PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

m-530
07-12-2013, 19:38
با سلام

از این سه بلند گو کدوم بهتره ؟ کیفیت و قدرت و تیزی کمتری داره (نگید هیچ کدوم فقط از بین این سه تا یکی رو انتخاب کنینی )

kenwood 7100
kenwood 718
kenwood 718EX

BIG-BANG
07-12-2013, 20:30
با سلام

از این سه بلند گو کدوم بهتره ؟ کیفیت و قدرت و تیزی کمتری داره (نگید هیچ کدوم فقط از بین این سه تا یکی رو انتخاب کنینی )

kenwood 7100
kenwood 718
kenwood 718EX

هیچ کدوم :D
خداییش هیچ کدومش کیفیت صداش خوب نیست
اگه آمپ مث 5602 براش میخری که 7100 رو بخر وگرنه که 718ex

Sent from my HTC One X using Tapatalk

SEYED-ROHI
07-12-2013, 20:31
با سلام

kenwood 7100
kenwood 718
kenwood 718EX

چشم داداش چرا میزنی بدون شک 7100، البته اگر آمپ خوبی داشته باشی که بتونه فول درایوش کنه و خوب تنظیمش کنی صداش خیلی قویه

SEYED-ROHI
07-12-2013, 20:34
سلام
حمید خان خوب هستید؟
آقا از اونجا که من تصمیم گرفتم از این برند آدیو سیستم خریدی داشته باشم لذا یک سری ابهامات برام وجود داره که گفتم از خدمت شما بپبرسم.
اول اینکه به گمان بنده در رابطه با اینکه کامپوننتهای این برند هیچ کدوم گریل و توری نداره باید عرض کنم واقعا این برند با این سیاستش داره در حق مصرف کننده بی انصافی میکنه.به فرمایش شما حتی کامپهای گرون این برند گریل و توری نداره در صورتیکه برندهای دیگه حتی تو رده محصولات ارزونقیمت هم به مشتری احترام میزاره و یک گریل و توری بهشون میده.ولی این برند که الحق و الانصاف پول خوبی هم داره از مصرف کننده میگیره ولی مشتری را از یک گریل و توری کم ارزش محروم میکنه.به قول یکی از دوستان باید بریم یک کامپ 2 میلیونی بخریم بعد در به در بریم توپخونه دنبال یک گریل و توری برای کامپ 2 تومانیمون بگردیم.
ضمن اینکه الان مدتی هست که از طرف فروشگاه این واژه "شرکت تموم کرده" بسیار شنیده میشه.یکجورایی بنظر میاد جنسهاشون از حالت جور درآمده و به قولی یکسری اجناس اون ته ته انبار مونده و اونها را دارند میفروشند.متاسفانه وقتی از آقا پیام درباره اینکه پارت بعدی کی میرسه سوال میکنیم ایشون بطور خیلی مصمم و قاطع میفرمایند که اصلا و به هیچ عنوان معلوم نیست که کی پارت بعدی میرسه.از صحبتهای ایشون اینجور برمیاد که دیگه اصلا قصد وارد کردن مجدد این برند را ندارند.
مورد بعدی در رابطه با این هست که آیا این برند توسط شرکت خاصی و با نام معین وارد شده یا بطور فردی توسط شخص وارد شده.اگر بطور شخصی وارد شده تکلیف خدمات پس از فروش و گارانتی این محصولات چی میشه؟چون وارد کنندگان این برند آقای خان بابایی که الان سرباز هستند و آقا پیام هم که همونطور که قبلا عرض کردم میفرمایند از بار بعدی خبری نیست.به هر حال بعد از مدتی هر برندی نیاز به قطعات یدکی و گارانتی پیدا میکنه و حالا شرکتی که حتی گریل و توری نداره وضعیت لوازم یدکی و گارانتی محصولاتش چی میشه؟ضمن اینکه اگر بصورت شرکتی جنس وارد میشه نام شرکت و آدرس دفتر مرکزی را هم اگر میشه عنایت کنید.البته منظورم فروشگاه نیست.
کلا الان این شرکت آیا جنسهاش را با گارانتی میفروشه یا بدون گارانتی.
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی شاید این سوالات برای خیلی از بچه های شهرستان از جمله بنده پیش اومده باشه.
ممنون
ممنون علیرضا جان از سوالت
دقیقا من هم عاشقه این برند بودم اما به خاطر همین مشکلات مجبور شدم منصرف بشم از خرید

miladpa63
07-12-2013, 22:15
7000 rms و 15000 وات قدرت!!! باورتون میشه؟!! فیلمشو دیدم هموزم تو شوکم. 15 earthquake holees
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoseinsps
07-12-2013, 22:50
7000 rms و 15000 وات قدرت!!! باورتون میشه؟!! فیلمشو دیدم هموزم تو شوکم. 15 earthquake holees
سلام
برادر اسمش روشه دیگه!

earthquake
یعنی زمین لرزه.....
:n08:

m-530
07-12-2013, 22:54

یا حسین مظلوم ..........

این موتور جت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه میخواین موشک ناسا هوا کنید .:n19:
..................
خوب داداش گلم اگر خوب نیست . بهترین باند خربزه ای تو ایران ( به جز محصولات ادیو سیستم + گلیدن + MTX و ک لا این برند های کم جا افتاده کدوم بهتره )

بودجه تا 450:n12:

hoseinsps
07-12-2013, 23:01
سلام
بله همونه.
اون دو مدل وارد نشده نميدونم چنده.

مخلص عليرضا خان هم هستم.
علي جان من فكر ميكنم بهتر باشه خودتون با ايشون تماس بگيريد و از ايشون سوال نمائيد.چون واقعا سوالاتتون تخصصي هست و من ازشون بي اطلاع هستم.من اينجا فقط براي دوستان جنس رو تهيه ميكنم و ارسال ميكنم .ولي تا جائي كه خبر دارم آمپليفايرها يك سال گارانتي دارن.اسپيكرها هم اگر موردي داشته باشه تعمير ميشه و اگر عمر كوتاهي ازش گذشته باشه فكر كنم هزينه نميگيرن.بابت اینکه گفتن معلوم نیست که بار جدید کی میاد هم خود من بارها سوال کردم،ولی این پاسخ رو دادن،"نمیتونم دروغ بگویم که مثلا تا یک هفته دیگه میاد ولی نیاد و شرمنده بشم.، چون رسیدن بار تا گمرک یه پروسه هست، ترخیص کالا یه پروسه دیگه. لذا صادقانه میگ معلوم نیست"
در مورد گريل منم موافقم البته قيمتي نداره 14 تومن بود ولي من الان چي بايد بگم.:n13:نميدونم
اغلب ماشينها داخل درها بسته ميشن و همون گريل فابريك مياد روشون. مثلا BMW ها و كل ماشينهاي امروزي.حتي 206 405 پرشيا ال 90 و.....فقط پرايد هست كه بايد گريل ببندي چون واقعا جاي خاصي براش تعبيه نشده.
شما با خودشون تماس بگير نتيجه رو هم اعلام كن.
سلام
نمیخوام چون خودم دارم الکی حمایت کنم
ولی این برند رو هر وقت از هر کسی که سرش تو کار باشه بپرسید میدونه که برند گرونیه(البته در کنار کیفیتش) ! بخاطر همین هم کسی زیاد سمتش نمیره...
جابزه های متعددی هم برده که تو سایتش زدست....
الان gladen ارزون ترین رده اش که rs با شروع قیمت 550 تومن برای کامپ و 400تومن برای ساب شروع میشه در صورتی که اکثر برند های دیگه تو کامپ از 150 تومن شروع میکنند تا مثلا 500 تومن....
من هم سابش رو دارم هم کامپش و خیلی راضی ام
تو این چند ماه صدای سیستم های زیادی رو شنیدم ولی باز این gladen یه چیز دیگست!الان باز هم بخوام سیستم رو ارتقا بدم از این برند بگیرم
ادم های زیادی هم نیستند که بخوان پول بیشتر از 1500 خرج سیستم کنند در حالی که این برند اگر ما پایین تریین ردش رو در نظر بگیریم میشه دودست rs که 1100 میشه/ساب و امپ 1500/امپ استریو 1000 !!!!!!!
ما که راضی بودیم و هستیم.....
ولی این قضیه گریل واقعا بده.....

korokam
08-12-2013, 11:34
نظر دوستان راجب به چنجر ناکامیچی مدل Nakamichi MB-75 چی هست؟ یک مورد آکبند ساخت ژاپن برای خرید پیدا شده آیا 650 ارزش خرید داره ؟ این دستگاه چنجری است که 6 عدد CD صوتی در خود هد یونیت قرار میگیره و نیازی نیست که چنجر را در صندوق عقب قرار بدهید خود هد یونیت قابلیت ذخیره 6 عدد CD را دارد فقط MP3 پخش نمیکنه.

لینک مشخصات:

لینک زیر:

rroohhaamm
08-12-2013, 13:36

احنمالا سابه خوبی هست ولی فقط به اندازه و وزن و قیافه یک ساب دقت نکنید...

اینکه صدایه قشنگی داشته باشه گوش خراش نباشه اگرتو صدایه زیاد به صورته مداوم باشه خراب نشه و پارامتر هایه دیگه اینا خیلی مهمه ....

چه بسا ساب هایی بوده که 500 وات بوده و صدایی دلنشین تر و حتی بیشتر از 1000 واتیه هم خانواده خودش داشته... :n05:

hamidR15
08-12-2013, 15:00
نظر دوستان راجب به چنجر ناکامیچی مدل Nakamichi MB-75 چی هست؟ یک مورد آکبند ساخت ژاپن برای خرید پیدا شده آیا 650 ارزش خرید داره ؟ این دستگاه چنجری است که 6 عدد CD صوتی در خود هد یونیت قرار میگیره و نیازی نیست که چنجر را در صندوق عقب قرار بدهید خود هد یونیت قابلیت ذخیره 6 عدد CD را دارد فقط MP3 پخش نمیکنه.

لینک مشخصات:

لینک زیر:

سلام دوست عزيز.
برند ناكاميچي قبلا توسط شركت جم وارد ميشد.برند مطرحي هست و صداي خوبي داره. من مدل Z40 رو يكهفته داشتم.ولي مشكلي كه اين برند داره تابع قوانين كپي رايت هست و با CD هاي رايت شده اغلب مشكل داره و بايد CD اورجينال داخلش قرار بگيره.به نظر من اگر Orginal گوش ميكني بله ارزش داره.

hoseinsps
09-12-2013, 01:45
یا حسین مظلوم ..........

این موتور جت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه میخواین موشک ناسا هوا کنید .:n19:
..................
خوب داداش گلم اگر خوب نیست . بهترین باند خربزه ای تو ایران ( به جز محصولات ادیو سیستم + گلیدن + MTX و ک لا این برند های کم جا افتاده کدوم بهتره )

بودجه تا 450:n12:
سلام
ببین دوست من
اینجا دوستان نمیتونن بگن کدوم بهترینه!فقط یه مشاوره !
چون هر کامپ یا کواکسیالی ممکنه یه نوع صدا داشته باشه
مثلا من از صدای گرم خوشم میاد ممکنه یکی دیگه از صدای کریستالی خوشش بیاد
اینجا دوستان بهترین هارو پیشنهاد میدن و فقط سعی میشه که شما با اطمینان کامل خرید کنید و به اصطلاح سرتون کلاه نره!
بهترین کار اینه که با توجه به بودجتون برید توی فروشگاه های سیستم صوتی و صدای باند های مورد نظرتون رو بشنوید بعد با توجه به سلیقتون انتخاب کنید.:n16:

xperia990
09-12-2013, 12:10
سلام، من سه ماه پیش kenwood kdc-U356B خریدم، چند روز پیش کلا ضبط دزدیدن...
یکی از دوستام یک jvc داره اصل کره که panel روش دزدیده شده، سه سال کار کرده رو ماشین 1 سالی هم هست که یه گوشه افتاده.(یادمه همی چیز میخوند(تصویری هم ساپورت میکرد) و آمپلی فایر اینا هم، هم)
ارزش دارد آیا؟ فقط پنل خودش روش کار می کنه؟ یا یه خانواده خواص روش کار میکنه؟

BIG-BANG
09-12-2013, 13:52
سلام، من سه ماه پیش kenwood kdc-U356B خریدم، چند روز پیش کلا ضبط دزدیدن...
یکی از دوستام یک jvc داره اصل کره که panel روش دزدیده شده، سه سال کار کرده رو ماشین 1 سالی هم هست که یه گوشه افتاده.(یادمه همی چیز میخوند(تصویری هم ساپورت میکرد) و آمپلی فایر اینا هم، هم)
ارزش دارد آیا؟ فقط پنل خودش روش کار می کنه؟ یا یه خانواده خواص روش کار میکنه؟

عزیز اول برو دنبال پنل اون پخش ببین اصن گیر میاد اگه گیر اومد بردار باید ببینی چی توی بازار هستش و روش تست کنی ببینی جواب میده یا نه

payamnd
09-12-2013, 19:12
با سلام خدمت عزیزان ....بنده پایونیر 5550 بلوتوس 2دین دارم ... هیچ فرمتی از فیلم از روی usbپخش نمیشه !! حتی divx هم ریختم تو فلش پخش نکرد.اگه لطف کنید بگید چه divx تبدیل کنم با چه سرعتی و چه بیت ریتی و چه رزولوشنی که پخش کنه از روی usb ممنون میشم (به صورت کامل لطفا) در ضمن نمایندگی میگه divx vod باشه پخش میکنه که بنده همچین حالتی تو مبدل ها ندیدم ....برنامه مبدل هم DivX Plus 10 Build 1.10.1.151) که استفاده میکنم اینه ....خیلی ممنون

white boy
09-12-2013, 20:08
با سلام خدمت عزیزان ....بنده پایونیر 5550 بلوتوس 2دین دارم ... هیچ فرمتی از فیلم از روی usbپخش نمیشه !! حتی divx هم ریختم تو فلش پخش نکرد.اگه لطف کنید بگید چه divx تبدیل کنم با چه سرعتی و چه بیت ریتی و چه رزولوشنی که پخش کنه از روی usb ممنون میشم (به صورت کامل لطفا) در ضمن نمایندگی میگه divx vod باشه پخش میکنه که بنده همچین حالتی تو مبدل ها ندیدم ....برنامه مبدل هم DivX Plus 10 Build 1.10.1.151) که استفاده میکنم اینه ....خیلی ممنون

داداش فرمت mp4 رو ازمایش کردی چون این فرمت به راحتی باید پخش بشه !

dani_sheit
09-12-2013, 21:37
کمک کمک کمک

من یک پخش pioneer 5150ub دارم که پنلش ضربه خورده نصف مانیتورش سیاه شده هرجا بردم میگن مانیتورش رو نداریم باید چیکار کنم یکی کمک کنه :n28:

pahama1
10-12-2013, 08:45

سلام
اگه تا بحال کدک Divx رو برای پخش رجیستر نکردید،بهتره یک بار چک کنید ، ببینید در منوهای پخش (معمولا در قسمت اطلاعات، کد Divx رجیستر شده برای Device یا نه)

صفحه 14 دفترچه راهنما

شاید مشکل از همینجا باشه. برای اینکار ، کد رجیستر DIVX رو در منوی مربوطه پیدا کنید(قدیما یک عدد 8 رقمی بوداگه اشتباه نکنم)، سپس به سایت مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برید و در قسمت registration نام نویسی کرده و کد دستگاه را وارد کنید، معمولا دستگاه رو شناسایی میکنه و یه لینک دانلود ویدئو به شما میده. شما اون فایل تصویری رو دانلود کن و تو پخش Play کن.
با این کار در قسمت تنظیمات رجیستر کد Divx در منوهای پخش، عبارت REGISTERED نمایش داده میشه و مشخص میشه که رجیسترینگ با موفقت انجام شده. اون فایل هم برای استفاده های بعدی نگهدار، هرچند من تاحالا ندنیم که دوباره نیاز شه.

کمک کمک کمک

من یک پخش pioneer 5150ub دارم که پنلش ضربه خورده نصف مانیتورش سیاه شده هرجا بردم میگن مانیتورش رو نداریم باید چیکار کنم یکی کمک کنه :n28:

دوست عزیز از نمایندگی پیگیری کردید ؟؟

pahama1
10-12-2013, 08:57
سلام
من به یه پخش احتیاج دارم که حتما کول دیسک بخوره و حداقل 4 خروجی داشته باشه
355bt پایونیر هست که بلوتوث هم داره ولی سی دی نمیخوره
نظرتون راجع بهش چیه؟
میگن چینیه و کیفیت نداره درسته؟
باند هم 6950v2 پایونیر رو انتخاب کردم ولی خیلیا میگن کیفیت ندارن!!!!
نظرتون در مورد t696 jbl چیه؟
اصلا این برند معتبر هست؟
ضد سرقت هم یه مدل ایزی کار هست که ریموتش توی سوییچ 206 قرار میگیره
اصلا این مدل بدرد میخوره؟
به نظرتون چی کار کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام
355bt پخش متوسطی هست، عالی نیست و لی نسبت به هزینه ای که میکنید خوبه ، پخش هایی با حدود قیمت 300تا 400 تقریبا کیفیت و امکانات مشابهی داند
در بین کواکسیال ها چون صدا مقداری فرق داره،انتخاب بیشتر سلیقه ای هست، اگه صدای نسبتا تیز می پسندید پایونیر معمولا راضیتون میکنه ، jbl 696 کواک بدی نیست . در مورد ایزی کار اطلاعات کافی ندارم.

ZEOS 59
10-12-2013, 11:11
سلام.
بعد از خريد كامپ گليدن كه با مشاوره و راهنمايي حميد جان انتخاب شده بود ترجيح دادم كه امپ همين سري رو هم خريداري كنم كه باز هم زحمت تهيه اون رو گردن حميد عزيز افتاد.
با اندازه گيري كه روي درب پرايد جهت نصب كامپ انجام دادم متوجه شدم كه مگنت احتمالا به شيشه درب جلو در هنگام پايين اومدن گير ميكنه كه نهايتا سفارش يك دست رينگ به يكي از دوستان نجار دادم كه با دستگاه CNC نتيجه كار اين شد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SEYED-ROHI
10-12-2013, 13:46
سلام
355bt پخش متوسطی هست، عالی نیست و لی نسبت به هزینه ای که میکنید خوبه ، پخش هایی با حدود قیمت 300تا 400 تقریبا کیفیت و امکانات مشابهی داند
در بین کواکسیال ها چون صدا مقداری فرق داره،انتخاب بیشتر سلیقه ای هست، اگه صدای نسبتا تیز می پسندید پایونیر معمولا راضیتون میکنه ، jbl 696 کواک بدی نیست . در مورد ایزی کار اطلاعات کافی ندارم.
دوست عزیز به نظر من شما مشخص کن دنباله چه صدایی هستی مثلا کیفیت یا قدرت یا هرد دو و چقدر می خواهی هزینه کنی تا دوستان بتونن راهنماییت کنند

BIG-BANG
10-12-2013, 15:28
سلام.
بعد از خريد كامپ گليدن كه با مشاوره و راهنمايي حميد جان انتخاب شده بود ترجيح دادم كه امپ همين سري رو هم خريداري كنم كه باز هم زحمت تهيه اون رو گردن حميد عزيز افتاد.
با اندازه گيري كه روي درب پرايد جهت نصب كامپ انجام دادم متوجه شدم كه مگنت احتمالا به شيشه درب جلو در هنگام پايين اومدن گير ميكنه كه نهايتا سفارش يك دست رينگ به يكي از دوستان نجار دادم كه با دستگاه CNC نتيجه كار اين شد:

عزیز عکس بعد از نصب رو میشه بزاری

ZEOS 59
10-12-2013, 15:49
چشم.
بعد از نصب عكس تمام مراحل رو ميزارم.
فعلا بايد بمونم تا امپ برسه و البته وقت هم ياري كنه.

miladsw
10-12-2013, 18:41
سلام به همه من میخوام سیستم معمولی جمع کنم با اینا....

MARSHALL ME-2637 "7 INCH"
KENWOOD HQR7100 600W
KENWOOD W3013PS SUBWOOFER

و لطفا بگید آمپلی چی به اینا میخوره؟ ممنون

BIG-BANG
10-12-2013, 18:46
سلام به همه من میخوام سیستم معمولی جمع کنم با اینا....

MARSHALL ME-2637 "7 INCH"
KENWOOD HQR7100 600W
KENWOOD W3013PS SUBWOOFER

و لطفا بگید آمپلی چی به اینا میخوره؟ ممنون

آمپ هم میتونی چهار کانال پایونیر 8604 بخری و دو کانال بره برا باندا و دو کانال بریج بشه برا ساب
هم میتونی 5602 پایونیر برا باندا بخری و یه 8105 کنوود یا مدلای جدیدترش آمپ مونو برا ساب بخری
هم میتونی دو تا 5602 بخری یکی برا ساب و یکی برا باندا

miladsw
10-12-2013, 18:55
میخوام خیلی جا نگیره پس میشه هم ساب و هم باندارو به 8604 پایونیر وصل کرد. بازدهیش چطور میشه؟ و قیمت بروزش چنده؟ ممنون

Mohammadkiller
10-12-2013, 19:52

رفیقم این سابو داره از نزدیک دیدمش صداشم شنیدم
همچین صدای مالی نداره فقط قیافه داره
اگه اشتب نکنم ساب زیرو ارث کواک هست
البته تو ماشین نشستم فقط از بیرون گوش کردم خیلی صدا نداد
البته اونقدی بود که صندوق عقب رو داشت منفجر میکرد ولی نسبت به ساب های هم رده خودش نبود

Amir Silent
10-12-2013, 19:57
سلام
یه ضبط پایونیر بدون خروجی ساب دارم
میتونم رو این ضبط یه آمپ 4 کانال بندازم؟
مدل آمپم Tornado 1400 w AB460 هست با قیمت 150.000
اگه نمیشه یه آمپ Tornado 1200w RLG هم هست با قیمت 100.000
آمپا دست دوم هست و یه سوال دیگه که قیمتشون خوبه؟

BIG-BANG
10-12-2013, 23:35
میخوام خیلی جا نگیره پس میشه هم ساب و هم باندارو به 8604 پایونیر وصل کرد. بازدهیش چطور میشه؟ و قیمت بروزش چنده؟ ممنون

بازدهیش خوبه
قیمتش حدود 440 هستش

SEYED-ROHI
11-12-2013, 13:38
دوستان لطفا یه پخش ایندش که حداقل سه خروجی 4 ولت داشته باشه و با کیفیت باشه رو معرفی کنید از برندهای معتبر مثل کنوود و پایونیر و ....

miladsw
11-12-2013, 16:11
سلام دوباره ساب را عوض کردم شد pionner ts-w310d4 حالا اینو رو طاقچه بندازم یا تو باکس؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.:n16:

hoseinsps
11-12-2013, 16:21
سلام دوباره ساب را عوض کردم شد pionner ts-w310d4 حالا اینو رو طاقچه بندازم یا تو باکس؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.:n16:
سلام
این سابو اگه هنوز نخریدید اصلا نخرید!!!!!
پایونر توی این رده ساب هاش تا جایی که من میدونم یه مشکلی داره اونم اینه که صدای خشک و بدی دارن.....
اگه بودجتون تا 330 تومن میرسه که من gladen rs12free air رو پیشنهاد میدم که مخصوص گذاشتن توی طاقچست
اگر هم بودجتون تا 200 تومنه میتونید از kenwood3013/infinity1260 /audio system mx 12plusاستفاده کنید...

دوستان لطفا یه پخش ایندش که حداقل سه خروجی 4 ولت داشته باشه و با کیفیت باشه رو معرفی کنید از برندهای معتبر مثل کنوود و پایونیر و ....
سلام دوست عزیز
مقدار هزینتون؟
از حدود 900 تومن دارن تا 3 میلیون و بالا تر......
بنظر من از پایونر بگیرید....
Pioneer AVH-X6500DVDPioneer AVH-X5500BHSPioneer AVH-X7500BT

SEYED-ROHI
11-12-2013, 17:01
سلام
پایونر توی این رده ساب هاش تا جایی که من میدونم یه مشکلی داره اونم اینه که صدای خشک و بدی دارن.....
اگه بودجتون تا 330 تومن میرسه که من gladen rs12free air رو پیشنهاد میدم که مخصوص گذاشتن توی طاقچست
اگر هم بودجتون تا 200 تومنه میتونید از kenwood3013/infinity1260 /audio system mx 12plusاستفاده کنید...

سلام دوست عزیز
مقدار هزینتون؟
Pioneer AVH-X6500DVD

Pioneer AVH-X5500BHS

Pioneer AVH-X7500BT

ممنون دوست عزیز جز پایونیر پیشنهاد دیگه ای نداری ترجیحا جی وی سی و کنوود تا حدوده قیمت 1200 الی 1300

Tohid
11-12-2013, 17:11
سلام به دوستان...
قصد خرید پخش تصویری برای خودرو دارم...مد نظرم مدل مارشال هست..چون پاییونیر خیلی قیمت بالایی داره...
آیا ساب جدا به این دستگاه ها وصل میشه؟ اینتر فیس چی؟ کلا چطور ارزیابی می کنید؟

hoseinsps
11-12-2013, 18:15
سلام به دوستان...
قصد خرید پخش تصویری برای خودرو دارم...مد نظرم مدل مارشال هست..چون پاییونیر خیلی قیمت بالایی داره...
آیا ساب جدا به این دستگاه ها وصل میشه؟ اینتر فیس چی؟ کلا چطور ارزیابی می کنید؟
سلام
اگر مدلی که میخرید خروجی rcaداشته باشه امکان اضافه کردن ساب هم هست... / حتما میدونید که ساب نیاز به امپلی فایر داره....
اینترفیس رو نمیدونم
کلا این پخش ها از کیفیت ساخت بالایی برخودار نیستن...
و بعد یه مدت یه جاییشون از کار میافته که معمولا اولین جاش قسمت دیسک خوانشونه.....(دیدم که میگم:n01:)

SEYED-ROHI
11-12-2013, 18:19
سلام

سلام دوست عزیز
مقدار هزینتون؟
Pioneer AVH-X6500DVD

Pioneer AVH-X5500BHS

Pioneer AVH-X7500BT

دوست عزیز ممنون از جوابت از جی وی سی یا کنوود چیزی سراغ نداری

Tohid
11-12-2013, 18:57
سلام
اگر مدلی که میخرید خروجی rcaداشته باشه امکان اضافه کردن ساب هم هست... / حتما میدونید که ساب نیاز به امپلی فایر داره....
اینترفیس رو نمیدونم
کلا این پخش ها از کیفیت ساخت بالایی برخودار نیستن...
و بعد یه مدت یه جاییشون از کار میافته که معمولا اولین جاش قسمت دیسک خوانشونه.....(دیدم که میگم:n01:)

ممنونم از پاسختون..ولی امکانات فوق العاده ای دارند...که توی مدل های اصلی نیست...در کل rca مد نظر میگیرم...

hoseinsps
11-12-2013, 19:39
دوست عزیز ممنون از جوابت از جی وی سی یا کنوود چیزی سراغ نداری
سلام
Kenwood KVT-516
پنل متحرک من این مدلو دیدم....

