PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hamidR15
03-03-2014, 15:28
آقا حمید شما کسی رو سراغ نداری از اصفهان که این بانده رو خریده باشه؟
سلام مهدي جان. نه متاسفانه.

سلام
چندتا سوال از اساتید دارم اگر لطف کنن ساده جواب بدند و البته همشو جواب بدند
من یه پراید صندوق دار دارم میخوام یه ضبط بندازم و دوتا باند و اگر شد یه امپلی فایر
1 - ضبط فقط میخوام سی دی mp3 بخونه و یه دونه فلش و یه کابل برای اتصال به موبایل یه چیزایی مثل رقص نور و بلوتوث و ... نمیخوام.حالا با این اوصاف چه مدلی بگیرم؟پایونییر یا کنوود؟اینکه یه ضبط 250 تومن باشه با اون یکی دیگه که 400 تومنه توی کیفیت که فرق نداره؟من کیفیت برام مهمه ولی امکانات فقط همونا که گفتم رو میخوام
2 - یه جفت باند رو چه مدلی بخرم که هم صداش بلند باشه به قول معروف حال بده(منظورم بلنده گوش خراش نیست منظورم از بلند اینه که اگر صداش رو بلند کردم کیفیت پخش تا حد امکان نیاد پایین )و هم کیفیت خوبی داشته باشه؟
3 - شنیدم باند مدل کلاریون از پایونیر و کنوود حرفه ای تر و صدای بهتری تولید میکنه ، درسته؟co609 بهتره یا اینا که گفتم؟
4 - یه رفیقام میگفت امپلی فایر هم بنداز به دو علت : یکی توزیع برق مناسب و دوم کیفیت صدای بهتر.
این دوتا دلیل درسته؟ اگر درسته که به نظرتون یه امپلی فایر ارزون و درعین حال دارا بودن این دو خاصیت چیه؟
دوست عزيز براي داشتن صداي با كيفيت و اينكه تو ولومهاي بالا ديستورت نكنه بايد آمپ ببنديد.
پخش رو اگر ديجيتال مديال پلير منظورتون هست ميتونيد كن وود مدل U256 بگيريد. حدود 200 تومن.
اسپيكر گليدن MC 609 قيمت 365 تومن.آمپ دو كانال ML 60.2 نيز جهت تغذيه اسپيكر قيمت 312 تومن.
البته پك برق و كابل اسپيكر هم نياز داريد كه حدود 200-300 بايد در نظر بگيريد.
اين يه سيستم استاندارد و با كيفيت معقول هست.
اگر بخواهيد كوبش و تفكيك صداتون بهتر بشه بايد CO609 برداريد با آمپ Ml 75.4 كه جمعا حدود 970 در مياد.

driftking132
03-03-2014, 17:22
محمد جان.بی تعارف عرض میکنم. اگر اجازه بفرمائید بنده دو جفت اسپیکر و پخش رو کامل براتون تهیه و ارسال میکنم. شما هر موقع دستتون باز شد بهم پرداخت کنید.خواهشا اصلا تعارف نکنید.

آقا حمید خیلی گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی
:n16:
فدای شما بشم,ایشالا جور میشه
بیشترِ تلاشم اینه که قبل از عید باشه,چون حس و حاله عجیبی به آدم دست میده وقتی این موقعه ها خرید میکنی:n20:
والا موندم که دوجفت باند بگیرم تا یه جفت,اگه یه جفت چی بگیرم که بیسش باحال باشه!!! :n27:
وگرنه هزینه پخش که جور شده,موندم توی این اسپیکرها
پایونیر هم اسپیکر های مناسبی داره,ولی صداشون رو نشنیدم,اما این JVC که شما معرفی کردی 100% ازش مطمئنم.

driftking132
03-03-2014, 22:05
محمد جان.بی تعارف عرض میکنم. اگر اجازه بفرمائید بنده دو جفت اسپیکر و پخش رو کامل براتون تهیه و ارسال میکنم. شما هر موقع دستتون باز شد بهم پرداخت کنید.خواهشا اصلا تعارف نکنید.

آقا حمید خیلی گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلی
:n16:
فدای شما بشم,ایشالا جور میشه
بیشترِ تلاشم اینه که قبل از عید باشه,چون حس و حاله عجیبی به آدم دست میده وقتی این موقعه ها خرید میکنی:n20:
والا موندم که دوجفت باند بگیرم تا یه جفت,اگه یه جفت چی بگیرم که بیسش باحال باشه!!! :n27:
وگرنه هزینه پخش که جور شده,موندم توی این اسپیکرها
پایونیر هم اسپیکر های مناسبی داره,ولی صداشون رو نشنیدم,اما این JVC که شما معرفی کردی 100% ازش مطمئنم.
متاسفانه به جای افزایش بودجه,به علت مشکل از پولم کم شد :n30:
شرمنده شما شدم که نتونستم 7056 رو ازتون بخرم!
آقا حمید به نظره شما بهتر نیست یه جفت co609 Plus و کنوود u456 بخرم؟؟
بیس این باند بودنِ آمپ راضی کننده است؟؟؟
صداش چطوره؟؟؟

