PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی اریکسون : آموزش نحوه راه اندازی پچ elfpack

صفحه ها : [1] 2 3 4

D E V I L
24-01-2008, 20:39
آموزش نحوه راه اندازی پچ elfpack بر روی گوشیهای:
W700-R1CA021
W800-R1DB001
W810-R4EA031
K750-R1CA021
Z550-R6CA009
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W700-W800-K750:
برای راه اندازی elfpack در این گوشیها باید 3 فولدر با نام های ZBin,Daemons,Config را در فولدر other ایجاد کنید.
Zbin,Config در حافظه داخلی گوشی
Daemons در مموری کارت
پس از ایجاد این سه فولدر فایل مربوط به فریمور خود را دانلود کنید.داخل آن سه فایل با نام های زیر موجود است:
DYN_CONST.bin
ElfPack_v10.vkp
XXXX_YYYYYYY.lib.vkp
تذکر:منظور از XXXX نام گوشی و YYYYYY فریمور گوشی می باشد.
فایل DYN_CONST.bin رو باید داخل فولدر Config کپی کنید.
سپس با استفاده از برنامه setoolLite ابتدا پچ XXXX_YYYYYYY.lib.vkp و سپس پچ ElfPack_v10.vkp
رو نصب کنید.
بعد از انجام مراحل بالا گوشیه شما قادر به اجرای فایلهایی با پسوند elf خواهد بود.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W810-Z550:
برای راه اندازی elfpack در این گوشیها ابتدا باید فولدر ZBin را در داخل فولدر Other ایجاد کنید.و سپس در داخل این فولدر(ZBin) دو فولدر با نام های Daemons و Config ایجاد کنید.
و سپس فایل DYN_CONST.bin را در داخل فولدر Config کپی کنید.و سپس پچهای مربوطه را نصب کنید.
پس از انجام مراحل بالا برای هر کدام از گوشیها فایلهایی با پسوند elf توسط گوشیه شما شناخته خواهد شد که با زدن گزینه start بر روی آنها فایل مربوطه اجرا خواهد شد.
تمام فایلهای elf را در داخل فولدر Zbin کپی کنید.البته این فایلها را میتوان از هر کجای گوشی اجرا کرد ولی اگر در داخل این فولدر قرار دهید بهتر عمل خواهد کرد.
اگر خواستید هر کدام از فایلهای elf هنگام روشن شدن گوشی اجرا شوند باید آنرا در داخل فولدر Daemons قرار دهید.این فولدر نقش StartUP ویندوز را دارد.
دو نمونه از فایلهای :elf
ScreenShooter.elf:هنگام اجرای این فایل عملکرد دکمه مدیا پلیر گوشی تغییر میکند به اینصورت که هنگام زدن آن از صفحه نمایش گوشی عکس گرفته میشود!
برای غیر فعال کردنش هم باید دکمه power رو یکبار فشار دهید.
این هم چند تا عکس که از گوشیه خودم گرفتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

StatusRowClock.elf:
هنگام اجرای این فایل ساعت سیستم زیر باطری نمایش داده میشود .و میتوان حتی هنگام ورود به منوها هم ساعت را مشاهده کرد.این هم یه عکس از نحوه عملکرد این فایل:

تذکر:برای استفاده از این فایل حتما باید فایل minute_ticker999.elf رو تو فولدر Daemons کپی کنید تا هنگام روشن شدن گوشی اجرا شود.
تذکر : فولدر Daemons حتما باید در مموری کارت ایجاد شود.
تذکر مهم : اگر قبل از نصب این پچ بر روی گوشیتون از پچ SysGFX استفاده میکنید باید پچ ElfPack_v10.vkp رو با Notepad ویرایش کنید به اینصورت که چهار خط اول پچ رو با گذاشتن ; در ابتدای آنها غیر فعال کنید.
توجه:از نصب کردن این پچ بر روی گوشی و یا فریمور متفاوت جددا خودداری کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فایلهای elf به سرعت تو سایتهای خارجی بخصوص mobilefree.ru نوشته و معرفی میشن.میتونید براحتی پیدا و ازشون استفاده کنید.
توجه:ممکنه با اجرای بعضی از این فایلها گوشی ریست بشه در این حالت به احتمال زیاد پچ libary شما قدیمی هست از آدرس زیر میتونید جدیدترین پچ libary مربوط به گوشیتونو دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه کسی هم فایل elf جدیدی دانلود و استفاده میکنه لطف کنه همینجا معرفی کنه.تا نظم انجمن به هم نخوره.
ضمنا عواقب ناشی از این کار بر عهده خودتون هست و بنده هیچ مسئولیتی را به گردن نمیگیرم.
منابع:
Mobilefree.ru
Se-nse.net
امیدوارم مفید واقع شده باشه.موفق باشید:11:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لینک دانلود:

w700_r1ca021

w800_r1bd001

w810_r4ea031

k750_r1ca021

Z550_R6CA009

ScreenShooter

StatusRowClock

minute_ticker999

برای تعدادی از گوشیهای سری DB2020 مثل k800 هم جدیدا elfpack نوشته شده.فایل زیر شامل elfpack برای گوشیهای زیر هست:
k790_r8bf003
w610_r6bc002
w660_R8BB001
w850_r1kg001
w880_r8ba024
Z610_r6da001
k800_r8bf003
k810_R8BA024
نحوه راه اندازی elfpack روی این گوشیها هم شبیه گوشیه w810 هست که در بالا توضیح داده شده.
اینم لینک دانلود:

پسوردش هم:

R@R#M@N
24-01-2008, 21:31
ممنون داش توحید
رخیلی استفاده بردیم
راستی این اسکین مدیا پلیر و این که باتری و آنتن رو اینجوری کردی رو داری واسمون آپ کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بشدت طلبش شدم
مخصوصآ آرم بلوتوث و مدیا پلیرش اون بالا

hossein_2006_a
24-01-2008, 21:32
سلام
دستت درد نکنه
خیلی با حال بود
:10::10:
حال کردم
:27:

D E V I L
24-01-2008, 21:48
ممنون داش توحید
رخیلی استفاده بردیم
راستی این اسکین مدیا پلیر و این که باتری و آنتن رو اینجوری کردی رو داری واسمون آپ کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بشدت طلبش شدم
مخصوصآ آرم بلوتوث و مدیا پلیرش اون بالا
بهراد جان لینک دانلود آیکونهای باطری و آنتن به همراه تم رو که بهت دادم.
اسکین مدیا پلیر رو هم خودم رنگشو عوض کردم برات آپ میکنم ولی رو w810 جواب نمیده مگر اینکه اسمشونو عوض کنی.
در مورد آیکونهای مدیپلیر ا و بلوتوث هم همینطور.برات اپ میکنم ولی باید اسمشونو تغییر بدی.

سلام
دستت درد نکنه
خیلی با حال بود
:10::10:
حال کردم
خواهش میکنم دوست عزیز:11:

hossein_2006_a
24-01-2008, 22:16
راستی عواقبش چیه؟
:13::13:

sunrise07
24-01-2008, 22:36
سلام برا دبليو 800 R1bc002 هم اگه هست بزارين ممنون

D E V I L
24-01-2008, 22:41
راستی عواقبش چیه؟
:13::13:
هیچ چی بابا.اینو گفتم تا تازه کارها بیشتر دقت کنن.
البته اگه طبق آموزش جلو بری کوچکترین مشکلی پیش نمیاد.
موفق باشید

D E V I L
24-01-2008, 22:44
سلام برا دبليو 800 R1bc002 هم اگه هست بزارين ممنون
فعلا موجود نیست:13:

iman_s
25-01-2008, 03:40
توحید جون میبینم که زدی به سیم آخر و انجمن رو ترکوندی.
دمت حسابی گرم.

BioHazard
25-01-2008, 05:44
ممنون توحید جان

منم یه نکته اضافه کنم
این پچ انگار با پچ های Keylock برای کیبورد و یک پچ دیگه که منو رو + یکسری جاهای دیگه مثل SMS ها رو قفل میکرد ، میونه ی خوبی نداره
اینارو نصب کردم ، وقتی میخواستم فعال کنم گوشی ریست میشد (منظورم همین 2تا پچ Keylock و Password Protection )

اینم 2 تا از من
MasterElf ->
توضیح » این Elf ، خودش از 4 تا Elf تشکیل شده

دکمه ولوم - رو نگه دارید تا Elf های فعال ظاهر شن
برای فعال شدنشون و غیر فعال شدنشون حتما باید شمارشون از کیبورد یک بار بزنید

اولین Elf موجود ، HeapMemory که شماره ی 1 هست

دومین Elf موجود ، ICB هست که شماره ی آن 2 هست، ساعت زیر باطری ولی خوشگل تر و بدون نیاز به StatusRowClock و minute_ticker999

سومین Elf رو پیشنهاد نمیکنم (شمارش 3 هست ، گوشی قفل میشه و پشت سر هم ویبره میزنه و فقط باید باطری رو در بیاری :27:)

چهارمین Elf هم که شماره ی آن 4 است ، Svatky هست که برای روزهای هفته است.
--------------------------------------------
SoundControl

توضیح » اینم برای کنترل حالت Silent هست
اول فایل scontrol.txt رو به Config داخل Memory Stick ، کپی کنید
بعد فایل scontrol.txt رو باز کنید ، میبینید نوشته »

یعنی ساعت 7:30 حالت Silent رو روشن میکنه اتوماتیک تا ساعت 16:20 که بعد از اون خودش دوباره خاموشش میکنه
تذکر: اگر هر تغییری در scontrol.txt دادید باید یک بار گوشی رو ریست کنید تا برنامه هم ریست بشه و با تنظیمات جدید کار کنه

D E V I L
25-01-2008, 22:51
ممنون توحید جان

منم یه نکته اضافه کنم
این پچ انگار با پچ های Keylock برای کیبورد و یک پچ دیگه که منو رو + یکسری جاهای دیگه مثل SMS ها رو قفل میکرد ، میونه ی خوبی نداره
اینارو نصب کردم ، وقتی میخواستم فعال کنم گوشی ریست میشد (منظورم همین 2تا پچ Keylock و Password Protection )

اینم 2 تا از من
MasterElf ->
توضیح » این Elf ، خودش از 4 تا Elf تشکیل شده

دکمه ولوم - رو نگه دارید تا Elf های فعال ظاهر شن
برای فعال شدنشون و غیر فعال شدنشون حتما باید شمارشون از کیبورد یک بار بزنید

اولین Elf موجود ، HeapMemory که شماره ی 1 هست

دومین Elf موجود ، ICB هست که شماره ی آن 2 هست، ساعت زیر باطری ولی خوشگل تر و بدون نیاز به StatusRowClock و minute_ticker999

سومین Elf رو پیشنهاد نمیکنم (شمارش 3 هست ، گوشی قفل میشه و پشت سر هم ویبره میزنه و فقط باید باطری رو در بیاری :27:)

چهارمین Elf هم که شماره ی آن 4 است ، Svatky هست که برای روزهای هفته است.
--------------------------------------------
SoundControl

توضیح » اینم برای کنترل حالت Silent هست
اول فایل scontrol.txt رو به Config داخل Memory Stick ، کپی کنید
بعد فایل scontrol.txt رو باز کنید ، میبینید نوشته »

یعنی ساعت 7:30 حالت Silent رو روشن میکنه اتوماتیک تا ساعت 16:20 که بعد از اون خودش دوباره خاموشش میکنه
تذکر: اگر هر تغییری در scontrol.txt دادید باید یک بار گوشی رو ریست کنید تا برنامه هم ریست بشه و با تنظیمات جدید کار کنه
پویا جان میبینم که خیلی زود راه افتادی.کارت درسته دمت گرم.:11:

توحید جون میبینم که زدی به سیم آخر و انجمن رو ترکوندی.
دمت حسابی گرم.
آره داش ایمان دیگه قاطی کردم.منتظر همکاری شما هم هستیم:46:

آقا یه پیشنهاد:
هر کس تونست نصبش کنه یه عکس از گوشیه خودش بگیره بزاره اینجا.
نظرتون چیه؟جالب نیست.
خود من بعد از گذاشتن عکس گوشیم فک کنم بیشتر از 10 تا پیغام خصوصی گرفتم که میخان گوشیشونو مثل مال من کنن.:27:

red dragon
26-01-2008, 01:01
سلام به همگی
من یه K750-R1CA021 داشتم که به w800-R1BC002 تبدیلش کردم . میخواستم بدونم منم میتونم این کارو انجام بدم یا نه ؟

iman_s
26-01-2008, 03:46
سلام به همگی
من یه K750-R1CA021 داشتم که به w800-R1BC002 تبدیلش کردم . میخواستم بدونم منم میتونم این کارو انجام بدم یا نه ؟

چون پچ برای فریمور W800 R1bc002 موجود نیست شما باید یا به K750 با فریمور R1ca021 برگردید یا فریمور W800 R1DB001 رو روی گوشیت فلش کنی. که راه حل دوم توصیه میشه.

okochak
26-01-2008, 05:26
سلام صبح همگی بخیر اینم از طرف من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

okochak
26-01-2008, 05:29
ببخشید لینک یادم رفت SoundOnKeyPress

okochak
26-01-2008, 05:31
اینم بعدیش transparentClock

okochak
26-01-2008, 05:48
سلام میدونم جاش اینجا نیست ولی این قفل رو امتحان کنید با elf ها مشکلی نداره فقط نمیدونم کیبرد که قفل میشه چه جوری باز میشه راستی اگه طرز کار SoundOnKeyPress رو فهمیدید به ما هم بگید
اینم قفلpasword_and_move_copy_files_to_all

D E V I L
26-01-2008, 11:56
ببخشید لینک یادم رفت SoundOnKeyPress

تو مسیر MSSEMC\Media files\audio\مموری کارت یه فولدر بساز به اسم Key و فایلهای زیر رو کپی کن توش.موقع استفاده نباید رو حالت سکوت باشه.
البته این فایلها به زبون روسی هستند که میتونی هر فایلی که دلت خواست جاشون بزاری.

red dragon
26-01-2008, 12:27
سلام صبح همگی بخیر اینم از طرف من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز لینک این عکس خرابه . درستش کن که بدونیم اینها چه شکلی اند .

JAVAD_YAS14
26-01-2008, 15:26
چون پچ برای فریمور W800 R1bc002 موجود نیست شما باید یا به K750 با فریمور R1ca021 برگردید یا فریمور W800 R1DB001 رو روی گوشیت فلش کنی. که راه حل دوم توصیه میشه.

كسي ميتونه اين پچ رو پيدا كنه :10:
يا اصلا چنين پچي براي فریمور W800 R1bc002 وجود نداره؟:18:

BioHazard
26-01-2008, 17:21
پویا جان میبینم که خیلی زود راه افتادی.کارت درسته دمت گرم.:11:

آره داش ایمان دیگه قاطی کردم.منتظر همکاری شما هم هستیم:46:

آقا یه پیشنهاد:
هر کس تونست نصبش کنه یه عکس از گوشیه خودش بگیره بزاره اینجا.
نظرتون چیه؟جالب نیست.
خود من بعد از گذاشتن عکس گوشیم فک کنم بیشتر از 10 تا پیغام خصوصی گرفتم که میخان گوشیشونو مثل مال من کنن.:27:

ممنون هرچی بلدیم از خودت بلدیم
اینم چند تا عکس از گوشی من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B L A S T E R
26-01-2008, 17:28
منم برم k750 بخرم.!!

D E V I L
26-01-2008, 18:13
منم برم k750 بخرم.!!
k750 خز شده w810 بگیر:31::31::31:

BioHazard
26-01-2008, 18:23
k750 خز شده w810 بگیر:31::31::31:

میتونه k750 بگیره ،تبدیلش کنه و بعد قاب بندازه :31::31::31::31:
ولی ایکاش 810 میگرفتم (البته خداییش هیچی مثل 750 ندیدم ، 810 رو هم فقط بخاطر ساپورت Flash میگم همین)

D E V I L
26-01-2008, 18:50
میتونه k750 بگیره ،تبدیلش کنه و بعد قاب بندازه :31::31::31::31:
ولی ایکاش 810 میگرفتم (البته خداییش هیچی مثل 750 ندیدم ، 810 رو هم فقط بخاطر ساپورت Flash میگم همین)
اگه منوی فلش ساپرت میکرد چی میشد.من میخام یه w810 بگیرم ولی مثل اینکه همشون Cid50 هستن.
یعنی نمیشه روشون پچ نصب کرد.:41:

hossein_2006_a
26-01-2008, 19:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
عجب منویی داری !!!!!!!!!
:18::18::18::18::18:

لینکشو بده ما هم استفاده کنیم
البته با تشکر
:10::10::10:

BioHazard
26-01-2008, 19:15
سلام
عجب منویی داری !!!!!!!!!

البته با تشکر

چشم میزارم فقط بزار یه ادیت کوچولو داره بکنم تا با پچ Sysgfx هم همخوانی داشته باشه.

hossein_2006_a
26-01-2008, 19:29
چشم میزارم فقط بزار یه ادیت کوچولو داره بکنم تا با پچ Sysgfx هم همخوانی داشته باشه.

شستت درد نکنه
منتظرم

JAVAD_YAS14
26-01-2008, 21:32
سلام
عجب منویی داری !!!!!!!!!

البته با تشکر

ما هم طالبشيم به شدت
باتشكر

red dragon
27-01-2008, 00:13
فقط یه سوال مدل گوشیت چیه ؟

iman_s
27-01-2008, 03:42
كسي ميتونه اين پچ رو پيدا كنه :10:
يا اصلا چنين پچي براي فریمور W800 R1bc002 وجود نداره؟:18:

هنوز پچی برای این فریمور نیومده.

K A R I M I
27-01-2008, 05:33
چرا من این تاپیک رو ندیده بودم؟
ایول داری داش توحید !! کلی استفاده کردیم ...
خوب چی کار کنیم مشکلات زندگی نمیذاره به کارهای مورد علاقمون برسیم :دی !

BioHazard
27-01-2008, 13:19
شستت درد نکنه
منتظرم

ما هم طالبشيم به شدت
باتشكر
اینم قولی که دادم بودم

فقط یه سوال مدل گوشیت چیه ؟
K750 تبدیل شده به W800 با فریم ویر R1DB001 :27:

D E V I L
27-01-2008, 13:52
پویا جان نمیدونم چرا نمیتونم از این سایت اپلودبازار دانلود کنم.
منم فایلهارو اونجا آپلود کردم مشکلی ندارن ولی منویی که گذاشتی نمیشه دانلود کرد.
شاید فقط برای من همینطوریه.

hossein_2006_a
27-01-2008, 17:20
پویا جان نمیدونم چرا نمیتونم از این سایت اپلودبازار دانلود کنم.
منم فایلهارو اونجا آپلود کردم مشکلی ندارن ولی منویی که گذاشتی نمیشه دانلود کرد.
شاید فقط برای من همینطوریه.

نه برای منم همینطوره
:41::41:

Royce
27-01-2008, 17:40
سلام داش توحيد
شما واقعا زحمت ميكشي.من قبلا همچين چيزي جايي نديده بودم شايد اگه خودت اين آموزشو نميذاشتي ما تا ده سال ديگه هم نمي فهميديم ميشه همچين كاري كرد.شما واقعا فعالترين كاربر انجمن سوني اريكسوني.
يه پيشنهاد هم داشتم:
ميگم چطوره يه تاپيك بزني و يه كلوپ واسه فايلهاي elf راه بندازي مثل كلوپ پچ.فكر كنم اين كار فقط از خودت بر بياد.
در ضمن بهتره خودت يه تاپيك بزني و تمام فايلهايي رو كه روي گوشيت ريختي واسمون up كني چون بچه ها كه يكيشون هم خودمم خيلي دوست دارن فايلهايي رو كه شما روي گوشيت داري اونها هم داشته باشن(البته اينو خيلي جدي نگير):31:
بازم ممنون به خاطر زحمتي كه ميكشي
اين هم تقديم به تو:11:

D E V I L
27-01-2008, 17:58
سلام داش توحيد
شما واقعا زحمت ميكشي.من قبلا همچين چيزي جايي نديده بودم شايد اگه خودت اين آموزشو نميذاشتي ما تا ده سال ديگه هم نمي فهميديم ميشه همچين كاري كرد.شما واقعا فعالترين كاربر انجمن سوني اريكسوني.
يه پيشنهاد هم داشتم:
ميگم چطوره يه تاپيك بزني و يه كلوپ واسه فايلهاي elf راه بندازي مثل كلوپ پچ.فكر كنم اين كار فقط از خودت بر بياد.
در ضمن بهتره خودت يه تاپيك بزني و تمام فايلهايي رو كه روي گوشيت ريختي واسمون up كني چون بچه ها كه يكيشون هم خودمم خيلي دوست دارن فايلهايي رو كه شما روي گوشيت داري اونها هم داشته باشن(البته اينو خيلي جدي نگير):31:
بازم ممنون به خاطر زحمتي كه ميكشي
اين هم تقديم به تو:11:
داش مهدی شرمندمون نکن.من خیلی خوشحال میشم اگه بتونم کوچکترین کمکی به بچه ها بکنم.تا جایی هم که بلدم و در توانم هست سعی میکنم فعالیت داشته باشم.
راستشو بخای اولش خواستم اسم تاپیک رو بذارم کلوپ elf ولی بعدا منصرف شدم.شاید بعدا از مدیرا خواستم اسمشو عوض کنن.
واقعیتشو بخای اونقدر فایل رو کامپیوترم دارم که بعضی وقتها نمیتونم اون چیزی رو که دنبالشم پیدا کنم دوباره از اینترنت برمیدارم:18:
همین عکس رو که تو امضام گذاشتم پ.خ هام رو خیلی شلوغ کرده.منم که خودت میدونی خیلی با مرامم:31: نه نمیتونم بگم.گوشیمون از لحاظ نرم افزاری هم خز شد.:46:
خلاصه ما کوچیک همه برو بچه های سونی اریسون هستیم.
این هم تقدیم به تو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی!

BioHazard
27-01-2008, 18:18
اینجا آپلود کردم

اونور هم ویرایش میکنم

hossein_2006_a
27-01-2008, 18:27
اینجا آپلود کردم

اونور هم ویرایش میکنم

رفیق اینم که مشکل داره
دانلود میشه ولی چیزی توش نیست

:41::41::41::41:

red dragon
27-01-2008, 18:45
BioHazard عزیز یه سوال برای راه اندازیش حتما باد از پچ Sysgfx رو استفاده کنیم ؟
اگه اینجوره یکی به من بگه با این پچ چه جوری کار کنم .

Royce
27-01-2008, 19:37
حج توحيد منم اين آيكونهاي مديا پليرت رو ميخوام.ميشه همينجا بذاري تا هركي خواست دان كنه؟

D E V I L
27-01-2008, 20:00
حج توحيد منم اين آيكونهاي مديا پليرت رو ميخوام.ميشه همينجا بذاري تا هركي خواست دان كنه؟

خدمت شما:

Royce
27-01-2008, 21:00
خدمت شما:

سلام
ميدوني چيه داش توحيد؟ميگن تو اين زمونه با معرفت بودن هم دردسره.اگه همون اول كه ازت فايل خواسته بودم اينجوري كرده بودي :thumbsdow الان اينقدر اذيت نميشدي.
بازم دست گلت درد نكنه:11:

D E V I L
27-01-2008, 21:50
سلام
ميدوني چيه داش توحيد؟ميگن تو اين زمونه با معرفت بودن هم دردسره.اگه همون اول كه ازت فايل خواسته بودم اينجوري كرده بودي :thumbsdow الان اينقدر اذيت نميشدي.
بازم دست گلت درد نكنه:11:
اختیار داری داش مهدی.اگه قرار بود :thumbsdow کنم که دیگه نمیشدم کاربر فعال.من دارم به وظیفه ام عمل میکنم.:20:

K A R I M I
27-01-2008, 22:38
توحید جان سلام
دو تا سوال داشتم ؟
من وقتی که می خوام پچ ها رو نصب کنم با اون پیغام دومی روبرو میشم ( Some value paches ... ) آیا این طبیعیع یا نه ؟ من به خاطر همین دوباره مین رو رو گوشی فلش کردم ولی این سوال رو دوباره از من میپرسه ! بعد وقتی که پچ ها رو نصب کردم و اون سوال دومی رو تایید کردم و پوشه های مورد نظر رو ساختم ، ولی فایل ها اصلا اجرا نمیشن که ؟
من توی other خود گوشی پوشه ZBIn رو ساختم و درون این پوشه اون دو تای دیگه رو ساختم و طبق نوشته های شما عمل کردم ولی بازم موفق نشدم! ( شما مگه نگفتید که پوشه Deamons رو باید روی مموری کارت درست کنیم اینجوری باید کل پوشه Zbin رو روی مموری کارت درست کنیم ؟ )
و من این پچ رو میخوام نصب کنم ولی نمیدونم که به جای اون علامت های سوال چی باید بذارم ؟
آیا جای دیگری از این پچ رو هم باید دستکاری کنم یا نه ؟

Royce
27-01-2008, 23:09
سلام
اينم عكس گوشي ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر كنم از بدترين جاييش كه ميتونستم بذارم همين جا بود

sunrise07
27-01-2008, 23:41
devil جان ميدونم اينجا جاش نيست اما ميخوام بپرسم تو چجوري گوشيتو به اين فريمور ارتقا دادي؟
من گوشيم چنج هستش با ستول كه فلش مي كنم موقع پچ كردن please wait برنامه ميگه نميتونه فايل رست برا اين فريمور رو پيدا كنه در نتيجه گوشيم روشن نميشه

hossein_2006_a
28-01-2008, 00:03
devil جان ميدونم اينجا جاش نيست اما ميخوام بپرسم تو چجوري گوشيتو به اين فريمور ارتقا دادي؟
من گوشيم چنج هستش با ستول كه فلش مي كنم موقع پچ كردن please wait برنامه ميگه نميتونه فايل رست برا اين فريمور رو پيدا كنه در نتيجه گوشيم روشن نميشه

مگه نسخه ی ستولی که باش کار میکنی چنده؟
اگه 1.08 باشه باید داشته باشه.
در ضمن گوشیت چیه؟

majid510
28-01-2008, 00:25
توحید جان سلام
دو تا سوال داشتم ؟
من وقتی که می خوام پچ ها رو نصب کنم با اون پیغام دومی روبرو میشم ( Some value paches ... ) آیا این طبیعیع یا نه ؟ من به خاطر همین دوباره مین رو رو گوشی فلش کردم ولی این سوال رو دوباره از من میپرسه ! بعد وقتی که پچ ها رو نصب کردم و اون سوال دومی رو تایید کردم و پوشه های مورد نظر رو ساختم ، ولی فایل ها اصلا اجرا نمیشن که ؟
من توی other خود گوشی پوشه ZBIn رو ساختم و درون این پوشه اون دو تای دیگه رو ساختم و طبق نوشته های شما عمل کردم ولی بازم موفق نشدم! ( شما مگه نگفتید که پوشه Deamons رو باید روی مموری کارت درست کنیم اینجوری باید کل پوشه Zbin رو روی مموری کارت درست کنیم ؟ )
و من این پچ رو میخوام نصب کنم ولی نمیدونم که به جای اون علامت های سوال چی باید بذارم ؟

سلام karimi جون , آقا در مورد ZBin و Daemons و ... ,من این مطلب رو تو سایت mobilefree .ru خواندم و اونجا اینطوری نوشته بود :

(w810 R4EA031 phone : other \ ZBin (Config

(w810 R4EA031 Phon Card : other \ ZBin(Daemons

یعنی در فولدر other واقع در phone , فولدر ZBin میسازی و داخل اون فولدر config رو میسازی

و در فولدر other واقع در مموری کارد , فولدر ZBin میسازی و داخل اون فولدر Daemons رو میسازی.

D E V I L
28-01-2008, 00:37
توحید جان سلام
دو تا سوال داشتم ؟

اون ارور رو واسه منم میده ولی مشکلی پیش نمیاد.
در مورد فولدر ها هم بعضی از elf ها برای کا750 نوشته میشن.و روی w810 با مشکل مواجه میشن چون مسیر فولدها با هم تفاوت داره.
مسله اصلی config هست و فایلی که باید داخل اون کپی بشه.وقتی یه فایل رو اجرا میکنی در صورتی که نیاز به فایل دیگه ای داشته باشه خودش مسیرشو ایجاد میکنه و یه فایل صفر بایتی اونجا کپی میکنه که باید اونو پاک کنی و فایلی که همراه elf هست رو جایگزینش کنی.اگه پچها رو نصب کنی حتما باید فایلها رو بشناسه و اجرا کنه.
در مورد این پچ هم فک کنم کارش این باشه یه تب اضافی تو فایل منیجر ایجاد میکنه که موقعی که خواستی بازش کنی ازت پسورد میخاد. بجای علامت ؟ هم باید رمز رو بدی که پایین پچ نوشته مثلا برای چهار تا 1 باید اینو بنویسی 313131310000.چون w810 ندارم زیاد با اطمینان نمیتونم کمکت کنم.ولی تو فرومهای خارجی هم w810دارها خیلی به مشکل بر میخورن:13:

شما هم این فایل رو کپی کن تو فولدر REST برنامه ستول

ضمنا بهتره گوشیتو رجیستر اصل کنی.یک بار برای همیشه خیالت راحت میشه.

K A R I M I
28-01-2008, 01:00
majid510 و توحید جان از راهنماییتون ممنونم ، امشب دیگه کلافه شدم نزدیک به یک ساعت ونیم هست که دارم به گوشی ور میرم ولی نتیجه نگرفتم من فردا دوباره امتحان می کنم و نتیجش رو میگم ...
کسی رو W810 این کارها رو انجام داده یا نه ؟
فعلا شب خوش ...

majid510
28-01-2008, 01:17
بهراد جان لینک دانلود آیکونهای باطری و آنتن به همراه تم رو که بهت دادم.
اسکین مدیا پلیر رو هم خودم رنگشو عوض کردم برات آپ میکنم ولی رو w810 جواب نمیده مگر اینکه اسمشونو عوض کنی.
در مورد آیکونهای مدیپلیر ا و بلوتوث هم همینطور.برات اپ میکنم ولی باید اسمشونو تغییر بدی.

خواهش میکنم دوست عزیز:11:

سلام توحید جان , آقا میشه لطف کنی لینک داونلود آیکونهای باطری و آنتن رو واسه ما هم بذاری , اگه اینجا بذری دیگه محشره , هر کی خواست میتونه برداره , ; کوچیک شما مجید.:11:

hossein_2006_a
28-01-2008, 02:28
سلام توحید جان , آقا میشه لطف کنی لینک داونلود آیکونهای باطری و آنتن رو واسه ما هم بذاری , اگه اینجا بذری دیگه محشره , هر کی خواست میتونه برداره , ; کوچیک شما مجید.:11:

با اجازه اقا توحید
:20:

این تم به همراه ایکونهای باطری و آنتن:

کد:

این اسکیم مدیا پلیر:

کد:

این هم پک gfx:

کد:

یه تاپیک قبلا زده بودم در رابطه با عوض کردن شکل آنتن و باطری و کلا تمام آیکونها اونو ببین

خدمت شما:

کد:

موفق باشید

sunrise07
28-01-2008, 07:26
اون ارور رو واسه منم میده ولی مشکلی پیش نمیاد.
در مورد فولدر ها هم بعضی از elf ها برای کا750 نوشته میشن.و روی w810 با مشکل مواجه میشن چون مسیر فولدها با هم تفاوت داره.
مسله اصلی config هست و فایلی که باید داخل اون کپی بشه.وقتی یه فایل رو اجرا میکنی در صورتی که نیاز به فایل دیگه ای داشته باشه خودش مسیرشو ایجاد میکنه و یه فایل صفر بایتی اونجا کپی میکنه که باید اونو پاک کنی و فایلی که همراه elf هست رو جایگزینش کنی.اگه پچها رو نصب کنی حتما باید فایلها رو بشناسه و اجرا کنه.
در مورد این پچ هم فک کنم کارش این باشه یه تب اضافی تو فایل منیجر ایجاد میکنه که موقعی که خواستی بازش کنی ازت پسورد میخاد. بجای علامت ؟ هم باید رمز رو بدی که پایین پچ نوشته مثلا برای چهار تا 1 باید اینو بنویسی 313131310000.چون w810 ندارم زیاد با اطمینان نمیتونم کمکت کنم.ولی تو فرومهای خارجی هم w810دارها خیلی به مشکل بر میخورن:13:

شما هم این فایل رو کپی کن تو فولدر REST برنامه ستول

ضمنا بهتره گوشیتو رجیستر اصل کنی.یک بار برای همیشه خیالت راحت میشه.

يك دنيا ممنون
احتمالا اگه اينجا برم پيشه يه مغازه دار و بگم برام انلاك كنه مغازه دار ه يه نگاه عاقل اندر سفيه به من ميكنه و ميگه
اينكه وگفتي يعني چه؟

sunrise07
28-01-2008, 07:57
خوب من فلش كردم و گوشيمو به اين فريمور ارتقا دادم اگه بخوام در اينده پچ sysgfx رو نصب كنم بايد اين پچ رو الان ويرايش كنم؟
ميتوني اينكاو خودت انجام بدي و اپ كني؟

K A R I M I
28-01-2008, 10:40
سلام
توحید جان انگار رو W810 جواب نمیده من همه کارایی رو که گفتید مو به مو انجام دادم ولی نمیتونم ساعتم رو بیارم کنار باطری ...
مجید جان طبق گفته شما هم عمل کردم ولی اصلا فایده ای نداره !
نکنه این فایل های elf فقط برای k750 هست ؟

red dragon
28-01-2008, 12:05
سلام به دوست عزیز
شما توی تاپیک ( در رابطه با عوض کردن شکل آنتن و باطری ) گفته بودید :

سلام
كسانيكه گوشيشونو هك كردن بهتر ميدونن كه فقط منوي اصلي گوشي رو ميشه تغيير داد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
ولي با روشي كه ميگم بيشتر آيكونهاي گوشي تغيير ميكنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
اول بايد فايل زير رو دانلود كنيد و پوشه sysgfx داخل اونرو تو مموري كارت كپي كنيد.{card\sysgfx}
داخل اين پوشه فايلهايي با پسوند png هست كه بر مبناي 16 نامگذاري شده اند.
ولي براي اينكه گوشي به طور پيش فرض ار اين عكسها استفاده كنه بايد پچ مربوطه رو روي گوشي فلش كنيد.البته من فقط برايw810, k750 وW800 تونستم اين پچ رو پيدا كنم اگه براي گوشيه ديگه اي پيدا كرديد هم ميتونيد از اين آيكونها استفاده كنيد.
همچنين منوي مخصوص vista رو هم گذاشتم تا با هم سازگار باشند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
براي تغيير منو هم بايد فايلهاي داخل پوشه menu_Vista رو تو مسير زير كپي كنيد:
Fs/tpa/preset/system/menu/
قسمتهايي كه با اينكار تغيير ميكنند:
منوي باطري
منوي آنتن
مديا پلير
آيكونهاي فايل منيجر
منويي كه موقه عوض كردن Volume تو بالا صفحه ظاهر ميشه و خيلي چيزاي ديگه
مطمئن باشيد اگه نصبش نكنيد از دست داديد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

توجه:اينكار رو فقط براي حرفه اي ها گذاشتم.كسانيكه كه اطلاعات كافي در مورد هك ندارند به هيچ وجه امتحان نكنند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
براي نصب پچ هم ميتونيد به كلوپ پچ كه آدرسش تو امضام هست مراجعه كنيد.
اميدوارم مفيد واقع شده باشه.
موفق باشيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

لينك دانلود پچ برای گوشیهای w810,w800,k750

کد:

لینک دانلود پک آیکونها

کد:

اینم لینک منو

کد:

میخواستم بدونم منظور شما از اینکه اول بايد فايل زير رو دانلود كنيد و پوشه sysgfx داخل اونرو تو مموري كارت كپي كنيد.{card\sysgfx} چیه چون توی پوشه sysgfx سه تا پچ هست برای w810,w800,k750 و خوب پچ ها رو نمیشه کپی کرد باید نصبشون کرد ؟
یه نکته دیگه شما توی این تاپیک به W800 R1BC002 اشاره کده بودید و پچ مربوط به اون رو هم گذاشته بودید ولی فکر میکنم شما قبلا گفته بودید برای این فریمور این کار شدنی نیست ؟
اگه یه توضیح بدی ممنون میشم .

D E V I L
28-01-2008, 12:40
خوب من فلش كردم و گوشيمو به اين فريمور ارتقا دادم اگه بخوام در اينده پچ sysgfx رو نصب كنم بايد اين پچ رو الان ويرايش كنم؟
ميتوني اينكاو خودت انجام بدي و اپ كني؟
اگه الان رو گوشیت پچ gfx رو نداری لازم نیست کار دیگه ای انجام بدی همون پچهارو بریز رو گوشی.

سلام
توحید جان انگار رو W810 جواب نمیده من همه کارایی رو که گفتید مو به مو انجام دادم ولی نمیتونم ساعتم رو بیارم کنار باطری ...
مجید جان طبق گفته شما هم عمل کردم ولی اصلا فایده ای نداره !
نکنه این فایل های elf فقط برای k750 هست ؟
نه محمد جان جواب میده مطمئن باش.
این کارهایی رو که میگم بکن.
تمام مسیرهایی رو که تو پست اول گفتم پاک کن.zbin,config,daemons هم تو حافظه داخلی و هم تو مموری کارت
بعد از اینکه پاکشون کردی پچهارو به ترتیبی که گفتم نصب کن.
حالا گوشیرو روشن کن.الان باید وقتی روی فایلهای elf بری گزینه start ظاهر بشه.اگه شد که حله درغیر اینصورت تو نصب پچ مشکل داری.
خب ما فرض میکنیم که گزینه star ظاهر شده.حداقا دعا میکنیم که اینطوری باشه.:20:
تذکر:ما تا حالا فقط پچهارو نصب کردیم و نباید هیچ فولدر اضافی ایجاد کنیم.
تا اینجا که فک کنم همه چیز روشنه.فقط دوتا پچ نصب کردیم بدون اینکه کار دیگه ای کرده باشیم.
حالا فایل screenshutter.elf رو یه جای گوشی بریز مثل فولدر other و اجراش کن.بعد از اینکار فولدر config خود به خود ایجاد خواهد شد و داخلش هم فایل DYN_CONST.bin کپی خواهد شد که باید این فایل رو پاک کرده و فایلی که همراه پچها هست رو جایگزینش کنی.چون این فایل خالی هست.
بعد از اینکه فایل رو جایگزین کردی گوشیرو خاموش روشن کن.و بعدش این فایلها رو به ترتیب اجرا کن.
1-minute_ticker999
StatusRowClock-2
حالا باید وقتی وارد منوها میشی ساعت بره زیر باطری.
میمونه daemons که برای استارتاپ استفاده میشه.برای ایجاد این هم این دو مسیر رو تست کن ببین موقع ریختن elf ها بالا میاد یانه اگه بالا اومد یکیشو حذف کن و دوباره امتحان کن.به این میگن روش سعی و خطا:27:
other\zbin\daemons در مموری کارت
other\daemons در مموری کارت
موفق باشی:11:

D E V I L
28-01-2008, 12:55
سلام به دوست عزیز
شما توی تاپیک ( در رابطه با عوض کردن شکل آنتن و باطری ) گفته بودید :

میخواستم بدونم منظور شما از اینکه اول بايد فايل زير رو دانلود كنيد و پوشه sysgfx داخل اونرو تو مموري كارت كپي كنيد.{card\sysgfx} چیه چون توی پوشه sysgfx سه تا پچ هست برای w810,w800,k750 و خوب پچ ها رو نمیشه کپی کرد باید نصبشون کرد ؟
یه نکته دیگه شما توی این تاپیک به W800 R1BC002 اشاره کده بودید و پچ مربوط به اون رو هم گذاشته بودید ولی فکر میکنم شما قبلا گفته بودید برای این فریمور این کار شدنی نیست ؟
اگه یه توضیح بدی ممنون میشم .
دوست عزیز مثل اینکه شما مطالب این دو تاپیک رو قاطی کردید.اصلا اون موضوع ربطی elfpack نداره.
اون تاپیک فقط برای تغییر آیکونهای گوشی بود.منظورمم از اون فایل این بود که فایلهای png رو تو مسیری که توی پچ نوشته شده کپی کنید تا گوشی ازشون استفاده کنه.
ضمنا هنوزم میگم این کار یعنی elfpack روی فریمور R1BC002 شدنی نیست.
اجازه بدید روشنتر توضیح بدم:
به پچ زیر توجه کنید:

برای مثال این پچ از فایلهایی گرافیکی با پسوند png بجای آیکونهای خود گوشی استفاده میکنه که باید تو مسیر other\gfx در حافظه داخلی گوشی باشن.
طبیعتا باید تو این مسیر فایلی باشه که یتونه ازشون استفاده کنه.این فایلها رو هم میشه از آدرس زیر دانلود کرد:

امیدوارم متوجه شده باشید.

D E V I L
28-01-2008, 12:59
نشان دهنده میزان حرارت پردازنده گوشی بر روی صفحه نماش.

با زدن دکمه پاور هم غیر فعال میشه.

D E V I L
28-01-2008, 13:24
با این elf میتونید با خود گوشی به FS گوشی دسترسی داشته باشید.

نحوه استفاده:
با زدن دکمه مدیاپلیر این elf فعال میشه.
با زدن * وارد FS گوشی میشید.
با زدن 0 وارد مموری کارت خواهید شد.
با استفاده از # میتونید بین FS و مموری کارت سویچ بشید.
با زدن 5 فایل کپی و با زدن 6 فایل انتقال خواهد یافت.با زدن c هم میتونیم فایل رو پاک کنیم
مثال:
با زدن * وارد FS شده و به این مسیر preset/system/menu میریم.تو این مسیر یه فایل داریم بنام menu.ml
حالا بازدن 0 وارد مموری کارت شده و به مسیر دلخواهمون میریم.برای مثال فولدر other تو مموری کارت.
حالا با استفاده از # بر میگردیم به مسیر قبلی تو FS گوشی و روی فایل menu.ml کلید 5 رو میزنیم.با اینکار فایل مورد نطر به مموری کارت کپی خواهد شد.اگه 6 رو هم بزنیم فایل انتقال خواهد یافت.
اجتمال داره این elf روی w810 جواب نده:13:
موفق باشید

D E V I L
28-01-2008, 13:51
این elf ساعت رو به همراه ثانیه زیر باطری منتقل میکنه و میشه رنگ اون رو هم تغییر داد.

نحوه تغییر رنگ:
ابتدا باید فایل icb.ini رو تو مسیر زیر کپی کنید.other\ini در حافظه داخلی گوشی
تو این فایل اطلاعات زیر رو داریم:

FONT_COLOR:رنگی که ساعت توسط اون نمایش داده میشه.
BATTERY_COLOR:رنگ باطری
BORDER_COLOR:رنگ کادری که دور باطریگشیده میشه
BACKGROUND_COLOR:رنگ پس زمینه

قالب رنگ به صورت زیر هست:
0xFFRRGGBB
قسمت 0xFF ثابت هست.
RR میزان رنگ قرمز هست که هر R بین 0 تا 15 هست که بر مبنای 16 میباشد.
GG میزان رنگ سبز هست که هر G بین 0 تا 15 هست که بر مبنای 16 میباشد.
BB میزان رنگ آبی هست که هر B بین 0 تا 15 هست که بر مبنای 16 میباشد.

برای مثال برای اینکه رنگ باطری زرد باشه یاید داخل icb.ini رو بصورت زیر ویرایش کنیم.

همانطور که میبینید با تلفیق رنگ قرمز و سبز رنگ زرد را ایجاد کرده ایم.
میتوان با کم یا زیاد کردن هر کدام از رنگها به رنگ دلخواه دست پیدا کرد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اعداد در مبنای 16 بصورت زیر هستند.
0=0
1=1
2=2
3=3
4=4
5=5
6=6
7=7
8=8
9=9
A=10
B=11
C=12
D=13
E=14
F=15
یعنی اگه بخاهیم رنگ قرمز رو بصورت 1010 مقدار دهی کنیم باید بجای عدد 10 از حرف A استفاده کنیم.(AA)
توجه:ورژن 1 با زدن دکمه پاور غیر فعال میشه ولی ورژن 2 را نمیشه غیر فعال کرد.

hossein_2006_a
28-01-2008, 13:58
با این elf میتونید با خود گوشی به FS گوشی دسترسی داشته باشید.

نحوه استفاده:
با زدن دکمه مدیاپلیر این elf فعال میشه.
با زدن * وارد FS گوشی میشید.
با زدن 0 وارد مموری کارت خواهید شد.
با استفاده از # میتونید بین FS و مموری کارت سویچ بشید.
با زدن 5 فایل کپی و با زدن 6 فایل انتقال خواهد یافت.با زدن c هم میتونیم فایل رو پاک کنیم
مثال:
با زدن * وارد FS شده و به این مسیر preset/system/menu میریم.تو این مسیر یه فایل داریم بنام menu.ml
حالا بازدن 0 وارد مموری کارت شده و به مسیر دلخواهمون میریم.برای مثال فولدر other تو مموری کارت.
حالا با استفاده از # بر میگردیم به مسیر قبلی تو FS گوشی و روی فایل menu.ml کلید 5 رو میزنیم.با اینکار فایل مورد نطر به مموری کارت کپی خواهد شد.اگه 6 رو هم بزنیم فایل انتقال خواهد یافت.
اجتمال داره این elf روی w810 جواب نده:13:
موفق باشید

دستت درد نکنه توحید جان:20:
فقط یه سوال:
میشه با این elf فایل های gfx رو جابه جا کرد؟ یعنی بدون نصب پچ gfx؟

D E V I L
28-01-2008, 14:06
دستت درد نکنه توحید جان:20:
فقط یه سوال:
میشه با این elf فایل های gfx رو جابه جا کرد؟ یعنی بدون نصب پچ gfx؟
نخیر برای استفاده از آیکونهای png حتما باید پچ gfx نصب باشه.

D E V I L
28-01-2008, 14:09
پس از اجرای این elf اگه دکمه دوربین رو برای چند ثانیه نگه دارید فلش گوشی روشن میشه و همچنین میتوان با استفاده

از دکمه volume نور چراغ رو کم و یا زیاد کرد.

لینک دانلود:

موفق باشید.

adamhesaby
28-01-2008, 14:54
فایل منیجر همونطور که توحید عزیز گفت رو w810 کار نمیکنه و باعث هنگش میشه
(حداقل رو گوشی من که اینطور بود)
بابت آموزشت ممنون رفیق

Royce
28-01-2008, 15:56
سلام
توحيد جون اينجا هم يه سري بزن

R@R#M@N
28-01-2008, 16:36
داش BioHazard این منوت رو یه جا درست و حسابی آپ میکنی
خیلی چشمو گرفته جیگر

BioHazard
28-01-2008, 16:45
سلام
شرمنده ، تستش نکرده بودم
این رو تست هم کردم

راستی حتما پچ Sysgfx رو نمیخواد ، تو Menu.ml یک سری آی کون رو از فولدر خودش میگرفت که اگه پج نصب بود ، موقعی که میخواستی بری تو منو یک ارور میداد ولی رد میشد که هر دفعه ارور میداد و اذیت میکرد ، همین
------------------------------
راستی توحید جان در مورد اون Filemanager ، میخوام برم تو Other گوشی ، گوشی ریست میشه:18:

D E V I L
28-01-2008, 17:26
فایل منیجر همونطور که توحید عزیز گفت رو w810 کار نمیکنه و باعث هنگش میشه
(حداقل رو گوشی من که اینطور بود)
بابت آموزشت ممنون رفیق
واقعا حیف شد.انشالله تو ورژنهای بعدی مشکل هنگش برطرف بشه.

سلام
شرمنده ، تستش نکرده بودم
این رو تست هم کردم

راستی حتما پچ Sysgfx رو نمیخواد ، تو Menu.ml یک سری آی کون رو از فولدر خودش میگرفت که اگه پج نصب بود ، موقعی که میخواستی بری تو منو یک ارور میداد ولی رد میشد که هر دفعه ارور میداد و اذیت میکرد ، همین
------------------------------
راستی توحید جان در مورد اون Filemanager ، میخوام برم تو Other گوشی ، گوشی ریست میشه:18:

از همین ورژنی که من گذاشتم استفاده میکنی؟
ورژنهای پایینتر برای من هم مشکل داشت ولی این ورژن هیچ مشکلی نداره.یعنی تا حالا که به مشکلی برنخوردم.

سلام
توحيد جون اينجا هم يه سري بزن

ممنون مهدی جون.سعی میکنم اونایی رو که به درد بخورن همینجا معرفی کنم.
از همتون هم درخواست همکاری میکنم.:46:
موفق باشید:11:

K A R I M I
28-01-2008, 17:55
ممنون توحید جان مشکل من با توضیحات جامع شما حل شد فقط چند تا سوال و درخواست اساسی دارم !
اون elf ی رو که خودت برای ساعت استفاده کردی رو من تو تاپیک ندیدم ، اگر امکان داره برای همه ( من ) آپلود کنید .
من از همون ساعت اولیه استفاده کردم ولی چرا پس زمینش برای من مشکی بود ؟ اینجوری قیافه گوشی که خراب میشه ! چه جوری باید درستش کنم ؟ ( یه مستطیل مشکی که توش ساعت و باطری هست )
و ترانسپرت کلاک رو چه جوری تو گوشی کپی کنم ؟ هر کاری کردم هیچ اتفاقی نمیافته !

D E V I L
28-01-2008, 18:04
ممنون توحید جان مشکل من با توضیحات جامع شما حل شد فقط چند تا سوال و درخواست اساسی دارم !
اون elf ی رو که خودت برای ساعت استفاده کردی رو من تو تاپیک ندیدم ، اگر امکان داره برای همه ( من ) آپلود کنید .
من از همون ساعت اولیه استفاده کردم ولی چرا پس زمینش برای من مشکی بود ؟ اینجوری قیافه گوشی که خراب میشه ! چه جوری باید درستش کنم ؟ ( یه مستطیل مشکی که طوش ساعت و باطری هست )
این هم 8 تا elf که من استفاده میکنم.عکسش هم تو امضام هست.
فقط کافیه اجراشون کنی.
در مورد پس زمینه سیاه هم همینطوریه.نمیشه کاریش کرد.از هیمن که الان آپ کردم استفاده کن.خیلی بهتره

K A R I M I
28-01-2008, 18:17
ممنون توحید جان ولی با سه تا مرورگر امتحان کردم الآن نمی تونم دانلود کنم میشه یه جای دیگه آپ کنید ؟
راستی اگر دعوت نامه پارسا اسپیس می خواهید یه ندا بدید تا براتون ارسال کنم تا فایل هاتون رو اونجا آپلود کنید ( برای عموم ) :دی

D E V I L
28-01-2008, 21:06
ممنون توحید جان ولی با سه تا مرورگر امتحان کردم الآن نمی تونم دانلود کنم میشه یه جای دیگه آپ کنید ؟
راستی اگر دعوت نامه پارسا اسپیس می خواهید یه ندا بدید تا براتون ارسال کنم تا فایل هاتون رو اونجا آپلود کنید ( برای عموم ) :دی
یه نکته کنکوری:آپلود بازار با فایلهایی که تو اسمشون فاصله خالی هست مشکل داره.
اینم لینک جدید:

دعوتنامه هم میخاهیم:27:

sunrise07
28-01-2008, 21:12
اين فايل منيجر كار نميكنه نكنه اول بايد پچشو نصب كنم همون پچي كه اجازه دسترسي به fs رو ميده؟

D E V I L
28-01-2008, 21:31
اين فايل منيجر كار نميكنه نكنه اول بايد پچشو نصب كنم همون پچي كه اجازه دسترسي به fs رو ميده؟
فکر نمیکنم نیازی به پچ داشته باشه ولی من این پچو رو گوشیم دارم.
ضمنا این هم ورژن 0.05

SJDVampire
28-01-2008, 22:48
سلام به همه ی دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ابتدا باید از همه ی دوستان بخاطر تلاشهاشون تشکر کنم وبعد هم باید یک تشکر ویژه داشته باشم از توحید عزیز که بنده خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم و یک بار دیگه با زدن این تاپیک من رو باچیز جالبی آشنا کردن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توحید جان یه سوال داشتم :آیا ما هم می تونیم فایل الف بسازیم و چه پیش زمینه هایی باید داشته باشیم.
بازهم از همه ی عزیزان ممنونم.

K A R I M I
28-01-2008, 22:56
اینم از موبایل من :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>><<[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی توحید جان شما چه جوری ساعت رو نارنجی کردی ؟ برای من همیشه مشکی هست که !؟ ( تو تم من ساعتم قبلنا سفید بودش)

sunrise07
29-01-2008, 06:10
فکر نمیکنم نیازی به پچ داشته باشه ولی من این پچو رو گوشیم دارم.
ضمنا این هم ورژن 0.05

ممنون تست مي كنم ببينم كار ميكنه يا نهl

D E V I L
29-01-2008, 09:21
سلام به همه ی دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ابتدا باید از همه ی دوستان بخاطر تلاشهاشون تشکر کنم وبعد هم باید یک تشکر ویژه داشته باشم از توحید عزیز که بنده خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم و یک بار دیگه با زدن این تاپیک من رو باچیز جالبی آشنا کردن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توحید جان یه سوال داشتم :آیا ما هم می تونیم فایل الف بسازیم و چه پیش زمینه هایی باید داشته باشیم.
بازهم از همه ی عزیزان ممنونم.
ُسلام.از شما بخاطر تشکرهایی که کردی ممنونم.:46:
نوشتنش که میتونی.حداقل از نوشتن پچ فک کنم راحتتر باشه.
برای یادگیری هم به آدرس های زیر برو:

اینم از موبایل من :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>><<[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی توحید جان شما چه جوری ساعت رو نارنجی کردی ؟ برای من همیشه مشکی هست که !؟ ( تو تم من ساعتم قبلنا سفید بودش)
کار خاصی نکردم.رنگ ساعت با تمهای مختلف عوض میشه.ربطی هم به رنگ ساعت نداره.

D E V I L
29-01-2008, 09:26
ممنون تست مي كنم ببينم كار ميكنه يا نهl

خواهش میکنم.اگه جواب نداد ورژن 0.06 رو تست کن:
آخرین ورژن هست چند ساعت نمیشه که معرفی شده:

ضمنا طیق گفته نمیسوندش روی w810 هم جواب میده:27:

Royce
29-01-2008, 13:36
اینم از موبایل من :

كريمي عزيز چطوري ساعتو گذاشتي اون بالا؟ربطي به elf كه نداره درسته؟لايوتو دستكاري كردي؟

sunrise07
29-01-2008, 14:24
خواهش میکنم.اگه جواب نداد ورژن 0.06 رو تست کن:
آخرین ورژن هست چند ساعت نمیشه که معرفی شده:

ضمنا طیق گفته نمیسوندش روی w810 هم جواب میده:27:

ممنون ورژن قبلي كه كار نكرد شايد ايراد از خودم باشه چون الان فريمور گوشي من مثله تو هستش
راستي بابت اين تاپيك و زحماتي كه ميكشي يه دنيا ازت ممنونم اميدوام هميشه موفق باشي
اگه ميشه روش كار با اين book manager رو هم بگو مرسي

D E V I L
29-01-2008, 15:34
ممنون ورژن قبلي كه كار نكرد شايد ايراد از خودم باشه چون الان فريمور گوشي من مثله تو هستش
راستي بابت اين تاپيك و زحماتي كه ميكشي يه دنيا ازت ممنونم اميدوام هميشه موفق باشي
اگه ميشه روش كار با اين book manager رو هم بگو مرسي
فک کنم مشکل از فریمور ماست.
ورژن 0.05 و 0.06 اصلا برای من اجرا نمیشه.ولی 0.04 بخوبی کار میکنه.
از بچه هایی که k750 ویا W810 دارن یه تست بزنن ببینن این ورژنهای جدید اجرا میشه یا نه؟
bookmanager هم آموزش نمیخاد یه فایل هست به اسم bookman.ini اونو کپی میکنی به این آدرس other\ini تو حافظه خود گوشی و بعد هم elf رو اجرا میکنی.با نگه داشتن دکمه پاور یه منو ظاهر میشه.بقیش رو دیگه خودت متوجه میشی.

D E V I L
29-01-2008, 15:36
كريمي عزيز چطوري ساعتو گذاشتي اون بالا؟ربطي به elf كه نداره درسته؟لايوتو دستكاري كردي؟
مهدی جون اینارو تست کن:

Royce
29-01-2008, 16:40
مهدی جون اینارو تست کن:

مرسي توحيد جان.دقيقا همون بود.:11:

BioHazard
29-01-2008, 18:13
سلام
توحید جان ، از همونی که گذاشتی استفاده میکنم ، اینجوری میشه.

D E V I L
29-01-2008, 20:31
سلام
توحید جان ، از همونی که گذاشتی استفاده میکنم ، اینجوری میشه.
یه پچ هست که FS رو تو other گوشی نشون میده.اونو که نصب نکردی؟

adamhesaby
29-01-2008, 23:39
jتوحید جان اون الفی که باهاش از صفحه نمایش عکس میگرفتی رو وقتی اجرا میکنم اتفاق خاصی نمیفته
بعدش دکمه ی play رو میزنم ولی نمیدونم عکس رو کجا میریزه؟؟

sunrise07
30-01-2008, 00:05
jتوحید جان اون الفی که باهاش از صفحه نمایش عکس میگرفتی رو وقتی اجرا میکنم اتفاق خاصی نمیفته
بعدش دکمه ی play رو میزنم ولی نمیدونم عکس رو کجا میریزه؟؟

در فولدر image يه فولدر ساخته ميشه به نام snapshot و عكسها در اون ريخته ميشه

sunrise07
30-01-2008, 00:07
LogoOf f
دويل جون اينو كه خودت رو گوشيت داري چيه و چرا معرفي نكردي؟

omidia
30-01-2008, 02:41
سلام با اجازه اقا توحید این الف ساعتو میاره کناره باطری وقتی کلید+/- volume رو میزنی ساعته حرکت میکنه و از سمت راست گوشی وارد یا خارج میشه برای استفاده بایدtclock.cfg رو داخل فولدر config در مموری کارت قرار داد رنگشم فکر کنم عوض می شه ولی بلد نیستم چه جوری اینم لینکش که یه بار دیگه هم گذاشته بودم اما بدون توضیح
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yusefreza
30-01-2008, 10:20
لطفا طريقه فعال كردن SoundOnKeyPress را بگين .
با چه دگمه اي فعال ميشه ؟

Royce
30-01-2008, 12:41
دوستان خواهشا همتون اينجا يه سري بزنيد

D E V I L
30-01-2008, 12:52
لطفا طريقه فعال كردن SoundOnKeyPress را بگين .
با چه دگمه اي فعال ميشه ؟
باید یه فولدر داشته باشی به اسم key تو قسمت موزیکهای مموری کارت که داخلشون فایلهای Mp3 برای هر کلید باشه.فقط کافیه اجراش کنی بعد از اجرا موقع زدن هر کلید صدایی که تو این فولدر هست پخش میشه.این هم یه نمونه از این فایلها:

فولدkey رو پس از استخراج تو ایم مسیر کپی کن:
Card:\MSSEMC\Media files\audio

LogoOf f
دويل جون اينو كه خودت رو گوشيت داري چيه و چرا معرفي نكردي؟

اسم اپراتور رو حذف میکنه.

D E V I L
30-01-2008, 12:57
سلام با اجازه اقا توحید این الف ساعتو میاره کناره باطری وقتی کلید+/- volume رو میزنی ساعته حرکت میکنه و از سمت راست گوشی وارد یا خارج میشه برای استفاده بایدtclock.cfg رو داخل فولدر config در مموری کارت قرار داد رنگشم فکر کنم عوض می شه ولی بلد نیستم چه جوری اینم لینکش که یه بار دیگه هم گذاشته بودم اما بدون توضیح
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابت معرفی elf ممنون:11:

D E V I L
30-01-2008, 13:01
این پک دارای دو فایل elf هست که هر دوتا ساعت و میزان باطری رو بر حسب درصد بالا سمت راست گوشی نمایش میدن.البته یکیشون بصورت متحرک هست.
اینم لینک دانلود:

ضمنا فایل clockbatmod.ini باید در فولدر ini کپی بشه.(c:\other\ini)

yusefreza
30-01-2008, 13:19
باید یه فولدر داشته باشی به اسم key تو قسمت موزیکهای مموری کارت که داخلشون فایلهای Mp3 برای هر کلید باشه.فقط کافیه اجراش کنی بعد از اجرا موقع زدن هر کلید صدایی که تو این فولدر هست پخش میشه.این هم یه نمونه از این فایلها:

فولدkey رو پس از استخراج تو ایم مسیر کپی کن:
Card:\MSSEMC\Media files\audio

من همين كارو كردم اما صدايي در نيومد !!!
از اول هم نحوه استفادش رو مي دونستم اما چون عمل نكرد گفتم از شما بپرسم شايد يه كليد خواصي داشته باشه . ( روي W700 عرض ميكنم )

D E V I L
30-01-2008, 13:27
من همين كارو كردم اما صدايي در نيومد !!!
از اول هم نحوه استفادش رو مي دونستم اما چون عمل نكرد گفتم از شما بپرسم شايد يه كليد خواصي داشته باشه . ( روي W700 عرض ميكنم )
گوَشیرو روی silent نمیذاری؟

yusefreza
30-01-2008, 13:44
نه . البته من تو هر دو حالت امتحان كردم . راستي ؛ چرا بعضي از Elf ها سرعت گوشي رو تاحد مرگ پايين ميارن . نميشه كاريش كرد ؟

D E V I L
30-01-2008, 19:22
نه . البته من تو هر دو حالت امتحان كردم . راستي ؛ چرا بعضي از Elf ها سرعت گوشي رو تاحد مرگ پايين ميارن . نميشه كاريش كرد ؟
احتمالا از پچ sysgfx استفاده میکنید.
کافیه فولدر gfx رو پاک کنید تا سرعت گوشی به حالت اولش برگرده.البته میتونید اسمشو تغییر بدید مثلا بزارید gfxOFF در این صورت پچ آیکونهارو پیدا نخواهد کرد.هر موقع خواستید فعالش کنید دوباره اسم فولدر رو به حالت قبل برگردونید.
موفق باشید

yusefreza
30-01-2008, 20:22
با تشكر از جواب شما ؛
من چند ماه پيش اين پچ رو زدم ولي يادم نيست كاربردش چي بود . ميشه لطف كنيد بگيد اين پچ كاربردش چي بود ؟!

D E V I L
30-01-2008, 21:12
با تشكر از جواب شما ؛
من چند ماه پيش اين پچ رو زدم ولي يادم نيست كاربردش چي بود . ميشه لطف كنيد بگيد اين پچ كاربردش چي بود ؟!
کاربردش تو تاپیک زیر توضیح داده شده:

adamhesaby
30-01-2008, 23:18
در فولدر image يه فولدر ساخته ميشه به نام snapshot و عكسها در اون ريخته ميشه

خیلی ممنون

mjey
31-01-2008, 00:05
اگر میشه Elf برای K550 هم بذارین اگر از 750 به جای 550 استفاده کنم چی؟
مچکر

sunrise07
31-01-2008, 00:49
اگر میشه Elf برای K550 هم بذارین اگر از 750 به جای 550 استفاده کنم چی؟
مچکر

شما نميتونيد از پچ مربوط به كا750 براي كا550 استفاده كنيد
بايد صبر كنيد تا پچ مربوط برا گوشي شما هم بياد

omidia
31-01-2008, 09:51
خواهش می کنم اقا توحید ما هر چیم داریم از خودته بازم با اجازت .FileManager v0.08

yusefreza
31-01-2008, 12:45
کاربردش تو تاپیک زیر توضیح داده شده:

باز هم مرسي از جوابتون .
آخرش من تو كف اين SoundOnKeyPress موندم و چون با غير فعال كردن Gfx هم مشكلم حل نشد !
راستي يه سوال ديگه . حتما صداي صفحه كليد بعضي از سامسونگها رو شنيدين ! مثل صداي چيكه آب و ...
اگه از اين جور صداها سراغ دارين ممنون ميشم بزارين.
در ضمن با فار كه وارد گوشي ميشي ، اين قسمت صداي صفحه كليد كدوم مسيره ؟ ميخوام اگه بشه از اون مسير اين صداها رو بزارم . اينطوري خيلي بهتر ميشه چون هم دائمي ميشه و هم مثل Elf ها سرعت گوشي پايين نمي آد .
بازم ممنون از تحملتون

D E V I L
31-01-2008, 13:24
باز هم مرسي از جوابتون .
آخرش من تو كف اين SoundOnKeyPress موندم و چون با غير فعال كردن Gfx هم مشكلم حل نشد !
راستي يه سوال ديگه . حتما صداي صفحه كليد بعضي از سامسونگها رو شنيدين ! مثل صداي چيكه آب و ...
در ضمن با فار كه وارد گوشي ميشي ، اين قسمت صداي صفحه كليد كدوم مسيره ؟ ميخوام اگه بشه از اون مسير اين صداها رو بزارم . اينطوري خيلي بهتر ميشه چون هم دائمي ميشه و هم مثل Elf ها سرعت گوشي پايين نمي آد .
بازم ممنون از تحملتون
صداهای گوشی تو این مسیر ستند:
tpa\preset\system\sound
ولی صدای صفحه کلید اونجا نیست.
اطلاعی دیگه ای در رابطه با این فایل و مسیرش ندارم.
ضمنا جواب ندادن elf بر روی گوشیه شما طبیعیه.
elf های زیادی هم برای من جواب نمیدن.

sunrise07
31-01-2008, 13:32
باز هم مرسي از جوابتون .
بازم ممنون از تحملتون

فكر نميكنم بتوني اينجوري برا هر كليد يه صدا تعريف كني
البته اين فايل برا من هم هر كاري كردم كار نميكنه

sunrise07
31-01-2008, 13:38
دويل جان مثله اينكه پچ هاي elf با پچهاي قفل كيبورد مشكل دارند
راهي براي حل اين مشكل هست ؟من به هر دو پچ نياز دارم

babak-online
31-01-2008, 14:01
با سلام

پچ k750_r1ca021.lib.vkp چه کاری انجام میده؟
اگر این پچها با FAR نصب بشه مشکلی به وجود نمیاد؟ و بر پچ هایی که از قبل بر روی گوشی نصب هستند مشکلی به وجود نمیاد؟

yusefreza
31-01-2008, 17:44
با سلام

پچ k750_r1ca021.lib.vkp چه کاری انجام میده؟
اگر این پچها با FAR نصب بشه مشکلی به وجود نمیاد؟ و بر پچ هایی که از قبل بر روی گوشی نصب هستند مشکلی به وجود نمیاد؟
جواب سوال اول شما در پست 1 همين تاپيك داده شده .
با فار هم نصب كني مشكلي بوجود نمي آد و پچ هاي قبلي هم سرجاشون باقي مي مونن

karaeyb
31-01-2008, 21:57
سلام اقا توحید عزیز وکل بر بچههای هکر ودوست داشتنی تایپیک
چون گوشی من k750هست واز ان جایی که تو تایپیک اول کمتر بحث شده من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که من دقیقا برام معلوم نیست که مسیر dyn_const.bin که باید توی پوشه config باشه توی حافظه داخلی معلوم نیست ونمی دانم که کجا باید پوشه config درست کنم و همچنین مسیر پوشه deamons که باید روی مموری کارت باشد دقیقا برام معلوم نیست البته من یه کارایی کردم واین کارا ی که در تایپک اول گفتیدانجام دادم وelf minut -tiker v, ksf ولی فقط گزینه شروع جلو میاد ولی کار نمی کنه خواهشا مرا راهنمایی کنید

hossein_2006_a
31-01-2008, 22:23
سلام اقا توحید عزیز وکل بر بچههای هکر ودوست داشتنی تایپیک
چون گوشی من k750هست واز ان جایی که تو تایپیک اول کمتر بحث شده من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که من دقیقا برام معلوم نیست که مسیر dyn_const.bin که باید توی پوشه config باشه توی حافظه داخلی معلوم نیست ونمی دانم که کجا باید پوشه config درست کنم و همچنین مسیر پوشه deamons که باید روی مموری کارت باشد دقیقا برام معلوم نیست البته من یه کارایی کردم واین کارا ی که در تایپک اول گفتیدانجام دادم وelf minut -tiker v, ksf ولی فقط گزینه شروع جلو میاد ولی کار نمی کنه خواهشا مرا راهنمایی کنید

اگه pc suit گوشی رو نصب کرده باشی داخل دسکتابت یه ایکن به نام sony ericson file manager هست که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنی میتونی داخل گوشیت (حافظه داخلی) فایل ها رو تو مسیری که گفته شده بریزی:20:
فایل های elf رو داخل پوشه zbin بریز به جز minut-tiker که باید داخل Daemons تو مموری کارت باشه

hossein_2006_a
31-01-2008, 23:38
دويل جان مثله اينكه پچ هاي elf با پچهاي قفل كيبورد مشكل دارند
راهي براي حل اين مشكل هست ؟من به هر دو پچ نياز دارم

شما چه مشکلی دارید؟
من که هر دو رو دارم ولی مشکلی ندارم:27:

K A R I M I
01-02-2008, 03:43
SoundOnKeyPress هم رو w810i جواب نداد ،
پچ elf و پچ قفل کیبورد رو گوشی من بدون مشکل دارن با هم کار می کنند .
-----------------------------------------------------
این هم ELF مربوط به حذف کردن لوگوی اپراتور :

sunrise07
01-02-2008, 06:22
شما چه مشکلی دارید؟
من که هر دو رو دارم ولی مشکلی ندارم:27:

گوشي شما چيه؟
شما اول پچ قفل رو نصب كردي يا پچ elf رو؟

hossein_2006_a
01-02-2008, 19:35
گوشي شما چيه؟
شما اول پچ قفل رو نصب كردي يا پچ elf رو؟
k750
اول پچ قفل
:31:

D E V I L
02-02-2008, 13:21
این هم ورژن جدید این elf به همراه صدای قطره آب که خواسته بودید.
باید تو این مسیر فایلهای صوتی رو کپی کنید:
MSSEMC \ Media files\audio\KeySound

لینک دانلود:

موفق باشدی:11:

magical
02-02-2008, 19:34
حالم از این فریمور(w800 r1bd001 )داره بهم می خوره!
فایل reset رو هم گرفتم کپی کردم تو پوشه reset برنامه setool وقتی با setool یه pache روش نصب می کنم روشن نمیشه! انگار reset رو توش نمی ریزه چه کار کنم!!
در ضمن setool ver 1.01 هستش.

دیدم که روشن نمی شه مجبور شدم reset رو دستی با far توش بریزم تا روشن بشه.
یه کار کنید که setool اتومات روش بریزه.
لطفاً راهنمایم کنید.!

p3yman_xl
02-02-2008, 21:17
دویل جان امکانش هست فایلهای png منوی گوشی رو هم بذاری ؟
راستی، میشه این فایل ها رو بوسیله ی ++XS هم ریخت ؟

ممنون از زحماتت :11:

K A R I M I
02-02-2008, 23:11
این هم ورژن جدید این elf به همراه صدای قطره آب که خواسته بودید.
باید تو این مسیر فایلهای صوتی رو کپی کنید:

لینک دانلود:

موفق باشدی:11:
توحید جان خودتون تستش کردید ؟
من هر کاری می کنم اجرا نمیشه ؟!

hossein_2006_a
02-02-2008, 23:37

من تونستم اجراش کنم:31:

فایل های صدا رو باید داخل حافظه گوشی بریزی:27:

:10:

D E V I L
03-02-2008, 00:15
حالم از این فریمور(w800 r1bd001 )داره بهم می خوره!
فایل reset رو هم گرفتم کپی کردم تو پوشه reset برنامه setool وقتی با setool یه pache روش نصب می کنم روشن نمیشه! انگار reset رو توش نمی ریزه چه کار کنم!!
در ضمن setool ver 1.01 هستش.

دیدم که روشن نمی شه مجبور شدم reset رو دستی با far توش بریزم تا روشن بشه.
یه کار کنید که setool اتومات روش بریزه.
لطفاً راهنمایم کنید.!
اولا باید آخر فایل rest پسوند نداشته باشه.دوما چند صفحه قبل رو بخونی خودم براش rest مناسب رو معرفی کردم.
سوما سعی کن از ورژن 1.08 استفاده کنی.چهارما موفق باشی:11:

دویل جان امکانش هست فایلهای png منوی گوشی رو هم بذاری ؟
راستی، میشه این فایل ها رو بوسیله ی ++XS هم ریخت ؟

ممنون از زحماتت :11:
اگه منظورتون همون منویی هست که تو صفحه اول گذاشت بفرمایید اینم خدمت شما:

ضمنا اگه منظورتون از ریختن فایلها همون نصب پچ هست بله با ورژن 3.1 میشه ولی من توصیه میکنم از setoolLite استفاده کنید.

خودم تست کردم ولی اصلا اجرا نشد:41:
ولی من با ورژن قبلی هیچ مشکلی ندارم و از اون استفاده میکنم.
ضمن اینکه دوستمون حسین خان جواب گرفتن.

K A R I M I
03-02-2008, 06:51
من تونستم اجراش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

فایل های صدا رو باید داخل حافظه گوشی بریزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

خوب منم فایل های صدا رو در مسیرMSSEMC \ Media files\audio\KeySound کپی کردم یعنی فایل ها رو تو پوشه KeySound کپی کردم ولی اجرا نمیشه !

خودم تست کردم ولی اصلا اجرا نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

ولی من با ورژن قبلی هیچ مشکلی ندارم و از اون استفاده میکنم.
ضمن اینکه دوستمون حسین خان جواب گرفتن.
ورژن قبلیش هم باید تو پوشه Key کپی می کردیم دیگه ؟ ولی بازم برای من اجرا نمیشه ...

D E V I L
03-02-2008, 10:56
خوب منم فایل های صدا رو در مسیرMSSEMC \ Media files\audio\KeySound کپی کردم یعنی فایل ها رو تو پوشه KeySound کپی کردم ولی اجرا نمیشه !

ورژن قبلیش هم باید تو پوشه Key کپی می کردیم دیگه ؟ ولی بازم برای من اجرا نمیشه ...
اونطور که معلومه بهترین فریموری که این فایلها روش اجرا میشه k750-R1CA021 هست.عجله نکن صد درصد تو ورژنهای دیگه باگهاش برطرف میشه و رو گوشی شما هم کار میکنه.

yusefreza
03-02-2008, 11:48
من تونستم اجراش کنم:31:

فایل های صدا رو باید داخل حافظه گوشی بریزی:27:

ميشه بگيد شما به كدوم مسير و با چه نامي ريختين كه جواب گرفتين ؟!!
MSSEMC \ Media files\audio\Key
MSSEMC \ Media files\audio\
از سه مسير بالا به كدام مسير ريختين ؟

Hadi King
03-02-2008, 13:06
توحید جون اگه میشه برای w800 R1bc002 هم بزارین...w800 r1bd001 این فایل رو میریزم تو گوشی ...گوشی بالا نمیاد....اگه هست بزارین ما هم استفاده کنیم

D E V I L
03-02-2008, 13:13
توحید جون اگه میشه برای w800 R1bc002 هم بزارین...w800 r1bd001 این فایل رو میریزم تو گوشی ...گوشی بالا نمیاد....اگه هست بزارین ما هم استفاده کنیم
اگه میخای از این فایلها استفاده کنی باید فریمورتو ارتقا بدی.راه دیگه ای نداره:13:

Hadi King
03-02-2008, 13:36
اگه میخای از این فایلها استفاده کنی باید فریمورتو ارتقا بدی.راه دیگه ای نداره:13:
توحید جون چه جوری میشه....راه حلشو بگو....:11:

p3yman_xl
03-02-2008, 15:54
توحید جان ممنون از کمکت ...
من درست کار با setool رو بلد نیستم، اگه لطف کنی به من توضیح بدی چطور این فایلها رو آپلود کنم، ممنونت میشم.
ممنون از لطفت :20:

hossein_2006_a
03-02-2008, 16:14
ميشه بگيد شما به كدوم مسير و با چه نامي ريختين كه جواب گرفتين ؟!!
MSSEMC \ Media files\audio\Key
MSSEMC \ Media files\audio\
از سه مسير بالا به كدام مسير ريختين ؟

گزینه اول :31:

من همه فایل ها رو اول داخل مموری گذاشتم بعد به حافظه گوشی کپی کردم:20:

موفق باشید

K A R I M I
03-02-2008, 16:22
توحید جان ممنون از کمکت ...
من درست کار با setool رو بلد نیستم، اگه لطف کنی به من توضیح بدی چطور این فایلها رو آپلود کنم، ممنونت میشم.
ممنون از لطفت :20:
با اجازه آقا توحید ،
دوست عزیز شما پست اول تاپیک زیر رو به دقت بخونید تا تمامی مسائل هک کردن رو فرا بگیرید :

adrenalin
03-02-2008, 16:23
توحید جون چه جوری میشه....راه حلشو بگو....:11:

اقا توحید ببخشید که من جواب دادم

1- برنامه ستول setoolرو دانلود کن وبعد
2-فایل فرمویری رو که میخوای فلش کنی دانلود کن بعد فایل fs رو بعد
3-فایل کاستومایز یا (زبان ) گوشی رو دان کن ( البته اگه با برنامه ++xs) رو استفاده کنی فایل کاستومایز خودش داره
4-سریال گوشیت باید اصل باشه
یه سری به اینجا ها بزن بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :10:

hossein_2006_a
03-02-2008, 16:31
[quote=H.VIKE;2066492]توحید جون چه جوری میشه....راه حلشو بگو....:11:[/quote

چه زود جواب دادن
ویرایش شد

p3yman_xl
03-02-2008, 16:49
با اجازه آقا توحید ،
دوست عزیز شما پست اول تاپیک زیر رو به دقت بخونید تا تمامی مسائل هک کردن رو فرا بگیرید :

دوست عزیز من منظورم نحوه ی آپلود کردن فایلهای Png برای منوی گوشی بوسیله ی setool بود، نه ریختن پچ .

hossein_2006_a
03-02-2008, 17:17
دوست عزیز من منظورم نحوه ی آپلود کردن فایلهای Png برای منوی گوشی بوسیله ی setool بود، نه ریختن پچ .

خوب آلان گوشیت چیه؟
واسه اینکه بدونیم فلش منو میخوره یا منو
به جز w700 و w800 بقیه گوشیهای سرس w فلش منو میخورن

فایل ها رو داخل این مسیر میریزی و بعد پوشه رو زیپ میکنی
tpa\preset\system\menu
فایل زیپ شده رو داخل Misc files داخل setool میزاری و گزینه فلش رو میزنی

به همین راحتی

K A R I M I
03-02-2008, 17:26
شما تمام فایل هایی رو که می خواهید در گوشی بریزید ( برای منو ) را به صورت پوشه در پوشه درست کنید مثلا اگر مسیری که فایل هاتون رو باید بریزید ( که در اصل همین هست ) به صورت :
tpa > preset > system > menu
باشد ابتدا باید یک پوشه با نام tpa درست کنید ( تو کامپیوتر ) و بعد تو این پوشه پوشه دیگری با نام preset بسازید و الی آخر ... خوب آخرین پوشه ای رو که شما ساخته اید menu می باشد که شما باید تمامی آیکن های منو را توش بریزید ، وقتی که این کار رو کردید باید کل پوشه را ( پوشه tpa )داخل یک فایل zip قرار بدید بدین منظور روی پوشه tpa کلیک راست کرده و از گزینه send to شما compressed zipped folder رو انتخاب کنید .
و در آخر برنامه رو اجرا کرده و پوشه زیپ شده خود رو در misc file قرار بدید و روی flash کلیک کنید ...
( از کم کردن یا اضافه کردن پوشه ها خودداری کنید )

D E V I L
03-02-2008, 18:54

همونطور که دوستان گفتند اول باید مسیر منو رو تو کامپیوتر درست کنی که برات اینکار رو کردم.فایل زیر رو دانلود کن و تو قسمت Misc Files برنامه ستول قرار بده و بعد هم flash رو بزن.

البته قبلش به اینا توجه کن:
usbflash driver نصب باشه و حتما از لیست بالای برنامه مشخص کردن گوشی یادت نره.
فقط همین.

p3yman_xl
03-02-2008, 19:04
همونطور که دوستان گفتند اول باید مسیر منو رو تو کامپیوتر درست کنی که برات اینکار رو کردم.فایل زیر رو دانلود کن و تو قسمت Misc Files برنامه ستول قرار بده و بعد هم flash رو بزن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته قبلش به اینا توجه کن:
usbflash driver نصب باشه و حتما از لیست بالای برنامه مشخص کردن گوشی یادت نره.
فقط همین.
توحید جان واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم، خیلی ممنون از زحماتت.
حسین جان از شما هم ممنونم:10:

magical
05-02-2008, 08:15
اولا باید آخر فایل rest پسوند نداشته باشه.دوما چند صفحه قبل رو بخونی خودم براش rest مناسب رو معرفی کردم.
سوما سعی کن از ورژن 1.08 استفاده کنی.چهارما موفق باشی:11:

خیلی ممنون:11:
Reset رو هم گرفتم بدونه پسوند گذاشتم ولی درست نشود.
اگه میشه لینک setool 1.08 رو برام بزارین.

D E V I L
05-02-2008, 09:39
خیلی ممنون:11:
Reset رو هم گرفتم بدونه پسوند گذاشتم ولی درست نشود.
اگه میشه لینک setool 1.08 رو برام بزارین.
یه بار گوشیتو فلش کن و از اول با فایل rest ای که من دادم اینکارهارو انجام بده.اگه فقط فایل main رو فلش کنی کافیه.
این هم ورژن 1.08:

D E V I L
06-02-2008, 12:18
این هم از ورژن جدید این elf پرکاربرد.

تذکر:به غیر از فایل filemanager.elf تمام فایلهای دیگه رو تو فولدر config کپی کنید.

sunrise07
06-02-2008, 12:44
این هم از ورژن جدید این elf پرکاربرد.

تذکر:به غیر از فایل filemanager.elf تمام فایلهای دیگه رو تو فولدر config کپی کنید.

دویل جان ممنون بالاخره این یکی کار کرد راستی سیستم کپی کردن فایلها مثل ورزن قبلیاست؟

D E V I L
06-02-2008, 23:56
دویل جان ممنون بالاخره این یکی کار کرد راستی سیستم کپی کردن فایلها مثل ورزن قبلیاست؟

بله.مثل قبلیاست.

omidia
07-02-2008, 00:47
سلام به همگی
این الف کارش از اسمش (timetalker_v0_1_638) پیداست فقط برای راه اندازیش ابتدا TimeTalker v0,1.elf رو داخل ZBin قرار بدید بعد فایل های صدا (صداها فکر کنم به زبان روسیند میتونید هر صدایی خواستید به جاشون بذارید فقط پسوندشون باید wav باشه) رو داخل /card/MP3/TimeTalker/ (داخل فولدر mp3 یه فولدر به اسم TimeTalker بسازیدوفایل های صدا رو بذارید)بعد از اینکه شروعو روش زدید دکمه دوربینو بزنید شروع به کار میکنه

iman_s
07-02-2008, 01:57
به غیر از ریست کردن گوشی راهی دیگه ای برای توقف elf ها وجود نداره؟

yarihaker
07-02-2008, 10:57
ايول دمت گرم

yarihaker
07-02-2008, 10:59
آقا توحيد دمت گرم
خيلي كارت درسته
فقط حيف كه من يه كم دير اين تاپيك روپيدا كردم .

D E V I L
07-02-2008, 12:04
به غیر از ریست کردن گوشی راهی دیگه ای برای توقف elf ها وجود نداره؟

ایمان جون بیشتر elf های دکمه ای برای غیر فعال شدن دارن ولی بعضیهاشون هم فقط با ریست کردن غیر فعال میشن.

s500
07-02-2008, 15:48
لطفا پچ براي w550 هم بگداريد

s500
07-02-2008, 15:51
devil جون سلام بروبچ ميگ
ن تو آخر اين كار هايي
من براي w550 خودم دنبال فايل هاي elfميگردم چه كنم ناشي امl

D E V I L
07-02-2008, 18:46
devil جون سلام بروبچ ميگ
ن تو آخر اين كار هايي
من براي w550 خودم دنبال فايل هاي elfميگردم چه كنم ناشي امl

پچ برای w550 تو صفحه اول کلوپ پچ هست ولی elfpack برای گوشی شما فعلا موجود نیست:13:

younes_ysf
08-02-2008, 02:57
سلام
ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟ من گوشیم k750 بود تبدیلش کردم به w800-r1bc002 به خاطر این قضیه ELF اونو تبدیل کردم به r1bd001 همه کارهایی که توی صفحه اول بود رو انجام دادم.ولی وقتی این 2تا پچ(elfpack و XXX.XXX.lib) رو نصب میکنم دیگه گوشی بالا نمیاد.یه لحظه صفحه سفید میاد دوباره خاموش میشه و باز صفحه سفید و..... ممکنه کسی کمکم کنه لطفن.ممنون میشم

omidia
08-02-2008, 04:03
سلام به همگی این الف آخرشه ElfManager0.1

یه help کوچولو از خود سایت تو فایلzip گذاشتم که توضیحشه

iman_s
08-02-2008, 04:41
سلام
ممکنه کسي منو راهنمايي کنه؟ من گوشيم k750 بود تبديلش کردم به w800-r1bc002 به خاطر اين قضيه ELF اونو تبديل کردم به r1bd001 همه کارهايي که توي صفحه اول بود رو انجام دادم.ولي وقتي اين 2تا پچ(elfpack و XXX.XXX.lib) رو نصب ميکنم ديگه گوشي بالا نمياد.يه لحظه صفحه سفيد مياد دوباره خاموش ميشه و باز صفحه سفيد و..... ممکنه کسي کمکم کنه لطفن.ممنون ميشم
منم اولش همين مشکل رو داشتم.
به چهار خط اول پچ ElfPack_v10.vkp توجه کن.
اگه پچ sysgfx روي گوشي نصبه بايد اين چهار خط غير فعال باشه.مثل زير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه پچ sysgfx نصب نيست بايد اين چهار خط فعال باشه. مثل زير:

D E V I L
08-02-2008, 11:18
سلام به همگی این الف آخرشه ElfManager0.1

یه help کوچولو از خود سایت تو فایلzip گذاشتم که توضیحشه

بابت معرفیتون ممنون.:11::40:
این elf ورژنی از filemanager هست که فقط بین Zbin و Daemons اعمال کپی و انتقال رو انجام میده.من با mobyExplorer راحتترم.

D E V I L
08-02-2008, 11:29
بعد از اجرای این elf اگه کاور دوربین رو باز یا بسته کنید و کلید های c و برگشت رو بزنید صداهای جالبی از گوشی شنیده

میشه:

فایل SoundEvent.ini رو باید تو فولدر other\ini تو حافظه داخلی گوشی کپی کنید.

فایلهای صوتی رو هم تو این آدرس :other/Config/sound/ اینم تو حافظه داخلی گوشی.

لینک دانلود:

موفق باشید:11::40:

binahayat_m
08-02-2008, 13:16
دويل عزيز
اول مين فلش كردم درست نشد
و بعدش فلش كامل كردم بازم درست نشد و بعد ارز روشن كردن چشمك ميزنه؟؟
حالا بايد چه كار كنم؟

hossein_2006_a
08-02-2008, 16:21
دويل عزيز
اول مين فلش كردم درست نشد
و بعدش فلش كامل كردم بازم درست نشد و بعد ارز روشن كردن چشمك ميزنه؟؟
حالا بايد چه كار كنم؟

با اجازه آقا توحید
فک کنم gdfs پریده
با باکس درست میشه
ببر بیرون فلشش کنن

موفق باشی

yarihaker
08-02-2008, 17:32

majid510
08-02-2008, 18:42
سلام به همه

این elf pack دارای 4 elf هست که روزهای هفته رو نشان میده , 2 تا از اونها روز رو زیر نام اپراتور و 2 تای دیگه

اگه پچ Remove_time_and_date رو نصب کنید , روز را بجای ساعت نشون میده ,البته در توضیحاتی که اومده بود

نوشته بود باید ابتدا پچ Remove_time_and_date را نصب کنید

فایل weekdays.ini را در پوشه ی (phone memory\other\ini) قرار بدین

ممنون ...

omidia
09-02-2008, 02:04
سلام صبح بخیر
File Manager v0.10

وظیفم بود توحید جان

omidia
09-02-2008, 02:10
اینم ورژن جدید همون الفی که آقا توحید صفحه قبل معرفی کرد
SoundEvent_v0.3

younes_ysf
09-02-2008, 02:59
منم اولش همين مشکل رو داشتم.

به چهار خط اول پچ ElfPack_v10.vkp توجه کن.
اگه پچ sysgfx روي گوشي نصبه بايد اين چهار خط غير فعال باشه.مثل زير:

اگه پچ sysgfx نصب نيست بايد اين چهار خط فعال باشه. مثل زير:

سلام اقا ایمان.

اقا ایمان من اینکارو هم کردم فایده نداره.میدونی چی میشه؟تنها راه حلش اینه که این پچ و پچ دیگه رو حذف کنم تا گوشی روشن بشه.ولی وقتی روشن میشه یه مشکل بزرگتر به وجود میاد.اونم اینه که دیگه حق نداری وارد پوشه تم یا ویدئو یا عکس بشی.چون تا یکیشونو بخوای اجرا کنی یا بعضی وقتا تا میخوای وارد پوشه اونا بشی.گوشی فورا ریست میشه و تنها راه حلش هم اینه که گوشی رو باز فول فلش کنی من امروز 3 بار این کارو کردم.الان هم مجبورم دوباره فول فلشش کنم(ساعت 3 نیمه شب:(() اگه راه حلی به ذهنتون میرسه بهم بگید ممنون میشم.راستی یه چیز دیگه.وقتی میخوای elfpack رو نصب کنی هیچ مشکلی وجود نداره.ولی موقع حذف کردنش میگه 8 بیت مثل هم نیست. اگه ممکنه و شما رو گوشی خودت نصب کردی فایلهای خودتو برام بزار.شاید اشکال از فایلهای من باشه

راستی یه مشکل کوچولوی دیگه هم دارم.اونم اینه که وقتی با setool میخوام پچ نصب کنم دیگه گوشی روشن نمیشه، باید با ++xs وفار منجر درستش کنم.این مشکل چطوری حل میشه عزیز؟

D E V I L
09-02-2008, 15:29
سلام اقا ایمان.

اقا ایمان من اینکارو هم کردم فایده نداره.میدونی چی میشه؟تنها راه حلش اینه که این پچ و پچ دیگه رو حذف کنم تا گوشی روشن بشه.ولی وقتی روشن میشه یه مشکل بزرگتر به وجود میاد.اونم اینه که دیگه حق نداری وارد پوشه تم یا ویدئو یا عکس بشی.چون تا یکیشونو بخوای اجرا کنی یا بعضی وقتا تا میخوای وارد پوشه اونا بشی.گوشی فورا ریست میشه و تنها راه حلش هم اینه که گوشی رو باز فول فلش کنی من امروز 3 بار این کارو کردم.الان هم مجبورم دوباره فول فلشش کنم(ساعت 3 نیمه شب:(() اگه راه حلی به ذهنتون میرسه بهم بگید ممنون میشم.راستی یه چیز دیگه.وقتی میخوای elfpack رو نصب کنی هیچ مشکلی وجود نداره.ولی موقع حذف کردنش میگه 8 بیت مثل هم نیست. اگه ممکنه و شما رو گوشی خودت نصب کردی فایلهای خودتو برام بزار.شاید اشکال از فایلهای من باشه

راستی یه مشکل کوچولوی دیگه هم دارم.اونم اینه که وقتی با setool میخوام پچ نصب کنم دیگه گوشی روشن نمیشه، باید با ++xs وفار منجر درستش کنم.این مشکل چطوری حل میشه عزیز؟

جواب مشکلت پیش خودمه.
فایل rest ای که داری مشکل داره.این فایل رو بریز تو فولدر rest برنامه ستول.اگه آخرش هم پسوند بود پاکش کن:

باید از اول گوشیرو فول فلش کنی.و از اول این کارها رو انجام بدی.(با فایل رست جدید)
ضمنا اگه خاستی با فار منیجر کار کنی هم از این فایل رست برای روشن کردن گوشی استفاده کن.

hossein_2006_a
09-02-2008, 16:46
بعد از اجرای این elf اگه کاور دوربین رو باز یا بسته کنید و کلید های c و برگشت رو بزنید صداهای جالبی از گوشی شنیده

میشه:

فایل SoundEvent.ini رو باید تو فولدر other\ini تو حافظه داخلی گوشی کپی کنید.

فایلهای صوتی رو هم تو این آدرس :other/Config/sound/ اینم تو حافظه داخلی گوشی.

لینک دانلود:

موفق باشید:11::40:

دستت درد نکنه آقا توحید
خیلی حال کردم

D E V I L
09-02-2008, 17:07
دستت درد نکنه آقا توحید
خیلی حال کردم

قابلی نداشت حسین جان:11:

kamyar70
09-02-2008, 19:49
يك سوال در باره پچ gfx
آقا توحيد چرا وقتي اين پچ رو ميريزي بعد از يك مدت گوشي هنگ ميكنه يعني ديگه عكس ها را نشون نميده من بخاطر همين مشكل از اين پچ استفاده نمي كنم
شما هم همچين مشكلي داريد
اگه آره راه حلشو به ما هم بگو
با تشكر

younes_ysf
09-02-2008, 19:55
جواب مشکلت پیش خودمه.
فایل rest ای که داری مشکل داره.این فایل رو بریز تو فولدر rest برنامه ستول.اگه آخرش هم پسوند بود پاکش کن:

باید از اول گوشیرو فول فلش کنی.و از اول این کارها رو انجام بدی.(با فایل رست جدید)
ضمنا اگه خاستی با فار منیجر کار کنی هم از این فایل رست برای روشن کردن گوشی استفاده کن.
دستت درد نکنه.راستش خودم هم به همین شک داشتم ولی زیاد مطمئن نبودم.اخه فکر نمیکردم ادرس هر دو یکی باشه. قبل از خروج از فار میشه راحت elfpack رو نصب و حذف کرد بدون هیچ پیغام خطا ولی وقتی ریست رو میریزی این مشکل پیش میاد. به هر حال ممنون. این فایل ریست جدید رو میریزم ببینم چی پیش میاد.دستت درد نکنه

majid510
09-02-2008, 21:20
سلام به همه

این هم fileManager v0.11 , داغ داغ

ممنون

D E V I L
10-02-2008, 00:25
يك سوال در باره پچ gfx
آقا توحيد چرا وقتي اين پچ رو ميريزي بعد از يك مدت گوشي هنگ ميكنه يعني ديگه عكس ها را نشون نميده من بخاطر همين مشكل از اين پچ استفاده نمي كنم
شما هم همچين مشكلي داريد
اگه آره راه حلشو به ما هم بگو
با تشكر

حتما داخل فولدر gfx رو زیاد شلوغ میکنی.اونایی رو که بدرد نمیخوره رو حذف کن.(اگه بیشتراز 170-180 تا فایل نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد)

D E V I L
10-02-2008, 00:30
دستت درد نکنه.راستش خودم هم به همین شک داشتم ولی زیاد مطمئن نبودم.اخه فکر نمیکردم ادرس هر دو یکی باشه. قبل از خروج از فار میشه راحت elfpack رو نصب و حذف کرد بدون هیچ پیغام خطا ولی وقتی ریست رو میریزی این مشکل پیش میاد. به هر حال ممنون. این فایل ریست جدید رو میریزم ببینم چی پیش میاد.دستت درد نکنه
خواهش میکنم.خودمونیم انگلیسیت هم حرف نداره ها!!!:46:

سلام به همه

این هم fileManager v0.11 , داغ داغ

ممنون

خیلی ممنون مجید جان.اگه بشه فایلهارو مارک کرد خیلی توپ میشه.فکر کنم تو ورژنهای بعدی این امکان فراهم بشه.
ولی خودمونیم نویسنده این elf هم از اون الاف هاست!تا میخای ورژن جدیدشو تست کنی یه ورژن دیگه مینویسه.:46:

majid510
10-02-2008, 00:53

خیلی ممنون مجید جان.اگه بشه فایلهارو مارک کرد خیلی توپ میشه.فکر کنم تو ورژنهای بعدی این امکان فراهم بشه.
ولی خودمونیم نویسنده این elf هم از اون الاف هاست!تا میخای ورژن جدیدشو تست کنی یه ورژن دیگه مینویسه.:46:

سلام توحید جان , آقا این جریان مارک کردن اگه رخ بده خوب میشه , چه دیدی شاید همین فردا v0.12 اومد و کار

درست شد , به قول شما نویسنده واقعا علافه چون در عرض 1 هفته از ورزن 0.08 رسیدیم به 0.11

ولی باز من با این elf مشکل دارم و اون اینکه وقتی اینو رو گوشیم (W810 :R4EA031 ) میریزم و start رو میزنم

گوشیم reset میشه , رو k750 و W800 خوب جواب میده ولی از شانس من ...

قربانت :11:

younes_ysf
10-02-2008, 10:16

.
سلام اقا درست شد همه چی حله.الان کار میکنه
انگلیسی منو کجا دیدی:18::18::18:

kamyar70
10-02-2008, 11:00
سلام
آقا توحيد به پيشنهاد شما عمل مي كنيم تا شايد درست بشه و ديگه هنگ نكنه
اميدوارم كه همين طور بشه
ممنونم
راستي يك سايت هم براي آپلود بده تا عكس گوشيم رو بزارم
ولي خداييش با اين عكس گرفتن از گوشي خيلي حال كردم دممممممممت گگگگگگگگرم

sunrise07
10-02-2008, 12:14
نسخه 0.12 elf محبوب file manager

sunrise07
10-02-2008, 12:15
نسخه 0.4 sound event

D E V I L
10-02-2008, 13:07
سلام
آقا توحيد به پيشنهاد شما عمل مي كنيم تا شايد درست بشه و ديگه هنگ نكنه
اميدوارم كه همين طور بشه
ممنونم
راستي يك سايت هم براي آپلود بده تا عكس گوشيم رو بزارم
ولي خداييش با اين عكس گرفتن از گوشي خيلي حال كردم دممممممممت گگگگگگگگرم

این هم سات برای آپلود عکسهات:

ضمنا اگه میتونی حجم عکسهارو با فوتوشاپ یا paint خود ویندوز کم کن.اگه با jpg ذخیره کنی حله.

D E V I L
10-02-2008, 13:12
نسخه 0.12 elf محبوب file manager

نسخه 0.4 sound event

مر30 داداش.:40::11:

D E V I L
10-02-2008, 13:22
سلام اقا درست شد همه چی حله.الان کار میکنه
انگلیسی منو کجا دیدی:18::18::18:

تو همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدیم:46:

kamyar70
10-02-2008, 19:13

اين هم از گوشي كاميار70
اين الف ساعت واقعا لازم بود ها
راستي آقا توحيد درست گفتيد نبايد زياد شلوغش كنم الان درست كار ميكنه و هنگ هم نميكنه اما شايد هم از پوسته مديا پلير باشه چون من قبلا از پوسته استفاده مي كردم ولي الان پوسته نريخدم و هنگ هم نمي كنه در هر صورت خيلي ممنونم
من عاشق ويستام حتي ويندوزم هم پوسته ويستا داره(ويستا اصل اصلش را پيدا نكردم)
حالا خوشگل شده يا نه؟؟؟؟؟؟؟

younes_ysf
10-02-2008, 19:46
تو همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدیم:46:
اهان:tongue:.:46:امان از اين حافظه.اونجا نوشتم گفتم خودشون درستش كردن خودشونم مشكلشو حل كنن. شما هم ديگه چوبكاريمون نكن.:blush::blush::blush:راستش اميد نداشتم كه اينجا مشكلم حل بشه. ولي شما ثابت كردي كه حسابي اشتباه ميكرديم.:11::11::11: بازم ممنوم از شما.
راستي يه سوال ديگه. توي عكسهايي كه توي پست اول هست يه فايل منجر رو نشون ميده كه 4-5 تا tab داره ميخواستم بدونم اين به خاطر نوع گوشي يا يكي از اين elf ها اين كارو ميكنه؟

mjey
11-02-2008, 01:09
با سلام منظور از 750 با فریمور مثلا Xxxyyyy چیست من از کجا بفهمم که 750 من چه فریموری داره؟

چون می خوام Patch را نصب کنم
مچکرم از شم اگر جواب من را بدهید

hossein_2006_a
11-02-2008, 01:42
با سلام منظور از 750 با فریمور مثلا Xxxyyyy چیست من از کجا بفهمم که 750 من چه فریموری داره؟

چون می خوام Patch را نصب کنم
مچکرم از شم اگر جواب من را بدهید

باید فریمور شما R1CA021 باشه که توی منوی مخفی گوشیت میتونی بفهمی چیه.
این رو بزن: <*>>*>* یعنی راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره
بعد گزینه اول و بعدش گزینه دوم رو انتخاب میکنی
تو خط اول فریمور و تو خط دوم مین نوشته شده.
و اگه میخوای پچ نصب کنی باید مین گوشیت EU یا همون اروپایی باشه
موفق باشید

D E V I L
11-02-2008, 10:40
اهان:tongue:.:46:امان از اين حافظه.اونجا نوشتم گفتم خودشون درستش كردن خودشونم مشكلشو حل كنن. شما هم ديگه چوبكاريمون نكن.:blush::blush::blush:راستش اميد نداشتم كه اينجا مشكلم حل بشه. ولي شما ثابت كردي كه حسابي اشتباه ميكرديم.:11::11::11: بازم ممنوم از شما.
راستي يه سوال ديگه. توي عكسهايي كه توي پست اول هست يه فايل منجر رو نشون ميده كه 4-5 تا tab داره ميخواستم بدونم اين به خاطر نوع گوشي يا يكي از اين elf ها اين كارو ميكنه؟

اون تب ها روی w810 نصب میشه.اگه دقت کنی w810 تو فایل منیجرش تب داره که بعد از نصب یه تب دیگه بهش اضافه میشه.

adrenalin
11-02-2008, 12:23
سلام اقا یکی به من بگه چگونه دو تا فولدر در حافضه اصلی ایجاد کنم

Royce
11-02-2008, 12:41

2 تا فولدر توي كامپيوترت بساز بعد با فار منجر به مسير زير برو و كپيشون كن
fs/tpa/user/other

Royce
11-02-2008, 12:49
دوستاني كه از گوشيشون عكس گرفتند اين تاپيكو فراموش نكنن

adrenalin
11-02-2008, 13:24
2 تا فولدر توي كامپيوترت بساز بعد با فار منجر به مسير زير برو و كپيشون كن
fs/tpa/user/other

راه دیگه ای نداره :18:

D E V I L
11-02-2008, 15:14

اگه برنامه pc suite رو نصب کنی یه آیکون تو دسکتاپ میاد به اسم Sony Ericsson File Manager با اون میتونی بری به حافظه داخلی گوشی.

D E V I L
11-02-2008, 15:24
راه دیگه ای نداره :18:

چرا با ستول هم میشه اینکار رو کرد به اینصورت که اول تو کامپیوترت این مسیر رو ایجاد میکنی:
tpa/user/other/gfx
و یا
tpa/user/other/Zbin
و یا
tpa/user/other/Config

بعد فایلهارو توش کپی میکنی مثلا آیکونهارو تو gfx کپی میکنی و بعدش هم کل این مسیری که ایجاد کردی رو زیپ میکنی و بعدش هم با ستول آپلود میکنی رو گوشی.
یه کار دیگه هم میتونی بکنی.
فایلهارو بریزی رو مموری کارت و بعد با برنامه mobyexplorer کپی کنی تو حافظه داخلی گوشی.

adrenalin
11-02-2008, 15:31
مرسی با تشکر فراوان

younes_ysf
12-02-2008, 00:08
سلام من یه elf دارم به اسم event control کسی میدونه باید چجوری به کار بندازمش. هر کاری میکنم کار نمیکنه.اگه کار کنه خیلی عالی میشه.باهاش میتونید موبایلو تو یه ساعت خاص و یه روز خاص ری استارت کنید یا خاموش کنید یا یه پیغام رو نشون بدید و یه پروفایلشو انتخاب کنیدو ... متاسفم نمیتونم اینجا اپلودش کنم یعنی اجازه ندارم

yarihaker
12-02-2008, 00:33
سلام من یه elf دارم به اسم event control کسی میدونه باید چجوری به کار بندازمش. هر کاری میکنم کار نمیکنه.اگه کار کنه خیلی عالی میشه.باهاش میتونید موبایلو تو یه ساعت خاص و یه روز خاص ری استارت کنید یا خاموش کنید یا یه پیغام رو نشون بدید و یه پروفایلشو انتخاب کنیدو ... متاسفم نمیتونم اینجا اپلودش کنم یعنی اجازه ندارم

منم اين elf رو دارم اما طرز كارشو بلد نيستم
آقا دويل ميشه توضيح بدي؟pls!

D E V I L
12-02-2008, 14:08
طرز کارش یه این صورت هست که اول باید فایل events.cfg رو کپی کنید تو این مسیر:
for k750, w700, w800 - "\ Other \ Config
for the w810, z550 - "\ ZBin \ Config
البته داخل مموری کارت:
محتوای این فایل هم بصورت زیر هست:

00:00=resetevents<1> ; Restart ELF (option "1")
15:33=exit<1> ; Turn off ELF and restart phone
15:33=exit<0> ; Turn off ELF
15:34=message<Text of message> ; Show message on screen (text)
15:34=message<> ; Close message
15:35=sound<0> ; Silent mode
15:36=sound<1> ; Turn off silent mode
15:37=reboot<0> ; Nothing
15:38=reboot<1> ; Restart phone
15:39=shutdown<0> ; Nothing
15:40=shutdown<1> ; Shutdown phone
15:41=lamp<50> ; (values 0 - 100) Don´t know...
15:42=lamp<0> ; (values 0- 100) Don´t know...
15:43=profile<1> ; Change profile (profile from 0 to 6)
که فکر میکنم نیازی به توضیح نداشته باشه.فقط ساعت رو تغییر میدید.
اگرهم خواستید روز خاصی هر کدوم از کارهای بالا رو انجام بدید باید قبل از زمان نام روز رو هم بنویسید.به این صورت:

mon-07:30=sound<1>
اسم روز ها هم از این قراره:

sun, mon, tue, wen, thu, fri, sat, wrk, hld
wrk,hld رو مطمئن نیستم ولی فکر کنم اگه بجای نام روز wrk رو بزارید هر روز کارهایی که مشخص کردی انجام میشه.و اگه hld رو بجای نام روز انتخاب کنید آخر هفته ها اجرا میشن.
پس از اجرای elf هم باید سریع به حالت standby برگردید و یه پیغام ضاهر میشه که برای فعال شدن elf باید کلید # رو بزنید.بعد از زدن این کلید تو همون حالت standby داخل یه کادر کوچیک کارهایی رو که قراره انجام بشه رو نشون میده که با کلید های volume+ و volume - میشه بین کارها سویچ کرد.
آخرین ورژنشو براتون آپلود کردم ولی باید بگم خودم این ورژن رو نمیتونم اجرا کنم.یه ورژن قدیمی تر داشت از اون استفاده میکنم.بخوبی هم جواب میده فقط نمیشه روز خاصی رو براش مشخص کرد.
ضمنا اونایی که w700 دارن باید خط زیر رو به پچ lib.vkp خودشون اضافه کنند و بعد هم نصبش کنن تا این elf براشون مشکلی پیش نیاره:

06D4: FFFFFFFF D13F1645; 1B5: void REQUEST_PROFILE_SETACTIVEPROFILE (const int * __zero, int NUMprof);
اینم لینک دانلود:

adrenalin
12-02-2008, 23:30
سلام من پوشه sys gfx رو در قسمت other میریزم ولی ایکون هاش عوض نمیشه پچ مرطبت با گوشیم هم نصبه منو عوض میشه ولی بقی تیکون ها عوض نمیشه یه توضیح بدید ممنوم میشم

r1ca021

hossein_2006_a
13-02-2008, 01:09
سلام من پوشه sys gfx رو در قسمت other میریزم ولی ایکون هاش عوض نمیشه پچ مرطبت با گوشیم هم نصبه منو عوض میشه ولی بقی تیکون ها عوض نمیشه یه توضیح بدید ممنوم میشم

r1ca021

داخل پچی که نصب میکنی ببین مسیر چیه. داخل مموری یا داخل گوشی؟
اسم فولدر شاید به جای gfx " sysgfx باشه

موفق باشی

hossein_2006_a
13-02-2008, 02:36
نقل قول:

divel
آخرین ورژنشو براتون آپلود کردم ولی باید بگم خودم این ورژن رو نمیتونم اجرا کنم.یه ورژن قدیمی تر داشت از اون استفاده میکنم.بخوبی هم جواب میده فقط نمیشه روز خاصی رو براش مشخص کرد.

توحید جان دستت درد نکنه ولی برای منم کار نکرد:41:
اگه میشه همون نسخه قدیمی رو آپ کن
با تشکر

karaeyb
13-02-2008, 02:49
سلام اقایان. نخ سوزن اقا توحید وحسین اقای گل وبا مرام و با حال ................. من البته زیاد پست ندارم ولی همیسه تایپیک ها را مطالعه می کنم واسه این زیاد اسمم اشنا نیست .می خوام یه سوال دره پیتی کنم البته من هر کاری با گوشیم کردم .فلش.elf.pach.sysgfxتعویض w800بهk750ومنو مدیا پلیر وخیلی چیزای دیگه البته از صدقه سر شما .ولی این اشکال الان هست البته فکرکنم مشکل هم نباشه چون گوشیمو الان به w800 r1bc002 red 36 تغیر دادم دیگه دستم از elfها کوتاه شده گفتم ببینم میتونید این پچ پیدا کنید اگه نباشه باید دوباره برم به حالت k750 ,ولی از مدیاش خوشم میاد دلم نماید عوضش کنمخیل از سایتها هم رفتم ولی چیزی گیرم نیومده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا توحید با هم همشهری هم هستیم من هم مهاباد میشینم ----------------------------------والنتاین هم مبارک به همتون خسته نباشید میگم واقعا گلید
:10: :11:

iman_s
13-02-2008, 03:59
کسی میدونه elf زیر چجوری کار میکنه.من هر وقت اجراش میکنم گوشی ریست میشه(w800)

adrenalin
13-02-2008, 13:11
داخل پچی که نصب میکنی ببین مسیر چیه. داخل مموری یا داخل گوشی؟
اسم فولدر شاید به جای gfx " sysgfx باشه

موفق باشی

این پچ منه کمکم میکنی

;The replacement of the graphics
;Version 2 - Startup animation not needed, choices
;To the choosed directory (def. /tpa/user/other/gfx) save your graphics in XXXX.PNG / GIF format - depends on choice,
;where XXXX is the HEX number of the replaced image
;
;Nahrada interni grafiky
;Verze 2 - neni nutne mit zaplou uvodni animaci, moznosti volby
;Do zvolneho adresare (stand. /tpa/user/other/gfx) nahrajeme ikony ve formatu XXXX.PNG / GIF - dle volby v patchi,
;kde XXXX je HEX cislo nahrazovaneho obrazku

yarihaker
13-02-2008, 13:31
سلام من با elf book manager مشكل دارم
1- بعضي وقت ها كار نمي كنه (گوشي خاموش مي شه)
2- زبونش روسيه
گوشيم : k750 r1ca021

omidia
13-02-2008, 14:08
سلام majid510 جان
منم گوشیم w810:R4EA031هست منم واسم ریست میکنه ولی ورژن 0.08روی گوشیم جواب داد ولی کلید هایی که کار copy و move رو میکنه کار نمیکنه برای کار باورژن های بالاترشم اگه پچ gfx رو گوشیته باید غیر فعالش کنی به این صورت که آخر فولدر gfx یه دونه offبذاری (یعنی gfxoff )ایشا... که درست میشه هاگه میخای به fs دسترسی داشته باشی این پچ رو نصب کن

این پچ روی اس ام اس .فایل منیجر.لیست تماس ها.دفترچه تلفن .الف ها.fs وکیبرد قفل میذاره (البته کیبردشو که قفل میکنی باز نمیشه ) وقتی نصبش کردی برو به این ادرس Locks>phone lock >protection >phone protection اینجا ازت رمز میخات که همون 4 تا صفره( اگه عوضش نکرده باشی) اینجا هر کدومو خواستی تیک بزن حتما بعد نصب این کارو بکن چون اگه مستقیما بعد نصب بری سراغ فایل منیجر رو هر پوشه ای کلیک کنی گوشیت ریست میشه راستی یه کارایی دیگش اینه move_copy_files_to_all یعنی فایل هاتو هر جا خواستی میتونی copy و move کنی

D E V I L
13-02-2008, 15:47
سلام اقایان. نخ سوزن اقا توحید وحسین اقای گل وبا مرام و با حال ................. من البته زیاد پست ندارم ولی همیسه تایپیک ها را مطالعه می کنم واسه این زیاد اسمم اشنا نیست .می خوام یه سوال دره پیتی کنم البته من هر کاری با گوشیم کردم .فلش.elf.pach.sysgfxتعویض w800بهk750ومنو مدیا پلیر وخیلی چیزای دیگه البته از صدقه سر شما .ولی این اشکال الان هست البته فکرکنم مشکل هم نباشه چون گوشیمو الان به w800 r1bc002 red 36 تغیر دادم دیگه دستم از elfها کوتاه شده گفتم ببینم میتونید این پچ پیدا کنید اگه نباشه باید دوباره برم به حالت k750 ,ولی از مدیاش خوشم میاد دلم نماید عوضش کنمخیل از سایتها هم رفتم ولی چیزی گیرم نیومده

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا توحید با هم همشهری هم هستیم من هم مهاباد میشینم ----------------------------------والنتاین هم مبارک به همتون خسته نباشید میگم واقعا گلید
:10: :11:
برای r1bc002 فعلا این پچ نوشته نشده.شما میتونی R1BD001 رو فلش کنی که جدیدتر هم هست.
فک کنم ما هم استانی باشیم:46:

ایمان جون خط پایین رو به پچ lib.vkp اضافه کن و رو گوشیت نصب کن دیگه ریست نمیشه.کارش هم اینه که با زدن هر کلید گوشی ویبره میخوره.خیلی باحاله

0920: FFFFFFFF 85AFF844; 248: void Vibra_Off (int t1);
اگه جای پارانتز ها اشتباه بود خودت درستشون کن.:46:

سلام من با elf book manager مشكل دارم
1- بعضي وقت ها كار نمي كنه (گوشي خاموش مي شه)
2- زبونش روسيه
گوشيم : k750 r1ca021
فک کنم موقعی که داخل برنامه جاوا این elf رو اجرا کنید گوشیت ریست میکنه.در این صورت باید از پچ lib آپدیت شده استفاده کنید که فعلا فقط برای w800 معرفی شده.همون پچ قبلی هست ولی بعضی از توابعی که داره اضافه شده.
ضمنا اینی که پایین گذاشتم رو تست کن شاید جواب داد:

این رو هم تست کن:

ولی برای k750 که پچ bookmanager داریم چرا از اون استفاده نمی کنید؟
َموفق باشید:11::11:

D E V I L
13-02-2008, 15:51
نقل قول:

توحید جان دستت درد نکنه ولی برای منم کار نکرد:41:
اگه میشه همون نسخه قدیمی رو آپ کن
با تشکر

بیا حسین جان اینم ورژن قدیمیش:

D E V I L
13-02-2008, 16:02
شرمنده دوتا پست شد.

adrenalin
13-02-2008, 17:42
اقا یکی مسیر ریختن gfx رو برام بزاره بعد بگید کدوم مسیر سرعت گوشی رو کند نمیکنه

hossein_2006_a
14-02-2008, 00:05
این پچ منه کمکم میکنی

;The replacement of the graphics
;Version 2 - Startup animation not needed, choices
;To the choosed directory (def. /tpa/user/other/gfx) save your graphics in XXXX.PNG / GIF format - depends on choice,
;where XXXX is the HEX number of the replaced image
;
;Nahrada interni grafiky
;Verze 2 - neni nutne mit zaplou uvodni animaci, moznosti volby
;Do zvolneho adresare (stand. /tpa/user/other/gfx) nahrajeme ikony ve formatu XXXX.PNG / GIF - dle volby v patchi,
;kde XXXX je HEX cislo nahrazovaneho obrazku

این طور که پچ میگه باید تو این مسیر فایل های gfx رو بریزی
other/gfx
باید داخل حافظه گوشی بریزی
دقت کن اسم فولدری که فایل ها رو توش میریزی باید gfx باشه

موفق باشید

omidia
14-02-2008, 01:19
سلام دویل جان میشه بگی Vibra_key.elf رو w810 چه جوری کار میکنه

D E V I L
14-02-2008, 11:55
سلام دویل جان میشه بگی Vibra_key.elf رو w810 چه جوری کار میکنه

امید جان برو به آدرس زیر و خط مربوط به گوشیتو بردار و به پچ lib.vkp اضافه کن.بعدشم پچ رو نصب کن.

mjey
14-02-2008, 14:44
با سلام
1
می خواستم بدونم cid همان firmwire می باشد

بعد من پچ elf را روی 750 با eu و - R1CA021 تا جایی که باید گوشی رو وصل کنیم وبعد با برتامه
settool کلید c را فشار بدم انجام دادم ولی هر چی منتظر شدم برنامه پیغام نداد

آیا باید version برنامه را عوض کنم
من با version 0.18 این کار را انجام دادم

با تشکر:2:

mjey
14-02-2008, 14:46
معذرت version برنامه 1.08 بود

SJDVampire
14-02-2008, 17:16
ابتدا باید تشکر کنم از همه دوستایی که به دوستانشون کمک می کنن و چیزهایی رو که میدونن به ما هم یاد میدن مخصوصا توحید جان.:11:
می خواستم بپرسم آیا راهی برای غیرفعال کردن Sound Event هست چون من چیزی پیدا نکردم ولی فکر می کنم باید باشه.
راستی توحیدجان اینجور که بوش میاد درست کردن اینا اونقدر ها هم سخت نیست فکر نمی کنین ما هم بتونیم اینا رو بسازیم.:blush:
باز هم ممنون.

D E V I L
14-02-2008, 17:59
با سلام
1
می خواستم بدونم cid همان firmwire می باشد

بعد من پچ elf را روی 750 با eu و - R1CA021 تا جایی که باید گوشی رو وصل کنیم وبعد با برتامه
settool کلید c را فشار بدم انجام دادم ولی هر چی منتظر شدم برنامه پیغام نداد

آیا باید version برنامه را عوض کنم
من با version 0.18 این کار را انجام دادم

با تشکر:2:
usbflash driver رو نصب کردی؟
اگه جواب منفیه اینو نصب کن:

ابتدا باید تشکر کنم از همه دوستایی که به دوستانشون کمک می کنن و چیزهایی رو که میدونن به ما هم یاد میدن مخصوصا توحید جان.:11:
می خواستم بپرسم آیا راهی برای غیرفعال کردن Sound Event هست چون من چیزی پیدا نکردم ولی فکر می کنم باید باشه.
راستی توحیدجان اینجور که بوش میاد درست کردن اینا اونقدر ها هم سخت نیست فکر نمی کنین ما هم بتونیم اینا رو بسازیم.:blush:
باز هم ممنون.

من که نمیتونم غیر فعالش کنم.البته من همه فایلهای صوتی رو به غیر از صدای باز و بستن دوربین پاک کردم.اینطوری خیلی بهتر شده.
درسته که نوشتن اینا ساده تر از پچ هست ولی اونقدرها هم ساده نیست که هرکسی بتونه بنویسه.اگه کسی واقعا علاقه داشته باشه مطمئنا میتونه یه چیزایی بنویسه.من خودم رشته تحصیلیم برنامه نویسی کامپیوتر هست ولی نه وقتشو دارم نه انگیزشو.

K A R I M I
15-02-2008, 07:26
سلام ،
اینم یک الف جدید به نام لوگو چنجر ورژن 2 :5:

عکس این الف :

majid510
15-02-2008, 11:58
سلام majid510 جان
منم گوشیم w810:R4EA031هست منم واسم ریست میکنه ولی ورژن 0.08روی گوشیم جواب داد ولی کلید هایی که کار copy و move رو میکنه کار نمیکنه برای کار باورژن های بالاترشم اگه پچ gfx رو گوشیته باید غیر فعالش کنی به این صورت که آخر فولدر gfx یه دونه offبذاری (یعنی gfxoff )ایشا... که درست میشه هاگه میخای به fs دسترسی داشته باشی این پچ رو نصب کن

این پچ روی اس ام اس .فایل منیجر.لیست تماس ها.دفترچه تلفن .الف ها.fs وکیبرد قفل میذاره (البته کیبردشو که قفل میکنی باز نمیشه ) وقتی نصبش کردی برو به این ادرس Locks>phone lock >protection >phone protection اینجا ازت رمز میخات که همون 4 تا صفره( اگه عوضش نکرده باشی) اینجا هر کدومو خواستی تیک بزن حتما بعد نصب این کارو بکن چون اگه مستقیما بعد نصب بری سراغ فایل منیجر رو هر پوشه ای کلیک کنی گوشیت ریست میشه راستی یه کارایی دیگش اینه move_copy_files_to_all یعنی فایل هاتو هر جا خواستی میتونی copy و move کنی

اقا دستت طلا , مرسی:40:

D E V I L
15-02-2008, 12:04
محمد جان همین الان میخاستم معرفیش کنم که شما زحمتشو کشیدی.ممنون

mjey
15-02-2008, 12:31
با سلام به آقا توحید
این برنامه usb flash را چه طوری نصب کنم
بعد من با far manager سعی کردم منو را عوض کنم ولی نشد
و پیغام این را داد

error
unable to open device:EPIUSB
check for epiusb.sys deriver :2:install

mjey
15-02-2008, 12:34
یک پیشنهاد هم دارم اگر میشه 1 فیلم آموزشی بذارین در رابطه با همین elf که ما هم اینقدر
سوال نپرسیم.

D E V I L
15-02-2008, 12:43
یک پیشنهاد هم دارم اگر میشه 1 فیلم آموزشی بذارین در رابطه با همین elf که ما هم اینقدر
سوال نپرسیم.

:19::19::19:

D E V I L
15-02-2008, 12:49
با سلام به آقا توحید
این برنامه usb flash را چه طوری نصب کنم
بعد من با far manager سعی کردم منو را عوض کنم ولی نشد
و پیغام این را داد

error
unable to open device:EPIUSB
check for epiusb.sys deriver :2:install
فایل زیر رو دانلود کن توش آموزش تصویری نصب درایو هست:

ولی اینطور که معلومه اطلاعاتت خیلی کمه.پس حواستو جمع کن.و قبل از اینکه کاری بکنی خوب یاد بگیر.
موفق باشید

adrenalin
15-02-2008, 20:24
سلام گوشی من قبلان با این فرم ویر بود r1ca021 که تبدیل به دبلیو 800 کردم با این فرم ویر r1bd001 من میتونم gfx و elf نصب کنم اگه فرم ویرم باید عوض بشه فرم ویرش هم بزارید fs min

اگر هم تغییری لازم نیست لطفان بگید با تشکر

D E V I L
15-02-2008, 23:23
سلام گوشی من قبلان با این فرم ویر بود r1ca021 که تبدیل به دبلیو 800 کردم با این فرم ویر r1bd001 من میتونم gfx و elf نصب کنم اگه فرم ویرم باید عوض بشه فرم ویرش هم بزارید fs min

اگر هم تغییری لازم نیست لطفان بگید با تشکر

هیچی لارم نیست.پچهارو نصب کن و حالشو ببر:31:

mjey
16-02-2008, 01:08
با سلام به آقا توحید
میشه بدون برنامه فهمید cid گوشی k750 با r1ca021 چند است
بعد این frimwire یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نفهمیدم

K A R I M I
16-02-2008, 03:41
سلام
کسی اینجا W810i نداره ؟ آیا الف SoundEvent رو گوشیش جواب میده ؟

hossein_2006_a
16-02-2008, 11:59

اين elf رو k750 جواب ميده؟
هر وقت اجراش ميكنم گوشيم هنگ ميكنه!:41:

با تشكر

K A R I M I
16-02-2008, 14:12
توحید جان می دونم که اینجا جاش نیست ولی هر چی می گردم دنبال مگا اکوستیک جدیده همون ورژن 2 پیداش نمی کنم شما هم یه بار آپلود کرده بودی ولی اونم پیداش نمی کنم !!
اگر ممکنه آدرسش رو بهم بدید ، ممنون
(من کلا یه آکوستیک می خوام برای گوشیم که صدای بلند گوش خیلی زیاد باشه ، در درجه دوم کیفیت خوب باشه ، پس اول صدای زیاد رو می خوام حالا شما من رو راهنمایی کنید من خودم از توشارا 1.6 استفاده می کنم )

D E V I L
16-02-2008, 15:16

با تشكر

توحید جان می دونم که اینجا جاش نیست ولی هر چی می گردم دنبال مگا اکوستیک جدیده همون ورژن 2 پیداش نمی کنم شما هم یه بار آپلود کرده بودی ولی اونم پیداش نمی کنم !!
(من کلا یه آکوستیک می خوام برای گوشیم که صدای بلند گوش خیلی زیاد باشه ، در درجه دوم کیفیت خوب باشه ، پس اول صدای زیاد رو می خوام حالا شما من رو راهنمایی کنید من خودم از توشارا 1.6 استفاده می کنم )

محمد جان من خودم از مگا اکوستیک ورژن دو استفاده میکنم.مدت زیادیه که عوضش نکردم.تست کن فک کنم خوشت بیاد.

D E V I L
16-02-2008, 15:18

با تشكر

حسین جان خطوط زیر رو به پچ lib.vkp اضافه کن و دوباره رو گوشی نصب کن.

06EC: FFFFFFFF 714FF844; 1BB: void Vibra (int t1, int t2, int t3);
0920: FFFFFFFF 4150F844 ; 248: void Vibra_Off(int t1); 0920: FFFFFFFF 4150F844; 248: void Vibra_Off (int t1);

محمد جان من خودم از مگا اکوستیک ورژن دو استفاده میکنم.مدت زیادیه که عوضش نکردم.تست کن فک کنم خوشت بیاد.

iman_s
17-02-2008, 03:58

با تشكر

واسه منم همینطوریه.
حتی با تغیییر در فایل lib هم تغییری نکرد و گوشی هنگ میکنه.

iman_s
17-02-2008, 06:20
اینم سومین نسخه logo changer :
این نسخه به غیر از متن دلخواه و دمای گوشی میتونه مقدار فضای خالی حافظه رو نشون بده.

hossein_2006_a
17-02-2008, 11:26
واسه منم همینطوریه.

كه اينطور :46:

دستت درد نكنه بابت الفي كه گذاشتي
در كل خيلي با حاله:31:

D E V I L
17-02-2008, 11:33
واسه منم همینطوریه.

ایمان جان مگه گوشیه تو w800 نبود؟
من خودم اینو تست کردم خیلی راحت کار میکنه.
این پچ رو نصب کنی حتما باید جواب بده.(ورژن جدید elfpack به همراه تمام آپدیتهایی که تا حالا برای w800 نوشته شده.)

بابت elf ای هم که معرفی کردی ممنون.:11:

yarihaker
17-02-2008, 15:06
واسه منم همینطوریه.

منم همين مشكل رو دارم

adrenalin
17-02-2008, 17:56

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quote]

برای کا 750 هم میشه استفاده کرد

D E V I L
17-02-2008, 18:44
منم همين مشكل رو دارم
مثل اینکه فقط من میتونم از این فایل استفاده کنم:31:

]
برای کا 750 هم میشه استفاده کرد
بله.

D E V I L
17-02-2008, 23:19
FileManager 0.13

SoundEvent 0.4.2

mjey
18-02-2008, 00:07
آقا اگر میشه این pdf هک با setoollite را اگه کسی داره بذاره
ممنون

majid510
18-02-2008, 01:27
FileManager 0.13

SoundEvent 0.4.2

سلام اقا توحید . دستت درد نکنه , مثل اینکه این filemanager داره پیشرفته تر میشه , طرز راه اندازی و کپی کردن این ورزن به گوشی که تغییر نکرده ؟ چیزی که نباید اضافه بشه ؟:20:

majid510
18-02-2008, 01:29
آقا اگر میشه این pdf هک با setoollite را اگه کسی داره بذاره
ممنون

لطفا به تاپیک زیر سری بزنید:

K A R I M I
18-02-2008, 07:49
سلام
با استفاده از الف لوگو چنجر شما می تونید اسم دلخواهتون رو به جای لوگوی اپراتور بنویسید ، در ضمن می تونید با استفاده از کد شکلک ها ، شکلک هم به جای لوگوی اپراتور بذارید ، عکس گوشی من :

خوب فقها میگویند که اگر ما بتونیم به جای یک شکلک عکس دلخواهمون رو بذاریم ، اگر کد اون شکلکی رو که به جای اون عکس دلخواهمون رو گذاشتیم در فایل ini لوگو چنجر قرار بدیم ، عکس دلخواهمون به جای لوگوی اپراتور به نمایش در میاد !
حالا سوال من این هست که مسیر شکلک ها تو گوشی چیه ؟

adrenalin
18-02-2008, 10:34
چنتا سوال دارم که میدونم جاشنیست اینجا مسیر ریختن فایل dispely را میخواستم بعد برنامه ای هست که sms های که تو کامپیوتر دارم به گوشیم انتقال بدم و مدیریت کنم گوشی من کا750

yarihaker
18-02-2008, 11:50
سلام اقا توحید . دستت درد نکنه , مثل اینکه این filemanager داره پیشرفته تر میشه , طرز راه اندازی و کپی کردن این ورزن به گوشی که تغییر نکرده ؟ چیزی که نباید اضافه بشه ؟:20:

مثل اين كه خيلي تغير كرده
من كه نتونستم راش بندازم
اگه ميشه يكم توضيح بدين

SAEED_BARCELONA
18-02-2008, 12:00
آقایون. گوسی دوستم k750ست . فریمورش هم R1DB001 میشه ازز این کارا باش کرد؟

D E V I L
18-02-2008, 13:02
مجید جان هنوز وقت نشده تستش کنم.من اصلا از این elf استفاده نمیکنم.یه پچ نصب کردم که کل ّFS رو میشه با برنامه mobyexplorer دید.از اون استفاده میکنم چون با mobyexploer امکان مارک کردن فایلها هم هست.

سلام
با استفاده از الف لوگو چنجر شما می تونید اسم دلخواهتون رو به جای لوگوی اپراتور بنویسید ، در ضمن می تونید با استفاده از کد شکلک ها ، شکلک هم به جای لوگوی اپراتور بذارید ، عکس گوشی من :

خوب فقها میگویند که اگر ما بتونیم به جای یک شکلک عکس دلخواهمون رو بذاریم ، اگر کد اون شکلکی رو که به جای اون عکس دلخواهمون رو گذاشتیم در فایل ini لوگو چنجر قرار بدیم ، عکس دلخواهمون به جای لوگوی اپراتور به نمایش در میاد !

حالا سوال من این هست که مسیر شکلک ها تو گوشی چیه ؟
محمد جان فکر نمیکنم عملی باشه.خودت منطقی فکر کن ببین گوشی میتونه فرق مسیر رو با نوشته معمولی درک کنه.اگه مسیر عکس رو هم بدی باز بصورت متن نمایشش میده.نمیدونم شایدم بشه ولی به نظر من منطقی نیست.
ولی با یه ترفند میشه اینکار رو کرد:
مثلا الان خودت بجای اسم اپراتور نوشتی :-) تا اون اسمایلی رو که تو اس ام اس ها هست رو نشون بده.درسته؟
خب الان میتونی با استفاده از پچ gfx این اسمایل رو تغییر بدی و بجاش یه عکس با همون نام قرار بدی.اینطوری بجای اون اسمایل کوچیک عکس رو نمایش میده.

چنتا سوال دارم که میدونم جاشنیست اینجا مسیر ریختن فایل dispely را میخواستم بعد برنامه ای هست که sms های که تو کامپیوتر دارم به گوشیم انتقال بدم و مدیریت کنم گوشی من کا750
مسیرش اینه:
ifs\settings\display
با برنامه myphoneexplorer هم میتونی اس ام اس هاتو کپی کنی تو گوشی.

آقایون. گوسی دوستم k750ست . فریمورش هم R1DB001 میشه ازز این کارا باش کرد؟
سعید جان متاسفانه نمیشه رو این فریمور اینکارهارو کرد.:13:

موفق باشید

K A R I M I
18-02-2008, 14:44
سلام
توحید جان منظور من هم همین هست که شما فرمودید ، ولی سوال من اینجاست که تو gfx همچین نامی وجود نداره که من به جاش یه عکس بذارم ؟ همشون به صورت مثلا ED40 و ... هست اصلا کد شکلک توش نیست که ؟

yarihaker
18-02-2008, 15:19
سلام
توحید جان منظور من هم همین هست که شما فرمودید ، ولی سوال من اینجاست که تو gfx همچین نامی وجود نداره که من به جاش یه عکس بذارم ؟ همشون به صورت مثلا ED40 و ... هست اصلا کد شکلک توش نیست که ؟

اين فايل ها رو بريز روي گوشي(فقط روي گوشي جواب ميده) اسم كل گرافيك گوشي توش هست:

K A R I M I
18-02-2008, 15:49
ریختم تو گوشی ولی موقع باز کردن میگه صفحه خیلی بزرگه و مینویسه کامل باز نشد ! و فقط تونستم اسامی گرافیک رو ببینم ...