PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نام این انيميشن/کارتون چيست؟

صفحه ها : [1] 2

Mahdi Hero
22-01-2008, 12:27
خوب اين تاپيکم همانند تاپيک نام اين فيلم چيست انجمنه فيلم است با اين تفاوت که
دوستان در اينجا نام کارتون يا انيميشينی رو که نميدونند ميپرسند و اگه دوستان
کسی اسمه اون کارتون هايه مدنظره پرسش کننده رو ميدونست به اون دوستمون کمک کنه
البته چون تو اين بخشه انيميشن خيلی از دوستان اسمه اينگيليسيه خيلی از کارتون ها
رو هم نميدونند ميتونند اينجا اسمه اينگيليسيه کارتون يا انيميشن مورده نظرشونو بپرسند

sepideh_248
22-01-2008, 13:49
خیلی ممنون آقا مهدی
ببخشین من این تاپیکو ندیده بودم :31:

خب دوباره می نویسم

من کوچیک که بودم یه کارتون نشون میداد که فقط با خط کشیده شده بود یعنی آدماش مثل نقاشی های بچگی های خودمون بودن و اسم قهرمان کارتون هم کوتلاس بود ولی متاسفانه اسم انگلیسی شو بلد نیستم اگه کسی این کارتون رو دیده کمک کنه ممنون میشم

Niloofarak
22-01-2008, 23:15
كوتلاس ( Cuttlas )‍

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصول فرانسه بود و از روي داستانهاي كميكي با همين نام كارتونش رو ساختند كه البته كارتونش چيز ديگه اي بود.

هر قسمت يك داستان ؛ اين خودش آخر جذابيت بود براي كارتوني كه متعلق به نسل جديد بود.

كوتلاس همون نقاشي هاي ساده بچگيمون بود كه حالا جون گرفته بود و كلي ماجراجويي هاي هيجان انگيز رو پشت سر مي گذاشت.

يه نامزدي هم داشت كه يكسره بايد نجاتش مي داد !

بيشتر پليس بود . ولي در زمان ها و مكانهاي متنوع و مختلف . يك بار در آينده (‌ اون قسمتي كه يك ابر رايانه مي خواست همه جا رو نابود كنه و آخر سر خودش هدف يه شهاب سنگ بزرگ قرار گرفت ؛‌ آقاي M در اين قسمت براي اينكه شناخته نشه خودش رو سر و ته كرد تا بشه W !!) ،‌ يكبار در مصر ،‌ يكبار در نيويورك خشنونت زده و پر از جنايت ، يكبار در شهري با حال و هواي پس از انفجار بمب اتم و ..... كه هر كدام هم جذابيت خاص خود را داشت.

يك تصوير از كميك استريپ كوتلاس :

آهنگ تيتراژ اول كوتلاس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند تا لينك از youtube در اين صفحه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب مگه اینو ندیدی؟

Mahdi Hero
23-01-2008, 02:06
خب مگه اینو ندیدی؟

دوسته عزيز ديده اما ميخواد داشته باسشتش و دوباره ببينتش

:46::10:

Morteza4SN
24-01-2008, 11:29
دوسته عزيز ديده اما ميخواد داشته باسشتش و دوباره ببينتش

بالاخره اينجا قراره چكار كنيم ؟!

اسم انيميشن ها رو بگيم يا چي ؟؟

Mahdi Hero
24-01-2008, 17:20
بالاخره اينجا قراره چكار كنيم ؟!

اسم انيميشن ها رو بگيم يا چي ؟؟

دوسته عزيز قراره اگه اسمه کارتون مد نظر يا انيميشنه مد نظر رو ميدونيد کمک کنيد همين

*Necromancer
28-01-2008, 19:05
خب حالا الان چی مد نظره؟

Nima-Chap
28-01-2008, 19:24
خب مگه اینو ندیدی؟
لینک دانلودش توی torrent هم پیدا نمیشه :41:

jooya
28-01-2008, 22:27
اگه با P2p مشکلی نداشته باشی و قول بدب بعد از دانلود واسمون یا آپلود کنی یا یه نسخه اش رو در اختیار کسی بزاری که بتونه اپلود کنه و پهنای باند دانلود داشته باشی من لینک یه سریشون رو دارم بهت بدم .

منظورم کوتلاس بود

حقیقتش من با توجه به استقبال بی نظیری که شد از اون تاپیک یکمی دلسرد شدم ف نمی دونم شاید دوستان سنشون کمه و من توقع بیجا دارم تا اینا اون کارتون ها رو یادشون بیاد .

مثل ممول و بارپاپا و خانواده دکتر ارنست...

با ایت حال الان یه کمی سرم شلوغه لی سرم خلوتر شد لینک دانلود همشون رو واستون میزارم ، البته P2P هستند و مستقیم نیستند .

*Necromancer
29-01-2008, 02:35
البته کوتلاس فک نکنم انگلیسی حرف بزنه! ما باید حدس بزنیم چی می گن!

Nima-Chap
29-01-2008, 11:17
اگه با P2p مشکلی نداشته باشی و قول بدب بعد از دانلود واسمون یا آپلود کنی یا یه نسخه اش رو در اختیار کسی بزاری که بتونه اپلود کنه و پهنای باند دانلود داشته باشی من لینک یه سریشون رو دارم بهت بدم .

منظورم کوتلاس بود

حقیقتش من با توجه به استقبال بی نظیری که شد از اون تاپیک یکمی دلسرد شدم ف نمی دونم شاید دوستان سنشون کمه و من توقع بیجا دارم تا اینا اون کارتون ها رو یادشون بیاد .

مثل ممول و بارپاپا و خانواده دکتر ارنست...

با ایت حال الان یه کمی سرم شلوغه لی سرم خلوتر شد لینک دانلود همشون رو واستون میزارم ، البته P2P هستند و مستقیم نیستند .
سلام
نه مشکلی نیست من دانلود میکنم بعد میدم یکی از دوستان که پهنای باند داره آپلود کنه
البته فعلاً کارتونهای باگزبانی، رودرانر یا همون میگ میگ، و پینوکیو رو توی لیست دانلود دارم اونها که تموم بشه اینو اگر لینکش رو بدید دانلود میکنم
دستتون درد نکنه

jooya
30-01-2008, 02:06
سلام
نه مشکلی نیست من دانلود میکنم بعد میدم یکی از دوستان که پهنای باند داره آپلود کنه
البته فعلاً کارتونهای باگزبانی، رودرانر یا همون میگ میگ، و پینوکیو رو توی لیست دانلود دارم اونها که تموم بشه اینو اگر لینکش رو بدید دانلود میکنم
دستتون درد نکنه
صبح جمع و جور می کنم میزارم توی همون تاپیک مشارکت .

اگه همین باگز بانی و میگ میگ رو از اینجا داری دانلود می کنی ، من اینا رو دانلود کردم در صورت تمایل تبادل می کنم شما این یکی ها رو بگیر

پاینده باشی

Nima-Chap
30-01-2008, 02:25
صبح جمع و جور می کنم میزارم توی همون تاپیک مشارکت .

اگه همین باگز بانی و میگ میگ رو از اینجا داری دانلود می کنی ، من اینا رو دانلود کردم در صورت تمایل تبادل می کنم شما این یکی ها رو بگیر

پاینده باشی
سلام
هنوز دانلود اونها شروع نشده چندتا فیلم هست که اونها رو دارم دانلود میکنم
کارتونهایی که میخوام دانلود کنم اینها هستند
پینوکیو
باگزبانی
میگ میگ
پنگوئین
شما کدوماش رو داری؟

jooya
30-01-2008, 05:22
باگزبانی
میگ میگ
پنگوئین

من اینا رو دارم

پنگوئن همون پینگو رو میگی دیگه ؟

پیناکیو منظورت کدومه ؟

من همش رو از اینجا دانلود کردم .

پ.ن: فکر می کردم خودم بی خوابی زده به سرم "دی"

Nima-Chap
30-01-2008, 09:30
باگزبانی
میگ میگ
پنگوئین

من اینا رو دارم

پنگوئن همون پینگو رو میگی دیگه ؟

پیناکیو منظورت کدومه ؟

من همش رو از اینجا دانلود کردم .

پ.ن: فکر می کردم خودم بی خوابی زده به سرم "دی"
پینوکیو

پنگوئن یا همون پینگو :دی

پس چی مونده ما دانلود کنیم؟ :18:

پ.ن:امان از دست این بی خوابی ها :21:

jooya
30-01-2008, 16:56
سلام یاشار جان لینکهاش رو گذاشتم اینجا .

امروز سعی می کنم یه سری کارتون بزارم که خودم هم دانلود نکردم .

راستی من سونیک رو دانلود نکردم ولی زیاد به نظرم جالب نبود یه قسمتش رو گرفتم .

پ.ن1: تا قبل از سربازی از تمام وقتم میخوام استفاده کنم "دی"

پ.ن2: حسابی جریان تاپیک رو بهم زدم شرمنده

alireza_blue
30-01-2008, 22:46
سلام دوستان .

کارتون سرود کریسمس (بر اساس اثری از چارلز دیکنز)

نقش اول : اردک خسیسی به نام اسکروچ! که سکه هاشو شب سال نو میچید رو هم!

این کارتون واسه حدودا 15 سال پیشه و هرسال تلویزیون طرفای کریسمس نشون میداد .

ممنون میشم لینکشو پیدا کنید .

Genjo
05-02-2008, 14:16
سلام به همگی

تاپیکه قشنگی :11:

همینطور ادامه بدید!!!:10:

sum_yari
29-03-2008, 07:15
با عرض سلام خدمت همه دوستان

تبريك سال نو ( 1387 )

من دنبال انيميشن زير هستم كه تنها توانستم يك عكس از ان پيدا كنم لطفا كمك كنيد.

عكس به شرح زير مي باشد :

لطفا نام كامل انيميشن و سال ساخت ان را بگوييد؟

با تشكر.

raana
04-04-2008, 12:47
من که عکسی نمی بینم لطفا
یه بار دیگه عکس رو بزارید

mghj51
09-04-2008, 12:33
سلام
مطمئني اين انيميشن ساخته شده :46:
من اين عكس رو يه كتاب آموزش مايا ديدم و فكر كنم مثال درسي بود

mohamad.hejazi
09-04-2008, 17:09
سلام.
دوستان نام انگلیسی این دو کارتون رومیخواستم.
سیندرلا
زیبای خفته
فقط فوری لطفآ
ممنون.

Ar@m
09-04-2008, 19:11
cindrella
Sleeping Beauty

mohamad.hejazi
09-04-2008, 19:29
cindrella
Sleeping Beauty
دستت درد نکنه دوست عزیز,کارم خیلی گیر بود.
ممنون.:11::11::11::11::11::11::11:

SAMSARA
16-06-2008, 21:20
سلام دوستان ...!
من متاسفم که مجبور شدم یک تایپیک جدید باز کنم...
چون موضوع برام مهمه، البته درخواستم رو توی تایپیک (درخواست برای دانلود انیمیشن ها ) مطرح کردم اما کسی نتونست به من کمک کنه...!!!
من دنبال اطللاعات و همجنین لینک دانلود انیمیشنی هستم که یکی از شخصیت هاش یه اسب آبیه به اسم wippo ویه شخصیت دیگش هم یه گاوه به اسم cawco...
هر کدوم از دوستان اگه اطلاعاتی از این انیمیشن ، مثل اسم اون ،شرکت سازنده ی اون ، و لینک دانلودش دارند، کمک کنن...
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!!:20:

jooya
16-06-2008, 23:17
اگه لینک دانلودش رو می خواستی که باید همونجا می زدی ، این کارتون هم چون زبونش اصلیش انگلیسی نیست ، فکر کنم اسپانیایی هستش سخت ممکنه گیرت بیاد ، ولی اینا یه سری لینک توی یو توبی

خیلی سخت نیست یه سرچ فقط توی گوگل اینا رو بهم داد

اینم سایت رسمیش

اسپلش هم اینطوریه

Wippo and Cowco

SAMSARA
17-06-2008, 16:02
مرسی از راهنمایی خوبت jooya جون!!
متاسفانه حاصل تلاش من توی گوگل هم همین لینکایی بود که شما دادین...
اتفاقا توی سایت رسمیش که به زبون اسپانیولی بود رفتم ، اما راستش چیزی حالیم نشد...:13:
توی بازار هم هرچی گشتم پیداش نکردم...
من دنبال نسخه کامل اون هستم...

SAMSARA
17-06-2008, 16:15
اون چیزی که من فهمیدم اینه که این اسم این کارتون( wippo and cawco) نیست، و فقط اسم کلیپی هست که توی youTube گذاشتن...
چون این کارتون شخصیتهای دیگه ای هم داره ، مثل womba که یه دختر بچه آفریقایی هستش...

Asalbanoo
21-06-2008, 07:19
درخواست برای کسب اطللاعاتی راجع به یک انیمیشن!!!

سلام
دوست عزیز زین پس اینگونه سوالاتتون را در این تاپیک مطرح نمایید.

Niloofarak
08-07-2008, 15:04
یه انیمیشنی بود که دو تا ادمک بودن و یه درخت نخل
هر کدومشون دوست داشت بالای درخت باشه و سر اینکه کی بالای درخت باشه کلی دعوا می کردن
آخر هر قسمت هم درخته نابود می شد!
اسم اون چی بود؟

Teknesian
12-07-2008, 20:47
سلام

من یه کارتون باحال 15 سال پیش دیدم به اسم دژ فضایی که چند تا ماشین فضایی باهم دیگه یع ادم اهنی میشدن اگه میشه اسمش و اگه شد لینک دانلود ممنونم:11:

Mohsen khan
12-07-2008, 20:48
سلام

من یه کارتون باحال 15 سال پیش دیدم به اسم دژ فضایی که چند تا ماشین فضایی باهم دیگه یع ادم اهنی میشدن اگه میشه اسمش و اگه شد لینک دانلود ممنونم:11:
transformers

Ar@m
12-07-2008, 21:59
ولي transformers چند تا ماشين فضايي يه آدم آهني نمي شدن خودشون هركدوم يه ربات بودن كه تبديل به ماشين و هواپيما و غيره مي شدن!
دژ فضايي ( robotec ) هم كه به 15 سال پيش نميكشه جديدتر از اين حرفاست
من فكر كنم ديدمش. شخصيت دختر كارتون اسمش ايمي بود با 4 تا پسر ديگه هركدوم يه تيكه از ربات بودن كه وقتي به هم متصل مي شدن يه ربات گنده مي شد! اسمشم بلد نيستم!

mgha
13-07-2008, 10:34
سلام
تا اونجایی که یادمه اسم کارتونی که دوستمون میخواد Macross هستش و قسمت های مختلفی داره که تلویزیون ما فقط سری اولشو پخش کرد.

Teknesian
14-07-2008, 04:28
سلام

اقا شما درست میگید اسمش ترنسفورمر نیست

ولی مال 15-16 سال پیش من 8 سالم بود اون موقع پنجشنبه ها به عشق دیدن این کارتون گوله از مدرسه میومدم خونه :31::27:

این ترنسفورمر اصلا تو حدد اون نیست
اگه کسی لینکی پیدا کرد ازش ممنون میشم منو مطلع کنه:11:

الان تو ای ام دی بی دیدم خودشه ماکروس اسمشه اگه لینک دانلودشو پیدا کنید کلی دعا تون میکنم عشق این کارتونم

Teknesian
18-07-2008, 04:18
سلام

یه کارتون بود به اسم شوالیهای عدالت که هر جنگجو یه سپری داشت و از توی سپر هر کی یه موجود افسانهای بیرون میومد

اگه میشه اسمشو بگید

Teknesian
21-07-2008, 04:23
سلام

بابا گفتم تا الان حتما سناسنامشم در اوردن امما ظاهرا این تاپیک رو کسی زیاد تحویل نمیگیره :13::19:

alex_pk
21-07-2008, 05:05
سخت بیده این یکی!:31:
کارتون های دیگرو بگو اکثرا دیدم و میشناسم

اول فکر کردم داگتانیان رو میگی!
دژ فضایی رو هم یادمه
فکر کنم داشته باشمش الان!

zed2
21-07-2008, 08:33
سلام

اون دژ فضایی نیست یک انیمیشن دیگر است.
یادمه تو چند نسخه دیدمش (چند قسمت پراکنده)که فکر کنم 5 نفر بودن که هر کدوم یک وسیله داشتن که قابلیت های خاص خودش را داشت(تو یک نسخه وسیله هاشون مثل هم بود) بعد موقع تبدیل هر کدومشان یک قسمت از ربات را تشکیل می دادن و به هم وصل می شدن.

