PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ i-mate ultimate 9502

rainysky50
23-01-2008, 14:01
سلام !هدف من از ایجاد این کلوپ معرفی این گوشیه!از برتریهای این گوشی میشه به ال سی دی 256 هزار رنگ با رزولوشن بالای 640 در 480 اشاره کرد که تاچ اسکرینه!همچنین ویندوز موبایل 6 نسخه ی پروفشنال و 3 مگاپیکسل دوربین و gps و پروسسور 400 مگاهرتزی!!فوق العاده هست!
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 1900 / 2100
Announced 2007, October
Status Coming soon
Size Dimensions 116 x 60 x 17.8 mm
Weight 200 g
Display Type TFT touchscreen, 256K colors
Size 640 x 480 pixels, 2.8 inches
- QWERTY keyboard
Ringtones Type Polyphonic (64 channels), MP3
Customization Download
Vibration Yes
Memory Phonebook Practically unlimited entries, Photocall
Call records Practically unlimited
Card slot microSD (TransFlash)
- Qualcomm MSM 7200 400 MHz processor
- 256 MB ROM, 128 MB RAM
Data GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes
Features OS Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional
Messaging SMS, MMS, Email, Push Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE)
Games Yes
Colors Black
Camera 3.15 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video, LED flash, secondary VGA videocall camera
- Built-in GPS receiver
- Pocket Office(Word, Excel, Outlook, PowerPoint, PDF viewer)
- Java MIDP 2.0
- Voice memo
- Windows Media Player 10
- Video/audio album
- File manager
- Built-in handsfree
- TV/Audio output
- i-mate GPRS Configurator(WAP, MMS)
Battery Standard battery, Li-Po 1620 mAh
Stand-by Up to 180 h
Talk time Up to 4 h 20 min

فعلا کامینگ سونه!!:8::8::31:

rainysky50
23-01-2008, 14:03
اینم چند تا عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:8::8::8::5:

Highbury
23-01-2008, 14:13
ویرایش کردمش

B L A S T E R
23-01-2008, 14:14
قیافش یه مقدار ضایع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

meha
23-01-2008, 14:31
قیافش یه مقدار ضایع نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درسته ولی این عکس واقعی نیست تو مایه های نقاشی هست!!!!
عکس واقعیشو من دیدم ولی نمی تونم اسکنش کنم!!!!

hamkar1981
23-01-2008, 14:53
مطالب جامع و كامل بود.
تشكر دوست عزيز
استفاده كرديم
موفق باشي

perjixen
23-01-2008, 16:03
اییشالا بیاد!!!
چیزه خفنی هست! امکانات عالی برای گوشی با ویندوز موبایل!

rainysky50
23-01-2008, 16:04
این هم از عکس واقعیه گوشی:
زیباست!!

D o l f i n
23-01-2008, 16:14
خداوکیلی زیباست خیلی هم زیباست امکانتشم خوبه
تاریخش ورودشون معلوم نیست

B L A S T E R
23-01-2008, 16:21
چرا نقدر سرش درازه؟؟

perjixen
23-01-2008, 17:30
زیبا که نیست!!!!!!! یعنی از این بهتر هم هست!
ولی امکاناتش عالیه!!!!! الان پاکت ها ال سی دی 65 با موتور گرافیکی دارن خوبن ، با 256 دیگه چی میشن!
راستی اولین پاکت 3.2 هست؟

mhf_1411
23-01-2008, 19:16
سلام به همه
این گوشی خیلی وقته معرفی شده و به نظر من جز خداهایپاکت پیسی هاست من از روزی که خبرش رسیده تا الان در کفش هستم ایمان جان در اطلاع هستن

mhf_1411
23-01-2008, 19:19
خدا وکیلی هر کی میگه این گوشی قیافه ضایعی داره یه زره داره در حق این گوشی فوق العاده نامردی میکنه انصافا به این خوشکلی کجاش بیرخته

Sasan Info
23-01-2008, 19:36
آره گوشی جالبیه
اونایی که میگن بزرگ و بی ریخته به کلمه پاکت پیسی توجه نکردن
چون پاکت پیسی نمیتونی پیدا کنی که ابعاد کوچکی داشته باشه

rainysky50
23-01-2008, 19:52
واسه من ساخته شده!!عکسشو گذاشتم توی دسکتاپ!!ممکنه امضا و اواتار من هم به احترام این بزرگ مرد پاکت پی سی تغییر کنه!!اولین گوشی پاکت پی سی هست که ال سی دی 256 هزار رنگ با رزولوشن 640 در 480 داره!قبلیها و به خصوص jasjar 65 هزار رنگ بود !!من میخوامش!هر کی هرچی اطلاعات در مورد این گوشی در سراسر دینا داره اینجا بزاره!

Highbury
23-01-2008, 21:29
چرا نقدر سرش درازه؟؟
این همه امکانات رو بالاخره باید یه جوری جا بدن.

زیبا که نیست!!!!!!! یعنی از این بهتر هم هست!
ولی امکاناتش عالیه!!!!! الان پاکت ها ال سی دی 65 با موتور گرافیکی دارن خوبن ، با 256 دیگه چی میشن!
راستی اولین پاکت 3.2 هست؟
نه این اولیش نیست چند تا پاکت دیگه هم هستن از HTC که دوربینش3 هستش

rainysky50
24-01-2008, 02:12
گوشی 7150 ای میت هم چیز خوبیه ولی از قرار معلوم gps نداره و دوربینش 2 مگاپیکسل هست!!در ضمن ای میت های قدیمی پروسسورهای 520 مگاهرتزی داشتند ولی میزان rom پایین بوده!اما ای میت های جدید از پردازنده ی qualcomm msm7200 400 مگاهرتز استفاده میکنند ولی rom بیبشتر شده!!ایا این پردازنده ی 400 مگاهرتزی قویتر از اینتلهای قبلیه که 520 مگاهرتز قدرتشون بود؟؟؟به صوص اینکه نوشته شده qualcomm 7200!!کسی از این کلمه ی qualcomm چیزی میدونه؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
24-01-2008, 10:57
آسمون تو چرا هر گوشی که میبینی یه مدت میزاریش تو امضات؟ چه خبره؟
این qualcomm فکر کنم یه چیزی تو مایه ها پنتیوم باشه:دی

Sharim
24-01-2008, 13:10

باند :HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900باند فركانس نوع:Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional سيستم عامل رنگ بندی گوشي :مشکی ضخامت :17.8 میلیمتر طول :116 میلیمتر عرض :60 میلیمتر وزن:200 گرممشخصات ظاهری ابعاد:640x 480 پیکسل 2.8 اینچ تصوير زمينه:دارد حالت اسكرين سيور:دارد صفحه نمايش لمسی :دارد نوع:TFT با قابلیت نمایش 262144 رنگصفحه نمايش ابعاد عكس :2048x1536 پیکسل پیکسلاژ دوربین :3مگاپیکسل دارای فوکوس اتوماتیک و دوربین دوم VGA دوربین :دارد فلاش:دارد قابليت بزرگنمايي:دارد قابليت فيلمبرداری:دارد مدت فيلمبرداري:به میزان حافظه مشخصات دوربين پخش MP3 به جاي زنگ:دارد قابليت دريافت زنگ:دارد نوع:پلی فونیک 64 کاناله صدای زنگ قابليت پخش: نوع:Windows Media Player 10پخش كننده موزيك حافظه گوشی:256 مگابایت حافظه ROM و 128 مگابایت حافظه RAM دارای پردازنده Qualcomm MSM 7200 400 MHz حافظه مموري كارت :دارد (microSD (TransFlash دفترچه تلفن:دارد نمايش تصوير تماس گيرنده:داردمشخصات حافظه 3G:دارد EDGE :دارد Class 10, 236.8 kbps GPRS :دارد Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps HSCSD :ندارد Wireless LAN:دارد Wi-Fi 802.11b/g اينفرارد:ندارد بلوتوث:دارد پورت:USBابزار ارتباطی نام بازی :داردبازی HTML :دارد PocketIE WAP :دارد XHTML :داردمرورگر اينترنت زمان آماده به كار:180 ساعت زمان مكالمه مداوم:4 ساعت و 20 دقیقه نوع:Standard battery, Li-Po 1620 mAhمشخصات باتری شارژر فندكی: شارژر: قابليت نصب دوربين: كابل: كاركيت بلوتوث: كاركيت: كيبورد بيسيم: هلدر: هندزفري بلوتوث: هندزفري:وسايل جانبی MMS :SMS, MMS, Email, Push Email, Instant Messaging آيفون :دارد تايپ هوشمند T9 :ندارد چراغ قوه:ندارد راديو :ندارد سيستم شماره گيری با صوت:دارد سيستم ضبط صدا:دارد فرمان صوتی :ندارد فن آوري Push to talk :ندارد قابليت نمايش Pdf :دارد قابليت ويرايش آفيس:دارد قابليتهاي ديگر:Java MIDP 2.0 و دارای سیستم موقعیت یاب ماهواره ای (GPS ) وخروجی صدا و تصویر و صفحه کلید کامل مكالمه تصويری:دارد منشي تلفني :ندارد ويبره :داردساير مشخصات

تا سه ماه آینده در بازار تهران

perjixen
24-01-2008, 13:14
]
تا سه ماه آینده در بازار تهران
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
میشه منبع رو بگید!!!!

B L A S T E R
24-01-2008, 13:34
خوشـــــــمـــــــــان میایدو
ولی اگه بیاد حداقل 800-900 هست.

Sharim
24-01-2008, 13:49
جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
میشه منبع رو بگید!!!!

البته چرا نمیشه ؟ !

این هم منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rainysky50
24-01-2008, 14:27
تکرار میکنم تا جواب سوالمو بگیرم:
گوشی 7150 ای میت هم چیز خوبیه ولی از قرار معلوم gps نداره و دوربینش 2 مگاپیکسل هست!!در ضمن ای میت های قدیمی پروسسورهای 520 مگاهرتزی داشتند ولی میزان rom پایین بوده!اما ای میت های جدید از پردازنده ی qualcomm msm7200 400 مگاهرتز استفاده میکنند ولی rom بیبشتر شده!!ایا این پردازنده ی 400 مگاهرتزی قویتر از اینتلهای قبلیه که 520 مگاهرتز قدرتشون بود؟؟؟به صوص اینکه نوشته شده qualcomm 7200!!کسی از این کلمه ی qualcomm چیزی میدونه؟؟؟؟

R£ɀД
24-01-2008, 14:45
خوشـــــــمـــــــــان میایدو
ولی اگه بیاد حداقل 800-900 هست.

الان از سری Ultimate مدل 8150 آن با قیمت 1 میلیون و 150 هزار تومان در پاساژ پایتخت موجود هست:18:.قیمت 9502 که دیگه سر به فلک میزاره:31:.(الان 1-2 ماهه تو کف این پاکت پی سی هستم ولی با توجه به قیمت احتمالی که داره فعلا توی فکر HP iPAQ 610c هستم که تقریبا پاکت پی سی خوبی هست فقط 65K هستش ... )
اینم عکسش :

perjixen
24-01-2008, 15:28
راستی نمایندگی اصلی i-mate تو ایران کیه؟؟؟ چیه؟؟ چه طوره؟؟

keuo
02-05-2008, 21:34
سلام دوستان :
من همین مدل رو دارم البته چند روز پیش از دبی خریدم اما مشکل داره
اینکه خودم میتونم تلفن کنم ولی تلفنی که واسم میاد نمیشه جواب بدم میخواستم بدونم میشه آپدیت کردش ؟ اگه میشه آموزش آپدیت کردنش هم بگین لطفا . لطفا کمک کنین دوستان
مرسی ;

persiandata
18-06-2008, 15:23
اين مشكل شما رو همه دوستاني كه آيميت ها روو از امارات ميارن دارن شما بايد يه پچ رو گوشي نصب كني براي استفاده در شبكه همراه ايرانشمنا قيمت اين گوشي در ايران با گارانتي اصلي : 876 تومان
سلام دوستان :
من همین مدل رو دارم البته چند روز پیش از دبی خریدم اما مشکل داره
اینکه خودم میتونم تلفن کنم ولی تلفنی که واسم میاد نمیشه جواب بدم میخواستم بدونم میشه آپدیت کردش ؟ اگه میشه آموزش آپدیت کردنش هم بگین لطفا . لطفا کمک کنین دوستان
مرسی ;

behrouza
18-06-2008, 19:16
persian data عزیز چگونه باید این پچ را دانلود کرد چون من هم همین مشکل را دارم

Stream
19-06-2008, 16:27
یک سوال... سازنده این مدل کدوم کمپانیه؟ بعید می دونم کار یکی از OEM های معتبر باشه.

