PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hamidR15
03-03-2014, 15:28
آقا حمید شما کسی رو سراغ نداری از اصفهان که این بانده رو خریده باشه؟
سلام مهدي جان. نه متاسفانه.

سلام
چندتا سوال از اساتید دارم اگر لطف کنن ساده جواب بدند و البته همشو جواب بدند
من یه پراید صندوق دار دارم میخوام یه ضبط بندازم و دوتا باند و اگر شد یه امپلی فایر
1 - ضبط فقط میخوام سی دی mp3 بخونه و یه دونه فلش و یه کابل برای اتصال به موبایل یه چیزایی مثل رقص نور و بلوتوث و ... نمیخوام.حالا با این اوصاف چه مدلی بگیرم؟پایونییر یا کنوود؟اینکه یه ضبط 250 تومن باشه با اون یکی دیگه که 400 تومنه توی کیفیت که فرق نداره؟من کیفیت برام مهمه ولی امکانات فقط همونا که گفتم رو میخوام
2 - یه جفت باند رو چه مدلی بخرم که هم صداش بلند باشه به قول معروف حال بده(منظورم بلنده گوش خراش نیست منظورم از بلند اینه که اگر صداش رو بلند کردم کیفیت پخش تا حد امکان نیاد پایین )و هم کیفیت خوبی داشته باشه؟
3 - شنیدم باند مدل کلاریون از پایونیر و کنوود حرفه ای تر و صدای بهتری تولید میکنه ، درسته؟co609 بهتره یا اینا که گفتم؟
4 - یه رفیقام میگفت امپلی فایر هم بنداز به دو علت : یکی توزیع برق مناسب و دوم کیفیت صدای بهتر.
این دوتا دلیل درسته؟ اگر درسته که به نظرتون یه امپلی فایر ارزون و درعین حال دارا بودن این دو خاصیت چیه؟
دوست عزيز براي داشتن صداي با كيفيت و اينكه تو ولومهاي بالا ديستورت نكنه بايد آمپ ببنديد.
پخش رو اگر ديجيتال مديال پلير منظورتون هست ميتونيد كن وود مدل U256 بگيريد. حدود 200 تومن.
اسپيكر گليدن MC 609 قيمت 365 تومن.آمپ دو كانال ML 60.2 نيز جهت تغذيه اسپيكر قيمت 312 تومن.
البته پك برق و كابل اسپيكر هم نياز داريد كه حدود 200-300 بايد در نظر بگيريد.
اين يه سيستم استاندارد و با كيفيت معقول هست.
اگر بخواهيد كوبش و تفكيك صداتون بهتر بشه بايد CO609 برداريد با آمپ Ml 75.4 كه جمعا حدود 970 در مياد.

driftking132
03-03-2014, 17:22
محمد جان.بی تعارف عرض میکنم. اگر اجازه بفرمائید بنده دو جفت اسپیکر و پخش رو کامل براتون تهیه و ارسال میکنم. شما هر موقع دستتون باز شد بهم پرداخت کنید.خواهشا اصلا تعارف نکنید.

آقا حمید خیلی گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی
:n16:
فدای شما بشم,ایشالا جور میشه
بیشترِ تلاشم اینه که قبل از عید باشه,چون حس و حاله عجیبی به آدم دست میده وقتی این موقعه ها خرید میکنی:n20:
والا موندم که دوجفت باند بگیرم تا یه جفت,اگه یه جفت چی بگیرم که بیسش باحال باشه!!! :n27:
وگرنه هزینه پخش که جور شده,موندم توی این اسپیکرها
پایونیر هم اسپیکر های مناسبی داره,ولی صداشون رو نشنیدم,اما این JVC که شما معرفی کردی 100% ازش مطمئنم.

driftking132
03-03-2014, 22:05
محمد جان.بی تعارف عرض میکنم. اگر اجازه بفرمائید بنده دو جفت اسپیکر و پخش رو کامل براتون تهیه و ارسال میکنم. شما هر موقع دستتون باز شد بهم پرداخت کنید.خواهشا اصلا تعارف نکنید.

آقا حمید خیلی گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی
فدای شما بشم,ایشالا جور میشه
بیشترِ تلاشم اینه که قبل از عید باشه,چون حس و حاله عجیبی به آدم دست میده وقتی این موقعه ها خرید میکنی:n20:
والا موندم که دوجفت باند بگیرم تا یه جفت,اگه یه جفت چی بگیرم که بیسش باحال باشه!!! :n27:
وگرنه هزینه پخش که جور شده,موندم توی این اسپیکرها
پایونیر هم اسپیکر های مناسبی داره,ولی صداشون رو نشنیدم,اما این JVC که شما معرفی کردی 100% ازش مطمئنم.
متاسفانه به جای افزایش بودجه,به علت مشکل از پولم کم شد :n30:
شرمنده شما شدم که نتونستم 7056 رو ازتون بخرم!
آقا حمید به نظره شما بهتر نیست یه جفت co609 Plus و کنوود u456 بخرم؟؟
بیس این باند بودنِ آمپ راضی کننده است؟؟؟
صداش چطوره؟؟؟

BIG-BANG
04-03-2014, 00:39
صداش چطوره؟؟؟
عزیز حالا آیه هم که نیومده همه بیان پخش توپ بخرن u456 هم پخش خوبیه
بله چرا که نشه الان با پخش راهش بنداز بعد که پول اومد دستت یه آمپ هم بنداز کنارش

bitaphone
04-03-2014, 00:48
با عرض سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان.
متاسفانه من با کسری بودجه مواجه شدم، البته بودجه رو جای دیگه خرج کردم.
آقا لطفا راهنمایی کنید و مدل بدید چون من از اطلاعات و اصطلاحات تخصصی شما زیاد سر در نمیارم.
یه پخش برای ماشین میخوام که سی دی و فلش بخوره و بلوتوث هم داشته باشه که بتونم تماس رو برقرار کنه با آندروید هم کار کنه.
خودم این مدل رو دیدم اما گفتم نظر دوستان رو بپرسم.
Pioneer Head Unit DEH X9550 BT
اگه دوستان پخش مدل دیگه ای با این کارایی و قیمت مناسب تر و با کیفیت بهتر سراغ دارید که من بتونم خرید کنم لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن ماشین همونطور که قبلا گفتم سایپا 132 هست، نیاز ندارم که سیستمی ببندم که صداش گوش شهرو کر کنه اما یه سیستمی میخوام که بیس نرمالی داشته باشه صداش زیاد تیز یا بم نباشه و کیفیتش بسیار واضخ و شفاف باشه، حتی اگه بدون ساب هم بشه این امکانات رو فراهم کرد مشکلی ندارم،
در ضمن بیشتر دوست دارم صدا رو هم جلو داشته باشم هم عقب حالا بنا به دلایلی، اگه برای این هم بشه فکری کرد ممنون میشم.
لطفا پخش مورد نظرتون همراه با هرچی که لازمه اعم از آمپلی، باند یا در صورت نیاز ساب رو بهم بگید.
ممنون و متشکر و منتظر راهنماییتون هستم
سقف کل بودجه با پخش و باند و همه چی حدود 1 میلیون، اما این حداکثرش هست، لطفا یه سیستم شفاف و واضح با حداقل قیمت پیشنهاد بدید

hamidR15
04-03-2014, 01:53
صداش چطوره؟؟؟
سلام
اشکال نداره جور میشه.
بله میشه ولی حتما بعدا براش آمپ بگیر.

با عرض سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان.
متاسفانه من با کسری بودجه مواجه شدم، البته بودجه رو جای دیگه خرج کردم.
آقا لطفا راهنمایی کنید و مدل بدید چون من از اطلاعات و اصطلاحات تخصصی شما زیاد سر در نمیارم.
یه پخش برای ماشین میخوام که سی دی و فلش بخوره و بلوتوث هم داشته باشه که بتونم تماس رو برقرار کنه با آندروید هم کار کنه.
خودم این مدل رو دیدم اما گفتم نظر دوستان رو بپرسم.
Pioneer Head Unit DEH X9550 BT
اگه دوستان پخش مدل دیگه ای با این کارایی و قیمت مناسب تر و با کیفیت بهتر سراغ دارید که من بتونم خرید کنم لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن ماشین همونطور که قبلا گفتم سایپا 132 هست، نیاز ندارم که سیستمی ببندم که صداش گوش شهرو کر کنه اما یه سیستمی میخوام که بیس نرمالی داشته باشه صداش زیاد تیز یا بم نباشه و کیفیتش بسیار واضخ و شفاف باشه، حتی اگه بدون ساب هم بشه این امکانات رو فراهم کرد مشکلی ندارم،
در ضمن بیشتر دوست دارم صدا رو هم جلو داشته باشم هم عقب حالا بنا به دلایلی، اگه برای این هم بشه فکری کرد ممنون میشم.
لطفا پخش مورد نظرتون همراه با هرچی که لازمه اعم از آمپلی، باند یا در صورت نیاز ساب رو بهم بگید.
ممنون و متشکر و منتظر راهنماییتون هستم
سقف کل بودجه با پخش و باند و همه چی حدود 1 میلیون، اما این حداکثرش هست، لطفا یه سیستم شفاف و واضح با حداقل قیمت پیشنهاد بدید
پخش خوبیه.
7056 کن وود هم گزینه مناسبیه.
1-اسپیکر MC 609 قیمت 365
2- آمپ ML 75.4 قیمت 513 یا دو کانال ML 60.2 قیمت 315
3- پخش هم حدود 500

hamidR15
04-03-2014, 02:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اطلاعات تکمیلی در:از دنياي Car Audio چه خبر؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sezar77
04-03-2014, 10:44
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و آقا حمید گل
برند dlsو کدنس آمپ ها شون چطوره؟ میشه روشون حساب کرد؟
قابلیت بریج بستن رو دارن؟

hamidR15
04-03-2014, 14:27
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و آقا حمید گل
برند dlsو کدنس آمپ ها شون چطوره؟ میشه روشون حساب کرد؟
قابلیت بریج بستن رو دارن؟

سلام ممنونم خودت گلي:n16::n12:
كدنس رو من كار نكردم ولي DLS بله آمپهاي قديمش رو كار كردم .عالي بودن.اون كارتن سبز رنگها.اصل سوئد بودن اوايل.
كلا هر آمپليفاير دو كانال و چهار كانال رو ميشه از قابليت بريج درش استفاده كرد.

hamed malekpour
04-03-2014, 15:43
8650یا9550 قیمت هر دو یکی است کدوم بهتر تره برای خرید ؟

aiza1372
04-03-2014, 17:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش سلام، تونستی یه کلیپ از باندا بگیری؟

aminreza.star
04-03-2014, 18:17
داداش سلام، تونستی یه کلیپ از باندا بگیری؟

سلام داداش :n16:
داداش طبق فرمایش آقا حمید من هنوز ولوم رو بالا نمیبرم آخه اسپیکر باید برک بشه
مورد بعد هم اینکه من فیلم بگیرم ایا مقیاس خوبی واسه سنجش شما هست ؟
آخه با گوشیم که فیلم بگیرم با کیفیت بالا نمیتونه ضبط کنه

esi222
04-03-2014, 18:36
1-اسپیکر MC 609 قیمت 365
2- آمپ ML 75.4 قیمت 513 یا دو کانال ML 60.2 قیمت 315
سلام آقا حمید :n12:
تاپیکو داشتم دنبال میکردم یه سوال برام پیش اومد :
اگه اشتباه نکنم اسپیکر 110W , MC 609 هستش (3 اهم)
آمپ ML 75.4 هم 4تا 75W تو 4 اهم یا 4تا 110W تو 2 اهم میده
آمپ 60.2 هم میتونه 2تا 60W تو 4 اهم یا 2تا 88W توی 2 اهم بده
اگه جایی اشتباه کردم شما اصلاح کن :n06:
-----------------
هرجور حساب کردم 110W به اسپیکر نمیرسه (البته رو کاغذ)
حالا با این تفاسیر که این اسپیکر 110 واتی هستش،با این آمپ ها که توان کافی بهش نمیرسه (البته ظاهرا) !
سوالم اینه که مثلا آمپ های پایونییر با قیمت پایینتر و قدرت بیشتر واسه این اسپیکر مناسب نیستن؟
تو برند و کیفیت گلادن شکی نیست اما اینکه با قیمت بالاتر داره قدرتی حتی کمتر از توان خود اسپیکر میده چجوری میشه؟ :n13:

aiza1372
04-03-2014, 18:51
سلام داداش :n16:
داداش طبق فرمایش آقا حمید من هنوز ولوم رو بالا نمیبرم آخه اسپیکر باید برک بشه
مورد بعد هم اینکه من فیلم بگیرم ایا مقیاس خوبی واسه سنجش شما هست ؟
آخه با گوشیم که فیلم بگیرم با کیفیت بالا نمیتونه ضبط کنه
قربونت داااش، کاچی بهتر از هیچی! تا حالا اصلا صداشو هم نشنیدم!
بابا مردیم آخه، اینقدر همه تعریف میکنن! مگه ما دل نداریم؟!:n28:

aminreza.star
04-03-2014, 19:30
قربونت داااش، کاچی بهتر از هیچی! تا حالا اصلا صداشو هم نشنیدم!
بابا مردیم آخه، اینقدر همه تعریف میکنن! مگه ما دل نداریم؟!:n28:
رو چشم داداش
فردا حتما برات یه فیلم میگیرم ببینی چجوریاس :n12:
البته بازم میگم با اینکار درحق 609 جفا میشه چون خودش با فیلمش از زمین تا زیرزمین تفاوت داره :n02:
اگه موزیک خاصی مدنظرته لینک بده دانلود کنم:n16:

BIG-BANG
04-03-2014, 20:09
-----------------
حالا با این تفاسیر که این اسپیکر 110 واتی هستش،با این آمپ ها که توان کافی بهش نمیرسه (البته ظاهرا) !
سوالم اینه که مثلا آمپ های پایونییر با قیمت پایینتر و قدرت بیشتر واسه این اسپیکر مناسب نیستن؟
تو برند و کیفیت گلادن شکی نیست اما اینکه با قیمت بالاتر داره قدرتی حتی کمتر از توان خود اسپیکر میده چجوری میشه؟ :n13:

عزیز کلا تجربه ثابت کرده محصولات آیدیو سیستم با آمپای خودش معرکه میشن چون صدای به مراتب زیباتری میدن با آمپلیذخودشون تا آمپای دیگه ولی با این حال شما ۵۶۰۲ پایونیر هم بندازی میشه چون ۵۶۰۲ هم آمپ خوبی هستش
در ضمن همیشه هم واجب نیست کسی بیاد و حتما تا فیها خالدون یه درایو رو پر کنه اگر کمترم شد طوری نیست البته اگه بحث کیفیت بیاد وسط، که الانم اومده وسط
ولی شما با ۵۶۰۲ هم که درایوش بکنی مشکلی نیست یعنی نمیشه بگی اشتباه کردی اما با آمپای mline صدای بهتر پیدا میکنی

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

aiza1372
04-03-2014, 20:43
رو چشم داداش
فردا حتما برات یه فیلم میگیرم ببینی چجوریاس :n12:
البته بازم میگم با اینکار درحق 609 جفا میشه چون خودش با فیلمش از زمین تا زیرزمین تفاوت داره :n02:
اگه موزیک خاصی مدنظرته لینک بده دانلود کنم:n16:
قربونت داداشیم، میدونم! ولی دیگه دلمون قنج رفت از بس گفتن ۶۰۹!:n03:
فرقی نمی کنه ولی اگه تونستی اونی که به ایمیلت میزنم دانلود کن! جسارته هااا! پرروییم دیگه!:n16:

aminreza.star
04-03-2014, 20:58
قربونت داداشیم، میدونم! ولی دیگه دلمون قنج رفت از بس گفتن ۶۰۹!:n03:
فرقی نمی کنه ولی اگه تونستی اونی که به ایمیلت میزنم دانلود کن! جسارته هااا! پرروییم دیگه!:n16:

چاکرتم
این چه حرفیه
برات پ.خ کردم داداش :n16:

fighter101
04-03-2014, 21:04
با سلام.
امپلی برای یه جفت 305c ؟با امپلی زیر 300 ت میشه خوب درایوشون کرد؟اگه نه حدااقل امپی که میشه گرفت ؟:45:

driftking132
04-03-2014, 22:39
من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
آقا ما تصمیم کبری رو گرفتیم,
بعد از یه سری رایزنی ها,تصمیم گرفتیم یه 7056 بخریم,پخش حرفه ای باشه آدم میتونه چندسالی ازش استفاده کنه؛
,و فقط یه جفت باندِ مناسب که هم بیسش خوب باشه,هم اختلاله صداش توی ولوم زیاد,کم باشه؛که بدون آمپ فعلا استفاده کنم,بعدا عمری بود باندها رو عوض میکنم>
حالا باند تا 200 تومن(کمترم شد چه بهتر) چی رو پیشنهاد میدید؟؟
پایونیر ها صداشون چطوره؟؟
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.
راستی کنوود 7056 که موجود دارین؟؟؟تموم نشده؟؟
:n28:

مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرسی

sayberiya
04-03-2014, 22:48
داداش به جای اینکه 500 تومن بدی 7056 بگیری بگرد دنبال 7016 کارکرده ولی سالم و طرح قدیم چون میگن این جدیداش مشکل ریدینگ دارن
اینجوری 200 تومن به بودجت اضافه میشه
من خودم همین کارو کردم با آقا حمید هم مشورت کردم

BIG-BANG
04-03-2014, 23:29
داداش به جای اینکه 500 تومن بدی 7056 بگیری بگرد دنبال 7016 کارکرده ولی سالم و طرح قدیم چون میگن این جدیداش مشکل ریدینگ دارن
اینجوری 200 تومن به بودجت اضافه میشه
من خودم همین کارو کردم با آقا حمید هم مشورت کردم

دوستان طرح جدید ۷۰۱۶ هم اگه مشکل داشت بدن نمایندگی فریمور جدید فلش بزنن براشون مشکلش حل میشه ۸۰۱۹ هم که خود من دارم فریمور 5 که الان روش زدم بعضی اوقات صدا به کل قطع میشد که الان فریمور ۶ اومده و این مشکل رفع شده
منظورم اینه که جدید قدیم نداره فقط نرم افزاریه که پنج مین میدین نمایندگی یه فریمور جدید فلش میزنه و فریمور قبلی که باگ داشته و باعث هنگ و اینا میشده پاک میشه. تموم شد و رفت

BIG-BANG
04-03-2014, 23:38
من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
بعد از یه سری رایزنی ها,تصمیم گرفتیم یه 7056 بخریم,پخش حرفه ای باشه آدم میتونه چندسالی ازش استفاده کنه؛
,و فقط یه جفت باندِ مناسب که هم بیسش خوب باشه,هم اختلاله صداش توی ولوم زیاد,کم باشه؛که بدون آمپ فعلا استفاده کنم,بعدا عمری بود باندها رو عوض میکنم>
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.

عزیز شما که الان نمیخوای آمپ بخری به نظر من یا پخش رو ۷۰۵۶ بردار و با باندای فابریک سر کن تا پولت جمع بشه و بعد co 609 بنداز کنارش و آمپ یا بیا و co 609 بنداز با پخش فابریک و بعد که پول اومد دستت یه پخش خوب با آمپ خوب ببند
باند دویست تومنی رو الان بخری بعد بخوای بفروشی صد ضررشه ولی چهار روز صب کنی و یه راست اونی که میخوای رو بخری ضررم دیگه نمیدی

driftking132
05-03-2014, 00:16
عزیز شما که الان نمیخوای آمپ بخری به نظر من یا پخش رو ۷۰۵۶ بردار و با باندای فابریک سر کن تا پولت جمع بشه و بعد co 609 بنداز کنارش و آمپ یا بیا و co 609 بنداز با پخش فابریک و بعد که پول اومد دستت یه پخش خوب با آمپ خوب ببند
باند دویست تومنی رو الان بخری بعد بخوای بفروشی صد ضررشه ولی چهار روز صب کنی و یه راست اونی که میخوای رو بخری ضررم دیگه نمیدی

قربونِ دهنت,بدبختی باندهای فابریک ماشین مفت نمی ارزن!! :n02:
مشکلی نیست,من همیشه فروشنده اشو دارم,خواستن مفت بخرن میذارمش روش ماشین کنار CO 609 تا یکم به فیض برسه :n08:
پخش رو خوب بخرم بعدا میتونم باند و آمپِ خوب تهیه کنم,ضررش هم کمتره.
حالا منتظرم آقا حمید یه باند پیشنهاد کنه,تا مزاحمِ خودشون بشم

BIG-BANG
05-03-2014, 01:27
قربونِ دهنت,بدبختی باندهای فابریک ماشین مفت نمی ارزن!! :n02:
مشکلی نیست,من همیشه فروشنده اشو دارم,خواستن مفت بخرن میذارمش روش ماشین کنار CO 609 تا یکم به فیض برسه :n08:
پخش رو خوب بخرم بعدا میتونم باند و آمپِ خوب تهیه کنم,ضررش هم کمتره.
حالا منتظرم آقا حمید یه باند پیشنهاد کنه,تا مزاحمِ خودشون بشم

نه عزیز لامصب این ۷۰۵۶ و ۸۰۱۹ و ۷۰۱۶ از باند فابریکم صدای خوب در میارن من تست کردم که میگم تو تیوتر و ووفر آشغالم بندازی جلوش یه صدا بهت میده که باور نکنی اینا همون اسپیکرایی هستن که با فابریم بودن
باند هم اگه قراره بدون آمپ درایو بشه بعدم اونجوری بشه پس دنبال یه باند تمیز و دست دو بگرد تا ضررش رو داده باشه چون بدون آمپ هر چی بخری زیاد توفیقی نمیکنه مقدار صدا همون صداس فقط شکل بانداش فرق میکنه :p

ehsan_4454
05-03-2014, 01:29
با سلام به همه دوستان
راستش میخواستم از یکی از دوستام سیستم کارکرده بخرم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم.
مشخصات سیستم:
hu:pioneer mixtrax DEH-5450sd
amp:pioneer.PRG 9850 ----4ch
spk:pioneer TS-A6998s ----550w MAX-80Wnom.4amper impdnce ...made in vietnam
یه باکس هم داره که اونم پایونییره ولی مدلشو نگفت چون تو باکسه.
با کل سیمو کابلو ... قیمت گفته 1تومن.بنظرتون خیلی قدیمی نیس؟به این قیمت ارزش خرید داره؟البته شرایطی هم مشکلی ندهره واسش....مثلا ماهی 200 تومن!
خوبه یا با همین هزینه میشه یه سیستم با کیفیت بهتر تهیه کرد؟
ممنون میم راهنمایی کنید.

sayberiya
05-03-2014, 02:16
به شدت دوست دارم سیستمم رو خودم نصب کنم یا یکی برام نصب کنه که بچه با عشقی باشه توضیح بده ازش یاد بگیرم
هزینه نصبش رو هم میدم
میخوام یه نصب خیلی تمیز از آب دربیارم
ببخشید اگه جای سوال اینجا نبود ولی اگه دوستان کسی رو میشناسن معرفی کنن

harrypotter
05-03-2014, 05:55
باند DLS 1072 هم تقلبی داره؟

راستی از همدان اگه کسی کنوود 8019 یا 7056 داره بگه صداش رو یه تست بزنیم

hoseinsps
05-03-2014, 05:57
با سلام به همه دوستان
راستش میخواستم از یکی از دوستام سیستم کارکرده بخرم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم.
مشخصات سیستم:
hu:pioneer mixtrax DEH-5450sd
amp:pioneer.PRG 9850 ----4ch
spk:pioneer TS-A6998s ----550w MAX-80Wnom.4amper impdnce ...made in vietnam
یه باکس هم داره که اونم پایونییره ولی مدلشو نگفت چون تو باکسه.
با کل سیمو کابلو ... قیمت گفته 1تومن.بنظرتون خیلی قدیمی نیس؟به این قیمت ارزش خرید داره؟البته شرایطی هم مشکلی ندهره واسش....مثلا ماهی 200 تومن!
خوبه یا با همین هزینه میشه یه سیستم با کیفیت بهتر تهیه کرد؟
ممنون میم راهنمایی کنید.
سلام
یا پله پله برید جلو

در کل خرید جنس دست دوم زیاد کار خوبی نیست و ریسک داره!!! مخصوصا ساب و امپلی فایر.....
اگر میتونید فقط پخش رو ازش بگیرید و مابقی رو جنس اک بگیرید بهتره و به مراتب کیفیت و طول عمر یبیشتری خواهید داشت....
با 1500 میشه حد اقل یه سیستم رو گرفت که کیفیتی راضی کننده داشته باشه.(پخش+ساب باکس+کامپ+امپ+اکسسوری و نصب)

به شدت دوست دارم سیستمم رو خودم نصب کنم یا یکی برام نصب کنه که بچه با عشقی باشه توضیح بده ازش یاد بگیرم
هزینه نصبش رو هم میدم
میخوام یه نصب خیلی تمیز از آب دربیارم
ببخشید اگه جای سوال اینجا نبود ولی اگه دوستان کسی رو میشناسن معرفی کنن
سلام دوست عزیز
اگر بخواید من میتونم کاملا راهنمایی تون کنم(بصورت مجازی).
البته خودتون هم باید یه دستی تو کار داشته باشید :n02:
تمیز شدن نصب هم به حوصله خودتون بر میگرده و ابزار مناسب .
ای دی یاهو roixsps@yahoo.com

با سلام.
امپلی برای یه جفت 305c ؟با امپلی زیر 300 ت میشه خوب درایوشون کرد؟اگه نه حدااقل امپی که میشه گرفت ؟:45:
سلام
jbl1201 دست دومش میتونه راشون بندازه ولی برق خوب میخواد وفضا.
قیمت نوش 420 تومنه و دست دوم تا 280/ 300 تومن گیرتون میاد

ehsan_4454
05-03-2014, 08:20
[QUOTE=hoseinsps;8136114]سلام
یا پله پله برید جلو

در کل خرید جنس دست دوم زیاد کار خوبی نیست و ریسک داره!!! مخصوصا ساب و امپلی فایر.....
اگر میتونید فقط پخش رو ازش بگیرید و مابقی رو جنس اک بگیرید بهتره و به مراتب کیفیت و طول عمر یبیشتری خواهید داشت....
با 1500 میشه حد اقل یه سیستم رو گرفت که کیفیتی راضی کننده داشته باشه.(پخش+ساب باکس+کامپ+امپ+اکسسوری و نصب)

خب پس با این حساب باید ببینم 750 راه میاد یا نه.اگه نه مجبورم با کمک ما دوستان مجرب استپ به استپ سیستم خوبی جمعوجورکنم.
ممنون

hamidR15
05-03-2014, 09:50
8650یا9550 قیمت هر دو یکی است کدوم بهتر تره برای خرید ؟
سلام
به نظر من 9550 بهتره

-----------------
فرمايشتون كاملا صحيحه ولي MC به خاطر ساختارش راحت درايو ميشه و نياز به آمپ خيلي سنگين نداره.ضمنا همانطور كه مهدي جان فرمودند با آمپ هاي خودش خيلي خوب مچ ميشه و كيفيت بالائي داره.

