PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

r0ss0neri
09-05-2015, 19:29
خیلی ممنون چشم
والا پخش حرفه ای دارم کنوود هست مدل ۸۰۱۹ که خود آقا حمید عزیز زحمت کشیدن و برام فرستادن
برای تعویض پخش یکسری مشکلات هست که خدمتتون میگم
۱- سیستم بلوتوث فابریک بسیار عالی و کامل هست . من عادت دارم با آیفون و بلوتوثش موزیک پخش کنم . کنوود هم بلوتوث داره منتها مشکلش این هست که نمیشه ترک رو با خود دستگاه عوض کرد یا لیست آیپاد رو بالا بیاره هرچی خواستی انتخاب کنی . درضمن روی پنل هم هیچ اطلاعاتی از خواننده نمینویسه . خیلی هم دیر کانکت میشه . این در حالیه که فابریک بسیار عالی عمل میکنه و خیلی توی این موارد ازش راضیم .
۲- در صورت تعویض پخش پنل وسط داشبورد از کار میوفته و یکسری از امکاناتش مختل میشه مثل نمایش سنسور دنده عقب و نمایش اصلاعات موسیقی . فقط میشه با اتصال دادن سیماش ساعت و کامپیوتر سفری رو روشن نگه داشت بقیش از کار میوفته

1.پوریا جان پخشت رو حتما آپدیت کن ! ضمنا شما که آیفون داری ، با کابل گوشیو وصل کن تا تمام این امکانات هم داشته باشی .
2.خوب یک مقداریشو از دست میدی ، اما میتونی با نصب اینترفیس ، ریموت روی فرمون رو فعال نگه داری .

در مورد آپدیت پخش کننود x400 که البته برای بقیه پخش ها هم میشه استفاده کرد ، فقط باید فریمویر مربوط به هر پخش رو دانلود و استفاده کرد .
1- ابتدا که پخش رو خریدین تو گول سرچ کنید Kenwood X400 Car Audio Frimware update ! برید در سایت کنوود و از قسمت فریمویر آپدیت پخش رو دانلود کنید ! فایل آپدیت که 3 مگابایت هست رو داخل یک فلش کپی کنید ! فلش رو وارد کنید و وقتی نوشت No Music پخش رو ببرید رو با چندبار فشردن کلید SRC ببرید رو حالت Standby ! رول تغییر دهنده صدا رو به داخل فشار بدین و برین رو FUNCTION ( برای ورود باید knob همون رول رو فشار بدین داخل دیگه ) ! سپس برین رو SYSTEM ! بعد F/W UPDATE ! بعد UPDATE SYSTEM رو تایید کنین و یه پیامی میده که باز تاییدش کنید ! باز یه پیامی میاد که Yes و No داره ! yes رو بزنید ! بعد چک کردن مینویسه UPDATING ! بذارین تا صد که پر شد و نوشت COMPLETED پخش رو از پنل جدا کنید و سه چهار ثانیه با یه چوب کبریتی چیزی دکمه ریست رو فشار بدین ! بعد پخش رو سر جاش بذارید ! آپدیت شده و کاملا آماده استفادست !

مطلب رو از یکی از پست هایی که زیر محصول تو سایت دیجی بود ، کپی کردم ، با احترام به حق نویسندش .
کاملا تست شده و جواب داده .

سلام دوستان من رو پرایدم چند وقتی هست که یه جفت باند پایونیر 6995 بستم و بقیه باند های فابریک خود ماشین رو برداشتم. الان میخوام ببینم میتونم باند های فابریک رو سینه ماشین رو نصب کنم ؟به رادیو پخش و باند ها اسیب نمیزنه؟ رادیو پخشم چهار کاناله هست و آمپلی فایر ندارم
شما اگر دوست داری یک صدای کم تو استیج جلو داشته باشی ، نصب کن ، بعد تو تنظیمات با فیدر مناسب کاری کن تو ولوم های بالا صداش خراب نشه .
بعدم هیچ مشکلی برای مواردی که گفتید ایجاد نمیکنه .

mojtaba_aam
10-05-2015, 08:51
سلام دوستان
می خواستم یک پخش بگیرم
بین ین دو مدل گیر کردم میشه راهنماییم کنید
Pioneer MVH-X175UI

یا

Kenwood KMM-X10

درضمن سیستم معمولی بدون امپ با دو باند 6962
ممنون

chaharnazm
10-05-2015, 12:27
حمید جان فیدر تنظیمات پخش من در میانه ی نمودار است. بلندگوهای سکوی جلو هم قطع هستند. آیا میتونم با تنظیمات فیدر، صدای میانی خریزه ای های سکوی پشت رو بیفزایم؟

esmail194
10-05-2015, 15:35
سلام دوستان
می خواستم یک پخش بگیرم
بین ین دو مدل گیر کردم میشه راهنماییم کنید
Pioneer MVH-X175UI

یا

Kenwood KMM-X10

درضمن سیستم معمولی بدون امپ با دو باند 6962
ممنون

درود
به شدت x10 کنوود توصیه میشه
به دلایل زیر:
صدای 24 بیتی واقعی
امپلی فایر داخلی فوق العاده
کیفیت ساخت بالاتر

hamidR15
10-05-2015, 23:23
حمید جان فیدر تنظیمات پخش من در میانه ی نمودار است. بلندگوهای سکوی جلو هم قطع هستند. آیا میتونم با تنظیمات فیدر، صدای میانی خریزه ای های سکوی پشت رو بیفزایم؟

سلام
اگر قطعه پس چرا رو وسط گذاشتی؟
کلا با این کار نمیشه یه فرکانس رو افزایش یا کاهش داد.
اگر اکولایزر خو داره فرکانسهای حدود 800 رو افزایش بده.
ولی کلا اکولایزر صدا رو خراب میکنه.

گجیک
10-05-2015, 23:30
سلام اقا حمید
میگم میشه یه توضیح کامل وجامع بدین که برند های راکفورد با هیلکس با پاور ساند از چه نظر ودر چه چیزهایی فرق دارن ؟؟؟فرقشون تو این محصولاتشون(تویتر بامیدرنج یا میدبیس)

fafafafar
11-05-2015, 00:10
سلام خدمت دوستان به خصوص حمید جان که مثل اینکه اینجا همه کارس
آقا من طی این 3 4 روز میخوام یه سیستم واسه ماشین بگیرم
سیستمم میخوا کیفیتی باشه اصلا با این سیستم بلند حال نمیکنم خیلی رو مخ
حالا سوالم از شما
با 600 700 چی میشه جمع کرد؟؟؟
با توجه به تحقیقات خودم
باند میگن اینفینیتی یا هرتز یا dsl یا آلپاین
البته یه سایت هست که خیلی هم از هلیکس تعریف کرده ولی من نمیدونم خوب هست یا نه
آآمپیلی هم که اصلا سر در نمیارم واسه همین گذاشتم یه چیزی که باند ساپورت کنه ولی خیلی بالا نباشه چوان اهل اضافه کردن ساب نیستم
ور در آخر به نظر شما لازم که باند تو در عوض کنم با نه
ماشین هم 405
ممنون یشم یه چیز خوب معرفی کنید
ضبط هم پایوننیر 3550ui که فک کنکنم مشکلی داشته باشه

r0ss0neri
11-05-2015, 02:08
حالا سوالم از شما
با توجه به تحقیقات خودم
آآمپیلی هم که اصلا سر در نمیارم واسه همین گذاشتم یه چیزی که باند ساپورت کنه ولی خیلی بالا نباشه چوان اهل اضافه کردن ساب نیستم
ماشین هم 405
سلام .
پخشتون پخش بدی نیست ، معمولیه ، بنظر من عوض کنی ، صدای بهتری میگیری . چون اصل صدا رو هدیونیت میده .
من پیشنهادم : helix e69x + sony 502amplifire + headunit x400kenwood هست .

fafafafar
11-05-2015, 06:04
سلام .
پخشتون پخش بدی نیست ، معمولیه ، بنظر من عوض کنی ، صدای بهتری میگیری . چون اصل صدا رو هدیونیت میده .
من پیشنهادم : helix e69x + sony 502amplifire + headunit x400kenwood هست .
مرسی از پاسخ شما
البته منتظر جواب آقا حمید هم هستم
اول بگم که من اگه بخوام الان پخش عوض کنم کلا 400میمونه تو دستم که دیگه هیچی نمیشه باهاش گرفت
سوالم اینه همین ضبط که میفرماید بااین معمولی بودن کار منو راه نمیندازه(منظرم اینه حتمی باید عوض بشه یا باشه هم مشکلی نداره؟؟؟)
چند صفخه قبل یکی از دوستانم میخواست همین هلیکس بخره که منصرف شد
که فک کنم به دلیل بیس این مدل بوده
حالا به نظر شما اگه من همین هلیکس با یه جفت باند تو دری هلیکس بندازم(حالا شرکتم فرق کرد مهم نیست)این مشل بیس پایین میتونه رفع کنه یا بازم با این مشکل دارم؟؟؟
البته نمیدونم باند جلو 405 چند شما میدونید؟؟؟فک کنم 13 باشه
اگر نظر شما به رفع بود چه آمپیلی بگیرم که هم باند های در درایو کنه و هم باند های عقب
ممنون

H.Operator
11-05-2015, 09:27
درود دوستان عزیز:n40:
یادش بخیر یه زمانی عضو فعال این تاپیک بودیم:n33:
یه سیستم می خوام هزینه تا 1.5 جا داره حالا یکم بالا و پایینش مشکلی نداره.
چون ماشین 111 هست به کل بیخیال استیج جلو هستم:n35:
کواکسیال رو بیشتر از کامپوننت میپسندم آخه حجم صدای کامپوننت راضیم نمی کنه هر چند کیفیت کامپ خیلی بیشتره.البته کواک هم که می گم منظورم jbl t696 limitted و hertz hcx 690 هست یا سری کاپا اینفینیتی که اون 2 تای اولی تغضیشونم پر خرجه.
این محصولات هلیکس هم تعریفشون رو زیاد شنیدم مخصوصآ آمپ و سابشو.
پخش هم بین کنوود 7056 و 8019 با پایونیر 9650 موندم.حیف p80 یه خورده گرونه خیلی ازش خوشم میاد.
میمونه تجربیات و نظرات شما عزیزان:n11:

superior
11-05-2015, 14:05
سلام بچه ها
میشه لطف کنید و نظرتون رو راجع این سیستم بدید

برای 206 میخوام

و اینکه قیمتش حدود چند در میاد به نظرتون چون کلشو میخوام یه جا دست دو از یکی بخرم

2عدد آمپ »
Audio system m line 75.4
4 کاناله
Pioneer GM-5200T 760W اصل
2 کاناله

1 جفت کواکسیال » Audio system co 609 plus
1 عدد ضبط حرفه ای » kenwood kdc u7056btl
1 عدد ساب نیاز » jbl 1000
2تا تخته
کابل و متعلقات به صورت کامل

Mohammadkiller
11-05-2015, 18:09
سلام بچه ها

برای 206 میخوام

و اینکه قیمتش حدود چند در میاد به نظرتون چون کلشو میخوام یه جا دست دو از یکی بخرم

2عدد آمپ »
Audio system m line 75.4
4 کاناله
2 کاناله

2تا تخته
ُسلام
با اجازاه آقا حمید و معزرت برای جسارت
به جای اون آمپ دو کانال آمپ مونو بخر
باند های co609 فوق العاده با کیفیت هستن
پخش کنوود حرف نداره ولی اگه میتونی بیشتر هزینه کنی آلپاین گزینه های بهتری داره
به نظر من ساب jbl نگیر صدای نرم و قشنگی نداره . اگه اونم بتونی هزینه کنی از آدیو سیستم بگیری بهتره البته باید ببینم سلیقه شما تو صدای بیس چیه
یعنی چه جور بیسی رو می پسندی

درود دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادش بخیر یه زمانی عضو فعال این تاپیک بودیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون ماشین 111 هست به کل بیخیال استیج جلو هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کواکسیال رو بیشتر از کامپوننت میپسندم آخه حجم صدای کامپوننت راضیم نمی کنه هر چند کیفیت کامپ خیلی بیشتره.البته کواک هم که می گم منظورم jbl t696 limitted و hertz hcx 690 هست یا سری کاپا اینفینیتی که اون 2 تای اولی تغضیشونم پر خرجه.
پخش هم بین کنوود 7056 و 8019 با پایونیر 9650 موندم.حیف p80 یه خورده گرونه خیلی ازش خوشم میاد.
میمونه تجربیات و نظرات شما عزیزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من پیشنهاد میکنم به جای باند های بیضی که کیفیت هم ندارن از میدرنج و سوپر تویتر استفاده کنی
میتونی با 600 700 یه جفت میدرنج و سوپر تویتر خرید کنی
من دوستانم اینجا تو شهرمون گزینه های خوبی دارن اگه راقب بودی برات آمار دقیق بگیرم
اینجوری هم کیفیت داری هم حجم صدای بیشتر از باند
فقط باید کنارش ساب ووفر هم داشته باشی

Life24
11-05-2015, 22:48
سلام
این قطعه ای که داخل صندوق میزارن چیه؟ تقویت میکنه؟ مثلا باند همان باند هست. اما یک قطعه هم ته صندوق می چسبونن.

ArashMiniStar
11-05-2015, 23:22
آقا امپ میذارن رو ماشین گیر نمیده نیروانتظامی .... (این بود آرمان های ما که ادیت کنی؟:n13:)..؟ چون یبار مارو گرفته بودن گیر داده بود آمپش کجایه حتما آمپ داره منم تو دلم بش میخندیدم هیچی نداشت چون:n37::n36::n38:

hamidR15
11-05-2015, 23:50
سلام اقا حمید
میگم میشه یه توضیح کامل وجامع بدین که برند های راکفورد با هیلکس با پاور ساند از چه نظر ودر چه چیزهایی فرق دارن ؟؟؟فرقشون تو این محصولاتشون(تویتر بامیدرنج یا میدبیس)
سلام
پاور ساند رو که من تا حالا نشنیدم و نظری ندارم.
اما هلیکس یه برند معتبر هست که تو محصولاتش افت کیفیت نداشته اما متاسفانه راکفورد دیگه اون راکفورد قدیم نیست حتی تو رده های بالا و های اندش.
من نظر شخصیم رو میگم.مقصودم خراب کردن یک برند نیست.
اما تو آمپلیفایر هنوز حرفی برای گفتن داره. تو ساب هم تا این اواخر داشت ولی از اول امسال با چند مورد ساب سوخته تو رده p3 مواجه بودم.

حالا سوالم از شما
با توجه به تحقیقات خودم
ماشین هم 405
سلام دوست عزیز.من خدمتگذار دوستان هستم و هیچکاره:n40:اگر چیزی بلد باشم خوشحال میشم کمک بچه ها کنم.
در مورد سیستم شما هم دوستان پاسخ دادن و قطعات خوبی رو هم پیشنهاد دادن تو رنج قیمت مورد نظر.
اما داشتن کیفیت بالا مستلزم هزینه بیشتر هست.همچنین استفاده از کامپوننت نه 9*6 .در هر صورت هلیکس E69X یکی از اسپیکرهای 9*6 کیفیتی هست.با آمپ سبک هم درایو میشه.
به نظر من هم پخشتون رو اگر مقدوره تعویض نمائید.

درود دوستان عزیز:n40:
یادش بخیر یه زمانی عضو فعال این تاپیک بودیم:n33:
چون ماشین 111 هست به کل بیخیال استیج جلو هستم:n35:
میمونه تجربیات و نظرات شما عزیزان:n11:
به به مخلص حسین جان گل. یار قدیمی چطوری؟این حسین آقا از استادان بنده هستن.امیدوارم بیشتر از محضر شما فیض ببریم.:n12:
حسین جان با توجه به آکوستیک و نوع خودروی شما اسپیکر 9*6 به نظر من خیلی جواب نمیده. این نوع اسپیکرها طراحی شدن برای اطاقهای سدان و بیشترین بازدهی رو تو اونها دارن.گفتی نمیخوای جلو کامپ نصب کنی ولی من پیشنهاد میکنم تو تصمیمت تجدید نظر کنی.کار مشکلی نیست.شما یه کیک پنل میسازی (یا اگر خواستی برات میدم بسازن) روی در نصب میکنی بدون اینکه رو دری رو برش بزنی.یه ساب 8-10 هم داخل صندوق.با یه آمپ 4 کانال البته ممکنه کمی هزینه بالاتر بره ولی ارزشش رو قطعا خواهد داشت.پخش رو هم 7056 بگیر.
این نظر من هست.

سلام بچه ها
برای 206 میخوام
2عدد آمپ »
Audio system m line 75.4
4 کاناله
2 کاناله
2تا تخته
من فقط با ساب مشکل دارم.به جای اون اگر یه گلیدن RS12 یا RS12free Air میگیرتید خیلی بهتر میشد.
بقیه موارد همه خوب هستند.
در مورد قیمت هم قیمت آکبند ML75.4قبلا 595 و قیمت Co609قبلا 470 بوده. 7056 هم که الان 565 تومن هست.بقیه رو نمیدونم.

سلام
این قطعه ای که داخل صندوق میزارن چیه؟ تقویت میکنه؟ مثلا باند همان باند هست. اما یک قطعه هم ته صندوق می چسبونن.
آمپپلیفایر هست دوست عزیز.

Life24
12-05-2015, 00:02
آمپپلیفایر هست دوست عزیز.

ببخشید بعد وقتی گذاشت یا نزارن چه فرقی دارد؟

fafafafar
12-05-2015, 00:12
مرسی حمید جان
دو تا نکته
اول اینکه چون شما اولین نفرید میگید کامپوننت
چه مدل هاییی معرفی میکنی و با چه آمپی
و دم اینکه
شما اینفینی کاپا به هلکس ترجیح میدی
منظورم اینه که کدمشون بهتره
ممنون

H.Operator
12-05-2015, 00:16
ُ
من پیشنهاد میکنم به جای باند های بیضی که کیفیت هم ندارن از میدرنج و سوپر تویتر استفاده کنی
میتونی با 600 700 یه جفت میدرنج و سوپر تویتر خرید کنی
من دوستانم اینجا تو شهرمون گزینه های خوبی دارن اگه راقب بودی برات آمار دقیق بگیرم
اینجوری هم کیفیت داری هم حجم صدای بیشتر از باند
فقط باید کنارش ساب ووفر هم داشته باشی
ممنونم دوست عزیز
اینجوری یه خورده زیاد میشه با پخش و ساب و آمپها میره بالا:n36:

به به مخلص حسین جان گل. یار قدیمی چطوری؟این حسین آقا از استادان بنده هستن.امیدوارم بیشتر از محضر شما فیض ببریم.:n12:
حسین جان با توجه به آکوستیک و نوع خودروی شما اسپیکر 9*6 به نظر من خیلی جواب نمیده. این نوع اسپیکرها طراحی شدن برای اطاقهای سدان و بیشترین بازدهی رو تو اونها دارن.گفتی نمیخوای جلو کامپ نصب کنی ولی من پیشنهاد میکنم تو تصمیمت تجدید نظر کنی.کار مشکلی نیست.شما یه کیک پنل میسازی (یا اگر خواستی برات میدم بسازن) روی در نصب میکنی بدون اینکه رو دری رو برش بزنی.یه ساب 8-10 هم داخل صندوق.با یه آمپ 4 کانال البته ممکنه کمی هزینه بالاتر بره ولی ارزشش رو قطعا خواهد داشت.پخش رو هم 7056 بگیر.
این نظر من هست.
فدات حمید جان عزیزی چوب کاریمون می کنی:n12:
حمید ظاهر 7056 به دلم نمیشینه نمی دونم چرا:n15:
حالا دوستان نظرتون راجع به این ترکیب چیه(بی خیال حجم صدا شدم:n02:) :

پخش : کنوود 8019 یا پایونیر 9650 (در ضمن گوشیم آیفون هست و می خوام بیشتر وقتا وصلش کنم به پخش از طریق بلوتوث)
اسپیکر برای جای فابریک پراید 111(استیج جلو با خروجی خود پخش) : Helix Esprit E4X
کامپ استیج عقب : Helix Espirit E62C
ساب هم قاعدتآ از همین برند هلیکس که صدا یک جنس باشه فکر کنم بهتره به همراه باکس شرکتی که توی صندوق 111 جا بشه:n36:
آمپ ساب و کامپ : Helix Match MA 40FX
کابل و گیجش هم متناسب با همین سیستم
هر جاش لازمه اصلاج کنید:n06:

r0ss0neri
12-05-2015, 03:04
ممنونم دوست عزیز
اینجوری یه خورده زیاد میشه با پخش و ساب و آمپها میره بالا:n36:

پخش : کنوود 8019 یا پایونیر 9650 (در ضمن گوشیم آیفون هست و می خوام بیشتر وقتا وصلش کنم به پخش از طریق بلوتوث)
ساب هم قاعدتآ از همین برند هلیکس که صدا یک جنس باشه فکر کنم بهتره به همراه باکس شرکتی که توی صندوق 111 جا بشه:n36:

لذتی که استیج جلو داره ، هیچ وقت استیج عقب نخواهد داشت !
استیج عقب برای بیشتر پر کردن صدا خوبه . کامپ هم توی استیج عقب بنظرم جالب نمیشه . نه که خوب نباشه اما به استیج جلو و کامپ توی استیج جلو نمیرسه .
بنظرم حمید جان بهترین پیشنهادا دادن ، یک کیک پنل تو استیج جلو کارتو اساسی راه میندازه . یک طراحی قشنگ هم پیاده کنی بهتر .

hamidR15
12-05-2015, 08:44
ببخشید بعد وقتی گذاشت یا نزارن چه فرقی دارد؟
سلام
با نصب یک آمپلیفایر خوب:
قدرت،حجم صدا کیفیت صدا افزایش پیدا میکنه
پدیده Distortion و کلیپینگ از بین میره.
در نهایت لذت موزیک گوش دادن افزایش پیدا میکنه

مرسی حمید جان
دو تا نکته
اول اینکه چون شما اولین نفرید میگید کامپوننت
چه مدل هاییی معرفی میکنی و با چه آمپی
و دم اینکه
شما اینفینی کاپا به هلکس ترجیح میدی
منظورم اینه که کدمشون بهتره
ممنون
خواهش میکنم.
چرا اولین نفر؟:n04:
شما تا چه میزان توانائی خرید دارید؟
به هیچ عنوان من هلیکس رو به کاپاهای جدید ترجی نمیدم.
اینفی فقط یه مدل کامپوننت کاپا زد اونم کاپا پرفکت 6.2 بود که واقعا بهترین کامپوننت این برند بود.دیگه من صدای خوبی از این برند تو کامپوننت نشنیدم.

سلام حسین جان خدا نکنه آقائی شما.
اتفاقا من برای همین بلوتوثش گفتم 7056 چون ظاهرا 8019 کمی گیر داره با بلوتوث. و با آیفون بدون کابل. اگر با کابل متصل بشه مشکلی نداره.
با E4X موافقم هر چند جای فابریک پراید خیلی جای مناسبی نیست ولی ظاهرا چاره ای نیست.
با E62C هم موافقم.آمپ و ساب باکسم همینطور.همین P8E که برای پوریا گرفتم مناسبه برای شما.
پک برق هم استریت وایرز.کابل اسپیکر هم کانکشن یا گلیدن هر کدوم موجود باشه.

گجیک
12-05-2015, 09:11
سلام دوستان کسی هست که اشنایی با مارک پاور ساند داشته باشه میشه یه توضیح درمورد این برند بدید؟؟؟؟؟

kamran254
12-05-2015, 09:51
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
یه راهنمایی توپ میخوام :n02:
من میخوام یه سیستم جمع کنم برا سمند و البته خورد خورد چون الان نمیتونم بیشتر از این هزینه کنم. پس اگه میشه راجع به این قطعاتی که انتخاب کردم نظراتتونو بدین و یه کمکی به من کنید لطفا.
برای هدیونیت کنوود ۷۰۵۶ یا پایونیر ۹۶۵۰ بی تی
برای باند کنوود ۷۱۰۰ یا جی بی ال ۶۹۶ لیمیتد
و اما مصیبت عظما آمپ - کدنس Q5000A یا Q4000 یا CSA1000-4 یا اینفینیتی ۷۵۴۱آ یا کننود ۹۴۷ ولی اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید با ذکر مدل و قیمت من به گوش دل میشنوم.
منتظر راهنمایی های خوبتان هستم.
با تشکر کامران

fafafafar
12-05-2015, 14:35
دوستان دیگه که راهنمایی کردن گفتن کامپ بدون ساب اصلا خوب نیست جواب نمیده
منم چون صندوق کپسوله جا کمه کلا بیخیال ساب شدم
به همین دلیل کسی پیشنهاد نداد کامپ(البته احتمالا چون نمیدونستید پیشنهاد دادید)
2 3 تا از دوستان پیشنهاداشون به شرح زیر
باند 6*9 این 3 مدل
jbl سنگی مدل595 نه 696(میگفتن مثل 6975 جدید پاونییر قبلی خیلی بهتره اگر گیر بیاری
آلپاین این دو مدل 619SPS یا 69SPR
در اخر کاپا اینفینیتی 11I
آمپ هم گفتن بسته به باندی که میگیری بگیر(چون قصد انداختن ساب ندارم)
فقط تو باند هعای تو در اتفاق نظر نبود و نظرها متفاوت که اگه شما چنتا بهم معرفی کنی خوبه
و البته نظرتون هم بگید راجب این موارد که نوشتم
ممنون

kamran254
12-05-2015, 15:36
دوستان محترم و آقا حمید گل من سر درد گرفتم اینقد اینور اونور مطلبای ضد و نقیض خوندم. تیر آخرو شما بزن خلاص. من برم این سیستمو بگیرم شرم از سر دورو بریام کم شه :n02:

ArashMiniStar
12-05-2015, 17:08
اقا این x400 که گرفتیم اپدیتشم که کردم خوشحال ولی چرا یکی دو تا از از خط کوچیکا یا پیکسل هر چی هست خاموشه یعنی مثلا ی قسمت عدد میبینی ناقص مینویسه بخاطرش
چیکار کنم!! میدونستم اینجوری تو ذوقم میزنه چینی میخریدم :(

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

amirhosein72
12-05-2015, 20:13
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
یه راهنمایی توپ میخوام :n02:
من میخوام یه سیستم جمع کنم برا سمند و البته خورد خورد چون الان نمیتونم بیشتر از این هزینه کنم. پس اگه میشه راجع به این قطعاتی که انتخاب کردم نظراتتونو بدین و یه کمکی به من کنید لطفا.
و اما مصیبت عظما آمپ - کدنس Q5000A یا Q4000 یا CSA1000-4 یا اینفینیتی ۷۵۴۱آ یا کننود ۹۴۷ ولی اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید با ذکر مدل و قیمت من به گوش دل میشنوم.
با تشکر کامران

سلام کامران جان.اول از همه بودجه چقدر هستش؟په نوع صدایی میخواین کیفیتی باشه یا قدرتی؟از چیزهایی که گفتین 7056 صدایه فلت تری نسبت به پایونیر داره پایونیر بیشتر رنگ به صدا میده تنظیمات 7056 هم بیشتر هستش در کل خیلی بهتره.واسه باند 7100 میدرنج و تیوتر خیلی خیلی جیغی داره به درد مردم میخوره تا تویه ماشین میزنه مختو میترکونه:n08:جی بی ال هم قوی هستش باید یه امپ قوی داشته باشین.در مورد امپ هم شما اگه میخوای در کل یه جفت باند استفاده کنی که یه 2کانال کفایت میکنه.محصولاته کدنس که توصیه نمیشه زیاد به غیر از 2 3تا ساب 18 اینچش چیز جالب دیگه ای نداشته تا الان:n02: امپ اینفینیتی هم جدیدا که خرابیش زیاد بوده .امپ کنوود که معرفی کردین به نظر من از اینایه دیگه بهتره اما قدرتش کمتره.
شما یه دست کامپ خوب بزار جلو یه باکس هم عقب خیر دنیا و آخرتو ببر :n09: اگه نظرت رو باند هستش فقط 7158 جی وی سی به نسبت قیمتش واقعا می ارزه یه امپ 2کانال مثه 5602 پایونیر هم بزار .

amirhosein72
12-05-2015, 20:26
دوستان دیگه که راهنمایی کردن گفتن کامپ بدون ساب اصلا خوب نیست جواب نمیده
منم چون صندوق کپسوله جا کمه کلا بیخیال ساب شدم
به همین دلیل کسی پیشنهاد نداد کامپ(البته احتمالا چون نمیدونستید پیشنهاد دادید)
2 3 تا از دوستان پیشنهاداشون به شرح زیر
باند 6*9 این 3 مدل
jbl سنگی مدل595 نه 696(میگفتن مثل 6975 جدید پاونییر قبلی خیلی بهتره اگر گیر بیاری
آلپاین این دو مدل 619SPS یا 69SPR
در اخر کاپا اینفینیتی 11I
آمپ هم گفتن بسته به باندی که میگیری بگیر(چون قصد انداختن ساب ندارم)
فقط تو باند هعای تو در اتفاق نظر نبود و نظرها متفاوت که اگه شما چنتا بهم معرفی کنی خوبه
و البته نظرتون هم بگید راجب این موارد که نوشتم
ممنون

عزیز باند جی بی ال بیسش از اینایه دیگه که گفتین خیلی بیشتره.آلپاین و اینفینیتی کیفیتی تر هستن.بین اینا جی بی ال که اکبندس فکر نکنم گی بیاد مگر اینکه دسته دو بگیرین.جی وی سی 7158 هم نسبت به قیمتش خوبه.امپ هم شما که نمیخوای ساب بزاری یه 2کانال بزار کفایت میکنه.

amirhosein72
12-05-2015, 20:41
سلام دوستان کسی هست که اشنایی با مارک پاور ساند داشته باشه میشه یه توضیح درمورد این برند بدید؟؟؟؟؟

تا اونجایی ک من شنیدم میگن زیر مجموعه گرندزیرو هستش اما بعید میدونم:n36:
اینم یه برندی هستش کوچه بازاری میشه که کسایی که خودشون دارن روش کار میکنن مثه sound magus و vigor voice .حالا ساند ماگوس بهتر از اینایه دیگس حداقل 4جا یه عکسی چیزی میبینی ازش:n08:

farzad3260
12-05-2015, 23:44
انتخابم رو کردم.برای سمند=>

پخش u463 کنوود(دارم)
یک جفت کواک بیضی عقب 6965V2(دارم)
اسپیکر 10 سانتی هلیکس B4X برای درب جلو (تصمیم خریدش قطعیه)

ساب 3010 کنوود(اگر انتخابم اشتباه هست تو همین حدود قیمت راهنمایی کنید)
آمپلی فایری که بتونه هم ساب هم 6965 V2 رو ساپورت کنه(معرفی کنید.)

