برای بستن یه سیستم چه چیزهایی لازمه!
گفتم قبل از اینکه برم بازار یه خورده توی نت پرس جو کنم حداقل بفهمم با خودم و سیستم چند چندم!
من تو خونه اسپیکر ادیفایر دارم وقتی میرم سوار ماشین میشم تا ضبطشو روشن می کنم دلم می خواد خودمو از ماشین پرت کنم پایین :n02:
ضبط فابریک پراید خیلی داغونه خداییش یه جفت باند با ساب ووفر بندازی بنظرت کیفیت صداش تفاوتی نمی کنه؟

hamidR15
24-11-2016, 17:29
والا کوچکترین اطلاعاتی در این زمینه ندارم نه در مورد قیمت ها و نه اینکه برای بستن یه سیستم چه چیزهایی لازمه!
گفتم قبل از اینکه برم بازار یه خورده توی نت پرس جو کنم حداقل بفهمم با خودم و سیستم چند چندم!
من تو خونه اسپیکر ادیفایر دارم وقتی میرم سوار ماشین میشم تا ضبطشو روشن می کنم دلم می خواد خودمو از ماشین پرت کنم پایین :n02:
ضبط فابریک پراید خیلی داغونه خداییش یه جفت باند با ساب ووفر بندازی بنظرت کیفیت صداش تفاوتی نمی کنه؟

شما خونگی رو نباید با ماشینی مقایسه کنی.کلا متفاوت هستن
اما تو فضای ماشین هم میتونید صدای با کیفیت داشته باشید.
پراید مدل قدیمی دارید؟یا رودری جدیدا که رو 131 نصبه؟

rashiddivx
24-11-2016, 18:45
شما خونگی رو نباید با ماشینی مقایسه کنی.کلا متفاوت هستن
اما تو فضای ماشین هم میتونید صدای با کیفیت داشته باشید.
پراید مدل قدیمی دارید؟یا رودری جدیدا که رو 131 نصبه؟

قدیمی مدل 90

Keyvan99
26-11-2016, 10:25
سلام خسته نباشید حمید آقا . یه سوال داشتم- من یه پخش 3450ub پایونیر دارم با باند فابریک پراید . می خوام باند بگیرم براش چی بگیرم .مثل اینکه باند پایونیر6902 خیلی خوبه. من فقط می خوام کیفیت داشته باشه وباند عمری باشه. ممنون میشم کمکم کنید. از یه ضبط و باندی پرسیدم 6902 رو گفت خیلی قدیمیه و .... نظر شما چیه؟ همون 6902 خوبه یا چیز دیگه بگیرم؟ممنون که همه رو صادقانه راهنمایی می کنید.

mostafabirbuy
26-11-2016, 10:35
بلا خره باند 6975 v2 خریدم آمپ ام بی رو هم رد کردم رفت حالا به نظرتون آمپ واسه این باندها چی بگیرم
پخش سونی - باند 6975 v2 - آمپ ؟؟

nemesis_22044
26-11-2016, 11:01
سلام حمید خان حالت خوبه ؟
آقا ماشین رو عوض کردم یه 206SD مدل 91 اتومات گرفتم حالا دو سوال دارم :
می خوام با روشن شدن چراغ پشت آمپر چراغ های پخش روشن بشه و با خاموش کردن چراغ پشت آمپر خاموش بشن ، پشت ضبط (x400) سیم ILL رو به چراغ کوچیک ها وصل کردم ولی فقط عملکرد دیمر رو انجام میده و با روشن کردن چراغ پشت آمپر چراغ های پخش فقط کم نور میشن و با خاموش پشت آمپر پر نور میشن ، راهی نداره که کلا روش یا خاموش بشه نه اینکه کم نور و پر نور بشه ؟؟؟

سیستم ماشین قبلی رو باز کردم انداختم رو یه این پخشم X400 کنوود هست ، آمپ 8400 کنوود هست ، استیج عقب چون ساب نمی خوام هلیکس E69x دارم ، اکسیسوری هم کلا کانکشن سری best دارم حالا می خوام استیج جلو کامپ بگیرم نظر خودم رویه هلیکس E62C.2 و یا RS165 هستش با توجه به آمپ و استیج عقب به نظرت کدوم رو بگیرم ؟ به غیر از این موارد پیشنهاد دیگه ای داری ؟ خودم فقط طرفداره کیفیتم یه چیزه عالی تویه رنج 500 می خوام یه زحمت دیگه میشه یه مقایسه بین این دوتا E62C.2 و یا RS165 انجام بدی که کدوم بهتره ؟
ممنون از لطفت