PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست رمز برای افزایش سرعت اینترنت تا 8 برابر

baba barghi
23-10-2005, 13:42
سلام دوستان من سریال یه برنامه برای افزایش سرعت اینترنت تا 8 برابر رو تو این سایت دانلود کردم ولی یادم رفت پاسوردشو بگیرم حالا هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون می شم اگر کسی رمزشو داره به منم بده سایتشم اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]******.COM
ممنون
بای

abbas13677_2005
23-10-2005, 13:56
چه حرفا؟
دوست من سرعتتون همینه وزیاد نمیشه و شما فقط میتون رزولوشن عکس ها رو کم کنید تا عکس ها سریع لود بشن
در ضمن به جای این نرم افزار های چرتکی از نرم افزار های رایگان خارجی مثل سورف بوست استفاده کنید

Mehdi_Best
23-10-2005, 14:17
دوست خوبم سلام
لطف كن اسم برنامه را با حروف لاتين به همراه ورژن مورد نظر ذكر كن.
در ضمن به نظر من هم اين برنامه ها تاثير چنداني در سرعت اينترنت نخواهند داشت. مگه مي شه از يك مودم 56 كيلوبييتي، سرعتي معادل 8 برابر سرعت واقعيش بگيري؟

baba barghi
23-10-2005, 15:19
سلام
ممنون از نظر خوب و عالی شما دوستان
اول جواب عباس جان رو بدم :سلام عباس جان منم همینو می گم ولی این مال یه شرکت ایرانی هست و خیلی خیلی خیلی تعریف داده منم وسوسه شدم اخه درد اینجاست من امروز تو همین سایت دانلودش کردم ولی هر چی می گردم تاپیکشو نمی بینم ممنون می شم اگر رمزشو پیدا کنید من که دانلودش کردم حالا امتحانشم می کنم بعد نتیجه رو اعلام می کنم فقط رمزشو می خوام که تو همین سایت هست
جواب آقای مدیر:سلام آقای مدیر این برنامه که دانلود کردم از تو همین سایت پی سی ورلد نه اسم داره و نه نسخه فقط اسم همون سایت رو نوشته و اسمش مروارید هست من دیروز یا امروز دانلودش کردم از همین پی سی ورلد ولی هر چی می گردم تاپیکشو پیدا نمی کنم

ممنون
بای

S@eid
23-10-2005, 16:18
فکر می کنم چون جنبه ی تبلیغاتی داشته تاپیک رو پاک کردن
ادرس سایت رو با پیغام خصوصی برات فرستادم
موفق باشی
;) ;) ;)

baba barghi
23-10-2005, 16:28
ممنون اس اس جان

بای

ويرايش شد ... دوست عزيز اين تاپيك چه ربطي به فوتبال دارد؟

morvared
27-10-2005, 12:24
سلام دوستان من سریال یه برنامه برای افزایش سرعت اینترنت تا 8 برابر رو تو این سایت دانلود کردم ولی یادم رفت پاسوردشو بگیرم حالا هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون می شم اگر کسی رمزشو داره به منم بده سایتشم اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.COM
ممنون
بای

سلام به همه دوست عزيز سريال برنامه اينه
speed4u

بعد از نصب یوزر پسورد می خوای که از مدیر سایت بگیر

تاپیک قبل رو حذف کردن باز مرارم اینا

--------------------------------------

******************* ويرايش شد:
دوست عزيز لطف كنيد از قرار دادن لينكهاي سايتها و فروم هاي ديگر خودداري نماييد.
مهدي

-----------------------------------------------------------

baba barghi
27-10-2005, 14:28
ممنون عزیزم
دستت درد نکنه

web2003
15-05-2006, 17:00
بابا من فکر میکنم ( 90 % ) این برنامه مروارید از روی برنامه خارجی آن Proxyconn Accelerator درست کرده اند !!!

royaye_talkh55
15-05-2006, 19:06
بابا من فکر میکنم ( 90 % ) این برنامه مروارید از روی برنامه خارجی آن Proxyconn Accelerator درست کرده اند !!!
دوست عزيز
ميشه بگي هدفت از بالا آوردن اين تاپيك قديمي چي بوده اگه درخواست كرك داشتي خب مي گفتي وگرنه!
البته ببخشيد اينجوري گفتم ولي اين تاپيك كم كم مي رفت سطل آشغال

baba barghi
16-05-2006, 11:29
سلام
منم وقتي تازه عضو شده بودم از ته ته تاپيك ها داشتم پست مي دادم تا پست هاي جديد به هر حال ايشون تازه عضو شدن و اشكالي نداره به هر حال من به نتيجه اي كه در اين زمينه رسيدم اينه كه هيچ برنامه ي خارجي يا داخلي به اون صورت كه بايد و شايد سرعت رو بالا نمي بره و شايد و اونم شايد 0.5 درصد اين كار رو بكنه كه اون هم نمي كنه و اگر كسي هم دنبال اين برنامه هاست بگم كه نباشه و همش الكي هست

ممنون
باي