PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

mft5673
01-09-2015, 11:52
پخش 7056 کنوود در حین کار کردن چه جوری میشه پنلش رو خاموش کرد برای شب تو جاده می خوام بخونه ولی پنل خاموش باشه چون پایونیر این امکان رو داشت روی کنوود هر کاری کردم نتونستم

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk

hamidR15
01-09-2015, 12:22
حمید جان سلام بالاخره گلیدن رسید ؟ الان یه کامپ خوب تا 300 و یه کامپ خوب تا 400 چی پیشنهاد میدی ؟

سلام مهدی جان.اتفاقا میخواستم بهتون خبر بدم.بله بالاخره پس از دوسال انتظار بار شرکت گلیدن رسید.البته هنوز ترخیص نشده.m165 و rs 165گزینه هایی هستن که میتونی انتخاب کنی.البته rs بالاتر از 400 فکر کنم باشه قبلا 550بود.

- - - Updated - - -

حمید جان سلام بالاخره گلیدن رسید ؟ الان یه کامپ خوب تا 300 و یه کامپ خوب تا 400 چی پیشنهاد میدی ؟

سلام مهدی جان.اتفاقا میخواستم بهتون خبر بدم.بله بالاخره پس از دوسال انتظار بار شرکت گلیدن رسید.البته هنوز ترخیص نشده.m165 و rs 165گزینه هایی هستن که میتونی انتخاب کنی.البته rs بالاتر از 400 فکر کنم باشه قبلا 550بود.

ayuobkh
01-09-2015, 13:00
سلام
بله میتونید استفاده کنید اما آمپلیفایر حتما باید تهیه کنید.یه پایونیر 5602 براش کافیه.فقط 6975 ها رو از نمایندگیهای معتبر و اصلی پایونیر تهیه کنید چون فیک و تقلبیش فراوونه.

سلام مجدد و سپاس بخاطر وقتی که گذاشتید
پخش رو 8750 از ---- سفارش گذاشتم اما نمیگن که ساخت چه کشوری هست،میگن اصله .
باند هم از همین سایت ---- سفارش گذاشتم ، جنس های ارسالی این سایت میگن اصله، آیا اینجوره؟
سپاسگزارم که وقت میذارید

hamidR15
01-09-2015, 14:56
باند هم از همین سایت ---- سفارش گذاشتم ، جنس های ارسالی این سایت میگن اصله، آیا اینجوره؟
سپاسگزارم که وقت میذارید

سلام
خواهش میکنم.من اطلاع از اجناسشون ندارم ولی شنیدم اورجینال هست.
موفق باشید.

- - - Updated - - -

سپاسگزارم که وقت میذارید

سلام
موفق باشید.

H.Operator
01-09-2015, 15:23
درود
حمید من کف کردم ای گلیدن چی شد میترسم پوله از کفم بره :n19::n20:

hadi_w
01-09-2015, 15:33
درود

سلام جسین جان
بریز بحساب من مطمن جاش امنه:n02::n02::n02::n02:
اصلا فکر نکنی باهاشبرا خودم سیستم میخرما اصلا:n10::n10::n10::n10::n10:

H.Operator
01-09-2015, 15:42
سلام جسین جان
بریز بحساب من مطمن جاش امنه:n02::n02::n02::n02:
اصلا فکر نکنی باهاشبرا خودم سیستم میخرما اصلا:n10::n10::n10::n10::n10:
حتمآ هادی جان :n02:
حمید مردیم به دادمون برس:n24:

ayuobkh
01-09-2015, 18:40
سلام
موفق باشید.

- - - Updated - - -

سلام
موفق باشید.

میبخشید مدیرجان

پخش و باند و آمپ هرسه از یه مارک و برند هست،باعث کیفیت و شفافیت صدا میشه یانه؟
جایی خودم که آمپ پایونیر از قطعات با کیفیت ساخته نشده آیا چنین چیزی صحت داره ؟
آمپ هم 6604 پایونیر انتخاب کردم،خوبه بنظر شما؟
ببخشید زیاد میپرسیم
سپاس و درود

hamidR15
01-09-2015, 23:24
درود
سلام.
گفتم که باید تا آخر شهریور صبر کنیم.چاره ای نیست.خرج نکنیا.میخوای امانت بده به من.برات نگه دارم.

میبخشید مدیرجان

پخش و باند و آمپ هرسه از یه مارک و برند هست،باعث کیفیت و شفافیت صدا میشه یانه؟
جایی خودم که آمپ پایونیر از قطعات با کیفیت ساخته نشده آیا چنین چیزی صحت داره ؟
آمپ هم 6604 پایونیر انتخاب کردم،خوبه بنظر شما؟
ببخشید زیاد میپرسیم
سپاس و درود
سلام کوچیک شمام.
بله متاسفانه پایونیر و حتی کن وود اون کیفیت لازم رو ندارن و جزو کالاهای ارزون بازار هستن.
اگر دنبال کیفیت صدای خوب هستین و توانایی پرداخت هزینه کمی بیشتر رو دارین مسلما برندهای خیلی بهتری رو میتونید انتخاب نمایید.گلیدن ماسکونی هلیکس اینا برندهای آلمانی و ایتالیایی هستن که یه زمانی در رویای ما بود که از نزدیک لمسشون کنیم.
خدا رو شکر این رویا به حقیقت پیوست و ان شاءالله توهمین ماه شاهد ورود مجددشون هستیم.
من بهتون پیشنهاد میکنم پولتون و صرف پایونیر و... نکنید.اگر برای اولین بار دارین سیستم جمع میکنی سعی کن خوب، درست و به جا هزینه کنی.شک نکن که پشیمان نخواهی شد.من هم کمکتون میکنم تا جایی که برام مقدوره.چون حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم پای پایونیر و...

am2
02-09-2015, 00:45
سلام بچه ها
ببخشید من راستش تازه میخوام وارد مبحث بستن سیستم بشم برای خودم.میخواستم ببینم برای 206 در حدود 1200 تومن چه سیستمی شما پیشنهاد میکنید؟میخوام سیستمی باشه بینابین.بین کیفیت و قدرت..حالا یکم هم به سمت قدرت رفت مشکلی نداره.
راستش از مدل ها و .. که برخی دوستان گذاشتن سردرنمیارم .برای همین مشکلم بیشتر شده..ممنون میشم بهم یه چندتا پیشنهاد بدین که خودم بیشتر در موردشون سرچ کنم..
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
ببخشید من راستش تازه میخوام وارد مبحث بستن سیستم بشم برای خودم.میخواستم ببینم برای 206 در حدود 1200 تومن چه سیستمی شما پیشنهاد میکنید؟میخوام سیستمی باشه بینابین.بین کیفیت و قدرت..حالا یکم هم به سمت قدرت رفت مشکلی نداره.
راستش از مدل ها و .. که برخی دوستان گذاشتن سردرنمیارم .برای همین مشکلم بیشتر شده..ممنون میشم بهم یه چندتا پیشنهاد بدین که خودم بیشتر در موردشون سرچ کنم..
با تشکر

H.Operator
02-09-2015, 00:51
درود
حمید جان ماسکونی زیر مجموعه گلیدن هست؟
آخه همه جا اسمشون با هم اومده.
راستی دراگستر چطوره کیفیت محصولاتش ؟ صدای یه جفت ساب 15 اینچشو تو صندوق سمند شنیدم خیلی سنگین بود باکسهای بزرگی داشتن کل صندوق رو پر کرده بودن.

smart.pro666
02-09-2015, 08:00

- - - Updated - - -

بهترین خبر ممکن تو سال جدید تبریک میگم به کلیه سیستم بازها و سیستم فروش ها و . . . :n09:
از امروز باید پیگیر بشم بتونم RS رو بگیرم که خیلی هم به خودم حال دادم هم به سرنشینان عقب :n10:

hamidR15
02-09-2015, 12:16
سلام بچه ها
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام بچه ها
با تشکر
سلام دوست عزیز.به جمع ما خوش آمدین.
اگر بودجتون برای کل سیستم هست یعنی پخش آمپ اسپیکر یا کامپونت ساب ووفر و اکسسوریهای مربوطه خیلی کمه.البته اگر بخواهید از قطعات باکیفیت و خوب استفاده کنید.اگر میخواهید پایونیر یا کن وود بگیرید چرا میتونید ولی اون کیفیت صدا رو بهتون نمیده.ولی تا دلتون بخواد گوم گوم و دوپس دوپس دارید تو ماشین.
کمی تعمل کنید و ببینید تو ماشین صدای با کیفیت و خوب رو می پسندین یا فقط بیس و حجم صدا و....

درود
حمید جان ماسکونی زیر مجموعه گلیدن هست؟
آخه همه جا اسمشون با هم اومده.
راستی دراگستر چطوره کیفیت محصولاتش ؟ صدای یه جفت ساب 15 اینچشو تو صندوق سمند شنیدم خیلی سنگین بود باکسهای بزرگی داشتن کل صندوق رو پر کرده بودن.
درود بر شما
بله حسین جان ماله گلیدن هست منتها تو ایتالیا و کلیه محصولاتش کاملا ایتالیایی هستن.
درگ استر استاد حجم و پرتاب صداس.یعنی هر کی میخواد بیرون ماشین همه سرها رو به چرخونه سابها میدرنجها و سوپر تویترهای درگ استاد این کار هست و مناسب سلیقه این افراد.
کیفیت تفکیک و دقت کلا تعطیله.

mehdi_halla
02-09-2015, 16:13
سلام حمیدآقا.قبلا هم مزاحمتون شدم، میخواستم ببینم بالاخره بنده با بودجه 700-800 (تا یه تومن هم بره اشکال نداره اما نره بهتره!:n02:) به غیر از پخش چی ببندم که کیفیت صدا رو داشته باشم(پخشم پایونیر 3650 هست) و ماشین بنده سمنده.در ضمن ساب هم نمیخوام استفاده کنم. برا در جلو اصلا نیازه چیزی استفاد بشه(Helix e4 رو ببندم خوب میشه)؟.ممنونم.یه چیزی رو هم بگم که شما گفتین Helix e69x ببند ، خوبه واقعا؟ بیس در حد راضی کننده رو میده بهم؟

hamidR15
02-09-2015, 18:33
سلام حمیدآقا.قبلا هم مزاحمتون شدم، میخواستم ببینم بالاخره بنده با بودجه 700-800 (تا یه تومن هم بره اشکال نداره اما نره بهتره!:n02:) به غیر از پخش چی ببندم که کیفیت صدا رو داشته باشم(پخشم پایونیر 3650 هست) و ماشین بنده سمنده.در ضمن ساب هم نمیخوام استفاده کنم. برا در جلو اصلا نیازه چیزی استفاد بشه(Helix e4 رو ببندم خوب میشه)؟.ممنونم.یه چیزی رو هم بگم که شما گفتین Helix e69x ببند ، خوبه واقعا؟ بیس در حد راضی کننده رو میده بهم؟
سلام خواهش میکنم مراحمید
میتونید با کمی دستکاری سایز 13 هم نصب کنید.بهتر هم میشه صداتون.منتها هلیکس سایز 13 کلا وارد نمیکنه. باید کمی صبر کنید از گلیدن براتون بگیرم.RC130 یا MC10
برای استیج عقب هم اگر حجم و پرتاب بیس نمیخواهید بله انتخاب خوبیه E69X.بیسش متعادله. دیگه از 50 وات باید توقع 50 وات رو داشته باشید ولی کیفیت و تفکیک صداش عالیه.
اگر بخواهید تغییر در اسپیکر استیج عقب ایجاد کنید باید سیستم با آمپلیفایر تهیه کنید که خب هزینه بالا میره.

- - - Updated - - -

سلام خواهش میکنم مراحمید
میتونید با کمی دستکاری سایز 13 هم نصب کنید.بهتر هم میشه صداتون.منتها هلیکس سایز 13 کلا وارد نمیکنه. باید کمی صبر کنید از گلیدن براتون بگیرم.RC130 یا MC10
برای استیج عقب هم اگر حجم و پرتاب بیس نمیخواهید بله انتخاب خوبیه E69X.بیسش متعادله. دیگه از 50 وات باید توقع 50 وات رو داشته باشید ولی کیفیت و تفکیک صداش عالیه.
اگر بخواهید تغییر در اسپیکر استیج عقب ایجاد کنید باید سیستم با آمپلیفایر تهیه کنید که خب هزینه بالا میره.

am2
02-09-2015, 18:53
سلام دوست عزیز.به جمع ما خوش آمدین.
اگر بودجتون برای کل سیستم هست یعنی پخش آمپ اسپیکر یا کامپونت ساب ووفر و اکسسوریهای مربوطه خیلی کمه.البته اگر بخواهید از قطعات باکیفیت و خوب استفاده کنید.اگر میخواهید پایونیر یا کن وود بگیرید چرا میتونید ولی اون کیفیت صدا رو بهتون نمیده.ولی تا دلتون بخواد گوم گوم و دوپس دوپس دارید تو ماشین.
کمی تعمل کنید و ببینید تو ماشین صدای با کیفیت و خوب رو می پسندین یا فقط بیس و حجم صدا و....

سلام اقا حمید..ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنید
راستش من خیلی سیستم باز نیستم برای همین نمیخام بیشتر از این هزینه کنم برای سیستم. بله بودجه ام برای کل سیستم هست :n02:ولی میخوام با توجه به این هزینه ای که میکنم یه سیستمی باشه که در حدامکان مناسب و خوب باشه..همون حرفی که خودتون زدین توی یکی از پستها..
حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم بابت یک چیزی بی کیفیت.

همانطور هم که گفتم یک چیز بینابین میخام..چون گوم گوم و .. هم وقتی بدون کیفیت باشه برام جالب نیست.شما با این بودجه ای که من دارم به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟اصلا میتونم سیستمی ببندم که مناسب باشه؟نظرتون چیه؟

راستش ما توی شهرمون رفتم فقط روی سونی و پایونر تاکید داشتن. برای این هم که اطلاعات ندارم نمیخام چشم بسته برم سراغ خرید..میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟
با تشکر

r0ss0neri
02-09-2015, 23:13
البته امیر حسین خان که صدای سونی gs6921 رو شنیده خیلی تعریفشو میکنه (سونی) ، و کلا تو رنج قیمتیش بی رقیب میدونتش !
من صدای 6921 رو نشنیدم ، اما بهترین کواکی که صداشو شنیدم آدیو سیستم co609 هست که خدا بیامرزتش . البته اون اندازه یک کامپ قیمتشه :دی
6921 رو باید حداقل 80 وات خالص rms بهش بدید .

- - - Updated - - -

البته امیر حسین خان که صدای سونی gs6921 رو شنیده خیلی تعریفشو میکنه (سونی) ، و کلا تو رنج قیمتیش بی رقیب میدونتش !
من صدای 6921 رو نشنیدم ، اما بهترین کواکی که صداشو شنیدم آدیو سیستم co609 هست که خدا بیامرزتش . البته اون اندازه یک کامپ قیمتشه :دی
6921 رو باید حداقل 80 وات خالص rms بهش بدید .

hamidR15
03-09-2015, 00:07
سلام اقا حمید..ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنید
راستش من خیلی سیستم باز نیستم برای همین نمیخام بیشتر از این هزینه کنم برای سیستم. بله بودجه ام برای کل سیستم هست :n02:ولی میخوام با توجه به این هزینه ای که میکنم یه سیستمی باشه که در حدامکان مناسب و خوب باشه..همون حرفی که خودتون زدین توی یکی از پستها..
حیفه پول به زحمت در میاد اونوقت بدیم بابت یک چیزی بی کیفیت.

همانطور هم که گفتم یک چیز بینابین میخام..چون گوم گوم و .. هم وقتی بدون کیفیت باشه برام جالب نیست.شما با این بودجه ای که من دارم به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟اصلا میتونم سیستمی ببندم که مناسب باشه؟نظرتون چیه؟

راستش ما توی شهرمون رفتم فقط روی سونی و پایونر تاکید داشتن. برای این هم که اطلاعات ندارم نمیخام چشم بسته برم سراغ خرید..میشه در این زمینه راهنماییم کنید؟
با تشکر

سلام
خواهش میکنم دوست من.
به نظر من 1200 برای همه لوازم تقریبا غیر ممکنه.
به نظر من یه پخش ارزون مثل X400 یا 3650 بگیرید با یه جفت کواکسیال برای درهای جلو و یه 9*6 هم برای عقب.
اگر عجله ندارین صبر کنید بار شرکتهای هلیکس و گلیدن تا آخر این ماه ان شاءالله میرسه. اونموقع پیشنهادم و مبدم خدمتتون.
این سونی هم که بچه ها میگن من صداش رو نشنیدم.احتمالا باید خوب باشه چون دوستانی که تعریف صداش رو میکنند جزو افراد حرفه ای و با وسواس تو صدا هستند.ببین این مدل تو شهرستانتون هست؟

am2
03-09-2015, 11:00
سلام
خواهش میکنم دوست من.
به نظر من 1200 برای همه لوازم تقریبا غیر ممکنه.
به نظر من یه پخش ارزون مثل X400 یا 3650 بگیرید با یه جفت کواکسیال برای درهای جلو و یه 9*6 هم برای عقب.
اگر عجله ندارین صبر کنید بار شرکتهای هلیکس و گلیدن تا آخر این ماه ان شاءالله میرسه. اونموقع پیشنهادم و مبدم خدمتتون.
این سونی هم که بچه ها میگن من صداش رو نشنیدم.احتمالا باید خوب باشه چون دوستانی که تعریف صداش رو میکنند جزو افراد حرفه ای و با وسواس تو صدا هستند.ببین این مدل تو شهرستانتون هست؟
سلام

تا اخر این ماه منظورتون شهریور هست؟بعد به نظرتون توی شهرستان میاد یا باید تهران خریداری کنم؟چون من تا اخر این ماه تهران میام و میرم میتونم تهران تهیه کنم قطعات رو.
بعد این مارکهای هلیکس و گلیدن رنج قیمتشون چطور هست نسبت به سایر برند ها؟

منظورتون از سونی همین
gs6921 هست؟

پ.ن: بعد من اگه بخام قطعات را کم کم بخرم نظرتون چیه؟از چی شروع کنم؟ به نظرتون برای یک سیستم معمولی چقدر باید هزینه کنم اصلا؟
البته بخام کم کم بخرم هزینه نصب اونهام هست..باید صبر کنم همش رو به مرور زمان بخرم بعد راه اندازیشون کنم یا میشه مثلا اونها رو به مرور زمان که خریدم هم راه اندازی کنم
(معذرت بابت سوالای پیش پا افتاده ام )

ممنون
:n40:

hamidR15
03-09-2015, 12:37
سلام

تا اخر این ماه منظورتون شهریور هست؟بعد به نظرتون توی شهرستان میاد یا باید تهران خریداری کنم؟چون من تا اخر این ماه تهران میام و میرم میتونم تهران تهیه کنم قطعات رو.
بعد این مارکهای هلیکس و گلیدن رنج قیمتشون چطور هست نسبت به سایر برند ها؟

منظورتون از سونی همین
gs6921 هست؟

پ.ن: بعد من اگه بخام قطعات را کم کم بخرم نظرتون چیه؟از چی شروع کنم؟ به نظرتون برای یک سیستم معمولی چقدر باید هزینه کنم اصلا؟
البته بخام کم کم بخرم هزینه نصب اونهام هست..باید صبر کنم همش رو به مرور زمان بخرم بعد راه اندازیشون کنم یا میشه مثلا اونها رو به مرور زمان که خریدم هم راه اندازی کنم
(معذرت بابت سوالای پیش پا افتاده ام )

ممنون
:n40:
سلام
بله ایتطور که به من گفتن گلیدن تا آخر شهریور هلیکس زودتر.
گلیدن که کلا یکی دو تا نمایندگی تو شهرستان ها بیشتر نداره.هلیکس شاید باش.بله اگر تهران تشریف میارید من شمارم رو براتون ارسال میکنم در تماس باشید به محض موحود شدن خدمتتون بگم از کجا تهیه کنید.اگر تهران تشریف نیاوردین میتونم خودم براتوت تهیه و با تی پاکس ارسال میکنم.
قیمتها مسلما بیشتر از کالاهایی مثل پایونیر کن وود هست ولی رده های پایینشون خیلی گرون نیست.البته از نظر کیفیت ساخت و صدا اصلا قابل مقایسه نیستن با هم.
در مورد تهیه خورد خورد کار بسیار خوبیه چون اینجوری قطعات بهتری میتونید بخرید.
از پخش شروع کنید.که بتوتید فعلا استفاده کنید.
بقیه رو بهتره بخرید و بزارید کنار چون کامپ و ساب و امپ مکمل هم هستند و باید با هم نصب بشن.

karikator
03-09-2015, 15:51
آقا حمید سلام من قبلا با مشاوره شما ی پخش کنود x400 و ی جفت باند جی وی سی 7158 خریدم کلا خوبه اما صدا باید تا 20 بیاد که بفهمی چه خبره؟؟؟
حالا میخوام بدونم که امپلی چقدر تاثیر داره تو صدا؟
اگرم داره ی امپلی خوب و ارزان پیشنهاد بده ...قبلا گفتی پایونیر 5602 که دیدم 300 قیمتشه ..میخوام بدونم ارزونترم هست که جواب باندها رو بده و خوب باشه ؟؟
چون صدا تو ولوم بالا بهم میریزه
ببخشید سوالم تکراری بود
ممنونم از پاسخگوییی خوبت که وقت میذاری

alipahlavi
03-09-2015, 16:14
سلام
دوستان من دنبال ساب و اینا نیستم میخوام کیفیت خوبی داشته باشه
ولوم آنچنانی نمیخام ولی بالا باشه
میخوام طرفا 500 هزینه کنم
اینا مد نظرمن
پخش 3750 + باند6975
نظرتون چیه

M.Amorous
03-09-2015, 18:08
با سلام خدمت اساتید گرامی به خصوص آقا حمید که همیشه با توجه به بضاعت بچه ها رو راهنمایی می کنن. من ماشینم سمند سورن هست و میخوام یه صدای مناسب از استیج جلو داشته باشم. ولی نمیخوام کامپ و یا کواک رو به صورت روکار نصب کنم. با توجه به اینکه جای اسپیکر توی سمند پایین در هست به نظرتون باید چیکار کنم و چه چیزی رو پیشنهاد میدید که جای اسپیکر فابریک قرار بدم؟

am2
03-09-2015, 18:27
سلام
بله ایتطور که به من گفتن گلیدن تا آخر شهریور هلیکس زودتر.
گلیدن که کلا یکی دو تا نمایندگی تو شهرستان ها بیشتر نداره.هلیکس شاید باش.بله اگر تهران تشریف میارید من شمارم رو براتون ارسال میکنم در تماس باشید به محض موحود شدن خدمتتون بگم از کجا تهیه کنید.اگر تهران تشریف نیاوردین میتونم خودم براتوت تهیه و با تی پاکس ارسال میکنم.
قیمتها مسلما بیشتر از کالاهایی مثل پایونیر کن وود هست ولی رده های پایینشون خیلی گرون نیست.البته از نظر کیفیت ساخت و صدا اصلا قابل مقایسه نیستن با هم.
در مورد تهیه خورد خورد کار بسیار خوبیه چون اینجوری قطعات بهتری میتونید بخرید.
از پخش شروع کنید.که بتوتید فعلا استفاده کنید.
بقیه رو بهتره بخرید و بزارید کنار چون کامپ و ساب و امپ مکمل هم هستند و باید با هم نصب بشن.
سلام اقا حمید
ممنون بابت راهنمایی عالیتون

خب پس با این حساب من صبر میکنم..اخبار تایپیک ها رو هم چک میکنم هر موقع اوکی شد مزاحمتون میشم
بعد یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم با چه حدود رنج قیمتی یک سیستم مناسب میشه بست؟

arasrayan
03-09-2015, 20:52
سلام می خواستم یه آمپلی فایر بگیرم پخش من
Pioneer MVH-X175UI و یه جفت باند Kenwood KFC-6995PS رو هم دارم الان صدای خوبی هم تا ولوم 30 دارم . الان مدل Kenwood KAC-PS527
دیدم :
فقط دقت کردم دیدم مشخصات 527 اینه :

مشخصات فنی
تعداد کانال 2
توان خروجی 2x60W 4Ω
2x75W 2Ω
1x140W 4Ω
HPF 80 هرتز

یعنی توان 4 اهم اون دو تا 60 وات هست و باند من 125 وات . این اختلاف مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یا همون 350 وات توان خروجی رو باید مبنا قرار بدم ؟

مناسبترین آمپی که بتونی حداکثر صدای باند ها رو بهم بده چی پیشنهاد می کنید ؟ تو همین حدود قیمتی

SaЁeD
03-09-2015, 20:55
سلام اقا حمید
ممنون بابت راهنمایی عالیتون

خب پس با این حساب من صبر میکنم..اخبار تایپیک ها رو هم چک میکنم هر موقع اوکی شد مزاحمتون میشم
بعد یک سوالی داشتم.میخواستم ببینم با چه حدود رنج قیمتی یک سیستم مناسب میشه بست؟
با سلام.

یه سیستم خوب تو رنج پایین با محصولات گلیدن:
بدون ساب

پخش :315 تو این رنج قیمت بهترین پخش هست.
Kenwood X400

یا مدل کنوود 7056 که حدود 550-600 تومنه که امکانات خیلی بیشتری داره

کامپ برای استیج جلو: 350
Gladen AudioSystem Mx165Plus
ادیت:به جای کامپوننت فوق گلیدن m165با توان 80وات rms و امپدانس 3 اهم و کیفیت صدای بهتر از mx165 plus رو شرکت آورده.

کواکسیال 6x9 استیج عقب: 450
Gladen AudioSystem CO609
ادیت :متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.

امپلی فایر 4 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML95.4

با اکسسوری حدود 1.800 درمیاد

اگر استیج جلو نمیخواید:

پخش :315
Kenwood X400

Gladen AudioSystem CO609

امپلی فایر 2 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML125.2

حدودا 1.5 با اکسسوری.

قیمت ها رو حدودی طبق قیمت های قبلی این قطعات (البته اونهایی که قبلا موجود بودند) حساب کردم که البته قیمت های سری جدید پایینتر هست طبق فرموده ی اقا حمید عزیز

اینا دیگه جزو سری پایین این شرکت محسوب میشن ولی خوب کیفیتش از خیلی از برند های دیگه مثل کنوود و پایونیر و .. بالاتره.

سلام می خواستم یه آمپلی فایر بگیرم پخش من
Pioneer MVH-X175UI و یه جفت باند Kenwood KFC-6995PS رو هم دارم الان صدای خوبی هم تا ولوم 30 دارم . الان مدل Kenwood KAC-PS527
دیدم :
فقط دقت کردم دیدم مشخصات 527 اینه :

مشخصات فنی
تعداد کانال 2
توان خروجی 2x60W 4Ω
2x75W 2Ω
1x140W 4Ω
HPF 80 هرتز

یعنی توان 4 اهم اون دو تا 60 وات هست و باند من 125 وات . این اختلاف مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ یا همون 350 وات توان خروجی رو باید مبنا قرار بدم ؟

مناسبترین آمپی که بتونی حداکثر صدای باند ها رو بهم بده چی پیشنهاد می کنید ؟ تو همین حدود قیمتی
شما باید به وات RMS توجه کنی.
این آمپ 2 تا 60 وات تامین میکنه رو 4 اهم.کواک شما هر کدومش 125 وات میخواد.در ایده آل ترین حالت این آمپ تقریبا نصف توانی که باند نیاز داره رو تامین میکنه. و چون توانی که امپ تامین میکنه از توان مورد نیاز کواک شما کمتره هیچ مشکلی وجود نداره.توان امپ نباید از توان مورد نیاز کواک خیلی بالاتر باشه

آمپی که صدای کواکم شما رو دربیاره (البته به برند سازنده هم بستگی داره) و کامل درایوش کنه حدود 100 تا 140 وات رو 4 اهم نیاز هست.تو این رنج قیمت آمپی فکر نکنم باشه ولی شما اگر بتونی 300 هزینه کنی پایونیر 5602 خریداری کنی 2تا 150 وات رو 4 اهم میده (البته در حالت ایده ال چون میدونیم نمیتونه دقیقا 150 وات بده و مقدارش کمتره )که برای کواک شما بسیار مناسب هست.

اگر بخوای کمتر هزینه کنی باید از قابلیت پل زدن امپ ها استفاده کنی که قیمت امپت کمتر باشه که طبق گفته اساتید این حالت چندان خوب نیست و به آمپ فشار زیادی وارد میشه.

SaЁeD
03-09-2015, 21:14
آقا حمید سلام من قبلا با مشاوره شما ی پخش کنود x400 و ی جفت باند جی وی سی 7158 خریدم کلا خوبه اما صدا باید تا 20 بیاد که بفهمی چه خبره؟؟؟
حالا میخوام بدونم که امپلی چقدر تاثیر داره تو صدا؟
اگرم داره ی امپلی خوب و ارزان پیشنهاد بده ...قبلا گفتی پایونیر 5602 که دیدم 300 قیمتشه ..میخوام بدونم ارزونترم هست که جواب باندها رو بده و خوب باشه ؟؟
چون صدا تو ولوم بالا بهم میریزه
ببخشید سوالم تکراری بود
ممنونم از پاسخگوییی خوبت که وقت میذاری

با اجازه اقا حمید
کیفیت و قدرت خروجی اسپیکر های شما به شدت تغییر میکنه.چون پخش حدود 1/5 توان اسپیکر 7158 رو تامین میکنه و درواقع صدای این کواک اصلا در نمیاد بدون امپ.
اگر میخوای کامل درایو بشه این کواک همون 5602 بهترین گزینه و ازونترین امپ هست.چون حداقل امپ ارزونی ندیدم تو قیمت 200 که بالای 2تا 100 وات رو 4 اهم خروجی بده.مگر اینکه از قابلیت پل زدن امپ های 4 کاناله ارزون استفاده کنید که اون هم به امپتون فشار وارد میشه و در کل این مورد پیشنهاد نمیشه.

با سلام خدمت اساتید گرامی به خصوص آقا حمید که همیشه با توجه به بضاعت بچه ها رو راهنمایی می کنن. من ماشینم سمند سورن هست و میخوام یه صدای مناسب از استیج جلو داشته باشم. ولی نمیخوام کامپ و یا کواک رو به صورت روکار نصب کنم. با توجه به اینکه جای اسپیکر توی سمند پایین در هست به نظرتون باید چیکار کنم و چه چیزی رو پیشنهاد میدید که جای اسپیکر فابریک قرار بدم؟

سورن فکر نکنم اسپیکر ها ی 16 سانتی بتونن جای فابریک نصب بشن.درسته؟ سمند که این مدلی بود سورن رو دقیقا اطلاع ندارم.فکر کنم 13 سانتی میتونه نصب بشه تو جای دیفالت
فقط میخواید اسپیکر ها رو عوض کنید؟ آمپ و پخش و .. نمیخواید؟ بودجتون چقدر هست ؟

سلام
دوستان من دنبال ساب و اینا نیستم میخوام کیفیت خوبی داشته باشه
ولوم آنچنانی نمیخام ولی بالا باشه
میخوام طرفا 500 هزینه کنم
اینا مد نظرمن
پخش 3750 + باند6975
نظرتون چیه

طبق چیزی که فرمودید کواکسیال Helix E69X رو پیشنهاد میکنم.
اگر کیفیت مد نظرتو ن باشه هیچی جای کواکسیال هلیس E69X رو نمیتونه بگیره تو این رنج قیمتی.کیفیت فوق العاده داره و تو کیفیت تقریبا اکثر کواک های موجود رو سر هست.بیس خیلی نرم و مناسب و معقولی هم داره (البته نباید انتظار بیس 718 رو داشته باشید ولی تو کیفیت 718 هیچ حرفی واسه گفتن در مقابلش نداره.)
حدود 270 هست قیمتش و چون توان مورد نیازش کمه با آمپ های ارزون قیمت هم راحت درایو میشه.البته این 50-60 واتی که داره وات واقعی هست در حالیکه خیلی از همین اسپیکر ها وات هایی که شرک ت سازنده اعلام کرده غیر واقعی هست.

hamidR15
03-09-2015, 22:27
سلام
ممنون از آقا سعید عزیز که زحمت پاسخ سوالات دوستان رو کامل دادن.اگر نکته یا سوالی هست بفرمایید که من عرض کنم.

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از آقا سعید عزیز که زحمت پاسخ سوالات دوستان رو کامل دادن.اگر نکته یا سوالی هست بفرمایید که من عرض کنم.

SaЁeD
03-09-2015, 23:43
متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.
مخلص حمید جان.به این کواک دل بسته بودم:n36:
بدون کواکسیال بیضی از برند گلیدن و با خرید کامپ, سیستم ساب لازم میشه و هزینه میزنه بالا :n02:

حمید جان اون m165 قیمتش چه حدودیه به نظرت؟

M.Amorous
04-09-2015, 00:29
با اجازه اقا حمید
سورن فکر نکنم اسپیکر ها ی 16 سانتی بتونن جای فابریک نصب بشن.درسته؟ سمند که این مدلی بود سورن رو دقیقا اطلاع ندارم.فکر کنم 13 سانتی میتونه نصب بشه تو جای دیفالت
فقط میخواید اسپیکر ها رو عوض کنید؟ آمپ و پخش و .. نمیخواید؟ بودجتون چقدر هست ؟

فکر نکنم باطنش با سمند فرقی داشته باشه :n02:.
والا دوست دارم کامپ بذارم که کیفیتش بالاتر باشه چون این جای اسپیکرش یکم بد جاست پایینه شاید صدا جوری که باید به گوش برسه نرسه. جای اسپیکر 206 خیلی خوبه وسطه ولی این که. تیوتر رو که نمیشه جای تیوتر فابریک نصب کرد میشه؟ (پشت آینه های جانبی)
والا پخش و کواک و آمپ دارم فقط میخوام استیج جلو کامل شه که یه آمپ سبک هم برا جلو ببندم.

H.Operator
04-09-2015, 03:43
فکر نکنم باطنش با سمند فرقی داشته باشه :n02:.
والا دوست دارم کامپ بذارم که کیفیتش بالاتر باشه چون این جای اسپیکرش یکم بد جاست پایینه شاید صدا جوری که باید به گوش برسه نرسه. جای اسپیکر 206 خیلی خوبه وسطه ولی این که. تیوتر رو که نمیشه جای تیوتر فابریک نصب کرد میشه؟ (پشت آینه های جانبی)
والا پخش و کواک و آمپ دارم فقط میخوام استیج جلو کامل شه که یه آمپ سبک هم برا جلو ببندم.
درود
دوست عزیز راحت زیر همون رودری 13 سانتی می تونی نصب کنی و نیازی هم به برش نیست و صدای خوبی هم میده من امتحان کردم فقط ممکنه یک مقدار رودری به رابر اسپیکر بچسبه که می تونی برش بدی پلاستیک مشکیه رودری رو از داخل.
متاسفانه ایران خودرو و سایپا استیج جلو سمند و پراید رو اصلاح نمی کنند.

Abolfazl_Real
04-09-2015, 10:52
سلام
یه سیستم بدون پخش میخوام پخش jvc kd-g725 دارم
به نظرتون تا 700 کم یا زیاد چیا ببندم
در ضمن یه 111 اسپرت دارم فقط یه سیستم کم داره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

- - - Updated - - -

سلام
یه سیستم بدون پخش میخوام پخش jvc kd-g725 دارم
به نظرتون تا 700 کم یا زیاد چیا ببندم
در ضمن یه 111 اسپرت دارم فقط یه سیستم کم داره
لطفا راهنماییم کنید
ممنون

am2
04-09-2015, 11:08
با سلام.

یه سیستم خوب تو رنج پایین با محصولات گلیدن:
بدون ساب

پخش :315 تو این رنج قیمت بهترین پخش هست.
Kenwood X400

یا مدل کنوود 7056 که حدود 550-600 تومنه که امکانات خیلی بیشتری داره

کامپ برای استیج جلو: 350
Gladen AudioSystem Mx165Plus
ادیت:به جای کامپوننت فوق گلیدن m165با توان 80وات rms و امپدانس 3 اهم و کیفیت صدای بهتر از mx165 plus رو شرکت آورده.

Gladen AudioSystem CO609
ادیت :متاسفانه طبق اظهارات کمپانی گلیدن تولید این کواکسیال خوش صدا متوقف و دیسکانت شده.

امپلی فایر 4 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML95.4

با اکسسوری حدود 1.800 درمیاد

اگر استیج جلو نمیخواید:

پخش :315
Kenwood X400

Gladen AudioSystem CO609

امپلی فایر 2 کانال : 500-550
Gladen AudioSystem ML125.2

حدودا 1.5 با اکسسوری.

قیمت ها رو حدودی طبق قیمت های قبلی این قطعات (البته اونهایی که قبلا موجود بودند) حساب کردم که البته قیمت های سری جدید پایینتر هست طبق فرموده ی اقا حمید عزیز

اینا دیگه جزو سری پایین این شرکت محسوب میشن ولی خوب کیفیتش از خیلی از برند های دیگه مثل کنوود و پایونیر و .. بالاتره.

سلام اقا سعید..ممنون بابت کمکتون
سوالی که داشتم اینه که اگه من استیج جلو رو بخام نزارم و ساب بزارم چی میشه؟ :n36:
اصلا این کار معقوله؟ساب مناسب چی پیشنهاد میکنید؟

am2
04-09-2015, 11:48
بچه ها یه سوالی
بین دوتا پخش
Kenwood KDC-563BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kenwood kdc-x400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رنج قیمت شبیه هم دارن ولی اولی بلوتوث هم داره که من مد نظرمه به نظرتون از نظر فنی و .. کدوم بهتره؟همون X400 که اقا سعید گفتن؟ :n3