PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

BIG-BANG
23-08-2013, 19:51
سلام به همه اساتید
ما پرایدمون رو تازه تحویل گرفتیم، اما پخش نداره و بجاش 100 تومن پول برگردوندند.
راستش من اصلا سیستم باز نیستم ، فقط میخام یه پخشی بگیرم که حتما فلش بخوره (سی دی مهم نیست بخوره یا نه) و کیفیت مناسبی هم داشته باشه.
اهل باند بستن هم نیستم و همون باندها فابریک پراید واسم کافیه.
حالا میخاستم شما راهنمایی کنید که چه پخشی بگیرم؟
حداکثر تا 150 تومن
اگه مدل خاصی مد نظر دارین بگین

سلام دوست عزیز شما پخش 155 پایونیر یا 1550 بخرید مناسب حال شما هستش
موفق باشید

Sent from my HTC One X

parsa_s313
23-08-2013, 20:22
سلام کسی میدونه امپلی 525 کنوود ورودی باند از پخش داره؟چون یکی از دوستان میخواد روی ظبط فابریک نصب کنه.:n13:

ali_ab
23-08-2013, 21:19
:35::35::26:

با این حال اگه میگی کواک بهتره که بگو چه مدلیش حداقل یه سرو گردن از 6975 بهتره و چه قیمتی هست (راستش من حتی اسمشم نشنیدم خخخخ )

و اینکه این امپلی که گفتی به این قیمت ساب رو هم ساپورت می کنه؟؟
ممنون میشم مدلایی که انتخاب میکنیو با قیمت بگی تا یه سرچی در موردش بتونم بزنم
راستی نظرت در مورد 7150 چیه؟؟ مرسیییی:n26:

با سلام

دوست خوبم واسه استیج عقب شما میتونی dls1073 برداری که بیس خوبی هم داره ولی اگه کیفیتی بخوای برداری co609 و mc609 هست که رنج قیمتی 450 تا 500 دارن البته کیفیت و قدرت co609 بالاتره . حداقل هم میتونی واسه درایوشون از امپ 4 کاناله جی وی سی 8004 استفاده کنی با قیمت 400 تومن و اگه بخوای امپ با کیفیت بالاتر برداری میتونی gladen rs100c4 رو انتخاب کنی با قیمت 1100 .

موفق باشید

لنگرود1371
23-08-2013, 22:00
دوست عزیز این امپلی که شما فرمایش میکنین ورودی اسپیکر هم داره؟چون این دوست من میخواد رو ظبط فابریک نصب کنه:n18:

اگه منظورت ورودی hi ولتاژ هست اره هم 525 هم 3500 هر دو دارند

لنگرود1371
23-08-2013, 22:07
راستی یه نکته هم خدمت دوستان بگم، اگه یه پست گذاشتید و جواب نگرفتید به حساب بی توجهی بقیه دوستان نذارید لطفا ، چون همه دوستان اینجا هستن که تجربیاتشون رو در اختیار هم قرار بدن و اگه اطلاعاتی از جواب سوال شما ندارند طبیعی هست که پاسخ ندن
پس خواهشن صبر داشته باشید و از اینکه پست یا سوالتون مثلا تو 24 ساعت گذشته جواب داده نشده دلگیر نشید
به قول قدیمی ها جوینده یابندست
ببخشید که وقتتون رو گرفتم
مخلص، امیر
سلام امیر جون نوکرتم
دقیقا والا منم تو زمینه آمپ و ساب چیزی نمیدونم به خصوص قیمت بالا همین یه خورده چیزی هم که میدونم فوقش تا 500 تومن چه صدایی بشه گرفت با چیزایی دست دوم ... همینم از صدقه سر اقا حمید بقیه دوستان میدونم
بچه ها ناراحت نشن وقتی میبینن انلاینیم ولی ج نمیدیم ج ندیم سنگین تره تا الکی بگیم:n16:
کوچیک همه

چرا تو این سایت قسمت خرید و فروش اضافه نمیکنید؟؟؟؟

دیگه پی تی . تی تی . ایسامو...
هستن الکی شلوغ نشه بهتر والا بعد مشکلاتشم زیاده کلاه برداری ... این حرفا

سلام کسی میدونه امپلی 525 کنوود ورودی باند از پخش داره؟چون یکی از دوستان میخواد روی ظبط فابریک نصب کنه.:n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pahama1
23-08-2013, 22:24
:35::35::26:
دمت گرم که باز جواب دادی مومن :n02:
والا من دنبال بترکون نیستم که بمب بمب صدا کنه سر آدم بترکه ! از اونورم پول ندارم من دنبال یه سیستم هستم که وقتی تو ماشین میشینی بیسش راضیت کنه نه که دیگه یه حالیم بخوام به ملت پیاده رو بدم :n07:
منم سیستم باز نیستم فقط از قدیمو ندیمو کسایی که این کاره بودن همیشه تعریف 6975 رو شنیدم با اینکه میدونم سیستم های بهتر از اونم هست ولی چون به حرف مغازه دار اعتمادی ندارم ترجیح میدم یه چیزی بگیرم که خیالم تخت باشه. الان قیمت 6975 حدود 400 الی 450 هست.
با این حال اگه میگی کواک بهتره که بگو چه مدلیش حداقل یه سرو گردن از 6975 بهتره و چه قیمتی هست (راستش من حتی اسمشم نشنیدم خخخخ )
پخشم به مدلی بگو که اگر بعدا به فرض 1% خواستم ساب بندازم ساپورت کنه و اوکی باشه.
کامپ هم به نظرم خیلی نیازه چون سیستم 405 باندای جلوش داغونن و صدای گوشیت ازونا قشنگتره از یه طرفم اگه کامپ نندازی به نظرم اینکه همش صدا از پشت بیاد باعث میشه قشنگی صدا کم بشه و یه جوارایی تو آهنگ محو نشی :)))) هم اینکه یه موقعه سر نشینای عقب اگه خسته بشن از صدا اگه صدارو بدم به جلو یه صدای گوش خراش نباشه!

و اینکه این امپلی که گفتی به این قیمت ساب رو هم ساپورت می کنه؟؟
ممنون میشم مدلایی که انتخاب میکنیو با قیمت بگی تا یه سرچی در موردش بتونم بزنم
راستی نظرت در مورد 7150 چیه؟؟ مرسیییی:n26:

من یه توصیه میکنم ، چند روز وقت بذار ، فروم های مشاوره سیستم صوتی رو زیر و رو کن و با اطلاعات خرید کن و سیستم رو ببند. چرا اینو میگم؟؟ چون بعضی دوستان بعنوان مثال 3 میلیون سیستم می بندند بعد که 1 هفته گذشت متوجه میشن واقعا نیازی نبود انقدر هزینه کنند و بر عکس بعضی دوستان بعد از خرید به این نتیجه میرسند که چرا مشورت و تحقیق نکردن، به همین دلیل سعی کن حتما یه اطلاعات کلی در مورد سیستم صوتی داشته باشی تا بعدا نه دوستانی که راهنمایی میکنن شرمنده شن ، نه خودت که داری وقت و هزینه صرف میکنی خدایی نکرده دلزده شی.

اگه بخای یه کواک و یه کامپ رو درایو کنی باید یا دو تا آمپ دو کانال داشته باشی یا یه آمپ 4 کانال ، که معمولا برای استفاده روزمره و عادی مورد دوم توصیه میشه ، در بعضی از آمپ ها که توان خروجی مناسب دارند از دو تا خروجیشون برای یه جفت کواک یا کامپ استفاده میشه و از دو تا خروجی دیگه( به صورت بریج) برای درایو کردن یه ساب استفاده میشه. پس استفاده از یه آمپ برای درایو کردن یه ساب بستگی به توان خروجی آمپ و ظرفیت و توان ساب داره.
در مورد استیج جلو من با شما موافقم ، برای سرنشین های جلو خیلی مهم و تاثیر گذاره
همه پیشنهاد ها نهایتا به بودجه و خواست شما برمیگرده
چند تا کواکی که بنظر من میتونی روشون مانور بدی HERTZ HCX690 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، DSL 1073 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، AUDIO SYSTEM CO609 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ، هر سه این کواک ها از 350تا 450 قیمت دارند(بسته به کرم فروشنده و قیمت دلار)
در مورد کامپ هم میتونی یه سرچی بکنی و به نمایندگی آلپاین ، هرتز و پایونیر یه سر بزنی ، البته باز میگم بستگی به هزینه داره و تنوع نسبتا زیاده ، یه کامپ خوب حدودا 450 تا 550 قیمت داره مثل هرتز hcx 165 باقیمت 500 تومن یا گلیدن RS 165 با قیمت حدود 550 تومن و یا آدیو سیستم mx 165 plus با قیمت 360 تومن
اینا همه توان های بالایی دارن و انتخابای خوبی هستن ، میشه برای کاهش هزینه یا از کامپ هایی با توان کمتر استفاده کرد یا از کواکسیال برای استیج جلو استفاده کرد
بنظر من کامپ آدیو سیستم mx 165 plus با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید رو داره
پخش 7150 سه تا خروجی (3 ولت) داره که برای کنترل ساب مناسبه، نمی دونمالان حدودا قیمتش چنده
کنود پخش های خوبی داره که 8019 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی از بهترین هاشه و تنظیمات زیادی روی صدای اعمال میکنه حدود 600 قیمت داشت که اگه الان پیدا بشه باید کمی کاهش قیمت داشته باشه، 8016 کنود هم از همون خانوادست و حدود 530 قیمت داشته.
اگه عقب کواک و جلو کامپ استفاده کنی آمپ های 4 کانال JVC KS-AR8004 حدود 400 تومن و PIONEER ِD8604 حدود 450 تومن رو میتونی استفاده کنی ،اگه همراه اینا ساب هم بخای باید از یه آمپ جدا برای ساب استفاده کنی که در اینصورت هم از آمپ های مونو که فقط برای ساب ها استفاده میشه میتونی بگیری و هم میتونی یه آمپ دو کانال ( بصورت بریج) برای ساب استفاده کنی
روی این قطعات و تجربه دوستان یه تحقیقی بکن انشاءا... که سیستم خوبی رو جمع میکنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@081110@l.jpg

m03tafa
23-08-2013, 22:29
با سلام

دوست خوبم واسه استیج عقب شما میتونی dls1073 برداری که بیس خوبی هم داره ولی اگه کیفیتی بخوای برداری co609 و mc609 هست که رنج قیمتی 450 تا 500 دارن البته کیفیت و قدرت co609 بالاتره . حداقل هم میتونی واسه درایوشون از امپ 4 کاناله جی وی سی 8004 استفاده کنی با قیمت 400 تومن و اگه بخوای امپ با کیفیت بالاتر برداری میتونی gladen rs100c4 رو انتخاب کنی با قیمت 1100 .

موفق باشید
والا من برام هم کیفیت مهمه هم بیس اینجور که سرچ کردم dls1073 بیس خوبی داره ولی خودت میگی ظاهرا co609 کیفیت و قدرتش بیشتره(یعنی بیس خوبی هم داره مثل dls1073?)
و اینکه یه خورده نسبت به co609 میترسم یه تاپیک تویه سایتی بود که طرف2 ساعت بود باندو گرفته بود و میگفت نتونسته ازش صدای خوبی بگیره داشته ردش میکرده!
dls1073 به نظرم خوب میاد فقط کیفیت صدا و شفافیت صدا همچنین تریبلشو تضمین میکنی ؟؟ :n02:
چون نمیخوام جای تریبلشم صدای بم بشنوم :n07::n07:
در مورد آمپ هم همین رنج 400 میخوام نه بیشتر بازم اگه مورد بهتری سراغ داری که همین قیمته راهنمایی کن.

در آخر چه پخشی برای این موارد که ذکر شد مد نظرت هست؟ :n12:

m03tafa
23-08-2013, 22:47
من یه توصیه میکنم ، چند روز وقت بذار ، فروم های مشاوره سیستم صوتی رو زیر و رو کن و با اطلاعات خرید کن و سیستم رو ببند. چرا اینو میگم؟؟ چون بعضی دوستان بعنوان مثال 3 میلیون سیستم می بندند بعد که 1 هفته گذشت متوجه میشن واقعا نیازی نبود انقدر هزینه کنند و بر عکس بعضی دوستان بعد از خرید به این نتیجه میرسند که چرا مشورت و تحقیق نکردن، به همین دلیل سعی کن حتما یه اطلاعات کلی در مورد سیستم صوتی داشته باشی تا بعدا نه دوستانی که راهنمایی میکنن شرمنده شن ، نه خودت که داری وقت و هزینه صرف میکنی خدایی نکرده دلزده شی.

اگه بخای یه کواک و یه کامپ رو درایو کنی باید یا دو تا آمپ دو کانال داشته باشی یا یه آمپ 4 کانال ، که معمولا برای استفاده روزمره و عادی مورد دوم توصیه میشه ، در بعضی از آمپ ها که توان خروجی مناسب دارند از دو تا خروجیشون برای یه جفت کواک یا کامپ استفاده میشه و از دو تا خروجی دیگه( به صورت بریج) برای درایو کردن یه ساب استفاده میشه. پس استفاده از یه آمپ برای درایو کردن یه ساب بستگی به توان خروجی آمپ و ظرفیت و توان ساب داره.
در مورد استیج جلو من با شما موافقم ، برای سرنشین های جلو خیلی مهم و تاثیر گذاره
همه پیشنهاد ها نهایتا به بودجه و خواست شما برمیگرده
چند تا کواکی که بنظر من میتونی روشون مانور بدی HERTZ HCX690 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، DSL 1073 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، AUDIO SYSTEM CO609 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست ، هر سه این کواک ها از 350تا 450 قیمت دارند(بسته به کرم فروشنده و قیمت دلار)
در مورد کامپ هم میتونی یه سرچی بکنی و به نمایندگی آلپاین ، هرتز و پایونیر یه سر بزنی ، البته باز میگم بستگی به هزینه داره و تنوع نسبتا زیاده ، یه کامپ خوب حدودا 450 تا 550 قیمت داره مثل هرتز hcx 165 باقیمت 500 تومن یا گلیدن RS 165 با قیمت حدود 550 تومن و یا آدیو سیستم mx 165 plus با قیمت 360 تومن
اینا همه توان های بالایی دارن و انتخابای خوبی هستن ، میشه برای کاهش هزینه یا از کامپ هایی با توان کمتر استفاده کرد یا از کواکسیال برای استیج جلو استفاده کرد
بنظر من کامپ آدیو سیستم mx 165 plus با توجه به قیمت و کیفیتش ارزش خرید رو داره
پخش 7150 سه تا خروجی (3 ولت) داره که برای کنترل ساب مناسبه، نمی دونمالان حدودا قیمتش چنده
کنود پخش های خوبی داره که 8019 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یکی از بهترین هاشه و تنظیمات زیادی روی صدای اعمال میکنه حدود 600 قیمت داشت که اگه الان پیدا بشه باید کمی کاهش قیمت داشته باشه، 8016 کنود هم از همون خانوادست و حدود 530 قیمت داشته.
اگه عقب کواک و جلو کامپ استفاده کنی آمپ های 4 کانال JVC KS-AR8004 حدود 400 تومن و PIONEER ِD8604 حدود 450 تومن رو میتونی استفاده کنی ،اگه همراه اینا ساب هم بخای باید از یه آمپ جدا برای ساب استفاده کنی که در اینصورت هم از آمپ های مونو که فقط برای ساب ها استفاده میشه میتونی بگیری و هم میتونی یه آمپ دو کانال ( بصورت بریج) برای ساب استفاده کنی
روی این قطعات و تجربه دوستان یه تحقیقی بکن انشاءا... که سیستم خوبی رو جمع میکنی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@081110@l.jpg
دست گلت درد نکنه مرد یاده دورانه جونیه خودم افتادم که توو فروم های -- و امنیت 2 ساعت پستو آموزش میذاشتم افتادم! ممنون بابت راهنمایی هات !
راستش من بابت همه چیز تحقیق میکنم حتی بستنی کیم:n07: ولی راستش در مورد سیستم ماشین اصلا حوصلشو ندارم زیاد که با مفاهیمش آشنا بشم هم مشغله ی کاریم شدیدا زیاده ووقت نمیکنم!
اینطور که به نظر میاد dls1073 و co609 موردهایی هستن که هم شما و هم دوسته دیگه ای پیشنهادش رو دادین و خوبن! منم الان توو نت یه سرچی زدم دیدم که جالب هستن و بد نیستن به خصوص در مورد dls1073 ظارها بیس خوبی داره! از اونجایی که زیاد اهل ساب نیستم فکر و اینطور که از بیس این باند تعریف کردین به نظرم قضیه ساب منتفی باشه که بخوام در آینده ساب بندازم!
انتخاب الانه من همیناست که گفتین!
بین 1073 و 609 باید یه سرچی بزنم ولی فکر کنم 1073 رو بردارم! کامپ هم 100% mx165plus رو میگیرم چون محدودیت مالی زیادی دارم.

بازم اگر بین همینا که الان گفتی هر کدوم به نظرت بهتره پیشنهادت رو بده تا بیشتر روش فکر کنم !
ممنون که وقت گذاشتی:n12:

iArdavan
23-08-2013, 23:26
سلام.من تا تونستم تاپیکو خوندم ولی چیزی نفهمیدم.اصطلاحات زیاد بود!!میخوام ماشین بخرم،۲۰۶.شایدم پارس!از سیستم سر در نمیارم.موزیکم راک و ترنس گوش میدم.یه سیستم تا ۱ تومن بهم معرفی کنید.یکم بیشترم شد اشکال نداره.میخوام بترکون باشه و کیفیت عالی.خیلی بیس برام مهم نیس.مهمه ولی کم.قیمتم بهم بگید که هر کدوم چند میشه.خلاصه ممنونتون میشم اساتید...

یکی از اساتید مارو هم کمک کنه خوب!ما اشنا نیسیم نباید کمک کنید برادران!یه سیام تا ۱.۵ بگید.همین!

pahama1
23-08-2013, 23:43
دست گلت درد نکنه مرد یاده دورانه جونیه خودم افتادم که توو فروم های -- و امنیت 2 ساعت پستو آموزش میذاشتم افتادم! ممنون بابت راهنمایی هات !
راستش من بابت همه چیز تحقیق میکنم حتی بستنی کیم:n07: ولی راستش در مورد سیستم ماشین اصلا حوصلشو ندارم زیاد که با مفاهیمش آشنا بشم هم مشغله ی کاریم شدیدا زیاده ووقت نمیکنم!
اینطور که به نظر میاد dls1073 و co609 موردهایی هستن که هم شما و هم دوسته دیگه ای پیشنهادش رو دادین و خوبن! منم الان توو نت یه سرچی زدم دیدم که جالب هستن و بد نیستن به خصوص در مورد dls1073 ظارها بیس خوبی داره! از اونجایی که زیاد اهل ساب نیستم فکر و اینطور که از بیس این باند تعریف کردین به نظرم قضیه ساب منتفی باشه که بخوام در آینده ساب بندازم!
انتخاب الانه من همیناست که گفتین!
بین 1073 و 609 باید یه سرچی بزنم ولی فکر کنم 1073 رو بردارم! کامپ هم 100% mx165plus رو میگیرم چون محدودیت مالی زیادی دارم.

بازم اگر بین همینا که الان گفتی هر کدوم به نظرت بهتره پیشنهادت رو بده تا بیشتر روش فکر کنم !
ممنون که وقت گذاشتی:n12:
خواهش میکنم مصطفی جان ، کاری نکردم ، ارادت:n16:
در مورد هرتز 690 هم تحقق کن
1073 بیس و لو بیس خوبی داره اما درایو کردنش یکم سخته و آمپ قوی میخواد تا درایو شه، خودش 100 وانه ولی من از دوستانی که شخصا تجریه بستنشو داشتن شنیدم که باید 130 تا 140 وات بهش بدی تا صدای واقعیشو بشنوی، کلیپ هاش تو وب هست میتونی ببینی. این موضوع فقط یکم آدم رو قلقک میده که توان ورودی بیش از حد توان کواک ، باعث شه عمر کواک کم شه
اما تو کوام های دیگه من این مسئله رو ندینم یا نشنیدم
در مورد 609 co هم که گفتی شندیم نتونستن صدای خوبی ازش بگیرن، شاید مشکل همین باشه، چون توان های بالایی دارن این کواک ها باید با آمپ هایی درایو شن که بتونن این توان رو بهشون برسونن و با توان ها پپایین صدای واقعی کواک در نمیاد. نمیشه به یه کواک 140 واتی 80 وات ورودی داد و انتظار صدای خاصی داشت.
استاد در مورد امنیت هم ما حاضریم درس پس بدیم هااا :n06:

pahama1
24-08-2013, 00:05
یکی از اساتید مارو هم کمک کنه خوب!ما اشنا نیسیم نباید کمک کنید برادران!یه سیام تا ۱.۵ بگید.همین!

دوست عزیز شما بگو انتظارت از سیستم چیه تا دوستان دقیق تر راهنمایی کنن، ساب میخوای؟ کواک میخای ؟ کامپ میخوای؟
بنده که یک سری قطعات رو تو همین چند تا پست اخیر معرفی کردم، تو همین فروم هم سیستم های پیشنهادی تا 1.5 کم نیست کافیه یکم جستحو کنید
در هر حال
پخش کنود 8019 با حدود قیمت 600، انتخاب زیاده بستگی به سلیقه ، بودجه و سیستم مورد نظر داره
کواک 690 هرتز حدود 400 ،
آمپ jvc 8004حدود 400
کواک استیج جلو حداکثر 200
اکسسوری و نصب حدود 150
میتونی آمپ رو دو کانال بگیری و استیج جلو رو مستقیم به پخش وصل کنی و حدود 100 تومن کمتر هزینه کنی
:19:شب همه دوستان آلبالویی....

+ f.a.r.i
24-08-2013, 14:03
دوستان این پخش کنوود 8019 خیلی خوبه . و کاملا راضی کنندست .

اما باند های کنوود به درد بخور نیستند . قبول کنید . امروز سوار ماشین دوستم شدم . باند 718 اصل داشت . مطمئن بودم اصل بود .

اما انقدر صدای توییتری داشت که اصلا در ولوم بالا قابل تحمل نبود . صدای جیغ جیغو ......

تازه من هر کی رو دیدم ک تو کار سیستم و ... مغازه داره و سیستم میبنده دیدم رو ماشین خودش از باند های پایونیر و jbl و dls بستن . با وجود این که نمایندگی کنوود بودن .:n10:

pahama1
24-08-2013, 14:36

اما باند های کنوود به درد بخور نیستند . قبول کنید . امروز سوار ماشین دوستم شدم . باند 718 اصل داشت . مطمئن بودم اصل بود .

اما انقدر صدای توییتری داشت که اصلا در ولوم بالا قابل تحمل نبود . صدای جیغ جیغو ......

تازه من هر کی رو دیدم ک تو کار سیستم و ... مغازه داره و سیستم میبنده دیدم رو ماشین خودش از باند های پایونیر و jbl و dls بستن . با وجود این که نمایندگی کنوود بودن .:n10:

بله ، همینطوره، کنوود کواک ها جالبی نداره
قبول میکنیم، حالا مگه اینجا کسی از دوستان 718 پیشنهاد کرده ؟؟

parsa_s313
24-08-2013, 14:37

سلام.باقسمت اول حرفتون موافقم کنوود صدای تیزی داره و باند dls مثل 1073 از کنوود 718 و 718EX بهتره ولی به نظرم کنوود از JBL و PIONEER بهتره.تا چند وقت دیگه خودم میخوام 7100 کنوود بگیرم حتما تستش میکنم.یکی از دوستان هم میخواد 718EX کنوود ببنده از اون هم تست میگیرم.البته این نظر خودمه چون باند کنوود رو ترجیح میدم به PIONEER و JBL :n09:

Mojtaba Masiha
24-08-2013, 15:29
[QUOTE=hamidR15;7831969]

مجتبی جان کلا پایونیر همینطوره.صدای خشک و اعصاب خورد کن.
حمید خان شما چی پیشنهاد میدی؟
چیکار کنم؟
اول ساب بگیرم یا اول آمپ؟
الان صدا رو مــُـــخه!!!!
اصـــــــــــــــــلا" بیس خوبی نمیده!!!!
نظرت در مورد ساب JBL مدل GTO-1202D چیه؟
الان JBL برا یکی از دوستان دستمه.همچین بیس برم و خوبی میده
البته هنوز صدای اون مدل آئودیو سیستم که شما معرفی کردین رو نشنیدم!

Mohammadkiller
24-08-2013, 15:52
سلام.باقسمت اول حرفتون موافقم کنوود صدای تیزی داره و باند dls مثل 1073 از کنوود 718 و 718EX بهتره ولی به نظرم کنوود از JBL و PIONEER بهتره.تا چند وقت دیگه خودم میخوام 7100 کنوود بگیرم حتما تستش میکنم.یکی از دوستان هم میخواد 718EX کنوود ببنده از اون هم تست میگیرم.البته این نظر خودمه چون باند کنوود رو ترجیح میدم به PIONEER و JBL :n09:

با اجازه اساتید
ببین نمیشه بگی کنوود بهتره یا پایونیر بد تره
تو هر برندی خوب و بد هست مثلا تو زمینه پخش من به prs80 پایونیر ایمان دارم با اینکه از اسم پایونیر متنفرم
یا تو کنوود پخش 8019 ، اسپیکراش خوب نیسیت صداش تیزه
jbl ساب ووفر هاش بدک نیست بعضی اسپیکر هاش خوبه

نمیشه بگی این این برند خوبه یا بده
نظر شخصی

+ f.a.r.i
24-08-2013, 16:15
ولی تجربه نشون داده و من بعد از دیدن چندین مدل باند کنوود اینو گفتم .

الان خودم 8019 دارم و راضی هستم . ولی باند های کنوود اشغال به تمام معنا هستند . ( دیگه از این واضح تر من کسی رو میشناسم که نمایندگی سیستم کنوود هست اما رو ماشین خودش فقط پخش کنوود داره اما باند هاش پایونیر هست )

پایونیر هم انصافه با توجه به سابقه و اینکه امتحانشو پس داده بدک نیست .

یک بار هم داخل تاکسی نشستم یارو باند 718 بسته بود . خدایی چند نفر مسافر هم بود. یارو یکی از اهنگ های رضا صادقی گزاشته بود انقدر صدای تیزی داشت که مسافرا هم به زبون در اومدن و گفتن صداش گوش خراشه یکم میشه کمش کنی ؟! :n02:

reza_azizi2010
24-08-2013, 16:57
سلام دوست عزیز شما پخش 155 پایونیر یا 1550 بخرید مناسب حال شما هستش
موفق باشید

Sent from my HTC One X
اینکه قیمتش خیلی زیاده
بعید میدونم با 150 (حداکثر) بشه مارک معتبر گرفت. بین این مارکها متفرقه چینی ، کدومشون بهتره؟ کیا، کنکورد، کاروزریا و ...؟

HADI ONLY
24-08-2013, 17:26
راهنمایی در مورد ضبط ماشین با قابلیت پخش قوی باند SW :

سلام دوستان

خیلی وقته دنبال ظبط خوبی می گردم که پخش رادیوش خیلی قوی باشه و بشه Sw رو قوی گرفت چه روز و چه شب . اگر کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره راهنمایی بفرمایید.

لنگرود1371
24-08-2013, 18:02
اینکه قیمتش خیلی زیاده
بعید میدونم با 150 (حداکثر) بشه مارک معتبر گرفت. بین این مارکها متفرقه چینی ، کدومشون بهتره؟ کیا، کنکورد، کاروزریا و ...؟

فدات شم منظورشون مدلهای 155 و 1550 بود قیمتش 1550 میلیون نیست که
pioneer-mvh155 پایونیر هست 175تومن اصلا رو چینی تمرکز نکن پول دور ریختنه
ولی سیلکس از لحاظ کیفیت و مارشال به خاطر گارانتیش از بقیه مارک متفرقه ها بهترن
--------------------------------------------------------------------------------------------------
=================================================
کسی صدای اینو شنیده؟چه طوره؟
چند می ارزه دست دومش؟
لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidR15
24-08-2013, 20:34
پس اقا حمید رد میکنم میره امپای ساند استریم کیفیتشون چطوره؟
سلام.
به نظر من ساند استریم یه برند متوسط هست برعکس اسمی که در کرده تو بازار.ساند استریم و پاور آکوستیک اغلب بوردها و مدارهاشون یکی هستن.

منظورتون از کیت چیه؟تا جائی که میدونم 206 خروجی RCA برای اتصال به آمپلیفایر نداره.
شاید منظورشون ورودی اسپیکر رو آمپلیفایر هست که رو برخی آمپلی ها هست.
مثل این عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز.بله دقیقا همین چیزیه که فرمایش میکنین.من هدفم این بود که با هدیونیت pioneer 3550 روی kenwood 718ex تا حدودی صداش رو بهبود ببخشم ولی اساتید فرمایش کردن که بدون امپ شدنی نیست منم رفتم سراغ ظبط فابریک با امپلیفایر که صداش خیلی بهتر از هدیونیت pioneer 3550 بدون امپ هستش ولی فقط نویزش یه کوچولو رو اعصابه.ممنون از نظرات مثبتتون.[/QUOTE]
اغلب نویزها تو سیستمهای با خروجی PRE Amp ار همین قسمت ایجاد میشه.ولی اگر از خروجی معمولی اسپیکر صدای نویز دارین باید به تعمیر کار نشون بدید.با دور موتور افزایش و کاهش پیدا میکنه درسته؟

یه چیزه دیگه،اینکه همرو از یه برند بگیرم بهتره که باهم مچ بشه؟تا ۱.۵ هم بگید اشکال نداره.ظبتش خوشکل باشه:دی!
دوست خوبم میزان بودجه شما کمه.
من پیشنهادم:
1-پخش کن وود 8019 به قیمت 575 تومن
2-کاموننت برای:گلیدن/آدیو سیستم MX 165Plus 340یا الپاین تایپ S مدل SPS-610Cقیمت 360 تومن
3-اسپیکر برای عقب آلپاین تایپ Sمدل SPS-619 قیمت 315 تومن
4-آمپلیفایر 4 کانال آدیو سیستم مدل ML75.4 قیمت 570 تومن
5-اکسسوری حدود 130 تومن

دوستان عزیز کسی می تونه فرق بین 8016 و 8019 کنوود را توضیح بده؟؟ 8016 مدل جدیده 7016 هست؟
8019 پخش کاملیه. کامل شده 8016 هست نه 7016.امکاناتی که بهش اضافه شده نت ورک 3Way و 13 باند اکولایزر هست.نسبت سیگنال به نویزش هم 110 dB هست که به عنوان نمونه از پایونیر p80rs ii که 105 dB هست بیشتره.همچنین کارت حافظه SD هم درش تعبیه شده. به نظر من قیمتش در مقایسه با پایونیر خیلی مناسبه.

سلام دوستان
من اگه بخوام با تا 800 تومن ضبط بخرم چی پیشنهاد میکنید آخه ضبط پایونیر دارم که آهنگ های جدید که bit rate بالاست رو پخش نمیکنه.ممنون میشم تو این قیمت 1ضبط خوب معرفیز کنید.
مرسی
1-کن وود 8019 قیمت 575
2-پایونیر 9550BT حدود 580
3-پایونیر 9450UB حدود 660
4-پایونیر 80PRS حدود 840
5-آلپاین مدل 134EBT حدود 880
6-آلپاین مدل 133EBT حدود 720
7-آلپاین مدل 123Eهم 760 تومن.

[QUOTE=hamidR15;7831969]

مجتبی جان کلا پایونیر همینطوره.صدای خشک و اعصاب خورد کن.
حمید خان شما چی پیشنهاد میدی؟
چیکار کنم؟
اول ساب بگیرم یا اول آمپ؟
الان صدا رو مــُـــخه!!!!
اصـــــــــــــــــلا" بیس خوبی نمیده!!!!
نظرت در مورد ساب JBL مدل GTO-1202D چیه؟
الان JBL برا یکی از دوستان دستمه.همچین بیس برم و خوبی میده
البته هنوز صدای اون مدل آئودیو سیستم که شما معرفی کردین رو نشنیدم!
مجی جان پاسخ pm متون رو دادم.
حتما باید ساب رو جنج کنی.سقف بودجه.
فرقی نمیکنه اول کدوم رو تغییر بدی
جی بی ها هم اگر قدیمیه خوبن ولی جدیداش نه.
آدیو سیستم اگر خواستی 10 mx رو میتونم هماهنگ کنم بشنوید
12ش هم رو ماشین آقا داریوش هست
گلیدن 12 هم که فری ایرش رو محمد داشتن که بهش آسیب رسوندن در اثر عدم استفاده صحیح
گلیدن RS12 هم الان آقا مهدی(3FX) دارن.
باید با یکی از دوستان هماهنگ کنی

راهنمایی در مورد ضبط ماشین با قابلیت پخش قوی باند SW :

سلام دوستان

خیلی وقته دنبال ظبط خوبی می گردم که پخش رادیوش خیلی قوی باشه و بشه Sw رو قوی گرفت چه روز و چه شب . اگر کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی داره راهنمایی بفرمایید.

قبلا که سونی SW داشت و عالی هم میگرفت مخصوصا رادیو استکبار جهانی رو:n02:

iArdavan
24-08-2013, 22:34
اقا چرا هرچیزیو از یه برند میگین؟مگه نباید مچ باشه باهم،یا حداکثر از ۲ تا برند.من میخوام همش حتی المقدور از یه برند مثله پایونیر باشه.قیمتم تا ۱.۵ نهایت،ندارم.یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟

m03tafa
24-08-2013, 23:36
مستر درکل اگه این آمپلی Jvc رو که گفتی ببندم co609 بهتره یا dls1073??

BIG-BANG
25-08-2013, 00:04
اقا چرا هرچیزیو از یه برند میگین؟مگه نباید مچ باشه باهم،یا حداکثر از ۲ تا برند.من میخوام همش حتی المقدور از یه برند مثله پایونیر باشه.قیمتم تا ۱.۵ نهایت،ندارم.یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟

دوست عزیز آخه کی همچین اصلی رو گفته که حتما باید از یه برند باشه شما پخش آلپاین رو مثلا با پایونیر یکی میدونی یا مثلا مثلا باندهای گلیدن و آدیو سیستم و هرتز و دی ال اس رو با پایونیر و کنوود یکی میدونی یا امپای گلیدن و آدیسون رو با مارکایی مث پایونیر وکنوود این چینی ها مث مکسیدر یکی میدونی
عزیز هر شرکتی یه گل سر سبد داره توی یه چیزی پیشرفت کرده توی یه چیزی نه مثلا کنوود الان گل سرسبدش پخشای 8019 و 8016 و 7016 هستند ولی بانداش نه 718 که جیغ جیغی هست بعدش اومده 7100 رو داده که بازم جیغ جیغیه انگار نه انگار که پیشرفت کرده حالا پایونیر اومده 6975 رو ارتقا بده 6975 ورژن دو رو زده اونم با چه قیمتی 450 تومن اصن این باند فقط مردم دارن گول اون صدای قشنگی که از 6975 های قدیمی میاد رو می خورند انقدم به به و چه چه که نگو یا پخشای پایونیر خداییش تا 2011 خوب بودن تقریبا ولی الان دیگه مفتشون گرونه من که تفاوت صدایی بین سیصد تومنیش تا شیصد و خورده ایش ندیدم
حالا با این اوصاف منی که مثلا میخوام سیستم ببندم بیام با کدوم مچش بکنم
نمیشه عزیز نمیشه یه صدای چپندر قیچی در میاد که سر درد داره فقط :|

Sent from my HTC One X

BIG-BANG
25-08-2013, 00:09
مستر درکل اگه این آمپلی Jvc رو که گفتی ببندم co609 بهتره یا dls1073??

اگه کیفیت صدای بیشتر میخوای و پولم داری و برا در و همسایه نمیخوای اهنگ بزاری co609 ببند و از صدا و بیس مناسبش لذت ببر اما اگه مث من چار تا رفیق عشق پایونیر داری و بعد از خرید دیونت میکنند با حرفاشون که بیس فقط 6975 شما یه 1073 بخر و مثه من تحقیرشون کن با بیسش :D
صد البته صدای 1073 هم با کیفیته ولی co609 بیشتر کیفیتیه ;)
موفق باشید

Sent from my HTC One X

hamidR15
25-08-2013, 11:53
یکمم بگین این چیه و اون چیه!مثلاً کواک چیه!؟
سلام
براي آشنائي با اصطلاحات و... لطفا تاپيكهاي:چند توصيه و اصطلاح در مورد سيستمهاي صوتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اطلاعات عمومی در ارتباط با مباحث سیستمهای صوتی و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از دنياي Car Audio چه خبر؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه بفرمائيد.

parsa_s313
25-08-2013, 12:01
ولی تجربه نشون داده و من بعد از دیدن چندین مدل باند کنوود اینو گفتم .

الان خودم 8019 دارم و راضی هستم . ولی باند های کنوود اشغال به تمام معنا هستند . ( دیگه از این واضح تر من کسی رو میشناسم که نمایندگی سیستم کنوود هست اما رو ماشین خودش فقط پخش کنوود داره اما باند هاش پایونیر هست )

پایونیر هم انصافه با توجه به سابقه و اینکه امتحانشو پس داده بدک نیست .

یک بار هم داخل تاکسی نشستم یارو باند 718 بسته بود . خدایی چند نفر مسافر هم بود. یارو یکی از اهنگ های رضا صادقی گزاشته بود انقدر صدای تیزی داشت که مسافرا هم به زبون در اومدن و گفتن صداش گوش خراشه یکم میشه کمش کنی ؟! :n02:

من خودم شخصا صدای تیزه کنوود رو دوست دارم :8:.بالاخره سلیقه ها متفاوته.

لنگرود1371
25-08-2013, 17:32
من خودم شخصا صدای تیزه کنوود رو دوست دارم :8:.بالاخره سلیقه ها متفاوته.

ولی من بر عکس شما اصلا از هر صدایی که از تیوتر جماعت در بیاد متنفرم حالا بهترین تیوتر هم باشه باز سرم نمیکشه حالا هر چقدر هم تیوترش نرم باشه
عاش صدای بم هستم بیس نه ها صدا بم اخ حال میکنم:n02:
منو خدا تو جهنم بخواد عذاب بده یه هاچبک میاره با 718 منو پشت سوار میکنن صدارو زیاد میکنن درارو قفل که با تیوتراش حال کنم میگه بفرما بنده نا شکر من:n28:

jepes
25-08-2013, 20:37
اینکه قیمتش خیلی زیاده

مکسیدر مارک خوبیه.
گارانتیشم خدایی خوبه. فکر کنم سی دی خوراش حدود 165 تومن باشن.
پایونیر 155 هم خوبه اگه سی دی براتون مهم نیست.
کنوود هم با 180 تومن می تونی U256 بدون سی دی شو بگیری.

موفق باشید

jepes
25-08-2013, 20:42
الآن بهترین رادیوپخش زیر 300 تومان چیه؟؟ U456 هست یا 3550؟؟
از نظر کیفیت خروجی کدوم برند بهتره؟؟
پایونیر؟ کنوود؟ جی وی سی؟

Glad Boy
25-08-2013, 21:14
سلام دوستان

می خواستم ببینم پخش kenwood 353 دست دوم تر و تمیز بهتره یا پخش pioneer 155 آک !؟
واسه یه سیستم معمولی و اسپیکرهای فابریک خود 405 ...

m03tafa
25-08-2013, 22:35
اقا من رفته توو مخم این که صدایco609 کیفیته یعنی جی ؟ :n02: یعنی بیسش از 1073 کمتره؟؟
من موندم 1073 بگیرم یا 609 !
بیس برام مهمه ولی نه اینکه صدای معمولیشم بیس دار باشه! یکیو میخوام 1073 داشته باشه یکیم 609 برم گوش بدم ببینم تفاوتشون چقدره!
co609 یعنی نمیکوبه مثل 6975 ؟ :n07:
اعصابم خورد شد تازه موندم اگه گوش بدم تفاوتشون رو میفهمم یا نه؟
یکی دیگه اینکه میگن 1073 اصل دیگه نیست همشون fake شدن انگار!
شرکتی مغازه ای جایی سراغ دارین معتبر باشه؟
و اینکه اختلاف قیمت 1073 با 609 چقدره:n02:

hamidR15
25-08-2013, 23:01
اقا من رفته توو مخم این که صدایco609 کیفیته یعنی جی ؟ :n02: یعنی بیسش از 1073 کمتره؟؟
من موندم 1073 بگیرم یا 609 !
بیس برام مهمه ولی نه اینکه صدای معمولیشم بیس دار باشه! یکیو میخوام 1073 داشته باشه یکیم 609 برم گوش بدم ببینم تفاوتشون چقدره!
co609 یعنی نمیکوبه مثل 6975 ؟ :n07:
اعصابم خورد شد تازه موندم اگه گوش بدم تفاوتشون رو میفهمم یا نه؟
یکی دیگه اینکه میگن 1073 اصل دیگه نیست همشون fake شدن انگار!
شرکتی مغازه ای جایی سراغ دارین معتبر باشه؟
و اینکه اختلاف قیمت 1073 با 609 چقدره:n02:

سلام
co609 اگر با امپلیفایر خوب درایو بشه به مراتب از 1073 بهتره6975 های قدیم کمی dB بیسشون بیشتر بود یعنی حجم و کوبش بیشتر بود. Co هم BASS خوب میزنه و هم فرکانسهای بالا و میدرنج روخوب اجرا میکنه.ولی اگر ماشینتون سدان بزرگ مثل 405 و پرشیا هست باید به فکر ساب ووفر باشید.
1073 به خاطر مگنت حجیم و قدرتمندی که داره BASS رو کمی Deep تر و پر طنین تر