PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای کنترل کامل درایو سی دی و رایتر نیاز دارم

ahmad_r
23-10-2005, 06:43
لطفا نرم ازاری جهت قفل کردن و به دست گرفتن کنترل سی دی رام معرفی کنید

mpsjavad
23-10-2005, 12:59
با سلام ..

CD-DVD Lock نرم افزار حفاظتي و امنيتي مفيدي است كه بلافاصله پس از نصب , در نوار وظيفه ويندوز قرار گرفته و كاربر را قادر ميسازد تا درايو هاي مورد نظر هارد ديسك خود را را قفل كرده و دسترسي به اطلاعات داخل آن را غير ممكن سازد.
اين نرم افزار علاوه بر قفل كردن درايو هاي هارد ديسك, قادر است درايو هاي سي رام , سي دي رايتر و فلاپي درايو را نيز قفل كرده و امكان خواندن , نوشتن و دسترسي به اطلاعات را براي ديگر كاربران محدود كند!
با استفاده از اين نرم افزار ديگر نيازي به نرم افزار هاي قفل كننده پوشه ها نداشته و قادريد كليه اطلاعات موجود در درايو دلخواه خود را بصورت يكجا و كامل محافظت كرده و امكان استفاده از سي دي رام يا فلاپي درايو را از ديگر كاربران سلب نمائيد.
با استفاده از اين نرم افزار ميتوانيد به دو روش دسترسي به اطلاعات را محدود كنيد: روش اول پنهان ساختن درايو مورد نظر و ديگري قفل كردن آن ميباشد.
استفاده از اين نرم افزار بسيار ساده است, محيط آن نمايانگر تعداد درايوهاي سيستم و نوع فايل سيستم آن ها ميباشد, كه كاربر ميتواند با كليك راست بروي درايو مربوطه, آن را به حالت Hidden يا پنهان برده و يا با يك كليك چپ آن را قفل و دسترسي به اطلاعاتش را غير ممكن سازد.
لازم به ذكر است كه امكان بازگشت به حالت اوليه در اين برنامه بسيار ساده است و كافيست يكبار ديگر بروي درايوحفاظت شده كليك كرده تا علامت قرمز يا واژه Hide از روي آن برداشته شود.
از ديگر ويژگي هاي CD-DVD Lock ميتوان به قابليت تعيين پسورد جهت ورود به بخش تنظيمات برنامه, قابليت تعيين زمان معكوس جهت اعمال قفل بر درايوها و جلوگيري از باز شدن در سي دي رام و سي دي رايتر اشاره كرد!
اين نرم افزار با ويندوزهاي 95/98,ME,NT4,2000,XP,2003 مايكروسافت سازگار بوده و از لينك زير قابل دريافت ميباشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سريال اين برنامه عدد 0 ميباشد!

منبع : P30world

hamidforge
23-10-2005, 13:35
دوست عزيزم نرم افزار Device Lock مناسب این کار هست
Device Lock 5.7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و

baba barghi
23-10-2005, 13:39
سلام مدیر جان عزیز
با این برنامه می شه روی یه سی دی که رایت می کنی قفل گذاشت و رمزیش کرد؟

ممنون
بای

mpsjavad
23-10-2005, 16:11
CD
سلام مدیر جان عزیز
با این برنامه می شه روی یه سی دی که رایت می کنی قفل گذاشت و رمزیش کرد؟

ممنون
بای

با سلام ..

نه نميشه روي CD قفل گذاشت دوست من !

;)

baba barghi
23-10-2005, 16:24
سلام آقای مدیر
من با برنامه ي crypt cd ver3.3 این مشکل رو دارم که وقتی ایمج گرفت و خواستی سرعتی را برای رایت مشخص کنی و ایمیج را رایت کنی تو سی دی یه ارور می ده که:
The Device You Selected to burn was not recognized as burner.aborting
در ضمن این برنامه برای رمز گذاشتن روی سیدی هست حالا اگر ممکنه یه کمکی کنید

ممنون
بای

mpsjavad
23-10-2005, 17:20
با سلام ..

من خيلي وقت هست كه با اين جور نرم افزار ها ديگه كار نكردم ..

اما اين پيغام خطايي كه ميده اين رو ميگه كه درايو اپتيكي كه براي رايت كردن انتخاب كرديد يا اصلا رايتر نيست يا اينكه اين نرم افزار اون رو پشتيباني نميكنه ! و اون زمان هم يادمه كه برخي دوستان همين مشكل رو داشتند ...

و

حتما به اين تاپيك مراجعه كنيد ..

موفق باشيد ..

baba barghi
23-10-2005, 19:18
سلام آقای مدیر ولی رایتر رو درست انتخاب کردم پس به رایتر من نمی خوره پس این نشون می ده که برنامه ی بی خودی هست
شما برنامه ای در همین راستا سراغ ندارید که یه رمز روی سی دی برنامه بزاره و بعد از زدن رمز اتوران اجرا بشه و یا سی دی باز بشه؟اگر هست به همراه آموزش بزارید

ممنون از پاسختون در ضمن سعی می کنم دیگه قوانین رو زیر پا نزارم
بای

mpsjavad
23-10-2005, 20:38
با سلام ..

شما برنامه ای در همین راستا سراغ ندارید که یه رمز روی سی دی برنامه بزاره و بعد از زدن رمز اتوران اجرا بشه و یا سی دی باز بشه؟

نرم افزار خاصي براي اين كار خاص سراغ ندارم .. اما شما با خود برنامه اي كه اتوران رو ميسازيد ميتونيد اين كار رو انجام بديد ! ( براي ادامه اين مبحث راجع به نرم افزار هاي اتوران ساز يا مولتي مديا استاديو به تاپيك هاي مخصوص در انجمن هاي مربوط مراجعه كنيد . )

سعی می کنم دیگه قوانین رو زیر پا نزارم

تشكر دوست عزيز . لطف ميكنيد .

baba barghi
23-10-2005, 20:53
سلام آقای مدیر
خب وقتی رو اتوران رمز می زاری اتوران بدون رمز اجرا نمی شه ولی می تونه اتوران رو ول کنه بره مستقیم داخل سیدی به نظر شما این کار رو نمی تونه بکنه؟
چرا سعی می کنم قوانین رو زیر پا نزارم رو نقل قول کردی؟منظورت از این کار چی بود؟الان که بحث مربوط به رمز گذاری هست برای همین اینجا این پست رو می نویسم اشکالی که نداره؟

بای

mpsjavad
23-10-2005, 22:07
با سلام ..

خب وقتی رو اتوران رمز می زاری اتوران بدون رمز اجرا نمی شه ولی می تونه اتوران رو ول کنه بره مستقیم داخل سیدی به نظر شما این کار رو نمی تونه بکنه؟

اين درسته دوست عزيز اما بستگي داره كه اتوران شما براي چه قصد و نيتي ساخته بشه مثلا اموزش نرم افزار باشه .. نمايش فيلم باشه .. البوم عكس ...

عموما براي Cd هايي كه به صورت البوم ( بجز البوم نرم افزار مثل البوم عكس يا حتي موزيك و .. ) هستند با يك اتوران حرفه اي و حساب شده به راحتي ميشه كاري كرد كه كاربر با وارد شدن به داخل Cd به هيچ عنوان بهره لازم رو نبره براي مثال شما 2000 تصوير دسته بندي شده توي اتوران Cd رو توي يك پوشه اي كه تصاوير با شماره مشخص شدن رو چطوري ميخواي پيدا كني ! و همين طور براي كليپ و .. و ... كه اگر اتوران حرفه اي كار بشه حتي روي Cd نرم افزاري هم ميشه چنين كاري كرد ! اما باز هم رمز گزاري روي اتوران Cd نميتونه كاربر رو از كپي غير مجاز Cd منصرف كنه و هميشه اتوران حرفه اي با يك قفل نرم افزاري حساب شده تكميل ميشه ....

چرا سعی می کنم قوانین رو زیر پا نزارم رو نقل قول کردی؟منظورت از این کار چی بود؟الان که بحث مربوط به رمز گذاری هست برای همین اینجا این پست رو می نویسم اشکالی که نداره؟

وليزاره جان من با شما خصومتي دارم ! خوب نقل قول براي همين امر هست ديگه ! مگه غير از اينه ؟ شما يه گفته اي رو ميگيد و من هم براي اينكه بگم جواب اين قسمت از گفته شما رو دادم از امكان نقل قول استفاده ميكنم ! ( وليزاده جان من و ديگر مديران - همكاران و كاربران اين انجمن هميشه سعي ميكنيم به شما وديگر كاربر ها كمك كنم و مشاوره بديم چه بسا ما ها هم چيز هاي زيادي از شما و ديگر كار بر ها ياد گرفته و ميگيريم اين رو مد هم نظر داشه باش )

اگر از اين نوع پاسخ گوي من نسبت به پست قبلت برداشت بد كردي و كدورتي پيش اومد من عذز خواهي ميكنم .

موفق و پيروز باشيد .

baba barghi
24-10-2005, 10:54
سلام آقای مدیر
ممنون از لطف شما و دیگران
ولی من یک اتوران با برنامه ی auto menu builder ساختم و این برنامه خیلی ساده هست و این امکاناتی که شما گفتید رو نداره ولی روی اتوران می شه رمز گذاشت ولی همون طور که گفتم راحت می ره تو سی دی رام و برنامه اجرا می کنه پس از شما و همکاران عزیز برنامه ای مانند crypt cd می خوام اگر هست ممنون می شم اگر نیست یه راه دیگه غیر از این برام معرفی کنید

ممنون
بای

ahmad_r
09-11-2005, 08:21
سلام آقای mpsjavad
من همون کسی ام که اولین نامه این بخش رو فرستاد. مطالب دیگه رو هم کاری ندارم فقط یک سوال از همون نرم افزار
(CD-DVD Lock) دارم شاید هم مربوط به این بخش نباشه اما گفتم چون شما معرفی کردید حتما می دونید که سریالش چنده
(البته اون 0 هم امتحان کردم نبود) حالا اگه کرکش هم دارید ممنون می شوم که بگذارید.

با تشکر

mpsjavad
10-11-2005, 01:55
با سلام ..

دوست عزيز احمد جان من با اين نرم افزار زياد كار نكردم اما تا اونجا كه يادم مياد كلمه رجيستر كردن ميموند اما اختلالي در اجرا و كاررايي برنامه نداشت . اگر سريال يا كرك ميخواد در انجمن خودش درخواست بديد !

ممنون .