PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

zanes
28-02-2015, 23:51
بله آمپ قوی نیاز داره این اسپیکر.
خیر برای ساب نمیتونند استفاده کنند.
با 500 هیچی نمیشه گرفت مگه کالاهای فیک که اونم هزینه نکندد خیلی بهتره.

خو ب پیشنهاد شما چیست؟
یعنی به ساب 400 نمیخوره به آمپش؟؟
اگه بخواد یه آمپ 4 کانال که بانداش و یه ساب رو جواب بده و ساب بگیره چی پیشنهاد میکنید شما؟؟
بازم تشکر میکنم از راهنماییتون

pouyasony
01-03-2015, 13:08
سلام دوستان من بخوام کانال های تلوزیون رو تو ماشین ببینم از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟؟؟ماشین پرشیا هست.قیمتم مناسب باشه
ممنون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

hamidR15
01-03-2015, 13:44
1-خیلی ممنون من فکر میکردم گین بازه ولتاژ هم میره بالا صدا اسپیکر زیاد میشه با توجه به نوشته شما مثل اینکه برعکسه همه چیز
2-الان من بخوام شروع کنم مثلا باید از گین 4 شروع کنم کم کم گین رو زیاد کنم تا صدای واضحی از باند بگیرم که آخرش به 0.2 میرسه درسته؟
3-من الان گین آمپم روی 1 هستش مثلا رو گین 0.2 صدای خوبی گرفتم بعد برای آمپ ضرر نداره بلاخره نهایت توانش هستش معمولا بدون در نظر گرفتن توان باند آخرش گین رو چقدر باز میزارن روی چه عددی میزارن تا به آمپ فشار نیاد من امپم 526 کنوود هستش
4-ضبطم 456 کنوود هست تا 35 تا ولوم داره برای تنظیم گین صدا رو روی چند بزارم خوبه؟
5-از 35 تا ولوم صدا مثلا تا ولوم چند باید صدا بدون دیستورت باشه که بگیم حالا آمپ هم تنظیم شده و صدا بدون مشکل هستش و بگیم گین میزانه؟
شرمنده خیلی زیاد سوال میکنم ببخشید :n40:
سلام خواهش میکنم.
من یه توضیح کلی عرض میکنم.
ببین رادیو پخشها که خروج RCA دارند یه ولتاژ خروجی دارند Pre Aout
. برخی از اونا 2 ولت هستند برخی 2.5 ولت. و برخی هم که معروف به های ولتاژ هستند از 4 ولت به بالا محسوب میشوند.
حالا با توجه به خروجی پخش ما باید گین آمپلیفایرمون رو تنظیم کنیم. یعنی اگر پخشی خروی pre Amp ش 2.5 ولته باید گین رو اینقدر باز زکنیم تا روی 2.5 ولت ست بشه و اگر پخشی خروجیش مثلا 5 ولته یا گین کالام بسته هست یا کمی باز میشه. بستگی به Input Level آمپلیفایر داره که از چه ولتاژی شروع میشه.
ضمنا تنظیم گین رو هم تو
چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توضیح دادم.
دوستان حتما این لینکها رو مطالعه نمائید.خیلی از سوالهاتون پاسخش در آنها هست

تا حدود 800 ، کمی بالا پایین.
ممنونم
شما باید جهت دریافت شفافیت میدرنج و کلاو تفکیک صدای خوب حتما از کامپوننت استفاده کنید.
برای داشتن بیس نرم نیاز به ساب ووفر با متریال ووفر از نوع کاغذی هستند در باکس سیلد
پخش رو هم من پیشنهادم حد اقل x400 کن وود هست.ولی بهتره 7056 کن وود تهیه کنید.
در خاتمه با توجه به سلایق و خواسته های شما حد اقل باید حدود 1500-2000 هزینه نمائید.

خو ب پیشنهاد شما چیست؟
یعنی به ساب 400 نمیخوره به آمپش؟؟
اگه بخواد یه آمپ 4 کانال که بانداش و یه ساب رو جواب بده و ساب بگیره چی پیشنهاد میکنید شما؟؟
بازم تشکر میکنم از راهنماییتون
خیر برای درایو کردن یه ساب ووفر 400 وات RMS واقعی شما باید حد اقل 450 وات بهش ورودی بدید.
با توجه به موجودیهای بازار من درگ استر dak 1204 رو پیشنهاد میکنم.آمپ خوش ساخت و تو رنج قیمتش امپ خوبیه.دارای گارانتی هست .4*120 وات روی 4 اهم و 2*360 وات هم روی 4 اهم میده.
برای یه ساب 10 کافیه.اما اگر بخواد 12 نصب کنه باید یا یه دو کانال قوی بگیره و بریج کنه بده به ساب و یا یه مونو بگیره مثل کن وود 917D
این آمپ که عرض کردم برای درایو کردن اسپیکر کاملا مناسبه.قیمتش هم 750 تومن هست.

hamidR15
01-03-2015, 14:02
سلام دوستان من بخوام کانال های تلوزیون رو تو ماشین ببینم از چه دستگاهی باید استفاده کنم؟؟؟ماشین پرشیا هست.قیمتم مناسب باشه
ممنون

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

سلام
شما باید یه tvدیجیتال تهیه کنید و یه مانیتور رو داشبوردی یا اینکه پخشتون 2DIN باشه و قابلیت رو داشته باشه.
مانیتور از 140 تومن هست به بالا و tv دیجیتال هم 260 تومن.

hamid315
01-03-2015, 19:57
دوستان من یه کنوود X400 یه امپ 7541 با کامپ گلیدان MX 165

