PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

smart.pro666
09-02-2014, 00:17
دوستان يه ساب ووفر كه بيس نرم داشته باشه و دقتش هم خوب باشه زير 200 چي پيشنهاد ميديد
براي باكس هم ميخوام نه طاقچه . . .
و همينطور ارزان ترين پخش پايونير كه قطع كن ساب داشته باشه و دو جفت خروجي RC ( يعني بشه دو تا آمپ وصل كرد جدا )
????????????????????????

hamidR15
09-02-2014, 10:31
قربان شما آق حمید، این چه حرفیه؟!:n12:
۱.آقا حمید چون آمپدانسش کمتره آمپ ضعیفتری نسبت به هرتز میطلبه؟
۲.میتونم با ۵۲۶ کنوود درایوش کنم؟ یا آمپی ارزون تر از ۵۶۰۲؟ یا مثلا ۴۶۰۴ رو میتونیم ۲کاناله کنم و ازش برا کاپا استفاده کنم؟
۳.کاپا و آمپ، از ۶۲ تا ولوم تا چندتارو میتونند بدون از دست دادن کیفیت تحمل کنند؟؟؟:n13:
۴.منظورتون از هارمن گارانتیشه؟ چرا؟
خیلی خیلی ممنون:n16::n21:
سلام ارادتمندم.
1-امپدانس به قدرت آمپ ربط نداره(به اون منظور كه مورد نظر شماس) اون Sensitivity هست.هرچقدر حساسيت اسپيكر بالا باشه ميتونيم آمپليفاير با قدرت كمتر تهيه كنيم.مثلا 93-94dB
2-به طور كلي هر اسپيكري رو ميشه با هر تواني تغذيه كرد. ولي بحث كامل درايو نشدن و Distortion بوجود مياد.شرايط استاندارد برابر بودن توان خروجي RMS آمپليفاير با توان RMS ورودي اسپيكرمون هست.ولي به شرطه ها و شروطه ها.اگر گفتي جايزه داري.:n02:
3-بازم اول بسته به توان آمپ داره ود دوم تنظيم كامل سيستم.من خودم الان سيستم طوري تنظيم هست كه با 126 وات ورودي خالص به كامپونت 75 واتي تا آخرين شماره ولوم پخش كه 62 هست بدون هيچگونه استرس و فشاري با نهايت قدرت و كيفيت انجام وظيفه ميكند.
4-هارمن گارنتيش؟من كي گفتم؟گفتم از كالهاي برند هارمن كاردون (محصولات كمپاني JBL&Infinity)پيشنهاد نميكنم.حرفي از گارانتي نزدم.

داداش بین co609 ,dls1073 کدومارو بگیرم؟
دوست دارم بیبس با کیفیتی داشته باشه.
ببخشید یه توضیح در باره ی هر دو بدین.سپاسگدارم
اگر فقط حجم بيس ميخواي مسلما 1073 گزينه اول هست.بد ميكوبه البته بايد 150 وات بهش بدي.1073 ميدرنج و تيوتر جالبي نداره.من با بهترين آمپليفايرها تست كردم. ولي به خاط مگنت و موتور قدرتمندي كه داره ميتونه جاي يه ساب 10 اينچ براتون بيس بزنه.
ولي اگر صداي با كيفيت و معقول تو همه رنج فركانسي ميخوايد(البته با توجه به كواكسيال بودن) CO 609 واقعا عاليه.اونم 150 وات لازم دارم.البته با 100 وات هم صداي خوبي ميده ولي خب توان بالاتر بهتره.
CO609 با توجه به ساختارش و جنس ووفر و خصوصا 2Way بودن هم ديستورشن كمتري داره و هم بيس نرم و با كيفتي ميزنه.ضمنا كراس اوور پسيو12dB/octave هم داره با محافظ تيوتر

حمید جان من یه ساب الپاین sws 1042d دارم و 10 اینچی هست...الان تو باکس فله ای سیلد حدود 30 40 لیتر هست....و صداش خوبه
میخوام بدم باکس اصولی پرت یا سیلد بسازن برای عقب 206
میخوام بیشترین بازده و کیفیت رو در کنار کم جا گرفتن داشته باشم...خود دفترچه ساب واسه پرت 29 تا 49 لیتری تیون 35 تا 38 پیشنهاد داده و واسه سیلد19 تا 28 لیتر
پرت بهتره قدرتش هما همه چیو در حد تعادل میخوام .ویبره و کوبش.و دقت

میخوام این مدلی ها بدم بسازن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته 1 سابه نه دوبل
به نظر من هم سيلد بسيار تو 206 خيلي خوب ميكوبه.سيلد 25 ليتري بسار

پورت کم حجم چی؟
منظورتون چيه؟!!:n13:

با تشکر لطفا اون ست عالی که با بودجه 1400 مد نظرتون هست رو بفرمائید و راهنمایی کنید امکان داره قطعات اون ست رو کم کم بگیرم تکمیل کنم یا نه تمام ست به هم وابسته اند.
خواهش ميكنم.
استيج جلو كامپوننت MX165 قيمت 352
استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن MC609 قيمت 365
آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4 قيمت 513
اكسسوري حدود 200 تومن.
فرموده بوديد پخش داريد ديگه؟

تشکر فراوان

حمید آقا به نظرتون 6975S چطوره؟

در مرحله بعد ارزونتر از v2 چی مناسبه؟
مخلصم
من صداي S رو نشنيدم.
مدل 6902 ميتونه جايگزين V2 باشه.290 تومن.

