PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

t-jays
05-08-2014, 19:38
نه هیچ فرقی نداره اصل کار اسپیکر هست بعدم امپ و سیم کشی خوب و درست شما ضبط 3 ملیونی بخر بازم خر خر می کنه باید بین اینها تعادل باشه عین یه سیستم می مونه که gpu خوبی داره بعد cpu تاریخ گذشته هست بازم کارایی پایین می مونه
خوب ایا برای ایجاد تعادل احتیاجی به تعویض ضبط دارم یا خیر
یعنی می تونم با خرید باند از همین ضبط صدای خوب بگیرم
با تشکر فراون

sansa
05-08-2014, 19:59
سلام دوستان
حدود 500 تومن بودجه دارم برای سیستم صوتی زانتیا
سیستم فعلی کاملا فابریک هستش
الویتهام هم اول کیفیت صدا و بعدش اگر بشه بلوتوث ضبط هستش
حجم صدا مهم نیست
و مقدار بیس هم متعادل باشه خوبه
فقط میخواستم ببینم که باندهای توی درها رو عوض کنم کافیه یا باید پشت ماشین هم باند نصب بشه
با تشکر فراوان

سلام

خدمت شما :

Pioneer DEH-X1650UB به قیمت 225 هزار تومان

بلند گوی تو دری : Kenwood KFC-604p به قیمت 170.000 تومان

جمعا : 395000 تومان

این سیستم صدای قابل قبولی رو نسبت به قیمت میده .

اینو یک نصاب پیشنهاد داده بود ...

نصاب صوتی و تصویری حرفه ای خودرو حتی با کمترین هزینه هم سیستمی میبنده که کیف کنید !!!!!!!

با پول زیاد یک فرد مبتدی هم میتونه یک سیستم عالی بگیره ... و نیازی به مشاوره هم نداشته باشه .

مشاوره یعنی با کمترین هزینه بهترین سیستم رو داشته باشی. ولی متاسفانه این تاپیک که تا این صفحه اومده شده نمایندگی و پشتیبانی محصولات ادیو سیستم !:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidR15
05-08-2014, 20:59
می گم اخه حمید جان اینفینیتی با jbl برای یه شرکت هست در حقیقت صداشونم خیلی شبیه هم دیگه هست منم صداشون رو خیلی دوست دارم اما این کاپا یه بدی داره که 2 اهمه احتمال سوختنش زیاده مخصوصا اینکه اگه 8604 براش بگیرم از خیلی ها هم شنیدم که اینفینیتیشون سوخته همه هم 2 اهم بودن اما jbl هزینش بیشتره اما 4 اهمه بلندی صدای بیشتری هم اما فکر نمی کنم تفاوت صدایی با این مدل خیلی داشته باشه اگه جایی می شناسی که با امپ برای ادم تست می گیرن می شه بهم معرفی کنی ادم خودش گوش بده مطمئن می شه
سلام
بله هر دو ماله هارمن هستند.ولی جنس صدای اینفینیتی کاملا فرق میکنه. البته اینو هم بگم شخصا اصلا این سریه جدیدا رو بهشون اعتماد ندارم. یعنی معتقدم این کالائی که به نام این برندها تو مملکت هست اونی که قدیم عکاظ کیش وارد میکرد نیست. برای همین هم خیلی کمتر از این دو برند پیشنهاد میکنم.
در کل جنس صدای جی بی ال کمی به سمت قدرت هست.بیسها پر تر و تو اینفینیتی بیسها نرمتر هستند.زمان ما چون کامپوننت رواج نداشت و همه 9*6 یا کواکسیال میبستن. هرکسی اینفی داشت بعد مدت کوتاهی از کمبود بیس رنج میبرد مخصوصا رفرنس. تو کاپا قضیه فرق میکرد .بعدا که کامپوننت بیشتر مد شد مدل کاپا پرفکت اینفی واقعا عالی ظاهر شد. مید بیس قوی همراه با کیفیت و تفکیک بسیار بالا.
اینکه سوختنش میفرمائید زیاده احتمالا تقلبی بوده. وگرنه اورجینال این برند چیزی نیست که بخواد بسوزه. اتفاقا طراحان اینفی و جی بی ال اومدن امپدانس رو کاهش دادن تا قدرت بیشتری رو بتونند به اسپیکر وارد نمایند از طریق پاور آمپلیفایرها.
خلاصه یه وقت نکنه بزنید تیوتر رو بپرونید و بگید فلانی مشاوره داد گفت خوبه.ما هم گرفتیم.باز هم میگم این دو برند شک و شبهاتش زیاده. اگر از نمایندگی اصلی و مطمئن با گارانتی و فاکتور فروش خردید کردید و به مشکل برخورد باید پاسخ گو باشند.هر چند بعید میدونم ....

با سلام به همه دوستان
لطف بفرمائید بنده مبتدی را راهنمائی بفرمائید
1- در کدام فروم میتوان درخواست پیشنهاد سیستم آنهم بصورت کلی را مطرح نمود ؟ (با شرح مبلغ تخمینی )
2 - آیا ذکر نوع خودرو جهت پیشنهاد سیستم لازم است ؟
سلام دوست خوبم. به فروم خودتون خوش آمدید.:n16:
1-همینجا دوست من
2-بله حتما

[QUOTE=hamidR15;8331828]سلام
از همه عزیزان که نسبت به بنده اظهار لطف و محبت میفرمایند کمال تشکر رو دارم.:n16::n12::n16:
دوست من آمپلیفایری که نام بردید برای ساب ووفرتون کافیه. ولی شما دست روی اسپیکری گذاشتید(696) که بد درایو هست. البته نه به سنگیها ی قدیم ولی خب باید توان بالا بهش بدید.میخوام بگم یه 9604 بگیرید ولی مطمئنم جی بی التون کامل درایو نخواهد شد.
شما با توجه به ساب نیازی به 9*6 اونم لیمیتد نداشتید.ولی خب صدا کاملا سلیقه ای هست.
در کل اگر میخواهید کاملا لیمیتد درایو بشه باید هزینه دو آمپلیفایر رو پرداخت کنید.ولی با هزینه کمتر و استفاده کمتر از ظرفیت اسپیکرتون یه 9604 بگیرید و هر 4 تا اسپیکر رو بهش متصل کنید.
راستی کامپوننت چه مدلی هست؟

سلام اقا حمید
مدل کامپوننتم
JBL 6.5" 2-Way

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که رو در جلوی ال90 بستم
تو رو خدا زود راهنماییم کن من نمیخوام دوباره از خریدم پشیمون بشم چون قبلا بی برنامه و تحقیق خیلی ضرر کردم
من بین هرتز HDP4 و پایونر 9604 موندم که کدام رو بگیرم شما بفرمایید با توجه به تفاوت قیمتی که این دو تا امپلی دارند ایا کیفیت هرتز بهتره ؟ و اینکه دیگه t696 هام با هرتز کامل درایو میشه ؟!
مرسی:n16:
آمپ HDP4 خوبه با توجه به 4*150 وات روی 4 اهم میتونه از پس لیمیتد بربیاد. همین آمپ رو تهیه نمائید.قیمتش چنده؟آکبند.

با تشکر فراون
شما اگر بخواهید کیفیت صداتون هم بهتر بشه هم باید پخش و هم اسپیکرهاتون رو تعویض بفرمائید.
که اون هم رابطه مستقیمی با جیب محترمتون داره.:n02:

slash_slash
06-08-2014, 00:01
می گم حمید جان من چی کار کنم برای 206 خیلی دو دل هستم من تا 2.000.000 اخر اخرش بتونم هزینه کنم با هزینه ی ضبط با اسپیکر با سیم کشی و هزینه ی نصب با همه چی خلاصه. من الان این سیستم jbl 696l 600w(150w rms) با ساب 1260 اینفینیتی با 2 عدد امپ 5602 با پخش کنود 7056bt مد نظرم هستم برای جلو هم یک جفت gt6-6 jbl که البته اکثرا جلو خاموش می کنم صدای دور برای مدت زیاد خیلی بهتره خلاصه اگه می شه با این پول چیز بهتری گذاشت بهم بگو که دقیق نمی تونم تصمیم بگیرم

slash_slash
06-08-2014, 00:21
با تشکر فراون
حمید جان هم گفتن شما بیشتر برای اسپیکر هزینه کن تا پخش یه پخش 165 تومنی pioneer 165ui هم که باشه صدای خوبی می ده اما در کل هر چی هزینه کنید بیشتر اش می خورید من احتمالا jbl gto 938 با امپ 3602 برای ارتقا بخوام بفروشم اگر قصد هزینه ی پایین هست سیستم خوبی می شه البته فعلا قطعی نیست

sherarati
06-08-2014, 01:40
سلام من بین هدیونیت 145 و 153 موندم کدومو بگیرم از طرفی هم صدا هم بلوتوث برام مهمه که 145 بلوتوث نداره:n03:

kasra k2
06-08-2014, 14:12
حمید جان شما میتونستید این pm رو تو پیام خوصوصی بهم بگید .
ن اینک تو سایت تو جمع مطرح کنید .اگه منظورتونم ب همه بود میتونستید اسم بندرو نیارید .از این کارتون کمی دلخور شدم .
اخرین سوال من از این سایت .
1 جفت 718ex
1باکس jbl1000
با چه امپی کامل درایو میشه و با چه گیجی ؟
منون

manotoashegh
06-08-2014, 19:03
سلام اگه میشه یه سیستم حدود 2 ملیوون به من معرفی کنین؟!

hamidR15
06-08-2014, 23:24
می گم حمید جان من چی کار کنم برای 206 خیلی دو دل هستم من تا 2.000.000 اخر اخرش بتونم هزینه کنم با هزینه ی ضبط با اسپیکر با سیم کشی و هزینه ی نصب با همه چی خلاصه. من الان این سیستم jbl 696l 600w(150w rms) با ساب 1260 اینفینیتی با 2 عدد امپ 5602 با پخش کنود 7056bt مد نظرم هستم برای جلو هم یک جفت gt6-6 jbl که البته اکثرا جلو خاموش می کنم صدای دور برای مدت زیاد خیلی بهتره خلاصه اگه می شه با این پول چیز بهتری گذاشت بهم بگو که دقیق نمی تونم تصمیم بگیرم
سلام
اسلش جان اسمتون چیه؟
اتفاقا استیج جلو از عقب مهمتره.چرا خاموش بشه.با توجه به اینکه جلو رو کامپوننت داری همین ستی که در نظر داری رو بگیر.البته 7056 کمیاب شده.

حمید جان شما میتونستید این pm رو تو پیام خوصوصی بهم بگید .
ن اینک تو سایت تو جمع مطرح کنید .اگه منظورتونم ب همه بود میتونستید اسم بندرو نیارید .از این کارتون کمی دلخور شدم .
اخرین سوال من از این سایت .
1 جفت 718ex
1باکس jbl1000
با چه امپی کامل درایو میشه و با چه گیجی ؟
منون
کسری جان. من چیزی نگفتم که شما ناراحت بشید. اتفاقا لحن نوشتاری شما خیلی زشت بود.البته حسین جان پستتون رو پاک کردن.من ناراحت نشدما فکر نکنی من ناراحت شدم.تو این سایت که شما به خاطر اینکه من آیدیتون رو نوشتم و گفتم اگر عجله دارید من از طریق تلفن در خدمتتون هستم، ناراحت می شوید، تو همین سایت به من اتهام ناروای کلاه برداری میزنند؟؟!!! ولی من فقط نظاره گر هستم.پس من چی بگم؟:n02:من که نیتم خیر بوده ،درسته؟من فقط خواستم عرض کنم اگر دوستان عجله ایه کارشون بنده از طریق تماس تلفنی هم در خدمتشون هستم.همین.
به هر حال من نمیخواستم نه شما نه هیچ کسی از من دلگیر بشه و بخواد جمع ما رو با ناراحتی ترک کنه.اصلا دوست ندارم.
همینجا از شما دوست خوبم اگر باعث رنجش خاطرتون شدم عذرخواهی میکنم.:n12::n16:
در مورد سوالتون هم باید عرض کنم.718 نیاز به 80-100 وات RMS و ساب 1000 جی بی ال هم 300وات نیاز داره.من فکر کنم آمپلیفایر 8604 براشون کافی باشه. کابل یا پک هم بهتره گیج 4 تهیه نمائید البته 8 هم کافیه ولی بهتره ضخیمتر بگیرید تا اگر در آینده نیاز به تقویت داشتید اکسسوریتون کافی باشه و مجددا هزینه نکنید.

سلام اگه میشه یه سیستم حدود 2 ملیوون به من معرفی کنین؟!
خیلی خوش امدید به جمع ما:n16:
دوست عزیز ماشینتون چیه؟
2 میلیون برای کلیه قطعات؟پخش،اسپیکر،آمپلیفای ر و ساب ووفر؟

slash_slash
07-08-2014, 00:24
اقا حمید شرمنده اینقدر سوال می پرسم من که استیج جلو کامپوننت ندارم gt6-6 jbl یه چیز معمولیه که بدون امپ ببندم بذارم بعد شما هم گفتید ترکیبش(کامپوننت) با کواکسیال جالب نمی شه

hamed malekpour
07-08-2014, 10:28
می شه قیمت دست دوم این قطعات را بگید ممنون می شوم

1پخش پایونر 9550

2 باند پایونر 6975 اصل

3 آمپلی 1200 رنیک 4500 وات

4 2عدد ساب پایونر 310p4

5خازن 5 فارات اسمشو نمی دونم

و.+سیم سیستم؟

sherarati
07-08-2014, 12:19
سلام من بین هدیونیت 145 و 153 موندم کدومو بگیرم از طرفی هم صدا هم بلوتوث برام مهمه که 145 بلوتوث نداره:n03:

hamidR15
08-08-2014, 09:15
اقا حمید شرمنده اینقدر سوال می پرسم من که استیج جلو کامپوننت ندارم gt6-6 jbl یه چیز معمولیه که بدون امپ ببندم بذارم بعد شما هم گفتید ترکیبش(کامپوننت) با کواکسیال جالب نمی شه
سلام.دشمن شرمنده باشه هر چقدر دوست داری سوال بپرسید کیه که جواب بده:n08:
اسمت رو هم که ؟آخر نگفتی؟
ببخشید من حواسم نبود فکر کردم اینا کامپ هست. مگه همون 90 واتیا نیست؟
نه من نگفتم با کواکس جالب نمیشه بهتره کامپئننت با ساب نصب بشه. یعنی سیستمی که تو ترکیبش ساب ووفر هست،پیشنهاد میشه دیگه از کواکسیال استفاده نشه.ولی من حس کردم شما از اون ترکیبی که خودتون فرمودید بیشتر احساس رضایت میفرمائید.گفتم همون رو تهیه کنید.
بیشتر چه سبکهائی رو گوش میدید؟سنتون چقدره؟
بیا یه کاری کن.هر چی داری رو رد کن بره برای جلو یه جفت کامپوننت هلیکس با یه آمپ 4 کانال و یه ساب هلیکس بگیر.قدرت بیست درسته به جی بی ال نمیرسه ولی کافیه.در عوض کیفیت خوبی داری.موافقی؟

سلام من بین هدیونیت 145 و 153 موندم کدومو بگیرم از طرفی هم صدا هم بلوتوث برام مهمه که 145 بلوتوث نداره
:n03:
تقریبا تو یه سطح هستند.اگر بلوتوث میخواهید که خب باید 153 رو تهیه کنید.
به 7056 کن وود هم میتونید فکر کنید به نظر من که کیفیت صداش از آلپاین های جدید بهتره.
قیمت آلپاین رو چند دارید هر دو را؟

sherarati
08-08-2014, 16:33
سلام.دشمن شرمنده باشه هر چقدر دوست داری سوال بپرسید کیه که جواب بده:n08:
اسمت رو هم که ؟آخر نگفتی؟
ببخشید من حواسم نبود فکر کردم اینا کامپ هست. مگه همون 90 واتیا نیست؟
نه من نگفتم با کواکس جالب نمیشه بهتره کامپئننت با ساب نصب بشه. یعنی سیستمی که تو ترکیبش ساب ووفر هست،پیشنهاد میشه دیگه از کواکسیال استفاده نشه.ولی من حس کردم شما از اون ترکیبی که خودتون فرمودید بیشتر احساس رضایت میفرمائید.گفتم همون رو تهیه کنید.
بیشتر چه سبکهائی رو گوش میدید؟سنتون چقدره؟
بیا یه کاری کن.هر چی داری رو رد کن بره برای جلو یه جفت کامپوننت هلیکس با یه آمپ 4 کانال و یه ساب هلیکس بگیر.قدرت بیست درسته به جی بی ال نمیرسه ولی کافیه.در عوض کیفیت خوبی داری.موافقی؟

تقریبا تو یه سطح هستند.اگر بلوتوث میخواهید که خب باید 153 رو تهیه کنید.
به 7056 کن وود هم میتونید فکر کنید به نظر من که کیفیت صداش از آلپاین های جدید بهتره.
قیمت آلپاین رو چند دارید هر دو را؟

153 720تومن و 145 830 تومن کدوم صداش بهتره؟؟؟؟ 148 چطوره در ضمن 153 محصولات 2014 هستند بقیه 2013
کنوود هم نمیدونم چرا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

mohsen_topoli65
09-08-2014, 00:18
دوستان مراجعه کردم یه سیستم فروشی میخواستم Infinity Kappa 693.9i بگیرم بنده خدا داشت اصلیشم داشت اما میگفت باگارانتی پایونیران؟!!!!!!!!!!!!! :n04::n04:
به نظرتون میشه اصلی باشه اما با گارانتی پایونیران که مال محصولاته پایونیر؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:
بعدشم مشاوره خواستم شدیدا توصیه کرد نخرم و به جاش 6975 v2 بردارم میگفت این 693.9iکاپاها جدید دیگه کیفیت گذشته رو اصلا ندارن.
گفت واسه من فرقی نداره هردوتاشو دارم اما کاپا بخری بعد پشیمون میشی الان v2 ارزش داره به کاپاها جدید

Kingdom of heaven
09-08-2014, 01:14
دوستان مراجعه کردم یه سیستم فروشی میخواستم Infinity Kappa 693.9i بگیرم بنده خدا داشت اصلیشم داشت اما میگفت باگارانتی پایونیران؟!!!!!!!!!!!!! :n04::n04:
به نظرتون میشه اصلی باشه اما با گارانتی پایونیران که مال محصولاته پایونیر؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:
بعدشم مشاوره خواستم شدیدا توصیه کرد نخرم و به جاش 6975 v2 بردارم میگفت این 693.9iکاپاها جدید دیگه کیفیت گذشته رو اصلا ندارن.
گفت واسه من فرقی نداره هردوتاشو دارم اما کاپا بخری بعد پشیمون میشی الان v2 ارزش داره به کاپاها جدید

سلام عزیز
v2 کیفیتش بیشتره از کاپاست؟؟؟ :n04:
در مورد ورژن های جدید کاپا اصلاع دقیقی ندارم,ولی فکر نکنم آش به اون شوری که طرف خدمتون عرض کرده باشه,که v2 بخواد بهتر باشه.احتمالا پایونیر رو دستش مونده که ازش تعریف کرده وگرنه فروشنده ها هیچوقت نمیگن ماست من تُرشه.
حواست باشه,فکر کنم شانس اوردی داداش...

mohsen_topoli65
09-08-2014, 01:22
سلام عزیز
v2 کیفیتش بیشتره از کاپاست؟؟؟ :n04:
در مورد ورژن های جدید کاپا اصلاع دقیقی ندارم,ولی فکر نکنم آش به اون شوری که طرف خدمتون عرض باشه,که v2 بخواد بهتر باشه.احتمالا پایونیر رو دستش مونده که ازش تعریف کرده وگرنه فروشنده ها هیچوقت نمیگن ماست من تُرشه.
حواست باشه,فکر کنم شانس اوردی داداش...

در مورده گارانتیش چی؟
میشه کاپا با گارانتی پایونیران باشه؟!!!!!!!!!!
من تا حالا نشنیده بودم.
مگه گارانتی کاپا شرکت بازرگانی کیش نیسته؟

mohsen_topoli65
09-08-2014, 01:45
با سلام دوستان اگه کسی اطلاعات کاملی داره جواب بده.
راستش برای خرید باند بین چند مدل گیر کردم و چون صدای هیچ کدوم نشنیدم نمیدونم کدوم بردارم؟؟؟
ماشین پراید صندوق دار - پخشم پایونر P5850 شش خروجی - آمپلی فایر : فعلا ندارم اما تا 3 الی 4 ماه اینده یه آمپلی فایر دسته دوم حدود 300 تومن میگیرم. یه سـاب ووفر لوله ای jbl 1214 هزار وات دارم که آمپلی فایر بخرم اونم میبندم.
باندها:
JBL GTO939

infinity -6939i-kappa

hertz - hcx690

لطفا از نظر کیفیت و بیس این سه تارو مقایسه کنید.
دوستان من بیس خوبی میخوام از باند که تا ولم یکم زیاد (35-30) خراب نشه و شفافیت و کیفیت هم داشته باشه صدا
البته گفتم سـاب ووفر لوله jbl 1214 دارم برای بیس کافیه اما فعلا تا چند ماهی که آمپلی فایر ندارم تا سـاب ووفر ببندم.بهدشم موقع سفر یا بعضی وقتا بخاطر شغلم ممکنه سـاب ووفر بردارم و رو سیستم نباشه پس میخوام بیس باندا با آمپلی فایر و بدون سـاب ووفر هم راضی کننده باشه
تشکر.

hoseinsps
09-08-2014, 19:50
با سلام دوستان اگه کسی اطلاعات کاملی داره جواب بده.
راستش برای خرید باند بین چند مدل گیر کردم و چون صدای هیچ کدوم نشنیدم نمیدونم کدوم بردارم؟؟؟
ماشین پراید صندوق دار - پخشم پایونر P5850 شش خروجی - آمپلی فایر : فعلا ندارم اما تا 3 الی 4 ماه اینده یه آمپلی فایر دسته دوم حدود 300 تومن میگیرم. یه سـاب ووفر لوله ای jbl 1214 هزار وات دارم که آمپلی فایر بخرم اونم میبندم.
باندها:
JBL GTO939

infinity -6939i-kappa

hertz - hcx690

لطفا از نظر کیفیت و بیس این سه تارو مقایسه کنید.
دوستان من بیس خوبی میخوام از باند که تا ولم یکم زیاد (35-30) خراب نشه و شفافیت و کیفیت هم داشته باشه صدا
البته گفتم سـاب ووفر لوله jbl 1214 دارم برای بیس کافیه اما فعلا تا چند ماهی که آمپلی فایر ندارم تا سـاب ووفر ببندم.بهدشم موقع سفر یا بعضی وقتا بخاطر شغلم ممکنه سـاب ووفر بردارم و رو سیستم نباشه پس میخوام بیس باندا با آمپلی فایر و بدون سـاب ووفر هم راضی کننده باشه
تشکر.

سلام
تو شرایط یکسان کاپا کیفیتش از هرتز بیشتره و هرتز بیس بیشتری داره ....
اگر ساب ووفر توی سیستم هست کاپا انتخاب بهتریه ...
شفافیت صدای hcx و کاپا خوبه ولی باید امپلی که در نظر میگیرید هم کیفیت مناسبی داشته باشه ....
اکسسوری هم توی صدای خروجی تاثیر گذاره .... تنظیم خوب هم همینطور ....

موفق باشید/.

miladpa63
09-08-2014, 20:52
سلام
دوستم یه سیستم معمولی میخواد بین ساب کنوود 1000 و جی بی ال 1000 مونده کدومو بگیره هر کدوم کارکرده 100 هزار قیمت داره .

mohsen_topoli65
09-08-2014, 22:03
میشه کسی بگه منظور از اکسسوری چیه که تو صدا خروجی تاثیر داره؟
وگارانتی محصولات اصلی هرتز hcx 690 چیه بخوام بگیرم؟

hoseinsps
09-08-2014, 22:13
میشه کسی بگه منظور از اکسسوری چیه که تو صدا خروجی تاثیر داره؟
وگارانتی محصولات اصلی هرتز hcx 690 چیه بخوام بگیرم؟

سلام
اکسسوری شامل کابل برق / فیوز/ کابل اسپیکر / کابل rca / اتصالات/ سیم ریموت / کابلشو و .... میشه
استخون بندی سیستم حساب میشه:n02:

گارانتی محصولات هرتز هم "" شرکت ایران هرتز""

mohsen_topoli65
09-08-2014, 22:42
سلام
اکسسوری شامل کابل برق / فیوز/ کابل اسپیکر / کابل rca / اتصالات/ سیم ریموت / کابلشو و .... میشه
استخون بندی سیستم حساب میشه:n02:

گارانتی محصولات هرتز هم "" شرکت ایران هرتز""

ممنون داداش
آیا سوکت برق پشت پخش تو صدا پخش تاثیر داره؟
آخه پخشم پایونیر وقتی خریدم سوکت پشتش نبود اصلی و فابریک خودش 20ت میدادن اما معمولی چینی 7 ت بود.من چینی گرفتم که خوبه بنظرم برق مشکلی نداره پخشم اما میگم شاید اگه اصلی خودش میگرفتم تو کیفیت صدای باندا تاثیر داشت؟؟

sayberiya
09-08-2014, 23:59
دوستان عزیز آقا حمید و حسین عزیز و بقیه اساتید که اسمشون رو نمیشناسم برای تنوع میخوام اسپیکرهای co609 گلیدن رو بفروشم یه اسپیکر دیگه بگیرم چی پیشنهاد میدید؟
صدای با شفافیت و دیتیل بالا میخوام

sezar77
10-08-2014, 07:55
دوستان عزیز آقا حمید و حسین عزیز و بقیه اساتید که اسمشون رو نمیشناسم برای تنوع میخوام اسپیکرهای co609 گلیدن رو بفروشم یه اسپیکر دیگه بگیرم چی پیشنهاد میدید؟

سلام دوست عزیز؛
co رو میفروشی به قیمت کارکرد،بعد مجدد مجبوری بری آکشو بگیری...:n08:
نکن این کاررو:n15:

esi222
10-08-2014, 12:18
سلام خدمت اساتید :n16:
یه پخش 5850 پایونییر قدیمی اومده دستم (ماشین معامله کرده بودم روش بوده) میخوام بفروشمش.چند میارزه؟
فلش نمیخوره و کنترلم نداره.اینم عکسش :

یه سوال دیگه اینکه اگه ووفر اسپیکر گوشش بریده شه میشه کاریش کرد؟
ولوم که میره بالا کلا رو مخه :n03:

ممنون

slash_slash
10-08-2014, 18:06
خربزه ای؟ 9*6 دیگه ماله شما یکی از بهترین هاست اگه بحث تنوعه 696l jbl یا کاپا 693.11i جز خیلی خوب ها هست

miladst
10-08-2014, 20:01
سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم من زیاد سر در نمیارم از سیستم صوتی یعنی اهلش نیستم فقط میخام یه جفت باند معمولی بدون آمپ بگیرم که یه صدای با کیفیت با ولوم پایین داشته باشم، ضبط آلپاین 9872 (ایران خودرویی)
پیشنهاد تون چیه؟ kenwood 6934a مناسبه؟ بدون آمپ جواب میده؟

hamidR15
10-08-2014, 23:35
153 720تومن و 145 830 تومن کدوم صداش بهتره؟؟؟؟ 148 چطوره در ضمن 153 محصولات 2014 هستند بقیه 2013
کنوود هم نمیدونم چرا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم
سلام
شاید مدل 2014 رو بگیری بهتر باشه.اگر تصمیم بر خرید تون نهائی شد به من pmبدید من از شرکت سوال کنم. اگر مدل مورد نظرتون رو موجود داشته باشه کمتر براتون تهیه میکنم.البته اگر مایل باشید.

محمد داری اشتباه میکنی.الان تو این بازار هیچ اسپیکری نیست که کیفیت co رو داشته باشه.ولی برای تنوع اگر خواستی کاپا پرفکت بگیر.البته تقلبیش زیاده .متاسفانه من هم نمایندگیش آشنا ندارم وگرنه خودمن برات میگیرفتم.
بازم میگم نفروش co ها رو.

یه پخش 5850 پایونییر قدیمی اومده دستم (ماشین معامله کرده بودم روش بوده) میخوام بفروشمش.چند میارزه؟
فلش نمیخوره و کنترلم نداره.
یه سوال دیگه اینکه اگه ووفر اسپیکر گوشش بریده شه میشه کاریش کرد؟
ولوم که میره بالا کلا رو مخه :n03:

ممنون
قیمت پخشتون رو متاسفانه ندارم. ولی رابر اسپیکرهاتون تعویض میشه.

سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم من زیاد سر در نمیارم از سیستم صوتی یعنی اهلش نیستم فقط میخام یه جفت باند معمولی بدون آمپ بگیرم که یه صدای با کیفیت با ولوم پایین داشته باشم، ضبط آلپاین 9872 (ایران خودرویی)
پیشنهاد تون چیه؟ kenwood 6934a مناسبه؟ بدون آمپ جواب میده؟

میلاد جان خوش آمدید به جمع ما.:n16:
تو اسپیکرهای بدون آمپ تقریبا همه در یه سطح هستند. ولی اگر بتونی جی وی سی 7158 گیر بیاری اسپیکر خوبیه.ولی من پیشنهاد میکنم بعدا براش آمپلیفایر هم تهیه کنید. تو کیفیت صدا موثر هستش.
این مدل کن وود رو من نشنیدم صداش رو.ولی کن وود هم اسپیکرهاش غیر از 718 بد نبودن.

Kingdom of heaven
11-08-2014, 00:55
در مورده گارانتیش چی؟
میشه کاپا با گارانتی پایونیران باشه؟!!!!!!!!!!
من تا حالا نشنیده بودم.
مگه گارانتی کاپا شرکت بازرگانی کیش نیسته؟

اره والا
تا جایی که دیدم شرکت کیش ایران گارانتی اینفینتی رو به عهده داره :n13:

miladst
11-08-2014, 09:53
تو اسپیکرهای بدون آمپ تقریبا همه در یه سطح هستند. ولی اگر بتونی جی وی سی 7158 گیر بیاری اسپیکر خوبیه.ولی من پیشنهاد میکنم بعدا براش آمپلیفایر هم تهیه کنید. تو کیفیت صدا موثر هستش.
این مدل کن وود رو من نشنیدم صداش رو.ولی کن وود هم اسپیکرهاش غیر از 718 بد نبودن.

خیلی ممنون جناب( گزینه تشکر را پیدا نکردم :n02: )
فرمودید اسپیکر های بدون آمپ یعنی مثلا همین کنوود 6934a اگه بعدا آمپ خریدم نمیشه بهش وصل کرد؟؟

Abdolreza2012
11-08-2014, 12:28
سلام ببخشید که سوالمو اینجا میپرسم
باندای ماشین پایونییر هست ، یکیش صدا میشه وقتی که صدا رو زیاد میکنم
مشکلش از چیه ؟؟؟ به نظر از صفحه ( تلخ :n13: ) هست
میشه کاریش کرد ؟؟؟

esi222
11-08-2014, 19:04
فلش نمیخوره و کنترلم نداره.اینم عکسش :

دوستان کسی آمار نداره اینو ؟

سلام

ممنون داداش
میگم حالا ارزش داره عوض کنم رابروشو !؟ آخه یه اسپیکر معمولیه
چقد خرجشه؟
صداش مث قبل میشه عایا؟

hamidR15
11-08-2014, 20:31
خیلی ممنون جناب( گزینه تشکر را پیدا نکردم :n02: )
فرمودید اسپیکر های بدون آمپ یعنی مثلا همین کنوود 6934a اگه بعدا آمپ خریدم نمیشه بهش وصل کرد؟؟
سلام خواهش میکنم.
چرا میتونید به آمپ هم متصل کنید.بهتر هم هست ولی اجباری نیست.
برخی اسپیکرها به خاطر ساختار طراحیشون و متریال مورد استفاده حتما باید با آمپلیفایر درایو گردند.در کل شما یه آمپلیفایر 60-80 واتی میتوانید در آینده براش تهیه نمائید.

سلام ببخشید که سوالمو اینجا میپرسم
باندای ماشین پایونییر هست ، یکیش صدا میشه وقتی که صدا رو زیاد میکنم
مشکلش از چیه ؟؟؟ به نظر از صفحه ( تلخ :n13: ) هست
میشه کاریش کرد ؟؟؟
دوست عزیز من که شخصا هیچ چیز از سوالتون متوجه نشدم
لطفا بیشتر و بهتر مشکل روتوضیح بدید.

دوستان کسی آمار نداره اینو ؟

ممنون داداش
میگم حالا ارزش داره عوض کنم رابروشو !؟ آخه یه اسپیکر معمولیه
چقد خرجشه؟
صداش مث قبل میشه عایا؟
اگر اسپیکر ارزشنمدی نیست نه هزینه نکن. ارزش نداره. نمیدوننم چقدر هزینه اش میشه چون باید متخصصش ببینه و قیمت بده.

Abdolreza2012
11-08-2014, 22:36
دوست عزیز من که شخصا هیچ چیز از سوالتون متوجه نشدم
لطفا بیشتر و بهتر مشکل روتوضیح بدید.