ولی شما به پایونر بیشتر فکر کن...
jvcهم مدل پنل متحرک نمیشانسم

ممنونم از پاسختون..ولی امکانات فوق العاده ای دارند...که توی مدل های اصلی نیست...در کل rca مد نظر میگیرم...
سلام
بله امکانات دارن ولی کیفیت نه!
پخشی که میگیرید اگه دو rcaبه بالا داشته باشه بهتره با خروجی 4 ولت...

miladsw
11-12-2013, 22:36
سلام
ولی دیگه pioneer w310d4 خریدم حالا تو طاقچه بذارم بازده میده؟ یا باکس؟ ممنون

hoseinsps
11-12-2013, 23:43
سلام
ولی دیگه pioneer w310d4 خریدم حالا تو طاقچه بذارم بازده میده؟ یا باکس؟ ممنون
سلام
مبارکه
تو طاقچه بیشتر برای زیبایی خوبه تا بیس زدن!
توی باکس ساب راحت تر میتونه رنج فرکانسیشو کامل کنه و صدای دل نشین تری رو به گوش میرسونه
اگر قدرت میخواید باکس پورتد و اگر کیفیت مد نظره باکس سیلد پیشنهاد میشه....

miladsw
12-12-2013, 01:56
سلام
مبارکه
تو طاقچه بیشتر برای زیبایی خوبه تا بیس زدن!
توی باکس ساب راحت تر میتونه رنج فرکانسیشو کامل کنه و صدای دل نشین تری رو به گوش میرسونه
اگر قدرت میخواید باکس پورتد و اگر کیفیت مد نظره باکس سیلد پیشنهاد میشه....

ممنون ببخش ها میتونی بیشتر توضیح بدی؟ درست متوجه نشدم درباره باکس پورتد و باکس سیلد..:n01:

smmt2012
12-12-2013, 02:09
سلام دوستان و اساتید گل مخصوصا آقا حمید دوست داشتنی
ساب کیکر 15 اینچ CVX آک یا کارکرده خیلی تمیزش چنده قیمتش؟
ساب خوبی هست؟ساب کیفیتی یا قدرتی؟

hoseinsps
12-12-2013, 04:21
ممنون ببخش ها میتونی بیشتر توضیح بدی؟ درست متوجه نشدم درباره باکس پورتد و باکس سیلد..:n01:
خواهش میکنم
ببینید باکس سیلد برای مقاصد کیفیتی استفاده میشه و باکس پورتد برای مقاصد قدرتی.
خوب از اسمش مشخصه پورتد یعنی باکس دارای یک یا دو تا پورت هست که هوای داخل باکس میتونه به صورت کنترل شده رفت و برگشت بکنه ولی سیلد هیچ پورتی به بیرون نداره و هوا داخل باکس حبس میشه در این باکسها معمولا حجم صدا کمتره و دقت سـاب ووفر بیشتره و البته در باکسهای پورتد فرکانسهای لو بهتر اجرا میشه.!:n09:
و باکس پورتد از لحاظ حجم بزرگتر از باکس سیلد
مثلا ساب rs12 باکس سیلدش باید 32 لیتر و باکس پورتدش باید 48 لیتر باشه
در کل اگر ویبره و کوبش براتون مهمه باکس پورتد و اگر روی موزیک بودن و دلنشین تر بودن صدا مهمه باکس سیلد استفاده کنید

سلام
هر جا سخن از کیکر باشد نام l7 میدرخشد.......

smart.pro666
12-12-2013, 08:25
دوستان اين 2503i پايونير چه جور اسپيكريه خوبه ؟
قيمتش چه حدوديه ؟
ايا از 6975 يا 718 قوي تره ؟ با توجه به سايزش ؟
و اينكه به درد طاقچه عقب ميخوره !؟
ممنون ميشم يكي راهنمائي كنه . . .

Mohammadkiller
12-12-2013, 09:35
قيمتش چه حدوديه ؟

2503 اسپیکر گرد هست صداش هم بد نیست فکر نکنم خیلی با 6975 فرق داشته باشه البته یه خورده بیشتره
718 که صدای آبشار میده:n02:
این فقط به درد طاقچه عقب میخوره
البته خودم صداش رو گوش نکردم و اینو از مشخصاتش گفتم ولی

hoseinsps
12-12-2013, 09:41
قيمتش چه حدوديه ؟
سلام
718 که تیوتر های جیغی داره...
6975 هم از سال 84 و 5 به بعد دیگه مثل اولش نشد!
این اسپیکر هم همون طور که محمد خان فرمودن گرده و به نوعی شاید از کواک های 6*9 ضعیفتر باشه
ولی بجاش audiosystem co609 و dls 1073 رو پیشنهاد میدم

miladsw
12-12-2013, 10:45
[QUOTE=hoseinsps;8018588]
خواهش میکنم
خوب از اسمش مشخصه پورتد یعنی باکس دارای یک یا دو تا پورت هست که هوای داخل باکس میتونه به صورت کنترل شده رفت و برگشت بکنه ولی سیلد هیچ پورتی به بیرون نداره و هوا داخل باکس حبس میشه در این باکسها معمولا حجم صدا کمتره و دقت سـاب ووفر بیشتره و البته در باکسهای پورتد فرکانسهای لو بهتر اجرا میشه.!:n09:
در کل اگر ویبره و کوبش براتون مهمه باکس پورتد و اگر روی موزیک بودن و دلنشین تر بودن صدا مهمه باکس سیلد استفاده کنید

ممنون پس برای ساب pioneer w310d4 چه اندازه باکس پورتد درست کنم. آیا میتوان با mdf درست کرد؟ یا باید نئوپان باشه ابعادشو بگین و داخلش چجور باشه و لباسش رو چه کنم؟ ممنون زحمت دادما!!!!!

miladsw
12-12-2013, 10:47
خواهش میکنم

سلام
هر جا سخن از کیکر باشد نام l7 میدرخشد.......

ممنون پس برای ساب pioneer w310d4 چه اندازه باکس پورتد درست کنم. آیا میتوان با mdf درست کرد؟ یا باید نئوپان باشه ابعادشو بگین و داخلش چجور باشه و لباسش رو چه کنم؟ ممنون زحمت دادما!!!!!

smart.pro666
12-12-2013, 10:57
سلام
718 که تیوتر های جیغی داره...
6975 هم از سال 84 و 5 به بعد دیگه مثل اولش نشد!
این اسپیکر هم همون طور که محمد خان فرمودن گرده و به نوعی شاید از کواک های 6*9 ضعیفتر باشه
ولی بجاش audiosystem co609 و dls 1073 رو پیشنهاد میدم
دوستان درسته ولي قيمت مناسبي داره نسبت به 1073 و ساير كواك ها . . .
اينجا كرمان 270 تومانه آكبندش ! به نظرتون ، ارزش خريد داره يا نه يه كاپا بخريم . . . ؟!

hoseinsps
12-12-2013, 12:07
سلام
خصوصی تونو چک بفرمایید

hoseinsps
12-12-2013, 12:08
دوستان درسته ولي قيمت مناسبي داره نسبت به 1073 و ساير كواك ها . . .
اينجا كرمان 270 تومانه آكبندش ! به نظرتون ، ارزش خريد داره يا نه يه كاپا بخريم . . . ؟!
سلام
کنوود 7100 باز فکر کنم بهتر بقیه باشه
اینفینیتی کاپا هم اصلش باشه خوبه.....

miladsw
12-12-2013, 18:16
سلام
خصوصی تونو چک بفرمایید

ممنون بابت راهنماییت! برای من آمپلی خوب و ارزان قیمت هست؟ برای اینا....یکی رو معرفی کردند.دوستان قیمت 440 بود.ولی پایینتر از 400 باشه ممنون میشم معرفی کنید.
kenwood hqr 7100 600watt
pionner w310d4 1400w
marshal me-2637 7inch

BIG-BANG
12-12-2013, 19:04
ممنون بابت راهنماییت! برای من آمپلی خوب و ارزان قیمت هست؟ برای اینا....یکی رو معرفی کردند.دوستان قیمت 440 بود.ولی پایینتر از 400 باشه ممنون میشم معرفی کنید.
kenwood hqr 7100 600watt
pionner w310d4 1400w
marshal me-2637 7inch

یه 8604 پایونیر یا 8004 جی وی سی بخرید.
پایونیره به وفور توی بازار گیر میاد ولی جی وی سی به سختی گیر میاد

hoseinsps
12-12-2013, 22:30
kenwood hqr 7100 600watt
pionner w310d4 1400w
marshal me-2637 7inch
سلام
خواهش میکنم وظیفست:n16:
اصلا سمت مارک هایی مثل مارشال /بوشمن/مکسیدر/شارک/مافکو و... نرید!!!
میشه یه 4 کانال x41kenwoodهم گرفت که حدود650 تومنه....

hamidR15
12-12-2013, 23:55
سلام خیلی متشکرم شما لطف داری گلم.
اگر اورجینال باشه ساب خوبیه. کیفیتی هست و قدیم سر پارامترهاش خیلی بحث بود .مخصوصا اون نرمی ووفرش.یادش بخیر.
قیمت ندارم خدائیش.ولی باکس پورتد بزرگ میطلبه

مزايا و معايب باكسهاي سيلد:

Pluses

Easiest of all boxes to design and construct.
Can better handle ultra-low (<30 Hz) frequencies without destroying the woofer.
Generally the most accurate box in the mid-bass frequencies (better transient response...notes in quick succession are more well defined).
Can be used with motion feedback.

Minuses

Low bass response not as good as in a vented box.
Lower efficiency than that of a vented box

مزايا و معايب باكسهاي پورتد:

Pluses

Better low frequency response.
Better efficiency.
Better power handling in vicinity of tuning frequency.

Minuses

More difficult to design/build. If tuning frequency needs to be small, in small box, port length often becomes too awkward to realize properly. In such cases Passive radiator system may be favorable.
Frequencies below tuning can cause the woofer to overextend itself and therefore be damaged (an electronic low frequency filter can remedy this problem, so called 6th order alignment).

رفرنس:

چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Amir Silent
13-12-2013, 10:25
سلام

hoseinsps
13-12-2013, 13:05
سلام
سلام
با یه تبدیل 2 به 4 میشه امپ 4 کانال بست
ولی front/rear دیگه وجود نخواهد داشت که زیادم مهم نیست

Mostafa_Kaveh
13-12-2013, 13:59
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم با راهنمایی های دوستان برطرف بشه

مشکل اینه که یو اس بی پخش با بعضی از فلش ها مخصوصا فلش ها ی فلزی مشکل داره و موقع پخش هی قطع و وصل میشه و مینویسه format read

البته این مشکل وقتیه که از کابل رابط استفاده میکنم یعنی وقتی کابل رو در میارم و فلش رو مستقیم وصل میکنم مشکلی ندارم

یکی از دوستان گفتند که وقتی از کابل استفاده میکنی افت ولتاژ داری واسه اونه

کابل رو تعویض هم کردم باز مشکل پابرجا بود

ممنون میشم راهنمایی کنید

hoseinsps
13-12-2013, 18:11
سلام دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم با راهنمایی های دوستان برطرف بشه

مشکل اینه که یو اس بی پخش با بعضی از فلش ها مخصوصا فلش ها ی فلزی مشکل داره و موقع پخش هی قطع و وصل میشه و مینویسه format read

البته این مشکل وقتیه که از کابل رابط استفاده میکنم یعنی وقتی کابل رو در میارم و فلش رو مستقیم وصل میکنم مشکلی ندارم

یکی از دوستان گفتند که وقتی از کابل استفاده میکنی افت ولتاژ داری واسه اونه

کابل رو تعویض هم کردم باز مشکل پابرجا بود

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
تو تاپیکی که پرسیده بودید یه راه حل دادم
درست نشد؟
در ضمن کابلتون هم بهتره زیره 0.5 متر باشه

Mostafa_Kaveh
13-12-2013, 19:46
سلام
تو تاپیکی که پرسیده بودید یه راه حل دادم
درست نشد؟
در ضمن کابلتون هم بهتره زیره 0.5 متر باشه
داداش ممنون اونجا نقل قولتون رو دیدم
ولی اصلا ربطی نداره که تو دست انداز باشه
ولی کابل رو حتماا با زیر یه متر تست میکنم
ممنون

najee
14-12-2013, 07:56
سلام.
نمیدونم جای مناسبی میپرسم یانه .
درحال حاضر بهترین کابلRCA چه مارکی وچه قیمتی چند متری؟
کابل برق که مستقیم از باتری میگیرن چطور اون چند قیمته ؟
واقعا این کابلهای RCAانقدر مهمه که حتما باید اینا رو بگیری بااین قیمتها یعنی با همون دوفیشهای قدیمی خودمون نمیشه ؟چه اتفاقی میافته اگه وصل کنم ؟
کابل برق هم اگه ازهمون سیم های افشان قوی استفاده کنی ایرادی داره ؟
یه سئوال دیگه که یه خورده هم با اینا متفاوت آمپلی های مافکو خوبن یه دست دوم درحد نو گیرم اومد 60تومن روش مدل ننوشته بود فکر کن زده 220یا2200وات

hamidR15
14-12-2013, 10:04
سلام.
نمیدونم جای مناسبی میپرسم یانه .
درحال حاضر بهترین کابلRCA چه مارکی وچه قیمتی چند متری؟
کابل برق که مستقیم از باتری میگیرن چطور اون چند قیمته ؟
واقعا این کابلهای RCAانقدر مهمه که حتما باید اینا رو بگیری بااین قیمتها یعنی با همون دوفیشهای قدیمی خودمون نمیشه ؟چه اتفاقی میافته اگه وصل کنم ؟
کابل برق هم اگه ازهمون سیم های افشان قوی استفاده کنی ایرادی داره ؟
یه سئوال دیگه که یه خورده هم با اینا متفاوت آمپلی های مافکو خوبن یه دست دوم درحد نو گیرم اومد 60تومن روش مدل ننوشته بود فکر کن زده 220یا2200وات
سلام ناجي جان
وقتي شما از قطعات هاي اند استفاده كنيد حتما بايد كابل RCA هاي اند تهيه نمائيد.بهترين هاي اند ساز تو زمينه خودرو استريت وايرز و مانستر هستند كه متاسفانه هر دو برند خيلي كمياب و گران ميباشند.
براي كابل برق يا همان Power Cable هم مسلما كابلهاي معتبر با خلوص مس بالا خيلي تاثير گذار هست اگر كسي از نظر مالي توان تيهيه اين كابلها رو داره حتما بايد از اونها استفاده بشه.ولي من شخصا از برندهاي ايراني مثل جوشكاب يزد كه انعطاف خوبي داره استفاده كردم.اين كابل داراي رشته هاي زياد و نازك هست و از نظر كيفيت هم خيلي خوبه.
آمپ مافكو هم خيلي جالب نيست ولي 60 تومن هم خيلي قيمت خوبيه.

najee
14-12-2013, 11:05
سلام ناجي جان
وقتي شما از قطعات هاي اند استفاده كنيد حتما بايد كابل RCA هاي اند تهيه نمائيد.بهترين هاي اند ساز تو زمينه خودرو استريت وايرز و مانستر هستند كه متاسفانه هر دو برند خيلي كمياب و گران ميباشند.
براي كابل برق يا همان Power Cable هم مسلما كابلهاي معتبر با خلوص مس بالا خيلي تاثير گذار هست اگر كسي از نظر مالي توان تيهيه اين كابلها رو داره حتما بايد از اونها استفاده بشه.ولي من شخصا از برندهاي ايراني مثل جوشكاب يزد كه انعطاف خوبي داره استفاده كردم.اين كابل داراي رشته هاي زياد و نازك هست و از نظر كيفيت هم خيلي خوبه.
آمپ مافكو هم خيلي جالب نيست ولي 60 تومن هم خيلي قيمت خوبيه.

حمید جان من یکی از دوستام پخش 2350پایونیر داره قدیمی باباند 6965V2 پایونیر .چون دانشجو دستش خالی خواستیم 60تومن جور کنیم این آمپ رو بگیریم بعد خودمون بدون دردسر وصل کنیم .چون طرف میگفت با نصب 180تومن میشه البته نمیدونم پول کابل rcaو power cableتقریبا چقدر میشه که خودمون تهیه کنیم اگه ارزش داشته باشه .
اگر هم که بشه با همون کابل های افشان قوی برق و بکشیم .یه دوفیش بلند هم واسش جور کنیم فکر میکنی جواب بده من برای کابل برق که فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.ماشینم سمنده.

najee
14-12-2013, 11:06
حمید جان من یکی از دوستام پخش 2350پایونیر داره قدیمی باباند 6965V2 پایونیر .چون دانشجو دستش خالی خواستیم 60تومن جور کنیم این آمپ رو بگیریم بعد خودمون بدون دردسر وصل کنیم .چون طرف میگفت با نصب 180تومن میشه البته نمیدونم پول کابل rcaو power cableتقریبا چقدر میشه که خودمون تهیه کنیم اگه ارزش داشته باشه .
اگر هم که بشه با همون کابل های افشان قوی برق و بکشیم .یه دوفیش بلند هم واسش جور کنیم فکر میکنی جواب بده من برای کابل برق که فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.ماشینم سمنده.

راستی ببخشید مظورتون از قطعات اند چیه ؟

mmrmmr
14-12-2013, 12:19
راستی ببخشید مظورتون از قطعات اند چیه ؟

منظورشون "های اند" یا High-End هست که معمولا تو هر محصولی به قطعات و لوازم فوق حرفه ای و بسیار با کیفیت گفته میشه.

hamidR15
14-12-2013, 14:07
احتمالا كل هزينه رو گفته با كابل و پك و....

najee
14-12-2013, 17:03
احتمالا كل هزينه رو گفته با كابل و پك و....

آره دیگه کل هزینه رو گفت با آمپ و بستن 180تومن
ولی من یه چیزدیگه میگم میخوام ببینم با این شرایطی که گفتم
خودم میتونم وصل کنم مشکلی پیش نمیاد .
کابل rca جنس متوسط توبازار چنده الان؟

hoseinsps
14-12-2013, 18:50
آره دیگه کل هزینه رو گفت با آمپ و بستن 180تومن
ولی من یه چیزدیگه میگم میخوام ببینم با این شرایطی که گفتم
خودم میتونم وصل کنم مشکلی پیش نمیاد .
کابل rca جنس متوسط توبازار چنده الان؟
سلام
با اجازه حمید خان
بستنش که راحته!
ار سی ای الان استریت وایرز هست 25 تومن که من گرفتم که تقلبیه ولی کیفیت خوبی داره/نویز هم اصلا نداره
شما از اون سری گلایدن که فکر کنم 35 تومنه اگه خیلی وسواسید استفاده کنید
یه ار سی ای که 30 تومنه(ارزون تر هم بود موردی نیست !فقط با فروشنده شرط کنید که اگه نویز داشت پس بگیره)
البته همون فیش دو به دو معمولی هم میشه استفاده کرد....
15 تومن فیوز و جعبه فیوز
اگر چیزی هم نداشته باشید مثل سیم برق و غیره....
به 70 تومن هم نمیرسه کل چیزایی که نیاز دارید

hoseinsps
15-12-2013, 05:12
سلام خدمت همگی
یه سوال داشتم که حمید جان یا کسانی که تجربشو دارن پاسخ بدن
من یه ساب rs12دارم با باکس پورتد
الان اگه بخوام یه ساب دیگه اضافه کنم از همین مدل میشه جدیدرو با باکس سیلد بذارم؟یا حتما باید اونم پورتد باشه؟

najee
15-12-2013, 08:22
سلام
با اجازه حمید خان
بستنش که راحته!
ار سی ای الان استریت وایرز هست 25 تومن که من گرفتم که تقلبیه ولی کیفیت خوبی داره/نویز هم اصلا نداره
شما از اون سری گلایدن که فکر کنم 35 تومنه اگه خیلی وسواسید استفاده کنید
یه ار سی ای که 30 تومنه(ارزون تر هم بود موردی نیست !فقط با فروشنده شرط کنید که اگه نویز داشت پس بگیره)
البته همون فیش دو به دو معمولی هم میشه استفاده کرد....
15 تومن فیوز و جعبه فیوز
اگر چیزی هم نداشته باشید مثل سیم برق و غیره....
به 70 تومن هم نمیرسه کل چیزایی که نیاز دارید

وسواس .من میخوام خودم باکابل های معمولی ببندم واسواس کدوم بقول حمید آقا سیستم هم که اند نیست .پس کابل برق قوی مشکی ایجاد نمیکنه این که حله برای سمند فکر کنم 5متر کافی باشه.
کابل RCAهم که 30تومن میگم دوفیش معمولی خونگی که پشت دستگاهای ویدئو میخوره بلندشو بزنم ببینم چی میشه امتحانش که ضرر نداره داره؟
فیوز دیگه میخواد چکار واسه کجاش میخواد.

hoseinsps
15-12-2013, 09:17
وسواس .من میخوام خودم باکابل های معمولی ببندم واسواس کدوم بقول حمید آقا سیستم هم که اند نیست .پس کابل برق قوی مشکی ایجاد نمیکنه این که حله برای سمند فکر کنم 5متر کافی باشه.
کابل RCAهم که 30تومن میگم دوفیش معمولی خونگی که پشت دستگاهای ویدئو میخوره بلندشو بزنم ببینم چی میشه امتحانش که ضرر نداره داره؟
فیوز دیگه میخواد چکار واسه کجاش میخواد.
سلام
امتحان این فیش هایی که میگید ضرر نداره فقط موقعی که پخش روشنه فیش هارو در نیارید یا اگر از پخش در اوردن اول بزنیدشون بعد پخشو روشن کنید
فیوز هم باید سر راه سیم مثبتتون بذارید
فیوز رو یه 20 سانت بعد باتری قرار بدید
اگر فیوز نباشه و خداهی نکرده تو صندوق اتصالی بشه یا مثلا سیم مثبت خوردگی پیدا کنه و به بدنه بخوره اونوقت اتصالی میشه .....(میدونید که کل بدنه برق منفی داره)
باتری که به فنا میره....
احتمال اتش سوزی هم هست چون تو اتصال جرقه ایجاد میشه...
امپلی هم میسوزه...
کلا هیچ وقت برق رو از باطری بطور مستقیم نگیرید ....
خطر ناکه:n04:

hamidR15
15-12-2013, 09:42
سلام خدمت همگی
یه سوال داشتم که حمید جان یا کسانی که تجربشو دارن پاسخ بدن
من یه ساب rs12دارم با باکس پورتد
الان اگه بخوام یه ساب دیگه اضافه کنم از همین مدل میشه جدیدرو با باکس سیلد بذارم؟یا حتما باید اونم پورتد باشه؟

سلام حسين جان.ممنون از اينكه پاسخ دوستان رو كامل ميفرمائيد.:n16:
در مورد اضافه كردن يه ساب ديگه
1-حتما بايد از يه برند باشه
2-حجم باكس و نوع باكس نيز بايد يكجور باشه.اگر مشكل فضا پيدا مي كنيد بايد از يه باكس دوبل با حجم كمتر استفاده كنيد.
3-عجب SPL ي بگيري تو اين پرايد كوچولو:n19:تقريبا از R15 حجم صدا بيشتر ميشه.

hoseinsps
15-12-2013, 11:34
سلام حسين جان.ممنون از اينكه پاسخ دوستان رو كامل ميفرمائيد.:n16:
در مورد اضافه كردن يه ساب ديگه
1-حتما بايد از يه برند باشه
2-حجم باكس و نوع باكس نيز بايد يكجور باشه.اگر مشكل فضا پيدا مي كنيد بايد از يه باكس دوبل با حجم كمتر استفاده كنيد.
3-عجب SPL ي بگيري تو اين پرايد كوچولو:n19:تقريبا از R15 حجم صدا بيشتر ميشه.
سلام
درس پس میدیم حمید جان
اون امپ ماسکونی بود که گفتم بهتون خریدمش اخر!!!واقعا مهشره این mosconi
این مافکو که دارم این سابرو که خوب تکون میده
گفتم یکی دیگه هم اضاف کنم به اون دو تا کانالش..
مشکل جا هم ندارم....
الان مونده استیج جلو و کامپ sqx یا sql.....
sqx165که 730 تومنه
sql 165رو شرکت تموم کرده؟
این بنده خدایی که امپو خریدم ازشون رو پرشیاش یه spl12 داشت با یهSPL 1800c1
از زندگی وسیستمم نا امید شدم کلا......:n02:

miladsw
15-12-2013, 13:20
سلام دوباره به دوستان
آمپلی فایر PIONNER GM-D8604 میخوام بخرم برای...
KENWWOD HQR 7100 600W
PIONNER W310D4
ولی مکس پاور آمپلی 1200 هستش ولی سابم 1400 حالا پس چرا اینطوریه؟
و RMS سابم 400 2X4ohm ولی آمپلی یک تا خروجی 300 4ohm داره پس چرا اینجوریه؟:n13:

hoseinsps
15-12-2013, 13:43
سلام دوباره به دوستان
آمپلی فایر PIONNER GM-D8604 میخوام بخرم برای...
KENWWOD HQR 7100 600W
PIONNER W310D4
ولی مکس پاور آمپلی 1200 هستش ولی سابم 1400 حالا پس چرا اینطوریه؟
و RMS سابم 400 2X4ohm ولی آمپلی یک تا خروجی 300 4ohm داره پس چرا اینجوریه؟:n13:
سلام
دوست عزیز
شما به مکث پاور توجه نکنید
rmsمد نظرتون باشه
امپ شما 4 کاناله که بصورت بریج 2تا 300 وات روی 4 اهم میده که برای سابهاتون کافیه....

hamidR15
15-12-2013, 21:18
سلام
درس پس میدیم حمید جان
اون امپ ماسکونی بود که گفتم بهتون خریدمش اخر!!!واقعا مهشره این mosconi
این مافکو که دارم این سابرو که خوب تکون میده
گفتم یکی دیگه هم اضاف کنم به اون دو تا کانالش..
مشکل جا هم ندارم....
الان مونده استیج جلو و کامپ sqx یا sql.....
sqx165که 730 تومنه
sql 165رو شرکت تموم کرده؟
این بنده خدایی که امپو خریدم ازشون رو پرشیاش یه spl12 داشت با یهSPL 1800c1
از زندگی وسیستمم نا امید شدم کلا......:n02:
سلام. خواهش میکنم.استفاده میکنم.:n16:
مبارکت باشه one 120 بود درسته؟چند گرفتی؟
بله ماسکونی واقعا عالیه. من اگر آمپم غیر از اینی الان دارم بود چون واقعا از همه نظر عالی صداش،بدون شک یا وان 120 میگرفتم یا As100.4
میدبیس ماسکونی فوق العاده هست و صداش گرمه.خیلی خوشم اومد. من سه چهار روز یه as100.4 رو ماشینم بود برای تست.خیلی خوشم اومد.
حسین جان اون مافکو رو هر وقت عوض کردی،تازه متوجه صدای هیولای داخل صندوق خواهید شد.
من زمانی که صدای R15 رو با پاور 2400DB می شنیدم میگفتم عجب صدائی داره.135dB هم گرفتم باهاش. ولی وقتی با یه m1005 شنیدم تازه متوجه BASS دقیق شدم.آمپلیفایر خیلی مهمه.البته شما عجله نکن. انشاءالله فرصت بسیاره. ماشاءالله جوونی ،کار میکنی پول آمپ مونو هم جور میشه به امید خدا.:n12:
در مورد کامپ بله SQL ولی میاد.ولی اگر نظر من رو بخواهی یا همون RS بگیر یا نهایت SQX بزار صدا یکدست بشه.ببین با ماسکونی چیکار میکنه برات.حتما تو دقت و دیتیل موزیکها توجه کن.الان نصب کردی؟
-------------------------------------------------------------
در مورد باکس،با نظرت موافم برای حمل ونقل ولی در مورد دوبل کی گفته خوب نیست.شماباید بین هر چمبر با mdf یه تیغه نصب کنید که فضای هر چمبر از هم جدا باشه.هیچ ایرادی نداره غیر از همان بحث جابجائی و...که خودت اشاره کردی.
------------------------------------------------------------
ایشون بچه تبریز هستند؟

arash2804
15-12-2013, 22:00
سلام خدمت دوستان
پروسسور چیه؟ چی کار میکنه دقیقا تو یه سیستم صوتی؟

hoseinsps
15-12-2013, 23:27
سلام. خواهش میکنم.استفاده میکنم.:n16:
مبارکت باشه one 120 بود درسته؟چند گرفتی؟
بله ماسکونی واقعا عالیه. من اگر آمپم غیر از اینی الان دارم بود چون واقعا از همه نظر عالی صداش،بدون شک یا وان 120 میگرفتم یا As100.4
میدبیس ماسکونی فوق العاده هست و صداش گرمه.خیلی خوشم اومد. من سه چهار روز یه as100.4 رو ماشینم بود برای تست.خیلی خوشم اومد.
حسین جان اون مافکو رو هر وقت عوض کردی،تازه متوجه صدای هیولای داخل صندوق خواهید شد.
من زمانی که صدای R15 رو با پاور 2400DB می شنیدم میگفتم عجب صدائی داره.135dB هم گرفتم باهاش. ولی وقتی با یه m1005 شنیدم تازه متوجه BASS دقیق شدم.آمپلیفایر خیلی مهمه.البته شما عجله نکن. انشاءالله فرصت بسیاره. ماشاءالله جوونی ،کار میکنی پول آمپ مونو هم جور میشه به امید خدا.:n12:
در مورد کامپ بله SQL ولی میاد.ولی اگر نظر من رو بخواهی یا همون RS بگیر یا نهایت SQX بزار صدا یکدست بشه.ببین با ماسکونی چیکار میکنه برات.حتما تو دقت و دیتیل موزیکها توجه کن.الان نصب کردی؟
-------------------------------------------------------------
در مورد باکس،با نظرت موافم برای حمل ونقل ولی در مورد دوبل کی گفته خوب نیست.شماباید بین هر چمبر با mdf یه تیغه نصب کنید که فضای هر چمبر از هم جدا باشه.هیچ ایرادی نداره غیر از همان بحث جابجائی و...که خودت اشاره کردی.
------------------------------------------------------------
ایشون بچه تبریز هستند؟
سلام
امپو از یکی از بچه های اهواز گرفتم
رفته بودم برای شیشه دودی ماشین که دیگه سیستمو خودش دید و گفت چطوری این برندو انتخاب کردیو از این حرفاااا
امپ کافکو رو که دید خندش گرفت!
1000 خریدم
یکی دیگه هم بود توی PT که 1100 میداد ولی انگاری فروختنشو نصیب ما نشد.....
دیشب هم روی ماشین نصبش کردم...
امپ کوچیک و جمعو جوریه....

rroohhaamm
16-12-2013, 00:00
کسی درباره MTX Component Mercury MLK6500 چیزی میدونه...؟
270دسته دومشو گفتن بهم...

hamidR15
16-12-2013, 11:38
سلام خدمت دوستان
پروسسور چیه؟ چی کار میکنه دقیقا تو یه سیستم صوتی؟
سلام عبداله جان.
به طور خلاصه و خودموني عرض ميكنم.پخشي كه داري يا داشتي(نميدونم فروختي يا نه) داخلش يه DSP يا همون ديجيتال سيگنال پروسسور داره كه همه سيستم رو آناليز و كنترل ميكنه. از DAC گرفته تا هليترهاي HPF و LPF و شيب كات فركانسها و خود فركانسهاي كات آف و خروجي و ورودي RCA و....
حالا رو HU هائي مثل آلپاين آمدن تمام اين كارهائي كه پخشهاي پايونير يا كن وود تو همون دستگاه انجام ميده رو كشيده بيرون و يه دستگاه جدا درست كرده به نام پروسسور و شما اگر پخش الپاين بخريد و بخواهيد حرفه اي عمل كنيد و موزيك گوش كنيد بايد حتما اين دستگاه رو كه ايمپرينت نام دارد رو تهيه كنيد.
من نظر شخصيم اينه كه آلپاين اينجا داره به مشتري اجحاف ميكنه. چرا ؟!چون خود پخشها با توجه به امكاناتش قيمتهاش گرون هست و باز تهيه پروسسور نيز يه هزينه اضافي هست كه بايد پرداخت شود،نه اينكه به خاطر يك جفت گريل وقاب بيايم بگيم فلان شركت به مشتري داره توهين ميكنه.اتفاقا باز خيلي جالبه همين آلپاين كامپوننت SPS-610C و اغلب كامپوننتهاي توليد جديد رو بدون گريل و قاب به مشتري عرضه ميكنه.:n02:

سلام
امپو از یکی از بچه های اهواز گرفتم
رفته بودم برای شیشه دودی ماشین که دیگه سیستمو خودش دید و گفت چطوری این برندو انتخاب کردیو از این حرفاااا
امپ کافکو رو که دید خندش گرفت!
1000 خریدم
یکی دیگه هم بود توی PT که 1100 میداد ولی انگاری فروختنشو نصیب ما نشد.....
دیشب هم روی ماشین نصبش کردم...
امپ کوچیک و جمعو جوریه....

کسی درباره MTX Component Mercury MLK6500 چیزی میدونه...؟
270دسته دومشو گفتن بهم...

سعيد جان اين مدل اورجينال نيست.فيكه.:n02:

hoseinsps
16-12-2013, 19:19
حمبد جان بنظرتون کدوم یکی بهتر بازده میده؟
همین امپ مافکو و اضافه کردن یه ساب دیگه بهش
یا
خریدن یه امپ 700 ار ام اسی به جای ساب جدید

hamidR15
16-12-2013, 19:34
حمبد جان بنظرتون کدوم یکی بهتر بازده میده؟
همین امپ مافکو و اضافه کردن یه ساب دیگه بهش
یا
خریدن یه امپ 700 ار ام اسی به جای ساب جدید

حسین جان به نظر من با همین یدونه ساب تو همین ماشین سر کنی بهتره. هر وقت ماشین رو به سلامتی عوض کردی ساب رو دوتاش کن آمپ هم عوض کن.

rythm
16-12-2013, 20:19
سلام
من وقتی پخش رو خاموش میکنم از باندها صدای تقه بلندی میاد. اول که نصب کرده بودم نویز وحشتناک داشتم که با عوض کردن RCA نویز ندارم ولی این صدای تقه برطرف نشد.

Alpine 140+ML 60.2+MC609+RCA High End Zero

hoseinsps
16-12-2013, 23:37
حسین جان به نظر من با همین یدونه ساب تو همین ماشین سر کنی بهتره. هر وقت ماشین رو به سلامتی عوض کردی ساب رو دوتاش کن آمپ هم عوض کن.
یعنی همین سابه با امپ مافکو خوبه فعلا؟
البته با همین ساب هم داشبرد صدای جر جرش بلند میشه....
ماشین های دیگه مثل 206/پارس/سمند/405؟
اونا هم همینطوری صدا میدن؟
الان رو ماشین ساب دارید؟مدل؟امپ:n02:؟

hamidR15
17-12-2013, 00:02
یعنی همین سابه با امپ مافکو خوبه فعلا؟
البته با همین ساب هم داشبرد صدای جر جرش بلند میشه....
ماشین های دیگه مثل 206/پارس/سمند/405؟
اونا هم همینطوری صدا میدن؟
الان رو ماشین ساب دارید؟مدل؟امپ:n02:؟
آره حسین جان.البته اگر دستت بازه که امپ رو عوض کن. ولی ساب اضافه نکن چون حجم باس خیلی زیاد میشه. به نظر من نیاز نداری این همه SPL رو.
در مورد صدا دادن پراید خیلی زود به سروصدا می افته.من خدا رو شکر مشکلی ندارم با لوگان.
بله ساب دارم.راکفورد باکس فابریک مدل P2L112 که 200 وات RMS هست .آمپ مونو هم کن وود 8105 دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$%28KGrHqUOKpIFIBfQZQgNBSG5oVkYHQ%7E%7E60_84.JPG

hoseinsps
17-12-2013, 02:37
سلامی دوباره
کسی از این مدل کیک پنل دیده؟میگن فابریکیه و همینطوری امادست...
قیمت؟

mehdi_ghp
17-12-2013, 13:12
سلام
من وقتی پخش رو خاموش میکنم از باندها صدای تقه بلندی میاد. اول که نصب کرده بودم نویز وحشتناک داشتم که با عوض کردن RCA نویز ندارم ولی این صدای تقه برطرف نشد.

Alpine 140+ML 60.2+MC609+RCA High End Zero

سلام
من اطلاعات چندانی ندارم . اما فکنم یکی از دلایلش میتونه عدم سیم کشی درست برق آمپ باشه . اون سیم فعال کننده آمپ باید به خروجی مناسب پخش که برا این کاره وصل بشه . تا با خاموش شدن پخش آمپ هم خاموش بشه و تو بلندگو صدای ناهنجار و نویز و .... نباشه . تازه اینجوری عمر بلندگو ها و امپ هم کم میشه . چون همیشه روشن هستن .
شما بعد از خاموش کردن پخش . گوشتون رو به بلندگو نزدیک کنید ببینید صدای کمی ازش نمیاد ؟اگه هست یعنی آمپ روشنه و سیم فعال کننده اش اشتباه وصل شد ه .

شاید پخش خروجی فعال کننده امپ رو نداره . نصاب اونو به مثبت دائمی وصل کرده !

reza-zr
17-12-2013, 15:01
سلام و خسته نباشید به دوستان
اینوبگم که میدونم بارها و بارها این سوال پرسیده شده از اهل فن این تایپک اما امان از تنبلی یا واسه توجیه بیشتر، حجم زیاد صحبتا :n01:
طبق معمول همهء تازه کارا شما باند خوب در حد 300 تا 350 چی پیشنهاد میدید؟من تجربهء شنیدن صدای باندارو ندارم اما توی مغازه ها تو دستم گرفتم :n01:
آمپ هم نمیخوام ببندم مگه فانعم کنید و با همین مقدار پول یه جفت باند و آمپ بهم پیشنهاد بدید
یکی میگه جنس قدیم و سری اول 718 یا 6975 رو با هرچی بانده عوض نمیکنم..یکی هم میگه اونا دورهء خودشونو گذروندن..بهم کدنس و سونی پیشنهاد شده.مدلشونو نمیدونم شاید به مقدار قیمتی که دادم خودتون حدس بزنید که کدوم رو بهم گفتن.هر دوتارو تو دستم گرفتم بعد فروشنده بهم 6975 و 718 داد..گفت خودت با چشمات مقایسه کن با دستات کیفیتشونو ببین.واقعا کدنس خیلی با کیفیت ساخته شده بود..گوشته دورش خیلی نرم و با کیفیت بود.سونی هم همینطور.البته فروشندهه شاید زبون بازی میکرده ولی گفت من هردوتاشو دارم واسم فرقی نمیکنه کدومو ببری.گفت واسهء تفکیک صدا کدنس رو پیشنهاد میکنم واسه بیس بیشتر سونی رو..چون مثکه سونی ابعادش بزرگتر بود..
حالا این ریش و قیچی دست اوستای گرامی..چی پیشنهاد میدین؟باند بدون آمپ 300 تا 350 یا باند و آمپ 300 تا 350؟ :n01:

ZEOS 59
17-12-2013, 16:56
سلام.
اين هم عضو جديد :

تشكر از حميد عزيز براي تهيه اين آمپ.
مثل اينكه آخرين موجودي شركت بود و با پارتي بازي حميد جان :n01: نصيب بنده شد.

ZEOS 59
17-12-2013, 17:03
سلامی دوباره
کسی از این مدل کیک پنل دیده؟میگن فابریکیه و همینطوری امادست...
قیمت؟

سلام.
يكي به من پيشنهاد اين كار رو داده بود اما اگه اينطوري نصب بشه و كسي بشينه روي صندلي اونوقت جلوي اسپيكر گرفته نميشه؟

softday
17-12-2013, 17:36
سلام.
اين هم عضو جديد :

تشكر از حميد عزيز براي تهيه اين آمپ.
مثل اينكه آخرين موجودي شركت بود و با پارتي بازي حميد جان :n01: نصيب بنده شد.

واقعا با کیفیته . از رخ امپ میشه فهمید اصن :n06:

hoseinsps
17-12-2013, 19:02
سلام.
يكي به من پيشنهاد اين كار رو داده بود اما اگه اينطوري نصب بشه و كسي بشينه روي صندلي اونوقت جلوي اسپيكر گرفته نميشه؟
سلام
این فرشته های تپل توی اواتار چه خوشکلن....:n12:
شما مدل فابریکی شو دیدین؟قیمت؟

Amir Silent
17-12-2013, 21:17
سلام
با یه تبدیل 2 به 4 میشه امپ 4 کانال بست
ولی front/rear دیگه وجود نخواهد داشت که زیادم مهم نیست

front/rear چی هست؟
قیمتای آمپا نسبت به دسته دو بودنش چطور هست؟
آمپ Tornado AB9950-1800W با قیمت 160.000
ممنون

hamidR15
17-12-2013, 22:17
سلام.
سلام
چرا کمی جلوی صدا گرفته میشه.

front/rear چی هست؟
ممنون
با اجازه حسین عزیز
Front یعنی جلو.هدایت خروجی صدا به سمت اسپیکرهای جلو.در این حالت صدای اسپیکرهای عقب قطع میشوند.
Rear یعنی عقب. هدایت خروجی صدا به سمت اسپیکرهای عقب.در این حالت صدای اسپیکرهای جلو قطع می شنود.

hoseinsps
18-12-2013, 00:14
front/rear چی هست؟
قیمتای آمپا نسبت به دسته دو بودنش چطور هست؟
آمپ Tornado AB9950-1800W با قیمت 160.000
ممنون
front-rear رو مدیر محترم توضیح دادن
قیمتش هم نمیدونم...
ولی کلا سعی کنید بیخیال مارک متفرقه بشید....
مشخصاتش چیه امپ؟چند کانال؟ار ام اس؟

Amir Silent
18-12-2013, 12:29
front-rear رو مدید محترم توضیح دادن
قیمتش هم نمیدونم...
ولی کلا سعی کنید بیخیال مارک متفرقه بشید....
مشخصاتش چیه امپ؟چند کانال؟ار ام اس؟

آمپ 4 کانال هست
اگه خوب نیست یه آ مپ پایونیر 3500 دو کانال با قیمت 110.000 هم هست
و ممنون میشم یه برند خوب با بودجه 100-150 معرفی کنید.

hoseinsps
18-12-2013, 18:59
آمپ 4 کانال هست
اگه خوب نیست یه آ مپ پایونیر 3500 دو کانال با قیمت 110.000 هم هست
و ممنون میشم یه برند خوب با بودجه 100-150 معرفی کنید.
سلام
برند های خوب تو این رنج با این وضع امپلی فایر ندارن
بجز یه مورد 3500 که فرمودید
و jvc 3002

Amir Silent
18-12-2013, 19:25
سلام
برند های خوب تو این رنج با این وضع امپلی فایر ندارن
بجز یه مورد 3500 که فرمودید
و jvc 3002

reza-zr
18-12-2013, 20:39
ینی واقعا کسی نمیخواد سوال منو جواب بده؟

miladpa63
18-12-2013, 21:01
سلام به همه دوستان
میخواستم نظر دوستان رو در مورد ضبط کنوود u3257 بدونم کیفیت ساختش خوبه میخوام حداقل 3 سال عمر کنه؟

یا مدل های دیگری از کنوود یا پایونر یا جی وی سی که حداکثر 250 قیمتش باشه؟

hoseinsps
18-12-2013, 22:16
شما 3500 رو تایید میکنید یا جی وی سی
سلام
دوتاش خوبه
jvc مقداری قدرتش بیشتره....
ولی اگه خود من بودم همون پایونر رو میگرفتم با اینکه صداشو نشنیدم.......
اسپیکرتون چیه؟

ینی واقعا کسی نمیخواد سوال منو جواب بده؟
سلام
سوالتون چی بود دوست عزیز؟
حتما دوستان اطلاعی نداشتن ......

سلام به همه دوستان
میخواستم نظر دوستان رو در مورد ضبط کنوود u3257 بدونم کیفیت ساختش خوبه میخوام حداقل 3 سال عمر کنه؟

یا مدل های دیگری از کنوود یا پایونر یا جی وی سی که حداکثر 250 قیمتش باشه؟
سلام
پخش خوبیه و اگه درست استفاده بشه خوب کار میکنه
سعی کنید از همون پایونر و کنوود انتخاب کنید ....
Pioneer MVH-X165UI قیمت 165
Pioneer DEH-X2650UIقیمت 220
Kenwood U256 قیمت 175
Pioneer MVH-355BT قیمت 230
و......

hoseinsps
18-12-2013, 22:35
سلام و خسته نباشید به دوستان
اینوبگم که میدونم بارها و بارها این سوال پرسیده شده از اهل فن این تایپک اما امان از تنبلی یا واسه توجیه بیشتر، حجم زیاد صحبتا :n01:
طبق معمول همهء تازه کارا شما باند خوب در حد 300 تا 350 چی پیشنهاد میدید؟من تجربهء شنیدن صدای باندارو ندارم اما توی مغازه ها تو دستم گرفتم :n01:
آمپ هم نمیخوام ببندم مگه فانعم کنید و با همین مقدار پول یه جفت باند و آمپ بهم پیشنهاد بدید
یکی میگه جنس قدیم و سری اول 718 یا 6975 رو با هرچی بانده عوض نمیکنم..یکی هم میگه اونا دورهء خودشونو گذروندن..بهم کدنس و سونی پیشنهاد شده.مدلشونو نمیدونم شاید به مقدار قیمتی که دادم خودتون حدس بزنید که کدوم رو بهم گفتن.هر دوتارو تو دستم گرفتم بعد فروشنده بهم 6975 و 718 داد..گفت خودت با چشمات مقایسه کن با دستات کیفیتشونو ببین.واقعا کدنس خیلی با کیفیت ساخته شده بود..گوشته دورش خیلی نرم و با کیفیت بود.سونی هم همینطور.البته فروشندهه شاید زبون بازی میکرده ولی گفت من هردوتاشو دارم واسم فرقی نمیکنه کدومو ببری.گفت واسهء تفکیک صدا کدنس رو پیشنهاد میکنم واسه بیس بیشتر سونی رو..چون مثکه سونی ابعادش بزرگتر بود..
حالا این ریش و قیچی دست اوستای گرامی..چی پیشنهاد میدین؟باند بدون آمپ 300 تا 350 یا باند و آمپ 300 تا 350؟ :n01:
سلام
باند بدون امپ 350 تومنی با باند 200 تومنی فرق انچنانی نمیکنه! چون در هر صورت شما حدود17 وات ورودی بهش میدید
ولی با امپلی این توان با توجه به بودجه شما به 60 وات ار ام اس میرسه
شما هم هیچ وقت به حرف مغازه دار اعتماد نکن
شما یه امپ پایونر 3500 بگیرید با قیمت 165 با اسپیکر 6965 قیمت 170 حدودا
کل هزینتون با نصب میشه حدود 370
البته خودتون هم میتونید نصب کنید....
پخشتون چه مدلیه؟
امپلی فایر به پخش فابریکی نمیخوره ....

reza-zr
19-12-2013, 00:29
اوه راست میگید اصن توجه نکرده بودم به مقدار تغدیه ش
پس یعنی به نظر شما من باند و آمپ 350 تومنی بندازم بهتر از باند 350 تومنیه
اول اینکه به جز این آمپی که پیشنهاد دادین آمپ دیگه ای هم هست که در همین حد باشه اما قیمت مناسبتر؟
دوم این اسپیکری که معرفی کردین کارش خوبه؟ اسپیکر تو همین رنج قیمت حالا یکمم بیشتر چی؟
چون صدای کدنس رو شنیدم معرکه بود دلمو برد یه جوری..ولی چون نمیخوام بیشتر از این هزینه کنم اینو میپرسم
ولی خب شما خودت اوستایی راست میگی اگه تغذیه نشه 2هزار نمی ارزه

hoseinsps
19-12-2013, 02:11
اوه راست میگید اصن توجه نکرده بودم به مقدار تغدیه ش
پس یعنی به نظر شما من باند و آمپ 350 تومنی بندازم بهتر از باند 350 تومنیه
اول اینکه به جز این آمپی که پیشنهاد دادین آمپ دیگه ای هم هست که در همین حد باشه اما قیمت مناسبتر؟
دوم این اسپیکری که معرفی کردین کارش خوبه؟ اسپیکر تو همین رنج قیمت حالا یکمم بیشتر چی؟
چون صدای کدنس رو شنیدم معرکه بود دلمو برد یه جوری..ولی چون نمیخوام بیشتر از این هزینه کنم اینو میپرسم
ولی خب شما خودت اوستایی راست میگی اگه تغذیه نشه 2هزار نمی ارزه
سلام
رضا جان
اوستا که حمید جانه.....:n12:
برای باند اگه از صدای اون کدنس راضی هستید خوب همونو انتخاب کنید....
قیمت کدنس؟مدل؟
امپلی هم من تو این رنج فقط pioneer3500 و jvc3002 که هر دو حدود 170ت قیمت دارنو دیدم
اگه میخواهید کمتر هزینه کنید باید از برند های ارزون تر و متفرقه که توصیه نمیشه انتخاب بفرمایید
مثل:mafco/maxider/marshal/tornado و....
یا اینکه امپلی دست دوم پیدا کنید

reza-zr
19-12-2013, 11:45
والا حسین خان مدل کدنس رو نمیدونم ولی چون 350 قیمتش بود شما وارد تری فک کنم میدونی که تو این رنج قیمت کدوم اسپیکر کدنس رو شامل میشه..سونی هم 330 بود.گفت بیس میخوای سونی تفکیک صدا میخوای کدنس
پخش ماشینمم سونی
CDX-GT500US هستش که راضیم ازش
از صدای کدنس خیلی راضی بودم ولی خب با آمپ بخوام بخرم که 500 میشه بدونه آمپ هم که ظاهرا جوابگو نیس
همین قدر هم که جواب سوالمو دادید خیلی ممنونم اطلاعات مفیدی کسب شد

miladpa63
19-12-2013, 18:21
پخش کنوود u3257 کنترل داره یا نه؟
اگه نداشته باشه کنوود u3056 یا پایونر x2650 اینا چطور کنترل دارن ؟
میتونن جایگزین خوبی به جای اون باشن؟؟؟

rroohhaamm
19-12-2013, 19:41
حمید جان قول دادم چند تا فیلم بزارم... فعلا اینارو ببینید تا بعدا بازم upload کنم...

2 تا ساب گلدن 12 spl .... رکورد گیری...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).mp 4

ساب محبوبه alpine r12

2 تا گلدن spl 15 اینچ 3500 وات RMS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2015_%20Queen%20Test.mp4

اگر تو تاپیکه اشتباه گذاشتم بگو

softday
20-12-2013, 23:56
ALPINE 9843 چقدره ؟؟ یدونه داریم :n02: قیمتش چقدره ؟

reza-zr
21-12-2013, 07:40
سلام
دوستان این اسپیکر از نظر شما تاییده؟
سونی XS-GTX6931

hamidR15
21-12-2013, 10:04
حمید جان قول دادم چند تا فیلم بزارم... فعلا اینارو ببینید تا بعدا بازم upload کنم...

