PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hamidR15
28-02-2016, 17:00
یک پخش مانیتور دار که دوربین عقب پخش فایل تصویری و در صورت امکان gps داشته باشه
جون 206 دارم یا باید indash بخرم یا از این مدل های که نمایشگرش ۴ اینچی هست
اصلا و ابدا واسه سیستم بستن و ترکوندن نمیخوام فقط امکانتات میخوام
ی سوال بسیار مهمی هم دارم ایا همه پخش ها کابل های پشتشون یکی هست ؟
یعنی من هر مدلی بخرم به سوکت های ۲۰۶ میخوره؟؟
چقدر میخواهید هزینه کنید؟
دوربین و gps هم میخواهید؟
براتون سوکت فابریک نصب میکنن و هر پخشی بخواهید راحت نصب میشه بدون دستکاری در سیمهای فابریک خودرو

Zachyrock
28-02-2016, 17:53
واسه باند 6995ex kenwood چه بخشی پیشنهاد میکنید ؟ در حال حاضر این باند رو بخش اورجینال 206 هست اگه بخوام کیفیت بیشتر شه تغییر پخش چقدر تاثیر داره تو صدا ؟
تا 250 اینا میتونم هزینه کنم

m.behnam
28-02-2016, 20:48
من که استاد نیستم داداش نفرمایید :n12::n02:
عزیز ساب رو تاقچه ینی اینکه شما پولتو ریختی دور.چرا؟ چون اگر ساب رو روی تاقچه نصب کنی شما میتونی حداکثر از 30% توان اون ساب بهره ببری و صدای اصلی اون ساب رو نشنوی.و دیگه از رفتار واقعیه ساب خبری نیس.
کیفیت هم 100% بهتره وقتی که شما یه دست کامپونت جلو میزاری هم صدا تمیز تره و مهم خودتی بقیه رو زیاد توجه نکن:n02:
من سعی میکنم بهترین حالت رو بگم بهتون بازم خودتون و بقیه دوستان نظرشونو بگن شاید من اشتباهی بکنم.
پخش مهم ترین چیز در سیستم شماست پس یه کم بودجه بیشتری اختصاص میدیم به اون.
پخش: الپاین 145 دسته دو به قیمت 550تومن یا اکبند به قیمت حدود 750ت.
یا الپاین 117 دسته دو به قیمت حدود 700 تومن.یا کنوود 7056 اکبند به قیمت حدود 550تومن.
کامپونت جلو : گلیدن sqx قیمت 740.
گلیدن rs قیمت 530.
ادیسان k6 قیمت حدود 700.
از بین این 3تا به ترتیب اولویت نوشتم یکی رو با توجه به خرید پخش و باقی ماندن بودجه انتخاب کنین.
امپ 4کانال : هرتز hdp4 قیمت هم حدود 820 تومن.
یا گلیدن ml95.4 قیمت 710.
گلیدن rc 70c4 قیمت 570.
ساب : rs12 گلیدن و بعد ساخت باکس از روی کاتالوگش قیمت 400.
دو تا rca لازم دارید که اگه کانکشن بگیرید ارزونتر براتون در میاد دونه ای 35تومن.
یا میتونید یک پک برق کانکشن گیج 4 بگیرید قیمت ندارم من.
اگر بعد دیدی صدا کمه و دوست داشتی یه جفت دیگه کامپونت اضافه کنی و بودجه دستت اومد میتونی یه امپ مونو جداگانه برای ساب تهیه کنی و ساب رو به اون وصل کنی و کامپونت جدید رو به امپ 4 کانالت.
سوالی بود در خدمتم.

امیر حسین جان اول خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی و به من لطف کردی که تا این اندازه کامل جوابم رو بدی :n40:
فقط یک مورد مد نظرم اومد که گفتم ازتون بپرسم
نظرتون با حذف کردن ساب چیه و بودجشو بذارم رو بقیه؟
آخه زیاد دنبال بلند کردن آنچنانی صدا نیستم و تا اون حدی میخوام بلند کنم که کل فضای داخل ماشین رو پوشش بده و بقول خودتون خودم از موسیقی لذت ببرم و در عین حال اون بیس نرم رو داشته باشم
یا اینکه بجاش 2تا باند رو تاقچه عقب بذارم!!

m.behnam
28-02-2016, 20:52
سلام
امیر حسین عزیز بسیار کامل توضیح دادن و ممنونم ازشون.
من هم با تک استیج کاملا موافقم.بعد از این مدت سیستم بازی و صداهای مختلف و استیج های مختلف رو شنیدن تا حالا اینقدر تک استیج گوش دادن بهم حال نداده بود.ضمنا ساب هم همونطور که امیر جان گفت داخل باکس بزار خیلی موثره.میتونی اگر فضای کمی داری یه 10 تو باکس سیلد ببندی.عالی میشه صدات.حتی 8 هم خوب جواب میده تو 206 هاچ بک.
اگر گلیدن خواستی بگیری بنده میتونم مستقیم براتون از شرکت تهیه کنم.