منظورم از تلخ ، صفحه ی بند این بود : نمیونم بهش چی میگن :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صداشم مثل این میمونه که باند جاش لق باشه و تکون بخوره
امیدوارم منظورمو رسونده باشم

farzin.jm
12-08-2014, 00:38
درود حمید جان.
من ی جفت کامپونت AKAI خونه دارم و تو باکس داخل خونه ازش استفاده میکنم که صدای فوق العاده شفاف و بیس خیلی خوبی داره.(شیشه هارو میلرزونه قشنگ).
وسوسه شدم که رو ماشین نصبشون کنم .از باکس درشون اوردم دوباره وصل کردم به امپیلی که خورد تو ذوقم (صدا باند پاره میداد)
دوباره انداختم تو باکسش صداش درست شد.
ینی بره رو تاقچه صداش درست میشه؟
اصلا به نظرت درسته کواک هارو در بیارم و اینارو بندازم؟
130wat max داره
80wat nom فک کنم
6 اهم هم هست
اینم عکساش:

hamidR15
12-08-2014, 15:08
منظورم از تلخ ، صفحه ی بند این بود : نمیونم بهش چی میگن :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

صداشم مثل این میمونه که باند جاش لق باشه و تکون بخوره
امیدوارم منظورمو رسونده باشم
سلام
اسمش dust cap هست.یعنی داست کپ الان در آمده از جاش؟

درود حمید جان.
من ی جفت کامپونت AKAI خونه دارم و تو باکس داخل خونه ازش استفاده میکنم که صدای فوق العاده شفاف و بیس خیلی خوبی داره.(شیشه هارو میلرزونه قشنگ).
وسوسه شدم که رو ماشین نصبشون کنم .از باکس درشون اوردم دوباره وصل کردم به امپیلی که خورد تو ذوقم (صدا باند پاره میداد)
دوباره انداختم تو باکسش صداش درست شد.
ینی بره رو تاقچه صداش درست میشه؟
اصلا به نظرت درسته کواک هارو در بیارم و اینارو بندازم؟
130wat max داره
80wat nom فک کنم
6 اهم هم هست
اینم عکساش:
ارادت دارم.
این درایورها مخصوص باکس هستند.نه تنها از نظر امپدانس قابل استفاده تو خودرو نیستند بلکه از نظر ساختار و طراحی نیز تو ماشین صدای خوبی نخواهید گرفت. باید تو باکس خودش نصب بشه.

farzin.jm
12-08-2014, 16:00
ارادت دارم.
این درایورها مخصوص باکس هستند.نه تنها از نظر امپدانس قابل استفاده تو خودرو نیستند بلکه از نظر ساختار و طراحی نیز تو ماشین صدای خوبی نخواهید گرفت. باید تو باکس خودش نصب بشه.
حتی اگه داخل کیک پنل هم قرار بگیره جواب نمیده؟ :n03:
همینطوری با باکسش گذاشتم صندق و وصلش کردم به ضبط ماشین صداش خوب بود.

black.tigeri
12-08-2014, 23:42
سلام به تمام اساتيد
من روي مزدا نيو سيستم آلپاين بستم كه شامل:
ضبط آلپاين D511E ، دو عدد آمپيلي PDX-M12 , دو عدد آمپيلي PDX-F6 , يك عدد پروسسور H800 , سه جفت كامپوننت type x17 Pro , دو عدد ساب type-x 10 و. يك عدد سنتر 05DC
ولي تا الان كسي نتونسته اين سيستم تنظيم كنه. مي خواستم بدونم كسي هست كه كسي و جايي بشناسه كه اين سيستم تنظيم كنه واقعا ممنون مي شم كسي راهنمايي كنه

aron110
13-08-2014, 14:48
سلام
کسی اطلاعی در مورد پخشهای primier و booster داره ؟
چون با توجه به قیمتشون خیلی امکانات بالایی داره
خروجی 65 وات - پخش فیلم - dvd - صفحه نمایش 3.8 اینچی و از این جینگولکا
اگه کسی تجربشو داره بگه
ممنون میشم

m-530
13-08-2014, 15:01
سلام
اهالی فن لطف کنید منو راهنمایی کنید . به سوالاتم جواب بدین . تشکر میکنم . یکم سوالام زیاده.

(اگر پستمو نقل قول کنید و جلوی سوالاتم با قرمز جواب بدید ممنون میشم.)

سوال یک :

میخواستم بدونم برای سه جفت باند ؟
دو جفت باند ؟
یک جفت باند و یک ساب ؟

به چند جفت خروجی برای پخشمون نیاز داریم ؟؟؟؟؟؟؟

.................................................. .............................................

سوال دوم :
کدوم سیستم زیر صدای بلند تر و ببا بیس بیشتری میده (به ترتیب بگید)

سیستم 1 : دو جفت 718EX
سیستم 2 : یک جفت باند 7100 کنوود
سیستم 3 : دو جفت Pioneer TS-A6995S

.................................................. ..................
سوال 3 :
کسی که پخش چینی ازا ین تصویری داره که یک جفت خروجی داره و میخواد فقط یک جفت باند مثلا 7100 ببنده مشکلی پیش نمیاد ؟

سوال 4 :

میشه پخش که دو جفت خروجی داره . یک جفتشو یک باند امپلی خور ببندی و اون جفت دیگر رو مستقیا وصل کنی به یک باند بدون امپلی خور ؟

...............................
سوال 5 :

من که از صدای بلند و با بیس مناسب خوشم میاد کدوم ترکیب بهتره برای من

یک جفت باند و یک سب.
دو جفت باند .
یک جفت باند بسیار قوی .

شرمنده سوالاتم کنکورم:n02: زیاد شد . با نقل قول جواب بدید ممنون میشم .

Abdolreza2012
13-08-2014, 16:35
سلام
اسمش dust cap هست.یعنی داست کپ الان در آمده از جاش؟

سلام
در نیومده ولی احساس میکنم صدا میتونه از اون باشه ، چون پیچ ها سفته و باند سر جاش محکمه
فکر نکن اینطوری بشه منظورمو برسونم
باید ببرم نشون بدم :n02:

ممنون از شما :n16:

ali_exme
13-08-2014, 22:32
دوستان سلام
من میخوام یه هدیونیت برای تیبا بخرم که بلوتوث داشته باشه. یه مدل ناکامیچی (NA87) دیدم که فروشنده میگفت ژاپنیه و قیمتش حدود 250 تا 300 هست، اپتیک سی دی نداره فقط فلاش و اس دی کارت میخوره. کار منو راه میندازه. اما میخواستم نظر شما رو بپرسم که اولا از نظر کیفیت مناسبه؟ دوما آیا گزینه مناسب تری هست؟

diana350
14-08-2014, 02:11
سلام
دوستان ماشین من پراید هست به نظر شما این سیستم و اسپیکر خوبه که بعدا قصد تعویض ماشینو داشتم سیستمو برای ماشین بعدی بردارم
Pioneer DEH-X9650SD

hertz - hcx690
دوستان یه آمپ خوبم 150 تا 250 برای این سیستم پیشنهاد بدید آمپ 2 کانال کافیه کلا نمیخام از 1 تومن بیشتر بشه
بعد دوستان اگه درباره سیم کشی مواشینم یه توضیح بدن ممنون میشم چون دوستم حدود 700 سیستم بست گفت 80 تومن سیم کشیش شد

دوستان یه چیز دیگه ای که خیلی برام مهمه
hertz - hcx690 قیمتش حدود 350 هست و قدرت 260 وات
Infinity 693.9i Kappa قیمتش 300 هست و قدرت 660 وات JBL T696L ليميتد معروف به " جی بی ال سنگی " قیمت 400 قدرت 600 وات
علت اینکه hertz - hcx690 قدرتش خیلی کمتره چرا قیمتی در رده اینفینیتی و جی بی داره ؟

mohsen_topoli65
14-08-2014, 20:13
آقا دو تا سوال کوتاه
1 - میخوام کواکسیال هرتز hcx690 بخرم . شهر خودمون نیست. مشهد آشنا دارم اما وارد نیستن.بگم دقیقا از کجای مشهد و چه مغازه معتبری بگیرن که قلابی بهشون ندن و اصلی باشه؟

2 - ماشینم پراید صندوق دار مدل 78 می باشد. سیم کشی ماشین همون فابریک خودشه خیلی بد نیست اما فکر میکنم سیماش قدیمیه و ممکن ضعیف باشه برای این مدل باند که گفتم.
آیا بنظرتون لازمه برای گرفتن کیفیت بهتری از باندای جدید , عوض کنم سیم جدید از پخش تا باندای عقب بکشم ؟ ( آمپلی هم تا 2 ماه آینده بودجه برسه تا300 میگیرم. )

Mojtaba Masiha
14-08-2014, 23:38
با سلام خدمت دوستان عزیز:n12: مخصوصا حمید آقای عزیز :n16:
شرمنده چند وقتی سرم خیلی شلوغ بود نتونستم سری بزنم به پی سی
دوستان بنده قصد خرید یک ساب باکس گرند زیرو و یک دستگاه آمپیلی رو از یکی از دوستان دارم.
ساب باکس و آمپ دست دوم و دارای جعبه هستند.
ساب باکس گرند زیرو مدل spl 1200 w با باکس کارخانه خیـــــــــــــلی شیک و با کیفیت هست
آمپیلی فایر هم مدل spl 4000 w 1 ohm
هم ساب باکس هم آمپ سالم و به شرط هستند
به نظر شما دوستان این اقلام (ساب و باکس و آمپ) چقدر میارزن؟
لطقا راهنمایی کنید
بـــــــــــــــا تشکر از همگی :n16::n16::n16::n16:

vaio 220
15-08-2014, 00:03
سلام دوستان اهل فن، من ۹۴۵۰ پایونیر داشتم فروختم یه ضبط بلوتوث دار میخوام کدام بهتره bt۹۵۵۰ یا ۹۶۵۰btیا کنوود ممنون از راهنمایی شما

hamidR15
15-08-2014, 00:08
حتی اگه داخل کیک پنل هم قرار بگیره جواب نمیده؟ :n03:
همینطوری با باکسش گذاشتم صندق و وصلش کردم به ضبط ماشین صداش خوب بود.
سلام
ممکنه توئ کیک پنل کمی صدا بهتر بشه ولی بهترین Performance رو زمانی میتونید ازش بگیرید که داخل باکس خودش نصب بشه.

سلام
کسی اطلاعی در مورد پخشهای primier و booster داره ؟
چون با توجه به قیمتشون خیلی امکانات بالایی داره
خروجی 65 وات - پخش فیلم - dvd - صفحه نمایش 3.8 اینچی و از این جینگولکا
اگه کسی تجربشو داره بگه
ممنون میشم
هر دو کالا فیک هستند.پیشنهاد نمیکنم تهیه نمائید.

دوستان سلام
من میخوام یه هدیونیت برای تیبا بخرم که بلوتوث داشته باشه. یه مدل ناکامیچی (NA87) دیدم که فروشنده میگفت ژاپنیه و قیمتش حدود 250 تا 300 هست، اپتیک سی دی نداره فقط فلاش و اس دی کارت میخوره. کار منو راه میندازه. اما میخواستم نظر شما رو بپرسم که اولا از نظر کیفیت مناسبه؟ دوما آیا گزینه مناسب تری هست؟
ناکامیچی کلا فیکه.ژاپن:n04::n04::n04:؟!!!حتما شوخی کرده باهتون.:n08:
ناکامیچی حدود 7 ساله که برندش رو فروخته.

سلام
دوستان ماشین من پراید هست به نظر شما این سیستم و اسپیکر خوبه که بعدا قصد تعویض ماشینو داشتم سیستمو برای ماشین بعدی بردارم
Pioneer DEH-X9650SD

hertz - hcx690
دوستان یه آمپ خوبم 150 تا 250 برای این سیستم پیشنهاد بدید آمپ 2 کانال کافیه کلا نمیخام از 1 تومن بیشتر بشه
بعد دوستان اگه درباره سیم کشی مواشینم یه توضیح بدن ممنون میشم چون دوستم حدود 700 سیستم بست گفت 80 تومن سیم کشیش شد
دوستان یه چیز دیگه ای که خیلی برام مهمه
hertz - hcx690 قیمتش حدود 350 هست و قدرت 260 وات
Infinity 693.9i Kappa قیمتش 300 هست و قدرت 660 وات
JBL T696L ليميتد معروف به " جی بی ال سنگی " قیمت 400 قدرت 600 وات
علت اینکه hertz - hcx690 قدرتش خیلی کمتره چرا قیمتی در رده اینفینیتی و جی بی داره ؟
پخش رو 7056 کن وود بگیرید.
روی هرتز نظری ندارم.براش آمپ دو کانال 5602 پایونیر تهیه نمائید.
در مورد سیمکشی اگر پک برق کامل تهیه نمائید که الان بهترین استریت وایرز هست 4 گیج قیمتش حدود 150 البته کابل اسپیکر رو باید جداگانه تهیه نمائید اونم جنس خوب و استانداردش از متری 7 تومن تا 9.5 هست.
در ارتباط با مقایسه قیمتی بین هرتز و اینفینیتی و جی بی ال هم بر میگرده به سیاست شرکتهای وارد کننده آنها.ضمنا توانهائی که فرمودید توان ماکزیمم هست که به کار ما نمیاد. ما به توان RMS کار داریم.

آقا دو تا سوال کوتاه
1 - میخوام کواکسیال هرتز hcx690 بخرم . شهر خودمون نیست. مشهد آشنا دارم اما وارد نیستن.بگم دقیقا از کجای مشهد و چه مغازه معتبری بگیرن که قلابی بهشون ندن و اصلی باشه؟
2 - ماشینم پراید صندوق دار مدل 78 می باشد. سیم کشی ماشین همون فابریک خودشه خیلی بد نیست اما فکر میکنم سیماش قدیمیه و ممکن ضعیف باشه برای این مدل باند که گفتم.
آیا بنظرتون لازمه برای گرفتن کیفیت بهتری از باندای جدید , عوض کنم سیم جدید از پخش تا باندای عقب بکشم ؟ ( آمپلی هم تا 2 ماه آینده بودجه برسه تا300 میگیرم. )
در مورد سوال اولتون من نمیدونم مشهد نمایندگی برند هرتز رو داره یا خیر.باید از طریق سایتشون سوال نمائید که تو مشهید نمایندگی دارند یا خیر.
درر موردسوال دوم حتما و 100% باید کابل اسپیکر خوب با ضخامت 2*2.5 تهیه نمائید.

با سلام خدمت دوستان عزیز:n12: مخصوصا حمید آقای عزیز :n16:
شرمنده چند وقتی سرم خیلی شلوغ بود نتونستم سری بزنم به پی سی
دوستان بنده قصد خرید یک ساب باکس گرند زیرو و یک دستگاه آمپیلی رو از یکی از دوستان دارم.
ساب باکس و آمپ دست دوم و دارای جعبه هستند.
ساب باکس گرند زیرو مدل spl 1200 w با باکس کارخانه خیـــــــــــــلی شیک و با کیفیت هست
آمپیلی فایر هم مدل spl 4000 w 1 ohm
هم ساب باکس هم آمپ سالم و به شرط هستند
به نظر شما دوستان این اقلام (ساب و باکس و آمپ) چقدر میارزن؟
لطقا راهنمایی کنید
بـــــــــــــــا تشکر از همگی :n16::n16::n16::n16:
به به آقا مجتبی گل.دلمون براتون تنگ شده بود.
مجتبی جان قیمت رو نمیشه همینجوری گفت. باید آکبندش رو سوال کنی بین 20-30% بسته به تمیزی و کارکردش ازشون کم کنی.
متاسفانه من از قیمتهای گرند اصلا اطلاعی ندارم.شرمندم.

hamidR15
15-08-2014, 00:11
سلام دوستان اهل فن، من ۹۴۵۰ پایونیر داشتم فروختم یه ضبط بلوتوث دار میخوام کدام بهتره bt۹۵۵۰ یا ۹۶۵۰btیا کنوود ممنون از راهنمایی شما

سلام
سری 9 پایونیر هم خوبه ولی به نظر من 7056 کن وود با توجه به امکاناتی که داره کیفیت صدای مطلوبتری داره.

hamidR15
15-08-2014, 00:29
سلام
اهالی فن لطف کنید منو راهنمایی کنید . به سوالاتم جواب بدین . تشکر میکنم . یکم سوالام زیاده.

(اگر پستمو نقل قول کنید و جلوی سوالاتم با قرمز جواب بدید ممنون میشم.)

سوال یک :

میخواستم بدونم برای سه جفت باند ؟
دو جفت باند ؟
یک جفت باند و یک ساب ؟

به چند جفت خروجی برای پخشمون نیاز داریم ؟؟؟؟؟؟؟

.................................................. .............................................

سوال دوم :
کدوم سیستم زیر صدای بلند تر و ببا بیس بیشتری میده (به ترتیب بگید)

سیستم 1 : دو جفت 718EX
سیستم 2 : یک جفت باند 7100 کنوود
سیستم 3 : دو جفت Pioneer TS-A6995S

سوال 3 :
کسی که پخش چینی ازا ین تصویری داره که یک جفت خروجی داره و میخواد فقط یک جفت باند مثلا 7100 ببنده مشکلی پیش نمیاد ؟

سوال 4 :

میشه پخش که دو جفت خروجی داره . یک جفتشو یک باند امپلی خور ببندی و اون جفت دیگر رو مستقیا وصل کنی به یک باند بدون امپلی خور ؟

...............................
سوال 5 :

من که از صدای بلند و با بیس مناسب خوشم میاد کدوم ترکیب بهتره برای من

یک جفت باند و یک سب.
دو جفت باند .
یک جفت باند بسیار قوی .

شرمنده سوالاتم کنکورم:n02: زیاد شد . با نقل قول جواب بدید ممنون میشم .
سلام
پاسخ سوال یک:
به طور کلی برای هر یک جفت اسپیکر قابل نصب با آمپلیفایر نیاز به یک جفت کانال آمپلیفایر داریم.
تبصره:در برخی موارد برای ساب ووفرها از بریج نمودن دو کانال در آمپلیفایرهای غیر مونو(دو کانال یا 4 کانال) نیز میتوان استفاده نمود.
=============================
پاسخ سوال دوم:
متاسفانه نمیشه دقیق نظر داد.چون رسیدن به SPL بالا رابطه مستقیم دارد با:
1-برق قوی و پایدار
2-توان واقعی خروجی آمپلیفایر
3-اکسسوری مناسب و استاندارد
4-در حالت تئوری با افزودن هر Cone Area میزان 3dB به حجم صدا افزایش پیدا میکند.لذا دو جفت اسپیکر (هم نام و هم مدل)از یک جفت اسپیکر میزان صدای بیشتری تولید میکند.
=============================
پاسخ سوال سوم:
سوالتون کلی هست.منظور چه مشکلی هست؟مشکل برای پخش پیش نیاد؟
مشکل برای اسپیکر پیش نیاید؟
ولی به طور کلی اگر یک جفت خروجی کابل RCA داره برای نصب به یک آمپلیفایر دو کانال و در نهایت یک جفت اسپیکر کن وود 7100 مناسب هست.
تبصره:استفاده از پخشهای چینی به خاطر کیفیت پائین متریال مصرفی و همچنین کیفیت پائین صدا و تصویر پیشنهاد نمیشود.
============================
پاسخ سوال چهارم:
خیر،اصلا نمیشود این کار رو انجام داد.
منظور از خروجی در پخشها خروجی کابل RCA یا هست. پخشهائی که این خروجی رو دارا هستند باید حتما خروجی پخش رو به ورودی آمپلیفایر قدرت متصل نمایند.این خروجی به شکل جک یا فیش هستند و به هیچ عنوان نمیشود مستقیم به اسپیکر متصل گردند.
===========================
پاسخ سوال پنجم:
به نظر من شما باید از ترکیب دو جفت کامپوننت حد اقل 100 واتی و یک ساب 400 وات تا 1000 وات داخل کابینت مناسب بهره ببرید.
تبصره:استفاده از اکسسوری مناسب +کابل اسپیکر مرغوب+آمپلیفایرهای مجزا برای کامپوننتها و ساب ووفر الزامی میباشد.
در صورت اینکه جمع توان RMS به 1000 وات برسد انجام BIG3 داخل موتور الزامی میباشد.
در خدمتم.

m-530
15-08-2014, 08:16
اقا حمید گل خیلی لطف کردید . واقعا ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و پاسخ دادید.:n16:

teranom
15-08-2014, 08:20
یک سوال اینکه روی سمند ال ایکس قابلیت نصب هد یونیت 2DIN هست؟ قابلیت تعویض اون قاب وسط سمند غیر مالتی پلکس هست؟ حدود هزینه رو هم بفرمایید.

black.tigeri
15-08-2014, 14:28
سلام حميد آقا مي شه منم راهنمايي كنيد واقعاً ممنونتون مي شم

najee
15-08-2014, 15:47
پایونیر6995sیا718کنوود یا9633cfکدوم باند ارزش خرید بیشتری داره تو رنج 200تومن البته 718 یه کم گرونتره.
یکی از دوستان 6995sخریده بود 260تومن کیفیت صداش خوب بود ولی آیا این قیمته یه کم گرون نیست؟
یه جا دیدم از6995psکنوود زیاد دارن تعریف می کنن نظرتون راجب اون نسبت 6995پایونیر چیه کدوم بیس سنگین تری داره؟

diana350
16-08-2014, 02:43
سلام
آقا باند hertz hcx 690 در ایران قیمت حداکثر 385 داره که میگن اصله حالا چطور این باند قیمتش اینقدر توی ایران کمه من نمیدونم 10 سایت خارجی اونو حدود 300 دلار زدن که با دلار دولتی 700 خوردهای میشه ولی .....یه جای کار میلنگه .
از دوستان و مدیران درخواست دارم اطلاعاتی در این زمینه دارن مارو راهنمایی کنن.
از اقا حمید بخاطر جواب دادن به پست بنده تشکر میکنم .
نمونه قیمت

sezar77
16-08-2014, 08:31
سلام خدمت حمید خان نازنین:n16:
عزیز آمپ کنوود kac-m526 باند 718 رو کامل درایو میکنه؟
ممنون

روشنیک
16-08-2014, 08:55
سلام دوستان
دیشب پنل پخش رو که گذاشتم روی پخش، هر کاری کردم روشن نشد. به فکر ریست کردن پخش افتادم و با یه سوزن پخش رو ریست کردم که خوشبختانه روشن شد. اما یه مشکل دیگه برام پیش اومد که خیلی حالم گرفته شده آخه کمتر از یک ماهه که سیستمو جمع کردم.
مشکل اینه که یه نویزی توی سیستم افتاده و فقط هم کامپ های عقب که به آمپ وصلند این مشکلو دارند و باندای جلو این مشکلو ندارن.
شدت نویز با بیشتر شدن دور موتور، افزایش پیدا میکنه که فکر کنم به این حالت نویز موتور میگن.
کابل های rca هم راکفورده که بعید می دونم جنس بدی باشن. کابل برق رو از سمت راننده و کابل های rca و کابل ریموت یا همون پاور آمپ رو هم از سمت شاگرد کشیدم. تمام سر سیم ها رو هم با دقت نصب کردم. اینارو گفتم تا بدونید مشکل از اینا نیست.
یه دوستی بهم گفت که از بدنه rca به بدنه پخش با سیم اتصال برقرار کنم مشکل حل میشه. البته هنوز امتحان نکردم.
شنیدم قطعه ای هست به نام نویز گیر که می گن این مشکلو حل می کنه.
آیا دوستان تجربه ای در مورد نویز سیستم و یا نویز گیر سیستم دارند؟
با تشکر از دوستان

212vr
16-08-2014, 10:23
سلام
یه آمپ 4کانال که رو 4 اهم 150 وات بده چی پیشنهاد میدین
چندتا با قیمت پیشنهاد بدین ممنونم
ساب خوب که تو بازار باشه چی

john nash
16-08-2014, 10:42
سلام دوستان
من یه ضبط معمولی بدون باند و اینا میخوام رو پرایدم بزارم بودجه م هم زیاد نیست در حد 250 260 تومن
امروز رفتم یه فروشگاه سه تا مدل پیشنهاد کرد که به ترتیب توصیه خودش اینا بود
jvc r551
sony 1051u
kenwood mp443u
به نظرتون کدوم اینا بهتره که برم بگیرم؟؟
اگه مدل دیگه ای در حد این قیمت پیشنهاد دارین بگین خیلی ممنون میشم
راستی خودش میگفت پایونیر از اینا بهتره اما چون چشمش جدیدا چینی شده و کیفیتش اومده پایین دیگه بدرد نمیخوره نخر

خیلی ممنون:n16:

aron110
16-08-2014, 11:21
سلام دوستان
من یه ضبط معمولی بدون باند و اینا میخوام رو پرایدم بزارم بودجه م هم زیاد نیست در حد 250 260 تومن
امروز رفتم یه فروشگاه سه تا مدل پیشنهاد کرد که به ترتیب توصیه خودش اینا بود
jvc r551
sony 1051u
kenwood mp443u
به نظرتون کدوم اینا بهتره که برم بگیرم؟؟
اگه مدل دیگه ای در حد این قیمت پیشنهاد دارین بگین خیلی ممنون میشم
راستی خودش میگفت پایونیر از اینا بهتره اما چون چشمش جدیدا چینی شده و کیفیتش اومده پایین دیگه بدرد نمیخوره نخر

خیلی ممنون:n16:

3650 پاییونیر 280 تومن
U256 یا 2359 کنوود 230 تومن

john nash
16-08-2014, 13:16
3650 پاییونیر 280 تومن
U256 یا 2359 کنوود 230 تومن

دادا یه راهنمایی دیگه میکنی
یعنی اون حرفی که درباره چشم و اینا زد الکیه؟؟

Sent from my LT30p using Tapatalk

212vr
16-08-2014, 18:27
سلام آمپ Tr500.4 ساند استریم چجور آمپی هت به نصبت hdp4

aron110
16-08-2014, 19:21
دادا یه راهنمایی دیگه میکنی
یعنی اون حرفی که درباره چشم و اینا زد الکیه؟؟

اونو چیزی نشنیدم من خودم اخر هفته میخوام بخرم
تصمیمم کنوود مدل u256 هستش
کلی تحقیق کردم و به این مورد رسیدم با توجه به پولم ٢٣٠ تومن

rezaxp
16-08-2014, 19:29
پایونیر deh p6050 چجور پخشیه؟ نسبت به 3650

sherarati
17-08-2014, 10:40
سلام
شاید مدل 2014 رو بگیری بهتر باشه.اگر تصمیم بر خرید تون نهائی شد به من pmبدید من از شرکت سوال کنم. اگر مدل مورد نظرتون رو موجود داشته باشه کمتر براتون تهیه میکنم.البته اگر مایل باشید.

محمد داری اشتباه میکنی.الان تو این بازار هیچ اسپیکری نیست که کیفیت co رو داشته باشه.ولی برای تنوع اگر خواستی کاپا پرفکت بگیر.البته تقلبیش زیاده .متاسفانه من هم نمایندگیش آشنا ندارم وگرنه خودمن برات میگیرفتم.
بازم میگم نفروش co ها رو.

شما چقدر پایینتر میتونید تهیه کنید؟

hamidR15
17-08-2014, 15:15
یک سوال اینکه روی سمند ال ایکس قابلیت نصب هد یونیت 2DIN هست؟ قابلیت تعویض اون قاب وسط سمند غیر مالتی پلکس هست؟ حدود هزینه رو هم بفرمایید.
سلام .خیر باید ایندش نصب نمایید

سلام حميد آقا مي شه منم راهنمايي كنيد واقعاً ممنونتون مي شم
چه کمکی از دست بنده برمیاد.درخدمتتون هستم

پایونیر6995sیا718کنوود یا9633cfکدوم باند ارزش خرید بیشتری داره تو رنج 200تومن البته 718 یه کم گرونتره.
یکی از دوستان 6995sخریده بود 260تومن کیفیت صداش خوب بود ولی آیا این قیمته یه کم گرون نیست؟
یه جا دیدم از6995psکنوود زیاد دارن تعریف می کنن نظرتون راجب اون نسبت 6995پایونیر چیه کدوم بیس سنگین تری داره؟
به نظر من 6965v2از این گزینه ها بهتر هست.بدون آمپ هم صداش خوبه.

سلام خدمت حمید خان نازنین:n16:
عزیز آمپ کنوود kac-m526 باند 718 رو کامل درایو میکنه؟
ممنون
ارادت دارم
یخورده براش کمه.100 وات نیاز داره

سلام دوستان
دیشب پنل پخش رو که گذاشتم روی پخش، هر کاری کردم روشن نشد. به فکر ریست کردن پخش افتادم و با یه سوزن پخش رو ریست کردم که خوشبختانه روشن شد. اما یه مشکل دیگه برام پیش اومد که خیلی حالم گرفته شده آخه کمتر از یک ماهه که سیستمو جمع کردم.
مشکل اینه که یه نویزی توی سیستم افتاده و فقط هم کامپ های عقب که به آمپ وصلند این مشکلو دارند و باندای جلو این مشکلو ندارن.
شدت نویز با بیشتر شدن دور موتور، افزایش پیدا میکنه که فکر کنم به این حالت نویز موتور میگن.
کابل های rca هم راکفورده که بعید می دونم جنس بدی باشن. کابل برق رو از سمت راننده و کابل های rca و کابل ریموت یا همون پاور آمپ رو هم از سمت شاگرد کشیدم. تمام سر سیم ها رو هم با دقت نصب کردم. اینارو گفتم تا بدونید مشکل از اینا نیست.
یه دوستی بهم گفت که از بدنه rca به بدنه پخش با سیم اتصال برقرار کنم مشکل حل میشه. البته هنوز امتحان نکردم.
شنیدم قطعه ای هست به نام نویز گیر که می گن این مشکلو حل می کنه.
آیا دوستان تجربه ای در مورد نویز سیستم و یا نویز گیر سیستم دارند؟
با تشکر از دوستان
دوست عزیز قسمت pre ampپخشتون آسیب دیده.اگر بخواهید اساسی درست بشه باید بدید تعمیرکار براتون تعویض کنه قطعه معیوب رو ولی برای اینکه به صورت موقت مشکل رو برطرف کنید همون روش سیم که گفتند موثر هست.