2 تا ساب گلدن 12 spl .... رکورد گیری...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).mp 4

ساب محبوبه alpine r12

2 تا گلدن spl 15 اینچ 3500 وات RMS

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2015_%20Queen%20Test.mp4

اگر تو تاپیکه اشتباه گذاشتم بگو

سلام سعيد جان.
دستت درد نكنه جالب بود. نه تاپيك خاصي نداريم جاش خوبه.

سلام
دوستان این اسپیکر از نظر شما تاییده؟
سونی XS-GTX6931

دوست عزيز سوني تو اسپيكر و HU اتوموبيل جايگاه آنچناني نداره.قيمتش چنده؟

mmrmmr
21-12-2013, 14:33
به نظر من هم اصلا سمت اسپیکرهای سونی برای ماشین نرید که پشیمون خواهید شد اساسی....

miladsw
21-12-2013, 20:36
سلام مجدد به دوستان
آمپلی MBA 9600XL2 با قیمت 315 چطوره برای اینا...
kenwood hqr 7100
pioneer w310d4
بخرم یا نه؟

hamidR15
22-12-2013, 00:43
سلام مجدد به دوستان
آمپلی MBA 9600XL2 با قیمت 315 چطوره برای اینا...
kenwood hqr 7100
pioneer w310d4
بخرم یا نه؟
سلام
برند متفرقه هست.به نظر من خیر صلاح نیست.

reza-zr
22-12-2013, 05:43
سلام سعيد جان.
دستت درد نكنه جالب بود. نه تاپيك خاصي نداريم جاش خوبه.

دوست عزيز سوني تو اسپيكر و HU اتوموبيل جايگاه آنچناني نداره.قيمتش چنده؟

از نمایندگی قیمت کردم 330 تومن..خیلی با کیفیت بود..به راحتی 6975 رو زد

Amir Silent
22-12-2013, 12:10
سلام
دوتاش خوبه
jvc مقداری قدرتش بیشتره....
ولی اگه خود من بودم همون پایونر رو میگرفتم با اینکه صداشو نشنیدم.......
اسپیکرتون چیه؟

نگرفتم هنوز
میخوام از این 6975v2 یا 6965 چینی بگیرم
اسپپیکرا هم هر کدوم که بهتره بگید بگیرم.
ممنون

hoseinsps
22-12-2013, 23:28
نگرفتم هنوز
میخوام از این 6975v2 یا 6965 چینی بگیرم
اسپپیکرا هم هر کدوم که بهتره بگید بگیرم.
ممنون
سلام
6965 بهتره به نظر من و امپلیتون بهتر از پسش بر میاد...

miladpa63
22-12-2013, 23:36
خش کنوود u3257 کنترل داره یا نه؟
تو بین این سه تا پخش کدوم بهتره از لحاظ کیفیت؟؟؟

arash2804
23-12-2013, 14:45
سلام
باکس های
Band Pass چه جوریه؟ چه فرقی با پورتد و سیلد داره؟

ZEOS 59
23-12-2013, 15:39
سلام.
امروز فرصتي دست داد تا رودري رو واسه كامپ برش بدم. توي پروژه هاي دوستان ديگر درب هم برش خورده بود تا كامپ بالاتر قرار بگيره اما من ترجيح دادم كه در رو برش ندم و به نظرم با اين كار استحكام درب و محل قرارگيري كامپ بيشتر ميشه.

aiza1372
23-12-2013, 21:19
سلام اساتید... دو تا سوال داشتم:
۱. این درسته که پخش های نیمه حرفه ای پایونیر مثلا ۳۵۵۰ یا ۳۶۵۰ تو ولوم های متوسط رو به پایین نویز دارن؟ چجوریاس؟:n13:
۲. باند ۱۶ سانتی پایونیر ۱۶۷۵s مشخصاتش نسبت به قیمتش خوب هس، کسی تجربه کار رو با این باند داره؟ یا به نظرتون نسبت به قیمتش(حدود ۱۰۰اوشلوق) ارزش خرید داره؟
باتشکر:n12:

amess
24-12-2013, 01:00
سلام خدمت دوستان عزیز
امروز فرصتی دست داد که منم سیستمم رو ببندم...
یونیت 8016
امپ alpine f545
Coaxial co609 plus
کامپ sql 165...
فقط خواستم از حمید عزیز تشکر کنم
ایشون نعمتی هستند که در این فروم فعالیت میکنند...باید قدرشونو دونست...
یک مسئله ی دیگه هم اینکه امان از دست این نصابهای بی علم...
من اگه وقت امتحانات نبود حتما خودم دست بکار میشدم تا حداقل ادعاهای این جماعت که ما کارمون اینه کارمون اینه رو نشنوم...
خلاصه بد رو اعصاب رفتن و نزدیک به درگیری بود...

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

hl1360
24-12-2013, 08:31
سلام خدمت همه اساتید.ممنون میشم راهنماییم کنین.
من یه آمپلی ام بی آگوستیک 4 کانال دلشتم به همراه سیستم که سارقان زحمت کش،ربودند.حالا میخوام راهنمایی کنین و بفرماییین برای این سیستم که میگم خدمتتون چه آمپی بگیرم؟
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20
ممنون میشم اگه براتون مقدوره سریعتر راهنماییم کنین،مردیم از بی ضبطی:n02:
راستی این سیستمم سیستم خوبی هست یا نیاز به تعویض و ارتقا داره؟مثلا ساب،باند،هد یونیت و ..........

hl1360
24-12-2013, 09:46
آمپ premier 97550 خوبه؟به سیستمم میخوره؟biostar چطور؟

mehran hbb
24-12-2013, 15:35
نظرتون راجب باند چیه؟؟؟ چه باندی مناسب و حرفه ای همراه با وضوح بالاست برای یک سیستم معمولیه همراه با یه ساب ... اگه از قیمتشم خبر دارید لطفا بگید..ممنون

hl1360
24-12-2013, 16:42
من یه آمپلی ام بی آگوستیک 4 کانال دلشتم به همراه سیستم که سارقان زحمت کش،ربودند.حالا میخوام راهنمایی کنین و بفرماییین برای این سیستم که میگم خدمتتون چه آمپی بگیرم؟
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20
راستی این سیستمم سیستم خوبی هست یا نیاز به تعویض و ارتقا داره؟مثلا ساب،باند،هد یونیت و ..........

miladpa63
24-12-2013, 22:00
سلام
دوستم میخواد یه باند امپلی خور بخره ولی بدون امپلی هم صدای خوبی داشته باشه (چون کم کم میخواد سیستمشو جمع کنه چند ماه دیگه امپلی میخره)
بیس قوی داشته باشه و فعلا با ضبط فابریک کارش راه بیفته.ولی نمیدونه چی بگیره (بنده خودم 718 کنوود دارم ولی نمیدونم چرا گوش داد خوشش نیومد :n13: من که کاملا راضیم یه بیسی میزنه حال آدم جا میاد :n19:

200 الی 250 هزار بودجشه اگه پیشنهادی دارین ممنون میشم کمک کنین .

hoseinsps
25-12-2013, 06:40
۱. این درسته که پخش های نیمه حرفه ای پایونیر مثلا ۳۵۵۰ یا ۳۶۵۰ تو ولوم های متوسط رو به پایین نویز دارن؟ چجوریاس؟:n13:
۲. باند ۱۶ سانتی پایونیر ۱۶۷۵s مشخصاتش نسبت به قیمتش خوب هس، کسی تجربه کار رو با این باند داره؟ یا به نظرتون نسبت به قیمتش(حدود ۱۰۰اوشلوق) ارزش خرید داره؟
سلام
خیر نویز در کار نیست من با deh155 کار کردم مشکلی نداره
مشکل میتونه از RCA و یا باند ها / اتصالات و .... باشه
باند رو برای کجا و چه ماشینی میخواید؟استیج جلو؟عقب؟....

پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20
سلام
بودجتون چقدره؟
من امپلی کنوود x41 رو با قیمت حدودی 650 پیشنهاد میدم
سیستم هم در حد خودش خوبه :n01:
ولی بهتره ساب رو توی باکس قرار بدید

سلام
باکس هایBand Pass چه جوریه؟ چه فرقی با پورتد و سیلد داره؟

سلام باکس های band pass از ترکیب دوباکس سیلد و پورتد بوجود میان یا به عبارتی از دو چمبره ساخته شدن .
و قدرت و دقت بالایی دارن(بیشتر برای حرفه ای هاست :n09:)

سلام
اولا که مارک متفرقه اصلا توصیه نمیشه

نظرتون راجب باند چیه؟؟؟ چه باندی مناسب و حرفه ای همراه با وضوح بالاست برای یک سیستم معمولیه همراه با یه ساب ... اگه از قیمتشم خبر دارید لطفا بگید..ممنون
سلام دوست عزیز:n16:
اگر بخواین یه کواکسیال (همون باند خربزه ای)با کیفیت بگیرید دیگه پیشنهاد نمیشه که ساب هم تهیه کنید
اگر میخواین ساب ووفر هم داشته باشید بهتر که کامپوننت بگیرید
__________________________________________________ _________
کواکسیال خوب و باکیفیت الان co609 خوبه
با قیمت حدودی 450 تومن
__________________________________________________ _________
ابهامی بود در خدمتم

پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20

چند بار پست میزنی دوست عزیز!:n13:

سلام
دوستم میخواد یه باند امپلی خور بخره ولی بدون امپلی هم صدای خوبی داشته باشه (چون کم کم میخواد سیستمشو جمع کنه چند ماه دیگه امپلی میخره)
بیس قوی داشته باشه و فعلا با ضبط فابریک کارش راه بیفته.ولی نمیدونه چی بگیره (بنده خودم 718 کنوود دارم ولی نمیدونم چرا گوش داد خوشش نیومد :n13: من که کاملا راضیم یه بیسی میزنه حال آدم جا میاد :n19:

200 الی 250 هزار بودجشه اگه پیشنهادی دارین ممنون میشم کمک کنین .
سلام
الپاین spg - 69c3 قیمت حدود 260

hl1360
25-12-2013, 08:23
سلام
بودجتون چقدره؟

سلام.ممنون که جواب دادین.اما تا این حد نمیخوام هزینه کنم،آمپ دست دوم میخوام بگیرم و تمیز،چه مارکی پیشنهادتونه،تا 300،350
و ارزش داره 6975 اصل رو بدم
dls1073 بگیرم؟
کلا این سیستمم سیستم خوبی هست یا نیاز به تعویض و ارتقا داره؟مثلا ساب،باند،هد یونیت و ..........

Amir Silent
25-12-2013, 17:04
سلام خدمت دوستان عزیزم
باند 6965 اصلی - ساب باکس لوله ای ۱۳۰۰ وات پایونیر سری اول-خازن mb agostik-آمپیلی ۴ کانال پایونیر ۶۵۰۰
با قیمت 650.000 از لحاظ سیستمی و قیمتی خوبه؟
قیمت نوش چه قدر هست؟
ممنون بابت راهنمایی و سوالات زیادم

hoseinsps
25-12-2013, 17:23
سلام
بودجتون چقدره؟

سلام.ممنون که جواب دادین.اما تا این حد نمیخوام هزینه کنم،آمپ دست دوم میخوام بگیرم و تمیز،چه مارکی پیشنهادتونه،تا 300،350
و ارزش داره 6975 اصل رو بدم
dls1073 بگیرم؟
کلا این سیستمم سیستم خوبی هست یا نیاز به تعویض و ارتقا داره؟مثلا ساب،باند،هد یونیت و ..........
سلام
گفتم که در حد خودش خوبه
بستگی داره که شما به چه صدایی میخوای برسی.....
امپلی هم اگر دست دوم میگیرید مشکلی نداره فقط مارک متفرقه نباشه
مارک های متفرقه:
maxeeder/mafco/perimer/tornadoو....
مارک های اصل با رنج قیمتی شما:
pioneer/jvc/kenwood /sound steramو...

hamidR15
25-12-2013, 17:26
خش کنوود u3257 کنترل داره یا نه؟
تو بین این سه تا پخش کدوم بهتره از لحاظ کیفیت؟؟؟

سلام
بله داره

سلام
باکس های
Band Pass چه جوریه؟ چه فرقی با پورتد و سیلد داره؟

باکس های بند پس دو مدل هستند.
4order
6order
باکسهای 4order شامل یک چمبر سیلد و یک چمبر پورتد هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gBGQmiCZccVOLvQGPnhAmOn6g
باکسهای 6order دارای دو چمبر پورتد هستند.یکی جلوی ووفر و دیگری پشت ووفر.
ساخت و تیون کردن ÷ورت اینگونه باکسهای کار بسیار دشواری هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HI6swwJoWY6m1ZjjnGnj_0-Yw

سلام.
امروز فرصتي دست داد تا رودري رو واسه كامپ برش بدم. توي پروژه هاي دوستان ديگر درب هم برش خورده بود تا كامپ بالاتر قرار بگيره اما من ترجيح دادم كه در رو برش ندم و به نظرم با اين كار استحكام درب و محل قرارگيري كامپ بيشتر ميشه.

زئوس جان خیلی خوب شده.کنار دستگیره فضا نبود برای نصب؟

نویز؟کی گفته؟بیخودی که روی پخش نویز نمی افته!!
در مورد سوال دومتون من کار نکردم اطلاعی ندارم.

پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20
میزان هزینه؟

برند Fakeهست.

دوست عزیز ورودتون رو به جمع این انجمن خیر مقدم عرض میکنم.
سوالتون خیلی کلی هست.
شما اگر قصد تهیه یک سیستم کامل و با کیفیت عالی یا خوب دارید دقیقا سوالتون رو مشخص نمائید.
میزان هزینه ای که در نظر دارید چقدر هست؟
نوع خودرو را مشخص کنید
آیا ساب ووفر هم نیاز دارید؟

hoseinsps
25-12-2013, 17:27
سلام خدمت دوستان عزیزم
باند 6965 اصلی - ساب باکس لوله ای ۱۳۰۰ وات پایونیر سری اول-خازن mb agostik-آمپیلی ۴ کانال پایونیر ۶۵۰۰
با قیمت 650.000 از لحاظ سیستمی و قیمتی خوبه؟
قیمت نوش چه قدر هست؟
ممنون بابت راهنمایی و سوالات زیادم

سلام
6965 نوش 190 تومنه
خازن هم نیازی نیست بجاش شما سیم برق 6 یا 4 مارک خوب بگیر
پایونر 6500 هم قیمت نو حدود 300
ساب رو نمیدونم چه مدلیه....

Amir Silent
25-12-2013, 17:40
سلام
6965 نوش 190 تومنه
خازن هم نیازی نیست بجاش شما سیم برق 6 یا 4 مارک خوب بگیر
پایونر 6500 هم قیمت نو حدود 300
ساب رو نمیدونم چه مدلیه....
اینا همشون کارکرده هستن
قیمتشو نسبت به کارکرده بودنش خوبه؟
650.000 میگه

arash2804
25-12-2013, 18:19
سلام
بله داره

باکس های بند پس دو مدل هستند.
4order
6order
باکسهای 4order شامل یک چمبر سیلد و یک چمبر پورتد هستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gBGQmiCZccVOLvQGPnhAmOn6g
باکسهای 6order دارای دو چمبر پورتد هستند.یکی جلوی ووفر و دیگری پشت ووفر.
ساخت و تیون کردن ÷ورت اینگونه باکسهای کار بسیار دشواری هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HI6swwJoWY6m1ZjjnGnj_0-Yw

ممنون اقا حمید. پس ساخت باکس band pass خیلی خیلی سخته.....و بهتره با فیل بانان نکنیم دوستی...!:n02:

hl1360
25-12-2013, 18:45
میزان هزینه؟

برند Fakeهست.

سلام آقا.حدود 300 تا 350.ترجیحن هم میخوام دست دوم تمیز بردارم.بقیه سیستمم خوبه؟

hoseinsps
25-12-2013, 18:55
اینا همشون کارکرده هستن
قیمتشو نسبت به کارکرده بودنش خوبه؟
650.000 میگه
سلام
خوبه...............

ZEOS 59
25-12-2013, 23:36
سلام حمید جان.
اگه هر جایی دیگه نصب میشد باید درب رو برش میدادم که خارج از برنامه بود و کامپ فقط به رودری پیچ میشد که اونم با توجه به جنس پلاستیکیش استحکام زیادی پیدا نمیکرد ولی حالا با اینکه به نمه پایین اومده اما هر چهار پیچ به بدنه فلزی درب هم پیچ میشه وکاملا هم محکمه.
مگه اینطوری صداش بد میشه؟

hamidR15
26-12-2013, 20:19
سلام حمید جان.
اگه هر جایی دیگه نصب میشد باید درب رو برش میدادم که خارج از برنامه بود و کامپ فقط به رودری پیچ میشد که اونم با توجه به جنس پلاستیکیش استحکام زیادی پیدا نمیکرد ولی حالا با اینکه به نمه پایین اومده اما هر چهار پیچ به بدنه فلزی درب هم پیچ میشه وکاملا هم محکمه.
مگه اینطوری صداش بد میشه؟

سلام
بسیار عالی. نه ادامه بده کار رو،من پشتت هستم.:n12:

mmrmmr
27-12-2013, 12:37
سلام به همگی. من بالاخره دیروز با راهنماییهای حمیدخان یک آمپلی پایونیر ۵۶۰۲ با کواکسیال آدیوسیستم CO 609 PLUS با کابل RCA گلیدن روی ال نودم بستم. واقعا فقط تنها چیزی که میشه گفت تشکر خیلی زیاد از حمید عزیزه. تازه من پخشم سونی که البته با این که از پخشهای خوب سونی ه ولی بازم اون چیزی که باید باشه نیست.

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

davincii
27-12-2013, 13:34
سلام به همگی. من بالاخره دیروز با راهنماییهای حمیدخان یک آمپلی پایونیر ۵۶۰۲ با کواکسیال آدیوسیستم CO 609 PLUS با کابل RCA گلیدن روی ال نودم بستم. واقعا فقط تنها چیزی که میشه گفت تشکر خیلی زیاد از حمید عزیز.تازه من پخشم سونی که البته با این که از پخشهای خوب سونی ه ولی بازم اون چیزی که باید باشه نیست.

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست عزیز
من خیلی وقته تو خماری این سیستمی که خریدی هستم میخوام به حمیدخان سفارش بدم زحمت خریدو ارسالشو بکشه خیلی تحقیق کردم ولی همش دل دل میکنم نکنه اون کیفیتو که مد نظرمه رو بده ازتون خواهش دارم راهنمایی کنید یه خورده ای راجع به این سیستم واسم بگید چه قدر خوبه وایا راضیتون میکنه با بودجه ای که هزینه کردید؟ممنونم

mmrmmr
27-12-2013, 14:41
کواک که برخلاف قیافه خیلی معمولیش خیلی قوی و بسیار با کیفیته. یعنی هم باس خیلی خوب و هم کیفیت صدای خیلی خوب با جزییات دقیق. ووفر این کواک همونطور که دیدید زرد رنگه و بنظر خیلی نازکه ولی وقتی با ۵۶۰۲ درایو میشه واقعا نیاز به سابو بنظر من رفع میکنه بهمراه کیفیت عالی، البته من اگر بتونم این پخش سونی خودمو عوض کنم فکر کنم اوضاع خیلی بهتر بشه.
ضمن اینکه مقوله صدا کاملا سلیقه ایه و ممکنه این چیزی که من و راضی میکنه واسه شما اصلا جذاب نباشه.

davincii
28-12-2013, 06:25
سلام به همگی. من بالاخره دیروز با راهنماییهای حمیدخان یک آمپلی پایونیر ۵۶۰۲ با کواکسیال آدیوسیستم CO 609 PLUS با کابل RCA گلیدن روی ال نودم بستم. واقعا فقط تنها چیزی که میشه گفت تشکر خیلی زیاد از حمید عزیزه. تازه من پخشم سونی که البته با این که از پخشهای خوب سونی ه ولی بازم اون چیزی که باید باشه نیست.

برای خرید چقدر هزینه کردید میشه قیمت هرکدومو بگید ممنون

hl1360
28-12-2013, 08:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط hl1360 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20
ممنون میشم اگه براتون مقدوره سریعتر راهنماییم کنین،مردیم از بی ضبطی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

میزان هزینه؟

حدود 300 تا 350.ترجیحن هم میخوام دست دوم تمیز بردارم.بقیه سیستمم خوبه؟

mmrmmr
28-12-2013, 10:28
برای خرید چقدر هزینه کردید میشه قیمت هرکدومو بگید ممنون

آمپلیفایر ۵۶۰۲ گارانتی پایونیران=۲۶۰
کواک آدیوسیستم ۶۰۹ پلاس=۴۵۰
کابل rca گلیدن اکو=۳۵

hamidR15
28-12-2013, 11:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط hl1360 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایونیر 7150
پایونیر 6975 اصل
ساب 3010 کنوود رو طاقچه
پایونیر s20

حدود 300 تا 350.ترجیحن هم میخوام دست دوم تمیز بردارم.بقیه سیستمم خوبه؟
سلام
به نظر من S20 رو مستقيم به خروجيهاي پخش وصل كن.
يه پايونير 5606 براي 6975 ها و يه 8105 دست دوم هم براي سابتون تهيه كنيد.

nemesis_22044
28-12-2013, 11:39
سلام حمید جان
عزیز می تونی یه سوپر تیوتر خوب که با خود ضبط درایو بشه معرفی می کنی تا 200 تومن
یه باند یا یه کامپ خوب هم برای جلو پراید تا 200 تومن
مرسی

hl1360
28-12-2013, 13:26
سلام
به نظر من S20 رو مستقيم به خروجيهاي پخش وصل كن.
يه پايونير 5606 براي 6975 ها و يه 8105 دست دوم هم براي سابتون تهيه كنيد.
ممنون دوست عزیز.اینا هر دو دو کانالن؟8105 کنوود میشه؟و حدود قیمت دست دوشون رو دارین؟
و در آخر نفرمودین سیستمم خوبه یا تعویض کنم بهتره؟اگه بخواین یه سیستم ایده آل برای خودرویی مثل ریو یا ال 90 یا سمند نام ببرین،چی معرفی میکنین؟تا 4، 5 تومن؟

davincii
28-12-2013, 14:02
اقا حمید سلام
من پست هام کمه نمی تونم خصوصی پیام بدم کواک co وکابل rca وامپلی 5602 واسم چند در میاد شرایط ارسال ؟ :n01:

ebi_rakhsh
28-12-2013, 18:27
سلام خدمت دوستان و اساتید سیستم صوتیمو میخوام یه کوچولو ارتقاء بدم ولی اطلاعات کافی ندارم روی حرف مغازه دار ها هم که نمب شه اعتماد کرد ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
قطعات صوتیم هم
ضبط 5250پایونیر
ساب ts307پایونیر
امپ a/d/s
:n13:گام اولم چی باشه؟

hamidR15
28-12-2013, 19:39
اقا حمید سلام
من پست هام کمه نمی تونم خصوصی پیام بدم کواک co وکابل rca وامپلی 5602 واسم چند در میاد شرایط ارسال ؟ :n01:
سلام
co609 هست 455
5602 هم حدود 280
کابل RCA گلیدن 35 تومن
کابل اسپیکر اورجینال هم از متری 6500 به بالا.
اگر مایل بودید بفرمائید من براتون تهیه و با تی پاکس ارسال میکنم.