با سلام.
يه كن وود 9105 براش كافيه.ولي زير 300 نيست. يعني زير 300 اون برند استاندارد و آكبند چيزي گيرتون نمياد.

من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.

اسپيكر رو به نظرم همون جي وي سي 7158 براتون ميگيرم.به نظر مندر حد قيمتش عاليه.210 تومن.7056 هم شركت داره .

اگر Made In Taiwan اصله

BIG-BANG
05-03-2014, 09:53

عزیز 1072 مشکل کراس آور داره به نظر من نخریش بهتره
1073 و کلا dls بابا انقدرام که میگن تقلبی و اینا از این خبرا نیست فقط سری جدیداش تیوتر حساس تری داره و باید توی درایو کردنش حواست جمع باشه و گین آمپ رو کم کم زیاد کنی و اصن نذاری دیستورت اتفاق بیفته و همین که صدا یکم خش دار شد فوری گین رو کم کنی و بیشترش نکنی که تیوترات بسوزن. همین
وگرنه انقدرام دیگه آبکی نیست تیوتراش که فوتش کردی بسوزه و در ضمن با آمپ متفرقه نباید درایو بشه که وات کلیپ بهش برسه
تموم شد و رفت

sezar77
05-03-2014, 13:21
سلام و خسته نباشید خدمت آقا حمید:n12:
برای هاچبک یه جفت co609 خوبه یا دو جفت کامپ mx165 البته کنار اینها یه ساب گلیدن هم قصد دارم بگیرم که با پخش 7150 درایو شون کنم. فوق آمپ مناسب ندارم در حال حاضر بون آمپ جواب میدن( بدون ساب) اگه عمر بود سابو امپ بیگرم. ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن

ali_ab
05-03-2014, 13:29
با عرض سلام به دوستان عزیزم

تفاوت بین دو مدل کامپ اودیو سیستم RS 165 & RS 165 SLIM چیه؟ و اختلاف قیمت 200 تومنی در مدل mx 165 با RS 165 صرفا 20 وات قدرت ارام اس شون هست یا از نظر کیفیت هم متفاوت هستند؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

aminreza.star
05-03-2014, 13:53
درود

اینم کلیپی که دوستان قولش رو از من گرفته بودن

فقط چند نکته رو به عرضتون برسونم :

اول اینکه حجم کلیپ حدود 85 مگه که اگر تبدیلش کنم کیفیت صدا کم میشه

مورد دومم بیس آهنگ رو گوشی خوب و باکیفیت ضبط نکرده وگرنه بدجور بیس میزنه

سومین مطلب هم اینکه فعلا Gain آمپ رو مینیموم هست HPF و LPF هم فعلا استفاده نمیشه تا طبق فرمایش آقا حمید اسپیکرها برک بشن وگرنه هنوز جای باکیفیت تر شدن صدا هست

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hoseinsps
05-03-2014, 14:54
برای هاچبک یه جفت co609 خوبه یا دو جفت کامپ mx165 البته کنار اینها یه ساب گلیدن هم قصد دارم بگیرم که با پخش 7150 درایو شون کنم. فوق آمپ مناسب ندارم در حال حاضر بون آمپ جواب میدن( بدون ساب) اگه عمر بود سابو امپ بیگرم. ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن
سلام
بله جواب میدن
ولی اگر میخواید ساب اضافه کنید دو جفت کامپ بهتره...

fighter101
05-03-2014, 15:23
دوستان پخش 6350 پایونیر ؟ حرفی واسه گفتن داره ؟

sayberiya
05-03-2014, 16:13
از mx165 نباید انتظار یه صدای خیلی خوب رو داشته باشید مخصوصا تو ماشین های صندوق دار هم از نظر حجم صدا هم از نظر کیفیت (کلا از کامپوننت با این مقدار هزینه از همه برندها)
من چون صداش رو شنیدم میگم
اگر قرار بر این باشه که کامپوننت بندازید حتما سری های بالاترش رو بندازید
به نظر من حتما حتما قبلش صدای این کامپوننت رو گوش بدید بعد تصمیم بگیرید

aminreza.star
05-03-2014, 17:23
نمیدونم این پستم رو جای مناسبی مینویسم یا نه.
گیر دادن به ساب باکس وظیفه راهنمایی رانندگیه یا نیروانتظامی؟
والا من الان از بیرون اومدم تو راه دیدم ماشین آگاهی یه پراید هاچ بک رو نگه داشته داره به ساب باکسش گیر میده :n13:

radrali
05-03-2014, 21:54
نمیدونم این پستم رو جای مناسبی مینویسم یا نه.
گیر دادن به ساب باکس وظیفه راهنمایی رانندگیه یا نیروانتظامی؟
والا من الان از بیرون اومدم تو راه دیدم ماشین آگاهی یه پراید هاچ بک رو نگه داشته داره به ساب باکسش گیر میده :n13:

سلام

وظیفه راهنمایی و رانندگیه ، البته توی ایست های بازرسی هم ممکنه گیر بدن بستگی به خودتون داره :D
جریمه صدای ناهنجار هم 40.000 هزار تومان هست ...

moienkay
06-03-2014, 01:11
درود خدمت آقا حمید

من تازه کارم. میخوام با 1.5 یه سیستم ببندم برای پارس.
پیشنهادتون چیه؟
این آدیو سیستم که میگین آیا با این بودجه میشه خرید؟
خودتون فروش دارید؟
شمارتونو میشه برام پ.خ کنید؟

ممنون

bitaphone
06-03-2014, 20:06
پخش رو که نتونستم 9550 بگیرم 8650bt خریدم.همونطور که گفتم بودجم بخاطر شب عیدی خرج شد. ماشین هم که گفتم سایپا 132 هست میتونم الان اسپیکر بگیرم بعدا که دستم باز شد آمپ رو اضافه کنم؟ باند جلو رو هم میشه استفاده کرد؟ من خیلی دوست دارم از باند جلو هم استفاده کنم که بتونم هنگام مکالمه با تلفن و گوش دادن موزیک نخوام صدارو زیاد کنم. میکروفن مکالمه رو از کجا باید بیارم بالا که هم کیفیت صدای دریافتیش خوب باشه هم سیمش ضایع تو دید نباشه. اگه باند mc609 بخوام کدوم یکی از دوستان میتونن واسم تهیه و ارسال کنند قیمت چند؟

hoseinsps
06-03-2014, 21:00
پخش رو که نتونستم 9550 بگیرم 8650bt خریدم.همونطور که گفتم بودجم بخاطر شب عیدی خرج شد. ماشین هم که گفتم سایپا 132 هست میتونم الان اسپیکر بگیرم بعدا که دستم باز شد آمپ رو اضافه کنم؟ باند جلو رو هم میشه استفاده کرد؟ من خیلی دوست دارم از باند جلو هم استفاده کنم که بتونم هنگام مکالمه با تلفن و گوش دادن موزیک نخوام صدارو زیاد کنم. میکروفن مکالمه رو از کجا باید بیارم بالا که هم کیفیت صدای دریافتیش خوب باشه هم سیمش ضایع تو دید نباشه. اگه باند mc609 بخوام کدوم یکی از دوستان میتونن واسم تهیه و ارسال کنند قیمت چند؟
سلام
مبارکه
بله الان اسپیکر بگیرید و در اینده امپ.
باند جلو هم میتونید استفاده کنید ولی کیفیتو خراب میکنه تا حدی
بهتر از توی تنظیمات بالانس 70 در صد صدا رو بندازید عقب و 30 درصد برای جلو
در اینده میتونید باند بهتر استفاده کنید توی جای فابریکی/روی دری و یا بدید کیک پنل بسازن براتون...
کلا این میکروفون ها حساسیتشون بالاست و اگه روی ستون ها هم نصب بشن صدا رو به خوبی دریافت میکنن
ولی باز بهتره قسمت پایینی اینه نصب بشن
سیم هم از پشت پخش رد کنید و بعد از اونجا از بالای(از کنار سیم کشی های زیر فرمون) پدال گازو ترمز(با بست کمربندی کوچک یه جوری به میله ها گیرش بدید) تا برسید نزدیک ستون سمت چپ بعد بیاریدش بالا
حالا با کمی فشار اون قاب روی ستون رو بکشید و درش بیارید ( حواستون باشه خار هاش نشکنه)
سیم رو از اونجا رد کنید تا بالا و قاب رو ببندید
از اونجا هم از زیر زوار بکشیدش تا اینه.

bitaphone
06-03-2014, 21:19
سلاممبارکهبله الان اسپیکر بگیرید و در اینده امپ.باند جلو هم میتونید استفاده کنید ولی کیفیتو خراب میکنه تا حدیبهتر از توی تنظیمات بالانس 70 در صد صدا رو بندازید عقب و 30 درصد برای جلودر اینده میتونید باند بهتر استفاده کنید توی جای فابریکی/روی دری و یا بدید کیک پنل بسازن براتون...کلا این میکروفون ها حساسیتشون بالاست و اگه روی ستون ها هم نصب بشن صدا رو به خوبی دریافت میکننولی باز بهتره قسمت پایینی اینه نصب بشنسیم هم از پشت پخش رد کنید و بعد از اونجا از بالای(از کنار سیم کشی های زیر فرمون) پدال گازو ترمز(با بست کمربندی کوچک یه جوری به میله ها گیرش بدید) تا برسید نزدیک ستون سمت چپ بعد بیاریدش بالاحالا با کمی فشار اون قاب روی ستون رو بکشید و درش بیارید ( حواستون باشه خار هاش نشکنه)سیم رو از اونجا رد کنید تا بالا و قاب رو ببندیداز اونجا هم از زیر زوار بکشیدش تا اینه.ممنونم دوست خوبم. خوب اسپیکری که تو جای فابریکی جلو جا بشه چی پشنهاد میدیدن؟ اسپیکر عقب هم دوست خوبم MC609پیشنهاد دادن خوبه دیگه یه اسپیکر هم برا جلو پیشنهاد بدید که با اون مچ باشه. ممنون

sezar77
06-03-2014, 23:11

سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.

hoseinsps
07-03-2014, 00:11
ممنونم دوست خوبم. خوب اسپیکری که تو جای فابریکی جلو جا بشه چی پشنهاد میدیدن؟ اسپیکر عقب هم دوست خوبم MC609پیشنهاد دادن خوبه دیگه یه اسپیکر هم برا جلو پیشنهاد بدید که با اون مچ باشه. ممنون
سلام دوست عزیز
در مورد اسپیکر ها بهتره که این پول اسپیکر جلو رو خرج اسپیکر عقب کنید و بجای mc از co609 استفاده کنید
چون استیج جلو پراید فابریکش 10 سانتیه و ارزش خرید نداره!
ممکنه تفاوت صدا خیلی کم باشه و شما از هزینه ای که کردید پشیمون بشید ....
ایشالله در اینده برای استیج جلو کامپ 16.5 سانتی بگیرید و توی کیک پنل و یا رودری نصب کنید.
اگر نه که همون کواکسیال

اگر من بودم چون ماشین هاچبک و فضای داخلی کوچکتری نسبت به ماشین سدان داره
پول دو جفت mx 165 رو میدادم یه جفت sqx165 برای استیج جلو
توی صندوق هم ساب باکس
سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.
.[/QUOTE]\

سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.[/QUOTE]

سلام
بله دقیقا
اگر ساب هم وی طاقچه بذارید مشکلی نداره.
gladen rs 12 freeair مخصوص این کاره.

hasti85
07-03-2014, 01:39
سلام
قصد خرید یه ساب و امپلی دارم ..
این دو مدل چطوره

hamed malekpour
07-03-2014, 10:39
فرق بین 4 خروجی با 6خروجی چییه ویه رادیو پخش بهتراز 2650 معرفی کنید؟

driftking132
07-03-2014, 10:56
درود

اینم کلیپی که دوستان قولش رو از من گرفته بودن

فقط چند نکته رو به عرضتون برسونم :

اول اینکه حجم کلیپ حدود 85 مگه که اگر تبدیلش کنم کیفیت صدا کم میشه

مورد دومم بیس آهنگ رو گوشی خوب و باکیفیت ضبط نکرده وگرنه بدجور بیس میزنه

سومین مطلب هم اینکه فعلا Gain آمپ رو مینیموم هست HPF و LPF هم فعلا استفاده نمیشه تا طبق فرمایش آقا حمید اسپیکرها برک بشن وگرنه هنوز جای باکیفیت تر شدن صدا هست

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش دمت گرم
ولی نمیدونم چرا دوستان اصرار میکنن که پس دیدن فایل تصویری اقدام به خرید کنن!
آخه چیزی مشخص نمیشه :n13:

shayan1226
07-03-2014, 11:50
با سلام خدمت اساتید

میخواســتم نظرتون رو راجع به پک pioneer-dxt-x1669ub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم.. کیفیت صدا و بیس باند هاش چطوره؟

و این که کلا سری های DXT خوبن؟ بهترین مدل کدومه؟ قیمت هم اگه ممکنه ممنون میشم بزارید!

aminreza.star
07-03-2014, 12:21
داداش دمت گرم
ولی نمیدونم چرا دوستان اصرار میکنن که پس دیدن فایل تصویری اقدام به خرید کنن!
آخه چیزی مشخص نمیشه :n13:
خواهش داداش
والا منم همینو گفتم
اصلا مقیاس خوبی واسه سنجش کیفیت نیست
والاا این گوشی صدای سیستم 10 میلیونی رو هم مثه سیستم فابریک کارخونه ضبط میکنه تفاوتی قائل نمیشه :n02:

harrypotter
07-03-2014, 12:46
فرق دو تا باند T1693 و R1693 راکفورد تو چیه؟ قیمتاشون چنده یه جا پرسیدم گفت 200 ولی تو نت سرچ کردم دیدم دو مدل T و R داره به نظرتون کدومشه؟ و نسبت به قیمتش می ارزه؟

Shahin_SOURNA
07-03-2014, 14:59
دوستان من ضبطم پایونیره، قبلا حمید خان به من پیشنهاد 6975 V2 با آمپ 3602 را دادید، آمپ اکی ه، به نظر شما کواک 718ex بگیرم چطوره؟ با صدای تیز مشکلی ندارم، الان هم تیوتر دارم... صرفا به خاطر تفاوت قیمتش عرض میکنم، 6975 حدود ۳۳۰ و 718 حدود ۲۴۰ هست.

در ضمن یک باند سری ترمیناتور ام تی ایکس 694 هم هست ۱۹۰ تومن، این چطوره؟

muiacir
07-03-2014, 16:13
سلام ، من یه چندتا سوال basic دارم
1- میخوام پلیر آلپاین بگیرم نمیدونم دقیقا مدلی که بهم پیشنهاد شده چقدره اما 2 pre-out هست و 390 تومن.میخوام بدونم کلا مدل آلپاین خوبه؟خرابی و هنگی نداره؟تنظیماتش در چه حده؟کامله؟چرا اینقدر از پایونییر و کنویوود و ... گرون تره؟
2- برای باند بهم rockford پیشنهاد شده ، ولی همه بهم کلاریون و کننود و 6975 پایونیر رو پیشنهاد میکنند ، میگند راک فورد همچین صدای حال بده ای نمیده و بعد از یه مدت کیفیت صداش میاد پایین یا وقتی صدا رو بلند میکنی کیفیت میاد پایین و ....اینا راسته؟
مرسی

hoseinsps
07-03-2014, 16:26
ممنونم دوست خوبم. خوب اسپیکری که تو جای فابریکی جلو جا بشه چی پشنهاد میدیدن؟ اسپیکر عقب هم دوست خوبم MC609پیشنهاد دادن خوبه دیگه یه اسپیکر هم برا جلو پیشنهاد بدید که با اون مچ باشه. ممنون
خ.م
1044r pioneer

سلام
این دو مدل چطوره
سلام
از نظر درایو کردن که مشکلی نداره
ولی صداش چی بشه :n13:.......
ساب های ارث بد نیستن
ولی امپ های پاور اکوستیک زیاد تعریفی ندارن
سعی کنید امپ مونو که ساب سونیک داشته باشه بخرین......
شما بودجتون چقدره ؟

hoseinsps
07-03-2014, 16:33
1- میخوام پلیر آلپاین بگیرم نمیدونم دقیقا مدلی که بهم پیشنهاد شده چقدره اما 2 pre-out هست و 390 تومن.میخوام بدونم کلا مدل آلپاین خوبه؟خرابی و هنگی نداره؟تنظیماتش در چه حده؟کامله؟چرا اینقدر از پایونییر و کنویوود و ... گرون تره؟
2- برای باند بهم rockford پیشنهاد شده ، ولی همه بهم کلاریون و کننود و 6975 پایونیر رو پیشنهاد میکنند ، میگند راک فورد همچین صدای حال بده ای نمیده و بعد از یه مدت کیفیت صداش میاد پایین یا وقتی صدا رو بلند میکنی کیفیت میاد پایین و ....اینا راسته؟
مرسی

سلام
سعی کنید 3 تا خروجی داشته باشه و ترجیحا 4 ولت
الپاین پخش های خوبی داره
در مورد خرابی و هنگی هم ندیدم کسی بگه که فلان پخش الپاین این مشکلاتو داره
امکانات هم بستگی به بودجه شما داره
اگه بودجتون زیر 800 یا 1 تومنه تومنه برای پخش / بهتره که سمت الپاین نرید
باند های راکفورد هم بیشتر صداشون کریستالی....
بهتره برید صداهارو بشنوید.....
خراب شدن صدا هم تو ولوم بالا به همه چیز بستگی داره نه فقط پخش...

muiacir
07-03-2014, 17:00
سلام
سعی کنید 3 تا خروجی داشته باشه و ترجیحا 4 ولت
الپاین پخش های خوبی داره
در مورد خرابی و هنگی هم ندیدم کسی بگه که فلان پخش الپاین این مشکلاتو داره
امکانات هم بستگی به بودجه شما داره
اگه بودجتون زیر 800 یا 1 تومنه تومنه برای پخش / بهتره که سمت الپاین نرید
باند های راکفورد هم بیشتر صداشون کریستالی....
بهتره برید صداهارو بشنوید.....
خراب شدن صدا هم تو ولوم بالا به همه چیز بستگی داره نه فقط پخش...
چرا اینقدر پخش های الپاین گرون هستند؟
تو رنج 350 تا 400 شما الپاین پیشنهاد میکنین بگیرم یا چیز دیگه؟چیز دیگه یعنی چی؟
صدای کریستالی یعنی چی؟من میخوام باند یه صدای باحال و با کیفیت اراءه بده.اصفهان co609 پیدا نمیشه وگرنه تعریفش رو شنیدم
من کلا بودجم در حد یک میلیون و 200 هزار تومنه
امپم میخوام اما ساب و .... نمیخوام

sezar77
07-03-2014, 17:01
ممنون اما برای جلو باید درب رو برید که از شکل متعارف خارج میشه.امکان داره یه عکس از کیک پنل بذارید. سپاس و درود فراوان:n16:

shayan1226
07-03-2014, 21:36
با سلام خدمت اساتید

میخواســتم نظرتون رو راجع به پک pioneer-dxt-x1669ub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم.. کیفیت صدا و بیس باند هاش چطوره؟

و این که کلا سری های DXT خوبن؟ بهترین مدل کدومه؟ قیمت هم اگه ممکنه ممنون میشم بزارید!

کسی نبود؟

کسی تجربه استفاده از سری های DXT رو داره!؟ 2669UI یا 1669UB یا هر مدل دیگه ایی!؟!؟!؟!؟!

msa_6292
07-03-2014, 23:56
سلام دوستان
امــروز به سفارش و مشاوره های بسیار ارزشمند آقا حمید گل که استاد بی رقیب در زمینه صدا (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری) هستند، رفتم و برای شروع پروژه سیستم صوتی ماشین سمندم ، موارد زیر رو تهیه کردم:
- یه جفت کواکســیال بسیار با کیفیت CO 609 Plus که فعلاً نصب نشده. ولی یه تست صدای کوچیک بدون نصب گرفتم که واقعاً میتونم بگم در حد یه کامپوننت بسیار باکیفیت، تفکیک و شفیافیت صدا داره. حالا نصب بشه ببین میخواد چه حرکت های دیگه ایی بزنه!؟ :n13: :n19:

- پخش پایونییر ایــندش X7550 bt که آخرین مدل تولید شده سالهای 2013 و 2014 هست. طبق نظرات یوزرهای مختلف در جاهای مختلف، این پخش از پخشهای حر فــه ایی پایونییر(غیر تصویری) هیچی کم نداره. از 8 باند اکولایزر گرفته تا سه جفت خروجی 4 ولت و موارد و امکانات بسیار زیاد دیگه...

- آمپلی فایر M-Line 75.4 که دیگه معرف حضور تمامی دوستان هست.

جا داره همین جا از زحمات بی دریغ حمید خــان که واقعاً مخلاصانه و بدون هیچ چشم داشتی برای ما بچه های انجمن میکشن، صمیمانه تشکر کنم و آرزوی موفقیتهای بزرگ تو زندگیشون رو دارم.:n16:

hamidR15
08-03-2014, 00:38
سلام شب همگی عزیزانم بخیر و شادی.
والا از شما چه پنهون متاسفانه CO 609 موجودیش به اتمام رسید.ولی در کلا اگر قصد اضافه کردن ساب دارید MX165 همراه یه ساب 10 گلیدن تو پاکس سیلد تو پراید هاچ بک اینقدر صدای دلنشینی بهتون میده که اصلا نمیشه تصور کنید.
بدون آمپ متاسفانه خوب صدا نمیده و دیستورت میکنه.حتما به ML 75.4 لازم دارید.

با عرض سلام به دوستان عزیزم
تفاوت بین دو مدل کامپ اودیو سیستم RS 165 & RS 165 SLIM چیه؟ و اختلاف قیمت 200 تومنی در مدل mx 165 با RS 165 صرفا 20 وات قدرت ارام اس شون هست یا از نظر کیفیت هم متفاوت هستند؟
با سپاس فراوان
پیروز و پاینده باشید
مدل SLIM یه تکنولوژیه جدید و کارآمد در طراحی و ساخت اسپیکرها هست.با توجه ساختار و نوع طراحی در این نوع اسپیکرها مگنت با شکل همیشگی حذف شده و کاملا در زیر صفحه ووفر با تکنیک خاصی تعبیه شده است. لذا از عمق نصب کاسته شده و بستر را برای نصب کامپوننت روی در خودروهائی که مشکل برخورد انتهای مگنت با شیشه را دارند کاملا مهیا گریدیه است.
یه تفاومت کوچیک دیگه هم دارند که اون توان RMS هست. در مدل Slim توان حدود 20 وات کاهش یافته ولی در عوض کیفیت صدا به مراتب بهبود یافته و افزایشی شده است.
در مورد اختلاف قیمت کامپوننت سریه MX با RS باید عرض کنم سریه RS حدود 40% کیفیت صدای بهتری نسبت به MX دارند.

دوستان پخش 6350 پایونیر ؟ حرفی واسه گفتن داره ؟
من نشنیدم ولی کلا پایونیر تو این رده ها خیلی کیفیت صدای جالبی نداره.

درود خدمت آقا حمید
من تازه کارم. میخوام با 1.5 یه سیستم ببندم برای پارس.
پیشنهادتون چیه؟
این آدیو سیستم که میگین آیا با این بودجه میشه خرید؟
خودتون فروش دارید؟
شمارتونو میشه برام پ.خ کنید؟

ممنون
سلام
بنده خودم که مغازه دار نیستم. من یه مشاور هستم.:n02:
شماره تماس رو pm کردم در خدمتتون هستم.

برای تهیه MC609 من در خدمتتون هستم.منتها آمپ ML 75.4 یا ML 60.2 حتما تهیه بفرمائید.

سلام
این دو مدل چطوره
سابهای ارت بد نیستن.ولی این مدل با توجه به QTS بالائی که داره نشون میده از دمپینگ خوبی برخوردار نیست. از طرفی آمپ پاور آکوستیک هم متریال خوبی نداره. و لذا نمیتونه کنترل مناسبی روی ساب داشته باشه مخصوصا تو باکس پورتد.
به نظر من اگر آکبند میخواهید تیهیه نمائید این کار رو انجام ندهید.

فرق بین 4 خروجی با 6خروجی چییه ویه رادیو پخش بهتراز 2650 معرفی کنید؟
4 و 6 خروجی در چی؟

با سلام خدمت اساتید

نه نه اصلا جالب نیست.

فرق دو تا باند T1693 و R1693 راکفورد تو چیه؟ قیمتاشون چنده یه جا پرسیدم گفت 200 ولی تو نت سرچ کردم دیدم دو مدل T و R داره به نظرتون کدومشه؟ و نسبت به قیمتش می ارزه؟
سریه T بالاترین سری یا همون پاور سابق هست.
ریه R هم پائینترین رده تولید هست.
مسلما باید سریه پاور از همه بهتر باشه ولی متاسفانه در عمل همچین چیزی بنده به شخصه ندیدم. یعنی اونی که باید باشه نیست.
من الان آمپ سریه قدیمش رو دارم یه پیچش می ارزه به کل آمپهای پاور جدید.

دوستان من ضبطم پایونیره، قبلا حمید خان به من پیشنهاد 6975 V2 با آمپ 3602 را دادید، آمپ اکی ه، به نظر شما کواک 718ex بگیرم چطوره؟ با صدای تیز مشکلی ندارم، الان هم تیوتر دارم... صرفا به خاطر تفاوت قیمتش عرض میکنم، 6975 حدود ۳۳۰ و 718 حدود ۲۴۰ هست.
در ضمن یک باند سری ترمیناتور ام تی ایکس 694 هم هست ۱۹۰ تومن، این چطوره؟
به MTX T6C693 هم میتونید فکر کنید. به نظر من از اون دو بهترن.290 تومن
JVC 7158 هم گزینه مناسب بعدی هست.210 تومن.

مرسی
1- آلپاین قدیم پخشهای خوبی تولید میکرد. متاسفانه الان مدیته پخشها جالبی مثل قدیم تولید نمیکنه.
2-برندی مثل آدیو سیستم رو باید بشنوید تا گوشهاتون به شما اطمینان بدند که کیفیت و تفکی تو تمامی ولومها یعنی چی؟البته با آمپلیفایر مناسب.

ممنون اما برای جلو باید درب رو برید که از شکل متعارف خارج میشه.امکان داره یه عکس از کیک پنل بذارید. سپاس و درود فراوان:n16:
بفرمائید کلا مطالعه نمائید امیدوارم مفید باشه.:n12:

سلام دوستان
امــروز به سفارش و مشاوره های بسیار ارزشمند آقا حمید گل که استاد بی رقیب در زمینه صدا (چه سخت افزاری و چه نرم افزاری) هستند، رفتم و برای شروع پروژه سیستم صوتی ماشین سمندم ، موارد زیر رو تهیه کردم:
- یه جفت کواکســیال بسیار با کیفیت CO 609 Plus که فعلاً نصب نشده. ولی یه تست صدای کوچیک بدون نصب گرفتم که واقعاً میتونم بگم در حد یه کامپوننت بسیار باکیفیت، تفکیک و شفیافیت صدا داره. حالا نصب بشه ببین میخواد چه حرکت های دیگه ایی بزنه!؟ :n13: :n19:

- پخش پایونییر ایــندش X7550 bt که آخرین مدل تولید شده سالهای 2013 و 2014 هست. طبق نظرات یوزرهای مختلف در جاهای مختلف، این پخش از پخشهای حر فــه ایی پایونییر(غیر تصویری) هیچی کم نداره. از 8 باند اکولایزر گرفته تا سه جفت خروجی 4 ولت و موارد و امکانات بسیار زیاد دیگه...

- آمپلی فایر M-Line 75.4 که دیگه معرف حضور تمامی دوستان هست.

جا داره همین جا از زحمات بی دریغ حمید خــان که واقعاً مخلاصانه و بدون هیچ چشم داشتی برای ما بچه های انجمن میکشن، صمیمانه تشکر کنم و آرزوی موفقیتهای بزرگ تو زندگیشون رو دارم.:n16:

من کوچیکتم محمد جان. کاری نکردم. وظیفه بوده گلم.
شما دوستان خوبم اگر صدای خوب و با کیفیت گوش کنید واقعا انگار خودم همچین سیستمی بستم.
ضمنا قدر ایندش رو بدون خیلی بالاتر دارن میفروشن.:n02::n09::n10:

vestlaif
08-03-2014, 00:57
سلام دوستان راهنمایی میخوام
تا 500 تومن یه آمپ با یه باند میخوام . پخش پایونیر 3150 . ماشین ماکسیما . ساب هم 307 پایونیر دارم که به یه ads 1800w وصل میکنم . اول اینکه پیشنهادتون برای آمپ و باند چی هست ؟ دوم اینکه این سیستم همین خوبه یا نظری دیگه ای برای تغییرش دارید ؟
صدای مد نظرم هم صدایی هست که هم کیفیت داشته باشه هم بیس تمیز . اهل ویبره هم هستم اما نمیخوام صدا توی ویبره گم بشه .
ممنون از همگی

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

sayberiya
08-03-2014, 01:04
به سلامتی منم امروز سیستمم رو بستم
ولی هنوز ساب رو ننداختم روش تا شروع به تنظیم صدا کنم (به امید خدا فردا)
پخش:7016 کنوود
اسپیکر:co 609 plus
آمپ اسپیکر : m75.4 گلیدن
آمپ ساب : 1.600 آلپاین
ساب :rs 12 گلیدن
باکس:50 لیتری پرتد با تیون 36
یه ضد حال اساسی خوردم اونم اینه که صدا از 26 که میره بالا کیفیت رو خیلی از دست میده
و 28 به بالا که کلا اسپیکر پاخ پاخ میکنه البته احتمال میدم به خاطر تنظیم نکردن باشه:n28:
فردا ساب رو هم با باکسش به سیستم اضافه میکنم نتیجه رو همین جا اعلام میکنم
آمپ هم 220 وات بریج دادیم به اسپیکر که امیدوارم با تنظیماتی که انجام میدیم و سابی که اضافه میشه حتی با صدای بالای 30 هم از کیفیت صدا کم نشه و پاخ پاخ نکنه (حالم شدیدا گرفتس خستگیه تمرینات موند تو تنم)
بدجوری رفته رو مخم چون هم از اسپیکر هم از آمپ توقع بالاتری داشتم:n03::n28:چون این سطح صدا رو با آمپ معمولی پایونیر هم فکر کنم بتونم بگیرم
دسته آقا حمید گل هم درد نکنه از بس سر این نیمچه سستممون اذیتش کردم و مزاحمش شدم :n12::n12::n16:
خدایی خیلی انسان با شخصیت دوست داشتنی و محترمی هستن و اطلاعات بسیار بالایی در زمینه سیستم های صوتی ماشین دارن:n12::n12::n16:

BIG-BANG
08-03-2014, 01:17
یه ضد حال اساسی خوردم اونم اینه که صدا از 26 که میره بالا کیفیت رو خیلی از دست میده
و 28 به بالا که کلا اسپیکر پاخ پاخ میکنه البته احتمال میدم به خاطر تنظیم نکردن باشه:n28:
آمپ هم 220 وات بریج دادیم به اسپیکر که امیدوارم با تنظیماتی که انجام میدیم و سابی که اضافه میشه حتی با صدای بالای 30 هم از کیفیت صدا کم نشه و پاخ پاخ نکنه (حالم شدیدا گرفتس خستگیه تمرینات موند تو تنم)
بدجوری رفته رو مخم چون هم از اسپیکر هم از آمپ توقع بالاتری داشتم:n03::n28:چون این سطح صدا رو با آمپ معمولی پایونیر هم فکر کنم بتونم بگیرم
دسته آقا حمید گل هم درد نکنه از بس سر این نیمچه سستممون اذیتش کردم و مزاحمش شدم :n12::n12::n16:
خدایی خیلی انسان با شخصیت دوست داشتنی و محترمی هستن و اطلاعات بسیار بالایی در زمینه سیستم های صوتی ماشین دارن:n12::n12::n16:

عزیز اون صدایی پاخ پاخ مال زیاد بودن بیس بوست هستش یه مقدار کم کن بیس بوست رو خوب میشه
ساب رو هم حتما با باکس ریویو ازش برامون بزار
و اینکه عکس هاش رو توی تاپیک گالری بزار
راستی مبارک هم باشه تو خوشی ها و شادیهات ازش استفاده کنی و لذت ببری

hamidR15
08-03-2014, 01:17
سلام مجدد.
دیرو بعد از چند ماه بالاخره در خدمت محمد علی خان(M2Terorism)بودیم که بالاخره ماشین مورد علاقه شون یعنی 206 آلبالوئی رو تهیه کردند ولی خب ما رو از خوردن شیرینی ماشین و سیستم بسیار عالیشون بی بهره قرار دادن.
یه ریویو کوتاه مینویسم. یه چنتا عکس که گرفتم براتون میزارم و بقیه عکسها در تاپیک مربوطه قرار خواهند گرفت.
HU 80PRS
آمپلیفایر چهار کانال چهت کامپوننتها: Gladen RS 100 C4
کامپوننت:دو جفت Gladen X-ion 165
آمپلیفایر جهت درایو ساب ووفر: Gladen XL 275 C2 خروجی در حالت بریج 2 اهم 1500وات RMS
ساب ووفر: Audio System X0ion 12-800
باکس پورتد 60 لیتری فابریک گلیدن مخصوصا سابهای SPL و SQL
خازن :استریت وایرز 1 فاراد سریه قدیم.
باطری 74A جگوار
اکسسوری:کابل برق و منفی گلیدن صفر گیج.(نکته بسیار مهم.یادتونه همیشه تو تهیه اکسسوری خوب تاکید داشتم. اینجا خودش رو نشون داد.کابل برق ایشون متری 88 تومن بوده که با تخفیف 80 تومن شده.لذا هیچ گرونی بی حکمت نیست و حکمتش هم این بود که ولتاژ از 14.4 و 14.3 نهایت پائین نمیامد.و صحه گزارد بر عرائض بنده.
کابل RCA سریه های اند زیرو سه جفت.که این کابلها نیز کیفیت بسیار بالائی دارن.سیستم بدون نویز و بدون کوچترین صدای هوائی از اسپیکرها که مربوط به کابل ؟ار سی و... میشه
فیوز 100A و فیوز هلدر این آکوستیک اصل آلمان(زیرخاکی:n02:)عجب چیزی قسمتت شد محمد علی.چمم هنوز دنبالشه.:n08:
کار نصب از حدود ساعت 9 صبح آغاز گردید.بنده حدود ساعت 16 رسیدم خدمت دوستان.تقریبا کار حدود 80% پیشرفت داشت.به محمد علی گفته بودم برای بچه های سایت عکس بگیر. متاسفانه کلا فراموش کرده بود.لذا خودم دست به کار شدم و دلم نیامد شما نیز فیض نبرده باشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سطح مقطع و تعداد رشته های مس خالص رو مشاهده میکنید.واقعا بهترین جنس داخل ایران هست.حتی کانکشن هم حرفی برای گفتن نداره.
این لینک کابل هست چهت مطالعه بیشتر:
فیوز هلدر دوست داشتنی

پس از نصب نوبت به تنظیمات رسید.CD تست رو گذاشتم داخل پخش.چنتا ترک ایرانی صدا خوب بود. ولی نیاز به تنظیم داشت.کمی با گین و فرکانس بازی کردیم و تقریبا صدای مناسب رو گرفتیم. البته اسپیکرها باید برک بشن و زیاد نمیشد فشار بیاریم.مید بیس قابل قبول بود. تیوترها صدای تیز نداشتن.
نوبت به ساب ووفر این هیولای دوست داشتنی رسید.
بچه ها موزیکهای مخصوص رپ رو از طریق کارت SD پلی کردن.
وای عجب Low Bass اساسی میزد. جای همه لو دوستان مجلس خالی:n19:به جراعت میتونم بگم پوست قسمت پیشانیم مرتعش میشد درز اثر SPL یالای این ساب.
در کل سیستم بسیار با کیفیت و در نهایت قدرت تحویل ایشون داده شد.
الباقی عکسها رو میتونید در تاپیک گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشاهده بفرمائید.

BIG-BANG
08-03-2014, 01:27
سلام مجدد.
دیرو بعد از چند ماه بالاخره در خدمت محمد علی خان(M2Terorism)بودیم که بالاخره ماشین مورد علاقه شون یعنی 206 آلبالوئی رو تهیه کردند ولی خب ما رو از خوردن شیرینی ماشین و سیستم بسیار عالیشون بی بهره قرار دادن.
یه ریویو کوتاه مینویسم. یه چنتا عکس که گرفتم براتون میزارم و بقیه عکسها در تاپیک مربوطه قرار خواهند گرفت.
HU 80PRS
آمپلیفایر چهار کانال چهت کامپوننتها: Gladen RS 100 C4
کامپوننت:دو جفت Gladen X-ion 165
آمپلیفایر جهت درایو ساب ووفر: Gladen XL 275 C2 خروجی در حالت بریج 2 اهم 1500وات RMS
ساب ووفر: Audio System X0ion 12-800
باکس پورتد 60 لیتری فابریک گلیدن مخصوصا سابهای SPL و SQL
خازن :استریت وایرز 1 فاراد سریه قدیم.
اکسسوری:کابل برق و منفی گلیدن صفر گیج.
کابل RCA سریه های اند زیرو سه جفت
فیوز 100A و فیوز هلدر این آکوستیک اصل آلمان(زیرخاکی:n02:)عجب چیزی قسمتت شد محمد علی.چمم هنوز دنبالشه.:n08:
کار نصب از حدود ساعت 9 صبح آغاز گردید.بنده حدود ساعت 16 رسیدم خدمت دوستان.تقریبا کار حدود 80% پیشرفت داشت.به محمد علی گفته بودم برای بچه های سایت عکس بگیر. متاسفانه کلا فراموش کرده بود.لذا خودم دست به کار شدم و دلم نیامد شما نیز فیض نبرده باشید.

سطح مقطع و تعداد رشته های مس خالص رو مشاهده میکنید.واقعا بهترین جنس داخل ایران هست.حتی کانکشن هم حرفی برای گفتن نداره.

پس از نصب نوبت به تنظیمات رسید.CD تست رو گذاشتم داخل پخش.چنتا ترک ایرانی صدا خوب بود. ولی نیاز به تنظیم داشت.کمی با گین و فرکانس بازی کردیم و تقریبا صدای مناسب رو گرفتیم. البته اسپیکرها باید برک بشن و زیاد نمیشد فشار بیاریم.مید بیس قابل قبول بود. تیوترها صدای تیز نداشتن.
نوبت به ساب ووفر این هیولای دوست داشتنی رسید.
بچه ها موزیکهای مخصوص رپ رو از طریق کارت SD پلی کردن.
وای عجب Low Bass اساسی میزد. جای همه لو دوستان مجلس خالی:n19:به جراعت میتونم بگم پوست قسمت پیشانیم مرتعش میشد درز اثر SPL یالای این ساب.
در کل سیستم بسیار با کیفیت و در نهایت قدرت تحویل ایشون داده شد.

یا ابرفرض چی بستین حمید جان خوش به حال صاحبش خیرش رو ببینه
حمید جان چند تا یه میلیونی پاشون آب خورد؟
اون ساب واسه پژو ۲۰۶ خیلی زیاده چهار روز دیگه پیچای ماشین شل میشن از لو بیسش :p
ولی خودمونیما هیچی کم نزاشتین همه جنسا اکازیون و درجه یک هستن به سلیقه و حسن انتخاب این دوستمون تبریک میگم و امیدوارم یه لذت بی نهایت از این سیستم ارزنده ببرن

sayberiya
08-03-2014, 01:32
مبارک باشه سیستمش باید عالی باشه انشا ... تو شادی ها خوشی ها براش بیس بزنه و بخونه:n19:
خیلی دوست داشتم برم صداش رو بشنوم ولی لامصب تمرین داشتم نشد
آقا حمید ایول داره تمامی قطعات با مشاوره اقا حمید گل انتخاب شده بود :n12:

sayberiya
08-03-2014, 01:40
عزیز اون صدایی پاخ پاخ مال زیاد بودن بیس بوست هستش یه مقدار کم کن بیس بوست رو خوب میشه
ساب رو هم حتما با باکس ریویو ازش برامون بزار
و اینکه عکس هاش رو توی تاپیک گالری بزار
راستی مبارک هم باشه تو خوشی ها و شادیهات ازش استفاده کنی و لذت ببری

ممنون داداش
والا من فعلا به هیچکدوم از تنظیمات دست نزدم نه از رو پخش نه آمپیلی
خدا کنه با تنظیمات بتونم تو صداهای بالای 26 هم کیفیت رو داشته باشم و دیستورت نکنه
ساب رو هم که دارم لحظه شماری میکنم تا اضافه کنم فردا خدا بخواد عصری تو شمال حسابی از خجالت ساب میخوام دربیام و تستش کنم
حتما داداش فردا شب یه ریویو ازش میزارم

BIG-BANG
08-03-2014, 01:50
ممنون داداش
والا من فعلا به هیچکدوم از تنظیمات دست نزدم نه از رو پخش نه آمپیلی
خدا کنه با تنظیمات بتونم تو صداهای بالای 26 هم کیفیت رو داشته باشم و دیستورت نکنه
ساب رو هم که دارم لحظه شماری میکنم تا اضافه کنم فردا خدا بخواد عصری تو شمال حسابی از خجالت ساب میخوام دربیام و تستش کنم
حتما داداش فردا شب یه ریویو ازش میزارم

خب پس همون دیگه
نصف تنظیم سیستم تنظیم گین و تنظیمات دیگه روی آمپ هستش وقتی اونا رو تنظیم کنی تا خود ولوم ۳۵ هیچ مشکلی نداری دیگه صدا واضح بدون دیستورت میشه

hamidR15
08-03-2014, 01:54
یا ابرزفرض چی بستین حمید جان خوش به حال صاحبش خیرش رو ببینه
حمید جان چند تا یه میلیونی پاشون آب خورد؟
اون ساب واسه پژو ۲۰۶ خیلی زیاده چهار روز دیگه پیچای ماشین شل میشن از لو بیسش :p
ولی خودمونیما هیچی کم نزاشتین همه جنسا اکازیون و درجه یک هستن به سلیقه و حسن انتخاب این دوستمون تبریک میگم و امیدوارم یه لذت بی نهایت از این سیستم ارزنده ببرن

سلام مهدی جان.
کلا حدود 8 میلیون با نصب و لوازم تمام شد.

مبارک باشه سیستمش باید عالی باشه انشا ... تو شادی ها خوشی ها براش بیس بزنه و بخونه:n19:
خیلی دوست داشتم برم صداش رو بشنوم ولی لامصب تمرین داشتم نشد
آقا حمید ایول داره تمامی قطعات با مشاوره اقا حمید گل انتخاب شده بود :n12:
محمد باکست رو گرفتم. فردا با ساب برات ارسال میکنم.

محمد آقا چوبکاری میفرمایند.من که هرچقدر فکر میکنم میبینم کاری نکردم که اینقدر لایق تشکر و قدرانی شما عزیزان باشم.
در مورد Co محمد از قبل رو ماشینشون نصب بود و با آمپ جی وی سی 8004 درایو شده بود.
محمد صدای پاخ از اسپیکر نیست. از بدنه هست.ضمنا گین هنوز تنظیم نیست چون باکس نبود.
یکشنبه برو تنظیم کلی.

sayberiya
08-03-2014, 02:05
محمد آقا چوبکاری میفرمایند.من که هرچقدر فکر میکنم میبینم کاری نکردم که اینقدر لایق تشکر و قدرانی شما عزیزان باشم.
در مورد Co محمد از قبل رو ماشینشون نصب بود و با آمپ جی وی سی 8004 درایو شده بود.
محمد صدای پاخ از اسپیکر نیست. از بدنه هست.ضمنا گین هنوز تنظیم نیست چون باکس نبود.
یکشنبه برو تنظیم کلی.
حله آقا حمید گل
فردا باههاتون تماس میگیرم هر کدومش که شما راحت بودید رو انجام میدیم حالا یا میام ازتون میگیرم یا زحمت ارسالش میوفته دست شما
انداختن تو باکسش راحته؟ باید پخش رو حتما خاموش کنم بعد ساب رو وصل کنم؟
حالا فردا باهاتون تماس میگیرم دوباره مزاحمتون میشم واقعا شرمنده
خیلی اذیتت کردم آقا حمید

sayberiya
08-03-2014, 02:09
خب پس همون دیگه
نصف تنظیم سیستم تنظیم گین و تنظیمات دیگه روی آمپ هستش وقتی اونا رو تنظیم کنی تا خود ولوم ۳۵ هیچ مشکلی نداری دیگه صدا واضح بدون دیستورت میشه

خدا کنه آقا مهدی همین جوری که میگی باشه ولوم 35 با صدای واضح بدون افت کیفیت و دیتورت
یعنی هم خیالم راحت میشه اساسی هم انگار دوپینگ روحی شدم و شدت تمرینات رو میبرم بالا

sayberiya
08-03-2014, 02:22
شاید این سوالم بی ربط باشه اما برای اینکه اسپم نشه اینم بگم که پک برق گیج 4 استریت وایرز + rca گلیدن + تقسیم 2 به یک گلیدن استفاده کردم خدا رو شکر هیچ نویزی هم نداره سیستم
سوالم اینه که تو فیلم هیس دخترها فریاد نمیزنند همون اول فیلم که نشون میده یکی تو 206 نشسته تو جاده چالوس و داره یه آهنگ خارجی گوش میده چند ثانه بیشتر نیست و دور میزنه و به سمت تهران برمیگرده اسمش چیه؟ در به در دارم دنبالش میگردم

ar.ashtiyani
08-03-2014, 03:15
سلام به همگی دوستان و حمید خان استاد و برادر بزرگتر خودم ! حمید خان شرمنده دیر شد برادر این چند وقت انقدر درگیر بودم که نتونستم

سر بزنم که عکسها رو بذارم ! :دی ببخشید :n28:

عکسهای نصب نیمچه سیستم رو میذارم البته فردا عکس آمپلی و ساب (!) !!!! (:n02:) رو میذارم :دی

حمید خان یه روز وقت به من بده مزاحمت شم تورو خدا :دی بیام صداشو بشنوی اگه عیب و ایراد داره بهم بگو فدات شم !

aminreza.star
08-03-2014, 06:50
به به
دوستان چی میبندن رو ماشین دمشون گرم
دم آقا حمیدم گرم که یه تنه کل بچه های اینجا رو راه میندازه :n12:
دوستان تهرانی برن خداروشکر کنن چارتا نصب حسابی تو شهرشون پیدا میشه
اینجا یه کسایی نصاب میشن که شاخ درمیاری! یارو ب رو از پ تشخیص نمیده به قرآن!

harrypotter
08-03-2014, 07:15
سریه T بالاترین سری یا همون پاور سابق هست.
ریه R هم پائینترین رده تولید هست.
مسلما باید سریه پاور از همه بهتر باشه ولی متاسفانه در عمل همچین چیزی بنده به شخصه ندیدم. یعنی اونی که باید باشه نیست.
من الان آمپ سریه قدیمش رو دارم یه پیچش می ارزه به کل آمپهای پاور جدید.
پس آقا حمید به نظرتون بگیرمش یا باند دیگه ای تا 200 تومن پیشنهاد میدید؟ اهل بیس زیادی نیستم بیشتر کیفیت مد نظرم هست

hamed.69
08-03-2014, 08:56
سلام به همه و بخصوص آقا حمید.
این همه اینجا سوال کردم و دوستان و بخصوص آقا حمیدو اذیت کردم با سوالهای مختلف که به یه سیستم خوب برسم،آخره سر کله پولی که براتش گذاشته بودم کنار سر یه داستانی خرج شد.:n28:
حالا خواهشم اینه فعلا واسه همین نیمچه سیستم بدرد نخورمون یه آمپ معرفی کنین تا بعد ببینم خدا چی میخواد
هد یونیت 7150
کواکسیال 6975 ارجینال
تیوتر s20 که به ضبط وصله
ساب 3010 کنوود(طاقچه)

hoseinsps
08-03-2014, 09:00
این همه اینجا سوال کردم و دوستان و بخصوص آقا حمیدو اذیت کردم با سوالهای مختلف که به یه سیستم خوب برسم،آخره سر کله پولی که براتش گذاشته بودم کنار سر یه داستانی خرج شد.:n28:
حالا خواهشم اینه فعلا واسه همین نیمچه سیستم بدرد نخورمون یه آمپ معرفی کنین تا بعد ببینم خدا چی میخواد
هد یونیت 7150
کواکسیال 6975 ارجینال
تیوتر s20 که به ضبط وصله
ساب 3010 کنوود(طاقچه)
سلام خدمت همگی
به سلامتی تعطیلات نزدیکه و همه به نوعی ترکوندن!:n19:
ایشالله همگی همیشه توی شادی باشن:n20:
__________________________________________________ ____
اگر بودجه تا 600 دارید hertz ep4x رو از دست ندید!
اگر هم بودجه کمتره(حدود 400) میتونید از پایونر و جی وی سی استفاده کنید.
حمید اقا بالاخره تصمیم کبری رو گرفتم:n02:
امپ rs100c4
کامپ sqx165برای جلو
امپ مونو هم hertz hdp1
فقط یه سوال
نوع ار سی ای ها متفاوت باشه موردی پیش نمیاد ؟

hamidR15
08-03-2014, 09:08
سلام به همگی دوستان و حمید خان استاد و برادر بزرگتر خودم ! حمید خان شرمنده دیر شد برادر این چند وقت انقدر درگیر بودم که نتونستم

سر بزنم که عکسها رو بذارم ! :دی ببخشید :n28:

عکسهای نصب نیمچه سیستم رو میذارم البته فردا عکس آمپلی و ساب (!) !!!! (:n02:) رو میذارم :دی

حمید خان یه روز وقت به من بده مزاحمت شم تورو خدا :دی بیام صداشو بشنوی اگه عیب و ایراد داره بهم بگو فدات شم !
سلام من مخلصتم عليرضا جان.مباركت باشه. حتما حتما.ديگه ميدوني خودت شب عيده و خونه تكاني و اين رسوم بسيار زيبا ما ايرانيها:n02::n08:
انشاءالله حتما يه قرار باهاتون ميزارم.اطاعت امر ميشه.

پس آقا حمید به نظرتون بگیرمش یا باند دیگه ای تا 200 تومن پیشنهاد میدید؟ اهل بیس زیادی نیستم بیشتر کیفیت مد نظرم هست
تا 200 تومن جي وي سي 7158HX رو بگير.210 اگر خواستي بگو برات بگيرم.از سريه R راكفورد بهتره

هد یونیت 7150
کواکسیال 6975 ارجینال
تیوتر s20 که به ضبط وصله
ساب 3010 کنوود(طاقچه)
اشكال نداره چرك كف دسته دوباره مياد جاش.:n02:
آمپ رو خوب بردار. به نظر من يه Ml 75.4 بردار بعدا قطعاتت رو آپگريد كن.

hamidR15
08-03-2014, 09:13
سلام خدمت همگی
به سلامتی تعطیلات نزدیکه و همه به نوعی ترکوندن!:n19:
ایشالله همگی همیشه توی شادی باشن:n20:
اگر بودجه تا 600 دارید hertz ep4x رو از دست ندید!
اگر هم بودجه کمتره(حدود 400) میتونید از پایونر و جی وی سی استفاده کنید.
حمید اقا بالاخره تصمیم کبری رو گرفتم:n02:
امپ rs100c4
کامپ sqx165برای جلو
امپ مونو هم hertz hdp1
فقط یه سوال
نوع ار سی ای ها متفاوت باشه موردی پیش نمیاد ؟

سلام حسين جان.از اول امسال داري تصميمات كبرائي ميگيري ولي بعدش شيطون گولت ميزنه و مسيرت رو تغيير ميده.:n08::n08::n02:
اينقدر دست دست ميكني تا همون يدونه آمپ هم فروخته ميشه.(شايدم تا الان شده باشه:n04:)
والا براي اسپيكرها و كامپوننتها بهتره يه مدل باشن ولي براي ساب نميخواد خيلي عالي بگيري.البته اگر مشكل مادي نباشه كه اونم عالي باشه چه بهتر.ولي در كل RCA خوب باشه ولي از برند مختلف مشكلي نيست.
بجنب حسين بجنب.
راستي آمپ مونو رو چند گرفتي؟آك يا دست دوم؟اگر دست دوم گرفتي آكش چنده؟

hoseinsps
08-03-2014, 09:33
سلام حسين جان.از اول امسال داري تصميمات كبرائي ميگيري ولي بعدش شيطون گولت ميزنه و مسيرت رو تغيير ميده.:n08::n08::n02:
اينقدر دست دست ميكني تا همون يدونه آمپ هم فروخته ميشه.(شايدم تا الان شده باشه:n04:)
والا براي اسپيكرها و كامپوننتها بهتره يه مدل باشن ولي براي ساب نميخواد خيلي عالي بگيري.البته اگر مشكل مادي نباشه كه اونم عالي باشه چه بهتر.ولي در كل RCA خوب باشه ولي از برند مختلف مشكلي نيست.
بجنب حسين بجنب.
راستي آمپ مونو رو چند گرفتي؟آك يا دست دوم؟اگر دست دوم گرفتي آكش چنده؟
سلامی دوباره
والا بله!این دست اون دست زیاد کردم! ولی هر چی فکرشو کردم دیدم همین امپ سری rs بهترین گزینست
امپ مونو قیمتش توی نمایندگی 925 تومنه که من 780 گرفتم و اکبند(یه دوست جدید پیدا کردیم به نام اقای پژوم که انسان شریفی هستن )
600 وات روی 4 اهم و 1000وات روی دو اهم
ادیسان sr1dkهم گزینه خوبی بود ولی اهل فن میگفتن زیاد بویی از ادیسان نبرده....
امپ جوریه که بعدا ها میشه بهش یه sqx15 extereme وصل کرد.....
شایدم یه جفت sql 10 اینچی
امپلی بسیار با کیفیت و قدرتیه

hamed.69
08-03-2014, 10:49
اشكال نداره چرك كف دسته دوباره مياد جاش.:n02:
آمپ رو خوب بردار. به نظر من يه Ml 75.4 بردار بعدا قطعاتت رو آپگريد كن.
ای آقا :n03:،حقیقتش الان اینقدرم مقدور نیست برام.بترکونم 300،ته ته تهش 400

hoseinsps
08-03-2014, 11:10
ای آقا :n03:،حقیقتش الان اینقدرم مقدور نیست برام.بترکونم 300،ته ته تهش 400
حامد اقا شما هم که همش ناراحتی برادر من:n02:
تا 400 تومن همونطور که گفتم پایونر و جی وی سی چیزای خوبی دارن!
کم کم درستش کنید....
برای شروع عالیه....
jvc9004
دست دومش تا 300 گیر میاد

afshin-434
08-03-2014, 13:57
با سلام قصد خرید dvd جهت خودرو مزدا 3 نیو رو دارم لطفکنید راهنمایی کنید چه مدل و مارکی از لحاظ کیفیت بهتره است

BIG-BANG
08-03-2014, 15:58
حامد اقا شما هم که همش ناراحتی برادر من:n02:
تا 400 تومن همونطور که گفتم پایونر و جی وی سی چیزای خوبی دارن!
کم کم درستش کنید....
برای شروع عالیه....
jvc9004
دست دومش تا 300 گیر میاد
در ادامه صحبت های آقا حسین بگم که 8604پایونیر آک هم میتونه گزینه مناسبی باشه براتون

reza-zr
08-03-2014, 17:33
سلام اساتید محترم..
من یه جفت کواکسیال سونی 500 وات GTX6930L رو ماشینم دارم..بدون آمپ..حالا مخوام آمپ تهیه کنم..مدل آمپ چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟ مثلا آمپیلی فایر سونی GTR2202 با پایونیر 3400 چه تفاوت صدایی میتونه ایجاد کنه؟یا به یه لفظ دیگه، آمپیلی فایر 200 تومنی با 500 تومنی واسه این یه جفت باید چه تفاوت صدایی ایجاد میکنه؟به نظرتون لازمه که حساسیت زیادی واسه خرید آمپ به خرج بدم؟
ممنون

+ f.a.r.i
08-03-2014, 17:44
سلام دوستان کسی میدونه الا قیمت Co905 puls چقدره ؟

vestlaif
08-03-2014, 18:28
سلام دوستان راهنمایی میخوام
تا 500 تومن یه آمپ با یه باند میخوام . پخش پایونیر 3150 . ماشین ماکسیما . ساب هم 307 پایونیر دارم که به یه ads 1800w وصل میکنم . اول اینکه پیشنهادتون برای آمپ و باند چی هست ؟ دوم اینکه این سیستم همین خوبه یا نظری دیگه ای برای تغییرش دارید ؟
صدای مد نظرم هم صدایی هست که هم کیفیت داشته باشه هم بیس تمیز . اهل ویبره هم هستم اما نمیخوام صدا توی ویبره گم بشه .
ممنون از همگی

آقا حمید مارو یاد رفت داداش .
کسی نبود ؟

sezar77
08-03-2014, 19:33
سلام به همه دوستان گل بخصوص آقا حمید:n16:
حمید جان، آمپ DLS مدل X-A40 برای درایو شدن با CO 609 و ساب گلیدن 12 اراس با پخش 7150 مناسبه و جواب گو هست؟( آمپ رو اجباری گرفتم:n03:) ضمنا اگه قیمت آمپ رو دارید بگید؟

hamidR15
08-03-2014, 20:42
سلام اساتید محترم..
من یه جفت کواکسیال سونی 500 وات GTX6930L رو ماشینم دارم..بدون آمپ..حالا مخوام آمپ تهیه کنم..مدل آمپ چقدر میتونه تاثیر داشته باشه؟ مثلا آمپیلی فایر سونی GTR2202 با پایونیر 3400 چه تفاوت صدایی میتونه ایجاد کنه؟یا به یه لفظ دیگه، آمپیلی فایر 200 تومنی با 500 تومنی واسه این یه جفت باید چه تفاوت صدایی ایجاد میکنه؟به نظرتون لازمه که حساسیت زیادی واسه خرید آمپ به خرج بدم؟
ممنون
سلام
برای سونی خیلی هزینه نکیند. صدای جالبی نداره.

سلام دوستان کسی میدونه الا قیمت Co905 puls چقدره ؟
منظورتون 609 هستن دیگه؟قیمتش 455 بود.

آقا حمید مارو یاد رفت داداش .
کسی نبود ؟

خیر یادم نرفت.نمیدونم با 500 تومن چه امپ و اسپیکری پیشنهاد بدم خدمتتون؟!!:n13:

سلام به همه دوستان گل بخصوص آقا حمید:n16:
حمید جان، آمپ DLS مدل X-A40 برای درایو شدن با CO 609 و ساب گلیدن 12 اراس با پخش 7150 مناسبه و جواب گو هست؟( آمپ رو اجباری گرفتم:n03:) ضمنا اگه قیمت آمپ رو دارید بگید؟
سلام از بنده هست. خودتون گلید.
بله در حالت بریج میتونه CO رو درایو کنه. ولی ساب رو باید آمپ جدا براش بگیری.

driftking132
08-03-2014, 20:43
سلام خدمته دوستان عزیز بخصوص آقا حمید گُل
آقا دمتون گرم,همه ی کاربرا با خرید این سیستم ها ترکوندن,ایشالا به خوبی و خوشــــــــــــــــــــــ ــــــــــــی ازش استفاده کنن. :n16::n12:
ایشالا پوله ما هم کامل بشه و از آقا حمید بتونیم خرید کنیم.

sezar77
08-03-2014, 23:11
بله در حالت بریج میتونه CO رو درایو کنه. ولی ساب رو باید آمپ جدا براش بگیری.[/QUOTE]

حمید جان ممنون؛ قیمت آمپ رو ندارید( دقیق یا تقریبی؟ )
اگه آمپ 4 کنالی معرفی کنید که بتونه هر دو رو درایو کنه ممنون میشم.
مجدد سپاس فراوان انشاالله همیشه سلامت و شاد باشید

driftking132
08-03-2014, 23:15
دوستان کسی صدای اسپیکر Sony XS-GTX6932
رو شینده؟؟
بیسش چطوره؟؟خوبه؟؟

vestlaif
08-03-2014, 23:26
دست شما درد نکنه دیگه آمم دو کانال یعنی انقدر گرونه ؟خب تا 600 یا 700 هم شد یه پیشنهادی بدین

reza-zr
08-03-2014, 23:37
والا این باند سونی که من دارم صداش از 6975 پایونر 718 کنوود که انقدر خاطر خواه داره بهتره..تعجب میکنم اینو میگید..چیزی بوده که حداقل من شنیدم اونایی هم که 6975 718 دارن هم گفتن که سر تره
تفاوت سوالمو که پرسیدم نگفتید ولی به هر حال ممنون وقت گذاشتید آقا حمید مرسی

BIG-BANG
09-03-2014, 00:27
بله در حالت بریج میتونه CO رو درایو کنه. ولی ساب رو باید آمپ جدا براش بگیری.

مجدد سپاس فراوان انشاالله همیشه سلامت و شاد باشید[/QUOTE]

عزیز قیمتش بین ۴۵۰ تا پونصد تومنه

sayberiya
09-03-2014, 02:28
دوستان من میخوام کلیه تنظیمات 7016 به حالت اولیه و فلت برگرده باید چی کار کنم؟
کلیه تنظیمات رو از روی پخش میخوام فلت کنم
بعد جفت کانالارو از رو آمپ بزارم فول رنج
گین رو کاملا ببندم
صدارو زیاد کنم تا 33
بعد آروم آروم گین رو ببرم بالا
تا جایی که صدا پاخ پاخ کنه و دیتورت بشه
هر موقع اینجوری شد گین رو یه مقدار عقب تر از اینی میزارم که صدا دیستورت شد
هدفمم اینه که با بالاترین ولوم هم صدا دیتل داشته باشه و دیستورت نکنه
حالا میمونه ساب که تنظیمات ساب رو بلد نیستم
کلا هدفم اینه که فشار بیس رو از رو اسپیکر ها کم کنم تا صدا ی یه دست و با بالاترین کیفیت داشته باشم
بیس رو هم بدم به ساب ساب اجرا کنه

muiacir
09-03-2014, 09:44
سلام
تا 400 هزار تومن یه پلیر بهم معرفی کنین که :
1- حتما نیاز نیست بلوتوث داشته باشه
2- حتما میخوام اسم فولدرها به علاوه اسم ترک ها رو بهم نشون بده با خوانندشون
3- خواهشا هنگی نداشته باشه
4- دوتا pre-out باشه یا 3 تا
5- فرمت ntfs و fat32 فلش رو ساپورت کنه
6- اگر امکان داره غیر از mp3 ، یه سری فرمت های صوتی دیگه رو هم ساپورت کنه
ممنون

muiacir
09-03-2014, 10:05
1- آلپاین قدیم پخشهای خوبی تولید میکرد. متاسفانه الان مدیته پخشها جالبی مثل قدیم تولید نمیکنه.
2-برندی مثل آدیو سیستم رو باید بشنوید تا گوشهاتون به شما اطمینان بدند که کیفیت و تفکی تو تمامی ولومها یعنی چی؟البته با آمپلیفایر مناسب.

:n02::n09::n10:
در حد یک میلیون و دویست هزارتومن یه چیزی میخوام که واقعا بهم حال بده.پخش و آمپ و باند
والا من دیروز یه سیستم با مشخصات زیر بستم اما خیلی جالب نیست الان شدید دپرس شدم.واقعا یعنی با یک میلیون و دویست نمیشه یه چیز حال بده بست؟
پلیر آلپاین 141
آمپ مدل ML 602 Audio systtem
یه جفت باند مدل MTX T6c693

hoseinsps
09-03-2014, 10:07
گین رو کاملا ببندم
صدارو زیاد کنم تا 33
کلا هدفم اینه که فشار بیس رو از رو اسپیکر ها کم کنم تا صدا ی یه دست و با بالاترین کیفیت داشته باشم
سلام
مبارکه
چرا کواک گرفتی دوست من!! مگه کامپ چش بود؟
هم از توی تنظیمات میشه ریست کرد پخشو
هم اینکه از پشت سوکت برقشو بکنید
یا کلا سرباطری رو در بیارید و جا بزنید.

hamidR15
09-03-2014, 10:28
مجدد سپاس فراوان انشاالله همیشه سلامت و شاد باشید[/QUOTE]
سلام خواهش ميكنم.
با توجه به قدرت بالائي كه co نياز داره تا كاملا درايو بشه متاسفانه با هيچ آمپ 4 كانالي نميشه درايوش كرد(البته منظروم از هيچ رنج پائينه ها وگرنه ماسكوني AS 200.4 هست:n02:
به نظر من شما يه ML 75.4 رو بريج بده به CO و براي ساب هم يه مونو بگير. كار اصولي و استاندارد.
نكته مهم: CO 609 داريد چون شركت تمام كرده.:n18:

سلام خدمته دوستان عزیز بخصوص آقا حمید گُل
آقا دمتون گرم,همه ی کاربرا با خرید این سیستم ها ترکوندن,ایشالا به خوبی و خوشــــــــــــــــــــــ ــــــــــــی ازش استفاده کنن. :n16::n12:
ایشالا پوله ما هم کامل بشه و از آقا حمید بتونیم خرید کنیم.
ارادت دارم.
آقا من در خدمتتون هستم ولي متاسفانه من فروشنده و مغازه دار نيستم.:n02:بنده عشقم اينه كه شما رو به عشقتون برسونم.:n08::n12::n16:

دست شما درد نکنه دیگه آمم دو کانال یعنی انقدر گرونه ؟خب تا 600 یا 700 هم شد یه پیشنهادی بدین

آخه دوست من داستان اينه كه وقتي شما آمپ و اسپيكر بخواي تهيهخ كنيد فقط قصه همينجا خاتمه پيدا نميكنه.اكسسوري لازمه پك لازمه.دستمزد نصب رو داري.يه سري لوازم خورده كاري داري و.....خود اينها براي خودش هزينه هست.
در كل
آمپ خوب اگر بخواهيد من آديو سيستم ML 75.4 رو پيشنهاد ميكنم. 513 تومن
اسپيكر هم الان فقط MC 609 هست كه اونم 360 تومنه.
پك برق هم از 130 به بالا

در حد یک میلیون و دویست هزارتومن یه چیزی میخوام که واقعا بهم حال بده.پخش و آمپ و باند
والا من دیروز یه سیستم با مشخصات زیر بستم اما خیلی جالب نیست الان شدید دپرس شدم.واقعا یعنی با یک میلیون و دویست نمیشه یه چیز حال بده بست؟
پلیر آلپاین 141
آمپ مدل ML 602 Audio systtem
یه جفت باند مدل MTX T6c693
دوست خوبم.شما آمپ 60 واتي رو به اسپيكر 120 واتي متصل كرديد؟!!!:n04:
البته من 141 رو نشنيدم ولي بعيد ميدونم صداي خوبي داشته باشه.
شما بايد آمپ فعلي رو به يك جفت كامپوننت MX 165 ببنديد.
براي اسپيكر MTX هم يه آمپ ML 75.4 تهيه كنيد و بريج بديد به MTX ها.يا يه پايونير 5602 براش تهيه كنيد.البته كيفيت 75.4 رو نداره.
ML 60.2 رو چند خريديد؟از كجا؟(البته اسم فروشگاه رو درج ننمائيد تا خلاف قوانين محسوب نگردد).

muiacir
09-03-2014, 10:35
دوست خوبم.شما آمپ 60 واتي رو به اسپيكر 120 واتي متصل كرديد؟!!!:n04:
البته من 141 رو نشنيدم ولي بعيد ميدونم صداي خوبي داشته باشه.
شما بايد آمپ فعلي رو به يك جفت كامپوننت MX 165 ببنديد.
براي اسپيكر MTX هم يه آمپ ML 75.4 تهيه كنيد و بريج بديد به MTX ها.يا يه پايونير 5602 براش تهيه كنيد.البته كيفيت 75.4 رو نداره.
ML 60.2 رو چند خريديد؟از كجا؟(البته اسم فروشگاه رو درج ننمائيد تا خلاف قوانين محسوب نگردد).
ML رو خریدم 365 هزارتومن از اصفهان
میشه یه لطفی بکنین و دقیق بفرمایین من با پول یک میلیون و دویست هزارتومن(حالا 100 تومن هم بیشتر بشه طوری نیست) چه پلیری و چه آمپی و چه باندی تهیه کنم که یه حال درست و حسابی بهم بده؟
حتی اگر لازم باشه تمام قطعات رو هم عوض میکنم ولی دلم یه چیز دلنشین و خوب میخواد
شما فرمودید آمپ رو عوض کنم و پلیر رو.اسپیکر ها نیاز به عوض کردن نداره؟
راستی پلیرم میخوام ویژگی های پست 14234 رو داشته باشه
خلاصه که ساده بهم بگین برم دم مغازه بگم چی میخوام
BIG-BANG
09-03-2014, 10:40
گین رو کاملا ببندم
صدارو زیاد کنم تا 33

از توی تنظیمات DSP رو خاموشش کن بعد شروع کن یه تنظیم آمپا
برای ساب هم ساب سونیک رو روشن میکنی و LPG روی ۱۵۰ میزاری و گین رو تنظیم میکنی تا جایی که گیج نزنه ساب البته یه مقدار سخته اگه نتونستی بده نصاب برات اوکی کنه
باندا هم آمپ روی فول رنج باشه و گین رو از شش ولت شروع به باز کردن میکنی و زیادش میکنی ببینی کجا دیستورت میشه همونجا نگهش میداری
بعد اگه خواستی باندا کمتر بیس بزنند و بیشتر بیس از ساب بیاد hpf رو روی بالا ۱۵۰ میزاری

kindlinessangel
09-03-2014, 11:05
سلام به دوستای گل
میخواستم نظر دوستان رو راجع به کامپوننت Reference MS5A شرکت DLS بدونم واینکه ارزش خرید داره یه نه و به چه قیمتی؟

m.maghsodi
09-03-2014, 11:42
سلام سیستم های صوتی پایونیر در ایران تنوع بیشتری داره شاید واسه همینه گه طرف دارهای زیادی هم داره و هم به عنوان یک سیستم خوب ازش یاد میکنن . :)

vestlaif
09-03-2014, 14:18
سلام آقا حمید ممنون از راهنماییت ولی من نگفتم پک لازم دارم یا یه سیستم کامل بهم بگو عزیزم . من تمام اکسسوری لازم رو دارم فقط یه آمپ و یه جفت باند قوی میخوام حالا تا 500 تومن نمیشه باز ؟آمپی که گفتین خیلی گرونه .

mehdi_ghp
09-03-2014, 18:03
سلام
ببخشید یه سوال برام پیش اومده :
این اکسسوری که بین پخش و آمپ ویا برق آمپ میزاریم و تاکید رو جنس خوبه خوب تکلیفش مشخصه . از آمپ تا بلندگوها چی ؟ سیمها چه مشخصاتی باید داشته باشن ؟ فکنم اینجا دیگه زیاد حساسیت نیست نه ؟:n13:

sayberiya
09-03-2014, 18:57
دوستان آقا حمید که بیاد میخواد یه کلیپ جالب بزاره از co 609 + ساب rs12 توصیه میکنم حتما نگاه کنید

mehdi_ghp
09-03-2014, 19:48
سلام
خوب این الان پیام بازرگانی بود و تبلیغ !:n01:

kooshai
09-03-2014, 19:59
سلام به همگی
دوستان واسه پخش AVH-X7550BT پايونير بهترين كامپوننتي كه پيشنهاد ميكنيد چيه؟؟
صداي با كيفيت با بيس نرم ميخوام.. امپ هم ميخوام بزارم.. بودجه واسه كامپوننت ١ تومن..

aminreza.star
09-03-2014, 20:06
مخلصم آقاحمید:n12:
استاد من یه سوالی برام پیش اومده .
اگه یکی نخواد از ساب استفاده کنه آیا ترکیب دو جفت CO609 + کامپوننت واسه درهای جلو + دوتا آمپ میتونه از نظر بیس خواسته هات رو تامین کنه ؟
و ایا تو این مجموعه اگر ترکیب بشه یه جفت کواک CO609 + یه جفت dls 1073 ( یا هرتز HCX 690 ) نمیتونه ترکیب بهتری باشه ؟ بخصوص 1073 که بیس زدنش مشهوره
خیلی دلم ساب میخواد ولی چون زیاد اهل سیر و سفر هستم صندوق عقب ماشین برام مهمه

MOHSEN.1
09-03-2014, 20:20
درود
دوستان نظرتون در مورد خرید پخش JVC KD-R 415 چیه؟

ebi1952
09-03-2014, 22:45
با تشکر از آقا حمید گل
پخش 7056 رو تهیه کردم. نسبت به 7016 که قبلا داشتم چند تا نکته مثبت و منفی داره که میگم شاید بهدرد بقیه بخوره.
1- کنترل پخش 7056 دکمه خشکی داره و نسبت به 7016 دیرتر عمل میکنه. البته خوبیش اینه که با کنترل آهنگ رو میشه جلو و عقب برد که مزیت بزرگیه.
2- گوشهای خیلی خوبی ندارم! ولی تو تنظیمات مشابه احساس کردم 7056 صداهایی رو میشنوم که قبلا نمیشنیدم، به عبارتی تعداد فرکانسهای بیشتری دارم ولی در عوض احساس کردم صدا تیز تر شده و اون بیس قبلی رو هم ندارم.(با 1073)
3- صفحه نمایش کیفیتش بهتر از 7016 هست response time خیلی بهتر هست. ولی صفحه 3 خطیه و موقعی که تگ ها روبه فارسی تغییر بدیم به 2 خطی تبدیل میشه که اصلا جالب نیست.
4- من نو 7016 مشکل فلش خوندن نداشتم و رو این هم نیست!
5- تنظیمات بلوتوث عالی عمل میکنن و به راحتی میشه از رو پخش به مخاطبین گوشی با زبان فارسی دسترسی داشته باشیم.(اندروید)
6- ظاهر پخش قابل تحمل هست ولی 7016 خیلی زیبا تر بود.
7- نسبت به تفاوت قیمتی 70-80 تومنی کاملا ارزش خرید داره نسبت به 7016. (من 7056 رو 460 خریدم که 7016 رو میگفت 390)
در آینده اگر مورد جدیدی دیدم میگم!!!

sezar77
09-03-2014, 23:28
مجدد سپاس فراوان انشاالله همیشه سلامت و شاد باشید
سلام خواهش ميكنم.
با توجه به قدرت بالائي كه co نياز داره تا كاملا درايو بشه متاسفانه با هيچ آمپ 4 كانالي نميشه درايوش كرد(البته منظروم از هيچ رنج پائينه ها وگرنه ماسكوني AS 200.4 هست:n02:
به نظر من شما يه ML 75.4 رو بريج بده به CO و براي ساب هم يه مونو بگير. كار اصولي و استاندارد.
نكته مهم: CO 609 داريد چون شركت تمام كرده.:n18:

سلام؛ پس با این توضیحات مجبورم آمپ رو به همراه بقیه وسایل بفروشم، بعد جاشون این قطعات رو بگیرم.
( DLS کامپ mx165 و co رو جواب میده؛ عیدی بدون پخش یه جای کار میلنگه ماشین سواری:n03::n28:)
اما نکته مهمی که اشاره کردین: بله دارم اما متاسفانه یکی داره ب زور ازم میگیره خیلی خوش اشتهاست با co پخش p80 رو هم میخواد...

aiza1372
10-03-2014, 00:41
با تشکر از آقا حمید گل
پخش 7056 رو تهیه کردم. نسبت به 7016 که قبلا داشتم چند تا نکته مثبت و منفی داره که میگم شاید بهدرد بقیه بخوره.
1- کنترل پخش 7056 دکمه خشکی داره و نسبت به 7016 دیرتر عمل میکنه. البته خوبیش اینه که با کنترل آهنگ رو میشه جلو و عقب برد که مزیت بزرگیه.
2- گوشهای خیلی خوبی ندارم! ولی تو تنظیمات مشابه احساس کردم 7056 صداهایی رو میشنوم که قبلا نمیشنیدم، به عبارتی تعداد فرکانسهای بیشتری دارم ولی در عوض احساس کردم صدا تیز تر شده و اون بیس قبلی رو هم ندارم.(با 1073)
3- صفحه نمایش کیفیتش بهتر از 7016 هست response time خیلی بهتر هست. ولی صفحه 3 خطیه و موقعی که تگ ها روبه فارسی تغییر بدیم به 2 خطی تبدیل میشه که اصلا جالب نیست.
5- تنظیمات بلوتوث عالی عمل میکنن و به راحتی میشه از رو پخش به مخاطبین گوشی با زبان فارسی دسترسی داشته باشیم.(اندروید)
7- نسبت به تفاوت قیمتی 70-80 تومنی کاملا ارزش خرید داره نسبت به 7016. (من 7056 رو 460 خریدم که 7016 رو میگفت 390)
سلام داداش، مبارکت باشه، ببخش، یه چندتا سوال داشتم درباره این پخش:
۱. ۷۰۱۶ رو شما کی خریده بودین؟! بخاطر مشکل ریدینگش میپرسم!
۲. این قیمت ها مال کجا هست؟ اگه مال فروشگاه اینترنتی هست برام خواهشا آدرسشو پ.خ کن! چون قیمتا با شهر ما خیلی فرق داره!
حتی با بعضی از فروشگاه هم اختلاف داره!
۳. شما که هر دوتارو استفاده کردین، از همه جهات کدومو برا خرید صلاح میدونین؟
باتشکر:n12:

harrypotter
10-03-2014, 07:16
با تشکر از آقا حمید گل

مبارکتون باشه
امکان نمایش اس ام ها توی 7056 هست چه فارسی چه انگلیسی؟
امکان شماره گیری از روی کنترل هست؟
صفحه اش نسبت به 8019 یا 9550 پایونیر چطور هست؟ مخصوصا از لحاظ خوانایی

hamed.69
10-03-2014, 09:00
سلام به همه.
آقا حمید یه راهنمایی میخوام برای تکمیل سیستم ماشین یکی از آشناها.
الان چیزی که رو ماشین داره :هدیونیت 8016 و باند 3269 هستش
حالا قصد داره یه آمپ 4 کانال و یه ساب اضافه کنه،بودجشم 700 تومنه.ماشینشم 405 هست.
ضمنا یه ساب راکفورد دیده مدل ris 412 .خوب هست؟ در کل ممنون میشم راهنمایی کنین.

hamidR15
10-03-2014, 11:19
ML رو خریدم 365 هزارتومن از اصفهان
میشه یه لطفی بکنین و دقیق بفرمایین من با پول یک میلیون و دویست هزارتومن(حالا 100 تومن هم بیشتر بشه طوری نیست) چه پلیری و چه آمپی و چه باندی تهیه کنم که یه حال درست و حسابی بهم بده؟
حتی اگر لازم باشه تمام قطعات رو هم عوض میکنم ولی دلم یه چیز دلنشین و خوب میخواد
شما فرمودید آمپ رو عوض کنم و پلیر رو.اسپیکر ها نیاز به عوض کردن نداره؟
راستی پلیرم میخوام ویژگی های پست 14234 رو داشته باشه
خلاصه که ساده بهم بگین برم دم مغازه بگم چی میخوام
تلفني با هم صحبت كرديم.

سلام به دوستای گل
میخواستم نظر دوستان رو راجع به کامپوننت Reference MS5A شرکت DLS بدونم واینکه ارزش خرید داره یه نه و به چه قیمتی؟
سايز 13 هست.با قيمتي كه تلفني فرموديد خير ارزش نداره.

سلام آقا حمید ممنون از راهنماییت ولی من نگفتم پک لازم دارم یا یه سیستم کامل بهم بگو عزیزم . من تمام اکسسوری لازم رو دارم فقط یه آمپ و یه جفت باند قوی میخوام حالا تا 500 تومن نمیشه باز ؟آمپی که گفتین خیلی گرونه .

اسپيكر قوي و با تفكيك بالا CO بود كه متاسفانه تمام شد.البته يه قولهائي بهم دادن احتمال داره يه تعدادي موجود بشه.
اگر CO موجود شد با ML 75.4براتون ميگيرم.
510آمپ ولي CO مشخص نيست.

سلام
ببخشید یه سوال برام پیش اومده :
این اکسسوری که بین پخش و آمپ ویا برق آمپ میزاریم و تاکید رو جنس خوبه خوب تکلیفش مشخصه . از آمپ تا بلندگوها چی ؟ سیمها چه مشخصاتی باید داشته باشن ؟ فکنم اینجا دیگه زیاد حساسیت نیست نه ؟:n13:
اتفاقا سيم اسپيكر هم خيلي موثره.چون داده ها رو از خروجي آمپ به اسپيكر ميبره. هم قطرش مهم هست و هم نوع و جنس كابل.

سلام به همگی
دوستان واسه پخش AVH-X7550BT پايونير بهترين كامپوننتي كه پيشنهاد ميكنيد چيه؟؟
صداي با كيفيت با بيس نرم ميخوام.. امپ هم ميخوام بزارم.. بودجه واسه كامپوننت ١ تومن..
گليدن SQX 165 قيمت 735 تومن.

مخلصم آقاحمید:n12:
استاد من یه سوالی برام پیش اومده .
اگه یکی نخواد از ساب استفاده کنه آیا ترکیب دو جفت CO609 + کامپوننت واسه درهای جلو + دوتا آمپ میتونه از نظر بیس خواسته هات رو تامین کنه ؟
و ایا تو این مجموعه اگر ترکیب بشه یه جفت کواک CO609 + یه جفت dls 1073 ( یا هرتز HCX 690 ) نمیتونه ترکیب بهتری باشه ؟ بخصوص 1073 که بیس زدنش مشهوره
خیلی دلم ساب میخواد ولی چون زیاد اهل سیر و سفر هستم صندوق عقب ماشین برام مهمه
استاد خودتون هستيد بنده شاگردتونم و دارم درس پس ميدم.:n16:
دو جفت CO زياده.همون يك جفت با كامپو ننت كافيه.ساب هم تو باكس سيلد عالي ميشه. اگر حجم صداي خيلي بالا ميخواهيد باكس بايد پورتد باشه.
1073 به خاطر ووفر بزرگتر و موتور قويتر حجم بيس بيشتري داره ولي اصلا تفكيك خوبي نداره.هرتز هم به نظر من به پاي CO نميرسه.بدون تعصب عرض ميكنم.

سلام به همه.
آقا حمید یه راهنمایی میخوام برای تکمیل سیستم ماشین یکی از آشناها.
الان چیزی که رو ماشین داره :هدیونیت 8016 و باند 3269 هستش
حالا قصد داره یه آمپ 4 کانال و یه ساب اضافه کنه،بودجشم 700 تومنه.ماشینشم 405 هست.
ضمنا یه ساب راکفورد دیده مدل ris 412 .خوب هست؟ در کل ممنون میشم راهنمایی کنین.
آمپ رو ML 75.4 ميتونه تهيه كنند.ساب رو هم Rs 12 اون راكفورد رو تا ميكنه ميزاره تو جيب بغلش.
آمپ 510 و ساب هم 400 هست.كمي بايد افزايش هزينه رو تقبل نمايند.البته هزينه باكس هم دارند.حدود 60-80 تومن.

Milad-bd
10-03-2014, 11:29
آقا سلام میشه یکی بهم بگه این سیستم چطوره ممنون

component - JBL GT5-650C
headunit - pioneer 5200bt
subwoofer - mtx T510S-44
ampilifire stereo - pioneer GM-6400F
ampilifire stereo - Kenwood KAC-5204
ampilifire mono - Boschmann PSX-D2 5000

hamidR15
10-03-2014, 11:43
سلام
ديروز فرصتي دست داد خدمت يكي دو نفر از عزيزان گل فروم بودم.آقا عليرضا و محمد جان
آقا عليرضا كه رو 206 و استيج جلو يك جفت MX 165 و پخش 7016 همراه با آمپليفاير Ml 75.4 رو نصب داشتند. ايشون يه سورپراز هم برامون داشتند. با استفاده از يك ساب ووفر 6.5اينچي سينماي خانگي كه تو باكس پورتد كوچكي نصب شده بود(فابريك) از طريق بريج ML 75.4 يه بيس خوب رو تو ماشين بهش دست پيدا كرده بود كه واقعا جالب بود. هم براي من و هم براي محمد.خلاصه ابتكار جالبي بود و اگر به شما نمگن كه چه سابي داره تو صندوق به اصطلاح ميكوبه واقعا نميشه گفت تا بريد ببينيد.:n02:
بعدا از كمي موزيك گوش دادن به اتفاق رفتيم داخل ماشين 405 محمد.ايشون قبلا يك جفت Co 609 همراه يه آمپ جي وي سي 8004 با پخش پايونير.آمپ رو با گليدن ML 75.4 و پخش رو با 7016 كن وود جنج كردن.كيفيت صدا كه ديگه نياز به تعريف نداره.
قطعاتي كه اضافه و به نوعي سيستمشون رو ارتقاء دادن بارت بود از ساب RS12+ آمپ آلپاين PDX 600.1 +باكس پورتد كه طراحيش با بنده حقير بود.حجم خالص 47 ليتر و فركانس تيون 36Hz
سيستم از نظر گين و فركانس خيلي تنظيم نبود.لذا وارد عمل شدم:n08:ابتدا گين رو تنظيم كردم بعد هم فركانس رو.

بيس و Low Bass واقعا پر حجم بود. كيفيت باسها در كوبش هم خوب بود.تفكيك CO واقعا بي نظيره .قبلا در حق اين اسپيكر جفا ميش وقتي با 100-120 وات درايو ميشد.تازه صداش در آمده.
خيلي وقتتون رو نگيرم.دو تا كليپ كوتاه براتون تهيه كردم.اميدوارم لذت ببريد:

hamidR15
10-03-2014, 11:45
آقا سلام میشه یکی بهم بگه این سیستم چطوره ممنون

component - JBL GT5-650C
headunit - pioneer 5200bt
subwoofer - mtx T510S-44
ampilifire stereo - pioneer GM-6400F
ampilifire stereo - Kenwood KAC-5204
ampilifire mono - Boschmann PSX-D2 5000

سلام
يه سيستم معمولي هست.ازش توقع كيفيت و قدرت خيلي بالائي رو نداشته باشيد.

hamed.69
10-03-2014, 11:48
آمپ رو ML 75.4 ميتونه تهيه كنند.ساب رو هم Rs 12 اون راكفورد رو تا ميكنه ميزاره تو جيب بغلش.
آمپ 510 و ساب هم 400 هست.كمي بايد افزايش هزينه رو تقبل نمايند.البته هزينه باكس هم دارند.حدود 60-80 تومن.
مثل همیشه پاسخگو و سریع.بسیار ممنون.اما 2 تا مشکل داره یکی اینکه امکان افزایش بودجه نداره و دیگه اینکه از جایی که داره میگیره و به شرایط،این برند که شما فرمودین رو نداره.من قبلا ججسارت کرده بودم و این برند رو معرفی کرده بودم بهش.
خالا چی امر میفرمایین؟

Milad-bd
10-03-2014, 12:12
سلام
يه سيستم معمولي هست.ازش توقع كيفيت و قدرت خيلي بالائي رو نداشته باشيد.

ممنون از راهنمایت

sayberiya
10-03-2014, 12:43
سلام
ديروز فرصتي دست داد خدمت يكي دو نفر از عزيزان گل فروم بودم.آقا عليرضا و محمد جان
آقا عليرضا كه رو 206 و استيج جلو يك جفت MX 165 و پخش 7016 همراه با آمپليفاير Ml 75.4 رو نصب داشتند. ايشون يه سورپراز هم برامون داشتند. با استفاده از يك ساب ووفر 6.5اينچي سينماي خانگي كه تو باكس پورتد كوچكي نصب شده بود(فابريك) از طريق بريج ML 75.4 يه بيس خوب رو تو ماشين بهش دست پيدا كرده بود كه واقعا جالب بود. هم براي من و هم براي محمد.خلاصه ابتكار جالبي بود و اگر به شما نمگن كه چه سابي داره تو صندوق به اصطلاح ميكوبه واقعا نميشه گفت تا بريد ببينيد.:n02:
بعدا از كمي موزيك گوش دادن به اتفاق رفتيم داخل ماشين 405 محمد.ايشون قبلا يك جفت Co 609 همراه يه آمپ جي وي سي 8004 با پخش پايونير.آمپ رو با گليدن ML 75.4 و پخش رو با 7016 كن وود جنج كردن.كيفيت صدا كه ديگه نياز به تعريف نداره.
قطعاتي كه اضافه و به نوعي سيستمشون رو ارتقاء دادن بارت بود از ساب RS12+ آمپ آلپاين PDX 600.1 +باكس پورتد كه طراحيش با بنده حقير بود.حجم خالص 47 ليتر و فركانس تيون 36Hz
سيستم از نظر گين و فركانس خيلي تنظيم نبود.لذا وارد عمل شدم:n08:ابتدا گين رو تنظيم كردم بعد هم فركانس رو.

بيس و Low Bass واقعا پر حجم بود. كيفيت باسها در كوبش هم خوب بود.تفكيك CO واقعا بي نظيره .قبلا در حق اين اسپيكر جفا ميش وقتي با 100-120 وات درايو ميشد.تازه صداش در آمده.

تازه آقا حمید به قول شما هنوز برک نشده ساب یکی دو هفته دیگه خیلی نرم تر از این میشه و صداش تو کوبش ها از درجه خوب به درجه عالی میرسه به امید خدا

aminreza.star
10-03-2014, 14:20
سلام

چه بیسی میزنه :n04:
خداوکیلی الکی نیست ما جهان سومیم.
یعنی ما کجا و اونا کجا...
کشورش همچین چیزی میسازه که تازه ایناش به قول آقا حمید از نظر کارشناسای خارجی درحد متوسطن.
تکنولوژی ما هم درحد ساخت ناخن گیری، دمپایی چیزینه

POORYA28TEHRAN
10-03-2014, 14:35
سلام حمید جان. پوریا هستم. امیدوارم حال شما خوب باشه.
آقا شما که صدای هر دوی این اسپیکرهارو شنیدی، یه مقایسه ای از نظر کیفیت صدا و ووفر و توییتر و میدرنج انجام میدی؟
1- focal polyglass 690cv1
2- audiosystem mc609
با تشکر

BIG-BANG
10-03-2014, 16:56
چه بیسی میزنه :n04:
خداوکیلی الکی نیست ما جهان سومیم.
یعنی ما کجا و اونا کجا...
کشورش همچین چیزی میسازه که تازه ایناش به قول آقا حمید از نظر کارشناسای خارجی درحد متوسطن.
تکنولوژی ما هم درحد ساخت ناخن گیری، دمپایی چیزینه
عزیز تازه اینا رده پایینای گلیدن هستن ببین رده بالاهاش دیگه چه ماهن :n19:

ebi1952
10-03-2014, 17:53
سلام داداش، مبارکت باشه، ببخش، یه چندتا سوال داشتم درباره این پخش:
۱. ۷۰۱۶ رو شما کی خریده بودین؟! بخاطر مشکل ریدینگش میپرسم!
۲. این قیمت ها مال کجا هست؟ اگه مال فروشگاه اینترنتی هست برام خواهشا آدرسشو پ.خ کن! چون قیمتا با شهر ما خیلی فرق داره!
حتی با بعضی از فروشگاه هم اختلاف داره!
۳. شما که هر دوتارو استفاده کردین، از همه جهات کدومو برا خرید صلاح میدونین؟
باتشکر:n12:
7016 رو پارسال زمستون گرفته بودم. قیمت هم مال پشت شهرداری توپخونه هست البته با کمی فاکتور آشنا بازی و گشتن زیاد.
اگر بلوتوث برات مهم نیست 7016 پخش عالی هست ولی 7056 علاوه بر بلوتوث دو تا خروجی usb داره و صدای خوبی هم داره.

ebi1952
10-03-2014, 17:54
مبارکتون باشه
امکان نمایش اس ام ها توی 7056 هست چه فارسی چه انگلیسی؟
امکان شماره گیری از روی کنترل هست؟
صفحه اش نسبت به 8019 یا 9550 پایونیر چطور هست؟ مخصوصا از لحاظ خوانایی
اس ام اس رو امتحان نکردم ولی بعید میدونم بشه.
از رو کنترل میشه شماره گرفت. صفحه 8019 و 9550 رو ندیدم ولی نسبت به 7016 توضیح دادم.

MOHSEN.1
10-03-2014, 18:46
درود

m-530
10-03-2014, 20:07
دوستان یک جفت باند و یک ساب حجم و بلندی صدای بیشتری میده یا دو جفت باند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون راجب کنوود 7100 چی هستش ؟ در کنار کدوم بلند گو میتونه همزمان هم کیفیت و هم قدرتو تضمین کنه ؟

armin_gera
10-03-2014, 20:28
درود

من kdr416 دارم انصافا چیز باحالیه امکانات خوبیم داره در کل خیلی راضیم ازش محشره ولی برا سیستم اگه پایونر بگیری بهتره برا معمولی 416 خوبه

armin_gera
10-03-2014, 20:30
سلام به همگی
در حدود 150 تومن دنبال ساب میگردم ممنون میشم راهنماییم کنید :n01:
3010 خوبه یا 3013؟ در این رده دیگه چیا هست؟
اولویت با کیفیته بیشتر کیفیت میخوام تا صدا و لرزه و... :n26:
مرسی

hamidR15
10-03-2014, 20:34
مثل همیشه پاسخگو و سریع.بسیار ممنون.اما 2 تا مشکل داره یکی اینکه امکان افزایش بودجه نداره و دیگه اینکه از جایی که داره میگیره و به شرایط،این برند که شما فرمودین رو نداره.من قبلا ججسارت کرده بودم و این برند رو معرفی کرده بودم بهش.
خالا چی امر میفرمایین؟
سلام
خواهش میکنم.
چاره ای نیست.مجبورند همون ها رو بگیرند دیگه:n02:

سلام حمید جان. پوریا هستم. امیدوارم حال شما خوب باشه.
آقا شما که صدای هر دوی این اسپیکرهارو شنیدی، یه مقایسه ای از نظر کیفیت صدا و ووفر و توییتر و میدرنج انجام میدی؟
1- focal polyglass 690cv1
2- audiosystem mc609
با تشکر
سلا ماحوال آقا پوریا
فوکال که عالی بود. یادش بخیر.جنس ووفر اون پلی گلاس بود.به نظر من بیسها خیلی پر و عالی اجرا میشه.ولی MC 609 در مقایسه با برندهای موجود بازار خیلی بیشتر از قیمتش ارزش صدائی داره.

دوستان یک جفت باند و یک ساب حجم و بلندی صدای بیشتری میده یا دو جفت باند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون راجب کنوود 7100 چی هستش ؟ در کنار کدوم بلند گو میتونه همزمان هم کیفیت و هم قدرتو تضمین کنه ؟
یک جفت اسپیکر 9*6 و. یک ساب 12 فکر کنم حجم بیشتری داشته باشه.باید Cone Area شون محاسبه بشه هرکدوم بیشتر بود اون صدای بیشتری تولید میکنه.
7100 به نظر من خیلی صدای خوبی نداره ولی قوی هست.

reza-zr
10-03-2014, 20:36
دوستان یه آمپ دو کانال با 150 وات آر ام اس خروجی بهم معرفی کنید
اگه قیمت تقریبی هم بهم بگید لطف کردید

hamidR15
10-03-2014, 22:08
سلام به همگی
در حدود 150 تومن دنبال ساب میگردم ممنون میشم راهنماییم کنید :n01:
3010 خوبه یا 3013؟ در این رده دیگه چیا هست؟
اولویت با کیفیته بیشتر کیفیت میخوام تا صدا و لرزه و... :n26:
مرسی

سلام
310 پایونیر میتونید بگیرید

5602 پایونیر.قیمت ندارم.

armin_gera
10-03-2014, 22:11
سلام
310 پایونیر میتونید بگیرید

.
این کیفیت صداش و نرمی بیس از 3013 بهتره؟برا من فقط کیفیت صدا مهمه
قیمتش چه قدره؟

muiacir
10-03-2014, 22:18
سلام بر و بچ باحال انجمن
والا ما قبلا یه سیستم با مشخصات زیر داشتیم اما اصلا بیس حال بده و جوون پسندی نداشت ، یارو میگفت صدا real هست من میگفتم بابا صدای real میخوام چیکار ، 4 تا جوون صدای real به چه دردشون میخوره؟
جوون جماعت بیس میخواد:n05:
player=alpain 141
amp=ml 60.2
speaker=mtx t6c693
اما پیشنهاد میکنم اصلا همچین چیزی نگیرین ، اگر آهنگ خودش بیس خفنی داشته باشه بیش خفن رو اجرا میکنه و اگر بیس نداشته باشه یا حتی کم باشه دریغ از 20 درصد بیس باحالی که بهش بده
از 10 تا اهنگی که من تست کردم فقط 3تاش به درد این میخورد که با رفقا برین بیرون و بترکونین وگرنه 7 تا دیگه اش به 2 ریال نمی ارزید
این سیستم در اومد یک میلیون و دویست و بیست تومن توی اصفهان
حالا با کمک آقا حمید یه سیستم در حد یک میلیون و نیم (برای ما اصفهانیا البته یکم گرون در اومد:n02:) در حال تهیه هستیم با مشخصات زیر :
amp=ml 75.4
player=kenwood 7056
speaker=audio system co609
انشالله به محضی که سیستم رو وصل کردم یه کلیپ ازش میگیرم ، نظر خودم روهم در موردش اینجا توضیح میدم.
امید به خدا

hamidR15
10-03-2014, 22:26
این کیفیت صداش و نرمی بیس از 3013 بهتره؟برا من فقط کیفیت صدا مهمه
قیمتش چه قدره؟
بله.البته اگر بتونید بیشتر هزینه بفرمائید یه صدای تضمین شده بهتون میدم
MX 12 بگیرید خیلی بهتره260 تومن.

BIG-BANG
10-03-2014, 23:08
سلام بر و بچ باحال انجمن
والا ما قبلا یه سیستم با مشخصات زیر داشتیم اما اصلا بیس حال بده و جوون پسندی نداشت ، یارو میگفت صدا real هست من میگفتم بابا صدای real میخوام چیکار ، 4 تا جوون صدای real به چه دردشون میخوره؟
player=alpain 141
amp=ml 60.2
speaker=mtx t6c693
اما پیشنهاد میکنم اصلا همچین چیزی نگیرین ، اگر آهنگ خودش بیس خفنی داشته باشه بیش خفن رو اجرا میکنه و اگر بیس نداشته باشه یا حتی کم باشه دریغ از 20 درصد بیس باحالی که بهش بده
از 10 تا اهنگی که من تست کردم فقط 3تاش به درد این میخورد که با رفقا برین بیرون و بترکونین وگرنه 7 تا دیگه اش به 2 ریال نمی ارزید
حالا با کمک آقا حمید یه سیستم در حد یک میلیون و نیم (برای ما اصفهانیا البته یکم گرون در اومد:n02:) در حال تهیه هستیم با مشخصات زیر :
amp=ml 75.4
player=kenwood 7056
انشالله به محضی که سیستم رو وصل کردم یه کلیپ ازش میگیرم ، نظر خودم روهم در موردش اینجا توضیح میدم.
امید به خدا
عزیز هیچ کس نبود به شما بگه کسی که برا اولین بارشه میخواد سیستم ببنده نباید بره طرف پخشای آلپاین؟!!!
پخشای آلپاین به درد کسی میخورن که دیگه spl بازیش رو کرده باشه و دیگه گوشاش یه صدای آلپاینی بخوان یعنی صدای سردی داره مثل کنوود و صد البته پایونیر صدای گرمی ندارن پایونیر که کلا گوپ گوپه ولی کنوود تقریبا میانس یعنی واسه ماهایی که بیشتر صدای پایونیر شنیدیم کننود یه صدای خوبی میده برامون و حس خوبی هم موقع گوش دادن آهنگ بهمون دست میده چون دیتیل خوبی میده با شنونده
این سیستمی هم که شما الان داری میبندی تضمینی صداش عالیه شک نکن :n06:

BIG-BANG
10-03-2014, 23:11
همونطور که آقا حمید فرمودن فعلا ارزونترین و منساب ترین آمپ توی رده قیمتی پایین آمپ 5602 پایونیر هستش که قیمتش بین 255 تا 270 بسته به انصاف فروشنده گیر میاد توی بازار البته همون اوایل که اومده بود خود من با گشتن هم قیمت 300 تومنی بهم دادن هم قیمت 255 تومنی البته 5602 من وقتی گرفتمش انقد تازه اومده بود توی بازار که حتی دو ماه مونده بود که تاریخ گارانتیش شروع بشه :n02:
شمام بگردی توی تهران قیمت مناسب پیدا میکنی چون پایونیر قیمتش رقابتیه بین سیستم فروش ها

Shahin_SOURNA
11-03-2014, 00:19
آقا من امروز کل ستارخان رو گشتم، کواک MTX نبود که نبود، سابووفرهاشو تک و توک داشتنا ولی کواکش نبود، آمپ ۳۶۰۲ ولی فراوون بود حدود ۱۴۰!

گفتم در جریان باشید...:n08:

فردا توپخونه رو میگردم...

aminreza.star
11-03-2014, 07:05
سلام بر و بچ باحال انجمن
player=alpain 141
amp=ml 60.2
speaker=mtx t6c693
amp=ml 75.4
player=kenwood 7056
امید به خدا
سلام
داداش شک نکن تو بیس برات کم نمیذاره این سیستم پیشنهادی اقا حمید
منم هفته پیش دقیقا همین نسخه ای که اقا حمید واسه شما پیچیده رو بستم رو ماشین
کاری میکنه که همسایه ها ازت شاکی بشن :n09:
فقط کاش اون مشکل من ( که آقا حمید درجریانه ) زودی رفع و رجوع میشد:n03:

hamidR15
11-03-2014, 10:10
آقا من امروز کل ستارخان رو گشتم، کواک MTX نبود که نبود، سابووفرهاشو تک و توک داشتنا ولی کواکش نبود، آمپ ۳۶۰۲ ولی فراوون بود حدود ۱۴۰!

گفتم در جریان باشید...:n08:

فردا توپخونه رو میگردم...
سلام
كدوم مدل رو لازم داريد؟اگر گير نياوردين به بنده اعلام كنيد ببينم اگر شركت داره براتون تهيه كنم.

POORYA28TEHRAN
11-03-2014, 11:56
پس بنظر شما منطقی نیست که فوکال رو بدم و این آئودیوسیستم رو بخرم. درسته حمید خان؟

hamidR15
11-03-2014, 14:57
پس بنظر شما منطقی نیست که فوکال رو بدم و این آئودیوسیستم رو بخرم. درسته حمید خان؟

سلام
براي تنوع و تغيير ذاعقه شنيداري چرا بد نيست. جنج كني.من كه خودم اينجوري هستم.دوست دارم جنسهاي جديد رو شخصا تست كنم.:n02:

mortezagap
11-03-2014, 16:34
با سلام و خسته نباشی خدمت همه دوستان.
در حال حاضر روی ماشینم یه پخش 3550 پایونیر هستش و یک جفت 718 کنوود البته اصلی...
میخوام یه امپلی و یه کامپ و یه ساب تو صندوق بندازم و یه چیزی باشه که حالا حالا ها استفاده کنم و خوب مچ بشن تا حدود 600 هم میخوام هزینه کنم. اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم... فقط برای من کیفیت صدا و بیس و ویبره خیلی قوی خیلی مهمه... صدای نویز دار اصلا دوست ندارم. ممنون:n02:

hoseinsps
11-03-2014, 18:02
سلام خدمت همگی
اینم دوستان جدید ما :

hoseinsps
11-03-2014, 21:22
با سلام و خسته نباشی خدمت همه دوستان.
در حال حاضر روی ماشینم یه پخش 3550 پایونیر هستش و یک جفت 718 کنوود البته اصلی...
میخوام یه امپلی و یه کامپ و یه ساب تو صندوق بندازم و یه چیزی باشه که حالا حالا ها استفاده کنم و خوب مچ بشن تا حدود 600 هم میخوام هزینه کنم. اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم... فقط برای من کیفیت صدا و بیس و ویبره خیلی قوی خیلی مهمه... صدای نویز دار اصلا دوست ندارم. ممنون:n02:
سلام
با این هزینه میشه چیزایی که گفتید رو بست ولی کیفیت و ویبره ای در کار نیست
حد اقل یه سیستمرو میشه با این هزینه بست (ساب 10 اینچ)
پخشتون خروجی ساب داره ؟

aldaji
11-03-2014, 21:37
سلام . آمپ 2 كانال kennon G-3300T كواك DLS 1073 رو ساپورت كنه؟

BIG-BANG
11-03-2014, 22:50
سلام خدمت همگی
اینم دوستان جدید ما :

بابا حسین جان نکن این کارا رو ما که مثه شما مایه دار نیستیم آخه پرایده رو داری اندازه یه بنز روش سیستم میبندی نکن عزیز من نکن خب من دلم خواس اینا رو :n14:
شوخی کردم عزیز خیرشون رو ببینی و لذتشون رو ببری :n05:

driftking132
11-03-2014, 23:40
بابا حسین جان نکن این کارا رو ما که مثه شما مایه دار نیستیم آخه پرایده رو داری اندازه یه بنز روش سیستم میبندی نکن عزیز من نکن خب من دلم خواس اینا رو :n14:
شوخی کردم عزیز خیرشون رو ببینی و لذتشون رو ببری :n05:
کسی که عشقِ سیستم و صدای با کیفیت باشه,و به آهنگی که گوش میده ارزش بده,روی هر ماشینی سعی میکنه در توانش سیستمِ خوبی ببنده داداشِ گُلم.
واقعا مبارکش باشه :n12:

Shahin_SOURNA
12-03-2014, 00:02
سلام
كدوم مدل رو لازم داريد؟اگر گير نياوردين به بنده اعلام كنيد ببينم اگر شركت داره براتون تهيه كنم.
سلام
حمید خان پیشنهاد خودتون دیگه، MTX T6C693 با آمپ Pioneer 3602 دو کانال میخوام.

ضبطمم DEH-P3950MP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قدیمی پایونیره.

اگه اعلام موجودی و قیمت بفرمایید که خیلی ممنون میشم.

sayberiya
12-03-2014, 02:17
آقا امروز به مدت 30 ثانیه با ولوم 33 یه آهنگ بیس دار گوشی کردم صندوق رو که زدم بالا بو داغ شدن کویل ها میومد
ساعت الان حدودا 2 و نیم هست از اعصاب خوردی نخوابیدم یه موقع نیم سوز نشده باشه:n28:

hoseinsps
12-03-2014, 03:18
آقا امروز به مدت 30 ثانیه با ولوم 33 یه آهنگ بیس دار گوشی کردم صندوق رو که زدم بالا بو داغ شدن کویل ها میومد
ساعت الان حدودا 2 و نیم هست از اعصاب خوردی نخوابیدم یه موقع نیم سوز نشده باشه:n28:
سلام محمد جان
نگران نباشید
ساب ووفر منم اینطوری بود
فکر کنم بوی چسباشه :n02:
فقط چون امپ مونوتون یه امپ درجه 1 و 600 واتو مثل ماست میده به ساب گین رو کاملا ببندید و به هیچ عنوان باس بوست و ساب ووفر لول رو زیاد نکنید!
ساب سونیک رو که تو تماس گفتم اکی کردید؟ بذارید بین 25 تا 30
در غیر این صورت مشکلی نیست
تازه پیشنهاد اهل فن اینه که تا 2 ماه اول با 70 درصد صدا کنار بیاید
با پخش کنوود حدودا میشه ولوم 24 *23
بیشتر نکنید صدارو تا 2 ماه (مثلا هر هفته 1 ولوم بیاریدش بالا)
بازم میگم باس بوست و سابووفر لول رو زیاد نکنید.....
ساب دوست عزیزمون mohammadkiller سر همین قضیه پاره شد....
همین مدل هم بود البته free air .

hoseinsps
12-03-2014, 03:25
سلام
مدل امپ درسته؟ :n13:
اگه 3300 که روشه مثل 3300 پایونر باشه که برای 1073 یه قلقلک.....
1073 حد اقل 100 وات رو 4 اهم میخواد تا خوب درایو شه
150 هم شد چه بهتر!

hamidR15
12-03-2014, 10:56
سلام خدمت همگی
اینم دوستان جدید ما :
سلام حسين جان. خيلي مبارك باشه.انشاءالله بعد از تنظيماتي كه عرض كردم و بعد دوره برك اين يه ريويو كامل با جزعيات از SQX بنويس.

سلام دوست عزيزم به فروم خودتون خوش اميديد.
اسپيكر 1073 جزو قويترين اسپيكرها هست. موتور بسيار قويي داره ولذا بايد حدود 150 وات RMS بهش ورودي بديد. به هيچ عنوان با اين آمپليفاير درايو نميشه.

سلام
حمید خان پیشنهاد خودتون دیگه، MTX T6C693 با آمپ Pioneer 3602 دو کانال میخوام.
ضبطمم DEH-P3950MP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قدیمی پایونیره.
اگه اعلام موجودی و قیمت بفرمایید که خیلی ممنون میشم.
به اسپيكر قيمتش 290 و آمپ 3602 هم 168 تومن.

تلفني صحبت كردم.

s.khafan
12-03-2014, 12:25
سلام,دوستان میخواستم ی جفت باند بخرم برای ماشین خودم که بدون آمپ باشه و بیس خوب و کیفیت خوبی داشته باشه تا 300 تومن چی معرفی میکنید؟البته یکی از آشنا ها ک تو کار بانده بهم power sound رو پیشنهاد دادونظر شما چیه؟؟؟

hamidR15
12-03-2014, 13:11
سلام,دوستان میخواستم ی جفت باند بخرم برای ماشین خودم که بدون آمپ باشه و بیس خوب و کیفیت خوبی داشته باشه تا 300 تومن چی معرفی میکنید؟البته یکی از آشنا ها ک تو کار بانده بهم power sound رو پیشنهاد دادونظر شما چیه؟؟؟
سلام
من صداي اين برند رو نشنيدم. ولي ميتونيد جي وي سي HX7158 بگيريد.حدود 210 هست.

smmt2012
12-03-2014, 16:50
bah bah mobarake dash hosein...
qarar bud bade eyd begiri fek konam az arzun shodan na omid shodi dige gerefti are?:D
ishala nasb kardi hamahang konim sedaye in system toopet ro beshnavim
foolad sarvare

aldaji
12-03-2014, 17:17
سلام
مدل امپ درسته؟ :n13:
اگه 3300 که روشه مثل 3300 پایونر باشه که برای 1073 یه قلقلک.....
1073 حد اقل 100 وات رو 4 اهم میخواد تا خوب درایو شه
150 هم شد چه بهتر!
از بيين اينا؟mtx t6c693 , sony 6930l , 6975, jbl sangi

ZEOS 59
12-03-2014, 17:37
سلام به همگي خصوصا حميد عزيز.:n16:
فرصتي شد كه بشه يه پست بذارم :n01:
پخش 8019 كاركرده اما در حد خريداري و نصب شد.

يكي از دلايلي كه باعث شد كمتر از لطف و راهنمايي دوستان استفاده كنم :

hoseinsps
12-03-2014, 21:28
bah bah mobarake dash hosein...
qarar bud bade eyd begiri fek konam az arzun shodan na omid shodi dige gerefti are?:D
ishala nasb kardi hamahang konim sedaye in system toopet ro beshnavim
foolad sarvare
سلام
چشم حتما
بازی رو رفتم استادیوم
:n20:

muiacir
12-03-2014, 22:13
سلام بر اساتید
من چندتا سوال کلی دارم :
1 - امپ فقط کارش اینه که برق اسپیکر رو تامین کنه؟اگر میشه ساده بفرمایین امپ دقیقا چه کاری انجام میده؟
2 - این وات و اهم توی امپ یعنی چی؟یعنی وات چیکار میکنه و اهم چیکار میکنه؟
3 - چجوری باید بفهمیم یه امپ به یه جفت اسپیکر میخوره یا نه؟لطفا دقیق بفرمایین که الان اگر به من گفتم ایا اسپیکر فلان به امپ فلا میخوره چجوری باید جواب بدم؟
4 - فرض کنین یه جفت اسپیکر بدون ساب داریم.بیس دقیقا از کجای اسپیکر در میاد؟
5 - این درایو شدن یعنی چی؟چرا بعضی موقع ها فروشنده ها امپ و باندی رو پیشنهاد میدند که با عقل درایو شدنشون جور در نمیاد و امپ نمیتونه اسپیکر رو تامین کنه؟
6 - در بریک شدن سیستم از لحاظ علمی دقیقا چه پروسه ای صورت میپذیره؟
7 - گین چیه؟
مرسی

muiacir
12-03-2014, 22:52
عزیز هیچ کس نبود به شما بگه کسی که برا اولین بارشه میخواد سیستم ببنده نباید بره طرف پخشای آلپاین؟!!!
پخشای آلپاین به درد کسی میخورن که دیگه spl بازیش رو کرده باشه و دیگه گوشاش یه صدای آلپاینی بخوان یعنی صدای سردی داره مثل کنوود و صد البته پایونیر صدای گرمی ندارن پایونیر که کلا گوپ گوپه ولی کنوود تقریبا میانس یعنی واسه ماهایی که بیشتر صدای پایونیر شنیدیم کننود یه صدای خوبی میده برامون و حس خوبی هم موقع گوش دادن آهنگ بهمون دست میده چون دیتیل خوبی میده با شنونده
این سیستمی هم که شما الان داری میبندی تضمینی صداش عالیه شک نکن :n06:

پس چرا اینقدر پخش های الپاین گرون هستند؟یه بلوتوث دارش از 600 شروع میشه و یه مدل معمولیش از 350 تومن
من الان برام سواله پخش مگه اسمش پخش نیست؟چجوری که پایونییر گوپ گوپ میکنه و کنوود حد وسطه و الپاین صداش سرده؟
جی وی سی و بقیه چجوریند؟یه اماری بدین بدونیم
مرسی

arsamari91
13-03-2014, 00:48
سلام

یه راهنمایی میخواستم کنید

یه باند واسه ۲۰۶ میخوام معرفی کنید که با پخش فابریکش باشه چی معرفی میکنید

واگه بخوام پخش و باند بگیرم چی معرفی میکنید

ممنون قیمت هم بگین

nefarious
13-03-2014, 01:28
سلام دوستان ، ممنون می شم منو راهنمایی کنید
من یه ضبط آلپاین مدل IDA-X305S(اینم لینک عکسش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))داشتم که حدود 1 سال و نیم پیش آقای دزد زحمت کشید و کفیش رو دزدید :n24: و من الان پنلش رو دارم هنوز و چون دیگه حس موسیقس نداشتم سیستم نخریدم تا اینکه امروز دوباره به سرم زده !:n05:
الان من نیاز به کفی اون ظبط دارم :n28: می خوام ببینم اصلا جایی هست که داشته باشه ؟ ( مثلا عباسیی جایی) و اگر دارند به نظرتون حدود قیمتش چنده و اگر چند بخرم خوب گرفتم و پول اضافی ندادم:n02:
با تشکر.:n12:

hoseinsps
13-03-2014, 09:08
سلام

یه راهنمایی میخواستم کنید

یه باند واسه ۲۰۶ میخوام معرفی کنید که با پخش فابریکش باشه چی معرفی میکنید

واگه بخوام پخش و باند بگیرم چی معرفی میکنید

ممنون قیمت هم بگین
سلام
بودجه؟
اگر در اینده امپلی میخواید باید پخش و باند امپلی خور بگیرید از الان که در اینده دوباره هزینه نکنید....
کواک یا کامپ؟

hamed.69
13-03-2014, 09:23
سلام آقا حمید گل.من واسه این سیستم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
سـاب ووفر کنوود 3010 روی طاقچه
داشتم دنبال آمپ خوب میگشتم.خاطرت که هست،بودجم کم شد و ....دو تا گزینه پیدا کردم.یکی 6604 پایونیر و یکی ام 846 کنوود.اولی رو 370-80 قیمت دادن بهم و دومی رو 320.میخواستم ببینم اول اینکه کدوم بهتره و اینکه قیمتشاشون درسته؟خوبه؟و دیگه اینکه مورد بهتری هم هست؟تا همین حدود قیمتها

hamed.69
13-03-2014, 11:58
ممنون میشم زودتر به من جواب بدین.من باید حتما امروز ببندم.

armin_gera
13-03-2014, 12:17
سلام به همگی
و با تشکر از hamidR15 جان برای راهنمایی هاشون :n16:

آقا من سردرگمم, کییفیتی ترین ساب تا 180 تومن چی بخرم؟فقط کیفیت میخوام بلندی صدا و... نمیخوام فقط صدا با بالاترین کیفیت ممکنه رو بده

hl1360
13-03-2014, 12:32
سلام آقا حمید گل.من واسه این سیستم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
داشتم دنبال آمپ خوب میگشتم.خاطرت که هست،بودجم کم شد و ....دو تا گزینه پیدا کردم.یکی 6604 پایونیر و یکی ام 846 کنوود.اولی رو 370-80 قیمت دادن بهم و دومی رو 320.میخواستم ببینم اول اینکه کدوم بهتره و اینکه قیمتشاشون درسته؟خوبه؟و دیگه اینکه مورد بهتری هم هست؟تا همین حدود قیمتها فکر کنم پایونیر 8604 و جی وی سی 9004 هم خوب باشن.قیمتشون بالاتر باید باشه اما نمیدونم دقیق چقدر.

hamed.69
13-03-2014, 12:43
نوشته شده توسط hamed.69 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام آقا حمید گل.من واسه این سیستم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
داشتم دنبال آمپ خوب میگشتم.خاطرت که هست،بودجم کم شد و ....دو تا گزینه پیدا کردم.یکی 6604 پایونیر و یکی ام 846 کنوود.اولی رو 370-80 قیمت دادن بهم و دومی رو 320.میخواستم ببینم اول اینکه کدوم بهتره و اینکه قیمتشاشون درسته؟خوبه؟و دیگه اینکه مورد بهتری هم هست؟تا همین حدود قیمتها

فکر کنم پایونیر 8604 و جی وی سی 9004 هم خوب باشن.قیمتشون بالاتر باید باشه اما نمیدونم دقیق چقدر.
آقا ممنون.آقا حمید،اساتید محترم،خواهشن بفرمایید از این 4 مدل کدوم رو بگیرم؟امروز میخوام.البته بخاطره محدودیت بودجه بیشتر رو دوتای اولی موندم اما اگه بدونم خیلی کیفیتها فرق میکنه از دوتای پایینی میگیرم.

hessam.hk
13-03-2014, 12:47
دوستان پروسسور h100 الپاین گیر نمیاد؟نو یا دسته 2....
کیت کالیبرش هست........

arsamari91
13-03-2014, 15:15
سلام
بودجه؟
اگر در اینده امپلی میخواید باید پخش و باند امپلی خور بگیرید از الان که در اینده دوباره هزینه نکنید....
کواک یا کامپ؟

داداش آمپلی نمیخوام

بودجه هم با پخش ۵۰۰ ۶۰۰

بدون پخش ۳۰۰

ولی شما چنتا مدل بگو با قیمت

مهتر از همه کیفیت مهمه بعد باس

sezar77
13-03-2014, 17:18
سلام آقا حمید گل:n12:
co داره شرکت؟

esi222
13-03-2014, 20:26
پس چرا اینقدر پخش های الپاین گرون هستند؟یه بلوتوث دارش از 600 شروع میشه و یه مدل معمولیش از 350 تومن
من الان برام سواله پخش مگه اسمش پخش نیست؟چجوری که پایونییر گوپ گوپ میکنه و کنوود حد وسطه و الپاین صداش سرده؟
جی وی سی و بقیه چجوریند؟یه اماری بدین بدونیم
مرسی
سلام
چرا پخش های آلپاین اینقدر گرونه خوب جوابش واضحه،همونطور که همیشه جنس های خوب تو هر زمینه ای گرونتر از بقیه هستن این پخش هم از این قاعده مستثنی نیست.البته این یکی از دلایل گرونیش هستش.
بله پخش اسمش پخشه :n02:
حالا من سوالتو با یه سوال جواب میدم :
فرضا گوشی مگه گوشی نیست،پس چجوریه که یه گوشی قیمتش 500 تومنه یه گوشی دیگه 3 میلیون !؟
خب طبیعتا تفاوت های چشم گیری دارن.
خودت صداشون رو بشنوی کاملا متوجه حرف های ما میشی.
کنوود به نسبت قیمتش واقعا صدای عالی با جزئیات بالایی میده.جوری که دوست داری کلا ولوم بره بالا و هرچقدرم موزیک گوش بدی اصلا گوشتو اذیت نمیکنه که هیچی بلکه کاملا لذت بخشه (مدل های 7016,8019,7056)
اما پخش های پایونییر تو این رنج قیمت ها جزئیات صدا و تنظیمات جالبی ندارن.فرضا بعد از نیم یا یک ساعت موزیک با ولوم بالا گوش دادن،یه حس بدی به آدم دست میده جوری که دیگه دوس نداری ولوم بالا باشه و کمش میکنی !
در کل صدای اون 3 مدلی که گفتم تضمین شده ی همه ی بچه های انجمن هستش...
در مورد پخش های JVC باید بگم که یه پخش معمولی هستن و فقط آهنگ پلی میکنن و جزئیات ندارن !
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم.

driftking132
13-03-2014, 20:50
سلام خدمت آقا حمیدِ گل و دوستان
آقا حمید یه سوال
پخش 7016 کنوود چیزه خوبیه؟؟؟
قیمت ندارین شما؟؟؟

esi222
13-03-2014, 21:10
آقا حمید یه سوال
قیمت ندارین شما؟؟؟
سلام
از داش حمید پرسیدی ولی جسارتا منم جواب میدم :n06:
آقا از خوبم خوبتره.من حدود 3 ساله که 7016 دارم اون موقه 205 تومن خریده بودمش.
صداش واقعا عالیه.هروقت که موزیک گوش میدم تو ماشین،واسم جذابیتو تازگی داره.
البته الان 7056 از اینم بهتره اما متاسفانه در کنار 7016 اصلا ظاهر قشنگی نداره !
قیمتش باید حدود 450 باشه اگه اشتباه نکنم.

k.pax
13-03-2014, 21:11
سلام به اساتید محترم ، یه جفت باند خربزه ای میخواستم تا رنج 140-50 تومن خودم این چندتا رو پیدا کردم نظرتون چیه
6965s pioneer
6934A kenwood
V6948 jvc
پخش هم معمولیه از برند مارشال که رم و فلش میخوره ، به نظرتون کدم یکی از این مدلا بهتره ?
با تشکر

muiacir
13-03-2014, 21:12
سلام
چرا پخش های آلپاین اینقدر گرونه خوب جوابش واضحه،همونطور که همیشه جنس های خوب تو هر زمینه ای گرونتر از بقیه هستن
تشکر از شما عزیز ، بابت توضیحات خوب و جامعتون
شما گفتین که جنس های خوب همیشه گرون تر هستند اما دو سه تا بچه های اینجا از پخش های آلپاین ناراضی هستند ، دوستی فرمودند صدای سردی داره و هوادار آلپاین میطلبه ، جناب حمید ناضر انجمن فرمودند که صدای خوبی نداره ، خوب پس با این اوصاف اگر جنسش خوبه ، چرا دوستان از صداش ناراضی هستند؟
در مورد پخش های کلاریون نظرتون چیه؟اون ها هم خیلی ماشالله گرون هستند.یه خوبش رو امروز قیمت کردم در اومده 690 تومن!

muiacir
13-03-2014, 21:18
سلام بر اساتید
من چندتا سوال کلی دارم :
1 - امپ فقط کارش اینه که برق اسپیکر رو تامین کنه؟اگر میشه ساده بفرمایین امپ دقیقا چه کاری انجام میده؟
3 - چجوری باید بفهمیم یه امپ به یه جفت اسپیکر میخوره یا نه؟لطفا دقیق بفرمایین که الان اگر به من گفتم ایا اسپیکر فلان به امپ فلا میخوره چجوری باید جواب بدم؟
5 - این درایو شدن یعنی چی؟چرا بعضی موقع ها فروشنده ها امپ و باندی رو پیشنهاد میدند که با عقل درایو شدنشون جور در نمیاد و امپ نمیتونه اسپیکر رو تامین کنه؟
7 - گین چیه؟
مرسی
دوستان اگر زحمت نیست جواب این سوالات بندده رو هم بدید

hoseinsps
13-03-2014, 21:53
داداش آمپلی نمیخوام

بودجه هم با پخش ۵۰۰ ۶۰۰

بدون پخش ۳۰۰

ولی شما چنتا مدل بگو با قیمت

مهتر از همه کیفیت مهمه بعد باس
سلام
برای پخش kenwood u456 خوبه
باند رو نمیدونم .

esi222
13-03-2014, 23:23
تشکر از شما عزیز ، بابت توضیحات خوب و جامعتون
شما گفتین که جنس های خوب همیشه گرون تر هستند اما دو سه تا بچه های اینجا از پخش های آلپاین ناراضی هستند ، دوستی فرمودند صدای سردی داره و هوادار آلپاین میطلبه ، جناب حمید ناضر انجمن فرمودند که صدای خوبی نداره ، خوب پس با این اوصاف اگر جنسش خوبه ، چرا دوستان از صداش ناراضی هستند؟
در مورد پخش های کلاریون نظرتون چیه؟اون ها هم خیلی ماشالله گرون هستند.یه خوبش رو امروز قیمت کردم در اومده 690 تومن!
خواهش میشه :n01:
کلا صدا سلیقه ایه دوست عزیز.یکی از صدای بیس دارو خشک خوشش میاد یکی هم با جزئیاتو شفافیت صدا حال میکنه.درکل من اون چیزی رو که اکثرا میپسندن رو گفتم.
مثلا خود من بیشتر شفافیت صدا با جزئیات مد نظرمه تا چیزای دیگه.
درمورد پخش های کلاریون حقیقتش صداش رو نشنیدم نمیتونم نظری بدم.میسپرمش به اساتید عزیز :n06:
شما دنبال هدیونیت هستی؟
تا چه قیمتی و چه امکاناتی مد نظرته؟

armenak
14-03-2014, 00:14
سلام.من برای سوناتا 2009 میخوام ی پخش فابریک دی وی دی بگیرم.بهترین مارک موجود چیه الان؟ از چندین مغازه دار پرسیدم هرکی یچیز میگه... کاسکا وینکا پرونیکس رویال و ....
حالا موندم چی بگیرم
لطفا راهنمایی کنید و اگه کسی جایی با قیمت مناسبم تلفن در تهران سراغ دارید بهم بدید مزاحمشون شم برا نصب
فقط من عجله دارم دوستان تافردا میخوام.
ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

driftking132
14-03-2014, 00:23
سلام
از داش حمید پرسیدی ولی جسارتا منم جواب میدم :n06:
آقا از خوبم خوبتره.من حدود 3 ساله که 7016 دارم اون موقه 205 تومن خریده بودمش.
صداش واقعا عالیه.هروقت که موزیک گوش میدم تو ماشین،واسم جذابیتو تازگی داره.
البته الان 7056 از اینم بهتره اما متاسفانه در کنار 7016 اصلا ظاهر قشنگی نداره !
قیمتش باید حدود 450 باشه اگه اشتباه نکنم.
فدای شما
یعنی سه سالی هست 7016 اومده؟؟؟؟ :n04:
فکر کردم محصول 2013 هست!!!
پس با این اوصاف بهتره از بودجه پخش کم نکنم که بعدا پشیمون نشم,و 7056 بخرم
مرسی عزیز:n16:

shahin8
14-03-2014, 00:55
سلام.دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من یه پخش 3650پاینردارم.میخوام یه جفت hcx690بگیرم.به نظرتون بانده خوبیه؟واینکه چه آمپیلی ای بایدواسش بگیرم که کامل درایوبشه وقیمتش مناسب باشه؟درضمن قصدخریدساب یاچیزه دیگه ای ندارم.

nefarious
14-03-2014, 01:19
سلام دوستان ، ممنون می شم منو راهنمایی کنید
من یه ضبط آلپاین مدل IDA-X305S(اینم لینک عکسش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))داشتم که حدود 1 سال و نیم پیش آقای دزد زحمت کشید و کفیش رو دزدید :n24: و من الان پنلش رو دارم هنوز و چون دیگه حس موسیقس نداشتم سیستم نخریدم تا اینکه امروز دوباره به سرم زده !:n05:
الان من نیاز به کفی اون ظبط دارم :n28: می خوام ببینم اصلا جایی هست که داشته باشه ؟ ( مثلا عباسیی جایی) و اگر دارند به نظرتون حدود قیمتش چنده و اگر چند بخرم خوب گرفتم و پول اضافی ندادم:n02:
با تشکر.:n12:

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

armin_gera
14-03-2014, 12:19
سلام به همگی

آقا من سردرگمم, کییفیتی ترین ساب تا 180 تومن چی بخرم؟فقط کیفیت میخوام بلندی صدا و... نمیخوام فقط صدا با بالاترین کیفیت ممکنه رو بده

بچه ها کسی نظری نداره؟

ali honey
14-03-2014, 19:22
سلام به دوستان عزیز.من تازه عضو شدم.:n05:
میخاستم از اساتید مهترم در مورد خرید باند قدرتی برای ماشینم مشورت بگیرم.
از رفیقم تو کار سیستم ماشینه پرسیدم .گفت باید برات 6975 300وات گیر بیارم یا اگه میخای یک مدل کندس (مدلش را گفت .یادم رفت)با امپش.
به نظر شما من چکار کنم؟
قبلا دو جفت باند 718 داشتم .میخام یه جفتش کنم اما با قدرت ....
لطف میکنید اگه جوابم را بدید.:n16:

arsamari91
14-03-2014, 19:57
کسی نیست جواب ما بده

یه باند تا سقف حداکثر ۲۵۰ ۳۰۰ برا ۲۰۶ بدون امپیلی

پخش هم فک کنید یه پایونیر یا کنود روش باشه

hoseinsps
14-03-2014, 20:42
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون
سلام
باید بیشتر تو تعمیر گاه ها بگردید
کلا مغازه دار ها اینطورین برای قیمت(البته بلا نسبت عده ی کمیشون که انصاف دارن):
اگه کفی داشته باشی میگه اصلش پنله و بت گرون میده
اگه پنل داشته باشی میگه اصلش کفیه و بازم بت گرون میده ......

بچه ها کسی نظری نداره؟
سلام
تا 180 تومن infinity 1260 و kenwood3013
البته هزینه باکس هم هست که با توجه به خواسته شما باید باکس سیلد با حجم کم باشه .......

از رفیقم تو کار سیستم ماشینه پرسیدم .گفت باید برات 6975 300وات گیر بیارم یا اگه میخای یک مدل کندس (مدلش را گفت .یادم رفت)با امپش.
به نظر شما من چکار کنم؟
سلام یه جفت dls1073 کارتونو راه میندازه یا اگه گیر بیاد co609
حدود 450 و امپلی هم میخواد البته که اونم از 250 به بالا میتونید انتخاب کنید
بیخیال 6975 و 718 و .....
بشید .

aminreza.star
14-03-2014, 20:55
تبدیل 2 به 1 جنس حوب چه مارک هایی هستن ؟ ( غیر از گلیدن چون تو شهرمون گیر نمیاد ) واسه بریج بستن لازم دارم
الان یه جفت گرند زیرو دارم فک کنم هردوتاش مشکل داره :n13:

shahin8
14-03-2014, 21:15
آقا کسی مارو راهنمایی نمیکنه؟

shahin8
14-03-2014, 21:16
سلام.دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.من یه پخش 3650پاینردارم.میخوام یه جفت hcx690بگیرم.به نظرتون بانده خوبیه؟واینکه چه آمپیلی ای بایدواسش بگیرم که کامل درایوبشه وقیمتش مناسب باشه؟درضمن قصدخریدساب یاچیزه دیگه ای ندارم.
آقا کسی مارو راهنمایی نمیکنه؟

Shahin_SOURNA
14-03-2014, 22:07
سلام
دوستان ۱ عدد باند MTX T6C693 خریداری شد، حالا به نظرتون آمپ 3602 Pioneer ردیفه؟ قشنگ پرش میکنه؟

البته صدا خیلی بلند نمیخواما، انتظارم اینه که باند تو صدای بالا هم کیفیتشو از دست نده...

اگر بخوام بریج ببندم به چه لوازم اضافه ای نیاز دارم؟ به نصاب بگم بریج ببند خودش میفهمه دیگه؟؟؟

hoseinsps
14-03-2014, 22:13
سلام
کواک خوبیه
کلا هرتز دمش گرمه:n02:
امپلی رو میتونید از 300 به بالا خرج کنید
چقدر بودجه مد نظرتونه؟
pioneer 5602 گزینه خوبیه و کاملا درایوش میکنه.

hoseinsps
14-03-2014, 22:18
سلام.من برای سوناتا 2009 میخوام ی پخش فابریک دی وی دی بگیرم.بهترین مارک موجود چیه الان؟ از چندین مغازه دار پرسیدم هرکی یچیز میگه... کاسکا وینکا پرونیکس رویال و ....
حالا موندم چی بگیرم
لطفا راهنمایی کنید و اگه کسی جایی با قیمت مناسبم تلفن در تهران سراغ دارید بهم بدید مزاحمشون شم برا نصب
ممنون

سلام
من یه فروشگاه میشناسم که فابریکیشو با امکانات فول 850 میده
خواستید بگید مشخصاتشو پ.خ کنم

muiacir
14-03-2014, 22:30
سلام یه جفت dls1073 کارتونو راه میندازه یا اگه گیر بیاد co609
حدود 450 و امپلی هم میخواد البته که اونم از 250 به بالا میتونید انتخاب کنید
بیخیال 6975 و 718 و .....
بشید .

چرا بیخیال 6975 و 718 بشه؟ این دوتا ماشالله بین ملت خیلی طرفدار دارند اما من واقعا نمیدونم چه معایب و مزایایی دارند نسبت به 1073 یا co609
در مورد اسپیکر های کدانس هم توی اصفهان ماشالله طرفدار داره اما من توی انجمن چیزی در موردش پیدا نکردم.میشه توضیح بدید؟

shahin8
14-03-2014, 22:35
سلام
دقیقا برا چه کاری میخواید ؟
اگر برای بریج میخواید بریج بستن که اصلا تبدیل نمیخواد.....

سلام
کواک خوبیه
کلا هرتز دمش گرمه:n02:
امپلی رو میتونید از 300 به بالا خرج کنید
چقدر بودجه مد نظرتونه؟
pioneer 5602 گزینه خوبیه و کاملا درایوش میکنه. ممنون از راهنمایی تون . بودجه تاهمون 300 یاکمتر.
5602 دوتاrms150میده درصورتی که hcx690 rms130 هست مشکلی پیش نمیاد؟واینکه قیمت 5602 الان چنده؟اگه آمپیلی های دیگه ای که بشه با این کواک نصب کردوقیمتش بیشتراز300نباشه بهم معرفی کنید ممنونتون میشم.

hoseinsps
14-03-2014, 23:11
چرا بیخیال 6975 و 718 بشه؟ این دوتا ماشالله بین ملت خیلی طرفدار دارند اما من واقعا نمیدونم چه معایب و مزایایی دارند نسبت به 1073 یا co609
در مورد اسپیکر های کدانس هم توی اصفهان ماشالله طرفدار داره اما من توی انجمن چیزی در موردش پیدا نکردم.میشه توضیح بدید؟
سلام
6975 سری های جدیدش که تعریفی نداره
718 صدای تیوترش جیغه و تو ولوم زیاد فقط هور هور میکنه!
شاید برای بار اول خوب باشه ولی تا صدای چند تا کواک خوب دیگه رو بشنوید خودتون متوجه حرفم میشید
کدنس رو اطلاعی ندارم ازش ولی چند تا از دوستان که اینجا داشتن راضی بودن.
شما اگه میتونید برید صدای 718 رو گوش کنید با 1073 ببینید چند چند میشید:n02:
big-bang (اقا مهدی)کواک 1073 داره اصفهان هم هست.......
co609 هم از نظر کیفیت تو شرایط یکسان بهتر از 1073 عمل میکنه.

ممنون از راهنمایی تون . بودجه تاهمون 300 یاکمتر.
5602 دوتاrms150میده درصورتی که hcx690 rms130 هست مشکلی پیش نمیاد؟واینکه قیمت 5602 الان چنده؟اگه آمپیلی های دیگه ای که بشه با این کواک نصب کردوقیمتش بیشتراز300نباشه بهم معرفی کنید ممنونتون میشم.
سلام
5602 حدودا 300 حالا 50 تومنی بالا پایین داره
قیمت دقیق ندارم
20 وات بیشترش مشکلی نداره....
این 150 وات با برق 14.4 تست شده....
من با کابل 0 گیج13.8 ولت گرفتم که این عدد با کابل های نازک تر پایین تر هم میاد
مشکلی نیست.

muiacir
14-03-2014, 23:22
سلام
6975 سری های جدیدش که تعریفی نداره
718 صدای تیوترش جیغه و تو ولوم زیاد فقط هور هور میکنه!
شاید برای بار اول خوب باشه ولی تا صدای چند تا کواک خوب دیگه رو بشنوید خودتون متوجه حرفم میشید
کدنس رو اطلاعی ندارم ازش ولی چند تا از دوستان که اینجا داشتن راضی بودن.
شما اگه میتونید برید صدای 718 رو گوش کنید با 1073 ببینید چند چند میشید:n02:
big-bang (اقا مهدی)کواک 1073 داره اصفهان هم هست.......
co609 هم از نظر کیفیت تو شرایط یکسان بهتر از 1073 عمل میکنه.
ت.
خودم co609 خریدم اما هنوز نصبش نکردم ولی یه سری دوستان بهم 1073 رو پیشنهاد داده بودند یه سری هم باند های کنوود و پایونیر و کلاریون
نظرتون در مورد باند های کنوود و پایونر (کلا) چیه؟اخه ماشالله ایرانی جماعت عاشق این دو مدله
باند کلاریون هم که همه به ما میگن حرفه ای هست تما ما اخرش نفهمیدسم حرفه ای به زبون ساده یعنی چی

shahin8
14-03-2014, 23:34
سلام
5602 حدودا 300 حالا 50 تومنی بالا پایین داره
قیمت دقیق ندارم
20 وات بیشترش مشکلی نداره....
این 150 وات با برق 14.4 تست شده....
من با کابل 0 گیج13.8 ولت گرفتم که این عدد با کابل های نازک تر پایین تر هم میاد
مشکلی نیست.
به نظرشمامن میتونم باگیج8اینوراه بندازم یابایدپایینترباشه؟

arsamari91
15-03-2014, 00:17
کلا ملت مارو نمیبیننا

BIG-BANG
15-03-2014, 00:31
به نظرشمامن میتونم باگیج8اینوراه بندازم یابایدپایینترباشه؟

بله عزیز
سیستم من به دلیل نبود بودجه الان با سیم برق ده گیج داره کار میکنه خوبم هستش فعلا. انگار تقریبا حدود 800 وات رو داره جواب میده نه کمبود برقی تا حالا دیدم نه داغ شدن سیمی تا حالا داشتم حالا نمیدونم شانسی شده یا هر چی رو نمیدونم دیگه

BIG-BANG
15-03-2014, 00:35
کلا ملت مارو نمیبیننا

عزیز شما جی وی سی hx 7158 یگیرین بدون آمپلی خیلی خوب دوستان ازش صدا گرفتن قیمتش هم 210 تومن هست

amir200812
15-03-2014, 09:02
دوستان یک سوال:
پخشی که روی 206 های جدید هست، روی پراید هم جواب میده؟

* حالا روی پراید یه پخش JVC دارم و میخوام وقتی ماشینم رو تحویل گرفتم، پخش فابریک 206 رو بزارم روی پراید و پخش JVC رو بزارم روی 206 ! همچین کاری ممکن هست؟

و درضمن کدوم پخش ها اینترفیس (کنترل فرمانی 206 ) رو ساپورت میکنن؟
*پخش من JVC KD-R406 هست! این رو میشه روی 206 استفاده کرد؟ ریموت کار میکنه؟

hamed.69
15-03-2014, 09:57
واقعا مثل اینکه آقا حمید نباشه هیچ کس جواب مارو نمیده.دمش گرم آقا حمید...
سلام آقا حمید گل وهمه دوستان.من واسه این سیستم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
داشتم دنبال آمپ خوب میگشتم.خاطرت که هست،بودجم کم شد و ....دو تا گزینه پیدا کردم.یکی 6604 پایونیر و یکی ام 846 کنوود.اولی رو 270-80 قیمت دادن بهم و دومی رو 320.میخواستم ببینم اول اینکه کدوم بهتره و اینکه قیمتشاشون درسته؟خوبه؟و دیگه اینکه مورد بهتری هم هست؟تا همین حدود قیمتها مثل پایونیر 8604 و جی وی سی 9004 .میخوام هم باندام رو خوب را بندازه هم ساب.البته بخاطره محدودیت بودجه بیشتر رو دوتای اولی موندم اما اگه بدونم خیلی کیفیتها فرق میکنه از دوتای پایینی میگیرم.
و هرتزEP4X

sayberiya
15-03-2014, 12:18
دیروز صدای 1073 رو شنیدم نسبت به co بیس بیشتری میزنه ولی صدا خیلی شلوغه به درد چهارشنبه سوری و کل کل میخوره
ولی co کیفیت و شفافیت بیشتری داره حدود 30%

hamidR15
15-03-2014, 13:56
سلام به همگي خصوصا حميد عزيز.:n16:
فرصتي شد كه بشه يه پست بذارم :n01:
پخش 8019 كاركرده اما در حد خريداري و نصب شد.

يكي از دلايلي كه باعث شد كمتر از لطف و راهنمايي دوستان استفاده كنم :

سلام خدمت همه سروران و عزيزاي دلم.از اينكه تاخير دارم در ارائه پاسخ از همگي عذرخواي ميكنم.:n16:
همچنين سلام مخصوص خدمت زاوس جان. خدائيش خيلي تو فركتون بودم از او نروز برفي و گرفتاريهاتون.شرمنده كه نتونستم تماس بگيرم.
سيستم رو هنوز نبستي؟بابا عيد آمدا.ببند زودتر يه ريويو بنويس ببينيم كجاي كاريم.:n16:

سلام بر اساتید
من چندتا سوال کلی دارم :
7 - گین چیه؟
مرسی
سلام.بنده خيلي عاميانه توضيح ميدم خدمتتون.
1-آمپليفاير كارش تقويت و تفكيك كردن فركانسها از طريق كراس اوورهاي اكتيو داخليش هست.
2-وات همان نيروي مورد نياز اسپيكر هست كه توسط آمپليفاير براش تامين ميشه.اهم مقدار مقاوتي هست كه يك اسپيكر داره و بر اساس اون از آمپليفاير قدرت رو دريافت ميكنه. مثلا يك مقاوت 4 اهمي و 100 واتي يا يه مقاوت 2 اهمي و 120 واتي و....
3-به طور اصولي و استاندارد بايد توان RMS يا نومينال اسپيكر با توان RMSخروجي آمپليفاير برابرباشه.(ولي در عمل بهتره توان آمپليفاير حدود 30% بيشتر از توان اسپيكر باشه)
4-از ووفر يا Cone
5-درايو شدن يعني راه افتادن.همانطور كه بالاتر عرض كردم،يك اسپيكر يه توان RMS داره كه بايد به همون ميزان بهش وات سالم و بودن كليپ و ديستروشن برسه تا خوب بتونه وظائفش رو اجرا كنه. حالا اگر از اون توان كمتر وارد بشه باعث خراب شدن صدا يا همون ديسستورشن ميشه.
6-پروسه برك اين شدن به آماده شدن كليه قطعات الكترو مكانيكي لوازم برقي شامل آمپليفايرها،اسپيكرها ،ساب ووفرها و..براي اجراي دقيقتر و كاملتر وظائيف آنها بايد انجام بشه. از سيم و ترانزيستور وخازن بگير تا دمپر و رابر و...
7-گين معني لغويش يعني افزايش دادن.تو آمپليفاير يعني مچ كردن دقيق ولتاز خروجي Pre Amp هد يونيت با ولتا‍ژ ورودي آمپليفايرها و اين تنظيم بودن بسيار بسيار مهمه.چرا كه اگر دقيق تنظيم نشده باشه ميتونه آسيب جدي هم به آمپليفاير و هم به اسپيكر وارد نمايد.

سلام به همگی

سلام و ارادتمندم.
تو اين رنج نميتوني سايز 12 بخري.من توصيه ميكنم MX 12 بگيري با قيمت 260 تومن.MX 10 هم ميتوني بگيري 210 تومن.

دوستان پروسسور h100 الپاین گیر نمیاد؟نو یا دسته 2....
کیت کالیبرش هست........
فعلا شركت نداره

سلام آقا حمید گل:n12:
co داره شرکت؟
تعداد محدودي داره ولي تك فروشي نداره. ترجيح ميدن با سيستم كامل مثل آمپ و پخش بفروشن.

آقا حمید یه سوال
قیمت ندارین شما؟؟؟
7016 قديم بله ولي جديدا رو خير توصيه نميكنم. مشكل ريدينگ دارن.به جاي اون 7056 بگيريد واقعا عاليه.

حالا موندم چی بگیرم
ممنون

نميدونم DVD رو تهيه كرديد يا خير.
در هر صورت

آمپليفايري تهيه كنيد كه بين 120 الي 150 وات خروجي بهتون بده.

کسی نیست جواب ما بده
یه باند تا سقف حداکثر ۲۵۰ ۳۰۰ برا ۲۰۶ بدون امپیلی
پخش هم فک کنید یه پایونیر یا کنود روش باشه
جي وي سي مدل HX 7158 حدود 210 تومن.

به نظر شما من چکار کنم؟
خيلي خوش آمديد به فروم خودتون.:n16:
6975 و 718 ديگه كيفيت خوبي ندارن.ميتونيد از برندهاي ديگه مثل 1073 يا راكفورد سريه پاور يا هرتز هاي انر‍ژي و آديو سيستم CO 609 استفاده نمائيد.
دقت بفرمائيد براي هر يك از اسپيكرهاي فوق نياز به تامين توان 13 به بالا نياز هست.

سلام
دوستان ۱ عدد باند MTX T6C693 خریداری شد، حالا به نظرتون آمپ 3602 Pioneer ردیفه؟ قشنگ پرش میکنه؟

البته صدا خیلی بلند نمیخواما، انتظارم اینه که باند تو صدای بالا هم کیفیتشو از دست نده...

اگر بخوام بریج ببندم به چه لوازم اضافه ای نیاز دارم؟ به نصاب بگم بریج ببند خودش میفهمه دیگه؟؟؟
خير كافي نيست. 5602 براش تهيه كنيد.دو كانال هست و نياز به بريج نيست.

دوست عزيز من خودم قديم 6975 داشتم. 718 قديم هم شنيدم ولي الان واقعا صداشون بد شده. لذا اصلا جبهه گيري نميكنيم. اينجا هستيم تا از تجارب يكديگر استفاده كنيم.
چرا بريم هزينه كنيم براي يه اسپيكر كه بعدا پشيمان بشيم. درسته؟
1073 رو من شخصا از بيسش خوشم مياد و واقعا هيچ اسپيكر بيضي رو دستش نيست.
CO هم بيس خوبي داره و هم تفكيك عالي به خاطر 2Way بودن. چون اينگونه اسپيكرها (تو خودروئي نه خانگي) كمترين ديستورش رو دارن.ضمنا توان بسيار بالائي رو تحمل ميكنه.تا جائي كه الان داريم 220 وات بهش وارد ميكينم و اگر سيستم تنظيم باشه عالي پاسخ ميده.

hamidR15
15-03-2014, 13:59
واقعا مثل اینکه آقا حمید نباشه هیچ کس جواب مارو نمیده.دمش گرم آقا حمید...
سلام آقا حمید گل وهمه دوستان.من واسه این سیستم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
داشتم دنبال آمپ خوب میگشتم.خاطرت که هست،بودجم کم شد و ....دو تا گزینه پیدا کردم.یکی 6604 پایونیر و یکی ام 846 کنوود.اولی رو 270-80 قیمت دادن بهم و دومی رو 320.میخواستم ببینم اول اینکه کدوم بهتره و اینکه قیمتشاشون درسته؟خوبه؟و دیگه اینکه مورد بهتری هم هست؟تا همین حدود قیمتها مثل پایونیر 8604 و جی وی سی 9004 .میخوام هم باندام رو خوب را بندازه هم ساب.البته بخاطره محدودیت بودجه بیشتر رو دوتای اولی موندم اما اگه بدونم خیلی کیفیتها فرق میکنه از دوتای پایینی میگیرم.
و هرتزEP4X
حامد جان شما لطف داري.
از من ميشنوي هميشه آمپليفاير خوب و قوي انتخاب كن. ضرر نميكني
9604 بگير .ميدونم دستت بسته هست و مشكل مالي داري ولي يكبار هزينه كردن ارزش كمي مقروض بودن رو داره.
:n12::n02:

hamed.69
15-03-2014, 14:05
اولا بسیار ممنون که جواب دادی.خیلی خوشحال شدم.فکر کنم یه چند روزی نبودی.
این 9604 که فرمودین،حدوده قیمتی دارین؟از همه گزینه هایی که نام برده بودم سر تره؟ختی مثلا 2 تا 2 کانال مثل 8501 و 5602؟
من قبلا ام بی آگوستیک 7500 داشتم.اینکه میگین چینی و منفرقه نگیریم،یعنی همه این گزینه ها،حتی 6604 یا 846 از این آمپ قبلی من بهترن؟چه تو کیفیت و چه توقدرت؟بهتر ساب و باند رو راه میندازن؟

hamed.69
15-03-2014, 14:11
آقا حمید اینجا فرمودین که
دوست عزيز من خودم قديم 6975 داشتم. 718 قديم هم شنيدم ولي الان واقعا صداشون بد شده.
یعنی این جدیداشون بد شده یا اینکه اون قدیمیهاش هم دیگه جلو اینا حرفی واسه گفتن نداره؟یعنی من که 6975 اصلی رو از سال 86 دارم در حد 1073 یا هرتز 690 یا همین 609 نیست؟

hl1360
15-03-2014, 16:09
سلام آقا حمید.بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن مطالبو .... تو این سایت،به یه سیستم دلخواه رسیدم.ممنون میشم نظر بدین و راهنمایی کنین و همچنین قیمت.
يك جفت كواكسيالCo 609
يك جفت كواكسيال هرتز 690
يك جفت كامپوننت MX165
MX12plus ساب
يك آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4
یه آمپ 2 کانال برای ساب
پخش هم موندم فقط،دلم با آلپاینه با پروسسور مثل x305 ،9835،9887... یا پایونیرهای رده بالا مثل 80prs,p80...اما میبینم شما از کنوود خیلی بیشتر تعریف میکنی.
این سیستم کییفیتی میشه یا قدرتی؟و میشه ست بهتر از این هم جمع کرد؟

hoseinsps
15-03-2014, 16:41
سلام آقا حمید.بالاخره بعد از کلی بالا پایین کردن مطالبو .... تو این سایت،به یه سیستم دلخواه رسیدم.ممنون میشم نظر بدین و راهنمایی کنین و همچنین قیمت.
يك جفت كواكسيالCo 609
يك جفت كواكسيال هرتز 690
يك جفت كامپوننت MX165
MX12plus ساب
یه آمپ 2 کانال برای ساب
پخش هم موندم فقط،دلم با آلپاینه با پروسسور مثل x305 ،9835،9887... یا پایونیرهای رده بالا مثل 80prs,p80...اما میبینم شما از کنوود خیلی بیشتر تعریف میکنی.

سلام
با اجازه حمید اقا
ببینید دوست عزیز دو جفت کواک بستن با یه ساب زیاد جور در نمیاد......
تاره باید کواک ها از یه مدل یا نهایتا از یه برند باشن تا جنس صداشون شبیه هم باشه...
امپ ml75.4 هم دو جفت کواک که فرمودید رو جواب گو نیست ....
بهتره بجای دو جفت کواک یه کامپ خوب بگیرید با یه امپ استریو قوی تر

ad_k
15-03-2014, 16:53
سلام من پخش پایونییر دارم با 1جفت باند 718 ای ایکس
یه آمپلی کنوود هست kac 5203 دست دوم
آمپلی خوبی هست ؟ چقد می ارزه ؟
Shahin_SOURNA
15-03-2014, 17:57
خير كافي نيست. 5602 براش تهيه كنيد.دو كانال هست و نياز به بريج نيست.

حمید جان متاسفانه دیر پاسختو دیدم و 3602 را برای T6C693 خریدم؟ خیلی اشتباه کردم؟ راهی نداره که صدای خوب بهم بده؟ مثلا چه میدونم گین رو زیاد باز کنم یا بریج ببندم؟؟؟
5602 حدود ۱۱۰ تومن گرونتر بود و من نمیخواستم اینقدر هزینه کنم، چیز ارزونتری هست که من ببرم اینو عوض کنم، تا ۲۰۰ تومن نهایت میتونم هزینه کنم.

راستی برای این سیستم کوچولوی ما چه پکی پیشنهاد میکنید؟

hamidR15
15-03-2014, 18:47
اولا بسیار ممنون که جواب دادی.خیلی خوشحال شدم.فکر کنم یه چند روزی نبودی.
این 9604 که فرمودین،حدوده قیمتی دارین؟از همه گزینه هایی که نام برده بودم سر تره؟ختی مثلا 2 تا 2 کانال مثل 8501 و 5602؟
من قبلا ام بی آگوستیک 7500 داشتم.اینکه میگین چینی و منفرقه نگیریم،یعنی همه این گزینه ها،حتی 6604 یا 846 از این آمپ قبلی من بهترن؟چه تو کیفیت و چه توقدرت؟بهتر ساب و باند رو راه میندازن؟
سلام بله گرفتاریهای آخر ساله دیگه.:n02:
9604دقیق ندارم. ولی فکر کنم حدود 560-70 باشه.فردا میتونم سوال کنم.
با توجه هب 4*130 واتی که خروجی میده به نظر من هم برای اسپیکر و هم بریجش برای ساب خوبه.
بله MB متفرقه هست.

آقا حمید اینجا فرمودین که
دوست عزيز من خودم قديم 6975 داشتم. 718 قديم هم شنيدم ولي الان واقعا صداشون بد شده.
یعنی این جدیداشون بد شده یا اینکه اون قدیمیهاش هم دیگه جلو اینا حرفی واسه گفتن نداره؟یعنی من که 6975 اصلی رو از سال 86 دارم در حد 1073 یا هرتز 690 یا همین 609 نیست؟
ببین دوست من 6975 ژاپنیش خیلی بیس خوبی میزد . البته با 125 وات وردی. ولی تیوتر و میدرنج خوبی نداشت. البته به زمان خودش خیلی خوب بود. منتها هرچقدر جلو میریم برندهای متنوع تری میاد تو بازار که جایگزین اسپیکرهای قدیمیتر میشن.
اگر شما 6975 رو داری و تمیزه و نمیخواهید هزینه کنید. یه آمپلیفایر 5602 براش بگیرید و از حجم بیس لذت ببرید.البته 86 ها جزو سری اول و قدیم نیست. 80 به پائین مقصود هست.

يك جفت كواكسيالCo 609
يك جفت كواكسيال هرتز 690
يك جفت كامپوننت MX165
MX12plus ساب
یه آمپ 2 کانال برای ساب

من هم با حسین جان موافقم. دو جفت اونم از دو برند کار اصولی و صحیح نیست.
شما هرتز رو حذف کن.Co رو هم همینطور.
به نظر من دو جفت MX165 جفتی 360 تومن+ امپ 75.4 قیمت 520 تومن+ساب MX 12 هم 253
برای پخش درسته آل÷این خوبه ولی بارش نیامده که.مگر دست دوم.ولی کلا آلپاین فرکانس پائین رو خوب نمیزنه.برای کسانی که خیلی دنبال های رنج هستند خوبه.من با توجه به سلیقه ای از اغلب بچه ها سراغ دارم همه دنبال بیس پر و سنگسن هستند. لذا کن وود واقعا خوب جواب داده.

برای 718 یه خورده کمه ولی بد نیست.قیمت ندارم.

حمید جان متاسفانه دیر پاسختو دیدم و 3602 را برای T6C693 خریدم؟ خیلی اشتباه کردم؟ راهی نداره که صدای خوب بهم بده؟ مثلا چه میدونم گین رو زیاد باز کنم یا بریج ببندم؟؟؟
5602 حدود ۱۱۰ تومن گرونتر بود و من نمیخواستم اینقدر هزینه کنم، چیز ارزونتری هست که من ببرم اینو عوض کنم، تا ۲۰۰ تومن نهایت میتونم هزینه کنم.
راستی برای این سیستم کوچولوی ما چه پکی پیشنهاد میکنید؟
تو pmکه داده بودید عرض کردم خدمتتون.

muiacir
15-03-2014, 19:15
من برام سواله که چجوری اقا حمید ماشالله سنشون به ما جوونتر ها نمیخوره(البته خودشون جوون هستندهاا) اما میدونند ما جوون ها دنبال چه نوع صدایی هستیم.
به هر حال واقعا تشکر از لطفشون
راستی دوستان امروز به کمک اقا حمید سیستم زیر به دستم رسید ، فردا میرم برای نصب ، امیدوارم یه بیس سنگین و حال بده ای بهم بده ، حتما نظر خودمو فردا اعلام میکنم:
1 - kenwood 7056
2 - co 609 coaxial
3 - audio system MLine 75.5
راستی دوستان دوتا سوال :
1 - در آینده که دوباره پول اومد دستم اول کامپ بگیرم یا ساب یا خازن یا تیوتر؟ بهترین مدل ساب و کامپ و تویتر و خازن که به این سیستم بخوره چیه؟امپ مونو برای ساب چی بگیرم؟
2 - تفاوت مدل های dab و bt و btl مدل 7056 کنوود چی هست؟

esi222
15-03-2014, 19:40
فدای شما
یعنی سه سالی هست 7016 اومده؟؟؟؟ :n04:
فکر کردم محصول 2013 هست!!!
پس با این اوصاف بهتره از بودجه پخش کم نکنم که بعدا پشیمون نشم,و 7056 بخرم
مرسی عزیز:n16:
فدای خودت :n11::n02:
آره 3 سالی هستش شایدم بیشترتر:n06:
دقیقا.از پخش و آمپلی و اسپیکر و ساب اصلا نزن که پشیمون میشی.(مگه چیز دیگه ای هم موند:n02:)
پس پیش پیش مبارکه :n01:

ali honey
15-03-2014, 20:29
سلام به دوستان عزیز به خصوص اقا حمید:n16::n16:
ممنون که مشاوره دادید.718 به خصوص exخیلی صداش تیزه.
1073 یا کدنس؟:n13:
چرا کدنس اینقدر گرونه؟شنیدم رو 700 تومان میچرخه.
چه امپی واسه 1073 خوبه تا خوب جواب بده؟
چطور توان 13 به بالا تامیین کنم؟
پخش 7950 (دست دوم در حد نو)چطوره؟
باید ببخشید که سوالاتم زیاد شد.

hoseinsps
15-03-2014, 21:26
سلام به دوستان عزیز به خصوص اقا حمید:n16::n16:
ممنون که مشاوره دادید.718 به خصوص exخیلی صداش تیزه.
1073 یا کدنس؟:n13:
چرا کدنس اینقدر گرونه؟شنیدم رو 700 تومان میچرخه.
چه امپی واسه 1073 خوبه تا خوب جواب بده؟
چطور توان 13 به بالا تامیین کنم؟
پخش 7950 (دست دوم در حد نو)چطوره؟
باید ببخشید که سوالاتم زیاد شد.
سلام
اگر بیس خوب میخواید 1073 بگیرید
امپ5602پایونر خوبه واسش البته اگر بیشتر میتونید هزینه کنید انتخاب های دیگه ای هم هست....
توان 13 به بالا هم سیم برق ضخیم میخواد+ اتصالات درست و محکم+فیوز مرغوب
سیم برق هم سعی کنید از 4 گیج به پایین بگیرید....(2گیج/0گیج/00گیج)
مارک استینگر عالیه
4گیجش متری 10 تومنه 0 گیج هم 18 تومن

aminreza.star
15-03-2014, 21:30
من برام سواله که چجوری اقا حمید ماشالله سنشون به ما جوونتر ها نمیخوره(البته خودشون جوون هستندهاا) اما میدونند ما جوون ها دنبال چه نوع صدایی هستیم.
راستی دوستان امروز به کمک اقا حمید سیستم زیر به دستم رسید ، فردا میرم برای نصب ، امیدوارم یه بیس سنگین و حال بده ای بهم بده ، حتما نظر خودمو فردا اعلام میکنم:
1 - kenwood 7056
2 - co 609 coaxial
راستی دوستان دوتا سوال :
1 - در آینده که دوباره پول اومد دستم اول کامپ بگیرم یا ساب یا خازن یا تیوتر؟ بهترین مدل ساب و کامپ و تویتر و خازن که به این سیستم بخوره چیه؟امپ مونو برای ساب چی بگیرم؟

مبارکه داداش
مطمئن باش این سیستم از هر لحاظ راضیت میکنه
شک نکن
فقط حواست باشه نصاب موقع نصب اسپیکر روی قاب دور اسپیکر زیاد فشار نیاره وقتی داره پیچ میکنه
همینکه حس میکنی پیج سفت شد دیگه کافیه
آخه من یکی از پایه های قاب co609 رو روی همین سهل انگاری شکوندم :n02:

driftking132
15-03-2014, 22:18
آقا حمید و دوستان عزیز سلام
وقتتون بخیر
ببخشید یه سوال
کنوود 718 ex خوبه؟؟؟
فقط نگید آشغاله که دوستم بنا به اجبار و ادعایی که داشت,پولمو گرفت و یه جفت برام خرید :n30:
اینجا نظراتو که خوندم کسی 718 رو پیشنهاد نمیداد,والا پولمم نمیرسید :n28:
با کنوود 7056 صدای خوب و بیسِ خوبی میده؟؟؟ :n28:
شرمنده

muiacir
15-03-2014, 22:24
مبارکه داداش
مطمئن باش این سیستم از هر لحاظ راضیت میکنه
شک نکن
فقط حواست باشه نصاب موقع نصب اسپیکر روی قاب دور اسپیکر زیاد فشار نیاره وقتی داره پیچ میکنه
همینکه حس میکنی پیج سفت شد دیگه کافیه
آخه من یکی از پایه های قاب co609 رو روی همین سهل انگاری شکوندم :n02:

سلام عزیز
تشکر از لطفتون
اره اتفاقا همین صحبت شما رو اقا حمید بهم تاکید کردند که مواظب باشم نشکونم.تشکر از اطلاع رسانیتون.
حالا که مال شما شکسته مشکلی پیدا کردین؟

muiacir
15-03-2014, 22:27
آقا حمید و دوستان عزیز سلام
وقتتون بخیر
ببخشید یه سوال
کنوود 718 ex خوبه؟؟؟
فقط نگید آشغاله که پسر عموم بنا به اجبار و ادعایی که داشت,پولمو گرفت و یه جفت برام خرید :n30:
اینجا نظراتو که خوندم کسی 718 رو پیشنهاد نمیداد,والا پولمم نمیرسید :n28:
با کنوود 7056 صدای خوب و بیسِ خوبی میده؟؟؟ :n28:
شرمنده

من شرمنده جای اقا حمید پاسخ میدم البتا من خیلی وارد نیستم
من صدای 718 رو با پخش پایونیر شنیدم
والا برای دفعه اول که میشنوید خیلی حال میکنید.ماشالله قوی هست و صداش خفن بلنده
اما میدونین من حس کردم یکم جیغه ، تحقیق کردم یه جا یادمه توی پست های همین انجمن یکی بهم گفت تیوترهاش مشکل داره.در حال بهتره اساتیدش هم بیان نظر بدن.ممکنه نظر من اشتباه باشه.
ولی اونقدرا هم که شما میگی اشغال نیست

ad_k
15-03-2014, 23:22
برای 718 یه خورده کمه ولی بد نیست.قیمت ندارم.

من الان یه tornado RLA7700.4 3400watts دارم 4کاناله . ولی یه جفت باند دارم . میگه عوض کنیم یر به یر . از ترنادو بهتر هست که عوض کنم؟
driftking132
15-03-2014, 23:56
من شرمنده جای اقا حمید پاسخ میدم البتا من خیلی وارد نیستم
من صدای 718 رو با پخش پایونیر شنیدم
والا برای دفعه اول که میشنوید خیلی حال میکنید.ماشالله قوی هست و صداش خفن بلنده
اما میدونین من حس کردم یکم جیغه ، تحقیق کردم یه جا یادمه توی پست های همین انجمن یکی بهم گفت تیوترهاش مشکل داره.در حال بهتره اساتیدش هم بیان نظر بدن.ممکنه نظر من اشتباه باشه.
ولی اونقدرا هم که شما میگی اشغال نیست
والا میگفتن سری EX مشکل 718 معمولی رو برطرف کرده,فکر کنم با این تفاسیر حسابی رفت توی پاچم :n28:
با تنظیمات نمیشه کاری کرد صدای بهتر ازش در بیاد با پخش کنوود 7056 ؟؟:n03:
این همه صبر کردم یه چیزه خوب بگیرم نشد...

aiza1372
16-03-2014, 00:04
والا میگفتن سری EX مشکل 718 معمولی رو برطرف کرده,فکر کنم با این تفاسیر حسابی رفت توی پاچم :n28:
با تنظیمات نمیشه کاری کرد صدای بهتر ازش در بیاد؟؟؟:n03:
این همه صبر کردم یه چیزه خوب بگیرم نشد...
سلام برادر گرامی، مبارکه!:n16:
نصب کردین؟ با چه آمپی؟ به نظر خودتون چطور هست؟!
آقا حمید اون مدل جی وی سی رو که میگفتن چرا تهیه نکردین؟!

driftking132
16-03-2014, 00:18
سلام برادر گرامی، مبارکه!:n16:
نصب کردین؟ با چه آمپی؟ به نظر خودتون چطور هست؟!
آقا حمید اون مدل جی وی سی رو که میگفتن چرا تهیه نکردین؟!
سلامت باشی عزیز:n16:
والا هنوز نصب نکردم,فردا
میخوام فعلا بدون آمپ استفاده کنم.
اون جی وی سی گیرش نیومده,مجبوری این ex718 رو تهیه کردیم
پشتش مشکی هست,و ساختِ ویتنام

aiza1372
16-03-2014, 00:38
والا هنوز نصب نکردم,فردا
اون جی وی سی گیرش نیومده,مجبوری این 718 رو تهیه کردیم
عیبی یوخ، عیبی یوخ:n11:
ایشاللا فردا نصب کن، بیا یه توصیفی بکن سیستمت را ای گرانقدر!:n12:

vestlaif
16-03-2014, 00:58
والا هنوز نصب نکردم,فردا

سلام دوست عزیز ببخش نظر میدم اگه توان مالی باند هایی که آقا حمید میگن رو دارید خب تا استفاده نکردید ببرید و عوضش کنید 718 معمولی رو من بدون آمپ شنیدم روی پخش پایونیر تا ولوم 15 بیس رو زیاد میکرد و از 15 به بعد بیس ثابث بود و صدای زیر بالا میرفت که کم کم کیفیتش رو از دست میداد البته صدای یه 718 معمولی با آمپ رو هم شنیدم بیس های حقی میداد و آمپ طوری تنظیم شده بود که بیشتر بیس بده که اونم پخشش پایونیر بود ولی خب یه تنظمی متعادل فکر کنم صدای جیغشون رو به قول بچه ها دربیاره ولی به نظرم با آمپ میشه خوب تنطمیش کرد که رضایت بخش باشه .
من یه رفیق دارم توی فروشگاه صوتی و کلا از اطرافیانم که بار ها ازشون شنیدم 718 معمولی بهتر از ex بوده . به برچسب و مارک مدل هم اطمینان نکن ببین فروشنده چجور آدمیده . گرچه الان همه چینه ..

shahin8
16-03-2014, 01:09
سلام.کسی قیمت روز و دقیق A5602 و 5500 روداره؟

driftking132
16-03-2014, 01:09
سلام دوست عزیز ببخش نظر میدم اگه توان مالی باند هایی که آقا حمید میگن رو دارید خب تا استفاده نکردید ببرید و عوضش کنید 718 معمولی رو من بدون آمپ شنیدم روی پخش پایونیر تا ولوم 15 بیس رو زیاد میکرد و از 15 به بعد بیس ثابث بود و صدای زیر بالا میرفت که کم کم کیفیتش رو از دست میداد البته صدای یه 718 معمولی با آمپ رو هم شنیدم بیس های حقی میداد و آمپ طوری تنظیم شده بود که بیشتر بیس بده که اونم پخشش پایونیر بود ولی خب یه تنظمی متعادل فکر کنم صدای جیغشون رو به قول بچه ها دربیاره ولی به نظرم با آمپ میشه خوب تنطمیش کرد که رضایت بخش باشه .
من یه رفیق دارم توی فروشگاه صوتی و کلا از اطرافیانم که بار ها ازشون شنیدم 718 معمولی بهتر از ex بوده . به برچسب و مارک مدل هم اطمینان نکن ببین فروشنده چجور آدمیده . گرچه الان همه چینه ..

الان که دیگه دسترسی به تهران ندارم
جنس رو اورده با خودش دوستم.
فکر کنم دیگه بی فایده باشه,باید یه جوری باهاش کنار بیام ولی نمیدونم چطور...
از نمایندگی اصلیه کنوود خرید کرده.
عیبی نداره
این همه ضرر روی گوشی دادیم,اینم از سیستم
همیشه میگن روی یه چیز وقتی وسواسی عمل کنی,گند میزنی,ولی نه همیشه.:n01:
یکی از ضررهای audiophile بودن هم چیزاست!!!
حالا یه مدتی با یه سری ترفند و تنظیم باهاش میسازم.
باید خودم بشونم,شاید به دلم بود!!والا:n13:

aiza1372
16-03-2014, 01:21
سلام.کسی قیمت روز و دقیق A5602 و 5500 روداره؟
درود
۵۶۰۲ مدل جایگزین آمپ ۵۵۰۰ هست!
حول و حوش ۲۸۰ تومن!

shahin8
16-03-2014, 03:03
باراهنمایی دوستان ومطالعه تاپیکها(که خیلی چیزا یادگرفتم) تصمیم گرفتم یه کواک hcx690 و آمپ 5602 تهیه کنم.اگه لطف کنید وبگید برای نصب اینا چه چیزایی لازمه باچه مشخصاتی ویه قیمت حدودی ممنونتون میشم.پخشمم 3650هست

aminreza.star
16-03-2014, 06:46
سلام عزیز
تشکر از لطفتون
اره اتفاقا همین صحبت شما رو اقا حمید بهم تاکید کردند که مواظب باشم نشکونم.تشکر از اطلاع رسانیتون.
حالا که مال شما شکسته مشکلی پیدا کردین؟

والا من با چسب چسبوندمش از روز اولشم محکمتر شد :n02:
ولی بهرحال حیفه بشکنه مواظبش باش

boys_won
16-03-2014, 07:55
سلام دوستان

یه لطفی کنید منو راهنمایی کنید ،من با بودجه 700-800 تومن چه باند و ضبطی ببندم که یه صدای قابله قبول بده ؟ میخوام فعلا" بدون آمپ و ساب ببندم ، لطفا" مدلی باشه که من بعدا" خواستم ساب و آمپ بندازم بتونم از هر جفتش ( ضبط و باند ) استفاده کنم . ممنونم

amehsany
16-03-2014, 08:36
باسلام
اگه پخش فابریک L90 روبردارم ویه هدیونیت Alpine cde-141E بزارم باهمون ترکیب(منظورم اینه که به باندهادست نزنم)،آیاکیفیت صدا بهترمیشه یافرقی نمیکنه؟لازمه که بگم درحال حاضر کیفیت صدابدنیست ولی چونکه فلش خورنیست میخوام عوضش کنم.

hamed.69
16-03-2014, 09:42
سلام بله گرفتاریهای آخر ساله دیگه.:n02:
9604دقیق ندارم. ولی فکر کنم حدود 560-70 باشه.فردا میتونم سوال کنم.
با توجه هب 4*130 واتی که خروجی میده به نظر من هم برای اسپیکر و هم بریجش برای ساب خوبه.
بله MB متفرقه هست.
ببین دوست من 6975 ژاپنیش خیلی بیس خوبی میزد . البته با 125 وات وردی. ولی تیوتر و میدرنج خوبی نداشت. البته به زمان خودش خیلی خوب بود. منتها هرچقدر جلو میریم برندهای متنوع تری میاد تو بازار که جایگزین اسپیکرهای قدیمیتر میشن.
اگر شما 6975 رو داری و تمیزه و نمیخواهید هزینه کنید. یه آمپلیفایر 5602 براش بگیرید و از حجم بیس لذت ببرید.البته 86 ها جزو سری اول و قدیم نیست. 80 به پائین مقصود هست.
.
آقا حمید گل خیلی خیلی ازت ممنونم بابته راهنماییهات.اما خداییش الان نمیتونم اینقدر هزینه کنم برای آمپ.میتونم قرض کنم،اما ترجیحم اینه که به جای این که این پولو واسه دل خودم قرض کنم و خرج کنم،دم عید خرج زن و بچه کنم.
اینه که فکر کنم نهایت 300 تا 400 آخرش،اونم دو قسط و ... میتونم هزینه کنم.
فقط میخوام بدونم من اگه 6604 پایونیر یا m846 کنوود رو بگیرم،هم تو قدرت هم تو کیفیت،هم واسه ساب و هم باند،از اون ام بی آگوستیک 7500 که داشتم بهتر جواب میدن یا نه؟اگه آره که کدومو بگیرم و اگه نه یه مدل بهتر لطفا معرفی کنید.مثل 8604 یا همون 9004 جی وی سی یا حتی 56020 با 8105 یا هر چیز خوبه دیگه که خودتون میدونین.نو یا دسته دوم.
از لطف شما بسیار ممنونم و از این همه مزاحمت شرمنده

BIG-BANG
16-03-2014, 10:27
باسلام
اگه پخش فابریک L90 روبردارم ویه هدیونیت Alpine cde-141E بزارم باهمون ترکیب(منظورم اینه که به باندهادست نزنم)،آیاکیفیت صدا بهترمیشه یافرقی نمیکنه؟لازمه که بگم درحال حاضر کیفیت صدابدنیست ولی چونکه فلش خورنیست میخوام عوضش کنم.
عزیز کیفیت صدا بهتر میشه ولی از میزان بیس کاسته میشه یه مقدار نظر من اینه که پخش کنوود u456 رو بخرید که صدا بهتر بشه و بیس مناسبی هم بهتون بده

amehsany
16-03-2014, 11:23
عزیز کیفیت صدا بهتر میشه ولی از میزان بیس کاسته میشه یه مقدار نظر من اینه که پخش کنوود u456 رو بخرید که صدا بهتر بشه و بیس مناسبی هم بهتون بده

u456 کیفیتش با u156 و u256 یکیه(هرسه درحالت بدون آمپ وساب) ؟ اینوبه خاطراین پرسیدم که بیخودی هزینه اضافه به جهت cd خوربودن ندم.

mortezagap
16-03-2014, 13:33
سلام
با این هزینه میشه چیزایی که گفتید رو بست ولی کیفیت و ویبره ای در کار نیست
حد اقل یه سیستمرو میشه با این هزینه بست (ساب 10 اینچ)
پخشتون خروجی ساب داره ؟

سلام ببخشید دیر دارم جواب میدم اخه اینترنتم قطع شده بود... بله پخشم خروجیه ساب داره... واسه کیفیت و ویبره خوب باید چقدر هزینه کنم مگه؟؟؟

mortezagap
16-03-2014, 13:37
داداش 718 باندهای خوبی هستن اما ex خیلی صدای جیغی داره که پس از یه مدت گوشای شمارو اذیت میکنه . من خودم رو ماشینم 718 اصل دارم و رفیقم ex گرفته که زیاد راضی نیست... ولی ناراحت نباش. ایشالله درست میشه...

hamidR15
16-03-2014, 14:59
1 - kenwood 7056
2 - co 609 coaxial
راستی دوستان دوتا سوال :
سلام اميد جان.شما لطف داري. من هم يه روز مثل خودتون بودم.حالا ديگه آردهام و ريختم و سابم و آويختم.:n08:
مباركت باشه. انشاءالله بستي عكس يادت نره.يه ريويو هم بنويس.

من الان یه tornado RLA7700.4 3400watts دارم 4کاناله . ولی یه جفت باند دارم . میگه عوض کنیم یر به یر . از ترنادو بهتر هست که عوض کنم؟

والا هنوز نصب نکردم,فردا
چرا 718 خريدي؟مگر من مرده بودم كه با من تماس نگرفتي؟خودم برات ميگيرفتم.جدا از صدا و داستانهاش، امپدانسش 3 اهميه و با پخش ممكنه مشكل ساز بشه.اينهمه اينجا بحث اهم و امپدانس مچينگ و... ميكنيم ولي متاسفانه عزيزان دل گوش نميدن.

باراهنمایی دوستان ومطالعه تاپیکها(که خیلی چیزا یادگرفتم) تصمیم گرفتم یه کواک hcx690 و آمپ 5602 تهیه کنم.اگه لطف کنید وبگید برای نصب اینا چه چیزایی لازمه باچه مشخصاتی ویه قیمت حدودی ممنونتون میشم.پخشمم 3650هست
پك برق 8 گيج كافيه اگر بعدا ساب نصب نميكنيد.سيم اسپيكر خوب هم لازم داريد.
پك از 45 به بالا.
كابل اسپيكر هم از متري 6500 به بالا
تخته آمپ و تاغچه هم لازم هست.

سلام دوستان
یه لطفی کنید منو راهنمایی کنید ،من با بودجه 700-800 تومن چه باند و ضبطی ببندم که یه صدای قابله قبول بده ؟ میخوام فعلا" بدون آمپ و ساب ببندم ، لطفا" مدلی باشه که من بعدا" خواستم ساب و آمپ بندازم بتونم از هر جفتش ( ضبط و باند ) استفاده کنم . ممنونم
پخش رو 7056 بگيريد .500 قيمتش هست
اسپيكر رو جي وي سي HX 7158 يا MTXT6C693 يا آلپاين SPG-69C3.
البته بعدا بايد براشون آمپليفاير مناسب هم تهيه نمائيد.

آقا حمید گل خیلی خیلی ازت ممنونم بابته راهنماییهات.اما خداییش الان نمیتونم اینقدر هزینه کنم برای آمپ.میتونم قرض کنم،اما ترجیحم اینه که به جای این که این پولو واسه دل خودم قرض کنم و خرج کنم،دم عید خرج زن و بچه کنم.
اینه که فکر کنم نهایت 300 تا 400 آخرش،اونم دو قسط و ... میتونم هزینه کنم.
فقط میخوام بدونم من اگه 6604 پایونیر یا m846 کنوود رو بگیرم،هم تو قدرت هم تو کیفیت،هم واسه ساب و هم باند،از اون ام بی آگوستیک 7500 که داشتم بهتر جواب میدن یا نه؟اگه آره که کدومو بگیرم و اگه نه یه مدل بهتر لطفا معرفی کنید.مثل 8604 یا همون 9004 جی وی سی یا حتی 56020 با 8105 یا هر چیز خوبه دیگه که خودتون میدونین.نو یا دسته دوم.
از لطف شما بسیار ممنونم و از این همه مزاحمت شرمنده
خودتون گليد.
بسيار بسيار كار خوب و پسنديده اي ميكنيد كه هزينه رو براي خانواده محترم مي پردازيد.آفرين:n12::n16:
ببين براي آمپ قبلا هم عرض كردم. بيشترين هزين رو براش در نظر بگير.همون 9604 يا 8604
8105 كه مونو هست.:n13:

سلام ببخشید دیر دارم جواب میدم اخه اینترنتم قطع شده بود... بله پخشم خروجیه ساب داره... واسه کیفیت و ویبره خوب باید چقدر هزینه کنم مگه؟؟؟
با اجازه حسين جان.
براي كيفيت كامپوننت و براي ويبره من گليدن Rs 15 رو پيشنهاد ميكنم. تو باكس بزرگ كه خودم براتون مجاني طراحيش ميكنم يه صداي استثنائي بهتون تحويل ميدم.
ماشينتون چيه؟

BIG-BANG
16-03-2014, 15:30
u456 کیفیتش با u156 و u256 یکیه(هرسه درحالت بدون آمپ وساب) ؟ اینوبه خاطراین پرسیدم که بیخودی هزینه اضافه به جهت cd خوربودن ندم.

بله عزیز تقریبا در یه حد هستن ولی u456 خیلی پخش بصرفه ای هستش شما هفتاد تومن زیادتر از u256 میدی ولی یه پخش کامل میخری که تمام حداقل ها رو برای یه سیستم باز داره که اگر بعدا خواستین سیستمتون رو ارتقا بدین مشکلی نداشته باشین ازطرف پخش به نظر من به خاطر هفتاد تومن ارزونتر بودن ارزش نداره بخواین فلش خورها رو بگیرین

hamed.69
16-03-2014, 15:42
خودتون گليد.
بسيار بسيار كار خوب و پسنديده اي ميكنيد كه هزينه رو براي خانواده محترم مي پردازيد.آفرين:n12::n16:
ببين براي آمپ قبلا هم عرض كردم. بيشترين هزين رو براش در نظر بگير.همون 9604 يا 8604
8105 كه مونو هست.:n13:

از شما ممنوم.پس انشالله همون 8604 رو میگیرم چون زورم به 9604 نمیرسه.
این 8604 از مثلا 9004 جی وی سی یا اگه دسته دوم 8004 جی وی سی گیر بیاد تو همین قیمتها،یا مثلا کنوود و .... بهتره دیگه؟واسه سیستم من.
من منظورم از اون 8501 مونو،برای ساب بود به اضافه 5602 برای باند.این ترکیب بهتره یا همون 8604؟:n16:

ad_k
16-03-2014, 16:26
دوست من چقدر ميخواهيد هزينه نمائيد؟

فقط میخوام بدونم عوض کنم یر به یر یا که نه
tornado RLA7700.4 3400watts دارم . 4کاناله .
با کنوود kac 5203 عوضش کنم؟
کدوم بهتره واسه یه جفت باند 718 ای ایکس با پخش پایونییر 5250

eeeeeeehsan
16-03-2014, 17:58
سلامی مجدد خدمت اساتید بلاخص آقا حمید و حسین گل

آقا حمید در جریانن من سیستمم رو از ایشون خریدم، ولی یه دونه ساب jbl 1000 رو هم دست دو بود آشنا هم بود گرفتم و نتونستم بعدش پس بدم، حالا که اسپیکرام رو بریج بستم این سابه وسط هوا زمین مونده و منتظر یه آمپم. ولی حقیقتن پولم دیگه ته کشیده و دنبال آمپ دست دو رفتم. الآن این سه تا آمپ پیش رومه، ممنون میشم راهنماییم کنید کدومش رو بگیرم، هم کیفیت داشته باشه هم قدرت و هم عمر.
JBL gto 2000 (فقط 1 سال کارکرده)
MBA 9600
REF 2.370
این یکی آمپ هم اضافه شد:
Pioneer GM-5200T

muiacir
16-03-2014, 19:01
تشکر اقا حمید
چشم حتما عکس میگیرم
راستی این سوالم رو پاسخ ندادید :1 - در آینده که دوباره پول اومد دستم اول کامپ بگیرم یا ساب یا خازن یا تیوتر؟ بهترین مدل ساب و کامپ و تویتر و خازن که به این سیستم بخوره چیه؟امپ مونو برای ساب چی بگیرم؟