سلام آمپ Tr500.4 ساند استریم چجور آمپی هت به نصبت hdp4
احوال وحید جان.کم پیدایید؟
من با این مدل ساند آشنا نیستم ولی بین این دو هرتز به نظرم کیفیت بهتری داره

hamidR15
17-08-2014, 15:30
شما چقدر پایینتر میتونید تهیه کنید؟
سلام
فعلا صبر کن.

black.tigeri
17-08-2014, 19:57
حميد آقا من روي مزدا سيستم آلپاين بستم كه به صورت نتورك نصب شده كه شامل ضبط آلپاين D511E, دو عدد آمپ F6, دو عدد آمپ M12 , يك عدد پروسسور H800, سه جفت كامپوننت type-x17 pro , دو عدد ساب type-x 10 و يك عدد سنتر. كسي نتونسته اينو تنظيم كنه مي خواستم زحمت تنظيم اينو بكشيد واقعاً ممنونتون مي شم اگه اين كارو كنيد يا راهنمايم كنيد.

farzin.jm
17-08-2014, 20:57
درود حمید جان.حمید جان ی باند 13 سانتی خوب ک بتونم تو استیج جلوی سمند جا کنم لطفا معرفی کن. البته خودش 10 سانتی هست ولی میشه با کمی زحمت جا دادش 13 رو....... 15-20 روز دیگه امپ 8604 پایونر هم میگیرم.خرد خرد میخام ی سیستمکی جم کنم. پس ی چیز باشه ک نسبت به قیمتش بی ارزه.با امپ هم هم خونی داشته باشه البته اگه بشه

Mojtaba Masiha
18-08-2014, 00:28
به به آقا مجتبی گل.دلمون براتون تنگ شده بود.
مجتبی جان قیمت رو نمیشه همینجوری گفت. باید آکبندش رو سوال کنی بین 20-30% بسته به تمیزی و کارکردش ازشون کم کنی.
متاسفانه من از قیمتهای گرند اصلا اطلاعی ندارم.شرمندم.[/QUOTE]
حمید آقای گل ممنونم از لطفت
از کجا میتونم قیمت های گرند رو در بیارم؟

amirarman520
18-08-2014, 02:47
سلام به همگی من تازه کارم اما اتیشم تنده!!!!! من میخواهم روی یه پژو پارس سه تا ساب 12 اینچی (پرقدرت ترین) و دو جفت باند (4عدد) و یک جفت باند هم برای درهای جلو بگیرم اما ساب 12 اینچی خیلی خیلی قوی (غول) پیدا نمیکنم؟؟؟؟؟؟؟ و نمیدونم کدام باند رو بگیرم که کیفیت داشته باشه حتی تو صدا های بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بودجه من سقف نداره و اگر تو ایران هم نباشه خودم میتونم وارد کنم پس اساتید و حرفه ای ها من رو راهنمایی کنن ممنون. در ضمن خیلی برام مهمه که باند کیفیت و تحمل داشته باشه و ساب قدرت و اصلا دوست ندارم بیس ماشین باعث روشن و خاموش شدن چراغ ها بشه پس امپیلی و خازن و باطری خوب معرفی کنید. ممنون. اگر امکان داره علاوه بر اینجا پیشنهاداتتون رو برام ایمیل کنین ممنون. amirarman520@iliyahoo.com

najee
18-08-2014, 06:11
آقا حمید من دوستم روی سمند6965v2 بسته ولی صداش اصلا بپای 6984کنوود من که نمیرسه خودشم هی میگه صدا باندای تو بهتر البته اینو بگم یکم تیوترهاش بهتر کار میکنه.
ولی از 6995کنوود نسبت به 6995پایونیر بهتر شنیدم .حتی بهم گفتن صداش نزدیک 718کنوود بعضی ها هم میگفتن بهتره از718.یکی از دوتان میگه 718الان بعد از یکسال افت کیفیت دارن همون6995بگیر درسته ؟؟؟؟

slash_slash
18-08-2014, 09:13
سلام به همگی من تازه کارم اما اتیشم تنده!!!!! من میخواهم روی یه پژو پارس سه تا ساب 12 اینچی (پرقدرت ترین) و دو جفت باند (4عدد) و یک جفت باند هم برای درهای جلو بگیرم اما ساب 12 اینچی خیلی خیلی قوی (غول) پیدا نمیکنم؟؟؟؟؟؟؟ و نمیدونم کدام باند رو بگیرم که کیفیت داشته باشه حتی تو صدا های بالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بودجه من سقف نداره و اگر تو ایران هم نباشه خودم میتونم وارد کنم پس اساتید و حرفه ای ها من رو راهنمایی کنن ممنون. در ضمن خیلی برام مهمه که باند کیفیت و تحمل داشته باشه و ساب قدرت و اصلا دوست ندارم بیس ماشین باعث روشن و خاموش شدن چراغ ها بشه پس امپیلی و خازن و باطری خوب معرفی کنید. ممنون. اگر امکان داره علاوه بر اینجا پیشنهاداتتون رو برام ایمیل کنین ممنون. amirarman520@iliyahoo.com

3 جفت ساب پرقدرت ترین؟؟؟؟؟؟؟ همچین سابی 3 جفتش نه تنها خیلی گرون می شه بلکه سر 1 هفته کل ماشین به صدا می افته دیگه کسی نصف قیمت هم ماشینتون رو نمی خره ساب در این حدی که شما می خواید هست 1 عدد 1500W RMS ساب ببندید به نظرم کاملا کافیه برای همچین سیستمی اقا حمید با JBL سنگی یه تجربه ی ناب داشتن خودشون بهتون پیشنهاد می دن

masoud93
18-08-2014, 11:26
سلام.
من میخواستم یه پخش بخرم که فقط یو اس بی خورد باشه (یه چیز خیلی متوسط که جواب باند های فابریک سمند رو بده)
چی پیشنهاد میدید؟

نظرتون در مورد این چیه:
Sony CDX-G1050U

ممنون

212vr
18-08-2014, 12:04
سلام آقا حمید
چی بگم این کسادیه بازارم رو مام بی تاثیر نبوده
آمپ گلیدن XL150 رو چند قیمت در میاد؟
یه دست دوش گیرم بیاد عالیه
بار گلیدنم معلوم نیست اصلا کی بیادو قیمتاش چجوریه
سابم sqx دیدم روانیم کرده نمیدونم میشه درایو کرد با این آمپ
صبر کنم پاییز یه سیستم خوب ببندم
راستی آماری از پرسسور h100 دارین؟
تنظیمات کم x303 خستم کرده

brothers000
18-08-2014, 12:15
سلام.
من میخواستم یه پخش بخرم که فقط یو اس بی خورد باشه (یه چیز خیلی متوسط که جواب باند های فابریک سمند رو بده)
چی پیشنهاد میدید؟

نظرتون در مورد این چیه:
Sony CDX-G1050U

ممنون

البته بازه ی قیمتی برای این منظور هم مهمه
ولی مدتیه برندی به نام کنکورد (CONCORD) هم در بازار پیدا میشه که البته چینی هست ولی میگن تحت لیسانس جی وی سی تولید میشه ! (دیگه راست و دروغش به پای فروشنده ها)
بنده خودم یه مدل فلش/ مموری ازین برند تهیه کردم و تا الانم راضی بودم
نسبت به قیمتش، کیفیتشم مناسبه
اگه اطلاعات بیشتر خواستید از طریق پیام خصوصی درخدمتم
ولی یادتون باشه حتما از مدل های فلش+مموری تهیه کنید
چون مطمئنا یه روزی اسلات مموری به دردتون میخوره

masoud93
18-08-2014, 12:18
البته بازه ی قیمتی برای این منظور هم مهمه
ولی مدتیه برندی به نام کنکورد (CONCORD) هم در بازار پیدا میشه که البته چینی هست ولی میگن تحت لیسانس جی وی سی تولید میشه ! (دیگه راست و دروغش به پای فروشنده ها)
بنده خودم یه مدل فلش/ مموری ازین برند تهیه کردم و تا الانم راضی بودم
نسبت به قیمتش، کیفیتشم مناسبه
اگه اطلاعات بیشتر خواستید از طریق پیام خصوصی درخدمتم
ولی یادتون باشه حتما از مدل های فلش+مموری تهیه کنید
چون مطمئنا یه روزی اسلات مموری به دردتون میخوره

میتونید اسم مدل هاشو چند تا بگید ؟

صفحه قبل یکی از دوستان کنوود u256 رو معرفی کرده بود ، اینم به نظر چیز خیلی خوبی میاد ...

farzin.jm
18-08-2014, 20:43
حمید جان ی سوال دیگه اگه باندی با 6 اهم مستقیم به ضبط وصل بشه مشکلی واسه ضبط ایجاد میکنه؟ ضبط پایونر 8350.
ی نصابی میگفت اگه 6 اهم باشه ضبط انقد داغ میکنه ک میسوزه اگرم 2 اهم باشه صداش اصلا در نمیاد.(من دیدم کامپونت هایی با 2 اهم:n04:)
چه سیمی از پخش به باندا بکشم خوبه؟
ممنون:n16:

Po0yAn
18-08-2014, 21:27
با سلام خدمت موزیک بازای عزیز واقعا از اطلاعات به روز این تاپیک استفاده کردیم و لذت بردیم! ممنون از دوستان.. من پخشم رو به تازگی زدن بردن و می خوام یه پخش جدید بگیرم. باند خاصی روی ماشین نیست (JVC سنه ی نیم) ولی امکانات دستگاه برام مهم هست که:

بلوتوث داشته باشه.
SD card حتی الامکان بخونه.
USB ترجیحا 2 تا و حداقل یکی در جلو.
سرعت بالایی تو خوندن دیتا داشته باشه. من همه مموری هام تا دسه و ماسه پره!
کیفیت AUX خوبی داشته باشه.

و این خیلی مهمه :

سرچ یا مرورگر خوبی داشته باشه و موزیک ها رو هر دم بیلی نشون نده و راحت بشه پیداشون کرد.

قیمت تا 500-550 رو میتونم هزینه کنم ولی چون باند و امپ و ساب و ... رو فعلا برنامه ای ندارم براشون، یه پخش ارزونتر با سرعت و ساپورت خوب BT و USB و کیفیت صدای مناسب به نسبت هزینه هم کارم رو راه میندازه. بیشتر کیفیت صدا برام مهم هست تا قدرت صدا و باس.

در کل بهترین کیفیت صدا با یه سرچ خوب در حداقل هزینه.

همه ی این چیزایی که می خوام توی Kenwood 7056BT که آقا حمید پیشنهادشو به اکثر دوستان دادن هست، اما جدا از کمیاب بودن 7056 پخش های این رنج حرفه ای هستن و میترسم باندای تعمیری تعجب کنن! به خاطر همین احساس می کنم اگه مدل ارزونتر با حداکثر امکانات بالا وجود داشته باشه، بیشتر به دردم بخوره. مثلا 6650BT Pioneer ولی نمی دونم کیفیت صداش چجور هست؟
ممنون میشم دوستان راهنماییاشون و تجربه هاشون رو در اختیار بگذارن.

Kingdom of heaven
18-08-2014, 22:13
با سلام خدمت موزیک بازای عزیز واقعا از اطلاعات به روز این تاپیک استفاده کردیم و لذت بردیم! ممنون از دوستان.. من پخشم رو به تازگی زدن بردن و می خوام یه پخش جدید بگیرم. باند خاصی روی ماشین نیست (JVC سنه ی نیم) ولی امکانات دستگاه برام مهم هست که:

بلوتوث داشته باشه.

و این خیلی مهمه :

سرچ یا مرورگر خوبی داشته باشه و موزیک ها رو هر دم بیلی نشون نده و راحت بشه پیداشون کرد.

قیمت تا 500-550 رو میتونم هزینه کنم ولی چون باند و امپ و ساب و ... رو فعلا برنامه ای ندارم براشون، یه پخش ارزونتر با سرعت و ساپورت خوب BT و USB و کیفیت صدای مناسب به نسبت هزینه هم کارم رو راه میندازه. بیشتر کیفیت صدا برام مهم هست تا قدرت صدا و باس.

همه ی این چیزایی که می خوام توی Kenwood 7056BT که آقا حمید پیشنهادشو به اکثر دوستان دادن هست، اما جدا از کمیاب بودن 7056 پخش های این رنج حرفه ای هستن و میترسم باندای تعمیری تعجب کنن! به خاطر همین احساس می کنم اگه مدل ارزونتر با حداکثر امکانات بالا وجود داشته باشه، بیشتر به دردم بخوره. مثلا 6650BT Pioneer ولی نمی دونم کیفیت صداش چجور هست؟

سلام
داداش شک نکن 7056 بخر
بگرد پیدا میکنی.
کیفیت صداش عالیه.:n20:
من حدوده 6 ماهه دارمش,بشدت ازش راضی ام.

saeid 22
18-08-2014, 23:43
سلام کدوم بهتره Pioneer DEH-4350UB دست دوم این هست 260 تومن Pioneer DEH-X3650UI اینم 190 تومن دست دوم پیدا کردم راستی این مدل ها ضبط خوبی هستن یه فروشنده میگفت مدلای پایین پایونیر قاطی میکنه مثلا فلش میزنی میپره میره تو رادیو میگفت قیمت پایین سونی بهتره نظر شما چیه؟

john nash
18-08-2014, 23:47
سلام دوستان
امروز رفتم 3650 پاییونیر بخرم طرف گفت 340 تومن گرخیدم
مگه 280 نیست این
خودم دیدم تو اینترنت حدودا 280 هست
یعنی اونا فرق داره؟
اطمینانی هست از این سایت ها بخرم
منظورم گارانتی و خدمات پس از فروش و از این حرف ها س
ممنون

vaio 220
19-08-2014, 09:02
سلام دوستان ،و با تشکر از آقا حمید .می خواستم برای درهای جلوی پرشیا کامپوننت یا باند بزارم . و بودجه ام هم حدود ۲۵۰ تومن هست کدوم رو بزارم باند یا کامپوننت? دوم مدل های پیشنهادی? سوم اینکه حتما باید آمپ بزارم یا نه بدون آمپ هم کارم راه میافته? با تشکر از راهنمایی دوستان (ضمنا هد یونیت پایونیر ۹۴۵۰ یوبی است)

DaRiOuShJh
19-08-2014, 10:16
دوستان ی اسپیکر خوب برای پرداید که کوچیک باشه جای اسپیکر های خود ماشین جا بشه ولی کیفیتش بهتر باشه چیزی میتونید معرفی کنید؟
تو دید نمیخام باشه پارکینگ ندارم میدزدن :D

brothers000
19-08-2014, 13:00
میتونید اسم مدل هاشو چند تا بگید ؟

صفحه قبل یکی از دوستان کنوود u256 رو معرفی کرده بود ، اینم به نظر چیز خیلی خوبی میاد ...

از اینجا میتونید کاتالوگ محصولات کنکورد رو دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستش مدلی که خودم تهیه کردمCONCORD DK-3010 هست
ولی یادمه همون موقع فروشنده دو مدل دیگه غیر از اینم بهم پیشنهاد کرد که از لحاظ قیمتی تو همین رنج بود (حدود 110 تا 120 تومن)
که فرق اونا یکم جزئی تو ظاهر و رنگ نور پنلش بود
ولی متاسفانه الان اسم مدلشون یادم نیست
ولی حدود 6-7 ماهی که دارم ازش استفاده میکنم نسبت به هزینه ای که کردم راضیم
در واقع اینجور پخش ها که فاقد پشتیبانی از سی دی هست (در واقع لنز سی دی نداره و مسلما مشکلات ناشی از خرابی و کثیف شدن لنز هم نداره) عمر بهتری میتونه داشته باشه

masoud93
19-08-2014, 13:27
از اینجا میتونید کاتالوگ محصولات کنکورد رو دانلود کنید :

راستش مدلی که خودم تهیه کردمCONCORD DK-3010 هست
ولی یادمه همون موقع فروشنده دو مدل دیگه غیر از اینم بهم پیشنهاد کرد که از لحاظ قیمتی تو همین رنج بود (حدود 110 تا 120 تومن)
که فرق اونا یکم جزئی تو ظاهر و رنگ نور پنلش بود
ولی متاسفانه الان اسم مدلشون یادم نیست
ولی حدود 6-7 ماهی که دارم ازش استفاده میکنم نسبت به هزینه ای که کردم راضیم
در واقع اینجور پخش ها که فاقد پشتیبانی از سی دی هست (در واقع لنز سی دی نداره و مسلما مشکلات ناشی از خرابی و کثیف شدن لنز هم نداره) عمر بهتری میتونه داشته باشه

ممنون :n16:

دوستان تا 250 هزار تومن بهترین مدلی که میدونن رو بگن ...
تو این قیمت از نظر جنس کدوم شرکت بهتره ؟ (آشغال نباشه زود خراب بشه)

hamidR15
19-08-2014, 16:44
حميد آقا من روي مزدا سيستم آلپاين بستم كه به صورت نتورك نصب شده كه شامل ضبط آلپاين D511E, دو عدد آمپ F6, دو عدد آمپ M12 , يك عدد پروسسور H800, سه جفت كامپوننت type-x17 pro , دو عدد ساب type-x 10 و يك عدد سنتر. كسي نتونسته اينو تنظيم كنه مي خواستم زحمت تنظيم اينو بكشيد واقعاً ممنونتون مي شم اگه اين كارو كنيد يا راهنمايم كنيد.
سلام دوست عزیزم.
اگر اعتراف کنم تقریبا هیچ کسی رو تو ایران نداریم که بتونه یک پروسسور رو آنطور که باید و شاید تنظیم کنه اغراق نکردم.واقعا نت وور ک بستن جدای هزینه ای که داره تنظیم کردنش بسیار مشکله.
شما سیستم بسیار مطلوب و حرفه ای تهیه کردید ولی متاسفانه من توانائی Set Up کردنش رو ندارم، ضمنا نیاز به لپ تاپ هست و نرم افزار مربوطش.من شرمنده روی شما هستم.
بهتره به همانجائی که سیستم رو تهیه کردید مراجعه بفرمائید،ایشون موظف هستند سیستم رو کامل به شما تحویل دهند نه اینکه فقط سود فروش رو ببرند.

درود حمید جان.حمید جان ی باند 13 سانتی خوب ک بتونم تو استیج جلوی سمند جا کنم لطفا معرفی کن. البته خودش 10 سانتی هست ولی میشه با کمی زحمت جا دادش 13 رو....... 15-20 روز دیگه امپ 8604 پایونر هم میگیرم.خرد خرد میخام ی سیستمکی جم کنم. پس ی چیز باشه ک نسبت به قیمتش بی ارزه.با امپ هم هم خونی داشته باشه البته اگه بشه
میتونم براتون آلپاین spr50 رو تهیه کنم ولی نمیدونم علاوه بر خوراندن سایز 13 آیا عمق نصب مشکل ساز نمیشه؟انتهای مگت به شیشه برخورد نمیکنه؟اگر از این نظر مشکل نداره (چون من نمیدونم) بفرمائید از شرکت براتون بگیرم یا خودتون تهیه نمائید.قیمت مصرف کننده هم 400 تومن هست.

.
از کجا میتونم قیمت های گرند رو در بیارم؟[/QUOTE]
مجتبی جان من نمایندگی یا فروشگاهی که قیمتش رو داشته باشه سراغ ندارم.دوستان اگر کسی از برند گرند جائی رئو سراغ داره به آقا مجتبی pmبده.

دوست عزیز از اینکه p30world رو برای اخذ مشاوره انتخاب فرمودید ازتون متشکریم.
ماشینتون چیه؟
در مورد نصب سه ساب ووفر به نظر من هم کار صحیحی نیست.شما به عنوان مثال با یه ساب قوی مثل گلیدن SPL12 با باکس مناسب و آمپ مناسب میتوانید صدای بسیار قوی داشته باشید.
در مورد نصب دو جفت اسپیکر برای عقب هم باز از نظر استاندارد کار صحیحی نیست. بهترین اتسیج صدا یک جفت کامپوننت خوب برای جلو و یک ساب عقب هست. در مرحله بعد دو جفت کامپوننت و ساب ووفر.
متاسفانه الان تو بازار تو برندهای حرفه ای جنسها جور نیست. مثلا میتونم براتن کامپوننت هلیکس بگیرم ولی آمپلیفایرش موجود نیست.
به نظر میاد کمی صبر کنید تا موجودی بازار به روز بشه.
من پیشنهادم دو جفت کامپوننت هلیکس سریه کامپتیشن هست+دو تا آمپ هلیکس A2 برای درایو کردنش.
ساب SPL12گلیدن +آمپ گلیدن SPL1800c1+باکس پورتد خودش
کابل برق صفر گیج گلیدن +کابل اسپیکر 2*2.5+کابل Rca
قیمت هر جفت کامپوننت هست 1.825.000 تومن.جمعا 3.704.000 تومن
قیمت آمپA2 رو ندارم چون هنوز بارش نیامده
قیمت ساب گلیدن 1.700.000 تومن.باکس مخصوص و قابریکش 560.000 تومن.2.260.000
آمپ گلیدن هم 1.900.000 تومن.
کابل صفر گیج متری 80.000 تومن.
کابل اسپیکر 2*2.5 متری 9500 تومن.
کابل RCa جفتی 35.000 تومن.
خازن استریت وایرز اصل هم باید قیمت بگیرم.

آقا حمید من دوستم روی سمند6965v2 بسته ولی صداش اصلا بپای 6984کنوود من که نمیرسه خودشم هی میگه صدا باندای تو بهتر البته اینو بگم یکم تیوترهاش بهتر کار میکنه.
ولی از 6995کنوود نسبت به 6995پایونیر بهتر شنیدم .حتی بهم گفتن صداش نزدیک 718کنوود بعضی ها هم میگفتن بهتره از718.یکی از دوتان میگه 718الان بعد از یکسال افت کیفیت دارن همون6995بگیر درسته ؟؟؟؟
والا چی بگم.من صدای 6984 رو نشنیدم ولی خب حتما همینطوره که میفرمائید.ولی کلا تو این رنج فکر کنم در یه حد باشن.حالا یکی بیسش بیشتره ولی مید خوب نداره اون یکی تیوترش بهتره و....متوجه منظورم هستید که.

سلام.
چی پیشنهاد میدید؟

نظرتون در مورد این چیه:
Sony CDX-G1050U

ممنون
کن وود u256 گزینه خوبیه. من سونی رو نشنیدم.

سلام آقا حمید
چی بگم این کسادیه بازارم رو مام بی تاثیر نبوده
آمپ گلیدن XL150 رو چند قیمت در میاد؟
یه دست دوش گیرم بیاد عالیه
بار گلیدنم معلوم نیست اصلا کی بیادو قیمتاش چجوریه
سابم sqx دیدم روانیم کرده نمیدونم میشه درایو کرد با این آمپ
صبر کنم پاییز یه سیستم خوب ببندم
راستی آماری از پرسسور h100 دارین؟
تنظیمات کم x303 خستم کرده

وحید جان.این آمپ نیست. دست دومش هم کمه.فکر کنم کاوه داشت که فروخت.
صبر کن قطعا و بدون شک مهر ماه بار گلیدن میرسه.منم هم نهایت سعیم رو میکنم براتون تا با بهترین قیمت کالای مورد نظرتون رو تهیه و بدستتون برسونم. انشاءالله و بی حرف پیش
ساب sqx رو که نگو.خودم رو هم بدجور قلقلک داره میده.:n02:
h100 هم هست 490 تومنه اگه خواستی بگو برات بگیرم از شرکت.

حمید جان ی سوال دیگه اگه باندی با 6 اهم مستقیم به ضبط وصل بشه مشکلی واسه ضبط ایجاد میکنه؟ ضبط پایونر 8350.
ی نصابی میگفت اگه 6 اهم باشه ضبط انقد داغ میکنه ک میسوزه اگرم 2 اهم باشه صداش اصلا در نمیاد.(من دیدم کامپونت هایی با 2 اهم:n04:)
چه سیمی از پخش به باندا بکشم خوبه؟
اگر منوال پخشتون رو نگاه کنید اکثرا مخصوصا پایونیر نوشته امپدانس اسپیکر بین 4-8 اهم مجاز میباشد. اگر چنین باشه خیر مشکلی نداره. زیر 4 اهم هست که مشکل ساز میشه.

بلوتوث داشته باشه.

و این خیلی مهمه :

7056 احتمالا تا 20 روز دیگه موجود میشه تو بازار.

سلام دوستان
امروز رفتم 3650 پاییونیر بخرم طرف گفت 340 تومن گرخیدم
مگه 280 نیست این
خودم دیدم تو اینترنت حدودا 280 هست
یعنی اونا فرق داره؟
اطمینانی هست از این سایت ها بخرم
منظورم گارانتی و خدمات پس از فروش و از این حرف ها س
ممنون

بله حدود 280 هست.اشتباه گفته حتما.

سلام دوستان ،و با تشکر از آقا حمید .می خواستم برای درهای جلوی پرشیا کامپوننت یا باند بزارم . و بودجه ام هم حدود ۲۵۰ تومن هست کدوم رو بزارم باند یا کامپوننت? دوم مدل های پیشنهادی? سوم اینکه حتما باید آمپ بزارم یا نه بدون آمپ هم کارم راه میافته? با تشکر از راهنمایی دوستان (ضمنا هد یونیت پایونیر ۹۴۵۰ یوبی است)
سلام
کامپوننت آلپاین SPG-17c2 گزینه مناسبیه. حدود 260 تومن هست ولی باید ببینم شرکت موجود داره یا نه.گزینه بعدی هم پایونیر 1605c هست.اونم حدود 230 فکر کنم باشه.

دوستان ی اسپیکر خوب برای پرداید که کوچیک باشه جای اسپیکر های خود ماشین جا بشه ولی کیفیتش بهتر باشه چیزی میتونید معرفی کنید؟
تو دید نمیخام باشه پارکینگ ندارم میدزدن :D
هلیکس E4X قیمت 140 تومن.

mamali5
19-08-2014, 20:26
سلام خدمت اساتید عزیز
دوستان بنده فردا میخوام یه دستگاه پخش بخرم (فقط usb بخوره کافیه+ترجیحا خروجی AUX هم داشته باشه)
قیمت حدود 200 تومن مد نظر هست.
به نظر شما با توجه به نیازم چه مارک و مدلی بخرم؟
ضمنن یک جفت باند حدود قیمت 200 تومن هم به زودی میخوام بخرم واسش لطفا یک باند با این قیمت هم معرفی کنید
و باند هم ترجیها قابلیت اتصال به آمپلی فایر هم داشته باشه.

پیشاپیش تشکر از شما
موفق باشید

__Jamaica__
19-08-2014, 21:23
از کجا میتونم قیمت های گرند رو در بیارم؟

مسیحا :n02:
چی میخوای از گرند؟

brothers000
19-08-2014, 22:50
سلام خدمت اساتید عزیز
دوستان بنده فردا میخوام یه دستگاه پخش بخرم (فقط usb بخوره کافیه+ترجیحا خروجی AUX هم داشته باشه)
قیمت حدود 200 تومن مد نظر هست.
به نظر شما با توجه به نیازم چه مارک و مدلی بخرم؟
ضمنن یک جفت باند حدود قیمت 200 تومن هم به زودی میخوام بخرم واسش لطفا یک باند با این قیمت هم معرفی کنید
و باند هم ترجیها قابلیت اتصال به آمپلی فایر هم داشته باشه.

پیشاپیش تشکر از شما
موفق باشید

بالاتر هم در مورد کنکورد (CONCORD) یه سری توضیحاتی دادم
ضمن اینکه از AUX هم پشتیبانی میکنه و درگاه مخصوصش رو داره
و به غیر از USB از کارت حافظه SD/MMC هم پشتیبانی میکنه
دیگه این به نظر و سلیقه خودتون بستگی داره که به این برند اطمینان کنید یا برید سراغ برند های قدیمی تر و البته گرونتر

mamali5
19-08-2014, 22:55
بالاتر هم در مورد کنکورد (CONCORD) یه سری توضیحاتی دادم
ضمن اینکه از AUX هم پشتیبانی میکنه و درگاه مخصوصش رو داره
و به غیر از USB از کارت حافظه SD/MMC هم پشتیبانی میکنه
دیگه این به نظر و سلیقه خودتون بستگی داره که به این برند اطمینان کنید یا برید سراغ برند های قدیمی تر و البته گرونتر

امکانش هست لینک دقیق مطلبی که فرمودید بدید؟

alifathgar
20-08-2014, 00:07
درود به همه ی دوستان

یه مشاوره میخواستم , واسه ماشین 206 , 2تا باند و پخش + آمپیلی در نظر دارم

پخش = 141 آلپاین
آمپیلی = 5602 پیونر

سوالم اینجاس بین این 2تا باند موندم , 690 HERTZ با 693.11i اینفینیتی
دوستان اهل فن پیشنهادتون چیه؟ واسه سیستمی بدونه ساب
صدای این 2 تا باند رو تست کرده کسی؟

کمک کنید ممنون میشم

amirarman520
20-08-2014, 01:51
سلام hamidr15 از اینکه شما و اون یکی دوست عزیز جواب داده بودین بسیار ممنون و متشکر اما باید بگم ماشینم پژو پارس هست و از قدرت و صدا خانوادگی خوشمون میاد تا جایی که برای سینمای خانگی 5.000.0000 خرج کردیم و هنوز در حال ارتقا دادنش هستیم. خیلی دوست داشتم ساب 18 اینچی ام تی ایکس رو بخرم اما به دلیل اینکه مدام در حال سفر هستیم نمیتونم روی صندلی عقب یا توی صندوق عقب باکس بزارم!!!! به همین دلیل باید فقط ساب 12 اینچی روی صاقچه استفاده کنم!!!!!!! میخواستم روی صاقچه 3 تا ساب و توی ستون عقب 2 جفت باند بزارم!!!!!!!!!!! چون یه همچین سیستمی رو روی یه 405 خودم دیدم. با این راهنمایی های شما تصمیم گرفتم یکی از ساب ها رو کم کنم و فقط یک جفت باند روی طاقچه بندازم و دو جفت کامپونت قوی هم قصد دارم اضافه کنم. با یه حساب سر انگشتی فکر کنم قیمتش حدود 8 الی 9 میلیون بشه و من مشکلی ندارم.

در ضمن برای ساب روی طاقچه قصد دارم از ساب RE AUDIO XXX12D2 یا REAUDIO XXX12V2D2 یا PIONEER W8102SPL استفاده کنم!!!! پایونیر رو نمیدونم اما اون 3 ایکس ها 2000 RMS هستند

برای باند هم یک جفت باند HERTZ HCX690 بنظرم چیز خوبی باشه. اما اگر باند با دوامی میشناسید که کیفیت و تحمل داشته باشه معرفی کنید و اصلا از باند بیس نمیخوام فقط یه صدای بلند و باکیفیت

اگر کامپونت و امپیلی خوبی که با این سیستم هماهنگ باشه سراغ دارید معرفی بفرمایید؟؟؟؟؟ و یه راهنمایی هایی هم در مورد برق ماشین بکنید؟؟؟؟؟ اینکه چنتا باطری میخواد؟؟؟؟ ایا خازن لازم داره؟؟؟ از چه مارکی؟؟؟؟ ایا یه دینام اضافه کنم؟؟؟؟ در ضمن اگر اطلاع دارید بفرمایید ساب 308 پایونیر چند RMS هست؟؟؟؟؟ چون دو 6975 و دو تا 308 توی باکس رو داشتم اما خوب راضیم نمیکرد!!!!! میخواستم بدونم چه قدرتی داره هر کدومشون؟؟؟؟ خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد ممنون

brothers000
20-08-2014, 11:59
امکانش هست لینک دقیق مطلبی که فرمودید بدید؟

اینم لینک مطلب :

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این مطلب در ابتدای صفحه 1582 (احتمالا همین صفحه) و صفحه ی قبلش قابل دسترسه
بازم سوالی بود در خدمتم

diana350
20-08-2014, 12:15
سلام
دوستان هرکی قیمت باند MTX THUNDER 8000 8693 داره به من بگه چون میخوام بخرم قیمتو فروشنده 580 گفته

mamali5
20-08-2014, 13:42
اینم لینک مطلب :

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این مطلب در ابتدای صفحه 1582 (احتمالا همین صفحه) و صفحه ی قبلش قابل دسترسه
بازم سوالی بود در خدمتم

تشکر از شما دوست عزیز
حقیقت از دیشب تاحالا با بررسی هایی که انجام دادم این مدل کنوودی که معرفی کردید به دلم نشسته (KDC-U259)
اما سوالی واسم پیش اومده
اگه بخوام ساب وصل کنم حتما باید آمپلی داشته باشم یا میشه یک ساب نسبتا معمولا رو به خروجی این پخش وصل کرد و کیفیت مطلوب دریافت کرد؟
بهترین باندی که مناسب این پخش باشه چی هست؟ (ترجیحا قابلیت اتصال به آمپلی برای آینده هم داشته باشه.

تشکر مجدد...

Po0yAn
20-08-2014, 14:14
ممنون از دوستان. نظرتون در مورد Kenwood U559bt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه؟ سرچ و امکاناتش همهون چیز هایی هست که می خوام. میمونه کیفیت صدا. کسی از این پخش استفاده کرده؟ همینطور Kenwood U259 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ؟
ضمنا کسی نمایندگی Kenwood تو شیراز سراغ نداره؟ مردیم بس که گشتیم هیچی پیدا نکردیم!

diana350
20-08-2014, 17:10
دوستان کسی نیست بتونه کمک کنه؟
سلام
دوست عزیز دنبال هرتز نباش چون مدل های انرژی hcx 690 پیدا نمیشه و جدیدا همش فیک هستن چون قیمیت 350 دلار کجا و قیمت 290 توی بازار ما کجا و اگرم اصل باشه حداقل 800 باید پیاده شی در مورد کاپا جدیدا من خودم باندو دیدم بد نبود ولی چنگی به دل نمیزد بیسش کمی خشک بود و توی مشهد 440 کمتر پیدا نکردم برای همین منم خودم موندم چی بگیرم 2 مدل mtx 6000 و mtx 8000 دیدم اولی 380 و دومی 580 کیفیت ساخت خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کیفیت صدای 6000 رو با کنوود 718 مقایسه کردم خیلی بهتر بود

alifathgar
20-08-2014, 22:09
سلام
دوست عزیز دنبال هرتز نباش چون مدل های انرژی hcx 690 پیدا نمیشه و جدیدا همش فیک هستن چون قیمیت 350 دلار کجا و قیمت 290 توی بازار ما کجا و اگرم اصل باشه حداقل 800 باید پیاده شی در مورد کاپا جدیدا من خودم باندو دیدم بد نبود ولی چنگی به دل نمیزد بیسش کمی خشک بود و توی مشهد 440 کمتر پیدا نکردم برای همین منم خودم موندم چی بگیرم 2 مدل mtx 6000 و mtx 8000 دیدم اولی 380 و دومی 580 کیفیت ساخت خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز صدای کاپای جدید چطور به دلت ننشست؟ خیلی تعریف میکنن ازش
یکم توضیح میدی؟

__Jamaica__
20-08-2014, 23:10
سلام

چه حرفیِ بزرگوار
الکترومدیا اینجا نمایندگی داره برای همین قیمت هاش بسیار مناسبِ
فقط و فقط بیضی ecx 690 و hsk 165 تقلبی دارن

senatorabi
21-08-2014, 12:15
سلام.پراید من یه پخش پایونیر 2050 (سی دی میخوره ولی usb نه) داره با باندای فابریک خودش میخوامستم دوستان نظر بدن که اگه یه جفت باند بگیرم با این پخش راضی کننده هس یا نه
دوما اینکه چه باندی تا سیصد هزار تومن بگیرم؟ بیشتر به کیفیت فوق العاده اهمیت میدم تا بیس و گوم گوم کردن :n09:.تشکر

212vr
21-08-2014, 13:23
سلام آقا حمید گل
h100 و میخوام ولی نمیدونم چه امکاناتی داره چی به امکانات بیشتری به من میده در ضمن فکر بستن نتورک و بقیه نیستم
در مورد ساب sqx این ساب ۱۲ اینچش گرونه یه کم ۱۰ اینچش که ۳۶۰ وات میده قیمت بهتری داره
بین تایپ اس ۱۲ اینچ و ۱۰ این ساب کدوم بهتر میشه

hamidR15
21-08-2014, 13:54
سلام hamidr15 از اینکه شما و اون یکی دوست عزیز جواب داده بودین بسیار ممنون و متشکر اما باید بگم ماشینم پژو پارس هست و از قدرت و صدا خانوادگی خوشمون میاد تا جایی که برای سینمای خانگی 5.000.0000 خرج کردیم و هنوز در حال ارتقا دادنش هستیم. خیلی دوست داشتم ساب 18 اینچی ام تی ایکس رو بخرم اما به دلیل اینکه مدام در حال سفر هستیم نمیتونم روی صندلی عقب یا توی صندوق عقب باکس بزارم!!!! به همین دلیل باید فقط ساب 12 اینچی روی صاقچه استفاده کنم!!!!!!! میخواستم روی صاقچه 3 تا ساب و توی ستون عقب 2 جفت باند بزارم!!!!!!!!!!! چون یه همچین سیستمی رو روی یه 405 خودم دیدم. با این راهنمایی های شما تصمیم گرفتم یکی از ساب ها رو کم کنم و فقط یک جفت باند روی طاقچه بندازم و دو جفت کامپونت قوی هم قصد دارم اضافه کنم. با یه حساب سر انگشتی فکر کنم قیمتش حدود 8 الی 9 میلیون بشه و من مشکلی ندارم.

