PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویسهای همراه اول

javadt
22-01-2008, 15:03
‎‎‎‎پست صوتی:

این سرویس شبیه منشی تلفنی عمل می نماید با این تفاوت که درتمامی حالات(ذیلا" آمده است)پیام صوتی مخاطب را ذخیره نموده و اپراتوربرای دارنده سرویس پیامی درقالب متن یا صوت ارسال می نماید.

پيام کوتاه:

این سرویس برای ارسال پیامهای کوتاه استفاده می گردد.پس از اطمینان از فعال بودن سرویس,میبایست روی گوشی تلفن همراه وارد منویMESSAGING, SETTINGS, TEXT MESSAGE وسپس SERVICE CENTER گردیده و شماره مرکز پیام(9891100500+ یا 9891100510+)را ثبت نمود.هزینه ارسال هر پیام معادل( 134)می باشد و ارسال تصاویر معادل (3) پیام در نظر گرفته می شود.

‎‎‎نمايشگر(CLIP):

این سرویس شما را قادر می سازدتا شماره تماس گیرنده(مخاطب)را روی گوشی خود ملاحظه نمائید.

کلید میانبر جهت فعالسازی: ‎‎‎‎ * # 30 # SEND

عدم نمايشگر(CLIR):

این سرویس شما را قادر می سازد تا در زمان تماس شماره تلفن شما ‎‎روی گوشی (مخاطب)حک نگردد.

کلید میانبر جهت فعالسازی: * # 31 # SEND

‎‎‎‎‎‎انتظار مکالمه(Call Waiting):

این سرویس شما را قادر می سازدتا در زمان مکالمه اگر تماس جدیدی با شما برقرار گردید, با در انتظار گذاشتن نفر اول پس از فشردن کلید برقراری ارتباط(دکمه سبزرنگ) بتوانید با نفر دوم مکالمه نمائید. برای انتقال بین این دو تماس نیز کافیست دکمه(SWAP) را فشار دهید. ‎‎‎‎

کلید میانبر جهت آزمایش: * # 43 # SEND

کلید میانبر جهت فعالسازی: * # 43 # SEND

کلید میانبر جهت غیرفعالسازی: # 43 * 11 # SEND

انتقال مکالمه(CALL DIVERT) :

این سرویس شما را قادر می سازدتا درحالات مختلف شماره تلفن خودرا روی خط دیگری منتقل نمائید.دراین حالت هزینه مربوطه معادل هزینه تماس با شماره تلفن دوم خواهد بود.

‎‎‎‎‎‎کلید میانبر جهت ایجاد سرویس انتقال برای تمامی مکالمات:

‎‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎ * * 21 * NUMBER * 11 # SEND

‎‎‎‎‎‎کلید میانبر جهت فعالسازی سرویس انتقال برای تمامی مکالمات:

‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎* 21 * 11 # SEND

‎‎‎‎‎‎کلید میانبر جهت غیر فعالسازی سرویس انتقال برای تمامی مکالمات:

‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎# 21 * 11 # SEND

کلید میانبر جهت حذف سرویس:

‎‎‎‎‎‎# # ‎‎‎‎‎‎ 21 * 11 # SEND

‎‎‎‎کلید میانبر جهت ایجاد سرویس انتقال برای زمان اشغال بودن تلفن همراه:

‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎* * 004 * NUMBER ‎‎‎‎‎‎ # SEND

کلید میانبر جهت فعالسازی انتقال برای زمان اشغال بودن تلفن همراه:

‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎* 67 # SEND

کلید میانبر جهت غیر فعالسازی انتقال برای زمان اشغال بودن تلفن همراه:

‎‎‎‎‎‎# 67 # SEND

‎‎‎‎‎‎سرويس محدوديت مکالمه(CALL BARRING):

این سرویس شما را قادر می سازدتا درحالات مختلف (ذیلا" آمده است)محدودیتهائی را روی سیم کارت خود اعمال نمائید.پس از برقراری سرویس بمنظور تنظیمات خاص وارد

Setting->call-> call barring setting

شده و تنظیمات مورد نظر را اعمال نمائید.در هنگام درخواست فعالسازی ,رمز مربوطه را از دفتر خدماتی مربوطه دریافت نمائید، معمولا" ‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎ 1234 ‎‎‎‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎ بوده و قابل تعویض می باشد.

All outgoing

تمامی تماسهای خروجی را مسدود مینماید.

International outgoing

تماسهای خروجی بین الملل را مسدود مینماید.

International outgoing when roaming

تمامی تماسهای خروجی بین الملل را در صورتیکه مشترک خارج ازکشور باشد مسدود مینماید.

All incoming

تمامی تماسهای ورودی را مسدود مینماید.

Incoming when roaming

تمامی تماسهای ورودی را ‎‎‎‎‎‎ در صورتیکه مشترک خارج ازکشورباشد مسدود مینماید.

Incoming except home

در صورتیکه مشترک خارج ازکشور باشد, تمامی تماسهای ورودی بجز تماسهائی که از داخل کشور برقرار می گردد را‎‎‎ ‎‎‎‎‎‎مسدود مینماید

Deactivate all

کلیه محدودیت ها را لغو مینماید

‎‎سرويس فاکس و ديتا:

سرويس فكس و ديتا در تلفن همراه اين امكان را به مشتركين مي‌دهد كه در حين حركت و در جايي كه برقراري ارتباط به وسيله تلفن ثابت ميسر نمي‌باشد در صورت آنتن‌دهي بتوان فكس و ديتا را از طريق تلفن همراه ارسال و دريافت نمود. سرعت ارسال و دريافت اطلاعات kb/s ٦/٩ مي‌باشد كه با بهره‌گيري از فناوري GPRS اين سرعت به kb/s ١٧٠ مي‌رسد.

با اعلام تقاضاي سرويس فكس و ديتا از سوي مشترك، يك شماره براي فكس و يك شماره براي ديتا در مركز سوئيچ تلفن همراه به منظور دريافت فكس و ديتا اختصاص مي‌يابد. هزينه آبونمان سرويس فكس و ديتا در هر دوره براي هر كدام 10000 ريال مي‌باشد و ميزان شارژ در زمان برقراري ارتباط همانند هزينه مكالمه است.

‎‎‎‎‎

نحوه ارتباط گوشي تلفن همراه با فكس و Notebook

١- ارتباط گوشي تلفن همراه با Notebook از طريق كابل رابط با نصب CD مودم

٢- ارتباط گوشي تلفن همراه با Notebook از طريق امواج راديويي Bluetooth در صورت داشتن امكانات فني در هر دو سيستم

٣- ارتباط گوشي تلفن همراه با Notebook از طريق Infrared در صورت وجود امكانات فني در هر دو سيستم

٤- با داشتن امكانات PDA در برخي گوشي‌ها مي‌توان رأسا از طريق گوشي تلفن همراه مانند مدلهاي ٩٣٠٠، ٩١١٠، ٩٥٠٠ نوكيا ارتباط فكس و ديتا برقرار نمود.

‎‎‎‎‎‎شماره‌هاي تخصيصي به متقاضيان سرويس فكس و ديتا جهت دريافت فكس و ديتا مي‌باشد كه با شماره‌گيري مخاطب جهت ارسال فكس و ديتا بايد سيستم رايانه در حالت فكس و ديتا (گزينه Hyper Terminal) قرار گيرد.

ضمناً براي ارسال فكس و ديتا نيازي به استفاده از شماره فكس و ديتا نمي‌باشد و اين بستر ارتباط با اخذ سرويس فوق مهيا مي‌باشد.

در خصوص ارتباط با ISP و داشتن Username &‎‎‎‎‎‎ Password و استفاده از گزينه‌هاي Dialup Connection، Fax، HyperTerminal همانند تلفن ثابت مي‌باشد.

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

‎‎‎‎‎‎سرويس شماره گيری ثابت(Fixed Dialling):

‎‎‎‎این سرویس شما را قادر می سازد تا امکان شماره گیری با سیم کارت خود را صرفا" به تعداد مشخص و معین (این تعداد با توجه به گوشی تلفن همراه بین 15 الی 25 شماره متغیر می باشد)محدود نمائید. برای این منظور وارد منوی Setting,Security Setting,Fixed Dialling ‎‎‎‎‎‎ شده و تنظیمات مربوطه را پس از ورود رمز Pin2 اعمال نمائید(این سرویس برای کلیه مشترکین فعال بوده وهیچ هزینه ای ندارد).

hessam_sz
22-01-2008, 20:03
واقعا چه سرويس هاي پيشرفته اي داره اين همراه آخر:18: باز بگين ايرانسل بهتر از همراه آخره.
بابا اين اوپراتورهاي خارجي يكم بيان ياد بگيرن باور كنيد هيچ اوپراتوري به پاي همراه آخر نميرسه(البته در امر كلاه برداري):27:

Maziar_69
22-01-2008, 20:19
حالا اگه 1 سال از فعالیتش میگذشت یه چیزی نه 14 سال!!!!!!!

blackhero
23-01-2008, 01:06
پیام کوتاه دیگه چیه؟؟!! یعنی متن مینویسی میفرستی برای طرف؟؟؟! خارق العادست!!:18::18::18:

hamkar1981
23-01-2008, 08:11
توضيحاتتون كامل بود

موفق باشي(از ازحمتي كه كشيدي ممنون)

hessam_sz
23-01-2008, 12:18
پیام کوتاه دیگه چیه؟؟!! یعنی متن مینویسی میفرستی برای طرف؟؟؟! خارق العادست!!:18::18::18:

نه بابا اين تكنولوژي تازه اختراع شده هنوز تو ايران نيامده منظورش miss call بوده حتما.:31:

smohssenr
23-01-2008, 13:03
من که هنوز تو شک هستم :18::18::18::18:

واقعا این تکنولوژی چه پیشرفتی کرده:18::18::18::18:

ALFA323
23-01-2008, 14:13
جواد جان حالا بچه ها شوخی کردن ولی من یک سوال دارم ...چه شکلی میشه پست صوتی و صندوق صوتی رو فعال کرد باید چه تنظیماتی انجام بشه؟
با تشکر

Maziar_69
24-01-2008, 00:19
تنظیمات بدون پول مگه میشه ؟؟؟؟؟
باید برید امور مشترکین و چند تومنی پیاده شید. پول که بدی خودشون تنظیم هم میکنن !!!!!
فقط پوله رو میخوان !!!

milad5113
24-01-2008, 15:18
ایییییییووووووووولللللللل للللللللللللللللللللل ... فقط همراه اول

ar.behnam
25-01-2008, 00:03
چه پیشرفتاییییییییی کرده واااااااااااااااااااااااا ااااای دارم کف بر میشم
نمایشگرشو حال کن واس مامانجون من که هنوز راه نیفتده مال شما چیییی اونم پولیه؟

kiarash3500
25-01-2008, 20:42
چه پیشرفتاییییییییی کرده واااااااااااااااااااااااا ااااای دارم کف بر میشم
نمایشگرشو حال کن واس مامانجون من که هنوز راه نیفتده مال شما چیییی اونم پولیه؟

:31::31::31::31:

rainysky50
25-01-2008, 21:22
همراه اول یکی از معدود اپراتورهاییه در دنیا که سرویسهای متعددی به مشترکانش ارائه میده!سرویسهای این اپراتور پیشرفته و همیشه رو به جلو عبارتند از مکالمه و پیام کوتاه و همچنین مکالمه و کوتاه پیام و پیام کوتاه و مکالمه!البته سرویسهای دیگه ای نیز به مشترکان ارائه میده از قبیل مکالمه و پیام کوتاه!همچنین این اپراتور تنها اپراتوری هست که سرویس پیام کوتاه و مکالمه رو به مشتریانش ارائه میده و این در نوع خودش بی نظیره!! این اپراتور تنها اپراتوری هست که از تکنولوژِی نانو و هسته ای و فضایی زمینی روی ابی این وری و اون وری در سیمکارتهاش استفاده میکنه به خاطر همین ارزونترین مدل این سیمکارتها از هزار350 تومن شروع میشه!البته از مزایای دیگر این اپراتور این هست که حس ششم مشترکش رو قبل از خرید به کار می اندازه و مشتری باید حدس بزنه که سیمکارتی که بهش میدن از چه نوع کدی هست و ایا ارزون قیمته یا گرون!که البته دیگه الان این سیستم با تمام شدن کد1 و کد2 که گرانتر هستند برداشته شده و ارزش سیمکارتها از 600 هزارتومن به همون 350 هزار تومن رسیده!!لوگوی این شرکت هم در نوع خودش بهترنه و با همکاری شرکتهای طراحی عربستان طراحی شده و به خاطر همین اندکی از لحاظ محتوا و شکل ظاهر و رنگ بندی لوگو شبیه به اپراتور عربستانی هست!

arash n
25-01-2008, 23:24
ولی واقعا این همراه اول با این امکانات فوق پیشرفتش از رقیبای اروپایی و امریکاییش فاصله گرفته. اونا هنوز دارن روی 3g و wifi کار میکنن.

H M R 0 0 7
26-01-2008, 08:45
نميخواستم اينجا پست بدم ولي ديگه طاقت نياوردم!!:19:
جديدا درييت اول يه سرويسي راه اندازي كرده كه وقتي شماره ميگيري و دكمه تماس رو كه ميزني بعد از چند ثانيه بوق ميخوره و يكي ميگه بله بفرمايين يا الو!!! بعد شروع ميكني به صحبت كردن با طرف مقابل!البته در حين مكالمه ملودي گوش نواز گيتار هم برات پخش ميكنه !:8: فكر كنم اسم سرويسش مكالمه صوتي باشه! خيلي جالبه نه؟:21:

mehdi_vsgh
26-01-2008, 09:17
همراه اول یکی از معدود اپراتورهاییه در دنیا که سرویسهای متعددی به مشترکانش ارائه میده!سرویسهای این اپراتور پیشرفته و همیشه رو به جلو عبارتند از مکالمه و پیام کوتاه و همچنین مکالمه و کوتاه پیام و پیام کوتاه و مکالمه!البته سرویسهای دیگه ای نیز به مشترکان ارائه میده از قبیل مکالمه و پیام کوتاه!همچنین این اپراتور تنها اپراتوری هست که سرویس پیام کوتاه و مکالمه رو به مشتریانش ارائه میده و این در نوع خودش بی نظیره!! این اپراتور تنها اپراتوری هست که از تکنولوژِی نانو و هسته ای و فضایی زمینی روی ابی این وری و اون وری در سیمکارتهاش استفاده میکنه به خاطر همین ارزونترین مدل این سیمکارتها از هزار350 تومن شروع میشه!البته از مزایای دیگر این اپراتور این هست که حس ششم مشترکش رو قبل از خرید به کار می اندازه و مشتری باید حدس بزنه که سیمکارتی که بهش میدن از چه نوع کدی هست و ایا ارزون قیمته یا گرون!که البته دیگه الان این سیستم با تمام شدن کد1 و کد2 که گرانتر هستند برداشته شده و ارزش سیمکارتها از 600 هزارتومن به همون 350 هزار تومن رسیده!!لوگوی این شرکت هم در نوع خودش بهترنه و با همکاری شرکتهای طراحی عربستان طراحی شده و به خاطر همین اندکی از لحاظ محتوا و شکل ظاهر و رنگ بندی لوگو شبیه به اپراتور عربستانی هست!

عجب سیستمی هستش.....
ببینم فرق سیستم‌های پیام کوتاه و مکالمه و سیستم مکالمه و پیام کوتاه چیه؟؟؟؟
واقعا خفنه این همراه اول ها؟؟؟؟:8:

نميخواستم اينجا پست بدم ولي ديگه طاقت نياوردم!!:19:
جديدا درييت اول يه سرويسي راه اندازي كرده كه وقتي شماره ميگيري و دكمه تماس رو كه ميزني بعد از چند ثانيه بوق ميخوره و يكي ميگه بله بفرمايين يا الو!!! بعد شروع ميكني به صحبت كردن با طرف مقابل!البته در حين مكالمه ملودي گوش نواز گيتار هم برات پخش ميكنه !:8: فكر كنم اسم سرويسش مكالمه صوتي باشه! خيلي جالبه نه؟:21:

میشه بیشتر راجع به این سرویس توضیح بدی؟؟؟:27:

Ashkan1980
26-01-2008, 09:50
جواد جان حالا بچه ها شوخی کردن ولی من یک سوال دارم ...چه شکلی میشه پست صوتی و صندوق صوتی رو فعال کرد باید چه تنظیماتی انجام بشه؟
با تشکر

باید برین مخابرات و درخواست بدین هزینه فعالسازی هم 2000 تومنه، بعدش هر کدوم از حالتهای divert رو که دوست دارین بندازین رو 09912. خودتون هم با تماس با این شماره می تونین پیغاماتونو گوش بدین.

mehdi_vsgh
26-01-2008, 11:16
باید برین مخابرات و درخواست بدین هزینه فعالسازی هم 2000 تومنه، بعدش هر کدوم از حالتهای divert رو که دوست دارین بندازین رو 09912. خودتون هم با تماس با این شماره می تونین پیغاماتونو گوش بدین.
لازم به ذکره که برای گوش کردن به پیام ها هم باید مبلغی را بپردازین!!!

ar.behnam
27-01-2008, 00:01
واقعا خسته میشه با این هم امکانات
من کچل شدم کدوم یکی رو برم فعال کنم!هر کدوم از اون یکی بهتر و پیشرفته تر

mehdi_vsgh
27-01-2008, 12:56
واقعا خسته میشه با این هم امکانات
من کچل شدم کدوم یکی رو برم فعال کنم!هر کدوم از اون یکی بهتر و پیشرفته تر
من که خودم میخوام در اسرع وقت برم مکالمه و پیامک!!! را فعال کنم

میگن خیلی به درد بخوره!!! وقتی تلفن در دسترست نباشه میتونی با سرویس مکالمه به هرجا که بخوای زنگ بزنی!! تازه بدون اینکه به گوشیت سیم!!! وصل کنی میتونی مکالمه داشته باشی(واقعا این دوره زمونه این بشر دوپا چه سرویسایی میده به مردم)

H M R 0 0 7
29-01-2008, 08:49
سرويس جديدي ارئه نشده؟!؟!

mehdi_vsgh
29-01-2008, 11:05
سرويس جديدي ارئه نشده؟!؟!
اونطور که تو سایتا نوشتم قراره یه سیستم راه بندازه که روی گوشیت مینویسه

IR-TCI

مگه همچین چیزی ممکنه؟؟:18:

خیییلی عجیبه واقعا!!!:18:

H M R 0 0 7
29-01-2008, 12:57
اونطور که تو سایتا نوشتم قراره یه سیستم راه بندازه که روی گوشیت مینویسه

IR-TCI

مگه همچین چیزی ممکنه؟؟:18:

خیییلی عجیبه واقعا!!!:18:

واقعا؟!؟!؟!؟!؟:18:
من IR-MCI شنيده بودم ولي اين يكي خيلي عجيبه!!:18:

خوب ديگه اسپم بازي بسه! الانه كه بيان مارو به عنوان اسپمر اخطار بدن:5:
به اميد پيشرفت روز به روزه همرا اول:46:

mehdi_vsgh
29-01-2008, 15:07
اق ببخشید ولی این آخرین اسپم منه تو این تاپیک:

حسین جان الان تعداد پستات را دیدم نوشته:

یاد یه شعر معروف افتادم:
666 سه تا شش داره

ahmad6630
29-01-2008, 16:51
واي خداي من چه سرويسهاي ماماني من كه هنوزم باورم نميشه اين همه امكانات داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H M R 0 0 7
29-01-2008, 17:02
اق ببخشید ولی این آخرین اسپم منه تو این تاپیک:

حسین جان الان تعداد پستات را دیدم نوشته:

یاد یه شعر معروف افتادم:
666 سه تا شش داره

اينم اخرين اسپم من توي اين تاپيكه:31: (P30world از سر تقصيراتمون بگزره!)

یاد یه شعر معروف افتادم:
666 سه تا شش داره

ايول اصلا دقت نكرده بودم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamali
29-01-2008, 17:11
من میترسم با این همه سرویس غربی دچار تهاجم فرهنگی بشم ...
من از همراه اول (ع) تقاضا دارم که این سرویس های بی دینی رو بردارن ، همین الان سر مکالمه از پشت تلفن هم کلی بحث هست . لا اقل یه تدابیر شدید بگذارید که این پیامک های کفر آمیز چک و اگر خلاف موازین انقلاب و اسلام باشه بر فرستنده و گیرندش حد جاری بشه به کم تر از سنگ سار هم نه من نه برادران غیور بسیج راضی نمیشیم ،
به امید ظهور ... هیئت تشویق برای ظهور !

ar.behnam
30-01-2008, 01:38
من میترسم با این همه سرویس غربی دچار تهاجم فرهنگی بشم ...
من از همراه اول (ع) تقاضا دارم که این سرویس های بی دینی رو بردارن ، همین الان سر مکالمه از پشت تلفن هم کلی بحث هست . لا اقل یه تدابیر شدید بگذارید که این پیامک های کفر آمیز چک و اگر خلاف موازین انقلاب و اسلام باشه بر فرستنده و گیرندش حد جاری بشه به کم تر از سنگ سار هم نه من نه برادران غیور بسیج راضی نمیشیم ،
به امید ظهور ... هیئت تشویق برای ظهور !
خدایا نو ببخش توی ماه محرمی
واااااااااااااااای دارم از خنده روده بر میشم :d
بسه دیگه مسخرش نکنید !
سرویس جدیدش فیلترینگ sms هستش :d

ALFA323
30-01-2008, 14:54
بچه ها میدونستین اگر سرویساش فعال بشه یه علامت جدید کنار گوشیتون ظاهر میشه؟!!!!!!!!!
میگن مال آنته راست میگن؟:18: من که میگم مال همون باطریه دوتا میشه شما چی میگین؟:31:

ar.behnam
03-02-2008, 00:06
بچه ها میدونستین اگر سرویساش فعال بشه یه علامت جدید کنار گوشیتون ظاهر میشه؟!!!!!!!!!
میگن مال آنته راست میگن؟:18: من که میگم مال همون باطریه دوتا میشه شما چی میگین؟:31:

آره راست میگن
من فعال کردم دو تا شد بی ادب!

reza1211
03-02-2008, 08:15
خيلي با حال بود

milad_milad_milad
03-02-2008, 09:34
واقعآ همراه اول:2: این همه امکانات داشت!!! ما خبر نداشتیم!!! سرویس مکالمش خیلی جالبه یعنی میشه با موبایل و یه سیم کارت مکالمه کرد!!!! عجب چیزیه!! اینش خوشحال کنندست که اولین اپراتوری که همچین امکاناتی در جهان رو به مشترکاش ارائه داده همراه اوله:2:
من هنوز تو شوک هستم الان در پوست خودم نمی گنجم!!!!!! حالا من شنیدم6g- هم داره!!! انتقال داده ها با سرعت صفر بیت در هر 100 سال:18:!!!!!

rainysky50
04-02-2008, 19:35
خبر خبر!مژده به هموطنان عزیز!همین الان در سایت gsmarena در صفحه ی اصلی این سایت این خبر عجیب به چشم میخوره!:
اپراتور همراه اول موفق به ارائه ی مکالمه و sms برای اولین بار در جهان شد!
خوب جای بسی خوشحالی داره!!بچه ها برای مکالمه حالا باید دکمه ی قرمز رو بزنیم که تماس برقرار بشه!؟؟؟لطفا اموزش بزارید اینجا!!!من که گیج شدم از بس که این تکنولوژی جدید و پیچیده هست!!!
:18::18::31::8::8::27:

nima_989
05-02-2008, 12:56
حالا خوبه همين اپراتوري كه داريد مسخره مي كنيد تا 2 سال پيش آرزو داشتن يه خط ازش داشته باشن...

Maziar_69
05-02-2008, 21:05
کی آرزو داشته؟
من که نداشتم.

amir2105
07-02-2008, 13:33
آیا سیستم gps و gprs همراه اول فعال شده است یا خیر؟ و اینکه چه موقع فعال می شود؟

hamidrezaaa
07-02-2008, 14:56
آیا سیستم gps و gprs همراه اول فعال شده است یا خیر؟ و اینکه چه موقع فعال می شود؟
نه عزیز هنوز فعال نشده ولی قول دادن تا اخر بهمن راه بیفته که بعید میدونم

sensil
07-02-2008, 20:27
حالا مثلا ايرانسل كه همه سرويسارو داره به كجا رسيد
با هزارتا طرح تشويقي سيمكارتاشو داره ميكنه تو حلق ملت
دمپاي كهنه بيار ايرانسل ببر با يه سيمكارت هديه!!

rainysky50
08-02-2008, 13:52
عزیز دل برادر gps فکر نکنم ربطی به اپراتور داشته باشه!جی پی اس ماهواره ایه!اما gprs مربوط به نسل فکر کنم 2.75 باشه!(مثل ایرانسل )!که احتمالا تا 20 سال اینده نسل 2.75 در همراه اول ارائه میشه!همین نسل 2.75 رو بدن نسل 3 پیش کش!!!!

mehdi_vsgh
08-02-2008, 17:14
ما gprs مربوط به نسل فکر کنم 2.75 باشه

خیر gprs و mms هردو مربوط به نسل 2.5 هستن

نسل 2.75 مربوط به فن آوری edge میباشد که سرعتی بالاتر از gprs داره

rezanew
08-02-2008, 17:59
ولی ایرانسل کمیت امکاناتش زیاده! ولی کیفیتش زیاد خوب نیس (البته اینم به این دلیله که تو ایرانه) ! حالا نمی گم کیفیت همراه اول زیاد خوبه! ولی حداقل GPRS نداره که اعصاب ملتو بهم بریزه! هر وقت می خواییم از Gprs این ایرانسل استفاده کنیم ، هی قطع و وصل می شه و آدم و مجبور می کنه که عطاشو به لقاش ترجیح بده!

ولی در کل بازم صد رحمت به این ایرانسل که Gprs او اورد واگر نه این همراه اول تا 100 سال دیگه هم یادش نمی افتاد که Gprs رو راه اندازی کنه!
ولی فکر کنم اگه همراه اول Gprs بزاره کیفیتش بهتر از ایرانسل بشه! نه؟ (GPRS به آنتن دهی ربط داره؟)

rainysky50
08-02-2008, 19:32
بله که ربط داره!من هر وقت یه جایی ایستادم که انتن کم شده سرعت دانلودم هم کم شده(با ایرانسل!)

mehdi_vsgh
08-02-2008, 19:38
ولی فکر کنم اگه همراه اول Gprs بزاره کیفیتش بهتر از ایرانسل بشه! نه؟ (GPRS به آنتن دهی ربط داره؟)

بله صددرصد به انتن ربط داره
ولی دقت کن اگه حتی انتنت هم فول باشه دلیلی نیست که جی پی ار است هم عالی سرعتش

یه نکته دیگه همراه اول قراره خودشو به نسل 2.5 ارتقا بده در حالی که ایرانسل 2.75 هستش
بنابراین اگه هر دو را در شرایط ایده ال در نظر بگیریم سرعت ایرانسل بیشتره

mehdi_vsgh
08-02-2008, 19:58
یه چیزی هم یادم رفت بگم

انتن جی پی ار اس با انتنهای معمولی موبایل فرق فوکوله

شکل انتنهای جی پی ار اس شبیه قابلمه( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هست!!!!

Greight
08-02-2008, 20:08
حالا مثلا ايرانسل كه همه سرويسارو داره به كجا رسيد
با هزارتا طرح تشويقي سيمكارتاشو داره ميكنه تو حلق ملت
دمپاي كهنه بيار ايرانسل ببر با يه سيمكارت هديه!!
خوشت مياد دعوا راه بندازي. آقا جان حقيقت اينه كه جفتشون مفت نمي ارزن. حالا يكيشو شما پول ميدي برا اينكه دلت نسوزه به خودت ميگي خوبه.

ar.behnam
08-02-2008, 21:53

فکر اونجایی رو بکن که با این همه سیمکارت دست مردم چجوری میخواد جوابگو باشه؟
میدونی چقدر باید پهنای باند داشته باشه

rezanew
08-02-2008, 22:45
فکر اونجایی رو بکن که با این همه سیمکارت دست مردم چجوری میخواد جوابگو باشه؟
میدونی چقدر باید پهنای باند داشته باشه

آره اینم مشکلیه واسه خودش! ولی 80% اینایی که همراه اول دارن اصلا از اینترنت سر در نمی یارن !!! نمونش همین پزشکای خودمون (البته توهین نشه ها) 90 درصدشون اصلا کار با کامپیوتر رو بلد نیستن چه برسه به این گوشیا!!!

Greight
09-02-2008, 00:45
آره اینم مشکلیه واسه خودش! ولی 80% اینایی که همراه اول دارن اصلا از اینترنت سر در نمی یارن !!! نمونش همین پزشکای خودمون (البته توهین نشه ها) 90 درصدشون اصلا کار با کامپیوتر رو بلد نیستن چه برسه به این گوشیا!!!
بهر حال هر چيزي از يه جا شرو ميشه. اگه بلد نيستن علتش اينه كه نياز نداشتن. حالا فرض كن اين شركت دولتي فردا بياد يه سرويس چمدونم جواب اينترنتي موبايلي را بندازه. مثل دكاني كه تو تلويزيون باز كردن. فرت و فرت مسابقه اس ام اسي.

ar.behnam
10-02-2008, 00:14
بهر حال هر چيزي از يه جا شرو ميشه. اگه بلد نيستن علتش اينه كه نياز نداشتن. حالا فرض كن اين شركت دولتي فردا بياد يه سرويس چمدونم جواب اينترنتي موبايلي را بندازه. مثل دكاني كه تو تلويزيون باز كردن. فرت و فرت مسابقه اس ام اسي.
موافقم در حد تیم ملی محلمون !

Greight
10-02-2008, 00:28
موفق باشي در حد تيم ملي مون !!!

ar.behnam
10-02-2008, 16:44
همراه اول سرویس جدیدش چیه ؟!

H A M E D
11-02-2008, 00:53
6 صفحه اسپم داديد. ماشالا مديريت هم ديگه اينجا رو گذاشته به حال خودش!

ar.behnam
11-02-2008, 22:12
3tast ina ke

H M R 0 0 7
11-02-2008, 22:22
6 صفحه اسپم داديد. ماشالا مديريت هم ديگه اينجا رو گذاشته به حال خودش!

100% تایید میشه.

msa d820
13-02-2008, 13:06
عزيز اون سرويسهايي كه گفتي هيچ كدوم عمل نكرد بوق اشغال پخش مي كنه مخصوصا روش نيافتادن شماره راهنمايي كنيد

ar.behnam
13-02-2008, 20:39
100% تایید میشه.

خیلی زحمت میکشی :16:

Tornado2800
13-02-2008, 21:50

با تمام وجود از ته ته ته ته ته قلبم :دی تایید میشه ! تهران بودم به یه دکتری که در سطح بین المللی بود اینو با چشمای خودم دیدم.... :10::46:

یا حق.

Tornado2800
13-02-2008, 21:51
موافقم در حد تیم ملی محلمون !

وقتی کاری که پول نداشته باشه مگه مرز دارن دکتر جماعت بیاد یاد بگیره "؟

این روز ها پروفسور هر چیزی هم باشی و لی توی زندگی به دردت نخوره ( نتونی از استعدادت پول در بیاری ) بهتره ادم بره بمیره !!!!!

البته از نظر من همه چیز پول نیست ! و ببخشید که بحث تاپیک عوض شد

ادامه نمی دهیم. :31:
:11:

rezanew
13-02-2008, 22:45
نه دیگه مسخره کردن بسه! برین sms مفت رو حال کنین ! حالا این ایرانسل هی بره طرحهای سرخابی بزاره! انصافا همراه اول تو این مورد زد رو دست ایرانسل!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_vsgh
13-02-2008, 23:04
نه دیگه مسخره کردن بسه! برین sms مفت رو حال کنین ! حالا این ایرانسل هی بره طرحهای سرخابی بزاره! انصافا همراه اول تو این مورد زد رو دست ایرانسل!!

خیییلی جالبه

همه دنیا میان به دائمیها سرویس میدن همراه اول به اعتباریا داده.....

در ضمن من یکی که شک دارم که برا همراه اول باشه
دوروز دیگه اینو می بنده همه رو میندازه تو خماری

ar.behnam
15-02-2008, 11:36

باش تا بدمد