H.Operator
13-05-2015, 00:10
سلام حسین جان خدا نکنه آقائی شما.
اتفاقا من برای همین بلوتوثش گفتم 7056 چون ظاهرا 8019 کمی گیر داره با بلوتوث. و با آیفون بدون کابل. اگر با کابل متصل بشه مشکلی نداره.
با E4X موافقم هر چند جای فابریک پراید خیلی جای مناسبی نیست ولی ظاهرا چاره ای نیست.
با E62C هم موافقم.آمپ و ساب باکسم همینطور.همین P8E که برای پوریا گرفتم مناسبه برای شما.
پک برق هم استریت وایرز.کابل اسپیکر هم کانکشن یا گلیدن هر کدوم موجود باشه.
عزیزی
حمید این 7056 بیسش ردیفه ؟
این سابی که گفتی ظاهرآ 8 اینچی با این حساب ویبره خوبی میزنه یا به جاش Helix Precision p12w بردارم با آمپ 8106 کنوود؟

fafafafar
13-05-2015, 01:41
عزیز باند جی بی ال بیسش از اینایه دیگه که گفتین خیلی بیشتره.آلپاین و اینفینیتی کیفیتی تر هستن.بین اینا جی بی ال که اکبندس فکر نکنم گی بیاد مگر اینکه دسته دو بگیرین.جی وی سی 7158 هم نسبت به قیمتش خوبه.امپ هم شما که نمیخوای ساب بزاری یه 2کانال بزار کفایت میکنه.
مرسی داداش
آخه میگفتن اون جی بی ال هم کیفیتی هم قدرتی
میگن 6975 واسه خودش از این نظر وگرنه من کیفیتی بیتشر حال میکنم
بهد من میخوام مال تو درم عوض کنم گفتن خیلی بهتره واسه کیفیتی عوض کنی
واسه همین آمپ باید 4 کانال باشه
فقط نمیدونم تو دری چی بزارم که خوب باشه
باند که یا اینفینیتی یا آلپاین ولی تو دری هر کی یه چی میگه
شما نظرت چیه؟

saeid 22
13-05-2015, 12:44
سلام
آقا حمید یا بقیه دوستان کسی میدونه jbl t696 جنسه بدنه چدن با آلمینیوم چه فرقی با هم میکنن؟ از چند تا فروشنده پرسیدم میگن هر دو یکیه فرقی نداره :n13: بعضی ها میگن جنس سری اوله کیفیت ساختش بالاتر هستش

من پخشم 456 کنوود هستش خروجی 2.5 داره یعنی من بخوام با آمپ 5602 با باند 696 ببندمش نسبت به پخش هایی که خروجی 4 ولت دارن کیفیت صدا یا پرتاب صدای کمتری دارم؟

من کابلم 8 گیج هستش الان برای 696 باید کابل برق ماشینم هم عوض کنم یا نیازی نیستش؟

hamidR15
13-05-2015, 17:24
دوستان محترم و آقا حمید گل من سر درد گرفتم اینقد اینور اونور مطلبای ضد و نقیض خوندم. تیر آخرو شما بزن خلاص. من برم این سیستمو بگیرم شرم از سر دورو بریام کم شه :n02:
سلام خودتون گل هستین:n40:اختیار داری.
چی بود سیستمتن. دو باره بگو.

اقا این x400 که گرفتیم اپدیتشم که کردم خوشحال ولی چرا یکی دو تا از از خط کوچیکا یا پیکسل هر چی هست خاموشه یعنی مثلا ی قسمت عدد میبینی ناقص مینویسه بخاطرش
چیکار کنم!! میدونستم اینجوری تو ذوقم میزنه چینی میخریدم :(

سلام
نباید اینطوری باشه!!آکبند گرفتید؟اگر اکبند هست ببرید نمایندگی خدمات پس از فروشش.

انتخابم رو کردم.برای سمند=>
پخش u463 کنوود(دارم)
یک جفت کواک بیضی عقب 6965V2(دارم)
اسپیکر 10 سانتی هلیکس B4X برای درب جلو (تصمیم خریدش قطعیه)

ساب 3010 کنوود(اگر انتخابم اشتباه هست تو همین حدود قیمت راهنمایی کنید)
آمپلی فایری که بتونه هم ساب هم 6965 V2 رو ساپورت کنه(معرفی کنید.)

سریه B نگیر پشیمون میشی.E4X بگیر.160 تومن
آمپ هم 8604 بگیر. ساب تو این رنج فکر کنم اینفی 1260 بهتر باشه.

عزیزی
حمید این 7056 بیسش ردیفه ؟
این سابی که گفتی ظاهرآ 8 اینچی با این حساب ویبره خوبی میزنه یا به جاش Helix Precision p12w بردارم با آمپ 8106 کنوود؟
حسین جان بیس رو که از ساب باید بگیری ولی کلا خروجی کن وود فلته .کسی ناراضی نبوده.
اگر ویبره میخوای که باید 12 بگیری تو پراید عالی میشه. یا 15 ولی 8 و 10 برای SQ هستند.
امپ رو 5602 بردار که بریج 4 اهم بدی بهش. به 12 منظورمه یا 10 برای 8 چرا 8106 کافیه

مرسی داداش
آخه میگفتن اون جی بی ال هم کیفیتی هم قدرتی
میگن 6975 واسه خودش از این نظر وگرنه من کیفیتی بیتشر حال میکنم
بهد من میخوام مال تو درم عوض کنم گفتن خیلی بهتره واسه کیفیتی عوض کنی
واسه همین آمپ باید 4 کانال باشه
فقط نمیدونم تو دری چی بزارم که خوب باشه
باند که یا اینفینیتی یا آلپاین ولی تو دری هر کی یه چی میگه
شما نظرت چیه؟
در مورد کامپ و کمبود بیس بله درسته کامپوننت کمی حجم صداش کمه. البته کامپوننتهای معمولی. مثلا یه SQX165 یا SQL165 گلیدن نه چنان بیس و میدبیسی میزنه که در میخواد کنده بشه.ولی خب چون قیمتش کمی بالا (از 800) کمتر کسی سراغش میره.
به نظر من یه دو سه روز صبر کن به برند جدید وارد شده تا چند روز دیگه رو نمائی و قیمت گذاری میشه.من از نزدیک دیدم کیفیت ساخت خوبی داشت.ساب رو هم میتونی 10 بگیری چون باکسش کوچکتر میشه.
گزینه بعدی
یه جفت 7158 با یه پخش خوب مثل X400 هست با یه آمپ سبک مثل 4604
هلیکس E69X هم کیفیت صدای خوبی داره ولی حجم صداش کمه. اگر بیس بالا میخواید به کارتون نمیاد.

سلام
آقا حمید یا بقیه دوستان کسی میدونه jbl t696 جنسه بدنه چدن با آلمینیوم چه فرقی با هم میکنن؟ از چند تا فروشنده پرسیدم میگن هر دو یکیه فرقی نداره :n13: بعضی ها میگن جنس سری اوله کیفیت ساختش بالاتر هستش

من پخشم 456 کنوود هستش خروجی 2.5 داره یعنی من بخوام با آمپ 5602 با باند 696 ببندمش نسبت به پخش هایی که خروجی 4 ولت دارن کیفیت صدا یا پرتاب صدای کمتری دارم؟

من کابلم 8 گیج هستش الان برای 696 باید کابل برق ماشینم هم عوض کنم یا نیازی نیستش؟
بسگها اغلب دایکاست هستند یا آلومینیوم.
یه بسگت خوب باید در حالی که بسیار محکم هست و رزونانسی ایجاد نمیکنه در ventilationهم موثر باشه.
چدن رو نمیدونم چیه داستانش.
نه pre out به حجم صدا زبطی نداره.پخشهای های ولت نویز صدای کمتری داره و در نهایت صدای خروجی صاف و شفافتری بهمون میده.

ArashMiniStar
13-05-2015, 18:35

سلام
نباید اینطوری باشه!!آکبند گرفتید؟اگر اکبند هست ببرید نمایندگی خدمات پس از فروشش.

حسین جان بیس رو که از ساب باید بگیری ولی کلا خروجی کن وود فلته .کسی ناراضی نبوده.
اگر ویبره میخوای که باید 12 بگیری تو پراید عالی میشه. یا 15 ولی 8 و 10 برای SQ هستند.
امپ رو 5602 بردار که بریج 4 اهم بدی بهش. به 12 منظورمه یا 10 برای 8 چرا 8106 کافیه

در مورد کامپ و کمبود بیس بله درسته کامپوننت کمی حجم صداش کمه. البته کامپوننتهای معمولی. مثلا یه SQX165 یا SQL165 گلیدن نه چنان بیس و میدبیسی میزنه که در میخواد کنده بشه.ولی خب چون قیمتش کمی بالا (از 800) کمتر کسی سراغش میره.
به نظر من یه دو سه روز صبر کن به برند جدید وارد شده تا چند روز دیگه رو نمائی و قیمت گذاری میشه.من از نزدیک دیدم کیفیت ساخت خوبی داشت.ساب رو هم میتونی 10 بگیری چون باکسش کوچکتر میشه.
گزینه بعدی
یه جفت 7158 با یه پخش خوب مثل X400 هست با یه آمپ سبک مثل 4604
هلیکس E69X هم کیفیت صدای خوبی داره ولی حجم صداش کمه. اگر بیس بالا میخواید به کارتون نمیاد.

بسگها اغلب دایکاست هستند یا آلومینیوم.
یه بسگت خوب باید در حالی که بسیار محکم هست و رزونانسی ایجاد نمیکنه در ventilationهم موثر باشه.
چدن رو نمیدونم چیه داستانش.
نه pre out به حجم صدا زبطی نداره.پخشهای های ولت نویز صدای کمتری داره و در نهایت صدای خروجی صاف و شفافتری بهمون میده.
ی چیز جالبتر بگم این مشکل پیکسل و خط ها بگیر نگیر داره یعنی ثابتم نمیشه کرد الان درسته فردا صبح میبینم قشنگ اون پیکسل خاموشه
تازه رو گارانتی نوشته پنل شاملش نمیشه :|
اک گرفتم

H.Operator
13-05-2015, 20:06

خوب پس من همین 7056 رو می گیرم این بره کنار:n02:
آره ویبره دوست دارم البته این p12w میگن کیفیت و قدرتش خیلی خوبه تایید می کنی؟شنیدی جایی صداشو؟
این 5602 نترکونه سابو رو 4 اهم اونم بریج 450 تا میده به ساب بدبخت آلمانی p12w ؟
با این حساب صدای کامپا تو صدای این ساب گم نمیشه؟
اگر بخوام کنار این ساب کواک بزارم چی؟یه آملی هم برا این می خواد دوباره:n27:
نظرت راجع کواک کاپا 693.11 یا هرتز hcx690 چیه اگر بخوام بزارم کنار ساب p12w ؟کدومش؟
حمید واسه باکس این ساب چه کنم؟چه باکسی براش خوبه؟تو صندوق 111 جا میشه باکسش؟
این پراید همش مکافاته:n35:

moj63
13-05-2015, 22:06
با سلام
یه پخش x400 میخوام بگیرم
یه دو تا بلنگو یا چیزه دیگری بهم معرفی کنید وصل کنم بش فقط میخوام صدای شفاف و خوبی داشته باشه و موزیک رو بشه باش با شفافیت گوش داد
نمیخوام چشم کسی رو در آرم میخوام خودم باش حال کنم
مرسی

گجیک
14-05-2015, 07:40
تا اونجایی ک من شنیدم میگن زیر مجموعه گرندزیرو هستش اما بعید میدونم:n36:
اینم یه برندی هستش کوچه بازاری میشه که کسایی که خودشون دارن روش کار میکنن مثه sound magus و vigor voice .حالا ساند ماگوس بهتر از اینایه دیگس حداقل 4جا یه عکسی چیزی میبینی ازش:n08:سلام دوست عزیز اگه میشه یه توضیح کامل بدید.......پاور ساند در برابرراکفورد چطوریه یا کدوم بهتره.......؟؟؟؟؟

farzad3260
14-05-2015, 09:09

حمید خان 8604 خیلی برام گرونه.یه آمپ اقتصادی تر معرفی کن.8400 چطوره؟
E4X بگیرم آمپلی لازم میشم!!! کواک بیضی و E4X و ساب...6 کانال لازمم میشه نه؟ یه دو کانال و یه چهار کانال!!! اصلا باتری سمند توان این رو داره؟ باید چیکار کنم؟

ebow
14-05-2015, 09:14
خیلی ممنون چشم
والا پخش حرفه ای دارم کنوود هست مدل ۸۰۱۹ که خود آقا حمید عزیز زحمت کشیدن و برام فرستادن
برای تعویض پخش یکسری مشکلات هست که خدمتتون میگم
۱- سیستم بلوتوث فابریک بسیار عالی و کامل هست . من عادت دارم با آیفون و بلوتوثش موزیک پخش کنم . کنوود هم بلوتوث داره منتها مشکلش این هست که نمیشه ترک رو با خود دستگاه عوض کرد یا لیست آیپاد رو بالا بیاره هرچی خواستی انتخاب کنی . درضمن روی پنل هم هیچ اطلاعاتی از خواننده نمینویسه . خیلی هم دیر کانکت میشه . این در حالیه که فابریک بسیار عالی عمل میکنه و خیلی توی این موارد ازش راضیم .
۲- در صورت تعویض پخش پنل وسط داشبورد از کار میوفته و یکسری از امکاناتش مختل میشه مثل نمایش سنسور دنده عقب و نمایش اصلاعات موسیقی . فقط میشه با اتصال دادن سیماش ساعت و کامپیوتر سفری رو روشن نگه داشت بقیش از کار میوفته
فکر کنم نرم افزار کنوود مخصوص گوشی رو از اپ استور میتونی دانلود کنی و کلا پخشت رو با نرم افزار و گوشی کنترل کنی،من گوشیم سامسونگ اندروید و پخشم کنوود 7056 که روی گوشیم نرم افزار کنوود رو از گوگل پلی نصب کردم و با بلوتوث آهنگ عوض میکنم صدا کم و زیاد میکنم و حتی آلبوم ساختم و… [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shayan122
14-05-2015, 10:15
سلام به همه استادید به خصوص آقا حمید گل.
ما دوباره مزاحم شدیم :n02::n02:

یه مشاوره ازتون میخوام برا تکمیل سیستم

HeadUnit: Pioneer DEH-X7650SD
Rear Speakers: Infinity Refrence 9633i 6x9
Front Components: Kenwood KFC-E715P ------- (تیوتراش سوخته)
SubWoofer: Match MW12W-D
Front Amplifire: Kenwood M527
Rear Amplifire: Ground Zero GZIA 4115HPX ---- که 2x70w 4Ohm - 2x115w 2Ohm میده

بنده اینا رو دارم الان، به خدمتتون که حجم صدا برام کمه ولی کیفیتم تقریبا خوبه

حالا بنظرتون:
1. اسپیکرای عقب رو تغییر بدم (بهم 7158 جی وی سی پیشنهاد دادن ولی فکر نمیکنم کیفیت فعلی رو داشته باشه! البته 9633 چون 2اهمه ولوم بالا در هم ریزی دارم یکم!) + تیوتر برگیرم برای کامپ ک سوخته! (پیشنهاد بدین اینم بی زحمت، مثلا وایب BA1 یا هرتز یا یه مدل از درگ استر! برای بالا قسمت تیوتر زیر شیشه پارس)

یا

2. اسپیکر عقب بمونه، برای جلو یه کامپ یا کواکسیال گرد جدید تهیه کنم و استیج جلو رو تقویت کنم (برای جلو آمپ 527کنوود هست که روی 4 اهم 60وات میده! - Dragster DS 632.3 چطوره از نظر کیفیت و پرتاب صدا)

یا

3. نظر خودتون؟!

بودجه هم تا 300 400 اینا هر چی کمتر بهتر :n02: چون میخوام اون دو کانالو بدم بره جاش مونو بگیرم بی زحمت یه مونو هم تا حدود 400ت پیشنهاد بدید برای ساب مچ

ممنونم
دوستان بی زحمت نظرتون رو بدید

ببخشید زیاد شد یکم :n40:

amirhosein72
14-05-2015, 12:51
سلام دوست عزیز اگه میشه یه توضیح کامل بدید.......پاور ساند در برابرراکفورد چطوریه یا کدوم بهتره.......؟؟؟؟؟

راکفورد 100درصد بهتره.

hamidR15
14-05-2015, 14:46
خوب پس من همین 7056 رو می گیرم این بره کنار:n02:
آره ویبره دوست دارم البته این p12w میگن کیفیت و قدرتش خیلی خوبه تایید می کنی؟شنیدی جایی صداشو؟
این 5602 نترکونه سابو رو 4 اهم اونم بریج 450 تا میده به ساب بدبخت آلمانی p12w ؟
با این حساب صدای کامپا تو صدای این ساب گم نمیشه؟
اگر بخوام کنار این ساب کواک بزارم چی؟یه آملی هم برا این می خواد دوباره:n27:
نظرت راجع کواک کاپا 693.11 یا هرتز hcx690 چیه اگر بخوام بزارم کنار ساب p12w ؟کدومش؟
حمید واسه باکس این ساب چه کنم؟چه باکسی براش خوبه؟تو صندوق 111 جا میشه باکسش؟
این پراید همش مکافاته:n35:
سلام
بله p12ساب خوبیه. من صدای 10ش رو شنیدم.نه بابا نگران نباش هیچیش نمیشه.
نه دیگه اگه ساب میبندی دیگه 9*6 توجیه نداره.باکس رو میدم برات بسازن. حدود 45-50 لیتر پورتدش فکر کنم بشه.دیگه باید کمی از قید فضای کوچیک 111 رو بزنی:n02:

با سلام
یه پخش x400 میخوام بگیرم
یه دو تا بلنگو یا چیزه دیگری بهم معرفی کنید وصل کنم بش فقط میخوام صدای شفاف و خوبی داشته باشه و موزیک رو بشه باش با شفافیت گوش داد
نمیخوام چشم کسی رو در آرم میخوام خودم باش حال کنم
مرسی

ماشینتون چیه؟سقف بودجه چقدره؟

حمید خان 8604 خیلی برام گرونه.یه آمپ اقتصادی تر معرفی کن.8400 چطوره؟
E4X بگیرم آمپلی لازم میشم!!! کواک بیضی و E4X و ساب...6 کانال لازمم میشه نه؟ یه دو کانال و یه چهار کانال!!! اصلا باتری سمند توان این رو داره؟ باید چیکار کنم؟
چی بگم من.8400 بگیرید.
E4آمپ نمیخواد.
اگر E69X نصب میکنی با 8400 راه می افته ولی ساب رو نه.
دوستان کمی واقع بین باشید.سر کیسه هاتون رو شل کنید دیگه:n02:
آخه هم صدا میخواین هم پول خرج نمیکنین این که نمیشه:n24:
ببخشیدا:n06:

hamidR15
14-05-2015, 14:48
ی چیز جالبتر بگم این مشکل پیکسل و خط ها بگیر نگیر داره یعنی ثابتم نمیشه کرد الان درسته فردا صبح میبینم قشنگ اون پیکسل خاموشه
تازه رو گارانتی نوشته پنل شاملش نمیشه :|
اک گرفتم

اینم شانس شماس دیگه. اولین نفری هستین که به این مشکل برخوده:n03:

hamidR15
14-05-2015, 15:03
سلام به همه استادید به خصوص آقا حمید گل.
ما دوباره مزاحم شدیم :n02::n02:

یه مشاوره ازتون میخوام برا تکمیل سیستم

HeadUnit: Pioneer DEH-X7650SD
Rear Speakers: Infinity Refrence 9633i 6x9
Front Components: Kenwood KFC-E715P ------- (تیوتراش سوخته)
SubWoofer: Match MW12W-D
Front Amplifire: Kenwood M527
Rear Amplifire: Ground Zero GZIA 4115HPX ---- که 2x70w 4Ohm - 2x115w 2Ohm میده

بنده اینا رو دارم الان، به خدمتتون که حجم صدا برام کمه ولی کیفیتم تقریبا خوبه

حالا بنظرتون:
1. اسپیکرای عقب رو تغییر بدم (بهم 7158 جی وی سی پیشنهاد دادن ولی فکر نمیکنم کیفیت فعلی رو داشته باشه! البته 9633 چون 2اهمه ولوم بالا در هم ریزی دارم یکم!) + تیوتر برگیرم برای کامپ ک سوخته! (پیشنهاد بدین اینم بی زحمت، مثلا وایب BA1 یا هرتز یا یه مدل از درگ استر! برای بالا قسمت تیوتر زیر شیشه پارس)

یا

2. اسپیکر عقب بمونه، برای جلو یه کامپ یا کواکسیال گرد جدید تهیه کنم و استیج جلو رو تقویت کنم (برای جلو آمپ 527کنوود هست که روی 4 اهم 60وات میده! - Dragster DS 632.3 چطوره از نظر کیفیت و پرتاب صدا)

یا

3. نظر خودتون؟!

بودجه هم تا 300 400 اینا هر چی کمتر بهتر :n02: چون میخوام اون دو کانالو بدم بره جاش مونو بگیرم بی زحمت یه مونو هم تا حدود 400ت پیشنهاد بدید برای ساب مچ

ممنونم
دوستان بی زحمت نظرتون رو بدید

ببخشید زیاد شد یکم :n40:
سلام شایان جان.خواهش میکنم
به نظر من استیج جلو رو تعویض کن.یه کامپ بهتر نصب کن. E62C ببند از درگ صداش بهتره. اگر صدای زیاد میخوای همون درگه خوبه .
آمپ مونو 8106 کن وود میتونید بگیرید.

kamran254
14-05-2015, 15:06

r0ss0neri
14-05-2015, 15:41

خوب سیستمی که مد نظرتون هست کلا فقط پخش و آمپ و یک جفت کواکسیال هست ؟ یعنی ساب ووفر مد نظر نیست ؟
در اینصورت هدیونیت کنوود + اسپیکر جی بی ال + آمپ 5602 پایونییر توصیه میشه .

kamran254
14-05-2015, 16:05
خوب سیستمی که مد نظرتون هست کلا فقط پخش و آمپ و یک جفت کواکسیال هست ؟ یعنی ساب ووفر مد نظر نیست ؟
در اینصورت هدیونیت کنوود + اسپیکر جی بی ال + آمپ 5602 پایونییر توصیه میشه .

ممنون بابت راهنماییهاتون ولی همونطوری که نوشتم فعلا نمی تونم ساب ببندم نگفتم که اصلا نمیخوام ببندم. اگه یه خورده به آمپایی که نوشتم دقت کنید میبینید که همشون ۴ کاناله است و منم حتما پولم زیادی نکرده که وقتی با یه دوکاناله کارم راه میوفته ۴ کاناله بگیرم. من در آینده نه چندان دور هم ساب و هم کامپ هم میگیرم که به موقش برای اونا هم مزاحمتون میشم. اینی که من نوشتم با دیدی به آینده است.

chaharnazm
14-05-2015, 16:17
حمید جون از این سه گزینه کدوم یکی برای داشتن صدایی وفادار به سورس بهتره؟
1- مید رنج+مید بیس+سوپر توییتر
2- کامپوننت+ساب
3-توییتر+مید رنج+ساب

فراوان سپاس

mehran_i9100
14-05-2015, 17:42
داش حمید قیمت گرندزیرو 12d2 و 4 رو گرفتی؟

iman-sz
14-05-2015, 17:48
سلام.خسته نباشید
قصد خرید یه جفت باند بدون ساب و آمپیلی دارم.ماشین سیلو.پخش marshal me-3676. خیلیا kenwood 718 رو معرفی کردن ولی شنیدم این مدل باند کلا صدای خشکی داره و توییترش نسبت به میدرنج بیشتر کار میکنه و خیلی حساسه و سریع میسوزه و قابل تعمیر هم نیست.شما چه مدلی پیشنهاد میکنید (تو رنج قیمت 718).بیس قویتر بهتر

imanprjr
14-05-2015, 20:57
سلام دوستان . قصد خرید ضبط و باند خوب و با کیفیت برای ماشین رو دارم , و در آینده شاید آمپ هم بهش اضافه کردم .

بودجه ای هم که در نظر گرفتم حدود 400 تا 600 است با هزینه نصبش .