در ضمن برای ساب روی طاقچه قصد دارم از ساب RE AUDIO XXX12D2 یا REAUDIO XXX12V2D2 یا PIONEER W8102SPL استفاده کنم!!!! پایونیر رو نمیدونم اما اون 3 ایکس ها 2000 RMS هستند

برای باند هم یک جفت باند HERTZ HCX690 بنظرم چیز خوبی باشه. اما اگر باند با دوامی میشناسید که کیفیت و تحمل داشته باشه معرفی کنید و اصلا از باند بیس نمیخوام فقط یه صدای بلند و باکیفیت

اگر کامپونت و امپیلی خوبی که با این سیستم هماهنگ باشه سراغ دارید معرفی بفرمایید؟؟؟؟؟ و یه راهنمایی هایی هم در مورد برق ماشین بکنید؟؟؟؟؟ اینکه چنتا باطری میخواد؟؟؟؟ ایا خازن لازم داره؟؟؟ از چه مارکی؟؟؟؟ ایا یه دینام اضافه کنم؟؟؟؟ در ضمن اگر اطلاع دارید بفرمایید ساب 308 پایونیر چند RMS هست؟؟؟؟؟ چون دو 6975 و دو تا 308 توی باکس رو داشتم اما خوب راضیم نمیکرد!!!!! میخواستم بدونم چه قدرتی داره هر کدومشون؟؟؟؟ خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد ممنون

سلام خواهش میکنم.
برند Re رو من نشنیدم ولی این ساب رو نمیشه رو طاقچه بست اصلا نه برای این کار طراحی شده و نه صدای خوبی در این حالت میده.ضمن ممکنه طاقچه بشکنه که دور از ذهن نیست.جسارتا بنده مخالم
.در مورد کامپوننت خوب به نظر من در حال حاظر هلیکس Competition بهترین برند حرفه ای بازار هست.اما فعلا آمپ حرفه تو بازار نیست.نمیدون ادیسان کواترو هست یا نه اگر گیر میاد اونم میتونه گزینه خوبی باشه.راکفورد سری پاور هم یکی از دوستان تو تاپیک همسایه تاپیک فروش گذاشته بود نمیدونم فروختن یا نه اونم گزینه بعدی میتونه باشه.t600.4
برای اسپیکر 9*6 چاره جز هرتز نیست.گزینه بهتری فکر نمیکنم باشه. بعد از اون فعلا کاپا هست تو بازار که من شخصا صداش رو نشنیدم.
سراغ پایونیر نرو که پشیمان خواهید شد.شما که دارید حرفه ای جلو میروید به نظر من پایونیر نمیتونه تو سبدتون جای داشته باشه.
به نظر من خورد خورد جلو برید یا صبر کنید تا نیمه دوم مهر ماه تا بار گلیدن ماسکونی برسه بدون شک به مقصودتون خواهید رسید.

سلام
دوستان هرکی قیمت باند MTX THUNDER 8000 8693 داره به من بگه چون میخوام بخرم قیمتو فروشنده 580 گفته
هرچی تماس میگیرم شرکت کسی گوشی رو بر نمیداره.همراهشون هم در دسترس نیست.پیگیر میکنم براتون خبر میدم.

درود به همه ی دوستان

یه مشاوره میخواستم , واسه ماشین 206 , 2تا باند و پخش + آمپیلی در نظر دارم

پخش = 141 آلپاین
آمپیلی = 5602 پیونر

سوالم اینجاس بین این 2تا باند موندم , 690 HERTZ با 693.11i اینفینیتی
دوستان اهل فن پیشنهادتون چیه؟ واسه سیستمی بدونه ساب
صدای این 2 تا باند رو تست کرده کسی؟

کمک کنید ممنون میشم
من صدای اینفی رو نشنیدم ولی هرتز سری اول با آدیسان خوب بود.

سلام.پراید من یه پخش پایونیر 2050 (سی دی میخوره ولی usb نه) داره با باندای فابریک خودش میخوامستم دوستان نظر بدن که اگه یه جفت باند بگیرم با این پخش راضی کننده هس یا نه
دوما اینکه چه باندی تا سیصد هزار تومن بگیرم؟ بیشتر به کیفیت فوق العاده اهمیت میدم تا بیس و گوم گوم کردن :n09:.تشکر
بدون آمپ 7158 جی وی سی صداش خوبه.البته آمپ هم میتونی بهش وصل کنی.حدود 240-50 باید باشه

hamidR15
21-08-2014, 13:58
سلام آقا حمید گل
h100 و میخوام ولی نمیدونم چه امکاناتی داره چی به امکانات بیشتری به من میده در ضمن فکر بستن نتورک و بقیه نیستم
در مورد ساب sqx این ساب ۱۲ اینچش گرونه یه کم ۱۰ اینچش که ۳۶۰ وات میده قیمت بهتری داره
بین تایپ اس ۱۲ اینچ و ۱۰ این ساب کدوم بهتر میشه

سلام وحید جان.مخلصم.
میگیرم برات شما دستور بده:n10:
به پخش که وصل میشه اکولایرزهاش که دامنه خوبی داره و ف ی ل ت ر هاش HPF LPFفعال میشه.
100% 10SQX بهتره.شک نکن.
ساب باکس 10 ش موجوده صداش فوق العاده هست.1.020.000 تومن قیمتش هست ولی میتونم برات 980 بگیرم. وحید واقعا عالیه صداشا.ماشین چی بود یادم رفت 206 بود؟تو 206 معرکه میشه صدات.جات بودم از دستش نمیدادم.تو ماشین من متاسفانه 10 کمه باید 12 باشه یا دو تا 10 وگرنه زده بودم تو گوشش.

rythm
21-08-2014, 19:00
سلام

برادرم یه جفت 718سری قدیم داره ، میخواد یه پخش و یه آمپ 4 کانال بگیره. ماشین سمند. بودجه 500 تا 550
نظر خودش : پخش کنوود U259 و آمپ MBA 4160 هستش.
ممنون

212vr
21-08-2014, 20:52
سلام وحید جان.مخلصم.
میگیرم برات شما دستور بده:n10:
به پخش که وصل میشه اکولایرزهاش که دامنه خوبی داره و ف ی ل ت ر هاش HPF LPFفعال میشه.
100% 10SQX بهتره.شک نکن.
ساب باکس 10 ش موجوده صداش فوق العاده هست.1.020.000 تومن قیمتش هست ولی میتونم برات 980 بگیرم. وحید واقعا عالیه صداشا.ماشین چی بود یادم رفت 206 بود؟تو 206 معرکه میشه صدات.جات بودم از دستش نمیدادم.تو ماشین من متاسفانه 10 کمه باید 12 باشه یا دو تا 10 وگرنه زده بودم تو گوشش.
نوکرم
نمیدونستم این قیمتیه ولی تو فکرش هستم
131 بود ماشین قابل دار نیست
یه مدت صبر کنم اگه شد 12 بگیرم سابرو
تو این قیمت این ساب تایپ آر پیشنهاد نمیشه؟:n01:

hamidR15
21-08-2014, 23:41
سلام

برادرم یه جفت 718سری قدیم داره ، میخواد یه پخش و یه آمپ 4 کانال بگیره. ماشین سمند. بودجه 500 تا 550
نظر خودش : پخش کنوود U259 و آمپ MBA 4160 هستش.
ممنون
سلام.
با آمپ موافق نیستم.بفرمایید از برندهای معتبر تهیه نمایند.از پایوتیر کن وود و....

نوکرم
نمیدونستم این قیمتیه ولی تو فکرش هستم
131 بود ماشین قابل دار نیست
یه مدت صبر کنم اگه شد 12 بگیرم سابرو
تو این قیمت این ساب تایپ آر پیشنهاد نمیشه؟:n01:
وحید جان 10برای شما کافیه ها.
تایپ آر های جدید صداشون افت کیفیت داره.پیشنهاد نمیکنم.

hamidR15
22-08-2014, 00:28
REVIEW
سلام
امروز فرصتی دست داد تا در معیت یکی از دوستان خوبم آقا پیام( Pami)از مدیران گل بخش آیتی و سخت افزار انجمن صدای یه سیستم دیگه رو بشنویم.
ماشین ال 90
پخش :آلپاین 9887
استیج جلو:کامپوننت گلیدن SQX165
استیج عقب :اینفیتیتی 6*9سریه رفرنس قدیم
آمپلیفایر:آدیو سیستم ML75.4
اکسسوری و کابل اسپیکر:گلیدن
ابتدا CD AUDIO تست موزیک که فرکانس 20-20کیلو هرتز روش ظبط شده رو گذاشتم.کیفیت صدا فوق العاده بود فقط به نظر هر دو مون نقصی که به گوش میرسید نبود فرکانس پایین به خاطر نداشتن ساب ووفر بود.
رنج فرکانسی از حدود 250به بالا فوق العاده بود.دقت تیوترهای کامپوننت عالی بود.دومین تقصی که مشاهده کردیم رولوم بالای 25-26بود.بله دیستورش مخصوصا رو ولوم حدود 30کاملا صدا خراب میشد و این نبود جز عدم تنظیم گین.همچنین ووفرها تو فرکانسهای میاتی و تقریبا پایین خیلی Xmaxمیزد و بازی داشت.به قول پیام جان ف ی ل ت ر میخواست.درست فرمودن.و کاملا مشخص بود که HPF روی اسپیکرها اعمال نشده.قبل از تنظیم سیستم تعدادی ترک گوش دادیم.بعد cd mp3سلکشنم رو گذاشتم.تو اولین گام کیفیت پایین موزیک(با توجه به بیت ریت 320)مشخص بود.ولی قابل قبول.صدا کاملا روح داشت.sqxها با کمک آمپ خوب و پخش عالی موزیکها رو بسیار نزدیک به سورس و وفادار به اون پخش میکرد.هیچگونه صدای اضافی،مصنوعی شنیده نمیشد.اینجا بود که به پیام گفتم واقعا حق این کامپ هست که از اتو های فای امتیاز 1.3رو دریافت کنه.
ما تو این تست چون تمرکزمون روی کامپوننت بود Faderرو داده بودیم جلو و فقط با یک جفت کامپوننت 120واتی چنان حجم صدایی تو اطاق بزرگ ال 90گرفته بودیم که تحسین بر انگیز بود.
در انتها صندوق ماشین و بالا زدم و یه نگاه به تنظیمات نصاب محترم(کار نصب توسط نصاب خود شرکت انجام نگرفته بود)انداختم.متاسفانه گین ها روی ساعت 1:30دقیقه ست شده بود که خیلی بیش از حد باز بود.کلید hpfهم خاموش بود.خلاصه چون وقتمون محدود بود فرصت نکردم دقیق تنظیم کنم.گین رو حدودا روی ساعت 10و های پس رو هم تقریبا رو 90Hzست کردم.البته چون مجددا صدا رو گوش نکردم به دوستم سفارش کردم که در صورت کم بودن گین یا های پس،چگونه عمل نمایند.
نتیجه گیری:کامپدننت gladen sqx165 عالیه برای مید بیس و کسانی که حجم صدای بالا دوست دارند.کیفیت صدای تیوترها عالیه.فرکانسهای میدرنج هم قابل قبول هستند و به نظر من نمره قبولی نسبتا بالا میگیرن.
تو رنج قیمت تا 800 هزار تومن به نظر من بهترین اسپیکری هست که شنیده بودم.
امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره.ارادتمند،حمید.:n16::n12:

mohsen_topoli65
22-08-2014, 01:28
چه حرفیِ بزرگوار
الکترومدیا اینجا نمایندگی داره برای همین قیمت هاش بسیار مناسبِ
فقط و فقط بیضی ecx 690 و hsk 165 تقلبی دارن

سلام

آقا نگین تورو خدا
دیروز از مشهد 355 نقد دادم خریدن واسم دو روز ذیگه دستم میرسه.
یعنی قلابیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از یکی از نمایندگی ایران هرتز با همین گارانتی گرفتم.:n28::n30:

vaio 220
22-08-2014, 01:54

منتظر راهنمائی دوستان اهل فن و دوست خوبمون حمید هستم.

diana350
22-08-2014, 02:28
آقا نگین تورو خدا
دیروز از مشهد 355 نقد دادم خریدن واسم دو روز ذیگه دستم میرسه.
یعنی قلابیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از یکی از نمایندگی ایران هرتز با همین گارانتی گرفتم.:n28::n30:
سلام
اقا محسن توی محصولات هرتز با توجه به کیفیت و آر ام اس عالی فقط hcx 690 hi energy سری اولشو قبول دارم که 100 درصد اصله و شما خودت قبول میکنی که باندی قیمتش 369 دلار هست الان تو بازار ایران 355 باشه یه مدل دیگه پشت نارنجی هست که من شک دارم که به کیفیت سری اول باشه اینم چند سایت معتبر که باند اصلو با قیمت گذاشته

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا حمید عزیز واقعا تشکر که پیگیر قیمت mtx thunder 8000 t8693 هستید اگه بتونید قیمت این باندو (حدودی هم باشه خوبه ) به من بگید لطف بزرگی کردید در ضمن من از چند سایت امارشو در اوردم حول همون 600 خودمون در میومد و باندم دقیقا همینه که داخل عکس هست لطفا نظر خودتونوهم در مورد باند بفرمایید .

اینم چند قیمت که یکم نوسان داره ولی همون حدود هست و باندی که من دیدم دقیقا همینه و جنس داخلش اشتباه نکنم الیاف هست

mehran_i9100
22-08-2014, 10:34
سلام.من یک پخش pioneer 4550 با یه جفت 6975 v2 اصل و امپ gm-6500f و یه ساب 10-12 اینچی هرتز دارم.صدای باندام برام کافیه اما بیس اصلا راضیم نمیکنه.اینم بگم وختی یکم با صدای بلند اهنگ گوش میدم صدا قطع میشه که فکر کنم واس خاطر گرم شدن امپ باشه.میخواستم یه امپ و ساب برام معرفی کنید که بیس نرم داشته باشه.امپ خودمو میخوام وصل کنم به 6975 وامپ جدیدو به یک یا دوتا ساب.سابم نمیتونم تو باکس بزارم چون صندوق عقب ماشین لازمم میشه وباید بزارم رو طاقچه.از ساب هایی مثل helix p12w و vibe pro 12 و حتی سانداستریم خوشم میاد.یک ساب میتونه قدرت کافی داشته باشه اونم تو طاقچه یا باید 2 تا بخرم( چون رو تاقچه میزارم مجبورم مدل 12 اینچی بزارم)؟بیس نرم میخوام.ماشین پرشیاست.هزینه هم از 1500 بیشتر نشه.حالا هرچی کمتر بهتر.راستی اگه یه توضیحی درباره ی این 3 تا ساب بدین ممنون میشم.همچنین قیمت تقریبیشونم بگین ممنون میشم.چون تو فروشگاههایی مثل فروشگاه ---- مدل vibe pro 12 v رو 425 زده ولی تبریز 750 میدن!!!!!!!!!!راستی واسه درهای جلو هم چیزی پیشنهاد میدین؟فقط از صدای زیر اصلا خوشم نمیاد

mohsen_topoli65
22-08-2014, 16:18
سلام دوستان.
سوالی داشتم.
سیم اسپیکرا ماشینم یکم قدیمیه.(منظورم سیم اسپیکر از پشت پخش تا باندای عقب فابریک خودماشینه)
ماشین پراید مدل 78
آقا حمید پیشنهاد دادن عوض کنم و کابل مخصوص 2*2.5 اسپیکر بگیرم.
که فکر میکنم مقداری هزینه داشته باشه(متری 9 تومن). فعلا آمپ ندارم میخوام بودجه رو بزرام واسه خرید آمپ خوب.
آیا میشه واسه این سیم از سیم برق 2 * 2.5 یا سیم دست ساز دیگه ای استفاده کرد؟

hamidR15
22-08-2014, 16:56
منتظر راهنمائی دوستان اهل فن و دوست خوبمون حمید هستم.

سلام
من تو این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پاسخ دادم خدمتتون. فقط در مورد آمپلیفایر فراموش کردم که باید عرض کنم برای آلپاین بهتره آمپلیفایر تهیه نمائید بدون آمپ هم درایو میشه ولی با آمپ کیفیت صدا بهتر میشه.

hamidR15
22-08-2014, 17:10
سلام

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا حمید عزیز واقعا تشکر که پیگیر قیمت mtx thunder 8000 t8693 هستید اگه بتونید قیمت این باندو (حدودی هم باشه خوبه ) به من بگید لطف بزرگی کردید در ضمن من از چند سایت امارشو در اوردم حول همون 600 خودمون در میومد و باندم دقیقا همینه که داخل عکس هست لطفا نظر خودتونوهم در مورد باند بفرمایید .

اینم چند قیمت که یکم نوسان داره ولی همون حدود هست و باندی که من دیدم دقیقا همینه و جنس داخلش اشتباه نکنم الیاف هست

ارادت دارم
من مستقیم از شرکت قیمت میگیرم. قیمتی که عرض میکنم قیمت واقعی و قیمت مصرف کننده هست.

hamidR15
22-08-2014, 17:21
سلام.من یک پخش pioneer 4550 با یه جفت 6975 v2 اصل و امپ gm-6500f و یه ساب 10-12 اینچی هرتز دارم.صدای باندام برام کافیه اما بیس اصلا راضیم نمیکنه.اینم بگم وختی یکم با صدای بلند اهنگ گوش میدم صدا قطع میشه که فکر کنم واس خاطر گرم شدن امپ باشه.میخواستم یه امپ و ساب برام معرفی کنید که بیس نرم داشته باشه.امپ خودمو میخوام وصل کنم به 6975 وامپ جدیدو به یک یا دوتا ساب.سابم نمیتونم تو باکس بزارم چون صندوق عقب ماشین لازمم میشه وباید بزارم رو طاقچه.از ساب هایی مثل helix p12w و vibe pro 12 و حتی سانداستریم خوشم میاد.یک ساب میتونه قدرت کافی داشته باشه اونم تو طاقچه یا باید 2 تا بخرم( چون رو تاقچه میزارم مجبورم مدل 12 اینچی بزارم)؟بیس نرم میخوام.ماشین پرشیاست.هزینه هم از 1500 بیشتر نشه.حالا هرچی کمتر بهتر.راستی اگه یه توضیحی درباره ی این 3 تا ساب بدین ممنون میشم.همچنین قیمت تقریبیشونم بگین ممنون میشم.چون تو فروشگاههایی مثل فروشگاه ---- مدل vibe pro 12 v رو 425 زده ولی تبریز 750 میدن!!!!!!!!!!راستی واسه درهای جلو هم چیزی پیشنهاد میدین؟فقط از صدای زیر اصلا خوشم نمیاد سلام ساب برای نصب فری ایر من گلیدن فری این رو پیشنهاد میکنم. RS12Free Air فوق العاده هست صداش . آمپ هم 9604 پایونیر مناسب هست براش.قیمت ساب هم عهر عدد380 هست ولی من میتونم 345 براتون بگیرم. سابهای هلیکس برای طاقچه طراحی نشدن. مخصوص ساب هستند.ولی اگر اونو بخواهید میتونم 340 براتون بگیرم ولی گلیدن یه چیز دیگه هست. در مورد وایب هم متاسفانه اطلاعات ندارم. آمپ 6500 برای 6975v2 کمه و ضعیفه شما باید 5602 براش بگیرید. کاملا درایوش میکنه.

mehran_i9100
22-08-2014, 19:59
امپ 6500 برا 6975 کمه؟!!!!!!!تازه اونیکه سیستم بسته برام هم 6975 و هم یه ساب هرتز رو با این آمپ راه انداخته!!!!این سابیکه گفتین بیسش چطوریه؟نرمه ؟قدرتیه؟چطوریه؟هلیکس چطوریه؟واسه شهرهای دیگه هم ارسال میکنین؟ پخشم مناسبه؟راستی مگه طراحی ساب واسه طاقچه یا باکس فرق میکنه؟!!!!!!!!!!

ravani_13
22-08-2014, 21:15
سلام
۳ سال پیش یه 206 خریدم
چون باند عقب نداشت . یه پخش 8350 pionner خریدم که اون موقع جزو بهترین ها بود ، حداقل قیمتش که اینو میگفت
۲ تا باند Memphis mc 692 هم گرفتم
خلاصه همینکه کیفیت خوب بود و گوش دادن به موسیقی دلپذیر بود کافی بود

حالا میخوام یه سیستم جمع و جور و با کیفیت بخرم ، دوستان اصلا قصد پر کردن صندوق عقب یا ترکوندن جایی رو ندارم
دنبال یه سیستم خوب و مختصر هستم که توی ماشین با صدای بلند افت کیفیت نداشته باشه و لذت موسیقی ۲ چندان بشه
2 تا باند کوچیک هم واسه داخل درهای جلو میخوام که صدا فقط از پشت سر نیاد

اصلا هم از این بخش سر رشته ای ندارم
فقط میدنم بیس خوبی نداره ماشین چون ساب نداره
و خود بلندگو ها هم چون امپ نداره به حداکثر توان نمیرسه

بودچه نهایت ۱.۲۰۰
خیلی خیلی مرسی . یه چیزایی هم بگین که توی جایی مثل اصفهان پیدا بشه

mft5673
22-08-2014, 22:43
سلام پخش 9650 bt پایونیر دارم با باند 718 اصل ماشین سمند بلندگوی جلو رو چی بزارم تا صدا بهتر بشه یه توضیح در مورد کامپونت هم بدین لطفا که چیه و چه جوری باید نصب کنم ممنون

alirafaat
23-08-2014, 00:28
سلام
اقا حمید این rs12 باکس استاندارد هم داره یا باید براش ساخت ؟

ساب باکس کارخونه ای توی رنج 500 و با همین کیفیت تو بازار هست ؟

alifathgar
23-08-2014, 00:29
دوستان کاپای جدیدو کسی تست کرده؟

Infinity Kappa 693.11i

یا شنیده از کسی که صداش چطوره؟

اطلاعات بدید ممنون میشم

Mojtaba Masiha
23-08-2014, 03:27
مسیحا :n02:
چی میخوای از گرند؟

والا یکی از دوستان یه ساب باکس کرند مدل 30spl 12 inch 1400w exterem داره با باکس شرکتی
میخوام بدون قیمت نو این ساب چند هست و کارکرده این مدل چه قیمت هستش؟
در ضمن یه آمپ کارکردهspl 4000w هم داره که ساب رو ساپورت میکنه
میخوام بدونم این دو قطعه لوازم هرکدوم چند میارزه؟(ساب باکس و آمپ)
پیشاپیش بابت جواب ممنونم:n16:

__Jamaica__
23-08-2014, 09:59
والا یکی از دوستان یه ساب باکس کرند مدل 30spl 12 inch 1400w exterem داره با باکس شرکتی
میخوام بدون قیمت نو این ساب چند هست و کارکرده این مدل چه قیمت هستش؟
در ضمن یه آمپ کارکردهspl 4000w هم داره که ساب رو ساپورت میکنه
میخوام بدونم این دو قطعه لوازم هرکدوم چند میارزه؟(ساب باکس و آمپ)
پیشاپیش بابت جواب ممنونم:n16:

این ها که نام بردید فکر میکنم 2 سال هست اکبندشٌ ندیدم
30spl اخرین قیمتی که بود 450
قیمت کارکردِ هم بستگی به سلامتش داره
اطلاع ندارم نمایندگیش هنوز فعال یا نه اما شمارشو خواستید میدم خدمتتون
spl 4000w هم اخرین بار 1200 دیدم قیمت ها برای سال 91 دوست عزیز :n03:

farzin.jm
23-08-2014, 13:34
درود حمیدجان .این سوالای من تمومی نداره انگار و هر سری هم مزاحمت میشم.:n16:
حمید خان من 2 تا ووفر اسپیکر خونگیه رو با کراس اوورش داخل باکسی ک درست کردم براش روی تاقچه ماشین نصب کردم و کامل عایق بندیش کردم به همراه یک جفت باند کنوود 6960 .حالا تو ولم های پایین صدا با کیفیته ولی تو ولم های بالا کلا صدا بهم میریزه.
1-به نظرت با ی امپ خوب میشه این بهم ریختگی رو درست کرد؟
2-این ووفر ها روشون خورده 6 اهم ضبط هم نوشته 4-8 اهم رو ساپرت میکنه.به نظرت مشکلی واسه ضبط ایجاد میکنه این مسئله یا ن؟
3-برای باکس جای اگزوز دراوردمولی لوله ای داخلش نذاشتم.اون لوله چه تاثیری داره؟

john nash
23-08-2014, 16:08
سلام
دوستان فرق 3650 پایونیر با 2650 ش آیا فقط تو سیستم بستنه که مشخص میشه یا کلا صداش و اینا هم بهتره؟؟؟

vestlaif
23-08-2014, 19:46
یه ضبط خوب از مارک پایونیر تا سقف قیمت 300 تومن میشه بهم معرفی کنید ؟
خروجی usb و خروجی rca رو داشته باشه .
باند هم تا 200 تومن .
جمعا 500 تومن . باند هم متعادل باشه هم کیفیت هم قدرت . ممنون
باتشکر

amir_9
23-08-2014, 23:38
سلام دوستان و اساتید محترم
ما به یه مشکلی برخوردیم ممنون میشم راهنمایی کنین :
وقتی بیشتر از 30دیقه موزیک گوش میدم آمپ مونو به شدت داغ میکنه و یه بوء خیلی بدی به مشام میرسه ! ( در حدی که فیوز میسوزونه )
میخواستم بدونم این مشکل از چیه ؟ ( هدیونیت 7650 پایونیر )
لینک آمپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک ساب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعدی : در کل این آمپ و ساب چطور هستند ؟

hamidR15
24-08-2014, 00:32
امپ 6500 برا 6975 کمه؟!!!!!!!تازه اونیکه سیستم بسته برام هم 6975 و هم یه ساب هرتز رو با این آمپ راه انداخته!!!!این سابیکه گفتین بیسش چطوریه؟نرمه ؟قدرتیه؟چطوریه؟هلیکس چطوریه؟واسه شهرهای دیگه هم ارسال میکنین؟ پخشم مناسبه؟راستی مگه طراحی ساب واسه طاقچه یا باکس فرق میکنه؟!!!!!!!!!!
سلام
بله 60 وات خروجی این آمپ هست تازه رو ولتاژ 14.4 ولت. :n02:متاسفانه خیلی از نصابها و فروشنده ها دانش این کار رو ندارد.
بیس بسیار نرم ولی در عین حال قوی رو تولید میکنه .بله براتون تهیه و ارستل میکنم. مشکلی نیست.پخشتون رو هم اگر بتونید تعویض کیند با 7056 خیلی کیفیت صداتون بهتر میشه. ولی حدود 530 قیمتش بوده البته چند روز دیگه میاد بازار الان شرکت تمام کرده.
در مورد طراحی که سوال کردید باید عرض کنم نصب فری ایر یا همون طاقچه که طراحی نداره.این باکس هست که باید با نرم افزار مخصوص حجم و پورت رو محاسبه کنیم.
ساب هلیکس رو من خودم نشنیدم ولی اونم میگن صدای خوبی داره.

جواب مارو چرا کسی نمیده؟ :n03: :n28:
محمد جان من پیشنهاد میکنم u456 یا x400 رو بردارید.برای سیستم بهتر جواب میده. ساب هم حتما باید با آمپلیفایر مناسب درایو بشه.
برای اسیپیکر هم بستگی داره شما چه میزان بخواهید هزینه نمائید.ماشینتون چیه؟

سلام
اقا حمید این rs12 باکس استاندارد هم داره یا باید براش ساخت ؟
ساب باکس کارخونه ای توی رنج 500 و با همین کیفیت تو بازار هست ؟
باکس فابریکش تمام شده.باید خودتون براش باکس بسازید با توجه مه مشخصاتی که تو دفترچه راهنماش هست.ماشین چیه؟
ساب باکس شرکتی هست ولی من دقیق از مدلها و قیمتها اطلاعی ندارم.
RS12FREE رو تو باکس سیلد من شنیدم واقعا معرکه بوده.هم تو پراد و هم تو 405 دوگانه.

سلام
دوستان فرق 3650 پایونیر با 2650 ش آیا فقط تو سیستم بستنه که مشخص میشه یا کلا صداش و اینا هم بهتره؟؟؟
از نظر سری اون یکی بالاتره خیلی تفاوت ندارن تو کیفیت صدا.

درود حمیدجان .این سوالای من تمومی نداره انگار و هر سری هم مزاحمت میشم.:n16:
حمید خان من 2 تا ووفر اسپیکر خونگیه رو با کراس اوورش داخل باکسی ک درست کردم براش روی تاقچه ماشین نصب کردم و کامل عایق بندیش کردم به همراه یک جفت باند کنوود 6960 .حالا تو ولم های پایین صدا با کیفیته ولی تو ولم های بالا کلا صدا بهم میریزه.
1-به نظرت با ی امپ خوب میشه این بهم ریختگی رو درست کرد؟
2-این ووفر ها روشون خورده 6 اهم ضبط هم نوشته 4-8 اهم رو ساپرت میکنه.به نظرت مشکلی واسه ضبط ایجاد میکنه این مسئله یا ن؟
3-برای باکس جای اگزوز دراوردمولی لوله ای داخلش نذاشتم.اون لوله چه تاثیری داره؟
خواش میکنم من درخدمتم.
1-بله به احتمال زیاد. البته من نمیدونم شما چه کابینتی براش درست کردید. ولی اگر کابینت از نظر حجم مناسب باشه و اصولی ساخته باشید تهیه آمپلیفار حتما در بهبودی صدا کمکتون خواهید کرد.
2-خیر ولی بهتره آمپ براشون در نظر بگیرید. توان RMS شون چقدره؟
3-:n08:دوست عزیز جای اگزوز که فرمودی اسمش پورت هست. کلا مبحث داینامیک و طرحی پورت رو بردید رو هوا:n02:
پورتها باید با توجه به میزان لیتراژ خالص درونی باکس از نظر طول و قطر توسط نرم افزارهای طراحی و مهندس Enclosure
ساخته شوند.همینجوری نیست.برای همینه که باکسهائی که اصولی ساخته میشوند به مراتب کیفیت بیس بهتری دارن نسبت به باکسهای فله.نویز پورت خیلی کمی دارن و تقریبا میشه گفت شنیده نمیشه.میزان تاخیر صدای بیس درشون خیلی کاهش میابد. و...

سلام پخش 9650 bt پایونیر دارم با باند 718 اصل ماشین سمند بلندگوی جلو رو چی بزارم تا صدا بهتر بشه یه توضیح در مورد کامپونت هم بدین لطفا که چیه و چه جوری باید نصب کنم ممنون
آلپاین SPR50 قیمت 400 تومن ولی آمپلیفایر نیاز داره .همینطور 718 تون. یه 8604 پایونیر باید تهیه کنید.
در مورد کامپوننت هم بنده تو این تاپی توضیح دادم. لطفا مطالعه بفرمائید:
اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان مخصوصا عزیزانی که تازه وارد هستند حتما این سه آدرس که تو امضاء بنده هست رو ابتدا کامل مطالعه بفرمائید.

Mojtaba Masiha
24-08-2014, 01:04
این ها که نام بردید فکر میکنم 2 سال هست اکبندشٌ ندیدم
30spl اخرین قیمتی که بود 450
قیمت کارکردِ هم بستگی به سلامتش داره
اطلاع ندارم نمایندگیش هنوز فعال یا نه اما شمارشو خواستید میدم خدمتتون
spl 4000w هم اخرین بار 1200 دیدم قیمت ها برای سال 91 دوست عزیز :n03:
اجناس دست دوم هست اما فوق العاده تمیزه
میخام بدون اصلا قیمت 1میلیون و دویست که فروشنده میگه میارزه؟
اصالا قیمت عقلانی هست؟

alirafaat
24-08-2014, 09:13
باکس فابریکش تمام شده.باید خودتون براش باکس بسازید با توجه مه مشخصاتی که تو دفترچه راهنماش هست.ماشین چیه؟
ساب باکس شرکتی هست ولی من دقیق از مدلها و قیمتها اطلاعی ندارم.
RS12FREE رو تو باکس سیلد من شنیدم واقعا معرکه بوده.هم تو پراد و هم تو 405 دوگانه.
.
ماشین مزدا 3 قدیم هسj

(تو یکی از ساتهای همسایه یکی هست ( دیکس.....) باکس میسازه شما کارش رو قبول دارید ؟)

brothers000
24-08-2014, 10:14
تشکر از شما دوست عزیز
حقیقت از دیشب تاحالا با بررسی هایی که انجام دادم این مدل کنوودی که معرفی کردید به دلم نشسته (KDC-U259)
اما سوالی واسم پیش اومده
اگه بخوام ساب وصل کنم حتما باید آمپلی داشته باشم یا میشه یک ساب نسبتا معمولا رو به خروجی این پخش وصل کرد و کیفیت مطلوب دریافت کرد؟
بهترین باندی که مناسب این پخش باشه چی هست؟ (ترجیحا قابلیت اتصال به آمپلی برای آینده هم داشته باشه.

تشکر مجدد...

