PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

ps3amir
12-01-2014, 15:31
سلام
بین این دو تا ضبط کدوم بهتره؟
DEH-X7650SD
DEH-9450UB
از برند jvc هم اگه گزینه ای هستش که بهتر از بالایی ها باشه بگین.

Sent from my iPhone 4s

ha88an
12-01-2014, 15:48
سلام دوستان
من دنبال یه مانیتور واسه پشت سر خودرو میگردم، اینو پیدا کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظرتون چیه؟ بخرمش؟ فقط بودجه ای که دارم محدوده
ممنون

rafsanjan gsm
13-01-2014, 13:43
سلام دوستان pioneer 6980 حدود یک سال کار کرده میخوام بخرم، به نظر شما چند بخرم خوبه ؟ قیمت نوش رو جایی ندیدم زده باشه، راستی به این باند امپ میشه بست ؟

hamidR15
13-01-2014, 15:36
حمید جان خیلی ممنون از راهنماییات
فقط اگه لطف کنید حدود قیمت هر کدوم رو بگید ممنون میشم
سلام ،خواهش ميكنم
SQX165 قيمتش 740 تومن هست.ساب RS12 هم 400 تومن.آمپ RS100C4 شركت تموم كرده ولي قيمتش حدود1.030.000 بود.

درود
ممنون حمید جان که وقت میزارید:n12:
خوب پخش 7550 و باند 609 و ساب RS12Free Air قطعی شد:n20:
باند:
اما آخه صدای 609 را نشنیدم اما طبق مطالبی که از صحبت های قبلی خودتان و بقیه دوستان متوجه شدم باید خیلی عالی باشن اگه میتونستید صداشو با یه 718 یا 6965 یا 6995 مقایسه کنید خوب میشد چون اصلی اینارو قدیما داشتم... و اینم انگار 140 وات Rms میخواد تا 200 وات خروجی بده! درحالی که مثلا 6975 با 80 تا 500 وات میده یا همین 938 با 100 تا 600 وات میده:n13: به نظر میاد حجم صداش پایین باشه:n22:
فرق مدل پلاس با معمولیش چیه؟ سایتش معمولی را نوشته 3 اهم ولی انگار پلاس ها 4 اهمن آره؟ یا چیزه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف شما کامل قبول دارم 2 تا کواکسیال بهتر هست.
آمپ:
از اونجایی که قراره اینا مرحله به مرحله خریداری بشه (محدودیت بودجه) بهتر نیست یه آمپ 4 کانال از همون مدل برداشته بشه! PIONEER GM-A6604 اون وقت 4 تا 120 تا جواب مارا میده ؟ که دوتاش بره کواکسیال و دوتاشم بریج بره برای ساب؟ جواب میده آیا؟
کامپوننت:
یا توجه به حرف منطقی شما و کاهش حجم باس احتمال این که کامپوننت یه جفت برا جلو ( در آینده) بردارم بالای 90 درصد هست. خوب حالا چی بردارم که خیلی گرون نباشه و صدای عالی داشته باشه؟
اینکارو بکنم که فکر کنم خیلی بحث آمپ ها فرق میکنه. فعلا با 609 و یه آمپ قوی شروع می کنم باید بعد قابلیت این که ساب و کامپوننت هم بهش اضافه کنم داشته باشه + یه آمپ مونو برای ساب
اضافه کردن هارا مرحله ای هم بگید ممنون میشم
(یه سوال خارج نوبت: برا یه رفیقام پراید 111 الان میخوام یه کامپوننت جلو بردارم چی خوبه؟ سایز کامپوننت من206 به 111 میخوره؟ )
ساب:
آقا به نظرم هم قیمتش خوبه هم خودش هم باکس میشه هم فری ایر.
شنیدم فری ایر داغ میکنه و آمپ خاموش میکنه. این مدل بعد اذیت نکنه. فری ایر کم پیدا کردم مثل 3012 کنوود کدوم کمتر اذیت میکنه و کارایی بهتری دارن؟
ویبره اش قوی تره یا کوبشش؟ قدرتیه یا کیفیتی؟
ببخشید دیگه خیلی سوال شد آخه خیلی گیج شدم:n28:
ارادت دارم قربان.
صداش كه اصلا با اينها كه فرمودي قابل مقايسه نيست. البته 718 به خاطر Cone Area بيشتر حجم BASSش كمي بيشتره ولي كيفيت اصلا نداره.ضمنا به مرور هم صداش افت ميكنه.در مورد 140 وات ورودي و 200 وات خروجي توضيح بدم. ما فقط وات RMS رو كار دارم كه همون 140 وات هست كه با يه آمپليفاير 4 كانال پايونير GM-A9604 با توان RMs 4*130Watt به قيمت 540 تومن (مدل جديد هست و شركت تازه وارد كرده) ين اسپيكر رو درايو ميكنه.
آمپ 6604 كه 50 وات خروجي ميده نه 120 وات. اين آمپ جديد و خوش قيمت گزينه مناسبي براي CO609 هست.
براي كامپوننت كه هم گليدن MX165 بهترين انتخاب هست.خيلي صداي خوبي داره.360 تومن هم هست.
همانطور كه فرموديد الان پخش+609 +آمپ9604 رو بردار و بعدا كامپوننت رو اضافه كن.
در مورد ماشين دوستتون،ميخوان تو جاي فابريك نصب كنند يا روي درها؟
در مورد ساب در حالت فري اير بله اين مدل با توجه به كيفيت ساخت بالائي كه داره و همينطور متريال ووفر از جنس كاغذ و فيبر كربن واقعا صداي خوبي داره. يكي از بچه هاي همين فروم با آيديه Mohamadkiler به گفته خودشون همين ساب رو كه من براشون تهيه كرده بودم تو باكس سيلد تو پرياد صندوق دار دو تا ساب سوني 15 اينچ رو به خاك و خون كشيده بودن البته به خاطر باز بودن باس بوست روي آمپ كه واقعا براي درايورها ضرر داره سابشون آسيب.در مورد نصب فري اير من صداش رو نشنيدم ولي تو باكس واقعا معركه هست.
در مورد داغ كردن آمپ و پروتكت كردن بله اين امكان هست زماني كه فري اير بسته ميشه به خاطر Xmax بيش از حد مجاز ممكنه اي نحالت براي آمپ پيش بياد و همچنين بيش از حد گرم كنه و....
ساب RS12Free يه ساب كيفيتي با اجراي فركانسهاي پائين هست.البته اگر خواستي باكس بگيري ميتوني به RS 12 هم فكر كني.تو پورتد بهتر عمل مينه.
باز هم اگر سوالي هست من در خدمتتون هست.:n12:

سلام
بین این دو تا ضبط کدوم بهتره؟
DEH-X7650SD
DEH-9450UB
از برند jvc هم اگه گزینه ای هستش که بهتر از بالایی ها باشه بگین.

Sent from my iPhone 4s
مسلما 9450 بهتره. سريه 9 هست و تنها پخش پايووينر هست كه پنل برقي داره.
قيمت X7650 حدود 410 تومن و 9450 نيز حدود 520 تومن.
JVC خيلي پخشهاي خوبي نداره(البته ايران نميان)

hamidR15
13-01-2014, 15:48
Review
پخش:8019
كامپوننت:Audio System HX 165 SQ
آمپليفاير:Mosconi As 100.4
ساب ووفر:Audio System MX 10 Plus + Sealed Box(بريج دو كانال از آمپ جهت تغذيه)
اكسسوريز:Gladen Zero Rca Cable+Streetwires Power Cable&Speaker
امروز فرصت كوتاهي دست داد كه خدمت يكي از دوستان باشم كه تجربه سيستمهاي حرفه اي رو داشته و دارند .ايشون تجربه شنيدن صداي محصولات برندهاي: فوكال،آديسان،ناكاميچي،ايك ليپس،كلاريون،هليكس پايونير ،ساند استريم و.....رو دارند.به تازكي پخش 8019 كن وود رو تهيه كردند و در خدمتتشون بودم براي تست صداي برند آديو سيستم (قبلا با هر دو پخش كلاريون و ايكليپس تست كرده بوديم).
پخش رو در حالت فلت قرار داديم و DSP رو هم خاموش كرديم.گين از روي آمپليفاير كاملا بسته بود چرا كه ايكليپس(كه قبلا بسته بود جاي كن وود،داراي خروجي Pre 8 Volt هست)لذا به گين دست نزديم.هيلتر ها از روي آمپليفاير هم كامپوننت و هم ساب ووفر رو حالت فول رنج.
از USB براي اجراي موزيك ها استفاده كرديم.
كيفيت صدا در تمام محدوده ولوم بين شماره هاي 28-35 كه ماكزيمم اين پخش هست داراي بالاترين كيفيت بود. صدا اصلا آشفتگي نداشت.صدا كاملا يكدست بود.به لطف آمپ ماسكوني ميد بيسها خيلي خوب و تقه اي عمل ميكرد.عملكرد ساب ووفر عالي بود بدون كوچكترين جا ماندن از موزيك حتي موزيكها ي رپ و R&B.محكم ميكوبيد.خيلي خوشم آمد.البته به پاي SQX10 تو باكس فابريك روي ماشين آقا عبدالله نميرسيد ولي خب اون كجا و اين كجا.:n02:سريه M-Line جزو پائينترين سريه محصولات گليدن هست.ولي همين درجه به نظر من با خيلي از برندهاي نام دار تو رده هاي بالاتر قابل رقابت هست.در مورد ماشين هم واقعا 206 استيج صداي خوبي داره.اصلا نياز به اسپيكر عقب رو حس نميكنيد زماني كه براي جلو كامپوننت خوب نصب كنيد.
يه خاطره هم كه ايشون روز نصب پخش برام تعريف كرد رو براتون نقل قول ميكنم .اين رفيقم خودش اكثر كارهاي نصب ر وانجام ميده.ولي ايندفعه گفت حوصله نداشتم و دادم پخشم رو يك نفر از همين نصابهاي محترم سيستم براشون بستن.
نقل قول ميكرد،طرف(قبل از نصب و صدا گيري) يه سر به صندوق زده بود و گفته بود چرا عقب اسپيكر نداري!!!سابت چيه؟!متفرقه هست.:n04:ايشون بهش ميگه شما پخش رو ببند بعدا خودت قضاوت كن.:n02:گفت طرف وقتي اولين ترك رو گذاشتم از آلبوم گروه 7 چشمهاش :n04:شد.گفت اسپيكر جلو چيه؟چند خريدي و.....خلاصه گفت نه ميشه پس عقب هم اسپيكر نبست.خيلي خوب ميزنه و....
دوستان نصب خوب و انتخاب اكسسوري مناسب و هميطور قطعات استاندارد و با كيفيت نه حالا خيلي خيلي گرون،حد متعادل واقعا ميتونه تو بازخوردي كه شما از سيستم صوتي و هزينه اي كه كرده ايد تاثير داشته باشه.
سعي كنيد اگر ميخواهيد وارد اين وادي بشيد درست و حساب شده تصميم بگيريد و عاقلانه هزينه نمائيد.
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.
ارادتمند،حميد:n16:

yas44co
13-01-2014, 19:07
اوستا حمید دمت گرم خیلی کمک کردی خدا بخواد بیای اصفهان جبران کنیم.
بریم یه دوری هم با ماشین و سیستم من بزنیم!
به قول شما بریم به
خاك و خون بکشیمشون:n19:
متن بالا را کلی حال کردم باش:n11:آموزنده بود.
من فقط 2 تا سوال بکنم و دیگه رفع زحمت کنم:
1 این 2 مدل که کاملا یکی هستن جفتشون 4 تا 200 میده Pioneer-GM-D9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و PIONEER GM-D8604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی 126.000 تومن اختلاف قیمت دارن جریان چیه؟؟:n13:
خیلی فرق دارن یا همون 8604 را بگیرم؟ این قیمت ماله جدید بودنشه آیا؟؟

2 نه میخواد همون فابریک جلو ببنده.
اونم مثل من عاشق این سیستم شده و میخواد ببنده همینا را رو 111 بگم ببنده؟ جایی کار که فرق نمیکنه (البته فکر کنم غیر از کامپ)

roholahma
14-01-2014, 07:52
سلام.من میخوام برای ماشینم یه جفت باند (250 تومن) و یه امپلی دو کانال(حدود 200 تومن) بگیرم خواستم ببینم اینها رو پخش مارشال me -2646 جواب میده که هزینه کنم؟بدون امپلی فایر چطوریه؟تشکر

hamidR15
14-01-2014, 14:15
اوستا حمید دمت گرم خیلی کمک کردی خدا بخواد بیای اصفهان جبران کنیم.
بریم یه دوری هم با ماشین و سیستم من بزنیم!
به قول شما بریم به
خاك و خون بکشیمشون:n19:
متن بالا را کلی حال کردم باش:n11:آموزنده بود.
من فقط 2 تا سوال بکنم و دیگه رفع زحمت کنم:
1 این 2 مدل که کاملا یکی هستن جفتشون 4 تا 200 میده Pioneer-GM-D9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و PIONEER GM-D8604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی 126.000 تومن اختلاف قیمت دارن جریان چیه؟؟:n13:
خیلی فرق دارن یا همون 8604 را بگیرم؟ این قیمت ماله جدید بودنشه آیا؟؟

2 نه میخواد همون فابریک جلو ببنده.
اونم مثل من عاشق این سیستم شده و میخواد ببنده همینا را رو 111 بگم ببنده؟ جایی کار که فرق نمیکنه (البته فکر کنم غیر از کامپ)

سلام شما لطف داري ممنونم.
1-من خودم رو جعبه 9604 ديدم زده 4*130وات ولي الان كه شما لينك دادي رفتم تو سايتشون ديدم بله 100 وات هست!!!:n04:جالبه ها.همه امكانات هم يكيه.ولي تفاوت قيمت :n04:نميدونم جريانش چيه بايد پيگيري كنم چرا اينقدر تفاوت داره. آخه مگه عقلشون كنه بيان مدل آمپ رو يه سري بالا ببرن ولي هيچ تغييري ندن و فقط قيمت رو بيخودي بالا ببرن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها به نظرتون جريان چيه؟!!!
============
2-بله ميتونه ببنده .آمپ رو اگر براي جلو چيزي نميگيره ميتونه 5602 پايونير بگيره.

سلام.من میخوام برای ماشینم یه جفت باند (250 تومن) و یه امپلی دو کانال(حدود 200 تومن) بگیرم خواستم ببینم اینها رو پخش مارشال me -2646 جواب میده که هزینه کنم؟بدون امپلی فایر چطوریه؟تشکر

من گشتم ولي اين مدل رو پيدا نكردم.
در كل اگر خروجي RCA داره ميتونيد براش آْمپليفاير بگيريد.

hamidR15
14-01-2014, 15:12
سلام مجدد
من تماس گرفتم با دوستان. گفتن آمپ پايونير 9604 خروجيش 4*130 وات روي 4 اهم و 4تا 200 وات روي 2 اهم هست.
احتمالا تو سايت اشتباه زدن.منطقي هم هست چون 8604 هست كه 4*100 وات خروجي ميده.
منوالشم دانلود كردم درسته:
اين آمپ ميتونه گزينه خوبي باشه براي اسپيكرهاي قوي مثل CO609 ، 1073 ، كدنس ،هرتز HCX690 ,...

omidfathi
14-01-2014, 15:34
حمید جان سلام
این بیسهایی که میگید ساب میزنه چند نوع هستن؟ چهطوری تشخیص بدم؟ الان اگه یه ساب بخوام که اتاق ماشینو نلرزونه (که بدم میاد) و بیس دلنشین بده که تو اتاقم صداش بیاد چه نوعی میشه؟ دیشب یه 206 دیدم از سابش خیلی خوشم اومد بیس نرمی میزد که هم داخل اتاق میومد هم بیرونو میترکوند و اتاق یه ذره نمی لرزید!

arsalan655
14-01-2014, 16:32
سلام ضبط خوب و ارزون چی پشنهاد میکنید؟ یکی از بچه های میگفت ضبط ماشینم بلوتوث - فلش - صفحه لمسی - به همراه قابلیت نمایش شبکه های ایران رو داره! همچین چیزی هست ؟ مدل و قیمتشو میخواستم .. البته من دنبال ضبط خوب هستم و منظورم باند ماشین نیست .

pahama1
14-01-2014, 17:29
سلام ضبط خوب و ارزون چی پشنهاد میکنید؟ یکی از بچه های میگفت ضبط ماشینم بلوتوث - فلش - صفحه لمسی - به همراه قابلیت نمایش شبکه های ایران رو داره! همچین چیزی هست ؟ مدل و قیمتشو میخواستم .. البته من دنبال ضبط خوب هستم و منظورم باند ماشین نیست .

سلام و ارادت
خوش اومدی آقا ارسلان
پخش ارزون با کیفیت کنود و پایونیر و جی وی سی هست ، اون پخش هایی که می فرمائید احتمالا چینی هست ، که کیفیت پایینی داره و قطعات یدکیش بسختی پیدا میشه.
برندهای بالا از 180 تومن تقریبا شروع میشن.

hamidR15
14-01-2014, 20:07
حمید جان سلام
این بیسهایی که میگید ساب میزنه چند نوع هستن؟ چهطوری تشخیص بدم؟ الان اگه یه ساب بخوام که اتاق ماشینو نلرزونه (که بدم میاد) و بیس دلنشین بده که تو اتاقم صداش بیاد چه نوعی میشه؟ دیشب یه 206 دیدم از سابش خیلی خوشم اومد بیس نرمی میزد که هم داخل اتاق میومد هم بیرونو میترکوند و اتاق یه ذره نمی لرزید!
سلام
ببین نوع بیس و دقت اون هم به ساب بر میگرده و هم به دمپینگ آمپلیفایر.
بیسی که ساب MX10 تو باکس سیلد میزد،اصثلا ویبره در کارش نیست چون برای این کار نه ساب 10 مناسبه و نه باکس سیلد .بیس ضربه ای هست. محکم میکوبه. حجم بیس بالا هست.تاخیر و جاموندن از موزیک در کارش نیست.
ساب هائی که ویبرهخ ایجاد میکنند،اغلب سایز 15 اینچ هستند و تو باکسهای پورتد با فرکانس پائین تیون شدند.لذا نزدیک فرکانس تیون بیشترین SPL ر وتولید میکنند. مثلا اگر پورت روی فرکانس 30Hz تیون شده باشه کاملا برای موزیکهای رپ که مملو از فرکانسهای پائین هستند مناسبه.برعکس موزیکهای با ریتم تند و بیسهای کوبشی رو خوب نمیتونه بزنه.
امیدوارم منظورم رو رسانده باشم.

rafsanjan gsm
14-01-2014, 20:55
دوستان قظیه چیه هیچ کسی جواب ما رو نمیده ؟!

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

pahama1
14-01-2014, 22:32
سلام دوستان pioneer 6980 حدود یک سال کار کرده میخوام بخرم، به نظر شما چند بخرم خوبه ؟ قیمت نوش رو جایی ندیدم زده باشه، راستی به این باند امپ میشه بست ؟

سلام ، منظورتون این کواکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
ببخشید، قیمت نداشتم جواب ندادم، احتمالا دوستان هم قیمت نداشتن
80 واته، میتونه از آمپ تغذیه شه

hosien009
14-01-2014, 23:53
ببخشید دوستان قیمتMTX T6C693
الان چنده؟>
یکی از دوستان گذاشته 260 دست دو رو خوبه؟؟؟

ps3amir
15-01-2014, 00:06
سلام
میخوام بدونم ساب اگه تو تاقچه عقب باشه بیشتر ویبره داره یا نه؟من از ویبرش خوشم نمیاد میخوام بدونم تو تاقچه باشه باعثه ویبره میشه یا تو باکس ویبره بیشتره.

Sent from my iPhone 4s

m@jidgh
15-01-2014, 01:12
الان چنده؟>

نوش 300 تومنه شاید کمتر هم بشه گیر آورد

pahama1
15-01-2014, 08:04
الان چنده؟>

سلام
همین حدوده که آقا مجید گفتن؛ 30 -40 تومن تفاوت ، بهتره همون نوشو بگیرید

pahama1
15-01-2014, 08:14
سلام
میخوام بدونم ساب اگه تو تاقچه عقب باشه بیشتر ویبره داره یا نه؟من از ویبرش خوشم نمیاد میخوام بدونم تو تاقچه باشه باعثه ویبره میشه یا تو باکس ویبره بیشتره.

Sent from my iPhone 4s

سلام
کلا سابی که تو باکس نباشه کاراییش به مراتب کمتر از زمانی هست که تو باکسه، حالا چه برای ویبره ، چه برای کیک بیس
ساب های روی طاقچه بجر مواردی که فری ایر هستند اغلب در صداهای بالا گیج میزنن و هماهنگ نیستن
شما با توجه به سلیقتون اگه ساب و باکس مناسب استفاده کنید درصد بالایی از ویبره رو میتونین حذف کنید و به صدای دلخواهتون برسید.
اگه حجم صدای بالا و میزان ویبره کم میخواید ساب های 12 و باکس سیلد پیشنهاد خوبی هستن ، پیشنهاد بهتر ساب های 10 و باکس سیلد هستن که تقریبا میزان خیلی کمی ویبره دارن

hamidR15
15-01-2014, 10:50
الان چنده؟>

سلام
290 تومن آكبند مستقيم از شركت قابل تهيه هست.اگر مايل بوديد بفرمائيد براتون تهيه كنم.

hasaney
15-01-2014, 10:52
سلام
آقا من تازه وارد و ناشي ام.
ماشينم 2 ماه تحويل گرفتم ضبط نداره.شماها تا حدود 200چي پيشنهاد مي كني. واسه استفاده معمولي ميخوام. cd برام مهم نيست فقط usb داشته باشه.
ممنون

omidfathi
15-01-2014, 11:18
حمید جان قمیت این کامپ و ساب چنده؟ آمپ رو به کامپ و ساب زدی؟ مگیه ساب آمپ مونو نمی خواد؟ با آمپ ارزون میشه درایوش کرد؟
بعد آمپ GM-D8604 و GM-D9604 چه فرقی باهم دارن؟ ظاهراً وات و مشخصاتش یکی هست. بعدش چرا بعضیا کلاس ی و بعضی ش و شذ هستن؟ چه فرقی داره؟

Review
پخش:8019
كامپوننت:Audio System HX 165 SQ
آمپليفاير:Mosconi As 100.4
ساب ووفر:Audio System MX 10 Plus + Sealed Box(بريج دو كانال از آمپ جهت تغذيه)
اكسسوريز:Gladen Zero Rca Cable+Streetwires Power Cable&Speaker
امروز فرصت كوتاهي دست داد كه خدمت يكي از دوستان باشم كه تجربه سيستمهاي حرفه اي رو داشته و دارند .ايشون تجربه شنيدن صداي محصولات برندهاي: فوكال،آديسان،ناكاميچي،ايك ليپس،كلاريون،هليكس پايونير ،ساند استريم و.....رو دارند.به تازكي پخش 8019 كن وود رو تهيه كردند و در خدمتتشون بودم براي تست صداي برند آديو سيستم (قبلا با هر دو پخش كلاريون و ايكليپس تست كرده بوديم).
پخش رو در حالت فلت قرار داديم و DSP رو هم خاموش كرديم.گين از روي آمپليفاير كاملا بسته بود چرا كه ايكليپس(كه قبلا بسته بود جاي كن وود،داراي خروجي Pre 8 Volt هست)لذا به گين دست نزديم.هيلتر ها از روي آمپليفاير هم كامپوننت و هم ساب ووفر رو حالت فول رنج.
از USB براي اجراي موزيك ها استفاده كرديم.
كيفيت صدا در تمام محدوده ولوم بين شماره هاي 28-35 كه ماكزيمم اين پخش هست داراي بالاترين كيفيت بود. صدا اصلا آشفتگي نداشت.صدا كاملا يكدست بود.به لطف آمپ ماسكوني ميد بيسها خيلي خوب و تقه اي عمل ميكرد.عملكرد ساب ووفر عالي بود بدون كوچكترين جا ماندن از موزيك حتي موزيكها ي رپ و R&B.محكم ميكوبيد.خيلي خوشم آمد.البته به پاي SQX10 تو باكس فابريك روي ماشين آقا عبدالله نميرسيد ولي خب اون كجا و اين كجا.:n02:سريه M-Line جزو پائينترين سريه محصولات گليدن هست.ولي همين درجه به نظر من با خيلي از برندهاي نام دار تو رده هاي بالاتر قابل رقابت هست.در مورد ماشين هم واقعا 206 استيج صداي خوبي داره.اصلا نياز به اسپيكر عقب رو حس نميكنيد زماني كه براي جلو كامپوننت خوب نصب كنيد.
يه خاطره هم كه ايشون روز نصب پخش برام تعريف كرد رو براتون نقل قول ميكنم .اين رفيقم خودش اكثر كارهاي نصب ر وانجام ميده.ولي ايندفعه گفت حوصله نداشتم و دادم پخشم رو يك نفر از همين نصابهاي محترم سيستم براشون بستن.
نقل قول ميكرد،طرف(قبل از نصب و صدا گيري) يه سر به صندوق زده بود و گفته بود چرا عقب اسپيكر نداري!!!سابت چيه؟!متفرقه هست.:n04:ايشون بهش ميگه شما پخش رو ببند بعدا خودت قضاوت كن.:n02:گفت طرف وقتي اولين ترك رو گذاشتم از آلبوم گروه 7 چشمهاش :n04:شد.گفت اسپيكر جلو چيه؟چند خريدي و.....خلاصه گفت نه ميشه پس عقب هم اسپيكر نبست.خيلي خوب ميزنه و....
دوستان نصب خوب و انتخاب اكسسوري مناسب و هميطور قطعات استاندارد و با كيفيت نه حالا خيلي خيلي گرون،حد متعادل واقعا ميتونه تو بازخوردي كه شما از سيستم صوتي و هزينه اي كه كرده ايد تاثير داشته باشه.
سعي كنيد اگر ميخواهيد وارد اين وادي بشيد درست و حساب شده تصميم بگيريد و عاقلانه هزينه نمائيد.
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.
ارادتمند،حميد:n16:

danial_777
15-01-2014, 15:28
سلام دوستان
میخوام یه ضبط در حدود 250000 تومان بگیرم
خودم بین کنوود 3056 و پایونیر 2650 موندم که حدودا 220000 تومان هستند
لطف میکنین منو راهنمایی کنین؟
ضمنا من اصلا تفاوت بین کنوود 3056 و کنوود 356 رو متوجه نمیشم , آخه یک قیمت هم هستن:n13:

pahama1
15-01-2014, 20:00
سلام دوستان
میخوام یه ضبط در حدود 250000 تومان بگیرم
خودم بین کنوود 3056 و پایونیر 2650 موندم که حدودا 220000 تومان هستند
لطف میکنین منو راهنمایی کنین؟
ضمنا من اصلا تفاوت بین کنوود 3056 و کنوود 356 رو متوجه نمیشم , آخه یک قیمت هم هستن:n13:
سلام
من فکر کنم 2650 بهتر باشه ،

پایونیر 2650 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5 Band Graphic Equalizer
LCD Display with white text 1 line with 12 characters

iPod Ready
Yes

Works with iPhone
Yes

Supported Functions
• Battery Charging
• iPod & iPhone Direct Control allows you to control your Apple-compatible device directly from your car dashboard
Compatible Android phones with Android V4.0 and higher. (For Android V2.3, please download the Pioneer App)

کنوود 3056 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tone Fader Bass/Tre/Mid
13 Segment 8 Digit FL Display
Compatible with Kenwood Music Control for Android

اما در مورد فرق 3056 با 356
گویا 3056 1 قابلیت داره برای سرچ موزیک که توسط یه برنامه به نام KENWOOD Music Editor Light یک دیتابیس از نام ترک های موسیقی به همراه اطلاعات ID3 شون میسازه و شما میتونی ازش روی پخش استفاده کنی
اینم توضیح مختصر این نرم افزار:
KENWOOD Music Editor Light is an application program to create in USB memory a database of songs stored in USB mass storage device such as USB memory
By creating a database with this program, you can search for songs by artist or album title when playing songs on your Kenwood car audio

sh_king
15-01-2014, 21:21
سلام
دوستان من امروز سیستمو بستم به شرح زیر:
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526
من بیشتر از هرچیزی کیفیت واسم مهم بود و پرسوجویی که کردم باند memphis رو پیشنهاد دادن که ۴۲۰ت هم قیمتش بود! مشخصات باند هم ایناس:

Swivel mount aluminum/magnesium dome tweeter
Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Grills have 4 tabs and trim ring has 4 recesses for more secure fit
Polyurethane surround
MOUNTING DEPTH: 3"
60 watts RMS
120 watts PEAK
SENSITIVITY: 91 dB
SIZE: 6 x 9"
Fs: 60 Hz, Qms: 2.99, Qes: 0.96, Qts: 0.73, Vas: 0.7923, Mms: 18.95 g, Cms: 358 um/N, BL: 4.0 T

قدرت rms باند ها کمه 60w و به نظرم امپیلی مناسبی گرفتم واسش
ولی به نظر خودم اون چیزی که میخواستم نشده! یعنی اصلا باندی نیست که ۴۲۰ت بیرزه با اینکه تو سایتای خارجی هم برید همین قیمته و کل بازار هم همین قیمت بود
حالا کسی هست که راجع به این باندها بدونه؟
یا فکر میکنید پخشه خوبی نگرفتم یا امپیلی مناسبی نگرفتم؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید

Elora
15-01-2014, 22:26
سالم؛در صورت امکان مشیه راهنماییم کنید بین پخش های پایونیر 7150 و p80rs و کنوود 7016 کدوم رو بگیرم؟ باند هم اینفینیتی کاپا، 6975 300 وات یا ...ضمنا دنبال یه ساب با بیس ملایم هستم. لطفا راهنماییم کنید. با سپاس از شما :n13:

hoseinsps
15-01-2014, 23:31
سلام
ماشينم 2 ماه تحويل گرفتم ضبط نداره.شماها تا حدود 200چي پيشنهاد مي كني. واسه استفاده معمولي ميخوام. cd برام مهم نيست فقط usb داشته باشه.
ممنون
سلام دوست عزیز
مبارکه
mvh-x165 pioneer قیمت 170و kenwood356 قیمت 220

سالم؛در صورت امکان مشیه راهنماییم کنید بین پخش های پایونیر 7150 و p80rs و کنوود 7016 کدوم رو بگیرم؟ باند هم اینفینیتی کاپا، 6975 300 وات یا ...ضمنا دنبال یه ساب با بیس ملایم هستم. لطفا راهنماییم کنید. با سپاس از شما :n13:
سلام
p80rs انتخاب خوبیه
برای باند هم اگه بودجه خوب دارید/ اگه گیر بیاد co609/dls1073/ hertz hcx690 میتونن انتخاب های خوبی باشن...
ولی اگر ساب میخواید بهتره کامپوننت بگیرید و سمت کواک نرید
برای بیس ملایم هم اگه واقعا ملایم میخواید یه ساب 10 اینچی تو باکس سیلد کفایت میکنه...
بهتر بود تو پستتون نوع صدایی که دوست دارید و حدود بودجه رو مشخص میکردید
اینطوری دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن...

