PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

smart.pro666
09-02-2014, 00:17
دوستان يه ساب ووفر كه بيس نرم داشته باشه و دقتش هم خوب باشه زير 200 چي پيشنهاد ميديد
براي باكس هم ميخوام نه طاقچه . . .
و همينطور ارزان ترين پخش پايونير كه قطع كن ساب داشته باشه و دو جفت خروجي RC ( يعني بشه دو تا آمپ وصل كرد جدا )
????????????????????????

hamidR15
09-02-2014, 10:31
قربان شما آق حمید، این چه حرفیه؟!:n12:
۱.آقا حمید چون آمپدانسش کمتره آمپ ضعیفتری نسبت به هرتز میطلبه؟
۲.میتونم با ۵۲۶ کنوود درایوش کنم؟ یا آمپی ارزون تر از ۵۶۰۲؟ یا مثلا ۴۶۰۴ رو میتونیم ۲کاناله کنم و ازش برا کاپا استفاده کنم؟
۳.کاپا و آمپ، از ۶۲ تا ولوم تا چندتارو میتونند بدون از دست دادن کیفیت تحمل کنند؟؟؟:n13:
۴.منظورتون از هارمن گارانتیشه؟ چرا؟
خیلی خیلی ممنون:n16::n21:
سلام ارادتمندم.
1-امپدانس به قدرت آمپ ربط نداره(به اون منظور كه مورد نظر شماس) اون Sensitivity هست.هرچقدر حساسيت اسپيكر بالا باشه ميتونيم آمپليفاير با قدرت كمتر تهيه كنيم.مثلا 93-94dB
2-به طور كلي هر اسپيكري رو ميشه با هر تواني تغذيه كرد. ولي بحث كامل درايو نشدن و Distortion بوجود مياد.شرايط استاندارد برابر بودن توان خروجي RMS آمپليفاير با توان RMS ورودي اسپيكرمون هست.ولي به شرطه ها و شروطه ها.اگر گفتي جايزه داري.:n02:
3-بازم اول بسته به توان آمپ داره ود دوم تنظيم كامل سيستم.من خودم الان سيستم طوري تنظيم هست كه با 126 وات ورودي خالص به كامپونت 75 واتي تا آخرين شماره ولوم پخش كه 62 هست بدون هيچگونه استرس و فشاري با نهايت قدرت و كيفيت انجام وظيفه ميكند.
4-هارمن گارنتيش؟من كي گفتم؟گفتم از كالهاي برند هارمن كاردون (محصولات كمپاني JBL&Infinity)پيشنهاد نميكنم.حرفي از گارانتي نزدم.

داداش بین co609 ,dls1073 کدومارو بگیرم؟
دوست دارم بیبس با کیفیتی داشته باشه.
ببخشید یه توضیح در باره ی هر دو بدین.سپاسگدارم
اگر فقط حجم بيس ميخواي مسلما 1073 گزينه اول هست.بد ميكوبه البته بايد 150 وات بهش بدي.1073 ميدرنج و تيوتر جالبي نداره.من با بهترين آمپليفايرها تست كردم. ولي به خاط مگنت و موتور قدرتمندي كه داره ميتونه جاي يه ساب 10 اينچ براتون بيس بزنه.
ولي اگر صداي با كيفيت و معقول تو همه رنج فركانسي ميخوايد(البته با توجه به كواكسيال بودن) CO 609 واقعا عاليه.اونم 150 وات لازم دارم.البته با 100 وات هم صداي خوبي ميده ولي خب توان بالاتر بهتره.
CO609 با توجه به ساختارش و جنس ووفر و خصوصا 2Way بودن هم ديستورشن كمتري داره و هم بيس نرم و با كيفتي ميزنه.ضمنا كراس اوور پسيو12dB/octave هم داره با محافظ تيوتر

حمید جان من یه ساب الپاین sws 1042d دارم و 10 اینچی هست...الان تو باکس فله ای سیلد حدود 30 40 لیتر هست....و صداش خوبه
میخوام بدم باکس اصولی پرت یا سیلد بسازن برای عقب 206
میخوام بیشترین بازده و کیفیت رو در کنار کم جا گرفتن داشته باشم...خود دفترچه ساب واسه پرت 29 تا 49 لیتری تیون 35 تا 38 پیشنهاد داده و واسه سیلد19 تا 28 لیتر
پرت بهتره قدرتش هما همه چیو در حد تعادل میخوام .ویبره و کوبش.و دقت

میخوام این مدلی ها بدم بسازن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته 1 سابه نه دوبل
به نظر من هم سيلد بسيار تو 206 خيلي خوب ميكوبه.سيلد 25 ليتري بسار

پورت کم حجم چی؟
منظورتون چيه؟!!:n13:

با تشکر لطفا اون ست عالی که با بودجه 1400 مد نظرتون هست رو بفرمائید و راهنمایی کنید امکان داره قطعات اون ست رو کم کم بگیرم تکمیل کنم یا نه تمام ست به هم وابسته اند.
خواهش ميكنم.
استيج جلو كامپوننت MX165 قيمت 352
استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن MC609 قيمت 365
آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4 قيمت 513
اكسسوري حدود 200 تومن.
فرموده بوديد پخش داريد ديگه؟

تشکر فراوان

حمید آقا به نظرتون 6975S چطوره؟

در مرحله بعد ارزونتر از v2 چی مناسبه؟
مخلصم
من صداي S رو نشنيدم.
مدل 6902 ميتونه جايگزين V2 باشه.290 تومن.

????????????????????????
MX10plus قيمتش هم 210 تومنهالبته اگر شركت تموم نكرده باشه. واقعا بيس نرمي دارن محصولات گليدن
پخش هم U456 كن وود.270 تومن هم قيمتش هست.

hessam.hk
09-02-2014, 10:34
منظورم باکس پورت کم حجمه...اندازه 30 40 لیتر...بد میشه؟وحید دیکسل میگه نظرم رو 50 لیتر پورت هست...50 لیتر یعنی صندوق :n14:

mirabasn
09-02-2014, 12:54
حمید آقا اگه میشه شماره تماستونو بهم بدین واسه سفارش
ممنون میشم

smart.pro666
09-02-2014, 13:51
MX10plus قيمتش هم 210 تومنهالبته اگر شركت تموم نكرده باشه. واقعا بيس نرمي دارن محصولات گليدن
پخش هم U456 كن وود.270 تومن هم قيمتش هست.
ممنون حميد جان دقتش در چه حده اين سابه ؟
پخش از برند پايونير چي ؟

hamidR15
09-02-2014, 14:45
منظورم باکس پورت کم حجمه...اندازه 30 40 لیتر...بد میشه؟وحید دیکسل میگه نظرم رو 50 لیتر پورت هست...50 لیتر یعنی صندوق :n14:
سلام حسام جان همينجوري نميشه نظر داد كه. بايد با نرم افزار طراحي بشه.وحيد خان كه از اساتيد هستند.اگر گفته 50 و شما كمتر بسازي ممكنه فركانسهاي پائين رو خوب اجرا نكنه.و...

حمید آقا اگه میشه شماره تماستونو بهم بدین واسه سفارش
ممنون میشم
pmكردم

ممنون حميد جان دقتش در چه حده اين سابه ؟
پخش از برند پايونير چي ؟
خيلي خوبه.تو اين رنج قيمت به نظر من فوق العاده هستش.
پخش رو كه عرض كردم.كن وود بگير سه تا خروجي داره كامل بهتر از پايونير هست.ولي اگر پايونير ارزون بخواهي X3650 ميتوني بگيري ولي خروجيPRE ش دو جفت هست.بايد جلو/ساب استفاده كني.
U456 رو بگير.

aiza1372
09-02-2014, 15:06
آقا حمید ممنون،
ماکزیمم توانی که باید به کاپا بدیم چقدره؟ با ۴۶۰۴ کامل درایو میشه؟ یا ۵۶۰۲ میخواد؟!
حالا جایزش چیه؟! نکنه باند کاپا هدیه میدین؟!:n02::n02:
ولی دادا سوال شب قبر میپرسی؟! نمیدونم! فک کنم به شرط واقعی بودن rms و اعدادی که تو مشخصات باندها و آمپلی ها نوشته!
باتشکرات فراوووووووووووووون!:n12:

driftking132
09-02-2014, 17:12
دوستان من یه راهنمایی به ما بکنید
واسه راه اندازی یه ساب 500وات RMS مدل سونی XS-LD107P5 چه آمپی خوبه؟؟1600وات PEAK

نمیخوام زیاد خرج کنم,یه چیزی که راه بندازه واسه مدتی.
واسه ساب باکس Pioneer TS-SWX310 که 250 وات RMS و 1000 وات PEAK داره چه آمپی؟
در موردِ سابِ Sony
XS-L10S که 330 وات RMS داره و 1200 وات PEAK؟؟؟
اگه میشه واسه هر کدوم یه آمپ مناسب بهم بگین
داداش
hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو آقا
poyyesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سایت پرشین تولز معرفی کرد اینجا.هوامو داشته باش عزیز:)
مرسی
یه ساب و یه آمپ مناسب و باکیفیت واسه PK میخوام.
اگه تونستید بهممعرفی کنید

saeed_k
09-02-2014, 17:38
خواهش ميكنم.
استيج جلو كامپوننت MX165 قيمت 352
استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن MC609 قيمت 365
آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4 قيمت 513
اكسسوري حدود 200 تومن.
فرموده بوديد پخش داريد ديگه؟

سلام بله 7150 پایونر دارم فقط سوال من اینه که امکانش هست این ست رو تیکه تیکه بگیرم تکمیل کنم؟
آخه بودجه فعلیم کمه میخوام بدونم اگه بشه 2-3 قطعه ش رو بگیرم بعد پول دستم امد باقیش رو بگیرم ست رو تکمیل کنم.
با تشکر فراوان

hl1360
09-02-2014, 17:45
بچه ها کیفیت پخشهای آلپاین بالاتره یا کنوود و پایونیر؟کلا بخواین از همه نظر مثل کیفیت پخش ،طبیعی تر بودن و ..... رتبه بندی کنین،چطور میشه؟منظورم بیشتر رو مدلهاییشون هست که اسم در کردنا مثلا پی 80 یا 8019 یا ایکس 305 ...
برای ساب و اسپیکر و آمپ هم بگین ممنون میشم

smart.pro666
09-02-2014, 18:52
خيلي خوبه.تو اين رنج قيمت به نظر من فوق العاده هستش.
پخش رو كه عرض كردم.كن وود بگير سه تا خروجي داره كامل بهتر از پايونير هست.ولي اگر پايونير ارزون بخواهي X3650 ميتوني بگيري ولي خروجيPRE ش دو جفت هست.بايد جلو/ساب استفاده كني.
U456 رو بگير.
حمید جان اگه خودت موجود داری شماره تماست رو بفرست دادا

Firebirds
09-02-2014, 23:23
با سلام،

اینطور که در مدت کمی که توی فروم گشتم، تقریبا اینطور برداشت کردم که غالب پیشنهاد ها برای سیستم سطح بالاست، ولی من دنبال یه پخش ساده برای 206 ام که اگر زحمت بکشین چند خط پایین رو بخونین من بسیار ممنون خواهم شد.

پخش فابریک 206 تیپ 5 من ( مدلی Clarion که فقط CD Audio پخش میکند ) چند وقته پیش از کار افتاده، برای همین به فکر افتاده حالا که خراب شده پخش رو عوض کنم،

انتظاراتی که من از پخش جدید دارم:

1- صدای بدون نویز ( البته من از صدایی که از ضبط فابریک می گرفتم راضی بودم )

2- اهل صدای ضبط بلند کردن نیست! و همین صدای باند های فابریک 206 برام بس بوده و فکر میکنم کافیه،

3- آهنگ هایی که بیس بالایی داره گوش نمی دم => فکر میکنم سـاب ووفر احتیاج ندارم

مواردی برای من در اولیت بالایی قرار دارد :

1- من 60 درصد استفاده از ضبط ماشینم به گوش دادن به فایل های زبانه قبلا دانلود (ضبط) شده میگذره ( پس خوندن mp3 از روی usb برام مهمه )

2- فرض کنید شما دارید یه فایل صوتی MP3 رو گوش میدید و دقیقا وسط صحبتها متوجه یک مورد نمی شود در این صورت خیلی عالی میشود اگر ضبطی وجود داشته باشد که بتواند با زدن یک دکمه 5 ثانیه عقبگرد کند و دیگر شما مجبور نباشد از اول فایل صوتی دوباره کل صحبت ها را از اول گوش کنید.

3- ضبط که راه های ارتباطی زیاد تری داشته باشد برای من در اولویت هست به عنوان مثال سیستم وایرلس/بلوتوس ای داشته باشد که بتوانم گوشی اندروید ای را بهش متصل کنم از داخل گوشی فایل ها را روی ضبط PLAY کنم.

4- و در نهایت خیلی خوشحال میشوم که چند مورد را معرفی کنید که من با بررسی کردن امکانات و قیمیت یکی را انتخاب کنم و سپس تهیه کنم. پمن سعی کردم فرضیات و انتظارات خودم رو در بالا به طور کامل بیان کنم ولی با توجه به اینکه من تخصصی در این حرفه ندارم اگر جایی اشتباه بود ممنون میشوم بفرمایید.

:n16:

superior
10-02-2014, 00:26
ببخشید آقا حمید یه سوال دارم ،
من رو ماشینم یه پخش فابریک زیمنس دارم و یه جفت باند عقب پایونر. وقتی بیس صدا رو زیاد میکنم و ولوم زیادی میدم به صدا از بلند گو ها صدای نامفهموم و خرابی شنیده میشه انگار میخوان پاره بشن!! اصلا صدای خواننده دیگه نمیاد!
مشکل از بلندگوهامه که ضعیفن یا مشکل از پخشه که خروجی قوی نداره؟ سواله واسم؟

hamidR15
10-02-2014, 11:37
آقا حمید ممنون،
ماکزیمم توانی که باید به کاپا بدیم چقدره؟ با ۴۶۰۴ کامل درایو میشه؟ یا ۵۶۰۲ میخواد؟!
حالا جایزش چیه؟! نکنه باند کاپا هدیه میدین؟!:n02::n02:
ولی دادا سوال شب قبر میپرسی؟! نمیدونم! فک کنم به شرط واقعی بودن rms و اعدادی که تو مشخصات باندها و آمپلی ها نوشته!
باتشکرات فراوووووووووووووون!:n12:
سلام
4604 كه 40 واته.خيلي كمه.همون 5602 رو بايد بگيريد.
توان RMS كه جزء اصليه. به شرطي كه ما افت ولتاژ نداشته باشم. يعني دو سر وروديه آمپليفاير ولتاژ 14.4 باشه.سوال اول قبرم نبود. خيلي راحت بود.ميخواستم ببينم اينهمه در مورد ولتاژ و افت ولتاژ حرف زدم كسي دقت ميكنه كه ديدم....:n05:

دوستان من یه راهنمایی به ما بکنید
واسه راه اندازی یه ساب 500وات RMS مدل سونی XS-LD107P5 چه آمپی خوبه؟؟1600وات PEAK
نمیخوام زیاد خرج کنم,یه چیزی که راه بندازه واسه مدتی.
واسه ساب باکس Pioneer TS-SWX310 که 250 وات RMS و 1000 وات PEAK داره چه آمپی؟
در موردِ سابِ Sony

XS-L10S که 330 وات RMS داره و 1200 وات PEAK؟؟؟
اگه میشه واسه هر کدوم یه آمپ مناسب بهم بگین
داداش
hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو آقا

poyyesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ---------- معرفی کرد اینجا.هوامو داشته باش عزیز:)
مرسی
یه ساب و یه آمپ مناسب و باکیفیت واسه PK میخوام.
اگه تونستید بهممعرفی کنید
سلام
براي ساب سوني آمپ 9105 كن وود
براي ساب پايونير و سوني دوم كن ود 8106

سلام بله 7150 پایونر دارم فقط سوال من اینه که امکانش هست این ست رو تیکه تیکه بگیرم تکمیل کنم؟
آخه بودجه فعلیم کمه میخوام بدونم اگه بشه 2-3 قطعه ش رو بگیرم بعد پول دستم امد باقیش رو بگیرم ست رو تکمیل کنم.
با تشکر فراوان
بله اتفاقا من هم كاملا موافقم.بهتره كم كم قطعات رو تهيه كنيد ولي در عوض سيستمي ميشه كه مورد نظرتون هست و نياز به تعويض در مودت زمان كوتاه نداريد.

بچه ها کیفیت پخشهای آلپاین بالاتره یا کنوود و پایونیر؟کلا بخواین از همه نظر مثل کیفیت پخش ،طبیعی تر بودن و ..... رتبه بندی کنین،چطور میشه؟منظورم بیشتر رو مدلهاییشون هست که اسم در کردنا مثلا پی 80 یا 8019 یا ایکس 305 ...
برای ساب و اسپیکر و آمپ هم بگین ممنون میشم
الان آلپاين پخش خوب نداره.در حال حاظر كن وود از همه بهتره مخصوصا 8019 و 7056

حمید جان اگه خودت موجود داری شماره تماست رو بفرست دادا
دوست عزيز من فروشنده نيستم.مغازه دار هم نيستم. ولي از دوستاني كه دارم براي بچه ها كالاهاي مورد نيازشون رو به صورت مستقيم تهيه و ارسال ميكنم.

با سلام،

اینطور که در مدت کمی که توی فروم گشتم، تقریبا اینطور برداشت کردم که غالب پیشنهاد ها برای سیستم سطح بالاست، ولی من دنبال یه پخش ساده برای 206 ام که اگر زحمت بکشین چند خط پایین رو بخونین من بسیار ممنون خواهم شد.

پخش فابریک 206 تیپ 5 من ( مدلی Clarion که فقط CD Audio پخش میکند ) چند وقته پیش از کار افتاده، برای همین به فکر افتاده حالا که خراب شده پخش رو عوض کنم،

2- اهل صدای ضبط بلند کردن نیست! و همین صدای باند های فابریک 206 برام بس بوده و فکر میکنم کافیه،

1- من 60 درصد استفاده از ضبط ماشینم به گوش دادن به فایل های زبانه قبلا دانلود (ضبط) شده میگذره ( پس خوندن mp3 از روی usb برام مهمه )

2- فرض کنید شما دارید یه فایل صوتی MP3 رو گوش میدید و دقیقا وسط صحبتها متوجه یک مورد نمی شود در این صورت خیلی عالی میشود اگر ضبطی وجود داشته باشد که بتواند با زدن یک دکمه 5 ثانیه عقبگرد کند و دیگر شما مجبور نباشد از اول فایل صوتی دوباره کل صحبت ها را از اول گوش کنید.

3- ضبط که راه های ارتباطی زیاد تری داشته باشد برای من در اولویت هست به عنوان مثال سیستم وایرلس/بلوتوس ای داشته باشد که بتوانم گوشی اندروید ای را بهش متصل کنم از داخل گوشی فایل ها را روی ضبط PLAY کنم.

4- و در نهایت خیلی خوشحال میشوم که چند مورد را معرفی کنید که من با بررسی کردن امکانات و قیمیت یکی را انتخاب کنم و سپس تهیه کنم. پمن سعی کردم فرضیات و انتظارات خودم رو در بالا به طور کامل بیان کنم ولی با توجه به اینکه من تخصصی در این حرفه ندارم اگر جایی اشتباه بود ممنون میشوم بفرمایید.

با توجه به گزينه شماره 3 مجبور هستيد هزينه رو كمي بالا ببريد.ميتونيد X6550 پايونير بگيريد حدود 380 تومن هست.

ببخشید آقا حمید یه سوال دارم ،
من رو ماشینم یه پخش فابریک زیمنس دارم و یه جفت باند عقب پایونر. وقتی بیس صدا رو زیاد میکنم و ولوم زیادی میدم به صدا از بلند گو ها صدای نامفهموم و خرابی شنیده میشه انگار میخوان پاره بشن!! اصلا صدای خواننده دیگه نمیاد!
مشکل از بلندگوهامه که ضعیفن یا مشکل از پخشه که خروجی قوی نداره؟ سواله واسم؟
سلام
مشكل از پخشه چون IC ضعيفي داره و نميتونه كامل اسپيكرها رو تغذيه كنه. در بهترين شرايط 22 وات خروجي ميده (كه نميده) لذا باعث Distortion يا همون نامفهوم بودن كه شما فرمودي ميشه.

MILIN3M
10-02-2014, 13:02
سلام. ضبط ٢٠٦ من مدلش ٤٢٥٠sd paioneer بود كه دوستان زحمت كشيدن برام از ماشين دزديدنش. حالا با توجه به اينكه دو تا باندو و يه ساب و دو تا امپلي موجوده رو ماشين يه ضبط خوب برام معرفي كنيد كه تنظيمات اكولايزرش مثل اون خوب باشه. كنترل ساب و... يه چيز كامل ديگه. چنتا مدل خوب معرفي كنيد اگر زحمتي نيست براتون،،

Firebirds
10-02-2014, 15:01
با توجه به گزينه شماره 3 مجبور هستيد هزينه رو كمي بالا ببريد.ميتونيد X6550 پايونير بگيريد حدود 380 تومن هست.

ممنون دوست عزیز،

من DEH-X6550BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دقت دیدم،

نمی دونم شاید من این طور فکر می کنم ولی به نظرم Steam کردن موزیک روی بستر Bluetooth منطقی نمی آید، ( پهنای باند پایین بلوتوث ، مصرف انرژی بالای باتری موبایل ) به خاطر اینها فکر نمی کنم آنچنان کاربردی باشه، :n13:

اگر گزینه 3 را که اتصلال به صورت بی سیم هست را حذف کنیم، چه پخشی را به من پیشنهاد میدهید، ؟

راستی، این قضیه کنترل کنار فرمان 206 چیه ؟ و ضبط باید چی داشته باشه که بشه با کنترل کنار فرمال Track ها رو عوض کرد ؟!

golmohammadi
10-02-2014, 16:10
سلام
من میخوام از باندهای فابریکی ال 90 استفاده کنم
پس یه پخش معمولی برام پیشنهاد بدین
بعدا سر فرصت یه اپدیت اساسی میکنم سیستمو
فقط میخوام فلش خور باشه و ترجیحا سوکت مموری اس دی هم داشه باشه (سی دی خور بودنش مهم نیست)
توضیح اینکه من یه پخش سونی دارم (غیر فلش خور) اگر کیفیت صداش در این حد باشه برام کافیه و من راضی هستم ازش
خلاصه بگم اگر این پخش فلش خور بود عوضش نمیکردم
مدلش هم اینه : sony cdx-f5710x

دوستان پخش پایونر مدل (DEH-X3550) چطوره خوبه ؟قیمتش چنده الان تو بازار ؟

pahama1
10-02-2014, 16:31
با سلام،

ممنون دوست عزیز،

من DEH-X6550BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دقت دیدم،

نمی دونم شاید من این طور فکر می کنم ولی به نظرم Steam کردن موزیک روی بستر Bluetooth منطقی نمی آید، ( پهنای باند پایین بلوتوث ، مصرف انرژی بالای باتری موبایل ) به خاطر اینها فکر نمی کنم آنچنان کاربردی باشه، :n13:

اگر گزینه 3 را که اتصلال به صورت بی سیم هست را حذف کنیم، چه پخشی را به من پیشنهاد میدهید، ؟

راستی، این قضیه کنترل کنار فرمان 206 چیه ؟ و ضبط باید چی داشته باشه که بشه با کنترل کنار فرمال Track ها رو عوض کرد ؟!
سلام خدمت همه دوستان
pm رو دیدم. همونطور که حمید عزیز فرمودن 6550 گزینه خوبی هست ، در مورد BT هم خدممتون عرض کنم ورژن های جدید BT در مورد مصرف باطری بهینه شدن و در خصوص پهنای باند هم از همون ورژن های اول، این تکنولوژی توانایی انتقال صوت رو در حد قابل قبول داشت و از این نظر مشکل خاصی نداره. اما با توجه به اینکه هدف مینمم هزینه هست من دو پیشنهاد دارم که اگه تو بازار پیدا بشه به کار شما میاد
MVH-X365BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط فلش

DEH-X4650BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فلش + CD

بعد از این موارد
DXT-x166UB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دو تا باند هم با خودش داره، BT نداره و حدود 230 تومنه

MVH-X165UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بلوتوس نداره بنظرم حدود 180 تا 200 تومن باشه

DEH-155MP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حدود 170 تومن

تو این رنج چند مدل شبیه به هم دیگه هم هست که تو امکانات جزئی با هم تفاوت دارند و حدود قیمتشون تا 250 تومنه
مثل MVH-X365BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که CD نداره و BT داره و حدود 230 تا 240 هست. اگه جایی اشتب بود دوستان به بزرگی خودشون اصلاح کنن.

fighter101
10-02-2014, 17:28
س دوستان
یه لطف میکنید در باره ساب pioneer 305c made in mexico یه توضیحی بدید ! نسبت به قیمتش خوبه بده کلن چجوریاست؟

driftking132
10-02-2014, 20:33
آمپ 9105 كن وود
كن ود 8106

آقا حمید قیمت این دوتا آمپ رو شما نداری؟؟؟
یا کسی برای فروش؟؟

hamidR15
10-02-2014, 20:43
سلام. ضبط ٢٠٦ من مدلش ٤٢٥٠sd paioneer بود كه دوستان زحمت كشيدن برام از ماشين دزديدنش. حالا با توجه به اينكه دو تا باندو و يه ساب و دو تا امپلي موجوده رو ماشين يه ضبط خوب برام معرفي كنيد كه تنظيمات اكولايزرش مثل اون خوب باشه. كنترل ساب و... يه چيز كامل ديگه. چنتا مدل خوب معرفي كنيد اگر زحمتي نيست براتون،،
سلام
کن وود U456 پخش مناسبیه نسبت به قیمتش.270 تومن هست.

سلام
من میخوام از باندهای فابریکی ال 90 استفاده کنم
پس یه پخش معمولی برام پیشنهاد بدین
بعدا سر فرصت یه اپدیت اساسی میکنم سیستمو
فقط میخوام فلش خور باشه و ترجیحا سوکت مموری اس دی هم داشه باشه (سی دی خور بودنش مهم نیست)
توضیح اینکه من یه پخش سونی دارم (غیر فلش خور) اگر کیفیت صداش در این حد باشه برام کافیه و من راضی هستم ازش
خلاصه بگم اگر این پخش فلش خور بود عوضش نمیکردم
مدلش هم اینه : sony cdx-f5710x

دوستان پخش پایونر مدل (DEH-X3550) چطوره خوبه ؟قیمتش چنده الان تو بازار ؟

3550 که دیگه نیست.جای اون x3650 اومده که 280 تومنه.

س دوستان
یه لطف میکنید در باره ساب pioneer 305c made in mexico یه توضیحی بدید ! نسبت به قیمتش خوبه بده کلن چجوریاست؟
دوست عزیز این ساب دیگه قدیمی شده.البته ساب خوبی بود.چه قیمتی پیدا کردید؟

آمپ 9105 كن وود
كن ود 8106

آقا حمید قیمت این دوتا آمپ رو شما نداری؟؟؟
یا کسی برای فروش؟؟

9105 قیمتش حدود 530 تومن هست. 8106 رو نمیدونم ولی حدود 340-50 فکر کنم بود

MILIN3M
10-02-2014, 21:06
حميد قيمتش بالاتر رفت هم عيبي نداره يه پخش توپ پيشنهاد بده.....sd بخوره....usb.... تنظيمات اكولايزرش خيلي كامل باشه. ..كنترل ساب

hamed malekpour
10-02-2014, 21:13
کدوم پخش بهتره نسبت به قیمت

کیفیت کدوم از همه بهتره و قدرت زیادی داره
DEH-X8650BT
DEH-X7650SD
7056 کنوودویا مدل دیگه ای بگید 23 بهمن قراره بخرم راهنمایی کنید؟

fighter101
10-02-2014, 21:22

150 تومن! بعد امپ
Kenwood M526 هم هست 100تومن قیمت استوکش چنده؟
شرمنده دیگه زیاد شد سوالام اینجا بخشی برای قیمت و خرید وفروش نداره ؟

hamidR15
11-02-2014, 01:17
حميد قيمتش بالاتر رفت هم عيبي نداره يه پخش توپ پيشنهاد بده.....sd بخوره....usb.... تنظيمات اكولايزرش خيلي كامل باشه. ..كنترل ساب
سلام
8019 کن وود بگیر.

کدوم پخش بهتره نسبت به قیمت

کیفیت کدوم از همه بهتره و قدرت زیادی داره
DEH-X8650BTDEH-X7650SD7056 کنوود

ویا مدل دیگه ای بگید 23 بهمن قراره بخرم راهنمایی کنید؟
من 7056 رو ابتدا و 8650 انتخاب دومم هست

150 تومن! بعد امپ
Kenwood M526 هم هست 100تومن قیمت استوکش چنده؟

شرمنده دیگه زیاد شد سوالام اینجا بخشی برای قیمت و خرید وفروش نداره ؟

m526 حدود 170-80 آکش هست.
خیر تو این انجمن کلا خرید و فروش ممنوع هستش.

golmohammadi
11-02-2014, 10:54
3550 که دیگه نیست.جای اون x3650 اومده که 280 تومنه.

اوکی
شما پیشنهاد های دیگری ندارین ؟
با توجه به نیازهای من ؟

driftking132
11-02-2014, 12:01
آقا حمید از بین ساب ای زیر کدوم بیس نرم و خوش صدایی داره؟؟و خریدش رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
Hertz ES300
Hertz ES300D
Hertz Subwoofer DS 250
Infinity Sub 1260
مرسی

hamidR15
11-02-2014, 22:11
اوکی
شما پیشنهاد های دیگری ندارین ؟
با توجه به نیازهای من ؟
سلام
والا اگر SD خور میخواهید 8019 فقط این امکان رو داره. 640 تومن هست. تو پایونیرهای جدید همX7550Sd این قابلیت رو داره که 400 تومن هست.
البته 8019 از همه نظر بهتر و سرتر هست.یه پخش عالی برای کلیه استفاده در سیستمها میباشد.

آقا حمید از بین ساب ای زیر کدوم بیس نرم و خوش صدایی داره؟؟و خریدش رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
Hertz ES300
Hertz ES300D
Hertz Subwoofer DS 250
Infinity Sub 1260
مرسی
من فقط اینفی 1260 رو شنیدم.بیس نرمی داره. هرتز ها رو نشنیدم ولی کسانی که مدل 300 داشتن اغلب ناراضی بودن.

MILIN3M
11-02-2014, 22:17
حميد جان نهايتا حدود ٥٠٠ تومن پيشنهاد بده يه چي توپ.....نظرت راجب پايونيير ٩٥٥٠ چيه

esi222
11-02-2014, 22:58
سلام
اسی جان همونطور که حسین جان گفت سابهای Rs صداشون خیلی نرم و با کیفیته. حتی RS Free Air تو خریدش شک نکن.
MX12Plus هم هست اونم خوبه.البته RSقویتره 400 واتی هست.253 تومن هم هست.
سلام
ممنون حمید جان
خواستم همین MX12Plus رو بردارم اما دلم نیومد با این تعریفات از RS12 بگذرم.
فعلا دست نگه میدارم تا ایشا... به وقتش میرم سراغش :n20:
عزیزی مثل خداداد عزیزی :n06::n16:

smmt2012
11-02-2014, 23:50
سلام به همه دوستان گل... اقا ما فعال نیستیم ولی چند ماهی هست همیشه دنبال میکنم تاپیک رو و استفاده میکنم.مخلص اقا حمید گل هم هستیم
دوستان قیمت 9105d آمپ مونو چنده الان؟
اقا حمید اگه بخوایم سیستم سری زیرو گلیدن ببندیم چند میشه؟مثل کامپ و آمپ و ساب...
قیمت اینا رو هم اگه بدی ممنون میشم
امپ XL 150c4
کامپ ZERO PRO 165.3 و

ZERO 165

ساب ZERO 12 PRO و Gladen SQX 12
امپ مونوSPL 1000c1

saeid000
12-02-2014, 00:27
سلام دوستان من میخوام یه ساب بخرم میخواستم ببینم کدوم یکی از ساب های موجود در بازار بهترین کارایی را برای ویبره دارن
واسه من ویبره مهمه....جوری باشه که شیشه هارو بیاره پایین
:n02:

خوب مارک کدنس خوبه یا پایونر؟
دیجیتال دیزاین چجوریه؟ الان قویترین مدلش تو بازار
الان قویترین مدلشون تو بازار چیه از هر دو برند؟
18یا15 فرقی ندارهمهم قدرتش زیاد باشه
ممنون میشم منو راهنمایی کنین
از جدیدترین مدل ها هم بگین یا اونی که جواب داده

hessam.hk
12-02-2014, 01:08
حمید جتن واسه اکوستیک کردن در جلو 206 چه ایده ای داری؟
من خودم تو فکرمه مثل دوستان داخل در پشت شیشه رو فوم 1 سانتی بزنم روی قلز در هم باز فوم
دمپینگ مت تو بازار هست اما گرونه و فکر نمیکنم زیاد فرقی با فوم داشته باشه...؟(عکس دوم)
ایده بهتری داری که مید بیس تو در خوب شه؟

hamidR15
12-02-2014, 12:12
حميد جان نهايتا حدود ٥٠٠ تومن پيشنهاد بده يه چي توپ.....نظرت راجب پايونيير ٩٥٥٠ چيه
سلام
اگر SD رو بيخيالش ميشي بدون شك 7056 كن وود.واقعا عاليه صدا و تنظيماتش هم تكميله.500 هم هست
ولي اگر SD جزو واجباته فقط X7550SD رو بايد بگيري و كيفيت كن وود رو نداره

سلام
ممنون حمید جان
خواستم همین MX12Plus رو بردارم اما دلم نیومد با این تعریفات از RS12 بگذرم.
فعلا دست نگه میدارم تا ایشا... به وقتش میرم سراغش :n20:
عزیزی مثل خداداد عزیزی :n06::n16:
مخلصم اسي جان.
بله RS بهتر از mx هست.
من درخدمتم.:n16:

سلام به همه دوستان گل... اقا ما فعال نیستیم ولی چند ماهی هست همیشه دنبال میکنم تاپیک رو و استفاده میکنم.مخلص اقا حمید گل هم هستیم
دوستان قیمت 9105d آمپ مونو چنده الان؟
اقا حمید اگه بخوایم سیستم سری زیرو گلیدن ببندیم چند میشه؟مثل کامپ و آمپ و ساب...
قیمت اینا رو هم اگه بدی ممنون میشم
امپ XL 150c4
کامپ ZERO PRO 165.3 و

ZERO 165

ساب ZERO 12 PRO و Gladen SQX 12
امپ مونوSPL 1000c1

سلام
9105 حدود 530-40 هست
بقيه مواردي كه فرمودي هيچ كدوم رو شركت موجود نداره.