دارم و تو دره جلو پراید نصب کردم ولی صدا وقتی ولوم میدم خیلی تیز میشه!! تنظیمات خاصی داره؟ البته گین امپلی رو کامل باز نکردم! می تونه به اون ربط داشته باشه؟ یعنی تیزی صدا میتونه مربوط به تنظیم نبودن گین امپلی داشته باشه؟

zanes
01-03-2015, 20:23
بازم تشکر
ولی چیزی با قیمت مناسب تر وجود نداره؟
آخه این دوست من این هزینه یخورده واسش زیاده

Kingdom of heaven
01-03-2015, 23:10

دارم و تو دره جلو پراید نصب کردم ولی صدا وقتی ولوم میدم خیلی تیز میشه!! تنظیمات خاصی داره؟ البته گین امپلی رو کامل باز نکردم! می تونه به اون ربط داشته باشه؟ یعنی تیزی صدا میتونه مربوط به تنظیم نبودن گین امپلی داشته باشه؟
سلام دوست عزیز,
منم این کامپ رو داشتم,
توی برگه راهنما نوشته اگه صدای کامپ تیز بود,اون سیم قرمز روی کراس اُور رو قطع کنید,
ولی بازم آقا حمید باید نظره نهایی رو بده.
عذر میخوام از اساتید:n40:

shayan122
01-03-2015, 23:26
سلام آقا حمید، با زحمتای ما :n02::n02:

اقا خدمت شما عرض شود که برای ماشین جدید بنده میخوام یه سیستم صوتی عالی ببندم تا حدود 4 تومن در نظر بگیرید بودجه رو. پولم قلمبه نیس! کم کم میخرم :n02:

اول از همه که تا جایی که میشه کیفیت و قدرت با هم باشه، ینی حجم صدای بالا میخوام و بیس سنگین ولی نمیخوام گوش خراش باشه مثلا خیلی تیز باشه یا خراب شه

ماشین هم پرایده :n09:

اولین قدم که پخش باشه ب نظرتون 80PRS یا 7056 یا 8019?

سوال دیگه این که اگه بخوام سیستم رو نتورک ببندم (با توجه به هزینه واسه این که حداقل تفکیک بالایی داشته باشم.) میشه!؟

و این که اگر با هزینه کمی بیشتر خیلی تفاوت توی کل مجموعه ایجاد میشه لطف کنین بگین.

ممنون میشم مثل همیشه روی این یه مورد یکم وقت بزارین و بهترین هارو (تا جایی که بودجه راه میده) پیشنهاد بدین

تشکرررررررررررررر:n12::n16:

farzad3260
01-03-2015, 23:30
سلام.اول بابت طولانی بودن پوزش می طلبم.قصد دارم سیستم شامل پخش و آمپلی و باند نصب کنم.خواهش میکنم نسبت به شرایطم بهترین(با نیم نگاهی به اقتصادی ترین)سیستم رو پیشنهاد کنید.

1.کنوود: برای پخش X400 و یه جفت 6995EX بهترین و مچ ترین آمپلی که کیفیت و عمر قطعات رو تضمین کنه در عین حال ارزون باشه چیه؟

خودم مدل 4670XL ام بی آکوستیک رو پیدا کردم.گزینه خوبیه؟
------
2.پایونییر:پخش 2750 و یه جفت 6965V2

آمپلی هم باز مطمئن نیستم چی باهاشون خوب مچ هست.527 کنوود شاید

=>من سیستم باز نیستم.قصد ارتقا هم ندارم.بگیرم تا مدتها دارمشون.کیفیت بالا و بیس مناسب برام مهمه.متاسفانه نمیتونم خودم شخصا تفاوت جنس صدای کنوود و پایونییر رو مقایسه کنم.

پ ن:ماشینم پرایده.احتمالا هر چی بگیرم.توی داشتبورد یه جفت 1045 پایونییر همینطوری اضافه میکنم.

amir_9
03-03-2015, 00:26
سلام آقا حمید،این آمپ TC4004 برای یه جفت کاپا 9i و کامپ 1605 مناسبه ؟

chaharnazm
03-03-2015, 09:11
من کاپا 11 رو با ساب 1260 اینفینیتی تو باکس پورت دار تورنادو با آمپ 8400 کنوود و پخش 8650 بستم از نظر صدای بیس ارضام کرد اما مید و های تو ولوم پایین راضی کننده نیست یه جورایی گمه تو بیس حتما باید ولوم ببری بالا. راهی برای حل این موضوع هست آقا حمید؟
اگه یه جفت کامپ 13 تو جا فایریکی پشت پراید بندازم مساله حل میشه با همین آمپ؟

حمید جان کلا برای افزایش شفافیت (صدای زیر) و صدای میانی از میان گزینه های کامپوننت-میدرنج-توییتر و سوپر توییتر کدوم برای رفع این مساله بهتره؟

erfagh
03-03-2015, 22:42
دوستان سلام،

راهنمایی میخواستم ازتون، میخواستم فقط یک ضبط بگیرم برای ماشین که با اسپیکر های فابریک ماشین جواب بده، چون نمیخوام هزینه کنم زیاد و فعلا میخوام ضبط بگیرم اونم تا حداکثر 350 400، حتی 10هزارتومن هم بالاتر نره از 400، ترجیحا حدود 300 باشه ولی تا 400 هم مساله ای نداره. بیشتر بخاطر امکانات ضبط که یو اس بی اینا بخوره میخوام اینکار رو کنم و تا جایی که اطلاعات کسب کردم اگه بخوام بلوتوث هم داشته باشه میره بالای 400 که خب هزینه نمیتونم کنم اونقدر

ممنون میشم از راهنمایی هاتون

ادیت:
تا الان دوباره گشتم و به این دو مدل رسیدم، گزینه های خوبی هستن؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Pioneer DEH-X6750BT
Kenwood KDC-U559BT

hamidR15
04-03-2015, 15:31
سلام
آمپتون تقلبی نیست؟

بازم تشکر
ولی چیزی با قیمت مناسب تر وجود نداره؟
آخه این دوست من این هزینه یخورده واسش زیاده
متاسفانه من سراغ ندارم.از کالاهای چینی هم به کسی پیشنهاد نمیکنم.

سلام آقا حمید، با زحمتای ما :n02::n02:

اقا خدمت شما عرض شود که برای ماشین جدید بنده میخوام یه سیستم صوتی عالی ببندم تا حدود 4 تومن در نظر بگیرید بودجه رو. پولم قلمبه نیس! کم کم میخرم :n02:
اول از همه که تا جایی که میشه کیفیت و قدرت با هم باشه، ینی حجم صدای بالا میخوام و بیس سنگین ولی نمیخوام گوش خراش باشه مثلا خیلی تیز باشه یا خراب شه
ماشین هم پرایده :n09:
اولین قدم که پخش باشه ب نظرتون 80PRS یا 7056 یا 8019?
سوال دیگه این که اگه بخوام سیستم رو نتورک ببندم (با توجه به هزینه واسه این که حداقل تفکیک بالایی داشته باشم.) میشه!؟
و این که اگر با هزینه کمی بیشتر خیلی تفاوت توی کل مجموعه ایجاد میشه لطف کنین بگین.
ممنون میشم مثل همیشه روی این یه مورد یکم وقت بزارین و بهترین هارو (تا جایی که بودجه راه میده) پیشنهاد بدین

تشکرررررررررررررر:n12::n16:
سلام مخلصم قربان
پخش رو 8019 خوبه قیمتش هم مناسبتره.
بقیه قطعات رو برای تهیه کردنش عجله دارید یا خیر؟
در مورد نت وورک من خودم تا حالا استفاده نکردم.دردسر تنظیم کردنش خیلی زیاده.من پیشنهاد نمیکنم.باید از کسانی که تو این زمینه تجربه شنیداری هر دو را دارند سوال کنید.
اگر عجله ندارید برای خرید صبر کنید مثل بقیه دوستان تا بار گلیدن بیاد اگر عجله دارید که عرض کنم چیا بگیرید.

سلام.اول بابت طولانی بودن پوزش می طلبم.قصد دارم سیستم شامل پخش و آمپلی و باند نصب کنم.خواهش میکنم نسبت به شرایطم بهترین(با نیم نگاهی به اقتصادی ترین)سیستم رو پیشنهاد کنید.

1.کنوود: برای پخش X400 و یه جفت 6995EX بهترین و مچ ترین آمپلی که کیفیت و عمر قطعات رو تضمین کنه در عین حال ارزون باشه چیه؟

خودم مدل 4670XL ام بی آکوستیک رو پیدا کردم.گزینه خوبیه؟
------
2.پایونییر:پخش 2750 و یه جفت 6965V2

آمپلی هم باز مطمئن نیستم چی باهاشون خوب مچ هست.527 کنوود شاید

=>من سیستم باز نیستم.قصد ارتقا هم ندارم.بگیرم تا مدتها دارمشون.کیفیت بالا و بیس مناسب برام مهمه.متاسفانه نمیتونم خودم شخصا تفاوت جنس صدای کنوود و پایونییر رو مقایسه کنم.

پ ن:ماشینم پرایده.احتمالا هر چی بگیرم.توی داشتبورد یه جفت 1045 پایونییر همینطوری اضافه میکنم.
سلام گلم. چرا اینقدر ریز نوشتی؟من پیرمرد چطوری باید ببینم آخه:n13::n02:
پخش x400 رو موافقم
اسپیکر هم 6965V2
بدون آمپ هم خوب درایو میشه.

سلام آقا حمید،این آمپ TC4004 برای یه جفت کاپا 9i و کامپ 1605 مناسبه ؟
سلام
نمیشناسم همچین امپی رو؟!!

حمید جان کلا برای افزایش شفافیت (صدای زیر) و صدای میانی از میان گزینه های کامپوننت-میدرنج-توییتر و سوپر توییتر کدوم برای رفع این مساله بهتره؟
سلام
به نظر من یه کامپوننت خوب از همه بهتره.

دوستان سلام،
راهنمایی میخواستم ازتون، میخواستم فقط یک ضبط بگیرم برای ماشین که با اسپیکر های فابریک ماشین جواب بده، چون نمیخوام هزینه کنم زیاد و فعلا میخوام ضبط بگیرم اونم تا حداکثر 350 400، حتی 10هزارتومن هم بالاتر نره از 400، ترجیحا حدود 300 باشه ولی تا 400 هم مساله ای نداره. بیشتر بخاطر امکانات ضبط که یو اس بی اینا بخوره میخوام اینکار رو کنم و تا جایی که اطلاعات کسب کردم اگه بخوام بلوتوث هم داشته باشه میره بالای 400 که خب هزینه نمیتونم کنم اونقدر
ممنون میشم از راهنمایی هاتون
ادیت:
تا الان دوباره گشتم و به این دو مدل رسیدم، گزینه های خوبی هستن؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Pioneer DEH-X6750BT
Kenwood KDC-U559BT

سلام
559 که شرکت نداره
6750BT هم که 420 تومن هست!!!
کن وود X400 یا پایونیر X3750 هر رو حدود 310 هستند.

shayan122
04-03-2015, 16:05
سلام مخلصم قربان
پخش رو 8019 خوبه قیمتش هم مناسبتره.
بقیه قطعات رو برای تهیه کردنش عجله دارید یا خیر؟
در مورد نت وورک من خودم تا حالا استفاده نکردم.دردسر تنظیم کردنش خیلی زیاده.من پیشنهاد نمیکنم.باید از کسانی که تو این زمینه تجربه شنیداری هر دو را دارند سوال کنید.
اگر عجله ندارید برای خرید صبر کنید مثل بقیه دوستان تا بار گلیدن بیاد اگر عجله دارید که عرض کنم چیا بگیرید.

کوچیکتم آقا حمید.

والا عجله که نیست ترجیها منتظر میمونم بار گلیدن برسه. بعد هم از اونجایی که تیکه تیکه میخرم (قدم اول هم پخشه که مشخصه) میوفته واسه اردیبهشت ماه فکر کنم

انشالله که برسه تا اون موقع . فقط میشه یه لطفی بکنید حدودی بگین پیشنهادتون چیاست؟ (کامپ یا کواک. ساب چی. جلو چی میشه.؟!)(حجم صدا و کیفیت خوب میخوام) نتورک رو هم همونطور که شما فرمودین بیخیال میشیم :n02:

ارادتمند...

farzad3260
04-03-2015, 16:21
HELP PLEASE
سلام.من باند 6965V2 و آمپ 3602 گرفتم.

سر پخش واقعا مردد هستم.3750 بگیرم یا X400؟
شنیدم X400 سرتره .ولی تو مشخصاتش ساپورت اندروید نداره.میخوام هم گوشی اندرویدی رو بخونه هم شارژش کنه.
از طرفی 3750 با وسایل دیگم مچ هست.کدوم رو انتخاب کنم تا پشیمون نشم؟

U463 چطوره؟

X400 به خاطر خروجیش با آمپ 3602 پایونییر مچ میشه؟

erfagh
04-03-2015, 18:32
سلام
559 که شرکت نداره
6750BT هم که 420 تومن هست!!!
کن وود X400 یا پایونیر X3750 هر رو حدود 310 هستند.

مرسی از راهنمایی،
سایت ----6750 رو میده 399 که با تخفیف میتونستم 393 بگیرم. اما امروز صحبت کردم با یه مغازه دار پیشنهاد داد مدل x700 رو! که 24بیت هست و خروجی قوی تری داره با قیمت 420! که دیدم ارزشش رو شاید داشته باشه یکم بالاتر بدم و خریدم همین مدل رو!
خودم هم نصبش کردم و در همون اول با بلندگو های کارخونه ای روی ماشین قشنگ تفاوت کیفیت صدا به وضوح قابل تشخیص بود با کنوود قدیمی ای که 8سال پیش گرفته بودم.

hamidR15
04-03-2015, 20:53
کوچیکتم آقا حمید.

والا عجله که نیست ترجیها منتظر میمونم بار گلیدن برسه. بعد هم از اونجایی که تیکه تیکه میخرم (قدم اول هم پخشه که مشخصه) میوفته واسه اردیبهشت ماه فکر کنم

انشالله که برسه تا اون موقع . فقط میشه یه لطفی بکنید حدودی بگین پیشنهادتون چیاست؟ (کامپ یا کواک. ساب چی. جلو چی میشه.؟!)(حجم صدا و کیفیت خوب میخوام) نتورک رو هم همونطور که شما فرمودین بیخیال میشیم :n02:

ارادتمند...

سلام
خواهش میکنم بزرگ من هستی.بسیار عالی. بله فکر کنم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد برسه.
الان نمیتونم نظر دقیقی بدم چون نمیدونم چیا میاد.ولی اگر بتونی رو درهای جلو کامپوننت نصب کنی یا کیک پنل بسازی (که کاملا توصیه میکنم این کار رو)یک جفت کامپوننت خوب برای جلو و یک جفت هم برای عقب.یه ساب تو باکس سیلد برای داشتن بیسهای دقیق و کوبش عالی همراه دو تا آمپلیفایر. یه 4 کانال و یه دو کانال یا مونو.
انشاالله.

hamidR15
04-03-2015, 21:06
HELP PLEASE
سلام.من باند 6965V2 و آمپ 3602 گرفتم.
سر پخش واقعا مردد هستم.3750 بگیرم یا X400؟
شنیدم X400 سرتره .ولی تو مشخصاتش ساپورت اندروید نداره.میخوام هم گوشی اندرویدی رو بخونه هم شارژش کنه.
از طرفی 3750 با وسایل دیگم مچ هست.کدوم رو انتخاب کنم تا پشیمون نشم؟
U463 چطوره؟
X400 به خاطر خروجیش با آمپ 3602 پایونییر مچ میشه؟
سلام
نه فکر نمیکنم اندروید رو پشتیبانی کنه.ولی به نظر من X400 بهتره. با توجه به سه خروجی که داره کاملا برای نصب سیستم پیشنهاد میکنم.

