PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

zanes
28-02-2015, 23:51
بله آمپ قوی نیاز داره این اسپیکر.
خیر برای ساب نمیتونند استفاده کنند.
با 500 هیچی نمیشه گرفت مگه کالاهای فیک که اونم هزینه نکندد خیلی بهتره.

خو ب پیشنهاد شما چیست؟
یعنی به ساب 400 نمیخوره به آمپش؟؟
اگه بخواد یه آمپ 4 کانال که بانداش و یه ساب رو جواب بده و ساب بگیره چی پیشنهاد میکنید شما؟؟
بازم تشکر میکنم از راهنماییتون

pouyasony
01-03-2015, 13:08
سلام دوستان من بخوام کانال های تلوزیون رو تو ماشین ببینم از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟؟؟ماشین پرشیا هست.قیمتم مناسب باشه
ممنون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

hamidR15
01-03-2015, 13:44
1-خیلی ممنون من فکر میکردم گین بازه ولتاژ هم میره بالا صدا اسپیکر زیاد میشه با توجه به نوشته شما مثل اینکه برعکسه همه چیز
2-الان من بخوام شروع کنم مثلا باید از گین 4 شروع کنم کم کم گین رو زیاد کنم تا صدای واضحی از باند بگیرم که آخرش به 0.2 میرسه درسته؟
3-من الان گین آمپم روی 1 هستش مثلا رو گین 0.2 صدای خوبی گرفتم بعد برای آمپ ضرر نداره بلاخره نهایت توانش هستش معمولا بدون در نظر گرفتن توان باند آخرش گین رو چقدر باز میزارن روی چه عددی میزارن تا به آمپ فشار نیاد من امپم 526 کنوود هستش
4-ضبطم 456 کنوود هست تا 35 تا ولوم داره برای تنظیم گین صدا رو روی چند بزارم خوبه؟
5-از 35 تا ولوم صدا مثلا تا ولوم چند باید صدا بدون دیستورت باشه که بگیم حالا آمپ هم تنظیم شده و صدا بدون مشکل هستش و بگیم گین میزانه؟
شرمنده خیلی زیاد سوال میکنم ببخشید :n40:
سلام خواهش میکنم.
من یه توضیح کلی عرض میکنم.
ببین رادیو پخشها که خروج RCA دارند یه ولتاژ خروجی دارند Pre Aout
. برخی از اونا 2 ولت هستند برخی 2.5 ولت. و برخی هم که معروف به های ولتاژ هستند از 4 ولت به بالا محسوب میشوند.
حالا با توجه به خروجی پخش ما باید گین آمپلیفایرمون رو تنظیم کنیم. یعنی اگر پخشی خروی pre Amp ش 2.5 ولته باید گین رو اینقدر باز زکنیم تا روی 2.5 ولت ست بشه و اگر پخشی خروجیش مثلا 5 ولته یا گین کالام بسته هست یا کمی باز میشه. بستگی به Input Level آمپلیفایر داره که از چه ولتاژی شروع میشه.
ضمنا تنظیم گین رو هم تو
چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توضیح دادم.
دوستان حتما این لینکها رو مطالعه نمائید.خیلی از سوالهاتون پاسخش در آنها هست

تا حدود 800 ، کمی بالا پایین.
ممنونم
شما باید جهت دریافت شفافیت میدرنج و کلاو تفکیک صدای خوب حتما از کامپوننت استفاده کنید.
برای داشتن بیس نرم نیاز به ساب ووفر با متریال ووفر از نوع کاغذی هستند در باکس سیلد
پخش رو هم من پیشنهادم حد اقل x400 کن وود هست.ولی بهتره 7056 کن وود تهیه کنید.
در خاتمه با توجه به سلایق و خواسته های شما حد اقل باید حدود 1500-2000 هزینه نمائید.

خو ب پیشنهاد شما چیست؟
یعنی به ساب 400 نمیخوره به آمپش؟؟
اگه بخواد یه آمپ 4 کانال که بانداش و یه ساب رو جواب بده و ساب بگیره چی پیشنهاد میکنید شما؟؟
بازم تشکر میکنم از راهنماییتون
خیر برای درایو کردن یه ساب ووفر 400 وات RMS واقعی شما باید حد اقل 450 وات بهش ورودی بدید.
با توجه به موجودیهای بازار من درگ استر dak 1204 رو پیشنهاد میکنم.آمپ خوش ساخت و تو رنج قیمتش امپ خوبیه.دارای گارانتی هست .4*120 وات روی 4 اهم و 2*360 وات هم روی 4 اهم میده.
برای یه ساب 10 کافیه.اما اگر بخواد 12 نصب کنه باید یا یه دو کانال قوی بگیره و بریج کنه بده به ساب و یا یه مونو بگیره مثل کن وود 917D
این آمپ که عرض کردم برای درایو کردن اسپیکر کاملا مناسبه.قیمتش هم 750 تومن هست.

hamidR15
01-03-2015, 14:02
سلام دوستان من بخوام کانال های تلوزیون رو تو ماشین ببینم از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟؟؟ماشین پرشیا هست.قیمتم مناسب باشه
ممنون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

سلام
شما باید یه tvدیجیتال تهیه کنید و یه مانیتور رو داشبوردی یا اینکه پخشتون 2DIN باشه و قابلیت رو داشته باشه.
مانیتور از 140 تومن هست به بالا و tv دیجیتال هم 260 تومن.

hamid315
01-03-2015, 19:57
دوستان من یه کنوود X400 یه امپ 7541 با کامپ گلیدان MX 165

دارم و تو دره جلو پراید نصب کردم ولی صدا وقتی ولوم میدم خیلی تیز میشه!! تنظیمات خاصی داره؟ البته گین امپلی رو کامل باز نکردم! می تونه به اون ربط داشته باشه؟ یعنی تیزی صدا میتونه مربوط به تنظیم نبودن گین امپلی داشته باشه؟

zanes
01-03-2015, 20:23
بازم تشکر
ولی چیزی با قیمت مناسب تر وجود نداره؟
آخه این دوست من این هزینه یخورده واسش زیاده

Kingdom of heaven
01-03-2015, 23:10

دارم و تو دره جلو پراید نصب کردم ولی صدا وقتی ولوم میدم خیلی تیز میشه!! تنظیمات خاصی داره؟ البته گین امپلی رو کامل باز نکردم! می تونه به اون ربط داشته باشه؟ یعنی تیزی صدا میتونه مربوط به تنظیم نبودن گین امپلی داشته باشه؟
سلام دوست عزیز,
منم این کامپ رو داشتم,
توی برگه راهنما نوشته اگه صدای کامپ تیز بود,اون سیم قرمز روی کراس اُور رو قطع کنید,
ولی بازم آقا حمید باید نظره نهایی رو بده.
عذر میخوام از اساتید:n40:

shayan122
01-03-2015, 23:26
سلام آقا حمید، با زحمتای ما :n02::n02:

اقا خدمت شما عرض شود که برای ماشین جدید بنده میخوام یه سیستم صوتی عالی ببندم تا حدود 4 تومن در نظر بگیرید بودجه رو. پولم قلمبه نیس! کم کم میخرم :n02:

اول از همه که تا جایی که میشه کیفیت و قدرت با هم باشه، ینی حجم صدای بالا میخوام و بیس سنگین ولی نمیخوام گوش خراش باشه مثلا خیلی تیز باشه یا خراب شه

ماشین هم پرایده :n09:

اولین قدم که پخش باشه ب نظرتون 80PRS یا 7056 یا 8019?

سوال دیگه این که اگه بخوام سیستم رو نتورک ببندم (با توجه به هزینه واسه این که حداقل تفکیک بالایی داشته باشم.) میشه!؟

و این که اگر با هزینه کمی بیشتر خیلی تفاوت توی کل مجموعه ایجاد میشه لطف کنین بگین.

ممنون میشم مثل همیشه روی این یه مورد یکم وقت بزارین و بهترین هارو (تا جایی که بودجه راه میده) پیشنهاد بدین

تشکرررررررررررررر:n12::n16:

farzad3260
01-03-2015, 23:30
سلام.اول بابت طولانی بودن پوزش می طلبم.قصد دارم سیستم شامل پخش و آمپلی و باند نصب کنم.خواهش میکنم نسبت به شرایطم بهترین(با نیم نگاهی به اقتصادی ترین)سیستم رو پیشنهاد کنید.

1.کنوود: برای پخش X400 و یه جفت 6995EX بهترین و مچ ترین آمپلی که کیفیت و عمر قطعات رو تضمین کنه در عین حال ارزون باشه چیه؟

خودم مدل 4670XL ام بی آکوستیک رو پیدا کردم.گزینه خوبیه؟
------
2.پایونییر:پخش 2750 و یه جفت 6965V2

آمپلی هم باز مطمئن نیستم چی باهاشون خوب مچ هست.527 کنوود شاید

=>من سیستم باز نیستم.قصد ارتقا هم ندارم.بگیرم تا مدتها دارمشون.کیفیت بالا و بیس مناسب برام مهمه.متاسفانه نمیتونم خودم شخصا تفاوت جنس صدای کنوود و پایونییر رو مقایسه کنم.

پ ن:ماشینم پرایده.احتمالا هر چی بگیرم.توی داشتبورد یه جفت 1045 پایونییر همینطوری اضافه میکنم.

amir_9
03-03-2015, 00:26
سلام آقا حمید،این آمپ TC4004 برای یه جفت کاپا 9i و کامپ 1605 مناسبه ؟

chaharnazm
03-03-2015, 09:11
من کاپا 11 رو با ساب 1260 اینفینیتی تو باکس پورت دار تورنادو با آمپ 8400 کنوود و پخش 8650 بستم از نظر صدای بیس ارضام کرد اما مید و های تو ولوم پایین راضی کننده نیست یه جورایی گمه تو بیس حتما باید ولوم ببری بالا. راهی برای حل این موضوع هست آقا حمید؟
اگه یه جفت کامپ 13 تو جا فایریکی پشت پراید بندازم مساله حل میشه با همین آمپ؟

حمید جان کلا برای افزایش شفافیت (صدای زیر) و صدای میانی از میان گزینه های کامپوننت-میدرنج-توییتر و سوپر توییتر کدوم برای رفع این مساله بهتره؟

erfagh
03-03-2015, 22:42
دوستان سلام،

راهنمایی میخواستم ازتون، میخواستم فقط یک ضبط بگیرم برای ماشین که با اسپیکر های فابریک ماشین جواب بده، چون نمیخوام هزینه کنم زیاد و فعلا میخوام ضبط بگیرم اونم تا حداکثر 350 400، حتی 10هزارتومن هم بالاتر نره از 400، ترجیحا حدود 300 باشه ولی تا 400 هم مساله ای نداره. بیشتر بخاطر امکانات ضبط که یو اس بی اینا بخوره میخوام اینکار رو کنم و تا جایی که اطلاعات کسب کردم اگه بخوام بلوتوث هم داشته باشه میره بالای 400 که خب هزینه نمیتونم کنم اونقدر

ممنون میشم از راهنمایی هاتون

ادیت:
تا الان دوباره گشتم و به این دو مدل رسیدم، گزینه های خوبی هستن؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Pioneer DEH-X6750BT
Kenwood KDC-U559BT

hamidR15
04-03-2015, 15:31
سلام
آمپتون تقلبی نیست؟

بازم تشکر
ولی چیزی با قیمت مناسب تر وجود نداره؟
آخه این دوست من این هزینه یخورده واسش زیاده
متاسفانه من سراغ ندارم.از کالاهای چینی هم به کسی پیشنهاد نمیکنم.

سلام آقا حمید، با زحمتای ما :n02::n02:

اقا خدمت شما عرض شود که برای ماشین جدید بنده میخوام یه سیستم صوتی عالی ببندم تا حدود 4 تومن در نظر بگیرید بودجه رو. پولم قلمبه نیس! کم کم میخرم :n02:
اول از همه که تا جایی که میشه کیفیت و قدرت با هم باشه، ینی حجم صدای بالا میخوام و بیس سنگین ولی نمیخوام گوش خراش باشه مثلا خیلی تیز باشه یا خراب شه
ماشین هم پرایده :n09:
اولین قدم که پخش باشه ب نظرتون 80PRS یا 7056 یا 8019?
سوال دیگه این که اگه بخوام سیستم رو نتورک ببندم (با توجه به هزینه واسه این که حداقل تفکیک بالایی داشته باشم.) میشه!؟
و این که اگر با هزینه کمی بیشتر خیلی تفاوت توی کل مجموعه ایجاد میشه لطف کنین بگین.
ممنون میشم مثل همیشه روی این یه مورد یکم وقت بزارین و بهترین هارو (تا جایی که بودجه راه میده) پیشنهاد بدین

تشکرررررررررررررر:n12::n16:
سلام مخلصم قربان
پخش رو 8019 خوبه قیمتش هم مناسبتره.
بقیه قطعات رو برای تهیه کردنش عجله دارید یا خیر؟
در مورد نت وورک من خودم تا حالا استفاده نکردم.دردسر تنظیم کردنش خیلی زیاده.من پیشنهاد نمیکنم.باید از کسانی که تو این زمینه تجربه شنیداری هر دو را دارند سوال کنید.
اگر عجله ندارید برای خرید صبر کنید مثل بقیه دوستان تا بار گلیدن بیاد اگر عجله دارید که عرض کنم چیا بگیرید.

سلام.اول بابت طولانی بودن پوزش می طلبم.قصد دارم سیستم شامل پخش و آمپلی و باند نصب کنم.خواهش میکنم نسبت به شرایطم بهترین(با نیم نگاهی به اقتصادی ترین)سیستم رو پیشنهاد کنید.

1.کنوود: برای پخش X400 و یه جفت 6995EX بهترین و مچ ترین آمپلی که کیفیت و عمر قطعات رو تضمین کنه در عین حال ارزون باشه چیه؟

خودم مدل 4670XL ام بی آکوستیک رو پیدا کردم.گزینه خوبیه؟
------
2.پایونییر:پخش 2750 و یه جفت 6965V2

آمپلی هم باز مطمئن نیستم چی باهاشون خوب مچ هست.527 کنوود شاید

=>من سیستم باز نیستم.قصد ارتقا هم ندارم.بگیرم تا مدتها دارمشون.کیفیت بالا و بیس مناسب برام مهمه.متاسفانه نمیتونم خودم شخصا تفاوت جنس صدای کنوود و پایونییر رو مقایسه کنم.

پ ن:ماشینم پرایده.احتمالا هر چی بگیرم.توی داشتبورد یه جفت 1045 پایونییر همینطوری اضافه میکنم.
سلام گلم. چرا اینقدر ریز نوشتی؟من پیرمرد چطوری باید ببینم آخه:n13::n02:
پخش x400 رو موافقم
اسپیکر هم 6965V2
بدون آمپ هم خوب درایو میشه.

سلام آقا حمید،این آمپ TC4004 برای یه جفت کاپا 9i و کامپ 1605 مناسبه ؟
سلام
نمیشناسم همچین امپی رو؟!!

حمید جان کلا برای افزایش شفافیت (صدای زیر) و صدای میانی از میان گزینه های کامپوننت-میدرنج-توییتر و سوپر توییتر کدوم برای رفع این مساله بهتره؟
سلام
به نظر من یه کامپوننت خوب از همه بهتره.

دوستان سلام،
راهنمایی میخواستم ازتون، میخواستم فقط یک ضبط بگیرم برای ماشین که با اسپیکر های فابریک ماشین جواب بده، چون نمیخوام هزینه کنم زیاد و فعلا میخوام ضبط بگیرم اونم تا حداکثر 350 400، حتی 10هزارتومن هم بالاتر نره از 400، ترجیحا حدود 300 باشه ولی تا 400 هم مساله ای نداره. بیشتر بخاطر امکانات ضبط که یو اس بی اینا بخوره میخوام اینکار رو کنم و تا جایی که اطلاعات کسب کردم اگه بخوام بلوتوث هم داشته باشه میره بالای 400 که خب هزینه نمیتونم کنم اونقدر
ممنون میشم از راهنمایی هاتون
ادیت:
تا الان دوباره گشتم و به این دو مدل رسیدم، گزینه های خوبی هستن؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Pioneer DEH-X6750BT
Kenwood KDC-U559BT

سلام
559 که شرکت نداره
6750BT هم که 420 تومن هست!!!
کن وود X400 یا پایونیر X3750 هر رو حدود 310 هستند.

shayan122
04-03-2015, 16:05
سلام مخلصم قربان
پخش رو 8019 خوبه قیمتش هم مناسبتره.
بقیه قطعات رو برای تهیه کردنش عجله دارید یا خیر؟
در مورد نت وورک من خودم تا حالا استفاده نکردم.دردسر تنظیم کردنش خیلی زیاده.من پیشنهاد نمیکنم.باید از کسانی که تو این زمینه تجربه شنیداری هر دو را دارند سوال کنید.
اگر عجله ندارید برای خرید صبر کنید مثل بقیه دوستان تا بار گلیدن بیاد اگر عجله دارید که عرض کنم چیا بگیرید.

کوچیکتم آقا حمید.

والا عجله که نیست ترجیها منتظر میمونم بار گلیدن برسه. بعد هم از اونجایی که تیکه تیکه میخرم (قدم اول هم پخشه که مشخصه) میوفته واسه اردیبهشت ماه فکر کنم

انشالله که برسه تا اون موقع . فقط میشه یه لطفی بکنید حدودی بگین پیشنهادتون چیاست؟ (کامپ یا کواک. ساب چی. جلو چی میشه.؟!)(حجم صدا و کیفیت خوب میخوام) نتورک رو هم همونطور که شما فرمودین بیخیال میشیم :n02:

ارادتمند...

farzad3260
04-03-2015, 16:21
HELP PLEASE
سلام.من باند 6965V2 و آمپ 3602 گرفتم.

سر پخش واقعا مردد هستم.3750 بگیرم یا X400؟
شنیدم X400 سرتره .ولی تو مشخصاتش ساپورت اندروید نداره.میخوام هم گوشی اندرویدی رو بخونه هم شارژش کنه.
از طرفی 3750 با وسایل دیگم مچ هست.کدوم رو انتخاب کنم تا پشیمون نشم؟

U463 چطوره؟

X400 به خاطر خروجیش با آمپ 3602 پایونییر مچ میشه؟

erfagh
04-03-2015, 18:32
سلام
559 که شرکت نداره
6750BT هم که 420 تومن هست!!!
کن وود X400 یا پایونیر X3750 هر رو حدود 310 هستند.

مرسی از راهنمایی،
سایت ----6750 رو میده 399 که با تخفیف میتونستم 393 بگیرم. اما امروز صحبت کردم با یه مغازه دار پیشنهاد داد مدل x700 رو! که 24بیت هست و خروجی قوی تری داره با قیمت 420! که دیدم ارزشش رو شاید داشته باشه یکم بالاتر بدم و خریدم همین مدل رو!
خودم هم نصبش کردم و در همون اول با بلندگو های کارخونه ای روی ماشین قشنگ تفاوت کیفیت صدا به وضوح قابل تشخیص بود با کنوود قدیمی ای که 8سال پیش گرفته بودم.

hamidR15
04-03-2015, 20:53
کوچیکتم آقا حمید.

والا عجله که نیست ترجیها منتظر میمونم بار گلیدن برسه. بعد هم از اونجایی که تیکه تیکه میخرم (قدم اول هم پخشه که مشخصه) میوفته واسه اردیبهشت ماه فکر کنم

انشالله که برسه تا اون موقع . فقط میشه یه لطفی بکنید حدودی بگین پیشنهادتون چیاست؟ (کامپ یا کواک. ساب چی. جلو چی میشه.؟!)(حجم صدا و کیفیت خوب میخوام) نتورک رو هم همونطور که شما فرمودین بیخیال میشیم :n02:

ارادتمند...

سلام
خواهش میکنم بزرگ من هستی.بسیار عالی. بله فکر کنم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد برسه.
الان نمیتونم نظر دقیقی بدم چون نمیدونم چیا میاد.ولی اگر بتونی رو درهای جلو کامپوننت نصب کنی یا کیک پنل بسازی (که کاملا توصیه میکنم این کار رو)یک جفت کامپوننت خوب برای جلو و یک جفت هم برای عقب.یه ساب تو باکس سیلد برای داشتن بیسهای دقیق و کوبش عالی همراه دو تا آمپلیفایر. یه 4 کانال و یه دو کانال یا مونو.
انشاالله.

hamidR15
04-03-2015, 21:06
HELP PLEASE
سلام.من باند 6965V2 و آمپ 3602 گرفتم.
سر پخش واقعا مردد هستم.3750 بگیرم یا X400؟
شنیدم X400 سرتره .ولی تو مشخصاتش ساپورت اندروید نداره.میخوام هم گوشی اندرویدی رو بخونه هم شارژش کنه.
از طرفی 3750 با وسایل دیگم مچ هست.کدوم رو انتخاب کنم تا پشیمون نشم؟
U463 چطوره؟
X400 به خاطر خروجیش با آمپ 3602 پایونییر مچ میشه؟
سلام
نه فکر نمیکنم اندروید رو پشتیبانی کنه.ولی به نظر من X400 بهتره. با توجه به سه خروجی که داره کاملا برای نصب سیستم پیشنهاد میکنم.

مرسی از راهنمایی،
سایت ----6750 رو میده 399 که با تخفیف میتونستم 393 بگیرم. اما امروز صحبت کردم با یه مغازه دار پیشنهاد داد مدل x700 رو! که 24بیت هست و خروجی قوی تری داره با قیمت 420! که دیدم ارزشش رو شاید داشته باشه یکم بالاتر بدم و خریدم همین مدل رو!
خودم هم نصبش کردم و در همون اول با بلندگو های کارخونه ای روی ماشین قشنگ تفاوت کیفیت صدا به وضوح قابل تشخیص بود با کنوود قدیمی ای که 8سال پیش گرفته بودم.
مبارکتون باشه.
خروجی همه پخشها بین 18-22 وات RMS هست.

alipencia
05-03-2015, 00:17
سلام اقا حمید...خواستم بدونم باند ۶۹۶۵ v2 اصل و تقلبی داره؟از کجا باید تشخیص داد؟
اگر امکانش هست قیمت اصلش رو بفرماییید و اینکه مینونید تهیه کنید

shayan122
05-03-2015, 10:12
سلام
خواهش میکنم بزرگ من هستی.بسیار عالی. بله فکر کنم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد برسه.
الان نمیتونم نظر دقیقی بدم چون نمیدونم چیا میاد.ولی اگر بتونی رو درهای جلو کامپوننت نصب کنی یا کیک پنل بسازی (که کاملا توصیه میکنم این کار رو)یک جفت کامپوننت خوب برای جلو و یک جفت هم برای عقب.یه ساب تو باکس سیلد برای داشتن بیسهای دقیق و کوبش عالی همراه دو تا آمپلیفایر. یه 4 کانال و یه دو کانال یا مونو.
انشاالله.

اختیار دارین. انشالله...

کیک پنل هم میسازیم خب. فقط جایی رو میشناسین بتونه فابریک تر تمیز در بیاره؟!

ممنونم

zanes
05-03-2015, 15:24
واقعا حیف مدیر که به شما بگن با این اخلاقتون یا شایدم اسم مدیر روتونه جوگیر شدید؟
من که زیاد سر در نمیارم ولی چندتا آمپ 4کانال پایونیر اصلی با یه ساب پایونیر مثلا 310 یه 311 میخواید مثال بزنم براتون که در حد 500 تومان بیشتر نباشه؟؟
نمیتواید راهنمایی کنید نگید وجود نداره
درسته که من ریاد فعالیت ندارم ولی از سال 2008 عضو این سایتم و از مطالبش استفاده میکنم و کسی مثل شما ندیدم والا

hamidR15
05-03-2015, 22:34
سلام اقا حمید...خواستم بدونم باند ۶۹۶۵ v2 اصل و تقلبی داره؟از کجا باید تشخیص داد؟
اگر امکانش هست قیمت اصلش رو بفرماییید و اینکه مینونید تهیه کنید
سلام
بله فیک هم داره. باید از نمایندگیهای اصلی و مستقیم پایونیر خریداری نمائید.
من اگر بخواهید معرفیتون میکنم تشریف ببرید تهیه کنید.pmمیدم خدمتتون

اختیار دارین. انشالله...
کیک پنل هم میسازیم خب. فقط جایی رو میشناسین بتونه فابریک تر تمیز در بیاره؟!
ممنونم
بسیار عالی
اگر پراید قدیمی هست با MDF میسازه و روکش میکنه جفتی 75 تومن
برای پراید جدیدا باید فایبر کار بشه که جفتی 400 براتون تمام میشه
pmرو چک نمائید.

واقعا حیف مدیر که به شما بگن با این اخلاقتون یا شایدم اسم مدیر روتونه جوگیر شدید؟
من که زیاد سر در نمیارم ولی چندتا آمپ 4کانال پایونیر اصلی با یه ساب پایونیر مثلا 310 یه 311 میخواید مثال بزنم براتون که در حد 500 تومان بیشتر نباشه؟؟
نمیتواید راهنمایی کنید نگید وجود نداره
درسته که من ریاد فعالیت ندارم ولی از سال 2008 عضو این سایتم و از مطالبش استفاده میکنم و کسی مثل شما ندیدم والا
سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار.
خیلی ممنون از محبت شما. واقعا خستگی من رو در کردید.دست شما درد نکنه.
اشکالی نداره،من باید تو رفتار و مشاوره دادنم تجدید نظر کنم....
من نگفتم وجود ندارد،بلکه عرض کردم من سراغ ندارم.این خیلی فرق میکنه.
باید به شما یا دوستتون کالاهای بی کیفیت رو معرفی می کردم تا تشریف ببرید تهیه کنید تا خودتون متوجه بشید.
تقصیر من هست که نمیگذارم هزینه هائی که خودم پرداختم ضررهائی که کردم و تجربه کسب کردم، رو شما مجددا هزینه و تجربه نکنید...
دوست عزیز،شما که خودتون استادین خب چرا از اول تشریف نبردید همینهائی که نام بردید رو تهیه کنید؟؟؟میدونید چرا؟چون 3 ماه دیگه مهمون همین فرومها هستید و با چراغ دنبال افرادی میگردید که بگید پشیمانم.... که پولم رو ریختم تو جوی آب.....ای کاش از اول درست تصمیم میگرفتم و هزینه های اضافی پرداخت نمیکردم...
گلم...من نه نیاز به این سمتها و پستها دارم و نه تقدیر و کف زدن برام، باعث جو گیر شدنم میشه.دیگه از سن و سال من و امثال من گذشته که بخواهیم با اینگونه مسائل خودمون رو گم کنیم.نه دوست من نه ....
دوستانی که از قدیم و فرومهای همسایه من رو میشناسند میدانند من زمانی که اینجا عضو شدم با آیدی ناشناس و فقط با نیت کمک به دوستان چه از نظر مشاوره دادن و چه تهیه کالا با قیمت بسیار مناسب و گاها زیر قیمت بازار عضو شدم.خدا رو شاکر هستم و تصور میکنم تا کنون که خدمت شمام در این راه موفق بوده ام.
باز هم ممنونم از شما دوست عزیز.
ببخشید که نتونستم آنگونه که باید و وظیفه یک مدیر انجمن هست به شما و دوست عزیزتون کمک کنم.
به عنوان جمله آخر و به عنوان یک برادر بزرگتر، به شما توصیه میکنم هیچ گاه تو زندگی نسنجیده و خام صحبت نکنید،و در جائی که طرف مقابل رو کامل نمی شناسید بهش تهمت نزنید و از خودتون مطلبی جای نگذارید.یادمون باشه حق الناس چیزی نیست که به راحتی بتونیم ازش بگذریم و پایمالش کنیم.
شب خوش.

shahin8
06-03-2015, 19:06
سلام وخسته نباشیدبه آقاحمیدوبقیه دوستان که دلسوزانه مارو راهنمایی میکنن.من یه ساب Rockford r1 دارم که150rmsهست سوالم اینه که چه آمپیلی ای تهیه کنم واسش که قیمتش زیادگرون نباشه ترجیحا دوکانال باشه.ممنون از زحماتتون.

fardin140
06-03-2015, 19:56
سلام کلا کامپوننت هرتز میل 3way چند مدل داره؟لطفا قیمت هم اگه دارید بدید مرسی

amin5030
06-03-2015, 21:05
سلام خدمت دوستان
لطفا اگر کسی با دو پخش 9650 پایونیر و 8019 کار کرده یک مقایسه انجام بده ممنون
پخش نزدیک 600 تومن در نظرم هست.

hamidR15
06-03-2015, 21:32
سلام وخسته نباشیدبه آقاحمیدوبقیه دوستان که دلسوزانه مارو راهنمایی میکنن.من یه ساب Rockford r1 دارم که150rmsهست سوالم اینه که چه آمپیلی ای تهیه کنم واسش که قیمتش زیادگرون نباشه ترجیحا دوکانال باشه.ممنون از زحماتتون.

سلام لطف دارید.:n40:
کن وود 526 یا 527 میتونید براش تهیه کنید.166 تومن هست.