سلام
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526
من بیشتر از هرچیزی کیفیت واسم مهم بود و پرسوجویی که کردم باند memphis رو پیشنهاد دادن که ۴۲۰ت هم قیمتش بود! مشخصات باند هم ایناس:

Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Polyurethane surround
60 watts RMS
120 watts PEAK
Fs: 60 Hz, Qms: 2.99, Qes: 0.96, Qts: 0.73, Vas: 0.7923, Mms: 18.95 g, Cms: 358 um/N, BL: 4.0 T

ولی به نظر خودم اون چیزی که میخواستم نشده! یعنی اصلا باندی نیست که ۴۲۰ت بیرزه با اینکه تو سایتای خارجی هم برید همین قیمته و کل بازار هم همین قیمت بود
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
در مورد کواکتون اطلاعی ندارم ولی 420 هزار تومن برای 60 rms?با این مقدار هزینه برای باند بهتر بود از co609 که 450 قیمت داره استفاده میکردید
امپلی هم برای باند ها مناسبه...
پخش رو بهتر بود بیشتر هزینه میکردید چون اصلی ترین قِسمتِ ...

angelfish131
15-01-2014, 23:38
سلام دوستان.رو ماشین من یه پخش pioneer DEH-P4850MP با باند کنوود مدل KFC-M6935A هست که بدک نیست،اما بازم ارضام نمی کنه.یکی از دوستان داره ماشینش رو می فروشه به من گفت می خوای بانداشو وردار.باندش کدنس ZRS710 .گفت باندو با طاقچه بت میدم 400 تومن.به نظر شما باندش چطوره ؟؟واصلا ارزش خریدن داره با این قیمت یا نه؟اگه ارزش داره یه آمپلی هم بم معرفی کنین لطفا.ممنون :)

hamidR15
15-01-2014, 23:47
حمید جان قمیت این کامپ و ساب چنده؟ آمپ رو به کامپ و ساب زدی؟ مگیه ساب آمپ مونو نمی خواد؟ با آمپ ارزون میشه درایوش کرد؟
بعد آمپ GM-D8604 و GM-D9604 چه فرقی باهم دارن؟ ظاهراً وات و مشخصاتش یکی هست. بعدش چرا بعضیا کلاس ی و بعضی ش و شذ هستن؟ چه فرقی داره؟
سلام
این کامپ دیگه تولید نمیشه. جای اون گلیدن زیرو 165 آمده که آخرین قیمتش 1.150.000 تومن بود.ساب MX10 هم 210 تومن هست.
با توجه به اینکه آمپلیفایر 4 کانال هست دو کانال رو به کامپوننتها و دو کانال نیز بریج 4 اهم برای ساب.کاملا درایو میکنه.
در مورد آمپ مونو برای ساب،چرا بهتره ولی خب وقتی دو کانال خالی موجود هست هزینه اضافی صحیح نیست.
این ساب رو با یه آمپ 8106 پایونیر یا کن وود میشه درایو کرد.
در مورد اون دو آمپ تو این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه پست شماره 13735 توضیح دادم گلم.

سلام
ممنون
سلام گلم،به فروم خودتون خوش آمدید.:n16:
اگر CD نمیخواهید میتونید کن وود U256 با حدود قیمت 170 تومن رو استفاده نمائید.صدای خوبی داره نسبت به قیمتش.

سلام
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526

Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Polyurethane surround
60 watts RMS
120 watts PEAK

ممنون میشم راهنمایی کنید
مبارکتون باشه،انشاءالله به سلامتی و دلخوشی ازش استفاده نمائید.
420 تومن برای ممفیس 60 واتی؟چرا اینقدر گرون؟30 تومن میگزاشتی روش یه آدیو سیستم CO609 میگرفتی پر قدرت و با کیفیت.البته پخشتون هم سری 2 هست و نباید خیلی ازش توقع داشته باشید.
حالا که گرفتی دیگه اشکال نداره ولی من شخصا با ممفیس ارتباط خوبی نتونستم بر قرار کنم. مخصوصا ساب ووفرهاش که ناز نزی هستند و زود میسوزن.

سلام عزیز.ورودتون رو به این انجم صمیمانه خیر مقدم عرض میکنیم.
به نظر من p80 گزینه اول هست به شرط تمیزی و در حد بودن.
بعد 7016 البته اگر تولید امسال نیست چون این جدیدها مشل ریدینگ با فلش مموریها دارن.
در مورد اسپیکر و با توجه به اینکه ساب ووفر در آینده به سیستمتون اضافه میشه به نظر من اینفی میتونه گزینه مناسبی باشه.
ساب خوب و خوش صدا هم من گلیدن RS12 رو با قیمت 400 تومن یا مدل RS12Free Air به قیمت 325 تومن پیشنهاد میکنم.این ساب هم در حالت فری ایر ،هم باکس ÷پورتد و هم باکس سیلد صدای بسیار عالی با بیسهای نرم و کوبنده بهتون تحویل میده .

sh_king
16-01-2014, 01:27
ممنون از پاسختون
واقعا نمیدونم به چه دلیلی کلا memphis اینقدر گرونه!
همه میگفتن کیفیتشو هیج باندی نداره منم به همین علیت گرفتم چون قدرت 60w خوبه از نظرم و کیفیت مهمه
ولی کیفیته اونجوری هم نداره

danial_777
16-01-2014, 03:01
سلام
من فکر کنم 2650 بهتر باشه ،

پایونیر 2650 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5 Band Graphic Equalizer
LCD Display with white text 1 line with 12 characters

iPod Ready
Yes

Works with iPhone
Yes

Supported Functions
• Battery Charging
• iPod & iPhone Direct Control allows you to control your Apple-compatible device directly from your car dashboard
Compatible Android phones with Android V4.0 and higher. (For Android V2.3, please download the Pioneer App)

کنوود 3056 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tone Fader Bass/Tre/Mid
13 Segment 8 Digit FL Display
Compatible with Kenwood Music Control for Android

اما در مورد فرق 3056 با 356
گویا 3056 1 قابلیت داره برای سرچ موزیک که توسط یه برنامه به نام KENWOOD Music Editor Light یک دیتابیس از نام ترک های موسیقی به همراه اطلاعات ID3 شون میسازه و شما میتونی ازش روی پخش استفاده کنی
اینم توضیح مختصر این نرم افزار:
KENWOOD Music Editor Light is an application program to create in USB memory a database of songs stored in USB mass storage device such as USB memory
By creating a database with this program, you can search for songs by artist or album title when playing songs on your Kenwood car audio

ممنون دوست عزیز
یه سوال کوچیک دیگه
از نظر جنس صدا کدومشون بهتره؟ پایونیر 2650یا کنوود3056؟؟؟؟

BIG-BANG
16-01-2014, 12:49
ممنون دوست عزیز
یه سوال کوچیک دیگه
از نظر جنس صدا کدومشون بهتره؟ پایونیر 2650یا کنوود3056؟؟؟؟
بقیه ی اجزای سیستمت چیه؟
اگه بزن و بکوب میخوای پایونیر
ولی اگه سیستم کامپونت و کلا کیفیتیه کنوود

VVHHDD
16-01-2014, 14:30
سلام دوستان:n01:
تو رنج حدود 250 تومن چه ضبط هایی رو پیشنهاد میدین؟ (البته میدونم پولم کمه اما چه کند بینوا همین دارد):n28:
اول کیفیت و عمق صدا برام خیلی مهمه و در درجه دوم Bass قوی
خیلی به فکر امکانات نیستم و از دار دنیا فقط USB میخوام:n02:
تا حدود 3~4 سال پیش سالی چند تا سیستم رو ماشینای دوستام می بستم و کیفیت و عمق سونی رو به تیزی صدای پایونییر ترجیح می دادم اما چند وقته از قافله عقب موندم و در جریان امور نیستم:n27:
در کل بین Sony و Pioneer و Kenwood موندم!
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم:n12:

ebi_rakhsh
16-01-2014, 15:06
سلام به همه اساتید با راهنماییاتون دیروز co609 رو با امپلی5602 بستم ممنون از پیشنهاد خوبتون
حالا نوبت به ساب ووفرم میرسه که دستی بهش بکشیم می خوام ویبره بازی کنم 307 خوبه یا باید عوضش کنم

hamed malekpour
16-01-2014, 16:33
می خواهم برای صنوق عقب سمند یه باکس بدم درست کنند که دو نتا ساب ببندم ولی نمی دونم چه جوری ببندک بهتره می شه راهنمایی کنید که صدای بم وقوی داشته باشه؟

khafan8288
16-01-2014, 23:09
سلام
من میخوام برایه ماشینم یه سیستم ببندم
یکی از فروشنده ها گفت اینارو بگیرم
باند پایونیر 6965
پخش پایونیر 2650
آمپلی 4 کانال torando RLT-460
نظرتون چیه؟
قیمت اینا چقد تموم میشه؟با نصب و سیم کشی و ...

hamidR15
16-01-2014, 23:31
سلام دوستان:n01:
تو رنج حدود 250 تومن چه ضبط هایی رو پیشنهاد میدین؟ (البته میدونم پولم کمه اما چه کند بینوا همین دارد):n28:
اول کیفیت و عمق صدا برام خیلی مهمه و در درجه دوم Bass قوی
خیلی به فکر امکانات نیستم و از دار دنیا فقط USB میخوام:n02:
تا حدود 3~4 سال پیش سالی چند تا سیستم رو ماشینای دوستام می بستم و کیفیت و عمق سونی رو به تیزی صدای پایونییر ترجیح می دادم اما چند وقته از قافله عقب موندم و در جریان امور نیستم:n27:
در کل بین Sony و Pioneer و Kenwood موندم!
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم:n12:
سلام
من جدیدا صدای پخشهای سونی رو نشنیدم ولی قدیم که خیلی حرفی برای گفتن نداشتند.
به نظر من بین پایونیر و کن وود (غیر از سریه prs پایونیر)من شخصا صدای کن وود رو بیشتر میپسندم.
در مورد بیس و گرفتن صدای پرقدرت از پخش متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم خیلی نمیتونید به خواسته تون دست پیدا کنید.لذا در این راستا باید حتما یه آمپلیفایر قدرت تهیه نمائید.
در کل اگر پخش خوب و خوش قیمت میخواهید U456 کن وود گزینه مناسبی هست.

سلام به همه اساتید با راهنماییاتون دیروز co609 رو با امپلی5602 بستم ممنون از پیشنهاد خوبتون
حالا نوبت به ساب ووفرم میرسه که دستی بهش بکشیم می خوام ویبره بازی کنم 307 خوبه یا باید عوضش کنم
به سلامتی،مبارک باشه.
307؟!!اصلا
اگر ویبره میخواهید،آلپاین R15 استاد این کار هست.یا R12ولی 15اینچش چنان لرزشی به ماشینتون می اندازه که حالش رو ببری.هزینه چقدر میخواهید بکنید؟
ارت کوئیک مدل DBXI هم فوق العاده هست ولی آکبندش نیست .ضمنا کیفیت صدای جالبی نداره فقط ویبره هست.
مسلما شما یه ته موزیک هم میخواهید دیگه درسته:n02:آلپاین گزینه اصلیتون باشه.

می خواهم برای صنوق عقب سمند یه باکس بدم درست کنند که دو نتا ساب ببندم ولی نمی دونم چه جوری ببندک بهتره می شه راهنمایی کنید که صدای بم وقوی داشته باشه؟
دوتا گلیدن RS12 تو دوتا باکس پورتد 48 لیتری.قیمت ساب هست 400 تومن باکسها هم حدود 80 تومن در میاد هر کدوم.
البته این عکس باکس فابریکش هست که حدود 820 تومن هست
راستی مابقی قطعات سیستمتون چیا هست؟

سلام
من میخوام برایه ماشینم یه سیستم ببندم
یکی از فروشنده ها گفت اینارو بگیرم
باند پایونیر 6965
پخش پایونیر 2650
آمپلی 4 کانال torando RLT-460
نظرتون چیه؟
قیمت اینا چقد تموم میشه؟با نصب و سیم کشی و ...
آمپتون که گزینه استانداردی نیست.
پخش و اسپیکرتون هم معمولیه.
در کل یه صدای خیلی معمولی خواهید داشت.
ماشینتون چیه؟
هزینه ای که میخواهید بپردازید چقدر هست؟ماکزیمم؟

ehsan4417
17-01-2014, 11:40
سلام آقا حمید .
شماره یه تعمیرکار حرفه ای رو می خوام یه جفت باند 1073 dls دارم یکیش یکم خش خش میکنه ...

farzin.jm
17-01-2014, 14:28
سلام به همه دوستان عزیز
من ی جفت باند6991 پایونر دارم و یک جفت هم 6960 کنوود.
به نظر شما میتونم این دو جفت باند رو با هم استفاده کنم؟:n13:
ی ضبط و ی امپیلی خوب ک بتونه صدای این باندارو در بیاره هم معرفی کنید.
احتمال داره بعدن ی ساب هم بهش اظافه کنم.
من زیاد سر در نمیارم از سیستم صوتی لطفا راهنماییم کنید.
ممنون

__Jamaica__
17-01-2014, 17:55
آقا حمید اگر منم راهنمایی کنید ممنون میشم.
من یه x305 دارم اینفدر تعریف کلاریون هارو شنیدم با توجه به اینکه صداشونم نشنیدم عاقلانس تعویضش کنم؟
CZ702 مدنظرمه

با توجه به قیمت نجومی که X305 پیدا کرده فکر میکنم یه جیزم ته جیبم بمونه عوضش کنم:n02:

sezar77
17-01-2014, 19:03
کی گفته پایونر از همه بهتره, پس اینجا alpine چی کارست!!!!
حالا چون تو ایران کمه پس خیلی بده.

الپاین کمه؛اما پایونیر یه چیز دیگست بخصوص پی 80 آر اس:n06:اما می خوام کمکم کنید تا از بین باند های ریز یکی رو بگیرم (718 کنوود،اینفینیتی کاپا 693.9i یا 6975 طرح قدیم پایونیر)و اگه امکان داره یه ساب با بیس خیلی ملایم مثل 205 پایونیر و آمپ قوی که این سیستم رو جواب بده معرفی کنید.ضمنا پخشم 7150 است. سپاس فراوان:n13:

sezar77
17-01-2014, 19:40
حمید جان میشه راهنماییم کنی بین پخش 7150 و پی 80 ار اس کدوم رو نگهدارم؟!!! آخه هنگ کردم از بس نظرات رو خوندم:n04: یه سیستم خوب می خوام که دیگه نیازی نباشه تغییرش بدم. دو پخش فوق رو دارم،باند اینفینیتی کاپا693.9i روهم دارم. ساب و آمپ و اگه باند یا پخش بهتری هم میشناسی معرفی کن.

hamidreza nazarian
17-01-2014, 23:22
سلام خدمت همه ..من یه مشکل تو پخش 8019 دارم که صدای باندام قطع میشه ... dsp رو که خاموش کنم صدا دارم .. همش مجبورم پخشو ریست کنم تا مشکلم حل شه ..ایراد از چیه ؟؟:n13:

shamaiel
18-01-2014, 00:00
سلام پخش کننده باند میخوام تا 800 تومن یه خورده بالا پایینش مشکل نداره یه آمپی لی تا سقف 200 تومن هم لطفا معرفی کنید با تشکر ماشین هم پژو پارس

sezar77
18-01-2014, 00:21
سلام پخش کننده باند میخوام تا 800 تومن یه خورده بالا پایینش مشکل نداره یه آمپی لی تا سقف 200 تومن هم لطفا معرفی کنید با تشکر ماشین هم پژو پارس

سالم؛منظورت از پخش کننده باند،همون پخش باشه و اگه قابل بدونی پخش های پایونیر 7150،p80rs و کنوود 7016 و 8016 فوق العاده هستن و آمپ 760 دو کانال پایونیر و 944 چهار کانال عالی هستن خودم استفاده کردم و بیش از حد راضی بودم( آمپ ها رو اگه گیر بیاری معرکه اند)

hoseinsps
18-01-2014, 06:38
سلام به همه دوستان عزیز
من ی جفت باند6991 پایونر دارم و یک جفت هم 6960 کنوود.
به نظر شما میتونم این دو جفت باند رو با هم استفاده کنم؟:n13:
ی ضبط و ی امپیلی خوب ک بتونه صدای این باندارو در بیاره هم معرفی کنید.
احتمال داره بعدن ی ساب هم بهش اظافه کنم.
من زیاد سر در نمیارم از سیستم صوتی لطفا راهنماییم کنید.
ممنون
سلام
اگر بودجه خوب دارید پخش رو کنوود 7016 بگیرید به قیمت 500
باندهاتون هم هر دو مدل حدود 80 وات ورودی میخوان
امپلی M-LINE 75.4 گزینه خوبیه قیمتش هم حدود 550

حمید جان میشه راهنماییم کنی بین پخش 7150 و پی 80 ار اس کدوم رو نگهدارم؟!!! آخه هنگ کردم از بس نظرات رو خوندم:n04: یه سیستم خوب می خوام که دیگه نیازی نباشه تغییرش بدم. دو پخش فوق رو دارم،باند اینفینیتی کاپا693.9i روهم دارم. ساب و آمپ و اگه باند یا پخش بهتری هم میشناسی معرفی کن.
سلام
سری p پایونر یه چیز دیگس!
قصد فروش داشتید به بنده خبر بدید

farzin.jm
18-01-2014, 11:09
[QUOTE=hoseinsps;8069780]سلام

ممنون از جوابی ک دادین حسین جان ولی بودجه من تا 600 هستش تو این رنج قیمت چی میتونم بگیرم؟

hamed malekpour
18-01-2014, 11:25
تا220هزارتومان می خواهم باند کیفیت وقدرتی بگیرم چی بخرم بهتره البته دست دومش را می خواهم که اصل باشه دوستان 718 کنوود و7100کنوود را پیشنهاد می کنند نظر شما چییه؟

omidfathi
18-01-2014, 11:29
حمید جان جای اون کامپ که گفتی گلیدن زیرو 165 هست 1150 تومن مگه چهفرقی می کنه با کامپای دیگه؟ قدرت و کیفیت؟ حدود 400 تا 500 چند تا معرفی می کنی؟ ممنونم.

omidfathi
18-01-2014, 11:50
داداش مبارک باشه منم احتمالاً همین ست رو بگیرم چطوره؟

sezar77
18-01-2014, 11:56
حمیییییید؟ جواب ندادی. پول داره کم کم خرج میشه و من هنوز :n13: حمید جان ساب 305 بهتره یا 307 پایونیر؟ ضمنا کسی از دوستان می تونه مدل های بهتری رو معرفی کنه در همین حد البته بیس خیلی ملایم میخوام

hamidR15
18-01-2014, 12:06
سلام آقا حمید .
شماره یه تعمیرکار حرفه ای رو می خوام یه جفت باند 1073 dls دارم یکیش یکم خش خش میکنه ...
سلام
pm دادم خدمتتون

آقا حمید اگر منم راهنمایی کنید ممنون میشم.
من یه x305 دارم اینفدر تعریف کلاریون هارو شنیدم با توجه به اینکه صداشونم نشنیدم عاقلانس تعویضش کنم؟
CZ702 مدنظرمه
با توجه به قیمت نجومی که X305 پیدا کرده فکر میکنم یه جیزم ته جیبم بمونه عوضش کنم:n02:
سلام جناب اسفندياري عزيز.
من اين مدل رو صداش رو نشنيدم. ولي كلاريون كلا براي SQ عاليه.ولي اگر اهل بسي هستي نه كلاريون و نه آلپاين براي اين كار ساخته نشدن. كلاريون به مراتب از آلپاين ديتيل بيشتري ميده و موزيك رو با جزعيات بالائي پخش ميكنه.
اگر آكبند هست و سليقه شنيداريتون با آلپاين هماهنگ هست بگير.

الپاین کمه؛اما پایونیر یه چیز دیگست بخصوص پی 80 آر اس:n06:اما می خوام کمکم کنید تا از بین باند های ریز یکی رو بگیرم (718 کنوود،اینفینیتی کاپا 693.9i یا 6975 طرح قدیم پایونیر)و اگه امکان داره یه ساب با بیس خیلی ملایم مثل 205 پایونیر و آمپ قوی که این سیستم رو جواب بده معرفی کنید.ضمنا پخشم 7150 است. سپاس فراوان:n13:

دوست عزيز هيچوقت نبايد سريه PRS رو با سريهاي پائينتر مقايسه كنيد.7150 به نظر من بيخودي گرون شده.چيزي نداره.100% p80RS و از اون بهتر P80RS II با توجه به تغييراتي كه تو DAC ش شده بهترند حتي از سريه 9 پايونير.
فقط مشكل اين سري نداشتن USB هست كه تقريبا با UB100 مشكلش برطرف ميشه.البته قبول دارم كميابه و ناياب نيست.ضمنا هيچ چيز جاي CD اورجينال رو نميگيره.

سلام خدمت همه ..من یه مشکل تو پخش 8019 دارم که صدای باندام قطع میشه ... dsp رو که خاموش کنم صدا دارم .. همش مجبورم پخشو ریست کنم تا مشکلم حل شه ..ایراد از چیه ؟؟:n13:
با تعميرگاه تماس بگيريد.من به اين برخورد نكرده ام تا كنون.

پايونير 80PRS البته حدود 900 هست. 8019 هم ميتونم براتون بگيرم(اگر تمام نشده باشه چون خيلي خيلي محدود آورده شركت) 650 تومن.
آمپ تا سقف 200 تومن و 4 كانال M526 كن وود ميتونيد بگيريد حدود 180 تومن.

[QUOTE=hoseinsps;8069780]سلام

ممنون از جوابی ک دادین حسین جان ولی بودجه من تا 600 هستش تو این رنج قیمت چی میتونم بگیرم؟
650 تومن 8019 كن وود.فقط بجنبيد.

حمید جان جای اون کامپ که گفتی گلیدن زیرو 165 هست 1150 تومن مگه چهفرقی می کنه با کامپای دیگه؟ قدرت و کیفیت؟ حدود 400 تا 500 چند تا معرفی می کنی؟ ممنونم.
زيرو دوست من سري هاي اند برند گليدن هست.با توجه به ساختار و متريالش مخصوص SQ هست.ضمنا ساخت آلمان هم مي باشد.
تقريبا هم رده Mile هست.يا تايپ X الپاين يا فوكال و.... خلاصه بايد با رده هاي بالاي برندها مقايسه بشه.
شخصا صداي 117 و ميل هرتز رو شنيدم واقعا حرفي براي گفتن ندارن بدون تعصب خدمتتون عرض ميكنم.
تا 400 تومن فعلا MX165Plus واقعا نسبت به پولي كه پرداخت ميكنيد عاليه.357 تومن هم قيمتش هست
RS165Slim هم هست كه براي ماشينهائي مثل پرايد كه بايد براي نصبش رينگ تهيه كنيد خيلي مناسبه.552 تومن قيمتش هست.

amir200812
18-01-2014, 12:52
سلام دوستان
برای 206 چه پخشی پیشنهاد میدید که امکانات زیر رو داشته باشه:

1: قابلیت استفاده از دوربین عقب
2:GPS داشته باشه
3:از برند های معتبر مثل پایونر/JVC/سونی/کنوود/... باشه

درضمن این auto maxco mvh-206peu که همه جا بعنوان سیستم فابریک 206 میفروشن، کیفیتش چطوره؟ ارزش یک میلیون و 200 تومن رو داره؟

البته یک جفت باند هم میخوام!(یک مدت 718 داشتم، یچیزی تو همون مایه ها...)

