PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشتن به کمک میرعماد تو نرم‌افزارهای برداری

Carl
23-01-2008, 16:22
سلام!

می‌خواستم بدونم آیا می‌شه با میرعماد، توی فری‌هند (و سایر نرم‌افزارهای وکتور) نوشت؟

آیا اصلا بجز ورد و ...، تو نرم‌افزار دیگه‌ای توسط میرعماد می‌شه نوشت؟

اگه می‌شه، لطف کنین به من یاد بدین.

با تشکـــــر :40:

google_mz
23-01-2008, 19:42
سلام!

می‌خواستم بدونم آیا می‌شه با میرعماد، توی فری‌هند (و سایر نرم‌افزارهای وکتور) نوشت؟

آیا اصلا بجز ورد و ...، تو نرم‌افزار دیگه‌ای توسط میرعماد می‌شه نوشت؟

اگه می‌شه، لطف کنین به من یاد بدین.

با تشکـــــر :40:
سلام
مطالب زیر به نقل از سایت شرکت سازنده این نرم افزاره ، برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت سازنده مراجعه کنید.

میرعماد دارای توانایی درج نستعلیق، شکسته، تحریری، ثلث، نسخ و معلّی در WordPad ،Notepad ،Word و تمامی نرم‌افزارهای Office. در این برنامه، امکان انتقال به برنامه‌های گرافیکی نیز ایجاد شده است.

سوال: سلام ،‌ اميدوارم كه حالتون خوب باشه. من با برنامه هاي گرافيكي برداري كار مي كنم،‌ برنامه ميرعماد رو خريداري كردم،‌خواستم بدونم ميشه مي تونم اين توي فري هند يا كرل استفاده كنم البه به شكل برداري ( Vector )؟
تاریخ: ( 1386/9/2 11:21:09 )
پاسخ: بله، متن تایپ شده در Word یا NotePad را انتخاب کنید و با زدن کلید Alt+C آن را بصورت گرافیکی به حافظه بفرستید. در برنامه Corel از منوی Edit گزینه Paste Special را بزنید و حالت Enhanced Picture Metafile را انتخاب کنید. در FreeHand از منوی Edit گزینه Special و Paste Special را بزنید و حالت Picture Metafile را انتخاب کنید.

Carl
23-01-2008, 23:48
ممنون از کمکت دوست عزیز :40:

امتحان کردم، جواب داد!

shamiran
18-03-2008, 09:49
سلام من شاميران هستم . البته عضو جديد اين انجمن ؛ من هم اين سوال كه با ميرعماد ميشه توي photoshop هم نوشت واسم پيش اومده ؟ اگر كمكم كنيد ممنون ميشم ...

mahsoft
25-03-2008, 05:58
سلام من شاميران هستم . البته عضو جديد اين انجمن ؛ من هم اين سوال كه با ميرعماد ميشه توي photoshop هم نوشت واسم پيش اومده ؟ اگر كمكم كنيد ممنون ميشم ...

در این تاپیک توضیح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]