PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

h1and1saman
10-11-2010, 18:49
سلام
من هر 3 نسخه آویرا رو نصب کردم ولی وقتی می خوام شبکه رو بگرده میگه این قسمت واسه شما غیرفعاله کسی می تونه دلیلشو بگه واسه همین مجبورا پاکش کردم و الان از نود استفاده می کنم

Dr Hannibal
11-11-2010, 11:56
سلام
من هر 3 نسخه آویرا رو نصب کردم ولی وقتی می خوام شبکه رو بگرده میگه این قسمت واسه شما غیرفعاله کسی می تونه دلیلشو بگه واسه همین مجبورا پاکش کردم و الان از نود استفاده می کنم

نسخه های خانگی آویرا رو نمیتونید روی شبکه نصب یا استفاده کنید.

همان نسخه بیزینس eset برای این کار مناسبه.

موفق باشید

Dreamland
12-11-2010, 06:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
13-11-2010, 22:26
برای آزمایش روی ویندوز 7 جدیدترین ورژن آویرا نسخه Avira Premium Security Suite 10.0.0.565 Final رو نصب کردم که مشکل کندی سرعت نت و دانلود در این نسخه کاملا رفع شده و از لحاظ مصرف منابع سیستمی هم واقعا در حد عالی روان و سبک هست .
فقط مشکلی که دارم اینه وقتی میخوام به سایت رپیدشر برم سایت رو بلوکه میکنه و میگه سایت خطرناکه .
برای شما هم این مشکل وجود داره ؟ میتونم سایت رو وارد لیست سفید کنم ولی میخوام بدونم چرا باید بلوکش بکنه .

Karkas20
14-11-2010, 12:11
کی جدید برای.Avira Premium Security Suite
لینک دانلود.

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

پسورد فایل:

salarhiv
15-11-2010, 01:29
لینک های دریافت کلید بسته شد :41:
اههههههه :4:
این اویرا هم که شد مثل بقیه، الان وین عوض کردم، رفتم با کی که قبلا گرفته بودم (2 ماه اعتبارش مونده!) فعالش کنم، می زنه تموم شده اعتبارش و این حرفا،در صورتیکه که همیشه 1 ماه موننده بود می گفت
حالا این عجیب نیست، عجیب اینه که وقتی رفتم دوباره کی بگیرم دیدم تمام لینکهای کی های هدیه رو بسته
چه واسه Ubisoft چه Computeradvistor چه O2 و...
خلاصه فکر کنم دیگه جمعشون کرده، از همه بدتر این که بعد از 3 ساعت زیرورو کردن نت و امتحان کردن 50 تا کی و سریال هیچ کدومو قبول نکرد،فکر کنم کلا سیتمشو عوض کرده!! دقیق 3 ساعت گشتم تا لینک جدیدی چیزی پیدا کنم، اما نبود،تمام سایتای هندیو چینیم گشتم(متخصصای دور زدنو!)
فعلا وینم رو هواست، تا اویرا هم نریزم کار نمیکم ، شما هم لطف کنین یه سرچی کنین ببینین چیزی گیر میاد یا نه؟!
اگه گیر نیاد باید بعد از 4 سال اویرا رو بزارم کنار،سکیوریتیه خوبیه ، بهش عادت کردم :2:
اقا خبرشو بدید، سیستمم رو هواست! ممنون

MJHamed
15-11-2010, 17:33
سلام
من avira premium security suit دارم. وقتی که میخوام V.PN رو کانکت کنم مشکلی نداره و راحت کانکت میشه ولی ولی کانکت شد اینترنتم از کار میافته و دیگه هیچ سایتی رو باز نمیکنه.

مثل اینکه فایروال آویرا گیر میده بهش، با غیر فعال کردن فایروال هم نتیجه نمیده.
میخواستم بپرسم کسی راهی بلده برای این مشکل؟

Karkas20
16-11-2010, 00:55
لینک های دریافت کلید بسته شد :41:
اههههههه :4:
این اویرا هم که شد مثل بقیه، الان وین عوض کردم، رفتم با کی که قبلا گرفته بودم (2 ماه اعتبارش مونده!) فعالش کنم، می زنه تموم شده اعتبارش و این حرفا،در صورتیکه که همیشه 1 ماه موننده بود می گفت
حالا این عجیب نیست، عجیب اینه که وقتی رفتم دوباره کی بگیرم دیدم تمام لینکهای کی های هدیه رو بسته
چه واسه Ubisoft چه Computeradvistor چه O2 و...
خلاصه فکر کنم دیگه جمعشون کرده، از همه بدتر این که بعد از 3 ساعت زیرورو کردن نت و امتحان کردن 50 تا کی و سریال هیچ کدومو قبول نکرد،فکر کنم کلا سیتمشو عوض کرده!! دقیق 3 ساعت گشتم تا لینک جدیدی چیزی پیدا کنم، اما نبود،تمام سایتای هندیو چینیم گشتم(متخصصای دور زدنو!)
فعلا وینم رو هواست، تا اویرا هم نریزم کار نمیکم ، شما هم لطف کنین یه سرچی کنین ببینین چیزی گیر میاد یا نه؟!
اگه گیر نیاد باید بعد از 4 سال اویرا رو بزارم کنار،سکیوریتیه خوبیه ، بهش عادت کردم :2:
اقا خبرشو بدید، سیستمم رو هواست! ممنون

شما بهتره یک سری به لینک زیر بزنید به نظرم به جوابتون میرسید با این اوضاع به نظر من بهتره از تریال ریستر اویرا استفاده کنید.این هم لینک.---------.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=596&Title=Avira-Premium-Security-Suite-10.0.0.565

Karkas20
16-11-2010, 19:43
دوستان سلام به علت عوض شدن درکار شرکت اویرا وبستن لینک های دانلود لایسنس 3ماه شما میتونید از برنامه تریال ریستر ویا key finder اویرا استفده کنید.این لینک دانلود تریال ریستر.

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

این هم لینک برنامه پیدا کردن سریع کی های اویرا.لینک دانلود برنامه.

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

پسورد فایل ها:

h1and1saman
17-11-2010, 14:19
دوستان یعنی آویرا فقط واسه مصرف خانگیه-یعنی هیچ کدوم از محصولاتش نمی تونه توشبکه کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
اگه اینطور باشه که آویرا گند زده بااین شرکتش و باید خودشو از لیست آنتی ویروس های بزرگ بکشه بیرون و دیگه هم ادعای رقابت با قولهایی مثل نورتون کاسپر یاحتی مکافی و پاندا رو نکنه -یکی به من بگه که اشتباه میکنم چون آویرا رو دوست دارممممم

Dr Hannibal
17-11-2010, 14:40
دوستان یعنی آویرا فقط واسه مصرف خانگیه-یعنی هیچ کدوم از محصولاتش نمی تونه توشبکه کار کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
اگه اینطور باشه که آویرا گند زده بااین شرکتش و باید خودشو از لیست آنتی ویروس های بزرگ بکشه بیرون و دیگه هم ادعای رقابت با قولهایی مثل نورتون کاسپر یاحتی مکافی و پاندا رو نکنه -یکی به من بگه که اشتباه میکنم چون آویرا رو دوست دارممممم

اشتباه میکنید.

بالا عرض کردم برای نسخه های بیزینس نمیتونید لایسنس پیدا کنید.

اما من تو کافینت های زیادی دیدم که آویرا فیری رو نصب میکنند ( تک تک روی سیستم ها ) شما هم میتونید این کارو بکنید اما خب حجم اپدیت ها این شکل برای هر سیستم جدا محسوب میشه ( البته چیزه زیادی نمیشه )

موفق باشید

h1and1saman
17-11-2010, 15:03
خوب دوست عزیز این یعنی نمی تونه توشبکه کار کنه دیگه-نصب روی تک تک سیستمها یعنی استفاده خانگی دیگه
خب این یه اشکال بزرگ محسوب میشه

Dr Hannibal
17-11-2010, 15:19
خوب دوست عزیز این یعنی نمی تونه توشبکه کار کنه دیگه-نصب روی تک تک سیستمها یعنی استفاده خانگی دیگه
خب این یه اشکال بزرگ محسوب میشه

نقص و اشکال از ماست.

وگرنه نسخه بیزینس که روی شبکه کار کنه از Avira موجود هست. عرض می کنم شما نمیتونید کرک و لایسنس و سریالش رو پیدا کنید. پس یا باید خریداری کنید یا قیدش رو بزنید یا همان نسخه فیری تک تک نصب کنید.

( یکم دقت کنید به این پست و پست های قبلم )

موفق باشید

h1and1saman
17-11-2010, 15:46
ایول حالا که رفتم سایت خود آویرا گرفتم چیشد.باشه ممنون از راهنمایی
اگه روزی واسه بیزینسش کلید فعالسازی پیدا شد بی خبر نزاریدا
مرسی و ممنون

alpha007
17-11-2010, 18:38
نسخه 10 نوامبر 10.0.0.565 روی چند سیستم نصب کردم
این نسخه که به تازگی بیرون دادن شدیدا با ip ایران مشکل داره و فایلهای آپدیت رو نمیتونه زود به زود دریافت کنه
البته بعد از یکی دو روز شاید بروز رسانی رو خودش انجام بده ولی با تاخیر چند روزه!
پیغام update failed تو این نسخه چیزیه که زیاد دیده شده

pm-p30w
22-11-2010, 10:45
انتی وسروس اویرا را از سایت دانلو کردم اما فایل license به صورت زیر میاد ؟

H+BEDV Products License Key File   ô!'ڑï~ˆZFظ8+‹ث]/طٹ—£™×ج"جك”‍طرِôB_‘ـ9ذ/bùûaم 'ƒ¸ضجh8ھL;P£FAب+ؤOشہّ4sب^ï‍ئ �أر‘+ـکE¹%+°أZxئ|£ر!T·ک•³†  ٌق LAف¬2رù¬%َو‍ْ8mKأ‘\¨ëِز§سِUG *د‏أ+8طWںص‡پWغp„*›iڑj;_c}w_p �y™ُ
‹°xضْهj‰،زyغ›
uٹ°–$أ” ¹أ,م–€»ف?طKث1£P‘mل•c4|ب0e بüWn–h•{إق[b¨ٌ²¯uىD5©ع¨uت)¨…°â·B"أؤoû ¤cZï <Kْ*1j4J°}أ6¸ƒN¬ ٹ<îاظïn5ؤِtض=‹W²؛¼Biا“V[¤ب €®ˆLءbکu ôْٹ*”aضُ¦6ں±—و—Yژ«َد-ژسHبK–ج0×ع‘غ‘§ئjمp¶ژà ؤُصN‡~ـjû}w‍·] °مQv²m7ّoغ

soroush20
22-11-2010, 11:41
سلام
ميشه فايل و بخصوص فولدري رو براي آنتي ويروس بعنوان ويروس معرفي كرد كه هميشه پاك كنه؟ منظور من بيشتر در مورد فولدرهاي RECYCLER و System Volume Information هست كه با وجوديكه system restore‌ رو غيرفعال كردم بازم ظاهر ميشه و در جايي خوندم كه ويروس است ولي هرچي گشتم نتونستم آنتي ويروس مناسبش رو پيدا كنم؟

Dr Hannibal
22-11-2010, 11:56
انتی وسروس اویرا را از سایت دانلو کردم اما فایل license به صورت زیر میاد ؟

H+BEDV Products License Key File ô!'ڑï~ˆZFظ8+‹ث]/طٹ—£™×ج"جك”‍طرِôB_‘ـ9ذ/bùûaم 'ƒ¸ضجh8ھL;P£FAب+ؤOشہّ4sب^ï‍ئ� �أر‘+ـکE¹%+°أZxئ|£ر!T·ک•³† ٌق LAف¬2رù¬%َو‍ْ8mKأ‘\¨ëِز§سِUG *د‏أ+8طWںص‡پWغp„*›iڑj;_c}w_p� �y™ُ
‹°xضْهj‰،زyغ›
uٹ°–$أ”¹أ,م–€»ف?طKث1£P‘mل• c4|ب0e بüWn–h•{إق[b¨ٌ²¯uىD5©ع¨uت)¨…°â·B"أؤoû ¤cZï <Kْ*1j4J°}أ6¸ƒN¬ ٹ<îاظïn5ؤِtض=‹W²؛¼Biا“V[¤ب€®ˆLءbکuôْٹ*”aضُ¦6ں±—و—Y «َد-ژسHبK–ج0×ع‘غ‘§ئjمp¶ژàؤُصN‡ ~ـjû}w‍·] °مQv²m7ّoغ

شما نباید کی رو اجرا کنید

آویرا رو باز کنید. روی سربرگ help کلیک کنید. روی گزینه license management کلیک کنید.

سپس روی hbedv.key کلیک کنید. و کلید رو بهش بدید.

سلام
ميشه فايل و بخصوص فولدري رو براي آنتي ويروس بعنوان ويروس معرفي كرد كه هميشه پاك كنه؟ منظور من بيشتر در مورد فولدرهاي RECYCLER و System Volume Information هست كه با وجوديكه system restore‌ رو غيرفعال كردم بازم ظاهر ميشه و در جايي خوندم كه ويروس است ولي هرچي گشتم نتونستم آنتي ويروس مناسبش رو پيدا كنم؟

فولدر اولی همون سطل آشغال ویندوز هست. فولدر دومی همون system restore این ها لازمه برای ویندوز. ویروس نیست.

موفق باشید

pashangparsi6
22-11-2010, 14:16
با درود

پس این دشواری بنود key رایگان آویرا و کار نکردن پیوند (لینک)ی key رایگان برای همه هست؟ راه دیگه ای وجود نداره برای به دست آوردن key رایگان آویرا؟

Dr Hannibal
22-11-2010, 16:17
با درود

پس این دشواری بنود key رایگان آویرا و کار نکردن پیوند (لینک)ی key رایگان برای همه هست؟ راه دیگه ای وجود نداره برای به دست آوردن key رایگان آویرا؟

این key رو تست کنید.

موفق باشید

Karkas20
22-11-2010, 16:21
با درود

دوست عزیز دکترجان درست میگن.شما اگر کی بدست نمی اوردید ازتریال ریستری که در 1یا2صفحه قبل گذاشتم میتوانیداستفاده کنید.

Karkas20
22-11-2010, 17:40
تریال ریستر نسخه اویرا 10.

پسورد فایل:

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

آموزش نصب برنامه.
- آموزش تمدید اعتبار پس از پایان دوره 30 روزه.
- آموزش ذخیره کردن فایل های به روز رسان.
- آموزش استفاده از فایل های به روز رسان.
- آموزش اعتمادسازی یک فایل و عدم حذف آن.
- آموزش غیرفعال کردن موقت برنامه.

لینک دانلود.

پسورد فایل:

منبع:

pashangparsi6
22-11-2010, 20:04
این key رو تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

با سپاس ولی اینولید می ده و کار نمی کنه

Dr Hannibal
23-11-2010, 09:36
با سپاس ولی اینولید می ده و کار نمی کنه

از تریال ریستر پست بالا استفاده کنید.

موفق باشید

Dreamland
25-11-2010, 09:39

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- ارائه لینک دانلود آخرین نسخه Avira AntiVir Premium
- ارائه لینک دانلود آخرین نسخه Avira Premium Security Suite
- ارائه Key معتبر و چند ماهه برای هر دو نرم افزار ذکر شده بالا
- دانلود جدیدترین Rescue Disk نرم افزار Avira
- دانلود Avira Registry Cleaner برای حذف کردن Key های قدیمی از رجیستری و رفع مشکل قبول نکردن Key جدید
- دانلود جدیدترین فایل آپدیت آنتی ویروس

Dreamland
25-11-2010, 12:33
Avira Antivir Virus Definition File Update November 24, 2010

alpha007
28-11-2010, 14:52
ظاهرا آلمانی ها هم بدجوری با ما چپ افتادن
ورژن جدید این اینترنت سکوریتی با آی.پی ایران مشکل داره و مرتب از آپدیت شدن خطا میگیره...

Karkas20
28-11-2010, 16:59
ظاهرا آلمانی ها هم بدجوری با ما چپ افتادن
ورژن جدید این اینترنت سکوریتی با آی.پی ایران مشکل داره و مرتب از آپدیت شدن خطا میگیره...

درود.
دوست عزیز
من خودم از اویرا فری استفاده میکنم وراحت اپدیت میشود.

موفق باشید

alexjan
28-11-2010, 17:24
سلام دوستان
آویرای(آنتی ویروس پرمیوم) من خیلی زود زود آپدیت میشه و دیگه دارم شک میکنم که این آپدیتها از سرور خود آویراست یا از جای دیگه ایه(مثلا یه ویروسی چیزی داره الکی بدافزارهایی رو به خورد آویرا به اسم آپدیت میده)
آیا جایی هست که بشه فهمید آپدیتهای آویرا چه ورژنی دارن و کی بایستی آپدیت میشدند؟

Karkas20
28-11-2010, 17:36
سلام دوستان
آویرای(آنتی ویروس پرمیوم) من خیلی زود زود آپدیت میشه و دیگه دارم شک میکنم که این آپدیتها از سرور خود آویراست یا از جای دیگه ایه(مثلا یه ویروسی چیزی داره الکی بدافزارهایی رو به خورد آویرا به اسم آپدیت میده)
آیا جایی هست که بشه فهمید آپدیتهای آویرا چه ورژنی دارن و کی بایستی آپدیت میشدند؟
درود.
دوست عزیز.
شرکت اویرا در روز 2الی 3 بار اپدیت میدهد.یعنی سرورهای اپدیت 3بار در روز بروز رسانی میشوند.
پس مشکلی نباید یاشد.
واین اپدیته از سرور اویرا است چون موقع نصب اپدیت.اگر اپدیت
پسوند یا نوعش فرق کند اصلا اپدیت صورت نمیگیرد
فایلهای اپدیت نصب نمیشود.
در خودسایت اویرا صفحه اول ورژن اپدیت را نوشته.
موفق باشید.

alpha007
28-11-2010, 18:49
درود.
دوست عزیز
من خودم از اویرا فری استفاده میکنم وراحت اپدیت میشود.

موفق باشید
قضیه این نسخه premium security suite فرق میکنه
من رو هر سیستمی نصبش کردم تو گرفتن فایلهای مهم و حجیم آپدیت (البته نه همیشه) دچار مشکل شده و پیغام نشون داده شده رو میده...

Karkas20
28-11-2010, 19:03
من رو هر سیستمی نصبش کردم تو گرفتن فایلهای مهم و حجیم آپدیت (البته نه همیشه) دچار مشکل شده و پیغام نشون داده شده رو میده...
درود.
دوست عزیز.
به علت پایین بودن سرعت سرور و تراکم اپدیت ها از سرور
باعث میشود که اپدیت وسط کار قطع شود.
من هم چندباری این مشکل برام پیش امد.
که بعد از دوساعت اپدیت راحت شد.
شما بهتر است برای اپدیت اولیه فایل افلاین را از خود سایت اویرا دانلود کنید.
واویرا را به صورت افلاین اپدیت کرده.
وبقیه را به صورت انلاین انجام دهید.
موفق باشید

alpha007
29-11-2010, 00:44
درود.
دوست عزیز.
به علت پایین بودن سرعت سرور و تراکم اپدیت ها از سرور
باعث میشود که اپدیت وسط کار قطع شود.
من هم چندباری این مشکل برام پیش امد.
که بعد از دوساعت اپدیت راحت شد.
شما بهتر است برای اپدیت اولیه فایل افلاین را از خود سایت اویرا دانلود کنید.
واویرا را به صورت افلاین اپدیت کرده.
وبقیه را به صورت انلاین انجام دهید.
موفق باشید
سلام
تو نسخه ماقبلش حتی یک مورد هم همچین پیغامهایی دال بر ناموفق بودن آپدیت دیده نمیشد
درسته 2-3 ساعت بعد ممکنه مشکلش برطرف بشه ولی آپدیت فوری آنتی ویروس برای کسانی که همیشه online ان حیاتیه
بهر حال اگه تو فرومهای اروپایی-امریکایی به نتیجه رسیدم همینجا اطلاع رسانی میکنم

Dr Hannibal
29-11-2010, 11:13

alpha007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ، این نسخه رو یک بار با کلید تریال تست کنید و نتیجش رو بگید.

موفق باشید

alpha007
29-11-2010, 14:21
alpha007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ، این نسخه رو یک بار با کلید تریال تست کنید و نتیجش رو بگید.

موفق باشید
امتحان میکنم نتیجه رو همینجا میارم

oranoos_92
01-12-2010, 15:17
با سلام
چطور یه فایل را به آویرا طوری معرفی کنیم که هر بار خودش به راحتی از فایروال بگذره و هی نپرسه
تو پست اول صفحه هم چیزی ندیدم
با تشکر

alpha007
01-12-2010, 18:37
آویرا با کلید تریال هم در مورد آپدیتها همون نتیجه قبلی رو داشت
ظاهرا تا ورژن جدید نیاد اوضاع به همین منواله
:13:

amirkalak6
03-12-2010, 10:36
سلام

دوستان من کلیدای avira antivirus professional رو می خواستم

ممنون

mohsen_21p
03-12-2010, 14:56
سلام من avira premium security suit دارم از وقتی adsl گرفتم اپدیت نمیکنه و ارور میده و فایروالشو بستم باز درست نشد لطفا راهنمایی کنید.ممنون

alpha007
04-12-2010, 08:40
سلام من avira premium security suit دارم از وقتی adsl گرفتم اپدیت نمیکنه و ارور میده و فایروالشو بستم باز درست نشد لطفا راهنمایی کنید.ممنون
الان چند وقته اینطوری شده
از وقتی ورژن جدیدش رو داده بیرون
با ip ایران مشکل داره.آلمان هم به جمع کشورهایی با تحریمهای سختگیرانه تر پیوسته!

alpha007
04-12-2010, 08:47
دوستان مشکل آپدیت آویرا فوق العاده جدیه
آنتی ویروس بی عیب و مشکل حالا داره شروع به اذیت کردن میکنه...

Karkas20
04-12-2010, 10:19
دوستان مشکل آپدیت آویرا فوق العاده جدیه
آنتی ویروس بی عیب و مشکل حالا داره شروع به اذیت کردن میکنه...

درود.
دوست عزیز.
مشکل شما را هم چند نفر از کاربران هم داشتند.
شما متوجه نشدید در فرویم اویرا مشکل اپدیت از کجاست.
موفق باشید

alpha007
04-12-2010, 11:50
درود.
دوست عزیز.
مشکل شما را هم چند نفر از کاربران هم داشتند.
شما متوجه نشدید در فرویم اویرا مشکل اپدیت از کجاست.
موفق باشید
من لحظه به لحظه با این فروم دارم پیش میرم
اولین نفر خودم این مشکلو مطرح کردم
راهی ارائه نشده دوست عزیز...

Karkas20
04-12-2010, 22:34
من لحظه به لحظه با این فروم دارم پیش میرم
اولین نفر خودم این مشکلو مطرح کردم
راهی ارائه نشده دوست عزیز...

درود.
دوست من از این که دارید این موضوع را پیگیری میکنید بنده از جانب کاربرانی که در این سایت هستندو مشکل شما را دارن.سپاسگزارم.
انشاالله که هرچه زودتر مشکل رفع شود.
موفق وپیروز باشید.

hasan69
05-12-2010, 12:21
سلام
من در نصب ورزن 10 مشکل دارم
موقع نصب در قسمت key جلو تر نمیره همون جایی که proxy میخواد

key میدم بیغام خطا اینترنت میده
چیکار کنم
Avira Premium Security Suite

و

Avira Premium
ورژن 10 دوتاشم دارم

reza.0000
05-12-2010, 18:11
سلام

من دارم از ورژن فری و رایگان avira استفاده میکنم و راضیم .

حالا اگه بخوام از نسخه های پولی avira استفاده کنم keyهای جدید رو از کجا میتونم مرتب بدست بیارم؟

Karkas20
05-12-2010, 18:34
سلام

من دارم از ورژن فری و رایگان avira استفاده میکنم و راضیم .

حالا اگه بخوام از نسخه های پولی avira استفاده کنم keyهای جدید رو از کجا میتونم مرتب بدست بیارم؟
درود.
دوست عزیز شما با دانلود این برنامه میتوانید کی های نسخه های
اویرا را داشته باشید.
لینک دانلود.

موفق باشید.

reza.0000
05-12-2010, 18:59
این که اویرا میگه تروجان داره و اجازه نصب نمیده.

Karkas20
05-12-2010, 19:10
این که اویرا میگه تروجان داره و اجازه نصب نمیده.

درود.
دوست عزیز شما اویرا را گارد یا همان ریل تایمش را بردار.
وبعد این را اجرا کن.
این فایل نصبی نیست.
بهتره بعد از انجام کار شما این فایل را با winrar
فشرده وروی ان پسورد بگذارید.
برنامه بدون مخرب است.
اویرا چون این برنامه میاد کی را راحت در اختیار کاربر قرار میدهد میگه تروجان است.

موفق باشید.

Erfan64
05-12-2010, 19:35
سلام .
آویرای ما سایت up.--------.com بلاک کرده ! نمی تونم وارد سایت بشم ! چیجوری از بلاک درش بیارم ؟

reza.0000
05-12-2010, 19:45
ایا این کلیدهایی که نرم افزار میده معتبره؟ ایا شما از این کی ها استفاده کردی؟

Karkas20
05-12-2010, 19:48
ایا این کلیدهایی که نرم افزار میده معتبره؟ ایا شما از این کی ها استفاده کردی؟

درود.
من از اویرا استفاده نمیکنم.
شما استفاده کنید از کی ها.
اگر کی ها معتبر نباشد توسط اویرا بلاک میشوند.
شما استفاده کنید مانند دیگر کاربران.

موفق باشید

Karkas20
07-12-2010, 17:51
درود.
کی برایAviraAntiVirPremium

لینک دانلود.

کی برای AviraAntiVirPremiumSecuritySuite

لینک دانلود.

موفق وپیروز باشید.

HADICARBON
07-12-2010, 21:25
سلام
می خواستم بدونم نسخه ی professional اویرا چیه و تفاوتش با premium security suite چیه ؟

با سپاس

Karkas20
07-12-2010, 22:54
سلام
می خواستم بدونم نسخه ی professional اویرا چیه و تفاوتش با premium security suite چیه ؟

با سپاس

درود.
دوست عزیز شما به پست زیر بروید.

موفق وپیروز باشید.

dr_data_13
07-12-2010, 22:55
من لیسانس آویرا سکیوریتیم بلاک شده که با key finder پیدا کرده بودم بعد که با key finder یه لیسانس دیگه میگیرم و میخوام بزنم تو آویرا میگه:your license key is no longer than licensed این ارورو میده و نمیشه چرا اینجوری شده؟جدیدترین key سکیوریتی رو میذارین لطفا؟

Dreamland
08-12-2010, 16:17
Avira Premium Security Suite 10.0.0.580 | 61.16 MB

hraa
11-12-2010, 10:43
من با یک سیستم که ADSL داره اویرا رو آپدیت کردم و حتی ورژنش هم بروز میشه، ولی وقتی آپدیتها رو روی سیستم دیگه منتقل میکنم فقط دیتابیسش آپدیت میشه، این درحالیه که همه تنظیمات دوتا اویرا مثل همه . ممکنه راهنمایی ام کنید چطور ورژن اون یکی رو هم از طریق اپدیتهای این یکی بالا ببرم؟

Karkas20
11-12-2010, 19:24
من با یک سیستم که ADSL داره اویرا رو آپدیت کردم و حتی ورژنش هم بروز میشه، ولی وقتی آپدیتها رو روی سیستم دیگه منتقل میکنم فقط دیتابیسش آپدیت میشه، این درحالیه که همه تنظیمات دوتا اویرا مثل همه . ممکنه راهنمایی ام کنید چطور ورژن اون یکی رو هم از طریق اپدیتهای این یکی بالا ببرم؟

درود.
دوست عزیز.
اپدیتی که کردید و ورژن جدید شد در قسمت اپدیت نمیره.
بلکه فایل هاش در خود فلدری که اویرا نصب میشود قرار میگیرد.
شما باید برای دوست خود ورژن جدید را دانلود کنید.
راهی دیگری نیست.
موفق و پیروز باشید.

shahabprince
11-12-2010, 22:05
سلام بچه ها.
نمیدونم چرا هر وقت سیستمم رو روشن میکنم و ویندوزم بالا میاد اویرا این ارور رو میده:

لطفا کمک کنید.

mahdi17
12-12-2010, 11:53
سلام
من اويرا فري نصب كردم بجز آپديت اول ديگه آپديت نمي شه مشكل كجاست؟

Karkas20
12-12-2010, 17:02
درود.
5کی جدید.

پسوردفایل.

کی ها برای نسخه. 05 KEYs for Avira Premium Security Suite

موفق باشید.

Dreamland
12-12-2010, 20:38
Avira Antivir Virus Definition File Update December 10, 2010 | 44 MB

mehrshadmmm
15-12-2010, 15:10
سلام دوستان
اگر هنوز هم مشکل update دارید فکر می کنم که این سایت می تواند مشکل را حل کند:

این سایت سرور بروز رسانی دو شرکت ESEt و kasper sky شده و در نظر دارد همین اقدام را رای AVIRA انجام دهد . مشکل این است که هنوز نمودار AVIRA برای این کار پایین است .
در نظر سنجی این سایت شرکت کنید تا نمودار این محصول بالا بیاید و ما بتوانیم از این سایت به عنوان سرور استفاده کنیم .
امیدوارم به درد دوستان عزیز خورده باشد.

payamhetfild
16-12-2010, 20:09
رفقا سلام

من قبلا توی پستای همین تاپیک یه لینک دیدم که 3ماه آویرا رو واسم عالی راه انداخته

آدرس اون لینک 3ماه رو میشه دوباره لطف کنید؟

راستی نسخه آنتی ویر پریمیوم بهتره ؟

یا پریمیوم سیکوریتی؟:11:

alpha007
16-12-2010, 20:56
رفقا سلام

من قبلا توی پستای همین تاپیک یه لینک دیدم که 3ماه آویرا رو واسم عالی راه انداخته

آدرس اون لینک 3ماه رو میشه دوباره لطف کنید؟

راستی نسخه آنتی ویر پریمیوم بهتره ؟

یا پریمیوم سیکوریتی؟:11:
سایت آویرا به کل تغییر کرده و عوض شده
اون لینک برای سایت قبلی کاربرد داشت ولی الان نه
بهر حال اطلاعاتش قطع به یقین تو همین سایت جدید موجوده ولی لینکش تغییر کرده

mehrshadmmm
19-12-2010, 15:58
سلام دوستان
من در باز کردن عکس های اول این تاپیک مشکل دارم. علاوه بر این راه حل های این صفحه بر روی Avira ی با ورژن 10وجود ندارد ( حداقل برای من که نمی تونم عکس ها رو باز کنم و فیلتر هستند ) اگر امکان داره این توضیحات را دوباره بدهید.
ممنون .

.::SMS::.
20-12-2010, 11:14
آدرس جدید کی های سه ماهه پیدا نشد؟
من خیلی تو سایت اویر گشتم چیز بدربخور ندیدم

hraa
22-12-2010, 13:20
لطف کنید بگین تلفظ صحیح Avira چیه؟
آویرا
ای ویرا
اویرا
...

Dr Hannibal
22-12-2010, 18:58
سلام دوستان
من در باز کردن عکس های اول این تاپیک مشکل دارم. علاوه بر این راه حل های این صفحه بر روی Avira ی با ورژن 10وجود ندارد ( حداقل برای من که نمی تونم عکس ها رو باز کنم و فیلتر هستند ) اگر امکان داره این توضیحات را دوباره بدهید.
ممنون .

متاسفانه از سرور حذف شده ، هر سوالی داشتید بپرسید.

Dr Hannibal
22-12-2010, 19:07
لطف کنید بگین تلفظ صحیح Avira چیه؟
آویرا
ای ویرا
اویرا
...

تلفظ گوگل صحیح هست. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%7Cfa%7Cavira)

Karkas20
22-12-2010, 19:47
درود.
این هم کی جدید برایAviraAntiVirPremium.rar

لینک دانلود.

این هم کی برایAviraAntiVirPremiumSecuritySuite

لینک دانلود.

موفق باشید.

mehrshadmmm
22-12-2010, 23:47
سلام
اگر ممکن است بهترین تنظیمات آویرای 10 و نحوه وارد کردن فایل ها به لیست سفید و قطع کردن صدای جیغ آن رو بگید.
ممنون

Karkas20
23-12-2010, 11:20
سلام
اگر ممکن است بهترین تنظیمات آویرای 10 و نحوه وارد کردن فایل ها به لیست سفید و قطع کردن صدای جیغ آن رو بگید.
ممنون

درود.
دوست عزیز این برای لیست سفید.

شما میتوانید این فایل را هم دانلود کنید برای اعتماد سازی یک نوع اموزش است.

پسورد فایل.

در ورژن 10 نمیشود صدای جیغ را غیر فعال کرد

موفق باشید.

mohammad_s7201
26-12-2010, 08:25
سلام.
چطوري ميشه آنتي ويروس آويرا رو كه تحت شبكه هست غيرفعال كرد؟
پسورد ادمينيستور ميخواد ولي ندارم.هرچي كرك هست پاك ميكنه.ميخوام برنامه نصب كنم ولي نميشه.
چطوري به طور موقت غيرفعالش كنم؟؟

shahabprince
26-12-2010, 10:12
اینم نتیجه ی تست جدید شرکت AV-Comparatives
این تست درباره ی شناسایی Spyware ها است.نتیجه رو ببینید:

Panda 99.9-1

2-Symantic 99.6%

3-Trousport 99.5%

3-Avira 99.4%

4-PC TOOLS ,Gdata 99.3%

5-Escan ,F-secure 99.2%

6-Bitdefender ,Mc afee 98.7%

7-Eset Nod32 97.7%

8-Kaspersky 97.6%

9-Trend micro 97.1%

10-Avast 96.9%

11-k7 , AVG 95.6%

12-Microsoft 92.7

13-Norman 90.7%

14-Kingsoft 74.9%

اینم لینک دانلود فایل pdf

aliali58
27-12-2010, 02:12
چه جوري ميتونم قسمتي رو كه در عكس مشخص كردم ويرايش كنم؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Karkas20
27-12-2010, 08:35
چه جوري ميتونم قسمتي رو كه در عكس مشخص كردم ويرايش كنم؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود.
دوست عزیز فکرنکنم بشود این اسم راتغییر داد
چون موقع گرفتن لایسنس 3ماهه وقتی ایمیل و اسم خود را میدهید کی برای این شخص صادرمیشود.
اگرهم باkey finerباز بهش کی دادید ان هم نمیشود.

موفق وپیروزباشید.

vista7
27-12-2010, 09:20
حذف شود ...

gmuosavi
28-12-2010, 18:34
دوستان امکانش هست برای AviraAntiVirPremiumSecuritySuite کی جدید بذارید ؟!

ممنون

Karkas20
28-12-2010, 18:46
دوستان امکانش هست برای AviraAntiVirPremiumSecuritySuite کی جدید بذارید ؟!

ممنون

درود.
دوست عزیز .
این هم 5کی برای این نسخه.
لینک دانلود.

پسورد فایل.

موفق باشید.

Dreamland
29-12-2010, 20:36
Avira Antivir Virus Definition File Update December 29, 2010

lorus
31-12-2010, 22:17
سلام :
:31:
شما براحتی می توانید بااین برنامه نسبت به دریافت کلیدهای آویرا اقدام کنید .

توجه این برنامه بزبان عربی میباشد .

با این برنامه حتی می توانید آخرین ورژنهای آنتی ویروس و سکوریتی این برنامه قدرتمند را دریافت کنید .
:40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

موفق باشید .

Karkas20
31-12-2010, 23:16
سلام :
:31:
شما براحتی می توانید بااین برنامه نسبت به دریافت کلیدهای آویرا اقدام کنید .

توجه این برنامه بزبان عربی میباشد .

با این برنامه حتی می توانید آخرین ورژنهای آنتی ویروس و سکوریتی این برنامه قدرتمند را دریافت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

موفق باشید .

درود.
دوست عزیز اگر نسخه قدیمی باشد باید بگم.
که نسخه جدید امده و این نسخه کارایی ندارد.
نسخه جدید هم به زبان انگلیسی هست.
موفق و پیروز باشید.

lorus
01-01-2011, 00:04
با سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که دوست عزیزمان فرمودند نسخه جدید این برنامه بزبان انگلیسی است اما متاسفانه ظاهرا هم برای نسخه ارائه شده و هم برای نسخه جدید مشکل دانلود از سرور بوجود آمده و قابلیت دانلود کلیدهافعلا وجود ندارد .:18::19:...!؟

لذا بدینوسیله عذر تقصیر حقیر را بپذیرید .

نسخه جدید :

Avira Key Finder v2.4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید .

Karkas20
01-01-2011, 10:59
درود.
دوست عزیز اگردیدید لینک ها خرا هستن برای دانلود کی

پس باید صبر کنید تا نسخه جدید بیاد.

موفق باشید.

shahabprince
01-01-2011, 11:32
یه سوال داشتم:
سال 2011 هم شروع شد.پس اویرا کی میخواد نسخه ی جدید نرم افزارشو منتشر بکنه؟
خیلی از شرکتها تو سال 2010 نسخه ی 2011 خودشون رو منتشر کردن ولی اویرا هنوز بیکار نشسته.
شرکت اویرا باید یه فکری هم واسه اینترفیس نرم افزار بکنه چون اینترفیس نرم افزار خیلی تو ذوق میزنه و اصلا دل چسب نیست.
با تشکر

hraa
02-01-2011, 09:12
روی ویندوز سرور2003 ، آنتی ویروس تحت سرور آویرا رو نصب کردم، چطور میتونم بصورت آفلاین آپدیتش کنم؟

Mohammad Hosseyn
02-01-2011, 11:28
دوستان من به هر ترتیبی که میخوام آپدیت های این آنتی ویروس رو انتقال بدم و بصورت افلاین روی یک کامپیوتر دیگه آپدیت کنم نمیشه !!!

از update generator استفاده میکنم ... بعد که می خوام رو کامپیوتر مقصد آپدیت آفلاین کنم ایرور میده ... مجبور میشم بصورت دستی فایل ها رو در پوشه FileSafe بزارم (در حالت Safe Mode ویندوز) ... ولی باز هم کار به جایی نمیرسه و هنوز آنتی ویروس آپدیت نشده باقی می مونه !!!

نسخه ای که من استفاده میکنم نسخه رایگان هست . ورژن 2010 .

Karkas20
02-01-2011, 11:37
دوستان من به هر ترتیبی که میخوام آپدیت های این آنتی ویروس رو انتقال بدم و بصورت افلاین روی یک کامپیوتر دیگه آپدیت کنم نمیشه !!!

از update generator استفاده میکنم ... بعد که می خوام رو کامپیوتر مقصد آپدیت آفلاین کنم ایرور میده ... مجبور میشم بصورت دستی فایل ها رو در پوشه FileSafe بزارم (در حالت Safe Mode ویندوز) ... ولی باز هم کار به جایی نمیرسه و هنوز آنتی ویروس آپدیت نشده باقی می مونه !!!

نسخه ای که من استفاده میکنم نسخه رایگان هست . ورژن 2010 .
درود.
دوست عزیز شما این را دانلود کنید و بعد از اجرا فقط ok
را بزنید تا یک فایل اپدیت در دسکتاپ برای شما درست کند.

من از این برنامه استفاده میکنم.
بعد میشه بگید ارور داده شده چی هست.

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

shahabprince
02-01-2011, 11:46
درود.

لینک دانلود.

لینک دانلود کار نمیکنه.
برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

Karkas20
02-01-2011, 11:49
لینک دانلود کار نمیکنه.
برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

سلام.
دوست عزیز.
لینک تست شده.
بدون مشکل برنامه دانلود میشود.

موفق باشید.

shahabprince
02-01-2011, 12:09
سلام.
دوست عزیز.
لینک تست شده.
بدون مشکل برنامه دانلود میشود.

موفق باشید.

ولی من با idm چند بار امتحان کردم و فقط 227 بایت دانلود میشه و فایل ناقص دانلود میشه.
این لینکها فقط چند دقیقه فعال هستند و بعد از چند دقیقه پاک میشن.
منم این نرم افزار رو از سافت پدیا دانلود کردم و اون یه لینک دیگه به من داد که تا الان از سرور سافت پدیا پاک شده.

Karkas20
02-01-2011, 12:11
ولی من با idm چند بار امتحان کردم و فقط 227 بایت دانلود میشه و فایل ناقص دانلود میشه.
این لینکها فقط چند دقیقه فعال هستند و بعد از چند دقیقه پاک میشن.

سلام باور کنید از من همین الان دانلود شد.
نه این لینک ها دائمی هستند.
باشه مشکلی نداره.
دوستان هم از لینک شما بزرگوار استفاده میکنند و هم
از لینک مستقیمی که من گذاشتم.

موفق و سربلند باشید.

alpha007
02-01-2011, 12:32
یه سوال داشتم:
سال 2011 هم شروع شد.پس اویرا کی میخواد نسخه ی جدید نرم افزارشو منتشر بکنه؟
خیلی از شرکتها تو سال 2010 نسخه ی 2011 خودشون رو منتشر کردن ولی اویرا هنوز بیکار نشسته.
شرکت اویرا باید یه فکری هم واسه اینترفیس نرم افزار بکنه چون اینترفیس نرم افزار خیلی تو ذوق میزنه و اصلا دل چسب نیست.
با تشکر
دوست عزیز خیلی عجولی
دوستان آلمانی ما الان در تعطیلات هستن ایشالا بعد از تعطیلات همتشان مضاعف خواهد شد ! ...

mrmostafa
02-01-2011, 13:53
آخرين ورژن محصول AVIRA رو ميشه بزارين . اين از Avsat بهتره؟؟؟؟ من الان Kaspersky دارم زياد جالب نيست ديگه ويروس ها رو به خوبي شناسايي نميكنه. Avira رو با نحوه رجيستر و آپديت كردن بزارين ممنون ميشم. در ضمن اين آنتي ويروس ويروس ها رو كه بشناسه سر خود پاك نميكنه چون بعضي وقتها فايلي رو كه ميدونم ويروس نيست رو به عنوان تروجان ميشناسه كه بشه كاري كرد ديگه اون فايل رو ويروس نشناسه. AVIRA بين آنتي ويروسش و سكوريتيش كدوم بهتره؟؟؟ در كنارش ميخوام Comodo رو هم نصب كنم. برنامه اسپم و اينا چي خوبه مثل ad-ware اينا ؟؟

Karkas20
02-01-2011, 14:02
آخرين ورژن محصول AVIRA رو ميشه بزارين . اين از Avsat بهتره؟؟؟؟ من الان Kaspersky دارم زياد جالب نيست ديگه ويروس ها رو به خوبي شناسايي نميكنه. Avira رو با نحوه رجيستر و آپديت كردن بزارين ممنون ميشم. در ضمن اين آنتي ويروس ويروس ها رو كه بشناسه سر خود پاك نميكنه چون بعضي وقتها فايلي رو كه ميدونم ويروس نيست رو به عنوان تروجان ميشناسه كه بشه كاري كرد ديگه اون فايل رو ويروس نشناسه.

دوست عزیز شما بگید نسخه انتی ویروس میخواهید یا سکیوریتی سوییت را.
موفق باشید

Karkas20
02-01-2011, 15:28
آخرين ورژن محصول AVIRA رو ميشه بزارين . اين از Avsat بهتره؟؟؟؟ من الان Kaspersky دارم زياد جالب نيست ديگه ويروس ها رو به خوبي شناسايي نميكنه. Avira رو با نحوه رجيستر و آپديت كردن بزارين ممنون ميشم. در ضمن اين آنتي ويروس ويروس ها رو كه بشناسه سر خود پاك نميكنه چون بعضي وقتها فايلي رو كه ميدونم ويروس نيست رو به عنوان تروجان ميشناسه كه بشه كاري كرد ديگه اون فايل رو ويروس نشناسه. AVIRA بين آنتي ويروسش و سكوريتيش كدوم بهتره؟؟؟ در كنارش ميخوام Comodo رو هم نصب كنم. برنامه اسپم و اينا چي خوبه مثل ad-ware اينا ؟؟

سلام یکم واضح تر بگید میخواید شما چکار کنید تا من بتونم کمکتون کنم.
نه برنامه ادوار به درد نمیخوره.
شما بگیدتا کامل بگم چی نصب کنید تا به مشکل بر نخورید.
شما اینترنت سکیوریتی کومودو را میخواهید در کنار اویرا داشته باشید درسه یا نه؟

من میگم شما اول کومودو اینترنت سکیوریتی را اول نصبش کن
بعد اویرا فری را موقع نصب برو روی گزینه custom install
وگزینه دوم avira guard
را بردار و نصب کن این اویرا فری انتی ویروس رایگان شرکت اویرا هست .

به جای ad-ware
به نظر من malwarebytes v1.50.1
را نصب کن رایگان هستش و راحت اپدیت میشه.
فقط مواظب باش با سریال اکتیوش نکنی چون گاردش فعال و باعث اختلال در سیستم و بقیه انتی ویروس هایی که داری
میشود.

موفق باشید.

موفق باشید.

jolan57
02-01-2011, 15:36

شما میتونید از نسخه ی رایگان آنتی ویروس آواست در کنار فایروال کمودو استفاده کنید،این پیشنهاد من بود
و اگر میخواهید از اینترنت سکوریتی کمودو استفاده کنید از آویرا رایگان بدون گارد استفاده کنید

Dreamland
02-01-2011, 18:32
Avira Antivir Virus Definition File Update January 1, 2011

alpha007
02-01-2011, 20:27
آویرا امکان تهیه لیست سفید داره بنابراین فایلهای شما رو بی دلیل پاک نمیکنه
نسخه سکوریتی این آنتی ویروس هم نسخه کاملیه و احتیاج به فایروال اضافی نداره
لینک دانلود مستقیم:

Mohammad Hosseyn
03-01-2011, 02:00
درود.

لینک دانلود.
مشکل حل شد ... اون اپدیت جنریتور قبلی مال ورژن 9 بود ... بخاطر همین ایرور میداد ...

مرسی دوست عزیز ...

mrmostafa
03-01-2011, 09:35
سلام یکم واضح تر بگید میخواید شما چکار کنید تا من بتونم کمکتون کنم.
نه برنامه ادوار به درد نمیخوره.
شما بگیدتا کامل بگم چی نصب کنید تا به مشکل بر نخورید.
شما اینترنت سکیوریتی کومودو را میخواهید در کنار اویرا داشته باشید درسه یا نه؟

من میگم شما اول کومودو اینترنت سکیوریتی را اول نصبش کن
بعد اویرا فری را موقع نصب برو روی گزینه custom install
وگزینه دوم avira guard
را بردار و نصب کن این اویرا فری انتی ویروس رایگان شرکت اویرا هست .

به جای ad-ware
به نظر من malwarebytes v1.50.1
را نصب کن رایگان هستش و راحت اپدیت میشه.
فقط مواظب باش با سریال اکتیوش نکنی چون گاردش فعال و باعث اختلال در سیستم و بقیه انتی ویروس هایی که داری
میشود.

موفق باشید.

موفق باشید.

دوست عزيز بابت راهنمايي ممنونم.
من كلا يه سيستم امنيتي كامل و قوي روي سيستم ميخوام كه با وجود اين همه هارد و فلش كه ويروس هاي متفاوتي وارد سيستم ميشه و مختل ميكنه جلوي اين ويروس ها رو بگيره و يه موقع وارد سايتي شدم يا از نظر حمله هكر در امان باشم. مخصوصا من كه با سايتهاي بانكي مداوم كار ميكنم از نظر امنيت خيلي مهمه برام.
لينك malwarebytes v1.50.1 و Anti Virus Avira Free رو برام ميزارين.
باز هم خود شما يه سيستم امنيتي كامل رو به من معرفي كن حالا همين Comodo با Avira ؟؟؟ الان comodo نصب كردم خيلي حرفه اي عمل ميكنه الان كه فعلا ياهو رو پيغام هاش رو نشون نميده.

Karkas20
03-01-2011, 10:15
من كلا يه سيستم امنيتي كامل و قوي روي سيستم ميخوام كه با وجود اين همه هارد و فلش كه ويروس هاي متفاوتي وارد سيستم ميشه و مختل ميكنه جلوي اين ويروس ها رو بگيره و يه موقع وارد سايتي شدم يا از نظر حمله هكر در امان باشم. مخصوصا من كه با سايتهاي بانكي مداوم كار ميكنم از نظر امنيت خيلي مهمه برام.
باز هم خود شما يه سيستم امنيتي كامل رو به من معرفي كن حالا همين Comodo با Avira ؟؟؟ الان comodo نصب كردم خيلي حرفه اي عمل ميكنه الان كه فعلا ياهو رو پيغام هاش رو نشون نميده.

دوست عزیز.
من به شما این راه راه پیشنهاد میکنم ولی به شما اطمینان نمیدم در موقع استفاده از سایت های بانکی
به مشکلی بر نخورید.
ولی شما کومودو اینترنت سکیوریتی را نصب کنید.
اویرا فری موقع نصب بروی custom installکلیک کنید و گزینه دوم avira guard
را بردارید و بعد نصبش کنید.
malwarbytes v1.50.1نصب کنید فقط با سریال ان را ریجستر نکنید وگرنه گارد ان فعال و باعث اختلال در سیستم شما میشود.
برنامهusb disk security v5.4.012
را نصب کن برای از بین بردن اتوران فلش ها.
اما این را بگم نمیشه صد در صد مطمئن شد که -- نشید.
چون من جایی خواندم در ایران از هر 52کاربر 1یا 2کاربر مورد حمله کاربران قرار میگیرند.
ولی با این روش سیستم شما امنیتش خوب میشود.
نکته ای که باید بگم خود کاربر هم باید مواظب باشد.
چون از اشتباه کاربر سیستم الوده میشود.
پس نکات امنیتی را شما باید رعایت کنید.

موفق باشید.

mrmostafa
03-01-2011, 11:49
دوست عزیز.
من به شما این راه راه پیشنهاد میکنم ولی به شما اطمینان نمیدم در موقع استفاده از سایت های بانکی
به مشکلی بر نخورید.
malwarbytes v1.50.1نصب کنید فقط با سریال ان را ریجستر نکنید وگرنه گارد ان فعال و باعث اختلال در سیستم شما میشود.
چون من جایی خواندم در ایران از هر 52کاربر 1یا 2کاربر مورد حمله کاربران قرار میگیرند.

موفق باشید.

ممنونم كركس جان. فقط لينك برنامه هايي رو كه ذكر كردي رو برام ميزاري؟؟؟ خيلي ممنون بابت تمام راهنمايي ها:11:

Karkas20
03-01-2011, 11:58
ممنونم كركس جان. فقط لينك برنامه هايي رو كه ذكر كردي رو برام ميزاري؟؟؟ خيلي ممنون بابت تمام راهنمايي ها:11:

دوست عزیز شما بروید تایپیک کومودو برایتان گذاشتم لینک مالواربیتس را.
1یا 2صفحه قبلش هم برنامه اویرا را لینکش را برای یکی از کاربران گذاشتم

mrmostafa
03-01-2011, 12:50
من دانلود كردم فقط برنامه برنامهusb disk security v5.4.012 رو پيدا نكردم تاپيك مربوطه اگه داره ممنون ميشم بزاري.
با تشكر

Karkas20
03-01-2011, 13:05
من دانلود كردم فقط برنامه برنامهusb disk security v5.4.012 رو پيدا نكردم تاپيك مربوطه اگه داره ممنون ميشم بزاري.
با تشكر
لینک دانلود.

موفق باشید.

santamove
03-01-2011, 13:14

دوست عزیز.
به مشکلی بر نخورید.

موفق باشید.

با وجود تمامی این برنامه ها ، باز هم اگر کسی بخواد می تونه شما رو از طریق باهو مسنجر به راحتی freeze کنه،
و شما گاهی اوقات مجبور به ریستارت شوید!!!!!!
پس بنابراین من درسته عاشق کومودو هستم،ولی اینم بگم،این اشکال کومودو نیس،
چون یاهومسنجر بسته ها رو بلادرنگ و اتومات قبول می کنه،پس در انتخاب اپلیکیشن ها هم محتاط عمل کنید،

بنابراین هرگز از برنامه یاهو مسنجر استفاده نکنید و به جای آن از برنامه PidGin استفاده کنید،از این به بعد هر کسی خواست شما رو فریز کنه،یه پیام می ده و اگه قبول کنید --میشید و اگه نه طرف دماغ سوخته.....:دی

===========================================

این هم توصیه های کاملا دوستانه :46:که از تجربیات خودم سرچشمه می گیره:3:شما با هر کدوم از سوئیت ها که راحتید،همونو استفاده کنید،یعنی اجباری نیس،
===>رفتار منطقی داشته باشیم،قبل از هر کاری کمی فکر کینم،فایل های مشکوک :32::evil::devil::4:را اجرا نکنیم،از هر سایتی دانلود ننمائیم،فایل های مشکوک را قبل از اجرا به سایت ویروس توتال بفرستیم،حداقل نرم افزارهای امنیتیمان را همیشه آپدیت نمائیم:46:
===>با مراجعه به انجمن های مثل اینجا همیشه خودمان را به روز نگه داریم و سطح علمیمان را ارتقا دهیم و در یک جمله "داشته هایمان را به اشتراک بگذاریم تا به نداشته ها برسیم و تجربه و علمان رابه اشتراک بگذاریم تا پیشرفت نمائیم"
===>در این تاپیک دوستان همیشه راهنمای ما وشما خواهند بود...:7::7:

لینک دانلود سوئیت امنیتی کومودو:40:

لینک دانلود Panda USB Vaccine 1.0.1.4

لینک دانلود Malwarebytes Anti-Malware 1.46

توجه:در نوشتن این پست از ضمیر اول شخص استفاده کردم تا به نوعی از این پست برداشت نصیحت گونه نشود،از دوستان خوبم هم ممنونم....

mrmostafa
03-01-2011, 16:19
بچه ها اصلا از وقتي Comodo رو نصب كردم الان اينترنت اكسپلولر استفاده ميكنم روي اين Bold و يا Wrap Quote‌ميزنم اصلا عمل نميكنه. يا سرچ رو زدم كه سرچ كنم صفحه رو مياره ولي هيچ گزينه اي نيستش. بعضي جاها مختل شده ياهو مسنجر اصلا هيچ تايپي معلوم نيست ولي L4i Messenger‌دارم مشكلي نداره كار ميكنه. ميتونه از ويندوز Xp باشه؟؟؟ آخه شنيدم ويندوز Xp تا آخر امسال Expire ميشه درسته؟؟ البته ما تو شركت از ويندوز Xp استفاده ميكنيم. اين هرچي هستش از آنتي ويروس Comodo هست قبل اين اينجوري نبود. ميشه بگين كجا بايد برم اگه چيزي رو بلوك كرده درست كنم. .

---------------------------------------------------------------------------------------
[quote]بنابراین هرگز از برنامه یاهو مسنجر استفاده نکنید و به جای آن از برنامه PidGin استفاده کنید،از این به بعد هر کسی خواست شما رو فریز کنه،یه پیام می ده و اگه قبول کنید --میشید و اگه نه طرف دماغ سوخته.....[quote]
دوست عزيز نميشه از مسنجر استفاده نكرد كه. اين برنامه PidGin كه شما گفتين چي هست؟؟؟ چه ربطي به ياهو مسنجر داره؟؟؟

Karkas20
03-01-2011, 16:47
بچه ها اصلا از وقتي Comodo رو نصب كردم الان اينترنت اكسپلولر استفاده ميكنم روي اين Bold و يا Wrap Quote‌ميزنم اصلا عمل نميكنه. يا سرچ رو زدم كه سرچ كنم صفحه رو مياره ولي هيچ گزينه اي نيستش. بعضي جاها مختل شده ياهو مسنجر اصلا هيچ تايپي معلوم نيست ولي L4i Messenger‌دارم مشكلي نداره كار ميكنه. ميتونه از ويندوز Xp باشه؟؟؟ آخه شنيدم ويندوز Xp تا آخر امسال Expire ميشه درسته؟؟ البته ما تو شركت از ويندوز Xp استفاده ميكنيم. اين هرچي هستش از آنتي ويروس Comodo هست قبل اين اينجوري نبود. ميشه بگين كجا بايد برم اگه چيزي رو بلوك كرده درست كنم. .

---------------------------------------------------------------------------------------
[quote]بنابراین هرگز از برنامه یاهو مسنجر استفاده نکنید و به جای آن از برنامه PidGin استفاده کنید،از این به بعد هر کسی خواست شما رو فریز کنه،یه پیام می ده و اگه قبول کنید --میشید و اگه نه طرف دماغ سوخته.....[quote]
دوست عزيز نميشه از مسنجر استفاده نكرد كه. اين برنامه PidGin كه شما گفتين چي هست؟؟؟ چه ربطي به ياهو مسنجر داره؟؟؟

درود.
دوست عزیز بهتر هست.
مشکل هر نرم افزار امنیتی در تایپیک مخصوص خودش

مطرح شود.
موفق باشید.

santamove
03-01-2011, 21:04
[QUOTE=mrmostafa;5742430]بچه ها اصلا از وقتي Comodo رو نصب كردم الان اينترنت اكسپلولر استفاده ميكنم روي اين Bold و يا Wrap Quote‌ميزنم اصلا عمل نميكنه. يا سرچ رو زدم كه سرچ كنم صفحه رو مياره ولي هيچ گزينه اي نيستش. بعضي جاها مختل شده ياهو مسنجر اصلا هيچ تايپي معلوم نيست ولي L4i Messenger‌دارم مشكلي نداره كار ميكنه. ميتونه از ويندوز Xp باشه؟؟؟ آخه شنيدم ويندوز Xp تا آخر امسال Expire ميشه درسته؟؟ البته ما تو شركت از ويندوز Xp استفاده ميكنيم. اين هرچي هستش از آنتي ويروس Comodo هست قبل اين اينجوري نبود. ميشه بگين كجا بايد برم اگه چيزي رو بلوك كرده درست كنم. .

[quote]بنابراین هرگز از برنامه یاهو مسنجر استفاده نکنید و به جای آن از برنامه PidGin استفاده کنید،از این به بعد هر کسی خواست شما رو فریز کنه،یه پیام می ده و اگه قبول کنید --میشید و اگه نه طرف دماغ سوخته.....

درود.
دوست عزیز بهتر هست.
مشکل هر نرم افزار امنیتی در تایپیک مخصوص خودش

مطرح شود.
موفق باشید.

امیر جان،در این فروم فکر نکنم برای این برنامه تاپیک اکتیوی وجود داشته باشه،به همین خاطر در این پست پید گین رو معرفی می کنم....

پیدگین یک مسنجر هست،که شما می تونید تمامی یوزرهای
AIM
Bonjour
Gadu-Gadu
Google Talk
Groupwise
MSN
MXit
MySpaceIM
QQ
SILC
SIMPLE
Sametime
XMPP
Yahoo!
Zephyr
رو به تعداد بی نهایت در اون وارد کنید و با هر کدوم خواستید لاگین شید،کاملا" امکانتش شبیه مسنجر یاهو هست.....

Karkas20
03-01-2011, 21:17
درود.
این هم فایل اپدیت دستی اویرا به تاریخ 3.01.2011

لینک دانلود.

موفق باشید.

Turk Oghlan
04-01-2011, 01:26
دوستان key سراغ دارین برای :Avira Premium Security Suite؟این لینک های ص اول جواب نمیده.

Karkas20
04-01-2011, 03:48
دوستان key سراغ دارین برای :Avira Premium Security Suite؟این لینک های ص اول جواب نمیده.
درود.
دوست عزیز بفرمایید.

لینک پست.

موفق باشید.

Mahdi Khan
04-01-2011, 11:28

تا 8 مارس 2011:

تا 10 مارس 2011

Turk Oghlan
04-01-2011, 16:29
مهدی خان و کرکس عزیز ! واقعا ممنون !
اگه برای پروفشنال هم لطف کنین ممنون می شم

Karkas20
04-01-2011, 17:37
مهدی خان و کرکس عزیز ! واقعا ممنون !
اگه برای پروفشنال هم لطف کنین ممنون می شم

درود.
دوست عزیز برای نسخه پروفشنال کی موجود نیست
واگر هم باشد خیلی کمیاب هست.

پس بهتره از نسخه سکیوریتی سوییت یا انتی ویرس ان استفاده کنید.

موفق باشید.

Mohammad Hosseyn
05-01-2011, 00:33
دوستان من نسخه آنتی ویروس رایگان آویرا رو دارم ... مثل اینکه این نسخه هم زمان داره ...

چند روزی هم به پایان این زمان نمونده ... وضعیت چجوریه ؟؟ :31:

تموم شد چی میشه ؟ کار نمیکنه ؟
میشه اینو تمدیدش کرد :31:

Karkas20
05-01-2011, 04:54
دوستان من نسخه آنتی ویروس رایگان آویرا رو دارم ... مثل اینکه این نسخه هم زمان داره ...

چند روزی هم به پایان این زمان نمونده ... وضعیت چجوریه ؟؟ :31:

تموم شد چی میشه ؟ کار نمیکنه ؟
میشه اینو تمدیدش کرد :31:

سلام.
بله نسخه رایگان هم مدت زمان دارد.

بله شما اگر لایسنس منقضی شد.
میتونید به سایت اویرا مراجعه و کی فایل اویرا رایگان را دانلود کنید
اما این لایسنس تا 01.09.2011 وقت دارد یعنی تا 8ماه دیگر میتوانید استفاده کنید.
فقط تاریخ را به انگلیسی که نوشته در منو اویرا فکر کردید تا 4روز دیگر وقت دارد.

موفق باشید.

Mohammad Hosseyn
05-01-2011, 13:32
سلام.
بله نسخه رایگان هم مدت زمان دارد.

بله شما اگر لایسنس منقضی شد.
میتونید به سایت اویرا مراجعه و کی فایل اویرا رایگان را دانلود کنید
اما این لایسنس تا 01.09.2011 وقت دارد یعنی تا 8ماه دیگر میتوانید استفاده کنید.
فقط تاریخ را به انگلیسی که نوشته در منو اویرا فکر کردید تا 4روز دیگر وقت دارد.

موفق باشید.
این خارجی ها هم ادمو گیر میارن ... یه بار می بینی تاریخشون اونوریه ... تا میای عادت کنی ، یه تاریخ دیگه می بینی اینوریه :31:

اعصاب نزاشتن واسه ما ... :13:

ممنون دوست عزیز ... حداقل خدارو شکر که کیی وجود داره و انتی ویروس ما روی زمین نمیمونه ... :31:

Mohammad King
05-01-2011, 15:07
پست برای تست تاپیک....

Karkas20
05-01-2011, 15:14
این خارجی ها هم ادمو گیر میارن ... یه بار می بینی تاریخشون اونوریه ... تا میای عادت کنی ، یه تاریخ دیگه می بینی اینوریه :31:

اعصاب نزاشتن واسه ما ... :13:

ممنون دوست عزیز ... حداقل خدارو شکر که کیی وجود داره و انتی ویروس ما روی زمین نمیمونه ... :31:

سلام.
دوست عزیز فعلا شما تا 8ماه دیگر میتوانید از اویرا نسخه را یگان خود استفاده کنید.

بعدش هم نسخه جدید بیاد ان هم 1سال رایگان در خدمت کاربر قرار خواهد گرفت.

موفق باشید.

Turk Oghlan
05-01-2011, 16:17
آقا یه سوال دیگه:من این سکوریتی رو دان کردم(65 مگ) ،زدم رو سی دی ،الان چه جوری نصبش کنم؟!یه پوشه است ،توش کلی فایله؛فایل setup رو هم می زنم ،ارور میده.(پروفشنال هم همین طوریه)

Karkas20
05-01-2011, 17:12
آقا یه سوال دیگه:من این سکوریتی رو دان کردم(65 مگ) ،زدم رو سی دی ،الان چه جوری نصبش کنم؟!یه پوشه است ،توش کلی فایله؛فایل setup رو هم می زنم ،ارور میده.(پروفشنال هم همین طوریه)

درود.
خب چرا شما فایل ستاپ را نصب نکردید و این کار را انجام دادید.
یا فایل ستاپ را در سی دی رایت میکردید.

پروفشنال که اگر بخوای نصب کنی کی براش نیست و اگر هم باشه نایابه.

شما بهتره فایل ستاپی که نصب کردید را
نصب کنید.

موفق باشید.

Turk Oghlan
05-01-2011, 17:29
پس این آپشن تو سایتش برای چیه؟
Avira Premium Security Suite, version 10 (without internet connection)  Dec 20, 2010 10.0.0.582 zip ۶۹٫۲۸
MB
من دیشب (با اکانت رایگان)اینو دانلود کردم تا صبح مجبور نشم 60 مگ از اکانتم خرج کنم!(و هم اینکه روی لب تاپ هم بتونم بزنم)

Turk Oghlan
05-01-2011, 18:35
اورکا!
یافتم !
یه فایل presetup هم اونجا بود!
اول باید اونو بنصبیم

mehrshadmmm
06-01-2011, 10:15
سلام
من قبلا nod 32 داشتم . حداقل چيز خوبي که داشت اثر نگذاشتن روي سرعت سيستم و اينترنتم بود . من قبلا با Dial up فايل هاي 3 -4 مگي رو راحت و بدون دردسر دانلود مي کردم ولي الان که Avira 10 رو ريختم فايل هاي 400-500 KB رو به زور بعد از بيست دقيقه دانلود مي کنم . مدتي هم هست از کند شدن سرعت دانلودم خود Avira ، update نميشه (اگه دقيقش رو بخواين از 12/15/2010) .
من نيدونم مشکل از تنظيماتشه يا اين که کلا Avira رو سرعت اينترنت اثر ميذاره ؟؟؟؟؟
اگه ممکنه یه راهنمایی به من بکنین .( Avira perimum 10.0.0582 و ویندوز xp )[COLOR="Silver"]

Karkas20
06-01-2011, 10:54
سلام
من قبلا nod 32 داشتم . حداقل چيز خوبي که داشت اثر نگذاشتن روي سرعت سيستم و اينترنتم بود . من قبلا با Dial up فايل هاي 3 -4 مگي رو راحت و بدون دردسر دانلود مي کردم ولي الان که Avira 10 رو ريختم فايل هاي 400-500 KB رو به زور بعد از بيست دقيقه دانلود مي کنم . مدتي هم هست از کند شدن سرعت دانلودم خود Avira ، update نميشه (اگه دقيقش رو بخواين از 12/15/2010) .
من نيدونم مشکل از تنظيماتشه يا اين که کلا Avira رو سرعت اينترنت اثر ميذاره ؟؟؟؟؟
اگه ممکنه یه راهنمایی به من بکنین .( Avira perimum 10.0.0582 و ویندوز xp )[COLOR="Silver"]

سلام.
دوست عزیز هر برنامه ضدویروسی یکم اثر میگذارد
ولی درسته من هم که با اینترنت پر سرعت اویرا اپدیت میکنم یکم طول میکشه چه برسد به شما بزرگوار.

شما مطمئن هستید که سیستم شما الوده به ویروس نیست.
چون از کندی سیستم یکی از عواملش کندی سیستم
هست.

نه عزیز شما اگر میدونید با دایال اپ نمیتونید اپدیت کنید.

میتونید با رفتن به کافی نت فایل اپدیت افلاین اویرا را دانلود کنید.

موفق باشید.

mehrshadmmm
06-01-2011, 12:24
ممنون Karkas20 عزیز .
مطمئن نیستم نیستم دستگاهم ویروسی هست یا نه ..... تا بود که nod هیچ چیز رو شناسایی نمیکرد ، Avira هم که تمام کرک ها و فایل های نصبی منو کله پا کرد ولی هنوز هم احساس می کنم ویندوزم نفسش بند اومده و مشکلات عجیب و غریبی برام ایجاد می کنه ( البته هاردم هم لبریز شده و تو هر درایو چند گیگ جای خالی مونده)
یه سوال دیگه
کومودو در کنار کدوم یکی از آنتی ویروس ها بهتر جواب میده ؟ ( منظورم اثر کمتر روی سرعت و قدرت شناسایی بالا تره )

Karkas20
06-01-2011, 12:30
ممنون Karkas20 عزیز .
مطمئن نیستم نیستم دستگاهم ویروسی هست یا نه ..... تا بود که nod هیچ چیز رو شناسایی نمیکرد ، Avira هم که تمام کرک ها و فایل های نصبی منو کله پا کرد ولی هنوز هم احساس می کنم ویندوزم نفسش بند اومده و مشکلات عجیب و غریبی برام ایجاد می کنه ( البته هاردم هم لبریز شده و تو هر درایو چند گیگ جای خالی مونده)
یه سوال دیگه
کومودو در کنار کدوم یکی از آنتی ویروس ها بهتر جواب میده ؟ ( منظورم اثر کمتر روی سرعت و قدرت شناسایی بالا تره )

سلام.
دوست عزیز.
بهتره این سوال در مورد کومودو را در تایپیک خودش مطرح کنید.
من و دوستان شما را راهنمایی میکنیم.

فقط یکم واضح تر بگید.
ایا فایروال کومودو را میخواهید نصب کنید

یا اینترنت سکیوریتی کومودو را.

موفق و سربلند باشید.

lord_386
07-01-2011, 07:31
با سلام

لطفا بهترین تنظیمات ورژن جدید آویرا رو بزارید

mehdi_gh27
07-01-2011, 20:00
سلام دوستان میخواستم بپرسم چطوری میشه برای Avira premium Security suite کلید جدید قانونی free گرفت ؟؟

ممنون

Karkas20
07-01-2011, 20:06
سلام دوستان میخواستم بپرسم چطوری میشه برای Avira premium Security suite کلید جدید قانونی free گرفت ؟؟

ممنون

درود.
دوست عزیز.
شما به این صفحه مراجعه کنید و طبق اموزش داده شده
لایسنس 3ماهه را از اویرا دریافت کنید.

لینک.

موفق باشید.

Karkas20
07-01-2011, 20:23
درود.
کی جدید گرفته شده برای avira security suite

لینک دانلود.

موفق باشید.

Karkas20
08-01-2011, 14:48
- آموزش نصب برنامه.

- آموزش ذخیره کردن فایل های به روز رسان.

- آموزش استفاده از فایل های به روز رسان.

- آموزش اعتمادسازی یک فایل و عدم حذف آن.

- آموزش غیرفعال کردن موقت برنامه.

لینک دانلود.

پسورد فایل.

Dreamland
08-01-2011, 16:05
Avira Antivir Virus Definition File Update January 7, 2011

amjad2
08-01-2011, 17:24
سلام

دوستان من 2-3 سالی هست که دارم از avg استفاده میکنم.
الان دوباره ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز جدید ریختم.
به نظر شما دوباره avg رو نصب کنم یا اویرا؟

کدومشون قویتر و بهتر هست و رو سرعت سیستم کمتر اثر میزاره؟
اگر نظر با اویرا بود اونوقت کدوم یکی از مدلهای مختلفش رو نصب کنم؟

ممنون

Karkas20
08-01-2011, 17:35
سلام

دوستان من 2-3 سالی هست که دارم از avg استفاده میکنم.
الان دوباره ویندوزم رو عوض کردم و ویندوز جدید ریختم.
به نظر شما دوباره avg رو نصب کنم یا اویرا؟

کدومشون قویتر و بهتر هست و رو سرعت سیستم کمتر اثر میزاره؟
اگر نظر با اویرا بود اونوقت کدوم یکی از مدلهای مختلفش رو نصب کنم؟

ممنون

درود.
به نظر من اویرا بهتره چون دیتابیس قوی داره.

سرعت سیستم را هم کند نمیکنه.

کار باهاش راحته.

از نظر پاک کردن و شناسایی ویروس ها از ای وی جی بهتر عمل میکنه.

ولی باز میل خود شماست.

من نسخه avira permiume security suite v10

را پیشنهاد میدم.

و در ضمن اگر تا به حال با ای وی جی به مشکلی برنخوردید و ویروسی نشدید.

چه نظری دارید میخواهید تغییر انتی ویروس بدهید
ولی اگر ای وی جی برای شما مشکل افرین بود من به شما اویرا را پیشنهاد میدهم.

موفق باشید.

amjad2
08-01-2011, 20:10
والا ای وی جی بد نبوده برام. من یه برنامه ویروسی رو اجرا کردم ( آنتی وسروس بدبخت هم جلوگیری میکرد ) و بزور نصبش کردم و سیستمم رو داغون کرد. الان دیدم خیلی ها از اویرا دارن تعریف میکنن گفتم منم شاید اویرا نصب کنم.

پس به نظر شما هم اویرا بهتره؟

مرسی

Karkas20
08-01-2011, 20:28
والا ای وی جی بد نبوده برام. من یه برنامه ویروسی رو اجرا کردم ( آنتی وسروس بدبخت هم جلوگیری میکرد ) و بزور نصبش کردم و سیستمم رو داغون کرد. الان دیدم خیلی ها از اویرا دارن تعریف میکنن گفتم منم شاید اویرا نصب کنم.

پس به نظر شما هم اویرا بهتره؟

مرسی

بله عزیز اویرا هم خوب هست.

amin18n
11-01-2011, 00:08
من گزینه Enable Enhanced Security Verification در PC Tools Firewall Plus ورژن 7 نمی بینم
اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahabprince
11-01-2011, 09:49
تبریک به طرفدارهایavira.
این انتی ویروس در تستهای شرکت av-comparatives در سال 2010 مقام دوم رو کسب کرد.
اینم لینک دانلود فایل pdf

mehdi_gh27
11-01-2011, 18:36
با سلام به دوستان

احساس میکنم از زمان نصب این آنتی ویروس سرعت دانلود و recieve من کمتر شده در حالی که در زمان دانلود کاملا مشخصه و سرعتم میشه گفت نصف شده و در زمان دانلود وقتی قسمت firewall آنتی ویروس رو که نگاه میکردم recieve بالایی داشتم ولی تقریبا 1/2 این دریافت به دانلودم تعلق میگیره و اصلا نتونستم تشخیص بدم که ما بقی به چه صورت حدر میره !!

آیا دوستان به این مشکل برخورد کردند ؟؟ اگر اینطوره میشه راهنمایی بفرمایید که چطور میشه رفعش کرد ؟؟

ممنونم

ورژن نصب شده ی من : Avira premium security suite

Karkas20
11-01-2011, 18:48
با سلام به دوستان

احساس میکنم از زمان نصب این آنتی ویروس سرعت دانلود و recieve من کمتر شده در حالی که در زمان دانلود کاملا مشخصه و سرعتم میشه گفت نصف شده و در زمان دانلود وقتی قسمت firewall آنتی ویروس رو که نگاه میکردم recieve بالایی داشتم ولی تقریبا 1/2 این دریافت به دانلودم تعلق میگیره و اصلا نتونستم تشخیص بدم که ما بقی به چه صورت حدر میره !!

آیا دوستان به این مشکل برخورد کردند ؟؟ اگر اینطوره میشه راهنمایی بفرمایید که چطور میشه رفعش کرد ؟؟

ممنونم

ورژن نصب شده ی من : Avira premium security suite

سلام.

دوست عزیز.
بله اویرا نسخه سکیوریتی بعد از نصب سرعت دانلود را کاهش میده.

من چون اویرا ندارم.
فقط میدونم در قسمت تنظیمات اویرا گزینه ای هست به نام web guard
که باید ان را غیر فعال کنید.

تا سرعت شما به حالت اولیه بازگردد.

موفق باشید.

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

درود.
کی جدید گرفته شده برای avira security suite

لینک دانلود.

فکر کنم یه 80روز مهلت داشته باشد.

موفق باشید.

amin18n
11-01-2011, 19:12
فایروالهای سازگار با نسخه 9 محصولات آویرا

Outpost Pro
Comodo ( حتما از نسخه جدید آن استفاده کنید چون نسخه های قدیمی با آنتی ویروس ها مشکل داشتند )
Webroot Desktop Firewall
Netchina S3
Ashampoo Firewall Pro
PC Tools Firewall Plus ( برای استفاده از این فایروال کنار آویرا باید Enable Enhanced Security Verification اون رو Off کنید )

فایروالهای ناسازگار با محصولات آویرا

Zone Alarm
Online Armor

من گزینه Enable Enhanced Security Verification در PC Tools Firewall Plus ورژن 7 نمی بینم

Karkas20
11-01-2011, 19:18

دوست عزیز.

به علت استفاده نکردن دوستان از این برنامه pc tools نمیشود شما را یاری کنیم.

شما میتوانید از نسخه کامل اویرا استفاده یا فایروال کومودو را در کنارش نصب کنید...

موفق باشید

mehdi_gh27
11-01-2011, 19:32
سلام.

دوست عزیز.
بله اویرا نسخه سکیوریتی بعد از نصب سرعت دانلود را کاهش میده.

من چون اویرا ندارم.
فقط میدونم در قسمت تنظیمات اویرا گزینه ای هست به نام web guard
که باید ان را غیر فعال کنید.

تا سرعت شما به حالت اولیه بازگردد.

موفق باشید.

ممنونم دوست عزیز

با اینکار آیا امنیت آنتی ویروس در زمان گرفتن دیتا از اینترنت ( بطوریکه میشه گفت زمان مهمی هم هست و نیاز هست که داده ها چک بشه ) زیر سئوال نمیره ؟؟؟

آیا راه دیگه ای برای این موضوع وجود نداره ؟؟

ممنون

mehrshadmmm
11-01-2011, 19:38
سلام .
من چند روز پیش گرفتار Aurorun.inf شدم .5.4.0.12 USB Disk Security رو که ريخته بودم نشناختش ( تا اين رو ريختم ديدم فلدر ويروس روي همه درايو هام ساخته شده ) autorun virus remover هم کاري از پيش نبرد ( ورژن 2.3) ولي آويرا مي فهمه که اين يه کارايي داره مي کنه و جلوشو مي گيره ولي نمي تونه پاکش کنه يعني مينويسه Acsess to the file'autorun.INF'was blocked for your security . خودم هم که دستي امکان پاک کردنش رو ندارم . چطوري مي تونم اينو مورد هجوم آويرا قرار بدم يا اين که اونو در ليست سياه بذارم چون فايل قابل دست رسي نداره که جايي معرفي بکنمش . يا اين که برنامه يا تاپيکه معرفي کنيد؟ ( چون هرچي گشتم چيزي پيذا نکردم ) در ضمن هنوز علائمی از ویروس رو نمی بینم .

در ضمن Karkas20 عزيز ممنون . نميدونم بازم يه مشکل ديگه اي پيش اومد که آيا فاير وال کومودو در کنار آويرا بهتر عمل مي کنه يا اينترنت سکوريتي کومودو کومودو در کنار فاير وال آويرا .اصلا آيا آويرا گزينه مناسبي در کنار کومودو هست يا نه .
باز هم ممنون

Karkas20
11-01-2011, 19:45
ممنونم دوست عزیز

با اینکار آیا امنیت آنتی ویروس در زمان گرفتن دیتا از اینترنت ( بطوریکه میشه گفت زمان مهمی هم هست و نیاز هست که داده ها چک بشه ) زیر سئوال نمیره ؟؟؟

آیا راه دیگه ای برای این موضوع وجود نداره ؟؟

ممنون

سلام.
چرا این وب گارد محافظ شما در برابر سایت هایی است

که مخرب داره و بروی سیستم مخرب را وارد میکنه.

وب گارد ان را بلاک میکنه.

حال میل خوه شماست یا دانلود خوب یا فعال کردن وب گارد.

موفق باشید.

Karkas20
11-01-2011, 19:51
درود.

دوست عزیز این مشکل را.

من چند روز پیش گرفتار Aurorun.inf شدم .5.4.0.12 USB Disk Security رو که ريخته بودم نشناختش ( تا اين رو ريختم ديدم فلدر ويروس روي همه درايو هام ساخته شده ) autorun virus remover هم کاري از پيش نبرد ( ورژن 2.3) ولي آويرا مي فهمه که اين يه کارايي داره مي کنه و جلوشو مي گيره ولي نمي تونه پاکش کنه يعني مينويسه Acsess to the file'autorun.INF'was blocked for your security . خودم هم که دستي امکان پاک کردنش رو ندارم . چطوري مي تونم اينو مورد هجوم آويرا قرار بدم يا اين که اونو در ليست سياه بذارم چون فايل قابل دست رسي نداره که جايي معرفي بکنمش . يا اين که برنامه يا تاپيکه معرفي کنيد؟ ( چون هرچي گشتم چيزي پيذا نکردم ) در ضمن هنوز علائمی از ویروس رو نمی بینم .

در انجمن.

اورژانس سیستم های الوده

لینک.

مطرح کنید.

به نظر من یا از سکیوریتی سوئیت اویرا استفاده کنید.یا از اویرا انتی ویروس+فایروال کومودو.

فعلا نسخه اینترنت سکیوریتی کومودو مشکل دارد.

برای اثبات حرفم.

لینک بالا را بروید و تا 2صفحه بعدش را مطالعه کنید متوجه میشوید.

موفق باشید.

amin18n
11-01-2011, 20:03
اگه میشه یک فایروال مجانی به جز کمودو معرفی کنید چون کومودو زیاد گیر میده

Dr Hannibal
11-01-2011, 20:29
اگه میشه یک فایروال مجانی به جز کمودو معرفی کنید چون کومودو زیاد گیر میده

سوالتون رو در جای مناسب مطرح کنید

تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

amin18n
11-01-2011, 20:42
سوالتون رو در جای مناسب مطرح کنید

تاپيك اختصاصی مقایسه فایروال ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

من فایروالی می خوام که با آویرا مچ باشد
فکر نمی کنم آنجا بتوانند راهنمایی کنند

AMINGERAMI
12-01-2011, 21:03
سلام علیکم...

دوستان من ESET 4 اورجینال دارم و 4 ماه دیگه لایسنسم تموم میشه و باید یدونه دیگه خبرم...!

میخواستم بدونم AVIRA لایسنس یک ساله داره؟
فایروال و آنتی ویروس و .... نسبت به ESET 4 چطوره؟
قیمت لایسنس هاش چنده؟

با تشکر

Karkas20
12-01-2011, 21:25
سلام علیکم...

دوستان من ESET 4 اورجینال دارم و 4 ماه دیگه لایسنسم تموم میشه و باید یدونه دیگه خبرم...!

فایروال و آنتی ویروس و .... نسبت به ESET 4 چطوره؟
قیمت لایسنس هاش چنده؟

با تشکر

بله دوست عزیز.

اویرا در ایران هم نمایندگی دارد.

خیلی بهتره نسبت به نود32.

فکر کنم انتی ویروسش 30 هزار تومان باشد.

سکیوریتی سوئیت ان 39 هزار تومان.

موفق باشید.

jolan57
12-01-2011, 23:54
سلام علیکم...

قیمت لایسنس هاش چنده؟

با تشکر
نمایندگی آویرا در ایران

picher_s
13-01-2011, 07:54
فکر کنم انتی ویروسش 30 هزار تومان باشد.

سکیوریتی سوئیت ان 39 هزار تومان.

درود

دوستان تو سایتش ISش رو زده 54 تومان!!!!!

چه خبره؟! چرا اینقدر گرون؟

Karkas20
13-01-2011, 10:08
درود

دوستان تو سایتش ISش رو زده 54 تومان!!!!!

چه خبره؟! چرا اینقدر گرون؟

دوست عزیز.

نمایندگی که در ایران هست قیمت محصول را تاحدودی

کمتر به فروش میرساند.

مانند کسپرسکی که در سایتش اینترنت سکیوریتی را 59هزار تومان زده.

ولی نمایندگی که در ایران موجود هستش

ان را با قیمت بین 40تا45هزار تومان میفروشد.

موفق باشید.

Karkas20
13-01-2011, 12:47
درود.

کی 3ماهه برای

avira security suite

موفق باشید.

AMINGERAMI
13-01-2011, 14:54
دوستان نود 32 از منابع سیستم بیشتر استفاده میکنه یا آویرا؟
نود 32 بیشتر پهنای باند را میگیره یا آویرا؟
رو سیستم برادر برای امتحان ، اویرا سکوریتی نصب کردم ، آخرین نسخه را ، حالا چون تو سیستمش کرک برنامه زیاد داشت ، آویرا گرفتم همه رو پاک کرد.ایا تنظیماتی داره که برای پاک کرن هر چیزی از ما سوال بپرسه؟

jolan57
13-01-2011, 15:37
رو سیستم برادر برای امتحان ، اویرا سکوریتی نصب کردم ، آخرین نسخه را ، حالا چون تو سیستمش کرک برنامه زیاد داشت ، آویرا گرفتم همه رو پاک کرد.ایا تنظیماتی داره که برای پاک کرن هر چیزی از ما سوال بپرسه؟

آویرا به مقدار خیلی کمی بیشتر از نود32 از منابع سیستم استفاده میکند ولی در کل آویرا آنتی ویروس سبکی است
آویرا فایل هایی را که پاک میکند یک کپی از آن را در قرنطینه نگه داری میکند شما میتوانید به قرنطینه بروید و با کلیک راست بر روی ویروس گزینه restore object را بزنید تا فایل برگردد
همچنین برای معرفی فایلی به عنوان فایل سالم از روش لینک زیر استفاده کنید

Karkas20
13-01-2011, 15:51

سلام.

دوست عزیز.

تقریبا هر دو برنامه سبک هستن.

اویرا فقط به خاطر گزینه وب گاردی که داره سرعت دانلود و اپلود را کاهش میده.

برای این مشکل هم شما بهتره این فایل را دانلود و طبق اموزش ان
انجام بدهید.

لینک دانلود.

موفق باشید.

mrmostafa
13-01-2011, 15:59
من آویرا رو نصب میخوام بکنم این قسمت تنظیماتش رو چی باید بزنم؟؟؟؟
کومودو رو هم رو سیستم دارم:

Karkas20
13-01-2011, 16:01
دوست عزیز.

همین گزینه ای که هست خوبه و نمیخواد تغییری در هوش مصنوعی اویرا بدهید.

موفق باشید.

AMINGERAMI
14-01-2011, 00:31
خیلی خیلی ممون از پاسخهایی که دادید.... :40:

اگر گزینه وب گارد رو غیر فعال کنیم یا اصلا موقع نصب تیکش رو برداریم از لحاظ امنیت مشکلی به وجود میاره؟

Karkas20
14-01-2011, 10:39

اگر گزینه وب گارد رو غیر فعال کنیم یا اصلا موقع نصب تیکش رو برداریم از لحاظ امنیت مشکلی به وجود میاره؟

درود.

دوست عزیز.

این گزینه برای حفاظت کاربر در دنیای اینترنت هستش.

که اگر شما خواستید به سایتی مراجعه کنید و سایت الوده هستش و مخرب میتواند بروی سیستم کاربر بنشیند و سیستم کاربر را الوده کند.

این گزینه کارش این هست که این سایت را بلاک میکند.

پس در اصل این گزینه بلاک کردن سایتای الوده و مشکوک هستش.

ولی میل خود شماست.

موفق باشید.

AMINGERAMI
14-01-2011, 11:04
خوب پس با این حساب چه قدر از پهنای باند را کم میکنه؟چون من سرویس ای دی اس ال دارم و پول زیادی هم به ترافیک نمیدم... یادمه تو چند تا پست قبل یکی از دوستان گفت که همین وب گارد الکی از ترافیک کم میکنه... درسته امنیت را فراهم میکنه ولی آیا ترافیک را هم کم میکنه؟ اگر کم میکنه چه قدر؟

این نرم افزاری را که برای جمع آوری آپدیتهای نسخه 10 هست را دان کردم.... وقتی بوسیله این نرم افزار آپدیتها را جمع آوری کردیم ایا میشود به فرد دیگری هم داد تا بتواند استفاده کند؟

تو قسمت نظرات سایت سافتگذر یکی از کاربران گفته بود که نود 32 از انجین آویرا استفاده کرده است.آیا این صحت دارد؟

یه سری از تجربیات خودتون را در مورد کار با آویرا ، را در اختیار ما قرار بدید تا با این نرم افزار قدرتمند بیشتر آشنا بشیم!

با تشکر

Karkas20
14-01-2011, 11:22
خوب پس با این حساب چه قدر از پهنای باند را کم میکنه؟چون من سرویس ای دی اس ال دارم و پول زیادی هم به ترافیک نمیدم... یادمه تو چند تا پست قبل یکی از دوستان گفت که همین وب گارد الکی از ترافیک کم میکنه... درسته امنیت را فراهم میکنه ولی آیا ترافیک را هم کم میکنه؟ اگر کم میکنه چه قدر؟

این نرم افزاری را که برای جمع آوری آپدیتهای نسخه 10 هست را دان کردم.... وقتی بوسیله این نرم افزار آپدیتها را جمع آوری کردیم ایا میشود به فرد دیگری هم داد تا بتواند استفاده کند؟

تو قسمت نظرات سایت سافتگذر یکی از کاربران گفته بود که نود 32 از انجین آویرا استفاده کرده است.آیا این صحت دارد؟

یه سری از تجربیات خودتون را در مورد کار با آویرا ، را در اختیار ما قرار بدید تا با این نرم افزار قدرتمند بیشتر آشنا بشیم!

با تشکر

درود.

خب تا حدودی که استفاده میکنه.
چون هر نرم افزار اینترنت سکیوریتی از ترافیک استفاده میکند.

امنیت بله و تا حدودی هم از ترافیک شما استفاده میکند.

بله اگر دانلود کردید میتوانید برای سیستم های دیگر هم استفاده کنید.

من فعلا اطلاعی ندارم که نود از انجین اویرا استفاده میکند یا نه.

تجربیات من فعلا در نسخه رایگان و بدون گارد ان هست: دی

تا الان من نسخه سکیوریتی سوئییت اویرا را نصب نکردم.

پس الکی نمیتونم به شما بگم که ایا این نسخه عالیه یا نه.

این را باید از دوستان دیگر سوال کنید.

فقط میتونم بگم.
اویرا زیاد به کرک و پچ گیر میده.

و یکی از دیتابیس های قدرتمند حساب میشود.

موفق باشید.

AMINGERAMI
14-01-2011, 17:21
Karkas20 عزیز خیلی ممنون ....:11:

درسته که آویرا با نرم افزار IDM مشکل داره؟ اگه مشکل داره ، یعنی فقط با این نرم افزار مشکل داره یا با کلیه نرم افزارهای مدیریت دانلود؟

از دوستان کسی تا به حال مشکل جدی با آویرا داشته؟ مثلا آویرا اینترنت سکوریتی ، نسخه اصلیش را خریده باشه و آپدیت آپدیت هم باشه و یه مشکل با یه ویروسی داشته باشه!!!!؟

من در کنار ESET 4 از نرم افزار TROJAN REMOVER هم استفاده میکنم.. برای امنیت بیشتر.... گاهی اوقات با TROJAN REMOVER سیستم را اسکن میکنم.آویرا با این نرم افزار مشکلی نداره؟اصلا نیازی هست در کنار آویرا چنین نرم افزاری نصب باشه؟(چون من به ESET اطمینان ندارم تروجان ریمور را نصب کردم )

Karkas20
14-01-2011, 17:36
Karkas20 عزیز خیلی ممنون ....:11:

درسته که آویرا با نرم افزار IDM مشکل داره؟ اگه مشکل داره ، یعنی فقط با این نرم افزار مشکل داره یا با کلیه نرم افزارهای مدیریت دانلود؟

از دوستان کسی تا به حال مشکل جدی با آویرا داشته؟ مثلا آویرا اینترنت سکوریتی ، نسخه اصلیش را خریده باشه و آپدیت آپدیت هم باشه و یه مشکل با یه ویروسی داشته باشه!!!!؟

من در کنار ESET 4 از نرم افزار TROJAN REMOVER هم استفاده میکنم.. برای امنیت بیشتر.... گاهی اوقات با TROJAN REMOVER سیستم را اسکن میکنم.آویرا با این نرم افزار مشکلی نداره؟اصلا نیازی هست در کنار آویرا چنین نرم افزاری نصب باشه؟(چون من به ESET اطمینان ندارم تروجان ریمور را نصب کردم )

سلام.

باین برنامه مشکلی نداره.
ولی چون گزینه وب گارد دانلود و اپلود را هم کنترل میکنه سرعت دانلود کاهش پیدا میکنه.

خب عزیز نمیشه با اطمینان گفت چون برنامه بروزه ویروسی نمیشیم.

این فکر اشتباه هست.

چون روزی چند هزار ویروس تولید و نزدیک به 50گیگ ویروس برای hitman ارسال میشود.

نه نیازی نیست چون اویرا در شناخت تروجان بسیار قوی هست ونیازی به این برنامه ندارید.

فقط میتوانید از برنامه malwarebytes anti-malware

به عنوان یک مکمل که خود من هم استفاده میکنم و بسیار کارامد هست استفاده کنید.

فقط بگم این برنامه رایگان و براحتی اپدیت میشود و نیازی نیست با سریال ریجستر کنید.

چون در این صورت گارد ان فعال و باعث اختلال در سیستم شما و انتی ویروس اصلی سیستم شما شود.

این برنامه فقط به درد اسکن میخورد برای شناسایی انواع مخرب.

موفق باشید.

Karkas20
14-01-2011, 17:45
درود.

کی جدید برای نسخه

avira security suite

موفق و پیروز باشید.

jolan57
14-01-2011, 18:05

شما میتوانید از DNS SERVER کلیر کلود یا نورتون در کنار آویرا استفاده کنید
اطلاعات بیشتر

Mohammad Hosseyn
14-01-2011, 19:51
دوستان این روش ایجاد آپدیت منوال برای انتقال به سیستم های دیگه ، شامل آپدیت خود اینجین انتی ویروس هم میشه ، یا فقط شامل ویروس ها میشه ؟؟؟

فقط شامل ویروس ها

موفق باشید.

=-=-=-
این سوال رو من چند وقت پیش اینجا کردم ...
امروز که تست کردم دیدم آپدیت منوال هم ورژن موتور جستجو و هم ورژن دیتابیس ویروس ها رو آپدیت میکنه ...

همینجوری گفتم محض اطلاع ... :31:

موفق باشید ...

AMINGERAMI
14-01-2011, 21:28
جریان این آپدیت manual چیست؟؟( اگه روشی خاص هم داره ذکر کنید ما هم بدونیم

Karkas20
14-01-2011, 21:35
جریان این آپدیت manual چیست؟؟( اگه روشی خاص هم داره ذکر کنید ما هم بدونیم

خب وقتی شما فایل اپدیتی که که خودتان با برنامه درست کردی یا از خود سایت انلود کردید را میتوانید اویرا را

به صورت افلاین اپدیتش کنید.

AMINGERAMI
15-01-2011, 12:04
سلام
چند تا سوال دیگه :

1.اگه من لایسنس آنتی ویروس آویرا را فقط بگیرم بعد برم از سایت آویرا اینترنت سکوریتی دان کنم ، روی اینترنت سکوریتی لایسنس کار میکنه؟
2.آپدیت اولیه اینترنت سکوریتی آویرا معمولا چه قدر حجم داره؟
3.به نظرتون آویرا بعد از این عید نوروز ما نسخه جدیدی ارائه میکنه؟؟
4. کسی اینجا انگلیسی بلده تا یه درخواست بنویسیم و برای آویرا بفرستیم؟(اگه بلدی دریغ نکن)

با تشکر

Karkas20
15-01-2011, 12:33
.اگه من لایسنس آنتی ویروس آویرا را فقط بگیرم بعد برم از سایت آویرا اینترنت سکوریتی دان کنم ، روی اینترنت سکوریتی لایسنس کار میکنه؟

خیر.دوست عزیز شما باید کی مخصوص این نسخه را بگیرید.

.آپدیت اولیه اینترنت سکوریتی آویرا معمولا چه قدر حجم داره؟

تقریبا باید حدود 20مگابایت باشد.

.به نظرتون آویرا بعد از این عید نوروز ما نسخه جدیدی ارائه میکنه؟؟

کسی اطلاعی ندارد.

موفق باشید.

AMINGERAMI
15-01-2011, 13:08
Karkas20 خیلی ممنون

الان میگی این دیگه کیه گیر ما افتاده ها.....! :d

بازم سوال دارم :

1. ایا اینترنت سکوریتی آویرا ، بخش وبگاردش این قابلیت رو داره که ما بهش مرورگر و دانلودم منیجر را معرفی کنیم ، تا دیگه اونا رو چک نکنه؟

2.به طور خلاصه برتری های آویرا اینتر نت سکوریتی را نسبت به eset 4 بگید لطفا.

mehrshadmmm
15-01-2011, 13:08
سلام دوستان .
اگر دوست داشتيد که بدونيد آخرين ورژن آپديت آويرا تا اين لحظه چيه مي تونين به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنين و مي تونين فايل آپديت رو همونجا دانلود کنين مي تونين تو قسمت VDF update روي More about VDF کليک کنين و فايل زيپ شده رو دانلود کنين . در ضمن توي اون سه تا فايل ، فايلي که به آنتي ويروستون مي خوره رو دانلود کنين .
ممنون

Karkas20
15-01-2011, 13:22
Karkas20 خیلی ممنون

الان میگی این دیگه کیه گیر ما افتاده ها.....! :d

بازم سوال دارم :

1. ایا اینترنت سکوریتی آویرا ، بخش وبگاردش این قابلیت رو داره که ما بهش مرورگر و دانلودم منیجر را معرفی کنیم ، تا دیگه اونا رو چک نکنه؟

2.به طور خلاصه برتری های آویرا اینتر نت سکوریتی را نسبت به eset 4 بگید لطفا.

نه بابا عزیز این چه حرفیه که شما میزنید.

در توانمون باشه پاسخ میدیم نباشه خب پاسخ نمیدیم دیگه : دی

نه عزیز نمیشه چون وب گارد اویرا دانلود و اپلود را کنترل میکنه نه دانلود منیجر را.

در مورد سوال دوم شما باید بگم.

من که گفتم از سکیوریتی اویرا استفاده نکردم.

شما باید نصب کنید و بعد تستش کنید تا متوجه تفاوت بین دو برنامه بشوید.

موفق باشید

AMINGERAMI
15-01-2011, 14:38
بهتره همینطوری تاپیک رو ادامه بدیم پس....

بازم سوال داشته بیدم »

1.تو eset 4 برای ساخت دیسک نجات باید یک نرم افزار به نام winaik ، یه چیزی تو همین مایها را که حجمی حدود 900 مگ داشت را باید دان میکردیم. حالا ساخت دیسک در آویرا نیازی به برنامه خاص داره؟

Karkas20
15-01-2011, 14:49
بهتره همینطوری تاپیک رو ادامه بدیم پس....

بازم سوال داشته بیدم »

1.تو eset 4 برای ساخت دیسک نجات باید یک نرم افزار به نام winaik ، یه چیزی تو همین مایها را که حجمی حدود 900 مگ داشت را باید دان میکردیم. حالا ساخت دیسک در آویرا نیازی به برنامه خاص داره؟

درود.

دوست عزیز ان برنامه حدود 1300مگ هست.

نه اویرا نیازی به این برنامه ندارد.

حتی شما میتوانید به سایت سافت گذر دیسک نجات اویرا اپدیت شده را هر 15 روز یکبار دانلود کنید

به صورت رایگان هست.

موفق باشید.

mehrshadmmm
15-01-2011, 22:50
سلام .
همون طور که قبلا گفته بودم یه فلدر به نام Autorun.inf توی هر درایوم ساخته شده و می خوام که آویرا اونو بلاک کنه . چه کار باید بکنم که این فلدر یا هر فایل دیگه یا هر فایل دیگه ای که می خوام توسط آویرا بلاک بشه؟
ممنون

AMINGERAMI
16-01-2011, 01:26
میشه نحوه ساخت دیسک نجات توسط آویرا را توضیح بدید؟؟

Karkas20
16-01-2011, 09:49
سلام .
همون طور که قبلا گفته بودم یه فلدر به نام Autorun.inf توی هر درایوم ساخته شده و می خوام که آویرا اونو بلاک کنه . چه کار باید بکنم که این فلدر یا هر فایل دیگه یا هر فایل دیگه ای که می خوام توسط آویرا بلاک بشه؟
ممنون

سلام.

فایل اتوران خود اویرا به صورت پیش فرض اتوران را بلاک میکنه.

و در تنظیماتش همچین گزینه ای نیست.

شما میتوانید با برنامه autorun virus remover

این کار را انجام دهید.

موفق باشید.

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:47 AM ----------

میشه نحوه ساخت دیسک نجات توسط آویرا را توضیح بدید؟؟

سلام.

دوست عزیز .

شما دیسک نجات را که چه از طریقفکر کنم اویرا سکیوریتی دانلود کنید و چه سایتی ان را به کمک برنامه

UltraISO

بروی سی دی به صورت بوت ایبل رایت کنید.

و مانند وقتی که میخواهید ویندوز نصب کنید.

در بوت ویروس کشی کنید.

موفق باشید.

mrmostafa
18-01-2011, 11:08
من نسخه مجاني رو نصب كردم و آپديت هم ميكنه نيازي به سريال و اينا كه نداره؟؟؟ چون تو چندتا پست خونده بودم ديدم مشكل داشتن گفته شده بود سريال ميخواد

pasargadd
18-01-2011, 11:09
من نسخه مجاني رو نصب كردم و آپديت هم ميكنه نيازي به سريال و اينا كه نداره؟؟؟ چون تو چندتا پست خونده بودم ديدم مشكل داشتن گفته شده بود سريال ميخواد
نه هیچ مشکلی نداره.
اون پستها مربوط نسخه سکیوریتی هست.

TeachMe
19-01-2011, 15:55
دوستان گل سلام. ویندوز من 7 هست .من تازه امروز میخوام مکافی رو حذف کنم و نسخه رایگان آویرا رو از سایتش گرفتم و حالا میخوام آنتی ویروس آویرا رو در کنار فایروال کمودو نصب کنم ..برای نصب آویرا آیا تنظیمات خاصی رو باید مد نظر قرار داد؟ و کارش در کنار کومودو آیا مشکلی به وجود نمیاره؟ منتظر پاسخ دوستان گرامی هستم .سپاسگزارم.
خلاصه سوالم : ویندوزم 7 هست و طرز نصب آویرا چگونه است ؟

santamove
19-01-2011, 16:09
دوستان گل سلام. ویندوز من 7 هست .من تازه امروز میخوام مکافی رو حذف کنم و نسخه رایگان آویرا رو از سایتش گرفتم و حالا میخوام آنتی ویروس آویرا رو در کنار فایروال کمودو نصب کنم ..برای نصب آویرا آیا تنظیمات خاصی رو باید مد نظر قرار داد؟ و کارش در کنار کومودو آیا مشکلی به وجود نمیاره؟ منتظر پاسخ دوستان گرامی هستم .سپاسگزارم.
خلاصه سوالم : ویندوزم 7 هست و طرز نصب آویرا چگونه است ؟

کاری خاصی ندارد!!!
==============
مرحله اول:
بر روی فایل نصب که دانلود کردید دو بار کلیک کنید!
سپس
سپس
سپس
سپس
سپس
سپس
سپس
سپس

می بینید،که کار خاصی نداره!!!
اگه می خوایم می تونین custom هم نصبش کنید!!!

AMINGERAMI
19-01-2011, 16:38
سلام.

سلام.همونطور که میدونید میخواهم 3 ماه دیگه آویرا سکوریتی سویت را نسخه اصلیش رو بخرم.... اگه الان برم اینتر سکوریتی آویرا را نصب کنم و از سایتش یه لایسنس 3 ماهه رایگان بگیرم آیا اینترنت سکوریتی در گرفتن آپدیت مثل نسخه اصل عمل میکنه یا محدودیت داره؟

الان رو سیستمم که ESET 4 نصب هست متوجه شدم چند تا پروسه فعال scvhost.exe هست.9 تا عین هم.دلیلش چیست؟

jolan57
19-01-2011, 17:15
آقا این ویندوز سون ما آنتی ویروس آویرا رو نمیشناسه چه کار کنم؟؟
آنتی ویروس گاردش فعاله و به خوبی کار میکنه
آنتی ویروس پرمیموم
واینکه راهی برای ذخیره آپدیت ها وجود داره؟

TeachMe
19-01-2011, 17:44
[QUOTE=santamove;5783414]متشکرم مشکل من درست شد

V E S T A
20-01-2011, 10:06
سلام آنتی ویروس من 2 روزه چترش بسته شده علتش چیه ؟Mailgoard , Webgoard هر دو Disable شدن ..

ممکنه سیستم آلوده باشه ؟ در ضمن من(گاردش فعال نیست Superantispyware (free edition نصب کردم ممکنه بخاطر این

باشه ؟ قبلا هم نصب بود ولی هیچ مشکلی پیش نیومد ..

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

Avira Antivir Premium

product version =10.0.0.641

Karkas20
20-01-2011, 15:59
سلام.

سلام.همونطور که میدونید میخواهم 3 ماه دیگه آویرا سکوریتی سویت را نسخه اصلیش رو بخرم.... اگه الان برم اینتر سکوریتی آویرا را نصب کنم و از سایتش یه لایسنس 3 ماهه رایگان بگیرم آیا اینترنت سکوریتی در گرفتن آپدیت مثل نسخه اصل عمل میکنه یا محدودیت داره؟

الان رو سیستمم که ESET 4 نصب هست متوجه شدم چند تا پروسه فعال scvhost.exe هست.9 تا عین هم.دلیلش چیست؟

نه مثل همان نسخه اصلی اپدیت میشود چون کلید های 3ماهه هم لایسنس اصل هست فقط مدت ان کم هستش.

اگر ویندوز شما سون باشد طبیعی هستش ولی اگر ایکس پی هست برای مطمئن شدن بهتره این موضوع را در

بخش

اورژانس سیستم های الوده

مطرح کنید.

لینک انجمن.

موفق باشید.

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

سلام آنتی ویروس من 2 روزه چترش بسته شده علتش چیه ؟Mailgoard , Webgoard هر دو Disable شدن ..

ممکنه سیستم آلوده باشه ؟ در ضمن من(گاردش فعال نیست Superantispyware (free edition نصب کردم ممکنه بخاطر این

باشه ؟ قبلا هم نصب بود ولی هیچ مشکلی پیش نیومد ..

ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

Avira Antivir Premium

product version =10.0.0.641

سلام دوست عزیز.

بهتره مشکل خود را در انجمن

اورژانس سیستم های الوده

مطرح کنید.

لینک.

موفق باشید.

Karkas20
20-01-2011, 16:09
آقا این ویندوز سون ما آنتی ویروس آویرا رو نمیشناسه چه کار کنم؟؟
آنتی ویروس گاردش فعاله و به خوبی کار میکنه
آنتی ویروس پرمیموم
واینکه راهی برای ذخیره آپدیت ها وجود داره؟

سلام دوست عزیز...

نه چون خود من هم اویرا فری دارم راحت شناسایی میکند...

ایا سیستم شما الوده نیست...

اگر نسخه فاینال را ندارید توصیه میکنم حتما دانلودش کنید...

چرا عزیز میشود با این برنامه میتوان از اپدیتا بک اپ گرفت.

فقط بگم این برنامه برای نسخه 10هستش...

لینک دانلود.

موفق باشید.

jolan57
20-01-2011, 16:32
سلام دوست عزیز...

نه چون خود من هم اویرا فری دارم راحت شناسایی میکند...

ایا سیستم شما الوده نیست...

اگر نسخه فاینال را ندارید توصیه میکنم حتما دانلودش کنید...

چرا عزیز میشود با این برنامه میتوان از اپدیتا بک اپ گرفت.

فقط بگم این برنامه برای نسخه 10هستش...

لینک دانلود.

موفق باشید.

سلام
نه سیستم آلوده نیست آنتی ویروس فعاله و به خوبی کار میکنه ولی action center ویندوز آنتی ویروس رو نمیشناسه و میگه آنتی ویروس بر روی سییتم شما نصب نیست
بله نسخه 10 فاینال آنتی ویروس پرمیوم رو دارم
الان ریمو میکنم و دوباره نصب میکنم
ببخشید فایلی را که آپلود کردید را یک بار چک کنید چون من دو بار دانلود کردم و هر دو بار اجرا نشد

Karkas20
20-01-2011, 16:43
سلام
نه سیستم آلوده نیست آنتی ویروس فعاله و به خوبی کار میکنه ولی action center ویندوز آنتی ویروس رو نمیشناسه و میگه آنتی ویروس بر روی سییتم شما نصب نیست
بله نسخه 10 فاینال آنتی ویروس پرمیوم رو دارم
الان ریمو میکنم و دوباره نصب میکنم
ببخشید فایلی را که آپلود کردید را یک بار چک کنید چون من دو بار دانلود کردم و هر دو بار اجرا نشد

سلام.

برات یکجا دیگه اپ میکنم ولی شاید کومودو جلو اجرا ان را میگیره و باید بگم اویرا را گاردش را باید خاموش کنید...

ببینید win defenderخاموش هست یا نه.

چون اگر انیبل هست با اویرا تداخل ایجاد میشه.

لینک دانلود.
موفق باشید.

jolan57
20-01-2011, 17:12
سلام.

برات یکجا دیگه اپ میکنم ولی شاید کومودو جلو اجرا ان را میگیره و باید بگم اویرا را گاردش را باید خاموش کنید...

ببینید win defenderخاموش هست یا نه.

چون اگر انیبل هست با اویرا تداخل ایجاد میشه.

لینک دانلود.

مرسی دوست عزیز مشکل حل شد یک بار آویرا رو ریموو کردم و دوباره نصب کردم که شناخت:11:

amin18n
21-01-2011, 15:43
قدرت فایروال این برنامه تا چه حدی جلوی ه ک شدن را می گیرد؟؟؟؟؟
اگه میشه با برنامه های دیگه مقایسه کنید.

Karkas20
22-01-2011, 10:21
درود.

کی برای avira security suite

حدود 60روز اعتبار دارد.

موفق باشید.

yahyqazmis
23-01-2011, 02:22
درود.

کی برای avira security suite

حدود 60روز اعتبار دارد.

موفق باشید.

سلام خدمت دوستان, مخصوصا دوست عزیز Karkas20

مشکل من از بین رفتن کی برای Avira Premium هست (نه Avira Premium Security Suite)

متاسفانه نه برنامه Avira Key Finder 2.3 که عربی هست ونه Avira Key Finder 2.4 که انگلیسی هست کار نمیکنند
توی این سایت ها هم رفتم متاسفانه تغییر کردند چیزی پیدا نکردم.(چون یادمه قبلا ثبت نام میکردیم توی خود سایت و یه کی بهمون میداد اما الان پیدا نمیکنم)یه لطفی میکنید راهنمایی کنید.

اگه ممکنه کی بهم ندید بهم لینک بدید خودم میرم ثبت نام میکنم.(ماهی ندین ماهیگیری یاد بدین)

با تشکر

jolan57
23-01-2011, 03:29
اگه ممکنه کی بهم ندید بهم لینک بدید خودم میرم ثبت نام میکنم.(ماهی ندین ماهیگیری یاد بدین)

سلام از لینک زیر استفاده کنید و طبق آموزش آن پیش روید

yahyqazmis
23-01-2011, 04:28
سلام از لینک زیر استفاده کنید و طبق آموزش آن پیش روید

دوست من سلام.
ممنونم از پاسختون.اما اینجا هم رفتم متاسفانه برای Avira Premium Security Suite هست در صورتی که نسخه من Avira antivi premium هست.
اینم بگم حتی توی همین لینکی که شما هم دادین رفتم ثبت نام کردم اما key نداد.
باز هم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم.:11:

Karkas20
23-01-2011, 11:14
سلام خدمت دوستان, مخصوصا دوست عزیز Karkas20

مشکل من از بین رفتن کی برای Avira Premium هست (نه Avira Premium Security Suite)

متاسفانه نه برنامه Avira Key Finder 2.3 که عربی هست ونه Avira Key Finder 2.4 که انگلیسی هست کار نمیکنند
توی این سایت ها هم رفتم متاسفانه تغییر کردند چیزی پیدا نکردم.(چون یادمه قبلا ثبت نام میکردیم توی خود سایت و یه کی بهمون میداد اما الان پیدا نمیکنم)یه لطفی میکنید راهنمایی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ممکنه کی بهم ندید بهم لینک بدید خودم میرم ثبت نام میکنم.(ماهی ندین ماهیگیری یاد بدین)

با تشکر

سلام.
دوست عزیز وقتی دریایی وجود ندارد .

و ماهی یافت نمیشود.چگونه من به شما ماهیگیری را یاد بدم.

عزیز سایتی که لایسنس 3ماهه اویرا انتی ویروس را بده من پیدا نکردم.

موفق باشید.

TeachMe
23-01-2011, 13:00
سلام دوستان گل . این عنوان بهترین تنظیمات برای آنتی ویروس آویرا رو که زدم کل عناوینش بسته بود و تاپیک خراب شده بود .من نسخه رایگان آنتی ویروس رو از سایتش گرفتم و نصب کردم بهترین تنظیماتش چی هست ؟ متشکرم

jolan57
23-01-2011, 14:20
دوست من سلام.
ممنونم از پاسختون.اما اینجا هم رفتم متاسفانه برای Avira Premium Security Suite هست در صورتی که نسخه من Avira antivi premium هست.
اینم بگم حتی توی همین لینکی که شما هم دادین رفتم ثبت نام کردم اما key نداد.
باز هم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه ممنون میشم.:11:

دوست عزیز مشکل شما با key finder چیه؟
کی فاندر برای من به خوبی کار میکنه و هر کی ای که میده تا 1،2 ماه برای من کار میکنه
منم آنتی ویروس پرمیوم آویرا دارم
شما یک بار دیگه key finder را از لینک زیر دانلود کنید و دوباره امتحان کنید

TeachMe
23-01-2011, 22:01
سلام دوستان ..یکی جواب سوال قبلی مارو نداد ؟ ضمنا شما که زحمت سوال قبل رو میکشید نحوه ی ویروس یابی توسط آویرا رو هم بگید.. به صورت اتوماتیک ویروس ها رو شناسایی و حذف میکنه یا لازمه خودمون اقدام به حذفشون کنیم و کار آویرا فقط یافتن و اعلام کشف اوناست؟؟
ببخشید به خاطر این سوال خیلی ابتدایی تازه وارد این عرصه شدم .

mohamad skystar
23-01-2011, 23:18
آپدیت آفلاین هم داره؟ راهنمایی کنید.

yahyqazmis
23-01-2011, 23:57
دوست عزیز مشکل شما با key finder چیه؟
کی فاندر برای من به خوبی کار میکنه و هر کی ای که میده تا 1،2 ماه برای من کار میکنه
منم آنتی ویروس پرمیوم آویرا دارم
شما یک بار دیگه key finder را از لینک زیر دانلود کنید و دوباره امتحان کنید

ممنون دوست من.
مشکل با key finder اینه که اصلا دانلود نمیکرد.اصلا چیزی پیدا نمیکرد
اما الان فهمیدم چرا.
چون وی پی ان که زدم کی رو پیدا کرد.و تونستم دانلود کنم.
بدون وی پی ان حجمی توی idm زده نمیشه.اما به محض استفاده از وی پی ان حجم زده میشه و میشه دانلود کرد.
اما من مطمئنم که قبلا بدون وی پی ان هم جواب میداد.
باز هم از همگی ممنون

mehdi 65
24-01-2011, 00:28
طريقه جمع آوری آپديت ها در محصول ورژن 8.0 به اين صورت هست که شما:

1- ابتدا به مسير زير برويد و تمام فايل های موجود در پوشه FAILSAFE رو انتخاب کرده و بصورت يک فايل ZIP. در بياوريد...
تأکيد ميکنم بصورت فايل ZIP

C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\FAILSAFE

اين نکته هم اضافه کنم که با انتخاب بر روی فايل ها از اونها فايل زيپ بسازين چون اگه از پوشه مذکور فايل زيپ بسازين موقع انتقال به محصول با اخطار زير مواجه ميشويد:(پس از پوشه فايل زيپ نسازين! برين داخل پوشه با انتخاب فايل ها، اقدام به ساختن فايل زيپ کنيد)

2- سپس اسم فايل زيپ شده رو به ivdf_fusebundle_nt_en تغيير نام ميدهيم، چون محصول فقط فايل زيپ شده رو با اين اسم ميشناسد
3-حال فايل های آپديت برای انتقال به محصول آماده هست
برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی Update گزينه Manual Update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

و صبر کنيد که محصول آپديت بشه و پيغام زير مبنی بر انجام عمليات آپديت ظاهر شود:

سلام
من از آخرین ورژن رایگان استفاده می کنم، این کار برام جواب نداد اگه میشه راهنمایی کنید.

mehrshadmmm
25-01-2011, 13:10
سلام.
اگه در دریافت از key finder مشکل دارین چرا از ایجا دانلود نمی کنین ؟

من استفاده می کنم و کار می کنه .

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

سلام.
اگه در دریافت از key finder مشکل دارین چرا از ایجا دانلود نمی کنین ؟

من استفاده می کنم و کار می کنه .

Karkas20
25-01-2011, 13:21
سلام
من از آخرین ورژن رایگان استفاده می کنم، این کار برام جواب نداد اگه میشه راهنمایی کنید.

دوست عزیز اگر نسخه شما 10 هست میتوانید از این برنامه استفاده کنید.

فقط برای اجرا کردن باید اویرا را گاردش را خاموش کنید وگرنه این برنامه را تروجان شناسایی میکند.

ولی در اصل تروجان نیست.

فقط شما این برنامه را اجرا و گزینه okرا بزنید تا فایل اپدیت بکاپ در دسکتاپ شما درست شود.

لینک دانلود.

موفق باشید.

amin18n
25-01-2011, 13:44
قدرت فایروال این برنامه تا چه حدی جلوی ه ک شدن را می گیرد؟؟؟؟؟
اگه میشه با برنامه های دیگه مقایسه کنید.

santamove
25-01-2011, 19:47
لایسنس رسمی و قانونی شش ماهه Avira AntiVir Premium 10

متاسفانه مدت زمانش تموم شده....

Siamo spiacenti, ma questa promozione non è disponibile nella tua regione. Questa promozione è scaduta il 14 novembre 2010

jolan57
25-01-2011, 21:22
لایسنس رسمی و قانونی شش ماهه Avira AntiVir Premium 10

سلام شما تونستید بگیرید؟؟من با ای.پی ایتالیا هم میرم ولی فقط صفحه سفید باز میشه

Karkas20
25-01-2011, 21:37
سلام شما تونستید بگیرید؟؟من با ای.پی ایتالیا هم میرم ولی فقط صفحه سفید باز میشه

سلام.

من هم رفتم و صفحه سفید برای من هم باز میشود.

گویا لایسنس 6ماهه اویرا انتی ویروس تمام شده است مدتش.

موفق باشید.

mohamad skystar
25-01-2011, 23:05
آپدیت آفلاین هم داره؟

Karkas20
25-01-2011, 23:07
آپدیت آفلاین هم داره؟

بله عزیز جان. اپدیت افلاین هم دارد.

این هم لینک دانلود اپدیت افلاین.

موفق باشید.

cao-cao
27-01-2011, 14:53
دوستان کسی میتونه یه لیسانس معتبر به ما بده اگه عدد باشع بهتره
نسخه پرمیوم هست اون لیسانسایی که واسه دان بود تو صفح هات قبل کار نکرد

Karkas20
27-01-2011, 15:43

سلام.
دوست عزیز.
==============================

متاسفانه سایتی نیست که بشود از طریق ان کی برای انتی ویروس پریمیوم گرفت.
و سریال این نسخه هم گیر نمیاد.

موفق باشید.

Mahdi Khan
29-01-2011, 07:57

سلام دوست عزیز
در این لینک:

که به زبان روسی است می بایست ایمیل واقعی داده شود و key به شما ایمیل می شود.

Karkas20
29-01-2011, 11:44
سلام دوست عزیز
در این لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه به زبان روسی است می بایست ایمیل واقعی داده شود و key به شما ایمیل می شود.

سلام.
عزیز جان.
=================
این لینکی که شما معرفی کردید برای نسخه سکیوریتی سوییت هست.
===============================
کاربر عزیز برای نسخه انتی ویروس پریمیوم میخوان.

موفق باشید.

salar_khan
30-01-2011, 08:39
سلام
من از ورژن personal 10 استفاده می کنم اما چند وقتیه که موقع آپدیت ارور می گیره تو خود آنتی گشتم دیدم اعتبارش تا 9/1/2011 بیشتر نیست ورژن رایگان جدید با اعتبار 1 ساله کجا می تونم دانلود کنم؟:19:
با تشکر

Karkas20
30-01-2011, 11:37
سلام
من از ورژن personal 10 استفاده می کنم اما چند وقتیه که موقع آپدیت ارور می گیره تو خود آنتی گشتم دیدم اعتبارش تا 9/1/2011 بیشتر نیست ورژن رایگان جدید با اعتبار 1 ساله کجا می تونم دانلود کنم؟:19:
با تشکر

سلام.
دوست عزیز.
تاریخ اویرا نسخه فری در اصل تا 01.09.2011مهلت دارد.
ولی چون تاریخ میلادی هست .به این گونه نوشته شده است.

شاید مشکل از جایی دیگر باشد.
===================================
موفق باشید.

danialsalehi
30-01-2011, 11:43
سلام
با تشکر

سلام هم استانی عزیز
منم همین امروز اپدیتش کردم. مشکلی نداشت.به راحتی اپدیت شد
اعتبارش هم همونجور که Karkas20 عزیز گفتن تا سپتامبر 2011 هست.

danialsalehi
30-01-2011, 11:46
اخه دو سال و نیم از عضویت من تو این سایت میگذره. اونوقت بازم وقتی میخوام پست بدم باید پست هام توسط مدیریت تایید بشه؟؟؟؟؟
عجب گیری افتادیم هاااااااااااااااا

پ ن : چه جالب. این نیاز به تایید مدیریت نداشت. اون که تو جواب salar khan و برای کمکش نوشتم نیاز به تایید میخواست. عجیبه

salar_khan
30-01-2011, 12:19
سلام.
دوست عزیز.
تاریخ اویرا نسخه فری در اصل تا 01.09.2011مهلت دارد.
ولی چون تاریخ میلادی هست .به این گونه نوشته شده است.

شاید مشکل از جایی دیگر باشد.
===================================
موفق باشید.
با تشکر
2 -3 روزیه اینجوری شده اپدیت می زنی ارور میده .
1 سئوال دیگه چرا آویرا outrun.inf پاک نمی کنه؟(می دونم ویروس نیست اما عامل تمام بدبختب هاست):13:

Karkas20
30-01-2011, 12:34
با تشکر
2 -3 روزیه اینجوری شده اپدیت می زنی ارور میده .
1 سئوال دیگه چرا آویرا outrun.inf پاک نمی کنه؟(می دونم ویروس نیست اما عامل تمام بدبختب هاست):13:
سلام دوست عزیز.

در مورد سوالتون باید بگم بعضی مواقع اویرا در حین اپدیت یا میزنه انتی ویروس اپدیت هست
در صورتی که ورژن دیتابیس که در خود سایت اویرا هست ورژن دیتابیسش بروز شده ولی شما وقتی میخواهید اپدیت کنید باز میزنه انتی ویروس شما بروز هست.

بعضی مواقع هم ذر عین دانلود فایل اپدیت میزنه که یکی از فایل ها خراب هست.
که بعد از چندبار اپدیت پشت سر هم زدن مشکل برطرف میشود.

چون همچین دو مشکلی را من با اویرا قبلا داشتم.

درمورد سوال دوم شما:باید بگم اویرا در صورتی هم که فایل اتوران را شناسایی کند.
ان را فقط بلاک میکنید.
بهترین برنامه برای از بین بردن اتوران فلش مموری ها
usb disk security

autorun virus remover

هست.
که اتوران فلش را شناسایی میکند و ان را از بین میبرد
================================================== ===

موفق باشید.

Karkas20
30-01-2011, 19:54
درود.
===============
دوستان حتما شاهد این بودید که برنامه key finder 4.2دیگر کی انتی ویروس پریمیوم و سکیوریتی سوییت
اویرا را برای دانلود کی نمیتوان استفاده کرد.

باید بگم این برنامه بدون مشکل هست.
فقط کی هایی که روی سرور مورد نظر اپلود میشوند ایران را تحریم کرده.
شما برای دانلود کی ها باید ازVPN یا ------ استفاده کنید.(یا برنامه ای که ipشما را تغییر بدهد)
=============================================

این هم کی برای نسخه AviraAntiVirPremium

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ============
این هم کی 3ماهه برای نسخه AviraAntiVirPremiumSecuritySuite

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ====

موفق و پیروز باشید.:11:

salar_khan
31-01-2011, 08:30
سلام دوباره
من مشکل آنتی ویروسمو پیدا کردم گفتم اینجا بزارم شاید بدرد کسای دیگه هم بخوره.
مشکل از کانفیگ مودم adsl بود.(من مودمم وایرلس داره اما لپ تاپ بهش کانکت می شد اما send و resive نداشت تا اینکه یکیو آوردم برام این مشکلو حل کرد. دیروز فکر کردم گفتم نکنه از کانفیگ جدید باشه که حدسم درست بود دوباره مودمو کانفیگ کردم مشکل آنتی درست شد:31: ولی مشکل اینترنت وایرلس دوباره برگشت:19:)
نتیجه مشکل از کانفیگ مودم بود اما مشکل به طور کل حل نشده و باید کانفیگ درستو یاد بگیرم که هر دو مشکل حل بشه.
:11:

mohamad skystar
01-02-2011, 14:02
من میخوام آپدیت آفلاین کنم.فایل هارو دانلود کردم فقط راهنمایی کنید چطور آپدیت کنم؟

Karkas20
01-02-2011, 14:09
من میخوام آپدیت آفلاین کنم.فایل هارو دانلود کردم فقط راهنمایی کنید چطور آپدیت کنم؟

سلام.

این هم روش اپدیت دستی:

برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی Update گزينه Manual Update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

موفق باشید.

salar_khan
01-02-2011, 16:49
اینم آموزش آپدیت

mohamad skystar
02-02-2011, 00:26
تشکر میکنم از دوستان برا 2 پست قبلی.دمتون گرم.

pashangparsi6
03-02-2011, 03:11
با درود

دوستان گرامی من واپسین ویرایش نرم افزار
avira_antivir_personal_en.exe
را دریافت کردم و نصب کردم. برای به روز رسانی این نرم افزار باید چه کاری کرد؟

salar_khan
03-02-2011, 08:58
شما می تونید فایل آپدیتو از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کنید و به صورت دستی آنتی ویروستونو آپدیت کنید.
آموزش آپدیت دستی هم چندتا پست بالاتر وجود داره.

Karkas20
03-02-2011, 09:01
درود.
===============
دوستان حتما شاهد این بودید که برنامه key finder 4.2دیگر کی انتی ویروس پریمیوم و سکیوریتی سوییت

شما برای دانلود کی ها باید ازVPN یا ------ استفاده کنید.(یا برنامه ای که ipشما را تغییر بدهد)

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ============

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== ====

موفق و پیروز باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهزاد_mb
03-02-2011, 10:13
با سلام به همگی
آیا میشه Avira AntiVir Premium 10.0.0.643 را در کنار Kaspersky Internet Security 2011 (11.0.2.556) نصب کرد؟
یعنی اگه گارد اویرا رو غیر فعال کنیم میشه؟ با کسپر تداخل نمی کنه؟

salar_khan
03-02-2011, 10:32
با سلام به همگی
آیا میشه Avira AntiVir Premium 10.0.0.643 را در کنار Kaspersky Internet Security 2011 (11.0.2.556) نصب کرد؟
هرکدوم اینها به تنهایی قدرتمند هستند چه دلیلی داره که بخوای 2 تا آنتی ویروس با هم نصب کنی؟
چند وقت قبل برام 1 کیس اومد که رش 2 آنتی نصب کرده بودند سیستم اصلا بالا نمیومد . منم تو safe mode یکیشونو پاک کردم تا سیستم بالا اومد.
به نظر من شما 1 آنتی ویروسو آپدیت رو سیستمت داشته باشی برات کافیه.

wordship
03-02-2011, 10:52
با سلام به همگی
سلام
دو تا انتی ویروس با گارد فعال هرگز با هم ست نمیشند
اما شما میتونید اویرا نسخه رایگان رو با گارد غیر فعال همراه با کسپر نصب کنید تا تداخلی هم ایجاد نشه.
و به عنوان اسکنر ازش استفاده کنید و کسپر به عنوان real time باشه .
همچنین میتونید از برنامه های جانبی مانند :malware byte همراه با هر انتی ویروس که خواستید استفاده کنید صرفا به عنوان اسکنر.

pashangparsi6
03-02-2011, 12:43
درود.
===============

لینک دانلود.

لینک دانلود.

موفق و پیروز باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود بر شما

دوست گرامی برای این ویرایش از ویروس‌یاب دقیقا از کجا باید فیایل به روز رسانی را دریافت کنم؟

البته من پیش تر ها در کنار نود32 و به صورت خاموش از ویرایش پریمیوم آویرا بهره می بردم که شوربختانه دیگه کلیدی براش نمیومد. حالا می خواستم بدونم این ویرایش که واپسین ویرایش هم هست گزینه ی خوبی هست برای اینکه در کنار نود به صورت خاموش نصب بشه یا همون پریمیوم رو باید دریافت کنم؟

با سپاس

Karkas20
03-02-2011, 13:06
درود بر شما

دوست گرامی برای این ویرایش از ویروس‌یاب دقیقا از کجا باید فیایل به روز رسانی را دریافت کنم؟

البته من پیش تر ها در کنار نود32 و به صورت خاموش از ویرایش پریمیوم آویرا بهره می بردم که شوربختانه دیگه کلیدی براش نمیومد. حالا می خواستم بدونم این ویرایش که واپسین ویرایش هم هست گزینه ی خوبی هست برای اینکه در کنار نود به صورت خاموش نصب بشه یا همون پریمیوم رو باید دریافت کنم؟

با سپاس

ممنونم.....

اگر به صورت خاموش باشد این نسخه هم خوبه....
==================================
این هم فایل اپدیت اویرا.

================================================== ======

موفق باشید.

jojonice
03-02-2011, 13:53
سلام
دوستان این ورژن پروفشنال را دانلود کردم ولی لیسانس میخواهم براش
البته از سایت softpedia دانلود کردم و نوشته بود پرمیوم ولی وقتی دانلود کردم پروفشنال بود لطفا راهنمائی کنید

Karkas20
03-02-2011, 13:58
سلام
دوستان این ورژن پروفشنال را دانلود کردم ولی لیسانس میخواهم براش
البته از سایت softpedia دانلود کردم و نوشته بود پرمیوم ولی وقتی دانلود کردم پروفشنال بود لطفا راهنمائی کنید

سلام دوست عزیز.....

متاسفانه برای نسخه پروفشنال. کی یافت نمیشود.....
===========================================
موفق باشید.

wordship
03-02-2011, 14:19
البته من پیش تر ها در کنار نود32 و به صورت خاموش از ویرایش پریمیوم آویرا بهره می بردم که شوربختانه دیگه کلیدی براش نمیومد
:

matin_vv
04-02-2011, 10:58
دوستان وقتی لایسنس جدید رو میگیریم و میخوایم آپدیت کنیم، توی ویندوز 7 هی میگه که Administration rights are required for this feature.
این رو باید چی کار کنیم؟

Karkas20
04-02-2011, 11:14
دوستان وقتی لایسنس جدید رو میگیریم و میخوایم آپدیت کنیم، توی ویندوز 7 هی میگه که Administration rights are required for this feature.
این رو باید چی کار کنیم؟

سلام دوست عزیز.

لطفا این پست جناب drhaniball

را مطالعه کنید.

لینک پست.

موفق باشید.

بهزاد_mb
04-02-2011, 11:45
سلام
دو تا انتی ویروس با گارد فعال هرگز با هم ست نمیشند
اما شما میتونید اویرا نسخه رایگان رو با گارد غیر فعال همراه با کسپر نصب کنید تا تداخلی هم ایجاد نشه.
و به عنوان اسکنر ازش استفاده کنید و کسپر به عنوان real time باشه .
همچنین میتونید از برنامه های جانبی مانند :malware byte همراه با هر انتی ویروس که خواستید استفاده کنید صرفا به عنوان اسکنر.

پس میشه
حالا چرا اویرا رایگان؟ پریمیوم که بهتره
اتفاقا از malware byre همراه کسپر استفاده می کنم و راضیم ولی .... یه مشکل کوچیک هست!!! ببینید

Karkas20
04-02-2011, 12:11
پس میشه
حالا چرا اویرا رایگان؟ پریمیوم که بهتره
اتفاقا از malware byre همراه کسپر استفاده می کنم و راضیم ولی .... یه مشکل کوچیک هست!!! ببینید

سلام.
===
دوست عزیز این مشکل کوچک نیست بلکه بزرگ محسوب میشه.
شما با سریال گارد مالواربیتس را فعال کردید و باعث شده اختلال در عملکرد کسپر ایجاد کنه.
شما مالواربیتس را پاک کنید و طبق این روش سریال باقی مانده در ریجستری را پاکش کنید.
مالواربیتس را باید شما به صورت رایگان نصب کنید و باهیچ سریالی اکتیوش نکنید.
و راحت اپدیت میشود و برای اسکن سیستم میتوانید ازش استفاده کنید.

این پست را مطالعه کنید.
================================================== ============
پس شما مالواربیتس را پاک میکنید و بعدش طبق این پست پیش بروید.
======================================
در مورد اویرا رایگان یا پریمیوم.
================
اگر خواستید نسخه را رایگان را نصب کنید در حین نصب شما گزینه castum را انتخاب و در صفحه بعد تیک گزینه avira guard را بردارید.
=============================
در مورد اویرا پریمیو:شما در حین نصب گزینه castum را بزنید و در صفحه بعدی
تیک گزینه avira guard و avira weg guard و avira mail guard را بردارید تیک ان را .
=================================================

موفق باشید.