ولی بودجه:
هر چقدر کمتر، بهتر!
ولی سقفش 1.5 میلیون هست.

kindlinessangel
18-01-2014, 16:03
سلام به همه دوستای گل
بچه ها پخش های کنوود با ریموت پشت فرمونی 206 کار میکنه؟
الآن 8016 یا 8019 پیدامیشه؟
قیمت؟
خودم 8019 دارم خیلی راضی ام (با تشکر ازآقا حمید )فقط ال سی دیش تو نور افتضاحه اما به همه چیش می ارزه
تا 600 یه پخش میخوام برا 206 که با ریموتش کار کنه (پایونیر یا کنوود)
بلوتوث هم داشته باشه

__Jamaica__
18-01-2014, 17:13
سلام جناب اسفندياري عزيز.
من اين مدل رو صداش رو نشنيدم. ولي كلاريون كلا براي SQ عاليه.ولي اگر اهل بسي هستي نه كلاريون و نه آلپاين براي اين كار ساخته نشدن. كلاريون به مراتب از آلپاين ديتيل بيشتري ميده و موزيك رو با جزعيات بالائي پخش ميكنه.
اگر آكبند هست و سليقه شنيداريتون با آلپاين هماهنگ هست بگير.

مخلص سلام از ماست
آقا حمید
میگن زمانی که پروسسور هست دیگه فرفی نمیکنه پخش 1550 یا p99 باشه چون صدا پروسس میشه میاد بیرون
حالا اگر این درست باشه پس زیاد فرقی نباید بین صدای کلاریون و آلپاین بوجود بیاد با گوش های من
عملاً میشه خرج اضافه
حالا درسته این نظریه؟

farzin.jm
18-01-2014, 17:39
سلام اقا حمید .
منظورم از 600 تومن بودجه برای پخش و امپیلی بود ن پخش خالی.
حال با ای تفاصیر شما برای باند های 6991 پایونر و6960 کنوود چه پخش و امپیلی مناسب میدونید؟
ممنون

DJ_EBI
18-01-2014, 19:06
سلام
دوستان یه سیستم در حدود 650 700 پخش و باند آمپلی
ساب فعلا نمی خوام ولی طوری باشه در آینده بشه اضافه کرد

پراید صبا

ممنون

hoomanhooman2
18-01-2014, 20:16
سلام به همه اساتید حرفه ای و گل ... من به تازگی یه سورن ELX گرفتم، ممنون میشم اگه توی بستن یه نیمچه سیستم با شرایط زیر کمکم کنین .

1- انتظار خیلی زیادی ندارم ، در همین حد که صدا رو با کیفیت و نرم با بلندی قابل قبول بتونم بشنوم برام کفایت میکنه . ماشین خانوادگی ه و نمیخام کل بندازم. اگه بخام دقیق تر بگم بیس در همین چیزی که هست 30% قوی تر و بلندی صدا هم همینطور ، فقط تو صدای بالا صدا شفاف باشه و صدای خرخر بلند نشه کفایت میکنه.

2- نمیخام ساب ببندم ... مگه اینکه واقعا لازم باشه . کلا نمیخام خیلی ترکیب ماشین دست بخوره. این شامل درهای جلو هم میشه که جای فابریک کمی برای باند داره (10 یا 13 رو مطمئن نیستم ، اگه کسی اطلاع داره بهم بگه لطفا)

3-در کل تو ذهن خودم یه همچین چیزی هست :

-یک جفت کامپ در جلو (نمی دونم کامپ در اون اندازه ای که گفتم تو جای فابریکش جا بشه به کار میاد اصلا ؟!؟)
-یک جفت کواکسیال یا کامپ برای استیج عقب (لطفا در مورد اینکه اگه عقب هم کامپ ببندم بیسم خیلی ضعیف میشه یا نه نظر بدین)
- یه آمپ دو یا چهارکاناله
- هدیونیت خوب تو نظر خودم 8019 هستش. اگه پیشنهاد دیگه ای دارین بگین.

حدود 1 تا 1.5 هم میتونم هزینه کنم ....
با توجه به انتظاری که اولش گفتم اگه کم یا زیاده این چیزا اصلاح کنین و در هر مورد پیشنهاد بدین لطفا ...

بینهایت سپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sezar77
18-01-2014, 22:08
آقا حمید گل میشه راهنماییم کنی؛ یه ساب با بیس فوق العاده ملایم(مد نظر خودم پایونیر 305cیا 307D4 1400w)و شناختی از سایر برندها نداره و برای آمپ بطور کلی موندم چی بگیرم!!!!! پخشم p80rs و باندم 693.9I کاپاست ،فکر نکنم بتونم بهترشو گیر بیارم البته در همین رنج قیمت. ممنون و سپاس از راهنمایی قبلی:n12:

BIG-BANG
18-01-2014, 23:46
سلام به همه اساتید حرفه ای و گل ... من به تازگی یه سورن ELX گرفتم، ممنون میشم اگه توی بستن یه نیمچه سیستم با شرایط زیر کمکم کنین .

1- انتظار خیلی زیادی ندارم ، در همین حد که صدا رو با کیفیت و نرم با بلندی قابل قبول بتونم بشنوم برام کفایت میکنه . ماشین خانوادگی ه و نمیخام کل بندازم. اگه بخام دقیق تر بگم بیس در همین چیزی که هست 30% قوی تر و بلندی صدا هم همینطور ، فقط تو صدای بالا صدا شفاف باشه و صدای خرخر بلند نشه کفایت میکنه.

2- نمیخام ساب ببندم ... مگه اینکه واقعا لازم باشه . کلا نمیخام خیلی ترکیب ماشین دست بخوره. این شامل درهای جلو هم میشه که جای فابریک کمی برای باند داره (10 یا 13 رو مطمئن نیستم ، اگه کسی اطلاع داره بهم بگه لطفا)

3-در کل تو ذهن خودم یه همچین چیزی هست :

-یک جفت کامپ در جلو (نمی دونم کامپ در اون اندازه ای که گفتم تو جای فابریکش جا بشه به کار میاد اصلا ؟!؟)
-یک جفت کواکسیال یا کامپ برای استیج عقب (لطفا در مورد اینکه اگه عقب هم کامپ ببندم بیسم خیلی ضعیف میشه یا نه نظر بدین)
- یه آمپ دو یا چهارکاناله
- هدیونیت خوب تو نظر خودم 8019 هستش. اگه پیشنهاد دیگه ای دارین بگین.

حدود 1 تا 1.5 هم میتونم هزینه کنم ....
با توجه به انتظاری که اولش گفتم اگه کم یا زیاده این چیزا اصلاح کنین و در هر مورد پیشنهاد بدین لطفا ...

بینهایت سپاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب پونصد تومن میدی یه 7056 میخری که به جای 8019 اومده البته 8019 هم هست ولی 650 قیمتشه
دوم یه co 609 میخری و یه.کامپ mx 165 آیدیو سیستم برا جلو
تا اینجا میشه 480 + 357 + 450 که با یه آمپ 5602 پایونیر برا کواکت میشه 1500 ولی پول برا کامپ کم میاری هم میتونی m526 کنوود بخری هم mline 60.2 که صداش با mline 60.2 عالی تر میشه و کلا خیلی بهتر با هم مچ میشن
اگرم خواستی میتونی یه آمپ 8604 پایونیر یا mline 75.4 بخری که چهار کانال باشه و هم باند و هم کواکت رو ساپورت کنه که بازم به نظر من 4.mline 75 صدای بهتری بهت میده ولی کلا یه دویست الی سیصد کم داری برا یه سیستم با کیفیت
این سیستم رو اگه ببندی خیلی توپ میشه و کیفیتش نابودت میکنه

hoseinsps
19-01-2014, 01:23
[
سلام

سلام
خواهش میکنم
امپلی رو میتونید از سانداستریم تهیه کنید تا 400 تومن 4 کاناله 80 واتی داره....
jvc9004 هم خوبه اگر گیر بیارید
زیر 400 تومن
پخش هم کنوود u356 به قیمت 220 که خروجی ساب هم داره /اون یه خروجی برای عقب هم میتونید چون 4 تا باندتون عقب هستن تبدیل 2 به 4 بگیرید...

سلام به همه دوستای گل
قیمت؟
خودم 8019 دارم خیلی راضی ام (با تشکر ازآقا حمید )فقط ال سی دیش تو نور افتضاحه اما به همه چیش می ارزه
بلوتوث هم داشته باشه
سلام
7056 گزینه خوبیه:n01:
من 8019 دارم تو روز هم مشکلی با نورش ندارم D:
تازه ماشین که 206 رو نور چراغ های داخل کلا نارنجیه! رنگ پخش هم رو نارنجی بذارید که خوانا باشه دیگه مشکلی نداره! تو تنظیمات هم یه قسمت داره که فکر کنم اسمش کنتراست با تغییرش شاید راضی ترتون کنه ...
اینترفیس هم حدود 50 تومنه(ارتباط بین پخش و همون کنترل پشت فرمونی)....
قیمت 8019 هم 650 تومنه
7056 هم 497 تومن

hoomanhooman2
19-01-2014, 01:34
خب پونصد تومن میدی یه 7056 میخری که به جای 8019 اومده البته 8019 هم هست ولی 650 قیمتشه
دوم یه co 609 میخری و یه.کامپ mx 165 آیدیو سیستم برا جلو
تا اینجا میشه 480 + 357 + 450 که با یه آمپ 5602 پایونیر برا کواکت میشه 1500 ولی پول برا کامپ کم میاری هم میتونی m526 کنوود بخری هم mline 60.2 که صداش با mline 60.2 عالی تر میشه و کلا خیلی بهتر با هم مچ میشن
اگرم خواستی میتونی یه آمپ 8604 پایونیر یا mline 75.4 بخری که چهار کانال باشه و هم باند و هم کواکت رو ساپورت کنه که بازم به نظر من 4.mline 75 صدای بهتری بهت میده ولی کلا یه دویست الی سیصد کم داری برا یه سیستم با کیفیت
این سیستم رو اگه ببندی خیلی توپ میشه و کیفیتش نابودت میکنه

برادر اول یه دنیا ممنون و معذزت که من کاملا آماتورم تو این زمینه .
اول اینکه پیشنهادهای شما همیناس که زیر لینک گذاشتم ؟

وچندتا سوال ؟

فرق این هدیونیت با 8019 چیه و چرا ارزونتره ؟!
اون کامپی که معرفی کردین 16 ه درسته ؟! بعید میدونم توی جای فابریک سورن جا شه ؟! اینطور نیست ؟ ... من نمیخام به هیچ وجه ماشین دستکاری شه .
در مورد آمپ هم دوتا دو کاناله یا 1 چهارکاناله ؟ کدوم بهتره ؟! وآیا برای نصب همچین چیزی نیاز به دستکاری توی برق ماشین هست ؟!

قیمت ها هم که اینجوری شد :

هدیونیت : 480
کواک = 357
کامپ = 450 که مجموعش 1400 ، 1500 میشه ....
قیمت mline 75.4 رو داری حدودی ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز هم سپاس:n16:

__Jamaica__
19-01-2014, 10:13
دوستانی که دنبال یونیت ارزون قیمت میگردن cz200 کلاریون هم مد نظر داشته باشن واقعا نسبت به قیمتش خوش صداست.

ghahremanimehdi
19-01-2014, 11:34

وچندتا سوال ؟

اون کامپی که معرفی کردین 16 ه درسته ؟! بعید میدونم توی جای فابریک سورن جا شه ؟! اینطور نیست ؟ ... من نمیخام به هیچ وجه ماشین دستکاری شه .
در مورد آمپ هم دوتا دو کاناله یا 1 چهارکاناله ؟ کدوم بهتره ؟! وآیا برای نصب همچین چیزی نیاز به دستکاری توی برق ماشین هست ؟!

کواک = 357

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت mline 75.4 حدود 550 تومنه فکر کنم/

BIG-BANG
19-01-2014, 13:25

وچندتا سوال ؟

کواک = 357

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله همیناس که لینکاشون رو گذاشتی والا 8019 توی بازار ایران چون کمیاب شده قیمتش رفته بالا اگه 650 میتونی برا پخش بزاری 8019 هم میتونید بخرید ولی 7056 هم صدایی شبیه به 8019 داره و برای شما مناسبه اما در مورد قیمتا هم کواک 450 هست و کامپ 357 و آمپ 75.4 رو هم که قیمتش رو دوستان فرمودن حدود 550 هستش
برق هم نه نیاز به تقویت نیست با یه سیم گیج هشت و یه باتری معمولی راه میفته
در ضمن برا کامپ هم اگه دیدین جا نمیشه میتونید از سری esk هرتز هم استفاده کنید و کامپ سیزده سانتی ببندید از این سری که حدود 350 قیمتشه و میتونید قیمتش رو با شماره ی نمایندگی هایی که توی سایت ایران هرتز هست تماس بگیرید و دستتون بیاد قیمتش انوقت اگه از هرتز کامپ خریدید میتونید از آمپ چهار کانال پایونیر 8604 استفاده کنید که قیمتش حدود 410 تومنه
آمپ چهار کانال یا دو کانال خریدنم مسلما چهار کانال به صرفه تر هستش ولی خب بعضی اوقات به به دلیل نبود آمپ چهار کانال توی یه رنج قیمتی یا تفاوت درقدرت دو تا درایو شخصمجبور به خرید دو تا دو کانال میشه
به هر حال اگه قصد خرید کامپ mx شد حتما از آمپ mline استفاده کنید وگرنه اگه هرتز خریدید 8604 مناسبترین گزینه براتون میشه و سرجمع 1700 پاتون در میاد البته فقط قطعات نصب و سیم پک هم روی هم 100 تا 150 که بستگی داره به نصاب و سیم پکی که میخرین داره
اما برای استیج جلو اگه سیزده سانتی بخوره این کامپ رو هم میشه جاش داد با یه کوچولو تغییر نه اینکه رو دری رو برش بدی چون مگنتش کوچیکه

pahama1
19-01-2014, 14:30
سلام دوستان
برای 206 چه پخشی پیشنهاد میدید که امکانات زیر رو داشته باشه:

1: قابلیت استفاده از دوربین عقب
2:GPS داشته باشه
3:از برند های معتبر مثل پایونر/JVC/سونی/کنوود/... باشه

درضمن این auto maxco mvh-206peu که همه جا بعنوان سیستم فابریک 206 میفروشن، کیفیتش چطوره؟ ارزش یک میلیون و 200 تومن رو داره؟

البته یک جفت باند هم میخوام!(یک مدت 718 داشتم، یچیزی تو همون مایه ها...)

ولی بودجه:
هر چقدر کمتر، بهتر!
ولی سقفش 1.5 میلیون هست.
سلام و ارادت
این مدل های avh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنظرم خوب و جالبه اما قابلیت GPS رو بهتره از نمایندگی بپرسین ، چون این مدل ها اکثرا دانگل جداگانه برای gps دارن و هر سال هم باتوجه به تغییرات ، نیاز به آیدیت دارن که معمولا چون بیرون کم هست توسط نمایندگی پشتیبانی میشه، از 1 تومن به بالا هستن، در مورد کواک هم اگه با آمپ استفاده میکنید انتخاب های بهتری هم دارید.

سلام
پراید صبا
ممنون
با توجه به هزینه مورد نظر بهتره که در صورت امکان از قطعات دسته دو و مطمئن و تمیز استفاده کنید
حدود قیمت اجناس نو: ساب باکس از حدود 250 تومن ، پخش حداقل 400 ، کواک حداقل 200 ، آمپ حدود 600

وچندتا سوال ؟
کواک = 357

یکی از مشکلات صوتی سمند همین استیج جلوشه، طبق فرمایش قبلی دوستان فکر کنم کواک 10 سانتی هم نمیخوره ، در هز حال اگه بشه بدون برش کاری 10 سانتی توش جا داد از هیچی بهتره
در این صورت بنظرم بهترین انتخاب یه کواک 10 سانتی هست که مستقیم به پخش وصل شه
در مورد استیج عقب ، اگه ساب استفاده نمی کنید حتما از کواک استفاده کنید ، ترجیحا قوی باشه که بیس قابل قبولی داشته باشه

hoomanhooman2
19-01-2014, 17:03
سلام و ارادت
این مدل های avh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنظرم خوب و جالبه اما قابلیت GPS رو بهتره از نمایندگی بپرسین ، چون این مدل ها اکثرا دانگل جداگانه برای gps دارن و هر سال هم باتوجه به تغییرات ، نیاز به آیدیت دارن که معمولا چون بیرون کم هست توسط نمایندگی پشتیبانی میشه، از 1 تومن به بالا هستن، در مورد کواک هم اگه با آمپ استفاده میکنید انتخاب های بهتری هم دارید.

با توجه به هزینه مورد نظر بهتره که در صورت امکان از قطعات دسته دو و مطمئن و تمیز استفاده کنید
حدود قیمت اجناس نو: ساب باکس از حدود 250 تومن ، پخش حداقل 400 ، کواک حداقل 200 ، آمپ حدود 600

یکی از مشکلات صوتی سمند همین استیج جلوشه، طبق فرمایش قبلی دوستان فکر کنم کواک 10 سانتی هم نمیخوره ، در هز حال اگه بشه بدون برش کاری 10 سانتی توش جا داد از هیچی بهتره
در این صورت بنظرم بهترین انتخاب یه کواک 10 سانتی هست که مستقیم به پخش وصل شه
در مورد استیج عقب ، اگه ساب استفاده نمی کنید حتما از کواک استفاده کنید ، ترجیحا قوی باشه که بیس قابل قبولی داشته باشه

پرهام جان پس با این حساب اول باید بفهمم سورن هم مثل سمنده یا نه ؟! اگه بود باید یه کامپ 10 بگیرم ، که نیاز به آمپ هم نداره دیگه درسته ؟ در این صورت کامپ 10 چی پیشنهاد میدی ؟! :n03:

sezar77
19-01-2014, 17:51
التماس می کنم یکی از اساتید کمکم کنه:n28: یه ساب و آمپ مناسب می خوام که با پخش 7150 یا p80 و باند کاپا 693.9 اینفینیتی فوق العاده شه. لطفااااااااا

hoseinsps
19-01-2014, 20:41
یه ساب و آمپ مناسب می خوام که با پخش 7150 یا p80 و باند کاپا 693.9 اینفینیتی فوق العاده شه. لطفااااااااا
سلام
شما هنوز بین 7150 و p80 موندی ؟:n04:

شما بودجتون برای امپ و ساب چه قدره؟
چه انتظاری از ساب دارید؟؟؟
ویبره/کیفیت؟

msa_6292
19-01-2014, 22:25
سلام دوستان
میخواستم یه تومن هزینه کلی سیستم کنم. خواستم در اینجا از اساتید هم یه راهنمایی بگیرم. اول از همه هم بگم که میشه سیستم دست دو تمیز جمیع کرد. یعنی کسی آشنا هم داره بهم معرفی کنه؟! مـــاشین سمنده. پشتش کپــسول هم داره.

چیزهایی که میخوام داشته باشم از این قراره:
- ضبط تصویری . ترجیحاً ایندش. با تنظیمات خوب صوتی و تصویری. حرفــه ایی هم زیاد نباشه. ولی با کیفیت باشه.
- یه ساب با باکس. که میخوام ویبره عــالی و بسیار نرم رو حتی ولومهای پایین داشته باشم. اصلاً از صدای بلند و کوبش خوشم نمیاد.
- یه جفت باند خوب با کیفیت که عقب بزارم.
- دیگه آمپلی هم نمیدونم . هر چی به این سیستم بخوره دیگه.
ممنون دوستان

hoseinsps
19-01-2014, 22:45
سلام دوستان
میخواستم یه تومن هزینه کلی سیستم کنم. خواستم در اینجا از اساتید هم یه راهنمایی بگیرم. اول از همه هم بگم که میشه سیستم دست دو تمیز جمیع کرد. یعنی کسی آشنا هم داره بهم معرفی کنه؟! مـــاشین سمنده. پشتش کپــسول هم داره.

چیزهایی که میخوام داشته باشم از این قراره:
- ضبط تصویری . ترجیحاً ایندش. با تنظیمات خوب صوتی و تصویری. حرفــه ایی هم زیاد نباشه. ولی با کیفیت باشه.
- یه ساب با باکس. که میخوام ویبره عــالی و بسیار نرم رو حتی ولومهای پایین داشته باشم. اصلاً از صدای بلند و کوبش خوشم نمیاد.
- یه جفت باند خوب با کیفیت که عقب بزارم.
- دیگه آمپلی هم نمیدونم . هر چی به این سیستم بخوره دیگه.
ممنون دوستان
سلام
با یه تومن فقط میشه فقط یه پخش ایندش گرفت (پایونر و کنوود)

sezar77
19-01-2014, 23:20
ممنون؛واقعا ممنون حداقل یه نفر...
نموندم هر دوش رو دارم فقط برای ساب و آمپ مناسب واسه این نیمچه سیستم هنگ کردم بس توضیحات سایر دوستان رو خوندم.
از ساب انتظار یه بیس فوق العاده نرم رو دارم چون وقتی کنوود رو تسط کردم به شدت شاخ در آوردم فقط " تاق و توق میکرد:n27:" مجدد سپاس

sezar77
19-01-2014, 23:24
سلام، پخش تصویری رو بی خیال شید خوبه،برای سیستم مناسب با چنین چیزی باید یه 3500 بذارید کنار

sezar77
19-01-2014, 23:28
سلام

سلام، به نظرم پخش تصویری رو بی خیال آخه با این مدل پخش بخوای سیستم جمع کنی باید یه 3500 پیاده شی دادش که!!!

sezar77
19-01-2014, 23:30
سلام

نموندم هر دوش رو دارم فقط برای ساب و آمپ مناسب واسه این نیمچه سیستم هنگ کردم بس توضیحات سایر دوستان رو خوندم.
از ساب انتظار یه بیس فوق العاده نرم رو دارم. چون وقتی کنوود رو تسط کردم به شدت شاخ در آوردم فقط " تاق و توق میکرد:n27:" مجدد سپاس

hoseinsps
20-01-2014, 02:43
از ساب انتظار یه بیس فوق العاده نرم رو دارم. چون وقتی کنوود رو تسط کردم به شدت شاخ در آوردم فقط " تاق و توق میکرد:n27:" مجدد سپاس
سلام
یکمی گنگ پست میذارید:n01:
الان پخش دارید و میخواید ساب و امپ بخرید؟
بودجتون برای هر بخش چه قدره؟
باقی سیستم چیه؟

hamidR15
20-01-2014, 11:05
سلام به همه دوستای گل
قیمت؟
بلوتوث هم داشته باشه
سلام
ببخشيد من اينترنتم از شنبه قطعه. لذا از همگي بابت تاخير در پاسخ عذرخواهي ميكنم.
در مورد كار كردن كليدهاي 206 با پخشها مسلما بايد يه اينترفيس سر راهش قرار بگيره. قيمتش هم حدود 50 تومن هست.
8016 تقريبا نيست.8019 هم تعداد محدودي شركت آورده نميدونم هنوز موجود داره يا خير.
الان كه 8019 داريد تا 600 براي خودتون ميخواهيد مجددا پخش بگيريد.؟من 7056 كن وود رو پيشنهاد ميكنم 500 تومن و واقعا عالي.

مخلص سلام از ماست
آقا حمید
میگن زمانی که پروسسور هست دیگه فرفی نمیکنه پخش 1550 یا p99 باشه چون صدا پروسس میشه میاد بیرون
حالا اگر این درست باشه پس زیاد فرقی نباید بین صدای کلاریون و آلپاین بوجود بیاد با گوش های من
عملاً میشه خرج اضافه
حالا درسته این نظریه؟
ارادت دارم.
فرمايشتون رو تا 80% قبول دارم.ولي به نظر من 20% هم پخش يا بهتره بگم Pre Amp پخش مهمه.همچنين امكاناتي كه داره.DAC پخش هم جزو مهمترين قسمت هست كه چه صدائي رو قراره از سورس بگيره و به پروسسور بده.اين نظر شخصي خودم هست ممكنه اشتباه دارم فكر ميكنم. دوستاني كه با پروسسور و پخشهاي مختلف كار كردن حتما بيان و تو اين زمينه بنده رو راهنمائي بفرمايند.ممنون ميشم.:n12:

سلام اقا حمید .
منظورم از 600 تومن بودجه برای پخش و امپیلی بود ن پخش خالی.
حال با ای تفاصیر شما برای باند های 6991 پایونر و6960 کنوود چه پخش و امپیلی مناسب میدونید؟
ممنون
okببخشيد.
پخش رو ميتونيد u456 تهيه نمائيد.آمپ هم M526 كن وود.

سلام

پراید صبا

ممنون
پخش u456
اسپيكر 718
آمپ 5602 پايونير
جمعا حدود 800 ميشه.

آقا حمید گل میشه راهنماییم کنی؛ یه ساب با بیس فوق العاده ملایم(مد نظر خودم پایونیر 305cیا 307D4 1400w)و شناختی از سایر برندها نداره و برای آمپ بطور کلی موندم چی بگیرم!!!!! پخشم p80rs و باندم 693.9I کاپاست ،فکر نکنم بتونم بهترشو گیر بیارم البته در همین رنج قیمت. ممنون و سپاس از راهنمایی قبلی:n12:
مخلصم.
ساب رو شديدا توصيه ميكنم گليدن RS 12 Free Air يا RS 12 تو باكس سيلد بگيريد.
واقعا بيس نرم و عالي بهتون ميده.
قيمت فري ايرش 325 و مدل معمولي 400 تومن هست.
اگر قيمتش فكر ميكگنيد بالاس (كه نيست) MX 12 plus هم گزينه خوبيه با قيمت 253 تومن. منتها باكس بايد سيلد باشه.
آمپ مونو هم كن وود 9105 كامل درايوشون ميكنه.قيمتش هم 550 هست.

وچندتا سوال ؟

کواک = 357

از نظر سري خب 8019 يه سري بالاتر و سريه 8 كن ووده.ولي از نظر كارائي و صدا به نظر من خيلي تفاوت نداره.البته خب رخ 8019 هم يكي از دلايل جذب شدن هست.:n02::n12:

sezar77
20-01-2014, 13:42
سلام
در مورد كار كردن كليدهاي 206 با پخشها مسلما بايد يه اينترفيس سر راهش قرار بگيره. قيمتش هم حدود 50 تومن هست.
8016 تقريبا نيست.8019 هم تعداد محدودي شركت آورده نميدونم هنوز موجود داره يا خير.
الان كه 8019 داريد تا 600 براي خودتون ميخواهيد مجددا پخش بگيريد.؟من 7056 كن وود رو پيشنهاد ميكنم 500 تومن و واقعا عالي.