دوست عزیز برندی که بنده عنوان کردم " کـنـکـورد " بود ! (CONCORD)
این برند با برند کنوود که سالها در ضمینه سیستم های صوتی فعالیت داره، فرق میکنه !

sezar77
24-08-2014, 10:16
سلام وعرض ادب خدمت حمید خان نازنین؛
کامپ با کیفیت برای جلو 405 ک بدون دردسر جا بخوره؟
16 سانتی بزرگه؟!!!:n13:

hamidR15
24-08-2014, 13:49
ماشین مزدا 3 قدیم هسj

(تو یکی از ساتهای همسایه یکی هست ( دیکس.....) باکس میسازه شما کارش رو قبول دارید ؟)
سلام
بله

سلام وعرض ادب خدمت حمید خان نازنین؛
کامپ با کیفیت برای جلو 405 ک بدون دردسر جا بخوره؟
16 سانتی بزرگه؟!!!:n13:
مخلصم ایوب جان
بله 16 راحت نصب میشه. اگه کامپوننت خوب و خوش صدا میخوای شرکت تعدادی SQX 165 Slim داره واقعا کامپوننت حرفه ای هستش..من ریویو از SQX165 رو نوشتم،نمیدونم خوندی یا نه.slim تکنولوزی ساختش بالاتره کمتر برندی هم هست که اسلیم تولید میکنه.اگر صدای خوب میخوای تو خریدش شک نکن.قیمت لیستش 950 تومنه ولی میتونم برات 860 بگیرم.آمپ چی داری؟

hamidR15
24-08-2014, 14:07
سلام
دوست عزیز این اسپیکر رو شرکت موجود نداره و وارد هم نمیکنه.فقط T6c693 داره که 290 تومن هست.

aron110
24-08-2014, 16:04
سلام
دوستان من پخش 2359 کنوود دارم یه باند JBL 6391 که 4 سال پیش خریده بودم هم دارم ولی کیفبیتش اصلا خوب نیست
اگه امکان داره یه بان تا 200 تومن معرفی کنید که صدای نرمی داشته باشه و تیز نباشه
فعلا هم بدون آمپ میبندم و شاید یکی دو سال دیگه آمپم ببندم
ممنون میشم یه مورد خوب معرفی کنید
مرسی ( ماشین تیبا )

sezar77
24-08-2014, 16:17
سلام
بله

مخلصم ایوب جان
بله 16 راحت نصب میشه. اگه کامپوننت خوب و خوش صدا میخوای شرکت تعدادی SQX 165 Slim داره واقعا کامپوننت حرفه ای هستش..من ریویو از SQX165 رو نوشتم،نمیدونم خوندی یا نه.slim تکنولوزی ساختش بالاتره کمتر برندی هم هست که اسلیم تولید میکنه.اگر صدای خوب میخوای تو خریدش شک نکن.قیمت لیستش 950 تومنه ولی میتونم برات 860 بگیرم.آمپ چی داری؟

ممنون؛آمپ آلپاین f545 اگه اشتباه نکنم.اگه بودجه جور بشه تا اون حد حتما کامپ های hx165کیوان رو میگیرم راستش ترسم از این بود داخل درب 405 جا نخوره.
میخوام پخشم رو تغییر بدم از 7150 به 8850 نظرتون چیه؟
بطور کلی دنبال یه نیم سیستم کاملا کیفیتی هستم.
واقعا ممنون که وقت میذاری و بدون منت تمام دوستان رو راهنمایی میکنی، یه دونه ای:n12::n12::n12:

__Jamaica__
24-08-2014, 17:50
آقا حمید جساراتاً یه توضیح در ارتباط با تک استیجی و دو استیجی میدین؟

خیلی ها به این باورن که تک استیجی صدای فراگیرتری نسبت به دو استیجی داره همانند های فای
از اونجا که شما دستی هم بر اتش های فای دارید فکر میکنم خیلی بتونید راهنمایی کنید.

amir_9
24-08-2014, 20:11
سلام دوستان و اساتید محترم
ما به یه مشکلی برخوردیم ممنون میشم راهنمایی کنین :
وقتی بیشتر از 30دیقه موزیک گوش میدم آمپ مونو به شدت داغ میکنه و یه بوء خیلی بدی به مشام میرسه ! ( در حدی که فیوز میسوزونه )
میخواستم بدونم این مشکل از چیه ؟ ( هدیونیت 7650 پایونیر )
لینک آمپ : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک ساب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعدی : در کل این آمپ و ساب چطور هستند ؟

دوستان ممنون میشم یکی مارو راهنمایی کنه

er67
25-08-2014, 01:07
سلام دوستان من یک پخش پایونیر 6050 ub پنل برقی از سال 88 دارم ولی کلا 2 ماه هم ازش استفاده نکردم و گوشه خونه بوده حالا میخوام برایه یه پژو پارس نصبش کنم ممنون میشم تا نهایت 500 تومن یک جفت باند و اگر بشه با این پول یک امپیلی هم معرفی فرمایید

amirfrang
25-08-2014, 11:12
سلام.اقاحمیدبینpioneer p80rs وکنوود7056 کدوم بهتره؟دلیل هم بگین ممنون میشم

only_mohsen
25-08-2014, 11:39
دوستان پایونر 6987 چطوریاست؟

farzin.jm
25-08-2014, 13:15
خواش میکنم من درخدمتم.
1-بله به احتمال زیاد. البته من نمیدونم شما چه کابینتی براش درست کردید. ولی اگر کابینت از نظر حجم مناسب باشه و اصولی ساخته باشید تهیه آمپلیفار حتما در بهبودی صدا کمکتون خواهید کرد.
2-خیر ولی بهتره آمپ براشون در نظر بگیرید. توان RMS شون چقدره؟
3-:n08:دوست عزیز جای اگزوز که فرمودی اسمش پورت هست. کلا مبحث داینامیک و طرحی پورت رو بردید رو هوا:n02:
پورتها باید با توجه به میزان لیتراژ خالص درونی باکس از نظر طول و قطر توسط نرم افزارهای طراحی و مهندس Enclosure
ساخته شوند.همینجوری نیست.برای همینه که باکسهائی که اصولی ساخته میشوند به مراتب کیفیت بیس بهتری دارن نسبت به باکسهای فله.نویز پورت خیلی کمی دارن و تقریبا میشه گفت شنیده نمیشه.میزان تاخیر صدای بیس درشون خیلی کاهش میابد. و...

:n02::n02: شما لطف داری حمید جان.
اصولی که چه عرض کنم از فله هم فله تر هستن واسه این ووفر ها .باکس های خودش حدودا دو برابر اینی هست ک من ساختم واسش +کلی الیاف مصنوعی و تشکیلات دیگه که من قیدشونو زدم.
ی امپ رو روش تست کردم ولی اصلا جواب نداد:n03:
توانشونم نمیدونم والا روش نوشته 23 وات ولی توی خونه وقتیی ولوم میدادم شیشه ها میلرزید نمیدونم داستانش چ مدلی میشه اینم .
الان بازشون کردم و کواک داخل باکس ها گذاشتم و صداش خییلی بهتر شد.
اینم از عکس باکس ها و ووفر ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mft5673
25-08-2014, 13:30
برای جلوی سمند باند پایونیر ts-g1044r به درد میخوره یانه

saeid 22
25-08-2014, 16:51
سلام حمید جان به گفته شما امروز رفتم یک پخش u456 کنود گرفتم برای ماشین صبا الان باند ندارم یه باند هم باید بگیرم تا 250 تومن نظر من روی کنود 6995 ex هستش
برای جلو جای فابریکی پراید هم نظرم پایونیر 1044R یا کنود 1062 هست نظر شما چیه من صدای واضح و بیس قوی میخوام و ساب نمیخوام وصل کنم حالا اگر باند ها آمپلی خور باشن آمپلی هم نصب مبکنم؟
راستی آقا این پخش رو گرفتم چطوری باید فولدر عوض کنم این همش تک تک جلو میره ؟ باتشکر

vestlaif
25-08-2014, 19:44
یه ضبط خوب از مارک پایونیر تا سقف قیمت 300 تومن میشه بهم معرفی کنید ؟
خروجی usb و خروجی rca رو داشته باشه .
باند هم تا 200 تومن .
جمعا 500 تومن . باند هم متعادل باشه هم کیفیت هم قدرت . ممنون
باتشکر
سوال ما جواب نداشت ؟

212vr
25-08-2014, 20:23
سلام آقا حمید
یه لطفی کن بم بگین این تنظیم گین آمپ رو چند باید بزارم
میگن رو خروجیه پخش 2 ولت ماله من گینم باید رو 2 باشه ولی خیلی صدا زیاد میشه بعد بالای 25 صدا خراب میشه
یه چی دیگه این freq رو چند باید باشه؟ چند هرتز واسه این کواک 609 ما
آمپ 5500 بود
یونیت 303

aron110
25-08-2014, 23:19
سلام
دوستان من پخش 2359 کنوود دارم یه باند JBL 6391 که 4 سال پیش خریده بودم هم دارم ولی کیفبیتش اصلا خوب نیست
اگه امکان داره یه بان تا 200 تومن معرفی کنید که صدای نرمی داشته باشه و تیز نباشه
فعلا هم بدون آمپ میبندم و شاید یکی دو سال دیگه آمپم ببندم
ممنون میشم یه مورد خوب معرفی کنید
مرسی ( ماشین تیبا )
دوستان لطفا جواب منم بدید

mohsen_topoli65
25-08-2014, 23:36
سلام دوستان.
سوالی داشتم.
سیم اسپیکرا ماشینم یکم قدیمیه.(منظورم سیم اسپیکر از پشت پخش تا باندای عقب فابریک خودماشینه)
ماشین پراید مدل 78
آقا حمید پیشنهاد دادن عوض کنم و کابل مخصوص 2*2.5 اسپیکر بگیرم.
که فکر میکنم مقداری هزینه داشته باشه(متری 9 تومن). فعلا آمپ ندارم میخوام بودجه رو بزرام واسه خرید آمپ خوب.
آیا میشه واسه این سیم از سیم برق 2 * 2.5 یا سیم دست ساز دیگه ای استفاده کرد؟

کسی نبود جواب بده؟
ممنون اگه راهنمایی کنین.

hamidR15
26-08-2014, 00:54
ممنون؛آمپ آلپاین f545 اگه اشتباه نکنم.اگه بودجه جور بشه تا اون حد حتما کامپ های hx165کیوان رو میگیرم راستش ترسم از این بود داخل درب 405 جا نخوره.
میخوام پخشم رو تغییر بدم از 7150 به 8850 نظرتون چیه؟
بطور کلی دنبال یه نیم سیستم کاملا کیفیتی هستم.
واقعا ممنون که وقت میذاری و بدون منت تمام دوستان رو راهنمایی میکنی، یه دونه ای:n12::n12::n12:
سلام
بله اون کامپوننت هم بسیار عالیه.
8850 به نظر من بهتره. پنل رنگی Burr Brown DAC
16باند اکولایزر.اتو تایم الاین منت و اتو اکولایزر.تقریبا مثل p80میمونه.

آقا حمید جساراتاً یه توضیح در ارتباط با تک استیجی و دو استیجی میدین؟
خیلی ها به این باورن که تک استیجی صدای فراگیرتری نسبت به دو استیجی داره همانند های فای
از اونجا که شما دستی هم بر اتش های فای دارید فکر میکنم خیلی بتونید راهنمایی کنید.
ارادت دارم اسفندیار جان.شما لطف داری.
من با دو استیجی تو خودرو بیشتر موافقم.چرخش صدا و فراگیر شدن اون خیلی بهتر میشه.البته بهتره از یک نوع باشن مثل سیستم خودم.البته هیچ وقت ما تو خودرو نمیتوانیم به کیفیت های فای های خانگی برسیم.تو ماشین شرایط با خونه فرق میکنه. آکوستیکی که تو خونه میتونیم اجرا کنیم رو داخل ماشین ندارم.خیلی عوامل تو خودرو هست که تو کیفیت صدای تاثیر میگذاره.مثلا شیشه جلو یکی از این عوامل هست.باعث شکست فرکانس میشه.
ما تو خونه با دیفیوزرها اطاق رو آکوستیک میکنیم. سقف رو همینطور.زاویه و فاصله فلور استندها نسبت به گوش رو محاسبه میکنیم.خود کابینت اسپیکرهای خانگی خودش یه دنیائیه.مثلا طراحی کابینتهای churos 800 فوکال واقعا عالیه.
تو خانگی بحث ساب ووفر به طور کلی منتفی هست. ولی تو خودرو نبود ساب به نظر من نوعی خلاء بوجود میاره.(نظر شخصیم هست و سلیقه من اینطور هست )
ولی همیشه خودم هم به این نکته اعتقاد دارم که اگر کسی نمیخواد خیلی هزینه کنه بهتره برای استیج جلو از یه کامپوننت خوب و در استیج عقب هیچ چیزی نصب نکنه اما داخل صندوق یه باکس سیلد با حجم مناسب بر اساس نوع ماشین داشته باشه.میتونه صدای خوبی بگیره.
خودت چه نظری داری؟

دوستان ممنون میشم یکی مارو راهنمایی کنه
دوست عزیز یه چک بفرمائید که کلید ساب ووفر EQ بسته هست یا بازه؟اگر بازه کاملا ببندی. بزارید روی 0.
مکسیدر که کلا کالای جالبی نیست. پاور بیس هم جزو کالاهی درجه 2-3 محسوب میشه.به طوری که تو سایتش نه امپدانس ووفر رو نوشته نه تعداد کوئل و نه عدد Sens رو؟!!
من فکر کنم باس بوست همون EQ باز هست و داره فشار میاره.مرحله دوم امپدانس هست. ممکنه ساب شما 2 اهم باشه ولی ظاهرا آمپ شما روی بریج 2 اهم استیبل نیست.در کل باید کار رو دید همینطوری نمیشه نظر داد.

سلام دوستان من یک پخش پایونیر 6050 ub پنل برقی از سال 88 دارم ولی کلا 2 ماه هم ازش استفاده نکردم و گوشه خونه بوده حالا میخوام برایه یه پژو پارس نصبش کنم ممنون میشم تا نهایت 500 تومن یک جفت باند و اگر بشه با این پول یک امپیلی هم معرفی فرمایید
با 500 تومن اگر بخواهی آمپ هم نصب کنی چیزه خوبی گیرت نمیاد چون هزینه پک و ... هم دارید.

سلام.اقاحمیدبینpioneer p80rs وکنوود7056 کدوم بهتره؟دلیل هم بگین ممنون میشم
سلام
p80 بهتره.اصلی ترین گزینه DSP و DAC بور براونش هست.کابلهای RCA فابریکش هم جنس بسیار خوبی دارن.البته RS II باز به مراتب بهبود یافته تر شد بعد از RS.کلا متریال مصرفی تو خط تولید PRS متریال از جنس مرغوب هست.

:n02::n02: شما لطف داری حمید جان.
اصولی که چه عرض کنم از فله هم فله تر هستن واسه این ووفر ها .باکس های خودش حدودا دو برابر اینی هست ک من ساختم واسش +کلی الیاف مصنوعی و تشکیلات دیگه که من قیدشونو زدم.
ی امپ رو روش تست کردم ولی اصلا جواب نداد:n03:
توانشونم نمیدونم والا روش نوشته 23 وات ولی توی خونه وقتیی ولوم میدادم شیشه ها میلرزید نمیدونم داستانش چ مدلی میشه اینم .
الان بازشون کردم و کواک داخل باکس ها گذاشتم و صداش خییلی بهتر شد.
اینم از عکس باکس ها و ووفر ها
کلا اسپیکرهای خانگی رو نباید تو ماشین ازش استفاده کرد.پارامترهای آنها متفاوت هست.کابینتهاشون با نرم افزارهای حرفه ای و پیچیده طراحی و ساخته میشه.برای همین هست که میگید شیشه رو میلزونند. به خاطر کابینتشون هست و طراحی دقیق اونها.

سلام حمید جان به گفته شما امروز رفتم یک پخش u456 کنود گرفتم برای ماشین صبا الان باند ندارم یه باند هم باید بگیرم تا 250 تومن نظر من روی کنود 6995 ex هستش
برای جلو جای فابریکی پراید هم نظرم پایونیر 1044R یا کنود 1062 هست نظر شما چیه من صدای واضح و بیس قوی میخوام و ساب نمیخوام وصل کنم حالا اگر باند ها آمپلی خور باشن آمپلی هم نصب مبکنم؟
راستی آقا این پخش رو گرفتم چطوری باید فولدر عوض کنم این همش تک تک جلو میره ؟ باتشکر
متاسفانه من صدای این مدلها رو نشنیدم. اگر تحقیق کردید و یا صداشون رو شنیدید بگیرید.

سوال ما جواب نداشت ؟
دوست عزیز پخش رو میتونید X3650 بگیرید .حدود 300 تومن.اسپیکر هم 6995S اونم حدود 200 تومن.

سلام آقا حمید
یه لطفی کن بم بگین این تنظیم گین آمپ رو چند باید بزارم
میگن رو خروجیه پخش 2 ولت ماله من گینم باید رو 2 باشه ولی خیلی صدا زیاد میشه بعد بالای 25 صدا خراب میشه
یه چی دیگه این freq رو چند باید باشه؟ چند هرتز واسه این کواک 609 ما
آمپ 5500 بود
یونیت 303
وحید جان چند توصیه و اصطلاح در مورد سیستمهای صوتی رو از تو امظام مطالعه نمائید در مورد تنظیم دقیق گین توضیح دادم خدمتتون.
در مورد ست کردن گین از روی ولتاژ بله باید ولتاژ خروجی پخش با آمپ یکی باشه. اگر چنین باشه گین تنظیم هست.

کسی نبود جواب بده؟
ممنون اگه راهنمایی کنین.
اصلا نباید چنین کاری رو انجام بدید. اون سیمها برای سیستم صوتی ساخته نشده. مخصوص ساختمان هستند.

sezar77
26-08-2014, 07:42
حمید جان سلام؛ امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشی عزیز
آمپ آلپاین ب خوبی کامپ و کواک cv1 رو درایو میکنه؟ضمنا برای ساب rs12free ir یه آمپ پدر مادر دار معرفی میکنی( البته مقرون به صرفه...):n16:
کارکرد این ساب رو چند بگیرم خوبه؟خود جایی سراغ نداری...:n04::n10:

saeid 22
26-08-2014, 10:53
سلام اگر اطلاعی ندارید با توجه به مشخصات برای این باند Kenwood KFC-6995 EX چه آمپلی مناسب است ؟باتشکر
حداکثر قدرت: 700 وات
RMS توان اسمی: 130 وات
حساسیت: 78 دسیبل
واکنش فرکانس: 58Hz- 20000Hz
مقاومت: 4 اهم

__Jamaica__
26-08-2014, 12:00
ارادت دارم اسفندیار جان.شما لطف داری.
من با دو استیجی تو خودرو بیشتر موافقم.چرخش صدا و فراگیر شدن اون خیلی بهتر میشه.البته بهتره از یک نوع باشن مثل سیستم خودم.البته هیچ وقت ما تو خودرو نمیتوانیم به کیفیت های فای های خانگی برسیم.تو ماشین شرایط با خونه فرق میکنه. آکوستیکی که تو خونه میتونیم اجرا کنیم رو داخل ماشین ندارم.خیلی عوامل تو خودرو هست که تو کیفیت صدای تاثیر میگذاره.مثلا شیشه جلو یکی از این عوامل هست.باعث شکست فرکانس میشه.
ما تو خونه با دیفیوزرها اطاق رو آکوستیک میکنیم. سقف رو همینطور.زاویه و فاصله فلور استندها نسبت به گوش رو محاسبه میکنیم.خود کابینت اسپیکرهای خانگی خودش یه دنیائیه.مثلا طراحی کابینتهای churos 800 فوکال واقعا عالیه.
تو خانگی بحث ساب ووفر به طور کلی منتفی هست. ولی تو خودرو نبود ساب به نظر من نوعی خلاء بوجود میاره.(نظر شخصیم هست و سلیقه من اینطور هست )
ولی همیشه خودم هم به این نکته اعتقاد دارم که اگر کسی نمیخواد خیلی هزینه کنه بهتره برای استیج جلو از یه کامپوننت خوب و در استیج عقب هیچ چیزی نصب نکنه اما داخل صندوق یه باکس سیلد با حجم مناسب بر اساس نوع ماشین داشته باشه.میتونه صدای خوبی بگیره.
خودت چه نظری داری؟

مخلص
آقا حمید از تک استیجی منظورم 3way به بالا بودشا
راستش چندی پیش سیستم 3 وی یکی از عزیزان و گوش میدادم که حتماً میشناسیدشون با اون یونیت عجیب ناکامیچی صدا بقدری خارق و العاده بود که شما حس میکردی درامر روی داشبورد نشسته و درام میزنه
از اون سمت یه 4 وی دیگه هم گوش کردم که این عزیز هم میشناسید باز توصیفی نکنم نسبت یه وضوح صدا بهتره
هر دو اینها بصورت تک استیجی و کراس اور اکتیو بودن

از جهت دیگه یه ست هلیکس هم توی ماشین یه بزرگوار دیگه شنیدم صدا در حد خیلی خوب بودا مید بیس عالی و وکال خیلی خوب اما به بقولی اون حس 3d بهت انتقال پیدا نمیکرد
کلاً قدرت تفکیک چون توی اون سبک سیستم بصورت اکتیو به مراتب بالاتر به نظر میاد فکر میکنم رابطه مستقیمی با کیفیت داشته باشه
در ارتباط اینکه ساب ووفر هم فرمودین کاملاً فرمایش شما رو قبول دارم یه سری فرکانس مخصوص خودشه که نکه بعضی قطعات ناتوان در اجرا کردنش باشن اما خوب ...

شیشه که فرمودین تو یکی از این سایت های بلاد کفر میخوندم که اون شخص جهت تیوتر اومده به سبکی قرار داده که به شیشه برخورد کنه و اون باز خوردش به گوش ایشون ، یک به به و چَه چَه ایم راه انداخته بود
همین مورد اگر بخوام ادامه بدم کلاً توی استیج جلو ما دستمون خیلی باز تره برای پیدا کردن جای مناسب اجزا
اما توی استیج عقب ما خیلی هنر کنیم یه کیک پنل میسازیم براش

آمپ آلپاین ب خوبی کامپ و کواک cv1 رو درایو میکنه؟ضمنا برای ساب rs12free ir یه آمپ پدر مادر دار معرفی میکنی( البته مقرون به صرفه...):n16:

بزرگوار حالا آقا حمید که استاد ما هستن میان راهنمایی میکنن حتماً
اما ساب دست دو خریدن بسیار خطرناکِ شما متوجه نمیشید که قبلاً چه رفتاری باهاش شده مگر اینکه از اشنا تهیه کنید.
شما ببینید ساب ووفری که با یه امپ معمولی درایو باشه فیلتر سابسونیک یا های پس نشده یاشه روی بازه فرکانسی مثلاً 20 به قدری اکسکرژن داره این ووفر که با وات پایین هم خیلی زود مستهلک میشه
حالا تمام این پر حرفیٌ کردم فقط برای اینکه اقا حمید بنده خدا قیمت مناسب از شرکت برای خیلی از دوستان اجناسٌ گرفتن شمام یه مشورت باهاشون داشته باشید.

باز میبخشید دخالت کردم از اقا حمید هم عذر میخوام

amirfrang
26-08-2014, 15:46
سلام.اقاحمیدبینpioneer p80rs وکنوود7056 کدوم بهتره؟دلیل هم بگین ممنون میشم.بافرض نداشتن usb p80rs.ممنون

ravani_13
26-08-2014, 17:29
سلام
۳ سال پیش یه 206 خریدم
چون باند عقب نداشت . یه پخش 8350 pionner خریدم که اون موقع جزو بهترین ها بود ، حداقل قیمتش که اینو میگفت
۲ تا باند Memphis mc 692 هم گرفتم
خلاصه همینکه کیفیت خوب بود و گوش دادن به موسیقی دلپذیر بود کافی بود

حالا میخوام یه سیستم جمع و جور و با کیفیت بخرم ، دوستان اصلا قصد پر کردن صندوق عقب یا ترکوندن جایی رو ندارم
دنبال یه سیستم خوب و مختصر هستم که توی ماشین با صدای بلند افت کیفیت نداشته باشه و لذت موسیقی ۲ چندان بشه
2 تا باند کوچیک هم واسه داخل درهای جلو میخوام که صدا فقط از پشت سر نیاد

اصلا هم از این بخش سر رشته ای ندارم
فقط میدنم بیس خوبی نداره ماشین چون ساب نداره
و خود بلندگو ها هم چون امپ نداره به حداکثر توان نمیرسه

بودچه نهایت ۱.۲۰۰
خیلی خیلی مرسی . یه چیزایی هم بگین که توی جایی مثل اصفهان پیدا بشه

اساتید سایت به من کمک کنن خیلی خیلی ممنون میشم . 4روزه منتظر کمک شما سروران هستم

sezar77
26-08-2014, 17:37
سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان گل؛
حمیدجان p80 ترتمیز530 ارزش داره بگیرم؟!!!:n13:
ساب rs12free ir هم یکی داره بهم قیمت داده220 ،ظاهرش خوبه و خود شخص هم میگه تمیز و سر پاست با توجه به راهنمایی و گفته های آقا اسفندیار چکار کنم(کنوود w3010 چطوره )یه مقایسه ای میکنید. ضمنا ساب رو فقط و فقط برای تاقچه میخوام)؟اینکه میگن ساب رو تاقچه از موزیک عقب میفته جریانش چیه؟!!!
راستش این پروژه دیگه خیلی داره کش پیدا میکنه؟!!!!:n03:
پک کامل سیم کشی برای کامپ+کواک+ساب جنس عالی ؟!!!و قیمت؟

rasoult
27-08-2014, 19:39
سلام خدمت دوست عزیزم آقا حمید گل که واقعا خیرخواه همه دوستان هستید و کسی در زمینه سیستم صوتی به گرد پاتون نمی رسه.:n12:
دو سال پیش زحمت کشیدید و یه سیستم صوتی مناسب و با کیفیت رو به من پیشنهاد دادید.
الان برای ال 90 ازتون مشورت می خوام.
یه سیستم با کیفیت می خوام ترجیحا از گلیدن.
الان هدیونیت کنوود 7016 و کواکسیال mcx 609 آدیو سیستم و آمپلیفایر ml 60.2 دارم به اضافه کابل برق استریت وایرز 8 گیج.

خودم با توجه به مطالب سایت، نظرم اینه که جلوی ال 90 یه جفت کامپوننت بذارم و وصلشون کنم به همین آمپلیفایری که دارم.
برای عقب هم یه جفت کامپوننت و یه ساب که به یه آمپلی فایر 75.4 گلیدن وصل بشن.
نظر شما چیه؟
البته اینجوری کواکسیال می مونه روی دستم. :n13:
لطفا راهنماییم کنید که با بودجه ی حدود یک و نیم تا دو بهترین گزینه رو انتخاب کنم.
با تشکر فراوان از استاد حمید گل. :n16::n16:

aiza1372
27-08-2014, 22:34
درود
آقا حمید ترکیب 7056 + t696 + 5602 چطوری در میاد؟؟؟؟؟
ماشین هم آردی هست! فعلا قصد اضافه کردن ساب رو ندارم! از لحاظ جا تو مضیقه ــم!
تیوتر باندا چطوره؟ بدلیل بیس قویش یعنی صدای ریزش صفره مثل ۱۰۷۳؟؟؟؟؟
ممنون♥

aliwanted
29-08-2014, 02:21
اقایون و
.اقاحمید سلام و ادب ۱ هفته است بین خرید باند jbl696tو باندinfinity 69311iموندم خدایش راهنمای کاملم کنید و بدون تعصب منو راهنمای کنید ?????????و ضبط 7056 kenwood از لحاظ عمری و کیفیت و گارانتی واز همه نظر و.همه چی این ظبط بهتره یا پایونیر9450ub???????میخوام با هم با یه امپ تو وانت ببندم لطفی کنید و راهنمای کامل کنید مرسی:n19::n19:

javad_9864
29-08-2014, 07:18
سلام:n16:
می خواستم یه پخش با کیفیت (از لحاظ ماندگاری) بخرم که فلش خور، بلوتوس دار باشه. سیستم حرفه ای نمی بندم. (ساب ووفر نمی خوام). :n01:
سی دی خور بودن هم برام مهم نیست. ترجیحا مارک های پایونیر ، کنوود، جی وی سی، سونی باشه. سعی کنید قیمتش هم ارزون باشه.:n13::n03:

میشه بهم مدل معرفی کنید؟:n05:

hamidR15
29-08-2014, 16:43

سلام
ممنونم از لطف و محبت شما
بله مناسب هست براش. لذای ساب هم 5602 بگیر

سلام اگر اطلاعی ندارید با توجه به مشخصات برای این باند Kenwood KFC-6995 EX چه آمپلی مناسب است ؟باتشکر
حداکثر قدرت: 700 وات
RMS توان اسمی: 130 وات
حساسیت: 78 دسیبل
واکنش فرکانس: 58Hz- 20000Hz
مقاومت: 4 اهم
پایونیر 5602 براش کافیه

مخلص
آقا حمید از تک استیجی منظورم 3way به بالا بودشا
راستش چندی پیش سیستم 3 وی یکی از عزیزان و گوش میدادم که حتماً میشناسیدشون با اون یونیت عجیب ناکامیچی صدا بقدری خارق و العاده بود که شما حس میکردی درامر روی داشبورد نشسته و درام میزنه
از اون سمت یه 4 وی دیگه هم گوش کردم که این عزیز هم میشناسید باز توصیفی نکنم نسبت یه وضوح صدا بهتره
هر دو اینها بصورت تک استیجی و کراس اور اکتیو بودن

از جهت دیگه یه ست هلیکس هم توی ماشین یه بزرگوار دیگه شنیدم صدا در حد خیلی خوب بودا مید بیس عالی و وکال خیلی خوب اما به بقولی اون حس 3d بهت انتقال پیدا نمیکرد
کلاً قدرت تفکیک چون توی اون سبک سیستم بصورت اکتیو به مراتب بالاتر به نظر میاد فکر میکنم رابطه مستقیمی با کیفیت داشته باشه
در ارتباط اینکه ساب ووفر هم فرمودین کاملاً فرمایش شما رو قبول دارم یه سری فرکانس مخصوص خودشه که نکه بعضی قطعات ناتوان در اجرا کردنش باشن اما خوب ...

شیشه که فرمودین تو یکی از این سایت های بلاد کفر میخوندم که اون شخص جهت تیوتر اومده به سبکی قرار داده که به شیشه برخورد کنه و اون باز خوردش به گوش ایشون ، یک به به و چَه چَه ایم راه انداخته بود
همین مورد اگر بخوام ادامه بدم کلاً توی استیج جلو ما دستمون خیلی باز تره برای پیدا کردن جای مناسب اجزا
اما توی استیج عقب ما خیلی هنر کنیم یه کیک پنل میسازیم براش

ببخشید من درست متوجه نشدم. آخه استیج رو برای نصب محل اسپیکرها هم میگن.
در مورد کامپ 3Way مسلما بهتر هست.از هم لحاظ فقط مشکل ساخت کیک پنل هست چون بدون کیک پنل فایده ای نداره.
آقا ما استفده میکینم از مطالبتون بیشتر فعال باشید

سلام.اقاحمیدبینpioneer p80rs وکنوود7056 کدوم بهتره؟دلیل هم بگین ممنون میشم.بافرض نداشتن usb p80rs.ممنون

p80 به نظر من بهتره مخصوصا RS II چون دک بهتری داره.من کیفیت صدای بهتری رو ازش شنیدم. البته 7056 هم خوبه ولی پایونیر DSP بهتری داره. تایم الاینمنت و اتو اکولایزر خوب از دیگر امکاناتش هست.

سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان گل؛
حمیدجان p80 ترتمیز530 ارزش داره بگیرم؟!!!:n13:
ساب rs12free ir هم یکی داره بهم قیمت داده220 ،ظاهرش خوبه و خود شخص هم میگه تمیز و سر پاست با توجه به راهنمایی و گفته های آقا اسفندیار چکار کنم(کنوود w3010 چطوره )یه مقایسه ای میکنید. ضمنا ساب رو فقط و فقط برای تاقچه میخوام)؟اینکه میگن ساب رو تاقچه از موزیک عقب میفته جریانش چیه؟!!!
راستش این پروژه دیگه خیلی داره کش پیدا میکنه؟!!!!:n03:
پک کامل سیم کشی برای کامپ+کواک+ساب جنس عالی ؟!!!و قیمت؟
p80rS یا RSII اگر تو هست و تمیزه بدون تعمیر و کارتن داره بله بگیرید.در مورد گلیدن و 3010 کن وود اصلا نمیشه و نباید مقایسه کرد. بدون شک گلیدن رو بگیرید فقط تو خرید کالای دست دوم کمی دقت کنید. ببینید مصرف کننده چه کسی بوده با چه آمپی درایو کرده باس بوست آمپش روشن بوده یا نه..خلاصه کاملا تحقیق کنید.

سلام خدمت دوست عزیزم آقا حمید گل که واقعا خیرخواه همه دوستان هستید و کسی در زمینه سیستم صوتی به گرد پاتون نمی رسه.:n12:
دو سال پیش زحمت کشیدید و یه سیستم صوتی مناسب و با کیفیت رو به من پیشنهاد دادید.
الان برای ال 90 ازتون مشورت می خوام.
یه سیستم با کیفیت می خوام ترجیحا از گلیدن.
الان هدیونیت کنوود 7016 و کواکسیال mcx 609 آدیو سیستم و آمپلیفایر ml 60.2 دارم به اضافه کابل برق استریت وایرز 8 گیج.

خودم با توجه به مطالب سایت، نظرم اینه که جلوی ال 90 یه جفت کامپوننت بذارم و وصلشون کنم به همین آمپلیفایری که دارم.
برای عقب هم یه جفت کامپوننت و یه ساب که به یه آمپلی فایر 75.4 گلیدن وصل بشن.
نظر شما چیه؟
البته اینجوری کواکسیال می مونه روی دستم. :n13:
لطفا راهنماییم کنید که با بودجه ی حدود یک و نیم تا دو بهترین گزینه رو انتخاب کنم.
با تشکر فراوان از استاد حمید گل. :n16::n16:

سلام شما لطف داری گلم استاد هم خودتون هستید. من درس پس میدم خدمت همه بزرگواران اینجا.:n16:
به نظر من تا اواسط مهر ماه که انشائالله بار گلیدن میاد بازار صبر بفرمائید تا هم ببینیم چه کالاهئی میاد چون جدید توش زیاده و هم قیمتها اون موقع بهتر میتونم خدمتتون باشم.موافقید؟

درود
آقا حمید ترکیب 7056 + t696 + 5602 چطوری در میاد؟؟؟؟؟
ماشین هم آردی هست! فعلا قصد اضافه کردن ساب رو ندارم! از لحاظ جا تو مضیقه ــم!
تیوتر باندا چطوره؟ بدلیل بیس قویش یعنی صدای ریزش صفره مثل ۱۰۷۳؟؟؟؟؟
ممنون♥

فکر کنم خوب بشه ولی جی بی ال صداش خشکه.بیس خشک میزنه.به نظرم صبر کن co609 بگیر.کفیتت هم بهتر میشه.