سلام دوستان من میخوام یه ساب بخرم میخواستم ببینم کدوم یکی از ساب های موجود در بازار بهترین کارایی را برای ویبره دارن
واسه من ویبره مهمه....جوری باشه که شیشه هارو بیاره پایین

:n02:

خوب مارک کدنس خوبه یا پایونر؟
دیجیتال دیزاین چجوریه؟ الان قویترین مدلش تو بازار
الان قویترین مدلشون تو بازار چیه از هر دو برند؟
18یا15 فرقی ندارهمهم قدرتش زیاد باشه
ممنون میشم منو راهنمایی کنین
از جدیدترین مدل ها هم بگین یا اونی که جواب داده

DD كه استاد SPL هست مخصوصا 15 اينچش
آلپاين R15 هم گزينه بعدي ميتونه باشه.
'گليدن SPL 12 هم اگر مشكل مالي براي تهيه و تغذيه كردنش رو نداريد بياريد صدر جدول.
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يه Review ازش نوشتم.
ولي حواستون باشه هميشه تاكيد كردم داشتن سيستم قدرتمند=داشتن برق قوي و سالم و بدون افت در دور سر آمپليفاير هست.
همينطور باكس مناسب كه اصولي طراحي و ساخته شده باشه.

حمید جتن واسه اکوستیک کردن در جلو 206 چه ایده ای داری؟
من خودم تو فکرمه مثل دوستان داخل در پشت شیشه رو فوم 1 سانتی بزنم روی قلز در هم باز فوم
دمپینگ مت تو بازار هست اما گرونه و فکر نمیکنم زیاد فرقی با فوم داشته باشه...؟(عکس دوم)
ایده بهتری داری که مید بیس تو در خوب شه؟
خب مسلما مت خيلي بهتره. من فوم رو نديدم و نوع صدا و كيفيتش رو نشنيدم.
براي ميدبيس قوي كيك پنل با حجم كافي هم موثره.

ar.ashtiyani
12-02-2014, 17:51
حمید خان سلام عرض شد . بنده به تازگی عضو این سایت شدم . یه راهنمایی میخواستم ازتون

من الان یه جفت باند Soundstream LS692 دارم با یه پخش 8019 کنوود

1- باند 150وات آر ام اس میده که تا الان رو 206 بدون آمپلی صدای خوبی میده ( بیس بسیار قوی ولی تیوتر تقریبا ضعیف )

خواستم برای آمپلی که این باند رو تغذیه کنه یه راهنمایی کنید .

البته دارم ماشین رو عوض می کنم و یه رانا گرفتم که میخوام نصب رو روی اون انجام بدم .

2- نمیخوام از ساب استفاده کنم . پیشنهاد شما اینه که کامپوننت بندازم یا از همین باند روی تاغچه رانا استفاده کنم ؟ ( حقیقتش اصلا دوست

ندارم تاغچه ماشین رو سوراخ کنم ! :( )

راستی بودجم محدوده :دی . ممنون میشم راهنمایی کنید همچنین شمارتون رو برام پی ام بفرمایید که برای تهیه اجناس مزاحم خودتون بشم .

ممنون

reza77
12-02-2014, 17:56
سلام خدمت دوستان

من سال 88 پخش 2150ub پايونير رو براي پرايدم خريدم بعد از چند ماه داداشم ماشينش رو که فروخت يک جفت باند 6975، 300 واتي رو داد به من و منم اونو رو بستم رو ماشين بدون آمپلي و تو تنظيمهاي پخش هم باندهاي جلو رو بي صدا کردم، قصد دارم چند ماه آينده ماشينمو عوض کنم و تندر بخرم، قصد دارم باندها رو به تندر منتقل کنم اينطور که تو وب خوندم باندهاي خوبي هستند و داداشم مطمئنه که اصله، چند تا سوال دارم از دوستان.
اينکه پخش قوي نبوده و باندها به آمپلي وصل نبودن رو کيفيت پخش و باند تو اين چند سال کار کرد تاثير منفي نداشته؟؟
بعد اگر بخوام پخش رو رو تندر نصب کنم بهتر از پخش خود کارخانه هست يا اينکه کلا بيخيال اين دوتا بشم و يه پخش ديگه بخرم؟؟ بعد اگر يک آمپلي تهيه کنم براي گرفتن صداي بهتر باندها با داشتن پايونيرها و باندهاي گرد خوده تندر ميتونم صداي خوبي داشته باشم يا اونها رو عوض کنم و باند يا کامپوننت اضافه کنم؟البته من صداي خيلي بلند که بخواد جلب توجه کنه مد نظرم نيست ولي خوب ميخوام از همين چيزهايي که دارم بهتر استفاده کنم و سيستم صوتي ماشين کيفيت بهتري داشته باشه، آمپلي چه پيشنهاد ميشه
با عرض معذرت من اطلاعاتم در زمينه سيستم صوتي خودرو خيلي کم هست و دارم با خوندن سايتها و اين تاپيک اطلاعاتمو بالا ميبرم

arash0099
12-02-2014, 19:42
سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید میخواستم بدونم توی مایه های 200 تومن چه مدل باندی رو پیشنهاد میدید ؟؟؟
پخشمم پایونیر 3550 هستش :n02:

saeid000
12-02-2014, 20:26
سلام
امن درخدمتم.:n16:

DD كه استاد SPL هست مخصوصا 15 اينچش
آلپاين R15 هم گزينه بعدي ميتونه باشه.
'گليدن SPL 12 هم اگر مشكل مالي براي تهيه و تغذيه كردنش رو نداريد بياريد صدر جدول.
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يه Review ازش نوشتم.
ولي حواستون باشه هميشه تاكيد كردم داشتن سيستم قدرتمند=داشتن برق قوي و سالم و بدون افت در دور سر آمپليفاير هست.
همينطور باكس مناسب كه اصولي طراحي و ساخته شده باشه.
.

داداش منظورت از دیدی همین مدل هست؟ساب 9515 دیجیتال دیزاین؟یاکدوم مدل
قیمتش الان دوره بره چنده
الان جدیدترین مدل دی دی تو بازار ایران چیه؟

MILIN3M
12-02-2014, 20:59
حمید نظرت راجب بایونییر 9550 چیه؟

hessam.hk
12-02-2014, 21:55
حمید جان این دمپینگ مت ها چیا تو بازار هست؟چه قیمتی چه سایزی؟
خبر دارین؟

hamidR15
13-02-2014, 00:08
حمید خان سلام عرض شد . بنده به تازگی عضو این سایت شدم . یه راهنمایی میخواستم ازتون

من الان یه جفت باند Soundstream LS692 دارم با یه پخش 8019 کنوود

1- باند 150وات آر ام اس میده که تا الان رو 206 بدون آمپلی صدای خوبی میده ( بیس بسیار قوی ولی تیوتر تقریبا ضعیف )

خواستم برای آمپلی که این باند رو تغذیه کنه یه راهنمایی کنید .

البته دارم ماشین رو عوض می کنم و یه رانا گرفتم که میخوام نصب رو روی اون انجام بدم .

2- نمیخوام از ساب استفاده کنم . پیشنهاد شما اینه که کامپوننت بندازم یا از همین باند روی تاغچه رانا استفاده کنم ؟ ( حقیقتش اصلا دوست

ندارم تاغچه ماشین رو سوراخ کنم ! :( )

راستی بودجم محدوده :دی . ممنون میشم راهنمایی کنید همچنین شمارتون رو برام پی ام بفرمایید که برای تهیه اجناس مزاحم خودتون بشم .

ممنون
سلام جناب آشتیانی عزیز.خیر مقدم عرض میکنم خدمتتون.:n16:
در مورد سوالتون باید عرض کنم من صدای این مدل اسپیکر رو نشنیدم. ولی با توجه به فرمایشتون که 150 وات هست تو رنج قیمت ÷ائین ÷ایونیر 5602 مکه دوتا 150 وات RMS خروجی میده میتونه براش مناسب باشه.
در ارتباط با استفاده از کامپوننت،باید عرض کنم کامپوننت کیفیت بالاتری رو نسبت به کواکسیل بهتون میده ولی به خاطر سطح مقطع کمتری که ووفر داره حجم بیس از کواکسیلهای 9*6 کمتر هس. ولذا توصیه میشه، اگر از کامپوننت تو سیستم صوتی استفاده میشه به خاطر پوشش بهتر و کاملتر فرکانسی از ساب ووفر نیز استفاده گردد.
با توجه به 9*6 بودن این اسپیکر مجبور به سوراخ نمودن طاقچه هستید.البته میتونید از طاقچه های مخصوص نیز استفاده نمائید.

سلام خدمت دوستان
من سال 88 پخش 2150ub پايونير رو براي پرايدم خريدم بعد از چند ماه داداشم ماشينش رو که فروخت يک جفت باند 6975، 300 واتي رو داد به من و منم اونو رو بستم رو ماشين بدون آمپلي و تو تنظيمهاي پخش هم باندهاي جلو رو بي صدا کردم، قصد دارم چند ماه آينده ماشينمو عوض کنم و تندر بخرم، قصد دارم باندها رو به تندر منتقل کنم اينطور که تو وب خوندم باندهاي خوبي هستند و داداشم مطمئنه که اصله، چند تا سوال دارم از دوستان.
اينکه پخش قوي نبوده و باندها به آمپلي وصل نبودن رو کيفيت پخش و باند تو اين چند سال کار کرد تاثير منفي نداشته؟؟
بعد اگر بخوام پخش رو رو تندر نصب کنم بهتر از پخش خود کارخانه هست يا اينکه کلا بيخيال اين دوتا بشم و يه پخش ديگه بخرم؟؟ بعد اگر يک آمپلي تهيه کنم براي گرفتن صداي بهتر باندها با داشتن پايونيرها و باندهاي گرد خوده تندر ميتونم صداي خوبي داشته باشم يا اونها رو عوض کنم و باند يا کامپوننت اضافه کنم؟البته من صداي خيلي بلند که بخواد جلب توجه کنه مد نظرم نيست ولي خوب ميخوام از همين چيزهايي که دارم بهتر استفاده کنم و سيستم صوتي ماشين کيفيت بهتري داشته باشه، آمپلي چه پيشنهاد ميشه
با عرض معذرت من اطلاعاتم در زمينه سيستم صوتي خودرو خيلي کم هست و دارم با خوندن سايتها و اين تاپيک اطلاعاتمو بالا ميبرم
دوره 6975 دیگه سر آمده. با تمام احترامی که من برای اورجینال این اسپیکر قائلم،باید به این موضوع اعتراف کنیم
در هر صورت اگر هنوز مایل به استفاده ازش هستید یه آمپ 4 کانال مدل 9604 تهیه کنید.
در مورد کامپوننت هم بله بهتره برای جلو نیز کام نصب کنید. هم استیج صدا کامل میشه و هم کیفیت صدا در قسمت جلو بسیار بهبود پیدا میکنه.

سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید میخواستم بدونم توی مایه های 200 تومن چه مدل باندی رو پیشنهاد میدید ؟؟؟
پخشمم پایونیر 3550 هستش :n02:
تو این رنج خیلی قابلیت انتخاب نداریم.پایونیر 6995 میتونه با قیمت حدود 200 تومن با بودجه شما سازگار باشه.ولی در مورد کیفیت صداش من تجربه ای ندارم.

داداش منظورت از دیدی همین مدل هست؟ساب 9515 دیجیتال دیزاین؟یاکدوم مدل
قیمتش الان دوره بره چنده
الان جدیدترین مدل دی دی تو بازار ایران چیه؟
والا من خیلی با این برند کار نکردم .یک بار همین مدل رو شنیدم. واگثرا رکوردهای این برند رو رصد کردم.

حمید نظرت راجب بایونییر 9550 چیه؟
کار نکردم باهاش. نظر خاصی ندارم.

حمید جان این دمپینگ مت ها چیا تو بازار هست؟چه قیمتی چه سایزی؟
خبر دارین؟
گلیدن رو میدونم هست.برای یه جفت در 206 یا ال 90 حدود 100 تومن میگیرن نصب میکنند.
Alubutyl
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ar.ashtiyani
13-02-2014, 00:50
مچکرم حمید خان نتونستم جواب پی ام بدم . ان شالله فردا باهاتون تماس میگیرم . مخلصیم

hessam.hk
13-02-2014, 01:26
گلیدن رو میدونم هست.برای یه جفت در 206 یا ال 90 حدود 100 تومن میگیرن نصب میکنند.
Alubutyl

نماینده گلیدن گفتن فقط نصب میکنن جدا نمیفروشن
از اونجایی که تهران نیستم جاییو میشناسین بفروشن؟اندازه 2 تا در جلو 206 میخوام

driftking132
13-02-2014, 11:15
ببخشید آقا حمید,شرمنده سوالام زیاد شدن

بنظره شما خرید کدوم یکی رو ترجیح میدید؟؟
Rockford P1S4-12" حدودِ 250 تومن
یا
Pioneer TS-W310 D4
160 تومن.
میخوام بیس نرمی و عمره خوبی داشته باشه

hl1360
13-02-2014, 13:13
سلام.میشه بگین بین این سه مدل پایونیر چه تفاوتی هست؟و کدومش بهتره؟
p80rs
p80rs ll
80prs
و اینا با p99 چه تفاوتی دارن و کدوم بهترن؟
و در کل اگه بخوایم بهترینه پایونیر رو با بهترینه کنوود که احتماا یا 8019 هست یا 7056 ... و بهترین آلپاین که اونم فکر کنم بین x305 و 148 ebt باید باشه،مقایسه کنیم.از نظر کیفیتی و شفافیت صدا و تفکیک و .. . بیشتر مد نظرم هست تا قدرتی،کدوم گزینه میشه؟
ممنون

arash0099
13-02-2014, 21:26
ببخشید کسی هست که بدون قیمت dls 1073 و dls 960 چنده ؟؟؟

با تشکر :n02:

hoseinsps
14-02-2014, 02:16
سلام.میشه بگین بین این سه مدل پایونیر چه تفاوتی هست؟و کدومش بهتره؟
p80rs
p80rs ll
80prs
و اینا با p99 چه تفاوتی دارن و کدوم بهترن؟
و در کل اگه بخوایم بهترینه پایونیر رو با بهترینه کنوود که احتماا یا 8019 هست یا 7056 ... و بهترین آلپاین که اونم فکر کنم بین x305 و 148 ebt باید باشه،مقایسه کنیم.از نظر کیفیتی و شفافیت صدا و تفکیک و .. . بیشتر مد نظرم هست تا قدرتی،کدوم گزینه میشه؟
ممنون
سلام
تا جایی که من اطلاع دارم 80PRS نسل بعدی اون دو تا مدل که فرمودیده.
در ضمن مقایسه درستی هم نمیکنید!p99 با 8019 و 7056 قابل مقایسه نیست اصلا!
شما بهتره اول بودجه هر قسمت از سیستم یا کل سیستم رو مشخص بفرمایید
اگه بودجه p99رو دارید تو انتخابش شک نکنید!قیمت دست دومش فکر کنم حدود 2400 باشه ...
در صورتی که پخش های دیگه ای که فرمودید زیر 1500 قیمت دارن
قدرت هم به مدل پخش ربط نداره فقط سعی کنید خروجیrca پخشتون 4ولت به بالا باشه...
اگه من بودم اول p99 بعد x305 با پروسسور / 80prs
و 8019 و 7056
148 هم اطلاعی ندارم در موردش..
ولی یه جورایی مثل همون x305
پاینده باشید/.

ببخشید کسی هست که بدون قیمت dls 1073 و dls 960 چنده ؟؟؟

با تشکر :n02:
سلام
dls1073 اگه اکبندش گیر بیاد 450

arash0099
14-02-2014, 08:26
ببخشید پس اون dls 960 قیمتش چنده الان توی بازار ؟؟؟

amir200812
14-02-2014, 12:52
سلام
JVC KD-R646 قابل استفاده روی 206 های جدید هست؟
کنترل فرمانی 206 رو ساپورت میکنه؟

bitaphone
14-02-2014, 13:31
سلام دوستان خسته نباشید.
یه سیستم برای ماشین میخوام ببندم گفتم بزار با شما مشورت کنم:
من زیاد اهل ایجاد آلودگی صوتی و اطرافیان بشنوند نیستم.
بیشتر کیفیت صدا و این که صدا تیز و جیغ نباشه یه چیز نرمال حالا نه اینکه خیلی هم بم باشه واسم مهمه.
و یه چیزی که بتونم بیش رو گنترل کنم یعنی اگه جایی نخواستم بیس زاید باشه و بیرون بره قطع کنم صدای بیس رو یا به حداقل برسونم
ماشینم پراید 132 هست.
خودم این ضبط رو در نظر گرفتم:
پایونیر AVH-X7550BT چون هم میخوام تصویری باشه هم مارک معتبر باشه و هم بلوتوث داشته باشه و هم با آندروید کار کنه. قیمتشم فکر کنم حدود 1200 تا 1400 باشه اگه دوستان پیشنهاد بهتری تا همین سقف بودجه دارن بگن ممنون میشم.
کیفیت صدا برام خیلی مهمه.
سقف بودجه هم 2 میلیون. البته زیاد علاقه به خرج زیاد ندارم...
ممنون و منتظرم

smmt2012
14-02-2014, 14:49
سلام دوستان
فرق پخش 8019 و 7056 kenwood چیه؟ و کدوم بهتره؟

ashkan22
14-02-2014, 15:44
سلام دوستان یه جفت باند میخوام برا آمپلی mb acc 4080
بودجه هم حول و حوش 200 چی پیشنهاد میدین؟همچنین یه پخش که بتونه یو اس بی یا مموری بخونه و از کنترل فرمون 206 هم کار بکنه اونم بودجش همون حدوده

hamidR15
14-02-2014, 17:11
از نماینده گلیدن سوال کردم، گفتن فقط نصب میکنن جدا نمیفروشن
از اونجایی که تهران نیستم جاییو میشناسین بفروشن؟اندازه 2 تا در جلو 206 میخوام
سلام
متها کلا جدا فروخته نمیشن تا جائی که سراغ دارم.باید ببرید براتون نصب نمایند.

ببخشید آقا حمید,شرمنده سوالام زیاد شدن
بنظره شما خرید کدوم یکی رو ترجیح میدید؟؟
Rockford P1S4-12" حدودِ 250 تومن
یا
Pioneer TS-W310 D4
160 تومن.
میخوام بیس نرمی و عمره خوبی داشته باشه
خواهش میکنم دشمنتون شرمنده باشه.
به نظر من اگر راکفورد میخواهید بگیرید P2 تهیه کنید.

سلام دوستان خسته نباشید.
یه سیستم برای ماشین میخوام ببندم گفتم بزار با شما مشورت کنم:
من زیاد اهل ایجاد آلودگی صوتی و اطرافیان بشنوند نیستم.
بیشتر کیفیت صدا و این که صدا تیز و جیغ نباشه یه چیز نرمال حالا نه اینکه خیلی هم بم باشه واسم مهمه.
و یه چیزی که بتونم بیش رو گنترل کنم یعنی اگه جایی نخواستم بیس زاید باشه و بیرون بره قطع کنم صدای بیس رو یا به حداقل برسونم
ماشینم پراید 132 هست.
خودم این ضبط رو در نظر گرفتم:
پایونیر AVH-X7550BT چون هم میخوام تصویری باشه هم مارک معتبر باشه و هم بلوتوث داشته باشه و هم با آندروید کار کنه. قیمتشم فکر کنم حدود 1200 تا 1400 باشه اگه دوستان پیشنهاد بهتری تا همین سقف بودجه دارن بگن ممنون میشم.
کیفیت صدا برام خیلی مهمه.
سقف بودجه هم 2 میلیون. البته زیاد علاقه به خرج زیاد ندارم...
ممنون و منتظرم
پخش خوبیه.
یه جفت کواکسیال+یه آمپ دو کانال هم برای استیج عقب میتونید استفاده کنید.

سلام دوستان
فرق پخش 8019 و 7056 kenwood چیه؟ و کدوم بهتره؟
خیلی تفاوت ندارن.8019 کارت SD هم میخوره Face زیبا تری هم داره.
ولی خب 140 تومن گرونتره از 7056 هست.خواهان بیشتری داره لذا قیمتش هم بالاتره.دیگه هم تولید نمیشه.یعنی شرکت دیگه نمیاره.هرچی تو بازار هست همین تعداد محدود هستش.

hamidR15
14-02-2014, 17:16
سلام دوستان یه جفت باند میخوام برا آمپلی mb acc 4080
بودجه هم حول و حوش 200 چی پیشنهاد میدین؟همچنین یه پخش که بتونه یو اس بی یا مموری بخونه و از کنترل فرمون 206 هم کار بکنه اونم بودجش همون حدوده
پخش X2650 اسپیکر هم 6995البته پخش فکر میکنم SD ثاپورت نمیکنه. اگر این امکان مهمه باید هزین هبالاتری نمائید.مثلا X7550SDحدود 400 تومن هست.

amir200812
14-02-2014, 17:19
سلام
JVC KD-R646 قابل استفاده روی 206 های جدید هست؟
کنترل فرمانی 206 رو ساپورت میکنه؟

کسی در این مورد نظری نداره؟:n03:

driftking132
14-02-2014, 17:28
قیمت کردم p2
360 تومن بود,البته 12 اینچش.
یکم گرونه برام,ولی خب جنسش عالیه!!!:n27:
والا موندم,بعضی ها میگن w310 D4 خوبه
بعضی ها میگن نه,پایونیر دیگه خوب نیست!!!

hamidR15
14-02-2014, 18:19
قیمت کردم p2
360 تومن بود,البته 12 اینچش.
یکم گرونه برام,ولی خب جنسش عالیه!!!:n27:
والا موندم,بعضی ها میگن w310 D4 خوبه
بعضی ها میگن نه,پایونیر دیگه خوب نیست!!!
نه پایونیر نگیر.
با 250 تومن بهتون MX 12 گلیدن رو پیشنهاد میکنم.مطمئن باش پشیمون نخواهید شد.بیس بسیار نرمی داره.تو یه باکس سیلد 35 لیتری ببین چه موزیک دلچسبی بهتون میده.

ДŁI
14-02-2014, 19:06
سلام و درود به همه ی دوستان
مرسی از حمید عزیز که یه تنه کار بچه ها رو راه میندازه:n16:

یه سوال داشتم

پیکان وانت CNG، کجاش ساب و آمپیلی گنجانده میشه ؟ ( ساب ، بدون باکس.. یا با باکس) + آمپیلی
محل نصب اش کجاست؟ داخل اتاقه ؟

مرسی

driftking132
14-02-2014, 20:03
نه پایونیر نگیر.
با 250 تومن بهتون MX 12 گلیدن رو پیشنهاد میکنم.مطمئن باش پشیمون نخواهید شد.بیس بسیار نرمی داره.تو یه باکس سیلد 35 لیتری ببین چه موزیک دلچسبی بهتون میده.
آقا شرمنده نمیتونم پ.خ بدم,چون مطلب نذاشتم(چه قانونی مسخره ای :n13:)
این ساب رو از کجا باید خرید؟؟
من شهرستانم,نمیتونم بیام تهران :n27:
در ضمن آقا حمید توی نت سرچ کردم زدم mx 12 نوشته بود Audio System و تمام سایت ها روسی بودن!!
تنها مدلی که سایتِ گِلیدن زده بود RS 12 FA بود!!
موضوع چیه؟؟؟
بدجوری تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــکر <3

arash0099
14-02-2014, 20:13
بچه های من میخوام فقط یه جفت باند بخرم که مستقیم متصلشون کنم به پخشم ولی نمیدونم چه مدلی بخرم که خوب بتونه جواب بده :n03: کسی هست بتونه راهنماییم کنه ؟؟؟

پخشمم هم پاییونیر 3550 هستش . بودجه هم تا 350 دارم .

اگر میشه راهنمایی کنید :n01:

Mohammad King
14-02-2014, 22:04
سلام

یه پخش kenwood model:KDC-U3053

و 2 تا باند اینفینیتی میخواستم بگیرم

زیاد نمیخوام خرج کنم

دو ستان موارد بالا رو تایید میکنند؟

hamidR15
14-02-2014, 23:47
آقا شرمنده نمیتونم پ.خ بدم,چون مطلب نذاشتم(چه قانونی مسخره ای :n13:)
این ساب رو از کجا باید خرید؟؟
من شهرستانم,نمیتونم بیام تهران :n27:
در ضمن آقا حمید توی نت سرچ کردم زدم mx 12 نوشته بود Audio System و تمام سایت ها روسی بودن!!
تنها مدلی که سایتِ گِلیدن زده بود RS 12 FA بود!!
موضوع چیه؟؟؟
بدجوری تشـــــــــــــــــــــــ ــــــــکر <3
سلام دوست عزیز. این برند هنوز نمایندگیهاش اونقدر گسترده نیستند.لذا من برای دوستان تهیه و با تی پاکس یا از طریق اتوبوس براشون ارسال میکنم.اگر مایل بودید بفرمائید.
در مورد برند.آدیو سیستم و گلیدن هر دو یکی هستند.این مدل هم سریه اولش آدیو سیستم بود سری بعد که M-Line هست گلیدن شده.

سلام و درود به همه ی دوستان
مرسی از حمید عزیز که یه تنه کار بچه ها رو راه میندازه:n16:

یه سوال داشتم

پیکان وانت CNG، کجاش ساب و آمپیلی گنجانده میشه ؟ ( ساب ، بدون باکس.. یا با باکس) + آمپیلی
محل نصب اش کجاست؟ داخل اتاقه ؟

مرسی
ارادت دارم علی جان.خیلی کم پیدا شدی کجائی؟
بیرون که مسلما جائی نداره. داخل اطاق هم بعید میدونم فضائی داشته باشه برای ساب.زیر صندلی هم برای سابهای اکتیو فکر نمیکنم جا داشته باشه.باز هم باید دید.

بچه های من میخوام فقط یه جفت باند بخرم که مستقیم متصلشون کنم به پخشم ولی نمیدونم چه مدلی بخرم که خوب بتونه جواب بده :n03: کسی هست بتونه راهنماییم کنه ؟؟؟

پخشمم هم پاییونیر 3550 هستش . بودجه هم تا 350 دارم .

اگر میشه راهنمایی کنید :n01:
آلپاین spg-69c3 میتونید بردارید.160 تومن.ضمنا توجه داشته باشید، چون پخش قادر به خروجی توان بالا نمی باشد مجبور به استفاده از اسپیکرهای ضعیف با توان پائین هستید.

سلام

یه پخش kenwood model:KDC-U3053

و 2 تا باند اینفینیتی میخواستم بگیرم

زیاد نمیخوام خرج کنم

دو ستان موارد بالا رو تایید میکنند؟
اینفی رو مراقب باش اورجینال بهتون بدم.

golmohammadi
15-02-2014, 00:48
بهترین پخشهای زیر 300 تومن را معرفی میکنید ؟
داشتن سی دی رام مهم نیست

amir200812
15-02-2014, 07:18
دوستان برند های MTX و HERTZ چقدر معتبر هستند؟
یعنی در حد پایونر و JVC و KENWOOD هستند؟

arash0099
15-02-2014, 08:33
خیلی متشکر از راهنماییتون دوست عزیز فقط یه سوال دیگه که پیش اومده اینه که اگر بخوام کنارش یه آمپ هم اضافه کنم کیفیت این باندی که معرفی کردید راضی کنندس ؟؟
اگر ممکنه یه آمپ مناسب رو هم پیشنهاد بدید :n02: در ضمن اگر باند ها کیفیت بالایی رو ارائه نمی دن چه پیشنهاد دیگه ای دارید ؟؟؟

با تشکر :n12:

hl1360
15-02-2014, 08:35
آقا فرق sq ​با spl چیه؟

omidfathi
15-02-2014, 10:27
حمید جان MX12 ویبره نمی زنه صندوقو بلرزونه اعصاب خورد کن باشه؟یه کلیپ ازش دیدم تو youtube آهنگ Bass I Love u رو کمی ویبره می زد.

نه پایونیر نگیر.

hamidR15
15-02-2014, 12:05
بهترین پخشهای زیر 300 تومن را معرفی میکنید ؟
داشتن سی دی رام مهم نیست
سلام گل محمدي جان.
ديگه 300 تومن چيه كه بهترين هم داشته باشه گلم.
اگر فقط مديا پلير لازم داريد كن وود U156 يا U256 رو تهيه كنيد.

دوستان برند های MTX و HERTZ چقدر معتبر هستند؟
یعنی در حد پایونر و JVC و KENWOOD هستند؟
هر دو برند اگر اورجينالشون باشه 100% مورد تائيد هستند. MTX اصالتا آمريكائي و Hertz نيز محصول ايتاليا مي باشند.
ولي متاسفانه به صورت بسيار گسترده فيك شون تو بازار دردسترس هست با قيمتهاي پائين

خیلی متشکر از راهنماییتون دوست عزیز فقط یه سوال دیگه که پیش اومده اینه که اگر بخوام کنارش یه آمپ هم اضافه کنم کیفیت این باندی که معرفی کردید راضی کنندس ؟؟
اگر ممکنه یه آمپ مناسب رو هم پیشنهاد بدید :n02: در ضمن اگر باند ها کیفیت بالایی رو ارائه نمی دن چه پیشنهاد دیگه ای دارید ؟؟؟

با تشکر :n12:
آمپ دو كانال كن وود M526 با قيمت 170 تومن يا پايونير 3602 با قيمت 150 تومن ميتونيد استفاده كنيد.البته كلا بدون آمپ هم ميتونيد نصب كنيد.به قول معروف خيلي آمپ خور نيست.
به نظر من اين اسپيكرها جزو پائينترين سري هستند. چقدر شما ميتونيد هزينه كنيد.
ضمنا اين نكته رو هم در نظر داشته باشيد اسپيكر بهتر امپ بهتر هم لازم داره و لذا هزينهتون افزايش پيدا ميكنه.

آقا فرق sq ​با spl چیه؟
SQ مخخف Sound Quality يا همان سيستم كيفيتي هست
SPL مخفف Sound Pressure Level يا سطح فشار صدا هست.
تو SPL بيشتر بحث قدرت و ركورد زدن و مسابقات مطرح هست
SQ بيشتر براي مصارف كيفيتي و موزيكال استفاده ميشه.

حمید جان MX12 ویبره نمی زنه صندوقو بلرزونه اعصاب خورد کن باشه؟یه کلیپ ازش دیدم تو youtube آهنگ Bass I Love u رو کمی ویبره می زد.
اميد جان رفتار هر ساب ووفري بر ميگرده به نوع استفاده و باكسي كه براش طراحي ميشه.اين ساب طراحي نشده براي اين كار. اتفاقا جزو رده ساب ووفرهاي كيفيتي هست.منتها اگر شما باكس بزرگ و پورتد با تيون پائين براش بسازيد بله به سمت Low Bass ميره.
اگر دنبال كيفيت بالا هستيد همانطور كه قبلا هم عرض كردم يه باكس سيلد 32-35 ليتري كاملا مناسب هست.

arash0099
15-02-2014, 12:08
خیلی ممنون بابت راهنمایی :n02:

من میتونم تا 300 تومن برای باند هزینه کنم . الان باند توی این رنج قیمت که بتونن با این آمپ هایی که گفتید ست بشن چه مدلی هست ؟؟

golmohammadi
15-02-2014, 12:36
حمید جان به خاطر اینکه فعلا قصد دارم از باندهای فابریک استفاده کنم نمیخوام بیشتر هزینه کنم
به هر حال درسته 300 کمه ولی خواستم بهترین را بگیرم
برا من فقط پخش از مموری اس دی یا فلش مهمه
و امکانات عادی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

hl1360
15-02-2014, 13:01
آقا حمید،اگه بخوایم یه سیستم کیفیتی جکع کنیم،بدون ساب،حالا با 1 یا 2 یا 3 جفت کواکسیال یا کامپوننت و ... میشه به نتیجه دلخواه رسید؟میشه ازشون حالا نه به اندازه ساب،اما نزدیک به ساب بیس گرفت؟
و چرا ساب تو باکس بهتر از طاقچه جواب میده؟مگه وقتی رو طاقچه میبندیو صدای مستقیم تو اتاق پخش میشه،دلنشین تر نمیشه؟

hamidR15
15-02-2014, 15:00
خیلی ممنون بابت راهنمایی :n02:

من میتونم تا 300 تومن برای باند هزینه کنم . الان باند توی این رنج قیمت که بتونن با این آمپ هایی که گفتید ست بشن چه مدلی هست ؟؟
سلام
آلپاين تايپ S مدل SPS-619 گزينه مناسبي هست.315 تومن هست ولي اگر مايل باشيد ممكنه بتونم براتون كمتر تهيه كنم.

حمید جان به خاطر اینکه فعلا قصد دارم از باندهای فابریک استفاده کنم نمیخوام بیشتر هزینه کنم
به هر حال درسته 300 کمه ولی خواستم بهترین را بگیرم
برا من فقط پخش از مموری اس دی یا فلش مهمه
و امکانات عادی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
بسيار عالي.
پس همان دو مدل كه عرض كردم رو تهيه نمائيد.

آقا حمید،اگه بخوایم یه سیستم کیفیتی جکع کنیم،بدون ساب،حالا با 1 یا 2 یا 3 جفت کواکسیال یا کامپوننت و ... میشه به نتیجه دلخواه رسید؟میشه ازشون حالا نه به اندازه ساب،اما نزدیک به ساب بیس گرفت؟
و چرا ساب تو باکس بهتر از طاقچه جواب میده؟مگه وقتی رو طاقچه میبندیو صدای مستقیم تو اتاق پخش میشه،دلنشین تر نمیشه؟
بله ميشه.منتها يك جفت كواك 9*6 كافيه+يك جفت كامپوننت و يه آمپ 4 كانال.
ماشينتون چيه؟
با حدود 1500-600 يه سيستم خوب و با كيفيت مناسب قابل تهيه هست.
ساب ووفرها با توجه به پارامترهاشون طراحي شدن براي نصب در فضاي بسته.اتفاقا همون طاقچه كه فرمودي زيرش صندوق هست كه به نوعي يه باكس محسوب ميشه .منتها منظور ما از باكس يه چهارچوب كاملا Sealed هستش كه هوا به صورت متراكم در بياد و در اثر ايجاد فشار هوا داخل باكس در اثر رفت و برگشت ووفر و متراكم شدن اون صداي BASS با كيفيت بالا توليد بشه.
لذا اگر شما يه ساب (حتي طراحي شده براي نصب در حالت Free Air) رو در دو حالت نصب داخل باكس با حجم مناسب و حالت نصب Free Air بشنويد دقيقا متوجه منظور بنده خواهيد شد.
زماني كه ما ساب رو در حالت Free نصب ميكينم،چند اتفاق خواهيد افتاد.
يكي اينكه اجراي فركانسهاي پائين (كه اجراي آنها وظيفه اصلي هر ساب ووفر هست) رو كلا از دست خواهيم داد
دوم اينكه آمپ بيش از حد گرم ميشه(مخصوصا زماني كه جريان بالا از ساب و آمپ گرفته شود)
سوم باعث پروتكت كردن امپليفايرمون ميشه. مخصوصا زماني كه ساب ووفرهاي غير Free Air نصب كرده باشيم.

hl1360
15-02-2014, 15:24
سلام
آلپاين تايپ S مدل SPS-619 گزينه مناسبي هست.315 تومن هست ولي اگر مايل باشيد ممكنه بتونم براتون كمتر تهيه كنم.

بسيار عالي.
پس همان دو مدل كه عرض كردم رو تهيه نمائيد.