ارادت دارم.
فرمايشتون رو تا 80% قبول دارم.ولي به نظر من 20% هم پخش يا بهتره بگم Pre Amp پخش مهمه.همچنين امكاناتي كه داره.DAC پخش هم جزو مهمترين قسمت هست كه چه صدائي رو قراره از سورس بگيره و به پروسسور بده.اين نظر شخصي خودم هست ممكنه اشتباه دارم فكر ميكنم. دوستاني كه با پروسسور و پخشهاي مختلف كار كردن حتما بيان و تو اين زمينه بنده رو راهنمائي بفرمايند.ممنون ميشم.:n12:

okببخشيد.
پخش رو ميتونيد u456 تهيه نمائيد.آمپ هم M526 كن وود.

پخش u456
اسپيكر 718
آمپ 5602 پايونير
جمعا حدود 800 ميشه.

مخلصم.
ساب رو شديدا توصيه ميكنم گليدن RS 12 Free Air يا RS 12 تو باكس سيلد بگيريد.
واقعا بيس نرم و عالي بهتون ميده.
قيمت فري ايرش 325 و مدل معمولي 400 تومن هست.
اگر قيمتش فكر ميكگنيد بالاس (كه نيست) MX 12 plus هم گزينه خوبيه با قيمت 253 تومن. منتها باكس بايد سيلد باشه.
آمپ مونو هم كن وود 9105 كامل درايوشون ميكنه.قيمتش هم 550 هست.

از نظر سري خب 8019 يه سري بالاتر و سريه 8 كن ووده.ولي از نظر كارائي و صدا به نظر من خيلي تفاوت نداره.البته خب رخ 8019 هم يكي از دلايل جذب شدن هست.:n02::n12:

سلام ،ممنون حمید جان. ساب رو برای تاغچه میخوام و نمی خوام بذارم داخل جعبه.

sezar77
20-01-2014, 13:44
سلام
یکمی گنگ پست میذارید:n01:
الان پخش دارید و میخواید ساب و امپ بخرید؟
بودجتون برای هر بخش چه قدره؟
باقی سیستم چیه؟

سلام> بله پخش p80 و باند اینفینیتی کاپا 693.9 رو دارم. اهمیتی برای بودجه قائل نیستم فقط نمی خوام دوباره کاری شه

hamidR15
20-01-2014, 14:07
سلام ،ممنون حمید جان. ساب رو برای تاغچه میخوام و نمی خوام بذارم داخل جعبه.

پس همون گليدن RS12Free Air براتون مناسبه.

sezar77
20-01-2014, 16:14
واقعا سپاس حمید جان. کارکرد شو رو دارید!:n03:
آمپی برای جمع کردن این نیمچه سیستم می خوام(باکیفیت و مرقون به صرفه):
پخش p80 و باند کاپا و ساب هم که خودتون گفتید ،نوبت آمپ؟

pahama1
20-01-2014, 16:34
پرهام جان پس با این حساب اول باید بفهمم سورن هم مثل سمنده یا نه ؟! اگه بود باید یه کامپ 10 بگیرم ، که نیاز به آمپ هم نداره دیگه درسته ؟ در این صورت کامپ 10 چی پیشنهاد میدی ؟! :n03:
سلام و ارادت خدمت دوستان
بله ، دقیقا، اول از سایز اسپیکر جلو مطمئن بشید، حالا باز با دوستان مشورت می کنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید.
برای جلو کواک 10 سانتی هرتز هست حدود قیمت 100 تومن، 40 وات مینیمال و 100 وات پیک قدرتش هست هم با آمپ و هم با پخش میشه درایوش کرد.

6 ماه پیش که دنبال کامپ 10 سانتی بودم، خیلی کم تو بازار موجود بود، نمی دونم الان باشه یا نه
اگه اشتباه نکنم کامپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گلیدنRS 100 با قیمت حدود 330 تومن، با آمپ درایو میشد و 10 سانتی بود. ( 80 وات و 3 اهم/پیک 120 )
1 مدل هم کواک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10 سانتی اینفینیتی هم بود که کراس داشت و آمپ خور هم بود و قیت حدود 330 تومن داشت (50 وات 2 اهم/ پیک 150)

ولی تجربه ای که من خودم داشتم اینه که درایو کمتر از 50-60 وات برای استیج جلو تقریبا صداش تو صدای کامپ یا کواک عقب گم میشه ، مگه این که با فید پخش ورودیش بیشتر شه که در این صورت هم باز صدای جالب به سرنشین های جلو نمیده چون کامپ یا کواک عقبی که قوی تر هست صدای دلنشین تری داره، مورد بعد هم قیمت کامپ یا کواک 10 سانتی هست، با توجه به اینکه حداقل باید 100 تومن براش هزینه کرد، بنظرم اقتصادی و بصرفه نیست.

[:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:]

فرمايشتون رو تا 80% قبول دارم.ولي به نظر من 20% هم پخش يا بهتره بگم Pre Amp پخش مهمه.همچنين امكاناتي كه داره.DAC پخش هم جزو مهمترين قسمت هست كه چه صدائي رو قراره از سورس بگيره و به پروسسور بده.

در راستای فرمایشات شما خدمتتون عرض کنم ، بنظر من هم از نظر منطقی منبع تولید فرکانس مهم هست، 100 در صد اگه پروسسور رو به سری های مختلف پخش کنود ، پایونیر، آلپاین یا برند متفاوت مثل مارشال!!! وصل کنیم صدای متفاوتی خواهیم داشت. شاید در سری های مختلف پخش های برند این اختلاف صدایی کم باشه یا با گوش کم تجربه حس نشه، اما دقت و ویژگی های DAC و Pre Amp حتما در فرکانس صداهای خروجی موثره.

kindlinessangel
20-01-2014, 16:58
سلام

ممنون حمید جان
8019 رو ریوی خودمه و همه چی تمومه خیلی دوسش دارم
انشالله قسمت بشه مزاحم بشم براش دو جفت کامپ بگیرم :n28:
این یکی رو برای ماشین رفیقم میخوام که 206 معمولیه
اگه اینجوری باشه که همون 7056 رو میخرم- راحت گیر میاد ؟! چون سر 8019 خودم بیچاره شدم تا پیدا کنم یادش بخیر 560-70 خریدم :n02:
در هر حال مرسی

hoomanhooman2
20-01-2014, 17:26
سلام و ارادت خدمت دوستان
بله ، دقیقا، اول از سایز اسپیکر جلو مطمئن بشید، حالا باز با دوستان مشورت می کنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشید.
برای جلو کواک 10 سانتی هرتز هست حدود قیمت 100 تومن، 40 وات مینیمال و 100 وات پیک قدرتش هست هم با آمپ و هم با پخش میشه درایوش کرد.

6 ماه پیش که دنبال کامپ 10 سانتی بودم، خیلی کم تو بازار موجود بود، نمی دونم الان باشه یا نه
اگه اشتباه نکنم کامپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گلیدنRS 100 با قیمت حدود 330 تومن، با آمپ درایو میشد و 10 سانتی بود. ( 80 وات و 3 اهم/پیک 120 )
1 مدل هم کواک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])10 سانتی اینفینیتی هم بود که کراس داشت و آمپ خور هم بود و قیت حدود 330 تومن داشت (50 وات 2 اهم/ پیک 150)

ولی تجربه ای که من خودم داشتم اینه که درایو کمتر از 50-60 وات برای استیج جلو تقریبا صداش تو صدای کامپ یا کواک عقب گم میشه ، مگه این که با فید پخش ورودیش بیشتر شه که در این صورت هم باز صدای جالب به سرنشین های جلو نمیده چون کامپ یا کواک عقبی که قوی تر هست صدای دلنشین تری داره، مورد بعد هم قیمت کامپ یا کواک 10 سانتی هست، با توجه به اینکه حداقل باید 100 تومن براش هزینه کرد، بنظرم اقتصادی و بصرفه نیست.

[:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:] :: [:]

پرهام جان سپاس از راهنماییت ...

یه جورایی میگی هرینه کردن برای یه کامپ 10 سانتی تو استیج جلو همچی نتیجه چشمگیری نداره ، آره ؟! درست متوجه شدم منظورت رو ؟ ینی به این هم فک کنم که کلا استیج جلو رو بیخیال شم عایا ؟!

hamidR15
20-01-2014, 18:43
واقعا سپاس حمید جان. کارکرد شو رو دارید!:n03:
آمپی برای جمع کردن این نیمچه سیستم می خوام(باکیفیت و مرقون به صرفه):
پخش p80 و باند کاپا و ساب هم که خودتون گفتید ،نوبت آمپ؟
سلام
آمپ برای اسپیکر یا ساب؟
برای اسپیکر به نظر من 5602 پایونیر خوبه.اگر 4 کانال میخواهید 8604 بگیرید.

ممنون حمید جان
8019 رو ریوی خودمه و همه چی تمومه خیلی دوسش دارم
انشالله قسمت بشه مزاحم بشم براش دو جفت کامپ بگیرم :n28:
این یکی رو برای ماشین رفیقم میخوام که 206 معمولیه
اگه اینجوری باشه که همون 7056 رو میخرم- راحت گیر میاد ؟! چون سر 8019 خودم بیچاره شدم تا پیدا کنم یادش بخیر 560-70 خریدم :n02:
در هر حال مرسی
خواهش میکنم در خدمتم.
7056 که هست اگر خواستی بفرمائید براتون بگیرم.

یه جورایی میگی هرینه کردن برای یه کامپ 10 سانتی تو استیج جلو همچی نتیجه چشمگیری نداره ، آره ؟! درست متوجه شدم منظورت رو ؟ ینی به این هم فک کنم که کلا استیج جلو رو بیخیال شم عایا ؟!
با اجازه امیر جان.ببخشید ایشون امیر هستند نه پرهام.
بله بهتره کامپوننت رو حد اقل 13 به بالا بگیرید. البته من شخصا صدای کامپوننتهای معروف سایز 10 رو نشنیدم ولی مطمئنا برای خودروهائی مثل پراید اصلا توجیه اقتصادی نداره هزینه کردن برای این سری کامپوننتها.

pahama1
20-01-2014, 19:21

خواهش میکنم،بله، من که گوش کردم خیلی فوق العاده نبود و در بعضی ترک ها هم جالب نبود ، استیج عقب کامپ 130 سری Hi Energy هرتز بود، جلو هم کواک 10 سری انرژی EMV 100.5 وامپ آرسنال 8004
صدای کامپ های عقب خیلی مجالی برای این کواک نذاشته بود، البته درصدی هم اتاق و اکوستیک بدنه در صدا موثره که شاید در این مورد بیشتر خودنمایی می کرد/خودرو تیبا بود
کلا برای مقاصد قدرتی و حجم صدای بالا این سناریو بهتر پاسخگو خواهد بود ، چون در صداهای بالا کواک های 10 سانتی با توجه به اینکه از آمپ تغذیه میشدن حجم صدای قابل قبولی تولید میکردن.اما در صداهای پایین با سلیقه من زیاد جور در نیومد.
پست قبلی با این تفاسیر و تجربه بود. اما در مورد اینکه چه بلایی سر درهای جلو بیاری ، با توجه به اینکه نمی خوای برشکاری انجام بدی ، بنظرم انتخاب دیگه ای غیر بی خیال شدن یا نهایتا استفاده از یه کواک و اتصال مستقیم به پخش نیست،در این مورد هم میتونی یا از کواک فابریک استفاده کنی یا یه کواک 10 در حد 50 تومن تهیه کنی یا با توجه به سلیقت از تیوتر استفاده کنی ،
تا نظر دیگر عزیزان و خواست و سلیقه شما چی باشه؟؟؟

sezar77
20-01-2014, 19:33
آمپ روبرای کل سیستم می خوام که جواب گو باشه اذیتم نکنه(مرگ و شیون یه بار):n27:آمپ کنوود 720 جواب میده؟!!!،واقعا خسته و بیزار شدم بس برای سیستم قبلی آمپ و اسپیکر تغییر دادم. ساب کار کرد که معرفی کردین رو دارید؟ مجددا سپاس :n16:

hamidR15
20-01-2014, 23:29
آمپ روبرای کل سیستم می خوام که جواب گو باشه اذیتم نکنه(مرگ و شیون یه بار):n27:آمپ کنوود 720 جواب میده؟!!!،واقعا خسته و بیزار شدم بس برای سیستم قبلی آمپ و اسپیکر تغییر دادم. ساب کار کرد که معرفی کردین رو دارید؟ مجددا سپاس :n16:

آمپ رو 9604 پایونیر بگیر که 4*130 وات هست.نسبت به قیمتش مناسبه. 550 تومن.
ساب هم که معرفی کردم حضورتون آکبند هست نه کارکرده.این برند دست دومش خیلی کمه.

M2Terrorism
21-01-2014, 00:04
امروز وقت کردم از سیستمی که چند وقت پیش اقا حمید زحمتشو کشیدند عکس تهیه کنم،ایشالا قبل عید میبندمش رو ماشین.

ZEOS 59
21-01-2014, 00:20
امروز وقت کردم از سیستمی که چند وقت پیش اقا حمید زحمتشو کشیدند عکس تهیه کنم،ایشالا قبل عید میبندمش رو ماشین.

مبارک باشه.توی خوشیها استفاده کنید.

omidfathi
21-01-2014, 08:11
مبارک باشه ببخشید مدل این کامپ و ساب و سایزشون چند هست؟ تو عکس نمیشه خوندش.

amir200812
21-01-2014, 13:33
سلام
دوستان کسی اطلاع داره سایز باند های فابریک 206 چی هست؟(206 هاچبک تیپ 5)

سایز همشون رو بگید،در های جلو/در های عقب/جلوی شیشه عقب!؟

با سایز فابریک، باند مناسبی پیدا میشه؟*راستش ماشین رو هنوز تحویل نگرفتم و نمیخوام همون اول اینور اونورش رو دستکاری کنم.

بودجه هم حدود 1 تا 1.5 میلیون. (البته پخش و باند ها با هم)
*درضمن ساب و آمپلی در حد امکان نمیخوام.

M2Terrorism
21-01-2014, 16:03
مبارک باشه ببخشید مدل این کامپ و ساب و سایزشون چند هست؟ تو عکس نمیشه خوندش.

کامپ Gladen Sqx 165 ساب Audio System X-ion 12-800

sansa
21-01-2014, 17:47

دوستان میشه بگین اون 4 تا بلندگوی گرد مدلش چیه ؟

قیمتش چقدره ؟

بلند هست یا کامپوننت ؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا حمییییییید :n19:

hoseinsps
21-01-2014, 18:55
کامپ Gladen Sqx 165 ساب Audio System X-ion 12-800
سلام
مبارکه
gladen sqx 165 وفرش این رنگیه؟؟؟؟؟ بیشتر شبیهx-ion) audio x165) هستن
معمولا ادیو سیستم تو کار رنگ زرده:n02:

sansa
21-01-2014, 19:59
دوستان یه سوال :

کامپ بیس داره در حد راضی کننده ؟ در حد کواک . مثلا من 4 تا کامپ بندازم بیش راضی کنندست. ؟

hamidR15
21-01-2014, 23:11
دوستان میشه بگین اون 4 تا بلندگوی گرد مدلش چیه ؟

قیمتش چقدره ؟

بلند هست یا کامپوننت ؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا حمییییییید :n19:
کامپوننتها Audio System X-ion 165 هستند.
این مدل دیگه وارد نمیشه و جزو محصولات داخلی آلمان شده. به جای اون گلیدن SQX 165 آمده که 735 تومن قیمت هر جفتش هست.

دوستان یه سوال :

کامپ بیس داره در حد راضی کننده ؟ در حد کواک . مثلا من 4 تا کامپ بندازم بیش راضی کنندست. ؟
بله اگر مثلا دو جفت SQX165 یا از اون قویتر SQL 165 نصب کنید چنان مید بیسی میزنه که باورتون نشه.البته بیس هم تا حدود یمیزنه ولی کلا کامپوننتها رو برای تفکیک بالا تو سیستم استفاده میکنند. رنج فرکانس 100 به پائین به عهده ساب هست.

sezar77
21-01-2014, 23:42
کامپوننتها Audio System X-ion 165 هستند.
این مدل دیگه وارد نمیشه و جزو محصولات داخلی آلمان شده. به جای اون گلیدن SQX 165 آمده که 735 تومن قیمت هر جفتش هست.

بله اگر مثلا دو جفت SQX165 یا از اون قویتر SQL 165 نصب کنید چنان مید بیسی میزنه که باورتون نشه.البته بیس هم تا حدود یمیزنه ولی کلا کامپوننتها رو برای تفکیک بالا تو سیستم استفاده میکنند. رنج فرکانس 100 به پائین به عهده ساب هست.

حمید جان؛آمپ 4 کانال p944 پایونیر قیمت داری؟ضمنا واسه سیستمم(p80 و ساب rs12free ir و کاپا693.9) جواب گو هست؟بهتر بگم به قیمتش می ارزه؟!!!:n28:

amir200812
22-01-2014, 07:13
سلام
دوستان کسی اطلاع داره سایز باند های فابریک 206 چی هست؟(206 هاچبک تیپ 5)

سایز همشون رو بگید،در های جلو/در های عقب/جلوی شیشه عقب!؟

با سایز فابریک، باند مناسبی پیدا میشه؟*راستش ماشین رو هنوز تحویل نگرفتم و نمیخوام همون اول اینور اونورش رو دستکاری کنم.

بودجه هم حدود 1 تا 1.5 میلیون. (البته پخش و باند ها با هم)
*درضمن ساب و آمپلی در حد امکان نمیخوام.

دوستان به تازه وارد ها هم کم کنید دیگه:n03:

pahama1
22-01-2014, 07:50

سلام امیر جان، خوش اومدی، چششششششششم
اطلاعاتم کامل نیست جواب ندادم، پیشاپیش تبریک
سایز جلو فکر کنم 16 باشه عقب رو مطمئن نیستم اما احتمالا هم سایزن با جلویی ها، رو طاقچه هم که اگه اشتباه نکنم چیزی ندارن
کواک یا کامپ در سایزهای فابریک پیدا میشه اما اگه نمی خوای از آمپ استفاده کنی بنظرم اصلا اقتصادی نیست که هزینه کنی ، چون نسبت به هزینه و وقتی که صرف میکنی تفاوت آنچنانی در کیفیت و قدرت صدا حس نخواهی کرد.

amin5030
22-01-2014, 12:40
در جلو 206 16 سانتی هست عقب 13 سانتی تا اونجا که می دونم تیپ 5 خودش در عقبش باند داره من تیپ 2 دارم یک پیشنهاد دارم اگر نمی خوای امپ ببندی پولتو دور نریز ضمنا
هرچی بستی رو حسلاب این که دزد تو 20 ثانیه بازش می کنه ببند :n06:

omidfathi
22-01-2014, 13:16
معمولاً دزد با تاقچه و صندوق کار داره تودری واسش صرف نداره وا کنه!

hamed malekpour
22-01-2014, 15:23
می خواهم تیوتر خوب بخرم کدوم نوع بهتره امروز رفتم پایونر داشت 100هزار تومان که ساخت ژاپن بود ولی خودش می گفت ساخت چیینه از کجا باید تشخیص داد که اصله؟

amir200812
22-01-2014, 15:59
در جلو 206 16 سانتی هست عقب 13 سانتی تا اونجا که می دونم تیپ 5 خودش در عقبش باند داره من تیپ 2 دارم یک پیشنهاد دارم اگر نمی خوای امپ ببندی پولتو دور نریز ضمنا
هرچی بستی رو حسلاب این که دزد تو 20 ثانیه بازش می کنه ببند :n06:

از اونجایی که بیمه کامل بدنه خواهد بود، بدزده هم مشکلی نیست!
*بیمه کامل با پوشش تمام قطعات و رینگ و پخش و باند و شکستگی شیشه و افت قیمت و ... همه چیز با هم!:n02:

یک سوال دیگه:
باند ها گرد هستند دیگه؟ درسته؟

sezar77
22-01-2014, 16:09
نظر دوستان در باره آمپ gm-x944 پایونیر ؟آیا برای درایو کردن با p80 و باند کاپا و ساب rs12 free ir مناسبه؟البته باتوجه به قیمتش( 550 تا 600 کارکرده):n13:

hoseinsps
22-01-2014, 18:57
نظر دوستان در باره آمپ gm-x944 پایونیر ؟آیا برای درایو کردن با p80 و باند کاپا و ساب rs12 free ir مناسبه؟البته باتوجه به قیمتش( 550 تا 600 کارکرده):n13:

سلام
چرا دست دوم؟
برای ساب یه مونو8106 و برای باند ها هم از این سری جدید پایوونر بگیرید.
جمعا همون حدود 600 میشه

softday
22-01-2014, 21:33
*بیمه کامل با پوشش تمام قطعات و رینگ و پخش و باند و شکستگی شیشه و افت قیمت و ... همه چیز با هم!:n02:

یک سوال دیگه:
دوسته عزیز دلت رو به اون بیمه قطعات و رینگ و پخش و باند ....... خوش نکن :n15::n15::n15:

pahama1
22-01-2014, 22:08

یک سوال دیگه:
بله ، گرد هستن

sezar77
22-01-2014, 22:30
بجنورد پیدا نمیشه، آمپ 944 رو یکی از دوستان معرفی کرد البته خودم تعریفشو زیاد شنیدم

amir200812
22-01-2014, 22:33
دوسته عزیز دلت رو به اون بیمه قطعات و رینگ و پخش و باند ....... خوش نکن :n15::n15::n15:

خودم بیمه میکنم!(نمایندگی بیمه دارم):n02:

hamidR15
22-01-2014, 23:07
حمید جان؛آمپ 4 کانال p944 پایونیر قیمت داری؟ضمنا واسه سیستمم(p80 و ساب rs12free ir و کاپا693.9) جواب گو هست؟بهتر بگم به قیمتش می ارزه؟!!!:n28:
سلام
تمیزش با جعبه و متعلقات 600 می ارزه. البته این آمپ یکی از شاهاکارهای پایونیر بود تو طراحی و جزو معدود آمپلیفایرهای زمان خودش بود که روی 1 اهم استیبل بود. همچنین در حالت بریج غیر از مونو ،استریو هم میشد سیم کشی کرد.
به نظر من برای کاپا کمه.(110 واته یا 100 وات؟)همچنین برای RS12

می خواهم تیوتر خوب بخرم کدوم نوع بهتره امروز رفتم پایونر داشت 100هزار تومان که ساخت ژاپن بود ولی خودش می گفت ساخت چیینه از کجا باید تشخیص داد که اصله؟
تیوتر خوب خیلی کمه.از برند هرتز میتونید تهیه کنید.یا گرند زیرو.ارت کوئیک هم هست .
S20 های قدیمی که لوگوی پایونیرش فرق داشت اصلی بودن.این جدیدا رو نمیدونم واقعا ژاپنن یا چینی.چرا دروغ بگم.اینا اصلی هستند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بجنورد پیدا نمیشه، آمپ 944 رو یکی از دوستان معرفی کرد البته خودم تعریفشو زیاد شنیدم
تهران که پیدا میشه اگر خواستی بفرمائید براتون تهیه و ارسال کنم.

خیلی جالب بود.:n08:

ZEOS 59
22-01-2014, 23:51
سلام.
مگه بیشتر از معادل ۲ درصد از قیمت خودرو در بیمه بدنه و قسمت سرقت قطعات سیستم صوتی شامل پرداخت خسارت میشه؟

amir200812
23-01-2014, 06:33
سلام.
مگه بیشتر از معادل ۲ درصد از قیمت خودرو در بیمه بدنه و قسمت سرقت قطعات سیستم صوتی شامل پرداخت خسارت میشه؟

خوب ارزش قطعات رو خودم مشخص میکنم.
مثلا پخش رو با ارزش 600 تومن، رینگ و لاستیک رو با ارزش 2 میلیون و ...

hamed malekpour
23-01-2014, 14:54
دستگاه پخش جی وی سی من مدلشkd-r506 امروز سیستم بستم نویز دارم نصب کننده سیستم می گه دستگاه پخش من را 170 هزار تومان بر می داره ویه پایونر500هزار تومنی می ده نظرتون چییه؟

Mojtaba Masiha
23-01-2014, 16:04
سلام خدمت دوستان عزیز مخصوصا" حمید خان گــُــل که ما همیشه مزاحمش میشیم :n12:
ایشالا که همتون خوب باشید
دوستان من چند وقت پیش یه سری لوازم داشتم و یه سری دیگه بهش اضافه کردم و حالا قصد تعویض و ارتقاء رو دارم

سیستمی که رو ماشین بستم:
پخش : 7016 کنوود
استیج جلو :165mx آدیو سیستم
استیج عقب : 6965 پایونیر
آمپ باند ها : JVC 8004
ساب : JBL GTO1202 D (توو باکس هستش)
آمپ ساب : بوشمن 1300 وات (بریج)
کابل و مخلفات هم ساند استریم هستش
ماشین هم پژو 405 هستش

حالا من به دو دلیل قصـــد عوض کردن باند هارو دارم
یکی اینکه حجم صدای زیادی نداره
و دوم اینکه وقتی برا مسافرت باکس رو برمیدارم کلا" بیس از بین میره!!!( بیس باند کمه)
باندی میخوام که هم حجم صدای زیاد و کیفیت و وضوح صدای خوبی داشته باشه و در موقع قطع کردن ساب حداقل یه کم بیس داشته باشه
شما چه پیشنهادی میدین برای باند؟(با توجه به آمپ 8004 که برای باندام دارم )
قیمتشم هرچی کمتر بهتر!
تا 400 تومن باشه بهتره ...!
پیــــــــــــشاپیش ممنون برای جواب هاتون :n16:

sezar77
23-01-2014, 17:51
خوب ارزش قطعات رو خودم مشخص میکنم.
مثلا پخش رو با ارزش 600 تومن، رینگ و لاستیک رو با ارزش 2 میلیون و ...

دادا برای دریافت خسارت اولا باید پنل پخش رو تحویل بده؟!!!ضمنا قطعات مصرفی بطور کلی شامل 50% فرانشیز میشن که توصیه نمیکم در بیمه بدنه قید شن ارزش نداره!:n15:با این حال وسایلت رو محکم بگیر که آقا دزده نبره اگه هم برد نوش جانش...:n06:

M2Terrorism
23-01-2014, 19:32
خازن سیستم که امروز اقا حمید زحمتشو کشیدند.

hamed malekpour
23-01-2014, 20:53
PIONEER DEH-X9550BT
Pioneer DEH-9450UB
کدوم بهتره برای سیتم جواب می ده ویا یه مدل دیگه معرفی کنید تا 550هزار تومان؟

pahama1
23-01-2014, 21:24
دستگاه پخش جی وی سی من مدلشkd-r506 امروز سیستم بستم نویز دارم نصب کننده سیستم می گه دستگاه پخش من را 170 هزار تومان بر می داره ویه پایونر500هزار تومنی می ده نظرتون چییه؟
سلام و ارادت
مطمئن هستید نویز از پخشه؟
قیمت آک این مدل رو نمی دونم ، اما اگه حوصلشو دارین و سالمه تو فروم ها و بطور مستقیم بهتر میتونید بفروشید
سیستمتون چیه؟ پخش پیشنهادی pioneer چیه؟

دوستان من چند وقت پیش یه سری لوازم داشتم و یه سری دیگه بهش اضافه کردم و حالا قصد تعویض و ارتقاء رو دارم
سیستمی که رو ماشین بستم:
ماشین هم پژو 405 هستش

و دوم اینکه وقتی برا مسافرت باکس رو برمیدارم کلا" بیس از بین میره!!!( بیس باند کمه)
باندی میخوام که هم حجم صدای زیاد و کیفیت و وضوح صدای خوبی داشته باشه و در موقع قطع کردن ساب حداقل یه کم بیس داشته باشه
قیمتشم هرچی کمتر بهتر!
الان روی کانال کواک ها فیلتر دارید ؟
بهترین کواک رو هم بگیرید چون ساب دارید معمول اینکه با فیلتر یه مقدار بیس رو از کواک میگیرن و اجازه میدن در حد مید بیس تلاششو بکنه ، تا هم مید قوی داشته باشید هم تو صدای بالا دیستورت نداشته باشید،
از نظر منطقی توجیه نداره اما با شرایط شما 1073 میتونه خوب باشه اما هم بیشتر ار بودجه شماست هم تقریبا آکش دیگه نیست، بنظرم hcx 690 هرتز نزدیک ترین انتخاب یه بودجه و هدف شماست.

