PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

mft5673
01-09-2015, 10:52
پخش 7056 کنوود در حین کار کردن چه جوری میشه پنلش رو خاموش کرد برای شب تو جاده می خوام بخونه ولی پنل خاموش باشه چون پایونیر این امکان رو داشت روی کنوود هر کاری کردم نتونستم

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk

hamidR15
01-09-2015, 11:22
حمید جان سلام بالاخره گلیدن رسید ؟ الان یه کامپ خوب تا 300 و یه کامپ خوب تا 400 چی پیشنهاد میدی ؟

سلام مهدی جان.اتفاقا میخواستم بهتون خبر بدم.بله بالاخره پس از دوسال انتظار بار شرکت گلیدن رسید.البته هنوز ترخیص نشده.m165 و rs 165گزینه هایی هستن که میتونی انتخاب کنی.البته rs بالاتر از 400 فکر کنم باشه قبلا 550بود.

- - - Updated - - -

حمید جان سلام بالاخره گلیدن رسید ؟ الان یه کامپ خوب تا 300 و یه کامپ خوب تا 400 چی پیشنهاد میدی ؟

سلام مهدی جان.اتفاقا میخواستم بهتون خبر بدم.بله بالاخره پس از دوسال انتظار بار شرکت گلیدن رسید.البته هنوز ترخیص نشده.m165 و rs 165گزینه هایی هستن که میتونی انتخاب کنی.البته rs بالاتر از 400 فکر کنم باشه قبلا 550بود.

ayuobkh
01-09-2015, 12:00
سلام
بله میتونید استفاده کنید اما آمپلیفایر حتما باید تهیه کنید.یه پایونیر 5602 براش کافیه.فقط 6975 ها رو از نمایندگیهای معتبر و اصلی پایونیر تهیه کنید چون فیک و تقلبیش فراوونه.

سلام مجدد و سپاس بخاطر وقتی که گذاشتید
پخش رو 8750 از ---- سفارش گذاشتم اما نمیگن که ساخت چه کشوری هست،میگن اصله .
باند هم از همین سایت ---- سفارش گذاشتم ، جنس های ارسالی این سایت میگن اصله، آیا اینجوره؟
سپاسگزارم که وقت میذارید

hamidR15
01-09-2015, 13:56
باند هم از همین سایت ---- سفارش گذاشتم ، جنس های ارسالی این سایت میگن اصله، آیا اینجوره؟
سپاسگزارم که وقت میذارید

سلام
خواهش میکنم.من اطلاع از اجناسشون ندارم ولی شنیدم اورجینال هست.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

سپاسگزارم که وقت میذارید

سلام
موفق باشید.

H.Operator
01-09-2015, 14:23
درود
حمید من کف کردم ای گلیدن چی شد میترسم پوله از کفم بره :n19::n20:

hadi_w
01-09-2015, 14:33
درود

سلام جسین جان
بریز بحساب من مطمن جاش امنه:n02::n02::n02::n02:
اصلا فکر نکنی باهاشبرا خودم سیستم میخرما اصلا:n10::n10::n10::n10::n10:

H.Operator
01-09-2015, 14:42
سلام جسین جان
بریز بحساب من مطمن جاش امنه:n02::n02::n02::n02:
اصلا فکر نکنی باهاشبرا خودم سیستم میخرما اصلا:n10::n10::n10::n10::n10:
حتمآ هادی جان :n02:
حمید مردیم به دادمون برس:n24:

ayuobkh
01-09-2015, 17:40
سلام
موفق باشید.

- - - Updated - - -

سلام
موفق باشید.

میبخشید مدیرجان

پخش و باند و آمپ هرسه از یه مارک و برند هست،باعث کیفیت و شفافیت صدا میشه یانه؟
جایی خودم که آمپ پایونیر از قطعات با کیفیت ساخته نشده آیا چنین چیزی صحت داره ؟
آمپ هم 6604 پایونیر انتخاب کردم،خوبه بنظر شما؟
ببخشید زیاد میپرسیم
سپاس و درود

hamidR15
01-09-2015, 22:24
درود
سلام.
گفتم که باید تا آخر شهریور صبر کنیم.چاره ای نیست.خرج نکنیا.میخوای امانت بده به من.برات نگه دارم.

میبخشید مدیرجان

پخش و باند و آمپ هرسه از یه مارک و برند هست،باعث کیفیت و شفافیت صدا میشه یانه؟
جایی خودم که آمپ پایونیر از قطعات با کیفیت ساخته نشده آیا چنین چیزی صحت داره ؟
آمپ هم 6604 پایونیر انتخاب کردم،خوبه بنظر شما؟
ببخشید زیاد میپرسیم
سپاس و درود
سلام کوچیک شمام.
بله متاسفانه پایونیر و حتی کن وود اون کیفیت لازم رو ندارن و جزو کالاهای ارزون بازار هستن.
اگر دنبال کیفیت صدای خوب هستین و توانایی پرداخت هزینه کمی بیشتر رو دارین مسلما برندهای خیلی بهتری رو میتونید انتخاب نمایید.گلیدن ماسکونی هلیکس اینا برندهای آلمانی و ایتالیایی هستن که یه زمانی در رویای ما بود که از نزدیک لمسشون کنیم.
خدا رو شکر این رویا به حقیقت پیوست و ان شاءالله توهمین ماه شاهد ورود مجددشون هستیم.
من بهتون پیشنهاد میکنم پولتون و صرف پایونیر و... نکنید.اگر برای اولین بار دارین سیستم جمع میکنی سعی کن خوب، درست و به جا هزینه کنی.شک نکن که پشیمان نخواهی شد.من هم کمکتون میکنم تا جایی که برام مقدوره.چون حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم پای پایونیر و...

am2
01-09-2015, 23:45
سلام بچه ها
ببخشید من راستش تازه میخوام وارد مبحث بستن سیستم بشم برای خودم.میخواستم ببینم برای 206 در حدود 1200 تومن چه سیستمی شما پیشنهاد میکنید؟میخوام سیستمی باشه بینابین.بین کیفیت و قدرت..حالا یکم هم به سمت قدرت رفت مشکلی نداره.
راستش از مدل ها و .. که برخی دوستان گذاشتن سردرنمیارم .برای همین مشکلم بیشتر شده..ممنون میشم بهم یه چندتا پیشنهاد بدین که خودم بیشتر در موردشون سرچ کنم..
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
ببخشید من راستش تازه میخوام وارد مبحث بستن سیستم بشم برای خودم.میخواستم ببینم برای 206 در حدود 1200 تومن چه سیستمی شما پیشنهاد میکنید؟میخوام سیستمی باشه بینابین.بین کیفیت و قدرت..حالا یکم هم به سمت قدرت رفت مشکلی نداره.
راستش از مدل ها و .. که برخی دوستان گذاشتن سردرنمیارم .برای همین مشکلم بیشتر شده..ممنون میشم بهم یه چندتا پیشنهاد بدین که خودم بیشتر در موردشون سرچ کنم..
با تشکر

H.Operator
01-09-2015, 23:51
درود
حمید جان ماسکونی زیر مجموعه گلیدن هست؟
آخه همه جا اسمشون با هم اومده.
راستی دراگستر چطوره کیفیت محصولاتش ؟ صدای یه جفت ساب 15 اینچشو تو صندوق سمند شنیدم خیلی سنگین بود باکسهای بزرگی داشتن کل صندوق رو پر کرده بودن.

smart.pro666
02-09-2015, 07:00

- - - Updated - - -

بهترین خبر ممکن تو سال جدید تبریک میگم به کلیه سیستم بازها و سیستم فروش ها و . . . :n09:
از امروز باید پیگیر بشم بتونم RS رو بگیرم که خیلی هم به خودم حال دادم هم به سرنشینان عقب :n10:

hamidR15
02-09-2015, 11:16
سلام بچه ها
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
با تشکر
سلام دوست عزیز.به جمع ما خوش آمدین.
اگر بودجتون برای کل سیستم هست یعنی پخش آمپ اسپیکر یا کامپونت ساب ووفر و اکسسوریهای مربوطه خیلی کمه.البته اگر بخواهید از قطعات باکیفیت و خوب استفاده کنید.اگر میخواهید پایونیر یا کن وود بگیرید چرا میتونید ولی اون کیفیت صدا رو بهتون نمیده.ولی تا دلتون بخواد گوم گوم و دوپس دوپس دارید تو ماشین.
کمی تعمل کنید و ببینید تو ماشین صدای با کیفیت و خوب رو می پسندین یا فقط بیس و حجم صدا و....

درود
حمید جان ماسکونی زیر مجموعه گلیدن هست؟
آخه همه جا اسمشون با هم اومده.
راستی دراگستر چطوره کیفیت محصولاتش ؟ صدای یه جفت ساب 15 اینچشو تو صندوق سمند شنیدم خیلی سنگین بود باکسهای بزرگی داشتن کل صندوق رو پر کرده بودن.
درود بر شما
بله حسین جان ماله گلیدن هست منتها تو ایتالیا و کلیه محصولاتش کاملا ایتالیایی هستن.
درگ استر استاد حجم و پرتاب صداس.یعنی هر کی میخواد بیرون ماشین همه سرها رو به چرخونه سابها میدرنجها و سوپر تویترهای درگ استاد این کار هست و مناسب سلیقه این افراد.
کیفیت تفکیک و دقت کلا تعطیله.

mehdi_halla
02-09-2015, 15:13
سلام حمیدآقا.قبلا هم مزاحمتون شدم، میخواستم ببینم بالاخره بنده با بودجه 700-800 (تا یه تومن هم بره اشکال نداره اما نره بهتره!:n02:) به غیر از پخش چی ببندم که کیفیت صدا رو داشته باشم(پخشم پایونیر 3650 هست) و ماشین بنده سمنده.در ضمن ساب هم نمیخوام استفاده کنم. برا در جلو اصلا نیازه چیزی استفاد بشه(Helix e4 رو ببندم خوب میشه)؟.ممنونم.یه چیزی رو هم بگم که شما گفتین Helix e69x ببند ، خوبه واقعا؟ بیس در حد راضی کننده رو میده بهم؟

hamidR15
02-09-2015, 17:33
سلام حمیدآقا.قبلا هم مزاحمتون شدم، میخواستم ببینم بالاخره بنده با بودجه 700-800 (تا یه تومن هم بره اشکال نداره اما نره بهتره!:n02:) به غیر از پخش چی ببندم که کیفیت صدا رو داشته باشم(پخشم پایونیر 3650 هست) و ماشین بنده سمنده.در ضمن ساب هم نمیخوام استفاده کنم. برا در جلو اصلا نیازه چیزی استفاد بشه(Helix e4 رو ببندم خوب میشه)؟.ممنونم.یه چیزی رو هم بگم که شما گفتین Helix e69x ببند ، خوبه واقعا؟ بیس در حد راضی کننده رو میده بهم؟
سلام خواهش میکنم مراحمید
میتونید با کمی دستکاری سایز 13 هم نصب کنید.بهتر هم میشه صداتون.منتها هلیکس سایز 13 کلا وارد نمیکنه. باید کمی صبر کنید از گلیدن براتون بگیرم.RC130 یا MC10
برای استیج عقب هم اگر حجم و پرتاب بیس نمیخواهید بله انتخاب خوبیه E69X.بیسش متعادله. دیگه از 50 وات باید توقع 50 وات رو داشته باشید ولی کیفیت و تفکیک صداش عالیه.
اگر بخواهید تغییر در اسپیکر استیج عقب ایجاد کنید باید سیستم با آمپلیفایر تهیه کنید که خب هزینه بالا میره.

- - - Updated - - -

سلام خواهش میکنم مراحمید
میتونید با کمی دستکاری سایز 13 هم نصب کنید.بهتر هم میشه صداتون.منتها هلیکس سایز 13 کلا وارد نمیکنه. باید کمی صبر کنید از گلیدن براتون بگیرم.RC130 یا MC10
برای استیج عقب هم اگر حجم و پرتاب بیس نمیخواهید بله انتخاب خوبیه E69X.بیسش متعادله. دیگه از 50 وات باید توقع 50 وات رو داشته باشید ولی کیفیت و تفکیک صداش عالیه.
اگر بخواهید تغییر در اسپیکر استیج عقب ایجاد کنید باید سیستم با آمپلیفایر تهیه کنید که خب هزینه بالا میره.

am2
02-09-2015, 17:53
سلام دوست عزیز.به جمع ما خوش آمدین.
اگر بودجتون برای کل سیستم هست یعنی پخش آمپ اسپیکر یا کامپونت ساب ووفر و اکسسوریهای مربوطه خیلی کمه.البته اگر بخواهید از قطعات باکیفیت و خوب استفاده کنید.اگر میخواهید پایونیر یا کن وود بگیرید چرا میتونید ولی اون کیفیت صدا رو بهتون نمیده.ولی تا دلتون بخواد گوم گوم و دوپس دوپس دارید تو ماشین.
کمی تعمل کنید و ببینید تو ماشین صدای با کیفیت و خوب رو می پسندین یا فقط بیس و حجم صدا و....

سلام اقا حمید..ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنید
راستش من خیلی سیستم باز نیستم برای همین نمیخام بیشتر از این هزینه کنم برای سیستم. بله بودجه ام برای کل سیستم هست :n02:ولی میخوام با توجه به این هزینه ای که میکنم یه سیستمی باشه که در حدامکان مناسب و خوب باشه..همون حرفی که خودتون زدین توی یکی از پستها..
حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم بابت یک چیزی بی کیفیت.

همانطور هم که گفتم یک چیز بینابین میخام..چون گوم گوم و .. هم وقتی بدون کیفیت باشه برام جالب نیست.شما با این بودجه ای که من دارم به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟اصلا میتونم سیستمی ببندم که مناسب باشه؟نظرتون چیه؟

راستش ما توی شهرمون رفتم فقط روی سونی و پایونر تاکید داشتن. برای این هم که اطلاعات ندارم نمیخام چشم بسته برم سراغ خرید..میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟
با تشکر

r0ss0neri
02-09-2015, 22:13
البته امیر حسین خان که صدای سونی gs6921 رو شنیده خیلی تعریفشو میکنه (سونی) ، و کلا تو رنج قیمتیش بی رقیب میدونتش !
من صدای 6921 رو نشنیدم ، اما بهترین کواکی که صداشو شنیدم آدیو سیستم co609 هست که خدا بیامرزتش . البته اون اندازه یک کامپ قیمتشه :دی
6921 رو باید حداقل 80 وات خالص rms بهش بدید .

- - - Updated - - -

البته امیر حسین خان که صدای سونی gs6921 رو شنیده خیلی تعریفشو میکنه (سونی) ، و کلا تو رنج قیمتیش بی رقیب میدونتش !
من صدای 6921 رو نشنیدم ، اما بهترین کواکی که صداشو شنیدم آدیو سیستم co609 هست که خدا بیامرزتش . البته اون اندازه یک کامپ قیمتشه :دی
6921 رو باید حداقل 80 وات خالص rms بهش بدید .

hamidR15
02-09-2015, 23:07
سلام اقا حمید..ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنید
راستش من خیلی سیستم باز نیستم برای همین نمیخام بیشتر از این هزینه کنم برای سیستم. بله بودجه ام برای کل سیستم هست :n02:ولی میخوام با توجه به این هزینه ای که میکنم یه سیستمی باشه که در حدامکان مناسب و خوب باشه..همون حرفی که خودتون زدین توی یکی از پستها..
حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم بابت یک چیزی بی کیفیت.

همانطور هم که گفتم یک چیز بینابین میخام..چون گوم گوم و .. هم وقتی بدون کیفیت باشه برام جالب نیست.شما با این بودجه ای که من دارم به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟اصلا میتونم سیستمی ببندم که مناسب باشه؟نظرتون چیه؟

راستش ما توی شهرمون رفتم فقط روی سونی و پایونر تاکید داشتن. برای این هم که اطلاعات ندارم نمیخام چشم بسته برم سراغ خرید..میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟
با تشکر

سلام
خواهش میکنم دوست من.
به نظر من 1200 برای همه لوازم تقریبا غیر ممکنه.
به نظر من یه پخش ارزون مثل X400 یا 3650 بگیرید با یه جفت کواکسیال برای درهای جلو و یه 9*6 هم برای عقب.
اگر عجله ندارین صبر کنید بار شرکتهای هلیکس و گلیدن تا آخر این ماه ان شاءالله میرسه. اونموقع پیشنهادم و مبدم خدمتتون.
این سونی هم که بچه ها میگن من صداش رو نشنیدم.احتمالا باید خوب باشه چون دوستانی که تعریف صداش رو میکنند جزو افراد حرفه ای و با وسواس تو صدا هستند.ببین این مدل تو شهرستانتون هست؟

am2
03-09-2015, 10:00
سلام
خواهش میکنم دوست من.
به نظر من 1200 برای همه لوازم تقریبا غیر ممکنه.
به نظر من یه پخش ارزون مثل X400 یا 3650 بگیرید با یه جفت کواکسیال برای درهای جلو و یه 9*6 هم برای عقب.
اگر عجله ندارین صبر کنید بار شرکتهای هلیکس و گلیدن تا آخر این ماه ان شاءالله میرسه. اونموقع پیشنهادم و مبدم خدمتتون.
این سونی هم که بچه ها میگن من صداش رو نشنیدم.احتمالا باید خوب باشه چون دوستانی که تعریف صداش رو میکنند جزو افراد حرفه ای و با وسواس تو صدا هستند.ببین این مدل تو شهرستانتون هست؟
سلام

تا اخر این ماه منظورتون شهریور هست؟بعد به نظرتون توی شهرستان میاد یا باید تهران خریداری کنم؟چون من تا اخر این ماه تهران میام و میرم میتونم تهران تهیه کنم قطعات رو.
بعد این مارکهای هلیکس و گلیدن رنج قیمتشون چطور هست نسبت به سایر برند ها؟

منظورتون از سونی همین
gs6921 هست؟

پ.ن: بعد من اگه بخام قطعات را کم کم بخرم نظرتون چیه؟از چی شروع کنم؟ به نظرتون برای یک سیستم معمولی چقدر باید هزینه کنم اصلا؟
البته بخام کم کم بخرم هزینه نصب اونهام هست..باید صبر کنم همش رو به مرور زمان بخرم بعد راه اندازیشون کنم یا میشه مثلا اونها رو به مرور زمان که خریدم هم راه اندازی کنم
(معذرت بابت سوالای پیش پا افتاده ام )

ممنون
:n40:

hamidR15
03-09-2015, 11:37
سلام

تا اخر این ماه منظورتون شهریور هست؟بعد به نظرتون توی شهرستان میاد یا باید تهران خریداری کنم؟چون من تا اخر این ماه تهران میام و میرم میتونم تهران تهیه کنم قطعات رو.
بعد این مارکهای هلیکس و گلیدن رنج قیمتشون چطور هست نسبت به سایر برند ها؟

منظورتون از سونی همین
gs6921 هست؟

پ.ن: بعد من اگه بخام قطعات را کم کم بخرم نظرتون چیه؟از چی شروع کنم؟ به نظرتون برای یک سیستم معمولی چقدر باید هزینه کنم اصلا؟
البته بخام کم کم بخرم هزینه نصب اونهام هست..باید صبر کنم همش رو به مرور زمان بخرم بعد راه اندازیشون کنم یا میشه مثلا اونها رو به مرور زمان که خریدم هم راه اندازی کنم
(معذرت بابت سوالای پیش پا افتاده ام )

ممنون
سلام
بله ایتطور که به من گفتن گلیدن تا آخر شهریور هلیکس زودتر.
گلیدن که کلا یکی دو تا نمایندگی تو شهرستان ها بیشتر نداره.هلیکس شاید باش.بله اگر تهران تشریف میارید من شمارم رو براتون ارسال میکنم در تماس باشید به محض موحود شدن خدمتتون بگم از کجا تهیه کنید.اگر تهران تشریف نیاوردین میتونم خودم براتوت تهیه و با تی پاکس ارسال میکنم.
قیمتها مسلما بیشتر از کالاهایی مثل پایونیر کن وود هست ولی رده های پایینشون خیلی گرون نیست.البته از نظر کیفیت ساخت و صدا اصلا قابل مقایسه نیستن با هم.
در مورد تهیه خورد خورد کار بسیار خوبیه چون اینجوری قطعات بهتری میتونید بخرید.
از پخش شروع کنید.که بتوتید فعلا استفاده کنید.
بقیه رو بهتره بخرید و بزارید کنار چون کامپ و ساب و امپ مکمل هم هستند و باید با هم نصب بشن.

karikator
03-09-2015, 14:51
آقا حمید سلام من قبلا با مشاوره شما ی پخش کنود x400 و ی جفت باند جی وی سی 7158 خریدم کلا خوبه اما صدا باید تا 20 بیاد که بفهمی چه خبره؟؟؟
حالا میخوام بدونم که امپلی چقدر تاثیر داره تو صدا؟
اگرم داره ی امپلی خوب و ارزان پیشنهاد بده ...قبلا گفتی پایونیر 5602 که دیدم 300 قیمتشه ..میخوام بدونم ارزونترم هست که جواب باندها رو بده و خوب باشه ؟؟
چون صدا تو ولوم بالا بهم میریزه
ببخشید سوالم تکراری بود
ممنونم از پاسخگوییی خوبت که وقت میذاری

alipahlavi
03-09-2015, 15:14
سلام
دوستان من دنبال ساب و اینا نیستم میخوام کیفیت خوبی داشته باشه
ولوم آنچنانی نمیخام ولی بالا باشه
میخوام طرفا 500 هزینه کنم
اینا مد نظرمن
پخش 3750 + باند6975
نظرتون چیه

M.Amorous
03-09-2015, 17:08
با سلام خدمت اساتید گرامی به خصوص آقا حمید که همیشه با توجه به بضاعت بچه ها رو راهنمایی می کنن. من ماشینم سمند سورن هست و میخوام یه صدای مناسب از استیج جلو داشته باشم. ولی نمیخوام کامپ و یا کواک رو به صورت روکار نصب کنم. با توجه به اینکه جای اسپیکر توی سمند پایین در هست به نظرتون باید چیکار کنم و چه چیزی رو پیشنهاد میدید که جای اسپیکر فابریک قرار بدم؟

am2
03-09-2015, 17:27
سلام
بله ایتطور که به من گفتن گلیدن تا آخر شهریور هلیکس زودتر.
گلیدن که کلا یکی دو تا نمایندگی تو شهرستان ها بیشتر نداره.هلیکس شاید باش.بله اگر تهران تشریف میارید من شمارم رو براتون ارسال میکنم در تماس باشید به محض موحود شدن خدمتتون بگم از کجا تهیه کنید.اگر تهران تشریف نیاوردین میتونم خودم براتوت تهیه و با تی پاکس ارسال میکنم.
قیمتها مسلما بیشتر از کالاهایی مثل پایونیر کن وود هست ولی رده های پایینشون خیلی گرون نیست.البته از نظر کیفیت ساخت و صدا اصلا قابل مقایسه نیستن با هم.
در مورد تهیه خورد خورد کار بسیار خوبیه چون اینجوری قطعات بهتری میتونید بخرید.
از پخش شروع کنید.که بتوتید فعلا استفاده کنید.
بقیه رو بهتره بخرید و بزارید کنار چون کامپ و ساب و امپ مکمل هم هستند و باید با هم نصب بشن.
سلام اقا حمید
ممنون بابت راهنمایی عالیتون

خب پس با این حساب من صبر میکنم..اخبار تایپیک ها رو هم چک میکنم هر موقع اوکی شد مزاحمتون میشم
بعد یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم با چه حدود رنج قیمتی یک سیستم مناسب میشه بست؟

arasrayan
03-09-2015, 19:52
سلام می خواستم یه آمپلی فایر بگیرم پخش من
Pioneer MVH-X175UI و یه جفت باند Kenwood KFC-6995PS رو هم دارم الان صدای خوبی هم تا ولوم 30 دارم . الان مدل Kenwood KAC-PS527
دیدم :
فقط دقت کردم دیدم مشخصات 527 اینه :

مشخصات فنی
تعداد کانال 2
توان خروجی 2x60W 4Ω
2x75W 2Ω
1x140W 4Ω
HPF 80 هرتز

یعنی توان 4 اهم اون دو تا 60 وات هست و باند من 125 وات . این اختلاف مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یا همون 350 وات توان خروجی رو باید مبنا قرار بدم ؟

مناسبترین آمپی که بتونی حداکثر صدای باند ها رو بهم بده چی پیشنهاد می کنید ؟ تو همین حدود قیمتی

SaЁeD
03-09-2015, 19:55
سلام اقا حمید
ممنون بابت راهنمایی عالیتون

خب پس با این حساب من صبر میکنم..اخبار تایپیک ها رو هم چک میکنم هر موقع اوکی شد مزاحمتون میشم
بعد یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم با چه حدود رنج قیمتی یک سیستم مناسب میشه بست؟
با سلام.

یه سیستم خوب تو رنج پایین با محصولات گلیدن:
بدون ساب

پخش :315 تو این رنج قیمت بهترین پخش هست.
Kenwood X400

یا مدل کنوود 7056 که حدود 550-600 تومنه که امکانات خیلی بیشتری داره

کامپ برای استیج جلو: 350
Gladen AudioSystem Mx165Plus
ادیت:به جای کامپوننت فوق گلیدن m165با توان 80وات rms و امپدانس 3 اهم و کیفیت صدای بهتر از mx165 plus رو شرکت آورده.

کواکسیال 6x9 استیج عقب: 450
Gladen AudioSystem CO609
ادیت :متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.

امپلی فایر 4 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML95.4

با اکسسوری حدود 1.800 درمیاد

اگر استیج جلو نمیخواید:

پخش :315
Kenwood X400

Gladen AudioSystem CO609

امپلی فایر 2 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML125.2

حدودا 1.5 با اکسسوری.

قیمت ها رو حدودی طبق قیمت های قبلی این قطعات (البته اونهایی که قبلا موجود بودند) حساب کردم که البته قیمت های سری جدید پایینتر هست طبق فرموده ی اقا حمید عزیز

اینا دیگه جزو سری پایین این شرکت محسوب میشن ولی خوب کیفیتش از خیلی از برند های دیگه مثل کنوود و پایونیر و .. بالاتره.

Pioneer MVH-X175UI و یه جفت باند Kenwood KFC-6995PS رو هم دارم الان صدای خوبی هم تا ولوم 30 دارم . الان مدل Kenwood KAC-PS527
دیدم :

مشخصات فنی
تعداد کانال 2
توان خروجی 2x60W 4Ω
2x75W 2Ω
1x140W 4Ω
HPF 80 هرتز

یعنی توان 4 اهم اون دو تا 60 وات هست و باند من 125 وات . این اختلاف مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یا همون 350 وات توان خروجی رو باید مبنا قرار بدم ؟

مناسبترین آمپی که بتونی حداکثر صدای باند ها رو بهم بده چی پیشنهاد می کنید ؟ تو همین حدود قیمتی
شما باید به وات RMS توجه کنی.
این آمپ 2 تا 60 وات تامین میکنه رو 4 اهم.کواک شما هر کدومش 125 وات میخواد.در ایده آل ترین حالت این آمپ تقریبا نصف توانی که باند نیاز داره رو تامین میکنه. و چون توانی که امپ تامین میکنه از توان مورد نیاز کواک شما کمتره هیچ مشکلی وجود نداره.توان امپ نباید از توان مورد نیاز کواک خیلی بالاتر باشه

آمپی که صدای کواکم شما رو دربیاره (البته به برند سازنده هم بستگی داره) و کامل درایوش کنه حدود 100 تا 140 وات رو 4 اهم نیاز هست.تو این رنج قیمت آمپی فکر نکنم باشه ولی شما اگر بتونی 300 هزینه کنی پایونیر 5602 خریداری کنی 2تا 150 وات رو 4 اهم میده (البته در حالت ایده ال چون میدونیم نمیتونه دقیقا 150 وات بده و مقدارش کمتره )که برای کواک شما بسیار مناسب هست.

اگر بخوای کمتر هزینه کنی باید از قابلیت پل زدن امپ ها استفاده کنی که قیمت امپت کمتر باشه که طبق گفته اساتید این حالت چندان خوب نیست و به آمپ فشار زیادی وارد میشه.