سلام حمید جان
چشم حتما بابت وسایل اگه قسمت شد مزاحمتون میشم :n40:
چون راسیتش تو شهرما پیدا کردن بعضی اجناس خیلی کار سختی هست و پیدا نمیشه!

hamed malekpour
28-02-2016, 22:24
سوپر تیوتر گلدین موجود قیمت اش چند؟

esmail194
29-02-2016, 01:07
امیر حسین جان اول خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی و به من لطف کردی که تا این اندازه کامل جوابم رو بدی :n40:
آخه زیاد دنبال بلند کردن آنچنانی صدا نیستم و تا اون حدی میخوام بلند کنم که کل فضای داخل ماشین رو پوشش بده و بقول خودتون خودم از موسیقی لذت ببرم و در عین حال اون بیس نرم رو داشته باشم

درود دوست عزیز
شمت قبلا برای استیچ جلو(زیر داشتبورد یا توی در) اسپیکر یا کامپوننت داشتید یا اصلا صدای از سمت جلو و فاصله نزدیک رو شنیدید؟
صدا سلیقه ای هست و هرکس یه نظری داره ولی من اصلا توصیه نمیکنم برای استیج جلو هزینه کنید
شاید یکی دو روز اول خوشتون بیاد ولی بعد از مدتی کاملا زده میشید ازش و اینکه کلا روی اعصاب و تمرکز هست
پیشنهاد میکنم یه بار صدای سیستم رو از استیج عقب و یه بار هم صدای سیستم از استیج جلو گوش کنید

alihadady1
29-02-2016, 11:37
به هرکی ک بعد من پیام گذاشتن جواب دادین جز من...
سلام
دوستان سرشون گرمه
یه کامپوننت با یه ساب فکر کنم کافی باشه
اگه میتونی مارک گلیدن بگیر
کامپونت ۱۶ سانتی
ساب هم ۱۲ اینچ
چون میخوایی ساب بزاری بهتره دنبال ۶*۹ نری
مدلاشم چند صفحه قبل دوستان پیشنهاد دادن

ولی کلا اگه میتونی این کارو نکن
برو سیستم مخصوص خونه بگیر که صدای خیلی عالی دارن دیگه دردسر طراحی باکس و برق هم نداری

سلام خدمت اساتید پی سی ورلد.
دوستان لطف منو راهنمایی کنین
میخوام برا خونه سیستم درست کنم اما نمیدونم چی بخرم
میخوام یدونه ساب 2جفت بلندگو پخش و امپلی البته اگه نظر شما هم مثبت بود یدونه میدرنج و یدونه توییتر هم میخرم
ساب مورد نظرم اینه:hertz Ds25.3
بلندگو هم شما کدوم یکی از این 4تا رو ترجیح میدین؟
pioneer TS-6965 ؟
kenwood KFC-PS6995 ؟
infinity reference 9633i ؟
soundstream SST6.9 ؟
میدرنج هم : earthquake EQ8-8
توییتر هم : dragster super tweeter DTX201
حالا شمام نظرتون رو بگین هم راجع اینا و هم راجع پخش و امپلی
باتشکر

m.behnam
29-02-2016, 12:28
درود دوست عزیز
شمت قبلا برای استیچ جلو(زیر داشتبورد یا توی در) اسپیکر یا کامپوننت داشتید یا اصلا صدای از سمت جلو و فاصله نزدیک رو شنیدید؟
صدا سلیقه ای هست و هرکس یه نظری داره ولی من اصلا توصیه نمیکنم برای استیج جلو هزینه کنید
شاید یکی دو روز اول خوشتون بیاد ولی بعد از مدتی کاملا زده میشید ازش و اینکه کلا روی اعصاب و تمرکز هست
پیشنهاد میکنم یه بار صدای سیستم رو از استیج عقب و یه بار هم صدای سیستم از استیج جلو گوش کنید

سلام اسماعیل جان
خیلی ممنونم از نظرت
راسیتش تو ماشین دوستانیم که سیستم تنها عقب هست و بیشتر صدا از عقب ماشین میاد میشینم اصلا از موسیقی لذت نمیبرم و احساس دلچسبی ندارم !!
اما برعکس تو ماشینم خودم که حتما سیستمی هم نداره و فابریک خود ماشین هست با این حال چون صدا از داخل در های جلو میاد بیشتر لذت میبرم...
بازم بقول شما سلیقه ای هست و ممنونم از اینکنه نظر خودون رو برام مطرح کردیذ :n40::n40:

hamidR15
29-02-2016, 18:00
سوپر تیوتر گلدین موجود قیمت اش چند؟
سلام
گلیدن کلا سوپر تویتر تولید نمیکنه.کدوم سوپر تویتر رو میفرمائید؟!!!:n13::n04:

واسه باند 6995ex kenwood چه بخشی پیشنهاد میکنید ؟ در حال حاضر این باند رو بخش اورجینال 206 هست اگه بخوام کیفیت بیشتر شه تغییر پخش چقدر تاثیر داره تو صدا ؟
تا 250 اینا میتونم هزینه کنم
سلام
کن وود u300 جدید آمده هم زیباس و هم صدای خوبی داره.قیمتش 300 و خورده ایه ولی ارزش داره.

درود دوست عزیز
سلام اسماعیل جان.
آقا کلا ارنج سیستمهای های اند و بردی زیر سوالا:n02:اکثر سیستمهای حرفه ای به صورت تک استیج جلو+ ساب ووفر استفاده میشن.تا جائی که پایونیر تو طراحی پخش p99 که معروف به استیج 4 هست همین کار رو کرد یعنی یه ست 3Way جلو و یه ساب عقب.
البته قبول دارم که سلیقه هم درش هست ولی به نظر من کمتر از 5% از افراد هستند که نظرشون مخالف نصب اسپیکر در استیج جلو هست.
داریم کسانی که دو استیج رو بیشتر میپسندن ولی نبود استیج جلو رو نه خیلی به ندرت
شما اسپیکرهات چی بوده؟کلا این حس و حالی که نوشتی رو با چه قطعاتی تجربه کردی؟:n13:

esmail194
29-02-2016, 23:21
سلام

سلام
کن وود u300 جدید آمده هم زیباس و هم صدای خوبی داره.قیمتش 300 و خورده ایه ولی ارزش داره.

سلام اسماعیل جان.
آقا کلا ارنج سیستمهای های اند و بردی زیر سوالا:n02:اکثر سیستمهای حرفه ای به صورت تک استیج جلو+ ساب ووفر استفاده میشن.تا جائی که پایونیر تو طراحی پخش p99 که معروف به استیج 4 هست همین کار رو کرد یعنی یه ست 3Way جلو و یه ساب عقب.
البته قبول دارم که سلیقه هم درش هست ولی به نظر من کمتر از 5% از افراد هستند که نظرشون مخالف نصب اسپیکر در استیج جلو هست.
شما اسپیکرهات چی بوده؟کلا این حس و حالی که نوشتی رو با چه قطعاتی تجربه کردی؟:n13:

درود
البته من نمیگم استیج جلو بستن غیر حرفه ای هست
من صدای هرنوع سیستمی رو شنیدم، شما وقتی جلو نشستی و ولوم رو میبری بالا چون خیلی نزدیک به اسپیکر هستی بعضی از فرکانس ها رو نمیشنوی(حتی اگه ساب هم داشته باشی ، توی ولوم بابا اینقدر فرکانس های بالا روی گوشتون تاثیر میزاره که صدای ساب رو نمیشنوید)، حتی ممکنه روی تمرکز راننده هم تاثیر بزاره و صدای اطراف رو نشنوه، وقتی اتاق ماشین خیلی کوچیک هست و میتونید از اسپیکرهای با کیفیت و حجم بالا برای استیج عقب استفاده کنید نیازی نیست دم گوشتون بلندگو نصب کنید.
البته بازم میگم سلیقه ای هست( و شاید اینکه خیلی ها بلندگو جلو رو میپسندن ، دلیلش این باشه که همیشه توی ماشین ها بصورت فابریک بلندگو جلو داشتن و به این عادت کردن ، که به نظر من کار اشتباهی هم نبوده و سلیقه ای بوده)
من dls 1073 + Pioneer 1675 دارم
شنیدن حجم صدا و لرزیدن دروپنجره از پشت واسه من خیلی لذتبخش تره :n20::n20:

amiraub90
29-02-2016, 23:34
باسلام خدمت دوستان می خواستم بدونم lpf رو .چند هرتز باید تنظیم شه تا صدای کوبش ساب بیشتر شه ؟

hamed malekpour
01-03-2016, 10:49
مین جوری پرسیدم ک گلدین سوپر تیوتر دار یا ن ب خاطر کیفیت محصولات گلیدین ولی ب تازگی تو شر ما محصولات درگ استر اومد ک فکر کنم چیینی ولی سوپر تیوتر اش کیفیتشون نسبت ب قیمتش خیلی مناسب آیا محصولات درگ استر را تست کردید؟

Zachyrock
01-03-2016, 12:52
سلام

سلام

سلام اسماعیل جان.

بی زحمت جوابه سوال دوم هم بدین و در صورت امکان برند پایونییر معرفی کنید راستش زیاد راضی نیستم از این باند کنوودی که خریدم (6995ex

persia_m
01-03-2016, 13:22
دوستان سلام.
من میخوام هد یونیت ماسینم رو عوض کنم مدل قبلی pioneer 6900ub بود که اگه اشتباه نکنم میشه 7950 خودمون چون از اونور آورده بودم الان میخوام تا 700 تومن هزینه کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خودم بین 8750BT , 9650BT,9450UB موندم دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یکی هم آلپاین رو بهم پیشنهاد داد که ظاهرش و سخت بودن تنظیماتش دو دلم کرد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

amirhosein72
01-03-2016, 13:43
درود دوست عزیز

شما چی گوش کردی استیج جلو که تو مخ بوده ؟ :n02:
اولین باره که این رو میشنوم که استیج جلو تو مخ باشه و استیج عقب لذت بخش:n13:
این که صدا سلیقه ایه 100% درسته.یکی دوس داره ساب بیس بزنه که تخم مرغای تو یخچال همسایه جوجه شه یکی دوس داره ساب بیسش رو موزیک باشه و یه فردی که گوشش به این چیزا فادت نداشته باشه برای بار اول بشینه تو ماشین بگه اقا سابت روشنه ؟ :n02:
شما هر ماشین اروپایی و کلا اونور آبی رو نگاه کنی و تولید خارج از کشور بیشتریا استیج جلو کار کردن و یه سنتر گذاشتن عقب .
یوتیوب و یا سایت های دیگه رو ببینید هیچ کس برای کیفیت اصلا از استیج عقب استفاده نمیکنه فقط یه ساب دارن تو صندوق.
استیج عقب به کسی توصیه میشه که دنبال spl بازی باشه.

amirhosein72
01-03-2016, 13:52
باسلام خدمت دوستان می خواستم بدونم lpf رو .چند هرتز باید تنظیم شه تا صدای کوبش ساب بیشتر شه ؟

