PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

ba maram
11-10-2010, 00:53
درست بریدم که.. اون تیکه رو گذاشتم زیرش لنگر نندازه امشب یه عکس دیگه میزارم ....پورت اگزوز هم دایره ای نبست بلکه به صورت مستطیله و از داخل یک L میخوره تونل درست میکنه تو عکس چارت معلومه که.. نزدیگ به 400 گرم چسب چوب چپوندم توش..بعدشم میرم میخ کوبش میکنم بعدم چسپ اکواریوم چه شود:31:
جنسشم mdf خامه

سلام ... مبارکه.... خیلی خوبه آدم نون دست رنجشو بخوره...اونم تو ساخت باکس....آفرین.خسته نباشی
:10:
راستش چند تا سوال داشتم : (از دوستان فروم کسه دیگه ای هم اگه اطلاعات جامعی داره ما مبتدیارو از یادگیری بی نصیب نذاره):11:
1-پورت اگزوز چیه؟؟کاراییش چیه؟؟
2.میشه عکسش رو نشون بدین؟
3.چند نوع باکس داریم و هر کدوم از مدلاش به چه دردی میخوره؟؟
4.ما خودمون(برادرم) از بیرون باکس حاظری از ازنجایی سیستم رو جمع کرده خریده.آیا اونا هم ام دی اف هستن؟اونی که خودمون میسازیم کیفیتش از آماده ها خیلی بیشتره؟؟:13

خیلی مخلیسیم.مرسی

cyber861
11-10-2010, 01:24
سلام Cyber جان بازم ممنون از جوابهای مفیدتون :10:از وقتی اومدم اینجا به لطف شما و سایر دوستان عزیز چیزهای زیادی یاد گرفتم :20:. الان دیگه شدم در حد بوندس لیگا انشالا دیگه بشم در حد لالیگا :8:.

فقط حالا میخوام در مورد این سیستم ماشین دوستم که قبلا گفتم که یه 405 دو گانه سوز هست و یه آمپ ساند استریم RUB 4.600 داره که 1 جفت 6975 V2 و 1 ساب باکس شرکتی پایونر 1200 وات رو باهاش درایو کرده که همونطور که قبلا گفتم آمپش خیلی داغ و سپس پروتکت میکنه و کار همیشگی آمپ هست تا اینکه فکر کنم به خاطر زیاد کردن گین آمپ ساب سوخت !!! و ....

خلاصه الان از تنظیمات آمپ + کابل برق ماشین دوستم عکس گرفتم گذاشتم ببینید وضعیت تنظیمات و کابل برقش چه جوره؟
اگه زحمتی نیست و اشکالی نداره رو قسمتهایی تنظیمات آمپ که مشکل داره یه علامتی بزنید خیلی خوب میشه . وهمینطور مشخص کنید که مثلا رو چه شماره ای باشه گین و دکمه ها و.... ( خلاصه اگه راهنماییهاتون رو روی تصویر نشون بدین یه دنیا ممنون میشم )

عکسهایی از تنظیمات آمپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس کابل برق آمپلی که از سر مثبت باتری اومده!!! به نظرتون گیج چند هست؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نظرتون این پروتکت کردن های بیخودی و زیاد میتونه از چی باشه؟؟

اینجوری نمیشه بگم گین کمه یا زیاده!
شما دوتا input level داری که همون گینه!که یکی ماله کانال 1 و 2 هست و یکی هم برای 3 و 4 درسته؟
خوب حالا این دوستتون کانال 1 و 2 رو داده به ساب.و 3 و 4 رو داده به باند.اکی؟
شما اگه گین رو به طرفه چپ بپیچونی گین بسته میشه و اگر به سمت راست بپیچونی باز میشه که خطرناکه!
حالا شما ابتدا گین رو تا تهش ببند و بعد ولوم پخش رو تا جایی که دوست داری تهش باشه ببر و بعد گین رو کم کم باز کن تا جایی که صدا خراب بشه!وقتی صدا خراب شد بازم گین رو یکمی کم کن!
این سیمش هم گیجه 8 هست که ضعیفه!
راستی جایه آمپلی آفتابگیر نیست؟

سلام ... مبارکه.... خیلی خوبه آدم نون دست رنجشو بخوره...اونم تو ساخت باکس....آفرین.خسته نباشی
:10:
راستش چند تا سوال داشتم : (از دوستان فروم کسه دیگه ای هم اگه اطلاعات جامعی داره ما مبتدیارو از یادگیری بی نصیب نذاره):11:
1-پورت اگزوز چیه؟؟کاراییش چیه؟؟
2.میشه عکسش رو نشون بدین؟
3.چند نوع باکس داریم و هر کدوم از مدلاش به چه دردی میخوره؟؟
4.ما خودمون(برادرم) از بیرون باکس حاظری از ازنجایی سیستم رو جمع کرده خریده.آیا اونا هم ام دی اف هستن؟اونی که خودمون میسازیم کیفیتش از آماده ها خیلی بیشتره؟؟:13

خیلی مخلیسیم.مرسی

شما همون باکسی که از بیرون خریدی اگه سوراخ داره پورتد هست.به اون سوراخش هم که هوا وارد یا خارج میشه پورت یا اگزوز میگن.

فکر کنم 3 نوع باکس داریم:
1)سیلد(برای آهنگ های تند مثله تکنو و 6&8 ایرانی)
2)پورتد(برای SPL و آهنگ های رپ خارجی-میتونه روی یک فرکانس تیون بشه)
3)هورن(دقیقا نمیدونم ولی فضایه زیادی میخواد و میتونه رو چند فرکانس تیون بشه)

باکس های بازاری معمولا از ام دی اف ساخته میشن.اصلا قابل قیاس با دست ساز نیستن.چرا؟چون اولا برای هر ساب باکسش فرق میکنه.دوم اینکه اون پورتش هم اندازش باید محاسبه بشه!
شما میتونی با اون پولی که برای اون میدی یه باکسی بسازی که چند برابر اون برات صدا در بیاره!

نکته:دوستان در مورد توضیحات بنده هر جا اشتباه هست بفرمایند.( مخصوصا حمید جان که استاد هستن:11:)

khalilpakbaz
11-10-2010, 01:49
اینجوری نمیشه بگم گین کمه یا زیاده!
شما دوتا input level داری که همون گینه!که یکی ماله کانال 1 و 2 هست و یکی هم برای 3 و 4 درسته؟
خوب حالا این دوستتون کانال 1 و 2 رو داده به ساب.و 3 و 4 رو داده به باند.اکی؟
شما اگه گین رو به طرفه چپ بپیچونی گین بسته میشه و اگر به سمت راست بپیچونی باز میشه که خطرناکه!
حالا شما ابتدا گین رو تا تهش ببند و بعد ولوم پخش رو تا جایی که دوست داری تهش باشه ببر و بعد گین رو کم کم باز کن تا جایی که صدا خراب بشه!وقتی صدا خراب شد بازم گین رو یکمی کم کن!
این سیمش هم گیجه 8 هست که ضعیفه!
راستی جایه آمپلی آفتابگیر نیست؟

اطلاعات خوبی دادین :20: , فقط الان این پروتکت کردن آمپلی احتمال داره به خاطر کابل ضعیف برق باشه؟ چون گیج 8 واقعا ضعیف هست از نظر قطر.

آمپلی هم نه جای آفتابگیری نیست , سمت راست صندوق بغل کپسول CNG گذاشته شده .

الان توعکس سایر تنظیمات و ... درست هست؟

cyber861
11-10-2010, 02:04
اطلاعات خوبی دادین :20: , فقط الان این پروتکت کردن آمپلی احتمال داره به خاطر کابل ضعیف برق باشه؟ چون گیج 8 واقعا ضعیف هست از نظر قطر.

آمپلی هم نه جای آفتابگیری نیست , سمت راست صندوق بغل کپسول CNG گذاشته شده .

الان توعکس سایر تنظیمات و ... درست هست؟

همه چی ممکنه!
شما فعلا گین رو درست کن!تا بعد بینیم چی میشه!

khalilpakbaz
11-10-2010, 02:42
همه چی ممکنه!
شما فعلا گین رو درست کن!تا بعد بینیم چی میشه!

باشه پس در اولین فرصت گین آمپ رو تنظیم میکنم , فقط برای تنظیم گین باید اول هر 2 گین رو تا آخر ببندم بعد تنظیمات پخش رو بزارم رو فلت بعد مثلا تا 50 ولوم بدم و برم هر 2 گین رو کم کم زیاد کنم تا وقتی که صدا داره خراب میشه و همین که صدا خراب شد یه خورده گین رو کم کنم و تمام . درسته؟؟

sAeEd_kHaAn
11-10-2010, 10:34
یه سوال تخصصی تجربی :31:
امپلی تو فدرت و کیفیت صدای خروجی از باند چقدر تاثیر داره ؟ فرض کنیم یه باند داریم با 2 تا امپلی با قدرت یکسان ولی از دو برند متقاوت اگه تست کنیم فدیت و کیفیت خروجی باند چقدر فرق داره ؟ فرض کنیم کنوود و الپاین

cyber861
11-10-2010, 11:15
باشه پس در اولین فرصت گین آمپ رو تنظیم میکنم , فقط برای تنظیم گین باید اول هر 2 گین رو تا آخر ببندم بعد تنظیمات پخش رو بزارم رو فلت بعد مثلا تا 50 ولوم بدم و برم هر 2 گین رو کم کم زیاد کنم تا وقتی که صدا داره خراب میشه و همین که صدا خراب شد یه خورده گین رو کم کنم و تمام . درسته؟؟
درسته.همین کارو بکن!:8:

یه سوال تخصصی تجربی :31:
امپلی تو فدرت و کیفیت صدای خروجی از باند چقدر تاثیر داره ؟ فرض کنیم یه باند داریم با 2 تا امپلی با قدرت یکسان ولی از دو برند متقاوت اگه تست کنیم فدیت و کیفیت خروجی باند چقدر فرق داره ؟ فرض کنیم کنوود و الپاین
ببین دوست عزیز به برند خاصی کار نداره!فقط به رنجه فرکانسیه باند و آمپلی و پخش کار داره!
ممکنه یک آمپلی تنظیمات کراس آور دقیقی داشته باشه ولی باندتون اونو محدود کنه و یا بالعکس.اولین چیزی هم که تاثیر داره هدیونیت هست.مثلا صدای پخش های سونی بازتر هست و تیزتر و پایونیر بسته تر و بم تر و یا کنوود رئال

پس هرکسی اول باید مشخص کنه چی میخواد.معمولا سلیقه ما هم گوم گوم هست پس میریم سراغ پایونیر:31:

saman1367
11-10-2010, 12:37
تا نوبت ما شد آسمون تپید!
از اونور که قرار بود ایرانخودرو ماشین سمند پایگاز سوز(موتور ملی) بده الان نمایندگی بندرعباس میگه دیگه از این موتر نمی فروشیم :))

اینم از قیمتا !! امروز رفتم ساب 308F سوال کردم فکر میکنید چند گفت بهم اینجا؟ گفت قیمتش 110.000تومان گفتم چه خبره بابا! میگه دلار رفته بالا!

marvel_malayer
11-10-2010, 14:58
سعید خان باندهات نیومد من هنوز منتظرم تو شهرمون هم یه جا پیدا کردم میگه 160تومن با بستن یه سیستم کامل که ساب و سیم کشی و اینها رو انجام بده اگه خوبه بگو تا بخرمش

omran88
11-10-2010, 15:06
سلام
پخشهای پایونیر مدلهای 7150 و 6950 کیفیتشون چقدر با هم فرق دارند خیلی محسوس هست؟
رو ماشین باند 718ex هست با یه آمپلی کنوود به قیمت 110 هزار (مدلش یادم نیست)
با تشکر:11:

cyber861
11-10-2010, 16:13
سلام
6950 فکر کنم دیسکانتینیو شده باشه.ولی کلا من تفاوتی بین پخش های پایونیر از لحاظ کیفیت صدا ندیدم.:13:

D r i v e r
11-10-2010, 19:29
سلام
این سری از پخش ها تا جایی که میدونم از نظر جنس صدا با هم فرقی ندارن
از نظر کیفیت ساخت هم از یه مقدار کیفیت برخوردارن تقریبا
فقط بر میگرده به امکاناتی که دارن مثله اکولایزر که چقدر بشه رنج فرکانسی موزیک رو تغییر داد :46:

white city
11-10-2010, 20:32
سلام
باند کدنس 710hdi خوبه؟

sAeEd_kHaAn
11-10-2010, 21:29
درسته.همین کارو بکن!:8:

ببین دوست عزیز به برند خاصی کار نداره!فقط به رنجه فرکانسیه باند و آمپلی و پخش کار داره!
ممکنه یک آمپلی تنظیمات کراس آور دقیقی داشته باشه ولی باندتون اونو محدود کنه و یا بالعکس.اولین چیزی هم که تاثیر داره هدیونیت هست.مثلا صدای پخش های سونی بازتر هست و تیزتر و پایونیر بسته تر و بم تر و یا کنوود رئال

پس هرکسی اول باید مشخص کنه چی میخواد.معمولا سلیقه ما هم گوم گوم هست پس میریم سراغ پایونیر:31:
مرسی از جوابت ولی ببیم مثلا 2تا باند داریم از 2تا برند متفاوت هر 2 تا هم فرضا 100 وات rms هستند ولی کیفیت و قدرتشون فرق داره دیگه این ماجرا در مورد امپ ها هم صادقه یا فقط وظیفه امپ تامین فرکانس واسه بانده ؟ اگه من یه امپ کنوود 60-70 تومنی بگیرم با یه امپ 200 تومنی مثلا الپاین فرقی نداره ؟ ( فرض کن هر 2 تا امپ 100 وات بدن رو 2 اوهم ) تفاوتشون توی تنظیمات هرفه ای تره یا چیزه دیگست ؟ :27: ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه )

khalilpakbaz
11-10-2010, 21:37
سلام

دوستان من دیروز همراه دوستم رفته بودیم یه مغازه که دوستم ساب بگیره و همین که تو مغازه چرخ میزدم چشم به یه کامپوننت افتاد از مارک ساند استریم که پرسیدم چنده گفت 80 تومن و آورد پایین بازش کرد نگاه کردم ظاهرش که خوب به نظر میومد و پشتش هم نگاه کردم زده بود 150 وات که فروشنده میگفت 150 وات واقعی هست و قیمتش هم که گفتم همون 80 میداد البته چونه نزدم و شاید کمتر هم میداد , مدلش رو نتونستم بردارم ,
دوستان ارزونترین کامپ ساند استریم چند قیمت داره؟ کلا کامپهای ساند استریم چه طورن به نسبت کنوود و ...؟ این کامپ خوبه بگیرم با این قیمت؟ البته توی شهر ما اصلا کسی کامپ نمیبنده و این کامپ که دیدم هم فکر کنم فقط همون یکی رو داشت که یه خورده قدیمی هم بود از رنگ و رو کارتونش معلوم بود . به نظرتون بخرم یا نه؟

cyber861
11-10-2010, 22:55
سلام
باند کدنس 710hdi خوبه؟
خوبه ولی کلا کدنس خیلی قیمتاش بالا هست و با اینکه اولش خیلی صدا داره ولی بعد از 1 سال افت صدا میدن.(نمیدونم شاید مدله خاصیش اینجوری بوده)

مرسی از جوابت ولی ببیم مثلا 2تا باند داریم از 2تا برند متفاوت هر 2 تا هم فرضا 100 وات rms هستند ولی کیفیت و قدرتشون فرق داره دیگه این ماجرا در مورد امپ ها هم صادقه یا فقط وظیفه امپ تامین فرکانس واسه بانده ؟ اگه من یه امپ کنوود 60-70 تومنی بگیرم با یه امپ 200 تومنی مثلا الپاین فرقی نداره ؟ ( فرض کن هر 2 تا امپ 100 وات بدن رو 2 اوهم ) تفاوتشون توی تنظیمات هرفه ای تره یا چیزه دیگست ؟ :27: ( نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه )
خوب مطمئنا آلپاین یه جیزه دیگست چون تنظیمات خیلی بهتری داره ولی من بودم برای باند ازش استفاده نمیکردم.برای کامپ خیلی خوبن!

سلام

دوستان من دیروز همراه دوستم رفته بودیم یه مغازه که دوستم ساب بگیره و همین که تو مغازه چرخ میزدم چشم به یه کامپوننت افتاد از مارک ساند استریم که پرسیدم چنده گفت 80 تومن و آورد پایین بازش کرد نگاه کردم ظاهرش که خوب به نظر میومد و پشتش هم نگاه کردم زده بود 150 وات که فروشنده میگفت 150 وات واقعی هست و قیمتش هم که گفتم همون 80 میداد البته چونه نزدم و شاید کمتر هم میداد , مدلش رو نتونستم بردارم ,
دوستان ارزونترین کامپ ساند استریم چند قیمت داره؟ کلا کامپهای ساند استریم چه طورن به نسبت کنوود و ...؟ این کامپ خوبه بگیرم با این قیمت؟ البته توی شهر ما اصلا کسی کامپ نمیبنده و این کامپ که دیدم هم فکر کنم فقط همون یکی رو داشت که یه خورده قدیمی هم بود از رنگ و رو کارتونش معلوم بود . به نظرتون بخرم یا نه؟

اینجوری نمیشه نظر داد.حتما باید صداشو جایی بشنوی تا ببینی خوبه یا نه!

Amir..H
11-10-2010, 23:04
امروز عصری بالاخره باندارو خریدم p693 واسم 140 اب خورد فردا میرسه دستم
سعید جان از همین الان گفته باشم اگه باندا خوب نباشه میام کلتو میکنم

alimisaghian
11-10-2010, 23:58
سلام به همگی.
من دزدگیر easy car 5300 دارم. یه نفر بهش ور رفت . حالا از کار افتاده. یعنی کلیداش کار خاصی انجام نمیده. با قفل مرکزی قفل و باز میکنم. کمکککککککککککککککک کنییییییییییییییییید:41:

cyber861
12-10-2010, 01:06
امروز عصری بالاخره باندارو خریدم

p693 واسم 140 اب خورد فردا میرسه دستم

آقا سعید مثله اینکه 963 خریده بودن:31:

sAeEd_kHaAn
12-10-2010, 08:57
خوبه ولی کلا کدنس خیلی قیمتاش بالا هست و با اینکه اولش خیلی صدا داره ولی بعد از 1 سال افت صدا میدن.(نمیدونم شاید مدله خاصیش اینجوری بوده)

خوب مطمئنا آلپاین یه جیزه دیگست چون تنظیمات خیلی بهتری داره ولی من بودم برای باند ازش استفاده نمیکردم.برای کامپ خیلی خوبن!

اینجوری نمیشه نظر داد.حتما باید صداشو جایی بشنوی تا ببینی خوبه یا نه!

سلام شرمنده ها ولی در این حد میدونم یه جواب فنی کامل مخوام :41:

امروز عصری بالاخره باندارو خریدم

p693 واسم 140 اب خورد فردا میرسه دستم

سلام عزیزم :10: نگران نباش باند خفنیه پشیمون نمیشی به نظر من تو این قیمت میارزه رفیق :27:
از کجا خریدی باندو ؟ بفیه سیستمو داری یا میخوای بخری ؟

اشتباه لپی بود :5:

hamidR15
12-10-2010, 12:15
سلام
ببين سعيد جان همه اينها بر ميگرده به متريال مصرفي تو يه محصول،وقتي مثلا از نقره به جاي مس تو قطعه اي استفاده بشه خب مسلمه كيفيت به مراتب بالاتري داره.در نتيجه قيمت تمام شدش هم بالاتره.
يا مثلا آمپي كه كراس اوورش 24 dB/Octave با آمپي كه 12 هست هم همينطور.
تو طراحي مدارها هم باز تفاوت هست.تو سوئيچينگها،آپ امپها و ...
ببين مثلا امپ 944 پايونير واقعا تو طراحي شاهكاره،همه چيز داره نسبت به سال ساختش.جزو معدود امپهائي هستش كه تو كلاس A/B روي 1 اهم Stable هستش.3 تا فيوز 30 آمپر داره ولي 1000 وات هستش:46:
خلاصه همه چيز بر مي گرده به طراحي و استفاده از متريال مرغوب.:8:

این سری از پخش ها تا جایی که میدونم از نظر جنس صدا با هم فرقی ندارن
از نظر کیفیت ساخت هم از یه مقدار کیفیت برخوردارن تقریبا
فقط بر میگرده به امکاناتی که دارن مثله اکولایزر که چقدر بشه رنج فرکانسی موزیک رو تغییر داد :46:
به به امير خان گل و گلاب،كجائي پسر خوب،كم پيدا شدي :40:از وقتي مهندس ناظر شدي ديگه تحويل نمي گيريها:46:

سلام
زياد با هم تفاوت نداره بيشتر تو آپشنها با هم تفاوت دارن.

تا نوبت ما شد آسمون تپید!
از اونور که قرار بود ایرانخودرو ماشین سمند پایگاز سوز(موتور ملی) بده الان نمایندگی بندرعباس میگه دیگه از این موتر نمی فروشیم :))

اینم از قیمتا !! امروز رفتم ساب 308F سوال کردم فکر میکنید چند گفت بهم اینجا؟ گفت قیمتش 110.000تومان گفتم چه خبره بابا! میگه دلار رفته بالا!
308F رو من توصيه نميكنم.:41:

فکر کنم 3 نوع باکس داریم:
1)سیلد(برای آهنگ های تند مثله تکنو و 6&8 ایرانی)
2)پورتد(برای SPL و آهنگ های رپ خارجی-میتونه روی یک فرکانس تیون بشه)
3)هورن(دقیقا نمیدونم ولی فضایه زیادی میخواد و میتونه رو چند فرکانس تیون بشه)

باکس های بازاری معمولا از ام دی اف ساخته میشن.اصلا قابل قیاس با دست ساز نیستن.چرا؟چون اولا برای هر ساب باکسش فرق میکنه.دوم اینکه اون پورتش هم اندازش باید محاسبه بشه!
شما میتونی با اون پولی که برای اون میدی یه باکسی بسازی که چند برابر اون برات صدا در بیاره!

نکته:دوستان در مورد توضیحات بنده هر جا اشتباه هست بفرمایند.( مخصوصا حمید جان که استاد هستن:11:)
اولا من استاد نيستم و شاگري بيش نيستم:11:
نوع سوم باكسهاي بند پس BAND PASS هستند كه داراي دو چمبر ميباشند.خود اين باكسها به چند نوع تقسيم ميشه كه معمول ترين اونها 4Order و 6Order هستند.
4Order باكسهائي هستند كه يه چمبر اون سيلد و چمبر ديگري پورتد هستش.مثل اين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6Order باكسهائي هستند كه هر دو چمبر اون پورتد هستشو با تيونهاي متفاوت و حجمهاي متفاوت.مثل اين عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اخرین عکس قبل از تاج گذاری به ز چسب چوب میخ کوبشم کردم چسب اکواریوم هم الان زدم
رفتم سیمکشی و نصب امپلی هم خودم انجام دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آفرين. خوب چسب زدي.پنبه ريختي؟
برو از اينجا فركانس Test Ton 70Hz رو دانلود كن و ريپيت پخش رو هم روشن كن بزار خوب ساب(بدون باكسها در حالت Free Airكامل Break In بشه.حدود 4 ساعت بزار كار كنه.با ولوم پائين.ووفر كمي بايد بازي كنه.گين هم بسته باشه.

بروبچ عزیز ما هم دست به کار شدیم و یه باکس سیلد به عنوان تست درست کردیم.یه چند تا عکس گذاشتم.
امیدوارم به عنوان کاره تست مورد قبول باشه! چون میخواستم ببینم در چه حدی هست از نوپان استفاده کردم که زیاد هزینه نداشته باشه:46:
فقط همین رو بگم که وقتی تست SPL گذاشتم در صندوق قار قار میکرد و فرمون تو دستم میلرزید و اعصابم رو خراب کرده بوده!
در ضمن صدای موتور ماشین هم اصلا شنیده نمیشد.الان هم سر درد بدی گرفتم.
ولی حال میده صدای دزدگیر ملت رو در بیاریا:31:
ولی به سر دردش نمیارزه!!

توضیح»من از این ساب اصلا چنین انتظاره خفنی نداشتم:20:

لیست هزینه ها:
1)ساب=73 (اراک=سره گردنه)
2)نوپان+برش=6400
3)چسب آکواریوم=2300
4)چسب چوب=1500
5)میخ=100
6)ترمینال=600
7)سیم +سوکت=1000
8)رنگ=1100

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ("
مبارك باشه.خوب ساختي،ولي اي كاش MDF ميگرفتي صدا خيليمتفاوت ميشه.داخلش رو نصف پنبه بريز ببين BASS ها چه طور ميشه
شما هم بايد ساب رو Break In كني.حتما اين كار رو انجام دهيد.

isbn
12-10-2010, 12:32
حمید جان پنبه بریزیم تو باکس صدا عوض میشه مگه؟؟؟
میگی بریزم؟
باکس منم مثل باکس میلاد جان milin3m هست
تا چقدر پرش کنم؟

Amir..H
12-10-2010, 15:24

اخه این مدلا این قد زیاده ادم قاطی میکنه عزیز:27:

سلام شرمنده ها ولی در این حد میدونم یه جواب فنی کامل مخوام :41:

سلام عزیزم :10: نگران نباش باند خفنیه پشیمون نمیشی به نظر من تو این قیمت میارزه رفیق :27:
از کجا خریدی باندو ؟ بفیه سیستمو داری یا میخوای بخری ؟

اشتباه لپی بود :5:

از همون جا که گفتی.
هیچی ندارم حالا امپ و پخش مونده البته فعلآ:8:

isbn
12-10-2010, 19:31
حمید جان پنبه بریزیم تو باکس صدا عوض میشه مگه؟؟؟
میگی بریزم؟
باکس منم مثل باکس میلاد جان milin3m هست
تا چقدر پرش کنم؟

رفتم پنبه ریختم بعد واسه تست گفتمبرم بیرون رفتم پلیس گرفت ماشینو خوابوند:19::19::9::9::37::37::37::37::37::2 4::24::24:

آخه این شانس من دارم از همه جا داره برام میباره
تازه صداشم فرقی نکرد:37::37::45:
نمیدونم اینا از کجا میفهمن من به اون محل که رسیدم صدارو کامل قطع کردم که خیره سرم نگیرنم ولی باز...............:41:
چه خاکی بریزم به سرم :41::41::41:

hamidR15
12-10-2010, 20:34
رفتم پنبه ریختم بعد واسه تست گفتمبرم بیرون رفتم پلیس گرفت ماشینو خوابوند:19::19::9::9::37::37::37::37::37::2 4::24::24:

نمیدونم اینا از کجا میفهمن من به اون محل که رسیدم صدارو کامل قطع کردم که خیره سرم نگیرنم ولی باز...............:41:
اي بابا،واقعا كه تو بد شانسيا:41:ماشينت حتما اسپرته.
مگه ميشه صدا فرق نكنه!!حدود 50% باكس رو بايد پنبه بريزي بهصورتي كه متراكم نباشه يا اينكه همه ديواره هارو با يه لايه پنبه يا كرك فرش بپوشوني.
باز هم براي خابوندن ماشينت متاسف شدم.:45:

isbn
12-10-2010, 20:43
مگه ميشه صدا فرق نكنه!!حدود 50% باكس رو بايد پنبه بريزي بهصورتي كه متراكم نباشه يا اينكه همه ديواره هارو با يه لايه پنبه يا كرك فرش بپوشوني.

کله دبواره رو دور تا دور پر کردم البته از حق نگذشته صدا کمی فرق کرد بیس بیشتر و نرم تر شد
ولی حالا چه فایده:13::41:

ماشین آره اول فک کردم واسه شیشه دودی نگهم داشتن ولی .......:19:

cyber861
12-10-2010, 20:44

پارسال ماشین منو با باند فابریکی خوابوندن!

تا میبینن جوون پشت ماشینه میان به گیری میدن!:41:
واقعا متاسفم براتون .برات مفاسد که ننوشت؟

isbn
12-10-2010, 22:26
پارسال ماشین منو با باند فابریکی خوابوندن!

تا میبینن جوون پشت ماشینه میان به گیری میدن!:41:
واقعا متاسفم براتون .برات مفاسد که ننوشت؟

:41: چرا سابقه زد برام:19: همون مفاسد میشه؟

Amir..H
12-10-2010, 22:46
اقا حمید این چند وقته همش صبحا میومدی:46:
خوشحالمون کردی شبم اومدی سر زدی:31:

داداشم خدا صبرت بده:41:
اگه پارتی جور کنی راحت ماشینو ازاد میکنی

cyber861
12-10-2010, 23:44
:41: چرا سابقه زد برام:19: همون مفاسد میشه؟

احتمالا بله!خدا لعنتشون کنه!:2:دقیقا میدونم چه دردی الان داری!ماشین رو از زیره پایه آدم در میارن بی شرفا تازه هزار چیزه دیگه هم میگن!
نگفت چند روز باید بخوابه؟
فردا برو پیگیر بشو.نزار بخوابه!
باید بری اون کلانتری که ارجاع دادنت.یک برگه بگیری و بری شورای حل اختلاف و بعدش یه 30 تومنی هم اقلا رفته تو پاچت.بعد برگه رو امضا شده میبری راهنمایی که اونجا صاحب سند+سند میخواد.بعدش میبری کلانتری و برگه ترخیض میگیری و بعدش هم پارکینگ که باید دوباره به خاطر 500 تومن کلی تو صف وایسی و بعدش نفس آزادی:8:(البته تو این مراحل بالا و پایین رو فحش میدی:31:)
البته اینا مراحل بدون پارتی هست.اگه جور کنی که سه سوته!!!

cyber861
13-10-2010, 00:12
دوستان پروژه پنبه گذاری انجام شد.واقعا صدای بیس نرم تر شد.:20:

saman1367
13-10-2010, 07:32
سلام به همه دوستان و اساتید محترم

.
آقا حمید هنوز اون ساب 308F رو نگرفتم ,این ساب برای آمپلی Soundstream PCX4.580 مورد تایید دوستان قرار گرفت.
البته هنوز آمپم نگرفم ! صبر کردم که از صحبت شما اساتید به نتیجه گیری بهتری برای انتخاب آمپ برسم:20:

شما پیشنهادتون چیه برای آمپ ؟قیمت نهایت تا 160 , کمترم شد عیب نداره !! و برای ساب تا قیمت 70تومان

فعلا" پخش و باند رو خریدم ولی هنوز نبستم.
پخش : 7250 پایونر
باند : KENWOOD 718EX
شما آمپ و ساب که بتونه با این وسایلا جور در بیاد و بهترین صدارو بده چی پیشنهاد میدین؟
ممنون که وقت میزارید و دوستان را راهنمایی میکنید مرسی...

ما بر خلاف قانون طبیعت عمل می کنیم , برای آنهایی که برای ما ارزش قائل نمی شوند، ارزش قائل می شویم...

AmiRreZA_RAcEr
13-10-2010, 10:10
نظرتون در مورد این چیه !؟!؟

cyber861
13-10-2010, 10:29
نظرتون در مورد این چیه !؟!؟

پخش خوبیه.فقط یکم اون رنگه آبیش تو چشم میزنه!
شما اگه 10 تومن روش بزاری میتونی 7250 بگیری که خیلی قشنگ تره ولی از لحاظ امکانات در یک حد هستن!:13:

omid_egh
13-10-2010, 11:21
استادا راهنمایی کنید شدید
من 718 دارم اما چون ماشینم روا دوگانه سوزه مجبور شدم تخته بزارم واسش اما اونجوری که میخوام و باید بیس نمیده بهم بردم پیش اونی که ازش خریدم گفت به خاطر دوگانه سوز بودب صدا خفه میشه چون پشت باند بازه خودش باندمو گزاشت تو اون باکس آماده ای که تست میگرفت عجب صدایی داشت حالا میخوام واسه باندام یه باکس کوچولو درست کنم بیسش بره بالا عکسهای باند وتخته و اندازه هاشو میزارم لطفا بگین اصلا تاثیری داره یا نه
یه سوال دیگه من آمپلی ندارم اما میخوام بزارم اگه طرح بالا اجرا کنم و بعد آمپلیم بزارم صدا خراب نمیشه

AmiRreZA_RAcEr
13-10-2010, 14:39
پخش خوبیه.فقط یکم اون رنگه آبیش تو چشم میزنه!
شما اگه 10 تومن روش بزاری میتونی 7250 بگیری که خیلی قشنگ تره ولی از لحاظ امکانات در یک حد هستن!:13:

خوب اصلا من برای همون رنگ آبیش میخوام بخرمش به نظرم خیلی قشنگه ، اون قسمت آبیش روشن میشه ؟!؟
این هد یونیت اگه بخوام بعدا یه سیستم حرفه ای روش ببندم مناسب و پاسخگویه ؟!؟!؟
همون 5250 منظورمه

isbn
13-10-2010, 14:42
دوستان پروژه پنبه گذاری انجام شد.واقعا صدای بیس نرم تر شد.:20:

یه عکس از نحوه پنبه ریزیت میذاری ببینیم چه جوری پنبه ریختی؟:10:

cyber861
13-10-2010, 16:12
خوب اصلا من برای همون رنگ آبیش میخوام بخرمش به نظرم خیلی قشنگه ، اون قسمت آبیش روشن میشه ؟!؟
این هد یونیت اگه بخوام بعدا یه سیستم حرفه ای روش ببندم مناسب و پاسخگویه ؟!؟!؟
همون 5250 منظورمه
خب اگه خودتون پسندیدین که هیچی!بالاخره هرکی یه نظری داره و محترم!
در مورد روشن شدن رنگ آبیش من بی اطلاع هستن.دوستان هر کی میدونه ایشون رو راهنمایی کنه!ثواب داره:20:
در مورد پخش هم یه پخشه نیمه حرفه ای هست و 5 تا باند اکولایزر داره و سه تا خروجی RCA .در واقع مدل جدید 5150 هست.

یه عکس از نحوه پنبه ریزیت میذاری ببینیم چه جوری پنبه ریختی؟:10:
والا از این یکی دیگه عکس نگرفتم.ولی تقریبا 40 درصد باکس رو از این الیاف پلاستیکی و بنیه ریختم.صدا احساس میکنم لرزش قبل رو نداره وبیس دقیق تر میزنه!
راستی ماشین رو چه کردی؟:2:

isbn
13-10-2010, 17:06
خب اگه خودتون پسندیدین که هیچی!بالاخره هرکی یه نظری داره و محترم!
در مورد روشن شدن رنگ آبیش من بی اطلاع هستن.دوستان هر کی میدونه ایشون رو راهنمایی کنه!ثواب داره:20:
در مورد پخش هم یه پخشه نیمه حرفه ای هست و 5 تا باند اکولایزر داره و سه تا خروجی RCA .در واقع مدل جدید 5150 هست.

والا از این یکی دیگه عکس نگرفتم.ولی تقریبا 40 درصد باکس رو از این الیاف پلاستیکی و بنیه ریختم.صدا احساس میکنم لرزش قبل رو نداره وبیس دقیق تر میزنه!
راستی ماشین رو چه کردی؟:2:

هیچی رفتم دنبالش گفتن 2 ماه نیست 15 روزه گفتم بذار بخوابه:2::22::23:
بعد بابام یه آشنا داره واسمون ردیف کرد 10 روز.......... اونم با منت:13:
نمیدونم این سابقه هرو چه کنم حالا دردسر میشه؟

cyber861
13-10-2010, 17:54
هیچی رفتم دنبالش گفتن 2 ماه نیست 15 روزه گفتم بذار بخوابه:2::22::23:
بعد بابام یه آشنا داره واسمون ردیف کرد 10 روز.......... اونم با منت:13:
نمیدونم این سابقه هرو چه کنم حالا دردسر میشه؟

داداش اینم برو یه پارتی پیدا کن پاکش کنن.واگر نه بعدا هر موقع استعلام کنن برای کار یا چیزه دیگه بساط داریا!مخصوصا اگه دوباره خدایی نکرده ماشین رو بخوابونن!:18:

Amir..H
13-10-2010, 18:58
سلام
ببين سعيد جان همه اينها بر ميگرده به متريال مصرفي تو يه محصول،وقتي مثلا از نقره به جاي مس تو قطعه اي استفاده بشه خب مسلمه كيفيت به مراتب بالاتري داره.در نتيجه قيمت تمام شدش هم بالاتره.
يا مثلا آمپي كه كراس اوورش 24 dB/Octave با آمپي كه 12 هست هم همينطور.
تو طراحي مدارها هم باز تفاوت هست.تو سوئيچينگها،آپ امپها و ...
ببين مثلا امپ 944 پايونير واقعا تو طراحي شاهكاره،همه چيز داره نسبت به سال ساختش.جزو معدود امپهائي هستش كه تو كلاس A/B روي 1 اهم Stable هستش.3 تا فيوز 30 آمپر داره ولي 1000 وات هستش:46:
خلاصه همه چيز بر مي گرده به طراحي و استفاده از متريال مرغوب.:8:
.
lمیگم اقا حمید یه دونه از این امپ ها که توش نقره داره به من معرفی کنید(اگه توش طلا هم بود قبوله:31:)
البته منظورم با بقیه دوستانم هست
یه امپ خوب و با کیفیت برای p693 jbl بهم معرفی کنید(باندا 110w روی 2 اهم میده)

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

کسی پخش 7016 کنوود داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام نظرتونو راجب به اون بدونم؟

esi222
14-10-2010, 01:16
سلام به همه
دنبال یه سی دی پلیر بین 150 تا 170 تومن میگردم:8: که بین چندتا گزینه موندم::24:
4250
5250
7250
چندتا سوالم واسم پیش هومده:
1.فرق این سه مدل غیر از ظاهرشون چیه یعنی تو کیفیت صداهم تفاوتی دارن؟
2.کنوود 7006 چطوره اینطور که من شنیدم از پایونییر خوش صداتره (شفافتره)؟:23:
3.سونی چطوره؟سایتی چیزی واسه قیمت گرفتن سونی هست؟
4.تو این رنج قیمت مدل بهتری پیشنهاد دارین؟
ببخشید اگه سوالام زیاد شد (زیاد پرسیدن عیب نیست کم پرسیدن هم عیب نیست اما فکر کنم زیاد نپرسیدن عیب است... ) :38:
ممنون:11:

khalilpakbaz
14-10-2010, 03:32
سلام به همه
4250
5250
7250
ببخشید اگه سوالام زیاد شد (زیاد پرسیدن عیب نیست کم پرسیدن هم عیب نیست اما فکر کنم زیاد نپرسیدن عیب است... ) :38:

1: این 3 مدل تو کیفیت صدا فرقی با هم ندارن ولی توی خروجی صدا فرق دارن و 4250 دو خروجی RCA داره و 5250 و 7250 سه خروجی دارن و دیگه هم اینه که 4250 دمو نداره و SD هم نمیخوره ولی اون 2 تا دارن و 7250 سی دی ار پشت پنل میخوره و 5250 از جلو و دیگه اینکه LCD 7250 بزرگتری داره به نسبت 5250 .

2: _____

3: _____

4: تو این رنج قیمت از برند پایونر میتونی 5250 بگیری و اگه یه خورده بودجت رو افرایش بدی میتونی 7250 بگیری , از برند های دیگه خبری ندارم

sAeEd_kHaAn
14-10-2010, 08:23
lمیگم اقا حمید یه دونه از این امپ ها که توش نقره داره به من معرفی کنید(اگه توش طلا هم بود قبوله:31:)

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

عزیز دلم چقدر تو هواس پرتی p963 نه p693 گلم :46: باندت رسید ؟

omid_egh
14-10-2010, 09:19
[QUOTE=omid_egh;5514262]استادا راهنمایی کنید شدید
من 718 دارم اما چون ماشینم روا دوگانه سوزه مجبور شدم تخته بزارم واسش اما اونجوری که میخوام و باید بیس نمیده بهم بردم پیش اونی که ازش خریدم گفت به خاطر دوگانه سوز بودب صدا خفه میشه چون پشت باند بازه خودش باندمو گزاشت تو اون باکس آماده ای که تست میگرفت عجب صدایی داشت حالا میخوام واسه باندام یه باکس کوچولو درست کنم بیسش بره بالا عکسهای باند وتخته و اندازه هاشو میزارم لطفا بگین اصلا تاثیری داره یا نه
یه سوال دیگه من آمپلی ندارم اما میخوام بزارم اگه طرح بالا اجرا کنم و بعد آمپلیم بزارم صدا خراب نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL
[QUOTE]

کسی نیست به من کمک کنه اگه کسی اطلاعی در این موارد داره راهنمایی کنه یا اگه سایتی میشناسه که در باره این موضوع اطلاعات جامعی بده معرفی کنه با تشکر

k2em
14-10-2010, 09:19
با سلام
نظر شمار و برای جمع کردن یه سیستم معمولی تا سقف ۲۰۰ تومان می خواستم ؟
با تشکر

esi222
14-10-2010, 10:02
1: این 3 مدل تو کیفیت صدا فرقی با هم ندارن ولی توی خروجی صدا فرق دارن و 4250 دو خروجی RCA داره و 5250 و 7250 سه خروجی دارن و دیگه هم اینه که 4250 دمو نداره و SD هم نمیخوره ولی اون 2 تا دارن و 7250 سی دی ار پشت پنل میخوره و 5250 از جلو و دیگه اینکه LCD 7250 بزرگتری داره به نسبت 5250 .

2: _____

3: _____

4: تو این رنج قیمت از برند پایونر میتونی 5250 بگیری و اگه یه خورده بودجت رو افرایش بدی میتونی 7250 بگیری , از برند های دیگه خبری ندارم

مرسی دوست من
ممنون از اطلاعاتی که دادین(البته یه جاش باید اصلاح شه:اینکه 4250 هم SD میخوره).
در مورد امکاناتشون اطلاعات دارم و غیراز تفاوت ظاهری هیچ تفاوتی توشون ندیدم.خواستم ببنیم تنها تفاوتشون همین ظاهره یا تو کیفیت صدا هم فرق دارن.
درمورد سوالای دوم و سومم کسی نظری نداره؟

sAeEd_kHaAn
14-10-2010, 16:35
با سلام
نظر شمار و برای جمع کردن یه سیستم معمولی تا سقف ۲۰۰ تومان می خواستم ؟
با تشکر

خیلی پولت کمه با این پول فقط میتونی پخش و باند معمولی بگیری
پیشنهاد من
پخش :
pioneer 3250

باند :
jbl gto 937

پخشت 135 تومنه باندت هم 60 تومن کابل و نصب هم داری حدود 30 تومن هم اونا میشه حداقل اگه بتونی یکم دیگه هزینه کنی یه امپ ارزون هم ببندی خیلی بهتر میشه

Amir..H
14-10-2010, 17:21
عزیز دلم چقدر تو هواس پرتی p963 نه p693 گلم :46: باندت رسید ؟
p963 صحیح است:31:
اره رسید .واسه امپ چیکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MILIN3M
14-10-2010, 17:37
وای من اومدم
باید بگم باکسو بستم و تنظیماتو گوممممممممممممممممممممممم م صدا میداد محله اومد بیرون ببینه چه خبره!! واقعا بیسش خوفه
خلاصه ازون جهت که من هم مثل محمد شانس دارم داشتم خیابونو بالا پایین می کردم ولوم رو45-47 شیشه ها میلرزید نگاه چپ کردم دیدم یه موتوری دوتا برادر دارن نگام میکنن :دی گفت بزن کنار
اومد گفت از سر خیلبون اونوری یه چی داره گوم گوم میکنه پس تویی اره (منم تو دلم گفتم پس عجب بیسی داره ها)
گفت پارکینگ!!!!
جان!!!!!!!!!!!(این دفعه گفتم خاک بر سرم با این بیسش)
گفت صندقو بزن بالا
حالا ما هرچی زور میزدیم این بیس ساب پدرر قفل و دراورده بود باز نمیشد
یه استعلام گرفت خبری نبود
گفت پارکینگ
گفتم بهخدا نگاه باکس کن ببین دورش چسبیه تازه ساختم خواستم امتحانش کنم
خلاصه کلی پاچه خواریشونو کردم بیخیال شدن
فقط یه چیو نفهمیدم یه کاغذ از جیبش دراورد اسمو فامیلو نام پدرو شماره شناسنامه و پلاکو روش نوشت(به سر بازی که باش بود گفتم برای چی مینویسه گفت مینویسه اگه یه بار دیگه گرفتت بدونه تو بودی و ایندفعه پارکیینگ××! راس میگه برای همینه؟؟)

sAeEd_kHaAn
14-10-2010, 17:42
p963 صحیح است:31:
اره رسید .واسه امپ چیکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مبارک باشه شیرینیش کو ؟ :46: والا یه خرج پیشبینی نشده پیش اومد پوالم رفت پای اون :41: تا چند روز اینده یه کاریش میکنم تو چیکار کردی ؟

Amir..H
14-10-2010, 17:56
وای من اومدم
باید بگم باکسو بستم و تنظیماتو گوممممممممممممممممممممممم م صدا میداد محله اومد بیرون ببینه چه خبره!! واقعا بیسش خوفه
خلاصه ازون جهت که من هم مثل محمد شانس دارم داشتم خیابونو بالا پایین می کردم ولوم رو45-47 شیشه ها میلرزید نگاه چپ کردم دیدم یه موتوری دوتا برادر دارن نگام میکنن :دی گفت بزن کنار
اومد گفت از سر خیلبون اونوری یه چی داره گوم گوم میکنه پس تویی اره (منم تو دلم گفتم پس عجب بیسی داره ها)
گفت پارکینگ!!!!
گفت صندقو بزن بالا
گفت پارکینگ
فقط یه چیو نفهمیدم یه کاغذ از جیبش دراورد اسمو فامیلو نام پدرو شماره شناسنامه و پلاکو روش نوشت(به سر بازی که باش بود گفتم برای چی مینویسه گفت مینویسه اگه یه بار دیگه گرفتت بدونه تو بودی و ایندفعه پارکیینگ××! راس میگه برای همینه؟؟)
بشنو باور نکن
فقط میخاسته بترسونتت:46:

Amir..H
14-10-2010, 18:02
مبارک باشه شیرینیش کو ؟ :46: والا یه خرج پیشبینی نشده پیش اومد پوالم رفت پای اون :41: تا چند روز اینده یه کاریش میکنم تو چیکار کردی ؟
قربونت.سعید جون شما که زودتر خریدی شرینی بده تا بعدش نوبت من بشه:31:
والا موندم الان زنگ زدم همون جا که باندارو خریدیم گفت دیگه 7541 وجود نداره :41:
گفت الان 574 به جاش اومده
خلاصه حسابی موندم چی بخرم:19:

sAeEd_kHaAn
14-10-2010, 18:40

دقیقا مدلش چیه ؟ قیمت چند داد بهت ؟ فکر کنم مودلشو اشتباه نوشتی باز سر به هوا :27:

sAeEd_kHaAn
14-10-2010, 21:05
حمید جان کمک :31:
یکی از دوستان میخواد ساب ببدنده مثل خودم طالب کبفبت هست تاقدرت :46: خودمم چند ماه دیگه میخوام تقریبا مثل همینا رو ببندم :31:
از بین اینا کدومو پیشنهاد میدی بگم بخره ؟

MTX T4512
Alpine swe 1242
infinity 1250

اگه تو این هول و هوش چیز بهتری هست محبت کن بگو

امپ هم کموود 8104 گفتم بهش خوبه ؟

Amir..H
14-10-2010, 21:26
دقیقا مدلش چیه ؟ قیمت چند داد بهت ؟ فکر کنم مودلشو اشتباه نوشتی باز سر به هوا :27:

اینفینیتی 574 گفت 4 کانالس 180 قیمت داد
ولی بازم اگه میخوای مطمین شی زنگ بزن بپرس
خودت چی میخوای بخری؟؟؟

esi222
14-10-2010, 23:02
دوستان توروخدا یکی -- جواب مارو بده گناه دارم من:42:
باهاتون قهر میشما:45:
(پست 1992)

omid_egh
15-10-2010, 10:07
استادا راهنمایی کنید شدید

کسی که به من کمک نکرد لااقل اگه میشه یه سایت معرفی کنید ببینم چه جوری ابعاد باکس رو در بیارم که صدا بیشتر بده:5::41::41::41::41::41::41::41:

omid_egh
15-10-2010, 10:24
مرسی دوست من
ممنون از اطلاعاتی که دادین(البته یه جاش باید اصلاح شه:اینکه 4250 هم SD میخوره).
در مورد امکاناتشون اطلاعات دارم و غیراز تفاوت ظاهری هیچ تفاوتی توشون ندیدم.خواستم ببنیم تنها تفاوتشون همین ظاهره یا تو کیفیت صدا هم فرق دارن.
درمورد سوالای دوم و سومم کسی نظری نداره؟

من اگه باشم پایونیر میخرم کنوود هم ضبط های خوبی داره اما به نظر من تنظیمات صدایی که پایونیر داره دست ادم باز نگه میداره تا هر صدایی میخاد بگیره پایونیر ارزونتر هم هست خوش قیافه ترم هست

لیست قیمت نداره اما شماره نمایندگیهای معتبر سونی و همچنین مقایسه مدلها و کلی اطلاعات راجع به محصولات سونی موجوده که به دردت میخوره

esi222
15-10-2010, 11:37
من اگه باشم پایونیر میخرم کنوود هم ضبط های خوبی داره اما به نظر من تنظیمات صدایی که پایونیر داره دست ادم باز نگه میداره تا هر صدایی میخاد بگیره پایونیر ارزونتر هم هست خوش قیافه ترم هست

لیست قیمت نداره اما شماره نمایندگیهای معتبر سونی و همچنین مقایسه مدلها و کلی اطلاعات راجع به محصولات سونی موجوده که به دردت میخوره

منم خودم از پایونییر بیشتر خوشم میاد.شاید 7250 بگیرم اما نمیدونم به اختلاف قیمتش با 4250 میارزه یا نه؟
در مورد سایت سونی اطلاع داشتم آره امکاناتشون رو دقیق توضیح داده اما متاسفانه چون مشکل بودجه دارم نمیدونم که از کدوم سایت قیمتای سونی رو در بیارم.
با این اوصاف به احتمال 90% پایونییر میخرم حالا کدوم مدل نمیدونم...
ممنون

hamed malekpour
16-10-2010, 12:14
یه سی دی خوب تا 130هزار تومان برای پیکان من معرفی کنید که usbهم داشته باشه کدوم مارم از همه بهتره.

sAeEd_kHaAn
16-10-2010, 20:52
یه سی دی خوب تا 130هزار تومان برای پیکان من معرفی کنید که usbهم داشته باشه کدوم مارم از همه بهتره.

این 2 تا حول هوش بودجه شماست

Pioneer DEH-3250UB

Pioneer DEH-P4150UB

adib197
16-10-2010, 20:57
میخواستم پخش 7250sd با باند 718ex بگیرم ولی نمیدونم چه آمپلی فایری و چه پک کابلی واسش بگیرم.بعداً هم میشه ساب هم بهش اضافه کنم؟چه مارکی؟.لطفا ً راهنمایی کنید

cyber861
17-10-2010, 10:37
میخواستم پخش 7250sd با باند 718ex بگیرم ولی نمیدونم چه آمپلی فایری و چه پک کابلی واسش بگیرم.بعداً هم میشه ساب هم بهش اضافه کنم؟چه مارکی؟.لطفا ً راهنمایی کنید

آمپلی:سانداستریم 580
ساب:gt5-12 J.B.L
سیم:گیج 4

hamidR15
17-10-2010, 20:59
سلام خدمت همه دوستان عزيز
مدتيه اينقدر سرم شلوغه كه واقعا فرصت نميكنم حتي ميلهام رو چك كنم.امير جان الان هم اگر ديدي پستم براي ساعت 21:00 هنوز تو محل كار هستم.خلاصه ببخشيد ديگه ،ما پير شديم :11: دوستان بايد جور مارو بكشن:46:
من اين مدل رو نديد،مدل 475a سري رفرنس هست ولي اين مدل رو نميدونم چيه؟

حمید جان کمک :31:
یکی از دوستان میخواد ساب ببدنده مثل خودم طالب کبفبت هست تاقدرت :46: خودمم چند ماه دیگه میخوام تقریبا مثل همینا رو ببندم :31:
از بین اینا کدومو پیشنهاد میدی بگم بخره ؟

MTX T4512
Alpine swe 1242
infinity 1250

اگه تو این هول و هوش چیز بهتری هست محبت کن بگو

امپ هم کموود 8104 گفتم بهش خوبه ؟

ببين صداي MTX با اون دوتا تقريبا تفاوت داره.اگر دنبال باس كوبشيه MTX خوبه ولي اگر باس نرم و كيفيتي ميخواد هر دوي اونها (آلي و اينفي)مناسبند:46:

کسی پخش 7016 کنوود داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام نظرتونو راجب به اون بدونم؟
آمپهاي گرون قيمت خونگي اغلب تو مدارها از نقره استفاده ميكنن. سري Human Reign برند ساند استريم هم فكر كنم تو بردهاش هست.:46:

وای من اومدم
گفت پارکینگ!!!!
گفت صندقو بزن بالا
گفت پارکینگ
اول مبارك باشه و دوم متاسف شدم.بابا چرا دقت نميكنيد. من الان اينهمه ساله كه سيستم بازي ميكنم تا حالا يه بار هم (گوش شيطون كر و چشم شيطون كور و ...) گير ندادن بهم.اميدوارم اسمتون تو آمارشون ثبت نشه.:41:

سلام به همه دوستان و اساتید محترم

.
آقا حمید هنوز اون ساب 308F رو نگرفتم ,این ساب برای آمپلی Soundstream PCX4.580 مورد تایید دوستان قرار گرفت.
البته هنوز آمپم نگرفم ! صبر کردم که از صحبت شما اساتید به نتیجه گیری بهتری برای انتخاب آمپ برسم:20:

شما پیشنهادتون چیه برای آمپ ؟قیمت نهایت تا 160 , کمترم شد عیب نداره !! و برای ساب تا قیمت 70تومان

فعلا" پخش و باند رو خریدم ولی هنوز نبستم.
پخش : 7250 پایونر
باند : KENWOOD 718EX
شما آمپ و ساب که بتونه با این وسایلا جور در بیاد و بهترین صدارو بده چی پیشنهاد میدین؟
ممنون که وقت میزارید و دوستان را راهنمایی میکنید مرسی...

ما بر خلاف قانون طبیعت عمل می کنیم , برای آنهایی که برای ما ارزش قائل نمی شوند، ارزش قائل می شویم...

من هنوز هم با اين سري از پايونير مشكل دارم.كن وود بگير همين كه بچه ها گرفتن. اگر ميتوني برو صداش رو گوش كن. پايونر سريF رو بي خيال شو:19:

سلام به همه
4250
5250
7250
1-فقط به خاطر داشتن اكولايزرهاي بيشتر 7250 شايد كيفيت بهتري رو بتوني با تنظيم دقيق بگيري.وگرنه تفاوتي ندارن.
2-شنيدم كن وود خوب داره كار ميكنه.به نظرم فقط يوزر فرندلي نيست وگرنه شايد بهتر ازپايونير باشه. پايونير بعد از يه مدت آدم رو خسته ميكنه صداش.
3-قديم كه حرفي براي گفتن نداشت. بعيد ميدونم الان هم تفاوتي كرده باشه. تو چنتا نمايشگاه صداي سيستمهاشون رو شنيدمفحالم بهم خورد.
4-رو كن وود كار كن به نظرم پشيمون نشي.(قطعي نميگم ها،با توجه به مشخصات كاتالوگي كه ازشون خوندم)
موفق باشيد همگي
ارادت دارم:11::40:

MILIN3M
17-10-2010, 21:22
بلاخره به پارکینگ منتقل شدیم........................البته ایدندفه برای اینکه تو محل خودمون:دی رفتم سر بقالی کارت شارژ بخرم .. ماشین دوبل بود دیم بله زدن زیرشوو من نمیدونم از کجا مثل عجل معلق پیداشون شد

Spartacus 1
17-10-2010, 23:04
با سلام خدمت اساتید
میخوام یه سیستم صوتی ببندم
موندم چه باندی بگیرم که کیفیت صداش عالی باشه بیس زیاد مهم نیست قیمتشم تا سقف 200هزار
یه ساب توپ هم میخوام
اگه میشه راهنمایی کنید

adib197
17-10-2010, 23:58
آمپلی:سانداستریم 580
ساب:gt5-12 J.B.L
سیم:گیج 4

ممنون از راهنماییت.قیمتشون رو اگه داری ممنون میشم.آمپ 5400 پایونیر چطوره؟

cyber861
18-10-2010, 00:14
ممنون از راهنماییت.قیمتشون رو اگه داری ممنون میشم.آمپ 5400 پایونیر چطوره؟
آمپلی:150-160
ساب:55-70
سیم:15-40

پایونیر آمپلی هاش به غیر از یکی دو مدل اصلا بکار نمیخورن.قیمت هم که توهمه!

Amir Varasteh
18-10-2010, 00:32
Bond?

james bond بخر :31:

من Kenwood دوست دارم!

omid_egh
18-10-2010, 09:27
با سلام خدمت اساتید
موندم چه باندی بگیرم که کیفیت صداش عالی باشه بیس زیاد مهم نیست قیمتشم تا سقف 200هزار
یه ساب توپ هم میخوام
اگه میشه راهنمایی کنید

یه 6975 جدید 500 واتی پایونیر بگیر دیگه سابم لازم نداری
من صداشو شنیدم چیزی از ساب کم نداره تازه ضبطی که باهاش بود jvc بود اگه پایونیر باشه که دیگه میترکونه
718 هم انتخاب خوبیه

nima1111
18-10-2010, 11:20
x693 كنوود خوبه 70 تومن قيمتشه كيفيت صداش خيلي خوبه
با توجه به اينكه 718 تقلبي اون زياد شده و 75 تومن قيمتشه اين باند x693 گزينه خوبي ميتونه باشه
130 وات rms
و 150 وات ماكزيمم rms
3اهم
300وات ماكزيمم خروجي

saman1367
18-10-2010, 12:40
دروود بر دوستان
آقا علی اون شماره رو که داده بودی واسه خرید Soundstream PX4.580 (فوشگاه صدا) زنگیدم, یه آقایی ورداشت گفت اشتباست! بعد یه شماره داد گفت به این بزنگ که زنگیدم اونم یه خانومی ورداشت گفت اشتباست!

به نمایندگی فروش شرکت اسرا اکترونیک زنگیدم گفت تموم کردیم , گفت در آینده میاریم ولی معلوم نیست قیمتش چنده...
یه شماره از نماینگی فروش سانداستریم با کنوود پیدا کردم تو شیراز , زنگنیدم گفت Soundstream PX4.580 ندارم ولیSoundstream RUB4.600 هست قیمتشم 145.000تومان ,نظرنون در مورد این آمپ چیه ,از لحاظ کارایی یجورن این 2 مدل, میشه گفت rub4.600 یه جورایی سرتره بدلیل 600w بودنش

حالا نظر شمارو میخواستم در مورد این آمپ بدونم؟ آمپ کار بکنی هست؟ داغ نمیکنه؟ در کل مثل 580 مورد تایید قرار میگیره؟ ممنون میشم راهنمایی کندید...اینم مشخصات آمپ:
RUB4.600 - Soundstream 4 Ch. 600 Watt RMS Rubicon Series A/B Class Amplifier

Power output:

RMS Power @ 4 ohms: 100 watts x 4
RMS Power @ 2 ohms: 150 watts x 4
RMS Power @ 4 ohms bridged: 300 watts x 2

THD 0.015%
Signal-to-noise ratio: 105dB
Damping factor: >250
Signal sensitivity: 0.2V-6V
50Hz Bass Boost: 6 or 12dB
35Hz Subsonic Filter
Infinitely variable crossovers w/ multipliers (High/Full/Band/Low)
Mosfet PWM power supply
IDI intelligent distress indicator for thermal, short, & impedance protection
Turn on/off delay
Tri-mode capable
2-ohm stereo / 4-ohm mono stable
High & low level input
Platinum 4 AWG power block
Dimensions: 8"(W) x 2"(H) x 13.75"(L)

Spartacus 1
18-10-2010, 12:53
موندم بین 6975 و 718کدومشو بردارم ؟
کیفیت صدا برام مهمه

esi222
18-10-2010, 13:07
[QUOTE]2-شنيدم كن وود خوب داره كار ميكنه.به نظرم فقط يوزر فرندلي نيست وگرنه شايد بهتر ازپايونير باشه. پايونير بعد از يه مدت آدم رو خسته ميكنه صداش.

سلام ممنون از این همه اطلاعاتت
این یه تیکه رو نفهمیدم یعنی چی!؟ :23:

4-رو كن وود كار كن به نظرم پشيمون نشي.(قطعي نميگم ها،با توجه به مشخصات كاتالوگي كه ازشون خوندم)

منم دقیقا همینو شنیدم که پایونییر بعد یه مدتی آدم از موزیک گوش دادن خسته میکنه مخصوصا اگه ولوم یکم بالا باشه اما نمیدونم اینجوریه یا نه واسه همینم بین 7250 و کنوود 7006 مونم که کدومشو بخرم.
دوستانی که یکی از این دو مدل رو دارن ممنون میشم راهنماییم کنن:11:

saman1367
18-10-2010, 14:20
[QUOTE=hamidR15;5528441]

منم دقیقا همینو شنیدم که پایونییر بعد یه مدتی آدم از موزیک گوش دادن خسته میکنه مخصوصا اگه ولوم یکم بالا باشه اما نمیدونم اینجوریه یا نه واسه همینم بین 7250 و کنوود 7006 مونم که کدومشو بخرم.
من پخش 7250 دارم پخش خوبیه اون موقعکه من گرفتم قیمتش 210.000ت بود الان ارزون شده شده 188.000 که واقعا" با این قیمت می ارزه , 7250 پنل برقی نیست معمولیه دوستم پخش پنل برقی داشت میگفت به مرور زمان و بازو بسته شدن زیاد یه قطعش که الان اسمش یادم نیست خراب میشه , اگه واسه سیستم میخوای میگن پایونر تنظیماتش حرفه ای تره , از لحاظ خوشگلیم حساب کنی 7250 سرتره از 7006 حالا باز اتخواب با شماست.. موفق باشید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyber861
18-10-2010, 16:27
دروود بر دوستان
آقا علی اون شماره رو که داده بودی واسه خرید Soundstream PX4.580 (فوشگاه صدا) زنگیدم, یه آقایی ورداشت گفت اشتباست! بعد یه شماره داد گفت به این بزنگ که زنگیدم اونم یه خانومی ورداشت گفت اشتباست!

به نمایندگی فروش شرکت اسرا اکترونیک زنگیدم گفت تموم کردیم , گفت در آینده میاریم ولی معلوم نیست قیمتش چنده...
یه شماره از نماینگی فروش سانداستریم با کنوود پیدا کردم تو شیراز , زنگنیدم گفت Soundstream PX4.580 ندارم ولیSoundstream RUB4.600 هست قیمتشم 145.000تومان ,نظرنون در مورد این آمپ چیه ,از لحاظ کارایی یجورن این 2 مدل, میشه گفت rub4.600 یه جورایی سرتره بدلیل 600w بودنش

حالا نظر شمارو میخواستم در مورد این آمپ بدونم؟ آمپ کار بکنی هست؟ داغ نمیکنه؟ در کل مثل 580 مورد تایید قرار میگیره؟ ممنون میشم راهنمایی کندید...اینم مشخصات آمپ:

Power output:

THD 0.015%
35Hz Subsonic Filter
Mosfet PWM power supply
Turn on/off delay
Tri-mode capable
High & low level input

خیلی خوب قیمت داده!
فقط یکی از دوستان میگفت پروتکت میکنه.که احتمالا گین رو درست تنظیم نکرده بوده.حالا نفهمیدیم درست شد یا نه؟

از ایشون بپرس ببین چطوره؟(Khalilpakbaz)اگه خوب بود بگیرش!در ضمن سری Rub از پیکاسو بهترن!:8:

hamidR15
18-10-2010, 17:37
با سلام خدمت اساتید
یه ساب توپ هم میخوام
اگه میشه راهنمایی کنید
سلام دوست من
ورودتون رو به p30 خوش آمد عرض ميكنم.
براي اينكه بهتر بتوان به شما مشاوره داد و از راهنمائي ديگر دوستان هم بهره مند گرديد،خواهش ميكنم سوالهاي خود رو اينجا مطرح بفرمائيد:

با تشكر

hamidR15
18-10-2010, 17:53
[QUOTE=hamidR15;5528441]

سلام
User Friendly
يه اصطلاح هستش بين سيستم بازها.منظور اين هستش كه مثلا پخشهاي پايونير به طور كلي كار كردن باهاش راحت تره تا مثلا آلپاين و...:46:

دروود بر دوستان

Power output:

THD 0.015%
35Hz Subsonic Filter
Mosfet PWM power supply
Turn on/off delay
Tri-mode capable
High & low level input

با اين مشخصات و قيمت آمپ خيلي خوبيه،من تست نكردم ولي به نظر مناسبه.امير حسين جان به نظرم براي شما هم مناسب باشه.فقط براي كساني كه ساب ووفر DVC 4 اهمي دارن نميتونن بريج 2 اهمي بگيرن چون رو اين امپدانس استيبل نيست. رو حالت مونو فقط 4 اهم استيبله.

saman1367
18-10-2010, 18:45
پس مورد تایید دوستان هست.مرسی. فردا زنگ میزنم و خریداریش میکنم انشاالله که خوب در بیاد. راستی سیم آپلی چی سفارش بدم؟ چه مارکی؟ کلفتی سیمش؟ ارزونم باشه !؟

Spartacus 1
18-10-2010, 21:23
سلام خدمت اساتید
میخوام یه سیستم ببندم موندم بین6975 و 718ex کدومشون بهترند؟؟؟؟
درضمن کیفیت صدا تو ولوم بالا برام خیلی مهمه
اگه میشه راهنمایی کنید

rozy_1500
19-10-2010, 00:24
استادان اینجا هستن
ولی من با تجربه کمی که دارم میگم تو که میخوای 200 تومن بدی مارک کدنس بگیر(دقیقا مدلش یادم نیست اگه مدلشو پیدا کردم حتما بهت میگم)
فقط این باند خیلی گرونه و یه جفتش نزدیک به 200 تومن میرسه اما مسلما به اندازه پولت بهت بازده میده! از نظر من واقعا عالین
اما اگه انقدر نخواستی پول بدی کنوود 718 هم از نظر من عالین
در ضمن حواست باشه 200 تومن پول باند کدنس میدی دیگه پول برا آمپ نداری

khalilpakbaz
19-10-2010, 03:41
سلام خدمت اساتید
میخوام یه سیستم ببندم موندم بین6975 و 718ex کدومشون بهترند؟؟؟؟
درضمن کیفیت صدا تو ولوم بالا برام خیلی مهمه
اگه میشه راهنمایی کنید

سلام

اگه کیفیت صدا براتون مهمه مخصوصا تو ولوم بالا بیخیال این 2 تا باند بشین که تو ولوم بالا کارشون خراب کردن صدا هست مخصوصا 6975 که استاد این کاره :8: . تو باندهای بیضی میتونید MTX 693 بگیرین که از نظر کیفیت یه سر و گردن از این 2 تا بالاتره. با تشکر

saman1367
19-10-2010, 08:43
آقا علی از خلیل جان پرسیدم در مورد آمپ rub4.600 میگه داغ میکنه بجز ایشونم یکی 2نفر دیگهم همین مشکل رو داشتن البته اوناهم به تنظیمات اصولی آمپشون شک دارن...
اونیم که میگفت که داغ و پروتکت نمیکنه, میگفت: خیلی آمپ با کیفیتی نیستا.. چه تو صدا چه ساخت
با این اوصاف موندم چکار کنم...
کسی نیست که این آمپ رو داشته باشه و اصولی تنظیمش کرده باشه؟ که بفمیم این داغ کردن و پروتکت که میگن ماله تنظیمه غلطه امپ دوستانه یا کلا" آمپش اینجوریه؟

omid_egh
19-10-2010, 09:13
موندم بین 6975 و 718کدومشو بردارم ؟
کیفیت صدا برام مهمه

من خودم 718 دارم صدای 6975 شنیدم میتونم بگم شفافیت صدا تو 718 کمی بهتره اما بیس تو 6975بالاتره چون مگنت بزرگتری داره اگه میخوای ساب ببندی دیگه سراغ 6975 نرو
باید باندی بگیری که شفافیت بالا و تفکیک صدای خوبی داشته باشه

cyber861
19-10-2010, 13:06
آقا علی از خلیل جان پرسیدم در مورد آمپ rub4.600 میگه داغ میکنه بجز ایشونم یکی 2نفر دیگهم همین مشکل رو داشتن البته اوناهم به تنظیمات اصولی آمپشون شک دارن...
اونیم که میگفت که داغ و پروتکت نمیکنه, میگفت: خیلی آمپ با کیفیتی نیستا.. چه تو صدا چه ساخت
با این اوصاف موندم چکار کنم...
کسی نیست که این آمپ رو داشته باشه و اصولی تنظیمش کرده باشه؟ که بفمیم این داغ کردن و پروتکت که میگن ماله تنظیمه غلطه امپ دوستانه یا کلا" آمپش اینجوریه؟
مشکل داغ کردن که همه آمپلی ها دارن!ولی پروتکت کردن کمتر دیده میشه!

مدل های 2008 به بعد سانداستریم دیگه کیفیت قبل رو ندارن.

من نمیدونم چرا به این بوشمن بدبخت کم لطفی میشه؟ دو مدلش رو من داشتم با اینکه قوی نبودن ولی خیلی خر بودن.البته شاید همه اینها به تنظیمات برگرده!
تا تنظیمات درست نباشه نمیشه به طور قطع گفت که ایراد از کجاست.

مثلا الان یک آمپلی سونی دارم.با اینکه داغ میکنه ولی گوشه شیطون کر(به قوله حمید خان چشش هم کور) مشکلی نداشتم.در صورتی که همه میگن فلانن و بهمان!

شما دقیقا اجزای سیستمت رو بگو شاید پیشنهاد بهتری بتونیم بدیم.:8:

saman1367
19-10-2010, 15:48
مشکل داغ کردن که همه آمپلی ها دارن!ولی پروتکت کردن کمتر دیده میشه!

مدل های 2008 به بعد سانداستریم دیگه کیفیت قبل رو ندارن.

من نمیدونم چرا به این بوشمن بدبخت کم لطفی میشه؟ دو مدلش رو من داشتم با اینکه قوی نبودن ولی خیلی خر بودن.البته شاید همه اینها به تنظیمات برگرده!
تا تنظیمات درست نباشه نمیشه به طور قطع گفت که ایراد از کجاست.

مثلا الان یک آمپلی سونی دارم.با اینکه داغ میکنه ولی گوشه شیطون کر(به قوله حمید خان چشش هم کور) مشکلی نداشتم.در صورتی که همه میگن فلانن و بهمان!

شما دقیقا اجزای سیستمت رو بگو شاید پیشنهاد بهتری بتونیم بدیم.:8:
آقا علی من یه آمپ 4کاناله میخوام که رو هر کانالش 80 RMS روی 4اهوم.ودر حالت برج 300وات RMS بده.این ارقام بیشترم شد عیب نداره ولی کمتر نشه!
داغ و پرو تکت هم نکنه و کار بکن باشه, قیمت هم در نهایت 170.000!!! میدونم خودم توقعم کمه!!!:20:
پخشم:7250
باند: 718EX
ساب: ؟؟ بستگی به آمپ داره...بهترین سابی که با 300وات rms بتونه راه بیفته
آمپ: فعلا" گیر همینیم..
یکی از دوستان آمپ 4.Soundstream TRA680 رو معرفی کرد که مشخصاتش با اون چیزی که من میخوام جور در میاد ولی قیمتشو نداد , و معلومم نیست راحت گیر بیاد..قیمت دقیق این آمپ رو دارید؟ و تو بازار موجود هست؟

Soundstream :: TRA680.4
NUMBER OF CHANNELS: 4
OUTPUT (WATTS):RMS @ 4 Ohms 85x4
RMS @ 2 Ohms 170x4
RMS Bridged @ 4 Ohms 340 x 2

cyber861
19-10-2010, 16:20
آقا علی من یه آمپ 4کاناله میخوام که رو هر کانالش 80 RMS روی 4اهوم.ودر حالت برج 300وات RMS بده.این ارقام بیشترم شد عیب نداره ولی کمتر نشه!
داغ و پرو تکت هم نکنه و کار بکن باشه, قیمت هم در نهایت 170.000!!! میدونم خودم توقعم کمه!!!:20:
پخشم:7250
باند: 718EX
ساب: ؟؟ بستگی به آمپ داره...بهترین سابی که با 300وات rms بتونه راه بیفته
آمپ: فعلا" گیر همینیم..
یکی از دوستان آمپ 4.Soundstream TRA680 رو معرفی کرد که مشخصاتش با اون چیزی که من میخوام جور در میاد ولی قیمتشو نداد , و معلومم نیست راحت گیر بیاد..قیمت دقیق این آمپ رو دارید؟ و تو بازار موجود هست؟

Soundstream :: TRA680.4
NUMBER OF CHANNELS: 4
OUTPUT (WATTS):RMS @ 4 Ohms 85x4
RMS @ 2 Ohms 170x4
RMS Bridged @ 4 Ohms 340 x 2

بنده این ودل رو جایی ندیدم.قیمت هم باید همون حدود 170 باشه.

یه پیشنهاد دیگه:
Boschmann XR-1000 2000W 4-Channel

Features:

Type: 4/3/2
RMS (4 Ohm) 4x100W / 2x350W
RMS Power (2 Ohm) 4x150W
Harmonic distortion (THD): <0.05%
Signal to noise ratio:> 100dB
Input Sensitivity: 0.2-6.0V
Lower band-pass filter (LPF): 50Hz-250Hz
Upper band-pass filter (HPF): 80Hz-1.2kHz
Dimensions: 248x59, 5x4200mm
Fuse: 2x40
Damping Factor: 200
Max power: 2000W

saman1367
19-10-2010, 16:50
بنده این ودل رو جایی ندیدم.قیمت هم باید همون حدود 170 باشه.

یه پیشنهاد دیگه:
Boschmann XR-1000 2000W 4-Channel

Features:

Type: 4/3/2
RMS (4 Ohm) 4x100W / 2x350W
RMS Power (2 Ohm) 4x150W
Harmonic distortion (THD): <0.05%
Signal to noise ratio:> 100dB
Input Sensitivity: 0.2-6.0V
Lower band-pass filter (LPF): 50Hz-250Hz
Upper band-pass filter (HPF): 80Hz-1.2kHz
Dimensions: 248x59, 5x4200mm
Fuse: 2x40
Damping Factor: 200
Max power: 2000W

اول از همه میخواستم همین بوشمن بگیرم , امکاناتش نصبت به قیمتش خیلی خوبه...بعد اومدم پستهای در ارتباط با آمپ بوشمنو خوندم هر کی داشته گفته آمپش رو به موته !! یا ضعیف عمل میکنه و غیره... برای همین پشیمون شدم از خریدش..
انگار شما شانس آوردی از این مارک , ما که شانس نداریم از هیچی!

Amir..H
19-10-2010, 18:01
سلام دوستان امپ 7541 اصلش کجایی ؟؟؟؟
خیلی واجبه زود جواب بدین:19:

khalilpakbaz
19-10-2010, 21:28
سلام دوستان امپ 7541 اصلش کجایی ؟؟؟؟
خیلی واجبه زود جواب بدین:19:

اصل شرکتش که آمریکایی هست ولی خوب واسه کاهش هزینه ها و ... تو چین داره تولید میشه

amirjet
19-10-2010, 21:57
سلام به همه سیس بازا.
برای 405 یه پخش و باند خوب تا 200 میخوام. میشه کمک کنید. پخشش میخوام پایونیر باشه.
باند هم هر چی باشه جز 718 و 6975!!!!!!

cyber861
19-10-2010, 22:28
اصل شرکتش که آمریکایی هست ولی خوب واسه کاهش هزینه ها و ... تو چین داره تولید میشه

انگار اینایی که من دیدم فیلییپینی بودن.:18:

سلام به همه سیس بازا.
برای 405 یه پخش و باند خوب تا 200 میخوام. میشه کمک کنید. پخشش میخوام پایونیر باشه.
باند هم هر چی باشه جز 718 و 6975!!!!!!

3250 پایونیر
693 ام تی ایکس

amirjet
19-10-2010, 22:58
.
3250 پایونیر
693 ام تی ایکس

به نظرت این باند صداش نسبت به 6975 کمتره یا بیشتره؟
کاشکی قیمت هم میدادی

Amir..H
19-10-2010, 23:18

انگار اینایی که من دیدم فیلییپینی بودن.:18:

امریکایی که نداره ولی یادم نیست دوستان میگفتن کره ای یا فیلییپینی(یا شایدم یه جای دیگه:31:) خوبه و داغ نمیکنه
شما نمیدونید کدومش خوبه؟؟؟؟؟(اخه چینیشم اومده میمخوام ببینم کدومش خوبه)

adib197
20-10-2010, 00:09
آمپلی:150-160
ساب:55-70
سیم:15-40

پایونیر آمپلی هاش به غیر از یکی دو مدل اصلا بکار نمیخورن.قیمت هم که توهمه!

آمپ رو پیدا نکردم مثل دوستمون saman1367 چی دیگه پیشنهاد میدین؟ باندهای جلو چی پیشنهاد به این سیستمی که گفتیم بگیرم اصلاً خوبه بگیرم یا نه؟ (پژو 405)

saman1367
20-10-2010, 10:09
آمپ رو پیدا نکردم مثل دوستمون saman1367 چی دیگه پیشنهاد میدین؟ باندهای جلو چی پیشنهاد به این سیستمی که گفتیم بگیرم اصلاً خوبه بگیرم یا نه؟ (پژو 405)
سلام جناب adib197 ,اگه عجله نداری نمایندگی فروش شرکت اسرا الکترونیک گفت در آینده میاریم..فعلا" تموم کرده بودن.
میتونی خودت زنگ بزنی و آمار درست تری بگیری که کی میارن.اینم شمارش021-66722937

آمپهایی4کاناله با امکاناته شبیه px4.580 میشه این مدلهارو نام برد:
Soundstream TRA680.4
infinity 7541aSoundstream PcX4.540

اگ میخواید 2تا باندم واسه جلو ببندید که دیگه کانالی واسه بستن ساب نمیمونه و 4تا کانالتون پر میشه...

چون سیستم شما شبیح سیستم منه منظورم باند و پخشه و نیازمون واسه آمپ یکیه لازم دونستم نظرمو بدم شاید بکارتون بیاد با عرض پوزش از اساتید و آقا علی...

mr-dion
20-10-2010, 10:20
سلام به همه اساتید
من یک م راهنمایی میخوام
من تازه یک پراید خریدم
500 گذاشتم کنار واسه سیستمش
شما شگه جای من بودین چه سیستمی جمع میکردین؟
دوست دارم همه نظرشون رو بگن
با تشکر

cyber861
20-10-2010, 12:22
به نظرت این باند صداش نسبت به 6975 کمتره یا بیشتره؟
کاشکی قیمت هم میدادی
کمتره
قیمت هم چون دو مدل داره که یکی 70 تومنه و دیگری 90

امریکایی که نداره ولی یادم نیست دوستان میگفتن کره ای یا فیلییپینی(یا شایدم یه جای دیگه:31:) خوبه و داغ نمیکنه
شما نمیدونید کدومش خوبه؟؟؟؟؟(اخه چینیشم اومده میمخوام ببینم کدومش خوبه)

احتمالا کره ای بوده .ولی محاله داغ نکنه!!

بالاخره باند میخواین یا کامپوننت؟

سلام به همه اساتید
من یک م راهنمایی میخوام
من تازه یک پراید خریدم
500 گذاشتم کنار واسه سیستمش
شما شگه جای من بودین چه سیستمی جمع میکردین؟
دوست دارم همه نظرشون رو بگن
با تشکر
شما باید تصمیم بگیری که میخوای بعدا ارتقا بدی یا نه؟

mr-dion
20-10-2010, 13:04
کمتره
قیمت هم چون دو مدل داره که یکی 70 تومنه و دیگری 90

بالاخره باند میخواین یا کامپوننت؟

شما باید تصمیم بگیری که میخوای بعدا ارتقا بدی یا نه؟
اره خوب بعدن دوباره ارتقاع میدم

cyber861
20-10-2010, 13:34
اره خوب بعدن دوباره ارتقاع میدم

خب اولا ببخشید که تبریک نگفتم!:31:ان شاءالله مبارکتون باشه!:20:

پخش:7250 قیمت 190
باند :ارت کوییک 693 قیمت 100
آمپلی :7204 کنوود قیمت 150
سیم:گیج 4 قیمت 15 تا 35
تخته:10
نصب:20

ساب و آمپ ساب هم بمونه برای بودجه بعدی:46:

mr-dion
20-10-2010, 13:50

قربونت برم عزیز
به نظرت اگه بخوام کل سیستم رو سونی جمع کنم
سونی در چه حده؟
یکم مقایسه کن سونی رو با پایونیر
با تشکر

omid lp
20-10-2010, 18:15
دوستان واسه 1073 چه امپی پیشنهاد میدین؟ 7541 خوبه ؟ قیمتاشم اگه بگین ممنون میشم.

cyber861
20-10-2010, 18:52
قربونت برم عزیز
به نظرت اگه بخوام کل سیستم رو سونی جمع کنم
سونی در چه حده؟
یکم مقایسه کن سونی رو با پایونیر
با تشکر

سونی نسبت به پولی که میدی امکانات کمتری میده!
پخش های زیره 200 تومنش اصلا تنظیمات و منوی خوبی نداره!
صدای پخشش یکم تیزه!
کلا من فقط با آمپلی سونی حال میکنم.اونم داغ میکنه!

دوستان واسه 1073 چه امپی پیشنهاد میدین؟ 7541 خوبه ؟ قیمتاشم اگه بگین ممنون میشم.
اونم خوبه

omid lp
20-10-2010, 19:06
قیمتش چنده ؟ امپ دیگه ای پیشنهاد میشه؟

Amir..H
20-10-2010, 20:01
قیمتش چنده ؟ امپ دیگه ای پیشنهاد میشه؟
160 یکم بالا,پایین

Amir..H
20-10-2010, 20:16

منظورم پروتکت کردن بود گلم.

cyber861
20-10-2010, 22:06
منظورم پروتکت کردن بود گلم.

وقتی پروتکت میکنه یعنی اینکه داره بهش فشار زیادتر از توانش میاد.
اگه چیزی میخوای پروتکت نکنه برو یه پریمیر 12000 بگیر.فکر کنم 4*120 هم میده.فقط یکم بزرگه:31:قیمتش هم 130 تومنه:5:

Amir..H
20-10-2010, 22:36
وقتی پروتکت میکنه یعنی اینکه داره بهش فشار زیادتر از توانش میاد.
اگه چیزی میخوای پروتکت نکنه برو یه پریمیر 12000 بگیر.فکر کنم 4*120 هم میده.فقط یکم بزرگه:31:قیمتش هم 130 تومنه:5:
میخوام از مارکهای معروف خرید کنم که هم کیفیت خوب هم قدرت مناسب داشته باشه
البته قیمتشم مناسب باشه:31:
اگه چیزی سراغ داری کمکم کن:42:

cyber861
21-10-2010, 00:48
میخوام از مارکهای معروف خرید کنم که هم کیفیت خوب هم قدرت مناسب داشته باشه
البته قیمتشم مناسب باشه:31:
اگه چیزی سراغ داری کمکم کن:42:
والا چی بگم .وقتی بودجه شما محدوده چه میشه کرد؟
راستی اینقدر سخت نگیرید.بالاخره هرچیزی یه معایبی داره!

الان من سونی GTR4A دارم.بهش زیاد فشار نمیارم.داغ میکنه ولی پروتکت تا حالا ازش ندیدم.2 تا باند ارت کوییک بهش وصله که دو تا 60 وات میده-1 سابه 3012 کنوود هم بهش بریج کردم.که داره 320 وات بهش میده!سابسونیک هم داره!
حالا پیشه هرکی بگی خوبه میگه جالب نیست.ولی من میگم نسبت به قیمتش خیلی خوبه!همه چی شانسیه و دیگه به استفاده آدم بستگی داره!

پس سعی کن خودت به نتیجه بررسی چون معلوم نیست چیزی که من به شما بگم خوب در بیاد.همین الان یه آمپلی 7541 دستمه که پوکیده و هر جا هم میبرم تعمیر نمیشه!تازه سری قدیم هم بوده!:41:

Amir..H
21-10-2010, 00:56
والا چی بگم .وقتی بودجه شما محدوده چه میشه کرد؟
راستی اینقدر سخت نگیرید.بالاخره هرچیزی یه معایبی داره!

الان من سونی GTR4A دارم.بهش زیاد فشار نمیارم.داغ میکنه ولی پروتکت تا حالا ازش ندیدم.2 تا باند ارت کوییک بهش وصله که دو تا 60 وات میده-1 سابه 3012 کنوود هم بهش بریج کردم.که داره 320 وات بهش میده!سابسونیک هم داره!
حالا پیشه هرکی بگی خوبه میگه جالب نیست.ولی من میگم نسبت به قیمتش خیلی خوبه!همه چی شانسیه و دیگه به استفاده آدم بستگی داره!

پس سعی کن خودت به نتیجه بررسی چون معلوم نیست چیزی که من به شما بگم خوب در بیاد.همین الان یه آمپلی 7541 دستمه که پوکیده و هر جا هم میبرم تعمیر نمیشه!تازه سری قدیم هم بوده!:41:
حالا شما مدل خاصی در نظر داری؟؟؟
یعنی یه امپ خوب 4 کاناله که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشه گیر نمیاد؟؟؟:41:

Amir..H
21-10-2010, 01:06
راستی پخشو امروز خریدم 7016 کنوود

khalilpakbaz
21-10-2010, 02:12
حالا شما مدل خاصی در نظر داری؟؟؟
یعنی یه امپ خوب 4 کاناله که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشه گیر نمیاد؟؟؟:41:

سلام

خوب ببینید همونطور که Cyber فرمودن نه آمپ بلکه هر چی که خرید میکنیم معایب خودشون رو هم دارن و البته اگه بودجه رو افزایش بدیم از معایب کاهش پیدا میکنه . اگه بودجتون بین 200 تا 220 بود میتونستید آمپ X41 کنوود بگیرین که آمپ خیلی خوبی هست ولی خوب قیمتش فکر کنم با بودجه شما یکی نیست.

cyber861
21-10-2010, 09:48
راستی پخشو امروز خریدم 7016 کنوود

مبارک باشه

صداش و تنظیماتش خوبه؟
قیمت؟
راستی این که 7016 نیست!:18:

من باشم یه سانداستریم بر میدارم.مدلش هم فرق نداره ولی با گارانتی اصلی.:5:

D r i v e r
21-10-2010, 14:53
آمپ 4 کانال درست و حسابی چی تو بازار هست الان؟
در حد 250 - 60 تومن
آمپ کانال زیاده
ولی چی بخری و چه قیمتیو از کجا و اصلی باشه یا نباشه و ... رو خدا میدونه
مثلا rub4.600 از سوند هست
قیمت ندارم ولی نباید آمپ بدی باشه
TnT2000 ارت هست
JBl و Alpine هم که 3 - 4 مدل درست و حسابی دارن که گرونن نسبتا
350 تومن و 400 تومن

mr-dion
21-10-2010, 15:47

اقا این سیستمی که گفتی صداش در چه حده؟ کیفیتش چی؟

cyber861
21-10-2010, 17:49
آمپ 4 کانال درست و حسابی چی تو بازار هست الان؟
در حد 250 - 60 تومن
آمپ کانال زیاده
ولی چی بخری و چه قیمتیو از کجا و اصلی باشه یا نباشه و ... رو خدا میدونه
مثلا rub4.600 از سوند هست
قیمت ندارم ولی نباید آمپ بدی باشه
TnT2000 ارت هست
JBl و Alpine هم که 3 - 4 مدل درست و حسابی دارن که گرونن نسبتا
350 تومن و 400 تومن
سلام امیرخان
اینا هست:

Power Acoustik STAX2300/4
Kicker 08ZX650.4
JBL GTO1004

اقا این سیستمی که گفتی صداش در چه حده؟ کیفیتش چی؟

کیفیت و همه چیزش خوبه.فقط ساب و آمپ ساب میمونه که بعدا اضافه کنید که عالی بشه!

saman1367
22-10-2010, 00:00
سلام و درور بر دوستان
آمپ rub4.600 قیمت 135.000 شرکت اسرا الکترونیک داره میده که الانم تو انبار موجود دارن..
این جور که من تحقیق کردم و از اونایی که داشتن پرسیدم آمپ زیاد تعریفی نیست. از معایبش میشه گفت: داغ کردن خوراکشه ! اون قدرت واقعی رو که رو مشخصاتش هست نمیده.. بعضی هام که میگفتن پرو تکت میکنه که راست دروغش, گردن خودشونه..

سری های روبیکانrub و پیکاسو(px,pcx,pca) تقریبا شبیه همدیگن. کیفیت ساخت بالایی ندارن.
سری تارانتولا (tx,trx,tra) که بسته به سال تولید اسمشون فرق می کنه کیفیت ساخت خوبی دارن سری های tra و trx کیفیت قابل قبولی دارن. می شه گفت از نظر کیفیت با آمپ های آلپاین رقابت می کنن (با قیمت خیلی پایین تر) . شما در بهترین شرایط حداقل 10-15 % افت قدرت رو دارین چون این وات های اعلامی اکثرا روی 14.4 ولت و شرایط آرمانی اندازه گیری می شه.

این ثمره تحقیق من در مورد مدلهای ساند استریم بود که گفتم اینجا بیان کنم شاید بکار دوستان بیاد...
من خودم این مدل چشممو گرفته--->TRX4.640
راستی اینم 2مدلم از آمپهای 4کاناله ساند که الان شرکت اسرا موجود داره با مشخصاتش میزارم..
Soundstream STL4.500 + DTR4.500

RMS Power Rating:

· 4 ohms: 80 watts x 4 chan.

· 2 ohms: 125 watts x 4 chan.

· Bridged, 4 ohms: 250 watts x 2 chan.

کارایی این 2مدل مثل همه..موفق باشید.

amirjet
22-10-2010, 00:17
سلام. به نظرتون jbl p963 قدرتش از 6975 یا 718 بیشتره؟
الان قینتش چنده؟ از گجا بگیرم تو تهران که مطمئن باشه؟ در ضمن rms این باند چنده.؟؟

saman1367
22-10-2010, 01:00
الان قینتش چنده؟ از گجا بگیرم تو تهران که مطمئن باشه؟ در ضمن rms این باند چنده.؟؟
با اجازه پیشکسوتها..
بله میشه گفت بهتره..
چون 6975 که دیگه اصلیش نیست این جدیدا میگن زیاد تعریفی نیست, من صدای مدل اصلیش رو تو ماشین بچها گوش دادم که بانده با کیفیتیه ولی تو ولوم بالا صداش تیز میشه که رو مخه!
718ٍEX بهتر از 718 معمولیه یجورایی عیبهای 718 معولی در مدل ای ایکس بر طرف شده ,مثل همون تیزیه صداش ولی بازم صداش تیزه!! ولی بیسش حرف نداره !خودم دارمش
jbl963 مثل gbl953 هستش هرکی داشته تعریف کرده با این تفاوت که 963 2اهمی هست و دستت تو انتخاب آمپ برای این باند بازتره..
اینم مشخصاتش:
6x 9" 3-way Power Series Car Speakers 330W, 110W RMS, Tweeter level control, 2 ohms impedance
قیمتش 140.000ت
این اطلاعات من بود در مورد این باند , حالا دوستان خودشون این مدل رو دارن و بیشتر راهنمایی میکنند

Amir..H
22-10-2010, 02:24
مبارک باشه

صداش و تنظیماتش خوبه؟
قیمت؟
راستی این که 7016 نیست!:18:

من باشم یه سانداستریم بر میدارم.مدلش هم فرق نداره ولی با گارانتی اصلی.:5:

این عکسو از سایت کنوود انگلیس گذاشتم(اسم مدلش تو اروپا فرق میکنه )
ولی این همون 7016
البته مدل 8016 هم وجود داره که عین همینه فقط بلوتوث داره.

---------- Post added at 04:24 AM ---------- Previous post was at 04:22 AM ----------

از 6975 جدید و این 718 حتمآ بهتره
قیمتشم تو تهران 1 هفته پیش 135 تومن بود

Amir..H
22-10-2010, 02:30
سلام

خوب ببینید همونطور که Cyber فرمودن نه آمپ بلکه هر چی که خرید میکنیم معایب خودشون رو هم دارن و البته اگه بودجه رو افزایش بدیم از معایب کاهش پیدا میکنه . اگه بودجتون بین 200 تا 220 بود میتونستید آمپ X41 کنوود بگیرین که آمپ خیلی خوبی هست ولی خوب قیمتش فکر کنم با بودجه شما یکی نیست.

من این امپو 300 قیمت داشتم:18:
شما مطمینی؟؟؟؟
من تا 200 حاظرم برای یه امپ 4 کاناله بدم(امپ که کیفیت و قدرت خوبی داشته باشه)
که بتونه هم صدای باندامو (p963) در بیاره هم از پس ساب 3012 بر بیاد

cyber861
22-10-2010, 10:33
من این امپو 300 قیمت داشتم:18:
شما مطمینی؟؟؟؟
من تا 200 حاظرم برای یه امپ 4 کاناله بدم(امپ که کیفیت و قدرت خوبی داشته باشه)
که بتونه هم صدای باندامو (p963) در بیاره هم از پس ساب 3012 بر بیاد

الان اینجور که دوستان میگن ساند دیگه کیفیت قبل رو نداره!ولی یه سری ها میگن پاوراکوستیک رو همون شرکت تولید میکنه و کیفیت خوبی داره.قیمتاش هم واقعا عالیه.

زنگ بزن ببین چیزی پیدا میکنی؟فکر کنم تا 200 تومن چیزه خوبی گیرت بیاد.
اگه مدلی که به امیرخان پیشنهاد کردم رو پیدا کنید که خیلی قویه!

mr-dion
22-10-2010, 15:07
کدوم بهتره؟

Pioneer DEH-7250SD

Pioneer DEH-P7150UB

cyber861
22-10-2010, 15:33
کدوم بهتره؟

Pioneer DEH-7250SD

Pioneer DEH-P7150UB

تقریبا یکیه.فقط رنگ دموی یخی داره و 2 تا باند اکولایزر بیشتر داره 7150!

بیشتر سلیقه ای!

در ضمن 7250 رم میخوره که اون نمیخوره!

sAeEd_kHaAn
22-10-2010, 15:54

قابل مقايسه نيستن باند p963 يه سرو گردن بالاتره از اون 2 تا من چند روز پيش گرفتم 129 تومن و خوبيش اينه 2 اوهمه با امپ ارزون اون 2تا رو ميكنه تو جيب بقلش :31:

کدوم بهتره؟

Pioneer DEH-7250SD

Pioneer DEH-P7150UB

مسلما 7150 پنل برقي - دمو يخي و ريموتش هم جوي استيك داره :31: در كل يكم حرفه اي تر هست نسبت به 7250

amirjet
22-10-2010, 17:27
مرسی از کمکتون.
میشه یه آمپ خوب و ارزون واسه این باند معرفی کنید؟

sari-1369
22-10-2010, 17:48
سلام دوستان .

من یه سمند EF7 گرفتم . پخشش فابریکی ( فک کنم موج نیکان ) فلش خوره . فقط این بانداش فک کنم خیلی مزخرفه .

حالا از دوستان یه راهنمایی میخوام و اینکه اگر بخوام با 40 ، 50 تومن یه صدای خوب داشته باشم ، شدنیه ؟ چه باندی بندازم بهتره ؟ قیمت چقدر ؟

saman1367
22-10-2010, 20:13
سلام دوستان .

من یه سمند EF7 گرفتم . پخشش فابریکی ( فک کنم موج نیکان ) فلش خوره . فقط این بانداش فک کنم خیلی مزخرفه .

حالا از دوستان یه راهنمایی میخوام و اینکه اگر بخوام با 40 ، 50 تومن یه صدای خوب داشته باشم ، شدنیه ؟ چه باندی بندازم بهتره ؟ قیمت چقدر ؟
سلام جناب sari-1369
ماشینتون مبارک باشه, موتور EF7 موتور بسیار خوبیه, ما رفتیم سمند با این موتور بگیریم که ایرانخودرو گفت فعلا" دیگه با این موتور پایه گازسوز تحویل نمیدم :41:
خوب بریم سر باند: باند تو رنج قیمت 40-50 چیزی مد نظر ندارم که حرفی برای گفتن داشته باشه ,اگه کمی صبر کنی و بودجه تون رو بالا ببرید و یه جفت باند MTX 693 بگیری پشیمون نمیشی باند کیفیتی هست که بدون آمپلی هم میتونید از صداش لذت ببرید
قیمت این باند 70ت, البته الان قیمتها کمی بالا رفته..
اگه تو همون رنج قیمت میخواید و نمیخواید بیشتر هزینه کنید این مدل از ساندرو میتونید انتخواب کنید
Sound Stream LS.692 قیمت 50.000
میتونید از اینجا خریداری کنید بزنگید ببینید تو انبار موجود داره یا نه..

sAeEd_kHaAn
22-10-2010, 21:10
مرسی از کمکتون.
میشه یه آمپ خوب و ارزون واسه این باند معرفی کنید؟

از امپ هاي ساند استريم استفاده كن

pca2.260
lw2.240
xta2.240

به ترتيب از بالا هركودومو كه پيدا كني مناسبن فيمت هم دور و بره 80 تومن
من خودم يكي از همينا رو برميدارم به دليل كم بود بوجه متاسفانه :31:

MILIN3M
22-10-2010, 22:39
سر چراغ قرمز ولوم رو 50 زمین لرزه ای بود برا خودش یکی زد به شیشه یه پسر گدا 12 ساله...گفت صداش کمه بلندگو بیارم برات....دیگه اینها گیر نداده بود که به یاری خدا.....

saman1367
22-10-2010, 22:51
سر چراغ قرمز ولوم رو 50 زمین لرزه ای بود برا خودش یکی زد به شیشه یه پسر گدا 12 ساله...گفت صداش کمه بلندگو بیارم برات....دیگه اینها گیر نداده بود که به یاری خدا.....
آقاا داری حال میکنی با سیستمتااا:31::8:یه فیلمی از صدای سیستمت بگیر ببینیم چی در اومده ماهام از صداش لذت ببریم:8:

amirjet
22-10-2010, 23:15
از امپ هاي ساند استريم استفاده كن

pca2.260
lw2.240
xta2.240

به ترتيب از بالا هركودومو كه پيدا كني مناسبن فيمت هم دور و بره 80 تومن
من خودم يكي از همينا رو برميدارم به دليل كم بود بوجه متاسفانه :31:

برای پخش هم 5150 مد نظرمه.به نظرت خوبه؟
این باند jbl رو توی تهران از کجا میشه گیر آورد"؟

cyber861
23-10-2010, 01:03

آمپلیتون چی بود؟
گین رو چقدر باز کردی؟

گوشاتو به فنا ندی داداش؟حالا گوره بابای پلیس!!:41:

اگه گیر بیاری واقعا چیزه خوبیه!

Amir..H
23-10-2010, 02:09
بر و بچ سیستم باز دیگه بی خیال ما شدید ها؟؟؟؟؟:13:
نمیخواید به ما یه امپ 4 کاناله خوب معرفی کنید؟؟؟؟؟

sari-1369
23-10-2010, 08:07
سلام جناب sari-1369
ماشینتون مبارک باشه, موتور EF7 موتور بسیار خوبیه, ما رفتیم سمند با این موتور بگیریم که ایرانخودرو گفت فعلا" دیگه با این موتور پایه گازسوز تحویل نمیدم :41:
خوب بریم سر باند: باند تو رنج قیمت 40-50 چیزی مد نظر ندارم که حرفی برای گفتن داشته باشه ,اگه کمی صبر کنی و بودجه تون رو بالا ببرید و یه جفت باند MTX 693 بگیری پشیمون نمیشی باند کیفیتی هست که بدون آمپلی هم میتونید از صداش لذت ببرید
قیمت این باند 70ت, البته الان قیمتها کمی بالا رفته..
اگه تو همون رنج قیمت میخواید و نمیخواید بیشتر هزینه کنید این مدل از ساندرو میتونید انتخواب کنید
Sound Stream LS.692 قیمت 50.000
میتونید از اینجا خریداری کنید بزنگید ببینید تو انبار موجود داره یا نه..

سلام دوباره .

ممنون
راستشو بخوای اون موقع که ما رفتیم هم ثبت نام نمیکردن برای دوگانه سوزش ، ولی یکی از آشنا ها نمایندگی داره ، اون خودش پیگیر شد و یدونه ردیف کرد واسمون :10:

فقط یه سوال واسم پیش اومده ، اینکه پخش چقدر تو صدا تاثیر داره ؟

مثلا با همین پخش فابریکی ، اون باند ها خروجی خوبی میدن ؟ ( همون MTX 693 )

یه سوال دیگه اینکه این 20 تومن اختلاف قیمت تاثیرش محسوسه ؟ :8:

hamidR15
23-10-2010, 08:52
سلام امير جان
نه بابا من يكي كه خيلي دنبال يه امپ درست و حسابي هستم برات،ولي با بودجه پائئين ميخوام گير بيارم كه:41:
اون آمپ ساند هم تو فرومهاي خارجي چيز ديگه اي ميگن!!ولي خب حتما دوستان تست كردن و نظر دادن.نميدونم. پاور آكوستيك هم همانطور كه دوستمون گفت بد نيست،من خودم 2400DB رو دارم.البته به پاي آمپهاي برند دار نميرسه ولي تو قيمت خودش بد نيست.

سلام دوباره .

فقط یه سوال واسم پیش اومده ، اینکه پخش چقدر تو صدا تاثیر داره ؟

مثلا با همین پخش فابریکی ، اون باند ها خروجی خوبی میدن ؟ ( همون MTX 693 )

یه سوال دیگه اینکه این 20 تومن اختلاف قیمت تاثیرش محسوسه ؟ :8:
مسلمه كه پخش خوب بسيار تو صدا موثره.مخصوصا اگر DAC 24Bit واقعي باشه،مثل p80 كه از
Ic Burr Brown
شركت زيمنس استفاده ميكنه و واقعا كيفيت پخش بالائي داره.:46:

sAeEd_kHaAn
23-10-2010, 08:54

فكر نكنم 5150 گير بياد 5250 اومده جاش كه من با ظاهرش حال نكردم اگه گيرت نيومد 7250 بگير خودم 7150 ميخوام اما قيمتش وحشتناك رفته بالا اينجا ( 260 تومن ) شايد منم 7250 بگيرم
شمارشو برات ميفرستم بزنگ اگه موجود داشته باشه واست ميفرسته

sAeEd_kHaAn
23-10-2010, 09:59
من نميدونم تا صحبت از باند ميشه يا 718 يا 6975 مگه فقط همين 2 تا باند هست ؟ تا وقتي برند هاي معتبر تر هستن و باند هاي خوش صداتر كه تو همه رنج قيمت هم باند دارن infinity - jbl - mtx

saman1367
23-10-2010, 15:59

آقا آمپهای 4کاناله سانداستریم مدلهای زیادی برای انتخاب داره..
اینکه میگیم این مدلهای جدید از کیفیت ساخت خوبی بر خوردار نیست منظورمون در مقایسه با آمپهای سری قبله نه اینکه کلا" بد باشن شاید تو اون قیمتی که شما میخواین بهتیرن گزینه هم باشه.. به قول آقا علی بستگی به خودت داره که چه جوری میخوای ازش نگهداری کنی..

اینم چند مدل از آمپهای 4 کاناله ساند:
روی 4اهوم هر کانال 100 وات یا بیشتر میدن:
TRx4.880
TRx.640
TR500
PX4.760
PX4.580
RUB4.680--->قیمت 135.000

روی 4اهوم هر کانال 80 وات:
PCX4.540
STL4.500
DTR4.500
LW4.620
بهترین قیمتو به نظرم شرکت اسراالکترونیک بهتون میده.. حالا اگه دوستان جایی بهتر سراغ دارن معرفی کنن ماهم استفاده کنیم..زنگ بزن ببین کدوم این مدلها با بودجه شما همخوانی داره..موفق باشید

D r i v e r
23-10-2010, 16:41
آقا آمپهای 4کاناله سانداستریم مدلهای زیادی برای انتخاب داره..
اینکه میگیم این مدلهای جدید از کیفیت ساخت خوبی بر خوردار نیست منظورمون در مقایسه با آمپهای سری قبله نه اینکه کلا" بد باشن شاید تو اون قیمتی که شما میخواین بهتیرن گزینه هم باشه.. به قول آقا علی بستگی به خودت داره که چه جوری میخوای ازش نگهداری کنی..

اینم چند مدل از آمپهای 4 کاناله ساند:
روی 4اهوم هر کانال 100 وات یا بیشتر میدن:
TRx4.880
TRx.640
TR500
PX4.760
PX4.580
RUB4.680--->قیمت 135.000

روی 4اهوم هر کانال 80 وات:
PCX4.540
STL4.500
DTR4.500
LW4.620
بهترین قیمتو به نظرم شرکت اسراالکترونیک بهتون میده.. حالا اگه دوستان جایی بهتر سراغ دارن معرفی کنن ماهم استفاده کنیم..زنگ بزن ببین کدوم این مدلها با بودجه شما همخوانی داره..موفق باشید
خیلی های اینا توی بازار موجود نیستن یا خیلی کمیابن
تعداد دیگه هم که خیلی بی کیفیت هستن
تعدادی هم که خیلی گرون :(
من که فعلا تصمیم دارم یه X41 کنوود بگیرم
به نظر آمپ خوبی میاد

MILIN3M
23-10-2010, 18:18
آمپلیتون چی بود؟
گین رو چقدر باز کردی؟

گوشاتو به فنا ندی داداش؟حالا گوره بابای پلیس!!:41:

!
امپ 8105 کنوود بود ..گین هم فک کنم 0.3 هستش...............گوش به یه جایی رفت مخم داره سوت میکشه:31:

saman1367
23-10-2010, 18:28
خیلی های اینا توی بازار موجود نیستن یا خیلی کمیابن
تعداد دیگه هم که خیلی بی کیفیت هستن
تعدادی هم که خیلی گرون :(
من که فعلا تصمیم دارم یه X41 کنوود بگیرم
به نظر آمپ خوبی میاد

آقا امیر میشه مشخصات این آمپ رو بزارید؟ الان قیمتش چنده؟
مشخصاتش تو سایت کنوود هم نبود..

babak_gww
23-10-2010, 21:06
تا 500 تومن میشه چه غلطی کرد رو 405؟
بیس میخوام ها :27:

cyber861
23-10-2010, 22:18
تا 500 تومن میشه چه غلطی کرد رو 405؟
بیس میخوام ها :27:
با پخش یا بدون پخش؟:5:

esi222
23-10-2010, 22:54
سلام
7250 ریموت کنترل مگه نداره؟:23:

cyber861
23-10-2010, 23:16
سلام
7250 ریموت کنترل مگه نداره؟:23:

تو عکسش نیست.ولی داره:31:

esi222
23-10-2010, 23:55
تو عکسش نیست.ولی داره:31:

ممنون منم بخاطر همین پرسیدم آخه چطور ممکنه ،گفتم نکنه...
توسای پایونییرشاپ حتی بهش اشاره هم نشده.(شاید چون واسه 7250 مزیت حساب نمیشه)
راستی یه سوال کنترل اینترفیس سیمی چیه؟
تفاوت 7 باند اکولایزر با 5 باند چیه(همون حالت صداهای POP,ROCK,.... ایناست؟)
ممنون که جواب میدی:11:

Amir..H
24-10-2010, 00:13
آقا امیر میشه مشخصات این آمپ رو بزارید؟ الان قیمتش چنده؟
مشخصاتش تو سایت کنوود هم نبود..

4 تا 100 وات روی 4 اهم, 2 تا 300 وات روی بریج
4تا150 وات روی 2 اهم
,1200w max power
250 تومنم قیمت داره(اگه ارزون تر بود میخریدمش)

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

ممنون منم بخاطر همین پرسیدم آخه چطور ممکنه ،گفتم نکنه...
توسای پایونییرشاپ حتی بهش اشاره هم نشده.(شاید چون واسه 7250 مزیت حساب نمیشه)
راستی یه سوال کنترل اینترفیس سیمی چیه؟
تفاوت 7 باند اکولایزر با 5 باند چیه(همون حالت صداهای POP,ROCK,.... ایناست؟)
ممنون که جواب میدی:11:
تعداد باند اکولایزر تعداد پارامترهایی هست که قابل تنظیمه
معیار خیلی مهمی نیست
حتمآ میخوای از پایونیر پخش بخری؟؟؟

D r i v e r
24-10-2010, 00:17
4 تا 100 وات روی 4 اهم, 2 تا 300 وات روی بریج
4تا150 وات روی 2 اهم
,1200w max power
250 تومنم قیمت داره(اگه ارزون تر بود میخریدمش)

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

معیار خیلی مهمی نیست
جدی 250 تومن؟
روی 220 اینا حساب کرده بودم :13:
آخه 30 تومنم 30 تومنه :31:
امیر جان
T2000w4 از ارت هم هست
در موردش تحقیق کن یه خورده ببین چی میگن در موردش
اگه اینطور باشه به نظر 7541 اینفینیتی بهترین گزینست
فقط یه مشکلی هست
آدم واقعا با شک باید این آمپ رو بخره اینقدر که گفتن تقلبیش زیاد شده :(

khalilpakbaz
24-10-2010, 00:24
سلام

منم بودجم رو جمع کردم که یه آمپ 7541 اینفینیتی بگیرم ولی همه میگن تقلبیش خیلی زیاد شده :41: و الان نمیدونم چی کار کنم؟
کسی اینجا نمیتونه فرق بین تقلبی و اصل این آمپ رو بگه؟

Amir..H
24-10-2010, 00:44
سلام

منم بودجم رو جمع کردم که یه آمپ 7541 اینفینیتی بگیرم ولی همه میگن تقلبیش خیلی زیاد شده :41: و الان نمیدونم چی کار کنم؟
کسی اینجا نمیتونه فرق بین تقلبی و اصل این آمپ رو بگه؟

کلآ این امپ دیگه گیر نمیاد(البته تو نمایندگی)شاید مغازه ها داشته باشن
البته این سایتم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همین امروز زنگ زدم مال کازرونه قیمتم گفت 200
به جاش 475 اومده که خیلی ضعیف تره با قیمت 175

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

جدی 250 تومن؟
روی 220 اینا حساب کرده بودم :13:
آخه 30 تومنم 30 تومنه :31:
امیر جان
T2000w4 از ارت هم هست
در موردش تحقیق کن یه خورده ببین چی میگن در موردش
اگه اینطور باشه به نظر 7541 اینفینیتی بهترین گزینست
فقط یه مشکلی هست
آدم واقعا با شک باید این آمپ رو بخره اینقدر که گفتن تقلبیش زیاد شده :(
اره امیر جان همین امروز زنگ زدم پرسیدم البته موجود نداشت میگفت این قیمت قبله
میگت سری جدید که براش بیاد شاید قیمتش بالا ,پایین بشه

cyber861
24-10-2010, 01:29
البته این سایتم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

اره امیر جان همین امروز زنگ زدم پرسیدم البته موجود نداشت میگفت این قیمت قبله
میگت سری جدید که براش بیاد شاید قیمتش بالا ,پایین بشه
بچه ها رو پاوراکوستیک هم حساب کنید.کیفیت رو با تنظیم خوب میشه بهش رسید.
همون اکولایزر های پخش (هر چی بیشتر باشه بهتره)خیلی میتونه تو کیفیت تاثیر داشته باشه!اینقدر مته به خشخاش نذارید!:41:
این آمپلی ها فقط تو رنج فرکانسی فرق دارن و کیفیت ساخت.که گوشه هر کسی (بستگی به حساسیت)یک رنجه فرکانسی خاص رو بیشتر نمیشنوه.در مورد کیفیت هم Alpine ,j.b.l,ناکوموچی و آیدیوسان و DLS سرآمد هستن.هر چه درصد استفاده از طلا و نقره شون بالاتر میره قیمت هم تصاعدی بالا میره.پس نتیجه اخلاقی اینه که به جیبتون نگاه کنید و خرید کنید.:8:

khalilpakbaz
24-10-2010, 03:10

اینم از شانس ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا که یه چیزی چشمون رو گرفت و بودجش رو ردیف کرده بودیم که بخریم دیگه تموم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تو مغازه ای این 7541 رو گیر آوردم از کجا بفهمم اصله؟؟ باید ساخت کجا باشه ؟

این مدل 475 مشخصات کاملش چیه؟؟

esi222
24-10-2010, 10:36
معیار خیلی مهمی نیست

طبق تحقیقاتو نتیجه گیری با انجمن 7250 رو انتخاب کردم.چطور؟ مگه گزینه بهتری سراغ داری شما؟
راستی جواب این سوالمو نمیدین:
ریموت کنترل سیمی(اینترفیس) چیه؟
ممنون

D r i v e r
24-10-2010, 11:29
طبق تحقیقاتو نتیجه گیری با انجمن 7250 رو انتخاب کردم.چطور؟ مگه گزینه بهتری سراغ داری شما؟
ممنون
چون توی پخش های کنوود هم چیز های خیلی خوبی پیدا میشه ;)
کنترل سیمی یا همون اینترفیس هم نمیدونم چطور بگم
داخل 206 ها و زانتیا ها حتما نشستی
البته فکر میکنم تیپ 2 ها اینتر فیس ندارن
مثلا توی 206 یه چیزی مثل دسته راهنما به جعبه فرمون وصله که باهاش آهنگ عوض میکنن ، صدا رو بالا پایین میکنن و ...
به اون میگن اینتر فیس
بعضی پخش ها قابلیت اتصال به اینتر فیس رو دارن
بعضی ها ندارن
مثلا 6050 نداره ولی 7150 داره

nima1111
24-10-2010, 12:18
يك سوال امپهاي هستند كه 3 اهم خروجي داشته باشند؟؟؟؟
و اگر كسي اينجا مهندس الكترونيك هست چطور ميشه خروجي ضبط رو كه 4 اهم هست به 3 اهم تبديل كرد ؟؟؟؟چه وسايلي ميخواد؟؟
ممنون

saman1367
24-10-2010, 12:53
سلام
دوستان یه جا تو تهران پیدا کردم آمپلی x41 رو 225.000 قیمت داده..کسی اگه میخواد بگیره پم بده شمارشو بدم..موفق باشید

esi222
24-10-2010, 15:42
چون توی پخش های کنوود هم چیز های خیلی خوبی پیدا میشه ;)
کنترل سیمی یا همون اینترفیس هم نمیدونم چطور بگم
داخل 206 ها و زانتیا ها حتما نشستی
البته فکر میکنم تیپ 2 ها اینتر فیس ندارن
مثلا توی 206 یه چیزی مثل دسته راهنما به جعبه فرمون وصله که باهاش آهنگ عوض میکنن ، صدا رو بالا پایین میکنن و ...
به اون میگن اینتر فیس
بعضی پخش ها قابلیت اتصال به اینتر فیس رو دارن
بعضی ها ندارن
مثلا 6050 نداره ولی 7150 داره

ممنون کاملا متوجه شدم.
حالا یه سوال دیگه پایونییر اصل یا تقلبی داره اصلا اصلش کجاییه؟
ازکجا بخرم مطمئنه هم از لحاظ قیمت(خوب باشه) هم جنسش (اگه تقلبی هم هستش) ؟ (اگه میشه این قسمت رو پی اخ بدین ممنون میشم):11:

amirjet
24-10-2010, 17:22
فكر نكنم 5150 گير بياد 5250 اومده جاش كه من با ظاهرش حال نكردم اگه گيرت نيومد 7250 بگير خودم 7150 ميخوام اما قيمتش وحشتناك رفته بالا اينجا ( 260 تومن ) شايد منم 7250 بگيرم
شمارشو برات ميفرستم بزنگ اگه موجود داشته باشه واست ميفرسته

260 هزار تومن؟ واو.:41:
من 190 تا 200 الان دارم واسه پخش چی بگیرم؟یعنی هیچ جوره با این بودجه نمیتونم از پشت شهرداری 7250 بگیرم؟آخه توی pioneershop زده بود 188 تومن!!!!

sAeEd_kHaAn
24-10-2010, 17:51
من 190 تا 200 الان دارم واسه پخش چی بگیرم؟یعنی هیچ جوره با این بودجه نمیتونم از پشت شهرداری 7250 بگیرم؟آخه توی pioneershop زده بود 188 تومن!!!!

من شهرستانم اينجا قيمتا رفته بالا 7250 حدود 220 تومنه اگه تهران بتوني كمتر پيدا كني

Amir..H
24-10-2010, 18:01
اینم از شانس ما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا که یه چیزی چشمون رو گرفت و بودجش رو ردیف کرده بودیم که بخریم دیگه تموم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تو مغازه ای این 7541 رو گیر آوردم از کجا بفهمم اصله؟؟ باید ساخت کجا باشه ؟

این مدل 475 مشخصات کاملش چیه؟؟
Reference Series Class AB 4-Channel Amplifier
RMS Power Rating:

4 ohms: 75 watts x 4 chan.
2 ohms: 90 watts x 4 chan.
Bridged, 4 ohms: 180 watts x 2 chan.

Max power output: 117 watts x 4 chan.
MOSFET power supply
LED power and protection indicators
Tuned Bass EQ (0-6 dB bass boost at 50 Hz)
IMS inputs allows connection to other Infinity expansion products
Gold-plated preamp RCA outputs
DC, overheat, over or under voltage, and short circuit amplifier protection
Gold-plated RCA level inputs
Variable high-pass filter (32-320 Hz, 12 dB/octave)
Variable low-pass filter (32-320 Hz, 12 dB/octave)
CEA-2006 compliant amplifier
Frequency response: 20-20000 Hz
Efficiency: 85 dB
Dimensions: 14-3/4"L x 9"W x 2-11/16H

ممنون

ممنون کاملا متوجه شدم.
ازکجا بخرم مطمئنه هم از لحاظ قیمت(خوب باشه) هم جنسش (اگه تقلبی هم هستش) ؟ (اگه میشه این قسمت رو پی اخ بدین ممنون میشم):11:
من خودم تو این رنج قیمت 7016 کنوود رو انتخاب کردم اینم لینک مشخصاتش(البته اسمش تو اروپا فرق میکنه)

esi222
24-10-2010, 18:05

خوب اگه 200 داری دیگه به چی شک داری منم دنبال یه پخش هستم که تا اینجا یه این نتیجه رسیدم 7250 چیز خوبیه به قیمت 190تومن.
شما 200 داری تو سایت هم زده 188 اونوقت با این بودجه(200تومن) نمیتونی 7250 بگیری:18: (7250=188تومن<200تومن):20:

esi222
24-10-2010, 18:12
من خودم تو این رنج قیمت 7016 کنوود رو انتخاب کردم اینم لینک مشخصاتش(البته اسمش تو اروپا فرق میکنه)

اینم گزینه خوبیه اما شاید یه ایرادی که داشته باشه اینه که کار کردن باهاش (مثلا پیدا کردن یه آهنگ خاص) یخورده سخته(بخاطر یه دکمه Menu و دیگر هیچ... درسته Fav داره اما بازم سخته تقریبا)

Amir..H
24-10-2010, 18:29
اینم گزینه خوبیه اما شاید یه ایرادی که داشته باشه اینه که کار کردن باهاش (مثلا پیدا کردن یه آهنگ خاص) یخورده سخته(بخاطر یه دکمه Menu و دیگر هیچ... درسته Fav داره اما بازم سخته تقریبا)
به نظرم این معیار خیلی مهمی نیست
البته من موقع خرید 7016 رو با 7150 پایونیر مقایسه کردم
که به نظرم کنوود سر تر اومد(البته 7150 خوشگل تر از 7016 هست)

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

کسی تو تهران جایی سراغ نداره که 7541 داشته باشه(قیمت مناسب)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

esi222
24-10-2010, 18:51
البته من موقع خرید 7016 رو با 7150 پایونیر مقایسه کردم
که به نظرم کنوود سر تر اومد(البته 7150 خوشگل تر از 7016 هست) [/B]

میشه دلیل اینکه سرتر اومد رو بگی شاید منم نظرم برگشت(آخه هنوز نخریدمش)

hamidR15
24-10-2010, 19:39
ممنون کاملا متوجه شدم.
گارانتي اصلي پايونير به نام پايونيران ميباشد.دوستان اگر از برند پايونير كسي محصولي بخواد من در خدمت هستم.البته تو PM

amirjet
24-10-2010, 22:57
خوب اگه 200 داری دیگه به چی شک داری منم دنبال یه پخش هستم که تا اینجا یه این نتیجه رسیدم 7250 چیز خوبیه به قیمت 190تومن.
شما 200 داری تو سایت هم زده 188 اونوقت با این بودجه(200تومن) نمیتونی 7250 بگیری:18: (7250=188تومن<200تومن):20:
آقا من الان رفتم یه جا میداد 212 یه جا میداد 210 که با پول نصب البته(من زیاد وارد نیستم نمیدونم چقدر پول نصب میگیرن)
ولی اون که 212 میداد فاکتور خریدشو نشون داد از نمایندگی پایونیر خریده.
گفتش که گارانتی خیلی مهمه. در ضمن گفت پشت شهرداری بری تو پاچت میکنن.
بهش هم گفتم یه جا زده بود 188 یه حرف قشنگ زد گفت هیچ ارزونی ای بی حکمت نیست!!!!
------
الان به نظرتون از همین 212 تومنیه برم بگیرم؟؟؟

saman1367
25-10-2010, 00:00
آقا من الان رفتم یه جا میداد 212 یه جا میداد 210 که با پول نصب البته(من زیاد وارد نیستم نمیدونم چقدر پول نصب میگیرن)
ولی اون که 212 میداد فاکتور خریدشو نشون داد از نمایندگی پایونیر خریده.
گفتش که گارانتی خیلی مهمه. در ضمن گفت پشت شهرداری بری تو پاچت میکنن.
بهش هم گفتم یه جا زده بود 188 یه حرف قشنگ زد گفت هیچ ارزونی ای بی حکمت نیست!!!!
------
الان به نظرتون از همین 212 تومنیه برم بگیرم؟؟؟
من موندم تو کار این جماعت!
خودتون میبینید اینجا pioneershop.ir داره7250 رو 188.000ت با گارانتی میده , بعد میخواید برید سوخت مصرف کنید برید تا اون بازار همین دستگاه رو با مبلغ بیشتر بگیرید؟!! این چه کاریه آخه:41: بعد پخشی که با گارانتی پایونیران( نشانه اصل بودن کالا)هست تضمین شدست چه حکمتی میتونه داشته باشه!
از همین سایت بخرید فوقش با 5ت هزینه پست میشه193.000ت , بعد پخش میاد در خونتون بدون هیچ دردسری!
باید بگم من از این سایت خرید کردم..قیمتش مناسبه حالا باز تصمیم با شماست..موفق باشید.

amirjet
25-10-2010, 00:19
من موندم تو کار این جماعت!.

دایی چرا خودتو عصبانی میکنی خوب؟:41:

saman1367
25-10-2010, 00:40
دایی چرا خودتو عصبانی میکنی خوب؟:41:
امیر جان شما میان اینجا تا با مشورت دوستان چه در زمینه انتخاب محصول و چه قیمت اجناس بهترین انخاب رو داشته باشی..
از اینکه میبینم حرف فروشندهایی رو گوش میکنی که فقط میخوان جنسشون بفروش برسه و انصاف کافی تو راهنمایی ندارن اصلا" خوشایند نیست, ما دوست داریم شما ضرر نکنی.همین.:11:

esi222
25-10-2010, 00:46
منم کاملا با آقا سامان موافقم چه کاریه آخه بری از جای دیگه گرونتر بخری

jebraiil
25-10-2010, 09:07
سلام به همه یه سوال داشتم چه جوری میشه اصل یا فرع بودن باند 6975 پایونیر رو تشخیص داد؟:41::41:

hamidR15
25-10-2010, 09:32
سلام
اين سايت پايونير شاپ قيمتهاش ماله قبل هستش،بيشتر اجناس رو هم نداره.مثلا P80RSII قيمتش الان خيلي بيشتره:18:تازه اگر كسي داشته باشه.البته من هرچي بخواهيد ميگيرم براتون،مشكلي نيست:46:

sAeEd_kHaAn
25-10-2010, 10:36
به به تا وقتي اقا حميد گل هست ديگه فكر جاي ديگه رو نكنيد بچه ها
اقا حميد 7250 و 7150 چند ؟

nima1111
25-10-2010, 18:33
يك سوال.امپهاي هستند كه 3 اهم خروجي داشته باشند؟؟؟؟
و اگر كسي اينجا مهندس الكترونيك هست چطور ميشه خروجي ضبط رو كه 4 اهم هست به 3 اهم تبديل كرد ؟؟؟؟چه وسايلي ميخواد؟؟
ممنون
كسي نيست؟؟؟؟؟؟كمككك

hamidR15
26-10-2010, 15:54
به به تا وقتي اقا حميد گل هست ديگه فكر جاي ديگه رو نكنيد بچه ها
اقا حميد 7250 و 7150 چند ؟
سلام
شما لطف داري سعيد جان
گفته بودم كه تو PM قيمت بخواهيد گلم:11:راستش من نه فروشندم نه مغازه دار،قبلا هم گفتم شغلم چيه،نميخوام جو علمي اين قسمت رو به جو بازار تغيير بدم.فقط و فقط هم دوست دارم بتونم بستري رو آماده كنم تا دوستان به جنس اصلي با قيمت مناسب ،گارانتي معتبر و از همه مهمتر قطعات اورجينال دست پيدا كنند.
امروز پيش نماينده فروش پايونير بودم و بحث اون فروشگاه اينترتي رو كردم،فقط ميتونم اين رو بهتون بگم،واقعا متاسفم براي برخي از فروشندگان سيستم هاي صوتي.طرف ميگفت يه كامپ رو فروخته بود به همكار حدود 270 تومن،طرف به مصرف كننده ميداده 500 تومن:18::18::18:.بيشتر وارد جزعيات نميشم.
يه خبر خوب ديگه بعد از برند pioneer براتون دارم.
دوستان اگر كسي از برندهاي:JBL-Infinity-Clarion-Hertz هم دستگاه يا محصولي رو بخواد من ميتونم براش با قيمت مناسب تهيه كنم.
سعيد جان تو PM قيمتها رو براتون ارسال ميكنم.
فقط يه نكته اي رو با عرض شرمندگي بگم خدممتون،دوستان شهرستاني دقت بفرمايند كه هزينه حمل به شهرستان مقصد به عهده اين دوستان ميباشد:11:
در خدمتم.

hamidR15
26-10-2010, 16:05
كسي نيست؟؟؟؟؟؟كمككك
دوست عزيز وقتي آمپلي فايري روي لود 2 اهم استيبل باشه،خب 3 اهم رو هم ثاپورت ميكنه ديگه.:46:تمامي آمپليهاي موجود 3 اهم رو ثاپورت ميكنن.:8:

hamidR15
31-10-2010, 18:30
با سلام خدمت دوستان گل
دوستاني كه به خاطر كمبود بودجه نميتوانستند براي خريد آمپلي فاير هزينه نمايند به گوش باشند:19:با توجه به ورود اسپيكرهاي 2 اهمي كه ظاهرا روز به روز داره زياد تر هم ميشه ،شركتهاي توليد كننده پخش اتوموبيل مانند پايونير براي اينكه بتوان اسپيكرهاي 2 اهمي رو بدون اينكه مشكلي براش بوجود بياد و به پخش متصل نمود،تغيراتي تو طراحي مدارها و ماسفتها ايجاد نمودند كه اين مشكل رو به طور كامل رفع نموده.يعني امپدانس رو از 4 اهم به 2 اهم (2-8 اهم)تقليل دادند.پس ديگه مشكلي براي امپدانس مچينگ بين اسپيكر 2 اهي و پخش نميمونه.:46:
البته اين فقط براي اون عده از دوستان هست كه دنبال يه قدرت كافي براي سيستمشون هستند،وگرنه اگر بخواهيد اسپيكرهاتون با توان 80 وات RMS به بالا كامل درايو بشن بايد حتما از امپلي فاي قدرت بهره ببريد.
راستي قابليت بريج رو هم تو پخشها گنجاندند و روي خروجي اسپيكر ميتونيد 70 وات RMS رو تجربه نمائيد.

salar_aziz
31-10-2010, 23:24
سلام آقا حمید
چون گفتی به قیمت واسمون فراهم می کنی چندتا سوال دارم با اجازت
قیمت پخش پایونییر 1250 و 3250 چنده؟(زیر 100 تومن پخش مناسب برای 718ex چیه که یه آمپ هم اضافه کنم بهش؟)
قیمت آمپ کنوود 5203 چنده؟
718ex چنده؟

ممنونم

red_love_persian
01-11-2010, 00:06
دوستان عزیز یه سوال فنی که از بین این 2 حالت کدام بهتر است....(قیمت اهمیتی نداره و فقط کیفیت مهم است)

1.استفاده از باند بیضی و قطع کردن بیس و استفاده از ساب
2.استفاده از باند بیضی و قطع نکردن بیس باند و استقاده از ساب
3.استفاده از میدرنج و ساب

مرسی از راهنمایی همه دوستان......:40::10::40:

hamidR15
01-11-2010, 14:31
سلام آقا حمید
چون گفتی به قیمت واسمون فراهم می کنی چندتا سوال دارم با اجازت
قیمت پخش پایونییر 1250 و 3250 چنده؟(زیر 100 تومن پخش مناسب برای 718ex چیه که یه آمپ هم اضافه کنم بهش؟)
قیمت آمپ کنوود 5203 چنده؟
718ex چنده؟

ممنونم
سلام سالارخان،خيلي سالاري:46:
1250MP رو ميتونم برات 84 تومن بگيرم با گارانتي پايونيران
3250UB رو هم 127 تومن
البته مدل 1350Mp كه مدل جديد 1250هست هم بزودي پخش ميشه. اون هم حدود 77 تومن.(البته قيمتش دقيق نيست)
در مورد كن وود من فعلا آشنا ندارم،شرمنده.:11:
اگر بخواهي بيشتر هزينه كني از برند كلاريون،پخش CZ200A هست با گارانتي اصلي شركت سماراد كيش.اين هم لينكش براي مطالعه بيشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدكامپوننت كلاريون سري E مدل SRE1721S كه بدون نياز به آمپلي فاير مورد استفاده قرار ميگيره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدكامپوننت بيضي سري P مدل SRP6920M

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداسپيكر بيضي از سري Q مدل SRQ6932R با توجه به پارامترهاي اين اسپيكر و توانائيهاش و با توجه به تقلبي شدن 718 ميتونه جايگزين خوبي باشه.ضمنا اين اسپيكر استانداد CEA رو هم كسب كرده.:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدلهاي متنوع ديگري هم هست كه اگر دوستان مورد خاصي رو در نظر داشته باشند ميتونم در خدمتتون باشم.
راستي يادم رفت،اگر در زمينه خريد هر سوالي داشتيد تو pm بپرسيد ممنون ميشم.

رضا صادقی
01-11-2010, 14:47
سلام
حميد جان به نظرت من كه ميخوام 130 تومن بدم 6975 v2 يه جفت كامپ نذارم پيش اين 6975 هاي خودم؟؟؟ تركيب صدا خراب ميشه؟؟؟؟

hamidR15
01-11-2010, 19:54
سلام
حميد جان به نظرت من كه ميخوام 130 تومن بدم 6975 v2 يه جفت كامپ نذارم پيش اين 6975 هاي خودم؟؟؟ تركيب صدا خراب ميشه؟؟؟؟
سلام رضا جان
يه پيشنهاد جديد برات دارم.نميخواد بري 130 بدي براي V2 به نظرم همين كلاريون كه تو پست قبلي معرفي كردم رو بگير،بعدا ميگي خدا پدرش رو بيامرزه.چون تازه داره جا باز ميكنه هنوز قيمتهاش پائينه،هيچ كجا هم نميتوني با اين قيمت پيدا كني.مدل SRQ6932R.برو مشخصاتش رو ببين،
در مورد كامپ،بهتره اگر عقب داري بيضي ميبندي كامپوننت رو جلو ببندي.چون تفكيك كامپ بيشتره و با كواكسيلها شايد خوب مچ نشه.
من تا به حال تو هيچ فروم خارجي نديدم كه كواكسيل رو با كامپ كنار هم ببندند:41:

hamidR15
01-11-2010, 20:13
دوستان عزیز یه سوال فنی که از بین این 2 حالت کدام بهتر است....(قیمت اهمیتی نداره و فقط کیفیت مهم است)

1.استفاده از باند بیضی و قطع کردن بیس و استفاده از ساب
2.استفاده از باند بیضی و قطع نکردن بیس باند و استقاده از ساب
3.استفاده از میدرنج و ساب

مرسی از راهنمایی همه دوستان......:40::10::40:
سلام
دوست عزيز هر اسپيكري يه دامنه خاصي رو تو سيستم صوتي خودرو پوشش ميده.براي رسيدن به بهترين كيفيت شما بايد همه دامنه 20000-20 هرتز رو داشته باشي(البته تو عمل بين 18000-30 هرتز هستش) پس بايد همه اسپيكرها كار خودشون رو انجام بدن.
ساب بايد Low Bass توليد كنه
ووفر بيضي بايد Bass و Mid Bass بزنه
ميدرنج كه اسمش معلومه
ووفر كامپوننت بيشتر Mid Bass و Mid Range اجرا ميكنه
تيوتر هم فركانسهاي بالا رو بايد به گوش برسونه.
پس همه اسپيكرها بايد كار خودشون رو انجام بدن تا خلاء فركانسي نداشته باشيد.

hamidR15
02-11-2010, 17:05
سلام رضا جان
يه پيشنهاد جديد برات دارم.نميخواد بري 130 بدي براي V2 به نظرم همين كلاريون كه تو پست قبلي معرفي كردم رو بگير،بعدا ميگي خدا پدرش رو بيامرزه.چون تازه داره جا باز ميكنه هنوز قيمتهاش پائينه،هيچ كجا هم نميتوني با اين قيمت پيدا كني.مدل SRQ6932R.برو مشخصاتش رو ببين،
در مورد كامپ،بهتره اگر عقب داري بيضي ميبندي كامپوننت رو جلو ببندي.چون تفكيك كامپ بيشتره و با كواكسيلها شايد خوب مچ نشه.
من تا به حال تو هيچ فروم خارجي نديدم كه كواكسيل رو با كامپ كنار هم ببندند:41:
سلام رضا جان
دير جنبيدي، تموم شد متاسفانه.حيف شد:41:،نسبت به قيمتش اسپيكرخيلي خوبي بود.

ReZa DN
03-11-2010, 12:53
سلام دوستان
دوستم ماشینشو عوض کرده بعد من سیستمش که رو ماشین قبلی انداخته بود خریدم البته فکر کنم مفت حالا میخواستم قیمتشو بدونم
ایناست

ساب پایونییر TS-w308F
باند پایونییر TS-a6993s
امپ تورنادو 3300 وات

ضبط هم مانیتور دار مارشال me-3655

به نظرتون چند میارزه اینا؟؟؟؟؟؟؟7 یا 8 ماه هم بیشتر کار نکرده

بعد میخوام رو 206 بندازم خوب میشه بنظرتون؟ بعد باند 206 خودم jbl953 هستش باند خودم بهتره یا این پایونییر؟؟البته باند خودم 3 سال کارکرده!

hamidR15
03-11-2010, 16:35
سلام دوستان
دوستم ماشینشو عوض کرده بعد من سیستمش که رو ماشین قبلی انداخته بود خریدم البته فکر کنم مفت حالا میخواستم قیمتشو بدونم
ایناست

ساب پایونییر TS-w308F
باند پایونییر TS-a6993s
امپ تورنادو 3300 وات

ضبط هم مانیتور دار مارشال me-3655

به نظرتون چند میارزه اینا؟؟؟؟؟؟؟7 یا 8 ماه هم بیشتر کار نکرده

بعد میخوام رو 206 بندازم خوب میشه بنظرتون؟ بعد باند 206 خودم jbl953 هستش باند خودم بهتره یا این پایونییر؟؟البته باند خودم 3 سال کارکرده!
سلام
قيمت فروش آكبند ساب 308 52 تومن
اسپيكر 6993s فكر كنم 73 تومن
بقيه رو هم نميدونم.
P953 رو داري با پايونير مقايسه ميكني!!!!!!:18:پس تو اين مدت چي گوش ميدادي؟اگر درست نگهداري كني ازش 10 برات ميكوبه پسر.راستي بدون آمپ ازش صداگرفتي؟

sAeEd_kHaAn
03-11-2010, 20:49
سلام حميد جان
امپ TRX2.320 گير مياد الان ؟ و حدود قيمتش چنده ؟

ReZa DN
03-11-2010, 20:53
سلام
قيمت فروش آكبند ساب 308 52 تومن
اسپيكر 6993s فكر كنم 73 تومن
بقيه رو هم نميدونم.
P953 رو داري با پايونير مقايسه ميكني!!!!!!:18:پس تو اين مدت چي گوش ميدادي؟اگر درست نگهداري كني ازش 10 برات ميكوبه پسر.راستي بدون آمپ ازش صداگرفتي؟

من کلا 180 گرفتم ازش که فکر کنم خیلی خوب گرفتم:21: خودش میگفت 600 داده واسشون البته آدم لارجیه!

والا از 953 خیلی راضیم موقعه ای که 405 داشتیم با آمپ خیلی خیلی عالی بود صداش اما از موقعه ای که 206 گرفتیم آمپ رو فروختم صداش افت کرده اما بازم خوبه .حالام که این سیستم رو گرفتم از دوستم میخواستم ببینم باند و بردارم یا باشه که اینجور که معلومه باند خودم خیلی بهتره:27:

cyber861
03-11-2010, 23:53
واقعا اصلا نمیشه جی بی ال رو با پایونیر مقایسه کرد.جی بی ال خیلی صدایه قشنگی داره.اصلا اذیت نمیکنه!

khalilpakbaz
04-11-2010, 01:01
سلام

حمید جان این آمپ ساند استریم مدل TX 4.560 پیدا میشه؟؟ قیمتش چنده؟

saman1367
04-11-2010, 07:32
سلام

سلام خلیل جان , آقا اگه این مدل رو با قیمت خوب پیدا کردی یه خبری هم به ما بده..
من نمایندگی اصلی ساند و با چنتا زیر مجموعه هاش تماس گرفتم , همشون میگفتن سری Tarantula تموم کردن و بجاش
dtr4.500 150.000t
stl4.500 135.000t
rub4.600 135.000t
موجوده..یه جا فقط گفت ،TRX4.640 داره که اونم 220.000ت قیمت داد که آدم با این مبلغ همون x41 بگیره خیالش راحت تره..
البته وقتی گیر 3 پیچ دادم به نمایندگی اصلی یه چیزایی ازش در اومد..! گفت تا 1ماه دیگه سری های دیگه وارد میکنیم ولی با مارک چینی :18:, میگفت همون محصولات هست فقط برای راحت وارد شدن مارک چین میخوره حالا قضیه چیه خدا میدونه!
خلاصه بی خبرمون نزار..بدروود

omid lp
04-11-2010, 17:52
stl2.560 قیمتش چنده ؟ گیر مید ؟

x000x
05-11-2010, 01:10
یه سیستم میخوام ببندم که فقط بیسه با کیفیت بزنه
ماشین پیکان
ضبط پایونیر 4250 خریدم
میخوام رو تخته عقب 4 تا کنوود 718 ببندم و یه ساب
و دو تا ساب باکس تو صندوق عقب
نمیخوام خرجم هم زیاد بشه با حداقل خرج بهترین و قویترین بیس رو میخوام
سوالات :
1- پیشنهاد باند بهتری دارید به جای کنوود ؟
2- پیشنهادتون راجب مارک و مدل سه تا سابی که باید ببندم چیه ؟ (یکی رو تاقچه و دو تا باکس)
3- چه آمپلی برا باندام ببندم که خیلی خوب جواب بدن ؟
4- چه آمپلی برا سه تا ساب میشه بست که بازم خیلی خوب جواب بده
5- چطور میتونم مطمئن باشم که جنسایی که خریدم اصلی هستن و تقلبی نیستن ( آخه میخوام چند روز دیگه برم طرفای بندرعباس اونجا میخوام خرید کنم)
لطفا حدود قیمت هر کدومو هم بگید و سعی کنید چیز گرون پیشنهاد ندید
ممنون میشم که کامل و واضح توضیح بدید
ببخشید یکم طولانی شد ولی یکم عجله داشتم

hamed malekpour
05-11-2010, 12:10
یه راهنمایی می خواهم من دیروز یه ماشین دیدم که ظبط داشت که وقتی ماشین را خاموش می کرد ظبط بیرون می یامد واسم ظبط پایونر بود اگه کسی اطلاعاتی در مود این ظبط داره به من بگه ممنون+قیمتش؟

marvel_malayer
05-11-2010, 18:07
سلام
میخاستم بدونم نظرتون راجع به این باند چیه

Pioneer TS-D1720C

و یا

Dragster DS-632.1

mohamad reza_2010
05-11-2010, 20:58
سلام به تمامی بروبکس سیستم باز مخصوصا داش حمید گل
دادا راستیش من یه 6050 دارم با یه جفت 6975 اصلو یه جفت تیوتر میخوام آمپ و ساب بگیرم چی بگیرم فقط بیس میخوام قیمت تا 250 راه دارم یادت نره فقط بیس میخوام عزیز جان

x000x
05-11-2010, 21:38
بازم سلام
میخوام یه سیستم ببندم با مشخصات زیر :
4 تا کنوود 718 و یه ساب رو تاقچه
قصد ارتقاع هم ندارم
1- چه آمپلی رو پیشنهاد میدید ؟
2- آیا کیفیت خروجی صدای ضبط 2250 با 4250 برای این سیستم فرق مهمی با هم میکنن ؟
چون نمیخوام خرجم زیاد بشه
درضمن بگم که نمیخوام یه سیستم حرفه ای داشته باشم فقط بیس خوب و قوی میخوام
باکس هم نمیتونم بزارم تو صندوق
چطور میتونم مطمئن باشم که جنسایی که خریدم اصلی هستن و تقلبی نیستن ( آخه میخوام چند روز دیگه برم طرفای بندرعباس اونجا میخوام خرید کنم)

x000x
05-11-2010, 22:53
با سلام
میخوام این سیستم رو ببندم :
4 تا کننود 718 و یه ساب رو تاقچه
ضبط رو پایونیر 2250 ببندم میتونه خوب سیستم رو جواب بده ؟
چه ساب و آمپلی پیشنهاد میدید ؟
یه آمپلی باشه که ساب و چهار تا 718 رو راحت ساپورت کنه
و یه سابی باشه که بیس خیلی خوب و قوی داشته باشه
امکان استفاده از باکس رو هم ندارم
و نمیخوام زیاد هزینه کنم
ارزونترین چیزایی که ممکنه رو پیشنهاد بدید
و یه سوال دیگه :
چطور میتونم جنس اصلی و معتبر بخرم آخه میخوام یه سر برم طرفای بندرعباس از اونجا خرید کنم

hamidR15
06-11-2010, 09:38
سلام حميد جان
امپ TRX2.320 گير مياد الان ؟ و حدود قيمتش چنده ؟

سلام
متاسفانه از محصولات ساند خبر ندارم:11:

من کلا 180 گرفتم ازش که فکر کنم خیلی خوب گرفتم:21: خودش میگفت 600 داده واسشون البته آدم لارجیه!

والا از 953 خیلی راضیم موقعه ای که 405 داشتیم با آمپ خیلی خیلی عالی بود صداش اما از موقعه ای که 206 گرفتیم آمپ رو فروختم صداش افت کرده اما بازم خوبه .حالام که این سیستم رو گرفتم از دوستم میخواستم ببینم باند و بردارم یا باشه که اینجور که معلومه باند خودم خیلی بهتره:27:
180 خيلي خوب گرفتي،مبارك باشه.حتما باند خودت بهتر و سر تره،شك نكن.:41:

سلام

شرمنده،نميدونم.

یه راهنمایی می خواهم من دیروز یه ماشین دیدم که ظبط داشت که وقتی ماشین را خاموش می کرد ظبط بیرون می یامد واسم ظبط پایونر بود اگه کسی اطلاعاتی در مود این ظبط داره به من بگه ممنون+قیمتش؟
منظورتون از اينكه ظبط(پخش صحيح تره:46:)همون پنل هستش؟به صورت برقي باز و بسته ميشد؟

بازم سلام
میخوام یه سیستم ببندم با مشخصات زیر :
4 تا کنوود 718 و یه ساب رو تاقچه
قصد ارتقاع هم ندارم
1- چه آمپلی رو پیشنهاد میدید ؟
2- آیا کیفیت خروجی صدای ضبط 2250 با 4250 برای این سیستم فرق مهمی با هم میکنن ؟
چون نمیخوام خرجم زیاد بشه
درضمن بگم که نمیخوام یه سیستم حرفه ای داشته باشم فقط بیس خوب و قوی میخوام
باکس هم نمیتونم بزارم تو صندوق
چطور میتونم مطمئن باشم که جنسایی که خریدم اصلی هستن و تقلبی نیستن ( آخه میخوام چند روز دیگه برم طرفای بندرعباس اونجا میخوام خرید کنم)
سلام
1-كن وود KAC-X5D با گاراتيه نت الكتريك
2-خير تفاوتي تو DAC ندارن.فقط تفاوتها تو امكاناتشون ،مثل اكولايزرو خروجي Pre Out وDisply ,...... هستش.
3-جنست رو با گارانتي اصلي بخر،مثلا كن وود رو كه خدمتت گفتم.

سلام به تمامی بروبکس سیستم باز مخصوصا داش حمید گل
دادا راستیش من یه 6050 دارم با یه جفت 6975 اصلو یه جفت تیوتر میخوام آمپ و ساب بگیرم چی بگیرم فقط بیس میخوام قیمت تا 250 راه دارم یادت نره فقط بیس میخوام عزیز جان
1-آمپ كن وود KAS-X4D
2-ساب هم JBL GTO 1214
البته قيمت كمي ميره بالا اگر بخواهي قيمت دقيقش رو برات ميگيرم.اگر بخواهي بايد زودتر بگي بگم از شركت بيارن
پك برق و RCA فيوز و نصب رو هم بايد به هزينتون اضافه كني

saman1367
06-11-2010, 11:32
با سلام
میخوام این سیستم رو ببندم :
4 تا کننود 718 و یه ساب رو تاقچه
ضبط رو پایونیر 2250 ببندم میتونه خوب سیستم رو جواب بده ؟
چه ساب و آمپلی پیشنهاد میدید ؟
یه آمپلی باشه که ساب و چهار تا 718 رو راحت ساپورت کنه
و یه سابی باشه که بیس خیلی خوب و قوی داشته باشه
امکان استفاده از باکس رو هم ندارم
و نمیخوام زیاد هزینه کنم
ارزونترین چیزایی که ممکنه رو پیشنهاد بدید
و یه سوال دیگه :
چطور میتونم جنس اصلی و معتبر بخرم آخه میخوام یه سر برم طرفای بندرعباس از اونجا خرید کنم

سلام
شما تا چقد میخواید هزینه کنید برای سیستمتون؟ سقف قیمتتون رو بگید بهتر میشه در مورد پخش , باند,آمپ راهنمایی کرد..

بعد اینکه میخواید محصولات رو از بندرعباس خریداری کنید باید بگم سخت در اشتباهید..من ساکنه بندر عباس هستم و اینجا قیمتها حدود 30تا 40ت بیشتر از تهران یا اصفهان هست و تنوع محصولات بسیار کم و بیشتر اجناس گارانتی ندارند و نمیشه رو اصل بودنشون حساب باز کرد...
اگه از محصولات پایونر میخواید مثل پخش, آقا حمید میتونن لطف کنند که محصولات اصل رو با قیمت مناسب براتون تهیه کنند .. موفق باشید

mohamad reza_2010
06-11-2010, 13:39
داداش قربونت اینارو قیمتش رو تک تک میدی بهم بعد اصلو فرع هم دارن اینا در ضمن پک سیم چی مناسبه که دچار نویز و افت جریان نشه

babak_gww
06-11-2010, 14:09
سلام خدمت دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما از سیستم و این جور چیزا سر در نمیاریم فقط موزیک 320 kbps گوش می‌کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می‌خوا م رو ماشین سیستم نصب کنم :

- پخش حتماً ورودی AUX، پورت USB و Bluetooth داشته باشه ( خودم piooner دوست دارم)
- صدای باند‌ها شفاف باشه، کمیت واسم مهمه ... کیفیت واسم مهمتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌
- یه ساب هم می‌خوام که به بهبود صدا کمک کنه، نه اینکه شیشه بلرزونه ... خالا اگرم لرزوند دستش درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- یه آمپ هم با قدرت خوب که دیگه در جریان نیستم، آمپ خوب باید چی باشه و چی کار کنه

قیمتی هم که مد نظرم برای کل این قطعات هست، حدود 500 تومنه

اگه قیمت تک تک رو بدین ممنون میشم
همچنین هزینه نصب

x000x
06-11-2010, 14:26
آقا تو رو خدا یکی راهنمایی کنه
پخشم پایونر 2250 هست
چهار تا 718 میخوام ببندم با یه ساب رو تاقچه
فقط بیس قوی میخوام فقط بیس
1-چه مدل 718 بگیرم که اصلی و قدرتش بالا باشه (رنگ کارتون ؟ ، چند وات؟ ، چه گارانتی ، یا ...)
2-چه سابی بگیرم که بهترین بیس رو رو تاقچه بهم بده (لطفا یه مدل قدرتمند بگید با وات بالا)
3-چه آمپلی بگیرم که بتونه راحت راحت ساب و باندام رو با بیشترین ولوم پشتیبانی کنه ؟
حدود قیمت هر کدوم رو هم بگید
و اینکه یه مدلی باشه که تو بازار گیر بیاد نه که 6 ماه بگرم تا پیدا بشه
لطفا ارزونترین چیزایی که وجود دارن رو پیشنهاد بدید ، نمیخوام خرجم زیاد بشه (هزینه هر چی بشه میکنم ولی هر چی کمتر بهتر)
ممنون و متشکر

x000x
06-11-2010, 21:46
اساتید گرامی فقط بیس میخوام قوی و با کیفیت
یعنی میخوام ضبطو (pioneer 2250) تا 62 هم که ولوم دادم سیستم با قدرت و کیفیت تمام بیس بزنه
جای 4 تا باند و یه ساب هم دادم رو تخته عقب بریدن
نظر خودم برا باندا 4 تا کنوود 718 هست (ولی نمیدونم چه نوع 718 ، آخه مثل اینکه چند نمونه مختلف 718 وجود داره)
لطفا یه ساب با وات بالا و فوق العاده قوی تو بیس زدن پیشنهاد بدید که تا سقف 100 تومن باشه و تو بازار راحت گیر بیاد
و یه آمپلی که تا ولوم آخر ، باندا و ساب رو راحت ساپورت کنه (اینم تا مرز 100 تومن و تو بازار راحت گیر بیاد )
خیلی خیلی خیلی بابت راهنماییاتون ممنونم

saman1367
07-11-2010, 00:31
اساتید گرامی فقط بیس میخوام قوی و با کیفیت
یعنی میخوام ضبطو (pioneer 2250) تا 62 هم که ولوم دادم سیستم با قدرت و کیفیت تمام بیس بزنه
جای 4 تا باند و یه ساب هم دادم رو تخته عقب بریدن
نظر خودم برا باندا 4 تا کنوود 718 هست (ولی نمیدونم چه نوع 718 ، آخه مثل اینکه چند نمونه مختلف 718 وجود داره)
لطفا یه ساب با وات بالا و فوق العاده قوی تو بیس زدن پیشنهاد بدید که تا سقف 100 تومن باشه و تو بازار راحت گیر بیاد
و یه آمپلی که تا ولوم آخر ، باندا و ساب رو راحت ساپورت کنه (اینم تا مرز 100 تومن و تو بازار راحت گیر بیاد )
خیلی خیلی خیلی بابت راهنماییاتون ممنونم

سلام
دوست گرامی بستن ساب رویه تاقچه اصلا" توصیه نمیشه چون در این حالت ساب شما بازدهی زیادی نداره به قول دوستان 25% بازدهی بیشتر نمیده که فکر نکنم شمارو راضی کنه..
باند 718 2مدل هست..718 معمولی و 718 ای ایکس که در 718EX عیبهای 718 معمولی برطرف شده و 718معمولی 300 وات هست و مدل ای ایکس 400 وات..محصولات کنوود رو با گارانتی نت الکترونیک نشانه اصل بودن کالاست تهیه کنید ..قیمت 718 ای ایکس 90.000ت میباشد.

آمپلی 4 کاناله ایکه که از مارکا معتبر باشه با این قیمت گیرتون نمیاد.. آمپ 4کاناله ساند مدل
stl4.500
rub4.600
اولی بهتر از دومی هست..
به قیمت 135.000ت و اگر بتونید بیشتر هزینه کنید dtr4.500 به قیمت 150.000ت بگیرید بهتره..
و اینکه صدا بخواد در ولومهای بالا خراب نشه بستگی به تنظیمات درست آمپ و پخش و سیم کشی اصولی سیستم شما داره..
برای ساب هم باید یه آمپ جدا بگیرید یا اینکه 1جفت از باندارو کم کنید و بجاش یه ساب ببندید ...
این نظر من بود,دوستان هم هستند و میتونن بیشتر کمکتون کنند ...موفق باشید

saman1367
07-11-2010, 01:10
سلام خدمت دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما از سیستم و این جور چیزا سر در نمیاریم فقط موزیک 320 kbps گوش می‌کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می‌خوا م رو ماشین سیستم نصب کنم :

- پخش حتماً ورودی AUX، پورت USB و Bluetooth داشته باشه ( خودم piooner دوست دارم)
- صدای باند‌ها شفاف باشه، کمیت واسم مهمه ... کیفیت واسم مهمتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌
- یه ساب هم می‌خوام که به بهبود صدا کمک کنه، نه اینکه شیشه بلرزونه ... خالا اگرم لرزوند دستش درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- یه آمپ هم با قدرت خوب که دیگه در جریان نیستم، آمپ خوب باید چی باشه و چی کار کنه

قیمتی هم که مد نظرم برای کل این قطعات هست، حدود 500 تومنه

اگه قیمت تک تک رو بدین ممنون میشم
همچنین هزینه نصب

سلام
پخشهای Bluetooth دار قیمتاشون کمی بالاست و با بودجه شما سازگار نیست..!

1- یه آمپلی 4کاناله از کنوود مدل x4 به قیمت 230.000
2- باند MTX693 دورورا 80.000 باید باشه
3- ساب 3012 کنوود 60.000
خوب 130ت موند برای پخش ! که میشه
Pioneer DEH-P4150UB رو ورداشت دور ورا 140.000 اینم امکاناتش:
مارک : پایونیر
مدل : DVH-P4150UB
خروجی 50*4 وات - Hi Volt 3 RCA pre
3باند اکولایزر پارامتریک
دارای ورودی AUX از جلو دستگاه
ورودی USB از پشت دستگاه بواسطه کابل
قابلیت نصب ریموت کنترل سیمی (اینترفیس)
گارانتی:پایونیران

واسه پخش Bluetooth دار حداقل باید حول حوش 250.000ت هزینه کنید مثلDEH-P7050BT ..یا میشه یه آمپلی ارزونتر ورداشت وبودجه پخش رو زیاد کرد.. ولی اگه این آمپلی رو بگیرید ضرر نمیکنید..

هزینه نصب با سیم باید 50-60ت بشه .. هزینه باکس برای ساب هم 20-25ت..
این نظر من بود اگه مبلغتون بیشتر بشه , میشه در مورد باند و پخش یه تجدید نظری کرد..

sAeEd_kHaAn
07-11-2010, 09:38
718معمولی 300 وات هست و مدل ای ایکس 400 وات

دوست عزيز وات واقعي يا RMS قابل توجه هست نه وات هندلينگ اين وات بيشتر جنبه تبليغاتي داره موقع خريد به وات RMS توجه كنيد

hamidR15
07-11-2010, 10:47
سلام
دوست گرامی بستن ساب رویه تاقچه اصلا" توصیه نمیشه چون در این حالت ساب شما بازدهی زیادی نداره به قول دوستان 25% بازدهی بیشتر نمیده که فکر نکنم شمارو راضی کنه..
باند 718 2مدل هست..718 معمولی و 718 ای ایکس که در 718EX عیبهای 718 معمولی برطرف شده و 718معمولی 300 وات هست و مدل ای ایکس 400 وات..محصولات کنوود رو با گارانتی نت الکترونیک نشانه اصل بودن کالاست تهیه کنید ..قیمت 718 ای ایکس 90.000ت میباشد.

آمپلی 4 کاناله ایکه که از مارکا معتبر باشه با این قیمت گیرتون نمیاد.. آمپ 4کاناله ساند مدل
stl4.500
rub4.600
اولی بهتر از دومی هست..
به قیمت 135.000ت و اگر بتونید بیشتر هزینه کنید dtr4.500 به قیمت 150.000ت بگیرید بهتره..
و اینکه صدا بخواد در ولومهای بالا خراب نشه بستگی به تنظیمات درست آمپ و پخش و سیم کشی اصولی سیستم شما داره..
برای ساب هم باید یه آمپ جدا بگیرید یا اینکه 1جفت از باندارو کم کنید و بجاش یه ساب ببندید ...
سلام
ممنون از پيشنهاد دوست خوبم جناب سامان خان گل،فقط جناب x000x عزيز،حواستون باشه پخش شما خروجي 2 ولت داره،يعني بايد گين آمپلي تون بيشتر باز بشه تا با خروجي Pre Amp تون مچ بشه.ونتيجه اينكه بايد آمپتون رو قدرتمند انتخاب بفرمائيد.مثل همين مدلهائي كه معرفي نمودند.

سلام

3- ساب 3012 کنوود 60.000
3باند اکولایزر پارامتریک

واسه پخش Bluetooth دار حداقل باید حول حوش 250.000ت هزینه کنید مثلDEH-P7050BT ..یا میشه یه آمپلی ارزونتر ورداشت وبودجه پخش رو زیاد کرد.. ولی اگه این آمپلی رو بگیرید ضرر نمیکنید..

این نظر من بود اگه مبلغتون بیشتر بشه , میشه در مورد باند و پخش یه تجدید نظری کرد..
سامان جان
4150UB زميه اش كم شده و تقريبا ديگه موجود نيست،به جاش 4250SD موجوده 149-150 فروششه
7050BT هم نيست و جاش دو مدل 6250BT به قيمت 195 و 8150BT بين290 تا 295 متغيره.
البته اينها قيمتهاي بازاره،در صورت در خواست پائينتر قابل تهيه ميباشند:46:

x000x
07-11-2010, 11:08
سلام

stl4.500
rub4.600
اولی بهتر از دومی هست..

امکان استفاده از باکس رو ندارم
یه ساب خوب برا تاقچه نگفتیدا
یه آمپلی معمولی هم بگید لطفا که همزمان از دو جفت باند و سابم بتونم استفاده کنم (بوشمن 1300 یا 1900 میتونه 4 تا باند و یه ساب رو پشتیبانی کنه ؟)

hamidR15
07-11-2010, 16:38
یه آمپلی معمولی هم بگید لطفا که همزمان از دو جفت باند و سابم بتونم استفاده کنم (بوشمن 1300 یا 1900 میتونه 4 تا باند و یه ساب رو پشتیبانی کنه ؟)
سلام
من نميدونم چرا دوستان نميخوان دست از سر و كله اين تاقچه بردارن؟!!!!!:41:شما مگه باس قوي نميخواهي،خب اين مدل استفاده از ساب ووفر به شما جز سردرد و پروتكت كردن براي آمپتون سوغات ديگه اي نداره،اگر نميتونيد از باكس استفاده كنيد،خب دور ساب رو خط بكشيد.
ضمنا اين آمپهاي بوشمن هم مناسب تقاضا و سليقه شما نيست.:41:

cyber861
07-11-2010, 17:39

میخوای دو جفت باند و یک ساب رو ببندی به بوشمن 1300 یا 1900؟خب میترکه بدبخت!:18:

mohamad reza_2010
07-11-2010, 19:33
1-آمپ كن وود KAS-X4D
2-ساب هم JBL GTO 1214
البته قيمت كمي ميره بالا اگر بخواهي قيمت دقيقش رو برات ميگيرم.اگر بخواهي بايد زودتر بگي بگم از شركت بيارن
پك برق و RCA فيوز و نصب رو هم بايد به هزينتون اضافه كني

حمید جان ممنونم از پاسخت
- اینا قیمت تک تکشون چنده؟
- اصل و فرع هم داره؟
-انتخاب خوبی برا بیسی که من میخوام هست ؟
برا ساب چه نوع باکسی به درد میخوره که بیسش منو انجوری کنه ؟:8::8::8::8::8::8::8::8:

babak_gww
07-11-2010, 21:09
بستن ساب رویه تاقچه اصلا" توصیه نمیشه چون در این حالت ساب شما بازدهی زیادی نداره به قول دوستان 25% بازدهی بیشتر نمیده که فکر نکنم شمارو راضی کنه..

میشه دلیلش رو بگی؟ :46:
ما مبتدی ییم :31:

راستی این باکس رو میشه گوشه صندوق عقب هم گذاشت؟ یا حتما باید وسط باشه؟

و سوال دوم اینکه اگه محافظ دار باشه باکس ... صداش خراب نمیشه که ؟

babak_gww
07-11-2010, 21:18
سلام

3- ساب 3012 کنوود 60.000
3باند اکولایزر پارامتریک

ممنون از کمکت دوست گلم :40:

چندا سوال
1- من آمپ میبینم دوستان میبندن رو ماشین نهایتن تا 100 تومن ... اینی که شما میفرمایی مزیتش چیه نسبت به قبلیا؟

2- به نظر شما چندتا باند داشته باشم ؟ 2تا
و اینکه از باند فابریک خود ماشین هم میشه استفاده کرد؟

3- اگه کامپوننت هم بخوام بزارم ... اون چند میشه؟ ( این 2تا بلندگوی کوچیکو که میزارن رو داشبورد ) ( درست گفتم؟:31:)

4- ساب رو تو تاقچه بزارم یا باکس صندوق عقب؟

5- اگه 2 تا ساب بخوام فقط هزینه ساب دومیرو دارم ؟ یا اینکه آمپ هم باید قویتر بشه؟

ممنون :11:

saman1367
07-11-2010, 22:54

چندا سوال
1- من آمپ میبینم دوستان میبندن رو ماشین نهایتن تا 100 تومن ... اینی که شما میفرمایی مزیتش چیه نسبت به قبلیا؟

3- اگه کامپوننت هم بخوام بزارم ... اون چند میشه؟ ( این 2تا بلندگوی کوچیکو که میزارن رو داشبورد ) ( درست گفتم؟:31:)

5- اگه 2 تا ساب بخوام فقط هزینه ساب دومیرو دارم ؟ یا اینکه آمپ هم باید قویتر بشه؟

سلام , خواهش میکنم..
1)ارزونی آمپ دوستاتون 2دلیل میتونه داشته باشه..
1-از مارکهای معتبر نباشه: که در این صورت از کیفیت ساخت خوبی برخوردار نیست..وزیاد براتون عمر نمیکه
2- آمپ انتخاب شده ضعیف باشه و باندها و وسایلا دیگرو کامل ثاپورت نکنه.. که در این صورتم صدای سیستمتون راضیتون نمیکنه..

2)شما با یه آملی 4کاناله 2کار میتونید بکنید..
1- یا 2جفت باند بگیرید 1جفت برای عقب و 1جفت برای جلو که 4کاناله آمپلیتون پور میشه.
2-یا یه جفت باند برای عقب و از 2کاناله باقی مونده آمپ(2تا کانالو یکی کنید که به این عمل میگن بریج) یه ساب هم ببندید..
حالا میتونید بجای باند کامپونت ببندید که کامپونتها کیفیت بهتری دارند ولی چیز خوبش قیمتش بالاست . با این قیمت iها باند ببندید بهتره.. برای کامپونت باید بالای 120.000ت هزینه کنید..

4)100% تو صندوق و تو باکس..
ساب ووفر در حالت فری ایر (رو تاقچه) امکان تولید بسیاری از فرکانس های اصلی بیس را ندارد . وجود باکس این مشکل ساب ووفر را مرتفع کرده و فرکانس های مضر و غیر لازم را فیلتر کرده و درنهایت با کاهش دامنه حرکت ساب باعث کاهش فشار روی ساب و بالاتر رفتن تحمل مفید و بازده بسیار بالاتر ساب ووفر می شود.

5) اگه بخواید 2تا ساب ببندید حتما" باید یه آملی جدا بگیرید که بجز آمپلی باید برق ماشینم ارتقا بدید که یه هزینه حسابی میفته رو دستتون !!

cyber861
08-11-2010, 00:24
سلام , خواهش میکنم..
1-از مارکهای معتبر نباشه: که در این صورت از کیفیت ساخت خوبی برخوردار نیست..وزیاد براتون عمر نمیکه
2- آمپ انتخاب شده ضعیف باشه و باندها و وسایلا دیگرو کامل ثاپورت نکنه.. که در این صورتم صدای سیستمتون راضیتون نمیکنه..

1- یا 2جفت باند بگیرید 1جفت برای عقب و 1جفت برای جلو که 4کاناله آمپلیتون پور میشه.
2-یا یه جفت باند برای عقب و از 2کاناله باقی مونده آمپ(2تا کانالو یکی کنید که به این عمل میگن بریج) یه ساب هم ببندید..
حالا میتونید بجای باند کامپونت ببندید که کامپونتها کیفیت بهتری دارند ولی چیز خوبش قیمتش بالاست . با این قیمت iها باند ببندید بهتره.. برای کامپونت باید بالای 120.000ت هزینه کنید..

ساب ووفر در حالت فری ایر (رو تاقچه) امکان تولید بسیاری از فرکانس های اصلی بیس را ندارد . وجود باکس این مشکل ساب ووفر را مرتفع کرده و فرکانس های مضر و غیر لازم را فیلتر کرده و درنهایت با کاهش دامنه حرکت ساب باعث کاهش فشار روی ساب و بالاتر رفتن تحمل مفید و بازده بسیار بالاتر ساب ووفر می شود.

5) اگه بخواید 2تا ساب ببندید حتما" باید یه آملی جدا بگیرید که بجز آمپلی باید برق ماشینم ارتقا بدید که یه هزینه حسابی میفته رو دستتون !!

حالا من یه چیز اضافه میکنم.
در حالت کلی ساب یه فشار صوتی در جلوش تولید میکنه و یکی عقب.در حالت فری ایر اگه بسته بشه فشار عقب وجلو هم دیگه رو خنثی میکنن.در نتیجه به جای بیس ر ر ر ر میکنه!
باکس میاد به نسبتی فرکانس جلو رو با عقب هماهنگ میکنه که مثلا فشار جلوش بیشتر باشه یا عقبش!که معمولا جلوش رو بیشتر میکنن.مگر اینگه ساب رو اینورس روی باکس نصب بشه!

x000x
08-11-2010, 00:25
بازم سلام
اعصاب که برا آدم نمیمونه تو این سیستم بستن
4 تا 718 معمولی میبندم ، فعلا هم بیخیال ساب میشم
فقط بگید چه آمپلی ارزونی برا این چهار تا خراب شده بگیرم که بیسش دل و روده آدمو بلرزونه
و اینکه تفاوت با آمپلیش تو بیس زدن اونقدر هست که واقعا ارزش حدود 100 تومن خرجو داشته باشه
یا بدون آمپلی وصلشون کنم ؟

khalilpakbaz
08-11-2010, 03:37

چندا سوال

3: اگه کامپوننت هم بخوام بزارم ... اون چند میشه؟ ( این 2تا بلندگوی کوچیکو که میزارن رو داشبورد ) ( درست گفتم؟:31:)

سلام

یه چیزی رو در مورد این گزینه 3 شما بگم اونم اینه که ساختار کامپوننت 3 قسمت داره 1 :میدبیس 2:کراس اوور 3:تیوتر و اون بلندگوی کوچیکی که میگین میزارن رو داشبورد همون تیوتر هست , و اینو هم بگم که این کامپوننتها تفکیک صدای خیلی بهتری دارن به نسبت باندهای بیضی و همینطور شفافیت صدا و با نصب و درایو درست خیلی راحت میشه بدون دیستورت شدن صدا بهشون ولوم داد در حالی که باندهای بیضی هر کاریشون کنی بازم صدا رو دیستورت میکنن و تنها نقطه ضعفی که کامپوننت به نسبت باندهای بیضی داره اینه که بیس زدنشون در حالت عادی به پای باندهای بیضی نمیرسه و البته کلا بیس زدن کار ساب هست نه کامپوننت.
به نظر من اگه شما به جای 2 جفت باند رو تاقچه عقب 1 جفت باند بزارید و برای درهای جلو هم یه جفت کامپوننت مثل 703 کنوود که قیمتش 85 تومن هست بزارید صدای خیلی بهتری میگیرید و یه جورایی همه فرکانسها رو دارید تو سیستمتون و البته به شرطی که ساب رو هم بکنید تا باکس.

babak_gww
08-11-2010, 11:35
سلام , خواهش میکنم..

ممنون از راهنمایی دوست گلم :11:

با این حساب بیخیال 2 تا ساب :13:

1- فقط این رو نگفتید که باکس حتما باید وسط صندوق عقب باشه ؟یا میشه گوشه هم گذاشت که زیاد فضای صندوق رو نگیره؟

2- اینکه ساب رو بزارم تو باکس و صندوق عقب ... تسبت به اینکه بزارم تو تاقچه تفاوت هزینش فقط مربوط به خود باکسه؟ یعنی همون 25 تومنی که گفتید ؟

حالا من یه چیز اضافه میکنم.
در حالت کلی ساب یه فشار صوتی در جلوش تولید میکنه و یکی عقب.در حالت فری ایر اگه بسته بشه فشار عقب وجلو هم دیگه رو خنثی میکنن.در نتیجه به جای بیس ر ر ر ر میکنه!
باکس میاد به نسبتی فرکانس جلو رو با عقب هماهنگ میکنه که مثلا فشار جلوش بیشتر باشه یا عقبش!که معمولا جلوش رو بیشتر میکنن.مگر اینگه ساب رو اینورس روی باکس نصب بشه!

ممنون از اطلاعاتی که دادید :11: نمیدونستم :11:

سلام

یه چیزی رو در مورد این گزینه 3 شما بگم اونم اینه که ساختار کامپوننت 3 قسمت داره 1 :میدبیس 2:کراس اوور 3:تیوتر و اون بلندگوی کوچیکی که میگین میزارن رو داشبورد همون تیوتر هست , و اینو هم بگم که این کامپوننتها تفکیک صدای خیلی بهتری دارن به نسبت باندهای بیضی و همینطور شفافیت صدا و با نصب و درایو درست خیلی راحت میشه بدون دیستورت شدن صدا بهشون ولوم داد در حالی که باندهای بیضی هر کاریشون کنی بازم صدا رو دیستورت میکنن و تنها نقطه ضعفی که کامپوننت به نسبت باندهای بیضی داره اینه که بیس زدنشون در حالت عادی به پای باندهای بیضی نمیرسه و البته کلا بیس زدن کار ساب هست نه کامپوننت.
به نظر من اگه شما به جای 2 جفت باند رو تاقچه عقب 1 جفت باند بزارید و برای درهای جلو هم یه جفت کامپوننت مثل 703 کنوود که قیمتش 85 تومن هست بزارید صدای خیلی بهتری میگیرید و یه جورایی همه فرکانسها رو دارید تو سیستمتون و البته به شرطی که ساب رو هم بکنید تا باکس.

مرسی :11:
پس تیوتر اونیه که میزارن رو داشبورد؟ :27:
این مید بیس و کراس اور چی؟ کجا میزارن ؟ وظیفشون چیه؟

saman1367
08-11-2010, 12:52

1- فقط این رو نگفتید که باکس حتما باید وسط صندوق عقب باشه ؟یا میشه گوشه هم گذاشت که زیاد فضای صندوق رو نگیره؟

2- اینکه ساب رو بزارم تو باکس و صندوق عقب ... تسبت به اینکه بزارم تو تاقچه تفاوت هزینش فقط مربوط به خود باکسه؟ یعنی همون 25 تومنی که گفتید ؟

خواهش میکنم..:11:
1-نه فرق زیادی نمیکنه که وسط صندوق بزارید یا گوشه صندوق ..
2-آره تفاوتش همون باکسه.

hamidR15
08-11-2010, 13:30
حمید جان ممنونم از پاسخت
- اینا قیمت تک تکشون چنده؟
- اصل و فرع هم داره؟
-انتخاب خوبی برا بیسی که من میخوام هست ؟
برا ساب چه نوع باکسی به درد میخوره که بیسش منو انجوری کنه ؟:8::8::8::8::8::8::8::8:
سلام
خب الحمد لله بچه ها بسيار تو زمينه سيستم دانششون رفته بالا.پستهائي كه ميبينم بسيار كامل و علمي هست.افرين بچه ها:40::46::8:
x4d كه هنوز بار جديدش نيومده و خيلي هم كم مياد.به نمايندگيها هم يكي دوتا توزيع ميشه.
ساب 1214 با باكس كارخونه ايش هست مدل GTO 1214BR 225000 تومن

ممنون از اطلاعاتی که دادید :11: نمیدونستم :11:

مرسی :11:
پس تیوتر اونیه که میزارن رو داشبورد؟ :27:
این مید بیس و کراس اور چی؟ کجا میزارن ؟ وظیفشون چیه؟

بهترين حالت قرار گيري ساب تو صندوق،روي ساب به طرف صندوق باشه،حالا گوشه و كنارش مهم نيست.
اين 25 تومن شايد كمي بالا و پائين بشه بستگي به خريد MDF هزينه ساخت و اگر بخواهي موكت كني و...متغيره.
ميد باس از اسمش معلومه،باس مياني و صداي ووكال رو اجرا ميكنه.كراس اوور هم كه وظيفش تفكيك فركانسهاي مورد نياز ووفر و تيوتر و ارسال آن به اين دور درايور هستش.:46:
محل قرار گيريشون هم هر جا كه بتوني جاش بدي،زياد فرقي نداره.

babak_gww
08-11-2010, 19:07
یه سوالم از هر سه استاد دارم

اینکه ساب رو بزارن تو باکس ... بیشتر بیسش برای بیرونه ... تا برای داخل خود اتاق؟ :13:
مال یکی از دوستام که 405 داره اینطوره ... یعنی بیشتر بیسش از بیرون شنیده میشه

a1i
08-11-2010, 21:11
با سلام

هد یونیت تا 100 تومن چی بگیرم ...اهل باند و این چیزا نیستم یه چیز معمولی میخوام که از ضبط فابریک بهتر باشه ، چی پیشنهاد میدین؟؟

قیمت این دوتا فرقشون هم میگین بهم ممنون میشم.

4250
3250

hamidR15
08-11-2010, 23:53

اینکه ساب رو بزارن تو باکس ... بیشتر بیسش برای بیرونه ... تا برای داخل خود اتاق؟ :13:

سلام
ابتدا خدمتت عرض کنم بنده استاد نیستم،بلکه شاگردم:11:
باکسشون احتمالا پورتد هست و روی فرکانس خیلی بالا تیون شده.
صدای باس باید داخل ماشین باشه،مگه ما باکس رو برای مردم طراحی میکینم؟:18:ولی چون طول ایجاد شده توسط ساب ووفر پائینه،و پرتاب صدا بالاست،لذا از بیرون هم شنیده میشه.حالا اگر فرکانس تیون رو خیلی بالا بگیری بیرون همه چی میلرزه.منتها این کار رو برای زدن رکورد SPL انجام میدن.

با سلام

هد یونیت تا 100 تومن چی بگیرم ...اهل باند و این چیزا نیستم یه چیز معمولی میخوام که از ضبط فابریک بهتر باشه ، چی پیشنهاد میدین؟؟

قیمت این دوتا فرقشون هم میگین بهم ممنون میشم.

4250
3250
تو برند پایونیر فقط 1250هست که 88 تومن قیمتشه.
3250 130T و 4250 هم 149 تومن.
3250 محصول 2009 هستش ولی 4250 برای 2010
3250 کراس اوور ندارد در صورتی که 4250 LPF/HPF دارد.
3250 فقط USB داره ولی 4250 هم USB و هم SD میخوره
3250 دارای DAC 16 بیته ولی 4250 24 بیت
3250 اکولایزر گرافیکی ندارد ولی 4250 5 باند داره با فرکانسهای 100Hz, 315Hz ,1.25Kh, 3.15kKh ,8Kh
3250 دارای صفحه سفید رنگه اما 4250 صفحه اش آبی رنگ هست
3250 صفحه نمایش ماتریکسی داره ولی 4250 OEL هست.

saman1367
08-11-2010, 23:57

سلام ..
باید بگم من استاد نیستم ! من هم یکی مثل شما , با این تفاوت که یکم در این زمینه تحقیق کردم و اون یکم چیزی رو که یاد گرفتم از اطلاعات آقا حمید و علی و سایر دوستان بوده..

بهتر بود سوالتون رو اینجوری بیان میکردید: که گذاشتن ساب در صندوق بیسش بیشتر برای داخل اتاق اتومبیل هست یا بیرون اتومبیل..
چون کذاشتن ساب در باکس بخاطر اینکه صدا بیشتر تو اتاق بره یا بیرون بره نیست بخاطر اینکه که سابتون بشترین بازدهی رو داشته باشه..

حالا میتونید این ساب باکسو تو اتاق ماشین بزارید که همش پشت گوشتون بوم بوم کنه ! ولی در این صورت نمیتونید زیاد ولوم بدید چون هم گوش درد میگیرید و هم محیط صندلی عقب ماشینتون پور میشه..
پس بهتیرن جا همون صندوق عقب هست..

بدنه های ماشین با یکدیگر فرق میکنند شما نباید اون صدایی رو که تو ماشین به عنوان مثال (پراید یا 206) شنیدید انتظار همون صدا رو با اون سیستم تو یه ماشین 405 یا سمند داشته باشید جون بدنه 405 ضخیم تر هستند..

khalilpakbaz
09-11-2010, 03:46

سلام دوست عزیز

منم استاد نیستم و یکی مثل خود شما هستم ولی به لطف دوستانی مثل حمید جان و بقیه چیزهای زیادی یاد گرفتم و اینجا بازگو میکنم . خوب در مورد سوالتون که استادان بنده جوابتون رو دادن و فقط یه مطلب هست اونم اینه که همونطور که دوستان فرمودن اصلا توصیه نمیشه که ساب رو بست رو تاقچه و بهترین و اصولی ترین کار اینه که ساب رو تو یه باکس اصولی ببندیم و بزاریم تو صندوق عقب و البته همونطور که سامان جان فرمودن بازده ساب تو صندوق عقب ماشینهای مختلف فرق میکنه و من اینو میتونم بگم که مثلا تو صندوق سمند صدا خیلی داخل اتاق نمیاد و یا تاجایی که شنیدم میگن صندوق تندر خوب جواب میده برای ساب بر خلاف نظر خیلی ها که تا صندوق تندر رو میبینن میگن صندوقش بزرگه و جواب نمیده.
و البته همه سیستم بازهای حرفه ای دنبال راهی هستن که صدا از تو ماشین بیرون نره در حالی که خیلی ها هستن فکر میکنن سیستم بازی یعنی اینکه ولوم بدی و کوچه و خیابون رو سرت بزاری و همه بهت نگاه کنن:18:, مثلا من یکی رو دیدم که یه جفت 6975 بسته رو ماشینش و ولوم رو تا ته باز میکنه در حالی که توی ماشین اصلا نمیشه نشست به خاطر دیستورت صدا و تیوتری که رو مخ هست و اصلا معلوم نمیشه خواننده چی میخونه و از دور فقط صدا میاد و ملت فکر میکنن سیستم خفنی بسته!! در حالی که سرنشینها هیچ لذتی از موسیقی نمیبرن !!!( این یعنی اینکه ما سیستم رو برای لذت بردن خودمون میبندیم نه دیگران!!!) مثلا باندهایی مثل 6975 و 718 که خیلی هم طرفدار دارن فقط به درد آلودگی صوتی میخورن و چیزی به اسم کیفیت صدا معنی نداره واسشون!!! ببخشید اصلا قصد توهین به دارندگان این 2 باند رو ندارم آخه خودم هم 718 Ex دارم :31:, ولی خداییش حقیقت هست و من بهش رسیدم که اینو میگم و به نظرم تو سیستم های کیفیتی نباید اسم باند بیضی بیاد و به جاش باید 2 جفت کامپوننت خوب واسه استیج جلو و عقب انداخت + یه ساب کیفیتی خوب دیگه فوق العاده میشه , متاسفانه توی شهر ما اصلا کسی نمیفهمه کامپوننت چیه و همه فکر میکنن آخر سیستم بازی به 6975 و 718 ختم میشه :41: , شهرهای دیگه رو نمیدونم ,ببخشید من قصد توهین به هیچ شخصی رو نداشتم و فقط کلی گفتم و بازم ببخشید که در مقام شاگردی زیادی حرف زدم و سرتون رو درد آورم.

a1i
09-11-2010, 08:52
تو برند پایونیر فقط 1250هست که 88 تومن قیمتشه.
3250 130T و 4250 هم 149 تومن.
3250 محصول 2009 هستش ولی 4250 برای 2010
3250 کراس اوور ندارد در صورتی که 4250 LPF/HPF دارد.
3250 فقط USB داره ولی 4250 هم USB و هم SD میخوره
3250 دارای DAC 16 بیته ولی 4250 24 بیت
3250 اکولایزر گرافیکی ندارد ولی 4250 5 باند داره با فرکانسهای 100Hz, 315Hz ,1.25Kh, 3.15kKh ,8Kh
3250 دارای صفحه سفید رنگه اما 4250 صفحه اش آبی رنگ هست
3250 صفحه نمایش ماتریکسی داره ولی 4250 OEL هست.

بسیار محبت کردین جواب دادین ... ممنونم .
من باند و اینا نمیخوام بندازم فقط یه چیزی میخوام که باهاش راحت باشم و فلش یا اس دی یم بخوره همون حدود 100 تومن ... در کل پیشنهادتون چی هست؟؟یا از برند دیگه؟

babak_gww
09-11-2010, 11:01
سلام دوست عزیز

منم استاد نیستم و یکی مثل خود شما هستم ولی به لطف دوستانی مثل حمید جان و بقیه چیزهای زیادی یاد گرفتم و اینجا بازگو میکنم . خوب در مورد سوالتون که استادان بنده جوابتون رو دادن و فقط یه مطلب هست اونم اینه که همونطور که دوستان فرمودن اصلا توصیه نمیشه که ساب رو بست رو تاقچه و بهترین و اصولی ترین کار اینه که ساب رو تو یه باکس اصولی ببندیم و بزاریم تو صندوق عقب و البته همونطور که سامان جان فرمودن بازده ساب تو صندوق عقب ماشینهای مختلف فرق میکنه و من اینو میتونم بگم که مثلا تو صندوق سمند صدا خیلی داخل اتاق نمیاد و یا تاجایی که شنیدم میگن صندوق تندر خوب جواب میده برای ساب بر خلاف نظر خیلی ها که تا صندوق تندر رو میبینن میگن صندوقش بزرگه و جواب نمیده.
و البته همه سیستم بازهای حرفه ای دنبال راهی هستن که صدا از تو ماشین بیرون نره در حالی که خیلی ها هستن فکر میکنن سیستم بازی یعنی اینکه ولوم بدی و کوچه و خیابون رو سرت بزاری و همه بهت نگاه کنن:18:, مثلا من یکی رو دیدم که یه جفت 6975 بسته رو ماشینش و ولوم رو تا ته باز میکنه در حالی که توی ماشین اصلا نمیشه نشست به خاطر دیستورت صدا و تیوتری که رو مخ هست و اصلا معلوم نمیشه خواننده چی میخونه و از دور فقط صدا میاد و ملت فکر میکنن سیستم خفنی بسته!! در حالی که سرنشینها هیچ لذتی از موسیقی نمیبرن !!!( این یعنی اینکه ما سیستم رو برای لذت بردن خودمون میبندیم نه دیگران!!!) مثلا باندهایی مثل 6975 و 718 که خیلی هم طرفدار دارن فقط به درد آلودگی صوتی میخورن و چیزی به اسم کیفیت صدا معنی نداره واسشون!!! ببخشید اصلا قصد توهین به دارندگان این 2 باند رو ندارم آخه خودم هم 718 Ex دارم :31:, ولی خداییش حقیقت هست و من بهش رسیدم که اینو میگم و به نظرم تو سیستم های کیفیتی نباید اسم باند بیضی بیاد و به جاش باید 2 جفت کامپوننت خوب واسه استیج جلو و عقب انداخت + یه ساب کیفیتی خوب دیگه فوق العاده میشه , متاسفانه توی شهر ما اصلا کسی نمیفهمه کامپوننت چیه و همه فکر میکنن آخر سیستم بازی به 6975 و 718 ختم میشه :41: , شهرهای دیگه رو نمیدونم ,ببخشید من قصد توهین به هیچ شخصی رو نداشتم و فقط کلی گفتم و بازم ببخشید که در مقام شاگردی زیادی حرف زدم و سرتون رو درد آورم.

کاملا موافقم ... من سیستم رو واسه لذت بردن خودم میبندم ... نه فحش خور شدن تو کوچه و خیابون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کلا با بیسِزیاد حال میکنم ... همه جور آهنگیم گوش میدم ... ولی بیشتر آهنگهای آروم با بیس بالا

حالا من که ماشینم 405اِ ... شما گفتین به جای باند بیضوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 جفت کامپوننت بزارم واسه استیج جلو و عقب

این 2 جفت کامپوننت اصلا بیس نمیزنن دیگه ؟ درسته ؟

یکی از دوستان بالاتر گفتن که یه جفت کامپوننت واسه جلو + یه جفت باند بیضی واسه عقب + باکس .

حالا از این 2 ترکیب کدومش بهتر جواب میده ؟ در ضمن تفاوت قیمتشون چند میشه ؟

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

سلام
ابتدا خدمتت عرض کنم بنده استاد نیستم،بلکه شاگردم:11:
باکسشون احتمالا پورتد هست و روی فرکانس خیلی بالا تیون شده.
صدای باس باید داخل ماشین باشه،مگه ما باکس رو برای مردم طراحی میکینم؟:18:ولی چون طول ایجاد شده توسط ساب ووفر پائینه،و پرتاب صدا بالاست،لذا از بیرون هم شنیده میشه.حالا اگر فرکانس تیون رو خیلی بالا بگیری بیرون همه چی میلرزه.منتها این کار رو برای زدن رکورد SPL انجام میدن.

:11:

این تنظیمات که میگین از کجا اعمال میشه ؟ آمپ ؟

cyber861
09-11-2010, 15:35
در مورده بیس, اصلا بیسه باند قشنگ نیست.دو جفت هم دیگه بدتر!بعد از یه مدت آزارت میده!
تا وقتی صدای ساب رو نشنیده باشی شاید بشه تحملش کرد ولی بعدش عمرا نتونی!
پس به نظر من یه جفت باند خوش صدا مثله جی بی ال یا ام تی ایکس بگیر با یک ساب معمولی تو باکس مثله 3012
کامپونت هم خوبه .بعضیاشون میدبیسشون هم خوبه ولی هر چی بگیرید بدون ساب اصلا حال نمیده!

hamidR15
09-11-2010, 16:13
کاملا موافقم ... من سیستم رو واسه لذت بردن خودم میبندم ... نه فحش خور شدن تو کوچه و خیابون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کلا با بیسِزیاد حال میکنم ... همه جور آهنگیم گوش میدم ... ولی بیشتر آهنگهای آروم با بیس بالا

حالا من که ماشینم 405اِ ... شما گفتین به جای باند بیضوی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 جفت کامپوننت بزارم واسه استیج جلو و عقب

این 2 جفت کامپوننت اصلا بیس نمیزنن دیگه ؟ درسته ؟

یکی از دوستان بالاتر گفتن که یه جفت کامپوننت واسه جلو + یه جفت باند بیضی واسه عقب + باکس .

حالا از این 2 ترکیب کدومش بهتر جواب میده ؟ در ضمن تفاوت قیمتشون چند میشه ؟

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

:11:

این تنظیمات که میگین از کجا اعمال میشه ؟ آمپ ؟
"يکی از دوستان بالاتر گفتن که یه جفت کامپوننت واسه جلو + یه جفت باند بیضی واسه عقب + باکس ." تائيد ميشه،ولي بايد هزينه رو بالا ببريد.چون يه آمپ 4 كانال لازم داريد+يه آمپ مونو.
جاي ديگه هم گفتم،چرا يه دفعه همه چيز رو ميخريد،كمي حوصله كنيدو كم كم قطعاتتون رو تهيه كنيد.
من پيشنهادم رو ميدم خدمتتون:
1-پخش كلاريون مدل CZ200A قيمت 143 تومن يا پايونير مدل 4250SD قيمت 148 تومن
2-كامپوننت الپاين تايپS مدل SPS-171A قيمت 120 تومن يا كلاريون سري پلاتينيوم مدل SRP 1720 S قيمت 125 تومن
3-اسپيكر بيضي آلپاين تايپ S مدل SPS-609 قيمت 85 تومن يا كلاريون مدل srq6932r قيمت 95 تومن
فعلا ميتوني همينها رو بگيري البته به تدريج بعدا بري سراغ آمپ و ساب و باكس.
حتي ميتوني مثلا پخش رو بگيري با اسپيكر استيج عقب يا جلو.
باز هم توصيه ميكنم كمي بيشتر هزينه كنيد يه عمر لذت ببريد.
راستي در مورد اينكه فروديد "این تنظیمات که میگین از کجا اعمال میشه ؟ آمپ ؟"خير آمپ نيست همگي بر ميگرده به باكس و پورتش:46:

sAeEd_kHaAn
09-11-2010, 16:48
حميد جان فكر كنم خودت كامپ 607 داري اره ؟ قيمتش چنده الان كيفيتش چطوره پيشنهاد ميكني اينو واسه جلو 405 :31:

khalilpakbaz
10-11-2010, 05:02
"يکی از دوستان بالاتر گفتن که یه جفت کامپوننت واسه جلو + یه جفت باند بیضی واسه عقب + باکس ." تائيد ميشه،ولي بايد هزينه رو بالا ببريد.چون يه آمپ 4 كانال لازم داريد+يه آمپ مونو.
جاي ديگه هم گفتم،چرا يه دفعه همه چيز رو ميخريد،كمي حوصله كنيدو كم كم قطعاتتون رو تهيه كنيد.
من پيشنهادم رو ميدم خدمتتون:
1-پخش كلاريون مدل CZ200A قيمت 143 تومن يا پايونير مدل 4250SD قيمت 148 تومن
2-كامپوننت الپاين تايپS مدل SPS-171A قيمت 120 تومن يا كلاريون سري پلاتينيوم مدل SRP 1720 S قيمت 125 تومن
3-اسپيكر بيضي آلپاين تايپ S مدل SPS-609 قيمت 85 تومن يا كلاريون مدل srq6932r قيمت 95 تومن
فعلا ميتوني همينها رو بگيري البته به تدريج بعدا بري سراغ آمپ و ساب و باكس.
حتي ميتوني مثلا پخش رو بگيري با اسپيكر استيج عقب يا جلو.
باز هم توصيه ميكنم كمي بيشتر هزينه كنيد يه عمر لذت ببريد.
راستي در مورد اينكه فروديد "این تنظیمات که میگین از کجا اعمال میشه ؟ آمپ ؟"خير آمپ نيست همگي بر ميگرده به باكس و پورتش:46:
سلام

منم با حرف حمید جان موافقم و به نظرم اگه سیستم رو کم کم جمع کرد هم لذتش خیلی بیشتره و هم یه مرتبه بودجه سنگین نمیدیم :20:,
راستی حمید جان منم میخوام یه کامپوننت بگیرم تو رنج قیمتی 100 تا 130 , این 2 مدل آلپاین و کلاریون که گفتین ظاهرا به بودجه من میخوره :8:, فقط از این 2 مدل کدوم بهتره؟مشخصاتشون چیه؟؟
من کامپی میخوام که صداش تا حد امکان تیز نباشه و همینطور شفافیت و کیفیت و بلندی صدا خیلی برام مهمه
الان هم فقط یه جفت 718 Ex دارم و کامپ رو واسه استیج جلو میخوام :20: , ماشینم هم تندر 90 هست.

hamidR15
10-11-2010, 10:01
حميد جان فكر كنم خودت كامپ 607 داري اره ؟ قيمتش چنده الان كيفيتش چطوره پيشنهاد ميكني اينو واسه جلو 405 :31:
بله من 607 دارم تو كيك پنل،واقعا صداش نسبت به قيمتش عاليه.الان موجود نيست،و اگر كسي داشته باشه بين 110-140 ميفروشه :18:،من حدود 3 سال پيش بود اگر اشتباه نكنم خريدم 75 تومن.
ولي كلاريون هم خيلي عاليه،چون كم بوده تو ايران ناشناخته بوده،بهترين سريش ULTRA هست كه 200 به بالاست و بعد از اون سري PLATINUM هست كه اون هم خوبه.ميتونم بهت مدل SRP 1720 S رو پيشنهاد كنم 55 وات RMS و با پخش هم درايو ميشه ولي خب آمپ ميدوني كه بهتره:46:

سلام

منم با حرف حمید جان موافقم و به نظرم اگه سیستم رو کم کم جمع کرد هم لذتش خیلی بیشتره و هم یه مرتبه بودجه سنگین نمیدیم :20:,
راستی حمید جان منم میخوام یه کامپوننت بگیرم تو رنج قیمتی 100 تا 130 , این 2 مدل آلپاین و کلاریون که گفتین ظاهرا به بودجه من میخوره :8:, فقط از این 2 مدل کدوم بهتره؟مشخصاتشون چیه؟؟
من کامپی میخوام که صداش تا حد امکان تیز نباشه و همینطور شفافیت و کیفیت و بلندی صدا خیلی برام مهمه
الان هم فقط یه جفت 718 Ex دارم و کامپ رو واسه استیج جلو میخوام :20: , ماشینم هم تندر 90 هست.
مشخصاتش رو برات ميزارم خودت مطالعه كن،هر دوشون خوبن،به نظر من كلاريون بهتره.با توجه به كراس اوور قابل تنظيم شدت صدا و پاسخ فركانسي بهتر،تا 50Khz مگنت Neodymium با انرژي بالاتر كه باعث ميشه كمك كنه به ديستورت كمتر تو درايو كردن اسپيكر

danijon_2006
10-11-2010, 17:16
ميگم الان يدونه 6975 دارم كه حدود 2 سال پيش خريدم يدونه آمپلي ساند استريم 2 كاناله 700 وات روش نصبه ولي توي ولوم هاي بالا صداش مخصوصا باسش اصلا خوب نيست الان يدونه ارت كوييك ويتك 693 دست دوم سراغ دارم كه ميگه 90 تومن ميخواستم ببينم به نظرتون عوض كنم و اين 693 رو بندازم؟در ضمن روش تشخيص اصل بودن اين 693 چي هست؟

cyber861
10-11-2010, 17:31
ميگم الان يدونه 6975 دارم كه حدود 2 سال پيش خريدم يدونه آمپلي ساند استريم 2 كاناله 700 وات روش نصبه ولي توي ولوم هاي بالا صداش مخصوصا باسش اصلا خوب نيست الان يدونه ارت كوييك ويتك 693 دست دوم سراغ دارم كه ميگه 90 تومن ميخواستم ببينم به نظرتون عوض كنم و اين 693 رو بندازم؟در ضمن روش تشخيص اصل بودن اين 693 چي هست؟
راستی اون 6975 شما اصله؟
سیستمتون دقیق تنظیمه؟:20:

Amir..H
10-11-2010, 19:06
سلام

نه بابا کدوم لذت :13:
اگه انتظار واسه جمع کردن سیستم لذته حرفت درسته
البته حرفت در مورد بودجه درسته
من اگه بودجم جور بود یه لحظم صبر نمیکردم همون موقع سیستمو میبستم:27:

cyber861
10-11-2010, 20:04
نه بابا کدوم لذت :13:
اگه انتظار واسه جمع کردن سیستم لذته حرفت درسته
البته حرفت در مورد بودجه درسته
من اگه بودجم جور بود یه لحظم صبر نمیکردم همون موقع سیستمو میبستم:27:
امیرجان کم پیدایی؟چه کردی داداش؟:10:
راستی منظور دوستان اینه که مثلا اول پخش بگیری و بعد باند + یه آمپلی دو کانل مثلا بگیری و بعد ساب و آمپش رو ردیف کنی و الی آخر...که لامذهب ته نداره:27:

saman1367
11-11-2010, 14:26
سلام به دوستان گرامی...
واقعا" جم کردن سیستم با حوصله و کم کم یه لذت دیگه داره..من خودم دارم تجربش میکنم !!!:8:
بخصوص وقتی داری چنتا محصول رو با هم مقایسه میکنی ودر آخر به یه نتیجه گیری میرسی.. خود اون نتیجه گیری کلی واسه آدم شیرینه
قسمت پرحیجانش موقعی که میری اون جنس رو بخری! که اگه مثل من سفارش بدی از جای دیگه بیارن اون انتظار رسیدن جنس کلی کیف میده!!:27:

حالا جنسات برسن دستت!!! وقتی به صدایی فکر میکنی که از مجموع این وسایلا که تک تکشو با کلی وقت و جستجو انتخاب کردی ... فکر کردن به صداش از گوش دادن به خود صداش برا آدم لذت بخش تره..:31:
من که ایناره تا حالا جم کردم:

پخش:7250 پایونر.. اینو قبل اینکه با سایتا سیستم آشنا بشم خریدم ولی کلی بازارا بندرو زیر رو کردم !

باند:718ٍEX از اونجایی که صدای 6975 اصل رو گوش دادم ولی بدلم ننشست چو احساس میکردم یه چیزی توش کمه.. بیس نداشت و صداش تو ولوما بالا تیز میشد به نظرم718 انتخاب بهتری اومد..

آمپ :DTR4.500 ساند که خریدم و هنوز نرسیده و دارم لذت این رسیدن رو میچشم !!! از کیفیت این سری آمپ زیاد تعریف شنیده بودم تو لیست سایت ساند از سری تارانتولاهم بالاتر قرار گرفته! به قول سایتا خارجی اولین آمپلی ایستاده در جهان:18::31:
ساب: 3012 کنوود که تو آینده میگیرم انشا الله! با باکس سیلد
سیم:یا 2گیج یا 4گیج..
--------------------------------
ارتقاء تو آینده...
یه آمپ کلاس D از سری DTR ساند برای ساب
و یه کامپونت با کیفیت برای جلو

این برنامه ایه که میخوام پیادش کنم امید وارم که خوب در بیاد:10::20:

Amir..H
11-11-2010, 15:33
امیرجان کم پیدایی؟چه کردی داداش؟:10:
راستی منظور دوستان اینه که مثلا اول پخش بگیری و بعد باند + یه آمپلی دو کانل مثلا بگیری و بعد ساب و آمپش رو ردیف کنی و الی آخر...که لامذهب ته نداره:27:
قربونت علی جون که به فکر مایی(درس و مشقامون زیاد شده نمیتون خیلی بیام)
هیچی مثل خر تو گل موندم:19:
احتمالآ امپ همون 1004gto رو برمیدارم فکر نکنم تو این قیمت از این بهتر باشه
سیمم 4 گیج خوب اقا حمید بهم معرفی کرده
سابم فکر کنم 3012 بردارم با باکس سیلد
حسابیم دارم از این سیستم جمع کردن لذت میبرم فکر کنم تا چند وقت دیگه اعلامیه فوتمو به علت
لذت فراوان از جمع کردن سیستم بزنن تو p30 :31:

sAeEd_kHaAn
11-11-2010, 17:17
آمپ :DTR4.500 ساند که خریدم و هنوز نرسیده و دارم لذت این رسیدن رو میچشم !!! از کیفیت این سری آمپ زیاد تعریف شنیده بودم تو لیست سایت ساند از سری تارانتولاهم بالاتر قرار گرفته! به قول سایتا خارجی اولین آمپلی ایستاده در جهان:18::31:

سلام سامان جان ايشالا هرچه زودتر سيستمت رديف بشه لدتشو ببري
اين امپو از كچا سفارش دادي ؟ قيمت چند ؟

p30 :31:
سلام امير بابا قرار شد هماهنگ كني اگه امپ گير اوردي منم دنبالم ها :31: قيمت 1004 چنده از كجا ميخواي بگيري ؟
من موندم 4 كانال بگيرم يا 2 كانال وضعيت ماليم عجيب ريخته به هم

trx2.320 يا tx2.350 يا tra340.2 كسي سراغ داره ؟

cyber861
11-11-2010, 19:52
قربونت علی جون که به فکر مایی(درس و مشقامون زیاد شده نمیتون خیلی بیام)
هیچی مثل خر تو گل موندم:19:
سیمم 4 گیج خوب اقا حمید بهم معرفی کرده
سابم فکر کنم 3012 بردارم با باکس سیلد
حسابیم دارم از این سیستم جمع کردن لذت میبرم فکر کنم تا چند وقت دیگه اعلامیه فوتمو به علت
لذت فراوان از جمع کردن سیستم بزنن تو p30 :31:
والا دیگه هر چی باشه سرت از من که شلوغ تر نیست:31:هم دانشگاه هم 3 تا پروزژه با هم-هم کارآموزی و هم درگیری های دیگه زندگی:20:
اونم تا جایی که من میدونم جایگیزین 75.4 جی بی ال شده-اون خودش چیزی توپی بود و حالا به گفته کمپانی سازندش تمام مشکلاته اونو حل کرده که من نمیدونم چی بوده که حل کرده:27:ولی یکمی هم داری پوله مارک میدی دیگه!
من صدای این سابو تو سیلد دوست نداشتم -بعد یه کمی با ولوم نسبتا بالا گوش میدی خودت میزنی سیستم رو خاموش میکنی!الان کردمش تو پورت .جوری شده که هی دوست داری صدا رو بالاتر ببری و بیس بزنه!
بدی سیلد اینه که داخل ماشین اذیت میکنه و بیرون هم که هیچی!فقط دره صندوق غار غار میکنه و صدای دزدگیرا رو در میاره!

شما باید یک حداقل رو درست کنی و بعد تکمیلش کنی.اینجوری که شما کردی واقعا سخته:41:هیچ وقت هم ناامید نباش و از این حرفا نزن:11:

saman1367
12-11-2010, 04:17
سلام سامان جان ايشالا هرچه زودتر سيستمت رديف بشه لذتشو ببري
اين امپو از كجا سفارش دادي ؟ قيمت چند ؟

trx2.320 يا tx2.350 يا tra340.2 كسي سراغ داره ؟

سلام آقا سید گل..
ممنون و تشکر..انشاالله سیستم شماهم تکمیل بشه و تو شادیها برات بکوبه..

این آمپو من از نمایندگی ساند تو تهران گرفتم..به قیمت 150.000ت یه سری هم هست به اسم stl4.500 که اون قیمتش 135.000ت از نظر امکاکانات باهم مو نمیزنند ولی dtr از کیفیت ساخت بهتری برخورد داره.. از لحاظ تنظیمات باید بگم تنظیمات کاملی دارند از جمله سابسونیک:8:

آمپو اگه میتونی 4کاناله بگیر ..آخه بعد نیاز اساسی بهش پیدا میکنی حالا چطور؟!

بعضی وقتها هست که کسی رو سوار میکنی که در حضور اون نمیتونی ولوم رو بالا ببری تا صدا از عقب شمارو ارضا کنه..حالا بخصوص که طرف عقب هم نشسته باشه!!!
اون موقع است که میفهمی باندهای جلو چقد مهمه..:31: این مشکل واسه من پیش اومده...

این شمارهای نمایندگیهای ساند استریم که زیر مجموع شرکت اسرا هستند..میتونید مدلی رو که میخواید از اینجاها تهیه کنید..

Amir..H
12-11-2010, 11:42
سلام امير بابا قرار شد هماهنگ كني اگه امپ گير اوردي منم دنبالم ها :31: قيمت 1004 چنده از كجا ميخواي بگيري ؟

سلام
فکر کنم صرفه با 4 کاناله باشه.1004 با گارانتی230 بدون گارانتی190

والا دیگه هر چی باشه سرت از من که شلوغ تر نیست:31:هم دانشگاه هم 3 تا پروزژه با هم-هم کارآموزی و هم درگیری های دیگه زندگی:20:
اونم تا جایی که من میدونم جایگیزین 75.4 جی بی ال شده-اون خودش چیزی توپی بود و حالا به گفته کمپانی سازندش تمام مشکلاته اونو حل کرده که من نمیدونم چی بوده که حل کرده:27:ولی یکمی هم داری پوله مارک میدی دیگه!
من صدای این سابو تو سیلد دوست نداشتم -بعد یه کمی با ولوم نسبتا بالا گوش میدی خودت میزنی سیستم رو خاموش میکنی!الان کردمش تو پورت .جوری شده که هی دوست داری صدا رو بالاتر ببری و بیس بزنه!
بدی سیلد اینه که داخل ماشین اذیت میکنه و بیرون هم که هیچی!فقط دره صندوق غار غار میکنه و صدای دزدگیرا رو در میاره!

شما باید یک حداقل رو درست کنی و بعد تکمیلش کنی.اینجوری که شما کردی واقعا سخته:41:هیچ وقت هم ناامید نباش و از این حرفا نزن:11:
منم همچین بیکار نیستم اساتید گرامی دارن یه حال حسابی بمون میدن با میان ترماشون:27:
حالا با این توصیفات منظورت اینه که باکس پورتد باشه؟؟؟
راستش همه میگن صدای باکس سیلد کیفیتیه و صدای پورتد قدرتی و پرتاب صدای بالایی داره
حالا تو این حرفو تایید میکنی ؟؟؟
چون خود 3012 کیفیتیه اکثرا میگن باکس سیلد باشه

Amir..H
12-11-2010, 11:50
دوستان به نظرتون من چیکار کنم
7541 گیر اومد با قیمت 210 و 1004 که قیمتاشو گفتم
ظاهرا قدرته 1004 بیشتره حالا کدومشون میتونن باندام(p963) و ساب(احتمالا 3012) را بهتر درایو کنن
در کل کدومشون بهتره؟؟؟کدومو بخرم؟؟؟
کمک
plz

cyber861
12-11-2010, 12:12
سلام

منم همچین بیکار نیستم اساتید گرامی دارن یه حال حسابی بمون میدن با میان ترماشون:27:
حالا با این توصیفات منظورت اینه که باکس پورتد باشه؟؟؟
راستش همه میگن صدای باکس سیلد کیفیتیه و صدای پورتد قدرتی و پرتاب صدای بالایی داره
حالا تو این حرفو تایید میکنی ؟؟؟
چون خود 3012 کیفیتیه اکثرا میگن باکس سیلد باشه

من منظورم اینه که سیلد آدم رو اذیت میکنه-چون تمام بیس رو تو اتاق میزنه-اگه من باشم یک سابی میگیرم که تو پورت خوب جواب بده و پورت براش میساختم-البته این نظره منه-نظره دوستان هم که شنیدی؟دیگه باید خودت تصمیم بگیری!
راستی اگه آمپلی بدون گارانتی خواستی بگیری خیلی حواست جمع باشه-من تقلبی این آمپو دیدم.:46:

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

ظاهرا قدرته 1004 بیشتره حالا کدومشون میتونن باندام(p963) و ساب(احتمالا 3012) را بهتر درایو کنن
کمک
plz
اگه مطمئنی 7541 اصله اونو بگیر-چون صداش خیلی قشنگه-خودشم قوی تر از 1004 هست.

sAeEd_kHaAn
12-11-2010, 16:44
سلام

تشكر :31: فقط شنيدم تقلبي خيلي داره پس بدون گارانتي اصلا فايده نداره با گارانتي هم به نظرم با اين قدرتش مي ارزه

کمک
plz

1004 بهتره قدرتش بيشتره مشخصاتشو كه خوندم اينو ميگه من پول داشتم 1004 ميگرفتم

1004 رو 2 اوهم 150 تا ميده 7541 فكر كنم 125 تا

Amir..H
12-11-2010, 16:49
من منظورم اینه که سیلد آدم رو اذیت میکنه-چون تمام بیس رو تو اتاق میزنه-اگه من باشم یک سابی میگیرم که تو پورت خوب جواب بده و پورت براش میساختم-البته این نظره منه-نظره دوستان هم که شنیدی؟دیگه باید خودت تصمیم بگیری!
راستی اگه آمپلی بدون گارانتی خواستی بگیری خیلی حواست جمع باشه-من تقلبی این آمپو دیدم.:46:

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

اخه 7541 رو 2 اهم 139w میده ولی 1004 روی 2 اهم 150
7541 بریجش 278w مزیده ولی 1004 بریجش 300 وات میده
حالا به نظرت چی کار کنم ؟؟؟
210 واسه 7541 زیاد نیست؟؟؟

cyber861
12-11-2010, 21:37
اخه 7541 رو 2 اهم 139w میده ولی 1004 روی 2 اهم 150
7541 بریجش 278w مزیده ولی 1004 بریجش 300 وات میده
حالا به نظرت چی کار کنم ؟؟؟
210 واسه 7541 زیاد نیست؟؟؟
مثله اینکه قیمتش 170 شده بود:13:من روی 4 اهمش رو گفتم-اگه 2 اهم بخواید که همون 1004 بگیرید-ولی به نظرم زیاد تفاوتی ندارن.ولی از لحاظ صدایی اینفینیتی نرم تره!