PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

لنگرود1371
05-10-2013, 00:04
فقط موقع خرید باند کمکم میکردین!!!!!!!!!خب الان که ج همه رو میدین ج پست منم بدین دیگه

نمیخاین مشاوره بدین رک بگین!!!!!!!!!اگه با من مشکلی دارین بگین
3500 پایونیر باندتون 100 وات تو 2 اهم میخواد این 85 وات توی 2 اهم میده قیمت 170 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم هست 165 تومن 90 وات تو 2 اهم میده
هر کدومو پیدا کردی ببند
اینارم نبند
مکسیدر-پریمیر-مارشال-بوستر-مافکو-تورنادو...

hamidR15
05-10-2013, 00:09
بودجه ای که برای امپ در نظر دارم نهایتش 200 ت هست،اگه امپ ارزونتر هم باشه بهتره چون قصد ندارم ساب و پخش و چیز دیگه ای بگیرم
470 برای امپ خیلی زیاده،ندارم اونقدر داداش نهایتا 200 ت
تا 200 تومن فقط میتونی 3500T بگیری.یا از برند مارشال یا مکسیدر که من به خودم اجازه پیشنهاد دادنشون رو نمیکنم.

داداش یعنی از 6974 هم بدتره؟من الان 6974 بستم این 6990 توی انباری پیدا کردم
ارزش نداره 6974 باز کنم اینارو ببندم؟
اینو دست دوم توی اینترنت قیمت گذاشتن 400 من 6974 حدود 90 تومن خریدم....
شما از 6974 راضی هستی؟
6990 و 400 ?!!
من چی بگم.ای نمدل رو تست نکردم ولی تجربه شنیداری که از پایونیرهای End Way دارم فقط صدای بسیار بی کیفیت همراه با تیزی آزار دهنده بوده و بس.
شما که هر دو اسپیکر رو داری خب جنج کن ببین صدا چطوره؟

mehrabooni
05-10-2013, 02:51
مرسی ج دادین.من فک کردم یه وقت خدایی نکرده حرفی زدم ازم ناراحت شدین.چون توی اخلاقیاتم نیست نمک بخورم نمکدون بشکنم

پس امپ 3500 پایونیر میبندم به قیمت 170 تومن

تا 250 ایا امپ بهتری نیست

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 4

arshvil
05-10-2013, 10:43
سلام من یه پایونیر 5350 بستم روی 206 با یه جفت 718...شنیدم توان بانداش خیلی بیشتره میخوام یه آمپ بندازم بعدا یه باکس هم بندازم چه آمپی پیشنهاد میکنین که واسه این سیستم عالی باشه تا 250 آخرش 300 تومن؟

arshvil
05-10-2013, 10:52
یه سوال دیگه هم دارم اینکه این پخش کلا تنظیماتش واسه اینکه باکس بندازم خوبه؟چطوریه؟ممنون

لنگرود1371
05-10-2013, 12:25
مرسی ج دادین.من فک کردم یه وقت خدایی نکرده حرفی زدم ازم ناراحت شدین.چون توی اخلاقیاتم نیست نمک بخورم نمکدون بشکنم

پس امپ 3500 پایونیر میبندم به قیمت 170 تومن

تا 250 ایا امپ بهتری نیست

3500 بزاری حداکثر 50 پول اکسسوری 20 هم نصب میشه 70 تومن حالا بگیر 80 +170=250
با حساب اینا 250 برا آمپ داری؟یا 250 فقط برا آمپ+هزینه هاش؟
راستی برا خرید اکسسوری خسیس بازی در نیار نگه این پیکیجو دارم 15 این یکی 40 با خودت بگی سیمه دیگه ولش اون ارزونه رو بزارم نه خیلی هم موثر جنس اکسسوری خوب سعی کن حتما یه چیز خوب بزاری ساند استریم یه چیز معمولی مناسبه به نظرم بین 40 تا 50 میتونی جور کنیش

سلام من یه پایونیر 5350 بستم روی 206 با یه جفت 718...شنیدم توان بانداش خیلی بیشتره میخوام یه آمپ بندازم بعدا یه باکس هم بندازم چه آمپی پیشنهاد میکنین که واسه این سیستم عالی باشه تا 250 آخرش 300 تومن؟
مناسب ترین گزینه برا شما پایونیر 6500 هستش 280 تومن
اینم هست 285 تومن
چون باندتون کنووده شاید آمپ هم کنوود باشه تو مچ شدن تاثییر داشته باشه چی بگم
------------------------------------------
دوستان قیمتایی که تو سایت میزاریم حدودا هماهنگ با بازاره حتی تو شهرستان هم فوقش 20 تومن کمتر و 30 تومن بیشتر این قیمتاست رو خرید دقت کنین بهتون نندازن بعد حالتون گرفته بشه
نگین بانده تو تهران 200 هست پس این میگه 280 تو شهرستان پس خوبه نخیر داره میندازه فوقش حداکثر 20 بلکه کمتر باید با پایتخت فرق کنه
از تهران جنس هم بخرین حداکثر 15 تومن پول پستشه با تیپاکس اینارو در نظر داشته باشین

m-530
05-10-2013, 13:04
اقا نظرتون راجب این کواکسیال چیه ؟

150 وات RMS و 600 وات پیک / 4 اُهم / 152 میلیمتر در 239 میلیمتر (6 اینچ × 9 اینچ) /فریم آلومینیوم / کوآکسیال / 3 Way

قسمت : 590 یک جفت

hamed malekpour
05-10-2013, 14:55
یه سوال کوچیک من فیوز که از باطری ماشین به آمپلی وصل میشود را قطع ویکسره کرده ام نظرتون چییه آیا دچار مشکل می شوم یا نه ایرادی نداره؟

Amir_Amir_Amir
05-10-2013, 14:58
خب تونستم یکم بیشتر پول جور کنم
با 600 ( حالا 50 - 100 بالا اشکال نداره ، ولی ترجیحا نشه )
یه باند ، آمپلی ، پخش معرفی کنید
بیس میخوام ازش ( درحد باند ، نه باکس ) ، وضوح صدا میخوام + تیز نباشه صداش

لنگرود1371
05-10-2013, 15:48

150 وات RMS و 600 وات پیک / 4 اُهم / 152 میلیمتر در 239 میلیمتر (6 اینچ × 9 اینچ) /فریم آلومینیوم / کوآکسیال / 3 Way

فعلا صدا دوستا تو ایران سه قسمت تقسیم شدن(اینطور که از نت فهمیدم)
یه قسمت co 609 رو سر میدونن
یه قسمت 10173 dls
یه قسمت هم این t696l jbl
من که تاحالا حتی نتونستم ببینمش
ولی خیلی ها هستن که قبولش دارن انگاری
کاش قسمت شه صداشو بشنویم:n27:

خب تونستم یکم بیشتر پول جور کنم
با 600 ( حالا 50 - 100 بالا اشکال نداره ، ولی ترجیحا نشه )
یه باند ، آمپلی ، پخش معرفی کنید
بیس میخوام ازش ( درحد باند ، نه باکس ) ، وضوح صدا میخوام + تیز نباشه صداش
تو پخ جواب دادم ولی صدا تیز نمیخوای اصلا نباید سراغ 718 بری
jbl 938 قیمت 195 تومن
پخش پایونیر فقط فلش خور هست mvh-155 قیمت 190 تومن
سی دی و فلش خور مثل پایونیر 2250 قیمت 230 تومن
آمپلی 2 کانال 3500 هست 170 تومن
آمپلی 2 کانال جی وی سی ax3002 هست 165 تومن

arshvil
05-10-2013, 16:50
اینم هست 285 تومن

در کل اگه یکی از این دوتا آمپ رو بزارم با یه باکس Jbl 1000w یا بدون باکس صداش واقعا فرق میکنه که راضیم کنه با توجه به باند و پخشم؟

rythm
05-10-2013, 17:47
سلام
کیفیت آمپهای ساند چطوره ؟ بخصوص SOUNDSTREAM-PX2-580
واسه CO609 خوبه . اختلاف قیمتش با ML 100.2 حدود 170 تومنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoseinsps
05-10-2013, 18:39
سلام

سلام
170 پول زیادی نیست تو این زمونه!همون audio systemرو بگیرید 100 در 100 بهتره.....
(امنظورم این نیست که ساند بده!)
هر چی بیشتر پول بدید بیشتر اش میخورید....
بهتره از یه برند بگیرید
تازه بیشتر سیستم های صوتی کمپانی bmw رو audio system میزنه.....

یه سوال کوچیک من فیوز که از باطری ماشین به آمپلی وصل میشود را قطع ویکسره کرده ام نظرتون چییه آیا دچار مشکل می شوم یا نه ایرادی نداره؟
سلام
سوالتون زیادی هم کوچیک نیستاااا.......:n06:
میدونید که کل بدنه برقش منفیه و هیچ فیوزی هم جلوش نذاشتن و مستقیم از باتری به بدنست!
شما هم برق مثبت رو مستقیم از باتری گرفتید!حالا اگه فیوز نباشه و اتصالی رخ بده اوله که باتری میترکه دوما اگه محل اتصالی تو صندوق اتصالی کنه و خدایی نکرده اونجا دو لیتر بنزین باشه یا ماشین گاز سوز باشه و.........
سعی کنید سیم برق مثبت رو وقتی از یه دهنه یا یه سوراخی حالا چه تو کاپوت یا چه صندوق دور سیم تو اون دهنه رو شلنگ بذارید ودورش رو چسب بزنید چون ممکنه بر اثر فشار بعد یه مدتی روکش سیم پاره بشه و ......
کلا کار خطر ناکیه و اصلا توصیه نمیشه:n01:

mehrabooni
05-10-2013, 21:01
3500 بزاری حداکثر 50 پول اکسسوری 20 هم نصب میشه 70 تومن حالا بگیر 80 +170=250
با حساب اینا 250 برا آمپ داری؟یا 250 فقط برا آمپ+هزینه هاش؟
راستی برا خرید اکسسوری خسیس بازی در نیار نگه این پیکیجو دارم 15 این یکی 40 با خودت بگی سیمه دیگه ولش اون ارزونه رو بزارم نه خیلی هم موثر جنس اکسسوری خوب سعی کن حتما یه چیز خوب بزاری ساند استریم یه چیز معمولی مناسبه به نظرم بین 40 تا 50 میتونی جور کنیش

اینم هست 285 تومن
------------------------------------------
دوستان قیمتایی که تو سایت میزاریم حدودا هماهنگ با بازاره حتی تو شهرستان هم فوقش 20 تومن کمتر و 30 تومن بیشتر این قیمتاست رو خرید دقت کنین بهتون نندازن بعد حالتون گرفته بشه
نگین بانده تو تهران 200 هست پس این میگه 280 تو شهرستان پس خوبه نخیر داره میندازه فوقش حداکثر 20 بلکه کمتر باید با پایتخت فرق کنه
از تهران جنس هم بخرین حداکثر 15 تومن پول پستشه با تیپاکس اینارو در نظر داشته باشین

اره داداش 250 برای امپ مشکلی نیست
تا اینجا 3500 قطعی شد
ولی این اکسسوری چیه ؟ چه مارکیش بهترینه ؟ بخدا ازسیستم سردر نمیارم لنگرود جان

دمت گرم ج سوالامو میدی ! یه مرد توی این تاپیک باشه خودتی

alichalki
05-10-2013, 22:48
سلام به همگی دوستان
من یه جفت co 609 plus و یک امپ M-LINE 100.2 گرفتم امروز بستم رو ماشین ( پراید هاچ بک ) که اقا حمید hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زحمت فرستادنش رو کشید ، همین جام از حمید جان بابت راهنمایای خوبش تشکر میکنم
همه چی خیلی مرتب بسته بندی شده بود و خیلی سریع هم فرستادن:n16:

باندا کیفیت عالی داره و صدای خیلی خوبی هم داره تنها مشکلی کم من دارم پخشمه که 6950 پایونیر هست و usb نمیخوره و از fm player استفاده میکنم همین باعث شده باندام نویز بده ( مثل وقتی که فرکانس رادیویی قاط میزنه :D )
نظردوستان چیه ؟ ایا میشه یه فیس دیگه جا فابریک پخش بندازم که فلش خور باشه ؟ یا باید یه پخش بگیرم ؟
سر وقت عکس هم میزارم :n01:
ممنون از همگی بابت راهنماییاشون

Amir Sepehr
06-10-2013, 01:34
سلام به همگی دوستان
من یه جفت co 609 plus و یک امپ M-LINE 100.2 گرفتم امروز بستم رو ماشین ( پراید هاچ بک ) که اقا حمید hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زحمت فرستادنش رو کشید ، همین جام از حمید جان بابت راهنمایای خوبش تشکر میکنم

باندا کیفیت عالی داره و صدای خیلی خوبی هم داره تنها مشکلی کم من دارم پخشمه که 6950 پایونیر هست و usb نمیخوره و از fm player استفاده میکنم همین باعث شده باندام نویز بده ( مثل وقتی که فرکانس رادیویی قاط میزنه :D )
نظردوستان چیه ؟ ایا میشه یه فیس دیگه جا فابریک پخش بندازم که فلش خور باشه ؟ یا باید یه پخش بگیرم ؟

داداش گلم چجوری دلت اومده این باندو امپو بستی بعد با اف ام پلیر گوش میدی ؟؟؟؟ :n24:

hoseinsps
06-10-2013, 01:47
اره داداش 250 برای امپ مشکلی نیست
تا اینجا 3500 قطعی شد

با اجازه علی جان:n16:
سلام دوست عزیز
اکسسوری برای سیستم شما شامل سیم برق (4گیج مارک استینگر متری تومن12یا جوشکاب یزد متری 8 تومن یا کارینا متری 5تومنکه به اولویت کیفیت نوشتم و شما کلا 6.5متر نیاز دارید )/کابلشو/سیم ریموت امپ(یه سیم معمولی که نازک هم باشه مشکلی نیست برای روشن شدن امپ هنگام روشن کردن پخش 5 متر )/یه جفت ار سی ای(از 10 تومن تا 200 تومن هست یه 20 تومنیش هم خوبه)/فیوز 100 امپر یا80 امپر با هلدرش 15 تومن مارک کارینا خوبه کیکر هم عالیه/سیم بلندگو(به مقدار لازم مثلا 3 یا 4 متر کلا میشه 5تومن)

بچه ها من یه پخش مکسیدر روی ماشینم دارم که تا پریشب بدون مشکل کار میکرد ولی یروز صبح هرکاری کردم روشن نشد . فیوزها رو هم دیدم که مشکلی نداشتند .
فردا قراره ببرم جایی که نصب کرده یه نگاه بهش بندازه ولی فکر میکنید پخشم سوخته ؟ یا مشکل دیگه ایی داره؟
پخش مکسیدر همینه عزیز!
چرا مارک متفرقه خریداری میکنیید؟:n24:
(شوخی بود:n01:)
اتصالات پشت پخش رو چک کردید؟
مطمئنید فیوز سالمه؟ یه فیوز قرمز 10 امپر که جفتش نوشته room
اگه خراب شده باشه ارزش تعمییر نداره و باز هم پشتش خرابی میاره....
کلا کیفیت ساخت بالایی ندارن

سلام به همگی دوستان

سلام
مبارک
ایشالله تو شادیا بکوبه....
حمید اقا هم که دیگه:n12:
شما با توجه به اینکه پخشتون وردی auxداره میتونید از یه اف ام پلیر که کابل aux میخوره استفاده کنید
اینطوری دیگه از نویز خبری نیست!ولی حیف این باند و امپ که با اف ام پلیره.....
__________________________________________________ _________
اگر هم میخواید پخش بگیرید یه pioneer deh 155 که 180 تومن قیمتشه خریداری کنید با حداقل بودجه!

hamidreza nazarian
06-10-2013, 14:40
سلام به اساتید؟ این ار سی ای که میگین چیه؟ :n13:

Amir M.ohAma.D
06-10-2013, 15:20
تا 200 تومن فقط میتونی 3500T بگیری.یا از برند مارشال یا مکسیدر که من به خودم اجازه پیشنهاد دادنشون رو نمیکنم.

شما از 6974 راضی هستی؟
6990 و 400 ?!!
من چی بگم.ای نمدل رو تست نکردم ولی تجربه شنیداری که از پایونیرهای End Way دارم فقط صدای بسیار بی کیفیت همراه با تیزی آزار دهنده بوده و بس.
شما که هر دو اسپیکر رو داری خب جنج کن ببین صدا چطوره؟

زیاد از 6974 راضی نیستم ولی خب یه باند 100 تومنیه و در حد خودش بد نیست.کیفیتش خوبه اما صداش بلند نیست....

6990 داداش این اگهیها دست دومشو زدن 300-400

راستش اینو عموم برداشته بی اجازه بسته روی ماشین خودش.روی ضبط فابریک تیبا بدون امپلی.میگه یکیش خرابه و اگه به امپ ببندی خرخر میکنه و 6974 بهم بده اینو بهت بدم و دیگه هم عوض نمیکنم اگه اینا خوب نباشه و پشیمون بشی
یه جورایی حرف زور میزنه در واقع باید از بین 2 باند خودم یکیشو انتخاب کنم....
حالا میخوام ببینم ارزش ریسک کردن داره؟

hoseinsps
06-10-2013, 16:58
سلام به اساتید؟ این ار سی ای که میگین چیه؟ :n13:

ار سی ای(rca) یه کابله ارتباطی بین پخش و امپلی فایره که یه سرش میخوره به خروجی یا خروجی های پخش و یه سر دیگش هم میخوره به ورودی یا ورودی های امپلی فایر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alijo0on
06-10-2013, 20:51
ار سی ای(rca) یه کابله ارتباطی بین پخش و امپلی فایره که یه سرش میخوره به خروجی یا خروجی های پخش و یه سر دیگش هم میخوره به ورودی یا ورودی های امپلی فایر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسین آقا میشه راهنمایی بفرمایید
کلا برای یه سیستم معمولی ( یه جفت باند آمپ ساب و پخش + باند هایه جلو دری ) چندتا پک سیم لازمه و چند گیج باشه بهتره و کلا گیج همون کلفتی سیمه ؟

DaRiOuShJh
06-10-2013, 22:46
اساتید عزیز سلام

دوستان من یه مشکل کوچولو دارم، یه ضبط سیدی خور پراید جور کردم و انداختم رو ماشین.
همه چی خوبه فقط یه مشکلی هست اینه که وقتی ماشین رو خاموش میکنم بعدش روشن میکنم ضبط اطلاعات جای آهنگ و ... رو یادش میمونه ولی تنظیمات صدا و بیس و ... همشون به حالته پیش فرض بر میگرده

راهی برای حل این مشکل هست؟

با تشکرات

hoseinsps
06-10-2013, 23:08
اساتید عزیز سلام

دوستان من یه مشکل کوچولو دارم، یه ضبط سیدی خور پراید جور کردم و انداختم رو ماشین.
همه چی خوبه فقط یه مشکلی هست اینه که وقتی ماشین رو خاموش میکنم بعدش روشن میکنم ضبط اطلاعات جای آهنگ و ... رو یادش میمونه ولی تنظیمات صدا و بیس و ... همشون به حالته پیش فرض بر میگرده

با تشکرات
سلام استاد که خودتی!:n02:
از پشت پخش جای سیم قرمز و زرد رو عوض کنید درست میشه.

کلا برای یه سیستم معمولی ( یه جفت باند آمپ ساب و پخش + باند هایه جلو دری ) چندتا پک سیم لازمه و چند گیج باشه بهتره و کلا گیج همون کلفتی سیمه ؟

سلام
شما 3جفت ارسی ای نیاز دارید/6.5 متر کابل برق/یه فیوز/کابل اسپیکر/چند تا کابلشو/سیم ریموت
گیج همون کلفتیه سیمه
طوری که من دیدمو فهمیدم برا سیستم های 800یا 1000 وات 4 گیج خوبه و از 1000 وات به بالا از 2 یا 0 گیج استفاده میشه ولی شما همرو 0 یا 2 بزنید بهتره!کار از محکم کاری عیب نمیکنه برای سیستم های معمولی تر و 500 واتی 6 یا 8 گیج برای 300 وات خوبه
برای سیستم هایی که ساب بسیار قوی یا چند تا ساب 1000 واتی دارن از کابل 00 استفاده میشه که واقعا قطوره!
/.

hamidR15
06-10-2013, 23:25

سلام
من شخصا این اسپیکر رو تست نکردم. ولی تقریبا همون T595 قدیم هست البته اصلا جای اون رو نمیتونه بگیره.برخی قطعات فقط یکبار از دست طراحان و سازندگانشون در میرن و شاهکار در تاریخ می مانند.
درایو کردن اینگونه اسپیکرها کار دشواری هست.jbl (اورجینال) رو باید 200 وات ورودی به ووفرها بدیم که یه آمپلیفایر قدرتمند برای ووفرها نیاز هست و یه امپ معمولی 50-60 واتی هم برای تیوترها.لذا صرف نمیکنه اینمقدار هزینه فعلا تو این شرایط.البته به نظر من.

کار اشتباهی کردین.اون فیوز یه مدار محافظ برای آمپ شما هست .

سلام

مشخصات اعلامی کارخانه ساند همیشه وسوسه ککنده بوده ولی نتیجه تستها چیزه دیگه ای را ثابت کرده.
شخصا هیچ وقت صدالی کنترل شده ای از ساند نشنیدم.شما رو نمیدونم.!!

با اجازه علی جان
اکسسوری همان کابل برق و منفی،کابل RCa،فیوز و فیوز هولدر،خازن،سیم اسپیکر و...
بهترین اکسسوری ساز استریت وایرز آمریکا هست که متاسفانه دیگه تو ایران یافت نمیشه.
البته خازنهای این برند هست ولی با قیمتهای بالا.
تو این بازار مملو از فیک و تقلب،تنها برندی که میتونید با اطمینان اکسسوری ازش تهیه کنید گلیدن آدیو هست.
من هم که نا مردم دیگه نه؟!:n08:

سلام به همگی دوستان

خیلی مخلصم علی جان. انجام وظیفه کردم.
همانطور که تلفنی هم عرض کردم یه 7016 بگیر تا صدای واقعی لوازمتون رو بشنوید.خیلی کار صحیحی کردی که کابل RCA رو زیرو های اند گرفتی.تاثیرش رو تو نویز با کابل معمولی دیدی؟!

با اجازه حسین جان.
یه پک برق 4 گیج کافیه.
بله هرچقدر سطح مقطع کابل بزرگتر باشد،گیج کابل کمتر هست.یعنی یه کابل 0 گیج قطر بیشتری از یه کابل 4 گیج دارد.

اساتید عزیز سلام

با تشکرات
داریوش جان،بهتر بود سوالتون رو در تاپیک بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح میفرمودید.
مشکل از سیم Back-Up یا باطری اون هست.زمانی که خودرو خاموش میشه و جریان برق قطع میشه باطری بک آپ یا سیم بک آپ باعث میشه تا اطلاعاتی مثل کانالهای ذخیره شده رادیو ،ساعت پخش و...بدون تغییر باقی بمانند.
به یک تعمیرکار رادوی پخش مراجعه بفرمائید.

hamidR15
06-10-2013, 23:26
زیاد از 6974 راضی نیستم ولی خب یه باند 100 تومنیه و در حد خودش بد نیست.کیفیتش خوبه اما صداش بلند نیست....

6990 داداش این اگهیها دست دومشو زدن 300-400

راستش اینو عموم برداشته بی اجازه بسته روی ماشین خودش.روی ضبط فابریک تیبا بدون امپلی.میگه یکیش خرابه و اگه به امپ ببندی خرخر میکنه و 6974 بهم بده اینو بهت بدم و دیگه هم عوض نمیکنم اگه اینا خوب نباشه و پشیمون بشی
یه جورایی حرف زور میزنه در واقع باید از بین 2 باند خودم یکیشو انتخاب کنم....
حالا میخوام ببینم ارزش ریسک کردن داره؟

اگر نظر بنده رو بخواهید،خیر ارزش نداره.

DaRiOuShJh
06-10-2013, 23:37
شرمنده
من خیلی تو این انجمن وارد نیستم

فقط این اطلاعات ترک رو ذخیره میکنه ها یعنی روشن که میشه میدونه کجا بوده و ترک چند بوده
مشکل فقط یرای صدا و تظنیمات بیس هست.

ممنون

hamidR15
06-10-2013, 23:39
شرمنده
من خیلی تو این انجمن وارد نیستم

فقط این اطلاعات ترک رو ذخیره میکنه ها یعنی روشن که میشه میدونه کجا بوده و ترک چند بوده
مشکل فقط یرای صدا و تظنیمات بیس هست.