BIG-BANG
04-03-2014, 00:39
صداش چطوره؟؟؟
عزیز حالا آیه هم که نیومده همه بیان پخش توپ بخرن u456 هم پخش خوبیه
بله چرا که نشه الان با پخش راهش بنداز بعد که پول اومد دستت یه آمپ هم بنداز کنارش

bitaphone
04-03-2014, 00:48
با عرض سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان.
متاسفانه من با کسری بودجه مواجه شدم، البته بودجه رو جای دیگه خرج کردم.
آقا لطفا راهنمایی کنید و مدل بدید چون من از اطلاعات و اصطلاحات تخصصی شما زیاد سر در نمیارم.
یه پخش برای ماشین میخوام که سی دی و فلش بخوره و بلوتوث هم داشته باشه که بتونم تماس رو برقرار کنه با آندروید هم کار کنه.
خودم این مدل رو دیدم اما گفتم نظر دوستان رو بپرسم.
Pioneer Head Unit DEH X9550 BT
اگه دوستان پخش مدل دیگه ای با این کارایی و قیمت مناسب تر و با کیفیت بهتر سراغ دارید که من بتونم خرید کنم لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن ماشین همونطور که قبلا گفتم سایپا 132 هست، نیاز ندارم که سیستمی ببندم که صداش گوش شهرو کر کنه اما یه سیستمی میخوام که بیس نرمالی داشته باشه صداش زیاد تیز یا بم نباشه و کیفیتش بسیار واضخ و شفاف باشه، حتی اگه بدون ساب هم بشه این امکانات رو فراهم کرد مشکلی ندارم،
در ضمن بیشتر دوست دارم صدا رو هم جلو داشته باشم هم عقب حالا بنا به دلایلی، اگه برای این هم بشه فکری کرد ممنون میشم.
لطفا پخش مورد نظرتون همراه با هرچی که لازمه اعم از آمپلی، باند یا در صورت نیاز ساب رو بهم بگید.
ممنون و متشکر و منتظر راهنماییتون هستم
سقف کل بودجه با پخش و باند و همه چی حدود 1 میلیون، اما این حداکثرش هست، لطفا یه سیستم شفاف و واضح با حداقل قیمت پیشنهاد بدید

hamidR15
04-03-2014, 01:53
صداش چطوره؟؟؟
سلام
اشکال نداره جور میشه.
بله میشه ولی حتما بعدا براش آمپ بگیر.

با عرض سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان.
متاسفانه من با کسری بودجه مواجه شدم، البته بودجه رو جای دیگه خرج کردم.
آقا لطفا راهنمایی کنید و مدل بدید چون من از اطلاعات و اصطلاحات تخصصی شما زیاد سر در نمیارم.
یه پخش برای ماشین میخوام که سی دی و فلش بخوره و بلوتوث هم داشته باشه که بتونم تماس رو برقرار کنه با آندروید هم کار کنه.
خودم این مدل رو دیدم اما گفتم نظر دوستان رو بپرسم.
Pioneer Head Unit DEH X9550 BT
اگه دوستان پخش مدل دیگه ای با این کارایی و قیمت مناسب تر و با کیفیت بهتر سراغ دارید که من بتونم خرید کنم لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن ماشین همونطور که قبلا گفتم سایپا 132 هست، نیاز ندارم که سیستمی ببندم که صداش گوش شهرو کر کنه اما یه سیستمی میخوام که بیس نرمالی داشته باشه صداش زیاد تیز یا بم نباشه و کیفیتش بسیار واضخ و شفاف باشه، حتی اگه بدون ساب هم بشه این امکانات رو فراهم کرد مشکلی ندارم،
در ضمن بیشتر دوست دارم صدا رو هم جلو داشته باشم هم عقب حالا بنا به دلایلی، اگه برای این هم بشه فکری کرد ممنون میشم.
لطفا پخش مورد نظرتون همراه با هرچی که لازمه اعم از آمپلی، باند یا در صورت نیاز ساب رو بهم بگید.
ممنون و متشکر و منتظر راهنماییتون هستم
سقف کل بودجه با پخش و باند و همه چی حدود 1 میلیون، اما این حداکثرش هست، لطفا یه سیستم شفاف و واضح با حداقل قیمت پیشنهاد بدید
پخش خوبیه.
7056 کن وود هم گزینه مناسبیه.
1-اسپیکر MC 609 قیمت 365
2- آمپ ML 75.4 قیمت 513 یا دو کانال ML 60.2 قیمت 315
3- پخش هم حدود 500

hamidR15
04-03-2014, 02:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اطلاعات تکمیلی در:از دنياي Car Audio چه خبر؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sezar77
04-03-2014, 10:44
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و آقا حمید گل
برند dlsو کدنس آمپ ها شون چطوره؟ میشه روشون حساب کرد؟
قابلیت بریج بستن رو دارن؟

hamidR15
04-03-2014, 14:27
سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و آقا حمید گل
برند dlsو کدنس آمپ ها شون چطوره؟ میشه روشون حساب کرد؟
قابلیت بریج بستن رو دارن؟

سلام ممنونم خودت گلي:n16::n12:
كدنس رو من كار نكردم ولي DLS بله آمپهاي قديمش رو كار كردم .عالي بودن.اون كارتن سبز رنگها.اصل سوئد بودن اوايل.
كلا هر آمپليفاير دو كانال و چهار كانال رو ميشه از قابليت بريج درش استفاده كرد.