ممنون دوست عزیز.اینا هر دو دو کانالن؟8105 کنوود میشه؟و حدود قیمت دست دوشون رو دارین؟
و در آخر نفرمودین سیستمم خوبه یا تعویض کنم بهتره؟اگه بخواین یه سیستم ایده آل برای خودرویی مثل ریو یا ال 90 یا سمند نام ببرین،چی معرفی میکنین؟تا 4، 5 تومن؟
5602 دو کانال هست و 8105 کن وود مونو
اگر میتونید 4-5 هزینه نمائید من پیشنهادم:
1-هدیونیت 8019 یا 7056 یا 80prs
2-دو جفت کامپوننت گلیدن SQX165 قیمت هر دست 735 تومن
3-آمپلیفایر گلیدن RS100C4 شرکت تموم کرده باید از نماینده های فروش براتون تهیه کنیم.حدود 1100
4-آمپ ML600.1حدود 670 تومن
5-ساب MX12 هم 253 تومن
6-پک برق 100 تومن
7- کابل هم متری 9000 تومن

سلام حمید جان
عزیز می تونی یه سوپر تیوتر خوب که با خود ضبط درایو بشه معرفی می کنی تا 200 تومن
یه باند یا یه کامپ خوب هم برای جلو پراید تا 200 تومن
مرسی
سوپر تیوتر خوب من سراغ ندارم.
برای جلو پراید هزینه نکنی بهتره.خیلی صدای خوبی نمیده مگر روی در ببندی مثل دوستان که کامپوننت رو توصیه میکنم. MX165 که357 تومن هست

سلام خدمت دوستان و اساتید سیستم صوتیمو میخوام یه کوچولو ارتقاء بدم ولی اطلاعات کافی ندارم روی حرف مغازه دار ها هم که نمب شه اعتماد کرد ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
قطعات صوتیم هم
ضبط 5250پایونیر
ساب ts307پایونیر
امپ a/d/s
:n13:گام اولم چی باشه؟
سلام دوست عزیز.خیلی خوش آمدید به این بخش
به نظر من آمپلیفایرتون رو حد اقل از برندهای معتبر تهیه کنید. مثل پایونیر کن وود یا جی وی سی

ebi_rakhsh
28-12-2013, 20:54
ممنون از راهنماییتون با بودجه 400تومن میتونم امپ گیر بیارم ؟
در ضمن مشکل اینه باند ندارم قبلا سونی بودش ولی پاره شدن

aiza1372
28-12-2013, 21:54
سلام بر اساتید، مخصوصا آقا حمید گل!:n12:
عاغا تا سقف ۲۵۰ تومن چه باندیو پیشنهاد میدین؟ چه آمپلی رو با باندهای پیشنهادی توصیه میکنین؟
اگر ممکنه از لحاظ کیفیت،قدرت و بیس اولویت بندی کنین!
این پسرخالم گلوش پیش ۷۱۸ ......بقیشو هم که میدونین! اگر برا استیج جلو یه توییتر یا کامپ کیفیتی تا ۲۰۰ تهیه کنه، مشکل میدرنجش حل میشه!
پیشاپیش ممنون از پیشنهاداتتون

hamidR15
29-12-2013, 09:50
سلام بر اساتید، مخصوصا آقا حمید گل!:n12:
عاغا تا سقف ۲۵۰ تومن چه باندیو پیشنهاد میدین؟ چه آمپلی رو با باندهای پیشنهادی توصیه میکنین؟
اگر ممکنه از لحاظ کیفیت،قدرت و بیس اولویت بندی کنین!
این پسرخالم گلوش پیش ۷۱۸ ......بقیشو هم که میدونین! اگر برا استیج جلو یه توییتر یا کامپ کیفیتی تا ۲۰۰ تهیه کنه، مشکل میدرنجش حل میشه!
پیشاپیش ممنون از پیشنهاداتتون
سلام ارادت دارم ولي استاد نيستم.
اسپيكر آلپاين مدل SPG-69C3 البته همون 718 هم ميتونه بگيره .حجم بيس 718 بيشتره ولي كيفيت صداي جالبي نداره.اولش خوبه ولي به مرور صداش كم ميشه.آلپاين ميتونه گزينه خوبي باشه.
ارزونترين آمپليفاير دو كانال استاندارد، پايونير 5500T هست كه كمياب شده.4 كانال هم پايونير 8604 هست.البته كلاس D هست متاسفانه ولي خب چاره اي نيست.اگر بتونند گليدن ML75.4 بگيريند با آلپاين صداي افسانه اي بهشون تحويل ميده.قيمتش 513 تومنه.
براي استيج جلو به نظر من تيوتر تنها كافي نيست. يا كواكسيال بگير براشون يا كامپوننت.
خلاصه اگر يه صداي مطلوب ميخواد بايد كمي سر كيسه محترم رو شل بفرمايند يا اينكه در نهايت روي بياورند به برندهاي متفرقه و غير استاندارد:n02:بنده هم هر كمكي از دستم بر بياد دريغ نميكنم.:n12:

ممنون از راهنماییتون با بودجه 400تومن میتونم امپ گیر بیارم ؟
در ضمن مشکل اینه باند ندارم قبلا سونی بودش ولی پاره شدن
خواهشمندم.
آمپليفايرهاي توان بالا خير.تا 60 وات RMS بله
كن وود HQR8400
8404
اگر اسپيكر هم نداريد و ميتوني كمي بيشتر هزينه كنيد ست پايونير 5602+آديو سيستم co609 خيلي عالي مچ و خوب صدا ميده.
حدود 730 بايد در نظر بگيريد.

lovelorn7
29-12-2013, 10:35
سلام به همه ی دوستان
من میخوام برای ماشین پدرم ی سی دی پلیر رو رنج 400 و یه جفت باند روی 250 تومن بگیرم.
لطفا راهنماییم کنین که چه مارک و مدلی را انتخاب کنم.
ممنون میشم
راستی نظرتون راجع به پخش پایونیر 6550 و باند 6994 اس پایونر چیه؟

ebi_rakhsh
29-12-2013, 12:13
ببخشید اسپکرآديو سيستم co609 که شما لطف کردیم معرفی کردین از کن وود718 و پاییونر6975 بهتره؟اگه بهتره از چه لحاظ؟

hamidR15
29-12-2013, 13:36
سلام به همه ی دوستان
من میخوام برای ماشین پدرم ی سی دی پلیر رو رنج 400 و یه جفت باند روی 250 تومن بگیرم.
لطفا راهنماییم کنین که چه مارک و مدلی را انتخاب کنم.
ممنون میشم
راستی نظرتون راجع به پخش پایونیر 6550 و باند 6994 اس پایونر چیه؟
سلام
خير مقدم عرض ميكنم خدمت شما دوست عزيزم.
پخش رو پيشنهاد ميكنم 100 تومن بيشتر هزينه كنيد و كن وود 7056 بگريد.در غير اينصورت پايونير X6650Bt حدود 400 تومن.
اسپيكر هم MTX T6c693 با قيمت 290 تومن يا كن وود 718 با قيمت حدود 270 تومن.آلپاين spj-69c3 با قيمت 160 و مدل spg-69c3 نيز حدود 270 تومن
در مورد قسمت دوم سوالتون،پخش 6550 بد نيست ولي اسپيكر 6994 صداي خوبي نداره.

ببخشید اسپکرآديو سيستم co609 که شما لطف کردیم معرفی کردین از کن وود718 و پاییونر6975 بهتره؟اگه بهتره از چه لحاظ؟
100% بهتر هست.
كيفيت صداشون قابل مقايسه نيست،نوع بيسي كه ميزنه خيلي با كيفيت هست،كنترل بهتري داره،تيوترهاي خوب و نرم،همچنين كيفيت ساختش بهتره. تكنولو‍ژي آلمان هم هست.البته بهترين كيفيت و حجم صدا رو با ورودي 150 وات RMS مثل آمپليفاير 5602 پايونير ميتونيد بدست بياوريد.

aiza1372
29-12-2013, 15:59
سلام ارادت دارم ولي استاد نيستم.
اسپيكر آلپاين مدل SPG-69C3 البته همون 718 هم ميتونه بگيره .حجم بيس 718 بيشتره ولي كيفيت صداي جالبي نداره.اولش خوبه ولي به مرور صداش كم ميشه.آلپاين ميتونه گزينه خوبي باشه.
ارزونترين آمپليفاير دو كانال استاندارد، پايونير 5500T هست كه كمياب شده.4 كانال هم پايونير 8604 هست.البته كلاس D هست متاسفانه ولي خب چاره اي نيست.اگر بتونند گليدن ML75.4 بگيريند با آلپاين صداي افسانه اي بهشون تحويل ميده.قيمتش 513 تومنه.
براي استيج جلو به نظر من تيوتر تنها كافي نيست. يا كواكسيال بگير براشون يا كامپوننت.
خلاصه اگر يه صداي مطلوب ميخواد بايد كمي سر كيسه محترم رو شل بفرمايند يا اينكه در نهايت روي بياورند به برندهاي متفرقه و غير استاندارد:n02:بنده هم هر كمكي از دستم بر بياد دريغ نميكنم.:n12:
.
ممنونم، شما تاج سری:n16:
برا جلو که همون کواک آلپاین ۱۷c۲ رو شما زحمتشو میکشین!
برا عقبم هنوز تصمیم نگرفتیم! من میگم، ولی خیلی فرد شل کنی:n02:نیس!
کنوود m526 چطوره؟ تلفیق این آمپلی با ۶۹۶۵ v۲ چطور هست؟ یه دوکانال با یه اسپیکر خوب!

aiza1372
29-12-2013, 23:24
آقا حمید یه یه سوال دیگه:
اگه فعلا بودجش جور نشه میتونیم اول ساب و آمپلی رو تهیه کنیم و استفاده شه، بعدا اسپیکر و آمپ براش اضافه بشه!
برا ساب هم بودجه ۲۰۰ و چون جا نیست باید رو طاقچه باشه! ۱۲۶۰، ۳۰۱۳ یا گزینه های شما؟ رو طاقچه بیس خوبی میزنه؟ اونقدر گفتین که باید تو باکس باشه:n13: آدم فکر میکنه دیگه اصلا بیس نمیزنه تو طاق!:n02:
باتشکر

ebi_rakhsh
30-12-2013, 02:59
سلام خدمت اساتید محترم و خوب این انجمن اسپکرآديو سيستم co609معرفی کردین کله شهرو زیر و رو کردم نیافتم:n28:

hamidR15
30-12-2013, 09:41
ممنونم، شما تاج سری:n16:
برا جلو که همون کواک آلپاین ۱۷c۲ رو شما زحمتشو میکشین!
برا عقبم هنوز تصمیم نگرفتیم! من میگم، ولی خیلی فرد شل کنی:n02:نیس!
کنوود m526 چطوره؟ تلفیق این آمپلی با ۶۹۶۵ v۲ چطور هست؟ یه دوکانال با یه اسپیکر خوب!
سلام ممنونم لطف داري شما.
17c2 سوال كنم ببينم شركت داره براتون تهيه ميكنم.راستي كدوم تايپ؟E ،J، G
m526 تقريبا براش كمه.60 واتي هست اين آمپ. آلپاين SPJ-69C3 كامل مچ ميشه باهاش.

آقا حمید یه یه سوال دیگه:
اگه فعلا بودجش جور نشه میتونیم اول ساب و آمپلی رو تهیه کنیم و استفاده شه، بعدا اسپیکر و آمپ براش اضافه بشه!
برا ساب هم بودجه ۲۰۰ و چون جا نیست باید رو طاقچه باشه! ۱۲۶۰، ۳۰۱۳ یا گزینه های شما؟ رو طاقچه بیس خوبی میزنه؟ اونقدر گفتین که باید تو باکس باشه:n13: آدم فکر میکنه دیگه اصلا بیس نمیزنه تو طاق!:n02:
باتشکر
بله ميتونيد.اسپيكر دارند؟
1260 اينفينيتي گزينه مناسبي هست.
در مورد باكس يه توضيح بدم خدمتت. ببين كلا ساب وقتي تو كابينت مناسب ميره حتي مدلهاي مخصوص فري اير ،فركانس پائينت رو خيلي بهتر ميزنه. وقتي ساب فري اير بسته ميشه تقريبا شما فركانسهاي 30-35 رو از دست ميدهيد.ضمنا چون كنترل روي ووفر نيست باعث ميشه Xmax افزايش پيدا كنه و غير از افت كيفيت تو ولومهاي بالا باعث گرم شدن بيش از حد آمپليفاير ميشه. لذا اگر آمپليفاير از سيستم تهويه مطلوبي برخوردار نباشه باعث پروتكت كردن آن ميگردد.

سلام خدمت اساتید محترم و خوب این انجمن اسپکرآديو سيستم co609معرفی کردین کله شهرو زیر و رو کردم نیافتم:n28:
اين برند حدود 2 ساله كه وارد كشور شده لذا نمايندگي رسمي كمي داره. اگر مايل بوديد بفرمائيد من براتون از تهران تهيه و ارسال ميكنم.قيمت ليست مصرف كننده اش هم 455 تومن هست.
در خدمت هستم.

lovelorn7
30-12-2013, 14:11
سلام اقا حمید ی سوال داشتم ازتون
شما به من اسپیکر mtx t6c693 را معرفی کردید با قیمت حدود 290.امروز همه جارا زیرا رو کردم که بالاخره یکی از این مدل داشت و قیمتش را 450 گف.میخواستم ببینم شما قیمت را درست فرمودید؟
و اینکه اگ این اسپیکر گیر نیومد بین کن وود 718 و آلپاین spg-69c3 که معرفی کردید کئوم کیفیت بهتری داره؟
ممنون

aiza1372
30-12-2013, 14:40
سلام ممنونم لطف داري شما.
17c2 سوال كنم ببينم شركت داره براتون تهيه ميكنم.راستي كدوم تايپ؟E ،J، G
m526 تقريبا براش كمه.60 واتي هست اين آمپ. آلپاين SPJ-69C3 كامل مچ ميشه باهاش.

بله ميتونيد.اسپيكر دارند؟
1260 اينفينيتي گزينه مناسبي هست.
در مورد باكس يه توضيح بدم خدمتت. ببين كلا ساب وقتي تو كابينت مناسب ميره حتي مدلهاي مخصوص فري اير ،فركانس پائينت رو خيلي بهتر ميزنه. وقتي ساب فري اير بسته ميشه تقريبا شما فركانسهاي 30-35 رو از دست ميدهيد.ضمنا چون كنترل روي ووفر نيست باعث ميشه Xmax افزايش پيدا كنه و غير از افت كيفيت تو ولومهاي بالا باعث گرم شدن بيش از حد آمپليفاير ميشه. لذا اگر آمپليفاير از سيستم تهويه مطلوبي برخوردار نباشه باعث پروتكت كردن آن ميگردد..
یادتون رفته؟! spj! قیمتشم ۱۳۰ گفتین!
۱.میگم ینی قبل از خرید باند براش، ساب رو میتونه کنار باند ۶۹۷۵ فیک راه اندازی کنه؟!
۲.برا ۱۲۶۰ چه آمپی نیاز هست؟ باکسش چند درمیاد؟
۳.صدای ۵۲۶ با spj-69c3 چند درصد تو قدرت و بیس با باندای خودش تفاوت داره؟(تفاوتش کاملا محسوس هست؟! چون نمیخوام شرمندش بشم!) اصلا تا حالا صدای آلپاین با آمپی رو نشنیدم! ممنون میشم قیمت این باندم برام سوال کنید!:n18:
باتشکر فراوان

hamidR15
30-12-2013, 15:26
سلام اقا حمید ی سوال داشتم ازتون
شما به من اسپیکر mtx t6c693 را معرفی کردید با قیمت حدود 290.امروز همه جارا زیرا رو کردم که بالاخره یکی از این مدل داشت و قیمتش را 450 گف.میخواستم ببینم شما قیمت را درست فرمودید؟
و اینکه اگ این اسپیکر گیر نیومد بین کن وود 718 و آلپاین spg-69c3 که معرفی کردید کئوم کیفیت بهتری داره؟
ممنون
سلام
:n02:بله درسته اين اسپيكر رو خيليها شيطوني ميكنن و همون قيمت كه فرمودي ميفروشن. قيمت فروش واقعيش حدود 320 هست منتها منم براي دوستان اين فروم با تخفيف ميگيرم290:n12:
در مورد اون دو اسپيكر كه فرموديد. اگر بيس قوي و حجم صداي بالاتر ميخواهيد 718 ولي اگر كيفيت بيشتر مد نظرتون هست آلپاين.
اگر هم MTX خواستيد كه هردو قدرت و كيفيت رو با هم داره.

یادتون رفته؟! spj! قیمتشم ۱۳۰ گفتین!
۱.میگم ینی قبل از خرید باند براش، ساب رو میتونه کنار باند ۶۹۷۵ فیک راه اندازی کنه؟!
۲.برا ۱۲۶۰ چه آمپی نیاز هست؟ باکسش چند درمیاد؟
۳.صدای ۵۲۶ با spj-69c3 چند درصد تو قدرت و بیس با باندای خودش داره؟ چون اصلا تا حالا صدای آلپاین با آمپی رو نشنیدم! ممنون میشم قیمت این باندم برام سوال کنید!:n18:
باتشکر فراوان
ببخشيد .بزار به حساب پيرمدي و سن و سال.
بله موجود هست.
1- بله ميتونه
2-كن وود 8106D يا پايونير D8601 باكسش هم از 50 تا 90 تومن بستگي به نوع باكس و حجم آن.بايد طراحي بشه.
3-تايپ J نه ولي تايپ G صداي خوبي داره.آلپاين صداي ريز رو هم بهتر اجرا ميكنه.يه نكته هم متذكر بشم ممكنه تايپ J اگر بهش فشار بياد و مثلا سيستم تنظيم نباشه و...تيوترش بپره لذا اگر ميتونيد تايپ G بگريد براش خيالتون راحت تر هست.
SPJ-69C3قيمتش 165 و SPG-69C3 هم 275

mehdi_ghp
30-12-2013, 20:25
سلام
دوستان و سروران یه پخش مناسب تا 300 تومن برا ال نود معرفی کنید . ممنون

hamidR15
31-12-2013, 00:54
سلام
دوستان و سروران یه پخش مناسب تا 300 تومن برا ال نود معرفی کنید . ممنون

سلام مهدی جان.
کن وود U456 میتونه گزینه مناسبی باشه.

mehdi_ghp
31-12-2013, 08:23
ممنون .تا یکم بالاتر بلوتوس دار چی خوبه ؟ برا دوستم میخوام

omidch1234
31-12-2013, 10:36
سلام بچه ها یه باند سیستم خور در حد 150 تومن بهم معرفی کنید

hoseinsps
31-12-2013, 16:29
سلام
با اجازه حمید خان
می ارزه که 500 خرج کنن و kenwood7056 بگیرن

سلام بچه ها یه باند سیستم خور در حد 150 تومن بهم معرفی کنید
سلام دوست عزیز
pioneer 6965

arash2804
31-12-2013, 16:54
سلام
برند Hifonics ساخت کجاست؟ امپ های مونوش کیفیتشون چه طوره؟

davincii
31-12-2013, 17:25
سلام
کواک co609plus بدون امپلی ران میشه؟پخشم pioneer 155ui هستش .می دونم به پخش فشار میاد ولی می خوام اگه بشه فعلا این کواک بگیرم امپلی رو 3-2 ماه دیگه بگیرم .فقط صداش دربیاد واسم کافیه .ممنون

hoseinsps
31-12-2013, 23:03
سلام
کواک co609plus بدون امپلی ران میشه؟پخشم pioneer 155ui هستش .می دونم به پخش فشار میاد ولی می خوام اگه بشه فعلا این کواک بگیرم امپلی رو 3-2 ماه دیگه بگیرم .فقط صداش دربیاد واسم کافیه .ممنون
سلام دوست عزیز
چرا ران نشه؟
هیچ مشکلی هم پیش نمیاد!!!
شما هر باندی با امپدانس 2 تا 4 اهم به پخش وصل کنید مشکلی نداره....

hamidR15
01-01-2014, 00:30
سلام
100% کن وود 7056

سلام
برند Hifonics ساخت کجاست؟ امپ های مونوش کیفیتشون چه طوره؟
اصلیتش آمریکائس.خیلی کیفیت خوبی نداره. مثل ساند و پاور و... میمونه.

سلام
همانطور که حسین عزیز فرمودند میتونید مستقیم به پخشتون متصل نمائید ولی تو ولومهای بالا صدا دیستورشن میشه.بهتره خیلی بهش فشار وارد نکنید و تو ولومهای کم از موزیک لذت ببرید.

davincii
01-01-2014, 00:40
سلام دوست عزیز
چرا ران نشه؟
هیچ مشکلی هم پیش نمیاد!!!
شما هر باندی با امپدانس 2 تا 4 اهم به پخش وصل کنید مشکلی نداره....

به غیر ازباند co609 که می خوام بخرم چه چیزای دیگه ای واسه نصب لازمه ؟( باندفابریکه پرایده)به فرض اینکه من امپلی5602 هم داشته باشم و در اینده هیچ تغییری تو سیستم ندم چه اکسسوری هایی لازمه تا هم کیفیت مناسبی داشته باشم هم بی جهت پول اضافه ای نداده باشم؟لطفا یک به یک برام بگید تا خرید کنم تانصاب واسم وصل کنه .ممنونم

ali reza 222
01-01-2014, 00:48
به غیر ازباند co609 که می خوام بخرم چه چیزای دیگه ای واسه نصب لازمه ؟( باندفابریکه پرایده)به فرض اینکه من امپلی5602 هم داشته باشم و در اینده هیچ تغییری تو سیستم ندم چه اکسسوری هایی لازمه تا هم کیفیت مناسبی داشته باشم هم بی جهت پول اضافه ای نداده باشم؟لطفا یک به یک برام بگید تا خرید کنم تانصاب واسم وصل کنه .ممنونم
دم دست ترین گزینه پک گیج 4 ساند هست که همه چیزهایی را که شما احتیاج دارید در خودش داره.قیمتش هم حدود 60 تومان باید باشه.

hamidR15
01-01-2014, 09:28
دم دست ترین گزینه پک گیج 4 ساند هست که همه چیزهایی را که شما احتیاج دارید در خودش داره.قیمتش هم حدود 60 تومان باید باشه.
سلام
همونطور كه عليرضا جان فرمودند يه پك برق كامل مثل ساند كافيه.البته قيمتي كه ايشون براي گيج 4 گفتند ماله يكسال پيشه:n02:الان حدود 85 و حتي بيشتر هم بفروش ميرسه.

Tohid
01-01-2014, 10:57
سلام.
قصد خرید گیرنده دیجیتال برای خودرو دارم ولی مارک های مختلف زیادند! راهنمایی می خواستم در باره خرید و همچنین کیفیت این دستگاه ها همچنین تصویرشون توی ماشین چطوره؟ چون این گیرنده های معمولی آنتن کمی جابه جا میشه شطرنجی میشه// آیا برای خودرو هم همینطور است..؟
ممنون

hamidR15
01-01-2014, 19:03
سلام.
قصد خرید گیرنده دیجیتال برای خودرو دارم ولی مارک های مختلف زیادند! راهنمایی می خواستم در باره خرید و همچنین کیفیت این دستگاه ها همچنین تصویرشون توی ماشین چطوره؟ چون این گیرنده های معمولی آنتن کمی جابه جا میشه شطرنجی میشه// آیا برای خودرو هم همینطور است..؟
ممنون

سلام توحید جان
بهترین گیرنده موجود بازار کن وود 500 هست.بقیه درجه دو و سه چینی هستند.

Tohid
01-01-2014, 20:49
یعنی مارک کنوود بگیرم خیلی با مارشال و پروویژن و مارک های دیگه تغییرات محسوس داره؟ کسی استفاده کرده از این گیرنده های خودرویی؟

hamidR15
02-01-2014, 20:59
یعنی مارک کنوود بگیرم خیلی با مارشال و پروویژن و مارک های دیگه تغییرات محسوس داره؟ کسی استفاده کرده از این گیرنده های خودرویی؟

من خودم کار نکردم ولی از کسانی که TV Digital کار میکنند سوال کردم.

davincii
03-01-2014, 19:44
دوستان نظرتون راجع به امپ 4 کانال پریمیر gm9600 2400w چیه ؟یه دسته دوشو دارم نمی دونم چندrms خروجی داره.می خوام co609 بهش وصل کنم همون 2تا کانال کافیه یا بریج ببندم؟ممنون

BIG-BANG
03-01-2014, 21:08
دوستان نظرتون راجع به امپ 4 کانال پریمیر gm9600 2400w چیه ؟یه دسته دوشو دارم نمی دونم چندrms خروجی داره.می خوام co609 بهش وصل کنم همون 2تا کانال کافیه یا بریج ببندم؟ممنون

اول اینکه به هیچ وجه بریج نده به باندات بریج مال سابه
دوم اینکه اون آمپ برند متفرقه و چینیه وصلش نکن به باندت که باند به اون خوش صدایی و خوبی رو نابود میکنی بعد چند وقت
سومم اینکه اون آمپ رو بفروش و یه آمپ 5500 یا 5602 پایونیر که حدود 270 تومن هستش یا پول اگه بیشتر داری t420 آلپاین که حدود چهارصده و ....
الانم به نظر من باندا رو مستقیم وصل کن به پخش تا یه آمپ خوب بخری

SEYED-ROHI
05-01-2014, 12:08
سلام دوستان من میخوام برایه ماشین برایه استیج جلو یه جفت کامپ بخرم بیشترم اهنگ های ایرانی گوش میدم و میدرنج یا همون صدایه خواننده برام خیلی مهمه البته بقیه هم مهمه اما صدایه خواننده بیشتر
خودم تصمیم دارم یه جفت mx165 بگیرم بنظرتون با توجه به توضیحات بالا خوبه یا گزینه های بهتره دیگه ای هم هست بقیه اجزا هم ایناست
پخش 7016
امپ x41 کنوود
کواک عقب پاور بیس
ساب 1260 اینفینیتی
و حالا می خوام یه کامپ بگیرم و البته یه ساب مونو هم خریدم
لطفا راهنمایی کنید

hamidR15
05-01-2014, 15:04
سلام دوستان من میخوام برایه ماشین برایه استیج جلو یه جفت کامپ بخرم بیشترم اهنگ های ایرانی گوش میدم و میدرنج یا همون صدایه خواننده برام خیلی مهمه البته بقیه هم مهمه اما صدایه خواننده بیشتر
خودم تصمیم دارم یه جفت mx165 بگیرم بنظرتون با توجه به توضیحات بالا خوبه یا گزینه های بهتره دیگه ای هم هست بقیه اجزا هم ایناست
پخش 7016
امپ x41 کنوود
کواک عقب پاور بیس
ساب 1260 اینفینیتی
و حالا می خوام یه کامپ بگیرم و البته یه ساب مونو هم خریدم
لطفا راهنمایی کنید
سلام سيد جان
كامپوننت فوق العاده ايه.واقعا خيلي بيشتر از پولي كه ميديد بهتون صدا ميده.
سال 2011 مقام اول رو كسب كرده لوح گرفته
تستهاي انجام شده توسط مجلات معتبر هم حاكي از اين هست كه بهترين كامپپوننت در رده متوسط هست.
اگر مشكل مالي نداري SQX165 از اين بالاتر هست.قيمتش 735 تومنه

SEYED-ROHI
05-01-2014, 15:15
سلام سيد جان
كامپوننت فوق العاده ايه.واقعا خيلي بيشتر از پولي كه ميديد بهتون صدا ميده.
سال 2011 مقام اول رو كسب كرده لوح گرفته
تستهاي انجام شده توسط مجلات معتبر هم حاكي از اين هست كه بهترين كامپپوننت در رده متوسط هست.
اگر مشكل مالي نداري SQX165 از اين بالاتر هست.قيمتش 735 تومنه
سلام آقا حمید خیلی مخلصیم
نظر خودم همون mx165 ،به احتمال زیاد تا آخر هفته میگیرمش فقط یه مشکل بزرگ دارم اونم اینکه برایه نصبش تو استیج جلو چه کار باید کنم، رو دری ها رو ببرم یا کیک پنل، البته یه نکته ای که وجود داره شاید ماشین و تا یه چند وقت دیگه عوض کنم البته سیستم و بر میدارم از رویه ماشین نمیخوام هزینه ام خیلی بالا بزنه اما خوب طبیعتا می خوام کیفیتمم خراب نشه، ماشینم پراید هاجبکه مدل پایین

hamidR15
05-01-2014, 23:05
سلام آقا حمید خیلی مخلصیم
نظر خودم همون mx165 ،به احتمال زیاد تا آخر هفته میگیرمش فقط یه مشکل بزرگ دارم اونم اینکه برایه نصبش تو استیج جلو چه کار باید کنم، رو دری ها رو ببرم یا کیک پنل، البته یه نکته ای که وجود داره شاید ماشین و تا یه چند وقت دیگه عوض کنم البته سیستم و بر میدارم از رویه ماشین نمیخوام هزینه ام خیلی بالا بزنه اما خوب طبیعتا می خوام کیفیتمم خراب نشه، ماشینم پراید هاجبکه مدل پایین

سلام
رو در ببند کیک پنل هم سخته هم هزینه بر.

SEYED-ROHI
06-01-2014, 08:06
بله آقا حمید روی درب میبندم فقط یه نکته رو درب ببندم کیفیتم خیلی خراب نمیشه

hamidR15
06-01-2014, 10:12
بله آقا حمید روی درب میبندم فقط یه نکته رو درب ببندم کیفیتم خیلی خراب نمیشه

سلام
نه فقط ممكنه ميد بيسها كمي كاهش پيدا كنه.

omidfathi
06-01-2014, 15:18
آقا حمید و متخصصان گرامی سلام
من بین این چهار مدل موندم کدومشونو بگیرم نظر شما چیه؟ یه صدای با کیفیت و شفاف و بترکون می خوام با بیس قوی!
1- آدیو سیستم CO609 حدود 470 تومن
2- هرتز Hcx 690 حدود 380 تومن
3- اینفینیتی 693 کاپا حدود 350 تومن
4- راکفورد یکی از سریهای پاور حدود نمیدونم تومن
صدای هیچ کدومشونم نشنیدم! چیکار میشه کرد؟
آمپ هم 5602 پایونیر که 2 تا 175 وات rms واتش واسه این باندا زیاد نیست؟ بعضیا می گن باندو میسوزونه قیضیش چیه درسته؟

hamidR15
06-01-2014, 15:26
آقا حمید و متخصصان گرامی سلام
من بین این چهار مدل موندم کدومشونو بگیرم نظر شما چیه؟ یه صدای با کیفیت و شفاف و بترکون می خوام با بیس قوی!
1- آدیو سیستم CO609 حدود 470 تومن
2- هرتز Hcx 690 حدود 380 تومن
3- اینفینیتی 693 کاپا حدود 350 تومن
4- راکفورد یکی از سریهای پاور حدود نمیدونم تومن
صدای هیچ کدومشونم نشنیدم! چیکار میشه کرد؟
آمپ هم 5602 پایونیر که 2 تا 175 وات rms واتش واسه این باندا زیاد نیست؟ بعضیا می گن باندو میسوزونه قیضیش چیه درسته؟
سلام
هيچكدوم از اين اسپيكرها اون حجم بيس كه شما توقع داريد نميتونن تحويلتون بدن.
ولي به نظر من Co با توجه به توان 140وات RMS هم قدرت و هم كيفيت بيشتري نسبت به بقيه داره.مخصوصا با 5602 كولاك ميكنه.
الان يكي از دوستان با كاربري MmrMmr همين ست رو داره و خيلي راضي هست.اگر سيستمتون تنظيم باشه و فشار بيخودي به اسپيكر وارد نشه و ديستورشن نداشته باشيد به هيچ عنوان صدمه نميزنه.
ضمنا قيمت مصرف كننده Co 609 هم 455 شده كاهش داشته

ba maram
06-01-2014, 18:04
سلام حمید جان خوبی؟
یه سیستم کیفیتی برای 207 یکی از دوستان می خوام تا 2م تومان
باندای عقب رو میدونم که CO609
هدیونیت همون 8016 الان واسش خوبه ؟
خیلی وقته تو بند وبار سیستم نبودم
یه کامپ و یه آمپ هم معرفی کنی ممنون میشم
راستی همشون همون 2م شه ! اپه کمتر هم شد که چه بهتر! یعنی کل سیستم
مرسی داداش

m@jidgh
06-01-2014, 20:25
با سلام
آمپ soundstream dtr4.500 با کامپ mx165 آدیو سیستم خوب مچ میشه ؟
4 تا 80 وات روی 4 اهم میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

hoseinsps
06-01-2014, 22:35
سلام حمید جان خوبی؟
مرسی داداش
سلام خدمت شما دوست عزیز
با اجازه حمید خان گل
برای هدیونیت کنوود7056 رو بگیرید که میشه گفت یجورایی نسل بعدی 8019.... قیمت هم حدود 500
اسپیکر عقب هم co609که فرمودید 450 تومن
امپ 4 کانال هم kenwood x41 خوبه با حدود قیمت 600 یا jvc 8004 arsenal
تا اینجا شد 1600 حدودا ....
برای کامپ هم mx165 که 350 تومنه یا rs165 با قیمت 550 میتونید انتخاب کنید...
حدود 200 تومن هم هزینه نصب پک برق و ار سی ای و طاقچه .......

m@jidgh
06-01-2014, 23:23
dtr سری پایینش نیست بزرگوار ، جزو رده های بالا و قبل از رفرنس که بالاترین رده هست قرار میگیره
در مورد مچ شدن هم منظور از لحاظ صدایی هست نه مقدار وات !
کامپ هم 4 اهم هست نه 3 اهم !

BIG-BANG
07-01-2014, 01:46
dtr سری پایینش نیست بزرگوار ، جزو رده های بالا و قبل از رفرنس که بالاترین رده هست قرار میگیره

عزیز کلا من یکی که آمپای ساند موجود توی بازار فعلی رو قبول ندارم ما که هر چی دیدیم یا پرتکت بوده یا خرابی البته به غیر سری رفرنس که سری رفرنسش قیمتاش با بقیه برندا تقریبا یکیه
اما در مورد مچ شدن هم این کامپ بیشتر با آمپ mline 60.2 و mline 75.4 مچ میشه و دوستانی هم که بستن همین نظر رو داشتن تا حالا ندیدم کسی توی پروژش از امپ ساند برا درایو کردنش استفاده کرده باشه ولی بهترین صدایی که ازش گرفته شده فعلا با همون دو تا آمپی هست که گفتم
اما در مورد مقاومت یا آپدانس mx 165 باید بگم چهار اهمیه و این دوستمون اشتباه تایپی بوده که نوشتن سه اهم ;)

omidfathi
07-01-2014, 08:10
حمید جان الان 609 رو با آمپ 5602 بگیریم و Speaker Input رو به ضبط فابریک ببندم صدای خوب میده؟ ماشین جنتو هست و ضبط فابریکشو زیاد تمایلی ندارم دستکاری کنم و 4 تا 22 وات میده. سیم ریموت آمپو به کجا باید وصل چطوری میشه روشنش کرد؟
بعد با ساب کمی مشکل دارم از نظر جا و هزینه و ... یه ساب کوچیک مینی پیدا نمیشه بزارم؟
ممنونم از لطفت.

سلام
هيچكدوم از اين اسپيكرها اون حجم بيس كه شما توقع داريد نميتونن تحويلتون بدن.
ولي به نظر من Co با توجه به توان 140وات RMS هم قدرت و هم كيفيت بيشتري نسبت به بقيه داره.مخصوصا با 5602 كولاك ميكنه.
الان يكي از دوستان با كاربري MmrMmr همين ست رو داره و خيلي راضي هست.اگر سيستمتون تنظيم باشه و فشار بيخودي به اسپيكر وارد نشه و ديستورشن نداشته باشيد به هيچ عنوان صدمه نميزنه.
ضمنا قيمت مصرف كننده Co 609 هم 455 شده كاهش داشته

SEYED-ROHI
07-01-2014, 09:20
سلام دوستان برایه جای فابریکه جلویه پراید اگر یه دست مید رنج خوب ببندم آیا کیفیت و حجم صدام تو استیج جلوم بهتر میشه یا نه؟ و ارزش هزینه داره یا نه؟اگر آره میشه مدلاش و نام ببرید؟ چون دارم ماشین تا یه مدته دیگه عوض میکنم نمیخوام زیاد هزینه کنم

hamidR15
07-01-2014, 10:19
سلام حمید جان خوبی؟
مرسی داداش
به به آقا مهران كم پيدا:n02:سلام گلم كجائي شما؟خوبي انشاءالله؟
مهران جان ساب نميخوان نه؟
حسين جان فرمودن بنده هم يه كمي تغييرش ميدم. البته اميدوارم ايشون جسارت بنده رو ببخشند:n16:
1-پخش همون 7056 واقعا عاليه.500 تومن. 8019 هم هست (خيلي محدود) 650
2-اسستيج عقب اسپيكر CO 609 + آمپ دو كانال 5602 پايونر به ترتيب 455+275
3-استيج جلو كامپوننت MX 165 گليدن+آمپليفاير دو كانال ML 60.2 قيمتها 357+312
4-پك برق 4 گيج ساند استريم 95+يه RCA اضافه گليدن 35 تومن.(توصيه ميكنم از RCA داخل پك استفاده نشه كيفيت خوبي نداره.بهتره RCA رو دوتا گليدن بردارن)
5-سيم اسپيكر اورجينال متري از 6500 الي 9000 تومن حدود 12 متر نياز هست
جمع كل:500+455+275+357+312+90+35+78=2100
البته قيمتها بدون احتساب تخفيف هستند و در صورت اينكه نظر ايشون مثبت باشه براشون با تخفيف مخصوص بچه هاي p30 تهيه ميكنم.
اينم سيستم هم تفكيك و كيفيت و قدرت خوبي داره.

با سلام
آمپ soundstream dtr4.500 با کامپ mx165 آدیو سیستم خوب مچ میشه ؟
4 تا 80 وات روی 4 اهم میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون
ببين دوست عزيز شما هر اسپيكري رو با هر آمپليفايري (با توجه به توان و امپدانس ) ميتونيد استفاده كنيد.
من صداي رفرنس رو نشنيدم ولي سريه M lineگليدن رو با آمپهاي خودش شنيدم .واقعا نسبت به هزينه اي كه ميشه خيلي بيشتر صدا بهتن ميده. صداي با كيفيت و استاندارد.
ولي خب اگر آمپليفاير رو تهيه فرموديد به امتحانش مي ارزه كه يه تست با ساند سريه رفرنس هم گرفته بشه.

حمید جان الان 609 رو با آمپ 5602 بگیریم و Speaker Input رو به ضبط فابریک ببندم صدای خوب میده؟ ماشین جنتو هست و ضبط فابریکشو زیاد تمایلی ندارم دستکاری کنم و 4 تا 22 وات میده. سیم ریموت آمپو به کجا باید وصل چطوری میشه روشنش کرد؟
بعد با ساب کمی مشکل دارم از نظر جا و هزینه و ... یه ساب کوچیک مینی پیدا نمیشه بزارم؟
ممنونم از لطفت.
ارادت دارم
بله ميتونيد از طريق خروجي اسپيكر ها با تبديل مخصوص CO رو درايو كنيد با 5602.چون ديگه خروجي پخش كنار مير و قدرت رو از آمپليفاير ميگيره مسلما صداي بي نظيري بهتون ميده با توجه به نوع اطاق خودرو.
در مورد نصب ساب مشكلي نيست.ميتونيد يه ساب 10يا 8 اينچي نصب كنبد تو باكس سيلد .منتها آمپ مونو به دليل نداشتن ورودي Speaker Input نميتونيد براش بگيريد و بايد يه دود كانال رو بريج بزنيد به ساب.
ضمنا با اين كار استيج جلو ديگه نخواهيد داشت و به نظر من بهتره به جاي ساب از يه ست كامپوننت براي استيج جلو با يه آمپ دو كانال جداگانه استفاده نمائيد.

سلام دوستان برایه جای فابریکه جلویه پراید اگر یه دست مید رنج خوب ببندم آیا کیفیت و حجم صدام تو استیج جلوم بهتر میشه یا نه؟ و ارزش هزینه داره یا نه؟اگر آره میشه مدلاش و نام ببرید؟ چون دارم ماشین تا یه مدته دیگه عوض میکنم نمیخوام زیاد هزینه کنم
سيد جان من پيشنهاد ميكنم براي جاي فابريك هزينه نفرمائيد.چون اسپيكرهاي سايز 10 تو رده هاي پائين صداي خوبي ندارن.

omidfathi
07-01-2014, 10:29
حمید جان واسه استیج جلو هم CO 165 Plus بندازم خوب میشه؟ صداش و قدرتش چطوره؟ قیمتش حدوداً چنده؟

SEYED-ROHI
07-01-2014, 10:50
حمید جان برایه استیج جلو میخوام mx165 بندازم اما کیک پنل نمی خوام روی درب هم میگن کامپ خوب نمیشه یعنی رو دری ها جواب نمیده و بعد از یه مدت خودشو میندازه، پیشنهادتون چیه؟ آیا جایی رو میشناسید که برام تمیز رو درب در بیاره؟ البته با این فرض که ماشین خیلی موندگار نیست و میخواد تعویض بشه؟
یه سوال دیگه کامپ 3 وی چی پیشنهاد میدی یه میدرنج فوق العاده با کیفیت میخوام البته با یه قیمت مناسب، یه 3 وی بگیرم بهتره یا همین mx165 خوبه و جوابم و میده، یا میشه یه مید رنج جداگونه خرید و کنار mx 165 نصبشون کرد البته بشرطی که کیفیت خراب نشه؟ و هزینمم خیلی بالا نزنه

ZARABAN21
07-01-2014, 11:52
سلام دوستان
پخشم 7250 پایونیر
یه جفت باند 6993 پایونیر هم دارم میخواستم یه جفت باند دیگه هم اضاف کنم بین دو مدل Pioneer TS-6965V2 و PIONEER TS-A6995S موندم به نظر شما اساتید کدوم بهتره؟؟؟ از همین برند پایونیر اگر مدل دیگه ای مد نظرتون هست عنوان کنید
البته سیستم بدون امپ هست دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون و متشکرم:n16:

BIG-BANG
07-01-2014, 14:15
سلام دوستان
پخشم 7250 پایونیر
یه جفت باند 6993 پایونیر هم دارم میخواستم یه جفت باند دیگه هم اضاف کنم بین دو مدل Pioneer TS-6965V2 و PIONEER TS-A6995S موندم به نظر شما اساتید کدوم بهتره؟؟؟ از همین برند پایونیر اگر مدل دیگه ای مد نظرتون هست عنوان کنید
البته سیستم بدون امپ هست دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنون و متشکرم:n16:

اگه میخوای باند بندازی هر دوش رو 6993 بنداز چون دو تا باند متفاوت کیفیت صدات شدید خراب میشه
به نظر من برا همین باندات یه آمپ 3602 پایونیر بخر که قیمتش 170 تومنه و بهتر از چهار تا باند میشه

hoseinsps
07-01-2014, 14:20
سلام دوست عزیز
مثل اینکه من بد منظورمو رسوندم
قصد جسارت هم نداشتم
منظورم اینه که سری پایینش کیفیت انچنانی ندارن! نه اینکه مال شما سری پایینه!
3 اهم هم اشتباه چاپی نبود و من فکر کردم مثل rs165 3 اهمی
از لحاظ صدایی هم همون امپ های ادیو سری ml بهترین نتیجرو بهتون میده
مرسی از تذکرتون:n16:

hoseinsps
07-01-2014, 14:31
سلام
حمید اقا شما سرور مایی
اگه خدا بخواد این پرایدو امروز رد میکنم بره و یه 206sd میگیرم.
فقط الان چند تا سوال هست
سایز در عقب و جلوش چند سانته؟
کامپ توی جای فابریک خوب جواب میده؟
یا برای استیج عقب طاقچه میخواد؟

hamidR15
07-01-2014, 15:20
حمید جان واسه استیج جلو هم CO 165 Plus بندازم خوب میشه؟ صداش و قدرتش چطوره؟ قیمتش حدوداً چنده؟
سلام
اين مدل كه الان موجود نيست.ولي اونچه كه مسلمه به پاي كامپوننت نميرسه.

حمید جان برایه استیج جلو میخوام mx165 بندازم اما کیک پنل نمی خوام روی درب هم میگن کامپ خوب نمیشه یعنی رو دری ها جواب نمیده و بعد از یه مدت خودشو میندازه، پیشنهادتون چیه؟ آیا جایی رو میشناسید که برام تمیز رو درب در بیاره؟ البته با این فرض که ماشین خیلی موندگار نیست و میخواد تعویض بشه؟
یه سوال دیگه کامپ 3 وی چی پیشنهاد میدی یه میدرنج فوق العاده با کیفیت میخوام البته با یه قیمت مناسب، یه 3 وی بگیرم بهتره یا همین mx165 خوبه و جوابم و میده، یا میشه یه مید رنج جداگونه خرید و کنار mx 165 نصبشون کرد البته بشرطی که کیفیت خراب نشه؟ و هزینمم خیلی بالا نزنه
پرايد قديمي بود درسته؟رو دري رو باز كن ببين جائي داره كه وقتي رو دري رو برش ميزني با پيچ بلند بسگت رو روي بدنه محكم پيچ كنيم؟در غير اينصورت بايد رو همون رو دري ببندي كه منم فكر ميكنم به مرور جا بازكنه.البته اگر خيلي نگه نميداري ماشين رو مشكلي نيست.من خودم كيكي پنل 2.5 ليتري بسته بودم به بدنه هم پيچ كرده بودم
كامپ 3Way هزينه رو بالا ميبره ضمنا نصبش هم كار ساده اي نيست.محل قرار گيري مهمه.تو پرايد كه اصلا.لي ماشينهاي خارجي چرا ولي كلا هزينه بر هست.
همين MX165 عاليه براي يه صداي مطلوب.

سلام
حمید اقا شما سرور مایی
اگه خدا بخواد این پرایدو امروز رد میکنم بره و یه 206sd میگیرم.
فقط الان چند تا سوال هست
سایز در عقب و جلوش چند سانته؟
کامپ توی جای فابریک خوب جواب میده؟
یا برای استیج عقب طاقچه میخواد؟
بزرگوراي شما.
به به به سلامتي انشاءالله.جلو كه 16 هست و لي عقب 13 نصب میشه.عقب رو رو تاقچه بزار صدا بازتر ميشه.بهتره تاقچه MDF بگیری
آره تو جاي فابريك SQL165 هاي عبدالله عالي بود.البته ماشين ايشون هاچ بك بود ولي آكوستيك خوبي داره 206

m@jidgh
07-01-2014, 16:50
با سلام
کامپ mx 165 دارم البته هنوز وصل نکردم ، قصد خرید ml4.75 هم براش دارم .
آمپی رو که عرض کردم dtr4.500 ( از سری D-TOWER کیفیت ساخت بالا و مشخصه صداییش هم گفته میشه میدبیس خوب و تون صدای پر و گرم داره ) رو ندارم یه دست دومش هست گفته 370 خواستم ببینم کسی امتحان کرده با mx 165 یا تجربه ای داره که خوب مچ میشن یا نه ، که ظاهرا کسی تجربه شو نداره ( با توجه به قیمت 513 تومنی ml4.75 و 75 وات و این 80 وات و شاید کمتر از 370 )
hoseinsps عزیز : درهای 206 جلو 16.5 و عقب 13 میخوره

rroohhaamm
07-01-2014, 17:19
سلام

حمید جان نظرت درباره این کامپوننت چیه... ق.ی.م.ت.ش هم 700 تومن دسته دوم ... ماله کسیه میخوام بگیرم اگر پول جور شدش... :n28:

Pami
07-01-2014, 21:03
دوستان ماشین مارو امروز صبح دزد زد و هدیونیت 7016 و آمپی فایر 526 ام رو برد ، خدا رو شکر دست به بقیه چیزا نزده
7016 های الان همون کیفیت قدیمی ها رو دارن یا نه ؟ 8019 ها چطوریه ؟ می ارزه 600 تومن ؟

BIG-BANG
07-01-2014, 21:47
دوستان ماشین مارو امروز صبح دزد زد و هدیونیت 7016 و آمپی فایر 526 ام رو برد ، خدا رو شکر دست به بقیه چیزا نزده
7016 های الان همون کیفیت قدیمی ها رو دارن یا نه ؟ 8019 ها چطوریه ؟ می ارزه 600 تومن ؟

8019 رو خود من توی فراوونیش نمایندگی توی جمهوری بهم 610 فروختش پس شیصد توی نایابیش بنتونی بخری خوبه
7056 هم هست که عین 8019 هستش و پونصد تومنه
7016 های الانم همه یکی در میون هنگی توشون در میاد مث قدیم نیستن

Pami
07-01-2014, 22:50
8019 رو خود من توی فراوونیش نمایندگی توی جمهوری بهم 610 فروختش پس شیصد توی نایابیش بنتونی بخری خوبه
7056 هم هست که عین 8019 هستش و پونصد تومنه
7016 های الانم همه یکی در میون هنگی توشون در میاد مث قدیم نیستن

ممنون
من قیمتش رو توی نمایندگی توپخونه گرفتم امروز
7016 ام رو با پیشنهاد حمید خان خریدم 190 خداییش صدا مثل اون ندیدم خیلی حیف شد
اگه سری جدیدهاش مثل اونی که داشتم نباشه 8019 می خرم، اون که دیگه خوب و بد نداره 8019 ؟

hamidR15
07-01-2014, 23:34
سلام

حمید جان نظرت درباره این کامپوننت چیه... ق.ی.م.ت.ش هم 700 تومن دسته دوم ... ماله کسیه میخوام بگیرم اگر پول جور شدش... :n28:

سلام
سعید من شناختی رو کدنس ندارم. تا حالا هم صدای کامپوننتی رو ازش نشنیدم.
ولی مشخصاتش خوبه.اگر خودت میشناسیش و صداش رو شنیدی بگیرش.

ممنون
من قیمتش رو توی نمایندگی توپخونه گرفتم امروز
7016 ام رو با پیشنهاد حمید خان خریدم 190 خداییش صدا مثل اون ندیدم خیلی حیف شد
اگه سری جدیدهاش مثل اونی که داشتم نباشه 8019 می خرم، اون که دیگه خوب و بد نداره 8019 ؟
متاسفانه 7016 های جدید فلشهاشون مشکل ریدینگ دارن.و برخی با پروگرام کردن مشکلش برطرف میشن.
تو 8019 مشکلات 7016 برطرف شد.شما هم میتونی 8019 بگیری و هم میتونی 7056 بگیری. کلا کن وود همه HU هاش صدای خوبی داره.خیلی از پایونیر بهترن

ZARABAN21
08-01-2014, 00:14
اگه میخوای باند بندازی هر دوش رو 6993 بنداز چون دو تا باند متفاوت کیفیت صدات شدید خراب میشه
به نظر من برا همین باندات یه آمپ 3602 پایونیر بخر که قیمتش 170 تومنه و بهتر از چهار تا باند میشه

اخه 6993 که دیگه از رده خارج شده پیدا نمیشه!!!
میخواستم یه جفت باند اضاف کنم اگه میشه کمکم کنید فعلا قصد آمپ انداختنو ندارم:n13:

rroohhaamm
08-01-2014, 00:27
اخه من صدایه این مدلشو نشنیدم میخواستم ببیتم رو کاغذ نسبت به قیمتش چطوره...

hamidR15
08-01-2014, 15:35
اخه من صدایه این مدلشو نشنیدم میخواستم ببیتم رو کاغذ نسبت به قیمتش چطوره...

سلام
رو كاغذ نشون ميده اسپيكر خوبيه سعيد جان.:n02:

اخه 6993 که دیگه از رده خارج شده پیدا نمیشه!!!
میخواستم یه جفت باند اضاف کنم اگه میشه کمکم کنید فعلا قصد آمپ انداختنو ندارم:n13:
بايد هر جفت اسپيكرتون از يك نام و برند و سايز باشن وگرنه كنسليشن بوجود مياد و كلا صدا خراب ميشه.حالا چه اصراري هست بر اضافه كردن يك جفت اسپيكر ديگه؟اگر كمبود بيس داريد بايد با اضافه كردن يه ساب وور نيازتون رو برطرف نمائيد.

hasanoooooooo
08-01-2014, 17:53
دوستان اگه از usb u457 kenwood برای شارژ گوشی استفاده کنم مشکلی برا ظبط وجود نمیاد؟ اخه راحت گوشی رو شارژ میکنه ترسیدم خراب بشه... گوشی هم تا جایی که من میدونم رو شارژرش زده 5 ولت و 160ma

ممنون

rroohhaamm
08-01-2014, 19:42
حمید جان واسه ار 12 یه باکس با حجمه بالا بگو ....

پورتشم بگو چقدر باشه یا درست میکنیم یا از بیرون میگیریم... ولی حجمه باکس تا حدی که امکانشه بزرگ بشه ....

pahama1
08-01-2014, 19:56
دوستان اگه از usb u457 kenwood برای شارژ گوشی استفاده کنم مشکلی برا ظبط وجود نمیاد؟ اخه راحت گوشی رو شارژ میکنه ترسیدم خراب بشه... گوشی هم تا جایی که من میدونم رو شارژرش زده 5 ولت و 160ma

ممنون
سلام و ارادت خدمت همه دوستان:n16:
تااونجا که من میدونم برای شارژ موبایل حداقل باید 1 آمپر باشه، نمی دونم به پخش زیاد فشار بیاره یا نه ، اما در دراز مدت عمر باطری رو کم میکنه

oghtapost
08-01-2014, 21:01
سلام
دوستان تا 500 سیستم چی پیشنهاد میدین ( پخش و باند) در صورت لزوم +آمپ
نظرتون در مورد این سیستم چیه
speaker 693 kenwood
amp 526 kenwood
cd player 2650 pioneer
من خودم در مورد اسپیکر نظرم روی 6965 بود ولی مثل اینکه صدای بیسش فقط خوبه و صدای خواننده گم میشه
ممنون

ba maram
08-01-2014, 22:37
ممنونم از حسین و حمید عزیز
حمید جان ما ام خوبیم به خوبیت داداش،فعلنا درگیر خدمتیم
اینایی که گفتی رو بهش می گم
راستی داداش با آمپ 7541 اینفینیتی میشه همین کامپ و کواکسیال رو جواب گرفت ازش دیگه ؟
البته واسه کواکسیال کمه اما فک کنم جوابگو باشه تا حد خوبی درست می گم استاد ؟

hamidR15
09-01-2014, 00:13
حمید جان واسه ار 12 یه باکس با حجمه بالا بگو ....