PIONEER DEH-X9550BT
Pioneer DEH-9450UB
کدوم بهتره برای سیتم جواب می ده ویا یه مدل دیگه معرفی کنید تا 550هزار تومان؟
سیستم چیه؟
اگه تفکیک و امکانات حرفه ای میخواید 7056 كن وود

ali_ab
23-01-2014, 21:24

سیستمی که رو ماشین بستم:
ماشین هم پژو 405 هستش

قیمتشم هرچی کمتر بهتر!

با عرض سلام

اگه بیشتر کیفیت مد نظرتون هست co609 با قیمت 455 تومن رو انتخاب بفرمائید ولی اگه بیس و کوبش میخواهید 1073 بردارید

موفق باشید

hamidR15
23-01-2014, 22:25
سلام
تو pmی که ارسال کرده بودید توضیح دادم خدمتتون

سیستمی که رو ماشین بستم:
ماشین هم پژو 405 هستش

قیمتشم هرچی کمتر بهتر!
به به آقا مجتبی گل .کم پیدائی عزیز.شما مراحمید:n12:
مجتبی جان امیر خان و علی جان پیشنهاد دادن.به MC609 هم میتونی فکر کنی.110 وات و 3 اهمی هست.365 تومن.
کراس آمپ رو رو حالت فلت بزار یه تست کن ببین فرکانس پائین بهتر نمیشه؟یا HPF رو بیار روی حد اقل.هر دو حالت رو تست کن.

خازن سیستم که امروز اقا حمید زحمتشو کشیدند.

محمد جان مبارکت باشه.اینا سریه قدیمن و دیگه نیستن. سری جدیداش شنیدم گیجی شدن مثل اینها نیستن که پیچی باشن و شما بتونی کابل شو بزنی و چنتا کیابل رو بهش متصل کنی.من مدل 201D دارم.

esi222
23-01-2014, 22:58
ســــــــــــلام خدمت دوستای سیستم باز :n11:
داش حمید حالش خوبه؟ :n01:

چندتا سوال:
1) با 500 میشه یه ساب و آمپ بست؟
نه چیز تاپ نه خیلی پایین.یه چیز متوسط در حد بیس نرم و ادامه دار.نه اینکه خشک و فقط کوبنده و همراه سردرد باشه !
2) RS12 چنده؟با چه آمپی درایو میشه؟
3) فرق سری های RS و M از ساب های گلادن چیه؟
4) RS08 یا 10 چنده؟ میشه رو طاقچه بست؟ از لحاظ طراحی میگم که واسه باکس طراحی شدن.رو طاقچه صداشون خراب میشه؟
ساب رو طاقچه مد نظرمه.(ماشن سمند دوگانه)
کلا یه ساب و آمپ کیفیتی با قیمت مناسب معرفی کنید همراه با قیمتاش.
چیز خفنی نمیخوام چون بودجه م قد نمیده :n03:
هدیونیت 7016

rafsanjan gsm
23-01-2014, 23:31
سلام ، منظورتون این کواکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
ببخشید، قیمت نداشتم جواب ندادم، احتمالا دوستان هم قیمت نداشتن
80 واته، میتونه از آمپ تغذیه شه

مرسی،اره همینه فقط پسوند s داره.هشتاد تومن خریدمش،فقط یه سوال داشتم،این که میگن یه باند امپ میخوره یکی نه رو چه ملاکی میگن؟ اخه یه جا دیدم یه باند 80 rms داشت گفتن امپ میخوره یه جا دیگه یه مدل دیگه دقیقا همون هشتاد وات rms رو داشت ولی گفتن امپ خور نیست،مگه رو rms نمیسنجند؟ یا ملاک پیک هست؟ در کل برای این باند امپ بزارم حجم صدا خیلی فرق میکنه یا نه ؟

hosien009
24-01-2014, 13:25
سلام و خسته نباشید به همه دوستان

ماشینم یه سری خرج افتاد که کلا اون سیستم خوب رو فعلا کنسل کرد
الان بخوام با 700.800 یه سیستم خوب ببندم میشه؟ فقط بخش+اسپیکر+امپ(اگه لازم باشه)

هد رو دیدم U546 رو حمیدجان و دوستان پیشنهاد میکنن(چیزی بهتر هست؟ مثلا 3650 پایونیر ,.(
حالا برای اسپیکر چی پیشنهاد میکنید(خودم تعرفیف HCX ECX 690 , MTX693 رو شنیدم از 718 هم میترسم خیلی جیغ باشه (یه سری از دوستان هم 6975V2 رو میگن)
میخوام صدا تا جایی که میشه کیفیتی و قدرتی باهم باشه(شرمنده میدونم بودجه خیلی کمه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از وقتی که گذاشتین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sezar77
24-01-2014, 13:35
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گل و عزیز؛
می خواستم نظرتون رو در باره سیستم زیر بدونم آیا کم و کسری داره(استیج جلو بطور کلی تعطیل):
پخش p80
باند کاپا693.9i
ساب rs12 free ir
آمپ 9604 پایونیر

ممنون میشم نظر بدین :n16::n12:

hamed malekpour
24-01-2014, 14:43
تیوتر خوب تا 120هزار تومان چی بخرم که اصل باشه؟

pahama1
24-01-2014, 17:14
مرسی،اره همینه فقط پسوند s داره.هشتاد تومن خریدمش،فقط یه سوال داشتم،این که میگن یه باند امپ میخوره یکی نه رو چه ملاکی میگن؟ اخه یه جا دیدم یه باند 80 rms داشت گفتن امپ میخوره یه جا دیگه یه مدل دیگه دقیقا همون هشتاد وات rms رو داشت ولی گفتن امپ خور نیست،مگه رو rms نمیسنجند؟ یا ملاک پیک هست؟ در کل برای این باند امپ بزارم حجم صدا خیلی فرق میکنه یا نه ؟
سلامو ارادتت
ملاک همون rms و peak هست،این موضوع که می فرمائید بیشتر در مورد محصولات چینی و یا بی کیفیت که تحمل جریان های آمپ رو ندارن، در غیر اینصورت هر دیوایسی متناسب با قدرتش میتونه از آمپ تعذیه کنه، اگه توجه کنید هنوز آمپ هایی هست که در مقاومت 4 اهم 40 وات قدرت دارن. شما اگه از آمپ برای اون کواک استفاده کنید شفافیت و وضوح صدا رو در صداهای بالا هم دارید و دیستورت و تداخل فرکانس از بین میره.

الان بخوام با 700.800 یه سیستم خوب ببندم میشه؟ فقط بخش+اسپیکر+امپ(اگه لازم باشه)
هد رو دیدم U546 رو حمیدجان و دوستان پیشنهاد میکنن(چیزی بهتر هست؟ مثلا 3650 پایونیر ,.(
حالا برای اسپیکر چی پیشنهاد میکنید(خودم تعرفیف HCX ECX 690 , MTX693 رو شنیدم از 718 هم میترسم خیلی جیغ باشه (یه سری از دوستان هم 6975V2 رو میگن)
میخوام صدا تا جایی که میشه کیفیتی و قدرتی باهم باشه(شرمنده میدونم بودجه خیلی کمه ) :)
ممنون از وقتی که گذاشتین:n12:
کواک های مد نظرت خوبن،البته mtx 693 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هفتاد واته، آمپ 5500 پایونیر با hcx 690 هرتز قدرت بیشتری داره

می خواستم نظرتون رو در باره سیستم زیر بدونم آیا کم و کسری داره(استیج جلو بطور کلی تعطیل):
پخش p80
باند کاپا693.9i
ساب rs12 free ir
آمپ 9604 پایونیر

سورت جالبه بنظرم ، خوبه، کدوم قطعه ها رو داری؟

تیوتر خوب تا 120هزار تومان چی بخرم که اصل باشه؟
هرتز، ارتکوئیک

pahama1
24-01-2014, 18:14
سلام خدمت دوستان ، طی میلی که برای سایت رسمی پایونیر استرالیا ،برای پیگیری تشابه خصوصیات دو آمپ 9604 و 8604 ارسال کردم، مشخصات آمپ 9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در این سایت اصلاح شد.
سپاس از حمید عزیز بخاطر دقت نظرش:33:. به افتخار انجمن فعال خودمون بزن دست خوشگله رووو :7:

:amir wrote

hi pioneer
I am a follower of your products from iran.When I visited the website sometimes, I think there are inaccuracies in information product
Features similar to the products listed on the site, while it is not
=============
GM-D8604
4 x 100 W (20 kHz - 20 kHz / 4Ω)
2 x 300 W (1 kHz / 4Ω bridge)
4 x 150 W (1 kHz / 2Ω)
75 dBA (ref: 1 W into 4Ω)
=============
GM-D9604
4 x 100 W (20 kHz - 20 kHz / 4Ω
4 x 150 W (1 kHz / 2Ω)
=============
Best regards
Amir
================================================== ===============================
Pioneer Electronics Australia
<support@pioneer-au.desk-mail.com>
Subject: same Main Features
JAN 21, 2014 | 10:16AM EST

Daniele Mariani replied

Hi Amir

Thank you very much for your precious feedback. It looks like a mistake generated by our website program. We will adjust the products pages soon
Kind regards

Daniele

mxmsam
24-01-2014, 19:01
با سلام و ضمن تشکر از پاسخگویی
بنده بین پخش 2650 و 3650 موندم که کدوم رو بگیرم و ایا اختلاف زیادی بین این دو مدل هست؟
برای باند ها یک جفت 6975v2 میخوام بخرم و یک امپیلی سیرا sr 300.2 خودم دارم - ایا این نوع امپ برای 6975v2 مناسبه؟ اگه مناسبه کدوم پخش بهتره؟:n16:

hamed malekpour
24-01-2014, 19:36
Kenwood Kiv-700
Kenwood U8019BT-SD
Pioneer DEH-X9550BT
7056کنوود
کدوم بهتره وحرفه ای تره وبادوام وصدای خوب می ده تا580هزار تومان ویا مدل مورد نظر خودتونو بگید

sezar77
24-01-2014, 20:13
سلامو ارادتت
ملاک همون rms و peak هست،این موضوع که می فرمائید بیشتر در مورد محصولات چینی و یا بی کیفیت که تحمل جریان های آمپ رو ندارن، در غیر اینصورت هر دیوایسی متناسب با قدرتش میتونه از آمپ تعذیه کنه، اگه توجه کنید هنوز آمپ هایی هست که در مقاومت 4 اهم 40 وات قدرت دارن. شما اگه از آمپ برای اون کواک استفاده کنید شفافیت و وضوح صدا رو در صداهای بالا هم دارید و دیستورت و تداخل فرکانس از بین میره.

کواک های مد نظرت خوبن،البته mtx 693 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هفتاد واته، آمپ 5500 پایونیر با hcx 690 هرتز قدرت بیشتری داره

سورت جالبه بنظرم ، خوبه، کدوم قطعه ها رو داری؟

هرتز، ارتکوئیک

سلام ؛ تمام قطعات رو دارم. ممنون از توجه جنابعالی:n12:

pahama1
24-01-2014, 21:09
با سلام و ضمن تشکر از پاسخگویی
بنده بین پخش 2650 و 3650 موندم که کدوم رو بگیرم و ایا اختلاف زیادی بین این دو مدل هست؟
برای باند ها یک جفت 6975v2 میخوام بخرم و یک امپیلی سیرا sr 300.2 خودم دارم - ایا این نوع امپ برای 6975v2 مناسبه؟ اگه مناسبه کدوم پخش بهتره؟:n16:
3650 سری بالاتریه، اما از نظر صدا تفاوت ندارن تقریبا، آمپ های چینی کلا کیفیت جالبی نداره، اولین مشکلشون اینه که معمولا تیوتر ها رو میسوزونن، حالا این 300.2 مشخصاتش چیه؟ پیک و توان اسمیش؟

Kenwood Kiv-700
Kenwood U8019BT-SD
Pioneer DEH-X9550BT
7056کنوود
کدوم بهتره وحرفه ای تره وبادوام وصدای خوب می ده تا580هزار تومان ویا مدل مورد نظر خودتونو بگید

همشون خوبن اما بنظر من به ترتیب 4 - 2 - 3 - 1

سلام ؛ تمام قطعات رو دارم. ممنون از توجه جنابعالی:n12:

خواهش میکنم، کی میبندی به سلامتی؟

AliSub
24-01-2014, 22:14
سلام
یک باند خوب و با کیفیت تا 300 چی پیشنهاد میدید؟
ضبط تا 250 چطور؟
البته بهتره بگم تا 500 ضبط+باند چی پیشنهاد میدید؟!:n02:
فعلا میخوام این دوتا بگیرم بعدا یه آمپ هم بخرم !!!

sezar77
24-01-2014, 22:32
3650 سری بالاتریه، اما از نظر صدا تفاوت ندارن تقریبا، آمپ های چینی کلا کیفیت جالبی نداره، اولین مشکلشون اینه که معمولا تیوتر ها رو میسوزونن، حالا این 300.2 مشخصاتش چیه؟ پیک و توان اسمیش؟

همشون خوبن اما بنظر من به ترتیب 4 - 2 - 3 - 1

خواهش میکنم، کی میبندی به سلامتی؟

بعد امتحانات لعنتی:n30: البته ممنون میشم اگه پیشنهاد بهتری در مورد تغییر یا تقویت هر قطعه دارید بفرمایید؛

hamidR15
25-01-2014, 00:59
ســــــــــــلام خدمت دوستای سیستم باز :n11:
داش حمید حالش خوبه؟ :n01:

چندتا سوال:
1) با 500 میشه یه ساب و آمپ بست؟
نه چیز تاپ نه خیلی پایین.یه چیز متوسط در حد بیس نرم و ادامه دار.نه اینکه خشک و فقط کوبنده و همراه سردرد باشه !
2) RS12 چنده؟با چه آمپی درایو میشه؟
3) فرق سری های RS و M از ساب های گلادن چیه؟
4) RS08 یا 10 چنده؟ میشه رو طاقچه بست؟ از لحاظ طراحی میگم که واسه باکس طراحی شدن.رو طاقچه صداشون خراب میشه؟
ساب رو طاقچه مد نظرمه.(ماشن سمند دوگانه)
کلا یه ساب و آمپ کیفیتی با قیمت مناسب معرفی کنید همراه با قیمتاش.
چیز خفنی نمیخوام چون بودجه م قد نمیده :n03:
هدیونیت 7016
سلام اسی جان.من کوچیکتم. کم پیدائی؟
1-بله .MX12 آدیو سیستم 253تومن+پایونیر 5602 هم 275 تومن. البته هزینه باکس هم داری حدود 60 تومن.
2-ساب RS12 قیمتش 400 تومنه.مدل Free Air هم داره که تو باکس خوب صدائی میده.اونم 325 تومنه.با 5602 پایونیر میتونی ببندی رو بریج 4 اهم با 9105 هم که دیگه بهتر.
3-سریه RS از M Line یه پله بالاترن. پارامترهاشون متفاوته.قدرت RMS بیشتری دارن.
4- rS08 که شرکت تمام کرده ولی RS 10 هست 318 قابل تهیه هستش.اگر بخوای فری ببندی باید مدل Free Air که عغرض کردم رو بگیری.
5-همین ساب رو ببند با یه 9105 رو تاقچه. صدای خوبی میگیری.ووفرهاشون کاغذیه.

میخوام صدا تا جایی که میشه کیفیتی و قدرتی باهم باشه(شرمنده میدونم بودجه خیلی کمه ) :)
ممنون از وقتی که گذاشتین:n12:
برای اسپیکر اگر MTX میخوای به T6C693 هم فکر کن. تا 450 هم میفروشن ولی من اگر مایل بودی کمتر از اینها براتون از شرکت میگیرم.
MC609 گلیدن هم هست 370 تومن.فقط 3 اهمیه و حتما باید آمپلیفایر براش بگیری.

پخش p80
باند کاپا693.9i
ساب rs12 free ir
آمپ 9604 پایونیر

اشتباه کردی استیج جلو رو بیخیال شدی.جلو خیلی مهم هست. اتفاقا جلو رو کامپوننت میبسدی وعقب به جای 9*6 هیچی نمیبستی بهتر میشد صدات ساب هم میزاشتی توصندوق

سلام خدمت دوستان ، طی میلی که برای سایت رسمی پایونیر استرالیا ،برای پیگیری تشابه خصوصیات دو آمپ 9604 و 8604 ارسال کردم، مشخصات آمپ 9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در این سایت اصلاح شد.
سپاس از حمید عزیز بخاطر دقت نظرش:33:. به افتخار انجمن فعال خودمون بزن دست خوشگله رووو :7:

:amir wrote

hi pioneer
I am a follower of your products from iran.When I visited the website sometimes, I think there are inaccuracies in information product
Features similar to the products listed on the site, while it is not
=============
GM-D8604
4 x 100 W (20 kHz - 20 kHz / 4Ω)
4 x 150 W (1 kHz / 2Ω)
=============
GM-D9604
4 x 100 W (20 kHz - 20 kHz / 4Ω
4 x 150 W (1 kHz / 2Ω)
=============
Best regards
Amir
================================================== ===============================
Pioneer Electronics Australia
<support@pioneer-au.desk-mail.com>
Subject: same Main Features
JAN 21, 2014 | 10:16AM EST

Daniele Mariani replied

Hi Amir

Thank you very much for your precious feedback. It looks like a mistake generated by our website program. We will adjust the products pages soon
Kind regards

Daniele

امیر جان ممنون از شما که اینقدر پیگیر کار هستنی. آفرین به شما و آفرین بهP30 با این اساتید سریع العملش.:n12:

سلام
یک باند خوب و با کیفیت تا 300 چی پیشنهاد میدید؟
ضبط تا 250 چطور؟
البته بهتره بگم تا 500 ضبط+باند چی پیشنهاد میدید؟!:n02:
فعلا میخوام این دوتا بگیرم بعدا یه آمپ هم بخرم !!!
منظورتون پخش هست دیگه:n02:
تو رنج 500 بهترین انتخاب بدون شک 7056 کن وود هست.شک نکن در خریدش.
اسپیکر هم هرتز HSK690 و همچنین گلیدن MC609 گزینه های خوبی هستند.
ضمنا حتما نیاز به آمپلیفایر دارن برای درایو شدن.

pahama1
25-01-2014, 07:56
بعد امتحانات لعنتی:n30: البته ممنون میشم اگه پیشنهاد بهتری در مورد تغییر یا تقویت هر قطعه دارید بفرمایید؛

سلام
والا تغییر که بسته به هزینه داره، هر چی بالا بری بازم جا برای هزینه کردن هست، اما اصولیش استیج جلو ، عقب و در صورت نیاز ساب هست
حالا همونطور که حمید جان گفتن اگه یه دستی به سر و روی استیج جلو بکشی طبیعتا سیستم کامل تر و صدای بهتر داری، اما کلا سلیقه و بودجه تاثیر گذار تره، نوع خودرو چیه؟

AliSub
25-01-2014, 08:01
منظورتون پخش هست دیگه:n02:
تو رنج 500 بهترین انتخاب بدون شک 7056 کن وود هست.شک نکن در خریدش.
اسپیکر هم هرتز HSK690 و همچنین گلیدن MC609 گزینه های خوبی هستند.
ضمنا حتما نیاز به آمپلیفایر دارن برای درایو شدن.

سلام حمیدجان:n12:
اره همون پخش یا پلیر خودمون:n02:

هدیونیت+کواک تا 500 تومن. اینی که گفتی شد 800-900 تومن:n06:

hamidR15
25-01-2014, 14:02
سلام حمیدجان:n12:
اره همون پخش یا پلیر خودمون:n02:

هدیونیت+کواک تا 500 تومن. اینی که گفتی شد 800-900 تومن:n06:

سلام كوچيكتم.
HU رو كن وود U4546 به قيمت 270 تومن.يا ژايونير X3650 كه 280 هست.
اسپيكر هم آپاين SPG-69C3 حدود 265 يا MTX T6C693 قيمت 290 يا كن وود 718 كه ديگه تعطيل ميشه كيفيت .250 تومن

sezar77
25-01-2014, 20:03
بخوام استیج جلو رو کامل کنم شکل داخلی ماشین به هم میریزه و کامپونت کوچیک به درد نمیخوره و صدا گم میشه!
میخوام اول رو سمند ببندم اگه خوب نبود باز میکنم و رو پراید 132 میبندم(پراید چیه که بخوای جلو رو هم...:n01:)

hamidR15
26-01-2014, 00:30
(پراید چیه که بخوای جلو رو هم...:n01:)
دوستانی که قبلا مثل سزار عزیز فکر میکردن و میگفتن جلو چیزی لازم نیست و بعدا به اهمیت استیج جلو پی بردند، لطفا تشریف بیاورند داخل.:n02:

saeed220
26-01-2014, 01:22
بچه ها می خوام کامپوننت بگیرم مد نظرم Cadence cvl 6kn اینه قیمتشم 900 تومان میگه دوستمم اینو پیشنهاد میکنه نظر شمارم میخواستم بدونم
بعد یه امپیلی مونو 1201 jbl دارم میخوام رد کنم بره جاش اینو بخرم Bm zx3.t2d که قیمتو دوستم 400 میگه امپ بهتر تو این قیمتم هست ؟
و اینکه این امپ چقدر می ارزه
یه راهنمایی کامپوننت خوب تو 600 هزار تومان که صداش عالی باشه چی هست
لطفا راهنمایی کنید

saeed220
26-01-2014, 01:26
راستی ساب وفرم الپاین r12 هست
البته من نظرمو رو سیستمی که دوستم پیشنهاد میکنه بستم به حر حال اینجا استاد زیاد هست ما هم تازه کار نیاز به راهنمایی 2500 می خوام هزینه کنم کم پولی نیست
احتیاج به راهنمایی دارم

omidfathi
26-01-2014, 08:56
با سلام
دوستان من نظرم روی 7056 کنوود هست ولی از طرف دیگه مانیتور تصویری قیمت پایین و کیفیت صدای خروجی خوب هم می خوام. پایونیر مدل AVH-X1550 یا 1650 نوشته اکولایزر گرافیکی 8 باندی هم داره خروجی ساب نمی دونم داره یا نه. چطوره بگیرم؟ مدل AVH-P3350 چی؟هم تصویری می خوام هم ارزون هم کیفیت خوب!

hamidR15
26-01-2014, 11:04
با سلام
دوستان من نظرم روی 7056 کنوود هست ولی از طرف دیگه مانیتور تصویری قیمت پایین و کیفیت صدای خروجی خوب هم می خوام. پایونیر مدل AVH-X1550 یا 1650 نوشته اکولایزر گرافیکی 8 باندی هم داره خروجی ساب نمی دونم داره یا نه. چطوره بگیرم؟ مدل AVH-P3350 چی؟هم تصویری می خوام هم ارزون هم کیفیت خوب!
سلام
مانيتورهاي موجود كه كلا كيفيت جالبي ندارن.
اگر مصر به تصويري هستين 2Din بگيريد.
تو مدلهائي كه فرمودي فقط 1650 هست كه 720 تومن قابل تهيه هست.
3550 ايندش هم هست 930 تومن.

بچه ها می خوام کامپوننت بگیرم مد نظرم Cadence cvl 6kn اینه قیمتشم 900 تومان میگه دوستمم اینو پیشنهاد میکنه نظر شمارم میخواستم بدونم
بعد یه امپیلی مونو 1201 jbl دارم میخوام رد کنم بره جاش اینو بخرم Bm zx3.t2d که قیمتو دوستم 400 میگه امپ بهتر تو این قیمتم هست ؟
و اینکه این امپ چقدر می ارزه
یه راهنمایی کامپوننت خوب تو 600 هزار تومان که صداش عالی باشه چی هست
لطفا راهنمایی کنید
آقا سعيد شما دوست سعيدجان(آيديه روهام) هستيد؟
برند كدنس رو من براش احترام قائل هستم يعني براي كليه برندها همينگونه هست.
منتها وقتي بحث متريال، كيفيت ساخت ، سهم از بازار، رتبه هاي جهاني،اخذ جوايز و Award ها و.... پيش مياد،كدنس سهم كوچكي داره.البته كالاهاي خوب هم داره.مثل همون ساب تك كوئل 750 واتي سعيد جان.
اين كامپوننت رو من صداش رو نشنيدم ولي با توجه به مشخصاتش،به نظر تلفيقي از قدرت و كيفيت رو ميتونه داشته باشه.
البته بايد بشنوم تا نظر قطعي بدم.
ببينيد ما ايرانيها به خاطر اينكه سهم جامعي از برندهاي معتبر دنيا نداريم، محدود شديم به چند برند و چون اكثرمون با زحمت كار ميكينم و پول در مياريم (جسارت به كسي نباشه)بايد بين اين برندها بهترين و با صرفه ترين كالا رو انتخاب نمائيم.
من خودم شخصا صداي رده هاي خوب و تقريبا بالاي (نه هاي اندها)برندهاي:
JBL،اینفینیتی،كلاريون،راكف رد،DLS ،فوكال،هليكس،هرتز،آلپاين، گليدن ماسكوني،اديو سيستم،سنسوئي،پايونير،كن وود، رو شنيدم.انتخاب اصليم فوكل هست.جزو بزرگترين كمپانيهاي مطرح در Audio هست.متاسفانه ديگه اين برند وارد نميشه به خاطر قيمت تمام شده بالاش و مقرون به صرفه نبودن براي تجار. در نبود فوكال گليدن ماسكوني انتخاب بعديم هست.صداي رده هاي مختلفش رو شنيدم،البته نه همه مدلها كه وارد شدن.من با گوشهام ميشنوم و تصميم ميگيرم.
ولي كدنس رو شايد دو سه بار شنيدم.البته شرايط و نصب وقطعات مورد استفاده خيلي همه هستن.شايد اينها كه من شنيدم ضعف در اينگونه موارد داشته كه آنطور كه بايد و شايد نظرم رو جلب نكرده.
لذا بهترين راه اعتماد كردن به گوشهاي نازنينمون هست و اگر بشه قبل از خريد حد اقل يه تستي از پائينترين رده توليدات يه برند بگيريم خيلي ميتونه تو تصميم گيري هامون كمك كنه.
ببخشيد خيلي حرف زدم.
در مورد آمپليفاير بوشمن ،خيلي كيفيت و متريال خوبي نداره.
تا 600 تومن از آلپاين تايپ R ميتونيد كامپ تهيه كنيد.
هرتز سريه هاي انرژي هم هست.

saeed220
26-01-2014, 12:39
سلام اقا حمید گل
کوچیکتم
بابت ساب الپاین تشکر خیلی عالیه ولی هنوز تست نکردم :)
پس به نظر شما من کامپوننت تو مایه 800 تومان چی بخرم ؟
بعد نظر من رو 2 ساب الپاین r12 به نظرتون چیه امپی واسه ساب بگیرم .و چی امپی بگیرم که کامپوننت که شما میگیو جواب بده .تو چه رنج قیمتی هم هست ؟

sezar77
26-01-2014, 14:56
دوستانی که قبلا مثل سزار عزیز فکر میکردن و میگفتن جلو چیزی لازم نیست و بعدا به اهمیت استیج جلو پی بردند، لطفا تشریف بیاورند داخل.:n02:

حمید جان؛واسه استیج جلو چی بگیرم(حدالامکان داخل ماشین به هم نخوره و 250 حداکثر بودجه مانده ته جیبم):n02:

omidfathi
26-01-2014, 15:44
حمید جان ممنون از جوابت منم منظورم همین 1650 بود (مگه 2Din با 1650 فرق می کنه؟). فقط منظور خروجی صدای خوب بود یعنی اینکه نوشته اکولایزر 8 باندی داره یعنی در حد مثلاً 7016 کنوود کیفیت صدا داره؟ می ارزه بگیرم به باند مثلاً co609 یا کامپ وصل کنم؟
[QUOTE=hamidR15;8081428]سلام

khafan8288
26-01-2014, 16:50
سلام
یه ساب پایونر308Fهستش باکسشم شرکتی کدنس
دست دوم
چقد می ارزه بگیرم؟

omidfathi
26-01-2014, 16:55
حمید جان بالاخره ارزش داره 1650رو 720 تومن تصویری بگیرم؟ چون هم می خوام با داشبورد ماشین مچ شه هم کیفیت صدا در حد خوب باشه یعنی co609 یا کامپ آدیو سیستم رو بهش وصل کردم خوب صداش در بیاد.

sansa
26-01-2014, 20:08
سلام

دوستان میشه دو جفت باند رو به یک پخش با دو جفت خروجی وصل کرد ؟ اصلا امکان پذیر هست ؟ ممکن هست که خرابی به وجود بیاد ؟

hmd1368
26-01-2014, 22:07
با سلام

من به تازگی یک 206 صندوقدار خریدم که صاحب قبلی سیستم صوتی رو از روی ماشین باز کرده! الان یه پخش sony gt572 فابریک 206 روش هست که گویا اینترفیسش وصل نیست (کنترل روی فرمان کار نمیکند)، 4 تا بلندگو داخل درها وجود داره که احتمالا فابریک هستن. مشکل من الان اینه که طرف طاقچه ی عقب رو به همراه فلز زیرش بریده برای یک جفت بلندگوی بیضی و بلندگوها رو برداشته! از کسی شنیدم که نمیشه قسمت بالای صندوق رو که بریده شده تعویض کرد بنابراین به فکر خرید یک جفت باند بیضی افتادم که این جای خالی رو پر کنه! من قصد خرید آمپلی ندارم و کلا با صدای خیلی بلند موزیک گوش نمیکنم. اهل بیس هم نیستم. تنها چیزی که واسم مهمه کیفیت و شفافیت صداست بدون تند و تیز بدون. علاوه بر این دنبال یک پخش خوب (غیر چینی) که USB بخوره هم هستم. بنابراین طبق توضیحاتی که گفتم سوالم اینه که:

اولا یک جفت بلندگوی بیضی با کیفیت بدون نیاز به آمپلی به همراه قیمت معرفی کنید؟

دوما یک پخش با کیفیت برای راه اندازی 4 تا بلندگوی داخل درها و یک جفت بلنگوی طاقچه عقب بدون نیاز به آمپلی به بنده معرفی کنید به همراه قیمت؟

سوال آخر اینکه یک اینترفیس خوب برای سازگاری کامل پخش مورد نظر با کنترل روی فرمان و LCD type A معرفی کنید؟

بسیار سپاسگزارم

esi222
26-01-2014, 23:15
سلام

دوستان میشه دو جفت باند رو به یک پخش با دو جفت خروجی وصل کرد ؟ اصلا امکان پذیر هست ؟ ممکن هست که خرابی به وجود بیاد ؟
سلام
بله دوست عزیز.چرا نشه !
همین الان رو ماشینت همینجوریه دیگه!
به صورت فابریک دوتا باند جلو داری و دوتا عقب.
حالا مساله اینجاست که اگه باندایی که وصل میکنی نیاز به آمپلی نداشته باشن (مثلا 40W باشه) مشکلی پیش نمیاد اصلا.

esi222
26-01-2014, 23:28
سلام اسی جان.من کوچیکتم. کم پیدائی؟
1-بله .MX12 آدیو سیستم 253تومن+پایونیر 5602 هم 275 تومن. البته هزینه باکس هم داری حدود 60 تومن.
2-ساب RS12 قیمتش 400 تومنه.مدل Free Air هم داره که تو باکس خوب صدائی میده.اونم 325 تومنه.با 5602 پایونیر میتونی ببندی رو بریج 4 اهم با 9105 هم که دیگه بهتر.
3-سریه RS از M Line یه پله بالاترن. پارامترهاشون متفاوته.قدرت RMS بیشتری دارن.
4- rS08 که شرکت تمام کرده ولی RS 10 هست 318 قابل تهیه هستش.اگر بخوای فری ببندی باید مدل Free Air که عغرض کردم رو بگیری.
5-همین ساب رو ببند با یه 9105 رو تاقچه. صدای خوبی میگیری.ووفرهاشون کاغذیه.
قوربونت داداش.اگه تو باکس ساب ماشینتو نگاه کنی مارو میبینی :n02::n11:
تو تاپیکای دیگه فعالیت میکردم و یخورده سرمم شلوغ بود.نتونستم اینجا فیض ببرم.
ممنون از راهنمایی دقیق و کاملت مثل همیشه :n01:
کلا پس سری RS سرتره؟درسته؟
اینا که صدای خشک مثل ساب های پایونییر ندارن که نه؟
اخه صداشون رو مخه بعضی مدلای پایونییر.بعد یخورده ولوم بالا گوش دادن،باید ولومو کم کرد !
دقیقا متوجه نشدم که کدومو گفتی همینو ببند با 9105
قیمت 9105 و 5602 چنده؟
ممنون

khafan8288
27-01-2014, 12:31
سلام
دست دوم
چقد می ارزه بگیرم؟
دوستان نظرتون چیه؟

ebi_rakhsh
27-01-2014, 13:02
سلام به همه ی اساتید می خواستم یه سیستم کامل برای دوستم تهیه کنم بودجه 2/5میلیون می خواستم قطعات رو برام معرفی کنید با قیمت
کیفت ویبره بازی بیس قوی انتظاراتشه یکم هم اگه هزینش بالا رفت مشکلی نداره

saeed220
28-01-2014, 00:14
بچه ها کامپوننت تو قیمت 600 تومان یا 800 چی پیشنهاد میدید ؟
اقا حمید عزیز که 2 روزه نیست دلمون واسش تنگ شده

hamidR15
28-01-2014, 00:34
سلام اقا حمید گل
کوچیکتم
بابت ساب الپاین تشکر خیلی عالیه ولی هنوز تست نکردم :)
پس به نظر شما من کامپوننت تو مایه 800 تومان چی بخرم ؟
بعد نظر من رو 2 ساب الپاین r12 به نظرتون چیه امپی واسه ساب بگیرم .و چی امپی بگیرم که کامپوننت که شما میگیو جواب بده .تو چه رنج قیمتی هم هست ؟
سلام
عذر میخوام ازهمگی بابت تاخیر در پاسخ شما عزیزان.
سعید جان.اون ساب R12 رو عوت بده به فروشگاه جاش RS15 بردار.ببین واقعا عالیه. قیمتش هم از R15 کمتره.من صحبت کردم گفتن اگر RSرو برداره یه مبلغ ناچیز کم میکنیم ولی برمیداریم.باکسشم هم خودم برات طراحی میکنم.
کامپوننت هم دو جفت SQX 165 ببند با یه RS 100 C4 که 1.027.000 تومن هست یه صدای تضمین شده بهت تحویل میدم.
از فکر دوتا ساب هم بیا بیرون.فقط برای آمپش هم فعلا با همون جی بی ال میبندیم تا 9105 کن وود بیاره شرکت فکر کنم تموم کردن.

حمید جان؛واسه استیج جلو چی بگیرم(حدالامکان داخل ماشین به هم نخوره و 250 حداکثر بودجه مانده ته جیبم):n02:
سزار جان چون پرایده ماشین باید در رو ببری.یه MX165 برات میگیرم یه خورده بالاتر از 250 میشه.357 تومن ولی کیفیت صدا رو تضمین میکنم. آمپ هم ML 75.4 ببین چه صدائی بهت تحویل میده.پخشتون چی بود؟

حمید جان ممنون از جوابت منم منظورم همین 1650 بود (مگه 2Din با 1650 فرق می کنه؟). فقط منظور خروجی صدای خوب بود یعنی اینکه نوشته اکولایزر 8 باندی داره یعنی در حد مثلاً 7016 کنوود کیفیت صدا داره؟ می ارزه بگیرم به باند مثلاً co609 یا کامپ وصل کنم؟
[QUOTE=hamidR15;8081428]سلام

حمید جان بالاخره ارزش داره 1650رو 720 تومن تصویری بگیرم؟ چون هم می خوام با داشبورد ماشین مچ شه هم کیفیت صدا در حد خوب باشه یعنی co609 یا کامپ آدیو سیستم رو بهش وصل کردم خوب صداش در بیاد.
من از دوستان سوال کردم میگن کیفیت خوبی نداره. اگر تصویری میخواهید صبر کنید بار جدید پایونیر گفتن تا آخر این ماه میرسه و سریه 6 تصویری رو براتون میگیرم.

با سلام

من به تازگی یک 206 صندوقدار خریدم که صاحب قبلی سیستم صوتی رو از روی ماشین باز کرده! الان یه پخش sony gt572 فابریک 206 روش هست که گویا اینترفیسش وصل نیست (کنترل روی فرمان کار نمیکند)، 4 تا بلندگو داخل درها وجود داره که احتمالا فابریک هستن. مشکل من الان اینه که طرف طاقچه ی عقب رو به همراه فلز زیرش بریده برای یک جفت بلندگوی بیضی و بلندگوها رو برداشته! از کسی شنیدم که نمیشه قسمت بالای صندوق رو که بریده شده تعویض کرد بنابراین به فکر خرید یک جفت باند بیضی افتادم که این جای خالی رو پر کنه! من قصد خرید آمپلی ندارم و کلا با صدای خیلی بلند موزیک گوش نمیکنم. اهل بیس هم نیستم. تنها چیزی که واسم مهمه کیفیت و شفافیت صداست بدون تند و تیز بدون. علاوه بر این دنبال یک پخش خوب (غیر چینی) که USB بخوره هم هستم. بنابراین طبق توضیحاتی که گفتم سوالم اینه که:

اولا یک جفت بلندگوی بیضی با کیفیت بدون نیاز به آمپلی به همراه قیمت معرفی کنید؟

دوما یک پخش با کیفیت برای راه اندازی 4 تا بلندگوی داخل درها و یک جفت بلنگوی طاقچه عقب بدون نیاز به آمپلی به بنده معرفی کنید به همراه قیمت؟

سوال آخر اینکه یک اینترفیس خوب برای سازگاری کامل پخش مورد نظر با کنترل روی فرمان و LCD type A معرفی کنید؟

بسیار سپاسگزارم
سلام
1-من عرض میکنم ولی تو این رنج قیمت کیفیت و قدرتش رو تضمنی نمیکنم.JBL 938 یا کن وود M6934A
2-پخشی که 6 خروجی داشته باشه تاکنون تولید نشده:n02:.کن وود 7056 قیمت 500 تومن.
3-اینترفیس هم مدلش رو فراموش کردم ولی جنس خوب هست.50 تومن.

قوربونت داداش.اگه تو باکس ساب ماشینتو نگاه کنی مارو میبینی :n02::n11:
تو تاپیکای دیگه فعالیت میکردم و یخورده سرمم شلوغ بود.نتونستم اینجا فیض ببرم.
ممنون از راهنمایی دقیق و کاملت مثل همیشه :n01:
کلا پس سری RS سرتره؟درسته؟
اینا که صدای خشک مثل ساب های پایونییر ندارن که نه؟
اخه صداشون رو مخه بعضی مدلای پایونییر.بعد یخورده ولوم بالا گوش دادن،باید ولومو کم کرد !
دقیقا متوجه نشدم که کدومو گفتی همینو ببند با 9105
قیمت 9105 و 5602 چنده؟
ممنون
آقا چوبکاری نفرمائید،شما رو چشم بنده جا داری قربان.:n12::n16:انشاءالله هر کجا هستی موفق باشی.
مخلصم. بله RSواقعا نسبت به قیمتش عالیه.اصلا صدای خشک ندارن.پایونیر که دیگه تعطیل شده اسی جان
منظورم ساب گلیدن RS 12 یا RS 12 Free Air.
اگر هم 15 اینچ باز هستی مدل 15Free Air هم باز به نسبت قیمتش بی نظیره.545 تومن.

سلام به همه ی اساتید می خواستم یه سیستم کامل برای دوستم تهیه کنم بودجه 2/5میلیون می خواستم قطعات رو برام معرفی کنید با قیمت
کیفت ویبره بازی بیس قوی انتظاراتشه یکم هم اگه هزینش بالا رفت مشکلی نداره
دوست عزیز ماشینشون چیه؟
چه قطعاتی الان دارید؟

siroosbaneshi
28-01-2014, 00:45
من سمند دارم 2 جفت 718 دارم با 2 تا ساب 307 تو باکس آمپلیم هم tornado 3600 هست که خیلی خوبه راضم حالا میخوام ساب ها رو رد کنم به جاش یه باندی بگیرم که بیسش خوب باشه البته این 718 خیلی خوبه اما میخوام قدرت بیشتری داشته باشه میخواستم 2 جفت 6975 ببندم یا دو جفت 7100 کنفوود میشه راهنماییم کنید سپاس.

saeed220
28-01-2014, 00:56
اقا حمید خیلی ممنون
یه سوال
اون قیمتی که داداین واسه امپ بود فقط یا امپ با کامپوننت ؟؟!

ebi_rakhsh
28-01-2014, 02:01
ماشین 132 داره ولی شما چینش سیستم واسه سمند باشه

godfather28
28-01-2014, 11:49
با سلام به دوستان
برای 405 یک سیستم کیفیتی بدون ساب تا 1.7 میخواستم
هدیونیت رو فکر کنم 7056 کنوود مناسب باشه
ولی کامپوننت و اسپیکر و امپلیفایر رو نمیدونم چی بگذارم!
در ضمن فقط کیفیت رو دوست دارم و برای بیس مناسب با توجه به اینکه ساب ندارم.. هم باید اسپیکرها مناسب باشند فکر کنم dls مناسب باشه

پیشنهاد دوستان چیست؟
:n12:

sezar77
28-01-2014, 12:10
ممنون حمید جان؛فوق العاده ای:n12:
برای سمند هم این کامپونت خوبه و نیازی به برش درب سمند داره یا خیر؟
پخشم p80 هست. سپاس فراوان از راهنمایی عالیت.:n11:

hamed malekpour
28-01-2014, 16:34
آمپلی فایر تا 450هزار تومان چی پیشنهاد می کنید که قدرت زیادی داشته باشه و4خروجی باشه ویا بیشتر خروجی داشته باشه ؟
وقیمت آمپلی فایرbooster bsa-944چنده دست دومش.برای یکی دیگه می خواهم

rafsanjan gsm
28-01-2014, 21:17
سلام،دوستان من یه هدیونیت JVC KD R446 خریدم که فقط یه جفت خروجی برای امپ داره،میخواستم بدونم میشه این یه جفت رو بدم به ساب یا فقط به باند میشه وصل کرد؟ چون با خروجی خود پخش برا باندا راضیم و میخوام اگه بشه یه ساب ببندم کنارش

mmrmmr
28-01-2014, 22:00
با سلام به دوستان
در ضمن فقط کیفیت رو دوست دارم و برای بیس مناسب با توجه به اینکه ساب ندارم.. هم باید اسپیکرها مناسب باشند فکر کنم dls مناسب باشه

پیشنهاد دوستان چیست؟

با اجازه حمیدخان،
اگر ساب نمیبندین بنظرم برای استیج عقب کواک آدیوسیستم co609plus بگیرید با آمپ پایونیر۵۶۰۲ معرکست. کابل RCA جنس خوب مثل گلیدن هم خیلی موثره. من این مجموعه رو با ۸۰۱۹ کنوود رو ال۹۰ دارم. تازه استیج جلو بلندگوهای فابریک خود ماشینه. هم کیفیت هم قدرت. البته اینا رو مدیون راهنماییهای حمیدجان هستم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hamidR15
28-01-2014, 23:44
من سمند دارم 2 جفت 718 دارم با 2 تا ساب 307 تو باکس آمپلیم هم tornado 3600 هست که خیلی خوبه راضم حالا میخوام ساب ها رو رد کنم به جاش یه باندی بگیرم که بیسش خوب باشه البته این 718 خیلی خوبه اما میخوام قدرت بیشتری داشته باشه میخواستم 2 جفت 6975 ببندم یا دو جفت 7100 کنفوود میشه راهنماییم کنید سپاس.

سلام
دوست عزیز با توجه به داشتن دو تا ساب هنوز احساس کمبود قدرت میکنید؟مسلما دو جفت اسپیکر اصلا نمیتونه توقع شما رو پوشش بده!!
من پیشنهاد میکنم کلا سیستم تون رو بفروشید و یه بازنگری کلی داشته باشید.البته ممکنه متضرر بشید ولی برای رسیدن به سطح توقعتون باید این ریسک رو پذیراباشید.

اقا حمید خیلی ممنون
یه سوال
اون قیمتی که داداین واسه امپ بود فقط یا امپ با کامپوننت ؟؟!
بله آمپ بود
کامپوننت جفتی 735 هست

ماشین 132 داره ولی شما چینش سیستم واسه سمند باشه
خیلی بد شد.سمند رو نمیشه کامپوننت 16 بست. 13 هم بد جا میشه.

با سلام به دوستان

پیشنهاد دوستان چیست؟
DLS خوبه ولی دیگه وارد نمیشه.
یک جفت RS165Slim از برند گلیدن برای جلو نصب کن .قیمت 552 تومن
یه آمپ گلیدن ML75.4 با 513 تومن و یک جفت MC 609 هم برای عقب 365 تومن.
پک برق 4 گیج هم لازم دارید که 90 تومن هست
دو جفت کابل RCA جفتی 35
کابل اسپیکر خوب هم متری 9000 تومن .

ممنون حمید جان؛فوق العاده ای:n12:
برای سمند هم این کامپونت خوبه و نیازی به برش درب سمند داره یا خیر؟
پخشم p80 هست. سپاس فراوان از راهنمایی عالیت.:n11:
کوچیکتم.شرمنده ام نکن :n16::n12:
نه سمند رو بالا هم عرض کردم نه 12 س نه 13.کلی دردسر داره جادادن اسپیکر.
قدر پخشت رو بدون.دیگه رو دست p80 و RS II تولید نشد.

آمپلی فایر تا 450هزار تومان چی پیشنهاد می کنید که قدرت زیادی داشته باشه و4خروجی باشه ویا بیشتر خروجی داشته باشه ؟
وقیمت آمپلی فایرbooster bsa-944چنده دست دومش.برای یکی دیگه می خواهم
8604 iمیتونید بگیرید که 4 تا 100 وات میده 400 تومن.
9604 هم هست 4 تا 130 وات خروجی میده 530 تومن.
اون مدل هم که فرمودی رو طرفش نرو کیفیت نداره.

سلام،دوستان من یه هدیونیت JVC KD R446 خریدم که فقط یه جفت خروجی برای امپ داره،میخواستم بدونم میشه این یه جفت رو بدم به ساب یا فقط به باند میشه وصل کرد؟ چون با خروجی خود پخش برا باندا راضیم و میخوام اگه بشه یه ساب ببندم کنارش

بله میتونید

omidfathi
29-01-2014, 17:01
قابل توجه دوستانی که به طور ناشیانه و بازاری دو جفت باند رو تاقچه عقب میندازن و فکر میکنن صدا دو برابر میشه! در صورتی که لگاریتمیه و تأثیر کمی داره و با افزایش مقداری در وات ورودی می توان به همین نتیجه دست یافت!

mojimama
29-01-2014, 19:44
سلام دوستان یه ضبط دمو رنگی usb خور میخوام لطفا راهنمایی کنید

ebi_rakhsh
29-01-2014, 20:43
سلام حمید اقا 132 با 2 تومن بودجه چی ببندم سیستم هیچ قطعاتی نداره ماشین

Pami
30-01-2014, 22:28
حمید خان این کامپوننت های 604P کنوود چطوریه ؟ برای درهای جلو 206 میخوام ، آمپ خوب 4 کاناله که بتونه این کامپوننت و یه جفت 718 رو راه بندازه و کنوود هم باشه چی هست ؟

sezar77
30-01-2014, 23:40
با توجه به اینکه قبلا از کامپونت خوشم نمیومد،اما الان دارم به این فکر میکنم که کواک های کاپا9*6 رو رد کنم و جاشون یه جفت کامپونت هم قیمت اونها بگیرم(کامپونت مد نظرتون رو هم معرفی کنید به همراه قیمت).به همین دلیل از تمام دوستان کمک میخوام تا راهنماییم کنن که این کار رو بکنم یا همین باندها رو ببندم.:n13:

میخوام کامپونت ها رو با پخش p80 و ساب گلیدن rs12 free ir و اگه بودجه بود با 2تا آمپ کنوود مونو 9105 درایو کنم و اگه بودجه نموند می خوام یه امپ 4کانال پیشنهاد بدین که تمام این موارد رو جواب گو باشه.(ساب رو روی تاقچه می بندم)

sezar77
30-01-2014, 23:52
حمید جان نظرت در مورد ساب راکفود 12-r1 چیه؟و قیمت کارکرد این مدل؟
گلیدن rs12 free ir رو پیشنهاد میکنی یا این مدل ساب رو؟

واقعا شرمنده خیلی اذیتت میکنم.

amess
31-01-2014, 01:10
با توجه به اینکه قبلا از کامپونت خوشم نمیومد،اما الان دارم به این فکر میکنم که کواک های کاپا9*6 رو رد کنم و جاشون یه جفت کامپونت هم قیمت اونها بگیرم(کامپونت مد نظرتون رو هم معرفی کنید به همراه قیمت).به همین دلیل از تمام دوستان کمک میخوام تا راهنماییم کنن که این کار رو بکنم یا همین باندها رو ببندم.:n13:

میخوام کامپونت ها رو با پخش p80 و ساب گلیدن rs12 free ir و اگه بودجه بود با 2تا آمپ کنوود مونو 9105 درایو کنم و اگه بودجه نموند می خوام یه امپ 4کانال پیشنهاد بدین که تمام این موارد رو جواب گو باشه.(ساب رو روی تاقچه می بندم)
البته اساتید هستن و حتما راهنماییتون میکنند.اما یک کامپونت هم قیمت با بانداتون...برای مثال mx 165 ادیو سیستم اصلا بلندی صدا نداره...اینو هم در نظر بگیرید

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

hessam.hk
31-01-2014, 02:09
من بین 3 کامپ
spr-60c
spx-177
hertz hsk-165xl
موندم...
تمام سیستم الپاینه اما تعریف هرتز رو زیاد میکنن.
میگن صدای تایپ ار تیزو خشکه
یکی که صدای هر 3 رو شنیده یه مقایسه حرفه ای انجام بده ممنون میشم

rroohhaamm
31-01-2014, 08:50
تاپیکه جالبی بود saeed220....
اینو اضافه کنم که همونطوری که گفتن هر برندی یه جنسه خوبی داره و اون امپه boschmann بهترین سری این برند هست...
اینم بگم سعید جان اون امپ بهترین نیست ولی با هزینه تو که خیلی کمه (400 تومن) و ساب سونیکم داشته باشه و میخوای سابه غول هم بندازی و 1000 وات rms میخوای این بهترین گزینس که خیلی هم واسم کار کرده و هنوز سالمه...
در مورده اون jbl 1201 هم اینو فقط بگم که امپی که 1200 وات Rms میده و قیمته اکبندش فقط 400 تومنه البته خودت گفتی من قیمت ندارم یه چیزیش میلنکه چون خیلی ارزونه ...

حمید جان بابته جواب هاتون هم ممنون...

hamidR15
31-01-2014, 23:30
سلام حمید اقا 132 با 2 تومن بودجه چی ببندم سیستم هیچ قطعاتی نداره ماشین
سلام
رو درهای جلو میشه کامپوننت بست؟

سلام دوستان یه ضبط دمو رنگی usb خور میخوام لطفا راهنمایی کنید
7056 کن وود.

حمید خان این کامپوننت های 604P کنوود چطوریه ؟ برای درهای جلو 206 میخوام ، آمپ خوب 4 کاناله که بتونه این کامپوننت و یه جفت 718 رو راه بندازه و کنوود هم باشه چی هست ؟
من صداشون رو نشنیدم استاد.
والا کن وود آمپلیفایر قوی مدتی وارد نمیکنه و الان موجود نداره. مثلا X41 آمپ مناسبی بود ولی موجود نیست.
میتونی از پایونیر 8604 استفاده نمائید.

حمید جان نظرت در مورد ساب راکفود 12-r1 چیه؟و قیمت کارکرد این مدل؟
گلیدن rs12 free ir رو پیشنهاد میکنی یا این مدل ساب رو؟

واقعا شرمنده خیلی اذیتت میکنم.
نه موافق نیستم. سریه R زود میسوزه.پاگر راکفورد میخواهی بگیری پانچ بگیر.
اصلا گلیدن هیچ چیزش با راکفورد قابل مقایسه نیست.شک نکن.

من بین 3 کامپ
spr-60c
spx-177
hertz hsk-165xl
موندم...
تمام سیستم الپاینه اما تعریف هرتز رو زیاد میکنن.
میگن صدای تایپ ار تیزو خشکه
یکی که صدای هر 3 رو شنیده یه مقایسه حرفه ای انجام بده ممنون میشم
در مورد هرزت که بهتره آقا مهدی Big Bang که تازه تجربه اش کردن و سریع دلشون رو زده بیان توضیح بدن:n02:
در مورد آلپاین تایپ X کیفیت بیشتری داره.البته من قدیم صدای 177 رو شنیدم اونی که باید میبود نبود.
تایپ R رو نشنیدم.
گلیدن SQX 165 رو هم یه تست بکن و به گزینه هاتون اضافه کنید.

mirabasn
31-01-2014, 23:45
سلام.من تازه اومدم اینجا.میخواستم یه سیستم کامل بگیرم تا قیمت1400000 یه پخش 4 تا باند و آمپیلی

mirabasn
31-01-2014, 23:46
اگه میشه کمکم کنید ممنون ماشین پرایده

hessam.hk
31-01-2014, 23:46
در مورد هرزت که بهتره آقا مهدی Big Bang که تازه تجربه اش کردن و سریع دلشون رو زده بیان توضیح بدن:n02:

در مورد آلپاین تایپ X کیفیت بیشتری داره.البته من قدیم صدای 177 رو شنیدم اونی که باید میبود نبود.
تایپ R رو نشنیدم.
گلیدن SQX 165 رو هم یه تست بکن و به گزینه هاتون اضافه کنید.

مرسی
با ایشون تو تی تی صحبت کردم...فکر کنم یه جای کارشون ایراد داری اونجوری شده...
اخه هرتز اونم سری های انرجی انقدر بد باشه؟گفتم بهشون که شاید تقلبی هست گفتن نه...
راستش گلیدن حس خوبی بهش ندارم چون اسمش واسم تازست...البته من تازه کارم
سری مایل هرتز 2 وی 16.5 سانتیش چنده؟اون دیگه خوبه؟
من دونبال کامپی هستم با مید بیس قوی و صدای به دور از تیزی تیوتر...بیس خشک هم نزنه...
سری ایکس میگن میدش خیلی سوسولیه اما خوش کیفیته...
قراره کامپ با امپ t420 الپاین که 2 تا 110 میده درایو شه...

khafan8288
01-02-2014, 00:53
سلام
دست دوم
چقد می ارزه بگیرم؟
دوستان خیلی وقته منتظر جوابم:n14:

cuteetuc
01-02-2014, 13:41
سلام دوستان ماشينم پژو پارس هست و پخش پايونير 9450 خريدم.مي خوام دو تا باند خوب ولي قيمت مناسب بگيرم.به نظر اساتيد چي بگيرم بهتره؟؟ چون هد يونيت پايونير هستش منافاتي نداره كه مثلا باند jbl بگيرم و يا چيزي ديگه؟؟ دوستان منتظر راهنمايي هستم.

hamidR15
01-02-2014, 14:46
سلام.من تازه اومدم اینجا.میخواستم یه سیستم کامل بگیرم تا قیمت1400000 یه پخش 4 تا باند و آمپیلی
سلام خيلي خوش آمديد دوست من.
ميتونيد يك جفت كامپوننت جلو رو درها نصب كنيد و يك جفت كواكسيال 9*6 هم براي عقب+آمپليفاير 4 كانال.
پخش رو كن وود 7056 يا U456 بردار كه خروجيش كامل هست.
براي جلو ميتونيد كامپوننت آلپاين SPS-610C بگيريد يا آديو سيستم MX165
براي عقب گليدن MC609 يا آلپاين SPS-609 و دست آخر كن وود 718
آمپليفاير هم پايونير 8604

مرسی
با ایشون تو تی تی صحبت کردم...فکر کنم یه جای کارشون ایراد داری اونجوری شده...
اخه هرتز اونم سری های انرجی انقدر بد باشه؟گفتم بهشون که شاید تقلبی هست گفتن نه...
راستش گلیدن حس خوبی بهش ندارم چون اسمش واسم تازست...البته من تازه کارم
سری مایل هرتز 2 وی 16.5 سانتیش چنده؟اون دیگه خوبه؟
من دونبال کامپی هستم با مید بیس قوی و صدای به دور از تیزی تیوتر...بیس خشک هم نزنه...
سری ایکس میگن میدش خیلی سوسولیه اما خوش کیفیته...
قراره کامپ با امپ t420 الپاین که 2 تا 110 میده درایو شه...
سريه ميل هرتز فكر كنم كاملش(ووفر+تيوتر+كراس اوور) بالاي يك ميليون در مياد.من قيمت دقيق ندارم.
'گليدن يه برند آلماني هست و حدود 3 ساله به صورت رسمي وارد كشور شده.

دوستان خیلی وقته منتظر جوابم:n14:
دوست عزيز به نظر من اگر ميخواي سردرد نگيري سراغ پايونير نرو.صداي خوبي نداره.بيس خشك و بي روح داره.متاسفانه قيمت ندارم ولي خيلي ارزمند نيست.

سلام دوستان ماشينم پژو پارس هست و پخش پايونير 9450 خريدم.مي خوام دو تا باند خوب ولي قيمت مناسب بگيرم.به نظر اساتيد چي بگيرم بهتره؟؟ چون هد يونيت پايونير هستش منافاتي نداره كه مثلا باند jbl بگيرم و يا چيزي ديگه؟؟ دوستان منتظر راهنمايي هستم.
نه منافاتي نداره.
چه ميزان ميخواهيد هزينه بفرمائيد؟

rroohhaamm
01-02-2014, 21:37
سلام

حمید جان اینم عکسش...

البته اینجا فقط عکسه ووفرشه

sezar77
01-02-2014, 21:56
نه موافق نیستم. سریه R زود میسوزه.پاگر راکفورد میخواهی بگیری پانچ بگیر.
اصلا گلیدن هیچ چیزش با راکفورد قابل مقایسه نیست.شک نکن.

میخوام کامپونت ها رو با پخش p80 و ساب گلیدن rs12 free ir و اگه بودجه بود با 2تا آمپ کنوود مونو 9105 درایو کنم البته اگه بودجه نموند می خوام یه امپ 4کانال پیشنهاد بدین که تمام این موارد رو جواب گو باشه.(ساب رو روی تاقچه می بندم) . ماشینم پراید

منون و سپاس از راهنماییتون...

cuteetuc
02-02-2014, 09:32
حداكثر 600 يا 700 هزار تومان

hamed malekpour
02-02-2014, 10:10
روش تشخیص تیوتر پایونر s20چییه وقیمت تقریبش چنده؟

cuteetuc
02-02-2014, 12:47
نه منافاتي نداره.
چه ميزان ميخواهيد هزينه بفرمائيد؟[/QUOTE]

saeed_k
02-02-2014, 16:15
با سلام
دوستان من ی ضبط پایونر 7150 دارم حالا میخوام به 405 ببندم ولی باند ندارم میخوام بدونم برای داشتن ی صدای باکیفیت و قابل قبول چی براش بخرم.

hamidR15
03-02-2014, 00:51
روش تشخیص تیوتر پایونر s20چییه وقیمت تقریبش چنده؟
سلام
صفحات رو برو عقب عکس اصلیش رو گذاشتم.

نه منافاتي نداره.
[/QUOTE]
دوست عزیز شما پاسخ چه عزیزی رو دادید؟!!!!

با سلام
دوستان من ی ضبط پایونر 7150 دارم حالا میخوام به 405 ببندم ولی باند ندارم میخوام بدونم برای داشتن ی صدای باکیفیت و قابل قبول چی براش بخرم.
میزان هزینه؟
فقط اسپیکر؟یا ساب هم لازم دارید؟

cuteetuc
03-02-2014, 08:39
سلام خيلي خوش آمديد دوست من.
ميتونيد يك جفت كامپوننت جلو رو درها نصب كنيد و يك جفت كواكسيال 9*6 هم براي عقب+آمپليفاير 4 كانال.
پخش رو كن وود 7056 يا U456 بردار كه خروجيش كامل هست.
براي جلو ميتونيد كامپوننت آلپاين SPS-610C بگيريد يا آديو سيستم MX165
براي عقب گليدن MC609 يا آلپاين SPS-609 و دست آخر كن وود 718
آمپليفاير هم پايونير 8604

سريه ميل هرتز فكر كنم كاملش(ووفر+تيوتر+كراس اوور) بالاي يك ميليون در مياد.من قيمت دقيق ندارم.
'گليدن يه برند آلماني هست و حدود 3 ساله به صورت رسمي وارد كشور شده.

دوست عزيز به نظر من اگر ميخواي سردرد نگيري سراغ پايونير نرو.صداي خوبي نداره.بيس خشك و بي روح داره.متاسفانه قيمت ندارم ولي خيلي ارزمند نيست.

نه منافاتي نداره.

سلام حميد آقا جواب خودتون رو دادم كه بودجه رو پرسيده بوديد.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

hamidR15
03-02-2014, 13:30
سلام حميد آقا جواب خودتون رو دادم كه بودجه رو پرسيده بوديد.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام دوست من.
كجا پاسخ داديد؟!!:n13:

hessam.hk
03-02-2014, 13:32
بین spr60c و spx177 و hertz165XL موندم
تایپ ار بیشتر رو نظرم هست
177 تردید دارم چون میترسم حجم صداش کم باشه و مید کمتر از قابریکی های 206 !!!
هرتز هم امپم کامل درایو نمیکنه.2 تا 110 ار ام اس بیشتر ندارم

سیستمم
پخش: ALPINE CDA-9886
آمپ اسپیکرها: MRV-T420 & T320
اسپیکرهای جلو: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسپیکرهای عقب: ALPINE SPR-69C
ساب ووفر: SWS-1042D
آمپ ساب ووفر: ALPINE MRD-M301

یه مقاسه حرفه ای بکنید بین 3 تا کامپ

saeed_k
03-02-2014, 14:35
[/QUOTE]
دوست عزیز شما پاسخ چه عزیزی رو دادید؟!!!!

میزان هزینه؟
فقط اسپیکر؟یا ساب هم لازم دارید؟[/QUOTE]
600 تا 700 هزار تومن حالا بااین هزینه اگه بشه ساب هم گذاشت مشکلی نداره.

hasanoooooooo
03-02-2014, 19:12
دوستان بین پخشهای ارزان قیمت تا 300 هزار تومان ایا kenwood u457 را پیشنهاد میدید؟ یا پایونر ؟ اگه میشه مدلشو بگید... میخوام cd هم بخوره... مورد دیگه هم باند های عقب هست که میخوام نهایت تا 200 یا یکم بالا پایین تر بگیرم... ممنون میشم کمکم کنید... هدف هم سیستم کیفیتی هست ولی میخوام قدرت هم داشته باشه.... میدونم که انتخابای زیادی ندارم ولی نهایت بودجه همینه..

pahama1
03-02-2014, 19:40
دوستان بین پخشهای ارزان قیمت تا 300 هزار تومان ایا kenwood u457 را پیشنهاد میدید؟ یا پایونر ؟ اگه میشه مدلشو بگید... میخوام cd هم بخوره... مورد دیگه هم باند های عقب هست که میخوام نهایت تا 200 یا یکم بالا پایین تر بگیرم... ممنون میشم کمکم کنید... هدف هم سیستم کیفیتی هست ولی میخوام قدرت هم داشته باشه.... میدونم که انتخابای زیادی ندارم ولی نهایت بودجه همینه..

سلام
بنظرم u 456 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگبربد و JBL GTO938

BIG-BANG
03-02-2014, 19:54
سلام دوست من.
كجا پاسخ داديد؟!!:n13:
حمید جان پاسخشون اینه

hamidR15
03-02-2014, 22:43
حمید جان پاسخشون اینه

سلام
با این بودجه خیلی نمیشه متنوع عمل کرد.
پخش U456
اسپیکر 718
آمپ m526

بین spr60c و spx177 و hertz165XL موندم
تایپ ار بیشتر رو نظرم هست
177 تردید دارم چون میترسم حجم صداش کم باشه و مید کمتر از قابریکی های 206 !!!
هرتز هم امپم کامل درایو نمیکنه.2 تا 110 ار ام اس بیشتر ندارم

سیستمم
پخش: ALPINE CDA-9886
آمپ اسپیکرها: MRV-T420 & T320
اسپیکرهای جلو: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اسپیکرهای عقب: ALPINE SPR-69C
ساب ووفر: SWS-1042D
آمپ ساب ووفر: ALPINE MRD-M301

یه مقاسه حرفه ای بکنید بین 3 تا کامپ
به نظر من هم تایپ آر گزینه مناسبی هست.
اگر میدرنج خوب میخوای و دنبال میدباس قوی نیستی و تهران هم هستی پیشنهاد میکنم یه قرار بزاریم صدای MX165 آدیو سیستم رو هم بشنوید.

saeed_k
03-02-2014, 23:30

hessam.hk
03-02-2014, 23:35
به نظر من هم تایپ آر گزینه مناسبی هست.
اگر میدرنج خوب میخوای و دنبال میدباس قوی نیستی و تهران هم هستی پیشنهاد میکنم یه قرار بزاریم صدای MX165 آدیو سیستم رو هم بشنوید.
والا مید قوی دوست دارم...صدای 165xl رو خیلی دوست دارم بشنوم و 177 ایکس و 60c
ادیو سیستم هیج تحقیقی در موردش نکردم
من امکان پی ام دادن به شما رو ندارم حمید جان
تایپ ار رو چرا مناسب میدونید؟

hamidR15
04-02-2014, 11:03
سلام
منم كه عرض كردم .پست قبليم رو مطالعه بفرمائيد

والا مید قوی دوست دارم...صدای 165xl رو خیلی دوست دارم بشنوم و 177 ایکس و 60c
ادیو سیستم هیج تحقیقی در موردش نکردم
من امکان پی ام دادن به شما رو ندارم حمید جان
تایپ ار رو چرا مناسب میدونید؟
اگر ميدباس خوب ميخواهخيد بايد يك جفت ميد باس مثل ارت كوئيك گير بياريد
ولي اگر همه فركانسها مهم هستند كامپوننتها با تنظيم خوب ميتونند ارضاء كننده باشن.البته آمپليفاير خيلي خيلي مهم هست.
بنده خودم شخصا همين چند وقت پيش تجربه كردم با فوكالهام و ماسكوني AS100.4.با ماسكوني چنان ميد بيسي گرفتم كه باورم نميشيد.ولي خب صداي كلير و يكدست راكفوردم رو نداشت.به نظر من ماسكوني (وان 120.4 رو هنوز تست نكردم) Low و MID رو عالي ميزنه.كاملا مناسبه براي پخشهاي آلپاين كه تخصصشون تو فركانسهاي HI هست.بگذريم.
در مورد تايپ R با توجه به سابقه اي كه دارم ازش بيشتر قدريته تا كيفيتي برعكس تايپ X لذا تصور ميكنم بهتر بتونه نظر شما رو جلب كنه.

sezar77
04-02-2014, 13:09
حمید جان کمک....
قبلا از کامپونت خوشم نمیومد،اما الان دارم به این فکر میکنم که باند کاپا9*6 رو رد کنم و جاشون یه جفت کامپونت هم قیمت اونها بگیرم(کامپونت مد نظرتون رو هم معرفی کنید به همراه قیمت).به همین دلیل از تمام دوستان کمک میخوام تا راهنماییم کنن که این کار رو بکنم یا همین باندها رو ببندم.:n13:

میخوام کامپونت ها رو با پخش p80 و ساب گلیدن rs12 free ir و اگه بودجه بود با 2تا آمپ کنوود مونو 9105 درایو کنم البته اگه بودجه نموند می خوام یه امپ 4کانال پیشنهاد بدین که تمام این موارد رو جواب گو باشه.(ساب رو روی تاقچه می بندم) . ماشینم پراید

superior
04-02-2014, 13:43
سلام دوستان.
ببخشید من اصلا وارد نیستم ولی دوستم یه پخش pioneer داره که فقط فلش میخوره و یه جفت باند عقب premier در حد نو همش رو هم میگه 150 تومن!
به نظرتون قیمتش درسته؟ لطفا راهنمایی کنید

fighter101
04-02-2014, 14:49
سلام به همگی.
کسی این امپ رو داشته یا اطلاعاتی دربارش داره ؟ scorpion 4 channel 4500 watts
میخام بخرم طرف میگه 250 تومن! این قیمت میارزه؟

hamed malekpour
04-02-2014, 15:38
برای در های جلو سمند چه بلند گو پیشنهاد می کنید که کیفیت زیادی داشته باشه تا100هزار تومان؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این کلیپو ببینید ونظرتون چییه از این بهتر باشه وتیوتر هاش هم قوی باشه.
ودر ضمن نظرتون در مورد این مدل چییه دوستم می فروشه قیمتش هم 180 هزار تومانه مدلش هم Pioneer TS-A1674S

ogyanoos
04-02-2014, 17:23
سلام من از تبریز هستم و تندر90 دارم یک سری وسایل دارم
پخش پایونیر6350bt
یک جفت باند jbl t696
ساب jbl gto12 روی تاقچه
امپ پریمیر12000
خازن 321بوستر
اینارو از قبل دستم داشتم
حالا میخوام امپ رو عوض کنم و طرف به جاش 2تا امپ jbl پیشنهاد داده یکیش منو600 و یکیشم 4کانال jbl
امپ4 کانال رو هرتز هم داشت که اونم پیشنهاد میده مدل dcp4
1جفت هم کامپ jbl p6560c داره واسه درهای جلو میخوام بخرم
گفته امپ مونو رو واسه ساب و 4 کانال رو واسه 2تا باند و کامپی که گفتم میزنه
حالا دوستان و اساتید چی صلاح میدونن که بنده بعد از هزینه کردن عوض پشیمانی لذت ببرم
امپ پریمیر12000 هم بد صدا نمیداد ولی از بس همه تو سرش زدن که کلا دلمو زده
با تشکر

hoseinsps
04-02-2014, 23:18
سلام دوستان.
ببخشید من اصلا وارد نیستم ولی دوستم یه پخش pioneer داره که فقط فلش میخوره و یه جفت باند عقب premier در حد نو همش رو هم میگه 150 تومن!
به نظرتون قیمتش درسته؟ لطفا راهنمایی کنید
سلام خدمت همگی

به احتمال زیاد پخش deh 155 که الان اکبندش 160 تومنه
مارک primer هم متفرقه است
ولی دو تاش با هم همین حدودا می ارزه

سلام به همگی.
کسی این امپ رو داشته یا اطلاعاتی دربارش داره ؟ scorpion 4 channel 4500 watts
میخام بخرم طرف میگه 250 تومن! این قیمت میارزه؟
دوست عزیز
به احتمال 99 در صد مارک متفرقه و پیشنهاد نمیشه
این امپ رو برای درایو چه باند هایی میخواین ؟ شاید با 250ت بشه مارک اصلی گرفت

p.a7
05-02-2014, 00:35
سلام دوستان
با 1500 بوجه میخوام یه سیستم ببندم لطفا راهنماییم کنید خیلی ناشی هستم ماشینم پارسtu5

hamidR15
05-02-2014, 01:00
حمید جان کمک....
قبلا از کامپونت خوشم نمیومد،اما الان دارم به این فکر میکنم که باند کاپا9*6 رو رد کنم و جاشون یه جفت کامپونت هم قیمت اونها بگیرم(کامپونت مد نظرتون رو هم معرفی کنید به همراه قیمت).به همین دلیل از تمام دوستان کمک میخوام تا راهنماییم کنن که این کار رو بکنم یا همین باندها رو ببندم.:n13:

سلام سزار جان.
خدائیش چند بار این سوال رو مطرح کردی؟!!پاسخ هم دادیم.معلومه دائم داری از این فروم میری اون ور میای این ور!!!
تحقیق کردن حق همه هست.ولی تورو خدا ماها که داریم وقت میزاریم و پاسخ میدیم کمی با علاقه و دقت مطالعه کنید دیگه.
:n24:
هی یه پست تکراری رو کپی میکنی.اصلا مشخص نیست دنبال چی هستید شما؟

hamidR15
05-02-2014, 01:24
سلام دوستان
با 1500 بوجه میخوام یه سیستم ببندم لطفا راهنماییم کنید خیلی ناشی هستم ماشینم پارسtu5
سلام
پست شماره 13909 رو مطالعه بفرمائید.اگر باز هم سوالی بود در خدمتتون هستم.

sezar77
05-02-2014, 11:10
سلام حمید جان؛
پست تکراری واسه اینه که من اون سیستم که معرفی کرده بودی رو روی سمند بستم و راضی هستم(به لطف راهنمایی شما:n16:) اما همون سیستم رو واسه پرایدم تهیه کردم اما وقتی فروم ها رو میخوندم دیدم کمتر کسی درباره باند حرفی میزنه و بیشتر روی کامپونت مانور میدن، برای همین سوال رو پرسیدم.

mirabasn
05-02-2014, 13:05
سلام.خسته نباشید
میخاستم ببینم کنوود718 بهتره یا پایونیر8650؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

hamidR15
05-02-2014, 18:24
سلام.خسته نباشید
میخاستم ببینم کنوود718 بهتره یا پایونیر8650؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
سلام دوست عزیز
718 اسپیکر هست و 8650 پخش؟!!:n13:

سلام حمید جان؛
پست تکراری واسه اینه که من اون سیستم که معرفی کرده بودی رو روی سمند بستم و راضی هستم(به لطف راهنمایی شما:n16:) اما همون سیستم رو واسه پرایدم تهیه کردم اما وقتی فروم ها رو میخوندم دیدم کمتر کسی درباره باند حرفی میزنه و بیشتر روی کامپونت مانور میدن، برای همین سوال رو پرسیدم.
خواهش میکنم.
ما اینجا بر اساس سوال هائی که شما عزیزان می پرسید پاسخ میدهیم.اگر در مورد کواکسیال سوال بشه بهترین و مقرون به صرفه ترین رو اعلام میکینم.اگر در مورد کامپوننت سوال کرده بودید همون ابتدا راهنمائی لازم را دوستان کرده بودن.
بگذریم....
الان چه میزان میخواهید هزینه کنید؟
پراید شما مدلش چیه؟
مسلما کامپوننت کیفیت و تفکیک صدای بهتری داره.ولی حجم بیس کواکسالهای 9*6 رو نداره.
میتونی MX165 بگیری 352 تومن.
RS165Slim هم 552 تومن
اینا صداشون رو تضمین میکنم.
برندهای دیگه مثل هرتز مدل های انرژیش HSK 165 هم هست که خیلی تعریف میکنن ولی نمیدونم چرا اغلب کسانی که داشتند دارم کم کم میفروشن؟!!:n13:

Abdolreza2012
05-02-2014, 20:00
دوستان من میخوام برا ماشین یه ضبط خوب ( نه خیلی خوب ها ) بگیرم که حتما فلش بخوره اگه یه مانیتور کوچیک داسته باشه که پوشه . .... نشون بده که خیلی خوبه
من قبلا باند pioneer گرفتم و باند هام خیلی هم خوبه ، فقط ضبط ماشین فابریک کارخونس و ...
الان بخوام یه ظبط pioneer بگیرم که با باندام هماهنگ باشه چی بگیرم ؟؟؟
حدود قیمتم هم بگید

ممنون :n16:

esi222
05-02-2014, 21:46
سلام
آقا چوبکاری نفرمائید،شما رو چشم بنده جا داری قربان.:n12::n16:انشاءالله هر کجا هستی موفق باشی.
مخلصم. بله RSواقعا نسبت به قیمتش عالیه.اصلا صدای خشک ندارن.پایونیر که دیگه تعطیل شده اسی جان
منظورم ساب گلیدن RS 12 یا RS 12 Free Air.
اگر هم 15 اینچ باز هستی مدل 15Free Air هم باز به نسبت قیمتش بی نظیره.545 تومن.

سلامی گرم تو این هوای سرد (البته با تاخیر چند روزه!)
فدای تو داداش.شمام همیشه موفق باشی :n11:
حقیقتش صدای RS12 رو نشنیدم نمیدونم تا چه حدیه...
رو بدن ویبره میده !؟:n13: (سوالو داشتی:n02:)
نمیخوام زیاد هزینه کنم داداش.بودجه م فعلا واسه همین RS12 هم کفاف نمیده :n03:
اگه تو رنج های پایینتر هم چیزی مورد تایید داری ممنون میشم بگی
فدات

hoseinsps
05-02-2014, 22:46
فدات
سلام اسی خان
من rs12 دارم و حدود 200 وات بهش ورودی دادم تو یه باکس 50 لیتری با تیون 34 / که تازه تو فکر یه امپ مونو افتادم
کل ماشین و بدنو میلرزونه
بیسش هم نرمه و موزیکو خراب نمیکنه
تایید میشه :n02:

aiza1372
05-02-2014, 23:52
سلام، اساتید نظرتون راجع به کاپا چیه؟
چطور باندی هست؟ تو رنج ۳۵۰ تومن چه باندی رو پیشنهاد میدین؟ چون از ساب استفاده نمیشه حجم صدای بالایی رو میخوام، همراه با بیس عالی و کیفیت قابل قبول! بین کاپا و ۶۹۰ گیر کردم! ماشین هم جی ال ایکس و پخش ۲۶۵۰!(برا یکی از فامیلا)
اگه یکی از این دو تا رو بگیرم باید با ۵۶۰۲ درایوشون کنم؟
باتشکر

smart.pro666
06-02-2014, 10:05
دوستان يه ساب ووفر كه بيس نرم داشته باشه و دقتش هم خوب باشه زير 200 چي پيشنهاد ميديد
براي باكس هم ميخوام نه طاقچه . . .
و همينطور ارزان ترين پخش پايونير كه قطع كن ساب داشته باشه و دو جفت خروجي RC ( يعني بشه دو تا آمپ وصل كرد جدا )

hamed malekpour
06-02-2014, 11:21
برای در های جلو سمند چه بلند گو پیشنهاد می کنید که کیفیت زیادی داشته باشه تا190هزار تومان؟
و این کلیپو ببینید ونظرتون چییه از این بهتر باشه وتیوتر هاش هم قوی باشه.
ودر ضمن نظرتون در مورد این مدل چییه دوستم می فروشه قیمتش هم 180 هزار تومانه مدلش هم Pioneer TS-A1674S

hl1360
06-02-2014, 11:47
سلام به همه دوستان بخصوص آقا حمید.ممنون میشم راهنماییم کنین.اول عذرخواهی میکنم بابت طولانی بودن
من در حال حاضر سیستمم روی پراید اینه:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب کنوود 3010 روی طاقچه
آمپ هم 4 کانال ام بی آگوستیک داشتم که بردنش
تیوتر پایونیر هم فکر کنم اس 20 باشه:n07:
حالا 2 تا خواهش دارم
اول اینکه یه آمپ حدوده 200 بهم معرفی کنین،ترجیحن کارکرده باشه،یعنی مثلا نو بخوای بگیریش 250--300 باشه،چون این ماشینو بعد عید میخوام عوض کنم،تو این 2 ماهی لنگ نباشم
2. گفتم میخوام ماشینو عوض کنم،یا ریو و یا گل میخوام بگیرم
میخوام ببینم همین سیستمم رو منتقل کنم خوبه یا نیاز به تغییر یا تعویض کلی داره؟مثلا به جای هد یونیتم p 80 یا کنوود 7056 یا آلپاین یا ...
جای باندام dls 1073Tیا اینفینتی 9632 یا راکفورد،آلپاین ،فوکال،...
یا سابم رو با یه جی بی ال،گیلدن یا ... و همینطور آمپم رو و اضافه کردن کامپوننت
هزینش خیلی مهم نیست،البته خیلی هم بالا نمیخواما، معقول،در حدی که بشه سیستمی جمع کرد که با هم مچ بشه،کیفیت صدای فوق العاده،وضوح و شفافیت بالا،قدرت خوب ،تفکیک خوب،بیس .... داشته باشه.میخوام از گوش دادن لذت ببرم
شرمنده طولانی شد

Abdolreza2012
06-02-2014, 13:53
دوستان من میخوام برا ماشین یه ضبط خوب ( نه خیلی خوب ها ) بگیرم که حتما فلش بخوره اگه یه مانیتور کوچیک داسته باشه که پوشه . .... نشون بده که خیلی خوبه
من قبلا باند pioneer گرفتم و باند هام خیلی هم خوبه ، فقط ضبط ماشین فابریک کارخونس و ...
حدود قیمتم هم بگید

اساتید لطفا جوابه منم بدن
مرسی

ogyanoos
06-02-2014, 17:38
یعنی با وجود این همه استاد یکی نبود جواب ما رو هم بده ؟!!!!!:n03:

پخش پایونیر6350bt
یک جفت باند jbl t696
ساب jbl gto12 روی تاقچه
1جفت هم کامپ jbl p6560c واسه درهای جلو میخوام بخرم
چه امپلی فایری برای اینا پیشنهاد میدید تا نهایت کیفیت رو داشته باشم
مرسی

ramindesign
06-02-2014, 18:45
سلام

کدوم مجموعه بهتره؟

هدیونیت Kenwood U456
آمپ Kenwood M526
اسپیکر Kenwood 718EX
---------------------------
هدیونیت pioneer DEH-x3650UI
آمپ pioneer GM-A3602
اسپیکر Infinity 9633

mirabasn
06-02-2014, 22:27
سلام استاد ارجمندم.
من میخام پخش 8650 .آمپیلی8604 ودو جفت co609 بگیرم واسه پراید.نطرتون چیه؟
میشه خودتون واسم تهیه کنید؟
قیمتش چند میشه؟

ho33ein13
06-02-2014, 23:40
سلام.
اقا من هیچی از سیستم نمیدونم.
من میخوام برا ماشینم ی سیستم ببندم ک کلش یک و پونصد در بیاد(ظبط و باند و ساب و امپ). هم کیفیت برام مهمه هم بیس .فلش خور و سی طی خور هم باشه.
لطفا مثل ی داداش راهنماییم کنید تا با این پول بهترین سیستمو بندازم.
ماشینمم پرایده گفتم شاید لازم بشه

sezar77
06-02-2014, 23:58
سلام دوست عزیز
718 اسپیکر هست و 8650 پخش؟!!:n13:

خواهش میکنم.
ما اینجا بر اساس سوال هائی که شما عزیزان می پرسید پاسخ میدهیم.اگر در مورد کواکسیال سوال بشه بهترین و مقرون به صرفه ترین رو اعلام میکینم.اگر در مورد کامپوننت سوال کرده بودید همون ابتدا راهنمائی لازم را دوستان کرده بودن.
بگذریم....
الان چه میزان میخواهید هزینه کنید؟
پراید شما مدلش چیه؟
مسلما کامپوننت کیفیت و تفکیک صدای بهتری داره.ولی حجم بیس کواکسالهای 9*6 رو نداره.
میتونی MX165 بگیری 352 تومن.
RS165Slim هم 552 تومن
اینا صداشون رو تضمین میکنم.
برندهای دیگه مثل هرتز مدل های انرژیش HSK 165 هم هست که خیلی تعریف میکنن ولی نمیدونم چرا اغلب کسانی که داشتند دارم کم کم میفروشن؟!!:n13:

سلام و مجدد ممنون.:n12:
پراید هاچبک 87
برای بیس فکر کنم ساب مورد نظر(rs12 ) جواب گو باشه؟!!! هرچی کواک ها رو بالا بفروشم به همون میزان بودجه هست!(تقریبا 350 تا 400)
به نظر شما بجای 2آمپ کنوود یه 4کانل مناسب بگیرم بهتر و مرقون به صرفه تر نیست؟ بعید میدونم بعد خرید رینگ و لاستیک چیزی واسم بمونه!:n13:

mirabasn
07-02-2014, 10:36
سلام استاد ارجمندم.
قیمتش چند میشه؟

esi222
07-02-2014, 12:11
سلام اسی خان
من rs12 دارم و حدود 200 وات بهش ورودی دادم تو یه باکس 50 لیتری با تیون 34 / که تازه تو فکر یه امپ مونو افتادم
کل ماشین و بدنو میلرزونه
بیسش هم نرمه و موزیکو خراب نمیکنه
تایید میشه :n02:
اسی خان،خان هم شدیم :n23: :n02:
سلام برادر :n01:
یعنی الان با نصف قدرت واقعیش داری صداشو میشنوی و کاملا راضی هستی؟
پس خیلی فراتر ار انتظارم باید باشه که!
آخه با توجه به بودجه ی کمی که درنظر گرفتم،فقط یه بیس نرم و خوب بده برام کافیه اما ظاهرا RS12 چند برابر توقعاتمه :n20:
مدل ارزونتر حدود 250 اینا چیزی هست که این انتظارات کمه منو :n07: برآورده کنه؟
مرسی

rroohhaamm
07-02-2014, 16:05
سلام
حمید جان قول داده بودم عکسایه کیک پنلی که واسه 206 ساختمو بزارم...
حدودا 20 ساعت کلش وقت برد...
حجمه کلش 16 لیتر...
2 جفت کامپوننت cadence CWM
داخلشم همونطور که میبینید با الیاف پوشوندم ...
اگر سوالی هم داشتین در خدمتیم... :n01:

در اخر هم از حمید جان بابته کمک هاش تشکر میکنم...

esi222
07-02-2014, 17:12
سلام
حجمه کلش 16 لیتر...

عالی بود.مستفیض شدیم :n11:
مبارکت باشه.
عکس ها هر کدوم حدود 3 مگابایت :n13:
اما کاش حجم و سایز عکس ها رو کم میکردی تا دوستان راحت تر بتونن لود کنن.

daXtin
07-02-2014, 20:54
سلام
دوستان من یه جفت باند خربزه ای پایونر امروز دیدم
میخواستم بدونم باند پایونر رو باید از کجا بفهمیم اصله یا تقلبی
البته بهش نمیخوره از این جدیدا باشه
حالا اگه روشی برای تشخیص باند اصلی یا تقلبی باند پایونر (خربزه ای) هست لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون

hamidR15
07-02-2014, 23:05
فدات
سلام
اسی جان همونطور که حسین جان گفت سابهای Rs صداشون خیلی نرم و با کیفیته. حتی RS Free Air تو خریدش شک نکن.
MX12Plus هم هست اونم خوبه.البته RSقویتره 400 واتی هست.253 تومن هم هست.

سلام، اساتید نظرتون راجع به کاپا چیه؟
چطور باندی هست؟ تو رنج ۳۵۰ تومن چه باندی رو پیشنهاد میدین؟ چون از ساب استفاده نمیشه حجم صدای بالایی رو میخوام، همراه با بیس عالی و کیفیت قابل قبول! بین کاپا و ۶۹۰ گیر کردم! ماشین هم جی ال ایکس و پخش ۲۶۵۰!(برا یکی از فامیلا)
اگه یکی از این دو تا رو بگیرم باید با ۵۶۰۲ درایوشون کنم؟
باتشکر
کاپا بیس نرمی داره.690 هرتز کمی پر تر میزنه.من فکر میکنم 690 گزینه بهتری باشه.

سلام به همه دوستان بخصوص آقا حمید.ممنون میشم راهنماییم کنین.اول عذرخواهی میکنم بابت طولانی بودن
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب کنوود 3010 روی طاقچه
حالا 2 تا خواهش دارم
اول اینکه یه آمپ حدوده 200 بهم معرفی کنین،ترجیحن کارکرده باشه،یعنی مثلا نو بخوای بگیریش 250--300 باشه،چون این ماشینو بعد عید میخوام عوض کنم،تو این 2 ماهی لنگ نباشم
میخوام ببینم همین سیستمم رو منتقل کنم خوبه یا نیاز به تغییر یا تعویض کلی داره؟مثلا به جای هد یونیتم p 80 یا کنوود 7056 یا آلپاین یا ...
هزینش خیلی مهم نیست،البته خیلی هم بالا نمیخواما، معقول،در حدی که بشه سیستمی جمع کرد که با هم مچ بشه،کیفیت صدای فوق العاده،وضوح و شفافیت بالا،قدرت خوب ،تفکیک خوب،بیس .... داشته باشه.میخوام از گوش دادن لذت ببرم
شرمنده طولانی شد
سلام ارادت دارم
پخشتون خوبه.ولی اسپیکر و ساب رو بهتره عوض کنید.البته رو ماشین بعدی.آمپ دست دوم که من سراغ ندارم ولی به نظر من اگر میتونی هزینه نکن برای آمپ دست دوم و یکدفعه برای ماشین جدید یه هزینه مناسب انجام بدید.

یعنی با وجود این همه استاد یکی نبود جواب ما رو هم بده ؟!!!!!:n03:
پخش پایونیر6350bt
یک جفت باند jbl t696
ساب jbl gto12 روی تاقچه
1جفت هم کامپ jbl p6560c واسه درهای جلو میخوام بخرم
چه امپلی فایری برای اینا پیشنهاد میدید تا نهایت کیفیت رو داشته باشم
مرسی
بنده استاد نیستم.
یه پایونیر 9604 برای اسپیکرها و یه مونو 8106 برای ساب تهیه نمائید.

سلام
کدوم مجموعه بهتره؟
هدیونیت Kenwood U456
آمپ Kenwood M526
اسپیکر Kenwood 718EX
---------------------------
هدیونیت pioneer DEH-x3650UI
آمپ pioneer GM-A3602
اسپیکر Infinity 9633
تقریباتو یک سطح هستند.

سلام و مجدد ممنون.:n12:
پراید هاچبک 87
برای بیس فکر کنم ساب مورد نظر(rs12 ) جواب گو باشه؟!!! هرچی کواک ها رو بالا بفروشم به همون میزان بودجه هست!(تقریبا 350 تا 400)
به نظر شما بجای 2آمپ کنوود یه 4کانل مناسب بگیرم بهتر و مرقون به صرفه تر نیست؟ بعید میدونم بعد خرید رینگ و لاستیک چیزی واسم بمونه!:n13:
سلام
ساب RS12 که عالیه.من گفتم دوتا کن وود بگیری؟
اگر جلو و عقب اسپیکر نصب میشه 4 کانال مناسبه.9604 پایونیر هم قدرت خوب یداره و کیفیتش هم در حد قیمتی که پرداخت میشه خوبه.
برای ساب هم بهتره یه مونو تهیه کنید.
به نظر من اول مشخص نمائید چه میزان خالص موجودی براتون باقی می ماند تا بهتر بتونیم راهنمائی کنیم.

سلام
حجمه کلش 16 لیتر...

ارادت دارم.
خیلی خوب ساختی آفرین.سعید گفتم فایبر فیل رو کم بزن ولی نه اینقدر کم.ببین طوری باشه که کامل سطوح رو بپوشونه.
ولی در کل مبارک باشه.

سلام
دوستان من یه جفت باند خربزه ای پایونر امروز دیدم
میخواستم بدونم باند پایونر رو باید از کجا بفهمیم اصله یا تقلبی
البته بهش نمیخوره از این جدیدا باشه
حالا اگه روشی برای تشخیص باند اصلی یا تقلبی باند پایونر (خربزه ای) هست لطف کنید راهنمایی کنید
ممنون
پایونیر رو با گارانتی پایونیران بگیرید.

حدود قیمتم هم بگید

7056 کن وود پخش خوبیه.500 تومن هم هست
کن وود U456 هم گزینه بدی میتونه باشه.270 تومن
اگر باید پایونیر باشه X6550BT نیز خوبه.375 تومن.

mirabasn
07-02-2014, 23:12
سلام استاد ارجمندم.
قیمتش چند میشه؟

rroohhaamm
07-02-2014, 23:28
خوب مشکلی نیست یزرره زیادش میکنم با چسب هم میچسبونمش... اخه گفتم حجمو خیلی کم نکنه...
یمدلش هست مثله نوار میمونه مثله این درز گیر هایه پنجره از اونا خیلی راحت تره تو باندایه خونه هم از اونا میزارن کله دیواره چوب رو ولی من پیدا نکردم ....

saeed_k
07-02-2014, 23:55
با سلام به آقا حمید سوال من این بود:
پاسخ داده بودید :

میزان هزینه؟
فقط اسپیکر؟یا ساب هم لازم دارید؟ عرض کردم 700 تا 700 هزار تومن حالا بااین هزینه اگه بشه ساب هم گذاشت مشکلی نداره
با تشکر منتظر جوابتون هستم.

Shahin_SOURNA
08-02-2014, 00:28
سلام دوستان

یک جفت باند و یک آمپ ۲کانال میخوام ببندم روی ضبط 3950 قدیمی! البته توییتر S20 هم دارم، ترجیحا پایونیر باشه جفتش بیشتر خوشحال میشم، اما پیشنهاد های دیگه هم دوست دارم بشنوم.

در مورد هزینه هم آمپ تا جایی که ممکنه ارزون باشه، ولی باند یکم جای مانور داره، کلا سیستم دانشجویی دیگه!:n26:

aiza1372
08-02-2014, 01:00
ممنون از جوابتون حمید خان‌‌، چند تا سوال:
۱.کاپایی که ۲ اهمی باشه فیکه؟ گارانتی هم داره! یکی از سایتا که شما هم میشناسین میفروشه!
۲.برا هرتز چند آر ام اس باید ورودی بدم؟
کلا چشممون کاپا رو گرفته:n28: لطفا شفاف سازی کنید!:n02:
باتشکر

hoseinsps
08-02-2014, 01:14
اسی خان،خان هم شدیم :n23: :n02:
سلام برادر :n01:
یعنی الان با نصف قدرت واقعیش داری صداشو میشنوی و کاملا راضی هستی؟
پس خیلی فراتر ار انتظارم باید باشه که!
آخه با توجه به بودجه ی کمی که درنظر گرفتم،فقط یه بیس نرم و خوب بده برام کافیه اما ظاهرا RS12 چند برابر توقعاتمه :n20:
مدل ارزونتر حدود 250 اینا چیزی هست که این انتظارات کمه منو :n07: برآورده کنه؟
مرسی
سلام
همون طور که اقا حمید گفتن واقعا نسبت به قیمتشون بازده زیادی دارن...
big-bang (اقا مهدی) mx12 plus دارن و اونطوری که من تو تاپیک عکس سیستم های صوتی ازشون پرسیدم راضی بودن / هم از قدرت و هم از نظر دلنشینی موزیک....
rs10 هم میتونه گزینه خوبی باشه ....

hl1360
08-02-2014, 09:21
سلام

سلام ارادت دارم
پخشتون خوبه.ولی اسپیکر و ساب رو بهتره عوض کنید.البته رو ماشین بعدی.آمپ دست دوم که من سراغ ندارم ولی به نظر من اگر میتونی هزینه نکن برای آمپ دست دوم و یکدفعه برای ماشین جدید یه هزینه مناسب انجام بدید.

.
ممنون آقا حمید.
یعنی واقعا 6975 اصلی،باند خوبی نیست؟و پیشنهادتون واسه باند و سای چیه؟و اگه من گل بگیرم،چون فضای صندوقش همینطوریش کمه،نمیخوام باکس بزارم،اونوقت شما چه سیستمی بدون ساب پیشنهاد میدین تا مثل اون مشخصاتی که خواستم بشه؟ممنون

hamidR15
08-02-2014, 12:07
سلام استاد ارجمندم.
قیمتش چند میشه؟
سلام
من استاد نيستم.
براي درايو كامل CO بهتره 9604 بگيريد.دو جفت كولاك ميكنه.البته من خودم شخصا با دو جفت كوكاسيال موافق نيستم. ولي خب صدا سليقه اي هست.
بله اگر مايل باشيد ميتونم براتون تهيه و ارسال كنم.

خوب مشکلی نیست یزرره زیادش میکنم با چسب هم میچسبونمش... اخه گفتم حجمو خیلی کم نکنه...
یمدلش هست مثله نوار میمونه مثله این درز گیر هایه پنجره از اونا خیلی راحت تره تو باندایه خونه هم از اونا میزارن کله دیواره چوب رو ولی من پیدا نکردم ....

آره سعيد بيشترش كن. نه خيلي حجم رو كم نميكنه اتفاقا درايور فكر ميكنه تو باكس بزرگتر داره ميكوبه

با سلام به آقا حمید سوال من این بود:
پاسخ داده بودید :

میزان هزینه؟
فقط اسپیکر؟یا ساب هم لازم دارید؟ عرض کردم 700 تا 700 هزار تومن حالا بااین هزینه اگه بشه ساب هم گذاشت مشکلی نداره
با تشکر منتظر جوابتون هستم.

براي كيفيت بالا بهتره از كامپوننت +ساب ووفر استفاده بفرمائيد.
البته تو اين رنج كامپوننت خوبي نميتونيد تهيه كنيد.
اگر ميتونيد بودجه رو به حدود 1400 برسونيد يه ست عالي خدمتتون پيشنهاد ميكنم.
در غير اينصورت بايد به 718 يا سريهاي پائين كن وود يا پايونير بسنده كنيد.البته كيفيت رو فدا خواهيد نمود.

سلام دوستان
یک جفت باند و یک آمپ ۲کانال میخوام ببندم روی ضبط 3950 قدیمی! البته توییتر S20 هم دارم، ترجیحا پایونیر باشه جفتش بیشتر خوشحال میشم، اما پیشنهاد های دیگه هم دوست دارم بشنوم.

در مورد هزینه هم آمپ تا جایی که ممکنه ارزون باشه، ولی باند یکم جای مانور داره، کلا سیستم دانشجویی دیگه!:n26:
آمپ رو 3602 پايونير بگيريد حدود 150-60 تومن هست
اسپيكر هم 6975v2اونم فكر كنم 300باشه.

ممنون از جوابتون حمید خان‌‌، چند تا سوال:
۱.کاپایی که ۲ اهمی باشه فیکه؟ گارانتی هم داره! یکی از سایتا که شما هم میشناسین میفروشه!
۲.برا هرتز چند آر ام اس باید ورودی بدم؟
کلا چشممون کاپا رو گرفته:n28: لطفا شفاف سازی کنید!:n02:
باتشکر
سلام خواهش ميكنم.
1-كاپاها 2 اهمن.گارانتي رو نميدونم.ولي شخصا از هارمن به كسي پيشنهاد نميكنم.
2-حدود 130 وات.9604 براش مناسبه.
مخلص چشمتون هم هستم.:n12:

ممنون آقا حمید.
یعنی واقعا 6975 اصلی،باند خوبی نیست؟و پیشنهادتون واسه باند و سای چیه؟و اگه من گل بگیرم،چون فضای صندوقش همینطوریش کمه،نمیخوام باکس بزارم،اونوقت شما چه سیستمی بدون ساب پیشنهاد میدین تا مثل اون مشخصاتی که خواستم بشه؟ممنون
نه بنده جسارت نميكنم.نگفتم خوب نيست.از اون بهتر آمده.ديگه 6975 قديمي شده.
رو گل شما يك جفت CO 609 ببند با يه دو كانل قوي مثل 5602 پايونير. يا يه 14 كانال مثل 9604 ببين چه صدائي بهتون ميده.
6975 مگنت پرقدرتي داره ولي صداي ميدرنج و تيوترش خيلي با كيفيت نيست. خودم قديم داشتم.اگر فقط بيس ميخواهيد چرا 6975 رو با همين آمپها كه عرض كردم ببند ببين چه بيسي ميزنه.ولي موزيك فقط بيس نيست.
ضمنا شما حتما بايد براي استيج جلو هم به فكر باشيد.به فكر تهيه يه كامپوننت خوب.

hl1360
08-02-2014, 13:32
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط hl1360 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب کنوود 3010 روی طاقچه
حالا 2 تا خواهش دارم
شرمنده طولانی شد

سلام ارادت دارم

.

جسارتن،من نزدیکه 1 ماهه چون آمپ ندارم از ضبط استفتده نمیکنم،الانم نمیخوام واسه آمپ نو هزینه کنم،تعویض ماشین و تعویض یا ارتقا سیستمم تا بعد عید برام مقدور نیست.
حالا ممنون میشم اگه براتون مقدوره یه آمپی بهم معرفی کنین که بتونه سیستممو راه بندازه و صدای قشنگی ازش در بیاد،که قیمت دست دومش حدوده 200 باشه یعنی شاید اگه بخوای نو بگیری حدوده 300 پول بدی
به نظرتون پایونیرایی مثل 6500،8500،6604،4604، ... خوبن؟یا از کنوود،ساند استریم ....؟در کل هر مدلی که شما پیشنهاد میکنین .ممنون
(اگه آمپ خوبی باشه و رو سیستم قشنگ جواب بده و ... تا 50 هم واسه دست دومش هزینه میکنم یعنی قیمت نوش بیشتر میشه دیگه)

hamidR15
08-02-2014, 14:17
حدود قیمتم هم بگید

سلام عبدالرضا جان
بنده تو صفحه قبل پاسختون رو دادم گلم.
انتهاي پست شماره 13958

جسارتن،من نزدیکه 1 ماهه چون آمپ ندارم از ضبط استفتده نمیکنم،الانم نمیخوام واسه آمپ نو هزینه کنم،تعویض ماشین و تعویض یا ارتقا سیستمم تا بعد عید برام مقدور نیست.
حالا ممنون میشم اگه براتون مقدوره یه آمپی بهم معرفی کنین که بتونه سیستممو راه بندازه و صدای قشنگی ازش در بیاد،که قیمت دست دومش حدوده 200 باشه یعنی شاید اگه بخوای نو بگیری حدوده 300 پول بدی
به نظرتون پایونیرایی مثل 6500،8500،6604،4604، ... خوبن؟یا از کنوود،ساند استریم ....؟در کل هر مدلی که شما پیشنهاد میکنین .ممنون
(اگه آمپ خوبی باشه و رو سیستم قشنگ جواب بده و ... تا 50 هم واسه دست دومش هزینه میکنم یعنی قیمت نوش بیشتر میشه دیگه)
آخه با اسپيكري كه شما در نظر داري مثل 1073 يا 6975 به نظرتون آمپ 60 واتي ميتونه مناسب باشه.بعد صداي قشنگ هم بده.200 تومن باشه و...نميشه ديگه.

hl1360
08-02-2014, 14:53
آخه با اسپيكري كه شما در نظر داري مثل 1073 يا 6975 به نظرتون آمپ 60 واتي ميتونه مناسب باشه.بعد صداي قشنگ هم بده.200 تومن باشه و...نميشه ديگه.
آقا حمید فکر کنم اشتباه متوجه منظورم شدی،منظورم همون سیستم اولیه بود که ن.شته بودم:
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب کنوود 3010 روی طاقچه
سوالی که پرسیده بودم برای این بود.اگر بد منظورمو رسوندم عذر میخوام

aiza1372
08-02-2014, 15:31
قربان شما آق حمید، این چه حرفیه؟!:n12:
۱.آقا حمید چون آمپدانسش کمتره آمپ ضعیفتری نسبت به هرتز میطلبه؟
۲.میتونم با ۵۲۶ کنوود درایوش کنم؟ یا آمپی ارزون تر از ۵۶۰۲؟ یا مثلا ۴۶۰۴ رو میتونیم ۲کاناله کنم و ازش برا کاپا استفاده کنم؟
۳.کاپا و آمپ، از ۶۲ تا ولوم تا چندتارو میتونند بدون از دست دادن کیفیت تحمل کنند؟؟؟:n13:
۴.منظورتون از هارمن گارانتیشه؟ چرا؟
خیلی خیلی ممنون:n16::n21:

mirabasn
08-02-2014, 15:45
داداش بین co609 ,dls1073 کدومارو بگیرم؟
دوست دارم بیبس با کیفیتی داشته باشه.
ببخشید یه توضیح در باره ی هر دو بدین.سپاسگدارم

hessam.hk
08-02-2014, 16:20
حمید جان من یه ساب الپاین sws 1042d دارم و 10 اینچی هست...الان تو باکس فله ای سیلد حدود 30 40 لیتر هست....و صداش خوبه
میخوام بدم باکس اصولی پرت یا سیلد بسازن برای عقب 206
میخوام بیشترین بازده و کیفیت رو در کنار کم جا گرفتن داشته باشم...خود دفترچه ساب واسه پرت 29 تا 49 لیتری تیون 35 تا 38 پیشنهاد داده و واسه سیلد19 تا 28 لیتر
پرت بهتره قدرتش هما همه چیو در حد تعادل میخوام .ویبره و کوبش.و دقت

میخوام این مدلی ها بدم بسازن

البته 1 سابه نه دوبل

rroohhaamm
08-02-2014, 18:29
حمید جان من یه ساب الپاین sws 1042d دارم و 10 اینچی هست...الان تو باکس فله ای سیلد حدود 30 40 لیتر هست....و صداش خوبه
میخوام بدم باکس اصولی پرت یا سیلد بسازن برای عقب 206
میخوام بیشترین بازده و کیفیت رو در کنار کم جا گرفتن داشته باشم...خود دفترچه ساب واسه پرت 29 تا 49 لیتری تیون 35 تا 38 پیشنهاد داده و واسه سیلد19 تا 28 لیتر
پرت بهتره قدرتش هما همه چیو در حد تعادل میخوام .ویبره و کوبش.و دقت

میخوام این مدلی ها بدم بسازن

البته 1 سابه نه دوبل

کیفیت میخوای برو سیلد قدرت میخوای برو پرت...
من خودم باکسه سیلد 74 لیتری داشتم سابه 700 واتی چون صندوق نداره خیلی سیلد بهتر جواب میده چون فضا کوچیکه...
واسه من این سیلد صداشم خوب بود حمیدم گوش داد تئ ماشینم ....
من که واسه 206 پورت دار نمیزارم چون صدا بی کیفیت میشه انگار صدایه ساب میزنه تو گوشت بخاطره صندوقش بازم خودت میدونی...

hessam.hk
08-02-2014, 19:28
پورت کم حجم چی؟

saeed_k
08-02-2014, 20:35
سلام

براي كيفيت بالا بهتره از كامپوننت +ساب ووفر استفاده بفرمائيد.
البته تو اين رنج كامپوننت خوبي نميتونيد تهيه كنيد.
اگر ميتونيد بودجه رو به حدود 1400 برسونيد يه ست عالي خدمتتون پيشنهاد ميكنم.
در غير اينصورت بايد به 718 يا سريهاي پائين كن وود يا پايونير بسنده كنيد.البته كيفيت رو فدا خواهيد نمود.

با تشکر لطفا اون ست عالی که با بودجه 1400 مد نظرتون هست رو بفرمائید و راهنمایی کنید امکان داره قطعات اون ست رو کم کم بگیرم تکمیل کنم یا نه تمام ست به هم وابسته اند.

Shahin_SOURNA
08-02-2014, 22:01
آمپ رو 3602 پايونير بگيريد حدود 150-60 تومن هست
اسپيكر هم 6975v2اونم فكر كنم 300باشه.

تشکر فراوان

حمید آقا به نظرتون 6975S چطوره؟

در مرحله بعد ارزونتر از v2 چی مناسبه؟