PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش این افکت

arashsafa
21-01-2008, 14:52
سلام دوستان

من آموزش یه افکتی رو می خوام که تو این عکس آپ کردم. میشه گفت که در حقیقت نشان دادن مسیر حرکت یا یه چیزی تو این مایه ها. ممنون میشم دوستان کمکم کنن.
این هم از عکس آپ شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی
آرش

Saeed kmss-D
21-01-2008, 15:21
سلام دوست عزيز،

يه كپي از لايه شكل مورد نظر بگير و اونو به يزر لايه اصلي انتقال بده، سپس به منوي Filter برو و از زير منوي Blur گزينه Radial blur رو انتخاب كن.
تنظيمات رو انجام بده ( تصوير در قسمت ضميمه ها) و Ok كن.
ميبيني كه يه همچين حالتي ايجاد ميشه!

تذكر: اينگونه تاپيك ها رو تو انجمن فتوشاپ بزنيد.

موفق باشي♥♥♥

علی علی علی
21-01-2008, 22:29
کلاً برای این که حس ایجاد حرکت رو در بیننده القا کنی بهتر است از فیلـترهای بلور بهره ببری به طوری که یه لایه از لایه بیس(یا به تعداد بیشتر )کپی کرده و در راسنای حرکت قرار بدی .حالا از فیلتـرهای بولور استفاده کن .میتونی ترکیبی از فیلتـرهای radial blur و motion blur استفاده کنی.)(این کار بر اساس تمرین زیاد و با توجه به موردهای متفاوت دارای شماره دهی متفاوت به شی مذکور در فیلـتر میباشد).

sary
22-01-2008, 00:13
با سلام
حتی با قلم مو هم میتونی اینکار رو بکنی فقط باید یک لایه جدید درست کنی و اپستی و مود براش ، و فیل رو عوض کنی بعد بطور دستی بلورش کنی

علی علی علی
22-01-2008, 00:37
با سلام
حتی با قلم مو هم میتونی اینکار رو بکنی فقط باید یک لایه جدید درست کنی و اپستی و مود براش ، و فیل رو عوض کنی بعد بطور دستی بلورش کنی
مرسی من به ئاسطه این تایپیک دوستکون یه ترفند جدید یاد گرفتم.
اما یکم مبهم برام اگه میشه یکم واضح تر این روش رو توضیح بدی ممنون میشم. مرسی بازم.

sary
28-01-2008, 22:43
با سلام
برای اینکار روشهای سلیقه ای مختلفی هست در عکس بالا ی صفحه که نور از زیاد به کم از جسم دور میشود احتیاج به رنگ آمیزی با حفظ تونالیته است روش استفاده از براش کمی سخت تر است با استفاده از ابزار lasso , استفاده از کلید shift میتوان انتخابهای مشترک داشت و با استفاده از gradiant با فشردن کلید g رنگ مورد نظر را در داخل انتخابها که اینجا همان ادامه نور است اعمال کرد راستی باید opacity لایه جدیدی که اعمال ذکر شده رو در اون انجام دادید کم کنید تا حالت محوی پیدا کند اگر متوجه نشدید بگید تصویریشو بگذارم

arashsafa
17-02-2008, 12:43
با سلام و تشکر از همه دوستانی که جواب دادند،

من این راههایی رو که عنوان شده تا جاییکه می تونستم انجام دادم ولی به اون چیزی که می خواستم نرسیدم. ممنون میشم اگه بیشتر و بهتر راهنماییم کنین.

مرسی
آرش