اقایون و
.اقاحمید
سلام و ادب ۱ هفته است بین خرید باند jbl696tو باندinfinity 69311iموندم خدایش راهنمای کاملم کنید و بدون تعصب منو راهنمای کنید ?????????و ضبط 7056 kenwood از لحاظ عمری و کیفیت و گارانتی واز همه نظر و.همه چی این ظبط بهتره یا پایونیر9450ub???????میخوام با هم با یه امپ تو وانت ببندم لطفی کنید و راهنمای کامل کنید مرسی:n19::n19:

خیر مقدم عرض میکنم خدمت شما دوست خوبم خوش آمدید به فروم خودتون.
من فکر کنم اینفینیتی بیس نرمتری داره تا جی بی ال.اگر کوبش بیشتر دوست دارید 696 وگرنه کاپا رو تهیه کنید. فقط حتما دقت کنید که تقلبی بهتون ندن.
من جاتون بودم یک ماه دیگه صبر میکردم co609 گلیدن میگیرفتم هم کیفیت صدای بهتری داره و هم قدرت کافی.
7056 به نظر من بهتره.با گارنتی اصلی اگر خاستید من میتونم براتون تهیه کنم. پایووینر رو هم همینطور ولی کن رو رو پیشنهاد میکنم.

سلام:n16:
می خواستم یه پخش با کیفیت (از لحاظ ماندگاری) بخرم که فلش خور، بلوتوس دار باشه. سیستم حرفه ای نمی بندم. (ساب ووفر نمی خوام). :n01:
سی دی خور بودن هم برام مهم نیست. ترجیحا مارک های پایونیر ، کنوود، جی وی سی، سونی باشه. سعی کنید قیمتش هم ارزون باشه.:n13::n03:

میشه بهم مدل معرفی کنید؟:n05:

u256 کن وود بگیرید.188 تومن هم قیمتش هست.

__Jamaica__
29-08-2014, 17:10
آقا حمید نفرمایید شما استاد مایید با چوب نزنیدمون
اون روز 3 بار تایپ کردم و هی پاک شد اصلاً رشته کلام از دستم در رفت.

از کل اون حرفا که گفتم خواستم بپرسم که یک سیستم استیج جلو 3وی بصورت میررنج + توییتر + ووفر میتونه نسبت به 2 وی بدون اون میدرنج و عقب و جلو برتری از لحاظ کیفیت ایجاد بکنه؟
هر چند صدا سلیقه ایه کلا خیلی گنگِ برام
آخر نداره این مباحث صدا :n02:

reza.kaka
29-08-2014, 17:44
سلام
من خودروی 206 هاچ بک دارم . میخوام صدای بسیار بلندی و ببا بیس عالی داشته باشم و قصد بستن ساب ندارم . چون بسیار به فضای صندوف نیاز دارم .

به نظرتون چه سیستم + پخش + باندی بگیرم که توقعمو براورده کند ؟ زیر 2 میلیون .

.....
به این سوالم هم جواب بدین لطفا .
دو جفت باند میخوام بگیرم . چند مدل انتخاب کردم . منتها نمیدونم کدوم صدای بلند تر و بم تر و با کیفیت بهتری به من میده .

دو جفت باند Kenwood KFC-6995PS
دو جفت باند Pioneer TS-A6995S

دو جفت 718EX

دو جفت 718

aliwanted
29-08-2014, 17:56
سلام خدمت دوست عزیزم آقا حمید گل چجوری باید باهاتون تماس بگیرم برام تهیه کنید؟؟؟؟؟co609 گلیدن چه مارکی هست ؟کجای هست ؟چه نقاط + داره از 2باندی که نام بردم؟؟؟
Helix Esprit E69Xچطور باندی هستش ایا با مدلی که گفتیco609و Infinity Kappa 693.11iقابل مقایسه هست یا پاینتره ؟

javad_9864
29-08-2014, 20:03
u256 کن وود بگیرید.188 تومن هم قیمتش هست.

سلام
با تشکر از زحمت شما
من تمایل دارم بلوتوس هم داشته باشه:n19:
ولی این طور که فهمیدم این مدل بلوتوس نداره.:n03::n03:
اگه میشه یه مدل دیگه بهم معرفی کنین:n05:

با تشکر مجدد:n16:

reza77
29-08-2014, 21:31
سلام
با تشکر از زحمت شما

فکر کنم ارزانترين مدل کنوود 559bt هست که قيمتش 350 است ارزانتر بخواهيد بايد بريد سراغ مارکهاي متفرقه چيني

slash_slash
30-08-2014, 02:00
من 7056 خریدم اما بعد از خاموش کردن ماشین مجدد پخش به حالت دیفالت می ره باز می گن زبان انتخاب کنه و این داستان ها قضیه چیه؟ ماشینم 206 هست

212vr
30-08-2014, 10:12
سلام آقا حمید گل
نظرت راجع به گرند زیرو چیه ساباش؟
چند تا کلیپ spl دیدم وحشت کردم
یه سوال واسه اینکه یه ساب هزار واتی و کواک و کامپ باتری اضافه لازمه؟ ماشین پرایییییییدو:n13:

sezar77
30-08-2014, 10:27
سلام حمید جان؛ خوبی انشاالله؟
rc خوب یا پک کامل سیم کشی چی بگیرم.نمیخوام با افت ولتاز و نویز مواجه شم.
ضمنا میشه یه توصیحی در مورد اینکه میگن ساب رو تاقچه از اهنگ عقب میمونه بدین؟!!! اصلا صحت داره؟!!!

BIG-BANG
30-08-2014, 12:10
من 7056 خریدم اما بعد از خاموش کردن ماشین مجدد پخش به حالت دیفالت می ره باز می گن زبان انتخاب کنه و این داستان ها قضیه چیه؟ ماشینم 206 هست

نصاب سیم زرد و قرمز رو جا به جا وصلیده درستش کنید اوکی میشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

slash_slash
30-08-2014, 14:23
نصاب سیم زرد و قرمز رو جا به جا وصلیده درستش کنید اوکی میشه

نصاب رسما گند زده جای باند جلو و عقب هم جا به جا زده این صدای برقی هم تا سوییچ رو باز می کنم ماله همینه؟

ggpo21
30-08-2014, 18:21
سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید...
میخواستم یه پخش بگیرم و تو اینترنت هر چی گشتم و خوندمدو نمونه پخش چشممو گرفتن...
Kenwood kdc-x400
Pioneer DEH-x7650SD
میخواستم بین این دو بدونم کدوم یکی بهتره...
یه باند هم خوشم اومدهHelix Esprit e69x میخواستم بدونم باند خوبی هست یا نه...
بیشتر کیفیت صدا برام مهمه و سر و صدای زیاد نمیخوام...
البته بخاطر اینکه دستم خالیه مجبورم بصورت جداگانه خرید کنم یعنی اول پخش رو بخرم بعد باقی قطعات...
ببخشید طولانی شد ممنون میشم بدون تعصب دوستان راهنمایی کنید...

BIG-BANG
30-08-2014, 20:47
نصاب رسما گند زده جای باند جلو و عقب هم جا به جا زده این صدای برقی هم تا سوییچ رو باز می کنم ماله همینه؟

عزیز آموزش وصل کردن سیم های پشت پخش توی نت هستش سرچ بزنید میاد
منظورتون از صدای برق اینه که نویز دارید؟
آمپ هم دارید؟

hamed malekpour
30-08-2014, 21:30
یه ساب قوی تا 300 هزار تومان چی معرفی می کنید نظرتون در مورد Pioneer TS-W3002 D4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چیه ارزش 370 هزار تومان را داره یه نه؟

slash_slash
30-08-2014, 22:41
عزیز آموزش وصل کردن سیم های پشت پخش توی نت هستش سرچ بزنید میاد
منظورتون از صدای برق اینه که نویز دارید؟
آمپ هم دارید؟

مشکل برطرف شد جا به جا زده بود حتی چپ و راست باند هم از پشت جا به جا زده بود اول کارم یه سری مشکلات بود باید با اقا حمید صحبت کنم ببینم نصاب سیستم رو می شناسن ابر زیر در ماشین صفرمم 1 تیکشم پاره شده خلاصه خیلی عصبانی هستم. بله صدای نویز برق میاد حتی زمانی که پخش خاموشه 1 مشکلی قطعی امپ در ابتدا در ولوم های بالا بود که امروز بازم شد با اینکه گینم هم زیاد نیست. 2 عدد امپ پایونیر بستم

hamidR15
31-08-2014, 00:10
آقا حمید نفرمایید شما استاد مایید با چوب نزنیدمون
اون روز 3 بار تایپ کردم و هی پاک شد اصلاً رشته کلام از دستم در رفت.
از کل اون حرفا که گفتم خواستم بپرسم که یک سیستم استیج جلو 3وی بصورت میررنج + توییتر + ووفر میتونه نسبت به 2 وی بدون اون میدرنج و عقب و جلو برتری از لحاظ کیفیت ایجاد بکنه؟
هر چند صدا سلیقه ایه کلا خیلی گنگِ برام
آخر نداره این مباحث صدا :n02:
سلام
من مخلصتم اسفندیار جان لطف داری شما.
منم الان چند روزه یه مشکلی افتاده تو سیستم. پدرم رو در آورده.
به محض اینکه تو قسمت پاسخ آلت و شیفت و میگیرم که متن فارسی تایپ کنم کل برازر موزیلا فایرفاکسم هنگ میکنه نات ریسپوندیگ میشه.رفتم کروم رو دانلود کردم اونم همینجوری شد. کل سیستم رو اسکن کردم البته ویروس داشت ولی الان پاک هست ولی مشکل پابرجاس خلاصه الان مجبورم بیام سوالات رو بونم بعد تو ورد تایپ کنم بیام تو اینجا پیستش کنم.
کسی اگر میتونه منو کمک کنه البته اینجا چیزی ننویسید تو پی ام راهنمائیم کنید ممنونم.
در مورد سوالی که کردید باید عرض کنم به نظر من اگر جلو 3 وی و عقب تو وی باشه بهترین استیج صدا رو میتونیم داشته باشیم.همیشه گفتم جلو خیلی مهمه. لذا باید بهترین رو در گام اول برای جلو تهیه کنیم. البته با توجه به امکانات خودرو.یعنی خودرو جا برای نصب میدرنج و تیوتیر داشته باشه. ووفر هم که تو کیک پنل میره.ولی خب هزینه برداره.
اگرکامپوننت 3 وی باشه صدا تخصصی تر و تفکیک شده تر میشه .چون دقیقا هر اسپیکر وظیفه خودش رو داره انجام میده.

سلام
من خودروی 206 هاچ بک دارم . میخوام صدای بسیار بلندی و ببا بیس عالی داشته باشم و قصد بستن ساب ندارم . چون بسیار به فضای صندوف نیاز دارم .
به نظرتون چه سیستم + پخش + باندی بگیرم که توقعمو براورده کند ؟ زیر 2 میلیون .
.....
به این سوالم هم جواب بدین لطفا .
دو جفت باند میخوام بگیرم . چند مدل انتخاب کردم . منتها نمیدونم کدوم صدای بلند تر و بم تر و با کیفیت بهتری به من میده .
دو جفت باند Kenwood KFC-6995PS
دو جفت باند Pioneer TS-A6995S
دو جفت 718EX
دو جفت 718
دوست عزیز متاسفانه بودجتون برای رسید ن به مقصودی که دارید خیلی کمه. شما برای داشتنم صدای قوی و با کیفیت نیاز به درایورهای 120 واتی یا 150 واتی دارید.همچنین آمپلیفایر قوی.لذا باید بودجتون رو افزایش بدید.
من پیشنهادم یک جفت کامپوننت گلیدن اس کیو ایکس 165 برای جلو+گلیدن سی او 609 برای عقب و یه آمپلیفایر گلیدن ام ال 95.4 قیمتها الان مشخص نیست.نیمه دوم مهر ماه هم بار گلیدن میرسه اینطور که پیگیری کردم.ولی از نظر کیفیت صدا و قدرت کافی بهتون تضمین میدم مگر اینکه جزو افراد خاص باشید که دنبال گوم گوم فقط هستند و بیس بیش از اندازه ای رو طلب میکنند..برای پخش هم 7056 یا ایکس 400 هر دو جزو پخشهای ایده آل هستند.
در مورد قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم هیچ کدوم اون کیفیتی که دنبالش هستید رو بهتون نمیده.این نظر من هست. باز باید ببینیم دوستان چه نظری دارند.

سلام خدمت دوست عزیزم آقا حمید گل چجوری باید باهاتون تماس بگیرم برام تهیه کنید؟؟؟؟؟co609 گلیدن چه مارکی هست ؟کجای هست ؟چه نقاط + داره از 2باندی که نام بردم؟؟؟

Helix Esprit E69Xچطور باندی هستش ایا با مدلی که گفتیco609و Infinity Kappa 693.11iقابل مقایسه هست یا پاینتره ؟

سلام گلم. من خدمتتون پی ام دادم.با من تماس بگیرید.
گلیدن یه برند آلمانی هست و سال 90 نمایندگی رسمی اون رو تو خاور میانه ایران گرفته. و به صورت رسمی وارد کشور میشه. بسیار برند با کیفیت و عالی هست. این لینک رو مطالعه بفرمائید.
هلیکس هم برند آلمانی و مثل گلیدن حرفه ای هست . این مدلی که از هلیکس فرمودید کیفیت خوبی داره ولی توانش بسیار ضعیف هست و حجم صداش خیلی کمه.من سی او 609 رو پیشنهاد میکنم. با آمپلیفایرهای خودشون واقعا خوش صدا هستند.
اینم لینک هلیکس آلمان
اینفینیتی رو من خودم تست نکردم.ولی توقع کیفیت اینفینیتی قدیم رو دیگه نباید داشته باشیم

سلام
با تشکر از زحمت شما

خواهش میکنم انجام وظیفه میکنم.
پس همون مدلی که دوستمون فرمودن رو باید تهیه کنید..

سلام آقا حمید گل
نظرت راجع به گرند زیرو چیه ساباش؟
چند تا کلیپ spl دیدم وحشت کردم
یه سوال واسه اینکه یه ساب هزار واتی و کواک و کامپ باتری اضافه لازمه؟ ماشین پرایییییییدو:n13:
ارادت دارم.
بله ساب ووفرهای سری بالاش خیلی قوی هستندو مخصوص اس پی ال هستند.ولی گرند خیلی کم شده شنیدم دیگه اونطور که باید وارد کننده اش وارد نمیکنه. یه چیز دیگه هم که در مورد ساب ووفرهاش شنید سوختن ویس کوئلشون هست.باید تحقیق کنی از کسانی که دارند این برند رو.
نه باطری نیاز نیست ولی اگر جمع کل توان آر ام اس بره بالای 1000 وات باید بیگ 3 حتما با کابل 4 گیج انجام بشه.

سلام حمید جان؛ خوبی انشاالله؟
rc خوب یا پک کامل سیم کشی چی بگیرم.نمیخوام با افت ولتاز و نویز مواجه شم.
ضمنا میشه یه توصیحی در مورد اینکه میگن ساب رو تاقچه از اهنگ عقب میمونه بدین؟!!! اصلا صحت داره؟!!!
ارادت دارم.
اگر میخواید اساسی وعمل کنید و یک عمر خیالتون راحت باشه به نظر من یا صفر یا 2 گیج گلیدن بگیر.پک نگیر.گرون در میاد ولی تا آخر عمرتون که انشاءالله بالای 120 سال باشه براتون کابله.
آر سی هم گلیدن های اند میتونم بعدا که اومد براتون بگیرم،یا اینکه معمولی بگیری.همه اینها بر میگرده به سیاستی که شما در پیش دارید. ولی پیشنهاد و توصیه همیشگی رو هم خدمت شما بزرگوار و هم دیگر عزیزان عرض میکنم. تو تهیه اکسسوری دست و دل باز باشید..زیر ساخت رو اگر قدرتمند تهیه کردید ولو اینکه پولتون تمام شد در عوض از یک سیستم با برق قوی و پایدار بهره خواهید برد.
در مورد عقب موندن موزیک در حالت فری ایر من خودم چون قبلا تجربه داشتم به این موضوع بر نخورده بودم.ولی اصولا تاخیر در صدای بیس یا گروپ دیلی تو باکسهای پورتد شایع هست.البته تو باکسهای فله ای کاملا مشهوده ولی اگر باکس به صورت اصولی طراحی و ساخته شده باشه و پورت اون صحیح و با نرکافزارهای طراحی باکس طراحی شده باشه این تاخیر به حد اقل خواهد رسید.
مورد بعدی که این مشکل رو بوجود میاره خود ساب هست. اگر سابی ووفرمون از پارامترهای کیو خوبی برخوردار نباشه ودمپینگ کافی رو روی موزیک اجرا نکنه شاهد این پدیده هستیم.
مورد اخر هم آمپلیفایر هست. اگر آمپلیفای دمپینگ و کنترل خوبی روی ساب نداشته باشه باز ما شاهد پدیده تاخیر در شنیدن صدای بیس هستیم.پس همه اجرای سیستم باید خوب ،توپ ،درجه یک،ممتاز باشن:n10:

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید...
میخواستم یه پخش بگیرم و تو اینترنت هر چی گشتم و خوندمدو نمونه پخش چشممو گرفتن...
Kenwood kdc-x400
Pioneer DEH-x7650SD
میخواستم بین این دو بدونم کدوم یکی بهتره...
یه باند هم خوشم اومدهHelix Esprit e69x میخواستم بدونم باند خوبی هست یا نه...
بیشتر کیفیت صدا برام مهمه و سر و صدای زیاد نمیخوام...
البته بخاطر اینکه دستم خالیه مجبورم بصورت جداگانه خرید کنم یعنی اول پخش رو بخرم بعد باقی قطعات...
ببخشید طولانی شد ممنون میشم بدون تعصب دوستان راهنمایی کنید...
من با ایکس 400 موافقم.
در مورد اسپیکر هم از نظر کیفیت صدا مناسبه و برای شما که دنبال حجم بیس و صدای بالا نیستید مناسب هست.چند قیمت دارید؟هم اسپیکر و هم پخش ایکس 400 رو؟

مشکل برطرف شد جا به جا زده بود حتی چپ و راست باند هم از پشت جا به جا زده بود اول کارم یه سری مشکلات بود باید با اقا حمید صحبت کنم ببینم نصاب سیستم رو می شناسن ابر زیر در ماشین صفرمم 1 تیکشم پاره شده خلاصه خیلی عصبانی هستم. بله صدای نویز برق میاد حتی زمانی که پخش خاموشه 1 مشکلی قطعی امپ در ابتدا در ولوم های بالا بود که امروز بازم شد با اینکه گینم هم زیاد نیست. 2 عدد امپ پایونیر بستم
نوژان جان سیستمتون مبارک باشه.بله من نصابشون رو میشناسم.تعجب میکنم از اینکه اینگونه عمل کرده البته چپ و راست و جلو عقب رو جابجا وصل کردن زمانی که کابلها یک شکل هستند خیلی مهم نیست چون در خاتمه کار از طریق جابجا نمودن فیشهای کابل آر سی بر طرف میشه. اگر سیم مثبت و منفی برعکس زده باشن باید تذکر بدیم.اون مورد هم من پیگیری کردم. هر وقت فرصت داشتی با ن تماس بگیر صحبت کنیم.در خدمتت هستم.

aliwanted
31-08-2014, 00:58
سلام و ادب بچه ها من با حرف اقا حمید ضبطم رو ۷۰۵۶ انتخاب کردم

ggpo21
31-08-2014, 01:59
والا آقا حمید تو شهرمون که کنوود گیر نمیارم بدبختی همش پایونیر هست و مدلهای چینی...
اما خرید اینترنتی کنوود رو زده 354000 و باند هلیکس رو هم زده 250000...
از دوستانم که پرسیدم و سیستم بستن اونا هم پایونیر بهم پیشنهاد میکنن البته پخشهای یکیشون پایونیر 7150 هستش و اون یکی هم پایونیر اما مدل رو نمیدونم...
با این قیمت پخش کنوود بنظرتون چرا باید پایونیر 7650 قیمتش 415000 باشه...
البته تو شهرمون همین پایونیر رو قیمت دادن 485000...
پس شما میگید کنوود 400 بهتر از 7650 پایونیر هستش...
البته اگر پخش بهتری تا سقف قیمت 430000 پیشنهاد دارید ممنون میشم معرفی کنید...

sezar77
31-08-2014, 07:43
ارادت دارم.
اگر میخواید اساسی وعمل کنید و یک عمر خیالتون راحت باشه به نظر من یا صفر یا 2 گیج گلیدن بگیر.پک نگیر.گرون در میاد ولی تا آخر عمرتون که انشاءالله بالای 120 سال باشه براتون کابله.
آر سی هم گلیدن های اند میتونم بعدا که اومد براتون بگیرم،یا اینکه معمولی بگیری.همه اینها بر میگرده به سیاستی که شما در پیش دارید. ولی پیشنهاد و توصیه همیشگی رو هم خدمت شما بزرگوار و هم دیگر عزیزان عرض میکنم. تو تهیه اکسسوری دست و دل باز باشید..زیر ساخت رو اگر قدرتمند تهیه کردید ولو اینکه پولتون تمام شد در عوض از یک سیستم با برق قوی و پایدار بهره خواهید برد.
در مورد عقب موندن موزیک در حالت فری ایر من خودم چون قبلا تجربه داشتم به این موضوع بر نخورده بودم.ولی اصولا تاخیر در صدای بیس یا گروپ دیلی تو باکسهای پورتد شایع هست.البته تو باکسهای فله ای کاملا مشهوده ولی اگر باکس به صورت اصولی طراحی و ساخته شده باشه و پورت اون صحیح و با نرکافزارهای طراحی باکس طراحی شده باشه این تاخیر به حد اقل خواهد رسید.
مورد بعدی که این مشکل رو بوجود میاره خود ساب هست. اگر سابی ووفرمون از پارامترهای کیو خوبی برخوردار نباشه ودمپینگ کافی رو روی موزیک اجرا نکنه شاهد این پدیده هستیم.
مورد اخر هم آمپلیفایر هست. اگر آمپلیفای دمپینگ و کنترل خوبی روی ساب نداشته باشه باز ما شاهد پدیده تاخیر در شنیدن صدای بیس هستیم.پس همه اجرای سیستم باید خوب ،توپ ،درجه یک،ممتاز باشن:n10:

ممنون، واقعا تکی حمید جان:n16::n12:
قیمت تمام شده آرسی و کابل صفر یا 2 گلیدن؟
راستش ساب رو میخوام رو تاقچه ببندم(rs12free ir ) و آمپ پیشنهادی خودت.با این وضع باز هم عقب میمونه از موزیک یا نه با خیال راحت تهیه کنم، نمیخوام سیستم که دارم با زحمت تهیه میکنم و سایر قطعاتش تقریبا عالی هستن زیر سوال برن:n03::n03::n28:

rafsanjan gsm
31-08-2014, 08:21
سلام دوستان،یکی از اشناها میخواد برا عقب ماشین یه جفت باند گرد 16 سانتی متر زیر 150 تومن بخره (زیر 100 تومن هم باشه که دیگه بهتر!) تو اینترنت مدل های زیادی دیدم،به نظر شما چه مدلی بخره ؟ طاقچه رو نمیخواد برش بده با طاقچه جدا گذاشتن هم زیاد حال نمیکنه برا همین باند های گرد میخواد بزاره، خروجی پخش هم 40 واته،ممنون میشم سریع جواب بدید عصر میخواد بخره

hamidR15
31-08-2014, 17:50
ممنون، واقعا تکی حمید جان:n16::n12:
قیمت تمام شده آرسی و کابل صفر یا 2 گلیدن؟
راستش ساب رو میخوام رو تاقچه ببندم(rs12free ir ) و آمپ پیشنهادی خودت.با این وضع باز هم عقب میمونه از موزیک یا نه با خیال راحت تهیه کنم، نمیخوام سیستم که دارم با زحمت تهیه میکنم و سایر قطعاتش تقریبا عالی هستن زیر سوال برن:n03::n03::n28:
قربونت برم لطف داری گلم.
کابل آر سی های اند سری زیرو قبلا 100 تومن بود باید ببینیم تو بار جدید چه قیمتی میخوره. بعید میدونم بالاتر بره.سریه پرفرورمنسش هم که 35 تومن هست.
کابل صفر گیج متری 80 تومن و کابل گیج 2 هم متری 40 تومن هست.
در مورد نصب ساب فری ایر نه مشکلی نداره ولی اگر میتونستی تو باکس سیلد نصب میکردی به مراتب خیلی بهتر میشد صدات.تو حالت فری ایر کمی از فرکانسهای پائین رو از دست میدی.هیچ جور نمیتونی تو باکس ببندی؟باکسش خیلی بزرگ نمیشه ها. 35-40 لیتر هست.

hamidR15
31-08-2014, 17:54
والا آقا حمید تو شهرمون که کنوود گیر نمیارم بدبختی همش پایونیر هست و مدلهای چینی...
اما خرید اینترنتی کنوود رو زده 354000 و باند هلیکس رو هم زده 250000...
از دوستانم که پرسیدم و سیستم بستن اونا هم پایونیر بهم پیشنهاد میکنن البته پخشهای یکیشون پایونیر 7150 هستش و اون یکی هم پایونیر اما مدل رو نمیدونم...
با این قیمت پخش کنوود بنظرتون چرا باید پایونیر 7650 قیمتش 415000 باشه...
البته تو شهرمون همین پایونیر رو قیمت دادن 485000...
پس شما میگید کنوود 400 بهتر از 7650 پایونیر هستش...
البته اگر پخش بهتری تا سقف قیمت 430000 پیشنهاد دارید ممنون میشم معرفی کنید...
سلام
به نظر من 400 بهتره از پایونیر.پایونیر به قول معروف یوزر فرندلی تر هست نسبت به کن وود .کار کردن با منوهای پایونیر راحت تر هست ولی کیفیت صدای کن وود به نظر من بهتره.
اگر میتونی 100 تونم دیگه بزاری روی پولت و به 530 تومن برسونی 7056 بگیر که کامل کامل باشه.اگر گیر نیاوردی و مایل بودی دستور بدید براتون تهیه و ارسال میکنم. کدوم شهرستان تشریف دارید؟

hamidR15
31-08-2014, 17:57
سلام دوستان،یکی از اشناها میخواد برا عقب ماشین یه جفت باند گرد 16 سانتی متر زیر 150 تومن بخره (زیر 100 تومن هم باشه که دیگه بهتر!) تو اینترنت مدل های زیادی دیدم،به نظر شما چه مدلی بخره ؟ طاقچه رو نمیخواد برش بده با طاقچه جدا گذاشتن هم زیاد حال نمیکنه برا همین باند های گرد میخواد بزاره، خروجی پخش هم 40 واته،ممنون میشم سریع جواب بدید عصر میخواد بخره
پایونیر 1685 میتونید بگیرید.1675اس هم گزینه بعدی هست.ضمنا خروجی پخش بین 18-22 وات هست اون توان ،توان ماکزیمم هست و نباید به اون توجه کنید

shayan122
31-08-2014, 19:37
سلام. نظرتون راجع به سیستم زیر و همچنین کامپوننت جدید کنوود (1800) چیه؟ کسی صداشو گوش کرده؟

رادیوپخش 7056 کنوود
کامپوننت X1800 کنوود
ساب ووفر 1260 اینفینیتی
آمپلی فایر 947 کنوود - 4 کانال

mehransep
31-08-2014, 20:25
سلام خدمت حمیدجان گل.پخش کنوود 7056 که زحمت خريدشو کشیدید به دستم رسید.ساخت مالزی با گارانتی نت الکتريک.چه تنظیمات جالبی.روی ماشین ال ۹۰ راحت نصب شد.سوکت پشت پخش فابريکو درآوردم سوکت کنوود رو زدم بهش تمامّّ.فقط برای آنتن تبدیل میخواد.فلاش نداشتم همون لحظه بلوتوس گوشيمو روشن کردم خیلی راحت بهش متصل شد بعد با کنترل آهنگهای گوشيمو عوض میکردم.بازم ازحميدجان تشکر میکنم.

slash_slash
31-08-2014, 20:42
سلام
من مخلصتم اسفندیار جان لطف داری شما.
منم الان چند روزه یه مشکلی افتاده تو سیستم. پدرم رو در آورده.
به محض اینکه تو قسمت پاسخ آلت و شیفت و میگیرم که متن فارسی تایپ کنم کل برازر موزیلا فایرفاکسم هنگ میکنه نات ریسپوندیگ میشه.رفتم کروم رو دانلود کردم اونم همینجوری شد. کل سیستم رو اسکن کردم البته ویروس داشت ولی الان پاک هست ولی مشکل پابرجاس خلاصه الان مجبورم بیام سوالات رو بونم بعد تو ورد تایپ کنم بیام تو اینجا پیستش کنم.
کسی اگر میتونه منو کمک کنه البته اینجا چیزی ننویسید تو پی ام راهنمائیم کنید ممنونم.
در مورد سوالی که کردید باید عرض کنم به نظر من اگر جلو 3 وی و عقب تو وی باشه بهترین استیج صدا رو میتونیم داشته باشیم.همیشه گفتم جلو خیلی مهمه. لذا باید بهترین رو در گام اول برای جلو تهیه کنیم. البته با توجه به امکانات خودرو.یعنی خودرو جا برای نصب میدرنج و تیوتیر داشته باشه. ووفر هم که تو کیک پنل میره.ولی خب هزینه برداره.
اگرکامپوننت 3 وی باشه صدا تخصصی تر و تفکیک شده تر میشه .چون دقیقا هر اسپیکر وظیفه خودش رو داره انجام میده.

دوست عزیز متاسفانه بودجتون برای رسید ن به مقصودی که دارید خیلی کمه. شما برای داشتنم صدای قوی و با کیفیت نیاز به درایورهای 120 واتی یا 150 واتی دارید.همچنین آمپلیفایر قوی.لذا باید بودجتون رو افزایش بدید.
من پیشنهادم یک جفت کامپوننت گلیدن اس کیو ایکس 165 برای جلو+گلیدن سی او 609 برای عقب و یه آمپلیفایر گلیدن ام ال 95.4 قیمتها الان مشخص نیست.نیمه دوم مهر ماه هم بار گلیدن میرسه اینطور که پیگیری کردم.ولی از نظر کیفیت صدا و قدرت کافی بهتون تضمین میدم مگر اینکه جزو افراد خاص باشید که دنبال گوم گوم فقط هستند و بیس بیش از اندازه ای رو طلب میکنند..برای پخش هم 7056 یا ایکس 400 هر دو جزو پخشهای ایده آل هستند.
در مورد قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم هیچ کدوم اون کیفیتی که دنبالش هستید رو بهتون نمیده.این نظر من هست. باز باید ببینیم دوستان چه نظری دارند.

سلام گلم. من خدمتتون پی ام دادم.با من تماس بگیرید.
گلیدن یه برند آلمانی هست و سال 90 نمایندگی رسمی اون رو تو خاور میانه ایران گرفته. و به صورت رسمی وارد کشور میشه. بسیار برند با کیفیت و عالی هست. این لینک رو مطالعه بفرمائید.
هلیکس هم برند آلمانی و مثل گلیدن حرفه ای هست . این مدلی که از هلیکس فرمودید کیفیت خوبی داره ولی توانش بسیار ضعیف هست و حجم صداش خیلی کمه.من سی او 609 رو پیشنهاد میکنم. با آمپلیفایرهای خودشون واقعا خوش صدا هستند.
اینم لینک هلیکس آلمان
اینفینیتی رو من خودم تست نکردم.ولی توقع کیفیت اینفینیتی قدیم رو دیگه نباید داشته باشیم

خواهش میکنم انجام وظیفه میکنم.
پس همون مدلی که دوستمون فرمودن رو باید تهیه کنید..

ارادت دارم.
بله ساب ووفرهای سری بالاش خیلی قوی هستندو مخصوص اس پی ال هستند.ولی گرند خیلی کم شده شنیدم دیگه اونطور که باید وارد کننده اش وارد نمیکنه. یه چیز دیگه هم که در مورد ساب ووفرهاش شنید سوختن ویس کوئلشون هست.باید تحقیق کنی از کسانی که دارند این برند رو.
نه باطری نیاز نیست ولی اگر جمع کل توان آر ام اس بره بالای 1000 وات باید بیگ 3 حتما با کابل 4 گیج انجام بشه.

ارادت دارم.

من با ایکس 400 موافقم.
در مورد اسپیکر هم از نظر کیفیت صدا مناسبه و برای شما که دنبال حجم بیس و صدای بالا نیستید مناسب هست.چند قیمت دارید؟هم اسپیکر و هم پخش ایکس 400 رو؟

نوژان جان سیستمتون مبارک باشه.بله من نصابشون رو میشناسم.تعجب میکنم از اینکه اینگونه عمل کرده البته چپ و راست و جلو عقب رو جابجا وصل کردن زمانی که کابلها یک شکل هستند خیلی مهم نیست چون در خاتمه کار از طریق جابجا نمودن فیشهای کابل آر سی بر طرف میشه. اگر سیم مثبت و منفی برعکس زده باشن باید تذکر بدیم.اون مورد هم من پیگیری کردم. هر وقت فرصت داشتی با ن تماس بگیر صحبت کنیم.در خدمتت هستم.