V_12
07-03-2015, 00:24
سلام
باند جلو واسه پراید چی پیشنهاد میکنید ؟
کیفیت خیلی عالی باشه
هزینه هم مشکلی نیس

shahin8
07-03-2015, 01:00
سلام لطف دارید.:n40:
کن وود 526 یا 527 میتونید براش تهیه کنید.166 تومن هست.
آقاحمید به نظرشما 3602 بگیرم بهترنیست؟ یاهمون 526 نظرتونه؟

chaharnazm
07-03-2015, 10:04
تفاوت توییتر و سوپر توییتر در چیست؟

(نمیدونم چرا بیشتر مردم به توییتر میکن تیوتر!)

sinad
07-03-2015, 13:39
با سلام وخسته نباشید به دوستان و عزیزان زحمت کش
یه پخش خوب برای زانتیا میخوام که دکمه های رو فرمان هم باهاش کار کنه
پخش با کیفیت که صدا توش احساس بشه بعلاوه دوتا باند خوب رای عقب
فقط پخش میخوام که اندازه فابریک قبلی باشه و بدون لقی و تمیز داخل جاش بشینه
ممنون از اینکه راهنمایی می کنید

hamidR15
07-03-2015, 13:39
سلام
باند جلو واسه پراید چی پیشنهاد میکنید ؟
کیفیت خیلی عالی باشه
هزینه هم مشکلی نیس
سلام
برای جای فابریک پیشنهاد میکنم خیلی هزینه نکنید.
اما اگر میتونید رو در کیک پنل نصب کنید من پیشنهاد بدم خدمتتون
کیک پنل برای پرایدهای قدیمی با جنس MDf جفتی 75 تومن و برای پرایدهای مدل جدید جنس فایبر و جفتی 400 تومن هزینه داره.
بفرمائید تصمیمتون چیه تا عرض کنم.

آقاحمید به نظرشما 3602 بگیرم بهترنیست؟ یاهمون 526 نظرتونه؟
از نظر قدرت چرا قویتره رو بریج ولی پایونیر خیلی افت کیفیت داشته من به این خاطر عرض نکردم خدمتتون.
در هر صورت هر دو رو میتونید استفاده کنید.

تفاوت توییتر و سوپر توییتر در چیست؟
(نمیدونم چرا بیشتر مردم به توییتر میکن تیوتر!)

به غلط در بین عموم تیوتر جا افتاده شما خودت رو ناراحت نکن:n02:
تقریبا هیچ فرقی ندارن.
فقط ممکنه سوپر تویترها در طراحی و ساخت کمی متفاوت یا شاید کیفیت بهتری رو دارا باشند.ضمنا تو پاسخ فرکانسی نیز متفاوت هستند.
سوپر تویترها بیشتر به صورت تک فروخته شده و اغلب در سیستمهای نت وورک یا در کنار ووفرها ، میدرنجها و حتی مید بیسها استفاده ست آپ میشوند.

sinad
07-03-2015, 13:40

hamidR15
07-03-2015, 13:51
سلام و ممنون از توجه و محبت شما
برای کار کردن دکمه ها باید از اینترفیس مخصوص زانتیا استفاده نمائید.یه خورده زیمنه اش مکمه ولی گیر میاد.حدود 80 هم قیمتش بوده.
برای پخش هم هر پخش تک din ی رو میتونید نصب کنید. من پیشنهادم 8019 یا 7056 کن وود هست. بسیار صدای عالی گرم و فلتی داره.
اسپیکر رو میخواید جای فابریک نصب کنید یا یک جفت 9*6 رو طاقچه عقب؟
اگر جای فابریک میخواهید نصب کنید درهای جلو سایزشون 16 و درهای عقب هم 13 هست.
میزان بودجه رو مشخص بفرمائید تا خدمتتون عرض کنم.
ضمنا قیمت 8019 هست حدود 600 تومن و قیمت 7056 هم حدود 750
در خدمتم.

sinad
07-03-2015, 13:59
پخش رو تا 500 مشکلی ندارم در ضمن چون بنده جنوب هستم قیمت های فکر کنم اینجا یه مقدار پایین تره برای باند های عقب میخوام رو تاق نصب کنم فکر کنم تو در کیفیت نداشته باشه یه امپلی کوچک با کیفیت که جاگیر نباشه و مچ باشه با سیستم هم لطف کنید معرفی کنید

hamidR15
07-03-2015, 14:07
پخش رو تا 500 مشکلی ندارم در ضمن چون بنده جنوب هستم قیمت های فکر کنم اینجا یه مقدار پایین تره برای باند های عقب میخوام رو تاق نصب کنم فکر کنم تو در کیفیت نداشته باشه یه امپلی کوچک با کیفیت که جاگیر نباشه و مچ باشه با سیستم هم لطف کنید معرفی کنید

به نظر من همین 7056 رو بگیرید.
آمپ رو باید بعد از مشخص شدن اسپیکرتون معرفی کنم.
برای اسپیکر تا چه سقفی میخواهید هزینه کنید؟
چرا امپ کوچک میخواهید نصب کنید مگه پشت صندلی فضا ندارید؟

sinad
07-03-2015, 14:15
نمی خوام زیاد بزرگ باشه و جا گیر
در ضمن باند هم تا 300 فکر کنم برای من که ساب و اینا رو نمیخوام خوب باشه
فقط کیفیت صدا میخوام به پخش مچ باشه لا اقل پخش خوب گرفتیم باند ناتوان نباشه
در ضمن اگه اینو نتونستم پیدا کنم پیونر چی مدلی توصیه می کنید
همچنین نظرتون در مورد پخشهای جی وسی هم برام بگید
ممنون برادر

hamidR15
07-03-2015, 14:33
نمی خوام زیاد بزرگ باشه و جا گیر
در ضمن باند هم تا 300 فکر کنم برای من که ساب و اینا رو نمیخوام خوب باشه
فقط کیفیت صدا میخوام به پخش مچ باشه لا اقل پخش خوب گرفتیم باند ناتوان نباشه
در ضمن اگه اینو نتونستم پیدا کنم پیونر چی مدلی توصیه می کنید
همچنین نظرتون در مورد پخشهای جی وسی هم برام بگید
ممنون برادر
پایونیر X8650Bt میتونید بگیرید.513 تومن.
اسپیکر رو من هلیکس E69X پیشنهاد میکنم 290 تومن.(اتفاقا یکی از دوستان بچه برازجان پریروز براشون گرفتم)
امپ 4 کانال هم Match از برند هلیکس مدل MA40FX که 620 تومن هست. خیلی کوجک و جمع و جور و بسیار با کیفیت.
همه وسایل هم اگر گیر نیاوردین میتونم براتون تهیه و با تی پاکس ارسال کنم.
خیلی از دوستان هستند که از بچه های خطه خونگرم جنوب هستند و من براشون از تهران کالای مورد نیازشون رو تهیه و ارسال کردم.
این لینک برند هلیکس هست مطالعه نمائید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم لینک اسپیکر:
یه صدای با کیفیت و بسیار خوب تحویلتون میدم.
ضمنا شما پک برق و کابل ا سپیکر هم نیاز دارید.
من پک برق رو استریت وایرز مدل znx10k پیشنهاد میکنم 95 تومن کابل اسپیکر هم متری 9500 تومن.
جی وی سی برند خوبیه ولی متاسفانه پخشهای خوبش وارد نمیشن.من پیشنهاد نمیکنم.

sinad
07-03-2015, 14:44
ممنون از راهنمایی های شما
در ضمن این قطعه که برای دکمههای روی فرمان زانتیا بخوره که کنترل های پخش از رو فرمان انجام بشه شما دارید
ممنون باز هم از شما

sinad
07-03-2015, 14:58
برادر
Infinity Kappa 693.11i
بین این باند و هلیکس E69X نظرتون کدوم بهتر هستش

hamidR15
07-03-2015, 15:01
ممنون از راهنمایی های شما
در ضمن این قطعه که برای دکمههای روی فرمان زانتیا بخوره که کنترل های پخش از رو فرمان انجام بشه شما دارید
ممنون باز هم از شما
تو صفحه قبل عرض کردم. اینترفیس هست اسمش. با پیگیری که کردم هفته بعد موجود میشه.
ضمنا من خودم مغازه دار نیستم ولی با مدیران اکثر برندها اشنا هستم لذا برای دوستان سعی میکنم کالاهی مورد نیازشون رو کمی زیر قیمت بازار تهیه کنم.

hamidR15
07-03-2015, 15:09
برادر
Infinity Kappa 693.11i
بین این باند و هلیکس E69X نظرتون کدوم بهتر هستش

به نظر من اینفینیتی دیگه اون کیفیت 10-15 پیش رو نداره.
ولی از نظر قدرت خب با توجه به 110 بودن قویتره.ولی کیفیت هلیکس به نظر م نو برای کسانی که تهیه کردم و نصب کردن خیلی بیشتره.
اگر بیس سنگین نمیخوای هلیکس عالیه. ولی اگر بیس خوب میخواید باید یا الپاین SPR-69 تهیه کنید یا گلیدن Co 609 یا MTX T8693

van123
07-03-2015, 15:36
سلام
تشكر ويژه از اقا حميد گل كه خيلي بهش زحمت دادم
من با كمك و راهنمايي حميد هليكس E 69X رو خريدم و كلا زحمتش هم سمت حميد جان بود
الان باند ها صحيح و سالم بدستم رسيده ولي فعلا فرصت نكردم برم نصبش
تو پست بعدي عكس هم ميذارم از هليكس

V_12
07-03-2015, 15:41
سلام
برای جای فابریک پیشنهاد میکنم خیلی هزینه نکنید.
اما اگر میتونید رو در کیک پنل نصب کنید من پیشنهاد بدم خدمتتون
کیک پنل برای پرایدهای قدیمی با جنس MDf جفتی 75 تومن و برای پرایدهای مدل جدید جنس فایبر و جفتی 400 تومن هزینه داره.
بفرمائید تصمیمتون چیه تا عرض کنم.

سلام
مرسی از جوابتون
نه به اون صورت نمیخوام هزینه کنم ، فقط میخوام یه خورده صدا تنظیم بشه یعنی وقتی که ولوم پخش رو بالا ببرم کم نیاره

hamidR15
07-03-2015, 15:59
سلام
مرسی از جوابتون
نه به اون صورت نمیخوام هزینه کنم ، فقط میخوام یه خورده صدا تنظیم بشه یعنی وقتی که ولوم پخش رو بالا ببرم کم نیاره

دوست من
کلا هر اسپیکری که مستقیم به پخش متصل میشه و بدون آمپ هست با افزایش ولوم دیستورش ایجاد میشه.نباید این توقع رو از IC پخش داشته باشیم که بتونه یه اسپیکر حتی 30 واتی رو کامل درایو کنه.
در هر صورت میتونید هلیکس e4x نصب کنید جای فابریک.

chaharnazm
07-03-2015, 17:21
به غلط در بین عموم تیوتر جا افتاده شما خودت رو ناراحت نکن:n02:
تقریبا هیچ فرقی ندارن.
فقط ممکنه سوپر تویترها در طراحی و ساخت کمی متفاوت یا شاید کیفیت بهتری رو دارا باشند.ضمنا تو پاسخ فرکانسی نیز متفاوت هستند.
سوپر تویترها بیشتر به صورت تک فروخته شده و اغلب در سیستمهای نت وورک یا در کنار ووفرها ، میدرنجها و حتی مید بیسها استفاده ست آپ میشوند.[/QUOTE]

حمید جان من اگه کنار کاپا 11 یه جفت سوپروییتر رو همون طاقچه فابریک پشت پرایدم ببندم جبران کمبود صدای زیر و میانی رو میکنه؟ البته میدونم رو صدای میانی بی تاثیره اما چون نمیتونم کاپا رو کنار بذارم و دوباره هزینه برای میدرنج و طاقچه ام دی اف و ... بکنم اینو می پرسم. الان مشکلم کمی بازه فرکانسی میانی و بالاست. کامپوننت 16 هم که پیشنهاد داده بودی نیاز به طاقچه ام دی اف داره.
راستی گین هر دوو کانال باند و سابم رو آمپ (کنوود 8400) رو 4 است.
کلا اگه میتونی یه تنظیم برای پخش پایونیز 8650 ما بده.
شرمنده میکنی

amin5030
07-03-2015, 17:31
سلام خدمت دوستان
لطفا اگر کسی با دو پخش 9650 پایونیر و 8019 کار کرده یک مقایسه انجام بده ممنون
پخش نزدیک 600 تومن در نظرم هست.
دوستان کسی نظری نداره؟تا نزدیک 600 بهترین 8019 هست؟الان 6049 دارم کیفیت صدا بصورت محسوس تغییر می کنه 8019 اضافه بشه؟
باقی سیستم
کامپ:mx 165
ساب:mx 2
باند اینفی
امپ:9004 و 8002 jvc
اقا حمید شما هم اگر نظر بدین ممنون می شم،کل این سیستمم کم کم با راهنمایی شما تهییه کردم

mohammad.asghari
07-03-2015, 18:38
دوستان یه مشورتم به من بدید لطفا

یکبار دیگه سوال کردم که خوب دوستان پیشنهاداتی دادن ولی پشیمون شدم،میخوام یه پخش بهم معرفی کنید که با باند 6962 اوکی باشه قیمتشم زیاد بالا نباشه نمیخوام زیاد خرج کنم.(این باند بدون ساب باس خوبی داره،کیفیت صدا چطور؟)

hamidR15
08-03-2015, 21:51
حمید جان من اگه کنار کاپا 11 یه جفت سوپروییتر رو همون طاقچه فابریک پشت پرایدم ببندم جبران کمبود صدای زیر و میانی رو میکنه؟ البته میدونم رو صدای میانی بی تاثیره اما چون نمیتونم کاپا رو کنار بذارم و دوباره هزینه برای میدرنج و طاقچه ام دی اف و ... بکنم اینو می پرسم. الان مشکلم کمی بازه فرکانسی میانی و بالاست. کامپوننت 16 هم که پیشنهاد داده بودی نیاز به طاقچه ام دی اف داره.
راستی گین هر دوو کانال باند و سابم رو آمپ (کنوود 8400) رو 4 است.
کلا اگه میتونی یه تنظیم برای پخش پایونیز 8650 ما بده.
شرمنده میکنی
سلام
من تجربه همچین کاری رو ندارم.آخه چرا باید این کار رو بکنی؟صدای فرکانس بالای بیش از حد هم به گوشهاتون آسیب میرسونه ها.
در مورد تنظیم گین که در چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح دادم؟!
پخشتون چند ولته؟باید گین رو هم روی همون ولتاژ ست کنید.

دوستان کسی نظری نداره؟تا نزدیک 600 بهترین 8019 هست؟الان 6049 دارم کیفیت صدا بصورت محسوس تغییر می کنه 8019 اضافه بشه؟
باقی سیستم
کامپ:mx 165
ساب:mx 2
باند اینفی
امپ:9004 و 8002 jvc
اقا حمید شما هم اگر نظر بدین ممنون می شم،کل این سیستمم کم کم با راهنمایی شما تهییه کردم
سلام
بله کیفیت صداتون بهتر میشه. 7056 هم میتونید بگیرید.هر دو پخش خوبی هستند.

دوستان یه مشورتم به من بدید لطفا

یکبار دیگه سوال کردم که خوب دوستان پیشنهاداتی دادن ولی پشیمون شدم،میخوام یه پخش بهم معرفی کنید که با باند 6962 اوکی باشه قیمتشم زیاد بالا نباشه نمیخوام زیاد خرج کنم.(این باند بدون ساب باس خوبی داره،کیفیت صدا چطور؟)
اسپیکر رو 6975V2 و پخش هم کن وود X400 پیشنهاد میکنم.

adamahan
09-03-2015, 03:15
سلام بر دوستان و آقا حمید عزیز،
آقا حمید سابووفر جی وی سی ۴۳۰۰ در چه سطحیه؟
چه نوع صدایی داره،و در اخرم چقدر ارزش داره؟
بابت زحمتایی که میکشید واقعا ممنون،

hamidR15
09-03-2015, 13:56
سلام بر دوستان و آقا حمید عزیز،
آقا حمید سابووفر جی وی سی ۴۳۰۰ در چه سطحیه؟
چه نوع صدایی داره،و در اخرم چقدر ارزش داره؟
بابت زحمتایی که میکشید واقعا ممنون،
سلام
ممنونم دوست عزیز.انجام وظیفه میکنم.
من این مدل رو نمیدونم ولی بهترین ساب جی وی سی آرسنال هست مدل cs-aw8240 که واقعا صدای عالی داره. قیمتش 600 هست(420 دلار قیمت جهانیش هست ولی خب جی وی سی خیلی تو ایران جا نیوفتاده) با توجه به 1000 وات RMS بدون واقعا ارزش داره.تو باکس سیلد بیس بسیار کیپ و محکمی میزنه. تو پورتد هم صدای گرم و خوبی داره.

alipencia
09-03-2015, 14:14
سلام اقا حمید...من باند 6965 v2 تهیه کردم...عجب باند معرکه ایه با این قیمت
حالا میخوام بدونم الان که نو هست ولوم بخوره مشکل نداره یا زیاد ولوم ندم فعلا؟
بعد اینکه برای تنظیم پخش توصیه ای داری؟۷۶۵۰ پایونییر

Frdsbi
10-03-2015, 00:23
با سلام
یک پخش پایونیر 1750 دارم خواستم بدونم بین این باندها کدوم صدا و کیفیت بهتری بدون آمپ بهم میده ؟
6965v2
6995s
6985s

آمپ نمی خوام ببندم .
در ضمن قیمت و هزینه ارسالم لطف کنید .

Mustang GT
10-03-2015, 09:22
به کمک راهنمایی های اقا حمید گل پخش رو عوض کردم و از 4350 پایونیر کوچ کردم به 7056 کنوود!!!
یه دنیای کاملا متفاوت. . . . . .
خداییش 7056 خیلی تنظیمات و ریزه کاری داره.با پخش پایونیر توییتر لازم نیست ولی با این پخش بنظرم لازمه شاید هم بخاطر اسپیکرهام باشه که بعداز عید به فرموده اقا حمید MTX میگیرم.
امپ نازنین هم که قربونش برم حرف نداره. با راهنمایی اقا حمید این امپ توپ رو گرفتم.بهش می نازم زیاد. . . . .

rs2008
10-03-2015, 10:14
سلام به همگی من یه پخش
JVC KD-R456 دارم با باندهای 718 عادی و 6995ex کنوود بدون ساب میخواستم یه چنتا امپ با قیمت مناسب بهم معرفی کنین ممنون میشم !!!!!!:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16 :

mahmood21
10-03-2015, 10:42
دوستان کی میتونه منو راهنمایی کنه؟
من یه تلویزیون سونی خریدم و یه مشکل خیلی بزرگ داره اینکه زیرنویس فارسی رو از روی فلش ساپورت نمی کنه. به نظرتون چطور میتونم مشکلم رو برطرف کنم

fardin140
10-03-2015, 10:48
دوستان کی میتونه منو راهنمایی کنه؟
من یه تلویزیون سونی خریدم و یه مشکل خیلی بزرگ داره اینکه زیرنویس فارسی رو از روی فلش ساپورت نمی کنه. به نظرتون چطور میتونم مشکلم رو برطرف کنم
سلام اول اینکه اسم فیلم با زیر نویس رو یکی کن فقط پسونداشون با هم فرق کنه بعد تو تنظیمات خود تلوزیون زبان رو پرشین یا فارسی تغییر بده

mahmood21
10-03-2015, 11:04
یکی هستش و زبانش رو هم چک کردم ولی متاسفانه نمی شه

amir_9
10-03-2015, 12:54
یکی هستش و زبانش رو هم چک کردم ولی متاسفانه نمی شه
دوست عزیز حتما باید پسوند فایل زیرنویس Srt باشه و حتما باید به صورت UTF-8 باشه .

mahmood21
10-03-2015, 14:10
دوست عزیز حتما باید پسوند فایل زیرنویس Srt باشه و حتما باید به صورت UTF-8 باشه .
پسوند srt هستش ولی utf8 چی هست و از کجا میتونم ببینم پیداش کنم که هست یا نه؟

mhroozbeh
10-03-2015, 16:02
سلام
من یه ضبط معمولی و ارزون میخواستم
ولی قبلش یه سوال دارم
اینکه میگن ضبط بلوتوث داره یعنی چی؟ یعنی گوشی از این طریق بهش وصل میشه و صداها از باند های ماشین میاد؟ بعد اگه کسی زنگ بزنه باید روی گوشی answer بزنیم و و گوشی رو بگیریم جلوی دهنمون و حرف بزنیم یا یه شکل دیگه ای هست؟ لطفا توضیح بدید اگه امکانش هست
بعد کیفیت صداش چطوره؟ هی قطع و وصل نمیشه؟
یه سوال دیگه اینکه ضبط های مکسیدر چطورن؟ کیفیتشون رو تایید میکنید؟
بعد اگه ممکنه یه ضبط در حد 150- 200 تومن معرفی کنید که تمام فایل های صوتی رو بخونه و بلوتوث هم داشته باشه؟ با تشکر فراوان

hesabdarrasmi
10-03-2015, 16:20
سلام آقا حمید
خوبی واقعا دمت گرم که با صبر و حوصله جواب کاربرا رو می دی

اگه خاطرت باشه شش ماه پیش رو ضبط فابریک 206 اسپیکر 6965 v2 بستم معرکه است از کیفیت صدا و بیس کاملا راضی ام ( با باندهای فابریک جلو میدرنج کامله ) ولی از ولوم بالای 18 صدا دیستورت میشه برای رفع مشکل دنبال امپلی بودم که hi in داشته باشه چون قصد تعویض ضبط فابریک ندارم برای کامل شدن فرکانس دنبال ساب هم هستم که انتخاب اولم اینفینیتی 1260 با امپ Vibe Slick Stereo 4 که هم اسپیکر ها و ساب رو را بندازه به نظر شما چطوره

یه سوال در مورد باکس اینطور که تو پست ها دیدم پیشنهاد شما باکس سیلد هست یعنی باکسی که هیچ فضای برای خروج هوا نداره اما آیا همون خروجی هوا که تو اسپیکر ها هست خودش قدرت ویبره رو افزایش نمی ده و حتی عمر ساب بیشتر نمی کنه ؟

ایا برای فشار کمتر به باطری یه خازن 50 آمپر هم ببندم ؟

Mustang GT
10-03-2015, 16:27
سلام
من یه ضبط معمولی و ارزون میخواستم
ولی قبلش یه سوال دارم
اینکه میگن ضبط بلوتوث داره یعنی چی؟ یعنی گوشی از این طریق بهش وصل میشه و صداها از باند های ماشین میاد؟ بعد اگه کسی زنگ بزنه باید روی گوشی answer بزنیم و و گوشی رو بگیریم جلوی دهنمون و حرف بزنیم یا یه شکل دیگه ای هست؟ لطفا توضیح بدید اگه امکانش هست
بعد کیفیت صداش چطوره؟ هی قطع و وصل نمیشه؟
یه سوال دیگه اینکه ضبط های مکسیدر چطورن؟ کیفیتشون رو تایید میکنید؟
بعد اگه ممکنه یه ضبط در حد 150- 200 تومن معرفی کنید که تمام فایل های صوتی رو بخونه و بلوتوث هم داشته باشه؟ با تشکر فراوان
سلام دوست عزیز
یعنی از طریق بلوتوث گوشی به پخش وصل میشه و در ضمن پخش یه میکروفون همراش هست مثل 7056 کنوود و میکروفون رو در جای خوبی که صدا راحت بره فیکس میکنن.هر کسی که زنگ بزنه دیگه لازم نیست به گوشی دست بزنید.فقط کافیه دکمه روی پخش که ارم تلفن داره رو بزنید تا صدا از اسپیکرهاتون بیاد که اونم به دلخواه تنظیم می کنید از اسپیکرهای جلو باشه یا عقب.حتی اهنگ های توی گوشیتون رو هم میتونید از طریق پخش ببینید و اجرا و کنترل کنید.
من که دارمش خیلی ازش خوشم اومده
تا اونجایی که بدونم معمولا هم رنج قیمتی شون از 400-500 شروع میشه

parham511
10-03-2015, 17:49
سلام و عید نوروز همه مبارک:n16:

از دوستان و کارشناسان عزیز سوال دارم:

صدای 6965V2 بدون آمپ و با پخش پایونیر معمولی 4*50 وات چطوری هستش؟ آیا باس و میدل و تریبل قابل قبول داره واسه من که نمیخوام آمپ بزارم؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن نظر بدن.

پیشاپیش فدای همتون، امیدوارم سال خوبی کنار خانواده هاتون داشته باشین....:n12:

alipencia
10-03-2015, 19:28
سلام و عید نوروز همه مبارک:n16:

از دوستان و کارشناسان عزیز سوال دارم:

صدای 6965V2 بدون آمپ و با پخش پایونیر معمولی 4*50 وات چطوری هستش؟ آیا باس و میدل و تریبل قابل قبول داره واسه من که نمیخوام آمپ بزارم؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن نظر بدن.

پیشاپیش فدای همتون، امیدوارم سال خوبی کنار خانواده هاتون داشته باشین....:n12:

سلام دوست عزیزم همین دیروز روی 7650 خودم این باند رو بستم... بیس عالی و میدرنج عالی انگار ساب داری.. برای من تا 59 بدون دیستروی ولوم میخوره

Mustang GT
10-03-2015, 19:52
[QUOTE=mhroozbeh;8569137]پس اینا چرا این قیمتیه؟حذف شد خلاف قوانین
منظورم پخش هایی مثل پایونییر و کنوود و سایر برندها
بنظر من مکسیدر جز برند نیست.یه مارک چینی که نمیشه ازش هم زیاد انتظار داشت. . . . . .

mhroozbeh
10-03-2015, 20:42
منظورم پخش هایی مثل پایونییر و کنوود و سایر برندها
بنظر من مکسیدر جز برند نیست.یه مارک چینی که نمیشه ازش هم زیاد انتظار داشت. . . . . .

برندی نیست در حد 300 تومن این قابلیت رو داشته باشه؟
حالا مکسیدر اینقدر بی خوده؟ من صدای با کیفیت بالا اینقدر مد نظرم نیست.معمولی باشه
بعد قابلیت وای فای به چه کاری میاد؟اریخ به روز رسانی 1393/12/09

قابلیت Mixtrax - میکس ترکس

قابلیت اتصال به iPhone/iPod و اندروید Android

پخش موزیک از گوشی همراه iPhone/iPod و اندروید Android ( شارژ گوشی همراه در هنگام اتصال از طریق USB )

ساپورت PANDORA

این 4 تا قابلیت رو هم توضیح میدی
خیلی ممنون

مدل 5000 فیلیپس چطوره؟

farzad3260
10-03-2015, 20:45
من پخش U463 رو به همراه یک جفت 6965V2 و یک جفت 718EX گرفتم.مناسب ترین آمپ چهار کانال برای ساپورت همش چیه؟<br>یه گزینم 1004 سونی هست.

Mustang GT
10-03-2015, 21:47
برندی نیست در حد 300 تومن این قابلیت رو داشته باشه؟
حالا مکسیدر اینقدر بی خوده؟ من صدای با کیفیت بالا اینقدر مد نظرم نیست.معمولی باشه
بعد قابلیت وای فای به چه کاری میاد؟اریخ به روز رسانی 1393/12/09

قابلیت Mixtrax - میکس ترکس

قابلیت اتصال به iPhone/iPod و اندروید Android

پخش موزیک از گوشی همراه iPhone/iPod و اندروید Android ( شارژ گوشی همراه در هنگام اتصال از طریق USB )

ساپورت PANDORA

این 4 تا قابلیت رو هم توضیح میدی
خیلی ممنون
وقتی پخشی با همین قابلیت ها از برند کنوود یا پایونیر 400-500 درمیاد خودت حساب کن کیفیت مکسیدر چقدر پایین هست که یک سوم اونا قیمت داره.
البته تا حالا باهاش کار نکردم.در حد 300 پخش های خوبی میشه گرفت مثل x400 کنوود
یه مدل پایونیر هم هست x4750 که بلوتوث هم داره.قیمتش هم همین حدودا هست.
وای فای روی پخش ماشین ندیدم اینو نمیدونم.
میکس ترکس که توی پخش های پایونیر هست به سبک دی جی عمل میکنه و اهنگ هارو بدون مکس پخش میکنه.
اتصال ipod یعنی با سیستم عامل ios گوشی های اپل سازگار هست.هم شارژ میکنه هم موزیک پخش میکنه.اندروید هم همینطور.
تازه من گوشیم ویندوز فون هست ولی الان با کنوود 7056 راحت کار میکنه.
پاندورا سرویس موزیک اینترنتی هست.ولی نمیدونم چطوری میشه با پخش ماشین بهش متصل شد!!!!:n38:
البته اساتید بهتر از من میدونن. . . . .
تا جایی که اطلاعات دارم بهتون گفتم.امیدوارم مفید باشه.

parham511
11-03-2015, 00:44
سلام دوست عزیزم همین دیروز روی 7650 خودم این باند رو بستم... بیس عالی و میدرنج عالی انگار ساب داری.. برای من تا 59 بدون دیستروی ولوم میخوره

فدایی داری علی جون، دمت گرم... خیالمو راحت کردی...

hamidR15
11-03-2015, 01:14
سلام اقا حمید...من باند 6965 v2 تهیه کردم...عجب باند معرکه ایه با این قیمت
حالا میخوام بدونم الان که نو هست ولوم بخوره مشکل نداره یا زیاد ولوم ندم فعلا؟
بعد اینکه برای تنظیم پخش توصیه ای داری؟۷۶۵۰ پایونییر
سلام
خب به سلامتی
به طور کلی بهتره که به هیچ اسپیکر و ساب ووفری که آکبند میخریم تو هفته اول خیلی فشار وارد نکنیم تا متعلقات اون کاملا نرم و آماده بشن برای کار سنگین
توصیه خاصی ندارم. فقط SLA رو روی 2- قرار بده.لود رو هم روی های نزار.اگر HPF هم داره بزار روی 80hz

با سلام
یک پخش پایونیر 1750 دارم خواستم بدونم بین این باندها کدوم صدا و کیفیت بهتری بدون آمپ بهم میده ؟
6965v2
6995s
6985s
آمپ نمی خوام ببندم .
در ضمن قیمت و هزینه ارسالم لطف کنید .
6965v2
193 تومن.هزینه ارسال خیلی نمیشه چون اغلب با تی پاکس ارسال میکنند.

