PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95

pouya_x3d
03-06-2010, 13:09
---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

نوشته شده توسط pouya_x3d [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من دیگه از دست این سیستمم خسته شدم
باندم لیمیتد و امپ ووفرم بوسترچهار کاناله مدل .اولووفر این باند به دو کانال امپ ودوکانال دیگه به ساب وصل بود
ولی به خاطر اینکه بیس باند تو صداهای بالا کم میاورد سابو در اوردم و هر چهار کانال امپو به صورت بریج به وفر باندام بستم
ولی حالا هر چی گین امپو بالاتر میبرم بیس باندام تو ولم پایینتر خراب میشه و هرچقدرم که گین کمتر بشه صدا تو ولم بالاتر خراب میشه.یه صدایی میده که انگار الانه که وفر باندام جر بخوره
من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.این صدایی که میده یعنی وات اضافی داره به باندا میرسه؟ اخه تو همون ولمی که بیس باند خراب میشه باند همچین بیس بالایی هم نداره.به نظر شما مشکل از امپ؟چیکار کنم که صدا تو ولم بالا اینجوری خراب نشه؟
Bsa564مدل امپ

مدل باند ها رو نگفتی !؟ [/QUOTE]

jbl-t595

dynast parsi
03-06-2010, 16:15
سلام دوستان به من چه کامپونت و آمپ و سابی پیشنهاد میکنید که با هم مچ باشن و کلآ با کابلو باکس و بقیه چیزها که لازمه با 700تومن جمع بشه؟خودم یک پخش خوب دارم اگه قیمت هم بدین ممنون میشم

hesamkowsar
03-06-2010, 18:59
دوستان و اساتید...یه کمک میخوام...اگه موقع نصب تو وفر باند براده اینا ریخته باشه چیکار کنم؟باندام الپاین سری r هست و یکم نویز داشت فکر کردم اول از ماشینه و بعد فهمیدم تو باند یه چیزیه که در نمیاد...و احتمالآ براده اهن هست.یه راهنمایی بکنید...165 تومان پول بیزبون با یکم براده اهن از بین نره...

Kasra 91
03-06-2010, 21:11
سلام .

نگفتید چه چیزهائی می خواهید !؟

ولی می تونید یه پخش 4050 پایونیر یا بهتر با قیمتی حدود 150 بگیرید ، که یو اس بی هم می خوره ، یه جفت هم باند خربزه ای 718 کنوود یا 6975 پایونیر ، حدود 90 تومن هم اینا ، با پول سیم و نصب تقریبا" 250 درمیاد .

صدای خوبی هم داره . [COLOR="Silver"] [/B]

ممنون این قشنگه ولی رنگش جالب نیست

رنگ بندی نداره ؟

برای استفاده معمولی میخوام  

باند گرد هم هستش بجای این خربزه ای ها؟

مدل های دیگه هم هست معرفی کنین ؟

vahoa
03-06-2010, 23:40
دوستان و اساتید...یه کمک میخوام...اگه موقع نصب تو وفر باند براده اینا ریخته باشه چیکار کنم؟باندام الپاین سری r هست و یکم نویز داشت فکر کردم اول از ماشینه و بعد فهمیدم تو باند یه چیزیه که در نمیاد...و احتمالآ براده اهن هست.یه راهنمایی بکنید...165 تومان پول بیزبون با یکم براده اهن از بین نره...

اگه دستت تو کاره و دست به آچاری ، خودت باز کن و تمیز کن ، البته بدون باز کردن هم شاید بشه یه کاری کرد ، فقط موقع باز کردن مواظب باش ، سیم یا صفحه رو پاره نکنی !

hesamkowsar
04-06-2010, 01:43
اگه دستت تو کاره و دست به آچاری ، خودت باز کن و تمیز کن ، البته بدون باز کردن هم شاید بشه یه کاری کرد ، فقط موقع باز کردن مواظب باش ، سیم یا صفحه رو پاره نکنی !

دست به اچار هستم ولی باند ها اون قسمت وفرش که دیده میشه چیزی نیست...احتمالآ مگنتش براده ها رو پشت وفر و به قسمت بوبین کشیده...خیلی حرس داره یه چیز نو ادم بخره اینجوری بره رو اعصاب...:41:
باند باز بشه خراب میشه؟مگنت به بدنه چسبیده نه؟کلآ همه قسمت ها چسب داره؟
کسی اگه راه حلی داره بگه مارو نجات بده:20:

neda tehrani
04-06-2010, 10:22
سلام به همه دوستان.من قصد دارم که برای ماشینم تا 1 ملیون سیستم صوتی بخرم ولی چیز زیادی بلد نیستم میشه کمکم کنید؟ پخشی میخوام که دی وی دی و ال سی دی داشته باشه و میخوام که موزیک را باصدای شفاف و کیفیت و تفکیک صدای بالایی گوش بدم . ماشینم پژو پارس هست اگه چیز دیگه ای باید بگم که بتونید خوب راهنماییم کنید لطفآ بگید. ممنون

cyber861
04-06-2010, 14:24
با سلام
دوستان برای vtek693 آمپیلی چی پیشنهاد میکنید که کم نیاره!
ساب هم ندارم.

doodi
04-06-2010, 23:42
سلام به اساتید
لطفا" یه آمپلی برای یه جفت 6975 پیشنهاد بدید حداکثر تا 120 تومان میخوام بهترین صدا را بده.

neda tehrani
04-06-2010, 23:49
میشه لطفآ منم راهنمایی کنید ؟

dynast parsi
05-06-2010, 00:00
فکر کنم که این سایت کلآ برای چندنفر خاص ساخته شده و این که عضو جدید میگیره سرکاری هست چون اصلآ تازه واردهارو راهنمایی نمیکنه کسی:41:

isbn
05-06-2010, 11:33
فکر کنم که این سایت کلآ برای چندنفر خاص ساخته شده و این که عضو جدید میگیره سرکاری هست چون اصلآ تازه واردهارو راهنمایی نمیکنه کسی:41:

دوست من الان هم وقت امتحانات هست هم فرجه امتحانات دانشگاه الان همه مشغول خوندن هستن شما صبر داشته باشی اساتید میان :46:
ربطی به تازه وارد و با سابقه نداره

mos2010
06-06-2010, 04:33
سلام
ببخشید من یکم خیلی ناشی هستم
فرق کامپوننت با باند چیه؟
1 مدل کامپ خوب هم معرفی کنید لطفا

isbn
06-06-2010, 09:47
سلام

سلام تو کامپ صدای ریز و بم تفکیک شده هست و کیفیتی عمل میکنه
اما تو باند با همه
برای کامپ به آمپلی نیاز هست اما برا باند نه.
بسته به بودجه از 100 داره تا 400

cyber861
06-06-2010, 11:58
بروبچ یه آمپیلی میخواستم که روی 4 اهم 2 تا 300 بده.چی معرفی میکنید که جواب داده باشه؟قیمتش هم مناسب باشه!

aydinac2004
06-06-2010, 14:25
سلام خسته نباشید
1 ساب کیفیتی با امپلیش چی پیشنهاد میکنین در ضمن قیمتشم زیاد بالا نباشه
ممنون

isbn
06-06-2010, 14:31
سلام خسته نباشید
ممنون

خوب اگه به من باشه میگم ساب T4 12 اینچ 900 وات rms ساند استریم
آمپ هم pcx 1000D ساند استریم
که فکر کنم ساب 170160 باشه
آمپ هم 270-280
که البته اگه باشه چون میگن کم شده مثل 718

Amir Yousof
06-06-2010, 19:50
سلام ماشین ریو هست پخشم سونی 670 الان باند های فابریک رو ماشین هست میخوام دو جفت باند گرد
که داخل خود جا باندی ماشین هم جلو و هم عقب جا بشه بخرم با یک ساب که مخصوص باکس باشه شما چی پیشنهاد میکنید که
زیاد گرون هم در نیاد و آیا به آمپلی هم نیاز هست یا نه ؟ اگه قیمت ها رو هم بگین ممنون میشم . راستی استفاده از کامپوننت رو پیشنهاد میکنید یا نه ؟

hamidR15
07-06-2010, 16:02
driver جان داداش میبینم که اطلاعات زیادی در زمینه سیستم صوتی دارین ولی هرچی خوندم برای خودم چیز مفیدی پیدا نکردم لطف میکنید منو یکم راهنمایی کنید؟ من خیلی دوست دارم موزیک را با کیفیت و تفکیک صدای عالی و در کنارش بیس هم باشه گوش کنم لطفآ یک کامپونت ویک امپو ساب که قدرت خوبی داشته باشه با قیمت بهم معرفی کنید یا اگر چیزه بهتری هست ممنون میشم راهنماییم کنید .ماشینم پرشیا هست و 600 تا 700 تومن میخوام هزینه کنم و خودم یک پخش خوب دارم .راستی اگه تاقچه یا وسیله ی خاص دیگری نیاز هست لطف کنید با زکر قیمت بگید. از راهنمایتون بینهایت ممنون میشم

سلام خدمت همه برو بچه هاي گل
من يه چند روزي نبودم كه خدمتتون برسم، شرمنده همه دوستان گلم.البته امير خان و اقا رضا و ديگر دوستان هستند و راهنمائيهاي لازم رو مينمايند.
دوست خوبم ميتونم سوال كنم پخشتون چيه؟خروجي Pre Amp ش چند ولته؟
اگر دنبال سيستم SQ هستيد من پيشنهاد ميكنم:
1- براي استيج جلو كامپوننت تهيه كنيد. البته اگر بتونيد كامپوننتها رو تو كيك پنل نصب كنيد كه عالي ميشه.ميتونيد از برند آلپاين Type R استفاده نمائيد.
2- براي استيج عقب هم ميتونيد همانند جلو استفاده نمائيد ولي بهتره از يه اسپيكر كواكسيال بيضي بهره ببريد.به خاطر ميد باس بهتر.برند DLS 1073
3-آمپليفاير چهار كانال براي اسپيكرها از برند اينفينيتي كه خوب امتحانش رو پس داده ميتونه انتخاب به جائي باشه.البته مدال 7541
4-ساب ووفر هم آلپاين مدل 1242 با باكس مناسب
5- آمپ ساب هم ميتونيد از برند ارت كوئيك يا ساند استريم يه آمپ كلاس D انتخاب كنيد.باتوجه به بودجتون.
6-مابفي هم براي اكسسوريز.
يادتون نره باطري و BIG 3 سيستم برقي ماشين باكابل 4 گيج بسيار مهمه.
من قيمت دقيق رو الان ندارم. ولي اگر پخشتون 24Bit باشه ميتونيد كيفيتي باور نكردني از اين سيستم بگيريد. به شرط نصب و تنظيم صحيح

سلام
كامپوننت به اسپيكرهائي گفته ميشه كه داراي ووفر،ميدرنج و تيوتر جداگونه هستند با قطعه اي به نام كراس اوور پسيو ،كه باعث تفكيك فركانسهاي تقويت شده توسط آمليفاير و ارسال فركانسها به اسپيكر مورد نظر ميشود.
اين كراس اورها داراي تفكيك بالائي هستند،پس به الطبع كيفيت صداي بالائي رو ميتونند داشته باشند.كراس اورهاي اين كامپوننتها داراي تفكيك پذيري 12dB/Octave تا 36dB/Octave تو كامپهاي حرفه اي رو دارا هستند.
بقيه اسپيكرها كه داراي تيوتر و ميدرنج و ووفر روي يه بسگت هستند،اسپيكرهاي Coaxial يا هم محور ميگويند.
اين اسپيكرها هم داراي كراس اور هستند ولي با اكتاو پائين. مثلا 6dB/Octave كه توسط دوسلف و يك خازن عمل كراس رو انجام ميدهند.
اميدوارم توضيحات كافي بوده باشه:11:

بروبچ یه آمپیلی میخواستم که روی 4 اهم 2 تا 300 بده.چی معرفی میکنید که جواب داده باشه؟قیمتش هم مناسب باشه!
تو PM خدمتتون گفتم

سلام خسته نباشید
ممنون
سابهاي اينفينيتي اگه بتوني گير بياري معركه هستند.با امپ كم قدرت هم خوب درايو ميشن.

سلام ماشین ریو هست پخشم سونی 670 الان باند های فابریک رو ماشین هست میخوام دو جفت باند گرد
که داخل خود جا باندی ماشین هم جلو و هم عقب جا بشه بخرم با یک ساب که مخصوص باکس باشه شما چی پیشنهاد میکنید که
زیاد گرون هم در نیاد و آیا به آمپلی هم نیاز هست یا نه ؟ اگه قیمت ها رو هم بگین ممنون میشم . راستی استفاده از کامپوننت رو پیشنهاد میکنید یا نه ؟

باندهاي فابريك چند اينچ(سانتيمتر) هستند؟اگر 4 اينچ باشه ،خير نياز به آمپ نداره.
ضمنا هزينه اي كه در نظر داريد رو هم اعلام فرمائيد.

Amir Yousof
07-06-2010, 18:01
5 اینچه . قیده باند گرد رو زدم یک جفت باند عالی خربزه ای که حجمش زیاد گنده نباشه ( هم طولش هم عمقش ) با یک ساب و آمپلی ارزون 4 کاناله بهم معرفی کنید هزینه هم یک چیزی بین 260 باشه .
راستی اگه کامپوننت 5 اینچ بزارم چه طوره ؟ قیمتاش چنده ؟

neda tehrani
07-06-2010, 22:43
سلام به همه دوستان.من قصد دارم که برای ماشینم تا 1 ملیون سیستم صوتی بخرم ولی چیز زیادی بلد نیستم میشه کمکم کنید؟ پخشی میخوام که دی وی دی و ال سی دی داشته باشه و میخوام که موزیک را باصدای شفاف و کیفیت و تفکیک صدای بالایی گوش بدم . ماشینم پژو پارس هست اگه چیز دیگه ای باید بگم که بتونید خوب راهنماییم کنید لطفآ بگید. ممنون

dynast parsi
07-06-2010, 23:16
سلام خدمت همه برو بچه هاي گل
من يه چند روزي نبودم كه خدمتتون برسم، شرمنده همه دوستان گلم.البته امير خان و اقا رضا و ديگر دوستان هستند و راهنمائيهاي لازم رو مينمايند.
دوست خوبم ميتونم سوال كنم پخشتون چيه؟خروجي Pre Amp ش چند ولته؟
اگر دنبال سيستم SQ هستيد من پيشنهاد ميكنم:
1- براي استيج جلو كامپوننت تهيه كنيد. البته اگر بتونيد كامپوننتها رو تو كيك پنل نصب كنيد كه عالي ميشه.ميتونيد از برند آلپاين Type R استفاده نمائيد.
2- براي استيج عقب هم ميتونيد همانند جلو استفاده نمائيد ولي بهتره از يه اسپيكر كواكسيال بيضي بهره ببريد.به خاطر ميد باس بهتر.برند DLS 1073
3-آمپليفاير چهار كانال براي اسپيكرها از برند اينفينيتي كه خوب امتحانش رو پس داده ميتونه انتخاب به جائي باشه.البته مدال 7541
4-ساب ووفر هم آلپاين مدل 1242 با باكس مناسب
5- آمپ ساب هم ميتونيد از برند ارت كوئيك يا ساند استريم يه آمپ كلاس D انتخاب كنيد.باتوجه به بودجتون.
6-مابفي هم براي اكسسوريز.
يادتون نره باطري و BIG 3 سيستم برقي ماشين باكابل 4 گيج بسيار مهمه.
من قيمت دقيق رو الان ندارم. ولي اگر پخشتون 24Bit باشه ميتونيد كيفيتي باور نكردني از اين سيستم بگيريد. به شرط نصب و تنظيم صحيح

.

سلام دوست خوبم از راهنمایی کاملتون خیلی ممنونم .پخشم پایونیر مدل avh-p4050dvd هست که هنوز ازش استفاده نکردم. به نظرتون اگه برای عقب هم از کامپونت استفاده کنم بهتر نمیشه با توجه به اینکه ساب هم میخوام بگیرم ؟ کامپونتها وات خاصی ندارن؟ یعنی همون کامپونتی که جلو استفاده میشه از همون برای عقب هم استفاده میشه؟من صدای خیلی زیاد دوست ندارم همین که صدای کامل و شفافی داشته باشم کافیه 600یا 700 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم .با این پول این سیستمی که پیشنهاد کردین جمع میشه؟ ازتون خیلی ممنونم:11:

adib197
08-06-2010, 00:07
می خواستم راهنماییم کنین که با باند 718ex چه مدل پخشی از پایونیر بگیرم که البته aux هم داشته باشه.آمپ چی؟5400 یا 3300
نظرتون درباره اینکه این وسایل رو از توپخونه بخرم چطوره؟

alirafaat
08-06-2010, 10:36
سلام

قطعات خریداری شده به دستم رسید اما هنوز نصب نکردم (هنوز ماشینی وجود نداره - لعنت بر ایران خودرو 2 هفته تاخیر داره)

hu:pioneer 7150
amp for spk and comp: infinity7541a
amp for sub : kenwood 8105d
spk: kenwood 718 hq
comp: alpin we 600c
sub: alpin 8192

می خواستم نحوه نصب کامپها رو بدونم ( من خودم نصب نمی کنم اما به نصابهای اینجا هم زیاد اعتماد ندارم-یکیشون نمی دونست big چیه !! )

البته روی جعبه ش عکس داره اما واضح نیست

خود اسپیکر رو که جای اسیکر دفالت ماشین میزاریم تویترها رو کجا باید نصب کرد ؟

با تشکر

asextor1
08-06-2010, 11:39
می خوام یه 718exبگیرم
صداش بدون امپیلی چطوره ؟
چطور بفهمم که اصله ؟
اگه اصلش گیر نمیاد بجاش چی پیشنهاد میکنید
کلا بدون امپیلی چی پیشنهاد میکنید تو همین قیمت

vahoa
08-06-2010, 23:53
می خوام یه 718exبگیرم
صداش بدون امپیلی چطوره ؟
چطور بفهمم که اصله ؟

بستگی داره چقدر صدا بخوای !؟

اما در مجموع اگه صدای مناسب و قابل قبولی بخوای ، 718 خوبه ، بدون آمپ .

hamidR15
09-06-2010, 10:25
5 اینچه . قیده باند گرد رو زدم یک جفت باند عالی خربزه ای که حجمش زیاد گنده نباشه ( هم طولش هم عمقش ) با یک ساب و آمپلی ارزون 4 کاناله بهم معرفی کنید هزینه هم یک چیزی بین 260 باشه .
راستی اگه کامپوننت 5 اینچ بزارم چه طوره ؟ قیمتاش چنده ؟

سلام
دوست من اسپيكرهاي 9*6 عموما داراي طول و عرض يكسان هستند،غير از برخي برندهاي معدو مثل DLS يا كن وود كه 10*7 هستند.عمق آنها هم بسته به ميزان ارتفاع Voice Coil و مگنت متفاوته.حالا برات يه كاريش ميكنم
ضمنا با اين قيمت نميشه هم اسپيكر ،هم ساب و هم آمپلي تهيه كنيد:18:
حد اقل پيشنهاد من:
1-اسپيكر آلپاين مدل SPE-69C3 قيمت 65000
2-ساب ووفر Mtx T4512-04 قيمت 85000
3-آمپلي فاير كن وود مدل KAC-M845 قيمت 117000
4-پك برق +rca هم حدود 40 تومن.
البته كمي زد بالا ولي ديگه از اين بيشتر نميشه چلوند.:41:

سلام
ندا جان،شما قيمتي كه براي سيستمتون در نظر گرفتي به نظر من كمه.اگر دنبال كيفيت و وضوح بالا هستي بايد بودجتون رو بالا ببريد.به هر حال من نظرم رو خدمتتون عرض ميكنم:
1- پخش DVD پايونير مدل AVH-P5150DVD قيمت حدود 630 تومن.مانيتور رو خود پخش هست و به صورت تا شو از بالاي پخش بيرون مياد
2- كامپوننت الپاين براي استيج عقب Type X مدل SPX-177R قيمت 270 تومن
3-آمپليفاير 4 كانال آلپاين مدل MRP-F600 قيمت 425 تومن
4-پك برق و RCA مارك استينگر مدل SHK641 حدود 40 تومن يا مدل SHK681 حدود 25 تومن
من در خدمتم.

سلام دوست خوبم از راهنمایی کاملتون خیلی ممنونم .پخشم پایونیر مدل avh-p4050dvd هست که هنوز ازش استفاده نکردم. به نظرتون اگه برای عقب هم از کامپونت استفاده کنم بهتر نمیشه با توجه به اینکه ساب هم میخوام بگیرم ؟ کامپونتها وات خاصی ندارن؟ یعنی همون کامپونتی که جلو استفاده میشه از همون برای عقب هم استفاده میشه؟من صدای خیلی زیاد دوست ندارم همین که صدای کامل و شفافی داشته باشم کافیه 600یا 700 تومن بیشتر نمیتونم هزینه کنم .با این پول این سیستمی که پیشنهاد کردین جمع میشه؟ ازتون خیلی ممنونم:11:
سلام،خواهش ميكنم:11:
چرا ميتونيد براي هر دو استيج كامپوننت بگيري،ولي براي استيج جلو ،براي بالا بردن كارائي توصيه ميشه حتي المقدور از كيك پنل استفاده نمائيد.
قيمتها رو دقيق ندارم.شما اگر ميتونيد زحمت بكش قيمت بگير اگر ديدي خيلي بالا در مياد بگو تا يه فكر ديگه بكنيم.
در مورد توان كامپوننتها ،پاسخ چرا،توانهاشون متفاوت هست.بر اساس توان ورودي اونها بايد امپ تهيه بشه.

می خواستم راهنماییم کنین که با باند 718ex چه مدل پخشی از پایونیر بگیرم که البته aux هم داشته باشه.آمپ چی؟5400 یا 3300
نظرتون درباره اینکه این وسایل رو از توپخونه بخرم چطوره؟
همه پخشهاي پايونير AUX دارند.شما تا چه ميزان ميتونيد هزينه نمائيد؟مصرفتون براي آمپ فقط راه اندازي 718 هاست؟اگه پاسختون مثبته،حتما 5400BT

سلام

قطعات خریداری شده به دستم رسید اما هنوز نصب نکردم (هنوز ماشینی وجود نداره - لعنت بر ایران خودرو 2 هفته تاخیر داره)

comp: alpin we 600c
sub: alpin 8192

می خواستم نحوه نصب کامپها رو بدونم ( من خودم نصب نمی کنم اما به نصابهای اینجا هم زیاد اعتماد ندارم-یکیشون نمی دونست big چیه !! )

البته روی جعبه ش عکس داره اما واضح نیست

خود اسپیکر رو که جای اسیکر دفالت ماشین میزاریم تویترها رو کجا باید نصب کرد ؟

با تشکر
سلام
مبارك باشه،انتخابهاي خوبي كرديد:8:
كاموننت مدل SPS 600C گرفتي؟We نداره آلپاين!:41:
مدل سابتون نميتونه آلپاين باشه،به نظرم MTX هستش!
ماشين چي بود؟
بهترين محل براي نصب تيوتر ،نزديكترين جا به ووفر هستش.اگه بتوني روي رودري يه جائي براش پيدا كني عالي ميشه. اگر نشد رو ستونهاي جلو يا رو قاب آئينه نصب كن.
اگر تونستي عكس بگير بزار اينجا

می خوام یه 718exبگیرم
صداش بدون امپیلی چطوره ؟
چطور بفهمم که اصله ؟
صداش بد نيست ولي كار اصولي نيست. بايد با آمپ درايو بشه.
از نمايندگي با گارانتي نت الكترونيك بايد بگيري
من سعي ميكنم تا جاي ممكن اسپيكر بدون آمپلي به كسي پيشنهاد ندهم.مگر...:11:

alirafaat
09-06-2010, 10:33
سلام

سلام
مبارك باشه،انتخابهاي خوبي كرديد:8:
كاموننت مدل SPS 600C گرفتي؟We نداره آلپاين!:41:
مدل سابتون نميتونه آلپاين باشه،به نظرم MTX هستش!
ماشين چي بود؟
بهترين محل براي نصب تيوتر ،نزديكترين جا به ووفر هستش.اگه بتوني روي رودري يه جائي براش پيدا كني عالي ميشه. اگر نشد رو ستونهاي جلو يا رو قاب آئينه نصب كن.
اگر تونستي عكس بگير بزار اينجا

:

سلام

نمی دونم این اسمها رو از کجا اوردم؟؟!!!

در مورد کامپ درسته همون sps 600c هست

ساب هم swe 1242

همون قطعاتی هست که توصیه کرده بودید

( احتمالا خیلی عصبانی بودم )

با تشکر از زحماتتون

hamidR15
09-06-2010, 10:43
سلام
امير جان چي شد؟كجائي،از باكس چه خبر؟
سلام
اي بابا نشد ما يه باكس براي بچه هاي اين فروم طراحي كنيم،دوستان برن بسازند و بيان از صداش تعريف كنن:41:حد اقل عيب كار رو بگن!
اينهمه وقت ميزارم براتون،نميخوام منت بزارم،ولي قبلا هم گفتم،با توجه به مشغله كاريم واقعا كار طراحي و كشيدن نقشه و... كار وقت گيريه، من خيلي تو اين كار حساس هستم ولي دوستان خيلي كم لطفي ميكن:45:.حالا خوبه قبلش اينجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پست شماره 2793 گفتم اگه سر كاريه من وقت نذارما:19:
آدم دلسرد ميشه:37:ديگه براي كسي باكس طراحي نميكنم.

hamidR15
09-06-2010, 10:57
سلام

نمی دونم این اسمها رو از کجا اوردم؟؟!!!

در مورد کامپ درسته همون sps 600c هست

ساب هم swe 1242

همون قطعاتی هست که توصیه کرده بودید

( احتمالا خیلی عصبانی بودم )

با تشکر از زحماتتون
OK
اميدوارم زودتر ماشينو بگيري (فكر كنم 206 بود)،و از صدا لذت ببري،البته اگه چيز خوبي از آب در نيامد ديگه ببخش منو:11:

Amir Yousof
09-06-2010, 12:40
سلام
دوست من اسپيكرهاي 9*6 عموما داراي طول و عرض يكسان هستند،غير از برخي برندهاي معدو مثل DLS يا كن وود كه 10*7 هستند.عمق آنها هم بسته به ميزان ارتفاع Voice Coil و مگنت متفاوته.حالا برات يه كاريش ميكنم
ضمنا با اين قيمت نميشه هم اسپيكر ،هم ساب و هم آمپلي تهيه كنيد:18:
حد اقل پيشنهاد من:
1-اسپيكر آلپاين مدل SPE-69C3 قيمت 65000
2-ساب ووفر Mtx T4512-04 قيمت 85000
3-آمپلي فاير كن وود مدل KAC-M845 قيمت 117000
4-پك برق +rca هم حدود 40 تومن.
البته كمي زد بالا ولي ديگه از اين بيشتر نميشه چلوند.:41:
ممنون . میشه دو جفت کامپوننت خوب برای جا باندی فابریک ریو معرفی کنید که در محدوده قیمت 80 تومن باشه ؟
راستی یک سوال آیا دو جفت کامپوننت به پای یک جفت باند بیضی میرسه ؟

رضا صادقی
09-06-2010, 15:47
سلام عرض كرديم خدمت دوستا گلم از جمله برادر حميد....
بچه ها امروز ماشينم رو جرثقيل برد پاركينگ
وقتي كه رفتم برا ترخيص ماشين يه پرشيا اسپرت ديدم كه حدس زدم بايد سيستم نازي روش باشه آقا رفتم پشت شيشه عقبش واي!!!!!!!! ديوانه شدم تا حالا اينطوري نديدم جريان اينا چيه؟ فقط ميدونم كه اون دو تا لوله لوله هاس ساب باكسش هست اما را اينهمه باند ريز ريز؟؟؟؟ اينا صداي خوبي دارن؟ از باند بيضي بهترن؟؟؟؟ قيمتشون چطوره؟؟؟؟

اينم عكسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aaa1990
09-06-2010, 17:43
يه monitor ميخوام واسه آوانته كه جي پي اس بخوره.اين مدل ها رو انتخاب كردم:

pioner 5150 dvd fh
jvc avx 830
kenwood ddx71036 bt

لطفا راهنمايي كنين كه كدوم يكي بهتره و يه قيمت هم بدين.

vahoa
09-06-2010, 23:40
وقتي كه رفتم برا ترخيص ماشين يه پرشيا اسپرت ديدم كه حدس زدم بايد سيستم نازي روش باشه آقا رفتم پشت شيشه عقبش واي!!!!!!!! ديوانه شدم تا حالا اينطوري نديدم جريان اينا چيه؟ فقط ميدونم كه اون دو تا لوله لوله هاس ساب باكسش هست اما را اينهمه باند ريز ريز؟؟؟؟ اينا صداي خوبي دارن؟ از باند بيضي بهترن؟؟؟؟ قيمتشون چطوره؟؟؟؟

اينم عكسش

اون باند های متوسط ووفر هستن و اون کوچیکا هم میدرنج یا به قولی تیوتر هستن ، این سیستم بیشتر صداش زیاده تا قشنگ ! البته همین سیستم رو با مارک های معروف ببندی خیلی ناز میشه .