سلام برادر کوبش ساب ربطش برمیگرده به باکستون و سابتون.
Lpf رو اکثرا 80 میگذارن . شما هم 80 بزار

amirhosein72
01-03-2016, 13:58
دوستان سلام.
من میخوام هد یونیت ماسینم رو عوض کنم مدل قبلی pioneer 6900ub بود که اگه اشتباه نکنم میشه 7950 خودمون چون از اونور آورده بودم الان میخوام تا 700 تومن هزینه کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید خودم بین 8750BT , 9650BT,9450UB موندم دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یکی هم آلپاین رو بهم پیشنهاد داد که ظاهرش و سخت بودن تنظیماتش دو دلم کرد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام.دوسته عزیز اگه قرار به خرید پایونیر هست که پخش خودتون رو نگه دارید از این جدیدا بهتر هست . مگر اینکه یه 2تومن بزاری رو 700 تومن به پی99 بخری اکتیو ببندی و بری عشق و حال:n02: جنس صدای همشون مثه همه تا زیر همین پی99.اون قدیمیها هم خوبه که باز فلش نمیخوره و قیمتهای فضاییشون اصلا ارزش خرید نداره.
با 700 تومن من اگه بخوام پخش بخرم و فلش هم برام مهم باشه یا 145 الپاین میخرم یا 117 الپاین دسته دو یا 9861 الپاین.
اگر هم فلش مهم نیس براتون یه کلاریون 956 هست قیمتش مفته 700 تومن اگهی کردن از اون بهتر نمیتونی بخری با این پول :n02:

amirhosein72
01-03-2016, 14:07

وظیفه اس برادر دیگه چیزی که تجربشو داشتیم در اختیار بقیه قرار بدیم :n40:
اصلا باند نمیتونه رنج فرکانسی ساب رو اجرا کنه ببینید ساب رنج فرکانسی رو مثلا از 20 هرتز میزنه تا 80 هرتز و باز کامپونت میاد از 80 هرتز اجرا میکنه به بالا و حتی باند هم همینطوره.
من سابم 750 آر ام اس داره اما شما بشینی تو ماشین من صدارو تا خرخره بلند کن صدا از ماشین بیرون نمیره :n02: اصلا به این فکر نباش که صدا بیرون بره و مردم ازاریو و حتی اذیت کردن گوش خودت.
شما فکر میکنم اسم ساب که میاد ذهنت میره به سمته جی بی ال لوله ای که از 2 کیلومتر اونورتر فقط بوم بوم صدا میاد دریغ از مثقالی کیفیت:n08:
با تنظیم درست و باکس خوب یه صدایی میتونی بگیری فوق العاده لذت بخش.
اون کارای کوچه بازاری و گذاشتن دو جفت باند بیضی عقب اصن کلاس کاری شمارو میاره پایین میتونی با اون بری هیات و عروسی :n02:
همون سابی که پیشنهاد کردم بگیر با یه باکس سیلد 20 25 لیتری مارو دعا میکنی :n02:

persia_m
01-03-2016, 14:23
سلام.دوسته عزیز اگه قرار به خرید پایونیر هست که پخش خودتون رو نگه دارید از این جدیدا بهتر هست . مگر اینکه یه 2تومن بزاری رو 700 تومن به پی99 بخری اکتیو ببندی و بری عشق و حال:n02: جنس صدای همشون مثه همه تا زیر همین پی99.اون قدیمیها هم خوبه که باز فلش نمیخوره و قیمتهای فضاییشون اصلا ارزش خرید نداره.
با 700 تومن من اگه بخوام پخش بخرم و فلش هم برام مهم باشه یا 145 الپاین میخرم یا 117 الپاین دسته دو یا 9861 الپاین.
اگر هم فلش مهم نیس براتون یه کلاریون 956 هست قیمتش مفته 700 تومن اگهی کردن از اون بهتر نمیتونی بخری با این پول :n02:

ممنون از سرعت پاسخ دادن مرسی.دلم میخواد یونیت خوب ببندم ولی بودجم اجازه نمیده کارمندیم دیگه.از اون طرفم برادرم گیر داده ظبط منو میخواد موندم چیکار کنم.حالا شما از بین این 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟
یعنی اینا از ضبط خودم تنظیمات و کیفیتش پایین تره؟؟
و آخرین سوال آیا 8750 و 9450 دمو داره یا خیر؟؟
دکمه تشکر پیدا نکردم از پستتون تشکر کنم.:n40::n40::n40:

esmail194
01-03-2016, 15:51
این که صدا سلیقه ایه 100% درسته.یکی دوس داره ساب بیس بزنه که تخم مرغای تو یخچال همسایه جوجه شه یکی دوس داره ساب بیسش رو موزیک باشه و یه فردی که گوشش به این چیزا فادت نداشته باشه برای بار اول بشینه تو ماشین بگه اقا سابت روشنه ؟ :n02:
شما هر ماشین اروپایی و کلا اونور آبی رو نگاه کنی و تولید خارج از کشور بیشتریا استیج جلو کار کردن و یه سنتر گذاشتن عقب .
یوتیوب و یا سایت های دیگه رو ببینید هیچ کس برای کیفیت اصلا از استیج عقب استفاده نمیکنه فقط یه ساب دارن تو صندوق.