سلام به همگی من یه پخش
JVC KD-R456

دارم با باندهای 718 عادی و 6995ex کنوود بدون ساب میخواستم یه چنتا امپ با قیمت مناسب بهم معرفی کنین ممنون میشم !!!!!!:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16 :
دوست عزیز چرا دو نوع اسپیکر متفاوت دارین.بهتون پیشنهاد میکنم کنار هم نصب نکنید چون کیفیت صداتون کاهش می یابد.
قیمت مناسب برای شما حول و حوش چند تومان هست؟:n02:

سلام آقا حمید
خوبی واقعا دمت گرم که با صبر و حوصله جواب کاربرا رو می دی
اگه خاطرت باشه شش ماه پیش رو ضبط فابریک 206 اسپیکر 6965 v2 بستم معرکه است از کیفیت صدا و بیس کاملا راضی ام ( با باندهای فابریک جلو میدرنج کامله ) ولی از ولوم بالای 18 صدا دیستورت میشه برای رفع مشکل دنبال امپلی بودم که hi in داشته باشه چون قصد تعویض ضبط فابریک ندارم برای کامل شدن فرکانس دنبال ساب هم هستم که انتخاب اولم اینفینیتی 1260 با امپ Vibe Slick Stereo 4 که هم اسپیکر ها و ساب رو را بندازه به نظر شما چطوره
یه سوال در مورد باکس اینطور که تو پست ها دیدم پیشنهاد شما باکس سیلد هست یعنی باکسی که هیچ فضای برای خروج هوا نداره اما آیا همون خروجی هوا که تو اسپیکر ها هست خودش قدرت ویبره رو افزایش نمی ده و حتی عمر ساب بیشتر نمی کنه ؟
ایا برای فشار کمتر به باطری یه خازن 50 آمپر هم ببندم ؟

سلام خواش میکنم.وظیفه هست دوست عزیز
برای امپ چقدر میخواید هزینه کنید؟
در مورد وایب من خیلی اطلاعات ندارم. نظری نمیتونم بدم.
در مورد باکس من برای کاسانی که بیس دقیق میخوان نمیخوان که سابشون ول بزنه یا از موزیک جا بمونه ضمنا بیسهاس کیپ و تقه ای دوست دارن باکس سیلد رو پیشنهاد میکنم که معروف به SQ هست.
در مورد دریچه خروج هوای گرم voice coil هم خیر باعث افزایش صدا نمیشه. این خود باکس هست که اگر خوب طراحی و ساخته بشه باعث تقویت فرکانسهائی بم و پائین میشه.
برای ایجاد ویبره هم باز نوع باکس حجم آن و فرکانس تیون هست که دخیل هستند.
خیر اصلا پیشنهاد نمیکنم خازن نصب کنید تو این رنج ها. ضمنا شما نیازی به خازن ندارین.

من پخش U463 رو به همراه یک جفت 6965V2 و یک جفت 718EX گرفتم.مناسب ترین آمپ چهار کانال برای ساپورت همش چیه؟<br>یه گزینم 1004 سونی هست.
شما هم دو جفت اسپیکر متفات دارید.
نمیدونم چرا با اینهمه مطالب که نوشته میشه باز تشریف میبرید و اینگونه خرید میکنید؟!!:n13:
718 رو ردش کنید بره.
برای 6965v2 هم میتونید 4604 پایونیر بگیرید 230 تومن.

mhroozbeh
11-03-2015, 02:01
وقتی پخشی با همین قابلیت ها از برند کنوود یا پایونیر 400-500 درمیاد خودت حساب کن کیفیت مکسیدر چقدر پایین هست که یک سوم اونا قیمت داره.
البته تا حالا باهاش کار نکردم.در حد 300 پخش های خوبی میشه گرفت مثل x400 کنوود
یه مدل پایونیر هم هست x4750 که بلوتوث هم داره.قیمتش هم همین حدودا هست.
وای فای روی پخش ماشین ندیدم اینو نمیدونم.
میکس ترکس که توی پخش های پایونیر هست به سبک دی جی عمل میکنه و اهنگ هارو بدون مکس پخش میکنه.
اتصال ipod یعنی با سیستم عامل ios گوشی های اپل سازگار هست.هم شارژ میکنه هم موزیک پخش میکنه.اندروید هم همینطور.
تازه من گوشیم ویندوز فون هست ولی الان با کنوود 7056 راحت کار میکنه.
پاندورا سرویس موزیک اینترنتی هست.ولی نمیدونم چطوری میشه با پخش ماشین بهش متصل شد!!!!:n38:
البته اساتید بهتر از من میدونن. . . . .
تا جایی که اطلاعات دارم بهتون گفتم.امیدوارم مفید باشه.

واقعا لطف کردی
فقط چون علاقه خاصی به مارک فیلیپس دارم مدل 5000 دیدم بلوتوث داره
این برند چطوره؟

Mustang GT
11-03-2015, 05:43
واقعا لطف کردی
فقط چون علاقه خاصی به مارک فیلیپس دارم مدل 5000 دیدم بلوتوث داره
این برند چطوره؟
خواهش می کنم کاری نکردم
از برند فیلیپس اطلاعی ندارم.چون تا حالا ازش پخش ندیدم
اینو اقا حمید و دوستان میدونن. . . . .

hesabdarrasmi
11-03-2015, 08:14
سلام خواش میکنم.وظیفه هست دوست عزیز
برای امپ چقدر میخواید هزینه کنید؟
در مورد وایب من خیلی اطلاعات ندارم. نظری نمیتونم بدم.
در مورد باکس من برای کاسانی که بیس دقیق میخوان نمیخوان که سابشون ول بزنه یا از موزیک جا بمونه ضمنا بیسهاس کیپ و تقه ای دوست دارن باکس سیلد رو پیشنهاد میکنم که معروف به SQ هست.
در مورد دریچه خروج هوای گرم voice coil هم خیر باعث افزایش صدا نمیشه. این خود باکس هست که اگر خوب طراحی و ساخته بشه باعث تقویت فرکانسهائی بم و پائین میشه.
برای ایجاد ویبره هم باز نوع باکس حجم آن و فرکانس تیون هست که دخیل هستند.
خیر اصلا پیشنهاد نمیکنم خازن نصب کنید تو این رنج ها. ضمنا شما نیازی به خازن ندارین.
.

آقا حمید این امپ وایب قیمت 395 هست امپی که بتونه دو تا باند 6965 v2 و ساب 1260 اینفینیتی رو هم 380 وات rms رو 4 اهم جواب بده (امپ وایب 93 db هست) و hi in هم داشته یاشه قیمت هر چی کمتر بهتر شما چی پیشنهاد می دید
باتشکر

113879
11-03-2015, 08:55
سلام دوستان گرامی
کسی از بچه ها در مورد ساب های راکفورد اطلاعات داره؟
هم مالی و هم از نظر فنی....

hamidR15
11-03-2015, 10:02
آقا حمید این امپ وایب قیمت 395 هست امپی که بتونه دو تا باند 6965 v2 و ساب 1260 اینفینیتی رو هم 380 وات rms رو 4 اهم جواب بده (امپ وایب 93 db هست) و hi in هم داشته یاشه قیمت هر چی کمتر بهتر شما چی پیشنهاد می دید
باتشکر
سلام امید جان. احوال شما؟
من وایب رو کار نکردم هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منظورتون از دوتا همون یک جفت هست دیگه؟
یه 8604 پایونیر باید براش تهیه کنید.470 هست.
از این کمتر دیگه نمیتونه درایورهاتون رو راه بی اندازه.
اما با این حال 4604 هم هست که 60 وات خروجی میده بریجشم فکرک نم زیر 200 هست.275 هم حدودا قیمتش هست ولی من پیشنهاد نمیکنم.

خواهش می کنم کاری نکردم
از برند فیلیپس اطلاعی ندارم.چون تا حالا ازش پخش ندیدم
اینو اقا حمید و دوستان میدونن. . . . .
من هم تو pm که داده بودن عرض کردم اصلا نمیشناسم.البته فیلیپس برند خوبیه ولی پخش ساز نیست.

سلام دوستان گرامی
کسی از بچه ها در مورد ساب های راکفورد اطلاعات داره؟
هم مالی و هم از نظر فنی....
چه مدلی؟چه اطلاعا؟سوالتون چیه؟
راکفرود ساباش بد نیست البته قدیم واقعا عالی و خوش صدا بودن مخصوصا تو باکس فابریکهاشون.من خودم یه p2دارم تو پورتد کارخونه ای واقعا عالیه.
حالا شما مدل و سوالاتتون رو بفرمائید تا جائی که اطلاعات دارم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

rs2008
11-03-2015, 11:55
سلام اقا حمید من اون 6995 رد کنم به جاش یه 718ex بندازم بازم بهم صدای خوب نمیده یا باید همون 718 عادیا را بندازم !!!!!!
بوجممم هرچی کمتر باشه بهتره ولی یه جنس بیخودم نباشه 200-300 میتونم پیاده شم بازم ممنون از مشاورت!!!!!!!
:n16::n16::n16::n16::n16:

kamran1234
11-03-2015, 12:15
سلام آقا حمید من میخواستم پخش آلپاین 145 بگیرم که دیدم بخاطر کمیاب شدن قیمتش خیلی بالا رفته تو وب هم دیدم بجاش مدل 154 را معرفی کردن که بلوتوث هم داره بنظر شما این 154 جدید کیفیت 145 را داره و با آن قابل قیاس هست؟

Living DEATH
11-03-2015, 13:31
سلام دوستان
من هیچ تجربه و اطلاعاتی در مورد سیستم ماشین ندارم
اگر میشه راهنماییم کنید

میخوام ضبط ماشین رو عوض کنم چون کیفیتش خیلی پایینه
ماشینم پراید ، بانداشم فابریکه خودشه
تا 200-300 تومن چه ضبطی بگیرم؟
باند فابریک پراید خیلی ضعیفه بنظرتون؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

113879
11-03-2015, 13:41
چه مدلی؟چه اطلاعا؟سوالتون چیه؟
راکفرود ساباش بد نیست البته قدیم واقعا عالی و خوش صدا بودن مخصوصا تو باکس فابریکهاشون.من خودم یه p2دارم تو پورتد کارخونه ای واقعا عالیه.
حالا شما مدل و سوالاتتون رو بفرمائید تا جائی که اطلاعات دارم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

سلام آقا حمید
اگر خاطرتون باشه من زیاد بهتون زحمت دادم در مورد تهیه 8019
خلاصه کنم الان تجهیزاتی که رو ماشین بستم بجز پخشم کمی تا قسمتی ابری از سری رده پایین راکفورد هست اما چون فقط این صدا مورد پسندم بود همینارو بستم.واقعا صدای شفاف و با کیفیتی داره
مشخصات
ماشین 405

8019 کنوود
آمپ R400-4D راکفورد
کواک R169X3 راکفورد
کامپ R165-S راکفورد
همون موقع فروشنده گفت ساب و باکس فابریک اکتیو همراه با آمپ راکفورد دارم .من چون پول نداشتم نخریدم
حالا چون واقعا کمبود بیس دارم میخوام ساب هم به مجموعه اضافه بشه.
در مورد ساب من کوبش نرم و دقیق میخوام نه اینکه ویبره بزنه یا چمیدونم ماشین بلرزه
در ضمن نمیخوام صدای ساب از صدایی که الان دارم بیشتر یا کمتر باشه.یعنی یچیزی که با تجهیزات بالا بخونه
ممنون میشم راهنمایی کنید
در مورد هزینه هم ابتدا شما گزینه هاتونو معرفی کنید تا ببینم چقدر باید پیاده بشم

hesabdarrasmi
11-03-2015, 16:52
:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16:

hesabdarrasmi
11-03-2015, 16:53
سلام امید جان. احوال شما؟
من وایب رو کار نکردم هیچ اطلاعاتی هم ندارم
منظورتون از دوتا همون یک جفت هست دیگه؟
یه 8604 پایونیر باید براش تهیه کنید.470 هست.
از این کمتر دیگه نمیتونه درایورهاتون رو راه بی اندازه.
اما با این حال 4604 هم هست که 60 وات خروجی میده بریجشم فکرک نم زیر 200 هست.275 هم حدودا قیمتش هست ولی من پیشنهاد نمیکنم.
.

قربونت حمید جان بدنیستم اخر سالیو بی پولیو امیدوارم بیس حالت قوی و حجیم باشه
آره منظورم یه جفت باند بود و یه ساب
Kenwood KAC HQR8400 هم خوب تعریف می کنن تو کاتالوکش دیدم hi in هم داره نمی دونم سوکتش هم باشه یا نه قیمت داری ؟ یه آشنا وارد که با ساب 1260 موجود داشته باشه بگو برم پیشش بنصبم

نظرت در مورد 1260 چیه فکر کنم با 6965 v2 خوب شه

Silent TR
11-03-2015, 18:29
دنبال یک پخش ساده با پشتیبانی فلش میگردم که به این برخوردم
Sony CDX-G1151U
به نظر پخش خوبی میاد با قیمت مناسب
میخوام هم خوشگل باشه هم تو پخش از طریق یو اس بی و پشتیبانی فرمت ها اذیت نکنه که یبار پخش کنه و یبار نه
ولی متوجه نشدم این که میگن با قابلیت پشتیبانی از اندروید یعنی چی ؟؟؟ یعنی چیکار میشه باهاش کرد ؟
و باند در حدود 120 30 تومن چی پیشنهاد میدید که صداش تیز نباشه
به نظرم اینا میتونه گزینه هام باشه :
Pioneer TS-R6950S 105T
Pioneer TS-A6975S 139T
Pioneer TS-A6965S 121T
Kenwood KFC-PS6975 155T

hamidR15
11-03-2015, 21:29
سلام اقا حمید من اون 6995 رد کنم به جاش یه 718ex بندازم بازم بهم صدای خوب نمیده یا باید همون 718 عادیا را بندازم !!!!!!
بوجممم هرچی کمتر باشه بهتره ولی یه جنس بیخودم نباشه 200-300 میتونم پیاده شم بازم ممنون از مشاورت!!!!!!!
:n16::n16::n16::n16::n16:
سلام
به نظر من 718 معمولی بهتر از EX هست.
من 7158 جی و ی سی رو پیشنهاد میکنم با یه 5602 خوب میکوبه.210 اومن هم هست.

سلام آقا حمید من میخواستم پخش آلپاین 145 بگیرم که دیدم بخاطر کمیاب شدن قیمتش خیلی بالا رفته تو وب هم دیدم بجاش مدل 154 را معرفی کردن که بلوتوث هم داره بنظر شما این 154 جدید کیفیت 145 را داره و با آن قابل قیاس هست؟
من 154 رو مشخصاتش رو نمیدونم متاسفانه.

سلام دوستان
من هیچ تجربه و اطلاعاتی در مورد سیستم ماشین ندارم
اگر میشه راهنماییم کنید
میخوام ضبط ماشین رو عوض کنم چون کیفیتش خیلی پایینه
ماشینم پراید ، بانداشم فابریکه خودشه
تا 200-300 تومن چه ضبطی بگیرم؟
باند فابریک پراید خیلی ضعیفه بنظرتون؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
یه کن وود x400 بگیرید 313 تومن.
اسپیکر هم 1044 پایونیر صداش بد نیست.

سلام آقا حمید
اگر خاطرتون باشه من زیاد بهتون زحمت دادم در مورد تهیه 8019
خلاصه کنم الان تجهیزاتی که رو ماشین بستم بجز پخشم کمی تا قسمتی ابری از سری رده پایین راکفورد هست اما چون فقط این صدا مورد پسندم بود همینارو بستم.واقعا صدای شفاف و با کیفیتی داره
مشخصات
ماشین 405

8019 کنوود
آمپ R400-4D راکفورد
کواک R169X3 راکفورد
کامپ R165-S راکفورد
همون موقع فروشنده گفت ساب و باکس فابریک اکتیو همراه با آمپ راکفورد دارم .من چون پول نداشتم نخریدم
حالا چون واقعا کمبود بیس دارم میخوام ساب هم به مجموعه اضافه بشه.
در مورد ساب من کوبش نرم و دقیق میخوام نه اینکه ویبره بزنه یا چمیدونم ماشین بلرزه
در ضمن نمیخوام صدای ساب از صدایی که الان دارم بیشتر یا کمتر باشه.یعنی یچیزی که با تجهیزات بالا بخونه
ممنون میشم راهنمایی کنید
در مورد هزینه هم ابتدا شما گزینه هاتونو معرفی کنید تا ببینم چقدر باید پیاده بشم

سلام
خواهش میکنم زحمت هست.
ماشین چی بود؟حتما راکفورد باشه؟
10 میخواهید یا 12؟
من دو تا 10 پیشنهاد میکنم تو سیلد.ولی خب با توجه به توان RMS مجموع شما به نظرم یدونه 10 قوی کافیه.
هم هلیکس p10W گزینه خوبیه هر کدوم 450 و یه مدل کلاریون 10 اینچ سریه قدیم هم سراغ دارم آکبند 500 وات RMS هستن فوق العاده بیس نرمی دار.اونم 450.
آمپ هم باید براش تهیه کنی.

قربونت حمید جان بدنیستم اخر سالیو بی پولیو امیدوارم بیس حالت قوی و حجیم باشه
آره منظورم یه جفت باند بود و یه ساب
Kenwood KAC HQR8400 هم خوب تعریف می کنن تو کاتالوکش دیدم hi in هم داره نمی دونم سوکتش هم باشه یا نه قیمت داری ؟ یه آشنا وارد که با ساب 1260 موجود داشته باشه بگو برم پیشش بنصبم
نظرت در مورد 1260 چیه فکر کنم با 6965 v2 خوب شه
ممنونم
8400 حدود 400 هست.1260 رو من کسی رو ندارم بگم بری بگیری.
6965v2 آره خوش صداس.

iran79
11-03-2015, 22:22
درود
دوستان یه جفت باند از برند پایونییر دیدم که چشام چهارتا شد از بس خوشگل بود
میخواستم بدونم چه مدلی هستش این سری؟
نمیدونم حالا جفتی هست یا یدونه ای ولی به این شکل هست که باند قسمتی که بیس میزنه بزرگ هستش مثل ساب ها و یه توییتر از وسطش بیرون اومده.
دقیقا مثل باندهای کواکسیال ولی بیضی نیستش، بصورت دایره ای هست.
اسم مدلش چی هست و قدرت چطوره؟
قیمتش هم میدونین چنده؟ کیفیت خوبی دارن؟
یه 206 دیدم که دوتا بسته بود به همراه یه جفت باند کواکسیال کنوود (مدلش یادم نیس)

راستی برند کیکر چطور هست؟ کدوما خوب هستن؟ ساب یا کامپوننت یا کواکسیالش؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

Living DEATH
11-03-2015, 23:52
یه کن وود x400 بگیرید 313 تومن.
اسپیکر هم 1044 پایونیر صداش بد نیست.

.

توی توضیحات این ضبط نوشته سازگار با سیستم عامل IOS .
این چه کاربردی داره؟ ( گوشی من اندرویده )
این اسپیکری که معرفی کردید حدودا چه قیمتی هستن؟ و اینکه باید 2 جفت بگیرم . هم برای پشت و هم جلو؟
و اینکه تفاوت قابل ملاحضه ایی از لحاظ کیفیت با اسپیکرهای فابریک پراید دارن؟

حالا که اسپیکرم اگر قرار باشه بگیرم ضبط کمی ارزونتر که هم به اندازه نیاز من باشه و هم کیفیت خوبی بهم بده هست؟
مثلا این مدل چقدر با ایکس 400 فرق داره؟ :
Kenwood KDC-U2259R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببخشید سوالام زیاد شد:n39:

Silent TR
11-03-2015, 23:55
دنبال یک پخش ساده با پشتیبانی فلش میگردم که به این برخوردم
Sony CDX-G1151U
به نظر پخش خوبی میاد با قیمت مناسب
میخوام هم خوشگل باشه هم تو پخش از طریق یو اس بی و پشتیبانی فرمت ها اذیت نکنه که یبار پخش کنه و یبار نه
ولی متوجه نشدم این که میگن با قابلیت پشتیبانی از اندروید یعنی چی ؟؟؟ یعنی چیکار میشه باهاش کرد ؟
و باند در حدود 120 30 تومن چی پیشنهاد میدید که صداش تیز نباشه
به نظرم اینا میتونه گزینه هام باشه :
Pioneer TS-R6950S 105T
Pioneer TS-A6975S 139T
Pioneer TS-A6965S 121T
Kenwood KFC-PS6975 155T

دوستان عزیزم ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه

AMIR MOHAMMAD . M
12-03-2015, 01:17
سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک هدیونیت میخواستم با قیمتی حدود 200 یا 250 هزار تومن.
فقط میخوام فلش و گوشی رو بهش وصل کنم، یعنی درگاه usb و درگاه aux نیاز دارم و اصلا از cd و dvd استفاده نمیکنم و ترجیحا نمیخوام cd خور باشه.
همینطور اگه بشه بتونم در آینده برای یک سیستم مناسب ازون استفاده کنم، یعنی تنظیمات و خروجی های مناسب رو تا حدی داشته باشه.

ممنون میشم مدل مناسبی معرفی کنید.

همینطور آدرس مرکز خرید ضبط و باند در تهران کجاست؟

M.Amorous
12-03-2015, 01:27
سلام خدمت دوستان. میشه در مورد آپشن صدای 3way و سیستم نتورک توضیح بدید که توی پخش 7056 هست و موارد استفادش چیه ؟

راستی به نظرتون ساب باکس 121LT سونی چطوره؟ چه ساب باکسی تو این رنج پیشنهاد میدید؟

rs2008
12-03-2015, 01:56
سلام اقا حمید شرمنده دوباره مزاحم شدم یعنی شما میگین به جای 718 باند JVC CS-HX7158 ببندم و اون امپ پایونرهم که گفتین دوکاناله میتونه 2 جفت باندا ج بده راستی اون باند jvc با 718 خودم مچ میشه راستی یادم رفت بگم پخشممjvc R-456 بازم ممنون از پاسخ دهیتون!!!!!!!!:n12::n12::n12:

parham511
12-03-2015, 17:12
سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک هدیونیت میخواستم با قیمتی حدود 200 یا 250 هزار تومن.
فقط میخوام فلش و گوشی رو بهش وصل کنم، یعنی درگاه usb و درگاه aux نیاز دارم و اصلا از cd و dvd استفاده نمیکنم و ترجیحا نمیخوام cd خور باشه.
همینطور اگه بشه بتونم در آینده برای یک سیستم مناسب ازون استفاده کنم، یعنی تنظیمات و خروجی های مناسب رو تا حدی داشته باشه.

ممنون میشم مدل مناسبی معرفی کنید.

همینطور آدرس مرکز خرید ضبط و باند در تهران کجاست؟

من حرفه ای نیستم و انتظاراتم مثل شما بود، تو برندهای پایونیر، سونی و کنوو من خیلی گشتم و آخر سر رادیو فلش 2015 پایونیرو گرفتم به نام
MVH-X175UI

که CD درایو نداره،، تنظیمات فوق العاده زیادی و صدای خیلی شفافی داره، از اتصال ساب بطور مستقیم پشتیبانی میکنه.
قیمتشم خیلی مناسبه و بین 160 تا 170 میتونی پیدا کنی.
لینکش:

اما اگه مشکل بودجه ندارید DEH-X2750UI

پایونیر گزینه معتبرتری هست،و کلا سری DEH پایونیر اسم و رسم جهانی داره علاوه بر اینکه این مدل CD هم داره، و قیمتش 240 تا 250 هست و ب بودجتون میخوره.

سونی هم یه گزینه رادیو فلش داره ک صدای خوبی رو بدون آمپ بهتون میده و 4*55 وات چیزیه ک تو تبلیغاتش نوشته، اما اگه میخواید بعدا خرج کنید و سیستم ببندید پایونیر گزینه بهتری هست.

masoud.shadlo1364
12-03-2015, 21:25
سلام. من اطلاعات زیادی از سیستم خودرو ندارم لطفا راهنمایی کنید
ماشین من پارس هستش که صفره یعنی باندو پخش نداره، میخواستم یه سیستم خوب در حد 1500 تا 1700 جمع کنم. چه باند و پخش و آمپلی و سابی توصیه میکنید

AMIR MOHAMMAD . M
13-03-2015, 11:48
من حرفه ای نیستم و انتظاراتم مثل شما بود، تو برندهای پایونیر، سونی و کنوو من خیلی گشتم و آخر سر رادیو فلش 2015 پایونیرو گرفتم به نام
MVH-X175UI

که CD درایو نداره،، تنظیمات فوق العاده زیادی و صدای خیلی شفافی داره، از اتصال ساب بطور مستقیم پشتیبانی میکنه.
قیمتشم خیلی مناسبه و بین 160 تا 170 میتونی پیدا کنی.
لینکش:

اما اگه مشکل بودجه ندارید DEH-X2750UI

پایونیر گزینه معتبرتری هست،و کلا سری DEH پایونیر اسم و رسم جهانی داره علاوه بر اینکه این مدل CD هم داره، و قیمتش 240 تا 250 هست و ب بودجتون میخوره.

سونی هم یه گزینه رادیو فلش داره ک صدای خوبی رو بدون آمپ بهتون میده و 4*55 وات چیزیه ک تو تبلیغاتش نوشته، اما اگه میخواید بعدا خرج کنید و سیستم ببندید پایونیر گزینه بهتری هست.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز:n18:

اون مدل اولی که خودتم گرفتی ریموت دار هست؟
ریموتش چطوریه!؟
چیزی پیدا نکردم در موردش!

------------------------------------------------------

دوستان مرکز خریدی برای لوازم صوتی و تصویری خوردو در تهرن هست؟
آدرسش کجاست؟!
حداقل جایی که بتونی مدل مورد نظرت رو اونجا گیر بیاری!
پشت شهرداری ی سری هستن ولی فکر نکنم مرکز فروش جنس خوب و معتبر باشن!

hamidR15
13-03-2015, 12:59
درود
دوستان یه جفت باند از برند پایونییر دیدم که چشام چهارتا شد از بس خوشگل بود
میخواستم بدونم چه مدلی هستش این سری؟
نمیدونم حالا جفتی هست یا یدونه ای ولی به این شکل هست که باند قسمتی که بیس میزنه بزرگ هستش مثل ساب ها و یه توییتر از وسطش بیرون اومده.
دقیقا مثل باندهای کواکسیال ولی بیضی نیستش، بصورت دایره ای هست.
اسم مدلش چی هست و قدرت چطوره؟
قیمتش هم میدونین چنده؟ کیفیت خوبی دارن؟
یه 206 دیدم که دوتا بسته بود به همراه یه جفت باند کواکسیال کنوود (مدلش یادم نیس)

راستی برند کیکر چطور هست؟ کدوما خوب هستن؟ ساب یا کامپوننت یا کواکسیالش؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
احتمالا 2503I بوده.تو نت سرچ کنید ببینسد اگر همینه قیمت 288 تومن هست.

توی توضیحات این ضبط نوشته سازگار با سیستم عامل IOS .
این چه کاربردی داره؟ ( گوشی من اندرویده )
این اسپیکری که معرفی کردید حدودا چه قیمتی هستن؟ و اینکه باید 2 جفت بگیرم . هم برای پشت و هم جلو؟
و اینکه تفاوت قابل ملاحضه ایی از لحاظ کیفیت با اسپیکرهای فابریک پراید دارن؟
حالا که اسپیکرم اگر قرار باشه بگیرم ضبط کمی ارزونتر که هم به اندازه نیاز من باشه و هم کیفیت خوبی بهم بده هست؟
مثلا این مدل چقدر با ایکس 400 فرق داره؟ :
Kenwood KDC-U2259R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببخشید سوالام زیاد شد:n39:
سلام
یعنی بلوتوثش با محصولات اپل کار میکنه.
قیمت هر جفتش 65 تومن هست. من با فابریکهای تیبا تعویض کردم واقعا خیلی بهتر شد صدا.کلا فابریکیها اصلا جالب نیستن.اگر هر دوات رو با هم عوض کنید خب صداتون بهتر میشه.البته جلوی پراید قدیمیها خیلی فضای خوبی نداشت جدیدا رو نمیدونم.
2259 هم پخش خوبیه.2259 هم 220 تومن هست
X400 رو اگر بخواهید بعدا سیستم نصب کنید خروجی RCA ش کامله.