????????????????????????
MX10plus قيمتش هم 210 تومنهالبته اگر شركت تموم نكرده باشه. واقعا بيس نرمي دارن محصولات گليدن
پخش هم U456 كن وود.270 تومن هم قيمتش هست.

hessam.hk
09-02-2014, 10:34
منظورم باکس پورت کم حجمه...اندازه 30 40 لیتر...بد میشه؟وحید دیکسل میگه نظرم رو 50 لیتر پورت هست...50 لیتر یعنی صندوق :n14:

mirabasn
09-02-2014, 12:54
حمید آقا اگه میشه شماره تماستونو بهم بدین واسه سفارش
ممنون میشم

smart.pro666
09-02-2014, 13:51
MX10plus قيمتش هم 210 تومنهالبته اگر شركت تموم نكرده باشه. واقعا بيس نرمي دارن محصولات گليدن
پخش هم U456 كن وود.270 تومن هم قيمتش هست.
ممنون حميد جان دقتش در چه حده اين سابه ؟
پخش از برند پايونير چي ؟

hamidR15
09-02-2014, 14:45
منظورم باکس پورت کم حجمه...اندازه 30 40 لیتر...بد میشه؟وحید دیکسل میگه نظرم رو 50 لیتر پورت هست...50 لیتر یعنی صندوق :n14:
سلام حسام جان همينجوري نميشه نظر داد كه. بايد با نرم افزار طراحي بشه.وحيد خان كه از اساتيد هستند.اگر گفته 50 و شما كمتر بسازي ممكنه فركانسهاي پائين رو خوب اجرا نكنه.و...

حمید آقا اگه میشه شماره تماستونو بهم بدین واسه سفارش
ممنون میشم
pmكردم

ممنون حميد جان دقتش در چه حده اين سابه ؟
پخش از برند پايونير چي ؟
خيلي خوبه.تو اين رنج قيمت به نظر من فوق العاده هستش.
پخش رو كه عرض كردم.كن وود بگير سه تا خروجي داره كامل بهتر از پايونير هست.ولي اگر پايونير ارزون بخواهي X3650 ميتوني بگيري ولي خروجيPRE ش دو جفت هست.بايد جلو/ساب استفاده كني.
U456 رو بگير.

aiza1372
09-02-2014, 15:06
آقا حمید ممنون،
ماکزیمم توانی که باید به کاپا بدیم چقدره؟ با ۴۶۰۴ کامل درایو میشه؟ یا ۵۶۰۲ میخواد؟!
حالا جایزش چیه؟! نکنه باند کاپا هدیه میدین؟!:n02::n02:
ولی دادا سوال شب قبر میپرسی؟! نمیدونم! فک کنم به شرط واقعی بودن rms و اعدادی که تو مشخصات باندها و آمپلی ها نوشته!
باتشکرات فراوووووووووووووون!:n12:

driftking132
09-02-2014, 17:12
دوستان من یه راهنمایی به ما بکنید
واسه راه اندازی یه ساب 500وات RMS مدل سونی XS-LD107P5 چه آمپی خوبه؟؟1600وات PEAK

نمیخوام زیاد خرج کنم,یه چیزی که راه بندازه واسه مدتی.
واسه ساب باکس Pioneer TS-SWX310 که 250 وات RMS و 1000 وات PEAK داره چه آمپی؟
در موردِ سابِ Sony
XS-L10S که 330 وات RMS داره و 1200 وات PEAK؟؟؟
اگه میشه واسه هر کدوم یه آمپ مناسب بهم بگین
داداش
hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو آقا
poyyesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سایت پرشین تولز معرفی کرد اینجا.هوامو داشته باش عزیز:)
مرسی
یه ساب و یه آمپ مناسب و باکیفیت واسه PK میخوام.
اگه تونستید بهممعرفی کنید

saeed_k
09-02-2014, 17:38
خواهش ميكنم.
استيج جلو كامپوننت MX165 قيمت 352
استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن MC609 قيمت 365
آمپليفاير 4 كانال گليدن ML 75.4 قيمت 513
اكسسوري حدود 200 تومن.
فرموده بوديد پخش داريد ديگه؟

سلام بله 7150 پایونر دارم فقط سوال من اینه که امکانش هست این ست رو تیکه تیکه بگیرم تکمیل کنم؟
آخه بودجه فعلیم کمه میخوام بدونم اگه بشه 2-3 قطعه ش رو بگیرم بعد پول دستم امد باقیش رو بگیرم ست رو تکمیل کنم.
با تشکر فراوان

hl1360
09-02-2014, 17:45
بچه ها کیفیت پخشهای آلپاین بالاتره یا کنوود و پایونیر؟کلا بخواین از همه نظر مثل کیفیت پخش ،طبیعی تر بودن و ..... رتبه بندی کنین،چطور میشه؟منظورم بیشتر رو مدلهاییشون هست که اسم در کردنا مثلا پی 80 یا 8019 یا ایکس 305 ...
برای ساب و اسپیکر و آمپ هم بگین ممنون میشم

smart.pro666
09-02-2014, 18:52
خيلي خوبه.تو اين رنج قيمت به نظر من فوق العاده هستش.
پخش رو كه عرض كردم.كن وود بگير سه تا خروجي داره كامل بهتر از پايونير هست.ولي اگر پايونير ارزون بخواهي X3650 ميتوني بگيري ولي خروجيPRE ش دو جفت هست.بايد جلو/ساب استفاده كني.
U456 رو بگير.
حمید جان اگه خودت موجود داری شماره تماست رو بفرست دادا

Firebirds
09-02-2014, 23:23
با سلام،

اینطور که در مدت کمی که توی فروم گشتم، تقریبا اینطور برداشت کردم که غالب پیشنهاد ها برای سیستم سطح بالاست، ولی من دنبال یه پخش ساده برای 206 ام که اگر زحمت بکشین چند خط پایین رو بخونین من بسیار ممنون خواهم شد.