hamed malekpour
04-03-2014, 15:43
8650یا9550 قیمت هر دو یکی است کدوم بهتر تره برای خرید ؟

aiza1372
04-03-2014, 17:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش سلام، تونستی یه کلیپ از باندا بگیری؟

aminreza.star
04-03-2014, 18:17
داداش سلام، تونستی یه کلیپ از باندا بگیری؟

سلام داداش :n16:
داداش طبق فرمایش آقا حمید من هنوز ولوم رو بالا نمیبرم آخه اسپیکر باید برک بشه
مورد بعد هم اینکه من فیلم بگیرم ایا مقیاس خوبی واسه سنجش شما هست ؟
آخه با گوشیم که فیلم بگیرم با کیفیت بالا نمیتونه ضبط کنه

esi222
04-03-2014, 18:36
1-اسپیکر MC 609 قیمت 365
2- آمپ ML 75.4 قیمت 513 یا دو کانال ML 60.2 قیمت 315
سلام آقا حمید :n12:
تاپیکو داشتم دنبال میکردم یه سوال برام پیش اومد :
اگه اشتباه نکنم اسپیکر 110W , MC 609 هستش (3 اهم)
آمپ ML 75.4 هم 4تا 75W تو 4 اهم یا 4تا 110W تو 2 اهم میده
آمپ 60.2 هم میتونه 2تا 60W تو 4 اهم یا 2تا 88W توی 2 اهم بده
اگه جایی اشتباه کردم شما اصلاح کن :n06:
-----------------
هرجور حساب کردم 110W به اسپیکر نمیرسه (البته رو کاغذ)
حالا با این تفاسیر که این اسپیکر 110 واتی هستش،با این آمپ ها که توان کافی بهش نمیرسه (البته ظاهرا) !
سوالم اینه که مثلا آمپ های پایونییر با قیمت پایینتر و قدرت بیشتر واسه این اسپیکر مناسب نیستن؟
تو برند و کیفیت گلادن شکی نیست اما اینکه با قیمت بالاتر داره قدرتی حتی کمتر از توان خود اسپیکر میده چجوری میشه؟ :n13:

aiza1372
04-03-2014, 18:51
سلام داداش :n16:
داداش طبق فرمایش آقا حمید من هنوز ولوم رو بالا نمیبرم آخه اسپیکر باید برک بشه
مورد بعد هم اینکه من فیلم بگیرم ایا مقیاس خوبی واسه سنجش شما هست ؟
آخه با گوشیم که فیلم بگیرم با کیفیت بالا نمیتونه ضبط کنه
قربونت داااش، کاچی بهتر از هیچی! تا حالا اصلا صداشو هم نشنیدم!
بابا مردیم آخه، اینقدر همه تعریف میکنن! مگه ما دل نداریم؟!:n28:

aminreza.star
04-03-2014, 19:30
قربونت داااش، کاچی بهتر از هیچی! تا حالا اصلا صداشو هم نشنیدم!
بابا مردیم آخه، اینقدر همه تعریف میکنن! مگه ما دل نداریم؟!:n28:
رو چشم داداش
فردا حتما برات یه فیلم میگیرم ببینی چجوریاس :n12:
البته بازم میگم با اینکار درحق 609 جفا میشه چون خودش با فیلمش از زمین تا زیرزمین تفاوت داره :n02:
اگه موزیک خاصی مدنظرته لینک بده دانلود کنم:n16:

BIG-BANG
04-03-2014, 20:09
-----------------
حالا با این تفاسیر که این اسپیکر 110 واتی هستش،با این آمپ ها که توان کافی بهش نمیرسه (البته ظاهرا) !
سوالم اینه که مثلا آمپ های پایونییر با قیمت پایینتر و قدرت بیشتر واسه این اسپیکر مناسب نیستن؟
تو برند و کیفیت گلادن شکی نیست اما اینکه با قیمت بالاتر داره قدرتی حتی کمتر از توان خود اسپیکر میده چجوری میشه؟ :n13:

عزیز کلا تجربه ثابت کرده محصولات آیدیو سیستم با آمپای خودش معرکه میشن چون صدای به مراتب زیباتری میدن با آمپلیذخودشون تا آمپای دیگه ولی با این حال شما ۵۶۰۲ پایونیر هم بندازی میشه چون ۵۶۰۲ هم آمپ خوبی هستش
در ضمن همیشه هم واجب نیست کسی بیاد و حتما تا فیها خالدون یه درایو رو پر کنه اگر کمترم شد طوری نیست البته اگه بحث کیفیت بیاد وسط، که الانم اومده وسط
ولی شما با ۵۶۰۲ هم که درایوش بکنی مشکلی نیست یعنی نمیشه بگی اشتباه کردی اما با آمپای mline صدای بهتر پیدا میکنی