پخش من کنوود هست و استیج جلو هم تجربه کردم حتی با فرمت های flac
در اخر به خوب نکته ای اشاره کردید که استیج عقب برای سیستم های spl بکار میره و این دقیقا مورد علاقه من هست
آیا میشه یه کواک 10*7 رو توی داشبرد یا در نصب کرد یا دو جفت این این کواک ها رو
از استیج جلو فقط میتونید کیفیت با ولوم های متعادل بگیرید ولی از استیج عقب حتی بدون اینکه ساب ببندید میتونید هم قدرت بگیرید و هم کیفیت
باز اخر بحثمون میرسه به سلیقه نوع صدا و نوع گوش دادن بهش

esmail194
01-03-2016, 15:57

در اخر به خوب نکته ای اشاره کردید که استیج عقب برای سیستم های spl بکار میره و این دقیقا مورد علاقه من هست
از استیج جلو فقط میتونید کیفیت با ولوم های متعادل بگیرید ولی از استیج عقب حتی بدون اینکه ساب ببندید میتونید هم قدرت بگیرید و هم کیفیت

hamidR15
01-03-2016, 15:59
مین جوری پرسیدم ک گلدین سوپر تیوتر دار یا ن ب خاطر کیفیت محصولات گلیدین ولی ب تازگی تو شر ما محصولات درگ استر اومد ک فکر کنم چیینی ولی سوپر تیوتر اش کیفیتشون نسبت ب قیمتش خیلی مناسب آیا محصولات درگ استر را تست کردید؟
سلام حامد جان.
کلا سوپر تویتر رو کسی نصب میکنه که پرتاب صدای بالا میخواد ولی اکثر به خاطر جنس و خاصیت این نوع درایورها که گوشخراش هستند و در ثانی کیفیت پخش فرکانسهای ریز خوبی ندارن خسته میشن و مجددا به ست کامپوننت روی میارن.
من شخصا بهتون توصیه نمیکنم.اما اگر سلیقه تون اینگونه هست درگ بله تو رنج قیمتیش مناسبه. گرند زیرو و راکفورد هم دارن.

بی زحمت جوابه سوال دوم هم بدین و در صورت امکان برند پایونییر معرفی کنید راستش زیاد راضی نیستم از این باند کنوودی که خریدم (6995ex
سلام.
اگر منظورتون تعویض اسپیکر هست بله بهتره با یه 6965v2 یا 6991 سونی(امیر حسین درست نوشتن مدلش رو؟)و یا 7158 جی وی سی استفاده کنید.

ممنون از سرعت پاسخ دادن مرسی.دلم میخواد یونیت خوب ببندم ولی بودجم اجازه نمیده کارمندیم دیگه.از اون طرفم برادرم گیر داده ظبط منو میخواد موندم چیکار کنم.حالا شما از بین این 3 تا کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟
سلام
با اجازه امیر حسین عزیز.
کلا پایونیر رده های بالاش بد نیست ولی اکثرا از تیز بودن صداش مینالن
اگر صدای فلت گوش میدی بدون شک کن وود انتخاب خوبیه.یه مدل هم تو کاتالوگ 2016 ش دیشب دیدم که هنوز نیومده اگر عجله ندارین صبر کنید اون رو بگیرید حدودا فکر کنم 600 تومن فی میخوره.مدلش هم فکر کنمU600 بود اگر اشتباه نکنم.
ضمنا دکمه تشکر زیر آیدیتون باید باشه البته چون شما تازه تشریف آوردین مکنه هنوز فعال نباشه.
بنده هم از طرف خودم از امیر حسین عزیز تشکر میکنم که سریع و دقیق دوستان رو راهنمائی میکنند.:n12::n16:

Zachyrock
01-03-2016, 16:32
سلام حامد جان.
کلا سوپر تویتر رو کسی نصب میکنه که پرتاب صدای بالا میخواد ولی اکثر به خاطر جنس و خاصیت این نوع درایورها که گوشخراش هستند و در ثانی کیفیت پخش فرکانسهای ریز خوبی ندارن خسته میشن و مجددا به ست کامپوننت روی میارن.
من شخصا بهتون توصیه نمیکنم.اما اگر سلیقه تون اینگونه هست درگ بله تو رنج قیمتیش مناسبه. گرند زیرو و راکفورد هم دارن.

سلام.
اگر منظورتون تعویض اسپیکر هست بله بهتره با یه 6965v2 یا 6991 سونی(امیر حسین درست نوشتن مدلش رو؟)و یا 7158 جی وی سی استفاده کنید.

سلام
با اجازه امیر حسین عزیز.
کلا پایونیر رده های بالاش بد نیست ولی اکثرا از تیز بودن صداش مینالن
اگر صدای فلت گوش میدی بدون شک کن وود انتخاب خوبیه.یه مدل هم تو کاتالوگ 2016 ش دیشب دیدم که هنوز نیومده اگر عجله ندارین صبر کنید اون رو بگیرید حدودا فکر کنم 600 تومن فی میخوره.مدلش هم فکر کنمU600 بود اگر اشتباه نکنم.
ضمنا دکمه تشکر زیر آیدیتون باید باشه البته چون شما تازه تشریف آوردین مکنه هنوز فعال نباشه.
بنده هم از طرف خودم از امیر حسین عزیز تشکر میکنم که سریع و دقیق دوستان رو راهنمائی میکنند.:n12::n16:

نه منظورم تعویض اسپیکر نیس چون تازه خردم ولی صداش به دلم ننشست گفتم شاید پخش بزارم خوب شه ؟

hamidR15
01-03-2016, 18:21
نه منظورم تعویض اسپیکر نیس چون تازه خردم ولی صداش به دلم ننشست گفتم شاید پخش بزارم خوب شه ؟

سلام
بله پخش خوب که بی تاثیر نیست. ولی کلا کن وود اسپیکرهای جالبی نداره.