مرسی از راهنمایی،
سایت ----6750 رو میده 399 که با تخفیف میتونستم 393 بگیرم. اما امروز صحبت کردم با یه مغازه دار پیشنهاد داد مدل x700 رو! که 24بیت هست و خروجی قوی تری داره با قیمت 420! که دیدم ارزشش رو شاید داشته باشه یکم بالاتر بدم و خریدم همین مدل رو!
خودم هم نصبش کردم و در همون اول با بلندگو های کارخونه ای روی ماشین قشنگ تفاوت کیفیت صدا به وضوح قابل تشخیص بود با کنوود قدیمی ای که 8سال پیش گرفته بودم.
مبارکتون باشه.
خروجی همه پخشها بین 18-22 وات RMS هست.

alipencia
05-03-2015, 00:17
سلام اقا حمید...خواستم بدونم باند ۶۹۶۵ v2 اصل و تقلبی داره؟از کجا باید تشخیص داد؟
اگر امکانش هست قیمت اصلش رو بفرماییید و اینکه مینونید تهیه کنید

shayan122
05-03-2015, 10:12
سلام
خواهش میکنم بزرگ من هستی.بسیار عالی. بله فکر کنم اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد برسه.
الان نمیتونم نظر دقیقی بدم چون نمیدونم چیا میاد.ولی اگر بتونی رو درهای جلو کامپوننت نصب کنی یا کیک پنل بسازی (که کاملا توصیه میکنم این کار رو)یک جفت کامپوننت خوب برای جلو و یک جفت هم برای عقب.یه ساب تو باکس سیلد برای داشتن بیسهای دقیق و کوبش عالی همراه دو تا آمپلیفایر. یه 4 کانال و یه دو کانال یا مونو.
انشاالله.

اختیار دارین. انشالله...

کیک پنل هم میسازیم خب. فقط جایی رو میشناسین بتونه فابریک تر تمیز در بیاره؟!

ممنونم

zanes
05-03-2015, 15:24
واقعا حیف مدیر که به شما بگن با این اخلاقتون یا شایدم اسم مدیر روتونه جوگیر شدید؟
من که زیاد سر در نمیارم ولی چندتا آمپ 4کانال پایونیر اصلی با یه ساب پایونیر مثلا 310 یه 311 میخواید مثال بزنم براتون که در حد 500 تومان بیشتر نباشه؟؟
نمیتواید راهنمایی کنید نگید وجود نداره
درسته که من ریاد فعالیت ندارم ولی از سال 2008 عضو این سایتم و از مطالبش استفاده میکنم و کسی مثل شما ندیدم والا

hamidR15
05-03-2015, 22:34
سلام اقا حمید...خواستم بدونم باند ۶۹۶۵ v2 اصل و تقلبی داره؟از کجا باید تشخیص داد؟
اگر امکانش هست قیمت اصلش رو بفرماییید و اینکه مینونید تهیه کنید
سلام
بله فیک هم داره. باید از نمایندگیهای اصلی و مستقیم پایونیر خریداری نمائید.
من اگر بخواهید معرفیتون میکنم تشریف ببرید تهیه کنید.pmمیدم خدمتتون

اختیار دارین. انشالله...
کیک پنل هم میسازیم خب. فقط جایی رو میشناسین بتونه فابریک تر تمیز در بیاره؟!
ممنونم
بسیار عالی
اگر پراید قدیمی هست با MDF میسازه و روکش میکنه جفتی 75 تومن
برای پراید جدیدا باید فایبر کار بشه که جفتی 400 براتون تمام میشه
pmرو چک نمائید.

واقعا حیف مدیر که به شما بگن با این اخلاقتون یا شایدم اسم مدیر روتونه جوگیر شدید؟
من که زیاد سر در نمیارم ولی چندتا آمپ 4کانال پایونیر اصلی با یه ساب پایونیر مثلا 310 یه 311 میخواید مثال بزنم براتون که در حد 500 تومان بیشتر نباشه؟؟
نمیتواید راهنمایی کنید نگید وجود نداره
درسته که من ریاد فعالیت ندارم ولی از سال 2008 عضو این سایتم و از مطالبش استفاده میکنم و کسی مثل شما ندیدم والا
سلام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار.
خیلی ممنون از محبت شما. واقعا خستگی من رو در کردید.دست شما درد نکنه.
اشکالی نداره،من باید تو رفتار و مشاوره دادنم تجدید نظر کنم....
من نگفتم وجود ندارد،بلکه عرض کردم من سراغ ندارم.این خیلی فرق میکنه.
باید به شما یا دوستتون کالاهای بی کیفیت رو معرفی می کردم تا تشریف ببرید تهیه کنید تا خودتون متوجه بشید.
تقصیر من هست که نمیگذارم هزینه هائی که خودم پرداختم ضررهائی که کردم و تجربه کسب کردم، رو شما مجددا هزینه و تجربه نکنید...
دوست عزیز،شما که خودتون استادین خب چرا از اول تشریف نبردید همینهائی که نام بردید رو تهیه کنید؟؟؟میدونید چرا؟چون 3 ماه دیگه مهمون همین فرومها هستید و با چراغ دنبال افرادی میگردید که بگید پشیمانم.... که پولم رو ریختم تو جوی آب.....ای کاش از اول درست تصمیم میگرفتم و هزینه های اضافی پرداخت نمیکردم...
گلم...من نه نیاز به این سمتها و پستها دارم و نه تقدیر و کف زدن برام، باعث جو گیر شدنم میشه.دیگه از سن و سال من و امثال من گذشته که بخواهیم با اینگونه مسائل خودمون رو گم کنیم.نه دوست من نه ....
دوستانی که از قدیم و فرومهای همسایه من رو میشناسند میدانند من زمانی که اینجا عضو شدم با آیدی ناشناس و فقط با نیت کمک به دوستان چه از نظر مشاوره دادن و چه تهیه کالا با قیمت بسیار مناسب و گاها زیر قیمت بازار عضو شدم.خدا رو شاکر هستم و تصور میکنم تا کنون که خدمت شمام در این راه موفق بوده ام.
باز هم ممنونم از شما دوست عزیز.
ببخشید که نتونستم آنگونه که باید و وظیفه یک مدیر انجمن هست به شما و دوست عزیزتون کمک کنم.
به عنوان جمله آخر و به عنوان یک برادر بزرگتر، به شما توصیه میکنم هیچ گاه تو زندگی نسنجیده و خام صحبت نکنید،و در جائی که طرف مقابل رو کامل نمی شناسید بهش تهمت نزنید و از خودتون مطلبی جای نگذارید.یادمون باشه حق الناس چیزی نیست که به راحتی بتونیم ازش بگذریم و پایمالش کنیم.
شب خوش.