سلام خدمت دوستان. میشه در مورد آپشن صدای 3way و سیستم نتورک توضیح بدید که توی پخش 7056 هست و موارد استفادش چیه ؟
راستی به نظرتون ساب باکس 121LT سونی چطوره؟ چه ساب باکسی تو این رنج پیشنهاد میدید؟
سلام
در مورد نت وورک خیلی بحث شده.اما چشم من به اختصار توضیح میدم
سیستم نت وورک زمانی استفاده میشود که ما در سیستم از کراس اوور اسپیکرهامون یا کامپوننتهامون استفاده نمیکنیم
سیستم اکتیو هست و تشکیل شده از تیوترها،میدرنجها،مید ووفر/ووفرها و ساب ووفر.البته این مورد که عرض کردم سیستم 4Way هست.
در 3Way ما ووفر دیگه نداریم.
برای راه اندازی هر کدوم هم باید آمپلیفایر جداگانه ای تهیه بشه. مثلا یه آمپ 4 کانال برای دو جفت تیوتیر
یه امپلیفایر 4 کانال برای دو جفت میدرنج
یه آمپ مونو هم برای ساب ووفر.
کار اصلی و مشکل تازه بعد نصب شروع میشه.
تنظیم کردن و انتخاب فرکانس مناسب مخصوصا برای تیوترها کار مشکل و خطرناکی هست چون اگر اشتباه انتخاب بشه و ما کراس اووری نداریم که محافظت بکنه ازش احتمال سوختن تیوترها افزایش می یابد.
رسیدن به صدای دلخواه ممکنه ماه ها به طول بی انجامد.
ضمنا سیستم اکتیو رو برای کامپوننتهائی که دارای کراس اوور خوب و حرفه ای نیستند بیشتر پیشنهاد میشه.که با کراس اوور اکتیور بتونیم این ضعف رو پوشش دهیم.
در کل من خودم به شخصه هیچ وقت سراغ اکتیو نرفته و نخواهم رفت.

سلام اقا حمید شرمنده دوباره مزاحم شدم یعنی شما میگین به جای 718 باند JVC CS-HX7158 ببندم و اون امپ پایونرهم که گفتین دوکاناله میتونه 2 جفت باندا ج بده راستی اون باند jvc با 718 خودم مچ میشه راستی یادم رفت بگم پخشممjvc R-456 بازم ممنون از پاسخ دهیتون!!!!!!!!:n12::n12::n12:

سلام دشمنتون شرمنده ،مراحمید
بله صدای بهتری داره.
نه 5602 فقط برالی یک جفت 7158 پیشنهاد دادم.718 رو مگه داری؟ردش کنید بره.
من پخشتون رو باهاش کار نکردم.اگر از کیفیت صداش راضی هستین نگه دارید اگر نه که اونم بفروشید.

parham511
13-03-2015, 14:48
ممنون از راهنماییت دوست عزیز:n18:

اون مدل اولی که خودتم گرفتی ریموت دار هست؟
ریموتش چطوریه!؟
چیزی پیدا نکردم در موردش!

------------------------------------------------------

دوستان مرکز خریدی برای لوازم صوتی و تصویری خوردو در تهرن هست؟
آدرسش کجاست؟!
حداقل جایی که بتونی مدل مورد نظرت رو اونجا گیر بیاری!
پشت شهرداری ی سری هستن ولی فکر نکنم مرکز فروش جنس خوب و معتبر باشن!

ریموت دار هستش،
اینم عکس ریموتش، اما من اصلا از ریموتش استفاده نمیکنم، کلا تو کنسوله ماشین افتاده و خیلی کم استفاده میشه، روی ریموتش تنظیم ولوم، جابجایی ترک و فولدر و چند تا گزینه دیگه داره ک چون ریموتش خیلی کوچیکه و خوش دست نیست رقبتی نمیکنم به استفاده ازش.
روی نوشته اینجا ی پایین کلیک کنید عکسی ک براتون میاد مدل 165 هست ک یه مدل پایینتره اما کنترلاشون مثل همه.

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Silent TR
13-03-2015, 16:42
پخش های کنوود اکثرا فرمت Fat32 رو فقط میخونن ،، درسته ؟

AMIR MOHAMMAD . M
13-03-2015, 17:40
آدرس نمایندگی فروش پایونیر در تهران کجاست؟

آدرس وب سایتش در ایران یا تهران چطور؟!

گارانتی محصولات پایونیر چیه؟

پیشاپیش ممنون:n02:

:n16:

113879
14-03-2015, 07:34
سلام
خواهش میکنم زحمت هست.
ماشین چی بود؟حتما راکفورد باشه؟
10 میخواهید یا 12؟
من دو تا 10 پیشنهاد میکنم تو سیلد.ولی خب با توجه به توان RMS مجموع شما به نظرم یدونه 10 قوی کافیه.
هم هلیکس p10W گزینه خوبیه هر کدوم 450 و یه مدل کلاریون 10 اینچ سریه قدیم هم سراغ دارم آکبند 500 وات RMS هستن فوق العاده بیس نرمی دار.اونم 450.
آمپ هم باید براش تهیه کنی.

سلام حمید جان.ماشین عرض کردم 405 هستش.
ترجیها راکفورد باشه بهتره.میخوام علاوه بر کیفیت تا جایی امکان داره سیستم یکپارچه باشه(سوء تفاهم نشه،قطعا از تجربه شما باید استفاده کرد)
اگر راکفورد نشد نظرم در مورد هلیکس خوب و مثبت هست.
در مورد 10 یا 12 بودنش با توجه به مشخصات تجهیزاتی که گفتم فک کنم خودتون تشخیص بدین بهتر باشه چون من نه صدای 10 شنیدم نه 12.
فقط در مورد آمپ و قیمتش هم توضیح بدی ممنون میشم آقا حمید
با تشکر

hamidR15
14-03-2015, 08:41
آدرس نمایندگی فروش پایونیر در تهران کجاست؟

آدرس وب سایتش در ایران یا تهران چطور؟!

گارانتی محصولات پایونیر چیه؟

پیشاپیش ممنون:n02:

سلام
اکثر فروشگاه ها دیگه پایونیر رو دارن. گارانتی اصلی و شرکت وارد کننده پایونیران هست.

سلام حمید جان.ماشین عرض کردم 405 هستش.
ترجیها راکفورد باشه بهتره.میخوام علاوه بر کیفیت تا جایی امکان داره سیستم یکپارچه باشه(سوء تفاهم نشه،قطعا از تجربه شما باید استفاده کرد)
اگر راکفورد نشد نظرم در مورد هلیکس خوب و مثبت هست.
در مورد 10 یا 12 بودنش با توجه به مشخصات تجهیزاتی که گفتم فک کنم خودتون تشخیص بدین بهتر باشه چون من نه صدای 10 شنیدم نه 12.
فقط در مورد آمپ و قیمتش هم توضیح بدی ممنون میشم آقا حمید
با تشکر
سلام خواهش میکنم.
بسیار خوب.
با توجه به نوع ماشین من سری p2 مدل p2d4-12 با امپ P400-2 رو پیشنهاد میکنم.
برو قیمت بگیر به من بگو اگر بتونم از شرکت براتون کمتر میگیرم.

113879
14-03-2015, 12:55
سلام خواهش میکنم.
بسیار خوب.
با توجه به نوع ماشین من سری p2 مدل p2d4-12 با امپ P400-2 رو پیشنهاد میکنم.
برو قیمت بگیر به من بگو اگر بتونم از شرکت براتون کمتر میگیرم.

ممنون حمید جان
اگر همین ساب p2d4-12 بخوام نصب کنم ابعاد باکسش چند در چنده و به چه شکلی هست؟
آیا آمپ هم میتونیم داخل باکس بزاریم یا حتما باید بیرون باشه؟
در ضمن هزینه باکس هم اگر امکان داره اعلام کنید
ممنون

hamidR15
14-03-2015, 15:23
ممنون حمید جان
اگر همین ساب p2d4-12 بخوام نصب کنم ابعاد باکسش چند در چنده و به چه شکلی هست؟
آیا آمپ هم میتونیم داخل باکس بزاریم یا حتما باید بیرون باشه؟
در ضمن هزینه باکس هم اگر امکان داره اعلام کنید
ممنون
سلام
والا نمیدونم. باید ببینی چه لیتراژی رو توصیه کرده.حدودا بین 40 لیتر تا 60 لیتر باید باشه.شکلش هم بستگی به خودتون داره.مکعب باشه مکعب مستطیل باشه،ذوزنقه باشه.مهم حجم خالص داخلی باکس هست که باید رعایت بشه. اگر هم ورتد ساخته میشه پورت باید کاملا دقیق و بر اساس توصیه سازنده ساخته بشه چون پورت باکس تو باکسهای پورتد خیلی مهمه .
آمپ رو میشه روی بدنه باکس بست ولی داخلش نه.
هزینه باکس هم از 70 به بالا.

tsr
14-03-2015, 16:13
سلام دوستان:n40:
من این سیستم رو میخواستم برای ماشین سمند تهیه کنم

Kenwood kdc-x400 پخش
Kenwood KAC HQR8400 آمپ
Kenwood KFC-PS3015W ساب
Kenwood KFC-6995PS باند

نظرتون چیه-خوبه یانه و اگر پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین-تشکر

parham511
14-03-2015, 21:03
یه جفت باند 6965v2 خریدم هنوز نصبش نکردم، اما امروز یکی از بانداشو وصل کردم به خروجی آمپلی فایر سیستم صوتی خونمون(ازین 5 طبقه های کنوود)، واقعا باندش عالیه؛ اصلا فک نمیکردم همچین بیس و صدای تمیزی بهم بده...
اگه تو ماشین با پخش عادی و بدون آمپ 70% این حجم صدارو داشته باشه عالیه ینی...

ehsan4417
15-03-2015, 14:20
سلام .
حمید جان بخوام باند T8693 MTX رو رو 206 بزارم به نظر شما خود طاقچه جواب میده یا طاقچه رو عوض کنم ؟؟

ali_ab
15-03-2015, 18:54
با عرض سلام به دوستان گلم
ممنون میشم یه باند 6*9 با کیفیت معقول که بدونه امپ داریو بشه به بنده معرفی بفرمایید.ایا کنوود E6965 میتونه انتخاب مناسبی باشه؟
با سپاس فراوان
موفق باشید

hamidR15
15-03-2015, 21:04
سلام دوستان:n40:
من این سیستم رو میخواستم برای ماشین سمند تهیه کنم

Kenwood kdc-x400 پخش
Kenwood KAC HQR8400 آمپ
Kenwood KFC-PS3015W ساب
Kenwood KFC-6995PS باند

نظرتون چیه-خوبه یانه و اگر پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین-تشکر
سلام.
اسپیکرتون رو با 6965v2 عوض کنید.
آمپتون در حالت بریج توان درایو کردن این ساب رو نداره. ساب انتخابی شما 400 وات RMS هست اما آمکپلی در بهترین شرایط 180 وات خروجی میده.
آیا توان افزایش هزینه دارید؟
ساب 15 اگر میخواید گزینه بهتری هم هست منتا همونطور که عرض کردم آمنپ و اکسسوری خوب و قوی نیاز دارید.

سلام .
حمید جان بخوام باند T8693 MTX رو رو 206 بزارم به نظر شما خود طاقچه جواب میده یا طاقچه رو عوض کنم ؟؟
سلام
بله حتما MDF ش کن.اسپیکرش و داری؟ اگر نه چند قیمت داری؟

با عرض سلام به دوستان گلم
ممنون میشم یه باند 6*9 با کیفیت معقول که بدونه امپ داریو بشه به بنده معرفی بفرمایید.ایا کنوود E6965 میتونه انتخاب مناسبی باشه؟
با سپاس فراوان
موفق باشید
بهترین گزینه 6965V2 هست 190 تومن.

ehsan4417
15-03-2015, 21:12
سلام
بله حتما MDF ش کن.اسپیکرش و داری؟ اگر نه چند قیمت داری؟

بله به پیشنهاد خودتون چند ماه پیش گرفتم الان ماشینو عوض کردم قبلا رو 405 بود . :n01:

Amir_Ariamehr2003
15-03-2015, 22:37
سلام حمید عزیز و دیگر دوستان
راستش یه سری مشکلات سرراهم اومد که نذاشت سیستم رو ردیف کنم
و حالا هم در حد یه پکیج وآمپلی میخوام خرج کنم و به نصیحت حمید گوش کنم و ذره ذره سیستم رو ردیف کنم ولی تقریبا بهترینها با بودجه ای که دارم

راستش میخوام یه آمپلی بهم معرفی کنی که بعدا یا JBL696 یا co609 که خودتون میگید رو بخوام اضافه کنم مشکلی نداشته باشم و از هر نمونه که شد دو جفتش رو مدنظر دارم
و الانم که پخشم کنوود ایکس400 هست و ماشین پراید و باتری هم اتمی 74 امپر هست
و اینکه از سیستم بیس زیبا میخوام و نه کاملا خشک
و پروژه های بعدیم ایشالا یه ساب باکس با یه آمپ جداگانه
حالا با توجه به اینکه چنین باندهایی قراره در آینده ببندم آمپ رو معرفی کنید و تا جایی که میشه بالای 400 نره قیمت--یکمی بالا پایین خبری نیست
پکیج هم ممنون میشم امار بدین

لنگرود1371
16-03-2015, 02:43
یه جفت باند 6965v2 خریدم هنوز نصبش نکردم، اما امروز یکی از بانداشو وصل کردم به خروجی آمپلی فایر سیستم صوتی خونمون(ازین 5 طبقه های کنوود)، واقعا باندش عالیه؛ اصلا فک نمیکردم همچین بیس و صدای تمیزی بهم بده...
اگه تو ماشین با پخش عادی و بدون آمپ 70% این حجم صدارو داشته باشه عالیه ینی...

مبارک باشه بعد نصب هم بیایید نظرتونو بگید دوستان از تجربتون بهره مند شن:n16:

chaharnazm
16-03-2015, 11:49
حمید جان من همونیم که یه جفت خربزه ای کاپا 11 ایفینیتی و ساب 1260 ایفینیتی و آمپ 8400 کنوود رو تو پراید بسته بودم و از کم بودن صدای زیر و میانی سیستمم گله داشتم. اگه یادت باشه شما پیشنهاد یه کامپوننت 16 رو به من دادی و گفتی که بهتره تو کیک پنل نصب بشه و من هم درباره بستن یه جفت سوپر توییتر در کنار خربزه ای ها ازت راهنمایی خواسته بودم. الان من یه جفت سوپر توییتر درگ استر 202 کنار کاپا درست تو جای همون بلندگوهای فابریکی پشت پرایدم بستم و باید بهت بگم که کیفیت صدام شده اندازه کامپوننت. صدای سنج و سین خواننده خیلی شفاف شده و کلا هم صدای زیر و هم صدای میانی سیستمم بهبود و افزایش پیدا کرده. خواستم این رو باهات در میون بذارم تا به تجربه هات افزوده شه. پیشاپیش سال نوت هم خجسته.

M.Amorous
16-03-2015, 13:52
با سلام خدمت دوستان میخواستم یه ساب باکس خوب برام معرفی کنید (منظورم این ساب ها هست که خودش باکس هم داره). نظر خودم روی 121LT سونی هست میخواستم نظر شما هم بدونم. مرسی.

hamidR15
16-03-2015, 14:20
سلام حمید عزیز و دیگر دوستان
راستش یه سری مشکلات سرراهم اومد که نذاشت سیستم رو ردیف کنم
و حالا هم در حد یه پکیج وآمپلی میخوام خرج کنم و به نصیحت حمید گوش کنم و ذره ذره سیستم رو ردیف کنم ولی تقریبا بهترینها با بودجه ای که دارم

راستش میخوام یه آمپلی بهم معرفی کنی که بعدا یا JBL696 یا co609 که خودتون میگید رو بخوام اضافه کنم مشکلی نداشته باشم و از هر نمونه که شد دو جفتش رو مدنظر دارم
و الانم که پخشم کنوود ایکس400 هست و ماشین پراید و باتری هم اتمی 74 امپر هست
و اینکه از سیستم بیس زیبا میخوام و نه کاملا خشک
و پروژه های بعدیم ایشالا یه ساب باکس با یه آمپ جداگانه
حالا با توجه به اینکه چنین باندهایی قراره در آینده ببندم آمپ رو معرفی کنید و تا جایی که میشه بالای 400 نره قیمت--یکمی بالا پایین خبری نیست
پکیج هم ممنون میشم امار بدین
سلام
با 400 نمیتونی آمپ خوبی تهیه کنی که بتونه دو جفت اسپیکر خوب رو درایو کنه.
شما حد اقل باید 9604 پایونیر نصب کنی حداقل ...اونم حدود 600 تومن هست

حمید جان من همونیم که یه جفت خربزه ای کاپا 11 ایفینیتی و ساب 1260 ایفینیتی و آمپ 8400 کنوود رو تو پراید بسته بودم و از کم بودن صدای زیر و میانی سیستمم گله داشتم. اگه یادت باشه شما پیشنهاد یه کامپوننت 16 رو به من دادی و گفتی که بهتره تو کیک پنل نصب بشه و من هم درباره بستن یه جفت سوپر توییتر در کنار خربزه ای ها ازت راهنمایی خواسته بودم. الان من یه جفت سوپر توییتر درگ استر 202 کنار کاپا درست تو جای همون بلندگوهای فابریکی پشت پرایدم بستم و باید بهت بگم که کیفیت صدام شده اندازه کامپوننت. صدای سنج و سین خواننده خیلی شفاف شده و کلا هم صدای زیر و هم صدای میانی سیستمم بهبود و افزایش پیدا کرده. خواستم این رو باهات در میون بذارم تا به تجربه هات افزوده شه. پیشاپیش سال نوت هم خجسته.

خب خدا رو شکر. درگ استر استاد صدای زیاده:n02:ممنونم که من رو راهنمائی کردین.
سال جدید بر شما هم مبارک باشه دوست عزیز.:n16:

با سلام خدمت دوستان میخواستم یه ساب باکس خوب برام معرفی کنید (منظورم این ساب ها هست که خودش باکس هم داره). نظر خودم روی 121LT سونی هست میخواستم نظر شما هم بدونم. مرسی.
ماشینتون چیه؟
MX12plus BR آدیو سیستم خیلی صدای بهتری بهتون میده.قیمتش هم 510 تومن هست.
اینم لینک جهت بررسی بیشتر:

chaharnazm
16-03-2015, 16:39
Here are the top brands in Home Theater Speakers and Subwoofers.
Rank Brand
1 JBL
2 Polk Audio
3 Klipsch
4 Canton
5 Boston Acoustics
6 Yamaha
7 Infinity
8 Definitive
9 Jamo
10 Niles
11 Pyle
12 KEF Audio
13 CSi/Speco
14 BIC America
15 Velodyne
16 Cerwin Vega
17 SpeakerCraft
18 Sony
19 AudioSource
20 Triad
21 Bose
22 Mirage
23 MTX
24 Pure Acoustics
25 Tic Industries
26 Axiom Audio
27 ElectroVoice
28 Sonance
29 Phoenix Gold
30 Revel
31 Pioneer
32 Acoustic Research
33 Athena
34 Earthquake Sound
35 Celestion
36 Dual Electronics
37 DC GOLD AUDIO
38 Russound
39 Harman Multimedia
40 Atlantic Technology
41 Energy Speakers
42 Channel Vision
43 OWI
44 HomeTech
45 Ohm
46 Panasonic
47 Tannoy
48 Monster Cable
49 Valcom
50 MCM
51 Now Hear This
52 Broan-NuTone
53 Db Research
54 Vocopro
55 Proficient
56 ATON
57 Mackie
58 Epos
59 Samsung
60 Home Theater Direct
61 M&S Systems
62 TOA Electronics
63 Jobsite
64 Thiel
65 MB Quart
66 Audiovox
67 NEC
68 MartinLogan
69 OEM Systems
70 Nxg
71 Bogen Communication
72 Cambridge Soundworks
73 Onkyo
74 Atlas Sound
75 Adam
76 Samyang
77 Denon
78 KLH
79 Mg International
80 Pinnacle
81 A D S
82 Mustang
83 JVC
84 Behringer
85 Fender
86 M-Audio
87 Legrand
88 Soundmatters
89 Aperion Audio
90 Cables Unlimited
91 Skylon
92 Atlantic Luggage
93 Morel
94 jWIN
95 Amplivox
96 Rcf
97 Samson
98 Architech
99 IntelliTouch Communications
100 Advent
دوستان اگر قبلا اشتباه نوشتم اينجا تصحيح شد

خنده داره فوکال و مرنتز هیچ تو فهرست نیستن:n19:

parham511
16-03-2015, 18:57
دوستان آیا راهی هست بدون تعویض طاقچه عقب سمند بشه کواکسیال 6965v2 رو با ابعاد 16*24 سانتیمتر روی طاقچه فابریکش نصب کرد؟

ابعاد برشش باند هم هست: 151*220 میلیمتر، چون پارکینگ نداریم، ماشینو مجبورم تو کوچه بزارم و نمیخوام باندا تابلو توی چشم باشه بخاطر امنیت.
ممنونم...:n12:

hesabdarrasmi
16-03-2015, 20:01
حمید جان
سلام

خوبی امروز ساب هلیکس سری مچ 12w دبل مگنت 300 وات با باکس پرتد خطی که تو سایتش ، شرکتیش هم همینه با امپلی 4 کانل گراند پاور 7004 که ضمانت کندس داره و تو 4 اهم 4تا 70 وات و تو حالت بریج 2تا 200 وات میده بستم دو کانال امپلی هم به اسپیکر 6965 v2 دادم البته هنوز با پخش فابریکی 206:n02:

سابش تو کیفیت و ویبره حرف نداره امروز که صندلی عقب پایین بود دیدم قدرت و صدای ساب بیشتر بدل میشینه تقریبا وقتی ساب تو صندوق محصوره نصف صداش و قدرتش به شنونده نمی رسه به نظرت رو طاقچه عقب یه سوراخ گرد یا مستطیل بندازم صدا و هوای ساب بیاد داخل بهتر میشه ؟

بنظرت لزومی داره از فیلتر hpf و lpf استفاده کنم ؟

Amir_Ariamehr2003
16-03-2015, 20:38
[QUOTE=hamidR15;8574572]سلام

اینی که گفتی با 400 نمیتونم آمپ خوب ببندم چیه؟؟؟
آخه طبق راهنمایی قبلیتون که یا کنوود ایکس400 بگیرم و یا کنوود 7056 یا 7016(عددش یادم نیست)

که منم ایکس400 رو گرفتم و حالا تکلیفم چیه؟؟؟

V!Ci
16-03-2015, 21:21
آخه طبق راهنمایی قبلیتون که یا کنوود ایکس400 بگیرم و یا کنوود 7056 یا 7016(عددش یادم نیست)

سلام.
منظورشون این بود که با بودجه 400 تومن نمیشه آمپ خوبی بست. نه اینکه گفته باشن با x400 نمیشه آمپ خوب بست

hamidR15
16-03-2015, 22:15
دوستان آیا راهی هست بدون تعویض طاقچه عقب سمند بشه کواکسیال 6965v2 رو با ابعاد 16*24 سانتیمتر روی طاقچه فابریکش نصب کرد؟
ابعاد برشش باند هم هست: 151*220 میلیمتر، چون پارکینگ نداریم، ماشینو مجبورم تو کوچه بزارم و نمیخوام باندا تابلو توی چشم باشه بخاطر امنیت.
ممنونم...:n12:
سلام
بله تقریبا میشه از زیر نصب کنید.البته خوب نمیشینه تو جا و میشه گفت یه نصب اصولی نیبس. ولی برای بچه ها دادم MTX سریه 6000 تاندر رو نصب کردن.

حمید جان
سلام
خوبی امروز ساب هلیکس سری مچ 12w دبل مگنت 300 وات با باکس پرتد خطی که تو سایتش ، شرکتیش هم همینه با امپلی 4 کانل گراند پاور 7004 که ضمانت کندس داره و تو 4 اهم 4تا 70 وات و تو حالت بریج 2تا 200 وات میده بستم دو کانال امپلی هم به اسپیکر 6965 v2 دادم البته هنوز با پخش فابریکی 206:n02:
سابش تو کیفیت و ویبره حرف نداره امروز که صندلی عقب پایین بود دیدم قدرت و صدای ساب بیشتر بدل میشینه تقریبا وقتی ساب تو صندوق محصوره نصف صداش و قدرتش به شنونده نمی رسه به نظرت رو طاقچه عقب یه سوراخ گرد یا مستطیل بندازم صدا و هوای ساب بیاد داخل بهتر میشه ؟
بنظرت لزومی داره از فیلتر hpf و lpf استفاده کنم ؟
سلام مخلصم. به سلامتی. جدی. سابشم اومد. آمپش که خیلی جمع و جور و خیلی خوش صدا هست.
کار استانداردی نست ولی خیلیها یه پورت یا دوتا پورت 10 یا 15 نصب میکنند که زیبائی هم داره.
بله برای ساب باید LPF و فرکانس کات 80Hz قرار بدید.البته چون کمی سلیقه ای هست میتونید خاموش هم کنید یعنی All Pass قرار بدید.

خنده داره فوکال و مرنتز هیچ تو فهرست نیستن:n19:
من نمیدونم رفرنس این رنکینگ ماله کجاس؟ولی همونطور که گفتین واقعا جای برندی مثل فوکال و یا B&W خالیه.
از این موارد زیاده ولی اعتبار ندارن.

hamidR15
16-03-2015, 22:20
[QUOTE=hamidR15;8574572]سلام

منظورم آمپ خوب هست.نه پخش:n02:
واقعا 400 خیلی کمه. ضمنا شما وقتی دست روی کامپوننتی مثل co 609 میزاری باید آمپلیفایری هم براش تهیه کنی که در مناسبش باشه. این اسپیکر 140 وات هست.میشه با اغماض تا 100 واتم بهش داد ولی کدوم آمپ 100 وات توان واقعی داریم تو این رنج ؟نداریم دیگه.
یا نکن با فیلبانان دوستی.....یا یه خونه بسیاز فیل توش بره....:n08:
شعر رو حال کردی چطور زدم داغونش کردم.:n02:

saeid 22
16-03-2015, 22:56
سلام
ضبطی که خروجی 2.5 ولت داشته باشه معمولا گین رو آخرش چقدر باز میزارن رفتم پیش نصاب برای تنظیم 6995ex دیدم گین رو از 1 یخورده بیشتر گذاشته داره میره به سمت 0.5 همینطور که قبلا گفتم آمپ هم 526 کنوود هستش به نظر شما برای آمپ یا باند مشکلی پیش نمیاد؟
حالا نمیدونم آمپلی ضعیف هست مشکل چیه من قبلا خودم تست کردم دیدم گین رو تا نیم هم میشه باز کرد و صدا مشکلی نداره بعد ترسیدم به آمپلی یا باند فشار بیاد گین رو کم کردم به نظر شما زیاد کنم؟

hamidR15
16-03-2015, 23:09
دوستان یه سیستم کیفیتی در راهه.انشاالله تا اخر همین هفته تکمیل میشه.
سیستم مربوط به یکی از دوستان عزیز که اهل طبس هستند و قرار هپنج شنبه در خدمتشون باشم.
کامپوننت +آمپ کام و پخش قبلا تهیه و روی ال 90 نصب بوده و الان اون قطعات باز شده و روی پرشیا نصب هست.سیستم ناقص بود و نقص اون هم نبود ساب ووفر و آمپ مناسبش بود.
لذا از اونجا که قسمت ایشون بود تو این بازار بدون کالای حرفه ای و خوب یک جفت ساب هلیکس P10W آکبند همراه با یک دستگاه آمپلیفایر مونو کن وود 917D و سه رشته کابل RCA از برند کانکشن براشون تهیه کردم.باکسی که طراحی کردم و سفارش ساختش رو دادم یه باکس سیلد دوبل با فضای هر چمبر خالص 20 لیتر می باشد و قرار داخلش هم کاملا متریال دمپینگ نصب بشه.
امیدوارم صدای خوبی ازش بگیریم.
اینم چنتا عکس برای شروع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.Amorous
16-03-2015, 23:19
ماشینتون چیه؟
MX12plus BR آدیو سیستم خیلی صدای بهتری بهتون میده.قیمتش هم 510 تومن هست.
اینم لینک جهت بررسی بیشتر:
سلام آقا حمید ماشینم سورن هست.