پخش فابریک 206 تیپ 5 من ( مدلی Clarion که فقط CD Audio پخش میکند ) چند وقته پیش از کار افتاده، برای همین به فکر افتاده حالا که خراب شده پخش رو عوض کنم،

انتظاراتی که من از پخش جدید دارم:

1- صدای بدون نویز ( البته من از صدایی که از ضبط فابریک می گرفتم راضی بودم )

2- اهل صدای ضبط بلند کردن نیست! و همین صدای باند های فابریک 206 برام بس بوده و فکر میکنم کافیه،

3- آهنگ هایی که بیس بالایی داره گوش نمی دم => فکر میکنم سـاب ووفر احتیاج ندارم

مواردی برای من در اولیت بالایی قرار دارد :

1- من 60 درصد استفاده از ضبط ماشینم به گوش دادن به فایل های زبانه قبلا دانلود (ضبط) شده میگذره ( پس خوندن mp3 از روی usb برام مهمه )

2- فرض کنید شما دارید یه فایل صوتی MP3 رو گوش میدید و دقیقا وسط صحبتها متوجه یک مورد نمی شود در این صورت خیلی عالی میشود اگر ضبطی وجود داشته باشد که بتواند با زدن یک دکمه 5 ثانیه عقبگرد کند و دیگر شما مجبور نباشد از اول فایل صوتی دوباره کل صحبت ها را از اول گوش کنید.

3- ضبط که راه های ارتباطی زیاد تری داشته باشد برای من در اولویت هست به عنوان مثال سیستم وایرلس/بلوتوس ای داشته باشد که بتوانم گوشی اندروید ای را بهش متصل کنم از داخل گوشی فایل ها را روی ضبط PLAY کنم.

4- و در نهایت خیلی خوشحال میشوم که چند مورد را معرفی کنید که من با بررسی کردن امکانات و قیمیت یکی را انتخاب کنم و سپس تهیه کنم. پمن سعی کردم فرضیات و انتظارات خودم رو در بالا به طور کامل بیان کنم ولی با توجه به اینکه من تخصصی در این حرفه ندارم اگر جایی اشتباه بود ممنون میشوم بفرمایید.

:n16:

superior
10-02-2014, 00:26
ببخشید آقا حمید یه سوال دارم ،
من رو ماشینم یه پخش فابریک زیمنس دارم و یه جفت باند عقب پایونر. وقتی بیس صدا رو زیاد میکنم و ولوم زیادی میدم به صدا از بلند گو ها صدای نامفهموم و خرابی شنیده میشه انگار میخوان پاره بشن!! اصلا صدای خواننده دیگه نمیاد!
مشکل از بلندگوهامه که ضعیفن یا مشکل از پخشه که خروجی قوی نداره؟ سواله واسم؟

hamidR15
10-02-2014, 11:37
آقا حمید ممنون،
ماکزیمم توانی که باید به کاپا بدیم چقدره؟ با ۴۶۰۴ کامل درایو میشه؟ یا ۵۶۰۲ میخواد؟!
حالا جایزش چیه؟! نکنه باند کاپا هدیه میدین؟!:n02::n02:
ولی دادا سوال شب قبر میپرسی؟! نمیدونم! فک کنم به شرط واقعی بودن rms و اعدادی که تو مشخصات باندها و آمپلی ها نوشته!
باتشکرات فراوووووووووووووون!:n12:
سلام
4604 كه 40 واته.خيلي كمه.همون 5602 رو بايد بگيريد.
توان RMS كه جزء اصليه. به شرطي كه ما افت ولتاژ نداشته باشم. يعني دو سر وروديه آمپليفاير ولتاژ 14.4 باشه.سوال اول قبرم نبود. خيلي راحت بود.ميخواستم ببينم اينهمه در مورد ولتاژ و افت ولتاژ حرف زدم كسي دقت ميكنه كه ديدم....:n05:

دوستان من یه راهنمایی به ما بکنید
واسه راه اندازی یه ساب 500وات RMS مدل سونی XS-LD107P5 چه آمپی خوبه؟؟1600وات PEAK
نمیخوام زیاد خرج کنم,یه چیزی که راه بندازه واسه مدتی.
واسه ساب باکس Pioneer TS-SWX310 که 250 وات RMS و 1000 وات PEAK داره چه آمپی؟
در موردِ سابِ Sony

XS-L10S که 330 وات RMS داره و 1200 وات PEAK؟؟؟
اگه میشه واسه هر کدوم یه آمپ مناسب بهم بگین
داداش
hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منو آقا

poyyesh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ---------- معرفی کرد اینجا.هوامو داشته باش عزیز:)
مرسی
یه ساب و یه آمپ مناسب و باکیفیت واسه PK میخوام.
اگه تونستید بهممعرفی کنید
سلام
براي ساب سوني آمپ 9105 كن وود
براي ساب پايونير و سوني دوم كن ود 8106

سلام بله 7150 پایونر دارم فقط سوال من اینه که امکانش هست این ست رو تیکه تیکه بگیرم تکمیل کنم؟
آخه بودجه فعلیم کمه میخوام بدونم اگه بشه 2-3 قطعه ش رو بگیرم بعد پول دستم امد باقیش رو بگیرم ست رو تکمیل کنم.
با تشکر فراوان
بله اتفاقا من هم كاملا موافقم.بهتره كم كم قطعات رو تهيه كنيد ولي در عوض سيستمي ميشه كه مورد نظرتون هست و نياز به تعويض در مودت زمان كوتاه نداريد.

بچه ها کیفیت پخشهای آلپاین بالاتره یا کنوود و پایونیر؟کلا بخواین از همه نظر مثل کیفیت پخش ،طبیعی تر بودن و ..... رتبه بندی کنین،چطور میشه؟منظورم بیشتر رو مدلهاییشون هست که اسم در کردنا مثلا پی 80 یا 8019 یا ایکس 305 ...
برای ساب و اسپیکر و آمپ هم بگین ممنون میشم
الان آلپاين پخش خوب نداره.در حال حاظر كن وود از همه بهتره مخصوصا 8019 و 7056

حمید جان اگه خودت موجود داری شماره تماست رو بفرست دادا
دوست عزيز من فروشنده نيستم.مغازه دار هم نيستم. ولي از دوستاني كه دارم براي بچه ها كالاهاي مورد نيازشون رو به صورت مستقيم تهيه و ارسال ميكنم.

با سلام،

اینطور که در مدت کمی که توی فروم گشتم، تقریبا اینطور برداشت کردم که غالب پیشنهاد ها برای سیستم سطح بالاست، ولی من دنبال یه پخش ساده برای 206 ام که اگر زحمت بکشین چند خط پایین رو بخونین من بسیار ممنون خواهم شد.

پخش فابریک 206 تیپ 5 من ( مدلی Clarion که فقط CD Audio پخش میکند ) چند وقته پیش از کار افتاده، برای همین به فکر افتاده حالا که خراب شده پخش رو عوض کنم،

2- اهل صدای ضبط بلند کردن نیست! و همین صدای باند های فابریک 206 برام بس بوده و فکر میکنم کافیه،

1- من 60 درصد استفاده از ضبط ماشینم به گوش دادن به فایل های زبانه قبلا دانلود (ضبط) شده میگذره ( پس خوندن mp3 از روی usb برام مهمه )

2- فرض کنید شما دارید یه فایل صوتی MP3 رو گوش میدید و دقیقا وسط صحبتها متوجه یک مورد نمی شود در این صورت خیلی عالی میشود اگر ضبطی وجود داشته باشد که بتواند با زدن یک دکمه 5 ثانیه عقبگرد کند و دیگر شما مجبور نباشد از اول فایل صوتی دوباره کل صحبت ها را از اول گوش کنید.

3- ضبط که راه های ارتباطی زیاد تری داشته باشد برای من در اولویت هست به عنوان مثال سیستم وایرلس/بلوتوس ای داشته باشد که بتوانم گوشی اندروید ای را بهش متصل کنم از داخل گوشی فایل ها را روی ضبط PLAY کنم.

4- و در نهایت خیلی خوشحال میشوم که چند مورد را معرفی کنید که من با بررسی کردن امکانات و قیمیت یکی را انتخاب کنم و سپس تهیه کنم. پمن سعی کردم فرضیات و انتظارات خودم رو در بالا به طور کامل بیان کنم ولی با توجه به اینکه من تخصصی در این حرفه ندارم اگر جایی اشتباه بود ممنون میشوم بفرمایید.

با توجه به گزينه شماره 3 مجبور هستيد هزينه رو كمي بالا ببريد.ميتونيد X6550 پايونير بگيريد حدود 380 تومن هست.

ببخشید آقا حمید یه سوال دارم ،
من رو ماشینم یه پخش فابریک زیمنس دارم و یه جفت باند عقب پایونر. وقتی بیس صدا رو زیاد میکنم و ولوم زیادی میدم به صدا از بلند گو ها صدای نامفهموم و خرابی شنیده میشه انگار میخوان پاره بشن!! اصلا صدای خواننده دیگه نمیاد!
مشکل از بلندگوهامه که ضعیفن یا مشکل از پخشه که خروجی قوی نداره؟ سواله واسم؟
سلام
مشكل از پخشه چون IC ضعيفي داره و نميتونه كامل اسپيكرها رو تغذيه كنه. در بهترين شرايط 22 وات خروجي ميده (كه نميده) لذا باعث Distortion يا همون نامفهوم بودن كه شما فرمودي ميشه.

MILIN3M
10-02-2014, 13:02
سلام. ضبط ٢٠٦ من مدلش ٤٢٥٠sd paioneer بود كه دوستان زحمت كشيدن برام از ماشين دزديدنش. حالا با توجه به اينكه دو تا باندو و يه ساب و دو تا امپلي موجوده رو ماشين يه ضبط خوب برام معرفي كنيد كه تنظيمات اكولايزرش مثل اون خوب باشه. كنترل ساب و... يه چيز كامل ديگه. چنتا مدل خوب معرفي كنيد اگر زحمتي نيست براتون،،

Firebirds
10-02-2014, 15:01
با توجه به گزينه شماره 3 مجبور هستيد هزينه رو كمي بالا ببريد.ميتونيد X6550 پايونير بگيريد حدود 380 تومن هست.

