PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hoseinsps
14-06-2013, 18:09
سلام
دوستان منو یه راهنمایی کنید لطفا
امپ من در حالت بریج300وات میده بیرون
حالا به نظر شما سابrs12free air gladenرو بگیرم یا10اینچrs?یاmx12plusادیو سیستم؟بنظرتون کدومشون بهتر جواب میده؟ باکس هم میخوام بدم نجاری درست کنه.
ممنون

:n28:اقا حمید کجایی!؟
دوستان کسی نمیدونه؟
کدوم بهتر جواب میده؟؟

pahama1
14-06-2013, 18:23
:n28:اقا حمید کجایی!؟
دوستان کسی نمیدونه؟
کدوم بهتر جواب میده؟؟

سلام
سراغ 10 نرو بنظرم
MX 12 PLUS رو کامل درایو میکنه
اما خروجیت برای RS12 یمقدار کمه
بهترین ترکیب رو از نظر RMS با MX 12 میتونه داشته باشه
موفق باشی

hoseinsps
14-06-2013, 18:32
باتری65 امپر واسه یه امپ 800 وات کافیهیا خازن میخواد؟
قیمت خازن چنده؟
یه سوال دیگه من رو امپم دو تا فیوز25aهست؟باید تغیرشون بدم نسبت به باتری؟

pahama1
14-06-2013, 18:49
باتری65 امپر واسه یه امپ 800 وات کافیهیا خازن میخواد؟
قیمت خازن چنده؟
یه سوال دیگه من رو امپم دو تا فیوز25aهست؟باید تغیرشون بدم نسبت به باتری؟

بستگی به مصرف کلی برق توسط سیستم داره
لزوم وجود خازن بستگی به نوع، وات ، نعداد ساب و قطعات و مصرف و نوع موسیقی که استفاده میشه داره
اگه خیلی از آهنگ های کوبشی مثل تکو استفاده میکنی خازن لازم میشه
قیمتش هم بستگی به برند و میزان ظرفیتش داره از 60 تومن تقریبا شرع میشه به بالا
در مورد فیوز آمپ نیازی به تعویض نیست

لنگرود1371
14-06-2013, 18:53
این هدیونیت فابریکی پرشیا رو که فقط سی دی بهش میخوره رو به نظرتون میتونم بفروشم ؟
خیلی نو و تمیز هست و تازه خریداری شده ! به نظرتون چند میخرن ؟

راستی چرا دوستان فقط نظرشون روی پایونیر هستش ؟ یعنی بقیه هدیونیت ها اینقدر بیخودی هستش ؟ الان مثلا هدیونیت Kenwood KDC-U353S به نظر خیلی خوب میاد
و چطوری میشه فهمید میشه به یک هدیونیت مثل اونی که گفتم به درد نمیخوره ؟
اره صد میتونه بفروشی
والا همه دلشون میخواد پایونیر بهشون معرفی شه در حالی که تولیدات جدید پایونیر کیفیتش پایین اومده
این کنوود که معرفی کردین به نظرم از هم قیمیتای خودش تو پایونیر و جی وی سی و سونی بهتر می ارزه

Silent TR
14-06-2013, 19:09
اره صد میتونه بفروشی
والا همه دلشون میخواد پایونیر بهشون معرفی شه در حالی که تولیدات جدید پایونیر کیفیتش پایین اومده
این کنوود که معرفی کردین به نظرم از هم قیمیتای خودش تو پایونیر و جی وی سی و سونی بهتر می ارزه

من تو ماشین های مختلفی که نشستم به نظرم کلا سیستم های کنوود صدای بهتری داشتند نسبت به پاییونیر !
البته قیمت این هدیونیته رو من نمیدونم چقدره ! ولی حدس زدم بالا نباشه

Silent TR
14-06-2013, 20:30
من یکی رو دیدم هدیونیت سایلکس بود فکر کنم ، گذاشته بود رو ماشینش و خیلی وقت هم بود داشت استفاده میکرد !!! و اصلا خرابی نداشته و تصویری هم بوده !
و کلا همه چیز داشت
میخواهم ببینم نظر دوستان در مورد این هدیونیت ها چیه ؟ خیلی ها میرن سراغ این جور هدیونیت ها !

ghahremanimehdi
14-06-2013, 21:20
من یکی رو دیدم هدیونیت سایلکس بود فکر کنم ، گذاشته بود رو ماشینش و خیلی وقت هم بود داشت استفاده میکرد !!! و اصلا خرابی نداشته و تصویری هم بوده !
و کلا همه چیز داشت
میخواهم ببینم نظر دوستان در مورد این هدیونیت ها چیه ؟ خیلی ها میرن سراغ این جور هدیونیت ها !

هدیونیتهای متفرقه بدرد سیستمهای حرفه ای نمیخورن و بدرد آماتورها میخورد که فقط صدای کاملا معمولی میخواهند بشنوند.

mehdi_08
14-06-2013, 22:33
به نظر دوستان ارزش داره که برای نصب طاقچه رو برش بدم یه کامپ ها رو عوض کنم و یه سایز دیگه بگیرم؟؟:n02:

Persian_Gun's
14-06-2013, 23:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه زحمتی بکشید این عکس رو یه بررسی بکنید واسه سابم هست تو کاتالوگش واسه ساخته باکسه سیلد اینارو نوشته و من سر در نمیارم که فرقاشون چیه!؟:n03:

ممنون میشم حوصله به خرج بدید و واسم توضیح بدید دقیقا"..
مرسی.:n12::n12::n12:

hamidR15
15-06-2013, 00:44
سلام دوستان یک سیستم واسه پرشیا میخوام تا 700-1600 هم میتونم هزینه کنم.هدیونیت 5150 پایونر دارم.داداش حمید عزیز اینو پیشنهاد دادن.اسپیکر co 609آدیو سیستم،آمپ RS 100c4 و کامپوننت RS 165 نظر شما چیه؟الیته این 3 قلم جنس بالای 2 تومن در میاد.!!

سلام جنای شریفی خوش آمدید به جمع پی سی فروم.:n12:
بچه ها من درگیر امتحانات ترم آخر بودم.تو این سن و سال با دوتا بچه واقعا مشکل بود.ولی به لطف خدا بالاخره تموم شد.انشاءالله یه شرینی افتادین.:n20:

فک کنم منم مثل همه اولش میگم ساب نمیخوام بدش پشیمون شمو کامپو سابو همه اینارو بخوام :n02:

ولی خب الان در توانم نیست امپ 4 کانال قوی بگیرم.... فکر کنم بالای 500 600 باشه....

دوستان به نظرتون یه 4 کانال معمولی بگیرم بریج ببندم بهتر نیست ؟؟
سلام.مطمئنا همینطوره. ما ایرانیها BASS های ساب ووفرها با زندگیمون عجین شده.:n19::n20:

dls 1073 , 8019 مونده امپ که یکم گیج شدم...

چون بوجم تا 330 ایناس طبیعتا سمته jvc 8002 ِا 8004 و kenwood 7205 نمیتونم برم چون بالای 400 تومنن...!!!

میمونه یه pioneer 5500t و یه sound stream ref 2.370 که اینارو خودم میدونم.... اگه دوستان امپ دیگه ای تو این قیمت سراغ دارن بگن :n03:]
امیر جان گلم. شما که نمیتونستید هزینه کنید برای آمپلیفایر چرا رفتید 1073 خریدید.یه 718 می گرفتی خیال خودت رو راحت می کردی دیگه.
از قدیم میگن یا نکن با فیلبانان دوستی ،یا یه خونه بساز فیل تو بره.:n02:
دوستان تورو خدا قبل از خرید اسپیکر یا کامپوننت حتما به بودجه آمپلیفایر خوب و در خور اسپیکرهاتون توجه کنید.چون واقعا حیفه. هزینه میکنید ولی از قابلیت اون استفاده نمیکنید.ببخشیدا امیرجان.کلی عرض کردم.

سلام داداشای گلم
من ازتون یه راهنمایی می خوام
من یه سیستم دارم با مشخصات زیر کهنمیدونم چه امپی ببندم که حداکثر قدرت رو بگیرم
ظبط و پخش =kenwood KDL-6046L
بلندگو=piooner 6975 500w یک جفت
ساب ووفر=earthquak Tremoe x-154 1500watt RMS:750
امپیلی فایر=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
کمک کنید
دوست گلم. ساب شما ساب قوی هست و سری ترمور 15 ارت هست. باید آمپلیفایر قوی براش بگیری.هزینه چقدر در نظر داری گلم.

قربانت علی جان :n12:

مگه ترم اول دانشگاه رو هم میشه عوض کرد؟؟؟ زمان ما واحد هم نمی تونستیم عوض کنیم !! :n24:

راستی حاج علی تو که MTX دوست داری اینو دیدی؟ فکر کنم رقیب خوبی برای 1073 باشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aker_no-tdx7x10_987/b)
دوستان اگه نظری دارن بگن که استفاده کنیم
بله سری تاندر سری خیلی خوبی بود. ولی حیف دیگه کمتر گیر میاد.

جهت اطلاع دوستان و علاقه مندان به بازار هرتز hsk 130 رو امروز 410 قیمت کردم

حالا لطفا دوستان یه کامپ 13 خوب معرفی کنید که ارزش هزینه رو داشته باشه
قیمت هم حدود 300 تا 320 ، وات هم هرچی ببشتر بهتر، ترجیحا 2 یا 4 هم باشه
mx 130 هست فروشش 340 هست.تخفیف هم براتون میگیرم.

سلام
به نظرتون mx12plusبهتره یا rs12 free air؟
قیمت rs12رو کسی میدونه؟
امپمونو مناسب برای rs چه قیمتی داره؟:n13:
حسین جان RS بهتره. قویتر هم هست.آمپ مونو که کمه و گرون. مثلا یه 7205 رو میتونی بریج کنی بدی بهش. البته 9105 هم هست.ولی فکر کنم بالای 500 باشه. کم هم هست.هزینه ؟

سلام
تا 300 تومان باند خوب چی مشه گرفت؟
MTX T6C693بد نیست. 290 تومن.

از من میشنوی مکسیدر نگیر یه ساب 309 رو چند روز پیش سوزوند
بفرما!!!حتما ولتاژ به کوئل وارد شده.آشغالن بابا:n24:خواهشا دنبال این برندهای ارزون نروید. پولتون رو دور نریزید.

خودم همین 1 ساعت پیش سابو باز کردم والا جاییش رو ندیدم که سیاه شده باشه یا سوخته باشه .ولی میبرم پیش تعمیر کار . ضمنا من امپم پروتکت میکنه هی از وقتی که ساب کار نمیکنه . باندای عقب هم تا یکم صدا میره بالا صدا قطع میشه :n14:و پروتکت باز
با اهم متر اهم کوئلش رو تست کن ببین چند نشون میده؟

چکار کنیم
چند روز پیش نزدیک 1 ساعت با صدای بالا داشتم آهنگ گوش میدادم یهو دیدم از پایین ساب چسب خوردگیش وا شد و قسمتیش پاره شد
بردم تعمیرگاه تعمیرش کرد و چون آشنا بود کلا 6 تومن گرفت:n02: ولی هنوز وصلش نکردم
هر جا رفتم دلیلش رو گفتن باکسش هست
میگن باکس سیلد به درد نمیخوره و هوا از باکس خارج نمیشه و دلیلش هم همینه!
نمیدونم هنوز وصل نکردم منتظرم قراره یکی از بچه ها برام باکس شرکتی پورتد بیاره ببینیم چی میشه

الان یه کنوود 3011 رو ماشینه با باکس jbl ! خیلی مزخرفه عمرا نصف ساب خودم هم نیست ولی به خاطر باکسش بعضی از بیس ها رو خوب میزنه ولی بی کیفیت

باکس اومد نظرم رو میگم در موردش

داداش نگیر . یه چیز پدر مادر دار بگیر
محمد جان اشتباه به عرضتون رسوندن.یعنی کمپانیه سازنده و اینهمه مدت که از زمان ابداع باکس سیلد میگذره همه ساب ووفرهاوشن اینجوری شده؟
شما باس بوست رو زیاد کردی و به ساب زبون بسته در حد مرگ فشار آوردی. تازه من به Voice Coil شون ایمان آوردم که اون نسوخته.
دوستان BASS BOOST کلا چیزه مزخرفیه.برای چند لحظه کل کل کردن خوبه ولی چون روی یه فرکانس خاص که حدودا 40-45 هرتز هست و در حدود 18dB SPL رو افزایش میده لذا اگر کنترل شده نباشه آسیبهای جدی به درایورها میرسونه.
این محمد آقای گل هم از اول دنبال BASS قوی بودن.بنده هم عرض کردم که با هر سابی که نمیشه کل دیگران رو خوابوند
کار هر ساب نیست کل خوفتن،یه R15 ،L7،x-ion 15-1000 ی نر میخواهد و آمپ قوی.:n02::n08:

سلام
دوستان منو یه راهنمایی کنید لطفا
امپ من در حالت بریج300وات میده بیرون
حالا به نظر شما سابrs12free air gladenرو بگیرم یا10اینچrs?یاmx12plusادیو سیستم؟بنظرتون کدومشون بهتر جواب میده؟ باکس هم میخوام بدم نجاری درست کنه.
ممنون
MX12 براش مناسبتره.
باکس سیلد با حجم خالص 32 لیتر یا باکس پورتد با حجم خالص 48 لیتر با فرکانس تیون 35Hz براش مناسبه.

سلام..
بچه ها من خیلی گیج شدم از این اهم سر در نمیارم!
سابه من مدلش اینه Kicker cvx 15 میخوام ببینم رو چند اهم لود میشه؟!
ببینید 2 تا کویل 2 اهم داره یعنی میتونم هم رو 1 اهم لود کنم و هم 4 اهم درسته؟!
بد نیست یه سری هم به مشخصاتش بزنید...
راستی اینم بگید که هر چی اهم بالاتر باشه صدا بهتره یا پایینتر؟
در مورده باکس سیلد هم یه راهنمایی بکنید واسه این ساب بهترین سایز چیه؟

مرسی.:n16:
اگر 2 اهمی هستند در حالت سری 4 اهم و در حالت موازی 1 اهم میشوند.
ساب ووفرهای کیکر به خاطر VAS بالائی که دارن اغلب باکسهای بزرگ رو برای اجرا میطلبند.اگر مایل بودید من میتونم براتون طراحی کنم و نقشه اش رو بکشم بدید نجار براتون بسازه یا اینکه خودم بدم براتون بسازن.ماشینتون چی هست؟آمپلیفایرتون چیه؟

یه زحمتی بکشید این عکس رو یه بررسی بکنید واسه سابم هست تو کاتالوگش واسه ساخته باکسه سیلد اینارو نوشته و من سر در نمیارم که فرقاشون چیه!؟:n03:

ممنون میشم حوصله به خرج بدید و واسم توضیح بدید دقیقا"..
مرسی.:n12::n12::n12:

ببین دوست عزیز.آمده مشخصات و نوع باکسهائی که بهترین پاسخ رو تو احجام مختلف میدن نوشته.
SQ مخفف Sound Quality هست.
اون قسمت که های لایت فرمودید،باکس سیلدش حجم رو 51 و باکس پورتد هم 147 لیتر توصیه کرده.
قسمت پائین هم اندازه ها رو به سانتیمتر و اینچ داده و کار سازنده رو بسیار راحت کرده.

hamidR15
15-06-2013, 00:56
امروز فرصت دست داد که خدمت داریوش جان (D.S)عزیز باشیم برای نصب سیستم حرفه ایشون.از ساعت 9 صبح تا حدودای 4.5 بعداظهر روی ماشین فعالیت انجام شد.از تمامی مراحل براتون عکس گرفتم که انشاءالله به زودی همراه با یه ریویوی کوتاه براتون میزارم تو تاپیک مربوطه:
گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])منتظر باشید.فعلا شب بخیر.

hoseinsps
15-06-2013, 01:18
حمید جان
باکس سیلد با پورتد چین؟
میشه توضیح بدید؟

dj star
15-06-2013, 03:05
سلام
pahama1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان میبخشین من چون پستم کمه نتونستم تو پ خ جوابتون رو بدم
من قیمت رو از اقای حمید همتی گرفته بودم ایشون فروشنده معتبری هستن
قیمت هاشون هم خوبه
در تماسی که با اقا حمید استاد گل خودمون داشتم ، ایشون رو میشناختن
نمیدونم شاید شماره گذاشتم خلاف قوانین باشه
به احتمال زیاد اقا حمید داشته باشن

موفق باشین.

BIG-BANG
15-06-2013, 09:53
و کلا همه چیز داشت

دوست عزیز هدیونیت های چینی رو کسی نمیگه خراب میشند یا ... نه خرابم بشند هزینه تعمییرشون خیلی پایینه اما تفاوتشون توی صداشون مثل مقایسه صدای قاشق و چنگال با گیتار میمونه :D

Sent from my HTC One X

pahama1
15-06-2013, 11:28
دوست عزیز هدیونیت های چینی رو کسی نمیگه خراب میشند یا ... نه خرابم بشند هزینه تعمییرشون خیلی پایینه اما تفاوتشون توی صداشون مثل مقایسه صدای قاشق و چنگال با گیتار میمونه :D

Sent from my HTC One X

:n02::n02::n02:
بله ، واقعا منم موافقم، آخه برادر من حیف ریال نیست که به سختی در میاد بره تو جیب یه عده دلال ؟؟؟
جنس 40 -50 دلاری رو وارد میکنن با دلار 3000 تومن و سود دلالان عزیز شما باید 150 تا 200 پول بدی، اونم برای جنسی که اصلا ارزش نداره

hamidR15
15-06-2013, 11:56
حمید جان
باکس سیلد با پورتد چین؟
میشه توضیح بدید؟
سلام حسبن جان.قبلا تو تاپیک چند توصیه و اصطلاح ....کامل توضیح دادم.مطالعه بعرمایید اگر سوالی داشتید در خدمتتون هیستم.

ممنون dj star ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ، لطف کردی. ارادت داریم خدمت حمید خان :n06::n12:
از همن جا هم بهشون تبریک میگم و امیدوارم در همه مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشند
ممنونم رضا جان.محبت داری شما.

feshfeshe69
15-06-2013, 14:28
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم کراس اور باند infinity 693.5i رو از کجا میتونم گیر بیارم یا اگه گیر نمیاد میتونم کراس اور دیگه ای بهش وصل کنم ؟؟
اگه میشه لطف میکنید 1 کی 2 تا مدل خوب معرفی کنید که بخرم ؟؟
با تشکر از همه ی دوستان و اساتید خوبم . :n12::n12:

vahid-vs
15-06-2013, 23:27
سلام
ممنون از همه دوستان واسه راهنمایی :thumbsup:
رفتم 8019 بگیرم کلا 2تا تو مشهد بود یکیشم یارو نمیدونست که حتی داره میگم 8019 کنوود دارین میگه نه بعد میگم په این چیه ؟ :n04:
8019 نشد پس 9550 گرفتم ! گفت 50تومن هم باید بدی واسه تبدیل اینترفیس ؟؟ ندادم :n04:
امتحانا هم شروع شد پس فلا خدافظ !:41::n28:
فقط کسی میدونه سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین ؟ اینجوری مشکلی پیش میاد ؟
:n18:

Persian_Gun's
16-06-2013, 00:07
امروز رفتم عباسی و توپخونه و حتی ستارخان ولی پنل 9885 آلپاین پیدا نکردم!:n03:

Persian_Gun's
16-06-2013, 00:37
راستی حمید جان فعلا" درگیر پنلم واسه باکس خدمت میرسم.:n12:
این پخش چطوره Pioneer 8650گذاشتن برای فروش تو پی تی خوبه بگیرم؟

hamidR15
16-06-2013, 15:48
امتحانا هم شروع شد پس فلا خدافظ !:41::n28:
فقط کسی میدونه سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین ؟ اینجوری مشکلی پیش میاد ؟
:n18:
سلام دوست خوبم. انشاءالله همه واحدها رو با موفقيت و نمرات عالي پاس كني.:n12::n16:
در مورد اين جمله"سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین"رو من متوجه نشدم؟يعني چي؟توضيح ميفرمائيد.

راستی حمید جان فعلا" درگیر پنلم واسه باکس خدمت میرسم.:n12:
این پخش چطوره Pioneer 8650

گذاشتن برای فروش تو پی تی خوبه بگیرم؟
من در خدمتتون هستم. آره پنل خدا نكنه گم بشه يا دزد بزنه. اونم بعضي مدلها خيلي بد گير مياد.
سري قديميه؟بد نيست صداش.تعمير كه نشده؟كارتن ...داره؟

Persian_Gun's
16-06-2013, 16:10
شما خیلی آقایی حمید جان.
والا نمیدونم سری قدیمیه یا نه!
تعمیر هم نشده.
کارتن هم داره.
لینکشو پ.خ میکنم برات الان..

ayat_7216
16-06-2013, 18:27
سلام
خوش اومدی، حقیقت اینکه واقعا قیمت ها بالاست و بستن یه سیستم متوسط و حتی ساده اما ماندگار و با کیفیت هزینه بالایی می بره چه برسه دیگه به سیستم ها بالاتر و حرفه ای تر
حمید جان هم که ارادت داریم خدمتشون، به همه دوستان لطف دارن و قطعات با کیفیت و قیمت خوب پیشنهاد میدن البته همونطور که خودتون هم میدونید جنس خوب هزینه بالاتر رو هم میطلبه.
قطعات بالا هم کیفیت خوب دارن، دیگه بستگی به شما داره که بخواید چه میزان برای چه قطعه ای هزینه کنید و چقدر قدرتی یا کیفیتی بخواید.
نظر خودتون چیه؟ منظورم اینکه دوست دارید چه جور ی هزینه کنید و چه قطعاتی رو مد نظر دارید. (ساب ، کامپ،کواک و... )0
سلام ممنون از محبتتون.نمیدونم والا میخوام تا 1600-700 هزینه کنم.هم قدرت هم کیفیت.!الان بهترین باندهایی که بشه رو ماشین نصب کرد چین(هم صدای شفاف هم بیس عالی)!!؟؟فعلا باند و آمپ خوب بگیرم بعدا چیزهای دیگه هم اضافه میکنم.

pahama1
16-06-2013, 18:51
0
سلام ممنون از محبتتون.نمیدونم والا میخوام تا 1600-700 هزینه کنم.هم قدرت هم کیفیت.!الان بهترین باندهایی که بشه رو ماشین نصب کرد چین(هم صدای شفاف هم بیس عالی)!!؟؟فعلا باند و آمپ خوب بگیرم بعدا چیزهای دیگه هم اضافه میکنم.
خواهش
باند و آمپ ؟؟
باند و آمپ و ساب؟؟
کامپ و آمپ و ساب؟؟
کامپ و باند و آمپ و ساب ؟؟
نظرت رو کدوم طرحه که بهتر نظرها رو جمع بندی کنی؟
منظورت اینکه باند و آمپ بگیری بعد چی اضافه کنی؟
بنظرم سیستم کلی {تک تک قطعات} رو مشخص کن یعد بتدریج خرید کن و نصب کن

ayat_7216
16-06-2013, 21:27
خواهش
باند و آمپ ؟؟
باند و آمپ و ساب؟؟
کامپ و آمپ و ساب؟؟
کامپ و باند و آمپ و ساب ؟؟
نظرت رو کدوم طرحه که بهتر نظرها رو جمع بندی کنی؟
منظورت اینکه باند و آمپ بگیری بعد چی اضافه کنی؟
بنظرم سیستم کلی {تک تک قطعات} رو مشخص کن یعد بتدریج خرید کن و نصب کن

الان باند و آمپ بگیرم بعد ساب و کامپوننت اضافه کنم.(این فعلا نظر خودمه):n10:
یا اگه میشد با 700-1600 2 تا باند خوب بگیم که بیس عالی داشته باشن یک جفت کامپونت هم بگیرم برای تفکیک صدای عالی و یک آمپ خوب که کاملن درایو باشه باهاشون دیگه محشر میشد و ساب نمیگرفتم.!:n13:

Alijo0on
17-06-2013, 00:21
سلام
بچه ها من یه ساب JBL 1000W دارم و یه آمپ Power Acoustik 600 watt چهار کاناله
میخواستم ببینم قیمت تقریبی اینا چنده تو بین مغازه دارای بیرون چند بر میدارن نهایت ازم ؟؟؟

Persian_Gun's
17-06-2013, 00:33
سلام
بچه ها من یه ساب JBL 1000W دارم و یه آمپ Power Acoustik 600 watt چهار کاناله
میخواستم ببینم قیمت تقریبی اینا چنده تو بین مغازه دارای بیرون چند بر میدارن نهایت ازم ؟؟؟

سلام..
مغازه دارها اکثرا" بزخری میکنن و کلی هم منت رو سرت میذارن!
به نظره من تو پی تی بذار برای فروش...

hamidR15
17-06-2013, 15:10
امروز فرصت دست داد که خدمت داریوش جان (D.S)عزیز باشیم برای نصب سیستم حرفه ایشون.از ساعت 9 صبح تا حدودای 4.5 بعداظهر روی ماشین فعالیت انجام شد.از تمامی مراحل براتون عکس گرفتم که انشاءالله به زودی همراه با یه ریویوی کوتاه براتون میزارم تو تاپیک مربوطه:
گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر باشید.فعلا شب بخیر.

سلام
طبق وعده اي كه داده بودم خدمتتون عكسها رو براتون آپ كردم.اميدوارم اون مثل" وصف العيش،نصف العيش "براتون مصداق پيدا كنه:n02::n12::n16:

لنگرود1371
17-06-2013, 15:49
سلام
طبق وعده اي كه داده بودم خدمتتون عكسها رو براتون آپ كردم.اميدوارم اون مثل" وصف العيش،نصف العيش "براتون مصداق پيدا كنه:n02::n12::n16:
اقا حمید این آمپ ادیو سیستم قسمت قسمته منظورم اینه که تیکه تیکه هست اخه شکلش یه جوریه که انگار از قسمتای 4 گوش جدا جدا تشکیل شده ؟؟نمیدونم سوالمو تونستم برسونم یا نه

Mojtaba Masiha
17-06-2013, 16:12
با سلام خدمت همــــه دوستان (مخصوصا" حـــمید آقای عزیز:n12:)
امــــــــــروز بالاخــره رفتم نصب کــردم!!!:n09:
خواستم اینجــــــــا از حمـــــــــــــید خان تشکر کنم بابت راهنمایی ها و هماهنگ کردن بابت خرید اجناس از دوست خوبشون آقـــــــا پیام گـــُل:n12:
دســـت حــــــــــمید خان درد نکنه که منو بــا آقا پیام (رئیس شرکت) و آقا مهــدی گــُل (نصاب ) آشنا کــرد
واقــــــــــــــــــــعا " کاره آقا مهدی درست بود.دستش درد نکنه:n16:
آقـــــــــا پیام هم تا جایی که راه داشت برام قیمتـــهارو چــــلوند(ماشالا خیــــــــــــــلی هم خوش اخلاق):n01:
دوستان از من به شما نصیحـــت ، خواستید نصب کنید بـــــــــــــرید مغـــازه آقا پیـــام و نصاب آقا مهدی!
یـــــــــــــا حق!

Mohammadkiller
17-06-2013, 18:14
سلام

سلام
عجب سیستم ردیفی
من بودم حد اقل از ساب های sql گلیدن میخریدم
آمپ مونو هم خیلی خوشگله . مبارکش باشه ایشالله
100 سال براش کار کنه سیستم

کی بشه ما یه میتینگ بزاریم همه بچه ها رو جمع کنیم صدا ها رو بشنویم . مردیم از بس با این 718 ها و 6975 های 50 واتی سر کردیم:n02:

یکی از دوستام یه ساب 32 اینچ کدنس داره میخره منتظر میتینگ بیاد بترکونه !

mehdi_08
17-06-2013, 20:49
سلام خدمت همگی
پیرو جا نشدن کامپ ها در جای فابریک
امروز رفتم پیش نصاب گفت باید طاقچه بزاریم
خلاصه طاقچه 30 تومن قیمت داد که 27 دادم
نصب هم 20 گفت که 17 دادم

صدا نصبت به باند های فابریکی شاید حدود 30 درصد بهتر شد :n13:
طاقچه رو می خواست همین جوری بزاره بدون پیچ کردن خلاصه از سمت شیشه دو تا پیچ بزور بهش زدم تا سر و صدا نکنه !
جالبه صاقچه جا نمی شد گوشه ها شو برید تا جا بشه
این عکس پایان کار
اون قیما از بدنه افتاد بیرون
راستی طاقچه درست نصب شده یا باید بیاد پایین تر؟؟
آمپ هم خواستم بگیرم به دو کانال رضایت دادم مارک mafco هر کاتال 60 وات 110 تومن ! نمی دونم فیک بود یا نه؟
صدا کامپ با امپ بهتر می شه؟؟:n13:

لنگرود1371
17-06-2013, 23:23
آقا اگه پنل یه پخش سی دی خور پایونیر رو به کفی یه مدل دیگه از پایونیر وصل کنیم چی میشه؟کار میکنه
مثل کفی 5900 باشه پنل 3050 بهش بزنیم کار کدومو انجام میده؟

لنگرود1371
17-06-2013, 23:40
امروز رفتم عباسی و توپخونه و حتی ستارخان ولی پنل 9885 آلپاین پیدا نکردم!:n03:
تو ایسام یه 9846e هست 40 ت اگه بخوره

hamidR15
17-06-2013, 23:55
اقا حمید این آمپ ادیو سیستم قسمت قسمته منظورم اینه که تیکه تیکه هست اخه شکلش یه جوریه که انگار از قسمتای 4 گوش جدا جدا تشکیل شده ؟؟نمیدونم سوالمو تونستم برسونم یا نه
سلام :n02:نه جدا نیست.طراحیش اینطوریه.

با سلام خدمت همــــه دوستان (مخصوصا" حـــمید آقای عزیز:n12:)
امــــــــــروز بالاخــره رفتم نصب کــردم!!!:n09:
خواستم اینجــــــــا از حمـــــــــــــید خان تشکر کنم بابت راهنمایی ها و هماهنگ کردن بابت خرید اجناس از دوست خوبشون آقـــــــا پیام گـــُل:n12:
دســـت حــــــــــمید خان درد نکنه که منو بــا آقا پیام (رئیس شرکت) و آقا مهــدی گــُل (نصاب ) آشنا کــرد
واقــــــــــــــــــــعا " کاره آقا مهدی درست بود.دستش درد نکنه:n16:
آقـــــــــا پیام هم تا جایی که راه داشت برام قیمتـــهارو چــــلوند(ماشالا خیــــــــــــــلی هم خوش اخلاق):n01:
دوستان از من به شما نصیحـــت ، خواستید نصب کنید بـــــــــــــرید مغـــازه آقا پیـــام و نصاب آقا مهدی!
یـــــــــــــا حق!
سلام مجتبی جان. مبارکتون باشه. خوشحالم که از نتیجه کار راضی هستید.خدائیش وقتی میبینم کمکی کردم و باعث شادی و سرور شما عزیزان شدم قلبا شاد میشم. همیشه مخصوصا تو تماسهای تلفنی به برخی دوستان که تازه با فروم و بنده آشنا میشم عرض کردم. که همیشه ایم مرامم بوده، چیزی که خودم دوست دارم و یا کمی اطلاعات در باره اش دارم،رو دیگران هم داشته باشن و در اختیارشون قرار بدم.
خدا رو شکر تا اینجا خدمت شما عزیزانم رو سفید بودم. امیدوارم همیشه بتونم براتون مفید باشم.
:n12::n16::n12:

سلام
عجب سیستم ردیفی
من بودم حد اقل از ساب های sql گلیدن میخریدم
آمپ مونو هم خیلی خوشگله . مبارکش باشه ایشالله
100 سال براش کار کنه سیستم

کی بشه ما یه میتینگ بزاریم همه بچه ها رو جمع کنیم صدا ها رو بشنویم . مردیم از بس با این 718 ها و 6975 های 50 واتی سر کردیم:n02:

یکی از دوستام یه ساب 32 اینچ کدنس داره میخره منتظر میتینگ بیاد بترکونه !
محمد جان اول قرار نبود ساب ببندیم. بعدشم سابهای قویتر آمپ قویتر و باکس حجیمتر لازم داره. داریوش جان هم براشون همین ساب کفایت میکنه چه از نظر هزینه و چه فضای صندوق. چون واقعا اگر باکس کمی بزرگتر باشه دیگه هیچ جائی نمیمونه براشون.

سلام خدمت همگی
نصب هم 20 گفت که 17 دادم

طاقچه رو می خواست همین جوری بزاره بدون پیچ کردن خلاصه از سمت شیشه دو تا پیچ بزور بهش زدم تا سر و صدا نکنه !
این عکس پایان کار
آمپ هم خواستم بگیرم به دو کانال رضایت دادم مارک mafco هر کاتال 60 وات 110 تومن ! نمی دونم فیک بود یا نه؟
مهدی جان مبارکت باشه ولی اصلا چیزی مشخص نیست. یه عکس از دوتا کامپ بگیر تو روز.ضمنا بزارشون تو تاپیک مربوطه.
مسلما صداشون بهتر میشه اگر آمپ مناسب بهش وصل بشه.
مافکو کلا یه برند ریمارک هست.
کسی از دوستان میدونه جریان این امپ چیه؟:n13:کسی میدونه کلمات M A F CO هر کدوم چه معنی میده.:n02:
هرکسی بگه جایزه داره.:n10:

آقا اگه پنل یه پخش سی دی خور پایونیر رو به کفی یه مدل دیگه از پایونیر وصل کنیم چی میشه؟کار میکنه
مثل کفی 5900 باشه پنل 3050 بهش بزنیم کار کدومو انجام میده؟
برخی از کفی/ پنلها به هم میخورن ولی این مدل رو بعید میدونم. باید از تعمیرگاه مرکزی سوال کنی.

mehdi_08
18-06-2013, 00:14
داستان مافکو رو فهمیدم
مخفف محمد علی فدوی هست یکی از شرکای شرکت عکاظ !!!
عجب برندی!!!!
خوب دوستان یه سوال برام پیش اومده
برای کامپ ها توی مشخصات زده هر طرف پیک 150 وات حالا دنبال چه واتی برای آمپ باشم نظرم روی 70 75 تاس ؟؟؟

pahama1
18-06-2013, 06:44
داستان مافکو رو فهمیدم
عجب برندی!!!!
برای کامپ ها توی مشخصات زده هر طرف پیک 150 وات حالا دنبال چه واتی برای آمپ باشم نظرم روی 70 75 تاس ؟؟؟

RMS چنده؟ اگه اونم 70 - 75 باشه ، خوبه
چند وات بالای RMS بگیری بهتره.

mehdi_08
18-06-2013, 10:05
RMS چنده؟ اگه اونم 70 - 75 باشه ، خوبه
چند وات بالای RMS بگیری بهتره.
lمشکل همین جاس
rms رو نزده تو مشخصات زده پیک 300 تا هر طرف 150 تا
تو اینترنت هم سرچ کردم نزده چند rms
البته صاحاب قبلی گفت 70 تا بهش می دادم :n01:

Persian_Gun's
18-06-2013, 10:49
تو ایسام یه 9846e هست 40 ت اگه بخوره
نه نمیخوره 9885 دمو داره...
مرسی از پیگیری.:n12:

vrojak_123
18-06-2013, 11:23
سلام
دوستان من میخوام یه سیستم خوب جمع کنم که صدای خوبی داشته باشه قسمتش هم مناسب در بیاد برام
اگه ممکنه کمک کنید چه آمپیلی و ضبط و باندی بگیرم که صدای خوبی داشته باشم
حدود قیمتاشم بگین ممنون میشم
6975 العان تو بازار چنده ؟

hamidR15
18-06-2013, 12:16
داستان مافکو رو فهمیدم
عجب برندی!!!!
سلام. آفرين يه جايزه پيش بنده داري.:n02:ميتونم سوال كنم از كجا فهميدي؟

lمشکل همین جاس
rms رو نزده تو مشخصات زده پیک 300 تا هر طرف 150 تا
تو اینترنت هم سرچ کردم نزده چند rms
البته صاحاب قبلی گفت 70 تا بهش می دادم :n01:
مهدي جان كامپتون چيه؟

سلام
دوستان من میخوام یه سیستم خوب جمع کنم که صدای خوبی داشته باشه قسمتش هم مناسب در بیاد برام
اگه ممکنه کمک کنید چه آمپیلی و ضبط و باندی بگیرم که صدای خوبی داشته باشم
حدود قیمتاشم بگین ممنون میشم
6975 العان تو بازار چنده ؟
سلام گلم. ميزان هزينه در نظر گرفته شده چقدر هست. من با حدود 2700 يه سيستم قدرتي كيفيتي بهتون پيشنهاد ميدم اگر خواستي تهيه هم ميكنم كه ماشينتون رو تعويض كنيد ولي سيستم رو نگه داريد.:n12:شك نكن.:n02:

mehdi_08
18-06-2013, 13:47
سلام. آفرين يه جايزه پيش بنده داري.:n02:ميتونم سوال كنم از كجا فهميدي؟

مهدي جان كامپتون چيه؟n02:
تو مغازه فروشنده اینو گفت ولی فکر کردم داره شوخی می کنه اومدم تو نت سرچ کردم دیدم درست گفته بنده خدا !!
جایزه مون محفوظه که؟!؟

کامپ ها هم ساند مدل rbc-6

چند وات بهش بدم؟؟

mehdi_08
18-06-2013, 13:51
یه سوال
توی تنظیمات پخش کنوود 7016 چرا برای باند های جلو گزینه تیوتر داره ولی برای باند ها عقب نداره؟
موقعی که برای باند ها جلو 13 سانتی رو انتخاب می کنم بیس رو قطع می کنه ولی گزینه 16 سانتی رو انتخاب می کنم بیس بهشون می ده ؟
باند 16.5 سانتی رو جز دسته 16 سانتی حساب می کنن یا 17 سانتی؟:n13:

esi222
18-06-2013, 14:37
سلام
کسی میدونه کلمات M A F CO هر کدوم چه معنی میده.:n02:
هرکسی بگه جایزه داره.:n10:

تو مغازه فروشنده اینو گفت ولی فکر کردم داره شوخی می کنه اومدم تو نت سرچ کردم دیدم درست گفته بنده خدا !!

سلام
آقا درستش فکر کنم محرم علی فدوی باشه،محمد علی برادرش و شریکش بوده که از هم جدا شدن!!!
جایزه هم نمی خوام :n01:

یه سوال
توی تنظیمات پخش کنوود 7016 چرا برای باند های جلو گزینه تیوتر داره ولی برای باند ها عقب نداره؟
موقعی که برای باند ها جلو 13 سانتی رو انتخاب می کنم بیس رو قطع می کنه ولی گزینه 16 سانتی رو انتخاب می کنم بیس بهشون می ده ؟

سلام
آره واسه باندای عقب گزینه توییتر نداره.
اگه میخوای بیس یه باندی رو قطع کنی،از X'Over استفاده کن

Mohammadkiller
18-06-2013, 15:24
سلام خدمت همگی
نصب هم 20 گفت که 17 دادم

این عکس پایان کار

در کل مبارک باشه

این چه طاقچه ایه دیگه ، تو عکس که ناجور دیده میشه!:n02:

بابا این چه آمپلی گرفتی . اینهمه مارک رفتی مافکو گرفتی . با این آمپ مشخصه صدای خوبی نمیتونی بگیری. پخشت چی هست؟

یه سوال
باند 16.5 سانتی رو جز دسته 16 سانتی حساب می کنن یا 17 سانتی؟:n13:

برا باند های عقب تویتر نداره
برای جلو هم گزینه تویترش کار نمیکنه . چه ON باشه چه OFF صدا میاد:n02: فکر کنم به خاطر کامپ هام باشه
خوب مشخصا اسپیکر 16 سانتی یا بزرگتر از یه اسپیکر 13 سانتی بیشتر میکوبه . خوب پخش هم صدا رو جوری تنظیم میکنه انگار اسپیکر 16 سانتی نصب هست
برا تنظیمشون اول تنظیمات رو رو حالت flat بزار بعد از روی آمپلی تنظیم کن . اینجوری بهتر به نتیجه میرسی
البته اگه خیلی نمیخوای ور بری به قول دوستمون همون از X.Over تنظیم کن
یا علی

16.5 هم باید تو هر 2 نوعش امتحان کن ، فکر نکنم فرقی داشته باشه

mehdi_08
18-06-2013, 17:09
در کل مبارک باشه

این چه طاقچه ایه دیگه ، تو عکس که ناجور دیده میشه!:n02:

بابا این چه آمپلی گرفتی . اینهمه مارک رفتی مافکو گرفتی . با این آمپ مشخصه صدای خوبی نمیتونی بگیری. پخشت چی هست؟

برا باند های عقب تویتر نداره
برای جلو هم گزینه تویترش کار نمیکنه . چه ON باشه چه OFF صدا میاد:n02: فکر کنم به خاطر کامپ هام باشه
خوب مشخصا اسپیکر 16 سانتی یا بزرگتر از یه اسپیکر 13 سانتی بیشتر میکوبه . خوب پخش هم صدا رو جوری تنظیم میکنه انگار اسپیکر 16 سانتی نصب هست
برا تنظیمشون اول تنظیمات رو رو حالت flat بزار بعد از روی آمپلی تنظیم کن . اینجوری بهتر به نتیجه میرسی
البته اگه خیلی نمیخوای ور بری به قول دوستمون همون از X.Over تنظیم کن
یا علی

16.5 هم باید تو هر 2 نوعش امتحان کن ، فکر نکنم فرقی نداشته باشه

عکس رو تو روز می زارم نمی دونم این طاقچه چرا این شکلیه رو ال 90 ماشین های دیگه طاقچه خوب وایمیسه رو این:n15:
داداش هنوز آمپ نگرفتم
گفتم این مارک هم بود بگیرم یا نگیرم؟:n25:
آمپ 2کانال کنوود 626 بود 200 تومن
چیز وسوسه انگیز جی وی سی 8004 بود که می گفت با 360 یا 370 می تونه بیاره!!
اساتید نگفتین چند وات به کامپ ها بدم؟؟:n25:

لنگرود1371
18-06-2013, 23:36
عکس رو تو روز می زارم نمی دونم این طاقچه چرا این شکلیه رو ال 90 ماشین های دیگه طاقچه خوب وایمیسه رو این:n15:
داداش هنوز آمپ نگرفتم
گفتم این مارک هم بود بگیرم یا نگیرم؟:n25:
آمپ 2کانال کنوود 626 بود 200 تومن
چیز وسوسه انگیز جی وی سی 8804 بود که می گفت با 360 یا 370 می تونه بیاره!!
اساتید نگفتین چند وات به کامپ ها بدم؟؟:n25:
هیچ سایتی حتی سایت خود ساند استریم هم نزده rms چند وات ولی اینطور که معلومه بیشتر از 150 به هر کدوم بده فاتحشون خوندست
فکر کنم 60 تا 90 تا براشون کافی باشه
البته نه از مافکو:n12:
راستی رفتن ایران به جام جهانی رو به همه تبریک میگم من که دیروز از بس بوق زدم پمپ باد بوقم سوخت:n08:

jvcc
19-06-2013, 13:43
دوستان عزیز سلام بنده به تازگی به جمع شما پیوستم وچون اطلاعات زیادی درمورد ملزومات صوتی ندارم تقریبا بیشتر مطالب این سایت رو مطالعه کردم از دوستان واساتید محترم به خصوص جناب آقای حمید خان خواهش می کنم بنده را راهنمایی بفرمائید من یک هد یونیت پایونیر 7450ویک جفت اسپیکر کدنس مدل 703 باتوان 80 وات rms ویک آمپلی کدنس 2 کانال مدل 125 راروی سمند نصب کرده ام والان قصد ارتقاء سیستم رو دارم (نصب ساب روی تاقچه عقب کدنس - نصب کامپوننت 3 wayبرای عقب کدنس مدل zrs 703 kit - نصب کامپونت 13کدنس برای جلوسمند- آمپلی 4 کانال کدنس مدل وگاس باتوان 130*4 rms ضمنا بنده بوجه ام در حال حاضر 2 میلیون می باشد با تشکر از همه دوستانم

Mohammadkiller
19-06-2013, 17:17
سلام دوستان
امروز رفتم تو مغازه رفیقم یه ساب 15 دیدم ششم حال اومد:n02:

نظرتون چیه؟
رفیقم نبود ازش قیمت بگیرم
قیمت این ساب رو کسی داره؟

Silent TR
19-06-2013, 18:04
دوستان من امروز یک تاکسی سوار شدم که یک هدیونیت مارشال تصویری گذاشته بود و برای باند هم باند های یک ظبط خونگی رو گذاشته بود !!! میخواهم ببینم چطوری باند های خونه رو وصل کرده به ماشین ؟ روش خاصی داره ؟ چون صداشم خیلی خوب بود و خوب جواب میداد ! اگه بشه اینکارو کرد خیلی خیلی خوب میشه

Mohammadkiller
19-06-2013, 19:49
دوستان من امروز یک تاکسی سوار شدم که یک هدیونیت مارشال تصویری گذاشته بود و برای باند هم باند های یک ظبط خونگی رو گذاشته بود !!! میخواهم ببینم چطوری باند های خونه رو وصل کرده به ماشین ؟ روش خاصی داره ؟ چون صداشم خیلی خوب بود و خوب جواب میداد ! اگه بشه اینکارو کرد خیلی خیلی خوب میشه

استاد این کار لنگرود1371 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان عزیز

فقط اینو بت بگم بیخیالش بشی بهتره به دردسرش نمی ارزه صداش هم خوب نمیشه

ziba12
19-06-2013, 20:31
بهترین پخش پایونیر تا 350-380 چیه ؟ میخوام 2 تا ساب + 2 تا 6975 + 2 تا تیوتر + 2 تا کامپ وصل کنم . جواب بده

لنگرود1371
19-06-2013, 21:29
محمد جان حرف نداری:n12:
تو پی ام هم خدمتشون عرض کردم اولا به پخش فشار میاد دوما اگه دقت کنی اون ساب هستن به آمپ احتیاج شدید دارن به پخش وصل شه به پخش فشار میاد ساب هم میشه یه باند ولی هرچی بهش ولوم بدی باز صداش بد نمیشه طریقه خاصی هم نداره همونجور که به باندا فابریکی وصله سیمشو بزن تو باندا این کار با پخش درست حسابی نمیکنن با پخشای از رده خارج میکنن بعدشم هر کی میشینه تو ماشین من اول بر میگرده تاقچه رو نگاه میکنه میبینه اصلا 6.9 ندارم بعد میگه عجب باندای ردیفی داری تنم داره با بیسش میلرزه ولی بعد ده دقیقه میگه وای سرم گیج میره چون بهم ریختگی صداش زیاده مغز ادم میپوکه من خودم دیگه حالم بهم خورده هر وقت از ماشین پیاده میشم سر درد دارم صدا فقط واسه چند دقیقه خوبه یا واسه کسی که اولین بار میشنوه در طول مدت ازار دهنده هست خیلی هم ازار دهنده هست:n16:

mohamad reza_2010
20-06-2013, 03:05
محمد جان اون ساب دی بی اکس هست از ارتکویک ساب زیاد باحالی نیست.
فقط قیافش گولاخ هست.
بازده و ... نداره
خیلی هم ساب تنبل و گیجی هست یعنی فقط بدرد لو بیس میخوره.
زیاد بهش فکر نکن دوست من

hoseinsps
20-06-2013, 04:13
سیستمو حال کن:n08:

هدیونیت: فابریکی پراید(fm پلیرو عشقه)
اسپیکر عقب سمت راست: ساب 13 سانتی کامپیوتر
اسپیکر عقب سمت چپ:ساب 16 سانتی کامپیوتر(کش رفته از رفقا)

اسپیکر جلو سمت چپ:فقط یه تویتر(اونم مال تلوزیونه)
اسپیکر جلو سمت راست:همون فابریکی پراید

این واقعیه؟:n13:

لنگرود1371
20-06-2013, 10:43
سیستمو حال کن
:n08:

هدیونیت: فابریکی پراید(fm پلیرو عشقه)
اسپیکر عقب سمت راست: ساب 13 سانتی کامپیوتر
اسپیکر عقب سمت چپ:ساب 16 سانتی کامپیوتر(کش رفته از رفقا)

اسپیکر جلو سمت چپ:فقط یه تویتر(اونم مال تلوزیونه)
اسپیکر جلو سمت راست:همون فابریکی پراید

این واقعیه؟
:n13:

اخه چرا فکر میکنین باید الکی باشه:n14:
والا به خدا ما با همینا زنده ایم جمعه ها رو میگذرونیم ماشالا ما شمالیم شما جنوب نمیشه صداشو بشنوین
البته تیوتر تلوزیونو کندم اخه تو بعضی اهنگا صدا پیس پیس میداد تو بعضی از اهنگا صدا قیژ قیژ پدر مخمونو در اورده بود:n08:
واسه جام جهانی ریخته بودن تو ساحل هر کی سیستم داشت صدا رو گزاشته بود آخر یه چیزی خیلی توجه مو جلب کرد تو یه سمندی یه باکس بود که سه تا ساب mtx توش بود ولی اصلا صدا نداشت رفتم ولومشو دیدم کلی هم ولوم داده بود
در حد یه 405 دیگه که پایونیر رو رو طاقچه بسته بود بیس میزد چرا اونجوری بود؟یعنی یه ساب از سه تا ساب بهتره؟؟؟؟؟؟

Mohammadkiller
20-06-2013, 11:25
سلام دوستان
یه نگاهی به لینک زیر بندازید
دست دوم این ساب 270 ارزش داره؟

فقط زود بگید تا نپریده

mohamad reza_2010
20-06-2013, 14:37
آره می ارزه این قیمت چون اون موقع که ارزونی بود دست دومش حدود 150 تومن بود محمد جان

Mohammadkiller
20-06-2013, 18:42
آقا محمد توجه کردی این ساب ووفر 8 اهم هست و 1 کوئل هم داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه همچین چیزی؟؟؟

mostafa_360
20-06-2013, 22:37
سلام بر دوستان
راستش می خواهم روی یک پراید 131 یک سیستم معمولی اما نسبتآ با کیفیت ببندم،نیازی هم به ساب ندارم.
باند را هرتز HCX 690 می خواهم بگیرم چون تعریفشو زیاد شنیدم،پخش هم نظرم روی پاونیر DEH-2550 هست،ایا این پخش و باند با هم مچ هستد؟قیمت باندی که گفتم الان چنده؟سوال بعدی این که لطفآ یک امپ دو کاناله ی مناسب اما ارزان هم معرفی کنید تا بتوانم صدای باند ها را بیرون بکشم.
لطفآ راهنمایی کنید.:n16:

Persian_Gun's
21-06-2013, 01:23
سلام..
بچه ها دلیل اینکه بعضی از پخش ها تنظیمات صدا رو سیو (ذخیره) نمی کنند چیه؟
منظورم اینه که پخشو تنظیم میکنی ولی بعد از اینکه پنلو در میاری دوباره به حالته اولیه بر میگرده!
من یه کنوود و یه پایونیر دارم جفتش اینجوریه!
چه کنم؟
دلیلش چیه؟

pahama1
21-06-2013, 15:52
سلام بر دوستان
راستش می خواهم روی یک پراید 131 یک سیستم معمولی اما نسبتآ با کیفیت ببندم،نیازی هم به ساب ندارم.
باند را هرتز HCX 690 می خواهم بگیرم چون تعریفشو زیاد شنیدم،پخش هم نظرم روی پاونیر DEH-2550 هست،ایا این پخش و باند با هم مچ هستد؟قیمت باندی که گفتم الان چنده؟سوال بعدی این که لطفآ یک امپ دو کاناله ی مناسب اما ارزان هم معرفی کنید تا بتوانم صدای باند ها را بیرون بکشم.
لطفآ راهنمایی کنید.:n16:
سلام
پخش معمولی هستش، نمیدونم حدودا چه قیمته؟ اما ترجیحا اگه یه پخشی بگیری که RCA Preouts بالاتری از 2 ولت داشته باشه بهتره، البته خیلی مهم نیست چون سیستم ساده ای میخوای ببندی میتونی این موضوع رو ندید بگیری، فقط برای اطلاع گفتم. اسپیکر هم حرفی توش نیست و امتحان خودشو پس داده، بسته به جا و فروشندش از حدود 355 تا 455 تومن میفروشن، فقط میمونه آمپ خوب.
من پیشنهاد میکنم یه آمپ درست و حسابی بگیری ، چون واقعا حیفه عمر این باندو با یه آمپ بی کیفیت و سیگنال های کلیپ شده کم کنی.
میتونی از 8002 جی وی سی حدودا 400 تومن
یا بهتر از اون 7205 کنوود حدودا 400 تا 450 (قیمت جدید ندارم) یا هر آمپ با کیفیت دیگه ای مثثل ساند و ام تی ایکس و ... استفاده کنی

آقا محمد توجه کردی این ساب ووفر 8 اهم هست و 1 کوئل هم داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میشه همچین چیزی؟؟؟
چرا نشه؟ تا اونجا که من میدونم مقاومت هر سیمپیچی بستگی به میران سیم ، قطر سیم و جنس سیم داره،
بطور مثال اگه طول سیم پیچ تیوتر رو بیشتر از چیزی که در حالت عادی هست بکنی مقامتش (امپدانس) عوض میشه، ((اون.قت میتونی مثلا یه تیوتر 16 اهمی بسازی واسه سیستم مافوق Sq:n19:))

سلام..
بچه ها دلیل اینکه بعضی از پخش ها تنظیمات صدا رو سیو (ذخیره) نمی کنند چیه؟
منظورم اینه که پخشو تنظیم میکنی ولی بعد از اینکه پنلو در میاری دوباره به حالته اولیه بر میگرده!
من یه کنوود و یه پایونیر دارم جفتش اینجوریه!
چه کنم؟
دلیلش چیه؟

فکر کنم از سیم کشی برق ورودی به پخش باشه، توی اکثر خودروها برق که از پشت سوئیچ برای پخش میره ، وقتی سوئیچ باز میشه چون برق کلا قطع میشه، پخش برمیگرده به تنظیمات پیش فرض کارخانه،
اگه تو استپ یک و دو سوئیچ، پخش روشن میشه نیابد این اتفاق بیوفته قاعدتا، اما اگه روشن نمیشه احتمالا مشکلش همون باشه

ahmad.daneshjoo
21-06-2013, 19:21
با سلام
دوستان یه لطفی کنید آدرس محلهایی رو که تو تهران و کرج بورس سیستمهای صوتی اتومبیل هستند رو اینجا قرار بدید.من تو آبیکم و اینجا مدل پخش دلخواهم رو پیدا نکردم.میخوام برم از کرج یا تهران بگیرم.

Persian_Gun's
22-06-2013, 01:50
مشکل از سیم کشی بود حل شد..
مرسی.

Persian_Gun's
22-06-2013, 01:52
با سلام
دوستان یه لطفی کنید آدرس محلهایی رو که تو تهران و کرج بورس سیستمهای صوتی اتومبیل هستند رو اینجا قرار بدید.من تو آبیکم و اینجا مدل پخش دلخواهم رو پیدا نکردم.میخوام برم از کرج یا تهران بگیرم.
کرج پاساژ دانشکده یا بلوار دانش آموز..جا زیاده حالا همین 2 جا رو برو پیدا میکنی..

Mohammadkiller
22-06-2013, 09:38
سلام دوستان
ساب رو خریدم و وصل کردم
باکسش کوچیکه نزدیک به 30 لیتر . نئوپان هست . پورت هم نداره
آمپلیم 300 واتیه

ولی لامصب مثل چی صدا میده . عقب جلو نمیشه ساب ولی صدای خری داره
ببینم میتونم طرح ساخت باکس پورتد رو براش پیدا کنم یا نه
راستی دوستان آمپ حد اقل 800 وات RMS چی پیشنهاد میدین + قیمت
عکسش هم تو تاپیک مربوطه میزارم :

hamidR15
22-06-2013, 17:15
دوستان عزیز سلام بنده به تازگی به جمع شما پیوستم وچون اطلاعات زیادی درمورد ملزومات صوتی ندارم تقریبا بیشتر مطالب این سایت رو مطالعه کردم از دوستان واساتید محترم به خصوص جناب آقای حمید خان خواهش می کنم بنده را راهنمایی بفرمائید من یک هد یونیت پایونیر 7450ویک جفت اسپیکر کدنس مدل 703 باتوان 80 وات rms ویک آمپلی کدنس 2 کانال مدل 125 راروی سمند نصب کرده ام والان قصد ارتقاء سیستم رو دارم (نصب ساب روی تاقچه عقب کدنس - نصب کامپوننت 3 wayبرای عقب کدنس مدل zrs 703 kit - نصب کامپونت 13کدنس برای جلوسمند- آمپلی 4 کانال کدنس مدل وگاس باتوان 130*4 rms ضمنا بنده بوجه ام در حال حاضر 2 میلیون می باشد با تشکر از همه دوستانم
سلام دوست عزیز.ورودتون رو به جمع p30 خوش آمد عرض میکنم.من با اين برند آشنا نيستم.شرمنده.

با سلام
تهران.
1- خ مطهری خ سورنا
2- خ شریعتی ابتدای معلم
3- میدان قزوین خ عباسی

Mohammadkiller
23-06-2013, 13:41
سلام
آقا حمید تو دفترچه ساب اینو پیدا کردم فقط از اندازه هاش سر در نمیارم مخصوصا پورتش:

یکی به ما بگه اندازه اینا چی به چیه. بعد من میخوام ساب رو به بالا باشه با توجه به این که ماشین 2 گانه هست
این الان چند لیتره؟

مرسی

saeed330
23-06-2013, 14:40
با سلام....یک ساب و آمپ دارم میخواستم بفروشمش
چند بفروشم خوبه؟
ساب : ساند استریم pwl 12 با باکس
آمپ :ساند استریم 340.2 دو کانال

hamidR15
23-06-2013, 15:20
سلام
آقا حمید تو دفترچه ساب اینو پیدا کردم فقط از اندازه هاش سر در نمیارم مخصوصا پورتش:

یکی به ما بگه اندازه اینا چی به چیه. بعد من میخوام ساب رو به بالا باشه با توجه به این که ماشین 2 گانه هست
این الان چند لیتره؟

مرسی

اندازه ها به اينچ هستند. هر اينچ =2.54 سانتيمتر.
بايد تبديل كني تا اندازه دقيق در بياد.
مثلا پورت به سانتيمتر ميشه:عرض 2*2.54=5.08 سانتيمتر
ارتفاع:16.5*2.54=41.91 سانتيمتر
عمق:9*2.54=22.86 سانتيمتر.
باكس اولي كه براي مسابقه طراحي شده.
باكس دوم براي Low Bass طراحي شده. حجم ناخالص 64 ليتر هست. حجم پورت اشغال شده 4.87 ليتر هست كه بايد از 64 ليتر كم بشه.ضمنا حجم Displacement يا همون بسگت و مگنت پشت ساب هم بايد ببينيم كارخونه چقدر محاسبه كرده اونم كم بشه. مثلا حدود 5. ليتر هم اونو بگيريم. حدودا حجم خالص ميشه 58.6 ليتر.
براي اينكه ببينيم ساب ووفر ميتونه به صورت افقي(horizontally) كار كنه و به متعلقاتش آسيب نميرسه بايد مقدار Glossساب از طريق نرم افزار اندازه گيري بشه. اگر بالاي 5% باشه نبايد به صورت افقي يا همون رو به بالا ازش استفاده بشه.

Mohammadkiller
23-06-2013, 15:54
اندازه ها به اينچ هستند. هر اينچ =2.54 سانتيمتر.
بايد تبديل كني تا اندازه دقيق در بياد.
مثلا پورت به سانتيمتر ميشه:عرض 2*2.54=5.08 سانتيمتر
ارتفاع:16.5*2.54=41.91 سانتيمتر
عمق:9*2.54=22.86 سانتيمتر.
باكس اولي كه براي مسابقه طراحي شده.
باكس دوم براي Low Bass طراحي شده. حجم ناخالص 64 ليتر هست. حجم پورت اشغال شده 4.87 ليتر هست كه بايد از 64 ليتر كم بشه.ضمنا حجم Displacement يا همون بسگت و مگنت پشت ساب هم بايد ببينيم كارخونه چقدر محاسبه كرده اونم كم بشه. مثلا حدود 5. ليتر هم اونو بگيريم. حدودا حجم خالص ميشه 58.6 ليتر.
براي اينكه ببينيم ساب ووفر ميتونه به صورت افقي(horizontally) كار كنه و به متعلقاتش آسيب نميرسه بايد مقدار Glossساب از طريق نرم افزار اندازه گيري بشه. اگر بالاي 5% باشه نبايد به صورت افقي يا همون رو به بالا ازش استفاده بشه.

مرسی با اینکه هیچی نفهمیدم ولی مرسی
البته اون اینچ ها رو فهمیدم

پس باکس دومی مناسب تر هست
خوب بیخیال رو به بالا شدم ولی یه جوری باید ساخته بشه که به لبه ماشین نخوره آخه خودت میدونی ماشین دو گانه هست و جای زیادی نداره. حد اقل مایل به سمت بالا باشه که به لبه ماشین گیر نکنه وقتی داره می کوبه

یه راه دیگه داره، برم یه باکس لوله ای بگیرم بیخیال همه چی شم؟

راستی 1/2 12 یعنی چی تو اندازه ها نوشته ؟ یعنی 12 اینچ؟ پس اون 1/2 چیه

ali_ab
23-06-2013, 16:14
راستی 1/2 12 یعنی چی تو اندازه ها نوشته ؟ یعنی 12 اینچ؟ پس اون 1/2 چیه

با سلام

محمد جان به نظرم منظورش 12.5 اینچ باشه که میشه 31.75 سانتی متر

پیروز و پاینده باشید

Mohammadkiller
23-06-2013, 16:20
با سلام

محمد جان به نظرم منظورش 12.5 اینچ باشه که میشه 31.75 سانتی متر

پیروز و پاینده باشید

اگه 12.5 بود که مینوشت 12.5 چه کاریه!
احتمالا منظورش یه چیز دیگس

تو عکس آخری نگاه کن ارتفاع ساب رو از چپ زده 7 اینچ از راست زده3/8 6

چرا؟؟؟

Silent TR
23-06-2013, 16:56
دوستان من این هدیونیت ماشینی که تازه خریدیم رو گذاشتم برای فروش
کاملا سالم هستش و صاحب قبلی هدیونیت رو تازه خریده بوده !
و فقط سی دی خوره !
الان تو فروم همسایه گذاشتمش برای فروش ولی نمیدونم باید چه قیمتی بدم برای فروشش !!! ممنون میشم راهنماییم کنید !

لنگرود1371
23-06-2013, 17:49
و فقط سی دی خوره !
الان تو فروم همسایه گذاشتمش برای فروش ولی نمیدونم باید چه قیمتی بدم برای فروشش !!! ممنون میشم راهنماییم کنید !
60 تا 100 میفروشن
شما 80 بفروشی مناسبه

3FX
23-06-2013, 23:14
حميد خان اين آديوسيستم mx165 چرا كراس اورش اينجوريه ؟
نسبت به كراس اورهاي كامپوننت هاي ديگه يه جورايي انگار سمبل شده ... ميگيم باكس نذاشتن فداي سرشون ولي سيم پيچ (سلف ؟) و ... به اون بزرگي رو كجاي دلم بزارم ؟ :n13:
تصميم نهايي رو گرفته بودم اينو بگيرم اما كراس اورشو نديده بودم ... فك كنم بايد rs165 گليدن بگيرم . (كافيه كراس اورش رو مقايسه كنيد هر چند امتياز 4 از 5 و ... رو داره و كلي ازش تعريف شده اما يه جوري ميشه آدم اين لنت پيچ رو ميبينه :n30: )
سوالم اينه يعني واقعا فرقي بين اين كراس اور ها نيست ؟ ( محسوس هست يا نه ؟)
حميدخان شما كه صداي جفتش رو شنيديد يه مقايسه ميكنيد برامون . :n19:

pahama1
23-06-2013, 23:37

چرا؟؟؟

1/2 رو از یک اینچ محاسبه کن، یعنی 1/2 م یک اینچ ،که میشه 1.24 سانتیمتر
در مورد اندازه های متفاوت هم به عکس دقت کن..... گرفتی؟؟

ali_ab
24-06-2013, 01:06

چرا؟؟؟

با سلام

محمد جان به این دلیل عرض کردم که در نقشه های تاسیسات صنعتی اندازه ها اگه بر اساس اینچ باشه به صورت (3/4 , 1/2, 1/2 1 ) نمایش داده میشه . البته بایستی منتظر نظر استاد حمید هم بود

موفق باشید

ali6803
24-06-2013, 16:33
سلام اساتید عزیز........ من برای مرحله اول برای ماشینم mvm315 دوربین دنده عقب و روکش و کفی و پخش و جی پی اس گرفتم که پخش مارک لابستر تاچ اسکرین هست با صفحه فکر کنم 7 اینچ........ حالا میخوام یه جفت باند dsl مدل 1073 بگیرم که حدود 450 تومن هست با یه امپیلی که بتونه صدای این باند رو در بیاره...فقط نمیدونم این پخش به این بزرگی که خریدم !! میتونه به امپیلی وصل بشه یا نه؟؟؟ کمکی چیزی نمیتونید تو بستن این پروژه به من بکنید؟؟؟

saeed330
24-06-2013, 16:52
با سلام....یک ساب و آمپ دارم میخواستم بفروشمش
چند بفروشم خوبه؟
ساب : ساند استریم pwl 12 با باکس
آمپ :ساند استریم 340.2 دو کانال
کسی نیست یک نظری داشته باشه؟

Unexempled Orion
24-06-2013, 20:34
و فقط سی دی خوره !

معمولا الان دیگه usb خور میگیرن . اما اگه قیمت مناسب بفروشین همونطور که دوست عزیزمون فرمودن تا 70-80 بفروشین عالیه . اولش قیمت بالا بگین و بعدا با کمی تخفیف پایینتر بدین.

ghahremanimehdi
24-06-2013, 20:58
ببخشید یه سوال قبلا پرسیدم هیچکس جواب نداد.الان یه مدته که موقعی که از روی usb آهنگ پخش میکنم یکدفه میپره بیرون و روی صفحه هدیونیت مینویسه alarm و صدای رادیو پخش میکنه. گاه و بیگاه اینجوری میشه.قبلا اینجوری نبود توی دفترچه پایونیر هم هیچ چیز در خصوص پیغام alarm ننوشته.پخشم پایونیر 1450 هستش. چکار کنم ؟ یه سوال دیگه اینکه دقیقا چجوری میشه پخش رو در بیارم تا کابلهای پشتش رو چک کنم ؟

لنگرود1371
24-06-2013, 23:15
ببخشید یه سوال قبلا پرسیدم هیچکس جواب نداد.الان یه مدته که موقعی که از روی usb آهنگ پخش میکنم یکدفه میپره بیرون و روی صفحه هدیونیت مینویسه alarm و صدای رادیو پخش میکنه. گاه و بیگاه اینجوری میشه.قبلا اینجوری نبود توی دفترچه پایونیر هم هیچ چیز در خصوص پیغام alarm ننوشته.پخشم پایونیر 1450 هستش. چکار کنم ؟ یه سوال دیگه اینکه دقیقا چجوری میشه پخش رو در بیارم تا کابلهای پشتش رو چک کنم ؟
یعنی چی چه جوری میشه پخشو در بیارین!!!
خب پخش در بیارین چه جوری نداره که پخش به وسیله شما در میاد
ماشین چی هست؟ اگه پرایده که اون سه تا دکمه تهویه هوارو بکنین و کلید چرخشی درجه فن رو هم بکنین بعد زیر قاب دوتا پیچ هست اون دوتا رو باز کنین بعد قاب تهویه کامل در بیارین بعد دو طرف پخش دوتا پیچ داره اونارو باز کنین پخشو بکشین بیاد بیرون:n13:
چه جوری نداره هر ماشین بود فقط شما یه پیچ گوشتی بردار جلوش واستین یه چپ چپ خوب بهش نگاه بندازین خودش بهتون میگه خب چه جوری بازم کنین

لنگرود1371
24-06-2013, 23:36
با توجه به اینکه تشخیص 6975 اصلی خیلی سخت شده انواع 6975 الان ریخته
به نظرتون این چه طوری هاست؟آکبند هستا
پشتش زده ژاپن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pctbz
24-06-2013, 23:42
حميد خان اين آديوسيستم mx165 چرا كراس اورش اينجوريه ؟
نسبت به كراس اورهاي كامپوننت هاي ديگه يه جورايي انگار سمبل شده ... ميگيم باكس نذاشتن فداي سرشون ولي سيم پيچ (سلف ؟) و ... به اون بزرگي رو كجاي دلم بزارم ؟ :n13:
تصميم نهايي رو گرفته بودم اينو بگيرم اما كراس اورشو نديده بودم ... فك كنم بايد rs165 گليدن بگيرم . (كافيه كراس اورش رو مقايسه كنيد هر چند امتياز 4 از 5 و ... رو داره و كلي ازش تعريف شده اما يه جوري ميشه آدم اين لنت پيچ رو ميبينه :n30: )
سوالم اينه يعني واقعا فرقي بين اين كراس اور ها نيست ؟ ( محسوس هست يا نه ؟)
حميدخان شما كه صداي جفتش رو شنيديد يه مقايسه ميكنيد برامون . :n19:

mx 165 کامپوننت خوبیه. کیفیت ساختش هم نسبتا بالا هستش ووفر خوش صدایی داره. این مورد هم که اشاره کردی مشکلی نیست یه کوچولو تو تنظیمش دقت کنی صدای خیلی خوبی میتونی بگیری

pctbz
24-06-2013, 23:47
سلام اساتید عزیز........ من برای مرحله اول برای ماشینم mvm315 دوربین دنده عقب و روکش و کفی و پخش و جی پی اس گرفتم که پخش مارک لابستر تاچ اسکرین هست با صفحه فکر کنم 7 اینچ........ حالا میخوام یه جفت باند dsl مدل 1073 بگیرم که حدود 450 تومن هست با یه امپیلی که بتونه صدای این باند رو در بیاره...فقط نمیدونم این پخش به این بزرگی که خریدم !! میتونه به امپیلی وصل بشه یا نه؟؟؟ کمکی چیزی نمیتونید تو بستن این پروژه به من بکنید؟؟؟

اکثر این پخشها یه آمپلی وصل میشن شما پشت پخشتو نگاه کن ببین خروجی RCA داره یا نه اگه داشته باشه میتونی وصل کنی. 1073 هم قیمتش پاینتر از 450 تومن هستش. من جات بودم از پخشهایی نظیر کنوود - جی وی سی - آلپاین و.... استفاده میکردم

ambas365
25-06-2013, 01:13
با سلام من یه سوال داشتم. من تو خونم دو تا باند خوب دارم که کیفیتش خیلی خوبه. یه زمانی روی ضبط سی دی خور خونم بوده. حالا اون ضبط خراب شده. سوال من اینه که آیا میشه من این باند ها رو به ضبظ ماشینم وصل کنم؟ یعنی ببرم بیرون قابش رو در بیارن و خود بلندگو رو تو ماشین بزارن. امکانش هست یا چیز خاصی باید بخرم؟ مرسی

Unexempled Orion
25-06-2013, 09:00
پشتش زده ژاپن

محاله بتونید نوشو پیداکنید . اگه پیدا هم کنید دست دوم در حد اک .

6975 اصل باید صداش شنیده بشه تا تفاوتشو بفهمید . هیچ جوری قابل تشخیص نیست . فقط لعنت به ای چینی ها که نمیزان یه جنس خوب همیشه اصل بمونه

Mohammadkiller
25-06-2013, 11:11
سلام دوستان

2 شب پیش رفتم مغازه رفیقم تازه هاچ بکش رو از صافکاری گرفته بود ( داده بود سقف و بدنه رو محکم کاری کنه!)
دیدم 2 تا ساب 15 بسته رو ماشین
اینم عکس ها : اگه بی کیفیت هست ببخشید چون گوشی و دوربین مناسبی همراهم نبود و همچنین شب بود

مارکش رو یادم رفت بپرسم ولی عجب صدایی داشت
از 3-4 متری ماشین موهام داشت تکون میخورد
سقف ماشین بالا پایین می شد صدایی میداد انگار داری سقف ماشین رو می تکونی!
گوشیم رو گذاشتم رو سقف نیم متر پرت شد هوا

تو مغازه همه چیز داشت می لرزید
اینم عکس آمپش البته یکم تاریکه:

گفتم عکس ها رو بزارم شما هم ببینید

لنگرود1371
25-06-2013, 11:17
محاله بتونید نوشو پیداکنید . اگه پیدا هم کنید دست دوم در حد اک .

6975 اصل باید صداش شنیده بشه تا تفاوتشو بفهمید . هیچ جوری قابل تشخیص نیست . فقط لعنت به ای چینی ها که نمیزان یه جنس خوب همیشه اصل بمونه
اره این با اصلش مو نمیزنه پشتشم زده ساخت ژاپن قیمت 180 هستش:n08:
هر کی خواست بگه بهش لینک خرید بدم

Silent TR
25-06-2013, 16:39
دوستان من الان از خیابون عباسی تهران اومدم
دنبال یک هدیونیت معمولی بودم که 4 خروجی هم باشه و فقط AUx و USB داشته باشه
که بهم پایونیر 2550 رو معرفی کردن !

دوستان مارک های دیگه ارزونتر ندارن ؟ یعنی ارزونتر از 250 60 تومن باشه ولی امکاناتش 4 خروجی و usb , aux و سی دی باشه
البته مارک متفرقه نباشه

3FX
25-06-2013, 17:34

دوستان مارک های دیگه ارزونتر ندارن ؟ یعنی ارزونتر از 250 60 تومن باشه ولی امکاناتش 4 خروجی و usb , aux و سی دی باشه
البته مارک متفرقه نباشه

قیمت ها بالارفته متاسفانه ...
پیشنهاد میکنم دست دوم تهیه کنید اینجوری مدل های بالاتر پایونییر یا کنوود رو میتونید تهیه کنید .

Mohammadkiller
25-06-2013, 18:04
دوستان یه آمپلی معرفی کنید شدیداً لنگ یه آمپ هستیم که این ساب جدید رو درایو کنه
اگه دست دوم پیدا بشه که عالیه
حد اقل 700-800 rms

لنگرود1371
25-06-2013, 18:35

البته مارک متفرقه نباشه
پایونیر mvh-155 ورودی یو اس بی و aux داره
مثل 2550 دو جفت خروجی rac داره
ولی سی دی نمیخوره قیمت هم بین 205 تا 220

mehdi_ghp
25-06-2013, 19:56
سلام.

دوستان این پخشهای تصویری پایونر که صفحه ال سی دی اون موتور داره و بیرون میاد رو میشه رو 405 در جای مخصوص پخش نصب کرد؟

من دنبال یه پخش مناسب برای 405 هستم .دوست دارم تصویری باشه .دور بین عقب رو ساپورت کنه.بلوتوث داشته باشه (داخلی) که بشه به موبایل وصل کرد برای صحبت حین رانندگی

بودجه ملاک اصلیم نیست . ملاکم اول امکانات دوم متناسب بودن قیمته .

لطفا چند مدل با حدود قیمت روز بگید ؟

یه سوال دیگه من فکر میکنم پایونر بهترین انتخابه موافقید ؟ البته از مارکهای دیگه که امکانات فوق رو داره هم که فکر میکنید خوبن معرفی کنید . ممنون:n01:

pctbz
25-06-2013, 22:20
تو 405 میشه جا داد قاب مخصوصی داره که بعضی از لوازم صوتی فروش ها دارن. از پایونیر بهتر هم میشه انتخاب کردش بستگی به بودجه داره کیفیت صدای آلپاین یه چیز دیگست.

لنگرود1371
25-06-2013, 23:17
تو 405 میشه جا داد قاب مخصوصی داره که بعضی از لوازم صوتی فروش ها دارن. از پایونیر بهتر هم میشه انتخاب کردش بستگی به بودجه داره کیفیت صدای آلپاین یه چیز دیگست.
ولی به نظر من بی ریخت میشه با اون قابا رو 405 زیاد پخشای تصویری موتور دار جالب نمیشه

hoseinsps
26-06-2013, 04:33
سلام
امپ مونو واسه mx12 plusچی پیشنهاد میدید؟
لطفا چند مدل رو با قیمت مینیمم و وسطیم:n09:و ماکزیمم بگید.
با سپاس:n16:

mehdi_ghp
26-06-2013, 07:54
سلام
دوستان خوب اون تصویریهای موتور دار با ال سی دی بزرگ هیچی قرار شد مدل با حدود قیمت معرفی کنید .بودجه رو حدود 500 بگیرید برای پخش. ممنون

3FX
26-06-2013, 09:25
سلام

منم دقيقا ميخوام اين ساب رو بگيرم اما دنبال امپ ps1d يا x1d كنوود هستم واسش كه اصلا نيست دست دوش تو بازار ... يا امپ مونو خود اديوسيستم هم موجود نيست فقط آك هست 750 !!
جدا يه امپ مونو خوب واسه اين پيدا بشه كار منم راه ميفته :n06:

Mohammadkiller
26-06-2013, 11:21
آمپ خوب برای mx12 میتونید رو 8105 کنوود فکر کنید.

منم از همین مارک دارم

ahmad.daneshjoo
26-06-2013, 12:44

من از توپخونه خریدمش 180

ahmad.daneshjoo
26-06-2013, 12:47
یه سوال
من یه mvh-155 خریدم و رو پراید نصبش کردم.ظاهرا بلندگوهای پراید براش ضعیفند و وقتی صدا رو بلند میکنم بلندگو خرخر میکنه.آیا میتونم سیستم بلندگو رو تقویت کنم تا بشه از تمام قدرت پخش استفاده کرد؟

3FX
26-06-2013, 14:05
یه سوال
من یه mvh-155 خریدم و رو پراید نصبش کردم.ظاهرا بلندگوهای پراید براش ضعیفند و وقتی صدا رو بلند میکنم بلندگو خرخر میکنه.آیا میتونم سیستم بلندگو رو تقویت کنم تا بشه از تمام قدرت پخش استفاده کرد؟

بايد باندهاي فابريكي رو تعويض كنيد با باندهاي بهتر مثل سري co اوديوسيستم يا هرتز يا كاپا يا dls 1073 يا ... و از امپلي فاير استفاده كنيد براي تقويت صدا ... اما هزينه بالايي واستون خواهد داشت .
اگر ميخوايد كمتر هزينه كنيد يه باند واسه تاقچه عقب بدون امپ تهيه كنيد با اينكه زياد توصيه نميشه اما كار راه ميندازه ... ( اين روش زياد ديده ميشه معمولا هم 6975 يا كنوود 718 يا مارشال ميندازن اون پشت كه اصلا توصيه نميكنم !!)

آمپ خوب برای mx12 میتونید رو 8105 کنوود فکر کنید.

منم از همین مارک دارم

محمد جان 8105 كم هست براي اين ساب (يك بار در پ خ راجبش صحبت كرديم و ازتون راهنمايي گرفتم)...
9105 هم ميگن زياد تعريفي نداره كلا كيفيت ساخت و ...
x1d و ps1d هم كه كم گير ميان ... آكبند هم واقعا گرون هستن اين دو مدل آخر !

قيمت نداره كسي اين دو مدل رو ؟

لنگرود1371
26-06-2013, 15:56
من از توپخونه خریدمش 180
مبارکه
کی خریدی عزیز؟

Mohammadkiller
26-06-2013, 17:42
محمد جان 8105 كم هست براي اين ساب (يك بار در پ خ راجبش صحبت كرديم و ازتون راهنمايي گرفتم)...
9105 هم ميگن زياد تعريفي نداره كلا كيفيت ساخت و ...
x1d و ps1d هم كه كم گير ميان ... آكبند هم واقعا گرون هستن اين دو مدل آخر !

قيمت نداره كسي اين دو مدل رو ؟

من با 8105 دارم earthquake tremorx 15 رو تکون میدم کل ماشین به صدا افتاده
8105 عجیب آمپلی هست

قبلش هم rs12 freeair رو تکون میدادم که اخیراً پاره شد:n02:

HOJ-JAT
26-06-2013, 18:12
سلام
به این نوع پخش ها جی میگن؟؟
و ازرون ترینش چنده؟

hoseinsps
26-06-2013, 19:52
[QUOTE=Mohammadkiller;7715019]آمپ خوب برای mx12 میتونید رو 8105 کنوود فکر کنید.

منم از همین مارک دارم[/QUOTEl
محمد rs12چیشد؟
من میخواستم بگیرم ولی میگن امپش گرونه واسه همین نخریدم
قیمت ای کنوود چنده؟

alone one
26-06-2013, 21:43
رفقا من هیچی از سیستم ماشین سر در نمیارم،هیچی که در مقابل شما البته،وگرنه اسماشونو حداقل میدونم!
الان واسه جمع کردن یه سیستم خوب چقد باید هزینه کرد؟
بعد سایتی جاییرو نمیشناسین که عکس و قیمتی از باندو پخشو ... گذاشته باشه؟و اطلاعاتمم بتونم تو این زمینه بیشتر کنم؟

Silent TR
26-06-2013, 22:32
میگن هدیوتیت 2 خروجه یا حتی 4 خروجه منظور همینه ؟
2 خروجه معمولیه ؟
رفیق من دنبال یک هدیونیتی بودم که سی دی هم بخوره !
میخواهم ببینم این 2550 انتخاب خوبیه یا نه چیز دیگه ایی بردارم ؟

ali_ab
26-06-2013, 22:44
با سلام به دوستان عزیز

امروز به مشخصات امپ کننود 8404 برخوردم که زده بود 50 وات روی 4 اهم . سوالی که واسم پیش اومد اینه که واسه پخشی که خروجی اش 50 وات هست عملا بود و نبود این امپ تاثیری نداره؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

لنگرود1371
26-06-2013, 23:15
میگن هدیوتیت 2 خروجه یا حتی 4 خروجه منظور همینه ؟
2 خروجه معمولیه ؟
رفیق من دنبال یک هدیونیتی بودم که سی دی هم بخوره !
میخواهم ببینم این 2550 انتخاب خوبیه یا نه چیز دیگه ایی بردارم ؟
اره مظور از خروجی همون rac هستش تو تعداد خروجی ها هردوتا برابرن ولی اون سی دی میخوره این نمیخوره تو سی دی خور اره 2550 خوبه چون دیگه با اون قیمت مد نظرتون چیز دیگه ای نیست خب

ahmad.daneshjoo
26-06-2013, 23:19
مبارکه
کی خریدی عزیز؟
سه روز پیش

3FX
27-06-2013, 00:16
رفقا من هیچی از سیستم ماشین سر در نمیارم،هیچی که در مقابل شما البته،وگرنه اسماشونو حداقل میدونم!
بعد سایتی جاییرو نمیشناسین که عکس و قیمتی از باندو پخشو ... گذاشته باشه؟و اطلاعاتمم بتونم تو این زمینه بیشتر کنم؟

دوست عزیز الان سیستم خوب از 2 میلیون هست تا 10 میلیون و بیشتر ... !
اما اگر میخوای یه چیزی ببندی که نسبت به پولی که میدی خوب باشه چند صفحه از این تاپیک رو بخونی سیستم های پیشنهادی خوبی رو میبینی
ماشینتون چی هست ؟ چه دقر نهایتا میتونید بودجه بزارید ؟

با سلام به دوستان عزیز

امروز به مشخصات امپ کننود 8404 برخوردم که زده بود 50 وات روی 4 اهم . سوالی که واسم پیش اومد اینه که واسه پخشی که خروجی اش 50 وات هست عملا بود و نبود این امپ تاثیری نداره؟

پیروز و پاینده باشید

این که تو هدیونیت ها مینویسن 4x50 W ماسفت دلیل نمیشه که 50 وات بده !
این توان پیک هست توان RMS و به اصطلاح مستمر و Continues پخش های نیمه حرفه ای و نسبتا حرفه هم 18 وات تا 20 وات هست (این توان ملاک مقایسه ها هست )

البته این 50 وات اون امپ هم در شرایط 14.4 ولت ایده آل هست که معمولا رخ نمیده :n02:

pctbz
27-06-2013, 00:18
با سلام به دوستان عزیز

پیروز و پاینده باشید

خروجی پخش 50 وات نیستش خروجی 90 % پخشها 18 ار ام اس میشه و بقیه هم نهایتا 22 ار ام اس.

Silent TR
27-06-2013, 01:23
اره مظور از خروجی همون rac هستش تو تعداد خروجی ها هردوتا برابرن ولی اون سی دی میخوره این نمیخوره تو سی دی خور اره 2550 خوبه چون دیگه با اون قیمت مد نظرتون چیز دیگه ای نیست خب
رفیق یسری کنوود هم بهم معرفی کردن ! خود فروشندهه میگفت حتما کنوود بگیر و کنوود بهتر از پایونیره !!!

hoseinsps
27-06-2013, 05:14
رفیق یسری کنوود هم بهم معرفی کردن ! خود فروشندهه میگفت حتما کنوود بگیر و کنوود بهتر از پایونیره !!!
kenwood8019وkenwood7016:n09:
من 8019 دارم معرکست.:n05:

hoseinsps
27-06-2013, 05:18
سلام
و ازرون ترینش چنده؟
سلام
میتونید به این سایت واسه سوالتون مراجعه کنید

hoseinsps
27-06-2013, 05:20
اقایون عزیز تا 1/5ساعت دیگه بنده سر جلسه کنکور سراری هستم:n28:
شما هم واسم دعا کنید اخه زحمت زیاد کشیدم:n26:
کسی از قیمت 8105خبر نداره؟

mehdi_ghp
27-06-2013, 07:58
سلام
دوستان خوب اون تصویریهای موتور دار با ال سی دی بزرگ هیچی . قرار شد مدل با حدود قیمت معرفی کنید .بودجه رو حدود 500 بگیرید برای پخش. ممنون

مارو هم تحویل بگیرید :n01:

HOJ-JAT
27-06-2013, 08:44
سلام
میتونید به این سایت واسه سوالتون مراجعه کنید

نه میدونم خودم هم عکسو از هیمنن سایت گرفتم میخوان بدونم تو این مایه ها مدل ازرون قیمت چنده؟؟ صدا جالب خم نداشت نداشت

لنگرود1371
27-06-2013, 09:58
اره کنوود به نظر منم از این پایونیر جدیدا بیشتر می ارزه ولی سونی و جی وی سی نگیر
یه کنوود خوب بستگی به سلیقت بگیر نسبت به بودجت مطمعن باش از 2550 بهتر جواب میده:n16:

لنگرود1371
27-06-2013, 10:01
ایشالا قبولی قبل کنکور هم نتو ول نمیکنی پسر:n08:
فکر نکنم بالا یا پایین رفته باشه همه قیمتا سیستمای صوتی تصویری یک ماه بیشتره که ثابت موندن

Silent TR
27-06-2013, 11:05
kenwood8019وkenwood7016:n09:
من 8019 دارم معرکست.:n05:
این دو مدل که بله خیلی خوب هستند ولی من اینقدر نمیخواهم هزینه کنم !
میخواهم تا حدودای 250 هزینه کنم
تا این حدود دوستان چه مدلی از کنوود رو پیشنهاد میدن ؟

لنگرود1371
27-06-2013, 11:08
این دو مدل که بله خیلی خوب هستند ولی من اینقدر نمیخواهم هزینه کنم !
میخواهم تا حدودای 250 هزینه کنم
تا این حدود دوستان چه مدلی از کنوود رو پیشنهاد میدن ؟
مناسبترین گزینه برای شما دوست من
KENWOOD 353 و

KENWOOD 349هستش دو جفت خروجی هم دارن همونجور که میخواستین

hoseinsps
27-06-2013, 12:10
ایشالا قبولی قبل کنکور هم نتو ول نمیکنی پسر:n08:
فکر نکنم بالا یا پایین رفته باشه همه قیمتا سیستمای صوتی تصویری یک ماه بیشتره که ثابت موندن
خوشبختانه خوب دادم
قیمتش چقدره لنگرود جان؟(اسم شریفتون چیه؟)

ali_ab
27-06-2013, 12:24
مناسبترین گزینه برای شما دوست من
KENWOOD 353 و

KENWOOD 349هستش دو جفت خروجی هم دارن همونجور که میخواستین

با سلام به دوستان عزیز

دوست خوبم شما مطمئن هستی که دو جفت خروجی rca دارن؟

با تشکر

Persian_Gun's
27-06-2013, 14:06
سلام..
دوستان نظرتون در مورده پخش پایونیر 7450sd چیه؟

لنگرود1371
27-06-2013, 15:11
خوشبختانه خوب دادم
قیمتش چقدره لنگرود جان؟(اسم شریفتون چیه؟)
کوچیک شما علی هستم
والا قیمت دقیق ندارم

سلام..
دوستان نظرتون در مورده پخش پایونیر 7450sd چیه؟
پخش خوبیه ولی اخه قیمتش خیلی بالاست این پایونیرا قیمتشون این نیستن پول مارکشونو فقط
والا نسبت به قیمت اگه بخوای حساب کنی 7016 به این خیلی بیشتر می ارزه 8019 چرا بر نمیداری خیالت راحت شه چیزی توش میبینید که باعث شده تو انتخابتون نباشه؟

alone one
27-06-2013, 15:25
دوست عزیز الان سیستم خوب از 2 میلیون هست تا 10 میلیون و بیشتر ... !
اما اگر میخوای یه چیزی ببندی که نسبت به پولی که میدی خوب باشه چند صفحه از این تاپیک رو بخونی سیستم های پیشنهادی خوبی رو میبینی
ماشینتون چی هست ؟ چه دقر نهایتا میتونید بودجه بزارید ؟

والا من همون حدود 2م میتونم بدم
الان پراید دارم ولی میخوام عید 206 بگیرم،واسه همین الان میخوام دستگاه پخش خیلی خوب با باند توپ بگیرم،سابو بقیه متعلقات بمونه واسه ماشین جدید
واسه همین خواستم سایتیو بم معرفی کنین که اطلاعاتم بره بالاتر
میشه بهم بگین برای یه سیستم 2م از چه چیزایی تشکیل شده و هرکدومشون حدودا چقد هزینه برمیداره؟

hoseinsps
27-06-2013, 15:42
والا من همون حدود 2م میتونم بدم
الان پراید دارم ولی میخوام عید 206 بگیرم،واسه همین الان میخوام دستگاه پخش خیلی خوب با باند توپ بگیرم،سابو بقیه متعلقات بمونه واسه ماشین جدید
واسه همین خواستم سایتیو بم معرفی کنین که اطلاعاتم بره بالاتر
میشه بهم بگین برای یه سیستم 2م از چه چیزایی تشکیل شده و هرکدومشون حدودا چقد هزینه برمیداره؟
سلام داداش من چیزایی که بستم رو بت میگم با قیمتاشون
یه جفت کامپgladen rs165به قیمت 540
هدیونیت kenwood8019قیمت 595
سابوفر mx12plus audio system که با باکسش شد335 تومن
باتری هم 65 امپر 150 تومن
هزینه نصب و کابل برق و.....300 تومن

حدودا میشه 1800
البته امپ از قبل داشتم یه 4کانال
از صدا هم کاملا راضیم
اگه بخوای یه امپ بگیری حدودا یه 600 یا 700 تومنی فک کنم بشه
که جمعا میشه 2500
ولی میتونی مثلا بجایgladen rs165 ازmx165 audio systemاستفاده کنی
البته اینا کواکسیال نیستن و کامپونت ان.
موفق باشید

ziba12
27-06-2013, 16:57
یه جا 6975 V2 میدن 420 تومن . بخرم ؟ ارزششو داره کمی توضیح بدین

نزدیک ترین صدا به 6975 چیه که اصلش هم موجود باشه ؟ فقط از پاییونیر میخوام.

Amir Sepehr
27-06-2013, 17:57
سلام داداش من چیزایی که بستم رو بت میگم با قیمتاشون
یه جفت کامپgladen rs165به قیمت 540
هدیونیت kenwood8019قیمت 595
سابوفر mx12plus audio system که با باکسش شد335 تومن
باتری هم 65 امپر 150 تومن
هزینه نصب و کابل برق و.....300 تومن

موفق باشید

300 هزینه نصب :n04:

من الان یه پخش و امپو باند عقب بخوام نصب کنم یعنی 300 پیاده میشم ؟؟؟؟ فک نکنم اینطوری باشه ها نهایت 80 90

3FX
27-06-2013, 18:01

من الان یه پخش و امپو باند عقب بخوام نصب کنم یعنی 300 پیاده میشم ؟؟؟؟ فک نکنم اینطوری باشه ها نهایت 80 90
هزینه اکسسوری هم هست یه کابل RCA متوسط 50 ت هست بقیه اش بماند !
بعد نصب داریم تا نصب ... یکی سریع دریل میکنه میره یکی چه میدونم تخته میبره و ... و لایکو میزاره تو در ها و ...
ولی نصب ساده رو همون حدود که قیمت دادید میگیرند .

من پیشنهاد نمیکنم ...
چه ماشینی ؟ امپلی دارین ؟

ziba12
27-06-2013, 18:02
حذف شود ....

peeyymmaann
27-06-2013, 18:12

نه بابا انقد در نمیاد ......

ziba12
27-06-2013, 19:34
پشتش زده ژاپن

لنگرود جان

این اصلشه 6975 V2 هستش . از کجا خریدی ؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به این که پشتش نوشته ساخت ژاپن و از کیفیت اسفنجش میشه فهمید که اصله . حالا بازم صداشو تست کن . من بودم در خریدش شک نمیکردم.:n12:

لنگرود1371
27-06-2013, 22:18
لنگرود جان

این اصلشه 6975 V2 هستش . از کجا خریدی ؟؟؟؟؟؟؟

با توجه به این که پشتش نوشته ساخت ژاپن و از کیفیت اسفنجش میشه فهمید که اصله . حالا بازم صداشو تست کن . من بودم در خریدش شک نمیکردم.:n12:
زیبا جان دلخور نشی ها
ولی این کاره نیستی مثل خود من
این اصل نیست درجه یک چین هستش و به صورت تقلبی پشتش ژاپن زده شده جنس ووفرشم به خاطر این خوبه چون درجه یکه
تو ایسام یکی آگهی کرده از چین آورده با قیمت 180 تومن فکر کنم حتی جعبه هم کپی اصلی هست گفته صدا خیلی خوبی داره با اصلی مو نمیزنه
پیشنهاد میکنم بهت دوست من هر وقت برا خرید سیستم رفتی با یکی برو که بتونه تشخیص بده چون پول حلال حیفه حروم شه
فدات:n16:

ghahremanimehdi
27-06-2013, 23:05

من خودم 6975V2 دارم .پارسال که ارزونتر بود دو جور جنس درجه یک و دو از این مدل تو بازار بود که با هم مو نمیزد.درجه یکش حدود 220 تومن بود و درجه دو 120 تومن بود .من خودم درجه یکش رو خریدم.از صداش هم راضیم.الان فکر کنم درجه ی یک این مدل حدود 400 و درجه دو حدود 200 هست. اونی که 200 تومنه مطمئن باشید درجه 2 هست و صدا هم فرق میکنه.
ولی من جای شما باشم پول پای کواک نمیدم .یه کامپ درست حسابی ببندی بهتره بعدا هم ساب اضافه کن.به نظرم کواک تفکیک جالبی نمیده.

لنگرود1371
27-06-2013, 23:34

420 تومن بدی برا 6975:n04:
تو رو خدا نکن این کارو با این پول میتونی ادیو سیستم یا dls یا باندای خوبی از mtx و هرتز بگیری
ولی اگه خیلی اسرار داری پایونیر بگیری به نظر من 6902 از 6975 بهتره 6975 تقلبیش خیلی هست
اگه فقط میخوای بقیه بگن که 6975 داری خب کاری نداره شما یه باند خوب بگیری توری روشو مال 6975 بزار 20 تومن هم نمیشه هم صدای خوب داری هم همه فکر میکنن تو نگاه اول 6975 هستش
gladen mc609 اینو بگیر 400 تومن فقط هم اصلش هست با اقا حمید هماهنگ کنید شاید تونست تخفیف هم براتون بگیره یه توری 6975 هم روش بزار راحت کن خیالتو عزیز:n16:

ziba12
28-06-2013, 00:10
زیبا جان دلخور نشی ها
ولی این کاره نیستی مثل خود من
این اصل نیست درجه یک چین هستش و به صورت تقلبی پشتش ژاپن زده شده جنس ووفرشم به خاطر این خوبه چون درجه یکه
تو ایسام یکی آگهی کرده از چین آورده با قیمت 180 تومن فکر کنم حتی جعبه هم کپی اصلی هست گفته صدا خیلی خوبی داره با اصلی مو نمیزنه
پیشنهاد میکنم بهت دوست من هر وقت برا خرید سیستم رفتی با یکی برو که بتونه تشخیص بده چون پول حلال حیفه حروم شه
فدات:n16:

خواهش میکنم .

منم زیاد سر درنمیارم . و ااکثرا از فروم ها مشاوره میگیرم.:n12:

ظاهرش خیلی گول زنندست . به نظرم فقط باید با تست صدا فهمید .

در حد همین 6975 چهی پیشنهاد میکنید ؟ امپلی ندارم .؟

Persian_Gun's
28-06-2013, 00:19
کوچیک شما علی هستم
والا قیمت دقیق ندارم

پخش خوبیه ولی اخه قیمتش خیلی بالاست این پایونیرا قیمتشون این نیستن پول مارکشونو فقط
والا نسبت به قیمت اگه بخوای حساب کنی 7016 به این خیلی بیشتر می ارزه 8019 چرا بر نمیداری خیالت راحت شه چیزی توش میبینید که باعث شده تو انتخابتون نباشه؟
من کلا" یه مدته بعد از اینکه پخشه آلپاینمو پنلشو دزد برد دارم پشت سر هم اشتباه میکنمو ضرر میدم..
الان این 7450 رو خریدم ولی ازش راضی نیستم!صدای خوبی داره ها ولی نه برای کسی که صدای آلپاین رو شنیدههههههههه:n19:

لنگرود1371
28-06-2013, 00:21
خواهش میکنم .

منم زیاد سر درنمیارم . و ااکثرا از فروم ها مشاوره میگیرم.:n12:

ظاهرش خیلی گول زنندست . به نظرم فقط باید با تست صدا فهمید .

در حد همین 6975 چهی پیشنهاد میکنید ؟ امپلی ندارم .؟
فدات
ولی آخه داداش من 6975 بدون آمپ که جواب نمیده قربونت برم صداش به درد نمیخوره بدون آمپ 6975 به 80 وات حتیاج داره پخش شما 20 وات بیشتر بهش نمیده

لنگرود1371
28-06-2013, 00:24
من کلا" یه مدته بعد از اینکه پخشه آلپاینمو پنلشو دزد برد دارم پشت سر هم اشتباه میکنمو ضرر میدم..
الان این 7450 رو خریدم ولی ازش راضی نیستم!صدای خوبی داره ها ولی نه برای کسی که صدای آلپاین رو شنیدههههههههه:n19:
مبارکه ایشالا به سلامتی
لامذهب این آلپاین یه چیز عجیبیه هست دیگه آدمو معتاد میکنه صداش شما باید مثل من با فابریکی پراید و fm پلیر کار میکردی بعد 7450 میگرفتی نه از صدا دل نشین آلپاین به این بیاین به نظر من صدای آلپاین مثل پایونیر و کنوود اون تیزی خاصو نداره من از اینش خوشم میاد البته فق صدای یه مدل آلپاین شنیدم که فقط سی دی خور بود نامرد حتی نزاشت به تنظیماتش کوچیکترین دستی بزنم:n27:

لنگرود1371
28-06-2013, 00:26
زیبا جان بیس قوی میپسندی یا کیفیت و نرمی؟
زیبا جان پیشنهاد من اینه که به باند بدون آمپ فکر نکنی اونم 6975 که بتون آمپ اصلا به درد نمیخوره شما
هزینتونو بین آمپ و باند نصف نصف کن
اگه باند قدرتی بیس قوی میخوای بهت جی بی ال GTO-938 پیشنهاد میدم قیمت فکر کنم حدود 210 باشه
با بقیه پولتم یه آمپ دو کانال قوی براش بگیر مطمعن باش صدات 10 برابر صدای 6975 بدون آمپ میشه:n09:
اینم لینکش

ziba12
28-06-2013, 00:42
زیبا جان بیس قوی میپسندی یا کیفیت و نرمی؟

کیفیت و نرمی و شفافیت و وضوح صدا رو دوست دارم و ترجیح میدم به بیس قوی .

خوب گفتی . بهتره قیدشو بزنم ... ریسکه 6975 بخری اصل و چینی. تشخیصش خیلی خیلی سخته..:n12:

لنگرود1371
28-06-2013, 00:52
کیفیت و نرمی و شفافیت و وضوح صدا رو دوست دارم و ترجیح میدم به بیس قوی .

خوب گفتی . بهتره قیدشو بزنم ... ریسکه 6975 بخری اصل و چینی. تشخیصش خیلی خیلی سخته..:n12:
اگه کیفیت و نرمی شفافیت میخوای بدون فقط کامپوننت مناسبه برات قید کواک رو بزن یا باندای mtx نرمی خیلی دلنشینی دارن
کامپ هم بهت TRC6N پیشنهاد میدم قیمت 220 براش یه آمپ دوکانال خوب هم با بقیه پولت میتونی بگیری ولی در کنار کامپوننت ساب هم داشته باشی بهتره
به نظرم آمپو 4 کانال بگیر بعد بودجه اومد دستت یه ساب هم بگیر بزار تنگش
اینم لینک کامپوننت ساند استرین
تو رو خدا این کامپ
TRC6N در مقابل 6975 ببینید با اینکه کامپوننت هستش ولی قولی هست برا خودش مگه نه؟

Persian_Gun's
28-06-2013, 01:25
مبارکه ایشالا به سلامتی
لامذهب این آلپاین یه چیز عجیبیه هست دیگه آدمو معتاد میکنه صداش شما باید مثل من با فابریکی پراید و fm پلیر کار میکردی بعد 7450 میگرفتی نه از صدا دل نشین آلپاین به این بیاین به نظر من صدای آلپاین مثل پایونیر و کنوود اون تیزی خاصو نداره من از اینش خوشم میاد البته فق صدای یه مدل آلپاین شنیدم که فقط سی دی خور بود نامرد حتی نزاشت به تنظیماتش کوچیکترین دستی بزنم:n27:
کاملا" درسته اون تیزیه مسخره ی پایونیر رو نداره و هم اینکه به نظره من کیفیت قطعاتش خیلی بالاست..

hoseinsps
28-06-2013, 05:04

دوست عزیز این سه نقطه ای که گذاشتم شامل ای چیزای زیر میشه
خازن 80 تومن
کابل برق 0 گیج واسه مثبت و منفی تو این اهواز کسی نداشت انگاری بزور پیدا کردم!!!!!!!
0گیجbig3 ( منفی باتری به بدنه
وکابل + دینام به + باتری
و کابل - دینام به بدنه)
طاقچه(تاقچه) و هزینه بریدنش کامپ ها تو فابریکی زشت میشدن منم گذاشتم شون تو طاقچه که وسط باشن کلا45+ روکش
کابل rca مارک پایونر 85 تومن از 35 بود تا 120 تومن
+:n18:اجرت نصب

mehdi_ghp
28-06-2013, 08:24
سلام
دوستان حدود 500 پخش خوب برا 405 معرفی کنید ممنون

hoseinsps
28-06-2013, 09:55
سلام
kenwood7016

m.seyed
28-06-2013, 09:58
سلام.من یدونه کامپوننت mtx دارم با میدرنج میخواستم بدونم چه آمپیلی ای بگیرم که صداشون در بیاد
همچنین یدونه ساب 305c هست اینم بگید بی زحمت چه آمپیلی ای بندازم؟
به نظرتون واسه هر آمپیلی ی خازن 8فاراد بندازم خوبه؟

ziba12
28-06-2013, 09:59
اگه کیفیت و نرمی شفافیت میخوای بدون فقط کامپوننت مناسبه برات قید کواک رو بزن یا باندای mtx نرمی خیلی دلنشینی دارن
کامپ هم بهت TRC6N پیشنهاد میدم قیمت 220 براش یه آمپ دوکانال خوب هم با بقیه پولت میتونی بگیری ولی در کنار کامپوننت ساب هم داشته باشی بهتره
به نظرم آمپو 4 کانال بگیر بعد بودجه اومد دستت یه ساب هم بگیر بزار تنگش
اینم لینک کامپوننت ساند استرین
تو رو خدا این کامپ
TRC6N در مقابل 6975 ببینید با اینکه کامپوننت هستش ولی قولی هست برا خودش مگه نه؟

این جو 6975 همه رو گرفته ما هم گفتیم ببین چیه !

یه امپ 4 کانال میگریم . تا فعلا پول بیاد دستم ...بعد یه ساب هم میندازم روش. :n12:

ممنون از راهنمایی لنگرود جان . خودمم زیاد نظر خوبی روی 6975 نداشتم میخواستم تستش کنم .:n17:

m.seyed
28-06-2013, 10:07
من ی زمان 6050 داشتم الان نزدیک 400 میتونی گیر بیاری.

m.seyed
28-06-2013, 10:12
kenwood7016

به نظر من 6050 بگیر من ی زمان رو 405 داشتم.هیچی از 7150 کم نداره

m.seyed
28-06-2013, 10:13
سلام.من یدونه کامپوننت mtx دارم با میدرنج میخواستم بدونم چه آمپیلی ای بگیرم که صداشون در بیاد

کسی نیست جواب منو بده:n03:

LOVEFORLOVE
28-06-2013, 12:58
دوستان برای پرایده صبا میخام ظبط مانیتور دار ببندم از این تصوریا چه مدل و اینچی خوبه تو چینیا اگرم اصل داره معرفی کنید یه پخش تصوری +2 باند بشه 500 تومن

ali_ab
28-06-2013, 13:16
با سلام به دوستان عزیز
ممنون میشم سوال بنده رو پاسخ بدید. پخشی مانند کنوود 353 که یه خروجی rca داره و باهاش میشه فقط یه جفت باند رو با امپ داریو کرد پس چرا روش زده خروجی 4*50 ؟

از محبت عزیزان سپاسگزارم

موفق باشید

لنگرود1371
28-06-2013, 14:03
با سلام به دوستان عزیز
ممنون میشم سوال بنده رو پاسخ بدید. پخشی مانند کنوود 353 که یه خروجی rca داره و باهاش میشه فقط یه جفت باند رو با امپ داریو کرد پس چرا روش زده خروجی 4*50 ؟

از محبت عزیزان سپاسگزارم

موفق باشید
یعنی حداکثر توان 4 تا خروجی که بدون آمپ میتونه به باندا بده تقریبا به هر باند به طور متوسط خودش 20 تا میتونه بده

لنگرود1371
28-06-2013, 15:00
سلام
دوستان چند سایت معرفی کنید بشه مدل و قیمت تقریبی رو دید
نمیشه ادرس گذاشت که تبلیغ میشه
میتونی به پاپ استریو و پایونیر شاپ مراجعه کنی

لنگرود1371
28-06-2013, 15:07
دوستان برای پرایده صبا میخام ظبط مانیتور دار ببندم از این تصوریا چه مدل و اینچی خوبه تو چینیا اگرم اصل داره معرفی کنید یه پخش تصوری +2 باند بشه 500 تومن
اصل زیر 1 تومن پیدا نمیشه
سعی کن چینی داری میگیری یا سیلکس بگیری یا مارشال چون نمایندگی پس از فروش بهتری دارن کیفیت جنس سیلکس از مارشال یه خورده بهتره سیرا بوسترو ... غیره هم هست کلا چینی زیاد توصیه نمیشه
همون سیلکس یا مارشالو نگاه کن هر کدوم که با سلقیتون بیشتر جور بود انتخاب کنید
ولی توجه کن قابلیت وصل شدن به دوربین عقبو داشته باشن بلوتوث داشته باشن gps هم اگه داشتن که چه بهتر کیفیت جنس رو خودت دست بزن نگاه چه جوری هست اینارو برا انتخابت اولویت قرار بده همین طور فرمتای که میتونن بخونه برا ویدیو یا اهنگ و تعداد خروجی های rac شانسی هستن اگه خوب در بیاد برات صد سال کار میکنه اگه دقت نکنی تو خریدش ممکنه دردسر برات درست کنه

pahama1
28-06-2013, 16:03
کسی نیست جواب منو بده:n03:

سلام
مدل و برند قطعات رو واضح بفرمائید ،یا لینکی ازشون بذارید، حتما راهنمایی های خوبی میگیرید

ali_ab
28-06-2013, 18:46
یعنی حداکثر توان 4 تا خروجی که بدون آمپ میتونه به باندا بده تقریبا به هر باند به طور متوسط خودش 20 تا میتونه بده

علی جان از توجه و پاسخ شما خیلی ممنونم. سوال بنده هم همینه که پس چرا فقط میشه یه جفت باند رو به وسیله امپ درایو کرد و اگه بخواهیم 2 جفت باند رو مثلا با یه امپ 4 کاناله درایو کرد باید از تبدیل 1 به 2 استفاده شود؟؟

با سپاس فراوان

موفق باشید

لنگرود1371
28-06-2013, 19:01
علی جان از توجه و پاسخ شما خیلی ممنونم. سوال بنده هم همینه که پس چرا فقط میشه یه جفت باند رو به وسیله امپ درایو کرد و اگه بخواهیم 2 جفت باند رو مثلا با یه امپ 4 کاناله درایو کرد باید از تبدیل 1 به 2 استفاده شود؟؟

با سپاس فراوان

موفق باشید
فدات
من باز متوجه نشدم خب پخش 4 تا خروجی مجزا میفرسته آمپ دو کانال هم 2 تا خروجی مجزا آمپ 4 کانال هم 4 تا آمپی که دوتا خروجی صدا میفرسته دیگه از کجاش بگیریم برا یه جفت دیگه باند؟:n13:

hamidR15
28-06-2013, 20:44
سلام

سلام خدمت حسین جان و همه عزیزانم.امیدوارم برقرار باشید.
مدتیه به خاطر بازسازی ساختمان پدرم منزل نیستم و دسترسی به اینترنت هم ندارم.لذا فرصت نمیکنم خدمتتون باشم. همینجا از همه شما سروران عزیز پوزش میخوام.
آمپ 8105 کنوود براش مناسبه. قیمتش هم حدود 370-80 فکر کنم باشه دقیق نمیدونم.
7205 هم بریجش 500 وات میده میشه از اون آمپ هم برای درایو کردن ساب بهره ببرید.

سلام
و ازرون ترینش چنده؟
به این مدلها این دش میگن.
ارزونهاش که همه چینی و آشغالن. هزینه نکنین بهتره.
پایونیر هم زیر 1300 نیست.

حدود 2 تومن بدون ساب میشه یه سیستم قابل قبول تهیه نمائید.

انشاءالله با رتبه بالا قبول بشی گلم.
عرض کردم حدود 370-80 باید باشه.

اصلا هزینه نکن.اگر 6975 دست دوم قدیمی گیر آوردی بگیر. ولی V2 رو خیر.
420 تومن 30 تون بزار روش 1073 بگیر.چه کاریه.

مسلمه .شما آلپاین رو با پایونیر مقایسه میفرمائید.:n02:

سلام
470 تومن 7016 خیلی عالی و با کیفیت
8019 هم خواستی 590 تومن.

مدل کامپوننت؟
305c ؟؟؟عجب سابیه.اونموقع نسبت به قیمتش معرکه بود.
مدل کامپ رو مشخص نمائید.
خازن؟!!کی گفته خازن بگیری؟اونم 8 قلابی.
خازن برای سیستمهائی استفاده میشه که دارای پیک سنگین هستن.ساب قوی دارن و...
شما اکسسوری خوب و برق قوی داشته باشید اصلا نیاز به خازن ندارید.

سراغ این چینیها نروید که پشیمان خواهید شد.

ali_ab
28-06-2013, 20:55
فدات
من باز متوجه نشدم خب پخش 4 تا خروجی مجزا میفرسته آمپ دو کانال هم 2 تا خروجی مجزا آمپ 4 کانال هم 4 تا آمپی که دوتا خروجی صدا میفرسته دیگه از کجاش بگیریم برا یه جفت دیگه باند؟:n13:

:
؟چون 353 يه جفت خروجيRCA بيشتر نداره.معنيش اين هست كه فقط يك جفت اسپيكر رو ميتونه درايو كنه.مگر اينكه از تبديلهاي يك به دو استفاده كنيد براي هر دو استيج جلو و عقب.ولي خب كار اصولي نيست و مشكلات خودش رو داره.

مخلصم علی جان
منظور بنده این هست که اگه 4 خروجی داره پس میشه 2 جفت اسپیکر رو درایو کرد !!! اما طبق فرمایش استاد حمید نمیشه . اگه بفرمائید کار خروجی rca چی هست ممنون میشم شاید بنده دارم اشتباه می کنم

از کمک شما بی نهایت سپاسگزارم

لنگرود1371
28-06-2013, 23:02
هر خروجی rac وصل میشه به یه آمپ اون آمپ بستگی داره چندتا خروجی برای باند داره
الان این آمپو نگاه یه ورودی rc داره گیریم پخشم 3 جفت خروجی rc داشته باشه ولی چون این آمپ یه دو کانال با ورودی یه ارسی هست فقط یه آرسی بهش وصل میشه و میتونه 2 تا خروجی برا باند داشته باشه یعنی یه جفت آمپو درایو کنه باز من نفهمیدم جای مبهم براتون کجاست!شرمنده ذهن من خوب گیرایی نداره:n03:

لنگرود1371
28-06-2013, 23:07
هر خروجی ار سی پخش خب به یه همون اندازه امپ وصل میشه الان این آمپ دو کانالو در نظر بگیرید که یه جفت ورودی داره
حالا اگه پخش حتی سه جفت خروجی هم داشته باشه خب این آمپ یه جفت ورودی و یه جفت خروجی داره چیز بیشتری ارائه نمیده مگه اینکه سه تا از این آمپا باشه
باز من جای مبهمشو نفهمیدم میدونم جوابم اون چیزی نیست که شما منظورتونه چون ذهن من نگرفته هنوز قضیه رو شمرنده:n03:
من کی دوتا پست زدممممممممممممممممممممممم ممممممممممممم!!!!!!!!!

ali_ab
29-06-2013, 00:10
علی جان از راهنمایی شما و وقتی که صرف می فرمائید بی نهایت ممنونم

منظور بنده هم همینه که مثلا حتی با داشتن تک rca و یه امپ 4 کاناله میشه 2 جفت اسپیکر رو درایو کرد در صورتی که این قضیه با مطلبی که حمید خان فرمودند در تناقض هست

موفق باشید

hoseinsps
29-06-2013, 07:33
علی جان از راهنمایی شما و وقتی که صرف می فرمائید بی نهایت ممنونم

منظور بنده هم همینه که مثلا حتی با داشتن تک rca و یه امپ 4 کاناله میشه 2 جفت اسپیکر رو درایو کرد در صورتی که این قضیه با مطلبی که حمید خان فرمودند در تناقض هست

موفق باشید
داداش من اینطوری frontوrear نداری
و از تنظیمات پخش هم به خوبی نمیتونی استفاده کنی
:n05:
لنگرودجان فکر کنم علی اقا میگه اگه پخش مثلا1خروجی rcaداشته باشه مابرای وصل کردنش به یه امپ 4کانال وا سه درایو کردن 2 دو جفت باند میایم یه خروجی رو به دوتا خروجی با تبدیل تقسیم میکنیم بعد 2تا خروجی رو به امپ وصل میکنیم که فکر کنم مشکل بالا که گفتم پیش بیاد
درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_ab
29-06-2013, 12:03
داداش من اینطوری frontوrear نداری
و از تنظیمات پخش هم به خوبی نمیتونی استفاده کنی
:n05:
لنگرودجان فکر کنم علی اقا میگه اگه پخش مثلا1خروجی rcaداشته باشه مابرای وصل کردنش به یه امپ 4کانال وا سه درایو کردن 2 دو جفت باند میایم یه خروجی رو به دوتا خروجی با تبدیل تقسیم میکنیم بعد 2تا خروجی رو به امپ وصل میکنیم که فکر کنم مشکل بالا که گفتم پیش بیاد
درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام به دوستان عزیز

بله حسین جان . منظور بنده همین هست . به غیر از نداشتن front و rear به نظر شما چه مشکل دیگه ای پیدا میشه؟

از راهنمایی شما خیلی ممنونم

موفق باشید

hoseinsps
29-06-2013, 14:36
با سلام به دوستان عزیز

بله حسین جان . منظور بنده همین هست . به غیر از نداشتن front و rear به نظر شما چه مشکل دیگه ای پیدا میشه؟

از راهنمایی شما خیلی ممنونم

موفق باشید
خواهش میکنم ما هم هرچی بلدیم به لطف حمید جانو محمد کیلر ولنگرود و پاهاما بلدیم:n12:
فقط واسه 4 تا باند مشکل front و rear پیش میاد و لی اگه بخوای واسه ساب بریج کنی با توجه به اینکه پخشتون یه خروجی داره و خروجی واسه ساب نداره شاید به کیفیت مطلوبی نرسید!
در حد معلومات من فکر نکنم مشکلی دیگه ای باشه
بهتره از اقا حمید بپرسین
دوستان اگه چیزیرو اشتباه گفتم بگید که شرمنده نشیییمممم یه وقت!

rroohhaamm
29-06-2013, 14:46
من subwoofer cadense wild beast 12 inch 700 RMS 4 ohmدارم با باکس حدودا 67 لیتر که سیلد هست حالا میخوام واسش یه پورت بزارم اندازه گشاد بودنه دایره پورت و طولش رو میخوام و میخوام بدونم کم و زیادی طوله پورت و گشاد بودن یا تنگ بودنه پورت چه تاثیری تو صدا داره... لطفا جواب بدین تا بازم بحث کنیم .... اگر خواستین عکسشم میزارم....مرسی

mohsenslr
29-06-2013, 16:37
دوستان نظرتون در باره ترکیت این سیستم چیه ؟

هدیونیت : Kenwood 8019
کامپوننت : DLS MS5A

من موزیک زیاد بلند گوش نمیدم و بیشتر یک بیس عمیق میخوام.
سوال دیگه اینه که اگر آمپ نخرم مشکلی پیش میاد ؟ در آینده هم دوتا اسپیکر برای جلو میخوام بگیرم.

ممنون

alone one
29-06-2013, 17:21
حدود 2 تومن بدون ساب میشه یه سیستم قابل قبول تهیه نمائید.

یعنی با 2تومننم نمیشه یه چیز خوب برداشت!
اینجور که شما میگی سیستم فقط شامل دستگاه پخشو باندو آمپلی میشه دیگه نه؟
اگه آره،نمیشه آمپلیو حذف کرد و کل بودجرو گذشت واسه باندو پخش؟
بعد هد یونیت،آلپاین از بقیه شاختره؟رنج قیمتیش از چند تا چنده؟

لنگرود1371
29-06-2013, 18:37

سوال دیگه اینه که اگر آمپ نخرم مشکلی پیش میاد ؟ در آینده هم دوتا اسپیکر برای جلو میخوام بگیرم.

ممنون
دوست خوب من بیس عمیق دوست داری بعد فقط میخوای کامپ بزاری؟کامپ که بیس آنچنانی نداره!
در کنار کامپ حتما باید ساب باشه در غیر این صورت از کواک استفاده کنید
بر اساس این لینک از کامپ مورد نظرتون DLS MS5A [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کامپتون به امپ احتیاج داره مثل یه 6975 به آمپ احتیاج داره 80 وات میخواد ولی آمپ ارزون میتونه براش تهیه کنی چون 80 وات زیاد نیست
یه کنوود 525 یا یه پایونیر 3500 میتونی کارتو راه بندازی قیمت هم زیر 180 هستن
حالا قیمت چند داری این کامپو؟

mohsenslr
29-06-2013, 18:55
دوست خوب من بیس عمیق دوست داری بعد فقط میخوای کامپ بزاری؟کامپ که بیس آنچنانی نداره!
در کنار کامپ حتما باید ساب باشه در غیر این صورت از کواک استفاده کنید
بر اساس این لینک از کامپ مورد نظرتون DLS MS5A [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کامپتون به امپ احتیاج داره مثل یه 6975 به آمپ احتیاج داره 80 وات میخواد ولی آمپ ارزون میتونه براش تهیه کنی چون 80 وات زیاد نیست
یه کنوود 525 یا یه پایونیر 3500 میتونی کارتو راه بندازی قیمت هم زیر 180 هستن
حالا قیمت چند داری این کامپو؟

ممنون
قیمت کامپ حدود 650
یعنی شما میگی کواکسیال از کامپ بیس بهتری میده ؟
این کنوود 525 چندتا خروجی میده ؟ اگر در آینده اسپیکر جلو بگیرم میشه وصل کرد بهش ؟ یا اونا رو مستقیم به هدیونیت وصل کنم ؟

لنگرود1371
29-06-2013, 19:04
ممنون
قیمت کامپ حدود 650
یعنی شما میگی کواکسیال از کامپ بیس بهتری میده ؟
این کنوود 525 چندتا خروجی میده ؟ اگر در آینده اسپیکر جلو بگیرم میشه وصل کرد بهش ؟ یا اونا رو مستقیم به هدیونیت وصل کنم ؟
525 دو کاناله
درستش اینه شما یه آمپ 4 کانال بگیرید با یه 8019 یه کواک متوسط برا عقب و یه کامپوننت برا جلو
ماشین پرایده؟
دوست خوب من 650 برا dls? :n04:
با این پول میتونی gladen rs165slim
یا gladen one 165e46 بزاری خب

mohsenslr
29-06-2013, 19:14
525 دو کاناله
درستش اینه شما یه آمپ 4 کانال بگیرید با یه 8019 یه کواک متوسط برا عقب و یه کامپوننت برا جلو
ماشین پرایده؟
دوست خوب من 650 برا dls? :n04:
با این پول میتونی gladen rs165slim
یا gladen one 165e46 بزاری خب

نه ماشین پارس هست.
نمیدونم والا من زیاد تو نخ سیستم ماشین نبودم. یه سیستم در حد 1.200 1.300 میخوام که البته هدیونبتش همون 8019 باشه.

rroohhaamm
29-06-2013, 19:30
من subwoofer cadense wild beast 12 inch 700 RMS 4 ohmدارم با باکس حدودا 67 لیتر که سیلد هست حالا میخوام واسش یه پورت بزارم اندازه گشاد بودنه دایره پورت و طولش رو میخوام و میخوام بدونم کم و زیادی طوله پورت و گشاد بودن یا تنگ بودنه پورت چه تاثیری تو صدا داره... لطفا جواب بدین تا بازم بحث کنیم ....مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3FX
29-06-2013, 20:19
دوستان امروز توپخونه بودم

قیمت 8019 = 560 ت
امپ 8105 = 380 ت
امپ 9105 = 520
x41 امپ = 630

یه چند تا عکس هم گرفتم از پخش ها که مغازه اولی قیمت خورده ... اونم بعدا میزارم البته اگر کیفیتش خوب باشه !

m.seyed
29-06-2013, 20:51
سلام ساب305c رو با چه آمپیلی ای ببندم ک جواب بده؟کمکم کنید

لنگرود1371
29-06-2013, 20:59
نه ماشین پارس هست.
نمیدونم والا من زیاد تو نخ سیستم ماشین نبودم. یه سیستم در حد 1.200 1.300 میخوام که البته هدیونبتش همون 8019 باشه.
با آقا حمید هماهنگ بعدا پشیمون نشی چون میخوای زیاد هزینه کنی حیفه
در ضمن همون کامپی که خودتون معرفی کردید و من معرفی کردمو میتونید تو درای جلو پارس جا بزنید برا عقب به فکر کواک باشید

لنگرود1371
29-06-2013, 21:00
من subwoofer cadense wild beast 12 inch 700 RMS 4 ohmدارم با باکس حدودا 67 لیتر که سیلد هست حالا میخوام واسش یه پورت بزارم اندازه گشاد بودنه دایره پورت و طولش رو میخوام و میخوام بدونم کم و زیادی طوله پورت و گشاد بودن یا تنگ بودنه پورت چه تاثیری تو صدا داره... لطفا جواب بدین تا بازم بحث کنیم ....مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست من بانداتون mtx هست؟ مدلش چیه؟خوفه؟:n18:

m.seyed
29-06-2013, 21:06

کسی نی ج منو بده؟

rroohhaamm
29-06-2013, 21:32
عزیزم سابه 305cفک کنم 400 واته پس امپه 400 واتی میخواد البته واته rms ... نه عزیزم کله سیستمم cadense هست ... اینم مشخصات ... امپ 4 کانال کدنس مدله وگاس برای باندای عقب 4X135 watt امپه 2 کانال سری fx کدنس برای کامپوننته جلو 2X100 watt امپه zx3-T2D BM برای ساب.... 600Watt X 2 1200 watt X1 RMS 4OHM فاراد یا خازن 2.5 و 1.5 کدنس head unit پایونیر مدل p1y باندای بیضی عقب 710 کدنس که تقریبا بهترین بانده کدنس هست 125 وات rms اون نقره ای های بقلش کامپوننته کدنس هست مدله cwm 100 watt ساب ووفر cadense wild beast 4 ohm 700 Watt RMS که واقعا صداش زیاده انگار 1000 واته کامپوننت های جلو هم کدنس هست... بازم در خدمتیم کسی هم جوابه پرسشه ما رو نداد .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Silent TR
29-06-2013, 23:04
دوستان ممنون میشم قیمت هدیونیتی که بلوتوس بخوره رو هم بگید
یعنی حداقل قیمت و مدلش رو
مثلا از مارک کنوود یا مارک های دیگه

فقط میشه با بلوتوس گوشی رو به هدیونیت وصل کرد و تو گوشی کلیپ تصویری پخش کرد و صداشو از هدیونیت گرفت ؟

peeyymmaann
29-06-2013, 23:28
دوستان یه راهنمایی سریع میخواستم کدوم از اینا بهتره?
TX6001 mtx
hcx 690 hertz
rs 690 tx canton

Mohammadkiller
29-06-2013, 23:36
من subwoofer cadense wild beast 12 inch 700 RMS 4 ohmدارم با باکس حدودا 67 لیتر که سیلد هست حالا میخوام واسش یه پورت بزارم اندازه گشاد بودنه دایره پورت و طولش رو میخوام و میخوام بدونم کم و زیادی طوله پورت و گشاد بودن یا تنگ بودنه پورت چه تاثیری تو صدا داره... لطفا جواب بدین تا بازم بحث کنیم .... اگر خواستین عکسشم میزارم....مرسی

پورت گذاشتن که الکی نیست . محاسبه داره ، ابعاد داره .
کلا سیستمش با باکس سیلد فرق داره
شما باید یه سر به دفترچه سابتون بزنی ببینی چه ابعادی رو مشخص کرده برا باکس پورتد
اگه بتونی دقیق در بیاری از حد اکثر قدرت و کیفیت ساب استفاده میکنی وگر نه کوچیک بودن یا بزرگ بودن پورت بعضی وقتا ممکنه به ساب هم آسیب بزنه و یا صدا رو بد تر خراب کنه

اگه هم تو دفترچه مشخص نکرده بود با حمید آقا مشورت کن یکی برات طراحی کنه و بدی بسازن

فقط میشه با بلوتوس گوشی رو به هدیونیت وصل کرد و تو گوشی کلیپ تصویری پخش کرد و صداشو از هدیونیت گرفت ؟

تو سایت پایونیر شاپ برو احتمالا چند تا نمونه داره با قیمت

یا از کنوود میتونی رو 8019 فکر کنی که بلوتوث داره و پخش فوق العاده ایه حدود 560 تومن

دوستان یه راهنمایی سریع میخواستم کدوم از اینا بهتره?
TX6001 mtx
hcx 690 hertz
rs 690 tx canton

آخری که چیز جالبی به نظر نمیرسه

اولی هم کامپاننت هست و بدک نیست
دومی همکه کواکسیال بیضی هست و 130 وات rms هست

بستگی داره شما چی میخوای از اسپیکر اگه کیفیت و تفکیک صدا میخوای و همچنین همراهش ساب ووفر داری میتونی اولی رو بگیری
اگه نه که دومی هم اسپیکر قدرتمند و با کیفیتی هست

کسی نی ج منو بده؟

آمپ 9105 کنوود میتونی بگیری
Rockford Fosgate R1200-1D هست اگه گیر بیاری
Kicker KX800.1 (40KX8001) هست
JBL GTO-751EZ اینم هست

rroohhaamm
29-06-2013, 23:47
خوب بگین حمید اقا کیه من باهاش صحبت کنم چون دفترچش نیست ....

peeyymmaann
30-06-2013, 00:00
پورت گذاشتن که الکی نیست . محاسبه داره ، ابعاد داره .
کلا سیستمش با باکس سیلد فرق داره
شما باید یه سر به دفترچه سابتون بزنی ببینی چه ابعادی رو مشخص کرده برا باکس پورتد
اگه بتونی دقیق در بیاری از حد اکثر قدرت و کیفیت ساب استفاده میکنی وگر نه کوچیک بودن یا بزرگ بودن پورت بعضی وقتا ممکنه به ساب هم آسیب بزنه و یا صدا رو بد تر خراب کنه

اگه هم تو دفترچه مشخص نکرده بود با حمید آقا مشورت کن یکی برات طراحی کنه و بدی بسازن

تو سایت پایونیر شاپ برو احتمالا چند تا نمونه داره با قیمت

یا از کنوود میتونی رو 8019 فکر کنی که بلوتوث داره و پخش فوق العاده ایه حدود 560 تومن

آخری که چیز جالبی به نظر نمیرسه

اولی هم کامپاننت هست و بدک نیست
دومی همکه کواکسیال بیضی هست و 130 وات rms هست

بستگی داره شما چی میخوای از اسپیکر اگه کیفیت و تفکیک صدا میخوای و همچنین همراهش ساب ووفر داری میتونی اولی رو بگیری
اگه نه که دومی هم اسپیکر قدرتمند و با کیفیتی هست

راستش الان رو ماشین hcx 690 نصب ولی صدا وکیفیتی که میخوام نیس یه چیزی کمه نمیدونم چی....سابمم cvx12 kicker هست شما پیشنهادت برای توی ماشین چیه؟اضافه کنم ؟کم کنم؟عوض کنم؟بودجه 300-400

rroohhaamm
30-06-2013, 00:04
اینم مشخصات ساب عکسه باکس هم که بالاتر هستش... cadense WB-12 یا cadense wild beast Voice Coil: Huge 3" Four-Layer Size: 12" inch Impedance: 4 ohm Single Coil Power Handling: 700 Watts RMS / 1400 Watts PEAK Magnet Size: Double Stack 150oz. Structure Frequency Response: 20Hz - 500Hz SPL @ 1w/1m: 95dB Mounting Depth: 7" Composite Kevlar Orange Cone Oversize Butyl Rubber Surround Light-UP Magnet Motor Structure Vented Heat Pump Basket Design Four Layer Kapton High Power Voice Coil One Piece Extended Pole Technology with Super Extended Motor Structure Tinsel Lead Woven into Progressive Linear Conex Spider Light-up magnet structure Air forced cooling ventilation Z=28.421 Fs=27.37 Pe=1000 SPL=85.21 Re=2.95 Le=1.96 BL=16.8 Xmax=0.014 Cms=0 Qms=4.09 Qes=0.47 Qts=0.42 Sd=1E-5 Vas=49.8 Recommended enclosure: 2.5 -3.5 Cubic feet

caplosa
30-06-2013, 00:19
دوستان من دمبال یه ضبط خوب برای پژو پارس
باندام 6975 هست و فعلا نمیخام ساب ببندم.
تو بازار بهم مدلای زیر رو معرفی کردن:
پایونیر:
5450
7450
7550
9550
و کنووذ 7016
نظر شما دوستان چیه؟
بین اینا کدوم؟
مذل های دیگه خودتون چی معرفی میکنید؟

لنگرود1371
30-06-2013, 00:39
پایونیر:
5450
7450
7550
9550
و کنووذ 7016
نظر شما دوستان چیه؟
بین اینا کدوم؟

کنوود 8019 همینو بس اخرین قیمت 590 ت

Persian_Gun's
30-06-2013, 02:19
سلام..
دوستان 7150 رو یه نقدی بکنیم ببینم در چه حده؟

hoseinsps
30-06-2013, 04:36

kenwood8019
560tomn

hoseinsps
30-06-2013, 07:13
دوستان کسی از قیمت امپ7205 خبر داره؟

rroohhaamm
30-06-2013, 09:27
میشه بگین حمید اقا کیه که من واسه پورتم باهاش صحبت کنم ....

pahama1
30-06-2013, 09:35
میشه بگین حمید اقا کیه که من واسه پورتم باهاش صحبت کنم ....

hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان کسی از قیمت امپ7205 خبر داره؟

Last Price : 430.000 T

Mohammadkiller
30-06-2013, 09:44
راستش الان رو ماشین hcx 690 نصب ولی صدا وکیفیتی که میخوام نیس یه چیزی کمه نمیدونم چی....سابمم cvx12 kicker هست شما پیشنهادت برای توی ماشین چیه؟اضافه کنم ؟کم کنم؟عوض کنم؟بودجه 300-400

شما باید اسپیکرات رو با کامپاننت تعویض کنی
اینجوری کیفیت و تفکیک صدا چند برابر میشه عزیز

خوب بگین حمید اقا کیه من باهاش صحبت کنم چون دفترچش نیست ....

حمید آقا ، سرور ما HamidR15
صبر کنی خودش میاد جواب میده اگه صبر نمیکنی این لینکش:
hamidR15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایونیر:
5450
7450
7550
9550
و کنووذ 7016
نظر شما دوستان چیه؟
بین اینا کدوم؟

منم با لنگرود موافق هستم
8019 اگه بیشتر میتونی خرج کنی prs80 پایونیر
اگه کمتر میتونی خرج کنی 8016 یا 7016

rroohhaamm
30-06-2013, 10:47
تو دفترچش نوشته بهترین حالته این ساب رو tune 35 هستش حالا چیکار کنم باکسم نمیخوام عوض کنم فقط پورت بزارم...

alone one
30-06-2013, 11:44

برادرا نبود؟

caplosa
30-06-2013, 11:53
منم با لنگرود موافق هستم

میشه یکم از قیمتاشون بگین ؟
شنیدم lآلپاین از اینا بهتره. درسته؟
تو بازار همه میگن پایونیر و در مورد 7016 هم شنیدم ک میگن همه ی تنضیمات رو داره اما اعمال نمیکنه . یعنی تو کیفیت صدا تفاوتب ایجادنمیشه درسته؟

peeyymmaann
30-06-2013, 12:12
شما باید اسپیکرات رو با کامپاننت تعویض کنی
اینجوری کیفیت و تفکیک صدا چند برابر میشه عزیز

حمید آقا ، سرور ما HamidR15
صبر کنی خودش میاد جواب میده اگه صبر نمیکنی این لینکش:

منم با لنگرود موافق هستم

اقا محمد خب با چی عوض کنم یه چنتا پیشنهاد بده....یه چند مدل با قیمت حدودی معرفی کن مرسی..........

Mohammadkiller
30-06-2013, 12:18
میشه یکم از قیمتاشون بگین ؟
شنیدم lآلپاین از اینا بهتره. درسته؟
تو بازار همه میگن پایونیر و در مورد 7016 هم شنیدم ک میگن همه ی تنضیمات رو داره اما اعمال نمیکنه . یعنی تو کیفیت صدا تفاوتب ایجادنمیشه درسته؟

قیمت 8019 حدود 560 تومن هست و 7016 هم حدود 410-30 هست
prs80 دست دوم حدود 800 900 اگه تمیز باشه

ببین پایونیر پخش هاش اکثرا به درد نمیخوره و صدای مصنوعی داره به غیر از مدل های حرفه ایش مثل prs80 که گفتم یا اگه میتونی 2-3 تومن خرج پخش کنی p99
آلپاین پخش های خوبی داره و 100% از کنوود و پایونیر بهتره ولی خرجش بالاس. خود پخش ها گرون هست و به همراه اونا معمولا پروسسور نصب میشه برای تنظیمات صدا که رو هم حدود 1 الی 1.5 میلیون میشه

برادرا نبود؟

پخش 8019 قیمت 560
اسپیکر co609 حدود 600
آمپلی 5500 پایونیر حدود 250-300
ساب ووفر mx12 Audio system حدود 250-60
آمپلی ساب 8105 حدود 350
کابل و نصب حدود 150

جمعا: حدود 2.200.000 یه سیستم کیفیتی و قدرتی خوب
اگه پولت بیشتر باشه انتخاب های بهتری هم هست

اقا محمد خب با چی عوض کنم یه چنتا پیشنهاد بده....یه چند مدل با قیمت حدودی معرفی کن مرسی..........

ببین میتونی از گلیدن و آدیو سیستم انتخاب کنی که کیفیت عالی دارن
xm165 میتونی بگیری حدود 350-60 تومن
rs165 هست بهتر از اون و خیلی تعریفش رو شنیدم قیمتش رو ندارم ولی دور و ور 500 باید باشه
مارک های دیگه هم میتونی بگیری که دوستان معرفی می کنند

ayat_7216
30-06-2013, 12:40
سلام داداش محمد شما صدای باندهای آدیوسیستم co 609 رو شنیدی؟؟میتونی بگی صداش نصبت به jbl t696یا dls 1073 و باندهای حرفه ای دیگه چطوره؟

caplosa
30-06-2013, 12:57
[QUOTE=Mohammadkiller;7722037]قیمت 8019 حدود 560 تومن هست و 7016 هم حدود 410-30 هست
prs80 دست دوم حدود 800 900 اگه تمیز باشه

ببین پایونیر پخش هاش اکثرا به درد نمیخوره و صدای مصنوعی داره به غیر از مدل های حرفه ایش مثل prs80 که گفتم یا اگه میتونی 2-3 تومن خرج پخش کنی p99
آلپاین پخش های خوبی داره و 100% از کنوود و پایونیر بهتره ولی خرجش بالاس. خود پخش ها گرون هست و به همراه اونا معمولا پروسسور نصب میشه برای تنظیمات صدا که رو هم حدود 1 الی 1.5 /QUOTE]

پس الپاین رو بیخیال باید بشم؟
من توی شیراز نمایندگی کنوود ندیدم... یه فروشگاهم که داشت 7019 رو میداد 510 تومن.. این قیمتا مال کجاست؟ چجوری میتونم بگیرم؟

pahama1
30-06-2013, 14:13

برادرا نبود؟

سلام
چرا نبود برادر؟
با 2 تومن هم میشه سیستم خوب بست
بستگی داره بخوای چی ببندی و خودرو چی باشه، معمولا با این هزینه میشه یه صدای قابل قبول تولید کرد.

هدیونیت معمولی 350
کواک خوب 300 تا 450
آمپ 4 کانال 400 به بالا
کواک استیج جلو 100
اکسسوری 150
جمعا 1300

حالا میشه با یکم تغییر هم سیستم با کیفیت صدای بهتر و هم دلخواه تر جمع و جور کرد.
اگر هم بعضی قطعات رو بشه دست دو تهیه کرد البته به شرط سالم بودن خیلی میتونه تو هزینه موثر باشه.
والسلام و علیکم و رحمت الله...

pahama1
30-06-2013, 15:45

در رساتای پیشنهاهای آقا محمد، خدمتتون عرض کنم از برند هرتز سری های انرژی (قیمت از 400 به بالا) و
ادیسان (حدود 600) هم میتوند محصولات خوبی بگیرید
بنظرم 690 کواک خوش صدایی هست، تعجب میکنم صدای خوبی بهتون نمیده

pahama1
30-06-2013, 16:08
در رساتای پیشنهاهای آقا محمد، خدمتتون عرض کنم از برند هرتز سری های انرژی (قیمت از 400 به بالا) و
ادیسان (حدود 600) هم میتوند محصولات خوبی بگیرید
بنظرم 690 کواک خوش صدایی هست، تعجب میکنم صدای خوبی بهتون نمیده
بهتره اول بودجه رو مشخص کنید

Mohammadkiller
30-06-2013, 16:11
[QUOTE=Mohammadkiller;7722037]
پس الپاین رو بیخیال باید بشم؟
من توی شیراز نمایندگی کنوود ندیدم... یه فروشگاهم که داشت 7019 رو میداد 510 تومن.. این قیمتا مال کجاست؟ چجوری میتونم بگیرم؟

7019 ???? منظورتون 7016 هست؟
اون قیمت هایی که دادم دوستمون زحمتش رو کشیدن و از میدون توپخونه تهران قیمت کردن
تو شیراز هم باید باشه ولی بهتره با حمید آقا (hamidR15) هماهنگ کنید براتون تهیه کنند و بفرستند
آلپاین هم نمیگم بیخیال شو اگه میتونی پول بیشتری بدی که صداش 100 برابر بهتر از کنوود و پایونیره!

سلام داداش محمد شما صدای باندهای آدیوسیستم co 609 رو شنیدی؟؟میتونی بگی صداش نصبت به jbl t696یا dls 1073 و باندهای حرفه ای دیگه چطوره؟

من نشنیدم ولی تا حالا هرکی از بچه های اینجا خریده راضی بوده و تعریف کرده ، گفتند کیفیت صدا و تفکیک صداش عالیه ، پرتاب صدا و حجم صداش عالیه
میتونید صفحات قبل رو مطالعه کنید
jblt696 رو که من نشنیدم . dls هم صداش تقریبا شبیه 6975 هست ولی یه پله بالاتر و همچنین بیس قوی تر .
به نظر من اگه ساب داری co رو بخر اگه ساب نداری dls رو بگیر

caplosa
30-06-2013, 16:51
[QUOTE=caplosa;7722102]

7019 ???? منظورتون 7016 هست؟
اون قیمت هایی که دادم دوستمون زحمتش رو کشیدن و از میدون توپخونه تهران قیمت کردن
تو شیراز هم باید باشه ولی بهتره با حمید آقا (hamidR15) هماهنگ کنید براتون تهیه کنند و بفرستند
آلپاین هم نمیگم بیخیال شو اگه میتونی پول بیشتری بدی که صداش 100 برابر بهتر از کنوود و پایونیره!

بله ببخشید اشتباه تایپی بود
چقدر بیشتر؟؟؟
میشه شماره ای چیزی از اقا حمید بهم بدین؟

rroohhaamm
30-06-2013, 17:01
هنوز هم کسی درباره گذاشتنه پورت واسه باکسه ما نظری نداد... فقط اقا حمید بلده !!!

alone one
30-06-2013, 18:18
پخش 8019 قیمت 560
اسپیکر co609 حدود 600
آمپلی 5500 پایونیر حدود 250-300
آمپلی ساب 8105 حدود 350
کابل و نصب حدود 150

جمعا: حدود 2.200.000 یه سیستم کیفیتی و قدرتی خوب
اگه پولت بیشتر باشه انتخاب های بهتری هم هست
داداش گلم ممنون که وقت گذاشتی و سیستم پیشنهاد دادی اما سوال من الان چیزه دیگه ایه
الان 2تومن پول دارم،میخوام ببینم میشه در حال حاضر این پولو فقط برای پخشو باند گذاشت و بقیه متعلقات مثه آمپلیو سابو ... بعدا پول جمع کنم بخرم؟میخوام سیستمه خوبی ببندم اما کل پولو الان ندارم،واسه همین میگم

سلام
چرا نبود برادر؟
با 2 تومن هم میشه سیستم خوب بست
بستگی داره بخوای چی ببندی و خودرو چی باشه، معمولا با این هزینه میشه یه صدای قابل قبول تولید کرد.

هدیونیت معمولی 350
کواک خوب 300 تا 450
آمپ 4 کانال 400 به بالا
کواک استیج جلو 100
اکسسوری 150
جمعا 1300

حالا میشه با یکم تغییر هم سیستم با کیفیت صدای بهتر و هم دلخواه تر جمع و جور کرد.
اگر هم بعضی قطعات رو بشه دست دو تهیه کرد البته به شرط سالم بودن خیلی میتونه تو هزینه موثر باشه.
والسلام و علیکم و رحمت الله...
مرسی داداش
واسه اون دوستمون توضیح دادم دقیقا چی میخوام،اون چیزی که میگم الان امکان داره؟
این سوالمم جواب بدین ممنون

ayat_7216
30-06-2013, 19:49
سلام دوستان تورو خدا یکی مارو در مورد این باندهای co 609 آدیو سیستم راهنمایی کنه.صدا و کیفیتش در مقایسه باندهای مطرح برندهای دیگه مثل dls 1073-jbl t696-mtx 696-هرتز 690 و اینفینیتی کاپا چه جوریه؟؟:n13:میخوام با آمپ گلیدن مدل rs100c4 درایوش کنم.از کسایی که این کواک رو دارن و صداش رو تجربه کردن خواهشمندم راهنمایی کنن.پیشاپیش مچکرم از لطفتون.:n16:

لنگرود1371
30-06-2013, 23:15
سلام دوستان تورو خدا یکی مارو در مورد این باندهای co 609 آدیو سیستم راهنمایی کنه.صدا و کیفیتش در مقایسه باندهای مطرح برندهای دیگه مثل dls 1073-jbl t696-mtx 696-هرتز 690 و اینفینیتی کاپا چه جوریه؟؟:n13:میخوام با آمپ گلیدن مدل rs100c4 درایوش کنم.از کسایی که این کواک رو دارن و صداش رو تجربه کردن خواهشمندم راهنمایی کنن.پیشاپیش مچکرم از لطفتون.:n16:
من چیزی نمیدونم ولی جی بی ال رو خط بزن در حد اندازه بقیه برندای دیگه نیست خیلی ها میگن بهترین بانده در حال حاظر ولی من بقیه مواردی که گزاشتین جز اینفینیتی رو بهش ترجیح میدم افت داره با گلیدن عزیزت درایو شه
داشتیم ایتالیا رو دوباره میبردیما نشد:n14:

Mohammadkiller
01-07-2013, 00:42
داداش گلم ممنون که وقت گذاشتی و سیستم پیشنهاد دادی اما سوال من الان چیزه دیگه ایه
الان 2تومن پول دارم،میخوام ببینم میشه در حال حاضر این پولو فقط برای پخشو باند گذاشت و بقیه متعلقات مثه آمپلیو سابو ... بعدا پول جمع کنم بخرم؟میخوام سیستمه خوبی ببندم اما کل پولو الان ندارم،واسه همین میگم

مرسی داداش

آهان . ببخشید متوجه نشدم

خوب اینجوری خیلی بهتره . این یه کار درست حسابیه
خوب شما یه پخش prs80 تمیز پیدا کن حدود 800-900 تومن
2 جفت کامپاننت rs165 آدیو سیستم هر جفتی حدود 550-600
اینا تقریبا میشن 2 تومن
بعد باید پول جمع کنی برای آمپی که اینا رو درایو کنه و بعد ساب ووفر و بعدش آمپلی ساب ووفر

من شخصا با آلپاین کار نکردم ولی همون طور که گفتم خرجش بالا در میاد . شاید مجبور شی کل پولی که الان داری رو فقط خرج پخش کنی

pctbz
01-07-2013, 02:59
من چیزی نمیدونم ولی جی بی ال رو خط بزن در حد اندازه بقیه برندای دیگه نیست خیلی ها میگن بهترین بانده در حال حاظر ولی من بقیه مواردی که گزاشتین جز اینفینیتی رو بهش ترجیح میدم افت داره با گلیدن عزیزت درایو شه
داشتیم ایتالیا رو دوباره میبردیما نشد:n14:

ازاین لیستی که گذاشتی من به شخصه جی بی ال و اینفینیتی رو پسند نمیکنم. البته باندهای خوبی هستن ولی تو این لیست من علاقه ای ندارم بهشون. امپلی گلیدن هم انتخاب بسیار خوبیه همچنین کیفیت بسیار خوبی هم داره. پیشاپیش مبارکه :7:

softday
01-07-2013, 04:54
دوستان عزیز ساب 12d4 الپاین رو میشه با امپ 8105 قشنگ درایو کرد ؟ هدیونت 7250 :n28:

pahama1
01-07-2013, 07:53
هنوز هم کسی درباره گذاشتنه پورت واسه باکسه ما نظری نداد... فقط اقا حمید بلده !!!
سلام دوست عزیز
ساب پورتد دقت و تجربه بیشتری رو برای ساخت میطلبه . شما اطلاعات باکس پورتد رو از منوال مطالعه کنید. اگه حجم باکس مورد نظر برای ساب شما در هر دو حالت سیلد و پورتد یکی بود (که معمولا نیست) ، در مرحله بعد برید سراغ اجرای پورتد روی باکستون. در غیر این صورت شما باید کلا یک باکس پورتد با توجه به اطلاعات منوال سفارش بدید. حالا مشکل کجاست؟

مرسی داداش
بله دوست عزیز ، همونطور که آقا محمد هم گفت میشه تا حدی این کار و کرد.
پیشنهاد می کنم اگه سیسستم خیلی حرفه ای نمی بندی فقط بخاطراسم برند سراغش نری، مخصوصا اگه تا بحال صدای برندها رو زیاد با هم مقایسه نکردید. چون صدا کاملا سلیقه ای هستش و واقعا ممکنه بعد از خرید و بستن سیستم از صدا و هزینه راضی نباشید.
اگه قصدتون قطعی شد، هزینه مورد نظر و قطعات پیشنهادیتون رو مطرح کنید تا دوستان طبق سلیقه و هدف شما بتونن راهنماییتون کنن.

فکر میکنم دوستان متفق القول روی این کواک و صدای شفافش نظر مثبت دارند، فقط بحث بقیه اجزا و نوع سیستم هستش که باید موقع انتخاب کواک یا هر قطعه ای مد نظر قرار بدید. شخصا استفاده یا تست نکردم اما گویا برای رنج صدای وکال و ریتم مناسب و راضی کنندست.

دوستان عزیز ساب 12d4 الپاین رو میشه با امپ 8105 قشنگ درایو کرد ؟ هدیونت 7250 :n28:

همونطور که خوت میدونی این ساب تا 1000 وات قدرت داره و میتونه 3000 وات پیک جریان رو تحمل کنه
ساب قدرتمندیه ، اما بنظرم اگه همون 500 تا 600 وات بهش برسه صدای بسیار خوبی میگیرید.
البته با 300 وات هم راه میوفته. 8105 هم که تا 500 تا رو تقریبا میتونه بهش بده. شاید قشنگ درایو نشه اما درایو میشه. مخصوصا در خصوص در نظر گرفتن هزینه.
اما اگه واقعا می خوای قشنگ درایو شه هر کویلشو با یه 9105درایو کن، اونوقت که ..:"قشنگ""::.. معنی پیدا میکنه :n06:
سخت نگیر ، هر چی وات بدی میخوره !!!

ebi1952
01-07-2013, 08:19
کسی تجربه گذاشتن جک برای درب صندوق عقب پراید داشته؟ هزینش چقدره؟ جنس خوبش چیه؟ چه جوری وصل میشه؟
آهن ربای باند به فنر های صندوق عقب گیر میکنه و علاوه بر احتمال خراب کردن باند، صدای اذیت کننده ای هم موقع رد شدن از روی دست اندازها داره.
راه حل ارائه بدن دوستان

rroohhaamm
01-07-2013, 09:52
خوب pahama1 جان من فایل pdf سابم رو دارم چیزی درباره باکسش نداره خواستین اینجا هم میزارم... بعدش من نمیخوام باکسم رو عوض کنم میخوام با توجه به همین باکس پورت بزارم با تیونه 35....

لنگرود1371
01-07-2013, 11:01
کسی تجربه گذاشتن جک برای درب صندوق عقب پراید داشته؟ هزینش چقدره؟ جنس خوبش چیه؟ چه جوری وصل میشه؟
آهن ربای باند به فنر های صندوق عقب گیر میکنه و علاوه بر احتمال خراب کردن باند، صدای اذیت کننده ای هم موقع رد شدن از روی دست اندازها داره.
راه حل ارائه بدن دوستان
فکر کنم بد برش زدی طاقچتو
به جای جک گزاشتن کلی خرج کرد بعدشم حالا شاید اونچیزی که بخوای در بیاد یا نیاد طاقچه mdf بزار که باندات یه خورده میاد بالاتر دیگه فنرای صندوق هم به منگنت گیر نمیکنه:n16:
محمد جان چه شده آتیش زدی به مالت که:n05:

pahama1
01-07-2013, 12:07
راه حل ارائه بدن دوستان
راه حل رو که علی جان پیشنهاد داد
یکی از دوستان بنده حدود 5 سال پیش دوتا جک گذاشته بود. جک ها چون قوی بود یه مقدار صندوقو رو به بالا خمیده کرده بود البته خیلی مشخص و تو چشم نبود و برای بستنش هم یکم سخت بود، موقع باز کرنش هم اگه حواست نبود خیلی سریع میومد بالا و ممکن بود بگیره به زیر چونه آدم :) شاید با یک جک بهتر جواب بده، شایدم عدم تعادلش باعث شه درب صندوق تاب بیاره.
اما در کل با همه معایبش به شخصه برام خیلی جالب بود.

خوب pahama1 جان من فایل pdf سابم رو دارم چیزی درباره باکسش نداره خواستین اینجا هم میزارم... بعدش من نمیخوام باکسم رو عوض کنم میخوام با توجه به همین باکس پورت بزارم با تیونه 35....

فایلشو یه جا آپ کن بیبینیم چیزی سر در میاریم یا نه، اگه در مورد باکس چیزی ننوشته با میل در صورت امکان با بخش ساپورت فنی سازنده تماس برقرا کن و از شون راهنمایی بخواه ، در غیر این صورت شاید بچه های با تجربه بتونن یا توجه به مشخصات ساب های مشابه این رنج پیشنهادهای خوبی در مورد این مسئه براتون داشته باشن.

هدفت از پورت دار کردن باکس چیه؟

jesus11077
01-07-2013, 12:20
سلام دوستان
من میخوام واسه روآ دو تا باند واسه درهای جلو بخرم. ظبطش هم LG فابریکی هست و باندای عقب هم کنوود.
نهایت قیمتش هم 120 تومن باشه.. میشه با این پول باند کیفیت متوسط خرید؟
ممنونم

rroohhaamm
01-07-2013, 14:04
این عکسه باکسم هست مشخصاتشم نوشتم تو عکس....که تو سایت و دفترچه سـاب ووفر نوشته رو 35 تیون بشه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینکه خوده ساب ...

Ideal Sealed Maximum Box Volume cubic feet 3.5
Ideal Sealed Minimum Box Volume cubic feet 2.5
Ideal Vented/Ported Maximum Box Volume cubic feet N/A
Ideal Vented/Ported Minimum Box Volume cubic feet N/A
Impedance Single 4ohm
Manufacturer CADENCE
MPN WB124
Peak Power Handling Watts 1400
Recommended Enclosure Type Sealed
RMS Power Handling Watts 700
Sensitivity (dB) 95
Sub Shape Design Circle
Subwoofer Size 12"
Surround Material Butyl Rubber
Voice Coil: Huge 3" Four-Layer
Size: 12" inch
Impedance: 4 ohm Single Coil
Power Handling: 700 Watts RMS / 1400 Watts PEAK
Magnet Size: Double Stack 150oz. Structure
Frequency Response: 20Hz - 500Hz
SPL @ 1w/1m: 95dB
Mounting Depth: 7"
Composite Kevlar Orange Cone
Oversize Butyl Rubber Surround
Light-UP Magnet Motor Structure
Vented Heat Pump Basket Design
Four Layer Kapton High Power Voice Coil
One Piece Extended Pole Technology with Super Extended Motor Structure
Tinsel Lead Woven into Progressive Linear Conex Spider
Light-up magnet structure
Air forced cooling ventilation
Z=28.421
Fs=27.37
Pe=1000
SPL=85.21
Re=2.95
Le=1.96
BL=16.8
Xmax=0.014
Cms=0
Qms=4.09
Qes=0.47
Qts=0.42
Sd=1E-5
Vas=49.8
Top Mounting Depth 7" [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/WB124.aspx

فقط چند تا پرسش هم دارم ...
این سـاب ووفر با این مشخصات که دادم خوبه نگهش دارم ؟
رو باکسه پورت دار بهتره یا سیلد ؟ اندازه این باکس واسش کافیه یا کمه ؟
تو سایت و دفترچه سـاب ووفر نوشته رو 35 تیون بشه ... نظره شما چیه اقایه dixel ؟
اگر پورت بزارم چقدر صداش بیشتر میشه ؟ مرسی ...

kingzegon
01-07-2013, 14:18
دوستان سلام به همگی،
من با ۳۰۰ تومن واسه سمند چه ضبطی بگیرم خوبه ؟
پول‌باند فعلا ندارم

Tapatalked from my LT29i

لنگرود1371
01-07-2013, 14:49
راه حل رو که علی جان پیشنهاد داد
یکی از دوستان بنده حدود 5 سال پیش دوتا جک گذاشته بود. جک ها چون قوی بود یه مقدار صندوقو رو به بالا خمیده کرده بود البته خیلی مشخص و تو چشم نبود و برای بستنش هم یکم سخت بود، موقع باز کرنش هم اگه حواست نبود خیلی سریع میومد بالا و ممکن بود بگیره به زیر چونه آدم :) شاید با یک جک بهتر جواب بده، شایدم عدم تعادلش باعث شه درب صندوق تاب بیاره.

آخ گفتی واسه ماشین ما 132 ریموت میزنی باز میشه صندوق همونجا میمونه خودت باید بیاری بالا واسه یکی از دوستان فنرو نمیدونم چیکار کرده بود خودش گفته کج کردم به منگنت باند گیر نکنه این صندوقو زد منو به خیال اینکه صندوق همونجا میمونه چنان خورد تو چونم جوری که یه ربع تو شک بودم:n03:

لنگرود1371
01-07-2013, 14:50
سلام دوستان
من میخوام واسه روآ دو تا باند واسه درهای جلو بخرم. ظبطش هم LG فابریکی هست و باندای عقب هم کنوود.
نهایت قیمتش هم 120 تومن باشه.. میشه با این پول باند کیفیت متوسط خرید؟
ممنونم

دو تا کواک 6.9 مثل پایونیر 6964 بزاری طاقچه عقب جواب بهتری میگیری تا باند بزاری گرد بزاری جلو قیمت 6964 هم 120 تومنه

pahama1
01-07-2013, 15:30
این عکسه باکسم هست مشخصاتشم نوشتم تو عکس....که تو سایت و دفترچه سـاب ووفر نوشته رو 35 تیون بشه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط چند تا پرسش هم دارم ...
این سـاب ووفر با این مشخصات که دادم خوبه نگهش دارم ؟
رو باکسه پورت دار بهتره یا سیلد ؟ اندازه این باکس واسش کافیه یا کمه ؟
تو سایت و دفترچه سـاب ووفر نوشته رو 35 تیون بشه ... نظره شما چیه اقایه dixel ؟
اگر پورت بزارم چقدر صداش بیشتر میشه ؟ مرسی ...

آقای دیکسل نداریم اینجا که!!!
تو سایت باکس سیلد رو پیشنها کرده براش همچنین حجم باکس رو بین 70.7 تا 99 لیتر گفته
باکس شما در حال حاضر بطور ناخالص حدود 80 لیتره که تقریبا متوسط حداکثر و حداقل حجم گفته شده تو سایت هست
عموما گذاشتن پورت باعث افزایش قدرت و صدا میشه اما بالاخره یه مقدار هم از دقت ساب کم میکنه که بنظر من به دردسر اعمال تغییرات نمی ارزه.
مشخصاتش که میگه ساب خوبیه، دیگه شمایی و سلیقت که صدا رو میشنوی به گوشت خوب بیاد یا نیاد
اما بنظر بنده ارزش نگه داشتنشو داره

rroohhaamm
01-07-2013, 15:39
چون کپی کردم dixel رو پاک نکردم شرمنده
خوب شرکت میگه باید تیو ن رو 35 باشه الان باکسه من چنده ؟
میشه بگی کجا نوشته حجمه لیترو ؟
بعد به نظرت با توجه به باکسه سیلد و این ساب subsonic filter رو چند باشه ؟ 30 خوبه یا کمتر... ؟
lPF هم رو 70HZ گذاشتم ... کمه ؟

لنگرود1371
01-07-2013, 17:29
اقا فوری فوری اینو ج بدینا دمتون گرم
این لامصب چه جوری خاموش میشه به محض اینکه سوئیچ باز میشه روشن میشه
کمه پاور نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا خاموشش کنین:n03:

alone one
01-07-2013, 17:44
آهان . ببخشید متوجه نشدم

خوب اینجوری خیلی بهتره . این یه کار درست حسابیه
خوب شما یه پخش prs80 تمیز پیدا کن حدود 800-900 تومن
2 جفت کامپاننت rs165 آدیو سیستم هر جفتی حدود 550-600
اینا تقریبا میشن 2 تومن
بعد باید پول جمع کنی برای آمپی که اینا رو درایو کنه و بعد ساب ووفر و بعدش آمپلی ساب ووفر

من شخصا با آلپاین کار نکردم ولی همون طور که گفتم خرجش بالا در میاد . شاید مجبور شی کل پولی که الان داری رو فقط خرج پخش کنی

ممنونم داش که وقت گذاشتی:n16:

بله دوست عزیز ، همونطور که آقا محمد هم گفت میشه تا حدی این کار و کرد.
پیشنهاد می کنم اگه سیسستم خیلی حرفه ای نمی بندی فقط بخاطراسم برند سراغش نری، مخصوصا اگه تا بحال صدای برندها رو زیاد با هم مقایسه نکردید. چون صدا کاملا سلیقه ای هستش و واقعا ممکنه بعد از خرید و بستن سیستم از صدا و هزینه راضی نباشید.
اگه قصدتون قطعی شد، هزینه مورد نظر و قطعات پیشنهادیتون رو مطرح کنید تا دوستان طبق سلیقه و هدف شما بتونن راهنماییتون کنن.
قصدم که قطعیه
آقا محمد دستش درنکنه سیستم خوبی پیشنها داد،شما پیشنهادی نداری درمورد پخشو باند؟(با این پیش زمینه که بعدا سیستمو کامل تر میکنم)
راستی چون میخوام توی درها هم باند کار کنم،منطقی هس که از ترکیب کواک و کامپ استفاده کنم؟

راستی،هدیونیت سی دی خورم نباشه مهم نیس،یه فلشو یه بلوتوث داشته باشه،با یه صدای خفن،منو راضی نگه میداره

لنگرود1371
01-07-2013, 17:58
جواب جواب جواب جواب جواب:n03:

softday
01-07-2013, 18:06
همونطور که خوت میدونی این ساب تا 1000 وات قدرت داره و میتونه 3000 وات پیک جریان رو تحمل کنه
ساب قدرتمندیه ، اما بنظرم اگه همون 500 تا 600 وات بهش برسه صدای بسیار خوبی میگیرید.
البته با 300 وات هم راه میوفته. 8105 هم که تا 500 تا رو تقریبا میتونه بهش بده. شاید قشنگ درایو نشه اما درایو میشه. مخصوصا در خصوص در نظر گرفتن هزینه.
اما اگه واقعا می خوای قشنگ درایو شه هر کویلشو با یه 9105درایو کن، اونوقت که ..:"قشنگ""::.. معنی پیدا میکنه :n06:
سخت نگیر ، هر چی وات بدی میخوره !!!
الان 9105 چه قیمتی داره ؟ باتری 70 امپر هست مشکلی نداره از نظر تامین برق ؟

white boy
01-07-2013, 19:08
جواب جواب جواب جواب جواب:n03:

داداش فکر کنم دکمه ای که نوشته SRC/OFF سمت چپ پنل اون روچند لحظه نگه داری باید خاموش بشه (( البته اگه مشکل از سیم کشی نباشه))

pahama1
01-07-2013, 19:15
چون کپی کردم dixel رو پاک نکردم شرمنده
خوب شرکت میگه باید تیو ن رو 35 باشه الان باکسه من چنده ؟
میشه بگی کجا نوشته حجمه لیترو ؟
بعد به نظرت با توجه به باکسه سیلد و این ساب subsonic filter رو چند باشه ؟ 30 خوبه یا کمتر... ؟
lPF هم رو 70HZ گذاشتم ... کمه ؟

اگه منظورتون اینه که الان فرکانس تیون باکستون چنده که باید بگم من نمی دونم، فرکانس تیون رو موقع ساختن باکس اعمال می کنن و با توجه به اون پارامترهای باکس رو محاسبه میکنن
حجم باکس رو سطر آخر همون لینکی که گذاشته بودید نوشته البته واحدش فوت مکعب هستش
ساب سونیک بنظرم 30 خوبه ؛ اگه فکر می کنی سابت خیلی داغ میکنه یا طولانی مدت صدای لود میگری میشه یکم افرایشش داد
LPF یکم سلیقه ای هستش و بستگی به خودتون داره اکثرا دیدم رو 80 یا 100 کات میکنن.

ُSRC ریموت رو چند ثانیه نگه دار خاموش میشه

دوستان سلام به همگی،
من با ۳۰۰ تومن واسه سمند چه ضبطی بگیرم خوبه ؟
پول‌باند فعلا ندارم
Tapatalked from my LT29i
تو ابن رنج زیاد پخش داریم، بهتره چند مدل رو که از فیسش خوشت میاد بگی تا دوستان راهنماییت کنن

قصدم که قطعیه
آقا محمد دستش درنکنه سیستم خوبی پیشنها داد،شما پیشنهادی نداری درمورد پخشو باند؟(با این پیش زمینه که بعدا سیستمو کامل تر میکنم)
راستی چون میخوام توی درها هم باند کار کنم،منطقی هس که از ترکیب کواک و کامپ استفاده کنم؟

راستی،هدیونیت سی دی خورم نباشه مهم نیس،یه فلشو یه بلوتوث داشته باشه،با یه صدای خفن،منو راضی نگه میداره
آقا محمد سیستم خوبی پیشنهاد داد،بنظرم نتخاب های خیلی خوب و با ارزشی هستن، اگه سیستم شفاف تر میخوای میتونی 2 جفت کامپ بگیری برای استیج جلو و عقب ، البته یکم هزینه بیشتر میشه چون اونوقت آمپ 4 کانال میخوای و هد یونیت رو هم اگه میتونی عوض نکن تنظیمات بسیار مفیدی داره.
پیشنهاد: روی استج جلو هم کار کن، استیج جلو لذت صدا برای سرنشین های جلو رو خیلی بالا می بره
اگه من بودم 609 رو با هرنز 690 با حدود قیمت 400 عوض می کردم و برای جلو یه کواک یا کامپ میگرفتم.آمپ رو هم JVC 8004 میگرفتم که حدود 400 تومنه
پخش 8019 قیمت 560 یا انتخاب کمتر
کواک عقب hcx 690 حدود 400
کواک یا کامپ جلو با توجه به سایز و برند 200-400
آمپلی JVC 8004 حدود 400
آمپلی ساب 8105 حدود 350
کابل و نصب حدود 150
حدود 2.500.000 تومن

فکراتو بکن باز درخدمتیم

قیمت ندارم ، اگه بتونی بالاتر ببری که طبیعتا بهتره، اما اگه خیلی صدای بالا و طولانی نمیگیری از سیستم خیلی ضروری نیست

jesus11077
01-07-2013, 19:45
دو تا کواک 6.9 مثل پایونیر 6964 بزاری طاقچه عقب جواب بهتری میگیری تا باند بزاری گرد بزاری جلو قیمت 6964 هم 120 تومنه

دوست عزیز ممنون از جوابت
اما من سر در نمیارم کواک چیه ( برنده، مدله، نوع سیستمه، یا .... :n13:) اما گفتم عقب باندای خوبی دارم و میخوام صدا توی ماشین پخش بشه یعنی جلو هم صدا باشه....
حالا راهنمایی کنید لطفا...

3FX
01-07-2013, 21:05
دوست عزیز ممنون از جوابت
اما من سر در نمیارم کواک چیه ( برنده، مدله، نوع سیستمه، یا .... :n13:) اما گفتم عقب باندای خوبی دارم و میخوام صدا توی ماشین پخش بشه یعنی جلو هم صدا باشه....
حالا راهنمایی کنید لطفا...

کواک = کواکسیال coaxial به باندهایی که معمولا شما در ماشین ها میبینین میگن ... 6 در 9 هم سایزش هست که تو ایران معروفه به خربزه ای یا بیضی :n02: اما منظور سایزش هست که 6 اینچ در 9 اینچ هست
ببینید با این پول چیز خاصی نمیتونید تهیه کنید اما به نظرم چون عقب باند (کواک) کنوود دارید ( 718 کنوود هست ؟) برای جلو هم یه کامپوننت کنوود تهیه کنید که قیمت های مناسبی دارند ... چون امپ هم ندارید کامپوننت component ای بگیرید که sensitivity بالا داشته باشه تا راحت درایو بشه دوست من ...
من نمیدونم ماشینتون چی هست و جلوش کامپوننت چند سانت میخوره اما یا 16.5 سانت هست یا 13 سانت احتمالا ( یا مثل من بیچاره سمند دارید و 10 تا 12 سانت هست !!!)
پس یه کامپوننت کنوود برای درهای جلو تهیه کنید و توییتر هاشم بزارید پشت آیه های بغل فک کنم راضی تون کنه ... رو دست دوم ها هم میتونی فک کنی (خود من امپ رو دست دو گرفتم و پخش رو هم همینطور و مشکلی هم ندارم)

راستی برای کامپوننت esk 130 هرتز هم هست برای 13 سانت 120 ت و dsk 130 هم 100 ت و ... اما توقع زیادی نمیشه داشت دیگه ازشون چون 50 تا 60 وات هستن rms

jesus11077
01-07-2013, 21:46
کواک = کواکسیال coaxial به باندهایی که معمولا شما در ماشین ها میبینین میگن ... 6 در 9 هم سایزش هست که تو ایران معروفه به خربزه ای یا بیضی :n02: اما منظور سایزش هست که 6 اینچ در 9 اینچ هست
ببینید با این پول چیز خاصی نمیتونید تهیه کنید اما به نظرم چون عقب باند (کواک) کنوود دارید ( 718 کنوود هست ؟) برای جلو هم یه کامپوننت کنوود تهیه کنید که قیمت های مناسبی دارند ... چون امپ هم ندارید کامپوننت component ای بگیرید که sensitivity بالا داشته باشه تا راحت درایو بشه دوست من ...
من نمیدونم ماشینتون چی هست و جلوش کامپوننت چند سانت میخوره اما یا 16.5 سانت هست یا 13 سانت احتمالا ( یا مثل من بیچاره سمند دارید و 10 تا 12 سانت هست !!!)
پس یه کامپوننت کنوود برای درهای جلو تهیه کنید و توییتر هاشم بزارید پشت آیه های بغل فک کنم راضی تون کنه ... رو دست دوم ها هم میتونی فک کنی (خود من امپ رو دست دو گرفتم و پخش رو هم همینطور و مشکلی هم ندارم)

راستی برای کامپوننت esk 130 هرتز هم هست برای 13 سانت 120 ت و dsk 130 هم 100 ت و ... اما توقع زیادی نمیشه داشت دیگه ازشون چون 50 تا 60 وات هستن rms

باز هم ممنون دوست عزیز از پاسخت
من روآ دارم دوست عزیز. واسه درب جلوی روآ چندتا کامپوننت معرفی کن لطفا

لنگرود1371
01-07-2013, 22:39
داداش فکر کنم دکمه ای که نوشته SRC/OFF سمت چپ پنل اون روچند لحظه نگه داری باید خاموش بشه (( البته اگه مشکل از سیم کشی نباشه))
نه اون نبود مردم تا پیداش کردما به خدا
سمت راست بالا اولین دکمه رو زدم خاموش شد مردم تا پیداش کردم
یه تغییری باید تو امضا بدم بچه ها امروز صبح از یه هم ولایتی یه 2950 خریداری شد از شر پخش فابریکی خلاص شدم:n08:

hamidR15
01-07-2013, 22:56
سلام
ببین دوست خوبم باکس پورتد طراحی و ساختش خیلی مشکلتر از باکس سیلد هست. یعنی میتوان گفت باکس سیلد اصلا مشکلی نداره.ولی باکسهای پورتد و بند پس به خاطر تیون کردن پورت،محاسبه سرعت هوا داخل پورت،مساوی بودن نمودارهای کوهانی شکل Cone Excursion که میزان مجاز حرکت ووفر به بالاترین و پائینترین حد خود یا همون Xmax رو نشون میده،و...خیلی مشکل هست.
لذا همینجوری نمیشه یه پورت برای باکسمون تعبیه نمائیم.
سوال در مورد اندازه پورت کرده بودید.وظیفه اصلی پورت تنظیم نمودن صدای پشت ووفر زمانی که به سمت داخل حرکت میکند با صدای روی ووفر هستش.
اگر بخواهیم صدای باس عمیق و با فرکانس بسیار پائین تولید نمائیم ،باید حجم خالص باکسمون،(با توجه به اندازه ساب ووفر) رو بزرگ انتخاب کرده و فرکانس تیون پائین مثلا 28Hz رو انتخاب نمائیم.برای ایجاد این تیون طول پرت بسیار افزایش می یابد.لذا تو باکسهای با حجم کمتر مجبور به طراححی پورتهای L شکل و در برخی از باکسهای حرفه ای تر پورتهائی با چند دور پیچ خوردن باعث تولید باس بسیار عمیق میگزدند.
برای ساب ووفر شما باید پارامترها به طور کامل و دقیق وارد نرم افزار بشن و بهترین حجم باکس و فرکانس تیون مشخص شود.
با توجه به فرکانس تیونی که خود کارخونه توصیه کرده نشان دهنده این هست که هم فرکانس پائین رو مد نظر داشته و هم نیم نگاهی به کوبش نموده.متاسفانه الان دیر وقت هست و من فرصت ندارم که داده ها رو وارذ کنم و نتیجه رو خدمتتون عرض کنم. انشاءالله تو اولین فرصت براتون انجام میدم.

ممنون
ms5سایز 13 هست. من MS6 داشتم. مید باس فوق العاده ای داره ولی شفافیت و دیتیل خوبی نداره. کلا کامپوننتهای DLS همین خصوصیت رو دارند. با توجه به سیلک بودن متریال تیوترهاشون صدای بسیار نرمی دارن. بعضی اوقات این حس رو به انسان القاء میکنه که انگار دست گذاشتید روی تیوتر و اون رزولوشینی که باید تو موزیک داشته باشد رو نداریم.
قیمت فرمودید 650 تومن؟به نظر من برای یک جفت اونم سایز 13 اصلا ارزش هزینه کردن رو نداره.
در مورد نوع موزیک گوش کردنتون باید عرض کنم که از کامپوننت اصلا توقع BASS نباید داشته باشید. وظیفه اش هم این نیست. کامپوننتها برای تفکیک بهتر فرکانسها و لذا افزایش کوالیتی طراحی و ساخته می شوند.
نکته انتهائی این هست که برای داشتن حجم و قدرت و کیفیت بالا باید از آمپلیفایرهای قدرت مناسب بهره ببرید.زیرا پخش هرگز توانائی چنین قابلیتهائی رو ندارد

چرا دوست خوبم میشه.ولی ممکنه مثلا شما از صدای کامپوننتی که دوستتون بسته بیشتر خوشتون بیاد. یا کیفیت آمپلیفایر فلان شخص بهتر باشه.
من عرض کردم قابل قبول. یعنی خوب.
در مورد حذف آمپلیفایر من نظر شخصیم هست.خیر. به هیچ عنوان.همواره به این موضوع تاکید داشته و دارم.
آمپلیفایرتون رو براش بیشترین هزینه رو نمائید.همینطور اکسسوری مثل کابل RCA و کابلهای اسپیکر و...
پس با حذف آمپلیفایر(مناسب و خوش ساخت و معتبر) شما حد اقل 70% صدای واقعی سیستمتون رو نخواهید شنید.

این ساب 400 وات RMS نیاز داره.به نظر من 8105 کن وود هم براش کافیه.

اینم مشخصات ساب عکسه باکس هم که بالاتر هستش... cadense WB-12 یا cadense wild beast Voice Coil: Huge 3" Four-Layer Size: 12" inch Impedance: 4 ohm Single Coil Power Handling: 700 Watts RMS / 1400 Watts PEAK Magnet Size: Double Stack 150oz. Structure Frequency Response: 20Hz - 500Hz SPL @ 1w/1m: 95dB Mounting Depth: 7" Composite Kevlar Orange Cone Oversize Butyl Rubber Surround Light-UP Magnet Motor Structure Vented Heat Pump Basket Design Four Layer Kapton High Power Voice Coil One Piece Extended Pole Technology with Super Extended Motor Structure Tinsel Lead Woven into Progressive Linear Conex Spider Light-up magnet structure Air forced cooling ventilation Z=28.421 Fs=27.37 Pe=1000 SPL=85.21 Re=2.95 Le=1.96 BL=16.8 Xmax=0.014 Cms=0 Qms=4.09 Qes=0.47 Qts=0.42 Sd=1E-5 Vas=49.8 Recommended enclosure: 2.5 -3.5 Cubic feet
بله مشخصه که باکسی که پیشنهاد داده طراحی شده برای Low BASS.سابش 15 اینچه دیگه؟
چرا عدد پارامتر CMS رو صفر نوشته؟یکی از پارامترهای اصلی هست.
Xmax 0.014 به سانتیمتر هست؟اصلا با دیگر پارامترها جور در نمیاد.!!!!!!:n04:
FS پائینی داره.و پس ساب کوبشی نیست. لذا نباید فرکانس تیون بالا برای این ساب طراحی کرد.

اصلا و ابدا:n24:
ساب 1000 وات RMS هست و استاندارد رو هم پاس کرده. باید 1700 وات بهش ورودی بدی تازه قلقلکش میاد.
دوستان سریR آلپاین خصوصا 15 اینچش ،درایو کردنش خیلی مشکله. هرچقدر توان بهش بدی جواب میده و کم نمیاره. الکی عرض نمیکنما تست کردیم.

حدود 550-60فکر کنم باشه.
باطری خوبه.74 منظورت هست؟70 هم داریم مگه؟
دینام و کابل کشی هم بسیا رمهم هستند.BIG3 هم خیلی موثره تو جلوگیری از کاهش افت ولتاژ سیستم تو پیک بار.

softday
01-07-2013, 23:12
قیمت ندارم ، اگه بتونی بالاتر ببری که طبیعتا بهتره، اما اگه خیلی صدای بالا و طولانی نمیگیری از سیستم خیلی ضروری نیست متاسفانه صدا بالا میگیرم +طولانی . ساب قبلی 309 پایونییر بود صدا بالا 15 مین هم نشد صدا قطع شد صندوق زدم بالا دیدم دود میزنه بیرون از ساب . الانم امپ پروتکت میکنه هر دفه که ظبط روشن میشه یکم که صدا میره بالا صدا 7100 ها قطع میشه :n14: و پروتکت

softday
01-07-2013, 23:19
الان این 12d4 الپاین رو حمید خان با چه امپی درایو شه خوبه ؟ :n13:

لنگرود1371
01-07-2013, 23:54
باز یه سوال برای رهایی از درگیری فکری
میشه با این کار یه خروجی به خروجی های rc پخش اضافه کرد؟
از طریق این کابل aux میشه به آمپ وصل شد؟:n08:

rroohhaamm
02-07-2013, 00:11
خوب اینم اطلاعات خیلی درست که جایه هیچ شکی نباشه ....

این عکسه خوده دفترچه ... مدله wild beast -12-4 که باید رو 35 تیون شه ...

اینم عکسه باکسم با ابعادش که سیلد هست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا وضعیت سـاب ووفر چطوره و پورت رو چیکار کنم ؟
و اینکه اقا حمید با توجه به مشخصاته سابی که دادم LPF و SUbsonic رو به نظرت رو چند بزارم؟ الان LPF = 70 و subsonic 30 هست ...

softday
02-07-2013, 07:48
باز یه سوال برای رهایی از درگیری فکری
میشه با این کار یه خروجی به خروجی های rc پخش اضافه کرد؟
از طریق این کابل aux میشه به آمپ وصل شد؟:n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لنگرود جان تو قسمت امضات اشتباه کردی باید تو قسمت هدیونیت مینوشتی >>>>ارتقا داده شد به>>> 2950:n06:
س

ebi1952
02-07-2013, 11:47
فکر کنم بد برش زدی طاقچتو
به جای جک گزاشتن کلی خرج کرد بعدشم حالا شاید اونچیزی که بخوای در بیاد یا نیاد طاقچه mdf بزار که باندات یه خورده میاد بالاتر دیگه فنرای صندوق هم به منگنت گیر نمیکنه:n16:
محمد جان چه شده آتیش زدی به مالت که:n05:
بحث سر اینه که طاقچه هم دارم. منتهی باندای 1073 اینقدر غول تشریف دارن که بازم به فنر صندوق گیر میکنن.
نمیشه دو تا جک ضعیف گذاشت که خیلی مشکلی پیش نیاره. اگر یه دونه بزارم باعث یه کول شدن در صندوق و خرابی میشه؟

لنگرود1371
02-07-2013, 12:09
بحث سر اینه که طاقچه هم دارم. منتهی باندای 1073 اینقدر غول تشریف دارن که بازم به فنر صندوق گیر میکنن.
نمیشه دو تا جک ضعیف گذاشت که خیلی مشکلی پیش نیاره. اگر یه دونه بزارم باعث یه کول شدن در صندوق و خرابی میشه؟
فنرو کج کنی باز گیر میکنه؟
دروغ چرا والا من زیاد فنی نیستم چی بگم