والا آقا حمید شما کارتون عالیه و همیشه بهترین جنس رو پیشنهاد میدید ولی این قدر نمیخوام برا ساب هزینه کنم منظورم این بود یه چیزی تو رنج همین 250-300 باشه. مگه 121LT ساب خوبی نیست؟

hamidR15
16-03-2015, 23:31
سلام
ضبطی که خروجی 2.5 ولت داشته باشه معمولا گین رو آخرش چقدر باز میزارن رفتم پیش نصاب برای تنظیم 6995ex دیدم گین رو از 1 یخورده بیشتر گذاشته داره میره به سمت 0.5 همینطور که قبلا گفتم آمپ هم 526 کنوود هستش به نظر شما برای آمپ یا باند مشکلی پیش نمیاد؟
حالا نمیدونم آمپلی ضعیف هست مشکل چیه من قبلا خودم تست کردم دیدم گین رو تا نیم هم میشه باز کرد و صدا مشکلی نداره بعد ترسیدم به آمپلی یا باند فشار بیاد گین رو کم کردم به نظر شما زیاد کنم؟
سلام
سعید جان اسپیکر شما 130 وات RMS هست اونوقت شما داری بهش 60 وات ورودی میدید.
به هیچ عنوان نباید خیلی گین باز یا بسته باشه.هیچ کدوم صحیح نیست. 100% به آمپ فشار وارد خواهد شد و آسیب خواهد دید.اگر کم باز کنید اسپیکر درایو نمیشه و اگر زیاد باز کنید پدیده کلیپینگ و دیستورش بوجود میاد و باعث آسیب رسوندن جدی به اسپیکر میشود.
شما باید آمپ قویتری نصب کنید. حد اقل 100 وات باید به اسپیکر ورودی بدید.

hamidR15
16-03-2015, 23:46
سلام آقا حمید ماشینم سورن هست.

والا آقا حمید شما کارتون عالیه و همیشه بهترین جنس رو پیشنهاد میدید ولی این قدر نمیخوام برا ساب هزینه کنم منظورم این بود یه چیزی تو رنج همین 250-300 باشه. مگه 121LT ساب خوبی نیست؟
سلام خواهش میکنم لطف دارید.
سابها و کلا اسپیکرهای سونی خیلی جالب نیستند.
پس تو این رنج میتونید پایونیر TS-WX 305 B بگیرید. 300 تومن قابل تهیه هست اگر خواستین
اما این و برادرانه میگم همیشه سعی کنید یا وارد یه بازی نشوید یا اگر میشوند قدرتمند و تکمیل وارد بشید.
سیستم صوتی هم مثل یه بازی هست کسی که با دقت و وسواس هزینه میکنه و قطعاتش رو انتخاب میکنه برنده هست
دلیل عرضم چیه؟
این هست که اغلب قطعات رده متوسط و پائین چون کیفیت و متریال خوبی ندارن بعد مدت کوتاهی باعث خستگی گوش سردردها و کلا زده شسدن از موسیقی رو به انسان منتقل میکنه. اغلب دوستان بعد مدت کوتاهی مجبور به فروش کل سیستم و یا کنار گذاشتن آن و یا مجبور به پرداخت هزینه مجدد و انتخاب قطعات بهتر (که باید همون ابتدا این کار را انجام میدادند) خواهند شد.
تو همین فروم خودمون کم نیستن از این دوستان.
ببخشید که من فضولی و دخالت کردم،:n40:

Amir_Ariamehr2003
17-03-2015, 00:29
حمید جان قبلا به من نگفته بودی که co609 کواکسیال هست؟؟؟:n13::n13::n13:
آخه من خودم نظرم روی کواک JBL696 بود :n20::n20::n20:که شما گفتی اون رو بیخیال و پول جمع کن دو جفت کواک 609 بردار:n26::n26::n26:
حالا به هر روی
تصمیم من این هست و نظر بدین تا چه حدی اشتباه میکنم
فعلا که پخش کنوود ایکس400 رو دارم و فوق العاده راضیم , الان به دلیل بی پولی و هزینه محدود
میخوام یه آمپ ببندم واسه یه جفت 696 احتمال نیم درصد دو جفت از همین کواک هم بشه که با پکیج و دستمزد نهایت بین 500 تا 550 پام در بیاد

بعد از اینا ایشالا ظهور مهدی :n31::n31::n31:میخوام یه ساب باکس به همراه یه آمپ دو کانال بگیرم تا به یمن قدومش ولوم بدم:n18::n18::n18:
و کلا دیگه همین سیستم اول و آخر من میشه و تمام:n40::n40::n40:

Amir_Ariamehr2003
17-03-2015, 00:30
کلا به دلیل بی پولی و گرونی 2 جفت 609 که نزدیک به قیمتی در حدود 900 تا 1200 میشه از خریدش پشیمون شدم و همین سیستمی که نوشتم با راهنمایی تو یه ذره بالا پایینش کنم و ببندم
قبلا هم گفتم که شفافیت صدا برام مهم نیست و فقط به بیس نرم و خشک اهمیت میدم
(در ضمن خدایی این کنوود400 خودش اینقدر کیفیتی هست که 2 تا ساب باکس هم بزارم فکر نکنم ایکس 400 بهش نه بگه)

اینم به دوستان بگم اگه بودجه محدودی دارین و قصد خرید پخش دارین به هیچ عنوان غیر از کنوود400 به چیزه دیگه ای فکر هم نکنید که پشیمون نمیشید

Amir_Ariamehr2003
17-03-2015, 01:04
راستی حمید اگه زودتر به نتیجه گیری برسم خیلی خوب میشه که تا قبل از عید سیستم رو اگه قراره سفارش بدم تا بدستم برسه تا دوم -سوم فروردین هم دیگه ببندمش رو ماشین(پراید 131)

و اینکه پکیج هم بگو چی بگیرم که هم مرغوب باشه و هم قیمتش مناسب...

saeid 22
17-03-2015, 01:54
سلام
سعید جان اسپیکر شما 130 وات RMS هست اونوقت شما داری بهش 60 وات ورودی میدید.
به هیچ عنوان نباید خیلی گین باز یا بسته باشه.هیچ کدوم صحیح نیست. 100% به آمپ فشار وارد خواهد شد و آسیب خواهد دید.اگر کم باز کنید اسپیکر درایو نمیشه و اگر زیاد باز کنید پدیده کلیپینگ و دیستورش بوجود میاد و باعث آسیب رسوندن جدی به اسپیکر میشود.
شما باید آمپ قویتری نصب کنید. حد اقل 100 وات باید به اسپیکر ورودی بدید.
سلام نه داداش من از چند نفر پرسیدم میگن 130 وات واقعی نیست اسپیکر خیلی باشه 80 وات هستش از چند تا نصاب هم پرسیدم گفتن 526 براش کفایت میکنه من در کل راضیم از سیستم فقط در مورد گین میخواستم مطمئن بشم که نصاب زیاد باز نکرده باشه به سیستم فشار نیاد از 35 تا ولوم تا 29 هم صدا خیلی عالی بدون دیستورت پخش میشه فقط گین از 1 یخورد بیشتره نظرت چیه یعنی گین رو کم کنم؟

گجیک
17-03-2015, 08:28
باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من میخوام یه جفت باند بگیرم ازبس درموردش تحقیق کردم دیگه داره حالم بهم میخوره به همین خاطر برای اخرین تحقیقم تو این انجمن اومدم من بین دومارک موندم که کدوم مارک رو بگیرم مارکهای مد نظرم اینفینیتی هست با هلیکس از دوستان عزیز که استفاده کردن یا اشنایی خوب دارند خواهش میکنم جواب بدن کدوم بهتره مدلی هم که استفاده کردن یا به هرطریقی مید ونن کدوم مدل درهرمارک بهتره معرفی کنند
اگه مدلش باقیمت حدودی هم دارین محبت کنید ممنون میشم

گجیک
17-03-2015, 08:30
لطفا اگه میشه هم بگید یه امپ که ساپورتش کنه چه مارکی با قیمتش چقدری میشه؟؟؟؟

chaharnazm
17-03-2015, 14:26
باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من میخوام یه جفت باند بگیرم ازبس درموردش تحقیق کردم دیگه داره حالم بهم میخوره به همین خاطر برای اخرین تحقیقم تو این انجمن اومدم من بین دومارک موندم که کدوم مارک رو بگیرم مارکهای مد نظرم اینفینیتی هست با هلیکس از دوستان عزیز که استفاده کردن یا اشنایی خوب دارند خواهش میکنم جواب بدن کدوم بهتره مدلی هم که استفاده کردن یا به هرطریقی مید ونن کدوم مدل درهرمارک بهتره معرفی کنند
اگه مدلش باقیمت حدودی هم دارین محبت کنید ممنون میشم

درود بر تو
من خربزه ای اینفینیتی کاپا 693.11i رو رو پرایدم بستم. در مرحله اول یه جفت این رو با یه ساب باکس اینفینیتی 1260 با آمپ 8400 کنوود راه اندازی کردم. پخشم 8650BT پایونیره. یه خورده حس کم بودن صدای زیر و میانی به آدم دست میده (اینو چندتا نصاب هم با شنیدن تایید کردند) تا اینکه در مرحله دوم یه جفت سوپر توییتر درگ استر 202 کنار خربزه ای ها و تو جای بلندگوهای فابریکی پشت بستم و با همون آمپ راه اندازی کردم صدا بسیار شفاف (کامپوننت آسا) شد جوری که من نیازی به ارتقا نمی بینم. اینم بگم که این سیستم کیفیتیه نه قدرتی.
سنجش هلیکس اسپریت E69X با ایفینیتی کاپا 693.11i:
صدای هلیکس بسیار شفاف و با بم کم-صدای اینفینیتی بم بیشتر و شفافیت کمتر
من 93/12/7 این سیستم رو از پشت شهرداری و بازارچه لباف خریدم به این بها:
اینفینیتی کاپا 693.11i
350 تومن گارانتی ایران کیش
ساب 185 تومن
باکس ذوزنقه ای پورت دار تورنادو 65 تومن
آمپ 8400 کنوود 362 تومن با گارانتی نت الکترونیک
پخش 8650BT پایونیر 485 تومن پایونیران
سیم گیج 4 کارینا 45 تومن
سیم RCA کارینا یادم نیست چند شاید 20 تومن
دستمزد راه اندازی اینا 90 تومن
سوپر توییتر 202 درگ استر جفتی 120 تومن گارانتی اِمرداد
دستمزد راه اندازی اینم 15 تومن

گجیک
17-03-2015, 19:14
حالا پیشنهاد شما چیه چیکار کنم اگه باند خیلی خوبی سوراق دارین که خیلی عالی باشه از هرمارکی بگید تا دوباره یه تحقیق بکنم ولی شنیدم اینفینیتی از هلیکس هم بهتره.یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت پسرعمش از خارج میشه گفت یه سریه کامل بلندگواینفینیتی با امپلی رو اورده بود فقط ساب نتونسته بود باخودش بیاره دوستم میگفت بلندگو درجلو رو داشتم نصب میکردم یهوپیچگوشتی دررفت خورد به بلندگو گفت ترسیدم پاره شده ولی پسر عمش گفته که از جنس فیبرکربن به این راحتی پاره نمیشه بعدشم گفت رفت یه ساب پایونر نصب کرده روسمند گفت فکر کنم یه مدت دیگه باید تمام پیچای ماشینو سفت کنه.مرسی از توجه شما

hamidR15
18-03-2015, 01:03
حمید جان قبلا به من نگفته بودی که co609 کواکسیال هست؟؟؟:n13::n13::n13:
آخه من خودم نظرم روی کواک JBL696 بود :n20::n20::n20:که شما گفتی اون رو بیخیال و پول جمع کن دو جفت کواک 609 بردار:n26::n26::n26:
حالا به هر روی
تصمیم من این هست و نظر بدین تا چه حدی اشتباه میکنم
فعلا که پخش کنوود ایکس400 رو دارم و فوق العاده راضیم , الان به دلیل بی پولی و هزینه محدود
میخوام یه آمپ ببندم واسه یه جفت 696 احتمال نیم درصد دو جفت از همین کواک هم بشه که با پکیج و دستمزد نهایت بین 500 تا 550 پام در بیاد

بعد از اینا ایشالا ظهور مهدی :n31::n31::n31:میخوام یه ساب باکس به همراه یه آمپ دو کانال بگیرم تا به یمن قدومش ولوم بدم:n18::n18::n18:
و کلا دیگه همین سیستم اول و آخر من میشه و تمام:n40::n40::n40:

سلام
چطور نمیدونستی که کواکسیال هست.کلا اسپیکرهای بیضی همگی کواکسیال هستند.
برای دو جفت لیمیتد آمپ قوی نیاز هست.به الطبع قیمت هم افزایش پیدا میکنه.

سلام نه داداش من از چند نفر پرسیدم میگن 130 وات واقعی نیست اسپیکر خیلی باشه 80 وات هستش از چند تا نصاب هم پرسیدم گفتن 526 براش کفایت میکنه من در کل راضیم از سیستم فقط در مورد گین میخواستم مطمئن بشم که نصاب زیاد باز نکرده باشه به سیستم فشار نیاد از 35 تا ولوم تا 29 هم صدا خیلی عالی بدون دیستورت پخش میشه فقط گین از 1 یخورد بیشتره نظرت چیه یعنی گین رو کم کنم؟
سلام
والا چی بگم.به هر حال 80 وات هم اگر به قول شما باشه باز هم 526 براش کمه.برای بدست آوردن صدای قویتر هی گین رو افزایش میدهید که کار غلطی هست.

حالا پیشنهاد شما چیه چیکار کنم اگه باند خیلی خوبی سوراق دارین که خیلی عالی باشه از هرمارکی بگید تا دوباره یه تحقیق بکنم ولی شنیدم اینفینیتی از هلیکس هم بهتره.یکی از دوستام تعریف میکرد میگفت پسرعمش از خارج میشه گفت یه سریه کامل بلندگواینفینیتی با امپلی رو اورده بود فقط ساب نتونسته بود باخودش بیاره دوستم میگفت بلندگو درجلو رو داشتم نصب میکردم یهوپیچگوشتی دررفت خورد به بلندگو گفت ترسیدم پاره شده ولی پسر عمش گفته که از جنس فیبرکربن به این راحتی پاره نمیشه بعدشم گفت رفت یه ساب پایونر نصب کرده روسمند گفت فکر کنم یه مدت دیگه باید تمام پیچای ماشینو سفت کنه.مرسی از توجه شما

سلام
MTX T8693
alpie spr-69

chaharnazm
18-03-2015, 09:01

اگه میتونی هزینه کنی، برندهای حرفه ای یی چون راکفورد، آدیو سیستم و ... بگیر وگرنه اینفینیتی خوبه. اینم بگم اینفینیتی بیشتر کیفیتیه تا قدرتی. اول ببین چه جور سیستمی میخوای؟
پیروز باشی

m.seddigh
18-03-2015, 10:59
سلام من باند 6975s پایونیر رو ماشین خودم و 6985s پایونیر رو ماشین داداشم دارم ، می خواستم بدونم میتونم امپلی kenwood kac-m526 بزارم روش(جفت ماشینا ) . خودم صدابرداری خوندم و کلی کار کردم رو EQ ولی هر کاری کردم نتونستم بیس تمیزی در بیارم ازش و لی به تفکیک صدا تقریبا خوبی رسیدم . می خواستم بدونم این امپلی خوب هست و اگر ببندم ممکنه مشکل بیسم هل شه ؟ ممنون

light
18-03-2015, 14:00
باندی هست مثل kenwood 718 که صدا تا اخر زیاد کنیم باز شفاف باشه و با کیفیت ؟

amin5030
18-03-2015, 17:51
بالاخره پخش 7056 گرفتم پخش خوبیم هست از نظر من ولی در مورد صداش احساس می کنم با پخش قبلیم که 6049 بود انچنان تفاوتی نداره!یادم هست قدیما اقا حمید برا تنظیم اکولایزر می گفتن همه چیز فلت و روی وسط باشه،یک سوال برام پیش اومد،اگر همه رو بخوایم رو وسط قرار بدیم پس چرا هزینه بیشتری برای پخش با تعداد باند اکولایزر بیشتر می کنیم؟

ehsan4417
18-03-2015, 18:19
به نظر من 718 جز بدترین باندای ایرانه اخر نباشه جز 5 تای اخر چیزی که نداره کیفیته :n01: من dls1073 داشتم و اخیرا هم حمید اقا پیشنهاد mtx t8693 رو داد گرفتم صداش فوق العاده هست شما صدای اینا رو گوش بدی دیگه سراغ 718 نمیری:n39:

Amir_Ariamehr2003
18-03-2015, 20:53
من آخر نفهمیدم CO609 باند بیضی هست یا باند گرد؟؟؟
کلا هم که فرقی نمیکرد چون من منصرف شدم از خریدش و قصد خرید JBL696 رو دارم که میخوام واسه این باند و بعد هم یه ساب باکس در رنج قیمتی که میدین پایینترین باشه و در عین حال خیلی هم دیگه درپیت نباشه و با نصبش بین 500 تا 600 پام در بیاد
و سوال دیگه من این هست اگه کلا منصرف بشم از خرید ساب باکس چه آمپلی واسه باندی که گفتم پیشنهاد میکنید و شاید یه جفت باند دیگه هم مثل خودش اضافه کنم و اگه آمپی که میگین کلا مخصوص یه جفت باند باشه واسه گرفتن صدای خوبتر
و واسه یه جفت باند JBL GTO938 یه آمپ مجزای دوکانال بزارم

light
18-03-2015, 22:12
به نظر من 718 جز بدترین باندای ایرانه اخر نباشه جز 5 تای اخر چیزی که نداره کیفیته :n01: من dls1073 داشتم و اخیرا هم حمید اقا پیشنهاد mtx t8693 رو داد گرفتم صداش فوق العاده هست شما صدای اینا رو گوش بدی دیگه سراغ 718 نمیری:n39:
قیمتش چنده ؟ میخوام حداکثر 250 باشه

ehsan4417
19-03-2015, 01:09
قیمتش چنده ؟ میخوام حداکثر 250 باشه
تو اون رنج باید از اقا حمید بپرسی mtx فک کنم الان حدوده 670 680 باشه .

m.seddigh
19-03-2015, 07:46
سلام من باند 6975s پایونیر رو ماشین خودم و 6985s پایونیر رو ماشین داداشم دارم ، می خواستم بدونم میتونم امپلی kenwood kac-m526 بزارم روش(جفت ماشینا ) . خودم صدابرداری خوندم و کلی کار کردم رو EQ ولی هر کاری کردم نتونستم بیس تمیزی در بیارم ازش و لی به تفکیک صدا تقریبا خوبی رسیدم . می خواستم بدونم این امپلی خوب هست و اگر ببندم ممکنه مشکل بیسم هل شه ؟ ممنون

کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟؟/؟

zangetso
19-03-2015, 16:20
سلام به اقا حمید پیشاپیش عیدت مبارک
میخاستم بپرسم p62c رو درب جلو 206 جا میشه ؟
الان تو بازار میشه پیداش کرد ؟ قیمتش چنده ؟ تو این رنج قیمت چیزه بهتری میشناسی؟

Amir_Ariamehr2003
20-03-2015, 01:00
کلا هم که فرقی نمیکرد چون من منصرف شدم از خریدش و قصد خرید JBL696 رو دارم که میخوام واسه این باند و بعد هم یه ساب باکس در رنج قیمتی که میدین پایینترین باشه و در عین حال خیلی هم دیگه درپیت نباشه و با نصبش بین 500 تا 600 پام در بیاد
و سوال دیگه من این هست اگه کلا منصرف بشم از خرید ساب باکس چه آمپلی واسه باندی که گفتم پیشنهاد میکنید و شاید یه جفت باند دیگه هم مثل خودش اضافه کنم و اگه آمپی که میگین کلا مخصوص یه جفت باند باشه واسه گرفتن صدای خوبتر

حمید عزیز پس چرا نیستی؟؟؟:n28::n30::n28::n30:

خیلی خلاصه بگم:n11::n11:
با هزینه نصب بین 500 تا 600 یه آمپلی میخوام واسه درایو کردن ترجیحا دو جفت JBL696 :n10::n10::n10:و اگه با این قیمت غیر ممکن هست , یه آمپلی 4 کانال واسه بریج کردن یه جفت 696 :n19::n19::n19:(اگه هم خرج اضافه میشه 4 کانال :n22::n22:یه دو کانال خوب واسه این باند معرفی کنید لطفا:n24::n24::n24:)و اینکه چه مدل پکیجی باید بگیرم که اوکی باشه؟؟؟:n13::n13::n13::n41::n41::n41:

کلا مرغ من یه پا داره :n08::n08::n08:مخم درگیر 696 شده :n29::n29::n29:و به هیچ عنوان نمیتونم ازش بگذرم:n20::n20::n20:

hamidR15
20-03-2015, 01:01
سلام
این سری نیاز به آمپ قوی ندارن. بله میتونید نصب کنید.
اینکه صدا خوب نیست مربوط به اسپیکرتون هست.چون رده معمولی هستن.باز 6985 کمی بهتره از 75.

کلا هر اسپیکری اگر بدون امپ مناسب نصب بشه نمیشه بهش فشار آورد و در این صورت رو ولومهای بالا صدا خراب میشه.
اگر دیدید اسپیکری تا انتهای ولوم پخش بدون به هم ریختگی در صدا داره موزیک پخش میکنه
1- آمپلیفایر با کیفیت داشته
2- تنظیم بوده

بالاخره پخش 7056 گرفتم پخش خوبیم هست از نظر من ولی در مورد صداش احساس می کنم با پخش قبلیم که 6049 بود انچنان تفاوتی نداره!یادم هست قدیما اقا حمید برا تنظیم اکولایزر می گفتن همه چیز فلت و روی وسط باشه،یک سوال برام پیش اومد،اگر همه رو بخوایم رو وسط قرار بدیم پس چرا هزینه بیشتری برای پخش با تعداد باند اکولایزر بیشتر می کنیم؟
من نظر شخصیم رو گفتم. شما میتونید از اکولایزری که در دسترس هست با سلیقه شنیداری خودتون ازشاستفاده کنید و هر فرکانسی رو دوست دارید دستکاری کنید..به نظر من کیفیت صدای 7056 خیلی بهتر از پایونیر هست.یه پخش خوب که DAC خوبی داره باید موزیک رو کاملا نزدیک به سورس پخش کنه.

دوست من 609 مخفف 69 یا 9*6 اینچ هست.پس بیضی هست نه گرد:n02:
در مورد لیمیتد باید هزینه خوبی برای آمپ بپردازید چون با امپلیهای معمولی اونطور که باید و شاید درایو نمیشه.
مثلا یه HDp4 یا یه درگ استر 120.4 حدود 800 هم باید پیاده بشین.

سلام به اقا حمید پیشاپیش عیدت مبارک
میخاستم بپرسم p62c رو درب جلو 206 جا میشه ؟
الان تو بازار میشه پیداش کرد ؟ قیمتش چنده ؟ تو این رنج قیمت چیزه بهتری میشناسی؟
سلام دوست من. عید شما هم پیشاپیش مبارک باشه.
بله هست. قبلا 750 بود ظاهرا کمی گرون شده براتون سوال میکنم.راستی رو 206 هم نصب میشه. من هنوز صداش رو نشنیدم ولی خیلی تعریفش رو شنیدم.
اگر گلیدن SQX 165 بود گزینه اول اون بود ولی در غیاب گلیدن p62c میتونه جایگزینش باشه.

hamidR15
20-03-2015, 01:12
حمید عزیز پس چرا نیستی؟؟؟:n28::n30::n28::n30:

خیلی خلاصه بگم:n11::n11:
با هزینه نصب بین 500 تا 600 یه آمپلی میخوام واسه درایو کردن ترجیحا دو جفت JBL696 :n10::n10::n10:و اگه با این قیمت غیر ممکن هست , یه آمپلی 4 کانال واسه بریج کردن یه جفت 696 :n19::n19::n19:(اگه هم خرج اضافه میشه 4 کانال :n22::n22:یه دو کانال خوب واسه این باند معرفی کنید لطفا:n24::n24::n24:)و اینکه چه مدل پکیجی باید بگیرم که اوکی باشه؟؟؟:n13::n13::n13::n41::n41::n41:

کلا مرغ من یه پا داره :n08::n08::n08:مخم درگیر 696 شده :n29::n29::n29:و به هیچ عنوان نمیتونم ازش بگذرم:n20::n20::n20:

سلام هستم. ولی خیلی گرفتارم.الانم که ساعت 1 بامداده خواب آلود دارم پاسخ میدم.دیگه آخر سال بود و هر کسی هم دنبال برنامه های خودش. امروز شرمنده کامیار جان یکی از دوستان گل شدم قرار بود بیاد منزل سیستمش رو براشون تنظیم کنم چون عازم سفر دونفره شدن هستند:n16::n40::n12::n19::n12::n19::n16::n40: اما تا ساعت 10 جائی گیر افتادم و شرمندش شدم.
بگذریم...
حالا که شدیدا لیمیتدی شدی درگ استر DAK 1204 رو به خاطر کلاس AB بودن پیشنهاد میکنم.کیفیت صدا از هرتز بیشتر میشه.120 وات رو هر کانال هست.قیمتش هم مناسب تره.760 میتونم برات بگیرم.
دو جفتم جواب میده.
ولی MTX T8693 خیلی بهتر بود.630 تومن.
پک برق هم استریت وایرز ZNX10K برات میگیرم 92 تومن.

Amir_Ariamehr2003
20-03-2015, 01:14
اولا که لیمیتد اینجا به چه معنی هست؟؟؟
دوما (نفهمی من رو به اندیشمندی خودتون ببخشید:n18:)
آقا یه کنوود ایکس400 داریم با یه jbl696 و دیگه تا ابد قرار نیست چیزی بهشون اضافه کنم و نیازمند معرفی آمپلی و پکیج هستم(دیگه لقمه رو دورسر خودم نمیپیچم و همچنین حمید آقای گرامی)

خودمم دیوونه شدم ای شاید قرار بعدا فلان اضافه بشه و شونصد روز دیگه بهمان کم بشه و اینا دیگه نداریم
پخش : کنوود ایکس 400
باند : JBL 696
آمپلی : ؟
پکیج : ؟

همین و تمام پاشم برم گمشم خونمون:n16:n16:n16:

hamidR15
20-03-2015, 01:22
اولا که لیمیتد اینجا به چه معنی هست؟؟؟
دوما (نفهمی من رو به اندیشمندی خودتون ببخشید:n18:)
آقا یه کنوود ایکس400 داریم با یه jbl696 و دیگه تا ابد قرار نیست چیزی بهشون اضافه کنم و نیازمند معرفی آمپلی و پکیج هستم(دیگه لقمه رو دورسر خودم نمیپیچم و همچنین حمید آقای گرامی)

خودمم دیوونه شدم ای شاید قرار بعدا فلان اضافه بشه و شونصد روز دیگه بهمان کم بشه و اینا دیگه نداریم
پخش : کنوود ایکس 400
باند : JBL 696
آمپلی : ؟
پکیج : ؟

همین و تمام پاشم برم گمشم خونمون:n16:n16:n16:

جی بی ال به این خط تولیدش میگه Limited تو ایران به jblسنگی معروف شده.T595 سریه قدیمش بود که آمریکائی بود. این جدیدا کمی تغییرات توش دادن و.....
امپ رو که عرض کردم
پک برق هم همینطور.
هر کدوم رو هم کمتر قیمت گرفتی به من بگو
دو باره تکرار میکنم
امپلیفایر 4 کانال درگ استر مدل DAK 1204پک برق هم استریت وایرز مدل ZNX10K

Amir_Ariamehr2003
20-03-2015, 01:49
حالا تازه همون 600 که میگفتم میخواستم نصفش رو الان بدم به طرف که میخواستم بخرم و نصفه دیگش رو ماه آینده با این وضعیت باید بکنمش سه قسط...
راستی حمید کسی سراغ نداری با چک همین 2 تا قطعه رو همون 3 قسط بهم بده؟؟

amin5030
20-03-2015, 08:31
من نظر شخصیم رو گفتم. شما میتونید از اکولایزری که در دسترس هست با سلیقه شنیداری خودتون ازشاستفاده کنید و هر فرکانسی رو دوست دارید دستکاری کنید..به نظر من کیفیت صدای 7056 خیلی بهتر از پایونیر هست.یه پخش خوب که DAC خوبی داره باید موزیک رو کاملا نزدیک به سورس پخش کنه.

با سلام مجدد خدمت اقا حمید گل ان شاالله که سال خوبی پیش رو داشته باشین،عید رو هم پیشاپیش تبریک می گم.
منظور من زیر سوال بردن حرف شما نبود خدایی نکرده بد برداشت نشه ضمناَ 6049 که عرض کردم کن وود هست و پایونیر نیست شاید برای همین هست که به نظر من صدا انچنان تغییری نکرده،اگر لطف کنین در مورد DAC توضیح بدین به چه معناست ممنون می شم.
ضمناَ باند حول و حوش 200 تومن چی پیش نهاد می دین؟نظرتون راجه به 6995ex چی هست؟

najee
20-03-2015, 10:01
آقا من هر کاری کردم نتونستم رنگ LED پخشX400 ثابت کنم اعصابم و ریخته بهم به ظاهر سادس ولی هر کاری میکنم نمیشه
نمیدونم پخشم ایراد داره یا من بلد نیستم.

amin5030
20-03-2015, 11:41
آقا من هر کاری کردم نتونستم رنگ LED پخشX400 ثابت کنم اعصابم و ریخته بهم به ظاهر سادس ولی هر کاری میکنم نمیشه
نمیدونم پخشم ایراد داره یا من بلد نیستم.
در قسمت فانکشن یا ستینگ،دیسپلی ، کالر سلکت، وارد که بشین نزدیک بیست و اندی رنگ می تونین انتخاب کنین،اگر موفق نشدین بگین برم مرحله به مرحله ببینم بیام بنویسم.

najee
20-03-2015, 11:55
در قسمت فانکشن یا ستینگ،دیسپلی ، کالر سلکت، وارد که بشین نزدیک بیست و اندی رنگ می تونین انتخاب کنین،اگر موفق نشدین بگین برم مرحله به مرحله ببینم بیام بنویسم.