-----------

یکم درباره صفحه نمایش Pocket PC ها توضیح بدم...

پردازنده های فعلی Pocket PC (که اکثرا توسط TI, Qualcomm, Intel, Samsung) ساخته میشن، 32-بیت هستند.

این 65 هزار رنگ که صفحه نمایش می تونه نشون بده توسط 16-بیت برای پردازنده معرفی میشه. 6 بیت برای سبز، 5 برای آبی و 5 برای قرمز که بهش استاندارد RGB 565 گفته میشه.

حالا برای 262 هزار رنگ کردن صفحه نمایش چه اتفاقی می افته؟ دو بیت برای پردازش اضافه میشه و 18-بیت برای پردازش Color Depth استفاده میشه. برای هر رنگ 6 بیت. که بهش می گن استاندارد RGB 666. حالا اینکار چقدر می تونه به کیفیت صفحه نمایش کمک کنه؟ بیشتر توضیح می دم.

توی استاندارد RGB تقریبا 59 درصد نورها رو رنگ سبز درست می کنه، 30 درصد رو قرمز و 11 درصد رو آبی. حالا ما در صفحه های 262 هزار رنگ Level های Quantize شده رنگهای آبی و قرمز رو زیاد کردیم که عملا استفاده هر کدوم نصف رنگ سبز استفاده دارند. یعنی این کار اونقدرها به Color Depth کمک نمی کنه... (شاید ماکزیمم 10 تا 15 درصد باشه)

یک نکته دیگه بوجود می یاد... پردازنده ها آیا با پردازش های 18-بیت واقعا Friendy هستند؟ جوابش هم "خیر" هست.

---------

به نظر من با توجه به این صفحه نمایش، رزولوشن صفحه، نوع Processor و فقط استفاده از 128 مگابایت ROM، این Pocket PC محصول جالبی نمی تونه باشه.

amir_a
27-06-2008, 14:57
سلام به همه ی دوستداران i-mate ultimate 9502
:31:

من بعد از 6 ماه انتظار، دیروز یه دونشو خریدم. فکر می کنم فقط همین گوشی همه ی این امکانات رو با هم داره:

ویندوز موبایل
کیبورد qwerty
دوربین 3mp , autofocus,flash
256k lcd

درسته؟

medasa
25-07-2008, 05:25
Salaam! Man dar haale haazer Iran nistam o albatte taa 2 maahe dige barmigardam. Injaa gheymate Ultimate 9502 be poole khodemoon hodoode 770'000 toman mishe ke khob shaamele gaaraantie aslie i-mate ham hast. Be nazaretoon arzesh daare ke haminjaa begyram yaa biaam Iran tahiash konam? Sarfe nazar az gheymat, in moshkeli ke 9502 haaye kharidaari shode az Dubai, tu Iran hengaame tamaas peydaa mikonan, ghaabele halle? Mamnoon az komaketoon.

Farshadd
13-02-2009, 09:53
سلام.

صداش چطوره؟؟
و همینطور کیفیت دوربینش؟؟

دست دومش 480 تومن میارزه؟

AryanLand
21-03-2009, 03:26
سلام.

دوستان وین مو 6.1 واسه 9502 اومده(چند ماهه) چرا کسی چیزی از این مسئله اینجا مطرح نکرده؟
از مزایای این نسخه ساپورت مموری اس دس اچ سی (بالای 2 گیگ) میباشد.

nima_nimaiian
22-03-2009, 22:59
salam . man in goshio 1 haftas daram . ye memorie 8 gig kharidam vasash . vali nemishnasadesh . age kasi midune bayad chikar konam rahnamaiim kone . torokhuda .

ninja3000sh
23-03-2009, 23:59
salam . man in goshio 1 haftas daram . ye memorie 8 gig kharidam vasash . vali nemishnasadesh . age kasi midune bayad chikar konam rahnamaiim kone . torokhuda .
دوست عزیز منظورتون از نشناختن چیه؟میشه بهتر بگید؟
به هر حال این گوشی تا 8گیگ رو باید به راحتی ساپورت کنه چون cpu و ram و rom این گوشی خوبه.این گوشی چون زیاد خواهان تو ایران نداره و تقریبا 9 ماهه که وارد بازار ایران شده و رامهایی که با اولین فریمویو از کارخانه در اومده اند وارد بازار ایران شده.شما گوشیتان رو اپدیت کنید به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.اگه هم نتونستید اپدیتش کنید به نمایندگی مرکزی که فکر کنم تحلیل داده پردازان یا همون DAc هستش مراجعه کنید.

AryanLand
24-03-2009, 01:17
salam . Man in goshio 1 haftas daram . Ye memorie 8 gig kharidam vasash . Vali nemishnasadesh . Age kasi midune bayad chikar konam rahnamaiim kone . Torokhuda .

دوست عزیز منظورتون از نشناختن چیه؟میشه بهتر بگید؟
به هر حال این گوشی تا 8گیگ رو باید به راحتی ساپورت کنه چون cpu و ram و rom این گوشی خوبه.این گوشی چون زیاد خواهان تو ایران نداره و تقریبا 9 ماهه که وارد بازار ایران شده و رامهایی که با اولین فریمویو از کارخانه در اومده اند وارد بازار ایران شده.شما گوشیتان رو اپدیت کنید به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.اگه هم نتونستید اپدیتش کنید به نمایندگی مرکزی که فکر کنم تحلیل داده پردازان یا همون dac هستش مراجعه کنید.

سلام.

این گوشی در حالت اصلی که ویندوز موبایل 6 روش نصبه(ویندوز اصلیش) تا 2گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه چون قابلیت ساپورت sdhc رو نداره.و به Ram وRomوCPU ارتباطی نداره. اما برای اینکه مشکلتون حل بشه شما میتونید ویندوز موبایل 6,1 رو که خود سایت و شرکت آیمیت معرفی کرده رو بگیرید و نصب کنید.بعد از آپگرید کردن ویندوز موبایلتون به 6,1 گوشی شما به راحتی تمام کارتهای sdhc از جمله 8 گیگ رو هم ساپورت میکنه.
اما شما برای اینکه بتونید از سایت آیمیت رام رو بگیرید(همون ویندوز 6,1 رو) باید ابتدا در سایت رجیستر کنید.سپس برای دریافت 2 تا رام جدید به شما معرفی میشه که یکی عربی هست و دیگری انگلیسی شما باید عربی رو بگیرید و نصب کنید چون رام انگلیسی در مواردی مخابرات ایران رو ساپورت نمیکنه.(بعضی از نقاط آنتن قطع میشه مثل منطقه رسالت از شرق و انتهای همت از غرب)(البته علت رو نمیدونم چیه ولی من 2 بار اون رام رو نصب کردم و این مشکل رو داشتم ولی با تعویضش به رام عربی مشکل در هر دو مورد حل شد.)
اگر سوالی داشتید در خدمتم اگر هم نتونستید رام رو دانلود کنید من در اختیارتون میزارم.(حدود 78 مگا بایت حجمشه)

AryanLand
25-03-2009, 03:17
salaam! Man dar haale haazer iran nistam o albatte taa 2 maahe dige barmigardam. Injaa gheymate ultimate 9502 be poole khodemoon hodoode 770'000 toman mishe ke khob shaamele gaaraantie aslie i-mate ham hast. Be nazaretoon arzesh daare ke haminjaa begyram yaa biaam iran tahiash konam? Sarfe nazar az gheymat, in moshkeli ke 9502 haaye kharidaari shode az dubai, tu iran hengaame tamaas peydaa mikonan, ghaabele halle? Mamnoon az komaketoon.

سلام.

شما بهتره برگردید همین ایران تهیه کنید چون لااقل گارانتیش در دسترس تره ضمن اینکه قیمتش هم اینجا پایینتره.
ضمنا" منظورتون کدوم مشکله؟ ما که مشکلی نداریم در موقع تماس.

nima_nimaiian
25-03-2009, 23:45
سلام.

این گوشی در حالت اصلی که ویندوز موبایل 6 روش نصبه(ویندوز اصلیش) تا 2گیگ بیشتر ساپورت نمیکنه چون قابلیت ساپورت sdhc رو نداره.و به Ram وRomوCPU ارتباطی نداره. اما برای اینکه مشکلتون حل بشه شما میتونید ویندوز موبایل 6,1 رو که خود سایت و شرکت آیمیت معرفی کرده رو بگیرید و نصب کنید.بعد از آپگرید کردن ویندوز موبایلتون به 6,1 گوشی شما به راحتی تمام کارتهای sdhc از جمله 8 گیگ رو هم ساپورت میکنه.
اما شما برای اینکه بتونید از سایت آیمیت رام رو بگیرید(همون ویندوز 6,1 رو) باید ابتدا در سایت رجیستر کنید.سپس برای دریافت 2 تا رام جدید به شما معرفی میشه که یکی عربی هست و دیگری انگلیسی شما باید عربی رو بگیرید و نصب کنید چون رام انگلیسی در مواردی مخابرات ایران رو ساپورت نمیکنه.(بعضی از نقاط آنتن قطع میشه مثل منطقه رسالت از شرق و انتهای همت از غرب)(البته علت رو نمیدونم چیه ولی من 2 بار اون رام رو نصب کردم و این مشکل رو داشتم ولی با تعویضش به رام عربی مشکل در هر دو مورد حل شد.)
اگر سوالی داشتید در خدمتم اگر هم نتونستید رام رو دانلود کنید من در اختیارتون میزارم.(حدود 78 مگا بایت حجمشه)

salam.merc az rahnamaiit . nasb kardam windows mobile 6.1 arabiro ham rame 8 gigamo shenakht ham antenam ok bud vali alan hame neveshteham arabie chejuri englisish konam ?
hichi nemifahmam az goshi alan ...

AryanLand
27-03-2009, 01:05
salam.merc az rahnamaiit . nasb kardam windows mobile 6.1 arabiro ham rame 8 gigamo shenakht ham antenam ok bud vali alan hame neveshteham arabie chejuri englisish konam ?
hichi nemifahmam az goshi alan ...

سلام.

مبارکه ,ایکاش رام عربی رو بدون عربایزر نصب میکردی بعد یک عربایزر نصب میکردی حداقل 10 مگ فضای خالی بیشتر داشتی.
اما برای اینکه منوهات رو اینگلیسی کنی برو تو ستینگ Tab سیستم رو بزن (پایین وسطی)(چون نمیدونم عربیش چی میشه و شما الان چی میبینی اینجوری توضیح میدم قصد بی ادبی ندارم) تو سیستم یک آیکون هست کره زمینه (البته 2تا کره زمینه اونکه بدون لوگوی ویندوزه)فکر کنم عربیش اعداد اقلیمیه باشه.بازش کن و اونجا رو ست کن رو انگلیسی امریکا.
بعد همه رو ببند بر توی پروگرام (از استارت) همون بالا یک فولدر داره بنام عربایزر (یک همچین اسمی) توی اونجا هم همون ایکون رو کلیک کن و مستطیل رو ست کن رو انگلیسی با عربیک ساپورت(توی تب های بعدی همین صفحه هم نگاه کن اگر چیزی باید ست بشه شت کن اوکی کن بیا بیرون یه ریست کن دستگاه رو همه چی درست میشه.:11:

اما نظر منو اگر میخوای یک هارد ریست کن و بعد اونجایی که برای عربایزر ازت میپرسه دیس اگری رو بزن وقتی ویندوز نصب شد بگو یک عربایزر کم حجم بهت معرفی کنم نصب کن ضمن اینکه میتونی مموری کارت هم نصبش کنی ,حدود 10 مگ تو فضا برات صرفه جویی میشه:11:

کمک دیگه ای هم از دستم بر بیاد در خدمتم
:11:

p30worldapm
10-05-2009, 18:01
من زنگ زدم به نمايندگيش گفتن اگه 6.1 رو نصب كني آنتن دهيش بد مي‌شه.
مي‌خوام ببينم درست گفته يانه؟
اگه نه يكي مي‌تونه اون نسخه عربي‌اش رو يه جا آپلود كنه ما هم بدانلوديم.

AryanLand
11-05-2009, 00:14
من زنگ زدم به نمايندگيش گفتن اگه 6.1 رو نصب كني آنتن دهيش بد مي‌شه.
مي‌خوام ببينم درست گفته يانه؟
اگه نه يكي مي‌تونه اون نسخه عربي‌اش رو يه جا آپلود كنه ما هم بدانلوديم.

سلام.

اینکه گفتن آنتن دهیش بد میشه مال رام انگلیسی هست که بعضی نقاط مثل تهرانپارس به هیچ وجه آنتن نمیده اما شما اگر رام عربی رو بریزی هیچ مشکلی بوجود نمیاد .ضمن اینکه اونوقت مموری بالای 2 رو هم ساپورت میکنه.
لینکش هم توی خود سایت آیمیت هست اما اول باید رجیستر کنی تا بهت اجازه دانلود بده.

اینم لینک صفحه اش:

p30worldapm
11-05-2009, 17:41
GPSاش چي؟ اون هم درست مي‌شه؟
اين عربيه يا فارسي هم داره؟

AryanLand
11-05-2009, 23:56
GPSاش چي؟ اون هم درست مي‌شه؟
اين عربيه يا فارسي هم داره؟

سلام.

GPS که مشکلی نداره که درست بشه با همین ویندوز 6 هم میتونی باهاش کار کنی.رام عربیه باید فارسی ساز نصب کنید روش . در موردش تو چند پست قبل یک توضیحاتی دادم یه نگاهی بنداز بهش.

p30worldapm
12-05-2009, 12:56
شرمنده من يه مقدار دير متوجه مي‌شم اين يكيها هم جواب بدين كلي دعاتون مي‌كنم
من هر چي gps نصب كردم كار نمي‌كرد شما چي نصب كردي كه نقشه تهران هم داشته باشه لطفا يه لينك بدين
و خب اون ديس اگري رو بزنم بعدش چي نصب كنم كه كيبورد فارس داشته باشه مثل اولش و حروف رو جدا جدا نشون نده و كلمات هم برعكس نباشه؟ لطفا لطفا لطفا لينك بدين
و مي‌خواستم ببينم آنتن بهتر مي‌شه يا همون جوري مي‌مونه؟
خلي شرمندم ببخشيد ولي كلي دنبال اينا بودم تا يه دفه فهميدم شما بلدين نااميدم نكنين.

AryanLand
13-05-2009, 01:33
شرمنده من يه مقدار دير متوجه مي‌شم اين يكيها هم جواب بدين كلي دعاتون مي‌كنم
من هر چي gps نصب كردم كار نمي‌كرد شما چي نصب كردي كه نقشه تهران هم داشته باشه لطفا يه لينك بدين
و خب اون ديس اگري رو بزنم بعدش چي نصب كنم كه كيبورد فارس داشته باشه مثل اولش و حروف رو جدا جدا نشون نده و كلمات هم برعكس نباشه؟ لطفا لطفا لطفا لينك بدين
و مي‌خواستم ببينم آنتن بهتر مي‌شه يا همون جوري مي‌مونه؟
خلي شرمندم ببخشيد ولي كلي دنبال اينا بودم تا يه دفه فهميدم شما بلدين نااميدم نكنين.

سلام.

اولا" که شما 500 تا سوال دیگه هم داشته باشید یا اینکه یک سوال رو متوجه نشی و 500 بار بپرسی من اگر بلد باشم حتما" جوواب میدم.اصلا" همه ما اینجا جمع شدیم که مشکلاتمون رو با هم حل کنیم.

در مورد اول شما دیس اگری روبزن اون عربایزر نصب نمیشه و به این ترتیب شما حدود 10 مگ رام خالی علاوه بر اون چیزی که باید باشه بدست میاری ولی گوشی فارسی رو ساپورت نمیکنه واسه همین یک فارسی ساز با حجم کمتر باید نصب کنی و فکر میکنم در کل حدود 8 مگ رام خالی بدست میاری.من برات فارسی ساز رو فردا شب آپلود میکنم و لینکش رو میزارم که دانلود و نصب کنی.البته اولش هم کیبرد فارسی نداشته گوشی و عربی داشته یعنی حروف گچ و پژ رو نداشته.
آنتنش به نظر من تفاوتی نکرده و نه بهتر شده نه بدتر.
اما در مورد GPS برنامه گارمین رو از لینکهایی که تو صفحه ای که لینک میدم گذاشتم دانلود کن و طبق راهنمایی که هست (همونجا لینکش هست )نصب کن هر جاشو متوجه نشدی بگو برات توضیح بدم.اگر هم نتونستی اگر تهران باشی قرار میزاریم برات نصبش میکنم تا مشکل حل بشه.:11:

لینکهای برنامه GPS گارمین :

p30worldapm
13-05-2009, 13:00
آقا خيلي ممنون
فقط يه چيزي مال من كه الآن گچپژ هم مي‌نويسه تو تنظيماتش فارسي مي‌شه !
مي‌خوام ببينم كه اين جديده هم همينطوريه يا نه ؟ اگه نداره كه فكر نكنم فايده داشته باشهۀ
برم گارمين رو دانلود كنم ببينم چي مي‌شه بازم ممنون.

AryanLand
13-05-2009, 23:41
آقا خيلي ممنون
فقط يه چيزي مال من كه الآن گچپژ هم مي‌نويسه تو تنظيماتش فارسي مي‌شه !
مي‌خوام ببينم كه اين جديده هم همينطوريه يا نه ؟ اگه نداره كه فكر نكنم فايده داشته باشهۀ
برم گارمين رو دانلود كنم ببينم چي مي‌شه بازم ممنون.

سلام.

شما فارسی ساز نصب کردید؟اگر آره چی و چه ورژنی؟

p30worldapm
14-05-2009, 12:11
سلام،
نه نصب نكردم.

از توي combobox اوليه (ايران) فارسي كه اون آخره آخره رو انتخواب كردم كه بعد از ريست كردن كيبورد فارسي مي‌شه توي قسمت كيبورد همون لوحة المفاتيح رو انتخواب كنيد و تو قسمت optionش chekbox فارسي رو تيك بزنين.
مال من كه كار مي‌كنه.
يه امتحان بكنين اگه نشد ببرين گارانتيش فكر كنم اونجا نصب كرده باشه ولي كسي به من چيزي نگفت اونا فقط گفته بودن كه يه پچ براي آنتنش نصب كردن.
يه خبر به من بدين ببينم كه مال شما فارسي شد يا نه؟

p30worldapm
14-05-2009, 12:23
اينم بگم كه دفه‌ي اول فقط عربي داره بايد عربي رو انتخواب كنين بعد ري‌استارت كنين بعد دوباره بياين اون آخر آخريه كه فارسي هستش رو انتخواب كنين و بعد دوباره ري‌استارت كنين.
يه خبر هم به من بدين.:46:

p30worldapm
14-05-2009, 20:20
من GARMIN رو نصب كردم.:20:
تا قبل اونجا اونجا كه نقشه رو نصب مي‌كنه.:28:
بعد اجراش كردم و 9502 عزيز همچين يه جورايي تركيد اولا كه تا اجراش مي‌كنم يه صفحه سياه مياد كه پايينش سه خط نوشته داره و كاملا هنگ ميكنه و هيچ كاريش نمي‌شه كرد جز ري‌استارت:19:
بعد كه اومد بالا آنتنش قطع شده بود:18:
دفعه بعد هم اصلا نيومد بالا:37:
دفعه بعدي بعد از كلي مدت اومد بالا و تونستم UNINSTALش كنم و بعد درست شد:20:
خيلي ممنون از راهنماييتون. يادم باشه 6.1 رو هم نصب نكنم.(شوخي كردم ناراحت نشو:10:):46:
حالا پيشنهاد بهتري براي GPS ندارين؟ اين جوري خيلي ضايع هست همه مي‌گن اين همه پول دادي GPS نداره!:41:

AryanLand
15-05-2009, 00:43
من GARMIN رو نصب كردم.:20:
تا قبل اونجا اونجا كه نقشه رو نصب مي‌كنه.:28:
بعد اجراش كردم و 9502 عزيز همچين يه جورايي تركيد اولا كه تا اجراش مي‌كنم يه صفحه سياه مياد كه پايينش سه خط نوشته داره و كاملا هنگ ميكنه و هيچ كاريش نمي‌شه كرد جز ري‌استارت:19:
بعد كه اومد بالا آنتنش قطع شده بود:18:
دفعه بعد هم اصلا نيومد بالا:37:
دفعه بعدي بعد از كلي مدت اومد بالا و تونستم UNINSTALش كنم و بعد درست شد:20:
خيلي ممنون از راهنماييتون. يادم باشه 6.1 رو هم نصب نكنم.(شوخي كردم ناراحت نشو:10:):46:
حالا پيشنهاد بهتري براي GPS ندارين؟ اين جوري خيلي ضايع هست همه مي‌گن اين همه پول دادي GPS نداره!:41:

سلام.

والا فکر کنم توجه نکردید که برنامه باید کرک بشه اون صفحه سیاه باید اول برنامه بیاد اما هنگ کردن رو من با گارمین تجربه نکردم.به هر حال من بهترین برنامه ای که دیدم واسه جی پی اس همین گارمین هست.اما من کاری که میتونم بکنم اگر تهران باشید میتونم براتون نصب کنم نهایتا" 15 دقیقه کار داره وسایل هم یک لپتاپ میخواد که هست.

p30worldapm
15-05-2009, 11:00
ممنون
ولي من نفهميدم چه ربطي به كرك داشت خب اون كارهايي كه گفته بود رو انجام دادم ديگه
خونه شما كدوم وراست؟ يا جاهاي ديگه‌اي كه روزانه مي‌ري؟
اون فارسي چي شد؟

AryanLand
16-05-2009, 00:29
ممنون
ولي من نفهميدم چه ربطي به كرك داشت خب اون كارهايي كه گفته بود رو انجام دادم ديگه
خونه شما كدوم وراست؟ يا جاهاي ديگه‌اي كه روزانه مي‌ري؟
اون فارسي چي شد؟

سلام.

فارسی رو که گفتید گوشیتون ساپورت میکنه واسه همین من نزاشتم.واسه نصب هم با پیغام خصوصی قرار بزارید.

Amin.M.1986
06-07-2009, 00:03
یه قیمت میدید؟؟؟؟ ممنون
آریان جان گوشی مورد علاقت که میگی دستته بیشتر همینه؟

AryanLand
06-07-2009, 00:58
یه قیمت میدید؟؟؟؟ ممنون
آریان جان گوشی مورد علاقت که میگی دستته بیشتر همینه؟

سلام.
بله همینه و آخرین قیمتی هم که من داشتم حدود 700 تومن.ضمنا" امشب دقیقا" این گوشیم یک ساله شد.:31::46:

kasraaziz
18-07-2009, 06:18
سلام دوستان...

یه سوال

من گوشیمو Upgrade کردم به 6.1 ولی حالا نه عربی داره نه فارسی!
کلا اس مس فارسی بی اس مس !
جریانش از چه قرار میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

AryanLand
24-07-2009, 04:24
سلام دوستان...

یه سوال

من گوشیمو Upgrade کردم به 6.1 ولی حالا نه عربی داره نه فارسی!
کلا اس مس فارسی بی اس مس !
جریانش از چه قرار میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام.

شما رام عربی رو میریختی.از سایت خود آیمیت میتونی بگیری.ضمن اینکه رو همین هم میتونی فارسی ساز نصب کنی اما تو آنتن دهی بعضی جاها مشکل داره(مثلا" شرق تهران محدوده خیابان هنگام و غرب تهران محدود انتهای شهید همت).
اما شما رام عربی رو هم که ریختی عربایزرش رو نصب نکن حدود 10 مگ یا بیشتر(الان دقیق یادم نیست)فضا کمتر اشغال میشه بعد خودت یک فارسی ساز نصب کن روش بدون مشکل کار میکنه.

hitman2004
13-09-2009, 00:33
سلام
خوشحالم كه بالاخره يه تايپيك واسه 9502 پيدا كردم.
ازون جايي كه من عاشق آيميت بودم يه هفته پيش يه 9502 خريدم اما يه كوچولو خورد تو ذوقم.
باطريش زود تموم ميشه. گوشيم زود هنگ مي كنه.
يه سوال داشتم.
جايي سايتي وبلاگي نيست كه ما چندتا تم و برنامه اورجينال واسش پيدا كنيم؟
تم هايي كه كلا محيط رو عوض كنه.البت به جز تم shell چون باطري و يه روزه مي خوره!!!
ممنون

Bs_panzer
13-09-2009, 12:26
برو از خود سایت آیمیت I-mate GO رو بگیر

من قبلا داشتم خوبه سرعتش بالا و سبکه

hitman2004
13-09-2009, 16:31
در مورد باطريش نميشه كاري كرد؟
خيلي زود خالي ميشه، مخصوصا واسه من كه زياد اس مي دم.:41:
اگه ميشه مزاياي ويندوز 6.1 رو هم نسبت به 6 بگيد. مي خوام ببينم ارزش 50 مگابيت دانلود رو داره يا نه.
مثلا به جز ساپورت رم 8 گيگ آيا سرعت دستگاه هم بالا ميري؟

Bs_panzer
17-09-2009, 00:05
آره در کل سرعت هم بیشتر میشه و مشکلات رام قبلی رو فیکس کردن
در مصرف باتری هم باید تاثیر داشته باشه....... (ممکنه خیلی بهتر بشه ولی بد تر نمیشه)

hitman2004
18-09-2009, 15:30
سلام
كسي مي تونه به من كمك كنه؟در مورد 9502
1- چندتا سوال دارم كه يكم طولاني.
من از سايت آيميت يه ويندوز 6.1 عربي دانلود كردم حدودا 80 مگابيت. مي خواستم بدونم چطوري روي گوشيم نصب كنم؟الان ويندوز 6 دارم. روش كار چطوري؟ ( تا حالا نصب نكردم).
2- بعد از نصب فايل هاي نصب شده مثل ديكشنري و برنامه هاي ديگه از روي گوشي پاك ميشه؟ ( آخه فايل نصب شدست و سورسش رو ندارم ، نمي خوام از دستش بدم )
3- نمايندگيش گفت بايد پچش رو داشته باشم كه فقط خودشون دارن وگرنه ويندوز كار نمي كنه يا ناقصه ! درسته؟
ببخشيد كه سوالام طولاني بود.

Bs_panzer
18-09-2009, 18:38
سلام
من از سايت آيميت يه ويندوز 6.1 عربي دانلود كردم حدودا 80 مگابيت. مي خواستم بدونم چطوري روي گوشيم نصب كنم؟الان ويندوز 6 دارم. روش كار چطوري؟ ( تا حالا نصب نكردم).
2- بعد از نصب فايل هاي نصب شده مثل ديكشنري و برنامه هاي ديگه از روي گوشي پاك ميشه؟ ( آخه فايل نصب شدست و سورسش رو ندارم ، نمي خوام از دستش بدم )
3- نمايندگيش گفت بايد پچش رو داشته باشم كه فقط خودشون دارن وگرنه ويندوز كار نمي كنه يا ناقصه ! درسته؟

سلام :20:

روش نصب 9502 رو نمیدونم چون نداشتم تاحالا ولی باید تو سایت خود آیمیت آموزش داشته باشه :46:

اگه برنامه روی حافظه داخلی نصب شده باشه پاک میشه اگر روی مموری باشه احتمال داره جون سالم به در ببره :27:

نمایندگی چرتو پرت زیاد میگه :13::19:
اونا هم همین فایلی که تو داری رو میریزن برات فقط 10-15 تومن پیادت می کنن :18:

AryanLand
18-09-2009, 23:07
در مورد باطريش نميشه كاري كرد؟
خيلي زود خالي ميشه، مخصوصا واسه من كه زياد اس مي دم.:41:
اگه ميشه مزاياي ويندوز 6.1 رو هم نسبت به 6 بگيد. مي خوام ببينم ارزش 50 مگابيت دانلود رو داره يا نه.
مثلا به جز ساپورت رم 8 گيگ آيا سرعت دستگاه هم بالا ميري؟

سلام

سلام.

بانصب وین 6,1 کلا" گوشیت میشه یه چیز دیگه.از مزایاش میشه اینو گفت که خیلی برنامه هایی کع الان روش نصب نمیشه(رو وین 6 نصب نمیشه) رو 6,1 نصب میشه و همونطور که گفتید ساپورت مموری های SDHC و اضافه شدن کارایی بیشتر در وین 6,1 ضمن اینکه سرعت گوشی بیشتر میشه و مصرف باتری میاد پایین.(البته مصرف باتری به برنامه هایی که نصب میشه هم ارتباط داره).
کل نرم افزارها پاک میشه حتی نرم افزارهای روی مموری کارت هم دیگه بدردت نمیخوره.البته میتونی بکاپ بگیری و از آپشن رام آپگرید استفاده کنی انا معمولا" اینکارو نکنی بهتره چون مشکلات جانبی درست میشه.(البته معمولا" و نه همیشه).
در کل به از دست دادن برنامه ها میرزه چون تفاوتش به قدری هست که این مسئله رو پوشش بده.اما در مورد تغییر ویندوز هیچ پچی نیاز نیست و دقیقا" همون فایل که تو سایت آیمیت هست رو شما باید نصب کنی و در این مورد نمایندگی حرف مفت زده.فقط در نظر داشته باش که باید رام عربی رو بگیری و نصب کنی چون انگلیسیش از لحاظ آنتن دهی در بعضی مناطق تهران مشکل داره.
در مورد نحوه نصب هم یک فایل تو سایت آیمیت هست که راهنمایی کرده.در کل هر سوالی بود در خدمتم.در مورد دریافت فایلها هم اگر مشکلی داشتی بگو ,من دارم میتونم در اختیارتون بزارم.

موفق و شاد باشید.

hitman2004
20-09-2009, 12:28
ویندوز رو نصب کردم.
خیلی بهتر از 6 بود.
راستی برنامه نت فریم ور لازمه نصب کنم؟ به چه دردی می خوره؟
برنامه ای که یه نوار ابزار به گوشی اضافه کنه و به درد این گوشی بخوره و سرعتش رو کم نکنه هست؟

hitman2004
23-09-2009, 20:19
کمک
من قبل این ویندوز 6 داشتم روی گوشیم و تویه وایرلس منجرم یه گزینه واسه روشن خاموش کردن gps بود.الان که 6.1 نصب کردم دیگه این گزینه نیست و برنامه گارمین دیگه gps من رو روی هیچ کامی ÷یدا نمی کنه! چی کار کنم؟؟

AryanLand
24-09-2009, 00:18
کمک
من قبل این ویندوز 6 داشتم روی گوشیم و تویه وایرلس منجرم یه گزینه واسه روشن خاموش کردن gps بود.الان که 6.1 نصب کردم دیگه این گزینه نیست و برنامه گارمین دیگه gps من رو روی هیچ کامی ÷یدا نمی کنه! چی کار کنم؟؟

سلام.

شما اصلا" نمیخواد واسه GPS و گارمین چیزی رو تنظیم کنید .فقط باید جایی باشید که سقف نباشه و یکم هم تحمل داشته باشید .برنامه کار خودش رو میکنه و درست میشه.

hitman2004
24-09-2009, 16:37
سلام.

شما اصلا" نمیخواد واسه GPS و گارمین چیزی رو تنظیم کنید .فقط باید جایی باشید که سقف نباشه و یکم هم تحمل داشته باشید .برنامه کار خودش رو میکنه و درست میشه.

با تاچ پرو هم امتحان کردم نمیشه.انگار با همون 6.1 مشکل داره.برنامه ای کامل مثل اون سراغ ندارید؟با نقشه تهران

AryanLand
25-09-2009, 00:08
با تاچ پرو هم امتحان کردم نمیشه.انگار با همون 6.1 مشکل داره.برنامه ای کامل مثل اون سراغ ندارید؟با نقشه تهران

سلام.

این برنامه با 6,1 هیچ مشکلی نداره .منم وین 6,1 رو روی 9502 نصب کردم.گارمین هم به خوبی کار میکنه.ضمن اینکه رو نزدیک به 10 برند 6,1 دیگه غیر از 9502 هم نصب کردم و کار میکنه.حتما" یک جای کارتون ایراد داره اگر تهران هستید با پیغام خصوصی بگید اگر لازم بود با کمک هم براتون نصبش میکنیم.

hitman2004
26-09-2009, 13:44
سلام.

این برنامه با 6,1 هیچ مشکلی نداره .منم وین 6,1 رو روی 9502 نصب کردم.گارمین هم به خوبی کار میکنه.ضمن اینکه رو نزدیک به 10 برند 6,1 دیگه غیر از 9502 هم نصب کردم و کار میکنه.حتما" یک جای کارتون ایراد داره اگر تهران هستید با پیغام خصوصی بگید اگر لازم بود با کمک هم براتون نصبش میکنیم.

ممنون.مشکل از خودم بود! بد کرک کردم. اعداد رو احتمالا اشتباه کردم.
فقط هنوز انگار گوشی آب بندی نشده ! بعضی وقتا صفحه خود به خود می چرخه. هنگ کردن که روزی چند بار...
بعضی وقتا کلید ok برنامه ها رو نمی بنده و ... مشکلات تمومی نداره انگار. هه هه.
تاچ پرو انگار با این قیمت بیشتر می ارزید.
نوار ابزار باحالم هنوز واسه دسکتاپ گوشی پیدا نکردم.

Bs_panzer
27-09-2009, 19:08
برو دنباله تاچ فلو 2 بعدی راضیت می کنه Touchflo 2d QVGA

در مورد اون مشکلات هم شما با تسک منیجر برنامه هایی که باز کردید رو می بندید ؟ (خیلی تو سرعت موثر)

اگه بازم اذیت می کرد یه هارد ریست نهایتشه دیگه !

m_m_1985
01-10-2009, 14:55
آقای آرین اگه میشه برای ultimate 9502 ویندوز 6.1 که عربی هست رو بهم بدی ممنونت میشم داداش من گوشیم آنتنش قطع شده از طرفی هم اون سایتی که گفتی باز نمیشه بسته شده اگه تونستی یه sms به من بزن من بهت زنگ بزنم
09362262043

AryanLand
05-10-2009, 22:45
آقای آرین اگه میشه برای ultimate 9502 ویندوز 6.1 که عربی هست رو بهم بدی ممنونت میشم داداش من گوشیم آنتنش قطع شده از طرفی هم اون سایتی که گفتی باز نمیشه بسته شده اگه تونستی یه sms به من بزن من بهت زنگ بزنم
09362262043

سلام.

ببخشید من چند روزی رو مسافرت بودم پست شمارو الان دیدم.شما الان وین 6,1 عربی رو لازم دارید؟ براتون آپلود میکنم.اگر هم سرعتتون پایینه و دانلودش سخته براتون بگید به یک ترتیبی به دستتون میرسونم.:11:
(آپلود شد همین جا لینکش رو میزارم.)

hitman2004
06-10-2009, 11:10
سلام. آقا کسی نحوه هارد ریست سخت افزاری 9502 رو می دونه؟
من فقط می دونم با فششار دادن همزمان Ok و ولوم پایین صفحه اتصال به pc می آد.

Bs_panzer
06-10-2009, 20:01
من نمی دونم کدوم دکمه ها هست

ولی از این مسیر ببین داره
Start / settings / System / Hard reset

AryanLand
08-10-2009, 00:07
سلام. آقا کسی نحوه هارد ریست سخت افزاری 9502 رو می دونه؟
من فقط می دونم با فششار دادن همزمان Ok و ولوم پایین صفحه اتصال به pc می آد.

سلام.

ابتدا گوشی رو خاموش میکنید( در صورتی که گوشی هنگ کرده و کلید پاور عمل نمیکنه باطری گوشی رو در میارید که گوشی خاموش بشه و دوباره باطری رو سر جاش میزارید ).
از صفحه کیبرد سخت افزاری دکمه FN رو میگیری همزمان با اینکار کلید سبز (کلید برقراری تماس) رو هم میگیرید و همزمان با این 2 کلید دکمه پاور گوشی رو میگیرید تا گوشی روشن بشه.
وقتی صفحه بوت سفید رنگ اومد (که سریعا" میاد) کلید سافت سمت چپ رو میزنید گوشی هارد ریست میشه و ادامه مراحل نصب ویندوز.....:11:

m_m_1985
12-10-2009, 16:17
سلام.

ببخشید من چند روزی رو مسافرت بودم پست شمارو الان دیدم.شما الان وین 6,1 عربی رو لازم دارید؟ براتون آپلود میکنم.اگر هم سرعتتون پایینه و دانلودش سخته براتون بگید به یک ترتیبی به دستتون میرسونم.:11:
(آپلود شد همین جا لینکش رو میزارم.)

---------------------------------------------
آقا ارین اگه امکان داره یه شماره تماس به من بده من زنگ بزنم بیام ازتون بگیرم اگه زحمتی نیست برام رایتش کنی بیام ازت بگیرم واقعا ممنون میشم اگه این لطف رو در حق من بکنی.
بازم ممنون

AryanLand
12-10-2009, 23:44
---------------------------------------------
آقا ارین اگه امکان داره یه شماره تماس به من بده من زنگ بزنم بیام ازتون بگیرم اگه زحمتی نیست برام رایتش کنی بیام ازت بگیرم واقعا ممنون میشم اگه این لطف رو در حق من بکنی.
بازم ممنون

سلام.

فرستادم.

AryanLand
12-10-2009, 23:47
سلام.

فایل رام عربی رو هم توی 4Shared آپلود کردم.

m_m_1985
15-10-2009, 06:11
سلام آرین جان آقا دستت درد نکنه دانلودش کردم فقط باز همون مشکل رو دارم موقعی که میخوام شماره بگبرم دکمه call رو که میزنم یه پیغام میده که نزدیکه 3 خطه و نمیشه تماس برقرار کرد.زنگ زدم نمایندگیش گفت ویندوز 6.1 نباید میریختی.گفت باید ویندوز 6.0 اوزجینامشو با یه پچ برات نصب کنیم.راجب این موضوع چیزی میدونی؟ اگه کمکم کنی ممنون میشم

m_m_1985
15-10-2009, 06:13
سلام.

--------------------------------------------------------------------------------------------
سلام آرین جان آقا دستت درد نکنه دانلودش کردم فقط باز همون مشکل رو دارم موقعی که میخوام شماره بگبرم دکمه call رو که میزنم یه پیغام میده که نزدیکه 3 خطه و نمیشه تماس برقرار کرد.زنگ زدم نمایندگیش گفت ویندوز 6.1 نباید میریختی.گفت باید ویندوز 6.0 اوزجینامشو با یه پچ برات نصب کنیم.راجب این موضوع چیزی میدونی؟ اگه کمکم کنی ممنون میشم

hitman2004
16-10-2009, 11:05
--------------------------------------------------------------------------------------------

نمایندگی منظورت dac بود؟
به من هم همین چرندیات رو می گفتن. اصلا چنین پچی وجود نداره. ویندوز 6.1 هم کامل روی گوشی کار می کنه.
من خودم از سایت آیمیت گرفتم و الان بهتر از ویندوز 6 داره کار می کنه.
اگه یه سیم کارت دیگه داری سیم کارتت رو عوض کن ببین احتمال زیادمشکل از سیم کارت باشه. اگر اون پیغام رو هم بذاری شاید بشه بیشتر کمکت کرد.

AryanLand
16-10-2009, 23:45

سلام.

مشکلی نیست .حل میشه.:46:

m_m_1985
18-10-2009, 07:42
سلام.

مشکلی نیست .حل میشه.:46:
--------------------------------------------------------------
سلام آقا دستت درد نکنه درست شد کارت درسته خدایی.مشکل از سیم کارت بود البته سیم کارت فقط تو این گوشی اینجوری میشد.من سیم کارتم tci بود بعد با سیم mci تست کردم درست شئ رفتم سیمم رو سوزوندم mci کردمش.الانم داره قشنگ کار میکنه.آقا فقط کیبوردش بعضی از کلمه های فارسی رو به خاطر اینکه زبانش عربی هست نداره نمیشه زبانش رو فارسی کرد؟

AryanLand
19-10-2009, 00:42
--------------------------------------------------------------
سلام آقا دستت درد نکنه درست شد کارت درسته خدایی.مشکل از سیم کارت بود البته سیم کارت فقط تو این گوشی اینجوری میشد.من سیم کارتم tci بود بعد با سیم mci تست کردم درست شئ رفتم سیمم رو سوزوندم mci کردمش.الانم داره قشنگ کار میکنه.آقا فقط کیبوردش بعضی از کلمه های فارسی رو به خاطر اینکه زبانش عربی هست نداره نمیشه زبانش رو فارسی کرد؟

سلام.

خوب مبارکه.در مورد فارسی ,من اینکارو کردم: وقتی داری ویندوز رو نصب میکنی اونجایی که در مورد عربی ازت میپرسه Disagree رو بزن و رام رو بدون عربی نصب کن بعد از نصب یک فارسی ساز و یک کیبرد فارسی نصب کن.اینجوری حدود 7 مگ کمتر از فضای رام اشغال میشه و این خیلی به نفعته.
اما اگر هم نخواستی اینکارو بکنی میتونی یک کیبرد فارسی مثل SPB keyboard رو نصب کنی که حروف فارسی رو ساپورت کنه.:11:

hitman2004
19-10-2009, 10:31
سلام
کمک
من یه مشکل دارم که انگار حل نشدنیه!!!
بعضی وقتا گوشی خود ب خود پیغام power of رو میده. همون پیغامی که وقتی دکمه پاور رو نگه می داری میاد. حتی ویندوز هم عوض کردم اما بازم بعضی وقتا میاد. نمایندگیم هیچ کاری نتونست بکنه.
در ضمن وقتی یکم با گوشی کار می کنم و برنامه روش نصب می کنم نهایت ویندوزش یه هفته کار می کنه! و بعد از ریست دیگه بالا نمی آد مگر اینکه هارد ریست کنم.
می دونید مشکل کجاست؟

AryanLand
20-10-2009, 01:27
سلام
کمک
من یه مشکل دارم که انگار حل نشدنیه!!!
بعضی وقتا گوشی خود ب خود پیغام power of رو میده. همون پیغامی که وقتی دکمه پاور رو نگه می داری میاد. حتی ویندوز هم عوض کردم اما بازم بعضی وقتا میاد. نمایندگیم هیچ کاری نتونست بکنه.
در ضمن وقتی یکم با گوشی کار می کنم و برنامه روش نصب می کنم نهایت ویندوزش یه هفته کار می کنه! و بعد از ریست دیگه بالا نمی آد مگر اینکه هارد ریست کنم.
می دونید مشکل کجاست؟

سلام.

مشکل عجیبیه! من تا حالا برخورد نداشتم و نمیدونم علت چیه اما تحقیق میکنم اگر نتیجه گرفتم خدمتتون عرض میکنم.:11:

hitman2004
26-10-2009, 13:06
سلام.

مشکل عجیبیه! من تا حالا برخورد نداشتم و نمیدونم علت چیه اما تحقیق میکنم اگر نتیجه گرفتم خدمتتون عرض میکنم.:11:

مشكل حل شد!
تويه گوشي يه پيچ اضافه بود كه اتصال مي كرد و اين مشكل رو به وجود مياورد !!!:18:
پيچه همين طوري اين طرف اون طرف مي رفته اتصال مي كرده. نماينگي ها كه گوشياشون اينطوري از آب در مياد واي به حال بقيه:41:

Amin.M.1986
26-10-2009, 13:41
مشكل حل شد!
پيچه همين طوري اين طرف اون طرف مي رفته اتصال مي كرده. نماينگي ها كه گوشياشون اينطوري از آب در مياد واي به حال بقيه:41:

:16::16::16::39::39::33::33: پیچ؟؟؟؟

AryanLand
26-10-2009, 23:52
مشكل حل شد!

:24::24::24::24:

hitman2004
27-10-2009, 09:11
حالا که مشکل عجیب من حل شد توو فکر یه رابط کاربریم.:46:
touch flo 3d میشه پیدا کرد و نصب کرد؟ اجرا میشه؟
الان spb shel 3.5 ریختم اما یکم مصرف باطریش بالاست. touch flo 2d هم دردسر نصبش زیاده.
اگه برنامه خوبی سراغ دارید به ما هم بگید. ممنون

jazire
27-10-2009, 12:08
سلام برو بچز

من دو تا مشکل دارم با گوشیم

اول اینکه از وقتی win 6.1 عربی ریختم GPS گوشی گم شده تو قسمت Wireless ندارمش.قبل از Upgrade بود.
چه مشکلی با این وین 6.1 داره ؟

دوم اینکه چرا رو دکمه Close یا همون ضربدره کلیک میکنم برنامه ای داخلشم close نمیشه.انگار فقط مینیمایز میشه.یعنی وقتی میرم تو task Manager همه برنامه ها هستن.

AryanLand
28-10-2009, 00:35
سلام برو بچز

اول اینکه از وقتی win 6.1 عربی ریختم GPS گوشی گم شده تو قسمت Wireless ندارمش.قبل از Upgrade بود.

دوم اینکه چرا رو دکمه Close یا همون ضربدره کلیک میکنم برنامه ای داخلشم close نمیشه.انگار فقط مینیمایز میشه.یعنی وقتی میرم تو task Manager همه برنامه ها هستن.

سلام.

شما باریختن وین 6,1 دیگه آیکون ۀ\ُ رو ندارید اما با اجرا شدن برنامه GPS (مثل گارمین) جی پی اس به صورت خودکار فعال میشه و کار میکنه.

jazire
28-10-2009, 09:29
سلام.

شما باریختن وین 6,1 دیگه آیکون ۀ\ُ رو ندارید اما با اجرا شدن برنامه GPS (مثل گارمین) جی پی اس به صورت خودکار فعال میشه و کار میکنه.

سلام
ممنون از جوابتون:10::11:

فقط من قسمت اول جوابتونو نفهمیدم.:41:

AryanLand
29-10-2009, 00:50
سلام
ممنون از جوابتون:10::11:

فقط من قسمت اول جوابتونو نفهمیدم.:41:

سلام.

خواهش میکنم.اشتباه تایپی بود.به هر حال اینو عرض کرده بودم که با آپگرید به وین 6,1 آیکون روشن و خاموش کردن جی پی اس حذف میشه و جی پی اس به صورت اتوماتیک فعال میشه.(با اجرای برنامه های مربوطه)

hitman2004
29-10-2009, 11:04
سلام برو بچز

مشکل دوم شما در واقع مشکل نیست یک مزیته تویه وین 6.1
یه task manager به ویندوز شما اضافه شده که می تونید برنامه ها رو دستی ببندید یا اگه می خواید که برنامه به طور کامل بسته شه تویه یک برنامه یا یه محیط مثل sms با زدن دکمه ctrl و q برنامه به طور کامل بسته می شود.
البته این دکمه ها روی کیبرد مجازی می باشد.

hitman2004
29-10-2009, 11:08
کسی نیست یه رابط کاربری با حال بگه؟
نه spb نه تاچ فلو نه winter face آیمت.
یه چیزه باحال

Amin.M.1986
29-10-2009, 13:31
یه چیزه باحال

:11:

Ava UK
30-10-2009, 08:00
یه چیزه باحال

تا حالا به PonitUI نگاه کردی.

سایتشم اینه.

hitman2004
30-10-2009, 11:25

سایتشم اینه.
این عکس آخری که گذاشتی یعنی میشه هر کدوم از این today ها رو انتخاب کرد؟ مثلا با ساعت دیجیتال بزرگ؟
میشه یه سایت واسه دانلود مجانیش معرفی کنی؟ آخه چندتا ورژن داره نمی دونم این عکس واسه کدومشه.
اون سایتیم که گفتی پولی بود.
ممنون

hitman2004
30-10-2009, 11:31

سایتشم اینه.

این سایتی که معرفی کرده نسخه کاملش رو مجانی می ده؟!!
بعد این عکسی که گذاشتی و ساعت دیجیتال مثل touch flo داره ، یعنی این رو هم میشه بع عنوان today انتخاب کرد؟ من از همین سایتی که گفتی دانلود کنم؟

Ava UK
30-10-2009, 17:18
این سایتی که معرفی کرده نسخه کاملش رو مجانی می ده؟!!
بعد این عکسی که گذاشتی و ساعت دیجیتال مثل touch flo داره ، یعنی این رو هم میشه بع عنوان today انتخاب کرد؟ من از همین سایتی که گفتی دانلود کنم؟

PointUI دو تا نسخه داره یکی پرو و اون یکی هم مجانی. نسخه پروش تقریبا 10 ماه یا 11 ماهی میشه که آپدیت نشده. اما نسخه مجانیش که فرق زیادی هم با نسخه پرو نداره زود زود آپدیت میشه و اشکلاتش رو رفع میکنند چون طرفداری نسخه مجانی خیلی بیشترن.

اون ساعت تاچ فلو رو هم که دیدی در اصل یک تم برای اینترفیس PointUI است اسمشم اگر یادم باشه Ponit UI Android Sense است.

این اسکین رو میتونی براش از اینجا دانلود کنی.

خود PointUI Home رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی.

در سایتش هم فقط میشه نسخه مجانیش رو دانلود کرد برای نسخه پولیش اول باید پول بدی تا بعد لینک دانلود بهت بده.

این برنامه tweak رو هم براش دانلود کن که بدردت میخوره. اگر خواستی خودت واسش اسکین بسازی یا تغییراتی توش بدی دستت باز تر میشه.

از همون لینک بالایی که برای دانلود pointui دادم برای دانلود Pro Tweak میتونی استفاده کنی.

اگر هم خواستی به صفحه Home پلاگین های بدرد بخور مثل این پایینی ها بزاری میتونی از اینجا براش دانلود کنی.

Nextgen یک widget خیلی قشنگ برای نسخه پروشه اگر خواستی اونم یک نگاه بنداز.

اینم یک موزیک پلیر قشنکه که میتونی به پلیر های خودت لینکش کنی اما این تو پخش بشه. اسمشم PointSenseMusic

اینم برای اس ام اس هست که تو مایه های تاچ فلوه اما قشنگ تر و بزرگتر.

بقیه شم خودت یک نگاه بنداز چیزای خوبی توش میتونی پیدا کنی و home خودت رو بسازی. :20:

Amin.M.1986
30-10-2009, 18:39
PointUI دو تا نسخه داره یکی پرو و اون یکی هم مجانی. نسخه پروش تقریبا 10 ماه یا 11 ماهی میشه که آپدیت نشده. اما نسخه مجانیش که فرق زیادی هم با نسخه پرو نداره زود زود آپدیت میشه و اشکلاتش رو رفع میکنند چون طرفداری نسخه مجانی خیلی بیشترن.

اون ساعت تاچ فلو رو هم که دیدی در اصل یک تم برای اینترفیس PointUI است اسمشم اگر یادم باشه Ponit UI Android Sense است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخود PointUI Home رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر سایتش هم فقط میشه نسخه مجانیش رو دانلود کرد برای نسخه پولیش اول باید پول بدی تا بعد لینک دانلود بهت بده.

این برنامه tweak رو هم براش دانلود کن که بدردت میخوره. اگر خواستی خودت واسش اسکین بسازی یا تغییراتی توش بدی دستت باز تر میشه.

از همون لینک بالایی که برای دانلود pointui دادم برای دانلود Pro Tweak میتونی استفاده کنی.

اگر هم خواستی به صفحه Home پلاگین های بدرد بخور مثل این پایینی ها بزاری میتونی از اینجا براش دانلود کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یک موزیک پلیر قشنکه که میتونی به پلیر های خودت لینکش کنی اما این تو پخش بشه. اسمشم PointSenseMusic

بقیه شم خودت یک نگاه بنداز چیزای خوبی توش میتونی پیدا کنی و home خودت رو بسازی.

یکی اینو کامل نقد و مقایسه کنه لطفا

Mohammad
31-10-2009, 14:22
برای تنوع بد نیست ، تنها مشکلی که هست اینه که واسه رزیلوشن WVGA تقریبا هیچی نداره !
من که نصب کردم سرعتش خیلی خوب بود ، ظاهر جذاربی هم داره .

Ava UK
31-10-2009, 14:35
برای تنوع بد نیست ، تنها مشکلی که هست اینه که واسه رزیلوشن WVGA تقریبا هیچی نداره !
من که نصب کردم سرعتش خیلی خوب بود ، ظاهر جذاربی هم داره .

دوست عزیز اون چیزی رو که میخوای اسمشو در گوگل + یدونه wvga بزن اکثر مواقع در فروم ها و سایت های دیگه براش درست میکنند.

پوینت سنس هم نسخه wvga داره در توضیحاتش نوشته.

With WVGA & WQVGA device:
-Applets fit the screen so no need to mod any thing.
-Maybe I need resize graphics a bit for better performance!

از اینجا هم میتونی بگیریش

Mohammad
31-10-2009, 20:48
بله ، ممنون . من تنها سایت و انجمن خودش رو گشته بودم .
نمی دونم اینجا مکان مناسبی برای بحث در مورد این UI هست یا نه .
من چندتا Applet رو گرفتم ، نصب هم کردم ولی چیزی اضافه نشده ! روش خاصی داره ؟
قسمت Slide Show هم پوشه ای رو انتخاب نمی کنه ! نمی دونم چرا ...

AryanLand
31-10-2009, 23:53
بله ، ممنون . من تنها سایت و انجمن خودش رو گشته بودم .
نمی دونم اینجا مکان مناسبی برای بحث در مورد این UI هست یا نه .
من چندتا Applet رو گرفتم ، نصب هم کردم ولی چیزی اضافه نشده ! روش خاصی داره ؟
قسمت Slide Show هم پوشه ای رو انتخاب نمی کنه ! نمی دونم چرا ...

سلام.

فکر میکنم یک تاپیک جدا براش زده بشه یا اینکه تو قسمت نرم افزار پیگیری بشه تا بچه های 9502 بتونن استفاده بیشتری از ااین تاپیک ببرن.

شاد باشید.

hitman2004
07-11-2009, 22:30

خود PointUI Home رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی.

در سایتش هم فقط میشه نسخه مجانیش رو دانلود کرد برای نسخه پولیش اول باید پول بدی تا بعد لینک دانلود بهت بده.

بقیه شم خودت یک نگاه بنداز چیزای خوبی توش میتونی پیدا کنی و home خودت رو بسازی. :20:

ممنون. تقريبا كامل و سبكه ، خيلي از spb 3.5 راحت تر بالا مياد و سريع تره. البته ظاهر spb اونم تويه ورژن جديدش واقعا عاليه. حيف كه باطري و مثل چي مي خوره.:31:
اما اين برنامه نه! دستت مرسي:18::10:

hitman2004
08-11-2009, 17:54
سلام
مي خواستم بدونم آيا كيبورد اكسترنال براي پاكت پي سي ها هست يا؟ يه كيبورد بزرگ كه با usb وايرلس يا بلوتوث وصل شه.
تويه سايت هاي خارجي ديدم. مي خواستم بدونم توويه ايران هم هست يا نه؟

hitman2004
08-11-2009, 17:55
سلام
مي خواستم بدونم آيا كيبورد اكسترنال براي پاكت پي سي ها هست يا؟ يه كيبورد بزرگ كه با usb وايرلس يا بلوتوث وصل شه.

hitman2004
08-11-2009, 17:59
سلام
من يه نرم افزار سازگار با 9502 مي خوام كه بشه فيال هاي دريافتي از بلوتوث رو روي مموري كارت ذخيرخ كرد.
obex كار نكرد.
پرشين بلو هم با اينكه آدرس مموري رو ميشه انتخاب كرد اما اول مي ريزه روي حافظه گوشي بعد انتقال مي ده ! كه تويه فايل هاي حجيم جواب نمي ده.
drYAR هم باز نميشه كه تنظيماتش رو درست كنم.
ممنون ميشم كمك كنيد

AryanLand
08-11-2009, 23:37
سلام

سلام.

منم شنیدم هست اما نه خودم باهاش کار کردم و نه دیدم.

سلام
من يه نرم افزار سازگار با 9502 مي خوام كه بشه فيال هاي دريافتي از بلوتوث رو روي مموري كارت ذخيرخ كرد.
obex كار نكرد.
پرشين بلو هم با اينكه آدرس مموري رو ميشه انتخاب كرد اما اول مي ريزه روي حافظه گوشي بعد انتقال مي ده ! كه تويه فايل هاي حجيم جواب نمي ده.
drYAR هم باز نميشه كه تنظيماتش رو درست كنم.
ممنون ميشم كمك كنيد

Obex رو گوشی من جواب داده مشکلی که شما باهاش دارید چیه بفرمایید تا اگر اطلاعاتی داشتم در خدمتتون باشم.(من الان با همین برنامه دارم کار میکنم.)

hitman2004
09-11-2009, 00:05
سلام.

Obex رو گوشی من جواب داده مشکلی که شما باهاش دارید چیه بفرمایید تا اگر اطلاعاتی داشتم در خدمتتون باشم.(من الان با همین برنامه دارم کار میکنم.)

دريافت فايل رو نشون نمي داد و اينكه بعد از ريست كردن گوشي هم ويندوز پريد! واسه همين ترسيدم دوباره بريزم.
اين نرم افزار چندتا ورژن داره؟ ميشه اوني كه روي گوشيتون داريد برام آپ كنيد؟ منون مي شم.
يه سوال ديگه:
ميشه گوشي رو به ويديو پرژكتور وصل كنم؟ البته به اونايي كه كابل وروديشون پورته( كابلش يه چي توو مايه هاي كابل مانيتوره كه به پي سي وصل ميشه) ، تبديلش بيرون گير مياد؟ قيمتش چنده؟

AryanLand
09-11-2009, 00:25
دريافت فايل رو نشون نمي داد و اينكه بعد از ريست كردن گوشي هم ويندوز پريد! واسه همين ترسيدم دوباره بريزم.
اين نرم افزار چندتا ورژن داره؟ ميشه اوني كه روي گوشيتون داريد برام آپ كنيد؟ منون مي شم.
يه سوال ديگه:
ميشه گوشي رو به ويديو پرژكتور وصل كنم؟ البته به اونايي كه كابل وروديشون پورته( كابلش يه چي توو مايه هاي كابل مانيتوره كه به پي سي وصل ميشه) ، تبديلش بيرون گير مياد؟ قيمتش چنده؟

سلام.

من برات آپلود کردم.تست کن ببین میتونی جواب بگیری یا نه .لینکش اینه:

اما اینکه میگی بعد از ریست ویندوز پرید یعنی چی؟!!در مورد اون سوال آخر والا من چون خودم تا حالا اینکارو نکردم نمیتونم جواب بدم.چون میدونم بیشتر از اینکه بخوام راهنماییت کنم ,گمراهت میکنم.:46::11:

hitman2004
17-11-2009, 08:59
سلام دوستان
چندتا سوال در مورد رم و رام گوشیم داشتم
آیا امکان ارتقا سخت افزاری رم یا رام وجود داره؟ مثلا میشه رام رو به 256 ارتقا داد؟ هزینش چقدره؟
و آیا برنامه ای هست که بشه برنامه هایی که حافظه پرگرام گوشی رو اشغال کردن حذف کرد؟ با تسک منیجر فقط میشه برنامه های باز رو بست.
من وقتی سافت ریست می کنم و به مموری می رم ، حافظه خالی واسه برنامه هام 64mb هست ، اما بعد از یکم کار کردن این مقدار به 5 mb میرسه، با اینکه هیچ نرم افزاری تویه تسک منیجر باز نیست! چه کاری واسه خالی کردن این حافظه وجود داره؟

duffer_lover
28-11-2009, 22:05
سلاااااااام بچه ها...آقا کمکم کنین...فک کنم کیبرد گوشیم سوخته.اصلا کار نمیده! اصفهانم.کسی جایی رو بلده ببرم ؟ میشه یکی که از این گوشی خیلی حالیشه موبایلشو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو جونه عزیزتون..........:-)

siavash78_HU
29-11-2009, 00:43
سلام.

.)

آریایی جان کیبرد usb ققط روی مدل هایی که دارای usb host هستند جواب میده مثل فلیم یا آلتیمیت های 6150 و 8150 . اما کیبردهای بلوتوث و اینفرارد زیادی هستند که با همه پی پی سی ها کار می کنند و در تهران هم بود و مثلا رمضانی داشت.

siavash78_HU
29-11-2009, 00:45
سلام دوستان
چندتا سوال در مورد رم و رام گوشیم داشتم
آیا امکان ارتقا سخت افزاری رم یا رام وجود داره؟ مثلا میشه رام رو به 256 ارتقا داد؟ هزینش چقدره؟
و آیا برنامه ای هست که بشه برنامه هایی که حافظه پرگرام گوشی رو اشغال کردن حذف کرد؟ با تسک منیجر فقط میشه برنامه های باز رو بست.
من وقتی سافت ریست می کنم و به مموری می رم ، حافظه خالی واسه برنامه هام 64mb هست ، اما بعد از یکم کار کردن این مقدار به 5 mb میرسه، با اینکه هیچ نرم افزاری تویه تسک منیجر باز نیست! چه کاری واسه خالی کردن این حافظه وجود داره؟

بله که هست. میتونید از نرم افزار های پاکت مکانیک (نسخه سازگار با وین موبایل 6 به بالا) و oxios close application ) به همون اسم oxios خالی و همین طور memmaid (البته با احتیاط) استفاده نمایید.

AryanLand
29-11-2009, 01:30
سلاااااااام بچه ها...آقا کمکم کنین...فک کنم کیبرد گوشیم سوخته.اصلا کار نمیده! اصفهانم.کسی جایی رو بلده ببرم ؟ میشه یکی که از این گوشی خیلی حالیشه موبایلشو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو جونه عزیزتون..........:-)

سلام.

یک سافت ریست بکنید درست میشه.(البته در 99% مواقع).

duffer_lover
30-11-2009, 14:09
سلام...بچه ها انواع hard resete این گوشی و کی بلده ؟ ممنون

AryanLand
01-12-2009, 00:41
سلام...بچه ها انواع hard resete این گوشی و کی بلده ؟ ممنون

سلام.

برای هارد ریست کردن این گوشی شما به سه روش میتونید اقدام کنید:
البته یادتون باشه هارد ریست کنید تمام اطلاعات رو گوشیتون پاک میشه.

1 : به مسیر زیر برید :
Start=> Settings=>System=>Master Clear

سپس تو اون کادری که میبینید 1234 رو وارد کنید و Yes رو بزنید. هارد ریست میشه.

2: باطری رو دربیارید و دوباره سرجاش بزارید. کیبرد رو باز کنید دکمه FN رو بگیرید همزمان با اینکار کلید سبز رو هم بگیرید.(2 کلید باهم) وقتی 2 کلید رو همزمان گرفتید با قلم دکمه سافت ریست رو بزنید و 2 کلید دیگه رو نگه دارید تا لوگوی آیمیت رو رو صفحه ببینید .دو کلید رو رها کنید و تنظیمات رو انجام بدید.

3: باطری رو در بیارید و دوباره سرجاش بزارید.دو کلید سبز و قرمز رو باهم بگیرید و کلید پاور رو نگه دارید تا گوشی روشن بشه.کلید پاور رو ول کنید اما دو کلید دیگه رو نگه دارید تا لو گوی آیمیت بیاد بالا دو کلید دیگه رو ول کنید و تنظیمات رو انجام بدید.:11::11:

duffer_lover
06-12-2009, 23:22
سلام ببخشید من سرعت گوشیم خیلی کمه...رامش 6.1....فک کنم ماله رامشه! رام اصلی خود imate که روش بوده رو از کجا دانلود کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_a
04-01-2010, 00:15
با سلام.

می خواستم بدونم میشه روی ultimate 9502 ویندوز موبایل 6.5 ریخت؟

ممنون.

AryanLand
04-01-2010, 00:51
با سلام.

می خواستم بدونم میشه روی ultimate 9502 ویندوز موبایل 6.5 ریخت؟

ممنون.

سلام.

هنوز که نیومده اما یکنفر ذاره تو XDA روش کار میکنه حاضر که شد همینجا بهتون اطلاع میدم.چون من پیگیرم.:11:

hitman2004
09-01-2010, 18:06
سايت آيميت كه شده محل تبليغ 810f و ديگه هيچ گوشي ديگه اي رو نميشه تووش پيدا كرد!!!
من كه فكر مي كنم بايد بيخياله 6.5 شد. اگرم بياد چون رسمي نيست حتما كلي ايراد خواهد داشت :41:
hبازم اگه خبري شد به ما هم حتما خبر بديد كه بدجور توو كفيم.

AryanLand
10-01-2010, 00:21
سايت آيميت كه شده محل تبليغ 810f و ديگه هيچ گوشي ديگه اي رو نميشه تووش پيدا كرد!!!
من كه فكر مي كنم بايد بيخياله 6.5 شد. اگرم بياد چون رسمي نيست حتما كلي ايراد خواهد داشت :41:
hبازم اگه خبري شد به ما هم حتما خبر بديد كه بدجور توو كفيم.

سلام.

همونطور که گفتم من پیگیرش هستم به محض اینکه بیاد (البته اومده ولی فعلا" طرف داره ایراداش رو بر طرف میکنه) اگر نسخه بی ایراد یا کم ایراد باشه که ارزش داشته باشه من خودم تست میکنم اگر خوب بود برای دانلود میزارم و اطلاع میدم بهتون.:11:

Real Madrid C.F
18-01-2010, 10:28
بچه ها باتری این گوشی چجوریاس؟؟؟ آخه شنیدم زود خالی میکنه...تو یه فروم خارجی خوندم که یه ترفند واسش اومده که مصرف رو پایین میاره نمیدونم منظورش فلش کردن بود یا چیز دیگه!!؟؟ واسه دوستم می خوام ممنون میشم کمک کنین

hitman2004
21-01-2010, 14:28
بچه ها باتری این گوشی چجوریاس؟؟؟ آخه شنیدم زود خالی میکنه...تو یه فروم خارجی خوندم که یه ترفند واسش اومده که مصرف رو پایین میاره نمیدونم منظورش فلش کردن بود یا چیز دیگه!!؟؟ واسه دوستم می خوام ممنون میشم کمک کنین

سلام
باتريش به نظر من كه يه سالي هست دارم و با بقيه گوشي هاي كيبورد دار مثل x1 و تاچ پرو مقايسه كردم خيلي بهتر عمل مي كنه. حدودا با استفاده معمولي 2 روز. با وايرلس و جي پي اس زياد يه روز.
واسه افزايش عمر باطريم مي شه نور صفحه رو كم كرد كه خيلي تاثير داره و پاور رو هم روي يه دقيقه بذاري.

AryanLand
22-01-2010, 00:07

سلام.

منم با باطریش مشکلی ندارم.با استفاده فوق العاده زیادی که من دارم با وایرلس (مواقعی که خونه هستم مدام وصله) تماس ,جی پی آر اس (مواقعی که بیرون هستم استفاده در حد نرمال دارم),و اس ام اس (هر جوکی که واسم بیاد حداقل برای 20 سی نفر میفرستم) حدودا" یک و نیم روز جواب کارم رو میده.تازه نزدیک به یک سال و7 هشت ماهه باطریش داره کار میکنه.

hitman2004
25-01-2010, 12:35
سلام.
چند وقتي هست كه با كيبورد سخت افزاري گوشي مشكل پيدا كردم.بعضي دكمه ها رو به سختي ميشه زد. مثل R,T,OK و ...
استفادم از كيبورد زياده.اس ام اس زياد مي دم. حالا مي خوام ببينم ميشه تعميرش كرد؟ يا اينكه بايد كله كيبورد عوض شه؟
نمايندگي مي گه كيبورد بايد با قابش عوض شه ! 120 اين حدودا ميشه ! لطفا راهنمايي كنيد.

AryanLand
25-01-2010, 23:47
سلام.
چند وقتي هست كه با كيبورد سخت افزاري گوشي مشكل پيدا كردم.بعضي دكمه ها رو به سختي ميشه زد. مثل R,T,OK و ...
استفادم از كيبورد زياده.اس ام اس زياد مي دم. حالا مي خوام ببينم ميشه تعميرش كرد؟ يا اينكه بايد كله كيبورد عوض شه؟
نمايندگي مي گه كيبورد بايد با قابش عوض شه ! 120 اين حدودا ميشه ! لطفا راهنمايي كنيد.

سلام.

والا من از کیبردش کلا" 2 بار هم استفاده نکردم.اما فکر میکنم بشه درستش کرد اگر تهرانید بگید بهتون آدرس بدم برید پیش یه آدم کار درست براتون تعمیر کنه.(هم منصفه هم مهمتر از اون دزد نیست):11:

hitman2004
26-01-2010, 18:37
سلام.

والا من از کیبردش کلا" 2 بار هم استفاده نکردم.اما فکر میکنم بشه درستش کرد اگر تهرانید بگید بهتون آدرس بدم برید پیش یه آدم کار درست براتون تعمیر کنه.(هم منصفه هم مهمتر از اون دزد نیست):11:

بله تهرانم.ممنون ميشم اگه لطف كني.
واقعا كارت درسته ها. تويه يه سال و اندي فقط چند بار از كيبورد استفاده كردي؟ پس با چي اس ام اس مي دي؟:18:

AryanLand
26-01-2010, 23:19
بله تهرانم.ممنون ميشم اگه لطف كني.
واقعا كارت درسته ها. تويه يه سال و اندي فقط چند بار از كيبورد استفاده كردي؟ پس با چي اس ام اس مي دي؟:18:

سلام.

با کیبرد مجازی.آدرسش رو براتون پیغام خصوصی میکم.:11:

hitman2004
27-01-2010, 23:41
سلام.

با کیبرد مجازی.آدرسش رو براتون پیغام خصوصی میکم.:11:

سلام
ممنون. اگه همين جا مي گفتي فردا راهي بودم.:31:
پيغامي نيست فيلن.
راستي يه كيبورد را دست و بزرگ و راحت اگه داري معرفي كن ماهم استفاده كنيم. اما جز رسكو و spb. همشون و امتحان كردم. يا بايد دو دستي كار كني يا دكمه ها قاطي ميشه. اگه يه كيبورد مثل كيبورد شماره اي htc بود خيلي حال مي داد. رو f480 هم هست.
من يكي پيدا كردم اما يكم دكمه هاش و چيدمانش نا متعارف بود پاكش كردم. cylico بود فكر كنم.:41:

AryanLand
28-01-2010, 00:16
سلام
ممنون. اگه همين جا مي گفتي فردا راهي بودم.:31:
پيغامي نيست فيلن.
راستي يه كيبورد را دست و بزرگ و راحت اگه داري معرفي كن ماهم استفاده كنيم. اما جز رسكو و spb. همشون و امتحان كردم. يا بايد دو دستي كار كني يا دكمه ها قاطي ميشه. اگه يه كيبورد مثل كيبورد شماره اي htc بود خيلي حال مي داد. رو f480 هم هست.
من يكي پيدا كردم اما يكم دكمه هاش و چيدمانش نا متعارف بود پاكش كردم. cylico بود فكر كنم.:41:

سلام.

من از اس پی بی کیبورد استفاده میکنم.آدرس تعمیر کار رو واست پیغام خصوصی کردم.:11:

Behzad_v3
28-01-2010, 15:31

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخود PointUI Home رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر سایتش هم فقط میشه نسخه مجانیش رو دانلود کرد برای نسخه پولیش اول باید پول بدی تا بعد لینک دانلود بهت بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. ميشه اين pro tweak رو بذاري؟ از سايت خودش نمي شه دانلود كرد

hitman2004
13-02-2010, 21:44
سلام
مي خواستم بدونم نرم افزار هايي مثل Manila 2.5 يا sense 2.5 روي آيميت نصب ميشه؟ اصلا چي هست؟ رابط كاربري مخصوصيه؟ يا رام TAEL چيه؟ آيا رام 6.1 انواع مختلفي داره؟ رام زيبايي هم هست كه ما نصب كنيم؟ به جز اين اورجينال كه الان هست.
شرمنده اگه سوال ها زياده . اگر هم مبتديانس نخنديد لطفا !!! :31:
ممنون

hitman2004
16-02-2010, 22:44
كسي نيست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

AryanLand
17-02-2010, 01:52
سلام
مي خواستم بدونم نرم افزار هايي مثل Manila 2.5 يا sense 2.5 روي آيميت نصب ميشه؟ اصلا چي هست؟ رابط كاربري مخصوصيه؟ يا رام TAEL چيه؟ آيا رام 6.1 انواع مختلفي داره؟ رام زيبايي هم هست كه ما نصب كنيم؟ به جز اين اورجينال كه الان هست.
شرمنده اگه سوال ها زياده . اگر هم مبتديانس نخنديد لطفا !!! :31:
ممنون

كسي نيست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

سلام.

بله رابط کاربری مخصوص HTC هست که البته برای گوشیهای دیگه هم کوک شده.من رو 9502 تست نکرد ببینم خوب جواب میده یا نه.در مورد رام تائل یک رام هست که یک کوکر ایرانی نوشته (از بچه های هند هلد بود که الان کمتر اونجا فعالیت داره و بیشتر تو XDAفعالیت میکنه). الان خاطرم نیست واسه کدوم گوشی رام رو نوشته بود( پیداش میکنم میگم واسه کدوم گوشیه) دارای ورژنهای متعددی هست این رام اما واسه 9502 نیست.برای 9502 هنوز رام کوک شده بدرد بخوری نیومده .یک ژاپنی داشت روش کار میکرد البته الان یک ماهی میشه پیگیری نکردم ببینم مشکلاتش حل شده یا نه اونم پیگیری میکنم خبرش رو میدم.فعلا" بای باهمون 6,1 ارجینال بسازی.ضمنا" من هر دوپست شما رو امروز دیدم.:46::11:

hitman2004
21-02-2010, 12:43
كيبورد گوشي رو هيچ جا نتونست درست كنه. هرجا بردم گفت كيبوردش پرس شده به قاب! و باز نميشه! كلا بايد عوض شه. هم قاب هم كيبورد. هزينشم 160 هزار تومن ميشه. ايول طراحي.آيميت تركونده:41::13:

AryanLand
21-02-2010, 23:43
كيبورد گوشي رو هيچ جا نتونست درست كنه. هرجا بردم گفت كيبوردش پرس شده به قاب! و باز نميشه! كلا بايد عوض شه. هم قاب هم كيبورد. هزينشم 160 هزار تومن ميشه. ايول طراحي.آيميت تركونده:41::13:
سلام.

اگه اینطوره ببر خود تحلیل گر داده ها ببین چی میگن.ضمنا" پیش اون فرهاد که گفتم رفتی؟(همون که گفتی میشناسیش).یه تعمیرکار دیگه هم هست بزار تلفنش رو پیدا کنم بهت بدم زنگ بزن ببین میتونه کاریش کنه یا نه.:11:

hitman2004
28-02-2010, 23:44
سلام.

اگه اینطوره ببر خود تحلیل گر داده ها ببین چی میگن.ضمنا" پیش اون فرهاد که گفتم رفتی؟(همون که گفتی میشناسیش).یه تعمیرکار دیگه هم هست بزار تلفنش رو پیدا کنم بهت بدم زنگ بزن ببین میتونه کاریش کنه یا نه.:11:

تحليل گر داده ها هم رفتم گفت اينا پرس شده. طراحيش اينطوريه. يعني به قاب چسبيدن ! اگه جدا شه ميشكنه! هيچ راهي نداره.بايد بسازيم و بسوزيم و با كيبورد مجازي حال كنيم:41::31: ممنون

farshadbox
09-05-2010, 20:08
سلام.

ابتدا گوشی رو خاموش میکنید( در صورتی که گوشی هنگ کرده و کلید پاور عمل نمیکنه باطری گوشی رو در میارید که گوشی خاموش بشه و دوباره باطری رو سر جاش میزارید ).
از صفحه کیبرد سخت افزاری دکمه FN رو میگیری همزمان با اینکار کلید سبز (کلید برقراری تماس) رو هم میگیرید و همزمان با این 2 کلید دکمه پاور گوشی رو میگیرید تا گوشی روشن بشه.
وقتی صفحه بوت سفید رنگ اومد (که سریعا" میاد) کلید سافت سمت چپ رو میزنید گوشی هارد ریست میشه و ادامه مراحل نصب ویندوز.....:11:
با سلام و خسته نباشید
این گوشی رو من هارد ریست کردم چینی هست هنوز
ممکنه راهنمایی کنید باید چکار کرد؟
ممنون میشم

AryanLand
09-05-2010, 22:49
با سلام و خسته نباشید
این گوشی رو من هارد ریست کردم چینی هست هنوز
ممکنه راهنمایی کنید باید چکار کرد؟
ممنون میشم

سلام.

من تا اونجا رو فهمیدم که هارد ریست کردید اما اینکه چینی هست هنوز یعنی چی؟ و برای چه کاری راهنمایی میخواید؟:11:

amir 666
02-06-2010, 18:57
سلام
من یه گوشی دارم با همراه اول زمان زنگ زدن وزنگ خوردن هنگ می کنه خواستم رام Ultimate 9502 WWE.01.77 CP WWE.06.06.exe بریزم ازم rom unlock code می خواد در صورت امکان راهنمایی کنید

AryanLand
02-06-2010, 22:19
سلام
من یه گوشی دارم با همراه اول زمان زنگ زدن وزنگ خوردن هنگ می کنه خواستم رام Ultimate 9502 WWE.01.77 CP WWE.06.06.exe بریزم ازم rom unlock code می خواد در صورت امکان راهنمایی کنید

سلام.

روی بدنه جعبه گوشی یک برچسب هست که یه چند تا بارکد خورده و روش IMEI و ... رو نوشته پایین اون برچسب Rom Lock Code گوشیتون رو نوشته که از 15 رقم تشکیل شده.:11:

amir 666
13-06-2010, 13:08
با سلام ممنون از راهنمایی شما ولی هنوز مشکل بر جاست با ایرانسل مشکلی ندارد ولی همراه اول بعضی جاها کار می کند بعضی جاها کار نمی کند

AryanLand
13-06-2010, 23:49
با سلام ممنون از راهنمایی شما ولی هنوز مشکل بر جاست با ایرانسل مشکلی ندارد ولی همراه اول بعضی جاها کار می کند بعضی جاها کار نمی کند

سلام.

آهان حالا فهمیدم چی میفرمایید احتمالا" شما تو منطقه شرق تهران از خیابان هنگام تا تهرانپارس بصورت منقطع و در غرب تهران بزرگراه همت از محدوده دهکده المپیک و محدوده شهرک راه آهن آنتن نداری.این بدلیل اینه که رام غیر عربی رو نصب کردی و ورژن رادیوئیش با بی تی اس های همراه اول نمیخونه شما رام عربی رو نصب کن مشکلت حل میشه.اگر هم نمیخوای حجم زیادی بگیره عربایزرش رو نصب نکن.و بعد فارسی ساز بریز رو گوشیت.:11:

amir 666
06-07-2010, 10:47
سلام در صورت امکان رام عربی را بزارید چون با عربایزر جواب نداد

AryanLand
08-07-2010, 22:54
سلام در صورت امکان رام عربی را بزارید چون با عربایزر جواب نداد

سلام.

خیر قربان با عربایزر که جواب نمیده تو رام عربی ورژن رادیوییش فرق میکنه.من رام عربی رو براتون میزارم اما حجمش حدود81 مگه اگر نتونستید دانلود کنید یه پیغام خصوصی بدید تا براتون با پست بفرستم.

akbar_khan
19-05-2011, 22:22
سلام.

سلام.

خیر قربان با عربایزر که جواب نمیده تو رام عربی ورژن رادیوییش فرق میکنه.من رام عربی رو براتون میزارم اما حجمش حدود81 مگه اگر نتونستید دانلود کنید یه پیغام خصوصی بدید تا براتون با پست بفرستم.

سلام
با اینکه که گوشی HTC HD7 را تازه خریدم و NOKIA N95 سه ساله را دارم باز به این گوشی جنگ جهانی دومم یک جوری علاقه دارم (حداقل محدودیت ها و ایراد های ویندوز هفت را نداره)

خلاصه اینکه
من این رام را دانلود کردم
سوال

کدام یک از رام ها
رسمی هستش

دوم اینکه مراحل نصب و اپدیت از رام کوک شده و رام رسمی به اضافه انلاک کردن را اگه لینکش اموزشش را بدید ممنون میشم

سوم اینکه چه بلایی سر سایت رسمیش امده
جواب این سوالم را پیدا کردم

پیشا پیش ممنون از پاسخ به سوال یک و دو دوستان

akbar_khan
21-05-2011, 16:03
دوستان این پست ما جواب نداره

AryanLand
23-05-2011, 22:42
سلام.

دوست عزیز ببخشید که دیر جواب میدم یه چند روزی نتونستم بایم تو سایت.اون 2تا رام هر دو رسمیه و بهتره بگم که هر دو یکیه.
اما اینکه مشکلتون برای آپگرید چیه رو من متوجه نشدم اگر واضح تر بفرمایید که کجای کار مشکل دارید من در خدمتتون هستم.:11:

akbar_khan
25-05-2011, 07:55
خدمت از ماست عزیز

من به همراه رام دانلودی فایل pdf اموزش عربی را هم دیدم
(به خاطر عربی بودن / چیزی دستگیرم نشد)

برنامه Windows Mobile Device Center را نصب کردم

ارور امنیتی ویندوز را در سون برداشتم

بعد از اون رام را اجرا کردم روی اینستال کلید کردم

اما برنامه رام گوشی را هنوز نشناخته یا من باید عملی را روی گوشی انجام بدم که این مرحله رد بشه
(کلید ولومی را گرفتن به همراه پاور و از این حرفها)

با تشکر
منتظر جواب هستم