PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

BIG-BANG
23-08-2013, 19:51
سلام به همه اساتید
ما پرایدمون رو تازه تحویل گرفتیم، اما پخش نداره و بجاش 100 تومن پول برگردوندند.
راستش من اصلا سیستم باز نیستم ، فقط میخام یه پخشی بگیرم که حتما فلش بخوره (سی دی مهم نیست بخوره یا نه) و کیفیت مناسبی هم داشته باشه.
اهل باند بستن هم نیستم و همون باندها فابریک پراید واسم کافیه.
حالا میخاستم شما راهنمایی کنید که چه پخشی بگیرم؟
حداکثر تا 150 تومن
اگه مدل خاصی مد نظر دارین بگین

سلام دوست عزیز شما پخش 155 پایونیر یا 1550 بخرید مناسب حال شما هستش
موفق باشید

Sent from my HTC One X

parsa_s313
23-08-2013, 20:22
سلام کسی میدونه امپلی 525 کنوود ورودی باند از پخش داره؟چون یکی از دوستان میخواد روی ظبط فابریک نصب کنه.:n13:

ali_ab
23-08-2013, 21:19
:35::35::26:

با این حال اگه میگی کواک بهتره که بگو چه مدلیش حداقل یه سرو گردن از 6975 بهتره و چه قیمتی هست (راستش من حتی اسمشم نشنیدم خخخخ )

و اینکه این امپلی که گفتی به این قیمت ساب رو هم ساپورت می کنه؟؟
ممنون میشم مدلایی که انتخاب میکنیو با قیمت بگی تا یه سرچی در موردش بتونم بزنم
راستی نظرت در مورد 7150 چیه؟؟ مرسیییی:n26:

با سلام

دوست خوبم واسه استیج عقب شما میتونی dls1073 برداری که بیس خوبی هم داره ولی اگه کیفیتی بخوای برداری co609 و mc609 هست که رنج قیمتی 450 تا 500 دارن البته کیفیت و قدرت co609 بالاتره . حداقل هم میتونی واسه درایوشون از امپ 4 کاناله جی وی سی 8004 استفاده کنی با قیمت 400 تومن و اگه بخوای امپ با کیفیت بالاتر برداری میتونی gladen rs100c4 رو انتخاب کنی با قیمت 1100 .

موفق باشید

لنگرود1371
23-08-2013, 22:00
دوست عزیز این امپلی که شما فرمایش میکنین ورودی اسپیکر هم داره؟چون این دوست من میخواد رو ظبط فابریک نصب کنه:n18:

اگه منظورت ورودی hi ولتاژ هست اره هم 525 هم 3500 هر دو دارند

لنگرود1371
23-08-2013, 22:07
راستی یه نکته هم خدمت دوستان بگم، اگه یه پست گذاشتید و جواب نگرفتید به حساب بی توجهی بقیه دوستان نذارید لطفا ، چون همه دوستان اینجا هستن که تجربیاتشون رو در اختیار هم قرار بدن و اگه اطلاعاتی از جواب سوال شما ندارند طبیعی هست که پاسخ ندن
پس خواهشن صبر داشته باشید و از اینکه پست یا سوالتون مثلا تو 24 ساعت گذشته جواب داده نشده دلگیر نشید
به قول قدیمی ها جوینده یابندست
ببخشید که وقتتون رو گرفتم
مخلص، امیر
سلام امیر جون نوکرتم
دقیقا والا منم تو زمینه آمپ و ساب چیزی نمیدونم به خصوص قیمت بالا همین یه خورده چیزی هم که میدونم فوقش تا 500 تومن چه صدایی بشه گرفت با چیزایی دست دوم ... همینم از صدقه سر اقا حمید بقیه دوستان میدونم
بچه ها ناراحت نشن وقتی میبینن انلاینیم ولی ج نمیدیم ج ندیم سنگین تره تا الکی بگیم:n16:
کوچیک همه

چرا تو این سایت قسمت خرید و فروش اضافه نمیکنید؟؟؟؟

دیگه پی تی . تی تی . ایسامو...
هستن الکی شلوغ نشه بهتر والا بعد مشکلاتشم زیاده کلاه برداری ... این حرفا

سلام کسی میدونه امپلی 525 کنوود ورودی باند از پخش داره؟چون یکی از دوستان میخواد روی ظبط فابریک نصب کنه.:n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pahama1
23-08-2013, 22:24
:35::35::26:
دمت گرم که باز جواب دادی مومن :n02:
والا من دنبال بترکون نیستم که بمب بمب صدا کنه سر آدم بترکه ! از اونورم پول ندارم من دنبال یه سیستم هستم که وقتی تو ماشین میشینی بیسش راضیت کنه نه که دیگه یه حالیم بخوام به ملت پیاده رو بدم :n07:
منم سیستم باز نیستم فقط از قدیمو ندیمو کسایی که این کاره بودن همیشه تعریف 6975 رو شنیدم با اینکه میدونم سیستم های بهتر از اونم هست ولی چون به حرف مغازه دار اعتمادی ندارم ترجیح میدم یه چیزی بگیرم که خیالم تخت باشه. الان قیمت 6975 حدود 400 الی 450 هست.
با این حال اگه میگی کواک بهتره که بگو چه مدلیش حداقل یه سرو گردن از 6975 بهتره و چه قیمتی هست (راستش من حتی اسمشم نشنیدم خخخخ )
پخشم به مدلی بگو که اگر بعدا به فرض 1% خواستم ساب بندازم ساپورت کنه و اوکی باشه.
کامپ هم به نظرم خیلی نیازه چون سیستم 405 باندای جلوش داغونن و صدای گوشیت ازونا قشنگتره از یه طرفم اگه کامپ نندازی به نظرم اینکه همش صدا از پشت بیاد باعث میشه قشنگی صدا کم بشه و یه جوارایی تو آهنگ محو نشی :)))) هم اینکه یه موقعه سر نشینای عقب اگه خسته بشن از صدا اگه صدارو بدم به جلو یه صدای گوش خراش نباشه!

و اینکه این امپلی که گفتی به این قیمت ساب رو هم ساپورت می کنه؟؟
ممنون میشم مدلایی که انتخاب میکنیو با قیمت بگی تا یه سرچی در موردش بتونم بزنم
راستی نظرت در مورد 7150 چیه؟؟ مرسیییی:n26:

من یه توصیه میکنم ، چند روز وقت بذار ، فروم های مشاوره سیستم صوتی رو زیر و رو کن و با اطلاعات خرید کن و سیستم رو ببند. چرا اینو میگم؟؟ چون بعضی دوستان بعنوان مثال 3 میلیون سیستم می بندند بعد که 1 هفته گذشت متوجه میشن واقعا نیازی نبود انقدر هزینه کنند و بر عکس بعضی دوستان بعد از خرید به این نتیجه میرسند که چرا مشورت و تحقیق نکردن، به همین دلیل سعی کن حتما یه اطلاعات کلی در مورد سیستم صوتی داشته باشی تا بعدا نه دوستانی که راهنمایی میکنن شرمنده شن ، نه خودت که داری وقت و هزینه صرف میکنی خدایی نکرده دلزده شی.

اگه بخای یه کواک و یه کامپ رو درایو کنی باید یا دو تا آمپ دو کانال داشته باشی یا یه آمپ 4 کانال ، که معمولا برای استفاده روزمره و عادی مورد دوم توصیه میشه ، در بعضی از آمپ ها که توان خروجی مناسب دارند از دو تا خروجیشون برای یه جفت کواک یا کامپ استفاده میشه و از دو تا خروجی دیگه( به صورت بریج) برای درایو کردن یه ساب استفاده میشه. پس استفاده از یه آمپ برای درایو کردن یه ساب بستگی به توان خروجی آمپ و ظرفیت و توان ساب داره.
در مورد استیج جلو من با شما موافقم ، برای سرنشین های جلو خیلی مهم و تاثیر گذاره
همه پیشنهاد ها نهایتا به بودجه و خواست شما برمیگرده
چند تا کواکی که بنظر من میتونی روشون مانور بدی HERTZ HCX690 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، DSL 1073 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، AUDIO SYSTEM CO609 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ، هر سه این کواک ها از 350تا 450 قیمت دارند(بسته به کرم فروشنده و قیمت دلار)
در مورد کامپ هم میتونی یه سرچی بکنی و به نمایندگی آلپاین ، هرتز و پایونیر یه سر بزنی ، البته باز میگم بستگی به هزینه داره و تنوع نسبتا زیاده ، یه کامپ خوب حدودا 450 تا 550 قیمت داره مثل هرتز hcx 165 باقیمت 500 تومن یا گلیدن RS 165 با قیمت حدود 550 تومن و یا آدیو سیستم mx 165 plus با قیمت 360 تومن
اینا همه توان های بالایی دارن و انتخابای خوبی هستن ، میشه برای کاهش هزینه یا از کامپ هایی با توان کمتر استفاده کرد یا از کواکسیال برای استیج جلو استفاده کرد
بنظر من کامپ آدیو سیستم mx 165 plus با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید رو داره
پخش 7150 سه تا خروجی (3 ولت) داره که برای کنترل ساب مناسبه، نمی دونمالان حدودا قیمتش چنده
کنود پخش های خوبی داره که 8019 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی از بهترین هاشه و تنظیمات زیادی روی صدای اعمال میکنه حدود 600 قیمت داشت که اگه الان پیدا بشه باید کمی کاهش قیمت داشته باشه، 8016 کنود هم از همون خانوادست و حدود 530 قیمت داشته.
اگه عقب کواک و جلو کامپ استفاده کنی آمپ های 4 کانال JVC KS-AR8004 حدود 400 تومن و PIONEER ِD8604 حدود 450 تومن رو میتونی استفاده کنی ،اگه همراه اینا ساب هم بخای باید از یه آمپ جدا برای ساب استفاده کنی که در اینصورت هم از آمپ های مونو که فقط برای ساب ها استفاده میشه میتونی بگیری و هم میتونی یه آمپ دو کانال ( بصورت بریج) برای ساب استفاده کنی
روی این قطعات و تجربه دوستان یه تحقیقی بکن انشاءا... که سیستم خوبی رو جمع میکنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@081110@l.jpg

m03tafa
23-08-2013, 22:29
با سلام

دوست خوبم واسه استیج عقب شما میتونی dls1073 برداری که بیس خوبی هم داره ولی اگه کیفیتی بخوای برداری co609 و mc609 هست که رنج قیمتی 450 تا 500 دارن البته کیفیت و قدرت co609 بالاتره . حداقل هم میتونی واسه درایوشون از امپ 4 کاناله جی وی سی 8004 استفاده کنی با قیمت 400 تومن و اگه بخوای امپ با کیفیت بالاتر برداری میتونی gladen rs100c4 رو انتخاب کنی با قیمت 1100 .

موفق باشید
والا من برام هم کیفیت مهمه هم بیس اینجور که سرچ کردم dls1073 بیس خوبی داره ولی خودت میگی ظاهرا co609 کیفیت و قدرتش بیشتره(یعنی بیس خوبی هم داره مثل dls1073?)
و اینکه یه خورده نسبت به co609 میترسم یه تاپیک تویه سایتی بود که طرف2 ساعت بود باندو گرفته بود و میگفت نتونسته ازش صدای خوبی بگیره داشته ردش میکرده!
dls1073 به نظرم خوب میاد فقط کیفیت صدا و شفافیت صدا همچنین تریبلشو تضمین میکنی ؟؟ :n02:
چون نمیخوام جای تریبلشم صدای بم بشنوم :n07::n07:
در مورد آمپ هم همین رنج 400 میخوام نه بیشتر بازم اگه مورد بهتری سراغ داری که همین قیمته راهنمایی کن.

در آخر چه پخشی برای این موارد که ذکر شد مد نظرت هست؟ :n12:

m03tafa
23-08-2013, 22:47
من یه توصیه میکنم ، چند روز وقت بذار ، فروم های مشاوره سیستم صوتی رو زیر و رو کن و با اطلاعات خرید کن و سیستم رو ببند. چرا اینو میگم؟؟ چون بعضی دوستان بعنوان مثال 3 میلیون سیستم می بندند بعد که 1 هفته گذشت متوجه میشن واقعا نیازی نبود انقدر هزینه کنند و بر عکس بعضی دوستان بعد از خرید به این نتیجه میرسند که چرا مشورت و تحقیق نکردن، به همین دلیل سعی کن حتما یه اطلاعات کلی در مورد سیستم صوتی داشته باشی تا بعدا نه دوستانی که راهنمایی میکنن شرمنده شن ، نه خودت که داری وقت و هزینه صرف میکنی خدایی نکرده دلزده شی.

اگه بخای یه کواک و یه کامپ رو درایو کنی باید یا دو تا آمپ دو کانال داشته باشی یا یه آمپ 4 کانال ، که معمولا برای استفاده روزمره و عادی مورد دوم توصیه میشه ، در بعضی از آمپ ها که توان خروجی مناسب دارند از دو تا خروجیشون برای یه جفت کواک یا کامپ استفاده میشه و از دو تا خروجی دیگه( به صورت بریج) برای درایو کردن یه ساب استفاده میشه. پس استفاده از یه آمپ برای درایو کردن یه ساب بستگی به توان خروجی آمپ و ظرفیت و توان ساب داره.
در مورد استیج جلو من با شما موافقم ، برای سرنشین های جلو خیلی مهم و تاثیر گذاره
همه پیشنهاد ها نهایتا به بودجه و خواست شما برمیگرده
چند تا کواکی که بنظر من میتونی روشون مانور بدی HERTZ HCX690 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، DSL 1073 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، AUDIO SYSTEM CO609 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ، هر سه این کواک ها از 350تا 450 قیمت دارند(بسته به کرم فروشنده و قیمت دلار)
در مورد کامپ هم میتونی یه سرچی بکنی و به نمایندگی آلپاین ، هرتز و پایونیر یه سر بزنی ، البته باز میگم بستگی به هزینه داره و تنوع نسبتا زیاده ، یه کامپ خوب حدودا 450 تا 550 قیمت داره مثل هرتز hcx 165 باقیمت 500 تومن یا گلیدن RS 165 با قیمت حدود 550 تومن و یا آدیو سیستم mx 165 plus با قیمت 360 تومن
اینا همه توان های بالایی دارن و انتخابای خوبی هستن ، میشه برای کاهش هزینه یا از کامپ هایی با توان کمتر استفاده کرد یا از کواکسیال برای استیج جلو استفاده کرد
بنظر من کامپ آدیو سیستم mx 165 plus با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید رو داره
پخش 7150 سه تا خروجی (3 ولت) داره که برای کنترل ساب مناسبه، نمی دونمالان حدودا قیمتش چنده
کنود پخش های خوبی داره که 8019 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی از بهترین هاشه و تنظیمات زیادی روی صدای اعمال میکنه حدود 600 قیمت داشت که اگه الان پیدا بشه باید کمی کاهش قیمت داشته باشه، 8016 کنود هم از همون خانوادست و حدود 530 قیمت داشته.
اگه عقب کواک و جلو کامپ استفاده کنی آمپ های 4 کانال JVC KS-AR8004 حدود 400 تومن و PIONEER ِD8604 حدود 450 تومن رو میتونی استفاده کنی ،اگه همراه اینا ساب هم بخای باید از یه آمپ جدا برای ساب استفاده کنی که در اینصورت هم از آمپ های مونو که فقط برای ساب ها استفاده میشه میتونی بگیری و هم میتونی یه آمپ دو کانال ( بصورت بریج) برای ساب استفاده کنی
روی این قطعات و تجربه دوستان یه تحقیقی بکن انشاءا... که سیستم خوبی رو جمع میکنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@081110@l.jpg
دست گلت درد نکنه مرد یاده دورانه جونیه خودم افتادم که توو فروم های -- و امنیت 2 ساعت پستو آموزش میذاشتم افتادم! ممنون بابت راهنمایی هات !
راستش من بابت همه چیز تحقیق میکنم حتی بستنی کیم:n07: ولی راستش در مورد سیستم ماشین اصلا حوصلشو ندارم زیاد که با مفاهیمش آشنا بشم هم مشغله ی کاریم شدیدا زیاده ووقت نمیکنم!
اینطور که به نظر میاد dls1073 و co609 موردهایی هستن که هم شما و هم دوسته دیگه ای پیشنهادش رو دادین و خوبن! منم الان توو نت یه سرچی زدم دیدم که جالب هستن و بد نیستن به خصوص در مورد dls1073 ظارها بیس خوبی داره! از اونجایی که زیاد اهل ساب نیستم فکر و اینطور که از بیس این باند تعریف کردین به نظرم قضیه ساب منتفی باشه که بخوام در آینده ساب بندازم!
انتخاب الانه من همیناست که گفتین!
بین 1073 و 609 باید یه سرچی بزنم ولی فکر کنم 1073 رو بردارم! کامپ هم 100% mx165plus رو میگیرم چون محدودیت مالی زیادی دارم.

بازم اگر بین همینا که الان گفتی هر کدوم به نظرت بهتره پیشنهادت رو بده تا بیشتر روش فکر کنم !
ممنون که وقت گذاشتی:n12:

iArdavan
23-08-2013, 23:26
سلام.من تا تونستم تاپیکو خوندم ولی چیزی نفهمیدم.اصطلاحات زیاد بود!!میخوام ماشین بخرم،۲۰۶.شایدم پارس!از سیستم سر در نمیارم.موزیکم راک و ترنس گوش میدم.یه سیستم تا ۱ تومن بهم معرفی کنید.یکم بیشترم شد اشکال نداره.میخوام بترکون باشه و کیفیت عالی.خیلی بیس برام مهم نیس.مهمه ولی کم.قیمتم بهم بگید که هر کدوم چند میشه.خلاصه ممنونتون میشم اساتید...

یکی از اساتید مارو هم کمک کنه خوب!ما اشنا نیسیم نباید کمک کنید برادران!یه سیام تا ۱.۵ بگید.همین!

pahama1
23-08-2013, 23:43
دست گلت درد نکنه مرد یاده دورانه جونیه خودم افتادم که توو فروم های -- و امنیت 2 ساعت پستو آموزش میذاشتم افتادم! ممنون بابت راهنمایی هات !
راستش من بابت همه چیز تحقیق میکنم حتی بستنی کیم:n07: ولی راستش در مورد سیستم ماشین اصلا حوصلشو ندارم زیاد که با مفاهیمش آشنا بشم هم مشغله ی کاریم شدیدا زیاده ووقت نمیکنم!
اینطور که به نظر میاد dls1073 و co609 موردهایی هستن که هم شما و هم دوسته دیگه ای پیشنهادش رو دادین و خوبن! منم الان توو نت یه سرچی زدم دیدم که جالب هستن و بد نیستن به خصوص در مورد dls1073 ظارها بیس خوبی داره! از اونجایی که زیاد اهل ساب نیستم فکر و اینطور که از بیس این باند تعریف کردین به نظرم قضیه ساب منتفی باشه که بخوام در آینده ساب بندازم!
انتخاب الانه من همیناست که گفتین!
بین 1073 و 609 باید یه سرچی بزنم ولی فکر کنم 1073 رو بردارم! کامپ هم 100% mx165plus رو میگیرم چون محدودیت مالی زیادی دارم.

بازم اگر بین همینا که الان گفتی هر کدوم به نظرت بهتره پیشنهادت رو بده تا بیشتر روش فکر کنم !
ممنون که وقت گذاشتی:n12:
خواهش میکنم مصطفی جان ، کاری نکردم ، ارادت:n16:
در مورد هرتز 690 هم تحقق کن
1073 بیس و لو بیس خوبی داره اما درایو کردنش یکم سخته و آمپ قوی میخواد تا درایو شه، خودش 100 وانه ولی من از دوستانی که شخصا تجریه بستنشو داشتن شنیدم که باید 130 تا 140 وات بهش بدی تا صدای واقعیشو بشنوی، کلیپ هاش تو وب هست میتونی ببینی. این موضوع فقط یکم آدم رو قلقک میده که توان ورودی بیش از حد توان کواک ، باعث شه عمر کواک کم شه
اما تو کوام های دیگه من این مسئله رو ندینم یا نشنیدم
در مورد 609 co هم که گفتی شندیم نتونستن صدای خوبی ازش بگیرن، شاید مشکل همین باشه، چون توان های بالایی دارن این کواک ها باید با آمپ هایی درایو شن که بتونن این توان رو بهشون برسونن و با توان ها پپایین صدای واقعی کواک در نمیاد. نمیشه به یه کواک 140 واتی 80 وات ورودی داد و انتظار صدای خاصی داشت.
استاد در مورد امنیت هم ما حاضریم درس پس بدیم هااا :n06:

pahama1
24-08-2013, 00:05
یکی از اساتید مارو هم کمک کنه خوب!ما اشنا نیسیم نباید کمک کنید برادران!یه سیام تا ۱.۵ بگید.همین!

دوست عزیز شما بگو انتظارت از سیستم چیه تا دوستان دقیق تر راهنمایی کنن، ساب میخوای؟ کواک میخای ؟ کامپ میخوای؟
بنده که یک سری قطعات رو تو همین چند تا پست اخیر معرفی کردم، تو همین فروم هم سیستم های پیشنهادی تا 1.5 کم نیست کافیه یکم جستحو کنید
در هر حال
پخش کنود 8019 با حدود قیمت 600، انتخاب زیاده بستگی به سلیقه ، بودجه و سیستم مورد نظر داره
کواک 690 هرتز حدود 400 ،
آمپ jvc 8004حدود 400
کواک استیج جلو حداکثر 200
اکسسوری و نصب حدود 150
میتونی آمپ رو دو کانال بگیری و استیج جلو رو مستقیم به پخش وصل کنی و حدود 100 تومن کمتر هزینه کنی
:19:شب همه دوستان آلبالویی....

+ f.a.r.i
24-08-2013, 14:03
دوستان این پخش کنوود 8019 خیلی خوبه . و کاملا راضی کنندست .

اما باند های کنوود به درد بخور نیستند . قبول کنید . امروز سوار ماشین دوستم شدم . باند 718 اصل داشت . مطمئن بودم اصل بود .

اما انقدر صدای توییتری داشت که اصلا در ولوم بالا قابل تحمل نبود . صدای جیغ جیغو ......

تازه من هر کی رو دیدم ک تو کار سیستم و ... مغازه داره و سیستم میبنده دیدم رو ماشین خودش از باند های پایونیر و jbl و dls بستن . با وجود این که نمایندگی کنوود بودن .:n10:

pahama1
24-08-2013, 14:36

اما باند های کنوود به درد بخور نیستند . قبول کنید . امروز سوار ماشین دوستم شدم . باند 718 اصل داشت . مطمئن بودم اصل بود .

اما انقدر صدای توییتری داشت که اصلا در ولوم بالا قابل تحمل نبود . صدای جیغ جیغو ......

تازه من هر کی رو دیدم ک تو کار سیستم و ... مغازه داره و سیستم میبنده دیدم رو ماشین خودش از باند های پایونیر و jbl و dls بستن . با وجود این که نمایندگی کنوود بودن .:n10:

بله ، همینطوره، کنوود کواک ها جالبی نداره
قبول میکنیم، حالا مگه اینجا کسی از دوستان 718 پیشنهاد کرده ؟؟

parsa_s313
24-08-2013, 14:37

سلام.باقسمت اول حرفتون موافقم کنوود صدای تیزی داره و باند dls مثل 1073 از کنوود 718 و 718EX بهتره ولی به نظرم کنوود از JBL و PIONEER بهتره.تا چند وقت دیگه خودم میخوام 7100 کنوود بگیرم حتما تستش میکنم.یکی از دوستان هم میخواد 718EX کنوود ببنده از اون هم تست میگیرم.البته این نظر خودمه چون باند کنوود رو ترجیح میدم به PIONEER و JBL :n09:

Mojtaba Masiha
24-08-2013, 15:29
[QUOTE=hamidR15;7831969]

مجتبی جان کلا پایونیر همینطوره.صدای خشک و اعصاب خورد کن.
حمید خان شما چی پیشنهاد میدی؟
چیکار کنم؟
اول ساب بگیرم یا اول آمپ؟
الان صدا رو مــُـــخه!!!!
اصـــــــــــــــــلا" بیس خوبی نمیده!!!!
نظرت در مورد ساب JBL مدل GTO-1202D چیه؟
الان JBL برا یکی از دوستان دستمه.همچین بیس برم و خوبی میده
البته هنوز صدای اون مدل آئودیو سیستم که شما معرفی کردین رو نشنیدم!

Mohammadkiller
24-08-2013, 15:52
سلام.باقسمت اول حرفتون موافقم کنوود صدای تیزی داره و باند dls مثل 1073 از کنوود 718 و 718EX بهتره ولی به نظرم کنوود از JBL و PIONEER بهتره.تا چند وقت دیگه خودم میخوام 7100 کنوود بگیرم حتما تستش میکنم.یکی از دوستان هم میخواد 718EX کنوود ببنده از اون هم تست میگیرم.البته این نظر خودمه چون باند کنوود رو ترجیح میدم به PIONEER و JBL :n09:

با اجازه اساتید
ببین نمیشه بگی کنوود بهتره یا پایونیر بد تره
تو هر برندی خوب و بد هست مثلا تو زمینه پخش من به prs80 پایونیر ایمان دارم با اینکه از اسم پایونیر متنفرم
یا تو کنوود پخش 8019 ، اسپیکراش خوب نیسیت صداش تیزه
jbl ساب ووفر هاش بدک نیست بعضی اسپیکر هاش خوبه

نمیشه بگی این این برند خوبه یا بده
نظر شخصی

+ f.a.r.i
24-08-2013, 16:15
ولی تجربه نشون داده و من بعد از دیدن چندین مدل باند کنوود اینو گفتم .