این گزینه ها پیشنهاد شده به من چطور است ؟

Pioneer DEH-X3750UI حدود 300

باند هم 6965V2 پایونر .

farzad3260
14-05-2015, 21:23
چی بگم من.8400 بگیرید.
E4آمپ نمیخواد.
اگر E69X نصب میکنی با 8400 راه می افته ولی ساب رو نه.
دوستان کمی واقع بین باشید.سر کیسه هاتون رو شل کنید دیگه:n02:

آخه هم صدا میخواین هم پول خرج نمیکنین این که نمیشه:n24:

ببخشیدا:n06:
خوب چی بگیرم که توان ساب رو داشته باشه؟ ساب لوله ای 121 سونی چطوره؟ خوشگله :D
اصلا با پخشی که دو جفت خروجی داره من چند تا وسیله می تونم استفاده کنم؟

amirhosein72
14-05-2015, 21:24
سلام دوستان . قصد خرید ضبط و باند خوب و با کیفیت برای ماشین رو دارم , و در آینده شاید آمپ هم بهش اضافه کردم .

باند هم 6965V2 پایونر .

سلام باند خوبه هدیونیت رو کنوود بزارید بهتره x400

amirhosein72
14-05-2015, 21:32
سلام.خسته نباشید
قصد خرید یه جفت باند بدون ساب و آمپیلی دارم.ماشین سیلو.پخش marshal me-3676. خیلیا kenwood 718 رو معرفی کردن ولی شنیدم این مدل باند کلا صدای خشکی داره و توییترش نسبت به میدرنج بیشتر کار میکنه و خیلی حساسه و سریع میسوزه و قابل تعمیر هم نیست.شما چه مدلی پیشنهاد میکنید (تو رنج قیمت 718).بیس قویتر بهتر

سلام
پخشتون متفرقه اس و صداتون خوب نمیشه. مورد بعدی اینکه تا امپ نزاری صدای خوب و بیس خوب نمیگیری :n02: به باند 6965 v2 هم یه نگاه بنداز

amirhosein72
14-05-2015, 21:58
سلام حمیدآقا یه توضیحی در مورد کامپهای brax و rainbow میدید؟چند قیمت هستن؟آمپ helix splx چه جوریه چند قیمته؟
ارادتمندم:n40:

iman-sz
14-05-2015, 21:59
ماشین مال خودم نیست که بخوام امپیلی بگیرم ، فعلا همین پخشه.718 بهتر نیست؟ قیمت sony xs-gtx6941 چقدره و نظرتون درموردش چیه

r0ss0neri
14-05-2015, 22:15
ممنون بابت راهنماییهاتون ولی همونطوری که نوشتم فعلا نمی تونم ساب ببندم نگفتم که اصلا نمیخوام ببندم. اگه یه خورده به آمپایی که نوشتم دقت کنید میبینید که همشون ۴ کاناله است و منم حتما پولم زیادی نکرده که وقتی با یه دوکاناله کارم راه میوفته ۴ کاناله بگیرم. من در آینده نه چندان دور هم ساب و هم کامپ هم میگیرم که به موقش برای اونا هم مزاحمتون میشم. اینی که من نوشتم با دیدی به آینده است.

اخه دنیای سیستم کیفیتی با همینطوری جداست .
بنظرم کواک زیاد با کامپ سازگار نیست ! چون حجم صدای کواکی مثل جی بی ال 696 خیلی بالاست و صدای کامپ رو یک جورایی میخوره .
بنظرم با اینحال میتونید به کواک E69X هلیکس فکر کنید فعلا .
هدیونیت همون کنوود .
و فعلا هم تا وقتی کامپ نخریدید بدون آمپ استفاده کنید .
بعد کامپ بخرید و یک آمپ 4 کانال و راه اندازی استیج عقب و جلو .
بعد اضافه کردن یک آمپ مونو و یک ساب ووفر .
بنظرم این ترتیب بهترین انتخاب ممکن هست .

سلام.خسته نباشید

باند 7158 جی وی سی رو من انتخاب خوب و کاملی میدونم تو رنج قیمتیش اما بدون آمپ صدای اصلیش در نمیاد !
بنظر من به فکر یک باند ارزون باشید که بتونه خوب بدون آمپ درایو بشه . مثل 6975S یا 6965V2 .

باند هم 6965V2 پایونر .

من پخش رو X400 رو پیشنهاد میکنم .
برای باند هم 7158 جی وی سی یا 6965V2 .
جی وی سی با آمپ خوب ، صدای عالی میده . 6965V2 هم باند خوبیه .

hamidR15
14-05-2015, 23:07
سلام
7056 به نظر من بهتره
اسپیکر رو 7158 بگیرید.
آمپ رو 9604 پایونیر قیمت هم 610 تومن

حمید جون از این سه گزینه کدوم یکی برای داشتن صدایی وفادار به سورس بهتره؟
1- مید رنج+مید بیس+سوپر توییتر
2- کامپوننت+ساب
3-توییتر+مید رنج+ساب

فراوان سپاس
سلام
2- کامپوننت+ساب

داش حمید قیمت گرندزیرو 12d2 و 4 رو گرفتی؟
آخ آخ آخ شرمنده یادم رفت. شمارم رو برات pmمیکنم فردا بهم یادآوری کن.شرمدنه شدم ببخشید.:n40:

خوب چی بگیرم که توان ساب رو داشته باشه؟ ساب لوله ای 121 سونی چطوره؟ خوشگله :D
اصلا با پخشی که دو جفت خروجی داره من چند تا وسیله می تونم استفاده کنم؟
تو اسپیکر هیچی.ساب کار خودش رو باید انجام بده.
من نمیشناسم این مدل رو.
با دو جفت خروجی استانداردش FRonT/Rear یا Front/Subwoofer هست.
اما با نصب یک تبدیل یک به دو میشه از Front برای Rear هم خروجی بگیری. فقط در این حالت دیگه Fader و بالانس کار نمیکنه.

سلام حمیدآقا یه توضیحی در مورد کامپهای brax و rainbow میدید؟چند قیمت هستن؟آمپ helix splx چه جوریه چند قیمته؟
ارادتمندم:n40:
سلام امیر حسین جان.
برکس بالاتری رده و جزو کالاهی بسیار های اند کمپانی معتبر آدیو فیشر تک الام هست. یکی از عالی ترین های موجود در بازار ایران هست. و البته بسیار گرانقیمت. حدود 8 میلیون یه ست 3Way ش در میاد.
Rainbow هم باز یک برند آلامنی هست.متاسفانه نمایندگی در ایران نداره و خییلی هم جز یه مدل کامپش رو من بیشتر ندیدم. تست فری ایر هم داشتم ازش صدای خوبی داش. ساخت آلمان هم بود.اما تو مجلات امتیاز های خوبی گرفته.متاسفانه در همین حد ازش اطلاعت دارم.

ماشین مال خودم نیست که بخوام امپیلی بگیرم ، فعلا همین پخشه.718 بهتر نیست؟ قیمت sony xs-gtx6941 چقدره و نظرتون درموردش چیه
دوست عزیز 718 نگیر.6965V2 یا 7158 گزینه های خوبی هستند بدون آمپ هم درایو میشن.

ebow
15-05-2015, 11:12
سلام حمید آقای گل
بالاخره تونستم باند هلیکس E69x رو گیر بیارم.
میخوام خودم رو ماشین نصب کنم، البته به خاطر علاقه اش نه پولش

hamidR15
15-05-2015, 16:08
سلام حمید آقای گل
بالاخره تونستم باند هلیکس E69x رو گیر بیارم.
میخوام خودم رو ماشین نصب کنم، البته به خاطر علاقه اش نه پولش
سلام مخلصم
مگه ترخیص شد؟چون گفتن هنوز ترخیص نشده.!! حتما از قدیم کسی داشته درسته؟
چند قیمت داری؟
مشکلی نیست خودت نصب کن.

hamidR15
16-05-2015, 00:16
سلام
دوستان یه کلیپ کوتاه از ساب آلپاین R15 حمید خان نظریان براتون میزارم که خودشون برام ارسال کردن.یادش بخیر چه روزهایی داشتم من هم با این ساب.ان شاءالله خودشون بعدا تشریف میارن و عکس و ریویو از سیستمشون رو قرار میدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fafafafar
16-05-2015, 00:53
سلام مخلصم
مگه ترخیص شد؟چون گفتن هنوز ترخیص نشده.!! حتما از قدیم کسی داشته درسته؟
چند قیمت داری؟
مشکلی نیست خودت نصب کن.
حمید جان بین باند های کیفیتی
هلیکس و آلپاین و اینفینیتی
شما کدوم بهتر میدونی؟؟

esmail194
16-05-2015, 03:01
درود
اساتید کامپ قدرتی و بیس قوی تا 150 تومن چی پیشنهاد میدید؟
نظر خودم روی Helix Blue B4X و JVC CS-ZX640 هست

hamidR15
16-05-2015, 13:06
درود
اساتید کامپ قدرتی و بیس قوی تا 150 تومن چی پیشنهاد میدید؟
نظر خودم روی Helix Blue B4X و JVC CS-ZX640 هست
سلام
عید مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) را خدمت همه عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16:
من استاد نیستم،جی وی سی رو نمیدونم تا حالا مدلش رو هم نشنیدم. اما با این قیمتها نه قدرت میتونی بگیری نه کیفیت.سریه بلو هم صدای خوبی نداره.هلیکس از سریه اسپریت صداش خوب میشه.اما باز هم قدرت کافی رو نداره. سریه پرسیژن قدرت خوبی داره که 760 تومن قابل تهیه هست.اما خب امپ واکسسوری خوب میخواد که مسلما قیمتش میره بالا.

حمید جان بین باند های کیفیتی
هلیکس و آلپاین و اینفینیتی
شما کدوم بهتر میدونی؟؟
هلیکس E69X واقعا صدای خوبی داره فقط ایرادش حجم کم صداشه.

amirhosein72
16-05-2015, 13:23
حمید خان نزارین این فیلمارو آدم وسوسه میشه گیج میشه چیکار کنه مثه من که واسه ساب و کامپ و امپ مونو همش دارم اینور اونور تحقیق میکنم :n08: تایپ ار چند گیر میاد الان ؟گیج شدم بین این همه ساب خوب :n19::n02:

fafafafar
16-05-2015, 14:24
سلام
عید مبعث حضرت محمد مصطفی(ص) را خدمت همه عزیزان تبریک عرض میکنم.:n16:
من استاد نیستم،جی وی سی رو نمیدونم تا حالا مدلش رو هم نشنیدم. اما با این قیمتها نه قدرت میتونی بگیری نه کیفیت.سریه بلو هم صدای خوبی نداره.هلیکس از سریه اسپریت صداش خوب میشه.اما باز هم قدرت کافی رو نداره. سریه پرسیژن قدرت خوبی داره که 760 تومن قابل تهیه هست.اما خب امپ واکسسوری خوب میخواد که مسلما قیمتش میره بالا.

هلیکس E69X واقعا صدای خوبی داره فقط ایرادش حجم کم صداشه.

مرسی
با توجه به این موضوع که من نمیخوام ساب بندازم اینفینیتی بهتره یا آلپاین؟؟؟
بهضی از دوستانم jbg سنگی معرفی کردن که هم صدا کیفیتی خوبی داهر هم بیس خوبی ولی آمپش خیلی گرون در میاد
نظر شما چیه؟؟؟

r0ss0neri
16-05-2015, 14:40
مرسی
بهضی از دوستانم jbg سنگی معرفی کردن که هم صدا کیفیتی خوبی داهر هم بیس خوبی ولی آمپش خیلی گرون در میاد
نظر شما چیه؟؟؟

شما میتونی JBL 939 هم در نظر بگیری . راه اندازی آسونتری داره .
100 وات روی 3 اهم میخواد . میتونی با آمپ 502 سونی خوب درایوش کنی .
اما خوب با 150ت هزینه بیشتر و خرید آمپی مثل 5602 پایونییر دستت به کلی بازه برای انتخاب باند پر قدرت و با کیفیت .

Pourya-pc
16-05-2015, 14:49
درود دوباره به دوستان عزیز
سیستم من هم که توسط آقا حمید عزیز چیده شده بود و ایشون تمام زحمت خرید هم کشیده بودن به دستم رسید .
متاسفانه در اصفهان نصاب درست حسابی و کاربلد وجود نداشت و مجبور شدم برای نصب به تهران برم .
البته نصب خیلی سخت و مشکلی نبود . یکم حساسیت و دقت و تمرکز لازم بود که دوستان آقا حمید به بهترین نحو انجام دادن .
مدت نصب از ساعت ۱۱ صبح تا ۳ ظهر با بهترین و بالاترین دقت و بیشترین حوصله به طول انجامید .
نوع سیستم هم یک جفت کامپننت جلو به همراه ساب باکس ( هلیکس ) و یک عدد آمپ
سیستم پخش فابریک ۲۰۶ مدل ۹۴

بازکردن پخش فابریک و متعلقات

بازکردن تودربی ها با دقت بالا برای جلوگیری از پاره شدن عایق و استفاده از تیغ
مخصوص تا عایق کش نیاد و بعد راحت سرجای خودش بشینه .

عایق به صورت اصولی و فابریک باز میشود

نصب تمیز و با دقت کراس اور

عملیات تمیزکاری با جاروبرقی برای جمع کردن براده آهن و پلاستیک ها ( کار تمیز )

نصب اسپیکرهای ۶۰ وات هلیکس با بیس فوق العاده نرم

پلمب کردن عایق و چسباندن ضربه گیر دور اسپیکرها

ماشین :

اینم ساب کوچولو ۸ اینچی که واقعا عاشقش شدم . خیلی با وقار و بینهایت قوی . صدای بیس اونقدر لطیفه که ۵ ساعت رانندگی تا اصفهان اصلا گوشم اذیت نشد .

نصب آمپ .

درکل با وجود اینکه پخش ماشین فابریکی هست خیلی راضی هستم . امروز تصمیم گرفتم پخش کنوود ۸۰۱۹ رو ببندم برای تست .
خب اولین اتفاقی که افتاد سیستم مالتی پلکس ماشین از کار افتاد و دربها رو باز نشون میداد . میشه با سیم اتصال داد که دربها رو بسته نشون بده ولی دیگه کار نمیکنه .
مورد بعدی سنسور دنده عقب هست که اونم متاسفانه از کار افتاد . فقط صدا میداد اما نمایشگر چیزی نشون نمیداد .
مورد بعدی از کار افتادن کامپیوتر سفری بود . یعنی از روی دسته برف پاکن دیگه نمیشد بین گزینه ها سوییچ کرد . اینکه دیگه کار نده رو نمیدونم .
و مورد آخر هم کنترلر پشت فرمون بود که البته اون رو میشه راه انداخت.
اما کیفیت .
باید بگم که پخش فابریک با کنوود حتی ۱٪ تفاوت نکرد . تنها چیزی که کنوود داره تنظیمات خیلی زیاد هست که میتونید صدا رو به مدل های مختلف تغییر بدید . مثلا حالت ماشین رو مشخص کنید یا ساب رو کامل تنظیم کنید از مدار خارج کنید و ...
ولی کیفیت فرقی نداشت .
نکته بعدی که باید بگم بلوتوث هست .
روی بلوتوث صدای خوبی نمیده و ساب انگار کار نمیکنه . دلیلش رو نمیدونم ولی از این مورد خیلی ناراحتم .
در مجموع از اینکه پخش فابریک هست و هیچ امکاناتی از دست ندادم و صدای خیلی عالی دارم راضی هستم و از تمامی دست اندرکاران این سیتستم خصوصا آقا حمید عزیز کمال تشکر رو دارم
موفق باشید .

hamidreza nazarian
16-05-2015, 16:12
سلام خدمت حمید آقای گل و تمام دوستان ...بالاخره بعد ماهها تونستم به کمک آقا حمید سیستممو کاملش کنم بماند که اوایل از تجربیات ایشون استفاده نکردم و هزینه های الکی کردم ..از قبیل کامپ متفرقه یا باند 718 کنوود که یه هفته ای فروختم ... ولی دیگه تصمیم گرفتم فقط سیستممو با نظر حمید آقا ببندم و دقیقا رسیدم به همون چیزی که میخواستم ...یه صدای خفن و رو کم کنی:n02: به قول حمید آقا خوراک کل کل ... این مدت خیلی به حمید آقا زحمت دادم .. از خرید تک تک سیستم و ارسالش به شهرستان امیدوارم بتونم جبران کنم.... به تمام دوستانم توصیه میکنم اگه دنبال سیستم ایده آل هستین حتما با نظر حمید آقا انجامش بدین..عکسای سیستممو میذارم ببخشید اگه بد گرفتم یا کیفیت نداشت
هدیونیت: کنوود 8019
کامپوننت : رادیان 165 پلاس
کواکسیال: آدیو سیستم co609
آمپ: آدیو سیستم 4*75
آمپ مونو : کنوود 917
خازن و پک سیم : استریت وایرز
ساب: آلپاین R15 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بنده تا حالا چند کامپ رو تست کردم ..در برابر گلیدن 165 هیچن...خیلی قدرت و صدای شفافی داره حتی در احتمال داره کواکسیالمم بفروشم و بجاش کامپ گلیدن بخرم چون واقعا ساخته شده برای ساب.... ساب R15 هم نیاز به تعریف نداره یه غولیه واسه خودش تا شیشه جلو ماشینو میلرزونه :n04:

hamidR15
16-05-2015, 16:50
حمید خان نزارین این فیلمارو آدم وسوسه میشه گیج میشه چیکار کنه مثه من که واسه ساب و کامپ و امپ مونو همش دارم اینور اونور تحقیق میکنم :n08: تایپ ار چند گیر میاد الان ؟گیج شدم بین این همه ساب خوب :n19::n02:
سلام
:n02:
چی میگی امیر حسین جان من خودم هم وسوسه شدم:n10: یادم ساب خودم افتام.:n03:یادش بخیر با باکس 72 لیتری تیون 30HZ فروختمش کلا 350 تومن:n24::n24:خیلی دوستش داشتم ولی خب فضای زیادی گرفته بود اونم تو صندوق پراید ولی خوب سابیه لامصب. ما بهش 2000 وات که توان ماکزیممش هست دادیم آخ نگفت.خلاصه مبارک حمید خان باشه.
1542ش نست من 1450 گرفتم برای حمید خان.1522 ش هست 1500 چون رو 1 اهم هم میشه بست کمی بالاتره.
برای شما ان شاءالله همون SQX12Extrime رو میگیرم بزار بار برسه.

مرسی
نظر شما چیه؟؟؟
اگر تایپ R آلپاین گیرت اومد بگیر SPR-69

hamidR15
16-05-2015, 16:54
پوریا جان و حمید خان سلام
خیلی چوبکاری کردین من رو:n40:کاری نکردم که انجام وظیفه کردم.
خوشحالم که یک بار دیگه رو سفید شدم خدمت شما بزرگواران. چون وقتی شما ها دارین هزینه بالا میپردازید دل تو دلم نیست که نکنه اونی که مقصود نظر هست رو بهش دست پیدا نکنید.اما خدا رو شکر که از نتیجه کار راضی هستین.
ان َشاءالله تو مراسم شادی و با دل خوش از سیستمهاتون استفاده کنید و لذت ببرید:n12:.:n12::n16:

kasra k2
17-05-2015, 09:17
:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04:
من ک رفتم از همین امروز دونبال وام واسه سیستم .
ایناااا چیهههههه
یکی منو بگیرهههههه میخوام خودمواز ساختمون پرت کنم پایین جلومرو نگیرین
بزارین برم من:n02:

r0ss0neri
17-05-2015, 10:44
متاسفانه در اصفهان نصاب درست حسابی و کاربلد وجود نداشت و مجبور شدم برای نصب به تهران برم .

البته این قسمت حرفاتون درست نیست .
با توجه به اینکه از چهارشنبه 29هم تا 2 خرداد نمایشگاه سیستم های صوتی و لوازم یدکی ماشین توی نمایشگاه پل شهرستان اصفهان برگزار میشه ، اکثر کسایی که کارشون خوبه خودشون مشغول ردیف کردن ماشین برای نمایشگاه هستن .
قبلن هم با یک ماشین گرندزیرو تو SPL مقام آورده بودن ...
شما عجله داشتید ، 900 کیلومتر رفت و برگشتم به جون خریدی ، نوش جوت ، حال سیستمت هم ببر ، مبارکتون باشه ، فقط اینطوری هم که میگین نبود :)

mhazizi
17-05-2015, 13:44
سلام به اساتید عزیز
تا حدود 7 تومن میخوام سیستم جمع کنم. ساب 120.9 کاپا و آمپ مونو ممفیس 1.1200 رو دارم
میمونه کامپ، آمپ، پخش...
یه سیستم تمیز، شفاف و واضح میخوام مثل سیستم های خونگ با حجم خوب. از صدای بم و خفه اصلا خوشم نمیاد
تو پخش نظر خودم 80prs و p99rs هست اما نمیدونم کدوم به کار من میاد ( ولی از این قیافه p99rs خییییلی خوشم میاد)

hamidR15
17-05-2015, 14:39
سلام به اساتید عزیز
تا حدود 7 تومن میخوام سیستم جمع کنم. ساب 120.9 کاپا و آمپ مونو ممفیس 1.1200 رو دارم
میمونه کامپ، آمپ، پخش...
یه سیستم تمیز، شفاف و واضح میخوام مثل سیستم های خونگ با حجم خوب. از صدای بم و خفه اصلا خوشم نمیاد
تو پخش نظر خودم 80prs و p99rs هست اما نمیدونم کدوم به کار من میاد ( ولی از این قیافه p99rs خییییلی خوشم میاد)
سلام دوست عزیز.استاد شما هستین
پخش پی 99 که فوق العاده هست.قیمتش بین 2700-2900 هست ولی اگر خواستین من آکبند بلمپ با قیمت کمتر میتونم بگیرم.
در مورد کامپوننت و امپلیفایر 4 کانال.به نظر من اگر عجله ندارین تا اواخر تیر صبر کنید تا بار برند گلیدن/ماسکونی یا هلیکس برسه.محصولات بسیار با کیفیتی دارن

mhazizi
17-05-2015, 14:56
نه عجله که نیست اما خودم یکم سرچ و تحقیق کردم و 172PRS به همراه آمپ A900prs خیلی نظرم رو جلب کرد اما با اون 50 وات RMS که داره فک میکنم حجمش برام کم باشه.

saeid 22
17-05-2015, 17:26
سلام خسته نباشید آقا من داشتم دفترچه راهنمای آمپلی 5602 پایونیر رو میخوندم NORMALL نوشته 2 ولت HIGH نوشته 4 ولت خروجی میخواستم بدونم من که الان ضبطم خروجی 2.5 ولت هست باید گین رو بین این دو بزارم؟
یک سوال هم چند روز پیش کردم گفتم الان آمپ 5602 با باند t696 تغییر کرده سیم 8 گیج به نظر شما کافی هست یا عوضش کنم 4 بندازم ساب ندارم؟

اینم عکس از دفترچه راهنما

r0ss0neri
17-05-2015, 17:50
سلام خسته نباشید آقا من داشتم دفترچه راهنمای آمپلی 5602 پایونیر رو میخوندم NORMALL نوشته 2 ولت HIGH نوشته 4 ولت خروجی میخواستم بدونم من که الان ضبطم خروجی 2.5 ولت هست باید گین رو بین این دو بزارم؟
یک سوال هم چند روز پیش کردم گفتم الان آمپ 5602 با باند t696 تغییر کرده سیم 8 گیج به نظر شما کافی هست یا عوضش کنم 4 بندازم ساب ندارم؟

اینم عکس از دفترچه راهنما

تنظیم گین رو شما تجربی بهتر میتونی انجام بدی تا با توجه به دفترچه .
گفته آقا حمید :
شما به نسبت پخشت ولوم پخش را روی 90 درصد ست کن ، بعد تا آهسته گین رو زیاد کن ، تا جایی که دیدی صدا خراب شد ، یکم برگرد عقب که صدا دوباره خوب بشه . بعد بقیشو از روی اکولایزر و بقیه تنظیمات سعی کن به صدایی که میخوای برسی که صدات تا آخر بدون خرابی باشه .
فقط تو گین دادن آروم و پله پله برو ،

fafafafar
17-05-2015, 19:38
اول تشکر از دوستان بابت راهنمایی
در آخر سیستم که میخوام تهیه کنم
کواک اینفینیتی
کامپ هلیکس (هنوز مشخص نکردم چون سایز در 405 نمیدونم ولی حتمی هلیکس)
آمپ هم چون بلد نبودم گفتم شما بهم معرفی کنید که این سیستم درایو کنه
کیفیت و قیمت مناسب باشه(همین الانم از حد ولم زده بالا)
اول نظر شما در مودد این موارد چیه؟سیستم کیفیتی خوبی میشه؟؟؟
و
در آخر با توجه به اینکه آقا حمید مثل اینکه دوستانی در خری و بستن سیستم داره ممنون میشم اینجا یا تو پیغام خصوصی آدرس یا تلفنی به بنده بده که برم پیششون
که لااقل از خرید و بستن مطمئن باشیم

r0ss0neri
17-05-2015, 22:05
کواک اینفینیتی
و
در آخر با توجه به اینکه آقا حمید مثل اینکه دوستانی در خری و بستن سیستم داره ممنون میشم اینجا یا تو پیغام خصوصی آدرس یا تلفنی به بنده بده که برم پیششون

من هنوزم نمیدونم چرا شما میخوای صداتو از یک دست بودن در بیاری و خراب کنی !
چرا کواک اینفینیتی ؟
چرا وقتی کامپ هلیکس داری ، کواک هلیکس نیست ؟
قصد اضافه کردن ساب ووفر هم که دارید .
پس اینکارو نکنید .

fafafafar
17-05-2015, 22:26
من هنوزم نمیدونم چرا شما میخوای صداتو از یک دست بودن در بیاری و خراب کنی !
چرا کواک اینفینیتی ؟
چرا وقتی کامپ هلیکس داری ، کواک هلیکس نیست ؟
قصد اضافه کردن ساب ووفر هم که دارید .
پس اینکارو نکنید .
اصلا معلوم نیست ساب
چون کپسول دارم و دیگه صندوقی نمیمونه اگه ساب بندازم
بعد به فرضم که یه روزی در آینده بندازم برای امروز یه کامپ که اصلا جواب نمیده
لااقل یه کواک میخواد کنار خودش

r0ss0neri
17-05-2015, 22:38
اصلا معلوم نیست ساب
چون کپسول دارم و دیگه صندوقی نمیمونه اگه ساب بندازم
بعد به فرضم که یه روزی در آینده بندازم برای امروز یه کامپ که اصلا جواب نمیده
لااقل یه کواک میخواد کنار خودش
شما اگه بتونی یک ساب باکس ردیف کنی بهتره در کل .
فکر کنم اینفینیتی یک ساب باکس نسبتا متوسط داشت که میشد زیر صندلی ماشین جاش بدی ، آمپ اینا هم نمیخواد ، بیشتر مید بیس قشنگ میزنه ، یک همچین گزینه هایی بهتر از استفاده از کواک برای بیس هست .
اگه کواکم بخوای اضافه کنی بنظر من منطقی ترین گزینه e69x هلیکس هست .