shahin8
06-03-2015, 19:06
سلام وخسته نباشیدبه آقاحمیدوبقیه دوستان که دلسوزانه مارو راهنمایی میکنن.من یه ساب Rockford r1 دارم که150rmsهست سوالم اینه که چه آمپیلی ای تهیه کنم واسش که قیمتش زیادگرون نباشه ترجیحا دوکانال باشه.ممنون از زحماتتون.

fardin140
06-03-2015, 19:56
سلام کلا کامپوننت هرتز میل 3way چند مدل داره؟لطفا قیمت هم اگه دارید بدید مرسی

amin5030
06-03-2015, 21:05
سلام خدمت دوستان
لطفا اگر کسی با دو پخش 9650 پایونیر و 8019 کار کرده یک مقایسه انجام بده ممنون
پخش نزدیک 600 تومن در نظرم هست.

hamidR15
06-03-2015, 21:32
سلام وخسته نباشیدبه آقاحمیدوبقیه دوستان که دلسوزانه مارو راهنمایی میکنن.من یه ساب Rockford r1 دارم که150rmsهست سوالم اینه که چه آمپیلی ای تهیه کنم واسش که قیمتش زیادگرون نباشه ترجیحا دوکانال باشه.ممنون از زحماتتون.

سلام لطف دارید.:n40:
کن وود 526 یا 527 میتونید براش تهیه کنید.166 تومن هست.

V_12
07-03-2015, 00:24
سلام
باند جلو واسه پراید چی پیشنهاد میکنید ؟
کیفیت خیلی عالی باشه
هزینه هم مشکلی نیس

shahin8
07-03-2015, 01:00
سلام لطف دارید.:n40:
کن وود 526 یا 527 میتونید براش تهیه کنید.166 تومن هست.
آقاحمید به نظرشما 3602 بگیرم بهترنیست؟ یاهمون 526 نظرتونه؟

chaharnazm
07-03-2015, 10:04
تفاوت توییتر و سوپر توییتر در چیست؟

(نمیدونم چرا بیشتر مردم به توییتر میکن تیوتر!)

sinad
07-03-2015, 13:39
با سلام وخسته نباشید به دوستان و عزیزان زحمت کش
یه پخش خوب برای زانتیا میخوام که دکمه های رو فرمان هم باهاش کار کنه
پخش با کیفیت که صدا توش احساس بشه بعلاوه دوتا باند خوب رای عقب
فقط پخش میخوام که اندازه فابریک قبلی باشه و بدون لقی و تمیز داخل جاش بشینه
ممنون از اینکه راهنمایی می کنید

hamidR15
07-03-2015, 13:39
سلام
باند جلو واسه پراید چی پیشنهاد میکنید ؟
کیفیت خیلی عالی باشه
هزینه هم مشکلی نیس
سلام
برای جای فابریک پیشنهاد میکنم خیلی هزینه نکنید.
اما اگر میتونید رو در کیک پنل نصب کنید من پیشنهاد بدم خدمتتون
کیک پنل برای پرایدهای قدیمی با جنس MDf جفتی 75 تومن و برای پرایدهای مدل جدید جنس فایبر و جفتی 400 تومن هزینه داره.
بفرمائید تصمیمتون چیه تا عرض کنم.

آقاحمید به نظرشما 3602 بگیرم بهترنیست؟ یاهمون 526 نظرتونه؟
از نظر قدرت چرا قویتره رو بریج ولی پایونیر خیلی افت کیفیت داشته من به این خاطر عرض نکردم خدمتتون.
در هر صورت هر دو رو میتونید استفاده کنید.

تفاوت توییتر و سوپر توییتر در چیست؟
(نمیدونم چرا بیشتر مردم به توییتر میکن تیوتر!)

به غلط در بین عموم تیوتر جا افتاده شما خودت رو ناراحت نکن:n02:
تقریبا هیچ فرقی ندارن.
فقط ممکنه سوپر تویترها در طراحی و ساخت کمی متفاوت یا شاید کیفیت بهتری رو دارا باشند.ضمنا تو پاسخ فرکانسی نیز متفاوت هستند.
سوپر تویترها بیشتر به صورت تک فروخته شده و اغلب در سیستمهای نت وورک یا در کنار ووفرها ، میدرنجها و حتی مید بیسها استفاده ست آپ میشوند.

sinad
07-03-2015, 13:40

hamidR15
07-03-2015, 13:51
سلام و ممنون از توجه و محبت شما
برای کار کردن دکمه ها باید از اینترفیس مخصوص زانتیا استفاده نمائید.یه خورده زیمنه اش مکمه ولی گیر میاد.حدود 80 هم قیمتش بوده.
برای پخش هم هر پخش تک din ی رو میتونید نصب کنید. من پیشنهادم 8019 یا 7056 کن وود هست. بسیار صدای عالی گرم و فلتی داره.
اسپیکر رو میخواید جای فابریک نصب کنید یا یک جفت 9*6 رو طاقچه عقب؟
اگر جای فابریک میخواهید نصب کنید درهای جلو سایزشون 16 و درهای عقب هم 13 هست.
میزان بودجه رو مشخص بفرمائید تا خدمتتون عرض کنم.
ضمنا قیمت 8019 هست حدود 600 تومن و قیمت 7056 هم حدود 750
در خدمتم.