دوست عزیز دقیقا همین کارو میکنم البته اینو بگم من قبلا یبار اینکارو کرده بودم وثابت شده بود وعلت باز شدن باتری برگشت به حالت قبلش یعنی رندوم عوض میشه الان هرکاری میکنم ثابت نمیشه .
دقیقا تا کالرسلکت میرم یکی از 24رنگ باولوم میچرخونم رو انکه میخوام مثلا13 وای میایستم دوباره پیچ ولوم و به نشونه اوکی فشار میدم داخل مگه همین نیست ؟
تازه با گزینه یوزرشم امتحان کردم ثابت نمیشه

amin5030
20-03-2015, 13:35
دوست عزیز دقیقا همین کارو میکنم البته اینو بگم من قبلا یبار اینکارو کرده بودم وثابت شده بود وعلت باز شدن باتری برگشت به حالت قبلش یعنی رندوم عوض میشه الان هرکاری میکنم ثابت نمیشه .
دقیقا تا کالرسلکت میرم یکی از 24رنگ باولوم میچرخونم رو انکه میخوام مثلا13 وای میایستم دوباره پیچ ولوم و به نشونه اوکی فشار میدم داخل مگه همین نیست ؟
تازه با گزینه یوزرشم امتحان کردم ثابت نمیشه
راستش برای من پیش نیامده، روی رنگ مورد نظر که رسیدین بک کنین و دکمه رو فشار ندین بازهم عوض می شه؟

najee
20-03-2015, 16:34
راستش برای من پیش نیامده، روی رنگ مورد نظر که رسیدین بک کنین و دکمه رو فشار ندین بازهم عوض می شه؟
این کارم کردم بازم ثابت نمیشه اعصاب میریزه بهم دام عوض میشه

najee
20-03-2015, 16:36

amir0831
20-03-2015, 18:10
سلام .دوستان من خیلی سرم از سیستم صوتی نمیشه با یه تحقیق تو نت به این سیستم رسیدم

آمپ : kenwood 8400

بلندگو :infinity 693.11i

ساب :kenwood kfd-hqr 3000

پخش: pioneer deh-x3750ui

خواستم بدونم این سیستم چه طوره؟یعنی همخونیش خوبه ؟و از همه مهم تر هنوز نتوسنتم کامپوننت مناسب رو انتخاب کنم یه کامپ مناسبم معرفی کنین

amin5030
20-03-2015, 19:08
یک راه دیگم اینکه کلاً پخش رو از اون سوراخ ریز پشت پنل ریست کنین شاید درست بشه :n13:

amin5030
20-03-2015, 19:14
راستی یک درخواست از مدیریت عزیز یا سایر دوستان که توانش رو دارن دارم
چون پخش 7056 تنظیمات بسیار متنوع و زیادی داره اون بخش از تنظیمات که تخصصی تر هست رو اگر توضیح داده بشه که چه کاری انجام می ده و عدد معقول برای اون چی هست کمک بسیار زیادی به امثال من می شه و چون تو کل نت تهمچین چیزی پیدا نکردم فروم رو یک سر و گردن بالا میبره با تشکر :n16:

hamidR15
20-03-2015, 21:44
حالا تازه همون 600 که میگفتم میخواستم نصفش رو الان بدم به طرف که میخواستم بخرم و نصفه دیگش رو ماه آینده با این وضعیت باید بکنمش سه قسط...
راستی حمید کسی سراغ نداری با چک همین 2 تا قطعه رو همون 3 قسط بهم بده؟؟
سلام
در این ساعات پایانی سال 93 آرزو میکنم همه دوستان گلم سال جدید رو با سلامتی ،شادابی و بهروزی آغاز نمایند.
ان شاءالله سالی پر خیر و برکت در انتظار همگی باشه:n40:
نه متاسفانه امیر جان سراغ ندارم.

با سلام مجدد خدمت اقا حمید گل ان شاالله که سال خوبی پیش رو داشته باشین،عید رو هم پیشاپیش تبریک می گم.
منظور من زیر سوال بردن حرف شما نبود خدایی نکرده بد برداشت نشه ضمناَ 6049 که عرض کردم کن وود هست و پایونیر نیست شاید برای همین هست که به نظر من صدا انچنان تغییری نکرده،اگر لطف کنین در مورد DAC توضیح بدین به چه معناست ممنون می شم.
ضمناَ باند حول و حوش 200 تومن چی پیش نهاد می دین؟نظرتون راجه به 6995ex چی هست؟
سلام ممنونم
نه نه اصلا. من فقط گفتم این مطلبی که بنده قبلا عرض کردم یه امر سلیقه ای هست.به نظر شخصی من زمانی که ما صدا رو با اکولایزرها تغییر میدهیم در واقعا در سورس موزیک دست بردیدم.من p99 رو هم نصب کنم فلت گوش میکنم.
DAC مخفف Digital to Analog Convertor هست.یک مبدل دیجیتال به آنالوگ.یک مدار الکتریکی داخلی که اعداد گسسته دیجیتالی را به سیگنال های پیوسته تبدیل می کند.
هر چه تعداد بیت های مبدل مذکور بیشتر باشد ، دستگاه از کیفیت بالاتری برخوردار است. یعنی 24Bit از 16Bit کیفیت بالاتری داره.

porya_1986
21-03-2015, 03:29
سلام
من چیزی از پخش سر در نمیارم
روی پراید میخوام یه پخش ببندم که هزینه زیاد نکنم و فعلا هم قصد ساب و آمپ ندارم تا وقتی پول دستم بیاد :n03:
تا 250 میخوام واسه پخشم خرج کنم البته خود پخش فقط
چی بهتره بنظرتون؟
چهار خروجی باشه
حتما فلش بخوره
CD هم بخوره که چه بهتر
چیزی که بعدا خواستم ارتقا بدم مشکل پیش نیاد و بتونم ساب و آمپ اضافه کنم
همه میگن پایونیر بخر
تو این قیمت چیزی پیدا میشه یا مجبورم بیشتر هزینه کنم؟
برای داخل در جلو باند پایونیر TS-G1644R دارم که ماگزیمم 250وات و توان اسمیش 40 و امپدانس 4 اهم
برای عقب چی بگیرم؟
شنیدم کنوود 718 و پایونیر 6975 خوبن
بنظرتون باند جلو رو عوض کنم یا مناسبه؟

porya_1986
21-03-2015, 03:37
ممنوون میشم قیمت اون باندی که معرفی میکنید رو هم بگید

amin5030
21-03-2015, 07:22
سلام
من چیزی از پخش سر در نمیارم
روی پراید میخوام یه پخش ببندم که هزینه زیاد نکنم و فعلا هم قصد ساب و آمپ ندارم تا وقتی پول دستم بیاد :n03:
تا 250 میخوام واسه پخشم خرج کنم البته خود پخش فقط
چی بهتره بنظرتون؟
چهار خروجی باشه
حتما فلش بخوره
CD هم بخوره که چه بهتر
چیزی که بعدا خواستم ارتقا بدم مشکل پیش نیاد و بتونم ساب و آمپ اضافه کنم
همه میگن پایونیر بخر
تو این قیمت چیزی پیدا میشه یا مجبورم بیشتر هزینه کنم؟
برای داخل در جلو باند پایونیر TS-G1644R دارم که ماگزیمم 250وات و توان اسمیش 40 و امپدانس 4 اهم
برای عقب چی بگیرم؟
شنیدم کنوود 718 و پایونیر 6975 خوبن
بنظرتون باند جلو رو عوض کنم یا مناسبه؟
سلام دوست عزیز
من خودم هم از پخش پایونیر استفاده کردم هم 2 سال هست از کنوود استفاده می کنم که کاملاَ خوب هست به نظر من شما یک پخش x400 کنوود تهییه کنید پخش بسیار خوبی هست 3 جفت خروجی داره 2 تا usb می خوره بسیار زیبا هم هست قیمتم نزدیک 320 هست،از من بشنو سر 50 تومن ارزونتر جنس ضعیفتر نخر که شدید پشیمون می شی
برای اسپیکر عقب هم دوتا باندی که فرمودین در بازار معروف هست و مغازه دارا پیشنهاد می دن بهترین کار این هست که خودتون برین صداش رو بشنوین،از روی حرف کسی خرید نکنین مثلاَ سر من با صدای 718 شدید درد می گیره

amir0831
21-03-2015, 09:41
سلام .دوستان من خیلی سرم از سیستم صوتی نمیشه با یه تحقیق تو نت به این سیستم رسیدم

آمپ : kenwood 8400

بلندگو :infinity 693.11i

ساب :kenwood kfd-hqr 3000

پخش: pioneer deh-x3750ui

خواستم بدونم این سیستم چه طوره؟یعنی همخونیش خوبه ؟و از همه مهم تر هنوز نتوسنتم کامپوننت مناسب رو انتخاب کنم یه کامپ مناسبم معرفی کنین

دوستان خواهش میکنم جواب بدین:n01:

amin5030
21-03-2015, 11:04
دوستان خواهش میکنم جواب بدین:n01:
سلام دوست عزیز سابی که نوشتین 500rms هست باید براش امپ جدا تهیه کنین،اگر کامپ اضافه بشه که 100%
اگر منظورتون این هست که با این امپ بریج به ساب بدین به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود
در کل اگر می خواید ببینید سیستم با هم همخوانی داره rms امپ و اسپیکر یا ساب باید نزدیک هم باشه
در مورد پخش هم نظر بنده x400 کنوود هست خودتون امکانات دو پخش رو مقایسه کنید :n06:

amir0831
21-03-2015, 11:12
سلام دوست عزیز سابی که نوشتین 500rms هست باید براش امپ جدا تهیه کنین،اگر کامپ اضافه بشه که 100%
اگر منظورتون این هست که با این امپ بریج به ساب بدین به هیچ عنوان پاسخگو نخواهد بود
در کل اگر می خواید ببینید سیستم با هم همخوانی داره rms امپ و اسپیکر یا ساب باید نزدیک هم باشه
در مورد پخش هم نظر بنده x400 کنوود هست خودتون امکانات دو پخش رو مقایسه کنید :n06:

ممنون .دوست عزیز میشه یه سیتم کامل بهم معرفی کنین؟چون من گفت خیلی سرم نمیشه .

مثلا امپلی فایر -امپلی فایر دوم-ساب-اسپیکر-کامپوننت و.. رو دقیقا مدلشو بگین ممنون میشم

hessam.hk
21-03-2015, 11:43
سال نو مبارک.دوستان میخوام اینترفیس یونیورسال بگیرم واسه j5 ...
شنیدم یونیورسال ها تاخیر زیادی دارن تو کارکرد...
کسی نظری داره؟چه مارکی؟یونیورسال چند مدل هست؟حدود قیمت

amin5030
21-03-2015, 12:28
ممنون .دوست عزیز میشه یه سیتم کامل بهم معرفی کنین؟چون من گفت خیلی سرم نمیشه .

مثلا امپلی فایر -امپلی فایر دوم-ساب-اسپیکر-کامپوننت و.. رو دقیقا مدلشو بگین ممنون میشم
والا مقدار بودجه که برای این کار کنار گذاشتین و چیزی که از سیستمتون می خواین رو بگین اساتید اینجا هستن راهنمایی می کنن.

amir0831
21-03-2015, 13:13
والا مقدار بودجه که برای این کار کنار گذاشتین و چیزی که از سیستمتون می خواین رو بگین اساتید اینجا هستن راهنمایی می کنن.

والا همون طور که گفتم خیلی سرم نمیشه و نمیدونم قیمت این چیزا جقدره ویه سیستم میخوام صدای قوی و با کیفیتی داشته باشه . یه چیزی که خوب باشه نه عالی عالی باشه خیلی گرون شه .برای صدای حرفه ای و اینام نمیخوام

porya_1986
21-03-2015, 13:31
سلام دوست عزیز
من خودم هم از پخش پایونیر استفاده کردم هم 2 سال هست از کنوود استفاده می کنم که کاملاَ خوب هست به نظر من شما یک پخش x400 کنوود تهییه کنید پخش بسیار خوبی هست 3 جفت خروجی داره 2 تا usb می خوره بسیار زیبا هم هست قیمتم نزدیک 320 هست،از من بشنو سر 50 تومن ارزونتر جنس ضعیفتر نخر که شدید پشیمون می شی
برای اسپیکر عقب هم دوتا باندی که فرمودین در بازار معروف هست و مغازه دارا پیشنهاد می دن بهترین کار این هست که خودتون برین صداش رو بشنوین،از روی حرف کسی خرید نکنین مثلاَ سر من با صدای 718 شدید درد می گیره
سلام
ممنون
این پخش تنظیمات مخصوص اکولایزر داره؟
شما چه اسپیکری رو پیشنهاد میکنید؟
مثلا 6995 کنوود و پایومیر یا همون 718 یا 6975 یا مارکای دیگه متلا 69 هلیکس یا ...
اونم تا حدود 200 میخوام
منظور از این خروجی های ولتاژ بالا چیه؟

amin5030
21-03-2015, 14:12
والا همون طور که گفتم خیلی سرم نمیشه و نمیدونم قیمت این چیزا جقدره ویه سیستم میخوام صدای قوی و با کیفیتی داشته باشه . یه چیزی که خوب باشه نه عالی عالی باشه خیلی گرون شه .برای صدای حرفه ای و اینام نمیخوام
بازه قیمتی برای اجزای سیستم صوتی بسیار زیاد هست،من اجزای سیستم ساده خودم قیمت روزش نزدیک 2/5 هست،سیستم عالی میلیونها می شه ولی اگرم 500 تومن تمام بودجم بود به همون اندازه جمع می کردم،شما ببین تا چه اندازه می خوای هزینه کنی چون انتها نداره ابتداشم اگر جنس غیر متفرقه استفاده کنی فکر کنم کمتر از 1/5 نشه،ولی بازم می گم اگر 500 تومنم داری همون اندازه از موسیقی لذت ببر :n16:

amin5030
21-03-2015, 14:20
سلام
ممنون
شما چه اسپیکری رو پیشنهاد میکنید؟
مثلا 6995 کنوود و پایومیر یا همون 718 یا 6975 یا مارکای دیگه
اونم تا حدود 200 میخوام
منظور از این خروجی های ولتاژ بالا چیه؟
اسپیکر های اینفینیتی معروفن به کیفیت خوب الانم 693.11 خیلی معروف شده من صداش رو نشنیدم ولی خودم اینفی دارم صداش خوبه
اگر سیستم با کیفیت می خواهید از ترکیب کامپوننت و ساب استفاده کنین خیلی بهتر هست.

porya_1986
21-03-2015, 15:17
اسپیکر های اینفینیتی معروفن به کیفیت خوب الانم 693.11 خیلی معروف شده من صداش رو نشنیدم ولی خودم اینفی دارم صداش خوبه
اگر سیستم با کیفیت می خواهید از ترکیب کامپوننت و ساب استفاده کنین خیلی بهتر هست.

این مدل که گفتین که ساب و امپ نمیخواد؟
الان نگاه کردم تعریف این و هلیکس رو زیاد دیدم
راستش یکم از نظر بودجه مشکل دارم :n02:
اگه بخوام با کامپوننت و ساب ببندم amp هم لازم داره؟
چقدری با چیزایی که خودتون معرفی مبکنبد در میاد؟

amin5030
21-03-2015, 18:36
این مدل که گفتین که ساب و امپ نمیخواد؟
الان نگاه کردم تعریف این و هلیکس رو زیاد دیدم
راستش یکم از نظر بودجه مشکل دارم :n02:
اگه بخوام با کامپوننت و ساب ببندم amp هم لازم داره؟
چقدری با چیزایی که خودتون معرفی مبکنبد در میاد؟
چرا اینم که معرفی کردم امپ می خواد،تمام اسپیکر ها و کامپوننت های خوب امپ می خواد مگر اونایی که rms خیلی پایین داشته باشه
یک پیشنهاد دوستانه براتون دارم قدم به قدم جلو برین دونه به دونه سیستمتون رو تکمیل کنین تا نتیجه خوبی بگیرین غیر این باشه پولتون رو دور ریختین
دوتا راه دارین یا از ترکیب کامپ و ساب استفاده کنین (کیفیتی تر) یا اسپیکر 9*6
در همه حالتم به امپ احتیاج دارین چون پخشتون در نهایت 20 وات به اسپیکر می ده در صورتی که اکثر اسپیکرا بالا 80 وات نیاز داره

mishkaa
21-03-2015, 19:48
سلام
کدام مدل از پخش های پایونیر و کنوود (فقط رادیو فلش کافیه) را پیشنهاد میدین ؟ کمترین قیمت ها

ممنون

amir0831
21-03-2015, 21:40
بازه قیمتی برای اجزای سیستم صوتی بسیار زیاد هست،من اجزای سیستم ساده خودم قیمت روزش نزدیک 2/5 هست،سیستم عالی میلیونها می شه ولی اگرم 500 تومن تمام بودجم بود به همون اندازه جمع می کردم،شما ببین تا چه اندازه می خوای هزینه کنی چون انتها نداره ابتداشم اگر جنس غیر متفرقه استفاده کنی فکر کنم کمتر از 1/5 نشه،ولی بازم می گم اگر 500 تومنم داری همون اندازه از موسیقی لذت ببر :n16:

خوب همون بودجه ۲.۵ یه سیستم ساده دیگه مجبوریم :n02:

amin5030
21-03-2015, 21:54
سلام
کدام مدل از پخش های پایونیر و کنوود (فقط رادیو فلش کافیه) را پیشنهاد میدین ؟ کمترین قیمت ها

ممنون
از هر دو برند پخش با این مشخصات هست نزدیک 200 تومن ولی اگر من خودم باشم کنوود می گیرم چون حداقل طراحیش زیباتر هست،البته اینم بدونین که بعداَ رو این پخشا جا برای کامل کردن سیستم وجود نداره.

من سیستم خودمو اول می گم برات
پخش 7056 (570 با نصب تازه گرفتم)
ساب mx 12
کامپ mx 165
این دوتا الان فکر می کنم کمتر باشه تو بازار
امپ jvc 9004 (قیمت نزدیک 800 براش دیدم خودم باشم این قیمت فکر کنم از برندای بهترم باشه!!)
امپ ساب 8002
اسپیکر اینفینیتی
شما پله پله از همین پخش می تونی شروع کنی بعد همرو از برندهای خوب انتخاب کن که الان در بازار هست.راستی ماشین چی هست؟

amir0831
21-03-2015, 22:14
از هر دو برند پخش با این مشخصات هست نزدیک 200 تومن ولی اگر من خودم باشم کنوود می گیرم چون حداقل طراحیش زیباتر هست،البته اینم بدونین که بعداَ رو این پخشا جا برای کامل کردن سیستم وجود نداره.

من سیستم خودمو اول می گم برات
پخش 7056 (570 با نصب تازه گرفتم)
ساب mx 12
کامپ mx 165
این دوتا الان فکر می کنم کمتر باشه تو بازار
امپ jvc 9004 (قیمت نزدیک 800 براش دیدم خودم باشم این قیمت فکر کنم از برندای بهترم باشه!!)
امپ ساب 8002
اسپیکر اینفینیتی
شما پله پله از همین پخش می تونی شروع کنی بعد همرو از برندهای خوب انتخاب کن که الان در بازار هست.راستی ماشین چی هست؟

ممنون در حال حاظر پراید ولی تا ۵-۶ ماه دیگه با 206 عوض میکنم و این سیستمو میندازم رو اون

najee
22-03-2015, 09:47
حمید جان سلام.یه سسابارزون میخوام ولی نمیخوام پولمو دور بریزم اگه فکر میکنی بااین پول ارزش ساب خریدن نیست نگیرمه هول هوش 150تومن یکم پایین بالاش ایرادی ندارهفقط بیس نرم داشته باشه نه خشک سردرد آورخودم دوسه تا بیشتر ندیدم به نظرت اینا چطورن
W310 پایونیر
jbl 1214
w311 پایونیر
3010 kenwood

hamidR15
22-03-2015, 23:34
حمید جان سلام.یه سسابارزون میخوام ولی نمیخوام پولمو دور بریزم اگه فکر میکنی بااین پول ارزش ساب خریدن نیست نگیرمه هول هوش 150تومن یکم پایین بالاش ایرادی ندارهفقط بیس نرم داشته باشه نه خشک سردرد آورخودم دوسه تا بیشتر ندیدم به نظرت اینا چطورن
W310 پایونیر
jbl 1214
w311 پایونیر
3010 kenwood
سلام
فرا رسید نوروز 1394 رو به همه دوستان و همیاران p30 تبریک عرض میکنم.برای همگی آرزوی سالی پر بار و پر از موفقیت رو دارم.:n16::n12:
تقریبا همگی در یک سطح هستند.شاید جی بی ال کمی بهتر باشه.

دوست عزیز سیستم امین جان سیستم خوبیه. ولی کامپوننت آدیو سیستم MX165 فعلا موجود نیست.
من پیشنهادم اینه که خورد خورد بریم جلو و فعلا میتونید:
1-پخش 7056 با قیمت 565 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1TFq2CSYkZKo1ksSKBu
2-ساب باکس گلیدن Rs 10 vb(صبر کنید تا بار گلیدن برسه)
3-آمپلیفایر 4 کانال کن وود X41D قیمت 735 تومن(اگر میتونید صبر کنید بار گلیدن برسه و گلیدن ML95.4 رو بگیرید)
4- کامپوننت گلیدن RS 165(اگر میتونید صبر کنید گلیدن بارش برسه) یا هلیکس p62C قیمت 780 تومن.یا کامپوننت Match مدل MS 62 C که در اخرین اولویت قرار میگیرد قیمت 335 تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _V1JLsVOd-1LLfzyARYWg

5-پک برق استریت وایرز 4 گیج ZNX21K قیمت 138 تومن.

najee
23-03-2015, 00:20
حمید جان خوب درسته که همه تو یه سطح طبیعی چون تو یه رنج قیمتی اندمیخواستم بدونم ارزش خرید داره بیس نرم کدومشون نرم تره.خود شما پیشنهادی نداری؟

najee
23-03-2015, 00:24
یه جفت تیوترS20بهتره یایدونه سوپر تیوتر 201دراگ استارهر چی صدا ریز تر بهتر کدوم بلند تر میشه

light
23-03-2015, 10:38
یه باند تا 250 و یه امپ ارون ارزون چی خوبه ؟ چیزی که صدا زیاد شه از کیفیت و تق تق بیس خبری نباشه

amir0831
23-03-2015, 10:48
سلام
فرا رسید نوروز 1394 رو به همه دوستان و همیاران p30 تبریک عرض میکنم.برای همگی آرزوی سالی پر بار و پر از موفقیت رو دارم.:n16::n12:
تقریبا همگی در یک سطح هستند.شاید جی بی ال کمی بهتر باشه.

دوست عزیز سیستم امین جان سیستم خوبیه. ولی کامپوننت آدیو سیستم MX165 فعلا موجود نیست.
من پیشنهادم اینه که خورد خورد بریم جلو و فعلا میتونید:
1-پخش 7056 با قیمت 565 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1TFq2CSYkZKo1ksSKBu
2-ساب باکس گلیدن Rs 10 vb(صبر کنید تا بار گلیدن برسه)
3-آمپلیفایر 4 کانال کن وود X41D قیمت 735 تومن(اگر میتونید صبر کنید بار گلیدن برسه و گلیدن ML95.4 رو بگیرید)
4- کامپوننت گلیدن RS 165(اگر میتونید صبر کنید گلیدن بارش برسه) یا هلیکس p62C قیمت 780 تومن.یا کامپوننت Match مدل MS 62 C که در اخرین اولویت قرار میگیرد قیمت 335 تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _V1JLsVOd-1LLfzyARYWg

5-پک برق استریت وایرز 4 گیج ZNX21K قیمت 138 تومن.
ممنون دوست عزیز .فقط چند تا سوال داشتم .اولا این برند گلیدن که گفتین من تاحالا نشنیدم و هر فروشگاهی میرم نداره .بعد این سیستم که نوشتین اسپیکر یا همون باند خربزه ای نمیخواد؟

amir_9
23-03-2015, 10:55
سلام آقا حمید خسته نباشین،سال نوتون مبارک و امیدوارم سال خوبی براتون باشه .
یه سوالی داشتم من الان یه آمپیلی 8400 کنوود دارم که بهش یه 6975 v1 و سوپر تویتردرگ استر 204 وصله و به اون یکی کانالش ساب مچ 12w-d بیریج گرفتم،تا هفته پیش به جای این ساب یه ساب 1214 جی بی ال وصل بود اوکی بود ولی الان 3روزه این ساب مچ رو که گذاشتم آمپ داغ میکنه و سوییچ میکنه و قطع میشه . ممنون میشم یه راهنمایی کنین بگین مشکل از کجاست
باطریم 55آمپر فابریک پراید - کابل برقمم 6گیج .

hamidR15
23-03-2015, 11:44
حمید جان خوب درسته که همه تو یه سطح طبیعی چون تو یه رنج قیمتی اندمیخواستم بدونم ارزش خرید داره بیس نرم کدومشون نرم تره.خود شما پیشنهادی نداری؟
سلام
اگر نظر من رو بخواهید حیفه تو این رنج ساب بگیرید.بهتره بودجتون رو افزایش بدید و یه ساب بهتر تهیه کنید. البته ذکر این نکته هم ضروریه که ساب بهتر آمپ بهتر و در نتیجه هزینه بالاتری رو میطلبه. اما چاره ای نست. تو این وادی بهتره بیشتر هزینه کنید اما یکبار چون شما کالای صوتی ارزون که میخرین بعد مدتی از صدا و عدم کیفیت مناسب خسته میشید و مجبور به تعویض اون قطعه یا قطعات میکنید.
پس بهتره از همین ابتدا قطعاتتون رو با وسواس و هزینه بهتری تهیه کنید تا مجبور به پرداخت هزینه های متعدد و دوباره کاری نشین
مثلا سابهای پانچ راکفورد خوبن.سریه پرسیژن هلیکس خیلی خوبن.گلیدن هم که فعلا نیست.
من هیچکدوم از این ها رو پیشنهاد نمیکنم.

یه جفت تیوترS20بهتره یایدونه سوپر تیوتر 201دراگ استارهر چی صدا ریز تر بهتر کدوم بلند تر میشه
درگ استر حجم صدای بیشتری داره.نمایندگیش رو هم آشنا دارم اگر خواستین تو pm خدمتتون عرض میکنم.

یه باند تا 250 و یه امپ ارون ارزون چی خوبه ؟ چیزی که صدا زیاد شه از کیفیت و تق تق بیس خبری نباشه
6965v2 پایونیر میتونید بگیرید 190 تومن.آمپ هم دیگه خیلی بخواهید ارزون باشه مثلا 3602 پایونیر 170 تومن.
ولی از آمپتون توقع زیاد نداشته باشید.من پیشنهاد میکنم آمپ رو 8604 بگیرید که بعدا از دو کانال باقیمانده بتونید برای اسپیکر جلو یا ساب استفاده نمائید.اونم قیمتش حدود 470 هست

hamidR15
23-03-2015, 11:56
ممنون دوست عزیز .فقط چند تا سوال داشتم .اولا این برند گلیدن که گفتین من تاحالا نشنیدم و هر فروشگاهی میرم نداره .بعد این سیستم که نوشتین اسپیکر یا همون باند خربزه ای نمیخواد؟
سلام و خواهش میکنم.
دوست عزیز این برند برای اولین بار درسال 1390 وارد ایران شده.برند آلمانی و بسیار باکیفیت و حرفه ای. به طوری که پائینترین رده محصولاتش که خط تولیدش M-Line نام دارد با برندهای خوب قابل رقابت هست .و متاسفانه شرکت وارد کننده تو اخرین پارتی که قرار بود عید 93 وارد بازار بشه به مشکل برخورد کرده و الان تقریبا کالاهش خیلی کمیابه ولی اینطور که به من گفتند ان شاءاله امسال حتما وارد بازار خواهد شد. من خودم هم از دی ماه 92 منتظر این برند هستم.ضمنا نمایندگی زیادی هم نداره و من تقریبا برای اکثر دوستان خودم مستقیم از شرکت براشون کالاهی مورد نیاز رو تهیه و ارسال میکنم(شهرستانها)و اگر تهران تشریف دارید که معرفیتون میکنم جهت تهیه کالای مورد نظر.
ادرس سایتش رو دادم تو پست قبلی که مطالعه نمائید.باز هم براتون قرار میدم
در مورد اسپیکر 9*6 هم چرا اتفاقا یه مدل داره به نام Co 609 که اسپیکر بسیار خوش صدا و خوبیه. منتها من با توجه به میزان هزینه شما عرض کردم.این کالا

hamidR15
23-03-2015, 12:09
سلام آقا حمید خسته نباشین،سال نوتون مبارک و امیدوارم سال خوبی براتون باشه .
یه سوالی داشتم من الان یه آمپیلی 8400 کنوود دارم که بهش یه 6975 v1 و سوپر تویتردرگ استر 204 وصله و به اون یکی کانالش ساب مچ 12w-d بیریج گرفتم،تا هفته پیش به جای این ساب یه ساب 1214 جی بی ال وصل بود اوکی بود ولی الان 3روزه این ساب مچ رو که گذاشتم آمپ داغ میکنه و سوییچ میکنه و قطع میشه . ممنون میشم یه راهنمایی کنین بگین مشکل از کجاست
باطریم 55آمپر فابریک پراید - کابل برقمم 6گیج .
سلام مخلصم. سال نو بر شما هم مبارک باشه امیر جان:n16:
از نظر تئوری امپ شما در حالت بریج 4 اهم 180 وات RMS خروجی داره.
ساب 1214 توانش 350 وات بوده. ساب مچ که ضعیفتر و 300 واته:n13:
پس یه جای کار میلنگه.
از نظر درایو شدن ساب که خب هیچکدوم با این آمپ درایو کامل نمیشن. یعنی شما صدا وقدرت واقعیشون رو نشنیده و نمیشنوید.
در مورد پروتکت و داغ کردن مطمئن هستی قبلا داغ نمیشد؟یا نه؟
گین رو چک کن احتمالا چون امپ ضعیفه گین بیش از حد باز هست و باعث پروتکت میشه.پخشت چیه؟ولتاژ پخش هر چقدر هست بایدگین رو هم بر همون اساس ست کنی.اونموقع میبینید که ساب اصلا صدا نداهر و یا خیلی کم صدا میده.
نتیجه اخلاقی:یه آمپ قویتر چه مونو یا دو کانال که بالای 350 وات تا 450 وات خروجی بده براش تهیه و نصب کن

amir0831
23-03-2015, 12:39
سلام و خواهش میکنم.
دوست عزیز این برند برای اولین بار درسال 1390 وارد ایران شده.برند آلمانی و بسیار باکیفیت و حرفه ای. به طوری که پائینترین رده محصولاتش که خط تولیدش M-Line نام دارد با برندهای خوب قابل رقابت هست .و متاسفانه شرکت وارد کننده تو اخرین پارتی که قرار بود عید 93 وارد بازار بشه به مشکل برخورد کرده و الان تقریبا کالاهش خیلی کمیابه ولی اینطور که به من گفتند ان شاءاله امسال حتما وارد بازار خواهد شد. من خودم هم از دی ماه 92 منتظر این برند هستم.ضمنا نمایندگی زیادی هم نداره و من تقریبا برای اکثر دوستان خودم مستقیم از شرکت براشون کالاهی مورد نیاز رو تهیه و ارسال میکنم(شهرستانها)و اگر تهران تشریف دارید که معرفیتون میکنم جهت تهیه کالای مورد نظر.
ادرس سایتش رو دادم تو پست قبلی که مطالعه نمائید.باز هم براتون قرار میدم
در مورد اسپیکر 9*6 هم چرا اتفاقا یه مدل داره به نام Co 609 که اسپیکر بسیار خوش صدا و خوبیه. منتها من با توجه به میزان هزینه شما عرض کردم.این کالا

من تهران هستم حالا ادرس و اینا رو واسم پح کنین ممنون میشم .در ضمن خودرو من پراید هست همون طور که گفتم باطری فابریکش کافی ؟خازن و اینا نمیخواد ؟

و فقط یچیز دیگه اینکه نمیشه بجای ساب باکس ساب ووفر بزارم؟چون بعدا شاید خواستم خودرو رو عوض کنم و جعبه عقب رو نیاز دارم و سابو بزارم طاقچه

hamidR15
23-03-2015, 13:49
من تهران هستم حالا ادرس و اینا رو واسم پح کنین ممنون میشم .در ضمن خودرو من پراید هست همون طور که گفتم باطری فابریکش کافی ؟خازن و اینا نمیخواد ؟

و فقط یچیز دیگه اینکه نمیشه بجای ساب باکس ساب ووفر بزارم؟چون بعدا شاید خواستم خودرو رو عوض کنم و جعبه عقب رو نیاز دارم و سابو بزارم طاقچه
بسیار خوب من آدرس رو میدم خدمتت ولی الان co موجود نیست. تقریبا کالای آنچنانی ندارن. باید صبر کنید تا بارشون برسه.
چرا نمیشه.ساب تنها بگیر.منتها این سابها مخصوص باکس هستن. باید اونم صبر کنی گلیدن RS12Free Air بیاد که رو طاقچه نصب کنید.

گجیک
23-03-2015, 15:32
اگه میتونی هزینه کنی، برندهای حرفه ای یی چون راکفورد، آدیو سیستم و ... بگیر وگرنه اینفینیتی خوبه. اینم بگم اینفینیتی بیشتر کیفیتیه تا قدرتی. اول ببین چه جور سیستمی میخوای؟
پیروز باشی
سلام دوست عزیز خسته نباشید اول مرسی از راهنمایی هات بعد میخواستم یه سیستمی باشه که تو صداهای بالا شفافیتش رو از دست نده البته برای این که به امپلی بیشتر ربط داره ولی میخوام یه چیزی باشه که پابه پای یه سیستم میدبیس بزنه.بعدشرمنده میگم منظورتون از قدرتی نیس چیه؟من قیمت گرفتم مدل 693.11i میگه 470تومن با یه امپ پایونر 4کانال 360تومن گفت باهات میوفته...

kasra k2
23-03-2015, 15:35
با سلام .
میخواستم بدونم
۱ :مدینرج :
۲: سوبر تویتر:
۳ :مید بیس:
کارشون چیه ؟
اگه توضیح کامل بدید ممنون میشم واقعا ممنون
برای بیستن سیستم ب این اطلاعات نیاز دارم . با تشکر

amin5030
23-03-2015, 15:47
سلام خدمت اقا حمید عزیز
اسپیکر کاپا 693.11i نمونه فیکش هم در بازار هست؟گارانتی اصلیش داره؟اگر بله با چه نامی؟
اگر فیک هم داره راه تشخیص چی هست؟
یک سوال دیگم دارم کامپ من 4 اهم هست این اسپیکر 2 اهم از یک امپ برای هردو استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد؟

M.Amorous
23-03-2015, 20:23
سلام دوستان ببخشید کسی از پخش 7056 روشن عکس داره؟ میخوام ببینم مشخصات آهنگ رو چطور نشون میده و اگه زیاد با X400 فرقی نداره همون X400 رو بگیرم. چون نشون دادن اسم آهنگ و فولدر خیلی برام مهمه مرسی.

shayan122
23-03-2015, 20:39
سلام دوستان ببخشید کسی از پخش 7056 روشن عکس داره؟ میخوام ببینم مشخصات آهنگ رو چطور نشون میده و اگه زیاد با X400 فرقی نداره همون X400 رو بگیرم. چون نشون دادن اسم آهنگ و فولدر خیلی برام مهمه مرسی.

LED 3 خطی هست عزیز.
مشخصات کامل نشون میده، یه چیزی تو مایه دمو دارای پایونیره

amin5030
23-03-2015, 21:31
لازم دیدم اینجا مطلبی رو بگم چون احساس می کنم فقط با فشردن تشکر از کاربر حق مطلب گفته نمی شه
می خواستم اینجا از برادر عزیزمون اقا حمید تشکر کنم چون تو این بازه زمانی 2 سال که در فضای مجازی با ایشون اشنا شدم رفتار های پسندیده ای از ایشون دیدم که حتی شگفت زده هم شدم!ایشون بدون هیچ شم داشتی تجربیاتشون رو در اختیار بنده قرار دادن و حتی وقت و بی وقت پاسخگوی تماس و پیامک های بنده بودن ، در صورتی که همه ما فروشندگانی رو هم می بینیم که با اینکه می خواهیم سودی مادی بهشون برسونیم باز هم با سردی هرچه تمام برخورد می کنن،همچنین حتی یک بار هم ندیدم که ایشون نظرشون رو به کسی تحمیل کنن یا بگن حتماً از فلان فروشگاه خرید کنین، همیشه حق انتخاب رو به ما دادن.ببخشید که طولانی شد سال نو همه مبارک :n16:

hamidR15
23-03-2015, 23:16
با سلام .
میخواستم بدونم
۱ :مدینرج :
۲: سوبر تویتر:
۳ :مید بیس:
کارشون چیه ؟
اگه توضیح کامل بدید ممنون میشم واقعا ممنون
برای بیستن سیستم ب این اطلاعات نیاز دارم . با تشکر
سلام
تقریبا از اسامی این اسپیکر ها مشخصه که چکاره هستند.
میدرنج سطح میانی فرکانسها رو پخش میکنه. مخصوصا وکال
سوپر توئیترها فرکانسهای بالای 4000 هرتز رو بر عهده دارند
مید باس ها فرکانسهای میانی باس بین 200-800 رو اجرا میکنند.

سلام خدمت اقا حمید عزیز
اسپیکر کاپا 693.11i نمونه فیکش هم در بازار هست؟گارانتی اصلیش داره؟اگر بله با چه نامی؟
اگر فیک هم داره راه تشخیص چی هست؟
یک سوال دیگم دارم کامپ من 4 اهم هست این اسپیکر 2 اهم از یک امپ برای هردو استفاده بشه مشکلی پیش نمیاد؟
سلام مخلصم. قربان شما چوبکاری فرمودین. من انجام وظیفه میکنم.:n40:
در مورد کاپا هم که تو SMS خدمتتون عرض کردم.
اگر لیبل گارانتی و فاکتور رسمی از فروشنده دریافت کنید میشه گفت اورجینال هست.

kasra k2
23-03-2015, 23:37
:n03:حمید جان من خوب متوجه نشدم . گفتم ک من تازه واردم .
من ی سیستم میخوام ببندم ک کیفتی و ویبره ای باشه ک تو ولوم های پایین خوب عمل کنه .مگه ادم چقدر میتونه در روز ب صدای بلند گوش بده . بعد 1 ماه سردرد میگری و اصلا دوست نداری تو ماشین بشینی . من پیش نهاد میدم شما چک کن نقطه ضعفش رو بگو . بعد شما ی سیستم پیش نهاد بدین .
1:امپلی :کنوود 4800
2:ساب : اینفنیتی 1260
3:مدین بیس :2عدد dragster dmx 6.2
4: ی پخش خوب دارم مارشاله دارم

r0ss0neri
23-03-2015, 23:53
سلام دوستان .

من یک جفت باند ts6962 پایونییر از قدیم دارم . مال 8 سال پیشه ! اما پخشم یو اس بی پخش نمیکنه و aux هم نداره بشه کیت سوارش کرد .
خلاصه تصمیم دارم یک پخش خوب بخرم ، میخوام تا 300ت یک پخشی بخرم که برا آینده قابلیت اضافه کردن آمپلی فایر و ... داشته باشه .
اما خوب یک پخشیم میخوام الان بدون آمپلی فایر هم خوب باشه !
نظرتون چیه ؟ x400 کنوود یا 3750 پایونییر ؟ تفکیک پذیری صدا و وضوح و بیس و کلا همه چیز برام ملاکه ! بلندی صداش هم خوب باشه .

امروز برای پسر عمم که سیستمش پایونییر بود (مدلاشو نمیدونم اما آمپش 480 وات هست و برا 10 سال پیشه ، پخشش برا 3 سال پیش ، سابش هم همینطور .
حالا امروز یک جفت kenwood 6995ex براش گرفتیم ! خودش که اولش از صداش راضی نبود اما من که گوشم ترکید ! صداش خوب بود اما تو صدا های بالا بهم ریختگی داشت .

amin5030
24-03-2015, 08:19
یک سوال دیگم برام پیش اومد الان کامپ در جلو 4 اهم هست کاپا 11 ، 2 اهم به یک امپ ( 9004 jvc ) وصل بشه مشکلی پیش میاد؟

hamidR15
24-03-2015, 11:37
:n03:حمید جان من خوب متوجه نشدم . گفتم ک من تازه واردم .
من ی سیستم میخوام ببندم ک کیفتی و ویبره ای باشه ک تو ولوم های پایین خوب عمل کنه .مگه ادم چقدر میتونه در روز ب صدای بلند گوش بده . بعد 1 ماه سردرد میگری و اصلا دوست نداری تو ماشین بشینی . من پیش نهاد میدم شما چک کن نقطه ضعفش رو بگو . بعد شما ی سیستم پیش نهاد بدین .
1:امپلی :کنوود 4800
2:ساب : اینفنیتی 1260
3:مدین بیس :2عدد dragster dmx 6.2
4: ی پخش خوب دارم مارشاله دارم
سلام
ببین دوست من این سلیقه شنیداری که شما داری با این قطعات بهش نخواهید رسید.
درگ استر یه برندی هست که حجم صدای بالائی داره.کیفیت خوبی نداره.
مارشال هم که پخش خوبی نمیزنه.
باید هزینه تقریبا خوبی پرداخت کنی.
امپلیفایری که تو ولومهای کم هم بتونه جریان خوبی بده ارزون نیست.
اگر میتونی خوب هزینه کنی صبر کن تا بار گلیدن برسه.یا باید هلیکس کلاس a بگیری که خب میلیونیه قیمتش.
شما یا باید سطح توقعتون رو کاهش بدین و با حدود 2 تومن یه سیستم براتون جمع کنیم یا خوب هزینه کنید.

یک سوال دیگم برام پیش اومد الان کامپ در جلو 4 اهم هست کاپا 11 ، 2 اهم به یک امپ ( 9004 jvc ) وصل بشه مشکلی پیش میاد؟
نه مشکلی نداره.

سلام دوستان .
من یک جفت باند ts6962 پایونییر از قدیم دارم . مال 8 سال پیشه ! اما پخشم یو اس بی پخش نمیکنه و aux هم نداره بشه کیت سوارش کرد .
خلاصه تصمیم دارم یک پخش خوب بخرم ، میخوام تا 300ت یک پخشی بخرم که برا آینده قابلیت اضافه کردن آمپلی فایر و ... داشته باشه .
اما خوب یک پخشیم میخوام الان بدون آمپلی فایر هم خوب باشه !
نظرتون چیه ؟ x400 کنوود یا 3750 پایونییر ؟ تفکیک پذیری صدا و وضوح و بیس و کلا همه چیز برام ملاکه ! بلندی صداش هم خوب باشه .
امروز برای پسر عمم که سیستمش پایونییر بود (مدلاشو نمیدونم اما آمپش 480 وات هست و برا 10 سال پیشه ، پخشش برا 3 سال پیش ، سابش هم همینطور .
حالا امروز یک جفت kenwood 6995ex براش گرفتیم ! خودش که اولش از صداش راضی نبود اما من که گوشم ترکید ! صداش خوب بود اما تو صدا های بالا بهم ریختگی داشت .
X400 رو موافقم. پخش خوب و کاملیه.315 تومن هم قابل تهیه هست اگر خواستید
اسپیکر هم 6965v2 بدون آمپ هم خوب جواب میده.

kasra k2
24-03-2015, 12:55
پخشم مارشاله خوبه هااااا !!!!!!!!! 4 سال پیش 600 خریده بودم از این صوتی تصویری هاست .

سیستم قبلم : باید e69x + امپ MA 10+ساب p12 w ک همشونم از محصولات هلیکس بودن
سیستمم فوق بود خیلی خیلی راضی بودم . اما سیستم رو همراه ماشین دادم رفت . ای کاش نمیدادم .
بگذریم . الان ماشین رو عوض کردم . با پیش رفت رو ب رشت در این مملکت از 206 ب پراید 132 اتقاع پیدا کردیم و بابات این موضوع خیلیم خوش حالیم همه چی هم ارومه . :n02:
ما خیلی خوش بختیم .
لوپ کلام ی سیستم میخوام ببندم با هزینه کمتر واسه امپ + باند+ساب + 1 میلیون تومان در نظر دارم .وضع خرابه حاج حمید . وضع بجور خرابه . همین الانشم با پول نصب و پک برقی و ...تا 1300 هم میره .

hamidR15
24-03-2015, 15:40
پخشم مارشاله خوبه هااااا !!!!!!!!! 4 سال پیش 600 خریده بودم از این صوتی تصویری هاست .
سیستم قبلم : باید e69x + امپ MA 10+ساب p12 w ک همشونم از محصولات هلیکس بودن
سیستمم فوق بود خیلی خیلی راضی بودم . اما سیستم رو همراه ماشین دادم رفت . ای کاش نمیدادم .
بگذریم . الان ماشین رو عوض کردم . با پیش رفت رو ب رشت در این مملکت از 206 ب پراید 132 اتقاع پیدا کردیم و بابات این موضوع خیلیم خوش حالیم همه چی هم ارومه . :n02:
ما خیلی خوش بختیم .
لوپ کلام ی سیستم میخوام ببندم با هزینه کمتر واسه امپ + باند+ساب + 1 میلیون تومان در نظر دارم .وضع خرابه حاج حمید . وضع بجور خرابه . همین الانشم با پول نصب و پک برقی و ...تا 1300 هم میره .
میدونم از کدوما داری:n02:
چرا با سیستم فروختی پسر خوب.اونم اون قطعات رو.:n24:
آخه با 1 تومن من چی پیشنهاد بدم.
اسپیکر 6965v2 که 190 تومنه
ساب TS-WX 305 B پایونر 300
آمپ هم 8604 که470 تومن هست
960 جمع کل

kasra k2
24-03-2015, 20:25
دیگه اشتباه دیگه . برام تجربه شد ی تجربه تللخخخخخخخ
بگدریم .بریم سراغ بحثمون . من بعد 13 قصد خرید دارم .چندان عجله نیست پس حسابی میتونم ازتون اطلاعات بگیرم .
و اما پایونیر : ی برندی ک تا حرفی از سیستم میشه همه خدای سیستم رو پایونیر میدونن . ک من کاملا مخالفم واسه همینم از پایونر خوشم نمیاد چندان
. میخوام سیستم های متفاوت ببندم .
البته سیستم ک گفتیت 6965 صدای خیلی خوبی داره 305 بیس قدرتی اما کیفیت پایین . خیلی پیش نهاد خوبی بود تو رنج 1 تومن . عالی
و اما من لجوج .
باند انفنیتی 693.9i با قیمت 300
ساب اینفنیتی 1260 با قیمت 200
امپ اینفنیتی 7541 با قیمت 469
جمع کل :969 هزار تومان
قبول داری کیفیتی تره ؟ 1کی ب نفع من .
البته امپ اینفنیتی خرابی زیاد داره:n03: اما پایونیر خیلی کمتر این جا 1کی ب نفع شما
حمید 1 : کسری 1
سیستم دیگه ای با این قیمت پیشناد دارین ؟
ی نظر هم راجب سیستم پیش نهادی من بدین .

amir_9
24-03-2015, 20:41
سلام مخلصم. سال نو بر شما هم مبارک باشه امیر جان:n16:
از نظر تئوری امپ شما در حالت بریج 4 اهم 180 وات RMS خروجی داره.
ساب 1214 توانش 350 وات بوده. ساب مچ که ضعیفتر و 300 واته:n13:
پس یه جای کار میلنگه.
از نظر درایو شدن ساب که خب هیچکدوم با این آمپ درایو کامل نمیشن. یعنی شما صدا وقدرت واقعیشون رو نشنیده و نمیشنوید.
در مورد پروتکت و داغ کردن مطمئن هستی قبلا داغ نمیشد؟یا نه؟
گین رو چک کن احتمالا چون امپ ضعیفه گین بیش از حد باز هست و باعث پروتکت میشه.پخشت چیه؟ولتاژ پخش هر چقدر هست بایدگین رو هم بر همون اساس ست کنی.اونموقع میبینید که ساب اصلا صدا نداهر و یا خیلی کم صدا میده.
نتیجه اخلاقی:یه آمپ قویتر چه مونو یا دو کانال که بالای 350 وات تا 450 وات خروجی بده براش تهیه و نصب کن
سلام دوباره آقا حمید خسته نباشین :n40: ممنون که حتی تو عید هم به سابت سر میزنید و جواب ما رو میدین :n12:
دست شما درد نکنه حرف شما درست بود و گین زیاد بالا بود ولی در عوض بیس از روی پخش -6 بود،الان گین و پایین آوردم و بیس رو از پخش روی 0 گذاشتم ولی احساس میکنم مثل اون موقع صدا واضح نیست (تا حدودی)(البته من یکم توقعم زیاده:n02:)

دیگه داغ نمیکنه،حالا 2تا سوال :n35: 1 :به نظر شما آمپ 8106 کنوود خوبه تا رنج 400 تومن ؟ اگه مناسب نیست یه آمپ مونو خوب تا 400 معرفی کنین .
2 : تعویض باطری 55 به 74 چقدر تو صدای سیستم تاثیر داره ؟ (البته شنیدم تو ولوم بالا بیشتر تاثییر داره)

hamidR15
25-03-2015, 01:58
البته امپ اینفنیتی خرابی زیاد داره:n03: اما پایونیر خیلی کمتر این جا 1کی ب نفع شما
سلام
بله موافقم اینم آلترناتیو خوبیه اما همونطور که خودتون گفتین 7541 اصلا پیشنهاد نمیشه.
فعلا چیزه دیگه ای به فکرم نمیرسه.

سلام دوباره آقا حمید خسته نباشین :n40: ممنون که حتی تو عید هم به سابت سر میزنید و جواب ما رو میدین :n12:
دست شما درد نکنه حرف شما درست بود و گین زیاد بالا بود ولی در عوض بیس از روی پخش -6 بود،الان گین و پایین آوردم و بیس رو از پخش روی 0 گذاشتم ولی احساس میکنم مثل اون موقع صدا واضح نیست (تا حدودی)(البته من یکم توقعم زیاده:n02:)
دیگه داغ نمیکنه،حالا 2تا سوال :n35: 1 :به نظر شما آمپ 8106 کنوود خوبه تا رنج 400 تومن ؟ اگه مناسب نیست یه آمپ مونو خوب تا 400 معرفی کنین .
2 : تعویض باطری 55 به 74 چقدر تو صدای سیستم تاثیر داره ؟ (البته شنیدم تو ولوم بالا بیشتر تاثییر داره)
سلام خواهش میکنم. خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
1-اگر باکستون پورتد هست 8106 خیر چون ساب سونیک فیلتر نداره و باعث صدمه زدن به ساب میشه.تا 400 چیزی به ذهنم نمیرسه.تقریبا میشه گفت نیست.یه 5602 بگیر بریجش رو ببند قیمتش هم 320 تومن هست
2-بله مسلما چرا؟چون همیشه گفتم برق قوی = سیستم قوی و قدرت قوی و پایدار.البته کابل برق و کلا اکسسوری باید از جنس خوب باشن.

r0ss0neri
25-03-2015, 12:01
دیگه اشتباه دیگه . برام تجربه شد ی تجربه تللخخخخخخخ
بگدریم .بریم سراغ بحثمون . من بعد 13 قصد خرید دارم .چندان عجله نیست پس حسابی میتونم ازتون اطلاعات بگیرم .
و اما پایونیر : ی برندی ک تا حرفی از سیستم میشه همه خدای سیستم رو پایونیر میدونن . ک من کاملا مخالفم واسه همینم از پایونر خوشم نمیاد چندان
. میخوام سیستم های متفاوت ببندم .
البته سیستم ک گفتیت 6965 صدای خیلی خوبی داره 305 بیس قدرتی اما کیفیت پایین . خیلی پیش نهاد خوبی بود تو رنج 1 تومن . عالی
و اما من لجوج .

من درکتون میکنم ، اما تجربم میگه باید به این که چه چیزی هم میخوام توجه کنم ! وگرنه فقط یک چیز متفاوت با بقیه ، ممکنه نتیجه دلخواه رو نده .
اکثرا بهم میگن پایوننیر سیستم قدرتی هست ، آلپاین سیستم کیفیتی هست ، کنوود هم یک چیزی این وسط هست .

اما در کل از پخش های آلپاین خوشم نمیاد ، چون بنظرم جنس ناقص میده ، باید خرجش کنی تا کامل شه ، بعدم کلی گرونترم هست . منصفانه نیست .

amin5030
25-03-2015, 15:07
به همه دوستان پیشنهاد می کنم اگر می خوان کالایی برای سیستم خودشون تهیه کنن حتماً چندین جا برن
اتفاقی که امروز برای خودم افتاد این بود که در یک مغازه قیمت اسپیکر خودم رو 200 تومن بالاتر می گفت!!!!بعد گفتم دلیل چی هست گفت مال من اصل هست و ساخت ویتنام مال شما فرع وقتی گفتم اصلی رو بیار گفت بالا در انبار هست دم دست نیست در صورتی که داخل ویترین هم بود! :n02:

kasra k2
25-03-2015, 21:44
من درکتون میکنم ، اما تجربم میگه باید به این که چه چیزی هم میخوام توجه کنم ! وگرنه فقط یک چیز متفاوت با بقیه ، ممکنه نتیجه دلخواه رو نده .
اکثرا بهم میگن پایوننیر سیستم قدرتی هست ، آلپاین سیستم کیفیتی هست ، کنوود هم یک چیزی این وسط هست .

اما در کل از پخش های آلپاین خوشم نمیاد ، چون بنظرم جنس ناقص میده ، باید خرجش کنی تا کامل شه ، بعدم کلی گرونترم هست . منصفانه نیست .

آلبیان ک خیلی خوبه اما بوجه میخولم . مثلا بنده خودم عاشق mtx کامل دیونشم . اما هم فکتش زیاده هم ی سیستم معمولیش بوجه میخواد تا حد ۳ تومن .
من منتظرم شهرمون منطقه ازاد ش بهد برم دنبال ارزوم یعنی MTX .منتظر سفر رییس جمهور هستیم تا ۳.۴ماه دیگه منطقه ازاد میشه . بعدش منم و ی ماشین خوبو ی سیستم وحشت ناک .
:n02::n19::n19: خیلی خوش حال:n19:انه منتظرم . حسن جون دوست دارم

kasra k2
25-03-2015, 21:45

آلپاین ک خیلی خوبه اما بوجه عزیزم بوجه . مثلا بنده خودم عاشق mtx هستم .کامل دیونشم . اما هم فکتش زیاده هم ی سیستم معمولیش بوجه میخواد تا حد ۳ تومن .
من منتظرم شهرمون منطقه ازاد ش بعد برم دنبال ارزوم یعنی MTX .منتظر سفر رییس جمهور هستیم تا ۳.۴ماه دیگه منطقه ازاد میشه . بعدش منم و ی ماشین خوبو ی سیستم وحشت ناک .
:n02::n19::n19: خیلی خوش حالم . حسن جون دوست دارم زود تر بیا بزار جوون ها ب ارزوشون برسن

لنگرود1371
26-03-2015, 00:25
آلبیان ک خیلی خوبه اما بوجه میخولم . مثلا بنده خودم عاشق mtx کامل دیونشم . اما هم فکتش زیاده هم ی سیستم معمولیش بوجه میخواد تا حد ۳ تومن .
من منتظرم شهرمون منطقه ازاد ش بهد برم دنبال ارزوم یعنی MTX .منتظر سفر رییس جمهور هستیم تا ۳.۴ماه دیگه منطقه ازاد میشه . بعدش منم و ی ماشین خوبو ی سیستم وحشت ناک .
:n02::n19::n19: خیلی خوش حال:n19:انه منتظرم . حسن جون دوست دارم

مثلا الان ما منطقه آزادیم کجارو فتح کردیم؟
میخوای ببندی ببند اتفاقا الان اینور هیچکی رو ماشین منطقه سیستم نصب نمیکنه چون یه جور دیگه ملت نگاش میکنن نمیدونم چرا
اصلا ماشینی که نشه 110 تا بیشتر باهاش رفت چه به دردت میخوره؟
ببند سیستمتو منتظر نباش

mishkaa
26-03-2015, 01:32
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید که کدام یک از این پخش ها بهتره :

Pioneer MVH-X175UI

Sony DSX-A35U

porya_1986
26-03-2015, 02:41
سلام
من تصمیم گرفتم یه سیستم معمولی ببندم که آقا امین پیشنهاد کنوود x400 رو دادن و باند infinity 693..11
اصلا اهل صدای بلند و باس زیاد نیستم
فقط کیفیت داشته باشه
اینا بدون امپ وصل میشن به هم اگه بخوام یمدت دیگه امپ بخرم؟
مشکلی پیش نمیاد؟
اگه نمیشه چه امپی معرفی میکنید؟

amin5030
26-03-2015, 08:19
سلام
من تصمیم گرفتم یه سیستم معمولی ببندم که آقا امین پیشنهاد کنوود x400 رو دادن و باند infinity 693..11
اصلا اهل صدای بلند و باس زیاد نیستم
فقط کیفیت داشته باشه
اینا بدون امپ وصل میشن به هم اگه بخوام یمدت دیگه امپ بخرم؟
مشکلی پیش نمیاد؟
اگه نمیشه چه امپی معرفی میکنید؟
من خودم دیروز 693 نصب کردم کیفیتش خوب هست،فقط تا اونجایی که شنیدم می گن باید مواظب باشی بهش فشار نیاد که می سوزه،چون 693 ، 2 اهم هست از همون ابتدا با امپ ببندین، نکته مثبتش این هست که چون 2 اهم هست امپ راحتتر براش گیر میاد،روی 2 اهم 110 rms می خواد،از امپ متفرقه فقط استفاده نکنین.

porya_1986
26-03-2015, 13:01
من خودم دیروز 693 نصب کردم کیفیتش خوب هست،فقط تا اونجایی که شنیدم می گن باید مواظب باشی بهش فشار نیاد که می سوزه،چون 693 ، 2 اهم هست از همون ابتدا با امپ ببندین، نکته مثبتش این هست که چون 2 اهم هست امپ راحتتر براش گیر میاد،روی 2 اهم 110 rms می خواد،از امپ متفرقه فقط استفاده نکنین.
یعنی اگه مستقیم وصل کنم به x400 احتمال سوختن داره؟
آخه توان خیلی کمتری به باند میده
من فعلا فقط پخش رو گرفتم و هنوز باند رو نخریدم
از نظر کیفیت تو این رنج قیمت و پایینتر چیز دیگه ای به این باند نمیرسه؟
باند 710 هرتز یا 6995 پایونیر یا 6975 v2 یا 69 هلیکس چطورن؟
تو یه مقاله در مورد 693 اینو نوشته بود:
در حال حاضر آمپلي 8400 کنوود مناسبترين آمپلي فاير جهت راه اندازي اين باند مي باشد، همچنين آمپلي حرفه اي 209 درگ استر و 406 درگ استر و MA 40FX هلیکس و 847F کنوود نيز از راه اندازي اين باند بدون وارد كردن هيچ صدمه اي به آن بر مي آيد.