fafafafar
17-05-2015, 22:46
شما اگه بتونی یک ساب باکس ردیف کنی بهتره در کل .
فکر کنم اینفینیتی یک ساب باکس نسبتا متوسط داشت که میشد زیر صندلی ماشین جاش بدی ، آمپ اینا هم نمیخواد ، بیشتر مید بیس قشنگ میزنه ، یک همچین گزینه هایی بهتر از استفاده از کواک برای بیس هست .
اگه کواکم بخوای اضافه کنی بنظر من منطقی ترین گزینه e69x هلیکس هست .
e69x که خیلی خوبه ولی پرتاب صداش خیلی بده
اصلا یه جورایی انگار نداره ولی کیفیتش فوق العادس
بعد منم بیس خیلی زیادی نمیخوام دوستان میگفتن تو کیفیتی آلپین خوبه که اصلا نسبت به قیمتش نمیصرفه بعدش همه میگفتن اینفینیتی

r0ss0neri
17-05-2015, 22:55
e69x که خیلی خوبه ولی پرتاب صداش خیلی بده
اصلا یه جورایی انگار نداره ولی کیفیتش فوق العادس
بعد منم بیس خیلی زیادی نمیخوام دوستان میگفتن تو کیفیتی آلپین خوبه که اصلا نسبت به قیمتش نمیصرفه بعدش همه میگفتن اینفینیتی
دیگه ترکیبش با کامپ صدای بلندی ایجاد میکنه ! اگه پرتاب صدا بخوای بگیری ، خوب کامپ های جلوت بی مصرف میشن ! باید یک چیز معتدلی باشه .
من خودم الان تک استیج عقب دارم ، فقطم قصد اضافه کردن آمپ دارم ، اما لذتی که تو شنیدن موسیقی تو استیج جلو با تفکیک هست ، به هیچ وجه استیج عقب نیست .
شما اگه یک باند قوی برای استیج عقب بگیری تو ولوم های وسط به بالا استیج جلوت بی تاثیر میشه .
اگه پرتاب صدا بیشتر واست مهمه ، اصلا بیخیال کامپ شو ، چون پولتو داری حروم میکنی .

fafafafar
17-05-2015, 22:59
دیگه ترکیبش با کامپ صدای بلندی ایجاد میکنه ! اگه پرتاب صدا بخوای بگیری ، خوب کامپ های جلوت بی مصرف میشن ! باید یک چیز معتدلی باشه .
یعنی شما اگر بخوای ساب نبندی
ترکیب یه کامپ هلیکس با یه e69x ترجیح میدی

به ک.اک اینفینیتی؟؟؟

r0ss0neri
17-05-2015, 23:07
یعنی شما اگر بخوای ساب نبندی
ترکیب یه کامپ هلیکس با یه e69x ترجیح میدی

به ک.اک اینفینیتی؟؟؟

100 درصد من ترجیح میدم جنس صدام یکی باشه !
اما اگه پرتاب صدا بخوای و کامپ های بخوای میتونی به گزینه هایی دیگه ای برای کامپوننت فکر کنی .
مثل Gladen RS165 یا Hertz 165 .

fafafafar
17-05-2015, 23:14
100 درصد من ترجیح میدم جنس صدام یکی باشه !
اما اگه پرتاب صدا بخوای و کامپ های بخوای میتونی به گزینه هایی دیگه ای برای کامپوننت فکر کنی .
مثل Gladen RS165 یا Hertz 165 .
من دلیل اصلیم که میخوام کامپ بگیرم به خاطر پیچیدن صدا
دوس ندارم صدا فقط از عقب باشه
اینجوری منه راننده که صدا زیاد کنم که خوودم حال کنم اونی که عقب سرویس میشه
بعد این ویدئو رو تماشا کنید
اونی که اینو آپلود کرد میگه 11i بیسش از این بهتره
هلیکس در همین حد هم باشه من قبول دارم
به نظر شا در این حد هست؟؟؟

r0ss0neri
17-05-2015, 23:47
من دلیل اصلیم که میخوام کامپ بگیرم به خاطر پیچیدن صدا
دوس ندارم صدا فقط از عقب باشه
اینجوری منه راننده که صدا زیاد کنم که خوودم حال کنم اونی که عقب سرویس میشه
بعد این ویدئو رو تماشا کنید
اونی که اینو آپلود کرد میگه 11i بیسش از این بهتره
هلیکس در همین حد هم باشه من قبول دارم
به نظر شا در این حد هست؟؟؟
از روی ویدیو که نمیشه به کیفیت صدا رسید .
نظر منو بخوای هیچی جای ساب رو نمیگیره اما ...
بجای کامپ هلیکس e6x رو بخر ، 200-210ت . کواک 16 سانتری برای جلو !
برای استیج عقب هم e69x .
آمپ هم 6604 پایونییر بخر یا 847 کنوود .
البته میتونی Match 40fx هم بخری ، 300ت گرونتره .
یک گزینه دیگه اینک کواک عقب رو 7158 بخری ، آمپتو 8604 . این باند قیمت بالایی نداره اما کیفیت و قدرت متعادلی داره . باند خودم هست که قصد دارم با یک آمپ 5602 درایوش کنم . این باند پرتاب صدای عالی داره ، صدای باز و بیس نسبتا نرمی هم داره و قوی .
البته به همین کاپا هم میتونی فکر کنی الان . چون کواک e6x همون کاری که میخوای رو برای جلو میکنه و صدای شفاف و بازی هم داره .

hamidR15
18-05-2015, 00:31
نه عجله که نیست اما خودم یکم سرچ و تحقیق کردم و 172PRS به همراه آمپ A900prs خیلی نظرم رو جلب کرد اما با اون 50 وات RMS که داره فک میکنم حجمش برام کم باشه.
سلام
کامپوننت 172 هم صدای خیلی خوبی داره.ساخت ژاپن هست و متریال مصرفی در ساختش هم خوبه.قیمتش رو چند داری؟
آمپ A900 آکبندش بعید میدونم باشه وگرنه اونم جزو آمپلیفایرهای بسیار عالی هست.
بله حجم صداشون کمه بیشتر دیتل و جزعیات رو هدف قرار دادن ژاپنیها
البته 172 رو من با Brax MX4 که حدود 280 وات روی 4 اهم خروجی میده شنیدم به هیچ عنوان دیستورشن نکرد و مشکلی باهاش نداشت.
ولی من شخصا از جنس صدای کامپوننتهای گلیدن با آمپلیفایرهای ماسکونی بیشتر خوشم میاد. یه جورائی قدرت و کیفیت رو با هم دارن البته سریه بالاش مثل زیرو با AS
در هر صورت اگر قیمت 172 و 900 رو داری و تصمص خرید هم گرفتی بگو ببینم میتونم برات از بچه ها کمتر بگیرم؟
راستی ماشینتون چیه؟

کواک اینفینیتی
و
به نظر من اینفی رو نگیر.شنیدم خرابی و تیوتر سوخته زیاد داره.
اگر بیس متعادل میخواهید E69X مناسبه
اگر بیس قویتر میخواید 7158 6965V2 و یا Co609 رو تهیه کنید.

mhazizi
18-05-2015, 09:26
ممنون حمید خان، ماشن 111 هستش... نه صبر میکنم تا بار گلیدن برسه عجله ندارم، چون منم تو اینترنت خیلی تعریفشونو شنیدم
راستی من الان یه جفت 6975 قدیم با آمپ گرند زیرو مدل ایردیوم با پخش 5450sd دارم. تعویض پخش با p99rs میتونه رو صدای 6975 اثرگذار باشه؟

fafafafar
18-05-2015, 11:29
سلام
کامپوننت 172 هم صدای خیلی خوبی داره.ساخت ژاپن هست و متریال مصرفی در ساختش هم خوبه.قیمتش رو چند داری؟
آمپ A900 آکبندش بعید میدونم باشه وگرنه اونم جزو آمپلیفایرهای بسیار عالی هست.
بله حجم صداشون کمه بیشتر دیتل و جزعیات رو هدف قرار دادن ژاپنیها
البته 172 رو من با Brax MX4 که حدود 280 وات روی 4 اهم خروجی میده شنیدم به هیچ عنوان دیستورشن نکرد و مشکلی باهاش نداشت.
ولی من شخصا از جنس صدای کامپوننتهای گلیدن با آمپلیفایرهای ماسکونی بیشتر خوشم میاد. یه جورائی قدرت و کیفیت رو با هم دارن البته سریه بالاش مثل زیرو با AS
در هر صورت اگر قیمت 172 و 900 رو داری و تصمص خرید هم گرفتی بگو ببینم میتونم برات از بچه ها کمتر بگیرم؟
راستی ماشینتون چیه؟

به نظر من اینفی رو نگیر.شنیدم خرابی و تیوتر سوخته زیاد داره.
اگر بیس متعادل میخواهید E69X مناسبه
اگر بیس قویتر میخواید 7158 6965V2 و یا Co609 رو تهیه کنید.

اهل بیس خیلی بالا نیستم
فقط یکم بیس میخوام
به نظرتون اگه هلیکس جواب میده که برم اوکی کنم تموم شه بره
بعد این دوستمون روسونری میگه به جا کامپ برای جلو کواک بنداز نظر شما چیه؟؟؟
من خودم میگم کامپ باشه بهتره بلاخذخ کیفیتش خیلی بالاتره
بعد آمپ هم معرفی کنید ممنون میشم

hamidR15
18-05-2015, 14:34
ممنون حمید خان، ماشن 111 هستش... نه صبر میکنم تا بار گلیدن برسه عجله ندارم، چون منم تو اینترنت خیلی تعریفشونو شنیدم
راستی من الان یه جفت 6975 قدیم با آمپ گرند زیرو مدل ایردیوم با پخش 5450sd دارم. تعویض پخش با p99rs میتونه رو صدای 6975 اثرگذار باشه؟
خواهش میکنم.بسیار عالی
به هر حال با توجه به کیفیت بالای 99 مسلما تغییر در صدا احساس خواهید کرد اما در آینده همه رو رد کنید.البته من شناختی روی آمپهای گرند ندارم.اگر از صداش راضی هستی نگه دارید.
در مورد ماشینتون من پیشناد میکنم استیج جلو رو حتما کیک پنل تهیه کنید استیج عقب هم هیچی لازم نیست یه ساب باکس خوب هم تو صندوق.
من پیشنهادم
پخش 99
کامپوننت جلو Zero 165
ساب SQX10VB
آمپلیفایر Mosconi one 120.4

اهل بیس خیلی بالا نیستم
فقط یکم بیس میخوام

اگر حجم صدای بالا نمیخواهید قطعا E69X کافیه.به طور کلی این رده محصول هلیکس مخصوص SQ هست با قدرت متوسط.
من کواکسیال E6X رو شنیدم اما مسلما تفکیک کامپوننت یعنی E62C بهتره. آقا پوریا هم که دارن و میتونید ازشون سوال کنید.
یکبار دیگه ماشینتون رو بفرمائید که چی هست؟
من پیشنهادم:
E69X
+
E62C
+
MA40FX
واقعا عالی با هم مچ میشن.

mhazizi
18-05-2015, 14:50
خیلی ممنون از سیستم پیشنهادتون
فقط سابه 12 اینچ هم داره؟ قیمت سیستمی که پشنهاد دادید، چقدر میشه حدودا؟

r0ss0neri
18-05-2015, 14:58
اهل بیس خیلی بالا نیستم
فقط یکم بیس میخوام
من نسبت هزینه به بازده خیلی برام مهمه !
در اینک کامپوننت بهتره شکی نیست ، بخصوص تو تفکیک صدا .
ولی وقتی صدای سیستم رو بلند کنی ، اون موقع این تفکیک یکجورایی محو میشه ، بهر حال صدای کواک بیشتر از کامپ هست .
ولی اگه شما دستت برای هزینه بازه ، قطعا کامپوننت انتخاب بهتریه !

fafafafar
18-05-2015, 15:08
خواهش میکنم.بسیار عالی
به هر حال با توجه به کیفیت بالای 99 مسلما تغییر در صدا احساس خواهید کرد اما در آینده همه رو رد کنید.البته من شناختی روی آمپهای گرند ندارم.اگر از صداش راضی هستی نگه دارید.
در مورد ماشینتون من پیشناد میکنم استیج جلو رو حتما کیک پنل تهیه کنید استیج عقب هم هیچی لازم نیست یه ساب باکس خوب هم تو صندوق.
من پیشنهادم
پخش 99
کامپوننت جلو Zero 165
ساب SQX10VB
آمپلیفایر Mosconi one 120.4

اگر حجم صدای بالا نمیخواهید قطعا E69X کافیه.به طور کلی این رده محصول هلیکس مخصوص SQ هست با قدرت متوسط.
من کواکسیال E6X رو شنیدم اما مسلما تفکیک کامپوننت یعنی E62C بهتره. آقا پوریا هم که دارن و میتونید ازشون سوال کنید.
یکبار دیگه ماشینتون رو بفرمائید که چی هست؟
من پیشنهادم:
E69X
+
E62C
+
MA40FX
واقعا عالی با هم مچ میشن.
ماشین 405
باند که اوکی میرم بگیرم
کامپ هم خوبه ولی اگه بخوایم یه مدل از این کامپ کم کنیم تو هلیکس چی خوبه بعد از این؟؟
آمپ نمیشه عوض کرد که ارزونتر در بیادو بازم برای سیستم مشکلی پیش ندیاد
دو مدل آقا روسنری معرفی کردن قیمتش مناسب بود

آمپ هم 6604 پایونییر یا 847 کنوود
خیر سرم میخواستم 700 800 بشه همین الان تا 1 تومن دارم میرم تو خرج :دی

imanprjr
18-05-2015, 20:27
سلام بنده میخوام 1000 تا 1200 هزینه کنم برای آمپ و باند و ضبط نظر دوستان چیه .

برندهای مثل گرند زیرو ، کدنس چطور هستند ؟ توی این حدود چی بخرم ؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون .

mhazizi
18-05-2015, 20:44

من تازه یه دو کانال گرند زیرو سری ایردیوم گرفتم به قیمت 360 برای باند 6975 سری قدیم، قبل گرند هم یه دو کانال معمولی پایونیر داشتم، با آمپ گرند زیرو دقیقا صدای 6975 سه برابر شد با کیفیت بیشتر ( با اینکه جفت آمپ ها 60 وات میدن روی 4 اهم)
به نظر من آمپ گرندی که دارم عالیه، کیفیت ساخت خیلی بالایی هم داره بهت پیشنهاد میدم.
برای پخش و باند هم باید ببینیم سلیقتون چجوریه؟ قصد اضافه کردن ساب ندارید در آینده؟ باند قدرتی میخواید یا کیفیتی؟

imanprjr
18-05-2015, 20:51
من تازه یه دو کانال گرند زیرو سری ایردیوم گرفتم به قیمت 360 برای باند 6975 سری قدیم، قبل گرند هم یه دو کانال معمولی پایونیر داشتم، با آمپ گرند زیرو دقیقا صدای 6975 سه برابر شد با کیفیت بیشتر ( با اینکه جفت آمپ ها 60 وات میدن روی 4 اهم)
به نظر من آمپ گرندی که دارم عالیه، کیفیت ساخت خیلی بالایی هم داره بهت پیشنهاد میدم.
برای پخش و باند هم باید ببینیم سلیقتون چجوریه؟ قصد اضافه کردن ساب ندارید در آینده؟ باند قدرتی میخواید یا کیفیتی؟

ممنون .

بله قصد اضافه کردن ساب در آینده دارم .
باند هم هم قدرتی و کیفیتی مهمه برام . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بودجه تا سقف 1500 باشه .

faramarz-vc
19-05-2015, 03:11
سلام دوستان عزیز
یه راهنمایی کنین ممنون میشم
من باند
718ex
دارم با آمپلی 8400 کیفیت خوب الان 1جفت باند 7100 تمیز در حد اصلی گیرم اومده 250ت میده ..میخوام ببینم ارزش خرید داره با 718 فرق زیادی داره ک اینو عوض کنم یا نه هزینه الکیه ؟؟؟؟
درضمن دوستان ک وارد هستن راه تشخیص باند اصلی کنوود 7100 هم بهم بگن ممنون میشم چجوری چک کنم مطمعن شم اصلی هست.

بعد ساب بین kenwood hqr3000 یا infinity 1260 کدومو انتخاب کنم ؟؟
بیس و کویش قوی و کیفیتش واسم مهمه مخصوص صدا بیرونش خوب باشه

مرسی اگه زود جواب بدین فردا شب قراره برم باندارو ببینم

hamidR15
19-05-2015, 11:28
ماشین 405
باند که اوکی میرم بگیرم
کامپ هم خوبه ولی اگه بخوایم یه مدل از این کامپ کم کنیم تو هلیکس چی خوبه بعد از این؟؟
آمپ نمیشه عوض کرد که ارزونتر در بیادو بازم برای سیستم مشکلی پیش ندیاد
دو مدل آقا روسنری معرفی کردن قیمتش مناسب بود

آمپ هم 6604 پایونییر یا 847 کنوود
خیر سرم میخواستم 700 800 بشه همین الان تا 1 تومن دارم میرم تو خرج :دی
سلام
کامپ سریه بلو میشه که اصلا پیشنهاد نمیکنم.
چرا میشه....چرا نمیشه .من سعی میکنم تا جائی که میشه بهترینها رو با کمترین قیمتها پیشنهاد بدم وگرنه شما خودتون مختار هستید.
اما همیشه گفتم باز هم میگم کسانی که با هزینها های کم میان طرف سیستم بازی تو مدت کوتاهی مجبور به تعویض قطعات و هزینه ها دوباره شده و میشوند.
من فکر میکنم شما هم همینطور باشید.
دوستان خورد خورد جنستون رو بخهرید اما خوب و اساسی.اگر صدا میخواهید
اگر هم نه فقط یه چیزی باشه سرتون گرم بشه که هیچ

دوست خوبم در مورد گرند زیرو و کدنس من خیلی حرفی ندارم. چون تو رده های بالای گرند هم من به شخصه چیز خاصی ندیدم.کدنس که کلا مرخصه.یعنی فقط یه صدائی تو ماشین دارید.
تو این رنج
X400+7158 یا 6965V2و از اینها بهتر از نظر کیفیت E69X هست.+یه آمپ سبک مثل 6604
برای جلو هم یه جفت کامپوننت خوب مثل هلیکس E62C میتونه کامل کننده باشه
قبلا گفتم باز هم عرض میکنم هلیکس E69X یه اسپیکر کیفیتی هست ازش بیس سنگین رو نباید انتظار داشت.
اما اسپیکری مثل 7158 خب با توجه به ووفر بزرگترش هم بیس بهتر و عمیق تر و هم حجم صدای بالاتری داره.البته حد اقل 120 وات تا 150 وات باید بهش ورودی بدین.
اگر بیشتر اهل SQ هستید پیشنهاد زیر مناسبتره:
X400
+
E69X
+
E62C
+
MA40FX
ماشین چی هست؟امکان نصب کامپوننت 16cm دارین؟

imanprjr
19-05-2015, 18:12
دوست خوبم در مورد گرند زیرو و کدنس من خیلی حرفی ندارم. چون تو رده های بالای گرند هم من به شخصه چیز خاصی ندیدم.کدنس که کلا مرخصه.یعنی فقط یه صدائی تو ماشین دارید.
تو این رنج
X400+7158 یا 6965V2و از اینها بهتر از نظر کیفیت E69X هست.+یه آمپ سبک مثل 6604
برای جلو هم یه جفت کامپوننت خوب مثل هلیکس E62C میتونه کامل کننده باشه
قبلا گفتم باز هم عرض میکنم هلیکس E69X یه اسپیکر کیفیتی هست ازش بیس سنگین رو نباید انتظار داشت.
اما اسپیکری مثل 7158 خب با توجه به ووفر بزرگترش هم بیس بهتر و عمیق تر و هم حجم صدای بالاتری داره.البته حد اقل 120 وات تا 150 وات باید بهش ورودی بدین.
اگر بیشتر اهل SQ هستید پیشنهاد زیر مناسبتره:
X400
+
E69X
+
E62C
+
MA40FX
ماشین چی هست؟امکان نصب کامپوننت 16cm دارین؟

ممنون از جواب شما . ماشین 111 است نمی دونم کامپوننت 16cm جا میشه یا نه ؟

E69X قیمتش چه حدودی است بنده کرمان هستم از کجا می تونم تهیه کنم ؟

ممنون .

amir9489
19-05-2015, 19:31
سلام دوستان
من روی ال 90 یک پخش پایونر5850 دارم با یک جفت باند گرد pioneer TS-1675 V2 که روی تاقچه عقب هست...حالا اگه برای درهای جلو یک جفت pioneer 1675(لینک زیر) بزارم با آمپلی Kenwood KAC-PS847F(لینک زیر) آیا کیفیت و بیس خوبی میتونم بگیرم؟(بدون ساب)

pioneer TS-1675 V2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pioneer 1675 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kenwood KAC-PS847F ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

r0ss0neri
20-05-2015, 00:18
سلام دوستان
من روی ال 90 یک پخش پایونر5850 دارم با یک جفت باند گرد pioneer TS-1675 V2 که روی تاقچه عقب هست...حالا اگه برای درهای جلو یک جفت pioneer 1675(لینک زیر) بزارم با آمپلی Kenwood KAC-PS847F(لینک زیر) آیا کیفیت و بیس خوبی میتونم بگیرم؟(بدون ساب)

pioneer TS-1675 V2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
pioneer 1675 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kenwood KAC-PS847F ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جلوی l90 ، باند 13 سانتی میخوره !اینم فکر کنم 16 سانتیه ! البته آقا حمید فکر کنم بتونه راهنماییتون کنه 16 سانتی هم نصب کنید .
اون موقع هم پیشنهاد e6x هلیکس هست ، بنظرم تا صدای استیج جلو شفاف و با کیفیت باشه .
اما 1675v2 بیس بهتری داره ، e6x بیس قوی نداره !
هیچ چیزم جای ساب رو نمیگیره ولی با آمپ تغییر تو حجم و کیفیت صدا مشهوده ، بیس و صداتون از اینی که هست قطعا بهتر میشه .
آمپی هم که انتخاب کردید مناسبه .

najee
20-05-2015, 06:24
حمید جان من پخشمX400ولی اصلا کیفیت نداره نه میدرنج نه تریبل درصورتی که همه جا ازش تعریف شنیدم دوسه تا باندم عوض کردم فرقی نکرد مگه میشه انقدر بی کیفیت باشه.
تصمیم گرفتم با3750پایونیر عوضش کنم نظرت چیه .یه مشکلی که هست 3750خروجی ساب ووفر نداره این خیلی واسم دردسر ساز میشه به نظرت
یا ازهمون خروجی میشه واسه ساب استفاده کرد؟

amir9489
20-05-2015, 08:41
ممنون دوست عزیز
فقط من چون کلا دوست دارم خیلی راحت و بی دردسر سیستم ببندم واسه همین اگه بخوام واسه درب جلو ال90 باندی بزارم که راحت و بی دردسر جای فابریک بخوره و جنس و کیفیتشم خوب باشه چی پیشنهاد میدید؟(با هیمن قطعاتی که قبلا گفتم)

amir9489
20-05-2015, 08:43
جلوی l90 ، باند 13 سانتی میخوره !اینم فکر کنم 16 سانتیه ! البته آقا حمید فکر کنم بتونه راهنماییتون کنه 16 سانتی هم نصب کنید .
اون موقع هم پیشنهاد e6x هلیکس هست ، بنظرم تا صدای استیج جلو شفاف و با کیفیت باشه .
اما 1675v2 بیس بهتری داره ، e6x بیس قوی نداره !
هیچ چیزم جای ساب رو نمیگیره ولی با آمپ تغییر تو حجم و کیفیت صدا مشهوده ، بیس و صداتون از اینی که هست قطعا بهتر میشه .
آمپی هم که انتخاب کردید مناسبه .

فقط در مورد سایز 1675v2 که روی تاقچه عقب گذاشتم 16 سانتی هست ولی 1675s که واسه درهای جلو انتخاب کردم توی سایت پایونیر زده 13سانتیه!؟درسته؟؟

amirhosein72
20-05-2015, 11:12
حمید جان من پخشمX400ولی اصلا کیفیت نداره نه میدرنج نه تریبل درصورتی که همه جا ازش تعریف شنیدم دوسه تا باندم عوض کردم فرقی نکرد مگه میشه انقدر بی کیفیت باشه.
تصمیم گرفتم با3750پایونیر عوضش کنم نظرت چیه .یه مشکلی که هست 3750خروجی ساب ووفر نداره این خیلی واسم دردسر ساز میشه به نظرت

ببخشید دوسته عزیز بقیه اجزاتون چیه؟اصن امکان نداره که هیچی نداشته باشه :n04:
شما باید با تنظیمات بازی کنی امپ دارین؟نوع بانداتون چی بوده ؟ماشین چیه؟
پخش پایونیر خیلی به صدا رنگ میده شاید سلیقه شما اون باشه اما x400 کنوود تو رنج قیمت خودش از بقیه پخش ها بهتر هستش.اون که خروجی ساب نداره بستگی ببه کارایی شما داره اما اگه داشته باشه که خیلی بهتره .

amirhosein72
20-05-2015, 11:20
فقط در مورد سایز 1675v2 که روی تاقچه عقب گذاشتم 16 سانتی هست ولی 1675s که واسه درهای جلو انتخاب کردم توی سایت پایونیر زده 13سانتیه!؟درسته؟؟

سلام جناب تو در ال90 16سانتی راحت جا میشه زیاد سختی نداره و صداش به مراتب خیلی بهتر از 13 سانتی میشه حتما 16سانتی استفاده کنین.من خودم بدون دردسر جا دادم کامپ 16 سانتی.البته برای اینکه خیلی راحت و به ووفر صدمه نزنم یه کمی با این مته هایی که سنگ داره دوره اون قسمته آهنی که باند میخواد پیچ بشه رو گرفتم و راحت جا شد.
شما که داری خرج میکنی این باندی هم که معرفی کردی فکر میکنم حدود 300تومن باشه شما یه جفت کامپوننت استفاده کن مثلا t6s652 mtx قیمتش هم مناسبه صداش هم نسبت به قیمتش خوبه.

amir9489
20-05-2015, 11:35
سلام جناب تو در ال90 16سانتی راحت جا میشه زیاد سختی نداره و صداش به مراتب خیلی بهتر از 13 سانتی میشه حتما 16سانتی استفاده کنین.من خودم بدون دردسر جا دادم کامپ 16 سانتی.البته برای اینکه خیلی راحت و به ووفر صدمه نزنم یه کمی با این مته هایی که سنگ داره دوره اون قسمته آهنی که باند میخواد پیچ بشه رو گرفتم و راحت جا شد.
شما که داری خرج میکنی این باندی هم که معرفی کردی فکر میکنم حدود 300تومن باشه شما یه جفت کامپوننت استفاده کن مثلا t6s652 mtx قیمتش هم مناسبه صداش هم نسبت به قیمتش خوبه.