SaЁeD
03-09-2015, 20:14
آقا حمید سلام من قبلا با مشاوره شما ی پخش کنود x400 و ی جفت باند جی وی سی 7158 خریدم کلا خوبه اما صدا باید تا 20 بیاد که بفهمی چه خبره؟؟؟
حالا میخوام بدونم که امپلی چقدر تاثیر داره تو صدا؟
اگرم داره ی امپلی خوب و ارزان پیشنهاد بده ...قبلا گفتی پایونیر 5602 که دیدم 300 قیمتشه ..میخوام بدونم ارزونترم هست که جواب باندها رو بده و خوب باشه ؟؟
چون صدا تو ولوم بالا بهم میریزه
ببخشید سوالم تکراری بود
ممنونم از پاسخگوییی خوبت که وقت میذاری

با اجازه اقا حمید
کیفیت و قدرت خروجی اسپیکر های شما به شدت تغییر میکنه.چون پخش حدود 1/5 توان اسپیکر 7158 رو تامین میکنه و درواقع صدای این کواک اصلا در نمیاد بدون امپ.
اگر میخوای کامل درایو بشه این کواک همون 5602 بهترین گزینه و ازونترین امپ هست.چون حداقل امپ ارزونی ندیدم تو قیمت 200 که بالای 2تا 100 وات رو 4 اهم خروجی بده.مگر اینکه از قابلیت پل زدن امپ های 4 کاناله ارزون استفاده کنید که اون هم به امپتون فشار وارد میشه و در کل این مورد پیشنهاد نمیشه.

با سلام خدمت اساتید گرامی به خصوص آقا حمید که همیشه با توجه به بضاعت بچه ها رو راهنمایی می کنن. من ماشینم سمند سورن هست و میخوام یه صدای مناسب از استیج جلو داشته باشم. ولی نمیخوام کامپ و یا کواک رو به صورت روکار نصب کنم. با توجه به اینکه جای اسپیکر توی سمند پایین در هست به نظرتون باید چیکار کنم و چه چیزی رو پیشنهاد میدید که جای اسپیکر فابریک قرار بدم؟

سورن فکر نکنم اسپیکر ها ی 16 سانتی بتونن جای فابریک نصب بشن.درسته؟ سمند که این مدلی بود سورن رو دقیقا اطلاع ندارم.فکر کنم 13 سانتی میتونه نصب بشه تو جای دیفالت
فقط میخواید اسپیکر ها رو عوض کنید؟ آمپ و پخش و .. نمیخواید؟ بودجتون چقدر هست ؟

سلام
دوستان من دنبال ساب و اینا نیستم میخوام کیفیت خوبی داشته باشه
ولوم آنچنانی نمیخام ولی بالا باشه
میخوام طرفا 500 هزینه کنم
اینا مد نظرمن
پخش 3750 + باند6975
نظرتون چیه

طبق چیزی که فرمودید کواکسیال Helix E69X رو پیشنهاد میکنم.
اگر کیفیت مد نظرتو ن باشه هیچی جای کواکسیال هلیس E69X رو نمیتونه بگیره تو این رنج قیمتی.کیفیت فوق العاده داره و تو کیفیت تقریبا اکثر کواک های موجود رو سر هست.بیس خیلی نرم و مناسب و معقولی هم داره (البته نباید انتظار بیس 718 رو داشته باشید ولی تو کیفیت 718 هیچ حرفی واسه گفتن در مقابلش نداره.)
حدود 270 هست قیمتش و چون توان مورد نیازش کمه با آمپ های ارزون قیمت هم راحت درایو میشه.البته این 50-60 واتی که داره وات واقعی هست در حالیکه خیلی از همین اسپیکر ها وات هایی که شرک ت سازنده اعلام کرده غیر واقعی هست.

hamidR15
03-09-2015, 21:27
سلام
ممنون از آقا سعید عزیز که زحمت پاسخ سوالات دوستان رو کامل دادن.اگر نکته یا سوالی هست بفرمایید که من عرض کنم.

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از آقا سعید عزیز که زحمت پاسخ سوالات دوستان رو کامل دادن.اگر نکته یا سوالی هست بفرمایید که من عرض کنم.

SaЁeD
03-09-2015, 22:43
متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.
مخلص حمید جان.به این کواک دل بسته بودم:n36:
بدون کواکسیال بیضی از برند گلیدن و با خرید کامپ, سیستم ساب لازم میشه و هزینه میزنه بالا :n02:

حمید جان اون m165 قیمتش چه حدودیه به نظرت؟

M.Amorous
03-09-2015, 23:29
با اجازه اقا حمید
سورن فکر نکنم اسپیکر ها ی 16 سانتی بتونن جای فابریک نصب بشن.درسته؟ سمند که این مدلی بود سورن رو دقیقا اطلاع ندارم.فکر کنم 13 سانتی میتونه نصب بشه تو جای دیفالت
فقط میخواید اسپیکر ها رو عوض کنید؟ آمپ و پخش و .. نمیخواید؟ بودجتون چقدر هست ؟

فکر نکنم باطنش با سمند فرقی داشته باشه :n02:.
والا دوست دارم کامپ بذارم که کیفیتش بالاتر باشه چون این جای اسپیکرش یکم بد جاست پایینه شاید صدا جوری که باید به گوش برسه نرسه. جای اسپیکر 206 خیلی خوبه وسطه ولی این که. تیوتر رو که نمیشه جای تیوتر فابریک نصب کرد میشه؟ (پشت آینه های جانبی)
والا پخش و کواک و آمپ دارم فقط میخوام استیج جلو کامل شه که یه آمپ سبک هم برا جلو ببندم.

H.Operator
04-09-2015, 02:43
فکر نکنم باطنش با سمند فرقی داشته باشه :n02:.
والا دوست دارم کامپ بذارم که کیفیتش بالاتر باشه چون این جای اسپیکرش یکم بد جاست پایینه شاید صدا جوری که باید به گوش برسه نرسه. جای اسپیکر 206 خیلی خوبه وسطه ولی این که. تیوتر رو که نمیشه جای تیوتر فابریک نصب کرد میشه؟ (پشت آینه های جانبی)
والا پخش و کواک و آمپ دارم فقط میخوام استیج جلو کامل شه که یه آمپ سبک هم برا جلو ببندم.
درود
دوست عزیز راحت زیر همون رودری 13 سانتی می تونی نصب کنی و نیازی هم به برش نیست و صدای خوبی هم میده من امتحان کردم فقط ممکنه یک مقدار رودری به رابر اسپیکر بچسبه که می تونی برش بدی پلاستیک مشکیه رودری رو از داخل.
متاسفانه ایران خودرو و سایپا استیج جلو سمند و پراید رو اصلاح نمی کنند.

Abolfazl_Real
04-09-2015, 09:52
سلام
یه سیستم بدون پخش میخوام پخش jvc kd-g725 دارم
به نظرتون تا 700 کم یا زیاد چیا ببندم
در ضمن یه 111 اسپرت دارم فقط یه سیستم کم داره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

- - - Updated - - -

سلام
یه سیستم بدون پخش میخوام پخش jvc kd-g725 دارم
به نظرتون تا 700 کم یا زیاد چیا ببندم
در ضمن یه 111 اسپرت دارم فقط یه سیستم کم داره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

am2
04-09-2015, 10:08
با سلام.

یه سیستم خوب تو رنج پایین با محصولات گلیدن:
بدون ساب

پخش :315 تو این رنج قیمت بهترین پخش هست.
Kenwood X400

یا مدل کنوود 7056 که حدود 550-600 تومنه که امکانات خیلی بیشتری داره

کامپ برای استیج جلو: 350
Gladen AudioSystem Mx165Plus
ادیت:به جای کامپوننت فوق گلیدن m165با توان 80وات rms و امپدانس 3 اهم و کیفیت صدای بهتر از mx165 plus رو شرکت آورده.

Gladen AudioSystem CO609
ادیت :متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.

امپلی فایر 4 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML95.4

با اکسسوری حدود 1.800 درمیاد

اگر استیج جلو نمیخواید:

پخش :315
Kenwood X400

Gladen AudioSystem CO609

امپلی فایر 2 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML125.2

حدودا 1.5 با اکسسوری.

قیمت ها رو حدودی طبق قیمت های قبلی این قطعات (البته اونهایی که قبلا موجود بودند) حساب کردم که البته قیمت های سری جدید پایینتر هست طبق فرموده ی اقا حمید عزیز

اینا دیگه جزو سری پایین این شرکت محسوب میشن ولی خوب کیفیتش از خیلی از برند های دیگه مثل کنوود و پایونیر و .. بالاتره.

سلام اقا سعید..ممنون بابت کمکتون
سوالی که داشتم اینه که اگه من استیج جلو رو بخام نزارم و ساب بزارم چی میشه؟ :n36:
اصلا این کار معقوله؟ساب مناسب چی پیشنهاد میکنید؟

am2
04-09-2015, 10:48
بچه ها یه سوالی
بین دوتا پخش
Kenwood KDC-563BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kenwood kdc-x400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رنج قیمت شبیه هم دارن ولی اولی بلوتوث هم داره که من مد نظرمه به نظرتون از نظر فنی و .. کدوم بهتره؟همون X400 که اقا سعید گفتن؟ :n35:

بعد من کنود مدل 3650 رو پیدا نکردم..مدل دقیقش چیه؟ :n13:

بعد توی مشخصات خود سایت کنوود ننوشته مدل x400 موج sw رو پشتیبانی میکنه. ولی توی یکی از سایت های ایرانی سرچ کردم میفروخت زده..قضیش چیه؟کدوم معتبرترن؟ولی باقی چیزهاشون شبیه هم هستن

zangetso
04-09-2015, 11:20
سلام به اقا حمید گل عزیز من یه سوال با توجه به تجربیات شما دارم برای 2 تا ساب 305c pioneer باکس پرتد بهتره یا سیلد ؟ چند لیتر ؟ من یه باکس سیلد دارم که هر کدوم به زور 20 لیتر میشه

alipahlavi
04-09-2015, 11:59
طبق چیزی که فرمودید کواکسیال Helix E69X رو پیشنهاد میکنم.
اگر کیفیت مد نظرتو ن باشه هیچی جای کواکسیال هلیس E69X رو نمیتونه بگیره تو این رنج قیمتی.کیفیت فوق العاده داره و تو کیفیت تقریبا اکثر کواک های موجود رو سر هست.بیس خیلی نرم و مناسب و معقولی هم داره (البته نباید انتظار بیس 718 رو داشته باشید ولی تو کیفیت 718 هیچ حرفی واسه گفتن در مقابلش نداره.)
حدود 270 هست قیمتش و چون توان مورد نیازش کمه با آمپ های ارزون قیمت هم راحت درایو میشه.البته این 50-60 واتی که داره وات واقعی هست در حالیکه خیلی از همین اسپیکر ها وات هایی که شرک ت سازنده اعلام کرده غیر واقعی هست.
آقا خیلی ممنون
سوار ماشین دوستم شدم ولومو زیاد میکرد صدای همدیگه رو نمیشنیدیم اینم در این حده؟
من زیاد وارد نیستم یه پخش 3750 و باند e69x کافیه ؟ چه چیز دیگه باید بگیرم تا راه بیفته؟
بازم ممنون

hamidR15
04-09-2015, 12:04
مخلص حمید جان.به این کواک دل بسته بودم:n36:
بدون کواکسیال بیضی از برند گلیدن و با خرید کامپ, سیستم ساب لازم میشه و هزینه میزنه بالا :n02:

حمید جان اون m165 قیمتش چه حدودیه به نظرت؟

سلام سعید جان.
Mc609میاد 110واتیه و اونم صدای خیلی خوبی داره.برای کسانی که ترکیب کامپ و کواک 9*6 و بدون ساب لازم دارن انتخاب خیلی خوبیه.
یه حفت کامپ m165 فکر کنم حدود 300 ، یه mc 609 حدود 400 و یه آمپ ml 95.4 حدود 550 یه سیستم تقریبا کامل و کیفیتی هست تو رنج قیمت مناسب.

hamidR15
04-09-2015, 12:10
بچه ها یه سوالی
بین دوتا پخش
Kenwood KDC-563BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kenwood kdc-x400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رنج قیمت شبیه هم دارن ولی اولی بلوتوث هم داره که من مد نظرمه به نظرتون از نظر فنی و .. کدوم بهتره؟همون X400 که اقا سعید گفتن؟ :n35:

بعد من کنود مدل 3650 رو پیدا نکردم..مدل دقیقش چیه؟ :n13:

بعد توی مشخصات خود سایت کنوود ننوشته مدل x400 موج sw رو پشتیبانی میکنه. ولی توی یکی از سایت های ایرانی سرچ کردم میفروخت زده..قضیش چیه؟کدوم معتبرترن؟ولی باقی چیزهاشون شبیه هم هستن

سلام.
اگر بلوتوث نیاز داری همون 563 رو انتخاب کنید x400 خروجیهای کاملتری داره.3جفت pre out.اما 563رو نمیدونم دوتا داره یا سه تا.یه سرچ کن.x400چون سریه اکسلون هست کیفیت صداش کمی بهتره.
3650پایونیره نه کن وود.
Sw رو فقط سونی ها دارن.

hamidR15
04-09-2015, 12:12
سلام به اقا حمید گل عزیز من یه سوال با توجه به تجربیات شما دارم برای 2 تا ساب 305c pioneer باکس پرتد بهتره یا سیلد ؟ چند لیتر ؟ من یه باکس سیلد دارم که هر کدوم به زور 20 لیتر میشه

سلام.ممنونم.لطف داری
باید دفترجه رو ببینی.برای سیلد یادمه 42لیتر پیشنهاد داده بود.پورتد و یادم نیست.

r0ss0neri
04-09-2015, 12:25
سلام سعید جان.
Mc609میاد 110واتیه و اونم صدای خیلی خوبی داره.برای کسانی که ترکیب کامپ و کواک 9*6 و بدون ساب لازم دارن انتخاب خیلی خوبیه.
یه حفت کامپ m165 فکر کنم حدود 300 ، یه mc 609 حدود 400 و یه آمپ ml 95.4 حدود 550 یه سیستم تقریبا کامل و کیفیتی هست تو رنج قیمت مناسب.

البته حمیدجان mc609 اصلا در حد و اندازه co609 نیست صداش ! ولی باز بد نیست .
در مورد co609 هم برای آدیو سیستم هست نه گلادن ! و این دو شرکت دیگه با هم شریک تجاری نیستن .
همینطور قراره co 609 evo بجای co 609 plus ساخت و تولید بشه که مشخص نیست کی انجام میشه .

موفق باشید .

zangetso
04-09-2015, 13:38
سلام.ممنونم.لطف داری
باید دفترجه رو ببینی.برای سیلد یادمه 42لیتر پیشنهاد داده بود.پورتد و یادم نیست.
به نظرت پرتد صدای بهتری میده یا سیلد؟

am2
04-09-2015, 14:23
سلام.
اگر بلوتوث نیاز داری همون 563 رو انتخاب کنید x400 خروجیهای کاملتری داره.3جفت pre out.اما 563رو نمیدونم دوتا داره یا سه تا.یه سرچ کن.x400چون سریه اکسلون هست کیفیت صداش کمی بهتره.
3650پایونیره نه کن وود.
Sw رو فقط سونی ها دارن.

سلام
من چک کردم برای x400 پری اوت زده 4 000 mv و برای 563 زده 2 500 mv ولی سر در نمیارم :n02: خیلی تفاوتشونه؟به نظرتون من این 563 رو بگیرم بعدا که خواستم باقی اجزا رو بخرم به مشکلی بر نخورم؟
مدل x400 رو زده sw و mw هم داره توی منوالش که از سایت کنوود گرفتم

بعد نهایتا از نظر فنی کدوم بهتره؟از نظر امکانات که سر در میاوردم فقط بلوتوث برام مهم بود که اگه ببینم بعدا به مشکلی ممکنه بر بخورم بیخیالش میشم.البته سیدی هم برام وجودش مهم نیست

شما از بین این سه تا مدل کدوم رو پیش نهاد میدین؟البته من سرچ کردم دیدم پایونر 3750 هم داره :n35:

- - - Updated - - -

سلام.
3650پایونیره نه کن وود.
Sw رو فقط سونی ها دارن.

سلام
من چک کردم برای x400 پری اوت زده 4 000 mv و برای 563 زده 2 500 mv ولی سر در نمیارم :n02: خیلی تفاوتشونه؟به نظرتون من این 563 رو بگیرم بعدا که خواستم باقی اجزا رو بخرم به مشکلی بر نخورم؟

بعد نهایتا از نظر فنی کدوم بهتره؟از نظر امکانات که سر در میاوردم فقط بلوتوث برام مهم بود که اگه ببینم بعدا به مشکلی ممکنه بر بخورم بیخیالش میشم.البته سیدی هم برام وجودش مهم نیست

شما از بین این سه تا مدل کدوم رو پیش نهاد میدین؟البته من سرچ کردم دیدم پایونر 3750 هم داره :n35:

mjran
04-09-2015, 15:09
سلام دوستان
من میخواستم یه رادیو پخش تصویری برا ماشینم که پرایده بخرم اما چون زیاد تو این زمینه مهارت ندارم میخواستم کمکم کنید
اولا هزینه ای که میخوام بکنم حولو وحوش ۶۰۰تومنه
دوما رادیو برام خیلی مهمه چون بیشتر مواقع رادیوروشن میکنم و منطقه ای که هستم بعضی از. فرکانسها مثل رادیو پیام و رادیو اوا وبعضی رادیو های دیگرو نمیتونم داشته باشم
سیستمی که خودم دیدم مارشال ۱۸۱۳هست که تیونرتلوزیون داخلی دیجیتال داره و میخواستم بدونم ایا این سیستم رادیوش هم دیجیتال هستش؟
یا باید انتن دیجیتال نصب کنم؟
به نظر. شما این سیستم بهتره یا یه ظبط تصویری دیگه بگیرم (مثل مکسیدر. یا سیرا)با یه انتن دیجیتال روش سوار. کنم؟
یا اینکه کسی از دوستان پیشنهاد. دیگه ای داره ؟
یا شایدم پخشی هست که مشکل منو بدون انتن دیجیتال حل کنه
ممنون میشم اگه کمکم کنین

r0ss0neri
04-09-2015, 15:43
سلام

- - - Updated - - -

سلام

خوب میگه ولتاژ خروجی پری اوت های RC ، یکیش 2.5 ولته ، یکیش 4 ولت .
تاثیرش توی کیفیت هست ! پری اوت 4 ولتی ، بخاطر ولتاز بالاترش این اجازه رو میده که گین رو کمتر باز کنی (برای یک حجم صدای ثابت) ، اما با پری اوت 2.5 ولتی شما باید گین بیشتری باز کنید تا همون حجم صدا رو بگیرید .
خوب گین بازتر هم دیستورت رو بیشتر میکنه . البته این بیشتر توی سیستم های کیفیتی مطرحه و گوش های خیلی حساس .
در کل بنظر من X400 پخش خوبیه ، صداش گرم و بم میشه گفت اما خوب تنظیمات معمولی ای داره .
HPF توی X400 آز 100هرتز شروع میشه که این بنظر من ضعفشه . البته شاید بکارتون هم نیاد ، ولی صدای دلخواه رو باید با بازی کردن با همین فیلتر ها و همینطور اکولایزر گرفت .
اکولایزر هم توی X400 ضعیف عمل میکنه .
بنظر من خرید یک پخش سطح بالاتر کنوود ولی دست دوم بهتره مثل 7016 .
بودجتون چقدره ؟ اگر بتونی تا 400-420 ببری میتونی 8019 دست دوم هم بخری که همه جوره سرتره نسبت به این گزینه هات .
موفق باشی .

mjran
04-09-2015, 16:02
سلام دوستان
من میخواستم یه رادیو پخش تصویری برا ماشینم که پرایده بخرم اما چون زیاد تو این زمینه مهارت ندارم میخواستم کمکم کنید
اولا هزینه ای که میخوام بکنم حولو وحوش ۶۰۰تومنه
دوما رادیو برام خیلی مهمه چون بیشتر مواقع رادیوروشن میکنم و منطقه ای که هستم بعضی از. فرکانسها مثل رادیو پیام و رادیو اوا وبعضی رادیو های دیگرو نمیتونم داشته باشم
سیستمی که خودم دیدم مارشال ۱۸۱۳هست که تیونرتلوزیون داخلی دیجیتال داره و میخواستم بدونم ایا این سیستم رادیوش هم دیجیتال هستش؟
یا باید انتن دیجیتال نصب کنم؟
به نظر. شما این سیستم بهتره یا یه ظبط تصویری دیگه بگیرم (مثل مکسیدر. یا سیرا)با یه انتن دیجیتال روش سوار. کنم؟
یا اینکه کسی از دوستان پیشنهاد. دیگه ای داره ؟
یا شایدم پخشی هست که مشکل منو بدون انتن دیجیتال حل کنه
ممنون میشم اگه کمکم کنین

reza137333
04-09-2015, 16:03
می خواستم یه پخش بگیرم
نظر شما چیه:

Kenwood KDC-U2159B Car Audio
Kenwood KFC-PS6985 Car Speaker

Kenwood KFC-W3010 Car Subwoofer

Kenwood KAC-PS527 Car Amplifier

نظرتون چیه خوبه یا نه ؟خودتون چی پیشنهاد می کنید

am2
04-09-2015, 16:21
خوب میگه ولتاژ خروجی پری اوت های RC ، یکیش 2.5 ولته ، یکیش 4 ولت .
تاثیرش توی کیفیت هست ! پری اوت 4 ولتی ، بخاطر ولتاز بالاترش این اجازه رو میده که گین رو کمتر باز کنی (برای یک حجم صدای ثابت) ، اما با پری اوت 2.5 ولتی شما باید گین بیشتری باز کنید تا همون حجم صدا رو بگیرید .
خوب گین بازتر هم دیستورت رو بیشتر میکنه . البته این بیشتر توی سیستم های کیفیتی مطرحه و گوش های خیلی حساس .
در کل بنظر من X400 پخش خوبیه ، صداش گرم و بم میشه گفت اما خوب تنظیمات معمولی ای داره .
HPF توی X400 آز 100هرتز شروع میشه که این بنظر من ضعفشه . البته شاید بکارتون هم نیاد ، ولی صدای دلخواه رو باید با بازی کردن با همین فیلتر ها و همینطور اکولایزر گرفت .
اکولایزر هم توی X400 ضعیف عمل میکنه .
بنظر من خرید یک پخش سطح بالاتر کنوود ولی دست دوم بهتره مثل 7016 .
بودجتون چقدره ؟ اگر بتونی تا 400-420 ببری میتونی 8019 دست دوم هم بخری که همه جوره سرتره نسبت به این گزینه هات .
موفق باشی .
سلام
ممنون از کمکتون و اطلاعات خوبتون
من راستش بودجه بالایی نمیخام بزارم..نهایتا 320 330 برای پخش میخوام خرج کنم که این دو گزینه را پیدا کردم.به نظرتون چیکار کنم توی این رنج قیمت؟

r0ss0neri
04-09-2015, 17:20
می خواستم یه پخش بگیرم
نظر شما چیه:

نظرتون چیه خوبه یا نه ؟خودتون چی پیشنهاد می کنید

چقدر میخوای هزینه کنی و چیا میخوای ؟

سلام
من راستش بودجه بالایی نمیخام بزارم..نهایتا 320 330 برای پخش میخوام خرج کنم که این دو گزینه را پیدا کردم.به نظرتون چیکار کنم توی این رنج قیمت؟
بنظر من حداکثر تا 350 یک 7016 دست دوم تمیز بخر .

am2
04-09-2015, 18:05

بنظر من حداکثر تا 350 یک 7016 دست دوم تمیز بخر .
به نظرتون پخش دست دو خوب گیر میاد؟از کجا بدونم تعمیری نباشه یا خراب نباشه؟راستش من توی بحث سیستم های صوتی تازه وارد هستم تازه بخوام برم سمت دست دو میترسم بدتر شه :n03:

M.Amorous
04-09-2015, 18:10
با سلام خدمت دوستان ببخشید من یه مشکل کوچیک با سیستمم دارم. اونم اینه که بعضی آهنگا رو که میذارم وقتی خواننده میخونه صداش خیلی بم میشه و دقیقا میره رو اعصاب (مثل اکثر آهنگای احمد سعیدی)! البته میدونم ایراد کجاست ایراد اونجاست که loadness و bass boost هر دو روی لول 2 هستن البته bass boost اینجا تاثیری نداره و وقتی loadness رو خاموش میکنم تقریبا مشکل حل میشه. ولی این loadness توی بقیه آهنگا خیلی صدا رو گرم میکنه یه جورای حس می کنم بدون این دو آپشن صدا خیلی بی روح میشه. اکولایزر رو هم با سلیقه خودم تنظیم کردم. به نظرتون راهی هست که بتونم این مشکل رو برطرف کنم بدون تغییر دادن این تیپ اکولایزر؟ پخش هم x400 هست.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

dietman
04-09-2015, 18:45
سلام خدمت دوستان عزیز

یه 206 تیپ 5 از ایران خودرو خریدم. پخش ماشین صدای افتضاحی داره حالا نمیدونم مشکل از پخشه یا از بلندگوها. چندتا سوال داشتم که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
1- آیا با این سیستم اکومکس میشه پخش رو عوض کرد و پایونیر انداخت. (اینترفیس بخرم نمایشگر ماشین کار میکنه)؟
2- برای باندهای فابریک ماشین (بدون برش) چه برندی پیشنهاد میکنید (بدون امپلی)؟
فقط میخوام کیفیت صدا خوب باشه خیلی دنبال سیستم خاص نیستم.

ممنون که راهنمایی میکنید.

mohsenfhm
04-09-2015, 19:27
سلام .

ریموت پخش من ( پاونیر ) امروز یهویی از کار افتاد. باتریش هم تازه عوض کردم و سالمه.

به نظرتون مشکل از کجاست ؟ قابل تعمیر هست؟ نوش پیدا میشه؟

reza137333
04-09-2015, 19:52

می خواستم یه پخش بگیرم
نظر شما چیه:

نظرتون چیه خوبه یا نه ؟خودتون چی پیشنهاد می کنید .

می خوام یه پخش بگیرم که کیفت صدا خوبی داشته باشه توی صدا پایین ...توی صدای بالا مهم نیست
چون ماشینم نو نیست نمی خوام زیاد خرج کنم
اینم یه حداقل سیستمی بود که می شد ساب بست ...بدون ساب هم میشه کیفیت صدا گرفت؟
یه پخش باشه که بات ایفون خوب سینک بشه
700 800 هم نهایت بودجه ام هست

r0ss0neri
04-09-2015, 21:22
سلام خدمت دوستان عزیز

یه 206 تیپ 5 از ایران خودرو خریدم. پخش ماشین صدای افتضاحی داره حالا نمیدونم مشکل از پخشه یا از بلندگوها. چندتا سوال داشتم که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
1- آیا با این سیستم اکومکس میشه پخش رو عوض کرد و پایونیر انداخت. (اینترفیس بخرم نمایشگر ماشین کار میکنه)؟
2- برای باندهای فابریک ماشین (بدون برش) چه برندی پیشنهاد میکنید (بدون امپلی)؟
فقط میخوام کیفیت صدا خوب باشه خیلی دنبال سیستم خاص نیستم.

ممنون که راهنمایی میکنید.

خرید اینتفیس برای همون مواردی هست که شما میگی .
شما میتونی هر باند 16 سانتی رو جلو نصب کنید .
بدون امپ helix e6x نتیجه خوبی میده بهتون .

می خوام یه پخش بگیرم که کیفت صدا خوبی داشته باشه توی صدا پایین ...توی صدای بالا مهم نیست
چون ماشینم نو نیست نمی خوام زیاد خرج کنم
اینم یه حداقل سیستمی بود که می شد ساب بست ...بدون ساب هم میشه کیفیت صدا گرفت؟
یه پخش باشه که بات ایفون خوب سینک بشه
700 800 هم نهایت بودجه ام هست

خوب این آمپت که یک کانال بود ، فقط بدرد باندا میخوره ، سابا میخوای چه کنی ؟
یک x400 میشه 300ت.
یک 5602 میشه 300ت .
یک 7158 میشه 230ت.
هزینه نصب و rc و سیم برق هم بگو برند کارینا و معمولی 70ت .

900ت در کمترین حالت . ولی حسابی راضیت میکنه ، بیشتر از انتظارت هم ظاهر میشه .
هم بیس سنگین و خوبی داره ، هم صدای شفاف و با کیفیتی .

r0ss0neri
04-09-2015, 21:25
سلام

میتونی شرط کنی یا از پی تی یا تی تی بخری .
یا هم اینک نو بخری همون x400 رو یا u456 رو تا به دلت بچسبه .

با سلام خدمت دوستان ببخشید من یه مشکل کوچیک با سیستمم دارم. اونم اینه که بعضی آهنگا رو که میذارم وقتی خواننده میخونه صداش خیلی بم میشه و دقیقا میره رو اعصاب (مثل اکثر آهنگای احمد سعیدی)! البته میدونم ایراد کجاست ایراد اونجاست که loadness و bass boost هر دو روی لول 2 هستن البته bass boost اینجا تاثیری نداره و وقتی loadness رو خاموش میکنم تقریبا مشکل حل میشه. ولی این loadness توی بقیه آهنگا خیلی صدا رو گرم میکنه یه جورای حس می کنم بدون این دو آپشن صدا خیلی بی روح میشه. اکولایزر رو هم با سلیقه خودم تنظیم کردم. به نظرتون راهی هست که بتونم این مشکل رو برطرف کنم بدون تغییر دادن این تیپ اکولایزر؟ پخش هم x400 هست.

به یک تنظیم همه کاره نمیشه رسید تو پخش ! بهترین تنظیم همه کاره ، همون اکولایزر نچرال و فلت هست و اینک هیچ کدوم ازین گزینه ها رو دستکاری نکنی .

alipahlavi
04-09-2015, 22:06
اقا این helix e69x در حدی هست که تو ولوم.بالا صدا همدیگه رو نشنویم؟
پخش 3750 با باند هلیکس خوبه؟من وارد نیستم.چه چیز دیگه باید بگیرم که راه بیفته؟

SaЁeD
04-09-2015, 23:35
اقا این helix e69x در حدی هست که تو ولوم.بالا صدا همدیگه رو نشنویم؟
پخش 3750 با باند هلیکس خوبه؟من وارد نیستم.چه چیز دیگه باید بگیرم که راه بیفته؟
بله دوست عزیز.والا من باند فابریک پارس صداشو زیاد میکنم صدای بغل دستیمو نمیشنوم:n02: این که دیگه با امپ بسته بشه جای خود داره.:n01: مگر اینکه شما شما خیلی دیگه به صدای بلند علاقه داشته باشی و صدا از ماشین بره بیرون و ملت هم موزیک گوش بدن حال کنن که دیگه این جواب نمیده:n02:
خوب و بد که هرچی بیشتر هزینه کنید کیفیت بهتری نصیبتون میشه ولی اینکه مشکل داشته باشه نه همچین موردی تقریبا وجود نداره.باید طبق بودجه تصمیم بگیرید.برای بودجه زیر 250 بله خوبه.
اگر میتونید 300 برا پخش بودجه کنید کنوود X400 بهترین گزینست تو این رنج قیمتی و فردا پس فردا سیستم خواستی ارتقا بدی و نیاز به پخش حرفه ای داشتی هم جواب میده.در واقع ارزونترین پخشی هست که برای سیستم های تقریبا حرفه ای میتونه مورد استفاده قرار بگیره به خاطر تعداد خروجی هایی که داره

شما برای سیستمتون:

کواک برای استیج عقب
پخش
آمپلی فایر
+ اکسسوری (پک برق و ...) نیاز داری

alipahlavi
05-09-2015, 00:27
بله دوست عزیز.والا من باند فابریک پارس صداشو زیاد میکنم صدای بغل دستیمو نمیشنوم:n02: این که دیگه با امپ بسته بشه جای خود داره.:n01: مگر اینکه شما شما خیلی دیگه به صدای بلند علاقه داشته باشی و صدا از ماشین بره بیرون و ملت هم موزیک گوش بدن حال کنن که دیگه این جواب نمیده:n02:
خوب و بد که هرچی بیشتر هزینه کنید کیفیت بهتری نصیبتون میشه ولی اینکه مشکل داشته باشه نه همچین موردی تقریبا وجود نداره.باید طبق بودجه تصمیم بگیرید.برای بودجه زیر 250 بله خوبه.
اگر میتونید 300 برا پخش بودجه کنید کنوود X400 بهترین گزینست تو این رنج قیمتی و فردا پس فردا سیستم خواستی ارتقا بدی و نیاز به پخش حرفه ای داشتی هم جواب میده.در واقع ارزونترین پخشی هست که برای سیستم های تقریبا حرفه ای میتونه مورد استفاده قرار بگیره به خاطر تعداد خروجی هایی که داره

شما برای سیستمتون:

کواک برای استیج عقب
پخش
آمپلی فایر

امپلی هم میخاد؟!!! :n02:
ارزون کار راه بنداز چی بگیرم:n27:

- - - Updated - - -

شما برای سیستمتون:

کواک برای استیج عقب
پخش
آمپلی فایر

ارزون کار راه بنداز چی بگیرم:n27:

hamidR15
05-09-2015, 00:45
البته حمیدجان mc609 اصلا در حد و اندازه co609 نیست صداش ! ولی باز بد نیست .
در مورد co609 هم برای آدیو سیستم هست نه گلادن ! و این دو شرکت دیگه با هم شریک تجاری نیستن .
همینطور قراره co 609 evo بجای co 609 plus ساخت و تولید بشه که مشخص نیست کی انجام میشه .
موفق باشید .
سلام.
بله واقعا در حد اون نیست.آدیو سیستم قبلا با گلیدن بودن.سفارش شرکت گلیدن هم مستقیم به گلیدن آلمان بود که برخی محصولات آدیو سیستم مثل mx 165plus یا ساب ووفرهای mx line و همین کواک رو گلیدن ارسال میکرد.اما ظاهرا دیگه با هم نیستن.

به نظرت پرتد صدای بهتری میده یا سیلد؟
من سال 82 همین ساب رو تو باکس سیلد 42.5لیتری سیلد رو پراید داشتم صداش خوب بود.تجربه پورتدش و ندارم.ولی اگر حجم بیس بیشتر میخواهید و از low bass بیشتر لذت می برید،باکس 50 لیتری پورتد تیون شده روی 37 مناسب هست.

ارزون کار راه بنداز چی بگیرم:n27:م:n27:
یه دوکانال مثل 527کن وود یا 3602 پایونیر.

mohsenfhm
05-09-2015, 14:04
حمید عزیز جواب منو ندادی

سلام .

ریموت پخش من ( پاونیر ) امروز یهویی از کار افتاد. باتریش هم تازه عوض کردم و سالمه.

به نظرتون مشکل از کجاست ؟ قابل تعمیر هست؟ نوش پیدا میشه

jumoong.s
05-09-2015, 16:08
سلام
من یه پخش پایونییر 3250 با یه جفت 718 دارم میخوام راهنماییم کنین یه ساب با امپ بگیرم
نظرات خودم
1-ساب jbl 1000 با امپ کنوود 8400
2-ساب hqr 3000 با دو امپ کنوود 8106 برای ساب و یه کنوود 527 برای باند ها

نظر شما چیه ؟
خواهشنا سریعتر راهنماییم کنین
ممنون

Abolfazl_Real
05-09-2015, 19:58
سلام ، منم یه ظبط jvc kd g725 با یه جفت باند 718 پشت آبی دارم به نظرتون تا 300 چه آمپی ببندم ؟
یه ساب خوب هم بهم معرفی کنید

- - - Updated - - -

سلام ، منم یه ظبط jvc kd g725 با یه جفت باند 718 پشت آبی دارم به نظرتون تا 300 چه آمپی ببندم ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

alihadady1
06-09-2015, 06:40
سلام
با اجازه اساتید
برای من یه بار پیش امده
باطری رو برعکس ننداختی
اگه باطری درسته بازش کن اتصالاتی که میشرو لحیمشو تست کن
اگه درست بود با دوربین گوشی کنترل نگاه کن دکمه‌هاشو بزن
اگه خاموش روشن شدن چشمیش کنترلت درسته پخشتو باید تست کنی با یه کنترل دیگه
وگرنه باید به تعمیر کارا نشون بدی
کنترل میتونن درست کنن
کنترل تک هم هست میتونی بگیری
قیمتشم از 15 تا 30 میفروشن هم کار کرده هم نو

am2
06-09-2015, 08:47
بچه ها تهران برای خرید پخش کنوود کجا برم؟معتبر باشه و مناسب؟پی وی کسی میشناسه لطف میکنه بگه؟:n35:

alipencia
06-09-2015, 12:20
سلام دوستان...پخش پایونیر 7650 دارم...مدتیه وسط اهنگ میپره روی الارم رادیو...راه حلی واسه این مشکل هست؟چند نفر دیگه هم مشکل مشابه دارن

hamidR15
06-09-2015, 12:33
حمید عزیز جواب منو ندادی
سلام
ببخشید فراموش کردم.ارزش تعمیر نداره هفته دیگه بار شرکت میرسه 25هم قابل تهیه است.

سلام
من یه پخش پایونییر 3250 با یه جفت 718 دارم میخوام راهنماییم کنین یه ساب با امپ بگیرم
نظرات خودم
1-ساب jbl 1000 با امپ کنوود 8400
2-ساب hqr 3000 با دو امپ کنوود 8106 برای ساب و یه کنوود 527 برای باند ها

نظر شما چیه ؟
خواهشنا سریعتر راهنماییم کنین
ممنون
سلام
اگر عجله ندارین صبر کنید یه گلیدن m12به یه آمپ خوب تهیه کنید.خیلی از پایونییر و کن وود بهتره و با کیفیت تره.تا آخر شهریور.

سلام ، منم یه ظبط jvc kd g725 با یه جفت باند 718 پشت آبی دارم به نظرتون تا 30د
سلام
آمپ تا 300چیز خوبی نیست.حد اقلش یه 8604هست که 400و خورده ای.
سابم گلیدن m12و از اون بهتر rs12

بچه ها تهران برای خرید پخش کنوود کجا برم؟معتبر باشه و مناسب؟پی وی کسی میشناسه لطف میکنه بگه؟:n35:

سلام
تو pm ی که ارسال کردین عرض کردم خدمتت.

aquamarinaquamarin
06-09-2015, 13:35
سلام به همه اساتید بخصوص جناب حمید خان
البته نمیدونم این تایپیک جای این سوال هست
من قصد خرید یه ضبط و باند معمولی ولی با کیفیت تا 300 تومان دارم
خودم یکی دو مدل پایونییر دیدم و باند هم به همین صورت
البته یکی از دوستان باند مارشال داره که با قیمت خیلی مناسبی خریده و راضیه ازش
برای من وضوح صدا و بیس خیلی مهمه لطفا راهنماییم کنید مرسی
ماشین پراید هستش

SaЁeD
06-09-2015, 14:12
ماشین پراید هستش
درود.با این بودجه نباید انتظار زیادی داشته باشید:

اسپیکر بیضی: که برای بدو ن آمپ بستن خیلی خوبه.60 وات RMS
Pioneer TS-A6965S
115 تومن.

پخش:
Pioneer MVH-X175UI Car Audio
190 تومن.

aquamarinaquamarin
06-09-2015, 14:28
درود.با این بودجه نباید انتظار زیادی داشته باشید:

اسپیکر بیضی: که برای بدو ن آمپ بستن خیلی خوبه.60 وات RMS
Pioneer TS-A6965S
115 تومن.

پخش:
Pioneer MVH-X175UI Car Audio
190 تومن.
مرسی دوست عزیز
یکی از ضبط هایی که دیده بودم هیمن بود فقط سوالم در مورد باند هست از لحاظ وضوح صدا و کیفیت در چه حد هست؟

hamidR15
06-09-2015, 14:56
مرسی دوست عزیز
یکی از ضبط هایی که دیده بودم هیمن بود فقط سوالم در مورد باند هست از لحاظ وضوح صدا و کیفیت در چه حد هست؟

سلام
دیگه مصداق ضرب المثل معروف هر چقدر پول بدی آش میخوریه دیگه.توقع بالائی نباید داشته باشی.
حدود 190 تومن 6965V2 ببندین صدای بهتری خواهید داشت.

aquamarinaquamarin
06-09-2015, 15:50
سلام
دیگه مصداق ضرب المثل معروف هر چقدر پول بدی آش میخوریه دیگه.توقع بالائی نباید داشته باشی.
حدود 190 تومن 6965V2 ببندین صدای بهتری خواهید داشت.
دقیقا و مرسی :n16:

amirhosein72
06-09-2015, 16:45
ماشین پراید هستش

سلام
داداشم به نظرم اگه میخوای قیمت پایین باند بخری سونی بردار صداش از پایونیر خیلی بهتره.
یه مدل جی وی سی هم هست اگه اشتباه نکنم 6158 اونم تو قیمت پایینا مناسبه.

- - - Updated - - -

ماشین پراید هستش

سلام
داداشم به نظرم اگه میخوای قیمت پایین باند بخری سونی بردار صداش از پایونیر خیلی بهتره.
یه مدل جی وی سی هم هست اگه اشتباه نکنم 6158 اونم تو قیمت پایینا مناسبه.

Pourya-pc
06-09-2015, 17:31
درود بر دوستان . برای سمند یه سیستم خوب زیر ۱ ملیون چی پیشنهاد میکنید ؟ پخشش هم کنوود ۸۰۱۹ هست که در نوع خودش بسیار افتضاحه .البته جسارتا گفتم چون استادمون آقا حمید زحمتش رو کشیدن ولی این پخش در تنظیمات صوت هیچی نداره یه سری اکولایزر که به درد خودش میخوره نه تنظیمات بیس داره نه تریبل

SaЁeD
06-09-2015, 17:42
درود بر دوستان . برای سمند یه سیستم خوب زیر ۱ ملیون چی پیشنهاد میکنید ؟ پخشش هم کنوود ۸۰۱۹ هست که در نوع خودش بسیار افتضاحه .البته جسارتا گفتم چون استادمون آقا حمید زحمتش رو کشیدن ولی این پخش در تنظیمات صوت هیچی نداره یه سری اکولایزر که به درد خودش میخوره نه تنظیمات بیس داره نه تریبل

سلام و درود.با ساب یا بدون ساب؟

mohsenfhm
06-09-2015, 18:56
سلام
ببخشید فراموش کردم.ارزش تعمیر نداره هفته دیگه بار شرکت میرسه 25هم قابل تهیه است.

متشکر از لطف شما
منتظر میمونم بارشون برسه

hamidR15
06-09-2015, 22:25

سلام پوریا جان. احوال شما؟
8019 ازنظر کیفیت صدا خوبه ها.شاید تنظیماتش کارائی نداشته باشن ولی جنس صداش به نظر من خیلی خوبه.
من با ستاپهای خوب شنیدم همگی عالی بودن.
پوریا جان.دقیقا بفرمائید چیا قراره تهیه بشه؟
باید جلو کواکسیال 13 نصب کنه.عقب هم یه 9*6
جلو گلیدن RC130
عقب MC609
زیر 1 میلیون میشه.
وای خب کامپوننت اگر جلو نصب بشه خیلی کیفیت بهتر میشه.مثل Rs130 آمپ هم ببنده باز بهتر میشه.ساب هم ببنده که کامل میشه.
گقتن قیمتهای گلیدن خیلی مناسب هست.به نظر من بهتره از این فرصت استفاده کنی.

arasrayan
07-09-2015, 08:59
دیدم :

مشخصات فنی
تعداد کانال 2
توان خروجی 2x60W 4Ω
2x75W 2Ω
1x140W 4Ω
HPF 80 هرتز

این امپ رو کارکرده گیر آوردم :

KS-AX4504
Max. Power Output of 600W
Continuous Power Output: 65W RMS x 4 at 4 ohms, 130W RMS x 2 at 4 ohms bridged
4-, 3- or 2-Channel Operation
Class-AB Circuit

نظرتون چیه ؟ ارزش داره ؟ از 527 بهتر در بلندی و کیفیت صدا ؟ پل بزنم فکر کنم تمام صدای باند ها رو بهم بده درسته ؟ دو و یا 4 کانال برام مهم نیست فعلا. چه قیمت می ارزه و از نطر کارایی و دوام JVC چطوره؟

SaЁeD
07-09-2015, 10:26
قطعات الکترونیکی رو اگر میخواهید دسته دو و کارکرده بگیرید باید از شخص فروشنده اطمینان داشته باشید یا اینکه از کیفیت و ... قطعه اطلاع داشته باشید وگرنه به ضررتون خواهد بود.شما به فرض حتی 50 تومن این آمپ رو بخری ولی دو روز بعد امپ مشکلی براش پیش بیاد شما ضرر کردی.

قیمت هم باز بستگی به جنس و مدت زمان کارکرد و ... آف میخوره.از 30 درصد آف میخوره به بالا

اگر این دو مورد بالا رو اطلاع کامل ندارید و از کیفیت قطعه اطلاع کامل ندارید پیشنهاد میکنم همون آک 527 کنوود رو خریداری کنید تا خیالتون راحت باشه.

- - - Updated - - -

قطعات الکترونیکی رو اگر میخواهید دسته دو و کارکرده بگیرید باید از شخص فروشنده اطمینان داشته باشید یا اینکه از کیفیت و ... قطعه اطلاع داشته باشید وگرنه به ضررتون خواهد بود.شما به فرض حتی 50 تومن این آمپ رو بخری ولی دو روز بعد امپ مشکلی براش پیش بیاد شما ضرر کردی.

قیمت هم باز بستگی به جنس و مدت زمان کارکرد و ... آف میخوره.از 30 درصد آف میخوره به بالا

اگر این دو مورد بالا رو اطلاع کامل ندارید و از کیفیت قطعه اطلاع کامل ندارید پیشنهاد میکنم همون آک 527 کنوود رو خریداری کنید تا خیالتون راحت باشه.

arasrayan
07-09-2015, 20:47
چون از آشنا گرفتم خیالم راحت بود تست کردم سالم بود برداشتم . من زیاد از صدا راضی نبودم به نسبت قبل بهتر شده ولی نه اون چیزی که تو ذهنم داشتم . نصاب گفت 527 هم در همین حدوده البته هنوز اساسی تنظیم شده . موردی اگر هست برای تنظیمات بگید شاید بهتر شد .

Pourya-pc
08-09-2015, 10:35
سلام پوریا جان. احوال شما؟
8019 ازنظر کیفیت صدا خوبه ها.شاید تنظیماتش کارائی نداشته باشن ولی جنس صداش به نظر من خیلی خوبه.
من با ستاپهای خوب شنیدم همگی عالی بودن.
پوریا جان.دقیقا بفرمائید چیا قراره تهیه بشه؟
باید جلو کواکسیال 13 نصب کنه.عقب هم یه 9*6
جلو گلیدن RC130
عقب MC609
زیر 1 میلیون میشه.
وای خب کامپوننت اگر جلو نصب بشه خیلی کیفیت بهتر میشه.مثل Rs130 آمپ هم ببنده باز بهتر میشه.ساب هم ببنده که کامل میشه.
گقتن قیمتهای گلیدن خیلی مناسب هست.به نظر من بهتره از این فرصت استفاده کنی.

ارادتمندم .
خیلی ممنون از راهنماییهات .
البته در مورد نقاط ضعف ۸۰۱۹ باید تاخیر شدید در خواندن اس دی و یواس بی و همینطور عدم کانکت سریع بلوتوث و ناتوانی در کنترل بلوتوث هم اضافه کنی .
جلو ۱۳ بندازیم یعنی به عبارتی با عقب ۲۰۶ یا سمند معمولی یکیه ؟
بعد اگر آمپ هم نصب بشه قیمتش چطوره ؟ نمیخوام هزینه بشه .
دوتا باند بیضی هم دارم اونا به کار نمیخورن ؟
راستی از سیستمی که روی ۲۰۶ بسته شده بود بینهایت راضی بودم واقعا یه سیستم نرم و خوش صدا شده .

hamidR15
08-09-2015, 15:13
ارادتمندم .
خیلی ممنون از راهنماییهات .
البته در مورد نقاط ضعف ۸۰۱۹ باید تاخیر شدید در خواندن اس دی و یواس بی و همینطور عدم کانکت سریع بلوتوث و ناتوانی در کنترل بلوتوث هم اضافه کنی .
جلو ۱۳ بندازیم یعنی به عبارتی با عقب ۲۰۶ یا سمند معمولی یکیه ؟
بعد اگر آمپ هم نصب بشه قیمتش چطوره ؟ نمیخوام هزینه بشه .
دوتا باند بیضی هم دارم اونا به کار نمیخورن ؟
راستی از سیستمی که روی ۲۰۶ بسته شده بود بینهایت راضی بودم واقعا یه سیستم نرم و خوش صدا شده .

درود بر پوریای عزیز
بله در این موارد با شما موافقم.
در مورد استیج جلو سمند فابریکش 10 هست ولی 13 رو هم میخورنن که خب از 10 خیلی بهتره.
عقب 206 بله 13 هست.
آمپ 4 کانال Ml95.4 میتونی بگیری حدود 650 تومن.ساخت کره طراحی آلمان.کلاس AB و بسیار با کیفیتر تر از مچ هلیکس تازه اون 75 وات هست و کلاسD و ساخت چین. البته تحت لیسانس.
اسپیکر بیضیها چی هستن؟

amirhosein72
08-09-2015, 21:10
سلام ساب در حد 800 چی پیشنهاد میکنین ؟؟؟:n02:
امپ مونو هم میخوام پیشنهاداتونو بدید ممنون.
:n16:

hamidR15
08-09-2015, 21:24

سلام امیرحسین.
بدون شک sqx12extreme البته یه 60تومن دیگه باید اضافه کنی.
آمپ مونو هم براش spl1000c1.

- - - Updated - - -

سلام امیرحسین.
بدون شک sqx12extreme البته یه 60تومن دیگه باید اضافه کنی.
آمپ مونو هم براش spl1000c1.

Pourya-pc
08-09-2015, 21:42
درود بر پوریای عزیز
بله در این موارد با شما موافقم.
در مورد استیج جلو سمند فابریکش 10 هست ولی 13 رو هم میخورنن که خب از 10 خیلی بهتره.
عقب 206 بله 13 هست.
آمپ 4 کانال Ml95.4 میتونی بگیری حدود 650 تومن.ساخت کره طراحی آلمان.کلاس AB و بسیار با کیفیتر تر از مچ هلیکس تازه اون 75 وات هست و کلاسD و ساخت چین. البته تحت لیسانس.
اسپیکر بیضیها چی هستن؟

ممنون بسیار هم عالی
مارک AUDIO هستن که خودتون زحمتش رو کشیدید خریدید .
پ.ن
این مشکل سایت کی میخواد حل بشه ؟

hamidR15
09-09-2015, 03:07
ممنون بسیار هم عالی
پ.ن

آهان همون co609 ها.الان کلی خاطرخواه داره ها.اره همین 95.4 درایوش میکنه.
والا من گزارش کردم منتظر اقدام هستم.

- - - Updated - - -

ممنون بسیار هم عالی
پ.ن

Pourya-pc
09-09-2015, 09:38

- - - Updated - - -

بله همونا . یعنی الان من میتونم اونارو عقب بندازم و یک جفت ۱۳ هم برای درب ها به همراه یک آمپ که خودتون فرمودید ؟ هزینش هم اگر میشه همینجا یا در واتس برام بفرستید . سپاسگذارم .

r0ss0neri
09-09-2015, 12:13
بله همونا . یعنی الان من میتونم اونارو عقب بندازم و یک جفت ۱۳ هم برای درب ها به همراه یک آمپ که خودتون فرمودید ؟ هزینش هم اگر میشه همینجا یا در واتس برام بفرستید . سپاسگذارم .

سلام .
اگه 8019 راضیت نکرده ، معمولی ترین پخش آلپاین میتونه راضیت کنه .

- - - Updated - - -

سلام .
اگه 8019 راضیت نکرده ، معمولی ترین پخش آلپاین میتونه راضیت کنه .

chaharnazm
09-09-2015, 12:27
خوبی حمید جان؟
خواهش میکنم یه سیستم برای پراید صندوق دار دوگانه پیشنهاد کن تا هزینه 1800 با نصب که صدای گرم و نرم داشته باشه برای آهنگهای پاپ و دنس و ترنس.:n16:

hamidR15
09-09-2015, 13:15

سلام.
بله پوریا جان میتونید.
جلو رو کامپ rs130حدود 530تومن امپ همون 95.4 حدود 650تومن

خوبی حمید جان؟
خواهش میکنم یه سیستم برای پراید صندوق دار دوگانه پیشنهاد کن تا هزینه 1800 با نصب که صدای گرم و نرم داشته باشه برای آهنگهای پاپ و دنس و ترنس.:n16:
سلام ممنونم.
بدون ساب دیگه؟
رو درهای جلو میتونی کامپ نصب کنی؟

chaharnazm
10-09-2015, 08:11
سلام.
بله پوریا جان میتونید.
جلو رو کامپ rs130حدود 530تومن امپ همون 95.4 حدود 650تومن

سلام ممنونم.
بدون ساب دیگه؟
رو درهای جلو میتونی کامپ نصب کنی؟

هر پیشنهادی که فکر میکنی با این هزینه بهترین نتیجه رو بده بگو- فقط همه چی تموم باشه.:n01:

hamidR15
10-09-2015, 09:09
هر پیشنهادی که فکر میکنی با این هزینه بهترین نتیجه رو بده بگو- فقط همه چی تموم باشه.:n01:

- - - Updated - - -

سلام
شما نگفتی رو درها میتونی کامپوننت نصب کنی یا نه؟
1-یه جفت کامپوننت m165 رو درهای جلو
2-ساب باکس m10vb
3-امپ ml 95.4
4-پک برق استریت وایرز
5-کابل اسپیکر 2*1.5
6-کابل ساب 2*4
این سیستم با نصب حدود 1900در میاد.

chaharnazm
10-09-2015, 09:30
-اگه منظورت ساخت کیک پنله، باعث ناراحتی جاپای سرنشین جلو نمیشه؟ اگر بی نیاز به کیک پنل و برش باشه، چرا اما برشکاری رو دری رو بی ریخت نمیکنه؟
-پخش چی باشه؟
(با پخش هزینه بالاتر از 900-1800 نره)

acc
10-09-2015, 10:44
سلام دوستان
من یه پارس سال داشبورد جدید تحویل گرفتم
یه جفت باند 718 عقب ماشین نصب کرد ولی صداش نسبت به ماشین قبلیم خیلی کمتره .
به خاطر داشبورد هم نمیتونم ضبط دیگه ای نصب کنم
کسی پیشنهادی داره ؟
شنیدم همین شبط های کارخونه ای رو با یکم تغییراتخروجی آمپ می ذارن . کسی اطلاعاتی داره ؟

r0ss0neri
10-09-2015, 11:33
سلام دوستان
کسی پیشنهادی داره ؟
شنیدم همین شبط های کارخونه ای رو با یکم تغییراتخروجی آمپ می ذارن . کسی اطلاعاتی داره ؟
یک سری قاب اومده که کلید های پایین پخش رو داره و میتونی بالاش یک پخش 1دین خوب نصب کنی ، سرچ کن تو اینترنت ، بنظرم راه حل خوبیه .

- - - Updated - - -

سلام دوستان
کسی پیشنهادی داره ؟
یک سری قاب اومده که کلید های پایین پخش رو داره و میتونی بالاش یک پخش 1دین خوب نصب کنی ، سرچ کن تو اینترنت ، بنظرم راه حل خوبیه .

hamidR15
10-09-2015, 19:11
-اگه منظورت ساخت کیک پنله، باعث ناراحتی جاپای سرنشین جلو نمیشه؟ اگر بی نیاز به کیک پنل و برش باشه، چرا اما برشکاری رو دری رو بی ریخت نمیکنه؟
-پخش چی باشه؟
(با پخش هزینه بالاتر از 900-1800 نره)

سلام
مدل قدیمیها رو که کیک پنل با MDF براش قابل ساخت و نصب بود. خیلی مشکل ایجاد نمیکرد به هر حال کمی به سمت داخل هست دیگه.مدل جدیدا رو نمیدونم اگر بشه باید با فایبر یا گچ و... اینا درست کنی که مکافات و هزینه بره.
من منظورم برش رو دری بود.این عکس کامپوننت گلیدن RS165 ماشین دوست خوبم استاد ZEOS 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پخش هم از کن وود یا پایونیر باید انتخاب کنید.میگن سونی هم خوبه من تست نکردم .