sinad
07-03-2015, 13:59
پخش رو تا 500 مشکلی ندارم در ضمن چون بنده جنوب هستم قیمت های فکر کنم اینجا یه مقدار پایین تره برای باند های عقب میخوام رو تاق نصب کنم فکر کنم تو در کیفیت نداشته باشه یه امپلی کوچک با کیفیت که جاگیر نباشه و مچ باشه با سیستم هم لطف کنید معرفی کنید

hamidR15
07-03-2015, 14:07
پخش رو تا 500 مشکلی ندارم در ضمن چون بنده جنوب هستم قیمت های فکر کنم اینجا یه مقدار پایین تره برای باند های عقب میخوام رو تاق نصب کنم فکر کنم تو در کیفیت نداشته باشه یه امپلی کوچک با کیفیت که جاگیر نباشه و مچ باشه با سیستم هم لطف کنید معرفی کنید

به نظر من همین 7056 رو بگیرید.
آمپ رو باید بعد از مشخص شدن اسپیکرتون معرفی کنم.
برای اسپیکر تا چه سقفی میخواهید هزینه کنید؟
چرا امپ کوچک میخواهید نصب کنید مگه پشت صندلی فضا ندارید؟

sinad
07-03-2015, 14:15
نمی خوام زیاد بزرگ باشه و جا گیر
در ضمن باند هم تا 300 فکر کنم برای من که ساب و اینا رو نمیخوام خوب باشه
فقط کیفیت صدا میخوام به پخش مچ باشه لا اقل پخش خوب گرفتیم باند ناتوان نباشه
در ضمن اگه اینو نتونستم پیدا کنم پیونر چی مدلی توصیه می کنید
همچنین نظرتون در مورد پخشهای جی وسی هم برام بگید
ممنون برادر

hamidR15
07-03-2015, 14:33
نمی خوام زیاد بزرگ باشه و جا گیر
در ضمن باند هم تا 300 فکر کنم برای من که ساب و اینا رو نمیخوام خوب باشه
فقط کیفیت صدا میخوام به پخش مچ باشه لا اقل پخش خوب گرفتیم باند ناتوان نباشه
در ضمن اگه اینو نتونستم پیدا کنم پیونر چی مدلی توصیه می کنید
همچنین نظرتون در مورد پخشهای جی وسی هم برام بگید
ممنون برادر
پایونیر X8650Bt میتونید بگیرید.513 تومن.
اسپیکر رو من هلیکس E69X پیشنهاد میکنم 290 تومن.(اتفاقا یکی از دوستان بچه برازجان پریروز براشون گرفتم)
امپ 4 کانال هم Match از برند هلیکس مدل MA40FX که 620 تومن هست. خیلی کوجک و جمع و جور و بسیار با کیفیت.
همه وسایل هم اگر گیر نیاوردین میتونم براتون تهیه و با تی پاکس ارسال کنم.
خیلی از دوستان هستند که از بچه های خطه خونگرم جنوب هستند و من براشون از تهران کالای مورد نیازشون رو تهیه و ارسال کردم.
این لینک برند هلیکس هست مطالعه نمائید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم لینک اسپیکر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه صدای با کیفیت و بسیار خوب تحویلتون میدم.
ضمنا شما پک برق و کابل ا سپیکر هم نیاز دارید.
من پک برق رو استریت وایرز مدل znx10k پیشنهاد میکنم 95 تومن کابل اسپیکر هم متری 9500 تومن.
جی وی سی برند خوبیه ولی متاسفانه پخشهای خوبش وارد نمیشن.من پیشنهاد نمیکنم.

sinad
07-03-2015, 14:44
ممنون از راهنمایی های شما
در ضمن این قطعه که برای دکمههای روی فرمان زانتیا بخوره که کنترل های پخش از رو فرمان انجام بشه شما دارید
ممنون باز هم از شما

sinad
07-03-2015, 14:58
برادر
Infinity Kappa 693.11i
بین این باند و هلیکس E69X نظرتون کدوم بهتر هستش

hamidR15
07-03-2015, 15:01
ممنون از راهنمایی های شما
در ضمن این قطعه که برای دکمههای روی فرمان زانتیا بخوره که کنترل های پخش از رو فرمان انجام بشه شما دارید
ممنون باز هم از شما
تو صفحه قبل عرض کردم. اینترفیس هست اسمش. با پیگیری که کردم هفته بعد موجود میشه.
ضمنا من خودم مغازه دار نیستم ولی با مدیران اکثر برندها اشنا هستم لذا برای دوستان سعی میکنم کالاهی مورد نیازشون رو کمی زیر قیمت بازار تهیه کنم.

hamidR15
07-03-2015, 15:09
برادر
Infinity Kappa 693.11i
بین این باند و هلیکس E69X نظرتون کدوم بهتر هستش

به نظر من اینفینیتی دیگه اون کیفیت 10-15 پیش رو نداره.
ولی از نظر قدرت خب با توجه به 110 بودن قویتره.ولی کیفیت هلیکس به نظر م نو برای کسانی که تهیه کردم و نصب کردن خیلی بیشتره.
اگر بیس سنگین نمیخوای هلیکس عالیه. ولی اگر بیس خوب میخواید باید یا الپاین SPR-69 تهیه کنید یا گلیدن Co 609 یا MTX T8693

van123
07-03-2015, 15:36
سلام
تشكر ويژه از اقا حميد گل كه خيلي بهش زحمت دادم
من با كمك و راهنمايي حميد هليكس E 69X رو خريدم و كلا زحمتش هم سمت حميد جان بود
الان باند ها صحيح و سالم بدستم رسيده ولي فعلا فرصت نكردم برم نصبش
تو پست بعدي عكس هم ميذارم از هليكس