الان خودم 8019 دارم و راضی هستم . ولی باند های کنوود اشغال به تمام معنا هستند . ( دیگه از این واضح تر من کسی رو میشناسم که نمایندگی سیستم کنوود هست اما رو ماشین خودش فقط پخش کنوود داره اما باند هاش پایونیر هست )

پایونیر هم انصافه با توجه به سابقه و اینکه امتحانشو پس داده بدک نیست .

یک بار هم داخل تاکسی نشستم یارو باند 718 بسته بود . خدایی چند نفر مسافر هم بود. یارو یکی از اهنگ های رضا صادقی گزاشته بود انقدر صدای تیزی داشت که مسافرا هم به زبون در اومدن و گفتن صداش گوش خراشه یکم میشه کمش کنی ؟! :n02:

reza_azizi2010
24-08-2013, 16:57
سلام دوست عزیز شما پخش 155 پایونیر یا 1550 بخرید مناسب حال شما هستش
موفق باشید

Sent from my HTC One X
اینکه قیمتش خیلی زیاده
بعید میدونم با 150 (حداکثر) بشه مارک معتبر گرفت. بین این مارکها متفرقه چینی ، کدومشون بهتره؟ کیا، کنکورد، کاروزریا و ...؟

HADI ONLY
24-08-2013, 17:26
راهنمایی در مورد ضبط ماشین با قابلیت پخش قوی باند SW :

سلام دوستان

خیلی وقته دنبال ظبط خوبی می گردم که پخش رادیوش خیلی قوی باشه و بشه Sw رو قوی گرفت چه روز و چه شب . اگر کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره راهنمایی بفرمایید.

لنگرود1371
24-08-2013, 18:02
اینکه قیمتش خیلی زیاده
بعید میدونم با 150 (حداکثر) بشه مارک معتبر گرفت. بین این مارکها متفرقه چینی ، کدومشون بهتره؟ کیا، کنکورد، کاروزریا و ...؟

فدات شم منظورشون مدلهای 155 و 1550 بود قیمتش 1550 میلیون نیست که
pioneer-mvh155 پایونیر هست 175تومن اصلا رو چینی تمرکز نکن پول دور ریختنه
ولی سیلکس از لحاظ کیفیت و مارشال به خاطر گارانتیش از بقیه مارک متفرقه ها بهترن
--------------------------------------------------------------------------------------------------
=================================================
کسی صدای اینو شنیده؟چه طوره؟
چند می ارزه دست دومش؟
لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidR15
24-08-2013, 20:34
پس اقا حمید رد میکنم میره امپای ساند استریم کیفیتشون چطوره؟
سلام.
به نظر من ساند استریم یه برند متوسط هست برعکس اسمی که در کرده تو بازار.ساند استریم و پاور آکوستیک اغلب بوردها و مدارهاشون یکی هستن.

منظورتون از کیت چیه؟تا جائی که میدونم 206 خروجی RCA برای اتصال به آمپلیفایر نداره.
شاید منظورشون ورودی اسپیکر رو آمپلیفایر هست که رو برخی آمپلی ها هست.
مثل این عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز.بله دقیقا همین چیزیه که فرمایش میکنین.من هدفم این بود که با هدیونیت pioneer 3550 روی kenwood 718ex تا حدودی صداش رو بهبود ببخشم ولی اساتید فرمایش کردن که بدون امپ شدنی نیست منم رفتم سراغ ظبط فابریک با امپلیفایر که صداش خیلی بهتر از هدیونیت pioneer 3550 بدون امپ هستش ولی فقط نویزش یه کوچولو رو اعصابه.ممنون از نظرات مثبتتون.[/QUOTE]
اغلب نویزها تو سیستمهای با خروجی PRE Amp ار همین قسمت ایجاد میشه.ولی اگر از خروجی معمولی اسپیکر صدای نویز دارین باید به تعمیر کار نشون بدید.با دور موتور افزایش و کاهش پیدا میکنه درسته؟

یه چیزه دیگه،اینکه همرو از یه برند بگیرم بهتره که باهم مچ بشه؟تا ۱.۵ هم بگید اشکال نداره.ظبتش خوشکل باشه:دی!
دوست خوبم میزان بودجه شما کمه.
من پیشنهادم:
1-پخش کن وود 8019 به قیمت 575 تومن
2-کاموننت برای:گلیدن/آدیو سیستم MX 165Plus 340یا الپاین تایپ S مدل SPS-610Cقیمت 360 تومن
3-اسپیکر برای عقب آلپاین تایپ Sمدل SPS-619 قیمت 315 تومن
4-آمپلیفایر 4 کانال آدیو سیستم مدل ML75.4 قیمت 570 تومن
5-اکسسوری حدود 130 تومن

دوستان عزیز کسی می تونه فرق بین 8016 و 8019 کنوود را توضیح بده؟؟ 8016 مدل جدیده 7016 هست؟
8019 پخش کاملیه. کامل شده 8016 هست نه 7016.امکاناتی که بهش اضافه شده نت ورک 3Way و 13 باند اکولایزر هست.نسبت سیگنال به نویزش هم 110 dB هست که به عنوان نمونه از پایونیر p80rs ii که 105 dB هست بیشتره.همچنین کارت حافظه SD هم درش تعبیه شده. به نظر من قیمتش در مقایسه با پایونیر خیلی مناسبه.

سلام دوستان
من اگه بخوام با تا 800 تومن ضبط بخرم چی پیشنهاد میکنید آخه ضبط پایونیر دارم که آهنگ های جدید که bit rate بالاست رو پخش نمیکنه.ممنون میشم تو این قیمت 1ضبط خوب معرفیز کنید.
مرسی
1-کن وود 8019 قیمت 575
2-پایونیر 9550BT حدود 580
3-پایونیر 9450UB حدود 660
4-پایونیر 80PRS حدود 840
5-آلپاین مدل 134EBT حدود 880
6-آلپاین مدل 133EBT حدود 720
7-آلپاین مدل 123Eهم 760 تومن.

[QUOTE=hamidR15;7831969]

مجتبی جان کلا پایونیر همینطوره.صدای خشک و اعصاب خورد کن.
حمید خان شما چی پیشنهاد میدی؟
چیکار کنم؟
اول ساب بگیرم یا اول آمپ؟
الان صدا رو مــُـــخه!!!!
اصـــــــــــــــــلا" بیس خوبی نمیده!!!!
نظرت در مورد ساب JBL مدل GTO-1202D چیه؟
الان JBL برا یکی از دوستان دستمه.همچین بیس برم و خوبی میده
البته هنوز صدای اون مدل آئودیو سیستم که شما معرفی کردین رو نشنیدم!
مجی جان پاسخ pm متون رو دادم.
حتما باید ساب رو جنج کنی.سقف بودجه.
فرقی نمیکنه اول کدوم رو تغییر بدی
جی بی ها هم اگر قدیمیه خوبن ولی جدیداش نه.
آدیو سیستم اگر خواستی 10 mx رو میتونم هماهنگ کنم بشنوید
12ش هم رو ماشین آقا داریوش هست
گلیدن 12 هم که فری ایرش رو محمد داشتن که بهش آسیب رسوندن در اثر عدم استفاده صحیح
گلیدن RS12 هم الان آقا مهدی(3FX) دارن.
باید با یکی از دوستان هماهنگ کنی

راهنمایی در مورد ضبط ماشین با قابلیت پخش قوی باند SW :

سلام دوستان

خیلی وقته دنبال ظبط خوبی می گردم که پخش رادیوش خیلی قوی باشه و بشه Sw رو قوی گرفت چه روز و چه شب . اگر کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره راهنمایی بفرمایید.

قبلا که سونی SW داشت و عالی هم میگرفت مخصوصا رادیو استکبار جهانی رو:n02:

iArdavan
24-08-2013, 22:34
اقا چرا هرچیزیو از یه برند میگین؟مگه نباید مچ باشه باهم،یا حداکثر از ۲ تا برند.من میخوام همش حتی المقدور از یه برند مثله پایونیر باشه.قیمتم تا ۱.۵ نهایت،ندارم.یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟

m03tafa
24-08-2013, 23:36
مستر درکل اگه این آمپلی Jvc رو که گفتی ببندم co609 بهتره یا dls1073??

BIG-BANG
25-08-2013, 00:04
اقا چرا هرچیزیو از یه برند میگین؟مگه نباید مچ باشه باهم،یا حداکثر از ۲ تا برند.من میخوام همش حتی المقدور از یه برند مثله پایونیر باشه.قیمتم تا ۱.۵ نهایت،ندارم.یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟

دوست عزیز آخه کی همچین اصلی رو گفته که حتما باید از یه برند باشه شما پخش آلپاین رو مثلا با پایونیر یکی میدونی یا مثلا مثلا باندهای گلیدن و آدیو سیستم و هرتز و دی ال اس رو با پایونیر و کنوود یکی میدونی یا امپای گلیدن و آدیسون رو با مارکایی مث پایونیر وکنوود این چینی ها مث مکسیدر یکی میدونی
عزیز هر شرکتی یه گل سر سبد داره توی یه چیزی پیشرفت کرده توی یه چیزی نه مثلا کنوود الان گل سرسبدش پخشای 8019 و 8016 و 7016 هستند ولی بانداش نه 718 که جیغ جیغی هست بعدش اومده 7100 رو داده که بازم جیغ جیغیه انگار نه انگار که پیشرفت کرده حالا پایونیر اومده 6975 رو ارتقا بده 6975 ورژن دو رو زده اونم با چه قیمتی 450 تومن اصن این باند فقط مردم دارن گول اون صدای قشنگی که از 6975 های قدیمی میاد رو می خورند انقدم به به و چه چه که نگو یا پخشای پایونیر خداییش تا 2011 خوب بودن تقریبا ولی الان دیگه مفتشون گرونه من که تفاوت صدایی بین سیصد تومنیش تا شیصد و خورده ایش ندیدم
حالا با این اوصاف منی که مثلا میخوام سیستم ببندم بیام با کدوم مچش بکنم
نمیشه عزیز نمیشه یه صدای چپندر قیچی در میاد که سر درد داره فقط :|

Sent from my HTC One X

BIG-BANG
25-08-2013, 00:09
مستر درکل اگه این آمپلی Jvc رو که گفتی ببندم co609 بهتره یا dls1073??

اگه کیفیت صدای بیشتر میخوای و پولم داری و برا در و همسایه نمیخوای اهنگ بزاری co609 ببند و از صدا و بیس مناسبش لذت ببر اما اگه مث من چار تا رفیق عشق پایونیر داری و بعد از خرید دیونت میکنند با حرفاشون که بیس فقط 6975 شما یه 1073 بخر و مثه من تحقیرشون کن با بیسش :D
صد البته صدای 1073 هم با کیفیته ولی co609 بیشتر کیفیتیه ;)
موفق باشید

Sent from my HTC One X

hamidR15
25-08-2013, 11:53
یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟
سلام
براي آشنائي با اصطلاحات و... لطفا تاپيكهاي:چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از دنياي Car Audio چه خبر؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه بفرمائيد.

parsa_s313
25-08-2013, 12:01
ولی تجربه نشون داده و من بعد از دیدن چندین مدل باند کنوود اینو گفتم .

الان خودم 8019 دارم و راضی هستم . ولی باند های کنوود اشغال به تمام معنا هستند . ( دیگه از این واضح تر من کسی رو میشناسم که نمایندگی سیستم کنوود هست اما رو ماشین خودش فقط پخش کنوود داره اما باند هاش پایونیر هست )

پایونیر هم انصافه با توجه به سابقه و اینکه امتحانشو پس داده بدک نیست .

یک بار هم داخل تاکسی نشستم یارو باند 718 بسته بود . خدایی چند نفر مسافر هم بود. یارو یکی از اهنگ های رضا صادقی گزاشته بود انقدر صدای تیزی داشت که مسافرا هم به زبون در اومدن و گفتن صداش گوش خراشه یکم میشه کمش کنی ؟! :n02:

من خودم شخصا صدای تیزه کنوود رو دوست دارم :8:.بالاخره سلیقه ها متفاوته.

لنگرود1371
25-08-2013, 17:32
من خودم شخصا صدای تیزه کنوود رو دوست دارم :8:.بالاخره سلیقه ها متفاوته.

ولی من بر عکس شما اصلا از هر صدایی که از تیوتر جماعت در بیاد متنفرم حالا بهترین تیوتر هم باشه باز سرم نمیکشه حالا هر چقدر هم تیوترش نرم باشه
عاش صدای بم هستم بیس نه ها صدا بم اخ حال میکنم:n02:
منو خدا تو جهنم بخواد عذاب بده یه هاچبک میاره با 718 منو پشت سوار میکنن صدارو زیاد میکنن درارو قفل که با تیوتراش حال کنم میگه بفرما بنده نا شکر من:n28:

jepes
25-08-2013, 20:37
اینکه قیمتش خیلی زیاده

مکسیدر مارک خوبیه.
گارانتیشم خدایی خوبه. فکر کنم سی دی خوراش حدود 165 تومن باشن.
پایونیر 155 هم خوبه اگه سی دی براتون مهم نیست.
کنوود هم با 180 تومن می تونی U256 بدون سی دی شو بگیری.

موفق باشید

jepes
25-08-2013, 20:42
الآن بهترین رادیوپخش زیر 300 تومان چیه؟؟ U456 هست یا 3550؟؟
از نظر کیفیت خروجی کدوم برند بهتره؟؟
پایونیر؟ کنوود؟ جی وی سی؟

Glad Boy
25-08-2013, 21:14
سلام دوستان

می خواستم ببینم پخش kenwood 353 دست دوم تر و تمیز بهتره یا پخش pioneer 155 آک !؟
واسه یه سیستم معمولی و اسپیکرهای فابریک خود 405 ...

m03tafa
25-08-2013, 22:35
اقا من رفته توو مخم این که صدایco609 کیفیته یعنی جی ؟ :n02: یعنی بیسش از 1073 کمتره؟؟
من موندم 1073 بگیرم یا 609 !
بیس برام مهمه ولی نه اینکه صدای معمولیشم بیس دار باشه! یکیو میخوام 1073 داشته باشه یکیم 609 برم گوش بدم ببینم تفاوتشون چقدره!
co609 یعنی نمیکوبه مثل 6975 ؟ :n07:
اعصابم خورد شد تازه موندم اگه گوش بدم تفاوتشون رو میفهمم یا نه؟
یکی دیگه اینکه میگن 1073 اصل دیگه نیست همشون fake شدن انگار!
شرکتی مغازه ای جایی سراغ دارین معتبر باشه؟
و اینکه اختلاف قیمت 1073 با 609 چقدره:n02:

hamidR15
25-08-2013, 23:01
اقا من رفته توو مخم این که صدایco609 کیفیته یعنی جی ؟ :n02: یعنی بیسش از 1073 کمتره؟؟
من موندم 1073 بگیرم یا 609 !
بیس برام مهمه ولی نه اینکه صدای معمولیشم بیس دار باشه! یکیو میخوام 1073 داشته باشه یکیم 609 برم گوش بدم ببینم تفاوتشون چقدره!
co609 یعنی نمیکوبه مثل 6975 ؟ :n07:
اعصابم خورد شد تازه موندم اگه گوش بدم تفاوتشون رو میفهمم یا نه؟
یکی دیگه اینکه میگن 1073 اصل دیگه نیست همشون fake شدن انگار!
شرکتی مغازه ای جایی سراغ دارین معتبر باشه؟
و اینکه اختلاف قیمت 1073 با 609 چقدره:n02:

سلام
co609 اگر با امپلیفایر خوب درایو بشه به مراتب از 1073 بهتره6975 های قدیم کمی dB بیسشون بیشتر بود یعنی حجم و کوبش بیشتر بود. Co هم BASS خوب میزنه و هم فرکانسهای بالا و میدرنج روخوب اجرا میکنه.ولی اگر ماشینتون سدان بزرگ مثل 405 و پرشیا هست باید به فکر ساب ووفر باشید.
1073 به خاطر مگنت حجیم و قدرتمندی که داره BASS رو کمی Deep تر و پر طنین تر پخش میکنه منتها باید 150 وات خالص بهش ورودی بدید.
تیوتر و میدرنج خیلی تعریفیعی نداره.چون حجم باس زیاده صدای ووکال تو BASS کمی گم میشه.

Hojjat07
25-08-2013, 23:09
با سلام
میخواستم بدونم بین پخش های زیر کدومشون از نظر فنی و کیفی ارجح تر هستن؟
jvc KD-X100
pioneer MVH-355BT
jvc KD-R536
مدل دیگه ای هم تا 250 سراغ دارید پیشنهاد بدید لطفاً...
یه اسپیکر با صدای با کیفیت(بیس مطلوب و قابل قبول داشته باشه، کیفیت و تفکیک صدا اولویت هستند) تا 150 ( یه مقدار بالا پایین ) هم چیزی میشه پیدا کرد؟ (بدون آمپیلی...)
کیفیت صدای Hertz چطوره؟

majidli
25-08-2013, 23:21
سلام
دوستان من یه پایونیر 3550 گرفتم با باند 718 کنوو 400 وات
میخواستم یه آمپلی فایر تا رنج 150 معرفی کنید
ممنون

parsa_s313
25-08-2013, 23:41
سلام
دوستان من یه پایونیر 3550 گرفتم با باند 718 کنوو 400 وات
میخواستم یه آمپلی فایر تا رنج 150 معرفی کنید
ممنون

من خودم یکی از دوستان به اسم لنگرود1371 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنوود 525 رو معرفی کردند.خریداری کردم ازش راضیم.:8: البته بنده یه سیستم معمولی بستم اگه بعدا اضافه میکیند 4 کانال بگیرید.

BIG-BANG
26-08-2013, 08:17
سلام دوستان

می خواستم ببینم پخش kenwood 353 دست دوم تر و تمیز بهتره یا پخش pioneer 155 آک !؟
واسه یه سیستم معمولی و اسپیکرهای فابریک خود 405 ...
ببین دوست عزیز اینا هر دو مشخصاتشون تقریبا عین هم هستش و هیچ کدوم به دیگری برتری نداره ولی خب کنوودا صداشون طبیعی تر هستش حالا شما اگه 353 رو تمیزش رو گیر آوردی بخر وگرنه که همون 155 نو بهتر برا شما

BIG-BANG
26-08-2013, 08:20
الآن بهترین رادیوپخش زیر 300 تومان چیه؟؟ U456 هست یا 3550؟؟
از نظر کیفیت خروجی کدوم برند بهتره؟؟
پایونیر؟ کنوود؟ جی وی سی؟
دوست عزیز کنوود 456 بهتره چون سه تا خروجی داره بعدا بخوای ایشاالله چیزی اضافه کنی دوباره نباید خرج کنی و همین کارت رو راه میندازه
بین این دو هم کیفیت صدای 456 یه مقدار بهتره ;)
موفق باشید

pahama1
26-08-2013, 08:22
با سلام
jvc KD-X100
pioneer MVH-355BT
jvc KD-R536
یه اسپیکر با صدای با کیفیت(بیس مطلوب و قابل قبول داشته باشه، کیفیت و تفکیک صدا اولویت هستند) تا 150 ( یه مقدار بالا پایین ) هم چیزی میشه پیدا کرد؟ (بدون آمپیلی...)
کیفیت صدای Hertz چطوره؟

در مورد پخش بنظر من X100 از بقیه موارد بهتره، البته 355 ؛BT داره این دو مدل جی وی سی که شما فرمودین قابلیت اتصال کیت BT رو دارند اما BT داخلی ندارند.
در مورد باند علی جان (با ID:لنگرود) دقیق تر راهنماییتون میکنه،
صدای مطلوب سلیقه ای هست، بنظر من هرتز خوبه، اما شما شاید شما خوشت نیاد.

BIG-BANG
26-08-2013, 08:29
با سلام
jvc KD-X100
pioneer MVH-355BT
jvc KD-R536
کیفیت صدای Hertz چطوره؟
دوست عزیز میگم شما مطمئنید این مدلا تا 250 تومنند؟
آخه قیمت دلاریش رو نوشته 250 دلار یا 199 دلار اون روز که دلار 1200 بودم این قیمت نبودند الان که دیگه :n28:
کی همچین قیمتایی بهتون داده؟!!!

Hojjat07
26-08-2013, 09:26
دوست عزیز میگم شما مطمئنید این مدلا تا 250 تومنند؟
آخه قیمت دلاریش رو نوشته 250 دلار یا 199 دلار اون روز که دلار 1200 بودم این قیمت نبودند الان که دیگه :n28:
کی همچین قیمتایی بهتون داده؟!!!
براتون لینک رو پ.خ کردم
تو بازار هم قیمت گرفتم قیمت ها به ترتیب عبارتند از:
-175
-218
-260
همشون هم با گارانتی اصلی هستند...
برای منم جای تعجب داره چون مثلاً همین پایونیییر رو تو سایت اصلیش 199 دلار زده !

Hojjat07
26-08-2013, 09:38
در مورد پخش بنظر من X100 از بقیه موارد بهتره، البته 355 ؛BT داره این دو مدل جی وی سی که شما فرمودین قابلیت اتصال کیت BT رو دارند اما BT داخلی ندارند.
در مورد باند علی جان (با ID:لنگرود) دقیق تر راهنماییتون میکنه،
صدای مطلوب سلیقه ای هست، بنظر من هرتز خوبه، اما شما شاید خوشت نیاد.
منم بیشتر از X100 خوشم اومده منتها خروجی RCA نداره این مشکلی ایجاد نمیکنه بعداً؟

pahama1
26-08-2013, 11:14
منم بیشتر از X100 خوشم اومده منتها خروجی RCA نداره این مشکلی ایجاد نمیکنه بعداً؟

منظورت از خروجی RC نداره ، چیه آقا حجت؟

Hojjat07
26-08-2013, 13:15
منظورت از خروجی RC نداره ، چیه آقا حجت؟
منظورم RCA Pre-Out Terminals هست...

pahama1
26-08-2013, 13:58
منظورم RCA Pre-Out Terminals هست...

عجب!! تو سایت چیزی از RC پیدا نکردم
اما فکر نکنم RC نداشته باشه، از نزدیک باید دید تا مطمئن شد:n06:

caplosa
26-08-2013, 14:03
فوری فوری

دوستان کسی امپ جی وی سی 8004 یا dls-x-d30 ...

Hojjat07
26-08-2013, 14:38
از نزدیک دیدم نداره، حالا باید دنبال مدل دیگه باشم یا همین خوبه؟
355 و 155 چطور هستن در مقایسه با این؟
اصلاً پایونیر کیفیت خوبی داره در مقایسه با جی وی سی یا در یه سطح هستن؟
مدل دیگه هم خوب سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم
اسپیکر SPJ-69C3 از آلپاین چطور هست؟

BIG-BANG
26-08-2013, 15:39

واقعا نداره چون قیمت 250 واقعا خیلی ارزونه واسه یه پخش بلوتوث دار آخه الان یه 2550 که هیچی نیست این قیمته
پس ارزون بودنش بی حکمت نیست!!!

Sent from my HTC One X

BIG-BANG
26-08-2013, 15:45
فوری فوری

دوستان کسی امپ جی وی سی 8004 یا dls-x-d30 سراغ داره؟؟
اگه دارین لطفا ادرس یا شماره ای چیزی بدین. ممنوووون :n12::n16:

دوست عزیز اون x-d30 رو که من خودم به زور گیر آوردم تهران که توی نمایندگیش نبود یه دونش رو فقط توی تبریز پیدا کردم که خریدمش حالا شما بگرد ببین پیدا میکنی شاید باشه
اما 8004 رو اگه تهران توپخونه و ... رو خوب بگردی پیدا میکنی دست دومش باشه خوبه
راستی مدل gm-d8604 پایونیرم هست چهار کاناله اونم خوبم واتشم واقعیه قیمتشم 480 تومنه

Sent from my HTC One X

Hojjat07
26-08-2013, 15:54
واقعا نداره چون قیمت 250 واقعا خیلی ارزونه واسه یه پخش بلوتوث دار آخه الان یه 2550 که هیچی نیست این قیمته
پس ارزون بودنش بی حکمت نیست!!!

Sent from my HTC One X
اگه منظورتون X100 هست که قیمتش 175 هست(بدون بلوتوث داخلی) اما اگه 355 هست یه خروجی RC داره که اونم 218 هست(با بلوتوث) بازم اگه مدل بهتری دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم

pahama1
26-08-2013, 16:32
فوری فوری

دوستان کسی امپ جی وی سی 8004 یا dls-x-d30 ... :n12::n16:

سلام
پیام دادم
سورنا شاید d30 رو پیدا کنی

از نزدیک دیدم نداره، حالا باید دنبال مدل دیگه باشم یا همین خوبه؟
355 و 155 چطور هستن در مقایسه با این؟
اصلاً پایونیر کیفیت خوبی داره در مقایسه با جی وی سی یا در یه سطح هستن؟
مدل دیگه هم خوب سراغ دارید پیشنهاد بدید ممنون میشم
اسپیکر SPJ-69C3 از آلپاین چطور هست؟
بنظرم سری های پاینشون در یه حد هستن
صدای c3 رو نشنیدم، آلپاین تو بعضی قطعات صدای معمول و قیمت بالا داره اما صدای بد نداره بنظرم

لنگرود1371
26-08-2013, 17:07
با سلام
jvc KD-X100
pioneer MVH-355BT
jvc KD-R536
کیفیت صدای Hertz چطوره؟

سلام سلام ببخشید دیر به دیر سر میزنم اخه دوتا از دیسکای کمرم زده بیرون باباهه هم رایانه رو ریخته رو زمین گفته دیگه حق نشستن نداری منم واسه همین تایپ کردن برام سخته
جوونی رو نگاه تو 21 سالگی دیسک کمر:n27:
=============================================
عزیز جی ویی سی رو به نظرم بیخیال شو
بین اون سه گزینه شما
پایونیر 355 از بقیه بهتره در ضمن قیمتش پاییین اومده شده 223 هزار تومان حواستون باشه البته شما از ما ارزونتر قیمت داری الان دیدم:n02:
یه خروجی ار سی هم که داره! بر اساس این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی x100 بگیری ید ارتقا در اینده رو باید یزنی:n02:
نظر من اینه که بلوتوث رو بیخیال شی یه mvh-155 بگیری قیمت 175 تومن ارزونه کار راه انداز هم هست هر کی هم میشینه تو ماشین میگه به پایونیر دارییییییییییییی:n08:
در مورد باند هم بگین در اینده قصد امپلی دارین یا نه؟
اصلا قصد ارتقا ندارین؟
اگه اون الپاینو تو پاپ استریو دیدی بهت بگم که اینا تو بازار کم پیدا میشن بعد قیمتای پاپ استریو هم با بازار فرق میکنه خودشون هم برا فروش قیمتای تو سایتشون رو قبول ندارن
ولی اره برای بستن بدون امپ به نظرم
1-SPJ-69C3
2-پایونیر 6964(ویتنامی)
3-پایونریر 6965
تا قبل ولوم 53 که 6965 از 6964 ضعیف تره ولی بین 50 تا 62 چون داخل 6964 بعد ولوم 53 بهم ریختگی شلوغی صدا وجود داره یعنی عملا صدا بعد 52 دیگه زیاد نمیشه نمیشه اهنگو گوش داد فکر کنم به خاطر وات پایینشه اما تا قبل ولوم 52 تا 55 6965 ضعیغه چون احتیاج امپ توش مشهوده اما تا نزدیکای ولوم ته هم توش بهم ریختگی صدا به وجود نمیاد اگه همش با ولوم اخر اهنگ گوش میدی 6965 اگه با ولووم متعادل گوش میدی 6964
3-hertz dcx690 اگه اصلیشو پیدا کنی به نظرم تا رده دوم هم بالا میاد
4-کنوود 6930 صداشو نشنیدم ولی به قیتش خیلی خوب می ارزه
قیمتی
به ترتیب گزینه
168 تومن
105 تومن
130 تومن
148 تومن
102 تومن
:n16:
راستی به قول دوستان پایونیر از 170 تومن تا 350 تومن پخشاش صداش همه یه جورن بابا فقط قیافه و آپشنا فرق میکنن

m03tafa
26-08-2013, 22:16
سلام
co609 اگر با امپلیفایر خوب درایو بشه به مراتب از 1073 بهتره6975 های قدیم کمی dB بیسشون بیشتر بود یعنی حجم و کوبش بیشتر بود. Co هم BASS خوب میزنه و هم فرکانسهای بالا و میدرنج روخوب اجرا میکنه.ولی اگر ماشینتون سدان بزرگ مثل 405 و پرشیا هست باید به فکر ساب ووفر باشید.
1073 به خاطر مگنت حجیم و قدرتمندی که داره BASS رو کمی Deep تر و پر طنین تر پخش میکنه منتها باید 150 وات خالص بهش ورودی بدید.
تیوتر و میدرنج خیلی تعریفیعی نداره.چون حجم باس زیاده صدای ووکال تو BASS کمی گم میشه.
همین که میگین :

حجم باس زیاده صدای ووکال تو BASS کمی گم میشه
خوب ساب بندازم که دیگه بدتره! میدرنج و تیوتر کلا گم میشن دیگه! ساب خسته میکنه صداش آدمو (مثل شیرینی که زیادش دیگه دله آدمو میزنه )
جایی سراغ دارین بشه رفت صداهاشونو شنید؟ تست بگیرن؟

Hojjat07
26-08-2013, 22:17
سلام سلام ببخشید دیر به دیر سر میزنم اخه دوتا از دیسکای کمرم زده بیرون باباهه هم رایانه رو ریخته رو زمین گفته دیگه حق نشستن نداری منم واسه همین تایپ کردن برام سخته
جوونی رو نگاه تو 21 سالگی دیسک کمر:n27:
=============================================
عزیز جی ویی سی رو به نظرم بیخیال شو
بین اون سه گزینه شما
پایونیر 355 از بقیه بهتره در ضمن قیمتش پاییین اومده شده 223 هزار تومان حواستون باشه البته شما از ما ارزونتر قیمت داری الان دیدم:n02:
یه خروجی ار سی هم که داره! بر اساس این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی x100 بگیری ید ارتقا در اینده رو باید یزنی:n02:
نظر من اینه که بلوتوث رو بیخیال شی یه mvh-155 بگیری قیمت 175 تومن ارزونه کار راه انداز هم هست هر کی هم میشینه تو ماشین میگه به پایونیر دارییییییییییییی:n08:
در مورد باند هم بگین در اینده قصد امپلی دارین یا نه؟
اصلا قصد ارتقا ندارین؟
اگه اون الپاینو تو پاپ استریو دیدی بهت بگم که اینا تو بازار کم پیدا میشن بعد قیمتای پاپ استریو هم با بازار فرق میکنه خودشون هم برا فروش قیمتای تو سایتشون رو قبول ندارن
ولی اره برای بستن بدون امپ به نظرم
1-SPJ-69C3
2-پایونیر 6964(ویتنامی)
3-پایونریر 6965
تا قبل ولوم 53 که 6965 از 6964 ضعیف تره ولی بین 50 تا 62 چون داخل 6964 بعد ولوم 53 بهم ریختگی شلوغی صدا وجود داره یعنی عملا صدا بعد 52 دیگه زیاد نمیشه نمیشه اهنگو گوش داد فکر کنم به خاطر وات پایینشه اما تا قبل ولوم 52 تا 55 6965 ضعیغه چون احتیاج امپ توش مشهوده اما تا نزدیکای ولوم ته هم توش بهم ریختگی صدا به وجود نمیاد اگه همش با ولوم اخر اهنگ گوش میدی 6965 اگه با ولووم متعادل گوش میدی 6964
3-hertz dcx690 اگه اصلیشو پیدا کنی به نظرم تا رده دوم هم بالا میاد
4-کنوود 6930 صداشو نشنیدم ولی به قیتش خیلی خوب می ارزه
قیمتی
به ترتیب گزینه
168 تومن
105 تومن
130 تومن
148 تومن
102 تومن
:n16:
راستی به قول دوستان پایونیر از 170 تومن تا 350 تومن پخشاش صداش همه یه جورن بابا فقط قیافه و آپشنا فرق میکنن
درود
خدا بد نده ...
با آرزوی سلامتی برای شما
فروشنده هم در مورد پخش نظرش مثل شما بود و میگفت واسه اسپیکر بیشتر خرج کنی بهتره...
بنابراین یه 155 خریدم امروز موند اسپیکر که فروشنده یه چیز واسم تست کرد یعنی عالی، صداش jbl gto 938 و 6975 رو میخوره البته من تو بحث تکنیکی و تخصصیش وارد نمیشم چون اطلاعی ندارم، مارکش MB Audio بود. در موردش اطلاعی دارید؟ اصلاً مطرح هست؟

iArdavan
26-08-2013, 23:05
اصفهان جایی سراغ دارید با انصاف باشه و کارش خوب باشه واسه سیستم؟اخه اینجا کسیو نمیشناسم!

hamidR15
26-08-2013, 23:38
همین که میگین :

حجم باس زیاده صدای ووکال تو BASS کمی گم میشه
خوب ساب بندازم که دیگه بدتره! میدرنج و تیوتر کلا گم میشن دیگه! ساب خسته میکنه صداش آدمو (مثل شیرینی که زیادش دیگه دله آدمو میزنه )
جایی سراغ دارین بشه رفت صداهاشونو شنید؟ تست بگیرن؟

سلام
ماشینتون چیه؟

لنگرود1371
26-08-2013, 23:40
درود
خدا بد نده ...
با آرزوی سلامتی برای شما
فروشنده هم در مورد پخش نظرش مثل شما بود و میگفت واسه اسپیکر بیشتر خرج کنی بهتره...
بنابراین یه 155 خریدم امروز موند اسپیکر که فروشنده یه چیز واسم تست کرد یعنی عالی، صداش jbl gto 938 و 6975 رو میخوره البته من تو بحث تکنیکی و تخصصیش وارد نمیشم چون اطلاعی ندارم، مارکش MB Audio بود. در موردش اطلاعی دارید؟ اصلاً مطرح هست؟
سلام بچه محل
خوب کاری کردی مبارکه ایشالا به سلامتی تو شادی ها استفاده کنی
مدلشم خب یاد داشت میکردی ببینیم مشخصاتش چی بودامپ خوره یا نه کیفیتی قدرتیه اشتباه کردی مدلشو بر نداشتی فقط اسم کمپانیشو برداشتی
والا من تاحالا نشنیده بودم
ولی الان که سایتشو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل اینکه برند معتبریه المانیه که تو سال 2005 با یه شرکت امریکایی شریک میشه
نکته اخلاقی وقتی گوش شما از صدای این باند لذت برده تموم دنیا هم بگن بده شما بیخیال شما بهش علاقه داری مهم حسیه که ادم تو گوش دادن از موسیقی پیدا میکنه که این بانده به دل شما نشسته وقتی به دل بشینه پس از خرید پشیمون نمیشینن دیگه درسته؟پس شک نکنید

Hojjat07
27-08-2013, 00:55
سلام بچه محل
خوب کاری کردی مبارکه ایشالا به سلامتی تو شادی ها استفاده کنی
مدلشم خب یاد داشت میکردی ببینیم مشخصاتش چی بودامپ خوره یا نه کیفیتی قدرتیه اشتباه کردی مدلشو بر نداشتی فقط اسم کمپانیشو برداشتی
والا من تاحالا نشنیده بودم
ولی الان که سایتشو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثل اینکه برند معتبریه المانیه که تو سال 2005 با یه شرکت امریکایی شریک میشه
نکته اخلاقی وقتی گوش شما از صدای این باند لذت برده تموم دنیا هم بگن بده شما بیخیال شما بهش علاقه داری مهم حسیه که ادم تو گوش دادن از موسیقی پیدا میکنه که این بانده به دل شما نشسته وقتی به دل بشینه پس از خرید پشیمون نمیشینن دیگه درسته؟پس شک نکنید
ممنون
دقیقاً، کاملاً حق با شماست چیز دیگه در مقابلش اونم تو این رنج قیمتی بعید میدونم همچین صدایی رو بهم بتونه بده
بازم ممنون...

caplosa
27-08-2013, 02:03
اقا من یه جفت 6975 دارم که سال 86 خریدم خیلی خیلییییی تمیز و کم کار کرده (اخه رو ماشین بابام بوده فقط رادیو گوش میداده:n08:)
من از بیس قوی خوشم میاد اما اگه اسپیکر ها راضیم کنن ساب نمیخام.
نظر شما چیه که 6975 ها رو رد کنم و یه جفت dls1073 ببندم؟؟
حدودا چقدره 1073؟؟؟ 6975 رو چند ازم میخرن؟؟
سیستم فرضی:
هد یونیت 8019
امپ 8004 جی وی سی.
ممنون

BIG-BANG
27-08-2013, 08:46
اقا من یه جفت 6975 دارم که سال 86 خریدم خیلی خیلییییی تمیز و کم کار کرده (اخه رو ماشین بابام بوده فقط رادیو گوش میداده:n08:)
سیستم فرضی:
هد یونیت 8019
امپ 8004 جی وی سی.
ممنون

خب دوست عزیز چه کاریه 6975 ها رو نگه دار و بقیه سیستمت رو ببند اگه صدای 6975 ها با امپ راضیت نکرد عوضشون کن چون 6975 های قدیمی هم بی انصافی نکنیم خوب بودند الان چون 6975 ورژن دو اومده و قیمتاشونم نسبت بهشون نمیارزه کسی زیاد طرفشون نمیره وگرنه اونایی که صدای 6975 های قدیمی رو شنیدند هنوز صداش توی گوششونه
در ضمن شما وقتی 8019 ببندی اصن میفهمی صدای باندات چی بوده من بهت قول میدم باندات رو نمیفروشی به جای اون پولی که میخوای بدی برا باند یه ساب بخر البته ساب کیفیتی تا جای ویبره و یه بیس خوب و خوشگل رو برات پر کنه ;)
Sent from my HTC One X

hamidR15
27-08-2013, 09:34
سیستم فرضی:
هد یونیت 8019
امپ 8004 جی وی سی.
ممنون
سلام حسام جان.
6975 قديمي (البته من به قبل 82-3 ميگم قديمي) صداشون خوبه.منتها بايد خوب بهش ورودي بدي.
آمپ 8004 كه ديگه خيلي زمينه اش كم شده چون ديگه نمياد هر كي هم داره از قبل داره.
5500T بهترين انتخاب هست منتها ايرادي كه برش وارده دو كانال بودنش هست.شما كه پارس داريد بهتره آمپ 4 كانال بگيريد. همون 8004 خوبه و در آينده حتما به فكر تهيه كامپوننت براي استيج جلو باشيد.
يه نكته هم عرض كنم پخش 8019 خيلي خيلي كم هست.لذا كساني كه دارن ممكنه قيمت رو بالا بگن.تقاضا براي اين پخش خيلي بالا رفته به خاطر امكانات خوب و قيمت مناسبي كه داره.پس اگر ديديد جائي داره بالا ميگه زياد تعجب نكنيد كه چرا مثلا فلان برند X% كاهش داده و كن وود نداده.كن وود هم حدود 10% كاهش داده ولي داستان اين پخش فرق ميكنه.:n02:

caplosa
27-08-2013, 10:14
خب دوست عزیز چه کاریه 6975 ها رو نگه دار و بقیه سیستمت رو ببند اگه صدای 6975 ها با امپ راضیت نکرد عوضشون کن چون 6975 های قدیمی هم بی انصافی نکنیم خوب بودند الان چون 6975 ورژن دو اومده و قیمتاشونم نسبت بهشون نمیارزه کسی زیاد طرفشون نمیره وگرنه اونایی که صدای 6975 های قدیمی رو شنیدند هنوز صداش توی گوششونه
در ضمن شما وقتی 8019 ببندی اصن میفهمی صدای باندات چی بوده من بهت قول میدم باندات رو نمیفروشی به جای اون پولی که میخوای بدی برا باند یه ساب بخر البته ساب کیفیتی تا جای ویبره و یه بیس خوب و خوشگل رو برات پر کنه ;)
Sent from my HTC One X

اره انشاالله و با کمک های بی دریغ شما دوستان و حمید اقا همین تصمیم رو گرفتم..
اخی اینجا توی شیراز 6975 عجیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــب طرف دار داره. من خودم دیدم یه جا دست دومشو داشت 500 میفروخت!!!
واسه همین این فکر زد به سرم..

caplosa
27-08-2013, 10:28
سلام حسام جان.
6975 قديمي (البته من به قبل 82-3 ميگم قديمي) صداشون خوبه.منتها بايد خوب بهش ورودي بدي.
آمپ 8004 كه ديگه خيلي زمينه اش كم شده چون ديگه نمياد هر كي هم داره از قبل داره.
5500T بهترين انتخاب هست منتها ايرادي كه برش وارده دو كانال بودنش هست.شما كه پارس داريد بهتره آمپ 4 كانال بگيريد. همون 8004 خوبه و در آينده حتما به فكر تهيه كامپوننت براي استيج جلو باشيد.
يه نكته هم عرض كنم پخش 8019 خيلي خيلي كم هست.لذا كساني كه دارن ممكنه قيمت رو بالا بگن.تقاضا براي اين پخش خيلي بالا رفته به خاطر امكانات خوب و قيمت مناسبي كه داره.پس اگر ديديد جائي داره بالا ميگه زياد تعجب نكنيد كه چرا مثلا فلان برند X% كاهش داده و كن وود نداده.كن وود هم حدود 10% كاهش داده ولي داستان اين پخش فرق ميكنه.:n02:
اقا حمید :n12:حســـــابــی به شما زحمت دادم شرمندتونم.. :n16:
انشاالله همین 8004 رو میبندم و یه پولی ک دستم بیاد میام سراغ استیج جلو. البته سعی میکنم برا استیج جلو کمتر شما رو اذیت کنم :n02:(خودم دیگه روم نمیشه:n27:)
در این که 8019 کمه که هیچ شکی نست من خودمم کلی صبر کردم که در اخر هم به لطف شما یه دونش گیرم اومد. این لطفتون رو هیچ وقت فراموش نمیکنم
فکر کنم خود شرکتش هم تازه ارزش این پخش رو داره میفهمه.. :n09:
اگه لطف و زحمت شما نبود مطمعنم که گیرم نمیومد.. خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــلی خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــلی ممنون اقا حمید:26:

majidli
27-08-2013, 11:33
دوستان 3550 تنظیماتی داره که رنگ ال ای دی ثابت بمونه؟!!:n13:

لنگرود1371
27-08-2013, 11:37
مگه خودکار تغییر میکنه؟!

majidli
27-08-2013, 11:44
مگه خودکار تغییر میکنه؟!
اره دوست عزیز هفت هشت تا رنگه که مدام تغییر میکنه!

BIG-BANG
27-08-2013, 15:01
وسط دکمه ولوم رو فشار بده یه گزینه داره به اسم illumination اونجا یه رنگ رو انتخاب کن
موفق باشید ;)

BIG-BANG
27-08-2013, 15:06
اره انشاالله و با کمک های بی دریغ شما دوستان و حمید اقا همین تصمیم رو گرفتم..
اخی اینجا توی شیراز 6975 عجیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــب طرف دار داره. من خودم دیدم یه جا دست دومشو داشت 500 میفروخت!!!
واسه همین این فکر زد به سرم..
دوست عزیز کل ایران همینه کلا پایونیر به طرز وحشتناکی محبوبه شما اکه بیای یه پخش یه تومنی آلپاین رو بزاری کنار یه پخش 200 تومنی پایونیر و به یه نصاب شهرستانی یا به رفیقات نشون بدی بگی کدوم بهتره میگه بیا برو عمو پایونیر امتحان خودش رو پس داده این چه مقایسه ایه شما میکنی
مث خود من در اومدم به فروشنده شهرستانیه میگم بین دو تا ساب گیر کردم یکی mx 12 plus یکی mtx rts12-44 میگه اینا بابا چینی هستنش همشون میگم عزیز آیدیو سیستم آلمانه میگه نه mtx رو گفتم :n04:
حالا به نظرت من به بحث با این ادامه بدم بهتره یا بیام از مغازه بیرون :|

trian
27-08-2013, 16:01
سلام دوستان من یک پخش 3250 دارم با یه جفت باند کنوود 718 که کیفیتش واقعا عالیه ، امروز رفتم بک مغازه که ساب بذارم روش که مغازه دار گفت این پخش دکمه تنظیم جدا برای ساب نداره گفت پخش رو ازت میخرم و جاش یک پخش دیگه که قابلیت تنظیم ساب رو داشته باشه بهت میدم ، به نظرتون چیکار کنم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

reza_azizi2010
27-08-2013, 16:29
دوست عزیز کل ایران همینه کلا پایونیر به طرز وحشتناکی محبوبه شما اکه بیای یه پخش یه تومنی آلپاین رو بزاری کنار یه پخش 200 تومنی پایونیر و به یه نصاب شهرستانی یا به رفیقات نشون بدی بگی کدوم بهتره میگه بیا برو عمو پایونیر امتحان خودش رو پس داده این چه مقایسه ایه شما میکنی
مث خود من در اومدم به فروشنده شهرستانیه میگم بین دو تا ساب گیر کردم یکی mx 12 plus یکی mtx rts12-44 میگه اینا بابا چینی هستنش همشون میگم عزیز آیدیو سیستم آلمانه میگه نه mtx رو گفتم :n04:

گل گفتی
من خودمم شهرستانیم
هرچی سیستم فروشی توی شهرمون بود رو گشتم دنبال پایونیر 155 که فقط رادیو فلشه! دقیقا همشون میگفتن پایونیر حرفه ایه، رادیو فلش نداره و اونا چینی هستن و طرح پایونیر میزنن.
دلم میخاست سرمو بکوبم به لبه نیز دیوار! بسکه این ملت بی اطلاعاتن

Mohammadkiller
27-08-2013, 17:19
سلام دوستان من یک پخش 3250 دارم با یه جفت باند کنوود 718 که کیفیتش واقعا عالیه ، امروز رفتم بک مغازه که ساب بذارم روش که مغازه دار گفت این پخش دکمه تنظیم جدا برای ساب نداره گفت پخش رو ازت میخرم و جاش یک پخش دیگه که قابلیت تنظیم ساب رو داشته باشه بهت میدم ، به نظرتون چیکار کنم ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

منم 3250 داشتم
1 جفت خروجی داره البته میشه ساب هم وصل کرد ولی خوب کار حرفه ای نیست
بهترین راه فروش پخش هست
پخش خوب هم خواستین میتونید 7016 بخرید حدود 430 تومن یا اگه بیشتر پول دارین 8019 حدود 580 تومن بازم اگه بیشتر پول دارین prs80 حدود 800 تومن

گل گفتی
من خودمم شهرستانیم
هرچی سیستم فروشی توی شهرمون بود رو گشتم دنبال پایونیر 155 که فقط رادیو فلشه! دقیقا همشون میگفتن پایونیر حرفه ایه، رادیو فلش نداره و اونا چینی هستن و طرح پایونیر میزنن.
دلم میخاست سرمو بکوبم به لبه نیز دیوار! بسکه این ملت بی اطلاعاتن

شما بهتره به حرف بچه های این تاپیک گوش کنی و بعد یا خودت یا بدی یه نفر دیگه برات تهیه کنه
پایونیر هم پخش حرفه ای داره ولی قیمت بالای 800 - 900 تومن

من پخشم رو که گرفتم تو قم هیچکی حتی نتونست تو قسمت تنظیمات بره
رفتم رو تنظیمات Band های اکولایزر برگشته میشه این برای باند های ماشینه..!!!! اصلا بیخیال شدم خلاصه بگم باید خودت پیگیر باشی

m03tafa
27-08-2013, 22:53
دوستان قیمت jvc arsenal8004 و کواک co609 و هد یونیت 8019 کنوود رو میخوام ، یه قیمتی داشته باشمکه میرم مغازه قیمت میگیرم توو پاچم نره مرسی
قیمت اینم بدین ممنون میشم mx 165 plus و اینکه اینارو از کجا بخرم بهتره؟؟:n13::n20:

caplosa
27-08-2013, 23:04
به قول علی اقا (لنگرود71) اگه تو مغازه بمونیمغازه دار مختو میزنه و حرف خودشو بهت میقبولونه :n02::n02:

caplosa
27-08-2013, 23:07
دوستان قیمت jvc arsenal8004 و کواک co609 و هد یونیت 8019 کنوود رو میخوام ، یه قیمتی داشته باشمکه میرم مغازه قیمت میگیرم توو پاچم نره مرسی
قیمت اینم بدین ممنون میشم mx 165 plus و اینکه اینارو از کجا بخرم بهتره؟؟:n13::n20:
با اجازه اساتید
امپ 8004: 380تومن
8019 حدود 575
co609 رو نمیدونم شرمنده

sundown
28-08-2013, 09:01
سلام
کابل آرسی و برق باکیفیت چی پیشنهاد میکنین؟
مانسترو کانکشن ویا استریت وایرز چطورن؟بنظرتون چی بگیرم؟

hamidR15
28-08-2013, 10:06
البته سعی میکنم برا استیج جلو کمتر شما رو اذیت کنم :n02:(خودم دیگه روم نمیشه:n27:)

سلام
اختيار دارين.بنده و امثال بنده اينجا هستيم تا با اطلاعات اندكي كه داريم(خودم رو عرض ميكنم جسارت به ديگر عزيزانم نميكنم)دوستاهمون رو راهنمائي كنيم تا بهترين نتيجه رو بگيرن.لذا هميشه در خدمت نه تنها شما بلكه همه سرورانم هستم.
موفق باشيد.

آمپ 8004 ديگه توليد نميشه و تقريبا نيست.
قيمت CO609 هم 495 تومن هست
MX165 هم 360 تومن.
8019 هم تقاضاش بالا هست و موجوديش تو بازار كم.لذا قيمتها متغيره البته فقط كساني كه دارن اونم حدود 590-600

سلام
کابل آرسی و برق باکیفیت چی پیشنهاد میکنین؟
مانسترو کانکشن ویا استریت وایرز چطورن؟بنظرتون چی بگیرم؟
مانستر اصل كه نيست.
استريت هم همينطور.
كانكشن خوبه ولي در مقايسه با گليدن خيلي گرونه تازه به نظر من كيفيت گليدن رو هم نداره.من خودم رو ماشينم سري ZERO Hi End دارم واقعا معركه هستش.

hamidR15
28-08-2013, 10:09
دوستان
يه خواهشي ازتون دارم،محبت كنيد اسم افرادي كه تو زمينه فروشگاهي در محيط مجازي فعاليت ميكنند و مثلا فلان قطعه رو دارندو..... تو تاپيك مطرح نفرمائيد چون بر خلاف قوانين هست.
از همكاري همه عزيزان تشكر ميكنم.

لنگرود1371
28-08-2013, 12:08
دوستان
يه خواهشي ازتون دارم،محبت كنيد اسم افرادي كه تو زمينه فروشگاهي در محيط مجازي فعاليت ميكنند و مثلا فلان قطعه رو دارندو..... تو تاپيك مطرح نفرمائيد چون بر خلاف قوانين هست.
از همكاري همه عزيزان تشكر ميكنم.

شرمنده مدیر نمیدونستم:n30:

caplosa
28-08-2013, 13:50
همین یکی دو ساعت پیش بالاخره بعد از مدتها انتظار پخش من رسید به دستم :n20::26: البته با کمک اقا حمید.
میخواسم از همینجا از دو دوست و انسان شریف که از طریق همین فروم سعادت آشنایی باهاشون داشتم تشکر کنم...:n11::n16: یکی اقا حمید گل که معرف حضور همه هستند دیگری علی عزیز (لنگرود71) و همینطور سایر دوستان گلی که اطلاعات خودشون رو در اختیار ما میزارن و در کمال حوصله تمام سوالات بچه ها رو جواب میدن خیلی خیــــــــــلِــــی ممنونم:n16:
جا داره که یه تشکر ویـــــژه و عذرخواهی از دوست عزیز و با محبت خودم اقا حمید گل بکنم که حسابی برای بنده و بچه های فروم زحمت میکشن. و خیلی به من لطف داشتن و اگر زحمات ایشو نبود اصلا من پخشی که دوست داشتم بگیرم رو گیرم نمیومد. هرچقدر من از خوبی و محترم بودنشون بگم کم گفتم...:n12:
بازم ممنوون از همه دوستان.

smmt2012
28-08-2013, 14:41
همین یکی دو ساعت پیش بالاخره بعد از مدتها انتظار پخش من رسید به دستم :n20::26: البته با کمک اقا حمید.
میخواسم از همینجا از دو دوست و انسان شریف که از طریق همین فروم سعادت آشنایی باهاشون داشتم تشکر کنم...:n11::n16: یکی اقا حمید گل که معرف حضور همه هستند دیگری علی عزیز (لنگرود71) و همینطور سایر دوستان گلی که اطلاعات خودشون رو در اختیار ما میزارن و در کمال حوصله تمام سوالات بچه ها رو جواب میدن خیلی خیــــــــــلِــــی ممنونم:n16:
جا داره که یه تشکر ویـــــژه و عذرخواهی از دوست عزیز و با محبت خودم اقا حمید گل بکنم که حسابی برای بنده و بچه های فروم زحمت میکشن. و خیلی به من لطف داشتن و اگر زحمات ایشو نبود اصلا من پخشی که دوست داشتم بگیرم رو گیرم نمیومد. هرچقدر من از خوبی و محترم بودنشون بگم کم گفتم...:n12:
بازم ممنوون از همه دوستان.
مبارک...
مدل پخش چیه و چند گرفتین؟اگه توضیح کوچولو هم در موردش بدین چه بهتر:n02:

sundown
28-08-2013, 14:59
جسارت نشه، من از هرکسی کابل آرسی باکیفیت خواستم اون مارکی رو که نداشت میگفت تقلبیه
کانکشن هم که من قیمت دارم نسبت به گلیدن پایینتره ولی نمیدونم اصله یا تقلبی.
مانستر هم که جفت آرسی نزدیک 200 هست
بنظرتون از کجا میشه فهمید اصله؟پارت نامبر دارن مثله هدست بیتس که بشه رجیستر کرد

parsa_s313
28-08-2013, 15:17
سلام.دوستان نظرتون در مورد این باند چیه؟ارزش خریدن داره؟

این ساب چطور؟

caplosa
29-08-2013, 00:26
مبارک...
مدل پخش چیه و چند گرفتین؟اگه توضیح کوچولو هم در موردش بدین چه بهتر:n02:

مرسی دوست عزیز..
من بعد از تحقیقای فراوون و کمک دوستانم گل اینجا کنوذ 8019 پسندیدم و به کمک حمیذ اقا یهدونشو گیراوردن واسم گرفتم. البته هنوز نصب نکردم و متاسفانه صداشو نتونسم بشنوم اما بزودی نصب میکنم و براتون باز مینویسم راجه به نظر و تجربه شخصیم.
8019 هم که دیگه معرف حضور تمتم اساتید هست دیگه نیاز به توضیح نداره

caplosa
29-08-2013, 00:32
دوستان عزیز اگر نکته ای در ضمینه ی نصب 8019 به ذهنتون میرسه بگین.
راستی بهترین جا واسه نصب میکروفونش کجاست؟

BIG-BANG
29-08-2013, 09:16
دوستان عزیز اگر نکته ای در ضمینه ی نصب 8019 به ذهنتون میرسه بگین.
راستی بهترین جا واسه نصب میکروفونش کجاست؟

بهترین جای نصب میکروفونش بالای آینه هستش و همچنین حواستون هم باشه سیم باندا رو دقیق وصل کنید که بعدا برا تنظیم باندا به مشکل بر نخورید یعنی سیم باند چپ سمت راننده رو به باند سمت راست شاگرد وصل نکنید
برا من نصاب این کار رو کرده بودند شما همین که نصبیدی فد و بالانس رو یه چک بکن که درست باشه

Sent from my HTC One X

caplosa
29-08-2013, 13:25
بهترین جای نصب میکروفونش بالای آینه هستش و همچنین حواستون هم باشه سیم باندا رو دقیق وصل کنید که بعدا برا تنظیم باندا به مشکل بر نخورید یعنی سیم باند چپ سمت راننده رو به باند سمت راست شاگرد وصل نکنید
برا من نصاب این کار رو کرده بودند شما همین که نصبیدی فد و بالانس رو یه چک بکن که درست باشه

Sent from my HTC One X
ممنون دوست عزیز...
سیم میکروفون رو از کجا رد کنم؟

sundown
29-08-2013, 15:39
جسارت نشه، من از هرکسی کابل آرسی باکیفیت خواستم اون مارکی رو که نداشت میگفت تقلبیه
مانستر هم که جفت آرسی نزدیک 200 هستب
نظرتون از کجا میشه فهمید اصله؟پارت نامبر دارن مثله هدست بیتس که بشه رجیستر کرد

3FX
29-08-2013, 16:02

داداش برای کانکشن یه نمایشگاه تو پاساژ 26 طبقه دوم توی توپخونه هست که نمایندگی رسمی هرتز هست میتونی اونجا بری فک نکنم واسه فروش داشته باشند اما جنساشون خوبه مطمئنا میشه آدرس نماینده اصلی رو از اونا گرفت و جنس رو هم ببینی که به نظر اصل هست یا نه ...
البته به جز اون مغازه کلا توپخونه اکسسوری درست حسابی نداره همش شده کارینا و بوستر و سناتور و ...
من پک سانداستریم رو با بدبختی پیدا کردم (ساند کیفیت متوسط داره تازه!) تازه آخریاشم بود دیگه !
جالب اینکه یکی نمیدونست اسکسسوری چیه یکی ام نمیدونست پک چیه !! :n08: خداییش ادعاشون چیز زمین و زمانم پاره میکنه ! خوبه حالا نگفتم Amplifier Power Installation Kit یا Amplifier Wiring Kits :n02:

به نظرم گلیدن echo بگیر 40 تومن یا High End رو بگیر که 100 تومن هست و واقعا جنس خوبی هست ...
اما کلا زیاد حساسیت به خرج نده RCA یک سیم ساده هست تکنولوژی خاصی نداره ... بیش تر از 50 تومن هزینه کردن واسش به نظرم بیهوده هست فقط نباید نویز بگیره یا اتصال داشته باشه یا ... اما اگر خیلی حساس هستی همون های اند گلیدن رو 100 بگیر ...

محسن 31
29-08-2013, 17:22
سلام به همه دوستان
اگه ممكنه يه باند خربزه اى با كيفيت تا حدود 200 تومن كه احتياج به آمپ نداشته باشه صداى زيرشم زياد نباشه يعنى تيس تيس نكنه معرفى كنيد ببخشيد اگه سوالم آماتوريه

trian
29-08-2013, 17:33
با سلام
دوستان باند من 6902 پایونیر و پخشم 7550 هست به نظرتون آمپلی دو کانال 380 وات kenon که الان دارم جوابم رو میده یا نه ؟ این آمپلی کیفیت لازم صدا رو به من میده یا آمپ رو عوض کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

BIG-BANG
29-08-2013, 18:41
ممنون دوست عزیز...
سیم میکروفون رو از کجا رد کنم؟

از پشت پخش میاد و بعد از زیر داشبورد میاریش کنار جدارهای ماشین که بازشون کرد و میزاریش زیر اونا و جداره ها رو با پیم هاش میزاری سر جاشون

Sent from my HTC One X

iArdavan
29-08-2013, 21:01
اساتید یکی سیستمهای ground zeroرو معرفی کرد .نمیدونم چیه و چجوریه!یه سیستم متوسطش میشد ۲تومن حدوداً!

لنگرود1371
30-08-2013, 00:30
سلام به همه دوستان
اگه ممكنه يه باند خربزه اى با كيفيت تا حدود 200 تومن كه احتياج به آمپ نداشته باشه صداى زيرشم زياد نباشه يعنى تيس تيس نكنه معرفى كنيد ببخشيد اگه سوالم آماتوريه
اگه بخوای 200 تومن پول باند بدی اگه امپ نگیری مثل ریختن پول تو اشغالی میمونه ارزش نداره
من اینو پیشنهاد میدم کیفیتش به قیمتش ما ارزه باند جون داری هم هست قدرت خوبی داره 195 تومن
ولی حتما باید براش امپ تهیه کنی اخه شنیدم باندای با امپدانس 2 اهم به پخش فشار میارن اگه مستقیم بسته بشن

با سلام
دوستان باند من 6902 پایونیر و پخشم 7550 هست به نظرتون آمپلی دو کانال 380 وات kenon که الان دارم جوابم رو میده یا نه ؟ این آمپلی کیفیت لازم صدا رو به من میده یا آمپ رو عوض کنم ؟

امپلی خودتون که ردش کن بره به درد نمیخوره کیفیت نداره اگه امپ با کیفیت میخوای M-LINE 60.2 بگیر ولی قیمت بالاست منم قیمت دقیق ندارم اقا حمید فکر کنم قیمتشو داشته باشه
اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی یه 3500 پایونیر یا کنوود 5203 کارتو راه میندازه ولی فرقش با امپ خودت خیلی زیاد قابل مقایسه نیست معجزه نمیکنه برات ولی کیفیت صدات بالا میره نسبتا

محسن 31
30-08-2013, 00:53
پس لطف كن يه باند معرفى كن كه آمپ نخواد

hamidR15
30-08-2013, 00:56
مانستر هم که جفت آرسی نزدیک 200 هست
بنظرتون از کجا میشه فهمید اصله؟پارت نامبر دارن مثله هدست بیتس که بشه رجیستر کرد
سلام دوست عزیز.
بنده به شخصه نه فروشنده هستم ،نه مغازه دار.هیچ ادعای ندارم.ولی فکر میکنم هم از نظر سنی و هم از نظر تجربه احتمالا از اغلب شما عزیزان کمی بالاتر باشم.
اگر بنده عرض میکنم مانستر تقلبی شده،یااستریت وایرز اصل کمه و اگر هست خرید قدیمه یا کانکشن اون مدلی که در حد Hi End هست گرونه و.....حتما از اصل داستانش خبر دارم.ادعا نمیکنم چون اهل اینگونه حرفها نیستم.
وارد کننده برند استریت وایرز که بهترین سیم و کابل و خازنهای سیستمهای صوتی خودرو را تولید میکنه،شرکت جم هست و الان مدتیه هیچ جنسی وارد نکرده.
مانستر آمریکا هم محصولات اورجینالش معرکه هست ولی شخصا کابل HDMI برای بلوری پلیر تهیه کردیم به عنوان اورجینال ولی تصویر افتضاح بود و....
کانکشن رو هم که شرکت ایران هرتز وارد میکنه.برند معتبر و این کاره ای هست ولی با کیفیت برابر به نظر من قابل رقابت با سری Zero گلیدن نیست.
خواهشا کمی در مورد افرادی که تجارب بالای خود رو مجانی در اختیارتون قرار میدن،با احتیاط برخورد نموده و در نوشتن کمی محتاط باشیم.
باز هم عرض میکنم من نمیگم کسی هستم و هیچ ادعائی هم ندارم،قصدم راهنمائی و دادن مشاوره برای تصمیم گیری بهتر در زمینه تهیه قطعات سیستم صوتی هست.

اما کلا زیاد حساسیت به خرج نده RCA یک سیم ساده هست تکنولوژی خاصی نداره ... بیش تر از 50 تومن هزینه کردن واسش به نظرم بیهوده هست فقط نباید نویز بگیره یا اتصال داشته باشه یا ... اما اگر خیلی حساس هستی همون های اند گلیدن رو 100 بگیر ...
مهدی جان،شرمنده ولی اصلا با نظرتون موافق نیستم گلم.
اگر اینطور باشه که شما میفرمائید"RCA یک سیم ساده هست تکنولوژی خاصی نداره"پس چرا قیمتها اینقدر متفاوت هست.یعنی به طور مثال ،کابل RCA ZN9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استریت وایرزکه 110 دلار قیمتش هست تکنولوژی خاصی در تولید نداره؟ و مثلا با Eco گلیدن قابل مقایسه هستش؟

مسلما اینگونه نیست.
شک نکنید که با تهیه یا تعویض اکسسوری خوب کیفیت و دیتیل صدا به طور کاملا مشهودی افزایش پیدا میکنه.
دیگه خودتون میدونید و گوشهای محترمتون.:n02:

mgh_45
30-08-2013, 07:11
سلام دوستان.
من یه ضبط 7150 پایونیر دارم که یه جفت باند 6975پایونیر روشه.از صداش واقعا راضی بودم.عالی بود.الان یه مدتی میشه دیگه تقریبا از یه باندش صدا نمیاد.یه بار هم 2سال پیش تعمیر کردم.
حالا سوالم اینه اگه دوباره بخوام تعمیر کنم ارزش داره؟چقد برام کار میکنه؟

rythm
30-08-2013, 07:30
سلام
قیمت 1073 الان چنده؟
من 465 قیمت گرفتم. (فروشگاه اینترنتی)

trian
30-08-2013, 09:11
امپلی خودتون که ردش کن بره به درد نمیخوره کیفیت نداره اگه امپ با کیفیت میخوای M-LINE 60.2 بگیر ولی قیمت بالاست منم قیمت دقیق ندارم اقا حمید فکر کنم قیمتشو داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی یه 3500 پایونیر یا کنوود 5203 کارتو راه میندازه ولی فرقش با امپ خودت خیلی زیاد قابل مقایسه نیست معجزه نمیکنه برات ولی کیفیت صدات بالا میره نسبتاممنون ، پس آمپلی روی کیفیت تاثیر داره ، آمپلی m line رو گیرم میاد بگیرم؟اگه بخوام روی درهای جلو کامپوننت بذارم کیفیت بهتر میشه؟

لنگرود1371
30-08-2013, 11:21
ممنون ، پس آمپلی روی کیفیت تاثیر داره ، آمپلی m line رو گیرم میاد بگیرم؟اگه بخوام روی درهای جلو کامپوننت بذارم کیفیت بهتر میشه؟

صد در صد کیفیت بهتر میشه با کامپوننت پس 4 کانال بگیر که بعد پشیمون نشی وقتی داری کامپ میزاری تو تهران میتونی پیدا کنی آقای hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هماهنگ کن برات جور میکنن
اگه زیاد نمیتونی خرج کنی این دو تا هم گزینه های خوبی هستن که بعد میخوای امپ هم بزاری کارتو راه بندازن
اولی 435 تومن
دومی 398

پس لطف كن يه باند معرفى كن كه آمپ نخواد

6964 پایونیر(حتما ساخت ویتنامش) قیمت 105 تومن
6965 پایونیر قیمت 130 تومن
اگه اصلا نمیخوای در اینده امپ بزاری 6964 بزار
ولی اگه 5 درصد هم احتمال داره به ذهنت تو اینده خرید امپ هم برسه میتونی برا 6965 یه امپ ارزون هم تهیه کنی جواب میدهه نزاشتی هم باز خوب جواب میده:n16:
لینک 6964 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک 6965 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

trian
30-08-2013, 13:55
صد در صد کیفیت بهتر میشه با کامپوننت پس 4 کانال بگیر که بعد پشیمون نشی وقتی داری کامپ میزاری تو تهران میتونی پیدا کنی آقای hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هماهنگ کن برات جور میکنن
اگه زیاد نمیتونی خرج کنی این دو تا هم گزینه های خوبی هستن که بعد میخوای امپ هم بزاری کارتو راه بندازن
اولی 435 تومن
دومی 398

از راهنماییتون ممنونم ،عذر میخوام من اطلاع زیادی از سیستم پخش ندارم ، اگه بخوام آمپ بذارم ، آمپی که واتش بالاتر باشه بهتر نیست ؟ مثلا یک آمپ 2000 وات از کنوود 720 وات بهتر جواب نمیده ؟

vahid_x40
30-08-2013, 14:21
سلام من یه جفت باند 6975 v2 بایه پخش پایونر 7450 دارم یه آمپ دو کانال 200 وات بستم اما خیلی ضعیفه یعنی اگه آمپ هم نداشته باشه بازم صداش هم همین حده؛میشه دوستان یه آمپ مناسب پیشنهاد بدن؟

hamidR15
30-08-2013, 15:20
اساتید یکی سیستمهای ground zeroرو معرفی کرد .نمیدونم چیه و چجوریه!یه سیستم متوسطش میشد ۲تومن حدوداً!

سلام
من استاد نیستم
گرند زیرو برند متوسطیه به نظر من.تو بازار جهانی از نظر کسب Award تو همه محصولاتش تقریبا حرفی برای گفتن نداره. ضمنا تا جائی که اطلاع دارم جنس آنچنانی نداره.صدای کامپوننتهای بالاش رو شنیدم خیلی تیوترهای جیغی داشت. پرده گوشهام داشت می پکید.:n02:ساب ووفرهاش خیلی عالی هستن.ولی کلا RMS بالا هستن و لذا هزینه بر جهت تهیه امپلیفایر.
چه قطعاتی رو معرفی کردن بهتون؟

iArdavan
30-08-2013, 16:35
یکی از دوستان اینترو گفت.شما سرور و استادی
باند ۶۹۷۵ ورژن ۲
امپ mtx یا تورنیدو
ساب jblj1400
ضبطم ۹۴۵۰ یو بی
گرند زیرو هم اینارو گفت:
پخش کنوود ۷۰۱۶
باند ۷۱۰۰ hrr
amp sound stream 4 chanal
ساب گرن زیرو
قیمتای اینارو هم اک تک بگید خیلییی سالاری و ممنون میشم

hamidR15
30-08-2013, 19:44
یکی از دوستان اینترو گفت.شما سرور و استادی
باند ۶۹۷۵ ورژن ۲
امپ mtx یا تورنیدو
ساب jblj1400
ضبطم ۹۴۵۰ یو بی
گرند زیرو هم اینارو گفت:
پخش کنوود ۷۰۱۶
باند ۷۱۰۰ hrr
amp sound stream 4 chanal
ساب گرن زیرو
قیمتای اینارو هم اک تک بگید خیلییی سالاری و ممنون میشم
بنده کوچیک شما هستم.
با V2 موافق نیستم.اگر صدای خوب میخواهید از ترکیب کامپوننت+ساب ووفر استفاده نمائید.
تورنج پائین میتونید
1-آدیو سیستم mx165plus بگیرید با قیمت 360 تومن.
2-آلپاین SPS-610C هم هست 365 تومن.
ساب jbl کدوم تایپ؟gto?
jbl رو من سابهای پاورش رو قبول دارم.سری GTI
من پیشنهادم:
1-آلپاین SWS-12D4 به قیمت 445 تومن
2-گلیدن RS12به قیمت 440 تومن
3-گلیدن RS12Free Air به قیمت 380 تومن
4-آدیو سیستم MX12Plus به قیمت 250 تومن.
پخش رو 7016 پیشنهاد میکنم.قیمتش هم مناسبه.425 تومن.
گرند زیرو این مدل که فرمودید رو نشنیدم.اطلاعاتی ندارم در موردش.
آمپ ساند هم از نظر قیمت خوبه ولی شدیدا با کمبود موجودی مواجه هست.ضمنا شخصا با تستهائی که انجام دادم رو آمپلیفایرهای این برند،اعتقادی به ساند و پاور ندارم.کاملا نظر شخصی هست و شما باید خودتون تحقیق بفرمائید.

iArdavan
30-08-2013, 19:59
واقعاً زدن دکمه تشکر کم بود،مرسی داداش.شمارتونو میتونم داشته باشم؟!قصده مزاحمت زیاد ندارم.فقط میخوام در بعضی چیزا مشورت کنم.راسی شما کجایی هستید؟
یه آمپ برا چیزایی که بالا گفتید هم معرفی کنید تا من برم تو تحقیقات و بستنش اگه خدا بخواد.

3FX
30-08-2013, 22:21
سلام دوست عزیز.
بنده به شخصه نه فروشنده هستم ،نه مغازه دار.هیچ ادعای ندارم.ولی فکر میکنم هم از نظر سنی و هم از نظر تجربه احتمالا از اغلب شما عزیزان کمی بالاتر باشم.
اگر بنده عرض میکنم مانستر تقلبی شده،یااستریت وایرز اصل کمه و اگر هست خرید قدیمه یا کانکشن اون مدلی که در حد Hi End هست گرونه و.....حتما از اصل داستانش خبر دارم.ادعا نمیکنم چون اهل اینگونه حرفها نیستم.
وارد کننده برند استریت وایرز که بهترین سیم و کابل و خازنهای سیستمهای صوتی خودرو را تولید میکنه،شرکت جم هست و الان مدتیه هیچ جنسی وارد نکرده.
مانستر آمریکا هم محصولات اورجینالش معرکه هست ولی شخصا کابل HDMI برای بلوری پلیر تهیه کردیم به عنوان اورجینال ولی تصویر افتضاح بود و....
کانکشن رو هم که شرکت ایران هرتز وارد میکنه.برند معتبر و این کاره ای هست ولی با کیفیت برابر به نظر من قابل رقابت با سری Zero گلیدن نیست.
خواهشا کمی در مورد افرادی که تجارب بالای خود رو مجانی در اختیارتون قرار میدن،با احتیاط برخورد نموده و در نوشتن کمی محتاط باشیم.
باز هم عرض میکنم من نمیگم کسی هستم و هیچ ادعائی هم ندارم،قصدم راهنمائی و دادن مشاوره برای تصمیم گیری بهتر در زمینه تهیه قطعات سیستم صوتی هست.

مهدی جان،شرمنده ولی اصلا با نظرتون موافق نیستم گلم.
اگر اینطور باشه که شما میفرمائید"RCA یک سیم ساده هست تکنولوژی خاصی نداره"پس چرا قیمتها اینقدر متفاوت هست.یعنی به طور مثال ،کابل RCA ZN9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استریت وایرزکه 110 دلار قیمتش هست تکنولوژی خاصی در تولید نداره؟ و مثلا با Eco گلیدن قابل مقایسه هستش؟

مسلما اینگونه نیست.
شک نکنید که با تهیه یا تعویض اکسسوری خوب کیفیت و دیتیل صدا به طور کاملا مشهودی افزایش پیدا میکنه.
دیگه خودتون میدونید و گوشهای محترمتون.:n02:

حمید خان شما استاد هستید حرف شما رو هم قبول دارم :n26:
اما میدونید بحث من این هست که باید یه تناسبی بین قطعات شما و هزینه برای اکسسوری و سیم کشی و ... باشه و تو سیستم یه پارادوکس وجود نداشته باشه که مثلا RCA شما هم قیمت قطعات اصلی تون دربیاد ! چون اون وقت به نظر من بهترین جنس و برند هم نمیتونه محسوس باشه ...
حالا چرا اینو میگم دلیلم اینه فرض کن طرف یه هدیونیت متوسط پایونیر و یه امپ متوسط از هر برندی داره بعد میخواد بهترین نوع rca رو تهیه کنه که شاید نصف قیمت هدیونیتش تموم شه !!
مثلا یکی از دوستان سیم برق خریده متری 20 هزار تومن که 10 متر میشه 200 تومن و بعد مثلا کامپش کنوود هست و رنج قیمتش با این 20 متر برابری میکنه ! ( ساب قوی هم موجود نیست !!)