ZEOS 59
11-09-2015, 09:51
سلام
مدل قدیمیها رو که کیک پنل با MDF براش قابل ساخت و نصب بود. خیلی مشکل ایجاد نمیکرد به هر حال کمی به سمت داخل هست دیگه.مدل جدیدا رو نمیدونم اگر بشه باید با فایبر یا گچ و... اینا درست کنی که مکافات و هزینه بره.
من منظورم برش رو دری بود.این عکس کامپوننت گلیدن RS165 ماشین دوست خوبم استاد ZEOS 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش.

با سلام.
حمید جان چوبکاری میکنن.:n16:
دوست عزیز با یکم حوصله به راحتی قابل نصب هست و صدای خوبی بدون کیک میشه ازکامپ روی در پراید گرفت.
حمید جان در نظر دارم با استفاده از دمپینگ میت و فوم مخصوص صدای کامپ روبهتر کنم،خصوصا میدباس رو.
نتیجه و عکسها رو هم برای دوستان میذارم البته اگه اون دوتا وروجک تایم خالی برام بزارن:n31:

Abolfazl_Real
11-09-2015, 11:58
سلام
به نظرتون تا 300 هزارتومن یکم بیشتر یا کمتر چه پخشی بخرم که کیفیتو صدا و بیسش عالی باشه
در ضمن یک جفت باند 718 با یه آمپ kac ps847f کنوود 4 کاناله 800 وات با یه ساب jbl cs 1214t با سیم کشی و ... کامل دارم
به نظرتون آلپاین 140e بردارم یا از این مدل جدیدای کنوود رو ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام
به نظرتون تا 300 هزارتومن یکم بیشتر یا کمتر چه پخشی بخرم که کیفیتو صدا و بیسش عالی باشه
در ضمن یک جفت باند 718 با یه آمپ kac ps847f کنوود 4 کاناله 800 وات با یه ساب jbl cs 1214t با سیم کشی و ... کامل دارم

aiza1372
11-09-2015, 14:36
با سلام.
حمید جان چوبکاری میکنن.:n16:
دوست عزیز با یکم حوصله به راحتی قابل نصب هست و صدای خوبی بدون کیک میشه ازکامپ روی در پراید گرفت.
حمید جان در نظر دارم با استفاده از دمپینگ میت و فوم مخصوص صدای کامپ روبهتر کنم،خصوصا میدباس رو.
نتیجه و عکسها رو هم برای دوستان میذارم البته اگه اون دوتا وروجک تایم خالی برام بزارن:n31:
درود

عزیز خوب هستین ؟

من هم قصد خرید کامپوننت گلیدن رو دارم ! حالا یا rs و یا sqx !
میخواستم بعنوان کسی که تجربه استفاده از کامپ گلیدن رو دارین چندتا سوال بپرسم ! ممنون میشم راهنماییم کنید !:n19:

فک کنم شما استیج عقب 1073 داشتین تا اونجایی که یادمه ! درسته ؟

شده تا حالا fade استیج عقب رو رو صفر بذارین فقط از rs جلویی آهنگ گوش کنین ؟

حجم صداش چطوره ؟ بعنوان تک استیج برا پراید کافی هست ؟

میدبیسش چطوره ؟

یه راهنمایی کلی راجع به rs میخواستم !

مرسی:n16:

یاعلیـ

r0ss0neri
11-09-2015, 18:55
سلام

- - - Updated - - -

سلام
بنظرم 140 آلپاین خیلی خوبه ولی رو ست شما بنظرم صدای تیزی بهتون بده .
اما x400 کنوود میتونه انتخاب خوبی باشه .

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام
بنظرم 140 آلپاین خیلی خوبه ولی رو ست شما بنظرم صدای تیزی بهتون بده .
اما x400 کنوود میتونه انتخاب خوبی باشه .

Abolfazl_Real
11-09-2015, 22:44
بین x400 کنوود وKenwood KDC-563bt به نظرتون کدوم به درد سیستم میخوره و کیفیت صدا و بیسش بهتره؟

ZEOS 59
11-09-2015, 23:07
درود

عزیز خوب هستین ؟

من هم قصد خرید کامپوننت گلیدن رو دارم ! حالا یا rs و یا sqx !
میخواستم بعنوان کسی که تجربه استفاده از کامپ گلیدن رو دارین چندتا سوال بپرسم ! ممنون میشم راهنماییم کنید !:n19:

فک کنم شما استیج عقب 1073 داشتین تا اونجایی که یادمه ! درسته ؟

شده تا حالا fade استیج عقب رو رو صفر بذارین فقط از rs جلویی آهنگ گوش کنین ؟

حجم صداش چطوره ؟ بعنوان تک استیج برا پراید کافی هست ؟

میدبیسش چطوره ؟

یه راهنمایی کلی راجع به rs میخواستم !

مرسی:n16:

یاعلیـ
درودبر شما.
بله استیج عقب ۱۰۷۳ بود که راستش بیشتر از یه ربع نتونستم همراه آر اس ۱۶۵ گوش کنم چون صدای زیبای کامپ رو خراب میکرد و کلا از مدار خارج شد.
خلا بیس هم با ساب باکس P10E هلیکس جبران شد و نتیجه کار به تک استیجی منجر شد.
اولش حس خوبی نداره چون همش صدا رو از عقب داشتم اما بعد چند روز تازه میفهمی که اصل صدا باید از جلو باشه و حالا شنیدن صدا از عقب واقعا برام آزاردهنده هست.
ساب هم بعد از بریک شده کاملا گوش به فرمان هست و با تایم الایمنت به هیچ وجه تاخیری توی بیس وجود نداره.
حجم صدا برای کسی که دنبال کیفیت هست کاملا کفایت میکنه و میدباس هم خوبه با اچ پی اف 80 کاملا در جلو پراید رو تکون میده اما به خاطر نوع رودری های جدید مقداری هوا رد میشه و کاملا هنوز کیپ نیست که با دمپینگ قابل حله که نتیجه رو بعد از انجامش اعلام میکنم.

ali_ab
12-09-2015, 10:24
با سلام به دوستان عزیز
در محصولات کامپوننت گلیدن مدل rs با m و در کواکسیال مدل mcبا rc تفاوت تنها در وات خروجی هست یا کیفیت صدای خروجی نیز متفاوت هست؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید

chaharnazm
12-09-2015, 12:15
سلام

حمید جون حالا خدایی خیلی تفاوت میون صدای گلیدن و هلیکس و ... با پایونیر و کنوود و اینفینیتی و ... هست؟ اگه هست میتونی
یه جوری تفاوتشو برام توصیف کنی؟

SaЁeD
12-09-2015, 16:37
بین x400 کنوود وKenwood KDC-563bt به نظرتون کدوم به درد سیستم میخوره و کیفیت صدا و بیسش بهتره؟
کیفیت صداشون فرق خاصی نداره .مدل X400 به خاطر 3جفت خروجی چهار ولت گزینه ی مناسب تری هست برای سیستم های حرفه ای. البته بلوتوث نداره.

- - - Updated - - -

کیفیت صداشون فرق خاصی نداره .مدل X400 به خاطر 3جفت خروجی چهار ولت گزینه ی مناسب تری هست برای سیستم های حرفه ای. البته بلوتوث نداره.

hamidR15
12-09-2015, 22:44
با سلام به دوستان عزیز
در محصولات کامپوننت گلیدن مدل rs با m و در کواکسیال مدل mcبا rc تفاوت تنها در وات خروجی هست یا کیفیت صدای خروجی نیز متفاوت هست؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
پیروز و پاینده باشید
سلام.
حتما تو کیفبت و امکانات موثره. اگر اینگونه نباشه که کارخانه ها فقط یه مدل تولید می کنند.
مثل تو کمپانیه BMW چرا اینهمه مدل مختلف با موتور گیربکس امکانات رفاهی وووو طراحی و تولید میشه؟
بله کامپ RS-LINE حدود30% از M-LINEکیفیت صدای بهتری داره.از نظر امکانات و طراحی هم داری متریال بهتر و همچنین کراس اوور جدا گانه در مقابل کراس اوور خطیه M-LINE هست.

حمید جون حالا خدایی خیلی تفاوت میون صدای گلیدن و هلیکس و ... با پایونیر و کنوود و اینفینیتی و ... هست؟ اگه هست میتونی
یه جوری تفاوتشو برام توصیف کنی؟
من در این زمینه فقط این و میگم که هرچقدر پول بدی آش میل میکنی.
شما یا باید خودتون صدای این کالاها و برندها رو بشنوید تو شرایط مختلف رو خودروهای مختلف و خودتون تجریه و تحلیل صدا کنید.یا به مشاوره های امثال بنده که حداقل یه تجربه کوچک تو این زمینه دارم اعتماد نمایید.
خدا رو شکر کمتر کسی بوده که ناراضی بوده از میزان هزینه ای که پرداخت کرده و صدای مثلا باب میلش رو نگرفته.
بودن دوستانی که گاها کمی ناراضی بودن مثلا یکی از دوستان بود که از صدای co609که من برای دوستشون خریده و ارسال کرده بودم شدیدا ناراضی بودن.میگفتن جی بی ال GTO608 خیلی صدای بهتری داره.ولی خود مصرف کننده رضایت داشتن.
این دیگه بر میگرده به سلیقه افراد کاری هم نمیشه کرد.

chaharnazm
13-09-2015, 08:58
من در این زمینه فقط این و میگم که هرچقدر پول بدی آش میل میکنی.
شما یا باید خودتون صدای این کالاها و برندها رو بشنوید تو شرایط مختلف رو خودروهای مختلف و خودتون تجریه و تحلیل صدا کنید.یا به مشاوره های امثال بنده که حداقل یه تجربه کوچک تو این زمینه دارم اعتماد نمایید.
خدا رو شکر کمتر کسی بوده که ناراضی بوده از میزان هزینه ای که پرداخت کرده و صدای مثلا باب میلش رو نگرفته.
بودن دوستانی که گاها کمی ناراضی بودن مثلا یکی از دوستان بود که از صدای co609که من برای دوستشون خریده و ارسال کرده بودم شدیدا ناراضی بودن.میگفتن جی بی ال GTO608 خیلی صدای بهتری داره.ولی خود مصرف کننده رضایت داشتن.
این دیگه بر میگرده به سلیقه افراد کاری هم نمیشه کرد.

این برندهای آلمانی رو سیستم فروشای خیابون ستارخان دارن بریم بشنویم؟ یا جایی که این برندهارو کار کنن میشناسی نشونیشونو بدی؟

hamidR15
13-09-2015, 14:29
این برندهای آلمانی رو سیستم فروشای خیابون ستارخان دارن بریم بشنویم؟ یا جایی که این برندهارو کار کنن میشناسی نشونیشونو بدی؟

سلام
گلیدن بیاد بهت آدرس میدم یا ان شاءالله بعد نصب سیستم خودم تشریف بیارید بشنوید.هلیکس هم بارش بیاد آدرس میدم تشریف ببرید نمایندگی.
ستارخان نه اونجا بیشتر پایونیر و کن وود و... میفروشن.حرفه ای کارنمیکنن.

- - - Updated - - -

سلام
گلیدن بیاد بهت آدرس میدم یا ان شاءالله بعد نصب سیستم خودم تشریف بیارید بشنوید.هلیکس هم بارش بیاد آدرس میدم تشریف ببرید نمایندگی.

chaharnazm
13-09-2015, 15:00
سلام

حمید جون تو نمایندگی میشه صدا آزمود؟

hamidR15
13-09-2015, 18:33
حمید جون تو نمایندگی میشه صدا آزمود؟

رو ماشینهایی که بستن وگرنه رک صوتی ندارن.

soheilbb
14-09-2015, 02:31
درود بر بچه های گل انجمن پی سی ورلد
دوستان قصد جمع کردن این سیستم ، برای پژو پارس دارم
پخش: کنوود X400
باندهای عقب: E69X هلیکس
باندهای جلو: E6X هلیکس
آمپ: ؟؟؟
بدون ووفر :)
دو تا سوال ازتون دارم دوستان
اول اینکه چه آمپی برای این سیستم جمع و جور مناسبه؟ بچه ها میخوام آمپ طوری باشه که از صد در صد قابلیتهای این دو جفت باند استفاده کنه و اینکه نمیخوام طوری باشه که امکانات آمپ بالاتر از حد این سیستم باشه، خلاصه اینکه میخوام کاملا با هم سینک و مچ باشن (راستی برای این دو جفت باند، آمپ چند کانال لازمه؟)
سوال دوم هم اینکه اصلا به نظرتون این سیستم جمع و جور کیفیت مناسب به من میده؟ کیفیت و شفافیت صدا خیلی برام مهم تر است از بلندی صدا و همچنین یه بیس شیک و نرم ، و نه بیس غالب
دمتون گرم دوستان :n16:

SaЁeD
14-09-2015, 10:45
اول اینکه چه آمپی برای این سیستم جمع و جور مناسبه؟ بچه ها میخوام آمپ طوری باشه که از صد در صد قابلیتهای این دو جفت باند استفاده کنه و اینکه نمیخوام طوری باشه که امکانات آمپ بالاتر از حد این سیستم باشه، خلاصه اینکه میخوام کاملا با هم سینک و مچ باشن (راستی برای این دو جفت باند، آمپ چند کانال لازمه؟)
سوال دوم هم اینکه اصلا به نظرتون این سیستم جمع و جور کیفیت مناسب به من میده؟ کیفیت و شفافیت صدا خیلی برام مهم تر است از بلندی صدا و همچنین یه بیس شیک و نرم ، و نه بیس غالب
برای هر عدد اسپیکر 1 کانال لازمه.یعنی یه جفت اسپیکر دو کانال لازم داره.سیستم شما چون دو جفت اسپیکر هست (4 عدد) یک آمپ 4 کانال نیاز داره.
آین آمپ خیلی مناسبه تو این رنج قیمت:
Kenwood KAC-PS847F
حدود 315

بعد اینکه سیستم انشالله ردیف شد تو بخش
لطف کن حتما review بنویس از سیستمت . متشکرم

persian_shadow
14-09-2015, 13:09
سلام
من سیستم حرفه ای نمی خوام ببندم فقط یه ضبطو باند می خوام که کارمو را بندازه
به نظرتون تا ۲۵۰ یه باند خوب چی بگیرم؟ حالا یه ذره بیشترم شد ایرادی نداره
تو ضبطم به نظرتون
kenwood x400
بگیرم یا
pioneer 3750
کلا یه چیزی می خوام که بیسه خوبی داشته باشه ولی دیگه فقط بیس نباشه کیفیت صدا هم خوب باشه

SaЁeD
14-09-2015, 13:27
سلام
من سیستم حرفه ای نمی خوام ببندم فقط یه ضبطو باند می خوام که کارمو را بندازه
به نظرتون تا ۲۵۰ یه باند خوب چی بگیرم؟ حالا یه ذره بیشترم شد ایرادی نداره
تو ضبطم به نظرتون
kenwood x400
بگیرم یا
pioneer 3750
کلا یه چیزی می خوام که بیسه خوبی داشته باشه ولی دیگه فقط بیس نباشه کیفیت صدا هم خوب باشه
سلام و درود.ماشینتون چیه؟
چون به خاطر حجم کوچکتر صندوق و اتاق مثلا پراید در برابر حجم و اتاق ماشینی مثل پژو پارس کواک ها رفتار متفاوتی دارند و صدای بیسی که کواک تو پراید میده خیلی بیشتره در شرایط عادی البته.
JVC7158 گزینه ی خوبیه تو این رنج.بعد ها هم اگر خواستید یه آمپ براش تهیه کنید تا لذت بیشتری از موزیک نصیبتون بشه.
برای پخش هم مدل x400 گزینه ی بهتری هست

persian_shadow
14-09-2015, 13:36
سلام و درود.ماشینتون چیه؟
چون به خاطر حجم کوچکتر صندوق و اتاق مثلا پراید در برابر حجم و اتاق ماشینی مثل پژو پارس کواک ها رفتار متفاوتی دارند و صدای بیسی که کواک تو پراید میده خیلی بیشتره در شرایط عادی البته.
JVC7158 گزینه ی خوبیه تو این رنج.بعد ها هم اگر خواستید یه آمپ براش تهیه کنید تا لذت بیشتری از موزیک نصیبتون بشه.
برای پخش هم مدل x400 گزینه ی بهتری هست

ماشین 405slx هست عزیز
بعد تو باند.تعریف 6965v2 با 6975v2 هم زیاد شنیدم
این باندی که شما گفتین از اونا بهتره؟

amirhosein72
14-09-2015, 14:02
سلام
بودجه چقدره ؟
این ست خوب میشه و کیفیت خوبی داره من نظرم اینه اگه امپ ارزون میخوای کنوود 8400 بگیری بهتره.
اما شما که دنبال کیفیت میگردی 2 جفت کامپوننت خوب بگیر لذتش بیشتره.
یا حداقل به جای خرید اسپیکر واسه درهای جلو یه دست کامپ بگیر.
بهترین حالت هم یه دست کامپ جلو و یک ساب تو صندوقه کل نیازتون رو برطرف میکنه.

SaЁeD
14-09-2015, 14:05
ماشین 405slx هست عزیز
بعد تو باند.تعریف 6965v2 با 6975v2 هم زیاد شنیدم
این باندی که شما گفتین از اونا بهتره؟
بله بهتر هست.کواک های پایونیر صداشون یه نمه بمه که من خودم به شخصه حال نمیکنم.صدای چندین سری رو شندیم همین شکل بود.همین امروز هم یه 6902r خازنی (جزو سری های قدیم و البته جزو رده بالای پایونیر هست مثلا!:n02:) گوش میدادم رو پراید یکی از دوستان (براش اهنگ ریخته بودم:n02:).دقیقا به همین صورت که اینم صدای بمی داشت.با پخش 7150 پایونیر.حجم بیسش بدک نبود بدون آمپ.به هرحال من که صدای کواک های پایونیر به مذاقم خوش نیومد!چون صدای خیلی شفاف رو دوست دارم:n02:
این اسپیکر جی وی سی 5 way هست و صداش در ولوم های بالا یه خورده تیز میشه که با پخش x400 کنوود فکر کنم این نقیصه تا حدی بر طرف میشه و صدای خوبی میگیرید.

منتها برای اینکه صدای اصلی هر کواکسیالی رو بشنوید باید با امپلی فایر نصب کنید.نه فقط این کواک بلکه هر کواک دیگه.

ویرایش: amirhosein72 جان شرمنده پستت رو ندیدم.

soheilbb
14-09-2015, 15:08
برای هر عدد اسپیکر 1 کانال لازمه.یعنی یه جفت اسپیکر دو کانال لازم داره.سیستم شما چون دو جفت اسپیکر هست (4 عدد) یک آمپ 4 کانال نیاز داره.
آین آمپ خیلی مناسبه تو این رنج قیمت:
Kenwood KAC-PS847F
حدود 315

بعد اینکه سیستم انشالله ردیف شد تو بخش
لطف کن حتما review بنویس از سیستمت . متشکرم

ممنون سعید جان
من خودم حقیقتا صدای این دو جفت باند یعنی E69X و E6X نشنیدم
از دوستان کسی تجربه کار با این دو جفت باند داره؟ به نظرتون کیفیت مطلوب بهم میده یا اینکه برم سراغ باندهای دیگه؟

r0ss0neri
14-09-2015, 15:40
هر روز دارم بیشتر به 145 آلپاین علاقه مند میشم و هر روز هم دارم ازش دور تر میشم ... :(
مجبور به فروشش هستم :| و میدونم بفروشمم ممکنه دیگه گیر خودمم نیاد .

hamidR15
14-09-2015, 16:03

سلام ارادتمندم
من امپ خود شرکت آدیو فیشر رو پیشنهاد میکنم.Mach MA40FX دیروز تماسی داشتم با مدیر فروش هلیکس ایران گفتن ان شاءالله تا روز دوشنبه هفته آینده بار جدید هایکس پخش خواهید شد.
در حال حاضر فقط اسپیکر E69X موجوده و به قیمت 270 قابل تهیه هست.اسپیکر خوش صدا و با کیفیتی هست.تو اطاق خودروهای کوچک مثل پراید صندوقدار خیلی خوب پاسخ فرکانسی میده.اما اگر ماشین سدان بزرگتر دارید احتمال کمبود در بیس رو ممکنه احساس کنید.
کواکسیال E6X هم صدای خوبی داره تویترهای بسیار شفاف و خوش صدائی داره.
آمپ هم با توجه به کلاس D بودن و بسیار جمع و جور بودن صدای قابل قبولی داره.
اگر خواستین با من در تماس باشید به محض موجود شدن براتون تهیه کنم.

dietman
14-09-2015, 16:26
سلام ارادتمندم
من امپ خود شرکت آدیو فیشر رو پیشنهاد میکنم.Mach MA40FX دیروز تماسی داشتم با مدیر فروش هلیکس ایران گفتن ان شاءالله تا روز دوشنبه هفته آینده بار جدید هایکس پخش خواهید شد.
در حال حاضر فقط اسپیکر E69X موجوده و به قیمت 270 قابل تهیه هست.اسپیکر خوش صدا و با کیفیتی هست.تو اطاق خودروهای کوچک مثل پراید صندوقدار خیلی خوب پاسخ فرکانسی میده.اما اگر ماشین سدان بزرگتر دارید احتمال کمبود در بیس رو ممکنه احساس کنید.
کواکسیال E6X هم صدای خوبی داره تویترهای بسیار شفاف و خوش صدائی داره.
آمپ هم با توجه به کلاس D بودن و بسیار جمع و جور بودن صدای قابل قبولی داره.
اگر خواستین با من در تماس باشید به محض موجود شدن براتون تهیه کنم.

سلام دوست عزیز،
من به تازگی 206 صفر گرفتم که صدای سیستم صوتی بسیار پایین و حالت خفه داره. پخش هم از این مدل ایرانی بلوتوث داره (احتمالا کروز). اگر برای دربهای جلو e6 استفاده کنم، تاثیری در بهبود کیفیت داره؟ بر ای دربهای عقب چه مدلی میتونم استفاده کنم؟ یا بغیر از اینها مجبور به تعویض پخش هم هستم.
ممنون

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

SaЁeD
14-09-2015, 18:52
سلام دوست عزیز،
من به تازگی 206 صفر گرفتم که صدای سیستم صوتی بسیار پایین و حالت خفه داره. پخش هم از این مدل ایرانی بلوتوث داره (احتمالا کروز). اگر برای دربهای جلو e6 استفاده کنم، تاثیری در بهبود کیفیت داره؟ بر ای دربهای عقب چه مدلی میتونم استفاده کنم؟ یا بغیر از اینها مجبور به تعویض پخش هم هستم.
ممنون

سلام.به نظر من صبر کن چند هفته بار گلیدن بیاد یه دفعه یه کامپ رده بالای گلیدن بگیر + یه ساب ووفر و آمپلی فایر گلیدن و از موزیک لذت ببر
بودجتون چقدر هست؟

این پست هم نگاه کن سیستم اقا پوریا pourya-pc هست و ماشین هم 206 و خیلی راضی هست از سیستمی که بسته

aquamarinaquamarin
14-09-2015, 21:28
دوباره عرض سلام به همه اساتید
با راهنمایی دوستان تو همین تایپیک و با توجه به بودجه خودم یه ضبط پایونیر مدل DEH-X2750UI
یه جفت باند پایونیر برا عقب ماشین مدل
TS-A6965S
و یه جفت باند جلو مدل
TS-G1045R

برداشتم
اولا سپاس بابت راهنماییتون برای خرید
دوما دوتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
اول اینکه باند جلو هارو گه گرفتم قبلش عرض کنم ماشینم پراید صبا هست. باندهای جلو رو که بستم توری فابریکی رو که میبندم دقیقا روی باند متصل میشه و باید با کمی فشار بست آیا توری خاصی باید بگیرم( منظورم از توری دریچه روی جای باندهای جلو هست)
سوال دوم اینکه بهترین تنظیم توازن صدا ( البته میدونم که این حرف مال سیستم های حرفه ای هست) و تنظمیاتی که باید انجام بدم تا بهترین کیفیتو صدارو داشته باشم چی هست مرسی

dragester1310
14-09-2015, 23:00
ایا برای بستن سیستم کیفیتی پاسخگو است
چه ساب و امپلی وکامپوننتی براش خوبه
از روشنایی صفحه نمایشش تو نور افتاب اصلا راضی نیستم.بفرمائید تعویض میشه ولی پیشنهاد هم برای جایگزین بدید

SaЁeD
15-09-2015, 09:27
دوباره عرض سلام به همه اساتید
با راهنمایی دوستان تو همین تایپیک و با توجه به بودجه خودم یه ضبط پایونیر مدل DEH-X2750UI

یه جفت باند پایونیر برا عقب ماشین مدل
TS-A6965S

و یه جفت باند جلو مدل
TS-G1045R

برداشتم
اولا سپاس بابت راهنماییتون برای خرید
دوما دوتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
اول اینکه باند جلو هارو گه گرفتم قبلش عرض کنم ماشینم پراید صبا هست. باندهای جلو رو که بستم توری فابریکی رو که میبندم دقیقا روی باند متصل میشه و باید با کمی فشار بست آیا توری خاصی باید بگیرم( منظورم از توری دریچه روی جای باندهای جلو هست)
سوال دوم اینکه بهترین تنظیم توازن صدا ( البته میدونم که این حرف مال سیستم های حرفه ای هست) و تنظمیاتی که باید انجام بدم تا بهترین کیفیتو صدارو داشته باشم چی هست مرسی
اگه کامل بسته میشه مشکلی نیست و موردی نداره.اگه میزنه بیرون خودت با ترفند باید یه جوری جا کنی یا بهتر اینکه ببری پیش نصاب ها برات اوکی کنند ولی طبق چیزی که فرمودی فکر نکنم مشکلی باشه.
برای صدا هم هر شخصی یه جور صدا رو میپسنده و سلایق متفاوت هست و برای بهترین تنظیم خودتون باید دست به کار بشید و با تنظیمات پخش کار کنید تا صدای دلخواهتون رو بتونید از دریافت کنید.:n06:

موفق باشید

aquamarinaquamarin
15-09-2015, 09:46
اگه کامل بسته میشه مشکلی نیست و موردی نداره.اگه میزنه بیرون خودت با ترفند باید یه جوری جا کنی یا بهتر اینکه ببری پیش نصاب ها برات اوکی کنند ولی طبق چیزی که فرمودی فکر نکنم مشکلی باشه.
برای صدا هم هر شخصی یه جور صدا رو میپسنده و سلایق متفاوت هست و برای بهترین تنظیم خودتون باید دست به کار بشید و با تنظیمات پخش کار کنید تا صدای دلخواهتون رو بتونید از دریافت کنید.:n06:

موفق باشید
سپاس گرامی
بعله کامل بسته میشه ولی اون قطعه پنجره ای که باید روش بزارم دقیقا میچسبه به باند
در مورد سوال دوم بعله حق باشماست من بیشتر منظور تنظیماتی هست که باید روز ضبط انجام داد
بازم مرسی از توجهت

SaЁeD
15-09-2015, 10:05
سپاس گرامی
بعله کامل بسته میشه ولی اون قطعه پنجره ای که باید روش بزارم دقیقا میچسبه به باند
در مورد سوال دوم بعله حق باشماست من بیشتر منظور تنظیماتی هست که باید روز ضبط انجام داد
بازم مرسی از توجهت
اگه با ووفر برخورد نکنه هیچ مشکلی نیست.میتونید چندتا عکس قرار بدید ازین حالتی که فرمودید؟

aquamarinaquamarin
15-09-2015, 10:24
اگه با ووفر برخورد نکنه هیچ مشکلی نیست.میتونید چندتا عکس قرار بدید ازین حالتی که فرمودید؟
دقیقا با همین ووفر برخورد میکنه ( اسمشو نمیدونستم خدمتت بگم :n02: ) عکس که الان ماشین پیشم نیست. البته بازم شاید اشتباه فهمیده باشم اون قسمتی که دایره ای کوچک وسط باند هست برجسته هست و حالت آلومینیومی داره متصل میشه به طوری پنجره فکر کنم باید رو پنجره ار رو نزارم

hamidR15
15-09-2015, 10:50
سلام دوست عزیز،
ممنون

سلام
بله کاملا کیفیت صداتون بهتر میشه. همونطر که سعید جان هم گفتن از برند گلیذن هم میتونید کواکسیال خوش صدا و با کیفیت انتخاب کنید. چقدر میخواهید هزینه نمائید؟
پخشتون رو هم در اینده تعویض کنید خیلی صداتون بهتر خواهد شد.
این عکس کواکسیال 6.5 اینچی گلیدن مدل RC165 هست که از E6X هلیکس هم صدای بهتری داره.برای درهای عقب هم میتونید سایز 5 اینچی که 13cm ی هست رو نصب کنید.
البته اگر بیشتر هزینه کنید و درهای جلو رو کامپوننت نصب کنید به مراتب کیفیت صداتون بیشتر و بهتر خواهد شد.منتها باید آمپلیفایر هم تهیه کنید.

