PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hamidR15
02-07-2013, 15:33
خوب اینم اطلاعات خیلی درست که جایه هیچ شکی نباشه ....

این عکسه خوده دفترچه ... مدله wild beast -12-4 که باید رو 35 تیون شه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم عکسه باکسم با ابعادش که سیلد هست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا وضعیت سـاب ووفر چطوره و پورت رو چیکار کنم ؟
و اینکه اقا حمید با توجه به مشخصاته سابی که دادم LPF و SUbsonic رو به نظرت رو چند بزارم؟ الان LPF = 70 و subsonic 30 هست ...
سلام
من حجم Displacement يا همون حجم پشت ساب رو نداشتم ولي فرضي 2 ليتر محاسبه كردم.حجم خالص باكس شما الان حدودا 63 ليتر معادل 2.225cu ftهست.(ضخامت MDF باكستون 16mm هست ديگه؟)
تو باكس سيلد چون فركانسهاي مزاحم به ساب وارد نميشه نياز به ساب سونيك نيست.LPF هم بهتره 100 بزاري.
براي پورت دار كردن اجازه بده سر فرصت براتون محاسبه كنم و عرض كنم.احتمالا پورت كنار براتون طراحي ميكنم كه ساختنش راحت باشه.
حتما ضخامت رو بهم بگو.اميدوارم 16 باشه.

الان این 12d4 الپاین رو حمید خان با چه امپی درایو شه خوبه ؟ :n13:
1-آلپاين مدل MRP-M1000 قيمت 1.170.000ولي خيلي ضعيفه براش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-آلپاين PDX 1.1000 قيمت 1.805.000 خيلي ضعيفه براش

3-راكفورد سري پاورمدل T1500-1bd (توصيه ميكنم)قيمت شركت نميده نميدونم چرا!!!ولي بالاي 1500 هست.آمپ خوبيه.

4-راكفورد سري پاور مدلT1000-1bdcp با توجه به اينكه راكفورد توانهاي اعلامي رو حدود 25% كمتر اعلام ميكنه ميشه بهش فكر
كرد ولي بازم كمه.

5-گليدن مدل SPL1800c1قيمت ليست شركت 1.930.000 كه تخفيف هم داره.شديدا توصيه ميشه.1760 وات رو 2 اهم خروجي ميده.كامل درايوش ميكنه.

باز یه سوال برای رهایی از درگیری فکری
میشه با این کار یه خروجی به خروجی های rc پخش اضافه کرد؟
از طریق این کابل aux میشه به آمپ وصل شد؟:n08:
نه محمد جان.غير از RCA و اون محل مخصوص كه اسمش رو يادم رفته نميشه.

hamidR15
02-07-2013, 15:39
بحث سر اینه که طاقچه هم دارم. منتهی باندای 1073 اینقدر غول تشریف دارن که بازم به فنر صندوق گیر میکنن.
نمیشه دو تا جک ضعیف گذاشت که خیلی مشکلی پیش نیاره. اگر یه دونه بزارم باعث یه کول شدن در صندوق و خرابی میشه؟
سلام.
مخلص ابي خان. كجائي كم پيدا شدي گلم؟
پرايده؟همه اين مشكل رو دارن.فكر كنم مجبور باشي يه حلقه MDF ببري بزاري زيرش مجددا با پيشچ بلند ببندي به سيني.بازم از دوستان ميپرسم برات اگر راه حلي به ذهنشون رسيد خدمتت عرض ميكنم.

esi222
02-07-2013, 16:41
بحث سر اینه که طاقچه هم دارم. منتهی باندای 1073 اینقدر غول تشریف دارن که بازم به فنر صندوق گیر میکنن.
نمیشه دو تا جک ضعیف گذاشت که خیلی مشکلی پیش نیاره. اگر یه دونه بزارم باعث یه کول شدن در صندوق و خرابی میشه؟
سلام
اگه منظورت اون فنریه که به دو سر صندوق وصل هستش (یه میله ی بلند ...) میشه اونو درآورد و باندارو گذاشت و بعدش میله رو از بقل مگنت رد کرد و جا زد،یه کم خم میشه اما کار میکنه.
سر ماشین قبلی خودم که پراید بود همین مشکلو داشتم که همینکارو کردم و ردیف شد.
حالا نمیدونم مشکل توام همینه یا چیزه دیگه !

alone one
02-07-2013, 17:16
چرا دوست خوبم میشه.ولی ممکنه مثلا شما از صدای کامپوننتی که دوستتون بسته بیشتر خوشتون بیاد. یا کیفیت آمپلیفایر فلان شخص بهتر باشه.
من عرض کردم قابل قبول. یعنی خوب.
در مورد حذف آمپلیفایر من نظر شخصیم هست.خیر. به هیچ عنوان.همواره به این موضوع تاکید داشته و دارم.
آمپلیفایرتون رو براش بیشترین هزینه رو نمائید.همینطور اکسسوری مثل کابل RCA و کابلهای اسپیکر و...
پس با حذف آمپلیفایر(مناسب و خوش ساخت و معتبر) شما حد اقل 70% صدای واقعی سیستمتون رو نخواهید شنید.
چشم داداش
حتما از آمپلی استفاده میکنم ولی گفتم چون پول کمه و آرزوها زیاد اول یه سیستم حداقلی جمع کنم،بعد کاملش کنم
درهر صورت ممنونم ازتون

آقا محمد سیستم خوبی پیشنهاد داد،بنظرم نتخاب های خیلی خوب و با ارزشی هستن، اگه سیستم شفاف تر میخوای میتونی 2 جفت کامپ بگیری برای استیج جلو و عقب ، البته یکم هزینه بیشتر میشه چون اونوقت آمپ 4 کانال میخوای و هد یونیت رو هم اگه میتونی عوض نکن تنظیمات بسیار مفیدی داره.
پیشنهاد: روی استج جلو هم کار کن، استیج جلو لذت صدا برای سرنشین های جلو رو خیلی بالا می بره
اگه من بودم 609 رو با هرنز 690 با حدود قیمت 400 عوض می کردم و برای جلو یه کواک یا کامپ میگرفتم.آمپ رو هم JVC 8004 میگرفتم که حدود 400 تومنه
پخش 8019 قیمت 560 یا انتخاب کمتر
کواک عقب hcx 690 حدود 400
کواک یا کامپ جلو با توجه به سایز و برند 200-400
آمپلی JVC 8004 حدود 400
ساب ووفر mx12 Audio system حدود 250-60
آمپلی ساب 8105 حدود 350
کابل و نصب حدود 150
حدود 2.500.000 تومن

فکراتو بکن باز درخدمتیم

ممنونم،البته گفتم 2ت الان دارم که فقط واسه باندو پخش میذارم،باز پول جمع میکنم واسه آمپلیو سابو ... که هزینه از 2500 بیشتر میشه و میتونم چیزای بهتری بردارم
قطعا به فکره استیج جلوهم هستم که خیلی مهمه منتها تو مرحله بعدی
الان تو استفاده ار کامپ یا کواک دودل هستم،یکی بهم گفت عقب یه جفت کواک کار کن و جلو کامپ
بنظرتون ترکیب کواک (عقب) + کامپ (جلو) جالب میشه؟یا نه فقط از کامپ استفاده کنم؟نظر شخصی شما چیه؟(البته گفتین دوجفت کامپ خوبه،اما تو لیست باز کواکو قیمت دادین)

=====
از هردوتون ممنونم،اطلاعاتم خیلی بیشتر شد:n16:

rroohhaamm
02-07-2013, 18:09
مرسی اقا حمید فقط اینکه حتما پورتم دهنش بیاد تو اون فضای خالی صندوق یعنی بیاد اون بقله باکس.... چون اگر بیاد بقله ساب دره صندوق که بسته میشه میاد جلوش...

بعدش رو تیون 35 که کارخونه گفته خوبه دیگه ؟ نمیخوام صدا زیاد بکشه و نا منظم بزنه تو اهنگ های تند ... میخوام پرت جوری باشه که چجوری بگم ساب عقب نمونه... مثله سابایه خونگی .... :n19:

ضخامت هم میگم بهت مرسی... اطلاعاته دفترچه کافیه دیگه ..! پورت هم حتما دایره باشه :n05:

Mohammadkiller
02-07-2013, 18:45
چشم داداش
حتما از آمپلی استفاده میکنم ولی گفتم چون پول کمه و آرزوها زیاد اول یه سیستم حداقلی جمع کنم،بعد کاملش کنم
درهر صورت ممنونم ازتون

ممنونم،البته گفتم 2ت الان دارم که فقط واسه باندو پخش میذارم،باز پول جمع میکنم واسه آمپلیو سابو ... که هزینه از 2500 بیشتر میشه و میتونم چیزای بهتری بردارم
الان تو استفاده ار کامپ یا کواک دودل هستم،یکی بهم گفت عقب یه جفت کواک کار کن و جلو کامپ
بنظرتون ترکیب کواک (عقب) + کامپ (جلو) جالب میشه؟یا نه فقط از کامپ استفاده کنم؟نظر شخصی شما چیه؟(البته گفتین دوجفت کامپ خوبه،اما تو لیست باز کواکو قیمت دادین)

=====

با اجازه اساتید

من باشم هم عقب و هم جلو کامپ میگیرم
یا عقب کامپ جلو میدرنج
این کیفیت رو چندین برابر میکنه
شما سقف قیمت برای اسپیکر ها رو

الان خودم هم بعد اینهمه خرج و وقتی که گذاشتم به این نتیجه رسیدم که برای جلو 1 جفت میدرنج 8 اینچی کرانچ بگیرم

alone one
02-07-2013, 19:34
با اجازه اساتید

من باشم هم عقب و هم جلو کامپ میگیرم
یا عقب کامپ جلو میدرنج
این کیفیت رو چندین برابر میکنه
شما سقف قیمت برای اسپیکر ها رو

الان خودم هم بعد اینهمه خرج و وقتی که گذاشتم به این نتیجه رسیدم که برای جلو 1 جفت میدرنج 8 اینچی کرانچ بگیرم

جسارتا این میدرنج چی هس؟
بعد کامپ یعنی از کواک کاملتره؟اصلا اینجوریه چرا دیگه کواک تولید میشه؟
ببخشید سطح اطلاعاتم تو این زمینه پایینه

این لینکم یه زحمت میکشی ببینی؟
بلند گوی ترکیبی کن وود مدل کی اف سی- اس 703 پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این چیه،اینم یه نوع بانده مثه کواکو کامپ یا ...؟
کراس اورکه میگه چیه؟

واقعا شرمنده انقد با سوالام بچه های تاپیکو اذیت میکنم

rroohhaamm
02-07-2013, 20:20
میدرنج نه بیس میده نه تیس تیس به قوله بچه ها بیشتر صدای خواننده رو میده ... صدا با هرتز های وسط و میانه که صدایه باز میشه مثلا 2Khz یا 1KHZ ...
کاملتر که چطوری بگم چون crossover داره و تیوتر با ووفرش جدا هست بهتره.... کیفیته صداش خیلی بیشتره و اینکه تو صدایه زیاد صدا زیاد به هم نمیریزه ولی تو کواک ها صدا بهم میریزه ... ولی خوب کواک صداش بیشتره ولی خوب الکی شلوغ میکنه دیگه و کیفیت کمتره دیگه ...مثله 6975 :n21:

rroohhaamm
02-07-2013, 20:41
crossover میاد یسری از فرکانس ها رو حذف میکنه که پخش نشن پس باعث میشه کیفیت بیشتر بشه و دیرتر کم بیاره تو صدایه بالا ... :n12:

amirata71
02-07-2013, 22:19
دوستان به دنبال ی آمپلی ۴ کانال هستم تو رنج ۶۰۰تا ۸۰۰ تومن
نو و دسته دو فرق نمیکنه ، قراره کامپ کلاریون رو درایو کنه ، ۸۰ rms ولی ترجیح میدم آمپم قوی تر ازین حرفا باشه....
پخشمم کنووده
چیا هست که به کارم بیاد؟

rroohhaamm
02-07-2013, 22:35
نو و دسته دو فرق نمیکنه ، قراره کامپ کلاریون رو درایو کنه ، ۸۰ rms ولی ترجیح میدم آمپم قوی تر ازین حرفا باشه....
پخشمم کنووده
چیا هست که به کارم بیاد؟

من خودم cadence VEGAS دارم 135Wx4 واقعا خوبه راضیم واتشم واقعی هست .... باندام هم دارن باهاش اروده میزنن خواستی عکسشو واست میزارم ... قیمت نزدیکه 900 فکر کنم ... بهترین امپه 4 کاناله کدنس هست ....

بانده cadence 710 دارم کسی خواست با کامپوننت عوض میکنم یا میفروشم ....

dj star
03-07-2013, 01:46
سلام دوستان عزیزم
چند روز پیش بعد از حدود یک ماه الافی اخر سیستم خودم رو بستم
حدود 5 ساعت نصاب آماتور ما سیستم رو نصب کردند!
بعد از روشن کردن به قدری نامید و پشیمان گشتم که نگویید با این خرجی که کرده بودم
حدود 1600 تومن!
سیستم:پخش 8019 کنود ، باند 1073 و آمپلی ایدیو سیستم ml100.2
شاید تعجب بکنید ولی من اصلا از صدا راضی نیستم که از فرداش تو فکر فروش بودم

تو این یک ماه آقا حمید گل خیلی مارو تحمل کردند خدایش آدم به خوبی ایشان کم گیر میاد
بدون هیچ چشم داشتی چه روز چه شب تلفن و مسج های مارو جوابگو و با لحنی مهربانه
بنده رو راهنمایی میکردنند ،
از اینجا از ایشان تشکر میکنم ، امید وارم همیشه سلامت و موفق باشید

با انتظارات من ، ایشون باند 1073 و پخش8019 رو معرفی کردنند همراه با آمپلی gladen xl 150 چون این امپلی یه خورده گرون بود
من سر خود رفتم امپلی دیگری رو گرفتم به امید اینکه شاید خوب باشه
به ایشان هم گفتم در باره خرید ایم امپلی ، چند بار خواستن منو متقاعد کنند که بهتر است صبر کنید و پولتو جمع کنی و بری یه امپ خوب بخری
منم اصلا صبر نداشتم میخواستم سری صداشو بشونم که اینجور شد

خیلی پشیمونم که امپ دو کانال گرفتم اگر شاید 2 ماه صبر میکردم و حرف اقا حمید رو گوش میکردم
میتونستم امپ گلیدن رو بگیرم و برام عمری کار کنه ، الان به حرف ایشان دارم میرسم
چون امپی که ایشان فرمودند هیچی کم نداره هم 4 کاناله هم بهترین امپ های موجود است

از تمام دوستانی که مثل من هستند خواهش میکنم اگر با کسی مثل استاد عزیز حمید جان مشورت میکنند
به حرف هایش گوش کنند تا مثل من پشیمون نشوید ایشان نه فروشنده هستند نه دلال فقط با لطفی که نسبت به
خلق خدا دارند بدون هیچ چشم داشتی مردم رو با تجربه چند سالشون راهنمایی کامل میکنند .

pahama1
03-07-2013, 08:33
=====
سلام مجدد
خواهش میکنم، نظرم رو دو جفت کامپه

تو باكس سيلد چون فركانسهاي مزاحم به ساب وارد نميشه نياز به ساب سونيك نيست.

سلام حمید جان ، یه سوال برام پیش اومد
با توجه به اینکه ساب سونیک فرکانس های خیلی پایین رو قبل از رسید به ساب فیلتر میکنه، منظور از جمله بالا اینه که اگه ساب سیلد باشه و از فیلتر ساب سونیک هم استفاده نکنیم حتی با توجه اینکه این فرکانس ها وارد ساب میشن در ارتعاش ساب نقشی ندارند؟
اگر فرض کنیم که اینطور باشه ، ساب سونیک حداقل با فیلتر کردن این فرکانس ها و طبیعتا ورود فرکانس مفید به ساب ، در گرمای کویل تاثیر نداره؟
منظورمو رسوندم؟؟؟؟

Mohammadkiller
03-07-2013, 09:21
جسارتا این میدرنج چی هس؟
بعد کامپ یعنی از کواک کاملتره؟اصلا اینجوریه چرا دیگه کواک تولید میشه؟
ببخشید سطح اطلاعاتم تو این زمینه پایینه

این لینکم یه زحمت میکشی ببینی؟
بلند گوی ترکیبی کن وود مدل کی اف سی- اس 703 پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این چیه،اینم یه نوع بانده مثه کواکو کامپ یا ...؟
کراس اورکه میگه چیه؟

واقعا شرمنده انقد با سوالام بچه های تاپیکو اذیت میکنم

دوستان توضیح دادن خدمتتون
شما 6975 رو نگاه کن یه میدبیس داره ، یه میدرنج داره و یه تویتر یعنی ترکیب از این 3 تا داره
میدرنج یه فرکانس هایی رو پخش میکنه که یه جورایی فقط صدای خواننده میاد
یه صدای شفاف و واضح
کامپ هم شامل میدرنج (یا میدبیس) و تویتر هست با یه کراس اور که صدا رو تفکیک میکنه و فرکانس ها رو جدا گونه به قطعه مورد نظر میفرسته . و تفکیک صدا خیلی بیشتر از کواک میشه
خوب کامپ ها بیس قوی نمیزنن و برای همین باید همراهشون ساب ووفر باشه
ولی کواک ها بیس قوی تری میزنن مثل 1073 که دیگه برای خودش ساب ووفری هست!!!
اون لینکی که گذاشتی همون کامپاننت هست شامل 1 جفت میدبیس ، 1 جفت تویتر و 1 جفت کراس
موفق باشید

سلام دوستان عزیزم
حدود 1600 تومن!

تو این یک ماه آقا حمید گل خیلی مارو تحمل کردند خدایش آدم به خوبی ایشان کم گیر میاد

با انتظارات من ، ایشون باند 1073 و پخش8019 رو معرفی کردنند همراه با آمپلی gladen xl 150 چون این امپلی یه خورده گرون بود
به ایشان هم گفتم در باره خرید ایم امپلی ، چند بار خواستن منو متقاعد کنند که بهتر است صبر کنید و پولتو جمع کنی و بری یه امپ خوب بخری

خیلی پشیمونم که امپ دو کانال گرفتم اگر شاید 2 ماه صبر میکردم و حرف اقا حمید رو گوش میکردم

از تمام دوستانی که مثل من هستند خواهش میکنم اگر با کسی مثل استاد عزیز حمید جان مشورت میکنند
به حرف هایش گوش کنند تا مثل من پشیمون نشوید ایشان نه فروشنده هستند نه دلال فقط با لطفی که نسبت به
خلق خدا دارند بدون هیچ چشم داشتی مردم رو با تجربه چند سالشون راهنمایی کامل میکنند .

سلام
حالا مشکل حل شد یا نه؟ یه خورده به تنظیمات 8019 ور برو درست میشه
منم اول که 7016 رو گرفتم اصلا از صدا راضی نبودم
خود نصاب هم که حتی نمیتونست تو قسمت تنظیمات پخش بره
خودم دست به کار شدم و حدود 1 هفته بش ور رفتم الان تنظیماتش رو فول فول هستم
اگه درست تنظیم کنی بهترین صدا رو ازش میگیری
من به جرأت میتونم بگم باید با پخش های آلپاین مقایسه کرد این پخش رو

پخشمم کنووده
چیا هست که به کارم بیاد؟

من باشم آمپم رو از آلپاین انتخاب میکنم
ترکیب آمپ آلپاین با کامپ کلاریون عالیه
تنظیماتی که یک سری از آمپ های آلپاین داره هیچ آمپی نداره البته به غیر از Gladen و خانوادش

hamidR15
03-07-2013, 16:12
مرسی اقا حمید فقط اینکه حتما پورتم دهنش بیاد تو اون فضای خالی صندوق یعنی بیاد اون بقله باکس.... چون اگر بیاد بقله ساب دره صندوق که بسته میشه میاد جلوش...

بعدش رو تیون 35 که کارخونه گفته خوبه دیگه ؟ نمیخوام صدا زیاد بکشه و نا منظم بزنه تو اهنگ های تند ... میخوام پرت جوری باشه که چجوری بگم ساب عقب نمونه... مثله سابایه خونگی .... :n19:

ضخامت هم میگم بهت مرسی... اطلاعاته دفترچه کافیه دیگه ..! پورت هم حتما دایره باشه :n05:
سلام
بله منم میخوام از سمت چپ باکس پورت رو در بیارم.ولی اگه بتونی اسلات بدی برات در بیاره خیلی بهتره چون پورتهای گرد با اندازه های متغیر ونداریم. لذا مجبور میشی از لوله پلیکا استفاده کنی که زیاد جالب نیست.
در مورد اطلاعات دفترچه فکر کنم کافی بود. دقیق ندیدم.

crossover میاد یسری از فرکانس ها رو حذف میکنه که پخش نشن پس باعث میشه کیفیت بیشتر بشه و دیرتر کم بیاره تو صدایه بالا ... :n12:
روهام جان،جسارتا،فرکانسها رو حذف نمیکنه بلکه باتوجه به شیب کراس اوور در محدوده فرکانس مورد نظر(نقطه Cut Off)،فرکانس رو ضعیف میکنه.:n16:

پخشمم کنووده
چیا هست که به کارم بیاد؟
اگر توانائی افزایش هزینه دارید من گلیدن RS100C4رو پیشنهاد میکنم.قیمت مصرف کننده 1.130.000 هست که البته تخفیف هم داره.

سلام دوستان عزیزم
حدود 1600 تومن!

حبیب جان.ممنون از محبت شما. من انجام وظیفه میکنم. کاری نکردم. خوشحال میشم بتونم کسی رو صحیح راهنمائی کنم و همونطور که عرض کردم جلوگیری نمایم از هزینه کردن های متوالی. البته امیدوارم که تاکنون موفق بوده باشم.
نگران نباش.اینها همه تجربیات زندگی هست.البته ml100.2 آمپ بسیار خوبیه ولی برای 1073 مناسب نیست.1073 مگنت و موتور بسیار قدرتمندی داره و باید توان بالا بهش بدیم.ولی باید حواسمون باشه که اگر دیستورت داشته باشم ممکنه تیوترها بپرن.
انشاءالله رو ماشین جدید تشریف میارین تهران یه سیستم مناسب براتون تهیه میکنیم.:n16::n12:

سلام حمید جان ، یه سوال برام پیش اومد
با توجه به اینکه ساب سونیک فرکانس های خیلی پایین رو قبل از رسید به ساب فیلتر میکنه، منظور از جمله بالا اینه که اگه ساب سیلد باشه و از فیلتر ساب سونیک هم استفاده نکنیم حتی با توجه اینکه این فرکانس ها وارد ساب میشن در ارتعاش ساب نقشی ندارند؟
اگر فرض کنیم که اینطور باشه ، ساب سونیک حداقل با فیلتر کردن این فرکانس ها و طبیعتا ورود فرکانس مفید به ساب ، در گرمای کویل تاثیر نداره؟
منظورمو رسوندم؟؟؟؟
بله متوجه منظورتون شدم.
تو باکس سیلد به خاطر اینکه فرکانس پائین با قدرت اجرا نمیشه و باعث نمیشه ووفر بیش از حد Xmax بزنه و زیر خط نمودار Cone Excursion هست لذا میزان تولید SPL هم کمه.برعکس باکسهای پورتد فرکانسهای عمیقتر رو بهتر اجرا میکنند و لذا هرچی فرکانس کم میشه حرکت رفت و برگشت ووفر افزایش پیدا میکنه ،باید از ساب سونیک استفاده بشه تا از این جریان جلوگیری نماید.

amirata71
03-07-2013, 17:03
من باشم آمپم رو از آلپاین انتخاب میکنم
ترکیب آمپ آلپاین با کامپ کلاریون عالیه
تنظیماتی که یک سری از آمپ های آلپاین داره هیچ آمپی نداره البته به غیر از Gladen و خانوادش

چه مدلی دوست عزیز از آلپاین هست؟

اگر توانائی افزایش هزینه دارید من گلیدن RS100C4رو پیشنهاد میکنم.قیمت مصرف کننده 1.130.000 هست که البته تخفیف هم داره.

حمید جان حقیقتا پول هست ، ولی یکوصد خلافی ماشین شده....، باید اونو برم پرداخت کنم :( مگر اینکه پارتی درست حسابی داشته باشم ، یا تخفیفی چیزی بده پلیس....:n02:
با بودجه من چی پیدا میشه؟

dj star
03-07-2013, 17:55
سلام
حالا مشکل حل شد یا نه؟ یه خورده به تنظیمات 8019 ور برو درست میشه
منم اول که 7016 رو گرفتم اصلا از صدا راضی نبودم
خود نصاب هم که حتی نمیتونست تو قسمت تنظیمات پخش بره
خودم دست به کار شدم و حدود 1 هفته بش ور رفتم الان تنظیماتش رو فول فول هستم
اگه درست تنظیم کنی بهترین صدا رو ازش میگیری
من به جرأت میتونم بگم باید با پخش های آلپاین مقایسه کرد این پخش رو

سلام دوست گرامی
بنظر خودم احتمال 70% نصاب گرامی و بعد مشکل از ضعیفی امپ است ، حقیقتش چرا دروغ بگم من رو این چیزا یه خورده حساس و وسواسی هستم
هنمونطوری که یه بار مزاحم شما شدم برای تنظیمات پخش ، شما اون تاپیک رو بهم پیسنهاد کردین من اونو دیدیه بودم اقا حمید زحمتش رو کشیده بودم
اون به صورت کلی توضیح داده شده ، یعنی ننوشته که بهتره مثلا فلان چیز رو چه گزینه ای باشه
در ضمن از پارازیت هم رنج میبرم فکر کنم این نصاب ما از بس کابل rca رو کند و جا زد پخشم رو هم خراب کرد که حتی با وصل کردن سیم به بدنه پخش هم درست نشد
الان امپ رو باز کردم تو صندوق گذاشتم اصلا خدایش دیگه یه طوری شدم که حوصله ندارم برم طرفش
اشنالله اینو باز میکنم با امپ جدید میبندم رو یه 405

dj star
03-07-2013, 18:00
حبیب جان.ممنون از محبت شما. من انجام وظیفه میکنم. کاری نکردم. خوشحال میشم بتونم کسی رو صحیح راهنمائی کنم و همونطور که عرض کردم جلوگیری نمایم از هزینه کردن های متوالی. البته امیدوارم که تاکنون موفق بوده باشم.
نگران نباش.اینها همه تجربیات زندگی هست.البته ml100.2 آمپ بسیار خوبیه ولی برای 1073 مناسب نیست.1073 مگنت و موتور بسیار قدرتمندی داره و باید توان بالا بهش بدیم.ولی باید حواسمون باشه که اگر دیستورت داشته باشم ممکنه تیوترها بپرن.
انشاءالله رو ماشین جدید تشریف میارین تهران یه سیستم مناسب براتون تهیه میکنیم.:n16::n12:

خواهش میکنم آقا حمید ، خیلی نسب به بچه ها لطف دارین
انشالله برای سیستم بعدی حتما میام اونجا مزاحم میشم :n02:

دیگه من پشت دستمو داغ بکنم اگر برم تو این مناطق سیستم ببندم
اینا فقط در حد یه نصب باند و پخش شاید خوب باشن
تا فاصله 300 کیلیومتری که من نصاب خوب نمیبینم
شاید شیراز یا بندر عباس خوب باشه

alone one
03-07-2013, 18:05
میدرنج نه بیس میده نه تیس تیس به قوله بچه ها بیشتر صدای خواننده رو میده ... صدا با هرتز های وسط و میانه که صدایه باز میشه مثلا 2Khz یا 1KHZ ...
کاملتر که چطوری بگم چون crossover داره و تیوتر با ووفرش جدا هست بهتره.... کیفیته صداش خیلی بیشتره و اینکه تو صدایه زیاد صدا زیاد به هم نمیریزه ولی تو کواک ها صدا بهم میریزه ... ولی خوب کواک صداش بیشتره ولی خوب الکی شلوغ میکنه دیگه و کیفیت کمتره دیگه ...مثله 6975 :n21:

دوستان توضیح دادن خدمتتون
شما 6975 رو نگاه کن یه میدبیس داره ، یه میدرنج داره و یه تویتر یعنی ترکیب از این 3 تا داره
میدرنج یه فرکانس هایی رو پخش میکنه که یه جورایی فقط صدای خواننده میاد
یه صدای شفاف و واضح
کامپ هم شامل میدرنج (یا میدبیس) و تویتر هست با یه کراس اور که صدا رو تفکیک میکنه و فرکانس ها رو جدا گونه به قطعه مورد نظر میفرسته . و تفکیک صدا خیلی بیشتر از کواک میشه
خوب کامپ ها بیس قوی نمیزنن و برای همین باید همراهشون ساب ووفر باشه
ولی کواک ها بیس قوی تری میزنن مثل 1073 که دیگه برای خودش ساب ووفری هست!!!
اون لینکی که گذاشتی همون کامپاننت هست شامل 1 جفت میدبیس ، 1 جفت تویتر و 1 جفت کراس
موفق باشید

آها، پس کراس آور جزیی از همون کامپه
پس همون دوجفت کامپ استفاده میکنم
ممنون ازتون که وقت گذاشتین:n16:

sms11
03-07-2013, 18:21
سلام دوستان
اقا من در زمینه سیستم صوتی داغونم
میخواستم بدونم که اگه بخوام ارزونترین امپلی و ساب برای ماشینم بخرم با هزینه نصبش چقدر میشه؟

Saeed_S20
03-07-2013, 19:37
سلام دوستان.
:n01:
پخش الجی مدل LAC8900N

من این مدل پخشو انتخاب کردم میخواستم بدونم چجور پخشیه؟؟
کیفیت صداش،بلوتوثش خوبه،قیمتش چنده،اصن تو ایران هست؟؟!!!
ممنون میشم جواب بدین
اگه میشه در مورد مدل LAC-M9600 هم صحبت کنید ممنون میشم:n02:

pahama1
03-07-2013, 19:43
سلام
بله متوجه منظورتون شدم.
تو باکس سیلد به خاطر اینکه فرکانس پائین با قدرت اجرا نمیشه و باعث نمیشه ووفر بیش از حد Xmax بزنه و زیر خط نمودار Cone Excursion هست لذا میزان تولید SPL هم کمه.برعکس باکسهای پورتد فرکانسهای عمیقتر رو بهتر اجرا میکنند و لذا هرچی فرکانس کم میشه حرکت رفت و برگشت ووفر افزایش پیدا میکنه ،باید از ساب سونیک استفاده بشه تا از این جریان جلوگیری نماید.
ok ، در مورد گرمای کویل با این مطلب موافقی که ساب سونیک رو کاهش گرما و افزایش عمر کویل تاثیر داره؟

آها، پس کراس آور جزیی از همون کامپه
پس همون دوجفت کامپ استفاده میکنم
ممنون ازتون که وقت گذاشتین:n16:

بله همونه، خیرشو ببینی :n06:

rroohhaamm
03-07-2013, 19:50
سلام
بله منم میخوام از سمت چپ باکس پورت رو در بیارم.ولی اگه بتونی اسلات بدی برات در بیاره خیلی بهتره چون پورتهای گرد با اندازه های متغیر ونداریم. لذا مجبور میشی از لوله پلیکا استفاده کنی که زیاد جالب نیست.
در مورد اطلاعات دفترچه فکر کنم کافی بود. دقیق ندیدم.

lمرسی حمید جان پس خبره ساخته پورت رو بده ... فقط میخوام بیس منظم باشه ها زیاد نکشه و تو اهنگ های تند ساب عقب نمونه چون الان واقعا ساب منظم میزنه و صداش قشنکه ولی لرززش و قدرت

میخوام بیشتر بشه ... چون رو منظم بودنه بیس خیلی حساس هستم ... تیون 35 خوبه واسه این ساب دیگه با این مدل صدا که میخوام ... اگرم فکر میکنی که اون چیزی که میخوام اصلا با باکسه پورتد نمیشه

کلا بیخیال شم ...
:n03:

pahama1
03-07-2013, 20:51
سلام مجدد
1)) بچه ها برای این ساب یه آمپ مونو یا دو کانال پیشنهاد بدین لطفا، (یه چیزی تو ذهنم هست میخوام نظر شما اساتید رو هم بدونم)
توضیح: با توجه به این که سیستم برق ماشین تقویت نشده آمپ با قدرت خروجی حدود 300 وات براش کافیه مثل8105 ؟؟؟ یا برق کم و تقویت نشده چون خروجی آمپ رو کم میکنه بفکر یه آمپ با خروجی بیشتر مثل 9105 باشیم تا صداش بهتر در بیاد ؟؟

2)) یه نگاهی به آمپ های منو دارای استاندارد CEA کردم دیدم در مقابل هر یک ولت جریان برق ،حدود 50 تا 100وات کاهش قدرت خروجی داریم !!!
اینو واسه این میگم که اگه واقعا توی آمپ های دارای استاندارد CEA این سقوط خروجی رو داشته باشیم ، روی آمپ هایی که این استاندارد رو ندارن یا کیفیت بالایی ندارن باید بیش از 100 وات کاهش خروجی رو انتظار داشته باشیم/ نظرتون در باره این موضوع چیه؟؟؟؟

3)) بنظرتون ساب بالا با AMP پیشنهادی شما به اضافه یه 8004 جی وی سی و یه کامپ 100 وات و کواک 60-40 وات خازن میخواد یا نه؟ جنس خازن و ظرفیت رو هم پیشنهاد بدین.

Amir Sepehr
03-07-2013, 22:48
دوستان یه کامپ خوش صدا برای در جلو 206 چی پیشنهاد میدن ؟؟؟

میخوام هزینه زیاد نشه نهایت 300..... چیزی که با این قیمت صدای خوب و راضی کننده بشه گرفت... امپ 8004 جی وی سی ه و 1073 عقب دنبال کامپ خوش صدا هستم...

Hsk 165 سری قدیمو کسی شنیده صداشو ؟؟ قیمت حدود 270 اینا دارم نسبت به قیمتش صدا چطوره؟؟

rroohhaamm
04-07-2013, 14:16
hsk 165 کیفیته خوبی نداره ... من بودم دنباله hertz نمیرفتم ... یزره صبر کن پول جم کن از برند های خوب بخر... مثله cadence alpine rockford grandzero ... چیزی نخر پشیمون شی ....

sms11
04-07-2013, 14:51
سلام دوستان
اقا من در زمینه سیستم صوتی داغونم
میخواستم بدونم که اگه بخوام ارزونترین امپلی و ساب برای ماشینم بخرم با هزینه نصبش چقدر میشه؟

یه دوست محترمی جواب مارو نمیده؟

pahama1
04-07-2013, 14:54

میخوام هزینه زیاد نشه نهایت 300..... چیزی که با این قیمت صدای خوب و راضی کننده بشه گرفت... امپ 8004 جی وی سی ه و 1073 عقب دنبال کامپ خوش صدا هستم...

Hsk 165 سری قدیمو کسی شنیده صداشو ؟؟ قیمت حدود 270 اینا دارم نسبت به قیمتش صدا چطوره؟؟

مطمئنی 270؟
270 تقریبا قیمت ESK130 هست
165 رو قیمت ندارم، ولی سری جدید hsk130 قیمتش حدود 420

Amir Sepehr
04-07-2013, 16:16
مطمئنی 270؟
270 تقریبا قیمت ESK130 هست
165 رو قیمت ندارم، ولی سری جدید hsk130 قیمتش حدود 420

سری قدیمیاشو میگم .....

جدیداش که 450 اینطوراست .... اینی که من میگم سری قدیمی که خیلی کم پیدا میشه حدود 300 ام قیمت داره

Amir Sepehr
04-07-2013, 16:21

امپای ارزون و چینی همچنین باند کم کیفیتو معمولی که زیاد هست دوست عزیز

ولی الان بچه ها 1 تومن 1.5 خرج میکنن اخرم یکم منو من میکنن میگن خوب نشده صدا....

نظر من اینه شما یا خرج الکی نکن یا یه چیز درست بگیر.... چون فکر نکنم با فابریک ماشین زیاد فرقی کنه ....!!! البته میدونم با این قیمتا سخته ولی به هر حال دیگه....

این نظر من بود باز اساتید میان کمکت میکنن :n16:

rroohhaamm
04-07-2013, 17:44
من نزدیکه 10 ثانیه صدارو زیاد کردم جلو خونه دوستم ... باطری خوابید ....
به نظره شما عادی هست یا باطری مشکل داره ...
اگر اینطوری باطری مصرف میشه به باطری یا دینام فشار نمیاد تو صدایه زیاد ... ؟ :n03:

pahama1
04-07-2013, 17:50
سری قدیمیاشو میگم .....

جدیداش که 450 اینطوراست .... اینی که من میگم سری قدیمی که خیلی کم پیدا میشه حدود 300 ام قیمت داره
سلام دوستان عزیز
جدا از جنس صدا که سلیقه ای هستش بنظرم هرتز محصولات با کیفیتی داره و ارزش خرید داره.

بقیه قطعات سیستم شما چیه دوست عزیز؟؟ همونطور که امیر جان هم گفت تنوع جنس وکالا خیلی زیاده

rroohhaamm
04-07-2013, 18:22
سلام دوستان عزیز
جدا از جنس صدا که سلیقه ای هستش بنظرم هرتز محصولات با کیفیتی داره و ارزش خرید داره.

بقیه قطعات سیستم شما چیه دوست عزیز؟؟ همونطور که امیر جان هم گفت تنوع جنس وکالا خیلی زیاده

شما که میگی hertz محصولاتش خوبه و ارزش داره و حتما عمرشم زیاده پس rockford cadence alpine grandzero... اینا پس چی هستن ....!!!!!:n05:
hertz یا boschman یا boss یا .... امثاله اینا همه محصولاته درجه 2 یا 3هستن ...

sasbax
04-07-2013, 19:35
با سلام خدمت اساتید محترم
ممنون میشم یه باند و یه پخش واسه پراید معرفی کنید
بودجه حدود 500
لازم نیست نیاز به آمپلی داشته باشن
فقط میخوام بهتر از فابریکی باشن
مرسی

Saeed_S20
04-07-2013, 20:47
ینی یکی نیست جواب مارو بده؟:n28:

ziba12
04-07-2013, 22:16
بودجه حدود 500
مرسی

پخش پایونیر 5150 + USB

بودجتون یکم کمه. توصیه میشه باند دست دوم بخرین.
باند هم دوستان معرفی کنن

Amir..H
04-07-2013, 23:22
شما که میگی hertz محصولاتش خوبه و ارزش داره و حتما عمرشم زیاده پس rockford cadence alpine grandzero... اینا پس چی هستن ....!!!!!:n05:
دوست عزیز هرتز به هیچ وجه درجه 2.3 نیست!!!!!!! همون hsk قدیمی اگه اصلش گیر بیاد خیلی خوش صداس
متاسفانه تقلبی این برند نو ایران خیلی زیاده ....
خواهشا الکی و از رو تعصب و عدم ..... از این حرقا نزنید!!

لنگرود1371
04-07-2013, 23:46
دوست عزیز هرتز به هیچ وجه درجه 2.3 نیست!!!!!!! همون hsk قدیمی اگه اصلش گیر بیاد خیلی خوش صداس
دقیقا منم با شما موافقم اقا امیر هرتز فقط تقلبیش زیاد شده وگرنه برند خیلی خوبی هستش
با امضاتون خیلی حال کردم دمتون گرم:n08:

aghasamimi
05-07-2013, 00:11
بودجه حدود 500
مرسی

پیشنهادم اینه که کم کم سیستم رو تهیه کنید تا بعدا پشیمون نشید مثلا الان با ۵۰۰ فقط یه پخش بگیرید بعدا باند بعد آمپ و ...
ولی اگر واقعا نمیتونید بیشتر از این هزینه کنید پیشنهاد زیر رو دارم(مطمئنا از چیزی که نصاب تو مغازه پیشنهاد ۱۰۰ برابر بهتره)
یه پخش 1510 پایونیر(اگه اشتباه نکرده باشم مدلو خلاصه فقط usb میخوره حول و حوش ۲۰۰ تومن)+یه جفت باند dls960 حول و حوش 220 تومن+یه آمپ دو کانال با توان خروجی حداقل 50 و حداکثر 90 وات rms (هر چی به 90 وات rms بتونی نزدیکتر سی بهتره) تو مارک soundstream فکر کنم تو حول و حوش 150 تومن بتونی پیدا کنی.
خلاصه با 550 یکم بالا پایین جمع میشه+۳۰ تومن پک کابل برق و rca + سی ۴۰ تومن هزینه نصب
جمعا میشه حول و حوش ۶۰۰ تومن
من این ترکیبو دارم با آمپ خیلی ضعیفتر،برو با تضمین من صدای خوبی میگیری(صدای صاف و خوبی خواهی داشت+حجم صدا هم قابل قبول)
ولی باز هم میگم اگه واقعا نمیتونی یا نمبخوای در آینده بیشتر هزینه کنی و به سمت سیستم حرفه ای بری،این کارو بکن(اولین چیزی که پشیمونت میکنه پخشه که نمیتونی دیگه بهش اسپیکر یا ساب اضافه کنی) وگرنه که تکه تکه خرید کن و ارتقا بده ولی همه اجناس رو با کیفیت بخر
راستی یه مدل کنوود هست ۳ تا خروجی preout داره (3 preout output) متاسفانه مدلش یادم نمیاد ولی حول و حوش ۳۰۰ تومنه (البته توپخونه) اون گزینه ی بهتریه نسبت به پایونیری که در ابتدا معرفی کردم

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

3FX
05-07-2013, 00:14
اگر اینطوری باطری مصرف میشه به باطری یا دینام فشار نمیاد تو صدایه زیاد ... ؟ :n03:

به نظرم شما ببين دو سر امپ چه قدر ولتاژ داري ... از يه مولتي متر ميتوني استفاده كني واسه اينكار
پخش رو خاموش كن ببين چند ولت هست بايد حدود 14 ولت باشه در حالت خاموش ... بعد روشن كن پخش رو تا امپ هم روشن شه و كم كم ولووم بده نبايد زير 12 تقريبا بياد وگرنه نور ماشين كم و زياد ميشه و فشار مياد و ... !!

ببين دوست من شما امپ هاي بي كيفيت مثل maxdeer و teac و بوشمن و بوستر و ... و ساب هم برندهاي متفرقه و ... اما اصلا توصيه نميشه
معمولا پيشنهاد اين هست كه كم كم بخريد اما خوب بخريد

امپ مونو ميخوايد براي همون ساب ؟
الان امپ مونو 8104 كنوود رو كه 300 وات ميده رو ميتونيد دست دوم 230 و آكبند 380 تهيه كنيد
jbl 1201 هم هست آكبند 390 تومن حدودا
(خود من اين هفته يه 9104 كنوود مونو دست دوم خريدم 300 تومن)

ساب هم بسته به نوع صدا و برندي كه دوست داريد jbl هاي لوله اي قيمت كمي دارند نسبتا و من كوبش شون رو شنيدم واقعا زياد هست اما زياد كيفيتي نيستند
ساب هاي كنوود هم ارزون قيمت هست شما ميتونيد يه امپ و ساب كنوود رو با حدود 400 تومن دست دوم جمع كنيد ...
پايونيير ها هم قيمت خوبي دارند ... به نظرم دست دو بگيريد تا ارزون تر تموم شه اما مدل بالاتري بگيريد ... در pt ميتونيد سابهاي خوبي پيدا كنيد

بودجه حدود 500
مرسی

پخش رو ميتونيد سوني تهيه كند قيمت خوبي داره در مقابل صداش ... يا پايونيير هاي ارزون ...
يا با اين پول فقط يه پخش 7016 يا 8019 كنوود بگيري ايشالله سري بعد كه پول دستت اومد يه باند بگيري ... سري بعدش يه امپ و ...

خودتون ميدونيد اما با 500 تومن نه باند خوب درمياد از توش نه هديونيت خوب
اما اگر اصرار داريد با همين بودجه باشه هديونيت رو ميتونيد دست دوم كنوودهاي سري پايين يا سوني برداريد با قيمت 200 تا 300 ... بقيشم شايد يه باند متوسط بشه
10 سانتي هست باند جلو ؟

ینی یکی نیست جواب مارو بده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا LG حالا ؟ :n06:
من كه نشنيدم صداي LG رو يا شايد حواسم نبوده ... چند هست حالا ؟

rroohhaamm
05-07-2013, 00:37

باشه پس شما hertz رو در سطحه cadence rockford grandzero و... میدونید ... باشه .... :n05:

pctbz
05-07-2013, 00:46
باشه پس شما hertz رو در سطحه cadence rockford grandzero و... میدونید ... باشه .... :n05:

آمپلی هرتز کامپوننت هرتز مخصوصا سری مایل یکی از بهترینهاست. البته کدنس خیلی خیلی تو رده های پاینی باید جا داد. به نظر من ساب ووفر هرتز معمولی هستش ولی بقیه وسایلش در رده بالایی هستن. کواکسیال HCX 690 هم که جای خوشو داره

rroohhaamm
05-07-2013, 01:00
آمپلی هرتز کامپوننت هرتز مخصوصا سری مایل یکی از بهترینهاست. البته کدنس خیلی خیلی تو رده های پاینی باید جا داد. به نظر من ساب ووفر هرتز معمولی هستش ولی بقیه وسایلش در رده بالایی هستن. کواکسیال HCX 690 هم که جای خوشو دارهاره اصلا بیا cadence رو ببریم زیره pionner kenwood boschmann و اینا ... صحبت سره این نیست که چون خودم همه چیم cadence هست پس بهترینه ولی یه نگاه به محصولاتش .... سایتش ... قیمت هاش ... صداش ... بنداز بعد بگو جاش رده هایه پایینه ...

اگر رده پایینه و پایین تر از pionner یا kenwood مثلا.... من 6975 داشتم که تو صدای زیاد همه چیز قاطی میشه قدیمی هم بود ولی cadence zrs 710 گرفتم خیلی بهتر بود ... ساب که 305 رو شنیدم 306 dvc هم داشتم فقط قور قور میکردن ... ولی برو صدایه zrs 1000 cadence رو گوش کن ... کامپوننت هم که سری CVl cadence حرف نداره زیره 700 تومن هم نداره .... امپم که پایوونیر 4 تا مدله زپرتی داره با وات هایه کم یکیشم داشتم 10 دقیقه زیاد بود یه کانالش سوخت ... ولی برو ببین cadence چه امپ های خوبی داره ....

میدونی اینطوری بگم Pionner kenwood و اینا محصولاته عامه پسند هستند محصولاته حرفه ای نیستن ... از نوع محصولاتشون و اینکه بالاترین محصولاتشون چی هستن و قیمت هاشون .... شما خودت مثلا میگی 500 تومن داری میگن برو پایونیر بگیر نه cadence یا rockford ... چرا چون امپش 1 میلیون نیست یا اصلا نداره ...

من صدایه Hertz رو گوش دادم ... بهت پیشنهاد میدم بری صدایه کامپوننتهای cadence مخصوصا سری CVL و CWM رو حتما گوش بدی ...

از قدیم هم گفتن که هر چیزی که گرونه بی حکمت نیست .... هر ارزونی هم بی حکمت نیست ...

pahama1
05-07-2013, 10:38

سلام دوست عزیز
بله بنده گفتم هرتز خوبه و محصولات با ارزشی داره اما این چه ربطی داره به جمله ای که شما می فرمائید؟؟ ؟یعنی اگه هرتز خوبه بهتر از هرتز نداریم؟؟ بنظرم شما اشتباه متوجه شدید
بنده گفتم benz محصولات خوب و با ارزشی داره / شما می فرمائید پس بوگاتی و پورش و لامبورگینی و استون مارتین.... اینا پس چی هستند . مقایسه جالبی نیست
اگه شما واقعا هرتز رو با بوشمن و بووس و تورنادو و تی اک و ... در یک رده میدونید که بنده کلا تسلیمم و حرفی برای گفتن ندارم اما اگه نظرتون عوض شد لطفاً بقیه مطلب رو هو بخونید
کمتر کمپانی هست که بجای تولید خیلی سریع محصولات جدید به فکر بهینه کردن محصولات قبلیش باشه، بعضی از قطعات هرتز الان از نسل پنجم هستند، یعنی 5 نسل بهینه سازی بر اساس تحقیق و تجارب پیشین
الترومدیا روی بعضی از قطعات هرتز خیلی قانع کننده کار کرده ، نمونش قدرت کویل های بعضی از قطعات در تحمل پیک های بالا و جریان های کلیپ ( از جمله کامپوننت ها و کواکسیال های سری های انرژی)
و همچنین محصولات سری مایل
نکته بعد خوده شرکت تولید کننده هرتز هست که در کنار این برندش، محصولات خیلی جالب تر آدیسان و کانکشن رو تولید میکنه، حتما می دونید که محصولات آدیسان چه جایزه هایی رو نصیب خودش کرده.
این نشون میده که تجربه هرتز از یه پله بالاتر نشات گرفته، از محصولات با کیفیت تر و البته حرفه ای تر
اما از نظر قیمت، محصولات هرتز قیمت متوسط و رو به بالایی دارند، همونطور که خودتون هم اشاره کردید شما باید برای برای یه محصول 700 تومنی از این برند ، حدود 1200 مثلا تو برند راکفورد هزینه کنید، در این مسئله که راکفورد برند خوبه حرفی نیست، موضوع اینه که برای کسی که مثلا یه پخش پایونیر معمولی داره چقدر منطقی و بصرفست که که یکی از قطعات یا همه قطعاتش رو از برند های قیمت بالا مثل راک و گرند انتخاب کنه و در نهایت یه همچین ترکیبی چی از آب در میاد و شخص رو با وجود اون هزینه بالا راضی میکنه یا نه؟
(بماتند که واسه یه ماشین 15 میلیونی خنده داره که شما 6-7 میلیون هزینه سیستم بدی که با یه لو بیس اتاق مثل شعله شمعی در باد بلرزه و کلی صدای FX تولید کنه)
وجود قطعات کپی و تقلبی ز این برند خودش نشون دهنده محبوبیت این برنده ، چرا که با توجه به قیمت، نسبت تقاضا به عرضه خوبی داره و ساختن قطعات ریمارک این برند توجیه اقتصادی داره
بطور متوسط چند نفر میتونن از برندهایی که بالا بهشون اشاره شد سیستم جمع کنن و اون هزینه بالا رو متقبل بشن، اونم برای چه خودروهایی؟؟؟ حالا چند نفر میان از محصولاتی با قیمت پایین تر استفاده میکنن؟؟؟
پس ساختن محصولات تقلبی برندهایی با قیمت متوسط و طرفداران زیاد خیلی سود دهی داره. در حالی که برندها قیمت بالا بخاطر فروش کمتر همچین تضمین و توجیهی برای فروش قطعات تقلبی باقی نمی ذاره.
در پایان میخوام بگم تمام این حرفایی که بنده خدمتتون عرض کردم نه از روی تعصب و از روی منافع و کلا بر اساس تجربه و سلیقه صداست.
شاید خیلی ها مثل من تجربه چند سالشون از سیستم از سونی و JVC و ... شروع شده و در نهایت به هرتز و ادیسان و امثال اون رسیده و هیچ وقت تجربه برندهایی مثل JL و راک و گرند رو نتونن داشته باشن ، پس طبیعیه (و درستش هم همینه که) در مورد اون برندها نظری نداشته باشن. اما اینکه شما صدای چندتا برند رو بشنوی و چون از صدای یکدومشون خوشت نیومده نظر بدید که اون برند کیقیت درجه دو و سه داره به هیچ وجه منطقی نیست. از همه اینا گذشته اگه شما تجربه قطعه ای از این برند رو دارید خوشحال میشیم که نظر و نقدتون رو در موردش بشنویم.
ببخشید که خیلی زیاد شد و سرتون رو درد آوردم

rroohhaamm
05-07-2013, 11:08
سلام دوست عزیزبله بنده گفتم هرتز خوبه و محصولات با ارزشی داره اما این چه ربطی داره به جمله ای که شما می فرمائید؟؟ ؟یعنی اگه هرتز خوبه بهتر از هرتز نداریم؟؟ بنظرم شما اشتباه متوجه شدیدبنده گفتم benz محصولات خوب و با ارزشی داره / شما می فرمائید پس بوگاتی و پورش و لامبورگینی و استون مارتین.... اینا پس چی هستند . مقایسه جالبی نیستاگه شما واقعا هرتز رو با بوشمن و بووس و تورنادو و تی اک و ... در یک رده میدونید که بنده کلا تسلیمم و حرفی برای گفتن ندارم اما اگه نظرتون عوض شد لطفاً بقیه مطلب رو هو بخونیدکمتر کمپانی هست که بجای تولید خیلی سریع محصولات جدید به فکر بهینه کردن محصولات قبلیش باشه، بعضی از قطعات هرتز الان از نسل پنجم هستند، یعنی 5 نسل بهینه سازی بر اساس تحقیق و تجارب پیشینالترومدیا روی بعضی از قطعات هرتز خیلی قانع کننده کار کرده ، نمونش قدرت کویل های بعضی از قطعات در تحمل پیک های بالا و جریان های کلیپ ( از جمله کامپوننت ها و کواکسیال های سری های انرژی) و همچنین محصولات سری مایل نکته بعد خوده شرکت تولید کننده هرتز هست که در کنار این برندش، محصولات خیلی جالب تر آدیسان و کانکشن رو تولید میکنه، حتما می دونید که محصولات آدیسان چه جایزه هایی رو نصیب خودش کرده.این نشون میده که تجربه هرتز از یه پله بالاتر نشات گرفته، از محصولات با کیفیت تر و البته حرفه ای تراما از نظر قیمت، محصولات هرتز قیمت متوسط و رو به بالایی دارند، همونطور که خودتون هم اشاره کردید شما باید برای برای یه محصول 700 تومنی از این برند ، حدود 1200 مثلا تو برند راکفورد هزینه کنید، در این مسئله که راکفورد برند خوبه حرفی نیست، موضوع اینه که برای کسی که مثلا یه پخش پایونیر معمولی داره چقدر منطقی و بصرفست که که یکی از قطعات یا همه قطعاتش رو از برند های قیمت بالا مثل راک و گرند انتخاب کنه و در نهایت یه همچین ترکیبی چی از آب در میاد و شخص رو با وجود اون هزینه بالا راضی میکنه یا نه؟ (بماتند که واسه یه ماشین 15 میلیونی خنده داره که شما 6-7 میلیون هزینه سیستم بدی که با یه لو بیس اتاق مثل شعله شمعی در باد بلرزه و کلی صدای FX تولید کنه)وجود قطعات کپی و تقلبی ز این برند خودش نشون دهنده محبوبیت این برنده ، چرا که با توجه به قیمت، نسبت تقاضا به عرضه خوبی داره و ساختن قطعات ریمارک این برند توجیه اقتصادی دارهبطور متوسط چند نفر میتونن از برندهایی که بالا بهشون اشاره شد سیستم جمع کنن و اون هزینه بالا رو متقبل بشن، اونم برای چه خودروهایی؟؟؟ حالا چند نفر میان از محصولاتی با قیمت پایین تر استفاده میکنن؟؟؟پس ساختن محصولات تقلبی برندهایی با قیمت متوسط و طرفداران زیاد خیلی سود دهی داره. در حالی که برندها قیمت بالا بخاطر فروش کمتر همچین تضمین و توجیهی برای فروش قطعات تقلبی باقی نمی ذاره.در پایان میخوام بگم تمام این حرفایی که بنده خدمتتون عرض کردم نه از روی تعصب و از روی منافع و کلا بر اساس تجربه و سلیقه صداست.شاید خیلی ها مثل من تجربه چند سالشون از سیستم از سونی و JVC و ... شروع شده و در نهایت به هرتز و ادیسان و امثال اون رسیده و هیچ وقت تجربه برندهایی مثل JL و راک و گرند رو نتونن داشته باشن ، پس طبیعیه (و درستش هم همینه که) در مورد اون برندها نظری نداشته باشن. اما اینکه شما صدای چندتا برند رو بشنوی و چون از صدای یکدومشون خوشت نیومده نظر بدید که اون برند کیقیت درجه دو و سه داره به هیچ وجه منطقی نیست. از همه اینا گذشته اگه شما تجربه قطعه ای از این برند رو دارید خوشحال میشیم که نظر و نقدتون رو در موردمن مطالبه بالا رو بیشتر واسه این نوشتم که دوستمون بالاتر گفتش که cadence در درجه های پایینی قرار داره ... نمیدونمش بشنویم.ببخشید که خیلی زیاد شد و سرتون رو درد آوردم
قبل از اینکه بخوام چیزی بگم بهتر اینکه که بگم ما اینجا اومدیم بحث کنیم نه دعوا یا دلخوری .... این یادمون باشه ...
من این مطلبو واسه اون دوستمون نوشتم که گفتن cadence در رده هایه پایین قرار داره
نمیدونم رو چه استدلالی این حرفو میزنه ...
یا اصلا سیستمایه خوبشو دیده یا رو حرفه اقایه X . Y این حرفارو میزنه ... ولی خوب خوده من با مقایسه ای که کردم فهمیدم که cadence از خیلی های دیگه مثله kenwood pionner یا امثاله اینا بهتره ... البته خوب اینم بگم که نمیدونم رده پایین منظوره ایشون کجاست ... بله خوب شما هم فرمودید که واسه کسی که هزینه کم میخواد میره دنباله اون برند ها ... نه برند هایی مثله cadence rock grand alpine ....

Saeed_S20
05-07-2013, 11:37
والا منم فقط صدای پخشای قدیمیشو که کاستی بود و روی پیکان ها نصب بود شنیدم که صداش عالی بود ولی این جدیدارو نشنیدم.
حالا کشی هست اطلاعاتی از این دو مدل داشته باشه؟؟؟
لطفا جواب بدین:n23:

لنگرود1371
05-07-2013, 12:20
قبل از اینکه بخوام چیزی بگم بهتر اینکه که بگم ما اینجا اومدیم بحث کنیم نه دعوا یا دلخوری .... این یادمون باشه ...
من این مطلبو واسه اون دوستمون نوشتم که گفتن cadence در رده هایه پایین قرار داره
نمیدونم رو چه استدلالی این حرفو میزنه ...
یا اصلا سیستمایه خوبشو دیده یا رو حرفه اقایه X . Y این حرفارو میزنه ... ولی خوب خوده من با مقایسه ای که کردم فهمیدم که cadence از خیلی های دیگه مثله kenwood pionner یا امثاله اینا بهتره ... البته خوب اینم بگم که نمیدونم رده پایین منظوره ایشون کجاست ... بله خوب شما هم فرمودید که واسه کسی که هزینه کم میخواد میره دنباله اون برند ها ... نه برند هایی مثله cadence rock grand alpine ....
عزیز چرا دلخور میشی ولی یه خورده منطقی فکر کن 4 نفر سریع اومدن پست زدن فقط بگن هرتز برند بدی نیست کسی قصد کل کل نداره همه بچه ها به خدا اینجا فقط از رو صمیمیت با هم هم فکری میکنن صدا یه چیز سلیقه ای هست خب شما ممکنه کدنس بپسندی یکی اصلا میگه من فقط با صدای مارشال حال میکنم خوب مغز اون جوریه که اون صدا براش دلنشینه مگه دست خط هممون یه جوره خود من به شخصه عاشق برند mtx هستم فقط با صدای mtx حال میکنم حالا اصلا تولید کنندشم بگه این به درد نمیخوره برا من مهم نیست چون برا من لذت بخشه شما اینکه صدای هرتز به دلتون نچسبیده دلیل نمیشه بد باشه درجه 3 باشه
پایونیر هم درست میگی خیلی وقته خودشو تو ایران حداقل خراب کرده خیلی هم خراب کرده نمیدونم چرا
کلا اگه از جانب هر کی از ما سوتفاهمی شده بنده عذر میخوام
راستی کسی در مورد mtx بحث نکنه ها مقدسه:n24:

pahama1
05-07-2013, 12:28
قبل از اینکه بخوام چیزی بگم بهتر اینکه که بگم ما اینجا اومدیم بحث کنیم نه دعوا یا دلخوری

بله دوست عزیز ، بنده با جمله بالایی شما صد در صد موافقم ، اصلا چیزی غیر از اینم نیست، موضوع تبادل نظر و دراختیار قراردادن تجربیات خودمون و استفاده از تجربیات دیگر دوستانه و ابدا دعوا و دلخوری اینجا جایی نداره
اما با این نظر شما که " شما که میگی hertz محصولاتش خوبه و ارزش داره و حتما عمرشم زیاده " موافقم ، بله به نظرم ارزش داره و عمر قابل توجهی داره اما
در این مورد " hertz یا boschman یا boss یا .... امثاله اینا همه محصولاته درجه 2 یا 3هستن ... " با نظرتون موافق نیستم

pctbz
05-07-2013, 12:57
عرض کنم که کارخونه هرتز مال من یا بابام نیست که طرفداریشو بکنم سالهای سال من برند کدنس رو فروختم مخصوصا باند سری معروف ZRS مخصوصا 710 و 703 رو. تیوتر این باند واقعا حساس هستش و از هر کسی بپرسی میگن که فوری میسوزه با اینکه گارانتی داشت اون زمان 15 تومان هم هزینه میگرفتن. سودش هم خدا بده برکت خوب بوده به قول همکارها ما هر چی داریم از کدنس داریم. ولی در مقابل این باند Hertz HCX 690 هستش که واقعا باند خوبیه و اینکه تیوترهاش واقعا خوش صدا تر و عمرشون هم بالاست قیمت هم پایین تر. DLS 1073 هم همین طور قیمت خیلی پایینتر و کیفیت بالاتر. من هرتز ندارم که بفروشم ولی نظر شخصیم رو میگم. برند هرتز تو میدرنج - آمپلی و کامپوننت و باند نسبتا خوب عمل کرده ولی تو ساب ووفر زیاد خوب عمل نکرده. کدنس بعضی از محصولاتش واقعا خوب هستن قبول هم داریم. ولی بعضی از محصولاتش با قیمتهای فضایی کیفیت پایینی دارن. مسئله فقط سود فروش و ... نیست. نسبت به پولی که داده میشه باید کیفیت صدا و عمر کافی داشته باشه. پول واقعا سخته در اوردنش همه اینو میدونیم یکی از جیبش میزنه پول جم میکنه که باند بگیره پس باید باندی باشه که کیفیت خوب طول عمر خوب و کارایی مناسب داشته باشه. هرتز رو با بوشمن نمیشه مقایسه کرد چون هرتز یه برند اروپایی و مطرح هستش. من قصد توهین و خراب کردن کیسو ندارم چون همه ما دوست هم هستیم اینجا هم جمع شدیم که از هم دیگه کمک بگیریم تجربیات همدیگه رو بدونیم. کدنس خودش محصولات خیلی خوبی هم تولید کرده تو این مورد هیچ شکی نیست. مثلا من خودم بعضی ار محصولات Gladen رو دوست دارم از بعضی از محصولاتش هم نفرت دارم این دلیل نمیشه که فرضا گلیدن رو با بوشمن و... مقایسه بکنم. راستی نباید از هم هم ناراحت بشیم اینجا دوست همدیگه هستیم :n12: و هدف انتخاب محصول با کیفیت با قیمت معقول نسبت به کارایی خودمون. اگه کسی ناراحت شده از من معذرت میخوام :n11:

Amir..H
05-07-2013, 13:58
بحث داره به ناکجا اباد میره:n02:
دوست عزیز اقا رهام به نظر من کدنس با هرتز راکفورد یا الپاین قابل قیاس نیست..!!یه سری از دلایلم دوستمون گفتن.... ریویوها تو سایتای فروش و فروم هارو نیگا بنداز...
اینم بگم مادر هرتز الترو مدیاس یعنی تولید کننده ادیسان.....
درباره پایونیر که گفتی به درد نمیخوره!! من خودم تقریبا اصلا از این برند خوشم نمیاد دلیلشم اینه مردم فقط این برندو میشناسن!!
آمـــــــــا سری prs حرف نداره....
همون پخش p99 یا حتی 80prs و .... حالا بعضی از سابا و کامپاش به کنار... اما برای اینکه بازار تو دست بگیره تو همه رده ها و کیفیتا دار محصول تولید میکنه...
اینجا ما دستمون باز نیست و خیلی از محصولاتم گیرمون نمیاد ... پس این بحثا به جایی نمیرسه هنرو اونی داره که از همین امکانات صدای خوب میگیره اگه نه از ادیسان و جی ال و .... صدای خوب گرفتن هنر نمیخواد:n02:

sasbax
05-07-2013, 14:01
فکر کنم بتونم یه پخش بهتری مثل همین که خودتون عرض کردید تهیه کنم
از راهنماییتون متشکرم aghasamimi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasbax
05-07-2013, 14:13
پیشنهادم اینه که کم کم سیستم رو تهیه کنید تا بعدا پشیمون نشید مثلا الان با ۵۰۰ فقط یه پخش بگیرید بعدا باند بعد آمپ و ...
ولی اگر واقعا نمیتونید بیشتر از این هزینه کنید پیشنهاد زیر رو دارم(مطمئنا از چیزی که نصاب تو مغازه پیشنهاد ۱۰۰ برابر بهتره)
یه پخش 1510 پایونیر(اگه اشتباه نکرده باشم مدلو خلاصه فقط usb میخوره حول و حوش ۲۰۰ تومن)+یه جفت باند dls960 حول و حوش 220 تومن+یه آمپ دو کانال با توان خروجی حداقل 50 و حداکثر 90 وات rms (هر چی به 90 وات rms بتونی نزدیکتر سی بهتره) تو مارک soundstream فکر کنم تو حول و حوش 150 تومن بتونی پیدا کنی.
خلاصه با 550 یکم بالا پایین جمع میشه+۳۰ تومن پک کابل برق و rca + سی ۴۰ تومن هزینه نصب
من این ترکیبو دارم با آمپ خیلی ضعیفتر،برو با تضمین من صدای خوبی میگیری(صدای صاف و خوبی خواهی داشت+حجم صدا هم قابل قبول)
ولی باز هم میگم اگه واقعا نمیتونی یا نمبخوای در آینده بیشتر هزینه کنی و به سمت سیستم حرفه ای بری،این کارو بکن(اولین چیزی که پشیمونت میکنه پخشه که نمیتونی دیگه بهش اسپیکر یا ساب اضافه کنی) وگرنه که تکه تکه خرید کن و ارتقا بده ولی همه اجناس رو با کیفیت بخر
راستی یه مدل کنوود هست ۳ تا خروجی preout داره (3 preout output) متاسفانه مدلش یادم نمیاد ولی حول و حوش ۳۰۰ تومنه (البته توپخونه) اون گزینه ی بهتریه نسبت به پایونیری که در ابتدا معرفی کردم

دقیقا منم با شما موافقم اقا امیر هرتز فقط تقلبیش زیاد شده وگرنه برند خیلی خوبی هستش
با امضاتون خیلی حال کردم دمتون گرم:n08:

به نظرم شما ببين دو سر امپ چه قدر ولتاژ داري ... از يه مولتي متر ميتوني استفاده كني واسه اينكار
پخش رو خاموش كن ببين چند ولت هست بايد حدود 14 ولت باشه در حالت خاموش ... بعد روشن كن پخش رو تا امپ هم روشن شه و كم كم ولووم بده نبايد زير 12 تقريبا بياد وگرنه نور ماشين كم و زياد ميشه و فشار مياد و ... !!

ببين دوست من شما امپ هاي بي كيفيت مثل maxdeer و teac و بوشمن و بوستر و ... و ساب هم برندهاي متفرقه و ... اما اصلا توصيه نميشه
معمولا پيشنهاد اين هست كه كم كم بخريد اما خوب بخريد

امپ مونو ميخوايد براي همون ساب ؟
الان امپ مونو 8104 كنوود رو كه 300 وات ميده رو ميتونيد دست دوم 230 و آكبند 380 تهيه كنيد
jbl 1201 هم هست آكبند 390 تومن حدودا
(خود من اين هفته يه 9104 كنوود مونو دست دوم خريدم 300 تومن)

ساب هم بسته به نوع صدا و برندي كه دوست داريد jbl هاي لوله اي قيمت كمي دارند نسبتا و من كوبش شون رو شنيدم واقعا زياد هست اما زياد كيفيتي نيستند
ساب هاي كنوود هم ارزون قيمت هست شما ميتونيد يه امپ و ساب كنوود رو با حدود 400 تومن دست دوم جمع كنيد ...
پايونيير ها هم قيمت خوبي دارند ... به نظرم دست دو بگيريد تا ارزون تر تموم شه اما مدل بالاتري بگيريد ... در pt ميتونيد سابهاي خوبي پيدا كنيد

پخش رو ميتونيد سوني تهيه كند قيمت خوبي داره در مقابل صداش ... يا پايونيير هاي ارزون ...
يا با اين پول فقط يه پخش 7016 يا 8019 كنوود بگيري ايشالله سري بعد كه پول دستت اومد يه باند بگيري ... سري بعدش يه امپ و ...

خودتون ميدونيد اما با 500 تومن نه باند خوب درمياد از توش نه هديونيت خوب
اما اگر اصرار داريد با همين بودجه باشه هديونيت رو ميتونيد دست دوم كنوودهاي سري پايين يا سوني برداريد با قيمت 200 تا 300 ... بقيشم شايد يه باند متوسط بشه
10 سانتي هست باند جلو ؟

چرا LG حالا ؟ :n06:
من كه نشنيدم صداي LG رو يا شايد حواسم نبوده ... چند هست حالا ؟

آره 10 سانتی هست

لنگرود1371
05-07-2013, 16:15
دوستانی که نسبت به باندای فابریکی پراید قرض دارن این کلیپ زنجر کشیدن باند جلوی پرایدو ببنن:n08:
بلندگوها قطعن فقط صدای مونو امپ توسط باند پرایده هست چرا نمیترکه اخه اه
اقا من میخوام یه بار پاره شدن یا سوختن یا ترکیدن یه باندو ببینم برام تجربه شه دوست دارم بدونم چه طوری اتفاق می افته هر کاری میکنم این نه میترکه نه پاره میشه صدای پاره شدن میده ولی پاره نمیشه
اگه سه چهار ساعت اینطوری تحت فشار باشه ممکنه بترکه یا نه خسته شدم:n03:

barani1470
05-07-2013, 16:29
سلام
تا سقف مبلغ 400 تومن چه پخشی رو با در نظر گرفتن شرایط زیر پیشنهاد می کنید
کیفیت عالی صدا
پشتیبانی از اغلب فرمت های صوتی
امکان گوش دادن به آهنگ های موبایل از طریق بلوتوث
دوام زیاد

لنگرود1371
05-07-2013, 17:05
سلام
کیفیت عالی صدا
دوام زیاد

کنوود 7016 فکر کنم 425 باشه

esi222
05-07-2013, 21:38
سلام
کیفیت عالی صدا
دوام زیاد

کنوود 7016 فکر کنم 425 باشه
درسته 7016 انتخاب عالی هستش
اما بلوتوث داخلی نداره و باید به صورت مجزا تهیه کنی و وصل کنی بهش

Saeed_S20
05-07-2013, 22:28
ینی واقعا یکی پیدا نمیشه توی این انجمن جواب مارو بده؟؟؟
واقعا که:grrr:

Amir Sepehr
05-07-2013, 22:42
ینی واقعا یکی پیدا نمیشه توی این انجمن جواب مارو بده؟؟؟
واقعا که:grrr:

حالا چرا LG دوست عزیز...؟؟؟

عصبانیت نداره که اخه پخشی که مد نظرته چیزیه که انتخاب هر کسی نیس برای همین شاید تعداد خیلی کمی شایدم هیچ کدوم از بچه هایی که اینجا فعالیت میکنن نشنیده باشن که کمکت کنن....!!!!

به نظر من شما بودجه مد نظرتو بگو امکاناتی که از پخش میخوای بگو ( یو اس بی و خروجی مختلف و ..... ) اونطوری دوستان شاید گزینه مناسبتری بهت پیشنهاد بدن

barani1470
05-07-2013, 23:01
درسته 7016 انتخاب عالی هستش
اما بلوتوث داخلی نداره و باید به صورت مجزا تهیه کنی و وصل کنی بهش

ممنون از راهنماییتون . فقط چند نفر تو نت خریده بودن این مدلو میگفتن تو پذیرفتن فلش مموری خیلی حساسه و گاهی اوقاتم هنگ میکنه...این موضوع درسته؟
بعد یه سوال دیگه با عرض پوزش....باند هم تا سقف مبلغ 150 تومن که کیفیت خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میکنید برای 7016؟ و اینکه من تو قم زندگی میکنم و اینجا انگار کسی چیزی حالیش نیست....تهران کجا میشه واسه بستن سیستم مراجعه کرد که قیمتش و کیفیت بستنش خوب باشه؟

Mehdi.KinG
05-07-2013, 23:34
سلام به دوستان عزیز

مدل پخش من Jvc KD-G335 که رو خود ماشین بوده حالا میخوام نظرتون رو درموردش بدین ؟
بنظر من کار منو راه میندازه فقط یه اسپیکر خوب میخوام که صدای خوبی ازش در بیاد بیس توپی داشته باشه
که احتیاجی حتما به آمپ نباشه . تو رنج 250 تا 300 یا اگه بتونم تا 400 چیزه خوبی پیدا میشه ؟

لنگرود1371
06-07-2013, 00:31
سلام به دوستان عزیز

مدل پخش من Jvc KD-G335 که رو خود ماشین بوده حالا میخوام نظرتون رو درموردش بدین ؟
بنظر من کار منو راه میندازه فقط یه اسپیکر خوب میخوام که صدای خوبی ازش در بیاد بیس توپی داشته باشه
که احتیاجی حتما به آمپ نباشه . تو رنج 250 تا 300 یا اگه بتونم تا 400 چیزه خوبی پیدا میشه ؟
بدون امپ هزینه کردن=ریختن پول تو زباله دونی
شما یه jbl GTO-938 بگیر فکر کنم هنوز210 تومن باشه با یه امپ دو کانال قوی تا 200 تومن بعد برات بیس میزنه حال کن 2 اهمی هم هستش برا تهیه امپ راحتره
ولی بدون بیسو باید از ساب انتظار داشته باشی نه باند
اینم لینکش

Saeed_S20
06-07-2013, 07:39
حالا چرا LG دوست عزیز...؟؟؟

عصبانیت نداره که اخه پخشی که مد نظرته چیزیه که انتخاب هر کسی نیس برای همین شاید تعداد خیلی کمی شایدم هیچ کدوم از بچه هایی که اینجا فعالیت میکنن نشنیده باشن که کمکت کنن....!!!!

به نظر من شما بودجه مد نظرتو بگو امکاناتی که از پخش میخوای بگو ( یو اس بی و خروجی مختلف و ..... ) اونطوری دوستان شاید گزینه مناسبتری بهت پیشنهاد بدن
حالا من این مدلو میخوام!!مگه چشه؟؟

Mehdi.KinG
06-07-2013, 08:20
بدون امپ هزینه کردن=ریختن پول تو زباله دونی
شما یه GTO-938بگیر فکر کنم هنوز 200 تومن باشه با یه امپ دو کانال قوی تا 210 تومن بعد برات بیس میزنه حال کن
ولی بدون بیسو باید از ساب انتظار داشته باشی نه باند

حالا اگه من دنبال DLS 1073 باشم میشه ؟ پخش باهاش مشکل نداره ؟

با 1073 خرجم تا کجا میره ؟

esi222
06-07-2013, 09:04

با 1073 باید یه آمپلی مناسب هم حتما براش ببندی
یعنی هزینه باندت حدود 450 و آمپلی هم حداقل 300 که هزینه اکسسوری هم جداس...

ممنون از راهنماییتون . فقط چند نفر تو نت خریده بودن این مدلو میگفتن تو پذیرفتن فلش مموری خیلی حساسه و گاهی اوقاتم هنگ میکنه...این موضوع درسته؟
بعد یه سوال دیگه با عرض پوزش....باند هم تا سقف مبلغ 150 تومن که کیفیت خوبی داشته باشه چی پیشنهاد میکنید برای 7016؟ و اینکه من تو قم زندگی میکنم و اینجا انگار کسی چیزی حالیش نیست....تهران کجا میشه واسه بستن سیستم مراجعه کرد که قیمتش و کیفیت بستنش خوب باشه؟
خواهش میکنم وظیفه س
فقط چند نفر خریدن اینو؟ کی گفته اینو ؟ :n04:
هرکی خریده حسابی تشکر کرده و حال کرده دوست عزیز
تو این رنج قیمت بهترین گزینه هستش و شک نکن که رو دستش پیدا نمیکنی چه از لحاظ شفافیت صدا و چه از لحاظ امکانات و قابلیت ها...
من خودم 3سال هستش که این مدل رو دارم و فقط یک بار،فقط یک بار هنگ داشته!
مشکلش با فلش مموری اینه که با فرمت NTFS سازگار نیست
باند تو این رنج فکر کنم 6964 مناسب باشه اما باز دوستان نظر بدن بهتره.
بستن پخشو یه باند معمولی رو حتی خودتم میتونی انجام بدی نیازی به شخص حرفه ای نداره دوست عزیز

hamidR15
06-07-2013, 09:13
ok ، در مورد گرمای کویل با این مطلب موافقی که ساب سونیک رو کاهش گرما و افزایش عمر کویل تاثیر داره؟

سلام
ابتدا از اينكه مدتيه كمتر فرصت ميكنم خدمت سرورانم برسم از همگي عذرخواهي ميكنم.:n16::n12::n16::n12:
بله فكر ميكنم در گرماي كوئل تاثير داشته باشه.با جنابعالي موافقم.

سلام دوستان.

پخش الجی مدل LAC8900N

ممنون میشم جواب بدین

دوست عزيز من شخصا تا كنون تو اين مدت 14-15 ساله حتي يك دستگاه پخش ال جي نديدم و كار نكردم.لذا در اين زمينه نميتونم مطلبي عرض نمايم.
ولي اگر پخش خوب و كامل و قيمت مناسب ميخواهيد ميتونم 8019 كن وود رو بهتون ژيشنهاد بدم.حدود 600 قيمتش هست البته زير 600 تومن.

سلام دوستان
اقا من در زمینه سیستم صوتی داغونم:n02:
سلام گلم چرا داغون:n02:
منم هم غير از 7016 پخش مناسب و خوش صدائي تو اين رنج قيمت البته از هزينه شما كمي بالاتر پيدا نميكنم.شرمنده

[/COLOR][/RIGHT]
lمرسی حمید جان پس خبره ساخته پورت رو بده ... فقط میخوام بیس منظم باشه ها زیاد نکشه و تو اهنگ های تند ساب عقب نمونه چون الان واقعا ساب منظم میزنه و صداش قشنکه ولی لرززش و قدرت

میخوام بیشتر بشه ... چون رو منظم بودنه بیس خیلی حساس هستم ... تیون 35 خوبه واسه این ساب دیگه با این مدل صدا که میخوام ... اگرم فکر میکنی که اون چیزی که میخوام اصلا با باکسه پورتد نمیشه

کلا بیخیال شم ...

:n03:
اتفاقا ميخواستم عرض كنم هيچ باكس پورتدي نميتونه كاملا و به طور 100% ديلي رو حذف كنه. همچنين كوبشي كه تو باكس سيلد شنيديد رو باكس پورتد نميتونه اجرا كنه.چيكار كنم؟

سلام مجدد
1)) بچه ها برای این ساب یه آمپ مونو یا دو کانال پیشنهاد بدین لطفا، (یه چیزی تو ذهنم هست میخوام نظر شما اساتید رو هم بدونم)
توضیح: با توجه به این که سیستم برق ماشین تقویت نشده آمپ با قدرت خروجی حدود 300 وات براش کافیه مثل8105 ؟؟؟ یا برق کم و تقویت نشده چون خروجی آمپ رو کم میکنه بفکر یه آمپ با خروجی بیشتر مثل 9105 باشیم تا صداش بهتر در بیاد ؟؟

2)) یه نگاهی به آمپ های منو دارای استاندارد CEA کردم دیدم در مقابل هر یک ولت جریان برق ،حدود 50 تا 100وات کاهش قدرت خروجی داریم !!!
اینو واسه این میگم که اگه واقعا توی آمپ های دارای استاندارد CEA این سقوط خروجی رو داشته باشیم ، روی آمپ هایی که این استاندارد رو ندارن یا کیفیت بالایی ندارن باید بیش از 100 وات کاهش خروجی رو انتظار داشته باشیم/ نظرتون در باره این موضوع چیه؟؟؟؟

3)) بنظرتون ساب بالا با AMP پیشنهادی شما به اضافه یه 8004 جی وی سی و یه کامپ 100 وات و کواک 60-40 وات خازن میخواد یا نه؟ جنس خازن و ظرفیت رو هم پیشنهاد بدین.
اسمتون رو فراموش كردم؟چرا من اينجوري شدم!!!آلزايمر دارم ميگيرم اونم از نوع پيشرفته اش:n04:
به نظر من براي سوني هزينه نفرمائيد. صداي خوبي نداره.
آمپ 8105 به نظر من براي سابهاي تا 400 وات هم مناسبه.
در مورد استاندارد كاملا موافقم ولي برخي برندهاي معتبر مثل DLS يا گليدن با توجه به اينكه CEA ندارن ولي واقعا توانهاي اعلاميشون واقعي عست. ولي اين نكته كه شما فرمودي رو من تست نكردم.البته براي محاسبه دقيق هر بدن بايد وسائل آزمايشگاهي داشته باشيم و با ولتا‍ژهاي متفاوت تست كنيم . اندازه گيري كنيم.
قديم ما چنتا تست روي ساند،پاورآكوستيك،ارت،و..چن د برند ديگه داشتيم كه تا جائي كه يادمه پاور و ساند،انحراف معيار بالائي داشتند نسبت به تواني كه ادعا كرده بودند.

امير جان اگر سري قديم منظورت 7-8 سال پيشه همونا كه اسپرت طاووس تو تهران مي آورد بله بگير رو هوا هم بزن.در غير اينصورت خير.
من جات بودم RS 165 مييگرفتم. 550 هست ولي خيلي صداي خوبي داره.

ماشين روشن؟!!!اصلا توجيه نداره.
ماشين خاموش هم اگر بوده باز مشكل برقي داريد بدون شك.

سلام به دوستان عزیز

دوست من برند JVC يه برند شناخته شده هست. منتها مدلهاي مطرح اين برند وارد ايران عزيزمون نميشه.لذا اكثر مدلهائي كه من شنيدم (غير از اين مدل) صداي مناسبي نداشتند.
همون 7016 رو من توصيه ميكنم. اگر توانائي افزايش بودجه رو داريد.

درايو كردن 1073 كار مشكليه. وگرنه اگر خوب دراوي بشه و 100 البته كنترل شده صدائي ميتونيد بگيريد كه واقعا كوبنده باشه.
پخشتون به نظر من براي اين اسپيكر مناسب نيست.
تهران فروش 1073 رو 450 ميگن.ولي برخي دوستان مثل آقا سياوش(PCTBZ) بين 370-420 براي دوستان تهيه كردن.

hoomanhooman2
06-07-2013, 10:55
سلام به همه بچه های گل ... عاقا صورت مسئله برای یه سورن ELX اینه ، راهنمایی کنین ممنون میشم :

1- سیستم صوتی و تصویری با قابلیت پخش اکثر فرمتها
2-کیفیت صدا در حد نرمال ( نیاز به بیس بالا و گوپز گوپز کردن ندارم ، در همین حد که صدا شفاف و واضح باشه )
3- اگه مانیتور کشویی باشه که نیاز نباشه کنسول کنفیکون بشه خعلی بهتره
4- لطفا تو پیشنهاداتون اینکه دقیقا چه چیزایی نیاز دارم + حدود قیمت و اینکه تو کنسول سورن جا میشه یا نه در نظر بگیرین ...
5 - پیشاپیش سپاس

Mohammadkiller
06-07-2013, 11:23

سلام
من این پخش رو خیلی وقته دارم با فلش اصلیم Hp فلزی 4 گیگ مشکلی به هیچ وجه نداره
با فلش Adata مشکی 8 گیگ زمانی مشکل داره که گوشی موبایل کنار پخش باشه و وقتی اس میاد یا کسی زنگ میزنه صدا قطع میشه و بعد از اتمام تماس دوباره وصل میشه
من فقط همچین مشکلی داشتم با این پخش
یکم هم لنز دستگاه ضعیفه که وقتی باطری کنترل یه خورده ضعیف میشه دیگه بد عمل میکنه و راه حلش تعویض باطری کنترل هست

گفتم اینا رو بگم که بعدا نگید چرا نگفتید

دوستانی که نسبت به باندای فابریکی پراید قرض دارن این کلیپ زنجر کشیدن باند جلوی پرایدو ببنن:n08:
بلندگوها قطعن فقط صدای مونو امپ توسط باند پرایده هست چرا نمیترکه اخه اه
اقا من میخوام یه بار پاره شدن یا سوختن یا ترکیدن یه باندو ببینم برام تجربه شه دوست دارم بدونم چه طوری اتفاق می افته هر کاری میکنم این نه میترکه نه پاره میشه صدای پاره شدن میده ولی پاره نمیشه
اگه سه چهار ساعت اینطوری تحت فشار باشه ممکنه بترکه یا نه خسته شدم:n03:

خدا خفت نکنه!

چه مدلی دوست عزیز از آلپاین هست؟

اگه بتونی گلیدن بگیری که خیلی خوبه اگه پولت به اون نمیرسه از آلپاین خرید کن
شما مشخصات اسپیکرت رو بگو ببینیم چی خوبه برای شما

سلام دوست گرامی
بنظر خودم احتمال 70% نصاب گرامی و بعد مشکل از ضعیفی امپ است ، حقیقتش چرا دروغ بگم من رو این چیزا یه خورده حساس و وسواسی هستم
هنمونطوری که یه بار مزاحم شما شدم برای تنظیمات پخش ، شما اون تاپیک رو بهم پیسنهاد کردین من اونو دیدیه بودم اقا حمید زحمتش رو کشیده بودم
اون به صورت کلی توضیح داده شده ، یعنی ننوشته که بهتره مثلا فلان چیز رو چه گزینه ای باشه
در ضمن از پارازیت هم رنج میبرم فکر کنم این نصاب ما از بس کابل rca رو کند و جا زد پخشم رو هم خراب کرد که حتی با وصل کردن سیم به بدنه پخش هم درست نشد
الان امپ رو باز کردم تو صندوق گذاشتم اصلا خدایش دیگه یه طوری شدم که حوصله ندارم برم طرفش
اشنالله اینو باز میکنم با امپ جدید میبندم رو یه 405

مشکل از ضعف آمپ نمیتونه باشه اگه هم باشه خیلی خودشو نشون نمیده به نظرم . بابا آمپ شما 100 وات rms واقعی میده اسپیکر شما 120 وات هست
تنظیمات پخش هم باید خودت بری یه جای خلوت صدا رو زیاد کنی و همه رو تست کنی
الان شاید تنظیمات پخش من با اسپیکر های شما خوب در نیاد ، بهتره خودتون دست بکار بشین
اون توضیحاتی که دادم خدمتتون در مورد تنظیمات پخش صرفا جهت آشنایی به منو ها بود. چون صدا کاملا سلیقه ای هست

سلام دوستان.
پخش الجی مدل LAC8900N

ممنون میشم جواب بدین

من باشم طرف این برند نمیرم
البته نمیگم این برند بدی هست چون صداش رو نشنیدم ولی برند های بهتری هست برای انتخاب

Mohammadkiller
06-07-2013, 12:01
سلام به همه بچه های گل ... عاقا صورت مسئله برای یه سورن ELX اینه ، راهنمایی کنین ممنون میشم :

2-کیفیت صدا در حد نرمال ( نیاز به بیس بالا و گوپز گوپز کردن ندارم ، در همین حد که صدا شفاف و واضح باشه )
4- لطفا تو پیشنهاداتون اینکه دقیقا چه چیزایی نیاز دارم + حدود قیمت و اینکه تو کنسول سورن جا میشه یا نه در نظر بگیرین ...
5 - پیشاپیش سپاس

دوست عزیز لطف کنین بودجه تون رو بگین
و اینکه یه سیستم کامل میخواین یا قطعاتی رو الان دارین؟
یعنی ساب و اسپیکر و آمپلی میخواین دیگه؟

hoomanhooman2
06-07-2013, 12:21
دوست عزیز لطف کنین بودجه تون رو بگین
و اینکه یه سیستم کامل میخواین یا قطعاتی رو الان دارین؟
یعنی ساب و اسپیکر و آمپلی میخواین دیگه؟

والا عاقا دروغ چرا ... تا قبر آآ آآآ آآآآ آآآآ !
کلا هیچ اطلاعاتی در زمینه قیمت و وسایل مورد نیاز ندارم ...
مثلا نمیدونم اگه کلا آمپلی و ساب نخام بذارم و فقط باندام رو با باندای بهتر عوض کنم چقد تفاوت توی خروجی صدام میکنه ؟!
کیفیت صدا همینقدر که یه مقدار از باندهای خود ماشین بیشتر بکشه بیس ها رو برام کافیه ...

با توجه به این شرایط شما بفرمایید که چه چیزهایی نیاز دارم و حدودا چقدر بودجه باید بذارم . تاکید میکنم که سیتم تصویری با مانیتور میخام.
سپاس فراوان

mostafa_360
06-07-2013, 14:09
سلام دوستان
خواهشآ کمک کنید،بدجور بین دو مدل باند گیر کردم،یکی هرتز HCX 690 و دیگری DLS 1073،حالا سوال من از اساتید این است که کدام باند برای من مناسب تره؟من یک صدای نسبتآ با کیفیت با بیس قوی می خواهم.(چون قصد ندارم ساب ببندم)
شما کدامیک را پیشنهاد می کنید؟
اگر بخواهم از جای مطمئن بخرم از کجا بگیرم؟
برای این باند کدام امپ را تهیه کنم؟(کنوود 7205،جی وی سی 8002 یا پاوونیر 5500)؟یا چیز دیگری را پیشنهاد می کنید؟
پخش پاوونیر 2550 یا 6350 برای درایو کردن این باند مناسب هستند یا اگر نیستند لطفآ یک پخش مناسب هم معرفی کنید که قیمت پایینی هم داشته باشه.

Mohammadkiller
06-07-2013, 15:55
والا عاقا دروغ چرا ... تا قبر آآ آآآ آآآآ آآآآ !
کلا هیچ اطلاعاتی در زمینه قیمت و وسایل مورد نیاز ندارم ...
مثلا نمیدونم اگه کلا آمپلی و ساب نخام بذارم و فقط باندام رو با باندای بهتر عوض کنم چقد تفاوت توی خروجی صدام میکنه ؟!
کیفیت صدا همینقدر که یه مقدار از باندهای خود ماشین بیشتر بکشه بیس ها رو برام کافیه ...

با توجه به این شرایط شما بفرمایید که چه چیزهایی نیاز دارم و حدودا چقدر بودجه باید بذارم . تاکید میکنم که سیتم تصویری با مانیتور میخام.
سپاس فراوان

خوب ببین پخش های تصویری از 200 تومن شروع میشه تا ... چندین و چند میلیون
یه چیز درست درمون بخوای باید بالای 1.500.000 برای پخش تصویری بدی و تازه به اون تنظیمات و کیفیتی که پخش صوتی داره نمیرسی
به نظر من از فکر پخش تصویری بیا بیرون و یه پخش 8019 بگیر حدود 600 تومن و از تنظیمات و کیفیت صدا لذت ببر

برای اسپیکر اگه کیفیت و تفکیک صدا میخوای کامپاننت مناسب شما هست که یه چیز درست درمون از 350-60 شروع میشه به بالا
و اگه بیس قوی میخوای بدون استفاده از ساب ووفر یه کواکسیال بیضی بگیر مثل DLS1073 که لامصب مثل ساب میکوبه حدود 430-50 تومن

آمپلی هم چیزی حدود 300 به بالا باید پاش پول بدی

اگه ساب ووفر بخوای از 250 به بالا ساب ووفر میشه آمپلیش هم حدود 350 به بالا

حالا شما آخر بودجه رو بگو تا کمکت کنم

سلام دوستان
خواهشآ کمک کنید،بدجور بین دو مدل باند گیر کردم،یکی هرتز HCX 690 و دیگری DLS 1073،حالا سوال من از اساتید این است که کدام باند برای من مناسب تره؟من یک صدای نسبتآ با کیفیت با بیس قوی می خواهم.(چون قصد ندارم ساب ببندم)
برای این باند کدام امپ را تهیه کنم؟(کنوود 7205،جی وی سی 8002 یا پاوونیر 5500)؟یا چیز دیگری را پیشنهاد می کنید؟
پخش پاوونیر 2550 یا 6350 برای درایو کردن این باند مناسب هستند یا اگر نیستند لطفآ یک پخش مناسب هم معرفی کنید که قیمت پایینی هم داشته باشه.

من باشم DLS1073 رو میگیرم برای آمپش هم من باشم 8004 میگیرم خیال خودم رو راحت میکنم
من 6350 داشتم خوب بود ولی هیچ کدوم به 7016 و خانواده محترمشون :n02: نمیرسه

timsar jackson
06-07-2013, 16:56
من توی سیستم صوتی اصلا وارد نیستم..چند تا سوال داشتم..

1- اگه ساب بخوایم ببندیم حتما باید آمپ هم باهاش ببندیم؟

2-اگه یه پخش با 2 تا اسپیکر واسه عقب بخوام ببندم(اگه جواب سوال بالایی آره ست ساب نمیخوام) تا 400-500 میشه چیزی گرفت که صداش به طور محسوسی با اسپیکرای فابریک 111 فرق کنه؟ اگه آره یه چیزی تو این قیمت پیشنهاد بدین

hoomanhooman2
06-07-2013, 17:25
یه چیز درست درمون بخوای باید بالای 1.500.000 برای پخش تصویری بدی و تازه به اون تنظیمات و کیفیتی که پخش صوتی داره نمیرسی
به نظر من از فکر پخش تصویری بیا بیرون و یه پخش 8019 بگیر حدود 600 تومن و از تنظیمات و کیفیت صدا لذت ببر

برای اسپیکر اگه کیفیت و تفکیک صدا میخوای کامپاننت مناسب شما هست که یه چیز درست درمون از 350-60 شروع میشه به بالا
و اگه بیس قوی میخوای بدون استفاده از ساب ووفر یه کواکسیال بیضی بگیر مثل DLS1073 که لامصب مثل ساب میکوبه حدود 430-50 تومن

من باشم DLS1073 رو میگیرم برای آمپش هم من باشم 8004 میگیرم خیال خودم رو راحت میکنم

برادر اول یه دنیا ممنون که اینجوری با حوصله جواب دادی ...

من حدود 1.5 (حالا یکم بالا پایین)میخام بذارم واسش ...با توجه به چیزایی که گفتی کلا دو راه به ذهنم میرسه:

اول اینکه یه پخش تصویری نسبتا خوب بگیرم ، و کلا تغییر باندا رو بیخیال شم ... که در این صورت اگه چیزی میشناسی که توی سورن ELX جاشه ممنون میشم بگی.

دوم اینکه این راهی که شما گفتی برم.
که در این صورت یه پخش 8019 میخام که فک کنم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چه خوشگل هم هست ایول)
دوتا(؟) باند DLS1073
یه آمپ 8004 که فک میکنم این باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(نمیخام ساب ببندم حوصله دنگ و فنگش رو ندارم)

با توجه به این قیمتایی که گفتی ، 600+2*450+300 = 1،800 هزیتش میشه .

غیر از اینا چیزی احتیاج ندارم ؟ و شما بنظرت با اینا به نتیجه نسبتا خوب میرسم ؟

لنگرود1371
06-07-2013, 18:11

من حدود 1.5 (حالا یکم بالا پایین)میخام بذارم واسش ...با توجه به چیزایی که گفتی کلا دو راه به ذهنم میرسه:

اول اینکه یه پخش تصویری نسبتا خوب بگیرم ، و کلا تغییر باندا رو بیخیال شم ... که در این صورت اگه چیزی میشناسی که توی سورن ELX جاشه ممنون میشم بگی.

که در این صورت یه پخش 8019 میخام که فک کنم اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چه خوشگل هم هست ایول)
دوتا(؟) باند DLS1073
یه آمپ 8004 که فک میکنم این باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اینجارو خوب اومدی:n12:
پول اکسسوری و هزینه نصب هم فقط هست
یه جفت کامپوننت هم اگه بتونی جلو ببند ردیفه

hamidR15
06-07-2013, 18:54

5 - پیشاپیش سپاس
سلام گلم. به قسمت دوستداران سیستمهای صوتی خوش آمدی:n16::n12:
1-تو سورن نمیدونم چه سایزی جا میشه فردا از نصابان سوال میکنم.ولی من Pioneer AVH-P4450 BT رو توصیه میکنم.
فروشش 1.325.000 هست ولی من کمتر میتونم براتون بگیرم.(الان تماس داشتم متاسفانه این مدل تموم شده و جاش 5550 اومده.ولی رو سورن جا نمیشه. خیلی پخش خوبیه.شما باید 5450 این دش بگیری که مانیتورش میره داخل.قیمت هم 1350 هست.)
در مورد بقیه قطعات اگر بخوایم دست بزنیم بهش مثل غده سرطانی باز میشه و هزینتون رو بالا میبره.
شما تصمیم بگیرید که تصویری با اسپیکرهای فابریک یا پخش 1DIN و تغییرات تو اسپیکرها.

سلام دوستان
مسلما 1073 حجم BASS بالاتری داره.ولی درایو کردنش کمی مشکله.7205 به نظر من مناسبتره تو رنج قیمت پائین.پخشتون های ولتاژ هست دیگه؟

سلام اقا حمید خوبی ؟
خواستم بگم خسته نباشید
دوستون داریم ما
قربونت برم،پاینده باشی جوون:n12: کجائی پسر؟کم پیدائی؟از صدای MXC ها راضی هستی؟آمپلی نمیخوای بگیری براش؟
منم دوست دارم گلم.موفق و پیروز باشی عزیز.
یا علی:n16:

من توی سیستم صوتی اصلا وارد نیستم..چند تا سوال داشتم..

1- اگه ساب بخوایم ببندیم حتما باید آمپ هم باهاش ببندیم؟

2-اگه یه پخش با 2 تا اسپیکر واسه عقب بخوام ببندم(اگه جواب سوال بالایی آره ست ساب نمیخوام) تا 400-500 میشه چیزی گرفت که صداش به طور محسوسی با اسپیکرای فابریک 111 فرق کنه؟ اگه آره یه چیزی تو این قیمت پیشنهاد بدین
1-بله حتما.
2-پخش 7016 که فردا باید قیمت بگیرم و یه جفت اسپیکر معمولی کن وود کار شما رو راه می اندازه(البته قیمتش حدود 640-50 میشه) ولی توقع بالائی از صدا نباید داشته باشیدا.گفته باشم.:n02:

دوتا(؟) باند DLS1073

آمپلیفایری که برادر محمد معرفی کردن. JVC AR 8004 هست.بسیار آمپ خوبیه نسبت به قیمتش.اینهم لینک(یه اشتباه تو Spec کردن. 4 تا 120 وات تو 4 اهم میده نه 150 وات) :
قیمت دلارش رو ببینید:n04::n04::n04:520 دلار.اگر در دلار 3300 ضرب کنیم میشه به عبارتی 1.716.000 تومن.این آمپهای موجود همه خرید فبل هست لذا اگر شرکت بخواد جدید وارد کنه ..........:n04:
دوستان خدمتتون عرض کنم که به علت کم یاب شدن آمپ 8004 فروشش از 420 که قبلا براتون میگرقتم به 450 افزایش یافته و در حال افزایش هست.

hoomanhooman2
06-07-2013, 18:59
تا اینجارو خوب اومدی:n12:
پول اکسسوری و هزینه نصب هم فقط هست
یه جفت کامپوننت هم اگه بتونی جلو ببند ردیفه

ممنون از راهنماییت، من این دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم!!! دکمه تخلف هست فقط، شرمنده بچه ها میشم!:n03:

گلاب به روتون روم به تیفال این اکسسوری چیه؟:n02:
و اون کامپوننت؟؟؟؟؟؟ کلا چی هست و مدل و برند خاصی رو پیشنهاد میکنی؟؟؟ :n13:

شرمندم که دانشم در این زمینه در حد بچه ملخه :n30:

hamidR15
06-07-2013, 19:28
ممنون از راهنماییت، من این دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم!!! دکمه تخلف هست فقط، شرمنده بچه ها میشم!:n03:

اکسسوری شامل کابلهای برق و منفی برای آمپلیفایر،کابلهای RCA برای انتقال سیگنال از پخش به آمپلیفایر،تقسیم ها و... هست.
کامپوننت تشکیل شده از یک جفت ووفر و یک جفت تیوتر که از طریق یک کراس اوور پسیو با آمپلیفایر مرتبط میشوند.کامپوننتها از نظر کیفیت صدا به مراتب از کواکسیالها بالاتر هستند.
این ها ووفر/میدرنج ها هستند
این هم تیوترها و کراس اوورها که داخل یه باکس پلاستیکی هستند.:
دکمه تشکر (از دوستان البته) هم پائین مشخصاتتون هست.یه آیکون بی ادبی هم کنارش هست.:n02:

alone one
06-07-2013, 19:36
دوستان محض اطلاعات عمومی ، قویترین پخش صوتی یا همون هدیونیت چیه؟
ایا این پخش های تصویری از نظر کیفیت صدا به پخش صوتیا نمیرسن؟

hamidR15
06-07-2013, 19:49

اکسسوری شامل کابلهای برق و منفی برای آمپلیفایر،کابلهای RCA برای انتقال سیگنال از پخش به آمپلیفایر،تقسیم ها و... هست.
دکمه تشکر (از دوستان البته) هم پائین مشخصات دوستی که میخواهید ازش تشکر نمائیدهست.یه آیکون بی ادبی هم کنارشه :n02:

hamidR15
06-07-2013, 20:09
دوستان محض اطلاعات عمومی ، قویترین پخش صوتی یا همون هدیونیت چیه؟
ایا این پخش های تصویری از نظر کیفیت صدا به پخش صوتیا نمیرسن؟
دوست خوبم تو HU مطلبی به عنوان قویترین مطرح نمی باشد.بلکه با کیفیت ترین باید نامیده بشه.
من به شخصه:
1 کلاریون مدل HX-D3
2-پایونیر p99
خیلی دوست دارم.:n12:
در زمینه قسمت دوم سوالتون باید عرض کنم،خیر.

لنگرود1371
06-07-2013, 21:04
دوست خوبم تو HU مطلبی به عنوان قویترین مطرح نمی باشد.بلکه با کیفیت ترین باید نامیده بشه.
من به شخصه:
1 کلاریون مدل HX-D3
2-پایونیر p99

من که اگه بودم 600 درصد کلاریون رو برمیداشتم خدای مسابقات صداست هستش برا اول شدن

hoomanhooman2
06-07-2013, 21:13
کامپوننت تشکیل شده از یک جفت ووفر و یک جفت تیوتر که از طریق یک کراس اوور پسیو با آمپلیفایر مرتبط میشوند.کامپوننتها از نظر کیفیت صدا به مراتب از کواکسیالها بالاتر هستند.
این ها ووفر/میدرنج ها هستند
این هم تیوترها و کراس اوورها که داخل یه باکس پلاستیکی هستند.:
دکمه تشکر (از دوستان البته) هم پائین مشخصاتتون هست.یه آیکون بی ادبی هم کنارش هست.:n02:

برادر یه دنیا از محبت و راهنماییت و پیام خصوصیت ممنونم ...
من متاسفانه اهوازم ، وگرنه حتما مزاحمت میشدم ... خیلی مفید بود اطلاعاتت ، فک کنم حالا باید بشینم ببینم میخام تصویری ببندم و صوتی رو بی خیال شم ، یا صوتی ببندم ... بازم ممنون ، مزاحمت میشم اگه باز هم سوالی بود

alone one
06-07-2013, 21:43
من به شخصه:
1 کلاریون مدل HX-D3
2-پایونیر p99
مدل دوم خیلی زیباس
مدل اولم بنظر قدیمی میرسه،این مدل کلاریون چنده الان؟
دوستان دیگه نظری ندارن؟فک میکنم جالب باشه هرکی پخش صوتی آرزوهاشو بگه:n02:

یعنی هیچ رقمه پخش تصویری خوب که صدای خدایی داشته باشه نیس؟!پس این پخش های تصویری آلپاین واسه چی انقد قیمت نجومی دارن؟

hoomanhooman2
06-07-2013, 23:18
یه سوال میخام بپرسم خعلی داغووون:D قیمت DLS 1073 که بچه ها گفتن حدود 450 قیمت یک جفته عایا ؟؟؟

:n13:

من خودم میرم تو افق محو میشم :D چیزی بم نگین

:n02:

Amir Sepehr
06-07-2013, 23:24
یه سوال میخام بپرسم خعلی داغووون:D قیمت DLS 1073 که بچه ها گفتن حدود 450 قیمت یک جفته عایا ؟؟؟

:n13:

من خودم میرم تو افق محو میشم :D چیزی بم نگین

اره داداش قیمت 1 جفتش 450

mostafa_360
06-07-2013, 23:46

خیلی ممنون از بابت راهنمایی،اما این DLS 1073 را از کجا می توانم اصلش را گیر بیارم؟
قیمت امپ 8002 و 8004 چنده؟

لنگرود1371
07-07-2013, 00:18
خیلی ممنون از بابت راهنمایی،اما این DLS 1073 را از کجا می توانم اصلش را گیر بیارم؟
قیمت امپ 8002 و 8004 چنده؟

تموم باندا الان جفتی هستن
اون 10 سال پیش بود که طرف میرفت تو مغازه یه دونه خربزه ای بر میداشت مینداخت زیر داشبورد پیکانش
اگه صفحه قبلو نگاه کنید اقا حمید قیمت آمپ 8004 رو فرمودن 450 تومن
تقریبا میشه گفت 1073 تقلبی نداره توسط گارانتی زاب کیش گارنتی بابد داشته باشه اگه درست خاطرم باشه تایلندی هستش تحت لیسانس سوئد

Mohammadkiller
07-07-2013, 12:10
سلام گلم. به قسمت دوستداران سیستمهای صوتی خوش آمدی:n16::n12:
1-تو سورن نمیدونم چه سایزی جا میشه فردا از نصابان سوال میکنم.ولی من Pioneer AVH-P4450 BT رو توصیه میکنم.
فروشش 1.325.000 هست ولی من کمتر میتونم براتون بگیرم.(الان تماس داشتم متاسفانه این مدل تموم شده و جاش 5550 اومده.ولی رو سورن جا نمیشه. خیلی پخش خوبیه.شما باید 5450 این دش بگیری که مانیتورش میره داخل.قیمت هم 1350 هست.)
در مورد بقیه قطعات اگر بخوایم دست بزنیم بهش مثل غده سرطانی باز میشه و هزینتون رو بالا میبره.
شما تصمیم بگیرید که تصویری با اسپیکرهای فابریک یا پخش 1DIN و تغییرات تو اسپیکرها.

مسلما 1073 حجم BASS بالاتری داره.ولی درایو کردنش کمی مشکله.7205 به نظر من مناسبتره تو رنج قیمت پائین.پخشتون های ولتاژ هست دیگه؟

قربونت برم،پاینده باشی جوون:n12: کجائی پسر؟کم پیدائی؟از صدای MXC ها راضی هستی؟آمپلی نمیخوای بگیری براش؟
منم دوست دارم گلم.موفق و پیروز باشی عزیز.
یا علی:n16:

1-بله حتما.
2-پخش 7016 که فردا باید قیمت بگیرم و یه جفت اسپیکر معمولی کن وود کار شما رو راه می اندازه(البته قیمتش حدود 640-50 میشه) ولی توقع بالائی از صدا نباید داشته باشیدا.گفته باشم.:n02:

آمپلیفایری که برادر محمد معرفی کردن. JVC AR 8004 هست.بسیار آمپ خوبیه نسبت به قیمتش.اینهم لینک(یه اشتباه تو Spec کردن. 4 تا 120 وات تو 4 اهم میده نه 150 وات) :
قیمت دلارش رو ببینید:n04::n04::n04:520 دلار.اگر در دلار 3300 ضرب کنیم میشه به عبارتی 1.716.000 تومن.این آمپهای موجود همه خرید فبل هست لذا اگر شرکت بخواد جدید وارد کنه ..........:n04:
دوستان خدمتتون عرض کنم که به علت کم یاب شدن آمپ 8004 فروشش از 420 که قبلا براتون میگرقتم به 450 افزایش یافته و در حال افزایش هست.

سلام
آقا حمید اگه جایی اشتباه کردم معزرت میخوام:n12::n01:

rroohhaamm
07-07-2013, 14:06
سلام ضبطه من الان با سوییچه ماشین روشن میشه ... حالا میخوام بدونه سوییچ هم کار کنه ... باید چیکار کنم ؟ مدلشمp1y هست

esi222
07-07-2013, 14:07
سلام
من این پخش رو خیلی وقته دارم با فلش اصلیم Hp فلزی 4 گیگ مشکلی به هیچ وجه نداره
با فلش Adata مشکی 8 گیگ زمانی مشکل داره که گوشی موبایل کنار پخش باشه و وقتی اس میاد یا کسی زنگ میزنه صدا قطع میشه و بعد از اتمام تماس دوباره وصل میشه
من فقط همچین مشکلی داشتم با این پخش
یکم هم لنز دستگاه ضعیفه که وقتی باطری کنترل یه خورده ضعیف میشه دیگه بد عمل میکنه و راه حلش تعویض باطری کنترل هست

گفتم اینا رو بگم که بعدا نگید چرا نگفتید

سلام محمد جان
اون مشکل موبایل که گفتی رو من ندارم اصلا،یعنی وقتی گوشی پیش هدیونیت هست و زنگ میخوره حتی صدای نویز هم رو هدیونیت و اسپیکرا نمیندازه چه برسه بخواد صدا قطع شه!
فقط رو رادیو اگه باشه موقعی که گوشی کاملا نزدیک هدیونیت باشه و زنگ بخوره صدا نویز میندازه که با یخورده جابجایی گوشی،برطرف میشه
اما اون مورد دومی که گفتی لنز دستگاه ضعیفه !!!
فکر کنم منظورتو اشتباه گفتیا محمد!
منظورت که لنز خوندن CD که نیستش !؟
چون لنزش خیلی قویه و تو دست اندازهای شدید هم مشکلی نداره.
منظورت کنترلش بود که به اشتباه لنز دستگاه بیان کردی :n01:
آره تنها اشکالش به نظر من همین کنترلش هست که باید مستقیم بگیری طرفش که اونم بعد یه مدت عادت میشه... :n11:

Mohammadkiller
07-07-2013, 16:13
سلام محمد جان
اون مشکل موبایل که گفتی رو من ندارم اصلا،یعنی وقتی گوشی پیش هدیونیت هست و زنگ میخوره حتی صدای نویز هم رو هدیونیت و اسپیکرا نمیندازه چه برسه بخواد صدا قطع شه!
فقط رو رادیو اگه باشه موقعی که گوشی کاملا نزدیک هدیونیت باشه و زنگ بخوره صدا نویز میندازه که با یخورده جابجایی گوشی،برطرف میشه
اما اون مورد دومی که گفتی لنز دستگاه ضعیفه !!!
فکر کنم منظورتو اشتباه گفتیا محمد!
منظورت که لنز خوندن CD که نیستش !؟
چون لنزش خیلی قویه و تو دست اندازهای شدید هم مشکلی نداره.
منظورت کنترلش بود که به اشتباه لنز دستگاه بیان کردی :n01:
آره تنها اشکالش به نظر من همین کنترلش هست که باید مستقیم بگیری طرفش که اونم بعد یه مدت عادت میشه... :n11:

آره منظورم همون چشمی که مربوط به کنترل پخش میشه هست
شرمنده

flower boy2
07-07-2013, 16:36
دوستان میخواستم یه سیستم معمولی (البته فعلا)با حداکثر هزینه 600 تومن راه بندازم.فعلا میخوام یه پخش متوسط در حد 300-350 تومن و یه جفت باند حداکثر 250 تومنی بگیرم.واسه پخش بهم پایونر x3550ui و واسه باند 6984s و 6974s معرفی کردن.میخواستم ببینم بعدا اگه یه موقع بخوام باند اضافی و آمپ بزنم با این پخش و این مدل باندا مشکلی پیش نیاد؟(نمیخوام بعدا دوباره کاری بشه!!)

اگه مدل های دیگه از کنوود یا هرچی واسه باند و پخش که از اینا بهتر و تو این محدوده قیمتی باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

ابته زیاد اهل بکوب خفن و .... نیستم .اما میخوام راضی کننده باشه:n01:

لنگرود1371
07-07-2013, 19:12
سلام ضبطه من الان با سوییچه ماشین روشن میشه ... حالا میخوام بدونه سوییچ هم کار کنه ... باید چیکار کنم ؟ مدلشمp1y هست

هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n29:
مگه هدیونیت دیگه باید چه جوری روشن شه بوق نیست که سوئیچ وقتی بستست روشن بشه
من دیروز یه جا پارک کردم یه پیکانی بنده خدا یه تصادفی برد سریع تو بیمارستان ماشینشو خاموش کردو دزدگیرشم زد اقا به محض اینکه این رفت رادیو اقا روشن شد نیم ساعت با صدای کاملا بلندو واضح برام اخبار ورزشی پخش کرد انقدر صاف بود رادیوش که رفتم پیاده شدم ببینم پخشش چیه عجب رادیووی داره دیدم از اون جی وی سی قدیها بود که کنترل خور هم نبودن
کلا معلومات ورزشی مارو سر نیم ساعت به درجه اعلا رسوند دمش گرم
بیخیال
بلاخره منظورتونو نفهمیدم وقتی سوئیچو نیمه باز کنیم خب برق هدیونیت و مثلا ساعت تو پراید وصل میشه دیگه چه نیازی هست حالا بدون سوییچ بخوای روشن کنی
باز اگه خواستی نیم ساعت هم بیشتر کار نداره ببر باتری سازی بگو سیم هدیونیت منو از پشت سوئیچ بگیر ولی به نظرم کار بیهوده ای هستش:n22:

لنگرود1371
07-07-2013, 19:20
دوستان میخواستم یه سیستم معمولی (البته فعلا)با حداکثر هزینه 600 تومن راه بندازم.فعلا میخوام یه پخش متوسط در حد 300-350 تومن و یه جفت باند حداکثر 250 تومنی بگیرم.واسه پخش بهم پایونر x3550ui و واسه باند 6984s و 6974s معرفی کردن.میخواستم ببینم بعدا اگه یه موقع بخوام باند اضافی و آمپ بزنم با این پخش و این مدل باندا مشکلی پیش نیاد؟(نمیخوام بعدا دوباره کاری بشه!!)

اگه مدل های دیگه از کنوود یا هرچی واسه باند و پخش که از اینا بهتر و تو این محدوده قیمتی باشه ممنون میشم راهنماییم کنید

پخشو کنوود 7016 بگیر 425 تومن باندو یا میتونی mtx RTC693 بزاری 168 تومن یا کنوود 6932 قیمت 158 تومن
بعد هم بودجه دست اومد یه امپ دوکانال بگیر بزار
از فکر دو جفت باند هم بیرون بیا یه جفت با امپ میتونه صدای بهتری تا دو جفت بدون امپ بده

hoomanhooman2
07-07-2013, 22:19
اساتید گل ... یه بار دیگه مزاحتون شدم یه راهنمایی کامل بفرمایید. تو این چند روز فروم های مختلفی رو خوندم و نظرهای مختلفی شنیدم و یه مقدار از صفر کیلومتری در اومدم!.میخام یه نتیجه گیری کلی کنم به کمک شما :

صورت مسئله اینه :
سیستم صوتی برای سورن با این ویژگی ها
1- سقف بودجه 1500 تا 1700
2- سیستم قدرتی با کیفیت قابل قبول
3- اصرار به وجود ساب ندارم یکی از مهمترین دلایلش اینه که نمیخام حجم صندوق رو از دست بدم . اگه توصیه اکید بوجودش ساب دارین به خاطر تاثیر زیادی که میذاره ، لطفا چیزی پیشنهاد بدین که تا حد ممکن ظرفیتی از صندوق اشغال نکنه.
4- لطفا در مورد تعداد و اینکه چی کجا بسته بشه هم توضیح بدین
5- تا حالا که تنها چیزی که تو هرجا که خوندم توصیه کردن با این حدود بودجه هدیونیت8019 بوده.
6- سپاس بیکران از همگی :n12::n12::n12:

rroohhaamm
07-07-2013, 22:46
هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n29:
مگه هدیونیت دیگه باید چه جوری روشن شه بوق نیست که سوئیچ وقتی بستست روشن بشه
من دیروز یه جا پارک کردم یه پیکانی بنده خدا یه تصادفی برد سریع تو بیمارستان ماشینشو خاموش کردو دزدگیرشم زد اقا به محض اینکه این رفت رادیو اقا روشن شد نیم ساعت با صدای کاملا بلندو واضح برام اخبار ورزشی پخش کرد انقدر صاف بود رادیوش که رفتم پیاده شدم ببینم پخشش چیه عجب رادیووی داره دیدم از اون جی وی سی قدیها بود که کنترل خور هم نبودن
کلا معلومات ورزشی مارو سر نیم ساعت به درجه اعلا رسوند دمش گرم
بیخیال
بلاخره منظورتونو نفهمیدم وقتی سوئیچو نیمه باز کنیم خب برق هدیونیت و مثلا ساعت تو پراید وصل میشه دیگه چه نیازی هست حالا بدون سوییچ بخوای روشن کنی
باز اگه خواستی نیم ساعت هم بیشتر کار نداره ببر باتری سازی بگو سیم هدیونیت منو از پشت سوئیچ بگیر ولی به نظرم کار بیهوده ای هستش:n22:

عزیزم منظورم این بود که باید سوییچ حتما باز باشه عکسه باطری بیاد اون جلو تا روشن شه ...

نمیخوام اینطوری باشه ...

flower boy2
07-07-2013, 22:51
پخشو کنوود 7016 بگیر 425 تومن باندو یا میتونی mtx RTC693 بزاری 168 تومن یا کنوود 6932 قیمت 158 تومن
از فکر دو جفت باند هم بیرون بیا یه جفت با امپ میتونه صدای بهتری تا دو جفت بدون امپ بده

ببخشید اگه جسارت میکنم,شما اون پخش پایونر که نوشتم رو صلاح نمیدونید؟آخه من شنیدم پخش های کنوود زیاد دردسر دارن!یه خورده ام با بودجه ام نمیخوره!!!
در مورد باند هم من فعلا بیشتر وضوح صدا مد نطرم هست تا بیس <در مورد اسپیکر های کنوود هم شنیدم بیس خوبی نسبت به پایونر ها دارن ولی صداهای ریز تو پایونر بهتر جواب میده!

بازم اگه اشتباه میکنم دوستان و اساتید لطف کنن راهنمایی کنند:n17:

لنگرود1371
07-07-2013, 23:27
عزیزم منظورم این بود که باید سوییچ حتما باز باشه عکسه باطری بیاد اون جلو تا روشن شه ...

نمیخوام اینطوری باشه ...

اینطوری نباید باشه که باتری میخوابه
ماشین پرایده؟
باید حتما درست کنی اگه پراید همونطور میدونی سوئیچ سه حالته هست حالت اول برق هدیونیت و ساعت وصل میشه حالت دوم برق کل ماشین وصل میشه که علامت باتری هم میاد حالت سوم استارته
تو حالت شما اصلا نباید تو حالت دوم مداوم از پخش استفاده کنی فشار میاد به باطریت چون تو حالت کل سیستم ماشین اماده استارته
فکر کنم سوئیچت خرابه باید باتری سازی مراجعه کنی!

لنگرود1371
07-07-2013, 23:35
ببخشید اگه جسارت میکنم,شما اون پخش پایونر که نوشتم رو صلاح نمیدونید؟آخه من شنیدم پخش های کنوود زیاد دردسر دارن!یه خورده ام با بودجه ام نمیخوره!!!
در مورد باند هم من فعلا بیشتر وضوح صدا مد نطرم هست تا بیس <در مورد اسپیکر های کنوود هم شنیدم بیس خوبی نسبت به پایونر ها دارن ولی صداهای ریز تو پایونر بهتر جواب میده!

بازم اگه اشتباه میکنم دوستان و اساتید لطف کنن راهنمایی کنند:n17:
نه خب این چه حرفیه 3550 پخش خوبی هستش ولی اگه میخوای بعد خرید هزار نفر نتونن بهت بگن در مورد پخشی که خریدی که بده میتونی همون 3550 رو برداری اگه خودت فکر میکنی برات میصرفه قابل قبوله خوب مهم خودتی بقیه رو بیخیال ولی مطمعن باش از 7016 پشیمون نمیشی من فقط تجربه 7016 رو داشتم از بس خوب بود 8019 رو ندیده بهش ایمان دارم
کلا کیفیت پایونیر چند وقته پایین اومده قیمتاش هم درست نیست چون یه برند دیگه تو هر مدلی با 20 تا 50 تومن ارزون تر تو هر وسایلی داره با پایونیر رقابت میکنه باز پایونیر به خاطر اسمش برنده بازاره مگه چهار نفر که تحقیق میکنن یه چیز اصولی ترو انتخاب میکنن
صدای ریز و تیز کلا کار پایونیر هستش کنوود هم هر کننودی بیس عمیق نداره به نظر من که یه چیزی بین پایونیر و کنوود میخوای با بودجه شما همون mtx RTC693 بیس نرم شفافیت مناسب تیوتر رو مخ نیست جزئیات صدارم به نسبت هزینه قابل قبول پخش میکنه
اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط جان عزیزت هرچی میگیری اون 6974 رو نگیر تو رو خدا این یه حرفو گوش بده

pahama1
08-07-2013, 07:14
اساتید گل ... یه بار دیگه مزاحتون شدم یه راهنمایی کامل بفرمایید. تو این چند روز فروم های مختلفی رو خوندم و نظرهای مختلفی شنیدم و یه مقدار از صفر کیلومتری در اومدم!.میخام یه نتیجه گیری کلی کنم به کمک شما :

صورت مسئله اینه :
3- اصرار به وجود ساب ندارم یکی از مهمترین دلایلش اینه که نمیخام حجم صندوق رو از دست بدم . اگه توصیه اکید بوجودش ساب دارین به خاطر تاثیر زیادی که میذاره ، لطفا چیزی پیشنهاد بدین که تا حد ممکن ظرفیتی از صندوق اشغال نکنه.
5- تا حالا که تنها چیزی که تو هرجا که خوندم توصیه کردن با این حدود بودجه هدیونیت8019 بوده.

سلام هومن جان
خیلی کار خوبی می کنی که قبل انجام کاری سعی میکنی اول خودت یه تحقیقی بکنی، خیلی از دوستان این کارو نمیکنن و بعد متاسفانه به نتیجه دلخواهشون نمیرسن.
در مورد هد یونیت همونطور که دوستان و اساتید متفق القول هم نظر هستند انتخاب خوبیه و جای حرفی نمی مونه
اما در مورد بقیه قطعات، با توجه به اینکه نظر بیشتر روی اینکه که ساب نداشته باشی، [ابته اینو در نظر داشته باش که به تعداد آدم های روی زمین میشه مسیر پروژه رو تغییر داد :)) ]
می تونی دو جفت باند کواکسال برای عقب و دو جفت کواکسال برای جلو بگیری و یک عدد آمپ 4 کانال مناسب هم با توجه به توان باندها انتخاب کنی.
باندهای پیشنهادی برای عقب (البته اگه به برند های دیگه دسترسی داری در مورد اون ها هم تحقیق کن مثل MTX یا گرند و ...)
DLS 1073 از 380 تا 430 می فروشن،
HERTZ hcx690 از 350 تا 420 می فروشن
سایز درهای جلو چند سانته؟
برای اون ها می تونی ازیه جفت کواک گرد استفاده کنی از برند مشابه ، فکر کنم تا 150 جور بشه
موضوع بعدی بحث شیرین آمپ هستش که هر وقت کواک ها رو خریدی یا مطمئن شدی میریم سراغش اونم از حدود 400-450 به بالا باید براش بودجه در نظر بگیری.
با هزینه بستن و سیم کشی همین حدود 1400 تا 1500 در میاد

hamidR15
08-07-2013, 08:38
سلام.اغلب خودروها سيستم برقيشون همينطور هستند،شما بايد برق رو يه سره كنيد،يعني سيم مستقيم از باطري به پخش بكشيد.توصيه ميكنم موضوع رو با يه با باطري ساز در ميان گذاريد.

می تونی دو جفت باند کواکسال برای عقب و دو جفت کواکسال برای جلو بگیری و یک عدد آمپ 4 کانال مناسب هم با توجه به توان باندها انتخاب کنی.

امير جان منظورشون يك جفت بوده:n02:

Mohammadkiller
08-07-2013, 09:41

صورت مسئله اینه :

با اجازه اساتید
شما میتونید ساب ووفر هم بگیرید و رو تاقچه نصب کنید
البته هزینه یه مقدار بالا تر میره ولی خوب صدا بهتر میشه
میتونی rs12 free air بگیری رو تاقچه نصب کنی و 1جفت کواک عقب و اگه خواستید 1 جفت کامپ یا کواک گرد جلو

اینم راه حل دیگه برای اینکه جای صندوق پر نشه

البته قطعاتی که دوستمون معرفی کردن هم خوبه با وجود 1073 فکر نکنم نیازی به ساب داشته باشید
موفق باشید

hoomanhooman2
08-07-2013, 09:54
سلام هومن جان
خیلی کار خوبی می کنی که قبل انجام کاری سعی میکنی اول خودت یه تحقیقی بکنی، خیلی از دوستان این کارو نمیکنن و بعد متاسفانه به نتیجه دلخواهشون نمیرسن.
در مورد هد یونیت همونطور که دوستان و اساتید متفق القول هم نظر هستند انتخاب خوبیه و جای حرفی نمی مونه
اما در مورد بقیه قطعات، با توجه به اینکه نظر بیشتر روی اینکه که ساب نداشته باشی، [ابته اینو در نظر داشته باش که به تعداد آدم های روی زمین میشه مسیر پروژه رو تغییر داد :)) ]
باندهای پیشنهادی برای عقب (البته اگه به برند های دیگه دسترسی داری در مورد اون ها هم تحقیق کن مثل MTX یا گرند و ...)
DLS 1073 از 380 تا 430 می فروشن،
HERTZ hcx690 از 350 تا 420 می فروشن
سایز درهای جلو چند سانته؟
برای اون ها می تونی ازیه جفت کواک گرد استفاده کنی از برند مشابه ، فکر کنم تا 150 جور بشه
موضوع بعدی بحث شیرین آمپ هستش که هر وقت کواک ها رو خریدی یا مطمئن شدی میریم سراغش اونم از حدود 400-450 به بالا باید براش بودجه در نظر بگیری.
با هزینه بستن و سیم کشی همین حدود 1400 تا 1500 در میاد

دوست عزیز ممنون به خاطر وقتی که گذاشتی و راهنمایی مفیدت.

راستش هنوز ماشین رو تحویل ندادن ، دارم اطلاعات جمع میکنم فعلا ،واسه همین سایز دقیق درها رو نمیدونم .

DLS 1073 رو آقا حمید گل هم پیشنهاد داده بودن . در مورد hcx690 چیزی نمیدونم . تحقیق میکنم . برای جلو ایشون کامپوننت پیشنهاد داده بودن .

میگم من یکم وسواسم که ترکیب ماشین دست نخوره ... راستش در مورد اینکه رو در جلو باند ببندم یکم شک دارم . ( نزنین خوووو !!! :n30: )

میتونم یه جفت DLS 1073 با یه آمپ 4 کاناله ببندم اول ، ببینم نیازمو برطرف میکنه یا نه ؟ اگه خوب نبود باندای جلو رو اضافه کنم ؟(در این صورت پیشنهادت واسه آمپ چیه ؟ ) یا مثلا میشه واسه عقب باند قوی تری بست و جلو رو بخیال شد ؟

flower boy2
08-07-2013, 10:08

دوستان و اساتید دیگه راهنمایی نمکنین؟:n16:

ba maram
08-07-2013, 10:43

راستش هنوز ماشین رو تحویل ندادن ، دارم اطلاعات جمع میکنم فعلا ،واسه همین سایز دقیق درها رو نمیدونم .

DLS 1073 رو آقا حمید گل هم پیشنهاد داده بودن . در مورد hcx690 چیزی نمیدونم . تحقیق میکنم . برای جلو ایشون کامپوننت پیشنهاد داده بودن .

میگم من یکم وسواسم که ترکیب ماشین دست نخوره ... راستش در مورد اینکه رو در جلو باند ببندم یکم شک دارم . ( نزنین خوووو !!! :n30: )

میتونم یه جفت DLS 1073 با یه آمپ 4 کاناله ببندم اول ، ببینم نیازمو برطرف میکنه یا نه ؟ اگه خوب نبود باندای جلو رو اضافه کنم ؟(در این صورت پیشنهادت واسه آمپ چیه ؟ ) یا مثلا میشه واسه عقب باند قوی تری بست و جلو رو بخیال شد ؟
با اجازه اساتید
استیج جلو عالمی داره که اگه غول ترین سیستم رو هم ببندی و استیج جلو فیری باشه اون سیستم اصلا لذتبخش نخواهد بودواسه افرادی که جلو نشستن !
حتما به فکر استیج جلو باش (100% هزینه کن و کامپوننت بگیرید)و اینکه ماشین چی هست دوستان بهتر راهنمایی می کنن
مخلص"مهران

hoomanhooman2
08-07-2013, 12:01
با اجازه اساتید
استیج جلو عالمی داره که اگه غول ترین سیستم رو هم ببندی و استیج جلو فیری باشه اون سیستم اصلا لذتبخش نخواهد بودواسه افرادی که جلو نشستن !
حتما به فکر استیج جلو باش (100% هزینه کن و کامپوننت بگیرید)و اینکه ماشین چی هست دوستان بهتر راهنمایی می کنن
مخلص"مهران

مرسی گل پسر از راهنماییت ... سورن ELX ه .
واقعا ؟ ینی در این حد ؟؟؟
در حد یه جفت کامپوننت تو در جلو کفایت میکنه دیگه ؟

aghasamimi
08-07-2013, 14:48
دوستان و اساتید دیگه راهنمایی نمکنین؟:n16:

میتونی از اسپیکر dls 960 با آمپ دو کانالی با توان ۶۰ وات تا ۹۰ وات rms استفاده کنی.پخش هم همونی که گفتی بد نیست
صدای صافی میگیری از این ترکیب

pahama1
08-07-2013, 15:38
امير جان منظورشون يك جفت بوده:n02:
آقا شرمنده ، این دغدغه های صوتی چه ها که با آدم نمیکنه والا . عذر خواهی میکنم . منظورم همون یک جفت بود
ما خودمون تو یه جفتش موندیم به دوستان دوتا دوتا پیشنهاد میدیم :n08:

خواهش میکنم دوست عزیز
ایشالا به سلامتی و هر چه زودتر تحویل بگیری
اگه 1073 بگیرید ، نیازی به 4 کانال ندارید ، هزینتون میره بالا . غیر از اینکه از آمپ بصورت بریج استفاده کنید که اونم توصیه نمیشه(منظورم اینکه برای هر کواک از دوتا خروجی آمپ توان بگیرید)
اگه 1073 یا 690 میگیرید آمپ های قوی احتیاج دارن
اگه آمپ دو کانال میخوای دستتون خیلی باز تره از جمله jvc 8002 حدود 400 تومن، و آمپ های پایونیر و غیره که اگه یه سرچ تو نت بزنید حدود قیمتاش رو متوجه میشید.

4 کانال توان بالا گرون تره ، بغیر از 8004 جی وی سی که اگه گیر بیاد حدود 400تا 450 ، بقیه آمپ های پدر مادر دار قیمت های بیشتری دارن

در مورد نکته آخر هم خدمتتون عرض کنم که بهتر برعکس به مسئله نگاه کنید، بجای اینکه به باند قوی عقب بذارید و جلو رو بیخیال بشبید بهتره عقب رو یه باند سبک تر بگیرید و جلو رو هم راه بندازید . البته این نظر منه خیلی از دوستان علاقه دارن صدا از استیج پشت بیاد و جلو خیلی سر و صدا نکنه. بقول خودشون صدای دهول از دور خوش است.

hoomanhooman2
08-07-2013, 16:25
خواهش میکنم دوست عزیز
ایشالا به سلامتی و هر چه زودتر تحویل بگیری
اگه 1073 بگیرید ، نیازی به 4 کانال ندارید ، هزینتون میره بالا . غیر از اینکه از آمپ بصورت بریج استفاده کنید که اونم توصیه نمیشه(منظورم اینکه برای هر کواک از دوتا خروجی آمپ توان بگیرید)
اگه 1073 یا 690 میگیرید آمپ های قوی احتیاج دارن
اگه آمپ دو کانال میخوای دستتون خیلی باز تره از جمله jvc 8002 حدود 400 تومن، و آمپ های پایونیر و غیره که اگه یه سرچ تو نت بزنید حدود قیمتاش رو متوجه میشید.

4 کانال توان بالا گرون تره ، بغیر از 8004 جی وی سی که اگه گیر بیاد حدود 400تا 450 ، بقیه آمپ های پدر مادر دار قیمت های بیشتری دارن

در مورد نکته آخر هم خدمتتون عرض کنم که بهتر برعکس به مسئله نگاه کنید، بجای اینکه به باند قوی عقب بذارید و جلو رو بیخیال بشبید بهتره عقب رو یه باند سبک تر بگیرید و جلو رو هم راه بندازید . البته این نظر منه خیلی از دوستان علاقه دارن صدا از استیج پشت بیاد و جلو خیلی سر و صدا نکنه. بقول خودشون صدای دهول از دور خوش است.

اول از همه بازهم تشکر و تشکر

دوم ، با توجه به اینکه راهنمایی کرده بودی که 1073 برای عقب بگیرم و یه جفت کواک برای جلو + یه آمپ 4 کانله ... فک کردم که آمپ 4 کاناله بگیرم + یه جفت 1073 برای عقب ببینم چجوری میشه. که اگه راضی نبودم و به قول شما از اون دسته ای نبودم که آواز دهل رو از دور خوششون میاد و خواستم باندهای جلو رو استفاده کنم ، نیاز به یه آمپ دیگه نداشته باشم واسه جلو . (البته نمیدونم این که میگم شدنیه یا نه؟!)

سوم اینکه در مورد آمپ هم قبلا 8004 رو بهم پیشنهاد داده بودن.

فک کنم جمع بندی پیشنهاد شما این میشه :

هدیونیت 8019 (حدود 450)
آمپ 8004 (حدود 450)
یه :n09:جفت 1073 برای عقب (حدود 450)
یه :n09:جفت کواک یا کامپوننت برای جلو (اگه واسه این مورد آخر هم پیشنهادی داری منت رو بر من تمام کن :n01: . یا حتی در این حد که کواک یا کامپوننت؟!؟)

اساتید گل کسی اگه رو این جمع بندی با بودجه حدود 1500 نظری داره ، ممنون میشم.

flower boy2
08-07-2013, 17:16
من یه خورده گیج شدم!از اساتید لطفا بهم کمک کنین

تو خرید باند به مشکل برخوردم .یعنی هرکی یه چیزی میگه که تو انتخاب موندم.فقط من تازه کارم و یه سوال(شاید خنده دار:n02:) داشتم اینه که هرچی توان ورودی و خروجی که رو اسپیکرا مینویسن بیشتر باشه صرفا نشانه خوب بودنش نیست که؟؟؟مثلا دوستمون aghasamimi اسپیکر های dls 960 رو پیشنهاد دادن که در مقایسه با pioneer6984s ورودی و خروجی توان کمتره اما قیمتشون بیشتر و همه میگن با کیفیت تره

pahama1
08-07-2013, 18:31

دوم ، با توجه به اینکه راهنمایی کرده بودی که 1073 برای عقب بگیرم و یه جفت کواک برای جلو + یه آمپ 4 کانله ... فک کردم که آمپ 4 کاناله بگیرم + یه جفت 1073 برای عقب ببینم چجوری میشه. که اگه راضی نبودم و به قول شما از اون دسته ای نبودم که آواز دهل رو از دور خوششون میاد و خواستم باندهای جلو رو استفاده کنم ، نیاز به یه آمپ دیگه نداشته باشم واسه جلو . (البته نمیدونم این که میگم شدنیه یا نه؟!)

هدیونیت 8019 (حدود 450)
آمپ 8004 (حدود 450)
یه :n09:جفت کواک یا کامپوننت برای جلو (اگه واسه این مورد آخر هم پیشنهادی داری منت رو بر من تمام کن :n01: . یا حتی در این حد که کواک یا کامپوننت؟!؟)

خواهش میشه هومن جان، چشه مایی بابا، منت کجا بود!!!!؟؟؟؟؟
هومن جان اگه نیتت رو 9004 صد در صده بجنب دادا که اصلا دیگه گیر نیماد . تهران هستی؟
نکته بعد در مورد موضوعی که اشاره کردی (4 کانال بگیری و 1073 ، اگه صدا راضیت نکرد ، کامپ یا آمپ جلو رو اضافه کنی ) اینم شدنیه دیگه، چرا نشــه؟؟؟
من منظورم این بود که اگه برای جلو کلا تصمیمی نداری بی جهت هزینت بالا نره
در مورد استیج جلو چون اختلاف کواک با کامپ از نظر قیمت زیاده ،پیشنهادش یکم قابل تامله
اگه تا 100الی 200 هزینه میکنی میتونی تقریبا هر کواکی بگیری، کنودی ، mtx ، هرتز یا هز چیز دیگه ای که کارنامه خوبی داره یا دوستان تجربشو دارن
اگه بری سراغ کامپ حداقل باید 350 هزینه کنی، که البته من فکر کنم یه انتخاب متوسط رو به بالا تا 450 هم میرسه
حالا بذار شیرینی ماشیتو بوخوریم ذهنمون بیشتر فعال میشه یه سیستم توپی می بندی به امید خدا :n06:

pahama1
08-07-2013, 18:40
من یه خورده گیج شدم!از اساتید لطفا بهم کمک کنین

تو خرید باند به مشکل برخوردم .یعنی هرکی یه چیزی میگه که تو انتخاب موندم.فقط من تازه کارم و یه سوال(شاید خنده دار:n02:) داشتم اینه که هرچی توان ورودی و خروجی که رو اسپیکرا مینویسن بیشتر باشه صرفا نشانه خوب بودنش نیست که؟؟؟مثلا دوستمون aghasamimi اسپیکر های dls 960 رو پیشنهاد دادن که در مقایسه با pioneer6984s ورودی و خروجی توان کمتره اما قیمتشون بیشتر و همه میگن با کیفیت تره
سلام، بله برادار
چیزی که پشت کواک ها مینوسیه تنها یکی از مولفه های اون قطعه هست در حالی که نمیشه فقط با توجه به این موفه نسب به خوب و بد بودن یا کیفیت اون قطعه داوری کرد
فاکتورهای دیگه ای که بسادگی میتونی مقایسه کنی حساسیت اون قطعه DB، بازه بازده فرکانسی اون قطعه HZ، جنس اجزای تشکیل دهنده و تکنولوژی ساخت اون قطعست که معمولا در دفترچه راهنماشون ذکر میشه
راستی الان 960 چند شده؟

hoomanhooman2
08-07-2013, 18:41
خواهش میشه هومن جان، چشه مایی بابا، منت کجا بود!!!!؟؟؟؟؟
هومن جان اگه نیتت رو 9004 صد در صده بجنب دادا که اصلا دیگه گیر نیماد . تهران هستی؟
نکته بعد در مورد موضوعی که اشاره کردی (4 کانال بگیری و 1073 ، اگه صدا راضیت نکرد ، کامپ یا آمپ جلو رو اضافه کنی ) اینم شدنیه دیگه، چرا نشــه؟؟؟
من منظورم این بود که اگه برای جلو کلا تصمیمی نداری بی جهت هزینت بالا نره
در مورد استیج جلو چون اختلاف کواک با کامپ از نظر قیمت زیاده ،پیشنهادش یکم قابل تامله
اگه تا 100الی 200 هزینه میکنی میتونی تقریبا هر کواکی بگیری، کنودی ، mtx ، هرتز یا هز چیز دیگه ای که کارنامه خوبی داره یا دوستان تجربشو دارن
اگه بری سراغ کامپ حداقل باید 350 هزینه کنی، که البته من فکر کنم یه انتخاب متوسط رو به بالا تا 450 هم میرسه
حالا بذار شیرینی ماشیتو بوخوریم ذهنمون بیشتر فعال میشه یه سیستم توپی می بندی به امید خدا :n06:

نه گل پسر ... متاسفانه اهوازم ... اینجا هم یکم ببینن سر در نمیاری تا شصت پا کلاه میذارن سرت :n27:
آره ... خو طبیعی هم هست یکی از بچه ها لینک سایتش رو گذاشته بود قیمت زدخ بود 520 دلار !!! الان اگه وارد شه خودش بالای 1 قیمت داره !!! :n30:

:)) مرسی برادر ... شیرینی هم به چشم ...:n16:

pahama1
08-07-2013, 18:51
نه گل پسر ... متاسفانه اهوازم ... اینجا هم یکم ببینن سر در نمیاری تا شصت پا کلاه میذارن سرت :n27:
آره ... خو طبیعی هم هست یکی از بچه ها لینک سایتش رو گذاشته بود قیمت زدخ بود 520 دلار !!! الان اگه وارد شه خودش بالای 1 قیمت داره !!! :n30:

:)) مرسی برادر ... شیرینی هم به چشم ...:n16:

سلامت باشی دادا :n12:
این سری آرسنال دو سال پیش تولید شده گویا دیگه تولید نمیشه، پس دیگه اومدنی در کار نیست
هومن جان برو یه آمار بگیر ببین 9004 گیر میاری یا نه اگه نشد دنبال یه جایگزین باش

Mohammadkiller
08-07-2013, 18:53

هدیونیت 8019 (حدود 450)
آمپ 8004 (حدود 450)

سلام
برای جلو باید بینیم چند سانت هست جای فابریکی
فکر کنم 12 یا 13 سانت باشه
اگه 16 سانت باشه mx165 آدیوسیستم هست حدود 360-70 تومن
اگه قوی تر و با کیفیت تر بخوای rs165 قیمتش رو دقیق ندارم ولی چیزی حدود 500 تومن هست

amin5030
08-07-2013, 23:51
دوستان کسی در مورد طاقچه ضدسرقت برا 206 چیزی شنیده؟چجوریاس؟قیمت چنده؟

3FX
09-07-2013, 01:13

دقيق اطلاع ندارم اما اگر سورن هم مثل سمندهاي عادي باشه در جلو كامپوننت 10 سانت ميشه جا داد و 13 سانت رو خيلي سخت ميشه جا داد براي 16.5 سانت هم كه بايد كلا در بياد فريم جلو و برش بخوره و فايبرگلاس يا ... پر بشه و بسيار كار حرفه و فني اي هست !! خود من الان درگير اين قضيه هستم چون كامپ هاي 10 سانت اصلا ارزش ندارند از نظر قيمت نسبت به صدا ...

hamidR15
09-07-2013, 08:27

هدیونیت 8019 (حدود 450)
آمپ 8004 (حدود 450)

سلام همون جان.
1- با توجه به اينكه درايو كردن 1073 كار مشكليه من پيشنهاد ميكنم براي كواكسيال از گزينه هاي آديو سيستم CO 609 PLUS يا هرتز 690 سري هاي انرژي،آلپاين SPR-69يا در نهايت راكفورد سري پاور T1692 استفاده نمائيد.با اين توجه كه من دستم براي امكان تهيه دوستان از برندهاي گليدن آديو سيستم و جديدا آلپاين و MTX (در صورت موجود داشتن شركتها) با تخفيف باز هست.

با اجازه اساتید
مخلص"مهران
به به آقا مهران كم پيدا؟!كجائي گلم؟دلم برات تنگ شده بود.انشاءالله هر كجا هستي موفق و پيروز باشي عزيزم.:n16::n12:

من سورن رو نميدونم ولي فكر ميكنم كلا خانواده سمند قسمت جلو محل نصب اسپيكر خوب نداره. سايز اسپيكرش خيلي افتضاح هست. الان اغلب برندها ديگه 16.5 رو طراحي ميكنن يا نهايت 13 ولي سمند متاسفانه نه 10 نه 12 س خلاصه .....لذا براي جلو مجبوري 10 سانت نصب كني كه نه ميشه گفت ببندي نه ميشه از استيج جلو قافل شد.چه گرفتاريه ها.:n13:
اون دوستم كه براش كامپوننت زيرو PP رو گرفته بودم هنوز ماشين نگرفته،بهش گفتم يه وقت سمند نگيريا كه 2.700 استيج جلو ميره رو هوا :n02:

Mohammadkiller
09-07-2013, 09:18
سلام علیک
آقا حمید ما هنوز درگیر ساخت باکس هستیم

دیگه خسته شدم . شیطونه میگه برم از همین باکس لوله ای های بگیرم بره
تو انتخاب آمپ هم موندم
یه نفر از jbl معرفی کرد قیمتش هم حدود 350 تومن بود نمیدونم 1201 بود چی بود الان یادم نیست اون چطوره؟

pahama1
09-07-2013, 09:57
سلام علیک
تو انتخاب آمپ هم موندم
یه نفر از jbl معرفی کرد قیمتش هم حدود 350 تومن بود نمیدونم 1201 بود چی بود الان یادم نیست اون چطوره؟

سلام محمد جان

سه تا JBL منو هست، از سری GTO که استاندارد CEA رو هم داره ، ولی نمی دونم اینی که الان تو بازه و می فروشن همین هاست یا فیکش هستش، چون خیلی زیاده تو بازار، نسبت قیمت به توانشون خوبه
دوستان کسی تجربشو داره؟؟؟؟
301.1 با قیمت 245 تومن که زیر 300 وات خروجی داره
600.1 با قیمت 345 و 1201 با قیمت 445

Mohammadkiller
09-07-2013, 10:21
سلام محمد جان

سه تا JBL منو هست، از سری GTO که استاندارد CEA رو هم داره ، ولی نمی دونم اینی که الان تو بازه و می فروشن همین هاست یا فیکش هستش، چون خیلی زیاده تو بازار، نسبت قیمت به توانشون خوبه
دوستان کسی تجربشو داره؟؟؟؟
301.1 با قیمت 245 تومن که زیر 300 وات خروجی داره
600.1 با قیمت 345 و 1201 با قیمت 445

اون 1201 خوبه ولی نمیدونم داغ نمیکنه؟ دیجیتال باشه بهتر نیست؟
البته اینم بگم سابم 8 اهمیه فکر کنم
با اهم متر هم تست کرد نصاب گفت بین 12 و 6 متغیر هست!!!

pahama1
09-07-2013, 10:28
اون 1201 خوبه ولی نمیدونم داغ نمیکنه؟ دیجیتال باشه بهتر نیست؟
البته اینم بگم سابم 8 اهمیه فکر کنم
با اهم متر هم تست کرد نصاب گفت بین 12 و 6 متغیر هست!!!

چرا خوب فکر کنم دیجیتال بهتر باشه
والا از فروشنده پرسیدم گفت GTO نگیر به فکر کنوود 9105 باش ، در ضمن gto ساب سونیک هم نداره
راستی محمد 8001 JVC بکارت نمیاد ؟؟؟ قیمتش هم همون حدوده ، دیجیتال هم هست - 2 تا 8 اهم هم جواب میده
البته نمی دونم رو هشت چقدر توان داره،

Mohammadkiller
09-07-2013, 11:47
8001 عالیه ولی قیمتش فکر کنم بالای 600-700 باشه
کسی قیمت نداره؟

pahama1
09-07-2013, 12:32
8001 عالیه ولی قیمتش فکر کنم بالای 600-700 باشه
کسی قیمت نداره؟

470تومن هفته پیش قیمت گرفتم محمد، اگه هنوز داشته باشه به لطف دوستان پایین تر هم میشه گرفت
اتفاقا به سرم زده از 4 و 2 و 1 کانالاش بگیرم بذارم باشه واسه روز مبادا :)
خیلی دوست داشتنیه این سری آرسنال

hamidR15
09-07-2013, 13:41
سلام علیک

تو انتخاب آمپ هم موندم

محمد جان. پارامترهاش رو داده بودي؟خيلي گرفتارم. فقط ميام جواب pmو برخي پستها رو كه بلدم ميدم.:n06:
1201 رو برخي ميگن گارانتي چي چي كيش اصليه ولي من از كننده هاش پرسيدم گفتن بعدا عكاظ ديگه jbl اصل نيامده.همچنين گفتن خرابي اين آمپ بسيار بالاس.من توصيه ميكنم 1201 نگيري.
آخه رفتي ساب خريدي هوارتا اونوقت پول براي آمپش نداري.:n04:
يا نكن با فيل بانان دوستي....يا يه خونه بساز فيل توش بره.:n08:

Mohammadkiller
09-07-2013, 15:55
محمد جان. پارامترهاش رو داده بودي؟خيلي گرفتارم. فقط ميام جواب pmو برخي پستها رو كه بلدم ميدم.:n06:
1201 رو برخي ميگن گارانتي چي چي كيش اصليه ولي من از كننده هاش پرسيدم گفتن بعدا عكاظ ديگه jbl اصل نيامده.همچنين گفتن خرابي اين آمپ بسيار بالاس.من توصيه ميكنم 1201 نگيري.
آخه رفتي ساب خريدي هوارتا اونوقت پول براي آمپش نداري.:n04:
يا نكن با فيل بانان دوستي....يا يه خونه بساز فيل توش بره.:n08:

سلام
یکی تو TT پیام بم داد گفت اندازه باکس مهم نیست بلکه پورت باکس مهم هست؟!!!
اطلاعاتش :

منم نمیخوام اسم JBL رو سیستمم باشه
پول برا آمپش دارم ولی وقتی با 400 میشه آمپش رو تهیه کرد برای چی 1 تومن خرجش کنم؟
باکس رو چیکار کنیم؟

470تومن هفته پیش قیمت گرفتم محمد، اگه هنوز داشته باشه به لطف دوستان پایین تر هم میشه گرفت
اتفاقا به سرم زده از 4 و 2 و 1 کانالاش بگیرم بذارم باشه واسه روز مبادا :)
خیلی دوست داشتنیه این سری آرسنال

خوب خوش قیمته میشه روش فکر کرد
مرسی

تشکر از حمید آقا و شما دوست عزیز(اسم شریفتون رو یادم رفت)

achilay
09-07-2013, 16:00
با سلام.

به نظر دوستان (البته اونايي كه از سيستم پخش ماشين سر در ميارن) كدوم مارك براي پخش اتوموبيل(پرايد) مناسب هست؟ ساخت كجا هستند؟ بهترين مارك الان كدومه؟ 300 تومن هم گذاشتم كنار. به نظرتون اونايي كه دي وي دي و سي دي و يو اس بي رو ساپورت ميكنن خوبن؟

يكي از مغازه داران سيستم اتوموبيل سوني رو پيشنهاد داد مدل CDX-GT520U نظر شما چيه؟ قيمتش رو هم گفت براي شما 285 تومن ميدم.

لطفا راهنمايي كنيد

لنگرود1371
09-07-2013, 18:21
با سلام.

به نظر دوستان (البته اونايي كه از سيستم پخش ماشين سر در ميارن) كدوم مارك براي پخش اتوموبيل(پرايد) مناسب هست؟ ساخت كجا هستند؟ بهترين مارك الان كدومه؟ 300 تومن هم گذاشتم كنار. به نظرتون اونايي كه دي وي دي و سي دي و يو اس بي رو ساپورت ميكنن خوبن؟

يكي از مغازه داران سيستم اتوموبيل سوني رو پيشنهاد داد مدل CDX-GT520U نظر شما چيه؟ قيمتش رو هم گفت براي شما 285 تومن ميدم.

لطفا راهنمايي كنيد

داداش سونی رو بیخیال شو
اگه تو نت یه سرچی کنی میبینی چقدرر سونی در حد نو مردم گزاشتن برا فروش تو هر سه چهارتا سیستم فروشی یکیشون حداقل یه پخش سونی در حد نو داره برا فروش سونی اکسپولد خوب کار نکرده در ضمینه سیستم سوتی ماشین

pahama1
09-07-2013, 19:22
سلام
اطلاعاتش :

پول برا آمپش دارم ولی وقتی با 400 میشه آمپش رو تهیه کرد برای چی 1 تومن خرجش کنم؟
باکس رو چیکار کنیم؟
مرسی

تشکر از حمید آقا و امیر عزیز (:n10:)
:n06: در ضمن اگه سابت 8 اهمی هستش ، لینکش اینه، بالایی لینک 4 اهمیشه

Mohammadkiller
09-07-2013, 19:26
با سلام.

لطفا راهنمايي كنيد

با اجازه اساتید
بودجه شما برای یه پخش خوب کمه
شما حد اقل باید حدود 420-30 تومن برای پخش کنار بذارین
من 7016 پیشنهاد میدم

+ f.a.r.i
09-07-2013, 19:34
به غیر از 8016 بهترین پخشی که USB داشته باشه و ساب هم پشتیبانی کنه تا 350 چیه ؟

ba maram
09-07-2013, 19:56
سلام مخلص داش حمید گل.دل من بیشتر تنگ شده.:n12::n16:
اینجا ام کم میام.از تو چه پنهون خیلی وقته حس فروم اومدن ندارن .میام می خونم و میرم...:n27:

برای این که اسپم نشه
تو رنج 300 400 واسه در جلوی 206 کامپ HSK165 اصلش گیر میاد ؟اصلا پیشنهاد خودت چیه ؟
آمپ 7145
از 1072 خسته شدم.ردش می کنم بره احتمالا!
می خوام رو تاقچه فیری باشه.روی 4 تا در ماشین می خوام کار کنم:n09:

achilay
09-07-2013, 23:41
با اجازه اساتید
بودجه شما برای یه پخش خوب کمه
شما حد اقل باید حدود 420-30 تومن برای پخش کنار بذارین
من 7016 پیشنهاد میدم

من همون بودجه رو دارم.سيصد فقط. گسي نيست سوالات منو كامل جواب بده

achilay
09-07-2013, 23:42
داداش سونی رو بیخیال شو
اگه تو نت یه سرچی کنی میبینی چقدرر سونی در حد نو مردم گزاشتن برا فروش تو هر سه چهارتا سیستم فروشی یکیشون حداقل یه پخش سونی در حد نو داره برا فروش سونی اکسپولد خوب کار نکرده در ضمینه سیستم سوتی ماشین

لطفا اگر اطلاعات دارين سوالات منو كامل جواب بدين تا بعد سوني رو بي خيال شم.كدوم مارك؟ساخت كجا؟البته با بودجه من

smmt2012
10-07-2013, 02:45
سلام دوستان
میخواستم نظر اساتید و راهنمایی هاشون رو بدونم
نظر خودم اینه پخش pioneer x6550bt یا 9450ub
یک جفت 1073 و یک جفت 718
امپ 5500 واسه 1073 و یک امپ دیگه واسه 718(اگه 4کانال خوب خوش قیمت باشه که بهتر)
بودجه 2تومن
اگه قیمت روز اینا رو هم بدین که خیلی ممنون میشم

BIG-BANG
10-07-2013, 03:56
سلام دوستان
یک جفت 1073 و یک جفت 718
بودجه 2تومن

دوست عزیز شما که پولت جوره چرا دو جفت کامپ برای جلو و عقب با ساب نمیبندی که هم لذت ببری از صدا و هم بیس بهتری داشته باشه این ترکیبی که شما میگی که اگه بستی با اون تیزی صدای پایونیر و تیزی صدای 718 دیگه مخی برات نمیمونه آخه حجم صدای دو جفت باند نابودت میکنه کیفیتم که هیچی نداره
در ضمن فک کنم یه سیصد یا پونصد دیگه به بودجت اضافه کنی یه چیز خوب که راضیت کنه از اب در میاد که فکر تعویضش هم ندید بهت بگم به سرت نمیزنه ;)
Sent from my HTC One X

smmt2012
10-07-2013, 04:18
دوست عزیز شما که پولت جوره چرا دو جفت کامپ برای جلو و عقب با ساب نمیبندی که هم لذت ببری از صدا و هم بیس بهتری داشته باشه این ترکیبی که شما میگی که اگه بستی با اون تیزی صدای پایونیر و تیزی صدای 718 دیگه مخی برات نمیمونه آخه حجم صدای دو جفت باند نابودت میکنه کیفیتم که هیچی نداره
در ضمن فک کنم یه سیصد یا پونصد دیگه به بودجت اضافه کنی یه چیز خوب که راضیت کنه از اب در میاد که فکر تعویضش هم ندید بهت بگم به سرت نمیزنه ;)
Sent from my HTC One X
والا من آماتورم کامپ هم نمیدونم یعنی چی؟:n02:
شما چی پیشنهاد میدی؟

smmt2012
10-07-2013, 04:31
حالا اگه خواستم کمتر هزینه کنم فقط یک جفت DLS 1073 و آمپ 5500 کافی هست واسه پراید؟(خیلی انتظار ندارم در حد اینکه از موزیک گوش دادن لذت ببرم با ولوم یخورده بالا)

pioneer x6550bt یا 9450ub نظرتون رو واسه پخش نگفتین؟

pahama1
10-07-2013, 07:34
سلام،صبح بخیر
حمید جان آدیو سیستم سری های زیرو قیمت داری
hx130 fase
hx130 dust
hx130 sq
x-ion 130
radion 130

hamidR15
10-07-2013, 08:20
سلام
اطلاعاتش :

باکس رو چیکار کنیم؟
مرسی
تشکر از حمید آقا و شما دوست عزیز(اسم شریفتون رو یادم رفت)
سلام محمد جان.
كي همچين راهنمائئي رو كرده؟!!ساب تو باكس مناسب هست كه بهترين صدا رو ميده. فركانس تيون هم مهمه .هر دو رو بايد باهم در نظر گرفت. اگه باكس خيلي كوچيك باشه نفص ساب بند مياد. اگر خيلي بزرگ باشه ساب ول ميزنه و...فكر ميكني ماها براي چي از TT اومديم بيرون. براي اينكه متاسفانه از يه سايت علمي و عملي (البته من فقط قسمت سيستم رو منظورم هست) در زمينه سيستمهاي صوتي خارج شد.يه عده افراد كه اصلا الف باي سيستم رو بلد نيستن آمدن مدير شدن و مشاوره ميدن.ولش كن.من تعجب ميكنم از شما كه اصلا چرا صحبتهاي ايشون رو گوش كردي و اينجا نقل قول ميكني.خودتون ميدونيد كه همگي سعي كرديم تا سطح اين قسمت از فروم p30 يعني سيستمهاي صوتي خودروئي را با اطلاعات عمومي صحيح و علمي در حد توانمون افزايش دهيم.خدا رو شكر دوستان با اطلاعات بالا هم هستند مثل امير خان و همه شما عزيزان كه دست به دست هم ميديم و انشاءالله شاهد موفقيت روز افزون اين بخش هسستيم و خواهيم بود.
محمد جان.تو اولين فرصت باكسش رو برات طراحي ميكنم. الان داريم حسابهاي شركت رو بررسي ميكنيم و مغايرتهاي رو ميگيرم چون تا 4/31 بايد اظهار نامه مالياتي رو رد كنيم.لذا كمي درگيرم.چشم.:n12::n16:

به غیر از 8016 بهترین پخشی که USB داشته باشه و ساب هم پشتیبانی کنه تا 350 چیه ؟
دوست عزيز تو اين رنج فقط از پايونير مثلا 5350 ميتوني استفاده كنيد.كه من توصيه نميكنم.من حد اقل 7016 رو پينشهاد ميكنم حدود 470 خيلي خيلي بهتره و كارائي خوبي هم داره.

سلام مخلص داش حمید گل.دل من بیشتر تنگ شده.:n12::n16:
اینجا ام کم میام.از تو چه پنهون خیلی وقته حس فروم اومدن ندارن .میام می خونم و میرم...:n27:

برای این که اسپم نشه
تو رنج 300 400 واسه در جلوی 206 کامپ HSK165 اصلش گیر میاد ؟اصلا پیشنهاد خودت چیه ؟
آمپ 7145
از 1072 خسته شدم.ردش می کنم بره احتمالا!
می خوام رو تاقچه فیری باشه.روی 4 تا در ماشین می خوام کار کنم:n09:
محبت داري يشما.
مهران جان هرتز خيلي فيكش زياده.سري هاي انرژي اصل اگر گير بياد بد نيست.اگر ميتوني كمي بيشتر هزينه كني سري RS165 گليدن خوب صدا ميده. 550 ليست شركته ولي من با كمي تخفيف ميتونم برات بگيرم.دو جفت بگير تو 206 ميتركونه برات.البته آمپش كمي گرونه ولي خب يه صداي تضمين شده و عالي بهت ميده. 206 SD كه نيست؟
رو تاقچه هم ساب RS12Free رو ببند:n20:

با سلام.

لطفا راهنمايي كنيد
سلام دوست عزيزم.
عزيزان راهنمائيتون فرمودند ولي ظاهرا متقاعد نشديد.
ببين گلم برند سوني تو زمينه سيستماهي صوتي خانگي خوبه ولي تو بخش اتوموبيل محصولاتش كلا از كيفيت چنداني برخوردار نيست. لذا چون مشتري نداره قيمتش پائين هست.
در مورد برندهاي AV به نظر من صداي مناسبي ندارن.اگر بيشتر دنبال كيفيت صدا هستيد بهتره پخش CD/MP3/USB تهيه نمائيد.
برند كن وود پخشهاي مناسبي داره و همچنين قيمتش هم خوبه.اينكه ساخت كجاست رو حقيقتا تا به حال دقت نكردم.(بچه هائي كه دارن بفرمايند.فكر كنم مالزيه؟!)
شما يه 7016 با گارانتي انحصاري و اصلي نت الكترونيك با حدود قيمت 460-70 تهيه كنيد،هم USB داره و هم DAC 24bit لذا صداي بسيار مطلوبي خواهيد شنيد. البته اسپيكر خوب هم كاملا موثر هست.
ديگه جونم براتون بگه،اگر نياز به بلوتوث داريد بايد بيشتر هزينه نمائيد و مدل 8019 رو تهيه كنيد. قيمت اون هم حدود 590 هست.
براي دريفات اطلاعات بيشتر به لينك زير سر بزنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F1din%2Fkdc-x7016%2Findex.html&ei=x-TcUYmcH8jU4QSHp4DADw&usg=AFQjCNGHv9m_QH4BqaDLXpz9bzCp0UJsxQ&bvm=bv.48705608,d.bGE
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t%2FBluetooth%2FKDC-X8019BT&ei=4-TcUdSjMevU4QTj9oDoBg&usg=AFQjCNF5hhO71XQg3_0a1LCdygMgQWBX2A&bvm=bv.48705608,d.bGE
باز هم اگر سوالي داشتيد خوشحال مي شويم كه در حد توان پاسخ دهيم.

سلام دوستان
یک جفت 1073 و یک جفت 718
بودجه 2تومن
دوست عزيز
استفاده از دو برند متفاوت اونم 1073 و 718 كار بسيار اشتباهي هست.718 كه به هيچ عنوان صداي مطلوبي نداره.1073 اسپيكر خوبيه ولي اگر بخواهيد صداي واقعيش رو بشنويد بايد حدود 140-50 وات RMS بدون كليپ و ديستورشن بهش ورودي دهيد كه براي تامين چنين قدرت و كيفيتي هزينه بالائي رو بايد بپردازيد.
5500 خوبه ولي نه براي 10730براي 6975 و 718 خوبه.
حالا اگر اجازه بفرمائيد من يه سيستم با كيفيت مناسب خدمتتون پيشنهاد ميكنم.(ماشينتون چيه؟اميدوارم سمند نباشه:n02:)
1-پخش 7016 كن وود قيمت 470 تومن
2-استيج جلو كامپوننت گليدن آديو سيستم سري MX165PLUS قيمت هر جفت 360 تومن
3-استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن مدل MC 609 قيمت 400 تومن
4-آمپليفاير 4 كانال كلاس AB مدل ML 75.4 قيمت فروش 600 تومن
5-پك برق حدود 70 تومن.
6- اجرت نصب حدود 100 تومن.
جمع كل 2 ميلتون تومان.:n20:
رفرنس جهت بررسي:

Mohammadkiller
10-07-2013, 08:46
سلام محمد جان.
كي همچين راهنمائئي رو كرده؟!!ساب تو باكس مناسب هست كه بهترين صدا رو ميده. فركانس تيون هم مهمه .هر دو رو بايد باهم در نظر گرفت. اگه باكس خيلي كوچيك باشه نفص ساب بند مياد. اگر خيلي بزرگ باشه ساب ول ميزنه و...فكر ميكني ماها براي چي از TT اومديم بيرون. براي اينكه متاسفانه از يه سايت علمي و عملي (البته من فقط قسمت سيستم رو منظورم هست) در زمينه سيستمهاي صوتي خارج شد.يه عده افراد كه اصلا الف باي سيستم رو بلد نيستن آمدن مدير شدن و مشاوره ميدن.ولش كن.من تعجب ميكنم از شما كه اصلا چرا صحبتهاي ايشون رو گوش كردي و اينجا نقل قول ميكني.خودتون ميدونيد كه همگي سعي كرديم تا سطح اين قسمت از فروم p30 يعني سيستمهاي صوتي خودروئي را با اطلاعات عمومي صحيح و علمي در حد توانمون افزايش دهيم.خدا رو شكر دوستان با اطلاعات بالا هم هستند مثل امير خان و همه شما عزيزان كه دست به دست هم ميديم و انشاءالله شاهد موفقيت روز افزون اين بخش هسستيم و خواهيم بود.

منم حرفش رو قبول نکردم اگه خودتون هم سر بزنین متوجه میشین
یه چیزی پروند و رفت:n02: منم نمیخواستم جو اینجا رو خراب کنم
خود این پست باعث شد اطلاعات عمومی چند نفر دیگه بالا بره
البته به متن منم اگه دقت میکردین میدیدین که آخر متنم علامت تعجب گذاشتم . من قصد بدی نداشتم
در کل معذرت میخوام از دوستان گل تاپیک

سلام دوستان
یک جفت 1073 و یک جفت 718
بودجه 2تومن

فکر 718 رو نکن اصلاً
اگه میخوای حتما 2 جفت اسپیکر داشته باشی که 2 تاشم یک مارک باشه بهتره مثلا 2 جفت 1073 ببند ولی بازم اگه دنبال کیفیت و تفکیک صدا هستی همون سیستمی که آقا حمید معرفی کردن گزینه بهتری هست
برای آمپلی هم بهتره از 1 آمپ 4 کانال استفاده کنی

من همون بودجه رو دارم.سيصد فقط. گسي نيست سوالات منو كامل جواب بده

عزیز سوالت رو جواب دادم دیگه با 300 پخش خوبی نمیتونی بگیری
با 300 میتونی از پایونیر بگیری اسمش دقیق یادم نیست ولی سی دی نمیخوره فقط usb
یا از همون سونی بگیری که پیشنهاد نمیشه

لنگرود1371
10-07-2013, 10:37
فکر 718 رو نکن اصلاً
اگه میخوای حتما 2 جفت اسپیکر داشته باشی که 2 تاشم یک مارک باشه بهتره مثلا 2 جفت 1073 ببند ولی بازم اگه دنبال کیفیت و تفکیک صدا هستی همون سیستمی که آقا حمید معرفی کردن گزینه بهتری هست
برای آمپلی هم بهتره از 1 آمپ 4 کانال استفاده کنی

آه دو جفت 1073؟چه خبره برا کی میخواد ببنده؟smmt2012 عزیز شما؟بیخیال بابا همون یه جفتش میدونی چه حجم صدایی داره؟حالا چه برسه به دو جفت به جاش از اون دوکانالت برا یه کامپوننت استفاده کن پشیمون میشی با دو جفت مطمعن باش یه جفتش ارضات میکنه

rroohhaamm
10-07-2013, 11:44
سلام

کسی تاحالا صدایه کامپوننت های rockford رو شنیده مخصوصا سری power که T هستش ...

SPR-60C alpine که سری R هست چنده و صدایه این چطوره ... SPS-610C تایپ S هست چنده و چطوره ...

میخوام ببینم در مقایسه با grandzero چطوره ... کلا کودومشون بیشتر کیفیت دارن ...

کامپوننتی میخوام که صدایه پر و با کیفیت و بلند و حجم دار ... داشته باشه بیس مهم نیست یا نداشته باشه ولی صدایه تو خالی مثله رادیو نده ... تو صدایه زیاد اصلا قاطی نکنه و تیز نشه این خیلی واسم مهمه و تی یوترش تو موخ نزنه ...

امپم = cadence 4 channel Vegas 135 X 4

اگرم مدلی غیر از اینا که بالاتر گفتم دارین بگین....

بعدشم مثلا 5 اینچ بشه 6 اینچ یا بیشتر ... فقط حجمه صدا میره بالا ... ؟؟؟

بودجه هم تا 700 800 .... یا یکم بیشتر ....

ali6803
10-07-2013, 13:12
اساتید عزیز یه جفت باند پایونر 6965v2 خریدم صداش خدایی خوبه فقط میخوام تو ولوم بالا کم نیاره که نیازمند یه امپ هستم که چهار کاناله باشه که بعدا هم اگر خواستم ساب بندازم مشکلی نداشته باشم چه امپی عالیه که صدای این باند رو عالی دربیاره ؟؟؟ قیمت هم بیشتر از 350 نباشه....ممنون

smmt2012
10-07-2013, 13:32
سلام محمد جان.
محمد جان.تو اولين فرصت باكسش رو برات طراحي ميكنم. الان داريم حسابهاي شركت رو بررسي ميكنيم و مغايرتهاي رو ميگيرم چون تا 4/31 بايد اظهار نامه مالياتي رو رد كنيم.لذا كمي درگيرم.چشم.:n12::n16:

دوست عزيز تو اين رنج فقط از پايونير مثلا 5350 ميتوني استفاده كنيد.كه من توصيه نميكنم.من حد اقل 7016 رو پينشهاد ميكنم حدود 470 خيلي خيلي بهتره و كارائي خوبي هم داره.

محبت داري يشما.
مهران جان هرتز خيلي فيكش زياده.سري هاي انرژي اصل اگر گير بياد بد نيست.اگر ميتوني كمي بيشتر هزينه كني سري RS165 گليدن خوب صدا ميده. 550 ليست شركته ولي من با كمي تخفيف ميتونم برات بگيرم.دو جفت بگير تو 206 ميتركونه برات.البته آمپش كمي گرونه ولي خب يه صداي تضمين شده و عالي بهت ميده. 206 SD كه نيست؟
رو تاقچه هم ساب RS12Free رو ببند:n20:

سلام دوست عزيزم.
عزيزان راهنمائيتون فرمودند ولي ظاهرا متقاعد نشديد.
ببين گلم برند سوني تو زمينه سيستماهي صوتي خانگي خوبه ولي تو بخش اتوموبيل محصولاتش كلا از كيفيت چنداني برخوردار نيست. لذا چون مشتري نداره قيمتش پائين هست.
در مورد برندهاي AV به نظر من صداي مناسبي ندارن.اگر بيشتر دنبال كيفيت صدا هستيد بهتره پخش CD/MP3/USB تهيه نمائيد.
برند كن وود پخشهاي مناسبي داره و همچنين قيمتش هم خوبه.اينكه ساخت كجاست رو حقيقتا تا به حال دقت نكردم.(بچه هائي كه دارن بفرمايند.فكر كنم مالزيه؟!)
شما يه 7016 با گارانتي انحصاري و اصلي نت الكترونيك با حدود قيمت 460-70 تهيه كنيد،هم USB داره و هم DAC 24bit لذا صداي بسيار مطلوبي خواهيد شنيد. البته اسپيكر خوب هم كاملا موثر هست.
ديگه جونم براتون بگه،اگر نياز به بلوتوث داريد بايد بيشتر هزينه نمائيد و مدل 8019 رو تهيه كنيد. قيمت اون هم حدود 590 هست.
براي دريفات اطلاعات بيشتر به لينك زير سر بزنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F1din%2Fkdc-x7016%2Findex.html&ei=x-TcUYmcH8jU4QSHp4DADw&usg=AFQjCNGHv9m_QH4BqaDLXpz9bzCp0UJsxQ&bvm=bv.48705608,d.bGE
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t%2FBluetooth%2FKDC-X8019BT&ei=4-TcUdSjMevU4QTj9oDoBg&usg=AFQjCNF5hhO71XQg3_0a1LCdygMgQWBX2A&bvm=bv.48705608,d.bGE
باز هم اگر سوالي داشتيد خوشحال مي شويم كه در حد توان پاسخ دهيم.

دوست عزيز
استفاده از دو برند متفاوت اونم 1073 و 718 كار بسيار اشتباهي هست.718 كه به هيچ عنوان صداي مطلوبي نداره.1073 اسپيكر خوبيه ولي اگر بخواهيد صداي واقعيش رو بشنويد بايد حدود 140-50 وات RMS بدون كليپ و ديستورشن بهش ورودي دهيد كه براي تامين چنين قدرت و كيفيتي هزينه بالائي رو بايد بپردازيد.
5500 خوبه ولي نه براي 10730براي 6975 و 718 خوبه.
حالا اگر اجازه بفرمائيد من يه سيستم با كيفيت مناسب خدمتتون پيشنهاد ميكنم.(ماشينتون چيه؟اميدوارم سمند نباشه:n02:)
1-پخش 7016 كن وود قيمت 470 تومن
2-استيج جلو كامپوننت گليدن آديو سيستم سري MX165PLUS قيمت هر جفت 360 تومن
3-استيج عقب كواكسيال 9*6 گليدن مدل MC 609 قيمت 400 تومن
4-آمپليفاير 4 كانال كلاس AB مدل ML 75.4 قيمت فروش 600 تومن
5-پك برق حدود 70 تومن.
6- اجرت نصب حدود 100 تومن.
جمع كل 2 ميلتون تومان.:n20:
رفرنس جهت بررسي:
نه پراید 111:n02:
حالا چرا سیستم گلیدن؟برند توپی هست؟حرفه ای؟اماتورم دیگه تا حالا نشنیده بودم:n02:

smmt2012
10-07-2013, 13:37
آه دو جفت 1073؟چه خبره برا کی میخواد ببنده؟smmt2012 عزیز شما؟بیخیال بابا همون یه جفتش میدونی چه حجم صدایی داره؟حالا چه برسه به دو جفت به جاش از اون دوکانالت برا یه کامپوننت استفاده کن پشیمون میشی با دو جفت مطمعن باش یه جفتش ارضات میکنه
مهدی هستم تازه به جمعتون پیوستم
مرسی بابت راهنمایی هاتون

smmt2012
10-07-2013, 13:42
نه پراید111:n02:
واو سیستم گلیدن:n01:
برند توپی هست؟حرفه ای؟بیشتر اسم کنوود و پایونیر رو شنیدم اخه:n02:
خودتون یا دوستان از چنین سیستمی جواب گرفتین؟
تازه کاریم دیگه...:n02:

alone one
10-07-2013, 14:48
اساتید باتوجه به اینکه میخوام برای استیج جلو از کامپ استفاده کنم،از طرفیم دوس ندارم واسه ساب از باکس استفاده کنم،بنظرتون اگه سابو رو تخته همون عقب،یعنی کنار جفت کامپ عقب استفاده کنم خوبه یا نه کلا سابو کامپو حذف کنم و بجاش از کواکسیال استفاده کنم؟
راستیتش اصل موزیک به بیسش هس اما نمیخوام بیسم اونقد بلند باشه که مثلا پنجره های ساختمونای اطاف خیابونو بلرزونم:n02:نه میخوام خیلی بیس زیاد باشه و نه خیلی کم

BIG-BANG
10-07-2013, 15:45
نه پراید111:n02:
واو سیستم گلیدن:n01:
برند توپی هست؟حرفه ای؟بیشتر اسم کنوود و پایونیر رو شنیدم اخه:n02:
خودتون یا دوستان از چنین سیستمی جواب گرفتین؟
تازه کاریم دیگه...:n02:
دوست عزیز برند گلیدن کلا یه برند گرون قیمتی هستش مال ایتالیاست اگه اشتباه نکنم کلا کارش درسته شک بهش نکن
پایونیر و کنوود و جی وی سی و .... به خاطر اینکه ارزونترن بیشتر در دسترس هستند ولی گلیدن و ... چون گرونن خیلی دیر کسی طرفشون میره و در ضمن کیفیت بسیار بالایی هم دارند مثلا شما بخوای یه سیستم کامل گلیدن ببندی که حرفه ای هم باشه میره بلای 5 میلیون و اینا دیگه خودت ببین چه خبره:n05:

hoseinsps
10-07-2013, 16:51
دوست عزیز برند گلیدن کلا یه برند گرون قیمتی هستش مال ایتالیاست اگه اشتباه نکنم کلا کارش درسته شک بهش نکن
پایونیر و کنوود و جی وی سی و .... به خاطر اینکه ارزونترن بیشتر در دسترس هستند ولی گلیدن و ... چون گرونن خیلی دیر کسی طرفشون میره و در ضمن کیفیت بسیار بالایی هم دارند مثلا شما بخوای یه سیستم کامل گلیدن ببندی که حرفه ای هم باشه میره بلای 5 میلیون و اینا دیگه خودت ببین چه خبره:n05:
​gladen german technology

hoseinsps
10-07-2013, 16:58
عزیز سوالت رو جواب دادم دیگه با 300 پخش خوبی نمیتونی بگیری
با 300 میتونی از پایونیر بگیری اسمش دقیق یادم نیست ولی سی دی نمیخوره فقط usb
یا از همون سونی بگیری که پیشنهاد نمیشه
pioneer deh-155

hoseinsps
10-07-2013, 17:03
اساتید عزیز من تو یه موضوع بصورت خیلی خفن هنگ کردم!
این 2 اهم 4 اهم و مثلا باس محمد کیلر عزیز که 8 اهمیه یعنی چی؟کمتر باشه بهتره؟بیشتر باشه بهتره؟
مثلا من الان رو امپم رده که 4 تا150 رو 2اهم و 4تا 100وات رو 4 اهم میده؟اینو من چجوری تنظیم کنم؟
الان rs165که رو ماشینه 3اهم 100تا150 واته؟بعد ممکنه امپ بهش 100 تا 4 اهم بده ؟اینطوری خراب نمیشه؟
بعد اینکه یه چیزی رو امپ هست روش زدهbass bostاگه اشتباه نکنم که یه گزینه داره رو 0dbو یکی دیگه رو18db؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

لنگرود1371
10-07-2013, 18:09
pioneer deh-155

200 هزار تومان

rroohhaamm
10-07-2013, 18:48
این 2 اهم 4 اهم و مثلا باس محمد کیلر عزیز که 8 اهمیه یعنی چی؟کمتر باشه بهتره؟بیشتر باشه بهتره؟
مثلا من الان رو امپم رده که 4 تا150 رو 2اهم و 4تا 100وات رو 4 اهم میده؟اینو من چجوری تنظیم کنم؟
الان rs165که رو ماشینه 3اهم 100تا150 واته؟بعد ممکنه امپ بهش 100 تا 4 اهم بده ؟اینطوری خراب نمیشه؟
بعد اینکه یه چیزی رو امپ هست روش زدهbass bostاگه اشتباه نکنم که یه گزینه داره رو 0dbو یکی دیگه رو18db؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

خلاصش اینه که اهمه کمتر قدرته بیشتر واته بیشتر کیفیت کمتر... و اهمه بیشتر برعکس میشه ...

تنظیمه چی ؟ 2 اهمی وصل کنی 150 وات میده 4 اهمی وصل کنی 100 وات میده ...

اخرین جملت پرسشی بود ؟ درباره bass boost قبلا توضیح دادن ...

pahama1
10-07-2013, 19:18
اساتید باتوجه به اینکه میخوام برای استیج جلو از کامپ استفاده کنم،از طرفیم دوس ندارم واسه ساب از باکس استفاده کنم،بنظرتون اگه سابو رو تخته همون عقب،یعنی کنار جفت کامپ عقب استفاده کنم خوبه یا نه کلا سابو کامپو حذف کنم و بجاش از کواکسیال استفاده کنم؟
راستیتش اصل موزیک به بیسش هس اما نمیخوام بیسم اونقد بلند باشه که مثلا پنجره های ساختمونای اطاف خیابونو بلرزونم:n02:نه میخوام خیلی بیس زیاد باشه و نه خیلی کم
کلا تجربه میگه ساب رو طاقچه احتمال سر زدن برادران سارق به اتوموبیل شما رو ببشتر میکنه، اگه پارکپینگ نداری و ماشینو زیاد تو خیابونه،ساب رو طاقچه نبندی بهتره
گدشته از این موضوع صدا سلیقه ای دیگه، هر دو سناریویی که فرمودید قابل اجراست. هم میتونی از باکس رو طاقچه استفاده کنید هم میتونید با یه کواک قوی و یه آمپ مناسب ، کلا ساب رو حذف کنید
در نهایت اگه بخوام نظری بدم با توجه به اینکه صدای مناسب و راضی کننده و نه زیاد و spl میخواید، از تیکیب کواک بدون ساب استفاده میکنم

اهم میزان مقاومت سیم پیچ یا کویل ساب ، کواک و .... هست
بطور کلی مقاومت مدار با اهم بیام میشه در واقع اهم واحدی برای اندازه گیری مقاوته
سیستم های صوتی خودرو اکثرا با مقاومت های 1تا4 اهم و در مواردی 8 اهم ساخته میشه، چون در این مقاومت ها صدا راحت تر تولید میشه وضوح و قدرت راضی کننده ای داره و مدارهای این سیستم ها در این مقاومت مصرف انرژی قابل قبولی دارن.
بطور کلی هر چی اهم (مقاومت) یک مدار کمتر میشه ، جریان بیشتری رو میتونه ار خودش عبور بده و در نهایت میتونه توان بیشتری داشته باشه
کم یا زیاد بودن مقاومت یه قطعه دلیلی برای بهتر بودن یا بد یودن اون قطعه نیست، بلکه این شرایط استفاده و نیاز یه سیستم با توجه به اهداف طراحی اون هست که ما رو جهت استفاده از قطعات با آپدانس متفاوت نیازمند میکنه. در سیستم هایی که حجم صداهای بالایی نیاز دارن سعی میکنن از قطعات با مقاومت پایین استفاده کنن تا جریان زیاد، بازدهی رو بالا ببره و صدای بیشتری تولید بشه همچنین با تغییر توع بستن مدارها هم میشه به مقاومت های پایین تر رسید بشرطی قطعات مصرفی این توانایی رو داشته باشن که در اپدانسای پایین هم کار کنند.
در مورد آمپ شما هم همینطوره، اگه شما هدفتون استفاده از توان 100 وات برای هر کانال از آمپتون هست باید اون رو در یه مدار 4 اهمی قرار بدین و اگه میخواید از از حداکثر توان آمپ بهره ببرید باید آمپ رو در مدار 2 یا 1اهم درایو کنید. در حالت عادی وقتی شما قطعاتی 4 اهمی (مثل یه کواک معمولی) رو به آمپ وصل میکنید باتوجه به اینکه قطعه شما 4 اهمیه ، مقامت مدار شما هم 4 اهمیه و طبیعتا آمپ هم در مقاونت 4 اهم با توجه به طراحیش 100 وات خروجی میده. این موضوع در مورد قطغات و مدارهایی با آمپدانس های مختلف صادقه
rs165 مقاوت 3 اهمی داره و در این اپدانس 100 وات قدرت خروجی داره، با توجه یه اینکه اکثر آمپ ها در مقاومت های 2 تا 4 کار میکنند مشکلی پیش نمیاد و اجزای سیستم بخوبی کار میکنند.
bass bost هم یک تقویت کننده فرکانس های پایینه که میزان بیس خروجی روی ساب رو بالا میبره و شما با افزایش اون، بیس بیشتری خواهید داشت که معمولا بخاطر فشاری که به ساب میاره خیلی ازش استفاده نمیشه

Mohammadkiller
10-07-2013, 19:18

ببین برای جلو 1 جفت کامپ بزار
برای عقب هم همین 1 جفت ساب هم روی تخته عقب بزار اونم rs12free air که مخصوص تاقچه عقب هست

کیفیت و تفکیک صدات عالی میشه

ayat_7216
10-07-2013, 19:51
سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید بزرگوار.میخواستم نظرتون رو در مورد سیستمم که قراره تا یک هفته دیگه ببندمش رو بدونم!! اول از همه تشکر و قدردانی میکنم از استاد حمید غزیز که واقعا نسبت به من لطف داشتن و من رو راهنمایی کردن.:n16::n12:
هدیونیت:5100 پایونیر
کامپوننت در جلو GLADEN SQX 165
کواکسیال عقب : DLS 1073
آمپ درایو کردن کامپوننت و کواکسیال MOSCON GLADEN ONE 120.4
ساب باکس دو عدد 12 اینچ دیجیتال دیزاین مدل 512
آمپ سابها:مونو کنوود9105
خازن هم داریم تهیه میکنیم.
چطوره!؟؟:n13::n13::n13::n13:

smmt2012
10-07-2013, 20:09
با تشکر فراوان از آقا حمید
آفا اگه بتونم امپلی XL 150c4 بگیرم خیلی تاثیر داره؟قیمتش چنده الان؟
یا کواکسیال 1073 بهتر از MC609 نیست؟(واسه مچ 609 انتخاب کردی؟یا کلا بهتره؟)
اگه بتونم 500 بیشتر هزینه کنم خیلی فرق میکنه؟ارزش داره؟با 500 بیشتر کدوم مورد رو تقویت کنیم بهتره و تاثیر گذارتر؟:n01:
یعنی بودجم بشه 2میلیون نیم

ba maram
10-07-2013, 23:03
206 هاچ بکه حمید خان

قدرتیه یا کیفیتی این کامپی که گفتی؟؟؟
ضمنا این سابه که می گی RS12Free قیمتش چقدره ؟
مخلص

hoseinsps
10-07-2013, 23:27
206 هاچ بکه حمید خان

مخلص
با اجازه حمید خان380 هزار تومن

hoseinsps
10-07-2013, 23:34
سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید بزرگوار.میخواستم نظرتون رو در مورد سیستمم که قراره تا یک هفته دیگه ببندمش رو بدونم!! اول از همه تشکر و قدردانی میکنم از استاد حمید غزیز که واقعا نسبت به من لطف داشتن و من رو راهنمایی کردن.:n16::n12:
سلام
این نظر شخصی بندست
1073 خودش مثل یه ساب اگه خوب درایو شه میکوبه!که با توجه به امپتون خوب میکوبه
بعدش شما دو تا ساب هم میخواین ببندیدن؟:n04:
دو جفت کامپ بگیرید فکرکنم خیلی بهتر باشه:n16:

smmt2012
11-07-2013, 01:23

دوستان آمپ درایو کردن کامپوننت و کواکسیال MOSCON GLADEN ONE 120.4 بهتره یا GLADEN XL 150C4?
قیمتشون هم اگه بگین خیلی ممنون میشم

3FX
11-07-2013, 01:44
دوستان آمپ درایو کردن کامپوننت و کواکسیال MOSCON GLADEN ONE 120.4 بهتره یا GLADEN XL 150C4?
قیمتشون هم اگه بگین خیلی ممنون میشم

دوست عزیز قیمت این امپ ها خیلی بالاست !! و در صدر بهترین ها هستن !

قیمت هر دو نزدیک به 1 میلیون و 400 هزار تومن هست حالا 50 تومن بالا پایین داره ... اما مدل 150c4 یه خورده 30 تا 50 تومن گرون تر هست ...

در مورد کامپوننت هم 800 هزار تومن هست قیمتش !!

یه پارادوکسی بین سیستم شما هست ... مثلا خرید این محصولات high end و بعد خرید کنوود 9105 !!
نمیگم 9105 بده ها من خودم 9104 رو گرفتم ... اما شما باید قیمت همه اجزا و کیفیت هاشون تو یه سطح باشه
یا مثلا وقتی دو تا ساب داری چرا دنبال کواکسیال های DLS 1073 میری ؟
نظر شخصی : کواک ها رو بیخیال شو و یک دست دیگه کامپوننت بگیر ...

در ضمن شما در مورد محدودیت مالی و ... یه توضیح بده که سقف بودجه چه قدر هست چون این سیستم که گفتی حدود 3 میلیون و 200 بدون ساب ها و پخش قیمتش میشه چون قیمت اونا دستم نیست اما مطمئنا نزدیک 5 تومن هزینه کلتون میشه ...:n13:

smmt2012
11-07-2013, 02:59
هدیونیت:9450 پایونیر
آمپ درایو کردن کامپوننت و کواکسیال GLADON 150C4
دوستان نظرتون چیه؟
اینجوری که دارم پیش میرم سر از 7,8 میلیون در میارم:n02:

استاد حمید اگه لطف کنی نظرتو بگی و قیمت هر کدام ممنون میشم:n01:

کواک هم اگه Gladonخوب تو مایه ها 600 بهتر 1073 هست بگین چون ساب نمیبندم 1073 رو انتخاب کردم که بکوبه

dj_mesmol
11-07-2013, 10:21
با سلام

من هم همچين سيستمي رو ميخوام جمع كنم بودجه حدودا 700 تومن با توجه به قديمي بودن زمان پست و احتمال اومدن سيستم هاي جديد و همچنيا احتمالا كم شدن قيمت ها دوباره اين پست رو اوردم بالا ضمنا من ساب نميخوام و پخش هم ميخوام فقط USB باشه ماشين هم پرايد 141 هست.

آپديت اول
پ.ن:پخش هاي پايونر فقط USB خور خورجي صداشون نصب به پخش هاي USB و CD خور ضعيف تره؟ كلا چه مشخصه اي از پخش اين مورد رو نشون ميده؟

آپديت دوم
سرچي كه امروز كردم به اين سه باند رسيدم
كدوم باند بهتره دوستان؟
mtx 693 kenwood قيمت 210
Earthquake T693 قيمت 155
DLS Reference 960 قيمت ؟؟؟
و همچنيا آيا آمپلي ه kenwood m526 به قيمت ه 170 تومن ميتونه براي يكي از اين سه باند مناسب باشه؟
پخش رو هم پايونير MVH-155 با قيمت 192 تومن انتخاب كردم
با تشكر

ali6803
11-07-2013, 11:11
اساتید عزیز یه جفت باند پایونر 6965v2 خریدم صداش خدایی خوبه فقط میخوام تو ولوم بالا کم نیاره که نیازمند یه امپ هستم که چهار کاناله باشه که بعدا هم اگر خواستم ساب بندازم مشکلی نداشته باشم چه امپی عالیه که صدای این باند رو عالی دربیاره ؟؟؟ قیمت هم بیشتر از 350 نباشه....ممنون

rroohhaamm
11-07-2013, 12:29
کسی درباره اون پرسشه من حرفی نداره ؟

hamidR15
11-07-2013, 13:41
سلامکسی تاحالا صدایه کامپوننت های rockford رو شنیده مخصوصا سری power که T هستش ...SPR-60C alpine که سری R هست چنده و صدایه این چطوره ... SPS-610C تایپ S هست چنده و چطوره ... میخوام ببینم در مقایسه با grandzero چطوره ... کلا کودومشون بیشتر کیفیت دارن ... کامپوننتی میخوام که صدایه پر و با کیفیت و بلند و حجم دار ... داشته باشه بیس مهم نیست یا نداشته باشه ولی صدایه تو خالی مثله رادیو نده ... تو صدایه زیاد اصلا قاطی نکنه و تیز نشه این خیلی واسم مهمه و تی یوترش تو موخ نزنه ... امپم = cadence 4 channel Vegas 135 X 4 اگرم مدلی غیر از اینا که بالاتر گفتم دارین بگین.... بعدشم مثلا 5 اینچ بشه 6 اینچ یا بیشتر ... فقط حجمه صدا میره بالا ... ؟؟؟بودجه هم تا 700 800 .... یا یکم بیشتر .... سلاممن کامپ راکفورد پاور داشتم آمپم هم پاور هست ولی سری قدیم.نسبت به قیمتش صدای خوبی نداره.آلپاین تایپ آرخوبه.تا 800من آر اس 165گلیدن رو پیشنهاد میکنم.820تومن.دیروز یک جفت کامپ و یه آمپ ماسکونی وان 120گرفتم برای یکی از بچه ها آقای شریفی.راستی ببخشید چون سیستم ندارم ب گوشی کانکت شدم لذا ببخشید باید تک تک پاسخ دهم مولتی کوییت نمیگیره

rroohhaamm
11-07-2013, 14:31
سلاممن کامپ راکفورد پاور داشتم آمپم هم پاور هست ولی سری قدیم.نسبت به قیمتش صدای خوبی نداره.آلپاین تایپ آرخوبه.تا 800من آر اس 165گلیدن رو پیشنهاد میکنم.820تومن.دیروز یک جفت کامپ و یه آمپ ماسکونی وان 120گرفتم برای یکی از بچه ها آقای شریفی.راستی ببخشید چون سیستم ندارم ب گوشی کانکت شدم لذا ببخشید باید تک تک پاسخ دهم مولتی کوییت نمیگیره

خوب شما بینه TYPE R و GLADEN که گفتین کدومو انتخاب میکنی... راستی tYPE R 60C چنده ..؟ میخئام تو صدایه زیاد قاطی نکنه صداشم تیز نباشه ....

نظرتون درباره Grandzero چیه ... ؟ اصلا طرفش نرم ... ؟

3FX
11-07-2013, 14:46
دوستان نظرتون چیه؟
اینجوری که دارم پیش میرم سر از 7,8 میلیون در میارم

استاد حمید اگه لطف کنی نظرتو بگی و قیمت هر کدام ممنون میشم

کواک هم اگه Gladonخوب تو مایه ها 600 بهتر 1073 هست بگین چون ساب نمیبندم 1073 رو انتخاب کردم که بکوبه

پیشنهاد من یه سیستمی هست که نسبت به قیمتش بیارزه و کاملا هم مچ باشه و قطعات همه تو یه رنج ساخت باشن

audio system mline4.75.....................580t
audio system mx 165 plus.....................340t
دو جفت کامپوننت
audio system mline600.1.................770t
audio system mx12................230t

==============
هزینه نهایی حدود 2 میلیون و 300 ت

اگر میخوای هزینه کمتر بشه امپ مونو رو با 8105 یا 9105 کنوود یا برند های دیگه تعویض کن ... چون این امپ 600.1 ننوشته رو 4 اهم چند وات میده و من هم تا حالا ندیدمش که بگم میارزه یا نه ...
8105 کنوود 380 ت آکبند هست ...

smmt2012
11-07-2013, 15:54
پیشنهاد من یه سیستمی هست که نسبت به قیمتش بیارزه و کاملا هم مچ باشه و قطعات همه تو یه رنج ساخت باشن

audio system mline4.75.....................580t
audio system mx 165 plus.....................340t
دو جفت کامپوننت
audio system mline600.1.................770t
audio system mx12................230t

==============
هزینه نهایی حدود 2 میلیون و 300 ت

اگر میخوای هزینه کمتر بشه امپ مونو رو با 8105 یا 9105 کنوود یا برند های دیگه تعویض کن ... چون این امپ 600.1 ننوشته رو 4 اهم چند وات میده و من هم تا حالا ندیدمش که بگم میارزه یا نه ...
8105 کنوود 380 ت آکبند هست ...
دوستان نظرم عوض شد میخوام ساب ببندم
حالا این سیستم چطوره؟

کواکسیال عقب : infinity 693 9i ( دو جفت)
ساب:pioneer w303
فقط آمپ ها هنوز تصمیم نگرفتم اگه معرفی کنین ممنون میشم.یه مونو واسه ساب یه 4کانال واسه کواک ها

اگه ساب بهتر هم سراغ دارین بگین تا 500

smmt2012
11-07-2013, 16:11
دوستان آمپ دیجیتال بهتره؟8004 jvc رو بهم معرفی کردن

alone one
11-07-2013, 16:54
ببین برای جلو 1 جفت کامپ بزار
برای عقب هم همین 1 جفت ساب هم روی تخته عقب بزار اونم rs12free air که مخصوص تاقچه عقب هست

کیفیت و تفکیک صدات عالی میشه
کلا این پسوند air که میاد یعنی رو طاقچه ای هستند؟
بعد این مدلی که فرموین فرق نمیکنه هدیونیتش چی باشه؟یا با توجه به پیشنهاد قبلیتون به من گفتین؟
عقب میشه از تیوتر هم استفاده کرد؟

کلا تجربه میگه ساب رو طاقچه احتمال سر زدن برادران سارق به اتوموبیل شما رو ببشتر میکنه، اگه پارکپینگ نداری و ماشینو زیاد تو خیابونه،ساب رو طاقچه نبندی بهتره
گدشته از این موضوع صدا سلیقه ای دیگه، هر دو سناریویی که فرمودید قابل اجراست. هم میتونی از باکس رو طاقچه استفاده کنید هم میتونید با یه کواک قوی و یه آمپ مناسب ، کلا ساب رو حذف کنید
در نهایت اگه بخوام نظری بدم با توجه به اینکه صدای مناسب و راضی کننده و نه زیاد و spl میخواید، از تیکیب کواک بدون ساب استفاده میکنم

دزدگیرو پارکینگ فک کنم بتونن یکم کاره آقا دزدرو سخت کنه،وگرنه اگه خیلی پیگیرم باشه که کلا سابو با جاش (که ماشین باشه) میبره:n02:

Mohammadkiller
11-07-2013, 17:08
کلا این پسوند air که میاد یعنی رو طاقچه ای هستند؟
بعد این مدلی که فرموین فرق نمیکنه هدیونیتش چی باشه؟یا با توجه به پیشنهاد قبلیتون به من گفتین؟
عقب میشه از تیوتر هم استفاده کرد؟

دزدگیرو پارکینگ فک کنم بتونن یکم کاره آقا دزدرو سخت کنه،وگرنه اگه خیلی پیگیرم باشه که کلا سابو با جاش (که ماشین باشه) میبره:n02:

free air که پسوند یه سابی میشه یعنی طراحی شده برای طاقچه
پخش یه بحث جداس اگه پخش خوب بندازی قطعا تنظیمات و صدای بیشتر و بهتری داری اگه پخش نخریدی من 8019 پیشنهاد میکنم چیزی حدود580 تومن باید باشه اگه کمتر میخوای خرج کنی 7016 کنوود رو پیشنهاد میکنم حدود 440 تومن باید باشه اگه کامپاننت بخری که همراهش 1 جفت تیوتر داره .
ببین اون صدایی که از ساب میاد بیرون رو به هیچ وجه نمیشه از اسپیکر گرفت پس اگه میخوای بیس نرم و واقعی بشنوی ساب بخر و رو طاقچه بزار
برای دزدینش هم کافیه شیشه عقب و بقل ها رو دودی کنی دیگه تو دیده نمیشه یا خیلی سخت دیده میشه 40%

BIG-BANG
11-07-2013, 17:44
دوستان نظرم عوض شد میخوام ساب ببندم
حالا این سیستم چطوره؟

کواکسیال عقب : infinity 693 9i ( دو جفت)
ساب:pioneer w303
فقط آمپ ها هنوز تصمیم نگرفتم اگه معرفی کنین ممنون میشم.یه مونو واسه ساب یه 4کانال واسه کواک ها

اگه ساب بهتر هم سراغ دارین بگین تا 500

داداش سابت رو w303 نگیری بهتره این ساب یه نمور گیج میزنه درست با اهنگ جلو نمیاد

Sent from my HTC One X

alone one
11-07-2013, 19:39
free air که پسوند یه سابی میشه یعنی طراحی شده برای طاقچه
پخش یه بحث جداس اگه پخش خوب بندازی قطعا تنظیمات و صدای بیشتر و بهتری داری اگه پخش نخریدی من 8019 پیشنهاد میکنم چیزی حدود580 تومن باید باشه اگه کمتر میخوای خرج کنی 7016 کنوود رو پیشنهاد میکنم حدود 440 تومن باید باشه اگه کامپاننت بخری که همراهش 1 جفت تیوتر داره .
ببین اون صدایی که از ساب میاد بیرون رو به هیچ وجه نمیشه از اسپیکر گرفت پس اگه میخوای بیس نرم و واقعی بشنوی ساب بخر و رو طاقچه بزار
برای دزدینش هم کافیه شیشه عقب و بقل ها رو دودی کنی دیگه تو دیده نمیشه یا خیلی سخت دیده میشه 40%
ممنون
از پستاتون لذت میبرم،اطلاعاتمو زیاد کردین،کلا چاکر بچه های با دانش پی سی ورلد:n16:
اگه گزینه بهتری از این مدل ساب هست بگین،بودجم تا حدی بازه

===
یه سوال دیگه
"ساب ووفر رو ماشین" و " ساب ووفر زیر تخت" که تو امضاتون هست یعنی چی؟اینا چه فرقی میکنه؟

داداش شرمنده اینهمه وقتتو میگیرما

smmt2012
11-07-2013, 21:21
آقا تروخدا یکی کمک کنه دیونه شدمممممممم هرکی یه چیز میگه...
کواکسیال دو جفت چی بگیرم؟؟؟؟یکی میگه 718!یکی 7100!یکی infinity 693 9i...بعد جالب اینجاست همه از چیزی که نفر قبل پیشنهاد داده کلی انتقاد میکنن که آشغاله نگیییر!!!
آمپ و ساب کنوود بگیرم بهتره یا پایونیر؟؟؟
بین 2 تا 3تومن بودجه هست

smmt2012
11-07-2013, 21:25
داداش سابت رو w303 نگیری بهتره این ساب یه نمور گیج میزنه درست با اهنگ جلو نمیاد

Sent from my HTC One X
مرسی دادا
w309 خوبه؟کنوود بهتر نیست؟با باکس یا بدون باکس فرق میکنه؟

smmt2012
12-07-2013, 00:14
دوستان این چطوره؟
هدیونیت:9450
ساب:کنوود w3013ps
کواکسیال:;کنوود 7100
آمپ:پایونیر D8604
فیمت 7100 کنوود چنده؟

3FX
12-07-2013, 03:26
کواکسیال دو جفت چی بگیرم؟؟؟؟یکی میگه 718!یکی 7100!یکی infinity 693 9i...بعد جالب اینجاست همه از چیزی که نفر قبل پیشنهاد داده کلی انتقاد میکنن که آشغاله نگیییر!!!
بین 2 تا 3تومن بودجه هست

دوستان این چطوره؟
هدیونیت:9450
ساب:کنوود w3013ps
کواکسیال:;کنوود 7100
آمپ:پایونیر D8604
فیمت 7100 کنوود چنده؟

دوست من ناراحت نشی اما خود شما نمیدونی قضیه ات با خودت چند چنده !
از امپ ماسکونی و گلیدن شروع کردی استارت رو الان رسیده به پایونیر و کنوود ...
کامپ رو از SQX گلیدن شروع کردی الان رسیده به ...

الانم که یه سیستم جمع کردی که یه کواک کنوود با یه ساب کنوود و امپی که قرار بریج هم بشه برای ساب ...

شما وقتی اون سیستم پیشنهادی اول رو میدی ما میگیم دوست عزیز پارادوکس توش هست ...
وقتی میگید بین دو تا سه میلیون میگیم این سیستم آدیوسیستم به صرفه هست و تو همون رنج شما بهترین انتخاب هست ...

الانم این سیستم رو معرفی کردید پیشنهاد من این هست که امپ رو هم کنوود بگیرید مدل x41 یا x4d یا ps1d
نه اینکه اون امپ بد هستش نخیر اما سیستم مچ تر هست

اگر دنبال کواک خوب هستید :
آدیوسیستم co 609
هرتز 690
DLS 1073
اینفینیتی کاپا

اینا به نسبت بهتر هستن
درضمن نظر شخصی : دنبال کواک های پایونیر علی الخصوص 6975 چه V1 چه V2 و همچنین کنوود 718 نرو که جواب نیستن...

یه برند جدید هم در بازار هست که کیفیت خیلی خوبه داره به اسم MASSIVE که هنوز خریدش کمی ریسک هست اما به نظر کیفیت ساخت بسیار بالایی داره محصولاتش ...

Mohammadkiller
12-07-2013, 11:39
ممنون
از پستاتون لذت میبرم،اطلاعاتمو زیاد کردین،کلا چاکر بچه های با دانش پی سی ورلد:n16:
اگه گزینه بهتری از این مدل ساب هست بگین،بودجم تا حدی بازه

===
یه سوال دیگه
"ساب ووفر رو ماشین" و " ساب ووفر زیر تخت" که تو امضاتون هست یعنی چی؟اینا چه فرقی میکنه؟

داداش شرمنده اینهمه وقتتو میگیرما

من کوچیکتونم
گزینه بهتری نمیشناسم که freeair باشه تو این 1 زمینه آقا حمید باید به دادمون برسن:n02:

به قول یکی ار بچه ها:
سیستم باز ها 1 جای مقدسی دارن به اسم زیر تخت! و اجناس با ارزششون رو که لازم ندارن ، اونجا نگه داری می کنند ، فقط اجناس با ارزش!
این گلیدن کوچولوی ما هم از اون دسته ساب هاس که دلم نمیاد بفروشمش

دشمنت شرمنده من خوشحال میشم جواب سوالات رو میدم

بین 2 تا 3تومن بودجه هست

فکر کنم رفتی پیش مغازه دار ها و نصاب ها پرس و جو کردی؟!!!
من چند وقت بود میخواستم یه مغازه سیستمی بزنم ولی فکر کردم دیدم با این احساس مسئولیتی که نسبت به سیستم دیگران دارم 1-2 ماهه ورشکست میشم:n02:
آخه شما که تو این تاپیک داری سرچ می کنی بازم میگی 718؟؟؟؟ بازم میگی آبشار:n02: طرفش نرو

دوستمون اجزای خوبی معرفی کردن
بازم اگه کیفیت بیشتری میخواین میتونی کامپاننت بگیرید از گلیدن
rs165 حدود 550 تومن هست جفتی
100% که هیچی 500% از 718 و 6975 کیفیتت بهتر میشه

smmt2012
12-07-2013, 12:52
آره مغازه دارها دیونم کردن بابا هیچ کدام تا حالا اسم گلیدن یا آدیو سیستم رو نشنیدن خوب من از کجا بیارم!!!
کسی جایی رو تو اهواز سراغ نداره؟:n27:
واسه همینه که هی عوض میکنم و الان به پایونیر و کنوود رسیدم:n14:

smmt2012
12-07-2013, 12:54
یه سواااااااااااااال گلیدن و آدیو سیستم یه شرکت هستن؟؟؟؟؟چجورییاست؟!!!

smmt2012
12-07-2013, 14:04
دوستان قیمت دارین؟
آدیوسیستم co 609plus

esi222
12-07-2013, 14:40
دوستان قیمت دارین؟
آدیوسیستم co 609plus

سلام
دوست عزیز جدای از بحث سوالات یه انتقادی ازت داشتم امیدوارم ناراحت نشی...
البته با اجازه از دوستای گل بخصوص آقا حمید :n16:
شما به فاصله ی دو دقیقه دوتا پست دادی با 2 تا سوال !
به فاصله ی تقریبا 1 ساعت بعدش یه سوال دیگه !!!:n15:
دوست عزیز سعی کن اگه سوالی برات پیش میاد تو یه پست مطرح کنی تا نظم تاپیک بهم نخوره
بعد از اینکه دوستان لطف کردن و سوالتون رو پاسخ دادن شما هم اگه سوال دیگه ای برات پیش اومد مطرح کن.
پستاتون به اصلاح داره تبدیل به اسپم میشه... :n15:
واسه این گفتم که نظم تاپیک بهم نخوره و تاپیک شلوغ نشه
:n16:

rroohhaamm
12-07-2013, 14:50
سلام

به نظرتون 2 تا کامپوننت تایپ S alpine بگیرم یا یدونه R .. ? راستی تایپ S چنده ... R چنده ...

pahama1
12-07-2013, 16:04
سلام

به نظرتون 2 تا کامپوننت تایپ S alpine بگیرم یا یدونه R .. ? راستی تایپ S چنده ... R چنده ...
من نظرم اینکه دوتا کامپ حجم صدای خیلی خوبی داره، منبع قیمت های تقریبی رو پ خ کردم
تایپ R حدود 600 و تایپ S حدود 350

rroohhaamm
12-07-2013, 16:25
این لینکی که دادی قیمتاش به روزه ... ؟
کسی دیگه هم اگر سایتی واسه قیمته کامپوننت داره به من پیغام خصوصی کنه ...

pahama1
12-07-2013, 16:28

سایز فونت چی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایندگیشه دادا ،زنگ بزن قیمت روز بگیر،
کامپ های برنده های دیگه رو هم مقایسه کن،
حتی اگه دو تا کامپ 60 وات باشه بنظرم بهتر از یه کامپ 100 وات جواب میده

rroohhaamm
12-07-2013, 17:13
سایز رو زیاد میکنم که بهتر خونده بشه ...

اخه تو سایته اصلی alpine خوندم که سری R تو صدایه زیاد کیفیتش رو خیلی کم از دست میده نسبت به سری S ...

خوب امپه من 140 واته X2 .... دو تا کامپوننت بزنم بهش کیفیت میاد پایین ... اینطور که نوشته تو سایتش سری R خیلی بیشتر از S کیفیت داره و سری R تو صدایه زیاد هم کیفیت رو نگه میداره ... tweeter سری R هم مثله اینکه خیلی خوش صدا تره ...

میتونم برم دمه مغازه گوش کنما ولی میخوام اگر کسی تجربه داشتنشو داشته بگه ...

بازم اگر کسی صدایه اینارو شنیده بگه لطفا مخصوصا حمید جان ...

3FX
12-07-2013, 17:34
آره مغازه دارها دیونم کردن بابا هیچ کدام تا حالا اسم گلیدن یا آدیو سیستم رو نشنیدن خوب من از کجا بیارم!!!

دوستان قیمت دارین؟
آدیوسیستم co 609plus

در تهران نمایندگی هایی داره میتونین بگین براتون بفرستن ... حمیدخان هم تو همین سایت هستن که ما بهشون ارادت زیاد داریم
خود منم میخوام یه جفت کامپ RS165 و یه ساب RS12 شو بگیرم اما یه کم گرون شد جدیدا ما هم مشکل بودجه داریم. ...

سه برند گلیدن آدیوسیستم و ماسکونی با هم هستن و همکاری دارند

قیمت اون کواک 609 CO هم تقریبا 470 ت

اما پیشنهاد میکنم اگر ساب هم میخواید تهیه کنید کواکسیال نگیرید و کامپوننت تهیه بفرمایید ...

زیادم سراغ سیستم فروشا نرو اونا مکسدیر و بوستر و مارشال و تیاک و ... رو به عنوان بهترین جنس و جنس کره ای و آمریکایی و ... میکنن تو پاچه آدم یا میگن 718 و 6975 ویتامین بازاره و از این مزخرفات .... هههه

در ضمن شما برای کامپوننت و امپلی محصولات Hertz رو هم میتونید مد نظر قرار بدید
سری High Energy اون به نظر کیفیت قابل قبولی داره مثلا کامپ HSK165
و ارزون تر هم ESK165 هست که قابل قبول هست ... اما امپ هاش یه مقدار گرون تر هست

smmt2012
12-07-2013, 19:13
در تهران نمایندگی هایی داره میتونین بگین براتون بفرستن ... حمیدخان هم تو همین سایت هستن که ما بهشون ارادت زیاد داریم
خود منم میخوام یه جفت کامپ RS165 و یه ساب RS12 شو بگیرم اما یه کم گرون شد جدیدا ما هم مشکل بودجه داریم. ...

سه برند گلیدن آدیوسیستم و ماسکونی با هم هستن و همکاری دارند

قیمت اون کواک 609 CO هم تقریبا 470 ت

اما پیشنهاد میکنم اگر ساب هم میخواید تهیه کنید کواکسیال نگیرید و کامپوننت تهیه بفرمایید ...

زیادم سراغ سیستم فروشا نرو اونا مکسدیر و بوستر و مارشال و تیاک و ... رو به عنوان بهترین جنس و جنس کره ای و آمریکایی و ... میکنن تو پاچه آدم یا میگن 718 و 6975 ویتامین بازاره و از این مزخرفات .... هههه

در ضمن شما برای کامپوننت و امپلی محصولات Hertz رو هم میتونید مد نظر قرار بدید
سری High Energy اون به نظر کیفیت قابل قبولی داره مثلا کامپ HSK165
و ارزون تر هم ESK165 هست که قابل قبول هست ... اما امپ هاش یه مقدار گرون تر هست
آقا دمت گررررررم جواب دادی
سعی میکنم حتما 609 آدیو سیستم گیر بیارم,فقط یه سوال max power 609plus چنده؟مثلا 6975 500w ولی این زده 220/140w؟
یا 718ex مثلا 400وات!

3FX
12-07-2013, 19:41
آقا دمت گررررررم جواب دادی
سعی میکنم حتما 609 آدیو سیستم گیر بیارم,فقط یه سوال max power 609plus چنده؟مثلا 6975 500w ولی این زده 220/140w؟
یا 718ex مثلا 400وات!

یک مسئله رو باید اول براتون توضیح بدم
دو نوع توان وجود داره :
اول : توان ماکزیمم که بهش peak میگن یعنی ممکن هست یک لحظه به این توان برسه اما توان ادامه دار و ممتد نیست
دوم: توان متوسط یا RMS که ملاک کار ما هست و ممتد هست و معمولا توان واقعی نزدیک به این عدد است (البته معمولا پایین تر هست دلایل مختلف دارد مثلا در امپ ها چون ولتاژ تحویلی از ماشین دقیق روی 14.4 ولت نیست توان تولیدی کمی کمتر میشه و ... )

پس جمع بندی میکنیم به زبان ساده توان پیک یا ماکسیمم = کشک !! و معمولا دروغ اعلام میشه توسط شرکت های سازنده
توان مد نظر ما RMS هست

خوب بر میگردیم سر سوال شما
شما توان هایی که اعلام کردید توان پیک هست نه توان متوسط

اگر اشتباه نکنم در اعلام توان ها باید این ها باشند اعداد :

توان متوسط RMS:
6975 پایونییر= 80 وات
کنوود 718= 80 وات
CO 609 PLUS آدیوسیستم = 140 وات

توان های اعلامی روی 4 اهم هستند همگی ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جالب اینجاست که ماکس رو 200 اعلام کردن ... اما میبینید که پایونیر 6975 کم نمیاره میگه 500 وات ! :n09:

شما اگر میخوای اینو ببندی باید یه امپ خیلی خوب داشته باشی قاعدتا ... خودم هم نمیدونستم 140 وات هست خیلی زیاده ها !! جدا 140 وات میخواد تا درایو شه دوستان ؟
مثلا اون امپ پایونیر D8604 میتونه 100 وات بده که کم هست !

مدل MXC 609 هم هست که 100 وات میخواد و امپ جور کردن واسش راحت تر هست و قیمت کمتر هم داره ...

smmt2012
12-07-2013, 20:00
داداش یاهو نداری چندتا سوال بپرسم؟
اینجا اسپم نشم:n02:

smmt2012
12-07-2013, 20:05
یک مسئله رو باید اول براتون توضیح بدم
دو نوع توان وجود داره :
اول : توان ماکزیمم که بهش peak میگن یعنی ممکن هست یک لحظه به این توان برسه اما توان ادامه دار و ممتد نیست
دوم: توان متوسط یا RMS که ملاک کار ما هست و ممتد هست و معمولا توان واقعی نزدیک به این عدد است (البته معمولا پایین تر هست دلایل مختلف دارد مثلا در امپ ها چون ولتاژ تحویلی از ماشین دقیق روی 14.4 ولت نیست توان تولیدی کمی کمتر میشه و ... )

پس جمع بندی میکنیم به زبان ساده توان پیک یا ماکسیمم = کشک !! و معمولا دروغ اعلام میشه توسط شرکت های سازنده
توان مد نظر ما RMS هست

خوب بر میگردیم سر سوال شما
شما توان هایی که اعلام کردید توان پیک هست نه توان متوسط

اگر اشتباه نکنم در اعلام توان ها باید این ها باشند اعداد :

توان متوسط RMS:
6975 پایونییر= 80 وات
کنوود 718= 80 وات
CO 609 PLUS آدیوسیستم = 140 وات

توان های اعلامی روی 4 اهم هستند همگی ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جالب اینجاست که ماکس رو 200 اعلام کردن ... اما میبینید که پایونیر 6975 کم نمیاره میگه 500 وات ! :n09:

شما اگر میخوای اینو ببندی باید یه امپ خیلی خوب داشته باشی قاعدتا ... خودم هم نمیدونستم 140 وات هست خیلی زیاده ها !! جدا 140 وات میخواد تا درایو شه دوستان ؟
مثلا اون امپ پایونیر D8604 میتونه 100 وات بده که کم هست !

مدل MXC 609 هم هست که 100 وات میخواد و امپ جور کردن واسش راحت تر هست و قیمت کمتر هم داره ...
یعنی حتما باید 140w بده تا درایو بشه؟راجغ به درایو کردن هم اگه کوچولو توضیح بدین ممنون میشم...اکه 150w بده مشکلی نیست؟نمیسوزه؟

khafan8288
12-07-2013, 21:52
سلام
ماشینم 405 هست
الان روش یه جفت باند ts-1611 300W هست و پخش هم همون فابریک کارخونه هست
صدای باندهاش عالیه
اما وقتی تقریبا میره بالای 25 یه کمی صداش زر زر میکنه:n02:
میخوام یه کمی هم کیفیت صداش بالاتر بره
حالا به نظرتون فقط یه آمپیلی فایر بگیرم کافیه؟
اصلا چی لازم داره بگیرم؟

hamidR15
12-07-2013, 23:55
نه پراید 111:n02:
حالا چرا سیستم گلیدن؟برند توپی هست؟حرفه ای؟اماتورم دیگه تا حالا نشنیده بودم:n02:
سلام.
چون:
1- برند اورجینال و حرفه ای و با کیفیت هست.برای نمونه اسپیکرهای تمامی سری خودروهای BMW و GOLF رو برند Audio System تولید کرده و یه صورت فابریک قابل تهیه هست.
2-دارای نمایندگی رسمی و انحصاری هست.
3-دارای تخفیف برای دوستان این فروم.
4- دیگه چی از این بهتر؟:n02:
البته پراید تو استیج جلو ضعف داره. من توصیه میکنم اگر برای جلو بخواهید کامپوننت ببندید(هر کامپوننتی) بهتره کیک پنل روی درها براش ساخته بشه.هزینه بال امیره ولی ارزش داره.

با تشکر فراوان از آقا حمید
آفا اگه بتونم امپلی XL 150c4 بگیرم خیلی تاثیر داره؟قیمتش چنده الان؟
یا کواکسیال 1073 بهتر از MC609 نیست؟(واسه مچ 609 انتخاب کردی؟یا کلا بهتره؟)
اگه بتونم 500 بیشتر هزینه کنم خیلی فرق میکنه؟ارزش داره؟با 500 بیشتر کدوم مورد رو تقویت کنیم بهتره و تاثیر گذارتر؟:n01:
یعنی بودجم بشه 2میلیون نیم
آمپ XL150 رو شرکت تموم کرده.ولی من ماسکونی وان 120.4 رو پیشنهاد میکنم.MADE IN ITALY و بسیار باکیفیت.قدرت خوبی هم داره. 4 تا 120 وات واقعی و دارای استاندارد CEA 2006 و.....قیمت 1.420.000 تومن.
به جای 1073 من CO رو پیشنهاد میکنم. هرتز 690 هم خوبه.آلپاین تایپ R هم مناسبه.اونم با تخفیف قابل تهیه هست.

206 هاچ بکه حمید خان

مخلص
هم قدرت خوبی داره و هم کیفیت مناسبی. البته باید با آمپ خوب بسته بشه.
RS 12 فروشش 380 هست.تخفیفم داره.اگر خواستید تو pmعرض میکنم.

سلام
آمپ ماسکونی و کامپ SQX برای ایشون تهیه شده.منتظر مابقی قطعات هستیم.عکس براتون قرار میدم.
من برای استیج عقب با 1073 مخالف بودم ولی ایشون فرمودن که چون ماشین خانواده هست و ممکنه باکس ساب رو گاهی اوقات از ماشین خارج نمائیم ،میخوام BASS رو همیشه داشته باشم.وگرنه من نظرم حد اقل (با توجه به محدودیت بودجه) به کامپ RS165 بود که واقعا با ماسکونی خوب جواب میده.
برای آمپ ساب هم قرا بود CAD 11 بگیرم که نشد.لذا 9105 هم کارشون رو راه می اندازه.سابهای ایشون 350w RMS هست که این امپ روی 2 اهم 900 وات یعنی سهم هر ساب 450 وات میشه و کافیه.
تو فکر خازن خوب هم هستم تا ببینم چی پیدا میشه.

دوستان نظرتون چیه؟
اینجوری که دارم پیش میرم سر از 7,8 میلیون در میارم

استاد حمید اگه لطف کنی نظرتو بگی و قیمت هر کدام ممنون میشم

HU:8019
کامپ جلو:موافقم.(کیک پنل فایبر حتما باید بسازیم حدود 150-60 در میاد باید قیمت بگیرم)
استیج عقب:CO 609
آمپ:ماسکونی one 120.4
اکسسوری:گلیدن های اند RCA ;hبل .جفتی 100 تومن.+پک برق خوب 85 تومن.
ضمنا من استاد نیستم.شاگردتونم و دارم درس پس مسدم. خدمت همگی. هر جا هم اشتباه کردم تذکر فراموش نشه.

چرا V2?یه پایونیر 5500T بگیرید براش کافیه.

با سلام

من هم همچين سيستمي رو ميخوام جمع كنم بودجه حدودا 700 تومن با توجه به قديمي بودن زمان پست و احتمال اومدن سيستم هاي جديد و همچنيا احتمالا كم شدن قيمت ها دوباره اين پست رو اوردم بالا ضمنا من ساب نميخوام و پخش هم ميخوام فقط USB باشه ماشين هم پرايد 141 هست.

آپديت اول
پ.ن:پخش هاي پايونر فقط USB خور خورجي صداشون نصب به پخش هاي USB و CD خور ضعيف تره؟ كلا چه مشخصه اي از پخش اين مورد رو نشون ميده؟

آپديت دوم
سرچي كه امروز كردم به اين سه باند رسيدم
كدوم باند بهتره دوستان؟
mtx 693 kenwood قيمت 210
Earthquake T693 قيمت 155
DLS Reference 960 قيمت ؟؟؟
و همچنيا آيا آمپلي ه kenwood m526 به قيمت ه 170 تومن ميتونه براي يكي از اين سه باند مناسب باشه؟
پخش رو هم پايونير MVH-155 با قيمت 192 تومن انتخاب كردم
با تشكر
من DLS 960 vو موافقم.
آمپ هم از خود DLS تهیه نمائید.

خوب شما بینه TYPE R و GLADEN که گفتین کدومو انتخاب میکنی... راستی tYPE R 60C چنده ..؟ میخئام تو صدایه زیاد قاطی نکنه صداشم تیز نباشه ....

نظرتون درباره Grandzero چیه ... ؟ اصلا طرفش نرم ... ؟
هر دو خوبن. فقط امپ مناسب باید براشون تهیه نمائید. مثل ml100.2
R60C حدود 615 تومن هست
گلیدن SQX165 قیمتش 820 هست و RS 165 قیمتش 550 تومن.
اصلا طرفش نرو.

اصلا حرفهاشون رو گوش نکن.من یه صدای تضمن شده بهت تحویل میدم. فقط نصب سیستم خیلی خیلی مهمه.
اگر خواستید من براتون تهیه و ارسال میکنم.

آدیو سیستم و ماسکونی زیر مجموعه گلیدن هستند.

دوستان قیمت دارین؟
آدیوسیستم co 609plus

495 تومن.
دیگه چه امری دارید گلم؟:n02:

hamidR15
13-07-2013, 00:07
یعنی حتما باید 140w بده تا درایو بشه؟راجغ به درایو کردن هم اگه کوچولو توضیح بدین ممنون میشم...اکه 150w بده مشکلی نیست؟نمیسوزه؟
نه چون Sens ش بالاس با 100-120 وات هم درایو میشه.
150 وات براش زیاده.

سلام
ماشینم 405 هست
الان روش یه جفت باند ts-1611 300W هست و پخش هم همون فابریک کارخونه هست
صدای باندهاش عالیه
اما وقتی تقریبا میره بالای 25 یه کمی صداش زر زر میکنه:n02:
میخوام یه کمی هم کیفیت صداش بالاتر بره
حالا به نظرتون فقط یه آمپیلی فایر بگیرم کافیه؟
اصلا چی لازم داره بگیرم؟
دوست خوبم. بهتره آمپلیفایر با تونا مناسب استفاده کنید. اون توانی که فرمودید توان MAX هست.
ضمنا اگر بتونید پخشتون رو هم تعویض کنید بهتره.

سلام

دو تا کامپ کنار هم؟برای چی؟یک جفت کامپ خوب کافیه.

من نظرم اینکه دوتا کامپ حجم صدای خیلی خوبی داره، منبع قیمت های تقریبی رو پ خ کردم
تایپ R حدود 600 و تایپ S حدود 350
امیر جان،کاربر فعالیتون مبارک باشه عزیزم.خیلی خوشحال شدم.انشاءالله مدارج بالاتر.:n12::n16::n12::n16::n12::n16:

نمیدونم امیر خان همین آدرس رو ارائه کردن یا خیر؟

rroohhaamm
13-07-2013, 00:08
خوب حمید جان بینه تایپ ار و اس چیکا ر کنم ...

خیلی تفاوت داره واسه کامپوننتش ... ؟

قیمتش که خیلی تفاوت داره ....

اگر صداشون رو شنیدی تفاوتشون چیه و با اون مدله گلدن چقدر فرق دارن ... جزیی تر بگی مرسی...

smmt2012
13-07-2013, 00:45
مرسسسسسسسسسییی آقا حمید که حوصله به خرج میدی و به همه سوال ها جواب میدی
حالا که تصمیم گرفتم ساب ببندم 2جفت کامپونت بگیرم بهتر نیست؟بیخیال کواک بشم؟
دوستان هر کی تجربه داشته کمک کنه ممنون میشم

3FX
13-07-2013, 02:36

تازه برگشتی به حرف من که اگر قصد خرید ساب دارید بیخیال کواک بشید ! کامپ + ساب = :n19:

در مورد سوختن و ... شما نگران نباش وقتی میبری نصب کنی سیستم رو بر فرض امپ شما 150 وات توان تولید میکنه و کواک شما 120 تا میخواد یه پیچ برای تنظیم گین (gain یا همون بهره که نسبت خروجی به ورودی رو میگن حالا میتونه بهره ولتاژ باشه یا توان یا ...) که با باز و بسته کردن اون میزان گین امپ رو تنظیم میکنه تا توان مورد نیاز به کواک شما برسه ...

dj_mesmol
13-07-2013, 09:37
من DLS 960 vو موافقم.
آمپ هم از خود DLS تهیه نمائید.

با تشكر از شما
لطفا مدل آمپيلي رو هم بگيد

بعد يه سوال ديگه باند بيضي رو طاقچه 141 مشكل ساز نميشه ؟

khafan8288
13-07-2013, 14:15
یعنی من آمپیلی چند وات بگیرم؟
فعلا پول چندانی ندارم پخش هم بگیرم:n03:

pahama1
13-07-2013, 14:36
یعنی من آمپیلی چند وات بگیرم؟
فعلا پول چندانی ندارم پخش هم بگیرم:n03:

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون از ts-1611 این باند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پایونیره ، گویا توانی حدود 30 وات داره و نمی تونید با آمپ ازش استفاده کنید اگه یه صدای مناسب و سیستم مینیم میخواید به فکر
پخش + باند + آمپ باشید
با توجه به بودجتون دوستان میتونن قطعات مناسب تر رو بهتون معرفی کنن

Amir Sepehr
13-07-2013, 16:21
سلام دوستان کسی تو تهران جایی که وارد وارد باشه برای تنظیم سراغ داره برم ؟؟؟

سیستم ساب نداره یه دست کامپ جلو با 1073 عقب ولی میخوام صدای درست بگیرم خودم نمیتونم تنظیم کنم....

کسی سراغ داره ؟؟؟ به این نصابای ستارخان که اصلا نمیشه اعتماد کرد از تنظیم گینو این چیزا هیچی حالیشون نیست !!!

غرب تهران باشه بهتر... نبود جای دیگه ام میریم :n02:

hamidR15
13-07-2013, 16:48
خوب حمید جان بینه تایپ ار و اس چیکا ر کنم ...

خیلی تفاوت داره واسه کامپوننتش ... ؟

قیمتش که خیلی تفاوت داره ....

اگر صداشون رو شنیدی تفاوتشون چیه و با اون مدله گلدن چقدر فرق دارن ... جزیی تر بگی مرسی...

سلام
TYPE R بهتر و قویتر از S هست.یک جفتش کافیه .
گلیدن سری SQX به نظر من ازR بهتره. قدرتش 10 وات بالاتره و روی 2 اهم درایو میشه. کراس اوور پیشرفته تری داره نسبت به آلپاین.قابلیت 504 پروگرام هست کاس اوورش.من باشم اینو بر میدارم در مقابل آلپاین.گلیدن نمودار صافتری دارهوپیک نداره.

خواهش میکنم گلم.
100% بهتره. من تصور میکردم که ساب نمیبندید.
ولی با توجه به نوع خودروتون که پراید هست قبلا هم عرض کردم باید برای استیج جلو براتون کیک پنل بسازیم. یا بیدی بسازن.

با تشكر از شما
لطفا مدل آمپيلي رو هم بگيد

بعد يه سوال ديگه باند بيضي رو طاقچه 141 مشكل ساز نميشه ؟
آمپ CA 22 یا XM20
من تاقچه 141 رو ندیدم.ولی فکر میکنم اگر رو تافچه MDF بسته بشن بهتره.

hamidR15
13-07-2013, 16:50
سلام دوستان کسی تو تهران جایی که وارد وارد باشه برای تنظیم سراغ داره برم ؟؟؟

سیستم ساب نداره یه دست کامپ جلو با 1073 عقب ولی میخوام صدای درست بگیرم خودم نمیتونم تنظیم کنم....

کسی سراغ داره ؟؟؟ به این نصابای ستارخان که اصلا نمیشه اعتماد کرد از تنظیم گینو این چیزا هیچی حالیشون نیست !!!

غرب تهران باشه بهتر... نبود جای دیگه ام میریم :n02:

سلام امیر سپهر جان.
پخش و آمپت چیه؟

hamidR15
13-07-2013, 17:29
سلام
امروز فرصت کردم چنتا عکس از آمپلیفایر و کامپوننت آقا آیت براتون بگیرم.پروژه ایشون در دست تکمیل هست :

Amir Sepehr
13-07-2013, 22:21
سلام امیر سپهر جان.
پخش و آمپت چیه؟

سلام حمید اقا ....:n16:

پخش 7016 امپ 8004 یه جفت 1073 عقب hsk 165 جلو

masooumi
13-07-2013, 23:22
سلام دوستان

اینجا چقدر حرفه ای تبادل نظر می کنید ، من که کلا هیچی نفهمیدم! :n01:

حالا بگذریم از این صحبت ها ، بنده یک پخش برای خودرو می خوام با بودجه 200 تا نهایت 300 به اضافه یک جفت باند 16 و یک جفت باند 13 (ماشین 206 هست)

برای کسی می خوام که فقط می خواد پخش فابریک رو عوض کنه وگرنه اهل سیستم و ... نیست.

ممنون که کمک می کنید و چند مدل و برند با قیمت های تقریبی را اعلام می کنید

rroohhaamm
13-07-2013, 23:33
حمید جان قابلیت 504 پروگرام هست کراس اورش .... یعنی چی ....؟

3FX
14-07-2013, 00:19
سلام دوستان

حالا بگذریم از این صحبت ها ، بنده یک پخش برای خودرو می خوام با بودجه 200 تا نهایت 300 به اضافه یک جفت باند 16 و یک جفت باند 13 (ماشین 206 هست)

برای کسی می خوام که فقط می خواد پخش فابریک رو عوض کنه وگرنه اهل سیستم و ... نیست.

یه مینی سیستم برای 206 برادرم بستم صداش بدک نیست و راضی کننده هست و دقیقا جای فابریک هست

هدیونیت 8019 ( که شما میتونی 7016 دست دوم بگیری با 350 ت)
کامپوننت 16.5 سانت جلو : ESK 165 HERTZ
کواک گرد 13 سانت عقب : ECX 130 HERTZ
امپلی 4 کانال استریو : SONY GTR4A

کامپ جلو 260 ت و کواک عقب 130 ت و امپ 390 ت آکبند از توپخونه تهیه شد ...

این min ام حالت یه سیستم هست به نظرم برای 206 که فابریک رو تبدیل به یه چیز قابل قبول کرد !! ...

البته راههای دیگه هم هست که مثلا یه کواک بیضی برای عقب بگیری و تاقچه رو mdf بندازی و بدون امپ سر کنی تا بعدا ...

حالا شما با 300 میخواید هم پخش بگیرید هم باند برای جلو و عقب ؟ :n13:
اگر + هست فعلا فقط یه پخش بگیرید همین ...

pahama1
14-07-2013, 08:34
سلام دوستان

سلام دوست عزیز
همونطور که جناب 3FX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خدمتتون گفتند با این مبلغ بیش از یک قطعه نمیشه تهیه کرد، نهایت تغییر با این هزینه فقط یه پخش معمولیه

dj_mesmol
14-07-2013, 09:28
آمپ CA 22 یا XM20
من تاقچه 141 رو ندیدم.ولی فکر میکنم اگر رو تافچه MDF بسته بشن بهتره.

مرسي
من سرچ كردم تو سايت فارسي چيز خاصي پيدا نكردم اين دو مدلو!
لطفا قيمت و همچنيا جايي رو كه ميشه تهيه كردشون رو هم بگيد

peeyymmaann
14-07-2013, 09:32
دوستان کسی قیمت اینارو داره؟
هر 3 کامپوننت هستن
hertz:
mlk 3 pa 2
mlk 3 pa
hsk 163
esk 163L.5

pahama1
14-07-2013, 09:42
دوستان کسی قیمت اینارو داره؟
هر 3 کامپوننت هستن
hertz:
mlk 3 pa 2
mlk 3 pa
hsk 163
esk 163L.5

پیمان رفتی خوب خوباشو جدا کردی هاااا :n06:
mlk 3 pa 2 سه تیکست ، فکر میکنم جداد جدا باید خریداری کنی، کراسشو اگه اشتب نکنم حدود 400 قیمت گرفتم
hsk 163 فکر میکنم نهایتا 500 باشه
اطلاعات بیشتر هم تو پ خ براتون فرستادم

smmt2012
14-07-2013, 10:35
دوستان این یعنی چی؟subwoofer with Dual 4 voice coils

masooumi
14-07-2013, 11:44
حالا شما با 300 میخواید هم پخش بگیرید هم باند برای جلو و عقب ؟ :n13:
اگر + هست فعلا فقط یه پخش بگیرید همین ...

ممنون از شما
مبلغ 300 فقط برای پخش هست.

سلام دوست عزیز
همونطور که جناب 3FX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خدمتتون گفتند با این مبلغ بیش از یک قطعه نمیشه تهیه کرد، نهایت تغییر با این هزینه فقط یه پخش معمولیه

ممنون

peeyymmaann
14-07-2013, 17:48
حالا من موندم gladen صدای بهتری داره هرتز؟
از لحاظ قیمت کدوم ارزونتره نصبت به کیفیتی که دارن؟

peeyymmaann
14-07-2013, 17:49
پیمان رفتی خوب خوباشو جدا کردی هاااا :n06:
mlk 3 pa 2 سه تیکست ، فکر میکنم جداد جدا باید خریداری کنی، کراسشو اگه اشتب نکنم حدود 400 قیمت گرفتم
hsk 163 فکر میکنم نهایتا 500 باشه
اطلاعات بیشتر هم تو پ خ براتون فرستادم

pahama1
14-07-2013, 18:23
یعنی دوتا سیم پیچ با مقاومت 4 اهم ،

اگه اشتباه نکنم هرتز یکم ارزون تره البته بستگی داره شما کدوم مدل از این دو برند رو با هم مقایسه کنی
در مورد صدا هم بنظر من اگه امکانشو داری صدای هر دو رو گوش بده ببین با کدوم راحت تری، اما اگه رو کاغذ میخوای مقایسه کنی به سری به رنج فرکانس هاشون بزن
راستی پیمان جان بقیه قطعات سیستم چیه؟ چقدر میخای هزینه کنی؟ و کامپ چند سانتی میخوای؟ اگه آمپ فیکه انتخاب از هرتز یا آدیسان بنظرم منطقی تره

smmt2012
14-07-2013, 19:46

اگه اشتباه نکنم هرتز یکم ارزون تره البته بستگی داره شما کدوم مدل از این دو برند رو با هم مقایسه کنی
در مورد صدا هم بنظر من اگه امکانشو داری صدای هر دو رو گوش بده ببین با کدوم راحت تری، اما اگه رو کاغذ میخوای مقایسه کنی به سری به رنج فرکانس هاشون بزن
راستی پیمان جان بقیه قطعات سیستم چیه؟ چقدر میخای هزینه کنی؟ و کامپ چند سانتی میخوای؟ اگه آمپ فیکه انتخاب از هرتز یا آدیسان بنظرم منطقی تره
یعنی چی؟یعنی قدرتش 2برابر؟؟!چقدر تاثیر داره؟

peeyymmaann
14-07-2013, 21:11

خب سیستمم اینه:
هدیونت 5350 پایونیر
کواک hcx 690
کواک جلو ecx 100
ساب cvx12
امپ مونو mtx tc8001
امپ 4کانال 2200 وات earthquake
با داشتن اینا میخوام یه کامپ اضافه کنم صدای خوانندرو بیشتر داشته باشم.
حالا بین هرتز و ادیسان و گلیدن موندم بودجه 300-400

hamidR15
14-07-2013, 23:31

سلام
ببین دوست من(اسمتون؟)هر اسپیکری دارای یک سیم پیچ صدا یا voice coilهست.این سیم پبچ ها دارای مقاومتهای متفاوت هستند.حالا تو ساب ووفرها این وویسها ازیک عدد تا چهار عدد رو تشکیل میدن و هر voice coil دارای یه امپدانس نامی هست.
پس زمانی که یک ساب dualکویل تولید میشه اغلب یادو تا دو اهم هست یا دوتا چهار اهم.سابهای dualرو باید براساس میزان اهمشون و تواناییهای آمپلیفایربه صورت موازی یا سری بسیم کشی و به آمپلیفایر متصل کرد.

hamidR15
14-07-2013, 23:40
خب سیستمم اینه:
هدیونت 5350 پایونیر
کواک hcx 690
کواک جلو ecx 100
ساب cvx12
امپ مونو mtx tc8001
امپ 4کانال 2200 وات earthquake
با داشتن اینا میخوام یه کامپ اضافه کنم صدای خوانندرو بیشتر داشته باشم.
حالا بین هرتز و ادیسان و گلیدن موندم بودجه 300-400
سلام
شما اگر صدای ووکال رو بیشتر میپسندی باید از کامپوننتهایی که در قسمت dust capشون از فیز که شبیه مخروط فلزی هستن استفاده کنید.یا از کامپوننتهای 3wayبهره ببرید.لذا قیمتها با میزان بودجه شما حد اقل تاجایی که من میدونم سازگار نیست.
یه توصیه کوچولو هم دارم پیمان جان بهتون.از سری دایچی هرتز دوری کن.حتی سری انژی هم جالب نیست.فقط های انرژی و میل.البته شخصا صدای میل رو با آمپ هیومن رین و سابهای میل شنیدم و اصلا نظرم و جلب نکرد.البته نظر و سلیقه شخصیم رو از تجربه شنیداربم
خدمتتون عرض کردم.
وای چقدر با کیبورد گوشی سخته تایپ کردن.ببخشید اگه غلط املایی داشتم.

hamidR15
14-07-2013, 23:49
سلام حمید اقا ....:n16:

پخش 7016 امپ 8004 یه جفت 1073 عقب hsk 165 جلو
سلام
امیر جان یه تماس با من بگیر

حمید جان قابلیت 504 پروگرام هست کراس اورش .... یعنی چی ....؟
یعنی 504حالت تنظیم صدا و فرکانس بدای میدرنج کردن مید باس کردن و تنظیم تیوترهاو....داره.خیلی کراس اوورهای پیشرفته ای داره و با فیوزهایی که تعبیه کرده این تغییرات رو انجام میده

مرسي
من سرچ كردم تو سايت فارسي چيز خاصي پيدا نكردم اين دو مدلو!
لطفا قيمت و همچنيا جايي رو كه ميشه تهيه كردشون رو هم بگيد
تو خ سورنا یه نمایندگی داره.قیمت و ندارم شرمتده

smmt2012
14-07-2013, 23:54
سلام
ببین دوست من(اسمتون؟)هر اسپیکری دارای یک سیم پیچ صدا یا voice coilهست.این سیم پبچ ها دارای مقاومتهای متفاوت هستند.حالا تو ساب ووفرها این وویسها ازیک عدد تا چهار عدد رو تشکیل میدن و هر voice coil دارای یه امپدانس نامی هست.
پس زمانی که یک ساب dualکویل تولید میشه اغلب یادو تا دو اهم هست یا دوتا چهار اهم.سابهای dualرو باید براساس میزان اهمشون و تواناییهای آمپلیفایربه صورت موازی یا سری بسیم کشی و به آمپلیفایر متصل کرد.
مهدی هستم عزیز
یعنی قدرتش بیشتر هست از 1کویل؟
2تا 4اهم هست
چقدر تاثیر داره؟

mostafa_360
14-07-2013, 23:57
سلام بر اساتید
می خواستم ببینم این امپ های غیر معروف مثل مکسیدر،تورنادو،مارشال و... ارزش خرید دارند؟خریدشون ریسک نیست؟
اگر ارزش دارند لطفآ یک امپ مناسب از چنین برندهایی برای کواک HCX 690 یا DLS 1073 یا co609 plus معرفی کنید.(راستش دنبال یک امپ ارزان برای ساپورت چنین کواک هایی هستم)
ممنون اگر راهنمایی کنید.:n16:

BIG-BANG
15-07-2013, 00:44
سلام بر اساتید
می خواستم ببینم این امپ های غیر معروف مثل مکسیدر،تورنادو،مارشال و... ارزش خرید دارند؟خریدشون ریسک نیست؟
اگر ارزش دارند لطفآ یک امپ مناسب از چنین برندهایی برای کواک HCX 690 یا DLS 1073 یا co609 plus معرفی کنید.(راستش دنبال یک امپ ارزان برای ساپورت چنین کواک هایی هستم)
ممنون اگر راهنمایی کنید.:n16:

چرا دوست عزیز ریسک هست و چه ریسکی اول که مشتری اول و اخرش خودتی دومم به قطعات دیگت اسیب میرسونن شما امپ ارزون میخوای ساند استریم بردار

Sent from my HTC One X

Lamanta
15-07-2013, 04:04
سلام
یه پخش خوب برای پرشیا میخوام که پنل زیبایی داشته باشه ترجیها رنگ قرمز مشکی و USB خور باشه و قابلیت shuffle (رندم پخش کردن آهنگ های داخل فلش ) رو هم داشته باشه....
چی سراغ دارید ؟ تا 300-400 تومان (هرچی کمتر بهتر)

+ f.a.r.i
15-07-2013, 05:55
سلام

برای پخش فابریک 206 یک جفت باند بسیار خوب و با بیس نرم همانند 6975 میخوام . اما 6975 نباشه ...............میخوام صداش خیلی خیلی نزدیک 6975 باشه

موجود باشه قیمت هم تا 500 هزارتومن . الان فقط پخش فابریک 206 رو دارم .

hoseinsps
15-07-2013, 07:47
سلام

برای پخش فابریک 206 یک جفت باند بسیار خوب و با بیس نرم همانند 6975 میخوام . اما 6975 نباشه ...............میخوام صداش خیلی خیلی نزدیک 6975 باشه

موجود باشه قیمت هم تا 500 هزارتومن . الان فقط پخش فابریک 206 رو دارم .

سلام
co609 و dls1073 و hertz690
فیمت هاشونم اگه اشتباه نکنم بین 450 تا 550
ولی بدون امپ از یک پنجم حجم صدا بیشتر نمیتونید استفاده کنید!

hoseinsps
15-07-2013, 11:25
سلام
یه پخش خوب برای پرشیا میخوام که پنل زیبایی داشته باشه ترجیها رنگ قرمز مشکی و USB خور باشه و قابلیت shuffle (رندم پخش کردن آهنگ های داخل فلش ) رو هم داشته باشه....
kenwood7016
البته 450 تومنه فک کنم
ولی ارزش داره باو

hamidR15
15-07-2013, 13:49
مهدی هستم عزیزیعنی قدرتش بیشتر هست از 1کویل؟2تا 4اهم هستچقدر تاثیر داره؟سلام مهدی جان.قدرتش رو که کارخانه سازنده مشخص کرده.شما باید بر اساس اهم کویل باید موازی یا سری ببندی به آمپ.اگر دو کویل 2اهمیه در حالت موازی امپدانس کل ساب میسه 1در حالت سری میشه 4اگر کویلها 4اهمی باشند در حالت موازی:امپدانس کل ساب میشه 2اهم و در حالت موازی میشه 8حالا باید ببینید توان RMSسابتون چقدر هست،برای اون آمپ مناسب که روی امپدانسهای کل استیبل باشه تهیه کنید.امیدوارم متوجه شده باشید.پاسخ سوالات دیگر عزیرانم رو هم که دوستان گلم دادند.التماس دعا دارم ازتون.یاعلی

hamidR15
15-07-2013, 13:54
سلام بر اساتیدمی خواستم ببینم این امپ های غیر معروف مثل مکسیدر،تورنادو،مارشال و... ارزش خرید دارند؟خریدشون ریسک نیست؟اگر ارزش دارند لطفآ یک امپ مناسب از چنین برندهایی برای کواک HCX 690 یا DLS 1073 یا co609 plus معرفی کنید.(راستش دنبال یک امپ ارزان برای ساپورت چنین کواک هایی هستم)ممنون اگر راهنمایی کنید.:n16:سلامغیر از 1073برای اون دوتا 5500 پایونیر تو ارزونها خوبه.1073رو باید 140واقعی بهش بدی.اصلا دنبال ریمارکها نرو ی:

hamidR15
15-07-2013, 14:00
دوستان عزبزخصوصا عزیرانی که جدیدا به جمع ما پیوستن بهتون پیشنهاد میکنم این تاپیک رو مطالعه نمایید.نکات مفیدی رو دوستانم گردآوری کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Horror1911
15-07-2013, 15:16
سلام دوستان.
من مدتی پیش یه سیستم صوتی بستم با مشخصات زیر
HeadUnite Pioneer AVH-P8450 BT
Speaker Pioneer 6975 V2
Component Focal
Sub Pioneer D4
دو تا آمپ Maxeeder + یه خازن Maxeeder

حالا سیستم مشکل ایجاد شد و نویز داد زد اسپیکر ها رو سوزوند !
فروشنده به جای 6975 V2 برام 6995S گذاشت. نظرتون چیه ؟ به نظرتون خوبه این اسپیکر ؟

بعدش آمپ هم مثل اینکه مشکل براش ایجاد شده قراره عوض کنه ! نظرتون کلا درباره Maxeeder چیه ؟ خوبه یا بهتره یکم هزینه کنم عوض کنمش ؟‌

Lamanta
15-07-2013, 16:02
سلام

kenwood7016
البته 450 تومنه فک کنم
ولی ارزش داره باو

از پایونیر و سونی هم بگید لطفا

Horror1911
15-07-2013, 16:43
کسی نیست کمکی بکنه ؟

pahama1
15-07-2013, 17:15
سلام دوستان.
من مدتی پیش یه سیستم صوتی بستم با مشخصات زیر
HeadUnite Pioneer AVH-P8450 BT
Speaker Pioneer 6975 V2
Component Focal
Sub Pioneer D4
دو تا آمپ Maxeeder + یه خازن Maxeeder

حالا سیستم مشکل ایجاد شد و نویز داد زد اسپیکر ها رو سوزوند !
فروشنده به جای 6975 V2 برام 6995S گذاشت. نظرتون چیه ؟ به نظرتون خوبه این اسپیکر ؟

بعدش آمپ هم مثل اینکه مشکل براش ایجاد شده قراره عوض کنه ! نظرتون کلا درباره Maxeeder چیه ؟ خوبه یا بهتره یکم هزینه کنم عوض کنمش ؟‌

سلام از ماست
دوست عزیز همه سیستم یه طرف ، اون فوکاله چی میگه ؟؟؟؟؟ عایااااا؟؟؟؟
خدمت شما عرض کنم که اگه باز هم اسپیکرها سوخت غافلگیر نشید، مشکل از آمپه که اسپیکرها می سوزن
یا آمپ توان بالاتری از توان اسپیکرها بهشون وارد میکنه یا جریان کلیپ شده ارسال میکنه که احتمال دومی با توجه به برند آمپ ها به مراتب بیشتره
Maxeeder برند جالبی نیست ، سعی کنید در صورت هزینه مجدد حتما از آمپ هایی استفاده کنید که یا برندهای شناخته شده ای هستن یا کارنامه ی خوبی دارن مثل کنوود - jvc -ساند و ..... یا حداقل پایونیر
در مورد اسپیکر هم ،انتخاب بهتری میتونید داشته باشید.
مطالب چندین صفجه قبل رو مطالعه کنید میتونه مفید باشه

Horror1911
15-07-2013, 17:22
سلام از ماست
دوست عزیز همه سیستم یه طرف ، اون فوکاله چی میگه ؟؟؟؟؟ عایااااا؟؟؟؟
خدمت شما عرض کنم که اگه باز هم اسپیکرها سوخت غافلگیر نشید، مشکل از آمپه که اسپیکرها می سوزن
یا آمپ توان بالاتری از توان اسپیکرها بهشون وارد میکنه یا جریان کلیپ شده ارسال میکنه که احتمال دومی با توجه به برند آمپ ها به مراتب بیشتره
Maxeeder برند جالبی نیست ، سعی کنید در صورت هزینه مجدد حتما از آمپ هایی استفاده کنید که یا برندهای شناخته شده ای هستن یا کارنامه ی خوبی دارن مثل کنوود - jvc -ساند و ..... یا حداقل پایونیر
در مورد اسپیکر هم ،انتخاب بهتری میتونید داشته باشید.
مطالب چندین صفجه قبل رو مطالعه کنید میتونه مفید باشه

عزیز مگه فوکال بده حالا ؟ گفتن خوبه ما هم گذاشتیم !
پس مشکل از آمپ ! وقتی خود فروشنده گفت باید آمپ عوض شه حدث زدم که مشکل از آمپ. خدا کنه قبول کنه که در مقابل یه مقدار هزینه آمپ رو یه مدل دیگه بذاره.
در مورد اسپیکر هم به خدا من در یک قدمی روانی شدن هستم !!! هر کی یه چیزی میگه ! یکی میگه اصلا 6975 V2 اصل نیست ! یکی میگه اصل کارکردش بالای ۱ میلیون قیمت داره. هر کسی یه حرفی میزنه !
من خب چیکار کنم ؟ الان یه 6995S بسته برام ! بگم عوضش کنه ؟ از کجا بفهمم این اسپیکرا اصل هستن یا نه ؟ آخه اکثرا میگن فیکه !

من خودم دنبال یه کیفیت خوب هستم.

pahama1
15-07-2013, 17:35
عزیز مگه فوکال بده حالا ؟ گفتن خوبه ما هم گذاشتیم !
پس مشکل از آمپ ! وقتی خود فروشنده گفت باید آمپ عوض شه حدث زدم که مشکل از آمپ. خدا کنه قبول کنه که در مقابل یه مقدار هزینه آمپ رو یه مدل دیگه بذاره.
در مورد اسپیکر هم به خدا من در یک قدمی روانی شدن هستم !!! هر کی یه چیزی میگه ! یکی میگه اصلا 6975 V2 اصل نیست ! یکی میگه اصل کارکردش بالای ۱ میلیون قیمت داره. هر کسی یه حرفی میزنه !
من خب چیکار کنم ؟ الان یه 6995S بسته برام ! بگم عوضش کنه ؟ از کجا بفهمم این اسپیکرا اصل هستن یا نه ؟ آخه اکثرا میگن فیکه !

من خودم دنبال یه کیفیت خوب هستم.

نه اتفاقا برعکس، سطح و کلاس فوکال خیلی بالاتر از بقیه قطعاته، واسه همین تعجب کردم
اخه ندیده بودم کسی که فوکالو پیشنهاد میده ، 6975 رو هم پیشنهاد بده!!!
اما در مورد اسپیکر ، شما چقدر میخای هزینه کنی ؟
اگه در حد 6975 میخاید هزینه کنید بهتره از نمایندگی پایونیر تهیه کنید، اینجوری حداقل فیک نمی خرید اما کلا پایونیر توصیه نمیشه ، اگه آمپ خوب بگیرید باید حدود 500 حداقل هزینه کنید در مورد اسپیکر هم همین حدود یا 50 کمتر هزینه دارید ، در این صورته که حداقل یه سیستم ماندگار خواهید داشت. نصاب رو هم دعا میکنید:n06:

Horror1911
15-07-2013, 18:15
نه اتفاقا برعکس، سطح و کلاس فوکال خیلی بالاتر از بقیه قطعاته، واسه همین تعجب کردم
اخه ندیده بودم کسی که فوکالو پیشنهاد میده ، 6975 رو هم پیشنهاد بده!!!
اما در مورد اسپیکر ، شما چقدر میخای هزینه کنی ؟
اگه در حد 6975 میخاید هزینه کنید بهتره از نمایندگی پایونیر تهیه کنید، اینجوری حداقل فیک نمی خرید اما کلا پایونیر توصیه نمیشه ، اگه آمپ خوب بگیرید باید حدود 500 حداقل هزینه کنید در مورد اسپیکر هم همین حدود یا 50 کمتر هزینه دارید ، در این صورته که حداقل یه سیستم ماندگار خواهید داشت. نصاب رو هم دعا میکنید:n06:

آهان فکر کردم منظورت اینه که برند آشغالیه :n02:
حالا که متاسفانه خرید کردم از کجا بفهمم اصل هستش یا نه ؟ چون از خود شخص برداشتم مجبورم بگم همون برام عوض کنه اگه بخوام. حالا از کجا بدونم 6975 V2 یا 6995S که قراره برام بذاره کدومش اصله ؟
اصلا به نظرت کدوم بهتره ؟ یعنی از کدومش استفاده کنم اگه انتخاب بین این ۲ باشه ؟

حالا آمپ هم شاید ۲۰۰ ۳۰۰ بهش دادم گفتم برام عوض کنه ! چه برندی بگیرم اگه قبول کرد ؟ پایونیر یا کنوود خوبه ؟ کلا چون شاید حق انتخاب زیادی نداشته باشم ممنون میشم یه چندتا برند خوب تو این رنج بهم بگید که بدونم داستان چجوریاست.

pahama1
15-07-2013, 18:44
آهان فکر کردم منظورت اینه که برند آشغالیه :n02:
حالا که متاسفانه خرید کردم از کجا بفهمم اصل هستش یا نه ؟ چون از خود شخص برداشتم مجبورم بگم همون برام عوض کنه اگه بخوام. حالا از کجا بدونم 6975 V2 یا 6995S که قراره برام بذاره کدومش اصله ؟
اصلا به نظرت کدوم بهتره ؟ یعنی از کدومش استفاده کنم اگه انتخاب بین این ۲ باشه ؟

حالا آمپ هم شاید ۲۰۰ ۳۰۰ بهش دادم گفتم برام عوض کنه ! چه برندی بگیرم اگه قبول کرد ؟ پایونیر یا کنوود خوبه ؟ کلا چون شاید حق انتخاب زیادی نداشته باشم ممنون میشم یه چندتا برند خوب تو این رنج بهم بگید که بدونم داستان چجوریاست.

گارانتی پایونیر شرکت پایونیر ایران هست. برای اطمینان میتونید با این گارانتی خریداری کنید
خیلی باهم فرقی نداره اما گویا 6995 بهتره، V2 هشتاد واته و 6995 صد واته ، پایونیر بهتر از برندهای فیک و چینیه، اگه خواستی بیشتر هزینه کنی هم که تو پست بالا خدمتتون گفتم

hamidR15
15-07-2013, 18:54
آهان فکر کردم منظورت اینه که برند آشغالیه :n02:حالا که متاسفانه خرید کردم از کجا بفهمم اصل هستش یا نه ؟ چون از خود شخص برداشتم مجبورم بگم همون برام عوض کنه اگه بخوام. حالا از کجا بدونم 6975 V2 یا 6995S که قراره برام بذاره کدومش اصله ؟اصلا به نظرت کدوم بهتره ؟ یعنی از کدومش استفاده کنم اگه انتخاب بین این ۲ باشه ؟ حالا آمپ هم شاید ۲۰۰ ۳۰۰ بهش دادم گفتم برام عوض کنه ! چه برندی بگیرم اگه قبول کرد ؟ پایونیر یا کنوود خوبه ؟ کلا چون شاید حق انتخاب زیادی نداشته باشم ممنون میشم یه چندتا برند خوب تو این رنج بهم بگید که بدونم داستان چجوریاست.سلام دوست عزیز.ابفرمایید مدل کلمپوننت فوکالتون چیه؟آکبند خریدید یا دست دوم.فیک فوکال مخصوصا سری وی وان فراوونه.اگر کارتون داره ببینید نوشته FOCALچه رنگیه.اگر ططوسی یا نوک مدادی هست 100%فیک هست.اگر سفید رنگ هست اورجیناله.آمپهای مکسیدرآمپلیهای مناسبی نیستند.همونطور که امیر جان فرمودند حتما نسبت به تعویض اون اقدام بفرمایید.درمورد اسپیکرتون نظری ندارم چون کلا پایونیر اسپیکر مطرح تو این رنجها نداره مگر سری PRS

smmt2012
15-07-2013, 21:29
دوستان کدوم کواک بهتره؟
DLS 1073؟
7100 کنوود
?6939i infinity
آلپاین مدلشو نمی دونم:n02:
دوستم میخواد سیستم ببنده کنوود 718 گوش دادیم گوشامون کر شد خیلی تیز بود , 1073 هم بم بود جالب نبود...یه چیری بین تیری و بیس...اگه ولوم دادی کر نشی...اینفینیتی بد نبود حالا نظر دوستان چیه؟رو سیستم نشنیدم فقط مغازه دار با یه باند تست میکرد واسه همین دو دلیم
یه آلپاین هم داشت صداش بهتر از همه بود ولی خودش اصرار داشت به انفینیتی!

hoseinsps
15-07-2013, 22:55
دوستان کدوم کواک بهتره؟
DLS 1073؟
7100 کنوود
?6939i infinity
دوستم میخواد سیستم ببنده کنوود 718 گوش دادیم گوشامون کر شد خیلی تیز بود , 1073 هم بم بود جالب نبود...یه چیری بین تیری و بیس...اگه ولوم دادی کر نشی...اینفینیتی بد نبود حالا نظر دوستان چیه؟رو سیستم نشنیدم فقط مغازه دار با یه باند تست میکرد واسه همین دو دلیم
سلام به نطر من dls1073

hoseinsps
16-07-2013, 00:08
سلام
دوستان از اونجا که امپ من از خانواه محترم محرم علی فدویه و متفرقه استMAFCO
با اهم متر میتونم بفهمم که چند وات خروجی بیرون میده؟
این خروجی با خازن بیشتر میشه؟الان باتری65 امپره اگه بیشترش کنم چی؟

felfel_h7
16-07-2013, 09:56
دوستان سلام
آقا من یه هد یونیت بلوتوث دار میخوام بگیرم بعد از یکی دو روز سرچ دیدم مدل DEH-8450BT پایونیر ظاهراً بد نیست ولی یکی از دوستام که تو کار ضبط و پخشه گفت معمولا پخشایی که بلوتوث دارن رادیوشون ضعیف میگیریه
خواستم بینیم اصلا همچین قضیه ای درسته؟ ربطش چیه؟ و اینکه اصلا همین 8450 چیز خوبیه یا نه؟
مرسی

Mohammadkiller
16-07-2013, 10:35
دوستان کدوم کواک بهتره؟
DLS 1073؟
7100 کنوود
?6939i infinity

سلام
با اجازه اساتید
به نظر من شما co609 آدیو سیستم بگیر مطمئن باش همونیه که میخوای
نه تیزه نه بم ، یه صدای عالی و شفاف

قدرتش تقریبا نزدیک 1073 هست

دوستان سلام
آقا من یه هد یونیت بلوتوث دار میخوام بگیرم بعد از یکی دو روز سرچ دیدم مدل DEH-8450BT پایونیر ظاهراً بد نیست ولی یکی از دوستام که تو کار ضبط و پخشه گفت معمولا پخشایی که بلوتوث دارن رادیوشون ضعیف میگیریه
خواستم بینیم اصلا همچین قضیه ای درسته؟ ربطش چیه؟ و اینکه اصلا همین 8450 چیز خوبیه یا نه؟
مرسی

من باشم8019 میگیرم
بلوتوث چه ربطی به رادیو داره؟