V_12
07-03-2015, 15:41
سلام
برای جای فابریک پیشنهاد میکنم خیلی هزینه نکنید.
اما اگر میتونید رو در کیک پنل نصب کنید من پیشنهاد بدم خدمتتون
کیک پنل برای پرایدهای قدیمی با جنس MDf جفتی 75 تومن و برای پرایدهای مدل جدید جنس فایبر و جفتی 400 تومن هزینه داره.
بفرمائید تصمیمتون چیه تا عرض کنم.

سلام
مرسی از جوابتون
نه به اون صورت نمیخوام هزینه کنم ، فقط میخوام یه خورده صدا تنظیم بشه یعنی وقتی که ولوم پخش رو بالا ببرم کم نیاره

hamidR15
07-03-2015, 15:59
سلام
مرسی از جوابتون
نه به اون صورت نمیخوام هزینه کنم ، فقط میخوام یه خورده صدا تنظیم بشه یعنی وقتی که ولوم پخش رو بالا ببرم کم نیاره

دوست من
کلا هر اسپیکری که مستقیم به پخش متصل میشه و بدون آمپ هست با افزایش ولوم دیستورش ایجاد میشه.نباید این توقع رو از IC پخش داشته باشیم که بتونه یه اسپیکر حتی 30 واتی رو کامل درایو کنه.
در هر صورت میتونید هلیکس e4x نصب کنید جای فابریک.

chaharnazm
07-03-2015, 17:21
به غلط در بین عموم تیوتر جا افتاده شما خودت رو ناراحت نکن:n02:
تقریبا هیچ فرقی ندارن.
فقط ممکنه سوپر تویترها در طراحی و ساخت کمی متفاوت یا شاید کیفیت بهتری رو دارا باشند.ضمنا تو پاسخ فرکانسی نیز متفاوت هستند.
سوپر تویترها بیشتر به صورت تک فروخته شده و اغلب در سیستمهای نت وورک یا در کنار ووفرها ، میدرنجها و حتی مید بیسها استفاده ست آپ میشوند.[/QUOTE]

حمید جان من اگه کنار کاپا 11 یه جفت سوپروییتر رو همون طاقچه فابریک پشت پرایدم ببندم جبران کمبود صدای زیر و میانی رو میکنه؟ البته میدونم رو صدای میانی بی تاثیره اما چون نمیتونم کاپا رو کنار بذارم و دوباره هزینه برای میدرنج و طاقچه ام دی اف و ... بکنم اینو می پرسم. الان مشکلم کمی بازه فرکانسی میانی و بالاست. کامپوننت 16 هم که پیشنهاد داده بودی نیاز به طاقچه ام دی اف داره.
راستی گین هر دوو کانال باند و سابم رو آمپ (کنوود 8400) رو 4 است.
کلا اگه میتونی یه تنظیم برای پخش پایونیز 8650 ما بده.
شرمنده میکنی

amin5030
07-03-2015, 17:31
سلام خدمت دوستان
لطفا اگر کسی با دو پخش 9650 پایونیر و 8019 کار کرده یک مقایسه انجام بده ممنون
پخش نزدیک 600 تومن در نظرم هست.
دوستان کسی نظری نداره؟تا نزدیک 600 بهترین 8019 هست؟الان 6049 دارم کیفیت صدا بصورت محسوس تغییر می کنه 8019 اضافه بشه؟
باقی سیستم
کامپ:mx 165
ساب:mx 2
باند اینفی
امپ:9004 و 8002 jvc
اقا حمید شما هم اگر نظر بدین ممنون می شم،کل این سیستمم کم کم با راهنمایی شما تهییه کردم

mohammad.asghari
07-03-2015, 18:38
دوستان یه مشورتم به من بدید لطفا

یکبار دیگه سوال کردم که خوب دوستان پیشنهاداتی دادن ولی پشیمون شدم،میخوام یه پخش بهم معرفی کنید که با باند 6962 اوکی باشه قیمتشم زیاد بالا نباشه نمیخوام زیاد خرج کنم.(این باند بدون ساب باس خوبی داره،کیفیت صدا چطور؟)

hamidR15
08-03-2015, 21:51
حمید جان من اگه کنار کاپا 11 یه جفت سوپروییتر رو همون طاقچه فابریک پشت پرایدم ببندم جبران کمبود صدای زیر و میانی رو میکنه؟ البته میدونم رو صدای میانی بی تاثیره اما چون نمیتونم کاپا رو کنار بذارم و دوباره هزینه برای میدرنج و طاقچه ام دی اف و ... بکنم اینو می پرسم. الان مشکلم کمی بازه فرکانسی میانی و بالاست. کامپوننت 16 هم که پیشنهاد داده بودی نیاز به طاقچه ام دی اف داره.
راستی گین هر دوو کانال باند و سابم رو آمپ (کنوود 8400) رو 4 است.
کلا اگه میتونی یه تنظیم برای پخش پایونیز 8650 ما بده.
شرمنده میکنی
سلام
من تجربه همچین کاری رو ندارم.آخه چرا باید این کار رو بکنی؟صدای فرکانس بالای بیش از حد هم به گوشهاتون آسیب میرسونه ها.
در مورد تنظیم گین که در چند تو