از روشنایی صفحه نمایشش تو نور افتاب اصلا راضی نیستم.بفرمائید تعویض میشه ولی پیشنهاد هم برای جایگزین بدید
بله سه جفت خروجیPre Out داره.البه نمیدونم چند ولت هستند. اگر 4 ولت باشن که خیلی خوبه ولی اگر زیر 4 ولت باشن چنگی به دل نمیزنه.
هر قطعه ای که شما بخواهید میتونید تهیه و به پخشتون وصل کنید. مهم میزان بودجه شما هست.

دقیقا با همین ووفر برخورد میکنه ( اسمشو نمیدونستم خدمتت بگم :n02: ) عکس که الان ماشین پیشم نیست. البته بازم شاید اشتباه فهمیده باشم اون قسمتی که دایره ای کوچک وسط باند هست متصل میشه به پنجره
اون قسمت تویتره.اگر اون به گریل گیر میکنه همون قاب فابریک چون روش محافظ داره به Dome تویتر اسیب نمیزنه.ولی اگر خیلی تحت فشار هست هیچ چیز روش قرار نده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D6ory06Frjx5wXFHLde

aquamarinaquamarin
15-09-2015, 11:01
سلام
بله کاملا کیفیت صداتون بهتر میشه. همونطر که سعید جان هم گفتن از برند گلیذن هم میتونید کواکسیال خوش صدا و با کیفیت انتخاب کنید. چقدر میخواهید هزینه نمائید؟
پخشتون رو هم در اینده تعویض کنید خیلی صداتون بهتر خواهد شد.
این عکس کواکسیال 6.5 اینچی گلیدن مدل RC165 هست که از E6X هلیکس هم صدای بهتری داره.

بله سه جفت خروجیPre Out داره.البه نمیدونم چند ولت هستند. اگر 4 ولت باشن که خیلی خوبه ولی اگر زیر 4 ولت باشن چنگی به دل نمیزنه.
هر قطعه ای که شما بخواهید میتونید تهیه و به پخشتون وصل کنید. مهم میزان بودجه شما هست.

اون قسمت تویتره.اگر اون به گریل گیر میکنه همون قاب فابریک چون روش محافظ داره به Dome تویتر اسیب نمیزنه.ولی اگر خیلی تحت فشار هست هیچ چیز روش قرار نده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D6ory06Frjx5wXFHLde
مرسی حمید عزیز و همنطور جناب سعید عزیز فکر کنم باید همینکارو بکنم. خیلی زحمت کشیدید:n16::n16:

amirhosein72
15-09-2015, 11:20
نظر بدین دمپینگ بخرم یا نه ؟
اگه بخوام بخرم و نصب کنم حدود 300 350 خرجم میشه .
چه کنیم ؟؟؟؟ :n27:

amirhosein72
15-09-2015, 11:23
هر روز دارم بیشتر به 145 آلپاین علاقه مند میشم و هر روز هم دارم ازش دور تر میشم ... :(
مجبور به فروشش هستم :| و میدونم بفروشمم ممکنه دیگه گیر خودمم نیاد .

بده من برات نگه دارم :n02:

dragester1310
15-09-2015, 14:12
پستم حذف کردن.هدیونیت اینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidR15
15-09-2015, 15:44
نظر بدین دمپینگ بخرم یا نه ؟
اگه بخوام بخرم و نصب کنم حدود 300 350 خرجم میشه .
چه کنیم ؟؟؟؟ :n27:
سلام امیرحسین جان.
بدون شک بزن هم کل زیر رودری و هم 40*40سانت پشت ووفر.
گلیدن Aero multy و آورده هر ورقه حدود 60تومن.فکر کنم دو تاش کافی باشه اندازش و تو سایت ببین.

پستم حذف کردن.هدیونیت اینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز پستتون خلاف قانون بود حذف کردم.
ضمنا پاسختون و تو پست شماره 18854 دادم مطالعه نمایید.پخشتون خوشبختانه 5ولت و عالیه.در مورد صفحه نمایش کاریش نمیشه کرد.به نظرم هزینه نکنید.اگر کیفیت صداش خوبه و راضی هستین یه سیستم خوب جمع کنید و حالش و ببرید.

alihadady1
15-09-2015, 17:00
سلام
وقت خوش به همه دوستان
امروز باند های ۷۱۸ کنوود ۶۹۷۵وی تو پایونییر ۸۶۹۳ ام‌تی‌ایکس
با شرایط مساوی با امپ پایونییر ۵۶۰۲ تست کردم
اول از همه به حرف استادایی مثل حمید عزیز واقعا گوش کنید
حالا برسیم به صدا
کنوود و پایونییر تعطیل ولی ام‌تی‌ایکس عالی
من خودم قبلا صدای پایونییر و کنوود و جدا جدا شنیده بودم اون موقع صداشون خوب بود
ولی الان که یه باند بهترو با اونا مقایسه کردم فهمیدم که اصلا به درد نمیخورن
بعد امپ عوض کردیم یه سیرا بستم صدا بدتر از قبل شد
اگه امپ با کیفیت باشه احتمال زیاد صدا خیلی خیلی بهتر بشه
پیشنهاد میکنم شماهم از برندای پایونییر و کنوود دست بکشید
به گوشتون احترام بزارید
کم کم بگیرید ولی خوبشو بگیرید
ممنون از همگی

- - - Updated - - -

سلام
وقت خوش به همه دوستان
حالا برسیم به صدا
به گوشتون احترام بزارید
ممنون از همگی

hamidR15
15-09-2015, 17:26
سلام
وقت خوش به همه دوستان
حالا برسیم به صدا
به گوشتون احترام بزارید
ممنون از همگی

سلام علی جان. شما لطف داری من کوچیک همگی هستم استاد کجا بود.:n40:
من فقط تجربه های خودم رو در اختیار دوستان قرار میدم تا اونا هزینه هائی که من دادم رو تکرار نکنن.:n12::n16:
همیشه گفتم نون اسپیکر رو آمپلیفایر میده پس امپلیفایر خوب صدای خوب.
ضمنا اسپیکر های شما بالای 600 قیمتش هست خیلیها تا قیمت رو میشنوند جا میزنن در حالی که هیچ گرونی بی حکمت نیست.میرن چنتا هزینه میکنن آخر سر میان به حرفهای ما گوش میکنن.
شما بهترین کار رو کردی. اسپیکر خوب خریدی گذاشتی کنار منتظر موندی تا آمپ مورد نظرت برسه که رسیده و همین روزها ترخیص میشه و میگیرم برات.XL150C4 رو ببند ببین کیفیت و دقت یعنی چی.:n19:
خورد خورد خریدن قطعات اما بهترین رو خریدن تا حد توان ممکنه کمی زمان ببره ولی خریدتون یکبار هست نه چندین بار تعویض و فروش قطعات بی کیفیت و بد صدا.:8:

alihadady1
15-09-2015, 17:40
سلام علی جان. شما لطف داری من کوچیک همگی هستم استاد کجا بود.:n40:
من فقط تجربه های خودم رو در اختیار دوستان قرار میدم تا اونا هزینه هائی که من دادم رو تکرار نکنن.:n12::n16:
همیشه گفتم نون اسپیکر رو آمپلیفایر میده پس امپلیفایر خوب صدای خوب.
ضمنا اسپیکر های شما بالای 600 قیمتش هست خیلیها تا قیمت رو میشنوند جا میزنن در حالی که هیچ گرونی بی حکمت نیست.میرن چنتا هزینه میکنن آخر سر میان به حرفهای ما گوش میکنن.
شما بهترین کار رو کردی. اسپیکر خوب خریدی گذاشتی کنار منتظر موندی تا آمپ مورد نظرت برسه که رسیده و همین روزها ترخیص میشه و میگیرم برات.XL150C4 رو ببند ببین کیفیت و دقت یعنی چی.:n19:
خورد خورد خریدن قطعات اما بهترین رو خریدن تا حد توان ممکنه کمی زمان ببره ولی خریدتون یکبار هست نه چندین بار تعویض و فروش قطعات بی کیفیت و بد صدا.:8:
سلام خسته نباشی حمید جان
من صدای اینارو قبلا تک تک شنیده بودم ولی فکرشو نمیکردم یه اسپیکر درست درمون باهاشون مقایسه بشه اینجوری باشه
اصلا صداشون قابل تحمل نبود برام
خودمم یکی از گزینه‌هام اینا بودن ولی الان....
حالا بزار امپ بیاد نصب شه
پول بیاد دستم یه کامپ ام‌تی‌ایکس سری ۸۰۰۰ بزارم برای جلو دیگه خلاص
بعدها هم پخش
ولی حیف صد حیف که پول نیست

persian_shadow
15-09-2015, 18:32
عذر می خواستم بدونم کاره تیوتر چیه؟
و حتما باید با آمپلی باشه؟

as2005
15-09-2015, 20:02
با سلام و عرض ادب خدمت یکایک سروران به ویژه آقا حمید گل که از تجربیاتشان در این مدت بسیار استفاده کردم
بنده یک جفت هرتز ecx 690 دارم اینک قصد تهیه آمپ دارم لطفا بفرمایید از امپ های ذیل کدامشان از نظر کیفیت و تنظیمات نسبت به دیگرا ن بهترند تا انجا که میدانم تقریبا همه در یک سطح قیمتی هستند لطفا برایم اولویت بندی بفرمایید متشکرم:n40:
1- هرتز hcp4
Vibe Slick Stereo 4 -2
3-Dragster DAE 406
4-kicker cx300

- - - Updated - - -

bbbbc666
15-09-2015, 21:19
سلام، من یک جفت باند 718EX دارم، چه امپ و سابی براش بگیرم خوبه؟

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

hamidR15
15-09-2015, 23:32
عذر می خواستم بدونم کاره تیوتر چیه؟
و حتما باید با آمپلی باشه؟
سلام
پخش فرکانسهای بالای 2500khz
تویترها اکثرا از طریق کراس اوور که براشون طراحی شده به امپلیفایر متصل میشه.

با سلام و عرض ادب خدمت یکایک سروران به ویژه آقا حمید گل که از تجربیاتشان در این مدت بسیار استفاده کردم
بنده یک جفت هرتز ecx 690 دارم اینک قصد تهیه آمپ دارم لطفا بفرمایید از امپ های ذیل کدامشان از نظر کیفیت و تنظیمات نسبت به دیگرا ن بهترند تا انجا که میدانم تقریبا همه در یک سطح قیمتی هستند لطفا برایم اولویت بندی بفرمایید متشکرم:n40:
1- هرتز hcp4
Vibe Slick Stereo 4 -2
3-Dragster DAE 406
4-kicker cx300

- - - Updated - - -
سلام خواهش میکنم لطف دارید:n40:
من با هیچ کدومشون کار نکردم.اما هرتز HCP4 رو شنیدم کلیدهاش خراب میشن.
درگ استر یه برند متوسط هست.قدرت خوبی داره ولی کیفیتش متوسط هست.
وایب رو اصلا اطلاعات ندارم.

سلام، من یک جفت باند 718EX دارم، چه امپ و سابی براش بگیرم خوبه؟

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

دوست من اگر 718 تون آکبنده و یا حتی اگر دست دوم هم پیشنهاد میکنم ردش کنید بره چون اصلا صدای خوبی نداره.
ضمنا میزان بودجتون چقدره برای آمپلیفایر و ساب ووفر؟ماشینتون چیه؟

as2005
16-09-2015, 00:42
از پاسخگتون سپاسگزارم با توجه به شرایط من با 400 تومن حضرتعالی چه امپی پیشنهاد میفرمایید

hossein pc 2011
16-09-2015, 12:31
سلام دوستان امپلی 3500 نسبت به 3602 چجوریه؟ برا 6975 میخوام بعد یه سریا میگن ازیان امپلی چینیا که تنضیمات داره بگیری بهتره چون پایونییر زیاد تنضیمات نداره صدای باندات خوب در نمیاد درسته؟

chaharnazm
16-09-2015, 14:50
درود حمید جان
میخواستم ازت راهنمایی بخوام برای افزایش بیس سابم. حس میکنم بیس آهنگهام کم شده.
اجزای سیستمم:
Kenwood 8400
Infinity 1260
Kappa 11i
Dragster Supertweeter
Deh-8650BT

hamidR15
16-09-2015, 16:46
از پاسخگتون سپاسگزارم با توجه به شرایط من با 400 تومن حضرتعالی چه امپی پیشنهاد میفرمایید
سلام
خواهش میکنم.
خیلی نمیتونید مانور بدین.یه پایونیر 6604 میتونید بگیرید.چرا برای امپلیفایر خوب هزینه نمی کنید؟من بارها روی امپلیفایر تاکید داشته و دارم. اما....خود دانید.
به خاطر 250-300 تومن اضافه پرداخت کردن...نتیجه خوبی هم اخر کار نخواهید گرفت.

سلام دوستان امپلی 3500 نسبت به 3602 چجوریه؟ برا 6975 میخوام بعد یه سریا میگن ازیان امپلی چینیا که تنضیمات داره بگیری بهتره چون پایونییر زیاد تنضیمات نداره صدای باندات خوب در نمیاد درسته؟
منظورتون از 3500 چیه؟
3602 ارزونترین آمپ پایونیر هست ولی از کالاهی بی کیفیت چینی خیلی بهرته.
برای 6975V2 کمه.یه 6604 بگیرید بریج کنید یا یه 5602 بگیرید اگر دوکانال منظورتون هست.

درود حمید جان
اجزای سیستمم:
Kenwood 8400
Infinity 1260
Kappa 11i
Dragster Supertweeter
Deh-8650BT
هم آمپ و هم سابت رو باید تعویض کنی.
ماشینتون چیه؟
یه ML95.4 با یه ساب باکس فابریک M12VB با حدود 1.180.000 تومن یه صدای واقعا غالی و با کیفیت تحویلتون میدم.

- - - Updated - - -

سلام
خواهش میکنم.
خیلی نمیتونید مانور بدین.یه پایونیر 6604 میتونید بگیرید.چرا برای امپلیفایر خوب هزینه نمی کنید؟من بارها روی امپلیفایر تاکید داشته و دارم. اما....خود دانید.

منظورتون از 3500 چیه؟
برای 6975V2 کمه.یه 6604 بگیرید بریج کنید یا یه 5602 بگیرید اگر دوکانال منظورتون هست.

درود حمید جان
اجزای سیستمم:
Kenwood 8400
Infinity 1260
Kappa 11i
Dragster Supertweeter
Deh-8650BT
ماشینتون چیه؟
یه ML95.4 با یه ساب باکس فابریک M12VB با حدود 1.180.000 تومن یه صدای واقعا غالی و با کیفیت تحویلتون میدم.

dragester1310
17-09-2015, 09:54
ممنون
نمی‌دونم برای افزایش کیفیت و تفکیک صدا به ترتیب اولویت چکار باید کرد. اگر بخوام کام بگیرم تو جای بلندگو فابریک ماکسیما میشه جاداد یا باید همه درو طاقچه رو ترکوند
امپلی چار کانال بگیرم یا دو تا دو کانال
سینما خانگی ام تودوروکی پایونیره صداش خیلی دوست دارم.
امپلی پایونیر و کامپ وساب پایونیر
یا ساب و کام جیبی ال

hamidR15
17-09-2015, 10:06
ممنون
نمی‌دونم برای افزایش کیفیت و تفکیک صدا به ترتیب اولویت چکار باید کرد. اگر بخوام کام بگیرم تو جای بلندگو فابریک ماکسیما میشه جاداد یا باید همه درو طاقچه رو ترکوند
امپلی چار کانال بگیرم یا دو تا دو کانال
سینما خانگی ام تودوروکی پایونیره صداش خیلی دوست دارم.
امپلی پایونیر و کامپ وساب پایونیر
یا ساب و کام جیبی ال
سلام و خواهش میکنم
پایونیر تو خونگی قبلا خیلی خوب بود.ولی متاسفانه روز به روز از کیفیتش کاسته شده.Todoroki صداش بد نیست.اما باز به کیفیت کاراهای قدیمشون نمیرسه.تاجائی که شنیدم کلا خط خانگی رو جمع کرده و تقریبا روبه ورشکستگی شده.خیلی آمار دقیق ندارم ولی گمانه زنیها از این موضوع حاکی هست.
فکر کنم سایز درهای ماکسیما 16 هست راحت میتونی کامپوننت خوب نصب کنی.
اصلا دنبال جی بی ال یا اینفینیتی نرو اگر کیفیت خوب میخواهید.
بودجه چقدره؟
تقریبا اکثر برندهائی که قبلا حرفه ای کار میکردن به خاطر شرایط بد اقتصادی خط تولید محصولات حرفه ای و با کیفیتشون رو تعطیل کردن.
هارمن
راکفورد
از اینجمله برندها هستند.
من پیشنهادم
دو جفت کامپوننت 16cm
یه آمپلیفایر چهار کانال
یه ساب یا ساب باکس
یه آمپلیفایر مونو یا دو کانال برای درایو کردن ساب ووفر هست
اکسسوری با کیفیت و استاندارد
فقط تا جائی که میتونی خوب هزینه کن تا بعدا پشمان نشی و مجبور به تعویض قطعات نگردی
با حدود 4200 میتونی یه سیستم کاملا کیفیتی - قدرتی عالی نصب کنی.

dragester1310
17-09-2015, 10:17
میخوام دونه دونه بگیرم ولی جنس خوب.
صدا درحد تودوروکی راضیم میکنه.
بیشتر از تودوروکی تو سینما خانگی که هزینه سرسام اور میشد.تو ماشینو نمیدونم.
صدای بلند خیلی به ندرت استفاده میکنم.
فقط کیفیت تفکیک و بیس البته نه قدرتی بلکه بیس شفاف با کیفیت مد نظرم.اول چی بخرم و چقدر هزینش میشه
مرسی

H.Operator
17-09-2015, 10:20
درود
حمید جان به نظرت من اگر یه باکس سیلد 12 اینچ گلیدن بزارم نسبت به پورتد خیلی تفاوتشه؟
دیروز تو ماشین یکی از بچه ها بودم باکس سیلد پایونیر داشت با اینکه کیفیت خوبی نداشت ولی من از جنس صدای باکس سیلد خوشم اومد کیفیتی بود یه جورایی و خوب لو بیس چندانی نداشت.
من از چیزی که نگرانم اینه که صدای ساب کلآ غالب بشه به صدای کاموننت ها و مجبور بشم گینش رو کم کنم.

ebow
17-09-2015, 17:42
سلام حمید آقا
باره گلیدن ترخیص شد بالاخره یا نه ؟؟
کف کردیم بابا [emoji6]
خیلی هیجان دارم زودتر ببندم ببینم صداشو [emoji101]

فرستاده شده از SM-A300Hِ من با Tapatalk

hoseink08
18-09-2015, 14:36
با عرض سلام خدمت دوستان

من ۲۰۶ دارم میخوام یه سیستم ساده بندازم روش!
یه آمپلی+ یه جفت باند خربزه ای واسه پشت(ساب نمیخوام)+(اگه بشه یه باند گرد هم جلو)
۱.ضبط فابریک جواب میده یا باید ضبطمو عوض کنم؟
۲. هزینش بدون در نظر گرفتن ضبط ۴۰۰ یا ۵۰۰ بشه

البته من ۶۹۶۵ پایونیر روش دارم زیاد راضی نیستم٬ قوی تر میخوام٬ میشه یه پیشنهاد بهینه بدین؟ میتونم از این باندم هم استفاده کنم یا باید عوضش کنم؟
chaharnazm
19-09-2015, 15:30
ماشینتون چیه؟

با همون اجزای سیستم خودم (کنوود 8400 و ساب 1260) چه راهکاری پیشنهاد میدی؟ ماشین صبا دوگانه ست.

hamidR15
19-09-2015, 21:35
میخوام دونه دونه بگیرم ولی جنس خوب.
صدا درحد تودوروکی راضیم میکنه.
بیشتر از تودوروکی تو سینما خانگی که هزینه سرسام اور میشد.تو ماشینو نمیدونم.
صدای بلند خیلی به ندرت استفاده میکنم.
فقط کیفیت تفکیک و بیس البته نه قدرتی بلکه بیس شفاف با کیفیت مد نظرم.اول چی بخرم و چقدر هزینش میشه
مرسی
سلام
بسیار کار خوبی می کنید.
دو جفت کامپوننت هلیکس سریه پرسیزن مدلP62C با قیمت هر جفت 735 تومن.
یا
دو جفت کامپوننت گلیدن سریه SQX-Line مدل SQX165 قیمت هر جفت 700 تومن.
برای استارت میتونید شروع کنید.
برند هلیکس و گفتن فردا بارش پخش میشه و قابل تهیه هست.
برن گلیدن ان شاءالله تا 7-8 مهر ماه
این آدرس سایت هلیکس:
و آدرس سایت گلیدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود
حمید جان به نظرت من اگر یه باکس سیلد 12 اینچ گلیدن بزارم نسبت به پورتد خیلی تفاوتشه؟
دیروز تو ماشین یکی از بچه ها بودم باکس سیلد پایونیر داشت با اینکه کیفیت خوبی نداشت ولی من از جنس صدای باکس سیلد خوشم اومد کیفیتی بود یه جورایی و خوب لو بیس چندانی نداشت.
من از چیزی که نگرانم اینه که صدای ساب کلآ غالب بشه به صدای کاموننت ها و مجبور بشم گینش رو کم کنم.
دردو بر حسین عزیز
حسین جان باکس سیلد هیجانی که شما دوست دارید رو نداره.مخصوص SQ هست.ویبره و ...تعطیله.
خب باکس پورتد با ساب 12 تو 111 مسلما حجم صدای بالائی داره.میتونی ساب تک بگیری تو سیلد نصب کنی.
ولی بازم میگم هیجان باکس پورتد رو نداریا.موزیکهای رپ کلا تعطیل میشن.

سلام حمید آقا
باره گلیدن ترخیص شد بالاخره یا نه ؟؟
کف کردیم بابا [emoji6]
خیلی هیجان دارم زودتر ببندم ببینم صداشو [emoji101]

فرستاده شده از SM-A300Hِ من با Tapatalk
سلام ابراهیم جان.
پس من چی بگم ابی جان:n19:دل تو دلم نیست.:n20:
گفتن تا 7-8مهر دست مصرف کننده هست.شایدم زودتر.

با عرض سلام خدمت دوستان
من ۲۰۶ دارم میخوام یه سیستم ساده بندازم روش!
یه آمپلی+ یه جفت باند خربزه ای واسه پشت(ساب نمیخوام)+(اگه بشه یه باند گرد هم جلو)
۱.ضبط فابریک جواب میده یا باید ضبطمو عوض کنم؟
۲. هزینش بدون در نظر گرفتن ضبط ۴۰۰ یا ۵۰۰ بشه
البته من ۶۹۶۵ پایونیر روش دارم زیاد راضی نیستم٬ قوی تر میخوام٬ میشه یه پیشنهاد بهینه بدین؟ میتونم از این باندم هم استفاده کنم یا باید عوضش کنم؟
خب دوست عزیز با این هزینه ای که در نظر دارید در همون حد میتونید توقع داشته باشید دیگه.
پخش فابریکتون باید تعویض کنید مگر براتون تبدیل خوب گیر بیارم که بتونید از طریق RCA نصب کنید که خب قیمتشون بالاس.
به نظر من
1-ابتدا پخشتون رو تعویض کنید
2-بودجتون رو بیارین بالای 1 تومن.

با همون اجزای سیستم خودم (کنوود 8400 و ساب 1260) چه راهکاری پیشنهاد میدی؟ ماشین صبا دوگانه ست.
به نظر من هیچ راهکاری نداری.
سابتون جزو سابهای بی کیفیت و تک فرکانس هست.یعنی فقط ویبره میزنه.آمپتون هم 60 واتی هست و یه جنس معمولی هست.

kingtehrooni
20-09-2015, 11:16
سلام
من یه سوال در مورد خرید آمپیلی مناسب واسه سیستم زیر داشتم
ضبط4050- یه جفت باند 6975 وی 2- یه ساب 307 دبل مگنت
ممنون میشم اگه دوستان نظرشونو واسه آمپیلی مناسب بگن. خودم بین 6604 و 8604 موندم لازم به ذکر که باندام 80 و سابم 400 آر ام اس هستن
اگه پیشنهاد بهتری هم دارید ممنوم میشم بگین البته بودجه را هم در نظر بگیرین

s-a-l-i-m
20-09-2015, 11:32
دوستان براي كواك كيفيتي بين اين دو يا حالا مدل هاي ديگه چي پيشنهاد ميدين :
كاپا ١١
helix hcx690

نظر خودم با هيليكس هست!
امپليم مشكلي تو ساپورت كردنشون نداره، برا طاقچه عقب ميخوام !
انتظارمم تفكيك و صداي با كيفيت هست !! انتظار بيس ندارم چون ساب دارم و يه جفت كامپوننت اينفينيتي هم براي استيج جلو دارم مدل ٦٥.٩ !

hamidR15
20-09-2015, 14:07
سلام
من یه سوال در مورد خرید آمپیلی مناسب واسه سیستم زیر داشتم
ضبط4050- یه جفت باند 6975 وی 2- یه ساب 307 دبل مگنت
ممنون میشم اگه دوستان نظرشونو واسه آمپیلی مناسب بگن. خودم بین 6604 و 8604 موندم لازم به ذکر که باندام 80 و سابم 400 آر ام اس هستن
اگه پیشنهاد بهتری هم دارید ممنوم میشم بگین البته بودجه را هم در نظر بگیرین
سلام خب 8604 بهتر هست از 6604 ولی من جای شما بودم یه ml95.4میگرفتم.حدود 650قیمتش هست 100%از پایونیر با کیفیت تر و بهتره.اصلا شک نکن.داری هزینه مبکنی خوب و درست هزینه کن.

دوستان براي كواك كيفيتي بين اين دو يا حالا مدل هاي ديگه چي پيشنهاد ميدين :
كاپا ١١
helix hcx690

نظر خودم با هيليكس هست!
امپليم مشكلي تو ساپورت كردنشون نداره، برا طاقچه عقب ميخوام !
انتظارمم تفكيك و صداي با كيفيت هست !! انتظار بيس ندارم چون ساب دارم و يه جفت كامپوننت اينفينيتي هم براي استيج جلو دارم مدل ٦٥.٩ !
سلام سلیم جان.
تو تلگرام مفصل صحبت کردیم.کواک کنسله گلم.

snowwolf
20-09-2015, 14:49
میخواستم بدونم حجم صدای هلیکس e69x بیشتره یا حجم صدای پایونیر 6965 v2 واینکه جند درصد بیشتره

- - - Updated - - -

میخواستم بدونم حجم صدای هلیکس e69x بیشتره یا حجم صدای پایونیر 6965 v2 واینکه جند درصد بیشتره

hamidR15
20-09-2015, 16:48

-

سلام
6965 بیشتره.فکر کنم حدود 20%

H.Operator
21-09-2015, 00:24
دردو بر حسین عزیز
حسین جان باکس سیلد هیجانی که شما دوست دارید رو نداره.مخصوص SQ هست.ویبره و ...تعطیله.
خب باکس پورتد با ساب 12 تو 111 مسلما حجم صدای بالائی داره.میتونی ساب تک بگیری تو سیلد نصب کنی.
ولی بازم میگم هیجان باکس پورتد رو نداریا.موزیکهای رپ کلا تعطیل میشن.