دلیل دوم هم این هست که خیلی از این برند های معروف و خوب تو ایران همه فیک هستند مثل همین مانستر و کانکشن که رقم به رقم با چند درجه کیفیتی موجود هستند
البته من مشخصات سیستم این دوستمون رو نمیدونم شاید ایشون همه قطعاتشون از هدیونیت و امپ و کامپ و ... همه های اند باشه و این زمان میشه گفت منطقی هست خرید RCA و ... با قیمت های بالا و های اند

در مورد تکنولوژی هم به نظر من بیش تر نوع متریال مصرفی و کیفیت ساخت مطرح هست تا تکنولوژی به کار برده شده چون در نهایت این یه سیم هست هرچه قدر هم خاص باشه ... البته نظر شخصی هست و کارشناسی نیست:n06:
چون مثلا دیدم بعضی سیم ها بر اساس نوع تابیده شدن رشته ها در هم برای از بین بردن میدان مغناطیسی ایجاد شده و خنثی کردن شار مغناطیسی و ... و ایزوله کردن با مواد خاص تکنولوژی بسیار پیچیده دارند ( سیم های برق ، شبکه و ...) اما در مورد RCA نمیتونم دقیق بگم ...

rezakoso
30-08-2013, 22:33
سلام من 1 ضبط پایونر 3250 پیدا کردم 1سال کار کرده ولی خدایش نو هست میگه 200 تومان بخرم یا نه این ضبطو میخام برای 1 ساب باکس 1500w و1 امپلی و 4 عدد باند 6975 کارمو انجام میده یانه 200 بدرد میخوره یا نه؟؟؟/

trian
30-08-2013, 22:50
سلام من 1 ضبط پایونر 3250 پیدا کردم 1سال کار کرده ولی خدایش نو هست میگه 200 تومان بخرم یا نه این ضبطو میخام برای 1 ساب باکس 1500w و1 امپلی و 4 عدد باند 6975 کارمو انجام میده یانه 200 بدرد میخوره یا نه؟؟؟/

سلام ، پخش من تا چند روز پیش 3250 بود ، پخش خوبیه ولی تنظیم جدا برای ساب نداره ، یعنی اگه می خواید ساب بندازید باید بی خیال این پخش بشید

vahid_x40
30-08-2013, 23:10
سلام من یه جفت باند 6975 v2 بایه پخش پایونر 7450 دارم یه آمپ دو کانال 200 وات بستم اما خیلی ضعیفه یعنی اگه آمپ هم نداشته باشه بازم صداش هم همین حده؛میشه دوستان یه آمپ مناسب پیشنهاد بدن؟

دوستان کسی نی منو راهنمایی کنه؟

hamidR15
30-08-2013, 23:55
دوستان کسی نی منو راهنمایی کنه؟
سلام
آمپ اگر دو کانل میخواهید پایونیر 5500T گزینه مناسبی هست.

حمید خان شما استاد هستید حرف شما رو هم قبول دارم :n26:
اما میدونید بحث من این هست که باید یه تناسبی بین قطعات شما و هزینه برای اکسسوری و سیم کشی و ... باشه و تو سیستم یه پارادوکس وجود نداشته باشه که مثلا RCA شما هم قیمت قطعات اصلی تون دربیاد ! چون اون وقت به نظر من بهترین جنس و برند هم نمیتونه محسوس باشه ...
حالا چرا اینو میگم دلیلم اینه فرض کن طرف یه هدیونیت متوسط پایونیر و یه امپ متوسط از هر برندی داره بعد میخواد بهترین نوع rca رو تهیه کنه که شاید نصف قیمت هدیونیتش تموم شه !!
مثلا یکی از دوستان سیم برق خریده متری 20 هزار تومن که 10 متر میشه 200 تومن و بعد مثلا کامپش کنوود هست و رنج قیمتش با این 20 متر برابری میکنه ! ( ساب قوی هم موجود نیست !!)

دلیل دوم هم این هست که خیلی از این برند های معروف و خوب تو ایران همه فیک هستند مثل همین مانستر و کانکشن که رقم به رقم با چند درجه کیفیتی موجود هستند
البته من مشخصات سیستم این دوستمون رو نمیدونم شاید ایشون همه قطعاتشون از هدیونیت و امپ و کامپ و ... همه های اند باشه و این زمان میشه گفت منطقی هست خرید RCA و ... با قیمت های بالا و های اند

در مورد تکنولوژی هم به نظر من بیش تر نوع متریال مصرفی و کیفیت ساخت مطرح هست تا تکنولوژی به کار برده شده چون در نهایت این یه سیم هست هرچه قدر هم خاص باشه ... البته نظر شخصی هست و کارشناسی نیست:n06:
چون مثلا دیدم بعضی سیم ها بر اساس نوع تابیده شدن رشته ها در هم برای از بین بردن میدان مغناطیسی ایجاد شده و خنثی کردن شار مغناطیسی و ... و ایزوله کردن با مواد خاص تکنولوژی بسیار پیچیده دارند ( سیم های برق ، شبکه و ...) اما در مورد RCA نمیتونم دقیق بگم ...

من کوچیک شما هم هستم آقا مهدی،همه ما از وجود شما عزیزان با اطلاعات استفاده میکنیم.بنده جسارت کردم :n16:
بله باهاتون موافقم.اینکه همه قطعات با هم مچ باشن و در یه رده کاملا موافقم.
منم احساس کردم دوستمون دنبال RCA خوب و با کیفیت میگرده پیشنهاد دام بهش.

واقعاً زدن دکمه تشکر کم بود،مرسی داداش.شمارتونو میتونم داشته باشم؟!قصده مزاحمت زیاد ندارم.فقط میخوام در بعضی چیزا مشورت کنم.راسی شما کجایی هستید؟
یه آمپ برا چیزایی که بالا گفتید هم معرفی کنید تا من برم تو تحقیقات و بستنش اگه خدا بخواد.
خواهش میکنم،انجام وظیه کردم گلم.
من اهل تهران هستم.
آمپ مناسب و نسبتا خوش قیمت آدیو سیستم ML75.4 میتونید بگیرید که 600 تومن هست
گلیدن RS100C4 هم گزینه بهتر و بالاتری هست که کمی گرونه ولی واقعا ارزش هزینه کردن رو داره.قیمتش 1.130.000 تومن.
اینم رفرنس اگر آشنائی ندارید برای تحقیقات لازم:

trian
31-08-2013, 11:45
دوستان
ساب 308 قدرت خوبی داره ؟ بدون باکس و برای طاقچه میخوام
آمپلی بوشمن 1300 با این ساب و دو باند 6902 جواب میده ؟

به نظرتون همین آمپ و ساب رو از مغازه دار بگیرم؟

sundown
31-08-2013, 11:49
مرسی آقا حمید و آقا مهدی
من سیستم های اند ندارم ولی میخوام یه سیستمی مید اند با راهنمایی و تجربه دوستان جمع کنم تا ضرر بیخودی نکنم. چیزی که از اساتید شنیدم "اکسسوری رگ اصلیه یه سیستمه... هرچی جنس و کیفیت ساخت بالا بره به همون نسبت کیفیت بالاتری دریافت خواهیم کرد..."

nemesis_22044
31-08-2013, 13:52
سلام دوست من
308 ها زیاد جالب نیستن دارای بیس خشک و اعصاب خورد کنی دارن به نظرم یه RS12 بگیر خیال خودت رو راحت کن
آمپ بوشمن هم بویی از کیفیت نبرده نگیری بهتره که پشیمون میشی به نظرم اگه 4 کانال می خای بگرد یه JVC 8004 پیدا کن یا اگر 2 کانل می خای یه کنوود 7205 بگیر که خودمم دارم و واقعا عالی هستش

trian
31-08-2013, 15:41
بسیارممنونم
عذر میخوام بیس خشک یعنی چی؟
من میخواستم از مغازه که پیشنهاد خودش بود یک ساب 308 و یک آمپلی بوشمن 1300 بگیرم که اینطور که میگید هیچکدوم به درد نمیخوره

RS12 کیفیت خوبی داره ؟ 307 D4 چطوره ؟

rythm
31-08-2013, 16:18
سلام
USB ‍‍ پخش آلپاین مدل IDA-X303 فقط برای اتصال آیفون و آیپاد هست یا میشه فلش مموری هم بهش زد؟
ممنون

smmt2012
31-08-2013, 22:08
عزیزان تا 400 کامپاننت چی پیشنهاد میدین؟

rezakoso
31-08-2013, 22:54
سلام دوستان من 1/500/000 تومان دارم میخوام 1 ضبط ترجیها پایونر هر مدلی که شما بگید ولی تنظیم باس داشته باشه واز همه مهم تر کیفیت 1 _3250_ پیدا کردم ولی به خاطر تنظیم باس نگرفتمش 1 ساب باکس 1000 یا1500 واتی اونم ترجیها پایونر ولی اگه چیزی دیگه ای بهتر هست بگید 2 باند پایونر ولی نمیدونم چند وات نظرتونو بگید و1 امپلی برای این سیستم لطفا خواهشا منو راهنمایی کنید.............1/500/000 بیشتر ندارم...........
1چیز دیگه اگه تکی بخرم بهتر هست یا همگی با هم ممنون میشم راهنمایی کنید....:n19: لطفا مدلا رو هم بگید بهم که کدوم بهتر هست.

amin5030
01-09-2013, 09:13
عزیزان تا 400 کامپاننت چی پیشنهاد میدین؟
mx 165 plus خودم دارم خوبه 360 تومنم هست :n06:

aiza1372
01-09-2013, 10:47
سلام دوستان! من قصد خرید هدپوینت تا 300تومن رو داشتم! گزدنه های مد نظر هم اینا هستن: 2550 و 5350 و یو456! چندتا سوال دربارشون داشتم:
1.خارج از بحث تعداد آر سی کدومش تنظیمات تخصصی تری داره؟؟؟
2.کدوماشون تنظیمات ساب ووفرو دارن؟؟؟
3.کدومش تنظیم بیس و داره؟؟؟( مثلا از 4- تا 4+)
در ضمن میگن کنوودای ارزون تر خیلی زیاد هنگ میکنن! این واقعا درسته؟؟؟:n13:
ممنون از صبر اساتید گل:n12:

reza_azizi2010
01-09-2013, 11:19
دوستان میشه در مورد این هدیونیت نظر بدین؟
250 خریدم با یه تبدیل ایرانخودرویی

aiza1372
01-09-2013, 11:55
دادا وقتی خریدی دیگه چه نظری؟!:n02:
از تهران خریدین؟؟؟خود پخش چند؟

mehdi_ghp
01-09-2013, 12:50

سلام
هر جا دیگه هم نظر بخواهی که من باشم همین رو میگم :n18:
بعد خرید فقط استفاده کن حالش رو ببر خدائیش پنل قشنگی داره !!!

hamidR15
01-09-2013, 14:33
بسیارممنونم
عذر میخوام بیس خشک یعنی چی؟
من میخواستم از مغازه که پیشنهاد خودش بود یک ساب 308 و یک آمپلی بوشمن 1300 بگیرم که اینطور که میگید هیچکدوم به درد نمیخوره

RS12 کیفیت خوبی داره ؟ 307 D4 چطوره ؟
سلام
منظور صدائي هست كه نميشه به مدت طولاني ازش لذت برد. باعث سردرد ميشه.تو مخ آدم ميكوبه به جاي اينكه به روح و روان انسان آرامش بده:n02:گرفتيد؟
RS12FREE Air رو با پايونير مقايسه ميكنيد؟اصلا حجم صدا و كيفيتش قابل مقايسه نيست.

سلام
USB ‍‍ پخش آلپاین مدل IDA-X303 فقط برای اتصال آیفون و آیپاد هست یا میشه فلش مموری هم بهش زد؟
ممنون
بله امكانش هست.يه كابل هست براي هر سه مورد مصرف.

BIG-BANG
01-09-2013, 18:06
دوستان یه سوال فنی
میگم کیفیت صدای کامپ mx 165 plus با 1073 خیلی تفاوت داره میدونم اون کامپه این کواک ولی فقط در مورد کیفیت صداشون میخوام نظر بدین؟
در ضمن کواک کیفیتی که صداش نزدیکای کامپ باشه و صد تا توی چهار اهم بخواد چی هست توی بازار؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

لنگرود1371
01-09-2013, 18:54
دوستان یه سوال فنی
میگم کیفیت صدای کامپ mx 165 plus با 1073 خیلی تفاوت داره میدونم اون کامپه این کواک ولی فقط در مورد کیفیت صداشون میخوام نظر بدین؟
در ضمن کواک کیفیتی که صداش نزدیکای کامپ باشه و صد تا توی چهار اهم بخواد چی هست توی بازار؟

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

کیفیتی اینه دیگه Infinity Kappa 693.9 مثل کامپ حتی کراس اوور هم داره
110 وات هم میخواد

mgh_45
01-09-2013, 22:14
سلام دوستان.
من یه ضبط 7950 پایونیر دارم که یه جفت باند 6975پایونیر روشه.از صداش واقعا راضی بودم.عالی بود.الان یه مدتی میشه دیگه تقریبا از یه باندش صدا نمیاد.یه بار هم 2سال پیش تعمیر کردم.
حالا سوالم اینه اگه دوباره بخوام تعمیر کنم ارزش داره؟چقد برام کار میکنه؟

سلام.ممنون میشم یکی جواب ما رو هم بده!تصحیح میکنم ،مدل ضبطم هم DEH-P7150 Ub هست.

لنگرود1371
01-09-2013, 22:51
سلام.ممنون میشم یکی جواب ما رو هم بده!تصحیح میکنم ،مدل ضبطم هم DEH-P7150 Ub هست.

تعمیر کن بعد به قیمت فضایی بفروش به جاش یه باند اکبند مناسب دیگه بگیر
6975 یا 6975 v2?
کلا برا 6975 خیلی خوب پول میدن زود هم فروش میره
ولی خواهشن موقع فروش بگو تعمیرین بزار بی انصافی نشه باز بدون تعمیریشم خوب میخرن خیالت راحت

silent4time
02-09-2013, 01:31
سلام دوستان
من میخواستم یه باکس واسه ساب 3010 کنوود بسازم ام هیچ اطلاعاتی ندارم .
کسی هست که بتونه تو طراحیش کمکم کنه؟
اینکه چه اندازه باشه و طول و عرض mdf هام چند باشه؟
فقط اینو میدونم که میخوام کوبش زیاد باشه یا به قول شما حرفه ایها sealed باشه.
منتظرم
nasrollah.valizadeh@gmail.com
ممنون

mgh_45
02-09-2013, 09:12
تعمیر کن بعد به قیمت فضایی بفروش به جاش یه باند اکبند مناسب دیگه بگیر
6975 یا 6975 v2?
کلا برا 6975 خیلی خوب پول میدن زود هم فروش میره
ولی خواهشن موقع فروش بگو تعمیرین بزار بی انصافی نشه باز بدون تعمیریشم خوب میخرن خیالت راحت

با تشکر از پاسختون
خوب من از صدای این باند خیلی راضیم.مدلش 6975.یعنی ارزش نداره بعد از تعمیر دوباره خودم استفاده کنم؟
اگه بعد از تعمیر بخوام بفروشم چقد میخرن؟ جاش چی بگیرم که همین کیفیت صدا رو داشته باشه؟یه آمپلی400 وات پایونییر هم دارم که البته اونم دیگه قدیمی شده.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.نمی دونم چی کار کنم:n27:

لنگرود1371
02-09-2013, 11:03
با تشکر از پاسختون
خوب من از صدای این باند خیلی راضیم.مدلش 6975.یعنی ارزش نداره بعد از تعمیر دوباره خودم استفاده کنم؟
اگه بعد از تعمیر بخوام بفروشم چقد میخرن؟ جاش چی بگیرم که همین کیفیت صدا رو داشته باشه؟یه آمپلی400 وات پایونییر هم دارم که البته اونم دیگه قدیمی شده.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.نمی دونم چی کار کنم:n27:

شما فعلا اول تعمیر رو بکن بعد بنداز رو ماشینت ببین راضی هستی یا نه اگه نبودی یه کاریش میکنیم
مدل آمپلیتون چیه؟اگه 3500 باشه که 400 واته ماکزیممش برا 6975 شما مناسبه
مدلشو بگین اگه برا 6975 مناسب باشه اونم براش ببندین
فعلا خب اول از همه چه بخوای بفروشی چه بخوای استفاتده کنی باید تعمیر کنی
وگرنه ازت بز خری میکنن

hoseinsps
02-09-2013, 11:06
سلام دوستان
منتظرم
ممنون
سلام دوست عزیز
اول بگم که اگه کوبش میخواید باید از باکس پورتد یا دبل پورتد استفاده کنید نه سیلد! سیلد صدا رو کیفیتی تر نسبت به پورتد میکنه ولی اگه میخواین کوبش قوی داشته باشین باکس پورتد رو انتخاب کنید.
ولی سابتون زیاد قوی نیست!خروجیش 200وات ار ام اس!
در مورد طراحی هم مدیر انجمن hamidr15 (:n12:) میتونه کمکتوتن کنه اگه وقت داشته باشه
اگر ایشون نتونستن بگید تا یه لینک سازنده باکس رو بتون پ.خ بدم تا ایشون کامل راهنماییتون کنه.

hoseinsps
02-09-2013, 11:38
سلام دوستان من 1/500/000 تومان دارم میخوام 1 ضبط ترجیها پایونر هر مدلی که شما بگید ولی تنظیم باس داشته باشه واز همه مهم تر کیفیت 1 _3250_ پیدا کردم ولی به خاطر تنظیم باس نگرفتمش 1 ساب باکس 1000 یا1500 واتی اونم ترجیها پایونر ولی اگه چیزی دیگه ای بهتر هست بگید 2 باند پایونر ولی نمیدونم چند وات نظرتونو بگید و1 امپلی برای این سیستم لطفا خواهشا منو راهنمایی کنید.............1/500/000 بیشتر ندارم...........
1چیز دیگه اگه تکی بخرم بهتر هست یا همگی با هم ممنون میشم راهنمایی کنید....:n19: لطفا مدلا رو هم بگید بهم که کدوم بهتر هست.
سلام
دنبال پایونر زیاد نبایشد!
برای باکس من mx12plusرو پیشنهاد میدم 250 تومن +80 تومن هم باکس=قیمت کل300 یا ساب 3013 کنوود
پخش:alpine CDE-140E یا کنوود 7016 یا Pioneer DEH-X6550BT یا Pioneer DEH-x7550SD قیمتشون هم بین 300 تا 400 تومنه
کامپ(بلند گوی گرد) mx165 plus به قیمت 350
امپ هم Infinity Reference 7541a ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به قیمت حدودی450 که دو کانالش میره برا ساب و دوکانالش برای کامپ ها
با هزینه نصب حدودی میشه 1550 سیم برق هم 4 گیج بگیرید!البته اگه نمیخواید به سیستم بازی تون ادامه بدید.
........................................
من صدای این امپ و کامپی که بتون گفتم رو قبلا شنیدم و صدای قشنگی داره
یه نکته دیگه هم اینه که پخش های پایونر تو ولوم 70 در صد به بالا صدا رو یکمی تیز میکنه.
................................
یه چیز دیگه! سابی که 1000 یا 1500 وات ار ام اس خروجی داشته باشه فیمتش بالای 800 هزار تومنه(شایدم بیشتر) این تازه پول خودشه!شما پول امپ و باکس و کابل برق 0 و خازن هم بکنید!حدودا میشه2000!
:n01:

+ f.a.r.i
02-09-2013, 12:07
دوستان فرق کیفیتی و قدرتی که میگن چیه هست ؟ میشه یکی کامل توضیح بده ؟

میشه باند های کیفیتی و قدرتی رو همزمان در یک سیستم صوتی داشت ؟

........................

من میخوام یک جفت باند بخرم بیضی + یک امپلی فایر که بتونه این باند ها رو بکشه .

ترجیها از کنوود نباشه

میخوام هزینه کلی در کل حدود 550 تومن بشه .

فقط میخوام همین یک جفت (2 عدد باند ) بکوبه و صداش بیرون از ماشین بره . زیاد نمیخوام باند وصل کنم. و تاقچه ماشین رو نمیخوام پر باند کنم .

قصد بستن چیز دیگری مانند کامپ و توییتر و .... ندارم .

پخشم هم کنوود 8019 هست .

لنگرود1371
02-09-2013, 12:41
دوستان فرق کیفیتی و قدرتی که میگن چیه هست ؟ میشه یکی کامل توضیح بده ؟

میشه باند های کیفیتی و قدرتی رو همزمان در یک سیستم صوتی داشت ؟

........................

من میخوام یک جفت باند بخرم بیضی + یک امپلی فایر که بتونه این باند ها رو بکشه .

ترجیها از کنوود نباشه

میخوام هزینه کلی در کل حدود 550 تومن بشه .

فقط میخوام همین یک جفت (2 عدد باند ) بکوبه و صداش بیرون از ماشین بره . زیاد نمیخوام باند وصل کنم. و تاقچه ماشین رو نمیخوام پر باند کنم .

قصد بستن چیز دیگری مانند کامپ و توییتر و .... ندارم .

پخشم هم کنوود 8019 هست .
کیفیتی مثل این می مونه که شما مثل کامپ صدا بیسو تقریبا نمیشنوین نه اینکه بیس نداره داره ولی صدا ووفرش بین صدا صدای تیوتر یا سوپر تیوتر گم میشه میشه تقریبا مثل این می مونه داره با بیس خیلی کم داری اهنگ گوش میدی
یا اینجوری بگم فرض کن گوشت به صدای یه سیستم با ساب عادت کرده بعد سابو قطع کن با باند فقط گوش کنی اینطوری ها تقریبا
تقریبا دیروز داشتیم با همچین سیستمی تا 500 تومن با امیر جان مشورت میکردیم
به این نتیجه رسیدیم
dls-960 و امپ پایونیر 3500
البت شما انتخابهای بهتری دارین
ولی برا اون کسی که ما اینارو انتخاب کردیم ملاکاش در همین حد بسنده میکرد:n02:
-----------------------------------------
راستی من وقتی اسم dls میاد یاد قدرت 1073 می افتم ولی اکثرا از اینو اون میشنوم که dls بیشتر یه برند کیفیتی هست درسته؟

+ f.a.r.i
02-09-2013, 13:03
ممنون:n12:

یعنی dls-960 میکوبه ؟ من بیس زیاد میخوام ها این جواب میده ؟:n02:

sh_king
02-09-2013, 14:17
سلام من خيلي چيزي درمورد سيستم صوتي خودرو نميدوم ميخوام يه سيستم معمولي كه واسه سرنشينها راضي كننده باشه ببندم
بودجه هم تا ٨٠٠ت هست و ساب هم نميخوام ببندم پس امپيلي ٢كانل ميخوام هديونيت هم فقط فلش خور باشه كافيه cdمهم ني و البته قابليت وصل كردن اينترفيس ٢٠٦ رو داشته باشه
باند هم چون ساب نميخام ببندم ميخوام يچيز باشه كه بيس خوبي بده
يه جا بهم اينارو پيشنهاد كرد ايا خوبه:
Kenwood718 باند
Kenwood526امپيلي
هديونيت هم گفت يه هديونيت حداقل ٣٠٠ت بردار
پك ارسي ار ٩٠ت
ممنون

لنگرود1371
02-09-2013, 15:09
ممنون:n12:

یعنی dls-960 میکوبه ؟ من بیس زیاد میخوام ها این جواب میده ؟:n02:

از کواک که نمیشه اونقدرا توقع داشت که ماشینتو تکون بده در حد خودشه دیگه
کوبیدن میخوای آمپ 4 کانال بگیر دو تا بریج کن برا یه ساب تا برات بکوبه

لنگرود1371
02-09-2013, 15:13
سلام من خيلي چيزي درمورد سيستم صوتي خودرو نميدوم ميخوام يه سيستم معمولي كه واسه سرنشينها راضي كننده باشه ببندم
بودجه هم تا ٨٠٠ت هست و ساب هم نميخوام ببندم پس امپيلي ٢كانل ميخوام هديونيت هم فقط فلش خور باشه كافيه cdمهم ني و البته قابليت وصل كردن اينترفيس ٢٠٦ رو داشته باشه
Kenwood718 باند
Kenwood526امپيلي
پك ارسي ار ٩٠ت
ممنون

718 بیس خرکی میزنه ولی میتونی صدا تیوترشو تحمل کنی؟اصلا صداشو شنیدی؟هر کسی نیست از صداش خوشش بیادا
تو کابینتو خوب بیس میزنه ولی 30 متر اونور تر همه مردم فقط صدای تیس تیس رو مخ تیوتراتو میشنون خودتم از ماشین پیاده شی بعد گیج میزنی
من که صندلی عقب کسی که 718 داره نمتونم بشینم
امپ مورد نظرت برا 718 خوبه 526 یا 5203
هدیونیت اگه میخوای پایونیر برداری بدون 175 تومنیش تا 300 تومنیش صداشونو تنظیماتشون زیاد فرقی نداره
اگه میتونی کنوود 7016 بردار 450 تومن
اگه نه پایونیر mvh-155 بردار فقط فلش میخوره با aux قیمت 175 تومن
اگه دو کانال برداری امپو بعد دیگه ارتقا نمیتونی بدی اگه دلت ساب بخوادا به نظرم اون ضبط پایونیره 175 تومنی رو بردار عوضش 4 کانال بخر بعد بودجه دست اومد ساب بزار حال کن

hoseinsps
02-09-2013, 15:20
Kenwood718 باند
Kenwood526امپيلي
پك ارسي ار ٩٠ت
ممنون
سلام
همونطوری که علی اقا فرمودن 718 ............
من اینا رو پیشنهاد میدم
امپPioneer GM-5500T که حدودا 300تومنه
کواکسیال: dls 1073(بیس قوی) یا co 609 plus(کیفیتی تر ) قیمت بین 400 تا 480
پخش:Pioneer MVH-155 UI قیمت 180 تومن که دوتا خروجی Rcaداره ولی سی دی نمیخوره و usbداره
.................

لنگرود1371
02-09-2013, 16:08
سلام
همونطوری که علی اقا فرمودن 718 ............
من اینا رو پیشنهاد میدم
امپPioneer GM-5500T که حدودا 300تومنه
کواکسیال: dls 1073(بیس قوی) یا co 609 plus(کیفیتی تر ) قیمت بین 400 تا 480
پخش:Pioneer MVH-155 UI قیمت 180 تومن که دوتا خروجی Rcaداره ولی سی دی نمیخوره و usbداره
.................

دقیقا تو تایید فرمایش حسین جان
بگم همینطور که گفتن
1073 برا شما مناسبه خوب میکوبه اگه بتونی پیدا کنی 450 تومن
آمپ 5500 هم 275 تومن
هدیونی pioneer mvh-155ui هم 180 تومن
نصب و اکسسوری هم 100 تومن
میشه 1 تومن که یه خورده ولی از بودجتون زده بالاتر:n02:

rezakoso
02-09-2013, 16:46
سلام دوستان من 1/500/000 تومان دارم میخوام 1 ضبط پایونر باتنظیم باس 1 امپبی اونم ترجیها پایونر 1 ساب باکس 1000 یا 1500 واتی پایونر 2 عدد باند بیضی پایونر بگیرم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتر هست. قیمتاشونو لطفا بنویسید.

hamidR15
02-09-2013, 16:48
سلام دوستان
منتظرم
ممنون
سلام
تو پروفایل خدمتتون عرض کردم.اگر باز هم سوال دارید در خدمتتون هستم
این نکته رو هم عرض کنم خیلی از 3010 توقع بالائی نداشته باش.ممکنه اونی که تو ذهنتون هست رو بهتون تحویل نده.

hoseinsps
02-09-2013, 17:13
سلام دوستان من 1/500/000 تومان دارم میخوام 1 ضبط پایونر باتنظیم باس 1 امپبی اونم ترجیها پایونر 1 ساب باکس 1000 یا 1500 واتی پایونر 2 عدد باند بیضی پایونر بگیرم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتر هست. قیمتاشونو لطفا بنویسید.پ
دوست عزیز تو صفجه قبل بنده جواب دادم خدمتتون!
ملاحضه فرمودید؟

Assassins01
02-09-2013, 21:26
سلام دوستان
ی سوال داشتم بنظرتون میشه ی ساب 306 پایونیر رو با یه r15 الپاین با هم رو سیستم بست؟ ینی خوب میشه؟؟

sh_king
03-09-2013, 00:40
برند memphis. چجورياس؟
كلا درحد pioneer و kenwood هست؟

hamidR15
03-09-2013, 11:07
سلام دوستان
ی سوال داشتم بنظرتون میشه ی ساب 306 پایونیر رو با یه r15 الپاین با هم رو سیستم بست؟ ینی خوب میشه؟؟

به هيچ عنوان.
مثل اين ميمونه كه شما توربو شارژر ببندي رو ماتيز:n02:
R15 سالاريه براي خودش.چرا توهين ميكنيد؟!؟!؟!؟:n04::n04:
مزاح كردم ناراحت نشيد.:n16::n12:

rroohhaamm
03-09-2013, 11:15
سلام حمید جان
باطری با کلی دردسر عوض شد ... 74 امپر royal... :n02:کافیه دیگه؟
حالا میخوام ضبطو عوض کنم ... الان p1y دارم... :n06:
Pionner بگیرم یا kenwood یا .... ؟
صداهاش چه فرقی داره اینکه پایونیر همه مدلاش تو صدایه زیاد تیز میشه و تیس تیس زیاد میکنه...؟ ماله خودم که اینطوریه .... :n21:
کنوود اینطوری نیست؟
بیسه سابم با کنوود کم نمیشه .. ؟ :n03:
شنیدم که کنوود صدایه بازتر و قشنگتری داره پس چرا همه پایینیر میخرن... واسه تنظیماش... ؟ :n13:
هزینه تا 700 ... cd هم نخوره مهم نیست فقط کیفیت و اکولایزره خوب... :n19:

Assassins01
03-09-2013, 11:24
به هيچ عنوان.
مثل اين ميمونه كه شما توربو شارژر ببندي رو ماتيز:n02:
R15 سالاريه براي خودش.چرا توهين ميكنيد؟!؟!؟!؟:n04::n04:
مزاح كردم ناراحت نشيد.:n16::n12:
حمید خان این حرفا چیه؟شما واسه همه ثابت شده اید حاجی:n16:
اخه حیفم میاد 306 بفروشم.بنظرتون چکارش کنم؟؟

rroohhaamm
03-09-2013, 12:17
من 306 dvc داشتم اونم 2 تا made in mexico همچینم چیزی نیست که حیف باشه
ببخشیدا دوستانه میحرفیم چون خودمم داشتم میگم ... :n12::n12::n12::n12:
البته 305 306 304 307 همشون همینن دیگه فقط سر درده وووووووو زیادی و قور قور .... بیسه بی کیفیته دیگه .... یه اهنگه خارجی با بیسه تند یا اهنگه شلوغ بزاری میفهمی کیفیته سابو ...البته :n02: نه هایده مهستی ....
پایونیر اینطوریه دیگه باکستم پورت دار باشه دیگه خیلی افتضاح تر میشه ... :n21:

بازم ببخشید دوستیم میحرفیم انتقادم میکنیم بدونه ناراحتی .... :n12::n12::n12:

Assassins01
03-09-2013, 13:35
دوستان تا 600-700 تومن چ کامپی پیشنهاد میدید؟؟

rroohhaamm
03-09-2013, 13:36
alpine type R ولی 600-700 شاید نباشه

rythm
03-09-2013, 13:46
سلام
پخش آلپاین مدل cde-140E خوبه؟ (نسبت به 6550پایونیر)
میخوام با 550t و co609 یا هرتز dhx690 ببندم
ممنون

pahama1
03-09-2013, 15:27
دوستان تا 600-700 تومن چ کامپی پیشنهاد میدید؟؟

audison Voce AVk 5 , AVK 6
gladen XQ.. lines

sh_king
03-09-2013, 22:51
من اينارو گرفتم نظرتون چيه؟!
چون تا فردا ميتونم عوضم بكنم
پخش pioneer 2550
باند memphis mc692
امپيلي ٢كانال tornado rlg302

Assassins01
03-09-2013, 23:34
فرق ساب ووفرر 4 اهم با 2 اهم چیه؟؟؟

sh_king
04-09-2013, 00:29
پخش pioneer 2550
باند memphis mc692

BIG-BANG
04-09-2013, 00:30
پخش pioneer 2550
باند memphis mc692

پخشت خوبه
باندتم خوبه
فقط امپت اصن به درد نمیخوره امپت رو از کنوود یا پایونیر بردار که یه مارک پدر و مادر دار باشه این امپی که الان برداشتی داغونه کلا

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

BIG-BANG
04-09-2013, 00:34

هیچ فرقی با هم ندارند فقط وقتی این مساله مهم میشه که ساب شما دو کویل یا یه کویل باشه وقتی دو کویل باشه بهتره که چهار اهم بخری تا بتونی از حداکثر توان امپت استفاده کنی و ساب رو موازی ببندی تا مقاومت بشه دو اهم ولی وقتی سابت یه کویل باشه بهتره که ساب دو اهم باشه تا بتونی کامل از ظرفیت امپت استفاده کنی همین مزیتشون توی ایناست

rroohhaamm
04-09-2013, 09:40
و اینکه هر چی اهم بالا بره قدرت کم کیفیت زیاد و کم بشه قدرت زیاد کیفیت پایین تر میشه ...:n05:

hamidR15
04-09-2013, 11:59
سلام
غير از تغييرهاي جزئي در پارامترها خيلي تفاوت خاصي ندارن.همونطور كه دوستان فرمودن بيشتر براي متصل نمودن به آمپليفايرها و اينكه توان بيشتري رو در حالتهاي موازي و امپدانسهاي پائينتر ميتوان از آمپليفاير بدست آورد.
اين تاپيك هم مطالعه بفرمائيد

rroohhaamm
04-09-2013, 12:16
حمید جان درباره headunit سوال پرسیدم ... :n03:
تازه یه ماه پیش هم قرار بود واسم یه پورت طراحی کنی ... :n03:

arash2804
04-09-2013, 22:29
سلام
1. prs80 قیمتش چنده؟
2.crossover active با passive چه فرقی داره؟ کارشون دقیقا چیه؟

sh_king
04-09-2013, 22:56
پخش pioneer2550
باند memphis mc692
امپيلي tornado rlg302 ٢كانله(١٥٠تومن)
همراه اينترفيس 206
يه طاقچه
پك rcrسيم
و هزينه نصب
واسه من شد ٩٦٠ت
به نظرتون خوب حفساب كرده يانه؟

rroohhaamm
04-09-2013, 23:06
سلام
1. prs80 قیمتش چنده؟

900 فکر کنم

لنگرود1371
04-09-2013, 23:37
این 700 از 8019 جدید تره یا قبلا بوده؟!

arash2804
04-09-2013, 23:41
900 فکر کنم

حدود یک میلیون بهترین گزینه چیه؟

BIG-BANG
04-09-2013, 23:43
پخش pioneer2550
باند memphis mc692
امپيلي tornado rlg302 ٢كانله(١٥٠تومن)
همراه اينترفيس 206
يه طاقچه
پك rcrسيم
و هزينه نصب
واسه من شد ٩٦٠ت
به نظرتون خوب حفساب كرده يانه؟

دوست عزیز
گلم اون امپه اصن به درد نمیخوره این دو بار اون صدات رو خراب میکنه به باندهاتم اسیب میرسونه از ما گفتن بود

BIG-BANG
04-09-2013, 23:44
این 700 از 8019 جدید تره یا قبلا بوده؟!

یه مدل بالاتره و قبلا بوده فقط یه مشکل خیلی بدی که داره اینطور که من شنیدم پنلش جدا نمیشه

ayat_7216
05-09-2013, 11:53
سلام دوستان نظرتون رو راجع به نیمچه سیستم من هم بگید یک ماهی میشه بستمش شاید فروختمش!!
1-هدیونیت pioneer p5100ub
2-آمپلی فایر استریو ماسکونی one 120.4
3-آمپلی فایر مونو:کنوود 9105d
4-کامپوننت جلو :گلیدن sqx165
5-کواک عقب: dls r1073
6-ساب:2 عدد 512 دیجیتال دیزاین با باکس دوبل پورتد
7-خازن 10 فاراد tsunami
8-کابل rca:مانستر کیبل(آقا حمید عزیز بهم کادو دادند)
9-کابل برق 4 گیج ساند استریم
10-کابل بلندگوها هم آدیو سیستم
11-باتری هم اتمی 75 آمپر مارکشو یادم نیست!

hoseinsps
05-09-2013, 17:30
سلام دوستان نظرتون رو راجع به نیمچه سیستم من هم بگید یک ماهی میشه بستمش شاید فروختمش!!
1-هدیونیت pioneer p5100ub
2-آمپلی فایر استریو ماسکونی one 120.4
3-آمپلی فایر مونو:کنوود 9105d
4-کامپوننت جلو :گلیدن sqx165
5-کواک عقب: dls r1073
6-ساب:2 عدد 512 دیجیتال دیزاین با باکس دوبل پورتد
7-خازن 10 فاراد tsunami
8-کابل rca:مانستر کیبل(آقا حمید عزیز بهم کادو دادند)
9-کابل برق 4 گیج ساند استریم
10-کابل بلندگوها هم آدیو سیستم
11-باتری هم اتمی 75 آمپر مارکشو یادم نیست!
سلام
اقا این که بمب اتمه:n19:

hoseinsps
05-09-2013, 17:32
سلام
1. prs80 قیمتش چنده؟
سلام
قیمت اهواز 860

Assassins01
05-09-2013, 20:37
سلام ساب ووفر تا ی تومن چی معرفی میکنید بیشترم شد مهم نیست از نظر کیفیتی؟

rroohhaamm
05-09-2013, 20:37
سلام حمید جان
باطری با کلی دردسر عوض شد ... 74 امپر royal...
:n02:
کافیه دیگه؟
حالا میخوام ضبطو عوض کنم ... الان p1y دارم...
:n06:

صداهاش چه فرقی داره اینکه پایونیر همه مدلاش تو صدایه زیاد تیز میشه و تیس تیس زیاد میکنه درسته...؟ ماله خودم که اینطوریه ....
:n21:

کنوود اینطوری نیست؟
بیسه سابم با کنوود کم نمیشه .. ؟
:n03:

شنیدم که کنوود صدایه بازتر و قشنگتری داره پس چرا همه پایینیر میخرن... واسه تنظیماش... ؟
:n13:

هزینه تا 700 ... cd هم نخوره مهم نیست فقط کیفیت و اکولایزره خوب...
اگر کسی دیگه بع غیر از حمید جان هم نظری داره بده ... مرسی

Assassins01
05-09-2013, 21:11
و این پخشای مانیتور پایونیر کدوم اکولایزر داره؟؟

لنگرود1371
05-09-2013, 21:38
این خروجی rca نداره؟

hamidR15
06-09-2013, 11:30
حمید جان درباره headunit سوال پرسیدم ... :n03:
تازه یه ماه پیش هم قرار بود واسم یه پورت طراحی کنی ... :n03:
سلام
رهام جان خیلی شرمندم.چه سوالی؟
در مورد پورت هم محبت کن یه بار دیگه لفرمائید.کلا فراموش کردم.:n16::n12:

سلام
1. prs80 قیمتش چنده؟
1-قیمت جدید نداده
2- بفرمائید مطالعه نمائید:

حدود یک میلیون بهترین گزینه چیه؟
اگه میتونید بیشتر هزینه نمائید آلپاین 137EBTبگیر.1.350.000

سلام ساب ووفر تا ی تومن چی معرفی میکنید بیشترم شد مهم نیست از نظر کیفیتی؟
گلیدن ساب باکس SQX10VB قیمت مصرف کننده 1020000
گلیدن ساب باکس RS12VB -دارای 65 امتیاز و رتبه کلاس بالا از اتو های فای -قیمت مصرف کننده 820.000
ساب آلپاین تایپ R15 قیمت 1035000

سلام حمید جان
باطری با کلی دردسر عوض شد ... 74 امپر royal...

:n02:
کافیه دیگه؟
حالا میخوام ضبطو عوض کنم ... الان p1y دارم...

صداهاش چه فرقی داره اینکه پایونیر همه مدلاش تو صدایه زیاد تیز میشه و تیس تیس زیاد میکنه درسته...؟ ماله خودم که اینطوریه ....

:n21:

کنوود اینطوری نیست؟
بیسه سابم با کنوود کم نمیشه .. ؟

:n03:

شنیدم که کنوود صدایه بازتر و قشنگتری داره پس چرا همه پایینیر میخرن... واسه تنظیماش... ؟

:n13:

هزینه تا 700 ... cd هم نخوره مهم نیست فقط کیفیت و اکولایزره خوب...
اگر کسی دیگه بع غیر از حمید جان هم نظری داره بده ... مرسی

به سلامتی انشاءالله
بله 74 خوبه.
کلا پایونیر کمی تیزه ولی تو رده های پائین. مثلا من تو سری prs اصلا چنین چیزی رو نشنیدم.
میتونی از کن وود یا آلپاین استفاده کنی.
کن وود و پایونیر صدای گرمی دارن و آلپاین به خاطر دیتیل بالا کمی صدای سرد و به نظر من بی روح. ولی جزعیات رو بهتر پخش میکنه. پخش فرکانسهای بالا تو آلپاین بهتره.
پایونیر بازاریه و قدمت بالائی داره لذا مردم تا میگی سیستم میکن پایونیر و 6975 و....:n02:متوجه میشی حتما چی میخوام بگم.ولی مثلا بگو پخشرو ایکلیپس ببند.مطمئنا چهار شاخشون میره هوا:n02::n19:
تا 700 من تصور میکنم همون 8019 رو بگیرونظر من هست البته دیگر دوستان هم نظر بدن ممنون میشم.

hamidR15
06-09-2013, 11:31
این خروجی rca نداره؟
من چیزی نیافتم.؟!مگه میشه نداشته باشه؟!!:n13:

amin5030
06-09-2013, 12:06
دیروز نصف تهران روگشتم تا یک 8019 برا دوستم گرفتم 555 تومن تنظیماتش عالیه به همه دوستان هم پیشنهادش می کنم من خودم 6049 دارم به نظر من برتریش کیفیت نمایشگرش البته 6049 سه خط نمایش می ده و 8019 پنج خط.

rroohhaamm
06-09-2013, 14:26
حمید جان حالا خودت باشی kenwoood یا pionner کدومو میگیری...
میخوام فقط تیز نباشه ...
شاید کنوود بهتر باشه نه... اخه P1y خودم تیس تیس زیاد داره تو صدایه زیاد... صدایه ضبطم رو با سیستم شنیدی... ؟

Sajjads3
06-09-2013, 14:40
بچه ها یه پخش مناسب میخواستم بخرم تا 200 تومن چی پیشنهاد میدین؟

rroohhaamm
06-09-2013, 14:57
حمید جان اینم مشخصات ...
این عکسه خوده دفترچه ... مدله wild beast -12-4 که باید رو 35 تیون شه ...

اینم عکسه باکسم با ابعادش که سیلد هست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارخونه گفته این ساب باید رو 35 تیون بشه نظره تو چیه ...

سابه خوبی هست با توجه به دفترچه..؟

حمید جان نمیخوام اصلا بیس کش بیاد یا عقب بمونه تو اهنگ هایی که تند تند بیس میزنه ... چون رپ گوش نمیدم ..

میشه کاریش کرد ....؟

trian
06-09-2013, 18:47
سلام به دوستان عزیز من قصد خرید یک ساب رو برای طاقچه پژو پارس دارم ، ممنون میشم سابی رو بهم معرفی کنید که کیفیت به همراه کوبش خوب داشته باشه ، نه ووره و کوبش تقه ای به نظرتون hqr 3000 بهتره یا infinity 1260 اگه ساب دیگه ای هم مدنظرتون هست ممنون میشم من رو راهنمایی کنید باتشکر

لنگرود1371
07-09-2013, 00:11
بچه ها یه پخش مناسب میخواستم بخرم تا 200 تومن چی پیشنهاد میدین؟

pioneer mvh-155 الان شده 190 تومن فقط هم یو اس بی میخوره سی دی نمیخوره

Sajjads3
07-09-2013, 00:29
pioneer mvh-155 الان شده 190 تومن فقط هم یو اس بی میخوره سی دی نمیخوره
سی دی خور نبودنش مسئله ای نیست
کیفیتش خوبه؟میخوام پشیمون نشم بخرم

ali reza 222
07-09-2013, 06:11
صداش هم در حد پولی که پرداخت میکنی خوبه.پشیمون شدنت هم بستگی داره که بعدش سطح توقعت بالا بره یا نه.

hamidR15
07-09-2013, 10:32
حمید جان حالا خودت باشی kenwoood یا pionner کدومو میگیری...
میخوام فقط تیز نباشه ...
شاید کنوود بهتر باشه نه... اخه P1y خودم تیس تیس زیاد داره تو صدایه زیاد... صدایه ضبطم رو با سیستم شنیدی... ؟
من كن وود ميگيرم.نه ولي تعريفش رو شنيدم.

دیروز نصف تهران روگشتم تا یک 8019 برا دوستم گرفتم 555 تومن تنظیماتش عالیه به همه دوستان هم پیشنهادش می کنم من خودم 6049 دارم به نظر من برتریش کیفیت نمایشگرش البته 6049 سه خط نمایش می ده و 8019 پنج خط.
555؟!!!!مگه امكان داره.مطمئنيد آك بود؟خيلي مشكوكه.

سلام به دوستان عزیز من قصد خرید یک ساب رو برای طاقچه پژو پارس دارم ، ممنون میشم سابی رو بهم معرفی کنید که کیفیت به همراه کوبش خوب داشته باشه ، نه ووره و کوبش تقه ای به نظرتون hqr 3000 بهتره یا infinity 1260 اگه ساب دیگه ای هم مدنظرتون هست ممنون میشم من رو راهنمایی کنید باتشکر
گليدن RS12Free Air ميتونيد بگيريد كيفيت بسيار بالائي داره.380 تومن

حمید جان اینم مشخصات ...
این عکسه خوده دفترچه ... مدله wild beast -12-4 که باید رو 35 تیون شه ...

اینم عکسه باکسم با ابعادش که سیلد هست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کارخونه گفته این ساب باید رو 35 تیون بشه نظره تو چیه ...

سابه خوبی هست با توجه به دفترچه..؟

حمید جان نمیخوام اصلا بیس کش بیاد یا عقب بمونه تو اهنگ هایی که تند تند بیس میزنه ... چون رپ گوش نمیدم ..

میشه کاریش کرد ....؟

آهان يادم افتاد.
روهام جان شما اگر با باكس سيلد به نتيجه مطلوب نرسيديد مطمئنا با پورتد نخواهيد رسيد. چون تو پورتد فركانسهاي پائين تقويت ميشن و به سمت Low Bass متمايل ميشن.ضمنا تو باكسهاي پورتد Group Delay جزو ذات اين نوع باكسها هست و با پيشرفته ترين نرم افزارهاي طراحي Enclosure نيز نميشه كاملا از بين بردش. پس ممكنه تو برخي موزيكها كمي تاخير رو داشته باشي.
با توجه به پارامترQTS،ساب شما بهتره تو سيلد باشه و با Xmax بالائي كه داره تو باكس پورتد كاملا متمايل به Low ميره.البته كارخانه نگفته 1.18 اينچ Xmax دو طرف هست يا Liner كه با توجه به رابر ساب من تصور ميكنم Liner هست.