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

aiza1372
04-03-2014, 20:43
رو چشم داداش
فردا حتما برات یه فیلم میگیرم ببینی چجوریاس :n12:
البته بازم میگم با اینکار درحق 609 جفا میشه چون خودش با فیلمش از زمین تا زیرزمین تفاوت داره :n02:
اگه موزیک خاصی مدنظرته لینک بده دانلود کنم:n16:
قربونت داداشیم، میدونم! ولی دیگه دلمون قنج رفت از بس گفتن ۶۰۹!:n03:
فرقی نمی کنه ولی اگه تونستی اونی که به ایمیلت میزنم دانلود کن! جسارته هااا! پرروییم دیگه!:n16:

aminreza.star
04-03-2014, 20:58
قربونت داداشیم، میدونم! ولی دیگه دلمون قنج رفت از بس گفتن ۶۰۹!:n03:
فرقی نمی کنه ولی اگه تونستی اونی که به ایمیلت میزنم دانلود کن! جسارته هااا! پرروییم دیگه!:n16:

چاکرتم
این چه حرفیه
برات پ.خ کردم داداش :n16:

fighter101
04-03-2014, 21:04
با سلام.
امپلی برای یه جفت 305c ؟با امپلی زیر 300 ت میشه خوب درایوشون کرد؟اگه نه حدااقل امپی که میشه گرفت ؟:45:

driftking132
04-03-2014, 22:39
من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
آقا ما تصمیم کبری رو گرفتیم,
بعد از یه سری رایزنی ها,تصمیم گرفتیم یه 7056 بخریم,پخش حرفه ای باشه آدم میتونه چندسالی ازش استفاده کنه؛
,و فقط یه جفت باندِ مناسب که هم بیسش خوب باشه,هم اختلاله صداش توی ولوم زیاد,کم باشه؛که بدون آمپ فعلا استفاده کنم,بعدا عمری بود باندها رو عوض میکنم>
حالا باند تا 200 تومن(کمترم شد چه بهتر) چی رو پیشنهاد میدید؟؟
پایونیر ها صداشون چطوره؟؟
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.
راستی کنوود 7056 که موجود دارین؟؟؟تموم نشده؟؟
:n28:

مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرسی

sayberiya
04-03-2014, 22:48
داداش به جای اینکه 500 تومن بدی 7056 بگیری بگرد دنبال 7016 کارکرده ولی سالم و طرح قدیم چون میگن این جدیداش مشکل ریدینگ دارن
اینجوری 200 تومن به بودجت اضافه میشه
من خودم همین کارو کردم با آقا حمید هم مشورت کردم

BIG-BANG
04-03-2014, 23:29
داداش به جای اینکه 500 تومن بدی 7056 بگیری بگرد دنبال 7016 کارکرده ولی سالم و طرح قدیم چون میگن این جدیداش مشکل ریدینگ دارن
اینجوری 200 تومن به بودجت اضافه میشه
من خودم همین کارو کردم با آقا حمید هم مشورت کردم

دوستان طرح جدید ۷۰۱۶ هم اگه مشکل داشت بدن نمایندگی فریمور جدید فلش بزنن براشون مشکلش حل میشه ۸۰۱۹ هم که خود من دارم فریمور 5 که الان روش زدم بعضی اوقات صدا به کل قطع میشد که الان فریمور ۶ اومده و این مشکل رفع شده
منظورم اینه که جدید قدیم نداره فقط نرم افزاریه که پنج مین میدین نمایندگی یه فریمور جدید فلش میزنه و فریمور قبلی که باگ داشته و باعث هنگ و اینا میشده پاک میشه. تموم شد و رفت

BIG-BANG
04-03-2014, 23:38
من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
بعد از یه سری رایزنی ها,تصمیم گرفتیم یه 7056 بخریم,پخش حرفه ای باشه آدم میتونه چندسالی ازش استفاده کنه؛
,و فقط یه جفت باندِ مناسب که هم بیسش خوب باشه,هم اختلاله صداش توی ولوم زیاد,کم باشه؛که بدون آمپ فعلا استفاده کنم,بعدا عمری بود باندها رو عوض میکنم>
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.

عزیز شما که الان نمیخوای آمپ بخری به نظر من یا پخش رو ۷۰۵۶ بردار و با باندای فابریک سر کن تا پولت جمع بشه و بعد co 609 بنداز کنارش و آمپ یا بیا و co 609 بنداز با پخش فابریک و بعد که پول اومد دستت یه پخش خوب با آمپ خوب ببند
باند دویست تومنی رو الان بخری بعد بخوای بفروشی صد ضررشه ولی چهار روز صب کنی و یه راست اونی که میخوای رو بخری ضررم دیگه نمیدی

driftking132
05-03-2014, 00:16
عزیز شما که الان نمیخوای آمپ بخری به نظر من یا پخش رو ۷۰۵۶ بردار و با باندای فابریک سر کن تا پولت جمع بشه و بعد co 609 بنداز کنارش و آمپ یا بیا و co 609 بنداز با پخش فابریک و بعد که پول اومد دستت یه پخش خوب با آمپ خوب ببند
باند دویست تومنی رو الان بخری بعد بخوای بفروشی صد ضررشه ولی چهار روز صب کنی و یه راست اونی که میخوای رو بخری ضررم دیگه نمیدی

قربونِ دهنت,بدبختی باندهای فابریک ماشین مفت نمی ارزن!! :n02:
مشکلی نیست,من همیشه فروشنده اشو دارم,خواستن مفت بخرن میذارمش روش ماشین کنار CO 609 تا یکم به فیض برسه :n08:
پخش رو خوب بخرم بعدا میتونم باند و آمپِ خوب تهیه کنم,ضررش هم کمتره.
حالا منتظرم آقا حمید یه باند پیشنهاد کنه,تا مزاحمِ خودشون بشم

BIG-BANG
05-03-2014, 01:27
قربونِ دهنت,بدبختی باندهای فابریک ماشین مفت نمی ارزن!! :n02:
مشکلی نیست,من همیشه فروشنده اشو دارم,خواستن مفت بخرن میذارمش روش ماشین کنار CO 609 تا یکم به فیض برسه :n08:
پخش رو خوب بخرم بعدا میتونم باند و آمپِ خوب تهیه کنم,ضررش هم کمتره.
حالا منتظرم آقا حمید یه باند پیشنهاد کنه,تا مزاحمِ خودشون بشم

نه عزیز لامصب این ۷۰۵۶ و ۸۰۱۹ و ۷۰۱۶ از باند فابریکم صدای خوب در میارن من تست کردم که میگم تو تیوتر و ووفر آشغالم بندازی جلوش یه صدا بهت میده که باور نکنی اینا همون اسپیکرایی هستن که با فابریم بودن
باند هم اگه قراره بدون آمپ درایو بشه بعدم اونجوری بشه پس دنبال یه باند تمیز و دست دو بگرد تا ضررش رو داده باشه چون بدون آمپ هر چی بخری زیاد توفیقی نمیکنه مقدار صدا همون صداس فقط شکل بانداش فرق میکنه :p

ehsan_4454
05-03-2014, 01:29
با سلام به همه دوستان
راستش میخواستم از یکی از دوستام سیستم کارکرده بخرم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم.
مشخصات سیستم:
hu:pioneer mixtrax DEH-5450sd
amp:pioneer.PRG 9850 ----4ch
spk:pioneer TS-A6998s ----550w MAX-80Wnom.4amper impdnce ...made in vietnam
یه باکس هم داره که اونم پایونییره ولی مدلشو نگفت چون تو باکسه.
با کل سیمو کابلو ... قیمت گفته 1تومن.بنظرتون خیلی قدیمی نیس؟به این قیمت ارزش خرید داره؟البته شرایطی هم مشکلی ندهره واسش....مثلا ماهی 200 تومن!
خوبه یا با همین هزینه میشه یه سیستم با کیفیت بهتر تهیه کرد؟
ممنون میم راهنمایی کنید.

sayberiya
05-03-2014, 02:16
به شدت دوست دارم سیستمم رو خودم نصب کنم یا یکی برام نصب کنه که بچه با عشقی باشه توضیح بده ازش یاد بگیرم
هزینه نصبش رو هم میدم
میخوام یه نصب خیلی تمیز از آب دربیارم
ببخشید اگه جای سوال اینجا نبود ولی اگه دوستان کسی رو میشناسن معرفی کنن

harrypotter
05-03-2014, 05:55
باند DLS 1072 هم تقلبی داره؟

راستی از همدان اگه کسی کنوود 8019 یا 7056 داره بگه صداش رو یه تست بزنیم

hoseinsps
05-03-2014, 05:57
با سلام به همه دوستان
راستش میخواستم از یکی از دوستام سیستم کارکرده بخرم خواستم ازتون راهنمایی بگیرم.
مشخصات سیستم:
hu:pioneer mixtrax DEH-5450sd
amp:pioneer.PRG 9850 ----4ch
spk:pioneer TS-A6998s ----550w MAX-80Wnom.4amper impdnce ...made in vietnam
یه باکس هم داره که اونم پایونییره ولی مدلشو نگفت چون تو باکسه.
با کل سیمو کابلو ... قیمت گفته 1تومن.بنظرتون خیلی قدیمی نیس؟به این قیمت ارزش خرید داره؟البته شرایطی هم مشکلی ندهره واسش....مثلا ماهی 200 تومن!
خوبه یا با همین هزینه میشه یه سیستم با کیفیت بهتر تهیه کرد؟
ممنون میم راهنمایی کنید.
سلام
یا پله پله برید جلو

در کل خرید جنس دست دوم زیاد کار خوبی نیست و ریسک داره!!! مخصوصا ساب و امپلی فایر.....
اگر میتونید فقط پخش رو ازش بگیرید و مابقی رو جنس اک بگیرید بهتره و به مراتب کیفیت و طول عمر یبیشتری خواهید داشت....
با 1500 میشه حد اقل یه سیستم رو گرفت که کیفیتی راضی کننده داشته باشه.(پخش+ساب باکس+کامپ+امپ+اکسسوری و نصب)

به شدت دوست دارم سیستمم رو خودم نصب کنم یا یکی برام نصب کنه که بچه با عشقی باشه توضیح بده ازش یاد بگیرم
هزینه نصبش رو هم میدم
میخوام یه نصب خیلی تمیز از آب دربیارم
ببخشید اگه جای سوال اینجا نبود ولی اگه دوستان کسی رو میشناسن معرفی کنن
سلام دوست عزیز
اگر بخواید من میتونم کاملا راهنمایی تون کنم(بصورت مجازی).
البته خودتون هم باید یه دستی تو کار داشته باشید :n02:
تمیز شدن نصب هم به حوصله خودتون بر میگرده و ابزار مناسب .
ای دی یاهو roixsps@yahoo.com

با سلام.
امپلی برای یه جفت 305c ؟با امپلی زیر 300 ت میشه خوب درایوشون کرد؟اگه نه حدااقل امپی که میشه گرفت ؟:45:
سلام
jbl1201 دست دومش میتونه راشون بندازه ولی برق خوب میخواد وفضا.
قیمت نوش 420 تومنه و دست دوم تا 280/ 300 تومن گیرتون میاد

ehsan_4454
05-03-2014, 08:20
[QUOTE=hoseinsps;8136114]سلام
یا پله پله برید جلو

در کل خرید جنس دست دوم زیاد کار خوبی نیست و ریسک داره!!! مخصوصا ساب و امپلی فایر.....
اگر میتونید فقط پخش رو ازش بگیرید و مابقی رو جنس اک بگیرید بهتره و به مراتب کیفیت و طول عمر یبیشتری خواهید داشت....
با 1500 میشه حد اقل یه سیستم رو گرفت که کیفیتی راضی کننده داشته باشه.(پخش+ساب باکس+کامپ+امپ+اکسسوری و نصب)

خب پس با این حساب باید ببینم 750 راه میاد یا نه.اگه نه مجبورم با کمک ما دوستان مجرب استپ به استپ سیستم خوبی جمعوجورکنم.
ممنون

hamidR15
05-03-2014, 09:50
8650یا9550 قیمت هر دو یکی است کدوم بهتر تره برای خرید ؟
سلام
به نظر من 9550 بهتره

-----------------
فرمايشتون كاملا صحيحه ولي MC به خاطر ساختارش راحت درايو ميشه و نياز به آمپ خيلي سنگين نداره.ضمنا همانطور كه مهدي جان فرمودند با آمپ هاي خودش خيلي خوب مچ ميشه و كيفيت بالائي داره.

با سلام.
يه كن وود 9105 براش كافيه.ولي زير 300 نيست. يعني زير 300 اون برند استاندارد و آكبند چيزي گيرتون نمياد.

من:
صداش چطوره؟؟؟

آقا حمید:
سلام
اشکال نداره جور میشه.

عرض ادب
جی بی اِل چطور؟؟؟
فقط بیسشون خوب باشه.

اسپيكر رو به نظرم همون جي وي سي 7158 براتون ميگيرم.به نظر مندر حد قيمتش عاليه.210 تومن.7056 هم شركت داره .

اگر Made In Taiwan اصله

BIG-BANG
05-03-2014, 09:53

عزیز 1072 مشکل کراس آور داره به نظر من نخریش بهتره
1073 و کلا dls بابا انقدرام که میگن تقلبی و اینا از این خبرا نیست فقط سری جدیداش تیوتر حساس تری داره و باید توی درایو کردنش حواست جمع باشه و گین آمپ رو کم کم زیاد کنی و اصن نذاری دیستورت اتفاق بیفته و همین که صدا یکم خش دار شد فوری گین رو کم کنی و بیشترش نکنی که تیوترات بسوزن. همین
وگرنه انقدرام دیگه آبکی نیست تیوتراش که فوتش کردی بسوزه و در ضمن با آمپ متفرقه نباید درایو بشه که وات کلیپ بهش برسه
تموم شد و رفت

sezar77
05-03-2014, 13:21
سلام و خسته نباشید خدمت آقا حمید:n12:
برای هاچبک یه جفت co609 خوبه یا دو جفت کامپ mx165 البته کنار اینها یه ساب گلیدن هم قصد دارم بگیرم که با پخش 7150 درایو شون کنم. فوق آمپ مناسب ندارم در حال حاضر بون آمپ جواب میدن( بدون ساب) اگه عمر بود سابو امپ بیگرم. ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن

ali_ab
05-03-2014, 13:29
با عرض سلام به دوستان عزیزم

تفاوت بین دو مدل کامپ اودیو سیستم RS 165 & RS 165 SLIM چیه؟ و اختلاف قیمت 200 تومنی در مدل mx 165 با RS 165 صرفا 20 وات قدرت ارام اس شون هست یا از نظر کیفیت هم متفاوت هستند؟

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

aminreza.star
05-03-2014, 13:53
درود

اینم کلیپی که دوستان قولش رو از من گرفته بودن

فقط چند نکته رو به عرضتون برسونم :

اول اینکه حجم کلیپ حدود 85 مگه که اگر تبدیلش کنم کیفیت صدا کم میشه

مورد دومم بیس آهنگ رو گوشی خوب و باکیفیت ضبط نکرده وگرنه بدجور بیس میزنه

سومین مطلب هم اینکه فعلا Gain آمپ رو مینیموم هست HPF و LPF هم فعلا استفاده نمیشه تا طبق فرمایش آقا حمید اسپیکرها برک بشن وگرنه هنوز جای باکیفیت تر شدن صدا هست

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hoseinsps
05-03-2014, 14:54
سلام و خسته نباشید خدمت آقا حمید:n12:
برای هاچبک یه جفت co609 خوبه یا دو جفت کامپ mx165 البته کنار اینها یه ساب گلیدن هم قصد دارم بگیرم که با پخش 7150 درایو شون کنم. فوق آمپ مناسب ندارم در حال حاضر بون آمپ جواب میدن( بدون ساب) اگه عمر بود سابو امپ بیگرم. ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن
سلام
بله جواب میدن
ولی اگر میخواید ساب اضافه کنید دو جفت کامپ بهتره...

fighter101
05-03-2014, 15:23
دوستان پخش 6350 پایونیر ؟ حرفی واسه گفتن داره ؟

sayberiya
05-03-2014, 16:13
از mx165 نباید انتظار یه صدای خیلی خوب رو داشته باشید مخصوصا تو ماشین های صندوق دار هم از نظر حجم صدا هم از نظر کیفیت (کلا از کامپوننت با این مقدار هزینه از همه برندها)
من چون صداش رو شنیدم میگم
اگر قرار بر این باشه که کامپوننت بندازید حتما سری های بالاترش رو بندازید
به نظر من حتما حتما قبلش صدای این کامپوننت رو گوش بدید بعد تصمیم بگیرید

aminreza.star
05-03-2014, 17:23
نمیدونم این پستم رو جای مناسبی مینویسم یا نه.
گیر دادن به ساب باکس وظیفه راهنمایی رانندگیه یا نیروانتظامی؟
والا من الان از بیرون اومدم تو راه دیدم ماشین آگاهی یه پراید هاچ بک رو نگه داشته داره به ساب باکسش گیر میده :n13:

radrali
05-03-2014, 21:54
نمیدونم این پستم رو جای مناسبی مینویسم یا نه.
گیر دادن به ساب باکس وظیفه راهنمایی رانندگیه یا نیروانتظامی؟
والا من الان از بیرون اومدم تو راه دیدم ماشین آگاهی یه پراید هاچ بک رو نگه داشته داره به ساب باکسش گیر میده :n13:

سلام

وظیفه راهنمایی و رانندگیه ، البته توی ایست های بازرسی هم ممکنه گیر بدن بستگی به خودتون داره :D
جریمه صدای ناهنجار هم 40.000 هزار تومان هست ...

moienkay
06-03-2014, 01:11
درود خدمت آقا حمید

من تازه کارم. میخوام با 1.5 یه سیستم ببندم برای پارس.
پیشنهادتون چیه؟
این آدیو سیستم که میگین آیا با این بودجه میشه خرید؟
خودتون فروش دارید؟
شمارتونو میشه برام پ.خ کنید؟

ممنون

bitaphone
06-03-2014, 20:06
پخش رو که نتونستم 9550 بگیرم 8650bt خریدم.همونطور که گفتم بودجم بخاطر شب عیدی خرج شد. ماشین هم که گفتم سایپا 132 هست میتونم الان اسپیکر بگیرم بعدا که دستم باز شد آمپ رو اضافه کنم؟ باند جلو رو هم میشه استفاده کرد؟ من خیلی دوست دارم از باند جلو هم استفاده کنم که بتونم هنگام مکالمه با تلفن و گوش دادن موزیک نخوام صدارو زیاد کنم. میکروفن مکالمه رو از کجا باید بیارم بالا که هم کیفیت صدای دریافتیش خوب باشه هم سیمش ضایع تو دید نباشه. اگه باند mc609 بخوام کدوم یکی از دوستان میتونن واسم تهیه و ارسال کنند قیمت چند؟

hoseinsps
06-03-2014, 21:00
پخش رو که نتونستم 9550 بگیرم 8650bt خریدم.همونطور که گفتم بودجم بخاطر شب عیدی خرج شد. ماشین هم که گفتم سایپا 132 هست میتونم الان اسپیکر بگیرم بعدا که دستم باز شد آمپ رو اضافه کنم؟ باند جلو رو هم میشه استفاده کرد؟ من خیلی دوست دارم از باند جلو هم استفاده کنم که بتونم هنگام مکالمه با تلفن و گوش دادن موزیک نخوام صدارو زیاد کنم. میکروفن مکالمه رو از کجا باید بیارم بالا که هم کیفیت صدای دریافتیش خوب باشه هم سیمش ضایع تو دید نباشه. اگه باند mc609 بخوام کدوم یکی از دوستان میتونن واسم تهیه و ارسال کنند قیمت چند؟
سلام
مبارکه
بله الان اسپیکر بگیرید و در اینده امپ.
باند جلو هم میتونید استفاده کنید ولی کیفیتو خراب میکنه تا حدی
بهتر از توی تنظیمات بالانس 70 در صد صدا رو بندازید عقب و 30 درصد برای جلو
در اینده میتونید باند بهتر استفاده کنید توی جای فابریکی/روی دری و یا بدید کیک پنل بسازن براتون...
کلا این میکروفون ها حساسیتشون بالاست و اگه روی ستون ها هم نصب بشن صدا رو به خوبی دریافت میکنن
ولی باز بهتره قسمت پایینی اینه نصب بشن
سیم هم از پشت پخش رد کنید و بعد از اونجا از بالای(از کنار سیم کشی های زیر فرمون) پدال گازو ترمز(با بست کمربندی کوچک یه جوری به میله ها گیرش بدید) تا برسید نزدیک ستون سمت چپ بعد بیاریدش بالا
حالا با کمی فشار اون قاب روی ستون رو بکشید و درش بیارید ( حواستون باشه خار هاش نشکنه)
سیم رو از اونجا رد کنید تا بالا و قاب رو ببندید
از اونجا هم از زیر زوار بکشیدش تا اینه.

