PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم یابترین نرم افزارها

winxp
21-01-2008, 01:13
سلام عزیزان

چند تا نرم افزار میخوام

یه نرم افزار میخوام که بشه باهاش toolbar ساخت

یه نرم افزار میخوام که بشه تو یه فایل dll سرچ کرد , مثلا من لیست 100 فایل dll رو بهش بدم و بگم توی اینا دنبال desktop بگرد

یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش بفهمم وقتی یه برنامه رو نصب میکنم چه dll ها و چه فایلهایی به ویندوز اضافه میکنه , و مثلا نشون بده چه کلیدهایی به ریجستری اضافه کرده

یه نرم افزار میخوام که باهاش به خوبی بتونم پروسه ها رو کنترل کنم ولی خیلی حرفه ای باشه , مثلا بتونه بگه svchost.exe از کجا اجرا میشه و کارش چیه و خودش اجرا کننده ی کدوم پروسه هاست

یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش key loger بسازم , نمیخوام برنامه نویسی کنم
فقط میخوام یه جوری باشه که مثلا بهش بگی با پورت فلان کار کن و فلان کلیدهارو ثبت کن و با این اسم بیا بالا
و طوری باشه که انتی نشناسش , اگه key loger جدید هم باشه خوبه

بین install shild و wis instalation کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟ هر کدوم بهتره برام بزارین

زیاد شد دیگه

فعلا همینا :11:

SonyEricsson
21-01-2008, 02:26

يه سايت هست آنلاين toolbar برات ميسازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامه هم ToolbarStudio خوبه :46:

SonyEricsson
21-01-2008, 02:48
یه نرم افزار میخوام که باهاش به خوبی بتونم پروسه ها رو کنترل کنم ولی خیلی حرفه ای باشه , مثلا بتونه بگه svchost.exe از کجا اجرا میشه و کارش چیه و خودش اجرا کننده ی کدوم پروسه هاست

Process Explorer v11.04 عالي

توضيحات بيشتر

Mohsen6558
21-01-2008, 11:27
دوست عزیز شما اینجا رو با معرفی نرم افزار اشتباه گرفتین
لطفا منتقل شود

winxp
21-01-2008, 14:57
دوست عزیز شما اینجا رو با معرفی نرم افزار اشتباه گرفتین
لطفا منتقل شود

سلام عزیزم

ببخشید , مگه اینجا محل درخواست نرم افزار نیست ؟ :18:

منم نرم افزار خواستم دیگه

winxp
22-01-2008, 13:49
سلام عزیزان

چند تا نرم افزار میخوام

یه نرم افزار میخوام که بشه تو یه فایل dll سرچ کرد , مثلا من لیست 100 فایل dll رو بهش بدم و بگم توی اینا دنبال desktop بگرد

یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش بفهمم وقتی یه برنامه رو نصب میکنم چه dll ها و چه فایلهایی به ویندوز اضافه میکنه , و مثلا نشون بده چه کلیدهایی به ریجستری اضافه کرده

فقط میخوام یه جوری باشه که مثلا بهش بگی با پورت فلان کار کن و فلان کلیدهارو ثبت کن و با این اسم بیا بالا

بین install shild و wis instalation کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟ هر کدوم بهتره برام بزارین

زیاد شد دیگه

سلام دوباره

این نرم افزار رو هم اضافش کنین

یه نرم افزار که بتونم باهاش فایلهای Exe و msc رو هک کنم :11:
اونای دیگرم جواب بدین دیگه

برای سرچ توی یه لیست از dll ها و ...

winxp
23-01-2008, 02:07
سلام mohsen6558 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان

کمک کن دیگه

اینا که سخت نبود

منتظرم همچنان

omid.sarmad
23-01-2008, 09:21
یه نرم افزار که بتونم باهاش فایلهای msc رو هک کنم

دیگه داری بد میشی.

Mohsen6558
23-01-2008, 10:29
سلام عزیزان

چند تا نرم افزار میخوام

زیاد شد دیگه

در مورد ToolBar

در مورد DLL تنهای چیزی که به ذهنم می رسه ReName کردن به TXT و جستجوی معحتوا با امکان سرچ خود ویندوز

واسه تشخصی فرق هایی که بعد از نصب شده به کپچر نیاز دارین

واسه دیدین پردازش ها :
Process Monitor v1.23

واسه کی لاگر
Golden Eye 4.50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Golden Eye is designed to monitor and record all the activity on your computer. with its bulit-in spy components, It can record keystroke, visited websites, window title,and even screenshot.

Golden Eye works like a surveillance camera pointed directly at your computer monitor, monitoring and recording anything anybody does on your computer, and storing this in a secure area for your later review. With the full detail and searchable Interactive and Html report, you can easily know how your computer is being used or what is being done on your computer.

Install Shiled حرفه ای هست و wise ساده و می تونم بگم زشت
هر دو خوبن و موردی برای ساخت یه نصب ساده ندارن

Mohsen6558
23-01-2008, 10:31
سلام دوباره

این نرم افزار رو هم اضافش کنین

یه نرم افزار که بتونم باهاش فایلهای Exe و msc رو هک کنم :11:
اونای دیگرم جواب بدین دیگه

برای سرچ توی یه لیست از dll ها و ...
دوست عزیز شما هم اینو مطرح کردین در موردش بحث کردیم و گفته شد که اینطوری نیست که به این سادگی شما بتونی EXE و MSI رو هک کنی و شما فرمودی که با INI های کنارش می شه یه چیزایی رو عوض کرد نه همه چیز رو
من هنوزم پیشنهادم براش شما کپچر کردن و ساختن یه ستاپ دیگه هست
کاری که خودم هم زمانی که می خواستم یه بازی رو به اسم شرکت خودمون بدم بیرون کردم همین

Mohsen6558
23-01-2008, 10:32
سلام mohsen6558 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان

کمک کن دیگه

اینا که سخت نبود

منتظرم همچنان

دیگه داری بد میشی.

رفقا الان هم که نشستم پایی کام اصلا وقت ندارم باید برم
شرمنده
سعی می کنم برسم اما خب دانشگاه و کارو و اینا .... :11:

winxp
23-01-2008, 14:55
از دست این امید

منون محسن جان , اگه تونستی طریقه ی هک فایل mcs رو برام بزار

امید جان شما هم کمک کن عزیزم