PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

wordship
26-07-2010, 14:02
لینکهای عکسهای مربوط به تنظیمات تو پست دوم خرابن لطفا درستش کنید.
ممنون

سلام
یه نگاه به تاریخ اون پست ها بندار؟
اصلا ورژن اویرا هم فرق کرده
حالا شما میحوای چیکار کنی رویه اویرا بگو تا راهنمایی شی
:11:

bakhishman
26-07-2010, 14:19
مگه ابن بخش مدیر نداره خب باید جمع کنه تمام مطالب رو بذاره تو پست اول دیگه حالا من بگردم 150 صفحه دنبال آخرین ورژن آویرا ...؟!
مشکل ما عمیقه حاجی فکر کنم ورژن هفت آویرا رو نصب کردم ولی نه میتونم اسکن کنم نه آپدیت این ویروس محترم آویرا رو از کار میندازه همون اول دیگه بالا نمیاد.

wordship
26-07-2010, 14:31
مگه ابن بخش مدیر نداره خب باید جمع کنه تمام مطالب رو بذاره تو پست اول دیگه حالا من بگردم 150 صفحه دنبال آخرین ورژن آویرا ...؟!
مشکل ما عمیقه حاجی فکر کنم ورژن هفت آویرا رو نصب کردم ولی نه میتونم اسکن کنم نه آپدیت این ویروس محترم آویرا رو از کار میندازه همون اول دیگه بالا نمیاد.

عزیز ورژن اویرای شما چیه؟میحوای چیکار کنی؟

bakhishman
26-07-2010, 15:12
عزیز ورژن اویرای شما چیه؟میحوای چیکار کنی؟

مربوط به این تاپیک نمیشه جای دیگه مطرح کردم چیزی که مربوط به این تاپیکه اینه که خیلی نامنظمه :41:
:13:
حداقل یکی از مدیرها بیاد پستهای مهم رو تو پست اول جمع کنه... :10:

shayan999
26-07-2010, 21:32
الان ورژن 10 آویرا هم اومده.

اون نسخه ی شما داری دیگه خیلی قدیمی شده.

این آخرین نسخه ی پرمیوم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wordship
26-07-2010, 22:14
مربوط به این تاپیک نمیشه جای دیگه مطرح کردم چیزی که مربوط به این تاپیکه اینه که خیلی نامنظمه :41:
حداقل یکی از مدیرها بیاد پستهای مهم رو تو پست اول جمع کنه... :10:

عزیزشما به چی میگی نظم؟
خب شما باید بپرسی کجا مشکل داری تا راهنمایی شی
نه همینطور بگی تاپیک نامنظمه
چون اگر دقت کنی
مدیر این بخش الان حدود 6 ماهه که اصلا سر نزده
ولی همه دوستانی که بلدن کمک میکنن

capitan black
26-07-2010, 22:23
avira ورژن مجانیش هنوز هست؟...فرقش با پولیش در گارد فعالشه یا...؟...مرسی

wordship
26-07-2010, 22:38
avira ورژن مجانیش هنوز هست؟...فرقش با پولیش در گارد فعالشه یا...؟...مرسی

اره ورژن 10 فری هم اومده
نه در گاردش نیست
امکاناتی مثله فایروال
وب گارد
حفاظت ایمیل
گیم مد و..
ولی ورژن فری اینارو نداره

capitan black
26-07-2010, 22:57
اره ورژن 10 فری هم اومده
نه در گاردش نیست
امکاناتی مثله فایروال
وب گارد
حفاظت ایمیل
گیم مد و..
ولی ورژن فری اینارو نداره

میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی به نظرتون ورژن free اواست بهتره یا اویرا؟...مرسی

shayan999
27-07-2010, 00:38
میدونم اینجا جای این سوال نیست ولی به نظرتون ورژن free اواست بهتره یا اویرا؟...مرسی

مسلما آویرا :46:

capitan black
27-07-2010, 09:03
مسلما آویرا :46:

وقتی real time shild و ... نداره به چه دردی میخوره؟!..اواست که داره این قابلیت رو .

shayan999
27-07-2010, 09:19
وقتی real time shild و ... نداره به چه دردی میخوره؟!..اواست که داره این قابلیت رو .

من استناد کردم به تست های av-comp

ولی خوب چرا از پرمیوم استفاده نمی کنی؟

این همه پروموشن داره راحت به اسم خودت کلید میگیری.

wordship
27-07-2010, 12:51

و شما هم استناد کردی به همین ریال تایم..
مثلا اویرا حتی فری هم قابلیت های مناسبی داره
مثل
حجم اپدیت کم
سرعت اپدیت مناسب
سریعترین انالیز
و..
تازه شما میتونید اویرا پرمیوم رو هم 3 ماه رایگان استفاده کنید
که قابلیت کلین هم اضافه شده:11:

capitan black
27-07-2010, 14:48
من استناد کردم به تست های av-comp

ولی خوب چرا از پرمیوم استفاده نمی کنی؟

این همه پروموشن داره راحت به اسم خودت کلید میگیری.

بله متوجه شدم...اگه اینجوری باشه که عالیه ...مرسی دوست عزیز :10:

مثل
حجم اپدیت کم
سرعت اپدیت مناسب
سریعترین انالیز
و..
تازه شما میتونید اویرا پرمیوم رو هم 3 ماه رایگان استفاده کنید
که قابلیت کلین هم اضافه شده:11:

بله دقیقا...اگه اینجوریه که 3 ماه میتونم از پریمیوم استفاده کنم که عالیه...چجوری میشه کلید رایگان 3 ماهه گرفت؟.این کلید واسه اویرا اینترنت سکیورتی کار میکنه یا واسه انتی ویروس خالی؟.یه مدت میخوام کسپر رو پاک کنم یه انتی ویروس قوی نصب کنم ببینم چطوریه...و اویرا و اواست مسلما بعد از کسپر هستند...مرسی:11:

Djhamid2007
27-07-2010, 16:18
آقا کسی میدونه کدوم فایروال ها با آویرا سازگاره؟ تا جایی که یادمه ZoneAlarm باهاش نمی ساخت.OutPost هم که با سریالش آدمو واقعاً اذیت میکنه . اگه فایروال دیگه ای مونده که خوب جواب بده و با آویرا مشکل نداشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید .

wordship
27-07-2010, 16:33
آقا کسی میدونه کدوم فایروال ها با آویرا سازگاره؟ تا جایی که یادمه ZoneAlarm باهاش نمی ساخت.OutPost هم که با سریالش آدمو واقعاً اذیت میکنه . اگه فایروال دیگه ای مونده که خوب جواب بده و با آویرا مشکل نداشته باشه ممنون میشم راهنمایی کنید .

اگر اویرا فری
داری کمودو توصیه میشه
اگه ورژن
پرمیوم داری
خودش فایروال داره
دیگه نیاز نداره

capitan black
28-07-2010, 17:37
این اویرا محشره....اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره...و قدرت بسیار بسیار بالا در تشخیص...یه خورده فایروالش ضعیفه فقط..

alpha007
28-07-2010, 20:59
این اویرا محشره....اصلا سرعت سیستم رو نمیگیره...و قدرت بسیار بسیار بالا در تشخیص...یه خورده فایروالش ضعیفه فقط..
چی شد؟
ازش بد میگفتی که؟!
آویرا نمونه یه آنتی ویروس اروپایی بی نظیره
بنا به دلایلی بارها پیش اومد که برم سراغ یه آنتیه دیگه ولی این آدمو زمین گیر خودش میکنه:31:
تو سایت دانشگامون روی همه سیستمها آویرا نصب بود با مسول سایت که رفیقمم بود صحبت میکردم میگفت از زمان نصب آویرا فری ، دیگه ویندوز عوض نکردن

capitan black
28-07-2010, 21:35
چی شد؟
ازش بد میگفتی که؟!
آویرا نمونه یه آنتی ویروس اروپایی بی نظیره
بنا به دلایلی بارها پیش اومد که برم سراغ یه آنتیه دیگه ولی این آدمو زمین گیر خودش میکنه:31:
تو سایت دانشگامون روی همه سیستمها آویرا نصب بود با مسول سایت که رفیقمم بود صحبت میکردم میگفت از زمان نصب آویرا فری ، دیگه ویندوز عوض نکردن

کی من؟...نه اون یه کاپیتان دیگه بوده !...من چایی شیرین خوردم اگه از اویرا بد بگم ! :31:
اون موقع داشتم تحقیق میکردم در موردش ! :31:
واقعا عالیه....من موندم این چطوری برنامه نویسی کردن اینقدر سبکه !..سبک...اپدیت کم حجم...راحت..قوی..
اون کسپر داشت خفه میکرد سیستمو نامرد ! :13:
جیگر بابا بیده اویرا :31::40: !×!

shayan999
28-07-2010, 21:41
کی من؟...نه اون یه کاپیتان دیگه بوده !...من چایی شیرین خوردم اگه از اویرا بد بگم ! :31:
اون موقع داشتم تحقیق میکردم در موردش ! :31:
واقعا عالیه....من موندم این چطوری برنامه نویسی کردن اینقدر سبکه !..سبک...اپدیت کم حجم...راحت..قوی..
اون کسپر داشت خفه میکرد سیستمو نامرد ! :13:
جیگر بابا بیده اویرا :31::40: !×!

شما برو آواست نصب کن :دی
real time shild هم داره :دی

01110362
30-07-2010, 16:02
یکی از اساتید تنظیماتی که نتی ویروس کارامدتر باشه رو بزاره .مرسی
AVIRA PREMIUM SECURITY 10 FINAL

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

یکی از اساتید تنظیماتی که نتی ویروس کارامدتر باشه رو بزاره .مرسی
AVIRA PREMIUM SECURITY 10 FINAL

outpost
31-07-2010, 15:12
مثل
حجم اپدیت کم
سرعت اپدیت مناسب
سریعترین انالیز
ه

اينا رو Avast هم داره.

حجم آپديتها بسيار پايين و سرعت آپديت بسيار بالاست.

در مورد سرعت آناليز هم فقط بدونيد كه براي پردازش از همه هسته هاي CPU ميتونه استفاده كنه و بهينه شده براي Core i7.

در ضمن Avast داراي Boot-Time Scan هستش . چيزي كه در كمتر آنتي ويروسي ميشه ديد.

و يه چيز ديگه كه به نظر شخصي خودم ،قدرت پاكسازي Avast بالاتره.

panther99
01-08-2010, 00:25
من چند صفحه ای رو از این تاپیک خوندم . میخوام آنتی ویروسم رو عوض کنم . الان هم ازeset smart security استفاده میکنم ( نه از nod ) که دیگه آپدیت نمیشه ( بیش از 1 ماهه ) که دوستان گفتن که آنتی ویروس هم ویروسی شده !!!! . حالا موندم از چی استفاده کنم که علاوه بر امنیت بالاتر کارایی سیستمم رو دچار مشکل نکنه و تو آپدیت شدن هم مشکلی نداشته باشه . دوستان نورتون رو پیشنهاد دادن ولی اینجا علاوه بر آویرا میگن که avasat هم خوبه !!! حالا راهنمایی کنید . ممنون .

FAR_FA
01-08-2010, 10:49
سلام

من يه آويراي نسخه آزاد دارم 2010 تا حالا خيلي خوب آپديت شده و آپديت هاشو هم ذخيره كردم.
ميخواستم بدونم ، در صورتي كه بخوام از نسخه سكيوريتي 2010 استفاده كنم ، ميشه آپديتها رو
به اين نسخه هم انتقال بدم .

ممنون از پاسخ دوستان

01110362
01-08-2010, 19:14
من چند صفحه ای رو از این تاپیک خوندم . میخوام آنتی ویروسم رو عوض کنم . الان هم ازeset smart security استفاده میکنم ( نه از nod ) که دیگه آپدیت نمیشه ( بیش از 1 ماهه ) که دوستان گفتن که آنتی ویروس هم ویروسی شده !!!! . حالا موندم از چی استفاده کنم که علاوه بر امنیت بالاتر کارایی سیستمم رو دچار مشکل نکنه و پیکتو آپدیت شدن هم مشکلی نداشته باشه . دوستان نورتون رو پیشنهاد دادن ولی اینجا علاوه بر آویرا میگن که avasat هم خوبه !!! حالا راهنمایی کنید . ممنون .

هم norton خوبه هم avira هم ازلحاظ سبکی هم امنیت وهم آپدیت بدون درد سر و البته لایسنس 3 ماهه .من شخصا هردوتا رواستفاده کردم .اما من خودم فعلا avira permium بعلاوه فایروال outpost 7 نصب کردم ظاهرا با هم مچ هستند ولی شما میتونید نسخه avira permium security 10 نصب کنید که فایروال هم داره . بسته به نظرشما که کدوم انتخاب کنید.
به تایپیک زیر هم سری بزن کمکت میکنه.

saint anger
01-08-2010, 19:56
با سپاس! avira فایلهای ویروسیو ترمیم می کنه؟ چون یه سری فایل هستن که نمی خوام پاک بشن! اگر این کارو می کنه ! چطوری؟ ضرورییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی! مرسی! :19:

milaaad
02-08-2010, 00:56
کی برای هر دو محصول اویرا

kral_pontiac
02-08-2010, 23:08
خداوندا ما را با مایکروسافت محشور نفرمااااااا :دی

من تو ویندوز جدید دیگه کسپر نصب نکردم و یه Avira Premium Security Suite 9.0.0.387 نصبیدم .
اولا میخام آپدیت اتوماتش رو غیرفعال کنم .
برنامه هم که دوست عزیزمون یکی معرفی کرده واسه جمع آوری آپدیتها .
و یکی هم بهترین تنظیمات این ورژن

اگه اساتید این مشکلات رو رفع کنند ممنون میشم

متشکر

capitan black
04-08-2010, 18:26
دوستان اویرا فایلهای ویروسی رو ترمیم میکنه؟...
کودوم فایروال ها با پریمیوم سیکوریتی مچ هستند>؟...مرسی

p30time
05-08-2010, 01:27
سلام
دوستان كسي مي دونه آپديت هاي نسخه 10 چطوري جمع مي شه؟ يعني چطوري آپديت ها رو نگه داريم؟
فكر مي كنم با نسخه 9 فرق مي كنه!
اگر كسي مي دونه لطفا راهنمايي كنه

با تشكر فراوان

milaaad
05-08-2010, 14:52
سلام
دوستان كسي مي دونه آپديت هاي نسخه 10 چطوري جمع مي شه؟ يعني چطوري آپديت ها رو نگه داريم؟
فكر مي كنم با نسخه 9 فرق مي كنه!
اگر كسي مي دونه لطفا راهنمايي كنه

با تشكر فراوان

سلام.از این برنامه استفاده کن.اپدیت ها رو تو desktop میذاره

راستی این فایل توسط انتی ویروس avira به عنوان ویروس شناسایی میشه که اصلا اینطور نیست

MicrosoftH
06-08-2010, 09:28
من بعضی موقع ها از سایت آویرا آپدیت رو دانلود میکنم و به آویرام میدم قبول نمیکنه نمیدونم برای چی
Antivit Premium 9 استفاده مینکم آپدیت خودش رو دانلود می کنم مشکل کلید نیست؟

hirondelle
06-08-2010, 23:38
ببخشید من تا حالا از NOD استفاده می کردم،در مورد آویرا( سکوریتی سوئیت)چند تا سوال برام پیش اومده:
1-آیکون آویرا از رو منوبار (کنار ساعت) ناپدید شده.علتش چی می تونی باشه؟(وین 7) تو custimize هم نبود
2-چرا ویروس ها رو پیدا می کنه ، ولی پاک نمی کنه؟مثلا همین ویروس autorun رو ، فقط می پرسه که remove کنم یا نه ،میزنم ریموو رو ولی بعد ریستارت دوباره ...(یه جا خوندم اگه ویروس به فایل های سیستم بچسبه پاکش نمی کنه؛خوب اینکه مسخره است)
3-update manuel ارور میده؛من اون فایل زیپ رو ساختم (vdf_fusebundle.zip) ،ولی باز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirix
07-08-2010, 16:04
سلام
وقتي مي خوام Avira رو نصب كنم اين ارور رو مي ده:
some files could not be created
به هيچ عنوان هم نصب نمي شه.
راهنمايي كنيد.
ممنون

kral_pontiac
07-08-2010, 17:10
انگار اینجا کسی از آویرا سر درنمیاره :d

alpha007
07-08-2010, 18:02
ببخشید من تا حالا از NOD استفاده می کردم،در مورد آویرا( سکوریتی سوئیت)چند تا سوال برام پیش اومده:
1-آیکون آویرا از رو منوبار (کنار ساعت) ناپدید شده.علتش چی می تونی باشه؟(وین 7) تو custimize هم نبود
2-چرا ویروس ها رو پیدا می کنه ، ولی پاک نمی کنه؟مثلا همین ویروس autorun رو ، فقط می پرسه که remove کنم یا نه ،میزنم ریموو رو ولی بعد ریستارت دوباره ...(یه جا خوندم اگه ویروس به فایل های سیستم بچسبه پاکش نمی کنه؛خوب اینکه مسخره است)
3-update manuel ارور میده؛من اون فایل زیپ رو ساختم (vdf_fusebundle.zip) ،ولی باز:

1-حتی بعد از ری استارت هم آیکونش نمیاد؟
از استارت منو امتحان کن
2-آویرا تو از بین بردن اتورانها مشکلی نداره
خود من همین امروز چند تا اتوران رو از فلشم کامل ریموو کردم

jax2
07-08-2010, 20:14
با سپاس! avira فایلهای ویروسیو ترمیم می کنه؟ چون یه سری فایل هستن که نمی خوام پاک بشن! اگر این کارو می کنه ! چطوری؟ ضرورییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی! مرسی! :19:

نوچ.تو پاکسازی فایل ها از ویروس کسپر حرف اولو میزنه.
نمونش ویروس سالیتی.کپسر نصب کن

alpha007
07-08-2010, 21:52
نوچ.تو پاکسازی فایل ها از ویروس کسپر حرف اولو میزنه.
نمونش ویروس سالیتی.کپسر نصب کن
همینطور تو درگیر کردن سی پی یو و سخت افزار سیستم حرف اولو میزنه:27:

01110362
08-08-2010, 17:01
همینطور تو درگیر کردن سی پی یو و سخت افزار سیستم حرف اولو میزنه:27:

البته تو بلاک کردن کی ولایسنس هم که دیگه ......
البته به قدرتش شکی نیست که یکی از بهترینهاست :18:

01110362
08-08-2010, 17:06
سلام
وقتي مي خوام Avira رو نصب كنم اين ارور رو مي ده:
some files could not be created
به هيچ عنوان هم نصب نمي شه.
راهنمايي كنيد.
ممنون

دوست عزیز احتمال داره از آنتی ویروس قبلیت باشه که درست UNINSTAL نشده
:10:

S!LENCE
08-08-2010, 19:21

سلام دوستان
منم مشکل شماره همین دوستمون رو دارم. ویندوز 7 و premium security با کلید 90 روزه. توی خود فولدر FAILSAFE نمیشه زیپ ساخت. فایل ها رو بردم به یه فولدر دیگه اونجا زیپ ساختم ولی بازم همین ارور دوستمونو داد. میشه به جای manual update فایل ها رو کپی پیست کنم؟
ممنون

hirondelle
08-08-2010, 19:36
سلام دوستان
منم مشکل شماره همین دوستمون رو دارم. ویندوز 7 و premium security با کلید 90 روزه. توی خود فولدر FAILSAFE نمیشه زیپ ساخت. فایل ها رو بردم به یه فولدر دیگه اونجا زیپ ساختم ولی بازم همین ارور دوستمونو داد. میشه به جای manual update فایل ها رو کپی پیست کنم؟
ممنون

به تاپیک اختصاصی محصولات Avira (تاپیک سوالای بی جواب!) خوش آمدید !

beckham7
08-08-2010, 19:45
بنظر من که اویرا حداقل بهتر از نود هستش من که راضیم:46:

hasanoooooooo
08-08-2010, 19:57
اویرا خوب هست ولی تنها مشکلش اینه که حجم اپدیت هاش هر روز داره میره بالا شما فرض کن 300 کیلو اپدیت میخوای بعد مجبوری 40 mb رو همراهش بگیری این حجم هم که هر روز در حال افزایش هست.

alpha007
08-08-2010, 21:27
اویرا خوب هست ولی تنها مشکلش اینه که حجم اپدیت هاش هر روز داره میره بالا شما فرض کن 300 کیلو اپدیت میخوای بعد مجبوری 40 mb رو همراهش بگیری این حجم هم که هر روز در حال افزایش هست.
حجم آپدیتهای آویرا هر چقدر هم که باشه در حال حاضر جزء کمترینهاست

esfehanei
08-08-2010, 23:11
دوستانی که از ایتن آنتی ویروس استفاده میکنن ازش راضی هستن؟
من در حال حاضر هیچ آنتی ویروسی رو سیستمم ندارم و میخوام یکی نصب کنم
این آنتی ویروس سیتم رو کند میکنه؟
قدرتش چی؟خوبه؟
و همچنین بهترین مدلش چیه؟
با تشکر

alpha007
08-08-2010, 23:21
دوستانی که از ایتن آنتی ویروس استفاده میکنن ازش راضی هستن؟
من در حال حاضر هیچ آنتی ویروسی رو سیستمم ندارم و میخوام یکی نصب کنم
این آنتی ویروس سیتم رو کند میکنه؟
قدرتش چی؟خوبه؟
و همچنین بهترین مدلش چیه؟
با تشکر
درباره کند کردن سیستم که بهتره از دوستانی که در حال استفاده از کسپر هستن این سوال رو بپرسید
آویرا بد نیست بی نقص هم نیست
همینطور که هیچ آنتی ویروس دیگه ای بی نقص نیست...

esfehanei
08-08-2010, 23:25
بله درست میفرمایی
ولی من منظورم اینه که به طور کلی از همه لحاظ بهتره اینو نصب کنم یا کسپر
و همچنین در مورد نقص هاش هم اگه میشه توضیح بدید
با تشکر

alpha007
09-08-2010, 08:16
بله درست میفرمایی
ولی من منظورم اینه که به طور کلی از همه لحاظ بهتره اینو نصب کنم یا کسپر
و همچنین در مورد نقص هاش هم اگه میشه توضیح بدید
با تشکر
دوست من...
کسپر و آویرا جزء دو تا از بهترین آنتی ویروسهای دنیان
منتهی این وسط عده ای بخاطر علاقه یا اسمشو بزارم تعصبی که به یکی از این دو دارن عیب و ایراداتی رو ازشون مطرح میکنن
درباره ایرادات هم بهتره خودتون نصب و تجربش کنید (شاید موردی که برای من بعنوان یه ایراد کوچیک مطرح بوده برای شما نباشه)
با این وجود:
آویرا آنتی ویروس حساسیه اگه به مشکوک نبودن فایلی اطمینان دارید حتما باید وارد لیست سفید بکنیدش
کم بودن حجم آپدیتها
بروز بودن دیتا بیس
قدرت تشخیص بالا و.... هم از مزایای این آنتی ویروسه

kral_pontiac
09-08-2010, 19:28
آقا یکی لطف کنه طریقه غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک آویرا رو بگه
و همچنین بهترین تنظیمات
واسه ورژن 10

01110362
09-08-2010, 20:04
آقا یکی لطف کنه طریقه غیرفعال کردن آپدیت اتوماتیک آویرا رو بگه
و همچنین بهترین تنظیمات
واسه ورژن 10

روی آیکون آویرا راسنت کلیک کن گزینه configur antivir رو انتخاب کن حالا از قسمت چپ منو رو گزینه update کیلیک وتیک automatic update بردار.
درخصوص تنظیمات هم فکر کنم حالت پیش فرضش خوب باشه اگ هم دوست داشتی مرحله بالا رو انجام بده وتیک expert mode بزن بعدش حساسیت دزدگیر کم وزیاد کن .(تو هر کدوم از آیتمها)-
webguard
firwall
....:11:

kian-sh
09-08-2010, 21:17
می خواستم بپرسم که اگه من آنتی ویروس Avira Premium security suite 10 رو نصب کنم بعدش میتونم فایروالی مثل out post داشته باشم.

money71
10-08-2010, 09:19
برنامه ای بسیار عالی و کاربردی جهت جمع آوری و بکاپ گرفتن از آپدیتهای آویرا با سرعت فوق العاده و حجم کم Avira Antivir 10 Updates Generator Avira Antivir 10 Updates Generator

دوستان کافیست که این برنامه که احتیاج به نصب هم نداره رو باز کنید و بر روی GO کلیک کنید تاین برنامه آخرین آپدیت آنتی ویروس رو در یک فایل زیپ روی دسکتاپ جمع آوری کند تا هر وقت به هر دلیلی بخواهید آنی ویروس خود رو بصورت آفلاین آپدیت کنید هیچ مشکلی نداشته باشید.

البته توجه كنيد خود آويرا اين رو ويروس نشون ميده كه با غيرفعال كردن آويرا اين فايل رو باز كنيد
من تست كردم درست كار كرد

noskhah
11-08-2010, 09:44
باسلام کسی میدونه پیغام lsp که در حال نصب اویرا پریمیموم سکوریتی میده یعنی چه؟
مرسی منتظرم

kral_pontiac
11-08-2010, 12:58
آویرا Rootkit.T MPHider رو میشناسه یا نه ؟
میتونه پاکش کنه ؟

outpost
11-08-2010, 13:13
آویرا Rootkit.T MPHider رو میشناسه یا نه ؟
میتونه پاکش کنه ؟

اين روت كيت جديد كه از LNK Exploit استفاده ميكنه رو همه آنتي ويروسها ميشناسن ، ولي توي پاك كردنش خيلي مشكل دارن.

outpost
11-08-2010, 13:34
می خواستم بپرسم که اگه من آنتی ویروس Avira Premium security suite 10 رو نصب کنم بعدش میتونم فایروالی مثل out post داشته باشم.

خير نميتونيد از Outpost استفاده كنيد.

چون Avira Premium security suite 10 خودش فايروال داره و با فايروال Outpost تداخل بوجود مياد.

Perpetual
12-08-2010, 09:31
سلام
وقتی من اویرا 10(جدیده) رو نصب کردم دیگه نتونستم به اینترنت وصل بشم .دلیلش همون web guard هست یا فایر والش؟
ممنون می شم هر چه زودتر جوابم رو بدید.

n-95
12-08-2010, 11:33
بوق آویرا از کجا قطع میشه ؟؟

یه فایروال خوب که با آویرا 10 خوب کار کنه معرفی کنین
ممنون

فرق آویرا که از سایتش دانلود میشه با اونی که نمایندگی اون میفروشه چیه

سایت فروشگاه

ali_3001
12-08-2010, 13:38
سلام
من تقریبا یه سالی هست که از این آنتی ویروس استفاده می کنم
قبلا از یه برنامه عربی برا گرفتن لایسنس استفاده می کردم که به تازگی درست کار نمیکنه
از سایت خود اویرا هم که باید خداتا آدرس ایمیل داشته باشی تا همیشه بتونی ازش استفاده کنی
حالا من یه نظری دارم اگه دوستان موافق باشن یه محلی براش در نظر بگیریم یا توی همین تاپیک هر
کدوم از دوستان که لایسنس جدید پیدا کرد یا از خود سایت اویرا گرفت برای استفاده دیگران هم قرار بده
تا مشکلی برا پیدا کردن لایسنس پیش نیاد
اینطوری مجبور نیستیم برای هر لایسنس دست به دامن یاهو بشیم و یه آدرس جدید بسازیم
با تشکر

PeZooZo
13-08-2010, 09:31
سلام دوستان.
من از آخرین ورژن آویرا استفاده می کنم.
زمانی که بخوام با کابل lan و با استفاده سوئیچ اینترنت را share کنم باید فایرل وال آویرا غیر فعال کنم تا بشه.
رفتم توی تنظیمات و کارت شبکه رو از فایروال در آوردم ولی گاهی بازم نمیشه و حتما باید فایروال غیر فعال باشه کلا.
درضمن تنظیماتی که برای غیر فعال کردم کارت شبکه در فایروال انجام میدم ماندگار نیست و باید یک ریست بر میگرده به حالت اول که فعاله...
اینم عکس:

ممنون میشم منو راهنمایی کنید که چکار کنم که کارت شبکه من در فایروال نباشه و من بتونم با فایروال فعال اینترنت share کنم.
سپاس

Boushvek
13-08-2010, 16:58
من هم دقیقن ایرادی رو که همین دوستی که بالا مشکلشون رو مطرح کرده اند دارم.

kian-sh
15-08-2010, 15:38
با سلام .من آنتی ویروس آویرا (پریمیوم) رو نصب کردم اما وقتی که خواستم اپدیتش کنم گفت لایسنس از کار افتاده و رفتم براش لایسنس جور کردم اما تا روی لایسنس ها کلیک کردم این ارور رو مشاهده کردم.
حالا من باید چی کار کنم؟

jabi7joon
15-08-2010, 16:03
دوستان من این آخرین ورژن اینترنت سکیوریتی و کلید مربوط و آپدیتش رو (البت آفلاین باشه بهتره) از کجا بگیرم؟

01110362
15-08-2010, 17:33
دوستان من این آخرین ورژن اینترنت سکیوریتی و کلید مربوط و آپدیتش رو (البت آفلاین باشه بهتره) از کجا بگیرم؟

بفرما دوست عزیز

Milad4171
15-08-2010, 20:56
تریال ریستی یا چیزی هست بشه برای Avira Securiry Sout لایسنس حددقل 6 ماهه گرفت. من نسخه ی رایگانش رو استفاده میکردم ولی کامل نیست...درضمن مشکل بیتشر آنتی ویروسا اینه که فایل رو پاک نمیکنه فقط گارانتیش میکنه! نمیشه کاری کرد لااقل حق انتخاب بده؟ بابا میخوام پاکش کنم...نمیذاره!!!

jamy_khoshtip
17-08-2010, 23:36
سلام . تو پست اول یک فیلم گإاشته با ورژن 8 رایگان آویرا کامپیوتر را اسکن می کنید نمی دونم فلان میشه و ...

آیا من اگر بیام سیستمی رو با این آنتی ویروس چک کنم ( آخرین ورژن کنونی 10... ) و سپس ویندوز رو عوض کنم به مشکلی بر می خورم . اطلاعات بسیار بسیار بسیار بسیار حیاتی است هااااااا

ممنونم.

alpha007
18-08-2010, 08:55
سلام . تو پست اول یک فیلم گإاشته با ورژن 8 رایگان آویرا کامپیوتر را اسکن می کنید نمی دونم فلان میشه و ...

آیا من اگر بیام سیستمی رو با این آنتی ویروس چک کنم ( آخرین ورژن کنونی 10... ) و سپس ویندوز رو عوض کنم به مشکلی بر می خورم . اطلاعات بسیار بسیار بسیار بسیار حیاتی است هااااااا

ممنونم.
شما اول فایلهایی رو که بهش کاملا اطمینان دارید رو وارد لیست سفید کنید بعد سیستم رو کاملا اسکن کنید
اگر مواردی پیدا کرد که delete کنید
در مورد عوض کردن ویندوز هم خودتون میدونید.اگر علتش ویروسها باشه و بخاطر اونها میخواید اینکار رو بکنید با اسکن مشکلتون حل میشه

mjzaret
18-08-2010, 09:56
می‌خواستم از دوستان سوال کنم که آنتی ویروس AVira ماله کدوم شرکته؟

چند ساله که فعالیتش رو در مورد امنیت شروع کرده؟

چطور آنتی‌ویروسی هست و حجم فایلهای آپیدت اون چقدره؟ تعداد دفعات آپدیت در روز هم چندتاست؟

آیا قابلیت ذخیره سازی فایلهای آپدیت برای این آنتی ویروس مثل کسپر یا ناد 32 وجود داره یا خیر؟

شاد باشید :40:

jamy_khoshtip
18-08-2010, 10:20
شما اول فایلهایی رو که بهش کاملا اطمینان دارید رو وارد لیست سفید کنید بعد سیستم رو کاملا اسکن کنید
اگر مواردی پیدا کرد که delete کنید
در مورد عوض کردن ویندوز هم خودتون میدونید.اگر علتش ویروسها باشه و بخاطر اونها میخواید اینکار رو بکنید با اسکن مشکلتون حل میشه
بله . من مشکلم ویروس هست . پس مشکلی پیش نمی اید ؟ چون من بیشتر فایل هایم jpg و سند شرکتی و نامه اداری هست . من فکر کردم این ها رو هم خراب می کند . :27: خدارو شکر . ممنونم از جوابتون:11:

چطور آنتی‌ویروسی هست و حجم فایلهای آپیدت اون چقدره؟ تعداد دفعات آپدیت در روز هم چندتاست؟

آیا قابلیت ذخیره سازی فایلهای آپدیت برای این آنتی ویروس مثل کسپر یا ناد 32 وجود داره یا خیر؟

برای یک شرکت آلمانی است .
چند سال است آمده نمی دونم .
حجم آپدیت هایش کم است یک روز مثلا 3 تا یک روز هیچی ! مشخص نمی کند .
بله دارد و من هم تست کردم و 100% درست عمل می کند .
لایسنس 6 ماهه رایگان هم دارد .

alpha007
18-08-2010, 11:51

آویرا محصولات متنوع مناسب با نیازهای مختلفی داره
آنتی ویروسی سبک، کاربردی و قدرتمنده
حجم فایلهای آپدیت کم و تعداد دفعات هم میتونه چندین بار در روز باشه
درباره قابلیت ذخیره سازی هم بله این ویژگی رو داره
من به شخصه آنتی ویروسهای مختلفی رو تست کردم و در نهایت به آویرا رسیدم
بیتدفندر،کسپر،آواست، جی دیتا و ...
کسپر که نفس قدرتمندترین سیستمها رو هم میگیره.بهترین مثال براش عین این می مونه که انگار کسی خرخره کسی رو گرفته باشه
تعصبات بی مورد درباره این آنتی ویروس تو توضیحات بالا بکار نرفته و تجربیات شخصی وارد شده
موفق باشید

mjzaret
18-08-2010, 16:44
آویرا محصولات متنوع مناسب با نیازهای مختلفی داره
آنتی ویروسی سبک، کاربردی و قدرتمنده
حجم فایلهای آپدیت کم و تعداد دفعات هم میتونه چندین بار در روز باشه
درباره قابلیت ذخیره سازی هم بله این ویژگی رو داره
من به شخصه آنتی ویروسهای مختلفی رو تست کردم و در نهایت به آویرا رسیدم
بیتدفندر،کسپر،آواست، جی دیتا و ...
کسپر که نفس قدرتمندترین سیستمها رو هم میگیره.بهترین مثال براش عین این می مونه که انگار کسی خرخره کسی رو گرفته باشه
تعصبات بی مورد درباره این آنتی ویروس تو توضیحات بالا بکار نرفته و تجربیات شخصی وارد شده
موفق باشید

از بایت جواب دادن به سوالم تشکر می‌کنم.

شنیدم که این آنتی ویروس کمی جلوی سرعت اینترنت رو می‌گیره؟

آیا این موضوع صحت داره؟

من تا حالا آنتی ویروس‌های مختلفی رو استفاده کردم و نمونه‌هاش میشه به AVG, NOD32, Kaspersky, GData اشاره کرد.

بله طبق گفته شما کسپر واقعاً نفس سیستم رو می‌گیره و نمیشه باهاش به خوبی کار کرد و همچنین در مقابل برنامه‌های دیگه رفتار مناسبی از خودش نشون نمی‌ده.

Milad4171
18-08-2010, 16:55
دوستان این بخش یکم کمتر فعال هستن.
من میخواستم یک لایسنس پریمیوم سکیوریتی سویت بگیرم. انگار خودت سایت 3 ماهه رو رایگان میداد.
رفتم و امیل دادم بهش که بفرسته ولی میگه قبلا به این ایمیل فرستادم و اینا. دیگه هم نشد. یه راهکار یکی به من بگه!!! میخوام از این ورژن استفاده کنم. ورژن رایگان جوابم رو نمیده. کامل نیست!

davood.2008
18-08-2010, 17:01
دوستان این بخش یکم کمتر فعال هستن.
من میخواستم یک لایسنس پریمیوم سکیوریتی سویت بگیرم. انگار خودت سایت 3 ماهه رو رایگان میداد.
رفتم و امیل دادم بهش که بفرسته ولی میگه قبلا به این ایمیل فرستادم و اینا. دیگه هم نشد. یه راهکار یکی به من بگه!!! میخوام از این ورژن استفاده کنم. ورژن رایگان جوابم رو نمیده. کامل نیست!

سلام عزیز
برای منم همین مشکل بوجود اومد
تنها راهش انیه که یه ایمیل دگه درست کنی و دوباره تلاش کنی اینطور یه لیسانس دوباره بت میده
وقتی تموم شد دوباره همین مراحل چون امیل شما ثبت میشه ....

خوش باشی...:10:

davood.2008
18-08-2010, 17:06

آیا این موضوع صحت داره؟

من تا حالا آنتی ویروس‌های مختلفی رو استفاده کردم و نمونه‌هاش میشه به AVG, NOD32, Kaspersky, GData اشاره کرد.

بله طبق گفته شما کسپر واقعاً نفس سیستم رو می‌گیره و نمیشه باهاش به خوبی کار کرد و همچنین در مقابل برنامه‌های دیگه رفتار مناسبی از خودش نشون نمی‌ده.

سلام عزیز
من حدوده 9 ماهه دارم از این انتی ویروس استفاده می کنم به نظر من هیچ تاثیری روی سرعت نداره
خیلی ارومه انگار اصلا سیستمت انتی ویروس نداره
قدرتش هم بالاست ( تا حالا چیزی رو برای من رد نکرده ( به زنم به نخته :46:))
من قبلن از کسپر استفاده می کردم اما خیلی اذیت میکرد هی پیغام می داد هی کلید بلوک میکرد اما اویرا عالیه

خوش باشی :10:

alpha007
18-08-2010, 22:34
از بایت جواب دادن به سوالم تشکر می‌کنم.

آیا این موضوع صحت داره؟

بله سرعت اینترنت رو وبگارد این آنتی ویروس کنترل میکنه
شما میتونید غیر فعالش کنید
تو این حالت ویژگیهای وبگارد همچنان فعاله ولی خاصیت اسکن صفحات وب درش خاموش میشه
حتی دیده شده تو این حالت هم با وجود خاموش بودن وبگارد جلوی حملات تخریبی وب سایتهای آلوده رو میگیره

alpha007
18-08-2010, 22:41
سلام عزیز
من حدوده 9 ماهه دارم از این انتی ویروس استفاده می کنم به نظر من هیچ تاثیری روی سرعت نداره
خیلی ارومه انگار اصلا سیستمت انتی ویروس نداره
قدرتش هم بالاست ( تا حالا چیزی رو برای من رد نکرده ( به زنم به نخته :46:))
من قبلن از کسپر استفاده می کردم اما خیلی اذیت میکرد هی پیغام می داد هی کلید بلوک میکرد اما اویرا عالیه

خوش باشی :10:
کسپر نصب شده روی سیستمهای قدرتمند هم واقعا اعصاب خورد کنه
روس ها کلا با سنگینی نرم افزارهاشون خیلی حال میکنن:31:

noproblem
18-08-2010, 22:56
کسپر نصب شده روی سیستمهای قدرتمند هم واقعا اعصاب خورد کنه
روس ها کلا با سنگینی نرم افزارهاشون خیلی حال میکنن:31:

نه دیگه اونقدر سنگین:31:
به سنگینی غلطک:31:
سه تا سریال نامبر ارجینال خریدم الان دارم نورتون استفاده میکنم:41:

n.nurse
20-08-2010, 12:30
واسه آویرا 10 نمیشه از سایتش لایسنس سه ماهه گرفت ؟
واسه 9 قبلا گرفته بودم که کار هم میکرد
ولی حالا که گرفتم واسه 10 کار نکرد .

"R E Z A"
20-08-2010, 18:19
Webguard این آنتی ویروس به نظر من سرعت اینترنت رو کند میکنه ؟! اینطوره یا من اشتباه میکنم ؟!

مثلا فکر میکنم موقع باز کردن عکسی یه بار توی خودش او عکس رو load میکنه و بعد مرورگر نشون میده

ویرایش: دقت نکردم مثل اینکه جواب سوال رو دادین ...

حالا واسه اینکه اسپم نشه :

یعنی هیچ راهی برای لایسنس گرفتن نیست ؟! حتما باید ایمیل درست کنیم سه ماه سه ماه؟

مهندس الهه
20-08-2010, 18:25
Webguard این آنتی ویروس به نظر من سرعت اینترنت رو کند میکنه ؟! اینطوره یا من اشتباه میکنم ؟!

مثلا فکر میکنم موقع باز کردن عکسی یه بار توی خودش او عکس رو load میکنه و بعد مرورگر نشون میده
بله
یه بار خودش اسکن میکنه

kral_pontiac
22-08-2010, 17:52

ویرایش: دقت نکردم مثل اینکه جواب سوال رو دادین ...

حالا واسه اینکه اسپم نشه :

یعنی هیچ راهی برای لایسنس گرفتن نیست ؟! حتما باید ایمیل درست کنیم سه ماه سه ماه؟
راهی بهتر از این ؟ :13:
یعنی نمیخای به خودت زحمت ساخت یدونه ایمیل از هر سه | شش ماه رو بدی ؟ :18:

"R E Z A"
22-08-2010, 21:22
راهی بهتر از این ؟ :13:
یعنی نمیخای به خودت زحمت ساخت یدونه ایمیل از هر سه | شش ماه رو بدی ؟ :18:

آقا نینیـــم بو ایشدن خوشوم گلمز هی ایمیل دوزد ، فیکر الیدیم آیری آنتی ویروسلا را تای آیری یولاردا اولا بولر:46:

kral_pontiac
23-08-2010, 14:59
آقا نینیـــم بو ایشدن خوشوم گلمز هی ایمیل دوزد ، فیکر الیدیم آیری آنتی ویروسلا را تای آیری یولاردا اولا بولر:46:
سن هاواخ استه دین منه ده من سنه کی دوزلدیم وئریم:20:

parsbin
23-08-2010, 20:43
وقتی فایروالش رو فعال میکنم نمیزاره وی پی ان کانکت بشه.
چطوری میتونم بزارمش تو وایت لیست وی پی ان رو؟

yas_6969
23-08-2010, 23:19
سلام دوستان من این آنتی ویروس و تازه ریختم آیا رو سرعت اینترنت تاثیر داره آخه احساس میکنم سرعت دانلودم کم شده یکم

money71
23-08-2010, 23:30
سلام دوستان من این آنتی ویروس و تازه ریختم آیا رو سرعت اینترنت تاثیر داره آخه احساس میکنم سرعت دانلودم کم شده یکم

اگه با دايال آپ باشي تاثير سرعت محسوسه ولي با adsl اصلا احساس نمي كني
در ضمن اگه adsl داري شبا كه ميخواي بذاري دانلود اين تيك رو بردار يه چند كيلو بايتي بيشتر ميشه

yas_6969
24-08-2010, 06:36
اگه با دايال آپ باشي تاثير سرعت محسوسه ولي با adsl اصلا احساس نمي كني
در ضمن اگه adsl داري شبا كه ميخواي بذاري دانلود اين تيك رو بردار يه چند كيلو بايتي بيشتر ميشه

کدوم تیک و بردارم؟

cesot
24-08-2010, 09:51
با سلام وقتی آویرا را از سیستم پاک میکنم اینترنت اکسپولرر هیچ صفحه ای را باز نمیکند مانند وقتی که ------ ست میکنی لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید

01110362
24-08-2010, 13:54
کدوم تیک و بردارم؟

تیک web gurd بردار:5:

kral_pontiac
24-08-2010, 15:40
از وقتی ورژن 10 رو روی 9 نصب کرده ام چترش تو سیستم تری بسته هست و وقتی رو آیکونش تو سیستم تری (کنار ساعت) راست کلیک میکنم همه چیزش غیر فعاله . همون گارد و میل گارد و وبگارد .

تو محیط برنامه هم همه سرویسهاش غیرفعاله و هرچی استارت سرویس میزنم باز هم فعال نمیشه .
ولی آپدیت میشه .

"R E Z A"
24-08-2010, 19:29
از وقتی ورژن 10 رو روی 9 نصب کرده ام چترش تو سیستم تری بسته هست و وقتی رو آیکونش تو سیستم تری (کنار ساعت) راست کلیک میکنم همه چیزش غیر فعاله . همون گارد و میل گارد و وبگارد .

تو محیط برنامه هم همه سرویسهاش غیرفعاله و هرچی استارت سرویس میزنم باز هم فعال نمیشه .
ولی آپدیت میشه .

برو Control Panel==Administrative Tools==Services

به سرویسای آنتی ویروس نگاه کن ببین Status اش رو started هست یا نه

اگه نه روشون راست کلیک کن و properties رو بزن startup type رو روی Manual بذار و start رو بزن

kral_pontiac
25-08-2010, 11:11
از سرویسها هم فعال نشد
از نو اینستالش کنم ببینم درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

oranoos_92
26-08-2010, 04:30
وب گارد را باید خاموش کنی که سرعت دانلود بالا بره

kral_pontiac
26-08-2010, 14:26
ای آویرا دیگه کیه ؟ | چیه ؟
بعد اینکه آنیستالش کردم تا دوباره نصب کنم کلا زد کارت شبکه رو داغون کرد
نه درایورش آنیستال میشد و نه اینستال
مجبور شدم ریستور کنم سیستم رو:2:

SevenCity
26-08-2010, 15:15
--------------------------------------------------- -

reza STR
26-08-2010, 22:45

ولی آپدیت میشه .

سلام به دوستان
من هم دقیقا همچین مشکلی دارم
به نظر دوستان کلید مشکلی نداره ؟!!!
نسخه Avira من Premium هست ........

reza STR
26-08-2010, 23:09
دوستان اگه کسی همچین مشکلی براش پیش اومد من امتحان کردم از کلید هست
الان من با یه کلید دیگه تست کردم جواب داد
اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها تو پست 152 یه کلید گذاشتن که تا 30\10\2010 جواب میده ......

kral_pontiac
29-08-2010, 10:51
سلام به دوستان
من هم دقیقا همچین مشکلی دارم
به نظر دوستان کلید مشکلی نداره ؟!!!
نسخه Avira من Premium هست ........

دوستان اگه کسی همچین مشکلی براش پیش اومد من امتحان کردم از کلید هست
الان من با یه کلید دیگه تست کردم جواب داد
اگه اشتباه نکنم یکی از بچه ها تو پست 152 یه کلید گذاشتن که تا 30\10\2010 جواب میده ......
یعنی مشکل قاط زدن کارت شبکه از کلید هست ؟
مال من آویرا 10 پریمیوم هست هاااا

.::SMS::.
30-08-2010, 13:09
من نميتونم آويرا رو دستي آپديت كنم
ارور ميده
فايل ها رو هم بدون زيپ شدن كه نميشه كپي كنم
كسي راهي سراغ نداره؟

milaaad
30-08-2010, 13:53
من نميتونم آويرا رو دستي آپديت كنم
ارور ميده
فايل ها رو هم بدون زيپ شدن كه نميشه كپي كنم
كسي راهي سراغ نداره؟

از این برنامه استفاده کن

82686064
01-09-2010, 14:25
سلام
من key های اویرا رو از برنامه avira key finder v 2 میگرفتم ولی حدود 2 هفته هست هر چی میخوام فایل key رو دانلود کنم فایل hbedv.key رو با نام hbdev.html ذخیره میکنه و نمیشه ازش استفاده کرد
اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنند یا اینکه یه نفر که لایسنس جدید گرفته اپلودش کنه و بزاره اینجا تا همه استفاده کنن
با تشکر

Dreamland
01-09-2010, 14:32

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAvira AntiVir Personal, Premium and Premium Security Suite from version 9
· Avira AntiVir Personal (Unix) from version 3
· Avira AntiVir Professional (Windows) from version 9
· Avira AntiVir Professional (Unix) from version 3
· Avira AntiVir Server (Windows) from version 9
· Avira AntiVir Server (Unix) from version 3
· Avira AntiVir MailGate from version 3
· Avira AntiVir WebGate from version 3
· Avira AntiVir SharePoint from version 3
· Avira AntiVir ISA Server from version 3

milaaad
01-09-2010, 18:26
سلام
من key های اویرا رو از برنامه avira key finder v 2 میگرفتم ولی حدود 2 هفته هست هر چی میخوام فایل key رو دانلود کنم فایل hbedv.key رو با نام hbdev.html ذخیره میکنه و نمیشه ازش استفاده کرد
اگر امکان داره دوستان راهنمایی کنند یا اینکه یه نفر که لایسنس جدید گرفته اپلودش کنه و بزاره اینجا تا همه استفاده کنن
با تشکر

بیا داداش

salmanam
01-09-2010, 21:27
سلام
دوستان انتی ویروس من مدام یه پیغام میده autorun blocked
ولی روزی 200 بار . چه کار کنم که این پیغام رو نده

Ahmad24
02-09-2010, 00:23
هرچی فایل autorun.inf تو ریشه درایوها داری پاک کن

salmanam
02-09-2010, 12:46
منظورتاز ریشهچی هست؟
بایدپیداشون کنم یا مشخص ؟

Dr Hannibal
02-09-2010, 22:06
سلام
دوستان انتی ویروس من مدام یه پیغام میده autorun blocked
ولی روزی 200 بار . چه کار کنم که این پیغام رو نده

آویرا وقتی این پیغام رو میده یعنی شما ویروس آتوران دارید.

این ویروس توی ابتدای درایو شما وجود داره. یعنی یک فایل با پسوند exe و فایل کمکی اون با پسوند inf . شما باید اینارو پاک کنی. برای پاک کردنشون باید از تنظیمات فولدر آپشن گزینه شو هیدن رو تیک بزنی که به احتمال زیاد این قسمت رو ویروس از کار انداخته. برای این کار شما برنامه win rar رو باز کن به ابتدای درایو هات برو و این 2 فایلی که بهت گفتم رو پاک کن. اگه اون فایل inf رو باز کنی اسم ویروس توش نوشته شده.

خب این روش دستی بود که معمولا جواب نمیده. پس اگه پاک کردی و ویروس باز برگشت بهتره با این 2 برنامه ای که میذارم به صورت آپدیت شده فول اسکن کنی.

اگه این 2 برنامه نتونستن ویروس رو پاک کنند و می خواستی از شرش خلاص بشی بگو تا مراحل پاکسازی رو باهم جلو بریم.

salmanam
02-09-2010, 22:27
ممنون دوست گلم
پیداس کردم و پاکش کردم

yas_6969
04-09-2010, 21:18
سلام دوستان من این key های جدید و از کجا بگیرم هرچی میگیرم نصب نمیشه؟؟

kral_pontiac
04-09-2010, 22:26

yas_6969
05-09-2010, 23:16

اینا هیچکدوم کار نکرد

Dr Hannibal
05-09-2010, 23:35

چون کی ها خراب بوده.

92 روز از الان:

masood hashemy
06-09-2010, 09:25
ببخشید دوستان چرا وقتی من avira 10 premium security رو میریزم سرعت اینترنتم رو پایین میاره؟ با نرم افزارهای مدیریت شبکه چک کردم دیدم هر وقت یک چیزی دانلود میکنم وب گارد آویرا سرعتش 17 کیلو بایته اما سرعت دانلود در ویندوز 7 تا 8 کیلو بایت!
به بقیه آنتی ویروسها چک کردم دیدم مشکلی نیست واقعا سرعتم 17 کیلوبایته اما آویرا مثل خوره سرعت اینترنتم رو پایین میاره!

noproblem
06-09-2010, 10:20
ببخشید دوستان چرا وقتی من avira 10 premium security رو میریزم سرعت اینترنتم رو پایین میاره؟ با نرم افزارهای مدیریت شبکه چک کردم دیدم هر وقت یک چیزی دانلود میکنم وب گارد آویرا سرعتش 17 کیلو بایته اما سرعت دانلود در ویندوز 7 تا 8 کیلو بایت!
به بقیه آنتی ویروسها چک کردم دیدم مشکلی نیست واقعا سرعتم 17 کیلوبایته اما آویرا مثل خوره سرعت اینترنتم رو پایین میاره!

اره دوست عزیزخیلی سرعت اینترنت رو پایین میاره!!
به همین خاطر هست که تویه ایران میان ورژن فری رو با فایروال اوت پست مچ میکنن . تا سرعت معادل باشه:11:
میتونی اگر اویرا رو میخوای هنگام دانلود قسمت وب کنترل رو غیر فعال کنید. تا سرعتتون پایین نیاد.

masood hashemy
06-09-2010, 12:54
اره دوست عزیزخیلی سرعت اینترنت رو پایین میاره!!
به همین خاطر هست که تویه ایران میان ورژن فری رو با فایروال اوت پست مچ میکنن . تا سرعت معادل باشه:11:
میتونی اگر اویرا رو میخوای هنگام دانلود قسمت وب کنترل رو غیر فعال کنید. تا سرعتتون پایین نیاد.

همین وب گارد رو غیر فعال کردم و تست کردم ، فکر کنم مشکلم حل شد.

armin321
07-09-2010, 21:29
دوستان این اینترنت سکوریتی آویرا مگه خوب نیست که در کنارش یک فایروال دیگه نصب میکنید؟؟

Dr Hannibal
08-09-2010, 18:13
دوستان این اینترنت سکوریتی آویرا مگه خوب نیست که در کنارش یک فایروال دیگه نصب میکنید؟؟

اینترنت سکوریتی رو با فایروال دیگه نصب نمی کنند. آنتی ویروس آویرا رو این کار می کنند. بله فایروال آویرا جزو فایروال های برتر نیست.

mobin
10-09-2010, 17:56
Avira Antivir Virus Definition File Update 09-09-2010

43.63MB

Dreamland
11-09-2010, 11:20

کلید های فعال سازی آویرا

مهندس الهه
15-09-2010, 14:50
سلام

آویرا نه میذاره کانکشن دیال آپ کانکت شه و نه میذاره چیز پی ان کانکت شه !
وبگارد رو هم غیرفعال میکنم

مشکل از کجاس ؟
ورژن 10 پریمیوم هست

majidlovio
17-09-2010, 06:56
سلام میشه زبان ویروس اسکن اویرا را تغییر داد؟
از خود سایتش دانلود کردم ولی نمیدونم چرا زبانش انگلیسی نیست؟
ممکنه فایل زبانشو بزارید من دستی اونو انتقال بدم؟

esfehanei
17-09-2010, 09:49
خوب حتما آلمانیه
چون خود آویرا مال آلمانه

esfehanei
17-09-2010, 15:31
دوستانی که آویرا دارن
بهترین و کامل ترین نسخه اون چیه؟
درسته که با اینترنت و ... مشکل داره و سرعت رو کم میکنه؟

Behi2012
19-09-2010, 17:20
[B]سلام من به تازه گي يه اويرا 2010 نصب كردم ولي نميدونم چطوري فعال ميشه اين چتر قرمز رنگ گوشه نوار ابزار پايين دسكتاب هميشه بسته است و باز نميشه ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد!!

Dr Hannibal
19-09-2010, 20:47
دوستانی که آویرا دارن
بهترین و کامل ترین نسخه اون چیه؟
درسته که با اینترنت و ... مشکل داره و سرعت رو کم میکنه؟

Avira Premium Security Suite

مشکل اساسی با idm تایید میشه.

اما برنامه های دیگه خیر. فقط در حد همان اسکن وب گارد که معمولا با اکثر انتی ویروس ها برابری می کنه.

esfehanei
19-09-2010, 21:05
خوب بالاخره یکی محض رضای خدا جواب منو داد
خوب مشکلش با آی دی ام چیه؟
سرعتشو کم میکنه؟
باز هم ممنون

Dr Hannibal
19-09-2010, 21:12
خوب بالاخره یکی محض رضای خدا جواب منو داد
خوب مشکلش با آی دی ام چیه؟
سرعتشو کم میکنه؟
باز هم ممنون

بله . که البته با غیرفعال کردن موقتی وب گارد مشکل حل میشه. اما همین غیرفعال کردن وب گارد درست نیست.

پیشنهاد نصب یک میجیر دیگه مثلا افزونه فایرفاکس اما محبوبیت نداره.

esfehanei
19-09-2010, 22:20
خیلی ممنون از کمکتون
باتشکر

HADICARBON
20-09-2010, 11:20
سلام

اویرای من گاهی اوقات این پیغام را می دهد :

The adapter " Broad connctioin " is ICMP flooded

این پیغام چه معنی می ده ؟

با سپاس

"R E Z A"
20-09-2010, 18:27
سلام .

مدت evaluation انتی ویروس تموم شده و الان سریال میخواد تا الان هم هر چی key توی این جا معرفی شده رو وارد کردم ولی میگه : The license selected is invalid and will not be installed

چطور میشه یه key معتبر پیدا کرد ؟

V E S T A
20-09-2010, 19:34
سلام

دوستان من آنتي ويروط آويرا رو خريدم ولی تو نصب کردنش مشکل دارم

تو قسمتي که مربوط به تنظيمات تو بايوس هست نميتونم وارد شم کليد 2 رو که ميزنم وارد ويندوز ميشه و تنظيماتش نمياد

اين راهنمای نصبش هست ولي من چيزی ازش نفهميدم مخصوصا قسمتي که گذاشتم ...ممنون ميشم براي نصب کاملش توضيح بدين ..:11:

alpha007
20-09-2010, 19:41
سلام

اویرای من گاهی اوقات این پیغام را می دهد :

این پیغام چه معنی می ده ؟

با سپاس
این چیز مهمی نیست
مربوط به خواص ویندوز 7 هه
با کلیک روی dont show برای همیشه غیر فعالش کنید

Dr Hannibal
20-09-2010, 20:29
سلام .

مدت evaluation انتی ویروس تموم شده و الان سریال میخواد تا الان هم هر چی key توی این جا معرفی شده رو وارد کردم ولی میگه : The license selected is invalid and will not be installed

چطور میشه یه key معتبر پیدا کرد ؟

نوع نسخه ی مورد استفاده رو اعلام کنید.

Dr Hannibal
20-09-2010, 20:37
سلام
دوستان من آنتي ويروط آويرا رو خريدم ولی تو نصب کردنش مشکل دارم
تو قسمتي که مربوط به تنظيمات تو بايوس هست نميتونم وارد شم کليد 2 رو که ميزنم وارد ويندوز ميشه و تنظيماتش نمياد
اين راهنمای نصبش هست ولي من چيزی ازش نفهميدم مخصوصا قسمتي که گذاشتم ...ممنون ميشم براي نصب کاملش توضيح بدين ..:11:

مورد خاصی نداره. فقط دقت کنید ورژن که استاده می کنید سازگار با ویندوزتون باشه. پس آخرین ورزن رو از سایت avira دانلود کنید. به سادگی نصب کنید و key ای سریال خریداری شده رو در موقع نصب بهش بدید.

V E S T A
21-09-2010, 00:29
مورد خاصی نداره. فقط دقت کنید ورژن که استاده می کنید سازگار با ویندوزتون باشه. پس آخرین ورزن رو از سایت avira دانلود کنید. به سادگی نصب کنید و key ای سریال خریداری شده رو در موقع نصب بهش بدید.

اين ورژن قبلا نصب بود يعني فروشنده لج تاچ نصب کردش...ولي الان که ميخوام نصبش کنم set up رو نميدونم چه جوري بيارمش بايد وارد بايوس بشم بعد يه تنظيماتي داره که من ازش سر در نميارم ...:41:

رو جعبش که نوشته new version10 ورژن جديد تد داره ؟

آخرين ورژن رو از سايت بگيرم براي نصبش اين مراحل رو ديگه نميخواد؟

از رو cd کسي نصب کرده ؟

aquaquest
21-09-2010, 04:04
سلام
کسی برای Avire Premium Security Suite نسخه 2010 ، key داره ؟ سایتی که قبلاً می رفتم ، دیگه کار نمی کنه .

Dr Hannibal
21-09-2010, 09:28
اين ورژن قبلا نصب بود يعني فروشنده لج تاچ نصب کردش...ولي الان که ميخوام نصبش کنم set up رو نميدونم چه جوري بيارمش بايد وارد بايوس بشم بعد يه تنظيماتي داره که من ازش سر در نميارم ...:41:
رو جعبش که نوشته new version10 ورژن جديد تد داره ؟
آخرين ورژن رو از سايت بگيرم براي نصبش اين مراحل رو ديگه نميخواد؟
از رو cd کسي نصب کرده ؟

فایل رو دانلود کنید توی محیط ویندوز اجرا کنید. کاره دیگه ای نباید انجام بدین.

اون تنظیمات بایوس برای دیسک نجات هست نه نصب برنامه.

سلام
کسی برای Avire Premium Security Suite نسخه 2010 ، key داره ؟ سایتی که قبلاً می رفتم ، دیگه کار نمی کنه .

91 روزه:

V E S T A
21-09-2010, 11:04
چرا با همون code ديگه نميتونم رجيستر کنم ؟ يعني همو ورژني که قبلا نصب بود ..الان از acount که تو سايت avira برام ساخته

شده بود جديديترين ورژن رو دانلود کردم که avira permiun 1ساله و avira permun security 30روزه هست ... يه License no هم

داده...يعني رجيستر شدنشون هميشگي نيست؟ هميشه بايد با کد جديد فعال کنم؟....:41:

HADICARBON
21-09-2010, 11:44
این چیز مهمی نیست
مربوط به خواص ویندوز 7 هه
با کلیک روی dont show برای همیشه غیر فعالش کنید

ممنون دوست عزیز ولی من ویندوز آیکس پی دارم و می خوام بدونم که با این پیغام چی می خواد به من بگه ؟
می تونین راهنماییم کنیم ؟ :20:
اویرا این پیغام را میده گاهی اوقات :
The adapter " Broad connctioin " is ICMP flooded

با سپاس

"R E Z A"
21-09-2010, 11:51
نوع نسخه ی مورد استفاده رو اعلام کنید.

Dr Hannibal
21-09-2010, 12:06
چرا با همون code ديگه نميتونم رجيستر کنم ؟ يعني همو ورژني که قبلا نصب بود ..الان از acount که تو سايت avira برام ساخته

شده بود جديديترين ورژن رو دانلود کردم که avira permiun 1ساله و avira permun security 30روزه هست ... يه License no هم

داده...يعني رجيستر شدنشون هميشگي نيست؟ هميشه بايد با کد جديد فعال کنم؟....:41:

خب مشکلتون حل شد دیگه درسته ؟

حالا با همون سریالی که فعال کردید مدت اعتبار رو توی صفحه اول نشون میده.

تا زمانی که این سریالی که گذاشتید اعتبار داره آویرای شما اکتیو هست.

بعد از اعتبار یا باید سریال جدید بخرید یا سریال های قانونی که توی این تاپیک هست استفاده کنید. از لحاظ قدرت هیچ تفاوتی نمیکنه.

موفق باشید.

key

30 روز اعتبار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

V E S T A
21-09-2010, 12:35
بله مشکل نصب حل شد

خب من اين آنتي ويروس رو خريدم و رو سيستمم نصب کردم والان بعد از UNINSTALL کردنش ديگه نميتونم از همون CODE استفاده کنم ...خب الان من اين همه پول دادم بازم بايد سريال جديد بگيرم ؟ يعني اون کد ديگه به درد من نميخوره؟:18:

الان 30 روزه رو نصب کردم و يه فاطل HBEDV هم دانلود کردم و فعال هم کردم ولي هنوز اون چتر که بايد باز باشه بستس:13:

Dr Hannibal
21-09-2010, 12:42
بله مشکل نصب حل شد

خب من اين آنتي ويروس رو خريدم و رو سيستمم نصب کردم والان بعد از UNINSTALL کردنش ديگه نميتونم از همون CODE استفاده کنم ...خب الان من اين همه پول دادم بازم بايد سريال جديد بگيرم ؟ يعني اون کد ديگه به درد من نميخوره؟:18:

الان 30 روزه رو نصب کردم و يه فاطل HBEDV هم دانلود کردم و فعال هم کردم ولي هنوز اون چتر که بايد باز باشه بستس:13:

قطعا اینطور نیست.

سریال یا key رو باید در بخش لایسنس قرار بدین. اگر قبول نمی کیرد با پشتیبانی اون شرکتی که خریداری کردین تماس بگیرید.

V E S T A
21-09-2010, 12:54
قطعا اینطور نیست.

سریال یا key رو باید در بخش لایسنس قرار بدین. اگر قبول نمی کیرد با پشتیبانی اون شرکتی که خریداری کردین تماس بگیرید.

ممنون الان او چتر هم باز هست ..همه چيز هم اوکي شد...

فقط عجيبه چرا بايد لايسنس رو بروز کنم....:13:

من همه اين کارا رو انجام دادم و الان فعال شد...

يعني کلا روندش اينجوريه ؟ که تو سايتشم زده؟

Dr Hannibal
21-09-2010, 13:00
ممنون الان او چتر هم باز هست ..همه چيز هم اوکي شد...
فقط عجيبه چرا بايد لايسنس رو بروز کنم....:13:

من همه اين کارا رو انجام دادم و الان فعال شد...
يعني کلا روندش اينجوريه ؟ که تو سايتشم زده؟

بله.

خوبه . موفق باشید.

"R E Z A"
21-09-2010, 19:20
key

30 روز اعتبار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

خیلی ممنونم . کار کرد . ممنون که جواب میدین

موفق باشید

:11::11:

behi2.12
22-09-2010, 12:02
سلام من به تازه گي يه اويرا 2010 نصب كردم ولي نميدونم چطوري فعال ميشه اين چتر قرمز رنگ گوشه نوار ابزار پايين دسكتاب هميشه بسته است و باز نميشه ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

Dr Hannibal
22-09-2010, 12:28
سلام من به تازه گي يه اويرا 2010 نصب كردم ولي نميدونم چطوري فعال ميشه اين چتر قرمز رنگ گوشه نوار ابزار پايين دسكتاب هميشه بسته است و باز نميشه ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

صفحه اصلی آنتی ویروس رو باز کنید.

یک فهرست هست که سمت چپ اونها باید تیک خورده باشه.

گارد -- وب گارد --- لایسنس --- آپدیت.

روی همون کلیک کنید و اگر اکتیو نیست اکتیو کنید. مثلا گارد تیک سبز نداره شما باز کنید و اکتیو رو بزنید.

اگر قسمتی از آویرا اکتیو نمی شد معمولا وب گارد ، باید یک بار دیگه نصب کنید.

اگر لایسنس شما به اتمام رسیده لایسنس جدید به برنامه بدین که همین تاپیک رو یه سرچ کنید پیدا میشه اگر پیدا نکردید نوع محصول رو اعلام کنید لایسنس رو قرار بدم.

موفق باشید.

vosh
24-09-2010, 01:09
دوستان من چند ساعتیه که زیر چترم !
میشه یه نفر آپدیت آفلاینش رو بذاره؟
من AnVir Personal 1.0.0.567 رو نصب کردم!

hirondelle
24-09-2010, 08:17
من اینترنت سکوریتی آویرا رو نصب کردم،حالا باید هم فایروال و هم دفاندر ویندوز 7 رو کلا غیر فعال کنم یا فقط فایروال رو؟

Dr Hannibal
24-09-2010, 14:26
دوستان من چند ساعتیه که زیر چترم !
میشه یه نفر آپدیت آفلاینش رو بذاره؟
من AnVir Personal 1.0.0.567 رو نصب کردم!

من اینترنت سکوریتی آویرا رو نصب کردم،حالا باید هم فایروال و هم دفاندر ویندوز 7 رو کلا غیر فعال کنم یا فقط فایروال رو؟

بله فایروال رو حتما غیرفعال کنید.

ویندوز دیفندر هم خاموش باشه بهتره. گار دضعیفی داره اما باز سرعت سیستم رو کاهش میده.

میتونید از ویندوز دیفندر فقط برای اسکن استفاده کنید.

( تونستین آپدیت کنین یادمه مشکل داشتید؟ )

موفق باشید

Gallar2
24-09-2010, 19:45

FAR_FA
26-09-2010, 11:16
سلام
طبق عكس زير و بر اساس تجربه شخصي ميخواستم دو نكته رو واسه دوستايي كه تازه با اين نرم افزار
آشنا شدن رو بگم :

- اگه شماره 1 روي Deny باشه IE باز نميشه . پس بعد از نصب نرم افزار ، در اولين باز كردن IE ، سعي كنيد گزينه Allow رو انتخاب كنيد و بعد Ok كنيد

- اگه شماره 2 روي Allow باشه My Computer و MyDocument با تاخير باز ميشن . اين امر در ابتداي آشنايي من با آويرا كمي برام
ابهام آور بود و فكر ميكردم مشكلي برا ي يكي از سخت افزارا پيش اومده . كه اين مشكل با Deny قرار دادن اين گزينه حل شد .

دوستان عزيز ، اگه ايرادي در كارم وجود داره لطفا" راهنمايي كنيد .

siavash2death
27-09-2010, 03:28
بله . که البته با غیرفعال کردن موقتی وب گارد مشکل حل میشه. اما همین غیرفعال کردن وب گارد درست نیست.

پیشنهاد نصب یک میجیر دیگه مثلا افزونه فایرفاکس اما محبوبیت نداره.

مربوط به این تاپیک نمی شه. ولی به هر حال!!

به نظر من یا fdm نصب کنید یا orbit downloader !!! دو تاشون برای من دایل آپی خیلی خوب بودند! حالا با سرعت بالا نتونستم امتحان کنم ببینم چجورین!!!

hirondelle
29-09-2010, 17:12
چطور می تونم یه پوشه 2.5 گیگ رو وارد لیست سفید Security Suit کنم؟(راهنما رو تو پست اول خوندم،دقیق متوجه نشدم)

Dr Hannibal
29-09-2010, 18:11
چطور می تونم یه پوشه 2.5 گیگ رو وارد لیست سفید Security Suit کنم؟(راهنما رو تو پست اول خوندم،دقیق متوجه نشدم)

مسیر زیر:

روی configuration کلیک کنید. سپس تیک xpert mod رو بزنید.

سپس مسیر زیر:

scanner

scan

exception

رو بزنید.

حالا پوشه رو انتخاب کنید.وقتی که brows کردید مسیر که نوشته شد حالا add رو بزنید.

این کار رو برای گارد هم انجام بدید.

موفق باشید.

hirondelle
29-09-2010, 22:24
... سپس تیک xpert mod رو بزنید...
فوتش همین بودها ! اصلا حواسم به این نبود!
ممنون

l30oy
30-09-2010, 15:40
کسی کی جدید واسه سکوریتی اویرا نداره؟ من همیشه با لینک های صفحه اول لینک می ساختم الان با هر کدوم میسازم میگه با این ایمیل قبلا ساخته شده هر ایمیلی میزنم اینو میگه حتی همین الان یه میل ساختم بازم گفت با این قبلا ساخته شده:31:

Dr Hannibal
30-09-2010, 15:59
کسی کی جدید واسه سکوریتی اویرا نداره؟ من همیشه با لینک های صفحه اول لینک می ساختم الان با هر کدوم میسازم میگه با این ایمیل قبلا ساخته شده هر ایمیلی میزنم اینو میگه حتی همین الان یه میل ساختم بازم گفت با این قبلا ساخته شده:31:

91 روز از الان.

موفق باشید.

l30oy
30-09-2010, 23:52
سپاس فراوان

Karkas20
01-10-2010, 10:12
دوستان اگر کی سه ماهه واسه avira premium security suite ‎میخواهید و احتیاج دارید به سایت زیر مراجعه کنید.

Dr Hannibal
03-10-2010, 00:32
Avira security suite key

Dr Hannibal
03-10-2010, 06:24
Avira Premium Security Suite

اعتبار تا 3/2/2011

Milad4171
03-10-2010, 10:37
Dr.Haniball عزیز.:10:

هر جا بری من هستم:31:
دیدم هیچی مثل این آویرای خودمون نیست به خدا!! راحت . سبک. کاری به کار آدم هم نداره!!
ولی همچنان اگه تریال رسیت واسه G-Data پیدا بشه اونم خوشم اومد ازش.
حالا.
من اول نسخه ی Personal رو داشتم. بعد رفتم Premium Security Suit رو دانلود کردم.
بعد هم با همین Key که شما تو پست 1663 گذاشتی اکتیوش کردم
بعدش هم طبق معمول آپدتش کردم.
ولی نمیدونم چرا علامت ! تعجب نشون میده.
گفتم شاید کامل آپدیت نشده. بازم زدم ولی چیزی رو آپدیت نمیکنه!!

وقتی هم روی منوی آپدیت میزنم Seach Engine رو 31 3 2010 نشون میده
و Virus Definition رو 12 4 2010
خوب
میگه مشکل از سرور آپدیت هست که با هم یکی نیست؟؟

farhad07
03-10-2010, 15:17
سلام دوستان من تازه این نرم افزار رو نصب کردم اپدیتش چرا اینقدر کم کم میگیره ؟ سرعت من 256 هستش اما با 1 کیلو اپدیت میگیره که فکر کنم 6 ساعت بکشه مشکل از چیه ؟

Dr Hannibal
03-10-2010, 23:16
Dr.Haniball عزیز.:10:

هر جا بری من هستم:31:
دیدم هیچی مثل این آویرای خودمون نیست به خدا!! راحت . سبک. کاری به کار آدم هم نداره!!
ولی همچنان اگه تریال رسیت واسه G-Data پیدا بشه اونم خوشم اومد ازش.
حالا.
من اول نسخه ی Personal رو داشتم. بعد رفتم Premium Security Suit رو دانلود کردم.
بعد هم با همین Key که شما تو پست 1663 گذاشتی اکتیوش کردم
بعدش هم طبق معمول آپدتش کردم.
ولی نمیدونم چرا علامت ! تعجب نشون میده.
گفتم شاید کامل آپدیت نشده. بازم زدم ولی چیزی رو آپدیت نمیکنه!!

وقتی هم روی منوی آپدیت میزنم Seach Engine رو 31 3 2010 نشون میده
و Virus Definition رو 12 4 2010
خوب
میگه مشکل از سرور آپدیت هست که با هم یکی نیست؟؟

سلام.

صفحه اول برنامه دلیل اخطار ر زده توی چه بخشی ایجاد شده.

اگه آپدیت هست کلید دیگه ای استفاده کنید.

اگه میگه بخش های مثل وب گارد ایراد پیدا کرده باید دوباره نصب کنید.

اگه کلید رو عوض کردید و باز هم اپدیت نشد و کلید دیگه ای پیدا نکردید بگید کلید جدید بذارم براتون.

ویرایش:
بار اول خوندم فکر کردم منظورتون اینه که نمیتونید اپدیت کنید. نخیر اون سرچ انجین با دیتابیس متفاوته. نباید حتما یکی باشند. اون نشون دهنده آپدیت خود برنامه هست نه دیتابیس.

موفق باشید.

Dr Hannibal
03-10-2010, 23:23
سلام دوستان من تازه این نرم افزار رو نصب کردم اپدیتش چرا اینقدر کم کم میگیره ؟ سرعت من 256 هستش اما با 1 کیلو اپدیت میگیره که فکر کنم 6 ساعت بکشه مشکل از چیه ؟

آپدیت های آویرا فشرده هست. اما نه انقدر که روزی 1 کیلوبایت بگیره. روزی شاید 700 کیلو بایت هم برسه.

اما تاریخ دیتابیس رو نگاه کنید و یک ریپورت از اپدیت رو باز کنید ببینید انتهای ریپروت پیام موفقیت آمیز بودن اپدیت رو دارید یا خیر.

موفق باشید

farhad07
04-10-2010, 15:41
دوستان راهی هست که سرعت اینترنت کم نشه مال از وقتی که اویرا رو نصب کردم نصف شده !!

M E H R A N
04-10-2010, 16:12
دوستان راهی هست که سرعت اینترنت کم نشه مال از وقتی که اویرا رو نصب کردم نصف شده !!

دو راه داری:

راه اول : از Avira Personal Edition - Free استفاده کن.

راه دوم: در صورت استفاده کردن از نسخه های پولی WebGuard و Mail Guard و Proactive را یا موقع نصب, تیکشون رو بردار که نصب نشند و یا بعد از نصب غیر فعالشون کن.

alpha007
04-10-2010, 23:13
این خاصیت وبگارد آویراست
ایرادی بهش وارد نیست
جزء معایب جدی یه آنتی ویروس هم بحساب نمیاد

Gallar2
04-10-2010, 23:25

post98
05-10-2010, 16:11
سلام دوستان

من الان یه کرک 3 ماهه گرفتم از سایت avira ولی حالا می خواستم که اجراش کنم این پیغام رو میده

Administrator rights are required for this feature

چه کنم ؟

alpha007
05-10-2010, 18:53
سلام دوستان

من الان یه کرک 3 ماهه گرفتم از سایت avira ولی حالا می خواستم که اجراش کنم این پیغام رو میده

چه کنم ؟
شما روش کلیک نکن
از محیط خود آویرا این کی رو بهش بده اوکی؟

Dr Hannibal
05-10-2010, 20:28
سلام دوستان

چه کنم ؟

مسیر زیر رو انجام بدید

آویرا رو باز کنید. روی سربرگ help کلیک کنید. روی گزینه license management کلیک کنید.

سپس روی hbedv.key کلیک کنید. و کلید رو بهش بدید.

موفق باشید

pedram_ashena
06-10-2010, 14:38
آپدیت کلاسیک را چطوری آفلاین از رایانه اپدیت بردارم و در رایانه دیگه استفاده کنم؟ محتویات پوشه فایل سیف را زیپ میکنم و اسمش را هم vdf_fusebundle.zip میگذارم ولی ارور اپدیت میدهد. از خود سایت فایل اپدیت را دانلود میکنم جواب میدهد روی همه رایانه ها.محتویات فایل زیپ سایت با محتویات فایل سیف فرق میکند انگار.

Dr Hannibal
06-10-2010, 17:00
آپدیت کلاسیک را چطوری آفلاین از رایانه اپدیت بردارم و در رایانه دیگه استفاده کنم؟ محتویات پوشه فایل سیف را زیپ میکنم و اسمش را هم vdf_fusebundle.zip میگذارم ولی ارور اپدیت میدهد. از خود سایت فایل اپدیت را دانلود میکنم جواب میدهد روی همه رایانه ها.محتویات فایل زیپ سایت با محتویات فایل سیف فرق میکند انگار.

روش دستی دیگه توی ورژن جدید انجام نمیذیره.

برای رفع مشکل:

این فایل رو دانلود کنید.

اجرا کنید. مسیر نصب نرم افزار رو بهش بدید. سپس فایل آپدیت در دسکتاپ شما ساخته میشه.

موفق باشید.

Dreamland
06-10-2010, 21:19
کلید 90 روزه

Key: ZFJJJ-JJJPF-W95NJ-YSKFE-W3DY2

Key: ZGMMM-MMMQG-E2ZVW-TWXY7-DLC85

Dreamland
06-10-2010, 21:27
کی فعال آویرا تا 2012

arazboy
08-10-2010, 08:33
با سلام من تازه avira premium را ریختم و نمی دانم چی کار کنم تا 90 روز برایم بدون مشکل کار کند ممنون میشم key و license را به هم بدهید ورا هنمایی کنید که چطور آن را نصب کنم
با تشکر

Dr Hannibal
08-10-2010, 08:42
با سلام من تازه avira premium را ریختم و نمی دانم چی کار کنم تا 90 روز برایم بدون مشکل کار کند ممنون میشم key و license را به هم بدهید ورا هنمایی کنید که چطور آن را نصب کنم
با تشکر

شما مراحل نصب رو انجام بده. موقعی که رسیدید به صفحه لایسنس روی این گزینه کلیک کنید و key رو بهش بدید.

یا اگر در موقع نصب این صفحه رو رد کردید مسیر زیر

آویرا رو باز کنید. روی سربرگ help کلیک کنید. روی گزینه license management کلیک کنید.

سپس روی hbedv.key کلیک کنید. و کلید رو بهش بدید.

این key رو هم از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از تموم شدن تاریخ این کیلید به همین تاپیک مراجعه کنید تا کلید جدید بگیرید.

موفق باشید

arazboy
08-10-2010, 09:42
چطور می تونم بفهم که کی وقته اش تموم میشه ممنون میشم این را هم راهنمایی کنید

Dr Hannibal
08-10-2010, 09:46
چطور می تونم بفهم که کی وقته اش تموم میشه ممنون میشم این را هم راهنمایی کنید

key که من به شما دادم 31 روز از الان وقت داشت. اما صفحه اصلی آنتی ویروس قسمت آخری اعتبار لایسنس رو به تاریخ زده.

موفق باشید

alpha007
08-10-2010, 11:00
کی فعال آویرا تا 2012

دوست عزیز اولا که این کلیدها اکثرا غیر قابل استفاده ن بجز یکی
ثانیا کلیدهای با قابلیت فعالسازی بلند مدت (بفرض مثال 2012 که تو کی های شما همچین موردی نیست) اگر چه عمل اکتیو شدن رو انجام میدن و شاید تا یکی دو ماه هم دووم بیارن اما ماندگاریشون از کی های سه ماهه معمولی هم کمتره
چند مورد کی بلند مدت بهش برخورد کردم اما تعدادشون خیلی کمه اکثرا invalid میشن

pcsoft
12-10-2010, 15:21
سلام خسته نباشید...
می خواستم بدونم چطوری باید Avira emergency system bootable رو آپدیت کرد؟
من یه پوشه توی dvd دیدم اسمش avupdate بود به این پوشه مربوط میشه؟
لطفا به صورت کامل طرز آپدیت کردنش رو توضیح بدین...
ممنون

Dr Hannibal
12-10-2010, 15:48
سلام خسته نباشید...
می خواستم بدونم چطوری باید Avira emergency system bootable رو آپدیت کرد؟
من یه پوشه توی dvd دیدم اسمش avupdate بود به این پوشه مربوط میشه؟
لطفا به صورت کامل طرز آپدیت کردنش رو توضیح بدین...
ممنون

مودم رو طوری ست کردید که وقتی روشن کنید اتوماتیک به نت وصل شه ؟

وقتی مودم رو ست کنید کافیه توی محیط دیسک روی اپدیت کلیک کنید.

موفق باشید

hpk34
15-10-2010, 09:11
سلام

دوستان میخواستم بدونم ورژن جدیدتر از 10.0.0.603 هنوز برای این آنتی ویروس نیومده؟؟آخرین ورژنش همینه؟؟

Dr Hannibal
15-10-2010, 11:18
سلام

دوستان میخواستم بدونم ورژن جدیدتر از 10.0.0.603 هنوز برای این آنتی ویروس نیومده؟؟آخرین ورژنش همینه؟؟

بله همینه.

موفق باشید

shahruz
18-10-2010, 01:00
سلام دوستان
من تازه ویندوزمو عوض کردم و از اویرا استفاده میکنم
تا زمانی که توی اینترنت نیستم سیستم خوبه اما وقتی به اینترنت وصل میشم یه پیغام میاد و بعد مهمترین تغییرش اینکه نمیتونم دیسکانکت کنم یعنی هرچی روی اون 2تا کامپیوتر کوچیک میزنم میپره
ضمنا دیگه هیچ سایتی هم باز نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید که این ویروسه یا اینکه ویندوز مشکل داره

Dr Hannibal
18-10-2010, 01:08
سلام دوستان
من تازه ویندوزمو عوض کردم و از اویرا استفاده میکنم
تا زمانی که توی اینترنت نیستم سیستم خوبه اما وقتی به اینترنت وصل میشم یه پیغام میاد و بعد مهمترین تغییرش اینکه نمیتونم دیسکانکت کنم یعنی هرچی روی اون 2تا کامپیوتر کوچیک میزنم میپره
ضمنا دیگه هیچ سایتی هم باز نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید که این ویروسه یا اینکه ویندوز مشکل داره

بله سیستم شما آلوده هست.

با این برنامه به صورت اپدیت سیستم رو اسکن کنید. هرچی پیدا کرد پاک کنید. در آخر در خواست ریست رو تایید کنید.

فقط اگر در لیست ارائه شده از سالم بودن فایلی مطمئن بودید تیک رو بردارید تا پاک نشه اگر شک داشتید هرگز نکنید.

سپس این برنامه رو اجرا کنید ( هیتمن ) در هنگام اسکن ارتباط نت قطع نشه. یعنی باید آنلاین با این رنامه اسکن کنید:

بنا به 32 بیت و 64 بیت:

........

نکته : امکانش هست با این 2 برنامه ایراد مورد نظر حل شه اما نظر من تعویض یا حداقل ریپیر ویندوز هست چون شما از ایرادات دیگه که ممکنه خطرناک هم باشه خبر ندارید.

موفق باشید

shahruz
18-10-2010, 16:00
بله سیستم شما آلوده هست.

با این برنامه به صورت اپدیت سیستم رو اسکن کنید. هرچی پیدا کرد پاک کنید. در آخر در خواست ریست رو تایید کنید.

فقط اگر در لیست ارائه شده از سالم بودن فایلی مطمئن بودید تیک رو بردارید تا پاک نشه اگر شک داشتید هرگز نکنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FMalwarebytes-Anti-Malware%2F3000-8022_4-10804572.html)

سپس این برنامه رو اجرا کنید ( هیتمن ) در هنگام اسکن ارتباط نت قطع نشه. یعنی باید آنلاین با این رنامه اسکن کنید:

بنا به 32 بیت و 64 بیت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fen%2Fdownloads)

........

نکته : امکانش هست با این 2 برنامه ایراد مورد نظر حل شه اما نظر من تعویض یا حداقل ریپیر ویندوز هست چون شما از ایرادات دیگه که ممکنه خطرناک هم باشه خبر ندارید.

موفق باشید

دوست عزیز کارهایی رو که فرمودید انجام دادم اما مشکل حل نشد
چی دستور میدید؟
ممنون

Dr Hannibal
18-10-2010, 16:08
دوست عزیز کارهایی رو که فرمودید انجام دادم اما مشکل حل نشد
چی دستور میدید؟
ممنون

جای شما بودم تعویض ویندوز.

اما یه نکته.

این سوال هم جواب بدبد:

فولدر آپشن رو میتونید به شکل بالا بکنید > طوری که بعد از تایید همین شکل ثابت بمونه.؟

اگه بعد از تایید برگشتید دیدید باز برگشته سر جاش قبل از تعویض ویندوز باید یه کاری کنید که بعدا میگم.

اگر نه تیک ها راحت سرجاشون می مونن فقط تعویض ویندوز.

موفق باشید

shahruz
18-10-2010, 22:38
جای شما بودم تعویض ویندوز.

اما یه نکته.

این سوال هم جواب بدبد:

فولدر آپشن رو میتونید به شکل بالا بکنید > طوری که بعد از تایید همین شکل ثابت بمونه.؟

اگه بعد از تایید برگشتید دیدید باز برگشته سر جاش قبل از تعویض ویندوز باید یه کاری کنید که بعدا میگم.

اگر نه تیک ها راحت سرجاشون می مونن فقط تعویض ویندوز.

موفق باشید

دوست من کاری که گفتید انجام دادم و همونطور موند.یعنی show hidden موند و اونیکی هم تغیر نکرد.

Dr Hannibal
18-10-2010, 22:40
دوست من کاری که گفتید انجام دادم و همونطور موند.یعنی show hidden موند و اونیکی هم تغیر نکرد.

بله بالا گفتم اگه ایراد داشت بگید.

حالا که ایرادی نیست راحت تعویض کنید. سپس آویرا رو نصب کنید.

موفق باشید

shahruz
18-10-2010, 22:46
بله بالا گفتم اگه ایراد داشت بگید.

حالا که ایرادی نیست راحت تعویض کنید. سپس آویرا رو نصب کنید.

موفق باشید

بسیار ممنون از لطف شما
حالا اویرا رو از کجا میتونم دانلود کنم،من البته دارم ازین فری هاست،ورژن 1000567

شما چی پیشنهاد میکنید؟

مرسی

Dr Hannibal
18-10-2010, 22:51
بسیار ممنون از لطف شما
حالا اویرا رو از کجا میتونم دانلود کنم،من البته دارم ازین فری هاست،ورژن 1000567

شما چی پیشنهاد میکنید؟

مرسی

خب میتونید همین فیری رو رو نصب کنید اگه علاقه دارید با یک فایروال. مثلا COMODO یا OUTPOST . برای اطلاعات بیشتر به تاپیک های این 2 مراجعه کنید و اگر سوالی داشتید در تاپیک اختصاصی بپرسید.

موفق و پیروز باشید

babriii
20-10-2010, 10:24
چگونه فایلی را بعنوان فایل سالم به آویرا معرفی کنیم ؟ (لیست سفید)

چنانچه آویرا فایلی را آلوده تشخیص داد ولی شما نسبت به سلامت فایل مطمئن هستید

برای خلاص شدن از شر هشدارهای آویرا باید ان را به لیست سفید اویرا وارد کنید

برای اینکار باید شما فایل مورد نظر را در بخش Exception وارد کنید

توجه داشته باشید که قسمت Scanner و Guard آویرا هر کدام Exception جداگانه ای دارند

و باید فایل مورد نظر را در هر دو قسمت وارد لیست سفید کنید

همانند تصاویر زیر

این بخش در آویرا 10 در کدام قسمته؟

Dr Hannibal
20-10-2010, 20:26
این بخش در آویرا 10 در کدام قسمته؟

مسیر زیر:

سپس مسیر زیر:

scanner

scan

exception

رو بزنید.

حالا پوشه رو انتخاب کنید.وقتی که brows کردید مسیر که نوشته شد حالا add رو بزنید.

این کار رو برای گارد هم انجام بدید.

موفق باشید.

n-95
22-10-2010, 22:01
من avast نصب کردم ، می خوام آویرا غیرفعال بشه ، به عنوان پشتیبان استفاده بشه ، چیکار باید کنم؟
Avira Premium Security Suite 10 نسخه دارم

Dr Hannibal
22-10-2010, 23:37
من avast نصب کردم ، می خوام آویرا غیرفعال بشه ، به عنوان پشتیبان استفاده بشه ، چیکار باید کنم؟
Avira Premium Security Suite 10 نسخه دارم

مسیر زیر:

هرچی به سرتیتر به اسم گارد داری درو باز کنید و خاموش کنید.

یعنی در آخر هیچ گاردی روشن نباشه ، اما پیش نهاد میکنم بجاش ورژن رایگان رو نصب کنید در موقع نصب تیک گارد رو بردارید.

از اپدیت ها هم میتونید بک اپ بگیرید.

موفق باشید

FAR_FA
24-10-2010, 19:29
سلام

من Key آویرام با اینکه تا 2011.2.3 مهلت داشت ، از کار افتاده . دوستان عزیز اگه دارید لطف میکنید ؟
یا آدرس دریافت کی آویرا .

ممنون از لطفتون .

alireza1411
24-10-2010, 21:01
سلام

من Key آویرام با اینکه تا 2011.2.3 مهلت داشت ، از کار افتاده . دوستان عزیز اگه دارید لطف میکنید ؟

ممنون از لطفتون .

سلام. میشه برین سایت اصلیش یه ایمیل بدین و کلید سه ماهه جدید بگیرید ولی برای ساده تر شدن از برنامه ی Avira Key Finder 2.2 که تو سایت سافت گذر هست استفاده کن. --------- ... من با اون تست کردم خوب بوده.:11:

Dr Hannibal
24-10-2010, 21:20
سلام

ممنون از لطفتون .

کلید 92 روزه Avira Premium Security Suite.

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

Mohammad Hosseyn
25-10-2010, 19:48
با سلام ... من آویرا آنتی ویروس نسخه personl زو استفاده میکنم و هر بار هم آپدیتش میکنم ... الان که میخوام ویندوز رو عوض کنم ، میخوام ببینم راهی هست که این اپدیت هایی که تا الان کردم نگه داشته بشه ؟! یجوری جدا کنم و رو ویندوز جدید دوباره بریزم روش. چون حجم اپدیت کمه و اینترنت من هم قاطی داره ... نمیتونم حجم بالا دانلود کنم.

alpha007
25-10-2010, 19:55
با سلام ... من آویرا آنتی ویروس نسخه personl زو استفاده میکنم و هر بار هم آپدیتش میکنم ... الان که میخوام ویندوز رو عوض کنم ، میخوام ببینم راهی هست که این اپدیت هایی که تا الان کردم نگه داشته بشه ؟! یجوری جدا کنم و رو ویندوز جدید دوباره بریزم روش. چون حجم اپدیت کمه و اینترنت من هم قاطی داره ... نمیتونم حجم بالا دانلود کنم.
از avira update generator استفاده کن

Dr Hannibal
25-10-2010, 19:59

این فایل رو دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FprogDownload%2FAvira-Antivir-Updates-Generator-Download-129229.html)

اجرا کنید و پوشه نصب اویرا رو بهش بدید ، تایید کنید ، سپس یک فایل اپدیت افلاین توی دسکتاپ برای شما میسازه.

بعد از تعویض ویندوز منوال اپدیت کنید.

موفق باشید

Mohammad Hosseyn
25-10-2010, 20:24
این فایل رو دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FprogDownload%2FAvira-Antivir-Updates-Generator-Download-129229.html)

اجرا کنید و پوشه نصب اویرا رو بهش بدید ، تایید کنید ، سپس یک فایل اپدیت افلاین توی دسکتاپ برای شما میسازه.

موفق باشید
ای دستت درد نکنه ... یه دنیا ممنون ...

login_go
26-10-2010, 17:40
آقا ممنون کار من فکر کنم راه افتاد

gog2000
26-10-2010, 20:14
این فایل رو دانلود کنید.

موفق باشید

این برنامه برای نسخه 10.0.0.603 اویرا کار نمیده و وقتی اپدیتی که درست کرده به یک کامپیوتر دیگه میدم خطا میده
واسه این نسخش همچین برنامه ای وجود نداره؟؟؟؟
البته از طرق دیگه نیز با اموزشهائی که در اینترنت بود این فایل زیپ را میسازم ولی همگی شون خطا میدن در حالی که فایل اپدیت افلاین حاضری شو از اینترنت میگیرم و به برنامه میدم مشکلی نداره و براحتی نصب میشه

لطفا در این زمینه کمک کنید

mjzaret
27-10-2010, 15:13
سلام به همه دوستان

آيا آويرا نسخه سرور هم داره؟

يعني اينكه ميشه طوري از آويرا استفاده كرد كه كلاينت‌ها از طريق سرور آپديت بشن؟

من پهناي باند محدود دارم و حداقل 43 سيستم دارم كه به شبكه وصلند. اگه همه بخوان خودشون از اينترنت براي آپديت كردن استفاده كنند ترافيك ماهانه تموم ميشه.

آيا روش و راه حلي براي اين زمينه وجود داره يا خير؟

شاد باشيد :40:

Dr Hannibal
27-10-2010, 21:19
این برنامه برای نسخه 10.0.0.603 اویرا کار نمیده و وقتی اپدیتی که درست کرده به یک کامپیوتر دیگه میدم خطا میده
واسه این نسخش همچین برنامه ای وجود نداره؟؟؟؟
البته از طرق دیگه نیز با اموزشهائی که در اینترنت بود این فایل زیپ را میسازم ولی همگی شون خطا میدن در حالی که فایل اپدیت افلاین حاضری شو از اینترنت میگیرم و به برنامه میدم مشکلی نداره و براحتی نصب میشه

لطفا در این زمینه کمک کنید

من برای 10 رایگان رو تست میکردم جواب میداد.

شما میتونید از بک های سویت برای نسخه رایگان استفاده کنید ولی دقت کنید بلعکسش امکان نداره.

اما اگه نسخه هاتون یکی هستند توی گوگل چند تا avira update generator سرچ کنید و تست کنید.

لینک بالا من برای نسخه های یکسان تست کردم جواب میده.

روش دستی بک اپ گیری برای ورزن 9 بوده برای 10 جواب نمیده.

موفق باشید.

سلام به همه دوستان
آيا آويرا نسخه سرور هم داره؟
يعني اينكه ميشه طوري از آويرا استفاده كرد كه كلاينت‌ها از طريق سرور آپديت بشن؟
من پهناي باند محدود دارم و حداقل 43 سيستم دارم كه به شبكه وصلند. اگه همه بخوان خودشون از اينترنت براي آپديت كردن استفاده كنند ترافيك ماهانه تموم ميشه.
آيا روش و راه حلي براي اين زمينه وجود داره يا خير؟

مشخصه که داره اما لایسنسش گیر نمیاد.حتما باید خریداری کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Ffor-business)

موفق باشید

mse1445
27-10-2010, 21:23
من الان 3-4 ماهه از ریست تریال اون استفاده میکنم راضی ام

Dr Hannibal
27-10-2010, 21:31
من الان 3-4 ماهه از ریست تریال اون استفاده میکنم راضی ام

تریال ریستر نسخه بیزینس دارید؟؟؟؟!!!!

اگه منظورتون نسخه های خانگی بود:

از تریال ریستر بهتر قطعا هدیه شرکت یوبی سافت هست که 3 ماهه لایسنس اختصاصی میده.

3 ماه لایسنس اختصاصی بهتره یا یک ماه لایسنس ؟

موفق باشید.

Dreamland
28-10-2010, 03:39

Yx222-2227x-wm92y-5jpyf-vdzar
yx222-2227x-wtxdw-ysp8j-9hd4s

Dr Hannibal
28-10-2010, 13:07
Yx222-2227x-wm92y-5jpyf-vdzar
yx222-2227x-wtxdw-ysp8j-9hd4s

خیلی خوبه ، این سریال چه نسخه ای میلاد جان ؟

Dreamland
28-10-2010, 13:13
خیلی خوبه ، این سریال چه نسخه ای میلاد جان ؟
مال is باید باشه محمد جان

SevenCity
29-10-2010, 22:02

این چه پیغامیه میخوام فیفا11 آنلاین بازی کنم میاد و نمیزاره

Karkas20
30-10-2010, 09:46
اين يك كي براي اويرا انتي ويروس پريموم.

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

اين هم يك كي ديگر براي سكيوريتي سوئيت اويرا.

Dr Hannibal
30-10-2010, 11:55

این چه پیغامیه میخوام فیفا11 آنلاین بازی کنم میاد و نمیزاره

این پیغام "اویرا" به چه خاطر است ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

n-95
31-10-2010, 11:45
سلام
لینک آخرین آپدیت پریمیوم سکوریتی 10 رو می خوام

n-95
31-10-2010, 12:41
شاید از فایروال باشه ، فایروال رو به صورت game mode تنظیم کنی شاید درست بشه

Karkas20
31-10-2010, 12:51
سلام
لینک آخرین آپدیت پریمیوم سکوریتی 10 رو می خوام

بیا رفیق این هم لینک.dl.antivir.de/package/fusebundle/win32/int/vdf_fusebundle.zip

mse1445
31-10-2010, 13:41
تریال ریستر نسخه بیزینس دارید؟؟؟؟!!!!

اگه منظورتون نسخه های خانگی بود:

از تریال ریستر بهتر قطعا هدیه شرکت یوبی سافت هست که 3 ماهه لایسنس اختصاصی میده.

3 ماه لایسنس اختصاصی بهتره یا یک ماه لایسنس ؟

موفق باشید.

البته هر دو خوبه ممنون که معرفی کردید ولی تریال ریست هم خوبیش اینکه حالا حالا ها کار میکنه کار ه 10 ثانیه هم نیست :دی

Lord-Voldemort
31-10-2010, 20:37
سلام من این فریش رو دارم ولی نمی تونم دستی اپدیت کنم الان 80 مگ دانلود کردم به نام ها ی :

vdf_fusebundle.zip
ivdf_fusebundle_nt_en.zip
بعد دستی اپدیت کردم به روشی که صفحه اول هست کپی کردم نمی تونم باز هم اویرای یکجای دیگه رو اپدیت کنم همش ارور می ده ارورش هم هیچ چی ننوشته 

Dr Hannibal
31-10-2010, 22:03
سلام من این فریش رو دارم ولی نمی تونم دستی اپدیت کنم الان 80 مگ دانلود کردم به نام ها ی :

vdf_fusebundle.zip
ivdf_fusebundle_nt_en.zip
بعد دستی اپدیت کردم به روشی که صفحه اول هست کپی کردم نمی تونم باز هم اویرای یکجای دیگه رو اپدیت کنم همش ارور می ده ارورش هم هیچ چی ننوشته

لینک های صفحه اول دیگه منقضی شده.

این کارهایی که میگم رو انجام بدید.

میتونید از این لینک فایل آپدیت رو دانلود کنید.

Update
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سپس فایل رو که به شکل zip هست رو در سیستمی که اپدیت نیست بریزید و برنامه رو باز کنید. از سربرگ آپدیت منوال رو انتخاب کنید سپس فایل رو brows کنید و در اخر تایید.

------------------

برای بک اپ گیری از اپدیت ها و جابه جایی این پست رو بخونید:

موفق باشید.

kane32
01-11-2010, 12:56
درود بر دوستای گل و با مرامم بنده اخرین ورژن اویرا اویرا نتی ویروس پرمیموم از سایتش دانلود کردم منتها امکان اپدیت فقط 30 روز امکان پذیره میگه باید بخری دوستان اگه کرکی فایلی چیزی هست به بنده معرفی کنین صفای وجودتون رفقای گلم

دوستان ایا میشه اپدیت های این انتی ویروسو جدا دانلود کرد و گذاشت تو پوشه ی انتی ویروس اگر میشه به بنده داداش کوچیکتون راهنمایی کنید

SevenCity
01-11-2010, 13:05
چرا AVIRA مشکل معروف USB رو بلاک میکنه و پاک نمیکنه؟ بلاک کردن به چه معنیه
منظورم ویروس AUTORUN هستش ناد سریعا پاک میکنه

Karkas20
01-11-2010, 13:18
درود بر دوستای گل و با مرامم بنده اخرین ورژن اویرا اویرا نتی ویروس پرمیموم از سایتش دانلود کردم منتها امکان اپدیت فقط 30 روز امکان پذیره میگه باید بخری دوستان اگه کرکی فایلی چیزی هست به بنده معرفی کنین صفای وجودتون رفقای گلم

دوستان ایا میشه اپدیت های این انتی ویروسو جدا دانلود کرد و گذاشت تو پوشه ی انتی ویروس اگر میشه به بنده داداش کوچیکتون راهنمایی کنید

دوست عزیز سلام در صفحه قبل کی جدید گذاشتم میتونی دانلود کنی.درمورد اپدیت .بله از خود سایت اپدیت را دانلود کنید وبرای اپدیت افلاین.اویرا را باز کنید واز بالا گزینه manual updateرا بزنید ومسیر فایل اپدیتی که از سایت اویرا دانلود کردید را بدید وبعد openرا بزنید تا اویرا اپدیت شود باتشکر از شما

Karkas20
01-11-2010, 13:26
اين يك كي براي اويرا انتي ويروس ريموم.

اين هم يك كي ديگر براي سكيوريتي سوئيت اويرا.

Lord-Voldemort
01-11-2010, 14:44
لینک های صفحه اول دیگه منقضی شده.

این کارهایی که میگم رو انجام بدید.

میتونید از این لینک فایل آپدیت رو دانلود کنید.

Update
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn%2Fvdf%2Fivdf_fusebundle_nt_en.zip)
سپس فایل رو که به شکل zip هست رو در سیستمی که اپدیت نیست بریزید و برنامه رو باز کنید. از سربرگ آپدیت منوال رو انتخاب کنید سپس فایل رو brows کنید و در اخر تایید.

------------------

برای بک اپ گیری از اپدیت ها و جابه جایی این پست رو بخونید:

موفق باشید.

اپدیت نمی شه چیکار کنم حالا :31:

این هم همون مدل فری هست ها اگه باید ورژن دیگه ای رو نصب کنم بگین 

Dr Hannibal
01-11-2010, 16:18
چرا AVIRA مشکل معروف USB رو بلاک میکنه و پاک نمیکنه؟ بلاک کردن به چه معنیه
منظورم ویروس AUTORUN هستش ناد سریعا پاک میکنه

فایل autorun.inf ویروس نیست ، دلیلی نداره پاکش کنه. شما خودتون فولدر اپشن رو شو هیدن کنید دستی پاک کنید.

Dr Hannibal
01-11-2010, 16:23
اپدیت نمی شه چیکار کنم حالا :31:

این هم همون مدل فری هست ها اگه باید ورژن دیگه ای رو نصب کنم بگین

درود ، نباید ورژن دیگه ای نصب کنید مراحل رو درست رفتید ؟ اتفاقا تستی که من داشتم با ورژن فیری بود توی ویندوز 7 انجام پذیر بود.

اگر آپدیت نمیشه چون دیگه برنامه رو هم پاک کردی کاریش نمیشه کرد ، اگه مشکل نت داری آپدیت افلاین رو دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn%2Fvdf%2Fivdf_fusebundle_nt_en.zip)

یا با همون برنامه بک آپ گیر از یک سیستم که اپدیت هست بک اپ بگیرید. حتی میتونید از سکیوریتی سویت بک اپ بگیرید روی فیری اجرا کنید.

موفق باشید

Lord-Voldemort
01-11-2010, 18:59
درود ، نباید ورژن دیگه ای نصب کنید مراحل رو درست رفتید ؟ اتفاقا تستی که من داشتم با ورژن فیری بود توی ویندوز 7 انجام پذیر بود.

اگر آپدیت نمیشه چون دیگه برنامه رو هم پاک کردی کاریش نمیشه کرد ، اگه مشکل نت داری آپدیت افلاین رو دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn%2Fvdf%2Fivdf_fusebundle_nt_en.zip)

یا با همون برنامه بک آپ گیر از یک سیستم که اپدیت هست بک اپ بگیرید. حتی میتونید از سکیوریتی سویت بک اپ بگیرید روی فیری اجرا کنید.

موفق باشید
همش و گرفتم همه مراحل رر رفتم شما لینک ورژنتتون و لینک دانلودش رو بدین ممنون 

Dr Hannibal
01-11-2010, 21:59
همش و گرفتم همه مراحل رر رفتم شما لینک ورژنتتون و لینک دانلودش رو بدین ممنون

ورژن من 10.0.0.565 هست از خود سایت avira دانلود کردم ولی فکر نکنم الان دیگه این ورژن باشه.

لازم نیست شما یک بار دیگه برنامه رو دانلود کنید. لینک بالا اپدیت افلاین رو دانلود کنید بدون شک اپدیت میشه ، اما سعی میکنم update generator های مختلفی توی تاپیک بذارم شاید جواب بده برای آینده.

موفق باشید.

new_boys333
02-11-2010, 14:38
بنام خدا

سلام
من آپديت آفلاين رو دانلود كردم ولي موقع آپديت error‌ميده . به هيچ عنوان آپديت نميشه . من نسخه free‌ رو دارم و ورژن آنتي ويروس
10.0.0.561 هست . از طريق آپديت خود نرم افزار هم تا حالا چند بار آپديت كردم ولي اونمerror‌ميده و آپديت نميشه .

مشكل از آنتي ويرس رايگانه كه آپديت نميشه ؟؟؟؟

Lord-Voldemort
02-11-2010, 22:46
قبلنا می شد حالا ورژن جدید نمی شه 

Dr Hannibal
03-11-2010, 21:28
بنام خدا

سلام
من آپديت آفلاين رو دانلود كردم ولي موقع آپديت error‌ميده . به هيچ عنوان آپديت نميشه . من نسخه free‌ رو دارم و ورژن آنتي ويروس
10.0.0.561 هست . از طريق آپديت خود نرم افزار هم تا حالا چند بار آپديت كردم ولي اونمerror‌ميده و آپديت نميشه .

مشكل از آنتي ويرس رايگانه كه آپديت نميشه ؟؟؟؟

چندین لینک برای اپدیت هست برای ورزن شما این لینکه:

موفق باشید

alpha007
03-11-2010, 21:38
قبلنا می شد حالا ورژن جدید نمی شه
آپدیت هیچ مشکلی نداره
چه آنلاین و چه آفلاین
ورژن جدید هم با کلیه فایلهای آپدیت سایت آویرا و یا سایتهای معتبر ایرانی و خارجی که این فایلها رو ارائه میکنن سازگاره

Lord-Voldemort
04-11-2010, 20:21
ما که مشکل داره
drhaniball عزیز شما فقط همین یه لینک رو بلدین هی میذارین ما هم بلدیم و این رو دانلود کردیم نمیشه 

alijigari
04-11-2010, 21:30
با سلام اویرا من 2 تا مشکل داره ممنون میشم کمکم کنید

alpha007
05-11-2010, 11:57
با سلام اویرا من 2 تا مشکل داره ممنون میشم کمکم کنید

تو همون صفحه صلی که نشون دادید configuration رو کلیک کنید و ببینید اصلا وبگارد تو تنظیمات روشنه یا نه

saeed_136915
05-11-2010, 12:07
سلام اگه ممکنه یه نفر لینک آخرین ورژن آویرا پرمیوم رو بزاره . فقط حتما فیروال داشته باشه :40:

Karkas20
05-11-2010, 12:17
سلام اگه ممکنه یه نفر لینک آخرین ورژن آویرا پرمیوم رو بزاره . فقط حتما فیروال داشته باشه :40:

سلام دوست عزیز ازسایت سافت گذر دانلود کن. این هم لینک دانلود.---------.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=596&Title=Avira-Premium-Security-Suite-10.0.0.565

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

پسورد فایل اویرا پریموم سکیوریتی .

saeed_136915
05-11-2010, 13:54
سلام دوست عزیز ازسایت سافت گذر دانلود کن. این هم لینک دانلود.---------.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=596&Title=Avira-Premium-Security-Suite-10.0.0.565

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

پسورد فایل اویرا پریموم سکیوریتی .

سلام خیلی ممنون برای لینک :10: . ولی یه سوال دیگه : آیا آویرا فیروال مجانی هم داره؟؟

Karkas20
05-11-2010, 16:03
سلام خیلی ممنون برای لینک :10: . ولی یه سوال دیگه : آیا آویرا فیروال مجانی هم داره؟؟

سلام.خیر دوست عزیز فایروال مجانی ندارد

SevenCity
06-11-2010, 20:07
چرا ورژن جدید avira با aol مشکل داره گیر میکنه و از کار میفته aol
قبلا ناد هم همین بلا رو سر aol در میورد

Mohammad Hosseyn
06-11-2010, 20:56
دوستان این روش ایجاد آپدیت منوال برای انتقال به سیستم های دیگه ، شامل آپدیت خود اینجین انتی ویروس هم میشه ، یا فقط شامل ویروس ها میشه ؟؟؟

hirondelle
08-11-2010, 11:23
من سکوریتی suit دارم،وقتی می خوام ریستارت کنم(XP)، از این End program ها میاد و تا end now رو نزنم سیستم شات داون نمیشه.(بالای باکس بعد از avira secu.... فقط یه sys... مشخصه،یعنی هیچ اطلاعی راجع به نوع ارور و علتش در دست نیس)چه جوری این مشکل حل میشه؟

SevenCity
08-11-2010, 15:28
چجوری میشه اویرارو برای اپدیت با پروک-سی ست کنم

Dr Hannibal
09-11-2010, 20:01
دوستان این روش ایجاد آپدیت منوال برای انتقال به سیستم های دیگه ، شامل آپدیت خود اینجین انتی ویروس هم میشه ، یا فقط شامل ویروس ها میشه ؟؟؟

فقط شامل ویروس ها

من سکوریتی suit دارم،وقتی می خوام ریستارت کنم(XP)، از این End program ها میاد و تا end now رو نزنم سیستم شات داون نمیشه.(بالای باکس بعد از avira secu.... فقط یه sys... مشخصه،یعنی هیچ اطلاعی راجع به نوع ارور و علتش در دست نیس)چه جوری این مشکل حل میشه؟

این ایراد برای آنتی ویروس های دیگه هم پیش میاد و اغلب نمیشه کاریش کرد ، اما اگه مایل بودید میتونید یک بار ریمو کنید و مجددا نصب کنید.

چجوری میشه اویرارو برای اپدیت با پروک-سی ست کنم

مسیر زیر:

روی کانفیگور کلیک کنید. تیک expert رو بزنید. بخش آپدیت رو باز کنید و وب سرور رو کلیک کنید.

موفق باشید.