ممنون ولی این 300 تومن که شما میگین قیمت 1675v2 هست که روی تاقچه عقب دارم نه 1675s که واسه درهای جلو میخوام بخرم...چون 1675s قیمتش 120تومن هست و من قصد داشتم با خرید این و یک آمپ 300تومنی کنوود(در مجموع حدود 450تومن هزینه)سیستم رو کامل کنم.میخواستم ببینم با اینا میتونم کیفیت و بیس خوبی بگیرم یا نه

r0ss0neri
20-05-2015, 13:59
ممنون ولی این 300 تومن که شما میگین قیمت 1675v2 هست که روی تاقچه عقب دارم نه 1675s که واسه درهای جلو میخوام بخرم...چون 1675s قیمتش 120تومن هست و من قصد داشتم با خرید این و یک آمپ 300تومنی کنوود(در مجموع حدود 450تومن هزینه)سیستم رو کامل کنم.میخواستم ببینم با اینا میتونم کیفیت و بیس خوبی بگیرم یا نه

الان از صدای 1675 راضی هستی ؟
چون 1675 به نسبت خوب بیس میزنه ، البته باید با آمپ خودشو نشون بده .
من میگم اگه یک صدای تمیز تر توی استیج جلو میخوای ، کواک e6x رو بخر ، بیسش قوی نیست اما صداش تمیزتره .
بنظر من اول یک آمپ 4 کانال مثل همون 847 تهیه کنید ، فعلا آمپ رو راه اندازی کنید ، ببینید صدا چطور میشه .
بعدم در مورد کواک گرد با بیس خوب ، صبر کنید تا آقا حمید نظرشونو بگن .

amir9489
20-05-2015, 15:21
الان از صدای 1675 راضی هستی ؟
چون 1675 به نسبت خوب بیس میزنه ، البته باید با آمپ خودشو نشون بده .
من میگم اگه یک صدای تمیز تر توی استیج جلو میخوای ، کواک e6x رو بخر ، بیسش قوی نیست اما صداش تمیزتره .
بنظر من اول یک آمپ 4 کانال مثل همون 847 تهیه کنید ، فعلا آمپ رو راه اندازی کنید ، ببینید صدا چطور میشه .
بعدم در مورد کواک گرد با بیس خوب ، صبر کنید تا آقا حمید نظرشونو بگن .

آره راضیم تفکیک صدا و بیس(به نسبت خودش)خوبی داره.
اتفاقا خودمم توی همین فکر بودم که فعلا آمپ بزارم ببینم چطور میشه و بعد به فکر باندای جلو بیافتم.
منتظر جواب آقا حمید هم هستم.

M.Amorous
20-05-2015, 20:14
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم و اونم در مورد آمپ کن وود 8400 هست که قدرت خروجیش روی 2 اهم 90 و روی 4 اهم 60 وات هست. ولی خیلی از دوستان میگن که با این آمپ میشه به راحتی ساب های سنگین رو راه انداخت (به همراه یه جفت کواک). حالا من موندم قضیه این چیه اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.

amirhosein72
20-05-2015, 21:46
سلام دوستان ببخشید من یه سوال داشتم و اونم در مورد آمپ کن وود 8400 هست که قدرت خروجیش روی 2 اهم 90 و روی 4 اهم 60 وات هست. ولی خیلی از دوستان میگن که با این آمپ میشه به راحتی ساب های سنگین رو راه انداخت (به همراه یه جفت کواک). حالا من موندم قضیه این چیه اگه کسی توضیح بده ممنون میشم.

اینم یه امپی شده که بعضی سایتا بزرگش کردن...

hamidR15
21-05-2015, 00:08
ممنون از جواب شما . ماشین 111 است نمی دونم کامپوننت 16cm جا میشه یا نه ؟

E69X قیمتش چه حدودی است بنده کرمان هستم از کجا می تونم تهیه کنم ؟

ممنون .
سلام
به طور کلی عرض میکنم اسپیکرهای بیضی روی خودروهای هاچ بک که صندوق ندارن صدای خوب و بازده خوبی نداره.
بهترین کار کمی هزینه بیشتر و نصب کامپوننت تو کیک پنل و ساب ووفر هست.
E69X قبلا 290 رسیده بود.احتمالا ارزونتر خواهد شد تو بار جدیدشون.
کرمان نمایندگی نداره اگر خواستین میتونم براتون تهیه و با تی پاکس ارسال کنم.

سلام دوستان
سلام
کلا بدون ساب نمیتونید به اون صدای بیس مورد نظرتون برسید.
برای جلو بهتره کامپوننت نصب کنید اون قطعه پلاستیکی مشکی رنگ رو خارج نمائید و راحت هر نوع بسگت 16cm رو میتونید نصب نمائید.
اگر حتما بنا به نصب کواکسیال هست از همون 1675V2 برای جلو میتونید استفاده نمائید.

علیک سلام آقا
مگه میشه.یه جای کار که قطعا نصب یا تنظیمات هست میلنگه.نمیشه که همه راضی باشن و شما مشکل داشته باشی؟!!شاید هم جزو دسته خاص هستی و از جنس صدای تیز و پایونری خوشتون میاد. که احتمالا همینطور هست. ولی 3750 هم به دردتون نمیخوره.
چه لوازمی داری الان؟ریزش رو بنویس.

سلام
باید ببینید این دوستان کیا هستن.چه قدر صدا شناسن.اصلا ساب سنگین چیه؟چه پارامترهائی داره؟ فقط از روی وزنش میشناسند یا با توانش میسنجن و یا....
وقتی به یه ساب 200واتRMS که استاندارد CEA 2031 هم داره 450 وات ورودی سالم دادم اما باز هم وات میطلبه یعنی چی؟این ساب سنگینه؟
زیاد به نظرات کارشناسانه این دسته از دوستان توجه نکنید.:n02:

najee
21-05-2015, 06:16
پخش x400
آمپ:mb9600
کواک:6995کنوود.6995پایونیر 7158جی وی سی
حمید جان من این سه تا باندو تست کردم روش فک کنم یادت باشه قبلا بهتون گفته بودم.
مطمئنم هستم به آمپ ربط نداره چون با آمپ کنودم تست کردم وحتی آمپ خودم ورویه سیستم دیگه بستم خیلی صداش عالی بود.
ضمن اینکه من اصلا از صدای تیز خوشم نمیاد ولی نه دیگه درحدx400که اصلا هیچی صدای تریبل نداره صفر صفره میدرنجم تعطیله :n03:

r0ss0neri
21-05-2015, 09:23
پخش x400
آمپ:mb9600
کواک:6995کنوود.6995پایونیر 7158جی وی سی
حمید جان من این سه تا باندو تست کردم روش فک کنم یادت باشه قبلا بهتون گفته بودم.
مطمئنم هستم به آمپ ربط نداره چون با آمپ کنودم تست کردم وحتی آمپ خودم ورویه سیستم دیگه بستم خیلی صداش عالی بود.
ضمن اینکه من اصلا از صدای تیز خوشم نمیاد ولی نه دیگه درحدx400که اصلا هیچی صدای تریبل نداره صفر صفره میدرنجم تعطیله :n03:

کنوود صداش یجورایی طبیعی هست ، که یک ذره بم بودن هم شاملش میشه ، اگه صدای تیز و پر رنگ و لعاب پایونییر هم دوست نداری و دنبال یک صدای کریستالی هستی ، آلپاین 151 رو بخر .
اما حالا یکم با تنظیمات پخش بازی کن .
اکولایزر :
Band 1 : -3
Band 2 : 0
Band 3 : +3
Band 4 : +5
Band 5 : +8

Loudness : Off
BaseBoost : OFF
Sound Retriver : On

ضمنا پخشتو آپدیت کن .
از روی آمپ هم اگه مقدوره HPF را روی 50-80 تنظیم کن .
BASE BOOST AMP = OFF
همینطور با این تنظیمات گین رو دوباره تنظیم کن ، جوری که صدات بهم نریزه .

اگه از صدا رازی نبودی ، برو آلپاین 151 بخر ، قبلشم برو صداشو بشنو ، ولی فکر میکنم همونه که میخوای ...

najee
21-05-2015, 12:49
کنوود صداش یجورایی طبیعی هست ، که یک ذره بم بودن هم شاملش میشه ، اگه صدای تیز و پر رنگ و لعاب پایونییر هم دوست نداری و دنبال یک صدای کریستالی هستی ، آلپاین 151 رو بخر .
اما حالا یکم با تنظیمات پخش بازی کن .
اکولایزر :
Band 1 : -3
Band 2 : 0
Band 3 : +3
Band 4 : +5
Band 5 : +8

Loudness : Off
BaseBoost : OFF
Sound Retriver : On

ضمنا پخشتو آپدیت کن .
از روی آمپ هم اگه مقدوره HPF را روی 50-80 تنظیم کن .
BASE BOOST AMP = OFF
همینطور با این تنظیمات گین رو دوباره تنظیم کن ، جوری که صدات بهم نریزه .

اگه از صدا رازی نبودی ، برو آلپاین 151 بخر ، قبلشم برو صداشو بشنو ، ولی فکر میکنم همونه که میخوای ...

این تنظیماتم انجام دادم خیلی با اکولیزرهاش ور رفتم صداش درست نشد.با این تنظیمات کلا فقط صدای بیس گرفته میشه به صدای زیر یا تریبل چیزی اضافه نمیشه .
من باند 6995کنودمو وهمچنین پایونیرمو رو ماشین دوستم بستم
البته اینو بگم پخشش پایونیر بود صدای تیوترهاش وحشتناک بود
سر درد میگرفتی ولی با پخش خودم انگار تیوترهای باندا سوخته که اولشم من همین شک و کردم بخاطر همین بستم رو ماشین دوستم دیدم نه سالمه اگه قرارباشه پخشهای کنووداصلا هیچی صدای تریبل نداشته باشن دیگه اینهمه تیوترای کواک واسه چیه

r0ss0neri
21-05-2015, 22:18
این تنظیماتم انجام دادم خیلی با اکولیزرهاش ور رفتم صداش درست نشد.با این تنظیمات کلا فقط صدای بیس گرفته میشه به صدای زیر یا تریبل چیزی اضافه نمیشه .
من باند 6995کنودمو وهمچنین پایونیرمو رو ماشین دوستم بستم
البته اینو بگم پخشش پایونیر بود صدای تیوترهاش وحشتناک بود
سر درد میگرفتی ولی با پخش خودم انگار تیوترهای باندا سوخته که اولشم من همین شک و کردم بخاطر همین بستم رو ماشین دوستم دیدم نه سالمه اگه قرارباشه پخشهای کنووداصلا هیچی صدای تریبل نداشته باشن دیگه اینهمه تیوترای کواک واسه چیه

من خودم x400 دارم + 7158 ، البته بدون آمپ یک ششم صداش در میاد ، ولی هرکی صداشو گوش داده میگه صداش زنده و واقعی هست ! حالا این صدا باب میلت نیست و صدا پایونری دوست داری که تیز باشه و رو اعصاب و بعد 10 دیقه موزیک بلند گوش دادن سرت درد بگیره ، خوب باید بری سمت پایونییر ، صدای کریستالی بخوای باید بری سمت آلپاین .
دیگه انتخاب با خودته .

esmail194
21-05-2015, 23:27
سری x پخش های کنوود فوق العاده عالی و با کیفیت هستن با تکنولوژی های جدید
حیف که دموهای زیبایی ندارن و پخش های پاییونیر فقط رنگ و لعاب دارن

r0ss0neri
21-05-2015, 23:43
خوب امروز رفتم نمایشگاه و عوامل گرند زیرو که یکیشون از دوستانم بود ، حضور داشتن . (اصفهان)
با دو تا سیستم SPL و یک سیستم SQ . (این نمایشگاه قطعات یدکی خودرو بوده و این دوستان با ذوق و سلیقه و هزینه خودشون ، خواستن که غرفه ای بیرون سالن داشته باشن که برای کسب اطلاعات و تماشا هم نیازی به بلیط نداشت.)
ایشالا عکساشو و البته اگه تونستم فیلماشو براتون میزارم .
تا بعضی دوستان هم بی مورد نگن نصاب حرفه ای تو اصفهان نیست :)
موفق باشید .

+-+ تونستم مشخصات سیستم ها هم ذکر میکنم همراه با عکس ها .

saeedsh7j
22-05-2015, 01:11
سلام

دوستان مشهدی یه نصاب خوب و با انصاف معرفی می کنید؟

amir9489
22-05-2015, 11:07
ماهم به یک نصاب وارد و کاردرست و با انصاف در مشهد نیازمندیم:n01:
لطفا معرفی کنید

najee
22-05-2015, 12:23
من خودم x400 دارم + 7158 ، البته بدون آمپ یک ششم صداش در میاد ، ولی هرکی صداشو گوش داده میگه صداش زنده و واقعی هست ! حالا این صدا باب میلت نیست و صدا پایونری دوست داری که تیز باشه و رو اعصاب و بعد 10 دیقه موزیک بلند گوش دادن سرت درد بگیره ، خوب باید بری سمت پایونییر ، صدای کریستالی بخوای باید بری سمت آلپاین .
دیگه انتخاب با خودته .
ok ولی من شک دارم پخشم سالم باشه هرچند نو گرفتم ولی کاش یه سیستم میدیدم که با این پخش جمع شده باشه اون موقع خیالم راحت تر میشد میترسم اینو بدم بره بعد پشیمون بشم.

r0ss0neri
22-05-2015, 13:26
ok ولی من شک دارم پخشم سالم باشه هرچند نو گرفتم ولی کاش یه سیستم میدیدم که با این پخش جمع شده باشه اون موقع خیالم راحت تر میشد میترسم اینو بدم بره بعد پشیمون بشم.

خوب یک پخش x400 پیدا کنی ، صداشو گوش بده ، آلپاین هم صداشو گوش بدم ، شاید در نهایت آخرش باید بری پایونییر بخری . چون صدا سلیقست ، نمیشه یک صدا رو تو گوش یکی زوری فرو کرد :دی

ArashMiniStar
22-05-2015, 13:53
صدای سونی مث پایونییره؟ چون سونی تیزه اولش خوبه ولی خسته کننده میشه ولی کنوود اصن خسته نمیکنه منو

r0ss0neri
22-05-2015, 14:28
صدای سونی مث پایونییره؟ چون سونی تیزه اولش خوبه ولی خسته کننده میشه ولی کنوود اصن خسته نمیکنه منو

سونی رو گوش ندادم ولی دیگه پایونییر رو همه میگن تیزه .
یک مشکلی هم که دارن ، تو ولوم های معمولی بیشتر بیس میزنن ، صدا ووکال و میدرنج و توییتر در نمیاد ! امتحان کنید ، تو ولوم بین 20-35 ! از 35 تا 40 و بالاتر بر عکس میشه :دی

saeid 22
22-05-2015, 15:52
سلام آقا من آمپلی رو خودم وصل کردم 5602 پایونیر به باند 696 جی بی ال ساب ندارم
الان bass boost و LPF رو از روی آمپلی روی صفر و خاموش کردم
میخواستم بدونم FREQ برای ساب هست یا باند؟ عدد 40-60-125-250-500 hz داره برای باند باید روی چی بزارم؟خیلی ممنون

imanprjr
22-05-2015, 18:20
دوستان بنده باند 7158 و ضبط 3750 امروز خریدم و نصب کردم صداش هم خوبه .

فقط احساس می کنم بیس کم دارم می خوام آمپ هم اضافه کنم به نظرتون چی بزارم ؟
بیس زیادی نمیخوام فقط تو ماشین بیسش بهم حال بده .

هزینه هم زیاد نمی خوام بکنم نهایت 150 تا 200 ؟؟؟

:n12:

shayan122
22-05-2015, 19:53
سلام شایان جان.خواهش میکنم
به نظر من استیج جلو رو تعویض کن.یه کامپ بهتر نصب کن. E62C ببند از درگ صداش بهتره. اگر صدای زیاد میخوای همون درگه خوبه .
آمپ مونو 8106 کن وود میتونید بگیرید.

سلام به همه دوستان، بنده کامپوننت درگ استر 632.3 رو امروز جلوی پرشیا نصب کردن با آمپ M527 کنوود، واقعا حجم صدا، تفکیک و کیفیت خوبی داره (بازم به Esprit هلیکس نمیرسه کیفیتش ولی تو این رنج قیمتی و نسبت حجم صدایی ک میده عالیه!! :n02::n02:)

پرتاب صداش اندازه کواکسیال Infinity Ref9633 عقب شده. شاید هم بیشتر! با SLA روی -1 پخش پایونیر بیشتر از 45 نمیشه ولوم داد دیگه :n09: (بیشتر صدا دیسورت نمیشه ولی تحمل هم نمیشه کرد حجم صداشو :n31:)

در ضمن کراس اور هاشم واقعا با کیفیت ساخت بالایی هستن (نسبت به حتی هلیکس، دوتاش سایزشون اندازه آمپ 527 کنوود هست! )

تشکر. :n16:

petozherver
22-05-2015, 20:50
سلام فردا می خوام یه سیستم واسه پرایدم سفارش بدم.دنبال بیس بالا نیستم فقط شفافیت صدا خیلی واسم مهمه.بعد از کمی تحقیق اینارو پیدا کردم پخش x400 kenwood
باند helix esprit e69x
آمپ کنوود 527
به نظرتون این ترکیب خوبه؟تو این رنج قیمت گزینه بهترم سراغ دارین؟

hamidR15
22-05-2015, 22:30
سلام آقا من آمپلی رو خودم وصل کردم 5602 پایونیر به باند 696 جی بی ال ساب ندارم
الان bass boost و LPF رو از روی آمپلی روی صفر و خاموش کردم
میخواستم بدونم FREQ برای ساب هست یا باند؟ عدد 40-60-125-250-500 hz داره برای باند باید روی چی بزارم؟خیلی ممنون
سلام
فرکانس برای زمانی هست که LPF روشن باشه. در حالت خاموش کارائی نداره.

دوستان بنده باند 7158 و ضبط 3750 امروز خریدم و نصب کردم صداش هم خوبه .

فقط احساس می کنم بیس کم دارم می خوام آمپ هم اضافه کنم به نظرتون چی بزارم ؟
بیس زیادی نمیخوام فقط تو ماشین بیسش بهم حال بده .
هزینه هم زیاد نمی خوام بکنم نهایت 150 تا 200 ؟؟؟

:n12:
پایونیر 4604 تهیه کنید حدود 230 هست بریج کنید بدید به هر اسپیکر.

سلام فردا می خوام یه سیستم واسه پرایدم سفارش بدم.دنبال بیس بالا نیستم فقط شفافیت صدا خیلی واسم مهمه.بعد از کمی تحقیق اینارو پیدا کردم پخش x400 kenwood
باند helix esprit e69x
آمپ کنوود 527
به نظرتون این ترکیب خوبه؟تو این رنج قیمت گزینه بهترم سراغ دارین؟
بله انتخاب خوبی هست.
X400 قیمتش 315
E69X قیمت 260(فردا کسی نداره یکشنبه یا دوشنبه موجود میشه البته بالاتر میفروشن.)
527 هم 165 هست.

saeid 22
22-05-2015, 22:41
سلام
فرکانس برای زمانی هست که LPF روشن باشه. در حالت خاموش کارائی نداره.

این مواردی که گفتم همه باید برای باند خاموش باشن دیگه درسته؟برای باند lpf باید خاموش باشه؟

hamidR15
22-05-2015, 22:53
این مواردی که گفتم همه باید برای باند خاموش باشن دیگه درسته؟برای باند lpf باید خاموش باشه؟

بله
LPF برای زمانی هست که در حالت بریج و به ساب ووفر متصل شده
باس بوست هم همیشه بسته باشه.

petozherver
22-05-2015, 23:53
آقا حمید منو یکی از رفیقاتون تو فروم لیون به اینجا معرفی کرده.گفت که شما اطلاعاتتون خیلی کامل هست.
من گیلانم
این مواردی که گفتمو شما هم موجود دارین؟میتونین واسم بفرستین؟
x400 برای اون باندو امپی که گفتم زیاد نیست؟
میتونم پخش معمولی تر هم بگیرم که فقط فلش خور باشه ولی کیفیت صداش خوب باشه؟

hamed malekpour
23-05-2015, 10:13
مندریج یا تیوتر برای بالا بردن کیفیت صدا مناسبه و تا 250 هزار تومان چی معرفی می کنید؟

amirhosein72
23-05-2015, 11:42
مندریج یا تیوتر برای بالا بردن کیفیت صدا مناسبه و تا 250 هزار تومان چی معرفی می کنید؟

میدرنج و تیوتر برای پرتاب و حجم صدا به کار برده میشه.250ت برای جفتش ؟
اپه برای جفتش بودجه اینقدر هست که نمیشه.

askari_edris
23-05-2015, 14:04
سلام ممنون از همه راهنمایی های خوبتون یه سوال داشتم من یه جفت باند 7100 کنوود دارم با یه ساب 1214 جی بی ال و دو عدد باند رودری پایونیر و یه جفت اس 20 پایونیر و امپ پریمیر 11000 .اینارو بستم به ماشین بعد چند ماه باندم سوحت )7100(گفتن امپ ضعیفه برق رد کرده سوزونده بعد بهم پیشنهاد شد که امپ 5602 پایونیر ببندم دو کاناله خوب ساپورت می کنه خوب الان این حرف درسته من هزینه نکنم بازم بسوزه می شه راهنماییم کنین .اوه یادم رفت بعد این دو کانالس سابو چه کنم؟

Kolang
23-05-2015, 14:04
امیدوارم تبلیغ نباشه.... من چون خودم دنبالش بودم میگم
سایت دیجی، کنوود x400 رو آف زده و 299 میده امروز

MR.Alone
23-05-2015, 14:12
سلام و درود خدمت بروبچ گل بخش :n12:

یه پخش پاینویر 4150 فلش خور دارم میخوام یه جفت باند و یه آمپ ببندم ماشین هم سمند هست

با توجه به اینکه بعدا میخوام سیستم رو کامل تر کنم نظرتون راجع به باند و آمپ چیه؟ :n01:

بودجه حداکثر 600 :n36:
پک برق و اینا هم بگید من صفر کیلومترم :n16:

askari_edris
23-05-2015, 14:15
اخه من جک کردم 5602 از همه بهتر بوده

Mohammadkiller
23-05-2015, 15:33
اخه من جک کردم 5602 از همه بهتر بوده

سلام
اگه اسپیکر شما سوخته
میتونه از تنظیم بد و نادرست باشه . میتونه از آمپلی باشه
ولی بیشتر به خاطر تنظیمه شاید گین رو زیاد باز کردی
تا جایی که راه داره باید گین برق بسته باشه از رو آمپ و بیشتر با فرکانس ها بازی کنی تا صدای مطلوب بگیری
شما حد اقل به یه آمپ 4 کانال نیاز داری
S20 پایونیر خودش دو کانال جدا میخواد
دو کانالم اسپیکرات
ساب هم اگه بتونی آمپ مونو بگیری بهتره

---------------------------------------------------------------

سلام آقا حمید
خوب هستید ایشالله
میگم اون باکسه امروز به دستم رسید
حالا میخوام آمپلی مونو هم یه دستی بش بکشم:n02:
گزینه سابسونیک و LPF دقیقا برای چیه؟
subsonic از 20 هرتز داره تا 50 هرتز LPF هم از 40 هرتز داره تا 200
از رو پخش هم قسمت X-over که میرم ساب ووفر رو روی 220 یا 200 میزارم بیس خیلی بیشتر میشه و هرچی پایینتر میام بیس کمتر میشه
منم که عاشق بیس سنگین و آهنگ های Low هستم
حالا شما چی پیشنهاد میدی برای تنظیم آمپلی
پیشاپیش مرسی

petozherver
23-05-2015, 15:42
دوستان شماره اقا حمید رو کسی نداره؟
از دیشب تا حالا آنلاین نشده:n13:
کار واجب دارم باهاشون

mehran_i9100
23-05-2015, 21:07
سلام اقا حمید.قیمت گرند زیرو 12D2 رو خواستم یادتون رفت انگار.من وایبر ندارم واس همین نتونستم یاداوری کنم بهتون.راستی یه ساب اینفینیتی مدل 1240w پیدا کردم دست دوم.فکر کنم از روی پرادو منطقه ازاد بازش کردن.روش زده ساخت کره.تمیزه 280 میگه.چطوره بنظرتون؟قیمت اکبندشو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فوری لطفا چون دیر بجنبم از دست رفته.ساب خودمم hertz es300 هستش.چند بفروشم خوبه؟اکبندشو قیمب دارین؟یه چیزی میخوام راضیم کنه.نه به تیزی و خشکی ساب پایونیز باشه نه به حجم کم صدای هرتز.گلیدن هم اونقدر تعریف کردین دهنم اب افتاده اما من شهرستان پرسیدم گفتن گلیدن سری های پایینش خوی نیس.چیکار کنم الان؟!یکی میگه گرندزیزو خوبه.یکی از گلیدن تعریف میکنه.یکی میگه فقط اینفینیتی ارزش پولشو داره.یکی میگه هلیکس المانیه و با کیفیت. ... گیج شدم یه ماهه نمینتونم به نتیجه برسم.واس ساب هم تا 400 میتونم هزینه کنم.البنه هرچی کمتر بهتر.یعدا هم یه امپ مونو براش میگیرم

r0ss0neri
24-05-2015, 01:10
سلام اقا حمید.قیمت گرند زیرو 12D2 رو خواستم یادتون رفت انگار.من وایبر ندارم واس همین نتونستم یاداوری کنم بهتون.راستی یه ساب اینفینیتی مدل 1240w پیدا کردم دست دوم.فکر کنم از روی پرادو منطقه ازاد بازش کردن.روش زده ساخت کره.تمیزه 280 میگه.چطوره بنظرتون؟قیمت اکبندشو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فوری لطفا چون دیر بجنبم از دست رفته.ساب خودمم hertz es300 هستش.چند بفروشم خوبه؟اکبندشو قیمب دارین؟یه چیزی میخوام راضیم کنه.نه به تیزی و خشکی ساب پایونیز باشه نه به حجم کم صدای هرتز.گلیدن هم اونقدر تعریف کردین دهنم اب افتاده اما من شهرستان پرسیدم گفتن گلیدن سری های پایینش خوی نیس.چیکار کنم الان؟!یکی میگه گرندزیزو خوبه.یکی از گلیدن تعریف میکنه.یکی میگه فقط اینفینیتی ارزش پولشو داره.یکی میگه هلیکس المانیه و با کیفیت. ... گیج شدم یه ماهه نمینتونم به نتیجه برسم.واس ساب هم تا 400 میتونم هزینه کنم.البنه هرچی کمتر بهتر.یعدا هم یه امپ مونو براش میگیرم

در مورد ساب بگم هلیکس و گلیدن و گرندزیرو هر سه آلمانی هستند و محصولاتشون عالیه .
بنظر من خرید ساب فقط به قدرت و rms اون نیست ! باید ببینید چه نوع صدایی ازش دوست دارین و برای spl بیشتر مد نظرتون هست یا sq .
ساب8-10 اینچی مناسب سیستم Sq هست و نهایت 12 .
و نوع یاکس هم تو صدای تولیدی بسیار موثره ! پس بهتره پارامتر های مختلف رو در نظر بگیرین تا صدای دلخواه رو بگیرین .
یک وقت یکی دوست داره سابش همینطوری بزنه و یا بکوبه یا ویبره ، اما فقط بکوبه در هر حالت ، اون با کسی که یک صدای پایین دقیق و روی آهنگ میخواد بحثش جداست .

saeedsh7j
24-05-2015, 01:20
سلام

دوستان مشهدی یه نصاب خوب و با انصاف معرفی می کنید؟

کسی نمیشناسه؟

mehran_i9100
24-05-2015, 13:52
در مورد ساب بگم هلیکس و گلیدن و گرندزیرو هر سه آلمانی هستند و محصولاتشون عالیه .
بنظر من خرید ساب فقط به قدرت و rms اون نیست ! باید ببینید چه نوع صدایی ازش دوست دارین و برای spl بیشتر مد نظرتون هست یا sq .
ساب8-10 اینچی مناسب سیستم Sq هست و نهایت 12 .
و نوع یاکس هم تو صدای تولیدی بسیار موثره ! پس بهتره پارامتر های مختلف رو در نظر بگیرین تا صدای دلخواه رو بگیرین .
یک وقت یکی دوست داره سابش همینطوری بزنه و یا بکوبه یا ویبره ، اما فقط بکوبه در هر حالت ، اون با کسی که یک صدای پایین دقیق و روی آهنگ میخواد بحثش جداست .
بیس نرم میخوام که خسته نکنه.مثلا دوستم یه ساب 305 پایونیر داره ساخت مکزیکه.اینقدر خشک و خشنه 10 مین گوش میدی زده میشی.بیس نرم میخوام خستم نکنه.450میتونم هزینه کنم واس ساب.باکسشم خودم میسازم.هرتز خودم خیلی نرمه اصلا اذیت نمیکنه اما حجم صداش خیلی پایینه.تمایلم بیشتر به ویبرس.گرندزیرو 12d4 رو 800 rms زده بودش!!!!!!!!!!!!!!!!واقیه؟!چون اغلب سابها 300 rms میدن.کسی نمیدونه 1240w اینفینیتی چطور سابیه؟

hamidR15
24-05-2015, 15:16
آقا حمید منو یکی از رفیقاتون تو فروم لیون به اینجا معرفی کرده.گفت که شما اطلاعاتتون خیلی کامل هست.
من گیلانم
این مواردی که گفتمو شما هم موجود دارین؟میتونین واسم بفرستین؟
x400 برای اون باندو امپی که گفتم زیاد نیست؟
میتونم پخش معمولی تر هم بگیرم که فقط فلش خور باشه ولی کیفیت صداش خوب باشه؟
سلام مظاهر جان
با هم صحبت کردیم ان شاءالله فردا کالاهاتون رو تهیه ارسال میکنم.

سلام ممنون از همه راهنمایی های خوبتون یه سوال داشتم من یه جفت باند 7100 کنوود دارم با یه ساب 1214 جی بی ال و دو عدد باند رودری پایونیر و یه جفت اس 20 پایونیر و امپ پریمیر 11000 .اینارو بستم به ماشین بعد چند ماه باندم سوحت )7100(گفتن امپ ضعیفه برق رد کرده سوزونده بعد بهم پیشنهاد شد که امپ 5602 پایونیر ببندم دو کاناله خوب ساپورت می کنه خوب الان این حرف درسته من هزینه نکنم بازم بسوزه می شه راهنماییم کنین .اوه یادم رفت بعد این دو کانالس سابو چه کنم؟
به نظر من 100% از امپ بوده ولتاژ Ac داده به کوئل.
5602 امپ خوبیه. نسبت به قیمتش
اگر بخواهید ساب هم درایو کنید باید 4 کانال تهیه کنید. حد اقل امپ پیشنهادی 9604 هست حدود 600

سلام و درود خدمت بروبچ گل بخش :n12:

یه پخش پاینویر 4150 فلش خور دارم میخوام یه جفت باند و یه آمپ ببندم ماشین هم سمند هست
با توجه به اینکه بعدا میخوام سیستم رو کامل تر کنم نظرتون راجع به باند و آمپ چیه؟ :n01:

بودجه حداکثر 600 :n36:
پک برق و اینا هم بگید من صفر کیلومترم :n16:
بودجتون کمه
اگر بعدا ساب میبندین:
اسپیکر هلیکس E69X
آمپ دو کانال 527 کن وود
پک برق استریت وایرز znx10K

سلام
سلام آقا حمید
خوب هستید ایشالله
میگم اون باکسه امروز به دستم رسید
حالا میخوام آمپلی مونو هم یه دستی بش بکشم:n02:
گزینه سابسونیک و LPF دقیقا برای چیه؟
subsonic از 20 هرتز داره تا 50 هرتز LPF هم از 40 هرتز داره تا 200
از رو پخش هم قسمت X-over که میرم ساب ووفر رو روی 220 یا 200 میزارم بیس خیلی بیشتر میشه و هرچی پایینتر میام بیس کمتر میشه
منم که عاشق بیس سنگین و آهنگ های Low هستم
حالا شما چی پیشنهاد میدی برای تنظیم آمپلی
پیشاپیش مرسی
سلام مبارک باشه
ساب سونیک فیلتری هست که برای باکسهای پورتد طراحی شده. برخی فرکانسهای خیلی LOW مثل 20Hz برای تمام ساب ووفرها مذر هست و باعث آسیب دیدن آنها میشه. این فیلتر که یک نوع فیلتر HPF هست باعث میشه که این آسیب و وردو فرکانس به ساب با توجه به قدرت فیلتر (12/18/24dB/Octave) کاهش پیدا کنه
LPF هم که یک فیلتر پائین گذر هست و مخصوص ساب ووفرها هست. یعنی چه فرکانسی به پائین رو ساب اجرا کنه.هر چقدر عدد کمتر باشه بیس ویبره ای تر و نرم تر هست و هر چقدر بیشتر باشه فرکانسهای کوبشی افزایش پیدا میکنه.
ساب سونیک رو روی همون 20 ست کن.
LPF رو هم حدود 100-150

سلام
شرمده شدم ببخشید
435 تومن هست البته D4 ولی D2 هم هموین قیمته که نماینده گفت اگر بخوان براشون تهیه میکنم.
نه متاسفانه اینفی رو قیمت ندارم.ولی کلا اینفی خیلی بیسش نرمه.گاهی اوقات تصور میشه ساب خاموشه. البته اینفیهای قدیم رو من شنیدم این جدیدا رو نمیدونم.
هرتز رو هم نه متاسفانه قیمت ندارم.
کی گفته گلیدن سریه پائینش خوب نیس.خیلی هم خوبه.منتها الان که فعلا نیست.
من فکر کنم گرند از اینفی بهتره اگر هم عجله نداری صبر کن گلیدن RS12 برات میگیرم.بسیار صدای خوبی داره.اگر هم عجله ای هست که همین گرند رو برات بگیرم و ارسال کنم.

chaharnazm
24-05-2015, 16:05

amirhosein72
24-05-2015, 16:11
کسی نمیشناسه؟

سلام عزیز چی میخوای ببندی؟اگه خودت ببندی خیلی بهتره کسی حرفه ای کار نمیکنه یه نفر هست تو سعدی رو برو سعدی 8 مغازه red line اون کارش بد نیس اما گرون کاره.

amirhosein72
24-05-2015, 16:14
وقتتتون بخیر
حمید اقا این قسمت عکس سیستم بچه های فروم کجا بود نیستش دیگه؟؟؟؟؟؟

amirhosein72
24-05-2015, 16:16
اقا مبارکه ایشالا برات بکوبه همیشه.
یه انتقاد اینکه شما که اینقدر تمیز کار کردی یه باکس خوب هم میدادی درست کنن برات دیگه :n02:

mehran_i9100
24-05-2015, 16:59
حمید جان یعنی شما gladen rs 12 رو بهتر از گرندزیرو 12d4 میدونین؟!گرندزیرو فکر کنم این مدلش 800 rms میده!گلیدن چقدر میده؟معیار ترجیح دادنتون چیه؟عجله ندارم گلیدن رو چند میگیرین برام؟البته باکسشو خودم میسازم.من اینفینیتی 1240w رو واس خاطر کره ای بودنش گفتم خوشم اومده ازش اما صداشو نشنیدم.بعد یه سوال دیگه؟این rs 12 میتونه شاخ ساب 305 پایونیر ساخت مکزیکو بشکونه؟:n02: البته جنس صدای 305 دوس ندارم خیلی خشکو خسته کنندس

pouyapro
24-05-2015, 19:00
سلام دوستان
من یه پارس داشبورد جدید دارم، که همونطور که مطلعید هدیونیت خوبی روش نمیشه بست، و از طرفی کیفیت صوتی خوبی هم نداره.
میخوام دو جفت باند خوب بذارم به جای باندای اشغاله فابریک، بدون تغییرات و هزینه دیگه ای رو سیستم صوتی.
حالا با توجه به نداشتن آمپ و سایر متعلقات چه باندیو توصیه میکنید و بهترین گزینم چیه؟؟

بودجمم با توجه به اینکه سیستم صوتی حرفه ای نیست و باندهای خیلی خوب فک نکنم جواب بدن محدودیتی نباید داشته باشه، کلا نمیخوام زیاد هزینه کنم.
اطلاعاتمم در مورد سیستم صوتی متاسفانه صفففر!

MR.Alone
25-05-2015, 00:12
بودجتون کمه
اگر بعدا ساب میبندین:
اسپیکر هلیکس E69X
آمپ دو کانال 527 کن وود
پک برق استریت وایرز znx10K

خوب حالا ساب باشه واسه بعد :D
ببخشید در جمع حرفه ای ها فکر کنم سوال خوبی نیست ولی نپرسیدن عیبه :n41:

یکی از اقوام 6975 V2 رو با آمپ بسته بود هم بیس خوبی داشت هم صدای نسبتا خوب (برای ما که صدای عادی میخوایم :n28: ) ظبط هم 9550 pioneer بود

الان این اسپیکر هایی که فرمودید بهتر از 6975 با آمپ عمل میکنه؟

کلا برآورد قیمتی که کردم

هزینه هلیکس با آمپ و پک برق حدودا : 550
هزینه 6975v2 با آمپ و پک برق حدودا : 630

البته من دقیقا اطلاع ندارم این آمپ که گفتید روی 6975 هم جواب میده یا خیر

chaharnazm
25-05-2015, 07:56
اقا مبارکه ایشالا برات بکوبه همیشه.
یه انتقاد اینکه شما که اینقدر تمیز کار کردی یه باکس خوب هم میدادی درست کنن برات دیگه :n02:

با منی دوست گرامی؟
این باکس مگه خوب نیست؟ البته راست میگی چون اینو خود فروشگاه پیشنهاد کرد. نه حجمشو میدونم و نه اینکه آیا با پارامترهای سابه جوره یا نه. تجربه اولمون بود دیگه....;)

ebow
25-05-2015, 10:12
اگر صدای بلند دوست داری 6975 رو بگیر ولی اگه صدای یا کیفیت و البته حجم کمتر و بیس کمتر باید هلیکس ببندی.
من خودم شخصا هلیکس رو میپسندم؛ 6975 قبلا داشتم.
ولی اگه هلیکس ببندی بعدا ساب اضافه کنی صدای خیلی بهتری دریافت میکنی.
البته باز نظر حمید آقا رو بپرسی بهتره

یکی از اقوام 6975 V2 رو با آمپ بسته بود هم بیس خوبی داشت هم صدای نسبتا خوب (برای ما که صدای عادی میخوایم :n28: ) ظبط هم 9550 pioneer بود

کلا برآورد قیمتی که کردم

MR.Alone
25-05-2015, 12:17
اگر صدای بلند دوست داری 6975 رو بگیر ولی اگه صدای یا کیفیت و البته حجم کمتر و بیس کمتر باید هلیکس ببندی.

پس یک آمپ برای 6975 معرفی کنین

MR.Alone
25-05-2015, 14:57
خوب حالا ساب باشه واسه بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا برآورد قیمتی که کردم

hamidR15 آقا حمید شما نظرتون چیه؟

من شاید حالا حالا ها ساب اضافه نکنم بهتر نیست برای صدا بلندتر 6975؟

hamidR15
25-05-2015, 16:26
وقتتتون بخیر
حمید اقا این قسمت عکس سیستم بچه های فروم کجا بود نیستش دیگه؟؟؟؟؟؟
سلام
بفرما امیر جان:
گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حمید جان یعنی شما gladen rs 12 رو بهتر از گرندزیرو 12d4 میدونین؟!گرندزیرو فکر کنم این مدلش 800 rms میده!گلیدن چقدر میده؟معیار ترجیح دادنتون چیه؟عجله ندارم گلیدن رو چند میگیرین برام؟البته باکسشو خودم میسازم.من اینفینیتی 1240w رو واس خاطر کره ای بودنش گفتم خوشم اومده ازش اما صداشو نشنیدم.بعد یه سوال دیگه؟این rs 12 میتونه شاخ ساب 305 پایونیر ساخت مکزیکو بشکونه؟:n02: البته جنس صدای 305 دوس ندارم خیلی خشکو خسته کنندس
سلام
از نظر توان نه گلیدن RSنمیتونه 800 وات رو درایو کنه حدود 500 وات براش کاقیه ولی متریال خوبی داره ووفرش کاغذیه و بیس نرمی داره.
گرند زیرو اغلب SPL هست و قدرتی.البته من 12d4 رو نشنیدم شاید خوب باشه.
بله اگر باکس خوبی برای گلیدن RS12 بسیازید و آمپ مناسب هم براش تهیه کنید.راحت له میکنه 305C رو:n02:

سلام دوستان
من یه پارس داشبورد جدید دارم، که همونطور که مطلعید هدیونیت خوبی روش نمیشه بست، و از طرفی کیفیت صوتی خوبی هم نداره.
میخوام دو جفت باند خوب بذارم به جای باندای اشغاله فابریک، بدون تغییرات و هزینه دیگه ای رو سیستم صوتی.
حالا با توجه به نداشتن آمپ و سایر متعلقات چه باندیو توصیه میکنید و بهترین گزینم چیه؟؟
بودجمم با توجه به اینکه سیستم صوتی حرفه ای نیست و باندهای خیلی خوب فک نکنم جواب بدن محدودیتی نباید داشته باشه، کلا نمیخوام زیاد هزینه کنم.
اطلاعاتمم در مورد سیستم صوتی متاسفانه صفففر!
بله متاسفانه نمیتونید پخش رو تعویض کنید.
من برای استیج جلو کواکسیال هلیکس E6X و اگر میتونید عقب رو برش 9*6 بدین E69X پیشنهاد میکنم.
E6X هست 220
E69X هم 260

کلا برآورد قیمتی که کردم
اختیار دارین من هم مثل شما هستم.هر سوالی که دارین بپرسین.حتما این کار رو بکنید.با دید و چشم باز قطعاتتون رو تهیه کنید.

نه هلیکس یه اسپیکر کیفیتی هست با بیس نرم مثل گلیدن Co609Plus
اما 6975 سریه Hi-Power و کامپتیشن پایونیر هست. مگنت قوی داره و برای درایو کردنش آمپلیفایر قوی نیازه. اگر از صدای 6975 راضی هستن یه امپ 5602 پایونیر میتونید براش بگیریدکاملا راه می اندازش.306 تومن هم قابل تهیه هست.

MR.Alone
25-05-2015, 16:46
اختیار دارین من هم مثل شما هستم.هر سوالی که دارین بپرسین.حتما این کار رو بکنید.با دید و چشم باز قطعاتتون رو تهیه کنید.

نه هلیکس یه اسپیکر کیفیتی هست با بیس نرم مثل گلیدن Co609Plus
اما 6975 سریه Hi-Power و کامپتیشن پایونیر هست. مگنت قوی داره و برای درایو کردنش آمپلیفایر قوی نیازه. اگر از صدای 6975 راضی هستن یه امپ 5602 پایونیر میتونید براش بگیریدکاملا راه می اندازش.306 تومن هم قابل تهیه هست.

واقعا گیج شدم آقا حمید
شما استادی این بحث مارو تموم کن بره من کلا نمیخوام ساب ببندم واسه همین دو دلم میترسم اون بیسی که میخوام رو نداشته باشه - میخوام امروز فردا ببندم دیگه یه راهنمایی آخر کلی بکنید تموم شه مزاحمتون نباشم :n37:

6975 بیس بهتری داره نسبت به هلیکس درسته؟

چیز دیگه ای که نگرانم میکنه تهیه اصل این بانده - من اصفهان هستم کجا میتونم اصلش رو گیر بیارم؟

اینطور که فرمودین

6975v2 360T
AMP 5602 310T
znx10K 90T

شد 760

hamidR15
25-05-2015, 21:59
واقعا گیج شدم آقا حمید
شما استادی این بحث مارو تموم کن بره من کلا نمیخوام ساب ببندم واسه همین دو دلم میترسم اون بیسی که میخوام رو نداشته باشه - میخوام امروز فردا ببندم دیگه یه راهنمایی آخر کلی بکنید تموم شه مزاحمتون نباشم :n37:

6975 بیس بهتری داره نسبت به هلیکس درسته؟

چیز دیگه ای که نگرانم میکنه تهیه اصل این بانده - من اصفهان هستم کجا میتونم اصلش رو گیر بیارم؟

اینطور که فرمودین

6975v2 360T
AMP 5602 310T
znx10K 90T

شد 760
نه بابا استاد کجا بود.
ببین هلیکس با توجه به سلیقه شما که در پست قبلی گفتی به کارتون نمیاد.
شما حجم بیس بالا نیاز داری.درسته
دوتا گزینه داری
6975V2
7158جی وی سی که 10*7 اینچه و حجم بیسش از 6975 هم بیشتره.5Way هست 227 هم قیمتشه الان هم دوتا گرفتم برای بچه ها منتظرم E69X هم شرکت موجود کنه تا براشون بفرستم.
نتیجه اخلاقی و نهائی
1- اگر بیس نرم و حجم صدای مناسب (به گفته برخی کم) اما کیفیت صدای بهتر دوست دارید:
E69X
آمپلیفایر3602پایونیر یا 526 کن وود
پک برق استریت وایرز ZNX10K
2-اگر بیس و حجم صدای بیشتر دوست دارید اما کیفیت به پای هلیکس نمیرسه :
6975V2
آمپلیفایر 5602 پایونیر
پک برق فوق
3-اگر بیس سنگینتره و حجم صدای بیشتر نیاز دارید:
7158
5602
10K
همه لوازم هم اگر خواستین از پخش کننده رسمی پایونیر و کن وود قابل تهیه و ارسال هست.

faramarz-vc
25-05-2015, 23:13
سلام دوستان عزیز
قصد خرید 1عدد آمپ مونو دارم برای ساب HQ3000 یا infinity 1260
قیمت امپ تا 400 میخوام
نظرم خودم رو آمپهای زیر هست دوستانی ک تجربه استفادشنو داشتن ممنون راهنمایی کنن کدوم بیشتر ارزش خرید داره

KENWOOD 8106-8105
JBL601
Hertz EP1D
Hertz HCP1D
DLS A6
MB acuostics 601

دوستان ممنون اگه راهنمایی کنین

saeid 22
26-05-2015, 01:30
سلام
یک نظر از شما میخواستم ضبطم 456 کنوود هستش شما خودتون به من معرفی کرده بودید که انصافا پخش خوبیه باند 696 و آمپ 5602
1-به نظر شما ضبطم رو عوض کنم و x400 کنوود بخرم تو کیفیت صدا چقدر تاثیر میزاره آیا ارزش خرید داره و تفاوتی تو صدا احساس میکنم برام بلوتوث و تماس تلفنی ارزشی نداره فقط کیفیت و قدرت صدا برام مهمه و فلش رو سریع بالا بیاره؟
2-از برند کنوود به نظر شما بهترین مدل در حال حاظر بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم هستش چه فرقی با x400 میکنه؟
3-از برند کنوود ضبطی هست که بشه هر باند رو جداگانه تنظیم کرد مثلا باندای جلو پراید تحمل بیس بوست و... رو نداره کلا ببنده بیس رو بده باندای عقب رو بیس بوست و لودنس رو زیاد کنه؟

superior
26-05-2015, 01:41
سلام بچه ها در ادامه خرید سیستم کامل دست دوم برا 206 ام نیاز به راهنمایی شما دارم همچنان لطفا نظرتونو راجع این سیستم ها بگید ( همگی دست دوم)
1.
ساب Alpine SWS-1223D دو مگنت ساخت ژاپن سری اول
پخش Alpine CDE-110E طراحی ژاپن ساخت چین
آمپ Vibe Slick 4 Channel ساخت انگلیس
بلندگو بیضی Helix B69X ساخت آلمان
بلندگو گرد 6 اینچ Helix B6X ساخت آلمان
سیم گیج 4 کارینا با فیوز و سرسیم کارینا
سیم RCA راکفورد 5 متری ساخت امریکا
تاقچه 206
یه تبدیل RCA دو به چهار دایو ژاپن به قیمت 40 تومان هم رایگان تحویل داده میشود

قیمت 1350

2. بلند گو كدنس مدل (( zrs 710 (( 350whats
ساب باكس ١٥ اينچ كدنس
خازن ٢ فاراد كدنس
امپيلي كدنس مدل (( fxa2100 (( 600 what
امپيلي كدنس مدل (( csa 2002 (( 1200 what
ضبط pioneer مدل deh- p7000bt داراي ٣ خروجي + بلوتوس +
usb + aux
٢پك كامل كابل

قیمت 1500

3.
2تا امپلي فاير Boschmann PCH-4480LX ٨ كاناله
همراه يه خازن ٢ تايي ٣٠٠٠ ...
يه جفت باند TS-6975 pioneer
يه جفت ساب وفر TS-W306C pioneer 1000W .
امپلي فاير هام هم روي تخته وصله اماده ... بدون سيم هستش

قیمت 1350

4.

پخش 8350 pioner ٦کانال
امپیلی Tornado - ٢ کانال
1400w JBL - ٤ کانال 1800w
خازن 3.000.000 micro farad
ساب "12 infinity 1280w به همراه باکس شرکتی
2عدد پک کامل RC به همراه سیم کشی کامل

قیمت :1600

5.

جفت ميدرنج.(jbl2.jlaudio.makintash alman.
٢ تويتر (سونى.ام تى ايكي)
٢ساب راكفورد usa باكس شركتى
امپ مونو و امپ ٤كانال
ظبط الپاين d300a ايندش. فوق العاده حرفهاى
خازن سوىدى
سيم كشى كامل
قیمت : 5 میلیون !

amirhosein72
26-05-2015, 20:20
سلام بچه ها در ادامه خرید سیستم کامل دست دوم برا 206 ام نیاز به راهنمایی شما دارم همچنان لطفا نظرتونو راجع این سیستم ها بگید ( همگی دست دوم)
1.
ساب Alpine SWS-1223D دو مگنت ساخت ژاپن سری اول
پخش Alpine CDE-110E طراحی ژاپن ساخت چین
آمپ Vibe Slick 4 Channel ساخت انگلیس
بلندگو بیضی Helix B69X ساخت آلمان
بلندگو گرد 6 اینچ Helix B6X ساخت آلمان
سیم گیج 4 کارینا با فیوز و سرسیم کارینا
سیم RCA راکفورد 5 متری ساخت امریکا
تاقچه 206
یه تبدیل RCA دو به چهار دایو ژاپن به قیمت 40 تومان هم رایگان تحویل داده میشود

قیمت 1350

2. بلند گو كدنس مدل (( zrs 710 (( 350whats
ساب باكس ١٥ اينچ كدنس
خازن ٢ فاراد كدنس
امپيلي كدنس مدل (( fxa2100 (( 600 what
امپيلي كدنس مدل (( csa 2002 (( 1200 what
ضبط pioneer مدل deh- p7000bt داراي ٣ خروجي + بلوتوس +
usb + aux
٢پك كامل كابل

قیمت 1500

3.
2تا امپلي فاير Boschmann PCH-4480LX ٨ كاناله
همراه يه خازن ٢ تايي ٣٠٠٠ ...
يه جفت باند TS-6975 pioneer
يه جفت ساب وفر TS-W306C pioneer 1000W .
امپلي فاير هام هم روي تخته وصله اماده ... بدون سيم هستش

قیمت 1350

4.

پخش 8350 pioner ٦کانال
امپیلی Tornado - ٢ کانال
1400w JBL - ٤ کانال 1800w
خازن 3.000.000 micro farad
ساب "12 infinity 1280w به همراه باکس شرکتی
2عدد پک کامل RC به همراه سیم کشی کامل

قیمت :1600

5.

جفت ميدرنج.(jbl2.jlaudio.makintash alman.
٢ تويتر (سونى.ام تى ايكي)
٢ساب راكفورد usa باكس شركتى
امپ مونو و امپ ٤كانال
ظبط الپاين d300a ايندش. فوق العاده حرفهاى
خازن سوىدى
سيم كشى كامل
قیمت : 5 میلیون !

سلام دوسته عزیز
گزینه اولی از بقیه بهتره البته نظر منه. بقیه گزینه هات اصلا خوب نیس .
شما اول اول بودجه رو مشخص کن یکی 1 میلیونه یکی 5 میلیون زمین تا اسمون اختلافه:n02::n41:
اگه 5 میلیونه که چیزهایه خیلی خوبی میتونی بگیری خودت چرا دسته 2 اینجوری کامل بخری؟؟؟؟ تک تک خرید کن بهترینارو بخر تو رنج قیمت خودش.
شما انتظارت از صدا چیه؟ماشین چیه؟

amirhosein72
26-05-2015, 20:23
سلام دوستان عزیز
قصد خرید 1عدد آمپ مونو دارم برای ساب HQ3000 یا infinity 1260
قیمت امپ تا 400 میخوام
نظرم خودم رو آمپهای زیر هست دوستانی ک تجربه استفادشنو داشتن ممنون راهنمایی کنن کدوم بیشتر ارزش خرید داره

KENWOOD 8106-8105
JBL601
Hertz EP1D
Hertz HCP1D
DLS A6
MB acuostics 601

دوستان ممنون اگه راهنمایی کنین

بهترینه اینا dls a6 هستش اما مگه پیدا میکنی؟؟؟؟ اونم به قیمت 400؟؟؟:n04:
واسه ساب هایی که گفتی کنوودا خوبه

sinad
26-05-2015, 22:55
جناب حمید رضا عزیز باند اینفینیتی Infinity 9603IX‎ چطور باندی هستش و قیمتش چند هست و نسبت به کاپا693.11i و هیلیکس چطوره

hamidR15
27-05-2015, 00:31
سلام
یک نظر از شما میخواستم ضبطم 456 کنوود هستش شما خودتون به من معرفی کرده بودید که انصافا پخش خوبیه باند 696 و آمپ 5602
1-به نظر شما ضبطم رو عوض کنم و x400 کنوود بخرم تو کیفیت صدا چقدر تاثیر میزاره آیا ارزش خرید داره و تفاوتی تو صدا احساس میکنم برام بلوتوث و تماس تلفنی ارزشی نداره فقط کیفیت و قدرت صدا برام مهمه و فلش رو سریع بالا بیاره؟
2-از برند کنوود به نظر شما بهترین مدل در حال حاظر بدون در نظر گرفتن قیمت کدوم هستش چه فرقی با x400 میکنه؟
3-از برند کنوود ضبطی هست که بشه هر باند رو جداگانه تنظیم کرد مثلا باندای جلو پراید تحمل بیس بوست و... رو نداره کلا ببنده بیس رو بده باندای عقب رو بیس بوست و لودنس رو زیاد کنه؟
سلام شبتون بخیر
نه با X400 خیلی تفاوت نداره اگر میخواهید صدا بهتر بشه باید با 7056 کن وود تعویض کنید.
در مورد تنظیم هر اسپیکر نه فقط این اماکن تو 80PRS پایونیر هست.
البته دقیق نمیدونم کن وود رو ولی خیلی بعید میدونم.

جناب حمید رضا عزیز باند اینفینیتی Infinity 9603IX‎ چطور باندی هستش و قیمتش چند هست و نسبت به کاپا693.11i و هیلیکس چطوره
9603 سریه رفرنس اینفی هست البته من این جدیدا رو صداشون رو نشنیدم اما خودم قدیم 9603I داشتم بدون ام درایو میشه این سری قدیم که صداشون خوب بود
در مورد کاپا 11 شنیدم خرابیش زیاده
به نظر من اگر کیفیت خوب میخواید هلیکس e69X گزینه مناسبیه.البته هنوز موجود نشده اما احتمالا تا شنبه موجود و در دسترس قرار خواهد گرفت.

superior
27-05-2015, 10:21
سلام دوسته عزیز
گزینه اولی از بقیه بهتره البته نظر منه. بقیه گزینه هات اصلا خوب نیس .
شما اول اول بودجه رو مشخص کن یکی 1 میلیونه یکی 5 میلیون زمین تا اسمون اختلافه:n02::n41:
اگه 5 میلیونه که چیزهایه خیلی خوبی میتونی بگیری خودت چرا دسته 2 اینجوری کامل بخری؟؟؟؟ تک تک خرید کن بهترینارو بخر تو رنج قیمت خودش.
شما انتظارت از صدا چیه؟ماشین چیه؟

سلام من از صدا کیفیت میخوام و عمق یعنی سیستم کیفیتی دوست دارم ولی خب قدرتم باشه:n05:
دست دوم خب با صحبت برا قیمت کوتاه میاد و همه چیش کامله دیگه
اون سیستم 5 رو اگه به 2300 بگیرم ازش بدون پخش البته به نظرتون خوب نیست؟؟ خیلی کامله
ببینید شرحشو:
Ro taghche zarde midrenje
Jbl mid bas
Mtx toiter
Darae jolo 2 ta midrenje 2 koel piooner
Darae aghab midrenje 2 koel jbl
Jae fabrike darar jolo ye toiter sony
Sobrock fordam ke ehtiaj be tozih nadare
Amp mono mafco besiar ghodrati
Amp 4 kanal boss
Khazan
Pak sim arsiam ke mojode

amirhosein72
27-05-2015, 11:00
سلام من از صدا کیفیت میخوام و عمق یعنی سیستم کیفیتی دوست دارم ولی خب قدرتم باشه:n05:
دست دوم خب با صحبت برا قیمت کوتاه میاد و همه چیش کامله دیگه
اون سیستم 5 رو اگه به 2300 بگیرم ازش بدون پخش البته به نظرتون خوب نیست؟؟ خیلی کامله
ببینید شرحشو:
Ro taghche zarde midrenje
Jbl mid bas
Mtx toiter
Darae jolo 2 ta midrenje 2 koel piooner
Darae aghab midrenje 2 koel jbl
Jae fabrike darar jolo ye toiter sony
Sobrock fordam ke ehtiaj be tozih nadare
Amp mono mafco besiar ghodrati
Amp 4 kanal boss
Khazan
Pak sim arsiam ke mojode

ببینید اینایی که گفتید هیچ کدوم مدلش مشخص نیس حتی ساب راکفورد هم که فرمودید باید مدلش مشخص باشه چون همه ی ساباش که مثه هم نیس :n02:
در مورد امپ هم مافکو که چینی هستش و boss هم همینطور هیچ کدوم جالب نیس شما با 2300 میتونی لوازم اکبند بخری به سلیقه خودت
این سیستمی که الان میگین همش میدرنجه و تیوتر صداتون اینقد جیغ و زیاده که بعد از 10 دقیقه گوش کردن با صدایه بلند مغزت در میاد:n02:
اگه بودجه 2300 هستش با حمید اقا مشورت کن من زیاد قیمت ندارم
اینا به نظرم خوب شه هدیونیت x400 یا 7056
کامپ p62
باکس هلیکس p12 یا راکفورد که دوس داری p2
امپ مونو هم 917 کنوود یا 8106
امپ 4کانال match یا t400-4 راکفورد
باند کیفیتی e69 هلیکس ااگه دوس داری حتما باند بیضی داشته باشی

chaharnazm
27-05-2015, 12:13
سیستم سرویس ما

ebow
27-05-2015, 15:25
سیستم سرویس ما

ایول بابا،توی اتوبوس گذاشتی اینو [emoji6]

superior
27-05-2015, 19:33
ببینید اینایی که گفتید هیچ کدوم مدلش مشخص نیس حتی ساب راکفورد هم که فرمودید باید مدلش مشخص باشه چون همه ی ساباش که مثه هم نیس :n02:
در مورد امپ هم مافکو که چینی هستش و boss هم همینطور هیچ کدوم جالب نیس شما با 2300 میتونی لوازم اکبند بخری به سلیقه خودت
این سیستمی که الان میگین همش میدرنجه و تیوتر صداتون اینقد جیغ و زیاده که بعد از 10 دقیقه گوش کردن با صدایه بلند مغزت در میاد:n02:
اگه بودجه 2300 هستش با حمید اقا مشورت کن من زیاد قیمت ندارم
اینا به نظرم خوب شه هدیونیت x400 یا 7056
کامپ p62
باکس هلیکس p12 یا راکفورد که دوس داری p2
امپ مونو هم 917 کنوود یا 8106
امپ 4کانال match یا t400-4 راکفورد
باند کیفیتی e69 هلیکس ااگه دوس داری حتما باند بیضی داشته باشی

داداش دستت درد نکنه از یه اشتباه نجاتم دادی واقعا بااون جور صدا نمیتونم کنار بیام.
اون سیستم اولی که گفتم فقط پخشش دلچسبم نیس حالا صبر کنم باز ببینم چی میشه . مرسی

sajjad_kiss
27-05-2015, 23:13
سلام یه پخش خوب میخواسم تو رنج قیمت 350 میشه معرفی کنین!

amirhosein72
27-05-2015, 23:19

کنوود x400

r0ss0neri
28-05-2015, 00:23

Alpine 151 هم گزینه خوبیه .

ebow
28-05-2015, 00:26
با تشکر فراوان از حمید آقا بابت تهیه باند هلیکس ؛ بعده اینکه دو هفته فروشگاه اینترنتی ب ش پولمو با دروغ تو حساب اش نگه داشت در حالی که اصلا موجود نداشت و به زور پولمو مرجوع کرد( نکته جالب که 500 تومن هزینه کارت به کارت رو از رو پولم کسر کرد! )
حمید آقا (با مبلغی خیلی پایین تر از ب ش) واسم تهیه کرد.
همین جا لازمه یک تشکر ویژه ازشون بابت زحماتی که خالصانه و بی منت کشیدن داشته باشم. [emoji173]

hamidR15
28-05-2015, 00:50
شب خوش
اختیار داری ابراهیم جان.وظیفه هست گلم،مبارکتون باشه.
این کار ایشون هم واقعا کار زشت و ناپسندی بوده.حقارت یک آدم رو نشون میده.مبلغی نیستا ولی خیلی چیپ بود کارش.
این فروشگاه عادت داره. گاها برخی کالاها رو هم که نداره میزنه موجود و مردم رو سر در گم میکنه. خود من شخصا یکبار سره یه کالا با ایشون بحثم شد. که چرا وقتی جنسی رو نداری میزنی موجود.چون باعث سوءتفاهم میشه.اصلا هم نتونست قانعم کنه.
متاسفانه برخی کاسبهای ما هنوز الف بای کاسبی رو هم نمیدونند و اسم خودشون رو هم میزارن کاسب.
در هر صورت ان شاءالله اگر زنده باشم صبح هم اسپیکر شما و هم یکی دیگر از دوستان رو تحویل تی پاکس میدم و به امید خدا شنبه دستتون خواهد رسیذ
امیدوارم در شادیها استفاده کنین :n12::n16:

timsar jackson
28-05-2015, 12:15
من 111 دارم. اینا الان روش نصبه:

کنوود 7056

هرتز 690

آمپ جی وی سی آرسنال 9004

یه ساب میخوام اضافه کنم. چه سابی بگیرم که مناسب باشه و خیلی هم خرج اضافه نباشه

r0ss0neri
28-05-2015, 12:42

کنوود 7056

هرتز 690

آمپ جی وی سی آرسنال 9004

آمپ 9004 رو نو خریدید ؟ از کجا ؟ چند خریدید ؟ دست دوم ؟
آمپ خوبیه .

timsar jackson
28-05-2015, 12:49
آمپ 9004 رو نو خریدید ؟ از کجا ؟ چند خریدید ؟ دست دوم ؟
آمپ خوبیه .

پارسال نو خریدم. یکی بود 4 تا نو از قدیم الایام واسش مونده بود. گارانتیش مال سال 84 بود.

450 تومن.

r0ss0neri
28-05-2015, 13:29
پارسال نو خریدم. یکی بود 4 تا نو از قدیم الایام واسش مونده بود. گارانتیش مال سال 84 بود.

450 تومن.

خوب خریدی ، مبارک باشه !
منم اگه با این قیمت و نو پیداش کنم ، بدون شک میخرمش !

amirhosein72
28-05-2015, 17:45
9004 خیلی امپ خوبیه منم 8004 دارم اما ایشالا واسه بار گلیدن میخوام بفروشمش یه ماسکونی بردارم.

najee
28-05-2015, 18:25
حمید جان سلام.
من یه ساب w311D4گرفتم.وقتی اومدم خونه دیدم دو کوئل دواهم. ولی آمپلی فقط یا4اهم میده یا8اهم خوب من اینو چجوری ببندم. اگه 4هم ببندم که فقط باید رویه کوئل ببندم اکه رو دوتا کوئل ببندم یا میشه8اهم یا میشه 2اهم درهر صورت 4اهم نمیشه چجوری باید ببندم.؟

shayan122
28-05-2015, 19:05
حمید جان سلام.
من یه ساب w311D4گرفتم.وقتی اومدم خونه دیدم دو کوئل دواهم. ولی آمپلی فقط یا4اهم میده یا8اهم خوب من اینو چجوری ببندم. اگه 4هم ببندم که فقط باید رویه کوئل ببندم اکه رو دوتا کوئل ببندم یا میشه8اهم یا میشه 2اهم درهر صورت 4اهم نمیشه چجوری باید ببندم.؟

سلام.
دوست عزیز میتونید 4 اهم ببندید....

در کل دو کوئل دو اهم رو میشه به دو صورت بست
1. سری - منفی یه کوئل به مثبت دیگری و حاصل یک مثبت و منفی باقی مانده از هر کوئل = 4 اهم
2. موازی - به هم بستن + و - که = 1 اهم...

amirhosein72
28-05-2015, 20:50
با سلام خدمت دوستان عزیز و حمید آقای گل:n16:
چند روز بود که وقته حمید اقارو حسابی گرفتم و اذیتشون کردم :n02: ایشون مثه همیشه با بهترین راهنمایی ها و با صبر جواب میدادن و خلاصه یه قطعاتی رو واسه دوستم تهیه کردن و فرستادن .به خازر نداشتن نت من عکسارو اینجا قرار میدم .
پک برق استریت وایرز-باند جی وی سی 7158 - rca connection - امپ 5602 پایونیر )
با اینکه صدای کواکسیال رو دوس ندارم اما واقعا این به قیمتش واقعا می ارزه بعد از نصب حسابی شادمان بودن دوستان :n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اما اینم امپ خوش ساخت و سنگین هلیکس spxl1000 که واسه خودم گرفتم البته زحمتشو حمید اقا کشیدن :n20: البته هنوز زحمت زیاد دارم :n39::n09:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایشالا بعد تکمیل قطعات و اومدن بار گلیدن ساب ووفر رو نصب میکنم :n05:
امیدوارم بتونم زحماتشون رو جبران کنم مرسی :n40:

hamidR15
28-05-2015, 23:35
سلام امیر حسین جان. مبارک شما و دوستانتون باشه. ان شاءالله تو شادیها استفاده کنید. بنده هم در خدمتگذاری آماده هستم هر موقع دستور بفرمائید.:n12:

timsar jackson
28-05-2015, 23:56

کنوود 7056

هرتز 690

آمپ جی وی سی آرسنال 9004

این سوال من جا موند

kingm2
29-05-2015, 01:24
سلام .
واسه پراید هاچ بک چه سیستمی پیشنهاد میکنید ? هزینه 1200-1300
تا اونجایی که من خوندم بحث ها رو اینارو پیشنهاد داده بودید :
پخش کنوود x400
کواک 6965 v2
ساب کنوود HQR3000
امپ کنوود HQR8400

تو همین رنج چی دیگه به جز اینا پیشنهاد میدید که بهتره به نظرتون ?
حجم صدا واسم مهم نیست ، صدای تمیز با بیس نرم

najee
29-05-2015, 09:08
سلام.
دوست عزیز میتونید 4 اهم ببندید....

در کل دو کوئل دو اهم رو میشه به دو صورت بست
1. سری - منفی یه کوئل به مثبت دیگری و حاصل یک مثبت و منفی باقی مانده از هر کوئل = 4 اهم
2. موازی - به هم بستن + و - که = 1 اهم...

دوست عزیز این ساب و 4اهم فقط درصورتی که یه یه کوئل وصل بشه اگه سری وصل کنم به اون یکی کوئل میشه 8اهم که صدردصدبیس صدا کمتر میشه اگه هم که موازی ببندم میشه دواهم که در اون صورت هیچ آم چهار کانالی 2اهم نداره همشون از4اهم تا16اهم ساپورت میکنن.
من پیش یه نصاب رفتم گفت اگه اینو ببندی باید فقط به یک کوئل ببندی که چهار اهم باشه اونجوری هم فقط نص صدارو ازش میگیری اینا واسه اینه که دوتا ساب باهم بسته بشن با یه امپ مونو ؟؟؟!!!

amirhosein72
29-05-2015, 09:17
این سوال من جا موند

با همین امپ میخواین درایو کنین ؟

r0ss0neri
29-05-2015, 09:25
این سوال من جا موند

helix match m12w .
kenwood 3010
هلیکس گزینه بهتریه .

دوست عزیز این ساب و 4اهم فقط درصورتی که یه یه کوئل وصل بشه اگه سری وصل کنم به اون یکی کوئل میشه 8اهم که صدردصدبیس صدا کمتر میشه اگه هم که موازی ببندم میشه دواهم که در اون صورت هیچ آم چهار کانالی 2اهم نداره همشون از4اهم تا16اهم ساپورت میکنن.
من پیش یه نصاب رفتم گفت اگه اینو ببندی باید فقط به یک کوئل ببندی که چهار اهم باشه اونجوری هم فقط نص صدارو ازش میگیری اینا واسه اینه که دوتا ساب باهم بسته بشن با یه امپ مونو ؟؟؟!!!
باید براش آمپ مونو بخری . چون بریج روی دو اهم ج نمیده .

shayan122
29-05-2015, 09:53

دوست عزیز اگه دو کوئل 2 اهمی داره، به اون صورت که توضیح دادم خدمتتون میتونید ببندید

در غیر این صورت اگر دوتا 4 اهمی هست یا باید روی 2 اهم ببندید یا 8 اهم - که اگر استیبل نباشه مجبورید به صورت دوبل ببندید (دو تا ساب...)

پخ هم پاسخ دادم خدمتتون.

موفق باشید

hamidR15
29-05-2015, 16:10
سلام .
واسه پراید هاچ بک چه سیستمی پیشنهاد میکنید ? هزینه 1200-1300
تا اونجایی که من خوندم بحث ها رو اینارو پیشنهاد داده بودید :
پخش کنوود x400
کواک 6965 v2
ساب کنوود HQR3000
امپ کنوود HQR8400

تو همین رنج چی دیگه به جز اینا پیشنهاد میدید که بهتره به نظرتون ?
حجم صدا واسم مهم نیست ، صدای تمیز با بیس نرم
سلام
اگر صدای خوب و با کیفیت میخواید باید بودجه رو افزایش بدین
پخشتون خوبه
آمپ مچ MA40FX قیمت 620
اسپیکر هلیکس E69X قیمت 265
ساب باکس هلیکس P8E هم 560 تومن
پک برق 92 تومن
کابل RCA اضافه هم یک جفت 35 تومن
جمع کل:1.890.000 تومن
یه صدای عالی و با کفیت بهتون تحویل میدم.
این صفحات رو ملاحظه کن.آقا پوریا هم قرار بود اول خیلی هزینه نکنه اما...:n02:
اینم E69X

ناجی جان مگه نگفتی 311D4? چطور دو تا 2 اهم داره مگه میشه؟اصلا 311D2 نداره !!!!!!:n04::n04::n04::n04:
این و برامون روشن کن اول ببینم داستان چیه عکس برام بگیرم حتما
شک نکن ساب شما دوتا 4 اهم هست.
پس چاره ای نداری جز موازی بستن که میشه 2 اهم.
یا اینکه هر کوئل رو تک تک بدی به خروجی آمپلیفایر.ولی اصولیش اینکه یا با هم موازی بشن یا سری ولی تک تک هم میشه.

hamed malekpour
29-05-2015, 16:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کنار تیوتر ها اونا چییه وکارایش چییه ؟

hamidR15
29-05-2015, 16:21
کنار تیوتر ها اونا چییه وکارایش چییه ؟

کراس اوورهاش هستن.اینهمه در مورد کراس صحبت شده دیگه باید بدونی حامد جان.

kingm2
29-05-2015, 16:38
سلام
اگر صدای خوب و با کیفیت میخواید باید بودجه رو افزایش بدین
پخشتون خوبه
آمپ مچ MA40FX قیمت 620
اسپیکر هلیکس E69X قیمت 265
ساب باکس هلیکس P8E هم 560 تومن
پک برق 92 تومن
کابل RCA اضافه هم یک جفت 35 تومن
جمع کل:1.890.000 تومن
یه صدای عالی و با کفیت بهتون تحویل میدم.
این صفحات رو ملاحظه کن.آقا پوریا هم قرار بود اول خیلی هزینه نکنه اما...:n02:
اینم E69X

.

تشکر از راهنماییتون
چند تا سوال :
به جای کواک کامپ ببندم بهتر نیست ?
کامپ رو میشه رو طاقچه بست ?
کامپ خوبی هست که توی جای فابریک جلوی هاچبک قدیم (86) جا بشه ?

hamed malekpour
29-05-2015, 16:39
ببخشید اون تیوتر ها را بردارم یا اینارو دوستم بهم بدهی داره می گه هر کدو م رو می خوای بردا من خودم گیر گردم یه جفت 6975 اصل دارم ویه جفت ساب تو باکس پایونر 1400 واتd4 ;n,l fijvi lk 'dv ;vni hl دیگه خودش اینارو پیشنهاد کرد من هم از اینترنت عکساشو گیر آوردم می گه هر کدوم رو برداری 450 هزار تومانه .

r0ss0neri
29-05-2015, 17:33
ببخشید اون تیوتر ها را بردارم یا اینارو دوستم بهم بدهی داره می گه هر کدو م رو می خوای بردا من خودم گیر گردم یه جفت 6975 اصل دارم ویه جفت ساب تو باکس پایونر 1400 واتd4 ;n,l fijvi lk 'dv ;vni hl دیگه خودش اینارو پیشنهاد کرد من هم از اینترنت عکساشو گیر آوردم می گه هر کدوم رو برداری 450 هزار تومانه .

فکر میکنم دوستتون داره کلاه سرتون میزاره :دی
آخه اون توییتر ها و اون میدبیس ها کنار هم باید باشن و استفاده بشن ! یک ست کامپوننت هست .
ضمنا مدلشو معرفی کن ، چون بازم بنظرم گرونه و این جزو مدل های معمولی گراند هست . شاید قیمتش بین 250-300 باشه (از روی ظاهر) . البته مدلشو بهم بگو تا برات بپرسم .

hamidR15
29-05-2015, 22:06
تشکر از راهنماییتون
چند تا سوال :
به جای کواک کامپ ببندم بهتر نیست ?
کامپ رو میشه رو طاقچه بست ?
کامپ خوبی هست که توی جای فابریک جلوی هاچبک قدیم (86) جا بشه ?

سلام
خواهش میکنم
کامپوننت باید جلو نصب بشه عقب هم میشه ولی اگر میتونستی کیک پنل ببندی روی در کامپوننت و روش نصب میکردی صداتون بهتر میشد.
خیلی نتیجه خوبی نخواهید گرفت.میتونید E42C نصب کنید.330 تومن

kingm2
29-05-2015, 22:15
سلام
خواهش میکنم
کامپوننت باید جلو نصب بشه عقب هم میشه ولی اگر میتونستی کیک پنل ببندی روی در کامپوننت و روش نصب میکردی صداتون بهتر میشد.
خیلی نتیجه خوبی نخواهید گرفت.میتونید E42C نصب کنید.330 تومن
پس واسه اینکه جلو هم صدا داشته باشم توی جای فابریک چی پیشنهاد میکنید ؟ امکان نصب کیک پنل رو ندارم
ساب ارزون تر چی پیشنهاد میدید ؟
و اینکه اون آمپی که معرفی کردید یک جفت کواک عقب ، یک جفت کواک جلو و ساب رو کامل درایو میکنه ؟ یا نیازی به امپ مونو هست ؟

hamidR15
29-05-2015, 22:19
پس واسه اینکه جلو هم صدا داشته باشم توی جای فابریک چی پیشنهاد میکنید ؟ امکان نصب کیک پنل رو ندارم
ساب ارزون تر چی پیشنهاد میدید ؟
و اینکه اون آمپی که معرفی کردید یک جفت کواک عقب ، یک جفت کواک جلو و ساب رو کامل درایو میکنه ؟ یا نیازی به امپ مونو هست ؟
جای فابریک رو که عرض کردم E42
ساب ارزونتر یا باید اینفینتی 1260 بگیرید یا پایونیر و یا کن وود.
خیر این آمپ 4 کانال هست. یا 4 تا کواک یا 4 تا کامپ ویا دو تا کواک /کامپ با یه ساب رو میتونه درایو کنه.

najee
30-05-2015, 06:17
نه اشتب شده ببخشید دوتا 4اهم داره که یا باید چهار اهم به یک کوئل بسته بشه که در این صورت صدرد در دصد بازدهی خوبی رو نداره یا هشت اهم که بازم قدرت لازمه نداره و2اهم هم که امپ ساپورت نمیکنه.

najee
30-05-2015, 08:13
نظرتون چیه اصلا w311s4رو هم برندارم بجاش مثلا کنوود 3016یا 3015بردارم بهتر نیست .
آخه من صدای باندای پایونیر و خیلی دوست دارم گفتم شاید صدای سـاب ووفر هاشم مثل بانداش بیس سنگین و نرم بزنه
ولی مثل اینکه میگن بیس سابهای پایونیر بیشتر کیک داره وخشکه آره ؟

amirhosein72
30-05-2015, 10:07
نظرتون چیه اصلا w311s4رو هم برندارم بجاش مثلا کنوود 3016یا 3015بردارم بهتر نیست .
آخه من صدای باندای پایونیر و خیلی دوست دارم گفتم شاید صدای سـاب ووفر هاشم مثل بانداش بیس سنگین و نرم بزنه
ولی مثل اینکه میگن بیس سابهای پایونیر بیشتر کیک داره وخشکه آره ؟

بله صداش خشکه.بیس نرم اینفینیتی 1260 و mtx 12-44 خوبه تو این رنج قیمت.

najee
30-05-2015, 10:14
بله صداش خشکه.بیس نرم اینفینیتی 1260 و mtx 12-44 خوبه تو این رنج قیمت.

یعنی 3015و3016هم از این بهتر نیست آخه شنیدم 1260فقط ویبره میکنه اصلا بیس نداره /

Mohammadkiller
30-05-2015, 10:58

سسلام
من صدای این مدل میدرنج گرند رو شنیدم
قیمتش به نظرم جفتی 450 یا 500 باشه
البته من مدل 10 اینچش رو میگم
اگه کنار سوپر تویتر گرند مدل gzct3500x-5 باشه به جرات بگم اندازه 2جفت یا 3 جفت 6975 صدا داره
البته آمپلی قوی میخواد
خواستی من آشنا دارم برای تهیه کردنش

ehsan4417
30-05-2015, 14:57
سلام اقا حمید یک سوال
ضبط فابریک 206 که عکسشو گذاشتم ورودی rca داره ??میشه بهش آمپلی بست ؟ یکی از دوستان که اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست رو 94 بسته با قطعاتی که شما براشون تهیه کردین .
روی ضیط مدل 93 هم میشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidR15
30-05-2015, 16:49
یعنی 3015و3016هم از این بهتر نیست آخه شنیدم 1260فقط ویبره میکنه اصلا بیس نداره /
سلام
1260 رو نمیدونم ولی mtx کوبش بهتری داره.

سلام اقا حمید یک سوال
ضبط فابریک 206 که عکسشو گذاشتم ورودی rca داره ??میشه بهش آمپلی بست ؟ یکی از دوستان که اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست رو 94 بسته با قطعاتی که شما براشون تهیه کردین .
روی ضیط مدل 93 هم میشه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
سر فیش RCA نداره باید از سوکت برقش سیم خروجی بکشید بیرون .

najee
30-05-2015, 17:09
حمید جان قیمت این ام تی ایکسی که می گی چنده هم قیمت 1260یا بیشتره مدلش چیه تو بازار پیدا میشه

ehsan4417
30-05-2015, 19:35
سلام
سر فیش RCA نداره باید از سوکت برقش سیم خروجی بکشید بیرون .
پس یعنی میشه ؟؟ شما نصاب کار بلد میشناسید بتونه نصب کنه ؟ چون ضبط عوض شه مثل اینکه همه سیستم ماشین میریزه به هم .

amirhosein72
31-05-2015, 06:41
حمید جان قیمت این ام تی ایکسی که می گی چنده هم قیمت 1260یا بیشتره مدلش چیه تو بازار پیدا میشه

بله پیدا میشه بگید حمید اقا اگه مقدور هس براشون تهیه کنن.قیمت mtx تقریبا 240 اینا باید باشه.من صدای کننود که گفتین رو نشنیدم 1260 هم ویبره بیشتری داره

chaharnazm
31-05-2015, 11:13

من 1260 رو دارم. در برخی موارد لرزش داره و در برخی مواد بیس نرم. باید بگم بستگی به آهنگ داره که از کدوم یکی از این دو جور بیس توش به کار رفته باشه.

mmohammadesadeghi
31-05-2015, 14:36
سلام حمید اقا میتونم شماره شما رو داشته باشم واسه خرید محصولات هلیکس؟

hamidR15
31-05-2015, 15:16
سلام
235 تومن
1260 رو نمیدونم

پس یعنی میشه ؟؟ شما نصاب کار بلد میشناسید بتونه نصب کنه ؟ چون ضبط عوض شه مثل اینکه همه سیستم ماشین میریزه به هم .
بله متاسفانه این مشکل رو دارن. شماره رو براتون ارسال کردم.

سلام حمید اقا میتونم شماره شما رو داشته باشم واسه خرید محصولات هلیکس؟
سلام دوست عزیز. به فروم خودتون خوش آمدید بله براتون ارسال کردم.

kamran7878
31-05-2015, 17:42
سلام حمید جان
تو این رنج قیمت (یکم بالا یا پایین) باند بهتری آیا پیشنهاد میکنی خودت؟

fafafafar
31-05-2015, 22:52
امروز قسمت شد آقا حمید از نزدیک ببینم
البته باید بگم با اون چیزی که فکرشو میکردم خیلی فرق میکرد
فقط بدونید من به سن ایشون برسم کلا نت میبوسم میزارم کنار چه برسه بیام به یه سری بجه ها کم اطلاعات جواب بدم

امروز رفتیم باند هلیکس با قیمت مناسب تر از همه جا ازشون گرفتم
و قول یه کامپ یه آمپیلی و صد البته اسمبل سیستم هم ازشون رفتم
فعلانم که تنها گذاشتمش جا باند قبلیا تا بقیه موارد بگیرم
با تشکر از ایشون

hamidR15
31-05-2015, 23:21
سلام حمید جان
تو این رنج قیمت (یکم بالا یا پایین) باند بهتری آیا پیشنهاد میکنی خودت؟
سلام کامران جان.خیلی خوش آمدین به جمع ما.:n16::n12:البته خوشحال شدم که امشب از نزدیک شما رو زیارت کردم.
مبارکت باشه ،واقعا تو این رنج قیمت بهتر از E69 نیست.یه امپ مناسب هم بعدا براش بگیری همونطور که عرض کردم عالی میشه.