Mustang GT
01-03-2016, 19:18
وظیفه اس برادر دیگه چیزی که تجربشو داشتیم در اختیار بقیه قرار بدیم :n40:
اصلا باند نمیتونه رنج فرکانسی ساب رو اجرا کنه ببینید ساب رنج فرکانسی رو مثلا از 20 هرتز میزنه تا 80 هرتز و باز کامپونت میاد از 80 هرتز اجرا میکنه به بالا و حتی باند هم همینطوره.
من سابم 750 آر ام اس داره اما شما بشینی تو ماشین من صدارو تا خرخره بلند کن صدا از ماشین بیرون نمیره :n02: اصلا به این فکر نباش که صدا بیرون بره و مردم ازاریو و حتی اذیت کردن گوش خودت.
شما فکر میکنم اسم ساب که میاد ذهنت میره به سمته جی بی ال لوله ای که از 2 کیلومتر اونورتر فقط بوم بوم صدا میاد دریغ از مثقالی کیفیت:n08:
با تنظیم درست و باکس خوب یه صدایی میتونی بگیری فوق العاده لذت بخش.
اون کارای کوچه بازاری و گذاشتن دو جفت باند بیضی عقب اصن کلاس کاری شمارو میاره پایین میتونی با اون بری هیات و عروسی :n02:
همون سابی که پیشنهاد کردم بگیر با یه باکس سیلد 20 25 لیتری مارو دعا میکنی :n02:
سلام به همه دوستان
با اجازه از بزرگان و با تجربه های فروم
بنده حقیر روز یکشنبه افتخار دیدن حمید خان گل رو بعد از 2 سال مکاتبه و تلفن و تلگرام پیدا کردم و واقعا خوشحالم که با همچین شخص محترم و نازنینی اشنا شدم
پیرو حرف دوستمون که میخوان ساب نبندن و کامپ برای جلو و کواک برای عقب بگم که تا کامپ رو نصب نکنین نمیدونید چه صدای محشری داره. . . . .
من با مشاوره ها و زحمت زیاد به اقا حمید به حرفشون گوش کردم و حالا لذتشو میبرم
گلیدن m165 برای جلو
گلیدن mc609 برای عقب که کواک فوق العاده با کیفیتی هست
امپ match ma40fx برای کامپ و کواک(از قبل این امپ محشر رو با کمک اقا حمید تهیه و داشتم)
امپ گلیدن rc 600c1 برای ساب
ساب Ground zero (از قبل داشتم)
پخش هم کنوود 7056 که پارسال با راهنمایی اقا حمید تهیه کرده بودم
یکی از بهترین سیستم هایی که تا حالا داشتم شده.صدا محشره .با کیفیت و بیس نرم و منظم.در یک کلمه بی نظیر.
اقای امیرحسین صدرصد تجربه منو داشته که میگه با ساب خیلی بهتره
خواستم تجربمو بگم برای کسایی که مثل من تا حالا کامپ نبستن که از بستنش پشیمون نمیشین.عکس هم سر فرصت میذارم . . . . .
بازم از حمید خان عزیز تشکر میکنم

Zachyrock
01-03-2016, 19:53
سلام
بله پخش خوب که بی تاثیر نیست. ولی کلا کن وود اسپیکرهای جالبی نداره.

قبلا من سوال کردم ازتون که 6995ex بهتره یا 6965v2 پایونیر جواب ندادید منم که با عجله رفتم کنوود رو گرفتم :n07: حالا نظر خودم رو پخش 2850 پایونیر هست خوبه ؟ یا همین پخش فابریک رو یه امپلی 527 کنوود بزارم ؟

amirhosein72
01-03-2016, 21:14

والا من تا حالا ندیدم کسی کواک 7*10 توی داشبورد با حتی روی در ببنده .
کسی که دنبال spl بازی باشه میره سراغ میدرنج و سوپر تیوتر که توی بیس و ویبره ی سابی که حد اقل 1000 وات آر ام اس داره گم نشه. کسی که میره دو جفت باند رو عقب میبنده شک نکن که از صدا بازی فقط حجم صدا رو فهمیده و بس.فرمت flac هم معجزه نمیکنه این اجزا سیستمه که صدارو واسه شما تولید میکنه و به گوش شما میرسه.
پس حتما جلو باند بیضی گوش دادین که حجم صداش اذیتتون کرده:n13:
اما در مورد اینکه صدا سلیقه ای هست رو که من اشاره کردم فکر میکنم سما اشتباه گرفتین:n02: منظور از صدا سلیقه ای اینه که مثلا منه حقیر تیوتر شارپ دوس دارم و اقای ایکس صدای گرم و نرم دوس داره اما همه ی اینا باز هم در مبحثه سیستم کیفیتی یا همون sq میگنجه .
در spl دیگه سلیقه ای نداریم هرکی حجم صداش بیشتر بود پس سیستم خفن تری داره:n02:

amirhosein72
01-03-2016, 21:22

بین ایناها اگر بخواید من 9450 رو ترجیح میدم حداقل فیسش از بقیشون قشنگتره به نظر من.
تنظیمات ملاک نیس دوسته من مهم صداس کیفیت پخش خودتون چون قدیمی تره شاید شاید بهتر باشه چون جدیدا پایونیر هرچی تو پخش به سمت جلو رفته خراب تر کرده :n02:
برای دمو که اکثرشون دارن.

