PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

Mojtaba Masiha
02-02-2013, 15:43
با سلام خدمت آقــا حمید
آفا این 2 قلم جنس که شما فرمودی جمعش بالا میزنه.من نمیتونم انقدر هزینه کنم :n03:

Ml 60.2 = 310
mx 165 =315
جمعا" میشه 625 تومان تازه به لطف و تخفیف شما
قیمت پایین تر چی؟
جمعا" تا سقف 400
مــــــــرسی

Mohammadkiller
02-02-2013, 15:46
آقا محمد این mx609 هر دونش 350 تومنه ؟؟؟؟
با آمپت مشکلی نداره ؟ یعنی می گم با اینکه آمپت جوابگو نیست بازم خیلی کیفت صداش فرق می کنه با 6975 در حال حاظر ؟

هر جفتی 340 اگه گرون نشده باشه
آمپ من 60 وات خروجیشه ولی این اسپیکر 100 تا میخواد
با این اوصاف از 718 که خیلی بهتره 6975 رو من خیلی صداش رو نشنیدم ولی قطعا از این سری V2 باید بهتر باشه
اگه کامل درایو بشن که معرکه س

mehdi30nema
02-02-2013, 21:34
1 - من امروز رفتم توپخونه و پایونر 1550 را از 250 تا 270 بهم قیمت دادن ، مارشال 2242 هم که دی وی دی هم ساپورت میکنه 200 قیمت بهم دادن .
این مدل چینی ها ایی که سی دی نمیخورن و فقط فلش و رادیو هستن هم از 100 تا 130 تومان بود که بعضی هاشون ظاهر خوبی هم داشتند .
راستش من اصلا اهل سیستم بازی و بلند کردن صدا و ... نیستم ، فقط میخام یه چیزی تو ماشین باشه که هرازگاهی آهنگی هم پخش بکنه .

حالا شما کدوم یکی از موارد بالا رو بهم پیشنهاد میکنید که بگیرم ؟

2 - یه موضوع دیگه اینکه دفتر مرکزی پاییونیران تو خیابان میرزای شیرازی دقیقا کنار محل کار من هست ، امروز گفتم برم یه سر هم اونجا بزنم شاید اصلا فروش هم داشته باشن . در بدو ورود با یه تعمیرگاه به شدت کثیف و قدیمی روبرو شدم و همون لحظه ایی که من اونجا بودم یه بنده خدا هم از اصفهان اومد که پخشش خراب شده بود و میگفت روشن نمیشه و یک ماهه که خریده و اومده بود بده برای تعمیر و میگفت که از اصفهان اومده و یه کم زودتر تعمیرش کنن .
ولی با برخورد بسیار بد و زشت مسئول تعمیرگاه مواجه شد که گفت از کره ماه هم بیایی فرقی نداره ، بعد هم کلی ایراد گرفت که چرا کارتن را نداری ( کارت گارانتی را داشت ) و چرا فاکتور خرید نداری و... بعد هم گفت قول نمیدم مجانی تعمیر بشه چون خیلی از مشکلات شامل گارانتی نمیشه ، باید سیستم اینجا بمونه و بررسی کنیم ببینیم چه قدر هزینه تعمیرش میشه .
خلاصه اون بنده خدا هم ناچارن قبول کرد و رفت ولی من به شدت از این برخوردشون ناراحت شدم و اصلا نسبت به پایونیر یه حس بدی پیدا کردم ، راستش نمیدونم چرا ولی کسی همچین چیزی را قبلا دیده بود ؟

ghahremanimehdi
02-02-2013, 21:56
1 - من امروز رفتم توپخونه و پایونر 1550 را از 250 تا 270 بهم قیمت دادن ، مارشال 2242 هم که دی وی دی هم ساپورت میکنه 200 قیمت بهم دادن .
این مدل چینی ها ایی که سی دی نمیخورن و فقط فلش و رادیو هستن هم از 100 تا 130 تومان بود که بعضی هاشون ظاهر خوبی هم داشتند .
راستش من اصلا اهل سیستم بازی و بلند کردن صدا و ... نیستم ، فقط میخام یه چیزی تو ماشین باشه که هرازگاهی آهنگی هم پخش بکنه .

حالا شما کدوم یکی از موارد بالا رو بهم پیشنهاد میکنید که بگیرم ؟

2 - یه موضوع دیگه اینکه دفتر مرکزی پاییونیران تو خیابان میرزای شیرازی دقیقا کنار محل کار من هست ، امروز گفتم برم یه سر هم اونجا بزنم شاید اصلا فروش هم داشته باشن . در بدو ورود با یه تعمیرگاه به شدت کثیف و قدیمی روبرو شدم و همون لحظه ایی که من اونجا بودم یه بنده خدا هم از اصفهان اومد که پخشش خراب شده بود و میگفت روشن نمیشه و یک ماهه که خریده و اومده بود بده برای تعمیر و میگفت که از اصفهان اومده و یه کم زودتر تعمیرش کنن .
ولی با برخورد بسیار بد و زشت مسئول تعمیرگاه مواجه شد که گفت از کره ماه هم بیایی فرقی نداره ، بعد هم کلی ایراد گرفت که چرا کارتن را نداری ( کارت گارانتی را داشت ) و چرا فاکتور خرید نداری و... بعد هم گفت قول نمیدم مجانی تعمیر بشه چون خیلی از مشکلات شامل گارانتی نمیشه ، باید سیستم اینجا بمونه و بررسی کنیم ببینیم چه قدر هزینه تعمیرش میشه .
خلاصه اون بنده خدا هم ناچارن قبول کرد و رفت ولی من به شدت از این برخوردشون ناراحت شدم و اصلا نسبت به پایونیر یه حس بدی پیدا کردم ، راستش نمیدونم چرا ولی کسی همچین چیزی را قبلا دیده بود ؟
گارانتی تو مملکت ما همینه دیگه کاریشم نمیشه کرد.صرف نظر از گارانتی به نظر من یه 1450UB پایونیر بگیری که پایینترین مدل و ارزونترینش هست بهتر از برندهای متفرقه مثل مارشال و سایلکس و اینجور چیزاس.

m.aa
02-02-2013, 23:28
:n24: پخش کنوود 7016 و 8016 نخرید! :n24:
سلام خدمت همگی

سریع میرم سراغ اصل مطلب:
بعد از حدود 10 روز از خرید و نصب سیستم با هزینه حدود 1.6 میلیون، به این نتیجه رسیدم هرچی بیشتر بگردی و بیشتر نصیحت بشنوی درباره خرید سیستم، بیشتر به مشکل بر میخوری!:n27:

قشنگ برید یه مغازه شلوغ که مشتریاش زیاده پیدا کنید بگید آقا بنده یک سیستم میخوام که فلان و بهمان. هرچی هم میخوای سود روش بردار فقط من از در مغازت که میرم بیرون نه بهت زنگ بزنم نا پاشم بیام اینجا.

دلم خوش بود که از پخش لااقل شانس آوردم که امروز این دلخوشی مونم استاد شد.
خلاصه امر اینکه این پخش کلا با USB مشکل داره و بیش از چهار مدل با مارکها و اندازه های مختلف فلش رو تابحال روش امتحان کردم و بدون استثنا سر 10 ثانیه پخش هنگ میکنه و میره تو فکرو خیال...
مدل های امتحان شده : ADATA، Philips، Trancend و HP.

کلی توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم، یکی میگفت مشکل از نرم افزارشه آپدیت کن؛ گشتم دیدم این مدل در واقع همون KDC-X794 هست که برای بازار آسیا ساخته شده و دوستان کنوود مرحمت کردن منوی Firmeware Update رو کلا از منوها حذف کردن. جهان سومیم دیگه...
یکی دیگه گفته بود فقط با فلش سیلیکون درست کار میکنه و HP. اولا که HP رو امتحان کردم و بازم جواب نداد. ضمن اینکه خیلی ساده لوحانه است اگر بخوایم تصور کنیم ایراد از مارک فلش مموری هست! کلا اینا تکنولوژی و چیپشون اکثرا شبیه همه و دو مدل داره: فانتزی و یت و یغور!
یکی دیگه گفت دستگاهو Reset کن، کردم مشکل حل نشد و تازه تمام تنظیمات نازنینم که با دقت و وسواس انجام داده بودم پرید.:n30:

آخر سر زنگ زدم مغازه ای که ازش خریدم فرمودن توی فلشت هیچ فایلی بجز mp3 نباید باشه. یعنی عکس و متن و ... نباشه. من هم کلی تشکر و اومدم منزل شام نخورده رفتم سر سیستم فرمایش ایشون رو انجام دادم و با اطمینان خاطر رفتم سراغ ماشین و . . . جواب از قبل معلوم بود: ایندفعه هم هنگ کرد.

خلاصه ما از خیر همه خوبیهای این پخش (که دوستان در همین تاپیک کلی تعریف و تمجید کردن) گذشتیم. گذاشتمش برای فروش برای کسایی که فلش مموری سیلیکون دارن! و یا کلا فقط با CD کار دارن..

زیر قیمت توپخونه که میده 430. من 410 میدم با گارانتی و برگه خرید که نشون میده هنوز 10 روز از خریدش نگذشته.

madrid1990
02-02-2013, 23:50
هر جفتی 340 اگه گرون نشده باشه
آمپ من 60 وات خروجیشه ولی این اسپیکر 100 تا میخواد
با این اوصاف از 718 که خیلی بهتره 6975 رو من خیلی صداش رو نشنیدم ولی قطعا از این سری V2 باید بهتر باشه
اگه کامل درایو بشن که معرکه س

منم آمپم مثل شماس . شاید گرفتم از آقا حمید . راستی بیس خوبی هم داره ؟

aghasamimi
02-02-2013, 23:56
با سلام
این کار کوچیک رو هم یه بار چک کن ضرر نداره
فلشو بزن به کامپیوتر و به صورت fat32 فرمت کن(پیش فرض ntfs هست فکر کنم)
بعد آهنگ بریز امتحان کن ببین درست میشه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ali reza 222
03-02-2013, 00:07
سلام
آق این همه آدم 7016 و 8016 دارند ولی اینطوری نتاختند به این مدلها.
حالا به فرض یکی خراب از کار درومد که همه خراب نیستند.
بعد شما یک کاری بکن در موقع استفاده از فلش حتما سی دی را از دستگاه بیار بیرون.
ضمن اینکه قبل از خاموش کردن ماشین پخش را خاموش کن.
انشالله جواب میده.

m.aa
03-02-2013, 00:31
با سلام
این کار کوچیک رو هم یه بار چک کن ضرر نداره
فلشو بزن به کامپیوتر و به صورت fat32 فرمت کن(پیش فرض ntfs هست فکر کنم)
بعد آهنگ بریز امتحان کن ببین درست میشه

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ممنون از اینکه به فکر ما بودی دوستر عزیز.
عرض کنم فلش ها تقریبا همگی پیش فرض FAT32 هستن و ضمنا بنده فقط هارد اکسترنال رو بصورت NTFS فرمت میکنم چون حجمش بالاس. فلش مموری های من همگی FAT32 هستن.

بازم ممنون

سلام
آق این همه آدم 7016 و 8016 دارند ولی اینطوری نتاختند به این مدلها.
حالا به فرض یکی خراب از کار درومد که همه خراب نیستند.
بعد شما یک کاری بکن در موقع استفاده از فلش حتما سی دی را از دستگاه بیار بیرون.
ضمن اینکه قبل از خاموش کردن ماشین پخش را خاموش کن.
انشالله جواب میده.

ممنون از کمکتون
اتفاقا همین قضیه رو هم آقا حمید قبلا توی یکی دو صفحه قبل گفتن که با سی دی مشکل داره و هم جای دیگه خوندم. بنابراین ضبط رو خاموش کردم، سی دی دو در آوردم. ضبظ رو روشن کردم. یو اس بی را چپا.. ببخشید قرار دادم سر جاش و شروع کرد به پخش و هنگ کرد.

خیلی خوشحال میشم یکی از این همه عزیزانی که میفرمایید لطف کنن یک بار با هم قرار بذاریم ببینیم لابد من و این همه سایت ایرانی و خارجی اشتباه میکنن که میگن این مشکل هست:n27:

بازم ممنون

کیارش 441
03-02-2013, 01:34
سلام دوستانچند وقت پیش آقا حمید لطف کردن و زحمت کشیدن یک جفت اسپیکر mxc 609 plus آدیو سیستم گرفتن و سه شنبه گذشته رفتم و حضوری از ایشون تحویل گرفتم و قسمت شد بالاخره ما آقا حمید رو زیارتشون کنیماسپیکر قبلی من 718 ex بود اول ها که خریده بودمش ازش راضی بودم ولی بعد چند وقت دلمو زد و به فکر این افتادم که عوضش کنم تا اینکه با آقا حمید مشورت کردم و این اسپیکر رو خریدم امروز صبح یعنی جمعه وقت کردم که وصلش کنمهمون طور که انتظار داشتم کیفیت و صدای عالی تازه با توجه به این که هنوز آبندی نشده یا به قول حرفه ای ها برک نشده و آمپیلی من برای این اسپیکر ضعیفه صدای بسیار عالی و تفکیک صدای خوب رو دارهrms این اسپیکر 110 واته ولی آمپ فعلی من 60 وات خروجیشهبا این اوصاف ولی خیلی از 718 بهتره (راحت شدیم از این صدای تیز:n02:)به جرات میتونم بگم این اسپیکر از 718 و 6975 که یه جورایی الکی اسم و رسم دار شدن بهتره (حداقل تو این وضع بازار)فقط اگه آقا حمید لطف کنن و جواب پست زیر رو هم بدن که ما ممنونشون میشیمو در ضمن اگه لطف کنی برای دوست عزیزمون elder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک پخش خوب که فلش خور باشه و یک جفت اسپیکر که نیاز به آمپیلی فایر نداشته باشه معرفی کنید ممنون میشم . بودجشون تا 500-600 هست مرسیاینmxc 609 plus آدیو سیستم چند واته؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟؟

ghahremanimehdi
03-02-2013, 06:26
سلام خدمت همگی

سریع میرم سراغ اصل مطلب:
بعد از حدود 10 روز از خرید و نصب سیستم با هزینه حدود 1.6 میلیون، به این نتیجه رسیدم هرچی بیشتر بگردی و بیشتر نصیحت بشنوی درباره خرید سیستم، بیشتر به مشکل بر میخوری!:n27:

قشنگ برید یه مغازه شلوغ که مشتریاش زیاده پیدا کنید بگید آقا بنده یک سیستم میخوام که فلان و بهمان. هرچی هم میخوای سود روش بردار فقط من از در مغازت که میرم بیرون نه بهت زنگ بزنم نا پاشم بیام اینجا.

خلاصه امر اینکه این پخش کلا با USB مشکل داره و بیش از چهار مدل با مارکها و اندازه های مختلف فلش رو تابحال روش امتحان کردم و بدون استثنا سر 10 ثانیه پخش هنگ میکنه و میره تو فکرو خیال...

کلی توی فروم های ایرانی و خارجی گشتم، یکی میگفت مشکل از نرم افزارشه آپدیت کن؛ گشتم دیدم این مدل در واقع همون KDC-X794 هست که برای بازار آسیا ساخته شده و دوستان کنوود مرحمت کردن منوی Firmeware Update رو کلا از منوها حذف کردن. جهان سومیم دیگه...
یکی دیگه گفته بود فقط با فلش سیلیکون درست کار میکنه و HP. اولا که HP رو امتحان کردم و بازم جواب نداد. ضمن اینکه خیلی ساده لوحانه است اگر بخوایم تصور کنیم ایراد از مارک فلش مموری هست! کلا اینا تکنولوژی و چیپشون اکثرا شبیه همه و دو مدل داره: فانتزی و یت و یغور!
یکی دیگه گفت دستگاهو Reset کن، کردم مشکل حل نشد و تازه تمام تنظیمات نازنینم که با دقت و وسواس انجام داده بودم پرید.:n30:

آخر سر زنگ زدم مغازه ای که ازش خریدم فرمودن توی فلشت هیچ فایلی بجز mp3 نباید باشه. یعنی عکس و متن و ... نباشه. من هم کلی تشکر و اومدم منزل شام نخورده رفتم سر سیستم فرمایش ایشون رو انجام دادم و با اطمینان خاطر رفتم سراغ ماشین و . . . جواب از قبل معلوم بود: ایندفعه هم هنگ کرد.

خلاصه ما از خیر همه خوبیهای این پخش (که دوستان در همین تاپیک کلی تعریف و تمجید کردن) گذشتیم. گذاشتمش برای فروش برای کسایی که فلش مموری سیلیکون دارن! و یا کلا فقط با CD کار دارن..

زیر قیمت توپخونه که میده 430. من 410 میدم با گارانتی و برگه خرید که نشون میده هنوز 10 روز از خریدش نگذشته.

منم نظر شما رو دارم بجای گشتن توی این فرومها و سوال پرسیدن از اینو اون و خرید تک تک اجزای سیستم توسط خود ،به نظرم باید مستقیم رفت پیش یه نصاب خوب و بهش بگی یه سیستم درست درمون که با قیمتی که مدنظر داری برات ببنده با تضمین صدا.منم هی رفتم توی این فروم و اون فروم و نتیجه اش این شد که حدود 1200 حدود 7 ماه پیش خرج کردم و آخر سر هم به صدای مطلوبم نرسیدم. و چونکه باند و آمپ و پخش رو خودم خریده بودم پیش هر نصابی میرفتم شروع میکرد به ایراد گیری که این چه آمپ آشغالیه گرفتی این چه پخشی و این صحبتا آخر سر هم نتیجه اش این شد که بهترین باندی که بچه های توی فروم اینقدر تبلیغش رو کردند (CO609) و آمپ کنوود 7205که بهم گفتن بهترینه الان گذاشتم کنار خاک بخورن و آخر سر هم فهمیدم همون آمپ پایونیر و باندش که اینقدر توی فرومها میزنن تو سرش بهتر از اینا جواب میدن.به نظرم به جای اینکه توی فروم دنبال پخش و باند و آمپ خوب گشت باید بری پیش یه نصاب که نمونه کار روی ماشینهای مختلف داره و صداش رو که پسندیدی بگی برات همونو نصب کنه.

Mohammadkiller
03-02-2013, 11:40
منم نظر شما رو دارم بجای گشتن توی این فرومها و سوال پرسیدن از اینو اون و خرید تک تک اجزای سیستم توسط خود ،به نظرم باید مستقیم رفت پیش یه نصاب خوب و بهش بگی یه سیستم درست درمون که با قیمتی که مدنظر داری برات ببنده با تضمین صدا.منم هی رفتم توی این فروم و اون فروم و نتیجه اش این شد که حدود 1200 حدود 7 ماه پیش خرج کردم و آخر سر هم به صدای مطلوبم نرسیدم. و چونکه باند و آمپ و پخش رو خودم خریده بودم پیش هر نصابی میرفتم شروع میکرد به ایراد گیری که این چه آمپ آشغالیه گرفتی این چه پخشی و این صحبتا آخر سر هم نتیجه اش این شد که بهترین باندی که بچه های توی فروم اینقدر تبلیغش رو کردند (CO609) و آمپ کنوود 7205که بهم گفتن بهترینه الان گذاشتم کنار خاک بخورن و آخر سر هم فهمیدم همون آمپ پایونیر و باندش که اینقدر توی فرومها میزنن تو سرش بهتر از اینا جواب میدن.به نظرم به جای اینکه توی فروم دنبال پخش و باند و آمپ خوب گشت باید بری پیش یه نصاب که نمونه کار روی ماشینهای مختلف داره و صداش رو که پسندیدی بگی برات همونو نصب کنه.

سلام
کسی شما رو مجبور نکرد کی فلان جنسو بخری
اینجا فقط راهنمایی کردیم بدون اینکه هیچ سود و ضرری برای ما داشته باشه.
دلیلی نداره ما جنس بد به شما معرفی کنیم
مشکل شما جای دیگس یا تنظیمش نکردی یا سیستمت مچ نیست
مطمئن باش اگه به تمام راهنمایی هایی که اینجا میکنن گوش کنی هیچ وقت این مشکل پیش نمیاد
اول که اومدم به آقا حمید گفتم یه ساب بم معرفی کن که گرون نباشه ، آقا حمید گفت نکن اینکارو ، به خاطر چند هزار تومن سیستمت رو خراب نکن . من قبول نکردم و رفتم 3010 کنوود رو گرفتم که به 2 ماه نکشید گذاشتم خونه داره خاک میخوره اومدم پیش آقا حمید گفتم هر چی شما بگی من می خرم RS12FR گلیدن آدیو رو معرفی کرد . شاید باورتون نشه من با ساب 15 اینچ سونی کل انداختم تازم باکسم 30*30 شاید 1 سوم ساب 15 سونیه بود ولی همچین می کوبید نصاب هنگ کرده بود. کیفیت آدیو سیستم و گلیدن واقعا عالیه و تا از نزدیک نبینی متوجه نمیشید چی میگم
البته در حد و حدود پولی که میدید انتظار داشته باشید!(این حرف هایی که زدم منظورم به شخص خاصی نبود و کلی عرض کردم)
ببخشید سرتون رو درد آوردم

سلام خدمت همگی

سریع میرم سراغ اصل مطلب:

سلام
من الان چند وقته این پخش رو دارم و تاحالا یک بارم با فلش HP هنگ نکرده البته با فلش ADATA چند باری هنگ کرده ولی بعد 3-4 ثانیه دوباره از ادامه آهنگ خونده
حالا ما نمیگیم مشکل از فلشه
ولی نباید مزیت های خوب این پخش رو به خاطر یه مشکل کوچیک که با خرید یک فلش خوب تموم میشه نادیده گرفت
بهترین صدا و بهترین خروجی و بهترین تفکیک صدا رو تا مبلغ 500-600 هزار تومن از همین پخش میشه گرفت وگرنه تو مبالغ بالا تر میشه رو پخش های PRS2 و P99 و... هم فکر کرد
دلیل نمیشه که کسی نخره اینا رو ، من و خیلی های دیگه از این پخش بسیار راضی هستیم
موفق باشید

Mohammadkiller
03-02-2013, 11:46
منم آمپم مثل شماس . شاید گرفتم از آقا حمید . راستی بیس خوبی هم داره ؟

سلام
من ساب دارم و ابیس اسپیکر رو قطع کردم . آمپ ضعیفه اگه اینو میخواید بگیرید باید فکر یه آمپ هم باشید تا کامل درایو بشن. الان هم جواب میده ولی بهتر وقتی دارید پول کامل اسپیکر رو میدید از تمام قدرت اسپیکر استفاده کنید!

اینmxc 609 plus آدیو سیستم چند واته؟؟؟قیمتش چنده؟؟؟؟

رو کارتن نوشته 100 وات ولی رویه برچسبش نوشته 110 وات قیمتش قبلا 340 بود اگه گرون نشده باشه

m.aa
03-02-2013, 13:02
سلام
من الان چند وقته این پخش رو دارم و تاحالا یک بارم با فلش HP هنگ نکرده البته با فلش ADATA چند باری هنگ کرده ولی بعد 3-4 ثانیه دوباره از ادامه آهنگ خونده
حالا ما نمیگیم مشکل از فلشه
ولی نباید مزیت های خوب این پخش رو به خاطر یه مشکل کوچیک که با خرید یک فلش خوب تموم میشه نادیده گرفت
بهترین صدا و بهترین خروجی و بهترین تفکیک صدا رو تا مبلغ 500-600 هزار تومن از همین پخش میشه گرفت وگرنه تو مبالغ بالا تر میشه رو پخش های PRS2 و P99 و... هم فکر کرد
دلیل نمیشه که کسی نخره اینا رو ، من و خیلی های دیگه از این پخش بسیار راضی هستیم
موفق باشید

سلام
محمد جان من الان 3 تا فلش 16 گیگ دارم که یکیشو همین دیروز برای سیستم گرفتم. چقدر دیگه باید پول دور بریزم برای خرید فلش تا بلکه یکیش بخوره به سیستم من؟!!

بهترین صدا و کیفیت و تفکیک و . . . وقتی نتونی ازش استفاده کنی و بخواد بازی در بیاره به چه دردی میخوره؟!!
هزینه کردم سیستم بستم که روزی 3-4 ساعت تو ترافیک شهر یه دلخوشی داشته باشم، نه اینکه بدتر مایه عذاب بشه. باور کن نشستم دیروز با آمپ و ساب و پخش و باند خفن رادیو پیام گوش دادم تا خونه:n30:

اصلا فکر کن فلشت گم شد، حالا بگرد زیر و رو کن بازارو تا عین مدل قبلی که باهاش جور بود پیدا کنی. یا مثلا یکی نشسته تو ماشینت میگه این فلشو بذار گوش بدیم..

ما هم میگیم پخش عالی ای هست. بسم اله. هرکی میخواد زیر قیمت میدم بره با کیفیتش زندگی کنه..

kalantarahura
03-02-2013, 13:27
سلام.از اساتید و دوستان عزیز درخواست دارم کمک کنن.ماشینمو تازه تحویل گرفتم و روش پخش نداره(سمند)!!!!
قصد دارم فعلا یه هد یونیت خوب واسش بگیرم تا بعدا باند خوب هم بگیرم.کیفیت صدا واسم خیلی مهمه.از Bass هم خوشم میاد مخصوصا اینکه در ولوم کم هم ته دلو یکم بلرزونه.بودجه ام بین 300 نهایت 350 هست.اهل باکس و اینا هم نیستم.چندتا مدل معرفی کنین که با بیشتر USB ها سازگار باشه.فعلا اینو بگیرم تا دوباره پول دستم بیاد دوتا باند خوب هم بگیرم البته با یک امپ.نظرای قبلیو خوندم نتونستم جواب کاملو بگیرم.با تشکر.(برند مهم نیست، کیفیت مهمه البته از طرحهای JVC هم خوشم میاد)

نظرتون درباره Alpine CDE-100EUB چیه؟
دارای ورودی usb از روی پنل
دارای ورودی صدا از روی پنل
همراه با ریموت کنترل
دارای یک خروجی آمپلی فایر
دارای 4 خروجی 50 وات بلندگو
صفحه نمایش تک خطی سفیدرنگ

یا

Alpine CDE-110E
ورودی USB از روی پنل جلو
ورودی صدا AUX از روی پنل جلو ( mini jack 3.5mm )
امکان استفاده از ریموت کنترل ( ریموت کنترل ندارد )
دارای یک خروجی امپلی فایر
با پنل جدا شونده کامل

این مدلا هم هست:
Pioneer DEH-2550 UI
Pioneer DEH-X3550 UI

Pioneer DXT-1469UB
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به همراه یک جفت باند 16 و یک جفت باند بیضی 358هزار تومن

madrid1990
03-02-2013, 14:40
سلام
من ساب دارم و ابیس اسپیکر رو قطع کردم . آمپ ضعیفه اگه اینو میخواید بگیرید باید فکر یه آمپ هم باشید تا کامل درایو بشن. الان هم جواب میده ولی بهتر وقتی دارید پول کامل اسپیکر رو میدید از تمام قدرت اسپیکر استفاده کنید!

راستش الان ندارم . فقط مگه که بتونم پول اسپیکرو جور کنم . به نظرت فایده نداره ؟ بعد اگه گیرم اومد آمپو عوض می کنم . آمپی که خوب درایوش کنی تو چه رنجی می شه قیمتش ؟

spz2007
03-02-2013, 15:04
منم گفتم 210 دیگه عزیز !!
240 نگفتم اصلا که !!!!!

نه می دونم :n02: منظورم این بود با این اختلاف قیمت کم بدون سی دی نمی ارزه :n02:

Mohammadkiller
03-02-2013, 15:05
سلام
محمد جان من الان 3 تا فلش 16 گیگ دارم که یکیشو همین دیروز برای سیستم گرفتم. چقدر دیگه باید پول دور بریزم برای خرید فلش تا بلکه یکیش بخوره به سیستم من؟!!

بهترین صدا و کیفیت و تفکیک و . . . وقتی نتونی ازش استفاده کنی و بخواد بازی در بیاره به چه دردی میخوره؟!!
هزینه کردم سیستم بستم که روزی 3-4 ساعت تو ترافیک شهر یه دلخوشی داشته باشم، نه اینکه بدتر مایه عذاب بشه. باور کن نشستم دیروز با آمپ و ساب و پخش و باند خفن رادیو پیام گوش دادم تا خونه:n30:

اصلا فکر کن فلشت گم شد، حالا بگرد زیر و رو کن بازارو تا عین مدل قبلی که باهاش جور بود پیدا کنی. یا مثلا یکی نشسته تو ماشینت میگه این فلشو بذار گوش بدیم..

ما هم میگیم پخش عالی ای هست. بسم اله. هرکی میخواد زیر قیمت میدم بره با کیفیتش زندگی کنه..

انقدا هم دیگه حساس نیست
بابا من روزی 5-6 نوع فلش مزنم واستفاده میکنم تازه اون adata که میگم هنگ میکنه بعد از 7-8 ساعت یهو قطع میکنه و بعد از 2-3 ثانیه درست میشه
در اون حدی نیست که من بهش گیر بدم
حالا نمیدونم شانس شما چه جوریه
اگه قرار باشه اینهمه گیر بده به فلش ها که شرکت مرض نداره این مدل رو بزنه!؟
بازم خود دانی .
بعد نیاز نیست اینهمه فلش بخری برو پیش دوست آشنا و فامیلت که فلش داره یه تست بزن اگه درست بود و مشکلی نداشت همونو بردار یا یکی شبیه اون رو بخر
موفق باشید

راستش الان ندارم . فقط مگه که بتونم پول اسپیکرو جور کنم . به نظرت فایده نداره ؟ بعد اگه گیرم اومد آمپو عوض می کنم . آمپی که خوب درایوش کنی تو چه رنجی می شه قیمتش ؟

اوکی . آمپش حدودا بین 500 تا 600 تومن میشه
دوست عزیز من فقط معرفی کردم
فردا نیای بگی تو معرفی کردی و ...
اگه شک داری نخر برو 6975 بخر یا برو پیش یه نصاب هرچی تو مغازش بود بخر
یا علی

لنگرود1371
03-02-2013, 16:58
سلام.از اساتید و دوستان عزیز درخواست دارم کمک کنن.ماشینمو تازه تحویل گرفتم و روش پخش نداره(سمند)!!!!
قصد دارم فعلا یه هد یونیت خوب واسش بگیرم تا بعدا باند خوب هم بگیرم.کیفیت صدا واسم خیلی مهمه.از Bass هم خوشم میاد مخصوصا اینکه در ولوم کم هم ته دلو یکم بلرزونه.بودجه ام بین 300 نهایت 350 هست.اهل باکس و اینا هم نیستم.چندتا مدل معرفی کنین که با بیشتر USB ها سازگار باشه.فعلا اینو بگیرم تا دوباره پول دستم بیاد دوتا باند خوب هم بگیرم البته با یک امپ.نظرای قبلیو خوندم نتونستم جواب کاملو بگیرم.با تشکر.(برند مهم نیست، کیفیت مهمه البته از طرحهای JVC هم خوشم میاد)

نظرتون درباره Alpine CDE-100EUB چیه؟
دارای ورودی usb از روی پنل
دارای ورودی صدا از روی پنل
همراه با ریموت کنترل
دارای یک خروجی آمپلی فایر
صفحه نمایش تک خطی سفیدرنگ

یا

Alpine CDE-110E
ورودی USB از روی پنل جلو
ورودی صدا AUX از روی پنل جلو ( mini jack 3.5mm )
امکان استفاده از ریموت کنترل ( ریموت کنترل ندارد )
دارای یک خروجی امپلی فایر
با پنل جدا شونده کامل

این مدلا هم هست:
Pioneer DEH-2550 UI
Pioneer DEH-X3550 UI

Pioneer DXT-1469UB
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به همراه یک جفت باند 16 و یک جفت باند بیضی 358هزار تومن
Pioneer DXT-1469UB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این فکر کنم هدیونیتش 2450 باشه که اگه الان موجود باشه فکر کنم 280 یا 290 راحت قیمتش باشه ولی اگه 2450 باشه که 2450 بلوتوث نداشت ولی این تو مشخصات زده بلوتوث هم داره
فکر کنم با 4 تا باند 358 ت قیمتش می ارزه
ولی اگه میتونی بیخیال باند بشی فعلا یه پخش کنوود 7016 بگیری از بهتره کیفیت صداش خیلی بالاست امکانات خیلی توپی خم داره خوشل هم هستش:n12: از اون مدل آلپان هم بهتره که خودتون معرفی کردین
بعد به دوباره بودجه پیدا کردی به فکر باند باش:n06:

madrid1990
03-02-2013, 17:10
اوکی . آمپش حدودا بین 500 تا 600 تومن میشه
دوست عزیز من فقط معرفی کردم
فردا نیای بگی تو معرفی کردی و ...
اگه شک داری نخر برو 6975 بخر یا برو پیش یه نصاب هرچی تو مغازش بود بخر
یا علی

نه داداش . این چه حرفیه !!!
دمت گرم

kalantarahura
03-02-2013, 20:59
Pioneer DXT-1469UB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این فکر کنم هدیونیتش 2450 باشه که اگه الان موجود باشه فکر کنم 280 یا 290 راحت قیمتش باشه ولی اگه 2450 باشه که 2450 بلوتوث نداشت ولی این تو مشخصات زده بلوتوث هم داره
فکر کنم با 4 تا باند 358 ت قیمتش می ارزه
ولی اگه میتونی بیخیال باند بشی فعلا یه پخش کنوود 7016 بگیری از بهتره کیفیت صداش خیلی بالاست امکانات خیلی توپی خم داره خوشل هم هستش:n12: از اون مدل آلپان هم بهتره که خودتون معرفی کردین
بعد به دوباره بودجه پیدا کردی به فکر باند باش:n06:

lممنون.منم به 7016 فکر میکردم ولی دوستمون چند پست بالاتر اینقد ازش بد گفتن که بدجوری دل چرکین شدم.این پایونیر رو واسه باند نمیخوام.فقط یه پخش با کیفیت میخوام اونم در حد معقول نه فوق حرفه ای.قیمت 7016 الان چنده؟فرقش با 8016 چیه؟

Mohammadkiller
03-02-2013, 21:31
lممنون.منم به 7016 فکر میکردم ولی دوستمون چند پست بالاتر اینقد ازش بد گفتن که بدجوری دل چرکین شدم.این پایونیر رو واسه باند نمیخوام.فقط یه پخش با کیفیت میخوام اونم در حد معقول نه فوق حرفه ای.قیمت 7016 الان چنده؟فرقش با 8016 چیه؟

سلام
تا خودت چیزی رو از نزدیک ندیدی روش تصمیم نگیر 7016 رو من چند وقته دارم و ازش راضیم . خیلی پخش حرفه ای هست و تنظیمات زیادی داره . اگه حوصله تنظیمات نداری از همین پایونیر ها بگیر
من صدای 6350 پایونیر رو هم شنیدم خیلی خوبه . الانم دارمش زیر تخته!:n02:
البته میگن نوش نیست ولی دست دو تمیزش هم پیدا کردی پخش خوبیه
7016 با 8016 فرق زیادی نداره فقط 8016 بلوتوث داره

لنگرود1371
03-02-2013, 22:27
سلام دوستان:n04:
تو شکم:n04::n04:
آقا ما دیدیم اندازه ساب کامپیوترمون با اندازه باند عقب پراید یکی هست راحت جا میخوره خب بیکاری زد به سرمون گفتیم خب اسپیکر کامپیوترم چون یکیش خش داره فقط از یکیش استفاده میکنم چون تو ماشین هم صدا بیس ندالم همش فابریک کارخونست گفتم جا به جا کنم ساب رو بزارم تو ماشین اسپیکر پرایدمونو عقبیشو بیار بزارم جای ساب که صدای کامپیوترم هم زیاد شه چون با یکی اسپیکر کار مبکنم تو خونه همش
آقا ما جای این دوتارو عوض کردیم سابه خیلی راحت تو عقب پراید جا شد جای باند فابریکی:n15:
ولی چیزی که منو شکه کرد این بود که باند فابریکی پرایدو آوردم جا سابه تو باکس جا زدم ولی صدا بلندگو دیگه نمیده تبدیل به ساب شده فقط بیس میزنه چنان بیس هم میزنه کهههههههههههههههه کپی همون سابه ولی بی کیفیت تر چنان عقب جلو میشه آدم فکر میکنه الان که بترکه:n04: من فکر میکردم صدا اسپیکر ازش بیرون میاد مگه اسپیکر میتونه صدا سابو بدهههههههههههه!
بعد سیمشو قطع کردم وصل کردم به خروجی آمپلی باکس که برای اسپیکرا میره دیدم تبدیل به اسپیکر شد:n04:
یعنی آمپ چند نوع صدا تولید میکنه؟؟؟؟؟
البته دوباره تبدیلش کردم به ساب خیلی خنده داره به خدا باند آشغالی فابریکی پراید جلوم مثل ساب داره بیس میده:n08:
اینم عکس ساب برگزیده سال 2013 برنده همه ی جایزه های سال:n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidR15
03-02-2013, 23:01
ممنون از پاسخت آقا حمید
جواب سوال اولمو نگرفتم . بلند گوهای جلو رو کلا قطع کنم ؟ جلو هیچی نباشه اصلا ؟
سلام و خواهش میکنم.
نه قطع نکن.از آمپ قطع کن مستقیم بزن به پخش.لول اسپیکرهای عقب رو کم کن تا با جلو مچ بشه.

با سلام خدمت آقــا حمید
آفا این 2 قلم جنس که شما فرمودی جمعش بالا میزنه.من نمیتونم انقدر هزینه کنم :n03:

Ml 60.2 = 310
mx 165 =315
جمعا" میشه 625 تومان تازه به لطف و تخفیف شما
قیمت پایین تر چی؟
جمعا" تا سقف 400
مــــــــرسی
والا تا حد توانم تخفیف گرفتم. ضمنا یورو رفته بالا هنوز من خبر ندارم که چقدر افزایش داشته. اگه میتونی و واقعا میخحوای وارد سیستم بازی بشی پول جور کن بگیر. چون تو رنج 400 چیزی نمیشه پیدا کرد مگه دست دوم تمیز که اونم باید منتظر باشی کسی سیستمش رو برای فروش بزالره.

سلام خدمت همگی

سریع میرم سراغ اصل مطلب:

سلام آقا مهدی گل.از این که این مشکل برای شما دوست خوبم بوجود آمده خیلی متاسف شدم.
مهدی جان خیلی گشتم اولین پستم تو این فروم رو که بعد از دیدن و شنیدن صدای 7016 برای اولین بار و با توجه به آپشنهائی که داشت در زمان ورودش نسبت به رقیب اصلیش یعنی پایونیر پیدا کنم ولی نشد.
مهدی جان.این پخش به فلش برخی اوقات مشکل داره. همیشه هم من گفتم و کسی منکرش نشده.ولی نه دیگه مثل شما.بهتر بود میدادی شرکت و باهاشون صحبت میکردی شاید پخش شما مشکل داره.مگه گارانتی نداره؟اگر بنده براتون تهیه کرده بودم حتما پاسخگو بودم.ببین گلم اینجا یه محیط مجازیه.همه ماها هم تجربی بیشتر اطلاعاتمون رو بدست آوردیم.نه کن وود نه پایونیر نه گلیدن آدیو ونه.... هیچکدام از این برندها نه ماله من نه ماله پدر بنده هست که بخوام تبلیغ کنم یا طرفداری کنم،فقط برخی اجناس هم کیفیت خوبی دارن و هم قابلیتهای بالائی. همین پخش یادمه حدود 190 بود.که من گفتم این پخش با توجه به DAC 24Bit و قابلیتهای تنظیم فرکانس ورنگ و....که خود سرکار تجربه اش کردین واقعا مفته در مقابل پایونیر.پایونیر چی داشت.و چی داره؟چرا 8850،8650 معرکه بود و رو دستش نیست.
اینکه شما تشریف بیارید و با متن درشت و چماق به دست گرفتن بفرمائید دیگه این و نخرید و.... به نظر من صحیح نیست. الان چندین ساله که دوستان این پخش رو خریدن. هنگ هم داشته ولی نه اینکه باعث آزارشون بشه.حالا فرض کنیم بخش فلش دستگاه شما مشکل داره. یعنی نمیشه یه CD ری رایت گرفت و تعداد کمتری موزیک رو روش رایت کرد و از قابلیتهای دیگه این پخش استفاده نمود؟قبول دارم شما هزینه کردی که از فلش استفاده کنی.ولی حالا این مشکل پیش اومده،حتما باید از گارانتیش استفاده کنی.
البته من فردا هم از دوستان سوال میکنم و خدمتتون عرض میکنم.انشاءالله مشکلش برطرف میشه. خودت رو ناراحت نکن و فروش رو هم فعلا کنسل کن.من شک ندارم که درس میشه.به امید خدا.
بنده رو هم عفو بفرما اگه از صحبتهام ناراحت شدی قصد و غرضی نداشتم.:n12::n16:
یا علی.

لنگرود1371
03-02-2013, 23:04
سلام دوستان:n04:
تو شکم:n04::n04:
آقا ما دیدیم اندازه ساب کامپیوترمون با اندازه باند عقب پراید یکی هست راحت جا میخوره خب بیکاری زد به سرمون گفتیم خب اسپیکر کامپیوترم چون یکیش خش داره فقط از یکیش استفاده میکنم چون تو ماشین هم صدا بیس ندالم همش فابریک کارخونست گفتم جا به جا کنم ساب رو بزارم تو ماشین اسپیکر پرایدمونو عقبیشو بیار بزارم جای ساب که صدای کامپیوترم هم زیاد شه چون با یکی اسپیکر کار مبکنم تو خونه همش
آقا ما جای این دوتارو عوض کردیم سابه خیلی راحت تو عقب پراید جا شد جای باند فابریکی:n15:
ولی چیزی که منو شکه کرد این بود که باند فابریکی پرایدو آوردم جا سابه تو باکس جا زدم ولی صدا بلندگو دیگه نمیده تبدیل به ساب شده فقط بیس میزنه چنان بیس هم میزنه کهههههههههههههههه کپی همون سابه ولی بی کیفیت تر چنان عقب جلو میشه آدم فکر میکنه الان که بترکه:n04: من فکر میکردم صدا اسپیکر ازش بیرون میاد مگه اسپیکر میتونه صدا سابو بدهههههههههههه!
بعد سیمشو قطع کردم وصل کردم به خروجی آمپلی باکس که برای اسپیکرا میره دیدم تبدیل به اسپیکر شد:n04:
یعنی آمپ چند نوع صدا تولید میکنه؟؟؟؟؟
البته دوباره تبدیلش کردم به ساب خیلی خنده داره به خدا باند آشغالی فابریکی پراید جلوم مثل ساب داره بیس میده:n08:
اینم عکس ساب برگزیده سال 2013 برنده همه ی جایزه های سال:n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی انقدر گیج شده بودم سوالم یادم رفت این سابه که گذاشتم جا فابریکی پراید وقتی جلو میشینیم چیز زیادی نه ولی وقتی عقب میشینیم بیسش این تاقچه عقبو انقدر صدا میده که سر آدم میترکه نمیشه کاری کرد تاقچه انقدر صدا نخوره؟ تاقچمون مشکلی نداره ها

m.aa
03-02-2013, 23:15
سلام
تا خودت چیزی رو از نزدیک ندیدی روش تصمیم نگیر 7016 رو من چند وقته دارم و ازش راضیم . خیلی پخش حرفه ای هست و تنظیمات زیادی داره . اگه حوصله تنظیمات نداری از همین پایونیر ها بگیر
من صدای 6350 پایونیر رو هم شنیدم خیلی خوبه . الانم دارمش زیر تخته!:n02:
البته میگن نوش نیست ولی دست دو تمیزش هم پیدا کردی پخش خوبیه
7016 با 8016 فرق زیادی نداره فقط 8016 بلوتوث داره

محمد راست میگه. تا ندیدی به حرف کسی اعتماد نکن!

من فردا دارم میرم عباسی پخشو بدم به مغازه دار. بیا ببین. شاید داره مثل بنز کار میکنه فقط حوصله ام سر رفته اومدم اینجا کولی بازی در آوردم.

تازه امروز یه دسته گل دیگه هم داد این 7016. سی دی رو در آوردم. اومدم یه CD دیگه بذارم دیدم نمیره تو. یکم صبر کردم دیدم نه، در گاراژ بستس کلا! گفتم نکنه دارم تو شکاف اشتباه میذارم سی دی رو. چراغو روشن کردم با دقت و خیلی آروم، بازم نرفت.
گفتم بابا ما نبودیم. زدم رو رادیو دیدم وایساد روی موج 104 ولی صدایی ازش در نمیومد (Mute هم نبود عزیز!). آخر پنل رو در آوردم نوک خودکارمو کردم تو سوراخ ریست و درست شد. تازه سی دی رو هم شناخت و پخش کرد.

ضبط خیییییییییییییییلی خوبیه. روزی چند بار باید ریستش کنی. کلی هم تنظیمات خفن داره که میتونی کلا بجای موزیک گوش دادن بزنی کنار خیابون با منوها