پورتشم بگو چقدر باشه یا درست میکنیم یا از بیرون میگیریم... ولی حجمه باکس تا حدی که امکانشه بزرگ بشه ....

سلام
اتفاقا مدل کردم. از 50 لیتر بالاتر نمیشه رفت.فرکانس تیون هم 33Hz.ساب سونیک یا HPF هم 25Hz در نظر گرفتم.تو این باکس رو فرکانس 40Hz حدود 117dB SPL داریم.

سلام
دوستان تا 500 سیستم چی پیشنهاد میدین ( پخش و باند) در صورت لزوم +آمپ
نظرتون در مورد این سیستم چیه
speaker 693 kenwood
amp 526 kenwood
cd player 2650 pioneer
من خودم در مورد اسپیکر نظرم روی 6965 بود ولی مثل اینکه صدای بیسش فقط خوبه و صدای خواننده گم میشه
ممنون
HU رو کن وود u456 بگیر.
در مورد اسپیکر پایونیر نظری ندام
آمپ دوتا 60 وات میده لذا اسپیکر با این توان تا 80 وات براش کافیه.

ممنونم از حسین و حمید عزیز
حمید جان ما ام خوبیم به خوبیت داداش،فعلنا درگیر خدمتیم
اینایی که گفتی رو بهش می گم
راستی داداش با آمپ 7541 اینفینیتی میشه همین کامپ و کواکسیال رو جواب گرفت ازش دیگه ؟
البته واسه کواکسیال کمه اما فک کنم جوابگو باشه تا حد خوبی درست می گم استاد ؟
ارادت دارم. انشاءالله موفق باشی.
بله 7541 رو میتونی بهش وصل کنید.

hosien009
09-01-2014, 11:23
سلام به همه ی بچه های گل

دوستان من میخوام یه 3650 بگیرم فقط فقط بخاطر قابلیت Mixtrax اما نه ظاهرش زیاد جالب نیست و همین طور از کیفیتش خبر ندارم نظر شما چیه ؟
برای باند هم mtx t6c693 (این چطوره؟ بهتر از این تو رنج قیمت زیر300 هست( بیشتر میترسم ببرن باندرو) میخوام کیفیت صدا داشته باشه بیشتر ؟؟) اما در مورد ساب و امپی هیچ نظری ندارم چون زیاد سر در نمیارم

تشکر از این که وقت گذاشتین

hamidR15
09-01-2014, 13:05
سلام به همه ی بچه های گل

دوستان من میخوام یه 3650 بگیرم فقط فقط بخاطر قابلیت Mixtrax اما نه ظاهرش زیاد جالب نیست و همین طور از کیفیتش خبر ندارم نظر شما چیه ؟
برای باند هم mtx t6c693 (این چطوره؟ بهتر از این تو رنج قیمت زیر300 هست( بیشتر میترسم ببرن باندرو) میخوام کیفیت صدا داشته باشه بیشتر ؟؟) اما در مورد ساب و امپی هیچ نظری ندارم چون زیاد سر در نمیارم

تشکر از این که وقت گذاشتین
سلام و عرض خیر مقدم دارم خدمت شما سرور گرامی. به انجمن خودتون خوش آمدید.:n16:
اسپیکری که انتخاب فرمودید تو رنج قیمت خودش خوبه.ولی اگر برای پخش آپشن میکس ترکس براتون ضروریه،بهتری از سری بالاتر مثل 8 یا 9 استفاده نمائید.کیفیت صدای بهتری دارن.ولی اگر مشکل هزینه دارید با همین 3650 میتونید شروع نمائید.
اگر لطف کنید میزان هزینه ای که در نظر دارید رو اعلام نمائید بهتر میتوانیم کمکتون نمائیم.

hosien009
09-01-2014, 13:18
سلام و عرض خیر مقدم دارم خدمت شما سرور گرامی. به انجمن خودتون خوش آمدید.:n16:
اسپیکری که انتخاب فرمودید تو رنج قیمت خودش خوبه.ولی اگر برای پخش آپشن میکس ترکس براتون ضروریه،بهتری از سری بالاتر مثل 8 یا 9 استفاده نمائید.کیفیت صدای بهتری دارن.ولی اگر مشکل هزینه دارید با همین 3650 میتونید شروع نمائید.
اگر لطف کنید میزان هزینه ای که در نظر دارید رو اعلام نمائید بهتر میتوانیم کمکتون نمائیم.

ممنون حمیدجان:n12:

من میخوام خورده خورده سیستمم رو جمع کنم
یعنی اول بخش+باند خوب
بعد امپ بعدشم ساب و......

برای باند+بخش هم در حد600.700 اما اگر بدونم لازمه بهتر بگیرم یه ماه دست نگه میدارم و بودجم رو بیشتر میکنم

من صفحه های پیش رو خوندم(تقریبا تا1340) این طور که شما فرمودین co609 بهترین باند هستش اما من ماشینم تو طول روز بیرونه و فقط شبا تو پارکینگه برای همین میترسم
به جای یه 609 گفتم یه باند خوب+کامپ بگیرم اگه بشه(پراید ماشینم)

بخش بهترین چیزی که شما معرفی میکنید تا 400.500 تومن چیه "؟

بنظرتون دست دوم بخش رو بگیرم ؟(ساب و امپ رو چطور؟)

ممنون ببخشید یکم زیاد شد

hamidR15
09-01-2014, 13:38
ممنون حمیدجان:n12:

من میخوام خورده خورده سیستمم رو جمع کنم
یعنی اول بخش+باند خوب
بعد امپ بعدشم ساب و......

برای باند+بخش هم در حد600.700 اما اگر بدونم لازمه بهتر بگیرم یه ماه دست نگه میدارم و بودجم رو بیشتر میکنم

من صفحه های پیش رو خوندم(تقریبا تا1340) این طور که شما فرمودین co609 بهترین باند هستش اما من ماشینم تو طول روز بیرونه و فقط شبا تو پارکینگه برای همین میترسم
به جای یه 609 گفتم یه باند خوب+کامپ بگیرم اگه بشه(پراید ماشینم)

بخش بهترین چیزی که شما معرفی میکنید تا 400.500 تومن چیه "؟

بنظرتون دست دوم بخش رو بگیرم ؟(ساب و امپ رو چطور؟)

ممنون ببخشید یکم زیاد شد
کار خوبی میکنید که کم کم جلو میرید.
در مورد دست دوم اگر از فروشنده و میزان کارد کالا ،تعمیری نبودن و.... مطمئن باشید چرا که نه. مقرون به صرفه هم هست.
برای پخش من کن وود 7056 رو پینشهاد میکنم.(ولی میکس رو نداره) در عوض کیفیت صدای بسیار بالاتری از پایونیر داره.قیمتش هم 500 تومن هست.
در مورد اسپیکر CO بله واقعا از همه نظر خوبه.ولی تو رنج پائینتر و در سایز 9*6 باید بریم سراغ 718 کن وود،یا همون MTX یا جی بی ال و کاپای اینفینیتی.
مدل ماشینتون اگر 131 هست میتونید روی درها کامپوننت نصب کنبد.البته باید برش زده بشه.

hosien009
09-01-2014, 13:48
کار خوبی میکنید که کم کم جلو میرید.
در مورد دست دوم اگر از فروشنده و میزان کارد کالا ،تعمیری نبودن و.... مطمئن باشید چرا که نه. مقرون به صرفه هم هست.
برای پخش من کن وود 7056 رو پینشهاد میکنم.(ولی میکس رو نداره) در عوض کیفیت صدای بسیار بالاتری از پایونیر داره.قیمتش هم 500 تومن هست.
در مورد اسپیکر CO بله واقعا از همه نظر خوبه.ولی تو رنج پائینتر و در سایز 9*6 باید بریم سراغ 718 کن وود،یا همون MTX یا جی بی ال و کاپای اینفینیتی.
مدل ماشینتون اگر 131 هست میتونید روی درها کامپوننت نصب کنبد.البته باید برش زده بشه.

شما خودتون چیزی سراغ دارین ؟؟
باند هم 718 فکر کنم خودتون گفته بودین خیلی جیغ میکشه من بیشتر برام کیفیت مهمه
تو یه پست قدیمی که به یکی از دوستان پیشنهاد داده بودین اصلا باند نبود کامپ بجاش بود+ساب و...... این جوری چی؟(کامپ رو میشه رو استیج عقب گذاشت؟ بدون امپ میشه فعلا باهاش سر کرد؟)
پراید هم صبا هستش

یه سوال دیگه ببخشید
الان من با 500 تومن میتونم سری8.9 پایونیر بگیرم که میکسرم داره
تنها چیزی که تو مشخصات 7056 بهتر بود اکولایزرش بود (که اصلا نمیدونم چیه :ی ) کیفیتاشون تو چی فرق داره ؟

بازم شرمنده من سوالام زیاده

ps3amir
09-01-2014, 18:03
سلام
من یه سیستم میخوام وصل بگیرم.خواسته هام ایناس:
ترجیحا برند پایونیر.
دو تا اسپیکر میخوام و یک ساب که بشه در تاقچه عقب پراید نصب بشه.(پراید صندوق دار)
امپلی مناسب برای گزینه های بالا.(نمیدونم 4 کانال خوبه یا برای ساب جدا باشه)
ساب نمیخوام ویبره کنه میخوام صدا با بیس خوب ازش بیاد.
بلندی صدا زیاد برام مهم نیست کیفیت مهمه.
ضبط خودم این دو تا را پسنندیدم:
DEH-9450UB
DEH-X9550BT (این گزینه حذف شد قرار دادن دیسکش برقی نبود دیگه خوشم نمیاد اگر به غیر از گذینه قبلی پیشنهاد دیگه دارین بفرمایین)
اسپیکر هم یکی مدل 6975 پیشنهاد داده به نظرتون این اسپیکر خوبه؟بعد این قیمت ها که میزنند مثلا 320 تومن جفتیه یا دونه ای؟

وسایلی که پیشنهاد میدین مناسب برای اون دو مدل ضبط که خودم خوشم اومده بود باشه و این که بگین بین اون دو ضبط کدوم بهتره.
همچنین اگه اطلاع دارین بگین که اون دو مدل ضبط برای قرار دادن دسک به صورت برقی باز میشن یا نه.
البته اگر ضبط خاص دیگه ای که خوب باشه هم در نظر دارین بگین.

در حال حاظر روی یک ماشین دیگه یک امپلی و یک ضبط jvc و دو تا اسپیکر پایونیر داریم که خیلی من راضیم و همچنین برای خونه یک Edifier C3 دارم صداشو راضی ام میخوام همین طوری باشه برای ماشین هم.

باتشکر

oghtapost
09-01-2014, 18:56
HU رو کن وود u456 بگیر.
در مورد اسپیکر پایونیر نظری ندام
آمپ دوتا 60 وات میده لذا اسپیکر با این توان تا 80 وات براش کافیه.
شما اسپیکر و hu و در صورت لزوم آمپ تا 500 چی پیشنهاد میدی (132)
ممنون

pahama1
09-01-2014, 20:22
تو یه پست قدیمی که به یکی از دوستان پیشنهاد داده بودین اصلا باند نبود کامپ بجاش بود+ساب و...... این جوری چی؟(کامپ رو میشه رو استیج عقب گذاشت؟ بدون امپ میشه فعلا باهاش سر کرد؟)
پراید هم صبا هستش

یه سوال دیگه ببخشید
تنها چیزی که تو مشخصات 7056 بهتر بود اکولایزرش بود (که اصلا نمیدونم چیه :ی ) کیفیتاشون تو چی فرق داره ؟

سلام و وقت بخیر
با اجازه حمید جان
در مورد ماشین که فرمودین فقط شب ها تو پارک هست: پیشنهاد میکنم از کامپ استفاده کنید برای استیج عقب( اگه 13 سانتیش در محل فابریک قابل نصب باشه )و ساب تو صندوق و اگه خیلی اهل سیستم هستید برای جلو هم میتونید کامپ یا اسپیکر بهتری از اسپیکر های فابریک استفاده کنید، اما میزان کل هزینه مسیر پروژه رو تقریبا مشخص میکنه

سلام
ترجیحا برند پایونیر.
دو تا اسپیکر میخوام و یک ساب که بشه در تاقچه عقب پراید نصب بشه.(پراید صندوق دار)
DEH-9450UB
DEH-X9550BT (این گزینه حذف شد قرار دادن دیسکش برقی نبود دیگه خوشم نمیاد اگر به غیر از گذینه قبلی پیشنهاد دیگه دارین بفرمایین)
اسپیکر هم یکی مدل 6975 پیشنهاد داده به نظرتون این اسپیکر خوبه؟بعد این قیمت ها که میزنند مثلا 320 تومن جفتیه یا دونه ای؟

وسایلی که پیشنهاد میدین مناسب برای اون دو مدل ضبط که خودم خوشم اومده بود باشه و این که بگین بین اون دو ضبط کدوم بهتره.
همچنین اگه اطلاع دارین بگین که اون دو مدل ضبط برای قرار دادن دسک به صورت برقی باز میشن یا نه.

در حال حاظر روی یک ماشین دیگه یک امپلی و یک ضبط jvc و دو تا اسپیکر پایونیر داریم که خیلی من راضیم و همچنین برای خونه یک Edifier C3 دارم صداشو راضی ام میخوام همین طوری باشه برای ماشین هم.

باتشکر
سلام
سیستم با دوتا کواک بیشتر قدرتی میشه تا کیفیتی البته به کواک هم بستگی داره، برای کیفیت معمولا از کامپ استفاده میشه،
شما وقتی دوتا کوام و ساب داری ناگزیر باید حداقل دو تا آمپ داشته باشی ، حالا منو و دوکانال یا 4 کانال
هزینه مورد نظرتون رو هم بفرمائید تا دوستان دقیق تز راهنمایی کنن

hoseinsps
09-01-2014, 20:24
سلام
ترجیحا برند پایونیر.
DEH-9450UB

باتشکر
سلام دوست عزیز
شما هزینتون چقدره؟
شما اگر کیفیت میخواین نباید ساب با کوک ببندید!
یه جفت کامپ و یه ساب بهتر میتونه راضی تون کنه
کامپ mx165 و ساب mx10 یا mx12 plus
امپلی مونو کنوود 8106 و امپ کامپ ها ml 60.2
این پبشنهاد بنده بود

hosien009
09-01-2014, 20:39
سلام و وقت بخیر
با اجازه حمید جان
در مورد ماشین که فرمودین فقط شب ها تو پارک هست: پیشنهاد میکنم از کامپ استفاده کنید برای استیج عقب( اگه 13 سانتیش در محل فابریک قابل نصب باشه )و ساب تو صندوق و اگه خیلی اهل سیستم هستید برای جلو هم میتونید کامپ یا اسپیکر بهتری از اسپیکر های فابریک استفاده کنید، اما میزان کل هزینه مسیر پروژه رو تقریبا مشخص میکنه

ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتین

برای جلو که توی جای فاب چیزی نمیشه گذاشت(10 سانت هستش) منم این ماشین رو نمیخوام زیاد نگهدارم که روی درب ها برش بدم(اگه خرج برش زیاد بشه)

برای پشت کامپ 13(که میفرمایید اگه نصب بشه) صدای خوب میده ؟
اسپیکر کلا نذارم ؟ اونجوری هم که دزد از سیستم میفهمه 100% جای فابا چیزی هست

نظرتون چیه کامپ خوب+اسپیکر معمولی+ساب(در مورد امپ نمیتونم نظر بدم چندتا میخواد یه دوکانال+یه مونوفکرکنم کافی باشه؟)

هد هم که حمیدجان گفتم 7056 ارزون تر چیزی بود بهتر بود اما اگه این کیفیتش انقدر که همه ی دوستان تعریف میکنن میارزه

اگه پارکینگ جور بشه سرکارم 7056+co609 +امپ خوب چطوره "؟(یا یه کامپ توپ(16)+ساب ؟)
بیشتر جاها دیدم حمید جان شما دوتا امپ پیشنهاد میکنه که برای ساب یه مونو(8106) که خود اون 360.70 تومنه+یه ساب باکس 300.350(یعنی برای یه ساب 700 تومن باید بدم؟)

pahama1
09-01-2014, 21:29
شما اسپیکر و hu و در صورت لزوم آمپ تا 500 چی پیشنهاد میدی (132)
ممنون
سلام
hu از 200 شروع میشه و تا 400 تقریبا کیفیت صدایی مشابهی دارن، ، آمپ Kenwood M526 حدود 160 و اسپیکر jbl Gto 938 حدود 190

ممنون دوست عزیز که وقت گذاشتین

برای جلو که توی جای فاب چیزی نمیشه گذاشت(10 سانت هستش) منم این ماشین رو نمیخوام زیاد نگهدارم که روی درب ها برش بدم(اگه خرج برش زیاد بشه)

برای پشت کامپ 13(که میفرمایید اگه نصب بشه) صدای خوب میده ؟
اسپیکر کلا نذارم ؟ اونجوری هم که دزد از سیستم میفهمه 100% جای فابا چیزی هست

نظرتون چیه کامپ خوب+اسپیکر معمولی+ساب(در مورد امپ نمیتونم نظر بدم چندتا میخواد یه دوکانال+یه مونوفکرکنم کافی باشه؟)

هد هم که حمیدجان گفتم 7056 ارزون تر چیزی بود بهتر بود اما اگه این کیفیتش انقدر که همه ی دوستان تعریف میکنن میارزه

اگه پارکینگ جور بشه سرکارم 7056+co609 +امپ خوب چطوره "؟(یا یه کامپ توپ(16)+ساب ؟)
بیشتر جاها دیدم حمید جان شما دوتا امپ پیشنهاد میکنه که برای ساب یه مونو(8106) که خود اون 360.70 تومنه+یه ساب باکس 300.350(یعنی برای یه ساب 700 تومن باید بدم؟)

خواهش میکنم، تو همون 10 سانتی ها میشه کواک 10 سانتی قوی تر جا داد ، هرجند شاید زیاد اقتصادی نباشه،
کامپ 13 صدای خوبی داره البته به توان و برند و ... بستگی داره و مورد بعد اینه که اون کامپ رو با چی مقایسه کنید،
بالاخره ماشینی که استیج عقبش باندی مشخص نباشه و کامپ ها در جای فابریک و زیر تاقچه قرار بگیرن ، توجه کمتری رو جلب میکنه و احتمال سرقت رو کمتر میکنه تا ماشینی یه دیوایس 400 تومنی از پشت شیشش چشمک بزنه.

توصیه نمیشه ، تا چه کواکی باشه و چه کامپی ؟؟ ابتدایی ترین مشکل جدا از ناهماهنگی کیفیت صد، اینه که یه کواک معمولی توان پایینی داره و نمیشه به یه آمپ با توان بالا که بتونه کامپ ها رو بندازه ، وصلش کرد، آسیب مبیبنه

بله ، هد بسیار جالبیه با توجه به قیمتش، امکانات زیاد و کنترل صدای بالا از بارزترینشونه، باز اگه از نظر هزینه مشکل دارید یا اگه خیلی سیستم دوست نیستید ، میشه هد پایین تز استفاده کنید اما خوب نیابد انتظارهای یه هد تقریبا حرفه ای رو ازش داشته باشید.

ترکیب خوبیه ، اگه کامپ 16 یا 13 ببندید حتما ساب هم احتیاج دارید ، اگه 609 میگیرید و بیس زیاد نمی خاید میشه از ساب چشم پوشی کرد

ساب باکس از 250 شروع میشه به بالا، انتخاب با توجه به هزینه و نظر شماست، اما پایه هزینش تقریبا همین حدوده ،بجز اینکه شما از آمپ 4 کانال استفاده کنید که دو کانالش برای کواک یا کامپ استفاده بشه و دو کانالش برای راه اندازی ساب، در این صورت از نیازی به آمپ مونو نیست . هرچند هزینه چنین آمپ هایی نسبتا بالاست اما شدنیه
اگه هزینه نهایی رو که برای سیستم در نظر گرفتید مشخص بشه کاملا میشه در هر سناریو بهترین سیستم رو پیشنهاد داد

hosien009
09-01-2014, 22:12
خواهش میکنم، تو همون 10 سانتی ها میشه کواک 10 سانتی قوی تر جا داد ، هرجند شاید زیاد اقتصادی نباشه،
کامپ 13 صدای خوبی داره البته به توان و برند و ... بستگی داره و مورد بعد اینه که اون کامپ رو با چی مقایسه کنید،
بالاخره ماشینی که استیج عقبش باندی مشخص نباشه و کامپ ها در جای فابریک و زیر تاقچه قرار بگیرن ، توجه کمتری رو جلب میکنه و احتمال سرقت رو کمتر میکنه تا ماشینی یه دیوایس 400 تومنی از پشت شیشش چشمک بزنه.

....

خیلی خیلییییی ممنون از وقتی که گذاشتی:n12:

از نظر بودجه من میخوام خورد خورد جمع کنم1/400 تا 2(مثلایه ماه هد یه ماه اسپیکر یه ماه امپ ....البته میدونم اسپیکر بدون امپ صدمه میزنه اما.)
اما میدونی یکم میترسم برای ماشین سیستم جمع کنم

pahama1
09-01-2014, 22:39
خیلی خیلییییی ممنون از وقتی که گذاشتی:n12:

از نظر بودجه من میخوام خورد خورد جمع کنم1/400 تا 2(مثلایه ماه هد یه ماه اسپیکر یه ماه امپ ....البته میدونم اسپیکر بدون امپ صدمه میزنه اما.)
اما میدونی یکم میترسم برای ماشین سیستم جمع کنم
خواهش میکنم، ترس که 100% داره، با این هزینه میشه سیستم خوب و کاملی رو بست انشاء ا...
قطعات هم که تقریبا با قیمت و مشخصات دستتون هست، بچه ها هم که همیشه برای کمک اینجا هستن
موفق باشی

hosien009
09-01-2014, 22:56
خواهش میکنم، ترس که 100% داره، با این هزینه میشه سیستم خوب و کاملی رو بست انشاء ا...
قطعات هم که تقریبا با قیمت و مشخصات دستتون هست، بچه ها هم که همیشه برای کمک اینجا هستن
موفق باشی

ببخشید جندتا تا سوال دیگه :ی
فرق Audio System Co 609 Plus با co609 چیه ؟
یه امپ 4کانال 100 واتی رو نمیشه کلش رو به این وصل کرد ؟ این دوتا 140 وات میخواد دیگه ؟(شاید سوالم یکم مسخره باشه اما سواله دیگه :یییی)
بعدشم برای من که میخوام 4 کاناله 100 واتی بگیرم(فکر کنم همینش خیلی گرون بشه) یه باند 100واتی با co609 که 140 واتی فرق میکنه ؟
dls1073 چطوره ؟ 100 واته نه؟ قیمتش رو میدونید

بازم ممنون

pahama1
10-01-2014, 11:58
ببخشید جندتا تا سوال دیگه :ی
فرق Audio System Co 609 Plus با co609 چیه ؟
یه امپ 4کانال 100 واتی رو نمیشه کلش رو به این وصل کرد ؟ این دوتا 140 وات میخواد دیگه ؟(شاید سوالم یکم مسخره باشه اما سواله دیگه :یییی)
بعدشم برای من که میخوام 4 کاناله 100 واتی بگیرم(فکر کنم همینش خیلی گرون بشه) یه باند 100واتی با co609 که 140 واتی فرق میکنه ؟
dls1073 چطوره ؟ 100 واته نه؟ قیمتش رو میدونید
بازم ممنون

609 ، مقامتش 3 اهم هس اما plus 609 مقاومت 4 اهمی داره،
منظورتون رو متوجه نشدم. باید اول کواک یا ساب رو انتخاب کنید بعدا با توجه به قدرت مورد نیاز آمپ تهیه کنید.
وقتی شما اسپیکر 100 واتی دارید باید یه آمپ داشته باشید که دو تا کانال 100 وات خروجی داشته باشه.هر یک کانال برای 1اسپیکر
1073 هم کواک قدرتمندیه ، 100 واته ، اما برای صدا گرفتن ازش بیشتر از 100 وات نیازه، نوش که دیگه فکر نکنم باشه اما از 400 واین آخرا تا 500 فروخته میشد.

hosien009
10-01-2014, 14:38
609 ، مقامتش 3 اهم هس اما plus 609 مقاومت 4 اهمی داره،
منظورتون رو متوجه نشدم. باید اول کواک یا ساب رو انتخاب کنید بعدا با توجه به قدرت مورد نیاز آمپ تهیه کنید.
وقتی شما اسپیکر 100 واتی دارید باید یه آمپ داشته باشید که دو تا کانال 100 وات خروجی داشته باشه.هر یک کانال برای 1اسپیکر
1073 هم کواک قدرتمندیه ، 100 واته ، اما برای صدا گرفتن ازش بیشتر از 100 وات نیازه، نوش که دیگه فکر نکنم باشه اما از 400 واین آخرا تا 500 فروخته میشد.

هرچي اهم پايين تر باشه بهتره نه؟؟
يعني ٦٠٩ بهتره نه
مرسي

pahama1
10-01-2014, 15:47
يعني ٦٠٩ بهتره نه
مرسي
نه به تنهایی مزیتی نداره، بیشترین اهمیتش اینه که با آمپ ضعیف تر میشه ازش استفاده کرد. اینجا هم با توجه به قیمت بالای وسائل الکتریکی ، هزیمه کمتر آمپ مقرون بصرفست

hosien009
10-01-2014, 17:18
ببخشيدا
ميشه بهترين كامپ ١٠ ١٣ ١٦
رو بگيد
اينم بگين جلو برايد ١٠ ميخوره
عقبم فابريك١٣؟

اگه من بخوام ساب بذارم
كامپ پذارم بهتره ؟ يا co609 (بعد اين چه باندي خوبه؟ dl 1073 يا ٧١٨ نميخوام)
مثلا rs165 يا mtx165
عقب و جلو كامپ بذارم(كواك كيفيت نداره دوست ندارم اما هم اهنگ بيس دار گوش ميدم عم اهنگ لايت)

بازم شرمنده و ممنون

hoseinsps
10-01-2014, 19:24
ببخشيدا
ميشه بهترين كامپ ١٠ ١٣ ١٦
رو بگيد
اينم بگين جلو برايد ١٠ ميخوره
عقبم فابريك١٣؟

اگه من بخوام ساب بذارم
كامپ پذارم بهتره ؟ يا co609 (بعد اين چه باندي خوبه؟ dl 1073 يا ٧١٨ نميخوام)
مثلا rs165 يا mtx165
عقب و جلو كامپ بذارم(كواك كيفيت نداره دوست ندارم اما هم اهنگ بيس دار گوش ميدم عم اهنگ لايت)

بازم شرمنده و ممنون
سلام دوست عزیز
شما بودجتون 1500 ؟؟

__________________________________________________ ___________
اگر ساب میخواید ببندید بهتره از کامپوننت استفاده کنید
کامپ خوب از 350 تومن هست تا 5 میلیون تومن!
برای عقب بهتره طاقچه بذارید و همون کامپ 16 سانتی تهیه کنید
استیج جلو هم فابریک 10 ساتیه ولی با یکم برشکاری کامپ 13 سانت هم میشه توش جا داد ...
برای پوشش طاقچه هم میتوینید از این خز های پشمی استفاده کنید تا جلب توجه نکنه....

hosien009
10-01-2014, 21:12
سلام دوست عزیز
شما بودجتون 1500 ؟؟

اگر ساب میخواید ببندید بهتره از کامپوننت استفاده کنید
کامپ خوب از 350 تومن هست تا 5 میلیون تومن!
برای عقب بهتره طاقچه بذارید و همون کامپ 16 سانتی تهیه کنید
استیج جلو هم فابریک 10 ساتیه ولی با یکم برشکاری کامپ 13 سانت هم میشه توش جا داد ...
برای پوشش طاقچه هم میتوینید از این خز های پشمی استفاده کنید تا جلب توجه نکنه....

مرسي از اينكه وقت گذاشتين
بودجم رو تا ٢ هم ميتونم افزايش بدم(چون ميخوام خورد خورد بگيرم)
لطفا يه سيستم خوب معرفي كنيد(بدون اسپيكر باشه يا با اسپيكر)(هر كدوم از اساتيد بگن؛) بيزحمت( شرمنده)
فقط كامپ رو ميشه يه مدت بدون امپ زد؟

من شايد ٦ماه ديگه پژو بگيرم اون استيج جلوش كامپ چند ميخوره؟ اخه ميخوام اين سيستم رو نگه دارم

بازم شرمنده اين ٢ روز خيلي اذيت كردم

hoseinsps
10-01-2014, 21:27
مرسي از اينكه وقت گذاشتين
بودجم رو تا ٢ هم ميتونم افزايش بدم(چون ميخوام خورد خورد بگيرم)
لطفا يه سيستم خوب معرفي كنيد(بدون اسپيكر باشه يا با اسپيكر)(هر كدوم از اساتيد بگن؛) بيزحمت( شرمنده)
فقط كامپ رو ميشه يه مدت بدون امپ زد؟

من شايد ٦ماه ديگه پژو بگيرم اون استيج جلوش كامپ چند ميخوره؟ اخه ميخوام اين سيستم رو نگه دارم

بازم شرمنده اين ٢ روز خيلي اذيت كردم
سلام
شما لطف دارید
شما میخواید ساب و کامپ بگیرید
یا
کامپ با کوکسیال(همون باند خربزه ای )
کامپ هم بدون امپ کار میکنه و مشکلی نداره...
پژو 206 رو من چند روز پرسیدم از دوستان استیج جلو16 و عقب 13 میخوره...
بقیه رو نمیدونم
فعلا یه 7056 بگیرید بعد هم کامپ و بعد هم امپ و ....

angelfish131
11-01-2014, 01:05
سلام دوستان.رو ماشین من یه پخش pioneer DEH-P4850MP با باند کنوود مدل KFC-M6935A هست که بدک نیست،اما بازم ارضام نمی کنه.یکی از دوستان داره ماشینش رو می فروشه به من گفت می خوای بانداشو وردار.باندش کدنس ZRS710 .گفت باندو با طاقچه بت میدم 400 تومن.به نظر شما باندش چطوره ؟؟واصلا ارزش خریدن داره با این قیمت یا نه؟اگه ارزش داره یه آمپلی هم بم معرفی کنین لطفا.ممنون :)

yas44co
11-01-2014, 01:09
درود و خسته نباشید خدمت تمامی استادان و دوستان گرام،
یه 206 تیپ 2 دارم میخوام براش یه برنامه ریزی صوتی بکنم! گفتم واجبه یه مشورتی تخصصی بکنم. (میدونید که به بازار اعتمادی نیست:n28:)
همه جور آهنگی گوش میکنم و از صدای جیغ خوشم نمیاد. حجم صدا و کیفیت را دوست دارم:n19:
بودجه را هم فعلا 1.500.000 تومن دارم و ((قصد دارم به مرور نهایت تا 3 خرج کنم)) (بازه 3 ماهه)
اینو بگم که امکانات و آپشن پخش برام خیلی مهمه. برا همین بهترین مدل پخش 2014 که پیدا کردم Pioneer AVH X7550Bt به قیمت 1.3 میلیون هست.
میخواستم فعلا با یه جفت باند قوی کارو راه بندازم ( با آمپ یا بدون آمپ ). بهترین باندی که پیدا کردم JBL GTO938 بود با قیمت 190.000 تومن.
این تا اینجا نظر خودم بود از اینجا به بعد نظر شما را جویا میشم،
از اونجایی که حتما یه ساب (ترجیحا تخته ای چون هم صداشو دوست دارم هم 206 خودتون میدونید دیگه مشکل باکس دارم) نهایت تا 3 ماه دیگه میبندم میخواستم ببینم چه کار میشه کرد:
از کل بودجم 1.300 بردارم با باقی پول (1.700) بهترین باند و آمپ و ساب و .... که میشه خرید چیه؟
اصلا این باند JBL خوب هست؟ بهترین باند حال حاظر هم از کیفیت و هم حجم صدا الان چه مدلی هست؟؟ (تعریف کدنس را زیاد شنیدم حرفی برای گفتن داره؟)
بهترین آمپ برای این JBL ها یا مدل باندی که شما پیشنهاد میدید چیه؟ (یادم رفت بگم با کامپوننت زیاد حال نمیکنم)
4 تا باند با یه ساب تخته ای رو تخته 206 جا میشه؟ یا 2 تا باند بردارم کافیه؟؟
اگه باندها حجم صدای بالایی داشته باشه 2 تا برام کافیه؟ یا حتما 4 تا؟ آخه 6975 V2 که حجم صدای بالایی داشت 500 وات و اینا ماکسیمم 300 واته!! جواب میدن؟
فکر میکنم برای 4 تا باند و یه ساب حتما باید دوتا آمپ یه 4 و یه مونو برداشت؟ راه دیگه ای نداره که خرج بیاد پایین؟ مثلا 5 کانال هم دیدم جواب میدن آیا؟
بهترین ساب که ویبره قوی داشته باشه و گوپ و گوپ نکنه چیه؟ این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که میگه JL Audio 10W3v3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترینه، اصلا گیر میاد همچین چیزی؟؟
خلاصه بهترین چیزی که میشه با این بودجه 1.700 بدون پخش بست چیه؟
ممنون میشم دوستانی که پاسخ میدن کامل باشه بلکه یه کمکی به این سردرگمی ما شد...
یه زحمت دیگه: اصفهانی نیستم ولی الان ساکن اصفهانم خواهشا اگه کسی که سر در بیاره و نصاب کاربلدی هم باشه تو اصفهان میشناسید معرفی کنید ممنون میشم.
:n16::n12:

BIG-BANG
11-01-2014, 01:34
سلام دوستان.رو ماشین من یه پخش pioneer DEH-P4850MP با باند کنوود مدل KFC-M6935A هست که بدک نیست،اما بازم ارضام نمی کنه.یکی از دوستان داره ماشینش رو می فروشه به من گفت می خوای بانداشو وردار.باندش کدنس ZRS710 .گفت باندو با طاقچه بت میدم 400 تومن.به نظر شما باندش چطوره ؟؟واصلا ارزش خریدن داره با این قیمت یا نه؟اگه ارزش داره یه آمپلی هم بم معرفی کنین لطفا.ممنون :)
710 جزو باندای خوب کدنس هستش و اونایی که دارن ازش خیلی تعریف میکنن قیمت نوش 520 تومنه و قیمت تاقچه هم 25 تومنه شما روی هم 350 برداری خوبه
آمپ هم یه 5602 پایونیر براش بخر توی تنظیم گینش فقط خیلی دقت کن

hamidR15
11-01-2014, 10:37
پراید هم صبا هستش

یه سوال دیگه ببخشید

سلام
من با توجه به ميزان بودجتون گفتم 718 وگرنه اصلا توصيه نمينم.
تو 6*9 هاي خوب به نظر من CO609 و هرتز 690 سري هاي انرژي خوبن.يه كم ضعيفتر MC 609گليدن ولي خب مسلما كسي كه تو كار SQ هست سراغ كواكسيلها نميره.كامپوننت استفاده ميكنه.
بله بهترين استيج صدا استفاده از كامپوننت +ساب ووفر هست.منتها نصب كامپوننت رو در هاي پرايد كمي كار غير استاندردي هست (البته مدلهاي جديد مثل 131 بهتر شده و ميشه به كامپ رو به بدنه پيچ و فيكس كرد.
اكولايزر مياد نوع صدا رو بر اساس فركانسهاي مختلفي كه از طريق DSP در اختيارتون قرار ميده آناليز ميكنه. مثلا دوست داريد بيس بيشتر تو سيستم باشه خب فركانسهاي 80الي 200 رو تقويت ميكيند. يا مثلا صداي ووكال ر وتغيير ميديد. همچنين با اكولايزر ميتونيد تريبل يا فركانسهاي بالا كه از تيوترها پخش ميشن رو افزايش بديد. كلا اكولايرز و تنظيم كردنش سليقه اي هست.من شخص اغلب اوقات بهشون دست نميزنم و فلت گوش ميكنم.

يعني ٦٠٩ بهتره نه
مرسي
دوست عزيز آديو سيستم CO 609 همان CO609Plus هست و كلا يه مدل هست. امپدانسش هم 4 اهميه و 3 اهمي ها گليدن MC 609 هست كه جايگزين آديو سيستم MXC 609 شده و تفاوتش 10 وات به قدرت RMS ش اضافه شده و امپدانسش هم از 4 به 3 كاهش يافته.

درود و خسته نباشید خدمت تمامی استادان و دوستان گرام،
یه 206 تیپ 2 دارم میخوام براش یه برنامه ریزی صوتی بکنم! گفتم واجبه یه مشورتی تخصصی بکنم. (میدونید که به بازار اعتمادی نیست:n28:)
همه جور آهنگی گوش میکنم و از صدای جیغ خوشم نمیاد. حجم صدا و کیفیت را دوست دارم:n19:
بودجه را هم فعلا 1.500.000 تومن دارم و ((قصد دارم به مرور نهایت تا 3 خرج کنم)) (بازه 3 ماهه)
اینو بگم که امکانات و آپشن پخش برام خیلی مهمه. برا همین بهترین مدل پخش 2014 که پیدا کردم Pioneer AVH X7550Bt به قیمت 1.3 میلیون هست.
میخواستم فعلا با یه جفت باند قوی کارو راه بندازم ( با آمپ یا بدون آمپ ). بهترین باندی که پیدا کردم JBL GTO938 بود با قیمت 190.000 تومن.
این تا اینجا نظر خودم بود از اینجا به بعد نظر شما را جویا میشم،
از اونجایی که حتما یه ساب (ترجیحا تخته ای چون هم صداشو دوست دارم هم 206 خودتون میدونید دیگه مشکل باکس دارم) نهایت تا 3 ماه دیگه میبندم میخواستم ببینم چه کار میشه کرد:
از کل بودجم 1.300 بردارم با باقی پول (1.700) بهترین باند و آمپ و ساب و .... که میشه خرید چیه؟
اصلا این باند JBL خوب هست؟ بهترین باند حال حاظر هم از کیفیت و هم حجم صدا الان چه مدلی هست؟؟ (تعریف کدنس را زیاد شنیدم حرفی برای گفتن داره؟)
بهترین آمپ برای این JBL ها یا مدل باندی که شما پیشنهاد میدید چیه؟ (یادم رفت بگم با کامپوننت زیاد حال نمیکنم)
4 تا باند با یه ساب تخته ای رو تخته 206 جا میشه؟ یا 2 تا باند بردارم کافیه؟؟
اگه باندها حجم صدای بالایی داشته باشه 2 تا برام کافیه؟ یا حتما 4 تا؟ آخه 6975 V2 که حجم صدای بالایی داشت 500 وات و اینا ماکسیمم 300 واته!! جواب میدن؟
فکر میکنم برای 4 تا باند و یه ساب حتما باید دوتا آمپ یه 4 و یه مونو برداشت؟ راه دیگه ای نداره که خرج بیاد پایین؟ مثلا 5 کانال هم دیدم جواب میدن آیا؟
بهترین ساب که ویبره قوی داشته باشه و گوپ و گوپ نکنه چیه؟ این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که میگه JL Audio 10W3v3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهترینه، اصلا گیر میاد همچین چیزی؟؟
خلاصه بهترین چیزی که میشه با این بودجه 1.700 بدون پخش بست چیه؟
ممنون میشم دوستانی که پاسخ میدن کامل باشه بلکه یه کمکی به این سردرگمی ما شد...
یه زحمت دیگه: اصفهانی نیستم ولی الان ساکن اصفهانم خواهشا اگه کسی که سر در بیاره و نصاب کاربلدی هم باشه تو اصفهان میشناسید معرفی کنید ممنون میشم.
:n16::n12:
دوست عزيز 206 (هاچ بك) يكي از بهترين خودروها از نظر ساند استيج هست.
پيشنهاد من به شما يك جفت كامپوننت خوب براي جلو +يه ساب ووفر 10 اينچ تو باكس سيلد هست+يه پخش غير تصويري.(البته اگر حتما بايد DVD يا تصويري باشه حرفي نيست.ولي بهترين كيفيت صدا تو پخشهاي Aydio 1DIN هست.
ولي اگر دنبال ويبره بازي هستيد با ساب 10 نميشه نتيجه گرفت.بايد 12-15 اينچ ببنديد.البته تو 206 همون 12 هم خوب پاسخ ميده.
لطف بفرمائيد گام اول رو براي پخش يكبار ديگه مشخص بفرمائيد.

ps3amir
11-01-2014, 11:22
سلام دوست عزیز
شما هزینتون چقدره؟
شما اگر کیفیت میخواین نباید ساب با کوک ببندید!
یه جفت کامپ و یه ساب بهتر میتونه راضی تون کنه
کامپ mx165 و ساب mx10 یا mx12 plus
امپلی مونو کنوود 8106 و امپ کامپ ها ml 60.2
این پبشنهاد بنده بود

از نظر هزینه نمیدونم چون ممکنه مثلا من بگم ۱ میلیون بعد اون چیزی که من میخوام نشه.چون قیمت ها هم دستم نیست.
میخوام یه چی در حد تعادل باشه هزینه هم خیلی زیاد نشه.
بعد برند این ساب و کامپ که پیشنهاد دادین چیه؟

Sent from my iPhone 4s

yas44co
11-01-2014, 12:23
سلام
دوست عزيز 206 (هاچ بك) يكي از بهترين خودروها از نظر ساند استيج هست.
پيشنهاد من به شما يك جفت كامپوننت خوب براي جلو +يه ساب ووفر 10 اينچ تو باكس سيلد هست+يه پخش غير تصويري.(البته اگر حتما بايد DVD يا تصويري باشه حرفي نيست.ولي بهترين كيفيت صدا تو پخشهاي Aydio 1DIN هست.
ولي اگر دنبال ويبره بازي هستيد با ساب 10 نميشه نتيجه گرفت.بايد 12-15 اينچ ببنديد.البته تو 206 همون 12 هم خوب پاسخ ميده.
لطف بفرمائيد گام اول رو براي پخش يكبار ديگه مشخص بفرمائيد.

مرسی از راهنماییت دوست من،
اما حمید جان پاسخت جواب سوالامو کامل نداد! خیلی سوال بود جوابش بیش از اینا میشد:n18: جونه من اصن کامل خوندی:n02::n06:
در مورد پخش که گفتم همون مدل ثابته! امکانات مهمه و خروجی HighVolt داره.... تازه اینم 1Din هست فقط با مانیتور و مدل 2014.....
هرکی دیگه هم از دوستان که سیستمی تو رنج 1.700 مد نظرش هست و خوب جواب گرفته لطفا جواب بده:n17:
فقط خواهشا شرکت و مدل را دقیق مشخص کنید میخوام آمپ و باندها و ساب کامل با هم مچ باشن برای بهترین کیفیت و قدرت و نزنن همو بسوزونن....
یه متخصص اصفهانی هم پیشنهاد کنید/ یعنی اینجا یه اصفهانی پیدا نمیشه؟؟:n05:

hosien009
11-01-2014, 13:58
سلام
شما لطف دارید
شما میخواید ساب و کامپ بگیرید
یا
کامپ با کوکسیال(همون باند خربزه ای )
کامپ هم بدون امپ کار میکنه و مشکلی نداره...
پژو 206 رو من چند روز پرسیدم از دوستان استیج جلو16 و عقب 13 میخوره...
بقیه رو نمیدونم
فعلا یه 7056 بگیرید بعد هم کامپ و بعد هم امپ و ....

من ميخوام هم كيفيت داشته باشم چون اهنگ لايت زياد گوش ميدم اما با بچه ها كه ميريم بيرون بتركونه يعني هم قدرتي هم كيفيتي
حالا شما كامپ رو پيشنهاد ميكنيد+ساب
يا اسپيكر+ساب
ممنون

hamidR15
11-01-2014, 23:37
از نظر هزینه نمیدونم چون ممکنه مثلا من بگم ۱ میلیون بعد اون چیزی که من میخوام نشه.چون قیمت ها هم دستم نیست.
میخوام یه چی در حد تعادل باشه هزینه هم خیلی زیاد نشه.
بعد برند این ساب و کامپ که پیشنهاد دادین چیه؟

Sent from my iPhone 4s
سلام
با اجازه حسین جان.
برند گلیدن آدیو هست،یه برند آلمانیه که حدود 2 سال وارد ایران شده. نمایندگی رسمی داره و کیفیت ساخت و صدای خوبی داره.

مرسی از راهنماییت دوست من،
اما حمید جان پاسخت جواب سوالامو کامل نداد! خیلی سوال بود جوابش بیش از اینا میشد:n18: جونه من اصن کامل خوندی:n02::n06:
در مورد پخش که گفتم همون مدل ثابته! امکانات مهمه و خروجی HighVolt داره.... تازه اینم 1Din هست فقط با مانیتور و مدل 2014.....
هرکی دیگه هم از دوستان که سیستمی تو رنج 1.700 مد نظرش هست و خوب جواب گرفته لطفا جواب بده:n17:
فقط خواهشا شرکت و مدل را دقیق مشخص کنید میخوام آمپ و باندها و ساب کامل با هم مچ باشن برای بهترین کیفیت و قدرت و نزنن همو بسوزونن....
یه متخصص اصفهانی هم پیشنهاد کنید/ یعنی اینجا یه اصفهانی پیدا نمیشه؟؟:n05:
سلام گلم.
راستش رو بخواهید خیلی دقیق نخوندم.ازتون عذر میخوام:n16:
در مورد پخش من خوب متوجه نشدم.فکر کردم 2 DIN هست.
938 صدای خسته کننده ای داره.چرا از کامپوننت خوشتون نمیاد؟اگر بخواهید فقط 9*6 ببندید و ساب هم بزارید با توجه به حجم اطاق کل ماشین BASS میشه.به نظر من یک جفت 6*9 کافیه.ساب هم میتونید گلیدن RS12Free Air ببندید کنار 9*6 ها.اونم یک جفت CO609 بگیر واقعا صدا عالی میشه.اسپیکر رو با پایونیر 5602 درایو میکینم و ساب رو هم با یه مونوی کن وود یا پایونیر.
در مورد آمپهای 5 کانال هم با توجه به توانهای خروجی کمی که دارن مناسب نیستند.
در مورد ویبره بازی سابهای JL خیلی عالی هستند ولی بسیار کمیابند تو ایران.بهترین و مقرون به صرفه ترین ساب برای این کار آلپاین تایپ R هست.12D4ولی باید تو باکس پورتد با فرکانس تیون پائین نصب بشه.ضمنا هزینه آمپلیفایرش هم بالای 1 میلون هست چون باید 1500 وات بهش ورودی بدیم.
در مورد اصفهان ،متاسفانه این مورد رو من سراغ ندارم. ببخشید.
راستی اصلا نمیخواید برای استیج جلو کامپوننت بگیرید؟

من ميخوام هم كيفيت داشته باشم چون اهنگ لايت زياد گوش ميدم اما با بچه ها كه ميريم بيرون بتركونه يعني هم قدرتي هم كيفيتي
حالا شما كامپ رو پيشنهاد ميكنيد+ساب
يا اسپيكر+ساب
ممنون
به نظر من یه کامپ قوی مثل SQX165+ساب RS 12 پورتد هم قدرت و هم کیفیت بالائی بهتون تحویل میده. البته یه آمپلیفایر خوب مثل گلیدن RS100c4هم نیاز دارید

hosien009
12-01-2014, 10:09
به نظر من یه کامپ قوی مثل SQX165+ساب RS 12 پورتد هم قدرت و هم کیفیت بالائی بهتون تحویل میده. البته یه آمپلیفایر خوب مثل گلیدن RS100c4هم نیاز دارید

حمید جان خیلی ممنون از راهنماییات
فقط اگه لطف کنید حدود قیمت هر کدوم رو بگید ممنون میشم

yas44co
12-01-2014, 10:20
سلام گلم.
راستش رو بخواهید خیلی دقیق نخوندم.ازتون عذر میخوام:n16:
در مورد پخش من خوب متوجه نشدم.فکر کردم 2 DIN هست.
938 صدای خسته کننده ای داره.چرا از کامپوننت خوشتون نمیاد؟اگر بخواهید فقط 9*6 ببندید و ساب هم بزارید با توجه به حجم اطاق کل ماشین BASS میشه.به نظر من یک جفت 6*9 کافیه.ساب هم میتونید گلیدن RS12Free Air ببندید کنار 9*6 ها.اونم یک جفت CO609 بگیر واقعا صدا عالی میشه.اسپیکر رو با پایونیر 5602 درایو میکینم و ساب رو هم با یه مونوی کن وود یا پایونیر.
در مورد آمپهای 5 کانال هم با توجه به توانهای خروجی کمی که دارن مناسب نیستند.
در مورد ویبره بازی سابهای JL خیلی عالی هستند ولی بسیار کمیابند تو ایران.بهترین و مقرون به صرفه ترین ساب برای این کار آلپاین تایپ R هست.12D4ولی باید تو باکس پورتد با فرکانس تیون پائین نصب بشه.ضمنا هزینه آمپلیفایرش هم بالای 1 میلون هست چون باید 1500 وات بهش ورودی بدیم.
در مورد اصفهان ،متاسفانه این مورد رو من سراغ ندارم. ببخشید.
راستی اصلا نمیخواید برای استیج جلو کامپوننت بگیرید؟

درود
ممنون حمید جان که وقت میزارید:n12:
خوب پخش 7550 و باند 609 و ساب RS12Free Air قطعی شد:n20:
باند:
اما آخه صدای 609 را نشنیدم اما طبق مطالبی که از صحبت های قبلی خودتان و بقیه دوستان متوجه شدم باید خیلی عالی باشن اگه میتونستید صداشو با یه 718 یا 6965 یا 6995 مقایسه کنید خوب میشد چون اصلی اینارو قدیما داشتم... و اینم انگار 140 وات Rms میخواد تا 200 وات خروجی بده! درحالی که مثلا 6975 با 80 تا 500 وات میده یا همین 938 با 100 تا 600 وات میده:n13: به نظر میاد حجم صداش پایین باشه:n22:
فرق مدل پلاس با معمولیش چیه؟ سایتش معمولی را نوشته 3 اهم ولی انگار پلاس ها 4 اهمن آره؟ یا چیزه دیگه ای هم هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حرف شما کامل قبول دارم 2 تا کواکسیال بهتر هست.
آمپ:
از اونجایی که قراره اینا مرحله به مرحله خریداری بشه (محدودیت بودجه) بهتر نیست یه آمپ 4 کانال از همون مدل برداشته بشه! PIONEER GM-A6604 اون وقت 4 تا 120 تا جواب مارا میده ؟ که دوتاش بره کواکسیال و دوتاشم بریج بره برای ساب؟ جواب میده آیا؟
کامپوننت:
یا توجه به حرف منطقی شما و کاهش حجم باس احتمال این که کامپوننت یه جفت برا جلو ( در آینده) بردارم بالای 90 درصد هست. خوب حالا چی بردارم که خیلی گرون نباشه و صدای عالی داشته باشه؟
اینکارو بکنم که فکر کنم خیلی بحث آمپ ها فرق میکنه. فعلا با 609 و یه آمپ قوی شروع می کنم باید بعد قابلیت این که ساب و کامپوننت هم بهش اضافه کنم داشته باشه + یه آمپ مونو برای ساب
اضافه کردن هارا مرحله ای هم بگید ممنون میشم
(یه سوال خارج نوبت: برا یه رفیقام پراید 111 الان میخوام یه کامپوننت جلو بردارم چی خوبه؟ سایز کامپوننت من206 به 111 میخوره؟ )
ساب:
آقا به نظرم هم قیمتش خوبه هم خودش هم باکس میشه هم فری ایر.
شنیدم فری ایر داغ میکنه و آمپ خاموش میکنه. این مدل بعد اذیت نکنه. فری ایر کم پیدا کردم مثل 3012 کنوود کدوم کمتر اذیت میکنه و کارایی بهتری دارن؟
ویبره اش قوی تره یا کوبشش؟ قدرتیه یا کیفیتی؟
ببخشید دیگه خیلی سوال شد آخه خیلی گیج شدم:n28: