PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوري فوري

shahyar_2005
23-10-2005, 09:10
با عرض سلام و خسته نباشيد.
من با يک مشکل رو به رو شدم لطفا کمک کنيد.
مشکل من اينکه وقتي ( (game Pad) ( دسته بازي) ) به کيس کامپيوتر نصب مي کنم نمي دانم که چطوري تنظيمش کنم که با دسته بازي کنم و اينکه وقتي که دسته را نصب کرديم از سرعت بازي کاسته نشود.
2.يک راه حلي را نيز براي بالا بردن سرعت بازي نيز مي خواستم.
3.يک نرم افزار بسيار قدرتمند نيز براي بالا بردن سرعت بازي و اينکه بتواند خود نرم افزار دسته بازي را نيز کامل کامل تنظيم کند.مي خواستم.

لطفا جواب دقيق و کاملي را بدهيد که کار کند.

M E H D I
23-10-2005, 10:15
سلام

آقا شما اول اطلاعات كامل بده، بعد اطلاعات كامل بخواه. اولا اين كه پورت دسته بازي شما چيه؟ USB يا Serial
ثانيا شما مشخصات سيستم خودتون رو بدين. رم و كارت گرافيك و CPU تا آقا اميد هم بتونن جواب بدن.
ثالثا شما بايد اينم در نظر داشته باشين كه اگه كامپيوترتون ضعيف باشه 100 تا هم نرم افزار نصب كنين روش باز هم نمي تونه بازيهاي با مشخصات بالا رو باز كنه.
اما نرم افزارهايي كه هستن من اسمشونو ميگم.
Game Accelerator

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

يه برنامه هم هست كه سرعت سي پي يوي سيستم رو اضافه مي كنه يا بهتر بگم OverClock سيستم رو. اگه در حد بالا قرار بگيره همه چي سريعتر ميشه. اما عواقب استفاده ازش به عهده خودتونه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رابعا موند كه بعضي از بازي ها اصلا دسته بازي رو پشتيباني نمي كنن. مثل Doom

اما اگه اطلاعات كامل بدي مديرها جوابتو بهتر ميدن.

تشكر

OMID
23-10-2005, 10:30
با سلام

شما ابتدا باید دسته بازی رو با درایوری که داره نصب کنید.
بعد برای اینکه از نصب دسته مطمئن بشی این مراحل را انجام دهید.
به control panel رفته و به قسمت game controllers بروید.
در این قسمت اگر که دسته نصب شده باشد باید اسم دسته توی این قسمت اومده باشه شما دسته را در این قسمت انتخاب میکنید و به قسمت properties بروید.در این قسمت میتونین دسته خودتون رو تست کنید.

برای اینکه بازی رو با دسته بازی کنید باید مراحل بالا با موفقیت انجام شده باشد یعنی دسته به طور کامل نصب شده باشد.
تا اونجایی که من میدونم شما اگر دسته را درست نصب کرده باشید و دستتون مشکل نداشته باشه به هیچ عنوان از سرعت بازی کم نمیکنه.

و هر بازی تنظیمات خودش رو برای بازی کردن بازی با دسته را دارد.

در ضمن تمام مطالبی رو که دوست خوبمون marge_moosh عزیز گفت تایید میشه و شما وقتی سیستمتون ضعیف باشه از این نرم افزارها هم هر چی نصب کنید به شما کمک چندانی نمیکنه.

HSH
24-10-2005, 05:30
با سلام
آقا دو مساله وجود دارد(البته در مورد پاسخ های داده شده)
اولا نرم افزار اسپید گیر سیستم را اورکلاک نمیکند به صورتی میتوانیم بگوییم تعرفه زدایی وتغییر رجیستری است(اگر بعد از نصب منوی استارت را باز کنید متوجه میشوید)

ثانبا نرم افزاری که یکی از دوستان در مقاله خورد (کارت گرافیک خود را منفجر کنید در قسمت سخت افزار-کارت
گرافیک)نرم افزار بسیار خوبی است وتاثیر ببسیار زیادی دارد(300امتیاز بیشتر دز 3دی مارک)و توصیه میکنم بعد از خواندن مطلب دوست عزیزمان حتما این نرم افزار را نصب کنید

فعلا
:cool: