PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

karikator
06-07-2015, 23:36
اگه 7158بدون آمپ بستی که پس صدردصد اگه آمپ ببندی صدای به مراتب بهتر و با کیفیت تری میگیری خیالت راحت7158به راحتی با هر آمپی درایو نمیشه شما بدون آمپ بستی:n13:

اره 7158 بستم....من اینجا از خوده اقا حمید مشاوره گرفتم گفت ببند اوکیه

حالا که میگین تو صدا تاثیر زیادی داره ی امپ خوب و ارزان پیشنهاد بدین...در ضمن ضبط هم x400 کنو هست

ali.a.1367.aa
07-07-2015, 00:07
سلام خدمت همه دوستان به ویژه اقا حمید بازم یه سوال به نظرتون برای اینکه هم کیفت داشته باشم هم حجم خوبه 6975v2 وهلیکس e4x وصل کنیم خوب میشه می خوام کمبود صدای ریز 6975 جبران کنم

bobo_0_6
07-07-2015, 02:59
سلام برای بان 6975 v2 برای 206 کدوم پخش مناسبه
یه امپ 400 دارم و ساب نمیخوام داسته باشم
Pioneer DVH-775AV
Pioneer DEH-X4750BT
Pioneer DEH-X8650BT
Pioneer DEH-X7750UI
Pioneer DEH-X6750BT

من بیشتر نظرم رو 775 هستش چون صفحه نمایش رنگی و چند خطی داره
ممنون از راهنماییتون

hamidR15
07-07-2015, 04:04
درود
آقا حمید احوالاتــــــ ؟
آقا حمید 15 اینچ qzrw 12 اومد یا نه ؟
12 اینچ رو تست کردین خودتون ؟
قیمتش چطوریاس ؟
به نظرم برا پایین آوردن هزینه خوب باشه ! نظر شما چیه ؟
تو یوتیوب ریویو هاشو نگاه کردم ، اس پی الش که جالب بود ! اس کیو ، الله عالم !
یاعلیـ
سلام مخلصم.
باید فردا سوال کنم.
نه من گرند زیرو رو خودم هیچیش رو تست نکردم.نمیدونم والا قدرت و کیفیتش بی خبرم.ولی گرند تو قدرت کم نمیاره ممکنه کیفیتش خوب نباشه ولی قدرت نه.

اره 7158 بستم....من اینجا از خوده اقا حمید مشاوره گرفتم گفت ببند اوکیه

حالا که میگین تو صدا تاثیر زیادی داره ی امپ خوب و ارزان پیشنهاد بدین...در ضمن ضبط هم x400 کنو هست
یه امپ قوی براش بگیر 5602 بگیر ببین چیکار میکنه برات.

سلام خدمت همه دوستان به ویژه اقا حمید بازم یه سوال به نظرتون برای اینکه هم کیفت داشته باشم هم حجم خوبه 6975v2 وهلیکس e4x وصل کنیم خوب میشه می خوام کمبود صدای ریز 6975 جبران کنم
سلام
E4 خیلی کوچیکه.اگر میتو.نی E6X ببند .صدای ریز قشنگی داره.اگر خیللی فرکانس بالا میخوای باید تویتر هورن یا سوپر تویتر نصب کنی.

سلام برای بان 6975 v2 برای 206 کدوم پخش مناسبه
یه امپ 400 دارم و ساب نمیخوام داسته باشم
Pioneer DVH-775AV
Pioneer DEH-X4750BT
Pioneer DEH-X8650BT
Pioneer DEH-X7750UI
Pioneer DEH-X6750BT

من بیشتر نظرم رو 775 هستش چون صفحه نمایش رنگی و چند خطی داره
ممنون از راهنماییتون
775 پخش فیکی هست.حتمار میگین پایونیره. پاسخ بله هست. ولی باید عرض کنم این پخش طراحی خود پایونیر نیست.به نوعی مارشاله که لباس پایونیر رو تن کرده.
8650 یا 6750بگیرید.البته خیلی تفاوت ندارن.ولی خب آبشنهاشون متفاوت هست جنس صدا یکیه.

saeedsh7j
07-07-2015, 15:32
سلام دوستان.

من ساب 3016 کنوود رو با امپ ۸۴۰۰ بستم. ساب رو گذاشتم رو طاقچه . از صداش اصلا راضی نیستم. بیشتر ویبره میزنه و بمه. کوبش اصلا نداره. اگه بزارم تو باکس خوب میشه؟ چه مدلی پیشنهاد میدین؟

گین بلندگو هارو که با همون روش شنیداری و ولوم نود درصد تنظیم کردم. فقط گین ساب رو چه جوری تنظیم کنم؟

amirhosein72
07-07-2015, 23:26
سلام خدمت سیستم دوستا و سیستم بازا به خصوص پیشکسوت همه حمید آقای مشتی خودمون :n40:
من یه چند سالی هستش که وارد این جریان شدم و همینجور داره میبرمون تمومی هم نداره تهش هم در نمیاد :n08: بعد از اشنایی با حمید اقای خودمون با استفاده از تجربیات و اطلاعات ایشون تصمیم گرفتم باز یه تغییراتی در نیمچه سیستمم بدم :n33:
با پرس و جو و اطلاعات دنبال خرید رفتم البته به صورت خیلی آروم که یه 2 3 ماهی طول کشید و هنوز تموم نشده 2تا قطعه دیگه لازم دارم که اونم ان شا،الله تو همین 2 3ماه اینده تکمیلش میکنم :n25:
اجناسی که خریداری شد به صورت لاک پشت واااار :
هدیونیت : clarion dxz776usb
کامپوننت : audison k6
امپ 4کانال : rockford fosgate t600-4
امپ مونو : helix spxl1000
ساب ووفر : kicker cvx 12inch
و عوض کردن اکسسوری که داشتم.
امروز وقت کردم که خودم تمام اینهارو نصب کنم شروعش 9 صبح بود و پایانش 7 بعدظهر.
به ترتیب عکس هارو قرار میدم :
یه نمای کلی از قطعات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2-اماده کردن ماشین واسه شروع
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- عوض کردن کابل 0 گیج جوشکاری با 0 گیج مخصوص سیستم (من با کابل ج.شکاری نویز داشتم با عوض کردنش نویز هم از بین رفت و بعضی از دوستام میگن چون واسه برق خانگی استفاده میشه 220 ولت هست مقاومتش میاد پایین در برق 12 ولت ماشین البته بین علما اختلافه :n02: )

4-رد کردن 0 گیج از یه سوراخ کوچیک زیر داشبورد که کار سختی بود

5-مقایسه 0گیج جوشکاری ایرانی با 0گیج سیستم و تراشیدن زیر کمربند عقب برای اتصال منفی

6-نصب خازن 6فاراد قدیمی ساند استریم که سال 89 خریدم

7-رد کردن 3 جفت rca و وصل کردن پخش در حالت فری ایر :n08:

8-باز کردن قاب زیر کمربند طرف شاگرد برای رد کردن rca

9- نصب امپ 4کانال راکفورد

10-امپ مونو هلیکس که واقعا عالیه قوی خوش ساخت با کلاس :n02: واقعا عالیه که حمیداقای گل زحمتشو کشیده :n12:
یه نماااا ازش که دهنمو آچار کرد تا نصب شد:n34: رو تخته عقب جا نمیشد و با کلی مکافات یه تخته دیگه پیدا کردم رو تخته قبلی اضافه کردم و نصبش کردم البته هنوز هم دردسر داره :n24:چون واسه تنظیمش دیگه اصلا دست جا نمیشه خیلس قشنگ :n08: باید صنلی باز شه تنظیم کنی مثه 206 درست کردم :n02:

11-نصب کامل شده ی امپ ها دیگه ببخشید اگه تر تمیز نیس :n16:

12- باکس خیلی عالی دست پخت وحید مثالی عزیز که خیلی خیلی زحمتش میدم همیشه53 لیتر خالص و تیون 35هست و ساب کیکر cvx یکی از sql های بی نظیر واقعا خیلی خوبه صداش با ساب هایی که تا حالا داشتم زمین تا زیرزمین فرق میکنه و اینم خیلی اتفاقی توسط یه دوسته عزیز دیگه به دستم رسید

13-طریقه بستن ساب ووفر....
ساب ووفر من 2تا کویل 4 اهم داره یعنی یا باید 2 اهم ببندی با 8 اهم که چون 750 rms داره و امگ من رو 2اهم 1200تا میده رو 2 اهم بستم.
نحوه بستن 2 اهم هم به اینصورته که مثبت کویل 1 و 2 رو به هم و منفی کوویل1و 2 رو هم به هم وصل میکنیم و یه سیم منفی از منفی کویل 2 و یک سیم مثبت از کویل 1 میگیریمو وصل میکنیم به ترمیتال باکس.

14-نصب کراس اور های k6 زیر تاقچه و سیم کشی تا امپ 4کانال
به خاطر این عقب بستم چون مهمونن اینا تا 1 2ماه دیگه عوض میشن و کامپهای جلو هم 3 4روز پیش فروختم دیگه فعلا خالی مونده تا خبرهای جدید :n39:

15-این هم نمای کامل شده ی صندوق

16-ساب ووفر و باکس

17-ختم جلسه با بستن پخش که خیلی دوسشم دارم و دیگه تا ماه ها بازی کردن با تنظیمات

دیگه به بزرگی خودتون ببخشدی اگه عکسا کیفیت پایینه چون برای اپلود مجبور بودم حجمشونو کم کنم.سعی کردم همه چیزو کامل توضیح بدم.
در نهاییت از همه ی کسانی که کمکم کردن تشکر میکنم به خصوص حمیداقای جبلی عزیز خیلی میخوامش :n12::n40:
) در اینده 2جفت کامپ اضافه میشه به جای k6 و ساب دوبل خواهد شد)
امیرحسین......
مخلص

adel.mohamadi.aa
07-07-2015, 23:51
آقا ساب کارینا من میخام بگیرم.هزار وات خوبه؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

hamidR15
08-07-2015, 04:04
سلام دوستان.

من ساب 3016 کنوود رو با امپ ۸۴۰۰ بستم. ساب رو گذاشتم رو طاقچه . از صداش اصلا راضی نیستم. بیشتر ویبره میزنه و بمه. کوبش اصلا نداره. اگه بزارم تو باکس خوب میشه؟ چه مدلی پیشنهاد میدین؟

گین بلندگو هارو که با همون روش شنیداری و ولوم نود درصد تنظیم کردم. فقط گین ساب رو چه جوری تنظیم کنم؟
سلام
بله حتما تو باکس نصب کنید.اگر کوبش دوست دارید تو باکس سیلد نصب کنید.

سلام خدمت سیستم دوستا و سیستم بازا به خصوص پیشکسوت همه حمید آقای مشتی خودمون :n40:
من یه چند سالی هستش که وارد این جریان شدم و همینجور داره میبرمون تمومی هم نداره تهش هم در نمیاد :n08: بعد از اشنایی با حمید اقای خودمون با استفاده از تجربیات و اطلاعات ایشون تصمیم گرفتم باز یه تغییراتی در نیمچه سیستمم بدم :n33:
با پرس و جو و اطلاعات دنبال خرید رفتم البته به صورت خیلی آروم که یه 2 3 ماهی طول کشید و هنوز تموم نشده 2تا قطعه دیگه لازم دارم که اونم ان شا،الله تو همین 2 3ماه اینده تکمیلش میکنم :n25:

مخلص
امیر حسین جان خیلی مبارک باشه.آفرین:V30:
کابل 0 جدید مارکش چیه؟
اون خازن هم به نظر من دکوریه.ردش کن بره.یه استریت بگیر.
از کیفیت و دقیت موزیک بگو مخصوصا ساب SQ کیکر.

آقا ساب کارینا من میخام بگیرم.هزار وات خوبه؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

سلام دوست عزیزم.
خیلی خوش آمدین.:n16:
به نظر دنبال کالاهی متفرقه نباشید.
فقط ساب میخواهید نصب کنید؟
ماشینتون چیه؟
چقدر توانائی هزینه کردن دارید؟

r0ss0neri
08-07-2015, 04:19
به ترتیب عکس هارو قرار میدم :
یه نمای کلی از قطعات

2-اماده کردن ماشین واسه شروع

3- عوض کردن کابل 0 گیج جوشکاری با 0 گیج مخصوص سیستم (من با کابل ج.شکاری نویز داشتم با عوض کردنش نویز هم از بین رفت و بعضی از دوستام میگن چون واسه برق خانگی استفاده میشه 220 ولت هست مقاومتش میاد پایین در برق 12 ولت ماشین البته بین علما اختلافه :n02: )

4-رد کردن 0 گیج از یه سوراخ کوچیک زیر داشبورد که کار سختی بود

5-مقایسه 0گیج جوشکاری ایرانی با 0گیج سیستم و تراشیدن زیر کمربند عقب برای اتصال منفی

6-نصب خازن 6فاراد قدیمی ساند استریم که سال 89 خریدم

7-رد کردن 3 جفت rca و وصل کردن پخش در حالت فری ایر :n08:

8-باز کردن قاب زیر کمربند طرف شاگرد برای رد کردن rca

9- نصب امپ 4کانال راکفورد

10-امپ مونو هلیکس که واقعا عالیه قوی خوش ساخت با کلاس :n02: واقعا عالیه که حمیداقای گل زحمتشو کشیده :n12:
یه نماااا ازش که دهنمو آچار کرد تا نصب شد:n34: رو تخته عقب جا نمیشد و با کلی مکافات یه تخته دیگه پیدا کردم رو تخته قبلی اضافه کردم و نصبش کردم البته هنوز هم دردسر داره :n24:چون واسه تنظیمش دیگه اصلا دست جا نمیشه خیلس قشنگ :n08: باید صنلی باز شه تنظیم کنی مثه 206 درست کردم :n02:

11-نصب کامل شده ی امپ ها دیگه ببخشید اگه تر تمیز نیس :n16:

12- باکس خیلی عالی دست پخت وحید مثالی عزیز که خیلی خیلی زحمتش میدم همیشه53 لیتر خالص و تیون 35هست و ساب کیکر cvx یکی از sql های بی نظیر واقعا خیلی خوبه صداش با ساب هایی که تا حالا داشتم زمین تا زیرزمین فرق میکنه و اینم خیلی اتفاقی توسط یه دوسته عزیز دیگه به دستم رسید

13-طریقه بستن ساب ووفر....
ساب ووفر من 2تا کویل 4 اهم داره یعنی یا باید 2 اهم ببندی با 8 اهم که چون 750 rms داره و امگ من رو 2اهم 1200تا میده رو 2 اهم بستم.
نحوه بستن 2 اهم هم به اینصورته که مثبت کویل 1 و 2 رو به هم و منفی کوویل1و 2 رو هم به هم وصل میکنیم و یه سیم منفی از منفی کویل 2 و یک سیم مثبت از کویل 1 میگیریمو وصل میکنیم به ترمیتال باکس.

14-نصب کراس اور های k6 زیر تاقچه و سیم کشی تا امپ 4کانال
به خاطر این عقب بستم چون مهمونن اینا تا 1 2ماه دیگه عوض میشن و کامپهای جلو هم 3 4روز پیش فروختم دیگه فعلا خالی مونده تا خبرهای جدید :n39:

15-این هم نمای کامل شده ی صندوق

16-ساب ووفر و باکس

17-ختم جلسه با بستن پخش که خیلی دوسشم دارم و دیگه تا ماه ها بازی کردن با تنظیمات

دیگه به بزرگی خودتون ببخشدی اگه عکسا کیفیت پایینه چون برای اپلود مجبور بودم حجمشونو کم کنم.سعی کردم همه چیزو کامل توضیح بدم.
در نهاییت از همه ی کسانی که کمکم کردن تشکر میکنم به خصوص حمیداقای جبلی عزیز خیلی میخوامش :n12::n40:
) در اینده 2جفت کامپ اضافه میشه به جای k6 و ساب دوبل خواهد شد)
امیرحسین......
مخلص

خیلیم عالی ، خسته نباشی امیر حسین جان .
فقط تصاویر رو نباید بصورت بند انگشتی بزاری ، توی پی سی ورلد باید لینک مستقیم خود عکسا بزاری .

amirhosein72
08-07-2015, 12:19
خیلیم عالی ، خسته نباشی امیر حسین جان .
فقط تصاویر رو نباید بصورت بند انگشتی بزاری ، توی پی سی ورلد باید لینک مستقیم خود عکسا بزاری .

فدات مهدی جان.تصاویر فقط پیش نمایش واسه فروم هستش رو عکسها کلیک کنی بزرگشون میکنه.
لینک مستقیمو بزاری باز نمیکنه میکنه؟چون اول اونجوری گذاشتم باز نشد.
بازم شرمنده ایشالا دفعه بعدی :n02::n40:

amirhosein72
08-07-2015, 13:01
خب از تغییرات صدا بگم :
با عوض کردن امپ 4کانال که jvc 8004 داشتم با این t600-4 راکفورد صدا فوق العاده قوی تر شد تیوترهای k6 پرتر شد نسب به قبل میدبیس خیلی بیشتر شد به طوری که الان hpf قبلا رو 80 بود اما الان رو 125 .امپ رو اصلا نمیشه رو حالت فول رنج ap گذاشت چون خیلی به کامپها فشار میاد نمیشه ولوم داد قشنگ میشه بدون ساب اهنگ گوش کرد در اون حد میدبیس میزنه :n08:وکال تغییری نکرده فقط بعضی اهنگ هارو که قبلا گوش میدادم انگار یه صداهایی رو نمیشنیدم الان خیلی پر دیتیل تر شده .
امپ مونو قبلی کنوود 917 بود که با هلیکس spxl1000 عوض شد هم دقت و هم کیفیت به شدت تغییر کرد کنوود فقط بیس میزد یه چیزی بود فقط برای اینکه ساب رو راه بندازه اما این من به هیچ تنظیمیش دست نزدم خیلی تنظیمات داره که هنوز نفهمیدم ماله چیه دارم سرچ میکنم.
اما از ساب بگم که قرار بود sqx گلیدن بگیرم قسمت این شد :n02:
cvx kicker این ساب واقعا فوق العاده هستش به قدری بیسش قشنگه و رو موزیکه که انگار نه انگار ساب داری فکر میکنی این بیس داره از کامپها میاد خیلی نزدیک و دقیق با کامپها عمل میکنه
شما هر اهنگی که بزاری نمیتونی این ساب رو از موزیک عقب بندازی خیلی خیلی دقتش بالاس مخصوصا تو اهنگ های تند مثه ترنس و r&B
با اینکه یه ساب کیفیتی هست اما قدرتش هم خیلی خوبه تو این باکس کوچیکی که ساختم واقعا قدرتش حرف راحت رو صندلی یه لرزشی بهتون میده :n02:
هم کوبشش خوبه هم ویبره بدون دست زدن به تنظیماته امپ که فقط گین روی 6 ولت و lpf روی 100 تنظیم شده.
ان شا،الله اگه یکی دیگه مثه همین خوش قیمت پیدا کنم بر میدارم .
و اما پخش کلاریون که واقعا ارزنده هستش با تعویض امپ ها صدا تغییر کرده بیس خیلی قویتر و نرم تر شده و میدرنج و های رنج باز و بدون به هم ریختگی صدا مثه س و ش که در پایونیر این مشکلو داره اونجوری نیس.
خروجی واقعی 6 ولت هستش اگه گین هر کدوم از امپ هارو تغییر بدی درایورا به دیار باقی می پیوندن :n08:
اگه عمری باقی موند که نتورکش رو هم یه تستی میکنم (اما نمیدونم چرا با نتورک اصلا نمیتونم کنار بیام قطع کراس اوور و این چیزا )
کابل برق هم گرند زیرو هستش هم کارینا داشتم هم گرندزیرو اول کارینا رو رد کردم دیدم کم میاد گرندزیرو رو از سر باتری بعد کشیدم تا خازن و منفی رو با کارینا کار کردم و باتری هم با 75 امپر عوض شده و صدا کامل تا ته تهش که باز کنم ولتاز از 13.9 پایینتر نمیاد .
اون خازن هم اول کامپ ها تهیه بشه بعد باز نوبته اونه :n24:

حالا کمک میخوام واسه انتخاب کامپ گزینه هایی که مدنظرم هست :
-1652 rockford fosgate دو جفت میتونم هزینه کنم
dls اگه گیر بیاد
172 prs هم هستش اما هزینه خیلی میره بالا
منتظر پیشنهاد دوستان هستم :n40:

hamidR15
08-07-2015, 14:26
خب از تغییرات صدا بگم :
با عوض کردن امپ 4کانال که jvc 8004 داشتم با این t600-4 راکفورد صدا فوق العاده قوی تر شد تیوترهای k6 پرتر شد نسب به قبل میدبیس خیلی بیشتر شد به طوری که الان hpf قبلا رو 80 بود اما الان رو 125 .امپ رو اصلا نمیشه رو حالت فول رنج ap گذاشت چون خیلی به کامپها فشار میاد نمیشه ولوم داد قشنگ میشه بدون ساب اهنگ گوش کرد در اون حد میدبیس میزنه :n08:وکال تغییری نکرده فقط بعضی اهنگ هارو که قبلا گوش میدادم انگار یه صداهایی رو نمیشنیدم الان خیلی پر دیتیل تر شده .
امپ مونو قبلی کنوود 917 بود که با هلیکس spxl1000 عوض شد هم دقت و هم کیفیت به شدت تغییر کرد کنوود فقط بیس میزد یه چیزی بود فقط برای اینکه ساب رو راه بندازه اما این من به هیچ تنظیمیش دست نزدم خیلی تنظیمات داره که هنوز نفهمیدم ماله چیه دارم سرچ میکنم.
اما از ساب بگم که قرار بود sqx گلیدن بگیرم قسمت این شد :n02:
cvx kicker این ساب واقعا فوق العاده هستش به قدری بیسش قشنگه و رو موزیکه که انگار نه انگار ساب داری فکر میکنی این بیس داره از کامپها میاد خیلی نزدیک و دقیق با کامپها عمل میکنه
شما هر اهنگی که بزاری نمیتونی این ساب رو از موزیک عقب بندازی خیلی خیلی دقتش بالاس مخصوصا تو اهنگ های تند مثه ترنس و r&B
با اینکه یه ساب کیفیتی هست اما قدرتش هم خیلی خوبه تو این باکس کوچیکی که ساختم واقعا قدرتش حرف راحت رو صندلی یه لرزشی بهتون میده :n02:
هم کوبشش خوبه هم ویبره بدون دست زدن به تنظیماته امپ که فقط گین روی 6 ولت و lpf روی 100 تنظیم شده.
ان شا،الله اگه یکی دیگه مثه همین خوش قیمت پیدا کنم بر میدارم .
و اما پخش کلاریون که واقعا ارزنده هستش با تعویض امپ ها صدا تغییر کرده بیس خیلی قویتر و نرم تر شده و میدرنج و های رنج باز و بدون به هم ریختگی صدا مثه س و ش که در پایونیر این مشکلو داره اونجوری نیس.
خروجی واقعی 6 ولت هستش اگه گین هر کدوم از امپ هارو تغییر بدی درایورا به دیار باقی می پیوندن :n08:
اگه عمری باقی موند که نتورکش رو هم یه تستی میکنم (اما نمیدونم چرا با نتورک اصلا نمیتونم کنار بیام قطع کراس اوور و این چیزا )
کابل برق هم گرند زیرو هستش هم کارینا داشتم هم گرندزیرو اول کارینا رو رد کردم دیدم کم میاد گرندزیرو رو از سر باتری بعد کشیدم تا خازن و منفی رو با کارینا کار کردم و باتری هم با 75 امپر عوض شده و صدا کامل تا ته تهش که باز کنم ولتاز از 13.9 پایینتر نمیاد .
اون خازن هم اول کامپ ها تهیه بشه بعد باز نوبته اونه :n24:

حالا کمک میخوام واسه انتخاب کامپ گزینه هایی که مدنظرم هست :
-1652 rockford fosgate دو جفت میتونم هزینه کنم
dls اگه گیر بیاد
172 prs هم هستش اما هزینه خیلی میره بالا
منتظر پیشنهاد دوستان هستم :n40:

سلام مهدی جان. به به بسیار عالی مبارکت باشه.
در مورد عکسها اگر غیر از اینجا آپ میکنی یه گزینه داره به نام "لینک مستقیم برای انجمنها" اون رو که بزاری عکس بزرگ و اصلی رو میاره البته حتما قبلش باید عکس رو کوچیک کنید و حجمش رو زیر 300 بیارین.
در مورد کامپ هم صبر کن همون 165SQL رو دو جفت بگیر دیروز امار گرفتم ان شاء الله به زودی موجود میشه و انتظارها پایان میپذیره:n02:

amirhosein72
08-07-2015, 14:37
در مورد عکسها اگر غیر از اینجا آپ میکنی یه گزینه داره به نام "لینک مستقیم برای انجمنها" اون رو که بزاری عکس بزرگ و اصلی رو میاره البته حتما قبلش باید عکس رو کوچیک کنید و حجمش رو زیر 300 بیارین.
در مورد کامپ هم صبر کن همون 165SQL رو دو جفت بگیر دیروز امار گرفتم ان شاء الله به زودی موجود میشه و انتظارها پایان میپذیره:n02:

چه خوب اگه به زودی باشه که خوبه دیگه در جریانین که عید سربازیو ایناا :n08:
هرچی زودتر بهتر به احتمال زیاد اخر ماه میام تهران الان داشتم نقشه رو نگاه میکردم برم یه کم صدا گوش کنم بعد تصمیم بگیرم
چقدر ایناها دورن از هم : شمیران و توپخونه. خیابان مطهری. خیابان فرجام و خیابان سورنا. عباسی ..... :n38::n02:

rezapassword
08-07-2015, 15:14
سلام
بعد از مدت ها به پی سی ورلد برگشتم با یک سوال

دوستان من یک عدد ضبط پایونیر مدل 4250 دارم به همراه یک جفت باند کنوود 718 برای عقب و بلند گوهای پرشیا فابریک برای جلو ....
در مرحله اول میخواستم نظرتون رو در مورد ضبط و باند بدونم و در مرحله دوم بدونم اگه بخوام برای سیستم اپلی فایر نصب کنم از چه مدلی و چه مارکی استفاده کنم به این شرط که گرون نباشه و در ضمن به باند اسیب نزنه

پیشاپیش سپاس گذارم

ebow
08-07-2015, 16:37
سلام به همگی مخصوصا آقا حمید گل و یا مرام که من خیلی خیلی به ایشون زحمت دادم و واقعا با صبوری همه چیز رو برام توضیح دادن و من سیستمم رو با بودجه ۲تومن جمع کردم...اینم بگم که کل سیستم رو خود حمید آقای عزیز زحمت خرید و ارسالش رو کشید.
به همه دوستان پیشنهاد میدم که هر نوع سیستمی می خوان بخرن حتما با آقا حمید مشورت داشته باشن و طبق نظر ایشون خرید کنن تا ۱۰۰درصد به اون چیزی که می خوان برسن...من الان حدودا ۲هفته ای هست که سیستم رو بستم ولی متاسفانه وقت نبود بیام فیدبک بدم و عکس بذارم...تا اینکه امروز تونستم بیام و نظرمو بگم...من واقعا و به شدت از همه چیز راضیم و دقیقا به همون چیزی که می خواستم رسیدم...اتاق ماشین(206) کامل پر شده و یه کیفیت عالی در کنار بیس خیلی خوب دارم...خیلیا می گفتن باندای هلیکس بیس خوبی نداره اما من کاملا از بیس نرم و با کیفیتی که داره راضیم ‍‍پیشنهاد می دم اگر اهل بیس شدید مثل ساب نیستید... بیس این باند کاملا راضیتون میکنه...توی کیفیت هم که حرفی برای گفتن نیست و در یک کلام هم کامپی که بستم هم بادای عقب عالین....
مشخصات دقیق سیستم هم این هست:
آمپ هلیکس مچ ma40fx
کامپوننت helix espirit e62c
باند بیضی helx e69x
پخش kenwood 7056

این توضیح رو هم بگم که تا بودجه ۵۵۰-۵۶۰ اگر کسی پخش می خواد بخره این پخش فوق العادست و توی خریدش شک نکنید...تنظیمات بسیار زیاد و امکانات و کیفیت عالی بهتون میده.
دوستان شیرازی هم اگر دوست داشتن سیستم رو از نزدیک ببینن تا بتونن انتخاب بهتری داشته باشن بهم پیام بدید.

در آخر هم از آقا حمید با مرام و با معرفت که انقدر با صبوری منو راهنمایی کرد و وقت گذاشت برام کمال تشکر رو دارم...من کاملا مبتدی بودم توی این زمینه ولی به لطف ایشون که آدم بسیار پری هستن خیلی چیزا توی این زمینه یاد گرفتم...حمید جان خدا خیرت بده که توی این دوره زمونه هنوزم به فکر هم نوعات هستی و اونا رو راهنمایی میکنی بهترینا رو برات آرزو دارم داداشم.

این هم عکسها(معذرت کمی بی کیفیت شدن):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مبارک باشه [emoji6]
منم همینارو روی ماشینم 206 SD بستم بجز آمپ و کامپ که همینارو به حمید خان سفارش دادم که قراره اخره تیر ماه موجود بشه واسم بفرسته.
طاقچه عوض کردین دیگه؟
ماشین شما هاچ بک یا صندوق دار ؟
حجم صدات چطوره ؟منظورم بلندی صدا خوبه توی ولوم بالا؟
سیستم ات الان به نظر خودت به ساب احتیاج داره ؟

r0ss0neri
08-07-2015, 18:01

منم موافقم . صبر کن و گلیدن بگیر :n12:

shayan122
08-07-2015, 19:06
سلام خدمت اساتید
دوستان یه مدتیه که دو نوع نویز خیلی خفیف افتاده توی سیستمم هر چیزی رو هم چک کردم داره دیوونم میکنه اصلا حل نمیشه
یه نویز هست که وقتی پخش روشن میشه یه صدای زیر خیلی کم شروع میشه و همینطور فرکانسش میره بالاتر (بیشتر از توی تیوتر کامپ جلو شنیده میشه*
و یه نویز دیگه هم هست که صداش بم تره با گاز کمو زیاد میشه وقتی پخش روشنه از توی باندا میاد ولی وقتی خاموشه همین صدای مشابه از توی موتور ماشین هم شنیده میشه (یعنی صدای ویز ویز موتور پرشیا میوفته توی باندا، در ضمن این صدای پژو عادیه)

مسیر سیم برق با سیم های RCA و اسپیکر جداست (دو طرف ماشین)
پشته تخته امپ فکر میکردم سیما افتاده باشه روی هم تاثیر داشته باشه، واسه همین تخته آمپ رو آوردم پایین یه تقسیم هم خریدم همه کابلا رو تر تمیز از پشت کشیدم بدون روی هم افتادن بازم نویز حل نشد که نشد.

بعد فکر کردم از RCA، یه تستی کردم یه بار از پشت پخش دوتا RCA که به آمپ مونو وصل بود رو کشیدم دیگه هیچ نویزی نبود!!! :n04: بعد گفتم لابد از این کابلاس (RCA بوستر بود ازین بیخودا)
رفتم RCA کانکشن خریدم 35ت از رو ماشین تستی کشیدم وصل کردم بازم نویز بود :n27:

تنها چیزی که به نظرم میشه کابل برق هست که 8گیج پریمیره. بستگی داره؟ به اون فیوز پریمیر که سر باطریه چی؟ اگه کابل مارک اصلی بگیرم با فیوز خوب به نظرتون حل میشه؟

در ضمن شیلد آر سی ای رو هم به بدنه پخش اتصال دادم مشکل هیچ کدوم از نویزام حل نشد!! :n03::n03:
راستی باطریم هنوز فابریک کارخونست (ازین آب اسید آشغالیا :| به نویز که ربطی نداره!؟ یه یکی دو ماه دیگه اتمی 74 80 آمپر میگیرم)
راستی کابل برق کم نیست برای این سیستم من؟ :n02:

امپ 4 کانال : GZIA 4115HPX
آمپ مونو : KS-AR8001D
ساب: Match MW12
باند: Infy Ref 9633i , کامپ : Dragster DS632

در ضمن اون نویز که با گاز کمو زیاد میشه بیشتر توی باند عقبه، RCA باندای عقبو قطع میکنم میوفته رو کامپ جلو :n27:

چند نفر گفتن توی امپ نویز افتاده !!!
چند نفر گفتن سر راه برق پخش نویز گیر ببند حل میشه !!!
چند نفر گفتن کابل کشیت خوب نی !!!

--------------

بحث نویز به کنار بنظرتون بجای اون 9633، جی وی سی 7158 بگیرم حجم صدا و دیسورت توی ولوم بالام ردیف میشه؟ با آمپم خوب درایو میشه؟ (این رفرنسا روی ولوم 45 به بالا دیسورته صداش کلا!)(HPF:150 - SLA: -1 صداشم تا جایی که میشه فلت کردم که از تیزی تیورش کم شه)

شرمنده زیاد شد.:n29:
ممنون:n40:

amirhosein72
09-07-2015, 00:39
سلام خدمت اساتید
دوستان یه مدتیه که دو نوع نویز خیلی خفیف افتاده توی سیستمم هر چیزی رو هم چک کردم داره دیوونم میکنه اصلا حل نمیشه
یه نویز هست که وقتی پخش روشن میشه یه صدای زیر خیلی کم شروع میشه و همینطور فرکانسش میره بالاتر (بیشتر از توی تیوتر کامپ جلو شنیده میشه*
و یه نویز دیگه هم هست که صداش بم تره با گاز کمو زیاد میشه وقتی پخش روشنه از توی باندا میاد ولی وقتی خاموشه همین صدای مشابه از توی موتور ماشین هم شنیده میشه (یعنی صدای ویز ویز موتور پرشیا میوفته توی باندا، در ضمن این صدای پژو عادیه)

پشته تخته امپ فکر میکردم سیما افتاده باشه روی هم تاثیر داشته باشه، واسه همین تخته آمپ رو آوردم پایین یه تقسیم هم خریدم همه کابلا رو تر تمیز از پشت کشیدم بدون روی هم افتادن بازم نویز حل نشد که نشد.

بعد فکر کردم از RCA، یه تستی کردم یه بار از پشت پخش دوتا RCA که به آمپ مونو وصل بود رو کشیدم دیگه هیچ نویزی نبود!!! :n04: بعد گفتم لابد از این کابلاس (RCA بوستر بود ازین بیخودا)

تنها چیزی که به نظرم میشه کابل برق هست که 8گیج پریمیره. بستگی داره؟ به اون فیوز پریمیر که سر باطریه چی؟ اگه کابل مارک اصلی بگیرم با فیوز خوب به نظرتون حل میشه؟

در ضمن شیلد آر سی ای رو هم به بدنه پخش اتصال دادم مشکل هیچ کدوم از نویزام حل نشد!! :n03::n03:
راستی باطریم هنوز فابریک کارخونست (ازین آب اسید آشغالیا :| به نویز که ربطی نداره!؟ یه یکی دو ماه دیگه اتمی 74 80 آمپر میگیرم)

در ضمن اون نویز که با گاز کمو زیاد میشه بیشتر توی باند عقبه، RCA باندای عقبو قطع میکنم میوفته رو کامپ جلو :n27:

--------------

بحث نویز به کنار بنظرتون بجای اون 9633، جی وی سی 7158 بگیرم حجم صدا و دیسورت توی ولوم بالام ردیف میشه؟ با آمپم خوب درایو میشه؟ (این رفرنسا روی ولوم 45 به بالا دیسورته صداش کلا!)(HPF:150 - SLA: -1 صداشم تا جایی که میشه فلت کردم که از تیزی تیورش کم شه)

شایان جان اینا رو باید شما رعایت کنی وقتی که پخشت روشنه rca جدا نکنی و وقتی امپت داره کار میکنه rca جدا نکنی که روی سیستم نویز میفته یا پخش یا امپ خراب میشه.
اگه این کارارو نکردی که هیچی. اول rca هارو چک کن. بعد برو سراغ کابل منفی رو چک کن.بعد کل سیم کشیت. دیگه ازینا خارج باشه میره بحث تسمه دینام و شمع هات و ....
شما کابل برقت خیلی ضعیفه برای این سیستم حداقل گیج 4 لازم داری که به نظر من 0 بکش خیال خودتو راحت کن.
باند اینفینیتی هم من شخصا نمی پسندم این جی وی سی ها پرتاب صدا و بیس سنگین و صدای فوق العاده ای داره نسبت به قیمتش .
واسه دیستورت شما گین امپت تنظیم نیس hpf هم بزار روی 60 از روی امپ.
موفق باشی

hamidR15
09-07-2015, 04:21
چه خوب اگه به زودی باشه که خوبه دیگه در جریانین که عید سربازیو ایناا :n08:
هرچی زودتر بهتر به احتمال زیاد اخر ماه میام تهران الان داشتم نقشه رو نگاه میکردم برم یه کم صدا گوش کنم بعد تصمیم بگیرم
چقدر ایناها دورن از هم : شمیران و توپخونه. خیابان مطهری. خیابان فرجام و خیابان سورنا. عباسی ..... :n38::n02:
سلام
به امید خدا اینطور که گفتن انشا ءالله همون تاریخ که قبلا گفتم میرسه.آخر تیر نیا.اخر مرداد اوایل شهریور برنامه ریزی کن البته اگر فقط برای تهیه سیستم داری تشریف میاری.
بله این مناطقی که گفتی از هم فاصله زیادی دارن.

سلام خدمت اساتید

--------------

شایان جان
نکاتی که امیر حسین گفت خیلی مهمه.اگر اینها رعایت شده حتما فیوز رو موقت باز کن و کابل رو بدون فیوز وصل کن من به فیوز هلدر مشکوکم.

hamidR15
09-07-2015, 04:51
سلام
بعد از مدت ها به پی سی ورلد برگشتم با یک سوال
دوستان من یک عدد ضبط پایونیر مدل 4250 دارم به همراه یک جفت باند کنوود 718 برای عقب و بلند گوهای پرشیا فابریک برای جلو ....
در مرحله اول میخواستم نظرتون رو در مورد ضبط و باند بدونم و در مرحله دوم بدونم اگه بخوام برای سیستم اپلی فایر نصب کنم از چه مدلی و چه مارکی استفاده کنم به این شرط که گرون نباشه و در ضمن به باند اسیب نزنه
پیشاپیش سپاس گذارم
سلام رضا جان. خیلی خوش آمدید.:n16::n12:
به نظر من 718 صدای خوبی نداره اگر برات مقدروه با یه پایونیر 6965V2 یا 6975V2 و یا جی وی سی 7158 تعویض کن.
برای درایو کردنش هم میتونید یه 5602 پایونیر یا اگر 4 کانال مورد نظرتون هست یه 8604 نصب نمائید.

rezapassword
09-07-2015, 08:53
سلام رضا جان. خیلی خوش آمدید.:n16::n12:
به نظر من 718 صدای خوبی نداره اگر برات مقدروه با یه پایونیر 6965V2 یا 6975V2 و یا جی وی سی 7158 تعویض کن.
برای درایو کردنش هم میتونید یه 5602 پایونیر یا اگر 4 کانال مورد نظرتون هست یه 8604 نصب نمائید.
ممنون حمید جان
نظرتون رو در مورد پخش نفرمودید ؟
در ضمن ایا این امپ 5602 این دوتا باند من رو کامل پر میکنه ؟
در قسمت نظرات ------ تعدادی از عزیزان از گرمای بیش از حد امپ شکایت داشتن . ایا این عادی هست ؟

سپاس

shayan122
09-07-2015, 09:03
شایان جان اینا رو باید شما رعایت کنی وقتی که پخشت روشنه rca جدا نکنی و وقتی امپت داره کار میکنه rca جدا نکنی که روی سیستم نویز میفته یا پخش یا امپ خراب میشه.
اگه این کارارو نکردی که هیچی. اول rca هارو چک کن. بعد برو سراغ کابل منفی رو چک کن.بعد کل سیم کشیت. دیگه ازینا خارج باشه میره بحث تسمه دینام و شمع هات و ....
شما کابل برقت خیلی ضعیفه برای این سیستم حداقل گیج 4 لازم داری که به نظر من 0 بکش خیال خودتو راحت کن.
باند اینفینیتی هم من شخصا نمی پسندم این جی وی سی ها پرتاب صدا و بیس سنگین و صدای فوق العاده ای داره نسبت به قیمتش .
واسه دیستورت شما گین امپت تنظیم نیس hpf هم بزار روی 60 از روی امپ.
موفق باشی
سلام امیر جان. ممنون از پاسخت.
اتفاقا به اون کشیدن rca وقتی پخش روشنه خیلی توجه کردم. چون قبلنم خونده بودم ک دوستان با این کار به مشکل خورده بودن.
خب بنده کابل برق رو که حتما تعویض میکنم.
کابل منفی به بدنه وصله منظورت اینه که مستقیم از باطری بیارم؟
با توجه به اذیت هایی که این ماشین کرده از موقعی که خریدیمش و پایین اومدن کیفیت ساخت و استفاده از قطعات چینی تو محصولات جدید ایران خودرو. به خود ماشین خیلی ببشتر مشکوکم تا سیم کشی سیستم :|
راستی hpf رو هم اگر روی ۶۰ بزارم که خیلی از باند بیس میاد!!!. چون ساب دارم دیگه از باند و کامپ نمیخوام بیس بگیرم. بنظرم صدا خراب تر میشه. ولی امتحان میکنم. بیشتر نظرم رو تعویضشون هست. تشکر. ؛)

شایان جان
نکاتی که امیر حسین گفت خیلی مهمه.اگر اینها رعایت شده حتما فیوز رو موقت باز کن و کابل رو بدون فیوز وصل کن من به فیوز هلدر مشکوکم.

سلام اقا حمید عزیز.
فیوز رو حتما امروز باز میکنم برای تست ببینم چطور میشه.
شما قیمت کابل ۰ گیج خوب و فیوز هلدر دارید؟
ار سی ای کانکشن یه جفت دارم. ولی دو جفت دیگه تورنادو هست که باید تعویض شه. این ۴به۴ های استینگر چطوره؟ پیشنهادتون رو میدید؟ و اگه امکانش باشه میتونید برام تهیه کنید؟ (فکر کنم مثلا یه پک ۰ یا ۲ گیج ۴ کانال از استیریت وایرز هم بگیرم بد نباشه؟! چون همه چی توش داره

بازم ممنونم از هر دوی شما عزیزان بابت پاسختون و وقتی که میزارید

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

Ali_BlueBoy
09-07-2015, 09:46
سلام خدمت استاتید
دوستان من یکی دو تا سوال داشتم
من یه سیستم کیفتی بیشتر میخوام جمع کنم با بودجه کاملا محدود نظرم رو برند هلیکس هستش
ماشین هم پارس سال هستش داشبرد جدید و چون نمیشه پخشش رو به سادگی عوض کرد در نتیجه مجبورم پهش فابریکش رو استفاده کنم
تظرم رو باند دو تا کواک b69x یا e69x برای عقب و دو کامپ 16 مثل b6 یاe6 برای جلو
اولا به نظرتون پخش فابریک میکشه اینا رو ؟(که خودم فکر نمیکنم)
با مثلا یه امپ دو کانال ساده مثل کنوود 527 برای کواکای عقب ببندم و کامپ ای جلو رو مستقیم به پخش وصل کنم
کلا نمیخوام خیلی ام سیک کشی ماشین رو بریزم بهم ترجیحا
بعد سری eبا سری b خیلی فرق داره ؟ جفتشون امپ لازمن عایا ؟
بازم پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

amirhosein72
09-07-2015, 11:17
سلام امیر جان. ممنون از پاسخت.
اتفاقا به اون کشیدن rca وقتی پخش روشنه خیلی توجه کردم. چون قبلنم خونده بودم ک دوستان با این کار به مشکل خورده بودن.
خب بنده کابل برق رو که حتما تعویض میکنم.
کابل منفی به بدنه وصله منظورت اینه که مستقیم از باطری بیارم؟
با توجه به اذیت هایی که این ماشین کرده از موقعی که خریدیمش و پایین اومدن کیفیت ساخت و استفاده از قطعات چینی تو محصولات جدید ایران خودرو. به خود ماشین خیلی ببشتر مشکوکم تا سیم کشی سیستم :|
راستی hpf رو هم اگر روی ۶۰ بزارم که خیلی از باند بیس میاد!!!. چون ساب دارم دیگه از باند و کامپ نمیخوام بیس بگیرم. بنظرم صدا خراب تر میشه. ولی امتحان میکنم. بیشتر نظرم رو تعویضشون هست. تشکر. ؛)

سلام اقا حمید عزیز.
فیوز رو حتما امروز باز میکنم برای تست ببینم چطور میشه.
ار سی ای کانکشن یه جفت دارم. ولی دو جفت دیگه تورنادو هست که باید تعویض شه. این ۴به۴ های استینگر چطوره؟ پیشنهادتون رو میدید؟

فدات :n12:
برای وصل کردن کابل منفی منظورم این بود که پیچ کمربند عقب رو باز کنی و زیرشو رنگشو از بین ببری و با سمباده قشنگ روشو بکش تمیز کن بعد کابل رو اونجا محکم کن.بازم به نظر من hpf برای باند دیگه کسی رو 150 نمیزاره فوقش بزار رو 100 یه بیس ملایم برات بزنه دیگه صدات خیلی خالی و لخت نباشه :n02:
اگه صدای اونقدر شفاف و واضح میخوای به نظر من کامپ بخر پرتاب صدات کمتر میشه نسبت به باند اما صدای تمیزی میگیری.
برای rca من هم از همین کانکشن استفاده کردم واقعا خوبه راضیم.تورنادوهات که جنس فیک به درد نمیخوره حتما عوض کن.
پک برق استریت وایرز گیج0 فکر میکنم حدود 300 بالا پایین باشه یک rca داره یک فیوز هولدر و 5/5 متر مثبت و 2/5 متر منفی (یک rca دیگه باید بخری )
من نزدیک 6 متر کابل گرندزیرو گرفتم اخر توپش بود متری 20 حساب کرد و 3متر هم منفی کارینا گرفتم متری 9 تومن ==> 149ت شد کلا
2تا rca کانکشن لازم داری میشه 70ت دونه ای 35
یه فیوز هولدر لازم داری میشه 30 40ت تقریبا
اینجوری جدا بخری حدود 270 درمیاد برات
حمید اقا هم که دیگه بامرام و مشتی هیچ وقت به بچه ها نه نمیگه :n12::n02:

m03tafa
09-07-2015, 12:55
سلام دوستان فکر کنم آخرین باری که در مورد ماشین به تاپیک اومدم سال 89 بود که تازه ماشین رو گرفته بودیم :n39:
اون زمان یادمه یه سیستم رو انتحاب کرده بودم که بدون ساب حدود 2 تومن خرجش میشدن متاسفانه اسم باند ها رو یادم نیست یه چیزایی ازش یادم فکر کنم مال audio system یا dynamic sound یه همچین برندی بود مدلشم انگار 6319 یه چیزی تو این مایه ها بود فکر کنم یه 19 داشت ، درکل خیلی از کیفیتش تعریف میکردن و حدود 650 بود(اگر کسی اسم و مدل رو دقیقش رو متوجه شد بگه لطفا).
به هر حال از اون موضوع بگذریم:
یه 405 slx دارم که فعلا قصد فروش رو ندارم(چون فنیش خیلی فضایی خوبه ) می خوام یه سیستم خوب نه برای جلب توجه فقط برای پخش با کیفیت خوب چه برای عقب و چه برای جلو با یه ضبط خوب که اینارو هندل کنه بندازم قیمتش هم کلا تا 1 میلیون 300 باشه ترجیحا....
ممنون میشم راهنمایی کنین
مرسی:n12:

mmohammadesadeghi
09-07-2015, 12:57
سلام خدمت اساتید

--------------

سلام دوست عزیز شما سیستمتون رو حتما با یه پخش دیگه تست کنین اگر مشکل حل شد باید یه نویز گیر واسه پخشتون تهیه کنید احتمالا نویز گیر پخشتون عمل نمیکنه و نویز میفرسته روی خروجی RCA

shayan122
09-07-2015, 13:02
سلام دوست عزیز شما سیستمتون رو حتما با یه پخش دیگه تست کنین اگر مشکل حل شد باید یه نویز گیر واسه پخشتون تهیه کنید احتمالا نویز گیر پخشتون عمل نمیکنه و نویز میفرسته روی خروجی RCA
سلام عزیز. روزت بخیر
یعنی یه EMi Filter سر راه برق پخش میتونه مشکل رو حل کنه؟

mmohammadesadeghi
09-07-2015, 13:51
دوستان کسی نظری چیزی نداره عایا ؟
دوست عزیز اگر نظرتون تهیه محصولات هلیکس هست بهتره از سری e که همون esprit هست رو تهیه کنید چون نسبت به محصولات سری b در رده بالاتری قرار میگیرند اون دو مدلی هم که فرمودین b6 و e6 هیچ کدام کامپ نیست و هر دو کواکسیال گرد محسوب میشن که باز هم e6x به مراتب مورده مناسب تری هست ولی اگر بتونید هزینه بیشتری رو متقبل بشین و یه امپلی 4 کانال و کواکسیال e69x واسه عقب و کامپوننت e62c یا اگر میخوای هزینت پایین تر بیاد کامپ match ms 62c که اینم هم خانواده هلیکس هست رو واسه در های جلو تهیه کنید تا بهتر بتونید از صدا لذت ببرید

ebow
09-07-2015, 15:07
سلام دوستان فکر کنم آخرین باری که در مورد ماشین به تاپیک اومدم سال 89 بود که تازه ماشین رو گرفته بودیم :n39:
اون زمان یادمه یه سیستم رو انتحاب کرده بودم که بدون ساب حدود 2 تومن خرجش میشدن متاسفانه اسم باند ها رو یادم نیست یه چیزایی ازش یادم فکر کنم مال audio system یا dynamic sound یه همچین برندی بود مدلشم انگار 6319 یه چیزی تو این مایه ها بود فکر کنم یه 19 داشت ، درکل خیلی از کیفیتش تعریف میکردن و حدود 650 بود(اگر کسی اسم و مدل رو دقیقش رو متوجه شد بگه لطفا).
یه 405 slx دارم که فعلا قصد فروش رو ندارم(چون فنیش خیلی فضایی خوبه ) می خوام یه سیستم خوب نه برای جلب توجه فقط برای پخش با کیفیت خوب چه برای عقب و چه برای جلو با یه ضبط خوب که اینارو هندل کنه بندازم قیمتش هم کلا تا 1 میلیون 300 باشه ترجیحا....
ممنون میشم راهنمایی کنین
من اینارو تازه گرفتم راضی ام میخوای توام برو تحقیق کن اگه خواستی میتونی همین جا از آقا حمید مدیره تاپیک بخوای تا زحمت تهیه و ارسالش رو واست تقبل کنه مثل همیشه بی منت [emoji6]
پخش کنوود 7056
آمپ هلیکس ma40
باند بیضی هلیکس e69x
واسه دره جلو هم کامپ e62c هلیکس
تضمین میکنم صداشو اگه دنبال کیفیت صدا حتی محصول میگردی
قیمت تقرباً دو میلیون در میاد

amirhosein72
09-07-2015, 16:20
کسی کمکی به من میتونه کنه؟
:n36:

سلام بازگشتتونو تبریک میگم :n02:
اگه بودجه رو یه کم افزایش بدبد خیلی بهتره برای پخش اگه صدای گرم و فلت دوس دارین کنوود 7056 پخش کاملی هست یا از الپاین هم میتونی انتخاب کنی قیمتش میره بالاتر .
باند بیضی اگه دوس دارین همین e69 هلیکس هم با کیفیت هست هم خوش صدا.
امپ 4کانال هم این match که دوستمون پیشنهاد داد خوبه اگه با قیمتش مشکل داشتین از mtx rt60.4 میتونین استفاده کنین یا پایونیر 8604.
برای جلو هم من صدای کامپ اسپریت هلیکس رو نشنیدم اما چون از یک برند هستن 100 % صدا خوب میشه.شما هنوز اکسسوری هم لازم داری که اونم حدود 200 اینا میشه:n02:

amirhosein72
09-07-2015, 16:25
دوستان کسی نظری چیزی نداره عایا ؟

دوسته عزیز این کاری که امپ دو کانال بگیری شدنیه اما شما که داری خرج میکنی 4کانالش کن دیگه :n02: دو روز دیگه حوس میکنی باز یه تغییری ارتقایی بدی کلی ضرر میکنی.من صدای هیچ کدوم از چیزایی که گفتیو نشنیدم غیر از e69 که اون واقعا خوبه.
سیم کشی هم یه دو کانال با 4کانال فرقی نداره.یه کابل مثبت میخوای و یه منفی

hamidR15
09-07-2015, 17:28
ممنون حمید جان
نظرتون رو در مورد پخش نفرمودید ؟
در ضمن ایا این امپ 5602 این دوتا باند من رو کامل پر میکنه ؟
در قسمت نظرات ------ تعدادی از عزیزان از گرمای بیش از حد امپ شکایت داشتن . ایا این عادی هست ؟

سپاس
سلام
پخش رو هم اگر بتونی 7056 بگیری خیلی صدای بهتری داره. 555 هم قابل تهیه هست. اگر باید حتما پایور باشه سعی کن پخشی بگیری که سه جفت خروجی pre out داشته باشه.حتما در آینده مورد استفاده قرار میگیره خروجی سوم:n02:
در مورد گرمای آمپ 5602 باید عرض کنم من خودم شخصا تست نکردم ولی ممکن به خاطر کلاس آمپ کمی گرم بشه. اما گرما موردی نداره پروتکت کردن زیاد هست که جزو ایراد محسوب میشه که باز به من شخصا هیچ بازخوردی تو این زمینه نبوده.

سلام اقا حمید عزیز.
ار سی ای کانکشن یه جفت دارم. ولی دو جفت دیگه تورنادو هست که باید تعویض شه. این ۴به۴ های استینگر چطوره؟ پیشنهادتون رو میدید؟ و اگه امکانش باشه میتونید برام تهیه کنید؟ (فکر کنم مثلا یه پک ۰ یا ۲ گیج ۴ کانال از استیریت وایرز هم بگیرم بد نباشه؟! چون همه چی توش داره
بازم ممنونم از هر دوی شما عزیزان بابت پاسختون و وقتی که میزارید

سلام و خواهش میکنم
کابل 0 گیج از 45 هست تا 80 تومن.
کابل استینگر نگیر تقلبیش زیاده. کلا یا کانکشن بگیر یا گلیدن.

سلام خدمت استاتید
دوستان من یکی دو تا سوال داشتم
من یه سیستم کیفتی بیشتر میخوام جمع کنم با بودجه کاملا محدود نظرم رو برند هلیکس هستش
ماشین هم پارس سال هستش داشبرد جدید و چون نمیشه پخشش رو به سادگی عوض کرد در نتیجه مجبورم پهش فابریکش رو استفاده کنم
تظرم رو باند دو تا کواک b69x یا e69x برای عقب و دو کامپ 16 مثل b6 یاe6 برای جلو
اولا به نظرتون پخش فابریک میکشه اینا رو ؟(که خودم فکر نمیکنم)
با مثلا یه امپ دو کانال ساده مثل کنوود 527 برای کواکای عقب ببندم و کامپ ای جلو رو مستقیم به پخش وصل کنم
کلا نمیخوام خیلی ام سیک کشی ماشین رو بریزم بهم ترجیحا
بعد سری eبا سری b خیلی فرق داره ؟ جفتشون امپ لازمن عایا ؟
بازم پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
در مورد هلیکس هم اینطور که گفتن بارشون آخر این ماه میرسه.
هلیکس کیفیت خیلی خوبی داره ولی قدرتش کمه.
اگر هلیکس مورد انتخاب قرار گرفت من
E69X برای عقب
کامپوننت E62C یا نهایتا کواکسیال E6X رو برای جلو
منتها پخش شما خروجی امپلیفایر نداره و به هیچ عنوان تا الان که ن در خدمتتون هستم نمیتوانید آمپلیفایر یا هر پخش دیگری روی اون نصب کنید. در اینده اگر قابی براش بیاد داستان فرق میکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
برند آدیو سیستم و گلیدن هست.و اسپیکر هم بیضی و مدل Co 609 plusبوده احتمالا.متاسفانه دیگه تولید نمیشه واگر هم کسی داشته باشه قیمت بالائی میده. واقعا اسپیکر خوش صدا و خوبی بود.آقا مهدی دست دوم تعمیری رو تو اصفهان قیکت گرفته 550 تومن:n04::n04::n04:من اکبندش رو گرفتم برای بچه ها 470 تومن سال 91-92 عجب اوضاعی شده.
ولی یه مدل پائینترش که MC609 هست و اونم کیفیت خوبی داره تا آخر مرداد میاد.
اگر صبر کنید بار جدید گلیدن میرسه و انتخابهای خوبی میتونید بکنید. اگر کمی بودجه رو افزایش بدید که چه بهتر.

Ali_BlueBoy
09-07-2015, 18:52
ممنون از کمک دوستان
من یکی از دوستام یه b69x و یه جفت هم b6 داشت برای جلو بانداش هم در حد اک بودن من تقریبا 220 جفتشو خریدم و و همینجوری بستم جای باندای قبلیم در کل کیفیت خیلی بهتر شد و به نظرم ارزششو داشت با حدود 200 این کار قدرت هم برای من حداقل کافیه بیس در کل خیلی قوی نیست ولی بدم نیست بیس این باند به نظرم در حد همون e69 هستش ولی به مقدار اون وضوحش بهتره
در کل من با کمترین هزینه فکر میکنم نتیجه بدی نگرفتم حالا اگه فرصت بشه با امپ هم تست میزنم اگه نتیجه خوب بود و پخش هم جواب داد امپ هم روش میبندم
الان با همین پخش فابریک تا ولوم 26 از 30 تقریبا صدا بهم نمیریزه و تفکیکش قابل قبوله

Ali_BlueBoy
09-07-2015, 18:53
در مورد هلیکس هم اینطور که گفتن بارشون آخر این ماه میرسه.
هلیکس کیفیت خیلی خوبی داره ولی قدرتش کمه.
اگر هلیکس مورد انتخاب قرار گرفت من
E69X برای عقب
کامپوننت E62C یا نهایتا کواکسیال E6X رو برای جلو
منتها پخش شما خروجی امپلیفایر نداره و به هیچ عنوان تا الان که ن در خدمتتون هستم نمیتوانید آمپلیفایر یا هر پخش دیگری روی اون نصب کنید. در اینده اگر قابی براش بیاد داستان فرق میکنه.

ممنون از کمکت رفیق
ولی یه سری میگن اگه امپی بگیری که کنترل گین ورودی داشته باشه میشه روش امپ ام بست

shayan122
09-07-2015, 22:04
اقا امروز از ساعت 3 تا 7 طول کشید دلو روده ماشینو ریختم بیرون سه جفت RCA کانکشن کشیدم :n02: (جفتی 35 گرفتم)

نویز یکسرم حل شد، ماشین خاموش دیکه اصلا نویزی نیست
ولی اون نویز که با گاز کمو زیاد میشد هست ولی تضعیف شده!! (اتصال بدنه هم پشت پخش دادم با RCA جدید)

اون فیوز هلدر هم برداشتم از سر راه تفاوتی نداشت. ایشالله کابل برقو عوض کنم حل میشه،

Lanzer Pro 0 Guage رو متری حدود 30 فک کنم قیمت دادن. تمام مس قلع اندود شده! که حدود 200 دیگه با فیوز هلدرش احتمالا برام در میاد :n27::n27:

بازم ممنون از دوستانی که کمک کردن:n40:

amirhosein72
09-07-2015, 23:10
اقا امروز از ساعت 3 تا 7 طول کشید دلو روده ماشینو ریختم بیرون سه جفت RCA کانکشن کشیدم :n02: (جفتی 35 گرفتم)

نویز یکسرم حل شد، ماشین خاموش دیکه اصلا نویزی نیست
ولی اون نویز که با گاز کمو زیاد میشد هست ولی تضعیف شده!! (اتصال بدنه هم پشت پخش دادم با RCA جدید)

اون فیوز هلدر هم برداشتم از سر راه تفاوتی نداشت. ایشالله کابل برقو عوض کنم حل میشه،

Lanzer Pro 0 Guage رو متری حدود 30 فک کنم قیمت دادن. تمام مس قلع اندود شده! که حدود 200 دیگه با فیوز هلدرش احتمالا برام در میاد :n27::n27:

اقا حمید یه قیمت میدی بما اگه امکانش هست؟:n13:

بازم ممنون از دوستانی که کمک کردن:n40:

خسته نباشی اونم به امید خدا با عوض کردن کابل برطرف میشه :n02:

r0ss0neri
10-07-2015, 03:08
واقعا این CO609 هم داستانی شده ها ...
خدا یعنی میشه یکیش گیر من بیاد :n27:
دلم پیششه ... :n12:

rezardr
10-07-2015, 10:53
با سلام خدمت دوستان گل...میگم پنل x400 جداشدنی نیست؟؟؟ینی هر لحظه در دسترس آقا دزده هستش؟؟

r0ss0neri
10-07-2015, 11:00
با سلام خدمت دوستان گل...میگم پنل x400 جداشدنی نیست؟؟؟ینی هر لحظه در دسترس آقا دزده هستش؟؟
چرا ، CRC رو بگیر برو پایین ، یعنی سمت چپ ، پایینترین قسمت ، یک تکمه هست فشار بدی ، قفل پنل آزاد میشه .

zangetso
10-07-2015, 11:14
سلام به دوستان گرامی گین امپ ساب رو چه جوری تنظیم کنم فک نکنم بشه با گوش کردن مثل امپ باندا تنظیمش کرد ؟؟؟

s-a-l-i-m
10-07-2015, 12:16
دوستان ميخوام تا نهايت ٤٠٠ تومن پخش بخرم !!
ميخواي صدايي باشه كه گوشم اذيت نشه و خودم حال كنم!!
سيستم هم بزودي اروم اروم ميبندم!
نظرم براي پخش رو ايناست:
kiv700
8016
7016
x400

اگر 8019 خوش قيمت هم باشه ميخرم!
نظرتون چيه ؟! خوبه!؟ يا پايونير بگيرم...!؟

در اينده كامپ و امپلي و... اضافه ميشه!

m03tafa
10-07-2015, 14:24
سلامبرند آدیو سیستم و گلیدن هست.و اسپیکر هم بیضی و مدل Co 609 plusبوده احتمالا.متاسفانه دیگه تولید نمیشه واگر هم کسی داشته باشه قیمت بالائی میده. واقعا اسپیکر خوش صدا و خوبی بود.آقا مهدی دست دوم تعمیری رو تو اصفهان قیکت گرفته 550 تومن:n04::n04::n04:من اکبندش رو گرفتم برای بچه ها 470 تومن سال 91-92 عجب اوضاعی شده.ولی یه مدل پائینترش که MC609 هست و اونم کیفیت خوبی داره تا آخر مرداد میاد.اگر صبر کنید بار جدید گلیدن میرسه و انتخابهای خوبی میتونید بکنید. اگر کمی بودجه رو افزایش بدید که چه بهتر.سلام از ماست قربان خیلی لطف کردین بله 99% فکر کنم همین 609 بود ، پس متاسفانه دیگه نیست (حیف واقعا) البته خدا رو شکر که شما در این زمینه تجربه بالایی دارین و زحمت میکشین راهنمایی میکنین... انشاءالله خدا توو دو راهی های زندگی راهنماییت کنه والا من خیلی دنبال ولوم بازیو سر و صدا نیستم کلا سبک آهنگام کلاسیک هستن خیلی دنبال دامبولو دیمبول نیستم ... از طرفی هزینه زیادی کردن هم خیلی صرف نداره چون پس فردا که ماشین رو بخوای بفروشی باید بازشون کنی ( که حالا یا به کارت میاد یا باید بزاری تو اینترنت بفروشی و داستان ها خودش رو داره... )برای همین خیلی نمیخوام هزینرو بالا ببرم اما یه موقعی هست که میبینی کیفیت با 200 تومن خیلی بالا پایین میشه.... اون موقع ارزش داره.از این بحث ها بگذریم سوالی که الان هست اینه که مدلی که پایین تر از 609 هست بهتره یا سیستمی که برای دوستان فروم پیشنهاد دادین، یعنی باند های helix ؟ هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت.ممنون از راهنماییتون

r0ss0neri
10-07-2015, 15:33
سلام از ماست قربان خیلی لطف کردین بله 99% فکر کنم همین 609 بود ، پس متاسفانه دیگه نیست (حیف واقعا) البته خدا رو شکر که شما در این زمینه تجربه بالایی دارین و زحمت میکشین راهنمایی میکنین... انشاءالله خدا توو دو راهی های زندگی راهنماییت کنه والا من خیلی دنبال ولوم بازیو سر و صدا نیستم کلا سبک آهنگام کلاسیک هستن خیلی دنبال دامبولو دیمبول نیستم ... از طرفی هزینه زیادی کردن هم خیلی صرف نداره چون پس فردا که ماشین رو بخوای بفروشی باید بازشون کنی ( که حالا یا به کارت میاد یا باید بزاری تو اینترنت بفروشی و داستان ها خودش رو داره... )برای همین خیلی نمیخوام هزینرو بالا ببرم اما یه موقعی هست که میبینی کیفیت با 200 تومن خیلی بالا پایین میشه.... اون موقع ارزش داره.از این بحث ها بگذریم سوالی که الان هست اینه که مدلی که پایین تر از 609 هست بهتره یا سیستمی که برای دوستان فروم پیشنهاد دادین، یعنی باند های helix ؟ هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت.ممنون از راهنماییتون

من هم صدای co609 رو گوش دادم ، هم صدای mc609 هم صدای هلیکس رو .
co609 صدای پری داره ، برای همین بیشتر با سلیقه من جور اومد .
mc609 صدای سبکتر ولی نزدیک به co609 داره ولی در کل حجم صداش پایینه .
هلیکس هم فرکانس های بالا رو کمی غلیظ میکنه ، در عین شفافیت بالا گرمی هم داره ، شاید بشه گفت یکم هم تیز بنظر بیاد تو ولوم بالا . ولی کلا شفافیت بدون تیز شدن تقریبا سخت و گرون بدست میاد .

با این حال بین mc609 و هلیکس انتخاب سلیقه ای هست . ولی 2way بودن mc609 شاید کمی جذابتر باشه .
هیچکدوم ازین دو باند هم بیس خفنی ندارن ولی خوبن .

m03tafa
10-07-2015, 16:03
من هم صدای co609 رو گوش دادم ، هم صدای mc609 هم صدای هلیکس رو .
co609 صدای پری داره ، برای همین بیشتر با سلیقه من جور اومد .
mc609 صدای سبکتر ولی نزدیک به co609 داره ولی در کل حجم صداش پایینه .
هلیکس هم فرکانس های بالا رو کمی غلیظ میکنه ، در عین شفافیت بالا گرمی هم داره ، شاید بشه گفت یکم هم تیز بنظر بیاد تو ولوم بالا . ولی کلا شفافیت بدون تیز شدن تقریبا سخت و گرون بدست میاد .

با این حال بین mc609 و هلیکس انتخاب سلیقه ای هست . ولی 2way بودن mc609 شاید کمی جذابتر باشه .
هیچکدوم ازین دو باند هم بیس خفنی ندارن ولی خوبن .
بسیار ممنونم از پاسخت
الان داشتم تو یه لینک در مورد helix میخوندم که ظاهرا سال 93 پرطرفدار ترین باند انتخاب شده ، نکات جالبی دربارش نوشته شده بود مخصوصا از نظر ساخت و کیفیت و تفاوت های ساختش با باند های دیگه که واقعا نشان دهنده آلمانی بودن جنس هست.
من شخصا از تیوتر تیز و تیز بودن صدا مثل 718 متنفر هستم برای همین برام خیلی مهم هست که صدای جیغ جیغی و سر درد آوری نداشته باشه که نکات جالبی برای این قضیه نوشته شده بود...
در کل گفته شده شاید در ولوم بالا مقدار کمی صدا به صورت جیغی در بیاد که خیلی واضح و ناجور نیست چون شفافیت رو حفظ کرده...
مخصوصا گفته شده اگه با کامپ e62 استفاده بشه صدای بسیار خوبی رو خواهید داشت...!

اما با این حال برای موشکافانه شدن اینجا یه بحثی پیش میاد که اختلاف قیمت mc609 با helix چقدر هست؟؟؟

تنها چیزی که ازش مقداری میترسم و برام سوال هست اینه که با توجه به مطالبی که در مورد پخش 7056 کنوود خوندم ، دم از این میزدن که تنظیم کردن این ضبط به خاطر اکولایزر پیشرفته 13 کاناله کار هرکسی نیست و اکثر نصاب ها از حالت گرافیکیش برای تنظیم استفاده میکنن.... یکی این موضوع هست و موضوع دیگه :
در بعضی جاها گفته شده 7056 صدارو جیغ یا همون تیز میکنه ، از اونجایی که خود Helix در ولوم بالا مقداری تیز میشه میترسم با 7056 این موضوع شدت پیدا کنه و صدای تیز بودن و جیغ بودن به وضوح حس بشه!!!!

و در آخر مدلی که در رقابت با 7056 مطرح کرده شده مدل 9650 از برند پایونیر هست که نمیدونم کدوم و به چه دلیلی برای گرفتن خروجی بهتر مناسب تر هست...!
ممنون از وقتی که برای خوندن این متن گذاشتین.

r0ss0neri
10-07-2015, 16:16
بسیار ممنونم از پاسخت
الان داشتم تو یه لینک در مورد helix میخوندم که ظاهرا سال 93 پرطرفدار ترین باند انتخاب شده ، نکات جالبی دربارش نوشته شده بود مخصوصا از نظر ساخت و کیفیت و تفاوت های ساختش با باند های دیگه که واقعا نشان دهنده آلمانی بودن جنس هست.
من شخصا از تیوتر تیز و تیز بودن صدا مثل 718 متنفر هستم برای همین برام خیلی مهم هست که صدای جیغ جیغی و سر درد آوری نداشته باشه که نکات جالبی برای این قضیه نوشته شده بود...
در کل گفته شده شاید در ولوم بالا مقدار کمی صدا به صورت جیغی در بیاد که خیلی واضح و ناجور نیست چون شفافیت رو حفظ کرده...
مخصوصا گفته شده اگه با کامپ e62 استفاده بشه صدای بسیار خوبی رو خواهید داشت...!

اما با این حال برای موشکافانه شدن اینجا یه بحثی پیش میاد که اختلاف قیمت mc609 با helix چقدر هست؟؟؟

تنها چیزی که ازش مقداری میترسم و برام سوال هست اینه که با توجه به مطالبی که در مورد پخش 7056 کنوود خوندم ، دم از این میزدن که تنظیم کردن این ضبط به خاطر اکولایزر پیشرفته 13 کاناله کار هرکسی نیست و اکثر نصاب ها از حالت گرافیکیش برای تنظیم استفاده میکنن.... یکی این موضوع هست و موضوع دیگه :
در بعضی جاها گفته شده 7056 صدارو جیغ یا همون تیز میکنه ، از اونجایی که خود Helix در ولوم بالا مقداری تیز میشه میترسم با 7056 این موضوع شدت پیدا کنه و صدای تیز بودن و جیغ بودن به وضوح حس بشه!!!!

و در آخر مدلی که در رقابت با 7056 مطرح کرده شده مدل 9650 از برند پایونیر هست که نمیدونم کدوم و به چه دلیلی برای گرفتن خروجی بهتر مناسب تر هست...!
ممنون از وقتی که برای خوندن این متن گذاشتین.

در مورد پخش من x400 کنوود داشتم ، بنظرم صداش کمی بم بود نه جیغ ، شاید 7056 صداش کمی باز تر باشه .
قیمت mc609 هم وقتی بیاد فکر کنم حدود 350 اینا باشه حد اکثر ، و هیکس یک 80تومنی ارزونتره .
ضمنا خودت هم زیاد درگیر این مطالب نکن ! برو صدا گوش کن اگر امکانش رو داری .
شما اگر موسیقی کلاسیک بیشتر گوش میدین ، بنظر من هلیکس مناسب تره ! بیشتر برای ساز های کلاسیک . ووکال کلاسیک (من سنتی خودمون رو در نظر بگیرم) هرچی گرمتر باشه بهتره .
بنظر من mc609 صدا گرمتر و پرتر ، هلیکس صدا بازتر .

در مورد 7056 هم من خودم علاقه ای به اکولایزر بازی ندارم .
ولی تنظیمش شاید یک ماه براتون طول بکشه تا به نتیجه دلخواه برسید ... اما دستتون بازه هر روز ، هر طور دوست دارین دستکاریش کنین تا به نتیجه دلخواه برسید ، هرچند روی اکولایزر فلت هم صدای خوبی داره .

r0ss0neri
10-07-2015, 16:17
نظرم براي پخش رو ايناست:
kiv700
8016
7016
x400

8019 انتخاب کاملیه ، ولی نو بخر .
بعدش 7056 .

m03tafa
10-07-2015, 16:26
منظورتون از گرم بودن صدا چیه ؟؟؟
و اینکه یه حسنی 7056 ازش گفتن اینه که برای رادیو یه اکولایز و برای cd یه اکولایز جدا میتونی داشته باشی که خوب واقعا یه حسن به حساب میاد ، گرچه من اصلا و ابدا سیستم باز نیستم و تا به حال نداشتم و حوصله این بالا پایین هارو که الان برای این آهنگ فلان تنظیم رو کنم برای بسال آهنگ تنظیم دیگه ای بکنم رو ندارم....
البته نمیدونم شاید 9650 هم این حسن رو داشته باشه....!
بیشترین اهمیتی که باعث میشه برای خرید تصمیم بگیرم همون مسئله ای که عنوان کردم هست یعنی باعث بشه صدا تیز بشه و این موضوع منو اذیت میکنه ، (صدای تیز واقعا توو مخ)
مرسی

m03tafa
10-07-2015, 16:30
و یه سوال کامپ e62 روی در 405 راحت نصب میشه؟؟؟ یعنی زیر همون توری خود درش اندازش کافی هست؟ شرمنده بلد نیستیم دیگه

r0ss0neri
10-07-2015, 17:00
و اینکه یه حسنی 7056 ازش گفتن اینه که برای رادیو یه اکولایز و برای cd یه اکولایز جدا میتونی داشته باشی که خوب واقعا یه حسن به حساب میاد ، گرچه من اصلا و ابدا سیستم باز نیستم و تا به حال نداشتم و حوصله این بالا پایین هارو که الان برای این آهنگ فلان تنظیم رو کنم برای بسال آهنگ تنظیم دیگه ای بکنم رو ندارم....
بیشترین اهمیتی که باعث میشه برای خرید تصمیم بگیرم همون مسئله ای که عنوان کردم هست یعنی باعث بشه صدا تیز بشه و این موضوع منو اذیت میکنه ، (صدای تیز واقعا توو مخ)
مرسی
صدا واسه هرکسی یک تعریفی داره ! بنظر من صدای پر که جزییات خوبی داره و بیس و تریبل توش متعادلتره .
والا این قابلیت برا من که اهمیتی نداره .
از فکر پایونییر بیا بیرون ! فقط تیزی ــه .
شما باید خودت صدا گوش بدی ، ببینی چی مد نظرته بهتر .

و یه سوال کامپ e62 روی در 405 راحت نصب میشه؟؟؟ یعنی زیر همون توری خود درش اندازش کافی هست؟ شرمنده بلد نیستیم دیگه
بله ! فکر کنم عمق نصب هم مشکلی ایجاد نکنه ، گرچه میشه با mdf ؤینگ درست کرد عمق نصب هم مشکلشو حل کرد .

m03tafa
10-07-2015, 18:31
خیلی معذرت میخوام از اینکه زیاد سوال میپرسم
یه سوال خیلی ها میگن اصولا کامپ برای تفکیک صدا نصب میشه ، خوب برای منی که هلیکس میندازم و شفافیت و ایناش میگن اوکی هست نیاز به اینجو کامپ هم هست؟؟؟ چون هزینه کامپش بالاست...

r0ss0neri
10-07-2015, 20:13
خیلی معذرت میخوام از اینکه زیاد سوال میپرسم
یه سوال خیلی ها میگن اصولا کامپ برای تفکیک صدا نصب میشه ، خوب برای منی که هلیکس میندازم و شفافیت و ایناش میگن اوکی هست نیاز به اینجو کامپ هم هست؟؟؟ چون هزینه کامپش بالاست...
نه فقط ! کلا کامپوننت نوع پیشرفته تری هست تا کواکسیال !
بلندگوهای گرد فرکانس ها رو بهتر هم اجرا میکنن ، در نتیجه از لحاظ کیفی هم صدای بهتری میتونن داشته باشن ، دیستورت کمتر ، چون فرکانس اضافی وجود نداره ...

amirhosein72
10-07-2015, 20:52
نظرم براي پخش رو ايناست:
kiv700
8016
7016
x400

7016 اگه گیر بیاری از همه ی اینا بهتره و درضمن 8019 با 7056 کنوود هیچ فرقی در صدا و تنظیمات نداره فقط شکلشون فرق میکنه

mohammadhassan.d
10-07-2015, 23:40
سلام دوستان من یه جفت باند کاپا ۱۱ دارم با ضبط پایونیر ۳۷۵۰ می خواستم از دوستان سوال کنم چه امپیلی واسه من پیشنهاد میدن حداکثر بودجه من هم سیصد تومن هست مرسی

najee
11-07-2015, 05:51
سلام دوستان من یه جفت باند کاپا ۱۱ دارم با ضبط پایونیر ۳۷۵۰ می خواستم از دوستان سوال کنم چه امپیلی واسه من پیشنهاد میدن حداکثر بودجه من هم سیصد تومن هست مرسی

دراگ استار209
یا5602پایونیر که البته فک کنم یکم زیاد باشه واسش.

ahmadd
11-07-2015, 08:57
با سلام خدمت استاید محترم؛ بنده یک جفت 6975 ظاهرا اصل دارم. قصد داشتم با توجه به فریب مغازه دارها سیستم پایونیر جمع کنم که خوشبختانه با رصد انجمن منصرف شدم. . قصد دارم یک سیستم کیفیتی که باس نرم و خوبی هم بدهد ( ولی نه برای کل کل و لرزاندن خانه ها) تهیه کنم که بتوان در ان موسیقی لذت بخش و بدون خستگی را گوش کرد.

تاکنون به این نتیجه رسیدم که اینها را تهیه کنم
کامپوننت: Helix Esprit E42C یونیت: Kenwood U7056BTL آمپلی فایر: Kenwood KAC HQR8400

چند سوال از خدمت اساتید دارم

آیا این سیستم خوب است و صدای میدرنج و زیر را برای آن باندها پر می کند؟ آیا بهتر نیست آمپلی فایر زیر را خریداری کنم؟
Helix Match MA 40FX

به جای کامپوننت، از بلندگوی زیر برای جلو استفاده کنم و آیا این را می شود داخل در جلوی تیبا2 نصب کرد؟
Helix Esprit E4x

بنده 6975 وی 2 را از --- خریدم اگر کیفیت آن خیلی با باند زیر فرق دارم آن را بفرشوم و این را بخرم

Helix Esprit E69X

این را هم اضافه کنم بنده از صدای جیغ و زیاد زیر بدم می آید و علاقه مند به ترنس هستم و تا دو میلیون می توانم هزینه کنم

اگر مواردی بهتر از اینها هم هست اضاره بفرمایید

amirhosein72
11-07-2015, 11:01
مرسی

9650 هم همین جوره به صورت جداگانه تنظیم میشه.
گرم بودن صدا یعنی صدا مقداری بم هست بیس هم خشن تر اجرا میشه در 7056 قوی تر هست.
123 الپاین و 145 هم گزینه های خوبیه یه تحقیقیبکن در موردشون

amirhosein72
11-07-2015, 11:20
با سلام خدمت استاید محترم؛ بنده یک جفت 6975 ظاهرا اصل دارم. قصد داشتم با توجه به فریب مغازه دارها سیستم پایونیر جمع کنم که خوشبختانه با رصد انجمن منصرف شدم. . قصد دارم یک سیستم کیفیتی که باس نرم و خوبی هم بدهد ( ولی نه برای کل کل و لرزاندن خانه ها) تهیه کنم که بتوان در ان موسیقی لذت بخش و بدون خستگی را گوش کرد.

تاکنون به این نتیجه رسیدم که اینها را تهیه کنم
کامپوننت: Helix Esprit E42C یونیت: Kenwood U7056BTL آمپلی فایر: Kenwood KAC HQR8400

چند سوال از خدمت اساتید دارم

آیا این سیستم خوب است و صدای میدرنج و زیر را برای آن باندها پر می کند؟ آیا بهتر نیست آمپلی فایر زیر را خریداری کنم؟
Helix Match MA 40FX

به جای کامپوننت، از بلندگوی زیر برای جلو استفاده کنم و آیا این را می شود داخل در جلوی تیبا2 نصب کرد؟
Helix Esprit E4x

بنده 6975 وی 2 را از --- خریدم اگر کیفیت آن خیلی با باند زیر فرق دارم آن را بفرشوم و این را بخرم

Helix Esprit E69X

این را هم اضافه کنم بنده از صدای جیغ و زیاد زیر بدم می آید و علاقه مند به ترنس هستم و تا دو میلیون می توانم هزینه کنم

اگر مواردی بهتر از اینها هم هست اضاره بفرمایید

سلام دوسته عزیز خوش اومدین
اول اینکه پخش 7056 یه پخش کاملی هست با توجه به قیمتش خوبه .
امپلی کنوود هم خوبه ولی امپ متچ کیفیت و ساخت بهتری داره و اگه مشکل بودجه ندارین match رو تهیه کنین.
برای باند هم هلیکس e69 خیلی کیفیتی تر و دلنشین تره صداش نسبت به 6975 v2 اما حجم صداش و بیسش کمتره.
اگه مشکلی برای فروشش و جایگزین کردنش ندارین عوض کنین نتیجه بهتری میگیرین ست میشه همه چی و صدا یکدستو عالی میشه .
باند گرد برای جلو همین هلیکس که فرمودین خوبه من اندازه تیبا رو نمیدونم 13 یا 16.
کامپ تفکیک صدای بهتر و صدایتمیزنریداره نسبت به باند اگه محدودیت بودجه ندارین از کامپ استفاده کنین.

r0ss0neri
11-07-2015, 12:05
دراگ استار209
یا5602پایونیر که البته فک کنم یکم زیاد باشه واسش.
5602 خیلی زیاده ! یکم تو تنظیم گین اشتباه کنه ممکنه کاپا 11 رو مرخص کنه ...

ahmadd
11-07-2015, 12:33
آقای روسونری شما هم لگر لطف کنید یک جواب به مطلب قبل بدهید

ضمن اینکه عزیزان سوال دیگر این است که بهتر نیست دو جفت کامپ هلیکس ببندم؛ با یک ساب؟

در این صورت ساب پیشنهادی چیست؟

amirhosein72
11-07-2015, 14:19
ضمن اینکه عزیزان سوال دیگر این است که بهتر نیست دو جفت کامپ هلیکس ببندم؛ با یک ساب؟

این کار که خیلی بهتره البته بودجه رو باید ببرین بالاتر.
صدای شفاف و کریستالی هلیکس p62 و یه رده پایینترش e62
صدای باز و وکال عالی audison k6
صدای بم و حجم صدای بیشتر و میدبیس بیشتر hertz 165xl
صدای امریکایی خشن با تیوتر شارپ تر و میدبیس بیشتر rockford fosgate t16s
اینم تقریبا صداش مثله هلیکسه شفاف و کریستالی mtx t6s652
برای ساب هم میتونی یه شرکتی برداری مثه هلیکس حمیداقا یه 8 اینچ رو گرفته بود برای یکی خیلی راضی بوده مثه اینکه مدل p8
به نظر من اینها هم صدای خوبی میدن :
mtx rt1244
البته این ویبره خیلی بیشتر از کوبشه TREMOR-X124
p1 راکفورد
اگه همرو هلیکس میخوای ببندی که ساب هم از هلیکس بردار.

ahmadd
11-07-2015, 19:46
سلام با تشکر از امیرحسین عزیز بابت جواب ها

برادر سبک مورد علاقه من ترنس است و در این زمینه صفر کیلومتر هستم و کوبش فکر میکنم بیشتر باشد.

حال اگر نتوانستم باندها را رد کنم با خواستند بزخری کنند به نظر شما ترکیب کامپ هلیکس در جلو و 6975 v2 در عقب مکمل هستند؟ که یک آمپ 4 کاناله بگیرم تا اگر بعد خواستم ارتقا دهم بتوانم

ahmadd
11-07-2015, 19:47

برادر سبک مورد علاقه من ترنس است و در این زمینه صفر کیلومتر هستم و کوبش فکر میکنم بیشتر باشد.

حال اگر نتوانستم باندها را رد کنم با خواستند بزخری کنند به نظر شما ترکیب کامپ هلیکس در جلو و 6975 v2 در عقب مکمل هستند؟ که یک آمپ 4 کاناله بگیرم تا اگر بعد خواستم ارتقا دهم بتوانم

hamidR15
11-07-2015, 19:50
آقای روسونری شما هم لگر لطف کنید یک جواب به مطلب قبل بدهید

سلام
من موافقم با دو جفت کامپ و ساب.
هم هلیکس خوبه هم گلیدن.
هلیکس حجم صداش کمتره ولی گلیدن بیشتر.
هلیکس:
دو جفت E62C با ساب p8E اگر ماشینتون کوچک و هاچ بک هست.در غیر اینصورت ساب باید 10 یا 12 اینچ باشه.
امپ هم MA40+MA10
گلیدن:
دو جفت M165 یا rs165 ساب ووفر هم RS10 یا rs12
آمپ هم ML95.4 و ML125.2 برای ساب.

amirhosein72
11-07-2015, 20:06

خوبه اما دو صدا میشی صدای جلو یه جوره عقب یه جور اما شما که تا حالا سیستم نداشتی شاید خیلی سریع متوجه نشی.
میتونی بعد که پول دستت اومد عوض کنی 2 استیج رو کامپ ببندی خیلی صداتون با کیفیت و تفکیک عالی میشه .
تو خرید عجله نکن چون بعد پشیمون میشی کم کم بخر سعی کن بهترین رو بخری.
شما اول کامپ رو بخر و امپ 4کانال اینارو راه بنداز بعد خواستی ارتقت بدی یه کامپ دیگه و امپ مونو ساب بخر.
پیشنهادهایی که حمیداق دادن فکر کن در موردشون یه قیمتی هم در بیار که بدونی چقدر هزینت میشه.

ahmadd
11-07-2015, 20:22
خوبه اما دو صدا میشی صدای جلو یه جوره عقب یه جور اما شما که تا حالا سیستم نداشتی شاید خیلی سریع متوجه نشی.
میتونی بعد که پول دستت اومد عوض کنی 2 استیج رو کامپ ببندی خیلی صداتون با کیفیت و تفکیک عالی میشه .
تو خرید عجله نکن چون بعد پشیمون میشی کم کم بخر سعی کن بهترین رو بخری.
شما اول کامپ رو بخر و امپ 4کانال اینارو راه بنداز بعد خواستی ارتقت بدی یه کامپ دیگه و امپ مونو ساب بخر.
پیشنهادهایی که حمیداق دادن فکر کن در موردشون یه قیمتی هم در بیار که بدونی چقدر هزینت میشه.

با تشکر از شما عزیز که بنده را راهنمایی می کنید

مشکلی که دارم این است که بنده در اصفهان هستم و اینجا متاسفانه نصاب حرفه ای و این مارکها وجود ندارند

اگر می شود بنده را راهنمایی کنید این تخته که می گویند چیست؟ و برای اینکه طاقچه فابریک ماشین ما برش نخورد باید چه کنم تا بندهای بیضی قرار بگیرند؟

ماشین بنده تیبا هاچ بک است

r0ss0neri
11-07-2015, 23:15
با تشکر از شما عزیز که بنده را راهنمایی می کنید

مشکلی که دارم این است که بنده در اصفهان هستم و اینجا متاسفانه نصاب حرفه ای و این مارکها وجود ندارند

اگر می شود بنده را راهنمایی کنید این تخته که می گویند چیست؟ و برای اینکه طاقچه فابریک ماشین ما برش نخورد باید چه کنم تا بندهای بیضی قرار بگیرند؟

ماشین بنده تیبا هاچ بک است

تخته رو میتونی با یک نمونه ثابت یا یک نمونه فابریکی دیگه تعویض کنی و این تخته رو بزاری کنار .

ft1361
11-07-2015, 23:47
سلام اقا حمید ساب 8اینچ خوب چی بگیرم .قیمت p8 بدون باکس چقدره

darush 00
12-07-2015, 00:12
سلام
اینم سیستم من که زحمت خرید و ارسالش رو آقا حمید گل کشیدن

سوال!

آمپ کافیه؟(جایی خوندم آمپ 20 تا 40 بهتره از rms اسپیکر ها بیشتر باشه)
کابل ها گیج 10 هستن، کافیه برای این سیستم اگر ساب ووفر اضافه کنم؟
روی پاکت پک سیم ها نوشته 400w. وات چه قسمتای جمع بسته میشه؟

امروز ساب ووفر سیستم صوتی کامپیوتر رو باز کردم، یه ساب 10 سانتی 20 واتی 4 اهمی!

برای اولین بار فهمیدم باکس چه میکنه با ساب! خیلی برام جالب بود! کلا منی که سیستم نمیدونه چیه دیدن و درک رفتار

ساب تو حالتای مختلف خیلی جالب بود، دیدن spider، بهم ریختن صدا، و اینکه چقدر ایزوله بودن باکس مهمه!

توی جعبه کارتنی، توی دبه، توی کلمن آب! و .. تستش کردم خیلی فرق دارن! البته دوس داشتم قوی تر بود ولی بهتر از

هیچی بود!

من فکر میکردم کل صدا رو قسمت جلویی ساب تولید میکنه ولی تو ولومای بالا پشت ساب (بین مگنت و cone) موج زیادی

میداد.

و برام عجیب بودم چطوری بعضیا ساب رو طاقچه میبدن! بعد هم راضی ان! یا اگه ناراضی باشن میگن مشکل از سابه!

میخوام اسپیکراشم باز کنم! :n10: :n02:

خیلی نوبم!

hamidR15
12-07-2015, 03:55
سلام اقا حمید ساب 8اینچ خوب چی بگیرم .قیمت p8 بدون باکس چقدره
سلام
ساب 8خوب فعلا چیزی سراغ ندارم.p8 هم بدون باکس موجود نیست.با باکس هست حدود 570-فکر کنم.

سلام
اینم سیستم من که زحمت خرید و ارسالش رو آقا حمید گل کشیدن

سوال!

آمپ کافیه؟(جایی خوندم آمپ 20 تا 40 بهتره از rms اسپیکر ها بیشتر باشه)
کابل ها گیج 10 هستن، کافیه برای این سیستم اگر ساب ووفر اضافه کنم؟
روی پاکت پک سیم ها نوشته 400w. وات چه قسمتای جمع بسته میشه؟

امروز ساب ووفر سیستم صوتی کامپیوتر رو باز کردم، یه ساب 10 سانتی 20 واتی 4 اهمی!

برای اولین بار فهمیدم باکس چه میکنه با ساب! خیلی برام جالب بود! کلا منی که سیستم نمیدونه چیه دیدن و درک رفتار

ساب تو حالتای مختلف خیلی جالب بود، دیدن spider، بهم ریختن صدا، و اینکه چقدر ایزوله بودن باکس مهمه!

توی جعبه کارتنی، توی دبه، توی کلمن آب! و .. تستش کردم خیلی فرق دارن! البته دوس داشتم قوی تر بود ولی بهتر از

هیچی بود!

من فکر میکردم کل صدا رو قسمت جلویی ساب تولید میکنه ولی تو ولومای بالا پشت ساب (بین مگنت و cone) موج زیادی

میداد.

و برام عجیب بودم چطوری بعضیا ساب رو طاقچه میبدن! بعد هم راضی ان! یا اگه ناراضی باشن میگن مشکل از سابه!

میخوام اسپیکراشم باز کنم! :n10: :n02:

خیلی نوبم!
سلام عباس جان مبارکتون باشه.
برای اسپیکرهای شما همین امپ کافیه .پک برق هم توانی که گفته برای کل سیستم منظورش هست.
در مورد باکس ساب ووفرها هم بله کاملا درسته ساب باید تو یه باکس مناسب با لیتراژ مناسب که بر اساس پارامترهای هر ساب براش طراحی میشه قرار بگیره.هم جلوی ساب هم پشت ووفر صدا تولید میشه در اثر حرکت به سمت جلو و عقب.تو باکسهای پورتد صدایی که از پشت ووفر تولید میشه رو از طریق تیون کردن پورت با صدای جلوی ساب یکی میکنن لذا تو محدوده فرکانس تیون بیشتر قدرت صدا به گوشمون میرسه.
برای ساب ووفرهای فری ایر هم اگر باکس ساخته بشه صداشون به مراتب بهتر و قویتر خواهد شد.

m03tafa
12-07-2015, 19:53
یه سوال کسی قیمت کف هلیکس e69 رو داره؟
که الان بشه خرید

darush 00
12-07-2015, 20:21
که الان بشه خرید

من از آقا حمید گرفتم 265 --- میده 277

hamidR15
13-07-2015, 04:24
که الان بشه خرید

من از آقا حمید گرفتم 265 --- میده 277

سلام عباس جان نام بردن از فروشگاه های اینترنتی خلاف قوانین هست.لطفا در pmبه ایشون یا دیگر دوستان اعلام نمائید.

s-a-l-i-m
13-07-2015, 16:32
دوستان يه ٧٠١٦ كننوود يافتم ميگه ٣٥٠ پايينم نمياد ! و يك ٩٦٥٠sd كه اونم تمييز هست و ميگه ٣٥٠ !و يكي هم 8650bt كه اون ٤٠٠ !!بنظرتون كدوم رو بخرم!؟خودم كنوود دوست دارم ولي ٩٦٥٠ جديدتد و قابليت بيشتري داره اما من كيفيت صدا برام مهمه !يا اصلا بيخيال اينا بشم يه x400 صفر كيلومتر بخرم !؟

amirhosein72
14-07-2015, 10:47
دوستان يه ٧٠١٦ كننوود يافتم ميگه ٣٥٠ پايينم نمياد ! و يك ٩٦٥٠sd كه اونم تمييز هست و ميگه ٣٥٠ !و يكي هم 8650bt كه اون ٤٠٠ !!بنظرتون كدوم رو بخرم!؟خودم كنوود دوست دارم ولي ٩٦٥٠ جديدتد و قابليت بيشتري داره اما من كيفيت صدا برام مهمه !يا اصلا بيخيال اينا بشم يه x400 صفر كيلومتر بخرم !؟

پایونیر که این مدلایی که گفتین تو صدا هیچ فرقی باهم ندارن.
7016 به نظر من از پایونیر و x400 خیلی خوش صدا تره .قیمت دسته دو تمیز هم همین حدوداس از 300 تا 350 میفروشن.
اگه از سلامت دستگاه و تمیزیش 100% اطمینان داری 7016 انتخاب خیلی خوبیه.

chaharnazm
14-07-2015, 12:57
درود
شیوه ی بستن یه جفت بلندگوی خربزه ای، یک جفت سوپر توییتر و یک ساب باکس به آمپ 8400 را آموزش دهید.
آیا داغ شدن آمپهای دسته AB که در صندوق گذاشته شده باشن، بهشون آسیب می زنه یا طبیعیه؟

darush 00
14-07-2015, 13:50
امروز رفتم سیستم رو نصب کردم (7056-e69x-526)

سیستم خوبی شده، راضی ام، ولی کمبود ساب و کامپ جلو به شدت احساس میشه

یه نکته ای هم بگم، به نظرم سیستم رو باید توی جاده آزمایش کرد، صدای لاستیک، صدای باد، صدای انجین و فن و

نویزای دیگه باعث میشه صدا با حالت سکون فرق داشته باشه. اونجاس که اسپیکرا خودشون رو باید نشون بدن! که

e69x (برای من) به نظرم تو جاده و با شیشه باز مخصوصا، یخورده حجم صداش کم میشه. اینو وقتی متوجه شدم که دم

مغازه بودم و بلافاصله یه مسیر 50 کیلومتری رو اومدم. به نظرم دوستانی که فرصت تست سیستمی رو دارن و بعد از اون

اطلاعات و تجربیاتشون رو در اختیار بقیه میذارن، تو جاده و با شیشه باز هم تست بگیرن

شفافیت خیلی خوبه، بیس بد نیست ولی من از کواک انتظار بیس زیادی ندارم.

سوال!

میخوام صدای باندای جلو رو کم کنم که تو ولوم های بالا صدا خراب نشه، کدوم قسمت توی پخش 7056 کنوود اینکار رو

میکنه؟ فک کنم اسمش fader باشه منتهی پیداش نمیکنم

ممنون

r0ss0neri
14-07-2015, 21:26
امروز رفتم سیستم رو نصب کردم (7056-e69x-526)

سیستم خوبی شده، راضی ام، ولی کمبود ساب و کامپ جلو به شدت احساس میشه

یه نکته ای هم بگم، به نظرم سیستم رو باید توی جاده آزمایش کرد، صدای لاستیک، صدای باد، صدای انجین و فن و

نویزای دیگه باعث میشه صدا با حالت سکون فرق داشته باشه. اونجاس که اسپیکرا خودشون رو باید نشون بدن! که

e69x (برای من) به نظرم تو جاده و با شیشه باز مخصوصا، یخورده حجم صداش کم میشه. اینو وقتی متوجه شدم که دم

مغازه بودم و بلافاصله یه مسیر 50 کیلومتری رو اومدم. به نظرم دوستانی که فرصت تست سیستمی رو دارن و بعد از اون

اطلاعات و تجربیاتشون رو در اختیار بقیه میذارن، تو جاده و با شیشه باز هم تست بگیرن

شفافیت خیلی خوبه، بیس بد نیست ولی من از کواک انتظار بیس زیادی ندارم.

سوال!

میخوام صدای باندای جلو رو کم کنم که تو ولوم های بالا صدا خراب نشه، کدوم قسمت توی پخش 7056 کنوود اینکار رو

میکنه؟ فک کنم اسمش fader باشه منتهی پیداش نمیکنم

ممنون

البته صدای یک سیستم رو باید با انجین روشن (ماشینی که انجین صدا نداشته باشه) ، و بی حرکت و شیشه ها بالا باید تست کرد .
ولی حرف شما رو قبول دارم . ماشینای ما ک پر صدان و همینطور توی بزرگراه ها سرو صدا زیاد و شیشه ها پایینه ، اون موقع حجم صدا باید به دادمون برسه ...

درود
شیوه ی بستن یه جفت بلندگوی خربزه ای، یک جفت سوپر توییتر و یک ساب باکس به آمپ 8400 را آموزش دهید.
آیا داغ شدن آمپهای دسته AB که در صندوق گذاشته شده باشن، بهشون آسیب می زنه یا طبیعیه؟

اینا همرو میخوای با 8400 درایو کنی ؟ لابد ---- هم گفته میشه و مشکلی نداره !
مدل باند و سوپر تیوتر و ساب و مصرفشون چی و چقدره ؟

hamidR15
15-07-2015, 04:36
درود

سلام
نمیتونید این کار رو با هم انجام بدین.
خیر آسیب نمیزنه.اگر بیش حد اسمی امپ داغ بشه پروتکت میکنه که این کار باعث جلوگیری از آسیب دیدن مدارها میشه.

atlas-m
15-07-2015, 08:14
سلام.
من بالاخره پرایدمو تحویل گرفتم. یه 132 سفید رنگ.
طبق انتظار ضبط نداره.
یه ضبط میخوام برای سیستم صوتی فابریک ماشین و شاید در آینده بخوام فقط بلندگو های عقب و جلو رو عوض کنم ویه ساب کوچولو هم ببندم ولی دنبال سیستم خاص نیستم. (آمپیلی فایر و ... نمیخوام) البته احتمالا الان فقط بودجه خرید یه ضبط رو دارم.
بین مدل های زیر کدومش بهتره.
1. Kenwood KMM-X10
2. Sony CDX-G1150U
3. Pioneer MVH-X175UI
4. مکسیدر با بلوتوث و یا سی یرا

نکته: مدل X10 کنودد ساخت 2015 هست و جزء حرفه ای ها. تکنولوژی X400 رو داره و زیباست. همچنین مدل سونی هم که بالا اسمشو نوشتم هم خیلی ظاهر شیکی داره.
نکته: ساعت و کیلومترشمار و آمپر و ... سفید یخی هستند. ضبط با رنگ سفید یخی خوب چی سراغ دارین. بالایی ها همه قرمز هستند. پیش خودم گفتم اگه ستش کنم خوشگلتره.

ahmadd
15-07-2015, 09:03
اگر اساتید سیستم زیر را تایید می کنند برای سیستم زیر چه اکسسوری بخرم، چه مارکی بهتره؟

Helix Esprit E42C
Helix Esprit E62C
Helix Match MA 40FX
Helix Match MW 12W-D
Helix Match MA 10FX

به نظرتون با توافق قیمتا ارزون میشه؟ یا فردا برم بخرم؟

ahmadd
15-07-2015, 09:04
اگر اساتید سیستم زیر را تایید می کنند برای سیستم زیر چه اکسسوری بخرم، چه مارکی بهتره؟

Helix Esprit E42C
Helix Esprit E62C
Helix Match MA 40FX
Helix Match MW 12W-D
Helix Match MA 10FX

shayan122
15-07-2015, 10:22

Helix Esprit E42C
Helix Esprit E62C
Helix Match MA 40FX
Helix Match MW 12W-D
Helix Match MA 10FX

سلام دوست عزیز
قطعات انتخابیتون قطعات خوبی هستن. ولی به نظر من ساب مچ نگیر چون ضعیفه. ولی کیفیت خوبی داره. اگه فقط موزیک با بیس ملایم گوش میدی و بیس کیفیتی میخوای بگیرش. اگه ازش انتظار قدرت و ویبره داره نه.
من خودم ساب مچ دارم بعد از حدود 3 4 ماه استفاده داست کپ وسط (زیر مارک Match) ترک خورده و هوا بیرون میده (شاید هم من استفادم نامتعارف بوده!!!)
با گارانتی هم تماس گرفتم، طبق گفته خودشون و رو لیبل گارانتی هم نوشته شده، کلا اسپیکر ها شامل گارانتی نیستن، فقط خدمات پس از فروش!
حالا منتظرم تا اون داست کپ رو برام سفارش بدن تعویض کنم با فابریکش و ردش کنم بره.:n27:
ن این ک این ساب بد هست، کیفیت ساخت بسیار خوبی داره، همچنین کیفیت صدای خوب و قدرت مناسب، ولی زیر 300وات بهش باید بدی و فشاری نیاری!! :n02:

در مورد اکسسوری، حتما برند معتبر بگیر اشتباه منو نکن، سه جفت RCA و پک بوستر (آشغال) خریدم کلا حدود 50 60 شد. توی سیستمم دوتا نویز خفیف افتاده بود. RCA رو عوض کردم، 3جفت کانکشن گرفتم جفتی 35، اون قبلی ها هم موند رو دستم! کابل برق هم مجبورم عوض کنم. به نظرم شما یه پکیج کامل از استریت وایرز یا کانکشن تهیه کن (ترجیها 2گیج یا 4هم میشه!) ولی برای اکسسوری کم نزار که دوبار هزینه میشه برات! کابل اسپیکر هم برندای مختلف تو بازار هست، کانکشن، استینگر، لنزر....

قیمت هم فکر نمیکنم زیاد تفاوتی کنه، چون شرکتیه قیمتا (گل و بلبل هم نداریم زیاد جدی نگیر :n02::n02:)

موفق باشی:n01:

bhr2014
15-07-2015, 10:46
سلام دوستان.من یک پخش پایونیر DEH-1750U دارم وقتی سوییچ ماشینو باز می کنم،بلافاصله که میخوام پخشو با ریموت یا از روی خود پخش روشن کنم روشن نمیشه یعنی بعد از چند باز کردن سوییچ باید چند ثانیه صبر کرد بعد روشن کرد پخشو.این مدل این پخشا هست که بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه ای صبر کرد بعد روشن کرد پخشو؟

ahmadd
15-07-2015, 11:11
آقا دستت درد نکنه بابت راهنمایی

من چون ترنس گوش میدم بیس قدرتی هم می خوام؛ ساب چی بگیرم خوبه با این سیستم ؟

atlas-m
15-07-2015, 11:25
سلام.
طبق انتظار ضبط نداره.
یه ضبط میخوام برای سیستم صوتی فابریک ماشین و شاید در آینده بخوام فقط بلندگو های عقب و جلو رو عوض کنم ویه ساب کوچولو هم ببندم ولی دنبال سیستم خاص نیستم. (آمپیلی فایر و ... نمیخوام) البته احتمالا الان فقط بودجه خرید یه ضبط رو دارم.
1. Kenwood KMM-X10
2. Sony CDX-G1150U
3. Pioneer MVH-X175UI

نکته: مدل X10 کنودد ساخت 2015 هست و جزء حرفه ای ها. تکنولوژی X400 رو داره و زیباست. همچنین مدل سونی هم که بالا اسمشو نوشتم هم خیلی ظاهر شیکی داره.
نکته: ساعت و کیلومترشمار و آمپر و ... سفید یخی هستند. ضبط با رنگ سفید یخی خوب چی سراغ دارین. بالایی ها همه قرمز هستند. پیش خودم گفتم اگه ستش کنم خوشگلتره.

ممنون میشم راهنمایی کنید. زودتر تکلیفم معلوم شه بهتره. ماشین بی ضبط خیلی ستمه

chaharnazm
15-07-2015, 13:56
درود
یا داغ شدن آمپهای دسته AB که در صندوق گذاشته شده باشن، بهشون آسیب می زنه یا طبیعیه؟
کاپا ۱۱
سوپر توییتر 202 درگ استر
ساب 1260

امير موسر
15-07-2015, 14:11
سلام .

این مدل تو در ال ممد جا میشه !؟ جوری باشه که قاب فابریکی بیاد روش ! قاب باندو نندازم دیگه !

بعد چرا انقدر گرونه ؟! صداش خوبه !؟ قیمتشو 280.000 دارم .

امير موسر
15-07-2015, 14:22
سلام.
طبق انتظار ضبط نداره.
1. Kenwood KMM-X10
2. Sony CDX-G1150U
3. Pioneer MVH-X175UI

مبارکه .

من امسال یه اشتباهی کردم ضبط KENWOOD U11 رو گرفتم ! متاسفانه تنظیمات پخش بعد از چند وقت ریست میشد !! حالا نمیدونم X10 هم همینجوری باشه یا نه ! چون جفتشون مثل هم بودن ، بدون CD ! من ضبطمو با ضرر دادم رفت یدونه پایونیر 2750 گرفتم ! خیلی راضیترم نسبت به کنوود ! هم تنظیمات بیشتری برای صدا داره و هم کلا صداشو بیشتر از U11 میپسندم ! پولتم حیف نکن به مکسیدر و ... نده !

dante1100
15-07-2015, 14:44
سلام.
پراید 111
پخشم پایونر
دوتا باند خربزه ای 6975 v2 (فوق العاده اس)
دوتا باند پایونر کوچیکم واسه جلو
یه آمپیلی 4کانال فک کنم 2200 دقیق یادم نیس

یه ساب کم دارم که میخوام بگیرم ولی با توجه به جای کمه صندوق 111 موندم رو تاقچه ای بگیرم یا باکس کوچیک تقریبا مربعی واسه صندوق
درضمن کلا طرفدار شدید پایونرم ولی تو ساب نمیدونم پایونر مثل بانداشو پخشش هست یا نه
بین پایونر و جی بی ال و سونی یا برند دیگه ای اگه هست چیو انتخاب کنم؟؟
باتجربه های محترم راهنماییم کنید.
با تشکر

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

zangetso
15-07-2015, 17:48
سلام حمید جان خوبی اقا من دوباره یه سوال داشتم چه جوری باید گین امپ ساب رو تنظیم کرد
اخه نمیشه مثل باندا با گوش کردن تنظیمش کرد؟؟؟؟:n13:

amirhosein72
15-07-2015, 22:27
سلام.
پراید 111
پخشم پایونر
دوتا باند خربزه ای 6975 v2 (فوق العاده اس)
دوتا باند پایونر کوچیکم واسه جلو
یه آمپیلی 4کانال فک کنم 2200 دقیق یادم نیس

یه ساب کم دارم که میخوام بگیرم ولی با توجه به جای کمه صندوق 111 موندم رو تاقچه ای بگیرم یا باکس کوچیک تقریبا مربعی واسه صندوق
درضمن کلا طرفدار شدید پایونرم ولی تو ساب نمیدونم پایونر مثل بانداشو پخشش هست یا نه
بین پایونر و جی بی ال و سونی یا برند دیگه ای اگه هست چیو انتخاب کنم؟؟
باتجربه های محترم راهنماییم کنید.
با تشکر

سلام دوسته عزیز من که مدل امپتون رو نفهمیدم چیه باندا جفتشون به امپ وصله؟ اگه اره که نیاز به یه مونو یا دو کانال مثه 5602 پایونیر دارین
بودجه برای ساب چقدر هست؟
بیس کوبشی دوس داری یا ویبره؟

سوال داشتم چه جوری باید گین امپ ساب رو تنظیم کرد
اخه نمیشه مثل باندا با گوش کردن تنظیمش کرد؟؟؟؟:n13:

شما اول بر اساس خروجی پخشت مثلا اگه 4 ولته گین رو بزار روی 4 و lpf رو بزار روی 100 و بیس بوست رو هم بزار روی 0

amirhosein72
15-07-2015, 22:33
سلام .

این مدل تو در ال ممد جا میشه !؟ جوری باشه که قاب فابریکی بیاد روش ! قاب باندو نندازم دیگه !

بعد چرا انقدر گرونه ؟! صداش خوبه !؟ قیمتشو 280.000 دارم .

سلام جا شدن که جا میشه اما چرا اینقر پول بدین به اسپیکر ؟؟؟؟ نمیخواین چیزی به امپ وصل کنین؟
به این قیمت اصلا ارزش نداره:n04:

amirhosein72
15-07-2015, 22:40
ممنون میشم راهنمایی کنید. زودتر تکلیفم معلوم شه بهتره. ماشین بی ضبط خیلی ستمه

سلام داداشه گلم
اول ایمک پول به این چینی مینیا نده که ریختی تو چاه پولتو:n24:
دوم اینکه اینایی که گفتی فکر کنم بر اساس قیافه نظر دادی
سوم هم بودجه رو مشخص کن ببینیم چیکار کنیم باهم دیگه:n02::n39:
چهارم اینکه میخوای سیستم ببندی یا نه فقط یه پخش با باند فابریکی

amirhosein72
15-07-2015, 22:58

بودجه چقدره؟
من این ساب رو گوش کردم واسه ترنس خیلی خوب بود HX300 هرتز.
قیمتش الان نمیدونم چقدره من 420ت قیمت داشتم ولی خیلی قدیم :n02:
توی ترنس باید به فرکانس بالا توجه بشه و شما میتونی از سابهای mtx سری 6000 هم بگیری خوبه
راکفورد p2 هم بیس سنگین داره و فرکانس بالارو خوب اجرا میکنه
اینا همه خیلی خیلی بستگی به باکست داره باید یه باکس خوب طراحی کنی
شما که ترنس گوش میدی نباید دنبال ساب های نرم باشی بیس باید شلاقی و محکم باشه.

shayan122
16-07-2015, 08:57

اینایی که امیرحسین گفت سابای خوبی هستن مخصوصا p2 راکفور که جنس صداش فرق داره اصن

منو خودم صدای ES300 هرتز رو توی رک شنیدم، خیلی بیس توپر، کوبشی و خوبی داشت، (فکر نمیکنم نوش باشه) ولی این مدل یکم ضعیفه، اون HX300 که دیگه باید عالی باشه!!:n09:

M A M M U T
16-07-2015, 11:06
سلام من میخواستم برا ماشینم یع سیستم عادی رو به خوب :n02: جمع کنم یه کمی سرچ کردم بعد به نظرم پخش 3750 پایونر و باند 6975v2 منطقی به نظر میومد با توجه به قیمتش :n01: الان باید به فکر خرید آمپلیفایر هم باشم؟ نباشه چی میشه؟ :n02: پول اونو ندارم دیگه :))) من هیجی از سیستم ماشین سر در نمیارم و اولین باریه ک دارم سیستم میخرم :))) ماشین هم پرایده :n19:

ahmadd
16-07-2015, 12:19
آقایون داداشام از اینکه سریع جواب میدی خیلی ممنون هستم...

آقا بنده هرچه بیشتر تحقیق میکنم کمتر به نتیجه می رسم و سرسام گرفتم

بین دو مارک آلپاین و هلیکس مانده ام؛ :n13:بیایید از یونیت به بنده راهنمایی بدهید تا از انجا شروع کنیم :n28:

به نظر شما آلپاین CDE- 153EBT از کنوود 7056 بهتر است؟ می خواهم بدون پرسسور بسته شود؛ یو اس بی داشته باشد، کیفیت و بیس عالی باشد،

بنده می خواهم یکبار هزینه کنم و سیستمی جمع کنم که بشود در آن موزیک پاپ تا ترنس را بدون خستگی گوش کرد؛

atlas-m
16-07-2015, 13:14
سلام داداشه گلم
اول ایمک پول به این چینی مینیا نده که ریختی تو چاه پولتو:n24:
دوم اینکه اینایی که گفتی فکر کنم بر اساس قیافه نظر دادی
سوم هم بودجه رو مشخص کن ببینیم چیکار کنیم باهم دیگه:n02::n39:
چهارم اینکه میخوای سیستم ببندی یا نه فقط یه پخش با باند فابریکی
برا ضبط خیلی نمیخوام هزینه کنم. همون باند فاریک. شاید بعدا مثلا بخوام بلندگوهای عقب عوض کنم. همین
16 بیت یا 24 بیت چقدر باهم فرق میکنند؟

amirhosein72
16-07-2015, 14:15
برا ضبط خیلی نمیخوام هزینه کنم. همون باند فاریک. شاید بعدا مثلا بخوام بلندگوهای عقب عوض کنم. همین
16 بیت یا 24 بیت چقدر باهم فرق میکنند؟

بله 16 بیت با 24 بیت فرق میکنه.
کمترین هزینه که هم کیفیت و هم کامل باشه 3 جفت خروجی به نظر من x400 کنوود هستش و برای بعدتون هم کاربرد داره .

amirhosein72
16-07-2015, 14:23
آقایون داداشام از اینکه سریع جواب میدی خیلی ممنون هستم...

آقا بنده هرچه بیشتر تحقیق میکنم کمتر به نتیجه می رسم و سرسام گرفتم

بین دو مارک آلپاین و هلیکس مانده ام؛ :n13:بیایید از یونیت به بنده راهنمایی بدهید تا از انجا شروع کنیم :n28:

به نظر شما آلپاین CDE- 153EBT از کنوود 7056 بهتر است؟ می خواهم بدون پرسسور بسته شود؛ یو اس بی داشته باشد، کیفیت و بیس عالی باشد،

بنده می خواهم یکبار هزینه کنم و سیستمی جمع کنم که بشود در آن موزیک پاپ تا ترنس را بدون خستگی گوش کرد؛

برادر گل من فکر میکنم شما بر اساس مارک داری میری جلو :n02:
هر برند همه ی محصولاتش که خوب نیس شما باید تکه تکه بهترینارو با توجه به بودجت بخری
بودجه رو مشخص کن اول
بین 153 و 7056 من 7056 رو ترجیح میدم کامل تر هستش .من صدای 153 رو نشنیدم نمیتونم در موردش نظر بدم.
برای ساب هم که پیشنهادای خودمو بهت گفتم اگه خیلی الپاین دوس داری تایپ ایکس به درد ترنس میخوره و تایپ R البته با درست کردن یه باکس خوب.
سری تاندر 6000 mtx و هرتز hx300 .

amirhosein72
16-07-2015, 14:26
سلام من میخواستم برا ماشینم یع سیستم عادی رو به خوب :n02: جمع کنم یه کمی سرچ کردم بعد به نظرم پخش 3750 پایونر و باند 6975v2 منطقی به نظر میومد با توجه به قیمتش :n01: الان باید به فکر خرید آمپلیفایر هم باشم؟ نباشه چی میشه؟ :n02: پول اونو ندارم دیگه :))) من هیجی از سیستم ماشین سر در نمیارم و اولین باریه ک دارم سیستم میخرم :))) ماشین هم پرایده :n19:

شما بودجتون چقدره ؟
از سیستم چه انتظاری دارین؟
اینایی که گفتین رو میشه بدون امپ بست مشکلی نداره اما نمیشه از حداکثر توان باندتون استفاده کنین در ولوم بالا صدا به هم میریزه.

M A M M U T
16-07-2015, 15:32
من بودجم 500 دیگه تهش 600 :n01:
انتظار خاصی ندارم در حد گوش دادن آهنگ با صدای یه خرده بیشتر از معمول ولی نه در حدی ک همه دنیا بفهمن چی دارم گوش میدم :)))

ahmadd
16-07-2015, 15:32
برادر گل من فکر میکنم شما بر اساس مارک داری میری جلو :n02:
هر برند همه ی محصولاتش که خوب نیس شما باید تکه تکه بهترینارو با توجه به بودجت بخری
بودجه رو مشخص کن اول
بین 153 و 7056 من 7056 رو ترجیح میدم کامل تر هستش .من صدای 153 رو نشنیدم نمیتونم در موردش نظر بدم.
برای ساب هم که پیشنهادای خودمو بهت گفتم اگه خیلی الپاین دوس داری تایپ ایکس به درد ترنس میخوره و تایپ R البته با درست کردن یه باکس خوب.
سری تاندر 6000 mtx و هرتز hx300 .

نه اتفاقا بنده دنبال کیفیت هستم؛ روی ماشین قبلیم سیستم پایونیر بود و میخواستم همین مارک رو برای ماشین جدید جمع کنم؛ حتی رفتم 6975 وی 2 هم خریدم ولی پس دادم:n04:

در دو انجمن ساندی شاپ و تیونینگ از جمیع نظرات معلوم بود پخش آلپاین کیفیت و اینکه تقلبش کمه برترش داره

بنده اول گفتم برای سیستم تا 1.5 هزینه میکنم خوب آشنایی نداشتم؛ بعد به فرموده شما گفتیم بیایم اول از یونیت شروع کنیم بریم جلو. حالا هم تا 600 تومن برای یک یونیت فکر کنم خوب باشه

نظرتون راجع به آلپاین 145 چیه؟ ظاهرا 153 پرسسور می خواد

بنده به این دلیل هم هلیکس رو انتخاب کردم چون ظاهرا آلمانی بود

شما فعلا یک یونیت خوب آلپاین و یک کامپ برای استیج جلو به جقیر معرفی کن تا کم کم بریم جلو

ببخشید مزاحمتون شدم شرمنده :n12:

ضمن اینکه من فکر می کردم اگر اجزا با مارم متفاوت باشند در استریو شدن مشکل ساز خواهد بود

ضمن اینکه بنده اصفهان هستم و برندهای کمی در اینجا هست، حال شما پیشنهادات خودتون رو بدید برم بگیردم جزء جز ء

amirhosein72
16-07-2015, 15:52
نه اتفاقا بنده دنبال کیفیت هستم؛ روی ماشین قبلیم سیستم پایونیر بود و میخواستم همین مارک رو برای ماشین جدید جمع کنم؛ حتی رفتم 6975 وی 2 هم خریدم ولی پس دادم:n04:

در دو انجمن ساندی شاپ و تیونینگ از جمیع نظرات معلوم بود پخش آلپاین کیفیت و اینکه تقلبش کمه برترش داره

بنده اول گفتم برای سیستم تا 1.5 هزینه میکنم خوب آشنایی نداشتم؛ بعد به فرموده شما گفتیم بیایم اول از یونیت شروع کنیم بریم جلو. حالا هم تا 600 تومن برای یک یونیت فکر کنم خوب باشه

نظرتون راجع به آلپاین 145 چیه؟ ظاهرا 153 پرسسور می خواد

بنده به این دلیل هم هلیکس رو انتخاب کردم چون ظاهرا آلمانی بود

شما فعلا یک یونیت خوب آلپاین و یک کامپ برای استیج جلو به جقیر معرفی کن تا کم کم بریم جلو

ببخشید مزاحمتون شدم شرمنده :n12:

ضمن اینکه من فکر می کردم اگر اجزا با مارم متفاوت باشند در استریو شدن مشکل ساز خواهد بود

ضمن اینکه بنده اصفهان هستم و برندهای کمی در اینجا هست، حال شما پیشنهادات خودتون رو بدید برم بگیردم جزء جز ء

اگه بودجتون 600 هستش واسه پخش به نظرم 145 الپاین مناسبه نوع صداش فرق داره با کنوود و تنظیماته خوبی داره.دسته دو هم تو پ.ی.ت.ی گذاشته 550ت تمیزه .
برای کامپ :
وکال خیلی خوب و صدای اروپایی برنده جایزه eisa سال 2011 ادیسان k6
وکال خوب و صدای شفاف p62 هلیکس
حجم صدای خیلی خوب و میدبیس خوب صدای متمایل به گرم (بم) hertz 165xl
وکال خوب و تیوتر خوب و با کیفیت ground zero 650sq
صدای امریکایی تیوتر شارپ و پر دیتیل و میدبیس خیلی خوب rockford t1652
اگه بودجه داری 172 prs بردار های اند و خوش صدا
من نظرم روی اینا بود
البته اگه 3way میخوای ووفر و میدرنج و تیوتر میتونی سری میل هرتز رو برداری همه چی باهم داره هم کیفیت هم قدرت خیلی خوبه اگه بودجه و حوصله نصب خوب 3way رو داشته باشی و تک استیج بخوای.

امير موسر
16-07-2015, 16:00
من بودجم 500 دیگه تهش 600 :n01:
انتظار خاصی ندارم در حد گوش دادن آهنگ با صدای یه خرده بیشتر از معمول ولی نه در حدی ک همه دنیا بفهمن چی دارم گوش میدم :)))

اساتید باید نظر بدن ولی فکر کنم همچین چیزی اگر یکم بودجتونو زیاد کنید خوب در بیاد .

PIONEER X1750UB : 210.000
HELIX E69X : 277.000
PIONEER 3602 : 160.000
+
هزینه نصب و کابل و ...

atlas-m
16-07-2015, 16:03
بله 16 بیت با 24 بیت فرق میکنه.
کمترین هزینه که هم کیفیت و هم کامل باشه 3 جفت خروجی به نظر من x400 کنوود هستش و برای بعدتون هم کاربرد داره .

ممنون. ولی x400گرون. من میخوام پایین تر بردارم. این فروشنده که دوست منه میگه فقط پایونیر. با 200 تومان هم پایونیر 24 بیت نمیدن. حالا میخوام 2750 پایونیر بردارم (حدود 260). ولی 1750 ارزون تره. (حدود 200) و اشکالش 16 بیت بودنشه. به نظرتون ارزش داره؟

amirhosein72
16-07-2015, 16:07
ممنون. ولی x400گرون. من میخوام پایین تر بردارم. این فروشنده که دوست منه میگه فقط پایونیر. با 200 تومان هم پایونیر 24 بیت نمیدن. حالا میخوام 2750 پایونیر بردارم (حدود 260). ولی 1750 ارزون تره. (حدود 200) و اشکالش 16 بیت بودنشه. به نظرتون ارزش داره؟

من قیمت دقیق ندارم عزیز اما دیگه هرچی هست پایونیر و از چینی های بیخود خیلی بهتره.شمام که زیاد توقعی ندارین راضیتون میکنه

امير موسر
16-07-2015, 16:19

دوست عزیز شما کجا قیمت گرفتید ؟! 2750UI با هزینه نصب و همچی کامل 230.000ه ! تو خیابون عباسی . فرق 24 و 16 بیت هم من تو فروم همسایه که میخوندم نوشته بود فقط تو منبع CD هست و اگر از فلش آهنگو پخش کنی فرق نداره !!
2750 و 1750 دو تا فرق دیگه هم دارن ، اینکه 2750 دوجفت خروجی داره ( RCA ) ولی 1750 یک جفت و همچنین 2750 با دستگاهایی که سیستم عامل های IOS هم هماهنگه ولی 1750 خیر .

X2750UI
X1750UB

darush 00
16-07-2015, 16:25
دوستان وقتی پخش رو روشن میکنم و موزیک پلی نمیکنم یه صدای فیسه از باندا میاد! از چی میتونه باشه؟

لنگرود1371
16-07-2015, 18:11
سلام دوستان قدیمی و بزرگوار
خسته نباشد

اقا ما یه 6.9 الان پشت پراید جا زدیم با برش کاری طاقچه
الان یه 6965s زیر تختم افتاده بی استفاده میخوام اینم بزارم رو ماشین
چه جوری میتونم 2 جفت بزارم پشت در حالی که
1-پرده شیشه عقبم باشه بازم
2-خطر عقب هم باشه بازم
میشه بدون گداشتن طاقچه به هر دو مورد بالا دست پیدا کنم؟

لنگرود1371
16-07-2015, 18:17
دوستان وقتی پخش رو روشن میکنم و موزیک پلی نمیکنم یه صدای فیسه از باندا میاد! از چی میتونه باشه؟

عادیه چون ولومتون زیاده تو حالت قطع موسیقی
تو سیستم کامپیوتر خونتون هم میتونید تست کنید باندارو روشن کنید ولوم رو زیاد کنید ولی چیزی پلی نکنید صوت میکشن

dante1100
16-07-2015, 19:51
سلام دوسته عزیز من که مدل امپتون رو نفهمیدم چیه باندا جفتشون به امپ وصله؟ اگه اره که نیاز به یه مونو یا دو کانال مثه 5602 پایونیر دارین
بودجه برای ساب چقدر هست؟
بیس کوبشی دوس داری یا ویبره؟

شما اول بر اساس خروجی پخشت مثلا اگه 4 ولته گین رو بزار روی 4 و lpf رو بزار روی 100 و بیس بوست رو هم بزار روی 0
ممنون از توجه شما. سیستمم کاملا وصله و صدای خیلی خوبی داره. مدل آمپلیم سی یرا هست گفتم 4کانال چون یادمه وقتی دوتا باندو وصل کرد گفت جای دوتا باندو یه ساب خالیه
من بیس و کوبشی واسم جذابتره البته یکی گفت واسه صندوق پراید باید مواظب باشم چون ممکنه بعد یه مدت انحنا بندازه تو صندوق.کسی تجربشو داشته آیا ؟؟
میخوام تا جای ممکن کارکرده بگیرم به همین دلیل ببینم دنبال کدوم مدلو برند برم.
قیمتش حداکثر تا 200 250 هزار میخوام هزینه کنم.
ممنون از توجه دوستان

bhr2014
17-07-2015, 09:04
آقا یکی جواب مارو هم بده.این باره دوم سوال میپرسم!!!!!:n38::n37:
سلام دوستان.من یک پخش پایونیر DEH-1750U دارم وقتی سوییچ ماشینو باز می کنم،بلافاصله که میخوام پخشو با ریموت یا از روی خود پخش روشن کنم روشن نمیشه یعنی بعد از چند باز کردن سوییچ باید چند ثانیه صبر کرد بعد روشن کرد پخشو.این مدل این پخشا هست که بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه ای صبر کرد بعد روشن کرد پخشو؟

bhr2014
17-07-2015, 09:04
سلام دوستان.من یک پخش پایونیر DEH-1750U دارم وقتی سوییچ ماشینو باز می کنم،بلافاصله که میخوام پخشو با ریموت یا از روی خود پخش روشن کنم روشن نمیشه یعنی بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه صبر کرد بعد روشن کرد پخشو.این مدل این پخشا هست که بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه ای صبر کرد بعد روشن کرد پخشو؟

chaharnazm
17-07-2015, 20:22
چه جوری میشه کیفیت یه آهنگ ۱۲۸ بیت رو از یه ۳۲۰ بیت جدایی داد؟

r0ss0neri
18-07-2015, 09:11
چه جوری میشه کیفیت یه آهنگ ۱۲۸ بیت رو از یه ۳۲۰ بیت جدایی داد؟

جدایی داد یعنی اینک تشخیص بدی ؟
با گوشات .

chaharnazm
18-07-2015, 10:04
جدایی داد یعنی اینک تشخیص بدی ؟
با گوشات .

چشم بسته غیب گفتی؟ منظورم کیفیت این دو آهنگو که رو فلشه رو با پخش ماشین چه جوری میشه تشخیص داد؟

amirhosein72
18-07-2015, 11:14
چشم بسته غیب گفتی؟ منظورم کیفیت این دو آهنگو که رو فلشه رو با پخش ماشین چه جوری میشه تشخیص داد؟

شما پخشت نشون میده که این اهنگ 128 یا 320 یا 192 یا 64

M A M M U T
18-07-2015, 11:37
اساتید باید نظر بدن ولی فکر کنم همچین چیزی اگر یکم بودجتونو زیاد کنید خوب در بیاد .

PIONEER X1750UB : 210.000
HELIX E69X : 277.000
PIONEER 3602 : 160.000
+
هزینه نصب و کابل و ...
پخشو میخوام ۲۷۵۰ بردارم چون میخوام ios رو ساپورت کنه.باندا از برند پایوونر هم رده ش میشه پیشنهاد بدین؟ (به کیفیت هلیکس واقفم ولی میخوام پایونر باشه)

امير موسر
18-07-2015, 11:42
پخشو میخوام ۲۷۵۰ بردارم چون میخوام ios رو ساپورت کنه.باندا از برند پایوونر هم رده ش میشه پیشنهاد بدین؟ (به کیفیت هلیکس واقفم ولی میخوام پایونر باشه)

6965v2 ....

amirhosein72
18-07-2015, 15:42
سلام دوستان.من یک پخش پایونیر DEH-1750U دارم وقتی سوییچ ماشینو باز می کنم،بلافاصله که میخوام پخشو با ریموت یا از روی خود پخش روشن کنم روشن نمیشه یعنی بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه صبر کرد بعد روشن کرد پخشو.این مدل این پخشا هست که بعد از باز کردن سوییچ باید چند ثانیه ای صبر کرد بعد روشن کرد پخشو؟

عزیز من اطلاعی ندارم ازین مورد.شرمندتم
اما این به نظرم مشکلی نیس که خالا شما چند ثانیه وایسا بعد روشن کن :n02:

chaharnazm
18-07-2015, 15:59
شما پخشت نشون میده که این اهنگ 128 یا 320 یا 192 یا 64
آره اما کیفیت 128هیچ تفاوتی با 320 موقع شنیدن نمیکنه. اگه رو سیدی آدیو رایت بشن میشه تفاوتشون رو حس کرد؟ پخش 8650 هه

r0ss0neri
18-07-2015, 16:24
آره اما کیفیت 128هیچ تفاوتی با 320 موقع شنیدن نمیکنه. اگه رو سیدی آدیو رایت بشن میشه تفاوتشون رو حس کرد؟ پخش 8650 هه

کاملا تفاوت داره ، و اینا توی ولوم های بالاتر و همینطور دیتیل صدا میشه تشخیص داد .
البته 320 ــی که از سورس آدیو بشه 320 بیت .
شما اگه یک آهنگ 128 بیتی رو کانورت کنی به 320 تغییری حس نمیکنی .
حالا باز میخوای تغییرو بهتر حس کنی برو یک سی دی آدیو بخر ، ام پی تری همون آلبومم توی یک سی دی دیگه بریز . بعد فکر کنم بهتر متوجه تفاوت بشی .

dante1100
18-07-2015, 17:49
ممنون از توجه شما. سیستمم کاملا وصله و صدای خیلی خوبی داره. مدل آمپلیم سی یرا هست گفتم 4کانال چون یادمه وقتی دوتا باندو وصل کرد گفت جای دوتا باندو یه ساب خالیه
من بیس و کوبشی واسم جذابتره البته یکی گفت واسه صندوق پراید باید مواظب باشم چون ممکنه بعد یه مدت انحنا بندازه تو صندوق.کسی تجربشو داشته آیا ؟؟
میخوام تا جای ممکن کارکرده بگیرم به همین دلیل ببینم دنبال کدوم مدلو برند برم.
قیمتش حداکثر تا 200 250 هزار میخوام هزینه کنم.
ممنون از توجه دوستان

من هنوز منتظرم. با تشکر.

amirhosein72
18-07-2015, 22:13

چرا داداش کاملا تفاوتش حس میشه این که شما تشخیص نمیدی نمیشه گفت که جفتشون یکی هستن و حجم یکی 10 مگابایت نبود یکی 3 مگابایت.فرق cd با فلش هم کاملا مشخصه

amirhosein72
18-07-2015, 22:17
من هنوز منتظرم. با تشکر.

من پیشنهادم واسه بیس کوبشی mtx rt1244 .کلا سابهای mtx کوبش خیلی خوبی دارن. با این قیمتی که شما میگی هم میخوره 235ت اکبندشه .

najee
19-07-2015, 07:40

6995s پایونییر خیلی قوی تره وسنگین تره حتما هم باید آمپ ببندی

najee
19-07-2015, 07:45
من هنوز منتظرم. با تشکر.

w311s4پایونیره با قیمت نو 160الی170بهترین سابه خیالت راحت من خودم دارم کاملا ازش راضیم.فقط باید ببینی آمپت میکشه یانه

darush 00
19-07-2015, 14:14
w311s4پایونیره با قیمت نو 160الی170بهترین سابه خیالت راحت من خودم دارم کاملا ازش راضیم.فقط باید ببینی آمپت میکشه یانه

با چه آمپی استفاده میکنی؟

صداش چطوریاس؟ ویبره داره؟

najee
19-07-2015, 14:36
با چه آمپی استفاده میکنی؟

صداش چطوریاس؟ ویبره داره؟

در حد پولی که میدی عالیه ویبره و بیس مناسب بیس سنگین ونرمی داره با باکس پورت ذوزنقه

najee
19-07-2015, 14:37
در حد پولی که میدی عالیه ویبره و بیس مناسب بیس سنگین ونرمی داره با باکس پورت ذوزنقه
فقط باید ببینی آمپت میکشه یانه آمپتون چیه؟

r0ss0neri
19-07-2015, 15:32

دوست عزیز خودتم اشاره کردی که بیس نرمی داره و این دوستمون بیس کوبشی میخوان . همون mtx12-44 بهترین انتخابشون میتونه باشه .
250 وات هم روی 4 اهم نیاز داره و ساب خوش ساخت و خوش کیفیت و همینطور خوش صدایی هست .

yas44co
19-07-2015, 15:50
درود
ماشین پرایده میخواستم تا یه حدود استیج جلو ارتقاع بدم :(
الان یه 9604 پایونیر دارم که کاپا 11 و یه ساب 350 وات روش هست در کل از عقب خیلی راضی ام.
از یکی شنیدم که توی بغل در های پراید جای باند 13 سانتی هست باید رو دری را سوراخ کرد آره؟؟؟؟؟؟
حالا دومورد؟
1. اگه میشه یه جفت کامپ به خروجی آمپ 693.11 اضاف کرد؟، تا برم یه جفت کامپ 13 با صدای گرم بگیرم قیمت مناسب ترجیحا تا 300. (لطفا معرفی هم بکنید)
چون فعلا بودجه اضافه کردن آمپ مونو و نتورک و تعویض پخش P6000ub با 2 جفت خروجی را ندارم :(
2. اگه آمپم خروجی نمیده تا برم یه DCX 100.3 هرتز 10 سانتی و یه جفت DT 24.3 که فکر کنم 4 تاشونو مستقیم بشه به پخش و در جای فابریک جلو وصل کرد بخرم و ببندم (تو اینترنت پیداشون کردم، حدود قیمتشون چنده؟
اگه ترکیب های دیگه مثل Helix Blue B4X یا ECX 100 با توییتر HT 25 هم به نظرتون خوب میشه حتما بهم بگید.)
پیش نویس: زیاد تو فکر باکس های کنار در، برای باند های 16 سانتی نیستم. و از صدای تیز نفرت دارم صدا باید گرم و کیفیتی باشد!

dante1100
19-07-2015, 15:58
ممنون از راهنماییهاتون. هر دو نوع رو بررسی میکنم. بیس کوبشی میخوام. درضمن با این سیستمیکه گفتم خازن میاز دارم با نه؟؟
پخش پایونر. جفت باند500واتی 6975v2
یه جفت باند کوچیک 50واتی واسه جلو
آمپیلی سی یرا. و در آینده ای نزدیک ساب
به نظرتون خازن نیازه بگیرم یا یچیز اضافه اس. لطفا کارشناسی بگید.
(ماشینم 111ه و صندوقش کلا یه وجبه اگه سابو خازنم بزارم دیگه هیچی[emoji4]).

amirhosein72
19-07-2015, 16:53
ممنون از راهنماییهاتون. هر دو نوع رو بررسی میکنم. بیس کوبشی میخوام. درضمن با این سیستمیکه گفتم خازن میاز دارم با نه؟؟
پخش پایونر. جفت باند500واتی 6975v2
یه جفت باند کوچیک 50واتی واسه جلو
آمپیلی سی یرا. و در آینده ای نزدیک ساب
به نظرتون خازن نیازه بگیرم یا یچیز اضافه اس. لطفا کارشناسی بگید.
(ماشینم 111ه و صندوقش کلا یه وجبه اگه سابو خازنم بزارم دیگه هیچی[emoji4]).

سلام
نه عزیز خازن نیاز نداری شما .ولی من با پایونییر موافق نیستم در مورد اون ساب که دوستمون پیشنهاد داد به نظر من فقط قیافش خوشکله یه کم چیز دیگه ای نداره.
اگه بخوای اونو بگیری 3010 کنوود خیلی خوش صداتر از اونه.

amirhosein72
19-07-2015, 17:09
درود
ماشین پرایده میخواستم تا یه حدود استیج جلو ارتقاع بدم :(
الان یه 9604 پایونیر دارم که کاپا 11 و یه ساب 350 وات روش هست در کل از عقب خیلی راضی ام.
از یکی شنیدم که توی بغل در های پراید جای باند 13 سانتی هست باید رو دری را سوراخ کرد آره؟؟؟؟؟؟
حالا دومورد؟
1. اگه میشه یه جفت کامپ به خروجی آمپ 693.11 اضاف کرد؟، تا برم یه جفت کامپ 13 با صدای گرم بگیرم قیمت مناسب ترجیحا تا 300. (لطفا معرفی هم بکنید)
چون فعلا بودجه اضافه کردن آمپ مونو و نتورک و تعویض پخش P6000ub با 2 جفت خروجی را ندارم :(
2. اگه آمپم خروجی نمیده تا برم یه DCX 100.3 هرتز 10 سانتی و یه جفت DT 24.3 که فکر کنم 4 تاشونو مستقیم بشه به پخش و در جای فابریک جلو وصل کرد بخرم و ببندم (تو اینترنت پیداشون کردم، حدود قیمتشون چنده؟
اگه ترکیب های دیگه مثل Helix Blue B4X یا ECX 100 با توییتر HT 25 هم به نظرتون خوب میشه حتما بهم بگید.)
پیش نویس: زیاد تو فکر باکس های کنار در، برای باند های 16 سانتی نیستم. و از صدای تیز نفرت دارم صدا باید گرم و کیفیتی باشد!

دوسته عزیز شما میگی یه ساب داری و یه باند عقب خب این امپ 4کانال اگه داشته باشین دیگه جا برای اضافه کردن کامپوننت نیس باید یه 2کانال دیگه اضافه کنید ساب رو بدین به اون 2 کانال و امپ 4کانال رو بزارین واسه باند و کامپ.
مورد بعدی اینکه پرایدتون 131 هستش یا نه قدیمی ها؟ چون رودری پراید جدیدارو نمیشه سوراخ کرد باید یه کیک پنل درست کنی که میگی این کار واست مقدور نیس اگه رودری قدیمیه که میشه 16 سانتی جا داد چرا 13 سانتی :n02:
مورد بعد : من نفهمیدم اخرش پخشتون 9604 یا p6000 ازین هم که بگذریم پخش شما صداش رو به تیزی میره باید با تنظیمات خوب جلوی تیز شدن صدا رو بگیری
من نظرم واسه کامپ ببین از هرتز چی میتونی بگیری چون صداش گرم ونرمه به سلیقه شما میخوره من قیمت ندارم که بخوام مدل دقیق بهت بگم یه پرسو جو بکن خودت تو بازار :n36:
صدای هلیکس خیلی باز و شفافه ببینید یه سلیقتون میخوره میتونین از سری match هم استفاده کنین.

amirhosein72
19-07-2015, 22:01
سلام
دوستان حمید اقا خوردن زمین و چندتا از دنده هاشون شکسته الان بیمارستان بستری هستن.:n30::n28:
واسه سلامتی و بهبودیه این برادر بزرگ و عزیزمون دعا کنین.
خیلی ممنون :n16:

r0ss0neri
20-07-2015, 00:27
سلام
دوستان حمید اقا خوردن زمین و چندتا از دنده هاشون شکسته الان بیمارستان بستری هستن.:n30::n28:

ایشالا که زودتر سلامتیشون رو بدست میارن ...:n16:

najee
20-07-2015, 09:22
دوست عزیز خودتم اشاره کردی که بیس نرمی داره و این دوستمون بیس کوبشی میخوان . همون mtx12-44 بهترین انتخابشون میتونه باشه .
250 وات هم روی 4 اهم نیاز داره و ساب خوش ساخت و خوش کیفیت و همینطور خوش صدایی هست .

دوست عزیز منظور من از این که بیس نرمی داره ینی بیس خشکی نداره برخلاف دوستانی که میگن پایونیر بیس خشکی داره .کیک خیلی قوی هم داره همه چیش مناسبه البته 70تومن هم از مدلی که شما فرمودید ارزون تره .
این دوستمون میخواست دست دوم بخره فک میکنم من گفتم نو بخربا همون پول دست دوم بهترنیست به نظر شما.

najee
20-07-2015, 09:24
سلام

حمید آقا ایشالله هر چی زودتر سلامتی تو بدست بیاری .
جات تو فروم خالیه
ولی بچه ها نمیذارن گروه تعطیل شه حواسشون هست :n16:

ahmadd
20-07-2015, 09:53
اگه بودجتون 600 هستش واسه پخش به نظرم 145 الپاین مناسبه نوع صداش فرق داره با کنوود و تنظیماته خوبی داره.دسته دو هم تو پ.ی.ت.ی گذاشته 550ت تمیزه .
برای کامپ :
وکال خیلی خوب و صدای اروپایی برنده جایزه eisa سال 2011 ادیسان k6
وکال خوب و صدای شفاف p62 هلیکس
حجم صدای خیلی خوب و میدبیس خوب صدای متمایل به گرم (بم) hertz 165xl
وکال خوب و تیوتر خوب و با کیفیت ground zero 650sq
صدای امریکایی تیوتر شارپ و پر دیتیل و میدبیس خیلی خوب rockford t1652
اگه بودجه داری 172 prs بردار های اند و خوش صدا
من نظرم روی اینا بود
البته اگه 3way میخوای ووفر و میدرنج و تیوتر میتونی سری میل هرتز رو برداری همه چی باهم داره هم کیفیت هم قدرت خیلی خوبه اگه بودجه و حوصله نصب خوب 3way رو داشته باشی و تک استیج بخوای.

تقریبا تصمیم روی پخش 145 قطعی شده

چند سوال دارم اگر بزرگواری کنید جواب بدید لطف بزرگی کردید

اول اینکه چذا باید 3way تک استیج باشه؟ نمیشه از جلو شروع کرد ؟ میخواهم صدای دالبی داشته باشم و نخواهم برای شنیدن صدای خوب صدای عقب رو زیاد کنم

به نظر شما اگر جلو و عقب کامپ ببندم بهتر است یا میدرنج، تیوتر، میدبیس در عقب؟ میخواهم هم پرتاب صدا و هم صدای با کیفیت داشته باشم. مغازه داری می گفت صدای کامپ کم است. مغازه دار می گفت چون ماشین شما تیبا هاچ بک است بستن کامپ در جلوی ماشین هزینه بیخودی است چون کامپ 10 سانتی هیچ سودی ندارد

در همان مغازه به من پیشنهاد داد سیستم زیر را ببندم:

آمپ و ساب: soung magus
میدبیس و تیوتر: vigor voice
میدرنج: audio pipe

صدای توئیترش به نظر جیغ بود.

می شود سری میل را دقیقا مشخصاتش را ذکر کنید، با یک عدد آمپ، ساب، اکسسوری پیشنهادی

MohammadHasanMilad
20-07-2015, 10:20
با سلام خدمت همه اعضای این سایت
عید فطر رو به همتون تبریک میگم
می خواستم باهاتون مشورتی کنم.
مشخصات سیستم ماشین من:
یک جفت باند بیضی Kenwood kfc-s6993
یک جفت باند بیضی Kenwood kfc-hq718ex
پخش Kenwood kdc-U349R
آمپلی فایر MB Acoustic mba7800b
می خواستم پخش رو عوض کنم، چی بگیرم خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

atlas-m
20-07-2015, 11:20

دوست عزیز شما کجا قیمت گرفتید ؟! 2750UI با هزینه نصب و همچی کامل 230.000ه ! تو خیابون عباسی . فرق 24 و 16 بیت هم من تو فروم همسایه که میخوندم نوشته بود فقط تو منبع CD هست و اگر از فلش آهنگو پخش کنی فرق نداره !!
2750 و 1750 دو تا فرق دیگه هم دارن ، اینکه 2750 دوجفت خروجی داره ( RCA ) ولی 1750 یک جفت و همچنین 2750 با دستگاهایی که سیستم عامل های IOS هم هماهنگه ولی 1750 خیر .

X2750UI
X1750UB

من بالاخره 1750 پایونیر رو بستم. با بلندگوهای فاریک بسیار خوب جواب میده و احتمالا تا وقتی که بلندگوهای فاریکی خراب نشه اونارو عوض نمیکنم! من نمیدونم ضبط فاریک چطوری بوده ولی این برای من خوب عمل می کنه. سرعت خوندن از روی USB هم عالیه. از Mixtrax هم خیلی راضی هستم. فقط بعضی آهنگهارو خیلی کوتاه تر از بقیه پخش میکنه. کاریش میشه کرد؟
ماشین من 132 مدل 94 هستش. یکمی درز پایینش افتاده که نور پشت داشبورد بیرون میزنه که یکم ضایع وایساده. اینو میشه کاریش کرد؟

1750پایونیر ارزون ترین ضبط سی دی خور مدل 2015 هست که میتونه برای دوستانی که سیستم نمیخوان عالی باشه. البته قابلیت اضافه شدن آمپیلی رو هم داره. ضمنا اینترفیس 206 رو هم ساپورت میکنه که البته مبدل میخواد.

ممنون از شما

yas44co
20-07-2015, 12:20
دوسته عزیز شما میگی یه ساب داری و یه باند عقب خب این امپ 4کانال اگه داشته باشین دیگه جا برای اضافه کردن کامپوننت نیس باید یه 2کانال دیگه اضافه کنید ساب رو بدین به اون 2 کانال و امپ 4کانال رو بزارین واسه باند و کامپ.
مورد بعدی اینکه پرایدتون 131 هستش یا نه قدیمی ها؟ چون رودری پراید جدیدارو نمیشه سوراخ کرد باید یه کیک پنل درست کنی که میگی این کار واست مقدور نیس اگه رودری قدیمیه که میشه 16 سانتی جا داد چرا 13 سانتی :n02:
مورد بعد : من نفهمیدم اخرش پخشتون 9604 یا p6000 ازین هم که بگذریم پخش شما صداش رو به تیزی میره باید با تنظیمات خوب جلوی تیز شدن صدا رو بگیری
من نظرم واسه کامپ ببین از هرتز چی میتونی بگیری چون صداش گرم ونرمه به سلیقه شما میخوره من قیمت ندارم که بخوام مدل دقیق بهت بگم یه پرسو جو بکن خودت تو بازار :n36:
صدای هلیکس خیلی باز و شفافه ببینید یه سلیقتون میخوره میتونین از سری match هم استفاده کنین.

درود
مرسی که جواب دادید.
پخشم p6000ub هست و آمپم 9604.
میدونم جا نداره منظورم این بود که میتونم روی همون خروجی ها ببندم یا نه که فکر نکنم آمپ بتونه تحمل کنه. آمپ خیلی قویه و باندها هم 2 اهم برا همین پرسیدم.
پراید صبا 89 هست. مطمئنی 13 و 16 جا میشه؟ کدومش راحت تر و بدون برش کاری؟ عکسی فیلمی چیزی نداری؟ گشتم نبود!
اگه جا میشه پس میرم یه آمپ مونو ریموت دار میخرم. و کامپ میگیرم که به درد یه ماشین دیگه هم بخوره! تو در جلو پارس و سمند چند سانتی میخوره؟
میشه بین این چند مدل یه مقایسه صدا برام انجام بدین/

Helix Blue B62C
Pioneer TS-D1320C
Pioneer TS-D1330C مدل جدیدشه انگار و میگن اگه درست درایو بشه صدا کامپ چند میلونی میده :)
Pioneer TS-A1605C
Dragster DS 632.3
Hertz HSK 165XL

فک کنم همینا تو رنج 300 خوب باشن؟
آخه من اصفهانم و چیزی اینجا نیست که پرس و جو کنم :(

.
به امید بهبودی هرچه سریع تر داش حمید.
.

amirhosein72
20-07-2015, 13:28
درود
مرسی که جواب دادید.
پخشم p6000ub هست و آمپم 9604.
میدونم جا نداره منظورم این بود که میتونم روی همون خروجی ها ببندم یا نه که فکر نکنم آمپ بتونه تحمل کنه. آمپ خیلی قویه و باندها هم 2 اهم برا همین پرسیدم.
پراید صبا 89 هست. مطمئنی 13 و 16 جا میشه؟ کدومش راحت تر و بدون برش کاری؟ عکسی فیلمی چیزی نداری؟ گشتم نبود!
اگه جا میشه پس میرم یه آمپ مونو ریموت دار میخرم. و کامپ میگیرم که به درد یه ماشین دیگه هم بخوره! تو در جلو پارس و سمند چند سانتی میخوره؟
میشه بین این چند مدل یه مقایسه صدا برام انجام بدین/

Helix Blue B62C
Pioneer TS-D1320C
Pioneer TS-D1330C مدل جدیدشه انگار و میگن اگه درست درایو بشه صدا کامپ چند میلونی میده :)
Pioneer TS-A1605C
Dragster DS 632.3
Hertz HSK 165XL

فک کنم همینا تو رنج 300 خوب باشن؟
آخه من اصفهانم و چیزی اینجا نیست که پرس و جو کنم :(

.
به امید بهبودی هرچه سریع تر داش حمید.
.

سلام
در مورد با امپتون درسته قوی هست اما جواب نمیده باید برای ساب امپ دیگه تهیه کنید یا مونو یا 2کانال.
این کامپ هایی که فرمودین من صدای پایونیر رو نشنیدم غیر از 172 prs .
صدای هلیکس هم شفاف و کریستالیه
صدای هرتز 165xl که فکر نمیکنم به قیمت 300 جایی باشه حدود 700 احتمال 99%. صدای گرم و حجم صدای بالا
درگ استر هم نشنیدم تاحالا هیچ چیزیشو.
برای جا شدن اگه منظورتون رو داشبورد که اونجا جا نمیشه اما اگه رودری رو برش بدین یه رینگ mdf زیرش میزارین و کامپ روی اون نصب میشه.

amirhosein72
20-07-2015, 14:07
تقریبا تصمیم روی پخش 145 قطعی شده

چند سوال دارم اگر بزرگواری کنید جواب بدید لطف بزرگی کردید

اول اینکه چذا باید 3way تک استیج باشه؟ نمیشه از جلو شروع کرد ؟ میخواهم صدای دالبی داشته باشم و نخواهم برای شنیدن صدای خوب صدای عقب رو زیاد کنم

به نظر شما اگر جلو و عقب کامپ ببندم بهتر است یا میدرنج، تیوتر، میدبیس در عقب؟ میخواهم هم پرتاب صدا و هم صدای با کیفیت داشته باشم. مغازه داری می گفت صدای کامپ کم است. مغازه دار می گفت چون ماشین شما تیبا هاچ بک است بستن کامپ در جلوی ماشین هزینه بیخودی است چون کامپ 10 سانتی هیچ سودی ندارد

در همان مغازه به من پیشنهاد داد سیستم زیر را ببندم:

آمپ و ساب: soung magus
میدبیس و تیوتر: vigor voice
میدرنج: audio pipe

صدای توئیترش به نظر جیغ بود.

می شود سری میل را دقیقا مشخصاتش را ذکر کنید، با یک عدد آمپ، ساب، اکسسوری پیشنهادی

من 3وی رو تجربه نکردم نمیتونم نظر بدم :n02:
برای تک استیج بیشتر به خاطر این میگن که صدات تمیزتره تا اینکه یه 3وی هم عقب داشته باشی تنظیم 3وی و نصبش خیلی سخته اینجوری نگاه کردنش اسونه فقط:n02:
شما باید پخشت 4way یعنی 4 جفت خروجی باید باشه مثه کلاریون d2 یا p99 پایونیر که بتونی 2تا 3way رو همزمان راه بندازی.
برای بستن 3وی شما یه امپ 4کانال نیاز داری 1کانال میره به ووفر و یه کانال میره به تیوتر و میدرنج.
و یه ساب ووفر هم که داشته باشی دیگه خروجی پخشت پر شده.
صدای کامپ خوب اصلا کم نیس حجم صدای خیلی خوب و صدای تفکیک شده و با کیفیتی که کامپ میده خیلی لذتبخشه.
اما اگر با میدرنج و میدبیس و سوپر تیوتر مقایسه کنس مسلما صدای اینا خیلی بیشتر از کامپ هست و کیفیت فدای حجم میشه :n39:
من راستش در مورد تیبا نمیدونم سایزش چند هست و کجاش قرار میگیره ببین اگه راهی هست که کامپ 16 سانتی ببندی که خیلی هم عالی .
این مغازه داری که شما میگی هرچی که به شما گفته جنس اصل نیس فیک هستش من هیچ کدوم اینارو پیشنهاد نمیکنم. همشون تقلبین.
اگه خیلی دوس داری حجم صدات بالا باشه میتونی از میدبیس و سوپر تیوتر یا میدرنج و سوپر تیوتر گرندزیرو استفاده کنی یا اینکه اگه پولشو داری ست میدرنج و سوپر تیوتر راکفورد رو بردار کراس اوور هم داره یه حجم خٌلی بهت میده :n19: کیفیتش هم خوبه از همه ی اینایی هم که گفتی 100% بهتره .
فکرمیکنم قیمتش هم حدود 1150 ایناها در میاد ولی باید ساب هم داشته باشی حتما:n09:
منظورتون ازینکه نمیشه از جلو شروع کرد رو نفهمیدم؟؟؟؟؟:n13: اگه منظورتون ست میل هرتز هستش که همه جلو میبندن کیف حلال رو بهشون میده :n08:هم قدرت هم کیفیت یه جا:n02:
باید تیوتر و میدرنج رو با فایبرگلاس براش جا درست کنی یا روی قاب اینه یا روی قاب ستون جلو داشبورد و میدبیس هم توی در قرار میگیره.
ست میل هم قطعاتش اینان :
میدبیس ml1600
میدرنج ml700
تیوتر ml280
و یه کراس هم داره دقیق نمیدونم.
اگه یه امپ بخوای که هم ساب و همه رو باهم جواب بده یه ووچه 5.1 بگیر.
اکسسوری هم rca از برند کانکشن بگیر حتی 35 تومنیاش هم خیلی خوبه.سیم برق هم گیج 0 من گرندزیرو دارم راضیم.سیم اسپیکر هم گیج 14 و 16 بگیر به اندازه ای که میخوای.
ساب هم بستگی به هزینه و نوع صدایی که دوس داری و کوبشو ویبره و ... ایناها داره.
این برند ایمیج داینامیک هم تعریف ساب ووفراشو خیلی شنیدم سری idmax و idq یه تحقیق در موردش بکن.

amirhosein72
20-07-2015, 14:18
با سلام خدمت همه اعضای این سایت
عید فطر رو به همتون تبریک میگم
می خواستم باهاتون مشورتی کنم.
مشخصات سیستم ماشین من:
یک جفت باند بیضی Kenwood kfc-s6993
یک جفت باند بیضی Kenwood kfc-hq718ex
پخش Kenwood kdc-U349R
آمپلی فایر MB Acoustic mba7800b
می خواستم پخش رو عوض کنم، چی بگیرم خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

سلام دوسته من خیلی خوش اومدین :n16:
شما الان ازصداتون ناراضی هستین؟ دلیل ارتقا پخش چیه؟
بودجه چقدر هست؟

MohammadHasanMilad
20-07-2015, 16:55
سلامی دوباره...
ممنونم دوست عزیز.
راضی ام ازش،یه بار که رفتم یک جفت باند بیضی 718 با آمپلی ام بی اضافه کنم، فروشنده گفت سیستم ماشینت کامل شد فقط اگه پخش رو عوض کنی بهتر میشه.
بودجه هم تا 450 شاید بتونم، میخوام بدونم اگه بخوام عوض کنم چه پخشی خوبه؟
بازم ازتون ممنونم...

amirhosein72
20-07-2015, 22:53
سلامی دوباره...
ممنونم دوست عزیز.
راضی ام ازش،یه بار که رفتم یک جفت باند بیضی 718 با آمپلی ام بی اضافه کنم، فروشنده گفت سیستم ماشینت کامل شد فقط اگه پخش رو عوض کنی بهتر میشه.
بودجه هم تا 450 شاید بتونم، میخوام بدونم اگه بخوام عوض کنم چه پخشی خوبه؟
بازم ازتون ممنونم...

والا به نظر من امپت رو عوض کنی شاید بهتر از پخش باشه
امپتون جنس فیکه و به مرور زمان به درایورا صدمه میزنه و عمرشون کم میشه
اگه همین بودجه رو بزارین رو امپ به نظرم کار درستی باشه.
اگه نه که میتونین 7056 کنوود به قیمت حدود 550ت بخرین پخش کامل و خوبیه و به قیمتش می ارزه.

sinad
20-07-2015, 23:47
سلام دوستان
با ارزوی سلامتی برادر عزیزم اقا حمید گل
خواستم نظر دوستان رو برای سیستم واسه زانتیا بدونم و اینکه سایز فابریک دربهای جلو وعقبش چنده
فعلا بدون امپلی و ساب دوستان نظر بدن
ضمنا صدای شفاف همراه با بیس مناسب برای داخل اتاق میخوام نه برای بیرون ماشین
پخش رو 7056 کنوود اعلام کردن که خیلی تعریفش می کنن حالا اکه در این قیمت پیشناد بهتری دارین اعلام بشه
باند یا کامپوننت هم نظر دوستان بدونم چیه تعریف کامپوننت e62هلیکس خیلی شنیدم همچنین e69 باند
واینکه اگه کامپوننت باشه به سایز دربها میخوره و تیوتراش و بقیه چیزها برای جا سازی نیاز به برش و دستکاری ماشین که زانتیا هستش نباشه ممنون

sinad
20-07-2015, 23:48
سلام دوستان
خواستم نظر دوستان رو برای سیستم واسه زانتیا بدونم و اینکه سایز فابریک دربهای جلو وعقبش چنده
پخش رو 7056 کنوود اعلام کردن که خیلی تعریفش می کنن حالا اکه در این قیمت پیشناد بهتری دارین اعلام بشه
باند یا کامپوننت هم نظر دوستان بدونم چیه تعریف کامپوننت e62هلیکس خیلی شنیدم همچنین e69 باند
واینکه اگه کامپوننت باشه به سایز دربها میخوره و تیوتراش و بقیه چیزها برای جا سازی نیاز به برش و دستکاری ماشین که زانتیا هستش نباشه ممنون

amirhosein72
21-07-2015, 14:13
سلام دوستان

سلام دوسته خوبم :n16:
بودجه ای که میخواین خرج کنین چقدر هستش؟
پخش 7056 خیلی نسبت به قیمتش خوبه
کامپ های هلیکس هم صداشون خیلی شفاف و با کیفیته من صدای e62 رو نشنیدم اما با e69 صداشون مچ میشه خیلی خوب میشه
شما اینارو میخواین بدون امپ استفاده کنین؟
اینجوری حجم صداتون کم میشه.
استفاده از کامپ هم برشکاری لازم نداره تیوتر رو میتونین رو داشبورد نصب کنین.

sinad
21-07-2015, 15:40
خواستم ببینم بین هیلیكس e69 و كاپا 11 از نظر كلی كدوم بیشتر نظر دارید در ضمن نظرتون در باره راكفورد چیه

farid3sot
21-07-2015, 20:40
ببخشید من بین دو جفت باند 6975 v2 و 718 ex موندم میشه راهنمایی کنید کدوم بهتره؟؟؟ساب Pioneer TS-W3003D هم میبندم باهاشون

amirhosein72
21-07-2015, 21:12
خواستم ببینم بین هیلیكس e69 و كاپا 11 از نظر كلی كدوم بیشتر نظر دارید در ضمن نظرتون در باره راكفورد چیه

بین این دوتا 100% هلیکس
باند بیضی راکفورد خوب نیس تیوتر میسوزونه.کاپا هم همین مشکل رو داره و مشکلات دیگر....

amirhosein72
21-07-2015, 21:17
ببخشید من بین دو جفت باند 6975 v2 و 718 ex موندم میشه راهنمایی کنید کدوم بهتره؟؟؟ساب Pioneer TS-W3003D هم میبندم باهاشون

میخوای محله بترکونی؟؟؟ :n19::n02:
به نظرم 6975 بهتر باشه صداش.

chaharnazm
21-07-2015, 21:24
بین این دوتا 100% هلیکس
باند بیضی راکفورد خوب نیس تیوتر میسوزونه.کاپا هم همین مشکل رو داره و مشکلات دیگر....

کاپا رو دارم ازش راضیم کوچکترین مساله ای نداره اگر درست تنظیم بشه

farid3sot
21-07-2015, 21:36
میخوای محله بترکونی؟؟؟ :n19::n02:
به نظرم 6975 بهتر باشه صداش.

با اين نميشه تركوند؟؟؟ [emoji16][emoji16] اره تقريبا

Sent from my iPhone using Tapatalk

amirhosein72
21-07-2015, 22:00
کاپا رو دارم ازش راضیم کوچکترین مساله ای نداره اگر درست تنظیم بشه

از تعمیر کارا بپرسین امار برگشتیش خیلی بالاس.

amirhosein72
21-07-2015, 22:02
با اين نميشه تركوند؟؟؟ [emoji16][emoji16] اره تقريبا

به جای اینا میدبیس و سوپر تیوتر بگیر یا میدرنج و سوپر تیوتر گرندزیرو بهتر میشه صدا.
3003 هم به درد ترکوندن نمیخوره.
بودجه چقدره؟
ساب رو هم گرندزیرو 30spl بردار محله رو که هیچی ماشینم بترکون .:n08:

farid3sot
21-07-2015, 22:44
به جای اینا میدبیس و سوپر تیوتر بگیر یا میدرنج و سوپر تیوتر گرندزیرو بهتر میشه صدا.
3003 هم به درد ترکوندن نمیخوره.
بودجه چقدره؟
ساب رو هم گرندزیرو 30spl بردار محله رو که هیچی ماشینم بترکون .:n08:

بودجه از ١/٥ تا ٢ تومن

amirhosein72
21-07-2015, 22:55
خوب پس شما همون که گفتم رو بگیر قشنگ جواب کارتو میده.
میدبیس و سوپر تیوتر گرندزیرو و ساب ووفر30spl extereme
البته ساب هم میتونی از راکفورد برداری سری پاور t1 (البته امپ خوب و برق خوب میخواد این ساب)
یا مثلا اگه میخوای کمتر خرج کنی راکفورد p2 دهنه 15 بگیر باکس هم 80 لیترتیون 37
:n05:
زمین و زمانو به هم میدوزی:n19::n08:

میتونی از ست میدرنج راکفورد هم استفاده کنی حدود 1100 ایناها در میاد برات.

farid3sot
21-07-2015, 22:57
البته ساب هم میتونی از راکفورد برداری سری پاور t1 (البته امپ خوب و برق خوب میخواد این ساب)

خوب جاي هست اينارو تهيه كرد؟؟؟
چون من كرمانشاه هستم تا جايي ك بودم همچين چيزياي نيستن

amirhosein72
21-07-2015, 23:10
اره داداش هستش.شما باید از نمایندگی ها تهیه کنی.
تهران یه تماس بگیر و بگو برات میفرستن.
ست میدرنج راکفورد و ساب هم p2 دهنه 15 بگیر بسه کفایت میکنه کیف حلال رو میده یهت.:n02:
هزینه ات هم کمتر میشه.

dante1100
21-07-2015, 23:21
من6975v2 دارم و از صداش فوق العاده راضیم فقط با یه آمپ و بدون ساب شکر خدا عالیه.فقط از درجه 1 بودنش مطمئن شو چون فیک زیاد زدن و اصلش که خیلی کمه اگه گیر آوردی رو هوا بزن. اونیکیو نمیشناسم.

chaharnazm
22-07-2015, 19:14

مید بیس و ساب صداشو تا اندازه ای بم نمیکنه؟ اگه جای مید بیس مید رنج برداره بهتر نیست؟

M.Amorous
22-07-2015, 19:32
اره داداش هستش.شما باید از نمایندگی ها تهیه کنی.
تهران یه تماس بگیر و بگو برات میفرستن.
ست میدرنج راکفورد و ساب هم p2 دهنه 15 بگیر بسه کفایت میکنه کیف حلال رو میده یهت.:n02:
هزینه ات هم کمتر میشه.
سلام آقا امیر حسین ساب p1 سایز 12چطوره به نظرتون؟ زیاد نمیخوام بترکونه در حد بیس "خوب" هم باشه کافیه.

amirhosein72
23-07-2015, 01:33
مید بیس و ساب صداشو تا اندازه ای بم نمیکنه؟ اگه جای مید بیس مید رنج برداره بهتر نیست؟

این دیگه بسته به سلیقه خودش داره بیس بیشتر بخواد میدبیس میتونه برداره صدا و وکال بیشتر بخواد میدرنج.

amirhosein72
23-07-2015, 01:36
سلام آقا امیر حسین ساب p1 سایز 12چطوره به نظرتون؟ زیاد نمیخوام بترکونه در حد بیس "خوب" هم باشه کافیه.

سلام عزیز
اگه بودجشو داری p2 بردار صداش قشنگتره
کلا سابای راکفورد صداشون خشنه بیس قوی داره اگه سلیقتون اونجوریه به دردتون میخوره.

Immunology
23-07-2015, 14:52
دوستان برای پژو206 میخام باند بگیرم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
زیاد اصل صدای بلند نیستم ولی کیفیت خیلی برام مهمه.
در ضمن پخش خود ماشین لازم هست عوض کنم؟؟؟/چون پخشش فلاش خور هست و مشکلی نداره.
باید فقط باند بگیرم و یا ساب هم لازمه؟

farid3sot
23-07-2015, 15:12

چقد بودجه داري؟؟؟

Immunology
23-07-2015, 15:20
چقد بودجه داري؟؟؟

700
شنیدم 6975 خوبه.این 6975 ساب هم لازم داره؟

farid3sot
23-07-2015, 15:24
700
شنیدم 6975 خوبه.این 6975 ساب هم لازم داره؟

بله باند هاي خوبي هستن
نه نيازي ب ساب نداره البته ميتوني براش بزاري ولي خرجت بالا ميره
ب نظر من همين باند رو با يه امپر خوب ببند عاليه
البته بايد پخش ت رو هم عوض كني همون فابريك نميشه

Immunology
23-07-2015, 15:27
بله باند هاي خوبي هستن
نه نيازي ب ساب نداره البته ميتوني براش بزاري ولي خرجت بالا ميره
ب نظر من همين باند رو با يه امپر خوب ببند عاليه
البته بايد پخش ت رو هم عوض كني همون فابريك نميشه

من صدای بلند نمیخام.آمپ لارم نیست.فکر کنم ترکیب یه پخش 3750 با دو باند 6975 خوب باشه.

farid3sot
23-07-2015, 15:31
من صدای بلند نمیخام.آمپ لارم نیست.فکر کنم ترکیب یه پخش 3750 با دو باند 6975 خوب باشه.

باند هاي مث اين ب نظر من بدون امپ فقط پول هدر دادنه ميتوني با يه امپ دسته دو ٩٠ تومني كارتو راه بندازي
حالا نظر بقيه هم بپرس بقيه وارد ترن تو انجمن ميان ميبينن [emoji111]️

amirhosein72
23-07-2015, 16:15

سلام دوسته عزیز
اگه دنبال کیفیت هستید من نظرم رو e69 هلیکس هست هم کیفیت ساخت خوبی داره هم کیفیت فوق العاده ای داره و شما که اهل صدای بلند نیستی هم واستون بسه یه امپ 2کانال 3602 پلیونیر هم بزارین راضیتون میکنه.
اگه دنبال سیستم بازی نیستین نمیخواد پخش رو عوض کنین .با همون پخش هم صدای خوبی میده .
ساب هم برای صدای بیس زیادتر استفاده میکنن این دیگه بستگی به سلیقه خودتون داره و داشتن فضای کافی صندوق.
اگه بخوای ساب بزاری باید پخش هم عوض کنین و یه امپ 4 کانال ویا یه 2کانال هم تهیه کنید هزینتون از این 600 خیلی میزنه بالاتر .

Immunology
23-07-2015, 16:19
سلام دوسته عزیز
اگه دنبال کیفیت هستید من نظرم رو e69 هلیکس هست هم کیفیت ساخت خوبی داره هم کیفیت فوق العاده ای داره و شما که اهل صدای بلند نیستی هم واستون بسه یه امپ 2کانال 3602 پلیونیر هم بزارین راضیتون میکنه.
اگه دنبال سیستم بازی نیستین نمیخواد پخش رو عوض کنین .با همون پخش هم صدای خوبی میده .
ساب هم برای صدای بیس زیادتر استفاده میکنن این دیگه بستگی به سلیقه خودتون داره و داشتن فضای کافی صندوق.
اگه بخوای ساب بزاری باید پخش هم عوض کنین و یه امپ 4 کانال ویا یه 2کانال هم تهیه کنید هزینتون از این 600 خیلی میزنه بالاتر .

ممنونم راستش من پایونر دوست دارم بگیرم،دلیلشم اینه که دو سال پیش اومدم dls گرفتم و‌خیلی هم تعریف میکردن ولی صداش رو دوست نداشتم.ولی صدای پایونر خیلی خوبه و دوستش دارم.
راستش من نظرم روی پخش ۳۷۵۰ وباند ۶۹۷۵ هست که جمعا هفتصد هزینم میشه.میگن نیازی به ساب هم نداره.من تجربه استفاده از ابن دو تا رو ندارم ممنون میشم کسایی که استفاده کردن راهنمایی کنن.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

darush 00
23-07-2015, 17:30
ممنونم راستش من پایونر دوست دارم بگیرم،دلیلشم اینه که دو سال پیش اومدم dls گرفتم و‌خیلی هم تعریف میکردن ولی صداش رو دوست نداشتم.ولی صدای پایونر خیلی خوبه و دوستش دارم.
راستش من نظرم روی پخش ۳۷۵۰ وباند ۶۹۷۵ هست که جمعا هفتصد هزینم میشه.میگن نیازی به ساب هم نداره.من تجربه استفاده از ابن دو تا رو ندارم ممنون میشم کسایی که استفاده کردن راهنمایی کنن.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

صدای 6975 رو نشنیدم. خودم e69x دارم، شفافیت و کیفیت خیلی خوبه، حجم صداش نسبت باندای 100w rms کمتره

ولی راضی میکنه (من مشکلی ندارم باهاش)

e69 سرچ کنید تو همین تاپیک پستای زیادی هست راجبش

zangetso
23-07-2015, 20:50
سلام دوستان محصولات هلیکس p62c هرتز hdp4 و mtx t8693 رو از کجای تهران میشه پیدا کرد کسی ادرس نمایندگی هارو داره؟؟:n13::n13::n13:

hamidR15
24-07-2015, 15:43
سلام و درود خدمت همه عزیزان.
سپاسگذارم از تک تک شما دوستان خوبم که تو این چند روزه پیگیر حال بنده بودید.
امروز کمی بهتر هستم خدا رو شکر و گفتم یه سر بهتون بزنم.
از همه شما خصوصا مهدی و امیرحسین عزیز که واقعا زحمت فروم افتاده گردنشون تشکر میکنم.
ان شاءالله موفق باشید.

amirhosein72
24-07-2015, 16:42
سلام و درود خدمت همه عزیزان.
سپاسگذارم از تک تک شما دوستان خوبم که تو این چند روزه پیگیر حال بنده بودید.
امروز کمی بهتر هستم خدا رو شکر و گفتم یه سر بهتون بزنم.
از همه شما خصوصا مهدی و امیرحسین عزیز که واقعا زحمت فروم افتاده گردنشون تشکر میکنم.
ان شاءالله موفق باشید.

ارادتمندم حمید اقا
خدا رو شکر که به خیر گذشته حال شما رو به بهبودیه :n12:
جاتون واقعا خالیه.:n16:

r0ot$harp
24-07-2015, 21:36
سلام دوستان

برای رانا می خوام باند انتخاب کنم. جلو و عقب. برای عقب بهم پیشنهاد کاپا 11 و e69x رو دادن. به نظرتون چه طور هستن اینا؟؟؟ اگر بخوام از اینا یه پله با کیفیت و قوی تر بگیرم چی هست؟؟؟

برای جلو چی پیشنهاد می دین؟؟؟

باتشکر

amirhosein72
25-07-2015, 10:01
سلام دوستان

برای رانا می خوام باند انتخاب کنم. جلو و عقب. برای عقب بهم پیشنهاد کاپا 11 و e69x رو دادن. به نظرتون چه طور هستن اینا؟؟؟ اگر بخوام از اینا یه پله با کیفیت و قوی تر بگیرم چی هست؟؟؟

برای جلو چی پیشنهاد می دین؟؟؟

باتشکر

سلام
دوسته من بین این دو من باشم هلیکس رو انتخاب میکنم.
تو رنج قیمتش واقعا خوش صداس .
این مدل هم بد نیس فقط بیس در حد همین هلیکس هست hertz hcx 690
گزینه های بعدی که من شنیدم mtx t6c693 و mtx thunder 8000 و alpine spr69
به ایناها هم یه نگاهی بنداز.
اما توجیهی نداره که اینقدر هزینه کنید و کیفیت باند به کامپ نمیرسه شما 2 دست کامپ خوب بگیر هم کیفیت داری هم حجم.
ماشین چیه؟

r0ot$harp
25-07-2015, 10:50
سلام
دوسته من بین این دو من باشم هلیکس رو انتخاب میکنم.
تو رنج قیمتش واقعا خوش صداس .
این مدل هم بد نیس فقط بیس در حد همین هلیکس هست hertz hcx 690
گزینه های بعدی که من شنیدم mtx t6c693 و mtx thunder 8000 و alpine spr69
به ایناها هم یه نگاهی بنداز.
اما توجیهی نداره که اینقدر هزینه کنید و کیفیت باند به کامپ نمیرسه شما 2 دست کامپ خوب بگیر هم کیفیت داری هم حجم.
ماشین چیه؟

تشکر دوست عزیز

آقا ماشین رانا هست. پس شما خودتون صدای هلیکس رو شنیدین. راستی بین این چند هدیونیت کدوم رو پیشنهاد می دین؟ پایونیر 9650 یا کتوود 8019 - 7056 ؟

باتشکر

amirhosein72
25-07-2015, 13:25
تشکر دوست عزیز

آقا ماشین رانا هست. پس شما خودتون صدای هلیکس رو شنیدین. راستی بین این چند هدیونیت کدوم رو پیشنهاد می دین؟ پایونیر 9650 یا کتوود 8019 - 7056 ؟

باتشکر

بله هلیکس خیلی خوبه.
پایونیر صدا یه کم تیز میشه کنوود صداش گرمتره.
من باشم 7056 انتخاب میکنم هیچ فرقی از لحاظ صدا با 8019 نداره فقط شکلشون فرق داره هر کدوم که دوست داشتین بردارین

ahmadd
26-07-2015, 15:13
سلام بر آقا حمی ان شا الله سلامتی کامل حاصل بشه

و سلام و درود بر امیرحسین که با حوصله جواب میده، بعد از شنیدن چند سیستم اومدم با کلی سوال :n02: جوانی هستم جویای سیستمی خوب :n33:

اول 3way سری میل که خوشم نیومد؛ یعنی نسبت به پولی که خرج میکنی تفکیک خوبی نداره:n25:

بعد کامپ ام تی ایکس که کمی بم بود
کامپ راکفورد که کمی تیز بود

کامپ آدیسان محبوب k7 که خوب بود ولی دیتیل کمی داشت و تیوترش کمی بم بود

چیزی میخواهم مابین ادیسان و راکفورد؛ هم دیتیل داشته باشد، هم میدبیس خوب و هم تیز نباشه

اگر در مورد گلیدن zero165 اطلاعاتی دارید بگویید و یک مقایسه ای انجام بدید.

اگر میشه کامپ هلکیس رو هم با آدیسان مقایسه کنید.:n16: نمیدونم حس خوبی نسبت به p62 دارم.

در مورد پحش هم بگید آیا آلپاین 145 بهتره یا 117+h100

ahmadd
26-07-2015, 15:14

و سلام و درود بر امیرحسین که با حوصله جواب میده، بعد از شنیدن چند سیستم اومدم با کلی سوال :n02: جوانی هستم جویای سیستمی خوب :n33:

اول 3way سری میل که خوشم نیومد؛ یعنی نسبت به پولی که خرج میکنی تفکیک خوبی نداره:n25:

چیزی میخواهم مابین ادیسان و راکفورد؛ هم دیتیل داشته باشد، هم میدبیس خوب، هم میدرنج خوب و هم تیز نباشه:n07:

اگر میشه کامپ هلکیس رو هم با آدیسان مقایسه کنید. با اینکه صداش رو نشنیدم ولی نمیدونم حس خوبی نسبت به p62 دارم.

r0ss0neri
26-07-2015, 15:44

چیزی میخواهم مابین ادیسان و راکفورد؛ هم دیتیل داشته باشد، هم میدبیس خوب و هم تیز نباشه

اگر میشه کامپ هلکیس رو هم با آدیسان مقایسه کنید.:n16: نمیدونم حس خوبی نسبت به p62 دارم.

سلام .

خوب گلیدن رو من کواکش رو شنیدم که کراس 12 دسیبلی داره و صداش تو مایه های کامپ هست ، این خصوصیاتی که میگی رو داشت و صدای پر پرو پیمونی هم داشت . (یعنی صدا خوب بین میدبیس و تیوتر جدا شده بود ، طوری که صداشون روی هم مینشست ، سلیقه ایه ولی من تفکیک صدا اونقدر هم که حس کنی موسیقی کامل از دو جهت مختلف صداش به گوش میرسه رو نمیپسندم ، باید زیرو بم هم رو پر کنن و یک دست بگوشم برسه تا لذت ببرم) .
ازونطرف هلیکس هم بنظرم صدایی که شما میخواهید ــه ، فقط توی ولوم بالا اینک یکمی تیز بنظر برسه طبیعیه !
ضمنا سیستمی که شما این صدا ها رو شنیدید مهمه ! بخصوص پخش !
در مورد این دو پخش هم بدون شک 117 با h100 بهتره .

بودجتون چقدر بود ؟ ماشین ؟

amirhosein72
26-07-2015, 16:00

چیزی میخواهم مابین ادیسان و راکفورد؛ هم دیتیل داشته باشد، هم میدبیس خوب، هم میدرنج خوب و هم تیز نباشه:n07:

اگر میشه کامپ هلکیس رو هم با آدیسان مقایسه کنید. با اینکه صداش رو نشنیدم ولی نمیدونم حس خوبی نسبت به p62 دارم.

سلام دوسته من ختیار داری من تا جایی که بتونم و ازم بر میاد کمک میکنم :n40:
برای 3way میل که گفتین برعکس تفکیکش خیلی خوبه که فقط شاید به سلیقه شما نمیخوره چون صداش بمه.
کامپ mtx هم صداش کاملا کریستالی و شفافه اصلا بم نیس من خودم دو مدلشو داشتم همین چند وقت پیش فروختم.
(اینارو که گوش کردی با چی درایو بود ؟؟؟؟؟ )
شما یه گرند زیرو 650sq هم تست کن صداش واقعا خوبه تیوترش خیلی خوبه حرف نداره
اگه پیدا کنی jbl 608 فکر میکنم همون چیزیه که شما میخوای :n02:
در مورد گلیدن هم من اصلا صدای هیچ کامپش رو نشنیدم نمیتونم نظر بدم
بین هلیکس و ادیسان به نظر من هلیکس میدبیس بهتری نسبت به ادیسان داره تیئترش هم شارپ تره.
برای پخش هم همونی که مهدی میگه 117 با h100.
بودجه رو اگه مشخص کنی خیلی خوبه :n05::n02:

ahmadd
26-07-2015, 18:43
ممنون از رفقای عزیز:n12:

راستش بنده حقیر می ترسم یک پول زیادی خرج کنم و نتیجه لازم رو نگیرم؛ برای همین اینقدر سوال می پرسم میخوام درصد اشتباه به حداقل برسه:n10:

حتی المقدور میخوام درایوهاش بالای 4 تومن نره، یک چیزی مثل یونیت طوری انتخاب بشه که بعدا اگر قصد ارتقا بود با هر سیستمی جور بشه:n39:

از اونجایی که بنده در اصفهان هستم اگر اینجا چیزی غیر از رند بازار بخری(پایونیر و...) فروشش دیگه کار حضرت فیله:n28:
ا
ماشین بنده تیبا هاپ بکه تازه خریدم؛ علاقه مند به موسیقی های بی کلام مثل ترنس و نیوایج(مثل شیلر و ...)هستم؛ البته نه اینکه دوست داشته باشم یک بند بکوبه نه.. ترنس سبکهای مخلفی داره مثل پروگرسیو که بیشتر میدبیس داره و صدای گیتار و پیانو و ...

حالا از یک چیزی (نه های اند) شروع کنیم تا بریم جلو و خودمون یاد بگیریم نصب کنیم و اکتیو ببندیم و ...

امروز در مغازه ای رفتم که پخش 9887 معروف رو با دو کامپ راکفورد و ام تی ایکس با ساب ام تی ایکس درایو کرده بود؛ که ام تی ایکس نسبت به راکفورد بم تر بود.. راکفوردش البته قدیمی بود و سری تی نبود

چیز دیگری هم که هست بنده از صدای باس که تو مخ بزنه خوشم نمیاد دوست دارم ساب تول دل بزنه و فکر میکنم ساب ام تی ایکس این خاصیت رو داشت.. کامپش یک چیزی باشه که اگر قصد کردی به مسافرت بری و ساب رو ورداری موسیقی بدون روح نشه... میدبیش آدیسان راضی کننده بود... فقط اگر یک پرده تفکیکش بالاتر بود عالی بود

یک عزیزی هم به من گفت اینفینیتی کاپا رفرنس و وایب خوبه ولی در اصفهان نیست

ahmadd
26-07-2015, 18:43

راستش بنده حقیر می ترسم یک پول زیادی خرج کنم و نتیجه لازم رو نگیرم؛ برای همین اینقدر سوال می پرسم میخوام درصد اشتباه به حداقل برسه:n10:

حتی المقدور میخوام درایوهاش بالای 4 تومن نره، یک چیزی مثل یونیت طوری انتخاب بشه که بعدا اگر قصد ارتقا بود با هر سیستمی جور بشه:n39:

از اونجایی که بنده در اصفهان هستم اگر اینجا چیزی غیر از رند بازار بخری(پایونیر و...) فروشش دیگه کار حضرت فیله:n28:
ا
ماشین بنده تیبا هاپ بکه تازه خریدم؛ علاقه مند به موسیقی های بی کلام مثل ترنس و نیوایج(مثل شیلر و ...)هستم؛ البته نه اینکه دوست داشته باشم یک بند بکوبه نه.. ترنس سبکهای مخلفی داره مثل پروگرسیو که بیشتر میدبیس داره و صدای گیتار و پیانو و ...

حالا از یک چیزی (نه های اند) شروع کنیم تا بریم جلو و خودمون یاد بگیریم نصب کنیم و اکتیو ببندیم و ...

امروز در مغازه ای رفتم که پخش 9887 معروف رو با دو کامپ راکفورد و ام تی ایکس با ساب ام تی ایکس درایو کرده بود؛ که ام تی ایکس نسبت به راکفورد بم تر بود.. راکفوردش البته قدیمی بود و سری تی نبود

چیز دیگری هم که هست بنده از صدای باس که تو مخ بزنه خوشم نمیاد دوست دارم ساب تول دل بزنه و فکر میکنم ساب ام تی ایکس این خاصیت رو داشت.. کامپش یک چیزی باشه که اگر قصد کردی به مسافرت بری و ساب رو ورداری موسیقی بدون روح نشه... میدبیش آدیسان راضی کننده بود... فقط اگر یک پرده تفکیکش بالاتر بود عالی بود

r0ss0neri
26-07-2015, 22:04

ا

سلام مجدد . خوب منم اصفهانم . امشب هم با علیرضا بودم و صدای سیستمشو گوش میکردم . اتفاقا گفت یک "احمد" نامی اومده سیستمشو گوش کردم که فکرم اومد روی شما ! خوب صدای سیستمش چطور بود ؟
بعدم تا هزینه کلی رو مشخص نکنی نمیشه گفت این کالا خوبه یا بد !
مثلا من بهت میگم برو p99 بخر ، خوب 2.5م پولت میره !

amirhosein72
27-07-2015, 00:41

ا

اقا ادیسان میدبیس نداره هاااا :n02:
من همچنان نظرم رو گرندزیرو هستش اگه ادیسان رو خوشت نیومده.
واسه ساب هم بهت روز اول گفتم mtx به درد اهنگای خوبه شما میخوره ولاغیر :n02:
اون عزیزی که بهتون گفته کاپا و وایب خوبه خیلی خوب کاری کرده اما ایفینیتی اون چیزی که شما میخوای نیس و وایب هم اصلا صحبتشو نکن که صاحب اول و اخرش خودتی :n02:

ahmadd
27-07-2015, 07:47
اقا ادیسان میدبیس نداره هاااا :n02:
من همچنان نظرم رو گرندزیرو هستش اگه ادیسان رو خوشت نیومده.
واسه ساب هم بهت روز اول گفتم mtx به درد اهنگای خوبه شما میخوره ولاغیر :n02:
اون عزیزی که بهتون گفته کاپا و وایب خوبه خیلی خوب کاری کرده اما ایفینیتی اون چیزی که شما میخوای نیس و وایب هم اصلا صحبتشو نکن که صاحب اول و اخرش خودتی :n02:

آدیسان چند حسن داشت، ساب رو قطع کردم و تنظیمات رو گذاشتیم رو فلت بعد سین های خواننده پیک نداشت(اگر اشتباه گفتم ببخشید:n26:) ، به نظرم میدبیس هم بدی نبود و میشد اگر ساب نبود با کمی تنظیمات به موسیقی روح داد و پرش کرد ولی کمی دیتیل نداشت و توئیترش به ذره خفه بود... اگر گراند زیرو و هلیکس رو بتونم گوش کنم خیلی خوبه

بنده میرم و با کلی سوال بر میگردم :n40:

ahmadd
27-07-2015, 07:55
سلام مجدد . خوب منم اصفهانم . امشب هم با علیرضا بودم و صدای سیستمشو گوش میکردم . اتفاقا گفت یک "احمد" نامی اومده سیستمشو گوش کردم که فکرم اومد روی شما ! خوب صدای سیستمش چطور بود ؟
بعدم تا هزینه کلی رو مشخص نکنی نمیشه گفت این کالا خوبه یا بد !
مثلا من بهت میگم برو p99 بخر ، خوب 2.5م پولت میره !

سلام، بله یک روز با علیرضا قرار گذاشتیم، پسر فوق العاده خوبیه، راستش با این پول این سیستم رو زیاد حال نکردم؛ شاید انتظارات من بیخودی بالاست ولی تفکیک خوبی نداشت، ضمن اینکه من دوست دارم دو استیج داشته باشم و به این حالت هم نباشه که درایوها به این شکل بیرون باشه

شما نظرت چی بود در مورد سیستم علیرضا؟

حتی المقدور پول درایوها بالای 4 نزنه؛ :n36:

پروزه شمارو هم دیدم، شما یونیت چی خرید کردید؟ و تصمیم دارید چه کامپی بخرید؟

r0ss0neri
27-07-2015, 12:20
سلام، بله یک روز با علیرضا قرار گذاشتیم، پسر فوق العاده خوبیه، راستش با این پول این سیستم رو زیاد حال نکردم؛ شاید انتظارات من بیخودی بالاست ولی تفکیک خوبی نداشت، ضمن اینکه من دوست دارم دو استیج داشته باشم و به این حالت هم نباشه که درایوها به این شکل بیرون باشه

خوب پیاده کردن 3way نیاز به اون رو ستونی فایبرگلس داره و کاریش نمیشه کرد .
بنظر من سیستمشون خوب بود ، فقط بنظر من تو طراجی کیک پنل برای ووفر ، اگر بخوایم از اون صدای پشت ووفر استفاده داشته باشیم بنظرم باید یک مسیری به داخل کابین داشته باشه و کامل بسته نباشه ! مثل باکس ساب .
صداش کمی بم بود که البته با اکولایزر میشد درستش کرد ولی خوب تیز نبود .
ساب ووفر jl خیلی خوب بود .
حجم صدا هم خوب بود ولی باز من چون سرنشین عقب هم دارم ، نظرم روی دو استیج هست .
اخه پول درایو ها که میگی من ذهنم میره روی فقط کامپوننت ها ! ولی شما منظورت کل بودجه هست .
من خودم پخش 145 آلپاین رو خریدم ، بشما هم پیشنهادش میکنم .

برای کامپوننت ، من نظرم روی گرند و گلادن هست و نیم نگاهی هم به هلیکس و همین هرتز دارم .
آمپ هم اگر یک علیرضای دیگه :دی ، ووچه 5.1 ــشو بفروشه ، در نظرم هست که بخرم .
ساب هم گرند sq یا jl یا image dynamic idq مد نظرم هست .

من خودم خورد خورد میخوام جلو برم .
فعلا فقط پخش رو خریدم .

amirhosein72
27-07-2015, 13:07

سلامن علیکم اقا :n02:
من یه کم گیج شدم الان پول درایوها که میگین این درایوهارو نام ببرین پلیز :n02:
ساب jl هم یک دونش کافی نیس باید دوبل باشه من مدل w3 رو الان سراغ دارم 2تا داره به شرط اصل میده دونه 360ت ولی دیگه نپرسیدم کارتن داره یا نه تو ویترین گذاشته.
شما که صندوقت هم کوچیکه نمیخوای استفاده کنی؟

s-a-l-i-m
27-07-2015, 21:13
بلاخره پخش. ٨٠١٩ خريدم...
قدم بعديم باند ( كواك يا كامپ ...)
هدفم كيفيت و تفكيك صداست، دوستم ميگه كواك يا يه ميد ١٦ بگير با نتورك تنظيم كن كيفيت كامپ رو ميگيري و اينا !!!
دوستم يك كاپا ٦٩٣.٩ سراغ داره ميگه بخر !!! نظر!!
نظرتون چيه؟!
صداس با كيفيت و خوب ميخوام و امپلي هم برنامم هست، و از باكس اينده هم ويبره ميخوام !!
برا كامپ يا هر چيزي هدفم خرج تا ٣٠٠ تا ٣٥٠ هست !

amirhosein72
27-07-2015, 21:21
هدفم كيفيت و تفكيك صداست، دوستم ميگه كواك يا يه ميد ١٦ بگير با نتورك تنظيم كن كيفيت كامپ رو ميگيري و اينا !!!
نظرتون چيه؟!
صداس با كيفيت و خوب ميخوام و امپلي هم برنامم هست، و از باكس اينده هم ويبره ميخوام !!

دوسته من مبارک باشه پخش :n12:
برای تفکیک شک نکن که کامپ بهتر از بقیه اس .
میدرنج تنها که به درد نمیخوره که . کنار میدرنح سوپر تیوتر میبندن و برای مقاصد spl هست اصن به کیفیت مربوط نمیشه . شما همچین چیزی میخوای؟؟؟
این که میگین هرچیزی نمیشه اینجوری باید تکلیفتون روشن باشه :n02:
نوع صدایی که دوس دارین چیه؟ گرم و نرم یا شفاف و کریستالی؟
(البته پخشتون متمایل به بمی هستش به نظر من باید یه چیز کریستالی بردارین که زیاد صداتون خفه نشه )

r0ss0neri
28-07-2015, 00:06
دوستم يك كاپا ٦٩٣.٩ سراغ داره ميگه بخر !!! نظر!!
نظرتون چيه؟!

صدای با کیفیت با ویبره یجورایی در تضاد هست بنظرم . ویبره بیشتر بدرد مقاصد spl میخوره و فکر میکنم شما هم هدفت spl هست بیشتر .
ضمنا یک جفت کامپ هم شاید راضیت نکنه ! بنظر من اگر میتونی خورد خورد هزینه کنی اما بیشتر ، برو سمت کامپ وگرنه همون کواک گزینه بهتری هست .

s-a-l-i-m
28-07-2015, 00:11
صداي تيز تيوتر گوشم رو درد مياره، همين الان يه كامپ اينفينيتي 65.9cs خريدم از دوستم و فردا ميفرسته برام !
نظرتون چيه؟! خيلي يهويي شد خريدش
:)))
موزيك هايي كه گوش ميدم رپ هست در مدحله اول و بعدش پاب وشاد( رقصي ). :دي
من نميفهمم كريستالي چيه ولي فكر كنم پايونير كريستالي هست و رو مخ برو !! اين اعصام رو ميريزه بهم!
گوشم درد مياد، مثل صداي هايده منظورته؟! اين رو مخمه اگر بلند بشه، ميخوام لذت ببرم ، بخصوص وقتي طولاني مدت روشنه عصبي نشم!

ahmadd
28-07-2015, 09:10
آقا حمید ظاهرا در مورد گلیدن اطلاعات خوبی دارند ای کاش مارو قابل بدونن و بیان یک مقایسه ای برای ما از کامپ های زیر انجام بدن

zero165
sqx165
rs165

k6

T1652-S

اگر بخواهیم دو جفت از هر کدوم رو با پخش آلپاین 145 تو تیبا هاچ بک در استیج های عقب و جلو بذاریم کدوم بهتره؟ :n33: با ذکر این توضیح که یک عدد انسان عاشق تفکیک و دیتیل و میدبیس و متنفر از تیزی هستم :n02:

ahmadd
28-07-2015, 09:12
آقا حمید ظاهرا در مورد گلیدن اطلاعات خوبی دارند ای کاش مارو قابل بدونن و بیان یک مقایسه ای برای ما از کامپ های زیر انجام بدن

zero165
sqx165
rs165

k6

T1652-S

اگر بخواهیم دو جفت از هر کدوم رو با پخش آلپاین 145 تو تیبا هاچ بک در استیج های عقب و جلو بذاریم کدوم بهتره؟ :n33: با ذکر این توضیح که یک عدد انسان عاشق تفکیک و دیتیل و میدبیس و متنفر از تیزی هستم :n02:

ahmadd
28-07-2015, 09:20
سلامن علیکم اقا :n02:
من یه کم گیج شدم الان پول درایوها که میگین این درایوهارو نام ببرین پلیز :n02:
ساب jl هم یک دونش کافی نیس باید دوبل باشه من مدل w3 رو الان سراغ دارم 2تا داره به شرط اصل میده دونه 360ت ولی دیگه نپرسیدم کارتن داره یا نه تو ویترین گذاشته.
شما که صندوقت هم کوچیکه نمیخوای استفاده کنی؟

یعنی پول کامپ و آمپ و ساب :n02: میدونم کمی سخت است برای همین مرا سرزنش مکن :n28:

ساب رو احتمالا میرم سراغ ساب ام تی ایکس ، حالا فعلا توی کامپها موندیم

فقط مونده گرندزیرو رو گوش کنم :n07:

ahmadd
28-07-2015, 09:23
خوب پیاده کردن 3way نیاز به اون رو ستونی فایبرگلس داره و کاریش نمیشه کرد .
بنظر من سیستمشون خوب بود ، فقط بنظر من تو طراجی کیک پنل برای ووفر ، اگر بخوایم از اون صدای پشت ووفر استفاده داشته باشیم بنظرم باید یک مسیری به داخل کابین داشته باشه و کامل بسته نباشه ! مثل باکس ساب .
صداش کمی بم بود که البته با اکولایزر میشد درستش کرد ولی خوب تیز نبود .
ساب ووفر jl خیلی خوب بود .
حجم صدا هم خوب بود ولی باز من چون سرنشین عقب هم دارم ، نظرم روی دو استیج هست .
اخه پول درایو ها که میگی من ذهنم میره روی فقط کامپوننت ها ! ولی شما منظورت کل بودجه هست .
من خودم پخش 145 آلپاین رو خریدم ، بشما هم پیشنهادش میکنم .

برای کامپوننت ، من نظرم روی گرند و گلادن هست و نیم نگاهی هم به هلیکس و همین هرتز دارم .
آمپ هم اگر یک علیرضای دیگه :دی ، ووچه 5.1 ــشو بفروشه ، در نظرم هست که بخرم .
ساب هم گرند sq یا jl یا image dynamic idq مد نظرم هست .

من خودم خورد خورد میخوام جلو برم .
فعلا فقط پخش رو خریدم .

کسی رو نمیشناسی تو اصفهان گلیدن و هلیکس بسته باشه بریم گوش بدیم؟ من هم گزینه اول گرند و گلیدن هست

گرند زیرو رو آقای افشین بسته قرار شد یکروز زنگ بزنه برم گوش بدم :n22:

s-rezaei
28-07-2015, 09:54
سلام
النترا دارم متاسفانه پخشي كه روش گذاشتند چيني با كيفيت پايينه . ميخوام عوضش كنم.دوستان لطف كنيد بفرماييد چي بگيرم؟برند يا نام ومشخصات ودرصورت امكان قيمت. ممنون
ضمنا دنبال پخش تصويري هستم

r0ss0neri
28-07-2015, 12:11
کسی رو نمیشناسی تو اصفهان گلیدن و هلیکس بسته باشه بریم گوش بدیم؟ من هم گزینه اول گرند و گلیدن هست

گرند زیرو رو آقای افشین بسته قرار شد یکروز زنگ بزنه برم گوش بدم :n22:

بله ! ایشالا خودم گلادن رو جمع میکنم ، خبرت میکنم بیای گوش بدی :دی

amirhosein72
28-07-2015, 13:01

zero165
sqx165
rs165

k6

T1652-S

شما اگه ببینین تو سایت گلیدن دستتون میاد دیگه rs سری پایین و zero سری بالا هستش مسلما هرچی مدل بره بالا بهتر و گرونتر میشه همون زیرو باید 2 و خورده ای پول بدی.:n02:
راکفورد تیوترش از همه ی اینا شارپ تره و رو به تیزی بیشتری میره .

amirhosein72
28-07-2015, 13:12
صداي تيز تيوتر گوشم رو درد مياره، همين الان يه كامپ اينفينيتي 65.9cs خريدم از دوستم و فردا ميفرسته برام !
نظرتون چيه؟! خيلي يهويي شد خريدش
:)))
موزيك هايي كه گوش ميدم رپ هست در مدحله اول و بعدش پاب وشاد( رقصي ). :دي
من نميفهمم كريستالي چيه ولي فكر كنم پايونير كريستالي هست و رو مخ برو !! اين اعصام رو ميريزه بهم!
گوشم درد مياد، مثل صداي هايده منظورته؟! اين رو مخمه اگر بلند بشه، ميخوام لذت ببرم ، بخصوص وقتي طولاني مدت روشنه عصبي نشم!

مبارک باشه کلی :n02:
من صداشو شنیدم نرم اینفینیتی به سلیقه شما میخوره تیوترش هم تیز نیس فقط نباید بهش فشار بیاری که زود به رحمت خدا میره :n08:
واسه کریتالی یعنی صدا بم نیس و یه کم س و ش رو تاکید بیشتری روش داره :n08:

amirhosein72
28-07-2015, 13:13
سلام
النترا دارم متاسفانه پخشي كه روش گذاشتند چيني با كيفيت پايينه . ميخوام عوضش كنم.دوستان لطف كنيد بفرماييد چي بگيرم؟برند يا نام ومشخصات ودرصورت امكان قيمت. ممنون
ضمنا دنبال پخش تصويري هستم

پخش 2دین میخوره یا تک دین؟

amirhosein72
28-07-2015, 13:18
یعنی پول کامپ و آمپ و ساب :n02: میدونم کمی سخت است برای همین مرا سرزنش مکن :n28:

ساب رو احتمالا میرم سراغ ساب ام تی ایکس ، حالا فعلا توی کامپها موندیم

فقط مونده گرندزیرو رو گوش کنم :n07:

ایشالا که صدای اونم میشنوی:n09:
فقط یه نصیحت که خیلی هم این شاخه اون شاخه نرو گیج میشی و دیگه بد از بدتر میشه ببین دلت بیشتر با کدومه تحت تاثیر حرفا قرار نگیر و به قیمت کار نداشته باش که اگه اون جنس گرونتره حتما بهتره الان این بودجه شما خیلی هم خوبه :n05:

s-rezaei
28-07-2015, 13:24
نميدونم . ببخشيد اصلا اين اصطلاحات رو بلد نيستم. مدل ماشين 2014 است

امير موسر
28-07-2015, 13:29
نميدونم . ببخشيد اصلا اين اصطلاحات رو بلد نيستم. مدل ماشين 2014 است

سایز پخش ماشینو میگه . یه عکس ازش بزار .

faramarz-vc
28-07-2015, 13:45
سلام دوستان کارشناس
واسه ساب infinity 1260 کسی باکس خوب سراغ داره ؟
تو پورت بهتر جواب میده یا سیلد ؟؟
دوستان اگه اندازه یا نقشه باکس خوب واسه ساب infinity دارن ممنون میشم بدن بهم

sinad
28-07-2015, 14:13
سلام دوستان عزیز
کامپوننت راکفورد T5652-S
نظر دوستان دربارش چیه من میخوام یه صدای عالی از سیستم داشته باشم کیفیت عالی صدایی بی نظیر با بیس و حجم
خوب . بیس نرم که ازار دهنده نباشه

ahmadd
28-07-2015, 14:42
بله ! ایشالا خودم گلادن رو جمع میکنم ، خبرت میکنم بیای گوش بدی :دی

کدوم کامپ گلیدن رو میخوای بخری؟ منم مجذوبش شدم

ahmadd
28-07-2015, 15:26
شما اگه ببینین تو سایت گلیدن دستتون میاد دیگه rs سری پایین و zero سری بالا هستش مسلما هرچی مدل بره بالا بهتر و گرونتر میشه همون زیرو باید 2 و خورده ای پول بدی.:n02:
راکفورد تیوترش از همه ی اینا شارپ تره و رو به تیزی بیشتری میره .

یکجایی هست گلیدن zero165 رو میده جفتی 1250:n34:

s-a-l-i-m
28-07-2015, 16:14
مبارک باشه کلی :n02:
من صداشو شنیدم نرم اینفینیتی به سلیقه شما میخوره تیوترش هم تیز نیس فقط نباید بهش فشار بیاری که زود به رحمت خدا میره :n08:
واسه کریتالی یعنی صدا بم نیس و یه کم س و ش رو تاکید بیشتری روش داره :n08:
مرسي از توضيحاتت، اين كامپ يعني امكان داره صدا رو زياد كنم هوا بره ؟!
اگر اينطوره ميترسم كه...:دي
تو رنج ٤٠٠ تا ٥٠٠ شما چي پيشنهاد ميدين برا كامپ؟!

r0ss0neri
28-07-2015, 23:41
سلام دوستان عزیز
کامپوننت راکفورد T5652-S
نظر دوستان دربارش چیه من میخوام یه صدای عالی از سیستم داشته باشم کیفیت عالی صدایی بی نظیر با بیس و حجم
خوب . بیس نرم که ازار دهنده نباشه

کامپوننت خوبیه ولی راکفورد صدای تیزی داره !
شما بقیه قطعاتت چیه ؟ ماشین ؟ مقدار بودجه ؟

کدوم کامپ گلیدن رو میخوای بخری؟ منم مجذوبش شدم

من در نظرم sql برای جلو و sqx یا rs165 برای عقب هست .

یکجایی هست گلیدن zero165 رو میده جفتی 1250:n34:

خوبه بنظرم قیمتش .

من تک استیج کامپ رو به عنوان سیستم اول شما زیاد پیشنهاد نمیکنم ! اتفاقا تک استیج جلو خیلی خوبه ها ، ولی خود من دوست دارم صدای فراگیر داشته باشم تو اتاق ماشین .
165xl هرتز گزینه خوبیه ولی باید صداشو بشنوی و البته 700تومن هست .
از هلیکس هم e62c ولی خوب حجم صداش پایینه .
از آلپاین هم میتونی spr60c رو فکر کنم در نظر بگیری .
ولی تا صدای هیچکدومو نشنوی فایده نداره .

mirabasn
28-07-2015, 23:53
دوست گلم شمارتو واسم پ خ کن.
من بهت میگم

mirabasn
28-07-2015, 23:56
سلام دوستان کارشناس
واسه ساب infinity 1260 کسی باکس خوب سراغ داره ؟
تو پورت بهتر جواب میده یا سیلد ؟؟
دوستان اگه اندازه یا نقشه باکس خوب واسه ساب infinity دارن ممنون میشم بدن بهم

دوست گلم شمارتو واسم پ خ کن.
من بهت میگم

M.Amorous
29-07-2015, 00:38
با سلام خدمت اساتید گرامی. دوستان برای تنظیم آمپ 4 کانال برا کواک و ساب باید فرکانس ها رو چطور تنظیم کرد؟ اگر اشتباه نکنم کانال های کواک باید full range باشن و hpf رو از روی پخش تنظیم کرد روی 100 مثلا که بیس واگذار بشه به ساب. ولی در مورد تنظیم lpf از روی پخش و آمپ نمیدونم جریانش چیه اگه میشه راهنمایی کنید. با تشکر.

ahmadd
29-07-2015, 07:24
من در نظرم sql برای جلو و sqx یا rs165 برای عقب هست .

خوبه بنظرم قیمتش.

یک مشخصاتی از کامپ گلیدن میدی؟ حالا اگر گونش نکردی طبق شنیده هات بگو. :n40: صدای تیزی که نداره؟

amirhosein72
29-07-2015, 09:20

نه داداش اونجوری نیس که بره هوا همه چی با تنظیمات درست گین حل میشه :n02:
با این قیمت مگر اینکه بگردی هرتز ببینی چی گیر میاری یا k6 دسته دو.
اما اینی هم که خریدی خوبه :n12:

amirhosein72
29-07-2015, 09:25
با سلام خدمت اساتید گرامی. دوستان برای تنظیم آمپ 4 کانال برا کواک و ساب باید فرکانس ها رو چطور تنظیم کرد؟ اگر اشتباه نکنم کانال های کواک باید full range باشن و hpf رو از روی پخش تنظیم کرد روی 100 مثلا که بیس واگذار بشه به ساب. ولی در مورد تنظیم lpf از روی پخش و آمپ نمیدونم جریانش چیه اگه میشه راهنمایی کنید. با تشکر.

سلام برادر
شما پخشتون چیه؟
از روی امپ برای کواک بزارین رو hpf و فرکانس رو بیارین روی 60 یا 80 (بسته به کواک داره )
برای ساب هم بزارین رو lpf و رو فرکانس 100.
در ضمن از روی چخش و امپ فرکانسی که میدین اگه بکی باشه خیلی بهتره اگه نه اینجوری شما از رو پخش یه فرکانس میدی از امپ یکی دیگه.

M.Amorous
29-07-2015, 11:47
سلام برادر
شما پخشتون چیه؟
از روی امپ برای کواک بزارین رو hpf و فرکانس رو بیارین روی 60 یا 80 (بسته به کواک داره )
برای ساب هم بزارین رو lpf و رو فرکانس 100.
در ضمن از روی چخش و امپ فرکانسی که میدین اگه بکی باشه خیلی بهتره اگه نه اینجوری شما از رو پخش یه فرکانس میدی از امپ یکی دیگه.
مرسی از پاسختون. والا پخشم kenwood x400 هست و hpfش از 100 شروع میشه.

r0ss0neri
29-07-2015, 13:32
یک مشخصاتی از کامپ گلیدن میدی؟ حالا اگر گونش نکردی طبق شنیده هات بگو. :n40: صدای تیزی که نداره؟

والا از لحاظ کیفیت بترتیب rs165 و sqx و sql و zero رده بندی میشن .
rs و sqx بیشتر توی حجم صدا تفاوت دارند و sql هم کیفیت و هم حجم صدای بهتری داره .
ببین شما باید جنس صدا رو دوست داشته باشی دنبال یک جنس بری !
در مورد محصولات گلادن میدبیس خوب ، صدای پر و گرم از مشخصاتشه .
ابتدا هم شما باید پخشتو انتخاب کنی .

r0ss0neri
29-07-2015, 13:38
مرسی از پاسختون. والا پخشم kenwood x400 هست و hpfش از 100 شروع میشه.

ضعف x400 ، فیلترای ناقصشه !
بنظر من lpf رو بزار روی 100 یا 80 و hpf هم روی 80 .

ahmadd
29-07-2015, 14:48
والا از لحاظ کیفیت بترتیب rs165 و sqx و sql و zero رده بندی میشن .
rs و sqx بیشتر توی حجم صدا تفاوت دارند و sql هم کیفیت و هم حجم صدای بهتری داره .
ببین شما باید جنس صدا رو دوست داشته باشی دنبال یک جنس بری !
در مورد محصولات گلادن میدبیس خوب ، صدای پر و گرم از مشخصاتشه .
ابتدا هم شما باید پخشتو انتخاب کنی .

پخش 145:n22:

دنبال صدای پردیتیل و زنده و میدبیس خوب هستم که تیز نباشه و به قول معروف س و ش پیک نداشته باشه:n10:

صدا رو هم دوست دارم فلت و بدون رنگ شدگی گوش بدم و در این حالت درایو عیب نداشته باشه که وقتی خواننده میگه س تیز باشه...

طبق تحقیقات گلیدن دو مدل sql و zero موزیکال هستند و دیتیل خوبی دارند؛ هنوز گوش نکردم:n41:

شما اگر جایی سراغ دارید بگید گوش کنیم، دیگه صبرم لبریز شده میخوام از یکجایی پروزه رو شروع کنم:n34:

شما از کجا میخوام کامپ گلیدن بخرید؟ دست دوم خرید میکنید؟ میشه یک حدود قیمتی هم از کامپهای بالا بگید

hamidR15
29-07-2015, 18:16
پخش 145:n22:

دنبال صدای پردیتیل و زنده و میدبیس خوب هستم که تیز نباشه و به قول معروف س و ش پیک نداشته باشه:n10:

صدا رو هم دوست دارم فلت و بدون رنگ شدگی گوش بدم و در این حالت درایو عیب نداشته باشه که وقتی خواننده میگه س تیز باشه...

طبق تحقیقات گلیدن دو مدل sql و zero موزیکال هستند و دیتیل خوبی دارند؛ هنوز گوش نکردم:n41:

شما اگر جایی سراغ دارید بگید گوش کنیم، دیگه صبرم لبریز شده میخوام از یکجایی پروزه رو شروع کنم:n34:

شما از کجا میخوام کامپ گلیدن بخرید؟ دست دوم خرید میکنید؟ میشه یک حدود قیمتی هم از کامپهای بالا بگید

سلام خدمت همه دوستان عزیزم
احمد جان اگر عجله نکنی تو شهریور ماه بار گلیدن میرسه خودم برات تهیه میکنم.
Sql165یه کامپوننت 2اهمی و به الطبع قدرتی در کنار حجم و کیفیت صدای خیلی خوبی هست.
Zero165هم جزو کامپوننتهای های اند و کیفیتی هست.ساخت آلمانه و قدرتش از sql کمتره.تویترهای هر دو یکی هستند.و تغییراتی تو کراس اوور دارن.
هر دو کامپوننت بهترین performance شون رو با آمپلیفایرهای ماسکونی نشون میدن.
من هر دو رو با one120.4شنیدم و واقعا عالی بودن.

ahmadd
29-07-2015, 23:10
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
احمد جان اگر عجله نکنی تو شهریور ماه بار گلیدن میرسه خودم برات تهیه میکنم.
Sql165یه کامپوننت 2اهمی و به الطبع قدرتی در کنار حجم و کیفیت صدای خیلی خوبی هست.
Zero165هم جزو کامپوننتهای های اند و کیفیتی هست.ساخت آلمانه و قدرتش از sql کمتره.تویترهای هر دو یکی هستند.و تغییراتی تو کراس اوور دارن.
هر دو کامپوننت بهترین performance شون رو با آمپلیفایرهای ماسکونی نشون میدن.
من هر دو رو با one120.4شنیدم و واقعا عالی بودن.

سلام بر آقا حمید گل و با آرزوی سلامتی برای شما

از اینکه پاسخ دادید بسیار متشکرم :n40:

میشه لطف کنید یک حدود قیمتی از این کامپها و آمپ ماسکونی بگید. به نظرتون برای استیج جلو و عقب کدومها رو بگیرم؟

ضمنا ساب و امپ پیشنهادی با این سیستم رو هم بگید تا یک جمعی بزنیم چقدر خرجمون میشه، برای پخش هم نظرم روی 145 هست

ahmadd
30-07-2015, 09:11

میشه لطف کنید یک حدود قیمتی از این کامپها و آمپ ماسکونی بگید. به نظرتون برای استیج جلو و عقب کدومها رو بگیرم؟

ضمنا ساب و امپ پیشنهادی با این سیستم رو هم بگید تا یک جمعی بزنیم چقدر خرجمون میشه، برای پخش هم نظرم روی 145 هست

آقا حمید اگر امکانش هست شمارت رو به ما بده تا ایشلا مزاحمت بشیم

mohsenfhm
30-07-2015, 10:51
سلام

تا بودجه ۲۰۰ تومن و بدون آمپیلی چه باندی توصیخ می کنید . پخش ۳۶۵۰

این مدلها تو ذهنم هست .

6975
6985
6965
6995
هلکیس b69

hamidR15
30-07-2015, 11:38
سلام احمد جان خودتون گل هستین.سلامت باشی عزیزم
قیمتها به امید خدا کاهشی هستند اگر قیمت یورو خیلی بالا نره و ثابت بمونه.این مطلب رو از عوامل وارد کننده نقل قول کردم.قیمتهای قدیم و براتون مینویسم.
کامپ sql 165قبلا 1150بوده زیرو 165هم همینطور
امپ ماسکونی one 120.4هم 1450بوده.
اگر بتونید هر دو استیج رو از یه مدل بردارید خیلی صدا عالی و یکدست میشه.
کامپ rs165هم کامپونت بسبار خوش صدا و با کیفیتی هست که 550بوده.
برای ساب اگر پورتد باز هستی یدونه rs12و اگر سیلد گوش میکنی دوتا rs10.ماشین پژو هست دیگه درسته؟405 یا اشتباه میکنم اینطور یادم میاد.
امپ هم باید ساب انتخاب بشه بعدا تصمیم بگیریم.

سلام
تا بودجه ۲۰۰ تومن و بدون آمپیلی چه باندی توصیخ می کنید . پخش ۳۶۵۰
این مدلها تو ذهنم هست .
6975
6985
6965
6995
هلکیس b69
سلام
من پیشنهادم 6965v2هست بدون آمپ هم خوب جواب میده.

chaharnazm
30-07-2015, 14:19
اگه از سیم برق معمولی دو رشته برای اتصالات بلندگو بهره برده بشه رو کیفیت صدا اثر میذاره؟ (برای سوپر توییتر و کواکس)

akbar-007
30-07-2015, 15:30
سلام
من یه پخش کنوود 3049 دارم.دنبال یه آمپ و یه جفت باندم که کیفیت صدای خوبی داشته باشن.ینی در درجه اول صدا واضح و عالی و در درجه دوم پرتاب صدا در حد مناسب و معقول باشه.
توی بازار (خیابون سعدی مشهد) صدای چند مدل باند رو گوش دادم و از mtx 693 و dls 692 خیلی خوشم اومد.صداشون رو با 718 مقایسه کرد و خیلی خیلی بهتربودن.قیمت هر دوتاشونم 350-360 هزار بود.
واسه آمپ هم فروشنده میگفت یه آمپ دو کانال diana میزاره به قیمت 160 هزار.میخواستم بدونم نظرتون چیه؟ می ارزه 600 هزار هزینه کنم؟
در ضمن روی ماشین یکی از رفقا باند هرتز 710 نصب بود.بدون آمپ صدای فوق العاده ای داشت.
اگه میتونین یه سیستم پیشنهاد بدین توی همین رنج قیمت.کیفیت صدا خیلی برام مهمه.

amirhosein72
30-07-2015, 15:40
اگه از سیم برق معمولی دو رشته برای اتصالات بلندگو بهره برده بشه رو کیفیت صدا اثر میذاره؟ (برای سوپر توییتر و کواکس)

نه دوسته من اثری نداره اگه جنس خوب باشه. ( مقدار مس و رشته هاش خوب باشه )

hamidR15
30-07-2015, 18:13
سلام
من یه پخش کنوود 3049 دارم.دنبال یه آمپ و یه جفت باندم که کیفیت صدای خوبی داشته باشن.ینی در درجه اول صدا واضح و عالی و در درجه دوم پرتاب صدا در حد مناسب و معقول باشه.
توی بازار (خیابون سعدی مشهد) صدای چند مدل باند رو گوش دادم و از mtx 693 و dls 692 خیلی خوشم اومد.صداشون رو با 718 مقایسه کرد و خیلی خیلی بهتربودن.قیمت هر دوتاشونم 350-360 هزار بود.
واسه آمپ هم فروشنده میگفت یه آمپ دو کانال diana میزاره به قیمت 160 هزار.میخواستم بدونم نظرتون چیه؟ می ارزه 600 هزار هزینه کنم؟
در ضمن روی ماشین یکی از رفقا باند هرتز 710 نصب بود.بدون آمپ صدای فوق العاده ای داشت.

سلام
هم دی ال اس هم mtxهر دو خوبن منتها آمپی که بهتون پیشنهاد دادن محصول رو به بار نمینشونه.
حداقل آمپ دو کانالی که میشه استفاده کنید 5602پایونیر هست.
ضمنا هرتز همچین مدلی که گفتید نداره احتمالا اشتباه نوشتید.

amirhosein72
30-07-2015, 19:46
سلام

سلام همشهری :n02:
مغازه عباسی رفتی این قیمت رو بهت داد؟؟؟ اون الان به نصابش یه چیزی بگی میگه امپ فقط تاندر :n08:یه قرمزش هم رو رک نصب کرده کیف میکنه.:n02:
امپی که بهت گفته به درد نمیخوره این 2 کانال که حمید اقا گفت خوبه واسه mtx. و صداش خوبه انصافا.

akbar-007
31-07-2015, 00:48
سلام همشهری :n02:
مغازه عباسی رفتی این قیمت رو بهت داد؟؟؟ اون الان به نصابش یه چیزی بگی میگه امپ فقط تاندر :n08:یه قرمزش هم رو رک نصب کرده کیف میکنه.:n02:
امپی که بهت گفته به درد نمیخوره این 2 کانال که حمید اقا گفت خوبه واسه mtx. و صداش خوبه انصافا.

عباسی mtx رو قیمت داد فروشگاه تماشا هم dls رو.
بالاخره بعد از مدت ها تحقیق و پرس و جو امشب یه جفت اینفینیتی کاپا 693.11 با یه آمپ دو کانال mb 260fx2 خریدم.
کیفیت و تفکیک صدا عالیه فقط یه مقداری بیس ضعیفه که فک کنم به خاطر ضبطم باشه.فردا یه پخش کنوود نصب میکنم و تنظیمات آمپ رو هم دستکاری میکنم نتیجه رو به اطلاع دوستان میرسونم.
در ضمن اینم هرتز 710

hamidR15
31-07-2015, 10:37
سلام.
سریه دایچی هست.کیفیتش پایینه تویترهاش زود میسوزن.کمتر کسی دنبال این رده میره به خاطر همین آشنا نبود.
هرتز از سریه های انرژی به بالاش رو بیشتر استفاده میکنند.
در هرصورت اگر از صداس راضی بودین میتونه به عنوان گزینه ارزون مورد استفاده قرار بگیره.

H.Operator
31-07-2015, 13:33
درود دوستان
آقا بالاخره 111 من اومد و رفتم پخش کنوود 7056 بگیرم نمی دونم چطور شد پایونیر 80prs خریدم :n02:
850 برام تمام شد آکبند با گارانتی پایونیران.حمید جان بهم ننداختن؟
طرف خریده بود هنوز نبسته بود پول لازم شده بود منم از طریق واسطه ازش خریدم.
هر کاری کردم نتونستم با قیافه کنوود کنار بیام تو دلم پایونیر بود از اول چند مدل آلپاینم بود ولی از کار کردن باهاشون خوشم نیومد که گرونم بودن.
بی خیال بلوتوثم شدم دیگه:n27:

akbar-007
31-07-2015, 13:37
سلام.
سریه دایچی هست.کیفیتش پایینه تویترهاش زود میسوزن.کمتر کسی دنبال این رده میره به خاطر همین آشنا نبود.
هرتز از سریه های انرژی به بالاش رو بیشتر استفاده میکنند.
در هرصورت اگر از صداس راضی بودین میتونه به عنوان گزینه ارزون مورد استفاده قرار بگیره.

والا این باندای اینفینیتی که بستم خیلی راضیم. الان که با ضبط کنوود تست کردم تفکیک صدا عالیه و صدا فوق العاده واضحه فقط یه مقداری بیس ضعیفه.نمیدونم شاید من زیاد انتظار دارم از باندها.
ولی یه آهنگ تست بیس که پخش کردم تا ولوم 30 خوب بود بعد از اون یه مقدار کم می آورد.(کنوود تا 35 ولوم داره)
این قیمت ها رو هم میزارم واسه دوستان شاید به کارشون بیاد.
یه جفت اینفینیتی کاپا 693.11 : 375000یه آمپ دو کانال ام بی آکوستیک 260fx2 : صد و سی و پنج هزار تومن
یه خواهشی دارم از دوستان ، لینک مستقیم آهنگ تست بیس رو میزارم ، لطفاً روی سیستم تون یه بار پخش کنید نتیجه رو همین جا اعلام کنید.

لینک دانلود آهنگ تست بیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zangetso
31-07-2015, 16:41
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز امپ ep1d هرتز خوبه ؟؟؟؟؟
امپی مثل 8601 یا 9601 که جای 2 ساب روی امپ هست وقتی سابارو رو 2 اهم ببندی باید به کدوم یکی از جاهای امپ وصل کرد ؟؟؟
:n13::n13::n13:

amirhosein72
31-07-2015, 17:45
عباسی mtx رو قیمت داد فروشگاه تماشا هم dls رو.
بالاخره بعد از مدت ها تحقیق و پرس و جو امشب یه جفت اینفینیتی کاپا 693.11 با یه آمپ دو کانال mb 260fx2 خریدم.
کیفیت و تفکیک صدا عالیه فقط یه مقداری بیس ضعیفه که فک کنم به خاطر ضبطم باشه.فردا یه پخش کنوود نصب میکنم و تنظیمات آمپ رو هم دستکاری میکنم نتیجه رو به اطلاع دوستان میرسونم.
در ضمن اینم هرتز 710

داداش حالا که خریدتو کردی مبارکت باشه بیس کم هم از بانداته .
اون امپ که خریدی هم واسه باندات خوب نیس چه زود یا دیر افت کیفیت پیدا میکنی جنس فیک هستش.
کاش یه کمی تحقیق میکردی.:n16:

amirhosein72
31-07-2015, 17:51
درود دوستان
آقا بالاخره 111 من اومد و رفتم پخش کنوود 7056 بگیرم نمی دونم چطور شد پایونیر 80prs خریدم :n02:
هر کاری کردم نتونستم با قیافه کنوود کنار بیام تو دلم پایونیر بود از اول چند مدل آلپاینم بود ولی از کار کردن باهاشون خوشم نیومد که گرونم بودن.

اقا مبارک باشه:n02:
خیلی هم پخش خوبیه همه چیزش کامله دیگه صدا پایونیری میشه چه اشکالی داره :n02:

amirhosein72
31-07-2015, 17:58
سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز امپ ep1d هرتز خوبه ؟؟؟؟؟
امپی مثل 8601 یا 9601 که جای 2 ساب روی امپ هست وقتی سابارو رو 2 اهم ببندی باید به کدوم یکی از جاهای امپ وصل کرد ؟؟؟
:n13::n13::n13:

مخلصم.
عزیز بودجه چقدره ؟ امپای هرتز خوبه ولی این مدل رو نشنیده بودم من مشخصاتش که خوبه بستگی داره چی میخوای باهاش راه بندازی؟ قیمتش چقدره؟
اون 2اهم هم که بخوای ببندی به کویل های ساب ووفر ربط داره به اون جاهای مثبت و منفی که 2تا مثبت هست و 2تا منفی مربوطی نمیشه شما یکی رو بزن به منفی یکی هم مثبت.

s-a-l-i-m
31-07-2015, 19:31
سلام ب دوستان عزيز، اقا من براي ووفر t5 يكي از دوستان داره ميگه بخواي بهت ميدم!! از طرفي دلم پيش الپاين سري r يا s هست!!!
از طرفي hqr3000 كنوود يا ١٢٦٠ اينفينيتي و يا 120.9 مد نظرم هست!! امپلي هم مونو ٩١٠٤ كنوود مد نظرمه براشون ( از دوستان بخرم )
پخشمم كنووده، هدفمم ٧٥ درصد ويبره هست ( لو بيس ). ! بعضيا ميگن t5 ممكنه بسوزه و اينا ولي الپاين تحملش بهتر و در كل بهتر عمل ميكنه!!! نظرتون چيه؟!
استيج عقب هم كاپا ١١ يا ٩ نصب ميكنم

hamidR15
01-08-2015, 00:12
درود دوستان

سلام حسین جان.ماشین نو مبارک ان شاءالله چرخش برات بچرخه.
پخش رو هم خوب خریدی.
ان شاءالله استارت شروع یه پروژه سیستم صوتی رو زدی دیگه درسته؟

H.Operator
01-08-2015, 00:29
سلام حسین جان.ماشین نو مبارک ان شاءالله چرخش برات بچرخه.
پخش رو هم خوب خریدی.
ان شاءالله استارت شروع یه پروژه سیستم صوتی رو زدی دیگه درسته؟
درود حميد عزيز
ممنونم والا اين پخش رو خريدم با يه دزدگير مجيكار يهو جيبم خالي شد برا بقيه هم كه ٢ جفت كامپ و ٢ تا آمپلي و ساب هست نظرم رو برند هليكسه و مي خوام پول بياد دستم كه ايشالا خودت ضحمتشونو برام بكشي.