PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک یا سریال PDFCreator؟

rouhallah
21-01-2008, 17:18
بنام خدا
با سلام
من هرچه جستجو کردم پیدا نکردم
من کرک یا سریال برنامه ای رو میخوام که چاپگری به نام PDFCreator نصب میکنه و فایل ست آپ اون
setup-pdf میباشد
در ضمن سایت سازندش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میباشد

vahabmoradistar
29-01-2008, 02:35
سلام دوست عزیز

اینم کرک به همراه خود فایل :

PDF Creator Plus 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد فایل rar

rouhallah
29-01-2008, 22:25
با سلام
دوست عزیز اگه ممکنه لینک کرک تنها رو بدی ممنون میشم چون حجم این فایل خیلی زیاده
راستی من میخواستم این فایل رو با flashget دانلود کنم لینک رو بهش میدادم چیزی دانلود نمیکرد
باید چیکار کنم که با این نرم افزار بتونم دانلود کنم

vahabmoradistar
30-01-2008, 00:20
سلام
همانطور که می دانید این فایل در یکی از سایت های اشتراک آپلود شده است و متاسفانه امکان دانلود مستقیم از آن بدون داشتن اکانت پریمیوم وجود ندارد.
بهتر است لینک را در نوار آدرس paste کنی تا صفحه ای باز شود. سپس در این صفحه بر روی دکمه free کلیک کن تا به صفحه بعد هدایت شوی . در آنجا می توانی با دادن کد 4 رقمی و سپس کلیک بر روی دکمه downloadفایل را دریافت کنی.

اگر تنها به کرک نیاز داری نسخه (version) دقیق نرم افزاری که دانلود کردی را بذار تا برات آپلود کنم.

نسخه هایی که فعلا دارم اینها هستند:
PDF.Creator.Plus.v4.0
PDF.Creator.Plus.v4.0.0.8
PDF.Creator.Plus.v4.0.002

vahabmoradistar
30-01-2008, 00:28
راستی دوست عزیز یه پیشنهاد دیگه!

چون حجم فایل چیزی حدود 12 مگا است می تونی به سایت زیر بری و از اونجا بطور مستقیم این فایل را دانلود کنی.

تنها کافیه لینک را در جعبه مربوطه قرار بدی و دانلود کنی همین.

vahabmoradistar
30-01-2008, 00:29

چون حجم فایل چیزی حدود 12 مگا است می تونی به سایت زیر بری و از اونجا بطور مستقیم این فایل را دانلود کنی.

تنها کافیه لینک را در جعبه مربوطه قرار بدی و پس از چند لحظه با دانلود منیجرت اونو دانلود کنی همین.

rouhallah
31-01-2008, 10:47

تنها کافیه لینک را در جعبه مربوطه قرار بدی و پس از چند لحظه با دانلود منیجرت اونو دانلود کنی همین.

ممنون دوست عزیز
من از این سایتی که گفتی دانلود کردم آخه حواسم نبود وقتی ویندوزم رو عوض میکردم از اون فایل خودم کپی بگیرم
ولی این سایت عجب کار جالبی میکنه ها تا حالا نشنیده بودم!!