ممنون دوست عزیز،

من DEH-X6550BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دقت دیدم،

نمی دونم شاید من این طور فکر می کنم ولی به نظرم Steam کردن موزیک روی بستر Bluetooth منطقی نمی آید، ( پهنای باند پایین بلوتوث ، مصرف انرژی بالای باتری موبایل ) به خاطر اینها فکر نمی کنم آنچنان کاربردی باشه، :n13:

اگر گزینه 3 را که اتصلال به صورت بی سیم هست را حذف کنیم، چه پخشی را به من پیشنهاد میدهید، ؟

راستی، این قضیه کنترل کنار فرمان 206 چیه ؟ و ضبط باید چی داشته باشه که بشه با کنترل کنار فرمال Track ها رو عوض کرد ؟!

golmohammadi
10-02-2014, 16:10
سلام
من میخوام از باندهای فابریکی ال 90 استفاده کنم
پس یه پخش معمولی برام پیشنهاد بدین
بعدا سر فرصت یه اپدیت اساسی میکنم سیستمو
فقط میخوام فلش خور باشه و ترجیحا سوکت مموری اس دی هم داشه باشه (سی دی خور بودنش مهم نیست)
توضیح اینکه من یه پخش سونی دارم (غیر فلش خور) اگر کیفیت صداش در این حد باشه برام کافیه و من راضی هستم ازش
خلاصه بگم اگر این پخش فلش خور بود عوضش نمیکردم
مدلش هم اینه : sony cdx-f5710x

دوستان پخش پایونر مدل (DEH-X3550) چطوره خوبه ؟قیمتش چنده الان تو بازار ؟

pahama1
10-02-2014, 16:31
با سلام،

ممنون دوست عزیز،

من DEH-X6550BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به دقت دیدم،

نمی دونم شاید من این طور فکر می کنم ولی به نظرم Steam کردن موزیک روی بستر Bluetooth منطقی نمی آید، ( پهنای باند پایین بلوتوث ، مصرف انرژی بالای باتری موبایل ) به خاطر اینها فکر نمی کنم آنچنان کاربردی باشه، :n13:

اگر گزینه 3 را که اتصلال به صورت بی سیم هست را حذف کنیم، چه پخشی را به من پیشنهاد میدهید، ؟

راستی، این قضیه کنترل کنار فرمان 206 چیه ؟ و ضبط باید چی داشته باشه که بشه با کنترل کنار فرمال Track ها رو عوض کرد ؟!
سلام خدمت همه دوستان
pm رو دیدم. همونطور که حمید عزیز فرمودن 6550 گزینه خوبی هست ، در مورد BT هم خدممتون عرض کنم ورژن های جدید BT در مورد مصرف باطری بهینه شدن و در خصوص پهنای باند هم از همون ورژن های اول، این تکنولوژی توانایی انتقال صوت رو در حد قابل قبول داشت و از این نظر مشکل خاصی نداره. اما با توجه به اینکه هدف مینمم هزینه هست من دو پیشنهاد دارم که اگه تو بازار پیدا بشه به کار شما میاد
MVH-X365BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط فلش

DEH-X4650BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فلش + CD

بعد از این موارد
DXT-x166UB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دو تا باند هم با خودش داره، BT نداره و حدود 230 تومنه

MVH-X165UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بلوتوس نداره بنظرم حدود 180 تا 200 تومن باشه

DEH-155MP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حدود 170 تومن

تو این رنج چند مدل شبیه به هم دیگه هم هست که تو امکانات جزئی با هم تفاوت دارند و حدود قیمتشون تا 250 تومنه
مثل MVH-X365BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که CD نداره و BT داره و حدود 230 تا 240 هست. اگه جایی اشتب بود دوستان به بزرگی خودشون اصلاح کنن.

fighter101
10-02-2014, 17:28
س دوستان
یه لطف میکنید در باره ساب pioneer 305c made in mexico یه توضیحی بدید ! نسبت به قیمتش خوبه بده کلن چجوریاست؟

driftking132
10-02-2014, 20:33
آمپ 9105 كن وود
كن ود 8106

آقا حمید قیمت این دوتا آمپ رو شما نداری؟؟؟
یا کسی برای فروش؟؟

hamidR15
10-02-2014, 20:43
سلام. ضبط ٢٠٦ من مدلش ٤٢٥٠sd paioneer بود كه دوستان زحمت كشيدن برام از ماشين دزديدنش. حالا با توجه به اينكه دو تا باندو و يه ساب و دو تا امپلي موجوده رو ماشين يه ضبط خوب برام معرفي كنيد كه تنظيمات اكولايزرش مثل اون خوب باشه. كنترل ساب و... يه چيز كامل ديگه. چنتا مدل خوب معرفي كنيد اگر زحمتي نيست براتون،،
سلام
کن وود U456 پخش مناسبیه نسبت به قیمتش.270 تومن هست.

سلام
من میخوام از باندهای فابریکی ال 90 استفاده کنم
پس یه پخش معمولی برام پیشنهاد بدین
بعدا سر فرصت یه اپدیت اساسی میکنم سیستمو
فقط میخوام فلش خور باشه و ترجیحا سوکت مموری اس دی هم داشه باشه (سی دی خور بودنش مهم نیست)
توضیح اینکه من یه پخش سونی دارم (غیر فلش خور) اگر کیفیت صداش در این حد باشه برام کافیه و من راضی هستم ازش
خلاصه بگم اگر این پخش فلش خور بود عوضش نمیکردم
مدلش هم اینه : sony cdx-f5710x

دوستان پخش پایونر مدل (DEH-X3550) چطوره خوبه ؟قیمتش چنده الان تو بازار ؟

3550 که دیگه نیست.جای اون x3650 اومده که 280 تومنه.