Sajjads3
07-09-2013, 12:09
صداش هم در حد پولی که پرداخت میکنی خوبه.پشیمون شدنت هم بستگی داره که بعدش سطح توقعت بالا بره یا نه.
منظورم اینه که کیفیتش از این پخشای چینی بالاتره ؟

hoseinsps
07-09-2013, 13:02
منظورم اینه که کیفیتش از این پخشای چینی بالاتره ؟
سلام
صد در صد از مارشال و مکسیدر و شارک و........
بهتره

arash2804
07-09-2013, 13:52

فقط یه بدی داره که خروجیش 2V

rroohhaamm
07-09-2013, 13:54
حمید جان چرا کنوود میخری ..؟
سوال میپزسم چون که خیلی میترسم کیفیته صداش و باسش به پایونیر نرسه قیمتشم پایین تره شک بر انگیزه ... ولی احساس میکنم صدایه خواننده رو بهتر از پایونیر پخش کنه...
بازم اگر ریزتر فرقه پایونیر و کنوود رو بگی با توجه به اینکه صداهاشون رو شنیدی ممنون میشم ...
اگه مثله ماله خودم تو صدایه زیاد تیز بشه پی... ماله خوده deh-p1y هستش احساس میکنم صدای خواننده کمه ... بقیه مدل های پایونیر چی..؟

رسیدیم سره ساب...سابم الان که واقعا خیلی خوبه زیاد که میکنم هر کی میشینه فکر میکنه باکسه پورت دار هست باورش نمیشه این همه صدا بده و بلرزونه با اینکه 700 واته و سیلده وحشت ناکه:n19::n19: ... ولی خوب گفتم پورت بزارم که بیشتر از این بشه ولی دقث میاد پایین درسته ...
بعد یه چیزه جالب... با اینکه بازم 74 امپر خریدم وقتی ساب رو زیاد میکنم بازم نوره چراغام کم میشه و جالب تر اینکه بیس که میده گاز زیره پام انگار خالی میکنه ماشین ریپ میزنه انگار تو دنده 1... انگار کولر گرفتی... !!!! چرا... ؟ عادیه ؟

ghahremanimehdi
07-09-2013, 14:42
سوال میپزسم چون که خیلی میترسم کیفیته صداش و باسش به پایونیر نرسه قیمتشم پایین تره شک بر انگیزه ... ولی احساس میکنم صدایه خواننده رو بهتر از پایونیر پخش کنه...
بازم اگر ریزتر فرقه پایونیر و کنوود رو بگی با توجه به اینکه صداهاشون رو شنیدی ممنون میشم ...
اگه مثله ماله خودم تو صدایه زیاد تیز بشه پی... ماله خوده deh-p1y هستش احساس میکنم صدای خواننده کمه ... بقیه مدل های پایونیر چی..؟

رسیدیم سره ساب...سابم الان که واقعا خیلی خوبه زیاد که میکنم هر کی میشینه فکر میکنه باکسه پورت دار هست باورش نمیشه این همه صدا بده و بلرزونه با اینکه 700 واته و سیلده وحشت ناکه:n19::n19: ... ولی خوب گفتم پورت بزارم که بیشتر از این بشه ولی دقث میاد پایین درسته ...
بعد یه چیزه جالب... با اینکه بازم 74 امپر خریدم وقتی ساب رو زیاد میکنم بازم نوره چراغام کم میشه و جالب تر اینکه بیس که میده گاز زیره پام انگار خالی میکنه ماشین ریپ میزنه انگار تو دنده 1... انگار کولر گرفتی... !!!! چرا... ؟ عادیه ؟

خازن بذار.

hoseinsps
07-09-2013, 16:30

سلام دوست عزیز
شما استادی
ولی بیگ تری انجام دادید؟کابل برفتون چند گیجه؟خارن دارید؟bass bostرو زیاد کردید؟
دوستان من یه کنوود 8019 با یه ساب gladen rs 12با باکس 50 لیتر دارم با یه جفت gladen rs 165
با این حساب احساس میکنم صدای خواننده اصلا نیست و صدا بی روحه و بیشتر بمه !
اکولایزرو باید تغییر بدم؟؟؟
راستی گین و x.overهم به کمک حمید جان درست کردم ولی هنوووزززز......................
..................................
شما 80prsبگیرید!
یا برید صدای 8019 رو بشنویییید

amin5030
07-09-2013, 17:52
والا به نظر که اک بود گارانتیش سیم ها و قطعاتم همه اوکی بود :n01:

rroohhaamm
07-09-2013, 18:01
بله خازن 2 تا دارم... 1.5 و 2.5 ...
سیم گیج 4 دارم...

hamidreza nazarian
07-09-2013, 19:21
سلام خدمت همه..
کسی با کنوود kiv700 کار کرده؟ میخوام بدونم به 8019 سره یا نه

amin5030
07-09-2013, 20:54
سلام خدمت همه..
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
من به تازگی با 8019 کار کردم که عالی بود ولی با kiv700 کار نکردم فقط نکته خیلی مهمی که در مورد kiv700 باید اشاره کرد این هست که پنلش جدا نمی شه و از نظر امنیت خیلی بده!!!

hamidreza nazarian
07-09-2013, 22:23
من به تازگی با 8019 کار کردم که عالی بود ولی با kiv700 کار نکردم فقط نکته خیلی مهمی که در مورد kiv700 باید اشاره کرد این هست که پنلش جدا نمی شه و از نظر امنیت خیلی بده!!!

حق با شماست منم سر جدا نشدن پنلش ترس دارم بخرم ...شما که با 8019 کا کردی نمایشگرش فقط حروف مینویسه ؟ منظورم دمو یا منو با شکل داره؟.. چون هر چی از 8019 شنیدم یا دیدم تو اینترنت فقط مشخصاتش بوده..تو شهرستان ما 8019 به گوششونم نخورده

trian
07-09-2013, 22:37
گليدن RS12Free Air ميتونيد بگيريد كيفيت بسيار بالائي داره.380 تومن

از راهنمایی هاتون ممنونم ، با این تعریفی که از شما می کنن فکر کنم باید به حرفتون گوش کنم
به نظرتون این ساب رو توی بازار گیرم میاد بعد اینکه کیفیت صداش از اینفینیتی 1260 یا rt1204 mtx بالاتر هست ؟
بازم ممنون

hamidreza nazarian
08-09-2013, 00:01

آقا امین میشه لطف کنی از منو 8019 چنتا عکس بذاری؟

amin5030
08-09-2013, 07:37
آقا امین میشه لطف کنی از منو 8019 چنتا عکس بذاری؟
با سلام مجدد
من 8019 رو برای ماشین خودم نبستم برای همین دسترسی ندارم که عکس بگیرم ولی در مورد اینکه گفتی فقط حروف می نویسه باید بگم نه
حتی تو تنظیماتش یک بخش هست که نوع ماشینت رو انتخاب می کنی شکل ماشین کنارش میاد مثلا کامپکت suv مینی ون یا اینکه نوع باند جلو و عقب چی هست عکس باند میاد داخل تنظیمات نمودار گرافیکیش رو نشون می ده خیلللللللللللللی جالبه در مجموع :n02:

Mohammadkiller
08-09-2013, 08:19
با سلام مجدد
من 8019 رو برای ماشین خودم نبستم برای همین دسترسی ندارم که عکس بگیرم ولی در مورد اینکه گفتی فقط حروف می نویسه باید بگم نه
حتی تو تنظیماتش یک بخش هست که نوع ماشینت رو انتخاب می کنی شکل ماشین کنارش میاد مثلا کامپکت suv مینی ون یا اینکه نوع باند جلو و عقب چی هست عکس باند میاد داخل تنظیمات نمودار گرافیکیش رو نشون می ده خیلللللللللللللی جالبه در مجموع :n02:

فکر کنم منظور دوستمون چیز دیگس
منظورشون دمو مثل دموی پخش های پایونیر هست
نه به اونصورت نیست فرق داره یکم تو این زمینه خوب کار نکرده به نظرم
ولی از بقیه موارد 8019 خیلی سر تره

از راهنمایی هاتون ممنونم ، با این تعریفی که از شما می کنن فکر کنم باید به حرفتون گوش کنم
به نظرتون این ساب رو توی بازار گیرم میاد بعد اینکه کیفیت صداش از اینفینیتی 1260 یا rt1204 mtx بالاتر هست ؟
بازم ممنون

آقا حمید از اساتید گل این تاپیک هستند
هرچی گفتند رو باید گوش کنی و گرنه پشیمون میشی 100%
من که تجربه کردم چندین و چند بار
چاکر آقا حمید هم هستیم
با اجازه :
rs12 که معرکه س من باهاش روی xplod 15 اینچ سونی رو کم کردم واقعا بیس نرم و قوی میزنه

hoseinsps
08-09-2013, 09:49
سلام خدمت همه..
سلام
از مزایاش اینه که ال سی دی رنگی داره و تقریبا مثل 8019
و بزرگترین عیبش هم اینه که پنلش جدا نمیشه و اقا دزده.........
من 8019 دارم
دموش مثل پایونر نیست که بتونی براش بسازی یا مثلا یه ماشین یا عقربه های کیلومتر شمار و... رو نشون بده
دموش تبلیغ خودشه و مینویسه tuner/usb/cdو...
هی همینا رو تکرار میکنه
منم دمو رو خاموش کردم و بجاش از ساعتش استفاده کردم
در کل چیز جالبیه و تنظیمات زیادی داره.

hoseinsps
08-09-2013, 09:57
[QUOTE=Mohammadkiller;7864448
آقا حمید از اساتید گل این تاپیک هستند
هرچی گفتند رو باید گوش کنی و گرنه پشیمون میشی 100%
من که تجربه کردم چندین و چند بار
چاکر آقا حمید هم هستیم
با اجازه :
rs12 که معرکه س من باهاش روی xplod 15 اینچ سونی رو کم کردم واقعا بیس نرم و قوی میزنه[/QUOTE]

در کنار فرمایشات اقا محمد:
منم rs12 (البته نه فری ایر )دارم و واقعا قدرت زیادی داره!تازه 300 وات بیشتر بهش ندادم!ولوم ساب هم رو منفی 5!(باکس پورتد 50 لیتر)
...........................
در ضمن اگه به حرف مدیر عزیز(hamid r15)گوش کنید پشیمون نمیشید

مخلص

hoseinsps
08-09-2013, 10:04
بله خازن 2 تا دارم... 1.5 و 2.5 ...
سیم گیج 4 دارم...
سلام
اینطوری که من فهمیدم برای سیستم تا 800 وات خروجی 4 گیج مناسبه
شما خروجیت چنده؟
اطمینان میدم با بیگ تری و تعویض سیم کشی به 0 گیج مشکلتون حل میشه
.........................
دوتا خازن زیاد نیست؟ای کاش به جای دو تا خازن برق رو قوی میکردید.

amin5030
08-09-2013, 10:25
فکر کنم منظور دوستمون چیز دیگس
منظورشون دمو مثل دموی پخش های پایونیر هست
نه به اونصورت نیست فرق داره یکم تو این زمینه خوب کار نکرده به نظرم
ولی از بقیه موارد 8019 خیلی سر تره
اها اگر منظورشون از شکل اون هستش نه من ندیدم 8019 داشته باشه.

rroohhaamm
08-09-2013, 12:00
سلام
اینطوری که من فهمیدم برای سیستم تا 800 وات خروجی 4 گیج مناسبه
شما خروجیت چنده؟
اطمینان میدم با بیگ تری و تعویض سیم کشی به 0 گیج مشکلتون حل میشه
.........................
دوتا خازن زیاد نیست؟ای کاش به جای دو تا خازن برق رو قوی میکردید.

به ساب نزدیکه 1000 rms وات میدم 3 جفت هم بانده که اونم 500 واته ... برق که 74 امپره دیگه نمیشه بیشتر کنم اصلا...

حالا چرا ماشین تو دنده 1 ریپ میزنه با بیسه زیاد...

hamidR15
08-09-2013, 14:29

سلام
ازتون دعوت ميكنم تشريف بياريد صداي پخش p80rsII بنده رو با CD هاي خودتون تست كنيد.ببينيد تيزه ؟
بارها عرض كردم سري پائين پايونير هر كاري كني تيزه.نميدونم چرا ولي من هيچ وقت باهاشون مچ نميشم و صداش به دلم نميشينه.
به نظر من 7016 خيلي صداي بهتري داره چه برسه به 8019.البته تنظيم كردن كن وود مثل پايوينر كه اب خوردن هست نيست. لذا هركسي اول ميخره ميخوره تو ذوقش.بايد خودتون باهاش ور بريد و تنظيمش كنيد.
بريم سر ساب
ببين دوست من ساب ووفر جريان بسيار بالائي رو تو كيك باسها ميكشه. لذا هميشه گفتم برق قوي =سيستم قوي.يا عرض كردم برق سيستم از خود سيستم واجبتره.پس شما بايد
1-اول دينام قوي داشته باشيد
2-كابل كشي قوي
3-اتصالات كمتر=افت ولتا‍كمتر
4-باطري مناسب
5-BIG 3 با كابل حداقل 4 گيج
حالا ميشه گفت سيستم با كمترين افت ميتونه آمپليفايرها رو تغذيه كنه.
اون كاهش و افزايش نور چراغها تا حديش طبيعي هست.ولي اگر تو دنده يك از نظر برقي كم مياريد 100% دينام توانائي توليد نيروي لازم رو نداره.
خازن هم كه اكثرا رو ماشينهاشون دارن تقريبا دكور هست.چون خازن اولا بايد از برند معروف باشه كه واقعا عمل شار‍ژ و دشارژ رو اونم بسيار سريع انجام بده.خازنهاي مورد تائيد1-استريت وايرز2-استينگر3-بركس4-dls هم بد نيست.
بقيه البته با شدت و ضعف ممكنه به جاي استيبل كردن ولتاژ خودشون مصرف كننده باشن.
اتصالات هم مصرف كننده هستند. مثلا تقسيمهائي كه قرار ميديم.تا جائي كه ميتونيد از تقسيم استفاده نكنيد. مگر مجبور باشيد.

سلام دوست عزیز
شما استادی
ولی بیگ تری انجام دادید؟کابل برفتون چند گیجه؟خارن دارید؟bass bostرو زیاد کردید؟
دوستان من یه کنوود 8019 با یه ساب gladen rs 12با باکس 50 لیتر دارم با یه جفت gladen rs 165
با این حساب احساس میکنم صدای خواننده اصلا نیست و صدا بی روحه و بیشتر بمه !
اکولایزرو باید تغییر بدم؟؟؟
راستی گین و x.overهم به کمک حمید جان درست کردم ولی هنوووزززز......................
..................................
شما 80prsبگیرید!
یا برید صدای 8019 رو بشنویییید
خيلي ارادت دارم حسين جان.
حسين جان 100% از تنظيمات هست. مگه ميشه ووكال نداشته باشي اونم با RSشك ندارم مشكل نصب و تنظيم داري.

بازم ممنون
خواهش ميكنم.
نه بابا چه تعريفي.بنده انجام وظيفه ميكنم. وهر كمكي از دستم بر بياد براي دوستان كوتاهي نميكنم.
هميشه شعارم اين بوده:
چيزي كه خودم دوست دارم داشته باشم و ازش لذت ببرمي رو از دل و جان مسرور ميشم كه ديگران هم داشته باشند و ازش لذت ببرن.
نه فقط سيستم ها نه كلا اينجوري بار اومدم.
اين برند نمايندگيش كمه چون مدت كمي هست آمده.شما كجا تشريف داريد؟
بله كاملا از اينفي و mtx سرتره.

به ساب نزدیکه 1000 rms وات میدم 3 جفت هم بانده که اونم 500 واته ... برق که 74 امپره دیگه نمیشه بیشتر کنم اصلا...
3 جفت اسپيكر؟چه خبره پسر؟!:n02:
اكسسوري و كابل كشي چي داري؟
سيمهاي اسپيكرت چند گيجه؟
باز هم عرض ميكنم شما در بخش نيروگاهي مشكل داري.همچنين به احتمال زياد كابلهاتون استاندارد نيست گلم.:n02:

hoseinsps
08-09-2013, 16:27

دوست عزیز شما کابلتون که خیلی ضعیفه!
با این حساب 1500 وات خروجی دارید:n04: اون وقت با سیم کشی 4 گیج و بدون بیگ تری؟
شما بیگ تری رو با 4 گیج استینگر (چون طول سیم کوتاه مقاومت زیادی نداره و لازم نیست الکی پول 0 گیج بدید)
و کابل برق مثبت از باتری تا صندوق رو از 0گیج استفاده کنید
که مارک استینگر حدودا متری 20 تومنه /مارک کارینا 10 تومن/کابل جوش(جوشکاب یزد ) متری 12 تومن
و 4 گیج استینگر متری 12 تومن
............................
دینامتون هم که بزودی مرخص میشه چون برای 74 امپر ساخته نشده و تا 60 بیشتر جواب نمیده /میتونید از نمایندگی هم بپرسید

arash2804
08-09-2013, 20:05
هدیونیت prs80و P80RSll چه فرقایی دارن باهم؟ قیمتاشون چنده؟

hoseinsps
08-09-2013, 20:22
هدیونیت prs80و P80RSll چه فرقایی دارن باهم؟ قیمتاشون چنده؟

سلام
80prs(قیمت:870)نسخه بهبود یافته p80rsll
مثل 7016 و 8019
و اینکه 80prs قشنگ تره....:n01:(p80rsll حالت کلاسیک داره)

peeyymmaann
08-09-2013, 21:35
سلام دوستان
سیستمم الان اینه:
هدیونیت deh-5350 (از اون معمولیا نه مانیتور داره)
باند عقب:hcx 690
اون یکی باند عقب تازه گرفتم هنوز نصب نکردم اینو.....نظری یا تجربه ای راجبه این باند دارین؟
کامپ جلو: hsk 165
امپ 4کانال: hdp4 hertz
ساب swx-1043
امپ مونو هیچی فعلا
.
خب سوالای فنی:
1- میخوام ببینم به پخشم دستگاه اکولایزر جدا وصل کنم کیفیت میره بالاتر یا عوض کنم 8019 بگیرم؟
2-سیستمم فکر میکنم یه امپ 2 کانال احتیاج داشته باشه؟نظرتون راجبه این امپ چیه ؟cadence 2000.2 کیفیتش چطوره برای باندم؟
یا گزینه بهتر هم هست؟

به نظرتون ساب عوض کنم 2تا 400 rms بگیرم یا همین بهتره؟ گلیدن چطوره همون مدل که 350-60 تومن بود؟2تا بگیرم؟
یه چیزی دیدم به اسم خازن باطری شبیه باطری ماشینه ....کارش چطوریه؟(منظورم خازن نیستا)یه چیز جدید بود
ممنون میشم راهنمایی کنید

rroohhaamm
09-09-2013, 00:08
امپت cadence هست کله سیستمه منم cadence هست...
امپه خوبیه دستش نزن...

rroohhaamm
09-09-2013, 01:20
KDC-BT955 این ضبط رو کسی دیده یاداشته ؟
و kdcu7056

caplosa
09-09-2013, 11:31
سلام به همه ی اساتید.
این مطلب از اقا حمید بزرگوار هست که توی تاپیک دیگه خوندم و به نظرم اومد که اینجا بزارمش هم به درد دوستانی که مثل من تازه کار هستن میخوره و هم میتونم سوالام رو بپرسم.
---------------------------------------
روش صحيح تنظيم كردن گين آمپليفاير:

1-گين يا لول(level)رو كامل ببند(به سمت چپ)
2- همه كليدها و فيلتره رو خاموش كن
3-پخش رو روشن كن و يه CD با كيفيت رو اجرا كن
4- همه تنظيم هاي پخش بايد فلت باشه مثل باس،تريبل.....
5- كليد لود خاموش باشه
6- ولوم پخش رو بزار روي 90% حد اكثر
7- حالا از رو آمپ گين رو باز كن تا جائي كه احساس ميكني صدا خرابه يا ديستورت ميشنوي
8- در همين حالت گين رو كمي به سمت مخالف بپيچون
9- كليد HPF رو روشن كن يا روي عدد 70-80 قرار بده
10-اكنون از روي پخش با اكولايزرها و فيلترها اينقدر بازي كن تا بيشترين ولوم رو بدون ديستورت بتوني به پخش بدي .
موفق باشيد.

سوال اولم اینه که برای انجام مرحله اول تنظیم کلید امپ رو باید رو LPF باشه؟؟؟
و این که بعد از مرحله 10 و تنظیم پخش کلید امپ رو بزارم روی HPF یا روی OFF؟؟؟

hamidR15
09-09-2013, 13:06
سلام به همه ی اساتید.
این مطلب از اقا حمید بزرگوار هست که توی تاپیک دیگه خوندم و به نظرم اومد که اینجا بزارمش هم به درد دوستانی که مثل من تازه کار هستن میخوره و هم میتونم سوالام رو بپرسم.
---------------------------------------
روش صحيح تنظيم كردن گين آمپليفاير:

1-گين يا لول(level)رو كامل ببند(به سمت چپ)
2- همه كليدها و فيلتره رو خاموش كن
3-پخش رو روشن كن و يه CD با كيفيت رو اجرا كن
4- همه تنظيم هاي پخش بايد فلت باشه مثل باس،تريبل.....
5- كليد لود خاموش باشه
6- ولوم پخش رو بزار روي 90% حد اكثر
7- حالا از رو آمپ گين رو باز كن تا جائي كه احساس ميكني صدا خرابه يا ديستورت ميشنوي
8- در همين حالت گين رو كمي به سمت مخالف بپيچون
9- كليد HPF رو روشن كن يا روي عدد 70-80 قرار بده
10-اكنون از روي پخش با اكولايزرها و فيلترها اينقدر بازي كن تا بيشترين ولوم رو بدون ديستورت بتوني به پخش بدي .
موفق باشيد.

سوال اولم اینه که برای انجام مرحله اول تنظیم کلید امپ رو باید رو LPF باشه؟؟؟
و این که بعد از مرحله 10 و تنظیم پخش کلید امپ رو بزارم روی HPF یا روی OFF؟؟؟

سلام لطف داريد.:n16:
در آمپليفايرهاي غير مونو كراس اوور بهتره رو حالت فلت يا فول رنج باشه.
در آمژليفايرهاي مونو بهتره كليد كراس اوور خاموش باشه چون گزينه فلت نداره.

ZEOS 59
09-09-2013, 15:56
سلام به حميد عزيز و تبريك براي ارتقاء درجه :7:

اگه زحمتي نيست يه مقدار در مورد آمپلي فايرهاي كلاس D كه فول رنج هستن و محاسن و معايبشون خصوصا در مقابل كلاس A/B توضيح بديد و مشخصا اگه در مورد JVC 8004 تجربه اي داريد،ممنون ميشم كه بيان كنيد.

caplosa
09-09-2013, 22:02
سلام لطف داريد.:n16:
در آمپليفايرهاي غير مونو كراس اوور بهتره رو حالت فلت يا فول رنج باشه.
در آمژليفايرهاي مونو بهتره كليد كراس اوور خاموش باشه چون گزينه فلت نداره.

حمید خان زیادی تخصصی گفتین
متوجه نشدم :n02: زیر دیبلم بگین

peeyymmaann
09-09-2013, 22:02
دوستان کسی قیمت swx-1042 داره ؟

xperia990
09-09-2013, 23:25
سلام. میخوام ضبط ! ( یا همون هد یونیت طبق مطالعاتم تو این تاپیک و بیانات شما استید) برای پراید بگیرم که کیفیت مناسب داشته باشه یعنی عمری کار کنه، تو رنج 150-250 ، صفحات رو خوندم و سرچ کردم این مدل ها رو دیدم pioneer 1450 ، 1550 ،155 ...
نمی خوام صدای بلند داشته باشم. کیفیت صدا واسم مهمه (همه چی واضح پخش شه. صدایی گم نشه.)
مهم نیست که خروجی واسه آمپلی فایر (طبق مطالعات اینجا اگر درست فهمیده باشم:n13:) و الباقی داستان ها داشته باشه.(البته اگر آمپلی فایر رو کیفیت صدا تاثیر نداره!)

کدوم رو پیش نهاد میکنید؟ اگر مدل دیگری هم میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون.:n12:

hoseinsps
10-09-2013, 03:10
سلام. میخوام ضبط ! ( یا همون هد یونیت طبق مطالعاتم تو این تاپیک و بیانات شما استید) برای پراید بگیرم که کیفیت مناسب داشته باشه یعنی عمری کار کنه، تو رنج 150-250 ، صفحات رو خوندم و سرچ کردم این مدل ها رو دیدم pioneer 1450 ، 1550 ،155 ...
نمی خوام صدای بلند داشته باشم. کیفیت صدا واسم مهمه (همه چی واضح پخش شه. صدایی گم نشه.)
مهم نیست که خروجی واسه آمپلی فایر (طبق مطالعات اینجا اگر درست فهمیده باشم:n13:) و الباقی داستان ها داشته باشه.(البته اگر آمپلی فایر رو کیفیت صدا تاثیر نداره!)

کدوم رو پیش نهاد میکنید؟ اگر مدل دیگری هم میشناسید ممنون میشم راهنمایی کنید.
ممنون.:n12:
سلام
پایونر deh-155گزینه مناسبیه ولی سی دی نمیخوره و فقط فلشه
قیمت 180
(در اینده قصد ارتقا دارید؟)

hamed malekpour
10-09-2013, 09:01
یه سوال قیمت ساب که کیفیت خوبی داشته باشه چنده می خواهم دو تا ساب بخرم ودو تا باند خربزه ای البته دست دوم و دو تا آمپ به نظرتون چه قدر باید هزینه کنم وماشینم هم سمنده بیس هم برام خیلی مهمه ؟

ARASH66
10-09-2013, 11:00
پخش فابریک L90 با دو تا باند عقب (40 وات RMS) و باند فابریک جلو، جوابگو هست ؟

اگر نه ... خرید یک پخش قویتر بدون آمپلی جواب میده؟

پخش فلش خور با قیمت مناسب و باند معرفی کنید.

این باند پایونییر TS-A6964S چطوره ؟

پیشنهاد دوستان چیه ؟

NISHXAND
10-09-2013, 12:10
سلام دوستان

من چند وقته دارم تحقیق می کنم در مورد سیستم
یه چیزایی فهمیدم :n13: یه چیزاییم نفهمیدم :n26: !!! نتوستم به جمع بندی کامل برسم ، برای همین گفتم خودم یه اکانت بسازم سوآل کنم شاید تونستم به چیزی که مد نظرم هست برسم ... :n27:

من نمی خوام سیستم بازی کنم فقط می خوام 2 (شاید 4 :n04:)عدد باند یه آمپ و یه پخش ببندم رو ماشینم ( ال 90 ) هزینه هم حداکثر 1200000 ( و برای باندو آمپ تا 750000 یا 800000 ) حالا اگه یکم بالا پایین هم اشکال نداره .

کلن بین کواک و کامپوننتم گیج و ویجم !!!

من انتظاره کلیم از باندم یک حالت متوسط یا خوب به صورت کلی هست ( مثلا کیفیت متوسط ، قدرت متوسط ، بیس متوسط و ... حالا اگه خوبم بود قبول می کنم :n02: )

امیدوارم جواباتون کمکم بکنه :n06:

xperia990
10-09-2013, 12:38
سلام
پایونر deh-155گزینه مناسبیه ولی سی دی نمیخوره و فقط فلشه
قیمت 180
(در اینده قصد ارتقا دارید؟)

ممنون. خیر قصد ارتقا ندارم.
مدل deh-155 چه مزیتی (برای من) نسبت به بقیه داره به نظزتون؟

این سه 14450 155 1550 مدل همگی خروجی برای ارتقا دارن؟
--------------------------------------------------------------------------------
در حقیقت دنبال یک ضبط ساده از یه برند خوب میگردم.(اگر برند های خوب همچین چیزی تولید می کنن)

hamidreza nazarian
10-09-2013, 14:19
سلام
از مزایاش اینه که ال سی دی رنگی داره و تقریبا مثل 8019
و بزرگترین عیبش هم اینه که پنلش جدا نمیشه و اقا دزده.........
من 8019 دارم
دموش مثل پایونر نیست که بتونی براش بسازی یا مثلا یه ماشین یا عقربه های کیلومتر شمار و... رو نشون بده
دموش تبلیغ خودشه و مینویسه tuner/usb/cdو...
هی همینا رو تکرار میکنه
منم دمو رو خاموش کردم و بجاش از ساعتش استفاده کردم
در کل چیز جالبیه و تنظیمات زیادی داره.

ممنون از شما دوست عزیز و دوستان دیگه که بهم اطلاعات دادند ... لطفا بگین از کدا 8019 گیر بیارم ؟ چون شهرستانم و هیچ شماره ای از نمایندگی کنوود ندارم

hamidR15
10-09-2013, 14:28
ممنون. خیر قصد ارتقا ندارم.
مدل deh-155 چه مزیتی (برای من) نسبت به بقیه داره به نظزتون؟

این سه 14450 155 1550 مدل همگی خروجی برای ارتقا دارن؟
--------------------------------------------------------------------------------
در حقیقت دنبال یک ضبط ساده از یه برند خوب میگردم.(اگر برند های خوب همچین چیزی تولید می کنن)
سلام.به نظر من پخشهاي سري پائين كن وود رو هم مثل U456 يا U356 هم يه بررسي بكنم.

سلام به حميد عزيز و تبريك براي ارتقاء درجه :7:

اگه زحمتي نيست يه مقدار در مورد آمپلي فايرهاي كلاس D كه فول رنج هستن و محاسن و معايبشون خصوصا در مقابل كلاس A/B توضيح بديد و مشخصا اگه در مورد JVC 8004 تجربه اي داريد،ممنون ميشم كه بيان كنيد.

عرض ادب دارم و خيلي متشكرم از محبتتون.:n16:
در ارتباط با كلاس آمپليفايرها قبلا بحث شده ولي چشم من كوتاه توضيح ميدم خدمتتون.
آمپليفايرهاي كلاس A/B از نظر طراحي و نوع متريال مصرفي با كلاس D متفاوت هستن.كيفيت صدا تو كلاسA/B بالاتر هست.منتها Efficiency تو اين آمپليفايرها نسبت به كلاس D پائينتره.بيشتر از آنها داغ ميكنه و قدرت هاي خروجي عموما كمتر از كلاس D هاست.
كلاس D برق كمتري مصرف ميكنه.كارائي بالاتري داره ولي از نظر SQ نسبت به كلاس A/B پائينتره.

حمید خان زیادی تخصصی گفتین
متوجه نشدم :n02: زیر دیبلم بگین
چه تخصصي گلم؟!:n02:
ببين اگر آمپليفايرتون مثلا دو كانال يا چهار كانال هست كراس اوورش رو روي حالت فول رنج قرار بديد.اگر مونو و مخصوص ساب ووفر هست خاموش كنيد.
كجاش تخصصي بود.:n16:

حدود 415 تومن

یه سوال قیمت ساب که کیفیت خوبی داشته باشه چنده می خواهم دو تا ساب بخرم ودو تا باند خربزه ای البته دست دوم و دو تا آمپ به نظرتون چه قدر باید هزینه کنم وماشینم هم سمنده بیس هم برام خیلی مهمه ؟
از 250 به بالا.
ولي اكيدا توصيه ميكنم ساب رو همراه با اسپيكرهاي بيضي يا همون 9*6 يا 10*7 نصب نكنيد.چون باعث كاهش و افت كيفيت صدا خواهد شد.
البته ماشينتون سمنده و جزو ماشينهاي بد استيج براي نصب و صدا گرفتن.

حمید جان بابته دیشب خیلی ممنون ... منتظره اون چیزی هم گه گفتی هستیم که همه بچه ها خوشحال شن ... :n19:
خواهش ميكنم سعيد جان. من در خدمتتون هستم.چشم

hamidreza nazarian
10-09-2013, 14:45
سلام به همه ... نظرتون در مورد آمپ 4 کانال
MB Acoustics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 9800 چیه؟ یکی از دوستام داره ماشینشو فروخته میخوام ازش بردارم ..چقدر می ارزه؟:n13:

hamidreza nazarian
10-09-2013, 14:48

آقا پیمان سلام و تشکر ..لطفا بگو از کجا 8019 گیر بیارم؟ دوستم فردا تهرانه بگم بره بخره

hoseinsps
10-09-2013, 15:32
ممنون از شما دوست عزیز و دوستان دیگه که بهم اطلاعات دادند ... لطفا بگین از کدا 8019 گیر بیارم ؟ چون شهرستانم و هیچ شماره ای از نمایندگی کنوود ندارم
اگر تموم نشده باشه
میتونید از حمید اقا بپرسید
(اگر هم دوستتون میره که بره نمایندکی نت الکترونیک که ادرسش هم تو نت هست)

hoseinsps
10-09-2013, 15:44
سلام دوستان

من چند وقته دارم تحقیق می کنم در مورد سیستم
یه چیزایی فهمیدم :n13: یه چیزاییم نفهمیدم :n26: !!! نتوستم به جمع بندی کامل برسم ، برای همین گفتم خودم یه اکانت بسازم سوآل کنم شاید تونستم به چیزی که مد نظرم هست برسم ... :n27:

من نمی خوام سیستم بازی کنم فقط می خوام 2 (شاید 4 :n04:)عدد باند یه آمپ و یه پخش ببندم رو ماشینم ( ال 90 ) هزینه هم حداکثر 1200000 ( و برای باندو آمپ تا 750000 یا 800000 ) حالا اگه یکم بالا پایین هم اشکال نداره .

کلن بین کواک و کامپوننتم گیج و ویجم !!!

من انتظاره کلیم از باندم یک حالت متوسط یا خوب به صورت کلی هست ( مثلا کیفیت متوسط ، قدرت متوسط ، بیس متوسط و ... حالا اگه خوبم بود قبول می کنم :n02: )

امیدوارم جواباتون کمکم بکنه :n06:
سلام
اول یه توضیح بدم که اگه میخواید ساب ببندید دیگه کواک نیازی ندارید
کامپ به نسبت کواکسیال کیفیت و شفافیت صدای بیشتری داره ولی بیس زیادی نداره!کواک بیس داره ولی کیفیت زیادی نسبت به کامپ نداره!
شما با این بودجه دو راه داری:
یه جفت کواک با یه جفت کامپ
یا
یه ساب با یه جفت کامپ
ساب رو میتونید mx12plus audio systemیا 3013kenwoodو..... با باکس میشه 330 حدودا
کامپ هم از برند الپاین و mtx میتونید بگیرید ولی پیشنهاد من mx165 audio system(واقعا gladen و audio system برند های خوش صدایی هستند) قیمت 350
الباقی هم به عهده دوستان

NISHXAND
10-09-2013, 15:46
اگر تموم نشده باشه
میتونید از حمید اقا بپرسید
(اگر هم دوستتون میره که بره نمایندکی نت الکترونیک که ادرسش هم تو نت هست)

الان زنگ زدم بهشون گفت تموم کردیم :n13:

NISHXAND
10-09-2013, 15:51
سلام
اول یه توضیح بدم که اگه میخواید ساب ببندید دیگه کواک نیازی ندارید
کامپ به نسبت کواکسیال کیفیت و شفافیت صدای بیشتری داره ولی بیس زیادی نداره!کواک بیس داره ولی کیفیت زیادی نسبت به کامپ نداره!
شما با این بودجه دو راه داری:
یه جفت کواک با یه جفت کامپ
یا
یه ساب با یه جفت کامپ
ساب رو میتونید mx12plus audio systemیا 3013kenwoodو..... با باکس میشه 330 حدودا
کامپ هم از برند الپاین و mtx میتونید بگیرید ولی پیشنهاد من mx165 audio system(واقعا gladen و audio system برند های خوش صدایی هستند) قیمت 350
الباقی هم به عهده دوستان

ممنون بابت راهنماییتون

بله کامپ خیلی خوش صداتره ولی خوب یه کامپ خوب با یک باکس خیلی گرون تر در میاد ... ولی یه سوال می مونه یعنی یه کامپ ارزون با یه باکس از یه کواک خوب سر تره ؟

hoseinsps
10-09-2013, 15:53
الان زنگ زدم بهشون گفت تموم کردیم :n13:
عجب!
پش باید صبر کنید تا دوباره بیاد
خود من 50 روز منتظرش بودم
اگر هم از جای دیگه گیر بیارید به قیمت بالاتری بتون میدن......

hoseinsps
10-09-2013, 16:00
ممنون بابت راهنماییتون

بله کامپ خیلی خوش صداتره ولی خوب یه کامپ خوب با یک باکس خیلی گرون تر در میاد ... ولی یه سوال می مونه یعنی یه کامپ ارزون با یه باکس از یه کواک خوب سر تره ؟
خواهش میکنم:n01:
بستگی داره
ولی مثلا اگه اون کواک co609باشه دیگه نه.....
برای هدیونیت میتونید از:
Pioneer DEH-7450SD 525t

Kenwood KDC-x7016 412t

Kenwood KDC-8016BT 545t

شما میتونید یکی از این هدیونیت ها با یه امپ 5500پایونر و یهco609بگیرید
که با نصب و سیم کشی میشه 1350 ولی چیز خوبی ازش در میاد

NISHXAND
10-09-2013, 16:22
خواهش میکنم:n01:
بستگی داره
ولی مثلا اگه اون کواک co609باشه دیگه نه.....
برای هدیونیت میتونید از:
Pioneer DEH-7450SD 525t

Kenwood KDC-x7016 412t

Kenwood KDC-8016BT 545t

شما میتونید یکی از این هدیونیت ها با یه امپ 5500پایونر و یهco609بگیرید
که با نصب و سیم کشی میشه 1350 ولی چیز خوبی ازش در میاد

طبق تعریف های دوستان همه 8019 تایید کردن می خوام تو مرحله اول پخشو بخرم چون هنوز در مورد باند دو به شکم که یک کواک ببندم یا کامپ و باکس
کواک 690 هرتز یا 693 اینفینیتی یا1073 حتی 609 ... معلوم نیست کدوم بهتره خودمم امکلنش نیست بلند شم برم اینور اونور صداشون و بشنوم

فکر کنم کامپ خوبم تا 700 تومن برسه ( اگه اشتباه می کنم بگید )
حالا به نظر شما یه کامپ خوب با باکس چی میشه بست + قیمت حدودی ( شاید صبر کردم بیشتر خرج کردم )

دوستان دیگه هم اگه پیشنهادی بدن خوشحال میشم

pahama1
10-09-2013, 17:45
سلام به همه ... نظرتون در مورد آمپ 4 کانال
MB Acoustics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 9800 چیه؟ یکی از دوستام داره ماشینشو فروخته میخوام ازش بردارم ..چقدر می ارزه؟:n13:

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان و اردت ویژه خدمت سروان قدیمی PT
کلا این محصولات چین خیلی قابل اعتماد نیستند و بشخصه به کسی پیشنهاد نمی کنم اما موردی هست که سالاها بدون مشکل داره کار میکنه. حالا ابن 9800 مشخصاتش چی هست؟؟

در مورد mb خدمتتون بگم که به گفته یکی از دوستان که البته رشتشون هم الکترونیکه "" محصولات MB کپی در جه یک یه برند چینی یا اروپایی هست و برد پیشرفته ای داره"" ایشون خودش از این آمپ استفاده کرده بود و راضی بود.
البته بطور کلی در نظر داشته باشید: برندهایی این چنینی که تو WEB هیچ سرنخی ازش پیدا نیست خیلی مورد اعتماد نیست هر چند در این مورد خاص بنظرم Mb بهتر از مارشال و تیک و... از این دست محصولات جواب داده.
نکته بعد اینه که طبق فرمایش ایشون جریان های کلیپ شده فقط در جریان های خیلی بالا در این آمپ بوجود میاد که باید حتما از درایو های با تحمل پیک بالا برای این آمپ ها استفاده کرد تا برای درایوها مکشلی پیش نیاد.

طبق تعریف های دوستان همه 8019 تایید کردن می خوام تو مرحله اول پخشو بخرم چون هنوز در مورد باند دو به شکم که یک کواک ببندم یا کامپ و باکس
کواک 690 هرتز یا 693 اینفینیتی یا1073 حتی 609 ... معلوم نیست کدوم بهتره خودمم امکلنش نیست بلند شم برم اینور اونور صداشون و بشنوم

فکر کنم کامپ خوبم تا 700 تومن برسه ( اگه اشتباه می کنم بگید )
حالا به نظر شما یه کامپ خوب با باکس چی میشه بست + قیمت حدودی ( شاید صبر کردم بیشتر خرج کردم )

دوستان دیگه هم اگه پیشنهادی بدن خوشحال میشم

اصولا کسانی میرن دنبال کامپ که دنبال سیستم نسبتا حرفه ای هستند. هر چند با توجه به کاهش کیفیت بعضی محصولات و خصوصا کواک ها در بازار امروز ایران، تهیه یه کواک با کیفیت کمتر از یه کامپ خوب هزینه نمی بره
در هر صورت اگه بدنبال یه صدای معمولی و خوب هستید کواک جوابگوی شما خواهد بود. اگه صدای خیلی شفاف و بیشتر کیفیتی مد نظرتون هست بهتره از کامپ استفاده کنید. در صورتی که تفاوت صدای این کواک و کامپ رو تا بحال تجربه نکردید حتما توصیه میکنم وقت بذارید و صدای هر دو رو گوش کنید که با خیال راحت انتخاب کنید. شاید صدای کامپ با توجه به سلیقتون بکارتون نیاد یا بلعکس. موفق باشید.

rythm
10-09-2013, 18:18
سلام
با توجه به کم شدن 1073 و افزایش قیمتش در سایت همسایه یکی از دوستان به جای 1073 و یه آمپ دو کانال قوی ، موارد زیر رو پیشنهاد داده :

MTX-RT604=========387T
MTX-T6C693============300T
MTX-T6C402==========137T

نظر دوستان در این مورد چیه؟

NISHXAND
10-09-2013, 19:08
تصمیم و گرفتم :n26:

فقط از دوستان می خوام یه باند کواک با امپ حدود 700تومن ( یکم بالا پایین ) پیشنهاد بدن واقعا بین این همه باند با برند های مختلف نمیشه بهترین و تشخیص داد !!!

peeyymmaann
10-09-2013, 22:00
تصمیم و گرفتم :n26:

فقط از دوستان می خوام یه باند کواک با امپ حدود 700تومن ( یکم بالا پایین ) پیشنهاد بدن واقعا بین این همه باند با برند های مختلف نمیشه بهترین و تشخیص داد !!!
با اجازه اساتید:
یه جفت کواکسیال hertz hcx 690 =====380 toman حدودا
یه امپ jvc 8004 =======380 toman حدودا
یا:
یه جفت باند vibe که هم نقش کامپ داره هم کواک هم سابووفر من خودم هم 690 هم vibe دارم رو طاقچه راضیم.حدوده 450...البته اگه سری قدیمشو که انگلیسی بود پیدا کنی خوبه جدیداش چینیه.
یه امپ SOUNDSTREAM-REF2-640 حدوده 370
بازم بخوای یا هست....اساتید میان میگن از اقا حمیدم میتونی راهنماییه تخصصی تر بگیری...

hamidreza nazarian
10-09-2013, 22:14
[QUOTE=pahama1;7869347]سلام خدمت همه دوستان و عزیزان و اردت ویژه خدمت سروان قدیمی PT
کلا این محصولات چین خیلی قابل اعتماد نیستند و بشخصه به کسی پیشنهاد نمی کنم اما موردی هست که سالاها بدون مشکل داره کار میکنه. حالا ابن 9800 مشخصاتش چی هست؟؟

در مورد mb خدمتتون بگم که به گفته یکی از دوستان که البته رشتشون هم الکترونیکه "" محصولات MB کپی در جه یک یه برند چینی یا اروپایی هست و برد پیشرفته ای داره"" ایشون خودش از این آمپ استفاده کرده بود و راضی بود.
البته بطور کلی در نظر داشته باشید: برندهایی این چنینی که تو WEB هیچ سرنخی ازش پیدا نیست خیلی مورد اعتماد نیست هر چند در این مورد خاص بنظرم Mb بهتر از مارشال و تیک و... از این دست محصولات جواب داده.
نکته بعد اینه که طبق فرمایش ایشون جریان های کلیپ شده فقط در جریان های خیلی بالا در این آمپ بوجود میاد که باید حتما از درایو های با تحمل پیک بالا برای این آمپ ها استفاده کرد تا برای درایوها مکشلی پیش نیاد.

من کلا سر رشته ای مثه شما در مورد سیستم ندارم حتی معنی این جمله آخرتون که در مورد کلیپ و درایو بود رو نفهمیدم:n13: الان آمپلی پیشمه فقط میدونم 4 کاناله و 1800 وات .. اگه میشه عکس بفرستم که بگید از زوایای مختلف بفرستم چون گویا پیچ تنظیمات زیاد داره که من سر در نمیارم:n02:

hamidreza nazarian
10-09-2013, 22:16
سلام خدمت همه دوستان و عزیزان و اردت ویژه خدمت سروان قدیمی PT

اصولا کسانی میرن دنبال کامپ که دنبال سیستم نسبتا حرفه ای هستند. هر چند با توجه به کاهش کیفیت بعضی محصولات و خصوصا کواک ها در بازار امروز ایران، تهیه یه کواک با کیفیت کمتر از یه کامپ خوب هزینه نمی بره
در هر صورت اگه بدنبال یه صدای معمولی و خوب هستید کواک جوابگوی شما خواهد بود. اگه صدای خیلی شفاف و بیشتر کیفیتی مد نظرتون هست بهتره از کامپ استفاده کنید. در صورتی که تفاوت صدای این کواک و کامپ رو تا بحال تجربه نکردید حتما توصیه میکنم وقت بذارید و صدای هر دو رو گوش کنید که با خیال راحت انتخاب کنید. شاید صدای کامپ با توجه به سلیقتون بکارتون نیاد یا بلعکس. موفق باشید.

من کلا سر رشته ای مثه شما در مورد سیستم ندارم حتی معنی این جمله آخرتون که در مورد کلیپ و درایو بود رو نفهمیدم:n13: الان آمپلی پیشمه فقط میدونم 4 کاناله و 1800 وات .. اگه میشه عکس بفرستم که بگید از زوایای مختلف بفرستم چون گویا پیچ تنظیمات زیاد داره که من سر در نمیارم:n02:

hamidreza nazarian
10-09-2013, 22:48
سلام آقا پیمان باید حتما 6 تا یه مدل باشه؟

BIG-BANG
10-09-2013, 22:58

دوست عزیز عکس نمیخواد فقط برند آمپت چیه؟ احتمال نود درصد چینیه که نبندی بهتره چون به همه جا اسیب میزنه شاید کوتاه مدت معلوم نباشه ولی توی مدت طولانی داغون میکنه

hamidreza nazarian
11-09-2013, 00:13
دوست عزیز عکس نمیخواد فقط برند آمپت چیه؟ احتمال نود درصد چینیه که نبندی بهتره چون به همه جا اسیب میزنه شاید کوتاه مدت معلوم نباشه ولی توی مدت طولانی داغون میکنه

MB Acoustics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 9800 چهار کاناله 1800 وات ....چینی که چینیه .اما به گفته اساتید که گفتن نسبت به بقیه چینیها بهتره ...و بهم امیدواری دادن

poonel
11-09-2013, 01:45
سلام.

یه پخش خودرو با کیفیت صدای خوب واسه 206 بهم معرفی کنید. که :

1- خیلی خوشگل باشه

2- نوشته های صفحش خوانا باشه. الآن روی یه ماشین دیگم پایونیر صفحه OEL دارم. اصلاً نوشته هاش معلوم نیست و خیلی هم ریزه.

3- USB یا کارت SD خور باشه. عمراً CD روش نمیزارم.

4- بعداً شاید یه ساب گرفتم. تخصص ندارم اما اگه نیاز به خروجی مخصوص داره، پخش اونو داشته باشه.

با تشکر

kiuboy
11-09-2013, 02:50
با درود فراوان خدمت اساتید بعد از سالها آرزو بالاخره من هم صاحب ماشین (پراید 111)شدم :)
از بد روزگار پخش نداره :cry:

همراه ماشین باندهای فابریک هست لطفا راهنمایی بفرمایید با 400-500 تومان بهترین خرید برای بنده چیست شفافیت نسبت به حجم صدا برایم اولویت دارد
ترجیح میدهم هدیونیتم سی دی خور نباشد البته اگر در قیمت تاثیر دارد آیا نیاز هست باند هم تهیه کنم ؟

hoseinsps
11-09-2013, 02:57
با درود فراوان خدمت اساتید بعد از سالها آرزو بالاخره من هم صاحب ماشین (پراید 111)شدم :)
از بد روزگار پخش نداره :cry:

همراه ماشین باندهای فابریک هست لطفا راهنمایی بفرمایید با 400-500 تومان بهترین خرید برای بنده چیست شفافیت نسبت به حجم صدا برایم اولویت دارد
ترجیح میدهم هدیونیتم سی دی خور نباشد البته اگر در قیمت تاثیر دارد آیا نیاز هست باند هم تهیه کنم ؟
سلام ماشین مبارکه
اقا دیگه هر کی میاد میگه هدیونیییییت تا 500 تومن میگیم کنوود 7016 و تا 600 تومن کنوود 8019 و تا 1 تومن پایونر80prs:n08:
یکی بیاد مارو از این یه نواختی در بیاره........
.............
اگه حجم صدا مد نظرتونه بیخیاله فابریکیاااا...
در اینده ارتقا بدید.

مخلص

BIG-BANG
11-09-2013, 05:41
MB Acoustics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 9800 چهار کاناله 1800 وات ....چینی که چینیه .اما به گفته اساتید که گفتن نسبت به بقیه چینیها بهتره ...و بهم امیدواری دادن

اهان عذر میخوام ندیدم که پستای قبل مدلش رو گفتید
والا اگه پول دارید که بهتره عوضش کنید اگرم پول ندارید که انگار اساتید میگند از لحاظ کارایی کمی بهتر از بقیه چینی هاست که فعلا استفاده کنید ولی باید عوضش بکنید توی دوره های بعدی خریدتون

hamidreza nazarian
11-09-2013, 08:14
اهان عذر میخوام ندیدم که پستای قبل مدلش رو گفتید
والا اگه پول دارید که بهتره عوضش کنید اگرم پول ندارید که انگار اساتید میگند از لحاظ کارایی کمی بهتر از بقیه چینی هاست که فعلا استفاده کنید ولی باید عوضش بکنید توی دوره های بعدی خریدتون

ممنون بابت راهنماییتون .. اما من زیاد صدای بلند گوش نمیدم .. راستش از قبل یه آمپلی کنوود 2 کانال 250 وات داشتم که نصاب گفت ضعیفه و نبستم ..من فقط 2 تا باند 718 دارم و بس ... اگه به نظر شما کنوود جواب میده که همونو ببندم

NISHXAND
11-09-2013, 08:58
با اجازه اساتید:
یه جفت کواکسیال hertz hcx 690 =====380 toman حدودا
یه امپ jvc 8004 =======380 toman حدودا
یا:
یه جفت باند vibe که هم نقش کامپ داره هم کواک هم سابووفر من خودم هم 690 هم vibe دارم رو طاقچه راضیم.حدوده 450...البته اگه سری قدیمشو که انگلیسی بود پیدا کنی خوبه جدیداش چینیه.
یه امپ SOUNDSTREAM-REF2-640 حدوده 370
بازم بخوای یا هست....اساتید میان میگن از اقا حمیدم میتونی راهنماییه تخصصی تر بگیری...

ممنون از راهنماییتون

واقعیت یکی دیگه از دوستانم 690 هرتز با آمپ 8004 پیشنهاد دادن !!!

فکر کنم تو این حدودا بهتر از این گیرم نیاد :n08: