PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

hoseinsps
14-06-2013, 18:09
سلام
دوستان منو یه راهنمایی کنید لطفا
امپ من در حالت بریج300وات میده بیرون
حالا به نظر شما سابrs12free air gladenرو بگیرم یا10اینچrs?یاmx12plusادیو سیستم؟بنظرتون کدومشون بهتر جواب میده؟ باکس هم میخوام بدم نجاری درست کنه.
ممنون

:n28:اقا حمید کجایی!؟
دوستان کسی نمیدونه؟
کدوم بهتر جواب میده؟؟

pahama1
14-06-2013, 18:23
:n28:اقا حمید کجایی!؟
دوستان کسی نمیدونه؟
کدوم بهتر جواب میده؟؟

سلام
سراغ 10 نرو بنظرم
MX 12 PLUS رو کامل درایو میکنه
اما خروجیت برای RS12 یمقدار کمه
بهترین ترکیب رو از نظر RMS با MX 12 میتونه داشته باشه
موفق باشی

hoseinsps
14-06-2013, 18:32
باتری65 امپر واسه یه امپ 800 وات کافیهیا خازن میخواد؟
قیمت خازن چنده؟
یه سوال دیگه من رو امپم دو تا فیوز25aهست؟باید تغیرشون بدم نسبت به باتری؟

pahama1
14-06-2013, 18:49
باتری65 امپر واسه یه امپ 800 وات کافیهیا خازن میخواد؟
قیمت خازن چنده؟
یه سوال دیگه من رو امپم دو تا فیوز25aهست؟باید تغیرشون بدم نسبت به باتری؟

بستگی به مصرف کلی برق توسط سیستم داره
لزوم وجود خازن بستگی به نوع، وات ، نعداد ساب و قطعات و مصرف و نوع موسیقی که استفاده میشه داره
اگه خیلی از آهنگ های کوبشی مثل تکو استفاده میکنی خازن لازم میشه
قیمتش هم بستگی به برند و میزان ظرفیتش داره از 60 تومن تقریبا شرع میشه به بالا
در مورد فیوز آمپ نیازی به تعویض نیست

لنگرود1371
14-06-2013, 18:53
این هدیونیت فابریکی پرشیا رو که فقط سی دی بهش میخوره رو به نظرتون میتونم بفروشم ؟
خیلی نو و تمیز هست و تازه خریداری شده ! به نظرتون چند میخرن ؟

راستی چرا دوستان فقط نظرشون روی پایونیر هستش ؟ یعنی بقیه هدیونیت ها اینقدر بیخودی هستش ؟ الان مثلا هدیونیت Kenwood KDC-U353S به نظر خیلی خوب میاد
و چطوری میشه فهمید میشه به یک هدیونیت مثل اونی که گفتم به درد نمیخوره ؟
اره صد میتونه بفروشی
والا همه دلشون میخواد پایونیر بهشون معرفی شه در حالی که تولیدات جدید پایونیر کیفیتش پایین اومده
این کنوود که معرفی کردین به نظرم از هم قیمیتای خودش تو پایونیر و جی وی سی و سونی بهتر می ارزه

Silent TR
14-06-2013, 19:09
اره صد میتونه بفروشی
والا همه دلشون میخواد پایونیر بهشون معرفی شه در حالی که تولیدات جدید پایونیر کیفیتش پایین اومده
این کنوود که معرفی کردین به نظرم از هم قیمیتای خودش تو پایونیر و جی وی سی و سونی بهتر می ارزه

من تو ماشین های مختلفی که نشستم به نظرم کلا سیستم های کنوود صدای بهتری داشتند نسبت به پاییونیر !
البته قیمت این هدیونیته رو من نمیدونم چقدره ! ولی حدس زدم بالا نباشه

Silent TR
14-06-2013, 20:30
من یکی رو دیدم هدیونیت سایلکس بود فکر کنم ، گذاشته بود رو ماشینش و خیلی وقت هم بود داشت استفاده میکرد !!! و اصلا خرابی نداشته و تصویری هم بوده !
و کلا همه چیز داشت
میخواهم ببینم نظر دوستان در مورد این هدیونیت ها چیه ؟ خیلی ها میرن سراغ این جور هدیونیت ها !

ghahremanimehdi
14-06-2013, 21:20
من یکی رو دیدم هدیونیت سایلکس بود فکر کنم ، گذاشته بود رو ماشینش و خیلی وقت هم بود داشت استفاده میکرد !!! و اصلا خرابی نداشته و تصویری هم بوده !
و کلا همه چیز داشت
میخواهم ببینم نظر دوستان در مورد این هدیونیت ها چیه ؟ خیلی ها میرن سراغ این جور هدیونیت ها !

هدیونیتهای متفرقه بدرد سیستمهای حرفه ای نمیخورن و بدرد آماتورها میخورد که فقط صدای کاملا معمولی میخواهند بشنوند.

mehdi_08
14-06-2013, 22:33
به نظر دوستان ارزش داره که برای نصب طاقچه رو برش بدم یه کامپ ها رو عوض کنم و یه سایز دیگه بگیرم؟؟:n02:

Persian_Gun's
14-06-2013, 23:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه زحمتی بکشید این عکس رو یه بررسی بکنید واسه سابم هست تو کاتالوگش واسه ساخته باکسه سیلد اینارو نوشته و من سر در نمیارم که فرقاشون چیه!؟:n03:

ممنون میشم حوصله به خرج بدید و واسم توضیح بدید دقیقا"..
مرسی.:n12::n12::n12:

hamidR15
15-06-2013, 00:44
سلام دوستان یک سیستم واسه پرشیا میخوام تا 700-1600 هم میتونم هزینه کنم.هدیونیت 5150 پایونر دارم.داداش حمید عزیز اینو پیشنهاد دادن.اسپیکر co 609آدیو سیستم،آمپ RS 100c4 و کامپوننت RS 165 نظر شما چیه؟الیته این 3 قلم جنس بالای 2 تومن در میاد.!!

سلام جنای شریفی خوش آمدید به جمع پی سی فروم.:n12:
بچه ها من درگیر امتحانات ترم آخر بودم.تو این سن و سال با دوتا بچه واقعا مشکل بود.ولی به لطف خدا بالاخره تموم شد.انشاءالله یه شرینی افتادین.:n20:

فک کنم منم مثل همه اولش میگم ساب نمیخوام بدش پشیمون شمو کامپو سابو همه اینارو بخوام :n02:

ولی خب الان در توانم نیست امپ 4 کانال قوی بگیرم.... فکر کنم بالای 500 600 باشه....

دوستان به نظرتون یه 4 کانال معمولی بگیرم بریج ببندم بهتر نیست ؟؟
سلام.مطمئنا همینطوره. ما ایرانیها BASS های ساب ووفرها با زندگیمون عجین شده.:n19::n20:

dls 1073 , 8019 مونده امپ که یکم گیج شدم...

چون بوجم تا 330 ایناس طبیعتا سمته jvc 8002 ِا 8004 و kenwood 7205 نمیتونم برم چون بالای 400 تومنن...!!!

میمونه یه pioneer 5500t و یه sound stream ref 2.370 که اینارو خودم میدونم.... اگه دوستان امپ دیگه ای تو این قیمت سراغ دارن بگن :n03:]
امیر جان گلم. شما که نمیتونستید هزینه کنید برای آمپلیفایر چرا رفتید 1073 خریدید.یه 718 می گرفتی خیال خودت رو راحت می کردی دیگه.
از قدیم میگن یا نکن با فیلبانان دوستی ،یا یه خونه بساز فیل تو بره.:n02:
دوستان تورو خدا قبل از خرید اسپیکر یا کامپوننت حتما به بودجه آمپلیفایر خوب و در خور اسپیکرهاتون توجه کنید.چون واقعا حیفه. هزینه میکنید ولی از قابلیت اون استفاده نمیکنید.ببخشیدا امیرجان.کلی عرض کردم.

سلام داداشای گلم
من ازتون یه راهنمایی می خوام
من یه سیستم دارم با مشخصات زیر کهنمیدونم چه امپی ببندم که حداکثر قدرت رو بگیرم
ظبط و پخش =kenwood KDL-6046L
بلندگو=piooner 6975 500w یک جفت
ساب ووفر=earthquak Tremoe x-154 1500watt RMS:750
امپیلی فایر=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
کمک کنید
دوست گلم. ساب شما ساب قوی هست و سری ترمور 15 ارت هست. باید آمپلیفایر قوی براش بگیری.هزینه چقدر در نظر داری گلم.

قربانت علی جان :n12:

مگه ترم اول دانشگاه رو هم میشه عوض کرد؟؟؟ زمان ما واحد هم نمی تونستیم عوض کنیم !! :n24:

راستی حاج علی تو که MTX دوست داری اینو دیدی؟ فکر کنم رقیب خوبی برای 1073 باشه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aker_no-tdx7x10_987/b)
دوستان اگه نظری دارن بگن که استفاده کنیم
بله سری تاندر سری خیلی خوبی بود. ولی حیف دیگه کمتر گیر میاد.

جهت اطلاع دوستان و علاقه مندان به بازار هرتز hsk 130 رو امروز 410 قیمت کردم

حالا لطفا دوستان یه کامپ 13 خوب معرفی کنید که ارزش هزینه رو داشته باشه
قیمت هم حدود 300 تا 320 ، وات هم هرچی ببشتر بهتر، ترجیحا 2 یا 4 هم باشه
mx 130 هست فروشش 340 هست.تخفیف هم براتون میگیرم.

سلام
به نظرتون mx12plusبهتره یا rs12 free air؟
قیمت rs12رو کسی میدونه؟
امپمونو مناسب برای rs چه قیمتی داره؟:n13:
حسین جان RS بهتره. قویتر هم هست.آمپ مونو که کمه و گرون. مثلا یه 7205 رو میتونی بریج کنی بدی بهش. البته 9105 هم هست.ولی فکر کنم بالای 500 باشه. کم هم هست.هزینه ؟

سلام
تا 300 تومان باند خوب چی مشه گرفت؟
MTX T6C693بد نیست. 290 تومن.

از من میشنوی مکسیدر نگیر یه ساب 309 رو چند روز پیش سوزوند
بفرما!!!حتما ولتاژ به کوئل وارد شده.آشغالن بابا:n24:خواهشا دنبال این برندهای ارزون نروید. پولتون رو دور نریزید.

خودم همین 1 ساعت پیش سابو باز کردم والا جاییش رو ندیدم که سیاه شده باشه یا سوخته باشه .ولی میبرم پیش تعمیر کار . ضمنا من امپم پروتکت میکنه هی از وقتی که ساب کار نمیکنه . باندای عقب هم تا یکم صدا میره بالا صدا قطع میشه :n14:و پروتکت باز
با اهم متر اهم کوئلش رو تست کن ببین چند نشون میده؟

چکار کنیم
چند روز پیش نزدیک 1 ساعت با صدای بالا داشتم آهنگ گوش میدادم یهو دیدم از پایین ساب چسب خوردگیش وا شد و قسمتیش پاره شد
بردم تعمیرگاه تعمیرش کرد و چون آشنا بود کلا 6 تومن گرفت:n02: ولی هنوز وصلش نکردم
هر جا رفتم دلیلش رو گفتن باکسش هست
میگن باکس سیلد به درد نمیخوره و هوا از باکس خارج نمیشه و دلیلش هم همینه!
نمیدونم هنوز وصل نکردم منتظرم قراره یکی از بچه ها برام باکس شرکتی پورتد بیاره ببینیم چی میشه

الان یه کنوود 3011 رو ماشینه با باکس jbl ! خیلی مزخرفه عمرا نصف ساب خودم هم نیست ولی به خاطر باکسش بعضی از بیس ها رو خوب میزنه ولی بی کیفیت

باکس اومد نظرم رو میگم در موردش

داداش نگیر . یه چیز پدر مادر دار بگیر
محمد جان اشتباه به عرضتون رسوندن.یعنی کمپانیه سازنده و اینهمه مدت که از زمان ابداع باکس سیلد میگذره همه ساب ووفرهاوشن اینجوری شده؟
شما باس بوست رو زیاد کردی و به ساب زبون بسته در حد مرگ فشار آوردی. تازه من به Voice Coil شون ایمان آوردم که اون نسوخته.
دوستان BASS BOOST کلا چیزه مزخرفیه.برای چند لحظه کل کل کردن خوبه ولی چون روی یه فرکانس خاص که حدودا 40-45 هرتز هست و در حدود 18dB SPL رو افزایش میده لذا اگر کنترل شده نباشه آسیبهای جدی به درایورها میرسونه.
این محمد آقای گل هم از اول دنبال BASS قوی بودن.بنده هم عرض کردم که با هر سابی که نمیشه کل دیگران رو خوابوند
کار هر ساب نیست کل خوفتن،یه R15 ،L7،x-ion 15-1000 ی نر میخواهد و آمپ قوی.:n02::n08:

سلام
دوستان منو یه راهنمایی کنید لطفا
امپ من در حالت بریج300وات میده بیرون
حالا به نظر شما سابrs12free air gladenرو بگیرم یا10اینچrs?یاmx12plusادیو سیستم؟بنظرتون کدومشون بهتر جواب میده؟ باکس هم میخوام بدم نجاری درست کنه.
ممنون
MX12 براش مناسبتره.
باکس سیلد با حجم خالص 32 لیتر یا باکس پورتد با حجم خالص 48 لیتر با فرکانس تیون 35Hz براش مناسبه.

سلام..
بچه ها من خیلی گیج شدم از این اهم سر در نمیارم!
سابه من مدلش اینه Kicker cvx 15 میخوام ببینم رو چند اهم لود میشه؟!
ببینید 2 تا کویل 2 اهم داره یعنی میتونم هم رو 1 اهم لود کنم و هم 4 اهم درسته؟!
بد نیست یه سری هم به مشخصاتش بزنید...
راستی اینم بگید که هر چی اهم بالاتر باشه صدا بهتره یا پایینتر؟
در مورده باکس سیلد هم یه راهنمایی بکنید واسه این ساب بهترین سایز چیه؟

مرسی.:n16:
اگر 2 اهمی هستند در حالت سری 4 اهم و در حالت موازی 1 اهم میشوند.
ساب ووفرهای کیکر به خاطر VAS بالائی که دارن اغلب باکسهای بزرگ رو برای اجرا میطلبند.اگر مایل بودید من میتونم براتون طراحی کنم و نقشه اش رو بکشم بدید نجار براتون بسازه یا اینکه خودم بدم براتون بسازن.ماشینتون چی هست؟آمپلیفایرتون چیه؟

یه زحمتی بکشید این عکس رو یه بررسی بکنید واسه سابم هست تو کاتالوگش واسه ساخته باکسه سیلد اینارو نوشته و من سر در نمیارم که فرقاشون چیه!؟:n03:

ممنون میشم حوصله به خرج بدید و واسم توضیح بدید دقیقا"..
مرسی.:n12::n12::n12:

ببین دوست عزیز.آمده مشخصات و نوع باکسهائی که بهترین پاسخ رو تو احجام مختلف میدن نوشته.
SQ مخفف Sound Quality هست.
اون قسمت که های لایت فرمودید،باکس سیلدش حجم رو 51 و باکس پورتد هم 147 لیتر توصیه کرده.
قسمت پائین هم اندازه ها رو به سانتیمتر و اینچ داده و کار سازنده رو بسیار راحت کرده.

hamidR15
15-06-2013, 00:56
امروز فرصت دست داد که خدمت داریوش جان (D.S)عزیز باشیم برای نصب سیستم حرفه ایشون.از ساعت 9 صبح تا حدودای 4.5 بعداظهر روی ماشین فعالیت انجام شد.از تمامی مراحل براتون عکس گرفتم که انشاءالله به زودی همراه با یه ریویوی کوتاه براتون میزارم تو تاپیک مربوطه:
گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])منتظر باشید.فعلا شب بخیر.

hoseinsps
15-06-2013, 01:18
حمید جان
باکس سیلد با پورتد چین؟
میشه توضیح بدید؟

dj star
15-06-2013, 03:05
سلام
pahama1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان میبخشین من چون پستم کمه نتونستم تو پ خ جوابتون رو بدم
من قیمت رو از اقای حمید همتی گرفته بودم ایشون فروشنده معتبری هستن
قیمت هاشون هم خوبه
در تماسی که با اقا حمید استاد گل خودمون داشتم ، ایشون رو میشناختن
نمیدونم شاید شماره گذاشتم خلاف قوانین باشه
به احتمال زیاد اقا حمید داشته باشن

موفق باشین.

BIG-BANG
15-06-2013, 09:53
و کلا همه چیز داشت

دوست عزیز هدیونیت های چینی رو کسی نمیگه خراب میشند یا ... نه خرابم بشند هزینه تعمییرشون خیلی پایینه اما تفاوتشون توی صداشون مثل مقایسه صدای قاشق و چنگال با گیتار میمونه :D

Sent from my HTC One X

pahama1
15-06-2013, 11:28
دوست عزیز هدیونیت های چینی رو کسی نمیگه خراب میشند یا ... نه خرابم بشند هزینه تعمییرشون خیلی پایینه اما تفاوتشون توی صداشون مثل مقایسه صدای قاشق و چنگال با گیتار میمونه :D

Sent from my HTC One X

:n02::n02::n02:
بله ، واقعا منم موافقم، آخه برادر من حیف ریال نیست که به سختی در میاد بره تو جیب یه عده دلال ؟؟؟
جنس 40 -50 دلاری رو وارد میکنن با دلار 3000 تومن و سود دلالان عزیز شما باید 150 تا 200 پول بدی، اونم برای جنسی که اصلا ارزش نداره

hamidR15
15-06-2013, 11:56
حمید جان
باکس سیلد با پورتد چین؟
میشه توضیح بدید؟
سلام حسبن جان.قبلا تو تاپیک چند توصیه و اصطلاح ....کامل توضیح دادم.مطالعه بعرمایید اگر سوالی داشتید در خدمتتون هیستم.

ممنون dj star ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ، لطف کردی. ارادت داریم خدمت حمید خان :n06::n12:
از همن جا هم بهشون تبریک میگم و امیدوارم در همه مراحل زندگیشون موفق و پیروز باشند
ممنونم رضا جان.محبت داری شما.

feshfeshe69
15-06-2013, 14:28
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم کراس اور باند infinity 693.5i رو از کجا میتونم گیر بیارم یا اگه گیر نمیاد میتونم کراس اور دیگه ای بهش وصل کنم ؟؟
اگه میشه لطف میکنید 1 کی 2 تا مدل خوب معرفی کنید که بخرم ؟؟
با تشکر از همه ی دوستان و اساتید خوبم . :n12::n12:

vahid-vs
15-06-2013, 23:27
سلام
ممنون از همه دوستان واسه راهنمایی :thumbsup:
رفتم 8019 بگیرم کلا 2تا تو مشهد بود یکیشم یارو نمیدونست که حتی داره میگم 8019 کنوود دارین میگه نه بعد میگم په این چیه ؟ :n04:
8019 نشد پس 9550 گرفتم ! گفت 50تومن هم باید بدی واسه تبدیل اینترفیس ؟؟ ندادم :n04:
امتحانا هم شروع شد پس فلا خدافظ !:41::n28:
فقط کسی میدونه سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین ؟ اینجوری مشکلی پیش میاد ؟
:n18:

Persian_Gun's
16-06-2013, 00:07
امروز رفتم عباسی و توپخونه و حتی ستارخان ولی پنل 9885 آلپاین پیدا نکردم!:n03:

Persian_Gun's
16-06-2013, 00:37
راستی حمید جان فعلا" درگیر پنلم واسه باکس خدمت میرسم.:n12:
این پخش چطوره Pioneer 8650گذاشتن برای فروش تو پی تی خوبه بگیرم؟

hamidR15
16-06-2013, 15:48
امتحانا هم شروع شد پس فلا خدافظ !:41::n28:
فقط کسی میدونه سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین ؟ اینجوری مشکلی پیش میاد ؟
:n18:
سلام دوست خوبم. انشاءالله همه واحدها رو با موفقيت و نمرات عالي پاس كني.:n12::n16:
در مورد اين جمله"سیم مثبت منفی باتری مستقیم وصل شده به جافندکی ماشین"رو من متوجه نشدم؟يعني چي؟توضيح ميفرمائيد.

راستی حمید جان فعلا" درگیر پنلم واسه باکس خدمت میرسم.:n12:
این پخش چطوره Pioneer 8650

گذاشتن برای فروش تو پی تی خوبه بگیرم؟
من در خدمتتون هستم. آره پنل خدا نكنه گم بشه يا دزد بزنه. اونم بعضي مدلها خيلي بد گير مياد.
سري قديميه؟بد نيست صداش.تعمير كه نشده؟كارتن ...داره؟

Persian_Gun's
16-06-2013, 16:10
شما خیلی آقایی حمید جان.
والا نمیدونم سری قدیمیه یا نه!
تعمیر هم نشده.
کارتن هم داره.
لینکشو پ.خ میکنم برات الان..

ayat_7216
16-06-2013, 18:27
سلام
خوش اومدی، حقیقت اینکه واقعا قیمت ها بالاست و بستن یه سیستم متوسط و حتی ساده اما ماندگار و با کیفیت هزینه بالایی می بره چه برسه دیگه به سیستم ها بالاتر و حرفه ای تر
حمید جان هم که ارادت داریم خدمتشون، به همه دوستان لطف دارن و قطعات با کیفیت و قیمت خوب پیشنهاد میدن البته همونطور که خودتون هم میدونید جنس خوب هزینه بالاتر رو هم میطلبه.
قطعات بالا هم کیفیت خوب دارن، دیگه بستگی به شما داره که بخواید چه میزان برای چه قطعه ای هزینه کنید و چقدر قدرتی یا کیفیتی بخواید.
نظر خودتون چیه؟ منظورم اینکه دوست دارید چه جور ی هزینه کنید و چه قطعاتی رو مد نظر دارید. (ساب ، کامپ،کواک و... )0
سلام ممنون از محبتتون.نمیدونم والا میخوام تا 1600-700 هزینه کنم.هم قدرت هم کیفیت.!الان بهترین باندهایی که بشه رو ماشین نصب کرد چین(هم صدای شفاف هم بیس عالی)!!؟؟فعلا باند و آمپ خوب بگیرم بعدا چیزهای دیگه هم اضافه میکنم.

pahama1
16-06-2013, 18:51
0
سلام ممنون از محبتتون.نمیدونم والا میخوام تا 1600-700 هزینه کنم.هم قدرت هم کیفیت.!الان بهترین باندهایی که بشه رو ماشین نصب کرد چین(هم صدای شفاف هم بیس عالی)!!؟؟فعلا باند و آمپ خوب بگیرم بعدا چیزهای دیگه هم اضافه میکنم.
خواهش
باند و آمپ ؟؟
باند و آمپ و ساب؟؟
کامپ و آمپ و ساب؟؟
کامپ و باند و آمپ و ساب ؟؟
نظرت رو کدوم طرحه که بهتر نظرها رو جمع بندی کنی؟
منظورت اینکه باند و آمپ بگیری بعد چی اضافه کنی؟
بنظرم سیستم کلی {تک تک قطعات} رو مشخص کن یعد بتدریج خرید کن و نصب کن

ayat_7216
16-06-2013, 21:27
خواهش
باند و آمپ ؟؟
باند و آمپ و ساب؟؟
کامپ و آمپ و ساب؟؟
کامپ و باند و آمپ و ساب ؟؟
نظرت رو کدوم طرحه که بهتر نظرها رو جمع بندی کنی؟
منظورت اینکه باند و آمپ بگیری بعد چی اضافه کنی؟
بنظرم سیستم کلی {تک تک قطعات} رو مشخص کن یعد بتدریج خرید کن و نصب کن

الان باند و آمپ بگیرم بعد ساب و کامپوننت اضافه کنم.(این فعلا نظر خودمه):n10:
یا اگه میشد با 700-1600 2 تا باند خوب بگیم که بیس عالی داشته باشن یک جفت کامپونت هم بگیرم برای تفکیک صدای عالی و یک آمپ خوب که کاملن درایو باشه باهاشون دیگه محشر میشد و ساب نمیگرفتم.!:n13:

Alijo0on
17-06-2013, 00:21
سلام
بچه ها من یه ساب JBL 1000W دارم و یه آمپ Power Acoustik 600 watt چهار کاناله
میخواستم ببینم قیمت تقریبی اینا چنده تو بین مغازه دارای بیرون چند بر میدارن نهایت ازم ؟؟؟

Persian_Gun's
17-06-2013, 00:33
سلام
بچه ها من یه ساب JBL 1000W دارم و یه آمپ Power Acoustik 600 watt چهار کاناله
میخواستم ببینم قیمت تقریبی اینا چنده تو بین مغازه دارای بیرون چند بر میدارن نهایت ازم ؟؟؟

سلام..
مغازه دارها اکثرا" بزخری میکنن و کلی هم منت رو سرت میذارن!
به نظره من تو پی تی بذار برای فروش...

hamidR15
17-06-2013, 15:10
امروز فرصت دست داد که خدمت داریوش جان (D.S)عزیز باشیم برای نصب سیستم حرفه ایشون.از ساعت 9 صبح تا حدودای 4.5 بعداظهر روی ماشین فعالیت انجام شد.از تمامی مراحل براتون عکس گرفتم که انشاءالله به زودی همراه با یه ریویوی کوتاه براتون میزارم تو تاپیک مربوطه:
گالری عکس و مباحث مربوط به سیستم های صوتی اعضای انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منتظر باشید.فعلا شب بخیر.

سلام
طبق وعده اي كه داده بودم خدمتتون عكسها رو براتون آپ كردم.اميدوارم اون مثل" وصف العيش،نصف العيش "براتون مصداق پيدا كنه:n02::n12::n16:

لنگرود1371
17-06-2013, 15:49
سلام
طبق وعده اي كه داده بودم خدمتتون عكسها رو براتون آپ كردم.اميدوارم اون مثل" وصف العيش،نصف العيش "براتون مصداق پيدا كنه:n02::n12::n16:
اقا حمید این آمپ ادیو سیستم قسمت قسمته منظورم اینه که تیکه تیکه هست اخه شکلش یه جوریه که انگار از قسمتای 4 گوش جدا جدا تشکیل شده ؟؟نمیدونم سوالمو تونستم برسونم یا نه

Mojtaba Masiha
17-06-2013, 16:12
با سلام خدمت همــــه دوستان (مخصوصا" حـــمید آقای عزیز:n12:)
امــــــــــروز بالاخــره رفتم نصب کــردم!!!:n09:
خواستم اینجــــــــا از حمـــــــــــــید خان تشکر کنم بابت راهنمایی ها و هماهنگ کردن بابت خرید اجناس از دوست خوبشون آقـــــــا پیام گـــُل:n12:
دســـت حــــــــــمید خان درد نکنه که منو بــا آقا پیام (رئیس شرکت) و آقا مهــدی گــُل (نصاب ) آشنا کــرد
واقــــــــــــــــــــعا " کاره آقا مهدی درست بود.دستش درد نکنه:n16:
آقـــــــــا پیام هم تا جایی که راه داشت برام قیمتـــهارو چــــلوند(ماشالا خیــــــــــــــلی هم خوش اخلاق):n01:
دوستان از من به شما نصیحـــت ، خواستید نصب کنید بـــــــــــــرید مغـــازه آقا پیـــام و نصاب آقا مهدی!
یـــــــــــــا حق!

Mohammadkiller
17-06-2013, 18:14
سلام

سلام
عجب سیستم ردیفی
من بودم حد اقل از ساب های sql گلیدن میخریدم
آمپ مونو هم خیلی خوشگله . مبارکش باشه ایشالله
100 سال براش کار کنه سیستم

کی بشه ما یه میتینگ بزاریم همه بچه ها رو جمع کنیم صدا ها رو بشنویم . مردیم از بس با این 718 ها و 6975 های 50 واتی سر کردیم:n02:

یکی از دوستام یه ساب 32 اینچ کدنس داره میخره منتظر میتینگ بیاد بترکونه !

mehdi_08
17-06-2013, 20:49
سلام خدمت همگی
پیرو جا نشدن کامپ ها در جای فابریک
امروز رفتم پیش نصاب گفت باید طاقچه بزاریم
خلاصه طاقچه 30 تومن قیمت داد که 27 دادم
نصب هم 20 گفت که 17 دادم

صدا نصبت به باند های فابریکی شاید حدود 30 درصد بهتر شد :n13:
طاقچه رو می خواست همین جوری بزاره بدون پیچ کردن خلاصه از سمت شیشه دو تا پیچ بزور بهش زدم تا سر و صدا نکنه !
جالبه صاقچه جا نمی شد گوشه ها شو برید تا جا بشه
این عکس پایان کار
اون قیما از بدنه افتاد بیرون
راستی طاقچه درست نصب شده یا باید بیاد پایین تر؟؟
آمپ هم خواستم بگیرم به دو کانال رضایت دادم مارک mafco هر کاتال 60 وات 110 تومن ! نمی دونم فیک بود یا نه؟
صدا کامپ با امپ بهتر می شه؟؟:n13:

لنگرود1371
17-06-2013, 23:23
آقا اگه پنل یه پخش سی دی خور پایونیر رو به کفی یه مدل دیگه از پایونیر وصل کنیم چی میشه؟کار میکنه
مثل کفی 5900 باشه پنل 3050 بهش بزنیم کار کدومو انجام میده؟

لنگرود1371
17-06-2013, 23:40
امروز رفتم عباسی و توپخونه و حتی ستارخان ولی پنل 9885 آلپاین پیدا نکردم!:n03:
تو ایسام یه 9846e هست 40 ت اگه بخوره

hamidR15
17-06-2013, 23:55
اقا حمید این آمپ ادیو سیستم قسمت قسمته منظورم اینه که تیکه تیکه هست اخه شکلش یه جوریه که انگار از قسمتای 4 گوش جدا جدا تشکیل شده ؟؟نمیدونم سوالمو تونستم برسونم یا نه
سلام :n02:نه جدا نیست.طراحیش اینطوریه.

با سلام خدمت همــــه دوستان (مخصوصا" حـــمید آقای عزیز:n12:)
امــــــــــروز بالاخــره رفتم نصب کــردم!!!:n09:
خواستم اینجــــــــا از حمـــــــــــــید خان تشکر کنم بابت راهنمایی ها و هماهنگ کردن بابت خرید اجناس از دوست خوبشون آقـــــــا پیام گـــُل:n12:
دســـت حــــــــــمید خان درد نکنه که منو بــا آقا پیام (رئیس شرکت) و آقا مهــدی گــُل (نصاب ) آشنا کــرد
واقــــــــــــــــــــعا " کاره آقا مهدی درست بود.دستش درد نکنه:n16:
آقـــــــــا پیام هم تا جایی که راه داشت برام قیمتـــهارو چــــلوند(ماشالا خیــــــــــــــلی هم خوش اخلاق):n01:
دوستان از من به شما نصیحـــت ، خواستید نصب کنید بـــــــــــــرید مغـــازه آقا پیـــام و نصاب آقا مهدی!
یـــــــــــــا حق!
سلام مجتبی جان. مبارکتون باشه. خوشحالم که از نتیجه کار راضی هستید.خدائیش وقتی میبینم کمکی کردم و باعث شادی و سرور شما عزیزان شدم قلبا شاد میشم. همیشه مخصوصا تو تماسهای تلفنی به برخی دوستان که تازه با فروم و بنده آشنا میشم عرض کردم. که همیشه ایم مرامم بوده، چیزی که خودم دوست دارم و یا کمی اطلاعات در باره اش دارم،رو دیگران هم داشته باشن و در اختیارشون قرار بدم.
خدا رو شکر تا اینجا خدمت شما عزیزانم رو سفید بودم. امیدوارم همیشه بتونم براتون مفید باشم.
:n12::n16::n12:

سلام
عجب سیستم ردیفی
من بودم حد اقل از ساب های sql گلیدن میخریدم
آمپ مونو هم خیلی خوشگله . مبارکش باشه ایشالله
100 سال براش کار کنه سیستم

کی بشه ما یه میتینگ بزاریم همه بچه ها رو جمع کنیم صدا ها رو بشنویم . مردیم از بس با این 718 ها و 6975 های 50 واتی سر کردیم:n02:

یکی از دوستام یه ساب 32 اینچ کدنس داره میخره منتظر میتینگ بیاد بترکونه !
محمد جان اول قرار نبود ساب ببندیم. بعدشم سابهای قویتر آمپ قویتر و باکس حجیمتر لازم داره. داریوش جان هم براشون همین ساب کفایت میکنه چه از نظر هزینه و چه فضای صندوق. چون واقعا اگر باکس کمی بزرگتر باشه دیگه هیچ جائی نمیمونه براشون.

سلام خدمت همگی
پیرو جا نشدن کامپ ها در جای فابریک
امروز رفتم پیش نصاب گفت باید طاقچه بزاریم
خلاصه طاقچه 30 تومن قیمت داد که 27 دادم
نصب هم 20 گفت که 17 دادم

صدا نصبت به باند های فابریکی شاید حدود 30 درصد بهتر شد :n13:
طاقچه رو می خواست همین جوری بزاره بدون پیچ کردن خلاصه از سمت شیشه دو تا پیچ بزور بهش زدم تا سر و صدا نکنه !
جالبه صاقچه جا نمی شد گوشه ها شو برید تا جا بشه
این عکس پایان کار
اون قیما از بدنه افتاد بیرون
راستی طاقچه درست نصب شده یا باید بیاد پایین تر؟؟
آمپ هم خواستم بگیرم به دو کانال رضایت دادم مارک mafco هر کاتال 60 وات 110 تومن ! نمی دونم فیک بود یا نه؟
صدا کامپ با امپ بهتر می شه؟؟:n13:
مهدی جان مبارکت باشه ولی اصلا چیزی مشخص نیست. یه عکس از دوتا کامپ بگیر تو روز.ضمنا بزارشون تو تاپیک مربوطه.
مسلما صداشون بهتر میشه اگر آمپ مناسب بهش وصل بشه.
مافکو کلا یه برند ریمارک هست.
کسی از دوستان میدونه جریان این امپ چیه؟:n13:کسی میدونه کلمات M A F CO هر کدوم چه معنی میده.:n02:
هرکسی بگه جایزه داره.:n10:

آقا اگه پنل یه پخش سی دی خور پایونیر رو به کفی یه مدل دیگه از پایونیر وصل کنیم چی میشه؟کار میکنه
مثل کفی 5900 باشه پنل 3050 بهش بزنیم کار کدومو انجام میده؟
برخی از کفی/ پنلها به هم میخورن ولی این مدل رو بعید میدونم. باید از تعمیرگاه مرکزی سوال کنی.

mehdi_08
18-06-2013, 00:14
داستان مافکو رو فهمیدم
مخفف محمد علی فدوی هست یکی از شرکای شرکت عکاظ !!!
عجب برندی!!!!
خوب دوستان یه سوال برام پیش اومده
برای کامپ ها توی مشخصات زده هر طرف پیک 150 وات حالا دنبال چه واتی برای آمپ باشم نظرم روی 70 75 تاس ؟؟؟

pahama1
18-06-2013, 06:44
داستان مافکو رو فهمیدم
عجب برندی!!!!
برای کامپ ها توی مشخصات زده هر طرف پیک 150 وات حالا دنبال چه واتی برای آمپ باشم نظرم روی 70 75 تاس ؟؟؟

RMS چنده؟ اگه اونم 70 - 75 باشه ، خوبه
چند وات بالای RMS بگیری بهتره.

mehdi_08
18-06-2013, 10:05
RMS چنده؟ اگه اونم 70 - 75 باشه ، خوبه
چند وات بالای RMS بگیری بهتره.
lمشکل همین جاس
rms رو نزده تو مشخصات زده پیک 300 تا هر طرف 150 تا
تو اینترنت هم سرچ کردم نزده چند rms
البته صاحاب قبلی گفت 70 تا بهش می دادم :n01:

Persian_Gun's
18-06-2013, 10:49
تو ایسام یه 9846e هست 40 ت اگه بخوره
نه نمیخوره 9885 دمو داره...
مرسی از پیگیری.:n12:

vrojak_123
18-06-2013, 11:23
سلام
دوستان من میخوام یه سیستم خوب جمع کنم که صدای خوبی داشته باشه قسمتش هم مناسب در بیاد برام
اگه ممکنه کمک کنید چه آمپیلی و ضبط و باندی بگیرم که صدای خوبی داشته باشم
حدود قیمتاشم بگین ممنون میشم
6975 العان تو بازار چنده ؟

hamidR15
18-06-2013, 12:16
داستان مافکو رو فهمیدم
عجب برندی!!!!
سلام. آفرين يه جايزه پيش بنده داري.:n02:ميتونم سوال كنم از كجا فهميدي؟

lمشکل همین جاس
rms رو نزده تو مشخصات زده پیک 300 تا هر طرف 150 تا
تو اینترنت هم سرچ کردم نزده چند rms
البته صاحاب قبلی گفت 70 تا بهش می دادم :n01:
مهدي جان كامپتون چيه؟

سلام
دوستان من میخوام یه سیستم خوب جمع کنم که صدای خوبی داشته باشه قسمتش هم مناسب در بیاد برام
اگه ممکنه کمک کنید چه آمپیلی و ضبط و باندی بگیرم که صدای خوبی داشته باشم
حدود قیمتاشم بگین ممنون میشم
6975 العان تو بازار چنده ؟
سلام گلم. ميزان هزينه در نظر گرفته شده چقدر هست. من با حدود 2700 يه سيستم قدرتي كيفيتي بهتون پيشنهاد ميدم اگر خواستي تهيه هم ميكنم كه ماشينتون رو تعويض كنيد ولي سيستم رو نگه داريد.:n12:شك نكن.:n02:

mehdi_08
18-06-2013, 13:47
سلام. آفرين يه جايزه پيش بنده داري.:n02:ميتونم سوال كنم از كجا فهميدي؟

مهدي جان كامپتون چيه؟n02:
تو مغازه فروشنده اینو گفت ولی فکر کردم داره شوخی می کنه اومدم تو نت سرچ کردم دیدم درست گفته بنده خدا !!
جایزه مون محفوظه که؟!؟

کامپ ها هم ساند مدل rbc-6

چند وات بهش بدم؟؟

mehdi_08
18-06-2013, 13:51
یه سوال
توی تنظیمات پخش کنوود 7016 چرا برای باند های جلو گزینه تیوتر داره ولی برای باند ها عقب نداره؟
موقعی که برای باند ها جلو 13 سانتی رو انتخاب می کنم بیس رو قطع می کنه ولی