بله ميشه.منتها يك جفت كواك 9*6 كافيه+يك جفت كامپوننت و يه آمپ 4 كانال.
ماشينتون چيه؟
با حدود 1500-600 يه سيستم خوب و با كيفيت مناسب قابل تهيه هست.
ساب ووفرها با توجه به پارامترهاشون طراحي شدن براي نصب در فضاي بسته.اتفاقا همون طاقچه كه فرمودي زيرش صندوق هست كه به نوعي يه باكس محسوب ميشه .منتها منظور ما از باكس يه چهارچوب كاملا Sealed هستش كه هوا به صورت متراكم در بياد و در اثر ايجاد فشار هوا داخل باكس در اثر رفت و برگشت ووفر و متراكم شدن اون صداي BASS با كيفيت بالا توليد بشه.
لذا اگر شما يه ساب (حتي طراحي شده براي نصب در حالت Free Air) رو در دو حالت نصب داخل باكس با حجم مناسب و حالت نصب Free Air بشنويد دقيقا متوجه منظور بنده خواهيد شد.
زماني كه ما ساب رو در حالت Free نصب ميكينم،چند اتفاق خواهيد افتاد.
يكي اينكه اجراي فركانسهاي پائين (كه اجراي آنها وظيفه اصلي هر ساب ووفر هست) رو كلا از دست خواهيم داد
دوم اينكه آمپ بيش از حد گرم ميشه(مخصوصا زماني كه جريان بالا از ساب و آمپ گرفته شود)
سوم باعث پروتكت كردن امپليفايرمون ميشه. مخصوصا زماني كه ساب ووفرهاي غير Free Air نصب كرده باشيم.
بسیار عالی بود.ممنون.
ممکنه همچین سیستمی که فرمودین رو بهم معرفی کنین؟هم بدون ساب هم با ساب
و فکر میکنید قطعات خودم رو چقدر میگیرن؟حدودی؟
7150،6975 اصلی،ساب 3010.

sezar77
15-02-2014, 16:03
سلام؛
حمید جان فوق العاده ای،فوق العاده:n12::n12::n12:
حمید جان قیمت 5250و 7250 کارکرد؟

AMIR MOHAMMAD . M
15-02-2014, 18:09
سلام

یه پخش زیر 200.000 تومن میخوام که فقط درگاه USB و AUX و ترجیحا امثال اینا رو داشته باشه و همچنین رادیو و اصلا از CD استفاده نمیکنم .

قصد دارم به مرور سایر لوازم مربوط به سیستم صوتی خودرو رو تهیه کنم که اول از پخش شروع کردم برای همین میخوام بتونم با باقی لوازم مچش ( هماهنگش ) کنم . ( یعنی ترجیها قابلیت پشتیبانی از باند و ساب و آمپ و ... رو در حد قابل قبول داشته باشه )

برندش هم اگه میشه به لحاظ عمر دستگاه مطرح باشه.

میدونم نسب به پولم توقعم بالاست ولی چه کنیم دیگه :n02: حدود 2.700 کنار گذاشته بودم که خرج شد:n28:

تو سایتای مختلف یه چرخی زدم با این بودجه مواردی بود که مناسب باشه .

اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید .:n01:

Mohammad King
15-02-2014, 21:52
سلام دوست عزیز. این برند هنوز نمایندگیهاش اونقدر گسترده نیستند.لذا من برای دوستان تهیه و با تی پاکس یا از طریق اتوبوس براشون ارسال میکنم.اگر مایل بودید بفرمائید.
در مورد برند.آدیو سیستم و گلیدن هر دو یکی هستند.این مدل هم سریه اولش آدیو سیستم بود سری بعد که M-Line هست گلیدن شده.

ارادت دارم علی جان.خیلی کم پیدا شدی کجائی؟
بیرون که مسلما جائی نداره. داخل اطاق هم بعید میدونم فضائی داشته باشه برای ساب.زیر صندلی هم برای سابهای اکتیو فکر نمیکنم جا داشته باشه.باز هم باید دید.

آلپاین spg-69c3 میتونید بردارید.160 تومن.ضمنا توجه داشته باشید، چون پخش قادر به خروجی توان بالا نمی باشد مجبور به استفاده از اسپیکرهای ضعیف با توان پائین هستید.

اینفی رو مراقب باش اورجینال بهتون بدم.

از کجا باید فهمید اورجیناله؟

روی باند زده made in vietnam

باید چی جوری فهمید اصله؟

bitaphone
15-02-2014, 22:03
پخش خوبیه.
یه جفت کواکسیال+یه آمپ دو کانال هم برای استیج عقب میتونید استفاده کنید.

ببخشید دو روزی نبودم.
یه سوال واسم پیش اومد این AVH-X7550BT فلش یو اس بی هم می خوره دیگه آره؟ چون توی تصاویری که ازش دیدم درگاه یو اس بی رو روش ندیدم.
پخش دیگه با این کارایی با قیمت مناسبتر سراغ ندارید که معرفی کنید؟ اصلی ترین چیزهایی که از یه پخش میخوام:
1. بلوتوث داشته باشه واسه تماس و پخش آهنگ از گوشی
2. تصویری باشه که مانیتور بره داخل مثل همین مدل
3.فلش یو اس بی هم بهش وصل بشه

سوال بعدی اینکه جسارتا این اولین ماشین حقیر و اولین سیستم صوتی هست که میخوام ببندم و حالا حالاها هم نمیخوام تعویضش کنم.
همونطور که گفتم دوست ندارم صدا زیاد جیغ و تیز باشه زیاد هم بیس قوی نمیخوام که بخوام ساب ووفر ببندم.

خوب شما گفتید که این پخش کننده خوبه و در کنارش کواکسیال ببندم. ممنون اما من توی یه شهرستانم دور از مرکز نه خودم از این اصطلاحات چیزی میدونم نه به 3 تا از مغازه دارها که گفتم میدونستند، منظور از کواکسیال چی هست؟ شما چه مدل آمپی رو پیشنهاد میدین در کنار چه مدل اسپیکری؟
گفتم بیشتر کیفیت و واضح بودن صدا برام مطرحه که اگه صدا هم زیاد شد واضح باشه صدای خیلی بلند که همه ی شهرو بزاره رو سرش برام مهم نیست اصلا.
راستی از اسپیکرهای جلو هم میتونم استفاده کنم با این پخش؟
یعنی سیستمی میخوام که اگه صدای موزیک کم یا زیاد بود آهنگ کاملا واضح باشه میگم حتی اگه صدا کم بود. متشکرم

شرمنده سرتون رو درد آوردم ممنون و منتظرم...

Re_Za
16-02-2014, 13:52
با سلام

دوستان ممنون میشم آخرین مدل ضبط ایندش پایونیر موجود در ایران باشه را بهم معرفی کنید که هم بلوتوس ,درگاه usb ، دوربین عقب و کیفیت صداش در حد ضبط ۷۱۵۰ باشه "چون یک امپلی ۴ کانال و یک جفت باند کنوود ۷۱۸ دارم همراه با باکس جی بی ال ۱۰۰۰ "

ziba12
16-02-2014, 14:24
سلام
دوستان یه پخش تصویری میخوام که موزیک ودیو ها رو از طریق فلش برام پخش کنه . قیمت هم تا 350 هزینه میکنم . چینی هم باشه مشکلی نیست .:n16:

hamidR15
16-02-2014, 14:29
بسیار عالی بود.ممنون.
ممکنه همچین سیستمی که فرمودین رو بهم معرفی کنین؟هم بدون ساب هم با ساب
و فکر میکنید قطعات خودم رو چقدر میگیرن؟حدودی؟
7150،6975 اصلی،ساب 3010.
سلام.ارادتمندم
يك جفت كامپوننت MX165 كه 352 تومن هست
يك جفت كواكسيال MC 609 كه 365 تومن هست
يك آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4 با قيمت 513 تومن
پك برق 95 تومن
كابل RCA دو جفت 70 تومن
كابل اسپيكر 78 تومن
جمع كل:1.473.000 تومن.
در مورد قطعات خودتون متاسفانه قيمت دست دوم ندارم.
ولي 7150 كه در حدش 700 ميفروشن
6975 اصلي هم 400 هم شنيدم آكش رو

سلام؛
حمید جان فوق العاده ای،فوق العاده:n12::n12::n12:
حمید جان قیمت 5250و 7250 کارکرد؟
شما لطف داري بزرگوار:n16:
متاسفانه نميدون چنده قيمتهاشون.ببخشيد

سلام

یه پخش زیر 200.000 تومن میخوام که فقط درگاه USB و AUX و ترجیحا امثال اینا رو داشته باشه و همچنین رادیو و اصلا از CD استفاده نمیکنم .

قصد دارم به مرور سایر لوازم مربوط به سیستم صوتی خودرو رو تهیه کنم که اول از پخش شروع کردم برای همین میخوام بتونم با باقی لوازم مچش ( هماهنگش ) کنم . ( یعنی ترجیها قابلیت پشتیبانی از باند و ساب و آمپ و ... رو در حد قابل قبول داشته باشه )

برندش هم اگه میشه به لحاظ عمر دستگاه مطرح باشه.

میدونم نسب به پولم توقعم بالاست ولی چه کنیم دیگه :n02: حدود 2.700 کنار گذاشته بودم که خرج شد:n28:

تو سایتای مختلف یه چرخی زدم با این بودجه مواردی بود که مناسب باشه .

اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید .:n01:
اگر صفحات قبل رو يه مطالعه فرموده بوديد بنده بارها همچين سوالي رو پاسخ دادم.
تو اين رنج تنها پخش كامل فقط كن وود U456 هست كه حدود 270-80 قيمت داره.

از کجا باید فهمید اورجیناله؟

روی باند زده made in vietnam

باید چی جوری فهمید اصله؟
؟!روي چه باندي زده؟
آلپاين رو منظورتون هست؟

ببخشید دو روزی نبودم.
یه سوال واسم پیش اومد این AVH-X7550BT فلش یو اس بی هم می خوره دیگه آره؟ چون توی تصاویری که ازش دیدم درگاه یو اس بی رو روش ندیدم.
پخش دیگه با این کارایی با قیمت مناسبتر سراغ ندارید که معرفی کنید؟ اصلی ترین چیزهایی که از یه پخش میخوام:
1. بلوتوث داشته باشه واسه تماس و پخش آهنگ از گوشی
2. تصویری باشه که مانیتور بره داخل مثل همین مدل
3.فلش یو اس بی هم بهش وصل بشه

سوال بعدی اینکه جسارتا این اولین ماشین حقیر و اولین سیستم صوتی هست که میخوام ببندم و حالا حالاها هم نمیخوام تعویضش کنم.
همونطور که گفتم دوست ندارم صدا زیاد جیغ و تیز باشه زیاد هم بیس قوی نمیخوام که بخوام ساب ووفر ببندم.

خوب شما گفتید که این پخش کننده خوبه و در کنارش کواکسیال ببندم. ممنون اما من توی یه شهرستانم دور از مرکز نه خودم از این اصطلاحات چیزی میدونم نه به 3 تا از مغازه دارها که گفتم میدونستند، منظور از کواکسیال چی هست؟ شما چه مدل آمپی رو پیشنهاد میدین در کنار چه مدل اسپیکری؟
گفتم بیشتر کیفیت و واضح بودن صدا برام مطرحه که اگه صدا هم زیاد شد واضح باشه صدای خیلی بلند که همه ی شهرو بزاره رو سرش برام مهم نیست اصلا.
راستی از اسپیکرهای جلو هم میتونم استفاده کنم با این پخش؟
یعنی سیستمی میخوام که اگه صدای موزیک کم یا زیاد بود آهنگ کاملا واضح باشه میگم حتی اگه صدا کم بود. متشکرم

شرمنده سرتون رو درد آوردم ممنون و منتظرم...
بله دوست عزيز USB يك عدد داره ، پشت دستگاه ميخوره.
بلوتوث هم داره
اين دش هم هست.
سه خروجي هاي ولت داره
در مورد قسمت دوم سوالتون بايد عرض كنم كواكسيال به معنا لغوي يعني هم محور. لذا اسژيكرهائي كه محل قرار گيري تيوتر و ميدرن روي صفحه ووفر هست رو كواكسيال مي نامند.مثل تمامي 9*6 ها.
شما با توجه به نوع خودروئي كه داريد(132) نميدونم رو درهاي جلو ميتونيد كامپوننت نصب كنبد يا خير.يعني جا داره چون بايد در رو به قطر 15 سانتيمتر حدودا برش بزنيد.
با توجه به اينكه قسمت عمده بودجتون براي تهيه پخش مصرف خواهد شد متاسفانه چيز دندونگيري نميتونيد تهيه كنيد اگر بخواهيد كيفيت لازم رو داشته باشه. مگر به اسپيكرهاي معمولي و ارزون بازار اكتفا كنيد.
آيا ميتونيد كلا مثلا حدود 2700 هزينه نمائيد؟(پخش تصوير+كامپوننت+كواكسيال+آم ليفاير 4 كانال+اكسسوري)

hamidR15
16-02-2014, 14:42
با سلام

دوستان ممنون میشم آخرین مدل ضبط ایندش پایونیر موجود در ایران باشه را بهم معرفی کنید که هم بلوتوس ,درگاه usb ، دوربین عقب و کیفیت صداش در حد ضبط ۷۱۵۰ باشه "چون یک امپلی ۴ کانال و یک جفت باند کنوود ۷۱۸ دارم همراه با باکس جی بی ال ۱۰۰۰ "

سلام
فكر كنم همين AVH-X7550BT هستش.

Re_Za
16-02-2014, 15:45
سلام
فكر كنم همين AVH-X7550BT هستش.

ممنون اقا حمید که وقت میذارید و جواب سوال ها میدین

۱ - یک پخش ۷۱۵۰ دارم می خوام ردش کنم خیلی تمیزه به نظرتون چقدر می ارزه

۲ - این پخش تصویری که گفتید لنز و چشمی برای دید عقب رو داره یا باید به صورت جداگونه براش تهییه کنم ( در صورتی که من شهرستانم ایا جای مدنظرتون هست که مارک اصل تهیه کنم به صورت سفارش اینترنتی )

AMIR MOHAMMAD . M
16-02-2014, 16:22
اگر صفحات قبل رو يه مطالعه فرموده بوديد بنده بارها همچين سوالي رو پاسخ دادم.
تو اين رنج تنها پخش كامل فقط كن وود U456 هست كه حدود 270-80 قيمت داره.

ممنون.:n01:
چند وقتی تو تاپیک میچرخیدم ولی به چشمم نخورد:n02:

این پخش برای پراید مناسبه؟

کلا مدل پخش به خودرو مربوط میشه :n13: چون من برای چند ماه دیگه میخوام یه سمند بگیرم میتونم رو اون هم نصبش کنم؟!

شرمنده سوالام خیلی مبتدی هست:n02:

-------------------

این مدل چیه ؟ U453 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم که همون U456 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هرچی هم گشتم عکس آنباکسش رو پیدا نکردم و همچنین سایتش:n02:

hl1360
16-02-2014, 17:12
سلام.ارادتمندم
پك برق 95 تومن
كابل RCA دو جفت 70 تومن
كابل اسپيكر 78 تومن
در مورد قطعات خودتون متاسفانه قيمت دست دوم ندارم.
ولي 7150 كه در حدش 700 ميفروشن
6975 اصلي هم 400 هم شنيدم آكش رو

خیلی ممنون آقا حمید.فقط این کواکسیال که فرمودی گدوم برند میشه؟با ادیوسیستم Co609 یکیه یا فرق داره؟واگه بخوایم یه ساب مناسب این سیستم اضافه کنیم چه ساب و آمپی میخوتد؟؟

hamidR15
16-02-2014, 18:08
ممنون اقا حمید که وقت میذارید و جواب سوال ها میدین

۱ - یک پخش ۷۱۵۰ دارم می خوام ردش کنم خیلی تمیزه به نظرتون چقدر می ارزه

۲ - این پخش تصویری که گفتید لنز و چشمی برای دید عقب رو داره یا باید به صورت جداگونه براش تهییه کنم ( در صورتی که من شهرستانم ایا جای مدنظرتون هست که مارک اصل تهیه کنم به صورت سفارش اینترنتی )
سلام خواهش میکنم. خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم.:n12:
7150 رو خوب میخریدن البته الان کلا بازار خوابیده اینطور که من میبینم.نمیدونم چی بگم.اگر جعبه داره و کم کارکرد هست 650 بزار.شایدم بیشتر بره واقعا نمیدونم.:n13:
نه باید دوربین رو جدا بخرید. حدود 110 هم قیمتش هست.
اگر مایل باشید بنده میتونم براتون تهیه و ارسال کنم.البته حدود 10 روز دیگه بار جدید پایونیر میرسه.

ممنون.:n01:
چند وقتی تو تاپیک میچرخیدم ولی به چشمم نخورد:n02:

این پخش برای پراید مناسبه؟

کلا مدل پخش به خودرو مربوط میشه :n13: چون من برای چند ماه دیگه میخوام یه سمند بگیرم میتونم رو اون هم نصبش کنم؟!

شرمنده سوالام خیلی مبتدی هست:n02:

-------------------

این مدل چیه ؟ U453 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم که همون U456 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هرچی هم گشتم عکس آنباکسش رو پیدا نکردم و همچنین سایتش:n02:
بله مناسبه.
U453 رو من نشنیدم ولی 456 رو بگیر با خیال راحت:n02:

خیلی ممنون آقا حمید.فقط این کواکسیال که فرمودی گدوم برند میشه؟با ادیوسیستم Co609 یکیه یا فرق داره؟واگه بخوایم یه ساب مناسب این سیستم اضافه کنیم چه ساب و آمپی میخوتد؟؟
گلیدن هست.همان آدیو سیستمه.منتها این سریه M-line هست اون سریه Co- Line
ساب خوش صدا و خوش قیمت هم میتونید از همین برند تهیه کنید.
MX12plus یا گلیدن RS 12 که سایز 10شون هم هست.

sdsport
16-02-2014, 18:32
سلام دوستان
میخواستم رو ماشینم یه جفت اسپیکر نصب کنم ماشینم سمند و ضبطشم فابریکی هست که 100rms هست یعنی 4 تا 25
میخواستم نظر دوستان رو بپرسم که چه پیشنهادی دارن
پیشنهاد خودم PIONEER TS-A6975S که 500وات هست و 90rms
اصلا ضبطم بدون امپلی اینو جواب میده؟

ziba12
16-02-2014, 18:59
سلام
دوستان یه پخش تصویری میخوام که موزیک ودیو ها رو از طریق فلش برام پخش کنه . قیمت هم تا 350 هزینه میکنم . چینی هم باشه مشکلی نیست .:n16:

دوستن مدلی رو نمیشناسید ؟:n16:

poyyesh
16-02-2014, 20:56
سلام

ممنون حمید جان پخشا رو امروز نصب کردم خودم همه چی عالی :n16:

hl1360
17-02-2014, 08:20
سلام.ارادتمندم
پك برق 95 تومن
كابل RCA دو جفت 70 تومن
كابل اسپيكر 78 تومن
گلیدن هست.همان آدیو سیستمه.منتها این سریه M-line هست اون سریه Co- Line
ساب خوش صدا و خوش قیمت هم میتونید از همین برند تهیه کنید.
MX12plus یا گلیدن RS 12 که سایز 10شون هم هست.

شرمنده بخدا زیاد اذیتت کردم،فقط واسه این سیستم ،پخش رو هم معرفی میکنی؟؟و سریه M-line با سریه Co- Line از نظزر کیفیتی فرق ندارن؟

hamidR15
17-02-2014, 11:56
سلام دوستان
میخواستم رو ماشینم یه جفت اسپیکر نصب کنم ماشینم سمند و ضبطشم فابریکی هست که 100rms هست یعنی 4 تا 25
میخواستم نظر دوستان رو بپرسم که چه پیشنهادی دارن
پیشنهاد خودم PIONEER TS-A6975S که 500وات هست و 90rms
اصلا ضبطم بدون امپلی اینو جواب میده؟
سلام
دوست عزيز خروجي RMS پخشها اگر برق 14.4 باشه بين 18-22 وات هست.
براي درايو اسپيكرهاي بالاي 60 وات بهتره آمپليفاير تهيه باشه البته باز به ساختار اسپيكر هم بستگي داره.
بد نيست.

شرمنده بخدا زیاد اذیتت کردم،فقط واسه این سیستم ،پخش رو هم معرفی میکنی؟؟و سریه M-line با سریه Co- Line از نظزر کیفیتی فرق ندارن؟
خواهش ميكنم انجام وظيفه هست گلم.:n12:
8019 ميتوني بگيري 640 تومن
7056 هم گزينه بعدي هست 500 تومن.
هيچي ديگه نگير كه كيفيت كاهش پيدا ميكنه.
co قدرتيه و Ml كيفيت بيشتري داره.

sayberiya
17-02-2014, 11:58
مخلص اقا حمید گل
آقا حمید در حد بوگاتی نسبت بهت ارادت دارم :n12:
خبر آمد خبری در راه است
یه آمپ 5602 بگیریم واسه co
احتمالا ساب رو هم همون mx15 یا rs 12 برمیدارم
بین اینا کدومشون بهترن؟
آمپ هم واسه این مدل چی پیشنهاد میدی ؟

hl1360
17-02-2014, 12:32
واقعا کیفیت آلپاین،مثل 145 ،در حد کنوود 8019 نیست؟یا پایونیر 80prs؟کلاریون 586

cuteetuc
17-02-2014, 13:03
با سلام خدمت اساتيد براي پژو پارس سال با هديونيت پايونير 9450 سيستمهاي زير رو در نظر گرفتم.اگه امكانش هست اساتيد بين اين دو سيستم براي انتخاب كمكم كنيد:

-باند 693 اینفینیتی : 325 تومان
-آمپلي 846 کنوود - 285 تومان
-ساب کنوود 3013- 159 تومان
مجموع 769 تومان

-باند 6902 پایونیر : 280 تومان
-آمپلي a6604 پايونير 262 تومان
-ساب 310s4 پايونير 150 تومان
مجموع 692 تومان

صداي مورد نظرم مي خوام كه علاوه بر وضوح مناسب بيس خوبي هم داشته باشه.براي ساب مي خوام باكس با قيمت مناسب تهيه كنم؟ اساتيد جاي خاصي رو سراغ داريد؟ باكس گرد بهتره يا مكعب؟؟ آقا شرمنده سوالام زياد هستش چون زياد به موضوع اشراف ندارم.طاقچه عقب بايد عوض بشه براي نصب باند؟؟ و اگر بله از كجا ميتونم تهيه كنم كه خيلي تميز باشه و مانند نمونه فابريكش در بياد؟؟
راستي من كرج هستم دوستان و اساتيد نصاب حرفه اي و منصف تو كرج سراغ داريد؟؟
براي نصب سيستم بايد گارانتي ماشين رو بيخيال شد يا ماجرا چه شكلي هست؟؟:n01::n01::n29::n29:
آقا شرمنده سوالام زياد شد و شايد خيلي ابتدايي بازم شرمنده
ممنون ميشم دوستان و اساتيد راهنمايي كنند.بارم ممنون

aiza1372
17-02-2014, 15:01
سلام آقا حمید گل، یه خواهش دارم:
اگه زحمت نیست mc609 & kappa رو مقایسه کنین!
از لحاظ کیفیت، قدرت و حجم صدا، بیس! و آمپ مناسبش؟!
ممنون میشم!:n16:

kindlinessangel
17-02-2014, 15:36

با پوزش ازآقا حمید

منظور ایشون توی رنج زیر 800 بود دوست خوب

eeeeeeehsan
17-02-2014, 15:47
بچه ها من از سیستم چیزی سرم نمیشه، واسه 206 در حد 1 تومن چی پیشنهاد می کنید؟
رفیقم یه مدل پخش پایونیر معرفی کرد بهم با باند 6975، ولی خب این 6975 خیلی خز شده همه دارن، یه باند قوی تر و خفن تر میخوام، ممنون میشم معرفی کنید. پخش هم همینطور که فلش و مموری هم بخوره. 1 تومن یکم بیشتر شد اشکال نداره فقط ارزششو داشته باشه.
راستی لپ تاپ خودمم اسپیکراش JBL ـه، خیلی با کیفیته، ممنون میشم باندی که معرفی می کنید کیفیت صداش خوب باشه.

ممنون از همگی

cuteetuc
17-02-2014, 15:47
با سلام خدمت اساتيد براي پژو پارس سال با هديونيت پايونير 9450 سيستمهاي زير رو در نظر گرفتم.اگه امكانش هست اساتيد بين اين دو سيستم براي انتخاب كمكم كنيد:

مجموع 769 تومان

مجموع 692 تومان

صداي مورد نظرم مي خوام كه علاوه بر وضوح مناسب بيس خوبي هم داشته باشه.براي ساب مي خوام باكس با قيمت مناسب تهيه كنم؟ اساتيد جاي خاصي رو سراغ داريد؟ باكس گرد بهتره يا مكعب؟؟ آقا شرمنده سوالام زياد هستش چون زياد به موضوع اشراف ندارم.طاقچه عقب بايد عوض بشه براي نصب باند؟؟ و اگر بله از كجا ميتونم تهيه كنم كه خيلي تميز باشه و مانند نمونه فابريكش در بياد؟؟
براي نصب سيستم بايد گارانتي ماشين رو بيخيال شد يا ماجرا چه شكلي هست؟؟:n01::n01::n29::n29:

اساتيد كسي ما رو راهنمايي نميكنه؟؟؟:n27:

hl1360
17-02-2014, 16:21
با پوزش ازآقا حمید

منظور ایشون توی رنج زیر 800 بود دوست خوب خب اینا هم که من گفتم همه زیر 800 هستن دیگه

ar.ashtiyani
17-02-2014, 16:39
دیروز من حمید خان رو به زحمت انداختم و رفتیم یه خورده آودیو سیستم خریدیم ! :n02:

عکسهاشم میذارم که حمید خان بحث تخصصیش رو اگه لازم دونستن بفرمایند

sayberiya
17-02-2014, 16:46
دیروز من حمید خان رو به زحمت انداختم و رفتیم یه خورده آودیو سیستم خریدیم ! :n02:

داداش ساب نداره سیستمت؟
اگه داره سابت چیه؟

ar.ashtiyani
17-02-2014, 17:01
داداش ساب نداره سیستمت؟
اگه داره سابت چیه؟

نه والا . رابطم با ساب زیاد خوب نیست ! بعدشم صدایی که از این کامپوننت شنیدم منو از لحاظ مید بیس هم راضی کرد ! کلا نیازی نمیبینم ولی در آینده نزدیک یه جفت دیگه هم کنار این استفاده می کنم

eeeeeeehsan
17-02-2014, 17:40

باند و آمپ قیمت چند؟ از dls 1073 قوی تره؟

BIG-BANG
17-02-2014, 20:13
دوستان کسی از اصفهان اگه این کامپ ادیو سیستم رو بسته یه ندا بده که من صداش رو بشنوم یکی میگه میدبیسش خوبه یکی میگه میدبیسش کمه موندم والا :/
یا این در پراید ازش صدا در نمیاد یا من هنوز کامپی که به سلیقم بخوره و میخواستم پیدا نکردم :(

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

sayberiya
17-02-2014, 23:26
جناب big bang
شما ساب mx 12 plus رو با آمپ 8105 درایو کردی
کاملا راضی هستی؟

driftking132
18-02-2014, 00:09
سلام خدمتِ آقا حمید
داداش دوتا سوال داشتم
ببخشید فرق بین ساب های که 2 اُهم هستن با مدلِ 4 اُهمشون چیه؟؟؟
کدوم واسه خرید مناسب تره؟؟؟

و اینکه SPL سابها بیشتر باشه قویترن یا کمتر؟؟؟
چون ساب های کدنس 95 یا 96هستن
راکفوردِ p2
86 دیسیبل هستن
RS12 هم 90.3 دیسیبل

مرسی

driftking132
18-02-2014, 00:12

داداش مبارکت باشه:n12:
دِقِمون نده دیگه :n30:

golmohammadi
18-02-2014, 00:12
سلام گل محمدي جان.
ديگه 300 تومن چيه كه بهترين هم داشته باشه گلم.
اگر فقط مديا پلير لازم داريد كن وود U156 يا U256 رو تهيه كنيد.

سلامی مجدد
امروز کنوود مدل 156 را خریدم
خواستم نظرمو بگم تا شاید به درد بقیه هم بخوره
قبلش از جناب حمید دوباره تشکر میکنم
چون اگر ایشون نمیگفتم به احتمال خیلی زیاد یه چیز دیگه برمیداشتم که فکر نکنم این میشد!
چرا ؟
اولین چیزی که دیدم داشتم موج SW هست که فکرش هم نمیکردم داشته باشه
کیفیت صدای خیلی خوب در نوع خودش
امکانت مناسب
ریموتش هم امکانات خوبی داره از جمله عوض کردن فولدر
دکمه کال هم داره فکر کنم با این حساب بلوتوث هم داشته باشه ولی مطمئن نیستم
بنا به گفته فروشنده گوشیهای آندریود را هم میشناسه ولی هنوز تست نکرده ام
امکان سرچ هم داره و نمایش اسم آهنگ
خلاصه خیلی خوبه
و جالبتر اینکه 160 تومنه قیمتش
دقیقا عین همین که دیسک میخوره 230 بود فکر کنم

BIG-BANG
18-02-2014, 00:22
جناب big bang
شما ساب mx 12 plus رو با آمپ 8105 درایو کردی
کاملا راضی هستی؟

بله عزیز فط شما با باکس پورتد ببندینش بهتر جواب میگیرین :)

Snake5
18-02-2014, 00:52
ببخشید چن تا سوال داشتم راهنمایی کنید ممنو ن میشم
؟
باند کدنس zrs 703 چطور باندی هستش؟ توصیه می کنید؟ بدون ساب هم جواب میده؟ فرقش با 710 چقدر هست؟
فرق سری های 2550 تا سری های 7 پخش پایونیر چی هست؟ توی کیفیت صدا تاثییری دارن؟؟ یا فقط طراحی و بلوتوث و فلش و مسایل جانبی؟
خازن رو چ موقع در سیستم استفاده میکنن؟
تیوتر و کامپوننت چی هستن؟

driftking132
18-02-2014, 00:56
؟
باند کدنس zrs 703 چطور باندی هستش؟ توصیه می کنید؟ بدون ساب هم جواب میده؟ فرقش با 710 چقدر هست؟
فرق سری های 2550 تا سری های 7 پخش پایونیر چی هست؟ توی کیفیت صدا تاثییری دارن؟؟ یا فقط طراحی و بلوتوث و فلش و مسایل جانبی؟
سلام
داداش من فقط صدای 703 رو شنیدم,اونم با آمپ کندس
واقعا صداش عالیه
کلا کندس معرکه اس

eeeeeeehsan
18-02-2014, 03:53
بچه ها من از سیستم چیزی سرم نمیشه، واسه 206 در حد 1 تومن چی پیشنهاد می کنید؟
رفیقم یه مدل پخش پایونیر معرفی کرد بهم با باند 6975، ولی خب این 6975 خیلی خز شده همه دارن، یه باند قوی تر و خفن تر میخوام، ممنون میشم معرفی کنید. پخش هم همینطور که فلش و مموری هم بخوره. 1 تومن یکم بیشتر شد اشکال نداره فقط ارزششو داشته باشه.
راستی لپ تاپ خودمم اسپیکراش JBL ـه، خیلی با کیفیته، ممنون میشم باندی که معرفی می کنید کیفیت صداش خوب باشه.

ممنون از همگی
کسی نیست یه راهنمایی به من بکنه؟

hamidR15
18-02-2014, 11:55
مخلص اقا حمید گل
آقا حمید در حد بوگاتی نسبت بهت ارادت دارم :n12:
خبر آمد خبری در راه است
یه آمپ 5602 بگیریم واسه co
احتمالا ساب رو هم همون mx15 یا rs 12 برمیدارم
بین اینا کدومشون بهترن؟
آمپ هم واسه این مدل چی پیشنهاد میدی ؟
سلام محمد جان. بنده ارادت دارم خدمت شما و همه سرواران p30:n16::n12:
5602 عالي ميشه با CO.
اگر ميتوني RS12 بگير.30% بهتر از MX هست.
آمپ اگر MX12 برداشتي گليدن ML600.1 اگر RS12 برداشتي كن وود 9105 يا 8106

والا 145 به نظر من خيلي دستگاه معمولي هست.
80prs هم (نظر شخصيم) به پاي 8019 نميرسه.
كلاريون من اين مدلش رو نشنيدم ولي كلا كلاريون كيفيت بالائي داره ولي فركانس پائين رو خوب نميزنه.صدا خيلي HI هست
ضمنا اين مدل مگه آكبندش هست؟چون كلاريون چيي ديگه نداره!!

مجموع 769 تومان

مجموع 692 تومان

دوست گلم اولا از تاخير در پاسخي كه خدمتتون عرض ميكنم عذرخواهي ميكنم.
اگر نظر بدنه رو بخواهيد هر دو سيستم در يك سطح از نظر صدا قرار دارند.
شما اگر وضوح و ديتيل از صدا ميخواهيد اصلا نبايد دنبال 9*6 ها بريد. بايد كامپوننت بگيريد.ساب ووفرهائي كه انتخاب كرديد كيفيت بيس خوبي ندارن.
براي ساخت باكس بنده ميتونم خدمتتون باشم.بهترين باكس استفاده از متريال MDF هست و به قول فرمايش شما مكعب.
براي نصب اسپيكر اگر 9*6 گزينه مورد نظرتون هست (ماشين چه برندي هست)ميتونيد از طاقچه هاي آماده استفاده نمائيد كه MDF هست.
در مورد نصاب در كرج من آشنا ندارم(البته جزو اساتيد نيستم)
در مورد گارانتي هم خير مشكلي نداريد.
باز هم اگر سوالي داشتيد در خدمتتون هستم

اگه زحمت نیست mc609 & kappa رو مقایسه کنین!
ممنون میشم!:n16:
گليدن قدرت بيشتري داره به خاطر 3 اهمي بودنش.
كاپا و كلا اسپيكرهاي كواكسيال 3WAY اغلب تو ولومهاي بالا ديستورشن ميكنند ولي 2WAY ها كمتر اين حالت براشون اتفاق مي افته.
اگر كاپاي اورجيينال باشه حدود 30% امتياز بالاتري از گليدن كسب ميكنه.بخ خاطر BASS نرمي كه ميزنه.كراس اوور پسيوي كه داره و كلا جنس صدائي كه داره.تاكيد ميكنم كاپاي اورجينال

باند و آمپ قیمت چند؟ از dls 1073 قوی تره؟
با اجازه عليرضا جان
آمپليفاير 513 تومن
كامپوننت 357 تومن
البته ايشون با تخفيفي كه براشون گرفتم كمتر پرداخت كردن.

سلام خدمتِ آقا حمید
داداش دوتا سوال داشتم
ببخشید فرق بین ساب های که 2 اُهم هستن با مدلِ 4 اُهمشون چیه؟؟؟
کدوم واسه خرید مناسب تره؟؟؟
و اینکه SPL سابها بیشتر باشه قویترن یا کمتر؟؟؟
چون ساب های کدنس 95 یا 96هستن
راکفوردِ p2
86 دیسیبل هستن
RS12 هم 90.3 دیسیبل
مرسی
فرقشون فقط گرفتن قدرت بيشتر از آمپليفاير هست.يعني سابي كه دو تا كوئل 4 اهمي داره با يه ساب تك كوئل 4 اهمي از نظر ساختار و پارامتر خيلي تفاوت ندارن.لذا به نظر من سابهاي دوكوئل بهتر مچ ميشن و هزينه آمپ نيز كاهش پيدا ميكنه چون مثلا آمپ كه 1000 وات روي 4 اهم بده خيلي كمه و اگر باشه بسيار گرون
در مورد SPL با توجه به معنيش يعني سطح فشار صدا مسلما هرچقدر بالاتر باشه قدرت بالاتري داره.البته منظورم اون عدد SPL كه تو منوال مينويسه نيستا،ميزان SPL هست كه ساب ميتونه تو ركورد گيري كسب كنه.
اون عدد 95 بيانگر Sensitivity يا حساسيت ساب هست.هرچقدر عددش بزرگتر باشه يعني با آمپليفاير ضعيفتر هم درايو ميشه. اغلب سابهاي قدرتي و با دمپينگ بالا Sens پائيني دارن.و اونائي كه عددشون بالاتره نه به طور كلي و تا جائي كه من تست كردم كيفيت خوبي دارن.

؟
در مورد كدنس كه سعيد خان بايد تشريف بيارن ارائه طريق بفرمايند.استاد كدنس هستند.
در مورد پخشهاي پايونير هر چقدر سريه پخش بالا ميره يه سري امكانات بهش اضافه ميشه.مثلا HPF/LPF يا خروجي Pre Amp و...
در مورد استفاده از خازن بحث زياده و مطلب خيلي هست.
به طور كلي اغلب ماشينها نياز به خازن ندارن.
ولي زماني كه موزيكهاي تند تو سيستم داره استفاده ميشه و باطري نميتونه سريع شارژ/دشارژ بشه خازن ميتونه اين كار رو انجام بده.
در غير اينصورت مثلا تو يه سيستم كه موزيكهاي رپ باهاش گوش داده ميشه خازن نه تنها مفيد نيست بلكه ميتونه مضر هم باشه و خودش به عنوان يك مصرف كننده باعث افت ولتاژ بشه تا پايداري ولتاژ

hamidR15
18-02-2014, 11:59
کسی نیست یه راهنمایی به من بکنه؟

سلام احسان جان
يك جفت CO609 آديو سيستم با يه آمپ ML 75.4 رو در حالت بريج ببند.
قيمت اسپيكر 455 تومن و قيمت آمپ هم 513 تومن.
تازه متوجه كيفيت و قدرت صدا خواهيد شد.:n19:
پخش هم 7056 كن وود 500 تومن
قيمت بالا ميره ولي خب ارزشش رو داره.
براي اكسسوري هم حدود 200 تومن كنار بزاريد.

cuteetuc
18-02-2014, 13:01
سلام محمد جان. بنده ارادت دارم خدمت شما و همه سرواران p30:n16::n12:
5602 عالي ميشه با CO.
اگر ميتوني RS12 بگير.30% بهتر از MX هست.
آمپ اگر MX12 برداشتي گليدن ML600.1 اگر RS12 برداشتي كن وود 9105 يا 8106

كلاريون من اين مدلش رو نشنيدم ولي كلا كلاريون كيفيت بالائي داره ولي فركانس پائين رو خوب نميزنه.صدا خيلي HI هست

دوست گلم اولا از تاخير در پاسخي كه خدمتتون عرض ميكنم عذرخواهي ميكنم.
اگر نظر بدنه رو بخواهيد هر دو سيستم در يك سطح از نظر صدا قرار دارند.
شما اگر وضوح و ديتيل از صدا ميخواهيد اصلا نبايد دنبال 9*6 ها بريد. بايد كامپوننت بگيريد.ساب ووفرهائي كه انتخاب كرديد كيفيت بيس خوبي ندارن.
براي ساخت باكس بنده ميتونم خدمتتون باشم.بهترين باكس استفاده از متريال MDF هست و به قول فرمايش شما مكعب.
براي نصب اسپيكر اگر 9*6 گزينه مورد نظرتون هست (ماشين چه برندي هست)ميتونيد از طاقچه هاي آماده استفاده نمائيد كه MDF هست.
در مورد نصاب در كرج من آشنا ندارم(البته جزو اساتيد نيستم)
در مورد گارانتي هم خير مشكلي نداريد.
باز هم اگر سوالي داشتيد در خدمتتون هستم

گليدن قدرت بيشتري داره به خاطر 3 اهمي بودنش.
كاپا و كلا اسپيكرهاي كواكسيال 3WAY اغلب تو ولومهاي بالا ديستورشن ميكنند ولي 2WAY ها كمتر اين حالت براشون اتفاق مي افته.
اگر كاپاي اورجيينال باشه حدود 30% امتياز بالاتري از گليدن كسب ميكنه.بخ خاطر BASS نرمي كه ميزنه.كراس اوور پسيوي كه داره و كلا جنس صدائي كه داره.تاكيد ميكنم كاپاي اورجينال

با اجازه عليرضا جان
آمپليفاير 513 تومن
كامپوننت 357 تومن
البته ايشون با تخفيفي كه براشون گرفتم كمتر پرداخت كردن.

فرقشون فقط گرفتن قدرت بيشتر از آمپليفاير هست.يعني سابي كه دو تا كوئل 4 اهمي داره با يه ساب تك كوئل 4 اهمي از نظر ساختار و پارامتر خيلي تفاوت ندارن.لذا به نظر من سابهاي دوكوئل بهتر مچ ميشن و هزينه آمپ نيز كاهش پيدا ميكنه چون مثلا آمپ كه 1000 وات روي 4 اهم بده خيلي كمه و اگر باشه بسيار گرون
در مورد SPL با توجه به معنيش يعني سطح فشار صدا مسلما هرچقدر بالاتر باشه قدرت بالاتري داره.البته منظورم اون عدد SPL كه تو منوال مينويسه نيستا،ميزان SPL هست كه ساب ميتونه تو ركورد گيري كسب كنه.
اون عدد 95 بيانگر Sensitivity يا حساسيت ساب هست.هرچقدر عددش بزرگتر باشه يعني با آمپليفاير ضعيفتر هم درايو ميشه. اغلب سابهاي قدرتي و با دمپينگ بالا Sens پائيني دارن.و اونائي كه عددشون بالاتره نه به طور كلي و تا جائي كه من تست كردم كيفيت خوبي دارن.

در مورد كدنس كه سعيد خان بايد تشريف بيارن ارائه طريق بفرمايند.استاد كدنس هستند.
در مورد پخشهاي پايونير هر چقدر سريه پخش بالا ميره يه سري امكانات بهش اضافه ميشه.مثلا HPF/LPF يا خروجي Pre Amp و...
در مورد استفاده از خازن بحث زياده و مطلب خيلي هست.
به طور كلي اغلب ماشينها نياز به خازن ندارن.
ولي زماني كه موزيكهاي تند تو سيستم داره استفاده ميشه و باطري نميتونه سريع شارژ/دشارژ بشه خازن ميتونه اين كار رو انجام بده.
در غير اينصورت مثلا تو يه سيستم كه موزيكهاي رپ باهاش گوش داده ميشه خازن نه تنها مفيد نيست بلكه ميتونه مضر هم باشه و خودش به عنوان يك مصرف كننده باعث افت ولتاژ بشه تا پايداري ولتاژ

سلام حميد خان.ممنون از بذل توجهت
باندها ok هست ديگه؟؟؟ حالا پيشنهاد ساب با بيس خوب قيمت تا 200 تومان چي هستش؟؟نمونه تصوير باكس با قيمت دارين كه ببينم؟؟ راستي ماشينم پژو پارس سال هست و ميخوام باكسي كه ميزارم فضاي كمي از صندوق رو اشغال كنه؟؟؟ راستي در مورد طاقچه هم نمونه و قيمت دارين كه بهم بدين؟؟ممنون ميشم باز شرمنده كنيد و راهنمايي

cuteetuc
18-02-2014, 13:03
راستي فراموش كردم نظرتون راجع به آمپليهايي كه انتخاب كردم بپرسم؟؟ ok هستن؟؟؟ بازم ممنون

eeeeeeehsan
18-02-2014, 13:17
سلام احسان جان
يك جفت CO609 آديو سيستم با يه آمپ ML 75.4 رو در حالت بريج ببند.
قيمت اسپيكر 455 تومن و قيمت آمپ هم 513 تومن.
تازه متوجه كيفيت و قدرت صدا خواهيد شد.:n19:
پخش هم 7056 كن وود 500 تومن
قيمت بالا ميره ولي خب ارزشش رو داره.
براي اكسسوري هم حدود 200 تومن كنار بزاريد.
خیلی گلی حمید جون،
فقط یه سوال دیگه، اسپیکری که معرفی کردی از کامپوننت های dls و کدنس و کیکر بهتره و قوی تره؟ یعنی اسپیکر بذارم کامپوننت نذارم؟

hamidR15
18-02-2014, 14:53
سلام حميد خان.ممنون از بذل توجهت
باندها ok هست ديگه؟؟؟ حالا پيشنهاد ساب با بيس خوب قيمت تا 200 تومان چي هستش؟؟نمونه تصوير باكس با قيمت دارين كه ببينم؟؟ راستي ماشينم پژو پارس سال هست و ميخوام باكسي كه ميزارم فضاي كمي از صندوق رو اشغال كنه؟؟؟ راستي در مورد طاقچه هم نمونه و قيمت دارين كه بهم بدين؟؟ممنون ميشم باز شرمنده كنيد و راهنمايي
خواهش ميكنم.
منظورتون از okچيه؟اگر خود برند رو ميفرمائي اينفينيتي رو فقط از نمايندگان اصلي بخريد.تقلبيش فراوونه.
ساب رو من آديو سيستم MX12 پيشنهاد ميكنم.253 تومن هم قيمت مصرف كننده اش هست.
قيمت باكس به حجم و نوع باكس(سيلد يا پورتد) بستگي داره.از60 تومن به بالاس.
بايد بين 35 الي 40 ليتر و سيلد بسازيد.
طاقچه ها هم فكر كنم از 20 به بالا هستند.قيمت ندارم شرمنده.

راستي فراموش كردم نظرتون راجع به آمپليهايي كه انتخاب كردم بپرسم؟؟ ok هستن؟؟؟ بازم ممنون
آمپليها ضعيف هستند .كيفيت معمولي دارن.

خیلی گلی حمید جون،
فقط یه سوال دیگه، اسپیکری که معرفی کردی از کامپوننت های dls و کدنس و کیکر بهتره و قوی تره؟ یعنی اسپیکر بذارم کامپوننت نذارم؟
خودتون گل هستيد.لطف داري شما.
ببين دوست من هر بندي يه مشخصه خاص داره.مثلا 1073 مگنت قدرتم ندي داره ولي كيفيت ميدرنج و تيوتر خوبي نداره.كيكر و كدن رو من نشنيدم.
ولي اين اسژيكر رو بريج با همين آمپ فوق العاده بوده.
من نگفتم كامپوننت نصب نكني. اتفاقا هميشه عرض كردم، كامپوننت خوب در استيج جلو جزو واجبات سيستم بازيه:n02:عقب هم اگر نصب بشه كه ديگه چه بهتر(منظورم دو جفت كامپوننت هست) ولي خب ساب ووفر هم بايد بهش اضافه بشه تا رنج فركانس تكميل بشه.بسته به ميزان هزينه شما داره.مثلا با يك ميليون نميشه كامپوننت خوب+آمپ مناسب و كواكسيال عالي نصب كنيد.

vestlaif
18-02-2014, 16:07
سلام به همگی دوستان یه سری سوال دارم ببخشید .
این سیستم منه ::
ماشین : ماکسیما
هد : pioneer Avh-3150
باند : 6982 kenwood
آمپ : ADS 1800w
ساب : pioneer 307 d2

سوال اولم اینه سیستم دو ساله داره تمیز کار میکنه . یه روز دیدم یهو صدای یکی از باند ها قطع شد و کلا بجای صدا خر خر میکنه انگار سوخته . دلیلش چیه ؟ چقدر بزای تعمیرش خرج برمیداره ؟ ارزش داره یا کلا عوضش کنم ؟

کلا چه سیستمی هست ؟ بیس ساب واقعا خوبه ولی سوالم اینه سابی در حد این قیمت ساب خودم هست که بهتر از این باشی ؟ ساب رو برای قدرت میخوام و کیفیت رو از باند ها . اهل کامپ هم نیستم چون خوده ماشین آکبند داره .

سوال آخر اینکه توی جاده یهو کلا صدا قطع شد . با یه سکوت دیگه با موبایلم به آمم صدا دادم آمم سالمه ولی از ضبط صدا به آمم نمیره چیکار کنم؟ مشکل چیه ؟ یهو اینطوری شد . یهو ترمز زدم کلا صدای باتد و ساب قطع شد .

پیش پیش از راهنماییتون ممنونم .
موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

hl1360
18-02-2014, 16:21

ممنون از اینکه با نهایت حوصله جواب میدی.فکر میکنم شما کلا از برند آلپاین،ضبط توصیه نمیکنی،درسته؟حتی مدلایی مثل x305,117e,9887 ..?/و اگه درسته میتونم بپرسم چرا؟چه مشکلی دارن؟کیفیتشون،شفافیتشون ... چیه؟و بهترین ضبط این مدل رو چی میدونید؟
چون خود من نمیدونم چرا اما نشنیده و ندیده حس خوبی به آلپاین داره،ضبطش فقط،مثل چند مدل پایونیر،اما برند کنوود،بخصوص ضبطهاش به دلم نمیشینه.البته اگر شما از هر نظر تاییدشون میکنین یه بحث دیگه اس.

Snake5
18-02-2014, 16:42
اقا سعيد اگه لطف كنى به ما هم يه راهنمايي كن راجع ب کدنس :)

fighter101
18-02-2014, 20:10
سلام به همه
دوستان یه امپلی مونو تو قیمت 400 /500 میخام برای یه جفت.pioneer 305c. امپ اکبند یا استوک برام مهم نیست:)

eeeeeeehsan
18-02-2014, 20:30
خودتون گل هستيد.لطف داري شما.
ببين دوست من هر بندي يه مشخصه خاص داره.مثلا 1073 مگنت قدرتم ندي داره ولي كيفيت ميدرنج و تيوتر خوبي نداره.كيكر و كدن رو من نشنيدم.
ولي اين اسژيكر رو بريج با همين آمپ فوق العاده بوده.
من نگفتم كامپوننت نصب نكني. اتفاقا هميشه عرض كردم، كامپوننت خوب در استيج جلو جزو واجبات سيستم بازيه:n02:عقب هم اگر نصب بشه كه ديگه چه بهتر(منظورم دو جفت كامپوننت هست) ولي خب ساب ووفر هم بايد بهش اضافه بشه تا رنج فركانس تكميل بشه.بسته به ميزان هزينه شما داره.مثلا با يك ميليون نميشه كامپوننت خوب+آمپ مناسب و كواكسيال عالي نصب كنيد.

ممنون حمید جان،
فقط یه سوال دیگه؛ من یکم راجع به ضبط و اسپیکری که معرفی کردی تحقیق کردم واقعاً عالی و همه راضی بودن، میمونه آمپ، واسه کاهش هزینه ام آمپ دیگه ای هست که ارزون تر باشه و همون کیفیتی که شما شنیدی و مد نظرته از اسپیکره بکشی؟! مثلاً آمپ پایونیر 8604، یا ML 60.2 ؟ یا خوب نیستند این دوتا؟
راجع به کامپوننت هم که این ضبطه می کشه، در آینده میبندم :n06:

driftking132
18-02-2014, 21:52
:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16: :n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16: :n16::n16:
تقدیم به آقا حمیدِ گل که همیشه با صبر و حوصله جوابِ ما تازه کارها رو میدن
ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــونم <3

hl1360
19-02-2014, 09:50
ممکنه در خصوصه نتورک و پروسسور توضیح بدین؟ممنون

hamed.69
19-02-2014, 10:21
سلام به همه دوستان.میخوام یه سیستم جمع کنم برای ماشینم.یه چرخی هم تو مطالب اینجا زدمو یه مقدار با بهترین ها هم آشنا شدم.
میخوام یه سیستمی باشه با کیفیت فوقالعاده،صدایی شفاف،پرحجم،رسا و پرقدرت.البته اول کیفیت بعد قدرت.مثلا به نسبت 60 به 40 یه همچین چیزی.حدوده 2.5 هم بودجمه.خودمم یه سری چیزاتو ذهنم هست نمیدونم خوبن یا نه یا با هم مچ میشه یا نه،ممنون میشم شما کمک کنین
هد یونیت آلپاین 148،آلپاین 117،آلپاین x305
کنوود 8019 و 9006
پایونیر 9450،80prs
باند :هرتز 690.3 اگه درست نوشه باشم . 693 اینفینیتی . CO609 آديو سيستم،dls 1073
آمپ هم از گلیدن یا هرتز یا اینفینیتی
ساب هم نمیدونم ببندم یا نه،اما اگه ببندم دوست ندارم ویبره بده و بیس خشک هم نداشته باشه اما خوش صدا و پرقدرت باشه
دیگه اینکه آیا دو جفت باند یا دو جفت کامپوننت میتونه جای ساب رو پرکنه؟از نظر حجم صداش،قدرتش،...؟؟/

hamed malekpour
19-02-2014, 10:38
Pioneer DEH-X9550SD
Pioneer DEH-X8650BT
کدوم بهتره برای خرید برای برادرم تا500 هزار تومان ویا کنوود7056 با کیفیت وصفحه نمایش بهتره داشته باشه بلوتوث برای مکالمه واگه قابلت پخش تصویری هم داشته باشه که خیلی بهتره؟

ویا

PIONEER DVH-865AV

cuteetuc
19-02-2014, 10:57
barca1899 wrote:

-سـاب ووفر کنوود 3013- 159 تومان
مجموع 769 تومان

-سـاب ووفر 310s4 پايونير 150 تومان
مجموع 692 تومان

صداي مورد نظرم مي خوام كه علاوه بر وضوح مناسب بيس خوبي هم داشته باشه.براي سـاب ووفر مي خوام باكس با قيمت مناسب تهيه كنم؟ اساتيد جاي خاصي رو سراغ داريد؟ باكس گرد بهتره يا مكعب؟؟ آقا شرمنده سوالام زياد هستش چون زياد به موضوع اشراف ندارم.طاقچه عقب بايد عوض بشه براي نصب باند؟؟ و اگر بله از كجا ميتونم تهيه كنم كه خيلي تميز باشه و مانند نمونه فابريكش در بياد؟؟
براي نصب سيستم بايد گارانتي ماشين رو بيخيال شد يا ماجرا چه شكلي هست؟؟

سلام مجدد پيرو پست بالا با تحقيقي كه كردم گفتم شايد به جواب درستي نرسم بنابراين تصميم گرفتم از انتخاب اسپيكر شروع كنم و بعدش به سراغ انتخاب آمپلي و سـاب ووفر برم..ميخوام صداي قوي داشته باشم ولي نه اينقدر كه ديگه بخواد شيشه ها بياد پايين و يا آزار دهنده باشه ميخوام اساتيد با توجه به قيمت و ماركهاي اسپيكرهاي زير تو انتخابم راهنمايي و كمكم كنيد:

Kenwood KFC-HQ718EX قيمت 244 تومان
-پايونير 6902 قيمت 280 تومان
-JBL GTO938 قيمت 195 تومان
-Hertz ECX690 قيمت 204 تومان
- باند 693 اینفینیتی : 325 تومان

Snake5
19-02-2014, 15:09
دوستان خواهشا به من هم يه راهنمايى بكنيد.. خير ببينيد :)
مشخصات سيستم فعليم كه خريدم اينه:
Cadence zrs 703i
pioneer 2550
apmili pioneer 700 watt 4channel
الان وضعيت سيستمم طورى هست كه بيس خوبى داره ولى قدرت صداى خواننده و (تريبل) زياد نيستش. من الان ميخوام براى اينكه بار بيس زدن رو از دوش باندها بردارم و باند رو فقط مخصوص صداهاى غير از بيس بزارم يه ساب اضافه كنم. يه ساب كه كيفيت خوبى داشته باشه و بيس نرم و زيبايى داشته باشه و فقط گوب گوب نكنه :) حداكثر بودجه هم ٥٠٠-٦٠٠
نظر كلى تون راجع به سيستم رو هم اكه بفرمايين منت گذاشتين
يه دنيا ممنون

BIG-BANG
19-02-2014, 17:05
Pioneer DEH-X9550SD
Pioneer DEH-X8650BT
کدوم بهتره برای خرید برای برادرم تا500 هزار تومان ویا کنوود7056 با کیفیت وصفحه نمایش بهتره داشته باشه بلوتوث برای مکالمه واگه قابلت پخش تصویری هم داشته باشه که خیلی بهتره؟

ویا

PIONEER DVH-865AV

بستگی به بقیه اجزای سیستمتون داری اگه بقیه اجزای سیستم بر اساس قدرتی بسته شدن ۹۵۵۰ وگرنه ۷۰۵۶

sayberiya
19-02-2014, 19:45
سلام آقا حمید گل
داداش این امپ دست دومش ولی سالم تا چه حد میارزه یکی از رفیقام داره بهم پیشنهاد داد
نظرت درموردش چیه؟

Mohammad King
19-02-2014, 20:05
باند اینفینیتی رو از کجا باید فهمید اورجیناله؟

pahama1
20-02-2014, 10:51
Pioneer DEH-X9550SD
Pioneer DEH-X8650BT
ویا

PIONEER DVH-865AV

سلام
با اجازه حمید جان
اگه تصویری مد نظرتونه که فقط 865 این امکان رو داره، اگه تنظیمات پیشرفته صدا براتون مهمه 7056 . 8650 و 9550 هم تفاوت چندانی باهم ندارند.اینطور که من دیدم مدل 9550sd بولوتوث نداره اما مدل معمولیش که sd نداره از بلوتوث پشتیبانی میکنه

barca1899 wrote:

-سـاب ووفر کنوود 3013- 159 تومان
مجموع 769 تومان

-سـاب ووفر 310s4 پايونير 150 تومان
مجموع 692 تومان

صداي مورد نظرم مي خوام كه علاوه بر وضوح مناسب بيس خوبي هم داشته باشه.براي سـاب ووفر مي خوام باكس با قيمت مناسب تهيه كنم؟ اساتيد جاي خاصي رو سراغ داريد؟ باكس گرد بهتره يا مكعب؟؟ آقا شرمنده سوالام زياد هستش چون زياد به موضوع اشراف ندارم.طاقچه عقب بايد عوض بشه براي نصب باند؟؟ و اگر بله از كجا ميتونم تهيه كنم كه خيلي تميز باشه و مانند نمونه فابريكش در بياد؟؟
براي نصب سيستم بايد گارانتي ماشين رو بيخيال شد يا ماجرا چه شكلي هست؟؟

سلام مجدد پيرو پست بالا با تحقيقي كه كردم گفتم شايد به جواب درستي نرسم بنابراين تصميم گرفتم از انتخاب اسپيكر شروع كنم و بعدش به سراغ انتخاب آمپلي و سـاب ووفر برم..ميخوام صداي قوي داشته باشم ولي نه اينقدر كه ديگه بخواد شيشه ها بياد پايين و يا آزار دهنده باشه ميخوام اساتيد با توجه به قيمت و ماركهاي اسپيكرهاي زير تو انتخابم راهنمايي و كمكم كنيد:

Kenwood KFC-HQ718EX قيمت 244 تومان
-پايونير 6902 قيمت 280 تومان
-JBL GTO938 قيمت 195 تومان
-Hertz ECX690 قيمت 204 تومان
- باند 693 اینفینیتی : 325 تومان
اسپیکر حدود 90 - 100 وات جزو اسپیکر های پر قدرت محسوب میشه، از همین مواردی که فرمودین هرتز ، اینفینیتی و جی بی ال های اصل بنظر من انتخاب های بهتری هستند هر چند که 718 هم حجم صدای زیادی اما بخاطر تیزی صدایی که داره مورد اقبال همه قرار نمی گیره. 6902 ، 80 واته و من صداشو نشنیدم اما با توجه به قیمتی که فرمودین بنظرم انتخاب بصرفه ای نیست. اینفینیتی 693 حدود 240 تومنه

Cadence zrs 703i
pioneer 2550
الان وضعيت سيستمم طورى هست كه بيس خوبى داره ولى قدرت صداى خواننده و (تريبل) زياد نيستش. من الان ميخوام براى اينكه بار بيس زدن رو از دوش باندها بردارم و باند رو فقط مخصوص صداهاى غير از بيس بزارم يه ساب اضافه كنم. يه ساب كه كيفيت خوبى داشته باشه و بيس نرم و زيبايى داشته باشه و فقط گوب گوب نكنه :) حداكثر بودجه هم ٥٠٠-٦٠٠
يه دنيا ممنون
والا کندس به شفافیت معروفه، پایونیر هم که ذاتا کمی تیزه، تعجب میکنم صدای شفاف ندارید. اگه تنظیمات سیستمتون مشکلی نداره یا تیوتیر های باندا مشکلی ندارن، فکر نمی کنم با اضافه کردن ساب به صدای شفاف تر برسید!! نظر من اینکه اول سیستم رو از نظر فیلتر های اعمال شده روی آمپ و EQ پخش و سلامت باندها چک بفرمائید. مدل دقیق آمپ رو بفرمائید تا با توجه به قدرت نومینالش دوستان ساب مناسب رو پیشنهاد کنند.

سلام آقا حمید گل
داداش این امپ دست دومش ولی سالم تا چه حد میارزه یکی از رفیقام داره بهم پیشنهاد داد
نظرت درموردش چیه؟
من آخرین بار (یک ماه پیش) حدود 900 تومن قیمت داشتم.

باند اینفینیتی رو از کجا باید فهمید اورجیناله؟
بهترین راه اینه که از نمایندگیش تهیه کنی.

سلام به همگی دوستان یه سری سوال دارم ببخشید .
این سیستم منه ::
ماشین : ماکسیما
هد : pioneer Avh-3150
باند : 6982 kenwood
آمپ : ADS 1800w
ساب : pioneer 307 d2
سوال اولم اینه سیستم دو ساله داره تمیز کار میکنه . یه روز دیدم یهو صدای یکی از باند ها قطع شد و کلا بجای صدا خر خر میکنه انگار سوخته . دلیلش چیه ؟ چقدر بزای تعمیرش خرج برمیداره ؟ ارزش داره یا کلا عوضش کنم ؟
کلا چه سیستمی هست ؟ بیس ساب واقعا خوبه ولی سوالم اینه سابی در حد این قیمت ساب خودم هست که بهتر از این باشی ؟ ساب رو برای قدرت میخوام و کیفیت رو از باند ها . اهل کامپ هم نیستم چون خوده ماشین آکبند داره .
سوال آخر اینکه توی جاده یهو کلا صدا قطع شد . با یه سکوت دیگه با موبایلم به آمم صدا دادم آمم سالمه ولی از ضبط صدا به آمم نمیره چیکار کنم؟ مشکل چیه ؟ یهو اینطوری شد . یهو ترمز زدم کلا صدای باتد و ساب قطع شد .
پیش پیش از راهنماییتون ممنونم .
موفق باشید
اگه اشتباه نکنم آمپ ads یه برند چینیه و کیفیت و استاندارد لازم رو نداره، از شایع ترین مشکلات این آمپ ها ایجاد حریان کلیپ شده و فشار به درایوهاو در نهایت گرم شدن بیش از حد و سوختن سیم پیچ درایو هاست.
من احتمال میدم مشکل باندهای شما هم همین باشه. اهل ولوم زیاد هستید؟
برای تعمیر باید اسپیکر رو به تعمیر کار نشون بدید تا مشخص بشه مشکل دقیقا چیه و هزینه چقدر میشه.
بنظرم سیستم متوسط و کار راه اندازی هست. خانواده 310 پایونر الان حدود 130 تا 200 تومن قیمت دارند. اگه از ساب راضی هستید تعویض نکنید. اگه راضی نیستید با حدود -300 میشه ساب باکس مناسب تهیه کنید.
من پیشنهاد میکنم اول آمپتون رو با یه آمپ برند و استاندارد عوض کنید، چون اگه اشکال از آمپ باشه بعید نیست بعد از تعمیر اسپیکرها بازم این مشکل بوجود بیاد

سلام به همه
دوستان یه امپلی مونو تو قیمت 400 /500 میخام برای یه جفت.pioneer 305c. امپ اکبند یا استوک برام مهم نیست:)
اول کنود 9105 و بعد جی بی ال 1201

pahama1
20-02-2014, 11:13
سلام به همه دوستان.میخوام یه سیستم جمع کنم برای ماشینم.یه چرخی هم تو مطالب اینجا زدمو یه مقدار با بهترین ها هم آشنا شدم.
میخوام یه سیستمی باشه با کیفیت فوقالعاده،صدایی شفاف،پرحجم،رسا و پرقدرت.البته اول کیفیت بعد قدرت.مثلا به نسبت 60 به 40 یه همچین چیزی.حدوده 2.5 هم بودجمه.خودمم یه سری چیزاتو ذهنم هست نمیدونم خوبن یا نه یا با هم مچ میشه یا نه،ممنون میشم شما کمک کنین
هد یونیت آلپاین 148،آلپاین 117،آلپاین x305
کنوود 8019 و 9006
پایونیر 9450،80prs
باند :هرتز 690.3 اگه درست نوشه باشم . 693 اینفینیتی . CO609 آديو سيستم،dls 1073
آمپ هم از گلیدن یا هرتز یا اینفینیتی
ساب هم نمیدونم ببندم یا نه،اما اگه ببندم دوست ندارم ویبره بده و بیس خشک هم نداشته باشه اما خوش صدا و پرقدرت باشه
دیگه اینکه آیا دو جفت باند یا دو جفت کامپوننت میتونه جای ساب رو پرکنه؟از نظر حجم صداش،قدرتش،...؟؟/
نفرمودین ماشین چیه؟
به هیچ وجه صدایی که از ساب تولید میشه رو نمشه از اسپیکر گرفت. بنظرم بهترین ستی که میتونید تهیه کنید از همین برند ادیوسیستم و گلیدن هست. پخش های آلپاین هم ارزش خودشو داره اما بدون شک کنود بصرفه تره
ترکیبی از 7056 ، rs , mx , mc , co چه شود !!!

hamed.69
20-02-2014, 11:25
نفرمودین ماشین چیه؟
به هیچ وجه صدایی که از ساب تولید میشه رو نمشه از اسپیکر گرفت. بنظرم بهترین ستی که میتونید تهیه کنید از همین برند ادیوسیستم و گلیدن هست. پخش های آلپاین هم ارزش خودشو داره اما بدون شک کنود بصرفه تره
ترکیبی از 7056 ، rs , mx , mc , co چه شود !!!
ممنون.من بیشتر میخوام سیستم مچ باشه و خیلی خوب جواب بده،تا ببینم کدوم به صرفه تره.یعنی از این هد یونیتا،اولویت اول کیفیته کاره بعد ...
چون میخوام یه سیستم ببندم و حداقل واسه چند سال حالشو ببرم،چون زیادم نمیتونم هزینه کنم،به غیر از این بار ،و هیی بخوام بگم اونی که میخواستم نشد و قطعاتو عوض کنم.
ماشینم قصد تعویض دارم،یا 206 یا گل یا ریو

Snake5
20-02-2014, 11:59
والا کندس به شفافیت معروفه، پایونیر هم که ذاتا کمی تیزه، تعجب میکنم صدای شفاف ندارید. اگه تنظیمات سیستمتون مشکلی نداره یا تیوتیر های باندا مشکلی ندارن، فکر نمی کنم با اضافه کردن ساب به صدای شفاف تر برسید!! نظر من اینکه اول سیستم رو از نظر فیلتر های اعمال شده روی آمپ و EQ پخش و سلامت باندها چک بفرمائید. مدل دقیق آمپ رو بفرمائید تا با توجه به قدرت نومینالش دوستان ساب مناسب رو پیشنهاد کنند.

ممنون. من تنظیمات سیستم رو چک کردم صدا همونطور که فرمودید شفاف شد. قبلا روی بیس خالص گذاشته بودن. اما الان درستش کردم

آمپیلی پایونیر GM-A6604 760 watt 4 channel
پخش پایونیر 2550 ( 4*50 وات)
باند و کابل کشی cadence zrs 703i

البته اینو یادم رفت بگم زیاد اهل ولوم دادن نیستم و فقط همون بیس نرم رو از ساب میخوام

ممنون

rroohhaamm
20-02-2014, 12:03
Cadence zrs 703i
pioneer 2550

يه دنيا ممنون

سلام
کاش که بجایه zrs 703 میرفتی zrs 710 میگرفتی خیلی خیلی بهتر بودش...
من خودم داشتمش واقعا خوب بود...
این خفه بودنه صدا ماله تنظیماتت هست ... سعی کن باس رو دیگه بیشتر از +1 نبری بالا که به تیوترات هم فشار نیاد چون کدنس کلا تئ تیوتر ضعیفه یکم...
با این هزینت من به نظرم یه سابه خوب بگیر بعدا یه امپه مونو بگیر اگر هم کلا میخوای همین هزینه رو بکنی یه امپه دیکه بگیر و یه ساب ...
چون سابه 600 تومنی با امپت جور نمیشه....

kindlinessangel
20-02-2014, 13:48
سلام به همه دوستای گل به خصوص آقا حمید که شرمنده میکنه آدم رو همیشه:n16:
بالاخره و بعد از کلی اذیت کردن آقا حمید تصمیم گرفته شد که چی خرید بشه
پخش رو که قبلا گرفته بودم 8019
پولمون که به SQX نمیرسه :n14:
کامپوننت: 2 جفت RS165 البته اگه تو در جا نشد مدل Slim
آمپ: ML75.4
فکر کنم همین ها با نصب 1.700-800 در بیاد :n24:

فعلا برای ساب دست نگه میداریم تا عیال رو راضی کنیم بی خیال صندوق عقب ماشین بشه

فقط یک سوال دوستان اینجا کسی روی ریو کامپوننت بسته؟
تیوتر ها جا داره ؟!
کامپ زیر توری های روی دری و تاقچه می افته یا باید جدا بشن؟! ..... اگه کسی از دوستان نمونه داره ممنون میشم راهنمایی کنه و یا عکس بگذاره

hamed malekpour
20-02-2014, 13:57
PIONEER DVH-865AVآیا روی سیستم جواب می ده ومابین 7056 واین گیر کردیم؟

Snake5
20-02-2014, 14:18
سلام
کاش که بجایه zrs 703 میرفتی zrs 710 میگرفتی خیلی خیلی بهتر بودش...
من خودم داشتمش واقعا خوب بود...
این خفه بودنه صدا ماله تنظیماتت هست ... سعی کن باس رو دیگه بیشتر از +1 نبری بالا که به تیوترات هم فشار نیاد چون کدنس کلا تئ تیوتر ضعیفه یکم...
با این هزینت من به نظرم یه سابه خوب بگیر بعدا یه امپه مونو بگیر اگر هم کلا میخوای همین هزینه رو بکنی یه امپه دیکه بگیر و یه ساب ...
چون سابه 600 تومنی با امپت جور نمیشه....

سلام داداش

710 تقریبا 100 تومن بیشتر بود و من دیگه نمیخواستم تا اونقد خرج باند کنم. ولی از نظر قدرتی حق باشماست
من کلا 500/550 گذاشتم برا ساب باکس . الان در حال حاضر یه آمپیلی gm-a6604 760 watt که 4 کاناله هست دارم و دیگه نمیتونم خرج آمپیلی بدم. خواستم اگه مدل سابی که بیس نرم بزنه و به این سیستم ما مچ باشه اگه چیزی مدنظر دارین ما رو بی نصیب نزارید

تشکرررررر

Snake5
20-02-2014, 16:11
دوستان دست ما رو هم بگیرید :):n16:

قصد خرید یک سـاب باکس ( یا سـاب ووفر ) رو دارم. مشخصات سیستم فعلیم هم این هست:

Cadence Zrs 703i
pioneer 2550
Ampilfier gm-a6604 pioneer 760 watt 4 channel
کابل ها هم کدنز هستن

ماشین پارس هستش

از سـاب ووفر هم بیس نرم ( و نه کوبش) و کمی هم ویبره میخواستم.

بودجه هم تا 550/600 هستش

چند مدل هم به من معرفی شده نظرتون رو در موردشون میخواستم:
cadence xbp 121
cadence xwb 12s
fxb 12v1
ud 124hfi

موضوع دیگه اینکه از جایی پرسیدم که برای داشتن بیس نرم، باکس استوانه ای پیشنهاد میشه. این موضوع درسته؟

و در نهایت اگه لطف کنید میخواستم فرق سـاب ووفر 2 اهم و 4 اهم رو بفرمایید و اینکه این اعداد بین سـاب ووفر و آمپیلی حتما باید مچ باشن؟
اینم یادم رفت بگم زیاد اهل ولوم دادن نیستم ( نهایت تا 50-60 درصد)و بیشتر همونطور که گفتم یه بیس نرم از این سـاب ووفر میخوام
تشکر فراوان

hamidR15
20-02-2014, 17:07
ممنون از اینکه با نهایت حوصله جواب میدی.فکر میکنم شما کلا از برند آلپاین،ضبط توصیه نمیکنی،درسته؟حتی مدلایی مثل x305,117e,9887 ..?/و اگه درسته میتونم بپرسم چرا؟چه مشکلی دارن؟کیفیتشون،شفافیتشون ... چیه؟و بهترین ضبط این مدل رو چی میدونید؟
چون خود من نمیدونم چرا اما نشنیده و ندیده حس خوبی به آلپاین داره،ضبطش فقط،مثل چند مدل پایونیر،اما برند کنوود،بخصوص ضبطهاش به دلم نمیشینه.البته اگر شما از هر نظر تاییدشون میکنین یه بحث دیگه اس.
سلام
خواهش میکنم. بنده مخلص همه شما سروران خودم هم هستم.:n12:
اتفاقا پخشهای آلپاین جزو بهترین پخشها بودند ولی متاسفانه دیگه از اون پخشها خبری نیست.من اگر مدلهائی که شما فرمودی رو عرض نمیکنم به خاطر عدم تولید و نبودن مدلها به صورت آکبند هست وگرنه 9887 و 117E جزو پچشهای مطرح این برند هستند.دیتیل بسیار بالائی که 9887 میده تو کمتر پخشی میشه شنید مگر کلاریونهای سری HX.فقط به خاطر آک نبودن ولا غیر:n02:
کن وود و پایونیرصداش خیلی گرم هست. ولی آلپاین به سری میزنه. دیتیل و شفافیت آلپاین زبانزد هست ولی خیلیها اینهمه یخی و سردی رو دوست ندارن.من داشتم دوستانی رو که 9887 داشتن و خیلی اوایل احساس رضایت از جنس صداشون میکردن ولی به خاطر اینکه فرکانسهای Low رو ضعیف داشتن رفتن و با RS II تعویض کردند.در کل صدا سلیقه ای هست.

ممنون حمید جان،
فقط یه سوال دیگه؛ من یکم راجع به ضبط و اسپیکری که معرفی کردی تحقیق کردم واقعاً عالی و همه راضی بودن، میمونه آمپ، واسه کاهش هزینه ام آمپ دیگه ای هست که ارزون تر باشه و همون کیفیتی که شما شنیدی و مد نظرته از اسپیکره بکشی؟! مثلاً آمپ پایونیر 8604، یا ML 60.2 ؟ یا خوب نیستند این دوتا؟
راجع به کامپوننت هم که این ضبطه می کشه، در آینده میبندم :n06:
خواهش میکنم.ببین احسان جان نه اینکه نشه چرا میشه ولی خب اون توقعی که از CO داریم رو کامل پوشش نمیده.ببین 1073 رو با 80 وات بستن با 100 وات هم بستن .با 150 هم بستن.150 وات کجا و 100 وات کجا.:n04:
همیشه گفتم اگر پولتون نمیرسه عجله نکنید،صبر کنید پولتون کامل شد برید مثلا آمپ مورد نظر یا اسپیکر مورد نظرتون رو تهیه کنید.
شما میری جنسیس میخری بعد رینگ و لاستیکی که مناسبش نیست رو میندازی زیرش.راه میره سواری میده ولی نمیتونی از کلیه قابلیتهاش و زیبائیهاش بهره مند بشی.
در مورد کامپوننت پخشتون خروجی لازم رو داره ولی باید یه آمپ جداگانه تهیه کنید.البته اگر ML75.4 رو بریج ببندی.
میتونی یه 9604 بگیری به جای 8604.البته باز هم بریج ML با 200 وات خروجی نمیشه.

:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16: :n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16: :n16::n16:
تقدیم به آقا حمیدِ گل که همیشه با صبر و حوصله جوابِ ما تازه کارها رو میدن
ممنــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــونم <3
قربان شرمنده میفرمائید.بنده انجام وظیفه میکنم.از اینهمه اظهار لطف شما و همگی عزیزان کمال تشکر رو دارم.:n12::n16:

نتورک بستن یه موضوع پیچیده ای هست.من به طور کلی خدمتتون عرض میکنم
زمانی که ما چیدمان اسپیکرها رو از حالت استاندارد به نتورک تغییر میدیم،در واقع برای هر اسپیکر یه رنج فرکانس که توانائی اجرای آن را دارا میباشد تعریف میکنیم.
به عنوان مثلا پخش پایونیر P99 رو با چهار جفت خروجی در نظر بگیرید.
یک جفت خروجی با نام HI
یک جفت خروجی بانام MID
یک جفت خروجی با انم Low
یک جفت خروجی با نام Sub Woofer
برای شروع یه پروژه نتورک ما نیاز به اسپیکرهای مخصوص و آمپلیفایرهای جداگانه داريم.
برای تیوتیرها یک آمپلیفایر.برای میدرنجها یک آمپلیفایر برای ووفرها یک آمپلیفایر و برای ساب ووفر نیز یک آمپلیفایر نیاز هست
دیگه من بیشتر توضیح نمیدم چون طولانی میشه.
پروسسور هم یه DSP هست که کار آنالیز صدا رو بر عهده داره و اغلب از طریق کامپیوتر تنظیم میشه.
لذا در نهایت کیفیت صدا با یه پخش معمولی که به صورت استاندارد نصب شده کاملا متفاوت هست.
اغلب خودروهای لوکس که دارای تعداد بالائی اسپیکر هستند از این گزینه بهره مند گردیده اند

ممنون.من بیشتر میخوام سیستم مچ باشه و خیلی خوب جواب بده،تا ببینم کدوم به صرفه تره.یعنی از این هد یونیتا،اولویت اول کیفیته کاره بعد ...
چون میخوام یه سیستم ببندم و حداقل واسه چند سال حالشو ببرم،چون زیادم نمیتونم هزینه کنم،به غیر از این بار ،و هیی بخوام بگم اونی که میخواستم نشد و قطعاتو عوض کنم.
ماشینم قصد تعویض دارم،یا 206 یا گل یا ریو
من یشنهادم رو با توجه به نوع خودروی آینده که احتمالا هاچ هست عرض میکنم
پخش: 8019 قیمت 640
کامپوننت جلو: گلیدن SQX 165 قیمت 735 تومن
آمپلیفایر: گلیدن RS100C4 قیمت 1.030.000 تومن
اسپیکر عقب:نیاز ندارید
ساب ووفر:گلیدن RS 10 قیمت 320 تومن
باکس:حدود 60 تومن
اکسسوری: حدود 200 تومن.
کیفیت صدا:تضمین شده.

سلام به همه دوستای گل به خصوص آقا حمید که شرمنده میکنه آدم رو همیشه:n16:
بالاخره و بعد از کلی اذیت کردن آقا حمید تصمیم گرفته شد که چی خرید بشه
پخش رو که قبلا گرفته بودم 8019
پولمون که به SQX نمیرسه :n14:
کامپوننت: 2 جفت RS165 البته اگه تو در جا نشد مدل Slim
آمپ: ML75.4
فکر کنم همین ها با نصب 1.700-800 در بیاد :n24:

فعلا برای ساب دست نگه میداریم تا عیال رو راضی کنیم بی خیال صندوق عقب ماشین بشه

فقط یک سوال دوستان اینجا کسی روی ریو کامپوننت بسته؟
تیوتر ها جا داره ؟!
کامپ زیر توری های روی دری و تاقچه می افته یا باید جدا بشن؟! ..... اگه کسی از دوستان نمونه داره ممنون میشم راهنمایی کنه و یا عکس بگذاره
سلام گلم. دشمنت شرمنده باشه.
RS165 که شرکت تموم کرده ولی مدل SLIM هم نه تنها کمتر از اون نیست حتی بهتر هم هست. فقط 20 وات ضعیفتره که نمیتونه به عنوان مشکل حاد در نظر گرفته بشه.
در موردنصب بله میرن زیر همون گریلهای فابریک ماشین نگران نباش.اتفاقا اگر عقب رو معمولی ببندی ممکنه به اون میله زیر سینی گیر کنه و باعث اختلال در حرکت در گردد.

PIONEER DVH-865AVآیا روی سیستم جواب می ده ومابین 7056 واین گیر کردیم؟

بارها در مورد این پخش بحث شده که اورجینال نیست.
شما 7056 رو بگیرو مطمئن باش راضی خواهید شد.

دوستان دست ما رو هم بگیرید :):n16:

قصد خرید یک سـاب باکس ( یا سـاب ووفر ) رو دارم. مشخصات سیستم فعلیم هم این هست:

Cadence Zrs 703i
pioneer 2550
Ampilfier gm-a6604 pioneer 760 watt 4 channel
کابل ها هم کدنز هستن

ماشین پارس هستش

از سـاب ووفر هم بیس نرم ( و نه کوبش) و کمی هم ویبره میخواستم.

بودجه هم تا 550/600 هستش

چند مدل هم به من معرفی شده نظرتون رو در موردشون میخواستم:
cadence xbp 121
cadence xwb 12s
fxb 12v1
ud 124hfi

موضوع دیگه اینکه از جایی پرسیدم که برای داشتن بیس نرم، باکس استوانه ای پیشنهاد میشه. این موضوع درسته؟

و در نهایت اگه لطف کنید میخواستم فرق سـاب ووفر 2 اهم و 4 اهم رو بفرمایید و اینکه این اعداد بین سـاب ووفر و آمپیلی حتما باید مچ باشن؟
اینم یادم رفت بگم زیاد اهل ولوم دادن نیستم ( نهایت تا 50-60 درصد)و بیشتر همونطور که گفتم یه بیس نرم از این سـاب ووفر میخوام
تشکر فراوان
دوست عزیز اگر بیس نرم دوست دارید بهترین گزینه RS 12 هست. 400 تومن هم قیمت داره.اگر کمتر میخواید هزینه نمائید MX 12 اونم 257 تومن هست.
در مورد باکس هم یه باکس سیلد 32-40 لیتری کاملا صدای مورد نظرتون رو تامیم میکنه.
در مورد کوئل 2 و 4 اهمی هم بارها عرض کردم.فقط برای مچ شدن با آمپلیفایر هست. چون زمانی که دو کوئل میشه یا باید کوئلها موازی یا باید سری بسته بشن و بعد به آمپ متصل بشن.
چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sayberiya
20-02-2014, 18:31
دوستانی که تهران تشریف دارن
سیستم باز ها و اونهایی که از صدای سابشون لذت میبرن بی زحمت یه ندا به ما بدن ما هم بیایم صداش رو گوش کنیم بلکه خوشمون اومد ما هم تونستیم انتخاب کنیم
به خصوص rs12 و mx12 گلیدن

vestlaif
20-02-2014, 19:26
خب ممنون از اینکه پاسخ دادین . الان باند های kenwood 6982 ارزش تعمیر داره یا بهتره تعویض بشه ؟
درضمن اهل ولوم زیاد و بیس هستم و کیفیت صدا هم برام مهمه

irainian
20-02-2014, 22:00
ببخشید رفیقم یک پراید 131 داره دو گانه سوز ایا اگر یک سیستم صوتی قوی با باس قوی ببنده برای سیستم گاز و امنیت و احتراق سیستم گاز ضرر نداره یعنی قدرت باس و صوت تا ثیری تا حالا داشته روی انفجار و مشکلات احتیاطی با تشکر

driftking132
20-02-2014, 23:11
عرض ادب آقا حمید
شرمنده یه سوال داشتم از حضورتون
داداش حمید این ویژگی Mosfet چیه؟؟

پخشِ من JVC KD-G396 هست,چهارکانال هست,هرخروجی 19 وات RMS و درکل میشه 4*50
بعدش دوتا خروجی R L داره که بصورت RC هستن و نوشته REAR
در ضمن توی مشخصاتش نوشهاین پخش MOSFET پشتیبانی میکنه,

میخواستم بدونم این پخش ساب رو خوب ساپورت میکنه؟؟میتونه پخش مناسبی باشه برام؟؟؟
اگه خروجی خوب برا ساب بخوام مربوط به کیفیتِ آمپِ؟؟؟یا این پخش ناتوانه؟؟

مرسی

این دوتا مورد زیر رو نوشت بود:
اینم لینک PDF پخشم

:Line-Out Level/ Impedance: 2.5 V/20 kΩ load (full scale) Output Impedance: 1 kΩ

آقا حمید یه سوال دیگه ,شرمنده
قربونت چرا این سابهای پایونیر همه ارزون نسبتِ به واتی که سایتش نوشته؟؟؟
میه نقل ونبات واسش وات نوشته :n02:
توجه کردین قیمت جهانی این سابهاش تقریبا با راکفورد یکی هست,ولی راکفور p2 نمایندگی میده 360 تومن ولی Ts w310 d4 که باید 350 تومن باشه 160 تومنه اونم با گارانتی پایونیران!!
موضوع چیه؟؟؟
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی:n16:

hamidR15
21-02-2014, 01:29
خب ممنون از اینکه پاسخ دادین . الان باند های kenwood 6982 ارزش تعمیر داره یا بهتره تعویض بشه ؟
درضمن اهل ولوم زیاد و بیس هستم و کیفیت صدا هم برام مهمه

سلام با کسب اجازه از امیر خان گل
من 6982 رو نمیشناسم ولی قطعا با سلیقه شنیداریتون مچ نیست یعنی قدرتی میست که بتونی ولوم بهش بدید.
اگر کیفیت براتون مهمه باید کامپوننت رو در استیج جلو داشته باشید.با توجه به نوع خودروی جنابعالی و حجم صندوق اون به نظر من یا باید دوتا ساب 12 یا یدونه ساب 15 نصب کنید.
سابهای پایونیر اصلا کیفیت صدای خوبی رو ندارن.
آمپلیفایر شما نیز همانطور که امیر جان فرمودند برند جالبی نیست.
به نظر من شما اول کلیه قطعاتتون رو بفروشید بعد برای یه سیستم تمام عیار مسلح بشید:n08:.ما هم در خدمتتون هستیم.

ببخشید رفیقم یک پراید 131 داره دو گانه سوز ایا اگر یک سیستم صوتی قوی با باس قوی ببنده برای سیستم گاز و امنیت و احتراق سیستم گاز ضرر نداره یعنی قدرت باس و صوت تا ثیری تا حالا داشته روی انفجار و مشکلات احتیاطی با تشکر
خیر تاکنون همچین موردی گزارش نشده.
بگو با خیال راحت هر چی دوست دارن نصب نمایند.

عرض ادب آقا حمید
شرمنده یه سوال داشتم از حضورتون
داداش حمید این ویژگی Mosfet چیه؟؟
پخشِ من JVC KD-G396 هست,چهارکانال هست,هرخروجی 19 وات RMS و درکل میشه 4*50
بعدش دوتا خروجی R L داره که بصورت RC هستن و نوشته REAR
در ضمن توی مشخصاتش نوشهاین پخش MOSFET پشتیبانی میکنه,

میخواستم بدونم این پخش ساب رو خوب ساپورت میکنه؟؟میتونه پخش مناسبی باشه برام؟؟؟
اگه خروجی خوب برا ساب بخوام مربوط به کیفیتِ آمپِ؟؟؟یا این پخش ناتوانه؟؟

مرسی

این دوتا مورد زیر رو نوشت بود:
اینم لینک PDF پخشم

:Line-Out Level/ Impedance: 2.5 V/20 kΩ load (full scale) Output Impedance: 1 kΩ

آقا حمید یه سوال دیگه ,شرمنده
قربونت چرا این سابهای پایونیر همه ارزون نسبتِ به واتی که سایتش نوشته؟؟؟
میه نقل ونبات واسش وات نوشته :n02:
توجه کردین قیمت جهانی این سابهاش تقریبا با راکفورد یکی هست,ولی راکفور p2 نمایندگی میده 360 تومن ولی Ts w310 d4 که باید 350 تومن باشه 160 تومنه اونم با گارانتی پایونیران!!
موضوع چیه؟؟؟
مرســــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی:n16:

خواهش میکنم.
ماسفت اسم یه ترانزیستور هست که تو مدارهای الکترونیکی آنالوگ و دیجیتال مورد استفاده قرار میگیره.
ظاهرا پخش شما فقط یک جفت خروجی Pre Out 2.5 ولت داره. متاسفانه پخش کاملی نیست برای سیستم بازی
شما میتونید دو جفت اسپیکر بسیار معمولی رو به خروجیهای پخشتون متصل کنید و یه ساب معمولی هم از طریق خروجی به آمپلیفایر متصل و بهره بردای نمائید.
ولی مطمئنا صدای خوبی نخواهید داشت.

hamed malekpour
21-02-2014, 07:38
آیا نصب فیوز روی سیم بعد از باطری ضرورییه یا نه من یکی دارم روش نوشته 100a وآیا کیفیت سیستم را کم می کنه یا نه؟

Machid
21-02-2014, 10:54
ُسلام ، آقا من یک اپتیما ی 2014 دارم که سیستم صوتی اینفینیتی داره . موقعی که شروع به حرکت میکنم پخش ویدیو متوقف میشه به دلایل امنیتی . راهی هست که موقع حرکت هم بشه ویدیو دید ؟ چیکار باید کرد ؟

Firebirds
21-02-2014, 12:11
من یه اینترفیس کنوود 206 گرفتم و رو ماشین نصب کردم ولی به نظرم یکم تاخییر داره ( مثلا وقتی از کنترل کنار فرمان استفاده میکنم تا زمانی ضبط بفمد باید صدا را زیاد کند ) این طبیعیه ؟!
مدل اینترفیس هم اکسس هست.

driftking132
21-02-2014, 13:44
آقا حمید منظورتون از ساب معمولی در چه حده؟؟؟RMS چند باشه؟؟
همین ساب MX 12 هم به ضبطم میخوره؟؟راکفورد P2 چطور(400 وات هست)؟؟؟

پسر عموی بنده یه سیستم داره که پخشش Target XDMU-6350 هست,که پشتش سه جفت خروجی داره که خروجی Preamp Voltage نوشته 2 ولت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه جفت کدنس zrs 703 داره,با ساب ud 12 که خیلی صداش به دل میشینه,آیا با این پخش jvc میتونم همچین صدایی در بیارم؟؟؟

منظوره شما از سیستم بازی در چه حده؟؟؟والا اهل سیستم بازی نیستم
دست و بالم تنگه!!
ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــپاس فراوان

mehdi_ghp
21-02-2014, 15:56
ُسلام ، آقا من یک اپتیما ی 2014 دارم که سیستم صوتی اینفینیتی داره . موقعی که شروع به حرکت میکنم پخش ویدیو متوقف میشه به دلایل امنیتی . راهی هست که موقع حرکت هم بشه ویدیو دید ؟ چیکار باید کرد ؟
سلام
تو سیم های پشت پخش یه سیم هست که کارش همینه . تو بعضی پخشها از ترمز دستی ورودی گرفته و وقتی دستی رو میخوابونی اگه رو ویدیو باشه متوقف میشه . ممکنه از شما از یه جای دیگه فرمان بگیره شما باید اون سیم رو پیدا کنی و یا یکسره اش کنی یا یه کلید بزاری سر راهش . کار ساده ایه . اما باید پخش رو بکشی بیرون و سیم رو پیدا کنی
قبلش منو رو زیر و رو کن ببین گذینه ای نداره ؟:n13:

driftking132
21-02-2014, 19:40
ببشخید آقا حمید شما خرید پخش JVC KD-R536 رو پیشنهاد میدید؟؟؟با قیمت 242 تومن
با این ویژگی ها:

MOS-FET 50W x 4

24-bit DAC

Ready for Bluetooth(R) Wireless Technology with optional KS-BTA100K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Adaptor

USB Audio for iPod/iPhone etc.

External Mode for iPod/iPhone

Front USB Port (MP3/WMA/iPod & iPhone Audio)

USB 1A Power Supply

AUX Input x 2 (Front/Rear)

MP3/WMA Compatible with ID3/WMA Tag (CD/USB)

3-Band Parametric iEQ

Easy EQ

Source Link EQ

Loudness Control

High-Pass Filter/Low-Pass Filter

4.8V Line and Subwoofer Pre-Out Level

2 RCA Pre-Out Terminals (Front + Rear/Subwoofer Selectable)

Subwoofer Control

یا کنوود 456 که 3 جفت خروجی 2.5 ولت داره؟؟؟270 تومن
نظرتون رو هم در مورد Pioneer DEH-p6950 با قیمت 180 تومن بفرمایید؟؟؟
ممنونم یه دنیا

mohsenfhm
21-02-2014, 20:26
با سلام

دوستان من یک پخش و باند میخوام !‌ آمپیلی نیاز ندارم!

پخش ۷۴۵۰ داشتم فوق العاده راضی بودم و با ماشین دادم رفت ! پخشی میخوام تقریبا شبیه به همون ۷۴۵۰ و باند میخوام با کیفیت صدای ۷۱۸ اصل !‌

تا الان هم اسم کدنس و ... نشنیدم .

پخش 9550 رو پیدا کردم !
توصیه شما چیه ؟

Machid
21-02-2014, 22:34
سلام
تو سیم های پشت پخش یه سیم هست که کارش همینه . تو بعضی پخشها از ترمز دستی ورودی گرفته و وقتی دستی رو میخوابونی اگه رو ویدیو باشه متوقف میشه . ممکنه از شما از یه جای دیگه فرمان بگیره شما باید اون سیم رو پیدا کنی و یا یکسره اش کنی یا یه کلید بزاری سر راهش . کار ساده ایه . اما باید پخش رو بکشی بیرون و سیم رو پیدا کنی
قبلش منو رو زیر و رو کن ببین گذینه ای نداره ؟:n13:

مرسی . تو منو که نه چیزی نبود . آخه پخشم اونقدر پلم و فیته بدون هیچ درز و پیچ و هیچی اصلا میترسم بدم کسی بازش کنه !

mehdi_ghp
21-02-2014, 22:37
سلام
بهتره بیخیال بشی . عقب مونیتور داره ؟ اگه داره خوب کافیه . جلو واقعا خطرناکه !:n28:

Firebirds
21-02-2014, 23:41

دوست عزیز، اون دلیل امنیتی بیخودی نیست،تمام کسانی که در هنگام رانندگی ضبط تصویری استفاده میکنند تا الان به این طرف قضیه فکر کردند اند که اگر خدای نکرده در هنگام رانندگی به علت پرت شدن حواسان بزنند به کسی چند نفر از خانواده طرفین ماجرا زندگی شون تحت تاثیر جدی قرار گرفته میشه ؟

یعنی واقعا کسی هست که فکر کند با پرداخت مبلغی کل ماجرا تمام میشود ؟

Machid
21-02-2014, 23:52
سلام
بهتره بیخیال بشی . عقب مونیتور داره ؟ اگه داره خوب کافیه . جلو واقعا خطرناکه !:n28:

عقب نه نداره :n27:

دوست عزیز، اون دلیل امنیتی بیخودی نیست،تمام کسانی که در هنگام رانندگی ضبط تصویری استفاده میکنند تا الان به این طرف قضیه فکر کردند اند که اگر خدای نکرده در هنگام رانندگی به علت پرت شدن حواسان بزنند به کسی چند نفر از خانواده طرفین ماجرا زندگی شون تحت تاثیر جدی قرار گرفته میشه ؟

یعنی واقعا کسی هست که فکر کند با پرداخت مبلغی کل ماجرا تمام میشود ؟

حرف شما درسته حتی موقع رانندگی اجاره add کردن گوشی به سیستم رو هم نمیده
اخه من خودم معمولا اگه تصویری هم پخش بشه توجه ای ندارم بیشتر یه چیز فانتزی و برای سایر سرنشین هاس به نظرم . در کلا خوب ضد حاله دیگه آدم دوست داره پخش بشه :n02::n02:

sayberiya
22-02-2014, 01:13
نظرتون در مورد آمپ های ساند استریم چیه؟
کلا برند با کیفیتی ست؟ منظورم کیفیت متریال ساخت تکنولوزی استفاده شده و ....
کلا برند مطرح و معتبری هست؟
واتاش واقعیه؟

hamed.69
22-02-2014, 08:43
سلام
خواهش میکنم. بنده مخلص همه شما سروران خودم هم هستم.:n12:
اتفاقا پخشهای آلپاین جزو بهترین پخشها بودند ولی متاسفانه دیگه از اون پخشها خبری نیست.من اگر مدلهائی که شما فرمودی رو عرض نمیکنم به خاطر عدم تولید و نبودن مدلها به صورت آکبند هست وگرنه 9887 و 117E جزو پچشهای مطرح این برند هستند.

من یشنهادم رو با توجه به نوع خودروی آینده که احتمالا هاچ هست عرض میکنم
پخش: 8019 قیمت 640
کامپوننت جلو: گلیدن SQX 165 قیمت 735 تومن
آمپلیفایر: گلیدن RS100C4 قیمت 1.030.000 تومن
اسپیکر عقب:نیاز ندارید
ساب ووفر:گلیدن RS 10 قیمت 320 تومن
باکس:حدود 60 تومن
اکسسوری: حدود 200 تومن.
کیفیت صدا:تضمین شده.

سلام و بسیار ممنون از پاسختون،والا احتمال بیشتر اینه که ماشینم هاچ بک نباشه،یعنی یا ریو یا فیات سی ینا،حالا میشه محبت کنی برای اون بفرمایی؟
و دیدم جایی از دو مدل ضبط آلپاین خیلی تعریف کردین،یعنی ممن همین 8019 رو بگیرم خیالم راحت که از اون 2 مدل هم بالاتره؟

hamidR15
22-02-2014, 12:18
آیا نصب فیوز روی سیم بعد از باطری ضرورییه یا نه من یکی دارم روش نوشته 100a وآیا کیفیت سیستم را کم می کنه یا نه؟

سلام
بله كاملا.
اگر كيفيت نداشته باشه ممكنه باعث افت ولتاژ هم بشه.

آقا حمید منظورتون از ساب معمولی در چه حده؟؟؟RMS چند باشه؟؟
همین ساب MX 12 هم به ضبطم میخوره؟؟راکفورد P2 چطور(400 وات هست)؟؟؟
پسر عموی بنده یه سیستم داره که پخشش Target XDMU-6350 هست,که پشتش سه جفت خروجی داره که خروجی Preamp Voltage نوشته 2 ولت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه جفت کدنس zrs 703 داره,با ساب ud 12 که خیلی صداش به دل میشینه,آیا با این پخش jvc میتونم همچین صدایی در بیارم؟؟؟
منظوره شما از سیستم بازی در چه حده؟؟؟والا اهل سیستم بازی نیستم
دست و بالم تنگه!!
ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــپاس فراوان

منظورم سابهائي هست كه كيفيت ساختشون پائينه. پارامترهاي خوبي ندارن.قدرت اعلامي توسط كارخانه سازنده واقعي نيست و.....
من خودم P2 دام منتها آمريكائي نه اين چينيها.دوست دارم صداش رو بشنويد 200 وات هست ولي چنان صدائي ميده كه باورتون نميشه. هم قدرت خوبي داره و هم كيفيت خوبي بسيار هم نرم هست. آكبندش رو پارسال (البته تو باكس فابريك هست) 850 تومن قيمت داشتم.
لذا كيفيت ساخت خيلي مهمه.MX12 هم تو سيلد خيلي عاليه. از اون بهتر سريه RS هست.400 وات واقعي و بيس كنترل شده و بسيار نرم. تو باكس سيلد 32-40 ليتري من تست كردم ريوي هم نوشتم.اصلا تو كيفيت صداش شك نكن.
خروجي بهتره 4به بالا باشه ولي با 2 ولت هم ميشه سيستم رو راه انداخت منتها به آمپ فشار مياد چون گين بايد بيشتر باز بشه و...
من زياد كدنس رو نشنيدم ولي يه مدل رو ماشين سعيد(روهام)بود خوب بودش.
پخشهاي جي وي سي مدلهاي عالي داره ولي ايران نمياد. اينهائي هم كه هستن تا اونجائي كه من شنيدم (نميگه همشون چون واقعا نشنيدم) جالب نبودن.
منظورم از سيستم بازي يه اصطلاحه گلم.:n02:
كلا كسائي كه ميان دنبال آمپ و ساب و...يعني دارن وارد وادي سيستم ميشن. چون يه سيستم صوتي دارن جمع ميكنن.
حالا يكي با هزينه بالاتر و حرفه اي تر .يكي هم با يه سيستم بسيار معمولي.در كل سيستم باز شدن رفت پي كارش.درسته يا نه؟:n08:

ببشخید آقا حمید شما خرید پخش JVC KD-R536 رو پیشنهاد میدید؟؟؟با قیمت 242 تومن
با این ویژگی ها:

MOS-FET 50W x 4

24-bit DAC

Ready for Bluetooth(R) Wireless Technology with optional KS-BTA100K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Adaptor

USB Audio for iPod/iPhone etc.

External Mode for iPod/iPhone

Front USB Port (MP3/WMA/iPod & iPhone Audio)

USB 1A Power Supply

AUX Input x 2 (Front/Rear)

MP3/WMA Compatible with ID3/WMA Tag (CD/USB)

3-Band Parametric iEQ

Easy EQ

Source Link EQ

Loudness Control

High-Pass Filter/Low-Pass Filter

4.8V Line and Subwoofer Pre-Out Level

2 RCA Pre-Out Terminals (Front + Rear/Subwoofer Selectable)

Subwoofer Control

یا کنوود 456 که 3 جفت خروجی 2.5 ولت داره؟؟؟270 تومن
نظرتون رو هم در مورد Pioneer DEH-p6950 با قیمت 180 تومن بفرمایید؟؟؟
ممنونم یه دنیا

من نشنيدم اين پخش رو ولي U456 رو گزينه مورد اعتمادي يميدونم.

با سلام

دوستان من یک پخش و باند میخوام !‌ آمپیلی نیاز ندارم!

پخش ۷۴۵۰ داشتم فوق العاده راضی بودم و با ماشین دادم رفت ! پخشی میخوام تقریبا شبیه به همون ۷۴۵۰ و باند میخوام با کیفیت صدای ۷۱۸ اصل !‌

تا الان هم اسم کدنس و ... نشنیدم .

پخش 9550 رو پیدا کردم !
توصیه شما چیه ؟
9550 اگر سالمه بگير.

نظرتون در مورد آمپ های ساند استریم چیه؟
کلا برند با کیفیتی ست؟ منظورم کیفیت متریال ساخت تکنولوزی استفاده شده و ....
کلا برند مطرح و معتبری هست؟
واتاش واقعیه؟
محمد جان.
ساند و كيفيت؟شوخي ميكنيا.:n08:
ساند و پاور آكوستيك بردهاشون يكيه.قبلا كه اينجور بود.
توان اعلامي رو واقعي نميزنه.
معتبر هست فيك نيست ولي توقع بالائي مخصوصا تو كلاس AB نبايد داشته باشي ازش.
براي مونو گزينه مناسبي هست البته بايد تواني كه گفته 30% كم كني.

سلام و بسیار ممنون از پاسختون،والا احتمال بیشتر اینه که ماشینم هاچ بک نباشه،یعنی یا ریو یا فیات سی ینا،حالا میشه محبت کنی برای اون بفرمایی؟
و دیدم جایی از دو مدل ضبط آلپاین خیلی تعریف کردین،یعنی ممن همین 8019 رو بگیرم خیالم راحت که از اون 2 مدل هم بالاتره؟
روي ريو ميتونيد كامپوننت 16 نصب كني راحت.مشكلي نداره.
8019 رو با خيال راحت بگير.اگر مثلا 9887 در حد 650-700 گير آوردي بگير ولي در غير اينصورت 8019 معركه هستش.
دوستاني كه دارن تشريف بيارن عرائض بنده رو تائيد بفرمايند.
يا علي

hamed.69
22-02-2014, 12:30
.

روي ريو ميتونيد كامپوننت 16 نصب كني راحت.مشكلي نداره.
8019 رو با خيال راحت بگير.اگر مثلا 9887 در حد 650-700 گير آوردي بگير ولي در غير اينصورت 8019 معركه هستش.
دوستاني كه دارن تشريف بيارن عرائض بنده رو تائيد بفرمايند.
يا علي

آقا حمید واقعا از لطف و زحمات شما ممنونم.
یعنی برای ریو دیگه کواکسیال نگیرم؟یه چیزی مثل همین 609 که شما میگفتین یا هرتز 690؟
و آخرین سوال،این 9887 بهتره یا 137 و یا 9835؟
بازم از شما ممنونم.

hl1360
22-02-2014, 12:33

mohsenfhm
22-02-2014, 12:40
باند تا 250 چی بگیرم ؟

آمپیلی ندارم ! پخش هم پایونییر هست!

kindlinessangel
22-02-2014, 13:15
یعنی برای ریو دیگه کواکسیال نگیرم؟یه چیزی مثل همین 609 که شما میگفتین یا هرتز 690؟
بازم از شما ممنونم.

با اجازه آقا حمید
توی خرید 8019 شک نکن .... خیلی بیشتر از قیمتش می ارزه ... مگر اینکه شما هم مثل من اطرافیانت میگن ..... کنووود هم شد پخش!!! ..... زیاد حرف ها رو جدی نگیر چون خیلی از اونها به نظرشون بهترین کواک میشه 718 با 6975!!!! .... البته اگه واقعا جنس صدای اون مدل ها رو بیشتر میپسندی یه حرف دیگه هستش
راجع به ریو من چون خودم ریو دارم یه توصیه
ریو زیر تاقچه عقبش یه تیکه فلزی هستش و فقط دو تا حفره داره که برای کامپ های خودشه... اگه بخوای کواک ببندی باید خیلی دست کاری کنی ماشین رو ... ضمن اینکه کیفیت صدا و کنترلی که شما روی صدا داری توی کامپ خیلی بهتر از کواک هستش.

hamed.69
22-02-2014, 13:56
ممنون از شما.من چون تعریف اون دوتا کواکسال رو شنیدم دوست دارم از یکیشون استفاده کنم.ماشینمم قطعا ریو نیست اما قطعا هاچ بک هم نیست.پخش هم من تا حالا 6050 و 7150 پایونیر داشتم،صدای یک مدل کنوود که فکر میکنم 7016 هست رو هم شنیدم،یه مقدار از صدای پایونیر به نظرم تیز تر و صاف تر بود.البته بدون آمپ بود اگه اشتباه نکنم.اصرار رو آلپاینم بخاطره اینه که از خیلی از حرفه ایها تعریفشو شنیدم،حالا خود آقا حمیدم حرف آخرو بزنه ممنون میشم.

hamidR15
22-02-2014, 14:18
بازم از شما ممنونم.
سلام ارادتمندم.
پاسخ كامل رو دوست خوبم جناب kindlinessangel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه متاسفانه اسم شريفشون رو نميدونم دادن. بنده هم عرض كردم اون قسمت فلزي داخل صندوق مشكل ساز هست.
شما اگر براتون از نظر هزينه اي سنگين ميشه كه دوجفت كامپ ببنديد ،يك جفت كامپ ببنديد تو پست قبل هم عرض كردم.يه ساب هم تو صندوق قرار بديد خيلي با كيفيت ميشه.
بودجتون ماكزيمم چقدره؟
پخش 9887 تو آلپالين بهترين هست ولي يه 8019 آكبند بگير خيال خودت رو راحت كن.گوش گير گلم، گوش گير:n02:

اخوي بنده كه اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خدمتتون عرض كردم:n04:

hamidR15
22-02-2014, 14:23
ممنون از شما.من چون تعریف اون دوتا کواکسال رو شنیدم دوست دارم از یکیشون استفاده کنم.ماشینمم قطعا ریو نیست اما قطعا هاچ بک هم نیست.پخش هم من تا حالا 6050 و 7150 پایونیر داشتم،صدای یک مدل کنوود که فکر میکنم 7016 هست رو هم شنیدم،یه مقدار از صدای پایونیر به نظرم تیز تر و صاف تر بود.البته بدون آمپ بود اگه اشتباه نکنم.اصرار رو آلپاینم بخاطره اینه که از خیلی از حرفه ایها تعریفشو شنیدم،حالا خود آقا حمیدم حرف آخرو بزنه ممنون میشم.

حامد جان اگر كواكسال خواستي بگيري قطعا بهترين كيفيت و قدرت رو به شرطي كه خوب تغذيه اش كني از CO 609 ميگيري.
اتفاقا آلپاين به خاطر اينكه خيلي رزولويشن و ديتيل رو اجرا ميكنه به نظر من صدا بي روح هست.انگار كل اكولايزر فركانسهاي 8Khz به بالا رو تا آخرين حد زياد كردي.ميدوني پخشي مثل 9887 رو بهتره نت وورك بست و همراه با پروسسور.واقعا محشر ميشه صداش. ولي خب چند نفر هستند كه ميتوننيد 5-6 ميليون هزينه نمايند.

hamed.69
22-02-2014, 14:38
اوووو،الان تازه فهمیدم چی شد.خب من خیلی وارد نیستم دیگه باید ببخشید
فهمیدم که دوجفت کامپوننت کیفیت بیشتری از یه کامپ و یه کواکسیال میده،در کل کیفیت کواکسیال اندازه کامپ نیست
فهمیدم که وقتی یه سیستمی رو نتورک میکنی به همراه پروسسور کیفیت فوق العاده ای بهت میده،ام هزینه فوق العاده ای هم داره برات
و فهمیدم که کیفیت 8019 کنوود از 9887 که نتورک نشده و پروسسور هم نداره بالاتر و به صرفه تره.:n02::n02: درسته دیگه

hl1360
22-02-2014, 14:45
اخوي بنده كه اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خدمتتون عرض كردم:n04:
آقا شرمنده ندیده بودم.ممنون:n07:
آقا حمید قصد دارم 7150 و 6975 که ارجیناله و ساب 310 رو بفروشم و با پولش که حداقل 1 تومن میشه + 500 ،600 تومنم که میزارم روش یه سیستم خوب و تمیز با کیفیت تر و بهتر از اینی که الان دارم جمع کنم.
حالا شما نظرت رو چیاست؟یه هد یونیت،یه جفت باند و آمپ و ...
فقط از اونجا که علاقه ای به ساب تو باکس ندارم،اگه فکر میکنی خوب میشه یه ساب طاقچه معرفی کن اگرم نه یه باند یا کامپی که جای سابم پر کنه.یا اگه فکر میکنی هیچکدوم نمیشه،همون ساب باکس رو زحمت بکش

driftking132
22-02-2014, 17:09
آقا حمید ممنون بابتِ جواب هاتون
الان سابهای راکفورد چینی هستن؟؟خریدشون پیشنهاد نمیشه؟
خب شما فرمودین که بهتره خروجی بالای 4 ولت باشه,ولی این مدل کنوود 456 سه جفت خروجی 2.5 ولت داره:n03:
اونوقت اون JVC دو جفت 4.8 ولت داره با قیمت 242 تومن با یکسال گارنتی ماهان الکترونیک!!!

اگه بخوام 456 بخرم که 2.5 ولت هست بهتر نیست این پخش 6950 رو بخرم؟؟؟
کسی پخش Pioneer DEH-P6950IB رو تایید نمیکنه؟؟؟
3 جفت خروجی که هرکدوم 4 ولتِ
180تومن

اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@061115@l.jpgشرمنده بابتِ این همه سوال
اگرم هیچ کدوم از این مدل ها که خدمتتون عرض کردم خوب نیست,یه مدل خوب تا 350 یکم هم بیشتر شد بهم معرفی کنید
مرسی

sezar77
22-02-2014, 23:18
سلام خدمت تمام دوستان بخصوص آقا حمید گل که حسابی داره لطف میکنه:n12::n12::n12:
یه سوال خیلی وقته فکرم مشغول کرده؛ چه تفاوتی بین 7150 و 6050 و p7000 هست که قیمت شون حداقل 100 _150 با هم فرق داره( جز رنگ دمو!!!)

mohsenfhm
23-02-2014, 08:10
باند تا 250 چی بگیرم ؟

آمپیلی ندارم ! پخش هم پایونییر هست!

سوال من جا موند.

paymank1
23-02-2014, 11:06
اگه زحمت نیست6975 و jbl 696رو مقایسه کنین!
ممنون میشم!

aminreza.star
23-02-2014, 13:14
سلام آقا حمید.
مخلصیم.
قربان شما رو دوستم فرید ( poyyesh ) معرفی کرد.
یه سیستم میخوام با شرایط زیر :
- قیمت تا 1 الی 1100 ( دیگه با سیم کشی و همه ایناش بشه این قیمت )
- پخش حتما حتما فلش بخوره ( یا اگه فلش نمیخوره مموری گوشی یا ... بخوره )
- سیستم با بیس تقریبا زیاد میخوام ولی نمیخوام بیس بیش از حد شفافیت صدا رو پایین بیاره
- رو پراید دوگانه سوز جوابگو باشه ( هم با توجه به جایی که کپسول ها اشغال کردن و هم با توجه به فشار نیومدن به باتری )
- با زیاد کردن صدا کیفیت باند پایین نیاد
- سیستم قابلیت آپگرید داشته باشه. مثلا شاید بخوام 2-3 ماه دیگه موارد دیگه ای به این سیستم اضافه کنم

دیگه اقا حمید ما ریش و قیچی رو دادیم دست شما . یه سیستم توپ بهم معرفی کن با شراط بالا . فرید خیلی تعریف شما رو کرد گفت مطمئن باش هیشکی بهتر از ایشون نمیتونه برات نسخه بپیچه :n02:

ad_k
24-02-2014, 01:17
سلام دوستان
من یه جفت باند 718 ای ایکس دارم با پخش پایونر 5250 . آمپلی چی بگیرم خوبه ؟
هر قیمتی هم باشه فرق نداره چون فکر نکنم واسه 2تا باند گرون در بیاد

واسه 2جفت باند هم بیزحمت معرفی کنین که شاید یروزی خواستم 2تا باند اضاف کنم
hamidR15
24-02-2014, 10:46
اوووو،الان تازه فهمیدم چی شد.خب من خیلی وارد نیستم دیگه باید ببخشید
فهمیدم که دوجفت کامپوننت کیفیت بیشتری از یه کامپ و یه کواکسیال میده،در کل کیفیت کواکسیال اندازه کامپ نیست
فهمیدم که وقتی یه سیستمی رو نتورک میکنی به همراه پروسسور کیفیت فوق العاده ای بهت میده،ام هزینه فوق العاده ای هم داره برات
و فهمیدم که کیفیت 8019 کنوود از 9887 که نتورک نشده و پروسسور هم نداره بالاتر و به صرفه تره.:n02::n02: درسته دیگه
سلام
"فهمیدم که کیفیت 8019 کنوود از 9887 که نتورک نشده و پروسسور هم نداره بالاتر و به صرفه تره"
9887 اگر به قيمت باشه از 8019 بهتره ولي خب گير نمياد.كل جنس صداي آلپاين متفاوت هست و همه پسند نيست.براي كساني كه صداي بالاي تيوتر رو دوست دارن خوبه

آقا شرمنده ندیده بودم.ممنون:n07:
آقا حمید قصد دارم 7150 و 6975 که ارجیناله و ساب 310 رو بفروشم و با پولش که حداقل 1 تومن میشه + 500 ،600 تومنم که میزارم روش یه سیستم خوب و تمیز با کیفیت تر و بهتر از اینی که الان دارم جمع کنم.
حالا شما نظرت رو چیاست؟یه هد یونیت،یه جفت باند و آمپ و ...
فقط از اونجا که علاقه ای به ساب تو باکس ندارم،اگه فکر میکنی خوب میشه یه ساب طاقچه معرفی کن اگرم نه یه باند یا کامپی که جای سابم پر کنه.یا اگه فکر میکنی هیچکدوم نمیشه،همون ساب باکس رو زحمت بکش
فكر خوبيه.7150 رو نگه دار.ماشينتون چي بود؟
اگر سمند نيست كه عاليهدو جفت كامپوننت MX165 با يه آمپ ML 75.4.
ساب هم گليدن RS 12 Free Air براي روي تاقچه.يه آمپ مونو يا دو كانال هم لازم داريم.هزينه كمي ميره بالا ولي كيفيت و رنج فركانسي كامل ميشه
كامپوننت جفتي 357
آمپ 75.4 هم 513
ساب RS12 هست 325
آمپ هم دو كانال پايونير 5602 بريج ميكينم براي ساب 280 تومن

آقا حمید ممنون بابتِ جواب هاتون
الان سابهای راکفورد چینی هستن؟؟خریدشون پیشنهاد نمیشه؟
خب شما فرمودین که بهتره خروجی بالای 4 ولت باشه,ولی این مدل کنوود 456 سه جفت خروجی 2.5 ولت داره:n03:
اونوقت اون JVC دو جفت 4.8 ولت داره با قیمت 242 تومن با یکسال گارنتی ماهان الکترونیک!!!

اگه بخوام 456 بخرم که 2.5 ولت هست بهتر نیست این پخش 6950 رو بخرم؟؟؟
کسی پخش Pioneer DEH-P6950IB رو تایید نمیکنه؟؟؟
3 جفت خروجی که هرکدوم 4 ولتِ
180تومن

اینم لینکش:
tp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرمنده بابتِ این همه سوال
اگرم هیچ کدوم از این مدل ها که خدمتتون عرض کردم خوب نیست,یه مدل خوب تا 350 یکم هم بیشتر شد بهم معرفی کنید
مرسی
ارادت دارم.
بله چين هستن.بنده شخصا استفاده نميكنم.يه مدل P3 شنيدم بد نيود.ولي كلا راكفوردهاي سيه قديم كلا يه مقوله ديگه بودن.
در مورد خروجي درسته هاي ولت بودن بهتره ولي DAC نيز يكي از قسمتهاي مهم هست. JVC به نظر من كيفيت صداي جالب نداره.
6950 امكان نداره 180 باشه.شك نكن.:n04:سريه 1 پايونير بالاي 200 تومنه اين سريه 6 هست.:n02:
پايونير X6550BT ميتونه گزينه مناسبي باشه تو رنج قيمتي شما.

سلام خدمت تمام دوستان بخصوص آقا حمید گل که حسابی داره لطف میکنه:n12::n12::n12:
یه سوال خیلی وقته فکرم مشغول کرده؛ چه تفاوتی بین 7150 و 6050 و p7000 هست که قیمت شون حداقل 100 _150 با هم فرق داره( جز رنگ دمو!!!)
انجام وظيفه هست. دوست عزيزم.
تفاوتشون تو رنگ صفحه LCD هاشون هست.
7150 و P7000 سفيد هستند.فكر كنم پنل 7150 برقي هست.
6050 رنگيه.
تفاوت خاصي ندارن.

سوال من جا موند.
عذرخواهي ميكنم ازتون
آلپاين تايپ S مدل SPS-609 ميتونيد بگيريد.315 تومن.تايپ G هم مدل SPG-69C3 حدود 280 تومن.
كن وود 718EX حدود 270 تومن.

اگه زحمت نیست6975 و jbl 696رو مقایسه کنین!
ممنون میشم!
مخلصم.چشم
6975 اورجينال.يه اسپيكر پرقدرت كه مگنت بسيار قوي رو دارا بود.اين اسپيكر اگر با آمپليفايرهاي قوي (بالاي 110 وات) درايو بشه BASS بسيار محكم و قوي رو توليد ميكنه. در مقابل تيوتر و ميدرنج ضعيفي داره كه در مقابل اين حجم صداي فركانس پائين كالما كم مياره و عفب نشيني ميكنند.
يه سري معايب هم داشت از جمله جنس ساراند اون بود كه حالت نوعي اسفنج بود.در اثر كاركردن و نور آفتاب خيلي زود مستهلك ميشد.حدودا 4 سال بسته به نوع استفاده از بين ميرفت يا باعث كاهاش كارائي اسپيكر ميشد.يكي ديگه از نقاط ضعفش سيمهاي تیوتر ومیدرنج هست كه ار درون Cone خارج شده وبا یک خمیدگی به تیوتر ومیدرنج وصل شده.اين سيمها در اثر حركتهاي سريع ووفر به خاطر اجراي بيس بعد از مدتي قطع ميشد و در نتيجه صداي تيوتر و ميدرنج قطع ميشد.
T696 رو شخصا دقيق روش كار نكردم.ولي از كساني كه داشتن و يكي دوبار شنيدن اصلا نتونست جاي T595 معروف رو بگيره.بيسش خشك شده.اون نرمي 595 رو نداره. يكي ديگه اينكه جامپري كه براي 595 طراحي و روي بسگت نصب شده بود رو برداشتند و فقط يك جفت ترمينال + و - هست.البته توان RMS اين اسپيكر 150 وات هست. منتها عرض ميكنم تخصصي روش كار نكردم.خيلي نميتونم نظر بدم. شرمنده.

سلام آقا حمید.
مخلصیم.
قربان شما رو دوستم فرید ( poyyesh ) معرفی کرد.
یه سیستم میخوام با شرایط زیر :
- قیمت تا 1 الی 1100 ( دیگه با سیم کشی و همه ایناش بشه این قیمت )
- پخش حتما حتما فلش بخوره ( یا اگه فلش نمیخوره مموری گوشی یا ... بخوره )
- سیستم با بیس تقریبا زیاد میخوام ولی نمیخوام بیس بیش از حد شفافیت صدا رو پایین بیاره
- رو پراید دوگانه سوز جوابگو باشه ( هم با توجه به جایی که کپسول ها اشغال کردن و هم با توجه به فشار نیومدن به باتری )
- با زیاد کردن صدا کیفیت باند پایین نیاد
- سیستم قابلیت آپگرید داشته باشه. مثلا شاید بخوام 2-3 ماه دیگه موارد دیگه ای به این سیستم اضافه کنم

دیگه اقا حمید ما ریش و قیچی رو دادیم دست شما . یه سیستم توپ بهم معرفی کن با شراط بالا . فرید خیلی تعریف شما رو کرد گفت مطمئن باش هیشکی بهتر از ایشون نمیتونه برات نسخه بپیچه :n02:
خيلي خوش آمديد به انجمن خودتون.:n12::n16:
بنده مخلص شما و آقا فريد گل هم هستم.
مدل پرايد 131 هست يا 132؟
امين جان متاسفانه با حدود قيمتي كه فرمودين واقعا نميشه اون مواردي كه مورد انتظارتون هست رو پوشش بديد.باهزينه رو افزايش بديد
با من تماس بگيريد بيشتر خدمتتون توضيح عرض كنم.

سلام دوستان
من یه جفت باند 718 ای ایکس دارم با پخش پایونر 5250 . آمپلی چی بگیرم خوبه ؟
هر قیمتی هم باشه فرق نداره چون فکر نکنم واسه 2تا باند گرون در بیاد

واسه 2جفت باند هم بیزحمت معرفی کنین که شاید یروزی خواستم 2تا باند اضاف کنم

hl1360
24-02-2014, 11:36
فكر خوبيه.7150 رو نگه دار.ماشينتون چي بود؟
اگر سمند نيست كه عاليهدو جفت كامپوننت MX165 با يه آمپ ML 75.4.
ساب هم گليدن RS 12 Free Air براي روي تاقچه.يه آمپ مونو يا دو كانال هم لازم داريم.هزينه كمي ميره بالا ولي كيفيت و رنج فركانسي كامل ميشه
كامپوننت جفتي 357
آمپ 75.4 هم 513
ساب RS12 هست 325
آمپ هم دو كانال پايونير 5602 بريج ميكينم براي ساب 280 تومن
.
ممنون از راهنماییت،اما فکر کنم متوجه عرضم نشدین،من گفتم 7150 و 6975 و ساب 310 رو رد کنم بره که حدودن 1 تا 1100 پولش بیاد دستم بعد 500،600 بزارم روش و یه سیستم قدرتمند تر،با کیفیت تر و کلا بهتر از هر نظر از این سیستم فعلیم جمع کنم.وگرنه اگه ضبط رو نگه دارم اونقدری ندارم که هزینه کنم الان.نهایت بتونم ساب و کواکسیالمو عوض کنم،البته اگه به بهبود کیفیت کمک میکمه
بعد مگه شما نمیگفتین 7150 پخش خیلی خوبی نیست؟

aminreza.star
24-02-2014, 12:42
باتشکر از اقا حمید عزیز
ایشون انسان شریفی هستن که بنده بشخصه از اشنایی باهاشون افتخار میکنم
حدود نیم ساعت وقت ایشون رو گرفتم
سیستمی پیشنهاد دادن که تازه فهمیدم چرا دوستم فرید میگفت مطمئن باش کسی قد آقا حمید از سیستم صوتی سردر نمیاره
فقط تنها مشکلی که دارم اینه که نمیدونم نصاب خوب تو کرمان کیه :n21:

mohsenfhm
24-02-2014, 13:36
عذرخواهي ميكنم ازتون
آلپاين تايپ S مدل SPS-609 ميتونيد بگيريد.315 تومن.تايپ G هم مدل SPG-69C3 حدود 280 تومن.
كن وود 718EX حدود 270 تومن

شما لطف داری حمید جان که به این همه سوال بدون منت پاسخ مناسب و کامل میدی :n16:

بین این سه تا شما کدومش رو ترجیح میدی؟ 718 اصلش تو بازار هست یا همه تقلبیه ؟

یک پخش دمودار هم بهم معرفی میکنی ؟ قیمت مناسب

پیشاپیش ممنونم

hamidR15
24-02-2014, 15:46
ممنون از راهنماییت،اما فکر کنم متوجه عرضم نشدین،من گفتم 7150 و 6975 و ساب 310 رو رد کنم بره که حدودن 1 تا 1100 پولش بیاد دستم بعد 500،600 بزارم روش و یه سیستم قدرتمند تر،با کیفیت تر و کلا بهتر از هر نظر از این سیستم فعلیم جمع کنم.وگرنه اگه ضبط رو نگه دارم اونقدری ندارم که هزینه کنم الان.نهایت بتونم ساب و کواکسیالمو عوض کنم،البته اگه به بهبود کیفیت کمک میکمه
بعد مگه شما نمیگفتین 7150 پخش خیلی خوبی نیست؟
سلام خواهش ميكنم.
بله متوجه شدم ولي گفتم اگر پخش رو بدي چيزي نميتوني بگيري.يعني بايد حداقل 500 خرج كني براي پخش.
لذا بايد هزينه رو افزايش بدي اگر ميخواين توقعتون برآورده بشه وگرنه تو اين رنجي كه فرمودي پول دور ريخته.هزينه نكني بهتره.
باز هم هرگونه صلاح ميدونيد.

شما لطف داری حمید جان که به این همه سوال بدون منت پاسخ مناسب و کامل میدی :n16:

بین این سه تا شما کدومش رو ترجیح میدی؟ 718 اصلش تو بازار هست یا همه تقلبیه ؟

یک پخش دمودار هم بهم معرفی میکنی ؟ قیمت مناسب

پیشاپیش ممنونم
كوچيك شما هستم.:n12:
هر دو آلپاين خوبه.S609 رو بگير.البته آمپ بايد براش تهيه كنيد.
باز اگر از ينها بهتر ميخواي گليدن MC 609 i هم هست 365 تومن.كه 3 اهميه و 110 وات. قدرت و كيفيت بالاتري داره.
718 شركتي هست.
7650 ميتوني بگيري و دموي كاملي نداره.400 تومن هست
دمو دار كامل بخواهيد 9450 بايد بگيري حدود 500 تومن

hl1360
24-02-2014, 16:13
پس یعنی میفرمایید با حدوده 1600 تا 700 نمیتونم سیستمی جمع کنم که از اینی که الان دارم از همه لحاظ سر تر باشه؟

driftking132
24-02-2014, 16:44
خب آقا حمید این پایونیر 6950 چون کارتن نداره داره میده 200 تومن!!
اینم لینکش:
توی همین ایسام دوماه پیش هم یکی دیگه فروخته شده به مبلغ 175 تومن!!
حالا اگه همچین چیزی باشه؛کیفیت صدای این پخش خوبه؟؟؟
میتونم یه چیزه باحال و راضی کننده باهاش جمع کنم؟؟؟
هرچی حساب کتاب میکنم پولم نمیرسه برم سمتِ جنسِ آکِ خوب:n15:

ad_k
24-02-2014, 18:07
یکی از دوستای من یه آمپلی tornado rla7700.4 داره گفته نصف قیمت بازار میدمش . نو هم هست انگار
پخش پایونیر 5250 و یه جفت باند 718 ای ایکس دارم. ارزش داره بگیرم؟ اصلا آمپلی خوبی هست این مار ؟

hoseinsps
24-02-2014, 21:41
یکی از دوستای من یه آمپلی tornado rla7700.4 داره گفته نصف قیمت بازار میدمش . نو هم هست انگار
پخش پایونیر 5250 و یه جفت باند 718 ای ایکس دارم. ارزش داره بگیرم؟ اصلا آمپلی خوبی هست این مار ؟

مارک متفرقه است و پیشنهاد نمیشه .

hamed.69
25-02-2014, 09:52
سلام به آقا حمید گل.یه جایی خوندم 9835 آلپاین از 9887 کیفیت بالاتر یا حداقل مساوی ارائه میده.درسته؟و 148 تنظیمات کامل تری از 9887 داره فقط پروسسور نصب نمیشه

hamed.69
25-02-2014, 10:08
راستی تو یه فروشگاهی بودم یه جفت بلندگو به اسم وایت هورس ،رو بسته بود به یه 7150،تست میزد.تو همون ولومهای پایین مثلا9،10 به قدری صدای بلند و شفاف و پر خجمی داشت که از 6975 خودم بدم اومد.خیلی خوب بود.آشنایی دارین با این برند؟

BIG-BANG
25-02-2014, 17:29
راستی تو یه فروشگاهی بودم یه جفت بلندگو به اسم وایت هورس ،رو بسته بود به یه 7150،تست میزد.تو همون ولومهای پایین مثلا9،10 به قدری صدای بلند و شفاف و پر خجمی داشت که از 6975 خودم بدم اومد.خیلی خوب بود.آشنایی دارین با این برند؟
عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این برند پخ زدم براتون :n01:

hamidR15
25-02-2014, 17:41
پس یعنی میفرمایید با حدوده 1600 تا 700 نمیتونم سیستمی جمع کنم که از اینی که الان دارم از همه لحاظ سر تر باشه؟
سلام
شما با 1600 بدون ساب ووفر چرا میتونید یه جفت کامپوننت+یه پخش+یه آمپ 4 کانال+اکسسوری تهیه کنید.
250+513+500+357=1.620.000 تومن
ساب هم از 260 به بالا
باکس از 65 به بالا
آمپ مونو برای ساب ووفرهای 250 به بالا از 380 تومن به بالا
ضمنا در مورد 7150 من نگفتم ÷خش بدیه. یا خوب نیست.همیشه گفتم قیمتش با اون قیمتی که خرید و فروش میشه ارزش نداره.لذا من گفتم برای اینکه هزینه پخش نپردازید 7150 رو هم بفروشی. ولی اگر میتونی خوب بفروشی ردش کن.چون اگر اون رو بفروشی باید مثلا یه 7056 کن وود بگیری وگرنه از پایونیر آبی براتون گرم نمیشه تواین قیمتها.

خب آقا حمید این پایونیر 6950 چون کارتن نداره داره میده 200 تومن!!
اینم لینکش:
توی همین ایسام دوماه پیش هم یکی دیگه فروخته شده به مبلغ 175 تومن!!
حالا اگه همچین چیزی باشه؛کیفیت صدای این پخش خوبه؟؟؟
میتونم یه چیزه باحال و راضی کننده باهاش جمع کنم؟؟؟
هرچی حساب کتاب میکنم پولم نمیرسه برم سمتِ جنسِ آکِ خوب:n15:
ok دست دوم رو فرمودی 180.من تعجب کردم.:n02:
اگر سالمه بگیرید.

سلام به آقا حمید گل.یه جایی خوندم 9835 آلپاین از 9887 کیفیت بالاتر یا حداقل مساوی ارائه میده.درسته؟و 148 تنظیمات کامل تری از 9887 داره فقط پروسسور نصب نمیشه
من خیلی آلپاین نشنیدم. ولی به نظر من رو دست 9887 هنوز دستگاهی نیامده.نظر شخصیم هست.

اصلا صداشون رو نشنیدم.
دوست عزیز دقت کنید اسپیکر کارش فقط بیس نیستا.:n02:

hamed.69
25-02-2014, 18:22
اصلا صداشون رو نشنیدم.
دوست عزیز دقت کنید اسپیکر کارش فقط بیس نیستا.:n02:

اصلا منظورم بیس نبود.اتفاقا یه آهنگی بود مثل کی اشکاتو پاک میکنه ابی،که اولاش صدای خواننده غالبه،منظورم از قدرت حجم صدا بود.فوق العاده با کیفیت و شفاف.

Snake5
25-02-2014, 19:07
اگه لطف کنید به ما هم یه راهنمایی ای بکنید ممنون
این مشخصات سیستمم هست که جدیدا خریداری کردم:

pioneer 2550
cadence zrs 703i

sub cadence xbp 121

amp pioneer gm-a6604 760watt 4 channel

این آمپلی پایونیر 4 کانال که نصب کردم ( با توجه به توان واقعیش) جوابگوی سیستمم هستش؟ لازم نیست یه امپ مونو اضاف کنم؟( اهل ولوم دادن نیستم و بلندی صدا رو حداکثر حداکثر روی 50-60 درصد ولوم میزارم)
برای داشتن فرکانش های ریز و پایین (و صدای شفاف خواننده) چه قطعه و تجهیزات دیگه ای پیشنهاد می کنید؟

driftking132
26-02-2014, 00:22
عرض ادب آقا حمید

ببخشید منظور از 3Way / 2Way Switchable Digital X’over چیه که سایت کنوود برای 7056 زده؟؟
اونوقت منظور از نِتورک کردن چیه؟؟؟
اون وقت پخش 7056 هم مثه 3way هست؟؟؟
ممنون میشم توضیح مختصری بدین

Tumlouk
26-02-2014, 09:59
سلام

مشورتی با دوستان گرانقدر داشتم

آقایون واسه باند کدوم یکی از این موارد رو پیشنهاد میکنید ؟

DLS 1073
Cadence 703
Pionner 6975
Infiniti 693 kappa

توقعاتی که از باند دارم : 1. بیس بالا و دلنشین 2. کیفیت صدای عالی 3. عدم کاهش کیفیت درصورت زیاد کردن صدا

واسه هدیونیت هم بین این دو مورد برام مقایسه کنید

Kenwood 7056
Pioneer 9550

لطفا دلیلتون رو هم ذکر کنید . باید قبول کنیم پایونیر جا افتاده تر از کنووده تو ایران اما اگه دوستان برام یه مقایسه منطقی بکنن ممنون میشم.

واسه آمپیلی چی پیشنهاد میدین که حداقل 100 rms خروجی بده ؟ ( راستش واسه امپ چیز خاصی مدنظرم نیست . آمپ دوکانال میخوام چون فعلن قصد هزینه کردن زیاد ندارم و از طرفی هم نمیخوام ساب ببندم )

کامپوننت کوچیک و با قیمت مناسب چیا وجود داره ؟ ( میخوام ببندم تو قسمت مربع شکل داشبورد پراید . حتما این نکته رو مدنظر قرار بدین )

پیشاپیش ممنونم :n12:

sandmanx
26-02-2014, 12:18
سلام
ممنونمیشم راهنمایی کنید من ماشینم 111 هست
1- بنده یک پخش 7800 پایونیر دارم که جعبش گم شده میخواستم ببینم خروجیش کلا چندوات هست ؟
دو باند اینفینیتی کاپا هم گرفتم که روش نوشته :
693.9
110 rms
330 peak
2 - با وجود این که کل صدای خروجی رو به باندای عقب میدم روی صدای سی دی های mp3 اصلا حجم خروجی خوب و رضایت بخشی نداره و فقط روی سی دی های آدیو بلندی صدا رضایت بخشه
3 - وقتی هم صدای خواننده زن باشه بعضی از حروف مثل ت و س و ی رو که میگه صدا گوش رو میزنه یکم
4 - با توجه به این موارد من باند رو کلا عوض کنم یا تنظیمات رو باید عوضکنم یا باند اضافه کنم یا آمپلی فایر بزارم ؟
5 - اگر بخوام بانداضافه کنم چند وات با چه مارکی؟
6 - آمپلی فایر هم چه مارکی باشه و اینکه کیفیت رو هم بالایبره یا فقط بلندی صدا داره ؟
7 - من چون آهنگ های متال گوش میدم تجزیه صداهای توی آهنگ واسم مهمه وقتی ولوم رو زیاد میکنم .
8-تعویض باندای جلو تو اینمشکلات میتونه تاثیر مثبتی بزاره ؟
ممنون
اگر کسی هم تو این مسایل وارده شماره بزاریدزنگ میزنم اگر وقت نوشتن ندارید

smart.pro666
26-02-2014, 13:27
دروود !
استاد حميد من فعلا از خريد منصرف شدم فقط يه جفت كاپا خريدم و يه سـاب ووفر باكس JBL 1000 كه از قبل داشتم
بودجه ام خيلي محدوده ! به يه آمپلي نياز دارم كه بتونه جفتشون رو به خوبي درايو كنه يعني هم سـاب ووفر رو راه بندازه و هم دو تا اسپيكر رو !
و اينكه اگر بودجه رو افزايش بدم يه آمپلی فایر واسه باندها جدا بخرم ، براي سـاب ووفر چه آمپي پيشنهاد ميديد كه خوش قيمت باشه ( چون زياد سـاب ووفر قوي نيست )
پيشاپيش ممنونم . . .

omid-b68
26-02-2014, 18:34
با سلام خدمت دوستان
من در حال حاضر یه ساب Earthquakeمدل 154و1500وات 15 اینج آیا امپیلی مونو پایونیر GM-D8500 برای این ساب خوب هستش یا نه؟ ممنون از راهنمایی تون

hamidR15
28-02-2014, 00:57
اصلا منظورم بیس نبود.اتفاقا یه آهنگی بود مثل کی اشکاتو پاک میکنه ابی،که اولاش صدای خواننده غالبه،منظورم از قدرت حجم صدا بود.فوق العاده با کیفیت و شفاف.
سلام
بسیار عالی.من یه تحقیق کردم اتفاقا یکی از دوستان این برند رو میارن.اگر چیزی لازم داشتید مدل رو بفرمائید براتون تهیه کنم.

اگه لطف کنید به ما هم یه راهنمایی ای بکنید ممنون
این مشخصات سیستمم هست که جدیدا خریداری کردم:
pioneer 2550
cadence zrs 703i
sub cadence xbp 121
amp pioneer gm-a6604 760watt 4 channel
این آمپلی پایونیر 4 کانال که نصب کردم ( با توجه به توان واقعیش) جوابگوی سیستمم هستش؟ لازم نیست یه امپ مونو اضاف کنم؟( اهل ولوم دادن نیستم و بلندی صدا رو حداکثر حداکثر روی 50-60 درصد ولوم میزارم)
برای داشتن فرکانش های ریز و پایین (و صدای شفاف خواننده) چه قطعه و تجهیزات دیگه ای پیشنهاد می کنید؟
دوست عزیز.
اسپیکرهای شما 95وات RMS هست روی 4 اهم.در صورتی که آمپلیفایر شما در بهترین شرایط ولتاژی رو14.4V خروجی 60 وات میده.
همچنین ساب ووفرتون نیز 300 وات هست.لذا آمپلیفایر انتخابی اصلا توانائی درایو کردن اسپیکر و ساب رو نداره.
برای داشتن صدای عالی باید از سیستم کامپوننت استاندارد استفاده نمائید.

عرض ادب آقا حمید

ببخشید منظور از 3Way / 2Way Switchable Digital X’over چیه که سایت کنوود برای 7056 زده؟؟
اونوقت منظور از نِتورک کردن چیه؟؟؟
اون وقت پخش 7056 هم مثه 3way هست؟؟؟
ممنون میشم توضیح مختصری بدین
ارادت دارم.
منظور اینه که هم حالت استاندارد که همگی داریم استفاده میکنم داره و هم حالت شبکه بستن.نت ورک رو من در چند صفحه قبل توضیح دادم. ا

سلام
آقایون واسه باند کدوم یکی از این موارد رو پیشنهاد میکنید ؟
DLS 1073
Cadence 703
Pionner 6975
Infiniti 693 kappa
توقعاتی که از باند دارم : 1. بیس بالا و دلنشین 2. کیفیت صدای عالی 3. عدم کاهش کیفیت درصورت زیاد کردن صدا
واسه هدیونیت هم بین این دو مورد برام مقایسه کنید
Kenwood 7056
Pioneer 9550
لطفا دلیلتون رو هم ذکر کنید . باید قبول کنیم پایونیر جا افتاده تر از کنووده تو ایران اما اگه دوستان برام یه مقایسه منطقی بکنن ممنون میشم.
واسه آمپیلی چی پیشنهاد میدین که حداقل 100 rms خروجی بده ؟ ( راستش واسه امپ چیز خاصی مدنظرم نیست . آمپ دوکانال میخوام چون فعلن قصد هزینه کردن زیاد ندارم و از طرفی هم نمیخوام ساب ببندم )
کامپوننت کوچیک و با قیمت مناسب چیا وجود داره ؟ ( میخوام ببندم تو قسمت مربع شکل داشبورد پراید . حتما این نکته رو مدنظر قرار بدین )

پیشاپیش ممنونم :n12:
بنده پیشنهاد آمپ 75.4 +CO 609 رو به شما میدم.آمپ 75.4 قیمتش 513 و اسپیکر هم 455 تومن.
به صورت بریج میبندید.صدای با کیفیت و پر قدرت تحویلتون میده.
در مورد HU به نظر من 7056 یه پیچش می ارزه به 9550.

سلام
ممنونمیشم راهنمایی کنید من ماشینم 111 هست
1- بنده یک پخش 7800 پایونیر دارم که جعبش گم شده میخواستم ببینم خروجیش کلا چندوات هست ؟
دو باند اینفینیتی کاپا هم گرفتم که روش نوشته :
693.9
110 rms
330 peak
2 - با وجود این که کل صدای خروجی رو به باندای عقب میدم روی صدای سی دی های mp3 اصلا حجم خروجی خوب و رضایت بخشی نداره و فقط روی سی دی های آدیو بلندی صدا رضایت بخشه
3 - وقتی هم صدای خواننده زن باشه بعضی از حروف مثل ت و س و ی رو که میگه صدا گوش رو میزنه یکم
4 - با توجه به این موارد من باند رو کلا عوض کنم یا تنظیمات رو باید عوضکنم یا باند اضافه کنم یا آمپلی فایر بزارم ؟
5 - اگر بخوام بانداضافه کنم چند وات با چه مارکی؟
6 - آمپلی فایر هم چه مارکی باشه و اینکه کیفیت رو هم بالایبره یا فقط بلندی صدا داره ؟
7 - من چون آهنگ های متال گوش میدم تجزیه صداهای توی آهنگ واسم مهمه وقتی ولوم رو زیاد میکنم .
8-تعویض باندای جلو تو اینمشکلات میتونه تاثیر مثبتی بزاره ؟
ممنون
اگر کسی هم تو این مسایل وارده شماره بزاریدزنگ میزنم اگر وقت نوشتن ندارید
1-توان خروجی کلیه HU ها در بهترین شرایط 18-22 وات هست لذا نمیتواند اسپیکرهای قویتر رو درایو کنه.
2- باید از آمپلیفایر با توان منساب استفاده نمائید.
3-؟
4-آمپلیفایر اضافه نمائید.
5-توصیه نمیشه. در غیر اینصورت دقیقا باید همون اسپیکری که نصب هست رو تهیه و نصب نمائید.
6-بستگی به میزان هزینه شما داره.مسلما هرچقدر میزان پرداختی تون بیشتر باشه آمپ بهتر میتونید تهیه نمائید.
100% تو کیفیت تاثیر داره.
7- ---
8-مسلما تهیه یک جفت کامپوننت 16سانتیمتری تو درهای جلو میتونه کیفیت صدا رو دو 100 چندان کنه.

دروود !
استاد حميد من فعلا از خريد منصرف شدم فقط يه جفت كاپا خريدم و يه سـاب ووفر باكس JBL 1000 كه از قبل داشتم
بودجه ام خيلي محدوده ! به يه آمپلي نياز دارم كه بتونه جفتشون رو به خوبي درايو كنه يعني هم سـاب ووفر رو راه بندازه و هم دو تا اسپيكر رو !
و اينكه اگر بودجه رو افزايش بدم يه آمپلی فایر واسه باندها جدا بخرم ، براي سـاب ووفر چه آمپي پيشنهاد ميديد كه خوش قيمت باشه ( چون زياد سـاب ووفر قوي نيست )
پيشاپيش ممنونم . . .
خواهش میکنم. لطف دارید.
یه 8604 پایونیر کافیه

با سلام خدمت دوستان
من در حال حاضر یه ساب Earthquakeمدل 154و1500وات 15 اینج آیا امپیلی مونو پایونیر GM-D8500 برای این ساب خوب هستش یا نه؟ ممنون از راهنمایی تون
دوست عزیز. به جمع p30 World یها خوش آمدید.
ساب ووفر شما 700 وات RMS هست و آمپلیفایرتوانش کمی کمتر هست..

driftking132
28-02-2014, 01:59
دستت درد نکنه,متنشو پیدا کردم
گفتم بذارمش شاید کسی باز پرسید,15 صفحه خوندم تا پیداش کنم :n30:

منبع آقا حمید:

نتورک بستن یه موضوع پیچیده ای هست.من به طور کلی خدمتتون عرض میکنم
زمانی که ما چیدمان اسپیکرها رو از حالت استاندارد به نتورک تغییر میدیم،در واقع برای هر اسپیکر یه رنج فرکانس که توانائی اجرای آن را دارا میباشد تعریف میکنیم.
به عنوان مثلا پخش پایونیر P99 رو با چهار جفت خروجی در نظر بگیرید.
یک جفت خروجی با نام HI
یک جفت خروجی بانام MID
یک جفت خروجی با انم Low
یک جفت خروجی با نام Sub Woofer
برای شروع یه پروژه نتورک ما نیاز به اسپیکرهای مخصوص و آمپلیفایرهای جداگانه داريم.
برای تیوتیرها یک آمپلیفایر.برای میدرنجها یک آمپلیفایر برای ووفرها یک آمپلیفایر و برای ساب ووفر نیز یک آمپلیفایر نیاز هست
دیگه من بیشتر توضیح نمیدم چون طولانی میشه.
پروسسور هم یه DSP هست که کار آنالیز صدا رو بر عهده داره و اغلب از طریق کامپیوتر تنظیم میشه.
لذا در نهایت کیفیت صدا با یه پخش معمولی که به صورت استاندارد نصب شده کاملا متفاوت هست.
اغلب خودروهای لوکس که دارای تعداد بالائی اسپیکر هستند از این گزینه بهره مند گردیده اند

driftking132
28-02-2014, 02:19
آقا حمید میشه دو جفت باندِ واسه استفاده از 7056,البته بدون آمپ بهم معرفی کنید؟؟
قیمتشون رو هم لطف کنید
آیا واتِ زیاد هم تاثیر داره یا فقط از اون واتِ تعیین شده ی پخش استفاده میکنن؟؟
اگه زیاد تاثیر نداره قیمت مناسب باشه,پیشنهاد میکنید یه جفت قوی بخرم ولی بدونِ آمپ؟؟؟
یه باندی میخوام توی مایه های 6962,چون دوستم داره با پخش سری 7 پایونیر,بدون آمپ بیسش بد نبود.40 وات RMS هست.مرسی
تابستون هم میخوام ساب براش بگیرم

ehsan0108
28-02-2014, 02:45
سلام دوستان:n18:
منم راهنمای کنین ممنون میشم
من بین سه تا باند موندم کدوم بخزم بین هرتز690 پاییونز 6975 v2 وکننود 718 دوستان بگن کدوم بهتره ؟
بعد امپ JVC 8004D امپ خوبیه؟ یکی از دوستان 370 میده دسته دو هست ولی تمیزه این قیمت ارزش داره؟ واسه ساب جی بی ال 1200 و یه جفت باند خوب جواب میده این امپ؟

اینم مشخصاتش

RMS Power Rating:

4 ohms: 120 watts x 4 chan.
2 ohms: 130 watts x 4 chan.

Max power output: 200 watts x 4 chan.

Snake5
28-02-2014, 10:32
دوست عزیز.
اسپیکرهای شما 95وات RMS هست روی 4 اهم.در صورتی که آمپلیفایر شما در بهترین شرایط ولتاژی رو14.4V خروجی 60 وات میده.
همچنین ساب ووفرتون نیز 300 وات هست.لذا آمپلیفایر انتخابی اصلا توانائی درایو کردن اسپیکر و ساب رو نداره.
برای داشتن صدای عالی باید از سیستم کامپوننت استاندارد استفاده نمائید.

خيلى ممنون آقا حميد گل
حميد خان چه مدل کامپوننتی رو پیشنهاد می کنید که هم کیفیت و شفافیت صدای خوبی داشته باشه هم بیس نرم و باکیفیت خوبی داشته باشه برای در جلو ...ماشین پارس هست
امپلی پایونر که الان نصب کردم توانایی درایو این کامپوننت و باندهای عقب رو داره؟ یا بفروشمش یه امپلی دیگه بگیرم؟ (البت اینرو عرض کنم زیاد اهل ولوم دادن نیستم فوق فوقش 50-60 درصد)
و سوال اخر اگه یه کامپوننت اضاف کنم، باید یه امپلی مونو برای ساب هم بگیرم. پیشنهادتون برای این قسمت چی هستش؟ اگه امپ مونو اضاف بشه به سیستم باید هدیونیت هم عوض بشه؟( از نظر خروجی هدیونیت...توضیح اینکه ساب باکس و اسپیکرهای فعلیم قدرت بالایی دارند)

تشكر فراوان از زحمتاى بي منتى كه ميكشيد اقا حميد:n16:

khafan8288
28-02-2014, 10:58
سلام
دوستان اول از همه واقعا معذرت میخوام که اینجا دارم پست بی ربط میزنم
توو انجمن جایی نیست که بشه آهنگ هایه مشت واسه ماشین دانلود کنیم؟

sandmanx
28-02-2014, 14:23
1-توان خروجی کلیه HU ها در بهترین شرایط 18-22 وات هست لذا نمیتواند اسپیکرهای قویتر رو درایو کنه.
3-؟
5-توصیه نمیشه. در غیر اینصورت دقیقا باید همون اسپیکری که نصب هست رو تهیه و نصب نمائید.
6-بستگی به میزان هزینه شما داره.مسلما هرچقدر میزان پرداختی تون بیشتر باشه آمپ بهتر میتونید تهیه نمائید.
7- ---
8-مسلما تهیه یک جفت کامپوننت 16سانتیمتری تو درهای جلو میتونه کیفیت صدا رو دو 100 چندان کنه.

خیلی ممنون از راهنماییتون
1 - من اصطلاحات ماشین رو نمیدونم منظور از یه جفت کامپوننت 16 سانتی برای جلوی ماشین یعنی برم به مغازه دار همین رو بگم یا باید چیز دیگری بگم و اینگه چه مارکی و حدود چند هست که گرون نخرم ؟
2 - خوب من 200 تا 250 میتونم واسه امپ هزینه کنم چی بگیرم به نظر شما که سیستم من جواب بده ؟
3 - راستی اصل بودن پخش رو از کجا میشه فهمید اخه جعبش نیست
با تشکر بسیار

hoseinsps
28-02-2014, 18:37
قیمتشون رو هم لطف کنید
اگه زیاد تاثیر نداره قیمت مناسب باشه,پیشنهاد میکنید یه جفت قوی بخرم ولی بدونِ آمپ؟؟؟
یه باندی میخوام توی مایه های 6962,چون دوستم داره با پخش سری 7 پایونیر,بدون آمپ بیسش بد نبود.40 وات RMS هست.مرسی
سلام
با اجازه مدیر
خروجی پخش تو بهترین حالت 20 rms و شما اگر قصد بستن امپلی ندارید پیشنهاد نمیشه بیشتر از 250 تومن هزینه کنید چون در واقع نمیتونید با خروجی پخش باندتون رو کاملا درایو کنید
تو این رنج قیمت mtx/jbl/alpine خوبن .
برای ساب هم قطعا میدونید که به امپلی نیاز دارید و اگر میخواید ساب خریداری بفرمایید از الان کامپوننت بگیرید که در نهایت به کیفیت بهتر و بیشتری برسید(به نسبت بستن کواک با ساب!)

من بین سه تا باند موندم کدوم بخزم بین هرتز690 پاییونز 6975 v2 وکننود 718 دوستان بگن کدوم بهتره ؟
بعد امپ JVC 8004D امپ خوبیه؟ یکی از دوستان 370 میده دسته دو هست ولی تمیزه این قیمت ارزش داره؟ واسه ساب جی بی ال 1200 و یه جفت باند خوب جواب میده این امپ؟

اینم مشخصاتش

RMS Power Rating:

4 ohms: 120 watts x 4 chan.
2 ohms: 130 watts x 4 chan.

Max power output: 200 watts x 4 chan.

سلام دوست عزیز
امپ خوبیه(ازش تخفیف بگیرید)
البته برای 4 تا باند!چون این مدل قابلیت بریج رو نداره و نمیتونید دو کانالش رو بصورت بریج برای سابتون در نظر بگیرید!!!!!
برای کواکسیال هم hertz690 و mc609و co609 گزینه های خوبی هستن
ساب رو دارید الان؟
اگر ساب تو سیستم هست پس کامپوننت بگیرید بهتره تا کواکسیال.
ولی اگر حجم صدا بیشتر مهمه (و اطاق ماشین بزرگه مثل 405 و سمند)واستون همون کواک بهتر جواب میده

سلام
دوستان اول از همه واقعا معذرت میخوام که اینجا دارم پست بی ربط میزنم
توو انجمن جایی نیست که بشه آهنگ هایه مشت واسه ماشین دانلود کنیم؟
سلام
البته شاید لینک های قدیمی حذف شده باشن....
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3-؟
7- ---

1 - من اصطلاحات ماشین رو نمیدونم منظور از یه جفت کامپوننت 16 سانتی برای جلوی ماشین یعنی برم به مغازه دار همین رو بگم یا باید چیز دیگری بگم و اینگه چه مارکی و حدود چند هست که گرون نخرم ؟
2 - خوب من 200 تا 250 میتونم واسه امپ هزینه کنم چی بگیرم به نظر شما که سیستم من جواب بده ؟
با تشکر بسیار
ببینید دوست عزیز
کامپوننت یه نوع اسپیکر !
برای درک بهتره این تاپیک ارزشمند رو مطالعه بفرمایید
اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدل و قیمت رو بر اساس بودجه و سلیقه شما میشه مشخص کرد
کامپوننت از 150 هزارتومان هست تا 5 میلیون!
کامپوننت ها هم در سایز های مختلف تولید میشن
که معمول ترین سایز ها 10 /13 / 16.5 سانتی متری هستن
برای مثال در جلو 206 سایزش 16.5 و در عقبش 13 سانته
که در بعضی موارد میشه رودری رو برش داد و مثلا سایز 13 رو به 16.5 افزایش داد
(کامپ های 10 و 13 سانتی معمولا ارزش هزینه زیاد رو ندارن و شاید با فابریکی هم تفاوت محسوسی نداشته باشن)
یه بودجه کلی و انتظارتون از سیستم و قطعاتی که دارید رو بفرمایید.

driftking132
28-02-2014, 18:57
ببخشید کامپ بیس هم میزنه؟؟؟؟
واسه کامپ,حتما باید آمپ بخرم؟؟چون فعلا بودجه ام نمیرسه
الان پوله من فقط به خرید 7056 و شاید دو جفت باند مناسب برسه:n15:

ehsan0108
28-02-2014, 19:15
////سلام دوست عزیز
البته برای 4 تا باند!چون این مدل قابلیت بریج رو نداره و نمیتونید دو کانالش رو بصورت بریج برای سابتون در نظر بگیرید!!!!!
ساب رو دارید الان؟
ولی اگر حجم صدا بیشتر مهمه (و اطاق ماشین بزرگه مثل 405 و سمند)واستون همون کواک بهتر جواب میده/////

با تخفیف که گرفتم شد 370..واقعا نمیشه بریج کرد برای ساب؟ اخه خودش گفت میشه و فولش میکنه!! :n04:

پس هرتز 690 از پاییونز 6975 بهتره داداش؟
اره ساب رو به همراه باکسش دارم
کامپونت قیمتش بالا نیست؟؟ واسه باند حداکثز میتونم 350 تا 400 هزینه کنم اگه کامپونت باکیفیت با این قیمت پیدا میشه یه مدل معرفی کن دادا
ماشین پراید 131 هست وصندوق بزرگی نداره... بیشتر کیفیت واسم مهمه :8:

sandmanx
28-02-2014, 21:31
سلام

ببینید دوست عزیز
کامپوننت یه نوع اسپیکر !
برای درک بهتره این تاپیک ارزشمند رو مطالعه بفرمایید
اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدل و قیمت رو بر اساس بودجه و سلیقه شما میشه مشخص کرد
کامپوننت از 150 هزارتومان هست تا 5 میلیون!
کامپوننت ها هم در سایز های مختلف تولید میشن
که معمول ترین سایز ها 10 /13 / 16.5 سانتی متری هستن
برای مثال در جلو 206 سایزش 16.5 و در عقبش 13 سانته
که در بعضی موارد میشه رودری رو برش داد و مثلا سایز 13 رو به 16.5 افزایش داد
(کامپ های 10 و 13 سانتی معمولا ارزش هزینه زیاد رو ندارن و شاید با فابریکی هم تفاوت محسوسی نداشته باشن)
یه بودجه کلی و انتظارتون از سیستم و قطعاتی که دارید رو بفرمایید.
ممنون
من پخش ۷۸۰۰ و باند اینفینی دارم
واسه تعویض اسپیکر جلو و خرید امپ واسه باند های عقب کلا ۳۰۰ میتونم هزینه کنم
و واسم افزایش کیفیت و بلندی صدا مخصوصا رو سی دی های mp3 مهمه چون رو سی دی های ادیو مشکلی ندارم
در ضمن نفرمودید من چطوری بفهمم پخشم اورجیناله ؟

s-a-l-i-m
28-02-2014, 22:38
دوستان سلام!!
میخواستم بین 1 تا 1200 حالا کمی بالا و پایین مشکلی نیست سیستم بخرم { فقط و فقط باکس و باند و امپ } !!
چی پیشنهاد میدین ؟؟
ضبط اکی هست !!
فقط میخوام اون سه مورد رو یه راهنمایی بکنین بین این همه چیز چی بخرم خوبه ؟؟؟
و اینکه کمی توضیح بدین من کلا سر در نمیارم جریانشون چطوریاست !!

hamidR15
28-02-2014, 23:49
قیمتشون رو هم لطف کنید
سلام
شما جناب زندی هستید که تماس داشتید؟
یه مدل جی وی سی دیروز شنیدم با پخش پایونیر 9450.با توجه به اینکه 5Way بود ولی هم بیس پر حجمی داشت و هم دیستورشن خیلی کمی.واقعا برام جالب بود.دو جفتش به نظر من واقعا میتونه تامل برانگیز باشه.
باید فردا مدل و قیمت رو سوال کنم.باید اعتراف کنم اصلا از جی وی سی همچین صدائی رو انتظار نداشتم.:n04:

از بین این سه تا من 690 هرتز رو پیشنهاد میکنم.از اون بهتر آدیو سیستم CO 609 هست.قیمتش هم 455 تومن هست.
آمپ اگر جعبه داره ارزش داره.برای ساب خوبه ولی با توجه به کلاس D بودنش برای اسپیکر توصیه نمیکنم.

خيلى ممنون آقا حميد گل
حميد خان چه مدل کامپوننتی رو پیشنهاد می کنید که هم کیفیت و شفافیت صدای خوبی داشته باشه هم بیس نرم و باکیفیت خوبی داشته باشه برای در جلو ...ماشین پارس هست
امپلی پایونر که الان نصب کردم توانایی درایو این کامپوننت و باندهای عقب رو داره؟ یا بفروشمش یه امپلی دیگه بگیرم؟ (البت اینرو عرض کنم زیاد اهل ولوم دادن نیستم فوق فوقش 50-60 درصد)
و سوال اخر اگه یه کامپوننت اضاف کنم، باید یه امپلی مونو برای ساب هم بگیرم. پیشنهادتون برای این قسمت چی هستش؟ اگه امپ مونو اضاف بشه به سیستم باید هدیونیت هم عوض بشه؟( از نظر خروجی هدیونیت...توضیح اینکه ساب باکس و اسپیکرهای فعلیم قدرت بالایی دارند)

تشكر فراوان از زحمتاى بي منتى كه ميكشيد اقا حميد:n16:
محبت داری شما. ممنونم
بدون شک MX165 .اگر تهران تشریف دارید حتما قرار بزارید صداش رو براتون تست میگیرم.واقعا ثداش به کامپوننتهای بالای 600 تومن میرسه.در حالی که 357 تومن هست.اتفاقا روی پارس هم نصبه.:n02:
آمپ تون چه مدلیه؟
اگر براتون مقدوره پایونیر رو بفروشید و از خط تولید M-Line آمپ خودش رو بگیرید ببینیدچیکار میکنه.ML75.4 fh rdlj 513 , h'v n, ;hkhg ldo,hidn ء» 60.2 با قیمت 310 تومن.
اگر ساب باکستون قوی هستند(مدل دقیقش چیه؟) بله حتما باید آمپلیفایر مونو که بتونه تغذیه کامل کنه ساب رو نیاز هست.
پخشتون هم باید سه جفت خروجی Pre داشته باشه.اگر برای استیج عقب هم اسپیکر نصب میکنید.

1
با تشکر بسیار
1-بفرمائید کامپوننت میخوام. همین.منتها اینجا بحث انتخاب برند هست که تو بازار برندهای متنوعی موجود هستند .از برندهای فیک چینی بگیر تا برندهای مطرح و استاندارد با کیفیت بالا. بستگی داره چه میزان میخواهید هزینه نمائید.ضمنا سایز کامپوننتها هم دارای سه سایز 10،13،16 سانتیمتر هست.
2-برای آمپلیفایر 4 کگانال 250 میخواهید هزینه کنید یا دو کانال؟
3- کدوم پخش؟اگر پایونیر میگیرید،لیبل گارانتی پایونیران روی جعبه الصاق شده.اگر از برند کن وود تهیه میفرمائید،لیبل گارانتی شرکت نت الکترونیک نصب هست.

ببخشید کامپ بیس هم میزنه؟؟؟؟
واسه کامپ,حتما باید آمپ بخرم؟؟چون فعلا بودجه ام نمیرسه
الان پوله من فقط به خرید 7056 و شاید دو جفت باند مناسب برسه:n15:
بله اندازه خودش میزنه.
اگر توانش از 70 به بالا باشه باید با آمپلیفایر مناسب درایو بشه.
جسارتا،چه میزان در نظر دارید برای تهیه سیستم؟

hamidR15
28-02-2014, 23:58
دوستان سلام!!
میخواستم بین 1 تا 1200 حالا کمی بالا و پایین مشکلی نیست سیستم بخرم { فقط و فقط باکس و باند و امپ } !!
چی پیشنهاد میدین ؟؟
ضبط اکی هست !!
فقط میخوام اون سه مورد رو یه راهنمایی بکنین بین این همه چیز چی بخرم خوبه ؟؟؟
و اینکه کمی توضیح بدین من کلا سر در نمیارم جریانشون چطوریاست !!
سلام
ماشینتون چیه؟
منظورتون از باند کواکسیال هست یا کامپوننت؟
پخشتون چیه؟
اکسسوری دارید؟شامل کابل برق،کابل RCA ،فیوز و....

driftking132
01-03-2014, 00:38
سلام
یه مدل جی وی سی دیروز شنیدم با پخش پایونیر 9450.با توجه به اینکه 5Way بود ولی هم بیس پر حجمی داشت و هم دیستورشن خیلی کمی.واقعا برام جالب بود.دو جفتش به نظر من واقعا میتونه تامل برانگیز باشه.
باید فردا مدل و قیمت رو سوال کنم.باید اعتراف کنم اصلا از جی وی سی همچین صدائی رو انتظار نداشتم.

آره قربونت,دستِ گلت درد نکنه
منتظرم عزیز
خیلی گلییییییییییییییییییییییی ییییی
فکر کنم این مدل باشه مگه نه؟؟؟CS-HX6958[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoseinsps
01-03-2014, 01:02
////سلام دوست عزیز
ساب رو دارید الان؟
ولی اگر حجم صدا بیشتر مهمه (و اطاق ماشین بزرگه مثل 405 و سمند)واستون همون کواک بهتر جواب میده/////

با تخفیف که گرفتم شد 370..واقعا نمیشه بریج کرد برای ساب؟ اخه خودش گفت میشه و فولش میکنه!!
:n04:

پس هرتز 690 از پاییونز 6975 بهتره داداش؟
اره ساب رو به همراه باکسش دارم
کامپونت قیمتش بالا نیست؟؟ واسه باند حداکثز میتونم 350 تا 400 هزینه کنم اگه کامپونت باکیفیت با این قیمت پیدا میشه یه مدل معرفی کن دادا
ماشین پراید 131 هست وصندوق بزرگی نداره... بیشتر کیفیت واسم مهمه
:8:
سلام
امپ جعبه داره ؟
اخه نو این امپ رو دارن 490 میفروشن.....
توی مشخصاتش زده که قابلیت بریج رو نداره!خود دانید!
اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کامپ خوب تا 400 تومن mx165.....
اگه کیفیت مهمه پس تو خرید کامپ شک نکنید.
همون طور که حمید اقا فرمودن اول co609 بعد هم هرتز690
718 که تیوترهاش جیغه و اذیت میکنه
6975 هم که سری قدیمش خوبه.....

ممنون
من پخش ۷۸۰۰ و باند اینفینی دارم
واسه تعویض اسپیکر جلو و خرید امپ واسه باند های عقب کلا ۳۰۰ میتونم هزینه کنم
و واسم افزایش کیفیت و بلندی صدا مخصوصا رو سی دی های mp3 مهمه چون رو سی دی های ادیو مشکلی ندارم
در ضمن نفرمودید من چطوری بفهمم پخشم اورجیناله ؟
از روی لیبل گارانتی میشه فهمید.
این مشکلی که میفرمایید به احتمال زیاد از پخشتونه!
اگه میتونید برید جایی با یه پخش دیگه
مثلkenwood u 456براتون تست بزنن اگر مشکل حل شد پخش رو عوض کنید.
یا 7016 دست دوم
تا 500 تومن هم 7056 پخش خوبیه.
اگر با این کار نتیجه نگرفتید بعد باند و امپ بخرید.
ولی در کل سی دی های اورجینال یا ادیو به نسبت mp3 کیفیت بالاتری دارن
mp3 فشرده میشه تا حدی ......

hamidR15
01-03-2014, 09:20
سلام
باید فردا مدل و قیمت رو سوال کنم.باید اعتراف کنم اصلا از جی وی سی همچین صدائی رو انتظار نداشتم.

آره قربونت,دستِ گلت درد نکنه
منتظرم عزیز
خیلی گلییییییییییییییییییییییی ییییی
فکر کنم این مدل باشه مگه نه؟؟؟CS-HX6958

سلام مخلصم محمد جان.
بله فكر كنم خودشه. شما هم صداش رو شنيدي؟قيمتش رو داري؟
عجب بيس سنگيني ميزد.به نظر من تا رنج 270 قابل توجيه.كاملا ميتونه جايگزين 718 باشه.

s-a-l-i-m
01-03-2014, 09:24
سلام
ماشینتون چیه؟
منظورتون از باند کواکسیال هست یا کامپوننت؟
پخشتون چیه؟
اکسسوری دارید؟شامل کابل برق،کابل RCA ،فیوز و....

داداش چقدر سوالت تخصصی شد:دی
206 !!
کواکسیال و این چیزا نمیدونم چیه !!:n02: سخت شدشا !!
میخوام تا 1200 جمع کنمش حالا شما بگو چی بگیرم !!
اکسس رو میشه اکی کردش !! نمیشه ؟؟
ضبط هم : booster-bsg-704GP

کواکسیال اون فیش خفناست ؟ :n26: کامپوننت که سرچ زدم دیدم ولی نفهمیدم دقیقا چیه :n27:
میخوام جمعش کنم برای بعد عید ببندمش رو ماشین !!

از برقی هم چیزی سر در نمیارم که بگم فقط میدونم ضبط خیلی پشتش جا فیش داره:n02:

hamed malekpour
01-03-2014, 11:39
نظرتون در مورد کنوود 7100چییه آیا تا 400هزار تومان ارزش خرید داره ونحوه تشخیص اصل از تقلبیش چییه وآیا قدرت صداش زیاده یا قدرت کوبش؟

hoseinsps
01-03-2014, 11:57
نظرتون در مورد کنوود 7100چییه آیا تا 400هزار تومان ارزش خرید داره ونحوه تشخیص اصل از تقلبیش چییه وآیا قدرت صداش زیاده یا قدرت کوبش؟
سلام
چرا co609 نمیگیرید؟امتحانش هم پس داده...
45 تومن گرون تره:n01:
7100 هم من با خروجی پخش (بدون امپ)گوش دادم خوبه.
اصلی بودنش هم لیبل گارانتی شرکت نت الکترونیک

206 !!

کواکسیال اون فیش خفناست ؟ :n26: کامپوننت که سرچ زدم دیدم ولی نفهمیدم دقیقا چیه :n27:

سلام
پخشتون که متفرقه است و کیفیت خوبی نداره!
اصلا خروجی rca داره ؟ (پشت پخش خروجی هایی مثل خروجی av )
اگه rca نداشته باشه امپ بهش نمیشه وصل کرد و باید پخش رو تعویض کنید.
ساب هم میخواید؟
یه نوع از کواکسیال همون باند های بیضی 6*9(خربزه ای)
کامپوننت یه نوع از بانده که برای درک بهتر میتونید تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید:
اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منظوراز اکسسوری:
فیوز و هلدر+کابل Rca+سیم برق برای امپلی فایر+ سیم ریموت امپ + سیم اسپیکر و .....
کلا به پشت پخش ربطی نداره.....
امپ : 9604 پایونر یا ml75.4 ادیو
پخش هم کنوود u456
با نصب حدود 1400 /1500در میاد

smart.pro666
01-03-2014, 12:59
حميد خان اينا سوالهاي آخره ما از شماست : دي
اينجوري من از صحبت هات برداشت كردم ، فكر ميكنم به همه كساني كه ساب دارند توصيه ميكني اگه قصد خريد كواك دارند به جاش برن سمت كامپاننت . . .
كامپ اگه يه زماني بخواي ساب رو خاموش كني صداش آزار دهنده نميشه ( مثل 718 ) ؟!
و اينكه كامپ زير 200 تومان هم چيز قابل توجه اي ميشه تهيه كرد ؟!
و اينكه آمپ 4 كانال 8604 براي يك ساب و يك جفت كامپاننت مناسبه ؟!
و اينكه كامپ براي استيج عقب ميتونه جايگزين كواك باشه يا نه فقط به درد استيج جلو ميخوره ؟
ببخش ، ديگه قول ميدم نپرسم :n02:

driftking132
01-03-2014, 17:03
نه والا نشنیدم,
شما گفتی 5way بوده منم دنبالش گشتم,تازه این مدل 80 وات RMS هست,یه مدل بالاتر داره 100وات,CS-HX7158

ببخشید وقتی نوشته 80 وات یعنی هر L R
80 وات RMS دارن,یا روی هم رفته میشه 80 وات؟؟؟
پس بخرمش؟؟؟

rafsanjan gsm
01-03-2014, 19:26
نه والا نشنیدم,
شما گفتی 5way بوده منم دنبالش گشتم,تازه این مدل 80 وات RMS هست,یه مدل بالاتر داره 100وات,CS-HX7158

ببخشید وقتی نوشته 80 وات یعنی هر L R
80 وات RMS دارن,یا روی هم رفته میشه 80 وات؟؟؟
پس بخرمش؟؟؟

باندی که اقا حمید گوش دادن همین 7158 هست نه 6958. من صدای هر دو رو شنیدم، 7158 با توجه به 10*7 بودنش بیس سنگینی داره، دوستم همین باند رو داره رو ماشینش

driftking132
01-03-2014, 22:22
باندی که اقا حمید گوش دادن همین 7158 هست نه 6958. من صدای هر دو رو شنیدم، 7158 با توجه به 10*7 بودنش بیس سنگینی داره، دوستم همین باند رو داره رو ماشینش

مرسی,
اونوقت این 100 وات RMS منظور واسه کلِ باندِ یا واسه هر L R ????

rafsanjan gsm
01-03-2014, 22:33
مرسی,
اونوقت این 100 وات RMS منظور واسه کلِ باندِ یا واسه هر L R ????

RMS واسه هر کدوم از باندا هست ینی L 100 و R 100

mirabasn
01-03-2014, 22:37
سلام.ببخشید میشه قیمت dls1073 روبگینو همچنین ازکجا میتونم تهیه کنم؟
نحوه تشخیص اصلیش . تقلبیش؟

driftking132
01-03-2014, 22:56
RMS واسه هر کدوم از باندا هست ینی L 100 و R 100
ممنونم :n12:

driftking132
01-03-2014, 23:02
سلام مخلصم محمد جان.
بله فكر كنم خودشه. شما هم صداش رو شنيدي؟قيمتش رو داري؟
عجب بيس سنگيني ميزد.به نظر من تا رنج 270 قابل توجيه.كاملا ميتونه جايگزين 718 باشه.

آقا حمید ببخشید شما یه جفت با آمپ شنیدی یا بدون آمپ؟؟؟
این مدل جی وی سی 7158 هر جفتش در میا د 194 تومن.

شما خرید پایونیر 6965 V2 درجه یک به قیمت 162 تومن رو پیشنهاد نمیدید؟؟؟

Snake5
01-03-2014, 23:54
محبت داری شما. ممنونم
بدون شک MX165 .اگر تهران تشریف دارید حتما قرار بزارید صداش رو براتون تست میگیرم.واقعا ثداش به کامپوننتهای بالای 600 تومن میرسه.در حالی که 357 تومن هست.اتفاقا روی پارس هم نصبه.:n02:
آمپ تون چه مدلیه؟
اگر براتون مقدوره پایونیر رو بفروشید و از خط تولید M-Line آمپ خودش رو بگیرید ببینیدچیکار میکنه.ML75.4 fh rdlj 513 , h'v n, ;hkhg ldo,hidn ء» 60.2 با قیمت 310 تومن.
اگر ساب باکستون قوی هستند(مدل دقیقش چیه؟) بله حتما باید آمپلیفایر مونو که بتونه تغذیه کامل کنه ساب رو نیاز هست.
پخشتون هم باید سه جفت خروجی Pre داشته باشه.اگر برای استیج عقب هم اسپیکر نصب میکنید.

ممنون حمیدخان گل

با 357 تومن و این کیفیتی که شما ازش تعریف می کنید خیلی برا من مناسبه..متاسفانه شهرستان هستم و گرنه با این خوش اخلاقی و خوش برخوردی و مهربونی شما حتما مزاحمتون میشدم:n16: حمیدخان غیر از اون مدلی که فرمودین با پرس و جویی که کردم در همون حیطه قیمتی اسم اینا رو هم شنیدم که تعریف داشتن ازش: هرتز مدل های 165xl، hsk 165 و 165 dsk و JBL GTO6508c...بین این چند مدل و mx165 کدوم بیس نرم تر میده و شفافیت و میدبیس بهتری داره؟ تعریف میدبیس هرتز رو شنیدم...و یه مساله دیگه اینکه کدوم با باند عقب بنده بیشتر هماهنگ و هم صدا هستش؟
مدل باند عقب>>

امپ که برای ساب و باند عقب به صورت کلی استفاده می کنم پایونر 6604 هستش

امپ رو که به خاطر توان پایینش قصد دارم بفروشم ولی یه مساله اینکه اون امپ mline که فرمودین با باند عقب هم مچ هستش؟ یا بهتر نیست امپ کدنس بگیرم که با باند عقب بیشتر مچ باشه؟ یا هر مدل امپ دیگه که بین این دوتا میانه باشه پیشنهاد میکنید... ببخشید حمیدخان اون خط سومتون رو هم کیبوردتون رو انگلیش بوده متوجه نمیشم :)
مدل باند

اینم مدل ساب باکس

واقعا از ساب م راضیم بیس قدرتی نرم و با کیفیتی داره
الان برای سابم برم از همون برند خودش امپ مونو بگیرم یا توصیه دیگه ای دارید؟

ببخشید یکم صحبتام زیاد شد شرمنده:n12:

الان به نظرم به عنوان اولین کاری که باید انجام بده برم برای تعویض هدیونیت
پایونر 2550 دارم...اشکال بزرگی که داره دو جفت خروجی 2 ولت داره و غیر از این صداهای ریز رو فقط تو ولوم های بالا خوب اجرا می کنه ولی بیسش خوبه.. به نظرم بهترین پخش که با بودجه من (زیر 500) می تونم بگیرم کنوود 7056 هست..فقط نکته ای که نگرانم کرده اینه که میگن پخش های کنوود بیس کمتری نسبت به پایونر دارن و اگه بیسشون رو بالا ببری دقتشون خیلی کم میشه ( نسبت به پایونر)
اینه که دو دلم بین سری 9 پایونر و این پخش.. باز هم راهنمایی میخواستم

یه دنیا ممنون

ALI_7777
02-03-2014, 00:55
سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید.
میخاستم بدونم این ساب rs15 یا rs 12 گلیدن که معرفی کردین بخاطر free air بودن واقعآ توی باکس هم جواب میده یا ساب های spl از این بهتره؟؟؟؟؟؟(روی طاقچه یا داخل صندوق واسم فرقی نداره. اما شنیدم واسه پارس روی طاقچه ساب بیس قشنگ تری داره,راست و غلطشو نمیدونم؟؟!)
من ماشینم پرشیاست,واسم فرقی هم نداره که ساب رو روی طاقچه بزارم یا داخل صندوق توی باکس!!!هرکدوم بهتره شما بگییید؟؟؟:n13:ویبره و کوبشی که خودم داخل ماشین میشنوم واسم مهمه نه صدایی که بیرون ماشین میره.
لطفا واسه خرید یک ساب عالی (قدرتی-کیفیتی) که حسابی بترکوونه و شیشه هارو بیاره پایین!!! (هم ویبره و هم کوبش) راهنماییم کنید.بودجه واسه ساب حدوود 500 تومن.اسپیکر های روی ماشین هم co 609.
منتظر جوابتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آمپ هم ندارم و بعد از خرید ساب تصمیم دارم دارم تا آمپ مونم متناسب با ساب رو تهیه کنم.

ehsan0108
02-03-2014, 07:25
سلام
امپ جعبه داره ؟
اینم لینکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6975 هم که سری قدیمش خوبه....

دوستان این امپ قابلیت بریج داره که شما گفتین نداره

pahama1
02-03-2014, 08:05
سلام
امپ جعبه داره ؟
6975 هم که سری قدیمش خوبه.....

از روی لیبل گارانتی میشه فهمید.
این مشکلی که میفرمایید به احتمال زیاد از پخشتونه!
اگه میتونید برید جایی با یه پخش دیگه
مثلkenwood u 456براتون تست بزنن اگر مشکل حل شد پخش رو عوض کنید.
یا 7016 دست دوم
تا 500 تومن هم 7056 پخش خوبیه.
اگر با این کار نتیجه نگرفتید بعد باند و امپ بخرید.
ولی در کل سی دی های اورجینال یا ادیو به نسبت mp3 کیفیت بالاتری دارن
mp3 فشرده میشه تا حدی ......

دوستان این امپ قابلیت بریج داره که شما گفتین نداره

سلام خدمت همه دوستان
بله این آمپ قابلیت بریج داره ، در لینکی که حسین جان از سونیک داده بود این موضوع قید نشده بود اما تو سایت رسمی JVC یه توان 240 واتی بریج این ساب با عبارت Bridgeable Digital 4-Channel Power ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره شده.

hoseinsps
02-03-2014, 09:26
سلام خدمت همه دوستان
بله این آمپ قابلیت بریج داره ، در لینکی که حسین جان از سونیک داده بود این موضوع قید نشده بود اما تو سایت رسمی JVC یه توان 240 واتی بریج این ساب با عبارت Bridgeable Digital 4-Channel Power ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اشاره شده.
سلام
مرسی امیر و احسان جان
والا به سونیک هم دیگه نمیشه اعتماد کرد!

BIG-BANG
02-03-2014, 11:27
سلام
مرسی امیر و احسان جان
والا به سونیک هم دیگه نمیشه اعتماد کرد!

آره حسین جان سونیک بعضی وقتا اطلاعات اشتباه داده مثلا برا سابای ارث کوئیک هم همینطوره
اما آمپ ۸۰۰۴ جی وی سی چون کلاس دی هستش اون کیفیت صدایی که باید داشته باشه رو نداره و قیمتشم الکی بالا رفته به خاطر کمیاب بودمش به نظر من دوستانی که میخوان آمپ ارزون قیمت و چهار کانال بخرن ۸۶۰۴ پایونیر میتونه گزینه ی بهتری توی رنج قیمتی پایین باشه چون کلاس FD هستش و صداش از کلاس d بهتر و نزدیکتره به کلاس ab و قیمت مناسب تری هم داره (حدود ۳۸۰ تومن)

hamidR15
02-03-2014, 11:56
206 !!

سلام
ديشب حدود ساعت 1 بود داشتم پاسخ سوالات رو ميدادم، تقريبا آخرا بودم كه ناگهان برق رفت و من :n28: شدم.
با سليم جان كه تلفني صحبت كردم.:n02:

حميد خان اينا سوالهاي آخره ما از شماست : دي
اينجوري من از صحبت هات برداشت كردم ، فكر ميكنم به همه كساني كه ساب دارند توصيه ميكني اگه قصد خريد كواك دارند به جاش برن سمت كامپاننت . . .
كامپ اگه يه زماني بخواي ساب رو خاموش كني صداش آزار دهنده نميشه ( مثل 718 ) ؟!
و اينكه كامپ زير 200 تومان هم چيز قابل توجه اي ميشه تهيه كرد ؟!
و اينكه آمپ 4 كانال 8604 براي يك ساب و يك جفت كامپاننت مناسبه ؟!
و اينكه كامپ براي استيج عقب ميتونه جايگزين كواك باشه يا نه فقط به درد استيج جلو ميخوره ؟
ببخش ، ديگه قول ميدم نپرسم :n02:
اختيار داري من درخدممتون هستم.
بله همينطور هست.اگر كامپوننت صحيح نصب و تنظيم شده باشه خير.البته نوع برند متفاوته.و مثلا كامپوننتهاي پايونير خيلي جيغ هست صداي تيوترهاش.
زير 200 تومن سايز 16 خير.من سراغ ندارم.
8604 مناسبه ولي خيلي ازش نبايد كيفيت صدا رو طلب كني.قدرت خوبي داره ولي كيفيت صدا خير. براي كسي كه ميره سمت كامپوننت يعني ميخواد كيفيت داشته باشه پس بايد هزينه مناسبي هم براش پرداخت كنه.
بهترين محل نصب كامپوننت براي خودروئي كه هيچ اسپيكري نداره ابتدا استيج جلو هست.ولي الزام نيست كه بايد حتما جلو نصب بشه. اگر جلو نصب كنيد و يه ساب هم داخل صندوق داشته باشيد ميتونيد براي عقب ديگه هيچ اسپيكري تهيه نكنيد.
بنده همواره در صورت بقاء در خدمت گذاري شما عزيزان هستم.:n16::n12:

سلام.ببخشید میشه قیمت dls1073 روبگینو همچنین ازکجا میتونم تهیه کنم؟
نحوه تشخیص اصلیش . تقلبیش؟
الان چون ديگه شركتش جمع شده كمياب شده.ولي آخرين قيمت كه داشتم 470 بود. چند ماه پيش.تقلبي هم نداره.
در كل با توجه به برندهاي جديدتر مثل آديو سيستم خيلي توجبه نداره.چون ميدرنج و تيوتر جالبي نداره.در عوض بيس حجيم و كوبنده اي داره اگر خوب تغذيه بشه.

آقا حمید ببخشید شما یه جفت با آمپ شنیدی یا بدون آمپ؟؟؟
این مدل جی وی سی 7158 هر جفتش در میا د 194 تومن.

شما خرید پایونیر 6965 V2 درجه یک به قیمت 162 تومن رو پیشنهاد نمیدید؟؟؟
من بدون آمپ شنيدم.نميدونم چه جوري 194 ميده. من 210 قيمت دارم اگر خواستي ميتونم برات بگيرم.
به نظر من اين از V2 بهتره.جايگزين خوبي براي 718 هست.

ممنون حمیدخان گل
با 357 تومن و این کیفیتی که شما ازش تعریف می کنید خیلی برا من مناسبه..متاسفانه شهرستان هستم و گرنه با این خوش اخلاقی و خوش برخوردی و مهربونی شما حتما مزاحمتون میشدم:n16: حمیدخان غیر از اون مدلی که فرمودین با پرس و جویی که کردم در همون حیطه قیمتی اسم اینا رو هم شنیدم که تعریف داشتن ازش: هرتز مدل های 165xl، hsk 165 و 165 dsk و JBL GTO6508c...بین این چند مدل و mx165 کدوم بیس نرم تر میده و شفافیت و میدبیس بهتری داره؟ تعریف میدبیس هرتز رو شنیدم...و یه مساله دیگه اینکه کدوم با باند عقب بنده بیشتر هماهنگ و هم صدا هستش؟
مدل باند عقب>>

امپ که برای ساب و باند عقب به صورت کلی استفاده می کنم پایونر 6604 هستش

امپ رو که به خاطر توان پایینش قصد دارم بفروشم ولی یه مساله اینکه اون امپ mline که فرمودین با باند عقب هم مچ هستش؟ یا بهتر نیست امپ کدنس بگیرم که با باند عقب بیشتر مچ باشه؟ یا هر مدل امپ دیگه که بین این دوتا میانه باشه پیشنهاد میکنید... ببخشید حمیدخان اون خط سومتون رو هم کیبوردتون رو انگلیش بوده متوجه نمیشم :)
مدل باند

اینم مدل ساب باکس

واقعا از ساب م راضیم بیس قدرتی نرم و با کیفیتی داره
الان برای سابم برم از همون برند خودش امپ مونو بگیرم یا توصیه دیگه ای دارید؟

ببخشید یکم صحبتام زیاد شد شرمنده:n12:

الان به نظرم به عنوان اولین کاری که باید انجام بده برم برای تعویض هدیونیت
پایونر 2550 دارم...اشکال بزرگی که داره دو جفت خروجی 2 ولت داره و غیر از این صداهای ریز رو فقط تو ولوم های بالا خوب اجرا می کنه ولی بیسش خوبه.. به نظرم بهترین پخش که با بودجه من (زیر 500) می تونم بگیرم کنوود 7056 هست..فقط نکته ای که نگرانم کرده اینه که میگن پخش های کنوود بیس کمتری نسبت به پایونر دارن و اگه بیسشون رو بالا ببری دقتشون خیلی کم میشه ( نسبت به پایونر)
اینه که دو دلم بین سری 9 پایونر و این پخش.. باز هم راهنمایی میخواستم

یه دنیا ممنون
بنده مخلص شما هستم. شما لطف داري دوست گلم.
من سري اول هرتز كه آمده بود رو شنيدم.حتي به دوستان قديم هم توصيه كردم. ولي متاسفانه با توجه به كيفيت پائيني كه داشت ديگه سعي كردم پيشنهاد ندم.سري HSK165 خوبه ولي شخصا MX165 رو كاملا برتر ميدونم.بدون اغراق كساني كه تشريف آوردن و صداي اين كامپوننت رو با قيمت عالي كه داره شنيدند عرايض بنده رو روش صحه گذاشته و اغلب همان روز اقدام به خريد كردن.به نظر من تو خريد اين كامپوننت با اين قيمت شك نكن.اگر دستور هم بفرمائي بنده انجام وظيفه كرده براتون تهيه و ارسال ميكنم. منتها بايد با يه آمپ خوب مثل Ml 75.4 نصب كني تا متوجه به كيفيت خارق العاده اين كوچولوي نازنين بشي.
به خاط كسترده بودن سوالتون من شماره ميدم تو pm تا كاملتر بتونم و دقيقتر بتونم راهنمائيتون كنم.

سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید.
میخاستم بدونم این ساب rs15 یا rs 12 گلیدن که معرفی کردین بخاطر free air بودن واقعآ توی باکس هم جواب میده یا ساب های spl از این بهتره؟؟؟؟؟؟(روی طاقچه یا داخل صندوق واسم فرقی نداره. اما شنیدم واسه پارس روی طاقچه ساب بیس قشنگ تری داره,راست و غلطشو نمیدونم؟؟!)
من ماشینم پرشیاست,واسم فرقی هم نداره که ساب رو روی طاقچه بزارم یا داخل صندوق توی باکس!!!هرکدوم بهتره شما بگییید؟؟؟:n13:ویبره و کوبشی که خودم داخل ماشین میشنوم واسم مهمه نه صدایی که بیرون ماشین میره.
لطفا واسه خرید یک ساب عالی (قدرتی-کیفیتی) که حسابی بترکوونه و شیشه هارو بیاره پایین!!! (هم ویبره و هم کوبش) راهنماییم کنید.بودجه واسه ساب حدوود 500 تومن.اسپیکر های روی ماشین هم co 609.
منتظر جوابتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آمپ هم ندارم و بعد از خرید ساب تصمیم دارم دارم تا آمپ مونم متناسب با ساب رو تهیه کنم.
شك نكنيد كه همه ساب ووفرهاي Free Air داخل باكس به مراتب صداي بهتر و دلنشين تري ميدن.
همين 12 رو بنده بارها تو باكس سيلد طراحي و نصب كردم.واقعا بيس نرم و عالي با دقت فوق العاده داره.اگر اهل موزيكهاي داراي Low Bass هستيد سايز 15 تو باكس پورتد براتون طراحي ميكنم(بدون هزينه طراحي كه خيلي جاها دريافت ميكنند) چنان صدائي بهتون تحويل بدم كه همه سرها رو بچرخونيد.
سايز 12 هم ميتونيد بگيريد ولي 15 براتون مناسبتر هست.
قيمت سايز 15 هست 545 و سايز 12 هم از سريه Free هست 325 تومن.
مدل RS 12 هم هست كه كمي پارامترهاش متفاوته وليب خيلي فرق نميكنه. اونم 400 تومن.
يه آمپ 9105 كن وود هم ميتونيد براش بگيريد كامل درايوش ميكنه.

bahman26
02-03-2014, 12:10
دوستان مدتی که ی پراید 131 خریدم(اولین ماشینمه ک خریدم) ذلیل شده ها(سایپا) ضبط نذاشتن روش چند هفته اینجوری با هاش می چرخیدم گفتم میسازم اما حالا دیدم حوصلم سر میره اصل مطلب: ی ضبط و باند مناسب تا 400 حالا ی کم بالا پایین معرفی کنید ک سرش ب تنش بیارزه با توجه ب حرف بچه های تاپیک بگم ک اصلا اهل کوب و سابو این داستانا نیستم ی چیزی ک رادیو گوش کنم بیکار شدم فلشی بزنم آهنگم گوش بدیم ترجیحا چیزی نباشه که چند هفته کار کنه خراب شه بی کیفیت باشه و از این جور حرفا دیگه در ضمن من تهرانم جای خوب با انصاف هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید؟ ممنون

hamidR15
02-03-2014, 14:38
دوستان مدتی که ی پراید 131 خریدم(اولین ماشینمه ک خریدم) ذلیل شده ها(سایپا) ضبط نذاشتن روش چند هفته اینجوری با هاش می چرخیدم گفتم میسازم اما حالا دیدم حوصلم سر میره اصل مطلب: ی ضبط و باند مناسب تا 400 حالا ی کم بالا پایین معرفی کنید ک سرش ب تنش بیارزه با توجه ب حرف بچه های تاپیک بگم ک اصلا اهل کوب و سابو این داستانا نیستم ی چیزی ک رادیو گوش کنم بیکار شدم فلشی بزنم آهنگم گوش بدیم ترجیحا چیزی نباشه که چند هفته کار کنه خراب شه بی کیفیت باشه و از این جور حرفا دیگه در ضمن من تهرانم جای خوب با انصاف هم میشناسید ممنون میشم معرفی کنید؟ ممنون
سلام بهمن عزيز
شما يه كن وود U456+يه اسپيكر jvc CS-HX 7158 نصب كن راحت راضيتون ميكنه.

aiza1372
02-03-2014, 16:05
سلام، آقا حمید خسته نباشی داداش!:n16: خیلی زحمت میکشی داداش!
آقا حمید این ۷۱۵۸ جی وی سی که گفتین بدون آمپ صدای جیغ که نداشت؟
اگه با آمپ ببندیم بنظرتون چطوره؟ چه آمپی مناسب هست برا این باند؟

ebi1952
02-03-2014, 17:13
سلام به همه دوستان گرامی
پخش 7016 قبلیم رو به یکی از دوستام فروختم. حالا تا قیمت 500 از کنوود یه پخش معرفی کنید.

hamid00009
02-03-2014, 19:00
با سلام به دوستان يه پخش تا 300 ميخام براي پرايد لطفا يه راهنمايي بهم بديد نظرتون را در مورد آلپاين هم بگيد ممنون

hamidR15
02-03-2014, 20:43
سلام، آقا حمید خسته نباشی داداش!:n16: خیلی زحمت میکشی داداش!
آقا حمید این ۷۱۵۸ جی وی سی که گفتین بدون آمپ صدای جیغ که نداشت؟
اگه با آمپ ببندیم بنظرتون چطوره؟ چه آمپی مناسب هست برا این باند؟
سلام خواهش میکنم.
نه خیلی جیغ نبود. یعنی میتونم بگم قابل قبول بود.البته CD تست نداشتم.ولی تو همون حد خوب بود.
بعید میدونم آمپ خور باشه ولی احتمالا 60 وات براش مناسبه.

سلام به همه دوستان گرامی
پخش 7016 قبلیم رو به یکی از دوستام فروختم. حالا تا قیمت 500 از کنوود یه پخش معرفی کنید.
به به آقا ابی کم پیدا؟چطوری پسر؟
ابی جان 7056 فقط. عالیه صداش.

با سلام به دوستان يه پخش تا 300 ميخام براي پرايد لطفا يه راهنمايي بهم بديد نظرتون را در مورد آلپاين هم بگيد ممنون
کن وود U456 حدود 270 تومن هست

aminreza.star
02-03-2014, 22:03
سلام دوستان عزیز.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
میخوایم یه Review درمورد سیستمم بنویسم امیدوارم مناسب حال دوستانی باشه که قصد خرید دارن.

داستان از کجا شروع شد؟

من یه پراید دوگانه سوز کارخونه دارم ولی ایشالا شهریور یا مهر 93 ماشین جدیدم رو تحویل میگیرم بنابراین تصمیمی واسه خرج کردن ( منجمله سیستم بستن نداشتم ) . تا اینکه هفته پیش سوار ماشین یکی از دوستان بودم و از موزیکی که تو این ماشین گوش دادم واقعا لذت بردم ! نه بخاطره موزیکش بلکه بخاطر کیفیت پخش.
لذا تصمیم گرفتم منم از قافله عقب نمونم :n02: من همیشه عادت دارم موقع خریدی هر چیزی تو اینترنت و تو انجمن های مختلف نظر کاربران رو جویا میشم . حدودا یک هفته تحقیق کردم . تا اینکه یکی از دوستانم اقا حمید رو به من معرفی کرد .
شماره ایشون رو از دوستم گرفتم و باهاشون حرف زدم . اهل بزرگ کردن الکی یه چیزی نیستم ولی باور کنید اقا حمید انسان بسیار بسیار شریف و بزرگواری هستن . ایشون با 40 خورده ای سال سن انقد خوب و دوستانه باهات حرف میزنن که مجذوب میشی . از این گذشته اطلاعات ایشون رو هرکسی نداره .
باید قدر افرادی مثه این آقاحمید رو بدونیم که از سرش کم پیدا میشه .
خلاصه ما با ایشون شروع کردیم به مشورت کردن . هر روز مزاحم ایشون میشدم و هر روز افکار جدیدی داشتم :n02: به حدی که این آقا حمید رو از sms دادن و زنگ زدن های بی امان کلافه کرده بودم :n02:
سیستمی به ما پیشنهاد دادن شامل کامپوننت + هدیونیت + آمپ . اما چندتا مشکل اساسی داشتم؛
1. هزینه ای که حدود 2 تومن برام درمیومد و فعلا نمیخواستم اینقدا اضافه کنم.
2. کامپ بهم بیس آنچنانی نمیداد و از طرفی فعلا نمیخواستم ساب بخرم.
3. نصب کردن کامپ روی استیج جلو تو پراید دردسرای خودشو داشت ( برش دادن درها و ... )
بخاطره همین تصمیم گرفتم یه جفت کواکسیال CO609 که خود آقا حمید معرفی کرده بودن بخرم. درنتیجه سیستم ما شد شامل هدیونیت 7056 کنوود + اسپیکر CO609 آدیوسیستم + آمپ Mline 75.4 آدیوسیستم .
امروز رفتم واسه نصب . متاسفانه پراید دوگانه ساز فابریک رو یا آمپش رو باید تو صندوق نصب کنی یا پشت صندلی عقب ( یا به قول آقا حمید که باهاشون صحبت میکردیم میفرمودن بعضیا هم میان زیر صندلی نصب میکنن ) . خلاصه آمپ مارو روی اون تیکه فلزی پشت صندلی عقب پیچ کردن . از نصاب هم پرسیدم گفت نترس مشکلی پیش نمیاد.
دوستان این سیستم به حدی عالیه که دلت نمیخواد از ماشین پیاده شی ! الان میفهمم تجارب آقا حمید چقد ارزشمنده . اسپیکرها حتی تو ولوم بالا کم نمیارن و اصن بنظرم حالا حالاها این سیستمم نیاز به ساب نداره چون بیسش منو راضی کرد . خلاصه بگم که واقعا عالی بود :n12:

ایشالا اگه عمری باقی موند فردا صندلی عقب رو باز میکنم براتون از جایی که آمپ نصب شده و بقیه موارد عکس میگیرم تو همین تاپیک قرار میدم .

aiza1372
02-03-2014, 22:30
سلام دوستان عزیز.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
میخوایم یه Review درمورد سیستمم بنویسم امیدوارم مناسب حال دوستانی باشه که قصد خرید دارن.

داستان از کجا شروع شد؟

من یه پراید دوگانه سوز کارخونه دارم ولی ایشالا شهریور یا مهر 93 ماشین جدیدم رو تحویل میگیرم بنابراین تصمیمی واسه خرج کردن ( منجمله سیستم بستن نداشتم ) . تا اینکه هفته پیش سوار ماشین یکی از دوستان بودم و از موزیکی که تو این ماشین گوش دادم واقعا لذت بردم ! نه بخاطره موزیکش بلکه بخاطر کیفیت پخش.
لذا تصمیم گرفتم منم از قافله عقب نمونم :n02: من همیشه عادت دارم موقع خریدی هر چیزی تو اینترنت و تو انجمن های مختلف نظر کاربران رو جویا میشم . حدودا یک هفته تحقیق کردم . تا اینکه یکی از دوستانم اقا حمید رو به من معرفی کرد .
شماره ایشون رو از دوستم گرفتم و باهاشون حرف زدم . اهل بزرگ کردن الکی یه چیزی نیستم ولی باور کنید اقا حمید انسان بسیار بسیار شریف و بزرگواری هستن . ایشون با 40 خورده ای سال سن انقد خوب و دوستانه باهات حرف میزنن که مجذوب میشی . از این گذشته اطلاعات ایشون رو هرکسی نداره .
باید قدر افرادی مثه این آقاحمید رو بدونیم که از سرش کم پیدا میشه .
خلاصه ما با ایشون شروع کردیم به مشورت کردن . هر روز مزاحم ایشون میشدم و هر روز افکار جدیدی داشتم :n02: به حدی که این آقا حمید رو از sms دادن و زنگ زدن های بی امان کلافه کرده بودم :n02:
سیستمی به ما پیشنهاد دادن شامل کامپوننت + هدیونیت + آمپ . اما چندتا مشکل اساسی داشتم؛
1. هزینه ای که حدود 2 تومن برام درمیومد و فعلا نمیخواستم اینقدا اضافه کنم.
2. کامپ بهم بیس آنچنانی نمیداد و از طرفی فعلا نمیخواستم ساب بخرم.
3. نصب کردن کامپ روی استیج جلو تو پراید دردسرای خودشو داشت ( برش دادن درها و ... )
بخاطره همین تصمیم گرفتم یه جفت کواکسیال CO609 که خود آقا حمید معرفی کرده بودن بخرم. درنتیجه سیستم ما شد شامل هدیونیت 7056 کنوود + اسپیکر CO609 آدیوسیستم + آمپ Mline 75.4 آدیوسیستم .
امروز رفتم واسه نصب . متاسفانه پراید دوگانه ساز فابریک رو یا آمپش رو باید تو صندوق نصب کنی یا پشت صندلی عقب ( یا به قول آقا حمید که باهاشون صحبت میکردیم میفرمودن بعضیا هم میان زیر صندلی نصب میکنن ) . خلاصه آمپ مارو روی اون تیکه فلزی پشت صندلی عقب پیچ کردن . از نصاب هم پرسیدم گفت نترس مشکلی پیش نمیاد.
دوستان این سیستم به حدی عالیه که دلت نمیخواد از ماشین پیاده شی ! الان میفهمم تجارب آقا حمید چقد ارزشمنده . اسپیکرها حتی تو ولوم بالا کم نمیارن و اصن بنظرم حالا حالاها این سیستمم نیاز به ساب نداره چون بیسش منو راضی کرد . خلاصه بگم که واقعا عالی بود :n12:

ایشالا اگه عمری باقی موند فردا صندلی عقب رو باز میکنم براتون از جایی که آمپ نصب شده و بقیه موارد عکس میگیرم تو همین تاپیک قرار میدم .
داداش مبارکت باشه! آقا حمید گل بدون هیچ چشم داشتی اینجا زحمت میکشن، واقعا دست گلش درد نکنه!:n12:
داداش من تعریف زیادی از این باند شنیدم، ولی اصلا صداشو نشنیدم! آرزو دارم بیسشو بشنوم!:n08:
داداش اگه زحمت نیست یه کلیپ از این باندا بذار، هیچ جا پیدا نکردم کلیپ درست حسابی!:n21:
باتشکر

aiza1372
02-03-2014, 22:38
سلام خواهش میکنم.
نه خیلی جیغ نبود. یعنی میتونم بگم قابل قبول بود.البته CD تست نداشتم.ولی تو همون حد خوب بود.
بعید میدونم آمپ خور باشه ولی احتمالا 60 وات براش مناسبه.
دااش حمید تو مشخصاتش نوشته ۱۰۰ آر ام اس! واقعا با این قیمت خیلی عجیب نیست؟!
پس ام ۵۲۶ کنوود براش کافیه؟!

aminreza.star
02-03-2014, 22:48
داداش مبارکت باشه! آقا حمید گل بدون هیچ چشم داشتی اینجا زحمت میکشن، واقعا دست گلش درد نکنه!:n12:
داداش من تعریف زیادی از این باند شنیدم، ولی اصلا صداشو نشنیدم! آرزو دارم بیسشو بشنوم!:n08:
داداش اگه زحمت نیست یه کلیپ از این باندا بذار، هیچ جا پیدا نکردم کلیپ درست حسابی!:n21:
باتشکر
قربانت داداش قابلدار نیست :n16:
رو چشم فرداصبح یه فیلم هم میگیرم همینجا میذارم :n12:

hamidR15
02-03-2014, 23:49
دااش حمید تو مشخصاتش نوشته ۱۰۰ آر ام اس! واقعا با این قیمت خیلی عجیب نیست؟!
پس ام ۵۲۶ کنوود براش کافیه؟!
شب خوش
چرا برای منم عجیبه.واقعا بیشتر ارزش داره در مقابل برندهای مشابه.
به نظر من تا 270 تومن هم بیاد بالا باز ارزش داره.
آره با همون ببند.البته سنسش پائینه ولی من تعجبم چرا اینقدر راحت بدون آمپ درایو میشه و اینقدر پر حجم عمل میکنه؟!!:n13:
الان که تاپیکهای همسایه بیان اینا رو بخونن و فی رو بکشن بالا.:n08:

aiza1372
02-03-2014, 23:57
شب خوش
چرا برای منم عجیبه.واقعا بیشتر ارزش داره در مقابل برندهای مشابه.
به نظر من تا 270 تومن هم بیاد بالا باز ارزش داره.
آره با همون ببند.البته سنسش پائینه ولی من تعجبم چرا اینقدر راحت بدون آمپ درایو میشه و اینقدر پر حجم عمل میکنه؟!!:n13:
الان که تاپیکهای همسایه بیان اینا رو بخونن و فی رو بکشن بالا.:n08:
بابا آقا حمید شما که قیمتم تعیین کردی!!:n08::n24:
سنسیوی تی پایین تو چی تاثیر میذاره؟
با آمپ کیفیتش بدتر نشه؟!:n02:
بازم ممنون

driftking132
03-03-2014, 00:05
بازم ممنون
باس سلام خدمت آقا حمید و دوست عزیزمون:n12:
میترسم تا قبل از اینکه من بگیرم بازار بریزه به هم :n30:
باید زودتر وارد عمل بشم :n25:
امیدوارم دوجفت باند و پخش 7056 بتونه راضیمون کنه!!!
البته تا اوایل تابستون,چون اون موقع وقتِ برداشت ساب و آمپِ :n19:

aiza1372
03-03-2014, 00:11
داداش بازار با یه ندای آقای حمید به هم میریزه، اونم لحظه به لحظه!:n02:
پیشاپیش مبارکت باشه! ایشالله کی؟!

driftking132
03-03-2014, 00:16
داداش بازار با یه ندای آقای حمید به هم میریزه، اونم لحظه به لحظه!:n02:
پیشاپیش مبارکت باشه! ایشالله کی؟!
سلامت باشی عزیز:n16::n12:
اگه به من باشه همین فردا صبح!!!
اما این جیبِ لعنتی مگه رضایت میده!!
فعلا پولِ پخش جمع شده,مونده بانده ها که با هم سفارش بدم تا یه کرایه بهش بخوره!!

aiza1372
03-03-2014, 00:36
ایشالله به همین زودی پولشم جور میشه، تا به قول معروف ب ت ر کونی!:n19:

hamidR15
03-03-2014, 00:41
بازم ممنون
چی بگم آخه.
یادمه 7016 رو که تست کردم (فکر کنم 4-5 سال پیش بود) اولین بار حدود 190-200 خریدم برای یکی از بچه ها.بعدا مدت کوتاهی قیمتش یکدفعه کشید بالا.
حالا میترسم اینم اینطوری بشه. .البته مزاح میکنم. من کی باشم که ریویو نوشتن در مورد کالائی باعث گرونی یا ارزونی اون بشه.:n02:

محمد جان.بی تعارف عرض میکنم. اگر اجازه بفرمائید بنده دو جفت اسپیکر و پخش رو کامل براتون تهیه و ارسال میکنم. شما هر موقع دستتون باز شد بهم پرداخت کنید.خواهشا اصلا تعارف نکنید.

BIG-BANG
03-03-2014, 01:35
آقا انقد تعریف میکنید از co 609 من یکی که دلم قنج رفت واسش شیطونه میگه 1073 ها رو بدم بره یه جفت co 609 بردارما :n05:
آقا کسی از اصفهان نداره این باند رو دلم خواست آخه
کسی نیست اصفهان ما بریم صداش رو گوشی کنیم وسوسه شدیم رفت بابا :n10:
آقا حمید شما کسی رو سراغ نداری از اصفهان که این بانده رو خریده باشه؟

aminreza.star
03-03-2014, 08:07
اینم قول عکسایی که به دوستان عزیز داده بودم :

هدیونیت 7056 کنوود :
این عکسا رو دیشب شکار کردم وگرنه تو روز دوربین نمیتونست خوب بگیره نمیدونم چرا . نمایشگر چندرنگ داره و به جرئت میشه گفت اگه همین نمایشگر چند رنگش نبود یکی از زشت ترین هدیونیت ها بود :n02:

آمپلی فایر Mline 75.4 آدیوسیستم :

آمپ به سفارش آقا حمید عزیز بصورت بریج بسته شده.

اسپیکر CO609 PLUS آدیوسیستم :

این مورد رو هم نمیتونستم خوب عکس بگیرم ( بعلت عدم هنر عکاسی :n02: )

و اینم یه عکس از صندوق عقب پراید دوگانه سوز فابریک :

واقعا کوچیکه . اگه بخوام حدودی بگم چقد جا میگیره باید بگم یه چمدون سایز متوسط + یه زنبیل کوچیک :n21:

muiacir
03-03-2014, 12:28
سلام
چندتا سوال از اساتید دارم اگر لطف کنن ساده جواب بدند و البته همشو جواب بدند
من یه پراید صندوق دار دارم میخوام یه ضبط بندازم و دوتا باند و اگر شد یه امپلی فایر
1 - ضبط فقط میخوام سی دی mp3 بخونه و یه دونه فلش و یه کابل برای اتصال به موبایل یه چیزایی مثل رقص نور و بلوتوث و ... نمیخوام.حالا با این اوصاف چه مدلی بگیرم؟پایونییر یا کنوود؟اینکه یه ضبط 250 تومن باشه با اون یکی دیگه که 400 تومنه توی کیفیت که فرق نداره؟من کیفیت برام مهمه ولی امکانات فقط همونا که گفتم رو میخوام
2 - یه جفت باند رو چه مدلی بخرم که هم صداش بلند باشه به قول معروف حال بده(منظورم بلنده گوش خراش نیست منظورم از بلند اینه که اگر صداش رو بلند کردم کیفیت پخش تا حد امکان نیاد پایین )و هم کیفیت خوبی داشته باشه؟
3 - شنیدم باند مدل کلاریون از پایونیر و کنوود حرفه ای تر و صدای بهتری تولید میکنه ، درسته؟co609 بهتره یا اینا که گفتم؟
4 - یه رفیقام میگفت امپلی فایر هم بنداز به دو علت : یکی توزیع برق مناسب و دوم کیفیت صدای بهتر.
این دوتا دلیل درسته؟ اگر درسته که به نظرتون یه امپلی فایر ارزون و درعین حال دارا بودن این دو خاصیت چیه؟