ممنون

ساعت ریست نمیشه بشه 1؟
من تصورم همونی هست که عرض کردم.نکته دیگه ای به نظرم نمیرسه. یه مشورت با تعمیر کار بکنم.

alichalki
07-10-2013, 00:59
سلام دوستان
برا مشکل نویز قرار شد یه پخش 7016 بگیرم

اینم چند تا عکس از باندا ؛ :n26:

البته امپ رو به توصیه حمید جان خودم باید جاشو عوض کنم ردیف شه
امروز پخش دوستم و بستم و واقعا تفاوتش و دیدم و این شد که تصمیم گرفتم 7016 بگیرم ، کیفیتشون عالــــــــــــــــــــــ ـیــــه :n19:
ایشالا یه ساب باکس و امپ مونو هم اضافه میکنم ...
بازم ممنون از همه بچه ها p30world :n16:

Alijo0on
07-10-2013, 01:06
سلام دوستان

امروز پخش دوستم و بستم و واقعا تفاوتش و دیدم و این شد که تصمیم گرفتم 7016 بگیرم ، کیفیتشون عالــــــــــــــــــــــ ـیــــه :n19:

آقا اول که مبارکت باشه ایشالا صداش بکوبه خوشگل و رسا
و سوالم اینه که باندهایه آدیو سیستم چقدر تموم شد برات ؟ نسبت به 6975 یا 718 یکیه یا بهتره ؟
قیمت آمپت رو هم بگو منم در راستا خرید و نصب سیستمم موندم چیگار کنم کدومو بردارم ؟

DaRiOuShJh
07-10-2013, 01:18
ممنون حمید جان
والا نه اطلاعات ترک و ... همه چی درسته مثلا دقیقه 2:44 باشه دقیقا میاره از همون موقع پخش میکنه، حتی loud و random رو هم فعال کردم اونا رو هم میشناسه بعده روشن شدن مشکلی نداره
فقط صدا میاد رو 20 و bass و treble هم صفر میشن، همین
بردم ستارخان یارو به زور 30 تومن گرفت کلی هم هی برید وصل کرد تا کار کنه
بعده 4-5 بار باز کردن بستن اسپیکر جلو ها رو هم نتونست راه بندازه گفت سوخته:n02:
اونجا والا آدم درست و حسابی کسی رو پیدا نکردم:n13:

alone one
07-10-2013, 01:41
رفقا یه هدیونیت فلش خور با قابلیت خوندن آهنگ به صورت فولدری تا 250 چی پیشنهاد میکنین؟

alichalki
07-10-2013, 01:48
آقا اول که مبارکت باشه ایشالا صداش بکوبه خوشگل و رسا
و سوالم اینه که باندهایه آدیو سیستم چقدر تموم شد برات ؟ نسبت به 6975 یا 718 یکیه یا بهتره ؟
قیمت آمپت رو هم بگو منم در راستا خرید و نصب سیستمم موندم چیگار کنم کدومو بردارم ؟

خیلی ممنون دوست عزیز :n16:

کیفیتش که حرف نداره و صدا بسیار زیبایی داره بیس هم نسبت به یه جفت باند عالیه و بیس نرم و دل نشینی داره ... نسیت به 6975 و 718 خیلی بهتره بازم میتونی از دوستان پرس و جو کنی
قیمت هم 470 واسه باندا 470 واسه امپ هزینه کردم البته قیمت هارو اقا حمید hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتر میدونه ( ایشون واسه من تهیه کردن و فرستادن ) دستش درد نکنه
اینم اضافه کنم که ورودی باندا 140w ولی امپ من 2 *100 میده فک کنم اگه 2*140 بدی صداش بهترم بشه و از تمام قدرتش استفاده کنی ( دوستان بهتر اطلاعات دارن تو این زمینه ؛ راهنماییتون میکنند )
بازم سوالی بود در خدمتم

Ali_softcenter
07-10-2013, 03:21
دوستان سلام

یه خواهش داشتم

دوستانی که تهران هستند و مغازه اسپرت ماشین ( برای پراید 111 ) آشنا دارن...یعنی طرف رو میشناسن که قیمت پرت نمیده و دزد نیست بلا نسبت و کارش خوبه...میشه لطفا در پ.خ معرفی کنند؟

برای کارهای زیر میخوام :

1- خرید و نصب باند و تخته

2-نصب برچسب داخل ماشین روی دستگیره ها و....

3- دودی کردن کل شیشه ها

و چند کار کوچیک دیگه

فقط شرق تهران نباشه...مرسی

g.t.5
07-10-2013, 09:06
سلام دوستان

سلام

مبارک باشه . چرا باندتون اون روکش فلزی رو نداره ؟؟؟؟؟ همون که روی باند قرار میگیره ؟

hamidR15
07-10-2013, 09:30
سلام

مبارک باشه . چرا لاندتون اون روکش فلزی رو نداره ؟؟؟؟؟ همون که روی باند قرار میگیره ؟
سلام،خيلي خوش آمديد به جمع ما:n12:
براي اينكه عكس از ووفر بهتر بي افته روش نصب نكردن.

g.t.5
07-10-2013, 09:32
راهنمایی و مشاوره
------------
دوستان من میخوام 2 جفت باند بخرم . 4 عدد باند کواکسیال

خیلی باند های متوعی هست . بین این باند ها موندم . من بیس و صدای بلند همراه با کمی کیفیت میخوام . در کل میخوام در حد خودش کمی به SPL بزنه و قدرتی باشه. و فقط و فقط بیس قوی و صدای بلند برام مهمه .

از بین این باند ها کدوم رو پیشنهاد میدین .

JBL GTO938
Hertz DCX710
Hertz ECX690
hertz DCX690

امپلی هم زیر 500 میتونم هزینه کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LZ46fIDbMEubI78dTWS

و نظرتون راجب ساب ووفر زیر چیه GT5-12 ? کسی تا حالا از این مدل داشته ؟

g.t.5
07-10-2013, 09:42
سلام،خيلي خوش آمديد به جمع ما:n12:
براي اينكه عكس از ووفر بهتر بي افته روش نصب نكردن.

ممنونم . داداش گلم .:n16:
از تصویر معلومه که جنس باند ها خیلی عالی هست .

g.t.5
07-10-2013, 10:05
چرا کسی اینجا راهنمایی نمیکنه . اجمن تیوتینگ که بودم همه راهنمایی میکردن .

Iceboy_LOVE
07-10-2013, 12:20
درود بر دوستان

بنده یک میلیون تومن جمع کردم و کنار گذاشتم واسه : باند / ضبط / آمپیلی

میخواستم ببینم بهترین و نهایت چیدمان این سه تا ( باند / ضبط / آمپیلی ) چه مدل هایی بردارم که بهترین استفاده از این 1 میلیون تومن داشته باشم

قیمت بازار دستم نیس !

hamidreza nazarian
07-10-2013, 13:47

ایا تو کیفیت صدا هم تاثیر داره مارکش؟

hamidR15
07-10-2013, 14:01
راهنمایی و مشاوره
------------
دوستان من میخوام 2 جفت باند بخرم . 4 عدد باند کواکسیال

خیلی باند های متوعی هست . بین این باند ها موندم . من بیس و صدای بلند همراه با کمی کیفیت میخوام . در کل میخوام در حد خودش کمی به SPL بزنه و قدرتی باشه. و فقط و فقط بیس قوی و صدای بلند برام مهمه .

از بین این باند ها کدوم رو پیشنهاد میدین .

JBL GTO938
Hertz DCX710
Hertz ECX690
hertz DCX690

امپلی هم زیر 500 میتونم هزینه کنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LZ46fIDbMEubI78dTWS

و نظرتون راجب ساب ووفر زیر چیه GT5-12 ? کسی تا حالا از این مدل داشته ؟

سلام
ماشينتون چيه؟
اگر فقط بيس و حجم بيس ميخواهيد بهتره از ساب ووفر بهره ببريد.تو اسپيكرها 1073 DLS اگر امپليفاير قدرتمند براش تهيه بشه واقعا BASS خوبي داره ولي كيفيتش خيلي جالب نيست.
مدلهائي كه از هرتز فرموديد فقط سري هاي انرژيش خوبه.سري دايچي كه كلا يه شوخي هست به نظر من.
من پيشنهاد ميكنم شما دو جفت Co609 بگير با آمپليفاير گليدن RS100C4 كه قيمتش خيلي خوب آمده پائين. الان 1.073.000 هست.مطمئن باش چنان قدرت و كيفيتي بهتون تحويل ميده كه هر كسي نشست تو ماشينتون ايولا بياره.
فقط :
برقتون بايد كافي باشه
دينام سالم باشه
باطري 74
كابل كشي خوب
اكسسوري مناسب
كابل RCa خوب.
همه اينها اگر رعايت بشه شخصا كيفيت و قدرت رو تضمين ميكنم.

درود بر دوستان

بنده یک میلیون تومن جمع کردم و کنار گذاشتم واسه : باند / ضبط / آمپیلی

میخواستم ببینم بهترین و نهایت چیدمان این سه تا ( باند / ضبط / آمپیلی ) چه مدل هایی بردارم که بهترین استفاده از این 1 میلیون تومن داشته باشم

قیمت بازار دستم نیس !
1-پخش آلپاين 140E حدود 315
2-آمپليفاير گليدن ML100.2 قيمت مصرف كننده شركتي 470
3-اسپيكر Co609 قيمت مصرف كننده شركتي 470
4- پك برق 60 تومن
جمع كل:1.315

مگر ميشه تاثير نگذارد؟!

hoseinsps
07-10-2013, 19:55
سلام
تو کیفیت که بله ولی بیشتر نویز رو از بین میبره لازم نیست زیاد هزینه کنید ولی جنس ارزون هم نخرید

alichalki
07-10-2013, 21:14
دوستان alpine CDE-140E نظرتون چیه ؟ کیفیتش در حد 7016 هست ؟ کلا فرقشون چیه ؟ قیمتش رو هم بدین ممنون میشم
مهم واسم کیفیته ...
ممنون:n16:

alone one
07-10-2013, 22:21
رفقا یه هدیونیت فلش خور با قابلیت خوندن آهنگ به صورت فولدری تا 250 چی پیشنهاد میکنین؟

یکی زحمت جواب دادن به پست منم بکشه
ممنون

arash2804
07-10-2013, 23:16
سلام
اینکه میگن تیوترهای dls 1073 زود میسوزه درسته؟؟
باند jbl t696L چه طور باندیه در مقایسه با co609 و kenwood 7100؟

g.t.5
07-10-2013, 23:40
سلام

قویترین باند های کواکسیال 6*9

Audio system Co609 puls

صدای بسیار عالی و با کیفیت . با بیس متعادل همراه با صدای بیشتر مایل به کامپوننت

Hertz HCX 690

صدای با بیس متعادل و کیفیت صدای عالی و بیس مناسب

DLS 1073

صدای با بیس بسیار شدید و کوبنده ---بیس خشک ....توییتر هایی با جزئیات کم . (قابل استفاده به جای ساب ووفر )

JBL T696

صدای با کیفیت بسیار عالی ...بیس بسیار قدرتمند و نرم ....توییتر های بسیار با کیفیت ...صدای قدرتمند و با دیستورت کم(قابل استفاده به جای ساب ووفر )

امتیاز دهیی و به ترتیب کیفیت و قدرت صدا :

JBL T696 به قیمت 510 هزارتومان
Audio system Co609 puls به قیمت 460 هزارتومان
Hertz HCX 690 به قیمت 382 هزارتومان
DLS 1073 به قیمت 390 هزارتومان

g.t.5
07-10-2013, 23:42
دوستان بهترین ساب حدود با قدرت بالا و جایگزین 3013 کنوود چی هستش .

jbl-GT5-1214
pioneer w004 D4
mx 12 puls

??????????

hamidR15
08-10-2013, 09:16
سلام عرض میکنم
آقا حمید واقعا رو دست شما وارد ندیدم
همیشه موفق باشید

سلام دوست عزيز. شما نسبت به بنده لطف داريد،ولي براي تشكر از دوستان محبت بفرمائيد از كليد تشكر استفاده نمائيد.

golbarg900
08-10-2013, 09:20
سلام منهم با نظر شما موافقم
الپاين فوقالعادست

hamidR15
08-10-2013, 09:25
یکی زحمت جواب دادن به پست منم بکشه
ممنون
آلپاين 110E قيمت 262 تومن

سلام
من شخصا نديدم.البته منكر سوختن هيچ تيوتري در صورت عدم استفاده صحيح نميشم چون واقعا جزو قطعات ناز نازي سيستمها و همچنين بسيار دوست داشتني هست.:n02:
7100 كه اصلا اوني كه بايد باشه نيست.
T696 خوبه ولي درايو كردن و آمپليفايرهائي كه بايد براش تهيه نمائيد هزينه تمام شده رو بالا ميبره.

دوستان بهترین ساب حدود با قدرت بالا و جایگزین 3013 کنوود چی هستش .

jbl-GT5-1214
pioneer w004 D4
mx 12 puls

??????????
MX12 فوق العاده هست.
يه پله بالاتر RS12 يا RS10

g.t.5
08-10-2013, 09:31
حمید جان ممنونم .

اما ساب های گلادن مشکلی دارن و نمیشه با اونها مانور داد و سریع ووفرشون پاره میشه . :n27:

سابی که قدرتش بالا باشه و سرسخت باشه مانند 3013

نظرتون درباره ساب JBL GT5-1214 رو نگفتین . RMS 350 داره و به نظر ساب خوبی میاد . و میتونه جایگزین 3013 شه ؟

ZEOS 59
08-10-2013, 09:43
قویترین باند های کواکسیال 6*9

Audio system Co609 puls

صدای بسیار عالی و با کیفیت . با بیس متعادل همراه با صدای بیشتر مایل به کامپوننت

Hertz HCX 690

صدای با بیس متعادل و کیفیت صدای عالی و بیس مناسب

DLS 1073

صدای با بیس بسیار شدید و کوبنده ---بیس خشک ....توییتر هایی با جزئیات کم . (قابل استفاده به جای ساب ووفر )

JBL T696

صدای با کیفیت بسیار عالی ...بیس بسیار قدرتمند و نرم ....توییتر های بسیار با کیفیت ...صدای قدرتمند و با دیستورت کم(قابل استفاده به جای ساب ووفر )

امتیاز دهیی و به ترتیب کیفیت و قدرت صدا :

JBL T696 به قیمت 510 هزارتومان
Audio system Co609 puls به قیمت 460 هزارتومان
Hertz HCX 690 به قیمت 382 هزارتومان
DLS 1073 به قیمت 390 هزارتومان
سلام.
حداقل در مورد 1073 با شما موافق نيستم كه فقط بيس خشك و بلند ميزنه.
بايد بدوني كه چه جوري ازش صدا بگيري كه هم بيس پرطنين(نه خشك) برات بزنه هم كيفيت خوبي رو توي صدا بهت بده.

g.t.5
08-10-2013, 09:54
من صدای 1073 و T696 رو شنیدم . شخصا اگر قصد خرید دارید صدای هر دو رو بشنوید اونقت به حرف من میرسید .

ehsan4417
08-10-2013, 11:46
سلام دوستان .
من یک جفت اسپیکر dls1073 دارم نصاب اونو فقط به تاقچه چوب پیچ کرده و اینقدر بیسش زیاده که تو ولوم بالا تاقچه رو هم بالا پایین میبره :n02: و سروصداشو در میاره .
به نظر شما چیکار کنم اگه پیچ بلند تر بندازم به فلز زیرش پیچ کنم مشکل حل میشه ؟؟

alone one
08-10-2013, 20:08
آلپاين 110E قيمت 262 تومن

ممنون آقا حمید
یعنی هم فلش خوره و هم قابلیت خوندن ترک بصورت فولدری داره؟

Mohammadkiller
08-10-2013, 20:46
سلام دوستان .
من یک جفت اسپیکر dls1073 دارم نصاب اونو فقط به تاقچه چوب پیچ کرده و اینقدر بیسش زیاده که تو ولوم بالا تاقچه رو هم بالا پایین میبره :n02: و سروصداشو در میاره .
به نظر شما چیکار کنم اگه پیچ بلند تر بندازم به فلز زیرش پیچ کنم مشکل حل میشه ؟؟

سلام
شما برو پیش mdf کار 3 تا پیچ بلند ازش بگیر سمت راست و چپ و وسط با پیچگوشتی شارژی از روی تاقچه پیچ کن به فلز زیری
درست میشه

amehsany
08-10-2013, 21:49
با سلام

من تا حالا فکرمیکردم آمپلی یا 2 کانال هست یا 4 کانال ولی با دیدن این عکسا که پایین گذاشتم گویا قضیه عوض شداگه ممکنه یک نفر موضوع رو بازکنه.

لنگرود1371
08-10-2013, 22:22
با سلام

من تا حالا فکرمیکردم آمپلی یا 2 کانال هست یا 4 کانال ولی با دیدن این عکسا که پایین گذاشتم گویا قضیه عوض شداگه ممکنه یک نفر موضوع رو بازکنه.

امپلی یک کانال مونو نیست مگه؟

pahama1
08-10-2013, 23:03
با سلام

اگه منطورتون آمپ های تک کاناله، به این آمپ ها مونو میگن و برای ساب کاربرد داره
همچنین آمپ هایی با 5 و 6 کانال هم داریم که هم برای اسپیکر یا کامپ و هم برای ساب خروجی مجزا داره
بعنوان مثال سوزوکی کیزاشی یه آمپ 8 کانال oem داره که البته ساخت کمپانی معظم Rockford Fosgate هست ، بشرح ذیل:

pahama1
08-10-2013, 23:11
فکر داشتن همچین عجوبه ای هم وسوسه کنندست، جدا از قدرت ، یک پارچگیه سیستم خیلی جالبه

hoseinsps
08-10-2013, 23:18
سلام
دوستان کسی از جایی که اینطوری بسازه خبر نداره؟
اصلا وجود داره یا فتوشاپه؟

BIG-BANG
09-10-2013, 00:27
سلام

اتفاقا خود منم دنبال یه همچین چیزی بودم برای کیک پنل و اینا برا پراید که توی درای جلو کامپ بزارم ولی یه دفه که آقا حمید عکس از کیک پنل ساحته شده برا پراید گذاشتن و دیدم عین یه تیکه چهار لیتری به در وصل شده کلا قصر رویاهام شد یه همکفت چهل متری :|
و الانم رفتم تو فکر برش درای جلوی پراید که یه کامپ 13 سانتی بزارم داخلش البته به گفته ی نصاب کامپ 13 جا میشه ولی دوستان توی تی تی هم فرمودن که 16 سانتی هم میشه جا داد
اما در مورد این عکس شما اگه بشه همچین چیزی به ای تمیزی ساخت که خیلی عالی میشه ولی خب من حس میکنم تا سازنده یه گندی نزنه وسط طراحی خیالش راحت نمیشه :n02:

hoseinsps
09-10-2013, 00:57
اتفاقا خود منم دنبال یه همچین چیزی بودم برای کیک پنل و اینا برا پراید که توی درای جلو کامپ بزارم ولی یه دفه که آقا حمید عکس از کیک پنل ساحته شده برا پراید گذاشتن و دیدم عین یه تیکه چهار لیتری به در وصل شده کلا قصر رویاهام شد یه همکفت چهل متری :|
و الانم رفتم تو فکر برش درای جلوی پراید که یه کامپ 13 سانتی بزارم داخلش البته به گفته ی نصاب کامپ 13 جا میشه ولی دوستان توی تی تی هم فرمودن که 16 سانتی هم میشه جا داد
اما در مورد این عکس شما اگه بشه همچین چیزی به ای تمیزی ساخت که خیلی عالی میشه ولی خب من حس میکنم تا سازنده یه گندی نزنه وسط طراحی خیالش راحت نمیشه :n02:
سلام
مثلا این هم خوبه که البته مال 206 ولی واقعا قشنگه
این یکی افتضاحه

این هم قابل تحمله

pahama1
09-10-2013, 07:29
سلام

سلام حسین جان
فتوشاب که نیست ، منم شنیده بودم البته تو فروم ها که قدیما اینا رو یه جا تولید میکرد، اما گویا هزینش خیلی بالا بود ، هر رو دری حدود 200 هزار تومن برای پراید آب میخورد الان نمی دونم کسی تولید میکنه یا نه

najee
09-10-2013, 07:51
دوستان .یه ظبط پخش ساده ولی خوب که خروجی آمپ هم داشته باشه ترجیحا زیر300تومن چی میتونم بگیرم .یکی از دوستان گفت هنوز جی وی سی رو چین تولید نکرده ومال خود ژاپن هست البته این حرف و کسی
به من گفت که سالهاست نمایندگی جی وی سی کار میکنه .حالا به نظر شما بین این دوتا کدوم بهتره ؟
پایونیر :DEH 2550 UI
جی وی سی :JVC KD R 326
تقریبا یه قیمت هستن اگه اشتباه نکنم ولی جی وی سی بلتوث داخلی هم داره که نمیدونم به چه درد میخوره ؟؟

hoseinsps
09-10-2013, 11:30
سلام حسین جان
فتوشاب که نیست ، منم شنیده بودم البته تو فروم ها که قدیما اینا رو یه جا تولید میکرد، اما گویا هزینش خیلی بالا بود ، هر رو دری حدود 200 هزار تومن برای پراید آب میخورد الان نمی دونم کسی تولید میکنه یا نه
سلام امیر جان
200که خیلی زیاد میشه....
دو در میشه 400!
برای پرایدو ارزش نداره.....:n18:
حالا ساده تر از این هم خوبه
جالبه بچه های تی تی هم زیاد برا پرایدکیک پنل نذاشتن و کسی رو ندیدم که سازنده خوبی باشه فقط یه اقایی تو soundyshopهست که فکر کنم میشناسیدش کار باکسش عالیه ولی چند نمونه کیک برا پراید دیدم بقول big-bangانگاری یه 4 لیتری وصل کردی به در........:n27:

ZEOS 59
09-10-2013, 11:32
سلام حميد جان.
سيستم اينه:
پخش 6350 پايونير
استيج عقب 1073
آمپلي جي وي سي 8004
ماشين پرايد 131 كه تودري جديد هستش.
براي استيج جلو تا 300 تومن چه كامپ هايي رو پيشنهاد ميكني؟

miladpa63
09-10-2013, 11:39
سلام دوستان
من صدا و بیس کنوود 718 رو شنیدم به نظرم خیلی خوبه ولی قیمت کردم 360 تومن گفتن میخوام یه باندی بگیرم بیس برام زیاد مهمه نهایت 250 هزار چی پیشنهاد میدین؟
mer30

pahama1
09-10-2013, 11:57
سلام امیر جان
200که خیلی زیاد میشه....
دو در میشه 400!
جالبه بچه های تی تی هم زیاد برا پرایدکیک پنل نذاشتن و کسی رو ندیدم که سازنده خوبی باشه فقط یه اقایی تو soundyshopهست که فکر کنم میشناسیدش کار باکسش عالیه ولی چند نمونه کیک برا پراید دیدم بقول big-bangانگاری یه 4 لیتری وصل کردی به در........:n27:

موافقم ، بخاطر همین قیمت بالای ساخت ارزش هزینه کردن نداره.

pahama1
09-10-2013, 12:08
دوستان .یه ظبط پخش ساده ولی خوب که خروجی آمپ هم داشته باشه ترجیحا زیر300تومن چی میتونم بگیرم .یکی از دوستان گفت هنوز جی وی سی رو چین تولید نکرده ومال خود ژاپن هست البته این حرف و کسی
به من گفت که سالهاست نمایندگی جی وی سی کار میکنه .حالا به نظر شما بین این دوتا کدوم بهتره ؟
پایونیر :DEH 2550 UI
جی وی سی :JVC KD R 326
تقریبا یه قیمت هستن اگه اشتباه نکنم ولی جی وی سی بلتوث داخلی هم داره که نمیدونم به چه درد میخوره ؟؟

سلام
jvc فلش میخوره ؟ تو سایت رسمیش اشاره ای نکرده بود به این مطلب
در مورد محل ساخت نمیدونم اما قبلا کیفیت مشابهی داشتند از نظر تنظیمات تقریبا مشابه هم هستند. جی وی سی خروجی بالاتر (نیم ولت) داره اما پایونیر 5 باند اکولایزر قابل تنظیم داره
بقیه سیستم چیه ؟
در کل فکر میکنم بین این دو انتخاب میتونید به سلیقتون اعتماد کنید

لنگرود1371
09-10-2013, 12:19
سلام امیر جان
200که خیلی زیاد میشه....
دو در میشه 400!

اون 200 تومن هم برا خیلی وقت پیشا بود الان فکر کنم 300 دراد دونه ای
واقعا نمیصرفه
میگم میخوایم بیانیه بدم به سایپا اقا باز داشبوردو تغییر بده باکس شه برا کار بچه ها راه بیفته تو خماری موندن.دی:n02:

سلام دوستان
من صدا و بیس کنوود 718 رو شنیدم به نظرم خیلی خوبه ولی قیمت کردم 360 تومن گفتن میخوام یه باندی بگیرم بیس برام زیاد مهمه نهایت 250 هزار چی پیشنهاد میدین؟
mer30

شهرستان قیمت کردی؟
کنوود 718ex قیمتش 253 هست
718 معمولی قیمت 243
تو شهرستان ما 718 رو میگن 400 ولی الان شنیدم پاین اومده:n02:

hoseinsps
09-10-2013, 12:56
سلام حميد جان.
سيستم اينه:
پخش 6350 پايونير
استيج عقب 1073
آمپلي جي وي سي 8004

با اجازه استاد گل حمید اقا
بدون کیک پنل ارزش نداره....
موفق باشیید

hoseinsps
09-10-2013, 12:59
سلام دوستان
mer30
اگه نظرتون رو بیسه و در هم و شلوغیو بی کیفیتی صدا مهم نیست همون 718 خوبه....
البته از پایتخت بگیرید ارزون تره همون حدودای 260 /70 میشه

ZEOS 59
09-10-2013, 15:41
با اجازه استاد گل حمید اقا
بدون کیک پنل ارزش نداره....
موفق باشیید
سلام و ممنون حسين جان.
اما اون باندهاي فابريك رو هم نميشه تحمل كرد. خلاصه بايد يه چيز بهتر براش بزام.

davincii
09-10-2013, 15:57
سلام بر دوستان عزیز
قبلا قرار بود یه سیستم نسبتا خوب ببندم که بنا به دلایلی بودجه ام خیلی محدودتر شدالان یه پخش پایونییر 155ui nدارم فقط می تونم یه جفت باندبگیرم کهco609 plus اکی شده می مونه امپلی که واقعا نمیدوم چه مدلی رو با توجه به بودجه و اینکه در اینده نه ساب ونه چیزه دیگه ای به سیستم اضافه نمی کنم مدل 5500 پایونییرو بگیرم خوبه یا مورد دیگه ای روپیشنهاد میدید که حداکثر کارایی وکیفیت باندو داشته باشم(قیمت بالای 350-400 نره)؟ضمنا این پخشی که دارم به درد بخور هست یعنی می تونه کیفیتو خوبو بده چون نمی شه پخشو عوض کنم و اگه کیفیت خوبو نمیده و نمی ارزه واسه این باند انتخابیم هزینه کنم چه باندو امپلی رو توصیه می کنید .
از راهنماییتون ممنونم

project-igi
09-10-2013, 16:33
انقدر تعریف Audio system Co609 رو شنیدم تو سفحات قبل که بالاخره خریدم .

و قبلا هم یک ساب Kenwood KFC-3013 داشتم . حال فقط امپلی مونده . نمیدونم چه امپلی باید درایوشون کرد ؟

g.t.5
09-10-2013, 16:37
من قصد تهیه یک ساب 10 یا 12 رو دارم .

از ساب های الپاین چند سری مختلف دارند . سری s سری R سری X و سری E

1-میشه کمی توضیح بدین درباره این سری ساب ها و هر کدوم چه مزیتی دارند ؟؟

2- این سوالمو جواب ندادین که فرکانس پایین یا لوبیس یعنی اینکه صدا قابلیت پرتاب بیشتر رو داشته باشه و قدرت ساب بالا باشه ؟

pahama1
09-10-2013, 17:12
سلام و ممنون حسين جان.
سلام و ارادت
چقدر هزینه مد نظرتونه؟

سلام بر دوستان عزیز
قبلا قرار بود یه سیستم نسبتا خوب ببندم که بنا به دلایلی بودجه ام خیلی محدودتر شدالان یه پخش پایونییر 155ui nدارم فقط می تونم یه جفت باندبگیرم کهco609 plus اکی شده می مونه امپلی که واقعا نمیدوم چه مدلی رو با توجه به بودجه و اینکه در اینده نه ساب ونه چیزه دیگه ای به سیستم اضافه نمی کنم مدل 5500 پایونییرو بگیرم خوبه یا مورد دیگه ای روپیشنهاد میدید که حداکثر کارایی وکیفیت باندو داشته باشم(قیمت بالای 350-400 نره)؟ضمنا این پخشی که دارم به درد بخور هست یعنی می تونه کیفیتو خوبو بده چون نمی شه پخشو عوض کنم و اگه کیفیت خوبو نمیده و نمی ارزه واسه این باند انتخابیم هزینه کنم چه باندو امپلی رو توصیه می کنید .
از راهنماییتون ممنونم

5500 خوبه، 8002 جی وی سی ،،7205 کنوود
کلا آمپ برند خوب ، برند گرند ، جی وی سی ، هرتز، کنود دو کانال با خروجی 120 به بالا برای 609 خوبه بالاتر هم باشه که بهتر
اگه پخش هم بخای عوض کنی که کلا داستان میشه،
بنظرم همین سیستم هم صدای خوبی داره و اگه اصطلاحا سیستم باز نیستید ، راضیتون کنه

انقدر تعریف Audio system Co609 رو شنیدم تو سفحات قبل که بالاخره خریدم .

و قبلا هم یک ساب Kenwood KFC-3013 داشتم . حال فقط امپلی مونده . نمیدونم چه امپلی باید درایوشون کرد ؟
از نظر قدرت خروجی آمپ اگه می فرمائید ، بله الان تو بازار آمپ خوبه مونو 350 تا 450 وات کم گیر میاد، اگه باکس پورتد استفاده میکنید با حداقل هزینه میتونید gbl 601 با حدود قیمت 350 تومن رو تهیه کنید.

من قصد تهیه یک ساب 10 یا 12 رو دارم .

از ساب های الپاین چند سری مختلف دارند . سری s سری R سری X و سری E

1-میشه کمی توضیح بدین درباره این سری ساب ها و هر کدوم چه مزیتی دارند ؟؟

2- این سوالمو جواب ندادین که فرکانس پایین یا لوبیس یعنی اینکه صدا قابلیت پرتاب بیشتر رو داشته باشه و قدرت ساب بالا باشه ؟

تا اونجا که من اطلاعات دارم هر شرکتی انواع محصولات خودشون رو با توجه به مواد اولیه ، ویژگی های محصول و میزان پیشرفته بودنشون با یه مدل یا سری ساخت و ... مشخص میکنه در خوص آلپاین سری x جزو محصولات بسیار با کیفیتش طبقه بندی میشه ، طبق انتظار ،کیفیت و قدرت بالا از ویژیگی های سری های بالا و های اند هر کمپانی محسوب میشه . قبل سری x ،سری های که فرمودین هم تولید میشه که هر کدوم در جای خودش کاربرد داره.
1- در مورد این سوال: با توجه به کل سیستم شما میتونی از سری های مختلف محصولات کمپانی ها استفاده کنی ، مثلا اگه شما کلا دو تا باند و یه ساب دارین جالب نیست که از ساب های 1000 واتی استفاده کنید چون در نهایت سیستم صدای جالبی نمیده و هینطور برعکس اگه همه قطعات شما های اند و رده بالاست جالب نیست که از یه اسپیکر فابریک!!! تو سیستمتون استفاده کنید.
2-در مورد این سوال: سوالتون رو درست متوجه نشدم. اما میزان اجرای فرکانس های لو بیس و کیک بیس با بقول معروف کوبشی لزوما ارتباطی با قدرت و پرتاب صدا نداره. ساب مسئول اجرای فرکانس های پایین در زنج فرکانس صداست. حالا یه ساب بنا به ویژگی هاش شاید بتونه ویبره بهتری ارائه بده و یه ساب شاید کوبش بهتری رو اجرا کنه و بعضی در هر دو حالت به خوبی از پس اجرای فرکانس LOW بر بیاد و این الزاما ربطی به 200 واتی یا 1000 واتی بودن ساب نداره. ببخشید که زیاد شده/

g.t.5
09-10-2013, 17:41
خواهش میکنم . ممنون که وقت گذاشتید و جواب سوالمو دادین .:n12:

میخوام بدونم از کجا میشه دونست یک ساب قابلیت تولید صدای بلند رو از کدوم قسمت مشخصات ساب میشه فهمید ؟ کدوم عدد نشانگر بلندی صدا ساب هست ؟

miladpa63
09-10-2013, 19:11
از ارومیه پرسیدم یکی میگه 450 هزار اون یکی گفت با گارانتی 360 تومن بدون گارانتی 300 تومن یکی دیگه 260 هزار گفت از یکی دیگه هم پرسیدم گفت طرح اصلی 160 تومن.
موندم کدومو بگیرم :n27:

snowday
09-10-2013, 19:40
دوستان باند JBL GTO938 چطوریه ؟؟؟؟؟ باند خوبی هست ؟ بیس قدرتمند داره ؟

hoseinsps
09-10-2013, 20:59
سلام و ممنون حسين جان.

یه باند گرد 50 تومنیه پایونر بگیرید بذارید جلو
و از تو تنظیمان 80 درصد صدا رو بندازید رو استیج عقب اینطوری خوب میشه

M3HRD@D
09-10-2013, 22:55
سلام
دوستان میخوام یه 7016 بخرم
از پاساژ 26 تهران بخرم قیمتاش خوب هست؟

pahama1
09-10-2013, 23:01
خواهش میکنم . ممنون که وقت گذاشتید و جواب سوالمو دادین .:n12:

میخوام بدونم از کجا میشه دونست یک ساب قابلیت تولید صدای بلند رو از کدوم قسمت مشخصات ساب میشه فهمید ؟ کدوم عدد نشانگر بلندی صدا ساب هست ؟

خواهش میکنم
rms یای قدرت خروجی یه درایو راحت ترین و پرکاربرد ترین گزینه برای مقایسه این معیاره،

pahama1
09-10-2013, 23:04
سلام
دوستان میخوام یه 7016 بخرم
از پاساژ 26 تهران بخرم قیمتاش خوب هست؟

معمولا قیمت های توپخونه باید بهتر باشه، چند قیمت گرفتین؟

لنگرود1371
09-10-2013, 23:20
یه کامپ 50 تومنیه پایونر بگیرید بذارید جلو
و از تو تنظیمان 80 درصد صدا رو بندازید رو استیج عقب اینطوری خوب میشه

حسین جون مگه پایونیر کامپ 50 تومنی م داره؟
میتونی جور کنی برا منم؟

hoseinsps
10-10-2013, 01:57
حسین جون مگه پایونیر کامپ 50 تومنی م داره؟
میتونی جور کنی برا منم؟
سلام علی جان
اشتباه لپی بوود
منظورم باند گرد بود.... نه کامپ
تصحیح میکنم

m-530
10-10-2013, 09:35
اقا یه سوال اسپیکر JBL T696 رو میشه با کدوم امپلی فایر زیر کامل درایوش کرد ؟

ایا علاوه بر اسپیکر مییشه یک جفت باند دیگر نیز به همین امپلی فایر وصل کرد ؟

یک ساب ووفر چطور ؟

در کل به هر امپلی فایر حداکثر چه تعداد باند و ساب میشه وصل کرد ؟ (برای مثال میتونید برای امپلی های زیر مثال بزنید )

ببخشید سرتون رو درد اوردم . تشکر:n12:

...............................

مشخصات اسپیکر JBL T696 :

مشخصات امپلی فایر Infinity 7541a :

656 Watts Max 4-Channel Amplifier
Supports remote subwoofer control
RMS Power Rating:

4 ohms: 111 watts x 4 chan.
4 ohms: 278 watts x 2 chan.
2 ohms: 139 watts x 4 chan.

RCA and speaker level inputs
Bass boost 0 - 12dB
Preamp outputs
Bridgeable
Dimensions: 12" L x 15" W x 2-11/16" H

آمپلی فایر ماشین JBL مدل GT5-A604

GT Series 4-Channel Class AB Car Amplifier
RMS Power Rating:

4 ohms: 60 watts x 4 chan.
2 ohms: 80 watts x 4 chan.
Bridged, 4 ohms: 160 watts x 2 chan.

Max power output: 160 watts x 4 chan.
LED power and protection indicators
Tuned Bass EQ (0-6 dB bass boost)
Orange backlit JBL logo
Bridgeable operation
Preamp RCA outputs
Cast-aluminum heatsink
Variable high-pass filter (20-320 Hz, 12 dB/octave)
Variable low-pass filter (20-320 Hz, 12 dB/octave)
CEA-2006 compliant amplifier
Frequency response: 10-100000 Hz
Dimensions: 12"L x 9-1/4"W x 2-1/8"H
8-gauge power and ground wiring is required for installation. Contact us for information regarding a discount on select amplifier kits when purchased together with this amplifier.
Also can be found as: GT5A604, GT5-A60.4
Authorized Internet Dealer
1-year Manufacturer's warranty

لنگرود1371
10-10-2013, 10:46
سلام علی جان
اشتباه لپی بوود
منظورم باند گرد بود.... نه کامپ
تصحیح میکنم

اه یه لحظه شادی وجودمو گرفته بودا گفتم کامپ دار شدم رفت:n02:

pahama1
10-10-2013, 10:58
اه یه لحظه شادی وجودمو گرفته بودا گفتم کامپ دار شدم رفت:n02:

علی جان یه نگاهی به emv 100.5 با ht 20 یا 25 هرتز بنداز خبرشو بده !!! :n05:

amehsany
10-10-2013, 16:18
سلام

پخش pioneer 5350 و alpine 140 تویه رنج قیمتن. حقیقتا بین این دوتا موندم یکسری سیستم بازا میگن که alpine صداش حرفه ای تر و دلنشین ترهست اگه ممکنه راهنمایی کنید.

pahama1
10-10-2013, 16:36
یک ساب ووفر چطور ؟
در کل به هر امپلی فایر حداکثر چه تعداد باند و ساب میشه وصل کرد ؟ (برای مثال میتونید برای امپلی های زیر مثال بزنید )
مشخصات اسپیکر JBL T696 :

RMS Power Rating:

Bass boost 0 - 12dB
Preamp outputs
Bridgeable

RMS Power Rating:

Orange backlit JBL logo
Bridgeable operation
Preamp RCA outputs
Cast-aluminum heatsink
8-gauge power and ground wiring is required for installation. Contact us for information regarding a discount on select amplifier kits when purchased together with this amplifier.

سلام و اردت
لینک بدید کافیه،
معمولا به هر آمپ 4 کانال میشه 4 اسپیکر وصل کرد یا دو تا اسپیکر و یه ساب که باید در میزان قدرت با هم هماهنگی داشته باشن
اتصال ساب به آمپ بصورت بریج در صورتی توصیه میشه که آمپ قابلیت تامین قدرت مورد نیاز ساب رو داشته باشه
در مورد نمونه های بالا هر دو آمپ توان کمتری رو نسب به توان مورد نیاز اسپیکر تامین میکنند و توصیه نمیشن
اینفینیتی در حالت بریج نهایتا یه ساب 250 تا 300 واتی رو میتونه راه بندازه

pahama1
10-10-2013, 16:55
سلام

پخش pioneer 5350 و alpine 140 تویه رنج قیمتن. حقیقتا بین این دوتا موندم یکسری سیستم بازا میگن که alpine صداش حرفه ای تر و دلنشین ترهست اگه ممکنه راهنمایی کنید.

منظورتون اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟؟

لنگرود1371
10-10-2013, 17:40
علی جان یه نگاهی به emv 100.5 با ht 20 یا 25 هرتز بنداز خبرشو بده !!! :n05:

سلام امیر حون فقط لینک اولی رو پیدا کردم
دومی ها فقط تیوترن؟
ولی دیدمش خوب به نظرم میاد کراس اوورشو ندیدم تیووترشم ندیدم فقط خود ووفرشو دیدم آمپلی هم خداروشکر نمیخواد
ولی هرچی باشه باید بره جلو پراید حیفه اصلا ارزش نداره فقط شاید بشه از تیوترش بهره برد نصف هزینش فکر کنم بشه تیوتر گذاشت

pahama1
10-10-2013, 18:14
سلام امیر حون فقط لینک اولی رو پیدا کردم
دومی ها فقط تیوترن؟
ولی دیدمش خوب به نظرم میاد کراس اوورشو ندیدم تیووترشم ندیدم فقط خود ووفرشو دیدم آمپلی هم خداروشکر نمیخواد
ولی هرچی باشه باید بره جلو پراید حیفه اصلا ارزش نداره فقط شاید بشه از تیوترش بهره برد نصف هزینش فکر کنم بشه تیوتر گذاشت

بله، 3 ،4 نوع تیوتر هست که میشه باهاش بست، تو سایت رسمیش هست سری انرژی، های انرژی و ...
حدود 120 تومنه، تیوترش هم فکر کنم حدود 60 تومن، هم به آمپ وصل میشه هم مستقیم به پخش رو کراس هم میشه بست، حدودا با 200 صدای خوبی بده بنظرم

لنگرود1371
10-10-2013, 18:32
بله، 3 ،4 نوع تیوتر هست که میشه باهاش بست، تو سایت رسمیش هست سری انرژی، های انرژی و ...
حدود 120 تومنه، تیوترش هم فکر کنم حدود 60 تومن، هم به آمپ وصل میشه هم مستقیم به پخش رو کراس هم میشه بست، حدودا با 200 صدای خوبی بده بنظرم
اره ولی 200 با توجه به محیط داشبورد پراید نمیتونه به اندازه 200 تومن ادمو راضی کنه جلو پراید بیشتر از 90 تومن ارزش هزینه نداره
بهترین چیز برا جلو پراید یه باند 10 سانتی معمولی تیوتر داره به نظرم 40 تومن تمومش کنه ادم

m-530
10-10-2013, 22:53
سلام و اردت
لینک بدید کافیه،
معمولا به هر آمپ 4 کانال میشه 4 اسپیکر وصل کرد یا دو تا اسپیکر و یه ساب که باید در میزان قدرت با هم هماهنگی داشته باشن
اتصال ساب به آمپ بصورت بریج در صورتی توصیه میشه که آمپ قابلیت تامین قدرت مورد نیاز ساب رو داشته باشه
در مورد نمونه های بالا هر دو آمپ توان کمتری رو نسب به توان مورد نیاز اسپیکر تامین میکنند و توصیه نمیشن
اینفینیتی در حالت بریج نهایتا یه ساب 250 تا 300 واتی رو میتونه راه بندازه

دوباره سلام .

حرفاتون کاملا درسته . این بلند گو نیاز به امپ قوی داره

اگه یک جفت Hertz HCX 690 و یک ساب کنوود 3013 باشه براش یه مدل امپلی ارزون معرفی کنین .

hamidR15
11-10-2013, 00:01
ممنون آقا حمید
یعنی هم فلش خوره و هم قابلیت خوندن ترک بصورت فولدری داره؟
سلام و خواهش
فلش رو میخوره(نوش جونش):n02:ولی فولدری رو نمیدونم.

سلام

بنده بارها عرض کرده بودم که سازنده کیک پنل فابیر گلاس و باکسهای فایبر من سراغ دارم.

سلام حميد جان.
سيستم اينه:
پخش 6350 پايونير
استيج عقب 1073
آمپلي جي وي سي 8004

والا جلوی پراید خیلی صدای خوبی نمیشه ازش گرفت ولی گلیدن سایز 10 هم کامپوننت داره و هم کواکسیال.

سلام

آلپاین به نظر من هم بهتره.فقط ضعفش در کامل نبودن خروجی Pre Amp ش هست که دو جفته

یک ساب ووفر چطور ؟

مشخصات اسپیکر JBL T696 :

RMS Power Rating:

Bass boost 0 - 12dB
Preamp outputs
Bridgeable

RMS Power Rating:

Orange backlit JBL logo
Bridgeable operation
Preamp RCA outputs
Cast-aluminum heatsink

هیچکدام از این امپلیفایرها توانائی درایو کردن کامل لیمیتد رو ندارن.لیمیتد رو باید تا 200 وات RMS بهش ورودی بدید.البته لیمیتد های اورجینال
در مورد اتصال درایورها به آمپلیفایرها ،استاندارد میگه به هر کانال یک اسپیکر با توان نامی قابل درایو کردن آمپلیفایر و امپدانس مشخص که اغلب 4 یا 2 اهمی هستند.
برای ساب ووفرها نیز اگر آمپلیفایر مونو باشه یه تک کانل میشه ولی اگر دو یا چهار کانال بود،دو کانال رو با هم بریج میکنند و یه تک کانال خروجی بدست آمده رو به ساب ووفر ورودی میدهند.
از طرف معدود افرادی رو هم دیدم که روی یه آمپلیفایر دو کانال دو جفت درایور نصب کرده اند.البته باید درایورها 4 اهمی باشند.
به این صورت که روی هر کانال یک جفت درایور رو موازی بسته و روی لود 2 اهمی آمپلیفایر بسته و از حد اکثر توان آمپلیفایر بهره برده اند.

دوباره سلام .

اگه یک جفت Hertz HCX 690 و یک ساب کنوود 3013 باشه براش یه مدل امپلی ارزون معرفی کنین .
ارزونترین آمپ جی وی سی 8004 هست حدود 450 تومن.

pahama1
11-10-2013, 00:32
دوباره سلام .

سلام

آمپ 4 کانالی که رو بریج 400 وات بتونه به 3013 بده هم سخت گیر میاد هم اگه گیر بیاد ارزون نیست
بنظر من یا دو تا دو کانال قوی بگیر یا ساب رو ضعیف تر انتخاب کن یا از ترکیب مونو و دو کانال استفاده کن
پیشنهاد حمید جان 8004 برای کواک ها خیلی خوبه، اما حالت برجش تنها 240 وات قدرت داره بنظرم مناسب 3013 نیست
3013 حداقل یه آمپ دو کانال مثل 5500T نیاز داره

hamidreza nazarian
11-10-2013, 08:03
از ارومیه پرسیدم یکی میگه 450 هزار اون یکی گفت با گارانتی 360 تومن بدون گارانتی 300 تومن یکی دیگه 260 هزار گفت از یکی دیگه هم پرسیدم گفت طرح اصلی 160 تومن.
موندم کدومو بگیرم :n27:

دوست عزیز بنده 718 خریدم مثه ... پشیمونم واقعا تو صدای بلند سر درد میشی بش شلوغه ... الانم منتظر بودجم که بفروشم 609 بخرم .. یه ماه پیش خریدم 270

mehrabooni
11-10-2013, 17:41
با اجازه علی جان:n16:
سلام دوست عزیز
اکسسوری برای سیستم شما شامل سیم برق (4گیج مارک استینگر متری تومن12یا جوشکاب یزد متری 8 تومن یا کارینا متری 5تومنکه به اولویت کیفیت نوشتم و شما کلا 6.5متر نیاز دارید )/کابلشو/سیم ریموت امپ(یه سیم معمولی که نازک هم باشه مشکلی نیست برای روشن شدن امپ هنگام روشن کردن پخش 5 متر )/یه جفت ار سی ای(از 10 تومن تا 200 تومن هست یه 20 تومنیش هم خوبه)/فیوز 100 امپر یا80 امپر با هلدرش 15 تومن مارک کارینا خوبه کیکر هم عالیه/سیم بلندگو(به مقدار لازم مثلا 3 یا 4 متر کلا میشه 5تومن)

منظور از یه جفت rca چیه
همه ی توضیحاتتونو متوجه شدم بغیر از rca عزیز میشه راهنماییم کنی <3 یه دنیا ممنون <3 خیلی توضیحات قشنگی میدین

snowday
11-10-2013, 17:59
سلام

یکی از دوستانم دسترسی به اینترنت نداره میخواد باند بخره . امپلی هم داره

بین 2 گزینه مونده یکی Hertz ECX 690 یکی JBL GTO938 که هر دو 100RMS قدرت دارن .

فقط هم میخوام بیس داشته باشه و بلندی صدای بیشتر . استاید عزیز مخصوصا اقا حمید گل کدوم یکی ازباند ها بهتره با توجه به شرایط ذکر شده؟

شاد باشید :n12:

hamidR15
11-10-2013, 20:28
سلام

یکی از دوستانم دسترسی به اینترنت نداره میخواد باند بخره . امپلی هم داره

بین 2 گزینه مونده یکی Hertz ECX 690 یکی JBL GTO938 که هر دو 100RMS قدرت دارن .

فقط هم میخوام بیس داشته باشه و بلندی صدای بیشتر . استاید عزیز مخصوصا اقا حمید گل کدوم یکی ازباند ها بهتره با توجه به شرایط ذکر شده؟

شاد باشید :n12:
سلام لطف دارید.
بین این دو من هرتز رو انتخاب میکنم.

منظور از یه جفت rca چیه
همه ی توضیحاتتونو متوجه شدم بغیر از rca عزیز میشه راهنماییم کنی <3 یه دنیا ممنون <3 خیلی توضیحات قشنگی میدین
بارها در مورد کابل RCA صحبت شده اگر یه جستجوی کوتام میزدید متوجه میشدید.
کابل RCA جهت ارتباط پخش و آمپلیفایرها استفاده میشه. لذا توصیه اکید میشه در هزینه کردن برای این قسمت از سیستمتون دست و دلباز باشید.

snowday
11-10-2013, 22:22
حمید جان ممنون :n12:.

هر کالایی که شما تاییدش کنید چشم بسته میگیرمش . چون همیشه بهترین راهنمایی ها رو کردید .

.................

دوستان امروز یکی باند مکسیدر MX-6902 بست رو ماشینش به قیمت 50 تومن . بدون امپلی .

انصافا اگه صداش رو بشنوید چنان بیسی میزنه که اصلا و ابدا باورتون نمیشه که این یک باند 50 تومنی هست .

جالبه ترین قسمت اینه که تو مشخصاتش :

MX-6902
Specifications
Technical Info
Files
6x9 "Speaker
Max , 500 Watts
4ways , Coaxial speaker
Impedance : 4 Ohm

mehrabooni
11-10-2013, 23:48
درباره ب rca مطالبی خوندم (همون کابلیه که پخش رو به باند وصل میکنه) ولی خب نگفتین چه مارکی بخرم
اخه میگن تقلبی زیاده

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk now Free ('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]')

miladpa63
11-10-2013, 23:51
دوستان بین dls 963 و jbl 953 و mtx thx693 و 718 کنوود کدومو پیشنهاد می کنن؟ فعلا بدون آمپ که بیس خوبی داشته باشه؟؟؟
اگه کسی از قیمت به روز اینا خبر داره بگه :n12:

mehrabooni
12-10-2013, 00:09
امپ چی بخرم
بخدا هرکی یه چیز میگه،منم اخر متوجه نشدم برای jbl 938 چه امپی بخرم

قصد خرید هیچی ندارم،در اینده هیچی اضافه نمیکنم

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk now Free ('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]')

pahama1
12-10-2013, 08:01
امپ چی بخرم
بخدا هرکی یه چیز میگه،منم اخر متوجه نشدم برای jbl 938 چه امپی بخرم

قصد خرید هیچی ندارم،در اینده هیچی اضافه نمیکنم

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنظر من

mehrabooni
12-10-2013, 11:13
بنظر من

ایول عالیه ، از 3500 پایونیر خیلی بهترن.قیمتاشون چنده توی تهران ؟

امپی نیست 100وات کامل بده ؟

pahama1
12-10-2013, 13:20
ایول عالیه ، از 3500 پایونیر خیلی بهترن.قیمتاشون چنده توی تهران ؟

امپی نیست 100وات کامل بده ؟

حدود 300 تومن
نه که نباشه، من ندینم ، شما بگرد اگه بود بگیر ما رو هم روشن کن

snowday
12-10-2013, 15:11
دوستان

یه امپ 4 کانال میخوام که روی 4 اهم 100 وات بده . یکم کم هزینه و اقتصادی باشه . لطفا چند مدل معرفی کنید که با توجه به بودجه یکی رو انتخاب کنم برای دوستم .

برای راه اندازی دو جفت Hertz ECX690

Power Handling:

Peak: 400 watts per pair / 200 watts each
RMS: 200 watts per pair / 100 watts each

212vr
12-10-2013, 16:42
سلام يه آمپ دو كانل واسه كواك ٦٠٩ چي پيشنهاد ميدين

sansa
12-10-2013, 19:38
من یه امپلی فایر دارم . میخوام یک ساب Kenwood Kfc-3013 هم به سیستمم اضافه کنم . اما تو مشخصات این ساب نوشته که 400 ار ام اس قدرت داره . در صورتی که امپلی فایر من در حالت بریج 450 ار ام اس میده

اگه این ساب رو وصل کنم امپل یفایر ساب میسوزه ؟ این اختلاف مهم نیست ؟؟ این برام سواله اگه امپل یفایر قدرتش بالا تر از یک ساب یا اسپیککر باشه مشکلی نداره ؟

همیشه باید کمتر از قدرت ار ام اس یک اسپیکر یا ساب ورودی امپلی داد ؟

من زیاد از امپلی فایر سر درنمیارم . ببینید با توجه به مشخصات گفته هام درست هست یا نه .

امپلی فایر من M-LINE 75.4 ادیو سیستم هست .

High/low pass filter
Changeable chip system to individualise the amplifier
4x 75 Wrms @ stereo 4 Ohm
2x 220 Wrms @ mono 4 Ohm

الان به این امپلی فایر میشه یک جفت باند وصل کرد . که هر یک از باند ها 150 ار ام اس قدرت دارند .

یک ساب 440 ارم ام اس هم میشه به این امپلی فایر وصل کرد .

ایا برداشت من از مشخصات امپلی فایر درست هست ؟ مسخرم نکنید ...:n02: به خدا اولش خودتون هم مثل من بودین .

Assassins01
12-10-2013, 19:47
سلام دوستان واسه 1500وات سابووفر باید باطری چند امپر بگیرم؟به علاوه اینکه باید دینامم تقویت کنم؟؟ماشین 206 هست.بعدش باید به باطری توی صندوق فکر کنم درسته؟؟

hamidR15
12-10-2013, 20:31
درباره ب rca مطالبی خوندم (همون کابلیه که پخش رو به باند وصل میکنه) ولی خب نگفتین چه مارکی بخرم
اخه میگن تقلبی زیاده

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
RCA های استاندارد و اورجینال کانکشن و گلیدن به نظر من خوبن.

دوستان

یه امپ 4 کانال میخوام که روی 4 اهم 100 وات بده . یکم کم هزینه و اقتصادی باشه . لطفا چند مدل معرفی کنید که با توجه به بودجه یکی رو انتخاب کنم برای دوستم .

برای راه اندازی دو جفت Hertz ECX690

Power Handling:

Peak: 400 watts per pair / 200 watts each
RMS: 200 watts per pair / 100 watts each

دوست عزیز.100 وات RMS واقعی بعید میدونم زیر 700 تومن آمپلیفایری باشه.من جای شما بودم یه گلیدن RS100C4 میگرفتم خیل خودم رو کلا راحت میکردم.1.073.000 تومن.
همیشه تاکید کردم نون درایور رو آمپ خوب میده.

سلام يه آمپ دو كانل واسه كواك ٦٠٩ چي پيشنهاد ميدين
Ml100.2 گلیدن به قیمت 470 تومن

من یه امپلی فایر دارم . میخوام یک ساب Kenwood Kfc-3013 هم به سیستمم اضافه کنم . اما تو مشخصات این ساب نوشته که 400 ار ام اس قدرت داره . در صورتی که امپلی فایر من در حالت بریج 450 ار ام اس میده

اگه این ساب رو وصل کنم امپل یفایر ساب میسوزه ؟ این اختلاف مهم نیست ؟؟ این برام سواله اگه امپل یفایر قدرتش بالا تر از یک ساب یا اسپیککر باشه مشکلی نداره ؟

همیشه باید کمتر از قدرت ار ام اس یک اسپیکر یا ساب ورودی امپلی داد ؟

من زیاد از امپلی فایر سر درنمیارم . ببینید با توجه به مشخصات گفته هام درست هست یا نه .

امپلی فایر من M-LINE 75.4 ادیو سیستم هست .

High/low pass filter
Changeable chip system to individualise the amplifier
4x 75 Wrms @ stereo 4 Ohm
2x 220 Wrms @ mono 4 Ohm

الان به این امپلی فایر میشه یک جفت باند وصل کرد . که هر یک از باند ها 150 ار ام اس قدرت دارند .

یک ساب 440 ارم ام اس هم میشه به این امپلی فایر وصل کرد .

ایا برداشت من از مشخصات امپلی فایر درست هست ؟ مسخرم نکنید ...:n02: به خدا اولش خودتون هم مثل من بودین .
نه بابا چرا بسوزه.:n02:اصولیش اینه که توان آمپ با توان درایور برابر باشه. ولی این در شرایطی هست که برق سیستم فیکس روی 14.4 ولت باشه.چون این کار تقریبا تو ماشینهای ما محال هست باید توان آمپلیفایر رو کمی بالاتر از توان اسپیکرها در نظر بگیریم تا آمپ با دست و دل باز بتونه درایور تغذیه کند.
آمپ شما روی 4 اهم 4 تا خروجی واقعی 75 وات میده.پس اسپیکر 150 واتی را نمیتواند درایو کند.
ساب ووفری که این آممپلیفایر میتونه درایو کنه 200 وات RMS هست.البته روی 4 اهم.
هیچ احدی در هیچ مقامی حق به سخره گرفتن کسی رو نداره.نه اینجا و نه هیچ کجای دیگر.

سلام دوستان واسه 1500وات سابووفر باید باطری چند امپر بگیرم؟به علاوه اینکه باید دینامم تقویت کنم؟؟ماشین 206 هست.بعدش باید به باطری توی صندوق فکر کنم درسته؟؟
حتما......
اول برق سیستمتون باید قوی باشه و بعد تهیه قطعات دیگر.
شعار همیشگیم رو یکبار دیگه تکرار میکنم.
باطری 100A
کابل برق 0 گیج
BIG 3 با کابل 4(حداقل)
نیاز به باطری اضافه ندارید.
برق قوی=سیستم قوی

Assassins01
12-10-2013, 20:34
حتما......
اول برق سیستمتون باید قوی باشه و بعد تهیه قطعات دیگر.
شعار همیشگیم رو یکبار دیگه تکرار میکنم.
باطری 100A
کابل برق 0 گیج
BIG 3 با کابل 4(حداقل)
نیاز به باطری اضافه ندارید.
برق قوی=سیستم قوی

حمید اقا سلام حمید اقا دینام پس چی با توجه به این ک ماشین 206 فک نکیم بیشتر از 80 جا بشه..کاری میشه کرد ک 100 جا بشه؟؟

لنگرود1371
12-10-2013, 22:03
حمید جان ممنون :n12:.

هر کالایی که شما تاییدش کنید چشم بسته میگیرمش . چون همیشه بهترین راهنمایی ها رو کردید .

.................

دوستان امروز یکی باند مکسیدر MX-6902 بست رو ماشینش به قیمت 50 تومن . بدون امپلی .

انصافا اگه صداش رو بشنوید چنان بیسی میزنه که اصلا و ابدا باورتون نمیشه که این یک باند 50 تومنی هست .

جالبه ترین قسمت اینه که تو مشخصاتش :

MX-6902
Specifications
Technical Info
Files
6x9 "Speaker
Max , 500 Watts
4ways , Coaxial speaker
Impedance : 4 Ohm

چه 50 تومن چه 500 تومن وقتی خودت خوشت اومده باهاش حال کردی خب پس خوبه برات
ممکنه این حالو با باند 150 تومنی هم نکنی
ولی این برند متفرقه ها اگه هم صدای خوبی داشته باشن عمر خیلی کمی دارن
زود میسوزن یا همون کیفیتشون کم میشه
بعد چند وقت حتی اون بیس اولیه هم نداره
=========================================
با کمال شرمندگی به خاطر دیسک کمر این اخرین پستمه تا مدت نا معلوم دیگه نمتیونم تو جمعتون باشم
برام دعا کنید
آرزو موفقعیت شادمانی برا همتون دارم:n16:

mehrabooni
13-10-2013, 00:00
امپ he2 چطوره

برای لنگرود و همه ی بیمارا و همه حتی اونایی که سلامتن دعا کنین رفیقای قدیمی

rroohhaamm
13-10-2013, 10:11
حمید اقا سلام حمید اقا دینام پس چی با توجه به این ک ماشین 206 فک نکیم بیشتر از 80 جا بشه..کاری میشه کرد ک 100 جا بشه؟؟

با اجازه استادم حمید جان ... من خودم 74 انداختم 1500 وات rMS دارم ولی ولت ام 12 هم میرسه وقتی لو باس میده...حمید اقا هم دیدن... بیشتر از 74 ننداز واسه 206 ... دینام فابریک باشه یسرره کار میکنه میسوزه.... 100 هم جا نمیشه... شما 80 بگیر دینامو عوض کن... و دینامتو حتما نشون بده ذغالش تموم نشده باشخ همون کاری که منم باید بکنم
الان ماشینه من لو باس میده ماشین گاز نمیخوره انگار کولر بزنی گازه ماشین کم شه اونطوری میشه.... باید نشون بدم ولی حوصله ندارم... :n02:

SEYED-ROHI
13-10-2013, 13:26
سلام هفته پیش با توجه به خوندن پست های قبلی و راهنمایی دوستان یه پخش 7016 کنوود خریدم ضبط قبلیم پایونیر بود ولی مدل پایین اما این یه چیز دیگه اس واقعا فوق العاده است آهنگ گوش دادن باهاش لذت دیگه ای داره، راستش یه راهنمایی می خوام ،برای بانداش چه کار کنم باندهای خودم 6963 پایونیره
حالا باتوجه به اینکه نمیخوام ساب بندازم و کیفیت و تفکیک صدا از بیس برام مهم تره شما چه باندی رو پیشنهاد می کنید البته بعدا یه امپلی هم میگیرم و بهش اضافه می کنم، بودجه ام هم برای خرید باند حدود 200 تومنه

hamidR15
13-10-2013, 14:43
با اجازه استادم حمید جان ... من خودم 74 انداختم 1500 وات rMS دارم ولی ولت ام 12 هم میرسه وقتی لو باس میده...حمید اقا هم دیدن... بیشتر از 74 ننداز واسه 206 ... دینام فابریک باشه یسرره کار میکنه میسوزه.... 100 هم جا نمیشه... شما 80 بگیر دینامو عوض کن... و دینامتو حتما نشون بده ذغالش تموم نشده باشخ همون کاری که منم باید بکنم
الان ماشینه من لو باس میده ماشین گاز نمیخوره انگار کولر بزنی گازه ماشین کم شه اونطوری میشه.... باید نشون بدم ولی حوصله ندارم... :n02:
ارادت دارم سعيد جان. استاد شما سرورانم هستيد.بنده رو شرمنده نفرمائيد.
من دينام ميبينم نه باطري ممكنه ايشون اشتباه نوشتند.

سلام هفته پیش با توجه به خوندن پست های قبلی و راهنمایی دوستان یه پخش 7016 کنوود خریدم ضبط قبلیم پایونیر بود ولی مدل پایین اما این یه چیز دیگه اس واقعا فوق العاده است آهنگ گوش دادن باهاش لذت دیگه ای داره، راستش یه راهنمایی می خوام ،برای بانداش چه کار کنم باندهای خودم 6963 پایونیره
حالا باتوجه به اینکه نمیخوام ساب بندازم و کیفیت و تفکیک صدا از بیس برام مهم تره شما چه باندی رو پیشنهاد می کنید البته بعدا یه امپلی هم میگیرم و بهش اضافه می کنم، بودجه ام هم برای خرید باند حدود 200 تومنه
خير مقدم عرض ميكنم خدمت شما دوست گرامي :n16:خوش آمديد:n12:
ماشينتون چيه؟
تا 200 تومن خيلي اسپيكر مناسبي (حد اقل آكبند) نميتوانيد تهيه نمائيد.

سلام مخلصم
چرا 100 البته دينام جزو واجبات هست ولي چه كنيم كه دينام قوي يا نيست يا خيلي گرون هست.تازه اگر اون گرونه گير بياد و به 206 بخوره.
خود بنده شخصا در دوران و عنفوان جواني :n02: كه سيستم بازي ميكردم تقريبا تمام تهران بزرگ رو زير پا گذاشتم تا يه دينام 90 يا 100 آمپر براي پرايد گير بيارم، يا اينكه يه شخص حرفه اي رو گير بيارم كه برام دينام قوي بسازه و سيم پيچي كنه و لي كسي يا نبود و اگر محدود افرادي معرفي ميشدن تضميني مبني بر خروجي 100A نميدادن.
قويترين امپ هم 60A استام صنعت بود.
براي همين من كمتر در اين مورد صحبت ميكنم.
من بعيد ميدونم ايران گيرتون بياد بايد سفارش بديد از اون ور آباه براتون بيارن

hamidR15
13-10-2013, 14:46
امپ he2 چطوره

برای لنگرود و همه ی بیمارا و همه حتی اونایی که سلامتن دعا کنین رفیقای قدیمی

مهربوني جان
براي چه اسپيكري؟قيمتش چنده؟

SEYED-ROHI
13-10-2013, 14:48
سلام ممنون آقا حمید ماشینم پراید هاجبک، حالا اگه یه مقدارم بیشتر شد مشکلی نداره دوست عزیز

mehrabooni
13-10-2013, 15:25
مهربوني جان

برای jbl 938 داداشی
قیمت ندارم فقط یکی بهم پیشنهاد کرده

ZEOS 59
13-10-2013, 15:50
سلام حميد جان.
الان استام واسه پرايد دينام 90 آمپر هم ميزنه كه توي يه سري از پرايدها به طور فابريك از طرف سايپا نصب هم ميشه و نكته جالبش قيمت پايينترش نسبت به 65 آمپر هست.

Assassins01
13-10-2013, 17:02
سلام مخلصم
چرا 100 البته دينام جزو واجبات هست ولي چه كنيم كه دينام قوي يا نيست يا خيلي گرون هست.تازه اگر اون گرونه گير بياد و به 206 بخوره.
خود بنده شخصا در دوران و عنفوان جواني :n02: كه سيستم بازي ميكردم تقريبا تمام تهران بزرگ رو زير پا گذاشتم تا يه دينام 90 يا 100 آمپر براي پرايد گير بيارم، يا اينكه يه شخص حرفه اي رو گير بيارم كه برام دينام قوي بسازه و سيم پيچي كنه و لي كسي يا نبود و اگر محدود افرادي معرفي ميشدن تضميني مبني بر خروجي 100A نميدادن.
قويترين امپ هم 60A استام صنعت بود.
براي همين من كمتر در اين مورد صحبت ميكنم.
من بعيد ميدونم ايران گيرتون بياد بايد سفارش بديد از اون ور آباه براتون بيارن پس من باطری 80 بنذازم کافیه؟؟دست ب دینامم نزنم

hoseinsps
13-10-2013, 20:00
سلام دوستان
kenwood8019 ریموت داره که به فرمون وصل شه؟یا مثلا یه قاب که کنترول بره توش و به فرمون وصل بشه؟
__________________________________________________ _____________________________________
کسی میدونه چجوری باید مقدار توان خروجی امپ رو اندازه گرفت؟

[navid]
13-10-2013, 20:08
سلام دوستان :n16:
راستش یه سیستم میخاستم ببندم برای در حد 600 تومن.چیزیم سر در نمیارم :n27:ممنون میشم راهنماییم کنید.
راستی برام بیشتر کیفیت صدا مهمه تا بلندیش :n05:

amirjet
13-10-2013, 21:10
سلام.خوبید.یه بنده خدایی یه پخش 9450 داره میخواد بفروشه تمیزه جعبه هم داره.
چند ازش بردارم خوبه؟؟:n12:

mehrabooni
13-10-2013, 22:32
مهربوني جان

برای اسپیکر jbl 938 میخام
یه امپ خوب بگین
نظرتو درباره he2 هم بگو

hamidR15
13-10-2013, 23:14
سلام ممنون آقا حمید ماشینم پراید هاجبک، حالا اگه یه مقدارم بیشتر شد مشکلی نداره دوست عزیز
سلام
با توجه به پخشتون به نظر من اگر یک جفت co با یه آمپ دو کانال مثل ml 100.2 بگیرید. واقعا کیفیت صدای خوبی رو میتوناید انتضار داشته باشید.
اسپیکر Co 609 هست 470
آمپ هم همینطور.

برای jbl 938 داداشی
قیمت ندارم فقط یکی بهم پیشنهاد کرده
90 وات روی 2 اهم خروجی میده. بد نیست ولی من باشم بهش 130-40 تا میدم.

سلام حميد جان.
الان استام واسه پرايد دينام 90 آمپر هم ميزنه كه توي يه سري از پرايدها به طور فابريك از طرف سايپا نصب هم ميشه و نكته جالبش قيمت پايينترش نسبت به 65 آمپر هست.

جدی چه جالب اونوقت اون موقع اینقدر من پدرم در اومد......

پس من باطری 80 بنذازم کافیه؟؟دست ب دینامم نزنم
بله کافیه. اهل Low Bass که نیستی

سلام دوستان
kenwood8019 ریموت داره که به فرمون وصل شه؟یا مثلا یه قاب که کنترول بره توش و به فرمون وصل بشه؟
__________________________________________________ _____________________________________
کسی میدونه چجوری باید مقدار توان خروجی امپ رو اندازه گرفت؟
فکر نمیکنم.سوال میکنم ÷اسخ رو عرض میکنم.
میزان خروجی آمپلیفایرها رو باید در آزمایشگاه ها و با دستگاه هائی مثل اوسیلوسکوپ اندازه گرفت حسین جان.

mehrabooni
13-10-2013, 23:33
خب تا 300 تومن یه پیشنهاد بده

alone one
14-10-2013, 00:29
دوستان من یه pioneer 1550 با یه کنوود 718 انداختم 450تومن
چطوره؟
قیمتو که بالا نگرفتم؟
اصلا هنوز نو 718 گیر میاد؟

m-530
14-10-2013, 01:58
سلام

ساب 3013 کنوود رو میشه رو تاقچه عقب بست ؟ از یکی از نصاب ها پرسیدم گفت نمیشه اما من خودم تو اپارات چند مورد دیدم که روی طاقچه عقب نصب کردن . ایا امکانش هست ؟

سوال بعدی اینکه به هر امپب 4 کانال میشه هم ساب وصل کرد و هم اسپیکر ؟

اقا اخری کسی نظرشو راجب باند JBL GTO938 نگفت . این باند بیس میزنه در حد 6975 هست ؟ و ایا اینکه این 2 اهم بودنش به معنی کم بودن قدرتشه ؟

در کل بهتری نباندی که با 250 تومن خرید چیه ؟

najee
14-10-2013, 07:34
سلام .یه سئوال کلی تفاوت اصلی قیمت پخشهای ماشین تو چیه .چون اکثرا وات خروجی هاشون 50وات که بیشترنیست .اکثرشونم خروجی آمپ دارن پس این تفاوت قیمتی واسه قیافشونه یاتکنولوژی خاصی دارن.
من یه پخش زیر300 تومن میخوام .ویه جفت باند تو حدودزیر250که هم بیس خوبی داشته باشه هم کیفیت چون یکی از دوستام یه آمپلی داره که احتمالا بگیرم ازش چون خودش استفاده نمیکنه .

pahama1
14-10-2013, 07:59
خب تا 300 تومن یه پیشنهاد بده

دوکانال تا 300 ؟؟پیشنهاد شد که، تصمیم نگرفتی ؟

دوستان من یه pioneer 1550 با یه کنوود 718 انداختم 450تومن
چطوره؟
قیمتو که بالا نگرفتم؟
اصلا هنوز نو 718 گیر میاد؟
خبه، مبارک باشه، تا بازار ایران هست خط تولید 718 کنوود هم هست :n06:

سلام

ساب 3013 کنوود رو میشه رو تاقچه عقب بست ؟ از یکی از نصاب ها پرسیدم گفت نمیشه اما من خودم تو اپارات چند مورد دیدم که روی طاقچه عقب نصب کردن . ایا امکانش هست ؟

سوال بعدی اینکه به هر امپب 4 کانال میشه هم ساب وصل کرد و هم اسپیکر ؟

اقا اخری کسی نظرشو راجب باند JBL GTO938 نگفت . این باند بیس میزنه در حد 6975 هست ؟ و ایا اینکه این 2 اهم بودنش به معنی کم بودن قدرتشه ؟

در کل بهتری نباندی که با 250 تومن خرید چیه ؟
سلام
نشدکه نداره/ اما 3013 رو طاقچه چیکار کنه؟ دست و بالش بستست!!! اگه صدای خوب میخاید جاش تو باکسه.
به هر آمپ 4 کانال مناسب با توانش میشه هم ساب و هم باند وصل کرد
شما اگه 3013 داری دیگه بیس باندها به کارت نمیاد ، بنظرم من یک کواک کیفیتی صدای کل سیستمو دلنشین تر میکنه.
چرا قدرت کمتر؟ 938 صد واته ، بخای بری بالاتر باید حداقل 300 برای کواک هزینه کنی، آمپ و ..... بماند

hamidR15
14-10-2013, 10:37
سلام .یه سئوال کلی تفاوت اصلی قیمت پخشهای ماشین تو چیه .چون اکثرا وات خروجی هاشون 50وات که بیشترنیست .اکثرشونم خروجی آمپ دارن پس این تفاوت قیمتی واسه قیافشونه یاتکنولوژی خاصی دارن.
من یه پخش زیر300 تومن میخوام .ویه جفت باند تو حدودزیر250که هم بیس خوبی داشته باشه هم کیفیت چون یکی از دوستام یه آمپلی داره که احتمالا بگیرم ازش چون خودش استفاده نمیکنه .

سلام
تفاوت در خيلي چيزها هست.
از قطعات و متريال كه در برخي از آنها طلا نيز بكار رفته بگير تا شكل ظاهري و....
مثلا يه پخش مثل ناكاميچي مكانيزمي در پخشهاش داره (البته قديمي ها) كه 6 تا CD داخل خود پخش چنج مشوند.
يا پايونير p99 از DAC ي استفاده ميكنه كه شاهكاره. صداي موزيك رو كاملا نزديك به سورس پخش ميكنه و لذا قيمتي حدود 3 ميليون تومان دارد.
پخشهاي حرفه اي كلاريون كه از سيستم كنترل صفحه لمسي و همچنين سيستمهاي آناليز صدا و DSP يه بسيار پيشرفته در آنها بكار برده ميشه كه قيمت آنها رو به 1400 دلار ميرسونه.
پخشها ايكليپس يا راكفورد فازگيت با خروجيهاي Pre Out 8Volt و امكانات بالا.
پخشهاي آلپاين صدا رو بسيار با جزئيات پخش ميكنه و كراس اوورهاي اكتيوي كه داره با تغيير در فركاكنس و شيب كات آف شنوده اين تغييرات رو كاملا حس ميكنه
و.....
پخش كن وود U456 ميتونه گزينه مناسبي باشه.
آلپاين تايپ J هم تو رنج قيمت مورد نظرتون اسپيكرهاي مناسبي داره.مثل 69c3

oranoos_92
14-10-2013, 10:37
یه جفت باند برای عقب 206 اس ای میخوام برای همون ضبط فابریک هزینه نهایت 200 چی بگیرم؟ بهتره؟ پایونر هم بهتره بشه مرسی

alone one
14-10-2013, 13:35
خبه، مبارک باشه، تا بازار ایران هست خط تولید 718 کنوود هم هست :n06:

ممنون استاد
قیمتو خوب گفته؟
هرکدوم 215 + 20 هزینه نصب
این دوتا ارزش این هزینه رو دارن؟یا میشد گزینه بهتریم انتخاب کرد؟

آقا حمیدم نظر بده خوشحال میشم

ALI_7777
14-10-2013, 14:01
میخوام یک باند audio system co 609 بخرم.کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamidR15
14-10-2013, 14:13
ممنون استاد
قیمتو خوب گفته؟
هرکدوم 215 + 20 هزینه نصب
این دوتا ارزش این هزینه رو دارن؟یا میشد گزینه بهتریم انتخاب کرد؟

آقا حمیدم نظر بده خوشحال میشم
718 رو 215 گرفتي؟آكبدن؟چه خوب خريد.حدود 240 هست قيمتش.

majidli
14-10-2013, 14:17
دوستان یه آمپلی بین 100 تا 150 ممنون میشم معرفی کنید
باندم مدل 718 کنوود 400 وات
پخش هم پایونیر 3550
:n16:

hamidR15
14-10-2013, 14:17
میخوام یک باند audio system co 609 بخرم.کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز.به جمع p30World خيلي خوش آمديد.
اگر مايل باشيد بنده ميتونم براتون تهيه كنم.pmميدم خدمتتون.

Assassins01
14-10-2013, 14:18
بله کافیه. اهل Low Bass که نیستی

والا حمید اقا ساب t2 هستش ک تخصصش تو فرکانسای بالاس.امروز با امپش به دستم رسید

hamidR15
14-10-2013, 14:34
دوستان یه آمپلی بین 100 تا 150 ممنون میشم معرفی کنید
باندم مدل 718 کنوود 400 وات
پخش هم پایونیر 3550
:n16:

مجيد جان با 150 تومن آمپي كه 718 رو درايو كنه گيرتون نمياد.مثلا بايد M526 بگيريد. حدود 170 تومن.يا 3500T پايونير

majidli
14-10-2013, 14:47
مجيد جان 150با تومن آمژي كه 718 رو درايو كنه گيرتون نمياد.مثلا بايد M526 بگيريد. حدود 170 تومن.يا 3500T پايونير
ممنون داش حمید
مدل اولیه که گفتی ردیفه؟
قیمت دومین مدل هم لطف کن
به نظر واسه صدای جلو یه جفت تویتر بگیرم خوبه؟
مدلو قیمت اگه بم بدی خیلی ممنون میشم

hamidR15
14-10-2013, 14:54
والا حمید اقا ساب t2 هستش ک تخصصش تو فرکانسای بالاس.امروز با امپش به دستم رسید

مبارك باشه T2 راكفورد با آمپ سريه T?چند گرفتيشون هر كدوم رو؟ آمپ 1000 گرفتي يا 1500؟
چرا زودتر نميگي چه غولي داري ميگيري؟:n02:
Assassinجان اسمتون چي بود؟اين ساب سابي نيست كه راحت بتوني درايو كني.حواست باشه.باكس هم باكس بزرگ حدود 60-70 ليتري ميطلبه.
كي گفته تخصصش فقط فركانس بالاس؟Xmax 19 mm مگه ميتونه Low نزنه.
چنان Low Bass ي برات بزنه آئينه ماشين رو به سمت پائين كج كنه.:n02:(يادش بخير)
خلاصه همه اين ها رو گفتم كه توجهتون رو به تامين برق و اكسسوري خوب جلب كنم. البته آمپليفايرهاي راكي كلاس BD هست وefficiency بالائي دارن.ولي كابل 0،BIG3 و باطري حد اقل 100 رو نياز داري.
برو جلو ببينم چيكار ميكني منم همه جوره در خدمتت هستم.
راستي شما تهران كه نيستي نه؟

hamidR15
14-10-2013, 15:01
ممنون داش حمید
مدل اولیه که گفتی ردیفه؟
قیمت دومین مدل هم لطف کن
به نظر واسه صدای جلو یه جفت تویتر بگیرم خوبه؟
مدلو قیمت اگه بم بدی خیلی ممنون میشم
ارادت.
كن وود 526؟يعني چي رديفه؟براي 718 كمه. تو ولومهاي بالا ديستورت ميكنه.اگر ميتوني،هزينه رو بيشتر كن يه 5500t بگير.270 تومن.
3500T هم قيمتش 170 هست.
نه تيوتر خالي اصلا خوب نميشه.
يا بايد كامپوننت بگيري يا اگر ميخواي تيوتر ببندي بايد كنارش ميدرن يا ميد باس باشه.ماشينتون چيه؟
تيوتر تنها الان پايونير هست.گرند زير وهم داشت مدلش رو نميدونم.ارت هم قراره يكي از دوستام تعدادي بياره.ارت كوئيك تيوترهاش قديم خيلي خوب بود. ميد باسهاي خوبي هم داشت ولي حيف ديگه نيست.

Mohammadkiller
14-10-2013, 18:58
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا حمید گل
آقا حمید یه سوپرتویتر خوب و همچنین ارزون چی پیشنهاد میدید؟
میخوام کنار میدرنج 8 اینچی کرانج بزارم
مرسی.
راستی یکی از بچه ها میدرنج ارث کواک داره میخواد بفروشه البته آک هست . میخوام بدونم به درد بخور هست و کیفیت داره؟ 10 اینچ
EARTHQUAKE EQ-104

ممنون

Assassins01
14-10-2013, 19:12
مبارك باشه T2 راكفورد با آمپ سريه T?چند گرفتيشون هر كدوم رو؟ آمپ 1000 گرفتي يا 1500؟
چرا زودتر نميگي چه غولي داري ميگيري؟:n02:
Assassinجان اسمتون چي بود؟اين ساب سابي نيست كه راحت بتوني درايو كني.حواست باشه.باكس هم باكس بزرگ حدود 60-70 ليتري ميطلبه.
كي گفته تخصصش فقط فركانس بالاس؟Xmax 19 mm مگه ميتونه Low نزنه.
چنان Low Bass ي برات بزنه آئينه ماشين رو به سمت پائين كج كنه.:n02:(يادش بخير)
خلاصه همه اين ها رو گفتم كه توجهتون رو به تامين برق و اكسسوري خوب جلب كنم. البته آمپليفايرهاي راكي كلاس BD هست وefficiency بالائي دارن.ولي كابل 0،BIG3 و باطري حد اقل 100 رو نياز داري.
برو جلو ببينم چيكار ميكني منم همه جوره در خدمتت هستم.
راستي شما تهران كه نيستي نه؟
نوکرتم حمید اقا.امپم 1500 خوده راکی رو گرفتم.اخه یکی از دوستام گفت تازه با 1200 راه میوفته و راحت میتونه تا 1800 یا حتی 2000 تحمل کنه ک دیگه بوجه نرسید وگرنه 2500 بر میداشتم.t2 رو 1700 گرفتم امپم 2150.لامسب هم امپ هم ساب خیلی خوشگلن:n02:
منتظرم پخش و کامپم دستم برسه دیگه بریم تو کارش.دل تو دلم نیس تا صداشونو بشنوم!
الانم تنها مشکلم برقه و باطری اخه abs 206 نمیذاره باطری بزرگ جا بشه.از چندتا باطری ساز پرسیدم گفتن واست درستش میکنیم ولی خیلی قیمتای پرتی گفتن اصن افسرده شدم.با باطری دلکور تقریبا 1 تومن میشد.واسه big3 ام یکی از دوستام قول پک صفرکیجو بهم داده.حالا ببینم چکار میکنه. دل تو دلم نیس چکار کنم؟!!!از طرفی ام میترسم تا الان الکی هزینه کرده باشم و نتونم برقشو تامین کنم.حمید اقا دستم به دامنت:n28:
من کوچیکت امیر هستم.چرا اتفاقا بچه تهرانسرم داداش:n05:

M3HRD@D
14-10-2013, 21:36
سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم
یه پراید 111 دارم
من یه 7016 کنوود نصب کردم
باند ام هم 6993 کارکرده پایونیره
و یه دست باند 6975 پایونیر نو هم رو ال 90 مون بستیم
بنظرتون کدوم باند رو 7016 باشه بهتره اگه 6975 رو ببندم بهتر نمیشه؟
+
یه آمپ و ساب خوب در حد اینکه جفتشون در حدود 400 تا 500 تومن در بیاد که به 7016 بخوره
معرفی میکنید؟
+
از تنظیمات دقیق 7016 چه جوری میشه سر در آوورد؟

najee
14-10-2013, 21:51
سلام
تفاوت در خيلي چيزها هست.
از قطعات و متريال كه در برخي از آنها طلا نيز بكار رفته بگير تا شكل ظاهري و....
مثلا يه پخش مثل ناكاميچي مكانيزمي در پخشهاش داره (البته قديمي ها) كه 6 تا CD داخل خود پخش چنج مشوند.
يا پايونير p99 از DAC ي استفاده ميكنه كه شاهكاره. صداي موزيك رو كاملا نزديك به سورس پخش ميكنه و لذا قيمتي حدود 3 ميليون تومان دارد.
پخشهاي حرفه اي كلاريون كه از سيستم كنترل صفحه لمسي و همچنين سيستمهاي آناليز صدا و DSP يه بسيار پيشرفته در آنها بكار برده ميشه كه قيمت آنها رو به 1400 دلار ميرسونه.
پخشها ايكليپس يا راكفورد فازگيت با خروجيهاي Pre Out 8Volt و امكانات بالا.
پخشهاي آلپاين صدا رو بسيار با جزئيات پخش ميكنه و كراس اوورهاي اكتيوي كه داره با تغيير در فركاكنس و شيب كات آف شنوده اين تغييرات رو كاملا حس ميكنه
و.....
پخش كن وود U456 ميتونه گزينه مناسبي باشه.
آلپاين تايپ J هم تو رنج قيمت مورد نظرتون اسپيكرهاي مناسبي داره.مثل 69c3

دوست عزیز u456دیدم تو سایت رسمی خودش خوشم اومد سه تا سئوال .کیفیت پخشهای کنوود به پایونیر وسونی یا جی وی سی میرسه.این مدل الان قیمتش چنده ؟وسئوال سوم اینکه مدل U553BTچند درمیاد این بلوتوث که رو پخش های مشین گذاشتن به چه درد میخوره یا همین رابطIPODکه نوشتن ؟؟؟؟؟

hamidR15
15-10-2013, 00:36
سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا حمید گل
آقا حمید یه سوپرتویتر خوب و همچنین ارزون چی پیشنهاد میدید؟
میخوام کنار میدرنج 8 اینچی کرانج بزارم
مرسی.
راستی یکی از بچه ها میدرنج ارث کواک داره میخواد بفروشه البته آک هست . میخوام بدونم به درد بخور هست و کیفیت داره؟ 10 اینچ
EARTHQUAKE EQ-104

ممنون

سلام محمد جان.خوبی؟کم پیدا شدیا!!
محمد من صدای میدرنجهاش رو نشنیدم ولی میدباسش خیلی خوب بود. ووفر کاغذی و بسیار با کیفیت و کوبش پانچی داشت. البته 20cm
تیوتر رو بزار فردا سوال کنم قرار بود ارت بیاد.خبرش رو میدم بهت.

نوکرتم حمید اقا.امپم 1500 خوده راکی رو گرفتم.اخه یکی از دوستام گفت تازه با 1200 راه میوفته و راحت میتونه تا 1800 یا حتی 2000 تحمل کنه ک دیگه بوجه نرسید وگرنه 2500 بر میداشتم.t2 رو 1700 گرفتم امپم 2150.لامسب هم امپ هم ساب خیلی خوشگلن:n02:
منتظرم پخش و کامپم دستم برسه دیگه بریم تو کارش.دل تو دلم نیس تا صداشونو بشنوم!
الانم تنها مشکلم برقه و باطری اخه abs 206 نمیذاره باطری بزرگ جا بشه.از چندتا باطری ساز پرسیدم گفتن واست درستش میکنیم ولی خیلی قیمتای پرتی گفتن اصن افسرده شدم.با باطری دلکور تقریبا 1 تومن میشد.واسه big3 ام یکی از دوستام قول پک صفرکیجو بهم داده.حالا ببینم چکار میکنه. دل تو دلم نیس چکار کنم؟!!!از طرفی ام میترسم تا الان الکی هزینه کرده باشم و نتونم برقشو تامین کنم.حمید اقا دستم به دامنت:n28:
من کوچیکت امیر هستم.چرا اتفاقا بچه تهرانسرم داداش:n05:
آقائی امیر جان.
من حواس پرت همش فکر میکردم ماشینتون پرایده.آره 206 کمی بد باره.BIG3 هم روش سخت انجام میشه.
خیلی خوب شد 1500 رو گرفتی. لامصب این سابهای راکفورد با Sens پائینی که دارن خیلی بد درایو هستند.ولی 1500 انشاءالله درایوش میکنه. اون برگه استاندارد CEA2006 تونا RMS رو چند زده؟S/N رو چند تائید کرده؟1800 وات RMS تائید کرده؟
من باطری ساز خوب سراغ دارم.فردا تماس میگیرم ببینم میتونه کمکت کنه.اگر okبود شماره اش رو بهت میدم خودت هماهنگ کن باهاش.
من هم بی صبرانه منتظر شنیدم T2 هستم.میخوام ببینم به ساب X-ion 12-800 محمدرضا 2010 میرسه:n02:
خدا رو شکر بچه های این فروم هم دارن کم کم های میشن.خیلی خوشحالم
انشاءالله جیب همگی تون پر از پول باشه تا دیگه کسی مشکلی برای سیستم خوب و مشتی نداشته باشه.الهی آمین.:n16::n12:

سلام دوستان
یه چند تا سوال داشتم
یه پراید 111 دارم
من یه 7016 کنوود نصب کردم
باند ام هم 6993 کارکرده پایونیره
و یه دست باند 6975 پایونیر نو هم رو ال 90 مون بستیم
بنظرتون کدوم باند رو 7016 باشه بهتره اگه 6975 رو ببندم بهتر نمیشه؟
+
یه آمپ و ساب خوب در حد اینکه جفتشون در حدود 400 تا 500 تومن در بیاد که به 7016 بخوره
معرفی میکنید؟
+
از تنظیمات دقیق 7016 چه جوری میشه سر در آوورد؟
6975 رو باید با آمپ ببندی وگرنه بدرد نمیخوره.
برای تنظیمات 7016 هم این تاپیک رو مطالعه کن.

دوست عزیز u456دیدم تو سایت رسمی خودش خوشم اومد سه تا سئوال .کیفیت پخشهای کنوود به پایونیر وسونی یا جی وی سی میرسه.این مدل الان قیمتش چنده ؟وسئوال سوم اینکه مدل U553BTچند درمیاد این بلوتوث که رو پخش های مشین گذاشتن به چه درد میخوره یا همین رابطIPODکه نوشتن ؟؟؟؟؟
مسلما کن وود صدای بهتری نسبت به پایونر داره.
قیمتش حدود 300 هست.
u553BT رو فردا باید از شرکت قیمت بگیرم.

alirafaat
15-10-2013, 01:01
سلام

می خواستم ببینم میشه از هد یونیت های تک دین توی قاب دو دین استفاده کرد ؟( یه چیزی مثل تبدیل 2 دین به تک دین )

من پخش فابریک مزدا رو چون امپ نمی خورد عوض کردم ولی اشتباه کردم و از این به اصطلاح فابریک ها گرفتم ( به خاطر کنترل روی فرمان )
ولی بدبختانه از همون روز اول شروع به اذیت کردن کرد (موقع نصب اگه طبق کاتالوگش سیمها رو نصب می کردیم نویز مینداخت وحشتناک مجبور شدیم از یه سیم دیگه همرنگ برق بگیریم که اون هم الان فکر کنم داره مشکل ایجاد میکنه - یکی از تویترها سوخته و ساب هم قطع و وصل میشه - )

الان می خوام اگه بشه از 7150 ی که دو سال قبل خریدم (همرا با سایر قطعات سیستم با راهنمایی شما ) اسفاده کنم

امکان پذیر هست ؟

پیشنهاد دیگه ای ندارین ؟

با تشکر

hamidR15
15-10-2013, 09:33
سلام

می خواستم ببینم میشه از هد یونیت های تک دین توی قاب دو دین استفاده کرد ؟( یه چیزی مثل تبدیل 2 دین به تک دین )

من پخش فابریک مزدا رو چون امپ نمی خورد عوض کردم ولی اشتباه کردم و از این به اصطلاح فابریک ها گرفتم ( به خاطر کنترل روی فرمان )
ولی بدبختانه از همون روز اول شروع به اذیت کردن کرد (موقع نصب اگه طبق کاتالوگش سیمها رو نصب می کردیم نویز مینداخت وحشتناک مجبور شدیم از یه سیم دیگه همرنگ برق بگیریم که اون هم الان فکر کنم داره مشکل ایجاد میکنه - یکی از تویترها سوخته و ساب هم قطع و وصل میشه - )

الان می خوام اگه بشه از 7150 ی که دو سال قبل خریدم (همرا با سایر قطعات سیستم با راهنمایی شما ) اسفاده کنم

امکان پذیر هست ؟

پیشنهاد دیگه ای ندارین ؟

با تشکر

سلام علي جان.
من تا حالا نديدم همچين قابي رو ولي براي راهنمائي بيشتر يه شماره خدمتت ميدم اگر ايشون هم نتوانست راهنمائي و كمكت كنه ديگه چاره اي نداري گلم.

Mohammadkiller
15-10-2013, 09:38
سلام محمد جان.خوبی؟کم پیدا شدیا!!
محمد من صدای میدرنجهاش رو نشنیدم ولی میدباسش خیلی خوب بود. ووفر کاغذی و بسیار با کیفیت و کوبش پانچی داشت. البته 20cm
تیوتر رو بزار فردا سوال کنم قرار بود ارت بیاد.خبرش رو میدم بهت.

چیکار کنیم دیگه . باید کمکم سیستم بازی رو بزارم کنار فقط سیستمم رو تکمیل کنم دیگه میبوسم میزارم کنار
البته نوشته مید باس اون مدلی که گفتمو . یکی بهم میگفت صداش کیفیت نداره و مثل باند مسجد میمونه . بعد من میتونم به عنوان میدرنج ازش استفاده کنم؟ بیشتر دنبال کیفیت هستم و پرتاب صدا
مدل رو تو پست قبل براتون نوشتم اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید همونیه که قبلا دیدید.
تویتر هم قیمتاش بالائه مثلا از هرتز ST 25 یا 35 یا 44 هست قیمتش بین 320 تا 420 تومن هست . یه سوپر تویتر سبک تر هم جواب منو بده فکر کنم
راستی آمپ rub2500.1 چه جوریه؟ قیمت داری؟ برای سابم میخوام
بازم تشکر

alone one
15-10-2013, 11:17
718 رو 215 گرفتي؟آكبدن؟چه خوب خريد.حدود 240 هست قيمتش.

والا آقا حمید کارتونش که یکم دربو داغون میزنه،یکم،ولی خوب شک دارم دیگه،خودشم گفت بالاتره،حتی 1550 ازبقیه جاها پرسیدم بالاتر بود ولی اونم 215 داد،پول لازم بود فک کنم
این باند فیک هم داره؟
اسم دقیقش HQ718 بود
حالا از همه اینا گذشته ارزش 450 داره؟ صدای خوبی میده؟
بعدا یه سوال خصوصیم دارم که از شهرستان برگشتم ازتون میپرسم
ممنون

meisam4
15-10-2013, 12:18
سلام دوستان نیاز با راهنمایی و مشاوره شما دارم
یه باشگاه بدنسازی با محیط مفید تقریبا 330 متر الان داره با 4 تا باند مدیا و یه آمپلی مدیا کار میکنه ولی از کیفیت باندا اصلا راضی نیستم یه جورایی صدا میبیچه

شنیدم باندهای jbl خوبه 15 اینچی/میگن 2 تاش جواب کارو میده و دیگه نیاز به آمپلی هم نیست

اگر ممکنه دوستان راهنمای کنن و بگن کلا چه باندهای هست که به کارم میاد و قیمت و مارک و مدل باندها به همراه قیمت ها رو همینجا بزارید
ممنونم

M.Amorous
15-10-2013, 15:14
سلام دوستان. خسته نباشید.
یه سیستم کوچیک دارم که میخواستم بهش یه آمپ مونو و یه ساب اضافه کنم احتمالا پخشم هم عوض کنم. پخشم. که احتمالا 7016 کن وود میگیرم. می خواستم ببینم قیمت ساب و آمپ مونو در حد خوب حدودا چقدر در میاد؟
در حال حاضر از آمپ دو کانال استفاده می کنم.
مرسی.

Assassins01
15-10-2013, 21:46
یه سیستم کوچیک دارم که میخواستم بهش یه آمپ مونو و یه ساب اضافه کنم احتمالا پخشم هم عوض کنم. پخشم. که احتمالا 7016 کن وود میگیرم. می خواستم ببینم قیمت ساب و آمپ مونو در حد خوب حدودا چقدر در میاد؟
مرسی.
اگه خوب و با کیفیت میخای تقریبا 1تومن به بالا
به نظر من اینفینیتی 1250 و تایپ s الپاین گزینه های خوبی هستن برای ساب ووفر
واسه آمپم hcp1d hertz خیلی خوبه

Assassins01
15-10-2013, 22:13
آقائی امیر جان.
من حواس پرت همش فکر میکردم ماشینتون پرایده.آره 206 کمی بد باره.BIG3 هم روش سخت انجام میشه.
خیلی خوب شد 1500 رو گرفتی. لامصب این سابهای راکفورد با Sens پائینی که دارن خیلی بد درایو هستند.ولی 1500 انشاءالله درایوش میکنه. اون برگه استاندارد CEA2006 تونا RMS رو چند زده؟S/N رو چند تائید کرده؟1800 وات RMS تائید کرده؟
من باطری ساز خوب سراغ دارم.فردا تماس میگیرم ببینم میتونه کمکت کنه.اگر okبود شماره اش رو بهت میدم خودت هماهنگ کن باهاش.
من هم بی صبرانه منتظر شنیدم T2 هستم.میخوام ببینم به ساب X-ion 12-800 محمدرضا 2010 میرسه:n02:
خدا رو شکر بچه های این فروم هم دارن کم کم های میشن.خیلی خوشحالم

حمید اقا کوچیکتم
حمید اقا من هرچی گشتم اینی رو ک گفتید تو دفترچش پیدا نکردم.همه جا زده بود فقط ی جا نوشته بود cea 2006 rms 1200 watt ی همچین چیزایی

hamidR15
15-10-2013, 22:54
چیکار کنیم دیگه . باید کمکم سیستم بازی رو بزارم کنار فقط سیستمم رو تکمیل کنم دیگه میبوسم میزارم کنار
البته نوشته مید باس اون مدلی که گفتمو . یکی بهم میگفت صداش کیفیت نداره و مثل باند مسجد میمونه . بعد من میتونم به عنوان میدرنج ازش استفاده کنم؟ بیشتر دنبال کیفیت هستم و پرتاب صدا
مدل رو تو پست قبل براتون نوشتم اگه ممکنه یه نگاه بندازید ببینید همونیه که قبلا دیدید.
تویتر هم قیمتاش بالائه مثلا از هرتز ST 25 یا 35 یا 44 هست قیمتش بین 320 تا 420 تومن هست . یه سوپر تویتر سبک تر هم جواب منو بده فکر کنم
راستی آمپ rub2500.1 چه جوریه؟ قیمت داری؟ برای سابم میخوام
بازم تشکر

سلام محمد جان
من این مدل رو نشنیدم ولی اونی که شنیدم دو جفت هم بود واقعا خوش صدا بود.
اصلا از صدای ساند خوشم نمیاد.لذا هیچگاه سراغش نمیرم.

والا آقا حمید کارتونش که یکم دربو داغون میزنه،یکم،ولی خوب شک دارم دیگه،خودشم گفت بالاتره،حتی 1550 ازبقیه جاها پرسیدم بالاتر بود ولی اونم 215 داد،پول لازم بود فک کنم
این باند فیک هم داره؟
اسم دقیقش HQ718 بود
حالا از همه اینا گذشته ارزش 450 داره؟ صدای خوبی میده؟
بعدا یه سوال خصوصیم دارم که از شهرستان برگشتم ازتون میپرسم
ممنون
آره خوب خریدی.نه فیک نداره کن وود رو نت الکترونیک انحصاری میاره.
من در خدممتون هستم.

سلام دوستان نیاز با راهنمایی و مشاوره شما دارم
یه باشگاه بدنسازی با محیط مفید تقریبا 330 متر الان داره با 4 تا باند مدیا و یه آمپلی مدیا کار میکنه ولی از کیفیت باندا اصلا راضی نیستم یه جورایی صدا میبیچه

شنیدم باندهای jbl خوبه 15 اینچی/میگن 2 تاش جواب کارو میده و دیگه نیاز به آمپلی هم نیست

اگر ممکنه دوستان راهنمای کنن و بگن کلا چه باندهای هست که به کارم میاد و قیمت و مارک و مدل باندها به همراه قیمت ها رو همینجا بزارید
ممنونم
دوست گلم آقا میثم اینجا محل مشاوره سیستمهای صوتی خودرو هست.اشتباه تشریف آوردید.

مرسی.
رنج قیمت هم میفرمودی عزیزم.

حمید اقا کوچیکتم
حمید اقا من هرچی گشتم اینی رو ک گفتید تو دفترچش پیدا نکردم.همه جا زده بود فقط ی جا نوشته بود cea 2006 rms 1200 watt ی همچین چیزایی
سرور مائی امیر جان.
مگه میشه نباشه.مگه در کارتنش چسب نداره؟چسب حالت آکبند؟1
تو امپهای قدیمی که ساخت آمریکا بود این Certification رو داشت که این عکس از P4004 هست که خود راکفورد گفته 4 تا 50 وات ولی CEA2006 توان RMS 4*86 رو تائید کرده!!

متاسفانه تو این جدیدها که من بهشون مشکوکم از نظر اصالت اینجوری باید باشه .چون CEA پس رفت نمیکنه میکنه؟!!!!:n13:
یه همچین چیزی باید باشه وگرنه آمپتون آک نیست:

hamidR15
15-10-2013, 23:12
راستی امیر گفتی 1200 CEA تائید کرده؟مگه مدلش t1500-1bd نیست؟
روی2 اهم باید 1500 وات خروجی بده که!!!:n13::n13:
احتمالا مدل آمپتون اینه:

Assassins01
15-10-2013, 23:23
راستی امیر گفتی 1200 CEA تائید کرده؟مگه مدلش t1500-1bd نیست؟
روی2 اهم باید 1500 وات خروجی بده که!!!:n13::n13:
احتمالا مدل آمپتون اینه:
سید بابا بگو امپ دیگه!!!!!
من 10 دفه شناسنامه سابو چرخوندم همچین چیزی پیدا نکردم!!!
رو 2 اهم 1549
رو 1 اهم 1715
تایید شده حاجی

sansa
16-10-2013, 09:40
سلام

به دلیلی از خرید باند Co 609 پشیمون شدم چون خیلی گرون درمیاد اما در کیفیتش شکی نیست !

چند تا باند رو در نظر دارم که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . من صدای با بیس قووی میخوام و کیفیت عالی با توجه به هزینه ای که میکنم . امپ هم میخوام بگیرم . اما اولش فعلا میخوام باند رو مشخص کنم .

باند های زیر بیشتر مد نظرم هستن .

Pioneer TS-D6902R به قیمت 340 (نظرم روی این یا جی بی ال 6902 و جی بی ال 938 هست و با توجه به بیس مورد انتظار نمیدونم کدومش بهتره )
Jbl gto938 به قیمت 198
Hertz ECX 690 به قیمت 204
Pioneer TS-A6994S به قیمت 226000 تومن
6975 V2 به قیمت 360 تومن (اصل ) این چطوری هست ؟ ارزش خرید داره یا نه ؟

باند های زیر هم هستن .
باندی میخوام که قدرت بیس بالا داشته باشه و صدای با حجم بیشتر و بلند تر تولید کنه . لطفا یکی باند معرفی نکنید چند مدل پیشنهاد کنید و به ترتیب بگین کدوم بهتره تا با توجه به شرایطم انتخاب کنم . تشکر:n12:

najee
16-10-2013, 11:22
بین این سه تا کدوم ازهمه بهتره فکر کنم تقریبا همشون تو یه رنج قیمت باشن
1)پایونیر DEH-6350SD
2)JVC KD-R646
3) کنوود U456
بین اسپیکرها اینا چطوره
1)پایونیر6995
2)کنوود 6944
3)کنوود 6994

m-530
16-10-2013, 11:55
بین این سه تا کدوم ازهمه بهتره فکر کنم تقریبا همشون تو یه رنج قیمت باشن
1)پایونیر DEH-6350SD
2)JVC KD-R646
3) کنوود U456
بین اسپیکرها اینا چطوره
1)پایونیر6995
2)کنوود 6944
3)کنوود 6994

پخش : Deh-6350SD

باند : 6995

این دو تا بهترین هستن . البته باند ها باید پسوند pioneer - 6995R باشه خوبه .

mehrabooni
16-10-2013, 14:53
بالاخره نگفتین از بین امپ های زیر کدومشو برای jbl 938 بخرم
در اینده قصد ندارم هیچ چیزی اضافه کنم
و امپ he2

a222
16-10-2013, 15:47
سلام .
دوستان اگه میشه برای خرید آمپ راهنمایی کنید..در حد جوابگو باشه قیمت پایین
مشخصات ضبط پایونیر x7550sd
باند پایونیر 6975

+ f.a.r.i
16-10-2013, 16:16
بالاخره نگفتین از بین امپ های زیر کدومشو برای jbl 938 بخرم
در اینده قصد ندارم هیچ چیزی اضافه کنم

و امپ he2

داداش بهترین و مناسبت ترین و ارزون ترین امپ برای شما : JVC AX3002
قیمت 160 تومن هستش. کامل درایو میشه باندتون .

بعدش Kenwood M526

قیمت 168 تومن

212vr
16-10-2013, 16:49
دوستان يه راهنمايي ١٤٠آلپاين يا ١٧١٦كنوود
اينا مهم واسم
كيفيت صدا
اتصال آيپاد
و زيبايي
كيفيت خودش

mehrabooni
16-10-2013, 16:51
از بین اینا کدومش بهترینه ؟؟
یه امپ میخام که قشنگ باندامو درایو کنه و ارزونتر هم باشه چون پول زیادی دستم نیست

راستی روی کارتن باندهای jbl 938 نوشته 300 وات ولی دوستان در راهنمایی هایی که کردن میگن باید دنبال امپی باشم که 100 وات به باندها بده . توضیح میدین لطفا ؟؟

M.Amorous
16-10-2013, 17:03
مرسی.
پ.ن: رنج قیمت ساب و آمپ مونو حدودا 600 هزار تومن. نمی خوام بهترین جنس موجود رو بخرم فقط میخوام صدای خوبی بشنوم. اگه میشه راهنمایی بفرمایید. مرسی

mehrabooni
16-10-2013, 17:13
اوایل دوستان امپ 3500 پایونیر پیشنهاد دادن ولی 3500 کراس اوور و تنظیمات خوبی نداره . پخش من هم کراس نداره پس نمیشه تنظیم خاصی رو سیستم انجام بدم . چون پخش تنظیمات hpf نداره رو اهنگایی با بیس سنگین فشار زیادی به باندا میاد

به نظر خودم he2 بهتره
ولی بازم من زیاد از سیستم سردرنمیارم خاهشا دوستان بهترین امپ و ارزونترینشو برای باند jbl gto 938 بگین چیه

amin5030
16-10-2013, 22:27
با عرض سلام خدمت دوستان
دنبال یک ساب اکتیو هستم با قیمت مناسب! اگر پیشنهادی دارین لطفا بگین
نظرتون راجع به SWD-1600 چیه؟کسی صداشو شنیده؟

najee
17-10-2013, 07:55
دوستان سه تاسئوال .مگه میشه با اینکه فرکانس کاری پایونیر6985بین 27Hz تا 38000Hzاز 6975که بین 30Hz تا 25000Hz بدتر باشه مگه نه اینکه هرچی فرکانس پایین تری باشه صدای بم بیشتروهرچی فرکانس بالاتر باشه صدای زیر بهترتولید میشه.
دسیبل هرچی بیشتر باشه صدا بلندتر میشه درسته؟
این پسوندهای باندای پپایونیر معرف چیه مثل v2 یاs؟؟کدوم بهتره؟الان 6985پایونیر بیس بالاتری نسبت به 6994کنوود داره؟

najee
17-10-2013, 08:40
کدوم و بگیرم بهتره 6985پایونیر یاMTX-THX693یاهم کیفیت هم بیس تو رنج قیمت زیر200تومن. ولی بازم میگم فرکانس کاری پایونیره یه چیز دیگس مگه اینکه تقلبی باشه/؟؟؟

miladpa63
17-10-2013, 10:22
سلام
من بین دو باند کنوود 718 و کنوود 7100 موندم . ایا تفاوت قابل محسوسی دارن یا نه؟
718 آبی رنگ 320 هزار و 718 سفید 260 هزار و 7100 قیمت کردم 300 هزار گفت با توجه به اینکه 718: 400 وات و 80 rms و 7100: 600وات و 150 rms
کدومو پیشنهاد میدین بگیرم؟؟؟
:n12:

hamed malekpour
17-10-2013, 12:14
7100ارتقا داده شده 718 است پس بهتره.

mehrabooni
17-10-2013, 12:53
سلام
718 آبی رنگ 320 هزار و 718 سفید 260 هزار و 7100 قیمت کردم 300 هزار گفت با توجه به اینکه 718: 400 وات و 80 rms و 7100: 600وات و 150 rms

اینهمه روی 718 بحث شده ! میگن نخر ! صداش سر درد میاره انقدر تیوترش شلوغ و اشغاله
ولی صدای 7100 رو نشنیدم پس نظر نمیدم

mehrabooni
17-10-2013, 12:54
یه امپ میخام که قشنگ باندامو درایو کنه و ارزونتر هم باشه چون پول زیادی دستم نیست

راستی روی کارتن باندهای jbl 938 نوشته 300 وات ولی دوستان در راهنمایی هایی که کردن میگن باید دنبال امپی باشم که 100 وات به باندها بده . توضیح میدین لطفا ؟؟

اوایل دوستان امپ 3500 پایونیر پیشنهاد دادن ولی 3500 کراس اوور و تنظیمات خوبی نداره . پخش من هم کراس نداره پس نمیشه تنظیم خاصی رو سیستم انجام بدم . چون پخش تنظیمات hpf نداره رو اهنگایی با بیس سنگین فشار زیادی به باندا میاد

به نظر خودم he2 بهتره
ولی بازم من زیاد از سیستم سردرنمیارم خاهشا دوستان بهترین امپ و ارزونترینشو برای باند jbl gto 938 بگین چیه

اگه یه بار وقت بزارین جواب بدین چی میشه

amin5030
17-10-2013, 15:29
اگه یه بار وقت بزارین جواب بدین چی میشه
اون 300 وات پیک هست rms مهمه
باید خروجی امپ با rms باندتون هماهنگ باشه

mehrabooni
17-10-2013, 15:59
اون 300 وات پیک هست rms مهمه
باید خروجی امپ با rms باندتون هماهنگ باشه

با این حساب ، کدوم امپ بهترین گزینه برای باندهای 938 ؟؟
از بین 5 امپی که عکسشو اپلود کردم ، با توجه به قیمتش کدوم یکی به صرفه تره ؟؟

rezahacker3020
17-10-2013, 18:57
سلام
دوستان میخواستم یک ظبط usb دار بگیرم و دو تا هم باند فقط میخوام کیفیت صدا شفاف باشه و وقتی صدارو بلند میکنی خرت خرت نکنه در ضمن من صدای بالا نمیخوام فقط وضوح و شفافیت میخوام 500 تومن هم میتونم هزینه کنم.
در ضمن این امپلی فایر باید باشه؟ اگه نباشه چی میشه؟

Razavi Parsa
17-10-2013, 19:00
سلام
يك راهنمايي مي خواستم يك عدد پخش پايونر 7450 رو كه كار كرده است بهم قيمت دادن 410 هزار تومان در حالي كه پخش 7550 رو نو و آكبندش قيمت گرفتم 450 الي 430
مي خواستم ببينم 7550 جديدتره از 7450 يا نه؟ به نظرتون صرف با كدومه؟

amin5030
17-10-2013, 21:03
با این حساب ، کدوم امپ بهترین گزینه برای باندهای 938 ؟؟
از بین 5 امپی که عکسشو اپلود کردم ، با توجه به قیمتش کدوم یکی به صرفه تره ؟؟
من نه قیمت این امپا که گذاشتیرو می دونم نه خروجیش ولی برندایی که گذاشتی همه خوبن.

najee
17-10-2013, 21:21
دوستان من الان از بازار میام یه پخش کنوود U3053خریدم 200تومن. فروشنده گفت خروجی آمپلی میخوره تو مغازه هم دیدم پشت دستگاه دوفیش میخوره فکرکردم مال آمپلی باشه بعد که اومدم خونه دیدم تو کاتالوگش نوشته خروجی ساب وفر یعنی چی؟؟
یعنی آمپ بهش نمیخوره این پخش باند معمولی رو به زحمت پخش میکنه خروجی ساب وفر چه صیغه ای دیگه.

hamidR15
18-10-2013, 00:37
پ.ن: رنج قیمت ساب و آمپ مونو حدودا 600 هزار تومن. نمی خوام بهترین جنس موجود رو بخرم فقط میخوام صدای خوبی بشنوم. اگه میشه راهنمایی بفرمایید. مرسی
سلام
:n16::n12:ضمن عرض تبریک فرارسیدن عید سعید قربان خدمت همه دوستانم در این فروم،برای همگی آرزوی توفیق و بهروزی دارم.:n12::n16:
دوست عزیز میتونید:
ساب MX12PLUS قیمت 250 تومن
آمپ کن وود 8106 قیمت 380 تومن
رو تهیه نمائید،

دوستان سه تاسئوال .مگه میشه با اینکه فرکانس کاری پایونیر6985بین 27Hz تا 38000Hzاز 6975که بین 30Hz تا 25000Hz بدتر باشه مگه نه اینکه هرچی فرکانس پایین تری باشه صدای بم بیشتروهرچی فرکانس بالاتر باشه صدای زیر بهترتولید میشه.
دسیبل هرچی بیشتر باشه صدا بلندتر میشه درسته؟
این پسوندهای باندای پپایونیر معرف چیه مثل v2 یاs؟؟کدوم بهتره؟الان 6985پایونیر بیس بالاتری نسبت به 6994کنوود داره؟
ببین دوست عزیز،درسته که هرچقدر فرکانسهای بالا عدد بالاتری رو نشون بدن بهتر هستند ولی شخصا تو برند پایونیر اصلا این پاسخهای فرکانسی رو که مینویسه قبول ندارم.ضمنا گوش انسان بالای 20KHZ رو نمی تواند بشنود.

سلام
718 از نظر کیفیت صدا خیلی قابل قبول نیست.ولی نسبت به 7100 خوش درایو تر هست.
7100 امپ قوی میخواد با توجه به Sens پائینی که داره با آمپ 100-120 واتی درایو نمیشه. بالای 150 وات RMS باید ورودی بهش داده بشه. ضمنا خیلی صدای جالبی نداره.(نظر شخصی)

سلام
دوستان میخواستم یک ظبط usb دار بگیرم و دو تا هم باند فقط میخوام کیفیت صدا شفاف باشه و وقتی صدارو بلند میکنی خرت خرت نکنه در ضمن من صدای بالا نمیخوام فقط وضوح و شفافیت میخوام 500 تومن هم میتونم هزینه کنم.
در ضمن این امپلی فایر باید باشه؟ اگه نباشه چی میشه؟
همین خرت خرت که فرمودی مربوط به نداشتن امپلیفایر و فشار به پخش هست که باعث دیستورشن میکنه.
وضوح با 500 تومن؟!خواهشا شوخی نکنید دیگه؟
پخش رو حد اقل u456که حدود 300 تومن هست پیشنهاد میکنم.اسپیکر هم کن وود 6934 که 120 تومن هست و آمپ هم کن وود M526 اونم 200 تومن.

سلام
يك راهنمايي مي خواستم يك عدد پخش پايونر 7450 رو كه كار كرده است بهم قيمت دادن 410 هزار تومان در حالي كه پخش 7550 رو نو و آكبندش قيمت گرفتم 450 الي 430
مي خواستم ببينم 7550 جديدتره از 7450 يا نه؟ به نظرتون صرف با كدومه؟
بله 7450 از 7550 قدیمیتر هست.
نظر شخصی من اینکه هیچ فرقی از نظر صدا ندارن.فقط بعضی اوقات پخشهای قدیمی بیخودی گرون میفروشن. مثلا 7150 واقعا چی داره که آکبندش رو شنیدم تا 900 قیمت دادن!!!!:n04::n04::n04:.یعنی هم قیمت 80PRS.جالبتر اینکه مشتری هم براش پیدا میشه.پخشی که من خودم خریدم 250 تومن.:n02:

دوستان من الان از بازار میام یه پخش کنوود U3053خریدم 200تومن. فروشنده گفت خروجی آمپلی میخوره تو مغازه هم دیدم پشت دستگاه دوفیش میخوره فکرکردم مال آمپلی باشه بعد که اومدم خونه دیدم تو کاتالوگش نوشته خروجی ساب وفر یعنی چی؟؟
یعنی آمپ بهش نمیخوره این پخش باند معمولی رو به زحمت پخش میکنه خروجی ساب وفر چه صیغه ای دیگه.
دوست عزیز یک جفت خروجیه RCA داره که میتونید آمپلیفایر بهش متصل کنید. منتها یا آمپ دو کانال برای اسپیکرهای عقب یا امپ مونو برای ساب ووفر.

m-530
18-10-2013, 02:19
این اسپیکر Audio System Co609 puls رو کدوم امپلی فایر میتونه کامل درایو کنه یا تا 90 % درایو کنه ؟ ایا M-line 75.4 میتونه درایو کنه ؟ (ارزون ترین امپلی 4 کانال ادیو سیستم )

چند وات میتونه به باند ها بده ؟ باند ها که تو مشخصات زده 140 وات قدرت واقعی

اگه این باند با یه ساب 400 واتی همراه بشه بازم امپلی M-line 75.4 جواب گو هست ؟؟؟؟؟ مثلا باند Co 609 و ساب KFC-3013

sansa
18-10-2013, 02:30
سلام

به دلیلی از خرید باند Co 609 پشیمون شدم چون خیلی گرون درمیاد اما در کیفیتش شکی نیست !

چند تا باند رو در نظر دارم که نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . من صدای با بیس قووی میخوام و کیفیت عالی با توجه به هزینه ای که میکنم . امپ هم میخوام بگیرم . اما اولش فعلا میخوام باند رو مشخص کنم .

باند های زیر بیشتر مد نظرم هستن .

Pioneer TS-D6902R به قیمت 340 (نظرم روی این یا جی بی ال 6902 و جی بی ال 938 هست و با توجه به بیس مورد انتظار نمیدونم کدومش بهتره )
Jbl gto938 به قیمت 198
Hertz ECX 690 به قیمت 204
Pioneer TS-A6994S به قیمت 226000 تومن
6975 V2 به قیمت 360 تومن (اصل ) این چطوری هست ؟ ارزش خرید داره یا نه ؟

باند های زیر هم هستن .
باندی میخوام که قدرت بیس بالا داشته باشه و صدای با حجم بیشتر و بلند تر تولید کنه . لطفا یکی باند معرفی نکنید چند مدل پیشنهاد کنید و به ترتیب بگین کدوم بهتره تا با توجه به شرایطم انتخاب کنم . تشکر:n12:

:n28::n28:

همه رو جواب دادید غیر از سوال من :n27:

amin5030
18-10-2013, 08:30
با عرض سلام خدمت دوستان
دنبال یک ساب اکتیو هستم با قیمت مناسب! اگر پیشنهادی دارین لطفا بگین
نظرتون راجع به SWD-1600 چیه؟کسی صداشو شنیده؟
اقا حمید اگر لطف کنین سوال منم جواب بدین ممنون می شم :n16: (ساب اکتیو دست دوم تمیز هم اگر سراغ دارین بگین)

miladpa63
18-10-2013, 09:32
همین یه سوال رو هم بپرسم چون فردا میرم باند کنوود 718 با یه امپلی بگیرم با پخش فابریک پراید 131 .ولی امروز یکی از دوستام گفت که به ظبط خیلی فشار میاره و امکان خراب شدنش هس همین طوره یا ظبط جواب میده ؟

hamidt83
18-10-2013, 11:41
سلام دوستان
می خوام 8019 کنودد بگیرم اما ظاهرا کمیاب شده.یه پخش خوب که امکانات و کیفیت صداش در حد 8019 باشه رو بهم پیشنهاد میدین؟ آبا پخش های پایونر میپن صداش تیزه، درسته؟در صورت امکان sd هم بخوره.
مرسی

AliSub
18-10-2013, 13:14
سلام
رو تاقچه پراید 131 میخوام دوتا باند بزارم یکی میگه تخته نگیر رو همون تاقچه اصلی بزاری بهتره. یکی میگه تخته بگیری بزاری بهتره! چکار کنم به نظرتون؟
اگه رو همون تاقچه خودش ببندم تو صدای زیاد اون حلب زیرش صدا نمیوفته؟

najee
18-10-2013, 14:29
دوستان من دیروز توپ خونه بودم .اولا بغیر از اینجا جای دیگه ای پیشنهاد نمیشه واسه سیستم وباندچون نسبت به قدیم خیلی کمتر شده وخیلی قیمتها پرت.
من دیروز پخش کنوود3053خریدم 200تومن نمیدونم چی از آب دربیاد ولی نتونستم اسپیکر مناسبشو پیداکنم.فروشنده گفت 6965پایونیر بردارV2شو چون کاغذی هم هست بیس بالاتری داره واقعا چنین چیزی حقیقت داره چون کاغذی بیسش بهتره؟؟.ولی خودم نظرم 6985بودکه فرکانسش از27هرتزشروع میشه.من یکی از دوستام اسپیکر JVCداره صداش فوق العاده است ولی من اصلا توبازار اسپیکر جی وی سی پیدا نکردم!!!
بعد یه سئوال دیگه قضیه این پسوندها که بعد ازمدلها نوشتن چیه مثل 6975V2وکدوم بهتره؟
من تا پنجشنبه فرصت دارم که برم اسپیکر بخرم تا اون موقع هم میخوام تحقیق کنم ببینم بهترین گزینه چیه..

hamidreza nazarian
18-10-2013, 16:03
سلام دوستان
می خوام 8019 کنودد بگیرم اما ظاهرا کمیاب شده.یه پخش خوب که امکانات و کیفیت صداش در حد 8019 باشه رو بهم پیشنهاد میدین؟ آبا پخش های پایونر میپن صداش تیزه، درسته؟در صورت امکان sd هم بخوره.
مرسی

سلام شما میتونید 7016 بخرید امکاناتشم شبیه 8019 هستش .. مورد تایید اساتید هم هستش..

amehsany
18-10-2013, 16:15
باسلام
ازنظرکیفیت و وضوح، کنوود7016بهتره یا آلپاین درحدهمون 400تومن؟حقیقت بین این دوتا موندم.

hamidreza nazarian
18-10-2013, 16:33
سلام ..این مارک آدیو سیستم که داخل ایران میاد ساخت کدوم کشوره؟ آلمان ..کره یا چین؟آیا چینیش تقلبیه یا همون کیفیت کره یا آلملنو داره؟:n13:

hamidR15
18-10-2013, 17:27
این اسپیکر Audio System Co609 puls رو کدوم امپلی فایر میتونه کامل درایو کنه یا تا 90 % درایو کنه ؟ ایا M-line 75.4 میتونه درایو کنه ؟ (ارزون ترین امپلی 4 کانال ادیو سیستم )

چند وات میتونه به باند ها بده ؟ باند ها که تو مشخصات زده 140 وات قدرت واقعی

اگه این باند با یه ساب 400 واتی همراه بشه بازم امپلی M-line 75.4 جواب گو هست ؟؟؟؟؟ مثلا باند Co 609 و ساب KFC-3013
سلام
اگر بخواهید صدای خوبی ازش بگیرید.من ML100.2 رو براش پیشنهاد میکنم.یا صبر کنید RS150.2 رو شرکت بیاره که بهترین گزینه هست. ولی خب قیمتش خیلی بالا در میاد.
3013 صدای جالبی نداره. چرا حالا 3013؟شما MX12بگیر با یه مونو مثل 8105 یا جدیدا 8106 آمده ببین چه صدائی بهتون میده.
ولی خب ML75.4 هم من صداش رو شنیدم میتونه صدای خوبی بهتون بده ولی تلفیقی از 100.2 و مونو به مراتب صدای کاملتری خواهید داد.

:n28::n28:

همه رو جواب دادید غیر از سوال من :n27:
هرتز 690 گزینه مناسبی هست.بعد از اون 6902 پایونیر.

اقا حمید اگر لطف کنین سوال منم جواب بدین ممنون می شم :n16: (ساب اکتیو دست دوم تمیز هم اگر سراغ دارین بگین)
من نشنیدم صداش رو.
اکتیور هم متاسفانه سراغ ندارم. برای همین پاسخ ندادم.

همین یه سوال رو هم بپرسم چون فردا میرم باند کنوود 718 با یه امپلی بگیرم با پخش فابریک پراید 131 .ولی امروز یکی از دوستام گفت که به ظبط خیلی فشار میاره و امکان خراب شدنش هس همین طوره یا ظبط جواب میده ؟
چرا 718؟!
بله چون امپدانسش 3 اهمی هست باید با آمپلیفایر مناسب بسته بشه. ممکنه به پخش آسیب برسونه.

سلام دوستان
مرسی
بله طبق صحبتی که داشتم ظاهرا تولیدش قطع شده و بجای اون 7056BT رو شرکت آورده که خیلی تعریف کردن و همه امکانات 8019 رو داره.قیمتش هم حدود 500 تومن هست.
به نظر من پایونیر نگیرید خیلی بهتره.تیزیه صداش آزاردهنده هست.

سلام
رو تاقچه پراید 131 میخوام دوتا باند بزارم یکی میگه تخته نگیر رو همون تاقچه اصلی بزاری بهتره. یکی میگه تخته بگیری بزاری بهتره! چکار کنم به نظرتون؟
اگه رو همون تاقچه خودش ببندم تو صدای زیاد اون حلب زیرش صدا نمیوفته؟
مسلما اگر MDF باشه خیلی بهتره ولی اگر اسپیکرتون خیلی سنگین نباشه و Xmax زیادی نداشته باشه روی همون فابریکی هم میشه بست.

باسلام
ازنظرکیفیت و وضوح، کنوود7016بهتره یا آلپاین درحدهمون 400تومن؟حقیقت بین این دوتا موندم.
آلپاین صداش پردیتیل تر هست.فرکانسهای بالا رو خیلی خوب پخش میکنه. کن وود مثل پایونر کمی به سمت بم میزنه.
اگر اهل تیس تیس و تیوتیر بازی هستید آلپاین ولی اگر مید باس باز هستید کن وود.

سلام ..این مارک آدیو سیستم که داخل ایران میاد ساخت کدوم کشوره؟ آلمان ..کره یا چین؟آیا چینیش تقلبیه یا همون کیفیت کره یا آلملنو داره؟:n13:
بنده شخصا با تکنیکال گلیدن مکاتبه داشتم.
سری بالا و های اندها همگی در آلمان ساخته میشوند.(در سایت اگر تشریف ببرید زیر محصولات آلمان نوشته Made In Germany)
آمپلیفایرها که تحت لیسانس برند گلیدن و در کره و کامپوننتها و اسپیکرها نیز باز تحت لیسانس برند گلیدن در چین مثل تولید میشوند.مانند برند اپل با آیفون و آیپدش.
لذا به هیچ عنوان تاکنون Fake و Hi Copy از این برند تولید نشده. ولذا با اطمینا میتونم عرض کنم مثل بقیه کالاهای صوتی که همگی جعلیشون هم هست این برند خدا رو شکر اورجینال هست. پس با خیال راحت میتواید تهیه نمائید.

Saeed_S20
18-10-2013, 17:55
سلام دوستان
یک سمند هست میخواستم کم کم خرجه سیستمش کنم؛گفتم اول از بانداش شروع کنم چون خیلی داغونه:n01:
من خودم میخوام صداش شفاف باشه و وقتی زیاد میکنی صداش خراب نشه؛با تحقیق هایی که کردم برای باند گفتم برای اینکه صدایی با کیفیت داشته باشم بهترین باند کامپوننت هست؛سابشم بعدا اضاف میکنم روش.
حا میخواستم بدونم که برای سمند چه تعداد باند کامپوننت بذارم بهتره؟؟؟:n13:
2تا جلو 2 تا هم عقب + 2تا تیوتر چطوره؟؟؟؟؟
راستی قیمت کامپوننت هارو ندارم:n27:از چقدر شروع میشه و تا چقدر میره؟؟:n13:
راستی این باندای هرتز که خیلی معروفه(690 هست دیگه؟!!!)اونا چه قیمتی هست؟؟و اینکه همین یک مدل هست یا 690 مدلای مختلف داره؟؟؟؟چون یکجا دیدم قیمتشو زده بود150 یکجای دیگه زده بود 400!!!!!
البته اگه ببینم خرجش زیاد میشه میرم سراغ همون کواکسیال ها:n02:

ممنون میشم جواب بدین:n16:

alirafaat
18-10-2013, 17:58
سلام

از دو باند هرتز 690 و ایدیو سیستم 609 کدوم کیفیت بهتری داره ( با توجه به قیمت ) ؟

امپ اینفینیتی 7541 می تونه اینا رو درایو کنه ؟

با تشکر

najee
18-10-2013, 18:28
آقا حمید مارو هم دریاب داداش

Mohammadkiller
18-10-2013, 20:26
سلام
آقا حمید سوپرتویتر رو آمار گرفتی؟
مرسی

hamidt83
18-10-2013, 21:16
بله طبق صحبتی که داشتم ظاهرا تولیدش قطع شده و بجای اون 7056BT رو شرکت آورده که خیلی تعریف کردن و همه امکانات 8019 رو داره.قیمتش هم حدود 500 تومن هست.
به نظر من پایونیر نگیرید خیلی بهتره.تیزیه صداش آزاردهنده هست.

به نظر شما 7056 بگیرم؟
از کجا می تونم تهیه کنم؟
می خوام همراه این پخش 4تا کامپ و ساب ببندم.مشکلی که پیش نمیاد؟کیفیتش خوب میشه؟
کامپ mx135 , mx165
ساب mx12 plus
آمپ 6500 پایونیر
آمپ مونو 8105 کنوود
به نظرتون خوب است؟من کیفیت و جزئیات صدا برام مهم هست.

oranoos_92
18-10-2013, 21:54
دوستان یه جفت باند برای عقب 206 اسدی با ضبط فایریکش میخوام......نظرم روی 6985 پایونر هست حدود 170 قیمت داره؟ چطوره؟ فقط هم ضبط فابریک و باند هست...صداش خوبه؟

Saeed_S20
18-10-2013, 22:18
آقا حمید چشم ها در انتظار شما هستن:n02::n07:

Saeed_S20
19-10-2013, 08:44
راستی آقا آلپاین مدل CDE-140E چطور پخشی هست؟؟؟:n02:

hamidR15
19-10-2013, 10:40
دوستان من دیروز توپ خونه بودم .اولا بغیر از اینجا جای دیگه ای پیشنهاد نمیشه واسه سیستم وباندچون نسبت به قدیم خیلی کمتر شده وخیلی قیمتها پرت.
من دیروز پخش کنوود3053خریدم 200تومن نمیدونم چی از آب دربیاد ولی نتونستم اسپیکر مناسبشو پیداکنم.فروشنده گفت 6965پایونیر بردارV2شو چون کاغذی هم هست بیس بالاتری داره واقعا چنین چیزی حقیقت داره چون کاغذی بیسش بهتره؟؟.ولی خودم نظرم 6985بودکه فرکانسش از27هرتزشروع میشه.من یکی از دوستام اسپیکر JVCداره صداش فوق العاده است ولی من اصلا توبازار اسپیکر جی وی سی پیدا نکردم!!!
بعد یه سئوال دیگه قضیه این پسوندها که بعد ازمدلها نوشتن چیه مثل 6975V2وکدوم بهتره؟
من تا پنجشنبه فرصت دارم که برم اسپیکر بخرم تا اون موقع هم میخوام تحقیق کنم ببینم بهترین گزینه چیه..
سلام.ببخشيد نديدم پست شما رو.
به نظر من كن وود كلا تو همه رنجهاش صداي خوبي داره. فقط تعداد خروجيهاش هست كه كم و زياد ميشه.مثلا دوجفت يا سه جفت.
من V2 رو نشنيدم.

سلام دوستان
یک سمند هست میخواستم کم کم خرجه سیستمش کنم؛گفتم اول از بانداش شروع کنم چون خیلی داغونه:n01:
من خودم میخوام صداش شفاف باشه و وقتی زیاد میکنی صداش خراب نشه؛با تحقیق هایی که کردم برای باند گفتم برای اینکه صدایی با کیفیت داشته باشم بهترین باند کامپوننت هست؛سابشم بعدا اضاف میکنم روش.
حا میخواستم بدونم که برای سمند چه تعداد باند کامپوننت بذارم بهتره؟؟؟:n13:
2تا جلو 2 تا هم عقب + 2تا تیوتر چطوره؟؟؟؟؟
راستی قیمت کامپوننت هارو ندارم:n27:از چقدر شروع میشه و تا چقدر میره؟؟:n13:
راستی این باندای هرتز که خیلی معروفه(690 هست دیگه؟!!!)اونا چه قیمتی هست؟؟و اینکه همین یک مدل هست یا 690 مدلای مختلف داره؟؟؟؟چون یکجا دیدم قیمتشو زده بود150 یکجای دیگه زده بود 400!!!!!
البته اگه ببینم خرجش زیاد میشه میرم سراغ همون کواکسیال ها:n02:

ممنون میشم جواب بدین:n16:
استيج جلو سمند خيلي بد اسپيكر خور هست. نه 10 نه 13.به قول معروف بايد بخورونيش.:n02:براي عقب هم كامپوننت بگيريد و يه ساب نيز داخل صندوق صداي مناسبي خواهيد داشت.هزينه رو اعلام بفرمائيد.
هرتز هم سريه مختلف داره. بالاترين سريه اون هاي انر‍ژيه كه معروف هست.380-90 هست اگر اشتباه نكنم.

سلام

از دو باند هرتز 690 و ایدیو سیستم 609 کدوم کیفیت بهتری داره ( با توجه به قیمت ) ؟

امپ اینفینیتی 7541 می تونه اینا رو درایو کنه ؟

با تشکر
به نظر من CO609.
با اينفي درايو ميشه ولي اينفيا جديد رو اصلا توصيه نميكنم. چون خرابي بالائي داره .مشكل پروتكت هم همينطور.

سلام
آقا حمید سوپرتویتر رو آمار گرفتی؟
مرسی
محمد جان قراره فردا پيگيري كنم.

به نظر شما 7056 بگیرم؟
از کجا می تونم تهیه کنم؟
می خوام همراه این پخش 4تا کامپ و ساب ببندم.مشکلی که پیش نمیاد؟کیفیتش خوب میشه؟
کامپ mx135 , mx165
ساب mx12 plus
آمپ 6500 پایونیر
آمپ مونو 8105 کنوود
به نظرتون خوب است؟من کیفیت و جزئیات صدا برام مهم هست.
اگر مايل باشيد من از شركت ميتونم براتون تيه كنم.
آمپ 6500 رو اصلا توصيه نميكنم چون صداي كامپوننتها تون رو خراب ميكنه.
ديروز تو پرشيا MX165 رو با آمپ ML75.4 و پخش p80 ششنيدم.(قبلا با سريه 6 پايونير شنيده بودم كمي تيز بود تو ولومهاي بالا) ولي با p80 واقعا لذت بردم. يكبار ديگه برام صداي تيز پايونيرهاي سريه پائين اثبات شد.
كن وود كلا صداي بمي داره و با كامپوننتهائي كه كمي ميل به تشديد فركانسهاي بالا و پرتاب تيوتر خوبي دارن مچ ميشه.
اگر نظر بنده رو قبول داريد يه 75.4 بگيريد با همين كامپها مطمئنم صداي خوبي خواهيد داشت. البته نصب و تنظيم بودن سيستم هم خيلي مهم هست. همينطور اكسسوري.

دوستان یه جفت باند برای عقب 206 اسدی با ضبط فایریکش میخوام......نظرم روی 6985 پایونر هست حدود 170 قیمت داره؟ چطوره؟ فقط هم ضبط فابریک و باند هست...صداش خوبه؟
ok

آقا حمید چشم ها در انتظار شما هستن:n02::n07:

راستی آقا آلپاین مدل CDE-140E چطور پخشی هست؟؟؟:n02:
بله پخش خوبي هست.كساني كه بستن راضي بودن.فقط خروجي RCA رو دو جفت داره. يعني جلو /عقب يا جلو /ساب ووفر ميشه ازش خروجي گرفت.

Saeed_S20
19-10-2013, 10:49
آفا حمید این مدلی که گفتم آی سی صداش چطوری؟؟؟قوی هست به اندازه کافی؟؟؟
راستی کله سیستمی که میخوام ببندم رو این ماشین دیگه از 1 تومن بالاتر نره؛به نظرت با این خواسته های من و بودجم چه باند و پخشی مناسبه؟؟
راستی این باند و ساب و کامپوننت و آمپ آلپاین چطورن؟؟کیفیت و قدرت دارن؟؟اصن ارزش خرید دارن؟؟؟
من از این آدماییم که دوست دارم وقتی صدارو زیاد میکنم صدا شفاف باشه و خراب نشه+بیس عالی هم داشته باشه:n16:

alirafaat
19-10-2013, 13:12
سلام

شرمنده حمید اقا اینور اونور مطلبی می خونیم ( می خونم ) سئوال پیش میاد مزاحم شما میشیم

برا اسیکر عقب اگه به جای co 609 از کامپ mx 165 استفاده بشه چطوره ؟

من الان روی درای جلو کامپ الپاین c600 دارم اگه به جای اونها از mx 165 استفاده کنم و عقب از 609 چطوره ؟ هارمونی داره ؟ تغییرش به قیمت پرداختی میارزه ؟

البته من ساب هم دارم

با تشکر

hamidR15
19-10-2013, 13:22
آفا حمید این مدلی که گفتم آی سی صداش چطوری؟؟؟قوی هست به اندازه کافی؟؟؟
راستی کله سیستمی که میخوام ببندم رو این ماشین دیگه از 1 تومن بالاتر نره؛به نظرت با این خواسته های من و بودجم چه باند و پخشی مناسبه؟؟
راستی این باند و ساب و کامپوننت و آمپ آلپاین چطورن؟؟کیفیت و قدرت دارن؟؟اصن ارزش خرید دارن؟؟؟
من از این آدماییم که دوست دارم وقتی صدارو زیاد میکنم صدا شفاف باشه و خراب نشه+بیس عالی هم داشته باشه:n16:

سعيد جان. اگر منظورت از آي سي آمپ داخليه كه 4 تا 18 وات RMS ميده.قدرتي نداره.
اگر ماشينتون كوچيكه ميتونيد براي جلو كامپ استفاده كني و عقب هم ساب با يه آمپ 4 كانال.
كلا برند آلپاين برند تائيد شده ايه.شما چه مدلهائي رو منظورتونه.
"من از این آدماییم که دوست دارم وقتی صدارو زیاد میکنم صدا شفاف باشه و خراب نشه+بیس عالی هم داشته باشه"
اينگونه توقعات مستلزمه اين هست كه سر كيسه رو شل كنيد:n02:وگرنه با يك ميليون نميشه به آمال و آرزوهاتون برسيد داداش گلم.:n18:

hamidR15
19-10-2013, 13:36
سلام

شرمنده حمید اقا اینور اونور مطلبی می خونیم ( می خونم ) سئوال پیش میاد مزاحم شما میشیم

برا اسیکر عقب اگه به جای co 609 از کامپ mx 165 استفاده بشه چطوره ؟

من الان روی درای جلو کامپ الپاین c600 دارم اگه به جای اونها از mx 165 استفاده کنم و عقب از 609 چطوره ؟ هارمونی داره ؟ تغییرش به قیمت پرداختی میارزه ؟

البته من ساب هم دارم

با تشکر
c600 ؟نديدم؟مشخصاتش چيه؟ماشينتون چيه علي جان.
اگر ساب ووفر داريد ميتونيد استيج جلو و عقب كامپوننت نصب كنيد . ووكالتون خيلي بهتر ميشه.البته اول بايد مشخصات اين درايور آلپاين رو بدون.
سلام خواهش ميكنم دشمنتون شرمنده باشه، در خدمتتون هستم
آمپتون چيه؟

m-530
19-10-2013, 14:20
سلام

تو تاپیک های قبل دیدم که خیلی باند Co 609 ادیو سیست پیشنهاد شده .

ببینید خرید این باند اصلا توجیه اقتصادی نداره . وقتی قیمت باند حدود 470 باشه و قیمت امپلی فایری که به صورت کامل درایوش کنه و از قدرتش به طور کامل استفاده کنه دو برابر قیمت باند به قیمت 1 میلیون باشه دیگه چه انتظاری باید داشت . :n02:

امپلی های ارزون تری هم برای این اسپیکر پیدا میشه مانند m line 100.2 که قیمتش 460 تومن هست . ولی وقتی که قدرت این اسپیکر 140 وات هست و این امپلی هم فقط 100 وات به باند میده ، پس فرق این باند با یه باند 100 واتی ارزون مانند JBL GTO 938

چی هستش ؟ :n02:

درسته که صدای بسیار بسیار و باز هم بسیار خوبی داره اما ب نظر شما 1 میلیون (هزنیه امپ و باند ) برای یک جفت باند به صرفه و اقتصادی هست ؟؟؟؟؟؟؟

حمید خان نزنی ها :n16: :n02:

alirafaat
19-10-2013, 14:39
c600 ؟نديدم؟مشخصاتش چيه؟ماشينتون چيه علي جان.
اگر ساب ووفر داريد ميتونيد استيج جلو و عقب كامپوننت نصب كنيد . ووكالتون خيلي بهتر ميشه.البته اول بايد مشخصات اين درايور آلپاين رو بدون.
آمپتون چيه؟

lماشین مزدا 3 هست (متاسفانه تجربه صوتی کمی در موردش در ایران هست دوستان مزدا دار یا سیستم نمی بندند میگن صداش خوبه و یا اگه سیستم بستن تجربه شون رو اینترنتی نمیکنن )

بخشی از سیستم همونهایی هست که 2 سال قبل با راهنمایی شما گرفتم

شامل
امپ اسپیکرها : infinity 7541 a
امپ ساب : کنوود 8105d
کامپ برا جلو : SPS-600C

البته یکی از توییترها سوخته

هد یونیت : 7150 sd pioneer

البته در حال حاضر هد یونیت مورد استفاده هد یونیت دو دین چینی رویال هست ( به خاطر مشکل نبود اینتر فیس سایر برندهای خوشنام )
پی گیر نصب 7150 با کمک اقا پیام هستم

اسپیکرهای عقب : 718 معمولی
ساب هم JVC از اون قدیمی ها فکر کنم 6400

( این دوتای اخری رو قبل از راهنمایی شما داشتم )

hamidt83
19-10-2013, 17:00
اگر مايل باشيد من از شركت ميتونم براتون تيه كنم.
آمپ 6500 رو اصلا توصيه نميكنم چون صداي كامپوننتها تون رو خراب ميكنه.
ديروز تو پرشيا MX165 رو با آمپ ML75.4 و پخش p80 ششنيدم.(قبلا با سريه 6 پايونير شنيده بودم كمي تيز بود تو ولومهاي بالا) ولي با p80 واقعا لذت بردم. يكبار ديگه برام صداي تيز پايونيرهاي سريه پائين اثبات شد.
كن وود كلا صداي بمي داره و با كامپوننتهائي كه كمي ميل به تشديد فركانسهاي بالا و پرتاب تيوتر خوبي دارن مچ ميشه.
اگر نظر بنده رو قبول داريد يه 75.4 بگيريد با همين كامپها مطمئنم صداي خوبي خواهيد داشت. البته نصب و تنظيم بودن سيستم هم خيلي مهم هست. همينطور اكسسوري.
ok

سلام
اگه تهیه کنید که ممنون میشم
به نظرتون با این قطعات :
کامپ mx135 , mx165
ساب mx12 plus
آمپ M-LINE 75.4
آمپ مونو 8105 کنوود
و هدیونیت 7056
به کیفیت صدا و شفافیت مورد نظر میرسم؟برام بلندی صدا مهم نیست جزئیات صدا مهمه.چون یشتر آهنگ های آروم گوش می کنم.
قطعات بالا با هم مچ هستند و تایید میکنید؟
مرسی

لنگرود1371
19-10-2013, 17:05
سلام سلام
آقا ما کوچیک همه هستیم
یه سری زدیم خوشحال شدیم
ولی آقا چرا نگفتین 718 ها ووفر 7.10 هستن
سر یه موضوعی بد ضایع شدیم فکر کردیم 6.9 هستن پس بگو چرا بیس خرکی دارن
ارزو موفقیت برا همه فعلا:n12::n12::n12::n12:

Saeed_S20
19-10-2013, 17:58
نه بابا حمید جان بیخیال کامپوننت و آمپ!!
همین یک پخش خوب که بلوتوث و یو اس بی(جلو باشه) داشته باشه بهم معرفی کن + یک جفت باند با کیفیت که بیس خوبی داشته باشه.
بعدا خورد خورد میرم باند و تیوتر و سابشو میخرم:n27:
بسوزه پدره بی پولی:n28:

najee
19-10-2013, 18:48
دوستان کسی نمیدونه بغیر از توپ خونه جای دیگه ای نیست واسه خرید سیستم ماشین .مورداطمینان تر اونجا دیگه مثل قدیم نیست.هم کمه هم همه برندهانیست هم قیمتها پرتن؟؟؟

najee
19-10-2013, 18:51
یه سئوال دیگه من کنوود3053خریدم نمیدونم زیر 200تومن چه اسپیکری باهاش مچ میشه با یه آمپلی.یکی از دوستام میگه که یه جفت اسپیکر سوروند یا کامپوننت بردار با یه ساب کوچیک ساب و به آمپلی وصل کن اسپیکرهارو هم مستقیم به پخش میگه صداش خیلی تمیز تر هزینتم تقریبا همون قدر در میاد هول وهوش 200تومن .به نظر شما فکر خوبی؟؟

miladpa63
19-10-2013, 18:52
حالا اگه بدون امپلی فقط باند 718 باشه بازم به پخش اسیب میرسونه؟

najee
19-10-2013, 18:59
این پسوند روی اسپیکرها معنیش چیه که میگنRازهمه بهتره .6975هم V2داره هم ساده خودم دیدم .یا مثلا سری S.من 6965 V2قیمت گرفتم 175تومن .6994قیمت گرفتم 180تومن درصورتی که فکر میکردم خیلی بیشتر ازاینها تفاوت قیمتی داشته باشن وفکر میکردم 6994خیلی بهتر ازاون باشه که فروشنده گفت 6965بیس قویتر داره؟
ببخشید مجبور شدم اینجوری بپرسم آخه جواب همه سئوالاتمو نمیگرفتم .

arash2804
20-10-2013, 10:05
سلام

ببینید خرید این باند اصلا توجیه اقتصادی نداره . وقتی قیمت باند حدود 470 باشه و قیمت امپلی فایری که به صورت کامل درایوش کنه و از قدرتش به طور کامل استفاده کنه دو برابر قیمت باند به قیمت 1 میلیون باشه دیگه چه انتظاری باید داشت . :n02:

امپلی های ارزون تری هم برای این اسپیکر پیدا میشه مانند m line 100.2 که قیمتش 460 تومن هست . ولی وقتی که قدرت این اسپیکر 140 وات هست و این امپلی هم فقط 100 وات به باند میده ، پس فرق این باند با یه باند 100 واتی ارزون مانند JBL GTO 938

درسته که صدای بسیار بسیار و باز هم بسیار خوبی داره اما ب نظر شما 1 میلیون (هزنیه امپ و باند ) برای یک جفت باند به صرفه و اقتصادی هست ؟؟؟؟؟؟؟

من co609 رو تست کردم از نظر کیفیت صدا عالیه اما بیس و حجم صدا توقعات رو براورده نمیکنه....

rezahacker3020
20-10-2013, 12:42
سلام
دوستان من میرم اینارو بخرم گفتم بیام نظر نهاییتون رو بپرسم اگه بهتر از این تو رنج 500 تومن سراغ دارین که هم کیفیت جنس و هم کیفیت صدای خروجی بیشتر باشه معرفی کنین.
البته شاید هنوز امپلی نگرفتم.
ممنون میشم یه کانفیگی بگین که یادگاری بمونه اخه از پخش هیچی سرم نمیشه میخوام تک باشه چون تو شهر ما پره جنس بونجول و چینیه که به خورد ملت میدن:n19::n20:

KENWOOD
U456
AMPLIFIRE
KAC-M526
SPEAKER
M6934A

mehrabooni
20-10-2013, 12:52

الو الو

mehrabooni
20-10-2013, 12:53
فقط جواب این سوال رو بدین دوستان
کدوم امپو بخرم

miladpa63
20-10-2013, 13:11
آقا حمید منظورتونو از "چرا 718 " نفهمیدم یعنی خوب نیس؟
اگه خوب نیست پس یه باندی که بیس قوی داشته باشه معرفی کنین که بودجم برا باند 200-250 تومنه.

alirafaat
20-10-2013, 13:27
کدوم امپو بخرم

توی خرید لوازم صوتی باید به 2 چیز دقت کرد
یکی مشخصات روی کاغذ و یکی دیگه توانایی در عمل

مشخصات رو میشه از طریق سرچ گوگل بدست اورد اما اون چیزی که مهمه توانایی اون دستگاه تو عمله که فقط افرادی که تو این زمینه تجربه دارن می تونن کمک کنن برا همین دوستان احتمالا چون اشنایی عملی با امپ هایی که معرفی کردی ندارن جواب ندادن

اما سرچ گوگل

توی معرفی مشخصات لوازم پخش صوت وقتی صحبت وات میشه همیشه 2 عدد میاد یکی حداکثر قدرت (وات ) یکی هم وات میانگین که دستگاه در حالت عادی با اون کار می کنه و مهم هم همینه
مثلا در مورد باند شما :
3-way 6x9 speakers
Power Handling: RMS 100 Watts
Power Handling: Peak 300 Watts
Frequency Response (±3dB) 45Hz-21kHz
Sensitivity 94dB

اون عدد اصلی 100 هست و مهم

بر همین اساس بهتره امپی تهیه کنی که ابتدا روی کاغذ بتونه این وات رو تامین کنه
مثلا در مورد امپ اخری که معرفی کردی jvc

370 Watts Max. Music Power
65 Watts x 2 Ch RMS Power at 4 ohms
90 Watts x 2 Ch RMS Power at 2 ohms
130 Watts x 1 Ch RMS Power at 4 ohms Bridged
2- or 1-Channel operation
که در بهترین حالت 90 وات میده که مناسب بلنگوت نیست ( نه اینکه درایو نشه فقط نمی تونی از حداکثر توان عادی بلندگو استفاده کنی )

( از اشتباهات احتمالی موجود عذر می خوام )

mehrabooni
20-10-2013, 14:18
مرسی دادا
ایول راهنماییت خیلی کامل بود
داداش کدومو بخرم پس
jvc رو بیخیال

alirafaat
20-10-2013, 14:53
داداش کدومو بخرم پس
jvc رو بیخیال

والا اونچیزی که گوگل میگه هیچ کدوم از این امپها مناسب بلندگوتون نیستن

یه چیزی دیگه هم هست و اون اینکه اگه تو ایران زندگی میکنید نمی تونید به راحتی هرچیزی رو میخواید بخرید معمولا از اون چیزایی که هست باید انتخاب کنید

به نظرم بهتره منتظر باشید تا اقا حمید یه 2 کاناله خوب که بتونه باند تون رو درایو کنه معرفی کنه ( محدوده پولی رو هم که می خوایید خرج کنید رو برای راهنمایی بهتر بگید )

--------------------

در مورد اون دوستمون هم که از دیر جواب دادن ناراحت شدن باید بگم . همونطور که می بینید فعلا فقط آقا حمید هست که به سوالات جواب میده ایشون هم زندگی خصوصی خودشون رو دارن

( فکر کنم اقا حمید اگه قدیمی ترین مدیر نباشه یکی از قدیمی ترن هاست که هنوز پی سی رو ترک نکرده )

شما می تونید از فرومهای دیگه در ارتباط با خودرو هم استفاده کنید ( مثل خود من )

mehrabooni
20-10-2013, 16:37
محدوده قیمت با سیمکشی تا 250 200
پس منتظر حمید جان میمونم

212vr
20-10-2013, 16:45
دوستان نظرتون راجع به يونيت x303 آلپاين و 7056 كنوود چيه
از آلپاين خيلي خوشم اومده ولي ميترسم بدون پروسسور صداش جالب نشه
سيديم واسم اهميت نداره
راستش انقد كه گشتم واسه هد يونيت اعصابم بهم ريخته
اگه كسي اين x303 تست كرده مارم روشن كنه ممنون ميشم

miladpa63
20-10-2013, 18:32
نظر اساتید در مورد پخش HITOP 882 چیه؟
ارزش خرید داره؟
میتونه باند های کنوود 718 رو یاری کنه؟

arash2804
20-10-2013, 21:16
سلام دوستان...
باند infinity 6933 refrence قیمتش چنده؟
اصلش ساخت usa هستش؟
در کل چه جور باندیه به نسبت hertz 690 hcx

saeed_vb_vb
20-10-2013, 22:14
با سلام
من قصد دارم یک هد یونیت + یک جفت باند بخرم. قصد خرید آمپلی و... ندارم. پس درنتیجه یک هد یونیت و باندی میخوام که کیفیت و باسش خوب باشه :n02:
ترجیحا هد یونیت پایونیر باشه + بلوتوث دار .باند کنوود 718 چطوره؟
باتش

m-530
20-10-2013, 22:36
با سلام
من قصد دارم یک هد یونیت + یک جفت باند بخرم. قصد خرید آمپلی و... ندارم. پس درنتیجه یک هد یونیت و باندی میخوام که کیفیت و باسش خوب باشه :n02:
ترجیحا هد یونیت پایونیر باشه + بلوتوث دار .باند کنوود 718 چطوره؟
باتش

قیمت ؟ از انجایی که قصد خرید امپلی رو نداریم حدس میزنم با بودجه پایینی میخوای بهترین سیستم رو داشته باشی

هدیونت : Pioneer MVH-355BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-car-audio-cd-dvd-player/%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B1-Pioneer-MVH-355BT?sort=p.price&order=ASC) به قیمت 235 هزارتومان

باند هم 718 نیاز به امپلی داره . شما میتونی با توجه به بودجه ی

باند پایونیر Pioneer TS-A6974S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قیمت 124000 تومان

رو خریداری کنین.

saeed_vb_vb
20-10-2013, 23:44
قیمت ؟ از انجایی که قصد خرید امپلی رو نداریم حدس میزنم با بودجه پایینی میخوای بهترین سیستم رو داشته باشی

هدیونت : Pioneer MVH-355BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-car-audio-cd-dvd-player/%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B1-Pioneer-MVH-355BT?sort=p.price&order=ASC) به قیمت 235 هزارتومان

باند هم 718 نیاز به امپلی داره . شما میتونی با توجه به بودجه ی

باند پایونیر Pioneer TS-A6974S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قیمت 124000 تومان

رو خریداری کنین.

فراموش کردم بگم بودجم حدود 600 تومنه. حالا یکم میشه کانفیگ بر بالاتر:n09:

hamidR15
21-10-2013, 00:42
سلام

سلام (اسمتون چیه؟)
اختیار دارید.شما سرور من هستید.:n12:
متاسفانه باید عرض کنم با شما مخالفم.به طور کلی وقتی کلاس کاری اسپیکر بالا میره به الطبع آمپلیفایری که باید درایوش کنه نیز هزینه اش بالا تر میره.حالا بحث صرفه اقتصادی رو باید ببینیم منی که پول ندارم آمپ مثلا XL150C4 رو بگیرم و بدم به این کواک رو میتونیم عمومش بدیم.شاید من نتونم بخرم ولی تا جائی که میدونم تعداد بالائی فقط از این آمپ آمد و کلا رفت مگر تک و توک تو نماینده های شهرستان ها داشته باشن.
پس هستند کسانی که Co خریدن و آمپ خوب هم بهش دادن.
از طرف دیگه،این کواک با یه آمپ 100 واتی مثل Ml100.2 نه هر 100 واتی (مثل ماراشال و مکسیدر و...) هم صدای خوبی میده.ولی خب با 140 ته صداش رو میتونیم در بیاریم.
شما میدوم خیلی حساس هستید.ولی شک ندارم بعد از خریدن امثال 938 پشیمان خواهید شد. تجربه بهم ثابت کرده. باور ندارید، بچه های همین فروم میتونند بیان و عرایض بنده رو روش صحه بزارن.

lماشین مزدا 3 هست (متاسفانه تجربه صوتی کمی در موردش در ایران هست دوستان مزدا دار یا سیستم نمی بندند میگن صداش خوبه و یا اگه سیستم بستن تجربه شون رو اینترنتی نمیکنن )

بخشی از سیستم همونهایی هست که 2 سال قبل با راهنمایی شما گرفتم

شامل
امپ اسپیکرها : infinity 7541 a
امپ ساب : کنوود 8105d
کامپ برا جلو : SPS-600C

البته یکی از توییترها سوخته

هد یونیت : 7150 sd pioneer

البته در حال حاضر هد یونیت مورد استفاده هد یونیت دو دین چینی رویال هست ( به خاطر مشکل نبود اینتر فیس سایر برندهای خوشنام )
پی گیر نصب 7150 با کمک اقا پیام هستم

اسپیکرهای عقب : 718 معمولی
ساب هم JVC از اون قدیمی ها فکر کنم 6400

( این دوتای اخری رو قبل از راهنمایی شما داشتم )
آهان پس OEM رو مزدا c600 میبندن؟نمیدونستم پخشش چیه.فقط تو ماشین عموم قبلا یه بار نشستم صداش رو شنیده بودم که خوب بود.
یادم نمیاد 7541 رو من پیشنهاد کرده باشم!!مگر سریه قدیمیه 9-10 سال پیش.

سلام
اگه تهیه کنید که ممنون میشم
به نظرتون با این قطعات :
کامپ mx135 , mx165
ساب mx12 plus
آمپ M-LINE 75.4
آمپ مونو 8105 کنوود
و هدیونیت 7056
به کیفیت صدا و شفافیت مورد نظر میرسم؟برام بلندی صدا مهم نیست جزئیات صدا مهمه.چون یشتر آهنگ های آروم گوش می کنم.
قطعات بالا با هم مچ هستند و تایید میکنید؟
مرسی
بله حتما.
شک نکن.اتفاقا بدون MX130 بقیه قطعات رو پرشیا یکی از دوستان هست مایل بودید میتونید قبلش هماهنگ کنم تشریف ببرید صدای سیستم رو گوش کنید.
ماشین فرمودید چیه؟

من co609 رو تست کردم از نظر کیفیت صدا عالیه اما بیس و حجم صدا توقعات رو براورده نمیکنه....
معلومه کسی که ساب باکس یک میلیونی رو گوش کرده حالا جاش Co نصب کرده باید هم بگه حجم نداره.
عبدالله جان اولا اون اسپیکر الان برک نشده. بعد از دوره Break-In آمپ رو فول رنج کن ببین چیکار میکنه ماسکونی برات.بابا من شنیدم این اسپیکر رو.آخه فقط حجم بیس و گوم گوم کردن که بدرد نمیخوره.بعدش سیستم وقتی کیفیتی میشه صدا هم داخلی میشه نه خارجی.سیستم شما SQ هست.حیف که 1000 کیلومتر از من دوری وگرنه خودم برات چنان تنظیم میکردم که کیف کنی.

نه بابا حمید جان بیخیال کامپوننت و آمپ!!
همین یک پخش خوب که بلوتوث و یو اس بی(جلو باشه) داشته باشه بهم معرفی کن + یک جفت باند با کیفیت که بیس خوبی داشته باشه.
بعدا خورد خورد میرم باند و تیوتر و سابشو میخرم:n27:
بسوزه پدره بی پولی:n28:
7056 کن وود بگیر.اسسپیکر هم MC609 گلیدن شرکت یه تعدادی موجود کرده.400 تومن هم هست. بدون آمپ هم صدای قابل قبولی میده.بعدا یه آمپ دو کانال 100 واتی هم براش بگیر.

یه سئوال دیگه من کنوود3053خریدم نمیدونم زیر 200تومن چه اسپیکری باهاش مچ میشه با یه آمپلی.یکی از دوستام میگه که یه جفت اسپیکر سوروند یا کامپوننت بردار با یه ساب کوچیک ساب و به آمپلی وصل کن اسپیکرهارو هم مستقیم به پخش میگه صداش خیلی تمیز تر هزینتم تقریبا همون قدر در میاد هول وهوش 200تومن .به نظر شما فکر خوبی؟؟
ناجی جان من چی بگم آخه.زیر 200 تومن کن وود ها به نظر من از پایونیر بهتر صدا میدن بدون امپ هم می بندند.

حالا اگه بدون امپلی فقط باند 718 باشه بازم به پخش اسیب میرسونه؟
718 یه درایور 3 اهمیه.بهتره با آمپ نصب بشه .ممکنه صدمه بزنه که در طولانی مدت خواهد زد چون امپدانس مچ نیست.

این پسوند روی اسپیکرها معنیش چیه که میگنRازهمه بهتره .6975هم V2داره هم ساده خودم دیدم .یا مثلا سری S.من 6965 V2قیمت گرفتم 175تومن .6994قیمت گرفتم 180تومن درصورتی که فکر میکردم خیلی بیشتر ازاینها تفاوت قیمتی داشته باشن وفکر میکردم 6994خیلی بهتر ازاون باشه که فروشنده گفت 6965بیس قویتر داره؟
ببخشید مجبور شدم اینجوری بپرسم آخه جواب همه سئوالاتمو نمیگرفتم .
مروبط به خطوط تولید هست. گفتم فکر کنم صفحات قبل که.
متریال مصرفی ،جنس ووفرها و تیوترها،میزان توان خروجی و....باعث بوجود امدن کلاسهای متنوع شده.البته من دقیقا نمیدونم که مثلا V2چیه یا A چیه. میپرستم از دوستان خدمتتون عرض میکنم.

سلام
دوستان من میرم اینارو بخرم گفتم بیام نظر نهاییتون رو بپرسم اگه بهتر از این تو رنج 500 تومن سراغ دارین که هم کیفیت جنس و هم کیفیت صدای خروجی بیشتر باشه معرفی کنین.
البته شاید هنوز امپلی نگرفتم.
ممنون میشم یه کانفیگی بگین که یادگاری بمونه اخه از پخش هیچی سرم نمیشه میخوام تک باشه چون تو شهر ما پره جنس بونجول و چینیه که به خورد ملت میدن:n19::n20:

KENWOOD
U456
AMPLIFIRE
KAC-M526
SPEAKER
M6934A
بله فکر کنم در حد خودش صدای مناسبی بگیرید.

کدوم امپو بخرم

ادیسان و بعد هرتز.

آقا حمید منظورتونو از "چرا 718 " نفهمیدم یعنی خوب نیس؟
اگه خوب نیست پس یه باندی که بیس قوی داشته باشه معرفی کنین که بودجم برا باند 200-250 تومنه.
به نظر من خیر.البته اولش خیلی خوبه و BASS مشتی هم میزنه ولی کم کم هم از حجم کم میشه و هم اینکه کلا صدای جالبی نداره. تیوترهای تیزی هم داره مخصوصا در ولومهای بالا.
ببین آلپاین چیزی نداره تو. این رنج؟

دوستان نظرتون راجع به يونيت x303 آلپاين و 7056 كنوود چيه
از آلپاين خيلي خوشم اومده ولي ميترسم بدون پروسسور صداش جالب نشه
سيديم واسم اهميت نداره
راستش انقد كه گشتم واسه هد يونيت اعصابم بهم ريخته
اگه كسي اين x303 تست كرده مارم روشن كنه ممنون ميشم
X303 جزو سریه بدون Cd هست.ولی 7056 خیر. 7056 جای 8019 آمده و نسبت به قیمتش صدای مناسبی داره. آلپاین صدای با وضوح بالاتر و جزعیات بیشتری رو پخش میکنه.اگر پول داری 303 بگیر.در غیر اینصورت 7056 رو

نظر اساتید در مورد پخش HITOP 882 چیه؟
ارزش خرید داره؟
میتونه باند های کنوود 718 رو یاری کنه؟
من که نشنیدم. چینیه بله؟

فراموش کردم بگم بودجم حدود 600 تومنه. حالا یکم میشه کانفیگ بر بالاتر:n09:
نه پایونیر نگیر.U456 بگیر.البته بلوتوث نداره.اسپیکر هم 6934 یا 6974 گزینه های خوبی هستند از کن وود.

najee
21-10-2013, 07:39
حالا من باکنوود3053کدوم بگیرم بهتره؟
جی بی ال GTO938
یاکنوود 6944یا6934
پایونیر6995
کدومشون فکر میکنید بیس قوی تری (ویبره)داشته باشه یه آمپ ضعیف براش میگیرم فعلا پول ندارم سعی میکنم پایونیر3500بگیرم.
راستی اگه امکان داره هرکدومو پیشنهاد دادین حدود قیمتشم بهم بگین که گرون نخرم.

miladpa63
21-10-2013, 10:17
دوستانی که میگن ضبط HITOP 882 رو ندیدم اینم عکسش با قیمت 120 هزار البته چینیه.

alirafaat
21-10-2013, 10:31
ا

آهان پس OEM رو مزدا c600 میبندن؟نمیدونستم پخشش چیه.فقط تو ماشین عموم قبلا یه بار نشستم صداش رو شنیده بودم که خوب بود.
یادم نمیاد 7541 رو من پیشنهاد کرده باشم!!مگر سریه قدیمیه 9-10 سال پیش.

سلام
نه حمید جان
سی 600 کارخونه ای مزدا نیست من نصب کردم
در مورد امپ هم دقیقا یادم نیست شاید شما نگفته باشید ولی فکر کنم با توجه به زمان خرید مال همون 9-10 سال قبل باشه
پخش فابریک مزدا رو چون خروجی امپ نداشت عوض کردم 2دین مانیتور دار چینی گرفتم حالا می خوام پایونیر 7150 رو جاساز کنم

در مورد جایگزینی باند های عقب ( 718 ) یکی از دوستان می گفت با توجه به اینکه کامپ های جلو الپاین هست اگه کامپ دیگه ای مثل mx 165 عقب ماشین بزاری صدا هماهنگ نخواهد بود
این موضوع جدیه ؟

با تشکر

hamidR15
21-10-2013, 10:34
حالا من باکنوود3053کدوم بگیرم بهتره؟
جی بی ال GTO938
یاکنوود 6944یا6934
پایونیر6995
کدومشون فکر میکنید بیس قوی تری (ویبره)داشته باشه یه آمپ ضعیف براش میگیرم فعلا پول ندارم سعی میکنم پایونیر3500بگیرم.
راستی اگه امکان داره هرکدومو پیشنهاد دادین حدود قیمتشم بهم بگین که گرون نخرم.
سلام
ناجي جان شما كه اينقدر ميفرمائي چرا كسي پاسخ نميده حد اقل يه تشكر خشك و خالي بكنيد تا طرف دلگرم بشه و بدونه كه دوستش متوجه هست.
من نه نياز دارم تيك تشكر كسي برام بزنه نه پستم زياد بشه.هيچ ادعائي هم ندارم.ولي تصور ميكنم برخي دوستان از اين صميميت امثال بنده دارن سوء استفاده ميكنند!!
به هر حال......
هيچ اسپيكري توليد نشده كه بتونه Low Bass يا همون ويبره اي كه فرموديد رو اجرا كنه. نه توانائيش رو داره و نه براي اين كار ساخته شده.
938 كه بدون آمپليفاير اصلا مناسب نيست و صداي خوبي نميده.
پاونير هم من نشنيدم.
ولي كن وود رو با دوستاني كه دارم و دستي بر آتشش دارن و همينطور اونائي كه خودم شنيدم صداي قابل قبولي داشتند.

دوستانی که میگن ضبط HITOP 882 رو ندیدم اینم عکسش با قیمت 120 هزار البته چینیه.

خيلي متشكرم.
ماركهاي متفرقه هستند .مثل مارشال و...

hamidR15
21-10-2013, 10:40
سلام
نه حمید جان
سی 600 کارخونه ای مزدا نیست من نصب کردم
در مورد امپ هم دقیقا یادم نیست شاید شما نگفته باشید ولی فکر کنم با توجه به زمان خرید مال همون 9-10 سال قبل باشه
پخش فابریک مزدا رو چون خروجی امپ نداشت عوض کردم 2دین مانیتور دار چینی گرفتم حالا می خوام پایونیر 7150 رو جاساز کنم

در مورد جایگزینی باند های عقب ( 718 ) یکی از دوستان می گفت با توجه به اینکه کامپ های جلو الپاین هست اگه کامپ دیگه ای مثل mx 165 عقب ماشین بزاری صدا هماهنگ نخواهد بود
این موضوع جدیه ؟

با تشکر

جدي؟ولي من نديدم C600 رو؟از كجا گرفتي؟كلا OEM ها مارك رو كمتر رو پخشها ميزنه. ولي پخش فابريكش كه من شنيدم هم خوب بود.
نه بعيد ميدون صدا مشكل پيدا كنه.البته استاندارد ميگه بايد از يه برند و يه مدل باشن. ولي MX هم چون صداي بازي داره و فركانسهاي بالا رو خيلي خوب پخش ميكنه مشكلي پيش نمياد.

alirafaat
21-10-2013, 10:57
جدي؟ولي من نديدم C600 رو؟از كجا گرفتي؟كلا OEM ها مارك رو كمتر رو پخشها ميزنه. ولي پخش فابريكش كه من شنيدم هم خوب بود.
نه بعيد ميدون صدا مشكل پيدا كنه.البته استاندارد ميگه بايد از يه برند و يه مدل باشن. ولي MX هم چون صداي بازي داره و فركانسهاي بالا رو خيلي خوب پخش ميكنه مشكلي پيش نمياد.

c600 رو از پاپ استریو

الان نمونه جدید ترش رو اورده 610

najee
21-10-2013, 11:43
سلام
ناجي جان شما كه اينقدر ميفرمائي چرا كسي پاسخ نميده حد اقل يه تشكر خشك و خالي بكنيد تا طرف دلگرم بشه و بدونه كه دوستش متوجه هست.
من نه نياز دارم تيك تشكر كسي برام بزنه نه پستم زياد بشه.هيچ ادعائي هم ندارم.ولي تصور ميكنم برخي دوستان از اين صميميت امثال بنده دارن سوء استفاده ميكنند!!
به هر حال......
هيچ اسپيكري توليد نشده كه بتونه Low Bass يا همون ويبره اي كه فرموديد رو اجرا كنه. نه توانائيش رو داره و نه براي اين كار ساخته شده.
938 كه بدون آمپليفاير اصلا مناسب نيست و صداي خوبي نميده.
پاونير هم من نشنيدم.
ولي كن وود رو با دوستاني كه دارم و دستي بر آتشش دارن و همينطور اونائي كه خودم شنيدم صداي قابل قبولي داشتند.

خيلي متشكرم.
ماركهاي متفرقه هستند .مثل مارشال و...

دوست عزیز آقای حمید خان بنده منکر زحمات شما نیستم واینو هم میدونم که هیچ اجباری نیست به سئوالات من جوابم بدیدو ولی شما اینو رو هم مدنظر قرار بدید بنده حداقل یه سئوال و
چندید بار پرسیدم بدون جواب میموند.حتی من تو یه پستم بارها سه تا چهارتا سئوال رسیدم ولی
فقط شاید یدونه شو جواب گرفتم وباقی بدون پاسخ موند شما اگه یه بار برگردید به صفحات قبل
کاملا این قضیه رو متوجه میشید .من حتی دوسه تا بحث جدید خواستم تخصصی شروع کنم ولی پیگیری نشد.به هر حال اگه کوتاهی از بنده بوده من عذر خواهی میکنم وتشکر از راهنمایی
هاتون.

alirafaat
21-10-2013, 14:34
سلام

اقا حمید صدای الپاین روهم شنیدید؟

اگه الپاین جلو رو نگه دارم و یه جفت SPR-60C الپاین - بزارم عقب چطوره ؟

hamidR15
21-10-2013, 14:43
سلام

اقا حمید صدای الپاین روهم شنیدید؟

اگه الپاین جلو رو نگه دارم و یه جفت SPR-60C الپاین - بزارم عقب چطوره ؟

اينم گزينه خوبيه.آمپ با كيفيت لازم داره.مثل MRP-F600 يا گليدن RS100C4در غير اينصورت اصلا طرفش نرو
آلپاين تايپ R و تا X ش رو شنيدم و قبولش دارم.

hamidt83
21-10-2013, 15:20
بله حتما.
شک نکن.اتفاقا بدون MX130 بقیه قطعات رو پرشیا یکی از دوستان هست مایل بودید میتونید قبلش هماهنگ کنم تشریف ببرید صدای سیستم رو گوش کنید.
ماشین فرمودید چیه؟

سلام
مرسی از جوابتون.
ماشینم 405 هست.مشکلی که هست اینه من ساری هستم و نمی تونم صدای ماشینی رو که مد نظرتون هست رو بشنوم.اگه بخوام یهتون زحمت بدم میتونید کل سیستم رو برام تهیه کنید؟ چون تو شهرمون هم قیمتا پرته و آشنا ندارم.
قطعات رو تهیه کنم، بخوام برام نصب می کنن که فقط هزینه نصب رو بگیرن؟
مرسی

rythm
21-10-2013, 17:26
سلام
خیلی دوست داشتم از محصولات AudiosystemوGladen تهیه کنم. اما اینقدر ماشینو دیر تحویل دادن که پولی که واسه اینکار گذاشته بودم به نصف رسید.

الان تصمیم گرفتم هرتز HCX690 تهیه کنم.
آمپ MTX-TR100.4 با مشخصات زیر واسش خوبه ؟ 315 تومن
tr100.4_side_550px_e2c0f8d658f00032d13492ed7f88e46 c.png

[/LEFT]و پخش بین آلپاین 140 و کنوود 456 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
ممنون

m-530
21-10-2013, 17:50
سلام
خیلی دوست داشتم از محصولات AudiosystemوGladen تهیه کنم. اما اینقدر ماشینو دیر تحویل دادن که پولی که واسه اینکار گذاشته بودم به نصف رسید.

الان تصمیم گرفتم هرتز HCX690 تهیه کنم.
آمپ MTX-TR100.4 با مشخصات زیر واسش خوبه ؟ 315 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] c.png

و پخش بین آلپاین 140 و کنوود 456 کدوم رو پیشنهاد میدید؟
ممنون

شما با توجه به امپلی فایری که دارین 2 انتخاب میتونه بهترین اتخاب باشه

1- باند HCX 690 هرتز
2- باند T696L جی بی ال ( که تقلبی زیاد داره )

که همون مورد یک بهترین هست و قدرت و کیفیت بالایی داره و از خریدش پشیمون نمیشید .

بین پخش ها هم 456 کنوود و یا 6550BT پایونییر پیشنهاد میشه .

موفق باشید .

saeed_vb_vb
21-10-2013, 17:50
نه پایونیر نگیر.U456 بگیر.البته بلوتوث نداره.اسپیکر هم 6934 یا 6974 گزینه های خوبی هستند از کن وود.

من شنیدم میگن کیفیت صدای پایونیر بهتره .اینطور نیست؟
برای من پشتیبانی از بلوتوث اهمیت بیشتری داره تا قابلیت پخش سی دی.
حالا با 600 تومن بهترین باند و پخشی که میشه خرید چی هست؟
------------------------------------------------------------------------------------------
نظرتون هم در مورد این کانفیگ بگید

Pioneer 355BT - 230T
Pioneer 6985S - 180T