PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا میشه؟

mrmmnb
22-01-2008, 22:11
ایا میشه توی رپید لینکی که یه نفر دیگه اپ کرده رو من مستقیم بکنم؟ من خودم اکانت دارم ولی یه لینکه که روی رپید بوده من حالا میخواستم مستقیمش کنم ایا میشه؟اگه میشه راحش رو بگید

Mona_Sheytoonak
22-01-2008, 22:33
بله................. به Faq رپید شر مراجعه کنید

Mohsen6558
22-01-2008, 22:59
چرا نشه به امضای من سر بزن لینک های زیادی رو گذاشتم از رپید که مستقیم هستن

seppeehr
22-01-2008, 23:09
شما در صورتی می تونید لینک رو مستقیم کنید که اون رو توی اکانت خودتون آپلود کنید. لینک خود رپید شر رو هم دوباره در رپید شر نمی تونید remote upload کنید. یه راه ساده اش اینه که اون آدرسی رو که دارید ببرید بریزید مثلا توی rapidbaz.com بعد لینک مستقیم تولید شده رو بیارید و در قسمت Remote Upload رپید شر وارد کنید، وقتی آپلود فایل از رپید باز به رپید شر تموم شد، لینک ها رو مستقیم کنید.

Mohsen6558
22-01-2008, 23:20
شما در صورتی می تونید لینک رو مستقیم کنید که اون رو توی اکانت خودتون آپلود کنید. لینک خود رپید شر رو هم دوباره در رپید شر نمی تونید remote upload کنید. یه راه ساده اش اینه که اون آدرسی رو که دارید ببرید بریزید مثلا توی rapidbaz.com بعد لینک مستقیم تولید شده رو بیارید و در قسمت Remote Upload رپید شر وارد کنید، وقتی آپلود فایل از رپید باز به رپید شر تموم شد، لینک ها رو مستقیم کنید.
دمت گرم خودمم استفاده کردم مرسی

mrmmnb
22-01-2008, 23:58
مشکل اینه که رپید باز فقط 20مگ رو به صورت رایگان ساپورت میکنه و گرنه این راه رو خودم مد نظرم بود خیلی هم دنبال یه سایتی گشتم که رایگان باشه وبشه فایل رپید رو روی اون اورد وبعددوباره از روی اون روی رپید اپ کرد که همچین سایتی که رایگان باشه پیدا نکردم
کسی راه دیگه ای بلد نیست؟

mrmmnb
23-01-2008, 19:50
کسی پیشنهادی جوابی سایتی چیزی سراغ نداره برا رفع این مشکل؟

favfavfav
23-01-2008, 20:14
میشه بفرمایید چطور میشه لینکی رو که اپلود کردیم مستقیم کنیم؟بعد این کار محدودیتی داره؟مثلا تعداد دانلودها و...اخه رپیدشیر این کار به ضررشه و می تونن یک فایل رو چند ده هزار بار دانلود کنند چون لینکش مستقیمه و اینطوری به رپیدشیر فشار نمیاد؟

seppeehr
23-01-2008, 20:59
دمت گرم خودمم استفاده کردم مرسی

مخلصیم! بابا شما کجا و ما کجا!

seppeehr
23-01-2008, 21:04
میشه بفرمایید چطور میشه لینکی رو که اپلود کردیم مستقیم کنیم؟بعد این کار محدودیتی داره؟مثلا تعداد دانلودها و...اخه رپیدشیر این کار به ضررشه و می تونن یک فایل رو چند ده هزار بار دانلود کنند چون لینکش مستقیمه و اینطوری به رپیدشیر فشار نمیاد؟

شما وقتی لینکتون رو آپلود کردید، کنارش تو اون مربع تیک میزنید، میاید پایین صفحه، یکیش نوشته (0)normal download یکی نوشته (1) direct download یکی زده (2)Secured Direct Download شما روی direct download کلیک می کنید بعد صفحه ریفرش میشه و زیر لینک هاتون با رنگ سبز می نویسه direct download
حالا اگه بخوای از این حالت خارج بشین میرین پایین صفحه و روی normal download کلیک می کنید.

هر اکانت پریمیومی از رپیدشر، تا 10 گیگابایت ترافیک مجاز داره که لینک مستقیم تولید کنه. اگه بیشتر بخواید باید ترافیک بخرید. برای این که بدونید چقدر از ترافیک مجاز برای direct download کردن براتون باقی مونده، برین اون پایین صفحه اکانتتون و روی help/infos کلیک کنید. اون وسطای صفحه یه جایی یه عددی نوشته که می گه شما انقدر ترافیک مجاز دارید.
پایین صفحه هم قیمت حجم های مختلف برای ترافیکتون وجود داره که می تونین از همون جا بخرید.

seppeehr
23-01-2008, 21:06
مشکل اینه که رپید باز فقط 20مگ رو به صورت رایگان ساپورت میکنه و گرنه این راه رو خودم مد نظرم بود خیلی هم دنبال یه سایتی گشتم که رایگان باشه وبشه فایل رپید رو روی اون اورد وبعددوباره از روی اون روی رپید اپ کرد که همچین سایتی که رایگان باشه پیدا نکردم
کسی راه دیگه ای بلد نیست؟

من اکانت رپید باز دارم، اگه حجم لینک هاتون کمتر از 2-1 گیگ هست، بده برات مستقیم میکنم، بعد لینک رو از رپید باز remote upload کن. اگه هم زیاده که خب هیچی.

mrmmnb
24-01-2008, 14:27
میشه بگید از کجا اکانت رپید باز گیر اوردید؟
الان که نه ولی بعضی مواقه کارش دارم مثلا 3 روز پیش کارش داشتم که یه جوری دیگه حلش کردم ولی اگه کمک کنید عالی میشه

asman616
24-01-2008, 14:35
بر یه سر تو سایت فارسیش

mrmmnb
24-01-2008, 14:47
میشه ادرس سایت فارسیش رو بدید؟