س دوستان
یه لطف میکنید در باره ساب pioneer 305c made in mexico یه توضیحی بدید ! نسبت به قیمتش خوبه بده کلن چجوریاست؟
دوست عزیز این ساب دیگه قدیمی شده.البته ساب خوبی بود.چه قیمتی پیدا کردید؟

آمپ 9105 كن وود
كن ود 8106

آقا حمید قیمت این دوتا آمپ رو شما نداری؟؟؟
یا کسی برای فروش؟؟

9105 قیمتش حدود 530 تومن هست. 8106 رو نمیدونم ولی حدود 340-50 فکر کنم بود

MILIN3M
10-02-2014, 21:06
حميد قيمتش بالاتر رفت هم عيبي نداره يه پخش توپ پيشنهاد بده.....sd بخوره....usb.... تنظيمات اكولايزرش خيلي كامل باشه. ..كنترل ساب

hamed malekpour
10-02-2014, 21:13
کدوم پخش بهتره نسبت به قیمت

کیفیت کدوم از همه بهتره و قدرت زیادی داره
DEH-X8650BT
DEH-X7650SD
7056 کنوودویا مدل دیگه ای بگید 23 بهمن قراره بخرم راهنمایی کنید؟

fighter101
10-02-2014, 21:22

150 تومن! بعد امپ
Kenwood M526 هم هست 100تومن قیمت استوکش چنده؟
شرمنده دیگه زیاد شد سوالام اینجا بخشی برای قیمت و خرید وفروش نداره ؟

hamidR15
11-02-2014, 01:17
حميد قيمتش بالاتر رفت هم عيبي نداره يه پخش توپ پيشنهاد بده.....sd بخوره....usb.... تنظيمات اكولايزرش خيلي كامل باشه. ..كنترل ساب
سلام
8019 کن وود بگیر.

کدوم پخش بهتره نسبت به قیمت

کیفیت کدوم از همه بهتره و قدرت زیادی داره
DEH-X8650BTDEH-X7650SD7056 کنوود

ویا مدل دیگه ای بگید 23 بهمن قراره بخرم راهنمایی کنید؟
من 7056 رو ابتدا و 8650 انتخاب دومم هست

150 تومن! بعد امپ
Kenwood M526 هم هست 100تومن قیمت استوکش چنده؟

شرمنده دیگه زیاد شد سوالام اینجا بخشی برای قیمت و خرید وفروش نداره ؟

m526 حدود 170-80 آکش هست.
خیر تو این انجمن کلا خرید و فروش ممنوع هستش.

golmohammadi
11-02-2014, 10:54
3550 که دیگه نیست.جای اون x3650 اومده که 280 تومنه.

اوکی
شما پیشنهاد های دیگری ندارین ؟
با توجه به نیازهای من ؟

driftking132
11-02-2014, 12:01
آقا حمید از بین ساب ای زیر کدوم بیس نرم و خوش صدایی داره؟؟و خریدش رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
Hertz ES300
Hertz ES300D
Hertz Subwoofer DS 250
Infinity Sub 1260
مرسی

hamidR15
11-02-2014, 22:11
اوکی
شما پیشنهاد های دیگری ندارین ؟
با توجه به نیازهای من ؟
سلام
والا اگر SD خور میخواهید 8019 فقط این امکان رو داره. 640 تومن هست. تو پایونیرهای جدید همX7550Sd این قابلیت رو داره که 400 تومن هست.
البته 8019 از همه نظر بهتر و سرتر هست.یه پخش عالی برای کلیه استفاده در سیستمها میباشد.

آقا حمید از بین ساب ای زیر کدوم بیس نرم و خوش صدایی داره؟؟و خریدش رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
Hertz ES300
Hertz ES300D
Hertz Subwoofer DS 250
Infinity Sub 1260
مرسی
من فقط اینفی 1260 رو شنیدم.بیس نرمی داره. هرتز ها رو نشنیدم ولی کسانی که مدل 300 داشتن اغلب ناراضی بودن.

MILIN3M
11-02-2014, 22:17
حميد جان نهايتا حدود ٥٠٠ تومن پيشنهاد بده يه چي توپ.....نظرت راجب پايونيير ٩٥٥٠ چيه

esi222
11-02-2014, 22:58
سلام
اسی جان همونطور که حسین جان گفت سابهای Rs صداشون خیلی نرم و با کیفیته. حتی RS Free Air تو خریدش شک نکن.
MX12Plus هم هست اونم خوبه.البته RSقویتره 400 واتی هست.253 تومن هم هست.
سلام
ممنون حمید جان
خواستم همین MX12Plus رو بردارم اما دلم نیومد با این تعریفات از RS12 بگذرم.
فعلا دست نگه میدارم تا ایشا... به وقتش میرم سراغش :n20:
عزیزی مثل خداداد عزیزی :n06::n16:

smmt2012
11-02-2014, 23:50
سلام به همه دوستان گل... اقا ما فعال نیستیم ولی چند ماهی هست همیشه دنبال میکنم تاپیک رو و استفاده میکنم.مخلص اقا حمید گل هم هستیم
دوستان قیمت 9105d آمپ مونو چنده الان؟
اقا حمید اگه بخوایم سیستم سری زیرو گلیدن ببندیم چند میشه؟مثل کامپ و آمپ و ساب...
قیمت اینا رو هم اگه بدی ممنون میشم
امپ XL 150c4
کامپ ZERO PRO 165.3 و

