PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال ایمیل های تبلیغاتی برای تجارت الکترونیک

Dj.Bobo
24-01-2008, 22:10
سلام دوستان من دانشجوی رشته آی تی هستم و به همراه چند تا از دوستان قصد راه اندازی یک تجارت الکترونیک را داریم...ما سایت رو داریم آماده می کنیم فقط برای تبلیغات می خواستم از شما اساتید کمک بگیرم تا اگه ممکن هست ما رو در زمینه فرستادن ایمیل های تبلیغاتی و نحوه طراحی اینگونه ایمیل ها راهنمایی کنید من هیچ آشنایی با نرم افزارهایی که این کار ها رو انجام میده ندارم....همچنین اگر دوستان تجاربی در این زمین دارند یا نکاتی رو مد نظر دارند با کمال میل از تجارب و نکات گرانبهای دوستان استقبال می کنیم ....ممنون از لطف و همکاری تک تک شما عزیزان.

favfavfav
24-01-2008, 22:28
من بالای 100 هزار ایمیل برای اسپم دادن دارم!خیلی هاشون هم سالمن!

alizshah
26-01-2008, 02:35
در گوگول سرچ کن کلی میاد جلوت

dizgah
26-01-2008, 10:03
سلام دوستان من دانشجوی رشته آی تی هستم و به همراه چند تا از دوستان قصد راه اندازی یک تجارت الکترونیک را داریم...ما سایت رو داریم آماده می کنیم فقط برای تبلیغات می خواستم از شما اساتید کمک بگیرم تا اگه ممکن هست ما رو در زمینه فرستادن ایمیل های تبلیغاتی و نحوه طراحی اینگونه ایمیل ها راهنمایی کنید من هیچ آشنایی با نرم افزارهایی که این کار ها رو انجام میده ندارم....همچنین اگر دوستان تجاربی در این زمین دارند یا نکاتی رو مد نظر دارند با کمال میل از تجارب و نکات گرانبهای دوستان استقبال می کنیم ....ممنون از لطف و همکاری تک تک شما عزیزان.
دوست عزیز باور کن با ارسال ایمیل های تبلیغاتی و اسپم کاربرها به هیچ وجه سمت سایتتون نمیان
شما بهتره برین با گوگل قرار داد ببندین تا موقع جستجوی موضوع مربوط با سایتتون تبلیغات سایت شما را نشان بده باور کنین اینجوری خیلی بیشتر کمکتون میکنه

Dj.Bobo
28-01-2008, 12:38
دوست عزیز باور کن با ارسال ایمیل های تبلیغاتی و اسپم کاربرها به هیچ وجه سمت سایتتون نمیان
شما بهتره برین با گوگل قرار داد ببندین تا موقع جستجوی موضوع مربوط با سایتتون تبلیغات سایت شما را نشان بده باور کنین اینجوری خیلی بیشتر کمکتون میکنه

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون...امکان داره در این و مراحل کار توضیح بیشتری بدید؟

sJaguar
02-02-2008, 16:18
اگه بتونید درست تبلیغ کنید چرا که نه؟ ایمیل مارکتینگ خیلی خوب جواب میده دوست من! اما از راه صحیحش اگه غیر صحیح باشه اصلا نمیتونید چوناگه بخای از هاست شخصی که خریدید بفرستید اکانتتون ساسپند میشه اگه سرور داشته باشید درروز میتونید تعداد محدودی بفرستید از اون بیشتر ip اسپم و بلک لیست میشه و همه میل ها میره تو اسپم.
در مورد گوگل هم که این دوستمون گفتن قرارداد ببندین!! خریدن کوپن ادوردز گوگل هست که مثلا شما یک کپن 125$ میخی 30 هزار تومن تعداد خاصی برات بازدید میفرسته اما این بدرد شغل های بیزنسی میخوری نه سایت های معمولی مثلا واسه فارکسیا سایتی که شما ازش سودی میبری در غیر اینصورت سودی نداره! و تعداد بازدیدزیادی هم نمیده!