PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه برنامه های P2p (کدوم بهترن!؟!؟)

Street.Boy
22-01-2008, 14:07
سلام
راستش من خیلی دنبال یه تاپیکی گشتم که برنامه های مخصوص P2P (Peer to Peer) رو با هم مقایسه کرده باشه و نظر خواهی شده باشه راجب این برنامه ها.
برنامه هایی مثل LimeWire, eMule, Napster, KazaA و... البته من منظورم از این برنامه ها برنامه های P2P بجز برنامه های Torrent هست.
من احتیاج شدید و فوری به این برنامه دارم. لطفا من رو راهنمایی کنید و بگید کدوم یک از این برنامه ها از همه بهتره!؟ حالا چه از لحاظ گستردگی و اینکه شما هر فایلی رو بخواین می تونین توش پیدا کنید و چه از لحاظ سرعت و کلا خیلی چیزهای دیگه. ممنون می شم از تجربیات و اطلاعاتتون بتونم استفاده کنم.

Street.Boy
23-01-2008, 10:53
هیچ کس هیچ اطلاعاتی راجب این برنامه ها نداره من رو کمک کنه که کدوم برنامه بهتره!!؟

meisam317
23-01-2008, 17:13
Napster, KazaA که پریدن یعنی عمرشون دادن به شما .

LimeWire که محبوبترین است و ازشبکه gnetella استفاده میکنه ( مثل winmx. imesh . morpheus و ... )

eMule یه چیزی مثل ++DC هستش اگه وارد باشی ازش میتونی استفاده های زیادی ببری

jooya
23-01-2008, 17:53
Street.Boy جان دقیقآ دنبال چی هستی واسه دانلود تا بگم کدوم بیشتر به کارت میاد .

من با چند تایی کار کردم .

Street.Boy
23-01-2008, 22:50
Street.Boy جان دقیقآ دنبال چی هستی واسه دانلود تا بگم کدوم بیشتر به کارت میاد .

من با چند تایی کار کردم .

من بیشتر آهنگ، فیلم و کلیپ دانلود می کنم. می خوام بدونم کدوم برنامه منابع و فایلهای بیشتری در اختیار داره و همچنین سرعت مناسبی داره!؟!؟

zhina_gian
24-01-2008, 01:47
من بیشتر آهنگ، فیلم و کلیپ دانلود می کنم. می خوام بدونم کدوم برنامه منابع و فایلهای بیشتری در اختیار داره و همچنین سرعت مناسبی داره!؟!؟

اگر دنبال آهنگ و فیلم های فارسی هستی ++DC

اگر دنبال آهنگ و فیلم های خارجی هستی LimeWire Pro

Street.Boy
24-01-2008, 01:55

نه من اصلا دنبال آهنگ و فیلم های فارسی نیستم.
یعنی شما نظرتون اینه که LimeWire بهتر از eMule هست!؟ می شه بگین این 2 تا برنامه چه فرقایی با هم دارن و کدوم بهتره!؟

jooya
24-01-2008, 09:55

تایید میشه .

نه من اصلا دنبال آهنگ و فیلم های فارسی نیستم.
یعنی شما نظرتون اینه که LimeWire بهتر از eMule هست!؟ می شه بگین این 2 تا برنامه چه فرقایی با هم دارن و کدوم بهتره!؟

eMule به نسبت سرعتش خیلی پاینه، هر چند که سورس خوبی هم داشته باشه ، چون صفاش خیلی طولانیه و من شنیدم اکثر سرواش رو بستند و بیشتر با Kad (کلاینت های مثل من و شما) کار میکنه .

اگه دنبال چیزی هستی که هیچ جا پیدا نکردی برو سراغ eMule و گرنه LimeWire سرعتش خیلی بیشتره و نمی خواد که زید توی صف وایستی .

ولی بدی اکثر اینا اینکه که تو فایل دانلود می کنی ، یعنی اگه بخوای یه آرشیو کامل از یه خواننده رو دانلود کنی باید روی تک تک آهنگاش (اگه آلبوماش رو به صوررت فشرده و تک فایل نزاشتنن) برای دانلود کلیک کنی ولی توی ++DC
احتیاجی نیست و شما میتونی یه دایرکتوری رو هم به صورت کامل با تمام ساب دایرکتوری و فایلاش دانلود کنی .

برای فیلم اگه روز می خوای، تورنت از همش بهتره ، LimeWire خوبه

zidane010
24-01-2008, 10:06
من اکثرشون استفاده کردم
هیچ کدوم مثل ares نمی شن یه بار دانلود کنید ببینید امتحانش مجانیه وقعا عالیه
این لینک دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توضیحات کوچکی در موردش دادم در این فروم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از اینکه امتحانش کردید دلم میخاد نظرتون بدونم:10:

Street.Boy
25-01-2008, 14:30
مرسی از راهنماییتون بچه ها.
فقط یه سوال راجب LimeWire من الان مدتهاست که حدود 100 فایل تو قسمت دانلود دارم ولی اصلا شروع نمی کنه به دانلود یعنی هی می زنه Need More Sources. اگه Source نیست پس چرا تو سرچ راحت اومد!؟!؟! چیکار باید بکنم که بتونه راحت سورسها رو پیدا کنه!؟! اگه راهی هست و یا تنظیمات خاصی داره ممنون می شم کمکم کنید.

Street.Boy
29-01-2008, 22:42
سوال قبلیم راجب LimeWire رو کسی نیست کمکم کنه!؟

lord
16-02-2008, 01:04
street جان من هم همین مشکل رو داشتم ولی اینقدر هم با تنظیماتش ور رفتم نتونستم بفهمم
و دیگم نتونستم فیلهایی که داشتم دانلود کنم فکر نکنم راهی داشته باشه