ZERO 165

ساب ZERO 12 PRO و Gladen SQX 12
امپ مونوSPL 1000c1

saeid000
12-02-2014, 00:27
سلام دوستان من میخوام یه ساب بخرم میخواستم ببینم کدوم یکی از ساب های موجود در بازار بهترین کارایی را برای ویبره دارن
واسه من ویبره مهمه....جوری باشه که شیشه هارو بیاره پایین
:n02:

خوب مارک کدنس خوبه یا پایونر؟
دیجیتال دیزاین چجوریه؟ الان قویترین مدلش تو بازار
الان قویترین مدلشون تو بازار چیه از هر دو برند؟
18یا15 فرقی ندارهمهم قدرتش زیاد باشه
ممنون میشم منو راهنمایی کنین
از جدیدترین مدل ها هم بگین یا اونی که جواب داده

hessam.hk
12-02-2014, 01:08
حمید جتن واسه اکوستیک کردن در جلو 206 چه ایده ای داری؟
من خودم تو فکرمه مثل دوستان داخل در پشت شیشه رو فوم 1 سانتی بزنم روی قلز در هم باز فوم
دمپینگ مت تو بازار هست اما گرونه و فکر نمیکنم زیاد فرقی با فوم داشته باشه...؟(عکس دوم)
ایده بهتری داری که مید بیس تو در خوب شه؟

hamidR15
12-02-2014, 12:12
حميد جان نهايتا حدود ٥٠٠ تومن پيشنهاد بده يه چي توپ.....نظرت راجب پايونيير ٩٥٥٠ چيه
سلام
اگر SD رو بيخيالش ميشي بدون شك 7056 كن وود.واقعا عاليه صدا و تنظيماتش هم تكميله.500 هم هست
ولي اگر SD جزو واجباته فقط X7550SD رو بايد بگيري و كيفيت كن وود رو نداره

سلام
ممنون حمید جان
خواستم همین MX12Plus رو بردارم اما دلم نیومد با این تعریفات از RS12 بگذرم.
فعلا دست نگه میدارم تا ایشا... به وقتش میرم سراغش :n20:
عزیزی مثل خداداد عزیزی :n06::n16:
مخلصم اسي جان.
بله RS بهتر از mx هست.
من درخدمتم.:n16:

سلام به همه دوستان گل... اقا ما فعال نیستیم ولی چند ماهی هست همیشه دنبال میکنم تاپیک رو و استفاده میکنم.مخلص اقا حمید گل هم هستیم
دوستان قیمت 9105d آمپ مونو چنده الان؟
اقا حمید اگه بخوایم سیستم سری زیرو گلیدن ببندیم چند میشه؟مثل کامپ و آمپ و ساب...
قیمت اینا رو هم اگه بدی ممنون میشم
امپ XL 150c4
کامپ ZERO PRO 165.3 و

ZERO 165

ساب ZERO 12 PRO و Gladen SQX 12
امپ مونوSPL 1000c1

سلام
9105 حدود 530-40 هست
بقيه مواردي كه فرمودي هيچ كدوم رو شركت موجود نداره.

سلام دوستان من میخوام یه ساب بخرم میخواستم ببینم کدوم یکی از ساب های موجود در بازار بهترین کارایی را برای ویبره دارن
واسه من ویبره مهمه....جوری باشه که شیشه هارو بیاره پایین

:n02:

خوب مارک کدنس خوبه یا پایونر؟
دیجیتال دیزاین چجوریه؟ الان قویترین مدلش تو بازار
الان قویترین مدلشون تو بازار چیه از هر دو برند؟
18یا15 فرقی ندارهمهم قدرتش زیاد باشه
ممنون میشم منو راهنمایی کنین
از جدیدترین مدل ها هم بگین یا اونی که جواب داده

DD كه استاد SPL هست مخصوصا 15 اينچش
آلپاين R15 هم گزينه بعدي ميتونه باشه.
'گليدن SPL 12 هم اگر مشكل مالي براي تهيه و تغذيه كردنش رو نداريد بياريد صدر جدول.
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يه Review ازش نوشتم.
ولي حواستون باشه هميشه تاكيد كردم داشتن سيستم قدرتمند=داشتن برق قوي و سالم و بدون افت در دور سر آمپليفاير هست.
همينطور باكس مناسب كه اصولي طراحي و ساخته شده باشه.

حمید جتن واسه اکوستیک کردن در جلو 206 چه ایده ای داری؟
من خودم تو فکرمه مثل دوستان داخل در پشت شیشه رو فوم 1 سانتی بزنم روی قلز در هم باز فوم
دمپینگ مت تو بازار هست اما گرونه و فکر نمیکنم زیاد فرقی با فوم داشته باشه...؟(عکس دوم)
ایده بهتری داری که مید بیس تو در خوب شه؟
خب مسلما مت خيلي بهتره. من فوم رو نديدم و نوع صدا و كيفيتش رو نشنيدم.
براي ميدبيس قوي كيك پنل با حجم كافي هم موثره.

ar.ashtiyani
12-02-2014, 17:51
حمید خان سلام عرض شد . بنده به تازگی عضو این سایت شدم . یه راهنمایی میخواستم ازتون

من الان یه جفت باند Soundstream LS692 دارم با یه پخش 8019 کنوود

1- باند 150وات آر ام اس میده که تا الان رو 206 بدون آمپلی صدای خوبی میده ( بیس بسیار قوی ولی تیوتر تقریبا ضعیف )

خواستم برای آمپلی که این باند رو تغذیه کنه یه راهنمایی کنید .

