PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

ps3amir
12-01-2014, 16:31
سلام
بین این دو تا ضبط کدوم بهتره؟
DEH-X7650SD
DEH-9450UB
از برند jvc هم اگه گزینه ای هستش که بهتر از بالایی ها باشه بگین.

Sent from my iPhone 4s

ha88an
12-01-2014, 16:48
سلام دوستان
من دنبال یه مانیتور واسه پشت سر خودرو میگردم، اینو پیدا کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظرتون چیه؟ بخرمش؟ فقط بودجه ای که دارم محدوده
ممنون

rafsanjan gsm
13-01-2014, 14:43
سلام دوستان pioneer 6980 حدود یک سال کار کرده میخوام بخرم، به نظر شما چند بخرم خوبه ؟ قیمت نوش رو جایی ندیدم زده باشه، راستی به این باند امپ میشه بست ؟

hamidR15
13-01-2014, 16:36
حمید جان خیلی ممنون از راهنماییات
فقط اگه لطف کنید حدود قیمت هر کدوم رو بگید ممنون میشم
سلام ،خواهش ميكنم
SQX165 قيمتش 740 تومن هست.ساب RS12 هم 400 تومن.آمپ RS100C4 شركت تموم كرده ولي قيمتش حدود1.030.000 بود.

درود
ممنون حمید جان که وقت میزارید:n12:
خوب پخش 7550 و باند 609 و ساب RS12Free Air قطعی شد:n20:
باند:
اما آخه صدای 609 را نشنیدم اما طبق مطالبی که از صحبت های قبلی خودتان و بقیه دوستان متوجه شدم باید خیلی عالی باشن اگه میتونستید صداشو با یه 718 یا 6965 یا 6995 مقایسه کنید خوب میشد چون اصلی اینارو قدیما داشتم... و اینم انگار 140 وات Rms میخواد تا 200 وات خروجی بده! درحالی که مثلا 6975 با 80 تا 500 وات میده یا همین 938 با 100 تا 600 وات میده:n13: به نظر میاد حجم صداش پایین باشه:n22:
فرق مدل پلاس با معمولیش چیه؟ سایتش معمولی را نوشته 3 اهم ولی انگار پلاس ها 4 اهمن آره؟ یا چیزه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف شما کامل قبول دارم 2 تا کواکسیال بهتر هست.
آمپ:
از اونجایی که قراره اینا مرحله به مرحله خریداری بشه (محدودیت بودجه) بهتر نیست یه آمپ 4 کانال از همون مدل برداشته بشه! PIONEER GM-A6604 اون وقت 4 تا 120 تا جواب مارا میده ؟ که دوتاش بره کواکسیال و دوتاشم بریج بره برای ساب؟ جواب میده آیا؟
کامپوننت:
یا توجه به حرف منطقی شما و کاهش حجم باس احتمال این که کامپوننت یه جفت برا جلو ( در آینده) بردارم بالای 90 درصد هست. خوب حالا چی بردارم که خیلی گرون نباشه و صدای عالی داشته باشه؟
اینکارو بکنم که فکر کنم خیلی بحث آمپ ها فرق میکنه. فعلا با 609 و یه آمپ قوی شروع می کنم باید بعد قابلیت این که ساب و کامپوننت هم بهش اضافه کنم داشته باشه + یه آمپ مونو برای ساب
اضافه کردن هارا مرحله ای هم بگید ممنون میشم
(یه سوال خارج نوبت: برا یه رفیقام پراید 111 الان میخوام یه کامپوننت جلو بردارم چی خوبه؟ سایز کامپوننت من206 به 111 میخوره؟ )
ساب:
آقا به نظرم هم قیمتش خوبه هم خودش هم باکس میشه هم فری ایر.
شنیدم فری ایر داغ میکنه و آمپ خاموش میکنه. این مدل بعد اذیت نکنه. فری ایر کم پیدا کردم مثل 3012 کنوود کدوم کمتر اذیت میکنه و کارایی بهتری دارن؟
ویبره اش قوی تره یا کوبشش؟ قدرتیه یا کیفیتی؟
ببخشید دیگه خیلی سوال شد آخه خیلی گیج شدم:n28:
ارادت دارم قربان.
صداش كه اصلا با اينها كه فرمودي قابل مقايسه نيست. البته 718 به خاطر Cone Area بيشتر حجم BASSش كمي بيشتره ولي كيفيت اصلا نداره.ضمنا به مرور هم صداش افت ميكنه.در مورد 140 وات ورودي و 200 وات خروجي توضيح بدم. ما فقط وات RMS رو كار دارم كه همون 140 وات هست كه با يه آمپليفاير 4 كانال پايونير GM-A9604 با توان RMs 4*130Watt به قيمت 540 تومن (مدل جديد هست و شركت تازه وارد كرده) ين اسپيكر رو درايو ميكنه.
آمپ 6604 كه 50 وات خروجي ميده نه 120 وات. اين آمپ جديد و خوش قيمت گزينه مناسبي براي CO609 هست.
براي كامپوننت كه هم گليدن MX165 بهترين انتخاب هست.خيلي صداي خوبي داره.360 تومن هم هست.
همانطور كه فرموديد الان پخش+609 +آمپ9604 رو بردار و بعدا كامپوننت رو اضافه كن.
در مورد ماشين دوستتون،ميخوان تو جاي فابريك نصب كنند يا روي درها؟
در مورد ساب در حالت فري اير بله اين مدل با توجه به كيفيت ساخت بالائي كه داره و همينطور متريال ووفر از جنس كاغذ و فيبر كربن واقعا صداي خوبي داره. يكي از بچه هاي همين فروم با آيديه Mohamadkiler به گفته خودشون همين ساب رو كه من براشون تهيه كرده بودم تو باكس سيلد تو پرياد صندوق دار دو تا ساب سوني 15 اينچ رو به خاك و خون كشيده بودن البته به خاطر باز بودن باس بوست روي آمپ كه واقعا براي درايورها ضرر داره سابشون آسيب.در مورد نصب فري اير من صداش رو نشنيدم ولي تو باكس واقعا معركه هست.
در مورد داغ كردن آمپ و پروتكت كردن بله اين امكان هست زماني كه فري اير بسته ميشه به خاطر Xmax بيش از حد مجاز ممكنه اي نحالت براي آمپ پيش بياد و همچنين بيش از حد گرم كنه و....
ساب RS12Free يه ساب كيفيتي با اجراي فركانسهاي پائين هست.البته اگر خواستي باكس بگيري ميتوني به RS 12 هم فكر كني.تو پورتد بهتر عمل مينه.
باز هم اگر سوالي هست من در خدمتتون هست.:n12:

سلام
بین این دو تا ضبط کدوم بهتره؟
DEH-X7650SD
DEH-9450UB
از برند jvc هم اگه گزینه ای هستش که بهتر از بالایی ها باشه بگین.

Sent from my iPhone 4s
مسلما 9450 بهتره. سريه 9 هست و تنها پخش پايووينر هست كه پنل برقي داره.
قيمت X7650 حدود 410 تومن و 9450 نيز حدود 520 تومن.
JVC خيلي پخشهاي خوبي نداره(البته ايران نميان)

hamidR15
13-01-2014, 16:48
Review
پخش:8019
كامپوننت:Audio System HX 165 SQ
آمپليفاير:Mosconi As 100.4
ساب ووفر:Audio System MX 10 Plus + Sealed Box(بريج دو كانال از آمپ جهت تغذيه)
اكسسوريز:Gladen Zero Rca Cable+Streetwires Power Cable&Speaker
امروز فرصت كوتاهي دست داد كه خدمت يكي از دوستان باشم كه تجربه سيستمهاي حرفه اي رو داشته و دارند .ايشون تجربه شنيدن صداي محصولات برندهاي: فوكال،آديسان،ناكاميچي،ايك ليپس،كلاريون،هليكس پايونير ،ساند استريم و.....رو دارند.به تازكي پخش 8019 كن وود رو تهيه كردند و در خدمتتشون بودم براي تست صداي برند آديو سيستم (قبلا با هر دو پخش كلاريون و ايكليپس تست كرده بوديم).
پخش رو در حالت فلت قرار داديم و DSP رو هم خاموش كرديم.گين از روي آمپليفاير كاملا بسته بود چرا كه ايكليپس(كه قبلا بسته بود جاي كن وود،داراي خروجي Pre 8 Volt هست)لذا به گين دست نزديم.هيلتر ها از روي آمپليفاير هم كامپوننت و هم ساب ووفر رو حالت فول رنج.
از USB براي اجراي موزيك ها استفاده كرديم.
كيفيت صدا در تمام محدوده ولوم بين شماره هاي 28-35 كه ماكزيمم اين پخش هست داراي بالاترين كيفيت بود. صدا اصلا آشفتگي نداشت.صدا كاملا يكدست بود.به لطف آمپ ماسكوني ميد بيسها خيلي خوب و تقه اي عمل ميكرد.عملكرد ساب ووفر عالي بود بدون كوچكترين جا ماندن از موزيك حتي موزيكها ي رپ و R&B.محكم ميكوبيد.خيلي خوشم آمد.البته به پاي SQX10 تو باكس فابريك روي ماشين آقا عبدالله نميرسيد ولي خب اون كجا و اين كجا.:n02:سريه M-Line جزو پائينترين سريه محصولات گليدن هست.ولي همين درجه به نظر من با خيلي از برندهاي نام دار تو رده هاي بالاتر قابل رقابت هست.در مورد ماشين هم واقعا 206 استيج صداي خوبي داره.اصلا نياز به اسپيكر عقب رو حس نميكنيد زماني كه براي جلو كامپوننت خوب نصب كنيد.
يه خاطره هم كه ايشون روز نصب پخش برام تعريف كرد رو براتون نقل قول ميكنم .اين رفيقم خودش اكثر كارهاي نصب ر وانجام ميده.ولي ايندفعه گفت حوصله نداشتم و دادم پخشم رو يك نفر از همين نصابهاي محترم سيستم براشون بستن.
نقل قول ميكرد،طرف(قبل از نصب و صدا گيري) يه سر به صندوق زده بود و گفته بود چرا عقب اسپيكر نداري!!!سابت چيه؟!متفرقه هست.:n04:ايشون بهش ميگه شما پخش رو ببند بعدا خودت قضاوت كن.:n02:گفت طرف وقتي اولين ترك رو گذاشتم از آلبوم گروه 7 چشمهاش :n04:شد.گفت اسپيكر جلو چيه؟چند خريدي و.....خلاصه گفت نه ميشه پس عقب هم اسپيكر نبست.خيلي خوب ميزنه و....
دوستان نصب خوب و انتخاب اكسسوري مناسب و هميطور قطعات استاندارد و با كيفيت نه حالا خيلي خيلي گرون،حد متعادل واقعا ميتونه تو بازخوردي كه شما از سيستم صوتي و هزينه اي كه كرده ايد تاثير داشته باشه.
سعي كنيد اگر ميخواهيد وارد اين وادي بشيد درست و حساب شده تصميم بگيريد و عاقلانه هزينه نمائيد.
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.
ارادتمند،حميد:n16:

yas44co
13-01-2014, 20:07
اوستا حمید دمت گرم خیلی کمک کردی خدا بخواد بیای اصفهان جبران کنیم.
بریم یه دوری هم با ماشین و سیستم من بزنیم!
به قول شما بریم به
خاك و خون بکشیمشون:n19:
متن بالا را کلی حال کردم باش:n11:آموزنده بود.
من فقط 2 تا سوال بکنم و دیگه رفع زحمت کنم:
1 این 2 مدل که کاملا یکی هستن جفتشون 4 تا 200 میده Pioneer-GM-D9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و PIONEER GM-D8604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی 126.000 تومن اختلاف قیمت دارن جریان چیه؟؟:n13:
خیلی فرق دارن یا همون 8604 را بگیرم؟ این قیمت ماله جدید بودنشه آیا؟؟

2 نه میخواد همون فابریک جلو ببنده.
اونم مثل من عاشق این سیستم شده و میخواد ببنده همینا را رو 111 بگم ببنده؟ جایی کار که فرق نمیکنه (البته فکر کنم غیر از کامپ)

roholahma
14-01-2014, 08:52
سلام.من میخوام برای ماشینم یه جفت باند (250 تومن) و یه امپلی دو کانال(حدود 200 تومن) بگیرم خواستم ببینم اینها رو پخش مارشال me -2646 جواب میده که هزینه کنم؟بدون امپلی فایر چطوریه؟تشکر

hamidR15
14-01-2014, 15:15
اوستا حمید دمت گرم خیلی کمک کردی خدا بخواد بیای اصفهان جبران کنیم.
بریم یه دوری هم با ماشین و سیستم من بزنیم!
به قول شما بریم به
خاك و خون بکشیمشون:n19:
متن بالا را کلی حال کردم باش:n11:آموزنده بود.
من فقط 2 تا سوال بکنم و دیگه رفع زحمت کنم:
1 این 2 مدل که کاملا یکی هستن جفتشون 4 تا 200 میده Pioneer-GM-D9604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و PIONEER GM-D8604 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی 126.000 تومن اختلاف قیمت دارن جریان چیه؟؟:n13:
خیلی فرق دارن یا همون 8604 را بگیرم؟ این قیمت ماله جدید بودنشه آیا؟؟

2 نه میخواد همون فابریک جلو ببنده.
اونم مثل من عاشق این سیستم شده و میخواد ببنده همینا را رو 111 بگم ببنده؟ جایی کار که فرق نمیکنه (البته فکر کنم غیر از کامپ)

سلام شما لطف داري ممنونم.
1-من خودم رو جعبه 9604 ديدم زده 4*130وات ولي الان كه شما لينك دادي رفتم تو سايتشون ديدم بله 100 وات هست!!!:n04:جالبه ها.همه امكانات هم يكيه.ولي تفاوت قيمت :n04:نميدونم جريانش چيه بايد پيگيري كنم چرا اينقدر تفاوت داره. آخه مگه عقلشون كنه بيان مدل آمپ رو يه سري بالا ببرن ولي هيچ تغييري ندن و فقط قيمت رو بيخودي بالا ببرن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها به نظرتون جريان چيه؟!!!
============
2-بله ميتونه ببنده .آمپ رو اگر براي جلو چيزي نميگيره ميتونه 5602 پايونير بگيره.

سلام.من میخوام برای ماشینم یه جفت باند (250 تومن) و یه امپلی دو کانال(حدود 200 تومن) بگیرم خواستم ببینم اینها رو پخش مارشال me -2646 جواب میده که هزینه کنم؟بدون امپلی فایر چطوریه؟تشکر

من گشتم ولي اين مدل رو پيدا نكردم.
در كل اگر خروجي RCA داره ميتونيد براش آْمپليفاير بگيريد.

hamidR15
14-01-2014, 16:12
سلام مجدد
من تماس گرفتم با دوستان. گفتن آمپ پايونير 9604 خروجيش 4*130 وات روي 4 اهم و 4تا 200 وات روي 2 اهم هست.
احتمالا تو سايت اشتباه زدن.منطقي هم هست چون 8604 هست كه 4*100 وات خروجي ميده.
منوالشم دانلود كردم درسته:
اين آمپ ميتونه گزينه خوبي باشه براي اسپيكرهاي قوي مثل CO609 ، 1073 ، كدنس ،هرتز HCX690 ,...

omidfathi
14-01-2014, 16:34
حمید جان سلام
این بیسهایی که میگید ساب میزنه چند نوع هستن؟ چهطوری تشخیص بدم؟ الان اگه یه ساب بخوام که اتاق ماشینو نلرزونه (که بدم میاد) و بیس دلنشین بده که تو اتاقم صداش بیاد چه نوعی میشه؟ دیشب یه 206 دیدم از سابش خیلی خوشم اومد بیس نرمی میزد که هم داخل اتاق میومد هم بیرونو میترکوند و اتاق یه ذره نمی لرزید!

arsalan655
14-01-2014, 17:32
سلام ضبط خوب و ارزون چی پشنهاد میکنید؟ یکی از بچه های میگفت ضبط ماشینم بلوتوث - فلش - صفحه لمسی - به همراه قابلیت نمایش شبکه های ایران رو داره! همچین چیزی هست ؟ مدل و قیمتشو میخواستم .. البته من دنبال ضبط خوب هستم و منظورم باند ماشین نیست .

pahama1
14-01-2014, 18:29
سلام ضبط خوب و ارزون چی پشنهاد میکنید؟ یکی از بچه های میگفت ضبط ماشینم بلوتوث - فلش - صفحه لمسی - به همراه قابلیت نمایش شبکه های ایران رو داره! همچین چیزی هست ؟ مدل و قیمتشو میخواستم .. البته من دنبال ضبط خوب هستم و منظورم باند ماشین نیست .

سلام و ارادت
خوش اومدی آقا ارسلان
پخش ارزون با کیفیت کنود و پایونیر و جی وی سی هست ، اون پخش هایی که می فرمائید احتمالا چینی هست ، که کیفیت پایینی داره و قطعات یدکیش بسختی پیدا میشه.
برندهای بالا از 180 تومن تقریبا شروع میشن.

hamidR15
14-01-2014, 21:07
حمید جان سلام
این بیسهایی که میگید ساب میزنه چند نوع هستن؟ چهطوری تشخیص بدم؟ الان اگه یه ساب بخوام که اتاق ماشینو نلرزونه (که بدم میاد) و بیس دلنشین بده که تو اتاقم صداش بیاد چه نوعی میشه؟ دیشب یه 206 دیدم از سابش خیلی خوشم اومد بیس نرمی میزد که هم داخل اتاق میومد هم بیرونو میترکوند و اتاق یه ذره نمی لرزید!
سلام
ببین نوع بیس و دقت اون هم به ساب بر میگرده و هم به دمپینگ آمپلیفایر.
بیسی که ساب MX10 تو باکس سیلد میزد،اصثلا ویبره در کارش نیست چون برای این کار نه ساب 10 مناسبه و نه باکس سیلد .بیس ضربه ای هست. محکم میکوبه. حجم بیس بالا هست.تاخیر و جاموندن از موزیک در کارش نیست.
ساب هائی که ویبرهخ ایجاد میکنند،اغلب سایز 15 اینچ هستند و تو باکسهای پورتد با فرکانس پائین تیون شدند.لذا نزدیک فرکانس تیون بیشترین SPL ر وتولید میکنند. مثلا اگر پورت روی فرکانس 30Hz تیون شده باشه کاملا برای موزیکهای رپ که مملو از فرکانسهای پائین هستند مناسبه.برعکس موزیکهای با ریتم تند و بیسهای کوبشی رو خوب نمیتونه بزنه.
امیدوارم منظورم رو رسانده باشم.

rafsanjan gsm
14-01-2014, 21:55
دوستان قظیه چیه هیچ کسی جواب ما رو نمیده ؟!

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

pahama1
14-01-2014, 23:32
سلام دوستان pioneer 6980 حدود یک سال کار کرده میخوام بخرم، به نظر شما چند بخرم خوبه ؟ قیمت نوش رو جایی ندیدم زده باشه، راستی به این باند امپ میشه بست ؟

سلام ، منظورتون این کواکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
ببخشید، قیمت نداشتم جواب ندادم، احتمالا دوستان هم قیمت نداشتن
80 واته، میتونه از آمپ تغذیه شه

hosien009
15-01-2014, 00:53
ببخشید دوستان قیمتMTX T6C693
الان چنده؟>
یکی از دوستان گذاشته 260 دست دو رو خوبه؟؟؟

ps3amir
15-01-2014, 01:06
سلام
میخوام بدونم ساب اگه تو تاقچه عقب باشه بیشتر ویبره داره یا نه؟من از ویبرش خوشم نمیاد میخوام بدونم تو تاقچه باشه باعثه ویبره میشه یا تو باکس ویبره بیشتره.

Sent from my iPhone 4s

m@jidgh
15-01-2014, 02:12
الان چنده؟>

نوش 300 تومنه شاید کمتر هم بشه گیر آورد

pahama1
15-01-2014, 09:04
الان چنده؟>

سلام
همین حدوده که آقا مجید گفتن؛ 30 -40 تومن تفاوت ، بهتره همون نوشو بگیرید

pahama1
15-01-2014, 09:14
سلام
میخوام بدونم ساب اگه تو تاقچه عقب باشه بیشتر ویبره داره یا نه؟من از ویبرش خوشم نمیاد میخوام بدونم تو تاقچه باشه باعثه ویبره میشه یا تو باکس ویبره بیشتره.

Sent from my iPhone 4s

سلام
کلا سابی که تو باکس نباشه کاراییش به مراتب کمتر از زمانی هست که تو باکسه، حالا چه برای ویبره ، چه برای کیک بیس
ساب های روی طاقچه بجر مواردی که فری ایر هستند اغلب در صداهای بالا گیج میزنن و هماهنگ نیستن
شما با توجه به سلیقتون اگه ساب و باکس مناسب استفاده کنید درصد بالایی از ویبره رو میتونین حذف کنید و به صدای دلخواهتون برسید.
اگه حجم صدای بالا و میزان ویبره کم میخواید ساب های 12 و باکس سیلد پیشنهاد خوبی هستن ، پیشنهاد بهتر ساب های 10 و باکس سیلد هستن که تقریبا میزان خیلی کمی ویبره دارن

hamidR15
15-01-2014, 11:50
الان چنده؟>

سلام
290 تومن آكبند مستقيم از شركت قابل تهيه هست.اگر مايل بوديد بفرمائيد براتون تهيه كنم.

hasaney
15-01-2014, 11:52
سلام
آقا من تازه وارد و ناشي ام.
ماشينم 2 ماه تحويل گرفتم ضبط نداره.شماها تا حدود 200چي پيشنهاد مي كني. واسه استفاده معمولي ميخوام. cd برام مهم نيست فقط usb داشته باشه.
ممنون

omidfathi
15-01-2014, 12:18
حمید جان قمیت این کامپ و ساب چنده؟ آمپ رو به کامپ و ساب زدی؟ مگیه ساب آمپ مونو نمی خواد؟ با آمپ ارزون میشه درایوش کرد؟
بعد آمپ GM-D8604 و GM-D9604 چه فرقی باهم دارن؟ ظاهراً وات و مشخصاتش یکی هست. بعدش چرا بعضیا کلاس ی و بعضی ش و شذ هستن؟ چه فرقی داره؟

Review
پخش:8019
كامپوننت:Audio System HX 165 SQ
آمپليفاير:Mosconi As 100.4
ساب ووفر:Audio System MX 10 Plus + Sealed Box(بريج دو كانال از آمپ جهت تغذيه)
اكسسوريز:Gladen Zero Rca Cable+Streetwires Power Cable&Speaker
امروز فرصت كوتاهي دست داد كه خدمت يكي از دوستان باشم كه تجربه سيستمهاي حرفه اي رو داشته و دارند .ايشون تجربه شنيدن صداي محصولات برندهاي: فوكال،آديسان،ناكاميچي،ايك ليپس،كلاريون،هليكس پايونير ،ساند استريم و.....رو دارند.به تازكي پخش 8019 كن وود رو تهيه كردند و در خدمتتشون بودم براي تست صداي برند آديو سيستم (قبلا با هر دو پخش كلاريون و ايكليپس تست كرده بوديم).
پخش رو در حالت فلت قرار داديم و DSP رو هم خاموش كرديم.گين از روي آمپليفاير كاملا بسته بود چرا كه ايكليپس(كه قبلا بسته بود جاي كن وود،داراي خروجي Pre 8 Volt هست)لذا به گين دست نزديم.هيلتر ها از روي آمپليفاير هم كامپوننت و هم ساب ووفر رو حالت فول رنج.
از USB براي اجراي موزيك ها استفاده كرديم.
كيفيت صدا در تمام محدوده ولوم بين شماره هاي 28-35 كه ماكزيمم اين پخش هست داراي بالاترين كيفيت بود. صدا اصلا آشفتگي نداشت.صدا كاملا يكدست بود.به لطف آمپ ماسكوني ميد بيسها خيلي خوب و تقه اي عمل ميكرد.عملكرد ساب ووفر عالي بود بدون كوچكترين جا ماندن از موزيك حتي موزيكها ي رپ و R&B.محكم ميكوبيد.خيلي خوشم آمد.البته به پاي SQX10 تو باكس فابريك روي ماشين آقا عبدالله نميرسيد ولي خب اون كجا و اين كجا.:n02:سريه M-Line جزو پائينترين سريه محصولات گليدن هست.ولي همين درجه به نظر من با خيلي از برندهاي نام دار تو رده هاي بالاتر قابل رقابت هست.در مورد ماشين هم واقعا 206 استيج صداي خوبي داره.اصلا نياز به اسپيكر عقب رو حس نميكنيد زماني كه براي جلو كامپوننت خوب نصب كنيد.
يه خاطره هم كه ايشون روز نصب پخش برام تعريف كرد رو براتون نقل قول ميكنم .اين رفيقم خودش اكثر كارهاي نصب ر وانجام ميده.ولي ايندفعه گفت حوصله نداشتم و دادم پخشم رو يك نفر از همين نصابهاي محترم سيستم براشون بستن.
نقل قول ميكرد،طرف(قبل از نصب و صدا گيري) يه سر به صندوق زده بود و گفته بود چرا عقب اسپيكر نداري!!!سابت چيه؟!متفرقه هست.:n04:ايشون بهش ميگه شما پخش رو ببند بعدا خودت قضاوت كن.:n02:گفت طرف وقتي اولين ترك رو گذاشتم از آلبوم گروه 7 چشمهاش :n04:شد.گفت اسپيكر جلو چيه؟چند خريدي و.....خلاصه گفت نه ميشه پس عقب هم اسپيكر نبست.خيلي خوب ميزنه و....
دوستان نصب خوب و انتخاب اكسسوري مناسب و هميطور قطعات استاندارد و با كيفيت نه حالا خيلي خيلي گرون،حد متعادل واقعا ميتونه تو بازخوردي كه شما از سيستم صوتي و هزينه اي كه كرده ايد تاثير داشته باشه.
سعي كنيد اگر ميخواهيد وارد اين وادي بشيد درست و حساب شده تصميم بگيريد و عاقلانه هزينه نمائيد.
ببخشيد كه وقتتون رو گرفتم.
ارادتمند،حميد:n16:

danial_777
15-01-2014, 16:28
سلام دوستان
میخوام یه ضبط در حدود 250000 تومان بگیرم
خودم بین کنوود 3056 و پایونیر 2650 موندم که حدودا 220000 تومان هستند
لطف میکنین منو راهنمایی کنین؟
ضمنا من اصلا تفاوت بین کنوود 3056 و کنوود 356 رو متوجه نمیشم , آخه یک قیمت هم هستن:n13:

pahama1
15-01-2014, 21:00
سلام دوستان
میخوام یه ضبط در حدود 250000 تومان بگیرم
خودم بین کنوود 3056 و پایونیر 2650 موندم که حدودا 220000 تومان هستند
لطف میکنین منو راهنمایی کنین؟
ضمنا من اصلا تفاوت بین کنوود 3056 و کنوود 356 رو متوجه نمیشم , آخه یک قیمت هم هستن:n13:
سلام
من فکر کنم 2650 بهتر باشه ،

پایونیر 2650 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5 Band Graphic Equalizer
LCD Display with white text 1 line with 12 characters

iPod Ready
Yes

Works with iPhone
Yes

Supported Functions
• Battery Charging
• iPod & iPhone Direct Control allows you to control your Apple-compatible device directly from your car dashboard
Compatible Android phones with Android V4.0 and higher. (For Android V2.3, please download the Pioneer App)

کنوود 3056 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tone Fader Bass/Tre/Mid
13 Segment 8 Digit FL Display
Compatible with Kenwood Music Control for Android

اما در مورد فرق 3056 با 356
گویا 3056 1 قابلیت داره برای سرچ موزیک که توسط یه برنامه به نام KENWOOD Music Editor Light یک دیتابیس از نام ترک های موسیقی به همراه اطلاعات ID3 شون میسازه و شما میتونی ازش روی پخش استفاده کنی
اینم توضیح مختصر این نرم افزار:
KENWOOD Music Editor Light is an application program to create in USB memory a database of songs stored in USB mass storage device such as USB memory
By creating a database with this program, you can search for songs by artist or album title when playing songs on your Kenwood car audio

sh_king
15-01-2014, 22:21
سلام
دوستان من امروز سیستمو بستم به شرح زیر:
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526
من بیشتر از هرچیزی کیفیت واسم مهم بود و پرسوجویی که کردم باند memphis رو پیشنهاد دادن که ۴۲۰ت هم قیمتش بود! مشخصات باند هم ایناس:

Swivel mount aluminum/magnesium dome tweeter
Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Grills have 4 tabs and trim ring has 4 recesses for more secure fit
Polyurethane surround
MOUNTING DEPTH: 3"
60 watts RMS
120 watts PEAK
SENSITIVITY: 91 dB
SIZE: 6 x 9"
Fs: 60 Hz, Qms: 2.99, Qes: 0.96, Qts: 0.73, Vas: 0.7923, Mms: 18.95 g, Cms: 358 um/N, BL: 4.0 T

قدرت rms باند ها کمه 60w و به نظرم امپیلی مناسبی گرفتم واسش
ولی به نظر خودم اون چیزی که میخواستم نشده! یعنی اصلا باندی نیست که ۴۲۰ت بیرزه با اینکه تو سایتای خارجی هم برید همین قیمته و کل بازار هم همین قیمت بود
حالا کسی هست که راجع به این باندها بدونه؟
یا فکر میکنید پخشه خوبی نگرفتم یا امپیلی مناسبی نگرفتم؟!
ممنون میشم راهنمایی کنید

Elora
15-01-2014, 23:26
سالم؛در صورت امکان مشیه راهنماییم کنید بین پخش های پایونیر 7150 و p80rs و کنوود 7016 کدوم رو بگیرم؟ باند هم اینفینیتی کاپا، 6975 300 وات یا ...ضمنا دنبال یه ساب با بیس ملایم هستم. لطفا راهنماییم کنید. با سپاس از شما :n13:

hoseinsps
16-01-2014, 00:31
سلام
ماشينم 2 ماه تحويل گرفتم ضبط نداره.شماها تا حدود 200چي پيشنهاد مي كني. واسه استفاده معمولي ميخوام. cd برام مهم نيست فقط usb داشته باشه.
ممنون
سلام دوست عزیز
مبارکه
mvh-x165 pioneer قیمت 170و kenwood356 قیمت 220

سالم؛در صورت امکان مشیه راهنماییم کنید بین پخش های پایونیر 7150 و p80rs و کنوود 7016 کدوم رو بگیرم؟ باند هم اینفینیتی کاپا، 6975 300 وات یا ...ضمنا دنبال یه ساب با بیس ملایم هستم. لطفا راهنماییم کنید. با سپاس از شما :n13:
سلام
p80rs انتخاب خوبیه
برای باند هم اگه بودجه خوب دارید/ اگه گیر بیاد co609/dls1073/ hertz hcx690 میتونن انتخاب های خوبی باشن...
ولی اگر ساب میخواید بهتره کامپوننت بگیرید و سمت کواک نرید
برای بیس ملایم هم اگه واقعا ملایم میخواید یه ساب 10 اینچی تو باکس سیلد کفایت میکنه...
بهتر بود تو پستتون نوع صدایی که دوست دارید و حدود بودجه رو مشخص میکردید
اینطوری دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنن...

سلام
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526
من بیشتر از هرچیزی کیفیت واسم مهم بود و پرسوجویی که کردم باند memphis رو پیشنهاد دادن که ۴۲۰ت هم قیمتش بود! مشخصات باند هم ایناس:

Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Polyurethane surround
60 watts RMS
120 watts PEAK
Fs: 60 Hz, Qms: 2.99, Qes: 0.96, Qts: 0.73, Vas: 0.7923, Mms: 18.95 g, Cms: 358 um/N, BL: 4.0 T

ولی به نظر خودم اون چیزی که میخواستم نشده! یعنی اصلا باندی نیست که ۴۲۰ت بیرزه با اینکه تو سایتای خارجی هم برید همین قیمته و کل بازار هم همین قیمت بود
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
در مورد کواکتون اطلاعی ندارم ولی 420 هزار تومن برای 60 rms?با این مقدار هزینه برای باند بهتر بود از co609 که 450 قیمت داره استفاده میکردید
امپلی هم برای باند ها مناسبه...
پخش رو بهتر بود بیشتر هزینه میکردید چون اصلی ترین قِسمتِ ...

angelfish131
16-01-2014, 00:38
سلام دوستان.رو ماشین من یه پخش pioneer DEH-P4850MP با باند کنوود مدل KFC-M6935A هست که بدک نیست،اما بازم ارضام نمی کنه.یکی از دوستان داره ماشینش رو می فروشه به من گفت می خوای بانداشو وردار.باندش کدنس ZRS710 .گفت باندو با طاقچه بت میدم 400 تومن.به نظر شما باندش چطوره ؟؟واصلا ارزش خریدن داره با این قیمت یا نه؟اگه ارزش داره یه آمپلی هم بم معرفی کنین لطفا.ممنون :)

hamidR15
16-01-2014, 00:47
حمید جان قمیت این کامپ و ساب چنده؟ آمپ رو به کامپ و ساب زدی؟ مگیه ساب آمپ مونو نمی خواد؟ با آمپ ارزون میشه درایوش کرد؟
بعد آمپ GM-D8604 و GM-D9604 چه فرقی باهم دارن؟ ظاهراً وات و مشخصاتش یکی هست. بعدش چرا بعضیا کلاس ی و بعضی ش و شذ هستن؟ چه فرقی داره؟
سلام
این کامپ دیگه تولید نمیشه. جای اون گلیدن زیرو 165 آمده که آخرین قیمتش 1.150.000 تومن بود.ساب MX10 هم 210 تومن هست.
با توجه به اینکه آمپلیفایر 4 کانال هست دو کانال رو به کامپوننتها و دو کانال نیز بریج 4 اهم برای ساب.کاملا درایو میکنه.
در مورد آمپ مونو برای ساب،چرا بهتره ولی خب وقتی دو کانال خالی موجود هست هزینه اضافی صحیح نیست.
این ساب رو با یه آمپ 8106 پایونیر یا کن وود میشه درایو کرد.
در مورد اون دو آمپ تو این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه پست شماره 13735 توضیح دادم گلم.

سلام
ممنون
سلام گلم،به فروم خودتون خوش آمدید.:n16:
اگر CD نمیخواهید میتونید کن وود U256 با حدود قیمت 170 تومن رو استفاده نمائید.صدای خوبی داره نسبت به قیمتش.

سلام
پخش ۲۵۵۰ پایونیر
باند memphis mc692
امپیلی kenwood 526

Bulb tweeter protection
Carbon Honeycones
Kapton voice coils
Polyurethane surround
60 watts RMS
120 watts PEAK

ممنون میشم راهنمایی کنید
مبارکتون باشه،انشاءالله به سلامتی و دلخوشی ازش استفاده نمائید.
420 تومن برای ممفیس 60 واتی؟چرا اینقدر گرون؟30 تومن میگزاشتی روش یه آدیو سیستم CO609 میگرفتی پر قدرت و با کیفیت.البته پخشتون هم سری 2 هست و نباید خیلی ازش توقع داشته باشید.
حالا که گرفتی دیگه اشکال نداره ولی من شخصا با ممفیس ارتباط خوبی نتونستم بر قرار کنم. مخصوصا ساب ووفرهاش که ناز نزی هستند و زود میسوزن.

سلام عزیز.ورودتون رو به این انجم صمیمانه خیر مقدم عرض میکنیم.
به نظر من p80 گزینه اول هست به شرط تمیزی و در حد بودن.
بعد 7016 البته اگر تولید امسال نیست چون این جدیدها مشل ریدینگ با فلش مموریها دارن.
در مورد اسپیکر و با توجه به اینکه ساب ووفر در آینده به سیستمتون اضافه میشه به نظر من اینفی میتونه گزینه مناسبی باشه.
ساب خوب و خوش صدا هم من گلیدن RS12 رو با قیمت 400 تومن یا مدل RS12Free Air به قیمت 325 تومن پیشنهاد میکنم.این ساب هم در حالت فری ایر ،هم باکس ÷پورتد و هم باکس سیلد صدای بسیار عالی با بیسهای نرم و کوبنده بهتون تحویل میده .

sh_king
16-01-2014, 02:27
ممنون از پاسختون
واقعا نمیدونم به چه دلیلی کلا memphis اینقدر گرونه!
همه میگفتن کیفیتشو هیج باندی نداره منم به همین علیت گرفتم چون قدرت 60w خوبه از نظرم و کیفیت مهمه
ولی کیفیته اونجوری هم نداره

danial_777
16-01-2014, 04:01
سلام
من فکر کنم 2650 بهتر باشه ،

پایونیر 2650 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5 Band Graphic Equalizer
LCD Display with white text 1 line with 12 characters

iPod Ready
Yes

Works with iPhone
Yes

Supported Functions
• Battery Charging
• iPod & iPhone Direct Control allows you to control your Apple-compatible device directly from your car dashboard
Compatible Android phones with Android V4.0 and higher. (For Android V2.3, please download the Pioneer App)

کنوود 3056 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tone Fader Bass/Tre/Mid
13 Segment 8 Digit FL Display
Compatible with Kenwood Music Control for Android

اما در مورد فرق 3056 با 356
گویا 3056 1 قابلیت داره برای سرچ موزیک که توسط یه برنامه به نام KENWOOD Music Editor Light یک دیتابیس از نام ترک های موسیقی به همراه اطلاعات ID3 شون میسازه و شما میتونی ازش روی پخش استفاده کنی
اینم توضیح مختصر این نرم افزار:
KENWOOD Music Editor Light is an application program to create in USB memory a database of songs stored in USB mass storage device such as USB memory
By creating a database with this program, you can search for songs by artist or album title when playing songs on your Kenwood car audio

ممنون دوست عزیز
یه سوال کوچیک دیگه
از نظر جنس صدا کدومشون بهتره؟ پایونیر 2650یا کنوود3056؟؟؟؟

BIG-BANG
16-01-2014, 13:49
ممنون دوست عزیز
یه سوال کوچیک دیگه
از نظر جنس صدا کدومشون بهتره؟ پایونیر 2650یا کنوود3056؟؟؟؟
بقیه ی اجزای سیستمت چیه؟
اگه بزن و بکوب میخوای پایونیر
ولی اگه سیستم کامپونت و کلا کیفیتیه کنوود

VVHHDD
16-01-2014, 15:30
سلام دوستان:n01:
تو رنج حدود 250 تومن چه ضبط هایی رو پیشنهاد میدین؟ (البته میدونم پولم کمه اما چه کند بینوا همین دارد):n28:
اول کیفیت و عمق صدا برام خیلی مهمه و در درجه دوم Bass قوی
خیلی به فکر امکانات نیستم و از دار دنیا فقط USB میخوام:n02:
تا حدود 3~4 سال پیش سالی چند تا سیستم رو ماشینای دوستام می بستم و کیفیت و عمق سونی رو به تیزی صدای پایونییر ترجیح می دادم اما چند وقته از قافله عقب موندم و در جریان امور نیستم:n27:
در کل بین Sony و Pioneer و Kenwood موندم!
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم:n12:

ebi_rakhsh
16-01-2014, 16:06
سلام به همه اساتید با راهنماییاتون دیروز co609 رو با امپلی5602 بستم ممنون از پیشنهاد خوبتون
حالا نوبت به ساب ووفرم میرسه که دستی بهش بکشیم می خوام ویبره بازی کنم 307 خوبه یا باید عوضش کنم

hamed malekpour
16-01-2014, 17:33
می خواهم برای صنوق عقب سمند یه باکس بدم درست کنند که دو نتا ساب ببندم ولی نمی دونم چه جوری ببندک بهتره می شه راهنمایی کنید که صدای بم وقوی داشته باشه؟

khafan8288
17-01-2014, 00:09
سلام
من میخوام برایه ماشینم یه سیستم ببندم
یکی از فروشنده ها گفت اینارو بگیرم
باند پایونیر 6965
پخش پایونیر 2650
آمپلی 4 کانال torando RLT-460
نظرتون چیه؟