مخلص اقا حمید من امروز فمیدم نصاب پخش 1 اقایی بودن که برای کمک اومده بودن که اینطوری شد(کارشون این نبود) به هر حال اقا -- لطف کردن امروز امپ 4 کانال رو عوض کردن تا این لحظه مشکلی نداشتم دیگه کیفیت صدا هم فوق العاده خوبه فقط صدای ساب از صندوق 206 خیلی خفه میاد هیچ درزی برای رسیدن صدای ساب به اتاق نداره که احتمالا با تغییر جای تاقچه حلش می کنم قرارم شد 1 جفت MX 130 PLUS برای درهای عقب در اینده جور کنن تا با 165 در جلو ست بشه تیوتر هم در جای فابریکی خودش در جلو نصب کردن که عالی شده

hamidR15
31-08-2014, 23:59
سلام. نظرتون راجع به سیستم زیر و همچنین کامپوننت جدید کنوود (1800) چیه؟ کسی صداشو گوش کرده؟

رادیوپخش 7056 کنوود
کامپوننت X1800 کنوود
ساب ووفر 1260 اینفینیتی
آمپلی فایر 947 کنوود - 4 کانال

سلام
کامپوننت 1800پی تازه اومده.هنوز به اونصورت تست نشدهو تو مشخصات که جالب هست. تقریبا جزو اولین سری کامپوننت هست که ووفرش 7 اینچه.قدرت خوبی داره و با توجه به سنس پائینی که داره احتمالا آمپ قوی نیاز داره برای درایو شدن.
قیمت چند داری شما؟
ساب اینفی رو خیلی موافق نیستم.
آمپ کن وود هم برای این کامپ ضعیفه.130-150 وات باید ورودی بهش داده بشه.

سلام خدمت حمیدجان گل.پخش کنوود 7056 که زحمت خريدشو کشیدید به دستم رسید.ساخت مالزی با گارانتی نت الکتريک.چه تنظیمات جالبی.روی ماشین ال ۹۰ راحت نصب شد.سوکت پشت پخش فابريکو درآوردم سوکت کنوود رو زدم بهش تمامّّ.فقط برای آنتن تبدیل میخواد.فلاش نداشتم همون لحظه بلوتوس گوشيمو روشن کردم خیلی راحت بهش متصل شد بعد با کنترل آهنگهای گوشيمو عوض میکردم.بازم ازحميدجان تشکر میکنم.
مخلصم مهران جان.
خواهش میکنم چه زحمتی مبارکتون باشه.خب خدا رو شکر که راحت نصب کردی و مشکلی نداشتی.حواسم به فیش آنتن نبود وگرنه میگفتم براتون بفرستن.
انشاءالله بار گلیدن برسه برای تهیه بقیه لوازم خبرتون میکنم.

مخلص اقا حمید من امروز فمیدم نصاب پخش 1 اقایی بودن که برای کمک اومده بودن که اینطوری شد(کارشون این نبود) به هر حال اقا --- لطف کردن امروز امپ 4 کانال رو عوض کردن تا این لحظه مشکلی نداشتم دیگه کیفیت صدا هم فوق العاده خوبه فقط صدای ساب از صندوق 206 خیلی خفه میاد هیچ درزی برای رسیدن صدای ساب به اتاق نداره که احتمالا با تغییر جای تاقچه حلش می کنم قرارم شد 1 جفت MX 130 PLUS برای درهای عقب در اینده جور کنن تا با 165 در جلو ست بشه تیوتر هم در جای فابریکی خودش در جلو نصب کردن که عالی شده
ارادت دارم نوژان جان.
من تعجب کردم چون نصاب اصلی بالای 10 سال تجربه داره.
خب پس آمپ رو تعویض کردی. امیدوارم صدای خوبی ازش بگیرید.
فقط حواست باشه خیلی گین رو بالا نبری. بر اساس دستورالعمل تنظیم گین اونو تنظیم کن تا ولتاژ کاملا مچ بشه.
اگر سوالی هم داشتی من در خدمتت هستم
موفق باشی

ggpo21
01-09-2014, 00:30
آقا حمید واقعا نمیدونم چجوری عذر بخوام بابت سوالات ابتدایی که میپرسم...
در هر صورت اول عذرخواهی میکنم...
شما میگید 7056 بگیرم بهتره چونکه اینجورکه گفتم شاید بعدها کم کم باند و آمپ و غیره که بخوام نصب کنم بهتر بهم جواب میده و تز اونجایی که کیفیت و شفافی صدا برام مهمه شما پیشنهادتونسیستم بستن همراه با7056 چی هستش اگر ممکنههم دلیل انتخاب سیستمی که میگید رو هم لیان کنید...
اگر هم بخوام 7056 رو شما تهیه کنید قیمت چقدر میشه و به چه صورت باید پرداخت کنم...
شهرستان امیدیه استان حوزستان ساکن هستم...
من از سیستم و این چیزها چیزی سر در نمیارم ببخشید بابت سوالات پیش پا افتادم...

slash_slash
01-09-2014, 01:48
سلام
کامپوننت 1800پی تازه اومده.هنوز به اونصورت تست نشدهو تو مشخصات که جالب هست. تقریبا جزو اولین سری کامپوننت هست که ووفرش 7 اینچه.قدرت خوبی داره و با توجه به سنس پائینی که داره احتمالا آمپ قوی نیاز داره برای درایو شدن.
قیمت چند داری شما؟

مخلصم مهران جان.
خواهش میکنم چه زحمتی مبارکتون باشه.خب خدا رو شکر که راحت نصب کردی و مشکلی نداشتی.حواسم به فیش آنتن نبود وگرنه میگفتم براتون بفرستن.
انشاءالله بار گلیدن برسه برای تهیه بقیه لوازم خبرتون میکنم.

ارادت دارم نوژان جان.
من تعجب کردم چون نصاب اصلی بالای 10 سال تجربه داره.
خب پس آمپ رو تعویض کردی. امیدوارم صدای خوبی ازش بگیرید.
فقط حواست باشه خیلی گین رو بالا نبری. بر اساس دستورالعمل تنظیم گین اونو تنظیم کن تا ولتاژ کاملا مچ بشه.
اگر سوالی هم داشتی من در خدمتت هستم
موفق باشی
گین با توجه به دفترچه ی پایونیر باید روی HIGH باشه (PREOUT 4V) که منم یکم بیشتر از HIGH گذاشتم به سمت NORMAL کامپوننت هم 4 اهم هست که روی 4 اهم پایونیر خیلی بهتر عمل می کنه الانم صدای خیلی خوبی می گیرم و در ولوم اخر هم هیچ گونه خرابی صدایی خوشبختانه نداشتم ساب هم که در گین -1 در حال گندن در صندوقم هست:D

mrm88
01-09-2014, 08:27
سلام خدمت اساتید
دوستان میدونم باید برای یه سیستم خوب و کیفیتی هزینه کنم اون ایشالا واسه بعد
الان فقط میخوام برای باندای فابریک پژو پارس(برای در جلو که حسابی خرخر میکرد) یه جفت باند ارزون ولی با کیفیت بگیرم(فعلا قصدی برای خرید آمپ ندارم ایشالا یه سیستم حسابی برا بعد)
یه برسی که کردم پایونییر مدل های 1614R و 1644R رو دیدم اولی 50 دومی 70 تومن به نظرتون خوبه؟ (هدیونیت کنوود فابریک کارخونه)

shayan122
01-09-2014, 10:24
سلام
قیمت چند داری شما؟
موفق باشی

قیمت کامپ رو من حدود 380-415 دیدم جاهای مختلف...

آمپی که بشه باهاش یه جفت کامپ یا کواک 100-130 وات آر ام اس و یه ساب حداکثر 300-400 وات آر ام اس توی بازار رو راه انداخت چیه؟

اصلا هست همچین آمپ پرقدرتی یا اینکه لازمه حتما 2 تا آمپ دو کانال یا یه دو کانال و یه مونو استفاده شه؟

سوال دوم این که به یه آمپ مونو چند تا ساب میشه وصل کرد؟

mobileparnian
01-09-2014, 13:41
سلام به همه دوستای گلم.میخوام کم کم یه سیستم جمع کنم الان پول یکجا ندارم فعلا برای خرید دوتا باند خوب با کیفیت عالی و یک ضبط خوب دوستان راهنمایی کنن و با قیمت.بعضی دوستان گفتن باند کنوود بخر ضبط پایونر

David _
01-09-2014, 13:55
با عرض سلام خدمت دوستان
درخواست راهنمایی برای انتخاب هدیونیت و کامپ و آمپ
ماشین پژو پرشیا هست و بدلیل امنیت نمیخام تغییری در ظاهر و استیج وارد بشه
در حال حاضر ، یک عد ساب 307d2 و یک آمپ 5300T (برای درایو ساب) و یک جفت بلندگو 1675 برای جای فابریک استیج عقب موجود است.
برای هدیونیت میخوام که حتما بلوتوث دار و فلش از عقب بخوره و سی دی هم از پشت پنل . نظر خودم اول 9650bt و بعد 7056 هست.
برای کامپ یه مدلی میخوام که بدون برش و دستکاری توی درب جلو نصب بشه و تیوترش هم توی پشت آینه.نظر خودم روی 1720 پاییونیر و یا Helix Espirit E62c هست که این هلیکس رو نمیدونم جا میشه یا نه؟؟
برای آمپ، یه مدلی که یه جفت 1675 بهمراه یه جفت کامپ رو درایو کنه.یکی از دوستان 8604 رو پیشنهاد کرد (خودم هیچ نظری ندارم).
من فقط متال و راک گوش میدم و هدفم از این سیستم،کیفیت و شفافیت صدای گیتار الکتریک و وکال هستش.
از دوستان خواهش میکنم برای انتخاب بین این دو هدیونیت و کامپ و همینطور یه آمپ مناسب نظر بدن. و همینطور اگه انتخاب بهتری میتونم داشته باشم لطفا بفرمایید.
کل بودجه: یک و نیم میلیون.

hamed malekpour
01-09-2014, 20:07
یه ساب تا 400 هزار تومان معرفی کنید که قدرت و دقتش زیاد باشه؟

Pami
01-09-2014, 22:12
حمید خان یه چندتا سوال هست گفتم همینجا بپرسم

1- در حالت بریج یک آمپلی فایر توان خروجی تنها روی 4 اهم قابل استفاده هست یا روی 2 اهم هم جواب میده ؟
2- از 4 خروجی آمپلی فایر میشه یک جفت روی 2 اهم و یک جفت روی 4 اهم استفاده بشه ؟
3- کراس اور Sqx165 کلی جامپر داره که میشه باهاش سطح فرکانسها رو تغییر داد، به نظرت روی حالت Default باشه بهتره ؟

mkh-n71
01-09-2014, 22:47
سلام بر حمید عزیز و دیگر دوستان گل
خوبین بچه ها؟
میگم سیستم فعلیم اینه:
1-Kenwood 8016
2-kenwood 9105d
3-kenwood w3013
4-Power Acoustic BAMF 1600.4
5-DLS 1073
6-soundstream RUB 6.5

میخوام یه تغییراتی انجام بدم دوستان!
ساب رو با راکفورد P3 d4 دوازده اینچ با باکس پورتد 55 لیتر عوض کردم!
میخوام آمپ اسپیکر رو هم عوض کنم. به نظرتون JVC Arsenal 8004 خوبه؟اصلا گیر میاد؟حمید جان جایی سراغ نداری داشته باشن؟قیمتش چقدره؟ اگه این گیر نمیاد حدود این چی هست؟قیمت هم طرفای چهارصد تومن باشه!
واینکه در آخر میخوام 1073 رو با یه کامپ تعویض کنم واسه استیج عقب به نظرتون آیدیو سیستم MX165Plus گیر میاد؟چطور کامپی هست؟یا یه کامپ دیگه طرفای 300 تا 350 معرفی کنید.
میخوام کیفیت خوب باشه
کلا یه راهنمایی اساسی کنید بچه ها
ممنون از همگی

hamidR15
02-09-2014, 10:51
آقا حمید واقعا نمیدونم چجوری عذر بخوام بابت سوالات ابتدایی که میپرسم...
در هر صورت اول عذرخواهی میکنم...
شما میگید 7056 بگیرم بهتره چونکه اینجورکه گفتم شاید بعدها کم کم باند و آمپ و غیره که بخوام نصب کنم بهتر بهم جواب میده و تز اونجایی که کیفیت و شفافی صدا برام مهمه شما پیشنهادتونسیستم بستن همراه با7056 چی هستش اگر ممکنههم دلیل انتخاب سیستمی که میگید رو هم لیان کنید...
اگر هم بخوام 7056 رو شما تهیه کنید قیمت چقدر میشه و به چه صورت باید پرداخت کنم...
شهرستان امیدیه استان حوزستان ساکن هستم...
من از سیستم و این چیزها چیزی سر در نمیارم ببخشید بابت سوالات پیش پا افتادم...
سلام
دیشب پاسخ کلیه شما عزیزان رو دادم ولی متاسفانه یک دفعه فایرفاکسم هنگ کرد. خستگی رو به تنم گذاشت.اشکال نداره
چرا عذرخواهی گلم اتفاقا شاید همین سوالها رو دوستان دیگری هم داشته باشن .هرچقدر میخواید سوال کنید من و دیگر دوستان تا جائی که بلد باشیم حتما پاسخ خواهیم داد.
بله 7056 یه پخش کامل هست برای سیستم بازی.حتی برای کسانی که بخواهند نت وورک ببندند هم این امکان رو داره.
برای تهیه کردن کالا هم خدمتتون پی ام دادم با من تماس بگیرید .
شما چه میزان میخواهید هزینه نمائید؟
ماشینتون چیه؟
ساب ووفر دوست دارید یا خیر ؟
به این سوالات پاسخ دهید تا خدمتتون عرض کنم.
من پیشنهاد این هست همیشه هم گفتم دوستانی که میخوان وارد سیستم بازی بشن بهشون توصیه میکنم اگر بودجه کافی ندارن و به خاطر اینکه در این زمینه متضرر نگردند،کم کم و خورد خورد برن جلو و در عوض قطعات خوبی تهیه کنند.

سلام خدمت اساتید
دوستان میدونم باید برای یه سیستم خوب و کیفیتی هزینه کنم اون ایشالا واسه بعد
الان فقط میخوام برای باندای فابریک پژو پارس(برای در جلو که حسابی خرخر میکرد) یه جفت باند ارزون ولی با کیفیت بگیرم(فعلا قصدی برای خرید آمپ ندارم ایشالا یه سیستم حسابی برا بعد)
یه برسی که کردم پایونییر مدل های 1614R و 1644R رو دیدم اولی 50 دومی 70 تومن به نظرتون خوبه؟ (هدیونیت کنوود فابریک کارخونه)
1644 بد نیست. 1675اس هم خوبه.حدود 122 تومن هست

قیمت کامپ رو من حدود 380-415 دیدم جاهای مختلف...
آمپی که بشه باهاش یه جفت کامپ یا کواک 100-130 وات آر ام اس و یه ساب حداکثر 300-400 وات آر ام اس توی بازار رو راه انداخت چیه؟
اصلا هست همچین آمپ پرقدرتی یا اینکه لازمه حتما 2 تا آمپ دو کانال یا یه دو کانال و یه مونو استفاده شه؟
سوال دوم این که به یه آمپ مونو چند تا ساب میشه وصل کرد؟
کامپوننت 390 تومن قابل تهیه هست اگر خواستید.
بله هست پایونیر 9604
در مورد سوال دومتون باید عرض کنم بستگی به تعداد ساب و امپدانس آنها و همچنین استیبل بودن آمپلیفایر روی امپدناسهای 2 و 1 اهم هست.
برای کسب اطلاعات بیشتر این تاپیک رو مطالعه بفرمائید و در صورتی که هنوز سوال داشتید من درخدمتتونم.

چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به همه دوستای گلم.میخوام کم کم یه سیستم جمع کنم الان پول یکجا ندارم فعلا برای خرید دوتا باند خوب با کیفیت عالی و یک ضبط خوب دوستان راهنمایی کنن و با قیمت.بعضی دوستان گفتن باند کنوود بخر ضبط پایونر
سلام گلم به فروم خودتون خوش آمدید
بسیار کار ارزنده ای میکیند که کم کم میخواید سیستم خودتون رو تکمیل نمائید.
به نظر من برای تهیه اسپیکر صبر کنید.ماشینتون چیه؟
برای پخش همون 7056 رو تهیه کنید اگر مایل باشید من با قیمت 530 تومن میتونم از نمایندگی براتون تهیه کنم.
انشاءالله اوسط مهر ماه بار جدید برند گلیدن ماسکونی میاد بازار هم کامپوننت و هم اسپیکر بیضی مثل
Co 609
که یک اسپیکر قدرتی و کیفیتی هست قابل تهیه خواد شد.

با عرض سلام خدمت دوستان
درخواست راهنمایی برای انتخاب هدیونیت و کامپ و آمپ
ماشین پژو پرشیا هست و بدلیل امنیت نمیخام تغییری در ظاهر و استیج وارد بشه
در حال حاضر ، یک عد ساب 307d2 و یک آمپ 5300T (برای درایو ساب) و یک جفت بلندگو 1675 برای جای فابریک استیج عقب موجود است.
برای هدیونیت میخوام که حتما بلوتوث دار و فلش از عقب بخوره و سی دی هم از پشت پنل . نظر خودم اول 9650bt و بعد 7056 هست.
برای کامپ یه مدلی میخوام که بدون برش و دستکاری توی درب جلو نصب بشه و تیوترش هم توی پشت آینه.نظر خودم روی 1720 پاییونیر و یا Helix Espirit E62c هست که این هلیکس رو نمیدونم جا میشه یا نه؟؟
برای آمپ، یه مدلی که یه جفت 1675 بهمراه یه جفت کامپ رو درایو کنه.یکی از دوستان 8604 رو پیشنهاد کرد (خودم هیچ نظری ندارم).
من فقط متال و راک گوش میدم و هدفم از این سیستم،کیفیت و شفافیت صدای گیتار الکتریک و وکال هستش.
از دوستان خواهش میکنم برای انتخاب بین این دو هدیونیت و کامپ و همینطور یه آمپ مناسب نظر بدن. و همینطور اگه انتخاب بهتری میتونم داشته باشم لطفا بفرمایید.
کل بودجه: یک و نیم میلیون.
دیوید جان خدمت شما هم خیر مقدم عرض میکینم. به فروم خودتون خوش آمدید.
در مورد پخشی که فرمودید بله سری 9 پایونیر خوبه ولی من پیشنهادم 7056 هست.کیفیت صدای بهتری داره
در مورد برند هلیکس یه برند کیفتی هست و محصول آلمان منها ایرادش اینه که تا سری کامپتیشن کامپوننتهای قوی نداره همهگی 60 وات آر ام اس هستند و تقریبا مصرف کننده رو راضی نمیکنه.ولی کیفیت صدلشون خوبه
تو 6*9 هم همینگونه هست.
در هر صورت اگر مایل به تهیه این اسپیکر هستند من میتونم مستقیم از شرکت براتون به قیمت .415 تومن تهیه کنم.
برای آمپلیفایر هم اگر کیفیت خوب میخواید پایونیر به کارتون نخواهد آمد.
من پیشنهادم دو جفت کامپوننت گلیدن
Mx 165 Plus
همراه آمپلیفایر 4 کانال گلیدن
ML 95.4
هست.راحت تو در جلو و قاب نصب میشه.

یه ساب تا 400 هزار تومان معرفی کنید که قدرت و دقتش زیاد باشه؟
حامد جان گلیدن
RS12Free Air
بسیار ساب خوب و با کیفیتیه.هم فری ایر میشه نصب کرد هم تو باکس. واقعا عالیه
قیمت لیستش 380 هست ولی من 360 میگیرم براتون
هلیکس
P12W
هم هست اونم 430 تومن قابل تهیه هست.

حمید خان یه چندتا سوال هست گفتم همینجا بپرسم
1- در حالت بریج یک آمپلی فایر توان خروجی تنها روی 4 اهم قابل استفاده هست یا روی 2 اهم هم جواب میده ؟
2- از 4 خروجی آمپلی فایر میشه یک جفت روی 2 اهم و یک جفت روی 4 اهم استفاده بشه ؟
3- کراس اور Sqx165 کلی جامپر داره که میشه باهاش سطح فرکانسها رو تغییر داد، به نظرت روی حالت Default باشه بهتره ؟

خیلی مخلصم پیام جان.
1-تو اکثر آمپلیفایرها در حالت بریج هم رو لود 4 اهم خروجی میگیرم و هم 2 اهم.که البته روی لودهای پائینتر توان خروجی آمپلیفایر افزایش پیدا میکنه
2-بله میشه. من خودم قدیم روی 944 پایونیر یک جفت کامپوننت 2 اهمی و یک جفت 6975 که 4 اهمیه بسته بودم.
125 وات به کامپوننتها و 75 وات به 6975 هاورودی میدادم.
3-بله کراس اوور پیشرفته ای داره. به نظر من یه مدت همینجوری دیفالت گوش کن بعدا اگر خواستی یه تغییراتی تو جنس صدا بدی از طریق منوال میتونی فیوزها رو جابجا کنی ولی حالت دیفالتش به نظر ایده آل هست. من خودم همیشه فلت گوش میدم تیوتر رو هم 0 انتخاب میکنم و
dB
بهش نمیدم.

سلام بر حمید عزیز و دیگر دوستان گل
خوبین بچه ها؟
میگم سیستم فعلیم اینه:
1-Kenwood 8016
2-kenwood 9105d
3-kenwood w3013
4-Power Acoustic BAMF 1600.4
5-DLS 1073
6-soundstream RUB 6.5
میخوام یه تغییراتی انجام بدم دوستان!
ساب رو با راکفورد P3 d4 دوازده اینچ با باکس پورتد 55 لیتر عوض کردم!
میخوام آمپ اسپیکر رو هم عوض کنم. به نظرتون JVC Arsenal 8004 خوبه؟اصلا گیر میاد؟حمید جان جایی سراغ نداری داشته باشن؟قیمتش چقدره؟ اگه این گیر نمیاد حدود این چی هست؟قیمت هم طرفای چهارصد تومن باشه!
واینکه در آخر میخوام 1073 رو با یه کامپ تعویض کنم واسه استیج عقب به نظرتون آیدیو سیستم MX165Plus گیر میاد؟چطور کامپی هست؟یا یه کامپ دیگه طرفای 300 تا 350 معرفی کنید.
میخوام کیفیت خوب باشه
کلا یه راهنمایی اساسی کنید بچه ها
ممنون از همگی
سلام
8004 آمپ خوی بود ولی متاسفانه برگشتیش به تعمیرگاه زیاد بود.الان هم موجود نیست. اگر تو اون رنج میخواید هزینه کنید 8604 بگیرید.
جلو ئیها 90 وات هستند درسته؟
بله
MX165
میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه.کیفیت صدای خوبی داره.
الان که موجود نیست اوسط مهر ماه گفتند که میاد بازار انشاءالله.

mrm88
02-09-2014, 13:22
ممنون آقا حمید 1644R خریدم امیدوارم به جا باند فابریک مزخرف ایران خودرو(موج نیکان) که فقط خرخر میکرد صدای خوبی بم بده! خود هدیونیت کنوود هم یه مشکلی داره ورودی AUX کار نمیکنه! SRC رو که عوض میکنم سه حالت داره Standby، Tuner و CD من با 3نوع کابل AUX که 2مدلش کابلای باکیفیتی بودند (Daiyo و Fiio ) تست کردم اما AUX رو اکتیو نکردن که من تو منو SRC ببینم و رو اون حالت بزارمش! با موبایل و آیپاد تست کردم!! به نظرتون خود ضبط مشکل داره؟ یا باید ضبط رو باز کنم کابلی چیزی هست که باید وصل بشه! نفهمیدم چطور اینو درستش کنم!

AMIR MOHAMMAD . M
02-09-2014, 14:17
سلام.

آقا من یه هد یونیت ( رادیو پخش ) میخوام.

نیازم فقط AUX و ورودی USB و رادیو هست و اگر بشه پشتیبانی از آندروید ( که البته اطلاعات دقیق ازش ندارم) . به دیسک خوان هم نیاز ندارم و نمیخوام.

+

یه جفت باند مناسب که مستقیم به هدیونیت وصل کنم.

سیستم هایی رو دیدم که با همین امکانات صدای خوب حتی تا بیرون ماشین هم داشتن و بیس و کوبش قابل قبول داشتن و با صدای زیاد از کیفیت صدا کم نشده و کر کننده بوده! از صاحبانشون پرسیدم گفتن حدود 400 یا 500 هزینه کردن.

من این سیستم رو برای پراید میخوام که همین حدود 400 تومن ( بالا و پایین ) دربیاد. و در اینده هم اگر باز بشه بتونم از این هد یونیت برای جمع کردن یه سیستم حرفه ای استفاده کنم یعنی تا حد امکان خروجی های لازم رو داشته باشه و البته کیفیت مناسب.

+

مرکز خرید این لوازم کجای تهران هست؟

پیشاپیش ممنون

mkh-n71
02-09-2014, 14:50
سلام
8004 آمپ خوی بود ولی متاسفانه برگشتیش به تعمیرگاه زیاد بود.الان هم موجود نیست. اگر تو اون رنج میخواید هزینه کنید 8604 بگیرید.
جلو ئیها 90 وات هستند درسته؟
بله
MX165
میتونه انتخاب خیلی خوبی باشه.کیفیت صدای خوبی داره.
الان که موجود نیست اوسط مهر ماه گفتند که میاد بازار انشاءالله.

ممنون حمید جون
راستی ساب راکفورد رو 15 اینچ بگیرم بهتر نیس؟ یا به همون 12 رضایت بدم؟با آمپم که کامل درایو میشه؟
در مورد آمپ هم 9004 هم گیر نمیاد؟ آخه از پایونر اصلا خوشم نمیاد! دست دوم هم باشه تمیز باشه مشکلی ندارم اگه سراغ داری میخرم چه 8004 چه 9004
در مورد کامپ هم اره 90 rms هست. و اینکه تا مهر خیلی دیره حمید جان! چیزی از بر و بچ سراغ نداری حدود 300 تومن دست دو هم باشه تایید کنی میخرم عزیز!
فقط میخوام آخر کار صدا از اینی که الان هست خیلی بهتر بشه کیفیتش!
ممنون

ویرایش:
ساب رو همون 15 اینچ خریدم با باکس سیلد 50 لیتری

sezar77
02-09-2014, 18:01
سلام خدمت تمام دوستان بخصوص حمید جان نازنین:n12: واقعا تکی
عزیز میشه بگی دقیقا چه تفاوتی بین p80 و 8850 هست، جزء نداشتن قابیلت نت وورک و آرسی یکم ضعیف 8850؟
این بار گلیدن تا بیاد فکر کنم بچه ها باید برن تیله بازی کنن:n02::n02::n02:
سپاس فراوان:n16::n16::n16:

slash_slash
02-09-2014, 20:23
عزیز میشه بگی دقیقا چه تفاوتی بین p80 و 8850 هست، جزء نداشتن قابیلت نت وورک و آرسی یکم ضعیف 8850؟
1 سر و گردن سری p بالاتره به قدری کیفیت صدا تغییر می کنه که قابل مقایسه نباشن در ضمن از صدای تیز پایونیرم دیگه در سری p خبری نیست خلاصه قابل قیاس نیستن 16 باند اکولایزر در برابر 5 عدد خودش کلی تفاوت صدا ایجاد می کنه بار گلیدن اخریش رو خودم گرفتم به زودی هم نقدش رو می ذارم فقط در همین حد بگم اقا حمید کارش خیلی درسته اصلا فن گلیدن شدم اساسی

ممنون حمید جون
راستی ساب راکفورد رو 15 اینچ بگیرم بهتر نیس؟ یا به همون 12 رضایت بدم؟با آمپم که کامل درایو میشه؟
در مورد آمپ هم 9004 هم گیر نمیاد؟ آخه از پایونر اصلا خوشم نمیاد! دست دوم هم باشه تمیز باشه مشکلی ندارم اگه سراغ داری میخرم چه 8004 چه 9004
در مورد کامپ هم اره 90 rms هست. و اینکه تا مهر خیلی دیره حمید جان! چیزی از بر و بچ سراغ نداری حدود 300 تومن دست دو هم باشه تایید کنی میخرم عزیز!
ممنون

ویرایش:
اقا ساب 15 دقت بالایی نداره فقط می کوبه در حد اعلاء ساب 10 از همشون دقیق تره و توان خوبیم داره اما اگه صندوق ماشین بزرگ باشه 12 می تونه ردیفش کنه 15 به نظرم ارزش خرید نداره پولی که قراره ادم برای ساب 15 بذاره می تونه بیشترش کنه ساب 12 بهتر بخره که خود 12 تا 1500w rms هم می رسه بعیده کسی بیشتر از نیازش باشه

mkh-n71
02-09-2014, 21:57
داداش والا یکم مفت خریدمش! p3 d4 15 اینچ آکبند با باکس دیکسل سیلد اونم آکبند! خریدم آخرش 520 تومن!
واسه پسر داییم بود قبلا خریده بود گذاشته بود تو خونه!
واسه همین 15 رو گرفتم

ebi_rakhsh
02-09-2014, 23:03
سلام به همه می خواستم یه امپلی که با 6975 مچ بشه بهم معرفی کنی با تشکر

sezar77
02-09-2014, 23:05
[QUOTE=slash_slash;8370371]1 سر و گردن سری p بالاتره به قدری کیفیت صدا تغییر می کنه که قابل مقایسه نباشن در ضمن از صدای تیز پایونیرم دیگه در سری p خبری نیست خلاصه قابل قیاس نیستن 16 باند اکولایزر در برابر 5 عدد خودش کلی تفاوت صدا ایجاد می کنه بار گلیدن اخریش رو خودم گرفتم به زودی هم نقدش رو می ذارم فقط در همین حد بگم اقا حمید کارش خیلی درسته اصلا فن گلیدن شدم اساسی
... 5 باند اکولایزر؟!!! بعید میدونم اینطوری باشه!!!:n13:
اما شفافیت 8850 واقعا عالی
ممنون بابت جوابتون:n16:

reza77
02-09-2014, 23:11
سلام به همه می خواستم یه امپلی که با 6975 مچ بشه بهم معرفی کنی با تشکر
اگر فقط 6975 رو ميخواي درايو کني 5602 پايونير آمپ مناسبشه

Mohammadkiller
03-09-2014, 09:20
سلام به همگی مخصوصا آقا حمید گل
چه خبر آقا حمید ما رو نمیبینی خوشی؟
ما در گیر زندگی شدیم دیگه مثل قدیما سیستم بازی نمیکنیم
آقا حمید بین کامپاننت های زیر به نظر شما کدوم بهتره و صدای بیشتری داره؟
Audison Voce AVK5
hertz MLK2TM
Ground Zero Radioactive GZRC 16X

مرسی ممنون

Highbury
03-09-2014, 12:51
سلام. به موادی نیا دارم لطفا چون بودجه محدوداست کمک فرمای
ماشین کرلای مدل 99 است وبه طور فابریک اسپیکرای عق گر میباشد.
من نمیخوام برش کنم بنابرین دو جفت اسپیر برای طاقچه و در جلو میخاهم. که کفیت خوب و بلندی خوبی داشته باشند. حدود250 بیشتر و یا کمتر
یک عدد آمپلی معمولی چینی دارم که به اسپکرهای طاقچه متصل میکنم.
یک عدد ضبط میخواهم. یوااس بی باشه - آمپلی رو ساپورت کنه. ساب نمیخوام.کیفیت خوب با کمترین هزینه حدود 200 نظ خودم کنوود u256-u356-u259 است.

nemesis_22044
03-09-2014, 12:55
سلام با اجازه حمید جان ، دوست من توی پخش های کنوود باید اول پخش رو حالت استند بای قرار بده و در همون حالت وارد سیتینگ پخش بشو و AUX رو روشن کن ، اونوقت به منوی دکمه SRC گزینه AUX هم اضافه میشه

mrm88
03-09-2014, 14:23
سلام با اجازه حمید جان ، دوست من توی پخش های کنوود باید اول پخش رو حالت استند بای قرار بده و در همون حالت وارد سیتینگ پخش بشو و AUX رو روشن کن ، اونوقت به منوی دکمه SRC گزینه AUX هم اضافه میشه
یکم بیشتر توضیح میدین؟ آخه وقتی بره تو حالت استندبای که دیگه چیزی روشن نیست؟ چطوری برم تو ستینگ! این کنوود هم کلا داستانه! بقیه هدیونیت ها مثل آدم وصل میکنی استفاده میکنی!

hamidR15
03-09-2014, 16:07
ممنون آقا حمید 1644R خریدم امیدوارم به جا باند فابریک مزخرف ایران خودرو(موج نیکان) که فقط خرخر میکرد صدای خوبی بم بده! خود هدیونیت کنوود هم یه مشکلی داره ورودی AUX کار نمیکنه! SRC رو که عوض میکنم سه حالت داره Standby، Tuner و CD من با 3نوع کابل AUX که 2مدلش کابلای باکیفیتی بودند (Daiyo و Fiio ) تست کردم اما AUX رو اکتیو نکردن که من تو منو SRC ببینم و رو اون حالت بزارمش! با موبایل و آیپاد تست کردم!! به نظرتون خود ضبط مشکل داره؟ یا باید ضبط رو باز کنم کابلی چیزی هست که باید وصل بشه! نفهمیدم چطور اینو درستش کنم!
سلام
من با منوهای کن وود خیلی کار نکردم ولی میدونم به محضی که کابل رو به جک
Aux
متصل کنی مثل سی دی موزیکهای روی گوشی یا آیپاد رو میشناسه. بدون دستکاری و ....دیگه نمیدونم برای شما اتفاقی افتاده

سلام.
آقا من یه هد یونیت ( رادیو پخش ) میخوام.
نیازم فقط AUX و ورودی USB و رادیو هست و اگر بشه پشتیبانی از آندروید ( که البته اطلاعات دقیق ازش ندارم) . به دیسک خوان هم نیاز ندارم و نمیخوام.
+
یه جفت باند مناسب که مستقیم به هدیونیت وصل کنم.
سیستم هایی رو دیدم که با همین امکانات صدای خوب حتی تا بیرون ماشین هم داشتن و بیس و کوبش قابل قبول داشتن و با صدای زیاد از کیفیت صدا کم نشده و کر کننده بوده! از صاحبانشون پرسیدم گفتن حدود 400 یا 500 هزینه کردن.
من این سیستم رو برای پراید میخوام که همین حدود 400 تومن ( بالا و پایین ) دربیاد. و در اینده هم اگر باز بشه بتونم از این هد یونیت برای جمع کردن یه سیستم حرفه ای استفاده کنم یعنی تا حد امکان خروجی های لازم رو داشته باشه و البته کیفیت مناسب.
+
مرکز خرید این لوازم کجای تهران هست؟
پیشاپیش ممنون
کن وود یو 456+اسپیکر جی وی سی 7158 انتخاب مناسبی هست
میدان امام خمینی،خ سورنا جزو مراکز اصلی هستند

ممنون حمید جون
ممنون
ویرایش:
متاسفانه فعلا کسی که کامپ خوب داشته باشه سراغ ندارم.میخوای برات هلیکس
E62C
بگیرم حجم صداش کمه چون 60 واته ولی کیفیت صدای خوبی داره
435 تومن هست ولی من 420
میگیرم برات.

ارادت دارم
سریه
Prs
کلا یه سر و گردن از بقیه رده های پایونیر بالاتر بوده البته تو
80PRS
به نظر من کمی ضعف داره.آخرین محصولی که واقعا از نظر کیفیت صدا
DAC
و متریال عالی بوده
P99RS
و
P80RS II
هست.

سلام به همگی مخصوصا آقا حمید گل
چه خبر آقا حمید ما رو نمیبینی خوشی؟
ما در گیر زندگی شدیم دیگه مثل قدیما سیستم بازی نمیکنیم
آقا حمید بین کامپاننت های زیر به نظر شما کدوم بهتره و صدای بیشتری داره؟
Audison Voce AVK5
hertz MLK2TM
Ground Zero Radioactive GZRC 16X
مرسی ممنون

به به چه عجب!!بالاخره یه سری به ما زدی محمد جان.
من گرند و آدیسان رو نشنیدم.ولی میل هرتز رو شنیدم.
واقعا نمیشه نظر داد ولی آدیسان برندیه که جازه زیاد برده. فکر کنم این مدلش هم بهترین محصول شده یکبار. مدلش رو دقیق یادم نیست.

hamidR15
03-09-2014, 16:09
سلام
دوستانی که میخوان یه نصب بسیار حرفه ای رو تماشا نمایند یه سر به این سایت بزنند.

sezar77
03-09-2014, 16:39
سلام و ارادت خدمت حمید نازنین؛:n16:
فقط می خواستی اشک در بیاری...:n30::n30::n30:
کامپش پیدا میشه؟!!!:n28:

ebow
03-09-2014, 18:31
سلام.به نظر شما هدیونت چی بخرم.
خودم بین این دو مدل کنوود 7056BT و /Kenwood KDC-U559BT موندم کدوم رو بگیرم.
البته X400 هم مدنظرم بود ولی بخاطره نداشتن بلوتوث کنسل کردمش.
به نظره شما 7056 ارزش داره 200 تومن بیشتر بدم یا همین 559 جوابگویه نیازمه؟؟
البته قصد بستن آمپ و باند درجه یک در کنارش رو هم دارن در حال حاظر
و همچنین احتمالا بعدا که پول دستم بیاد میخوام ساب 1260 و یک کامپ خوب رو هم بهش اضافه کنم.
لطفا نظر و پیشنهاد بدین که خیلی کلافه ام!!
تشکر.

hamidR15
03-09-2014, 20:44
سلام و ارادت خدمت حمید نازنین؛:n16:
فقط می خواستی اشک در بیاری...:n30::n30::n30:
کامپش پیدا میشه؟!!!:n28:
واقعا این اونور آبیها تو چه وادی هستند و برخی نصابهای ما هنوز مثبت و منفی اسپیکر رو اشتباه وصل میکنند.
نه متاسفانه فوکال تو ایران به تاریخ پیوست. روح شاد و یادش گرامی.:n14:

سلام.به نظر شما هدیونت چی بخرم.
خودم بین این دو مدل کنوود 7056BT و /Kenwood KDC-U559BT موندم کدوم رو بگیرم.
البته X400 هم مدنظرم بود ولی بخاطره نداشتن بلوتوث کنسل کردمش.
به نظره شما 7056 ارزش داره 200 تومن بیشتر بدم یا همین 559 جوابگویه نیازمه؟؟
البته قصد بستن آمپ و باند درجه یک در کنارش رو هم دارن در حال حاظر
و همچنین احتمالا بعدا که پول دستم بیاد میخوام ساب 1260 و یک کامپ خوب رو هم بهش اضافه کنم.
لطفا نظر و پیشنهاد بدین که خیلی کلافه ام!!
تشکر.
دوست عزیز شما که میخواید وارد وادی سیستم بشید و اگر توان مالی دارید بهتره 7056 رو انتاب نمائید.امکانات کاملی داره.

sezar77
03-09-2014, 21:14
[QUOTE=hamidR15;8371736]واقعا این اونور آبیها تو چه وادی هستند و برخی نصابهای ما هنوز مثبت و منفی اسپیکر رو اشتباه وصل میکنند.
نه متاسفانه فوکال تو ایران به تاریخ پیوست. روح شاد و یادش گرامی.:n14:
ای ی ی ی ی
k2pکارکرد هم گیر نمیاد؛
میخوام کامپ هم با کواک ها ست شه:n09:
اما صاحب ماشین عجب حالی بهش داده بود( بنتلی رو داشت ارتقا میداد؟!!!!):n13::n08:

farido
03-09-2014, 22:35
سلام دوستان 2 جفت hertz 165 دارم و نصبه همراه با امپ Hertz - HE هر 2 تیوترهاش سوخته و طبعا مشکل صدا دارم چه تویتری بخرم براش ؟ بودجه 250 ممنون میشم راهنمایی کنید

Kingdom of heaven
04-09-2014, 00:50
سلام
دوستانی که میخوان یه نصب بسیار حرفه ای رو تماشا نمایند یه سر به این سایت بزنند.

سلام خدمت آقا حمید گُل
این لینک واقعا خرابمون کرد واقعا :n28: دستت درد نکنه.
بریم توی افق محو بشیم :n28:

mhazizi
04-09-2014, 08:03
سلام به دوستان گرامی. به نظرتون میشه باند 6975 سری قدیم پایونیر رو کنار 7100 کنوود بست؟ چون به نظرم صداشون تو یه سطحه تقریبا

saeid 22
04-09-2014, 19:47
سلام
1-شرمنده زیاد سوال میکنم میخواستم بدونم ضبطی که 4 تا 50 وات رو پشتیبانی کنه و باند 130 وات بخواد برای این باند آمپلی بگیرم بیشتر صدای باندم افزایش پیدا میکنه یا نه بیشتر تو شفافیت صدا تاثیر میزاره؟
2- سیم مناسب برای برای باند چیه و باید چند گیج باشه آیا آمپلی 2 کاناله و 4 کاناله باشه شماره سیم هم فرق میکنه؟پیشنهاد شما چیه
3-فروشنده به من پیشنهاد داد پریمیر بوستر یا ا م بی اکوستیک بگیرم بخاطر مناسب بودن قیمت نظر شما چیه؟ ضبط 456 کنوود هستش باندم هم 6995ex کنوود هستش؟

Highbury
04-09-2014, 20:36
دوستان لطفا پست شماره 15933 را جواب بدین ممنون میشم. تشکر

Pami
04-09-2014, 20:59
سلام
حمید خان به نظرت آمپ jvc ks-ax5500 برای کامپوننت ها مناسبه ؟ 150 وات روی 2 اهم میده
یکی داره قیمتش بد نیست به نسبت 4 کانال و سری قدیمی بودنش

sezar77
04-09-2014, 21:05
سلام
1-شرمنده زیاد سوال میکنم میخواستم بدونم ضبطی که 4 تا 50 وات رو پشتیبانی کنه و باند 130 وات بخواد برای این باند آمپلی بگیرم بیشتر صدای باندم افزایش پیدا میکنه یا نه بیشتر تو شفافیت صدا تاثیر میزاره؟
2- سیم مناسب برای برای باند چیه و باید چند گیج باشه آیا آمپلی 2 کاناله و 4 کاناله باشه شماره سیم هم فرق میکنه؟پیشنهاد شما چیه
3-فروشنده به من پیشنهاد داد پریمیر بوستر یا ا م بی اکوستیک بگیرم بخاطر مناسب بودن قیمت نظر شما چیه؟ ضبط 456 کنوود هستش باندم هم 6995ex کنوود هستش؟
سلام؛
با اجازه آقا حمید، متفرقه رو کلا روش ی خط قرمز بکش (هیچ ارزونی بی علت نیست)

naim697
05-09-2014, 11:03
از بین ها کدومو بخرم ؟ به 207 میخوذه اینترفیسش هم تو بازار هستش ؟ چنده ؟

Sony MEX-DV1700U Car Audio

یا

Pioneer DEH-X9650BT Car Audio

یا

Pioneer DEH-9450UB Car Audio

کدوم صدای خوبی داره ؟ ارزش هزینه کردن اینها دارن ؟ چه فرقی به دارن ؟

با گوشی ایفون مچ میشن ؟

تا رنج 600 تومان کنود هم چه مدلیشو پیشنهاد میکند ؟ عالی باشه با ایفون هم مچ بشه

ebow
05-09-2014, 11:07
به نظر من کنوود 7056 بگیر از هر لحاظ ظبط کاملیه،با آیفون و آیپد و اندروید کاملا مچ هست و بلوتوث هم داره قیمتش هم مناسب

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

hamidR15
05-09-2014, 11:44
[QUOTE=hamidR15;8371736]
k2pکارکرد هم گیر نمیاد؛
میخوام کامپ هم با کواک ها ست شه:n09:
اما صاحب ماشین عجب حالی بهش داده بود( بنتلی رو داشت ارتقا میداد؟!!!!):n13::n08:
سلام
کی تو خیلی کمه و تقلبیش هم فراوونه.بد گیر میاد اورجینالش. کلا کامپ فوکال اورجینال خیلی کمیابه.

سلام دوستان 2 جفت hertz 165 دارم و نصبه همراه با امپ Hertz - HE هر 2 تیوترهاش سوخته و طبعا مشکل صدا دارم چه تویتری بخرم براش ؟ بودجه 250 ممنون میشم راهنمایی کنید
از همون هرتز بگیرید.تیوتر تنها جنس خوب خیلی گیر نمیاد. گرند هم فکر کنم داشته باشه.

سلام به دوستان گرامی. به نظرتون میشه باند 6975 سری قدیم پایونیر رو کنار 7100 کنوود بست؟ چون به نظرم صداشون تو یه سطحه تقریبا
به نظر من اصلا کار صحیحی نیست. قبلا در مورد خیلی صحبت شده.باید اسپیکرها از یک مدل و یک نوع باش.

سلام
دوست عزیز
1-اون 50 وات که فرمودی توان ماکزیمم پخش هست.توان آر ام اس پخشها بین 18-22 وات هست.
2-اگر منظورتون از سیم کابل برق تغذیه کننده آمپلیفایر هست باید عرض کنم بستگی به تعداد و جمع کل مصرف کننده هامون داره.هرچقدر جمع کل توان بالاتر بره باید از کابلهای با گیج (ضخامت) پائینتر استفاده بشه.
نکته:بهتره گیج مورد انتخابتون رو کمتر از 4 گیج انتخاب نکنید
تو پکهای برق موجود در بازار بهترین آنها استریت وایرز هست و پک برق 4 گیجش 140 تومن قیمت دارد.
3-همانطور که عزیزمون فرمودند اصلا دنبال برندهای فیک نرو که پشیمان خواید شد.

سلام. به موادی نیا دارم لطفا چون بودجه محدوداست کمک فرمای
ماشین کرلای مدل 99 است وبه طور فابریک اسپیکرای عق گر میباشد.
من نمیخوام برش کنم بنابرین دو جفت اسپیر برای طاقچه و در جلو میخاهم. که کفیت خوب و بلندی خوبی داشته باشند. حدود250 بیشتر و یا کمتر
یک عدد آمپلی معمولی چینی دارم که به اسپکرهای طاقچه متصل میکنم.
یک عدد ضبط میخواهم. یوااس بی باشه - آمپلی رو ساپورت کنه. ساب نمیخوام.کیفیت خوب با کمترین هزینه حدود 200 نظ خودم کنوود u256-u356-u259 است.
دیگه حد اقل دو جفت 1685اس پایونیر بگیرید.جفتی 170 هست البته میتونم کمی تخفیف هم براتون بگیرم اگر خواستیه باشید.
یو 356 مناسب هست.

سلام
حمید خان به نظرت آمپ jvc ks-ax5500 برای کامپوننت ها مناسبه ؟ 150 وات روی 2 اهم میده

از بین ها کدومو بخرم ؟ به 207 میخوذه اینترفیسش هم تو بازار هستش ؟ چنده ؟

Sony MEX-DV1700U Car Audio
یا
Pioneer DEH-X9650BT Car Audio
یا
Pioneer DEH-9450UB Car Audio
کدوم صدای خوبی داره ؟ ارزش هزینه کردن اینها دارن ؟ چه فرقی به دارن ؟
با گوشی ایفون مچ میشن ؟
تا رنج 600 تومان کنود هم چه مدلیشو پیشنهاد میکند ؟ عالی باشه با ایفون هم مچ بشه
دوست من اینترفیس 207 از 58 تومن هست تا 100 تومن.باید مدل ووسال ساخت ماشینتون رو بدونم
تو پشخهای که ذکر کردید با 9650موافقم.پخش بدی نیست. ولی میتونید به 7056 کن وود هم یه نظری داشته باشید. هر ود هم با آیفون همخوانی دارند.

hamidR15
05-09-2014, 11:46
سلام

مخلص پیام جان.
پیام جی وی سی خیلی صدای خوبی نداره.بهترینش آرسنال بود که صداش خوب بود ولی خرابیه زیادی داشت.عجله نکن حیفه بزار یه آمپ پدر مادر دار بگیرم براش.

naim697
05-09-2014, 11:55
کنوود 7056 با 8919 چطوره ؟ کدومش بهتره ؟ چف فرقی باهم دارن ؟

میشه دو تا عکس هم ازشون بذارید ؟

sabasistem_co
05-09-2014, 14:10
سیستم تا نهایت 850 اینا چیو پیشنهاد میکنین ؟؟
اول کیفیت واسم مهمه بعد قدرت و بیس
چیزایی که میخوام : پخش و آمپلی و کامپوننت واسه در جلو و عقب اسپیکر بیضی ...
ماشینم پرشیاس

ebow
05-09-2014, 15:04
سیستم پارسال فروختم با ماشین،الان میخوام دوباره جمع کنم.
هدیونت که کنوود 7056 میخوام بگیرم ،اسپیکر و اگه پولم الان برسه آمپلی و بعدا ساب و کامپ هم ببندم موندم چی بگیرم.
مخصوصا باند. کلا میخوام سیستم کیفیتی باشه. کیفیت باند هم بالا باشه.

hoseinsps
05-09-2014, 16:02
کنوود 7056 با 8919 چطوره ؟ کدومش بهتره ؟ چف فرقی باهم دارن ؟

میشه دو تا عکس هم ازشون بذارید ؟

سلام
8019 ورژن قبل 7056 بود به نوعی ....
در یه سطحن !
8019 :

7056:

سیستم تا نهایت 850 اینا چیو پیشنهاد میکنین ؟؟
اول کیفیت واسم مهمه بعد قدرت و بیس
چیزایی که میخوام : پخش و آمپلی و کامپوننت واسه در جلو و عقب اسپیکر بیضی ...
ماشینم پرشیاس

سلام
با 850 انتظارتون بر اورده نمیشه ....
با این بودجه یه جفت باند بیضی (کواکسیال) co 609 یا هرتز hcx 690 برای عقب
امپلی pioneer 5602
پخش کنوود u 456

سیستم پارسال فروختم با ماشین،الان میخوام دوباره جمع کنم.
هدیونت که کنوود 7056 میخوام بگیرم ،اسپیکر و اگه پولم الان برسه آمپلی و بعدا ساب و کامپ هم ببندم موندم چی بگیرم.
مخصوصا باند. کلا میخوام سیستم کیفیتی باشه. کیفیت باند هم بالا باشه.

سلام
هدیونیت انتخاب خوبیه
بودجه چقدره ؟ قدم بعدی چیه ؟
یه پیشنهاد ....
اگر قصد خرید ساب ووفر دارید باند بیضی نگیرید ....
2 جفت کامپ بهتر عمل میکنه ...

Highbury
05-09-2014, 19:18
حمید خان یه آمپلی معمولی 350 وات مارک فکر کنم سونیک دارم. با این باندی که گفتی مشکلی نداره؟ ایا این باند برای درجلوی ماشین اندازش مناسب است؟

ebow
05-09-2014, 20:01
سلام
8019 ورژن قبل 7056 بود به نوعی ....
در یه سطحن !
8019 :

7056:

سلام
با 850 انتظارتون بر اورده نمیشه ....
با این بودجه یه جفت باند بیضی (کواکسیال) co 609 یا هرتز hcx 690 برای عقب
امپلی pioneer 5602
پخش کنوود u 456

سلام
هدیونیت انتخاب خوبیه
بودجه چقدره ؟ قدم بعدی چیه ؟
یه پیشنهاد ....
اگر قصد خرید ساب ووفر دارید باند بیضی نگیرید ....
2 جفت کامپ بهتر عمل میکنه ...
فعلا اول باند میخوام،اگه گرون بشه مجبورم آمپ رو چند ماه دیگه بگیرم

sezar77
05-09-2014, 20:38
سلام و عرض ادب خدمت حمید جان و حسین آقا؛
حسین آقا سایه سنگین شدین؟بابا حمید گناه داره:n01::n12:
کمک فوری برای انتخاب پخش،p80rsii یا 80prs کدوم بهتره از نظر متریال ساخت.usb خوردن برام اهمیت چندانی نداره.
ممنون :n16::n16::n16:

slash_slash
06-09-2014, 00:49
کمک فوری برای انتخاب پخش،p80rsii یا 80prs کدوم بهتره از نظر متریال ساخت.usb خوردن برام اهمیت چندانی نداره.
طبق تجربه ی اقا حمید RS2 صدای بهتری داره کیفیت ساخت قدیمی ها هم همیشه بهتر بوده اما به هر حال جدیدتر یعنی: داشتن جنگولک بیشتر عین USB

باند خوب بدون امپ صدای اهن پاره می ده مگه ساب باشه که HPF بدید فرکانس پایین اجرا نکنه

hamidR15
06-09-2014, 01:43
سلام ممنونم
خب مسلما
RS II
به مراتب کیفیت بهتری داره هم ساخت و هم صدا و متریال.ولی آکش که تقریبا نیست.تمیزشم قیمتش بالاس.
حسین جان هم مسافرت بودن انشاءالله بیشتر ازاطلاعات خوبشون استفاده می کنیم.

اسپیکر خوب و با کیفیت و قوی لازم دارید صبر کنید گلیدن
Co 609 plus
بیاد اونو بگیرید
اگر اسپیکر معمولی میخواید جی وی سی 7158 خوبه.حدود 290 فکر کنم باشه.

حمید خان یه آمپلی معمولی 350 وات مارک فکر کنم سونیک دارم. با این باندی که گفتی مشکلی نداره؟ ایا این باند برای درجلوی ماشین اندازش مناسب است؟
بله باید مناسب باشه.البته خیلی هم نیاز به آمپ نداره.

naim697
06-09-2014, 02:22
7056 کنوود برای 206 مدل 90 اینترفیس داره ؟ قیمتش چنده ؟

Pami
06-09-2014, 07:59
7056 کنوود برای 206 مدل 90 اینترفیس داره ؟ قیمتش چنده ؟

اینترفیس کنوود برای 206 فکر کنم 60 تومن باشه

mohsenfhm
06-09-2014, 12:16
با سلام

دوستان باند تا ۳۰۰ تومن چی معرفی می کنید؟

naim697
06-09-2014, 14:42
یه 9450 خریدم 550 تومان با اینترفیس و کابل aux کابل usb اضافی شد 625 تومان کلا .

میشه بگید چطوری نور نمایش را زیاد کنم ؟

فرکانس هایی که پیدا میکنه رادیو را چطور سیو کنم ؟

گزینه ریپیت ( تکرار موزیک ) روی کنترل نیستش ؟ چطوری فعالش کنم ؟

Zeitgeist
07-09-2014, 02:55
درود

دوستان یه سیستم رادیو پخش تصویری یک طبقه میخوام برای L90که سیستم GPS Navigation با ساپورت مناسب برای نصب نقشه های مختلف از منابع اینترنتی داشته باشه...

درواقع هیچ یک از امکاناتش به درد من نمیخوره و همین ضبط آلمانی BLAUPUNKT که خود کارخونه روش گذاشته برای من کافیه چون فقط از جَک ورودی اتصال فیش 3.5 میلیمتری (AUX، همون فیش سر کابل معمول صوتی هدفون ها) استفاده میکنم برای پخش صوت از mp3 player ـم و من حتی از CD و USB و Bluetooth و غیره استفاده نخواهم کرد!

به نظر خودم، تعویض این ضبط خودش که جنس با کیفیتی هست، برای یه جنس چینی که از امکاناتش استفاده ای نخواهم کرد، کار احمقانه ایه. (آدم باید دیوانه باشه بشینه توی یه صفحه ی ریز، فیلم نگاه کنه!)

ولی از طرفی، دستگاه های GPS جدا که مثلاً با پایه بچسبونیشون روی داشبورد، هم جلوی دید سرنشینان رو میگیرن یکم، هم اینکه باتریشون سریع تموم میشه! اگرم دائماً به شارژر فندک وصل باشن، باطریشون بعد یه مدت داغون میشه (این طبیعت باتری های Lithium-ion هست). پایه ها هم بعضاً چسبشون کنده میشه سرنگون میشن! اگر چیزی به فکرتون میرسه که سازنده، به فکر این چیزا بوده باشه، صفحه ی نسبتاً بزرگ (5 اینچ به بالا) و رابط کاربری و عمر باطری خوبی داشته باشه، راهنمایی کنید.

قیمت هم سعی دارم اصولاً بیشتر از 500-600 خرج این چیزا نکنم، ولی تا یه تومن هم رفت باز قابل تحمله... در هر 2 بازه ی قیمتی (زیر 500-600 و بالاتر) اگر چیزی به ذهنتون میرسه (هم ضبط gps دار و هم gps) بفرمایید.

یه سؤال جانبی: درصورتی که GPS جدا بخرم، جایی هست بشه براش کابل جدا برای شارژ باطریش کشید و مجبور به اشغال کردن فندک نباشیم؟ بدون اینکه به سیستم های ماشین آسیبی برسه که منجر به از بین رفتن گارانتی بشه!

m6788
07-09-2014, 09:21
حمیدجان سلام
خسته نباشی داداش
میخواستم یکی از پخش های زیر رو بگیرم بنظرت کدوم برای من با حداقل هزینه مناسب تره؟
اهل ساب و آمپلی نیستم نهایتش 2 تا کواکسیال مستقیم بهش وصل میکنم و اینکه سی دی خور هم نباشه مهم نیست و فقط usb ساپورت باشه و اینکه اگه بشه با اسمارت فون از طریق بلوتوث کنترلش کرد هم عالی میشه.
Kenwood u256
Kenwood u356
Kenwood u456
اگه نظرت روی مورد دیگه ای هم هست ممنون میشم تا قیمت ماکزیمم 280 تومن پیشنهاد بدی اگه موردی هم باشه که بلوتوث داشته باشه که خیلی خوب میشه.
مرسی از زحماتی که میکشی داداش.

reza_ire
07-09-2014, 09:42
سلام به همه دوستان

اگه بخوام یه سیستم صوتی از نوع کامپوننت واسه ماشینم بخرم باید چه اطلاعاتی را واسه مشورت در اختیار اساتید محترم بگذارم ؟

با تشکر

slash_slash
07-09-2014, 12:59
بالاخره با کمک اقا حمید گل 1 سیستم بستم از این قرار:
MX 165 PLUS به تعداد 2 جفت
RS12 FA GLADEN
PIONNER 8604
PIONEER 5602
KENWOOD 7056BT
تمامی کابل ها هم AUDIO SYSTEM به جز برق که STREETWIRE
به سختی MX165 دومی در دره عقب جا دادم دورش ابر گذاشتم خلاصه چیز خوبی شد در نهایت پس از انجام تنظیمات پخش به صدای خیلی خیلی خوبی رسیدم تفکیک عالی صدا حجم مناسب صدا بیس نرم و البته کوبنده خلاصه همه چیز عالیه و صدا خیلی لذت بخشه در ابتدا گفتم شاید با امپ پایونیر خوب نشه اما کیفیت صدا انصافا عالیه و تا ولوم اخرم صدا خراب نمی شه
اما چند توصیه که در انجام این سیستم یاد گرفتم:
حتما سعی کنید اسپیکرها با ساب از 1 خانواده باشن ترجیحا از 1 سری که صدا بهترین هماهنگی و یک دستی رو داشته باشه.
حتما حتما از 4 تا اسپیکر در ماشین استفاده کنید من هم استیج عقب خالی هم جلو خالی داشتم به طرز عجیبی صدا وقتی که 4 تا می شه مخصوصا اگر توی درهای ماشین باشن صدا بهتر می شه توی همه ی ماشین های خوب روز هم دور تا دور ماشین اسپیکر می ذارن که حالت دیسکو پیدا بشه
در نهایت ترکیب 2 جفت کامپ با 1 ساب بهترین ترکیبی هست که می شه انتخاب کرد.
اما راجب 7056 هم بگم که به نسبت قیمتش واقعا می ارزه همه چی داره اکثر چیزاشم قابل تنظیم به انتخاب یوزر هست برای کسایی که اهل دست کارین نعمتیه اما نکته ی جالبش اینجاست که تنظیمات حالت کارخانشم هم خیلی عالی هست صدایی خیلی خوبی می ده اصلا نیازی به تنظیم اکولایزر هم نیست برعکس پایونیر که تنظیمات کارخانش افتضاحه
صدای MX 165 هم به نسبت قیمتش خیلی عالیه نه تیز نه ازار دهنده تفیکی عالی هم داره بلندی صداشم برای اتاق ماشین کاملا کافیه به نظرم هزینه بیشتر کردن اشتباهه مگه برای لب ساحلی چیزی بخواید.
در نهایت امر هم از اقا حمید که کلیم وقت ایشون رو گرفتم سپاس فراوان دارم به علت کمبود هزینه امپ پایونیر برداشتم اما 8604 صدای خوبی داره بر عکس سری های قدیم خلاصه فن گلیدن شدم اساسی

amir_9
07-09-2014, 14:01
RS12 FA GLADEN
PIONNER 8604
PIONEER 5602
KENWOOD 7056BT
به سختی MX165 دومی در دره عقب جا دادم دورش ابر گذاشتم خلاصه چیز خوبی شد در نهایت پس از انجام تنظیمات پخش به صدای خیلی خیلی خوبی رسیدم تفکیک عالی صدا حجم مناسب صدا بیس نرم و البته کوبنده خلاصه همه چیز عالیه و صدا خیلی لذت بخشه در ابتدا گفتم شاید با امپ پایونیر خوب نشه اما کیفیت صدا انصافا عالیه و تا ولوم اخرم صدا خراب نمی شه
حتما سعی کنید اسپیکرها با ساب از 1 خانواده باشن ترجیحا از 1 سری که صدا بهترین هماهنگی و یک دستی رو داشته باشه.
حتما حتما از 4 تا اسپیکر در ماشین استفاده کنید من هم استیج عقب خالی هم جلو خالی داشتم به طرز عجیبی صدا وقتی که 4 تا می شه مخصوصا اگر توی درهای ماشین باشن صدا بهتر می شه توی همه ی ماشین های خوب روز هم دور تا دور ماشین اسپیکر می ذارن که حالت دیسکو پیدا بشه
اما راجب 7056 هم بگم که به نسبت قیمتش واقعا می ارزه همه چی داره اکثر چیزاشم قابل تنظیم به انتخاب یوزر هست برای کسایی که اهل دست کارین نعمتیه اما نکته ی جالبش اینجاست که تنظیمات حالت کارخانشم هم خیلی عالی هست صدایی خیلی خوبی می ده اصلا نیازی به تنظیم اکولایزر هم نیست برعکس پایونیر که تنظیمات کارخانش افتضاحه
صدای MX 165 هم به نسبت قیمتش خیلی عالیه نه تیز نه ازار دهنده تفیکی عالی هم داره بلندی صداشم برای اتاق ماشین کاملا کافیه به نظرم هزینه بیشتر کردن اشتباهه مگه برای لب ساحلی چیزی بخواید.
در نهایت امر هم از اقا حمید که کلیم وقت ایشون رو گرفتم سپاس فراوان دارم به علت کمبود هزینه امپ پایونیر برداشتم اما 8604 صدای خوبی داره بر عکس سری های قدیم خلاصه فن گلیدن شدم اساسی

سلام داداش مبارکت باشه . ایشاالله تو شادیات ازش استفاده کنی .
داداش یه قیمت میدی که هر جنس و چند خریدی و کل سیستم با چه قدر جم شد ؟
این کامپ MX 165 در حد چه کامپیه ؟ خوشحال میشم از سیستمت یه عکسم بزاری :n12::thumbsup:

sabasistem_co
07-09-2014, 14:39
سلام به همه دوستان عزیزم :n11:
میخواستم از تجربه خرید با عجله و بدون اطلاعات کافی بگم که لااقل شما دیگه اشتباه منو نکنین
اول اینکه به هیچ عنوان عجله نکنین توو خرید سیستم
دوم اینکه حتما همینجا اطلاعات کافی کسب کنید با مشورت دوستان کاربلد مخصوصا آقا حمید عزیز
سوم اینکه اگه پول کافی ندارین و یه چیز ایده آل میخواین هرگز با بودجه کم نخواین همه چیو به زور با بودجه تون هماهنگ کنین و بجاش کم کم خورد خورد بگیرین
چهارم اینکه حتماااااا از جای معتبر خریداری بشه که دوستان کمک میکنن
پنجم اینکه بهتره وسایل نو باشه مگه اینکه از فرد مورد اطمینان خریداری بشه

حالا مشکلی که واسه خودم پیش اومد :
من عجله داشتم با 850 تومن میخواستم جور کنم همه چیو,جور کردم ولی انگار پولو ریختم دوووور :n27::n03:
اینا رو گرفتم : کواکسیال DLS 1072 - پخش pioneer 3650 - آمپ دست دوم pioneer GM-X372
همون موقع که سیستم اوکی شد,سیستم 4 5 ساعت روشن بود صداش هم خوب بود تا اینکه صدا یهو بم شد و بی کیفیت حتی بعضی وقتا خش خش میوفتاد,دس که به آمپ زدم فوق العاده داغ و آتیش بود,ماشینو چن ساعت خاموش کردم ولی هنوز صدا بم و بی کیفیت بود,بعد از خرید که با آقا حمید مشورت کردم فهمیدم آمپ که کلا جوابه اسپیکرا رو نمیده و همینطور توییتر اسپیکرا سوخته !!! که الان DLS هم نمایندگی نداره و علنا رفت توو پاچمممممم !! :n28::n28::n14:
کلا واسم 5 ساعت هم کار نکرد ! خلاصه تجربه تلخی بود که خواستم با دوستان در میون بذارم که لااقل شما دیگه اشتباه منو نکنین :n30:

و همینطور تشکر میکنم از آقا حمید عزیز واسه اطلاعات و راهنماییا مفیدشون :n16:

ebow
07-09-2014, 15:32
دقیقا

naim697
07-09-2014, 15:52
میشه برگید برای 9450

میشه بگید چطوری نور نمایش را زیاد کنم ؟

فرکانس هایی که پیدا میکنه رادیو را چطور سیو کنم ؟

گزینه ریپیت ( تکرار موزیک ) روی کنترل نیستش ؟ چطوری فعالش کنم ؟

shayan122
07-09-2014, 18:31
RS12 FA GLADEN
PIONNER 8604
PIONEER 5602
KENWOOD 7056BT

سلام. خیلی خیلی مبارکه!! :n16:

اگر عکس از سیستمت بزاری و اینکه قیمت بدی خیلی لطف کردی... ممنون :n01:

reza_ire
08-09-2014, 07:39
با سلام

از اساتید محترم کسی ما رو قابل میدونه که راهنمائی بکنه ؟

sastwhc
09-09-2014, 04:53
با سلام
من طبق مشورت با دوستان و اساتيد تاپيك براي جلوي پرايد يه جفت e4x helix از توپخونه تهيه كردم(راستش ماشين ماله نزديكانه از من راهنمايي خواسته بود) بلندگوهاي فابريك رو دراورديم و جديدا رو نصب كرديم بر خلاف انتظار صدا تغيير محسوسي نكرد سعي كردم با fade به سمت باندهاي جلو(هد يونيت u456) از توان بالاتري استفاده كنيم كه راستش باعث شد كلا صدا اون غنا و فركانس كامل خودش رو از دست بده و يه مقداره زير بشه، با يكي از نصاب هاي محلي صحبت كردم(هليكس رو فكر كنم زياد نميشناخت. و باهاش كار نكرده بود) از روي تجربه گفت اين جور باندها معمولا تا امپ نداشته باشن كيفيت خودشونو نشون نميدن و با اين ولومي كه شما اهنگ گوش ميديد (٥تا٦)چندان تفاوتي بين بلنگوها نيست، خلاصه ما مونديم و .....احتمال داره بلندگوها إيراد داشته باشن مثلا قلابي باشن،از توپخونه پاساژ بورس لوازم صوتي ماشين فروشگاه------خريدم
با تشكر