درود
ممنون حمید جان
لامصب خیلی حجم باکسش زیاده کل صندوقو میگیره نگران اونم یه چی لازمم بشه نتونم جا بدم توش:n02:
هر چی میگردم میبینم باکس سابای 12 اینچ دیگه تقریبآ جمع و جور تره این خیلی گندس:n02:

hamidR15
21-09-2015, 08:54
درود
ممنون حمید جان
لامصب خیلی حجم باکسش زیاده کل صندوقو میگیره نگران اونم یه چی لازمم بشه نتونم جا بدم توش:n02:
هر چی میگردم میبینم باکس سابای 12 اینچ دیگه تقریبآ جمع و جور تره این خیلی گندس:n02:

سلام صبح بخیر.
باکس اصولی باید بر اساس پارامترهای ساب ساخته بشه.اگر غیر از این باشه ساب قابلیتهای اصلیش و نشون نمیده.میخوای باکس rs10برات بگیرم.645تومنه.اونم خیلی عالیه.مگر اینکه کلا تصمیم به باکس سیلد بگیری و ساب و برات بگیرم باکس و خودت بسازی.هر چی شما امر کنی بنده مطاعم.

dragester1310
21-09-2015, 10:17
[QUOTE=hamidR15;8712693]سلام
بسیار کار خوبی می کنید.
دو جفت کامپوننت هلیکس سریه پرسیزن مدلP62C با قیمت هر جفت 735 تومن.
یا
دو جفت کامپوننت گلیدن سریه SQX-Line مدل SQX165 قیمت هر جفت 700 تومن.
برای استارت میتونید شروع کنید.
برند هلیکس و گفتن فردا بارش پخش میشه و قابل تهیه هست.
برن گلیدن ان شاءالله تا 7-8 مهر ماه
این آدرس سایت هلیکس:
و آدرس سایت گلیدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با سلام تشکر
اگر بخوام فعلا تا۷۰۰ هزینه کنم با توجه به اینکه کیفیت اسپیکر های فابریک ماکسیما افتضاح نیست و تقریبا متوسطه گرفتن امپلی منطقی تر نیست؟سیستم پیشنهادی شما به جز هدیونیت بالای ۲ تومن میشه.نمیخوام اینقدر هزینه کنم.
ممنون از راهنمایی.قدرت ۵درصد برام مهمه کیفیت درصد.

hossein pc 2011
21-09-2015, 12:06
سلام
خواهش میکنم.

منظورتون از 3500 چیه؟

ماشینتون چیه؟

- - - Updated - - -

سلام
خواهش میکنم.

منظورتون از 3500 چیه؟

ماشینتون چیه؟
6975 من سری قدیمیه 300 واته . v2 نیست ,

- - - Updated - - -

سلام
خواهش میکنم.

منظورتون از 3500 چیه؟

ماشینتون چیه؟

- - - Updated - - -

سلام
خواهش میکنم.

منظورتون از 3500 چیه؟

ماشینتون چیه؟

persian_shadow
21-09-2015, 12:36
سلام
دوستان به نظرتون یواسه باند
۶۹۹۵
ظبط
3750 بگیرم یا x400
یا اگه شرکت دیگه ای هم مد نظرتونه ممنون میشم بگین
خودم که از ۳۷۵۰ خوشم میاد خوشگله ولی تعریف کنوودم زیاد شنیدم
حالا شما نظرتون چیه

chaharnazm
21-09-2015, 13:14
به نظر من هیچ راهکاری نداری.
سابتون جزو سابهای بی کیفیت و تک فرکانس هست.یعنی فقط ویبره میزنه.آمپتون هم 60 واتی هست و یه جنس معمولی هست.

منظورت از معمولی بودن آمپ چیه؟ امکاناتش که بد نیست. ML95.4 چه تفاوتی بااین داره؟ M12VB چه تفاوتی با 1260 داره؟

hamidR15
21-09-2015, 17:14
[QUOTE=hamidR15;8712693]

اگر بخوام فعلا تا۷۰۰ هزینه کنم با توجه به اینکه کیفیت اسپیکر های فابریک ماکسیما افتضاح نیست و تقریبا متوسطه گرفتن امپلی منطقی تر نیست؟سیستم پیشنهادی شما به جز هدیونیت بالای ۲ تومن میشه.نمیخوام اینقدر هزینه کنم.
ممنون از راهنمایی.قدرت ۵درصد برام مهمه کیفیت درصد.
سلام
اگر صداش خوبه چرا میتونید از آمپلیفایر شروع کنید. اتفاقا آمپلیفایر خوب جزو اصلی ترین قسمت سیستم هست.
میتونید گلیدن RS100C4 بردارین که 4 تا 105 وات روی 4 اهم خروجی میده کلاس AB هست،طراحی آلمان ساخت کره نه چین.قیمتش هم 980 تومنه
گزینه بعدی ML95.4 هست که یه پله از RS پائینتره با همون کیفیت بالا و ساخت کره قیمت 650 تومن
گزینه بعدی آمپلی مچ از برند آدیو فیشر هست مدل MA40FX آمپ کلاس D خروجی 4*75 وات و کوچک و جمع و جور.ساخت چین طراحی المان.قیمت 568 تومن.

6975

سلام
یه 5602 پایونیر براش کافیه.خوب صدائی بهتون میده

سلام
دوستان به نظرتون یواسه باند
۶۹۹۵
ظبط
3750 بگیرم یا x400
یا اگه شرکت دیگه ای هم مد نظرتونه ممنون میشم بگین
خودم که از ۳۷۵۰ خوشم میاد خوشگله ولی تعریف کنوودم زیاد شنیدم
حالا شما نظرتون چیه
سلام
اگر از 3750 خوشتون آمده همون رو بگیرید.منتها X400 خروجی Pre Out کاملتری داره نسبت به پایونیر که دو جفت هست.

منظورت از معمولی بودن آمپ چیه؟ امکاناتش که بد نیست. ML95.4 چه تفاوتی بااین داره؟ M12VB چه تفاوتی با 1260 داره؟
سلام
منظورم اینه که طراحی ساده ای داره متریال مصرفیش خیلی گران نیست.شما کیس آمپ گلیدن رو ببین خودتون متوجه خواهید شد.تماما ماسفت،برد دو لایه که خیلی کار قشنگی کردن نسبت به 75.4،برد آمپلیفایر خیلی قسمت مهمیه مثل مادر بردهای PC ضمنا قدرت بیشتری داره.95 وات RMS و بریج 270 واتی در مقابل 60 وات و 180 بریج.
در مورد تفاوتهای ساب هم باید عرض کنم پارامترهای گلیدن بهتره،متریال خیلی خوبی داره ووفر کاغذ/فوم درش استفاده شده.تک فرکانس نیست همو کوبشی رو خوب میزنه هم Low رو
در نهایت هر کسی ابتدا به بودجه و جیبش نگاه میکنه و بعد اقدام به خرید.ما اینجا فقط مشاوره و پیشنهاد میدهیم،برند خوب و با کیفیت معرفی میکنیم.این شماها هستید که تصمیم نهائی رو میگیرید.
موفق باشید:n16::n12:

persian_shadow
21-09-2015, 19:53
سلام
ببخشید اقا حمید
یعنی کیفیتشون با هم فرقی نداره؟
بعد ضبط های آلپاین چطورن
چون بعضیا میگن از نظر کیفیت بهتر از پایونر و کنوودن

hamidR15
21-09-2015, 21:52
سلام
ببخشید اقا حمید
بعد ضبط های آلپاین چطورن

سلام.
به نظر من کن وود صدای بهتری در مقابل پایونیر داره
آلپاین دیتیل و شفافیت صدای بیشتری داره.

- - - Updated - - -

سلام
ببخشید اقا حمید
بعد ضبط های آلپاین چطورن

سلام.
به نظر من کن وود صدای بهتری در مقابل پایونیر داره
آلپاین دیتیل و شفافیت صدای بیشتری داره.

hadi_w
22-09-2015, 08:26
سلام اقا حمید
احوالتون چطوره
میگم قیمت RS12 چطوریاس؟ اگه شد این ساب رو بردارم بزارمش تو باکس سیلد کلا ویبره نمیخوام از ساب فقط بیس نرم و خوشگل رو آهنگ هزینه بیشتری نمیتونم بکنم برا ساب که بهترش رو بگیرم . نمیدونم قیمتش با sqx12 چقدر تفاوت داره. امیدوارم تو اهنگای تند هم کم نیاره
RS100c4 هم برا امپ یه سری اسکسوری هم میخوام ایشالهه منتظر پیامتون هستم هنوز برا ترخیص شدن بار گلیدن ..
باتشکر:n16::n16::n16::n16::n40:

- - - Updated - - -

سلام اقا حمید
احوالتون چطوره
میگم قیمت RS12 چطوریاس؟ اگه شد این ساب رو بردارم بزارمش تو باکس سیلد کلا ویبره نمیخوام از ساب فقط بیس نرم و خوشگل رو آهنگ هزینه بیشتری نمیتونم بکنم برا ساب که بهترش رو بگیرم . نمیدونم قیمتش با sqx12 چقدر تفاوت داره. امیدوارم تو اهنگای تند هم کم نیاره
RS100c4 هم برا امپ یه سری اسکسوری هم میخوام ایشالهه منتظر پیامتون هستم هنوز برا ترخیص شدن بار گلیدن ..

hamidR15
22-09-2015, 15:04
سلام اقا حمید
احوالتون چطوره

سلام هادی جان ارادتمندم.
RS12 قیمتش 390 هست.SQX12Extreme هم 855 تومن.
تفاوتشون زیاده ولی خبSQX:n10::n19::n20:
بیسی که SQX میزنه مثل:n25: میمونه.
RS هم تو سیلد خوب میکوبه نگران نباش.کاملا موافقم با سیلد.
RS100C4 هم آمپ بسیار خوبیه.اونم قیمتش 980 هست.
من به محض ترخیص شدن خدمت همه منتظران عزیز اعلام میکنم.:n02:
فکر کنم باید شمارش معکوس رو از فردا اول مهر شروع کنیم.ان شاءالله
:n20::n19:

chaharnazm
24-09-2015, 22:09
درود
کیفیت صدای زیر در کدوم یکی از این بلندگوها بیشتره؟
توییتر
سوپر توییتر
توییتره کامپوننت

naim697
25-09-2015, 04:35
روی درب جلو یه 16 سانتی jvc دارم خوبه .

روی تاخچه عقب 206 یه جفت 6995S گذاشتم با یه امپیلی کندس . صداش ملایم بیس نسبتا نرم هست تیوترش اذیت نمیکنه تیز نیست . ولی کیفیته ساخت باند حس میکنم خیلی پایینه :n03: با اینکه صدای خوبی داره حتی گاهی حس میکنم باید گین کمتر کنم به باند فشار نیاد :n03:

از صداش خیلی راضیم نسبه به قیمت باند ! خوبه البته به لطف آمپیلی قدرتمند کندس که نفسشو کشیده .

حالا میخوام یک جفت دیگه هم اضافه کنم کنارش . حالا به نظرتون کناره این باند چی بذارم ؟ اینفیتی کاپا 11 یا کنوود 7100 یا 6975v2 یا یکی مثله خودش 6995s ندونم واقعا برای داشتن صدای بهتر کنار این یه جفت چی اضافه کنم ؟ :n27:

در ضمن اصلا نمیخوام ساب داشته باشم اصلا خوشم نمیاد

hamidR15
25-09-2015, 10:30
درود
توییتر
سوپر توییتر
توییتره کامپوننت

سلام
کلا تویترها وظیفه اجرای فرکانسهای بالای 2500Khz رو دارن. حالا هر چقدر جنس و متریال تویتر بهتر باشه صدای پخش شده با کیفیت تر هست.

روی تاخچه عقب 206 یه جفت 6995S گذاشتم با یه امپیلی کندس . صداش ملایم بیس نسبتا نرم هست تیوترش اذیت نمیکنه تیز نیست . ولی کیفیته ساخت باند حس میکنم خیلی پایینه :n03: با اینکه صدای خوبی داره حتی گاهی حس میکنم باید گین کمتر کنم به باند فشار نیاد :n03:

از صداش خیلی راضیم نسبه به قیمت باند ! خوبه البته به لطف آمپیلی قدرتمند کندس که نفسشو کشیده .

حالا میخوام یک جفت دیگه هم اضافه کنم کنارش . حالا به نظرتون کناره این باند چی بذارم ؟ اینفیتی کاپا 11 یا کنوود 7100 یا 6975v2 یا یکی مثله خودش 6995s ندونم واقعا برای داشتن صدای بهتر کنار این یه جفت چی اضافه کنم ؟ :n27:

سلام
باید یکه جفت دیگه 6995s اضافه کنید.

- - - Updated - - -

درود
توییتر
سوپر توییتر
توییتره کامپوننت

سلام
کلا تویترها وظیفه اجرای فرکانسهای بالای 2500Khz رو دارن. حالا هر چقدر جنس و متریال تویتر بهتر باشه صدای پخش شده با کیفیت تر هست.

سلام
باید یکه جفت دیگه 6995s اضافه کنید.

hossein pc 2011
25-09-2015, 12:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه ها اینو میخوام بگیرم برای 6975 . خوبه به نظرتون؟

hossein pc 2011
25-09-2015, 12:07
اینم یه عکس دیگه . خوبه برا 6975 ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirhosein72
25-09-2015, 18:21
اینم یه عکس دیگه . خوبه برا 6975 ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش
من سری ایکس dls اصن خوب نیس دنبالش نری بهتره.
بازم صلاح با خودته :n16:

naim697
25-09-2015, 18:21
امروز یه باند دیگه هم گرفتم دقیقا مشابه همون بانده خودمه .

میشه بگید حالا بهترین روش بستن دو تا باند مشابه چیه ؟ موازی یا سری کدومشو ببندم ؟ آمپیلی دو کانال هست 4 اهم 150rms میده 1800 وات

و میشه یه عکس هم بذارید نشون بده روش بستن سیم های موازی و سری چطوریه ؟

r0ss0neri
25-09-2015, 23:03

میشه بگید حالا بهترین روش بستن دو تا باند مشابه چیه ؟ موازی یا سری کدومشو ببندم ؟ آمپیلی دو کانال هست 4 اهم 150rms میده 1800 وات

باندت چیه ؟
اگه rms باندت تا 80 تا باشه ، سری ببند ، ولی در کل موازی ببندی و گین رو خیلی کم باز کنی و کنترل شده ، بنظرم بهتره . (باندات هر کدوم 4 اهمی باشن که بصورت موازی ببندی 2 اهمی بشن)
آمپت چیه ؟ و اینک روی دو اهم هم چقدر rms میده ؟

- - - Updated - - -

باندت چیه ؟
اگه rms باندت تا 80 تا باشه ، سری ببند ، ولی در کل موازی ببندی و گین رو خیلی کم باز کنی و کنترل شده ، بنظرم بهتره . (باندات هر کدوم 4 اهمی باشن که بصورت موازی ببندی 2 اهمی بشن)

naim697
25-09-2015, 23:54
باندت چیه ؟

- - - Updated - - -

باندت چیه ؟
اینم مشخصات باندم

Size: 6" x 9"
Max. Music Power Nominal : 600 W (100 W)
Frequency Response: 27 Hz to 37 kHz
Sensitivity (1W/1m): 92 dB
Impedance: 4 Ohm
Mounting Depth: 85 mm
Cut-Out Dimensions: 153mm x 222mm

داداش باندها دو جفت 6995S هست .

---------

این مشخصات آمپیلی فایرم

2 Channel Amplifier Class A/B

Specifications
4 Ohm RMS Power:
150 Watts x 2
2 Ohm RMS Power:
200 Watts x 2
4 Ohm Bridge Power:
400 Watts X 1
PEAK Power:
600 Watts
Minimum THD:
< 0.1%
Frequency Response:
20Hz - 20KHz
S/N Ratio:
> 96dB
Damping Factor:
> 100 @ 100Hz
Channel Separation:
mono
Preamp Input Voltage:
200mV - 6V
Fuse Rating:
50 amps x 1
Dimensions (L x W x H):
"12.4 x 9.1" x 2.1"

حالا یا این مشخصات بهتره چطوری ببنردم صدام بهتر بشه ؟ یا 4 اهمی بهتره ؟ نمیخوام کیفیت صدام کم بشه . چون آمپم قوی هست میخوام بهترین حالت ممکن را بدونم نصب کنم .

- - - Updated - - -

hamidR15
26-09-2015, 08:02
اینم مشخصات باندم

Size: 6" x 9"
Max. Music Power Nominal : 600 W (100 W)
Frequency Response: 27 Hz to 37 kHz
Sensitivity (1W/1m): 92 dB
Impedance: 4 Ohm
Mounting Depth: 85 mm
Cut-Out Dimensions: 153mm x 222mm

داداش باندها دو جفت 6995S هست .

---------

این مشخصات آمپیلی فایرم

2 Channel Amplifier Class A/B

Specifications
4 Ohm RMS Power:
150 Watts x 2
2 Ohm RMS Power:
200 Watts x 2
4 Ohm Bridge Power:
400 Watts X 1
PEAK Power:
600 Watts
Minimum THD:
< 0.1%
Frequency Response:
20Hz - 20KHz
S/N Ratio:
> 96dB
Damping Factor:
> 100 @ 100Hz
Channel Separation:
mono
Preamp Input Voltage:
200mV - 6V
Fuse Rating:
50 amps x 1
Dimensions (L x W x H):
"12.4 x 9.1" x 2.1"

حالا یا این مشخصات بهتره چطوری ببنردم صدام بهتر بشه ؟ یا 4 اهمی بهتره ؟ نمیخوام کیفیت صدام کم بشه . چون آمپم قوی هست میخوام بهترین حالت ممکن را بدونم نصب کنم .

- - - Updated - - -

سلام
تنها راه موازی کردن هست چون در صورت سری بستن امپدانس کل 8 اهم میشه و هیچ آمپلیفایری روی این اهم استیبل نیست.
در حالت موازی هم توان بین اسپیکرها تقسیم میشه. یعنی 150/2=75 وات.ضمنا فشار روی امپلیفایر هم بالا میره. بهتره یه آمپ 4 کانال مثل 8604 بگیرید یا یه دو کانال دیگه
برای موازی بستن هم قطبهای مثبت رو به هم میبندی با یه سیم قطبهای منفی رو هم به هم.حالا یدونه سیم از قطب منفی و یه سیم هم از قطب مثبت هر کدوم از اسپییکرها میدی به خروجی آمپ.در دیاگرام زیر.امپدانس اسپیکرهای شما 4 اهمی و توانشون هم 100 واتی هست.

اینم یه دیگارام دیگه از روش موازی و سری بستن اسپیکرها:

hamed malekpour
26-09-2015, 19:13
سلام خدمت دوستان قیمت پخش 3750 الان تو بازار چنده؟

naim697
26-09-2015, 19:23
برای پژو پارس یه کواک کیفیتی قدرتی چی پیشنهاد میکنید ؟ حجم صداش خوب باشه ؟ :n25:

6975v2 یا کنوود 7100 یا اینفیتی کاپا 11 یا jbl 939

hamidR15
26-09-2015, 23:16
برای پژو پارس یه کواک کیفیتی قدرتی چی پیشنهاد میکنید ؟ حجم صداش خوب باشه ؟ :n25:

بهترین و قویترین کواکسیال 9*6 در حال حاظر mtx T8693هست با 150وات rms.قیمتش هم 665تومن هست.برای علی آقا حدادی کرفتم با یه امپ معمولی بستن واقعا راضی هست.منتظر بود گلیدن برسه یه آمپ خوب براش بگیرم.که الان رسیده و آمپ xl150c4 و قراره باهاش ببنده.واقعا بیس کوبنده و کیفیت خوبی داره این اسپیکر.

- - - Updated - - -

بهترین و قویترین کواکسیال 9*6 در حال حاظر mtx T8693هست با 150وات rms.قیمتش هم 665تومن هست.برای علی آقا حدادی کرفتم با یه امپ معمولی بستن واقعا راضی هست.منتظر بود گلیدن برسه یه آمپ خوب براش بگیرم.که الان رسیده و آمپ xl150c4 و قراره باهاش ببنده.واقعا بیس کوبنده و کیفیت خوبی داره این اسپیکر.

d s
26-09-2015, 23:22
سلام حميد خان
گليدن رسيد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamidR15
26-09-2015, 23:25
سلام خدمت دوستان قیمت پخش 3750 الان تو بازار چنده؟

سلام
فکر کنم حدود 300-310

- - - Updated - - -

سلام حميد خان
گليدن رسيد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام مخلصم
ان شاءالله تا آخر هفته دست مصرف کنندس.البته اگر گمرک بازی در نیاره دوباره

naim697
27-09-2015, 02:21
[QUOTE=hamidR15;8717052]بهترین و قویترین کواکسیال 9*6 در حال حاظر mtx T8693هست با 150وات rms.قیمتش هم 665تومن هست.برای علی آقا حدادی کرفتم با یه امپ معمولی بستن واقعا راضی هست.منتظر بود گلیدن برسه یه آمپ خوب براش بگیرم.که الان رسیده و آمپ xl150c4 و قراره باهاش ببنده.واقعا بیس کوبنده و کیفیت خوبی داره این اسپیکر.

- - - Updated - - -

برادر این به بودجه ما نمیخوره قیمتش خیلی بالاست :n03:

یه چیزی برای ما فقیر فقرا که دلمون تا حدی خوش کنیم :n03:

نظره خودم روی هرتز 690 هست ولی آخه قیمتش با عقل جور در نمیاد ! 380 تومان هست در حالی قیمت جهانی آمازون حدود 300 دلار ! نمیدونم والا تقلبی هستن یا نه ! چرا اینقدر اختلاف قیمت !

بخاطر همین دو دل شدم 7100 بخرم یا کاپا 11 و هرتز :n27: دقیقا این شکلی :n27:

hamidR15
27-09-2015, 11:31
[QUOTE=hamidR15;8717052]بهترین و قویترین کواکسیال 9*6 در حال حاظر mtx T8693هست با 150وات rms.قیمتش هم 665تومن هست.برای علی آقا حدادی کرفتم با یه امپ معمولی بستن واقعا راضی هست.منتظر بود گلیدن برسه یه آمپ خوب براش بگیرم.که الان رسیده و آمپ xl150c4 و قراره باهاش ببنده.واقعا بیس کوبنده و کیفیت خوبی داره این اسپیکر.

- - - Updated - - -

برادر این به بودجه ما نمیخوره قیمتش خیلی بالاست :n03:

یه چیزی برای ما فقیر فقرا که دلمون تا حدی خوش کنیم :n03:

نظره خودم روی هرتز 690 هست ولی آخه قیمتش با عقل جور در نمیاد ! 380 تومان هست در حالی قیمت جهانی آمازون حدود 300 دلار ! نمیدونم والا تقلبی هستن یا نه ! چرا اینقدر اختلاف قیمت !

بخاطر همین دو دل شدم 7100 بخرم یا کاپا 11 و هرتز :n27: دقیقا این شکلی :n27:

سلام
7100 حجم صدای خوبی داره اگر خوب تغذیه بشه ولی میدرنج و های رنج جالبی نداره.
690 که پایه تویتر میدرنجش در اثر گرم شدن زیاد تاب برمیداره و به ووفر گیر میکنه.
کاپا11 هم برگشتیش زیاده
6975V2 هم پایونیره دیگه.باید 150 وات بهش ورودی بدی وگرنه تو ولوم بالا دیستورت داری.
اگر صدا و کیفیت خوب میخوای باید خوب هم هزینه کنی.
به نظر من یا دو جفت E69X هلیکس بگیرید (البته اگر ساب نمیبندین) یا یه MC609 گلیدن.حد اقل هم از اصالتش مطمین هستی هم کیفیت خوبی داره.

chaharnazm
27-09-2015, 16:43
درود
1- بدون شنیدن صدای ساب چه جوری میشه از روی مشخصاتش به کوبشی یا لرزشی بودن صدای اون پی برد؟
2- لینک دانلود چند تا آهنگ در گستره صدایی میدبیس می خواستم.

hamed malekpour
27-09-2015, 19:50
salam تیوتر توییتر گرندزیرو GZCT 3500به همرا آمپلی صدای خوبی داره یا نه به قیمت 180 تومان ارزش خریدن داره؟

- - - Updated - - -

salam تیوتر توییتر گرندزیرو GZCT 3500به همرا آمپلی صدای خوبی داره یا نه به قیمت 180 تومان ارزش خریدن داره؟

hamidR15
27-09-2015, 22:30
درود
1- بدون شنیدن صدای ساب چه جوری میشه از روی مشخصاتش به کوبشی یا لرزشی بودن صدای اون پی برد؟
سلام
اصلی ترین پارامتر XmaX هست. هر چقدر عددش بزرگتر باشه ساب تمایل به اجرای Low Bass داره.بعدی جنس ووفر هست. به طور کلی وفرهای از جنس پروپیلن Low تر میزنن و ووفرهای کاغذ/فوم کوبش بهتری دارن.گوشه چشمی به FS یا همان فرکانس طبیعی ووفر باید داشته باشید.FS کوچکتر اغلب سابهای Low Bass زن هستند.
برای دانلود موزیک باید به تاپیکموزیک های مناسب برای سیستم صوتی خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

- - - Updated - - -

درود
سلام
اصلی ترین پارامتر XmaX هست. هر چقدر عددش بزرگتر باشه ساب تمایل به اجرای Low Bass داره.بعدی جنس ووفر هست. به طور کلی وفرهای از جنس پروپیلن Low تر میزنن و ووفرهای کاغذ/فوم کوبش بهتری دارن.گوشه چشمی به FS یا همان فرکانس طبیعی ووفر باید داشته باشید.FS کوچکتر اغلب سابهای Low Bass زن هستند.
برای دانلود موزیک باید به تاپیکموزیک های مناسب برای سیستم صوتی خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

SEPAHAN2012
28-09-2015, 02:28
با سلام خدمت دوستان
آیا امکان داره ضبط فابریک زانتیا رو usb خور کرد
آیا برا این پخش ها تبدیل پورت چنجر به aux یا usb وجود داره

naim697
28-09-2015, 04:35
یه سوال برای تنطیم گین آمپیلی فایر وقنی تمامی تنطیمات را فلت و لود لانس را خاموش کردیم . آیا ضروریه که حتما HPF را از روی پخش خاموش کنیم ؟

اخه من برای تنظیم گین همیشه روی 80 میذارم تنظیم میکنم !

موقع تنظیم گین هم چون ساب ندارم روی کراس اور هست آمپیلی و تنظیم میکنم ؟ دست نمیزنم بهش ؟

hamidR15
28-09-2015, 12:57
یه سوال برای تنطیم گین آمپیلی فایر وقنی تمامی تنطیمات را فلت و لود لانس را خاموش کردیم . آیا ضروریه که حتما HPF را از روی پخش خاموش کنیم ؟

اخه من برای تنظیم گین همیشه روی 80 میذارم تنظیم میکنم !

موقع تنظیم گین هم چون ساب ندارم روی کراس اور هست آمپیلی و تنظیم میکنم ؟ دست نمیزنم بهش ؟

سلام
نه مشکلی نیست. روی 80 ست کن.