نظرتون چیه؟
کدوم ازینا بهترین با قیمت مناسب
اون هلیکس که خیلی گرون بود چندجا دیدم

لنگرود1371
26-03-2015, 13:10
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید که کدام یک از این پخش ها بهتره :

Pioneer MVH-X175UI

Sony DSX-A35U

اگه فقط میخوای رو سیستم فابریک بزاری یا یه جفت کواک و آمپ بهش وصل کنی فقط دنبال این رنج قیمتا برو وگرنه کلا پشیمون میشی حتی اگه 1 درصد میخوای آینده سیستم درست حسابی ببندی الان پخش بهتر بگیر

ولی در کل بین این دوتا اصلا به هیچ عنوان سونی نخر
همون پایونیر x175 خوبه

mishkaa
26-03-2015, 13:36
اگه فقط میخوای رو سیستم فابریک بزاری یا یه جفت کواک و آمپ بهش وصل کنی فقط دنبال این رنج قیمتا برو وگرنه کلا پشیمون میشی حتی اگه 1 درصد میخوای آینده سیستم درست حسابی ببندی الان پخش بهتر بگیر

ولی در کل بین این دوتا اصلا به هیچ عنوان سونی نخر
همون پایونیر x175 خوبه

سلام
ممنونم، بله روی سیستم فابریک میخوام نصب کنم
چرا سونی خوب نیست ؟ خیلی تعریف از این مدل شنیدم

ممنون

amin5030
26-03-2015, 14:59
یعنی اگه مستقیم وصل کنم به x400 احتمال سوختن داره؟
آخه توان خیلی کمتری به باند میده
من فعلا فقط پخش رو گرفتم و هنوز باند رو نخریدم
از نظر کیفیت تو این رنج قیمت و پایینتر چیز دیگه ای به این باند نمیرسه؟
باند 710 هرتز یا 6995 پایونیر یا 6975 v2 یا 69 هلیکس چطورن؟
تو یه مقاله در مورد 693 اینو نوشته بود:
در حال حاضر آمپلي 8400 کنوود مناسبترين آمپلي فاير جهت راه اندازي اين باند مي باشد، همچنين آمپلي حرفه اي 209 درگ استر و 406 درگ استر و MA 40FX هلیکس و 847F کنوود نيز از راه اندازي اين باند بدون وارد كردن هيچ صدمه اي به آن بر مي آيد.

نظرتون چیه؟
کدوم ازینا بهترین با قیمت مناسب
اون هلیکس که خیلی گرون بود چندجا دیدم
درباره صدمه اتصال پخش و باند به هم یادم هست از اساتید همینجا می گفتن 2 اهم و 3 اهم رو مستقیم به پخش نزنین
راستش رو بخوای من به جز 6975 v2 که خودم داشتم و صداش رو دوست داشتم باقی رو نشنیدم البته من 9 سال پیش داشتم که محصولات پایونیر کیفیتاش افت نداشت
الان که 693.11 گرفتم از کیفیتش خوشم اومد اسپیکر قبلیم هم اینفینیتی بود ولی اصلا رو بیسش نباید حساب کنی
اون مقاله رو منم خوندم 8400 در 2 اهم 90 تا نوشته می ده که نزدیک 110 تا هست ولی تو 4 اهمش 60 تا می ده اگر بخوای کامپ اضافه کنی محصولات هلیکس نزدیک هست بهش
نکته مهم تو امپها این هست که ببینید استاندارد cea 2006 رو داشته باشن تا بشه به rms اعتماد کرد.

لنگرود1371
26-03-2015, 17:49
سلام
ممنونم، بله روی سیستم فابریک میخوام نصب کنم
چرا سونی خوب نیست ؟ خیلی تعریف از این مدل شنیدم

ممنون
واسه سیستم فابریک هزینه برا پخش تا 200 تومان بسیار عالیه
من به شخصه از صدای سونی خوشم نمیاد کمتر کسی هم دیدم سونی رو بپسنده
پیشنهاد من همون گزینه پایونیر هستش
حداقل خیلی کسایی که پیشت میشنن پایونیرو میبینن چیزی نمیگن
ولی سونی بزاری 50 درصدشون میگن نه بابا پایونیر یه چی دیگست همین باعث دلسردی تو ادم میشه
حالا خودمم پایونیرو نمیپسندما ولی تو این رنج قیمت برای شما اون گزینه عالیه

sabzefosfori
26-03-2015, 19:12
سلام داش حميد گل سال نوت مبارک ايشالا سالی پر بار و پر برکتی برات باشه

ميخوام بعد مدتی يک سيستم خوب ببندم
صدای که دوست دارم شفاف صاف بلند با تمام
جزئیات ريز آهنگ و نميخوام تو ولوم بالا کيفيت افت کنه يا جر بزنه
بيس دوست دارم نرم باشه دوست ندارم فقط ماشين رو بلرزونه ميخوام لذت ببرم خودم نه کسانی که بيرون هستن لذت ببرن

باند نظرم
JBL T696 Limited

باز اگه شما چيزی بهتر از اينا ميدنيد معرفی کنيد ممنون ميشم

پخش
Pioneer AVH-X5650BT

امپ مدل
Pioneer GM-D9604

کامپونت
Pioneer TS-A1605C

هزينه زيادنميخوام بکنم :n16:

porya_1986
26-03-2015, 20:11
درباره صدمه اتصال پخش و باند به هم یادم هست از اساتید همینجا می گفتن 2 اهم و 3 اهم رو مستقیم به پخش نزنین
راستش رو بخوای من به جز 6975 v2 که خودم داشتم و صداش رو دوست داشتم باقی رو نشنیدم البته من 9 سال پیش داشتم که محصولات پایونیر کیفیتاش افت نداشت
الان که 693.11 گرفتم از کیفیتش خوشم اومد اسپیکر قبلیم هم اینفینیتی بود ولی اصلا رو بیسش نباید حساب کنی
اون مقاله رو منم خوندم 8400 در 2 اهم 90 تا نوشته می ده که نزدیک 110 تا هست ولی تو 4 اهمش 60 تا می ده اگر بخوای کامپ اضافه کنی محصولات هلیکس نزدیک هست بهش
نکته مهم تو امپها این هست که ببینید استاندارد cea 2006 رو داشته باشن تا بشه به rms اعتماد کرد.
یعنی این امپ واسه کاپا 693.11 و اگه ساب 1260 اینفینیتی بخوام بعدا نصب کنم ضعیفه؟
چون انگار 300 rms میخواد
اخه بعضی جاها خوندم اینطور بسته بودن

amin5030
26-03-2015, 22:50
یعنی این امپ واسه کاپا 693.11 و اگه ساب 1260 اینفینیتی بخوام بعدا نصب کنم ضعیفه؟
چون انگار 300 rms میخواد
اخه بعضی جاها خوندم اینطور بسته بودن
واللا من بعید می دونم جوابگو باشه چون 1260 ، 300rms می خواد،اگر این امپ توانایی بریج داشته باشه بعید می دونم 140 rms بیشتر رو 4اهم بده

porya_1986
27-03-2015, 01:41
توان خروجی امپ 8400 اینو نوشته:
4x60W 4Ω
4x90W 2Ω
2x60W + 1x180W 4Ω
که بنظرم کمه
یا امپ قویتر باید بخرم یا ساب با توان کمتر
البته خیل جاها دیدم اینجور گفتن ببند واسه همین گفتم از اساتید اینجا بپرسم

اینجور ج داده بودن:
Speaker : infinity kapa 693.11 400,000 T
amp : Kenwood HQR 8400 360,000T
Sub : Infinity 1260 180.000T

mishkaa
27-03-2015, 10:11
واسه سیستم فابریک هزینه برا پخش تا 200 تومان بسیار عالیه
من به شخصه از صدای سونی خوشم نمیاد کمتر کسی هم دیدم سونی رو بپسنده
پیشنهاد من همون گزینه پایونیر هستش
حداقل خیلی کسایی که پیشت میشنن پایونیرو میبینن چیزی نمیگن
ولی سونی بزاری 50 درصدشون میگن نه بابا پایونیر یه چی دیگست همین باعث دلسردی تو ادم میشه
حالا خودمم پایونیرو نمیپسندما ولی تو این رنج قیمت برای شما اون گزینه عالیه
اگر بخوام تا همین حدود دویست تومان پخش بگیرم ، چی خوبه بگیرم ؟ مثلا 2750UI پایونیر چطوره ؟
مارک سیرا چطوره ؟

ممنون

لنگرود1371
27-03-2015, 12:26
اگر بخوام تا همین حدود دویست تومان پخش بگیرم ، چی خوبه بگیرم ؟ مثلا 2750UI پایونیر چطوره ؟
مارک سیرا چطوره ؟

ممنون

پخشای پایونیر زیر 300 تومن همه در یه حدن فقط برخی آپشناشون فرق داره تعداد rca یا رنگ پنلها و...
شما که رو فابریک میخواین استفاده کنید
من تا زیر 200 همون mvh175 رو پیشنهاد میکنم قابلیت میکس تراکس هم داره
و جز اخرین تولیدای پایونیر تو این سری هستش

porya_1986
27-03-2015, 14:21
امپ واسه اینفینیتی 11 چی پیشنهاد میکنین؟
با پخش کنوود x400
ساب رو بعدا میخوام بخرم و 1260 دلمو گرفته

sina680631
27-03-2015, 17:09
سلام، دوستان من چند روز پیش یه باند چی بی ال 938 و یه آمپلی فایر ام بی ای 1100 گرفتم. پخش هم به توصیه فروشنده پايونيير 175ui برداشتم. به نسبت هزینه ای که کردم سیستم جالبی شده ولی صدا یکم قدرتی و بم هست ، دوست داشتم شفافتر و با کيفيت تر باشه . فکر میکنم مشکل از پخش باشه به نظر شما اگه عوض بشه تا چه حد ميتونه تاثیر بذاره و اينکه چه پخشی پیشنهاد میدین ( فلش بخونه کافیه )

amin5030
27-03-2015, 20:20
سلام، دوستان من چند روز پیش یه باند چی بی ال 938 و یه آمپلی فایر ام بی ای 1100 گرفتم. پخش هم به توصیه فروشنده پايونيير 175ui برداشتم. به نسبت هزینه ای که کردم سیستم جالبی شده ولی صدا یکم قدرتی و بم هست ، دوست داشتم شفافتر و با کيفيت تر باشه . فکر میکنم مشکل از پخش باشه به نظر شما اگه عوض بشه تا چه حد ميتونه تاثیر بذاره و اينکه چه پخشی پیشنهاد میدین ( فلش بخونه کافیه )
فقط به پخش شک نکنین ممکنه کار امپ باشه،کاش از یک برند بهتر انتخاب می کردین

mishkaa
28-03-2015, 00:22

سلام دوست عزیز
از این پخش راضی هستین ؟ احتمالا اشکال یا کمبودی ندیدین در این مدل ؟

ممنون

porya_1986
28-03-2015, 01:02
امپ واسه اینفینیتی 11 چی پیشنهاد میکنین؟
با پخش کنوود x400
ساب رو بعدا میخوام بخرم و 1260 دلمو گرفته

کسی نیست کمکم کنه؟
همه جا خوندم کنوود 8400 راحت اینا رو میکشه مخصوصا کاپا 11
ولی کاپا 11 توانش 110 واته ولی خروجی امپ 90 واته
پس چطور همه جا گفتن کامل صداشو بیرون میده
واسه ساب 1260 هم جاهای دیگه خوندم 8400 بگیرین که حتی حالت بریج 180 میده ولی ساب 1260 اینفینیتی 300rms میخواد؟
آقا حمید شما که حرفه ای هستید نظرتون چیه؟

amir_9
28-03-2015, 01:55
سلام دوست عزیز
از این پخش راضی هستین ؟ احتمالا اشکال یا کمبودی ندیدین در این مدل ؟
ممنون
سلام داداش من دارم این پخش و یه جورایی ارزون ترین پخش پایونیر حساب میشه دیگه
اکولایزر 5باندی داره میکس ترکس داره و ... فقط CD نمیخوره و 1جفت RC داره،من 1ساله دارم و تاحالا به مشکلی برنخورده .

کسی نیست کمکم کنه؟
همه جا خوندم کنوود 8400 راحت اینا رو میکشه مخصوصا کاپا 11
ولی کاپا 11 توانش 110 واته ولی خروجی امپ 90 واته
پس چطور همه جا گفتن کامل صداشو بیرون میده
واسه ساب 1260 هم جاهای دیگه خوندم 8400 بگیرین که حتی حالت بریج 180 میده ولی ساب 1260 اینفینیتی 300rms میخواد؟
آقا حمید شما که حرفه ای هستید نظرتون چیه؟
سلام داداش،آمپ 8400 تیوتر کاپا رو تو ولوم بالا میسوزونه،چندین بار هم این مشکل به وجود اومده باز خوتون میدونین،ولی من بهتون آمپ 406 درگ استر رو پیشنهاد میکنم تو اون رنج قیمت .

porya_1986
28-03-2015, 04:14
سلام داداش،آمپ 8400 تیوتر کاپا رو تو ولوم بالا میسوزونه،چندین بار هم این مشکل به وجود اومده باز خوتون میدونین،ولی من بهتون آمپ 406 درگ استر رو پیشنهاد میکنم تو اون رنج قیمت .
ممنون
8400 واسه ساب چطوره؟ 1260 رو میکشه؟
من اهل ولوم زیاد نیستم و سیستم کیفیتی دوس دارم و حتی اولین باره امپ میخوام ببندم
حالا این امپ دراگ استر قیمتش چنده و راحت ساب رو میکشه واسه بعد که بخوام اضافه کنم؟
راستش من چیزی سر در نمیارم و ازین برند هم تا حالا چیزی نشنیدم
ببخشید میشه یه مقایسه با 8400 بهم بدین
مرسی

amir_9
28-03-2015, 11:23
ممنون
8400 واسه ساب چطوره؟ 1260 رو میکشه؟
من اهل ولوم زیاد نیستم و سیستم کیفیتی دوس دارم و حتی اولین باره امپ میخوام ببندم
حالا این امپ دراگ استر قیمتش چنده و راحت ساب رو میکشه واسه بعد که بخوام اضافه کنم؟
راستش من چیزی سر در نمیارم و ازین برند هم تا حالا چیزی نشنیدم
ببخشید میشه یه مقایسه با 8400 بهم بدین
مرسی
والا از نظر من شما کاپا11 رو حذف کن به جاش 690 HI Energy هرتز رو بگیر ! من صدای جفتشو شنیدم،هرتز صدا و میدرنجش حرف نداره،متاسفانه در مورد کاپا11 یکم بیش از حد تبلیغ شده ! اگه بیس نرم میخوای که همون 1260 اینفینیتی عالیه ! با آمپیلی 8400 بنداز حرف نداره . من خودم 8400 دارم،برای ساب بهتر جواب میده .

porya_1986
29-03-2015, 02:04
والا از نظر من شما کاپا11 رو حذف کن به جاش 690 HI Energy هرتز رو بگیر ! من صدای جفتشو شنیدم،هرتز صدا و میدرنجش حرف نداره،متاسفانه در مورد کاپا11 یکم بیش از حد تبلیغ شده ! اگه بیس نرم میخوای که همون 1260 اینفینیتی عالیه ! با آمپیلی 8400 بنداز حرف نداره . من خودم 8400 دارم،برای ساب بهتر جواب میده .
ممنون
آخه همه جا میگن بهترین کواکسیال بازار الان کاپا 11س از نظر کیفیت
قیمتشم زیاد از هرتز گرونتر نیست
چون کاپا 2 اهم هم هست توان بهتری از امپ میگیره نسبت به هرتز
بیشتر از همه روی امپ گیر کردم
امروز کرمانشاه گشتم دراگ استر نبود گفتن مگه سفارش بدیم تا بعد تعطیلات عیدم جنس خیلی کم میاد
در کل بنظرتون 8400 بهتره یا دراگ استر 406؟
راستی همین کاپا یا هرتز رو بدون امپ موقت ببندم کار میکنن؟

amir_9
29-03-2015, 16:02
ممنون
آخه همه جا میگن بهترین کواکسیال بازار الان کاپا 11س از نظر کیفیت
قیمتشم زیاد از هرتز گرونتر نیست
چون کاپا 2 اهم هم هست توان بهتری از امپ میگیره نسبت به هرتز
بیشتر از همه روی امپ گیر کردم
امروز کرمانشاه گشتم دراگ استر نبود گفتن مگه سفارش بدیم تا بعد تعطیلات عیدم جنس خیلی کم میاد
در کل بنظرتون 8400 بهتره یا دراگ استر 406؟
راستی همین کاپا یا هرتز رو بدون امپ موقت ببندم کار میکنن؟
منم همون رو میگم دیگه تبلیغات الکی روی کاپا11 شده ! گفتم اگه میخواین هرتز و ببندین براش آمپ 8400 بگیرین با ساب 1260 راحت جواب میده،ولی اگه نظرتون 100% روی کاپا11 هستش آمپ 406 درگ استر رو تهیه کنین،روی کاغد توان یکی دارن ولی در عمل 8400 توان بیشتری و تحمل میکنه .

kasra k2
29-03-2015, 16:14
:n02:اقا سلام . شرمنده من هی سوال میکنم . ی خورده فاض بلد بودنم گل کرد . این بسر خالم میخواستی باند بگیره در حد ۴۰۰:۵۰۰
منم بهش گفتم بره 6995EX کنوود ببنده
با امبلی ZAMIX 802
بخشش هم بایونر بود نمیدونم اسمش چی بود ولی از همین ۳۰۰:۴۰۰ تومنی هاست
میخوام بدونم این بنده خدا با حرف ما رفته سفارش داده . ج خوبی میگیره یا من از همین الان خودم رو برای حرف شنیدن اماده کنم ؟:n34:
یک بسرخاله گردن افتاده ایه ک نگو . واااییی

esmail194
29-03-2015, 18:29
:n02:اقا سلام . شرمنده من هی سوال میکنم . ی خورده فاض بلد بودنم گل کرد . این بسر خالم میخواستی باند بگیره در حد ۴۰۰:۵۰۰
منم بهش گفتم بره 6995EX کنوود ببنده
با امبلی ZAMIX 802
بخشش هم بایونر بود نمیدونم اسمش چی بود ولی از همین ۳۰۰:۴۰۰ تومنی هاست
میخوام بدونم این بنده خدا با حرف ما رفته سفارش داده . ج خوبی میگیره یا من از همین الان خودم رو برای حرف شنیدن اماده کنم ؟:n34:
یک بسرخاله گردن افتاده ایه ک نگو . واااییی

درود
6995ex عالی ، من یک جفت ps دارم اندازه 2 جفت پایونیر همردش تکون میده ماشین رو
البته بیس ps قوی تره چون صدای بم تری داره

mishkaa
29-03-2015, 19:23
سلام دوستان متخصص

لطفا راهنمایی بفرمایید :

۱. پخش با مارک پایونیر بهتره یا کنوود ؟ و کلا چه فرقی با هم دارن ؟

۲. بین پخش های کمتر از سیصد هزار تومان این دو تا مارک کدام بهتره ؟

ممنون

parham511
29-03-2015, 23:41
دوستان منم گفتم تجربمو بگم

روی سمند پخش 175ui گذاشتم با ی جفت 6965v2 ، باندهارو زیر طاقچه اصلی خود سمند نصب کردم و با چوبی ک براش دادم درست کنم و 4 جفت پیچ و مهره حسابی به فلز زیر طاقچه و بالای صندوق محکم کردم، صدای سیستمم حسابی بیس داره و میلرزوه ماشین رو اما اصلا کیفیتی نیست، شفافیت خوبی نداره، و فرکانس صدای بمم همونطور ک توی مشخصات باند هست از 31 هرتز شروع میشه و صدای بم قشنگی هم ندارم زیاد، کلا فقط ولوم زیادی داره این سیستم و بر خلاف اینکه میگفتن صدای 6965v2 صدای vocal هست به نظرم مهمترین مشکلش ضعف در پخش صدای وکال هست... اما من راضیم ازش و با یکم تنظیم تونستم صدای نسبتا راضی کننده ای ازش بگیرم هرچند بازم کیفیت پایین صدا یکمی تو زوق میزنه و بدرد لرزوندن ماشین میخوره فقط صداش.
موفق باشید:n12:

گجیک
30-03-2015, 00:58
سلام دوستان میخوام بدونم کدوم مدل ازباند های مارک هیلکس خیلی خوبه ؟شنیدم e69x معرکس درسته...؟شما پیشنهادی دارین درمورد میدبیس(میدرنج) که ایا میدبیس بگیرم یا یه جفت باند بگیرم ؟؟

behnambazi
30-03-2015, 09:48
دوستان امپی که بتونه کامل ساب 1260 رو درایو کنه چیه ؟

لنگرود1371
30-03-2015, 10:50
دوستان منم گفتم تجربمو بگم

روی سمند پخش 175ui گذاشتم با ی جفت 6965v2 ، باندهارو زیر طاقچه اصلی خود سمند نصب کردم و با چوبی ک براش دادم درست کنم و 4 جفت پیچ و مهره حسابی به فلز زیر طاقچه و بالای صندوق محکم کردم، صدای سیستمم حسابی بیس داره و میلرزوه ماشین رو اما اصلا کیفیتی نیست، شفافیت خوبی نداره، و فرکانس صدای بمم همونطور ک توی مشخصات باند هست از 31 هرتز شروع میشه و صدای بم قشنگی هم ندارم زیاد، کلا فقط ولوم زیادی داره این سیستم و بر خلاف اینکه میگفتن صدای 6965v2 صدای vocal هست به نظرم مهمترین مشکلش ضعف در پخش صدای وکال هست... اما من راضیم ازش و با یکم تنظیم تونستم صدای نسبتا راضی کننده ای ازش بگیرم هرچند بازم کیفیت پایین صدا یکمی تو زوق میزنه و بدرد لرزوندن ماشین میخوره فقط صداش.
موفق باشید:n12:

یکی از مشکلاتتون میتونه همون زیر طاقچه نصب کردنتون باشه یه جورایی شما صدای واقعی باندو تو صندوقتون دارید نه تو کابین واسه همین بیشتر صدای کوبش و بیس میشنوید
من فقط یه بار همچین موردی دیدم تو سمند که سینی گذاشته بود مثل شما زیر طاقچه تو کابین فقط یه صدای بم و بیس دار می اومد یه صدای خیلی گنگ باندش هم 6975 قدیم بود
شما تو خونه تست کردید گویا راضی بودید از صدا به نظرم باندو بیارید رو طاقچه تفاوت صدای محسوسی میگیرید

esmail194
30-03-2015, 14:24
دوستان برای یک امپ و یک جفت باند ، باتری باید چند امپر باشه؟
ماشین پرایده
55 امپر کافیه؟

لنگرود1371
30-03-2015, 16:50
دوستان برای یک امپ و یک جفت باند ، باتری باید چند امپر باشه؟
ماشین پرایده
55 امپر کافیه؟
آره کافیه

در هر صورت هر وقت خواستید آمپراژ باتری رو افزایش بدید حتما دینامتون رو هم بر اساس آمپر باتری مورد انتخابتون عوض کنید تا یه کار اصولی کرده باشید
دیدم کسایی که باتری پژویی میزارن ولی باز دینامشون 55 هست اینطوری شما قادر به شارژ کامل باتری نیستید به باتری هم اسیب میرسونید

mishkaa
30-03-2015, 22:55
دوستان کسی جواب سوال های من را نمیدونه ؟

kasra k2
30-03-2015, 23:47
.mishkaa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .سلام. هم کنوود و هم پایونیر هر دو برند پخش های خوبی رو ب بازار میدن .
فرق چشم گیری میشه گفت ندارن ک بشه نظر داد. بستگی ب این داره ک شما چه برندی رو بیشتر دوست داری پایونیر ؟یا کنوود ؟
و این ک باندشما یا امپ شما چیه . والا طبق شنیده ها میگن هرچه حصولات از یک شرکت باشه مچ ترن .
اگر نظر بنده رو بخوای X400کنوود یک پخش بسار خوبه با قیمت 315تومان ی پخشیه ک از خریدش پشیمون نمیشی .

parham511
30-03-2015, 23:54
یکی از مشکلاتتون میتونه همون زیر طاقچه نصب کردنتون باشه یه جورایی شما صدای واقعی باندو تو صندوقتون دارید نه تو کابین واسه همین بیشتر صدای کوبش و بیس میشنوید
من فقط یه بار همچین موردی دیدم تو سمند که سینی گذاشته بود مثل شما زیر طاقچه تو کابین فقط یه صدای بم و بیس دار می اومد یه صدای خیلی گنگ باندش هم 6975 قدیم بود
شما تو خونه تست کردید گویا راضی بودید از صدا به نظرم باندو بیارید رو طاقچه تفاوت صدای محسوسی میگیرید

ممنون، بله ممکنه تا حدودی درست باشه، متاسفانه نمیتونم طاقچه براش بزارم، چون نمیخوام جلب توجه کنه و دیده بشه بانداش، پارکینگ ندارم و باید ماشینو تو کوچه بزارم و مشکل امنیتی...
بازم کار منو راه میندازه همین سیستم هم...
ممنون لنگرود جان

Amir M.ohAma.D
30-03-2015, 23:56
سلام دوستان
من یه جفت 6974 پایونیر داشتم با یه امپ 2 کانال 3602 پایونیر
از صدا راضی بودم تا اینکه یکی از باندا از دستم افتادو مرخص شد

حالا باند تا 160-180 تومن چی پیشنهاد میکنید که کمی از 6974 قویتر باشه قیمتشم به 200 نرسه امپ خور هم باشه

من خودم به اینا رسیدم کدوم بهتره

6985s
6975s
6965 v2

m0hamad_reza
31-03-2015, 00:36
سلام
باند دايره واسه در جلو 206 چي پيشنهاد ميدين كه آمپلي نخواد؟
باند عقب كنوود 7100 با آمپلي دو كانال دارم
خودم نظرم اين هاست :
JBL GTO628
Pioneer TS-1675V2
Helix Esprit E6X
پايونير بدون آمپلي كسي هست نصب كرده باشه ؟

atlas-m
31-03-2015, 10:54
سلام.
سوال:
برای نصب ساب ووفر حتما باید آمپی لی فایر هم تهیه بشه؟

من بخوام یه "ضبط خوب + دوتا بلندگوی عقب (خربزه ای یا گرد) + دوتا بلندگوی جلو + ساب ووفر" بگیرم چه قدر میشه و چه مدلی هایی پیشنهاد میدین؟

مدل ماشین سایپا 131

chaharnazm
01-04-2015, 19:43
سلام دوست عزیز خسته نباشید اول مرسی از راهنمایی هات بعد میخواستم یه سیستمی باشه که تو صداهای بالا شفافیتش رو از دست نده البته برای این که به امپلی بیشتر ربط داره ولی میخوام یه چیزی باشه که پابه پای یه سیستم میدبیس بزنه.بعدشرمنده میگم منظورتون از قدرتی نیس چیه؟من قیمت گرفتم مدل 693.11i میگه 470تومن با یه امپ پایونر 4کانال 360تومن گفت باهات میوفته...

والا این چیزی که من بستم کاملا منو هم در زمینه کیفیت و هم قدرت ارضا کرده البته چون من بیشتر تو ولومهای 30-15 گوش میدم خیلی برام پرتاب صدا اهمیت نداره. منظورم از قدرتی نیست اینه که فکر نکنی پیچ و مهره ی ماشنتو بتونه شل کنه. در آخر باید بهت بگم نرخهایی که گرفتی بسیار گرونه