امروز قسمت شد آقا حمید از نزدیک ببینم
البته باید بگم با اون چیزی که فکرشو میکردم خیلی فرق میکرد
فقط بدونید من به سن ایشون برسم کلا نت میبوسم میزارم کنار چه برسه بیام به یه سری بجه ها کم اطلاعات جواب بدم

امروز رفتیم باند هلیکس با قیمت مناسب تر از همه جا ازشون گرفتم
و قول یه کامپ یه آمپیلی و صد البته اسمبل سیستم هم ازشون رفتم
فعلانم که تنها گذاشتمش جا باند قبلیا تا بقیه موارد بگیرم
با تشکر از ایشون
مخلصم فرهود جان شما لطف دارین.من هم از روی عشق هست که میام اینجا. دوست دارم همه صدای خوب با کیفیت و با قیمت مناسب داشته باشن و استفاده کنند:n12:.برای ما بقی لوازم هم در خدمتت هستم.
راستی چه فکری کرده بودی؟:n06:

kamran7878
31-05-2015, 23:50
سلام حمید جان متشکرم من هم از اینکه از نزدیک شما رو دیدم و با شما بیشتر آشنا شدم خوشحالم. بابت باند E69X هم که لطف کردین و براام تهیه کردین ممنونم. در اولین فرصت بعد از نصب سعی میکنم تجربه خودم رو از صداش اینجا برای بقیه دوستان نیر ارایه دهم.

mahyar_80
01-06-2015, 07:42
دوستان گلم سلام آقا یه سوال تخصصی به نظرتون بین پخشهای کنوود ۸۰۱۹ و پایونیر ۹۶۵۰ با اینکه من بررسی کردم تقریبا اینا تو یه رنجن به نظرتون کدوم بهترو با دوام ترو خوبه؟
من با یه آمپ پریمیر میخوان ۲ تا ۷۱۸ex و یه ساب جی بی ال 1000 درایو کنم
مرسی از همه

amirhosein72
01-06-2015, 10:05
دوستان گلم سلام آقا یه سوال تخصصی به نظرتون بین پخشهای کنوود ۸۰۱۹ و پایونیر ۹۶۵۰ با اینکه من بررسی کردم تقریبا اینا تو یه رنجن به نظرتون کدوم بهترو با دوام ترو خوبه؟
مرسی از همه

سلام دوسته عزیز.صدای کننود با پایونیر فرق میکنه.کنوود فلت تر و پایونیر با رنگ و لعاب بیشتر .به نظر من کننود بردار چون پایونیر کیفیت محصولاتش مثه قدیم نیس و این که کنوود این مدل نتورک هم داره.اگه با قیافه مشکل نداری 7056 هم فرقی با این 8019 نداره.16باند اکولایزر و خیلی چیزایه دیگه.
در مورد وسایلی که دارید اگه خریدید که هیچی:n02: اگه نخریدید کارتون اشتباهه 2تا 718 قشنگ مخت رو در میاره و امپ پریمیر هم کلا هرچی بزنی بهش میسوزونه به همین راحتی و قشنگی :n02:

Mohammadkiller
01-06-2015, 11:15
مرسی از همه

سلام
نظر شخصی رو میگم برای 8019 چون من 7016 دارم صفحه ال سی دیش تو نور آفتاب واقعا مزخرفه . تنظیمات فوق العاده ای داره و صدای بسیار با کیفیت فقط تنظیم کردنش کار کسیه که با این پخش کار کرده باشه
پایونیر صدای مصنوعی داره ولی تنظیمات راحتی داره
شما که 718 داری اصلا پخش پایونیر نگیر
718 خودش اعصاب خورد کنه پایونیرم صداش رو تیزتر میکنه دیگه بدتر

mahyar_80
01-06-2015, 11:39
مرسی از دوستان
میدونم که آمپیلیم به درد نمیخوره باید عوضش کنم خودم نظرم رو کنوود اما نمیدونم چه مدلیش خوبه و رو سیستم من جواب میده اگه می شه راهنمایی کنید
در مورد باندام اگه عوض کنم نظرتون در مورد jbl چیه؟

Mohammadkiller
01-06-2015, 11:48
مرسی از دوستان
میدونم که آمپیلیم به درد نمیخوره باید عوضش کنم خودم نظرم رو کنوود اما نمیدونم چه مدلیش خوبه و رو سیستم من جواب میده اگه می شه راهنمایی کنید
در مورد باندام اگه عوض کنم نظرتون در مورد jbl چیه؟

شما اول بگو چقد میخوای هزینه کنی؟
اگه ساب ووفر داری دیگه اصلا باند بیضی نگیر
یا کامپاننت بگیر یا اگه صدای بیشتری میخوای میدرنج و سوپر تویتر بگیر که تقریبا 500-600 باید هزینه کنی ولی صدای باکیفیت و پرقدرتی میگیری
اول ببین باند چی میگیری بعد بریم برای آمپلی مناسب برای باندها

smallfrank
01-06-2015, 13:28
سلام حمید آقا
خسته نباشی
یه سوال دارم

این سوپر تیوتر های Grand Zero
کاراییشون چیه ؟
صدای Vocal هم داره ؟
واسه جلوی پراید پیشنهاد میدین ؟
عقب کواک DLS 1073 بسته شده با آمپ 4 کانال

hamidR15
01-06-2015, 16:23
سلام حمید آقا
خسته نباشی
یه سوال دارم

این سوپر تیوتر های Grand Zero
کاراییشون چیه ؟
صدای Vocal هم داره ؟
واسه جلوی پراید پیشنهاد میدین ؟
عقب کواک DLS 1073 بسته شده با آمپ 4 کانال
سلام
سوپر تویترها یا همون تویترهای هورن پرتاب صدای بالائی دارن.کم و بیش صدای خواننده هم پخش میکنند.البته مدلها و بندها متفاوت هست.
اصولا تنها نصب نمیشوند. کنار میدرنج ها یا میدبسیها می بندن
به نظر من جلو صدا خیلی تیز و جیغ میشه. شخصا نمی پسندم.

fafafafar
01-06-2015, 20:16
خوب اینم باندهای خریده شده از آقا حمید
کارتون که گرفتم داغ داغ بود
مدیونی فک کنیم به خاطر گرما هوا بوده
حالا سیستم کامل شد باز هم عکس میدم خدمتتون که از چند چوند اطلاع داشته باشید

وسایلیم که مد نظر تهیش
باند که همین
کامپ b62 یا e62 هلیکس
آمپ هم ma40 هلیکس یا 847 کنوود
اگه آمپ هلیکس بشه کامپ میشه b62 اگر کنوود بشه کامپ میشه e62
این بی پولیم بد دردیه :دی

hamidR15
02-06-2015, 00:37
خوب اینم باندهای خریده شده از آقا حمید
کارتون که گرفتم داغ داغ بود
مدیونی فک کنیم به خاطر گرما هوا بوده
حالا سیستم کامل شد باز هم عکس میدم خدمتتون که از چند چوند اطلاع داشته باشید
وسایلیم که مد نظر تهیش
باند که همین
کامپ b62 یا e62 هلیکس
آمپ هم ma40 هلیکس یا 847 کنوود
اگه آمپ هلیکس بشه کامپ میشه b62 اگر کنوود بشه کامپ میشه e62
این بی پولیم بد دردیه :دی

شب خوش
مخلصم فرهود جان.نگفتی چی در موردم فکر میکردی؟
همونطور که حضوری هم عرض کردم حتما E69C و MA40 رو بگیر قبول دارم کمی گرون میشه ولی خورد خورد عجله نکن.خیلی صدا بهتر میشه. سریه بلو خیلی جالب نیست صداش.

fafafafar
02-06-2015, 02:11
شب خوش
مخلصم فرهود جان.نگفتی چی در موردم فکر میکردی؟
همونطور که حضوری هم عرض کردم حتما E69C و MA40 رو بگیر قبول دارم کمی گرون میشه ولی خورد خورد عجله نکن.خیلی صدا بهتر میشه. سریه بلو خیلی جالب نیست صداش.
والا از اونجایی که خودم ادمین یه سایت فیلم و سریالم با این جور ادما در ارتباز گفتن ته سن میره رو 30 که اینجوری نبود
گفتم یکیو میبینم مثل خودم با یه ماشین میاد پول سیستم از قیمت ماشن بالاتر :دی

راجب کامپم آخه من دارم به این فکر میکنم اگر من یکی یکی هم بگیرم به کارم نمیاد باید بزارم گوشه خونه خاک بخوره تا همشو بگیرم برم نصب کنم(جدا از این باند که خودم گذاشتم جا قبلی که لااقل یه ثدایی بیاد بره)
بعد 1 اینکه پول جمع نمیشه که لامصب
2 قطعه قطعه هم بگریم فاصله میفته یه چی جدید تر میاد دل آدم میسوزه
3 فقط اینا که نیست پول نصبم هست

با توجه به موارد بالا چولم جمع بشه باید یه تخفیف سنگین به ما فقیر فقرا بدید :دی
البته در آخر باید اضافه کنم با ضبط متوسط رو به ضعیف بنده عجب صدایی داره لامصب
واقع زیر صدا میتونید بشنوید

saeedsh7j
02-06-2015, 14:29
سلام
برای پخش x400 و باند e69 چه امپی پیشنهاد میکنین که زیاد گرون نباشه بعدا بشه ساب بهش وصل کرد؟

Pedy.Spider
02-06-2015, 15:03
سلام
روی پخش پابونیر 1550ub یه جفت باند عقب میخوام بندازم کدم بهتره به نظرتون؟
معایب و مزایای هر کدم چیه؟

پایونیر 6965v2 حدود 180 تومن
سونی 6950 حدود 200 تومن
کنوود 718 حدود 220 تومن

در ضمن آمپلیفایر هم ندارم و نمیخوام ببندم
قیمتشون برام اصلا مهم نیست
فقط کیفیت صدا اون هم تو رنج کم و متوسط مهمه صدا رو اصلا زیاد نمیکنم

mhazizi
03-06-2015, 10:18
سلام خدمت آقا حمید
تا بار گلیدن و ماسکونی برسه میخوام فعلا این سیستم رو بگیرم، به نظرتون صدا چطور میشه
پخش p99rs + باند E69X + کامپ E62C + آمپ Helix Match MA 40FX + دبل ساب 120.9 کاپا + آمپ مونو هم هنوز براش تصمیم نگرفتم

r0ss0neri
03-06-2015, 13:02
آقا حمید ، برای درب های عقب ، برای نصب کامپوننت ، کجا رو برای توییتر در نظر بگیریم ؟

M.Amorous
03-06-2015, 13:27
سلام

سونی 6950 حدود 200 تومن
کنوود 718 حدود 220 تومن

به نظر من E69X Helix بخرید پشیمون نمیشین.

fafafafar
05-06-2015, 19:04
سلام دوستان یه مدت اینجا خلوت گفتم یه سوال بپرسم دوبالره فعال بشه
از اونجایی آقا حمید خیلی سخت به آمپ ma40fx گیر داده و به فکر جیب ما نیست(میگه وایسا جمع کن بعد بخر)(نمیدونه پول که جمع نمیشه :دی)
احیانا آمپی در رده این آمپ میشناسید که قیمتش ارزونتر باشه
من یا باید آمپ اینو بخرم و از کامپ کم کنم حالا هلیکس هر کامپی غیر پایینی(برای جلو)
یا از آمپ بزنم و کامپ e62 helix بگیرم

نظر شما چیه؟؟؟؟

hamidR15
05-06-2015, 19:25
سلام
برای پخش x400 و باند e69 چه امپی پیشنهاد میکنین که زیاد گرون نباشه بعدا بشه ساب بهش وصل کرد؟
سلام
حد اقل 8604 چون گفتید ساب وگرنه 8400 هم براش کافیه ولی ساب رو نمیتونه درایو کنه.

سلام
سونی 6950 حدود 200 تومن
کنوود 718 حدود 220 تومن
سلام
اگر کیفیت صدای خوب میخواهید و دنبال بیس خیلی بالا نیستین بدون شک E69X بهترین گزینه هست.265 هم قابل تهیه هست مخصوصا تو پراید صندوق دار خوب جواب میده.یه آمپلیفایر دو کانال مثل 562 کن وود یا 3602 پایونیر هم براش بگیرید دیگه چیزی کم نداره.البته خب پک برق هم بهش اضافه میشه
718 رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
اگر حجم بیس بیشتر میخواهید اول 7158 جی وی سی و بعد 6965V2
سونی رو نشنیدم ولی کلا اسپیکرهاش جالب نیست.برعکس آمپلیفایرهاش.

سلام خدمت آقا حمید
تا بار گلیدن و ماسکونی برسه میخوام فعلا این سیستم رو بگیرم، به نظرتون صدا چطور میشه
پخش p99rs + باند E69X + کامپ E62C + آمپ Helix Match MA 40FX + دبل ساب 120.9 کاپا + آمپ مونو هم هنوز براش تصمیم نگرفتم
سلام
99 برای یه همچین سیستمی خیلی زیاده.بقیه قطعات okهستن.

آقا حمید ، برای درب های عقب ، برای نصب کامپوننت ، کجا رو برای توییتر در نظر بگیریم ؟
بهترین جا برای نصب تویتر روی خود درها هست ولی میشه روی ستون عقب هم نصب کرد.

سلام دوستان یه مدت اینجا خلوت گفتم یه سوال بپرسم دوبالره فعال بشه
از اونجایی آقا حمید خیلی سخت به آمپ ma40fx گیر داده و به فکر جیب ما نیست(میگه وایسا جمع کن بعد بخر)(نمیدونه پول که جمع نمیشه :دی)
احیانا آمپی در رده این آمپ میشناسید که قیمتش ارزونتر باشه
من یا باید آمپ اینو بخرم و از کامپ کم کنم حالا هلیکس هر کامپی غیر پایینی(برای جلو)
یا از آمپ بزنم و کامپ e62 helix بگیرم
نظر شما چیه؟؟؟؟
مخلص آقا فرهود.
به نظر من از آمپ کم نکن.کامپ رو MS62 مچ بگیر.336 برات میگیرم.تا 470 کلی صرفه جوئی هست.

mmohammadesadeghi
06-06-2015, 01:49
با سلام خدمت دوستان
میخواستم نظرتون رو در رابطه با امپلی 4کانال سونی مدل zr4a 1200w بدونم؟
به نظرتون امپلی قوی و با کیفیتی هست؟
این امپلی رو با کدوم یک از امپلی های دیگه میشه هم تراز کرد؟
لطفا بین این امپلی و 845و8400 کنوود هم یه مقایسه ای انجام بدین؟
با این امپ چند تا باند و ساب و با چه قدرتی باشن رو میشه راه اندازی کرد؟
ممنون

ehsan4417
06-06-2015, 14:06
سلام
امروز یه عکس دیدم تو قسمت سیستم های نصب شده که با لنت ترمینال رو سفت کرده بود و اون 2 تا سیم مانندا رو با لنت به کفش بسته . همچین کاری درسته ؟ باند رو خراب نمیکنه ؟ واقعا نویزو میگیره ؟؟

hamidR15
06-06-2015, 16:11
سلام
امروز یه عکس دیدم تو قسمت سیستم های نصب شده که با لنت ترمینال رو سفت کرده بود و اون 2 تا سیم مانندا رو با لنت به کفش بسته . همچین کاری درسته ؟ باند رو خراب نمیکنه ؟ واقعا نویزو میگیره ؟؟
سلام
نمیدونم چرا این کار رو کرده.اگر به هم اتصال نکنن مشکلی پیش نمیاد.احتمالا سر فیشهاش شکسته بودن مجبورشده لحیم کنه ولی نیاز نبود دور دوتا رو با هم ببنده.هر کدوم رو جداگانه میتونست چسب بزنه.

با سلام خدمت دوستان
میخواستم نظرتون رو در رابطه با امپلی 4کانال سونی مدل zr4a 1200w بدونم؟
به نظرتون امپلی قوی و با کیفیتی هست؟
این امپلی رو با کدوم یک از امپلی های دیگه میشه هم تراز کرد؟
لطفا بین این امپلی و 845و8400 کنوود هم یه مقایسه ای انجام بدین؟
با این امپ چند تا باند و ساب و با چه قدرتی باشن رو میشه راه اندازی کرد؟
ممنون
منظورتون مدلXM-ZR4A هست؟آمپ خوبیه. قدرت خوبی داره دو کانال قوی و دو کانال معمولی داره. مناسب هست برای نت وورک بستن.قابل مقایسه با این آمپها که گفتین نیست.
دو تا 125 وات و دو تا 60 خروجی میده. فیلترهای خوبی هم داره.بریجش هم 340 وات روی 4 اهم هست.
در کل آمپلیفایرهای سونی البته قدیمیهاش بر خلاف پخشها و اسپیکرهاش واقعا جنسای خوبی بودن.

mmohammadesadeghi
06-06-2015, 16:55
راستی حمید اقا پیامتون رو کامل دریافت نکردم میخواستم نظرتون رو در رابطه با کامپوننت ms62c بدونم و تفاوتش رو با e62c بدونم در چیه؟

mmohammadesadeghi
06-06-2015, 16:57
سلام
نمیدونم چرا این کار رو کرده.اگر به هم اتصال نکنن مشکلی پیش نمیاد.احتمالا سر فیشهاش شکسته بودن مجبورشده لحیم کنه ولی نیاز نبود دور دوتا رو با هم ببنده.هر کدوم رو جداگانه میتونست چسب بزنه.

منظورتون مدلXM-ZR4A هست؟آمپ خوبیه. قدرت خوبی داره دو کانال قوی و دو کانال معمولی داره. مناسب هست برای نت وورک بستن.قابل مقایسه با این آمپها که گفتین نیست.
دو تا 125 وات و دو تا 60 خروجی میده. فیلترهای خوبی هم داره.بریجش هم 340 وات روی 4 اهم هست.
در کل آمپلیفایرهای سونی البته قدیمیهاش بر خلاف پخشها و اسپیکرهاش واقعا جنسای خوبی بودن.
حمید اقا این که گفتین قابل مقایسه با این امپلی هایی که گفتم نیست یعنی بهتره یا بدتر؟

mmohammadesadeghi
06-06-2015, 17:03
سلام

این که فرمودین یعنی این سونیه بهتره اون دوتاست یا پایینتر؟

amirhosein72
06-06-2015, 21:00
این که فرمودین یعنی این سونیه بهتره اون دوتاست یا پایینتر؟

ببخشید جسارت کردم یعنی بهتره :n02:

hamidR15
06-06-2015, 23:06
راستی حمید اقا پیامتون رو کامل دریافت نکردم میخواستم نظرتون رو در رابطه با کامپوننت ms62c بدونم و تفاوتش رو با e62c بدونم در چیه؟
سلام
هلیکس یه رده از مچ بالاتره کلا متریال بهتری داره کیفیت صداش هم بهتره
سونی بهتره دیگه مشخصه کاملا.

trasilverspeed
07-06-2015, 02:59
سلام و درود. دوستان عزیز من تازه واردم و می خوام یک سیستم ببندم روی ماشینم. اما اطلاعات کافی و دقیقی ندارم که چه چیزی خوبه و چه چیزی بد.

اول از همه سیستم پخشم پایونیر DEH-X9650BT هستش. یک جفت باند و یا دو جفت باند و یک آمپلی می خوام ببندم. کیفیت و بیس صدا هم برام مهم هستش. هزینه هم تا 3 تومن میتونم بپردازم.
یه چیز فوق العاده می خوام توی باند و آمپلی. برای آمپلی هم اینو در نظر بگیرید که احتمالا یک ساب هم ببندم. فعلا ساب رو بی خیال شدم تا ببینم چجوری از آب در میاد باند ها. یکی میگه 6975 خوبه یکی میگه E69X خوبه و هر کسی چیزی میگه و این باعث گیح شدن بنده و امثال من میشه. لذا خواهشمند هستم از استاد های بزرگوار اینجا یه راهنمایی کنن که دقیقا چی ببندم که بهترین کیفیت و بهترین بیس رو بتونم داشته باشم.

mhda69
07-06-2015, 13:50
سلام
اساتید جواب منو هم بدن ممنون میشم...
آقا این هلیکس69 ک جدیدا میگن قضیه اش چیه؟؟؟
کیفیت صداش وجدانا چند درصد از 718 بیشتره ؟؟؟
خلاصه می ارزه 718 قدیمی مو رد کنم این هلیکس رو بخرم ب جاش؟؟؟
قیمتش چنده راستی این هلیکس؟؟؟
پخشم 7750 پایونیره و آمپم 4604 پایونیره
mmohammadesadeghi
07-06-2015, 16:22
سلام خدمت دوستان عزیز و اقا حمید گل
اگر امکان داره بین دو امپلی فایر کنوود 845 و 8401 یه مقایسه انجام بدین و بفرمایید که ایا ارزش خرید داره و اگر داره ارزش خرید کدومش بیشتره؟
ممنون

hamidR15
07-06-2015, 16:47
سلام و درود. دوستان عزیز من تازه واردم و می خوام یک سیستم ببندم روی ماشینم. اما اطلاعات کافی و دقیقی ندارم که چه چیزی خوبه و چه چیزی بد.

اول از همه سیستم پخشم پایونیر DEH-X9650BT هستش. یک جفت باند و یا دو جفت باند و یک آمپلی می خوام ببندم. کیفیت و بیس صدا هم برام مهم هستش. هزینه هم تا 3 تومن میتونم بپردازم.
یه چیز فوق العاده می خوام توی باند و آمپلی. برای آمپلی هم اینو در نظر بگیرید که احتمالا یک ساب هم ببندم. فعلا ساب رو بی خیال شدم تا ببینم چجوری از آب در میاد باند ها. یکی میگه 6975 خوبه یکی میگه E69X خوبه و هر کسی چیزی میگه و این باعث گیح شدن بنده و امثال من میشه. لذا خواهشمند هستم از استاد های بزرگوار اینجا یه راهنمایی کنن که دقیقا چی ببندم که بهترین کیفیت و بهترین بیس رو بتونم داشته باشم.
سلام دوست عزیز.
ورودتون رو به جمع دوستانه ما صمیمانه خیر مقدم عرض میکنم.
بفرمائید ماشینتون چیه؟

سلام
اساتید جواب منو هم بدن ممنون میشم...
آقا این هلیکس69 ک جدیدا میگن قضیه اش چیه؟؟؟
کیفیت صداش وجدانا چند درصد از 718 بیشتره ؟؟؟
خلاصه می ارزه 718 قدیمی مو رد کنم این هلیکس رو بخرم ب جاش؟؟؟
قیمتش چنده راستی این هلیکس؟؟؟
پخشم 7750 پایونیره و آمپم 4604 پایونیره
دوست عزیز اگر از نظر کیفیت صدا بخواهیم مقایسه 718 واقعا مردود خواهد شد.منتها شما که باصدای بیس بالا آشنا هستی ممکنه بیس E69 در نظر اول راضیتون نکنه.718 چون 10*7 اینچ هست و ووفر بزرگتری داره مسلما بیس با حجم بالاتری رو اجرا میکنه.
من فکر میکنم شما دوجفت e69 اگر نصب کنید از نظر حجم صدا راضی خواهید شد. در غیر اینصورت پیشنهاد من به شما اگر از صدای 718 خسته شده اید 7158 جی وی سی هست.خیلی صدای بهتری نسبت به 718 داره.البته باید آمپ رو بریج بهش وصل کنید.قیمتش هم 227 تومن هست.
E69 رو اگر خواستین 265 تومن براتون میگیرم.

سلام خدمت دوستان عزیز و اقا حمید گل
اگر امکان داره بین دو امپلی فایر کنوود 845 و 8401 یه مقایسه انجام بدین و بفرمایید که ایا ارزش خرید داره و اگر داره ارزش خرید کدومش بیشتره؟
ممنون
سلام ممنونم لطف دارید
هر دو تقریبا در یک سطح هستند.تفاوت خیلی جزعی دارن.
یکی در THD آمپ 8401 هست که 0.08% هست و از 845 که 1% هست کمتره.
دیگری هم فیلتر HPF آمپ 8401 هست که Variable هست بین 200-50Hz (در 845 روی فرکانس کات 80Hz فیکسه)
دیگه چیز خاصی ندارن.
ضمنا هر دو فکر کنم دیسکانت شدن.بعید میدونم آکبندشون باشه؟
الان M846 و PS847 جاشون شرکت وارد کرده.

mmohammadesadeghi
07-06-2015, 17:07
سلام دوست عزیز.
ورودتون رو به جمع دوستانه ما صمیمانه خیر مقدم عرض میکنم.
بفرمائید ماشینتون چیه؟

سلام
دوست عزیز اگر از نظر کیفیت صدا بخواهیم مقایسه 718 واقعا مردود خواهد شد.منتها شما که باصدای بیس بالا آشنا هستی ممکنه بیس E69 در نظر اول راضیتون نکنه.718 چون 10*7 اینچ هست و ووفر بزرگتری داره مسلما بیس با حجم بالاتری رو اجرا میکنه.
من فکر میکنم شما دوجفت e69 اگر نصب کنید از نظر حجم صدا راضی خواهید شد. در غیر اینصورت پیشنهاد من به شما اگر از صدای 718 خسته شده اید 7158 جی وی سی هست.خیلی صدای بهتری نسبت به 718 داره.البته باید آمپ رو بریج بهش وصل کنید.قیمتش هم 227 تومن هست.
E69 رو اگر خواستین 265 تومن براتون میگیرم.

سلام ممنونم لطف دارید
هر دو تقریبا در یک سطح هستند.تفاوت خیلی جزعی دارن.
یکی در THD آمپ 8401 هست که 0.08% هست و از 845 که 1% هست کمتره.
دیگری هم فیلتر HPF آمپ 8401 هست که Variable هست بین 200-50Hz (در 845 روی فرکانس کات 80Hz فیکسه)
دیگه چیز خاصی ندارن.
ضمنا هر دو فکر کنم دیسکانت شدن.بعید میدونم آکبندشون باشه؟
الان M846 و PS847 جاشون شرکت وارد کرده.
ممنون از جوابتون حمید اقا من اطلاعات تخصصی در رابطه با این چیزایی که گفتین ندارم اینایی که فرمودین به صورت امیانه مفهومش چیه؟
شما که تبهر دارین بفرمایید کدوم از نظر شما بهتره؟

mhda69
07-06-2015, 18:36
خیلی ممنونم جناب حمیدخان از توضیح دقیق و با حوصلتون
دو دقیقه دیگم وقت بذاری راهنماییم کنی ممنونت میشم...

این کاپا 11 چطوره؟؟؟گرونتره اما ظاهرا خیلی با کیفیت تره درسته؟؟؟
اما فقط فکرمیکنم چون آمپم 4604 ضعیفه نتونه صداشو خوب در بیاره و کاپا 11 عملا نسبت ب 718 الانم یا هلیکس69 فرق زیادی نداره با این آمپ نه؟؟؟یعنی خریدش با توجه ب آمپ ضعیفم پول دور ریختن باشه...

راستی میخام ساب هم بخرم ب زودی.از 1260 اینفینیتی خوشم اومده.قیمتش خوبه و خیلی خوشگله.ضعفی نداره آقا حمید؟؟؟فکرکنم ساب سبکیه.آمپم میتونه تکونش بده؟؟؟البته نه در حد آمپ مونو !!!
یه سوال حاشیه ای ب عنوان سوال آخرم !
راس میگن اگر ساب بخری چون بیس رو از روی باند برمیداری میندازی روی ساب کیفیت صدای باندت 2 برابر میشه؟؟؟!!!

سپاسگزارم آقا حمید