farshad0123
02-03-2016, 00:25
سلام
دوستان میخوام باند 6950سونی بگیرم چون شنیدم میگن عالین حتی میگن از 6975v2هم میگن بهترن خواستم ببینم صحت داره؟
بعدش اینکه نمیدونم چه ضبطی بگیرم که صداش بدون امپلیفایر هم خوب باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
بین ضبط 1152سونی و a100سونی موندم نمیدونم کدومشونو بگیرم که بدون امپلیفایر صدای بهتری بده

alihadady1
02-03-2016, 10:34
دوستان سلام.
سلام
وقت خوش
منم دقیقا همین پخش ۶۹۰۰ دارم
من صدای خیلی از پخشارو شنیدم
اول از همه
کلاریون
الپین
کنوود
بعد پایونییر
کلاریون که ماشالله گیر نمیاد
الپاین هم کمی قیمتاش باباست
کنوود خوبه هم قیمتش هم صداش

حالا برسیم پایونییر
به نظر من تو رده پایونییر
P80 با p99
خوبه که p80 حدود یتومن هست
P99 هم که بیخیال خیلی بالاست برای ما
بغیشون از رده ۴۰۰ تا ۸۰۰ تومن فقط امکانات و ظاهرشون فرق میکنه
صدای همشون کمی شبیه همین ۶۹۰۰ خودمونه
فقط یو اس بی اضافه شده بلوتوس داره
من خودم بیخیال پایونییر شدم
دنبال cz702 کلاریون هستم
پیشنهاد میکنم اگه تمایل داشته باشید کنوود بردارید
مدل ۷۰۵۶ یا ۸۰۱۶
پخش های خوبی هستن به نسبت قیمت و امکانات و صدایی که میدن

باز همه اینا نظر شخسی بندست
باز دوستان شمارو بیشتر راهنمایی میکنن

esmail194
02-03-2016, 12:02
والا من تا حالا ندیدم کسی کواک 7*10 توی داشبورد با حتی روی در ببنده .
کسی که دنبال spl بازی باشه میره سراغ میدرنج و سوپر تیوتر که توی بیس و ویبره ی سابی که حد اقل 1000 وات آر ام اس داره گم نشه. کسی که میره دو جفت باند رو عقب میبنده شک نکن که از صدا بازی فقط حجم صدا رو فهمیده و بس.فرمت flac هم معجزه نمیکنه این اجزا سیستمه که صدارو واسه شما تولید میکنه و به گوش شما میرسه.
پس حتما جلو باند بیضی گوش دادین که حجم صداش اذیتتون کرده:n13:
اما در مورد اینکه صدا سلیقه ای هست رو که من اشاره کردم فکر میکنم سما اشتباه گرفتین:n02: منظور از صدا سلیقه ای اینه که مثلا منه حقیر تیوتر شارپ دوس دارم و اقای ایکس صدای گرم و نرم دوس داره اما همه ی اینا باز هم در مبحثه سیستم کیفیتی یا همون sq میگنجه .
در spl دیگه سلیقه ای نداریم هرکی حجم صداش بیشتر بود پس سیستم خفن تری داره:n02:

فکر کنم شما ساب رو به عنوان اصلی ترین جز سیستم صوتی میدونید در صورتیکه که ممکنه یکی بدون بستن ساب نتیجه مطلوب خودش که هم قدرت هست و هم کیفیت رو بگیره
وقتی میگیم سلیقه یعنی همه چیز
مثلا من صدای بیسی که از کواک ها میاد رو بهتر میپسندم تا اینکه فرکانس بالا و پایین رو بصورت دو قطعه مجزا تامیین کنم(البته روش علمی اینه که فرکانس بالا و پایین کاملا تفکیک پذیر باشن ولی خب من به دلایلی نمیپسندم و مطمئنم توی دنیا حداقل 1 نفر دیگه هست که مثل من فکر میکنه، پس میشه گفت سلیقه)

poloton7
02-03-2016, 20:35
سلام به همه دوستان
با اجازه از بزرگان و با تجربه های فروم
بنده حقیر روز یکشنبه افتخار دیدن حمید خان گل رو بعد از 2 سال مکاتبه و تلفن و تلگرام پیدا کردم و واقعا خوشحالم که با همچین شخص محترم و نازنینی اشنا شدم
پیرو حرف دوستمون که میخوان ساب نبندن و کامپ برای جلو و کواک برای عقب بگم که تا کامپ رو نصب نکنین نمیدونید چه صدای محشری داره. . . . .
من با مشاوره ها و زحمت زیاد به اقا حمید به حرفشون گوش کردم و حالا لذتشو میبرم
گلیدن m165 برای جلو
گلیدن mc609 برای عقب که کواک فوق العاده با کیفیتی هست
امپ match ma40fx برای کامپ و کواک(از قبل این امپ محشر رو با کمک اقا حمید تهیه و داشتم)
امپ گلیدن rc 600c1 برای ساب
ساب Ground zero (از قبل داشتم)
پخش هم کنوود 7056 که پارسال با راهنمایی اقا حمید تهیه کرده بودم
یکی از بهترین سیستم هایی که تا حالا داشتم شده.صدا محشره .با کیفیت و بیس نرم و منظم.در یک کلمه بی نظیر.
اقای امیرحسین صدرصد تجربه منو داشته که میگه با ساب خیلی بهتره
خواستم تجربمو بگم برای کسایی که مثل من تا حالا کامپ نبستن که از بستنش پشیمون نمیشین.عکس هم سر فرصت میذارم . . . . .
بازم از حمید خان عزیز تشکر میکنم
سلام--درسته واقعا من خیلی از کامپ توصیف زیاد شنیدم--اما متاسفانه توی شهرستانها بیش از 95%کواک برای طاقچه می بندند وکامپ نمی بندند..من خودم به شخصه که توی مشهد هستم تا حالا ندیدم حتی توی ماشینها کسی کامپ بسته باشد لااقل صدایش را بشنوم--قضیه تهران فرق می کند---

emprator227
03-03-2016, 03:53
سلام.یک پراید داریم برای عهد بوق هست.میخوام یک پخش حالا چه صوتی چه تصویری تا 150 حالا 20 بالا پایین مشکلی نداره ببندم.چی پیشنهاد میدین؟اصلا دنبال سیستم و اینجور چیز ها هم نیستم.فقط کیفیتش با باند های فابریک خوب باشه.
چند مدل مارشال و مکسیدر دیدم به نظرتون این مارک ها چطورن؟

farshad0123
03-03-2016, 05:25
سلام.یک پراید داریم برای عهد بوق هست.میخوام یک پخش حالا چه صوتی چه تصویری تا 150 حالا 20 بالا پایین مشکلی نداره ببندم.چی پیشنهاد میدین؟اصلا دنبال سیستم و اینجور چیز ها هم نیستم.فقط کیفیتش با باند های فابریک خوب باشه.
چند مدل مارشال و مکسیدر دیدم به نظرتون این مارک ها چطورن؟

سونی عالیه a100داره 160تومن 1152هم داره 220تومن من بین این دوتا موندم نمیدونم کدومشونو بگیرم
55وات هم هستن بقیه مارکا تو این قیمت همشون 50واتن
سونی خوبیش اینه که بدون امپلی فایر هم صداش خراب نمیشه مگر تو ولومای اخر صدا خراب بشه
ما تقریبا 7-8 سال پیش یه جفت باند 50تومنی سونی زدیم رو سمند ضبط هم سونی بود عالی بودن با اینکه مدل ارزونش بودن گزینه xplodرو ضبط فعال میکردیم اتاقک سمندو میلرزوند بعدش ماشینو عوض کردیم کنوود 718با ضبط dvh3150پایونر زدیم رو ماشین افتضاح بود یکم صدا رو زیاد میکردی صدا خراب میشد

amirhosein72
04-03-2016, 12:20
سلام--درسته واقعا من خیلی از کامپ توصیف زیاد شنیدم--اما متاسفانه توی شهرستانها بیش از 95%کواک برای طاقچه می بندند وکامپ نمی بندند..من خودم به شخصه که توی مشهد هستم تا حالا ندیدم حتی توی ماشینها کسی کامپ بسته باشد لااقل صدایش را بشنوم--قضیه تهران فرق می کند---

بچه مشهدی ؟؟؟؟ بیا اقا گوش کن اگه دوس داشتیو حوصله داشتی :n02:

saeedsh7j
04-03-2016, 14:21
سلام دوستان
من یه ساب کنوود 3016 داشتم با باکس پورتد . دزد محترم لازم داشت برداشته. الان موندم چی بگیرم. تو همون رنج دویست تا سیصد. امپ 8400 دارم.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

mmohammadesadeghi
04-03-2016, 15:35
سلام
امیر حسین جان برادر بالاخره کامپ چه برندی استفاده کردی برامون از تغییر صدات بگو که با مکینتاش چقدر تفاوت کرده خلاصه یه نتیجه گیری کلی از تغییراتت بگو تا بنده و دوستان استفاده کنیم :n02:

amirhosein72
04-03-2016, 19:00
سلام
امیر حسین جان برادر بالاخره کامپ چه برندی استفاده کردی برامون از تغییر صدات بگو که با مکینتاش چقدر تفاوت کرده خلاصه یه نتیجه گیری کلی از تغییراتت بگو تا بنده و دوستان استفاده کنیم :n02:

سلام محمد جان خوبی اقا ؟:n02:
کامپ گلیدن زیرو گرفتم تفاوت با مکینتاش اینجوری بود :
دیتیل تیوتر و وکال گلیدن 30 درصد بهتر شد اما میدبیس زیرو نسبت به موینتاش باز یه 20 درصدی افت داشت.
من جفتش رو اکتیو که تست کردم از صدای گلیدن بیشتر خوشم اومد راستش و تصمیم بر این شد که گلیدن رو ماشین نصب بمونه:n02:
ایشالا که باز کرمه راه نیفته اگه نه میرم سراغ یه پخش رو به جلو :n13:
شما چه کردی ؟

amirhosein72
04-03-2016, 20:54
سلام دوستان
من یه ساب کنوود 3016 داشتم با باکس پورتد . دزد محترم لازم داشت برداشته. الان موندم چی بگیرم. تو همون رنج دویست تا سیصد. امپ 8400 دارم.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

سلام خدا بگم چیکارشون کنه این جماعت رو :n30:
تو این رنج قیمت شما این انتخاب هارو داری :
گلیدن m12 --> این مورد کیفیتی هستش و انتظار قدرت نباید داشته باشی
راکفورد p1 اکبند یا p2 دسته دو : این مورد یه کم صدا خشن تره و کوبشی قدرت و کیفیت هم از هم رده های خودش مثه کنوود و پایونیر خیلی بهتره.
ام تی ایکس 1244 : این مورد هم بیس کوبشی قشنگی داره و کلا یه سابیه که نسبت به قیمت 230 تومنیش خیلی عالی عمل میکنه.
من بین ایناها خودم شخصا mtx رو ترجیح میدم بازم شما بسته به سلیقه خودتون انتخاب کنید.:n40:

poloton7
04-03-2016, 23:17
بچه مشهدی ؟؟؟؟ بیا اقا گوش کن اگه دوس داشتیو حوصله داشتی :n02:
سلام-شب