رضا صادقی
09-06-2010, 23:54
بيس قوي داره يا حجم صداش زياده؟؟؟؟

eh_robert
10-06-2010, 09:17
با سلام خدمت تمامی دوستان و سیستم بازا . من تازه عضو شدم و از سیستم میستمو اینا سر در نمیارم البته یه دوری تو تاپیکا زدم و یه چیزایی یاد گرفتم .
سرتونو درو نیارم میخواستم یه ضبط برا سمند بخرم حدود 200000-150000 تومن(dvd بگیرم یا mp3 ؟ دوستام میگن دی وی دی نخر اmp3 بخر usb دار ارزونتر و بهتره) و یک جفت باند با کیفیت و قوی(صدای شفاف و بدون نویز و باس غنی) و اینکه اسپیکر بیضی چی خوبه؟ کامپوننت وات بالا چی خوبه؟ اگه بیضی بخرم تو جای فابریکه سمند جاش میشه یا باید تخته بذارم؟ آهان یادم نبود این ضبط و باندی که میخوام بخرم میشه بدون آمپ استفاده کرد ضرری برای ضبط نداره؟
خیلی سایتا و بحثا رو گشتم و دیدم اما وقتی سراغ باندای سونی رفتم انگار به نظرم خوب اومدن مثلا باند 500 واتی 6*12!

aligol1
10-06-2010, 18:43
سلام خدمت دوستان
من دوسال پیش یه جفت باند p953 و ضبط پایونیر3050 ub گرفتم.نصاب هر چه با پخش ور میرفت صدای قشنگی از باند نمیومد مثل باند فابریک ماشین صدای تیزی داشت و اصلا کوبش نداشت واسه همین نصاب گفت باید آمپ ببندی تا صداش در بیاد. حالا که آمپ ساند استریم pca360.2بستم باز باندها کوبش ندارند. طرف مغازه رو جم کرده و رفته .پیش یه نصاب دیگه نشون دادم گفت اشکال از بانده و p953 اصلا آمپ خور نیست . از طرفی این باندا رو خیلی دوست دارم و میدونم نصاب چیزی بارش نیست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

Acro-Crown
11-06-2010, 09:50
سلام
برای جای فابریک جلوی پراید قصد تعویض باند ها رو داشتم و به این چند مدل برخوردم
اگه دوستان برای انتخاب بین اینها کمک کنند ممنون میشم و یا اگر مدل بهتری رو مد نظر دارند حتما بگند

45 وات RMS
140وات PEAK
6/3 اهم - 97 هرتز - 22 کلیو هرتز - 10 سانتی متر

30 وات RMS
150 وات PEAK
50 هرتز - 30 کیلو هرتز -10 سانتی متر - 2 خروجی

20وات RMS
120 وات PEAK
4 اهم - 55 هرتز - 25 کیلو هرتز -10سانتی متر

یکی دو مدل هم پایونیر وJVC نشونم دادند که گارانتی نداشتند.در کل مثل اینکه انتخابای باند 10 سانتی خیلی کمه

dynast parsi
11-06-2010, 11:27
[QUOTE=hamidR15;5038048]سلام
چرا ميتونيد براي هر دو استيج كامپوننت بگيري،ولي براي استيج جلو ،براي بالا بردن كارائي توصيه ميشه حتي المقدور از كيك پنل استفاده نمائيد.
قيمتها رو دقيق ندارم.شما اگر ميتونيد زحمت بكش قيمت بگير اگر ديدي خيلي بالا در مياد بگو تا يه فكر ديگه بكنيم.
در مورد توان كامپوننتها ،پاسخ چرا،توانهاشون متفاوت هست.بر اساس توان ورودي اونها بايد امپ تهيه بشه.
1:[/QUOTE
دوست خوبم از راهنماییتو خیلی ممنونم .مشه لطفآ بگید برای عقب چه کامپونتی با چه توانی و چه امپی خوبه که من قیمتش در بیارم؟ اگه لطف کنید بگید کجای تهران میتونم قیمتهارو در بیارم و خرید کنم ممنون میشم . راستی از کجا اصل و غیر اصلشونو تشخیص بدم .بازهم ممنون:11::20:

aligol1
11-06-2010, 11:36
سلام

کسی نمیخوادجواب منو بده

من دوسال پیش یه جفت باند p953 و ضبط پایونیر3050 ub گرفتم.نصاب هر چه با پخش ور میرفت صدای قشنگی از باند نمیومد مثل باند فابریک ماشین صدای تیزی داشت و اصلا کوبش نداشت واسه همین نصاب گفت باید آمپ ببندی تا صداش در بیاد. حالا که آمپ ساند استریم pca360.2بستم باز باندها کوبش ندارند. طرف مغازه رو جم کرده و رفته .پیش یه نصاب دیگه نشون دادم گفت اشکال از بانده و p953 اصلا آمپ خور نیست . از طرفی این باندا رو خیلی دوست دارم و میدونم نصاب چیزی بارش نیست خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

neda tehrani
11-06-2010, 11:45
ممنونم آقا حمید راهنمایی خوبی کردین ولی من بیشتر از 1تومن نمیتونم خرج کنم تو سایت پایونیر شاپ پخشهای مانیتوردار با قیمت پایینتر هم هست بنظر شما بدرد نمیخورن؟

aaa1990
11-06-2010, 11:46
يه monitor ميخوام واسه آوانته كه جي پي اس بخوره.اين مدل ها رو انتخاب كردم:

pioner 5150 dvd fh
jvc avx 830
kenwood ddx71036 bt

لطفا راهنمايي كنين كه كدوم يكي بهتره و يه قيمت هم بدين.

جواب ما رو بدين ممنون ميشم.:25:

sAeEd_kHaAn
11-06-2010, 11:48
آقا حمید 1073 چنده الان ( هنوز باند شاخ بازاره ؟) یه آمپ 2 کاناله ساند براش معرفی میکینی ؟ ( واسه یکی از دوستام میخوام ) :31:misi

eh_robert
11-06-2010, 12:56
با سلام خدمت تمامی دوستان و سیستم بازا . من تازه عضو شدم و از سیستم میستمو اینا سر در نمیارم البته یه دوری تو تاپیکا زدم و یه چیزایی یاد گرفتم .
سرتونو درو نیارم میخواستم یه ضبط برا سمند بخرم حدود 200000-150000 تومن(dvd بگیرم یا mp3 ؟ دوستام میگن دی وی دی نخر اmp3 بخر usb دار ارزونتر و بهتره) و یک جفت باند با کیفیت و قوی(صدای شفاف و بدون نویز و باس غنی) و اینکه اسپیکر بیضی چی خوبه؟ کامپوننت وات بالا چی خوبه؟ اگه بیضی بخرم تو جای فابریکه سمند جاش میشه یا باید تخته بذارم؟ آهان یادم نبود این ضبط و باندی که میخوام بخرم میشه بدون آمپ استفاده کرد ضرری برای ضبط نداره؟
خیلی سایتا و بحثا رو گشتم و دیدم اما وقتی سراغ باندای سونی رفتم انگار به نظرم خوب اومدن مثلا باند 500 واتی 6*12!
:41::41::41::41::41::41:
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید و جوابه سوالمو بدید ok ؟
ببینید یه سیستم جمع و جور با قیمت مناسب و کارایی خوب و صدایی قدرتمند میخوام زیاد هم پول ندارم فقط در مرحله اول ضبط و باند plz guide me rappidly ok?

vahoa
11-06-2010, 14:47

نسبت بخوایم بگیریم بیشتر حجم صدا داره تا بیس ، البته بدون در نظر گرفتن نوع ساب ، بیشتر اینجور سیستم ها کیک بیس دارن .

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

:41::41::41::41::41::41:
بچه ها لطفا منو راهنمایی کنید و جوابه سوالمو بدید ok ؟
ببینید یه سیستم جمع و جور با قیمت مناسب و کارایی خوب و صدایی قدرتمند میخوام زیاد هم پول ندارم فقط در مرحله اول ضبط و باند plz guide me rappidly ok?

پخش یه مدل پایونیر یو اس بی خور بگیر ، از مدل 4050 ، 5050 و بالاتر هستش ، بسته به هزینتون ، اینا حدود 140 تا 150 قیمت دارن ، باند هم اگه نمی خوای خرج کنی ، یه جفت خربزه ای خوب ، مثل 718 کنوود یا 953 جی بی ال یا 6975 پایونیر برو ، البته بستگی داره دنبال چجور صدائی هستی .

در ضمن اون باند های 6*12 سونی که جدید اومده ، یکی برش دادنش دردسره ، یکی هم صداش که خیلی تیزه !

برای سوار کردن پشت ماشین هم بهتره طاقچه رو ببری .

این سیستم هم که گفتم ، آمپ نمی خواد .

eh_robert
11-06-2010, 19:02
سلام ممنون از راهنمایی شما
حالا اینا چند میشه؟ ضبط 6050 دی وی دی چه وضعیتی داره با این باندا مچه؟
راستی این باندا قابلیت اضافه کردن آمپ دارن؟ یعنی اگه بعدا خواستم آمپ اضافه کنم و ساب بذارم میشه با همین باندا؟

eh_robert
12-06-2010, 10:32
بز هم سلام خدمت بچه های گل!!!!!!!!!!!!
آقا می دونم که زیادی دارم سوال می کنم اما خواهشا شما هم جواب بدین!!!!!!!!!
یک سری سوال دارم
1) پاسخ فرکانسی در باند یعنی چه؟ اگر بیشتر باشه بهتره یا کمتر
2) میزان حساسیت بر حسب دسی بل در باند؟ بیشتر یا کمتر
3) از همه مهمتر امپدانس بلندگو ؟ مثلا این باند 718 ex امپدانس 3اهم داره که میگن به ضبط آسیب میرسونه البته اگه بدون آمپ ببندیم ! آیا این حرف صحت دارد؟

eh_robert
12-06-2010, 10:36
4) رو باندها نوشته اند مثلا 440w اما 80rms حالا رو یک باند دیگه نوشته 400w ، و 100rms ! به نظرتون کدومش بهتره؟

hamidR15
12-06-2010, 17:59
ممنون . میشه دو جفت کامپوننت خوب برای جا باندی فابریک ریو معرفی کنید که در محدوده قیمت 80 تومن باشه ؟
سلام
يه سرچ كن ببين JBL GTO607 گير مياد و چنده،اگه تا 100 تومن بود عاليه،صداش مثل يه كامپ 150 تومنيه:8:
در مورد سوال دومت،اگه منظورت Bass نه،ولي كيفيتش بسيار بالاتره از كواكسيلها

اينم عكسش
سلام برادر،خوبي،چه خبرا؟
ايني كه من ميبينم،دو جفت ووفر،يه جفت ميدرنج،و الي ماشاءاله تيوتره:31:البته دوتا پورت هم براي انتقال صداي ساب به داخل تعبيه كرده.
احتمال قوي از دو جفت كامپوننت 3Way استفاده كرده.
بايد شنيد تا بشه نظر داد.ولي خب مشخصه بايد صداي تيز و گوشخراشي داشته باشه:19:

بيشتر دستورت صدا داره تا حجم صدا:46:

سلام خدمت دوستان
كي گفته P953 آمپ خور نيست؟!!!:18:از تنظيمات امپت عكس بگير ببينم چه كرده.ضمنا براي مطمعن شدن از اينكه اسپيكر سالمه،با يه مولتيمتر كه كليد اون رو روي امپدانس(اهم)گذاشتي و دوسر سيمش رو به ترمينال اسپيكر بزن ببينم حدود 4 اهم اگر بود مشكلي نداره.

سلام
برای جای فابریک جلوی پراید قصد تعویض باند ها رو داشتم و به این چند مدل برخوردم
اگه دوستان برای انتخاب بین اینها کمک کنند ممنون میشم و یا اگر مدل بهتری رو مد نظر دارند حتما بگند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید45 وات RMS
140وات PEAK
6/3 اهم - 97 هرتز - 22 کلیو هرتز - 10 سانتی متر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید30 وات RMS
150 وات PEAK
50 هرتز - 30 کیلو هرتز -10 سانتی متر - 2 خروجی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید20وات RMS
120 وات PEAK
4 اهم - 55 هرتز - 25 کیلو هرتز -10سانتی متر

یکی دو مدل هم پایونیر وJVC نشونم دادند که گارانتی نداشتند.در کل مثل اینکه انتخابای باند 10 سانتی خیلی کمه
دوست من براي اين مكان زياد هزينه نكني بهتره.ارزونترين رو بگير كه پشيمون نشي

[QUOTE=hamidR15;5038048]سلام
1:[/QUOTE
دوست خوبم از راهنماییتو خیلی ممنونم .مشه لطفآ بگید برای عقب چه کامپونتی با چه توانی و چه امپی خوبه که من قیمتش در بیارم؟ اگه لطف کنید بگید کجای تهران میتونم قیمتهارو در بیارم و خرید کنم ممنون میشم . راستی از کجا اصل و غیر اصلشونو تشخیص بدم .بازهم ممنون:11::20:

اگر براي جلو نميخواهي چيزي ببندي،و همينطور ساب هم نبندي،شايد Bass كامپوننت راضيت نكنه.چون بيشتر ميد ميزنه و تو كار SQ.اگه بتوني حدود 160 70 هزينه كني آلپاين Type R خوبه.آمپ هم يه امپ دو كانال 120-30 RMS هم براش مناسبه
آلپاين تو تهران نمايندگي داره،شما منزلت كجاس بگم از كجا بگيري

ممنونم آقا حمید راهنمایی خوبی کردین ولی من بیشتر از 1تومن نمیتونم خرج کنم تو سایت پایونیر شاپ پخشهای مانیتوردار با قیمت پایینتر هم هست بنظر شما بدرد نمیخورن؟
خواهش ميكنم
چه مدلي منظورتون هست؟

آقا حمید 1073 چنده الان ( هنوز باند شاخ بازاره ؟) یه آمپ 2 کاناله ساند براش معرفی میکینی ؟ ( واسه یکی از دوستام میخوام ) :31:misi
الان قيمت دقيق ندارم. ولي تو قيمتي كه داشت(حدود 210 -220 به نظرم آره خيلي اسپيكر خوبيه.
آمپ PCA 2.360 مناسبه

بز هم سلام خدمت بچه های گل!!!!!!!!!!!!
آقا می دونم که زیادی دارم سوال می کنم اما خواهشا شما هم جواب بدین!!!!!!!!!
یک سری سوال دارم
1) پاسخ فرکانسی در باند یعنی چه؟ اگر بیشتر باشه بهتره یا کمتر
2) میزان حساسیت بر حسب دسی بل در باند؟ بیشتر یا کمتر
3) از همه مهمتر امپدانس بلندگو ؟ مثلا این باند 718 ex امپدانس 3اهم داره که میگن به ضبط آسیب میرسونه البته اگه بدون آمپ ببندیم ! آیا این حرف صحت دارد؟

4) رو باندها نوشته اند مثلا 440w اما 80rms حالا رو یک باند دیگه نوشته 400w ، و 100rms ! به نظرتون کدومش بهتره؟
سلام آقاي من
شما هرچي سوال داري بپرس،تا جائي كه سوادم برسه در خدمتم.
1-پاسخ فركانسي عبارت است از طيف فركانس خروجي به طيف فركانس ورودي.يعني سيستم (اينجا منظور اسپيكره)تو چه دامنه فركانسي اي ميتونه فركانسهاي تقويت شده توسط آمپليفاير رو پاسخ بده.هر اسپيكري براي يه منظور خاصي طراحي ميشه.
مثلا ووفرها براي اجراي فركانسهاي پائين طراحي شدن
تيوترها براي فركانسهاي بالاو...
پس يه سيستم خوب بايد داراي حد اقل سه اسپيكر مخصوص هر فركانس باشه تا دامنه فركاس كاملي رو پوشش بده.
2-يعني اگر ما 1 وات به اسپيكر وارد كنيم چند db توليد ميكنه.هرچه عدد بالاتر باشه،نشون دهنده اين هست كه اسپيكر به توان ورودي كمتري براي توليد اصوات نياز داره
3-امپدانس اسپيكرها بايد با آمپليفايرها متناسب باشه.بيشتر امپليفايرهاي كلاس A/Bخودرو بين 2-4 اهم رو ساپورت ميكنن. پس اينكه اگر مثلا 718 3 اهمي رو مستقيم به پخش وصل نمائيم چون تو اين امپدانس استيبل نيست ميتونه آسيب برسونه به پخش.
يه رابطه ديگه هم تو امپدانس وجود داره:هر چقدر امپدانس اسپيكر كم ميشه ،مي توانيم توان بيشتري رو به ان تحميل كنيم.البته كيفيت صدا نيز تو اين حالت كاهش ميابد.
بر عكس موضوع فوق نيز صادق هست.
براي همينه كه تو اسپيكرهاي HI FI خونگي امپدانسها روي 8 اهم هستند.
4-شما تو انتخاب تونا اسپيكر بايد به توان RMS يا Nominal توجه نمائيد. اون توانها توانهاي پيك يا لحضه اي هستند. يعني مثلا اين اسپيكر :
80 وات RMS
400 وات پيك يا MAX
ميتونه به طور مداوم 80 وات رو روي امپدانس مشخص خروجي بده.همينطور به مدت كوتاه ميتونه توان 400 وات رو تحمل كنه.اگر مدت زمان آن طولاني بشه باعث صدمه ديدن كوئل و ديگر قطعات اسپيكر ميشه.
ببخشيد اگه خوب توضيح ندادم.،شرمنده:11:

eh_robert
12-06-2010, 18:39
آقا حمید یک دنیا ممنون. تشکر که جواب سوالامو دادین
آقا لپ کلام اینکه میخوام یک ضبطو باند فعلا بدون آمپ ببندم( قابلیت اضافه کردن آمپ داشته باشه) با صدای با کیفیت و کوبش(بیس) قوی خیلی تو مارکها گشتم نظر خودم اینه که ضبط پایونیر مثلا 6050 بردارم با باند سونی xs-gtx6931 ( سه طرفه 6*9 400وات 100وات rms) و یا سونی xs-gtx6941 چهار طرفه 440 وات 100 وات موثر چطوره این به نظرتون خوبه؟
میخواستم بان 718 ex بردارم اما بدون آمپ به ضبط آسیب میرسونه آخه امپدانس 3 اهم داره لطفا راهنمایی!!!!!!!!!!!!

Amir Yousof
12-06-2010, 19:30
میشه دو جفت کامپوننت خوب برای جا باندی فابریک ریو معرفی کنید که در محدوده قیمت 80 تومن باشه ؟

vahoa
12-06-2010, 21:44
دوستان من کل تهران رو زیر و رو کردم ، ساب پیکاسو سانداستریم اصلا" نیست !

نمایندگیش رو هم پیدا نکردم ، یکی یه شماره داده بود که ظاهرا" شمارش عوض شده !

:13:

danial_crazy
13-06-2010, 01:53
به این شماره هم یه زنگی بزن 66722937

neda tehrani
13-06-2010, 08:13
مدل:avh-p4050dvd یا avh-p4150dvd یا avh-p3150dvd باز هم از اینکه وقتتون و به من میدین و راهنماییم میکنید ازتون ممنونم اقا حمید

dynast parsi
13-06-2010, 08:22
حمید جان داداش من تا 600 .700 تومن میتونم هزینه کنم برای جلو هم میخوام ببندم وساب هم میخوام اگه با این پول میشه چیزی جمع کرد از راهنمایت ممنون میشم منزل هم امام حسین هست.مرسی

hamidR15
13-06-2010, 11:59
آقا حمید یک دنیا ممنون. تشکر که جواب سوالامو دادین
آقا لپ کلام اینکه میخوام یک ضبطو باند فعلا بدون آمپ ببندم( قابلیت اضافه کردن آمپ داشته باشه) با صدای با کیفیت و کوبش(بیس) قوی خیلی تو مارکها گشتم نظر خودم اینه که ضبط پایونیر مثلا 6050 بردارم با باند سونی xs-gtx6931 ( سه طرفه 6*9 400وات 100وات rms) و یا سونی xs-gtx6941 چهار طرفه 440 وات 100 وات موثر چطوره این به نظرتون خوبه؟
میخواستم بان 718 ex بردارم اما بدون آمپ به ضبط آسیب میرسونه آخه امپدانس 3 اهم داره لطفا راهنمایی!!!!!!!!!!!!
سلام،خواهش ميكنم،كاري نكردم
راستش صداي اسپيكرهاي سوني زياد با سليقه من جور در نمياد.شما اگر ميتوني برو گوش كن،اگه خوشت امد بگير.
ميتوني آلپاين SPS-609 بگيري.85000 تومنه.البته حتما بايد بعدا امپ بگيري تا كامل درايو بشه.

میشه دو جفت کامپوننت خوب برای جا باندی فابریک ریو معرفی کنید که در محدوده قیمت 80 تومن باشه ؟
تو صفحه قبل اولين پاسخ،پاسخ شما رو دادم كه!:46:
"يه سرچ كن ببين JBL GTO607 گير مياد و چنده،اگه تا 100 تومن بود عاليه،صداش مثل يه كامپ 150 تومنيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوال دومت،اگه منظورت Bass نه،ولي كيفيتش بسيار بالاتره از كواكسيلها"
:46:

دوستان من کل تهران رو زیر و رو کردم ، ساب پیکاسو سانداستریم اصلا" نیست !

نمایندگیش رو هم پیدا نکردم ، یکی یه شماره داده بود که ظاهرا" شمارش عوض شده !

:13:

يه نمايندگي تو خ شريعتي ابتدا معلم قبلا بود.نميدونم تغيير كرده يا نه.تابلو ستند هم داشت.

حمید جان داداش من تا 600 .700 تومن میتونم هزینه کنم برای جلو هم میخوام ببندم وساب هم میخوام اگه با این پول میشه چیزی جمع کرد از راهنمایت ممنون میشم منزل هم امام حسین هست.مرسی
يه سر برو پاپ استريو تو خ شريعتي،بالاتر از معلم،پلاك 664.پيش محمد آقائي،بودجتو بگو ببين چي ميتوني بگيري.البته هزينت براي آلپاين خيلي كمه.يعني كلا براي سيستم جمع كردن كمه

eh_robert
13-06-2010, 12:40
سلام خوبی حمید جان؟
آقا این آلپاین sps609 که معرفی کردید 280 وات پیک هستش البته با موثر 85 وات به نظرت پیکش کم نیست؟ 85وات RMS
260وات PEAK
6/3 اهم -65هرتز-23 کیلو هرتز - 23*15 سانتی متر اما رنج فرکانسی خوبی داره نه؟

eh_robert
13-06-2010, 12:48
چرا سونی با سلیقتون جور در نمیاد؟ منظورتون چیه کیفیت نداره؟ شفافیت نداره؟ بیس نداره چیش جالب نیست؟
حالا یه چرخی تو سایت popsterio.ir که فروشگاه محصولات آلپاین هستش زدم به نظرم اسپیکرهاش نسبت به کاراییشون گرون بودن نه؟ مثلا
SPR-57C

بلندگو بیضی سری R
163,000 تومان
100وات RMS
300وات PEAK
4 اهم-70هرتز-27 کیلو هرتز - 18*13 سانتی متر

eh_robert
13-06-2010, 12:56
من قصد طرفداری از هیچ مارکی رو ندارم اطلاعاتم هم اونقدر نیست که در مقابل اساتید نظر بدم اما همیشه تو محصولات صوتی و الان در همیه زمینه های دیجیتال و کلا الکترونیکی سونی هستش که حرفی برای گفتن داره!!!!
این بان های سونی که من فقط تئوریک تحقیق کردم فول رنج هستند دارای باس غنی(rich bass) بسیار قوی و با کیفیت اما حقیقتا عملی ندیدم یا نشنیدم که چطور هستند حالا میخوام به پیشنهاد دوست و برادر عزیزم برم تحقیق در مورد اسپیکرهای آلپاین اما یه نظر مه رفتم ت این سایته گرون بودن حالا این سوال هست که گرونیش به کارایی و کیفیتش می ارزه یا نه؟

راستی دیروز یه گشتی تو سایت india.kenwood.com زدم یه سری باند محشر 5 طرفه 500 واتی داشت که خیلی حوس کردم اگه تو ایران هم هست ببینم چه صدایی دارن!!!!!

vahoa
13-06-2010, 13:48
:46:

يه نمايندگي تو خ شريعتي ابتدا معلم قبلا بود.نميدونم تغيير كرده يا نه.تابلو ستند هم داشت.

خیابون معلم هم رفتم ، اصلا" مغازه نداره که ، نصفش پایان خطه اتوبوس ها بود ، اولش هم نمایشگاه یا موزه قرآن بود فکر کنم !

دقیق آدرس ندارید ؟

hamidR15
13-06-2010, 15:19
سلام خوبی حمید جان؟
آقا این آلپاین sps609 که معرفی کردید 280 وات پیک هستش البته با موثر 85 وات به نظرت پیکش کم نیست؟ 85وات RMS
260وات PEAK
6/3 اهم -65هرتز-23 کیلو هرتز - 23*15 سانتی متر اما رنج فرکانسی خوبی داره نه؟
سلام
ابتدا از شما دوست خوبم تقاضا دارم به جاي چنتا پست همه مطالب رو تو يه پست منتها با تفكيك يا شماره تايپ بفرمائيد،يا در صورت لزوم از گزينه نقل قول استفاده بفرمائيد.
شما به پيك كاري نداشته باشيد،مهم RMS هستش.

چرا سونی با سلیقتون جور در نمیاد؟ منظورتون چیه کیفیت نداره؟ شفافیت نداره؟ بیس نداره چیش جالب نیست؟
حالا یه چرخی تو سایت popsterio.ir که فروشگاه محصولات آلپاین هستش زدم به نظرم اسپیکرهاش نسبت به کاراییشون گرون بودن نه؟ مثلا
SPR-57C

بلندگو بیضی سری R
163,000 تومان
100وات RMS
300وات PEAK
4 اهم-70هرتز-27 کیلو هرتز - 18*13 سانتی متر
كيفيت صداي خوبي نداره سوني.به نظرم تفكيك خوبي نداره.متريالش هم جالب نيست.
بله آلپاين چون نماينگي داره تو ايران نسبت به كشورهاي ديگه محصولاتش گرونتره.البته كلا برند گرونيه.
بالاترين مدل اسپيكر و ساب ووفرهاش Type X هست.فوق الاده كيفيتي وSQ هستش.
بعد از اون Type R هستش.من ساب 15 اينچش رو دارم،واقعا عاليه.
يه چيز ديگه كه تو اسپيكرهاي اين برند من ديدم ،تو تايپهاي بالا مثل R تحمل توانهاي بيشتر از حد اعلام شده توسط كارخانه هستش.
مثلا همين R15 گفته 750Watt RMS ولي تو باكس اصولي تا 1500 وات رو هم تحمل ميكنه.حتي 2000 وات رو هم بهش دادن و ركوردهاي خوي تو SPL زده.

من قصد طرفداری از هیچ مارکی رو ندارم اطلاعاتم هم اونقدر نیست که در مقابل اساتید نظر بدم اما همیشه تو محصولات صوتی و الان در همیه زمینه های دیجیتال و کلا الکترونیکی سونی هستش که حرفی برای گفتن داره!!!!
این بان های سونی که من فقط تئوریک تحقیق کردم فول رنج هستند دارای باس غنی(rich bass) بسیار قوی و با کیفیت اما حقیقتا عملی ندیدم یا نشنیدم که چطور هستند حالا میخوام به پیشنهاد دوست و برادر عزیزم برم تحقیق در مورد اسپیکرهای آلپاین اما یه نظر مه رفتم ت این سایته گرون بودن حالا این سوال هست که گرونیش به کارایی و کیفیتش می ارزه یا نه؟

راستی دیروز یه گشتی تو سایت india.kenwood.com زدم یه سری باند محشر 5 طرفه 500 واتی داشت که خیلی حوس کردم اگه تو ایران هم هست ببینم چه صدایی دارن!!!!!

ببين دوست من سوني يه غول بزرگ تو صنعت صدا و تصويره و شكي در اون نيست. من خودم به شخصه خيلي سوني رو دوست دارم ولي نه تو سيستماهي صوتي خودرو،چرا تو TV و LCD هيچ برندي نيست كه بتونه جلوي براويا قد علم كنه(البته سامسونگ خيلي پيشرفت داشته و از نظر تكنولوژي خودش رو بسيار نزديك كرده به سوني).من خودم تو خونه LCD سوني دارم.دوربينشم دارم ميگيرم.تو DVD Player ها هم سري ES واقعا جزوHigh - END محسوب ميشه.سيستمهاي HI FI و Home Theater هاي تقريبا خوبي داره،نميگم همشون ولي يه مدل تقريبا مناسب و كامل داره و....رفتيم تو كار تبليغ ها:10:پس من هم موافقم با شما ولي نه تو سيستمهاي ماشين:46:
در مورد اسپيكرهاي بيضي يه نكته رو هميشه بيادتون باشه،داشتن تيوتر و سوپر تيوتر بيشتر،به منزله شفافيت و كيفيت بالاتر نيست،بلكه تو اغلب اوقات باعث بالا رفتن Distortion و جيغ تو صداهاي بالا ميشه:41:

خیابون معلم هم رفتم ، اصلا" مغازه نداره که ، نصفش پایان خطه اتوبوس ها بود ، اولش هم نمایشگاه یا موزه قرآن بود فکر کنم !