Optimus Prime
27-07-2008, 11:34
شاید دیگه دیر شده برای جواب من ولی 15 سال پیش شبکه دوم همه سری Robotech را نشون داد یا همون دژ فضایی که اصلش 85 قسمت هست ولی 50% سانسور کل 85 قسمت 23 دقیقه شده بود 48 تا قسمت 12-15 دقیقه تازه چندتا قسمتاشم یکی کرده بودند.
در اصل Robotech سه سری Robotech Macross Saga - Robotech Masters - Robotech New Generation است که خود آنها وصل کردن 3 سری از داستان های مختلف جدا گونه به هم بود.
Robotech Macross Saga همان Super Dimension Fortress Macross ژاپنی است که خود این سری هنوز ادامه دارد سری های Macross Plus ...Macross Zero و Macross Frontirer و Macross 7 و ... است. البته فیلم هایی هم ساخته شده اند مثل Super Dimenstion Fortress Macross II Lovers again یا Super Dimension Fortress Macross Do you Remember Love ? DRYL که همان شخصیت های سری ولی داستانی متفاوت داشتند.
Robotech Masters همان The Super Dimension Cavalry Southern Cross است که با تغغیرات زیادی در دوبله و حتی خود انیمشن ( حذف کردن یکی از دو قمر سیاره که نشان بدهند سیاره همان زمین است) کمپانی Harmony Gold آن را به Macross Saga چسباند.( البته سری قبل Robotech Sentinals بود که بعد از اینکه سه قسمت آن تولید شد به خاطر افت شدید ین در بازارهای آمریکا ساخت آن متوقف شد)
Robotech New Generation هم همان Genesis Climber Mospeada ژاپنی است که این هم با تغییر در دوبله و داستان به سومین سری در آمد.
پارسال فیلم Robotech The Shadow Chronicles به نمایش در آمد که ادامه سری سوم Robotech و داستان دشمن جدید و پیدا کردن SDF-3 آدمیرال Rick Hunter است که در فضا گم شده بود.
Robotech محصول 1985 Harmony Gold است ولی ساخت خود انیمشن ها مال سال 1982 تا 1983-4 است.

jedivssith
22-01-2009, 21:47
درود

یک انیمیشن بسیار ساده بود که یک دست وارد صفحه تلویزیون میشد با یک مداد و فقط با خط یک آدم با دماغ بزرگ می کشید و خط سطح زمین و بس.
و کاراکتر زنده میشد و حرکت می کرد و بعد از ماجراهای کوتاه دست نقاش وارد صحنه میشد و یه خطی که کاراکتر روی اون حرکت می کرد رو قطع می کرد یا یه پرتگاه می کرد که کاراکتر از صحنه خارج میشد و انیمیشن به پایان می رسید. در ضمن خیلی هم غرغزو بود و با زبان نامفهومی هم صحبت می کرد.
حالا اگر اسم و نشانی از آن کارتون زیبا سراغ دارید لطف کنید.

با سپاس فراوان
بدرود

Morteza4SN
24-01-2009, 02:52
درود

یک انیمیشن بسیار ساده بود که یک دست وارد صفحه تلویزیون میشد با یک مداد و فقط با خط یک آدم با دماغ بزرگ می کشید و خط سطح زمین و بس.
و کاراکتر زنده میشد و حرکت می کرد و بعد از ماجراهای کوتاه دست نقاش وارد صحنه میشد و یه خطی که کاراکتر روی اون حرکت می کرد رو قطع می کرد یا یه پرتگاه می کرد که کاراکتر از صحنه خارج میشد و انیمیشن به پایان می رسید. در ضمن خیلی هم غرغزو بود و با زبان نامفهومی هم صحبت می کرد.
حالا اگر اسم و نشانی از آن کارتون زیبا سراغ دارید لطف کنید.
با سپاس فراوان
بدرود

سلام

اسمش THE LINE MAN هست

محصول ايتاليا ، در سال 1969 توسط اوسوالدو کاواندولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FOsvaldo_Cavandoli) ساخته شده.
داستان در مورد كاراكتريه که توسط یک خط شکل گرفته و روی همون خط نامحدود حرکت میکند و مرد طراحی از بیرون صحنه با کشیدن خطهای دیگري در شکل گرفتن داستان به او کمک می کنه و ...

اسم ايتاليايي La Linea ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FLa_Linea_%2528TV_series%2529)
اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.com%2Ffiles%2F11e26e49ab40b3fe2ccbbb1b15bf6b36-57.php)

عكس ها :

+
چند تا عكس :

zar250
08-03-2009, 11:36
اسم کارتونی رو می خواستم که یک جسم پشمالو که یه جفت پوتین بزرک پاش بود با دست و پای دراز که روی سبزه ها می پرید البته این کارتون فقط موسیقی داشت و اصلاً حرف زدن توش نبود اگر حقیقتش بگم من موسیقی متنش می خواهم اگه کسی اسمش بلده لطف کنه جوابم بده.راستی از شبکه دوم هم پخش می شود.

Bersavosh
08-03-2009, 16:14
سلام
اینو میگی درسته ؟

تو این ادرس در موردش بحث شده

zar250
29-03-2009, 07:30
دست دردنکنه اونجارو رو نگاه کردم ولی اسمی از کارتون نیود حداقل یه عکس ازش پیدا کردم. بازم ازت ممنون هستم.

zar250
16-04-2009, 10:53
آخرش تو تاپیک "آهنگهاي كارتونهاي قديمي" هم اسموش و هم موسیقی تیتراژشو پیدا کردم. اسم کارتون "قاصدک" محصول کشور لهستان و قاصدک به لهستانی "mniszek" می شه.
لینک فایل صوتی رو که از اون تاپیک برداشتم اینجا می ذارم تا اگر کسی خواست بتونه استفاده کنه.

ali_tadvin
26-04-2009, 04:31
من دنبال اسم این کارتون که قدیم از تی وی پخش میشد و همچنین لینک دانلود آن هستم
خوشحال میشم یه نفر کمکم کنه
عکس از این کارتون

MohandesMCD
01-05-2009, 00:09
سلام
اون قدیما یه vhs داشتم که اولش کارتون زیبای خفته بود و بعدش یه کارتون دیگه راجعبه آدم آهنی ها بودش
متاسفانه چون از همسایه گرفته بودیم و ضبط کرده بودیم فکر کنم 1ساعت آخرش یا شایدم بیشترش دیگه رو نوار ویدیو جا نشد متاسفانه.منم از بچگی تا الان تو کف این کارتونم ببینم آخرش چی میشه
البته پارسال که فیلم ترانسفورمرز رو دیدم فهمیدم اون آدم آهنی ها هم اسمشون ترانسفورمرز بوده ولی مشکل اینه که من نمیدونم کدوم نسخش رو دیدم
جریانش هم این بود که آدم آهنی خوبها تبدیل به ماشین میشدن و بدها تبدیل به حیوون.بعدش میرن تو مریخ و تو مریخ هم مریخی ها باهم جنگ داشتن.یه گروهشون میاد از ماشین ها حمایت میکنه یه گروه دیگه از حیوون ها.بعدش اینها رو تقویت میکنن و جنگها خفنتر میشه
تو حیونها هم یه خفاش قرمز بود خیلی باهاش حال میکردم.رییسشون هم یه خفاش طوسی و یه خرگوش بنفش بودش
تو گروه ماشین ها هم یه زنه بود صورتی بودش که تو مغزش یه آدم واقعی رو میزارن
تو نت سرچ کردم هیچ عکسی ازش ندیدم.اگه کسی میدونه چیه خبر بده بهم لطفا

bleu2u4u
15-05-2009, 19:40
اسم دو تا کارتون خیلی باحال که تلویزیون میده رو میخواستم
اولی اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن
یه سگ هم توی همسایگیشون هست که گه گاه میاد توی قصه دیالوگ هم نداره
دومی هم یه کارتون فوق العاده که تلویزیون با اسم شکارچی اژدها (چند وقت پیش نسخه ی سینمایی اش هم نشون داد که کیفیت اش خیلی بالاتر بود)
یه پسره با یه غولتشن میرن توی سیاره های مختلف و خودشون رو شکارچی اژدها معرفی میکنن در صورتی که هیچی بارشون نیست ...

CAnZO
15-05-2009, 19:50
اولی اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن

Ar@m
15-05-2009, 19:51
اون کارتونه که یه گربه (یا چیزی شبیه اون) است که سه تا پشه دهنش رو سرویس میکنن
oggy

دومی هم یه کارتون فوق العاده که تلویزیون با اسم شکارچی اژدها (چند وقت پیش نسخه ی سینمایی اش هم نشون داد که کیفیت اش خیلی بالاتر بود)
یه پسره با یه غولتشن میرن توی سیاره های مختلف و خودشون رو شکارچی اژدها معرفی میکنن در صورتی که هیچی بارشون نیست ...
Dragon Hunters

joey jordison
17-05-2009, 19:13
اقا یک موش بود میرفت سفر برای جنگ با یک گربه سفید فکر کنم گامبا بود یا یک هم چین چیزی
کسی نمیدونه دوباره پخش خواهد شد یا نه؟

Bersavosh
17-05-2009, 20:28
اره گامبا بود ولی دشمنش گربه نبود ی راسو ی سفید بود اسمش هم زاکوری بود (شیطان)

اینجا هم معرفی شدن

پخش میشه یا نه رو هم نمیدونم ولی امیدوارم پخش شه

vahid_sh2447
03-06-2009, 20:25
كارتوني چند سال پيش از تلويزيون پخش ميشد كه يه موجود خميري بود كه خودشو رو زمين ميكشيد.
از لحاظ شكل ظاهري چيزي شبيه كارتون Purple and Brown.ولي خيلي قديمي تر از اين حرفا بود.مثلا تو يه قسمتش بود كه جورابش كه سوراخ شده بود مي خواست بدوزه كه دست به كاراي خنده داري ميكرد مثل ردكردن جوراب در لامپ روشن و...آخرش چرخ خياطي راه ميوفتاد و همه چي رو ميدوخت بهش.
بيشتر از اين چيزي يادم نمياد.چون مربوط به 10-12 سال پيش بود.
از دوستان اگر كسي حافظش ياري ميكنه اسم اين كارتون رو بهم بگه..
ممنون ميشم.

Morteza4SN
03-06-2009, 21:29
اسمش "زینو " هست (zeno) ،
خیلی باحال بود ... اون قسمت جوراب پاره اش و دوختنش به لامپ رو هنوز یادمه :دي
اونموقع بهش میگفتم خمیر !

قبلا در موردش در آدرس های زیر بحث شده :

Rude Boy
03-06-2009, 21:32
آقا یه برنامه ای بود که یه صفحه آبی بود و یه خط راست که توی این خط یه آدمی کشیده شده بود ! بعد هی این بابا می رفت جلو یه دست می یومد یه چیزی می کشید .....

vahid_sh2447
04-06-2009, 08:42
ممنون دوست عزيز.
خيلي دنبال اسمش بودم.چون مي خواستم همشو دانلود كنم...

vahid_sh2447
04-06-2009, 08:50
آقا یه برنامه ای بود که یه صفحه آبی بود و یه خط راست که توی این خط یه آدمی کشیده شده بود ! بعد هی این بابا می رفت جلو یه دست می یومد یه چیزی می کشید .....

اسمش la linea بود.يادمه شبكه دو برنامه اي به اسم سينماي ديگر ميداد كه وسط اين برنامه پخش ميشد.

mehran_286
07-08-2009, 15:01
سلام دوستان
اسم این شخصیت چیه ؟
تو چه کارتون یا فیلمی بوده ؟
کسی ازش باز هم عکسی داره ؟
کمی اطلاعات در موردش میخواستم
با تشکر

Hasan.M
15-08-2009, 19:04
:31:سلام هر کسی هست من نیستم

malkemid
15-08-2009, 20:18
سلام دوستان
اسم این شخصیت چیه ؟
با تشکر

شبیه اون یارو هست که مونا مونا می خوند!:27:

King_90
15-08-2009, 20:39
اره خیلی شبیه اون عروسکه هست.
حالا چیه.مونو مونو 2 امده ؟

piremard
16-08-2009, 22:34
سلام دوستان
اسم این شخصیت چیه ؟
با تشکر
از شخصیت های سریال بسیار بسیار معروف " ماپت شو" هست . اسم خاصی نداره این شخصیت

mehran_286
21-08-2009, 12:08
از شخصیت های سریال بسیار بسیار معروف " ماپت شو" هست . اسم خاصی نداره این شخصیت

میشه چند عکس دیگر از این شخصیت بگزارید
من هرچی سرچ زدم چیزی پیدا نکردم
با تشکر :11:

Torch Bearer
12-09-2009, 14:24
دوستان یک کارتونی بود که به اسم سگ های ابی پخش میشد...دو تا برادر بودن که همیشه با هم بحث داشتن.اسم انگلیسیش رو و لینک دانلودش رو اگه بذارید ممنون میشم.(زیاد قدیمی نیست مال 3-4 سال پیش)

dvdman
30-09-2009, 12:24
سلام
چند سال پیش کارتونی از شبکه 2 پخش می شدکه هر قسمتش مربوط به یک افسانه میشد می خواستم بدونم کسی از دوستان اسم این کارتون رو میدونه؟
شخصیت اصلیش یه موش بود که اول هر قسمت روی یه کتاب پرواز میکرد
.
.
.
.
.
.
.
اسم این سریالSimsalagrimm بود

Creeping Death
30-09-2009, 13:38
سلام

من یه مدتی از کانال nickelodeon یه کارتونی رو می دیدم که تقریبا عروسکی بود . راجع به به آدم فضایی با یه انسان غار نشین . هر دفعه اون آدم فضاییه می خواست یه چیزی به این غارنشینه یاد بده . هیچوقت هم موفق نمی شد و کلی حرص می خورد . حرف نمی زدن . فقط صداهای خنده دار در میاوردن . اگه کسی اسمشو می دونه ممنون می شم ...

a.h.a.h
06-01-2010, 17:32
سلام بچه ها شما این شخشیت رو میشناسید ؟
لطفا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بگید کیه؟

Ar@m
07-01-2010, 21:10
این عکس یکی از شخصیت های سری بازی final fantasy 13 هستش

Behsood
07-01-2010, 23:29
این عکس یکی از شخصیت های سری بازی final fantasy 13 هستش
سلام
آرام جان شماره تلفن اش رو نداری احیانا؟! :31:
شنیدم یه سیاه پوست هم هست تو این سری آخریه!!

*Necromancer
08-01-2010, 18:24
سلام بچه ها شما این شخشیت رو میشناسید ؟
لطفا کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بگید کیه؟

اسمش آذرخشه (lighting) مال بازیه نه انیمیشن اسم بازیشم اینال فانتازی 13 هه :|

elahe_n12345
23-07-2010, 16:00
سلام. من حدود 6، 7 سال پیش توی یکی از شبکه های Italia 1 یا canale 5 یا reteqattro (نمی دونم کدومشون بود!) کارتونی دیدم که برای کشور کره یا ژاپن بود، ولی اسمش رو متاسفانه نمی دونم. موضوعش هم (مثل فیلمها و سریالهای کره ای و ژاپنی) در بارهء چند تا دختر و پسر دبیرستانی بود که ماجرای عشق و عاشقی اونها رو نشون می داد. این رو هم یادمه که یکی از دخترها (که فکر کنم نقش اصلی بود!) هم توی شیرینی فروشی کار می کرد،هم مدرسه می رفت. یه چیز دیگه هم که از این کارتون یادمه این بود که این دختر و پسرها به مسافرت می رن (کنار دریا).
و بازم اینکه یه روز توی اون خوابگاه که این دختر پسرها بودن یه پسر چشم آبی از نیویورک میاد که این دختر نقش اصلی عاشقش میشه. یکی از پسرها هم پیانو می زد و.... از این کارتون هایی که مجیک توش باشه نبودا، عادی بود. یعنی جادو این چیزا توش نداشت. در ضمن این کارتون فیلم سینمایی نبود، سریال بود. و اینکه سریالش زیاد کمدی هم نبود.
امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه و اسم این کارتون و لینک دانلود این کارتون رو برای من پیدا کنید، چون خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم هیچ جا پیداش کنم. خواهش می کنم برام پیداش کنید. شدیداً منتظر جوابتون هستم.

some_body_k
25-07-2010, 14:30
اسمش ولتوس بود voltes

yashar_ya2001
19-09-2010, 03:01
سلام
يه انيميشن كوتاه بود كه حدودا 5 - 6 سال پيش از برنامه ي شما و سيما پخش شد، اسمش رو نميدونم.
داستانش از اين قراره كه يك آقايي نزديك خونه ش يه گل سرخ مي بينه كه تازه شكفته شده بود. خلاصه اينكه عاشق اون گل سرخه ميشه و هر روز اون رو آبياري مي كنه. نمي دونم چه جوري ميشه كه خار اون گله سرخه انگشتش رو زخمي مي كنه . بعد هم انگشتش رو بانپيچي ميكنه . هر روز به اون گل سرخه سر ميزنه و حسابي بهش ميرسه. بدجوري به اون گله وابسته ميشه.
يه شب وقتي مي خوابه و صبح از خواب بيدار ميشه ميبينه داره برف مياد. ميره توي باغچه رو نگاه مي كنه اما ميبينه اون گل سرخه خشك شده . وقتي اون گله سرخ رو اون جوري مي بينه ، در حالي كه انگشت اشاره ي بانپيچي شده ش رو به گل سرخ بود همونجا خشكش مي زنه. به گل سرخ زل زده بود و چند فصل مي گذره تا اينكه بهار از راه ميرسه .از جاي زخم انگشتش كه از خار گل سرخ زخمي شده بود يه گل سرخ جوانه ميزنه و همه جا پر از گل سرخ ميشه.
خب حالا با اين توضيح مختصري كه دادم از دوستان كسي هست كه اسم اين انيميشن رو بلد باشه.
لطفا اگه كسي ميدونه كمك كنه اسمش رو بگه .
خيلي ممنون ميشم اگر كسي اين انيميشن رو داره واسه دانلود بذاره .:11:

:11:

Essi69
21-10-2010, 14:06
سلام
ببخشید من بچه بودم از شبکه کویت 2 یک کارتون میدیدم که ترسناک بود
و شخصیت اصلی کارتون قیافش مثل شخصیت murdoc داخل گروه gorillaz هست

Essi69
23-10-2010, 18:35
کسی نیست کمک کنه ؟
خیلی لازم دارم

Steps-Rap
29-12-2010, 21:25
سلام دوستان.خوبید ؟
آقا قبلانا یه کارتون میداد..نمیدونم یاددتون یا نه...
یه سری حیوانت توی جنگل و بیابون بودن ... زنبور - ببر - دایناسور - عنکبوت - یه پرنده و ... بودن...
که تبددیل به ربات میشدن با هم مبجنگیدن...
مثلا یادمه اسم یه ببره تایرترون بود که وقتی میخواست تبدیل به ربات شه میگفت تایترون تغییر حالت ..!
همشون با گفتن همین جمله ی تغییر حالت بود که به ربات تبدیل میشدن..
یادتونه؟؟ اگه آره یا اسمشو بگید یا یه لینکی چیزی ازش بدید.دمتون گرم....

meisam317
29-12-2010, 21:35
یه کارتون دیگه بود که ماشین ها تغییر حالت میدادن اونم خیلی جالب بودش
بعد کارتون دژ فضایی اونم جالب بود

Steps-Rap
29-12-2010, 21:49
آره ولی من اون ماشینا رو نمیگم...
حیوونارو میگم.
چندین سال پیش تلویزیون خوددمون پخش میکرد.
فک کنم قبل دیجیمونا بود...

SADEGH 7
29-12-2010, 22:38
يادش بخير، عجب کارتوني بود.اون زمان واسه خودش کيفيتي داشت.فقط هم شبکه پنج نشون مي داد. حدودا ساعت 7 شب.هيچ برنامه ريزي خاصي هم نداشت، يه روز مي ديدي داره نشون مي ده، هفته بعد مي ديدي نشون نمي ده.چقدر دوست داشتم سري کاملش رو ببينم.حيف که آخر قسمت نشد.
بعد از حدود 20 دقيقه سرچ با کيورد هاي مختلف اين صفحه رو پيدا کردم، حتي اسم دو تا گروه که با هم مي جنگيدن رو هم توش نوشته:

موفق باشي

Steps-Rap
29-12-2010, 22:55
يادش بخير، عجب کارتوني بود.اون زمان واسه خودش کيفيتي داشت.فقط هم شبکه پنج نشون مي داد. حدودا ساعت 7 شب.هيچ برنامه ريزي خاصي هم نداشت، يه روز مي ديدي داره نشون مي ده، هفته بعد مي ديدي نشون نمي ده.چقدر دوست داشتم سري کاملش رو ببينم.حيف که آخر قسمت نشد.
بعد از حدود 20 دقيقه سرچ با کيورد هاي مختلف اين صفحه رو پيدا کردم، حتي اسم دو تا گروه که با هم مي جنگيدن رو هم توش نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشي

آخ اخ داداش دمت گرم...
یادته ..! شبکه پنج...
واقعا چیز توپی بود.
این کارتونی بود که هیچ وقت از یادم نمیره....

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

حالا اینجا اسم کارتونشو ننوشته؟
اسمش همین
Fallen Comrades هست؟؟

SADEGH 7
29-12-2010, 23:32
آخ اخ داداش دمت گرم...
یادته ..! شبکه پنج...
واقعا چیز توپی بود.
این کارتونی بود که هیچ وقت از یادم نمیره....

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

حالا اینجا اسم کارتونشو ننوشته؟
اسمش همین
Fallen Comrades هست؟؟

راستش من هم دقیق متوجه اسم کارتون نشدم. ولی چیزی که واضحه اینه که جزو سری transformers هستش.
چون اسم سایت TFwiki مخفف اسم transformers wiki هستش.
موفق باشی

shahab_f
29-12-2010, 23:47
فکر کنم اسمش transformers : beast wars هست

SADEGH 7
30-12-2010, 13:42
درسته اسمش transformers : beast wars هستش. این هم صفحه wikipedia:

وبسایتش:

لینک دانلود یه تریلر 1 دقیقه و 19 ثانیه ای با حجم 8 مگ:

موفق باشید

Steps-Rap
30-12-2010, 18:05
دمتون گرم :31:

wrongring
17-01-2011, 01:19
انيميشن هايي تو مايه هاي final fantasy ' resident evil ديگه چي هست
البته از لحاظ گرافيك و حالت شخصيت ؟

VOLTES5
27-01-2011, 22:33
ولي transformers چند تا ماشين فضايي يه آدم آهني نمي شدن خودشون هركدوم يه ربات بودن كه تبديل به ماشين و هواپيما و غيره مي شدن!
دژ فضايي ( robotec ) هم كه به 15 سال پيش نميكشه جديدتر از اين حرفاست
من فكر كنم ديدمش. شخصيت دختر كارتون اسمش ايمي بود با 4 تا پسر ديگه هركدوم يه تيكه از ربات بودن كه وقتي به هم متصل مي شدن يه ربات گنده مي شد! اسمشم بلد نيستم!

اسم این کارتون VOLTES 5 هست که 5 تا تیکه بودنو یه تیکه ربوت میشدن

Namdarian
18-02-2011, 18:51
با سلام . هیچکس میداند این عکس برای کدام کارتون است ؟ با تشکر .

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

شرمنده . پیدا کردم
Lolek & Bolek

MusicManiac
18-02-2011, 18:59
سلام.
دوستان اسم لاتین کارتون "مورچه و مورچه خوار" و "بازرس و دودو" چیه؟ اگه لینکی هم ازشون سراغ دارید ممنون میشم بذارید.

taghi_ramzi
18-02-2011, 19:16
بازرس و دودو The inspector هست
من یه قسمتشو دارم که اولش اینو نوشته.در هر حال از روی آهنگساز معروفش "هنری مانچینی" راحت میشه اسم دقیقشو پیدا کرد.

behroozabedi
20-02-2011, 15:27
سلام.دوستان کسی اسم اصلی کارتون قاصدک رو میدونه؟.من بی صبرانه منظر پاسخ هستم

ehsan_
17-03-2011, 12:22
سلام به همه ی دوستان عزیز:20:

من دنبال یک کارتون قدیمی می گردم(تلویزیون نشون می داد) که اسم رو یادم نیست و می خوام ببینم اسمش چی هست

کارتون تقریبا تخیلی بود
شخصیت های کارتون لباسی شبیه لباس شوالیه ها به تن داشتن ولی مثلا موقع جنگ با شمشیرهاشون گلوله های جادویی به طرف هم پرتاب می کردن و از این چیز ها

فکر کنم شخصیت اصلی سپر و زرهش زرد بود :13:

دیگه چیز زیادی یادم نیست ازش :31:

کسی این کارتون رو یادش میاد...اسمش رو می تونین به من بگید؟

ehsan_
18-03-2011, 13:04
فکر کنم پیداش کردم

این کارتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه

شوالیه عدالت ؟؟

Pessimist
11-04-2011, 06:01
بچه ها من دیروز اتفاقی یه انیمیشن کوتاه دیدم که کمپانی پیکسار با همکاری دیزنی ساخته.
داستانش در مورد یه شعبده باز بود با یه خرگوش

کسی میدونه اسم این انیمیشن چیه؟
هول هولکی نگاه کردم نفهمیدم اسمش چی بود!:31:

taghi_ramzi
11-04-2011, 07:25
بچه ها من دیروز اتفاقی یه انیمیشن کوتاه دیدم که کمپانی پیکسار با همکاری دیزنی ساخته.
داستانش در مورد یه شعبده باز بود با یه خرگوش

هول هولکی نگاه کردم نفهمیدم اسمش چی بود!:31:
اسمش هست Presto

خیلی هم بامزه س !

DaRiOuShJh
11-04-2011, 13:01
از این انیمیشن های کوتاهه
مشابهش هم زیاده ولی مثله خودش ندیدم
همین انیمیشن های Pixar هست

behroozabedi
15-04-2011, 09:22
سلام.دوستان کسی اسم اصلی کارتون قاصدک رو میدونه؟.من بی صبرانه منظر پاسخ هستم

کسی میدونه اسم اصلی این کارتون چیه؟

Pessimist
24-04-2011, 19:59
بچه ها من یه انیمیشن کوتاه دیدم که اولش یه متن انگلیسی میومد که معنیش تقریبا این میشد.(ساخت پیکسار)

این انیمیشن شش سال قبل از اینکه کمپانی والت دیزنی داستان اسباب بازی ها را بسازد ساخته شده است

کسی میدونه اسمش چیه؟

Msba
10-05-2011, 14:54
سلام .دوستان یک انیمیشن بود که اولش یک بابایی از تو آب در می اومد (هنگام تیتراژ) و آهنگش یه چیز تومایه های " کبراااا کبرااا " بود!
جنگ سر یکسری گیاه خیلی بلند بود که یکسری دونه ها رو جو زمین پراکنده کرده بود که فقط با یک دستگاه نابود می شد که سر اون هم همش دعوا بود. آخر سر (ته کارتون) آدم خوب ها اون دستگاه(شبیه یک ماشین جنگی بود) گیرشون می آید و او رو روشن می کنن (مثل لامپ مهتابی روشن می شد، یک صفحه ی خیلی بزرگی داشت که انگار ارش لیزر خارج می شد) بعد نور های اون دستگاه اون دانه ها رو تو جو زمین نابود می کرد وسط این نابودی زمین ترک می خورد و افراد خوب دچار دردسر می شدند و خوب ها پیروز می شدند و کارتون تمام می شد.
انگار یک خانمی هم توش بود که ماردوش بود.(اینجاش رو درست یادم نیست، این کارتون مال حدود 15-16 سال پیشه، اون موقع خیلی گرافیک داشت.)

اسمش چی بود؟

Behsood
30-05-2011, 22:51
سلام

For The Birds

از کار های کوتاه پیکسار

piremard
21-07-2011, 14:10
یه کارتونی رو گفتند جمعه از تی.وی نشون می دن . اسم انگلیسیش یا حالا هر زبان اصلی که هست رو می خواستم .
اسمی که صدا و سیما انتخاب کرده :پله ماشين پليس ماجراجو

Morteza4SN
22-07-2011, 04:26
یه کارتونی رو گفتند جمعه از تی.وی نشون می دن . اسم انگلیسیش یا حالا هر زبان اصلی که هست رو می خواستم .
اسمی که صدا و سیما انتخاب کرده :پله ماشين پليس ماجراجو

Pelle Politibil går i vannet (عنوان انگلیسی : Ploddy the Police Car Makes a Splash)

محصول 2009 نروژ

kelvinator
26-07-2011, 19:55
با سلام
اسم این کارتونو یادم نمیاد لطفا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟

Keyser Söze
26-07-2011, 21:25
بچه ها من یه انیمیشن کوتاه دیدم که اولش یه متن انگلیسی میومد که معنیش تقریبا این میشد.(ساخت پیکسار)

این انیمیشن شش سال قبل از اینکه کمپانی والت دیزنی داستان اسباب بازی ها را بسازد ساخته شده است

کسی میدونه اسمش چیه؟

Knick Knack

Behsood
26-07-2011, 22:28
با سلام
اسم این کارتونو یادم نمیاد لطفا کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟

سلام

اسمش Zeno هست محصول مجارستان
از سال 1985 تا 1988 پخش میشده.
یادش به خیر ... حوراب و اینا ...

ali_phd71
29-07-2011, 03:13
---------- Post added at 04:13 AM ---------- Previous post was at 04:12 AM ----------

سلام بچه ها
یه کارتونی هست من خیلی دوسش داشتم ولی اسمش که هیچ خود فیلمم خیلی یادم نیست.داستان یه پسر اسکیمو بود اولش که میخواست شروع بشه میفتاد توی چاه خیلی قشنگ بود فکر کنم دنبال باباش ود البته نمیدونم شایدم نبود خیلی یادم نیست کسی میدونه اسمش چیه؟:13:

ali_phd71
29-07-2011, 13:40
---------- Post added at 04:13 AM ---------- Previous post was at 04:12 AM ----------

سلام بچه ها
یه کارتونی هست من خیلی دوسش داشتم ولی اسمش که هیچ خود فیلمم خیلی یادم نیست.داستان یه پسر اسکیمو بود اولش که میخواست شروع بشه میفتاد توی چاه خیلی قشنگ بود فکر کنم دنبال باباش ود البته نمیدونم شایدم نبود خیلی یادم نیست کسی میدونه اسمش چیه؟:13:
دوستان لطفا اگه کسی اسم این کارتون رو بلده راهنمایی کنه

Morteza4SN
29-07-2011, 15:56
سلام بچه ها
اگر اشتباه نکنم به اسم نانوک پخش میشد
میخواست با خرس بزرگ مبارزه کنه ...
(اسم اصلیش نامعلوم !)

ali_phd71
29-07-2011, 23:05
اگر اشتباه نکنم به اسم نانوک پخش میشد
میخواست با خرس بزرگ مبارزه کنه ...
(اسم اصلیش نامعلوم !)
دستت درد نکنه.اگه لینکی چیزی هم داری ممنون میشم

Hamid Reza
06-08-2011, 22:30
سلام
يه كارتون بود بچه بودم ميديدم
اسمش سطل سحر آميز بود
يه سري اطلاعات دربارش ميخواستم
اسم اصليش چيه؟ (به انگليسي)
جايي هست واسه دانلودش؟

ممنون

Morteza4SN
07-08-2011, 03:31
سلام
يه كارتون بود بچه بودم ميديدم
اسمش سطل سحر آميز بود
يه سري اطلاعات دربارش ميخواستم
اسم اصليش چيه؟ (به انگليسي)
جايي هست واسه دانلودش؟

ممنون

اسم اصلیش Bimble's Bucket

بیمبل اسم کاراکتر اصلی این سریاله
که بعد از کمک به یه غریبه ی مرموز یه سطل به عنوان تشکر دریافت میکنه
که البته یه سطل جادوییه و یه موجود عجیب به اسم تینی وینی هم داخلش زندگی میکنه
سطل هر چیزی که بخوای رو برای بیست و چهار ساعت برآورده میکنه
یه جادوگر به اسم دالی هم سخت به دنبال بدست آوردن سطله و
دو تا دستیارش Bilge و Oiler با اون پاوراسکیپ هاشون ،
ملکه Kak و مامورش Mudge هم شخصیت های دیگر این انیمیشن اند ...

نیمه دوم دهه هفتاد از تی.وی ایران پخش شده ،
اسامی نسخه دوبله و اینکه چقدرش پخش شده یادم نیست .
Mike Jupp ایده سریال رو از داستان "شمشیر در سنگ" گرفته و اونو با تغییر شمشیر به سطلی
روی سر یه جادوگر که توی باتلاق گیر افتاده به این شکل بسط داده .
سطل جادویی از اولش اینقدر داغون و سوراخ نبود ...
این قسمتش فکر کنم میرفت داخل سطل و قفسه های سطلهای مختلف آرزوها بود :

از 1996 تا 1998 در سه فصل از شبکه CITV انگلستان پخش شده
فصل اول اپیزودهای 25 دقیقه ای و دو فصل بعدی اپیزودهای 10 دقیقه ای داره (کلا 45 قسمت)

توضیحات بیشتر و لیست اپیزودها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FBimble%2527s_Bucket)

لینک های ed2k دو فصل اول در آدرس زیر هست که با نرم افزار eDonkey قابل دانلودن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ru%2Findex.php%3Fshow%3Dseason%26sid%3D6382)

sdfssdfs
11-08-2011, 14:04
سلام

خیلی خوشحال شدم این تایپیک رو پیدا کردم

راستش من مدت هاس دنیال یک انیمیشن سینمایی فک کنم ژاپنی میگردم
تو اون فیلم یه بچه با مادرش کنار ساحل زندگی میکنن تا این که بچهه یه دلفین (فک کنم ) پیدامیکنه و باهاش دوست می شه
ولی بعدش دلفینو پیدا میکنن و به سیرک می برن
بچههم که عاشق دلفینه بوده میره به شهر و آدرس سیرکو با بدبختی پیدا میکنه و دلفینو نجات میده

حالا میخوام ببینم کسی این کارتونو ندیده چون خیلی دنبالش گشتم من وقتی دیدمش از ویدئو کلوپ محله (10 سال پیش ) گرفته بودمش جای دیگه ای ندیدم ولی دوبله شده بودش
تمام اطلاعاتی که داشتم همین بود اگه کسی راهنما یکنه پیداش کنم ممنون میشم .

saeeds1360
07-10-2011, 01:33
بچه که بودم حدود ده پانزده سال پیش از برنامه کودک تلوزیون یه انیمیشن ایرانی دیدم.
ماجراش درباره یه شاهی :king: بود که فکر میکرد ماه تو آسمون مال اونه و دستور داده بود هر کسی که به ماه نگاه میکنه باید مالیات بده.
سربازاش به زور از مردم مالیات می گرفتن و اگر کسی به ماه نگاه میکرد و پول نداشت که بابت مالیات بده می بستنش به فلک یا زندانیش میکردن. ولی با وجود چوب و فلک و زندان باز هم مردم به ماه نگاه میکردن.
آخرش وزیر به شاه گفت که همه زندانها پر شده ولی مردم بازم به ماه نگاه میکنن. شاه دستور داد که بعد از این هر کی به ماه نگاه کرد فقط فلکش کنن که وزیر در جواب گفت که همه سربازا در حال فلک کردن مردم هستن ولی بازم مردم به ماه نگاه می کنن و مالیاتشو نمیدن.
دیگه یادم نیست بدش چی شد. خیلی دلم می خواد بفهمم بعدش چی شد.
اگر کسی اسم این کارتونو میدونه یا میدونه که کجا میشه پیداش کرد لطفا بگه

CRIS Joon CR7
09-11-2011, 00:09
بچه که بودم حدود ده پانزده سال پیش از برنامه کودک تلوزیون یه انیمیشن ایرانی دیدم.
ماجراش درباره یه شاهی :king: بود که فکر میکرد ماه تو آسمون مال اونه و دستور داده بود هر کسی که به ماه نگاه میکنه باید مالیات بده.
سربازاش به زور از مردم مالیات می گرفتن و اگر کسی به ماه نگاه میکرد و پول نداشت که بابت مالیات بده می بستنش به فلک یا زندانیش میکردن. ولی با وجود چوب و فلک و زندان باز هم مردم به ماه نگاه میکردن.
آخرش وزیر به شاه گفت که همه زندانها پر شده ولی مردم بازم به ماه نگاه میکنن. شاه دستور داد که بعد از این هر کی به ماه نگاه کرد فقط فلکش کنن که وزیر در جواب گفت که همه سربازا در حال فلک کردن مردم هستن ولی بازم مردم به ماه نگاه می کنن و مالیاتشو نمیدن.
دیگه یادم نیست بدش چی شد. خیلی دلم می خواد بفهمم بعدش چی شد.
اگر کسی اسم این کارتونو میدونه یا میدونه که کجا میشه پیداش کرد لطفا بگه

هیچی نشد مردم از خزانه شاه سه هزار ملیارد تومن دو دره کردن شاه هم به دلیل نامعلومی فرار کرد رفت کانادا:8: الانم مثلا پلیس بین الملل دنبالشه:31:
مردم هم دارن به صورت نورانی ماه نگاه میکنن و فیض معنوی میبرند:31::11:

ata.royalfalcon
23-11-2011, 15:57
سلام
اسم كارتوني كه عكس آنرا در زير گزاشتم چيست ؟؟

zaynab_moroeemilan
06-02-2012, 01:17
سلام اسم کارتون نانوک :
شکار بزرگ 1996 فرانسه / کانادا متحرک مجموعه ای از 26 قسمت بود

CECELIA
06-02-2012, 08:06
سلام

خیلی خوشحال شدم این تایپیک رو پیدا کردم

راستش من مدت هاس دنیال یک انیمیشن سینمایی فک کنم ژاپنی میگردم
تو اون فیلم یه بچه با مادرش کنار ساحل زندگی میکنن تا این که بچهه یه دلفین (فک کنم ) پیدامیکنه و باهاش دوست می شه
ولی بعدش دلفینو پیدا میکنن و به سیرک می برن
بچههم که عاشق دلفینه بوده میره به شهر و آدرس سیرکو با بدبختی پیدا میکنه و دلفینو نجات میده

حالا میخوام ببینم کسی این کارتونو ندیده چون خیلی دنبالش گشتم من وقتی دیدمش از ویدئو کلوپ محله (10 سال پیش ) گرفته بودمش جای دیگه ای ندیدم ولی دوبله شده بودش
تمام اطلاعاتی که داشتم همین بود اگه کسی راهنما یکنه پیداش کنم ممنون میشم .

سلام
مطمئنی دلفین بود؟ نهنگ نبوده؟
اینجا رو ببین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rk.com%2Fencyclopedia%2Fanime.php%3Fid%3D4482)

ha3an_khafan
24-02-2012, 23:57
دوستان کسی اسم اصلی کارتن 15 پسر رو میدونه؟

Nocturne
13-03-2012, 01:43
اسم این کارتون و این شخصیت چیه

Morteza4SN
15-03-2012, 23:03
دوستان کسی اسم اصلی کارتن 15 پسر رو میدونه؟
The Story of Fifteen Boys _ 1987

اسم این کارتون و این شخصیت چیه

Little mole Krtek (Krteček)i

dvdman
14-04-2012, 21:05
سلام

چند سال قبل کارتونی پخش میشد که در مورد مسابقات اتومبیل رانی بود دوتیم بودن که با هم رقابت میکردند.

چند سال بعد هم کارتون دیگری پخش شد به اسم گروه مورس که همین حال و هوا رو داشت.

اسم ای دوتا کارتون رو میخواستم.

ممنون

CAnZO
04-05-2012, 02:30
کسی اسم اون انیمه سریالی رو که دهه شصت پخش میشد و موضوعش اکثرا حیوانات وحشی مثل عقابها - گوزنها ... و جنگیدن اونها بود یادشه؟ ( گراز آیینه ای )

raha-22
14-05-2012, 03:52
سلام مرسی از اینکه همچین تاپیک قشنگی زدین.
آقا من دنبال یه انیمیشن هستم که توش یه ماهی بود اول فیلم پدر مادرشو از دست میده بعد با یه خانواده ی دلفین دوست میشه با هم زندگی میکنن تا ماهیه بزرگ میشه بعد ماهیه میره تو یه شهری عاشق یه دختره میشه ولی یه کوسه هه میخوادش پس از یک لاکپشت پیر جنگ یاد میگیره و با کوسه هه میجنگه.
میخواستم ببینم شما میدونین اسم این انیمیشن چیه؟

Rǎmin
18-05-2012, 01:39
سلام مرسی از اینکه همچین تاپیک قشنگی زدین.
آقا من دنبال یه انیمیشن هستم که توش یه ماهی بود اول فیلم پدر مادرشو از دست میده بعد با یه خانواده ی دلفین دوست میشه با هم زندگی میکنن تا ماهیه بزرگ میشه بعد ماهیه میره تو یه شهری عاشق یه دختره میشه ولی یه کوسه هه میخوادش پس از یک لاکپشت پیر جنگ یاد میگیره و با کوسه هه میجنگه.
میخواستم ببینم شما میدونین اسم این انیمیشن چیه؟
طعمه ی کوسه.
همون ماهیه نارنجی رنگ که عاشق ماهی صورتی میشه!!!:20:

sabz_abi
18-05-2012, 14:17
Nemo نِمو!

Ahmad
12-06-2012, 15:31
کسی اسم اون انیمه سریالی رو که دهه شصت پخش میشد و موضوعش اکثرا حیوانات وحشی مثل عقابها - گوزنها ... و جنگیدن اونها بود یادشه؟ ( گراز آیینه ای )
فکر کنم منظورت این باشه:

خانواده وحوش

نام اصلی : Yasei no Sakebi

ترجمه به انگلیسی : Call of the Wild یا همان آوای وحش

بر اساس برداشتی آزاد از داستان آوای وحش جک لندن

محصول : 1982 کمپانی واکو - ژاپن

کارگردان : شیگرو اُمورا

پخش از : کانال 12 توکیو

22 قسمت سی دقیقه ای

منبع:

2mr.n
18-06-2012, 21:23
سلام بچه ها کسی لینک دانلود کلیپ کارتونی مونو مونو رو داره بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kortol
18-06-2012, 23:26
سلام بچه ها کسی لینک دانلود کلیپ کارتونی مونو مونو رو داره بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون که عروسک های ماپت اجراش کردند ؟؟؟ خوب برو فیلم ماپت ها رو بگیر کامل و بهترش رو اخر فیلم داره ... خیلی هم بهتره از همون مونو مونو قبلی هستش ..

habstem
25-06-2012, 20:13
سلام بچه ها !
من یه کارتونی دیده بودم وقتی بچه بودم

تقریبا هیچی ازش یادم نیس!!!

ببینید، یه مرده بود، کاپیتان نمی دونم چی
یه زنه هم بود
بعد اینا روی زمین نبودند
توی یه سیاره دیگه بودند
بعد تو این قسمتی که من دیدم (نمی دونم قسمت های دیگه هم داشت یا نه)
یکی از اینا توی سیاه چاله گیر می کنه
فکر کنم بعد از چند سال نجات پیدا می کنه، یه ساندویچم همراش بوده که تو این مدت چند سال، فکر کنم سالم مونده بوده

آدمای کارتون هم یه جوری بود بدناشون،
تقریبا این جوری:
سراشون کوچیک بود، بدناشون بزرگ،
بعد مثلا دستاشون در ناحیه ی بازو بزرگ بود، می یومد سمت مچ کوچیک می شد
خوب نکشیدما:

اسم کارتون؟!!!

Pepero_211
02-09-2012, 16:21
سلام
من دیروز عضو شدم. منم از بچگی عاشق این کارتونم ولی هیچ عکس و نشونی ازش نداشتم تا اینکه دیروز اتفاقی اینجا عکسشو دیدم نمیدونی چقد ذوق کردم. حالا امیدوارم با این عکسی که گیرم اومده از دوست و آشناها یه چیزایی گیرم بیاد. فک میکنم تواین کارتون یه شخصیت مهم دیگه کابونا بود چیز دیگه ای یادم نیس. بازم اگه چیزی پیدا کردم بهتون میگم. بای

krt.1988
18-10-2012, 23:41
سلام دوستان

من واقعا کمک لازم دارم. یه کارتونی بود که خیلی طراحیش ابتدایی بود سبکش خاص بود و رنگها هم خیلی ملایم بود. داستان قضیه یه پسره بود که با سفینه ش تو یه سیاره ناشناخته فرود میاد که یه سگم داشت بعد یه اتفاقایی براش تو این سیاره میفته. خیلی دوست داشتم این کارتونو ولی اصلا اسمش یادم نیس!!! دوبلور نقش اصلی هم خیلی صداشو دوس داشتم اونم اسمش یادم نیس! نمیدونم چرا هیچ ردی نمیشه ازش پیدا کرد. والا هرکاری میکنم چیز دیگه ای تو ذهنم نمیاد. ایکاش یکی بشناسه این کارتونو.:sq_3:

zed2
11-11-2012, 13:56
دوستان کسی این کارتون سینمایی جدیده که در رابطه با کارکتر های منفی است رو می دونه اسمش چیه؟

ata.royalfalcon
11-11-2012, 14:06
دوستان کسی این کارتون سینمایی جدیده که در رابطه با کارکتر های منفی است رو می دونه اسمش چیه؟

hotel transylvania منظور شماست ؟

zed2
12-11-2012, 00:23
hotel transylvania منظور شماست ؟

این نبود ولی کمک کرد پیداش کنم.
Wreck-It Ralph (2012)

ممنون

mamar1991
30-11-2012, 18:28
یه انیمیشنی بود که دو تا ادمک بودن و یه درخت نخل
هر کدومشون دوست داشت بالای درخت باشه و سر اینکه کی بالای درخت باشه کلی دعوا می کردن
اسم اون چی بود؟

coco shakers. :D عاشقشم. تو یه انجمن دیگه لینکشو برا دانلود درخواست کردم گذاشتن و دانلودیدم. فک نکنم هنوزم کار کنه لینکاش

mamar1991
30-11-2012, 18:31

dragon hunters اسم سریالشه. خیلی قشنگه.من دارمش. عاشقشم

mamar1991
30-11-2012, 18:34
دوستان یک کارتونی بود که به اسم سگ های ابی پخش میشد...دو تا برادر بودن که همیشه با هم بحث داشتن.اسم انگلیسیش رو و لینک دانلودش رو اگه بذارید ممنون میشم.(زیاد قدیمی نیست مال 3-4 سال پیش)

واااااااااااای!!! من چند ساله پی اینم! امروز پیدا کردم اسمشونو! از اسم کمپانیش!!( فکن اسم کمپانیش یادم بود خودش نه!)
the angry beavers

mamar1991
30-11-2012, 18:43
بچه ها یه کارتونی بود که یه کرده که لباساش مثه شکارچیا بود و خودش شکل زبل خان بود و رفت توی یه جزیره و با یه عده بومی دوست شد که بومیا رو اسمشون رو ایران 4 شمبه جمعه و... ترجمه کرده بود. سالهاست دمبال اسمشم. لطفن کمک! فک میکنم اسم کارتونش رو یه چیزی تو مایه های ماجراهای پروفسور فلان یا ماجراهای جزیره ترجمه کرده بودند. فقط اسمشو میخوام. ولو به فارسیش

mamar1991
01-12-2012, 10:31
عاجزم هاا!! یکی بجوابه به این سوالم. زیاد قدیمی نیست. مال شاید 76 اینا باشه حتا

Mahdi/s
04-12-2012, 17:15
بچه ها یه کارتونی بود که یه کرده که لباساش مثه شکارچیا بود و خودش شکل زبل خان بود و رفت توی یه جزیره و با یه عده بومی دوست شد که بومیا رو اسمشون رو ایران 4 شمبه جمعه و... ترجمه کرده بود. سالهاست دمبال اسمشم. لطفن کمک! فک میکنم اسم کارتونش رو یه چیزی تو مایه های ماجراهای پروفسور فلان یا ماجراهای جزیره ترجمه کرده بودند. فقط اسمشو میخوام. ولو به فارسیش
ســلام....یه چیزایی من یادمه میگم ببین همنی هست که توی ذهن شماست.....
اون شخصیت اصلی اول اش میترسید با بومی ها دوست بشه بعد از مدتی دید که آدمهای خوبی ان باهاشون دوست شد یه کدخدا هم داشت روستاشون و یه دختر کوچیک هم بود که دختر کدخدا بود ..
یه شخصیت منفی هم داشت کارتون که هر قسمت میومد جزیره تا دست نقش اصلی رو رو کنه...و بگه که اینجا بومی داره .....

فکر میکنم رابینسون بود.....یا همونی که خودتون هم گفتید ماجراهای جزیره.....یا ماجراهای رابینسون........من اینطوری یادمه...

Morteza4SN
27-12-2012, 12:53
بچه ها یه کارتونی بود که یه مرده که لباساش مثه شکارچیا بود و خودش شکل زبل خان بود و رفت توی یه جزیره و با یه عده بومی دوست شد که بومیا رو اسمشون رو ایران 4 شمبه جمعه و... ترجمه کرده بود. سالهاست دمبال اسمشم. لطفن کمک! فک میکنم اسم کارتونش رو یه چیزی تو مایه های ماجراهای پروفسور فلان یا ماجراهای جزیره ترجمه کرده بودند. فقط اسمشو میخوام. ولو به فارسیش

عنوان اصلی : Robinson Sucroe
عنوان فارسی : غوغا در جزیره‌ی متروک
(پخش اواسط دهه 70 شمسی از شبکه اول ایران ـ جمعه‌ها بعد از اخبار 14)

انیمیشنی محصول 1994 فرانسه
و اقتباسی بامزه از داستان رابینسون کروزوئه

داستان اینجا به این صورت بود که رابینسون توی دفتر یه روزنامه به عنوان نظافتچی کار میکرد.
یه بابایی هم بود که روزنامه نگار بود اما نوشته‌هاش دو زار نمی‌ارزید و رئیسش اخراجش کرد ...
رابینسون به جزیره متروک رفت تا ماجراهاش رو از حضورش در اونجا برای روزنامه بفرسته،
اما طولی نکشید که فهمید جزیره اصلا متروک نیست بلکه بازار شام باید براش لنگ پهن کنه !
اینجا بود که به کمک قوه تخیلش یه سری داستان هیجان‌انگیز از حوادث خوفناکی که براش در جزیره رخ داده سر هم کرد و خب مورد استقبال مخاطبین و دبیر روزنامه قرار گرفت
بومی‌های جزیره هم از این حرکت استقبال کردن چون باعث می‌شد دیگه کسی جرات ورود به جزیره رو پیدا نکنه و جزیره دیگه از این شلوغ‌تر نشه...

یکی از بومی‌هایی که در داستان اصلی رابینسون جونش رو نجات میده جمعه (Friday) بود
و خب اینجا که در جزیره غوغاست و چون که صد آید نود هم پیش ماست؛ بقیه روزای هفته هم حضور داشتن دیگه :n09:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrmosleh
06-02-2013, 15:16
آقا کسی کارتون نانوک رو پیدا کرد حتما بذاره واسه دانلود. همون پسر اسکیموئه که یه خرسی باباشو کشته بود و دنبال اون خرسه بود. خیلی هم ترسناک بود!!:n28:

Morteza4SN
09-02-2013, 22:03
آقا کسی کارتون نانوک رو پیدا کرد حتما بذاره واسه دانلود. همون پسر اسکیموئه که یه خرسی باباشو کشته بود و دنبال اون خرسه بود. خیلی هم ترسناک بود!!:n28:
اسم اصلیش : La Grande Chasse de Nanook (1996) i

نانوک دنبال سرزمین پنج خورشید و کشتن خرس بزرگ بود.

لینک دانلود که جایی توی این انجمن نداره اما میتونی یه بخش کوتاه دوبله‌اش رو از لینک‌های زیر دانلود کنی ببینی:

amirrmosleh
10-02-2013, 13:26
اسم اصلیش : La Grande Chasse de Nanook (1996) i

نانوک دنبال سرزمین پنج خورشید و کشتن خرس بزرگ بود.

لینک دانلود که جایی توی این انجمن نداره اما میتونی یه بخش کوتاه دوبله‌اش رو از لینک‌های زیر دانلود کنی ببینی:

دست شما درد نکنه که زحمت کشیدید. اما لینکش خرابه

14789632144
16-04-2013, 10:23
سلام با تشکر از زحماتتون می شه کارتون غوغا در جزیره متروک رو برای دانلود بزارین تا دانلودش کنیم ممنون :n19::n19::n19::n19::n19: چرا نمی زارینش خیلی طرفدار داره می خوام دوستام رو هم بیارم:n19:

After4Ever
16-04-2013, 10:44
کسی کارتون سارا کوری رو داره؟ رمانش رو دارم ولی کارتونش رو رو ندارم:n03:

faded
16-04-2013, 20:10
در کلاس گفت و شنود زبان انگلیسی استاد ما! یک کارتونی رو میگذاره که یه دختری هست که خیلی بزرگ شده این صحنه رو یادمه که پاهاش رو کرده بود توی 2تا ماشین توی خیابون راه میرفت یک جانور عجیب 4 چشم
یک جانور ژله ایی مانند ابی یک چیزی شبیه سوسمار
اسم دختره هم سوزان بود
کارتونش چی هست؟

CRIS Joon CR7
16-04-2013, 21:38
در کلاس گفت و شنود زبان انگلیسی استاد ما! یک کارتونی رو میگذاره که یه دختری هست که خیلی بزرگ شده این صحنه رو یادمه که پاهاش رو کرده بود توی 2تا ماشین توی خیابون راه میرفت یک جانور عجیب 4 چشم
یک جانور ژله ایی مانند ابی یک چیزی شبیه سوسمار
اسم دختره هم سوزان بود
کارتونش چی هست؟

اینه:
Monsters vs Aliens
هیولاها در مقابل بیگانگان/

Beta
16-04-2013, 21:42
یه برنامه کودکی قبلنا نشون میداد که یه عده سرخ پوست تو قطب شمال یا جنوب زندگی میکردند. بعد اینا دنبال یه خرس بزرگ بودن که خرسه به صورت رویا یا خیال بود...
یه همچین چیزی.
اسمش؟!:n16:

mohammadi_4u
16-04-2013, 22:10
یه برنامه کودکی قبلنا نشون میداد که یه عده سرخ پوست تو قطب شمال یا جنوب زندگی میکردند. بعد اینا دنبال یه خرس بزرگ بودن که خرسه به صورت رویا یا خیال بود...
یه همچین چیزی.
اسمش؟!:n16:

پوکوهانتس

#*....شرط سنجش اخلاق....*#

Beta
16-04-2013, 23:03
پوکوهانتس

#*....شرط سنجش اخلاق....*#
نه این نیست !

14789632144
28-04-2013, 08:49
سلام اقا كسي هست كارتون غوغا در جزيره متروك رو بتونه گير بياره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا خيرش بده:n12::n12:

kahal
18-05-2013, 22:37

Mike Jupp ایده سریال رو از داستان "شمشیر در سنگ" گرفته و اونو با تغییر شمشیر به سطلی

فصل اول اپیزودهای 25 دقیقه ای و دو فصل بعدی اپیزودهای 10 دقیقه ای داره (کلا 45 قسمت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FBimble%2527s_Bucket)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ru%2Findex.php%3Fshow%3Dseason%26sid%3D6382)

چجوری دانلود بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لینک دوم چجوری کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pessimist
27-06-2013, 21:33
سلام دوستان

چند ماه پیش یکی از همین شبکه های تی وی یه انیمیشن نشون داد که داستانش در مورد یه موش عجیب و غریب:n02: بود که یه جوجه (اگه اشتباه نکنم جوجه مرغ بود) رو به فرزند خواندگی گرفته بود و بزرگش کرده بود اما حالا جوجه بزرگ شده بود و فهمیده بود که موش نیست!

کسی میدونه اسمش چیه؟

hojjatinho
02-07-2013, 05:28
سلام ...

خیلی وقته که یک کارتونی توی ذهنم به صورت خیلی محو هست . امیدوارم بلاخره روی بفهمم اسمش چی بود .

کارتونی بود که صدا و سیما و احتمالا شبکه 1 در دوران کودکی ما می گذاشت . احتمالا بین سالهای 75 تا 79 باید بوده باشه .

چیزهایی که یادمه : دو تا سگ بودن یا شاید هم گرگ ، در یک خونه ای که یک اتاق بالایی داشت زندگی می کردند و از طریق یک راه پله به اتاق طبقه بالا می رفتند و هر چیزی که نیاز داشتند اونجا پیدا می کردن یا شاید از توی جعبه ای بیرون می اوردند . کارتون خیلی دل نشینی بود . سبکش و نوع گرافیکش شبیه پت و مت بود .

امیدوارم دوستی بتونه با این اطلاعات ناقص من اسم این کارتون خاطر انگیز رو برای من پیدا کنه :n01:

Morteza4SN
02-07-2013, 12:19
سلام

سلام دوستان

چند ماه پیش یکی از همین شبکه های تی وی یه انیمیشن نشون داد که داستانش در مورد یه موش عجیب و غریب:n02: بود که یه جوجه (اگه اشتباه نکنم جوجه مرغ بود) رو به فرزند خواندگی گرفته بود و بزرگش کرده بود اما حالا جوجه بزرگ شده بود و فهمیده بود که موش نیست!

کسی میدونه اسمش چیه؟

احتمالا این بوده:
The Ugly Duckling and Me
جوجه اردک زشت و من

سلام ...

خیلی وقته که یک کارتونی توی ذهنم به صورت خیلی محو هست . امیدوارم بلاخره روی بفهمم اسمش چی بود .

کارتونی بود که صدا و سیما و احتمالا شبکه 1 در دوران کودکی ما می گذاشت . احتمالا بین سالهای 75 تا 79 باید بوده باشه .

چیزهایی که یادمه : دو تا سگ بودن یا شاید هم گرگ ، در یک خونه ای که یک اتاق بالایی داشت زندگی می کردند و از طریق یک راه پله به اتاق طبقه بالا می رفتند و هر چیزی که نیاز داشتند اونجا پیدا می کردن یا شاید از توی جعبه ای بیرون می اوردند . کارتون خیلی دل نشینی بود . سبکش و نوع گرافیکش شبیه پت و مت بود .

امیدوارم دوستی بتونه با این اطلاعات ناقص من اسم این کارتون خاطر انگیز رو برای من پیدا کنه :n01:

اطلاعات کافی نیست، Error :دی
مثل خونه گربه‌سگ بود؟ سبکش هم استاپ-موشن خمیری؟ سخت شد!

hojjatinho
02-07-2013, 21:31
اطلاعات کافی نیست، Error [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

مثل خونه گربه‌سگ بود؟ سبکش هم استاپ-موشن خمیری؟ سخت شد!

اره دیگه مرتضی جان . این مغر ما هر چی اطلاعات بدرد نخور هست رو توی خودش داره ولی این کارتون که در کنار فوتبالیست ها دلنشین ترین کارتون من بوده رو خیلی کم به یاد دارم :دی سبکش فکر می کنم خمیری بود شاید هم نبود :دی
یه فیلم - کارتون شبکه 1 می گذاشت یه محله بود و یه پیرزن که اسمش مادام بود و یه سگ داشت اسمش هاکوپیان ؟!. تقریبا شخصیتشون شبیه همین سگه بود . یعنی بزرگ اندام بودن و کوچک نبودن.

اصلی ترین نکته کارتون همین بود که این دو تا می رفتن توی اتاق ظبقه بالایی فکر کنم یه جعبه بود یا شاید چیز دیگری ، هر چی می خواستن از توش در می اوردند ! همین بود که کارتون رو برای ما بچه ها شیرین کرده بود . بدون زحمت به هر چی می رسیدند :دی

می دونم که اظلاعات شدید کمه برای همین چند ماهی توی ذهنم بود ولی هیچ وقت نپرسیدمش

fkm18
10-07-2013, 11:41
سلام
یه کارتون پخش میشدکه یه خرس چمدونی داشت که تبدیل میشد به وسایل نقلیه ، کسی یادش هست ؟

msbp78
20-07-2013, 15:31
ببینید یه فیلم بود تلویزیون چند بار نشون داده یه پسر و دخترن خواهر برادرن مامان باباشون میرن بیرون یه دختره مواظبشونه.اینا میرن و از تو زیرزمین یه بازی فکری پیدا میکنن.اینطوریه که دو تا سفینه کوچولون که یه راهی رو باید برن تاس ریختن نداره یه کوک داره کوک میکنن یه دکمه ای رو میزنن سفینه ها یکم میرن جلو.بعد یه کار میده بیرون.رو کارته یه چیزی نوشته که یکهو اتفاق میوفته فکر کنم رو کارته نوشته بود باران شهاب سنگ بعد بارون شهاب سنگ میاد اینا میبینن خونهشون رفته تو فضا!یکم بعد هم یه فضانورده میاد پیششون که کمکشون میکنه.بعد هم یه موجودات فضایین که اگه جاییگرم باشه حمله میکنن اونجا اینا هم همه ی شوفاژ هارو میبندن تا اینجا یادمه فقط.

IntelCentrino
21-07-2013, 19:12
تریلر یک انیمیشن را توی یک دو سال اخیر دیدم که تنها چیزی که ازش یادم میاد، این هست که از آسمون غذاهای مختلف به زمین میباره که ظاهرا اولش برای مردم مطلوب هست اما ظاهرا در آینده دردسر ساز میشه.
کسی اسم این انیمیشن را میدونه؟

Arrowtic
21-07-2013, 19:21
تریلر یک انیمیشن را توی یک دو سال اخیر دیدم که تنها چیزی که ازش یادم میاد، این هست که از آسمون غذاهای مختلف به زمین میباره که ظاهرا اولش برای مردم مطلوب هست اما ظاهرا در آینده دردسر ساز میشه.

این نبوده ؟
Cloudy with a chance of meat balls

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] alls%202009.jpg

mohammd1
21-07-2013, 19:30
ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی (به انگلیسی: Cloudy with a Chance of Meatball)
که کتابش هم هست

ویرایش: عذر میخوام صحفه رو رفرش نکرده بودم...

IntelCentrino
22-07-2013, 01:05
این نبوده ؟
Cloudy with a chance of meat balls

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] alls%202009.jpg

ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی (به انگلیسی: Cloudy with a Chance of Meatball)
که کتابش هم هست

ویرایش: عذر میخوام صحفه رو رفرش نکرده بودم...

ممنونم. دقیقا همین بود.

D N A
24-07-2013, 17:28
درسته....
ولي من يه جا شنيدم كه دو شم اووومده....
كسي چيزي ميدوووونه...؟؟؟....

Dark Soul
24-07-2013, 18:09
درسته....
ولي من يه جا شنيدم كه دو شم اووومده....
كسي چيزي ميدوووونه...؟؟؟....
تقریبا دو ماه دیگه اکران می شه .

habstem
02-09-2013, 22:27
سلام بچه ها !
من یه کارتونی دیده بودم وقتی بچه بودم

تقریبا هیچی ازش یادم نیس!!!

ببینید، یه مرده بود، کاپیتان نمی دونم چی
یه زنه هم بود
بعد اینا روی زمین نبودند
توی یه سیاره دیگه بودند
بعد تو این قسمتی که من دیدم (نمی دونم قسمت های دیگه هم داشت یا نه)
یکی از اینا توی سیاه چاله گیر می کنه
فکر کنم بعد از چند سال نجات پیدا می کنه، یه ساندویچم همراش بوده که تو این مدت چند سال، فکر کنم سالم مونده بوده

آدمای کارتون هم یه جوری بود بدناشون،
تقریبا این جوری:
سراشون کوچیک بود، بدناشون بزرگ،
بعد مثلا دستاشون در ناحیه ی بازو بزرگ بود، می یومد سمت مچ کوچیک می شد
خوب نکشیدما:

اسم کارتون؟!!!

سلام
من دیروز عضو شدم. منم از بچگی عاشق این کارتونم ولی هیچ عکس و نشونی ازش نداشتم تا اینکه دیروز اتفاقی اینجا عکسشو دیدم نمیدونی چقد ذوق کردم. حالا امیدوارم با این عکسی که گیرم اومده از دوست و آشناها یه چیزایی گیرم بیاد. فک میکنم تواین کارتون یه شخصیت مهم دیگه کابونا بود چیز دیگه ای یادم نیس. بازم اگه چیزی پیدا کردم بهتون میگم. بای

کسی نمی دونه؟؟

habstem
02-09-2013, 22:31
کسی نمی دونه؟؟

وای همین الان پیداش کردم !!
اسمش Captain Starهستش
1997–1998
:n20:

arsniyas
27-09-2013, 12:57
سلام و خسته نباشید

حدود ده سال پیش تلویزیون یک فیلمی (سریال) رو پخش می کرد در ساعت برنامه های کودک که درباره پسری بود که به خانه جدیدی وارد شده بود که حوادث وحشتناکی توش اتفاق می افتاد درختی بود که دستهاش می گرفتش و صدای اسبی از اصطبل می آمد که اسمش پیتر کینگ بود و صاحبش پسر بچه ای بوده که همراه خانوادش همه گی از یک بیماری مسری مثل سل یا همچین چیزی مرده بودند. هیچ وقت دوباره این فیلم رو ندادند و من اسمش یادم نمی آمد ولی خیلی جالب بود. کسی این سریال رو یادشه؟

lusia
10-11-2013, 22:10
یه کارتونی بود که ماجرای یه موش کوچولو رو نشون میداد که از اینکه موش بود ناراحت بود و میگفت من موش نیستم من موش نیستم من موش کوچولو نیستم. اسم اون کارتون یادم رفته کسی میدونه اسمش چیه؟

B3HZ@D
11-11-2013, 05:50
درود
منظورتون FABLES OF THE GREEN FOREST نیست ؟!
توی ایران به موش کوهستان معروف بود :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lusia
11-11-2013, 13:49
درود
منظورتون FABLES OF THE GREEN FOREST نیست ؟!
توی ایران به موش کوهستان معروف بود :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سلام خسته نباشید، منظور من کارتون موش کوهستان نبود،

کارتونی که من میگفتم یه کارتون عروسکی ایرانی هست که موشه از اینکه موش بود ناراضی بود و دلش میخواست یه حیوون دیگه باشه، یه بار خواست کلاغ بشه دید نمیتونه بپره، یه بار خواست شیر بشه دید نمیتونه مثل شیر غرش کنه و..........
شعر اون موشه هم توکارتون این بود: من موش نیستم من موش نیستم من موش کوچولو نیستم، دوستاشم در جواب بهش میگفتن: چرا چرا تو موش هستی تو موش کوچولو هستی

Ahmad
11-11-2013, 15:30
احتمالا منظورتون این کارتونی که می‌خوام بنویسم هم نیست.
اما این کارتون رو هیچ وقت فراموش نمیکنم
اسمش هم یادم نیست. اگه کسی میدونه یا تصاویری ازش داره ، ممنون میشم کمک کنه

تا جایی که یادم میاد
داستان موشی که نمی‌خواست موش باشه و دیگه اینجوری ترسو نباشه
نمیدونم کی میومد و بهش میگفت میخوای چی باشی
هربار موشه میگفت مثلا میخوام گربه باشم
ولی با دیدن مثلا یه گربه باز میترسید و فرار میکرد
و همینطور ادامه داشت تا اینکه درنهایت میخواست که شیر باشه

شیر شد ولی با دیدن یک گربه باز هم فرار کرد و گربه جیران از این اتفاق

تا اینکه اون شخصیت میاد و دوباره اون رو تبدیل به موش میکنه و میگه (نقل به مضمون):

تو اگر حتی شیر یا بالاتر از اون هم بشی باز هم ترسو خواهی بود. چون قلب یک موش در وجودت می‌تپه.

آدمها هرچقدر هم رنگ و چهره و ظاهر و لباس و دارایی و .. ـشون رو عوض کنند، باز هم همونی هستند که در قلبشون (دلشون، فکرشون) وجود داره. اونه که باید تغییر کنه.

Lord of english
11-11-2013, 18:21
کارتونی بود که مربوط به مسابقات المپیک بودش و یه مار بود که همش غیس غیس میکرد....اون اسمش چی بود و لینک دانلود کسی ازش نداره؟

farzan311
11-11-2013, 22:35
منم دو تا کارتون های قدیمی رو خیلی دوست دارم بببینم ولی فکر کنم هر دو تاشون یکی باشند:n02:
چیزی که یادمه این بود که اول و اخر هر قسمت یه ستاره صورتی میومد و یه سفینه هم بود که شخصیت های عروسکی با حالی داشت
یه کارتون دیگه هم بود شخصیت هاش تقریبا مثل همون بود ولی تو فضا نبود و رو زمین بودند یه دایناسور هم بود بین شون فکر کنم
اگه کارتونی میشناسید به این چیز هایی که تعریف کردم بخوره لطفا بگید
ممنون:n16:

mehdipsd
28-01-2014, 11:29
سلام کی میتونه اطلاعاتی درباره این کارتون به من بده؟

vampyre
05-02-2014, 08:49
کسی اسم این انیمه رو میدونه؟

B3HZ@D
05-02-2014, 09:00
سلام کی میتونه اطلاعاتی درباره این کارتون به من بده؟

درود

اسم این کارتون اگه اشتباه نکنم قاصدک بود . {Dandelion}

pooyas89
06-02-2014, 11:45
سلام
دوستان کسی نام اصلی مجموعه افسانه زاگالا که چند تکه سنگ بودن هر کدوم توی یه نقطه دنیا وجود داشتن ..........

ata.royalfalcon
06-02-2014, 12:29
کسی اسم این انیمه رو میدونه؟

اگر از روش Search by image گوگل استفاده کنید انیمه Anohana: The Flower We Saw That Day ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست .

pooyas89
09-02-2014, 20:18

کسی تونست دانلود کنه ؟
من که هرچی زور زدم با emule نتونستم دانلود کنم
اگه کسی تونسته دانلود کنه لطف کنه راهنمایی کنه

ehsan_iace
24-04-2014, 19:29
یک مجموعه انیننیشنی بود که قبلاً شبکه 2 نشان میداد

یک شهر بود که همه‌شان ادمهاش نوزاد بودند یک کاراگاه هم داشت که به جای سیگار در حال مکیدن پستونکش بود

اسمش چی بود؟

Morteza4SN
24-04-2014, 19:46
شهر بچه‌ها / Baby Folies

شهر بچه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم اصلي : Baby Folies

محصول : 1993 كشور فرانسه

تعداد قسمت ها : 52 قسمت 13 دقيقه اي

با مزه بود . بزرگترين خاله بازي دنياي كارتوني !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هر چيزي كه اين دنياي كثيف واقعي داره ، اين كارتون دنياي معصوم كودكانه اش رو نشون ميداد .

hrgh1
25-06-2014, 01:04
یه کارتون بود قبلا شبکه دو نشون میداد که یه بچه شیر بود که باباش رو یه پلنگ میکشه که اون بچه شیره درصدد انتقام گرفتن از پلنگ میشه و یه دوست اهو هم داشت که یه خرس اون رو تعلیم میداد لطفا اسمش رو بهم بگید

hrgh1
30-06-2014, 16:54
بابا کسی اسم این کارتون رو نمیدونه؟

ehsan_iace
30-06-2014, 20:44
بابا کسی اسم این کارتون رو نمیدونه؟

کیمبا شیر سفید

hrgh1
02-07-2014, 05:22
نه جانم این نیست ببین اصلا شیره سفید نبود بعد اهو هم شاخ نداشت در ضمن قلمرو اصلیشون توسط یک پلنگ و یه گله کفتار تسخیر شده بود و شیره و اهوه وقتی یکی از درساشونا درست انجام میدادن یک ستاره رو پیشونی هرکدوم ظاهر میشد

hrgh1
05-07-2014, 00:35
راسی یه کارتون بود که قبلا نشون میداد دوتا لاکپشت بودن البته کوچیک و با یه اسب و یه دختر سفر میکردن بعد اون دوتا لاکپشت بزرگ میشدن و تبدیل میشدن به دو تا لاکپشت مبارز اگر اسمش رو بگید ممنون میشم

hrgh1
08-07-2014, 22:40
لطفا اسم این دوتا کارتون رو بگید

ehsan_iace
08-07-2014, 23:01
لطفا اسم این دوتا کارتون رو بگید
دوست عزیز

چون تازه عضو این سایت شدی مطلبی را باید بگویم اینجا کاربرها اگر مطلبی را بدونند معمولاً جواب میدهند بنابراین نیازی به چند بار پست زدن نیست، اگر کسی بدونه میگه!

Sam.seven
08-07-2014, 23:39
یه کارتون بود قبلا شبکه دو نشون میداد که یه بچه شیر بود که باباش رو یه پلنگ میکشه که اون بچه شیره درصدد انتقام گرفتن از پلنگ میشه و یه دوست اهو هم داشت که یه خرس اون رو تعلیم میداد لطفا اسمش رو بهم بگید

سلام
شیرشاه نبوده؟ the lion king

hrgh1
09-07-2014, 13:03
نه جانم مال خیلی وقت پیشه/ ببین تیتراژ این کارتون این بود که یه خرس یه دونه کتاب دستش بود و حیوانات جنگل دور اون حلقه میزدند به نظرم کتاب قانون جنگل بود

hrgh1
10-07-2014, 03:45
یه کارتون دیگه بود که چند تا سگ شوالیه بودند که شعارشون این بود: یکی برای همه همه برای یکی/ فکر کنم محصول ایتالیا بود

Sam.seven
10-07-2014, 23:41
یه کارتون دیگه بود که چند تا سگ شوالیه بودند که شعارشون این بود: یکی برای همه همه برای یکی/ فکر کنم محصول ایتالیا بود

سه تفنگدار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh1
11-07-2014, 01:18
خیلی ممنون که گفتین /نوی یوتوب سرچ کردم و دارم دانش میکنم

alireza4re
15-07-2014, 03:48
سلام اقا خسته نباشید
قدیم یه کارتونی بود که یه گوینده ، یه داستانی رو تعریف میکرد در حین داستان گویی ، یه دستی ، صحنه های داستان رو نقاشی میکرد .( توی تصویر فقط یه دست و یه کاغذ سفید بود که دسته روی کاغذ نقاشی میکرد )
مثلا گوینده میگفت : « علی افتاد . » بعد دسته ، یه پسری رو نقاشی میکرد که افتاده رو زمین .
ممنون میشم کمکم کنید .

:n02:با تشکر

ایرانی.
15-07-2014, 04:56
سلام.
من دنبال یه کارتون هستم که تقریبا 16 سال پیش از شبکه 2 نشون میداد. یه پسره با رفیقش بودن که بیرون میرفتن و همیشه همراهشون یه سنجاب هم بود. کارتونش بیشتر ماجراجوئی و کاراگاهی بود. ممنون میشم دوستان اسمش رو بگن. (مدل موی پسره فکر کنم حالت تن تن بود)
یه اسمی تو ذهنم هست به اسم «فانتازیو»، ولی تو نت سرچ کردم کارتونهای بی ربط آورد.

B3HZ@D
15-07-2014, 06:37
سلام.
من دنبال یه کارتون هستم که تقریبا 16 سال پیش از شبکه 2 نشون میداد. یه پسره با رفیقش بودن که بیرون میرفتن و همیشه همراهشون یه سنجاب هم بود. کارتونش بیشتر ماجراجوئی و کاراگاهی بود. ممنون میشم دوستان اسمش رو بگن. (مدل موی پسره فکر کنم حالت تن تن بود)
یه اسمی تو ذهنم هست به اسم «فانتازیو»، ولی تو نت سرچ کردم کارتونهای بی ربط آورد.

درود

فکر کنم کارتون مد نظر شما هاکلبرفین باشه . البته در ایران به اسم هاکلبرفین پخش میشد . جزو کارتون های مورد علاقه دوران بچگی منم بوده :n02:

اسم کامل : the adventure of huckleberry finn

ehsan_iace
15-07-2014, 10:49
سلام.

کارتون اسپیرو و فانتازیو

hrgh1
21-07-2014, 05:56
دوستان کسی اسم این کارتون رو میدونه؟ البته من با سرچ قهرمان کوچک این عکس رو پیدا کردم/اسم کامل و انگلیسیشو میخوام :n13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord-Voldemort
21-07-2014, 07:21
این نیست
Super Little Fanta Heroes

pcforlife
21-07-2014, 07:29
دوستان کسی اسم این کارتون رو میدونه؟ البته من با سرچ قهرمان کوچک این عکس رو پیدا کردم/اسم کامل و انگلیسیشو میخوام :n13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نیست؟
Super Little Fanta Heroes
سرچش کنید تو گوگل ببینید همونیه که مد نظرتونه.

hrgh1
21-07-2014, 17:17
اره همونه دست درد نکنه

hrgh1
30-07-2014, 23:49
دوستان قبلا یه کارتون نشون میداد که یه سری میوه بودن توی یه جنگل که رفته بودن تو یه دریاچه حموم کنن و یک سیر وقتی می اومد همشونن به خاطر بوی سیره فرار میکردن/ گرافیکش فوق العاده بالا بود/ توی اینترنت سرچ کردم یه سری عکس اومد از کارتون میوهها اما اون نبود

hrgh1
31-07-2014, 12:14
یه کارتون دیگه بود که درمورد بدن انسان و اجزاء هاش بود مثلا میکزوب ها رو نشون میداد گلبول های سفید و قرمز رو نشون میداد/اسمش رو بگید:n13:

MEHRZAD2011
31-07-2014, 20:58
سلام
دوستان کسی نام اصلی مجموعه افسانه زاگالا که چند تکه سنگ بودن هر کدوم توی یه نقطه دنیا وجود داشتن ..........

سلام

من هم همچون این دوست عزیز به دنبال دانلود این فیلم زیبا هستم ممنون میشم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این مورد داره قرار بده

ارادتمندم

robert
07-11-2014, 20:16
سلام...

دنبال یه کارتون خیلی جذاب میگردم که حدود بیست سال پیش رو فیلم VHS دیده بودم ولی اسمش یادم نیست..

داستان کارتون به زمان چین باستان برمیگرده...

یه روز هیزم شکن جوانی بوده که هیزمها رو بار دوشش میکنه و در راه به دریاچه ای میرسه که پیرمردی چینی یه اسم (( چیانگ تز اویا )) در حال ماهیگیری بوده...پیرمرد عکس جوون رو در آب میبینه و متوجه میشه دور دستهای جوان طناب پیچ شده و جوون دستگیر شده...بهش میگه : امروز تا قبل از غروب آفتاب مرتکب قتل میشوی...ولی جوون هیزم شکن میگه من باید به شهر رفته هیزم ها رو بفروشم....سپس در راه شهر زیر درختی دراز میکشه و استراحت میکنه...هیزم شکن که تسلط خوبی به کونگ فو داره با دو مامور پادشاه مواجه میشه که بهش گیر میدن و اونهم با ضربات کونگ فو هر دو مامور رو میکشه... سپس بلافاصله یاد جرف پیرمرد چینی میفته و گریان به پیشش برمیگرده و میگه : استاد ...پیش بینی شما درست بود...اگر قول بدید من رو از اعدام توسط پادشاه نجات بدید قول میدم شاگرد شما بشم...پیرمرد چینی (( چیانگ تز اویا )) هم بهش میگه " ما استاد و شاگرد میشیم و من تو رو از مرگ نجات میدم...حالا برو و جنازه هر دو مامور رو بصورت سروته از درخت آویزون کن...جوون هیزم شکن هم همین کار رو میکنه ...بعد از آویزون کردن جنازه ها وزیر پادشاه از اونجا رد میشه و میگه چرا این مامورین رو کشتی و جنازه شون رو آویزون کردی...او هم میگه چون استادم چیانگ تز اویا اینطور گفته...وزیر از اسبش پیاده میشه و میبینه در دهن یکی از جنازه ها یک گوله سفید رنگ هست...اون رو با فشار میشکنه و یه نامه محرمانه ازش بیرون میاد و خلاصه ادامه داستان....

بعد ها چیانگ تز اویا به دربار پادشاه راه پیدا میکنه و میبینه زن پادشاه در حال خوردن قطعات بدن انسانها است...داستان خیلی جالبی داره...

در اواخر کارتون یک استاد بزرگ کونگ فو به اسم اژدها که لباس سبز هم پوشیده به جنگ شیاطینی که خود پادشاه هم جزو آنهاست میره و یک مار بزرگ این کونگ فو کار رو میخوره و ایشون هم در شکم مار روده های مار رو باد میکنه و مار میترکه و دوباره به جنگ با شیاطینی که هر لحظه تغییر شکل میدادن ادامه میده...

لطف میکنید اسم این کارتون رو بهم بگید و یا لینکی ازش بگذارید...؟؟

b2never
08-11-2014, 08:16
سلام...

دنبال یه کارتون خیلی جذاب میگردم که حدود بیست سال پیش رو فیلم VHS دیده بودم ولی اسمش یادم نیست..

یه روز هیزم شکن جوانی بوده که هیزمها رو بار دوشش میکنه و در راه به دریاچه ای میرسه که پیرمردی چینی یه اسم (( چیانگ تز اویا )) در حال ماهیگیری بوده...پیرمرد عکس جوون رو در آب میبینه و متوجه میشه دور دستهای جوان طناب پیچ شده و جوون دستگیر شده...بهش میگه : امروز تا قبل از غروب آفتاب مرتکب قتل میشوی...ولی جوون هیزم شکن میگه من باید به شهر رفته هیزم ها رو بفروشم....سپس در راه شهر زیر درختی دراز میکشه و استراحت میکنه...هیزم شکن که تسلط خوبی به کونگ فو داره با دو مامور پادشاه مواجه میشه که بهش گیر میدن و اونهم با ضربات کونگ فو هر دو مامور رو میکشه... سپس بلافاصله یاد جرف پیرمرد چینی میفته و گریان به پیشش برمیگرده و میگه : استاد ...پیش بینی شما درست بود...اگر قول بدید من رو از اعدام توسط پادشاه نجات بدید قول میدم شاگرد شما بشم...پیرمرد چینی (( چیانگ تز اویا )) هم بهش میگه " ما استاد و شاگرد میشیم و من تو رو از مرگ نجات میدم...حالا برو و جنازه هر دو مامور رو بصورت سروته از درخت آویزون کن...جوون هیزم شکن هم همین کار رو میکنه ...بعد از آویزون کردن جنازه ها وزیر پادشاه از اونجا رد میشه و میگه چرا این مامورین رو کشتی و جنازه شون رو آویزون کردی...او هم میگه چون استادم چیانگ تز اویا اینطور گفته...وزیر از اسبش پیاده میشه و میبینه در دهن یکی از جنازه ها یک گوله سفید رنگ هست...اون رو با فشار میشکنه و یه نامه محرمانه ازش بیرون میاد و خلاصه ادامه داستان....

بعد ها چیانگ تز اویا به دربار پادشاه راه پیدا میکنه و میبینه زن پادشاه در حال خوردن قطعات بدن انسانها است...داستان خیلی جالبی داره...

در اواخر کارتون یک استاد بزرگ کونگ فو به اسم اژدها که لباس سبز هم پوشیده به جنگ شیاطینی که خود پادشاه هم جزو آنهاست میره و یک مار بزرگ این کونگ فو کار رو میخوره و ایشون هم در شکم مار روده های مار رو باد میکنه و مار میترکه و دوباره به جنگ با شیاطینی که هر لحظه تغییر شکل میدادن ادامه میده...

کارتونه یا فیلم ترسناک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n28::n28::n28::n28::n28::n29::n 30:

robert
08-11-2014, 14:28
سلام...

کسی نمیشناسه...؟؟

فیلم پر از جن و شیطان هست...

در جایی از فیلم دو جن ظاهر میشن که یکی چشمهای خیلی قوی مثل دوربین داره و دیگری گوشهای خیلی قوی داره و سوار بر ابر فرود میان و میگن : ارباب...چه کمکی از ما بر میاد..؟؟ ارباب هم به اونی که چشم قوی داره میگه از تومیخوام به زمین نگاه کنی و ببینی چه ظلم و ستمی الان داره اتفاق میفته...

ehsan_iace
25-11-2014, 13:23
یک کارتون بود که خیلی وقت پیش تلویزیون نشان داد

یک پسربچه بود که در ساحل بازی میکرد و یادم نیست که چطور شد که به همراه یک قورباغه که میتونست تغییر چهره و لباس بده وارد یک سرزمین جادویی شد که در آن اژدهایی بودند که یک عده را اسیر کرده بودند یک ماده هم پیدا کردند که باعث شجاع شدن میشد و به سربازهایی که میخواستند با اژدهاها بجنگند میدادند تا شجاع شوند و بروند بجنگند!

robert
27-11-2014, 15:06
سلام...

بازهم سلام...

خیلی دنبال این کارتون هستم...چیزی فراتر از کارتون هست...

در قسمتی از این کارتون چیانگ تزو اویا (( همون استاد چینی )) در بازار میرفته که به زنی برخورد میکنه که زن پادشاه بوده و موهای زن رو میگیره و میگه تو بوی گوشت آدمیزاد میدی و گوشت ادم خوردی .

پادشاه به چانگ تز اویا میگه چرا به زن من تهمت میزنی و او هم میگه این زن آدم معمولی نیست. این یک جن است که من میتونم با دعا خواندن ماهیت این زن رو نشونت بدم و شروع به دعا خوندن میکنه و یکهو هوا طوفانی میشه و زنه آتیش میگیره و شروع به جیغ زدن میکنه و وسط آتش ناگهان از شکل آدم به شکل جن درمیاد و مردم شروع به فریاد زدن و فرار کردن میکنن.

کسی فهمید اسم این کارتون چیه..؟؟

8366
04-01-2015, 16:09
سلام دوستان دنبال یه انیمیشن میگردم که نه اسمش رو بلدم نه موضوعش میدونم چیه فقط چند صحنه ازش دیدم خیلی تیکه کلام های باحالی توش داشت دوبله گلوری بود
یه پسر بچه بود که اندازش کوچیک شده بود و با حشرات زیر زمین میرفتن، یه لوله یا تلسکوپ بود که نصفش تو زمین بود نصفش بیرون و از طریق اون کوچیک میشد و به دنیای زیر زمین میرفت شرمنده همین رو فقط میدونم:n03:

Morteza4SN
04-01-2015, 22:39
سلام دوستان دنبال یه انیمیشن میگردم که نه اسمش رو بلدم نه موضوعش میدونم چیه فقط چند صحنه ازش دیدم خیلی تیکه کلام های باحالی توش داشت دوبله گلوری بود
یه پسر بچه بود که اندازش کوچیک شده بود و با حشرات زیر زمین میرفتن، یه لوله یا تلسکوپ بود که نصفش تو زمین بود نصفش بیرون و از طریق اون کوچیک میشد و به دنیای زیر زمین میرفت شرمنده همین رو فقط میدونم:n03:

سلام یکی از دو انیمیشن زیر

The Ant Bully (2006) i
ورود پسری به کلونی مورچه‌ها، البته از طریق یه محلول جادویی

Arthur and the Invisibles (2006) i
ترکیب انیمیشن و فیلم زنده، قسمت دوم و سومش هم ساخته شده
پسری به اسم آرتور به دنیای موجودات کوچک elf شکلی وارد میشه، با توجه به اون تلسکوپ که گفتی احتمالاً منظورت همین باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

8366
04-01-2015, 23:05
اقا دمت گرم فکر همون ارتور باشه :n16:

pooyas89
19-01-2015, 23:10
سلام

با سلام
دوستان بعد از حدودا یک سال چند ماه انتظار بالاخره تونستم اسم این سریال پر طرفدار رو پیدا و دانلود کنم
از قرار معلوم صبرم لبریز شده بود و از سروش سیما به هر نحوی و با کلی دنگ و فنگ یک قسمت از برنامه کودک سال 79 رو گرفتم
بعد از نگاه کردن اون و درآوردن اسم سریال و نام کارگردان و..... بالاخره تونستم پیداش کنم

این سریال اتریشی هستش و به زبان آلمانی هستش و اسم اصلیش The secret of sagala و به زبان آلمانی Tajemnica Sagali هست
برای دوستانی که دوست دارن این سریال رو دانلود کنن باید بگم به جز یک قسمت اول در هیچ جا پیدا نمیشه
فقط در یوتیوب موجود هست , شما فقط کافیه اسم Tajemnica Sagali رو سرچ کنید و با هر طرفندی که بلدین دانلود کنید که من برای دانلود سایت keepvid.com رو پیشنهاد میکنم
امیدوارم لذت برده باشین و یادتون نره هزینه و قیمت خواندن این متن یک صلوات بر ساحت مقدس پیامبر(ص) و خاندان مطهر ایشان است.

soroosh_cz
19-01-2015, 23:22
با سلام
دوستان بعد از حدودا یک سال چند ماه انتظار بالاخره تونستم اسم این سریال پر طرفدار رو پیدا و دانلود کنم
از قرار معلوم صبرم لبریز شده بود و از سروش سیما به هر نحوی و با کلی دنگ و فنگ یک قسمت از برنامه کودک سال 79 رو گرفتم
بعد از نگاه کردن اون و درآوردن اسم سریال و نام کارگردان و..... بالاخره تونستم پیداش کنم

این سریال اتریشی هستش و به زبان آلمانی هستش و اسم اصلیش The secret of sagala و به زبان آلمانی Tajemnica Sagali هست
برای دوستانی که دوست دارن این سریال رو دانلود کنن باید بگم به جز یک قسمت اول در هیچ جا پیدا نمیشه
فقط در یوتیوب موجود هست , شما فقط کافیه اسم Tajemnica Sagali رو سرچ کنید و با هر طرفندی که بلدین دانلود کنید که من برای دانلود سایت keepvid.com رو پیشنهاد میکنم
امیدوارم لذت برده باشین و یادتون نره هزینه و قیمت خواندن این متن یک صلوات بر ساحت مقدس پیامبر(ص) و خاندان مطهر ایشان است.
اسم آلمانیش این نیست؟
Das Geheimnis des Sagala

تو یه سایت هست میتونم براتون لیچ کنم اگر خواستین، ولی فکر کنم زبان اصلیه.

pooyas89
19-01-2015, 23:44
اسم آلمانیش این نیست؟
Das Geheimnis des Sagala

تو یه سایت هست میتونم براتون لیچ کنم اگر خواستین، ولی فکر کنم زبان اصلیه.

این اسمی که شما گفتین فکر نکنم باشه
بله زبان اصلی هستش منم منظورم زبان اتریشی بود
چون یادمه فقط با اسم Tajemnica Sagali رو یوتیوب با بهترین کیفیت و کامل بود

soroosh_cz
19-01-2015, 23:52
این اسمی که شما گفتین فکر نکنم باشه
بله زبان اصلی هستش منم منظورم زبان اتریشی بود
چون یادمه فقط با اسم Tajemnica Sagali رو یوتیوب با بهترین کیفیت و کامل بود

همین اسم رو تو گوگل بزنید، IMdb و ... میاد بغلش، اسم اصلیش همونه که گفتم.

b2never
20-01-2015, 08:09
سلام دوستان
کسی میتونه این کارتون رو گیر بیاره ؟
یه خانواده بودن اول داخل یه درخت بودن بعد رفتن تو یه جعبه زندگی کردن
خیلی قدیمی بود . اسمش هم نیست جایی دانلود کنم :n27::n28::n29::n30:

ehsan_iace
20-01-2015, 15:42
سلام دوستان
کسی میتونه این کارتون رو گیر بیاره ؟
یه خانواده بودن اول داخل یه درخت بودن بعد رفتن تو یه جعبه زندگی کردن
خیلی قدیمی بود . اسمش هم نیست جایی دانلود کنم :n27::n28::n29::n30:

پیدا کردن این سریال مثل حل کردن یک معما بود برای من! ولی بالاخره پیداش کردم :

b2never
20-01-2015, 15:58
پیدا کردن این سریال مثل حل کردن یک معما بود برای من! ولی بالاخره پیداش کردم :

نتیجه دوست من ؟؟؟؟؟؟؟؟

hp722
20-01-2015, 17:07
نتیجه دوست من ؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان عزیز عکس هارو توی آپلودسنتر اختصاصی آپ کن تا برای همه قابل رویت باشه مثل اینکه بعضی ISP ها سرور 8pic رو خوب ساپورت نمیکنن

دوستان همه عکس های قرار داده شده باید توی آپلودسنتر اختصاصی آپلود بشن

ممنونم:n16:

اینم جواب شما که احسان گل زحمتش رو کشید:

b2never
20-01-2015, 21:49
احسان عزیز عکس هارو توی آپلودسنتر اختصاصی آپ کن تا برای همه قابل رویت باشه مثل اینکه بعضی ISP ها سرور 8pic رو خوب ساپورت نمیکنن

دوستان همه عکس های قرار داده شده باید توی آپلودسنتر اختصاصی آپلود بشن

ممنونم:n16:

اینم جواب شما که احسان گل زحمتش رو کشید:

اینم سهم من برای آیندگان
با تشکر از احسان خان عزیز

gijgah9999
27-01-2015, 11:40
سلام، کسی می تونه به من کمک کنه؟

یه انیمیشنی بود که خیلی وقت پیشا تلویزیون پخشش می کرد.

یه مینی کارتون بود، دو تا آدمک بودن و یه درخت نخل
هر قسمتش 1ی دو دقیقه بیشتر زمان نداشت. (شایدم کمتر)

اسم اون چی بود؟ کسی اسم انگلیسیش رو میدونه؟

من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم اسمش یا هر چیز دیگه ای ازش رو.
ممنون میشم کمکم کنید

Morteza4SN
27-01-2015, 21:01

ممنون میشم کمکم کنید

Cocoshakers

محصول 1981 فرانسه

IMDb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wikipedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
29-01-2015, 20:09

ممنون میشم کمکم کنید

Cocoshakers

محصول 1981 فرانسه

IMDb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wikipedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای خدای من !! :n28: بی نهایت ممنونم از هردوتون !!! :n16:

یادش بخیر . . خیلی وقت بود دوست داشتم دوباره این انیمیشن ها رو ببینم، ولی نمیدونستم چجوری توصیفشون کنم یا با همین 2 تا کارکتر و یه نخل و خورشید کسی متوجهش میشه یا نه !

اصلا یه لحظه خشکم زد عکس رو دیدم . . :n40:

بازم مرسی مرسی :n12:

mojtabapordel
03-04-2015, 12:01
سلام
من دنبال یک فیلم سینماییم که چندین سال پیش تلویزیون پخش کرده. نمیدونم میشه اینجا بپرسم یا جای دیگه؟ به هرحال اگر در جای اشتباهی پست میزنم ببخشین.
یک فیلم ژاپنی بود که مرده یک گربه داشت که باهاش صحبت میکرد. خیلی زیاد چیزی ازش یادم نیست. ولی فکر میکنم به قضایای بمباران اتمی هیروشیما هم مربوط بود. مرده با یه دختره فکر میکنم دنبال یک بمب میگشتن تا نذارن منفجر بشه. آخر سر دختره توی یک قطار باری گیر کرد، کف واگن چوبی بود، چوبه شکست و پای دختره رفت تو شکافی که ایجاد شد و دیگه نتونست پاشو دربیاره. مرده با گربه اش پرید بیرون و در نهایت قطاره فکر میکنم با یک قطار دیگه برخورد کرد و منفجر شد و دختره مرد. خیلی صحنه های مبهمی ازش تو ذهنمه. ولی دوست دارم فیلمشو پیدا کنم. یک دیالوگی هم که ازش یادم اینه که مرده به یه سری اوباش یه چیزایی رو میگه و بعد اونا ازش میپرسن این چیزا رو کی بهت گفته و مرده هم میگه که گربه ام بهم گفته. بعد یکی از اون اوباش با لحن تمسخرآمیزی میگه: "گربه اش گفته!" بعدش هم همشون میزنن زیر خنده.
کسی هست که این فیلم رو با این مشخصات مبهمی که دادم !!! دیده باشه و بشناسه.
ممنون

H&H
19-04-2015, 19:21
سلام
یه فیلم انیمیشن قدیمی بود که مربوط به اسیایه شرقی میشد و مثله افسانه سه برادر موضوع جنگی داشت.
اولش یادمه توی دریا یه پسری رو نشون میداد که با دلفینا شنا میکنه بعد به دهکدشون حمله میشه و...... بعدها اون پسر به یک افسر جنگی تبدیل میشه .چیز بیشتری ازش یادم نمیاد کسی میدونه اسم این کارتون چی بود؟؟؟

یه دهه 60
12-05-2015, 11:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۵۰۵۱۱_۱۷۲۱۵۹.jpg

ehsan_iace
12-05-2015, 13:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۵۰۵۱۱_۱۷۲۱۵۹.jpgSpirou and Fantasio

hrgh1
16-05-2015, 23:56
دوستان نام این کارتون ها چیه؟ دهه 70 تلوزیون پخش میکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MEHRZAD2015
20-06-2015, 16:53
با سلام

سلام دوست عزیز

خیلی ممنونم از اینکه به دنبال اسم اصلی این سریال خاطره انگیز بودید. سالها بود دنبال دانلود اینم سریال بودم اما اسمی ازش نمیدونستم که با راهنمایی شما موفق به دانلود شدم

لینکها دانلود چهارده قسمت این سریال خدمت شما اگر موفق به دیدن کامل سریال نشدید

فقط از دوستان اگر کسی سریال رو با دوبله فارسی یا زیر نویس پیدا کرد ممنون میشم قرارش بده

ارادتمندم

Amir Hossein
01-09-2015, 01:36
سلام بچه ها...

قدیما یه انیمیشنی دیده بودم که چیز زیادی ازش یادم نمونده... ولی یه خورده بهتون آدرس میدم شاید بتونین کمکم کنین
:n02:
تا اونجایی که یادم میاد... یه سرزمینی بود که توش انگار همه چی یخ زده بود... بعد یه پسری هم بود با یه قیافه رنگ پریده یا مرده که داشت یه شیشه یا آیینه شکسته ای رو سر هم میکرد... یه زنه هم توش بود که انگار شبیه ملکه یا یه چیزی برای اون سرزمین بود...

ممنون میشم راهنمایی کنین...

New Ray
01-09-2015, 09:56
سلام بچه ها...

قدیما یه انیمیشنی دیده بودم که چیز زیادی ازش یادم نمونده... ولی یه خورده بهتون آدرس میدم شاید بتونین کمکم کنین
:n02:
تا اونجایی که یادم میاد... یه سرزمینی بود که توش انگار همه چی یخ زده بود... بعد یه پسری هم بود با یه قیافه رنگ پریده یا مرده که داشت یه شیشه یا آیینه شکسته ای رو سر هم میکرد... یه زنه هم توش بود که انگار شبیه ملکه یا یه چیزی برای اون سرزمین بود...

ممنون میشم راهنمایی کنین...

احتمالا داستان ملکه برفی the snow queen باشه. البته نسخه های مختلف قدیمی و جدید و ترکیبی و غیره داره که با جستجوی تصاویر میتونید اون نسخه رو پیدا کنید. یادمه تو بچگی کتاب داستانش هم داشتم که اونجا کاراکترهاش "گیلدا" و "کایی" نام داشتن.

good_good
09-10-2015, 20:59
سلام یه کارتون بود آخرای دهه 70 و اول دهه 80 از شبکه ۱ پخش میشد

دو تا مامور مخفی احمق بودن... حالا درست یادم نیست ولی یکیشون لباس سیاه میپوشید و بعضی جاها میرفت تو لباس موجودات دیگه :دی یکیشون هم پیراهن سفید تنش بود

کسی اسم این کارتون رو میدونه؟؟

nima_y_68
07-12-2015, 12:00
دوستان سلام ، امیدوارم شاد و شنگول باشید .

یه زمانی حدود شاید 18-20 سال پیش ، یه کارتونی پخش میشد که یه چیزی مابین کارتون فیلم بود . درباره ی دایناسورها بود .

شروع کارتون به این شکل بود که یه عده با یه ماشین عجیب که امکانات جالبی داشت از یه مسیر بیابانی میگذشتن تا به جزیره یا محدوده ی دایناسورها برسن . ( ماشینه شبیه چیزی بین جیب و تانگ بود :) )

آدمای این سریال یا سینمایی (دقیق یادم نیست چون خیلی بچه بودم ) کارتونی بودن ولی جنسِ گرافیکِ دایناسوراش فرق میکرد .

چندین ساله در به در دنبالِ این کارتون-فیلم هستم . (هم علمی بود و هم ماجراجویی ).

با تشکر .

nima_y_68
08-12-2015, 13:47
دوستان یاری کنید :)

Morteza4SN
08-12-2015, 18:45
دوستان سلام ، امیدوارم شاد و شنگول باشید .

یه زمانی حدود شاید 18-20 سال پیش ، یه کارتونی پخش میشد که یه چیزی مابین کارتون فیلم بود . درباره ی دایناسورها بود .

شروع کارتون به این شکل بود که یه عده با یه ماشین عجیب که امکانات جالبی داشت از یه مسیر بیابانی میگذشتن تا به جزیره یا محدوده ی دایناسورها برسن . ( ماشینه شبیه چیزی بین جیب و تانگ بود :) )

آدمای این سریال یا سینمایی (دقیق یادم نیست چون خیلی بچه بودم ) کارتونی بودن ولی جنسِ گرافیکِ دایناسوراش فرق میکرد .

چندین ساله در به در دنبالِ این کارتون-فیلم هستم . (هم علمی بود و هم ماجراجویی ).

با تشکر .

恐竜探険隊ボーンフリー ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%9C%E3%83%BC%E3%83%B3%E3%83%95%E3%83%AA%E3%83%BC)
Kyōryū Tankentai Born Free
انگلیسی: Dinosaurs Catcher Born Free
محصول 1976 ژاپن

سریال 26 قسمتی بوده که اگر اشتباه نکنم کامل هم پخش نشد (یک بار جمعه از شبکه یک پخش شد)
با تم ژول ورن-ژاپنی و سبک تلفیقی انیمیشن و ماکت یه چیز نابی بود. ماشین‌ها و تجهیزاتشونم خیلی باحال بود قشنگ روی تخیل آدم راه می‌رفت!

سه چهار قسمتش با دوبله ایتالیایی:

恐竜探険隊ボーンフリーVOL.1 [DVD] amazon.co.jp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%9C%E3%83%BC%E3%83%B3%E3%83%95%E3%83%AA%E3%83%BCV OL-1-DVD-%E6%A3%AE%E5%8A%9F%E8%87%B3/dp/B00HVCGYKU)

در همین سبک سری Dinosaur War Izenborg هم هست که البته یادم نمیاد اینو تی.وی پخش کرده باشه.

nima_y_68
09-12-2015, 18:54
وای وای یه دنیا ممنون ، لحظه ی تاریخی رو برام رقم زدی مرتضی جان :n12:

***علی***
04-02-2016, 16:06
سلام من دنبال یه انیمیشی میگردم و اسمشو نمیدونم و فقط دیدمش پس براتون توضیحش میدم و خواهش می کنم لطفااا برا اسمشو پیدا کنید یا حداقل لینک دانلود رو : یه پسری هستش که داره غول هارو از بالای درخت نگاه میکنه و... میفته پایین و چندتا غول کوچیکا اونو میبینن و اون فرار میکنه و... اونا رو میبره تو تله ی خودش و دوتا از دوستاش که سگ هستن بهش کمک می کنن و اونارو له می کنن و بعد پسره با اسب و یه ارابه یا یع همچین چیزی پشت هست و همینطور دوتا سگای کوچیکش و میره به روستایی و به اونا خبر میده غولا دارن حمله می کنن و خودش هم سریع میره و بعد با تیرای اتشنین غولا اون اراب رو میزنن و بچه اونو رو.چپ می کنه تا بتونه فرار کنه.و... از بالا یه کشتی پرنده بهش کمک می کنه و اون پسر میره داخل کشتی و یه آدم تو کشتی هست... میگه اگر منو شکست بدی برات یه شیمشیر میخرم و.... شکستش میده و میره براش بخره و با یه اتفاقی با یه الف البته فکر کنم که قایم شده بود داخل یه لباس... لباسش پاره میشه و همه می فهمن چون تو اون زمان همه با آلفا ها دشمن بودن و پسره میره دنبال دختره تا ازش بخاطر کاری که باهاش کرده معذرت خواهی کنه و... اون غولا می خواد حمله کنن و..... و همه ی اینا با هم متحد میشن تا غول سیاه رو نابود کنن و یه دختر بدی هست که پشت همه ی این ماجراست برای نابود کردن اونا و اون دختره اول انیمیشن میمیره و پسر میره اون مرواریدی که داخل سینه ی اژداها هست رو بیاره بیذون تا بتونه اون دختر رو که عاشقش هست نجات بده و اونو در میاره یکی از افراد که می خواستن اونو اژدها رو نجات بده و اون مرد و خواهرش اژدها هستن و خواهرش میاد جلوی برادرش تا نمیره و نفس اژدها به خواهرش می خوره و غش میکنه و... اونو در میاره و اون مرده مروارید رو نمی ده و میگه مروارید منو بگیر... و خودش از مروارید سیاه استفاده می کنه تا زمانی که دست پسره هست برای نجات عشقش نمیره و یکی از افراد بهش خیانت میکنن... و در آخر همه چیز به خوبی تموم میشه و یکم هم جالب هستش و اون دختر بد اون مروارید سیاه رو گیر میاره در صورتی که همه فکر می کنن نابود شده لطفاااااا برام اسمشو پیدا کنین

Lord of english
05-02-2016, 07:21
سلام
یه کارتون بود که داخلش یه پسر بود که چند تا ربات داشت و خونه اش هم اگه اشتباه نکنم حالت یه کفش پوتینی بودش ...کارتون خیلی معروفی بودش
یکی از روباتاش که خیلی هم توی داستان کارتون نقش داشت مثل فنر کش میومد و رنگش هم سفید و قرمز بود....یکی دیگش یه پروانه بالای سرش بود که باهاش پرواز میکرد
کسی میدونه اسمش چی بود؟

Morteza4SN
11-02-2016, 14:58
سلام
یه کارتون بود که داخلش یه پسر بود که چند تا ربات داشت و خونه اش هم اگه اشتباه نکنم حالت یه کفش پوتینی بودش ...کارتون خیلی معروفی بودش
یکی از روباتاش که خیلی هم توی داستان کارتون نقش داشت مثل فنر کش میومد و رنگش هم سفید و قرمز بود....یکی دیگش یه پروانه بالای سرش بود که باهاش پرواز میکرد
کسی میدونه اسمش چی بود؟

اسمش چو و روبات‌ها بود... اسم اصلی یافت نشد!

Lord of english
19-02-2016, 19:43
وای خیلی خیلی ممنون:n19::n16:

علی۶۲
14-03-2016, 01:03
سلام
یه کارتونی بود فکرکنم سال هفتاد شبکه ی یک پخش کرد کارتون کوتاه بود یه بچه سرخ پوست بود که با قایق میاد به یه جزیره یه تیر کمون داشت که اونو سمت یه خرگوش کوچولو میبره وبعد دلش سوخت رهاش کرد در آخر یه خرس سیاه دنباش میکنه و همه حیوانات کمک میکنن فرار کنه سوار قایق میکنش احتمالا محصول والت دیزنی باشه اگه لینک دانلود باشه اسمش یا عکسش با تشکر فراوان. :n01:

Nesio
01-04-2016, 19:29
یه انیمیشنی هست که 2 تا خـواهر برادرند ، خرابکارند پدرشون ترسناکـه و اون طرف شهر زندگـی می کنند ، همیشه خرابکاری می کنند کل شهر ازشون گله دارن ، :n13: لباس های راه راه هم می پوشند جفتشون ، لطفـا جواب بدید :n16:

puriya72
25-05-2016, 16:11
سلام دوستان من متولد 72 هستم یک کارتون بود از شبکه 2 پخش میشد

دهه 70 یا 80 پخش میشد یک گربه بود که شنل میزد با نقاب مثل زور و یک شمشیر با یک انگشتر داشت

که انگشترشم جادویی بود بعد معمولا هم در شب این رو اونو میرفت و با یک عنکبوت زن هم اکثرا آخر هر قسمت بر می خورد و عنکبوته همش در میرفت

کارتونش خارجی بود و فکر کنم اسپانیایی یا فرانسوی اینا بود و اما چینی نبود خیلی قشنگ بود هرکی یادشه اسمش رو بگه یا اگه داره خریدارم هرچقدر پولش بشه میدم

_H2_
26-05-2016, 01:04
سلام
شبیه این موارد که گفتید، "گربه بازرس" را یادم می آید.
شخصیت هایش هم یک گربه بود و یک کبوتر و عقاب و موش و...
ولی با سایر مشخصات شما جور نیست.

شب خوش.

puriya72
26-05-2016, 20:07
نه قشنگ یادمه بعد یه قلعه داشت دقیقا شبیه زورو بود گربه شمشیر داشت بک انگشتر سحرآمیزم داشت ببین مال زمانی بود که کارتون کاراگاه ملتیمر و بلیک پخش میشد

Nesio
04-08-2016, 18:02
یه انیمیشنی هست که 2 تا خـواهر برادرند ، خرابکارند پدرشون ترسناکـه و اون طرف شهر زندگـی می کنند ، همیشه خرابکاری می کنند کل شهر ازشون گله دارن ، :n13: لباس های راه راه هم می پوشند جفتشون ، لطفـا جواب بدید :n16:

لطفـاً پاسخگو باشید
:n03:

raha-22
04-08-2016, 18:22
دوستان منم ی فیلم سینمایی یادمه ک چند باری از شبکه ۲ پخش شد موضوعش دقیق خاطرم نیست ولی یک پسر بچه بود که یک کمد با یک کلید جادویی داشت هرموقع یکی از اسباب بازی هاشو داخل اون کمد میذاشت و درش رو قفل میکرد صبح روز بعد اون عروسک تبدیل به یک موجود واقعی اما در ابعاد همان اسباب بازی میشد!
کسی از این خبری داره؟!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

zed2
05-08-2016, 12:00
اسمش چو و روبات‌ها بود... اسم اصلی یافت نشد!

اسم اصلی اش Omakase Scrappers اگر کسی خواست:n06:

+

دوستان ما هم مثل شما هستیم. اگر دیده باشیم یا برخورد کرده باشیم حتما می گیم ولی وقتی خودمون یادمون نمی یاد چطوری کمک کنیم:n13:
اگر باز اطلاعات بیشتر یا تصویری جیزی ازش بتونید پیدا کنید یا قسمتی از داستان شاید بتونه کمک کنه.