Die_evil
28-09-2015, 18:27
سلام خدمت مدیران خوب این سایت
سیستم من :
هدیونیت 5250 پایونیر
استیج جلو : کامپوننت 1605c سری کراس آور دار
آمپلی 4 کانال بوشمن 1300
آمپلی 2 کانال بوشمن 1400 (عتیقه )
ساب 1260 اینفینیتی
استج عقب قبلا کاپا بود و بعدش 718 ولی هردو صدا را خراب میکردن
در حال حاضر چیزی ندارم
خب حالا برای استیج عقب چی پیشنهاد میکنید ؟
هدف هم فقط کیفیت قدرت نمیخوام
با تشکر از شما

masoud8
28-09-2015, 21:52
سلام خدمت عزیزان p30world
بنده یک 131 دارم با ضبط و باند فابریکش(91)
میخوام یک تغییری تو سیستم صوتی بدم و ارتقا بدم.
باند helix E69X نسبت به پایونییر 6975v2 و کنوود 718EX چطوره؟

naim697
29-09-2015, 04:10
سلام خدمت مدیران خوب این سایت
سیستم من :
هدیونیت 5250 پایونیر
استیج جلو : کامپوننت 1605c سری کراس آور دار
آمپلی 4 کانال بوشمن 1300
آمپلی 2 کانال بوشمن 1400 (عتیقه )
ساب 1260 اینفینیتی
استج عقب قبلا کاپا بود و بعدش 718 ولی هردو صدا را خراب میکردن
در حال حاضر چیزی ندارم
خب حالا برای استیج عقب چی پیشنهاد میکنید ؟
هدف هم فقط کیفیت قدرت نمیخوام
با تشکر از شما

دادا منم قدیما آمپیلی بوشمن داشتم فاجعه بود :n03: اسمه اینجور آمپ های چینی درجه سه میاد تنم سیخ میشه . شما بهترین کواک بازار هم بخری زیر این آمپ آشغال بذاری صدات خراب میشه .

شما سعی کن اول یه آمپیلی مناسب خوب تهیه کنی . مطمین باش صدای خوب را باید آمپ برات در بیاره بیشتر صدای خوب شفاف کار آمپ خوب هست .

- - - Updated - - -

SaЁeD
29-09-2015, 18:57
سلام خدمت عزیزان p30world
بنده یک 131 دارم با ضبط و باند فابریکش(91)
میخوام یک تغییری تو سیستم صوتی بدم و ارتقا بدم.
باند helix E69X نسبت به پایونییر 6975v2 و کنوود 718EX چطوره؟

هلیکس e69x : حجم و پرتاب صدای مناسب. بیس مناسب و نرم.کیفیت فوقالعاده.با امپلی فایر های ارزونتر و ضعیفتر به خوبی درایو میشه.

اون دوتا: حجم و پرتاب صدای خیلی زیاد.بیس خیلی زیاد و قدرتی.کیفیت تعطیل.نیاز به امپلی فایر های قویتری دارند. با سردردش هم باید کنار بیاید:n01:

پیشنهاد میکنم همون هلیکس رو خریداری کنید حدود 260-280 تومن.+ یه امپلی فایر 3602 پایونیر یا 527 کنوود حدود 150-170 تومن
پخش هم آلپاین CDE-150E حدود 250 تومن

chaharnazm
30-09-2015, 10:00
سلام

بسیار خوب
دوست من میتونی با این توضیحاتی که دادی از میون چهار برند پایونیر- جی بی ال- کنوود و اینفینیتی، سابهایی که خودت شنیدی هر دو جور بیس رو داشته اند و از دید تو صدای با کیفیتی رو دارند نام ببری؟
ساب برندهای ارس کوویک و کیکر چه جورند؟

chaharnazm
30-09-2015, 10:41
حمید جان باتری پرایدم که سیلد 60 آمپر صباباتری FM بوده دیگه داره زندگیش به سر میاد. با داشتن سیستم صوتی که بیشترین توان مصرفی اون به 400W نمیرسه چه باتری با چه مشخصاتی برای خرید پیشنهاد میکنی؟ خوردو ساخت سال 89 با کارکرد 78000 کیلومتره که دینامش هم تاکنون سرویس نشده (چون مساله ای نداشته).

r0ss0neri
30-09-2015, 17:21
حمید جان باتری پرایدم که سیلد 60 آمپر صباباتری FM بوده دیگه داره زندگیش به سر میاد. با داشتن سیستم صوتی که بیشترین توان مصرفی اون به 400W نمیرسه چه باتری با چه مشخصاتی برای خرید پیشنهاد میکنی؟ خوردو ساخت سال 89 با کارکرد 78000 کیلومتره که دینامش هم تاکنون سرویس نشده (چون مساله ای نداشته).
برای پراید 60 تا 64 آمپر کافیه و با توجه به سیستم صوتیتون .

- - - Updated - - -

برای پراید 60 تا 64 آمپر کافیه و با توجه به سیستم صوتیتون .

amirhosein72
30-09-2015, 18:36
بسیار خوب
دوست من میتونی با این توضیحاتی که دادی از میون چهار برند پایونیر- جی بی ال- کنوود و اینفینیتی، سابهایی که خودت شنیدی هر دو جور بیس رو داشته اند و از دید تو صدای با کیفیتی رو دارند نام ببری؟

سلام شما اول بودجه رو مشخص کن و قدرت امپت چقدره ؟
اینایی هم که نام بردین پایونیر و کنوود و جی بی ال که کلا تعطیل اینفینیتی هم بیشتر متمایل به لو بیس هست.
ارت کویک هم لو بیس
کیکر هم cvx پیدا کردی بخر نبود هم نخر.
بودجه رو مشخص کن داداش تا مدل بهت پیشنهاد بدن دوستان.

- - - Updated - - -

بسیار خوب

اینایی هم که نام بردین پایونیر و کنوود و جی بی ال که کلا تعطیل اینفینیتی هم بیشتر متمایل به لو بیس هست.
ارت کویک هم لو بیس

hamed malekpour
30-09-2015, 19:25
با بودجه 400 هزار تومان کدام تیوتر بهتره که صداش آزار دهنده نباشه؟

chaharnazm
30-09-2015, 23:24
ارت کویک هم لو بیس

- - - Updated - - -

ارت کویک هم لو بیس

تا 300 تومان
آمپ هم 8400

- - - Updated - - -

ارت کویک هم لو بیس

- - - Updated - - -

ارت کویک هم لو بیس

تا 300 تومان
آمپ هم 8400

sezar77
01-10-2015, 10:04
سلام و عرض ادب وخسته نباشید خدمت دوستان گل بخصوص حمید جان

دوستان کسی از ساب فوکال مدل access 30 A1 12 in شناخت داره ؟
و اینکه فیک و اصل بودنش از کجا باید تشخیص داد؟
و در چه رنج قیمتی کارکردش؟:n13:

amirhosein72
01-10-2015, 11:20
تا 300 تومان
آمپ هم 8400

- - - Updated - - -

تا 300 تومان
آمپ هم 8400

من نظرم rs12 gladen به نظرم ارزش داره 90ت بزاری رو پولت اونو بخری.خیالت راحته راحت تو هر صدایی بخوای میتونی ازش بگیری.

- - - Updated - - -

تا 300 تومان
آمپ هم 8400

- - - Updated - - -

تا 300 تومان
آمپ هم 8400

من نظرم rs12 gladen به نظرم ارزش داره 90ت بزاری رو پولت اونو بخری.خیالت راحته راحت تو هر صدایی بخوای میتونی ازش بگیری.

hossein pc 2011
01-10-2015, 21:11
بچه ها یه پخش 6050 ub دارم پایوننیر ولی متاسفانه درگاه اینتر فیس نداره .میخوام برای 206 ببندم .کسی میدونه که میشه روش اینتر فیس وصل کرد یا نه ؟ میخوام کنترل پشت فرمون کار کنه

- - - Updated - - -

بچه ها یه پخش 6050 ub دارم پایوننیر ولی متاسفانه درگاه اینتر فیس نداره .میخوام برای 206 ببندم .کسی میدونه که میشه روش اینتر فیس وصل کرد یا نه ؟ میخوام کنترل پشت فرمون کار کنه

ft1361
02-10-2015, 03:27
سلام دوستان بین ساب گلدین ml12 و ساب هلیکس مچ mw12 کدوم بهتره امپ هم هرتزepx4 هست که بریج 320 وات میده

hossein pc 2011
02-10-2015, 11:15
آمپلی فایر مکسیدر ۷۰۰ وات واسه ۶۹۷۵ خوبه؟ یه دست دوم تمیزه میخوام ۷۰ بگیرم با پخش ۶۰۵۰ ست کنم اینارو

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

hossein pc 2011
02-10-2015, 11:15

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

r0ss0neri
02-10-2015, 15:33
کسی نیست راهنمایی کنه؟

کلن مخالف آمپ چینی هستم .
بنظرم در کمترین حالت یک 3602 پایونییر یا 527 دست دوم پیدا کن .

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

- - - Updated - - -

کسی نیست راهنمایی کنه؟

hamidR15
02-10-2015, 16:45
سلام دوستان بین ساب گلدین ml12 و ساب هلیکس مچ mw12 کدوم بهتره امپ هم هرتزepx4 هست که بریج 320 وات میده
سلام
بدون شک M12 بهتره.

آمپلی فایر مکسیدر ۷۰۰ وات واسه ۶۹۷۵ خوبه؟ یه دست دوم تمیزه میخوام ۷۰ بگیرم با پخش ۶۰۵۰ ست کنم اینارو

دوست عزیز دنبال چینیها نرو.حتی اگر مجانی باشه.

hossein pc 2011
02-10-2015, 18:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بچه ها اینو میخوام بگیرم برای 6975 . خوبه به نظرتون؟

دادش این چی؟ این خوبه؟ ۴کاناله

sezar77
02-10-2015, 18:59

کسی نبود راهنمایی کنه:n03::n27:

r0ss0neri
03-10-2015, 00:29

خوبه دادا ! قیمتش چنده ؟
اگر سالمه بخر که آمپ خوبیه .

- - - Updated - - -

خوبه دادا ! قیمتش چنده ؟

SEPAHAN2012
03-10-2015, 00:55
با سلام خدمت دوستان
آیا امکان داره ضبط فابریک زانتیا رو usb خور کرد
آیا برا این پخش ها تبدیل پورت چنجر به aux یا usb وجود داره
کسی نطری نداره

chaharnazm
03-10-2015, 12:32
درود
رو آمپ 8400 یه جفت باند و یه ساب 1260 دارم. اگه بخوام یه آمپ جدا برا ساب بگیرم چه مدل و برندی خوبه؟ آیا به جز افزایش توان، افزایش کیفیت هم در صدای ساب خواهم داشت؟

nemesis_22044
03-10-2015, 14:57
سلام حمید خان خوبی ؟ عزیز به نظرت ست X400 و E69X با پایونیر 3602 بهتره یا ست X400 و E69X با کنوود 527 بهتره ؟؟؟

hossein pc 2011
03-10-2015, 19:10
خوبه دادا ! قیمتش چنده ؟

- - - Updated - - -

خوبه دادا ! قیمتش چنده ؟
مال داییمه ، فقط میدونم که ۴ کاناله ، برا ۶۹۷۵ خوبه؟ چند میرزه بگیرم ؟

SaЁeD
03-10-2015, 23:55
سلام و درود.من امروز غروب کواکسیال هلیکس E69X رو با پخش آلپاین 140E نصب کردم بدون آمپلی فایر(موقتا) روی پرشیا ( ماشین دوگانه سوز نیست و صندوق کاملا خالیه!:n02:خوراک ساب باکس های حجیمه!!!)

در مورد حجم صدا خدمتتون برسونم که: من تنظیمات بیس و تریبل و میدرنج رو روی +5 گذاشتم و اکولایزر رو روی HipHop (پخش قبلیم آلپاین بوده با تنظیماتش آشنایی دارم) و لود رو هم فعال کردم که با فعال بودنش بیسش قشنگتر بود! ولی چون خیلی وقتم کم بود نتونستم کامل تست بگیرم و یادم نبود تو فلشم آهنگ ایرانی هم بریزم!!!:n02:

با این تنظیمات, صدا تا 14-15 خوبه و بیسش هم تقریبا خوبه ولی بعدش دیگه بیسش خراب میشه و صدا تو قابلمه ای میاد( که با وجود امپلی فایر اوکی میشه) ولی صدای توییترش تا حدود 19 خوبه و اگر بیس رو کمتر کنید تا ولوم 18-19 صدای خوبی خواهید داشت و بعد اون دیگه دیستورت میشه و جیغ جیغو!:n02:

البته من موزیک هام همه لو بیس دار بودند که بیس رو 15 کم میاورد.موزیک های پاپ و ... که بیس کمتری دارند تا حدود 18 صدا خوب و بدون دیستورت هست.

البته ولوم الپاین رو با ولوم کنوود فرق داره (هر دو حداکثرشون 35 هست ولی چون حجم صدای الپاین با حجم صدای کنوود تو ولوم های پایین فرق داره و به نظرم تو ولوم یکسان از ولوم های پایین الپاین صدای بلندتری داره که هرچی ولوم میره بالاتر کنوود کم کم حجم صدا رو به الپاینه میرسونه.

تو همین ولوم 15 صداش داخل اتاق پرشیا رو تقریبا پر میکنه و به نظرم در صورت وجود آمپلی فایر اگر هدفتون فقط داخل اتاق ماشین باشه حجم صدا و حجم بیس برای پرشیا کافیه.البته افرادی که انتظار حجم بیسی رو دارند که دوتا کوچه اونطرف تر رو هم مورد عنایت قرار بده مسلما!:n02: این حجم بیس براش کمه ولی در کل برای عموم این حجم بیس کافی خواهد بود (البته با وجود آمپلی فایر.کلا بدون امپلی فایر هر کواکی هم بندازی بیسش انچنان راضی کننده نیست:n02:).با همون تنظیمات اگر ولوم رو 20 میرفت بدون دیستورت حجم صدا به نظرم کاملا کافی میومد.

با fader صدا رو جلو هم میارم بر قشنگی صدا خیلی افزوده میشه.

-----------------------------
رو پراید یکی از دوستانم کواک پایونیر 6902 + پخش پایونیر 7150 بدون آمپلی فایر که هر دو هم جزو سری های قدیم هستند نصبه.از نظر حجم بیس که تفاوت خاصی ندیدم بین اون ست و ست خودم (تازه ایشون ماشینش دوگانه سوز هست و حجم صندوقش حتی از اونی که باید باشه هم کوچیکتر هست با اینحال با اینکه انتظار دارم بیسش بیشتر باشه ولی اصلا تفاوتی تو حجم بیس حس نکردم که اینم بر میگرده به بدون آمپلی فایر بودن(البته مگنت هاشونو چک کردم دیدم تقریبا هم اندازه هستند مگنت های کواک هلیکس و مگنت 6902).با امپلی تست نکردم. ولی تفاوت اصلی اون دوتا ست تو بم بودن ست پایونیر هست که برای من واقعا قابل تحمل نبود.البته با فلت کردن اکولایزر 7150 بمی صدا کمتر میشد ولی خوب اون قدر بیس هم میرفت!:n02:)

------------------------------
صدا بر خلاف ست های پایونیر بم نبود.کیفیت و تفکیکش بیشتر از ست پایونیری که نام بردم بود ولی خوب کواک چه هلیکس باشه چه گلیدن تفکیک صداش پایینه و برای درک کاملا محسوس این موضوع 2 تا موزیک راک و متال پلی کنید کاملا مشهوده.البته تو موزیک های هیپ هاپ این تفاوت کمتر خودشو نشون میده.من با این ست 2 تا موزیک متال پلی کردم تفکیک تعطیل بود دیگه چه برسه به پایونیر!!!

البته بازم میگم من تنها یکی دو ساعت تونستم تست کنم اونم همراه رفقا که در نتیجه نمیشه حتی اسمشو گذاشت تست! و تازه امپلی هم نداشتم.بعد نصب امپلی براتون ریوو کاملی قرار میدم تو بخش عکس های سیستم صوتی اعضا

راستی در مورد پخش: کیفیت ساخت پنل پخش پایین هست و سریع خطو خش مفته مثل X400 کنوود!!!!

موفق باشید

r0ss0neri
04-10-2015, 02:30

ريالیمت نمیدونم ولی آمپ دیجیتال از dls هست . dls هم آمپ های خوبی داره و اون آمپم نمیتونه بد باشه . بنظرم راضیت میکنه .

- - - Updated - - -

ريالیمت نمیدونم ولی آمپ دیجیتال از dls هست . dls هم آمپ های خوبی داره و اون آمپم نمیتونه بد باشه . بنظرم راضیت میکنه .

sezar77
04-10-2015, 10:47

حید خان شما نظری نداری؟:n03::n03::n03:

mohsen gr
04-10-2015, 15:11
سلام خدمت همه دوستان همینطور اقا حمید عزیز که واقعا تو این زمونه بدون هیچ منفعتی تجربشو در اختیار بقیه میزاره.واقعا خدا قوت و دمت گرم:n16:
من تازه با این سایت اشنا شدم...اقا اگر امکان داره منو یه راهنمایی کنین
ماشین 206 دارم با یدونه امپ 8400 کنوود که هدیه رسیده بهم.از سیستم هیچی سردر نمیارم.سیستم انتخابی من دو جفت باند e69 برا تاقچه عقب با کامپ e62c برا درب جلو.ساب و امپیلی نمیدونم چی خوبه.فقط به قول دوستان میخوام همه چی رو اهنگ بخونه.. اول میخوام کیفیت عالی داشته باشم.سیستمی که از ولوم پایین تا ولومهای بالا شفافیت و کیفیت ثابت باشه
تا 2 میلیون هم میتونم هزینه کنم.باز هرچی شما امر کنی همونو میبندم
بازم ممنون:n12:

amirhosein72
04-10-2015, 16:52
سلام و درود.من امروز غروب کواکسیال هلیکس E69X رو با پخش آلپاین 140E نصب کردم بدون آمپلی فایر(موقتا) روی پرشیا ( ماشین دوگانه سوز نیست و صندوق کاملا خالیه!:n02:خوراک ساب باکس های حجیمه!!!)

در مورد حجم صدا خدمتتون برسونم که: من تنظیمات بیس و تریبل و میدرنج رو روی +5 گذاشتم و اکولایزر رو روی HipHop (پخش قبلیم آلپاین بوده با تنظیماتش آشنایی دارم) و لود رو هم فعال کردم که با فعال بودنش بیسش قشنگتر بود! ولی چون خیلی وقتم کم بود نتونستم کامل تست بگیرم و یادم نبود تو فلشم آهنگ ایرانی هم بریزم!!!:n02:

با این تنظیمات, صدا تا 14-15 خوبه و بیسش هم تقریبا خوبه ولی بعدش دیگه بیسش خراب میشه و صدا تو قابلمه ای میاد( که با وجود امپلی فایر اوکی میشه) ولی صدای توییترش تا حدود 19 خوبه و اگر بیس رو کمتر کنید تا ولوم 18-19 صدای خوبی خواهید داشت و بعد اون دیگه دیستورت میشه و جیغ جیغو!:n02:

البته من موزیک هام همه لو بیس دار بودند که بیس رو 15 کم میاورد.موزیک های پاپ و ... که بیس کمتری دارند تا حدود 18 صدا خوب و بدون دیستورت هست.

البته ولوم الپاین رو با ولوم کنوود فرق داره (هر دو حداکثرشون 35 هست ولی چون حجم صدای الپاین با حجم صدای کنوود تو ولوم های پایین فرق داره و به نظرم تو ولوم یکسان از ولوم های پایین الپاین صدای بلندتری داره که هرچی ولوم میره بالاتر کنوود کم کم حجم صدا رو به الپاینه میرسونه.

تو همین ولوم 15 صداش داخل اتاق پرشیا رو تقریبا پر میکنه و به نظرم در صورت وجود آمپلی فایر اگر هدفتون فقط داخل اتاق ماشین باشه حجم صدا و حجم بیس برای پرشیا کافیه.البته افرادی که انتظار حجم بیسی رو دارند که دوتا کوچه اونطرف تر رو هم مورد عنایت قرار بده مسلما!:n02: این حجم بیس براش کمه ولی در کل برای عموم این حجم بیس کافی خواهد بود (البته با وجود آمپلی فایر.کلا بدون امپلی فایر هر کواکی هم بندازی بیسش انچنان راضی کننده نیست:n02:).با همون تنظیمات اگر ولوم رو 20 میرفت بدون دیستورت حجم صدا به نظرم کاملا کافی میومد.

با fader صدا رو جلو هم میارم بر قشنگی صدا خیلی افزوده میشه.

-----------------------------
رو پراید یکی از دوستانم کواک پایونیر 6902 + پخش پایونیر 7150 بدون آمپلی فایر که هر دو هم جزو سری های قدیم هستند نصبه.از نظر حجم بیس که تفاوت خاصی ندیدم بین اون ست و ست خودم (تازه ایشون ماشینش دوگانه سوز هست و حجم صندوقش حتی از اونی که باید باشه هم کوچیکتر هست با اینحال با اینکه انتظار دارم بیسش بیشتر باشه ولی اصلا تفاوتی تو حجم بیس حس نکردم که اینم بر میگرده به بدون آمپلی فایر بودن(البته مگنت هاشونو چک کردم دیدم تقریبا هم اندازه هستند مگنت های کواک هلیکس و مگنت 6902).با امپلی تست نکردم. ولی تفاوت اصلی اون دوتا ست تو بم بودن ست پایونیر هست که برای من واقعا قابل تحمل نبود.البته با فلت کردن اکولایزر 7150 بمی صدا کمتر میشد ولی خوب اون قدر بیس هم میرفت!:n02:)

------------------------------
صدا بر خلاف ست های پایونیر بم نبود.کیفیت و تفکیکش بیشتر از ست پایونیری که نام بردم بود ولی خوب کواک چه هلیکس باشه چه گلیدن تفکیک صداش پایینه و برای درک کاملا محسوس این موضوع 2 تا موزیک راک و متال پلی کنید کاملا مشهوده.البته تو موزیک های هیپ هاپ این تفاوت کمتر خودشو نشون میده.من با این ست 2 تا موزیک متال پلی کردم تفکیک تعطیل بود دیگه چه برسه به پایونیر!!!

البته بازم میگم من تنها یکی دو ساعت تونستم تست کنم اونم همراه رفقا که در نتیجه نمیشه حتی اسمشو گذاشت تست! و تازه امپلی هم نداشتم.بعد نصب امپلی براتون ریوو کاملی قرار میدم تو بخش عکس های سیستم صوتی اعضا

راستی در مورد پخش: کیفیت ساخت پنل پخش پایین هست و سریع خطو خش مفته مثل X400 کنوود!!!!

موفق باشید

سلام مبارک باشه دوسته من و یه عمر برات بکوبه :n02:
حالا یه کم انتقاد دارم:
اونجوری که شما تریبل و میدرنج رو بردی بالا معمولا صدا به کم ولوم از حد بگذره دیستورت میشه
2.شما اصن اکولایزر رو که دیت بزنی یه فرکانسایی رو داری کم و زیاد میکنی و این صدایی که الان میشنوین اصن صدای باندتدن نیس و دست کاری شده اس.
3.من اینجور تست رو قبول ندارم اگه ملاک تست باشه و بخوای صدای یه باند رو توصیف کنی تمام تنظیماتت باید فلت باشه.
اهنگ ایرانی هم واسه تست اصن خوب نیس بهتر که نداشتی :n02:
موفق باشی :n16:

hamidR15
04-10-2015, 17:59
درود
رو آمپ 8400 یه جفت باند و یه ساب 1260 دارم. اگه بخوام یه آمپ جدا برا ساب بگیرم چه مدل و برندی خوبه؟ آیا به جز افزایش توان، افزایش کیفیت هم در صدای ساب خواهم داشت؟
سلام
بله هرچقدر آمپلیفایر کیفیت بهتری داشته باشه مسلما تو صدا تاثیر فوق العاده ای میگذاره.

سلام حمید خان خوبی ؟ عزیز به نظرت ست X400 و E69X با پایونیر 3602 بهتره یا ست X400 و E69X با کنوود 527 بهتره ؟؟؟
سلام متشکرم.
خیلی تفاوتی ندارن.هر دو در یه حد هستن.

حید خان شما نظری نداری؟:n03::n03::n03:
سلام
نه متاسفانه آشنائی ندارم با این مدل.شرمنده.

سلام خدمت همه دوستان همینطور اقا حمید عزیز که واقعا تو این زمونه بدون هیچ منفعتی تجربشو در اختیار بقیه میزاره.واقعا خدا قوت و دمت گرم:n16:
من تازه با این سایت اشنا شدم...اقا اگر امکان داره منو یه راهنمایی کنین
ماشین 206 دارم با یدونه امپ 8400 کنوود که هدیه رسیده بهم.از سیستم هیچی سردر نمیارم.سیستم انتخابی من دو جفت باند e69 برا تاقچه عقب با کامپ e62c برا درب جلو.ساب و امپیلی نمیدونم چی خوبه.فقط به قول دوستان میخوام همه چی رو اهنگ بخونه.. اول میخوام کیفیت عالی داشته باشم.سیستمی که از ولوم پایین تا ولومهای بالا شفافیت و کیفیت ثابت باشه
تا 2 میلیون هم میتونم هزینه کنم.باز هرچی شما امر کنی همونو میبندم
بازم ممنون:n12:
سلام محسن جان
به تاپیک خودتون خوش آمدین دوست عزیز:n16:
ممنونم از توجه و محبت شما.بنده انجام وظیفه میکنم.
ساب ووفرهم تو برنامه دارین یا خیر؟
برند هلیکس برند کیفیتی و خوبی هست.
کامپ E62C به قیمت 465 تومن و E69 هم 270 تومن قابل تهیه هست.

SaЁeD
04-10-2015, 19:11
سلام مبارک باشه دوسته من و یه عمر برات بکوبه :n02:
حالا یه کم انتقاد دارم:
اونجوری که شما تریبل و میدرنج رو بردی بالا معمولا صدا به کم ولوم از حد بگذره دیستورت میشه
2.شما اصن اکولایزر رو که دیت بزنی یه فرکانسایی رو داری کم و زیاد میکنی و این صدایی که الان میشنوین اصن صدای باندتدن نیس و دست کاری شده اس.
3.من اینجور تست رو قبول ندارم اگه ملاک تست باشه و بخوای صدای یه باند رو توصیف کنی تمام تنظیماتت باید فلت باشه.
اهنگ ایرانی هم واسه تست اصن خوب نیس بهتر که نداشتی :n02:
موفق باشی :n16:
سلام.ممنون از انتقادت:n16:.متشکرم.الان چون عجله ای بود اینو انداختم.

بله کاملا متوجهم و نظر شما رو تایید میکنم.امروز که یه خورده بیشتر تونستم برم سر وقتش دیدم دیستورت به کنار ولوم رو هم بالا نبری با اون تنظیمات صداش تیز میشه و باعث سر درد میشه که امروز کلا گذاشتم تنظیمات کارخونه ای. در واقع اینی که نوشتم تست نوع صدا نبود بلکه بیشتر سنجش حجم صدا برای ماشینی مثل پرشیا بود.اخر پستم هم نوشتم :

خیلی ها چون براشون سوال بود این کواک رو ماشینی مثل پرشیا حجم صداش چجوریه و من فقط یه پیش زمینه نوشتم.تا اون موقع هم اهنگ زیادی گوش میدم هم با هر نوع تنظیمش صداشو میشنوم.

چون امپلی فایر وجود نداره در واقع نمیشه در مورد صداش فعلا قطعی اظهار نظر کرد.

امروز که رفتم بیرون دیدم بدون آمپلی فایر با پایین بودن شیشه ها حجم صداش چندان راضی کننده نیست برای سر نشین های جلو.با اون تنظیماتی که تو پست قبلی نوشتم صدا تیز میشد و سرم درد میگرفت که در نتیجه کلا تنظیماتو گذاشتم کارخونه ای. البته هر کواک دیگه ای هم باشه بدون امپلی با 18 وات چقدر مگه صداش در میاد و میتونه بیس بزنه.:n02:

ولی با وجود آمپلی فایر اینطور که به نظر میرسه حجم صداش برای داخل اتاق کافی هست حتی شیشه پایین باشه.

اون 6902 رو چند هفته بگذره به جای این نصب میکنم یه مقایسه هم بین اینا انجام میدم که شرایط یکسان باشه.
البته با یه دوربین حرفه ای (نه دوربین گوشی ها) هم فیلم میگیرم قرار میدم:n01:

naim697
04-10-2015, 21:25

بله کاملا متوجهم و نظر شما رو تایید میکنم.امروز که یه خورده بیشتر تونستم برم سر وقتش دیدم دیستورت به کنار ولوم رو هم بالا نبری با اون تنظیمات صداش تیز میشه و باعث سر درد میشه که امروز کلا گذاشتم تنظیمات کارخونه ای. در واقع اینی که نوشتم تست نوع صدا نبود بلکه بیشتر سنجش حجم صدا برای ماشینی مثل پرشیا بود.اخر پستم هم نوشتم :

خیلی ها چون براشون سوال بود این کواک رو ماشینی مثل پرشیا حجم صداش چجوریه و من فقط یه پیش زمینه نوشتم.تا اون موقع هم اهنگ زیادی گوش میدم هم با هر نوع تنظیمش صداشو میشنوم.

امروز که رفتم بیرون دیدم بدون آمپلی فایر با پایین بودن شیشه ها حجم صداش چندان راضی کننده نیست برای سر نشین های جلو.با اون تنظیماتی که تو پست قبلی نوشتم صدا تیز میشد و سرم درد میگرفت که در نتیجه کلا تنظیماتو گذاشتم کارخونه ای. البته هر کواک دیگه ای هم باشه بدون امپلی با 18 وات چقدر مگه صداش در میاد و میتونه بیس بزنه.:n02:

ولی با وجود آمپلی فایر اینطور که به نظر میرسه حجم صداش برای داخل اتاق کافی هست حتی شیشه پایین باشه.

اون 6902 رو چند هفته بگذره به جای این نصب میکنم یه مقایسه هم بین اینا انجام میدم که شرایط یکسان باشه.

به غیر از سایر موارد هدیونیت آلپاین 140E بدرد نمیخوده . پخش خوبی نیست . شما بهتره به فکر تعویض با مدله بالاتر باشی برای صدای بهتر

- - - Updated - - -

amirhosein72
04-10-2015, 21:29

خیلی هم عالی :n12:
ایشالا یواش یواش جم کن وسایلو و بهترینارو واسه خودت بخر :n16:

SaЁeD
04-10-2015, 21:54
پست تکراری - لطفا حذف شود

SaЁeD
04-10-2015, 21:55
خیلی هم عالی :n12:
ایشالا یواش یواش جم کن وسایلو و بهترینارو واسه خودت بخر :n16:

به غیر از سایر موارد هدیونیت آلپاین 140E بدرد نمیخوده . پخش خوبی نیست . شما بهتره به فکر تعویض با مدله بالاتر باشی برای صدای بهتر

درود.ممنون از نظراتتون.درگیر کنکور ارشد هستم و ماشین هم بعد کنکور رد میکنم.برای همین دیگه گفتم فعلا یه چیز نخودی ببندم و خودمو زیاد درگیر نکنم سر این قضیه تا بعد کنکور انشالله

موفق باشید.

r0ss0neri
04-10-2015, 22:15

- - - Updated - - -

دوستانی که امکان تست 145 و 140 رو داشتن ، صدای پخش های این سری رو یک نوع میدونن و تفاوت را توی امکانات و تنظیمات میدونن .
فکر نمیکنم تو این رنج قیمت پخشی بهتر از 140 باشه .

SaЁeD
05-10-2015, 00:02
دوستانی که امکان تست 145 و 140 رو داشتن ، صدای پخش های این سری رو یک نوع میدونن و تفاوت را توی امکانات و تنظیمات میدونن .
فکر نمیکنم تو این رنج قیمت پخشی بهتر از 140 باشه .
سلام آقا محمد.وقتت به خیر.من تو فروم SS یه ریویو دیدم از یکی از دوستان سیستم باز که خودت هم ایشون رو میشناسی.من عینا مطلب ایشو نرو برای دوستان نقل میکنم: که ایشون همین 140 رو با 7016 کنوود مقایسه کرده بود رو سیستم خودش

بعد از 1 سال که پخش 7016 رو داشتم چندی پیش با الپاین 140E تعویش کردم.
در ابتدا باید بگم قیافش به بدی عکس هاش نیست.
اما به 7016 نمیرسه. کلا تنظیمی برای صفحه و نور و ... نداره. برعکس 7016 که چندین تنظیم برای صفحه نمایش و زیباییش داشت. رنگ دکمه ها قرمز ویه کلید ابی بزرگ داره.
رنگ نور ها کلا قابل تغییر نیستن.

نکته دلسرد کننده که ابتدای خرید نظرم رو جلب کرد کیفیت ساخت نه چندان بالای پخش بود. مواد معمولی تو ساخت پخش استفاده شده که ممکنه کمی مایوس کننده به نظر بیاد. دکمه ها سفت هستن و حس خوبی موقع استفاده به ادم منتقل نمیکنن اما به نظرم از مثلا دکمه ها کنوود بهتر عمل میکنن. این پخش به صورت فابریک ریموت با خودش داره که میشه باهاش اهنگ رو جلو برد :31: مشکل همیشگی من با کنوود. به غیر از اون خیلی هم خوب عمل میکنه در فواصل دور. مشکلات عصبیم سر همین 2 قضیه کمتر شده.
هیچ تنظیمی برای ظاهرش نداره صفحه نمایش تک خطی معمولی داره.

این پخش 2 جفت خروجی 2 ولتی داره که قابل تغییر به خروجی سـاب ووفر و معمولی هستن. از 3 جفت 4 ولتی 7016 خیلی کمتر هست. اما در ابتدای تعویض پخش متوجه شدم با ولوم کمتر به صدای بلندتر میرسم! جفت این پخش ها 35 تا ولوم دارن. کنوود به طور معمولی ولوم روی 18 بود اما این پخش به 15 هم نمیرسه!

فیلترهای HPF و LPF رو این پخش داره که بسیار مزیت بزرگیه به نظرم.
هرچی تو کیفیت ساخت و ظاهر این پخش کم داره اما از نظر صدا، هرچی بگم کم گفتم ازش.
اولین تفاوت میدرنج بود که منو مجبور کرد میدرنجی که به صورت جداگانه خریده بودم و اضافه کرده بودم به سیستم رو بردارم چون میدرنج بسیار واضح تر و بهتر شد! به غیر از اون چنان میدبیسی از XL ها گرفتم باهاش که اصلا تصورش رو هم نمیکردم! یه مدت فکرم مشغول این بود که چرا میدبیس های XL اصلا لرزش ندارن حتی وقتی که HPF خاموشه! اما با تعویض پخش متوجه شدم یکی از نقاط ضعف بزرگ 7016 تو میدبیس هست. با 140 HPFروی 60 و همه اکولایزر ها و ... خاموش تو ولوم 20 میدبیس XL ها چندین برابر اخرین ولوم کنوود هست. بسیار واضح میدبیس بهتر شد. یه گزینه تو تنظیمات این پخش هست به اسم loudness که تو تنظیمات نوشته که از 100 هرتز شروع به تقویت میکنه. اگر این گزینه آن باشه تازه میفهمید XL چه میدبیس شاخی داره.

تو قسمت تنظیمات 140 که میرید خیلی کارتون راحته. برعکس 7016 که تعدا زیادی گزینه برای تغییر جلوتون هست. این پخش اصلا تنظیماتی در اون حد نداره که بخواید باهاشون ور برید به غیر از اون به صورت فلت صدای بسیار جالبی داره. 3 باند اکولایزر داره که همون گزینه های center frequency و level و width رو شامل میشه.
USB هم به 1 امپر تغییر کرده که خیلی خوبه. جست و جو تو فولدر ها هم خیلی خوب و سریعه.
فقط یه نکته ای توجه من رو جلب رو کرد که تعداد 100 اهنگ از اهر فولدر رو بیشتر نمیشناسه! نمیدونم مشکل از فلش من بود یا خودم دوباره تست نکردم البته اما فولدر ها رو تا 100 سانگ میشناسه و بقیه رو اصلا پلی نمیکنه.
خیلی خوشحالم که پخشم رو با 140 عوض کردم. با اینکه پخش ارزونی هست اما صدای بسیار گرونی میده.

یعنی صداش کاملا از 7016 سر تر هست؟ حتی وقتی 7016 رو خوب تنظیم کرده باشی؟

بنده 1 سال 7016 داشتم اما به محض تعویضش با 140 الپاین فهمیدم اصلا میدبیس نداشتم. از اون طرف میدرنجی که این پخش داره به تمام امکانات 7016 میارزه کاملا سرتر هست تو این 2 مورد. به دلیل کمبود میدرنج تو صدای 7016 من مجبور شدم یه میدرنج بخرم و به ست اضافه کنم که با تعویض پخش سریعا برش داشتم چون میدرنجی که از XL ها دارم میگیرم بسیار بهتر از قبله.

این معایبی که ذکر میکنم فقط تو حالت USB وجود داره و اگر CD قرار بدید موارد 1 تا 3 مشکلی ندارند و اوکی هستند. مورد 4 تو هر دو هست و فرقی نداره
1- منم تست کردم تو فولدر اگر بیش تا 100 تا آهنگ باشه تا 100 رو میشناسه و بقیه قیچی!:n02: اینطور که شنیدم تو 145 و کلا یک سری از پخش های آلپاین این مورد وجود داره تو USB

2- برای جلو و عقب بردن اهنگ اگر هدف این باشه مثلا خیلی سریع رو دکمه ی جلو یا عقب بزنی و به طبعش خیلی سریع بری موزیک بعدی مثلا یه دفعه 10 تا اهنگ بری جلو وجو نداره.چه سریع دکمه ی جلو و عقب رو بزنی چه کند این پخش تقریبا هر ثانیه یک اهنگ میره جلو.از روی ریموتشم همینه و فرقی نداره.
که راه حل این هم اینه که روی قسمت کم و زیاد کردن ولوم که دایره ای هست دوبار زد سپس با چرخوندنش سریع میشه رفت چندتا اهنگ بعدی ...

3- هر مدلی اهنگ ها رو مرتب میکنم باز تو این پخش تو حالت USB ترتیب فولدر ها رو رعایت نمیکنه.هم با نام مرتب میکنم چه با شماره و... نمیدونم یا من دارم اشتباه میکنم!

------------------------------------------
4-ریموتش حتی جلوی اون باشه در بعضی قسمت ها عمل نمیکنه و یه جاهای خاصی باید دستتو قرار بدی تا ریموت عمل کنه!

mohsen gr
05-10-2015, 13:20
اقا حمید همین که توجه کردی یه دنیا ممنون.:n12::n16:
بله .میخوام ساب ووفر هم ببندم.اما ویبره نمیخوام و کنار کیفیت قدرت هم میخوام
حمید جان میتونم شماره شما رو داشته باشم...

hamidR15
05-10-2015, 14:20
اقا حمید همین که توجه کردی یه دنیا ممنون.:n12::n16:
بله .میخوام ساب ووفر هم ببندم.اما ویبره نمیخوام و کنار کیفیت قدرت هم میخوام
حمید جان میتونم شماره شما رو داشته باشم...
سلام خواهش میکنم محسن جان.
براتون پیغام خصوصی کردم.منوی اطلاع رسانیتون رو چک کنید.

chaharnazm
05-10-2015, 16:26
سلام
بله هرچقدر آمپلیفایر کیفیت بهتری داشته باشه مسلما تو صدا تاثیر فوق العاده ای میگذاره.

یه آمپلی فایر مونوی خوب برای 1260 پیشنهاد کن دوست من. با توجه به اینکه الان یه آمپ 8400 دارم، باتری 60A برای آمپ دوم پاسخگو هست؟

amirhosein72
05-10-2015, 22:46
یه آمپلی فایر مونوی خوب برای 1260 پیشنهاد کن دوست من. با توجه به اینکه الان یه آمپ 8400 دارم، باتری 60A برای آمپ دوم پاسخگو هست؟

بودجه رو مشخص میکردی دوسته من :n02:
باتری کفایت میکنه . واسه 1260 من نظرم rt501 mtx هست.

- - - Updated - - -

بودجه رو مشخص میکردی دوسته من :n02:
باتری کفایت میکنه . واسه 1260 من نظرم rt501 mtx هست.

kasra k2
06-10-2015, 18:39
با سلام . ساب سوني 156p6 با باكس شركتي هست ؟؟
اين ساب با باند سوني 6930L
با كامپ سوني 1720s
پخش پايونير 9450
امپ 9800xL2 mb
صداش بنظرتون چطور ميشه ؟

- - - Updated - - -

با كامپ سوني 1720s
پخش پايونير 9450
امپ 9800xL2 mb
صداش بنظرتون چطور ميشه ؟

Die_evil
06-10-2015, 18:45
دادا منم قدیما آمپیلی بوشمن داشتم فاجعه بود :n03: اسمه اینجور آمپ های چینی درجه سه میاد تنم سیخ میشه . شما بهترین کواک بازار هم بخری زیر این آمپ آشغال بذاری صدات خراب میشه .

شما سعی کن اول یه آمپیلی مناسب خوب تهیه کنی . مطمین باش صدای خوب را باید آمپ برات در بیاره بیشتر صدای خوب شفاف کار آمپ خوب هست .

- - - Updated - - -

ممنون از راهنماییت
ولی آمپلی بوشمن من که خیلی راضی هستم ازش
هم قدرتش خوبه و هم کیفیتش
شاید آمپلی بوشمن شما تقلبی بوده از این جدیدا
هرچند من آمپلی دیگه ای رو این سیستم تست نکردم
شاید حرف شما هم درست باشه

amirhosein72
07-10-2015, 12:23
با كامپ سوني 1720s
پخش پايونير 9450
امپ 9800xL2 mb
صداش بنظرتون چطور ميشه ؟

- - - Updated - - -

با كامپ سوني 1720s
پخش پايونير 9450
امپ 9800xL2 mb
صداش بنظرتون چطور ميشه ؟

سلام دوسته من خوبی ؟:n02:
عزیز شرکت سونی اصلا ساب ساز نیس و حتی کامپ و باند هم خوب نمیسازه.البته یه مدلش که جدید زده من گوش کردم واقعا عالی بود.
اون امپی که انتخاب کردین متفرقه هستش و چینی به درد نمیخوره پوا دور ریختنه.
شما سلیقتون از صدا رو بفرمایید و همچنین بودجه و ماشین بیشتر و بهتر میشه نظر داد و تا جایی که بشه راهنمایی کرد.:n16:

kasra k2
07-10-2015, 14:28
امير حسين عزيز من خودم سيستمم
پخش 9450پايونيير نتها بدي اين ضبط تراك گرفتن شيشه رو ش هست . خروجي فوق . كيفيت عالي . همه جوره خوبه
ساب 305tپايونيير
باد 718exكنوود ك ب نظرم هليكس e69x بود صداش ابريشمي تر بود دلنشبن تر بود .
امپ 8400كنوود هستش . ك انشالله پول دستم بياد امپ قوي تر ميبندم . رو ٢٠٦ بستم خيليم خوبه .
و اما جنس هاي سوني واقعاً كيفيتشون خوبه شما ميگيد بده من متوجه نميشم !!!!
بنده خودم سيستم بازم . Mbهم ب خاطر قيمتش و هم قدرتش طرف دار زياد داره و خوبه
خوب هرچقدر پول بدي اش ميخوري . باند 6930L سوني بنظر من حتي از ٦٩٧٥پايونيير قديم هم بهتر ميكوبه و صداش صاف تره .
ساب همLT ١٢١سوني با باكس شركتي هست . من خيلي ديدم . اين سيستمم ك گفته بودم در سوال قبلي ي سيستم پيشنهادي من ب دوستم بود .
فقط دوست بنده نميخواد پول زيادي واسه امپ بده ك داره اشتباه ميكنه . ولي اينكه mb اشغال باشه اصلاً قبول ندارم .

-

masoud8
07-10-2015, 22:55
هلیکس e69x : حجم و پرتاب صدای مناسب. بیس مناسب و نرم.کیفیت فوقالعاده.با امپلی فایر های ارزونتر و ضعیفتر به خوبی درایو میشه.

اون دوتا: حجم و پرتاب صدای خیلی زیاد.بیس خیلی زیاد و قدرتی.کیفیت تعطیل.نیاز به امپلی فایر های قویتری دارند. با سردردش هم باید کنار بیاید:n01:

پیشنهاد میکنم همون هلیکس رو خریداری کنید حدود 260-280 تومن.+ یه امپلی فایر 3602 پایونیر یا 527 کنوود حدود 150-170 تومن
پخش هم آلپاین CDE-150E حدود 250 تومن
ممنون از راهنماییتون
جسارتا شما خودتون تجربه هر سه مدل رو دارید؟
دوم اینکه با توجه به اینکه من فقط میخوام پخش و باند تهیه کنم و امپ نمیخوام تهیه کنم پیشنهادتون چیه؟

farzadwar
07-10-2015, 23:06
سلام و احترام خدمت دوستان گلم
ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید چون اطلاعات کافی در مورد قیمت و کیفیت سیستم های صوتی ندارم
بنده یه پراید ۱۱۱ خریدم در حدود قیمت ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ میخوام واسه خرید یه سیستم صوتی که شامل باند و ضبط هست هزینه کنم و در ضمن میخوام کیفیت و صدایی که تحویل میگیرم عالی باشه لطف کنید و یه سیستم توپ و با کیفیت در حد بودجه بنده معرفی کنید پیشاپیش سپاسگزارم
موفق باشید

amirhosein72
08-10-2015, 13:12
پخش 9450پايونيير نتها بدي اين ضبط تراك گرفتن شيشه رو ش هست . خروجي فوق . كيفيت عالي . همه جوره خوبه
ساب 305tپايونيير
امپ 8400كنوود هستش . ك انشالله پول دستم بياد امپ قوي تر ميبندم . رو ٢٠٦ بستم خيليم خوبه .
خوب هرچقدر پول بدي اش ميخوري . باند 6930L سوني بنظر من حتي از ٦٩٧٥پايونيير قديم هم بهتر ميكوبه و صداش صاف تره .
ساب همLT ١٢١سوني با باكس شركتي هست . من خيلي ديدم . اين سيستمم ك گفته بودم در سوال قبلي ي سيستم پيشنهادي من ب دوستم بود .
فقط دوست بنده نميخواد پول زيادي واسه امپ بده ك داره اشتباه ميكنه . ولي اينكه mb اشغال باشه اصلاً قبول ندارم .

-

دادش من اصلا حرف از بی کیفیتی سونی نزدم شما اگه ساب میخوای باید بری دنبال یه برند ساب ساز و حتی امپ و بقیه اجزا سیستم .
سونی یه برندیه که اصلا تو کار ادیو جایی نداشته هز از گاهی یه جنسی میده تو بازار که خوب از اب در میاد.
من الان باند 6921 سونی رو تو رنج باند تا 400ت خیلی خیلی قبول دارم صداش فوق العاده اس. اما دلیل بر خوب بودن سابهاش نیس.پخش های جدیدی که سونی داره میزنه از پایونیر و کنوود خیلی بهتره شما یه تحقیق در موردش بکن.
2- امپهایی کثه ام بی و مکسیدر و تورنادو و تاندر و بوستر و پریمیر و ..... ایناها همه یه جوره و متفرقه و چینی و اصلا حتی 1 ریال هم واسشون پول دادن اشتباهه. شما پشتشونو باز کن همه ی بردها و قطعات مثه همه و اینکه همشون اشغاله رو باید قبول کنی :n02:
این که هرچی پول بدی آش میخوری درسته اما شما میتونی با قطعات معمولی یه صدا بگیری که با سیستم های میلیونی هنوز کسی نتونسته اینجوری صدا بگیره.
این هم یادتون باشه فرق سیستم 10تومنی با 4تومنی توی صدا واقعا 6ت اختلاف نداره.
3-پخش های پایونیر ذات صداشون رو به فرکانس بالا میزنه یعنی عامیانه یه کم تیزه . خیلی سلیقه ایه شما پایونیر میپسندی من کلاریون. این یه سلیقه اس و بستگی داره به پولی که دادی میارزه یا نه مثه الان که دارن 7150 پایونیر رو خدا تومن میفروشن :n08:
4- شما به جای اینکه پول بدی مثلا 200ت بری ام بی بخری برو از کنوود مدل پایین بخر از پایونیر بخر حداقل میدونی یه اسمی داره.شما یه سرچ بزن ببین از ام بی چی پیدا میکنی ؟:n41:
واسه باند هم که گفتین 6975 من اصن خوشم نمیاد ازش انگار تو قابلمه داره میکوبه.
والا من که سیستم باز نیستم مثه شما ولی خب من این اجزا رو پیشنهاد میکنم به دوستتون دیگه ببیند به بودجه میخوره یا نه:

پخش x400 یا یه الپاین 145 دسته دو
باند اگه میخواد : 6921 سونی-t6c693 mtx- و mc609 گلیدن
ساب : m12 گلیدن
امپ 4کانال : 847 کنوود یا 8400

- - - Updated - - -

ساب 305tپايونيير

-

دادش من اصلا حرف از بی کیفیتی سونی نزدم شما اگه ساب میخوای باید بری دنبال یه برند ساب ساز و حتی امپ و بقیه اجزا سیستم .
سونی یه برندیه که اصلا تو کار ادیو جایی نداشته هز از گاهی یه جنسی میده تو بازار که خوب از اب در میاد.
من الان باند 6921 سونی رو تو رنج باند تا 400ت خیلی خیلی قبول دارم صداش فوق العاده اس. اما دلیل بر خوب بودن سابهاش نیس.پخش های جدیدی که سونی داره میزنه از پایونیر و کنوود خیلی بهتره شما یه تحقیق در موردش بکن.
2- امپهایی کثه ام بی و مکسیدر و تورنادو و تاندر و بوستر و پریمیر و ..... ایناها همه یه جوره و متفرقه و چینی و اصلا حتی 1 ریال هم واسشون پول دادن اشتباهه. شما پشتشونو باز کن همه ی بردها و قطعات مثه همه و اینکه همشون اشغاله رو باید قبول کنی :n02:
این که هرچی پول بدی آش میخوری درسته اما شما میتونی با قطعات معمولی یه صدا بگیری که با سیستم های میلیونی هنوز کسی نتونسته اینجوری صدا بگیره.
این هم یادتون باشه فرق سیستم 10تومنی با 4تومنی توی صدا واقعا 6ت اختلاف نداره.
3-پخش های پایونیر ذات صداشون رو به فرکانس بالا میزنه یعنی عامیانه یه کم تیزه . خیلی سلیقه ایه شما پایونیر میپسندی من کلاریون. این یه سلیقه اس و بستگی داره به پولی که دادی میارزه یا نه مثه الان که دارن 7150 پایونیر رو خدا تومن میفروشن :n08:
4- شما به جای اینکه پول بدی مثلا 200ت بری ام بی بخری برو از کنوود مدل پایین بخر از پایونیر بخر حداقل میدونی یه اسمی داره.شما یه سرچ بزن ببین از ام بی چی پیدا میکنی ؟:n41:
واسه باند هم که گفتین 6975 من اصن خوشم نمیاد ازش انگار تو قابلمه داره میکوبه.
والا من که سیستم باز نیستم مثه شما ولی خب من این اجزا رو پیشنهاد میکنم به دوستتون دیگه ببیند به بودجه میخوره یا نه:

پخش x400 یا یه الپاین 145 دسته دو
باند اگه میخواد : 6921 سونی-t6c693 mtx- و mc609 گلیدن
ساب : m12 گلیدن
امپ 4کانال : 847 کنوود یا 8400

amirhosein72
08-10-2015, 13:39
ممنون از راهنماییتون
جسارتا شما خودتون تجربه هر سه مدل رو دارید؟
دوم اینکه با توجه به اینکه من فقط میخوام پخش و باند تهیه کنم و امپ نمیخوام تهیه کنم پیشنهادتون چیه؟

بودجتون چقدره عزیز؟
حرفه های دوستمون کاملا درسته.

amirhosein72
08-10-2015, 13:41
سلام و احترام خدمت دوستان گلم
ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید چون اطلاعات کافی در مورد قیمت و کیفیت سیستم های صوتی ندارم
بنده یه پراید ۱۱۱ خریدم در حدود قیمت ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ میخوام واسه خرید یه سیستم صوتی که شامل باند و ضبط هست هزینه کنم و در ضمن میخوام کیفیت و صدایی که تحویل میگیرم عالی باشه لطف کنید و یه سیستم توپ و با کیفیت در حد بودجه بنده معرفی کنید پیشاپیش سپاسگزارم
موفق باشید

سلام
خوش اومدید :n16:
فقط باند و پخش میخواید؟
امپلی فایر و ساب چی؟
:n13:

chaharnazm
08-10-2015, 14:06
میخواستم بدونم اگه سابمو (1260 اینفینیتی) با M12 گلیدن جایگزین کنم، صداش با کاپا 11 و سوپر توییتر درگ استر خوب در میاد؟ مشکلی که الان دارم ویبره بودن همیشگی سابمه. آهنگهای پاپ و دنس و ترنس گوش میدم.

*
*
*
کلا اگه تو سیستم زیر ساب عوض شه صدا فرق خاصی میکنه یا ارزش اینکار رو نداره:

آمپ 8400
خربزه ای کاپا 11
سوپر توییتر درگ استر
پخش پایونیر 8650

M.Amorous
08-10-2015, 14:09
میخواستم بدونم اگه سابمو (1260 اینفینیتی) با M12 گلیدن جایگزین کنم، صداش با کاپا 11 و سوپر توییتر درگ استر خوب در میاد؟ مشکلی که الان دارم ویبره بودن همیشگی سابمه.
سلام دوست عزیز میتونید فرکانس LPF رو از روی آمپ بیارید پایین (تقریبا روی min) و lpf پخش رو بذارین روی through که مشکلتون حل بشه. الان روی چنده؟

chaharnazm
08-10-2015, 14:18
سلام دوست عزیز میتونید فرکانس LPF رو از روی آمپ بیارید پایین (تقریبا روی min) و lpf پخش رو بذارین روی through که مشکلتون حل بشه. الان روی چنده؟

LPF آمپ به گمانم روی 80 هرتزه- برای پخش هم انگار همینه. پخش گزینه ی through نداره.

M.Amorous
08-10-2015, 14:19
LPF آمپ به گمانم روی 80 هرتزه- برای پخش هم انگار همینه. پخش گزینه ی through نداره.
پس برا تست تا جایی که میشه بیارینش پایین از روی آمپ بعد تست کنید ببینید چطور میشه صداش.

chaharnazm
08-10-2015, 14:35
پس برا تست تا جایی که میشه بیارینش پایین از روی آمپ بعد تست کنید ببینید چطور میشه صداش.

اگه تا آخر بیارمش پایین فکر نمیکنی ویبره ای تر بشه؟
این عکس آمپمه. کدوم لاین برای سابه؟

M.Amorous
08-10-2015, 14:39
اگه تا آخر بیارمش پایین فکر نمیکنی ویبره ای تر بشه؟
این عکس آمپمه. کدوم لاین برای سابه؟

شما هر چی بری بالاتر فرکانس های بیشتری رو میزنه سابتون. این ساب هم تمایلش به ویبره زیاده برا همینه که زیادی ویبره میزنه. احتمال زیاد به کانال B وصل هست سابتون. پتانسیومتر دوم از سمت چپ مربوط به فرکانس کانال B هست. خودتون هم نگاه کنید مشخصه.

chaharnazm
08-10-2015, 14:42
شما هر چی بری بالاتر فرکانس های بیشتری رو میزنه سابتون. این ساب هم تمایلش به ویبره زیاده برا همینه که زیادی ویبره میزنه. احتمال زیاد به کانال B وصل هست سابتون. پتانسیومتر دوم از سمت چپ مربوط به فرکانس کانال B هست. خودتون هم نگاه کنید مشخصه.

اینکارو میکنم اگه پاسخ نداد چه پیشنهاد دیگه ای داری؟
و اینکه پخش اون گزینه through که گفتی رو نداره. به جای اون تنظیم دیگه ای میشه انجام داد؟

M.Amorous
08-10-2015, 14:48
اینکارو میکنم اگه پاسخ نداد چه پیشنهادی داری؟
دیگه ماهیت ساب رو که نمیشه عوض کرد من چون خودم یه ساب ویبره ای مثل شما دارم با این کار تا حد مناسبی ویبره اضافیش رو کم کردم. وگرنه که باید سابتون رو عوض کنید.