دقیق آدرس ندارید ؟

نه...:18:شما رفتي داخل خ معلم:41:من گفتم تو خ شريعتي،ابتداي معلم،به سمت چهارراه قصر برو بالا،مغازه هاي سيستم فروش سمت چپ خ ميبيني.روبروي سازمان قضائي .اونجا قبلا نمايندگي ساند بود.
ببخشيد اگر صحيح آدرس ندادم،شرمنده:11:آخه خيلي معروفه تصور ميكردم آشنا باشيد.

eh_robert
13-06-2010, 15:56
سلام حمید جان خوبی شما؟!!!!!!!!! از اینکه وقت میذاری پستامو میخونی ممنونم
چشم از این به بعد تو یک پست حرفامو می زنم البته با تفکیک و شماره!
خب تا حالا همش بحث اسپیکر کردیم من با آلپاین که معرفی کردین موافقم حالا بریم سراغ پخش
برای پخش هم یک مارک و مدل خوب و با کیفیت حدود 150 تا 200 هزار تومن معرفی کنید که با باندای آلپاین sps_609 مچ بشه
خیلی ممنون میشم

dynast parsi
13-06-2010, 17:15
آقا حمید داداش گلم دستت درد نکنه مرسی از لطفتون خیلی زحمت کشیدین کاش فرصت جبرانش پیش بیاد :11:

vahoa
14-06-2010, 02:14
سلام
ابتدا از شما دوست خوبم تقاضا دارم به جاي چنتا پست همه مطالب رو تو يه پست منتها با تفكيك يا شماره تايپ بفرمائيد،يا در صورت لزوم از گزينه نقل قول استفاده بفرمائيد.
شما به پيك كاري نداشته باشيد،مهم RMS هستش.

كيفيت صداي خوبي نداره سوني.به نظرم تفكيك خوبي نداره.متريالش هم جالب نيست.
بله آلپاين چون نماينگي داره تو ايران نسبت به كشورهاي ديگه محصولاتش گرونتره.البته كلا برند گرونيه.
بالاترين مدل اسپيكر و ساب ووفرهاش Type X هست.فوق الاده كيفيتي وSQ هستش.
بعد از اون Type R هستش.من ساب 15 اينچش رو دارم،واقعا عاليه.
يه چيز ديگه كه تو اسپيكرهاي اين برند من ديدم ،تو تايپهاي بالا مثل R تحمل توانهاي بيشتر از حد اعلام شده توسط كارخانه هستش.
مثلا همين R15 گفته 750Watt RMS ولي تو باكس اصولي تا 1500 وات رو هم تحمل ميكنه.حتي 2000 وات رو هم بهش دادن و ركوردهاي خوي تو SPL زده.

ببين دوست من سوني يه غول بزرگ تو صنعت صدا و تصويره و شكي در اون نيست. من خودم به شخصه خيلي سوني رو دوست دارم ولي نه تو سيستماهي صوتي خودرو،چرا تو TV و LCD هيچ برندي نيست كه بتونه جلوي براويا قد علم كنه(البته سامسونگ خيلي پيشرفت داشته و از نظر تكنولوژي خودش رو بسيار نزديك كرده به سوني).من خودم تو خونه LCD سوني دارم.دوربينشم دارم ميگيرم.تو DVD Player ها هم سري ES واقعا جزوHigh - END محسوب ميشه.سيستمهاي HI FI و Home Theater هاي تقريبا خوبي داره،نميگم همشون ولي يه مدل تقريبا مناسب و كامل داره و....رفتيم تو كار تبليغ ها:10:پس من هم موافقم با شما ولي نه تو سيستمهاي ماشين:46:
در مورد اسپيكرهاي بيضي يه نكته رو هميشه بيادتون باشه،داشتن تيوتر و سوپر تيوتر بيشتر،به منزله شفافيت و كيفيت بالاتر نيست،بلكه تو اغلب اوقات باعث بالا رفتن Distortion و جيغ تو صداهاي بالا ميشه:41:

نه...:18:شما رفتي داخل خ معلم:41:من گفتم تو خ شريعتي،ابتداي معلم،به سمت چهارراه قصر برو بالا،مغازه هاي سيستم فروش سمت چپ خ ميبيني.روبروي سازمان قضائي .اونجا قبلا نمايندگي ساند بود.
ببخشيد اگر صحيح آدرس ندادم،شرمنده:11:آخه خيلي معروفه تصور ميكردم آشنا باشيد.

ممنون ، همین یکی دو روزه حتما" میرم . :11:

در مورد همون سوالی بود که همین بچه های همین تاپیک ، مثل خودت راهنمائی کردید .

یه ساب می خوام که خیلی ویبره داشته باشه !

اگه یه ذره پولم بیشتر شد و این پیکاسو 15 اینچی گیرم نیومد ( چون همه جا رو گشتم ) ، پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟

آمپ هم 8104 گیر نمیاد ، بجاش مثل اینکه 8105 اومده ، فرقی نداره ؟ جنسش خراب نشده ؟

hamidR15
14-06-2010, 09:15
سلام حمید جان خوبی شما؟!!!!!!!!! از اینکه وقت میذاری پستامو میخونی ممنونم
چشم از این به بعد تو یک پست حرفامو می زنم البته با تفکیک و شماره!
خب تا حالا همش بحث اسپیکر کردیم من با آلپاین که معرفی کردین موافقم حالا بریم سراغ پخش
برای پخش هم یک مارک و مدل خوب و با کیفیت حدود 150 تا 200 هزار تومن معرفی کنید که با باندای آلپاین sps_609 مچ بشه
خیلی ممنون میشم
به نظرم پايونير7250 مناسب باشه

آقا حمید داداش گلم دستت درد نکنه مرسی از لطفتون خیلی زحمت کشیدین کاش فرصت جبرانش پیش بیاد :11:
اختيار داري،كاري نكردم كه منو شرمنده ميكي:11:

ممنون ، همین یکی دو روزه حتما" میرم . :11:

در مورد همون سوالی بود که همین بچه های همین تاپیک ، مثل خودت راهنمائی کردید .

یه ساب می خوام که خیلی ویبره داشته باشه !

اگه یه ذره پولم بیشتر شد و این پیکاسو 15 اینچی گیرم نیومد ( چون همه جا رو گشتم ) ، پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟

آمپ هم 8104 گیر نمیاد ، بجاش مثل اینکه 8105 اومده ، فرقی نداره ؟ جنسش خراب نشده ؟

ساب ارت كوئيك سري DBXI خيلي مناسبه براي ويبره.قيمتش بالاتر از ساند ولي رفتي يه سر به نمايندگي ارت هم بزن.
من تست نكردم آمپهاي جديد كن وود رو،اطلاعي ندارم،شرمنده:11:

neda tehrani
14-06-2010, 11:18
مدل:avh-p4050dvd یا avh-p4150dvd یا avh-p3150dvd باز هم از اینکه وقتتون و به من میدین و راهنماییم میکنید ازتون ممنونم آقا حمید اینا بدرد نمیخورن؟ باز هم شما AVH-P5150DVD این مدل رو پیشنهاد میکنید؟ امکانات همشون مثل اینکه یکی هست فقط فرق ظاهری دارن همین طوره؟

hamidR15
14-06-2010, 14:08
مدل:avh-p4050dvd یا avh-p4150dvd یا avh-p3150dvd باز هم از اینکه وقتتون و به من میدین و راهنماییم میکنید ازتون ممنونم آقا حمید اینا بدرد نمیخورن؟ باز هم شما AVH-P5150DVD این مدل رو پیشنهاد میکنید؟ امکانات همشون مثل اینکه یکی هست فقط فرق ظاهری دارن همین طوره؟
سلام ندا جان
اگر من 5150 رو پيشنهاد دادم فقط به خاطر محدوديت تو نصب براي خودروي شما بود.
مدلهائي كه شما ذكر كردي همگي 2DIN هستند و من نديدم كسي تونسته باشه رو پرشيا نصب كنه:41:
اين عكسي از مدل 4050DVD هستش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من در خدمتم.

vahoa
14-06-2010, 21:23
به نظرم پايونير7250 مناسب باشه

اختيار داري،كاري نكردم كه منو شرمنده ميكي:11:

ساب ارت كوئيك سري DBXI خيلي مناسبه براي ويبره.قيمتش بالاتر از ساند ولي رفتي يه سر به نمايندگي ارت هم بزن.
من تست نكردم آمپهاي جديد كن وود رو،اطلاعي ندارم،شرمنده:11:

آخر هفته ، سرم خلوت بشه میرم ، نمایندگی ارت هم همون دور و اطراف هستش ؟ :11:

راستی یه سوال دیگه ، البته این از طرف کسی هست که الان اینجا نشسته و می خواد بگیره !

این دوست ما یه ساب می خواد که به قول خودش کوبش نازی داشته باشه ، ته کوبش هم باحال بلرزونه ! البته این هم زیاد وضع مالیش خوب نیست ، یه ساب نسبتا" ارزون واسش چی پیشنهاد می کنید ؟ :11:

eh_robert
15-06-2010, 18:35
سلام به همگی مخصوصا دوست و برادر ارجمندم آقا حمید!!
این 7250 که فرمودید مشخصاتش چیه؟ من یه سرچی کردم اینو فهمیدم که usb -memory sd میخوره و قابلیت نصب اینترفیس داره و 5 باند هم اکولایزر با قیمت 200 هزار تومان به نظر شما خوب هستش ؟ آیا با این رنج قیمت مدل یا برند مناسب تری هم پیدا میشه که دارای مشخصات بهتری نسبت به 7250 باشه؟ البته کیفیت برام خیلی مهم هستش!!
لطفا در مورد اینتر فیس و تعداد باندهای اکولایزر توضیح دهید ممنون میشم

amirata71
16-06-2010, 08:13
4250dvd بهتره یا 325dvd

cyber861
16-06-2010, 09:43
با سلام
آقا حمید, نوکریم داداش:11:
چرا صدای این پخش های پایونیر اینقدر بم هست؟هر چی ور هم میری بازم صدای ریزه قشنگی ازش در نمیاد.
اصلا نمیشه برای آهنگ های ایرانی 8&6 تنظیمش کرد.
ولی خوراکه بیس های ترانسه

neda tehrani
16-06-2010, 09:59
سلام ندا جان
اگر من 5150 رو پيشنهاد دادم فقط به خاطر محدوديت تو نصب براي خودروي شما بود.
مدلهائي كه شما ذكر كردي همگي 2DIN هستند و من نديدم كسي تونسته باشه رو پرشيا نصب كنه:41:
اين عكسي از مدل 4050DVD هستش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من در خدمتم.

مرسی آقا حمید. یعنی این پخشهای 2din تو پرشیا نسب نمیشه حتی اگه در قسمت جایگاه پخشو برداریم؟ دقت کردین درشو که میبندیم تازه معلوم میشه که چه فضایی زیادی برای پخش وجود داره یعنی تو اونهمه جا پخشهای 2dim جا نمیشه؟ اگه نشه که من فکر کنم باید 300 تومن بیشتر خرج کنم که بتونم سیستمی که شما گفتینو جمع کنم درسته؟
به هر حال از راهنماییتون خیلی ممنونم شما یه نفری دارین این سایتو گرم میکنید از طرف همه ازتون تشکر میکنم .

hamidR15
16-06-2010, 16:56
آخر هفته ، سرم خلوت بشه میرم ، نمایندگی ارت هم همون دور و اطراف هستش ؟ :11:

راستی یه سوال دیگه ، البته این از طرف کسی هست که الان اینجا نشسته و می خواد بگیره !

این دوست ما یه ساب می خواد که به قول خودش کوبش نازی داشته باشه ، ته کوبش هم باحال بلرزونه ! البته این هم زیاد وضع مالیش خوب نیست ، یه ساب نسبتا" ارزون واسش چی پیشنهاد می کنید ؟ :11:
سلام
بله كمي بالاتر از ساند هستش.وارد كننده اصلي ارت.
به نظر من از برند MTX ساب كوبشي و دقيق نداريم.اگر.نماينگي اصليش شركت جم هستش تو بزرگراه كردستان ،ساختمان ASP طبقه همكف.

سلام به همگی مخصوصا دوست و برادر ارجمندم آقا حمید!!
این 7250 که فرمودید مشخصاتش چیه؟ من یه سرچی کردم اینو فهمیدم که usb -memory sd میخوره و قابلیت نصب اینترفیس داره و 5 باند هم اکولایزر با قیمت 200 هزار تومان به نظر شما خوب هستش ؟ آیا با این رنج قیمت مدل یا برند مناسب تری هم پیدا میشه که دارای مشخصات بهتری نسبت به 7250 باشه؟ البته کیفیت برام خیلی مهم هستش!!
لطفا در مورد اینتر فیس و تعداد باندهای اکولایزر توضیح دهید ممنون میشم

سلام برادر،ممنونم،چه طوريد شما؟
مشخصاتش رو كه خودتون فرموديد!نميدونم شايد تو JVC يا كن وود پيدا بشه،ولي من نشنيدم صداشون رو.
اينتر فيس ،يه اداپتور هستش كه جداگونه بايد تهيه كنيد براي اينكه بتونيد مثلا از امكانات دستگاه اي پاد استفاده كنيد.
اكولايزر باعث ميشه شما بتونيد صداي پخش رو با سليقتون اناليز كنيد. پس هرچي بيشتر باشه يا به نوعي فركانسهاي بيشتري رو بتونه آناليز كنه بهتره.
مثلا P80 داراي 16 باند گرافيكي اكولايزر هستش.ضمنا به طور جداگانه قابليت آناليز اسپيكرهاي چپ و راست رو دارا ميباشد.

4250dvd بهتره یا 325dvd
تو تاپيكي كه بازنموديد پاسخ دادم

با سلام
آقا حمید, نوکریم داداش:11:
چرا صدای این پخش های پایونیر اینقدر بم هست؟هر چی ور هم میری بازم صدای ریزه قشنگی ازش در نمیاد.
اصلا نمیشه برای آهنگ های ایرانی 8&6 تنظیمش کرد.
ولی خوراکه بیس های ترانسه
من جديد ها رو نشنيدم.ولي شما صحيح ميفرمائيد،كلا پايونير صداش كمي بم هست. من حتي تو P80 هم همين حس رو دارم،برعكس الپاين كه داراي ديتيل بالائي هست تو موسيقي.

مرسی آقا حمید. یعنی این پخشهای 2din تو پرشیا نسب نمیشه حتی اگه در قسمت جایگاه پخشو برداریم؟ دقت کردین درشو که میبندیم تازه معلوم میشه که چه فضایی زیادی برای پخش وجود داره یعنی تو اونهمه جا پخشهای 2dim جا نمیشه؟ اگه نشه که من فکر کنم باید 300 تومن بیشتر خرج کنم که بتونم سیستمی که شما گفتینو جمع کنم درسته؟
به هر حال از راهنماییتون خیلی ممنونم شما یه نفری دارین این سایتو گرم میکنید از طرف همه ازتون تشکر میکنم .
سلام،شما بنده رو شرمنده ميكنيد:11:از محببتون سپاسگذارم
من همين الان با يكي از دوستان نصاب صحبت كردم،گفتند نه اينكه نشه ولي در دسرش زياده،ممكنه هزينتون كمي بالا بره، بهترين همون مدل 1Din هست كه من خدمتتون گفتم.
باز هم اگر ديديد كه صلاح به نصب مدل مورد نظرتون هست تو PM بفرمائيد بگم كجا بريد.
من در خدمتم.

neda tehrani
16-06-2010, 18:08
سلام،شما بنده رو شرمنده ميكنيد:11:از محببتون سپاسگذارم
من همين الان با يكي از دوستان نصاب صحبت كردم،گفتند نه اينكه نشه ولي در دسرش زياده،ممكنه هزينتون كمي بالا بره، بهترين همون مدل 1Din هست كه من خدمتتون گفتم.
باز هم اگر ديديد كه صلاح به نصب مدل مورد نظرتون هست تو PM بفرمائيد بگم كجا بريد.
من در خدمتم.

خیلی ممنون آقا حمید از لطفتون . من برای این دوست دارم پخشهای 2dinبگیرم چون شنیدم این پخشی که شما معرفی کردین جکش که مانیتورو حرکت میده اگه تو حرکت تو چاله چولهای تهران بی افتیم خراب میشه حقیقت داره؟

eh_robert
16-06-2010, 21:19
:20::20::20::20:
سلام حال شما خوبه؟ من خوبم
این p80 چند هست؟ مشخصاتش چیه؟
ممنون از اینکه جواب دادین. حالا این سوالها :
1)این ضبطهای پایونیر ساخت کجا هستند؟ تقلبی هم دارن؟ احتمالا مدلهای مختفل هر کدوم ساخت کشورهای مختلفی هستند درسته؟ حالا ساخت کدوم کشورش بهتره؟
2) به نظرت شما این 7250 که معرفی کردید رو بگیرم یا برم تو مدلهای دی وی دی؟ میدونی فعلا بودجه زیادی ندارم همونطوری که قبلا هم گفتم 200 هزار تومان ( مرحله اول ضبط مرحله دوم باند مرحله سوم آمپ:8::31:
میدونی چیه تو این تنوع مدلها و مارکها سردر گم میشیم تا یه چیزیو انتخاب کنیم ضبط که منم با این بودجه خودم با پیشنهاد شما روی پایونیر موافقم اما یکمی تو مدلش شک دارم ( هرچند که مزیتی مبنی بر usb و memory sd داره)

samereh95
16-06-2010, 21:21
قيمت مدل 4050DVD چقدره ؟

vahoa
17-06-2010, 00:31
سلام
بله كمي بالاتر از ساند هستش.وارد كننده اصلي ارت.
به نظر من از برند MTX ساب كوبشي و دقيق نداريم.اگر.نماينگي اصليش شركت جم هستش تو بزرگراه كردستان ،ساختمان ASP طبقه همكف.

حمید جان ، در مورد این رفیق ما نظرت چیه ؟

همونطور که گفتم ، رفیقام می خواد بکوبه با یه لرزش خوب ، فکر کنم بیشتر دنبال ساب با کیفیت مثل آلپاین باشه ، البته دوست داره صداش هم تا چند تا کوچه اونور تر بره ! فکر کنم با این پول کمش ، توقعش زیاده ، نه !؟ :13:

البته صدای mtx انگار گیجه ، خودم که زیاد حال نمی کنم باهاش .

hamidR15
17-06-2010, 10:50
خیلی ممنون آقا حمید از لطفتون . من برای این دوست دارم پخشهای 2dinبگیرم چون شنیدم این پخشی که شما معرفی کردین جکش که مانیتورو حرکت میده اگه تو حرکت تو چاله چولهای تهران بی افتیم خراب میشه حقیقت داره؟

سلام
حقيقتش من نشنيدم اين مورد رو،شما از چنتا فروشنده بي طف كه همه نوع برند رو دارن(1DIN و 2DIN سوال كن.

:20::20::20::20:
سلام حال شما خوبه؟ من خوبم
این p80 چند هست؟ مشخصاتش چیه؟
ممنون از اینکه جواب دادین. حالا این سوالها :
1)این ضبطهای پایونیر ساخت کجا هستند؟ تقلبی هم دارن؟ احتمالا مدلهای مختفل هر کدوم ساخت کشورهای مختلفی هستند درسته؟ حالا ساخت کدوم کشورش بهتره؟
2) به نظرت شما این 7250 که معرفی کردید رو بگیرم یا برم تو مدلهای دی وی دی؟ میدونی فعلا بودجه زیادی ندارم همونطوری که قبلا هم گفتم 200 هزار تومان ( مرحله اول ضبط مرحله دوم باند مرحله سوم آمپ:8::31:
میدونی چیه تو این تنوع مدلها و مارکها سردر گم میشیم تا یه چیزیو انتخاب کنیم ضبط که منم با این بودجه خودم با پیشنهاد شما روی پایونیر موافقم اما یکمی تو مدلش شک دارم ( هرچند که مزیتی مبنی بر usb و memory sd داره)
الان مثل اينكه چيني هم داره ولي مالزي بود.اگر مالزي بگريد خب مسلمه كه بهتره.اگه از فيس 7250 خوشت نيامد 7150 هم ميتوني بگيري.البته 7250 SD ميخوره كه به نظر من از USB بهتره.از دست CD هم راحت ميشي.
P80RSظاهرا كم شده.حول و حوش 390-400 بود مشخصاتش رو اينجا ميتوني مطالعه كني:

قيمت مدل 4050DVD چقدره ؟
435 ولي كم شده و گير نمياد

حمید جان ، در مورد این رفیق ما نظرت چیه ؟

همونطور که گفتم ، رفیقام می خواد بکوبه با یه لرزش خوب ، فکر کنم بیشتر دنبال ساب با کیفیت مثل آلپاین باشه ، البته دوست داره صداش هم تا چند تا کوچه اونور تر بره ! فکر کنم با این پول کمش ، توقعش زیاده ، نه !؟ :13:
درسته آلپاين هم ميتونه بگيره ولي Type S.چرا MTX كجا گيج ميزنه.
البته صدای mtx انگار گیجه ، خودم که زیاد حال نمی کنم باهاش .
بله آلپاين هم ميتونه بگيره ولي Type S.كلا وقتي ساب تو باكس باشه و رو فركانس بالا تيون شده باشه كوبشش بيشتر ميشه و به قولي ميتونه سرها رو بچرخونه:31:
چرا؟ MTX كجا گيج ميزنه!!شما چه مدليش رو و با چه باكسي گوش دادي؟

vahoa
17-06-2010, 13:33
بله آلپاين هم ميتونه بگيره ولي Type S.كلا وقتي ساب تو باكس باشه و رو فركانس بالا تيون شده باشه كوبشش بيشتر ميشه و به قولي ميتونه سرها رو بچرخونه:31:
چرا؟ MTX كجا گيج ميزنه!!شما چه مدليش رو و با چه باكسي گوش دادي؟

آلپاین تیپ S ارزوناش هست دیگه !؟ لرزشش هم خوبه ؟

در مورد این تیون یه مقدار من رو راهنمائی می کنی ؟ :11:

یکی یه نقشه باکس داشت ، همه چیزش رو می دونست ، اما اون پائین که نوشته بود تیون روی 31 رو نفهمیدیم چی هست ! چجوری باید اندازه گرفت ؟

من دو تا mtx گوش کردم ، یکی road thunder 15" تو باکس بدون محفظه ( سیلد ؟ ) که بعد از کوبش هاش ، البته رو آهنگ های ایرانی تند ، موقع لرزش قاطی می کرد ! یکی هم یه جفت 12 اینچی فکر کنم 4512 بود تو یه باکس پورتد ، خوب می کوبید ، ولی نمی لرزوند ، یعنی تا می خواست بلرزه ، دیگه گیج میشد !

رضا صادقی
17-06-2010, 17:56
سلام
بچه ها اين آمپ برا دو جفت 718 اي ايكس خوبه؟ يا نه قيمت 120 تومن در حد نو هم هستش
پايونير Pioneer GM-6400F

vahoa
18-06-2010, 22:03
دوستان این آمپ ها کدوم قوی تره ؟

soundstream tarantula TRA340.2

یا

Boschman PCH 9000Z

hamidR15
19-06-2010, 09:42
آلپاین تیپ S ارزوناش هست دیگه !؟ لرزشش هم خوبه ؟

در مورد این تیون یه مقدار من رو راهنمائی می کنی ؟ :11:

یکی یه نقشه باکس داشت ، همه چیزش رو می دونست ، اما اون پائین که نوشته بود تیون روی 31 رو نفهمیدیم چی هست ! چجوری باید اندازه گرفت ؟

من دو تا mtx گوش کردم ، یکی road thunder 15" تو باکس بدون محفظه ( سیلد ؟ ) که بعد از کوبش هاش ، البته رو آهنگ های ایرانی تند ، موقع لرزش قاطی می کرد ! یکی هم یه جفت 12 اینچی فکر کنم 4512 بود تو یه باکس پورتد ، خوب می کوبید ، ولی نمی لرزوند ، یعنی تا می خواست بلرزه ، دیگه گیج میشد !
سلام
هم قيمتش كمتره هم راحتر درايو ميشه. كه من بيشتر گزينه دوم منظورم بود و به شما پيشنهاد دادم.
فقط خريدن يه ساب گرون و قوي كار صحيحي نيست،مهم درايو كدن كامل اون هستش.
فركانس تيون يعني اينكه ما باكسمون رو روي يه فركانس خاصي كه بيشتر توسط نرم افزار و بر اساس توانائيها و پارامترهاي ساب خصوصا پارامتر FS كه فركانس طبيعي ساب ووفر هست،براي بدست آوردن بهترين بازده تو فركانسهاي پائين تنظيم ميكنيم.
هرچقدر حجم باكسمون بيشتر و بزرگتر باشه و در مقابل فركانس تيون باكس پائين انتخاب بشه،باعث تقويت فركانسهاي پائين و توليد Low Bass هاي قوي ميگردد.
اگر فركانس تيون بالا انتخاب گردد و حجم باكس هم كوچك باشه،بيشتر فركانسهاي بالا تقويت شده و صداي باس به سمت باس كوبشي . كيك باس سير ميكنه.
اگر حجم باكس رو ثابت بگيريم،هرچقدر فركانس تيون كاهش پيدا كنه ،طول پورت با قطر يكسان افزايش پيدا ميكنه.
در مقابل با افزايش فركانس تيون، طول پرت نيز كاهش ميابد.
به طور كلي پيك فركانسي حدود 5-10 هرتز بالاتر از فركانس تيون اتفاق مي افته.
البته شكل دهانه پورت هم موثره،مثلا محاسبه طول پورتهائي كه در لبه هاي انتهائي آنها فلنج داره مشكل تر از پورتهاي يه تيكه هستش.
اميدوارم مفيد باشه.
به نظر من مشكل از باكس بوده.
كلا باكسهاي سيلد كارشون SQ هستش. البته اگر حجم صحيحي داشته باشند و خوب خوب اببندي شده باشند.
اون باكس پرتد هم احتمالا رو فركانس بالا تيون شده.البته به ساب هم مربوط ميشه.سابهائي كه فركانس پائين رو خوب ميتونن اجرا كنن ،اولين پارامترشون Xmax بالا هستش.

سلام
بچه ها اين آمپ برا دو جفت 718 اي ايكس خوبه؟ يا نه قيمت 120 تومن در حد نو هم هستش
پايونير Pioneer GM-6400F
رضا جان،به نظر من كمي ضعيفه،ولي با توجه به قيمتش بد نيست.4تا 60 ميده رو 4 اهم.

دوستان این آمپ ها کدوم قوی تره ؟

soundstream tarantula TRA340.2

یا

Boschman PCH 9000Z

آمپ ساند دوكانله ولي امپ بوشمن 4 كانل
با توجه به مشخصات كاتالوگي امپ بوشمن قويتره ولي در عمل:41:بايد تست بشه.

vahoa
19-06-2010, 11:43
سلام
هم قيمتش كمتره هم راحتر درايو ميشه. كه من بيشتر گزينه دوم منظورم بود و به شما پيشنهاد دادم.
فقط خريدن يه ساب گرون و قوي كار صحيحي نيست،مهم درايو كدن كامل اون هستش.
فركانس تيون يعني اينكه ما باكسمون رو روي يه فركانس خاصي كه بيشتر توسط نرم افزار و بر اساس توانائيها و پارامترهاي ساب خصوصا پارامتر FS كه فركانس طبيعي ساب ووفر هست،براي بدست آوردن بهترين بازده تو فركانسهاي پائين تنظيم ميكنيم.
هرچقدر حجم باكسمون بيشتر و بزرگتر باشه و در مقابل فركانس تيون باكس پائين انتخاب بشه،باعث تقويت فركانسهاي پائين و توليد Low Bass هاي قوي ميگردد.
اگر فركانس تيون بالا انتخاب گردد و حجم باكس هم كوچك باشه،بيشتر فركانسهاي بالا تقويت شده و صداي باس به سمت باس كوبشي . كيك باس سير ميكنه.
اگر حجم باكس رو ثابت بگيريم،هرچقدر فركانس تيون كاهش پيدا كنه ،طول پورت با قطر يكسان افزايش پيدا ميكنه.
در مقابل با افزايش فركانس تيون، طول پرت نيز كاهش ميابد.
به طور كلي پيك فركانسي حدود 5-10 هرتز بالاتر از فركانس تيون اتفاق مي افته.
البته شكل دهانه پورت هم موثره،مثلا محاسبه طول پورتهائي كه در لبه هاي انتهائي آنها فلنج داره مشكل تر از پورتهاي يه تيكه هستش.
اميدوارم مفيد باشه.
به نظر من مشكل از باكس بوده.
كلا باكسهاي سيلد كارشون SQ هستش. البته اگر حجم صحيحي داشته باشند و خوب خوب اببندي شده باشند.
اون باكس پرتد هم احتمالا رو فركانس بالا تيون شده.البته به ساب هم مربوط ميشه.سابهائي كه فركانس پائين رو خوب ميتونن اجرا كنن ،اولين پارامترشون Xmax بالا هستش.

رضا جان،به نظر من كمي ضعيفه،ولي با توجه به قيمتش بد نيست.4تا 60 ميده رو 4 اهم.

آمپ ساند دوكانله ولي امپ بوشمن 4 كانل
با توجه به مشخصات كاتالوگي امپ بوشمن قويتره ولي در عمل:41:بايد تست بشه.

ممنون ، توضیحات خوبی بود .:11:

در مورد این آمپ ها هم الان دستم هستن ، ولی فعلا" ساب ندارم تست کنم ! بدون ساب کلا" نمیشه تست کرد ؟

برای راه انداختن یه ساب کدوم قوی تره ؟

در ضمن کیفیت ساختشون کدوم بهتره ، چون شنیدم بوشمن ها زیاد حرفه ای ساز نیستن ، یعنی وسایل داخلیشون جنس درجه یک نیستن !

hamidR15
19-06-2010, 13:47
ممنون ، توضیحات خوبی بود .:11:

در مورد این آمپ ها هم الان دستم هستن ، ولی فعلا" ساب ندارم تست کنم ! بدون ساب کلا" نمیشه تست کرد ؟

برای راه انداختن یه ساب کدوم قوی تره ؟

در ضمن کیفیت ساختشون کدوم بهتره ، چون شنیدم بوشمن ها زیاد حرفه ای ساز نیستن ، یعنی وسایل داخلیشون جنس درجه یک نیستن !
بين اين دو ساند بهتره جون متريال مصرفيش نصبت به بوش من بهتره.يه ساب 10 اينچ رو ميتونه درايو كنه.340 واته بريجش:46:

amirata71
20-06-2010, 07:19
4250dvd بهتره یا 325dvd
ای بابا من فتم الان جوابا سرازیر میشن ! تورو خدا یکی کمک کنه!:41:

رضا صادقی
20-06-2010, 21:15
سلام
دوستان يه آمپ 4 كانال مارشال هست كه روش 1200 وات نوشته
از توان خروجيش كسي خبري داره؟؟؟ رنگش آبيه و وسطش هم شبيه آينه هست
چند ميارزه؟ نوش چنده؟

خيلي ضروري!!!

D r i v e r
21-06-2010, 07:14
سلام
دوستان يه آمپ 4 كانال مارشال هست كه روش 1200 وات نوشته
از توان خروجيش كسي خبري داره؟؟؟ رنگش آبيه و وسطش هم شبيه آينه هست
چند ميارزه؟ نوش چنده؟

خيلي ضروري!!!
رضا پیشنهاد میکنم سمت اینطور آمپ هایی نری
سعی کن از برند های معتبر استفاده کنی :46:
تا سوند و JBL و کنوود و.... میونده
چرا مارشال؟

hamidR15
21-06-2010, 07:41
ای بابا من فتم الان جوابا سرازیر میشن ! تورو خدا یکی کمک کنه!:41:
سلام دوست من
به نظر شما دقيق مطالبي كه مينويسيد رو مطالعه نميكنيد!!
بنده هم اينجا:

و هم تو صفحه قبل در پست شماره 3073 پاسخ شما رو به اين شكل دادم:
نقل قول:
نوشته شده توسط amirata71 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4250dvd بهتره یا 325dvd

تو تاپيكي كه بازنموديد پاسخ دادم

رضا صادقی
21-06-2010, 12:21
سلام
يعني ارزش نداره آدم بگيرش 40 تومن؟‌تميز تميز هم هستش
ميشه ازش برا ساب 3012 استفاده كرد؟؟؟

hamidR15
21-06-2010, 15:15
سلام
يعني ارزش نداره آدم بگيرش 40 تومن؟‌تميز تميز هم هستش
ميشه ازش برا ساب 3012 استفاده كرد؟؟؟
سلام آقا رضاي گل،خوبي؟
مثل اينكه چشت گرفتش ها:31:برو بگير:46:

رضا صادقی
21-06-2010, 16:22
سلام
نه چشم نگرفتش فقط ميخوام بدونم روي 4 اهم چند وات آر ام اس توليد ميكنه
كسي نميدونه؟؟؟؟؟
عكسشو بذارم؟؟؟

vahoa
21-06-2010, 19:51
دوستان نظرتون در مورد ساب ارت db12 چیه ؟ :5:

D r i v e r
22-06-2010, 05:00
سلام
نه چشم نگرفتش فقط ميخوام بدونم روي 4 اهم چند وات آر ام اس توليد ميكنه
كسي نميدونه؟؟؟؟؟
عكسشو بذارم؟؟؟
معمولا وات های روی اینطور آمپ ها به صورت دقیق و درست نوشته نمیشه
یه روشی هست که میشه فهمید آمپ چند وات میده
البته در عمل و هنگام استفاده

hamidR15
22-06-2010, 09:46
دوستان نظرتون در مورد ساب ارت db12 چیه ؟ :5:

سلام
اگه منظورت DBXI هستش،جون ميده براي Low Bass يعني اصلا ساخته شده براي اينكار ولي تو كيفيت به نظرم زياد تعريفي نداره.
البته من مدلهاي جديد رو نديدم و نشنيدم.

vahoa
22-06-2010, 13:28
سلام
اگه منظورت DBXI هستش،جون ميده براي Low Bass يعني اصلا ساخته شده براي اينكار ولي تو كيفيت به نظرم زياد تعريفي نداره.
البته من مدلهاي جديد رو نديدم و نشنيدم.

حقیقت pw-15 گیر نیاوردم ، فقط یجا 12 اینچیش رو داشت که اون هم میگن خوب نیست ، دنبال یه ساب دیگه می گردم ، تو همون قیمت ها ، که خوب بلرزونه و البته تو کوبش هم کم نیاره ! زود هم راه بیوفته ، نمی دونم چی کار کنم !؟ :13:

راستی این pw-15 تو کوبش هم حرفی واسه گفتن داره ؟

12 اینچیش چی ؟

mehran1350
23-06-2010, 13:00
سلام دوستان من يك هديونيت 7150 دارم. مي خواستم براي ماشين ريو يك سيستم كيفيتي قدرتي راه اندازي كنم و يك باند و آمپلي بدون ساب تا سقف 400000 تومان بگيرم. لطفا" بهترين پيشنهادي كه مي تونين بهم بدين چيه و آيا باندي هست كه بدون آمپلي در ولوم بالا كيفيت صداي عالي داشته باشه و يا با آمپلي ببندم بهتره. با تشكر

alirafaat
24-06-2010, 12:06
OK
اميدوارم زودتر ماشينو بگيري (فكر كنم 206 بود)،و از صدا لذت ببري،البته اگه چيز خوبي از آب در نيامد ديگه ببخش منو:11:

سلام

بالاخره سیستم توصیه شده رو نصبیدم!:

comp: alpin sps 600c
sub: swe 1242

هر چند هنوز نتونستم با تنظیماتش ورر برم ( تنظیماتش خیلی با پخش قبلیم (جی وی سی ) فرق میکنه ) ولی در کل راضیم

چند نکته

1. نصابه با این که چند ساله داره کار میکنه با دیدن سیم گیج 2 کپ کرده بود (اگه گیج صفر رو ببینه چی مگه )

2. با شنیدن صدای این سیستم ادم به گفته دوستان پی مببره<<<< 718 =قدرت و بیس ( در حد خودش )

کامپوننت=تفکیک صدا

3. همین امر باعث میشه برای این که تو ماشین صدا یکنواخت باشه (از عقب به گوش نرسه ) fader رو باید 6 درجه به سمت جلو تنظیم کرد

و در اخر یک سوال

برای در اوردن صدای سیستم (در حدی که ساب خودشو نشون بده ولی صدا از بیرون ماشین با پنجره بسته شنیده نشه ) نیازه که ولوم رو به 27-28 رسوند

ایا این حالت جزو خصوصیات این سیستم هست یا از تنظیم گین امپ هست

راستی در مورد نصب توییترها هم اونا رو با نوار چسب دوطرفه به پایین ستونهای جلو وصل کرد ( اخر شب شده بود و دیگه حوصله نداشت )

با ت

samanajan
24-06-2010, 23:23
با سلام

این aux

در ضبط pioneer چیست و چه کارهای میشه باهاش کرد .

با تشکر

danial_crazy
25-06-2010, 01:22
حقیقت pw-15 گیر نیاوردم ، فقط یجا 12 اینچیش رو داشت که اون هم میگن خوب نیست ، دنبال یه ساب دیگه می گردم ، تو همون قیمت ها ، که خوب بلرزونه و البته تو کوبش هم کم نیاره ! زود هم راه بیوفته ، نمی دونم چی کار کنم !؟ :13:

راستی این pw-15 تو کوبش هم حرفی واسه گفتن داره ؟

12 اینچیش چی ؟

ااا شما هنوز دنبال ساب میگردی؟؟:31:
با بودجه شما میشه rfw12 گرفت 80 تومنه 600 واتی هم هست! با باکس بزرگ میشه ویبره ی خوبی ازش گرفت.
راستی یه چیزی بگم تو رنج قیمت یعنی 80 تا 120 هر سابی بگیری بعد از یه مدت دلتو میزنه! پس با یه ساب ارزونتر شروع کن بعد به فکر ارتقاع باش.:46:

sajjadesi
25-06-2010, 13:19
اقا باند کدنس کجا گیر میات ؟
بهترین مدلاشو با قیمت اعلام کنید

sajjadesi
25-06-2010, 20:41
آقا یه آمپلی خوب پیشنهادبدید برای باند آلپاین یک جفت باندSPR-69C
100وات RMS
300وات PEAK
4 اهم-60هرتز-27 کیلو هرتز

vahoa
26-06-2010, 02:05
ااا شما هنوز دنبال ساب میگردی؟؟:31:
با بودجه شما میشه rfw12 گرفت 80 تومنه 600 واتی هم هست! با باکس بزرگ میشه ویبره ی خوبی ازش گرفت.
راستی یه چیزی بگم تو رنج قیمت یعنی 80 تا 120 هر سابی بگیری بعد از یه مدت دلتو میزنه! پس با یه ساب ارزونتر شروع کن بعد به فکر ارتقاع باش.:46:

می بینی !

یه ماه شد !:31:

البته تو این مدت خیلی تحقیق کردم و کلی صدای ساب ها رو گوش کردم !

به این نتیجه رسیدم ساب هایی که خیلی می لرزونن و تو کوبش ضعیف هستن ، تو بلند مدت واقعا" فاجعه هستن ! :41:

حالا موندم ، یه ساب که تو کوبش هم خوب باشه ولی صداهای پائین رو هم خوب جواب بده ، چی بگیرم ! اگر 12 باشه که بهتر ، ضمنا" زود هم راه بیوفته ، از اونجائی که یه آمپ ارزون به دستم رسید ، یه مقدار می تونم بیشتر رو ساب هزینه کنم ! پیشنهاد جدید چیه ؟ :11:

isbn
26-06-2010, 12:33
سلام
قیمت الان و به روز
718EX
SPS600C
INFINITY 7541
SUB T4 12
PCX 1000D
ممنون میشم.

نظرتون رو هم راجع به 6975 V2 بگید آیا از 718 بهتره؟

sajjadesi
26-06-2010, 18:27
چراکسی جواب نمیده یه آمپلی برای باند آلپاین SPR-69C پیشنهادبدید مشخصات درسایت پاپ استریو
ترجیحا برند آلپاین و سانداستریم
آیا این آمپلی جواب میده MRP-T222 مشخصات درسایت پاپ استریو

poya1385
26-06-2010, 19:50
سلام
برای پژو206 تیپ 2 با ظبط usb و mp3 میخواستم باند روی طاغچه عقب ببندم .
میخواستم دوستان راهنماییم کنن که چه نوع باندی و چه مدلی تا قیمت زیر 100 تومان میتونم بخرم که کیفیت بهتری داشته باشه .
مرسی

pooria_googooli
26-06-2010, 20:24
آقا ما یه 141 داریم . بانداش خوبه ولی ضبطش سونیه قدیمیم هست . ازینا که چنجر داره . یه ضبط میخواستم پیشنهاد بدید حدود قیمت تا 150 تومن کیفیت صداش خوب بشه .

aligol1
26-06-2010, 20:47
سلام دوستان
دو سال پیش رو پخش پایونیر 3050ub باند p953بستم . وقتی نصاب باندا رو امتحان کرد اصلا بیس نداشت وگفت باید آمپ ببندی تا صداش در بیاد .الان که آمپ ساند استریم pcx 2/350بستم باز باندها بیس و ویبره ندارند وفقط صدا قویتر شده است . من تنظیمات آمپ و پخش را دقیقا طبق راهنمای دوستان دیگری که همین سوال را داشته اند انجام دادم وکاملا مطمین هستم که تنظیمات درسته. با این وجود باندها رو باز کردم و روی ماشین دوستم که باند 718کنوود و آمپ5203 بسته بود امتحان کردم اما باز باس نداشت وصدایش معمولی بود در صورتی که صدای باند 718نسبت به باندهای من خیلی عالی بود .با توجه به اینکه یه نصاب دیگه فقط با شنیدن صدای باندها گفت باندا خرابند آیا ممکنه حرفش درست باشه ودر این صورت من چه کاری میتونم بکنم. اینم میدونم که دیگه نمیتونم این باندارو تو بازار شهرستان پیدا کنم

hamidR15
27-06-2010, 11:31
سلام دوستان من يك هديونيت 7150 دارم. مي خواستم براي ماشين ريو يك سيستم كيفيتي قدرتي راه اندازي كنم و يك باند و آمپلي بدون ساب تا سقف 400000 تومان بگيرم. لطفا" بهترين پيشنهادي كه مي تونين بهم بدين چيه و آيا باندي هست كه بدون آمپلي در ولوم بالا كيفيت صداي عالي داشته باشه و يا با آمپلي ببندم بهتره. با تشكر
سلام
به نظر من يه جفت DLS 1073 و آمپ اينفينيتي 7541ميتونه هم كيفيت و هم باس خوبي رو بهتون تحويل بده. البته بگ برق و هزينه نصب رو هم بايد در نظر بگيري.قيمت دقيق ندارم و لي شايد كمي بيشتر از 400 بشه ولي ارزش داره.

سلام

بالاخره سیستم توصیه شده رو نصبیدم!:

comp: alpin sps 600c
sub: swe 1242

هر چند هنوز نتونستم با تنظیماتش ورر برم ( تنظیماتش خیلی با پخش قبلیم (جی وی سی ) فرق میکنه ) ولی در کل راضیم

چند نکته

1. نصابه با این که چند ساله داره کار میکنه با دیدن سیم گیج 2 کپ کرده بود (اگه گیج صفر رو ببینه چی مگه )

2. با شنیدن صدای این سیستم ادم به گفته دوستان پی مببره<<<< 718 =قدرت و بیس ( در حد خودش )

کامپوننت=تفکیک صدا

3. همین امر باعث میشه برای این که تو ماشین صدا یکنواخت باشه (از عقب به گوش نرسه ) fader رو باید 6 درجه به سمت جلو تنظیم کرد

و در اخر یک سوال

برای در اوردن صدای سیستم (در حدی که ساب خودشو نشون بده ولی صدا از بیرون ماشین با پنجره بسته شنیده نشه ) نیازه که ولوم رو به 27-28 رسوند

ایا این حالت جزو خصوصیات این سیستم هست یا از تنظیم گین امپ هست

راستی در مورد نصب توییترها هم اونا رو با نوار چسب دوطرفه به پایین ستونهای جلو وصل کرد ( اخر شب شده بود و دیگه حوصله نداشت )

با ت

مبارك باشه،صدا راضي كننده هست؟
در مورد تنظيم سيستم آخرين پست اين تاپيك رو مطالعه كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحل نصب تيوترها مناسبه.

با سلام

این aux

در ضبط pioneer چیست و چه کارهای میشه باهاش کرد .

با تشکر
Aux يعني كمكي. يه آپشن هست براي استفاده از دستگاههاي خارجي.مثلا قديمها پخشهائي كه كاست پلير بودند رو از طريق جك AUX و اتصال يه ديسك من ،ميتونستيد موزيك با كيفيك CD تو ماشين گوش بديد.الان با توجه به امكانات داخلي پخشها زياد استفاده نداره.

اقا باند کدنس کجا گیر میات ؟
بهترین مدلاشو با قیمت اعلام کنید
به اينجا مراجعه نمائيد:

چراکسی جواب نمیده یه آمپلی برای باند آلپاین SPR-69C پیشنهادبدید مشخصات درسایت پاپ استریو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدترجیحا برند آلپاین و سانداستریم
آیا این آمپلی جواب میده MRP-T222 مشخصات درسایت پاپ استریو
خير ،اين آمپي كه انتخاب كرديد براي درايو كردن اسپيكرتون ضعيفه.
ميتوني كن وود مدل Kac-6203 يا جي وي سي مدل KS-AX4302 بگيري.من توصيه ميكنم بيشتر هزينه كني و يه امپ بهتر مثلا اينفينيتي 7541 بگيري

آقا ما یه 141 داریم . بانداش خوبه ولی ضبطش سونیه قدیمیم هست . ازینا که چنجر داره . یه ضبط میخواستم پیشنهاد بدید حدود قیمت تا 150 تومن کیفیت صداش خوب بشه .
4250SDاز برند پايونير

سلام
برای پژو206 تیپ 2 با ظبط usb و mp3 میخواستم باند روی طاغچه عقب ببندم .
میخواستم دوستان راهنماییم کنن که چه نوع باندی و چه مدلی تا قیمت زیر 100 تومان میتونم بخرم که کیفیت بهتری داشته باشه .
مرسی
اسپيكر بدون امپليفاير كه صداي خوبي هم بتوني ازش بگيري چيز گوش گيري نميشه پيشنهاد داد. في رو بيار بالا:46:

سلام دوستان
دو سال پیش رو پخش پایونیر 3050ub باند p953بستم . وقتی نصاب باندا رو امتحان کرد اصلا بیس نداشت وگفت باید آمپ ببندی تا صداش در بیاد .الان که آمپ ساند استریم pcx 2/350بستم باز باندها بیس و ویبره ندارند وفقط صدا قویتر شده است . من تنظیمات آمپ و پخش را دقیقا طبق راهنمای دوستان دیگری که همین سوال را داشته اند انجام دادم وکاملا مطمین هستم که تنظیمات درسته. با این وجود باندها رو باز کردم و روی ماشین دوستم که باند 718کنوود و آمپ5203 بسته بود امتحان کردم اما باز باس نداشت وصدایش معمولی بود در صورتی که صدای باند 718نسبت به باندهای من خیلی عالی بود .با توجه به اینکه یه نصاب دیگه فقط با شنیدن صدای باندها گفت باندا خرابند آیا ممکنه حرفش درست باشه ودر این صورت من چه کاری میتونم بکنم. اینم میدونم که دیگه نمیتونم این باندارو تو بازار شهرستان پیدا کنم
به نظر من يه جاي كار ميلنگه!از اول كه خريدي اينطور بود؟آك گرفتي؟شايد از كراس اوورش باشه كه البته بعيد ميدونم!

isbn
27-06-2010, 19:41
سلام
قیمت الان و به روز
718EX
SPS600C
INFINITY 7541
SUB T4 12
PCX 1000D
ممنون میشم.

نظرتون رو هم راجع به 6975 V2 بگید آیا از 718 بهتره؟

کسی نیست مرا یاری دهد؟

hamidR15
28-06-2010, 16:18
کسی نیست مرا یاری دهد؟
سلام
718 كه خيلي كم شده،و گير نمياد
SPS600C قيمت 110،000 تومن
INFINITY 7541 قيمت حدود 220-30
PCX 1000D اگر آمپ PDX 1.1000 آلپاين منظورت هست،780،000 تومن
ساب رو نميدونم

vahoa
28-06-2010, 17:27
سلام
718 كه خيلي كم شده،و گير نمياد
SPS600C قيمت 110،000 تومن
INFINITY 7541 قيمت حدود 220-30
PCX 1000D اگر آمپ PDX 1.1000 آلپاين منظورت هست،780،000 تومن
ساب رو ميدونم

داش حمید به اون سوال من هم جواب میدادی ، دیگه هیچی نمیگم !

همونطور که گفتم از کف لرزش زیاد اومدم بیرون ، دوست دارم ، خوب بکوبه و لرزش هم در مواقع لزوم ( آهنگ های بیس پائین ) داشته باشه ، اگه 12 اینچی هم باشه بهتر ، فقط چیزی که مهمه ، اینکه زود راه بیوفته ، چی بگیرم ؟ از 100 تومن هم یه ذره بیشتر اشکال نداره ! :11:
آلپاین سری s یا mtx تو این مایه ها هست ؟

راستی pw12 چجوریه ؟

hamidR15
29-06-2010, 07:50
داش حمید به اون سوال من هم جواب میدادی ، دیگه هیچی نمیگم !

همونطور که گفتم از کف لرزش زیاد اومدم بیرون ، دوست دارم ، خوب بکوبه و لرزش هم در مواقع لزوم ( آهنگ های بیس پائین ) داشته باشه ، اگه 12 اینچی هم باشه بهتر ، فقط چیزی که مهمه ، اینکه زود راه بیوفته ، چی بگیرم ؟ از 100 تومن هم یه ذره بیشتر اشکال نداره ! :11:
آلپاین سری s یا mtx تو این مایه ها هست ؟

راستی pw12 چجوریه ؟

سلام
تايپ S رو من تو باكس پورتد 66 ليتري شنيدم،به نظرم گزينه مناسبي هستش.

poya1385
29-06-2010, 18:32
سلام
از راهنماییتون ممنونم اما الان نمیتونم بیشتر از 100 تومان واسه خرید باند هزینه کنم
میخواستم بدونم چه مدلی الان پیشنهاد میکنید که کیفیت خوبی داشته باشه.مدل ضبطم mcd-206
مرسی

alirafaat
29-06-2010, 23:29
سلام

مبارك باشه،صدا راضي كننده هست؟
در مورد تنظيم سيستم آخرين پست اين تاپيك رو مطالعه كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحل نصب تيوترها مناسبه.

!

سلام

این پست رو قبلا دیده بودم اما یادم رفته بود ( انشاالله ببرم یه جای خلوت طبق توصیه ها تنظیمش می کنم )

در مورد ساب هم می تونید نحوه تنظیمش رو بگید (و امپ مربوطش )

من قبلا ساب jvc 12 اینچ ضعیف روی طاقچه داشتم ویبره ها رو اجرا می کرد (در حد خودش ) اما حالا این ساب رو که تو باکس (دست ساز -مربعی-حدود40*40*40 ) ویبره ها رو اجرا نمیکنه و یه صدای بم مبهم ازش بیرون میاد

یه سری فایل صوتی هم دوستان گذاشتن برای تست که دارای فرکانسهای مختلف هست خیلی هاشون رو وقتی تو کامپیوتر اجرا میکنم (با اسپیکر معمولی ) اصلا چیزی شنیده نمیشه میشه بگید نحوه استفاده از اینها چگونه هست

با تشکر

vahoa
30-06-2010, 01:20
سلام

این پست رو قبلا دیده بودم اما یادم رفته بود ( انشاالله ببرم یه جای خلوت طبق توصیه ها تنظیمش می کنم )

من قبلا ساب jvc 12 اینچ ضعیف روی طاقچه داشتم ویبره ها رو اجرا می کرد (در حد خودش ) اما حالا این ساب رو که تو باکس (دست ساز -مربعی-حدود40*40*40 ) ویبره ها رو اجرا نمیکنه و یه صدای بم مبهم ازش بیرون میاد

یه سری فایل صوتی هم دوستان گذاشتن برای تست که دارای فرکانسهای مختلف هست خیلی هاشون رو وقتی تو کامپیوتر اجرا میکنم (با اسپیکر معمولی ) اصلا چیزی شنیده نمیشه میشه بگید نحوه استفاده از اینها چگونه هست

با تشکر

آهنگ های ویژه تست ساب ، اکثرا" دارای فرکانس های پائینی هستند و باند های معمولی قادر به اجرای اونها نیستند ، و هیچ اتفاقی نمی افته !

اما من یه چیز جالب دیدم ، اون هم اینکه با یه باند نیمه حرفه ای ، یه آهنگ تست حرفه ای رو گذاشتم ، بعضی مواقع باند می لرزید ولی هیچگونه صدایی به گوش نمی خورد ، واقعا" برام جالب بود ! :20:

hamidR15
30-06-2010, 14:14
سلام
از راهنماییتون ممنونم اما الان نمیتونم بیشتر از 100 تومان واسه خرید باند هزینه کنم
میخواستم بدونم چه مدلی الان پیشنهاد میکنید که کیفیت خوبی داشته باشه.مدل ضبطم mcd-206
مرسی
سلام
اگر بيس زياد نميخواهي و بيشتر دنبال كيفيتي،كامپوننت آلپاين تايپ E مدل SPE-17CS ميتوني بگيري،پاپ استريو الان تخفيف هم روش گذاشته از 101،000 تومن آورده روي 91،000 تومن.

سلام

با تشکر
درمورد تنظيم دقيق امپلي فاير ساب ووفر،نياز به مولتي متر ديجيتال هستش. شما داري؟
اگر نداري بايد با گوش تنظيم كني.دقيقا مثل تنظيم امپ كلاس A/B ميمونه با چند تفاوت:
1-از CD با فركانس 50HZ براي پخش سيگنال بايد استفاده كنيد
2-ف ي ل ت ر LPF رو روي بالاترين عدد كات قرار دهيد
3-براي اينكه صداي وكال تو ساب شنيده نشه،انقدر لول LPF رو كاهش دهيد تا به منظور مورد نظر برسيد.
4-گين رو هم انقدر كم كنيد تا صداي Distort از ساب شنيده نشه.

در مورد اون فركانسها هم ،چون اسپيكرهاي كامپيوتر و كلا خونگي (پورتدها بيشتر مورد نظرم هست)رو فركانسهاي 50Hz به بالا تيون ميشن و شما فركانس پائينتر از اون فركانسها مثلا 30HZ رو اجرا كردي ،بنابراين صدائي شنيده نميشه.البته حواستون باشه اين فركانسهائي كه زير فركانس تيون ساب مورد استفاده قرار ميگره رو نبايد زياد استفاده كرد،چون بشدت به اسپيكرصدمه ميزنه:41:.

اما من یه چیز جالب دیدم ، اون هم اینکه با یه باند نیمه حرفه ای ، یه آهنگ تست حرفه ای رو گذاشتم ، بعضی مواقع باند می لرزید ولی هیچگونه صدایی به گوش نمی خورد ، واقعا" برام جالب بود ! :20:
اين همون مطلب هست كه بالا توضيح دادم.
رو فركانسهاي خيلي پائين(مثل 20Hzو پائينتر)ووفر ساب Excursion بالائي رو اجرا ميكنه،ولي صدائي شنيده نميشه.:46:

aligol1
30-06-2010, 18:50
سلام

به نظر من يه جاي كار ميلنگه!از اول كه خريدي اينطور بود؟آك گرفتي؟شايد از كراس اوورش باشه كه البته بعيد ميدونم!

بله دوست من اینارو آک خریدم وازهمون اول اینجوری بود ضمن اینکه بدون کراس اوورم امتحان کردم وفرقی نکرد

archiver
01-07-2010, 01:57
سلام دوستان
یک یا بهتر بگم چند راهنمایی میخواستم.ممنون میشم کمکم کنید
من خودم روی 206 ام پخش فابریک دارم
امروز که بابام ماشینشو تحویل گرفت دیدم پخشش باز نشده تو صندوقه. مدلش اینه Sony CDX-GT285S گفتم حالا که این باز نشده است، بفروشمش برای 206 خودم یه پخش تا 150 تومن بگیرم و پخش 206 رو بببندم به ماشین بابا :D
من کلا دنبال بیس زیاد و لرزوندن و ... نیستم. میخوام یه پخش با صدای خوب داشته باشم که USB هم بخوره.حالا به نظر شما :
1- پخش سونی باز نشده که گفتم رو چقدر میتونم بفروشم
2- برای ماشین خودم چه پخشی بگیرم که کیفیت صدای مناسب داشته باشه؟
3- برای صدای خوب لازمه باند عوض کنم؟ اگر لازمه لطفا یه پیشنهاد بدید با قیمت لطفا

پیشاپیش ممنونم

isbn
01-07-2010, 19:34
سلام
دوستان کسی میدونه آمپ 7541 infinity رو کجا میفروشه تو تهران من هر چی میگردم ندارن
البته به جز اونی که تو جمهوری هست
کلا اگه امکان داره یه چند جا تو تهران که مرکز سیستم ماشین هست معرفی کنید
ممنون

vahoa
01-07-2010, 23:12
سلام
دوستان کسی میدونه آمپ 7541 infinity رو کجا میفروشه تو تهران من هر چی میگردم ندارن
البته به جز اونی که تو جمهوری هست
کلا اگه امکان داره یه چند جا تو تهران که مرکز سیستم ماشین هست معرفی کنید
ممنون

خیابون سورنا رفتی ؟

اونجا فکر کنم یجا ، اینفینیتی دیدم .

خیابان بهشتی - خیابان حسینی .

isbn
02-07-2010, 11:53
خیابون سورنا رفتی ؟

اونجا فکر کنم یجا ، اینفینیتی دیدم .

خیابان بهشتی - خیابان حسینی .

خیابان سورنا کجا میشه؟

vahoa
02-07-2010, 14:29
خیابان سورنا کجا میشه؟

آدرس رو که زیرش نوشته بودم ! :18:

خیابان بهشتی ، یک یا دو چهارراه بعد از سهروردی ، به سمت ولیعصر ، دست چپ ، یه خیابون هست به اسم حسینی ، اواسطش یجورائی بورس لوازم صوتی ماشین هستش ، البته خودشون ادعای حرفه ای بودن می کنن ، ولی زیاد بارشون نیست ، ازشون نظر نخواه ، هرچی که خودت می دونی رو انجام بده .

isbn
02-07-2010, 17:59
آدرس رو که زیرش نوشته بودم ! :18:

خیابان بهشتی ، یک یا دو چهارراه بعد از سهروردی ، به سمت ولیعصر ، دست چپ ، یه خیابون هست به اسم حسینی ، اواسطش یجورائی بورس لوازم صوتی ماشین هستش ، البته خودشون ادعای حرفه ای بودن می کنن ، ولی زیاد بارشون نیست ، ازشون نظر نخواه ، هرچی که خودت می دونی رو انجام بده .

:31:توهم بود ندیدم

نه میخوام برم یه جایی که انقدر سیستم فروش زیاد باشه که بلاخره تو یکی infinity رو گیر بیارم .
دمت گرم داداش:11::10:

archiver
02-07-2010, 20:11
کسی هست منو راهنمایی کنه؟

سلام دوستان
امروز که بابام ماشینشو تحویل گرفت دیدم پخشش باز نشده تو صندوقه. مدلش اینه Sony CDX-GT285S گفتم حالا که این باز نشده است، بفروشمش برای 206 خودم یه پخش تا 150 تومن بگیرم و پخش 206 رو بببندم به ماشین بابا :D
من کلا دنبال بیس زیاد و لرزوندن و ... نیستم. میخوام یه پخش با صدای خوب داشته باشم که USB هم بخوره.حالا به نظر شما :
3- برای صدای خوب لازمه باند عوض کنم؟ اگر لازمه لطفا یه پیشنهاد بدید با قیمت لطفا

پیشاپیش ممنونم

cyber861
03-07-2010, 00:12
شما برو کنوود 7009 بگیر 165 تومنه
آخرشه
طرفه پایونیر نرو که بیخودی اسم در کرده.من میخواستم 7009 بگیرم خر شدم رفتم 7150 گرفتم.اصلا راضي نيستم

vahoa
03-07-2010, 01:59
:31:توهم بود ندیدم

نه میخوام برم یه جایی که انقدر سیستم فروش زیاد باشه که بلاخره تو یکی infinity رو گیر بیارم .
دمت گرم داداش:11::10:

از اینجا بورس تر پیدا نمی کنی ، اما جدیدا" بعضی بازار ها مثل همین بازار سیستم صوتی ، بیشتر به سمت جنس خوش فروش رفته تا جنس خوش کیفیت !

یعنی هر جنسی که روش بیشتر بتونن بخورن و بتونن مارک های متفرقه رو جاش بدن میارن و زیاد مارک های خاص و خوب نمیارن ! :10:

راستی دوستان پول من جور شده و رفیقم هم اومده ، همین روزاست که برم ساب رو بگیرم ، آخرین نظرتون رو هم می شنیدم خوب بود ، می خوام تو کوبش خوب عمل کنه و گیج نزنه و همچین با هر کوب دل و روده رو تکون بده و البته در مواقع لزوم روی صداهای لوبیس هم لرزش قوی ای داشته باشه ، البته من بیشتر برای آهنگ های ایرانی مثل علی عبدالمالکی می خوام بکوبه ( تند تند ) ولی بالاخره لرزش هم از اصول ساب هست ! حالا چی بگیرم ؟ :11:

hamidR15
03-07-2010, 10:34
سلام دوستان

پیشاپیش ممنونم
سلام
1-نميدونم
2-پخش هاي آلپاين كيفيت خوبي دارن،ولي قيمتهاشون بالاست.اگر دنبال كيفيت و ديتيل صدا هستي فقط آلپاين.
3-خب مصلمه مثلا يه كامپوننت خوب(حدود 150 تومن) صداي تفكيك شده و تميز تري نصبت به باند فابريك ميده.
دوستان يه نكته رو توجه داشته باشند. اگر ميخواهيد صداي خوب و با جزئيات داشته باشيد خواهشن كمب پول خرج كنيد.نميشه كه هم ارزون و هم صداي خوب ،ميشه؟:46:

archiver
03-07-2010, 13:33
شما برو کنوود 7009 بگیر 165 تومنه
آخرشه
طرفه پایونیر نرو که بیخودی اسم در کرده.من میخواستم 7009 بگیرم خر شدم رفتم 7150 گرفتم.اصلا راضي نيستم
ممنون جای مطمئنی سراغ دارید برم بگیرم؟

sAeEd_kHaAn
03-07-2010, 15:52
ببخشید 1 سوال
امپ Sound stream PCA2.360 واسه باند Infinity Kappa 693.9i زیاد نیست ؟ اخه رو 2 اوهم 180 وات میده در صورتی که باندا 110 وات هستن

MILAD99
03-07-2010, 20:09
سلام بر دوستان
آقا یه باند واسه Pioneer 4150 که اول بیس بالایی داشته باشه و کیفیت و وضوح خوبی هم داشته باشه قیمت هم بالای 70 تومن نشه. ماشین هم پراید.
راستی میگن تخته بندازی عقب بهتره اره؟؟

soheildolatabadi
03-07-2010, 20:42
بهترین باند برای ضبط پایونیر DEH-2050

با سلام به اساتید برای پراید با باتری خشک 60 آمپر و ضبط پایونیر DEH-2050
می خوام دو تا باند (بدون امپ ) بخرم
بهترین باند (فقط پایونیر یا کنوود) که بدون امپ ببندم چه مدلی هست؟ (هزینه تا 100 تومن)
البته میدونم بدون امپ زیاد جالب نمیشه ولی از این فابریکش که بهتره
در ضمن باندی باشه که بدون امپ توانش تلف نشه و هزینه بی مصرف نباشه
ببخشید خیلی غیر حرفه ای پرسیدم

vahoa
03-07-2010, 21:52
سلام بر دوستان
آقا یه باند واسه Pioneer 4150 که اول بیس بالایی داشته باشه و کیفیت و وضوح خوبی هم داشته باشه قیمت هم بالای 70 تومن نشه. ماشین هم پراید.

شما یه جفت باند کنوود 718 بگیر ، بنداز عقب ، صدای خیلی خوبی میده ، احتیاجی هم به تخته نیست .

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

بهترین باند برای ضبط پایونیر DEH-2050

با سلام به اساتید برای پراید با باتری خشک 60 آمپر و ضبط پایونیر DEH-2050
می خوام دو تا باند (بدون امپ ) بخرم
بهترین باند (فقط پایونیر یا کنوود) که بدون امپ ببندم چه مدلی هست؟ (هزینه تا 100 تومن)
البته میدونم بدون امپ زیاد جالب نمیشه ولی از این فابریکش که بهتره
در ضمن باندی باشه که بدون امپ توانش تلف نشه و هزینه بی مصرف نباشه
ببخشید خیلی غیر حرفه ای پرسیدم

اگه بخوای یه چیز خوب باشه و بعدا" هم با آمپ جواب بده ، یه جفت 718 کنوود بگیر ، صدای قشنگی داره .

حدود قیمتش هم زیر 80 تومن هستش .

beny98
03-07-2010, 23:48
سلام بر دوستان

شما یه جفت باند کنوود 718 بگیر ، بنداز عقب ، صدای خیلی خوبی میده ، احتیاجی هم به تخته نیست .

با سلام....
ممنون ک میلاد جان زحمت پرسیدنه این سوالو کشیدی....
ببینین Vahoa عزیز منم مثل شما از 718 خیلی خوشم میاد و واقعا صدای توپی داره ولی هرجا ک شنیدم 718 با آمپلی توان خودشو به معرض نمایش میذاره و از هم مدل هاش پیشی میگیره .....اما من واقعا قصد خریدن آمپلی رو ندارم....فکر نمیکنین با خرید کنوود 718 هزینه اضافی متقبل میشم؟؟؟آخه الان یه پایونیر 400 وات 80 وات RMS دیدم ک با هزینه نصب 60 تومنی در میاد،مدلش هم 6973 هست...
راستی کسی از دوستان میدونه نمایندگی رسمی پایونیر تو شیراز کجاس؟ (البته اگه تبلیغ نمیشه)

archiver
04-07-2010, 13:19
دوستان من چند مدل پایونیر بررسی کردم مدل 4250 به نظرم خوب اومد. با باندهای 718 کنوود صدای خوبی میده؟ اگه نمیده میشه باند خوب براش معرفی کنید؟ آمپ و ساب نمیخوام بگیرم.
جای مطمئنی برای خرید و نصب تو تهران سراغ دارید؟

soheildolatabadi
04-07-2010, 15:21
دوستان من چند مدل پایونیر بررسی کردم مدل 4250 به نظرم خوب اومد. با باندهای 718 کنوود صدای خوبی میده؟ اگه نمیده میشه باند خوب براش معرفی کنید؟ آمپ و ساب نمیخوام بگیرم.
جای مطمئنی برای خرید و نصب تو تهران سراغ دارید؟

دوست عزیز آدرس و تلفن نمایندگی معتبر پایونییر و کنوود برای خرید در تهران رو برات پیام خصوصی فرستادم. تماس بگیر راهنماییت می کنن
برای نصب هم بچه ها اگه بتونن جایی رو :5:معرفی کنن خوبه.
موفق باشی

eh_robert
05-07-2010, 11:34
با سلام خدمت همه بروبچ و سیستم بازا! مخصوصا برادر گرامی آقا حمید
خدمتتون عرض کنم که رفتم ضبط و باند برای ماشینمون بگیرم(سمند) به فروشنده گفتم که یک سیستم ساده و ارزان میخوام من زیاد حرفه ای نمیخوام و اهل صدای زیاد و ساب و ...نسیتم . این پیشنها د رو به من کرد: ضبط پایونیر 5250 (185000)، اسپیکر پایونیر6975v2 که (150000) و آمپ دو کانال پریمایر (80000) کلی هم از امپه تعریف کرد و به به و چه چه کرد که تو دو کاناله ها بهترین کیفیت رو داره!!!!!!!!!!!!!!!!!من موندم چی بگم
لطفا راهنمایی کنید به نظرتون چطوره؟ هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ مچینگ و مارکها!!!

hamidR15
05-07-2010, 18:32
با سلام خدمت همه بروبچ و سیستم بازا! مخصوصا برادر گرامی آقا حمید
خدمتتون عرض کنم که رفتم ضبط و باند برای ماشینمون بگیرم(سمند) به فروشنده گفتم که یک سیستم ساده و ارزان میخوام من زیاد حرفه ای نمیخوام و اهل صدای زیاد و ساب و ...نسیتم . این پیشنها د رو به من کرد: ضبط پایونیر 5250 (185000)، اسپیکر پایونیر6975v2 که (150000) و آمپ دو کانال پریمایر (80000) کلی هم از امپه تعریف کرد و به به و چه چه کرد که تو دو کاناله ها بهترین کیفیت رو داره!!!!!!!!!!!!!!!!!من موندم چی بگم
لطفا راهنمایی کنید به نظرتون چطوره؟ هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ مچینگ و مارکها!!!
سلام و خسته نباشيد
1- پخش اگر مدل 5250SD منظور بوده ،قيمت رو بالا گفته،177،000 تومن
2-اسپيكر 6975v2 رو من صداش رو نشنيدم،ولي قيمت اين رو هم بالا گفته اي! 125-130 تومنه.به نظر من اسپيكر مناسبي نيست.چون خود 6975 از سال 87 به بعد تقريبا،ديگه كيفيت مناسبي نداشت ،تو برندهاي ديگه مثل اينفينيتي يا JBL و...ميتوني انتخابهاي بهتري رو تجربه كني.
3-چه مدل امپي رو پيشنهاد داد. مدل دقيق بگو چون پريمير مدل تقلبي داره
موفق باشي:46:

eh_robert
05-07-2010, 23:17
سلام مجدد
آقا ما اصفهان هستیم واسه همینه که قیمتها یکمی فرق داره!!!!!!! 1-حالا میشه چندتا باند با کیفیت اینفینیتی و جی بی ال معرفی کنید؟ دفعه قبل آلپاین sps-609معرفی کردید که مشخصاتش رو دیدم خوب بود
2-در کل تو سایت پاپ استریو که میرم بیشتر مدل اسپیکرهای آلپاین پاسخ فرکانسی کمی دارن یعنی صداشون بمه؟.
3-مدلهای سری RوS رو دیدم خوشم اومد تو عمل صداشون چه جوریه؟ SPR-69CوSPR-57Cو SPR-17C
4-به نظر شما من اینترنتی از سایتای نمایندگی شرکتی خرید کنم بهتر نیست که با گارانتی و مطمئن باشه؟ میدونی که تو اصفهان فقط نمایندگی پایونیر رو من پیدا کردم که اونم هنوز فرصت نشده برم سراغش!!!!!!
مثل اینکه خیلی سوال کردم بقیه اش برا دفعه بعد!!!!!!:11:

nanoreza
06-07-2010, 01:18
با سلام خدمت اساتید محترم یه سوال داشتم اگه پاسخ بدید خیلی خوشحال می شم.:42::46:
ماشینم 206 و ضبط و باند هاش فابریک کارخونه است.
1.تصمیم گرفتم ضبط pioneer4250 SD بگیرم آیا باند های خود ماشین فعلا با این ضبط جواب می ده؟
2.نظرتون درباره ضبط چیه آیا توی رنج 150 تومان چیز بهتری پیدا میشه یا نه؟
3.اگه باند 718 kenwood بگیرم با سیستم بالا و هزینه نصب حدود 235000 تومان می افته فعلا دیگه پول برای آمپ ندارم(بابا نمی ده:41:) شندیم آمپ نباشه آسیب می رسه ؟(اصلا دنبال ولوم بالا و سر صدا نیستم) آیا درسته مشکل پیش میاد یا نه؟
با سپاس قبلی از پاسخ شما

hamidR15
06-07-2010, 15:57
سلام مجدد
آقا ما اصفهان هستیم واسه همینه که قیمتها یکمی فرق داره!!!!!!! 1-حالا میشه چندتا باند با کیفیت اینفینیتی و جی بی ال معرفی کنید؟ دفعه قبل آلپاین sps-609معرفی کردید که مشخصاتش رو دیدم خوب بود
2-در کل تو سایت پاپ استریو که میرم بیشتر مدل اسپیکرهای آلپاین پاسخ فرکانسی کمی دارن یعنی صداشون بمه؟.
3-مدلهای سری RوS رو دیدم خوشم اومد تو عمل صداشون چه جوریه؟ SPR-69CوSPR-57Cو SPR-17C
4-به نظر شما من اینترنتی از سایتای نمایندگی شرکتی خرید کنم بهتر نیست که با گارانتی و مطمئن باشه؟ میدونی که تو اصفهان فقط نمایندگی پایونیر رو من پیدا کردم که اونم هنوز فرصت نشده برم سراغش!!!!!!
مثل اینکه خیلی سوال کردم بقیه اش برا دفعه بعد!!!!!!:11:

سلام (چون با ميان بر لاگين شدم نميتونم از گزينه نقل قول استفاده كنم). راستش نميدونم الان تو بازار چي موجوده (از اينفي و جي بي ال) ولي كلا محصولاتش تو رنجهاي مختلف عالي هستند.اينفي بيشتر SQ هست و جي بي ال تو كار كوبش اسپيكرهاي Type R آلپاين نصبت به S بهترن ولي بايد با آمپ خوب بسته بشن تا بهترين Performance رو داشته باشيد. كامپوننتهاش براي داشتن صداي با كيفيت بسيار مناسبند ولي بايد تو كيك پنل استفاده بشن.

hamidR15
06-07-2010, 16:05
با سلام خدمت اساتید محترم یه سوال داشتم اگه پاسخ بدید خیلی خوشحال می شم.:42::46:
ماشینم 206 و ضبط و باند هاش فابریک کارخونه است.
1.تصمیم گرفتم ضبط pioneer4250 SD بگیرم آیا باند های خود ماشین فعلا با این ضبط جواب می ده؟
2.نظرتون درباره ضبط چیه آیا توی رنج 150 تومان چیز بهتری پیدا میشه یا نه؟
3.اگه باند 718 kenwood بگیرم با سیستم بالا و هزینه نصب حدود 235000 تومان می افته فعلا دیگه پول برای آمپ ندارم(بابا نمی ده:41:) شندیم آمپ نباشه آسیب می رسه ؟(اصلا دنبال ولوم بالا و سر صدا نیستم) آیا درسته مشکل پیش میاد یا نه؟
با سپاس قبلی از پاسخ شما

سلام دوست من ورودتون رو به P30 خوش آمد عرض ميكنم پخشتون براي اسپيكرهاي فابريك خوبه.فعلا با همين موزيك گوش كنيد تا بعد. اسپيكر 718EX داراي امپدانس 3 اهم ميباشد كه نميتوني بدون آمپ ببندي به نظرم فعلا شما با همين سيستم كنار بيائيد تا بعدا يه هزينه مناسب نمائي و سيستم بهتري جمع كني.

isbn
07-07-2010, 10:30
سلام دوستان من رفتم خیابان حسینی یه مغازه بود infinity 7541 رو داشت بعد همین که خواستم بگیرم برگشت گفت این آمپ بدون خازن پروتکد میکنه آیا درسته؟

eh_robert
07-07-2010, 10:59
سلام خدمت همگی. از آقا حمید هم کمال تشکر را دارم . این jbl ساخت چه کشوریه؟ آمریکا؟ اصلش کجا گیر میاد؟
این مدلش به نظر شما چطوره خوبه؟ نسبت به 718ex و 6975v2 مسلما بهتره نه؟
JBL T595 Limited
بلندگو بیضی
مارک : جی بی ال JBL
مدل : T595Ltd
300 وات حداکثر قدرت
150 وات RMS
3 Way Speaker
سایز : "9 * " 6 (16cm*24cm)
آیا از سری R محصولات آلپاین(SPR-69CوSPR-57Cو SPR-17C ) بهتره یا نه؟ آلپاین بهتره؟
فرض کنید من اسپیکر آلپاین سریR بخرم آیا با ضبط پایونیر 5250SD جور در میاد؟ آمپ مچ با این تفاسیر که فقط برای همین یک جفت باند کافی باشه و گرون هم نباشه چه مارک و مدلی پیشنهاد می کنید( البته از باندهای فابریک ماشین که تو درهای جلو تعبیه شدند هم میخوام استفاده کنم )؟

hesamkowsar
07-07-2010, 11:36
سلام خدمت همگی. از آقا حمید هم کمال تشکر را دارم . این jbl ساخت چه کشوریه؟ آمریکا؟ اصلش کجا گیر میاد؟
این مدلش به نظر شما چطوره خوبه؟ نسبت به 718ex و 6975v2 مسلما بهتره نه؟
JBL T595 Limited
بلندگو بیضی
مارک : جی بی ال JBL
مدل : T595Ltd
300 وات حداکثر قدرت
150 وات RMS
3 Way Speaker
سایز : "9 * " 6 (16cm*24cm)
آیا از سری R محصولات آلپاین(SPR-69CوSPR-57Cو SPR-17C ) بهتره یا نه؟ آلپاین بهتره؟
فرض کنید من اسپیکر آلپاین سریR بخرم آیا با ضبط پایونیر 5250SD جور در میاد؟ آمپ مچ با این تفاسیر که فقط برای همین یک جفت باند کافی باشه و گرون هم نباشه چه مارک و مدلی پیشنهاد می کنید( البته از باندهای فابریک ماشین که تو درهای جلو تعبیه شدند هم میخوام استفاده کنم )؟

دوست عزیز جی بی ال الان مال چینه...
595 خیلی تقلبی داره ...
من SPR-69c رو دارم کیفیت خیلی بالایی داره ولی بیسش باز به 595 نمیرسه...ولی کیفیتش تا اخرین ولوم هم بدم باز کیفیت کم نمیشه...اما لیمیتد صداشو زیاد کنی فقط بوم بوم...جی بی ال لیمیتد درست درایو کردنش 2 تا امپ میخواد.چون تیوتراش جداست....یه امپ کم قدرت واسه تیوتر و واسه وفرش یه امپ که 2 تا 150 وات بده...البته تا 150 وات...
الپاین سری r هم مثل jbl طراح امریکاست و ساخت چین...البته بانداش..
من پیشنهاد میکنم اگه الپاین میخری امپ هم الپاین بگیری...امپ های الپاین خیلی پرومنس خوبی داره و داغ نمیکنه مثل پایونیر اینا

-----------
تو این عکس مشخصه که ورودی تیوتر و وفر جداست

nanoreza
08-07-2010, 16:11
با سلام خدمت دوست عزیزم آقا حمید اگه زحمتی نیست براتون می خواستم بپرسم
1- آیا ضبط های پایونیر ساخت کشور تایلند اصل هسته (کیفیتشون چه طوره) مال چه کشوری بهترهنسبت به تایلند؟
2- اگر سیستم زیر ببندم نظرتون چیه(بودجه با هزینه نصب حد اکثر 305000 تومان) ؟
ضبط DEH-4150SD پایونیر
باند 718 کنوود
آمپ KAC-5203 کنوود

shomalgan
09-07-2010, 11:06
این که می پرسید فلان مدل پایونیر خوبه یا بده سوال جالبی نیست .
ببینید کیت اصلی پایونیر و شفافیت و خاصیت تنظیم صدا تو مدل های پایونیر که رقم دوم از چهار رقمشوون یکیه هیچ فرقی نداره .. مثلا 4050 و 5050 و تفاوت در تعداد خروجی ها و ورودی های صدا و حجم خروجیه .
و هر سال یه عدد به رقم دوم اضافه می شه ... مثلا مدلای سال 2009 اینجوری بودن 4150 و امسال شده 4250 با ظاهر متفاوت.

shomalgan
09-07-2010, 11:07
پنل منو دزدیدن .... کسی نداره ؟ کجا می تونم پیدا کنم یکیشو؟
Pioneer DEH-4150UB
حدود قیمت چنده؟

vahoa
12-07-2010, 14:53
چند روز پیش رفتم یدونه از همون pw15s ها گیر آوردم و خریدم ، صداش همونه که دوست داشتم .

تشکر می کنم از راهنمائی هاتون . :11:

eh_robert
13-07-2010, 18:10
با عرض سلام خدمت همه بچه ها
آقا ما آخرش رفتیم ضبط و باند بستیم(پایونیر 7520sd که شد 210000و 6975v2 که شدش 130000) فعلا که راضیم صدای شفاف و خوبی داره اما دوتا مشکلی دارم : 1-ضبط قبلی ماشین که فابریک کارخونه بود فقط وقتی می رفتیم رو مود رادیو آنتن برقی می رفت بالا و رو مود ضبط و کاست و چنجر آنتن پایین بود اما حالا این ضبطهای پایونیر با آنتن برقی سازگاری ندارن نصاب هم برق آنتن را مستقیما وصل کرد به power ضبط یعنی تا ضبط روشن میشه آنتن هم میره بالا فرقی هم نمیکنه که تو چه مودی باشه دائم بالاست
2- 7250sd قابلیت نصب چنجر نداره الان چنجر فابریک کارخونه بلا استفاده تو صندوق مونده( هیچی خلاصه اومدیم یه کاری انجام بدیم ده جا رو خراب کردیم)

D r i v e r
13-07-2010, 18:29
با عرض سلام خدمت همه بچه ها
آقا ما آخرش رفتیم ضبط و باند بستیم(پایونیر 7520sd که شد 210000و 6975v2 که شدش 130000) فعلا که راضیم صدای شفاف و خوبی داره اما دوتا مشکلی دارم : 1-ضبط قبلی ماشین که فابریک کارخونه بود فقط وقتی می رفتیم رو مود رادیو آنتن برقی می رفت بالا و رو مود ضبط و کاست و چنجر آنتن پایین بود اما حالا این ضبطهای پایونیر با آنتن برقی سازگاری ندارن نصاب هم برق آنتن را مستقیما وصل کرد به power ضبط یعنی تا ضبط روشن میشه آنتن هم میره بالا فرقی هم نمیکنه که تو چه مودی باشه دائم بالاست
2- 7250sd قابلیت نصب چنجر نداره الان چنجر فابریک کارخونه بلا استفاده تو صندوق مونده( هیچی خلاصه اومدیم یه کاری انجام بدیم ده جا رو خراب کردیم)
برای آنتن و چنجر تا جایی که میدونم هیچ راهی نیست
ولی برای آنتن میتونی یه کار بکنی
یه کلید سر راه برقش قرار بدی که بتونی کنترلش کنی
و یه چیز دیگه
اگه تونستی یه آمپ 2 کانال نسبتا ارزون قیمت هم بگیر :46:

eh_robert
14-07-2010, 12:13
سلام خدمت همگی اساتبد محترم
میگید آمپ ببندم ؟ اگه نبندم به ضبط فشار میاد؟ فقط دوتا بان6975v2د 500 وات پیک که 80وات موثر است بستم و باندهای تو در جلو که فابریک کارخانه است !!!!
امپدانس باندها 4 اهم است و ضبط 50*4 وات است.
حالا چه آمپی پیشنهاد میکنید؟ ( دوکاناله فقط برای همین دوتا باند)
خلاصه من نمیدونم یک راهی پیشنهاد کنید که آنتن برق ماشین فقط تو مود رادیو بیاد بالا آخه حیفه کلاسش به همینه اگه بخوام کلید بذارم سر راش چیزه ضایعی میشه ن؟

mostafa19
14-07-2010, 12:38
اساتید نظرتون راجب پایونییر 7250ub چیه؟

D r i v e r
14-07-2010, 12:52
سلام
پخش خوبیه
ولی من 7150 رو ترجیح میدم به 7250
کنوود هم پخش های خوبی داره
از جمله 7009

ReZa DN
14-07-2010, 14:17
ّبرای 206 میخوام یه ضبط پایونیر بگیرم با این کنترل خود 206 سازگار باشه کدوم مدل هاش سازگارند؟؟ تا 150

بعد ,....jvc ,sony مدلهای بهتری دارن تا 150؟

mostafa19
14-07-2010, 14:50
سلام
پخش خوبیه
ولی من 7150 رو ترجیح میدم به 7250
کنوود هم پخش های خوبی داره
از جمله 7009

از چه لحاظ 7150 رو به 7250 ترجیح میدی؟

eh_robert
14-07-2010, 17:33

سلام دوست من
من 7250sd خریدم خیلی ضبط با کیفیت و شفافیت خوبی هستش و فرقش با 7150 اینه که 7150 پنلش برقیه و دموی سفید رنگ داره که با سلیقه من جور در نیومد ولی 7250SD مموری هم میخوره !

D r i v e r
14-07-2010, 18:43
از چه لحاظ 7150 رو به 7250 ترجیح میدی؟
همین چیز هایی که دوستمون در بالا گفتن
اکولایزر 7 باندی 7150
طراحی 7150 رو هم بیشتر میپسندم که کاملا سلیقه ای هست
و اینکه کنترل جوی استیک دار 7150 رو هم بیشتر دوست دارم

eh_robert
14-07-2010, 19:15
میگید آمپ ببندم ؟ اگه نبندم به ضبط فشار میاد؟ فقط دوتا بان6975v2د 500 وات پیک که 80وات موثر است بستم و باندهای تو در جلو که فابریک کارخانه است !!!!
خلاصه من نمیدونم یک راهی پیشنهاد کنید که آنتن برق ماشین فقط تو مود رادیو بیاد بالا آخه حیفه کلاسش به همینه اگه بخوام کلید بذارم سر راش چیزه ضایعی میشه ن؟

لطفا به سوال من جواب بدید!!!!!!!!!!!!!!1

D r i v e r
14-07-2010, 21:25
ّبرای 206 میخوام یه ضبط پایونیر بگیرم با این کنترل خود 206 سازگار باشه کدوم مدل هاش سازگارند؟؟ تا 150

بعد ,....jvc ,sony مدلهای بهتری دارن تا 150؟
دوست دارم 5250 پایونیر بگیری که پایونیر شاپ هم 177 قیمت زده
شما یادتون باشه اگه بخواین اینترفیس هم کار کنه یه 20 تومنی پول سیم اینترفیس بدین
که میشه 197 تومن که با نصب میشه حدود 200
اگر نه 4250 یا 4150 که حدود قیمتی 145 تومن هست که اینم + 20 تومن میشه 165 تومن +5 تومن هم نصب میشه 170 تومن
بعدش هم که 3250 هست یا 3150 هست که این با تموم هزینه هاش میشه حدود 150 تومن
قیمت خودش رو پایونیر شاپ 125 تومن زده
اطلاعات بیشتر و مدل های دیگه اینجا :

D r i v e r
14-07-2010, 21:33
خوب برای اون نباید پایونیر انتخاب میکردین(آنتن)
برای آمپ هم ماشینتون چیه؟
اینطور که شما میگین باید احتمالا یکی از مدل های مرسدس بنز رو داشته باشین
ببینین
شما باندتون 80 وات RMS هست و به صورت اسمی و چیزی که آمپ میده میتونید حدود 100 وات بهش بدین
پخش فابریک حدود 20 وات به باند ها میده
و اگه بیشتر ازش انتظار داشته باشین و ولوم رو بیشتر کنین دچار دیستورت(خراب شدن صدا) میشین و هم احتمال آسیب دیدن باند هست و هم پخش
چون آمپ داخل پخش ها ضعیف هستن نسبتا
پس شما یه آمپ 2 کانال نسبتا خوب لازم دارین که با توجه به بودجتون باید یه مدل رو انتخاب کنین
شما بودجتون چقدر هست که با توجه به اون یه آمپ از برند های موجود معرفی کرد :11:

eh_robert
14-07-2010, 23:46
خوب برای اون نباید پایونیر انتخاب میکردین(آنتن)
برای آمپ هم ماشینتون چیه؟
اینطور که شما میگین باید احتمالا یکی از مدل های مرسدس بنز رو داشته باشین
ببینین
شما باندتون 80 وات RMS هست و به صورت اسمی و چیزی که آمپ میده میتونید حدود 100 وات بهش بدین
پخش فابریک حدود 20 وات به باند ها میده
و اگه بیشتر ازش انتظار داشته باشین و ولوم رو بیشتر کنین دچار دیستورت(خراب شدن صدا) میشین و هم احتمال آسیب دیدن باند هست و هم پخش
چون آمپ داخل پخش ها ضعیف هستن نسبتا
پس شما یه آمپ 2 کانال نسبتا خوب لازم دارین که با توجه به بودجتون باید یه مدل رو انتخاب کنین
شما بودجتون چقدر هست که با توجه به اون یه آمپ از برند های موجود معرفی کرد :11:

1-دوست عزیز من اطلاعی در این مورد نداشتم و اصلا هم فکرش رو نمی کردم که پایونیر از ضبط پکیده موج نیکان کارخونه ایران خودرو داغون تر باشه!!!!!!!! ( راهی نیست که از مود رادی یک سیگنال برای برق آنتن گرفت؟)
2-نه بابا مرسدس کجا بود اگه بنز داشتم که ضبط فابریکه خودش 1000تا این ضبطها رو گوله می کرد و احتیاج به تعویض نداشت !!!!با اجازتون سمند داریم
3-حالا هم دیر نشده ضبط رو پسش میدم. شما بگید چی بگیرم؟ ( فروشنده نامرد که عمزیه کارش اینه و دید که آنتن برقی داریم نکرد به ما بگه :grrr:)برادرم بعد از این مشکل تحقیق کرده مثل اینکه فقط دو مدل از سونی این قابلیت رو دارن ، که با آنتن برقی سازگار هستند .
4-فعلا که بوجه هیچی ندارم که آمپ ببندم و همین الانشم به فروشنده بدهکارم!!!!!!!!!:41:خانوادتا وقتی تو ماشین میشینیم صدای ولوم ضبط از 5 و 6 بیشتر نمیره( وقتی ضبط قبلیه بود از 8 تا 10)

D r i v e r
15-07-2010, 13:25
1-دوست عزیز من اطلاعی در این مورد نداشتم و اصلا هم فکرش رو نمی کردم که پایونیر از ضبط پکیده موج نیکان کارخونه ایران خودرو داغون تر باشه!!!!!!!! ( راهی نیست که از مود رادی یک سیگنال برای برق آنتن گرفت؟)
2-نه بابا مرسدس کجا بود اگه بنز داشتم که ضبط فابریکه خودش 1000تا این ضبطها رو گوله می کرد و احتیاج به تعویض نداشت !!!!با اجازتون سمند داریم
3-حالا هم دیر نشده ضبط رو پسش میدم. شما بگید چی بگیرم؟ ( فروشنده نامرد که عمزیه کارش اینه و دید که آنتن برقی داریم نکرد به ما بگه :grrr:)برادرم بعد از این مشکل تحقیق کرده مثل اینکه فقط دو مدل از سونی این قابلیت رو دارن ، که با آنتن برقی سازگار هستند .
4-فعلا که بوجه هیچی ندارم که آمپ ببندم و همین الانشم به فروشنده بدهکارم!!!!!!!!!:41:خانوادتا وقتی تو ماشین میشینیم صدای ولوم ضبط از 5 و 6 بیشتر نمیره( وقتی ضبط قبلیه بود از 8 تا 10)
پخش قبلی آلپاین های موج نیکان بود؟
اتفاقا اون ها خیلی پخش های خوبی هستن
من برای این گفتم بنز دارین چون گفتین که باند های 6975 رو جلو جا دادین؟
و اینکه فکر میکنم پخش های آلپاین این قابلیت رو داشته باشن که با آنتن هماهنگ باشن
پایونیر پخش های خیلی خوبی داره ولی از اون بهتر همیشه آلپاین بوده که به دلیل قیمت بیشتر و امکانات نسبتا کمتری که ارائه میده عده ی خاصی طرفش میرن
من میگردم ببینم کدومشون آنتن برقی رو ساپورت میکنن :11:
و اینکه با توجه به تفاسیر خودتون دیگه نیازی به آمپ هم ندارین :46:

eh_robert
15-07-2010, 13:49
پخش قبلی آلپاین های موج نیکان بود؟
اتفاقا اون ها خیلی پخش های خوبی هستن
من برای این گفتم بنز دارین چون گفتین که باند های 6975 رو جلو جا دادین؟
و اینکه فکر میکنم پخش های آلپاین این قابلیت رو داشته باشن که با آنتن هماهنگ باشن
پایونیر پخش های خیلی خوبی داره ولی از اون بهتر همیشه آلپاین بوده که به دلیل قیمت بیشتر و امکانات نسبتا کمتری که ارائه میده عده ی خاصی طرفش میرن
من میگردم ببینم کدومشون آنتن برقی رو ساپورت میکنن :11:
و اینکه با توجه به تفاسیر خودتون دیگه نیازی به آمپ هم ندارین :46:

نه عزیز آلپاین نبود از اون مدلای قدیمی که کاست میخورد!!!!!!!!!!!
من نگفتم که 6975 رو جلو جا دادم گفتم که به غیر از 6975 که تازه خریدم باندهای توی در که کارخونه گذاشته هم هست!!!!!!!!!
اتفاقا یکی از راننده های شرکت برادرم رو سمندش آلپاین گذاشته بود آنتن برقی رو ساپورت نمی کرد!!!!!

D r i v e r
15-07-2010, 23:27
نه عزیز آلپاین نبود از اون مدلای قدیمی که کاست میخورد!!!!!!!!!!!
من نگفتم که 6975 رو جلو جا دادم گفتم که به غیر از 6975 که تازه خریدم باندهای توی در که کارخونه گذاشته هم هست!!!!!!!!!
اتفاقا یکی از راننده های شرکت برادرم رو سمندش آلپاین گذاشته بود آنتن برقی رو ساپورت نمی کرد!!!!!
متاسفانه برای یه خورده تند تند خوندن و اینکه آواتارتون هم بنز هست و بعضی از مدل های بنز توی در فابریک میشد باند بیضی جا داد اون فکر کردم :دی
ماشین رو چه سالی تحویل گرفتین؟
چون تا جایی که میدونم اکثر مدل های جدید پخش سی دی روشون هست
بگذریم
اون راننده شرکت برادرتون متاسفانه دنبال مدلی نبوده که آنتن برقی رو ساپورت کنه وگرنه مدل هایی زیادی هست
کنوود هم پخش های زیادی داره
و حتی پایونیر
ولی تا جایی که میدونم پایونیر ها توی این رنج قیمت چیز خاصی فکر نمیکنم پیدا بشه
اگه باشه هم من بی اطلاعم
شما اگه یه سر به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبزنین مدل های مختلفی از پخش های آلپاین رو خواهید دید
که بیشترشون آنتن برقی رو ساپورت میکنن
البته شاید توی سایت خود پاپ استریو ننوشته باشه
ولی با سرچ در گوگل و سایت های مختلف اگه قسمت Outputs رو نگاه کنین این ویژگی رو میبینین (Power Antenna )
به طور مثال مدل CDE-102E

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه در سایت پاپ استریو 215 قیمت خورده که قیمتش کمتر از این ها هست
توی پخش ها نسبتا ارزون تر هم میتونید مدل هایی رو پیدا کنین که این قابلیت رو دارا هستن :46:

jabarsink2000
16-07-2010, 20:50
سلام به دوستان عزیز یه هدیونیت اکبند برای سورن است که مدلش :
CDE-9846E

این مدل ارزش خرید داره ؟
کیفیت صداش چه قدر است ؟
به پای چه مدل از پایونیر میرسه ؟
به چه قیمت ارزش خرید داره؟
با تشکر از تمام دوستان.

D r i v e r
16-07-2010, 21:15
سلام به دوستان عزیز یه هدیونیت اکبند برای سورن است که مدلش :
CDE-9846E

این مدل ارزش خرید داره ؟
کیفیت صداش چه قدر است ؟
به پای چه مدل از پایونیر میرسه ؟
به چه قیمت ارزش خرید داره؟
با تشکر از تمام دوستان.
ببینین این پخش رو پاپ استریو 146 تومن قیمت گذاشته
ولی احتمالا ارزون تر از این حرف هاست
کیفیت صداش خوبه
حرفه ای ها آلپاین رو بیشتر از پایونیر میپسندن
ولی این مدل تنظیماتش خیلی ساده هست و فقط ک جفت خروجی RCA داره
USB و AUX هم نمیخوره
شما میتونید با توجه به بودجتون 2250 ، 3250 ، 4250 رو انتخاب کنین
این پخش آلپاین فکر کنم فابریک پارس ٍLX بود زمانی ;)

jabarsink2000
16-07-2010, 21:24
ببینین این پخش رو پاپ استریو 146 تومن قیمت گذاشته
ولی احتمالا ارزون تر از این حرف هاست
کیفیت صداش خوبه
حرفه ای ها آلپاین رو بیشتر از پایونیر میپسندن
ولی این مدل تنظیماتش خیلی ساده هست و فقط ک جفت خروجی RCA داره
USB و AUX هم نمیخوره
شما میتونید با توجه به بودجتون 2250 ، 3250 ، 4250 رو انتخاب کنین
این پخش آلپاین فکر کنم فابریک پارس ٍLX بود زمانی ;)
با تشکر از شما:
اکبنده تو صندوق عقب ماشین بود.
یعنی این پخش ازش 50 تومن بگیرم ارزش نداره؟

eh_robert
16-07-2010, 21:40
متاسفانه برای یه خورده تند تند خوندن و اینکه آواتارتون هم بنز هست و بعضی از مدل های بنز توی در فابریک میشد باند بیضی جا داد اون فکر کردم :دی
ماشین رو چه سالی تحویل گرفتین؟
چون تا جایی که میدونم اکثر مدل های جدید پخش سی دی روشون هست
بگذریم
اون راننده شرکت برادرتون متاسفانه دنبال مدلی نبوده که آنتن برقی رو ساپورت کنه وگرنه مدل هایی زیادی هست
کنوود هم پخش های زیادی داره
و حتی پایونیر
ولی تا جایی که میدونم پایونیر ها توی این رنج قیمت چیز خاصی فکر نمیکنم پیدا بشه
اگه باشه هم من بی اطلاعم
شما اگه یه سر به سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبزنین مدل های مختلفی از پخش های آلپاین رو خواهید دید
که بیشترشون آنتن برقی رو ساپورت میکنن
البته شاید توی سایت خود پاپ استریو ننوشته باشه
ولی با سرچ در گوگل و سایت های مختلف اگه قسمت Outputs رو نگاه کنین این ویژگی رو میبینین (Power Antenna )
به طور مثال مدل CDE-102E

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه در سایت پاپ استریو 215 قیمت خورده که قیمتش کمتر از این ها هست
توی پخش ها نسبتا ارزون تر هم میتونید مدل هایی رو پیدا کنین که این قابلیت رو دارا هستن :46:

سلام دوست گرامی
مدل ماشین ما 1384 هستش که ضبط فابریک خودش کاست بود ولی ورودی چنجر( البته چنجر فابریک هدیه کارخانه بود) و ساپورت آنتن برقی را داشت.
بگذریم من قبلا با دوستان در همین تاپیک مشورت نمودم خودم که از این چیزا سر در نمیوردم که . گفتم یعنی سر عمر پایونیر از ضبط پکیده کارخونه پیشرفته تره!!!!!! کسی هم از دوستان گرامی و سیستم بازا وقتی گفتم ماشینمون سمنده این موضوع را به من گوشزد نکردند که من مطلع بشم و برم دنبال مارک و مدلی که آنتن برقی رو ساپورت کنه!!!!!!!!
حالا هم اتفاق زیاد فجیعی رخ نداده یا ضبط رو عوض می کنم یا یک سوییچ براش تعبیه میکنم.
باز هم از راهنماییی های ارزنده شما تشکر می کنم

eh_robert
16-07-2010, 21:45
با عرض پوزش از همه دوستان گرامی به دلیل اختلال در اتصال به اینترنت یک پست را دوبار فرستادم مجبور شدم ویرایش کنم!!!!!!!!!!

D r i v e r
17-07-2010, 00:16
با تشکر از شما:
اکبنده تو صندوق عقب ماشین بود.
یعنی این پخش ازش 50 تومن بگیرم ارزش نداره؟
50 تومن؟
50 تومن این روزا میشگه گفت پولی نیست
اگه بخواین اون پخش رو 50 تومن
حتی تا حدود 70 - 80 تومن بردارین ارزشش رو داره
پخش های خوبی هستن :46:
فقط این روز ها نبود USB یه خورده اذیت میکنه و حوصله زدن چندین CD نیست
وگرنه با این قیمت گزینه خیلی عالی هست برای شما :11:

D r i v e r
17-07-2010, 00:47
سلام دوست گرامی
مدل ماشین ما 1384 هستش که ضبط فابریک خودش کاست بود ولی ورودی چنجر( البته چنجر فابریک هدیه کارخانه بود) و ساپورت آنتن برقی را داشت.
بگذریم من قبلا با دوستان در همین تاپیک مشورت نمودم خودم که از این چیزا سر در نمیوردم که . گفتم یعنی سر عمر پایونیر از ضبط پکیده کارخونه پیشرفته تره!!!!!! کسی هم از دوستان گرامی و سیستم بازا وقتی گفتم ماشینمون سمنده این موضوع را به من گوشزد نکردند که من مطلع بشم و برم دنبال مارک و مدلی که آنتن برقی رو ساپورت کنه!!!!!!!!
حالا هم اتفاق زیاد فجیعی رخ نداده یا ضبط رو عوض می کنم یا یک سوییچ براش تعبیه میکنم.
باز هم از راهنماییی های ارزنده شما تشکر می کنم
سلام دوست عزیز
ببینین خریدن پخش هم یه چیزی مثل خریدن ماشین هست
آدم باید انتظاراتش رو بیان کنه
کاش تاکید میکردین که استفاده از آنتن برقی براتون حائز اهمیت هست
یه چیز رو هم شرمنده که میگم
شما میتونستین با هزینه ی نسبتا کمتری صدای بهتری بگیرین
پخش و باند گرون قیمت نشونه ی صدای خیلی خوب و امکانات کامل نیست بعضا
خلاصه من از اینکه شما پخش مورد نظرتون رو نگرفتین ناراحت شدم
و به قول خودتون هم الان اتفاق فجیعی رخ نداده
پیشنهاد من اینه که پخش رو عوض نکنین چون مطمئنن با ضرر عوضش میکنین و خوب پخشتون هم پخش خوبیه و حیفه
میتونید براش یک کلید تعبیه کنین که بهترین کار هست

jabarsink2000
17-07-2010, 08:46
50 تومن؟
50 تومن این روزا میشگه گفت پولی نیست
اگه بخواین اون پخش رو 50 تومن
حتی تا حدود 70 - 80 تومن بردارین ارزشش رو داره
پخش های خوبی هستن :46:
فقط این روز ها نبود USB یه خورده اذیت میکنه و حوصله زدن چندین CD نیست
وگرنه با این قیمت گزینه خیلی عالی هست برای شما :11:
با تشکر از ذوست عزیز که تمام سوال ها را جواب میدهید.
سوال اخر:
ایا بعد از خرید این پخش میشه به فکر نصب امپ وساب و باند روی این ضبط شد؟
تا چه حد میتونه ساپورت کنه؟
بعد این قضیه انتن برقی چیه ماشین من هم 141 است انتنش برقی یعنی نمیشه از رادیو استفاده کرد؟

sAeEd_kHaAn
17-07-2010, 11:12
سلام میخوستم در مورد باند mtx 6903 بپرسم آیا کسی تجربشو داشته ؟ صداش چطوره ؟ شفافیت صداش ؟ کلا نسبت به قیمت ارزش خرید داره ؟

D r i v e r
17-07-2010, 17:11
با تشکر از ذوست عزیز که تمام سوال ها را جواب میدهید.
سوال اخر:
ایا بعد از خرید این پخش میشه به فکر نصب امپ وساب و باند روی این ضبط شد؟
تا چه حد میتونه ساپورت کنه؟
بعد این قضیه انتن برقی چیه ماشین من هم 141 است انتنش برقی یعنی نمیشه از رادیو استفاده کرد؟
بله میتونید آمپ نصب کنین
ولی تا حدودی دستتون بستست چون یک جفت خروجی RCA بیشتر نداره :(
ساپورت کردن وقتی که بخواین آمپ ببندین از پخش میگذره و میرسه به آمپ
فقط تنظیمات این مدل خیلی کم هست ولی برای یه سیستم نسبتا ساده میشه ازش استفاده کرد
مشکل اون دوستمون با آنتن هم با ماله شما فرق میکنه
سمند ها وقتی که رادیو رو روشن میکنن خود به خود آنتنشون بالا میره و وقتی به سی دی منتقل میشن دوباره خودشون پایین میان که پراید ها این قابلیت رو ندارن و به صورت دستی هست و مشکلی هم نیست :11:

D r i v e r
17-07-2010, 17:15
سلام میخوستم در مورد باند mtx 6903 بپرسم آیا کسی تجربشو داشته ؟ صداش چطوره ؟ شفافیت صداش ؟ کلا نسبت به قیمت ارزش خرید داره ؟
شما میخواین آمپ ببندین؟
چرا به کامپوننت فکر نمیکنین تا 160 - 70 تومن پای باند بیضی بدین؟

sAeEd_kHaAn
17-07-2010, 19:46
شما میخواین آمپ ببندین؟
چرا به کامپوننت فکر نمیکنین تا 160 - 70 تومن پای باند بیضی بدین؟

سلام ارا با امپ ساند هم درایوش میکنم والا من شهرستانم اینجا که کامپ گیر نمیاد تازه همین mtx هم پیدا نمیشه همه 6975 دارن کلی هم ازش تعریف میکنن حالا تا صبح هم بگی خوب نیست قبول نمیکنن
شما تا 160-170 چی پیشنهاد میدین ؟ ( ماشین 405 ) از پحش 7150 هم خوشم میاد اینجا 240تومنه حتی امپ ساند هم ندارن هر سیستمی که انتخاب کنم یا باید بگم اشنایی کسی از تهران واسم بفرسته یا خودم برم تهران

D r i v e r
18-07-2010, 08:40
سلام ارا با امپ ساند هم درایوش میکنم والا من شهرستانم اینجا که کامپ گیر نمیاد تازه همین mtx هم پیدا نمیشه همه 6975 دارن کلی هم ازش تعریف میکنن حالا تا صبح هم بگی خوب نیست قبول نمیکنن
شما تا 160-170 چی پیشنهاد میدین ؟ ( ماشین 405 ) از پحش 7150 هم خوشم میاد اینجا 240تومنه حتی امپ ساند هم ندارن هر سیستمی که انتخاب کنم یا باید بگم اشنایی کسی از تهران واسم بفرسته یا خودم برم تهران
بیشتر شهرستان ها اینطوریه
مثله کرمانشاه ما :(
ماشین چی هست؟
شما توی این رنج قیمت اینتخاب های زیادی میتونین داشته باشین ولی من فقط مدل ها رو میدونم و تا حدودی قیمت ها رو
ولی چیزی که توی این رنج قیمت همه ازش تعریف میکنن Type R17s آلپاین هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیتونین مدل های متنوع تر رو هم نگاه کنین:11:
البته برای کامپوننت اگه بخواین به خوبی ازش صدا بگیرین نیاز به کیک پنل هم دارین

m6120
18-07-2010, 15:06
با سلام خدمت اساتید گرامی میخواستم قیمت تخته باند عقب سمند (2تا4 بانده) رو بپرسم با تشکر.
:8:

cyber861
18-07-2010, 15:43
اگه دنباله کیفیت صدا هستین طرفه پایونیر نرید.
اول آلپاین
دوم کنوود

که با این وضعیته بازار ایران به نظرم قینت های آلپاین یکم توهمی هست.:27:

isbn
18-07-2010, 22:20
سلام
یه مشکل برام پیش امده
مشکل اینه که من یه 2-3 روزی هست که آمپلی گرفتم برا باندا
آمپلی 7541 باند 718 ex
امروز داشتم میرفتم جایی تو راه صدا رو بردم بالا 50-60 اما صدا اصلا خراب نمیشد و بی اشکال کار میکرد اما بعد شب که رفتم سوار ماشین شدم و روشن کردم صدا رو بردم بالا متوجه شدم که تیوتر ها یعنی صدای ریز مرتب بم و شفاف میشد یعنی صدا یه لحظه شفاف میشد یه لحظه بم انگار که تیوتر ها صداشون کم و زیاد بشه
الان رفته رو اعصابم به نظرتون مشکل چیه کار باندا تموم شده ؟ یعنی آمپلی ترکوندشون:41:
نکته اینه که گین آمپ هم خیلی کم بازه:19: ای خدا من چه بد شانسم

D r i v e r
19-07-2010, 12:37
سلام
یه مشکل برام پیش امده
مشکل اینه که من یه 2-3 روزی هست که آمپلی گرفتم برا باندا
آمپلی 7541 باند 718 ex
امروز داشتم میرفتم جایی تو راه صدا رو بردم بالا 50-60 اما صدا اصلا خراب نمیشد و بی اشکال کار میکرد اما بعد شب که رفتم سوار ماشین شدم و روشن کردم صدا رو بردم بالا متوجه شدم که تیوتر ها یعنی صدای ریز مرتب بم و شفاف میشد یعنی صدا یه لحظه شفاف میشد یه لحظه بم انگار که تیوتر ها صداشون کم و زیاد بشه
الان رفته رو اعصابم به نظرتون مشکل چیه کار باندا تموم شده ؟ یعنی آمپلی ترکوندشون:41:
نکته اینه که گین آمپ هم خیلی کم بازه:19: ای خدا من چه بد شانسم
718 ها رو به خروجی پخش وصل کنین و امتحان کنین ببینین درست میشه یا نه
یه خورده هم برای من از آمپتون بگین و چقدر خریدین و راضی هستین .... چون شاید چند روز دیگه بخوام آمپ بگیرم
شما اینو در نظر داشته باشین EX ها 3 اهم هستن و وات بیشتری هم از آمپ میگیرن
بریج به آمپ وصل بود یا فقط 2 کانال آمپ رو به 718 ها دادین؟

isbn
19-07-2010, 13:10
718 ها رو به خروجی پخش وصل کنین و امتحان کنین ببینین درست میشه یا نه
یه خورده هم برای من از آمپتون بگین و چقدر خریدین و راضی هستین .... چون شاید چند روز دیگه بخوام آمپ بگیرم
شما اینو در نظر داشته باشین EX ها 3 اهم هستن و وات بیشتری هم از آمپ میگیرن
بریج به آمپ وصل بود یا فقط 2 کانال آمپ رو به 718 ها دادین؟

سلام ممنون از جوابت
الان که رفتم اونجایی که برام نصب کرده پرسیدم گفت تیوتر ها نیم سوز شده و به مرور کلا میسوزه:41::19::13::18:
والا من الان تو شکم اصلا نمیدونم بریج بسته یا 2 کانال داده :19:از کجا بفهمم؟
به طرف میگم ex 3اهمی میگه نه 4 اهمی هست :18:
مطمئن هستم آمپلی باندامو ترکوند:19:

والا من شریعتی رو زیر و رو کردم 1 مغازه بود 7541 داشت 210 میداد 200 گرفتم کلا آمپ عالییی هست هر جا بردم تعریف تمجید شنیدم همه میگفتن آمپت عالیییی هست اما چه فایده حالا هیچ لذتی نمیبرم:41:

از دوستان کس دیگه ای هم هست که مثل من 7541 و 718 Ex داشته باشه و این مشکل براش پیش امده باشه؟

danial_crazy
21-07-2010, 16:49
از دوستان کس دیگه ای هم هست که مثل من 7541 و 718 Ex داشته باشه و این مشکل براش پیش امده باشه؟

دوست عزیز این آمپ روی 3 اهم 125 وات میده در صورتی که ex ها 75 واتیه! تازه حتما گین هم باز کردی!
خدا بیامرزه 718 هات رو :31:

رضا صادقی
21-07-2010, 19:23
سلام سلام سلام....
بلاخره سيستم ماشينو عوض كرم!!!!!!
دو تا ساب 307 يه جفت پايونير 6975
آمپ كننود 2 كانال براي 620 وات
يه |آمپ تك 4 كانال براي سابها و يه خازن 5 فاراد و مهمتر از همه ظبط 6050
چطوره دوستان؟؟؟؟؟؟

hamidR15
21-07-2010, 19:50
سلام ممنون از جوابت
الان که رفتم اونجایی که برام نصب کرده پرسیدم گفت تیوتر ها نیم سوز شده و به مرور کلا میسوزه:41::19::13::18:
والا من الان تو شکم اصلا نمیدونم بریج بسته یا 2 کانال داده :19:از کجا بفهمم؟
به طرف میگم ex 3اهمی میگه نه 4 اهمی هست :18:
مطمئن هستم آمپلی باندامو ترکوند:19:

والا من شریعتی رو زیر و رو کردم 1 مغازه بود 7541 داشت 210 میداد 200 گرفتم کلا آمپ عالییی هست هر جا بردم تعریف تمجید شنیدم همه میگفتن آمپت عالیییی هست اما چه فایده حالا هیچ لذتی نمیبرم:41:

سلام
سايت كي باز شد؟چرا اصلا هيلتر شده بود!!:19:
من امروز فرصت كردم سر بزنم فروم.
آمپ 7541 آمپ بسيار خوبيه.البته اين امپ رو براي اسپيكرهاي مثل 1073 يا 1070 DLS ميبندد.شايد كمي براي 718 زياد باشه ولي نه اينكه بسوزونش. من الان به كامپهاي 70 واتي JBL دارم 125 وات ميدم،ولي تنظيم و بدون كليپ.
به احتمال قوي نصب و تنظيم امپت مشكل داره.گين رو ساعت چنده؟
تنظيماتت رو برام بنويس،هم پخش و هم امپ.
ببين سيمهاي اسپيكر رو به مثبت و منفي هر كانال به طور جدا بسته يا يه منفي از يه كانال و يه مثبت از كانال كناريش(البته بعيد ميدونم بريج بسته باشه)
خلاصه من بابت اسيب ديدن 718 تون متاسف شدم.:41:

سلام سلام سلام....
بلاخره سيستم ماشينو عوض كرم!!!!!!
دو تا ساب 307 يه جفت پايونير 6975
آمپ كننود 2 كانال براي 620 وات
يه |آمپ تك 4 كانال براي سابها و يه خازن 5 فاراد و مهمتر از همه ظبط 6050
چطوره دوستان؟؟؟؟؟؟
سلام رضا جان.مبارك باشه . فقط چرا سابها رو پايونير گرفتي؟فري بستي يا باكس؟

رضا صادقی
21-07-2010, 21:24
سلام
ممنون حمید جان قابل نداره!!!!
چرا؟ مگه 307 بده؟
فری بستم تو باکس باید یه t4 15 اینچ گذاشت که کولاک کنه!!!!
راستی یه سوال من زیاد از خازن سر در نمیارم جریاناتش چیه؟ کارش چیه اصلا؟ 5 فاراد چرا برا من گذاشته؟ آخه گویا 10 فاراد هم دارن!!!
تشکر...

isbn
21-07-2010, 23:10
سلام
سايت كي باز شد؟چرا اصلا هيلتر شده بود!!:19:
من امروز فرصت كردم سر بزنم فروم.
آمپ 7541 آمپ بسيار خوبيه.البته اين امپ رو براي اسپيكرهاي مثل 1073 يا 1070 DLS ميبندد.شايد كمي براي 718 زياد باشه ولي نه اينكه بسوزونش. من الان به كامپهاي 70 واتي JBL دارم 125 وات ميدم،ولي تنظيم و بدون كليپ.
به احتمال قوي نصب و تنظيم امپت مشكل داره.گين رو ساعت چنده؟
تنظيماتت رو برام بنويس،هم پخش و هم امپ.
ببين سيمهاي اسپيكر رو به مثبت و منفي هر كانال به طور جدا بسته يا يه منفي از يه كانال و يه مثبت از كانال كناريش(البته بعيد ميدونم بريج بسته باشه)
خلاصه من بابت اسيب ديدن 718 تون متاسف شدم.:41:

سلام رضا جان.مبارك باشه . فقط چرا سابها رو پايونير گرفتي؟فري بستي يا باكس؟
والا خودم یه کاریش کردم که تا یه جاهایی کار کنه فعلا نسوخته میشه گفت سکته زده
گین آمپ باز هست اما خیلی خیلی کم
خلاصه بگم کار اسپیکر ها که تمومه چون سوراخ هم شدن :19: اما فعلاداره کار میکنه تا بعد ببینم چی میشه
یه چیز دیگه این اسپیکر هایی که گفتین چنده و چه مارکی هست؟
مظورت از کلیپ چیه؟

رضا صادقی
22-07-2010, 12:40
isbn 1073 حدودا 195 تومن هستن
بابت این داستان متاسفم!!!!

رضا صادقی
22-07-2010, 13:27
سلام
بچه ها ظبط من روش زده p6000ub!!!!! یعنی 6050 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
تفاوتشون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حميد نگفتي خازن 5 فاراد كه برا من گذاشته به چه درد ميخوره؟؟؟ اصلا واجب بود؟ كابل هم برام گيج 4 استفاده كرده خوبه|؟؟؟؟

lokoloko
22-07-2010, 15:17
دوستان من دیروز 206 تیپ 2 تحویل گرفت م وپخش روش کلاریون هست و حالا میخوام یه پخش و 2 تا بلندگو خوب بدون آمپ و ساب ببندم که اینترفیس خور هم باشه
پخش نظرم بین ایناس
پایونیر
5150
6050
7150
5250
هر کدوم که گیرم بیاد
و باند هم چون از صدای 718 خوشم نمیاد میخوام پایونیر 6902 بندازم
فقط میخوام اینترفیس بخوره و یه کم بیس بده همین
شما نظری دارین؟

mostafa19
22-07-2010, 16:33
سلام خدمت همگی
من ریموت 7250sd رو گم کردم
یدکیشو از کجا میتونم تهیه کنم(اصفهان)
اصلا یدکیش هست؟

D r i v e r
23-07-2010, 08:35
سلام خدمت همگی
من ریموت 7250sd رو گم کردم
یدکیشو از کجا میتونم تهیه کنم(اصفهان)
اصلا یدکیش هست؟
یدکیش هست تا جایی که میدونم!غیر اصلی ها فکر کنم 3 - 4 تومن و اصلی هارو دور و بر 20 - 25 تومن فکر کنم قیمت میدادن!

D r i v e r
23-07-2010, 08:38
دوستان من دیروز 206 تیپ 2 تحویل گرفت م وپخش روش کلاریون هست و حالا میخوام یه پخش و 2 تا بلندگو خوب بدون آمپ و ساب ببندم که اینترفیس خور هم باشه
پخش نظرم بین ایناس
پایونیر
5150
6050
7150
5250
هر کدوم که گیرم بیاد
و باند هم چون از صدای 718 خوشم نمیاد میخوام پایونیر 6902 بندازم
فقط میخوام اینترفیس بخوره و یه کم بیس بده همین
شما نظری دارین؟
پخش همه گزینه هایی که انتخاب کردی خوبن
6050 و 7150 که تفاوت کم با هم دارن و اینکه 6050 اینترفیس کار نمیکنه
من خودم نظرم روی 7150 هست و اینکه احتمالا گیر بیاری !
چون مثل اینکه کم یاب شده!
5150 و 6050 هم که خیلی بعیده پیدا بشه!
5250 رو راحت میتونی پیدا کنی

D r i v e r
23-07-2010, 08:52
سلام
بچه ها ظبط من روش زده p6000ub!!!!! یعنی 6050 نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
تفاوتشون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حميد نگفتي خازن 5 فاراد كه برا من گذاشته به چه درد ميخوره؟؟؟ اصلا واجب بود؟ كابل هم برام گيج 4 استفاده كرده خوبه|؟؟؟؟
سلام
آره خوب 6050 نیست
تا جایی که میدونم دمو نداره
احتمالا پنلش هم برقی نیست درسته؟
2 جفت خروجی RCA داره اینطور که من خوندم
اکولایزرش هم 3 باندی هست
پنلش هم از نظر نمایشی 2 خطی هست
خازن 5 فاراد رو باید دید چه برندی گذاشته!
چون برند های خیلی با هم متفاوتن
باطری فابریکه؟
بیگ 3 هم که مطمئنن نکردی؟
با این شرایط و سیستمی که تعریفشو کردی مطمئنن به خازن نیاز داری :46:
ساب ها الا توی باکسن؟؟

lokoloko
23-07-2010, 11:22
پخش همه گزینه هایی که انتخاب کردی خوبن
6050 و 7150 که تفاوت کم با هم دارن و اینکه 6050 اینترفیس کار نمیکنه
من خودم نظرم روی 7150 هست و اینکه احتمالا گیر بیاری !
چون مثل اینکه کم یاب شده!
5150 و 6050 هم که خیلی بعیده پیدا بشه!
5250 رو راحت میتونی پیدا کنی

خب باند چی؟ اونو چیکار کنم؟ بعد دیشب رفتم یه جا گفت بدون آمپ اصن جواب نمیگیری، یه آمپ تورنادو دو کانال بنداز با یکی از همین پخشا و دو تا باند 6975 که گفت جفتی 145 تومنه!

amir.ghermezete
23-07-2010, 16:47
سلام.من 206تیپ2 دارم میخوام روش یه سیستم نصب کنم زیادم اهل ترکوندنو اینجور مسایل نیستم فقط میخوام صدای مناسب و بلند داشته باشه و یه lcd و usbیا بلوتوث دار باشه قیمتشم مناسب باشه ممنون میشم اگه کمکم کنید.

D r i v e r
23-07-2010, 18:30
خب باند چی؟ اونو چیکار کنم؟ بعد دیشب رفتم یه جا گفت بدون آمپ اصن جواب نمیگیری، یه آمپ تورنادو دو کانال بنداز با یکی از همین پخشا و دو تا باند 6975 که گفت جفتی 145 تومنه!
بله باند گرون هم بخرین - حتی 400 - 500 تومن بدون آمپ جواب نمیگیرین
ببینین شما میتونید توی در های جلو کامپوننت قرار بدین
یا اگه دوست دارین صدا از عقب بیاد میتونید یه جفت کامپوننت روی طاقچه ببندین و براش کیک پنل درست کنین تا نهایت استفاده رو ازش ببرین
البته یه آمپ مناسب هم نیاز دارین !
البته نه از این دست آمپ های متفقره موجود در بازار مثل همون تورنادو!
حداکثر بودجه برای سیستم کامل؟ :11:

D r i v e r
23-07-2010, 18:33
سلام.من 206تیپ2 دارم میخوام روش یه سیستم نصب کنم زیادم اهل ترکوندنو اینجور مسایل نیستم فقط میخوام صدای مناسب و بلند داشته باشه و یه lcd و usbیا بلوتوث دار باشه قیمتشم مناسب باشه ممنون میشم اگه کمکم کنید.
میزان بودجه؟
شما اگه بخواین LCD داشته باشین میتونید 2 کار انجام بدین
اول اینکه یه پخش با قابلیت پخش فایل های تصویری از جمله DVD بگیرین و یه LCD مناسب هم براش تهیه کنین و یا اینکه یه دونه پخش بگیرین که LCD ایش سر خود باشه که به نظر پایونیر ها گزینه های مناسبی میان و اون دیگه ستگی به بودجه شما داره
ولی از همین دسته پخش های مارشال هم هسن که جنس تقریبا درجه 2 چین هستن و زیاد تصیه نمیشن ولی قیمت معقول تری دارن
میزان بودجه لطفا :11:

lokoloko
23-07-2010, 20:26
بله باند گرون هم بخرین - حتی 400 - 500 تومن بدون آمپ جواب نمیگیرین
ببینین شما میتونید توی در های جلو کامپوننت قرار بدین
یا اگه دوست دارین صدا از عقب بیاد میتونید یه جفت کامپوننت روی طاقچه ببندین و براش کیک پنل درست کنین تا نهایت استفاده رو ازش ببرین
البته یه آمپ مناسب هم نیاز دارین !
البته نه از این دست آمپ های متفقره موجود در بازار مثل همون تورنادو!
حداکثر بودجه برای سیستم کامل؟ :11:

خیلی ندارم در حد 400 500 تومن و اطلاعاتم در مورد سیستم صوتی در حد صفره!
یه سیستم بود تست کردم پایونیر 7150+ دو تا باند 6975 + ساب 3010 کنوود + آمپ 4 کانال پریمیر که از صداش راضی بودم! ولی گرون در اومد ! من میخوام ارزون تر بشه!

رضا صادقی
23-07-2010, 20:29
سلام

آره خوب 6050 نیست

تا جایی که میدونم دمو نداره
احتمالا پنلش هم برقی نیست درسته؟
2 جفت خروجی RCA داره اینطور که من خوندم
اکولایزرش هم 3 باندی هست
پنلش هم از نظر نمایشی 2 خطی هست
خازن 5 فاراد رو باید دید چه برندی گذاشته!
چون برند های خیلی با هم متفاوتن
باطری فابریکه؟
بیگ 3 هم که مطمئنن نکردی؟
با این شرایط و سیستمی که تعریفشو کردی مطمئنن به خازن نیاز داری
ساب ها الا توی باکسن؟؟

سلام

ممنون بابت راهنمانیی داش امیر
آقا سابها روی طاقچه هستن و مارک خازن هم SPL هست
در مورد ظبط هم اتفاقا هم پنل برقی داره و هم دمو!!!(جریان چیه داش امیر؟؟؟؟؟!!!!!
باطری هم 1 هفته هست که 75 آمپر ژله ای گرفتم ایرانخودرویی اصله!!!! خرید خودمون 88 تومن
جریان چیه؟؟؟ بیگ3 هم نه طرف گفت بیگ 4 عالیه و تفاوتشون رو با بیگ 6 نشونم داد منم گفتم 4 بذار حالا خوبه یا بد؟
ولی خداییش بیس 718 خیلی از 6975 سر تره نظرت چیه؟

D r i v e r
23-07-2010, 20:50
خیلی ندارم در حد 400 500 تومن و اطلاعاتم در مورد سیستم صوتی در حد صفره!
یه سیستم بود تست کردم پایونیر 7150+ دو تا باند 6975 + ساب 3010 کنوود + آمپ 4 کانال پریمیر که از صداش راضی بودم! ولی گرون در اومد ! من میخوام ارزون تر بشه!
میخواین حتما ساب داشته باشین؟
کیفیت صدای بیشتر از 6975 نمیخواین؟
7150 پخشخیلی خوبیه ولی برای بودجه های محدود تر میشه پخش هایی 50 - 60 تومن ارزون تر گرفت و پولش رو جای دیگه ای خرج کرد :46:

D r i v e r
23-07-2010, 20:53
سلام

ممنون بابت راهنمانیی داش امیر
آقا سابها روی طاقچه هستن و مارک خازن هم SPL هست
در مورد ظبط هم اتفاقا هم پنل برقی داره و هم دمو!!!(جریان چیه داش امیر؟؟؟؟؟!!!!!
باطری هم 1 هفته هست که 75 آمپر ژله ای گرفتم ایرانخودرویی اصله!!!! خرید خودمون 88 تومن
جریان چیه؟؟؟ بیگ3 هم نه طرف گفت بیگ 4 عالیه و تفاوتشون رو با بیگ 6 نشونم داد منم گفتم 4 بذار حالا خوبه یا بد؟
ولی خداییش بیس 718 خیلی از 6975 سر تره نظرت چیه؟

سلام!
اگه بتونی سابها رو باکس کنی خیلی خیلی بهتر میشه!
آمپ سابها چی هستن؟
خازن رو هم اسمشو نشنیدم ولی برند SPL رو چیز هایی شنیدم
باید توی نت بگردم ببینم چی پیدا میکنم !
پخش رو هم پخش خوبیه
چقدر پای پخش پول دادی؟
بیگ 3 منظور سیم منفی باطری به بدنه - مثبت دینام به باطری - منفی دینام به بدنه هست :46:
بیگ 4 خوبه ولی اگه خازن نمیداشتی احتمالا برق کم میاوردی
وقتی صدای سیستم رو یه خورده زیاد میکنی نور لامپ هات کم و زیاد نمیشن؟

lokoloko
23-07-2010, 21:24
میخواین حتما ساب داشته باشین؟
کیفیت صدای بیشتر از 6975 نمیخواین؟
7150 پخشخیلی خوبیه ولی برای بودجه های محدود تر میشه پخش هایی 50 - 60 تومن ارزون تر گرفت و پولش رو جای دیگه ای خرج کرد :46:
نه هیچ اصراری نیس رو ساب
رو هیچی اصرار ندارم
فقط میخوام صدای با کیفیت خوبی داشته باشم، که مثل 718 هم نباشه!

D r i v e r
23-07-2010, 21:47
2 جفت باند میخواین یا با یک جفت هم کارتون راه میفته؟
یک جفت برای در های جلو

رضا صادقی
23-07-2010, 22:09
سلام
بازم ممنون امير جان
والا نه حتي تا 62 هم باز ميكنم يه ذره نور لامپها كم و زياد نميشه!!!
منظور منم از SPL همون ماركشه
قيمت ظبط هم نميدونم اما اين سيستم برا دوستم بوده كه 1 ماه بسته بود 1100000 تومن هم براش آب خورد من كامل ازش ورداشتم 600 تومن خوبه؟؟؟ تازه اين 1 ماه هم خيلي كم ازش استفاده كرده!!!!

D r i v e r
23-07-2010, 22:18
سلام
بازم ممنون امير جان
والا نه حتي تا 62 هم باز ميكنم يه ذره نور لامپها كم و زياد نميشه!!!
منظور منم از SPL همون ماركشه
قيمت ظبط هم نميدونم اما اين سيستم برا دوستم بوده كه 1 ماه بسته بود 1100000 تومن هم براش آب خورد من كامل ازش ورداشتم 600 تومن خوبه؟؟؟ تازه اين 1 ماه هم خيلي كم ازش استفاده كرده!!!!
برند وسایل و مدلشون رو به ترتیب بگو تا یه جمع بندی بکنیم ببینیم چقدر هزینه داشته:46:

رضا صادقی
23-07-2010, 22:47
ظبط:پايونير به قول خودش 6050
باند يه جفت 6975 اصل
ساب:دوتا پايونير 307
آمپ باندكننود620 فك كنم
آمپ سابها هم كه يه مارك آشغاله اما خوب ميكوبه tech 1800 wat
خازن 5 فاراد مارك SPL
تخته آمپ 15 يا20 تومن
چيزايي كه خودم خرج كردم يه طاقچه عقب بوده 15 تومن كابل ها 40 تومن 30 تومن دست مزد و 15 تومن هم هزينه باز كردن سيستم از روي ماشين دوستم با اينا ميشه 700 تومن اما من باز 50 ازش كم ميكنم
تشكر...

D r i v e r
24-07-2010, 13:44
پخش 6050 نوش حدود 200 باید بگیریم
یه جفت 6975 هم حدود 140 تومن
ساب ها فکر کنم دونه ای 60 - 70 تومن باشه که جفتش میشه 140 تومن
آمپ باند ها هم که اینی که میگی احتمالا قدرت خروجیش هست مدلشو بگو
ولی رضا من هرچی فکر میکنم یه خورده گرون نمیگه؟
آمپ ساب ها رو هم نشندیم تا الان ولی یه آمپ خیلی خوب مثل 1201 JBL قیمتش 260 تومنه که میتونه هر 2 ساب رو راحت جر بده!
خازن هم که حداکثر باید 100 - 120 براش کنار گذاشت
رضا فکر میکنم گرون میگه :43:

sasoolee
24-07-2010, 14:52
با سلام
دوستان من یک ماه پیش یه پخش کنوود 43u به همراه یه آمپ mafco 42f خریدم که متاسفانه بعد از حدود 20 روز آمپ خراب شده. ( چند روز یه بار صدا قطع میشه و بعد از یه مدت خود به خود وصل میشه و دوباره از کار میافته)
با توجه به اینکه توی شهرستان هستم و خریدم رو از تهران ( خ عباسی) انجام دادم و به فروشنده دسترسی ندارم
سوالم اینه :
واسه اینکه آمپ رو ببرم گارانتی باید حتماً روی ماشین باشه ؟ یعنی نمیشه بازش کرد و واسه گارانتی فرستادش؟؟؟ و در صورت تعمیر و تعویض فروختش

میخوام به جای اون یه آمپ کنوود 350 , 500 یا 720 وات بندازم . به نظر شما با توجه به قدرت باندها چه آمپی انتخاب کنم که بعداً هم بتونم یه جفت باند خوب اضافه کنم؟

در حال حاضر : یه جفت jbl 953 روی ماشین نصبه

D r i v e r
24-07-2010, 14:59
با سلام
دوستان من یک ماه پیش یه پخش کنوود 43u به همراه یه آمپ mafco 42f خریدم که متاسفانه بعد از حدود 20 روز آمپ خراب شده. ( چند روز یه بار صدا قطع میشه و بعد از یه مدت خود به خود وصل میشه و دوباره از کار میافته)
با توجه به اینکه توی شهرستان هستم و خریدم رو از تهران ( خ عباسی) انجام دادم و به فروشنده دسترسی ندارم
سوالم اینه :
واسه اینکه آمپ رو ببرم گارانتی باید حتماً روی ماشین باشه ؟ یعنی نمیشه بازش کرد و واسه گارانتی فرستادش؟؟؟ و در صورت تعمیر و تعویض فروختش

میخوام به جای اون یه آمپ کنوود 350 , 500 یا 720 وات بندازم . به نظر شما با توجه به قدرت باندها چه آمپی انتخاب کنم که بعداً هم بتونم یه جفت باند خوب اضافه کنم؟

در حال حاضر : یه جفت jbl 953 روی ماشین نصبه
سلام!
اصلا آمپ رو باید باز کنین !
و اینکه میتونید بفرستین گارانتی هم
953 آمپی هست که 100 وات رو راحت میخوره!
پس شما یه آمپی میخواین که روی 4 اهم 4 تا 100 وات بده و آمپ خوبی هم باشه
بودجه لطفا :11:

sasoolee
24-07-2010, 15:21
سلام!
اصلا آمپ رو باید باز کنین !
و اینکه میتونید بفرستین گارانتی هم
953 آمپی هست که 100 وات رو راحت میخوره!
پس شما یه آمپی میخواین که روی 4 اهم 4 تا 100 وات بده و آمپ خوبی هم باشه
بودجه لطفا :11:

تشکر از جواب خیلی سریعتون

الان میتونم 100 یا کمی بیشتر واسه آمپ بدم ... و تصمیم دارم یک ماه دیگه هم همینقدر واسه یه جفت باند دیگه که سیستم رو تقویت کنم ( بیشتر کیفیت و تریبل صدا مهم هست واسم تا ساب و باس سیستم )
واسه باند چه پیشنهادی میدین؟

D r i v e r
24-07-2010, 17:53
تشکر از جواب خیلی سریعتون

الان میتونم 100 یا کمی بیشتر واسه آمپ بدم ... و تصمیم دارم یک ماه دیگه هم همینقدر واسه یه جفت باند دیگه که سیستم رو تقویت کنم ( بیشتر کیفیت و تریبل صدا مهم هست واسم تا ساب و باس سیستم )
واسه باند چه پیشنهادی میدین؟
خواهش :11:
آمپ با 100 تومن پس بهتره یه آمپ 2 کانال بگیرین
چون با این مقدار یه آمپ 4 کانال که هم 953 ها رو خوب تغذیه کنه و یه جفت باند دیگه هم باهاش درایو بشه پیدا نمیکنین
مگه اینکه توی دست دوم ها
حدود 150 - 60 تومن کنار بذارین برای آمپ
اگه بتونین بیشتر هم هزینه کنین مثلا 7541 اینفینیتی بگیرین یا آمپ ها 4 کانال دیگهتوی این رنج قیمت مطمئنن بعدا شرر نخواهین کرد
چون حرفه ای ها همیشه روی خرید آمپ خوب تاکید مکینن :46:

sasoolee
24-07-2010, 20:19
خواهش :11:
آمپ با 100 تومن پس بهتره یه آمپ 2 کانال بگیرین
چون با این مقدار یه آمپ 4 کانال که هم 953 ها رو خوب تغذیه کنه و یه جفت باند دیگه هم باهاش درایو بشه پیدا نمیکنین
مگه اینکه توی دست دوم ها
حدود 150 - 60 تومن کنار بذارین برای آمپ
اگه بتونین بیشتر هم هزینه کنین مثلا 7541 اینفینیتی بگیرین یا آمپ ها 4 کانال دیگهتوی این رنج قیمت مطمئنن بعدا شرر نخواهین کرد
چون حرفه ای ها همیشه روی خرید آمپ خوب تاکید مکینن :46:

نظرتون راجع به کنوود 720 وات چیه ؟

lokoloko
24-07-2010, 20:23
2 جفت باند میخواین یا با یک جفت هم کارتون راه میفته؟
یک جفت برای در های جلو

ببین دوست عزیز من هیچ اصراری رو شلوغ بازی و اینا ندارم! فقط دوس دارم موزیکی که گوش میدم لذت بخش باشه ، همین، بیشتر هم راک و متال گوش میدم و طبعا یه کم بیس نیازه! از صدای 718 هم بدم میاد، حالا شما هر چقدر فک میکنی نیاز هست و هر چی که نیاز هست بگین من میخرم ، چون اون سیستمی که مثال زدم به نظرم واسم زیاد بود! :31:
نظرتون راجع به پخشهای کنوود مثل 7006 و 8006 چیه؟ فک کنم اونا 7 اکولایزر و اینا باشه! قیمتش هم پایین تر، نه؟

D r i v e r
24-07-2010, 22:30
نظرتون راجع به کنوود 720 وات چیه ؟
میشه مدل دقیقش رو بگین؟
منظورتون Kenwood KAC-M845 هست؟
اگه آره آمپ خوبیه
ولی شما میتونید بیشتر هم به باند هاتون وات بدین :11:

D r i v e r
24-07-2010, 22:35
ببین دوست عزیز من هیچ اصراری رو شلوغ بازی و اینا ندارم! فقط دوس دارم موزیکی که گوش میدم لذت بخش باشه ، همین، بیشتر هم راک و متال گوش میدم و طبعا یه کم بیس نیازه! از صدای 718 هم بدم میاد، حالا شما هر چقدر فک میکنی نیاز هست و هر چی که نیاز هست بگین من میخرم ، چون اون سیستمی که مثال زدم به نظرم واسم زیاد بود! :31:
نظرتون راجع به پخشهای کنوود مثل 7006 و 8006 چیه؟ فک کنم اونا 7 اکولایزر و اینا باشه! قیمتش هم پایین تر، نه؟
هیچ کس از شلوق بازی خوشش نمیاد! :31:

میتونید آمپ ها و کامپوننت های زیادی رو ملاحظه کنین
همه هم صدای با کیفیتی دارن
چند وقت پیش یکی از دوستان اگه اشتباه نکنم میگفت توی نمایندگی اصلیشون میشه صدای کامپوننت های مختلف رو شنید و ا روی سلیقه یکی رو انتخاب کرد
البته ا برند JBL و DLS هم 2 - 3 مدل هست که حول و حوش 160 - 180 تومن هستن
شما 2 کار میتونید بکنید
کامپوننت ها رو توی در جلو جا بدین و برای ارضا شدن برای بیس یه آمپ و یه ساب بگیرین و توی جعبه باکسش کنین
و یا اینکه کامپوننت هارو روی طاقچه ببندین و از زیر براش کیک پنل درست کنین تا وضعیت بیس و مید بیسش بسیار مناسب تر بشه :11:
آمپ مونو میشه به 8104 اشاره کرد که حدود قیمت 130 - 40 تومن داره
ساب هم با توجه به بودجتون و چیزی که دوست دارین انتخاب کنین
پخش های کنوود هم پخش های خیلی خوبی هستن :11:

hamidR15
25-07-2010, 09:17
سلام
ممنون حمید جان قابل نداره!!!!
چرا؟ مگه 307 بده؟
فری بستم تو باکس باید یه t4 15 اینچ گذاشت که کولاک کنه!!!!
راستی یه سوال من زیاد از خازن سر در نمیارم جریاناتش چیه؟ کارش چیه اصلا؟ 5 فاراد چرا برا من گذاشته؟ آخه گویا 10 فاراد هم دارن!!!
تشکر...
سلام رضا جان
نه بد نيست،ولي سريهاي جديد كيفتش كمي پائين اومده.البته نظر من اينه ها
كار اشتباهي كردي فري بستي رضا جان.حتما تو اولين فرصت براشون باكس بساز،هموني كه كارخونه گفتهفخودت تفاوت رو متوجه ميشي.الان اگر 1 ساعت با ولوم 2/4 اگه موزيك گوش بدي و يه دستي به آمپ بزني متوجه گرماي زياد آمپ ميشي،ميدوني دليلش چيه؟:18:
ببين خازن وظيفه اصليش جبران لحظه اي افت ولتاژ تو سيستم هست.اگر بخواهي اصولي خازن ببندي بايد محاسبات انجام بدي و بعد خازن با ظرفيت مناسب ببندي(كه چون ما امپدانس ورودي آمپليفايرها رو نداريم،محاسباتش كار دشوار و به نوعي غير ممكنه).پس بر ميگرده به سعي و خطا و تجربه.
من خودم براي سيستمهائي كه موزيكهاي رپ گوش ميدن رو خازن براشون توصيه نميكنم چون به نوعي پول دور ريختن هستش. ولي بايد كابل كشي قوي داشته باشن و حتما BIG3 رو تو موتور انجام بدن.
براي دو تا 307 شايد 5 فاراد (واقعي) زياد هم باشه،
رو پنلش نشانگر آمپر هم داره(آمپر متر)؟
تو ولومهاي بالا چه ولتاژي رو نشون ميده؟

رضا صادقی
25-07-2010, 10:48
منون بابت كمكت داش حميد آره روش يه نشانگر ديجيتالي داره اما نگاه نكردم سر فرصت نگاه ميكنم و ميگم چند نشون ميده
راستي يه سوال داشتم داش حميد سيستم كلا دو تا آمپ داره يه كنوود و يه مارك TECH اگه اشتباه نكنم
كنووده روش زده 2.3.4 كانال و مدلش هم 8401 هست كه فك كنم باندا بهش وصلن چون 2 تا فيش آبي فقط بهش وصله
اما اون يكي هم كه 4 كاناله روش زدهCLASS A/B يعني چي؟؟؟ اين 4 تا فيش بهش وصله كه اگه اشتباه نكنم سابها بهش وصلن در مورد داغ شدن آمپ هم درست ميگي حدودا 30-45 دقيقه با ولوم 45-50 گوش ميدم وحشتناك داغ ميشه منم كه فقط آهنگهاي بيس دار گوش ميدم از جمله 50CENT
چند تا عكس از تو صندوق بذارم؟؟؟
يه چيز ديگه يادم رفت ديروز از تنظيمات ظبط سابها رو قطع كردم فقط باندها كار ميكرد اما حميد جان باندها بيس خوبي ندارن خيلي ضعيف هستن در مقابل 718 ماشين داداشم كه حتي آمپ هم نداره هيچ هيچ بودن مال اون خيلي بيسش قوي بود تازه از رو تنظيمات هم هر چي بيسش رو زياد ميكردم بيس ميزد اما خيلي آشغال جرين چيه؟؟؟؟!!!!! يعني 6975 ها همه اينجورين؟؟؟؟!!!!!
پيشاپيش از كمكت ممنون

D r i v e r
25-07-2010, 14:19
منون بابت كمكت داش حميد آره روش يه نشانگر ديجيتالي داره اما نگاه نكردم سر فرصت نگاه ميكنم و ميگم چند نشون ميده
راستي يه سوال داشتم داش حميد سيستم كلا دو تا آمپ داره يه كنوود و يه مارك TECH اگه اشتباه نكنم
كنووده روش زده 2.3.4 كانال و مدلش هم 8401 هست كه فك كنم باندا بهش وصلن چون 2 تا فيش آبي فقط بهش وصله
اما اون يكي هم كه 4 كاناله روش زدهCLASS A/B يعني چي؟؟؟ اين 4 تا فيش بهش وصله كه اگه اشتباه نكنم سابها بهش وصلن در مورد داغ شدن آمپ هم درست ميگي حدودا 30-45 دقيقه با ولوم 45-50 گوش ميدم وحشتناك داغ ميشه منم كه فقط آهنگهاي بيس دار گوش ميدم از جمله 50CENT
يه چيز ديگه يادم رفت ديروز از تنظيمات ظبط سابها رو قطع كردم فقط باندها كار ميكرد اما حميد جان باندها بيس خوبي ندارن خيلي ضعيف هستن در مقابل 718 ماشين داداشم كه حتي آمپ هم نداره هيچ هيچ بودن مال اون خيلي بيسش قوي بود تازه از رو تنظيمات هم هر چي بيسش رو زياد ميكردم بيس ميزد اما خيلي آشغال جرين چيه؟؟؟؟!!!!! يعني 6975 ها همه اينجورين؟؟؟؟!!!!!
پيشاپيش از كمكت ممنون
8401 آمپ خوبیه
میتونی بریج هم به باند هات بدیش
یه عکس اگه تونستی از تنظیمات آمپ ها بنداز
و اینکه حواست باشه به خاطر گرم کردن زیاد به آمپ هات آسیب نرسونی
A/B هم کلاس آمپ رو نشون میده که نشون میده این آمپ برای اسپیکر طراحی شده و استریو هست
کلاس D یا مونو هم آمپ هایی هستن که برای ساب ها طراحی شدن :46:

رضا صادقی
25-07-2010, 15:14
امير جان 8401 ميتونه 2 تا 307 رو خوب تغذيه كنه؟؟؟؟
اگه اون آمپه برا اسپيكره چرا به ساب وصلش كرده؟؟؟!!!:18:

حميد جان رو ولوم45 خازن 14.5 ولت رو نشون ميده

sasoolee
25-07-2010, 16:08
سلام مجدد

دوستان من در حال حاضر یه جفت jbl 953 دارم که میخوام در آینده هم یه جفت باند خوب اضافه کنم ( اینکار نتیجه و اثربخشی مناسبی داره؟ ) . ساب هم نمیخوام
( به فرمایش دوستان روی 4 اهم , 4 تا 100 وات میخوام)

لطفاً چند تا آمپ خوب با قیمتاشون بم معرفی کنید؟ بودجه حدود 100 , نهایتاً 150
نظرتون راجع به کنوود Kenwood KAC-M845 چیه ؟ تو اصفهان 130 قیمت دارم? آیا به کار من میاد؟؟؟

D r i v e r
25-07-2010, 17:47
سلام مجدد

دوستان من در حال حاضر یه جفت jbl 953 دارم که میخوام در آینده هم یه جفت باند خوب اضافه کنم ( اینکار نتیجه و اثربخشی مناسبی داره؟ ) . ساب هم نمیخوام
( به فرمایش دوستان روی 4 اهم , 4 تا 100 وات میخوام)

لطفاً چند تا آمپ خوب با قیمتاشون بم معرفی کنید؟ بودجه حدود 100 , نهایتاً 150
نظرتون راجع به کنوود Kenwood KAC-M845 چیه ؟ تو اصفهان 130 قیمت دارم? آیا به کار من میاد؟؟؟

با بودچه شما به TNT2000w/4 یا 77541 infiniti یا pcx4.540 میتونید فکر کنین
ولی اولویت رو بذارین با 7541
آمپ های کنوود آمپ های خوبین
ولی گفتم که اگه میخواین حداکثر استفاده رو ببرین بهتره به فکر آمپ دیگه ای باشین :46:
ولی چرا وقتی میشه 50 - 60 تومن بیشتر یه آمپ خیلی خوب خرید این کار رو نکنیم؟
اگه بودجش جور نیست پیشنهاد میکنم صبر کنید تا جور بشه تا بعدا حسرتش رو نخورید
آمپ خوب خریدن هیچ جایی نمیره :31::11:

afsos
25-07-2010, 18:55
سلام خدمت همه دوستان
من یه ضبط البته همراه با باند می خوام واسه ماشینم بگیرم که ماشینم هم پرایده
بودجه من تا 170 تومنه
به نظر شما بهترین گزینه واسه ضبط و باند با این بودجه چیه؟
از همه ممنونم

D r i v e r
25-07-2010, 20:46
سلام خدمت همه دوستان
من یه ضبط البته همراه با باند می خوام واسه ماشینم بگیرم که ماشینم هم پرایده
بودجه من تا 170 تومنه
به نظر شما بهترین گزینه واسه ضبط و باند با این بودجه چیه؟
از همه ممنونم
سلام
یه سر به سایت زیر بزن

پیشنهادی که میتونم بکنم پخش 2250 پایونیر و باند کنوود 718 هست که یه خورده بیشتر از بودجه شما میشه :11:

رضا صادقی
26-07-2010, 12:44
سلام
بچه ها يه سوال داشتم
حدودا 45 دقيقه با سيستم آهنگ گوش ميدم در قسمت تنظيمات گزينه load هم كه فك كنم تقويت كننده بيس ههست رو رو high ميذارم و همش آهنگهاي 50cent گوش ميدم اونم رو ولوم 40-50 يه بويي از طاقچه عقب مياد مثل بوي نويي جنس بوي سوختي نميشه گفت شما به عنوان مثال يه مانيتور ميخريد اول بار كه روشنش ميكنيد يه بووي مثل سوختگي ميده اونجور بويي مياد ازش به نظرتون چيه؟؟؟ يا مثل بوي چوب!!!!! نكنه باند و سابها دارن ميسوزن به سيم هاي داخل ساب و باند هم نگاه كردم سياه نيستن كه بگيم در اثر فشار دارن ميسوزن همونجور طلايي هستن!!!

hamidR15
26-07-2010, 16:01
پيشاپيش از كمكت ممنون
سلام رضا جان
برخي از پاسخها رو امير جان زحمتش رو كشيد.
حتما چنتا عكس هم كلي و هم با جزئيات از امپها بگير
كلا 718 بيس پرتري نصبت به 6975 داره.
داغ كردن بيش از حد امپها به خاطر Xmax بيش از حد ووفرهاست.چون پشتشون فشار هوائي نيست كه كنترلشون كنه.احتمال پروتكت كردن امپ هم هست.پس اولين اشكال فري اير بستن رو متوجه شدي:46:

سلام
بچه ها يه سوال داشتم
حدودا 45 دقيقه با سيستم آهنگ گوش ميدم در قسمت تنظيمات گزينه load هم كه فك كنم تقويت كننده بيس ههست رو رو high ميذارم و همش آهنگهاي 50cent گوش ميدم اونم رو ولوم 40-50 يه بويي از طاقچه عقب مياد مثل بوي نويي جنس بوي سوختي نميشه گفت شما به عنوان مثال يه مانيتور ميخريد اول بار كه روشنش ميكنيد يه بووي مثل سوختگي ميده اونجور بويي مياد ازش به نظرتون چيه؟؟؟ يا مثل بوي چوب!!!!! نكنه باند و سابها دارن ميسوزن به سيم هاي داخل ساب و باند هم نگاه كردم سياه نيستن كه بگيم در اثر فشار دارن ميسوزن همونجور طلايي هستن!!!
بوي كوئلها هستند.چون تا به حال به اين دما نرسيده بودن اين بو رو ميدن.اگه صداي تق تق شنيدي زياد روي اون ولوم مسر نباش. ممكنه مگنت از گپ خارج شه. كه به خاطرر فري بستن اين مشكل هم برات پيش مياد تو ولومهاي بالا.
لود رو روي MID بزار.حتما برو تنظيم گين رو بخون و خودت سيستم رو تنظيم كن.

رضا صادقی
26-07-2010, 16:15
سلام رضا جان
بوي كوئلها هستند.چون تا به حال به اين دما نرسيده بودن اين بو رو ميدن.اگه صداي تق تق شنيدي زياد روي اون ولوم مسر نباش. ممكنه مگنت از گپ خارج شه. كه به خاطرر فري بستن اين مشكل هم برات پيش مياد تو ولومهاي بالا.
لود رو روي MID بزار.حتما برو تنظيم گين رو بخون و خودت سيستم رو تنظيم كن.

ممنون
بوي كوئل بياد بده؟؟؟ چه ضرري داره؟؟؟ اون قسمتي رو كه قرمز كردم خوب نفهميدم
مگنت چيه؟ گپ چيه؟
اتفاقا بعد از اينكه اون بو اومد صدا رو فوري كم كردم و چند دقيقه اي يكبار يه تقه از پشت ميومد اون چيه؟

sAeEd_kHaAn
27-07-2010, 10:33
سلام و عیدتون مبارک :31:
اقا این باند الپاین SPS-609 چطوره ؟ تو همین popstereo دیدمش قیمتش که خوبه زده 85 قدرت و کیفیتش چطوره ؟ایا یه باند سطح پایینه یا میشه روش حساب کرد ؟ :11:

85وات RMS
260وات PEAK
6/3 اهم -65هرتز-23 کیلو هرتز - 23*15 سانتی متر

mahyar_bt
27-07-2010, 10:43
سلام
یه سر به سایت زیر بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپیشنهادی که میتونم بکنم پخش 2250 پایونیر و باند کنوود 718 هست که یه خورده بیشتر از بودجه شما میشه :11:
چندروز پیش ها همینارو واسه یکی از دوستان بستیم
2250 120 تومن 718 کنوود هم 90 تومن +هزینه نصب
البته اگه برید عباسی یه مقدار ارزونتر هست

رضا صادقی
27-07-2010, 12:36
سلام دوستا بلاخره وقت كردم يه چند تايي عكس از سيستم بذارم راستي اساتيد جواب اون سوالمو نداديد از ديروز تا حالا وقتي حدودا رو ولوم 15 يا 20 آهنگ گوش ميدم يه تقه اي از فك كنم سابها مياد جريان چيه؟؟؟ نكنه خراب شدن:41:

اينم عكسها

Vallio
27-07-2010, 19:35
سلام ، یه آمپی دیدم از سونی نوشته بود 2.1 کانال ،
این یعنی اینکه میتونیم یه جفت باند و یه ساب ببندیم ؟ یا برای ساب حتما" باید 4 کاناله باشه یا آمپ ساب ؟

D r i v e r
27-07-2010, 19:56
سلام ، یه آمپی دیدم از سونی نوشته بود 2.1 کانال ،
این یعنی اینکه میتونیم یه جفت باند و یه ساب ببندیم ؟ یا برای ساب حتما" باید 4 کاناله باشه یا آمپ ساب ؟
این به این معنی هست که این آمپ در اصل 2 کانال هست
و میشه به صورت بریج و 1 کانل هم ازش استفاده کرد
4,3,2 ها رو میشه برای ساب و یه جفت باند استفاده کرد
یا یه جفت ساب
یه یه جفت باند حتی که بریج وصل بشه به آمپ :46:

D r i v e r
28-07-2010, 05:50
توضیحات بیشتر در مورد آمپ های 2,1 و 4,3,2
خوب گروه اول آمپ هایی هستن که ماهیتشون آمپی 2 کانال هست
برای مثال میشه به کنوود 5203 اشاره کرد که تا جایی که میدونم 2 تا 55 وات در اختیار میذاره
ولی این آمپ حالت دیگه ای هم داره که به اون بریج گفته میشه
یعنی 2 کانال به یک کانال تبدیل میشه
فقط کافیه طریقه بستن سیم ها رو عوض کنیم تا یه آمپ یک کانال مونو داشته باشیم و برای ساب یا هر اسپیکر دیگه ای که نیاز به وات بیشتر داریم استفاده کنیم
در حالت بریج قدرت آمپ بسته به نوع کاربریش معمولا دوبرابر میشه
به عکس زیر نگاه کنین :
اگه دقت کنین مثبت از کانال اول گرفته شده و به جای اینکه منفی از همون کانال اول گرفته بشه از کانال دوم گرفته میشه
به این حالت بریج یا همون پل میگن
پس این آمپ توانایی 1 کانال و یا 2 کانال بودن رو داره و اون اعداد هم همین رو نشون میدن

برای اطلاعات بیشتر میتونین به لینک آمپ 5203 مراجعه کنین :

روی حالت بریج 1 کانال به قدرت 155 وات میده

حالا ما مثلا یه آمپ 4 کانال داریم
همین استفاده بالا رو میتونیم ازش ببریم
حالت اول میشه از هر 4 کانالش به صورت معمولی استفاده کرد
یعنی 4 تا کانال رو به 4 تا اسپیکر بدیم
حالت بعدی اینه که 2 کانالش رو بریج کنیم و به یک کانال تبدیل کنیم مثل عکس و توضیحات بالا و 2 کانال بعدی رو به صورت عادی و معمولی استفاده کنیم
این یعنی که ما 2 کانال از 4 کانال رو برای اسپکیر هامون استفاده کردیم و 2 کانال دیگه رو بریج و به یک کانال تبدیل کردیم و مثلا به یه ساب دادیم که جمعا میشه 3 کانال
حالت سوم اینه که ما هر 4 کانال رو به صورت بریج ببندیم
یعنی 2 کانال رو بریج کنیم و به یک کانال تبدیل کنیم و 2 کانال دیگه رو هم باز بریج کنیم و به یک کانال تبدیل کنیم
پس یه آمپ 4 کانال رو با بریج کردن کانال هاش به یه آمپ 2 کانال تبدیل کردیم مثل کاری که رضا صادقی عزیز انجام داده :

پس در این صورت از یه آمپ 4 کانال میتونیم به صورت های 4 کانال و 3 کانال و 2 کانال استفاده کنیم
اون اعداد هم همینو نشون میدن
:11:

رضا صادقی
28-07-2010, 09:32
امير من خودمم نفهميدم اين يارو نصاب چي كرده مگه 8401 مونو نيست؟ با توجه به اون عكسها كه گذاشتم سابها به كننود وصلن يا اون يكيه؟؟؟؟ نميشه دوتا ساب رو به 8401 وصل كرد؟؟؟ چند آرام اس هستش كنوود؟

D r i v e r
28-07-2010, 14:45
امير من خودمم نفهميدم اين يارو نصاب چي كرده مگه 8401 مونو نيست؟ با توجه به اون عكسها كه گذاشتم سابها به كننود وصلن يا اون يكيه؟؟؟؟ نميشه دوتا ساب رو به 8401 وصل كرد؟؟؟ چند آرام اس هستش كنوود؟
8104 منون هست
8401 آمپ 4 کانال هست
ساب ها خوب به اون یکی وصلن(کنوود نه!)
8401 فکر کنم روی حالت بریج 2 تا 180 وات میده که به نظر میاد اون یکی آمپه قوی تر باشه :46:

sasoolee
28-07-2010, 16:02
بدلیل عدم دریافت جواب مناسب حذف شد

cincinnatus.c
28-07-2010, 18:49
سلام دوستان تقريبن 3 سال پيش يك سيستم معمولي متشكل از پخش و جفت باند و آمپ بستم حالا باند و آمپم خراب شده مي خوام دوباره بخرم البته هنوز تصميم نگرفتم كه فقط باند بگيرم يا آمپ هم بگيرم ميشه راهنمايي كنيد و چند تا گزينه روبروم بذاريد در ضمن پخشم پايونير مدل DEH - P6900IB و ماشينم 206 هستش ممنونم

omran88
31-07-2010, 14:59
سلام
من یه جفت باند پایونیر 6975 دارم می خوام یه ضبط و آمپلی بگیرم نظر خودم رو ایناست
ضبط pioneer DVH-4150
آمپلی kewood KAC-M845 یا Kenwood KAC 8404
می خواستم نظر شما رو هم بدونم اگه مدلها و مارکهای بهتری تو همین رنج هست لطفا معرفی کنید. باتشکر

sAeEd_kHaAn
01-08-2010, 09:26
سلام روزتون بخیر :31:
سایتی واسه خرید باند infinity kappa 693.9i میخوام ایا وجود داره ؟ اگه نه منو تو خریدش راهنمایی کنید چون شاید یکی از دوستام بیاد تهران بگم اوم واسم بگیره
یه سوال دیگه بین infiniry kappa 693.9i و الپاین sps 609 کدومو پیشنهاد میدین ؟

hamidR15
01-08-2010, 15:49
ممنون
بوي كوئل بياد بده؟؟؟ چه ضرري داره؟؟؟ اون قسمتي رو كه قرمز كردم خوب نفهميدم
مگنت چيه؟ گپ چيه؟
اتفاقا بعد از اينكه اون بو اومد صدا رو فوري كم كردم و چند دقيقه اي يكبار يه تقه از پشت ميومد اون چيه؟

سلام رضا جان
ببخشيد در تاخير پاسخها،منظورم اين بود كه اگه زياد صداي تق تق ميده ولوم رو بالا نبر.بعضي وقتها كه جريان بيشتر از تحمل ساب بهش وارد ميشه (خصوصا تو حالت فري اير) كه شما داري استفاده ميكني،به خاطر بازي بيش از اندازه ووفر Xmax كوئل از گپ خارج ميشه(من اشتباه گفتم مگنت)وتوضيحش مفصله و از بحث خارج.
براي همين يه صداي تق تق شنيده ميشه.يعني ووفر ديگه جاي بازي نداره و به حد اكثر حد بالا /پائين رسيده،متوجه شدي.اگر زياد رو اين حالت فشار به ساب بياد دچار اسيب جدي ميشه.حتي ممكنه به خاطر حرارت بالائي كه ايجاد شده كوئل بسوزه.

سلام و عیدتون مبارک :31:
اقا این باند الپاین SPS-609 چطوره ؟ تو همین popstereo دیدمش قیمتش که خوبه زده 85 قدرت و کیفیتش چطوره ؟ایا یه باند سطح پایینه یا میشه روش حساب کرد ؟ :11:

85وات RMS
260وات PEAK
6/3 اهم -65هرتز-23 کیلو هرتز - 23*15 سانتی متر
اسپيكر خوبيه.تو قيمت خودش عاليه.

سلام دوستا بلاخره وقت كردم يه چند تايي عكس از سيستم بذارم راستي اساتيد جواب اون سوالمو نداديد از ديروز تا حالا وقتي حدودا رو ولوم 15 يا 20 آهنگ گوش ميدم يه تقه اي از فك كنم سابها مياد جريان چيه؟؟؟ نكنه خراب شدن:41:

اينم عكسها

رضا من تنظيمات امپت رو ديدم. چرا Bass Boost رو روي 12dB گذاشته:19::19:.اين كار يعني هلاكت سابهاي بدبخت.:41:سريع برو بزارشون روي 0
بقيه تنظيمات خوبه ظاهرا.خدا كنه سابها آسيب نديده باشن.

سلام دوستان تقريبن 3 سال پيش يك سيستم معمولي متشكل از پخش و جفت باند و آمپ بستم حالا باند و آمپم خراب شده مي خوام دوباره بخرم البته هنوز تصميم نگرفتم كه فقط باند بگيرم يا آمپ هم بگيرم ميشه راهنمايي كنيد و چند تا گزينه روبروم بذاريد در ضمن پخشم پايونير مدل DEH - P6900IB و ماشينم 206 هستش ممنونم
دوست عزيز شما چه ميزان ميتوني هزينه كني؟

سلام
من یه جفت باند پایونیر 6975 دارم می خوام یه ضبط و آمپلی بگیرم نظر خودم رو ایناست
ضبط pioneer DVH-4150
آمپلی kewood KAC-M845 یا Kenwood KAC 8404
می خواستم نظر شما رو هم بدونم اگه مدلها و مارکهای بهتری تو همین رنج هست لطفا معرفی کنید. باتشکر
M845براي 6975 بد نيست،البته كمه براش ولي اگه بودجتون جوابگو نيست همين مناسبه. راستي 6975 قديميها يا جديدها هستند؟

سلام روزتون بخیر :31:
سایتی واسه خرید باند infinity kappa 693.9i میخوام ایا وجود داره ؟ اگه نه منو تو خریدش راهنمایی کنید چون شاید یکی از دوستام بیاد تهران بگم اوم واسم بگیره
یه سوال دیگه بین infiniry kappa 693.9i و الپاین sps 609 کدومو پیشنهاد میدین ؟
نمايندگي اينفي شركت عكاض كيش هستش.
مسلما كاپا بهتره

رضا صادقی
01-08-2010, 16:08
حميدددددددددددددددددددددد دددددد
الان رفتم رو صفر گذاشتم يكي از سابها قطع شد!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18::18::18::18:
رو 6 هم كار ميكنه اما خيلي خيلي ضعيفه!!!!!!!!!!!!:18:
جريان چيه؟؟؟؟

رضا صادقی
01-08-2010, 18:25
سلام
بچه ها راستي اين sound retriever چيه؟ هر بار كه آهنگ رو ميزنم بعدي خودش اتومات ميره رو 2 بعد بايد خودم خاموشش كنم وقتي كه روشنه فشار زيادي به سيستم مياد درسته؟؟؟؟
يه چيز ديگه هم هست كه وقتي كه ظبط رو خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم يه تقه از يكي از يا شايد هم دوتا سابها مياد صدايي مثل اينكه با تاخن بزني رو صفحه ساب جريان چيه؟؟؟؟

beny98
01-08-2010, 23:42
با سلام....
مدتیه که میبینم بعضی از ترک ها رو ضبط اجرا نمیکنه و بهشون که میرسه هیچ اتفاقی نمیفته!...رو 4150 و 4050 و 7150 این مشکل رو به کرات دیدم....جالبیش اینجاس که ترک های خاصی رو هیچکدوم اجرا نمیکنن!...کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟
در ضمن دنبال یه Convertor هستم که MP3 رو با کیفیته خوبی به WMA تبدیل کنه....میدونم همه ی کانورتورها اینکارو میکنن ولی اکثرا اگه دست به Bit rate نزنی و کمش نکنی حجم فایله WMA بیشتر از MP3 اولیه میشه!کسی نرم افزاری میشناسه که علاوه بر کاهشه حجمه موزیک کیفیت رو در حد بالا نگه داره؟

alimehraeew
01-08-2010, 23:52
آقایون باندهای 6993 Pioneer چه جور باندهایی هستند؟؟؟؟؟؟؟
اگه می شه قیمتشم لطف کنید!!!!!
دمتون گرم!!!!!!

hamidR15
02-08-2010, 09:01
حميدددددددددددددددددددددد دددددد
الان رفتم رو صفر گذاشتم يكي از سابها قطع شد!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18::18::18::18:
رو 6 هم كار ميكنه اما خيلي خيلي ضعيفه!!!!!!!!!!!!:18:
جريان چيه؟؟؟؟
سلام
كار باس بوست تقويت يه سري فركانس(تو دامنه تعريف شده)هستش.ربطي به قطع شدن نداره!!!:18:نكنه آمپ مشكل داره؟آك گرفتي؟
هر دوتا رو صفر بزار.بعد برو دوباره از صفر سيستم رو تنظيم كن.

رضا صادقی
02-08-2010, 13:44
حميد من نميدونستم بيس بوست دوتا هست من فقط يكي رو روي صفر گذاشتم حالا هم رفتم اون يكي رو ديدم و رو صفر گذاشتم بعد سيستم رو تنظيم كردم اما ديدم بيس سيستم خيلي افت كرده!!!:41: منم رفتم هر دوتاشونو گذاشتم روي 6db گذاشتم عيبي كه نداره ها؟اما يه سوال ديگه هم مونده اونم اينه كه ساب سمت راننده نسبت به اون يكي ساب بيشتر بازي ميكنه جريان چيه؟؟؟؟ :18: فك كنم وقتي رفتم تنظيمات بيس بوست رو عوض كنم دستم هم خورد به اون پيچ هاي گين ممكنه به اون ربط داشته باشه؟؟؟ مثلا مال يكي از سابها بيشتر باز شده باشه منظورم پيچ گين هست
كمك ك ك ك ك ك ك

H.Operator
02-08-2010, 15:11
سلام
بچه ها راستي اين sound retriever چيه؟ هر بار كه آهنگ رو ميزنم بعدي خودش اتومات ميره رو 2 بعد بايد خودم خاموشش كنم وقتي كه روشنه فشار زيادي به سيستم مياد درسته؟؟؟؟
يه چيز ديگه هم هست كه وقتي كه ظبط رو خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم يه تقه از يكي از يا شايد هم دوتا سابها مياد صدايي مثل اينكه با تاخن بزني رو صفحه ساب جريان چيه؟؟؟؟
سلام
اینی که گفتی کارش افزایش بیت ریت موزیک هست با یک سری پروسس خاص که توصیه میکنم اول این رو روی 2 بزار بعد برو سیستم رو تنظیم کن مال من که رو 2 همیشه و واقعآ تاثیر داره-دومی رو هم اطلاعی ندارم.

با سلام....
مدتیه که میبینم بعضی از ترک ها رو ضبط اجرا نمیکنه و بهشون که میرسه هیچ اتفاقی نمیفته!...رو 4150 و 4050 و 7150 این مشکل رو به کرات دیدم....جالبیش اینجاس که ترک های خاصی رو هیچکدوم اجرا نمیکنن!...کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟
در ضمن دنبال یه Convertor هستم که MP3 رو با کیفیته خوبی به WMA تبدیل کنه....میدونم همه ی کانورتورها اینکارو میکنن ولی اکثرا اگه دست به Bit rate نزنی و کمش نکنی حجم فایله WMA بیشتر از MP3 اولیه میشه!کسی نرم افزاری میشناسه که علاوه بر کاهشه حجمه موزیک کیفیت رو در حد بالا نگه داره؟
سلام
طبیعیه چیز خاصی نیست زیاد بهش حساس نشو.
برای Convert فقط از پلیر معروف jetAudio استفاده کن چون امتحانشو پس داده و تنظیمات نسبتآ آسان و کاملی هم داره.

لینک دانلود آخرین ورژنش:

حميد من نميدونستم بيس بوست دوتا هست من فقط يكي رو روي صفر گذاشتم حالا هم رفتم اون يكي رو ديدم و رو صفر گذاشتم بعد سيستم رو تنظيم كردم اما ديدم بيس سيستم خيلي افت كرده!!!:41: منم رفتم هر دوتاشونو گذاشتم روي 6db گذاشتم عيبي كه نداره ها؟اما يه سوال ديگه هم مونده اونم اينه كه ساب سمت راننده نسبت به اون يكي ساب بيشتر بازي ميكنه جريان چيه؟؟؟؟ :18: فك كنم وقتي رفتم تنظيمات بيس بوست رو عوض كنم دستم هم خورد به اون پيچ هاي گين ممكنه به اون ربط داشته باشه؟؟؟ مثلا مال يكي از سابها بيشتر باز شده باشه منظورم پيچ گين هست
كمك ك ك ك ك ك ك
رضا جان یک عکس از قسمت تنظیمات آمپت بزاری بهتر میشه راهنماییت کرد.

cincinnatus.c
02-08-2010, 17:08
نظرتون درباره ي باند پايونير 6993 چيه؟ آمپ قديميمو تعمير كردم

asextor1
02-08-2010, 18:48
می خوام از سه تا باند واسه ی عقب ماشین (پراید) استفاده کنم
بعنی یه جفت و یدونه تک
حالا میخوام بدونم که دو تا 6975 با یدونه 718ex بهتره یا دو تا 718ex و یدونه 6975
البته 6975 از این 90 تومنی ها
چه آمپی واسه این سیستم پیشنهاد میکنید

رضا صادقی
02-08-2010, 20:54
سلام
بچه ها اگه خدا بخواد شايد ماشين رو عوض كنيم صفرشو بگيريم اگه تا فردا جور شه خوب سيستم رو از روش در ميارم و ديگه سابها رو تو باكس ميذارم چون واقعا ساب كه فري بسته ميشه هم به خودش هم به آمپ فشار زيادي مياد و تازه صدايي كه ساب توي باكس داره تا رو طاقچه زمين به آسمون هستش
راستي دوستان 6975 v2 500 وات كه جديد اومده ديديد؟؟؟ آمپ 8104 من ميتونه يه جفتش+6975 هاي خودم رو ساپورت كنه؟ نميدونيد چند آر ام اس هستن؟؟؟؟ گفتم حالا كه ميخوام سابها رو بذارم تو باكس و از يه طرف 2 كانال آمپ باندها خاليه يه جفت500 وات اضاف كنيم+300 واتهاي خودن خيلي خوب ميشه نه؟