bitaphone
06-03-2014, 21:19
سلاممبارکهبله الان اسپیکر بگیرید و در اینده امپ.باند جلو هم میتونید استفاده کنید ولی کیفیتو خراب میکنه تا حدیبهتر از توی تنظیمات بالانس 70 در صد صدا رو بندازید عقب و 30 درصد برای جلودر اینده میتونید باند بهتر استفاده کنید توی جای فابریکی/روی دری و یا بدید کیک پنل بسازن براتون...کلا این میکروفون ها حساسیتشون بالاست و اگه روی ستون ها هم نصب بشن صدا رو به خوبی دریافت میکننولی باز بهتره قسمت پایینی اینه نصب بشنسیم هم از پشت پخش رد کنید و بعد از اونجا از بالای(از کنار سیم کشی های زیر فرمون) پدال گازو ترمز(با بست کمربندی کوچک یه جوری به میله ها گیرش بدید) تا برسید نزدیک ستون سمت چپ بعد بیاریدش بالاحالا با کمی فشار اون قاب روی ستون رو بکشید و درش بیارید ( حواستون باشه خار هاش نشکنه)سیم رو از اونجا رد کنید تا بالا و قاب رو ببندیداز اونجا هم از زیر زوار بکشیدش تا اینه.ممنونم دوست خوبم. خوب اسپیکری که تو جای فابریکی جلو جا بشه چی پشنهاد میدیدن؟ اسپیکر عقب هم دوست خوبم MC609پیشنهاد دادن خوبه دیگه یه اسپیکر هم برا جلو پیشنهاد بدید که با اون مچ باشه. ممنون

sezar77
06-03-2014, 23:11

سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.

hoseinsps
07-03-2014, 00:11
ممنونم دوست خوبم. خوب اسپیکری که تو جای فابریکی جلو جا بشه چی پشنهاد میدیدن؟ اسپیکر عقب هم دوست خوبم MC609پیشنهاد دادن خوبه دیگه یه اسپیکر هم برا جلو پیشنهاد بدید که با اون مچ باشه. ممنون
سلام دوست عزیز
در مورد اسپیکر ها بهتره که این پول اسپیکر جلو رو خرج اسپیکر عقب کنید و بجای mc از co609 استفاده کنید
چون استیج جلو پراید فابریکش 10 سانتیه و ارزش خرید نداره!
ممکنه تفاوت صدا خیلی کم باشه و شما از هزینه ای که کردید پشیمون بشید ....
ایشالله در اینده برای استیج جلو کامپ 16.5 سانتی بگیرید و توی کیک پنل و یا رودری نصب کنید.
اگر نه که همون کواکسیال

اگر من بودم چون ماشین هاچبک و فضای داخلی کوچکتری نسبت به ماشین سدان داره
پول دو جفت mx 165 رو میدادم یه جفت sqx165 برای استیج جلو
توی صندوق هم ساب باکس
سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.
.[/QUOTE]\

سلام و ممنون جوابتون
اگه درست متوجه شده باشم؛منظورتون اینکه عقب رو بی خیال شم و برای جلو یه جفت sqx 165 بگیرم. فقط اینکه ساب رو حتما رو تاقچه می بندم به فضای صندوق به شدت نیازمندم.[/QUOTE]

سلام
بله دقیقا
اگر ساب هم وی طاقچه بذارید مشکلی نداره.
gladen rs 12 freeair مخصوص این کاره.

hasti85
07-03-2014, 01:39
سلام
قصد خرید یه ساب و امپلی دارم ..
این دو مدل چطوره

hamed malekpour
07-03-2014, 10:39
فرق بین 4 خروجی با 6خروجی چییه ویه رادیو پخش بهتراز 2650 معرفی کنید؟

driftking132
07-03-2014, 10:56
درود

اینم کلیپی که دوستان قولش رو از من گرفته بودن

فقط چند نکته رو به عرضتون برسونم :

اول اینکه حجم کلیپ حدود 85 مگه که اگر تبدیلش کنم کیفیت صدا کم میشه

مورد دومم بیس آهنگ رو گوشی خوب و باکیفیت ضبط نکرده وگرنه بدجور بیس میزنه

سومین مطلب هم اینکه فعلا Gain آمپ رو مینیموم هست HPF و LPF هم فعلا استفاده نمیشه تا طبق فرمایش آقا حمید اسپیکرها برک بشن وگرنه هنوز جای باکیفیت تر شدن صدا هست

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش دمت گرم
ولی نمیدونم چرا دوستان اصرار میکنن که پس دیدن فایل تصویری اقدام به خرید کنن!
آخه چیزی مشخص نمیشه :n13:

shayan1226
07-03-2014, 11:50
با سلام خدمت اساتید

میخواســتم نظرتون رو راجع به پک pioneer-dxt-x1669ub ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدونم.. کیفیت صدا و بیس باند هاش چطوره؟

و این که کلا سری های DXT خوبن؟ بهترین مدل کدومه؟ قیمت هم اگه ممکنه ممنون میشم بزارید!

aminreza.star
07-03-2014, 12:21
داداش دمت گرم
ولی نمیدونم چرا دوستان اصرار میکنن که پس دیدن فایل تصویری اقدام به خرید کنن!
آخه چیزی مشخص نمیشه :n13:
خواهش داداش
والا منم همینو گفتم
اصلا مقیاس خوبی واس