PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Imageready کجاست؟

mohsen.rajabi
23-01-2008, 06:55
با سلام
می خواستم بپرسم که Imageready در سری جدید فوتوشاپ (CS3) به چه نامیه و آیا اصلا هستش؟
ممنون

arash_irani
23-01-2008, 15:19
با سلام
می خواستم بپرسم که Imageready در سری جدید فوتوشاپ (CS3) به چه نامیه و آیا اصلا هستش؟
ممنون

سلام
متاسفانه در نسخه جديد اين برنامه حذف شده البته نميشه گفت حذف شده يعني در فتوشاپ در قسمتWorkspace شما ميتونيد از بخش Animation استفاده كنيد و حتي قابليتهاي زيادتري هم به اين قسمت اضافه شده كه واقعا خيلي كارامد هستش

ممنون و موفق باشيد
يا حق

Saeed kmss-D
23-01-2008, 17:39
سلام...

همونطور كه آرش جان فرمودند اين برنامه در نسخه cs3 براي فتوشاپ تعبيه نشده و سعي شده امكاناتي كه اين برنامه داشته ( بلكه هم در حد بيشتر ) در فتوشاپ گنجونده بشه تا اين نسخه كامل تر از سري هاي قبل باشه!

موفق باشي♥♥♥

Maysam-BFU
23-01-2008, 21:21
مشکل اصلی که داره این هست که فریم های تصویر GIF در CS3 نمایش داده نمیشه .

به همین علت من هنوز از ImageReady نسخه قبل استفاده می کنم. اگر سیستم شما کشش رو داره شما هم 2 نسخه CS3 و CS2 روی سیستم خود نصب کنید. البته سعی کنید اول CS2 نصب بشه بعد CS3 .

mohsen.rajabi
24-01-2008, 07:19
آقایون واقعا ممنون

Saeed kmss-D
24-01-2008, 10:50
مشکل اصلی که داره این هست که فریم های تصویر GIF در CS3 نمایش داده نمیشه .

البته ميثم جان اين مشكل با گزينه اي كه در منوي File > Import وجود داره حل شده ، Video Frames to Layers اين كارو انجام ميده و با استفاده از اون ميشه فريم هاي gif رو به نمايش درآورد. ( قبلا تو يه تاپيكي درباره ش بحث شده بود )

موفق باشيد♥♥♥

Maysam-BFU
24-01-2008, 11:24
البته ميثم جان اين مشكل با گزينه اي كه در منوي File > Import وجود داره حل شده ، Video Frames to Layers اين كارو انجام ميده و با استفاده از اون ميشه فريم هاي gif رو به نمايش درآورد. ( قبلا تو يه تاپيكي درباره ش بحث شده بود )

موفق باشيد♥♥♥

چه جالب !! ولی این قسمت فقط پسوند های MOV ، AVI ، MPG ، MPEG را ساپورت می کنه اگر اشتباه نکنم.

تاپیکی که داخلش بحث شده رو لینک بدید شاید اشکال از منه.

Saeed kmss-D
24-01-2008, 11:52
اين لينك دانلود آموزش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم لينك اون تاپيك:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي♥♥♥

Ehsan Studio
24-01-2008, 11:53

موفق باشيد♥♥♥

من که از این طریق نتونستم هیچ فایل GIF رو باز کنم.تا Import رو می زنم از فتوشاپ کلا میاد بیرون.نمی دونم مشکل کجاست.منم فعلا با ImageReady کار می کنم.