البته دارم ماشین رو عوض می کنم و یه رانا گرفتم که میخوام نصب رو روی اون انجام بدم .

2- نمیخوام از ساب استفاده کنم . پیشنهاد شما اینه که کامپوننت بندازم یا از همین باند روی تاغچه رانا استفاده کنم ؟ ( حقیقتش اصلا دوست

ندارم تاغچه ماشین رو سوراخ کنم ! :( )

راستی بودجم محدوده :دی . ممنون میشم راهنمایی کنید همچنین شمارتون رو برام پی ام بفرمایید که برای تهیه اجناس مزاحم خودتون بشم .

ممنون

reza77
12-02-2014, 17:56
سلام خدمت دوستان

من سال 88 پخش 2150ub پايونير رو براي پرايدم خريدم بعد از چند ماه داداشم ماشينش رو که فروخت يک جفت باند 6975، 300 واتي رو داد به من و منم اونو رو بستم رو ماشين بدون آمپلي و تو تنظيمهاي پخش هم باندهاي جلو رو بي صدا کردم، قصد دارم چند ماه آينده ماشينمو عوض کنم و تندر بخرم، قصد دارم باندها رو به تندر منتقل کنم اينطور که تو وب خوندم باندهاي خوبي هستند و داداشم مطمئنه که اصله، چند تا سوال دارم از دوستان.
اينکه پخش قوي نبوده و باندها به آمپلي وصل نبودن رو کيفيت پخش و باند تو اين چند سال کار کرد تاثير منفي نداشته؟؟
بعد اگر بخوام پخش رو رو تندر نصب کنم بهتر از پخش خود کارخانه هست يا اينکه کلا بيخيال اين دوتا بشم و يه پخش ديگه بخرم؟؟ بعد اگر يک آمپلي تهيه کنم براي گرفتن صداي بهتر باندها با داشتن پايونيرها و باندهاي گرد خوده تندر ميتونم صداي خوبي داشته باشم يا اونها رو عوض کنم و باند يا کامپوننت اضافه کنم؟البته من صداي خيلي بلند که بخواد جلب توجه کنه مد نظرم نيست ولي خوب ميخوام از همين چيزهايي که دارم بهتر استفاده کنم و سيستم صوتي ماشين کيفيت بهتري داشته باشه، آمپلي چه پيشنهاد ميشه
با عرض معذرت من اطلاعاتم در زمينه سيستم صوتي خودرو خيلي کم هست و دارم با خوندن سايتها و اين تاپيک اطلاعاتمو بالا ميبرم

arash0099
12-02-2014, 19:42
سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید میخواستم بدونم توی مایه های 200 تومن چه مدل باندی رو پیشنهاد میدید ؟؟؟
پخشمم پایونیر 3550 هستش :n02:

saeid000
12-02-2014, 20:26
سلام
امن درخدمتم.:n16:

DD كه استاد SPL هست مخصوصا 15 اينچش
آلپاين R15 هم گزينه بعدي ميتونه باشه.
'گليدن SPL 12 هم اگر مشكل مالي براي تهيه و تغذيه كردنش رو نداريد بياريد صدر جدول.
اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يه Review ازش نوشتم.
ولي حواستون باشه هميشه تاكيد كردم داشتن سيستم قدرتمند=داشتن برق قوي و سالم و بدون افت در دور سر آمپليفاير هست.
همينطور باكس مناسب كه اصولي طراحي و ساخته شده باشه.
.

داداش منظورت از دیدی همین مدل هست؟ساب 9515 دیجیتال دیزاین؟یاکدوم مدل
قیمتش الان دوره بره چنده
الان جدیدترین مدل دی دی تو بازار ایران چیه؟

MILIN3M
12-02-2014, 20:59
حمید نظرت راجب بایونییر 9550 چیه؟

hessam.hk
12-02-2014, 21:55
حمید جان این دمپینگ مت ها چیا تو بازار هست؟چه قیمتی چه سایزی؟
خبر دارین؟

hamidR15
13-02-2014, 00:08
حمید خان سلام عرض شد . بنده به تازگی عضو این سایت شدم . یه راهنمایی میخواستم ازتون

من الان یه جفت باند Soundstream LS692 دارم با یه پخش 8019 کنوود

1- باند 150وات آر ام اس میده که تا الان رو 206 بدون آمپلی صدای خوبی میده ( بیس بسیار قوی ولی تیوتر تقریبا ضعیف )

خواستم برای آمپلی که این باند رو تغذیه کنه یه راهنمایی کنید .

البته دارم ماشین رو عوض می کنم و یه رانا گرفتم که میخوام نصب رو روی اون انجام بدم .

2- نمیخوام از ساب استفاده کنم . پیشنهاد شما اینه که کامپوننت بندازم یا از همین باند روی تاغچه رانا استفاده کنم ؟ ( حقیقتش اصلا دوست

ندارم تاغچه ماشین رو سوراخ کنم ! :( )

راستی بودجم محدوده :دی . ممنون میشم راهنمایی کنید همچنین شمارتون رو برام پی ام بفرمایید که برای تهیه اجناس مزاحم خودتون بشم .

ممنون
سلام جناب آشتیا