PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Dr Hannibal
10-05-2010, 13:20
یه سوال تخصصی:
چرا با نصب آویرا روی ویندوز 64 بیتی عملگر AntiVirProActiv دیگه تو محیط برنامه وجود نداره؟

اگه این آیکن مفیده چرا فقط برای 32 بیت مفیده؟

لینک آویرا برای توضیح این مورد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این قسمت خیلی میتونه مفید باشه برای همه ویندوز ها. پرو اکتیو آویرا مثل قرار دادن یک برنامه و فعالیت های اون یا فایل مشکوک که هنوز ویروس شناسایی نشده و فقط مشکوک هست در داخل یک محیط بسته. مثل limite و sandbox kaspersky.
همه ی این مشکلات هم برای تمام نرم افزار های sandbox وجود داره که داره بهبود داده میشه. مثلا کسپرسکی توی ورژن 9.0.0.736 رو تا حدی بهبود داده و ارور های sandbox خیلی کم شده.

دلیل این مشکلات هم تفاوت جابه جایی اطلاعات در رم هست. که در 32 بیتی محیط بسته انجام میشه ولی در 64 اتفاق به سادگی نمی افته.

این پست رو هم مطالعه کنید مفید هست.

alpha007
10-05-2010, 14:02
این قسمت خیلی میتونه مفید باشه برای همه ویندوز ها. پرو اکتیو آویرا مثل قرار دادن یک برنامه و فعالیت های اون یا فایل مشکوک که هنوز ویروس شناسایی نشده و فقط مشکوک هست در داخل یک محیط بسته. مثل limite و sandbox kaspersky.
همه ی این مشکلات هم برای تمام نرم افزار های sandbox وجود داره که داره بهبود داده میشه. مثلا کسپرسکی توی ورژن 9.0.0.736 رو تا حدی بهبود داده و ارور های sandbox خیلی کم شده.

دلیل این مشکلات هم تفاوت جابه جایی اطلاعات در رم هست. که در 32 بیتی محیط بسته انجام میشه ولی در 64 اتفاق به سادگی نمی افته.

این پست رو هم مطالعه کنید مفید هست.

بله این تاپیک رو من قبلا مطالعه کرده بودم
ممنون
پس با وجود گسترش فضای virtual memory تو ویندوزهای 64 نیاز به proactiv چندان احساس نمیشه درسته؟
تو آنتی ویروسها اینطور که فهمیدم proactiv که تو هر کدوم یه اسمی داره آنچنان حیاتی بنظر نمیرسه نه؟

Dr Hannibal
10-05-2010, 15:55
بله این تاپیک رو من قبلا مطالعه کرده بودم
ممنون
پس با وجود گسترش فضای virtual memory تو ویندوزهای 64 نیاز به proactiv چندان احساس نمیشه درسته؟
تو آنتی ویروسها اینطور که فهمیدم proactiv که تو هر کدوم یه اسمی داره آنچنان حیاتی بنظر نمیرسه نه؟

چرا احساس نشه. ساختار 64 بیتی طوریه که این قسمت ( در اینجا proactive ) به درستی جواب نمیده.

کم کم انتی ویروس های دیگه دارن این بخش رو گسترش میدن مثلا آویرا اولین ورژنی هست که داره این تکنولوژی رو استفاده میکنه که البته کاسپرسکی اولین بار این سبک رو بوجود آورده.

بله حیاتی نیست اما قطعا مفید هست.

hanieh63
10-05-2010, 20:38
يه سوال، من آويرا ندارم اما ميخوام بدونم چطور غيرفعال ميشه؟

alpha007
10-05-2010, 21:01
right click/anivir guard enable

تیکش رو بردار

alpha007
11-05-2010, 21:06
ظاهرا یکی دو تا از دوستان از این موضوع شاکی بودن که چرا آویرا ویروس usb اونا رو شناسایی نکرده و از این صحبتها
فکر میکنم این عدم تشخیص درباره همه اینترنت سکوریتی ها باشه
تا اونجاییکه یادم میاد نزدیک به هزارتا سیستم سایت دانشکده ما اون زمان که دانشجو بودم نسخه رایگان آویرا روشون نصب بود و مسئول سایت با وجود اینکه روزانه به هر سیستم کلی فلش وصل میشد کلا راضی بود .تازه نسخه رایگانش
یادمه بچه ها فلش هایی رو که کاملا مطمئن بودن تو خونشون پاکسازی شده بوده رو اونجا میزدن به سیستم آویرا چند تایی تشخیص میداد
حالا security suite ش که جای خود داره

amir.7
11-05-2010, 22:13
سلام

دوستان میشه که در مورد این proactive یه مقدار توضیح بدین ، اگه شد جواب رو در تاپیک امضای من بفرمایید ، ممنون .

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

n-95
14-05-2010, 21:47
آنتی ویروس آویرا پریمیوم سیستمon-acsess scan داره؟

n-95
14-05-2010, 21:53

Dr Hannibal
14-05-2010, 22:10

اگه منظورت on-acsess مکافی ویروس اسکن هست و یعنی ریل تایم بودنش مد نظرت هست. اره همه ی انتی ویروس ها ریل تایم هستند.

davood.2008
15-05-2010, 19:35
سلام دوستان من حدود 2 ماه این انتی ویروس رو نصب کردم ( نسخه 9 ). اما بعد مدتی خودش به نسخه 10 اپدیت کرد ( در صورتی که من این اپدیت رو غیرفهال کرده بودم ) حا لا بماند الان که چک کردم دبدم دو قسمتش stop خورده :
mail graud و web graud

البته چند روز پیش قسمته ایمیل stop خورد اما امروز قسمته web هم غیر فعال شد . هیچ گزینه ای هم برای فعال کردنش پیدا نکردم .
اینو هم بگم که من دست به هیچ تنظیماتی نزدم و لیسانس من کاملا معتبر هست
میشه کمک کنین

اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
15-05-2010, 19:55
سلام دوستان من حدود 2 ماه این انتی ویروس رو نصب کردم ( نسخه 9 ). اما بعد مدتی خودش به نسخه 10 اپدیت کرد ( در صورتی که من این اپدیت رو غیرفهال کرده بودم ) حا لا بماند الان که چک کردم دبدم دو قسمتش stop خورده :
mail graud و web graud

اشکال در خود برنامه ایجاد شده. معمولا حتی از کنترل پنل هم ریپیر کنید درست نمیشه. شما یک بار دیگه باید برنامه رو نصب کنید. نسخه 10 رو نصب کنید ترجیحا.

pourya_bo2pmc
15-05-2010, 20:24
سلام
دوستان آویرا واسه اکتیو شدنش که آپدیت بشه چجوریه ؟ یعنی مثل کسپر کی میخواد مثل نود یوزر پس 
من تا حالا نصبش نکردم 
ممنون

Dr Hannibal
15-05-2010, 20:36
سلام
دوستان آویرا واسه اکتیو شدنش که آپدیت بشه چجوریه ؟ یعنی مثل کسپر کی میخواد مثل نود یوزر پس
من تا حالا نصبش نکردم
ممنون

یک key می خواد. معمولا 2 ماه راحت آپدیت می کنی بدون بلک لیست شدن. از کسپر راحت تره.

f-secure
15-05-2010, 20:47
آقایون حرفه ای در آویرا
امروز آخرین نسخه ی رایگان Free را از سایت آویرا گرفتم
فرقش با نسخه ی پولی پریمیوم در چه امکاناتیه؟
روی سیستم یکی از دوستان که نود32 آپدیت شده نصب داره ولی چپ و راست ویروسی میشه میخوام نصبش کنم چطوره؟ از نود32 قویتره یا خیر؟ این نسخه ی رایگان مشکلی مسأله ای چیزی نداره؟ راحت آپدیت میشه؟ حجم آپدیتاش برای دایل آپی ها مناسبه یا بیخیال شم؟

pourya_bo2pmc
15-05-2010, 21:02
یک key می خواد. معمولا 2 ماه راحت آپدیت می کنی بدون بلک لیست شدن. از کسپر راحت تره.

ممنون از جوابتون

این کی که فرمودین در محیط نت براحتی در دسترس هستش و دوستان یا سایتهایی هستند که اونو همیشه و مرتب در دسترس کاربرای آویرا قرار بدن

Dr Hannibal
15-05-2010, 21:26
آقایون حرفه ای در آویرا
امروز آخرین نسخه ی رایگان Free را از سایت آویرا گرفتم
فرقش با نسخه ی پولی پریمیوم در چه امکاناتیه؟
روی سیستم یکی از دوستان که نود32 آپدیت شده نصب داره ولی چپ و راست ویروسی میشه میخوام نصبش کنم چطوره؟ از نود32 قویتره یا خیر؟ این نسخه ی رایگان مشکلی مسأله ای چیزی نداره؟ راحت آپدیت میشه؟ حجم آپدیتاش برای دایل آپی ها مناسبه یا بیخیال شم؟

قابل مقایسه نیست با نود32 توی تشخیص. آویرا بهتر هست.

حجم اپدیتش هم نسبت به خیلی انتی ویروس ها کمتر ولی از نود بیشتر.

وتفاوت رایگانش در گارد هاشون هست که گارد پرمیوم قوی تر هست.

ممنون از جوابتون

این کی که فرمودین در محیط نت براحتی در دسترس هستش و دوستان یا سایتهایی هستند که اونو همیشه و مرتب در دسترس کاربرای آویرا قرار بدن

همیشه توی همین تاپیک کی براش هست.

آنتی ویروس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسکوریتی:

Mahdi Khan
16-05-2010, 13:25
mail graud و web graud

البته چند روز پیش قسمته ایمیل stop خورد اما امروز قسمته web هم غیر فعال شد . هیچ گزینه ای هم برای فعال کردنش پیدا نکردم .
اینو هم بگم که من دست به هیچ تنظیماتی نزدم و لیسانس من کاملا معتبر هست
میشه کمک کنین

سلام دوستان
منم چند بار با این مشکل مواجه شدم حتی با نگارش 10 نیز مشکل حل نشد و هر بار که ویندوز بالا می اومد از طریق manage و start کردن دو سرویس مذکور بطور دستی اونا رو فعال می کردم. فعلا که مشکلم حله و کاری که کردم این بود که آنتی ویروس قبلی رو کلا پاک کردم و بعد از نصب جدید با آخرین آپدیت خود آویرا به آدرس زیر:

آپدیت کردم. چون قبلا با آپدیتهای لینک زیر آپدیت می کردم:

حالا نمی دونم مشکل از آپدیت بود یا نه. فعلا که چند وقتیه که مشکل نداره.

Dr Hannibal
16-05-2010, 13:44
آپدیت ها فقط لینک زیر

n-95
17-05-2010, 00:05
لینک ورژن 10 رو هم بزاری دانلود کنم ممنون میشم.

cdp
17-05-2010, 00:58
سلام

- چطوری میشه Avira رو کامل بست؟؟ از TaskManager هم میرم ولی Access in denied میده!

Dr Hannibal
17-05-2010, 04:58
لینک ورژن 10 رو هم بزاری دانلود کنم ممنون میشم.

Dr Hannibal
17-05-2010, 05:06
سلام

- چطوری میشه Avira رو کامل بست؟؟ از TaskManager هم میرم ولی Access in denied میده!

بله اجازه خارج کردن نمیده. شما آویرا رو از استارت آپ خارج کنید سیستم رو ریست کنید برنامه بسته می مونه. اما با غیرفعال کردن تمام گاردها کاملا غیرفعال میشه.

n-95
17-05-2010, 13:48

Avira Premium Security Suite, version 10 (without internet connection) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظور از قسمت صورتی رنگ چیه؟

Elis
17-05-2010, 13:57
نسخه آخر سکوریتی آویرا آیا به کیجن ها و فایلهای exe سالم هم گیر میده و اونارو ویروس تشخیص میده یا خیر ؟

ممنون

alpha007
17-05-2010, 15:11
نسخه آخر سکوریتی آویرا آیا به کیجن ها و فایلهای exe سالم هم گیر میده و اونارو ویروس تشخیص میده یا خیر ؟

ممنون
خیر
ولی اگه احیانا به موردی کاملا اطمینان داشتید میتونید اون فایل رو در این قسمت وارد کنید:

Dr Hannibal
17-05-2010, 15:40
Avira Premium Security Suite, version 10 (without internet connection) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظور از قسمت صورتی رنگ چیه؟

یعنی فایل نصب آنتی ویروس بدون اتصال به اینترنت.( همین رو دانلود کنید. )

alpha007
17-05-2010, 19:13
یه سوال:
ویژگی game mode که تو آویرا موجوده رو نمیشه برای همیشه فعالش کرد؟
چون بعد از هر بار ری استارت کردن از این حالت خارج میشه

Dr Hannibal
17-05-2010, 19:47
یه سوال:
ویژگی game mode که تو آویرا موجوده رو نمیشه برای همیشه فعالش کرد؟
چون بعد از هر بار ری استارت کردن از این حالت خارج میشه

سلام

خیر راهی نیست. game mode آویرا فقط مربوط به فایروال میشه و فقط برای کانفیگ بهتر بازی ها آنلاین. اگر بازی آنلاین استفاده می کنید این مورد رو روشن کنید. زمان دیگه مورد استفاده قرار نمی گیره.

pourya_bo2pmc
17-05-2010, 20:39
دوستان سیستم من قبلا نود روش نصب بود که از سرعتش خیلی راضی بودم اما هیچ وقت نمیتونستم به نود اطمینان کنم اما به خاطر اینکه سرعتم پائین نمیومد باهاش باش کنار اومدم تا اینکه یک ماه پیش پاکش کردم

و آخرین نسخه از کسپر اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم که با اینکه نود تا زمان پاک کردن به روز به روز بود با اینحال کسپر یک ویروس و 4 تا تروجان رو به درستی در سیستمم پیدا کرد ( اینه که میگم به نود هیچ اعتمادی نیست )

اما سرعتمو تو این مدت گرفته آویرا چجوریه از لحاظ پائین آوردن سرعت سیستم منظورمه مثل نود سبک هستش یا نه ؟

Dr Hannibal
17-05-2010, 21:20
دوستان سیستم من قبلا نود روش نصب بود که از سرعتش خیلی راضی بودم اما هیچ وقت نمیتونستم به نود اطمینان کنم اما به خاطر اینکه سرعتم پائین نمیومد باهاش باش کنار اومدم تا اینکه یک ماه پیش پاکش کردم

و آخرین نسخه از کسپر اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم که با اینکه نود تا زمان پاک کردن به روز به روز بود با اینحال کسپر یک ویروس و 4 تا تروجان رو به درستی در سیستمم پیدا کرد ( اینه که میگم به نود هیچ اعتمادی نیست )

اما سرعتمو تو این مدت گرفته آویرا چجوریه از لحاظ پائین آوردن سرعت سیستم منظورمه مثل نود سبک هستش یا نه ؟

آویرا سرعت رو کمتر میگره نسبت به کسپر. بین کسپر و نود هست.

reza,n
19-05-2010, 16:19
دوستان آخرین ورژن Avira Premium Security Suite رو چه جوری کرک کنم و یا سریال مدت دار از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟؟؟ لینکهای معرفی شده در ابتدای تایپیک (دريافت Key براى آويرا) Expire شدن!!!
ممنونم

Dr Hannibal
19-05-2010, 22:27
دوستان آخرین ورژن Avira Premium Security Suite رو چه جوری کرک کنم و یا سریال مدت دار از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟؟؟ لینکهای معرفی شده در ابتدای تایپیک (دريافت Key براى آويرا) Expire شدن!!!
ممنونم

آنتی ویروس:

کد:
سکوریتی:

کد:

lahij_web
20-05-2010, 08:46
آنتی ویروس:

کد:
سکوریتی:

کد:

:31: ظاهرا آخرش برگشتم رو همون AVira ! :46:

Expire شدند :41:
حتی KEy هایی که از خود سایتش گرفتم به ای میلم اونا هم قبول نمیکنه .

Dr Hannibal
20-05-2010, 10:55
:31: ظاهرا آخرش برگشتم رو همون AVira ! :46:

Expire شدند :41:
حتی KEy هایی که از خود سایتش گرفتم به ای میلم اونا هم قبول نمیکنه .

کی با کی فرق داره. اخرین پست من توی تاپیک کی کسپرسکی هنوز اکسپایر نشده.

خب حالا مشکل حل شد یا نه ؟ همونطور که قبل گفتم به نظر من بعد از پاکسازی با کسپر آویرا لازم بود حالا هم که ریختی بهتر شد.

davidjoker
20-05-2010, 15:39
سلام
من می خوام webGuardرو حذفش کنم
سرعت دانلودم را به شدت تحت تاثیر خوودش قرار میده !
نمیخوام هربار که کامپیوتر رو روشن میکنم اولین کارم غیر فعال کردن این گزینه باشه

Dr Hannibal
20-05-2010, 17:21
سلام
من می خوام webGuardرو حذفش کنم
سرعت دانلودم را به شدت تحت تاثیر خوودش قرار میده !
نمیخوام هربار که کامپیوتر رو روشن میکنم اولین کارم غیر فعال کردن این گزینه باشه

بهترین راه برای دانلود در صورتی که آویرا روشن باشه استفاده از افزونه فایرفاکس down them all هست. با این افزونه شما اگر بدون آویرا تایم بگیرید و دانلود کنید با این افزونه هم از لحاظ زمانی یکسان هست. فقط سرعت دانلود رو در این افزونه هم چند کیلو بایت کمتر میزنه اما زمان بگیرید می بینید تفاوت بسیار اندک هست.

با غیر فعال کردن این گزینه با ورود به سایت های ویروسی ، ویروس ها به راحتی وارد سیستم شما می شوند.

اما باز هم اگر همچنان مایل به خاموش کردن این گزینه هستید.

آویرا رو باز کنید روی configuration کلیک کنید. سپس تیک expert رو بزنید و در ستون سمت چپ روی وب گارد کلیک کنید. در قسمت راستی که ظاهر شد روی تیک روشن بودن وب گارد رو بردارید و تایید کنید.

موفق باشید.

alpha007
20-05-2010, 20:53
البته آویرا با خاموش کردن web guard هنوز قدرت تشخیص ویروسها و ... رو داره واین کار رو هم میکنه
وبگردی با وبگاردخاموش آویرا مثل وبگردی با کسپر میمونه
من خودم چون اینترنت 2 مگ دارم سرعت دانلودم رو تا زیر 1 پایین میاره وبگارد رو خاموش کردم
مطالعه کنید :
If this option is enabled, the web pages you request using an Internet browser are scanned for viruses and malware. WebGuard monitors the data transferred from the Internet using the HTTP protocol at ports 80, 8080, 3128. If any affected web pages are detected, the loading of the web pages is blocked. If this option is disabled, the WebGuard service is still started, but the scan for viruses and malware is disabled
وبگارد خاموش بمعنی سستی آویرا تو تشخیص ویروسها نیست
بلکه فقط web page ها رو اسکن نمیکنه
با ورود هر نوع ویروس از طریق هر نوع سایت،خودش تو اسکن کلی سیستم اونو نابود میکنه

Dr Hannibal
20-05-2010, 21:38
البته آویرا با خاموش کردن web guard هنوز قدرت تشخیص ویروسها و ... رو داره واین کار رو هم میکنه
وبگردی با وبگاردخاموش آویرا مثل وبگردی با کسپر میمونه

همه ی آنتی ویروس ها وب گارد رو دارند حتی نود32 آنتی ویروس خالی . خاموش شدن این بخش یعنی ورود راحت ویروس مخصوصا تروجان های cash مرورگرها ، هر روز که نمیشه سیستم رو اسکن کرد.

برای این که بهتر منظورم برسونم این لینک رو برسی کنید.

4 تا تروجان اسکیریپت پس زمینه این سایت هست. (کسایی که انتی ویروس بروز ندارند روش اصلا کلیک نکنند)

بدون وب گارد وب گردی کردن اصلا نتیجه ی خوبی رو نداره. و همه ی آنتی ویروس ها مرورگر هارو اسکن میکنند. برای رفع سرعت دانلود قبلا هم گفتم از افزونه down them all فایرفاکس استفاده کنید و از روی زمان تست کنید سرعت دانلود ببینید کم میشه یا نه. سرعت وب گردی هم خیلی کم نمیشه فقط بخش بخش سایت باید دانلود بشه بعد اسکن که زمانی نمیگره و بعد نمایش داده میشه.

alpha007
21-05-2010, 09:34
همه ی آنتی ویروس ها وب گارد رو دارند حتی نود32 آنتی ویروس خالی . خاموش شدن این بخش یعنی ورود راحت ویروس مخصوصا تروجان های cash مرورگرها ، هر روز که نمیشه سیستم رو اسکن کرد.

برای این که بهتر منظورم برسونم این لینک رو برسی کنید.

4 تا تروجان اسکیریپت پس زمینه این سایت هست. (کسایی که انتی ویروس بروز ندارند روش اصلا کلیک نکنند)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبدون وب گارد وب گردی کردن اصلا نتیجه ی خوبی رو نداره. و همه ی آنتی ویروس ها مرورگر هارو اسکن میکنند. برای رفع سرعت دانلود قبلا هم گفتم از افزونه down them all فایرفاکس استفاده کنید و از روی زمان تست کنید سرعت دانلود ببینید کم میشه یا نه. سرعت وب گردی هم خیلی کم نمیشه فقط بخش بخش سایت باید دانلود بشه بعد اسکن که زمانی نمیگره و بعد نمایش داده میشه.
دو تا مورد هست تا یادم نرفته بگم
یکی اینکه کسانی که از نت زیاد استفاده میکنن با دانلود منجرها آشنا هستن
پس تا وقتی دانلود منجرهای محبوب هست دیگه به افزونه و اینا نمیرسه که بیان و خودنمایی کنن
ضمن تشکر از پاسخ شما این موضوع رو یاد آوری کنم که آویرا بدون روشن بودن وبگارد هم ویروسهای مبتنی بر پترن HTML که آلوده به ویروس اسکریپت GEN HTML که داخل این سایت هست رو شناسایی میکنه:

من مورد های زیادی دارم که بطور تجربی برام ثابت شده ست
این مورد رو تنها برای نمونه اوردم
با تشکر:11:

Dr Hannibal
21-05-2010, 10:55
دو تا مورد هست تا یادم نرفته بگم
یکی اینکه کسانی که از نت زیاد استفاده میکنن با دانلود منجرها آشنا هستن
پس تا وقتی دانلود منجرهای محبوب هست دیگه به افزونه و اینا نمیرسه که بیان و خودنمایی کنن
ضمن تشکر از پاسخ شما این موضوع رو یاد آوری کنم که آویرا بدون روشن بودن وبگارد هم ویروسهای مبتنی بر پترن HTML که آلوده به ویروس اسکریپت GEN HTML که داخل این سایت هست رو شناسایی میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن مورد های زیادی دارم که بطور تجربی برام ثابت شده ست
این مورد رو تنها برای نمونه اوردم
با تشکر:11:

این سایت کلا برای آویرا بلوکه ! وظیفه اصلی وب گارد ==> اسکن دیتا های دیافتی موقع بارگذاری داده های یک سایت. که نمونه اش سایت آلوده بالا که گذاشتم.

hamed_totally
21-05-2010, 17:23
درباره نسخه 10 آویرا

چرا اینقدر کنده ؟؟؟؟
کلی هم سرعت سیستم رو میاره پایین
تنظیمات خاصی نداره که بتونه یه مقدار روی سیستم سبک تر بشینه
در ضمن چطور می تونم آلارمش رو خاموش کنم؟

Dr Hannibal
21-05-2010, 17:40
درباره نسخه 10 آویرا
چرا اینقدر کنده ؟؟؟؟
کلی هم سرعت سیستم رو میاره پایین
تنظیمات خاصی نداره که بتونه یه مقدار روی سیستم سبک تر بشینه
در ضمن چطور می تونم آلارمش رو خاموش کنم؟

خیلی سنگین نشده. واقعا نسبت به انتی ویروس های دیگه خوبه. تنظیمی هم نداره که بشه سبکش کرد و نرمال بمونه.

آلارمی که میده چون دستور می خواد بگیره لازمه مثلا در برخورد با یک ویروس پاکش کنه ریپیر کنه و .. اگه شما اتوماتیک اکشن کنیدش دیگه اخطاری نمی ده. توی تنظیمات وارد بشید و در هر 3 گاردش اتواتیک کنیدش و نوع دستور پیش فرض رو انتخاب کنید.

hamed_totally
21-05-2010, 23:34
من قبلا با 2009 کار کردم خیلی هم خوب بود اما این یکی ...
چرا خیلی وقتها چترش بستس
لینک آپدیتش رو هم دارین بهم بدین؟؟
این لینکش رو قبول نمی کنه

Dr Hannibal
22-05-2010, 10:50
من قبلا با 2009 کار کردم خیلی هم خوب بود اما این یکی ...
چرا خیلی وقتها چترش بستس
لینک آپدیتش رو هم دارین بهم بدین؟؟
این لینکش رو قبول نمی کنه

شما یک بار دیگع نصب کنید و فقط از این لینک برای اپدیت استفاده کنید اشتباه اپدیت بهش بدین توی نرم افزار ایراد پیدا میشه برای همین چترش بسته میشه. حتم اخرین ورژن 10 رو هم نصب کنید.

لینک اپدیت هم درسته:

n-95
23-05-2010, 00:37
آویرا روزانه آپدیت میشه یا هفتگی ، میشه مثل مکافی هر روز دانلود کرد

gog2000
23-05-2010, 11:31
سلام وحید جان.

نسخه های پولی این آنتی ویروس تا کنون هیچ کرکی نداشتند و حتما میبایستی توسط رجیستر کی های قانونی
که از طرف شرکت این آنتی ویروس معتبر شناخته میشوند رجیستر شوند.

الان هم برای بدست آوردن یک رجیستر قانونی 3 ماهه که خوشبختانه هنوز لینکش کار میکنه میتونید به سایت
زیر برید. این رجیستر کی فقط بر روی نسخه Avira Antivir Premium Edition یعنی نسخه ای که شما هم اکنون
از آن استفاده میکنید کار میکنه.

سایت بالا را که باز کردید مشخصات خودتون را با یک ایمیل واقعی پر میکنید. اگر با آدرس ایمیلتون قبلا یک رجیستر
کی از همین سایت گرفتید بهتره که یک ایمیل جدید درست کنید و با آدرس ایمیل جدید اقدام به گرفتن رجیستر
کی بکنید.

اگر مشخصات را پر کردید بعد از کلیک کردن بر روی Request license now صفحه زیر براتون باز میشه.

در این صفحه بر روی License Overview کلیک میکنید تا جزئیات به ثبت رسیدن کلید 3 ماهه را بهتون نشون بده.

همانطور که میبینید این کلیدی که من برای آزمایش به ثبت رسوندم تا 91 روز دیگه فعال هست. شما در اینجا باید
بر روی آیکون کلید طلایی که با فلش قرمز مشخص کردم کلیک کنید و کلید رجیستر شده به اسم خودتون رو دانلود
کنید و آن را در سیستمتون ذخیره کنید. البته یک کپی از کلید به ایمیل شما هم فرستاده میشه.

حالا اگر میخواهید آنتی ویر را از اول نصب کنید که هیچ چون اون موقع در هنگام نصب میتونید مسیر کلیدی را که
دانلود کردید به آنتی ویر بدید تا رجیستر بشه. اما اگر از قبل این آنتی ویروس را بر روی سیستم نصب کردید و
چند روز بیشتر به تاریخ تمام شدنش نمونده میتونید برید به سربرگ Help و بر روی قسمتی که در عکس زیر
مشخص کردم کلیک کنید.

حالا بر روی قسمتی که در عکس زیر مشخصه کلیک کنید و کلیدی را که قبلا ذخیره کردید را وارد کنید. بعد از وارد
کردن کلید بر روی Next کلیک کنید.

آنتی ویر از شما میپرسه که یک کلید دیگه قبلا برای این آنتی ویروس ثبت شده. آیا میخواهید که کلید جدید را ثبت
کنم؟ شما هم Yes را میزنید.

بعد آنتی ویر شروع میکنه به پاک کردن مشخصات کلید قدیمی و ثبت کردن کلید جدید. این مرحله ممکنه چند
ثانیه ای طول بکشه. منتظر میمونید تا کارش تمام بشه. اگر همه کارها را طوری که توضیح دادم انجام داده
باشید در نهایت بهتون ابلاغ میکنه که کلید با موفقیت ثبت شد و مشخصات و تاریخ تمام شدن کلید جدید را
بهتون نشان خواهد داد.

موفق باشید.

عکس ها هیچ کدام باز نمی شوند دوباره قرار دهید

lahij_web
23-05-2010, 11:41
کی با کی فرق داره. اخرین پست من توی تاپیک کی کسپرسکی هنوز اکسپایر نشده.

خب حالا مشکل حل شد یا نه ؟ همونطور که قبل گفتم به نظر من بعد از پاکسازی با کسپر آویرا لازم بود حالا هم که ریختی بهتر شد.

avira رو که ریختم اول موقع نصب 2 تا error plc یا همچین چیزایی میداد . دقیقا دقت نکردم .
بعدم که میخواست Update شه error load میداد .
دوباره modify کردم . key ش هم پیدا کردم .
اما الان که میخوام update کنم فقط close میده و ادامه پیدا نمیکنه . و Repeat again و ... میاد .
:41:

farhad61
23-05-2010, 15:36
سلام
من همین الان اویرا آنتی ویروس رو نصب کردم یه اخطاری میده مبنی بر پیدا کردن یه ویروس هر ثانیه 1 بار چیکار کنم که دیگه نیاد

آپدیت هم که میخام بکنم این erorr رو میده

حالا چیکار کنم

hamed_totally
23-05-2010, 22:49
عزیز من خب منم از همین لینک واسه دانلودش استفاده کردم دیگه
اما نشد .
اصلا فایل رو تو قسمت manual update نمی شناسه باشد *.* کنم تا بتونه پیداش کنه

hamed_totally
23-05-2010, 23:56
مجبور شدم خود نرم افزار رو آپدیت کنم
اما نکته جالب
بعد از آپدیت دیگه با firewall نمی شه وارد اینترنت شد
عملا هیچی کار نمی کنه

alpha007
24-05-2010, 09:21
سلام
من همین الان اویرا آنتی ویروس رو نصب کردم یه اخطاری میده مبنی بر پیدا کردن یه ویروس هر ثانیه 1 بار چیکار کنم که دیگه نیاد

حالا چیکار کنم
از ویروس اتوران موجود تو درایو ا ت خطا میگیره
اگه این درایو مربوط به دی وی دی رامتونه خارجش کنید

farhad61
24-05-2010, 16:16
از ویروس اتوران موجود تو درایو ا ت خطا میگیره
اگه این درایو مربوط به دی وی دی رامتونه خارجش کنید

آقا تمام درایوها رو به نوبت ایراد میگیره چه خاکی توی سرم کنم:19:

gog2000
24-05-2010, 17:52
من یک کی جدید برای اویرا پیدا کردم ولی نمیدونم چجوری باید واردش کنم و اون اموزشی هم که گذاشته بودین تصاویرش خرابه دوباره توضیح بدین

alpha007
24-05-2010, 18:17
آقا تمام درایوها رو به نوبت ایراد میگیره چه خاکی توی سرم کنم:19:
والا منم آویرا دارم همچین مشکلی بر نخوردم
تو زمینه آپدیت اینا که اگه درست نصب شه اصلا نباید خطا بگیره
ولی تو مورد مرتب پیغام دادن شاید روی همه درایوهات ویروس نشسته
یه بار uninstall کن ری استارت کن و بعد دوباره نصب کن

hamed_totally
24-05-2010, 22:16
سلام

حالا چیکار کنم

ویندوز رو عوض کن بلافاصله فقط اویرا رو نصب کن و بعد یه دور اسکن کن احتمالا چیزی پیدا نمی کنه ولی باعث می شه درست بشه

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

یکی مشکل من رو حل کنه
چرا وقتی فایرفال روشن باشه نمی تونم از هیچ سایتی استفاده کنم؟

picher_s
25-05-2010, 08:12
ویندوز رو عوض کن بلافاصله فقط اویرا رو نصب کن و بعد یه دور اسکن کن احتمالا چیزی پیدا نمی کنه ولی باعث می شه درست بشه

یکی مشکل من رو حل کنه
چرا وقتی فایرفال روشن باشه نمی تونم از هیچ سایتی استفاده کنم؟

درود

شما Combofix رو اجراکنید سپس آویرا را نصب نمایید درست خواهد شد.

پیروز باشید.

hamed_totally
25-05-2010, 10:09
این combofix چی هست؟؟؟
چی کار می کنه؟

amir190d
25-05-2010, 13:32
با سلام خدمت دوستان يك key جديد برام مي گذاريد ؟

h1and1saman
25-05-2010, 15:18
دوستان صفحات اینقدر زیادشده نتئنستمکامل بگردم شرمنده همینجا سوال میکنم امیدوارم جواب بگبرم
من کدومو نصب کنم یعنی کدوم بهتره و Avira AntiVir Premium یاAvira AntiVir Personal یا Avira Security Suite

یعنی این رایگانه به درد میخوره یا باید پولیشو بگیریم.

h1and1saman
26-05-2010, 13:09
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

omidaneh
26-05-2010, 19:34
سلام

وقتی با ------ وب گردی میکنی دیگه وب گارد آوبرا کار نمیکنه و عملا چیزی رو اسکن نمیکنه. چطوری پورت بهش بدم تا اسکن کنه ؟

مرسی :40::11:

omidaneh
26-05-2010, 21:45
سلام
وقتی با ------ وب گردی میکنی دیگه وب گارد آوبرا کار نمیکنه و عملا چیزی رو اسکن نمیکنه. چطوری پورت بهش بدم تا اسکن کنه ؟
مرسی :40::11:

کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟؟؟ :41:

picher_s
27-05-2010, 07:08
دوستان صفحات اینقدر زیادشده نتئنستمکامل بگردم شرمنده همینجا سوال میکنم امیدوارم جواب بگبرم
من کدومو نصب کنم یعنی کدوم بهتره و Avira AntiVir Premium یاAvira AntiVir Personal یا Avira Security Suite

یعنی این رایگانه به درد میخوره یا باید پولیشو بگیریم.

Avira Security Suite

به اینجا نگاه کن

پیروز باشید.

davood.2008
28-05-2010, 10:48
سلام خوبین

من یه بازی نصب کردم که آویرا فایل اجرایی اون رو مشکوک میشناسه و هی پیغام می ده که می خواد اونو پاک کنه برای همین من باید اونو غیر فعال کنم راهی هست که از شر این پیغام ها راحت بشم تا بتونم بازی رو راحت اجرا کنم در عین حال انتی ویروس هم فعال باشه

البته من لینک تو پست اول که برای لیست سفید بود رو خوندم ولی چیزی نفهمیدم
گفته بود باید فایل رو تو قسمت Extensions قرا بدین اما نمیدونم چه جوری !!!
تا اینجا رو رفتم ولی بعدش رو .... :19:

مرسی از دوستان

hamed_totally
28-05-2010, 10:53
کسی نمی دونه چرا وقتی فایر وال آویرا روشن باشه نمی شه وارد هیچ سایتی شد؟

vazirdaftar
28-05-2010, 11:25
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام وخسته نباشید
من از آویرا پرمیوم سکیوریتی استفاده میکنم نسخه 2010؛یکی از برنامه ها را به عنوان Malware میشناسد و دسترسی را به آن قطع میکند هر کاری هم کردم که این برنامه را به عنوان Malware نشناسد نشد(هم در قسمت تنظیمات گارد جز exception قرار دادم هم در proactive به عنوان برنامه مجاز برای استفاده معرفی کردم).مدام هم پیغام خودش را نشان میدهد .اگر میشود راهنمایی بفرمایید چه کار کنم برنامه را Malware نشناسد .
با تشکر
یاعلی

davood.2008
28-05-2010, 12:31
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام وخسته نباشید
من از آویرا پرمیوم سکیوریتی استفاده میکنم نسخه 2010؛یکی از برنامه ها را به عنوان Malware میشناسد و دسترسی را به آن قطع میکند هر کاری هم کردم که این برنامه را به عنوان Malware نشناسد نشد(هم در قسمت تنظیمات گارد جز exception قرار دادم هم در proactive به عنوان برنامه مجاز برای استفاده معرفی کردم).مدام هم پیغام خودش را نشان میدهد .اگر میشود راهنمایی بفرمایید چه کار کنم برنامه را Malware نشناسد .
با تشکر
یاعلی

سلام
منم همین مشکل رو داشتم ( تو تاپیک هم گفتم ) ولی تونستم جوابشو تو یه فروم انگلیسی پیدا کنم
مشکلم کامل حل شد

اگه می خوای اویرا فایل مورد نظر تو اسکن نکنه و بی خیال اون بشه این کارو بکن
1- اویرا رو باز کن
2- configuration
3- تیک expert mode رو بزن
4-بعد شاخه اسکنر رو باز کن ، بعد شاخه اسکن رو باز کن و روی expection کلید کن و از محل رو برو پوشه فایل یا خود فایل مورد نظر رو وارد کن و تنظیمات رو ذخیره کن

5- همین مراحل رو برای Guard انجام بده

با این کار دیگه محتویات مسیر مربوطه اسکن نمیشن

موفق باشی...

Dr Hannibal
29-05-2010, 21:41
کسی نمی دونه چرا وقتی فایر وال آویرا روشن باشه نمی شه وارد هیچ سایتی شد؟

این طور نیست. توی قسمت فایروال دسترسی مرورگرتون رو به شبکه ازاد کنید.

Dr Hannibal
29-05-2010, 21:48
کسی نمیدونه باید چی کار کنم ؟؟؟ :41:

جایی نداره که بخواهی پورت بهش بدی اما این بخش رو تست کن. ------ رو روشن کن از مرور گر پورت و هاست رو این پنجره کپی کن... تست کن ببین شاید کانفیگ بشه.

hamed_totally
29-05-2010, 23:24
این طور نیست. توی قسمت فایروال دسترسی مرورگرتون رو به شبکه ازاد کنید.

یعنی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr Hannibal
30-05-2010, 07:25
یعنی چطور؟؟؟؟؟؟؟؟

یا تنظیمات رو دیفالت کنید پیامی مبنی بر اتصال مرور گر اومد تایید کنید.

hamed_totally
30-05-2010, 13:25
رو حالت filtered هست

Dr Hannibal
30-05-2010, 16:11
رو حالت filtered هست

کلیک راست یا اپشن بگیرید و حالتش رو درست کنید.

یا راهی که بالا گفتم.

night lord
31-05-2010, 17:48
آقا یه کلید جدید برا Avira Premium Security Suite میخوام ؟ اومده ؟ فوری لطفا تموم شد تاریخش .

Dr Hannibal
31-05-2010, 18:47
آقا یه کلید جدید برا Avira Premium Security Suite میخوام ؟ اومده ؟ فوری لطفا تموم شد تاریخش .

lahij_web
31-05-2010, 21:18
avira رو که ریختم اول موقع نصب 2 تا error plc یا همچین چیزایی میداد . دقیقا دقت نکردم .
بعدم که میخواست Update شه error load میداد .
دوباره modify کردم . key ش هم پیدا کردم .
اما الان که میخوام update کنم فقط close میده و ادامه پیدا نمیکنه . و Repeat again و ... میاد .

مشکل همچنان پا بر جاست :41:

Dr Hannibal
31-05-2010, 21:40
مشکل همچنان پا بر جاست :41:

ورژنی که نصب کردی دقیقا بگید چی بود؟ یک نسخه خوب و جدید رو از خود سایت اویرا دانلود کنید. آنتی ویروس دیگه ای هم که روی سیستم ندارید ؟ فقط با نصب آویر این مشکل هست ؟

مثلا برای وین 7 باید نسخه 10 اونم جدید باشه نصب بشه.

lahij_web
01-06-2010, 00:02
ورژنی که نصب کردی دقیقا بگید چی بود؟ یک نسخه خوب و جدید رو از خود سایت اویرا دانلود کنید. آنتی ویروس دیگه ای هم که روی سیستم ندارید ؟ فقط با نصب آویر این مشکل هست ؟

مثلا برای وین 7 باید نسخه 10 اونم جدید باشه نصب بشه.

Avira Premium Security Suite 2008
نه آنتی ویروس دیگه ای ندارم عزیز .
آخه قبل از اینکه NOD داشته باشم همین رو نصب میکردم و آپدیت میشد و کار میکرد و ...
وقتی هم که Reinstall ش میکنم این پیغام رو میده :

Dr Hannibal
01-06-2010, 04:38
Avira Premium Security Suite 2008
نه آنتی ویروس دیگه ای ندارم عزیز .
آخه قبل از اینکه NOD داشته باشم همین رو نصب میکردم و آپدیت میشد و کار میکرد و ...
وقتی هم که Reinstall ش میکنم این پیغام رو میده :

یک بار توی safe mod نصب کن و تست بگیر ولی فایل نصبی که داشتی احتمالا ایراد پیدا کرده آخرین نسخه رو دانلود کنید ببینید این مشکل هست یا نه. کاریش نمیشه کرد.

( اگه برنامه ای در مورد دریافت mail نصب کردی اون رو هم پاک کن که نمی تونه ساپورت کنه یا ورژن جدیدش رو نصب کن )

lahij_web
01-06-2010, 08:44
یک بار توی safe mod نصب کن و تست بگیر ولی فایل نصبی که داشتی احتمالا ایراد پیدا کرده آخرین نسخه رو دانلود کنید ببینید این مشکل هست یا نه. کاریش نمیشه کرد.

( اگه برنامه ای در مورد دریافت mail نصب کردی اون رو هم پاک کن که نمی تونه ساپورت کنه یا ورژن جدیدش رو نصب کن )

راستش قبل از اینکه این پستت رو ببینم دوباره نصبش کردم . و دیدم آپدیتش شروع شد . توی تنظیمات سرورش همه چیز مثل قبل بود . NoProxy و ...

همین ورژن رو استفاده کنم پس؟
:10: ممنون از توجه ت . :40:

Dr Hannibal
01-06-2010, 10:24
راستش قبل از اینکه این پستت رو ببینم دوباره نصبش کردم . و دیدم آپدیتش شروع شد . توی تنظیمات سرورش همه چیز مثل قبل بود . NoProxy و ...
همین ورژن رو استفاده کنم پس؟
:10: ممنون از توجه ت . :40:

ورژن جدید قطعا عملکرد بهتری داره. هر طور مایلی

awsedrft
02-06-2010, 20:13
سلام
مشکل من با آویرا ورژن جدیدش اینه که قبلا وقتی ویروس پیدا میکرد پیغام میداد که چیکار کنم. مثلا delete, access deny , quarantine ولی حالا فقط پیغام block میده و هیچ گزینه ای نمیاد.
چطوری مثل قبل فعالش کنم؟

ممنون

Dr Hannibal
02-06-2010, 20:32
سلام
مشکل من با آویرا ورژن جدیدش اینه که قبلا وقتی ویروس پیدا میکرد پیغام میداد که چیکار کنم. مثلا delete, access deny , quarantine ولی حالا فقط پیغام block میده و هیچ گزینه ای نمیاد.
چطوری مثل قبل فعالش کنم؟

ممنون

از حالت اتوماتیک خارج کن. عکس زیر

amirtak2007
03-06-2010, 09:00
مشکل در غیر فعال بودن Online protection در 10 Avira AntiVir
سلام.
من آنتی‌ویروس اویرا را رو نصب کردم. مشخصات کاملش Avira AntiVir Premium10 هست. دچار مشکل شده. همون طور که در تصویر می‌بینید بخش Online protection غیر فعال شده
لطفا راهنمایی کنید

amirtak2007
03-06-2010, 09:42
کسی نیست کمک کنننننننننننننننننننننننه

Dr Hannibal
03-06-2010, 15:18
کسی نیست کمک کنننننننننننننننننننننننه

راهی نیست. اشکال در خود سوروس برنامه ایجاد شده. باید یک بار دیگه نصب کنید.

اگه مشکل نت رو دارید نرم افزار بک اپ گیری از اپدیت های اویرا معرفی شده.

موفق باشید.

night lord
05-06-2010, 23:40
دوستان key چند ماهه برای avira نیومده؟

Dr Hannibal
07-06-2010, 09:31
دوستان key چند ماهه برای avira نیومده؟

omid.7128
09-06-2010, 04:41
جرا کلید هایی که خودم میسازم یا بعضی هاشو که دانلود میکنم invalid ه؟

omid.7128
11-06-2010, 14:59
کسی جواب نمیده؟

alpha007
12-06-2010, 18:05
کسی جواب نمیده؟
چطور کلید میسازین؟
خب اگه اونایی که دانلود میکنید و قبول نمیکنه تاریخ مصرفش گذشته

Dr Hannibal
12-06-2010, 18:40
چطور کلید میسازین؟
خب اگه اونایی که دانلود میکنید و قبول نمیکنه تاریخ مصرفش گذشته

لطفا شما یک کی برای ایشون قرار بدین. هم انتی ویروس و هم سکوریتی.

omid.7128
13-06-2010, 02:29
key رو خود سایت avira به مدت سه ماه مجانی میده فقط یه ایمیل میخواد. این کلیدی که خودم ساختم تا 90 روز هم وقت داره آموزش ساخت کی و کی خودم رو براتون میذارم

alpha007
13-06-2010, 22:46
key رو خود سایت avira به مدت سه ماه مجانی میده فقط یه ایمیل میخواد. این کلیدی که خودم ساختم تا 90 روز هم وقت داره آموزش ساخت کی و کی خودم رو براتون میذارم

لطفا شما یک کی برای ایشون قرار بدین. هم انتی ویروس و هم سکوریتی.اینم یه کلید معتبر برای دانلود آپدیتها
premium security suite

alpha007
13-06-2010, 22:53

دوست عزیز این جوری که شما گفتی خودم کی میسازم معنی دیگه ای رو القا میکرد
این روش ساخت کی با ایمیل که مال خیلی وقت پیشه
بهر حال موفق باشید

milaaad
14-06-2010, 05:44
کی برای avira antivir

کی برای avira premium security

jamy_khoshtip
14-06-2010, 14:54
سلام . آنتی ویروس جالب و باحالی هست .

فقط من چندتا نکته رو بپرسم ؟؟؟

1. در تنظیمات این آنتی ویروس جاهایی داره برای تنظیم فایروال و .... که به صورت درجه ای است . من نمی دونم اگر درجه رو بزارم رو بهترین Highte برام مشکلی پیش نمی آید . چه طور می تونم دسترسی مثلا IDM رو آزاد کنم .

2. من الان یوزر و پس رو دریافت کردم اما نمی دونم چه طوری بزارم توش ؟؟

با تشکر

S!LENCE
14-06-2010, 15:08
سلام دوستان خسته نباشید
من premium security suite 10 رو با لایسنس 3 ماهه نصب کردم. همه چی خوبه فقط یه مشکل هست که هنگام دانلود با IDM سرعتم خیلی نوسان داره ولی وقتی کامل آویرا رو غیر فعال می کنم نوسانش از بین می ره و خوب دانلود می کنه. توی قسمت فایروال هم Allow شده برنامه IDM. ممنون میشم کمک کنید

Dr Hannibal
14-06-2010, 15:14
سلام . آنتی ویروس جالب و باحالی هست .
فقط من چندتا نکته رو بپرسم ؟؟؟
1. در تنظیمات این آنتی ویروس جاهایی داره برای تنظیم فایروال و .... که به صورت درجه ای است . من نمی دونم اگر درجه رو بزارم رو بهترین Highte برام مشکلی پیش نمی آید . چه طور می تونم دسترسی مثلا IDM رو آزاد کنم
2. من الان یوزر و پس رو دریافت کردم اما نمی دونم چه طوری بزارم توش ؟؟
با تشکر

اول کی هایی که دوستان در پست بالا قرار دادن رو دانلود کنید سپس از قسمت اپدیت وارد لایسنس منیجر شوید و اونجا روی HBEDV کلیک کنید و کلید رو بهش بدین تا فعال بشه.

idm رو از این قسمت ازاد کنید.

سلام دوستان خسته نباشید
من premium security suite 10 رو با لایسنس 3 ماهه نصب کردم. همه چی خوبه فقط یه مشکل هست که هنگام دانلود با IDM سرعتم خیلی نوسان داره ولی وقتی کامل آویرا رو غیر فعال می کنم نوسانش از بین می ره و خوب دانلود می کنه. توی قسمت فایروال هم Allow شده برنامه IDM. ممنون میشم کمک کنید

آویرا با idm کلا مشکل داره یا شما باید وب گارد رو موقع دانلود غیرفعال کنید یا باید از یه برنامه دیگه برای دانلود استفاده کنید.

مثلا افزونه دانلود فایرفاکس.

jamy_khoshtip
14-06-2010, 15:59
ویرایش گردید .

omid.7128
14-06-2010, 21:11
اینم یه کلید معتبر برای دانلود آپدیتها
premium security suite

همین کلیدی که شما گذاشتید هم invalid ه.
کلید های آنتی ویروس و security suite فرق میکنه؟

lordcrazy
14-06-2010, 23:35
سلام !
دوستان تا میخوام انی ویروس رو به صورا دستی اپدیت کنم اررور میده !
مشکل چیه؟

jamy_khoshtip
15-06-2010, 12:02
سلام . دوستان من به این تاپیک می روم و طبق مراحل انجام می دهم ولی در همان اوال کار من اصلا گزینه UPdate رو برای برداشتن تیک ندارم .

اما این هی پشت سر هم آپدیت میکنه .

alpha007
16-06-2010, 09:23
همین کلیدی که شما گذاشتید هم invalid ه.
کلید های آنتی ویروس و security suite فرق میکنه؟
این کلیدی که گذوشتم کلیدیه که خودم الان دارم استفاده میکنم
اگه از این کلید هم ایراد میگیره حتما آنتی ویروست ایرادی داره

ox3blue
18-06-2010, 07:43
سلام

در اجرای نرم افزار های کرک شده مشکل دارم!

نرم افزارها رو به عنوان ویروس میشناسه و اجازه اجرا شدن نمیده.

لیست سفید هم درست کردم اما تاثیری نداشته ممنون میشم که راهنماییم کنید.

forum.p30world.com/showpost.php?p=2310588&postcount=161

amir.7
18-06-2010, 07:57

سلام

در لحظه کرک کردن مشکل دارید یا بعد از کرک کردن ؟

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

Dr Hannibal
18-06-2010, 12:59
سلام
نرم افزارها ر به عنوان ویروس میشناسه و اجازه اجرا شدن نمیده.
لیست سفید هم درست کردم اما تاثیری نداشته ممنون میشم که راهنماییم کنید.
forum.p30world.com/showpost.php?p=2310588&postcount=161

شما لیست سفید رو پاک کنید. توی تنظیمات اویرا کاری کنید که هرچی پاک کرد بره توی قرنطینه. سپس ببینید اون هایی که دیتکت میشند چیا هستند. بعد یک بار اون نرم افزار رو نصب کنید آویرا غیرفعال باشه و بعد لیست سفید رو کامل درست کنید هم خود برنامه و هم فایل های پاک شده رو به لیست قبل از اینکه پاک کنه وارد کنید.

سپس اویرا رو فعال کنید.

سلام . دوستان من به این تاپیک می روم و طبق مراحل انجام می دهم ولی در همان اوال کار من اصلا گزینه UPdate رو برای برداشتن تیک ندارم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما این هی پشت سر هم آپدیت میکنه .

متاسفانه پست ها صفخات اول قدیمی شده.

شما کانفیگور رو بزنید روی اپدیت کلیک کنید اولین گزینه مربوط به اتوماتیک اپدیت هست و اون رو خاموش کنید.

lordcrazy
20-06-2010, 16:18
سلام !
من انتی ویروس avira permuim security suit رو دارم ! اما نمیدونم چرا پورت --- منو میبنده و همش --- اررور 619 رو میده !
وقتی که انتی ویروس رو پاک میکنم درست میشه !
چهطوری باید درستش کنم؟؟
تشکر.

Dr Hannibal
21-06-2010, 15:21
سلام !
من انتی ویروس avira permuim security suit رو دارم ! اما نمیدونم چرا پورت --- منو میبنده و همش --- اررور 619 رو میده !
وقتی که انتی ویروس رو پاک میکنم درست میشه !
چهطوری باید درستش کنم؟؟
تشکر.

اگه از برنامه ای استفاده میکنی:

lordcrazy
22-06-2010, 19:39
اگه از برنامه ای استفاده میکنی:

ممنون که جواب دادید !
عزیز متاسفانه من هر چی که میخواد به نت وصل بشه رو allow کردم اما مشکل حل نشد !

alpha007
23-06-2010, 17:35
یه سوال :
کسانی که آویرا دارن و با مشکل افت سرعت دانلود توسط idm مواجه ان میدونن که برای حل این مشکل باید webguard رو غیر فعال کرد
حالا سوالم اینه که اگه فایل اجرایی idm رو به لیست سفید آویرا اضافه کنیم آیا مشکل بدون غیر فعال کردن وب گارد حل میشه یا نه؟
کسی اینو امتحان کرده؟

Ava UK
23-06-2010, 18:46
یه سوال :
کسانی که آویرا دارن و با مشکل افت سرعت دانلود توسط idm مواجه ان میدونن که برای حل این مشکل باید webguard رو غیر فعال کرد
حالا سوالم اینه که اگه فایل اجرایی idm رو به لیست سفید آویرا اضافه کنیم آیا مشکل بدون غیر فعال کردن وب گارد حل میشه یا نه؟
کسی اینو امتحان کرده؟

مشکل ربطی به IDM نداره. این مشکل مستقیم به Webguard ربط داره. شما میتونید یا WG را از کار بندازید و یا با re-install کردن دوباره تیک قسمت Webguard و Webmail را بردارید تا اصلا اینستال نشند و پروسه های اجرا شده ی اضافی هم نداشته باشید.

کلا تمام آنتی ویروسهایی که HTTP Scanner دارند تا حدودی سرعت لود و دانلود را کم میکنند اما این قضیه در اویرا کمی بیشتره.

alpha007
23-06-2010, 19:31
مشکل ربطی به IDM نداره. این مشکل مستقیم به Webguard ربط داره. شما میتونید یا WG را از کار بندازید و یا با re-install کردن دوباره تیک قسمت Webguard و Webmail را بردارید تا اصلا اینستال نشند و پروسه های اجرا شده ی اضافی هم نداشته باشید.

کلا تمام آنتی ویروسهایی که HTTP Scanner دارند تا حدودی سرعت لود و دانلود را کم میکنند اما این قضیه در اویرا کمی بیشتره.
با دانلود منجر های دیگه هم امتحان کردی که مشکل همچنان باقیه یا نه؟

Ava UK
23-06-2010, 19:49
با دانلود منجر های دیگه هم امتحان کردی که مشکل همچنان باقیه یا نه؟

دوست عزیز در پست قبلی هم اشاره کردم. مشکل ربطی به دانلود منیجر نداره. این آنتی ویروس HTTP Scanner داره که در اویرا با اسم WebGuard شناخته میشه. به این صورت که هر دیتایی از طریق پورتهای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP داخل یا خارج بشه اول توسط WebGuard اسکن میشه. حالا میخواد این رد و بدل دیتا توسط یاهو مسنجر انجام بشه و یا فیلم های آنلاین مانند youtube و یا دانلود منیجر هایی مانند IDM. اسکن شدن این دیتا ها هم احتیاج به زمان داره و به همین دلیل احساس کند بودن بود در صفحات وب و یا کم شدن سرعت دانلود را احساس میکنید.

در ضمن دیتابیس HTTP Scanner برای بلاک کردن فایل ها و سایت های آلوده با دیتابیس File Scanner در این آنتی ویروس فرق میکنه. بطور مثال ممکنه شما با باز کردن یک سایت آلوده پیغام بلاک شدن سایت را از طرف اویرا دریافت کنید اما اگر وب گارد را غیر فعال کنید و دوباره اون سایت رو باز کنید فایل آلوده رو نتونه از طریق File Scanner تشخیص بده.

alpha007
23-06-2010, 20:56
من شنیده بودم آویرا با یه سری دانلود منجرهای دیگه مشکلی نداره
الان تست شد نتیجه افت سرعت دانلود منفی بود
ظاهرا این آنتی ویروس با یه سری برنامه ها مشکلاتی داره
طبق ایمیلی که دیشب به idm زدم و الان جوابش رو دیدم این موضوع تایید شده
اما بهر حال آنتی ویروس قدرتمندیه
کنار گذاشتنش اصلا به صرفه نیست....

lahij_web
25-06-2010, 23:20
مجدد سلام بر شما !
آقا این سایتی که اینجا هست برای KEy اویرا مثل اینکه Ok نمیشه . یبار که موفق شدم عضو شم میل زد ولی KEy نداد !
الانم باهاش درگیرم . چه حالت معمول چه با آن تی پ ر ا Xy !!!! این پیغام رو دارم :

We are sorry but this promotion is not available in your region.
The promotion has expired on 19 March 2010

راهنمایی کنین لطفا . اویرای من غیرفعاله ...

Ava UK
26-06-2010, 00:44
مجدد سلام بر شما !
آقا این سایتی که اینجا هست برای KEy اویرا مثل اینکه Ok نمیشه . یبار که موفق شدم عضو شم میل زد ولی KEy نداد !
الانم باهاش درگیرم . چه حالت معمول چه با آن تی پ ر ا Xy !!!! این پیغام رو دارم :

We are sorry but this promotion is not available in your region.
The promotion has expired on 19 March 2010

راهنمایی کنین لطفا . اویرای من غیرفعاله ...

یک پست زدی اما باید صد تا سوال بپرسیم تا بدونیم شما چی میخوای. :31:

اول کدوم سایت؟ اویرا برای کدگرفتن لینک های مختلفی داره.

دوم : از چه نسخه ای استفاده میکنید؟ کی نسخه های مختلف فرق میکنه.

سوم: در مورد اون پیغام. هر لینکی بوده فراموش کن چون تاریخش تموم شده و تا 19 مارس میشد از اون لینک کی گرفت. لینکو نگه دار شاید دوباره فعال شد.

اینم لینک های جدید.

کی 1 ماهه برای Avira Premium Security Suite

و همچنین کی های همیشه آپدیت که در سایت زیر برای Security Suite گذاشته میشه.

دریافت کی 3 ماهه از سایت اوبرا برای Avira Premium Security Suite

کی 1 ماهه برای Avira Antivir Premium

لینک های بالا همه تا تاریخ دادن این پست تست شدند و کار میکنند.

lahij_web
26-06-2010, 01:22
یک پست زدی اما باید صد تا سوال بپرسیم تا بدونیم شما چی میخوای. :31:

اول کدوم سایت؟ اویرا برای کدگرفتن لینک های مختلفی داره.

...
لینک های بالا همه تا تاریخ دادن این پست تست شدند و کار میکنند.

اوه اوه ! چت زدم شرمنده ! :10: فکر کردم آخرین پست مال خودم بوده همه اینا رو گفتم ! تو خیال خودم بودم که "ارسال جواب " رو زدم ! ببخشید واقعا !
....
Avira Premium security Suite دارم .
من از تو Page اول تاپیک اویرا رو Ok کردم و قبلا هم با همون لینک کارم را میفتاد .
از همین سایت :

ورژن اویرای من :
Avira Premium Security Suite Ver 8.2.0.264
سومی رو هم گرفتم ! دنبال راه حل بودم که ظاهرا پیشنهاد کردی :)
2 تا لینک که قبلا هم باهاشون کار میکردم و از ای میلی که اویرا بهم میزد Key دانلود میکردم رو تست کردم . ای میل اومده ولی قابل دانلود نیست صفحه ای که بهم معرفی میکنه :(
یدونه 3 ماهه و 2 تا 1 ماهه داره که پولین .. قسمت بالاشونم که رایگانه چیزی برای دانلود نیست :(

Ava UK
26-06-2010, 01:50
اوه اوه ! چت زدم شرمنده ! :10: فکر کردم آخرین پست مال خودم بوده همه اینا رو گفتم ! تو خیال خودم بودم که "ارسال جواب " رو زدم ! ببخشید واقعا !
....
Avira Premium security Suite دارم .
من از تو Page اول تاپیک اویرا رو Ok کردم و قبلا هم با همون لینک کارم را میفتاد .
از همین سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدورژن اویرای من :
Avira Premium Security Suite Ver 8.2.0.264
سومی رو هم گرفتم ! دنبال راه حل بودم که ظاهرا پیشنهاد کردی :)
2 تا لینک که قبلا هم باهاشون کار میکردم و از ای میلی که اویرا بهم میزد Key دانلود میکردم رو تست کردم . ای میل اومده ولی قابل دانلود نیست صفحه ای که بهم معرفی میکنه :(
یدونه 3 ماهه و 2 تا 1 ماهه داره که پولین .. قسمت بالاشونم که رایگانه چیزی برای دانلود نیست :(

دشمنت شرمنده عزیز.

از اون لینک هایی که دادم کی رو بگیری مشکلت حل میشه . اما چرا هنوز تو نسخه 8 موندی؟ :18: حداقل اگر نسخه ی 10 رو دوست نداری به 9 آپدیت کن.

parsbin
26-06-2010, 12:52
من نسخه پرمیمومش رو نصب کردم.
فایروالش هم فعاله
برنامه اسکای نت سیستمم رو که برای دانلود از --- هستش نمیزاره اجرا بشه.
چطوری میتونم از لیست سیاه درش بیارم؟

Dr Hannibal
26-06-2010, 19:07
من نسخه پرمیمومش رو نصب کردم.
فایروالش هم فعاله
برنامه اسکای نت سیستمم رو که برای دانلود از --- هستش نمیزاره اجرا بشه.
چطوری میتونم از لیست سیاه درش بیارم؟

camry
27-06-2010, 16:44
چه طوری میشه Avira رو از دم غیر فعال کرد یعنی کاریش کرد که انگار اصلا وجود نداره؟؟

S0R3N4
27-06-2010, 16:45
سلام دوستان
فرض کنیم سرعت دانلود ما 20 کیلیوبایت باشه.این وب گارد اویرا جقدر میاره پایین؟
بنظرتون ارزش داره فعال باشه یا نه؟

camry
27-06-2010, 16:57
یه سوال دیگه هم دارم
من وقتی وارد بعضی از سایتا میشم یه پنجره باز میشه که فکر کنم ماله security کامپیوتر باشه
اینم عکس:

alpha007
27-06-2010, 17:00
چه طوری میشه Avira رو از دم غیر فعال کرد یعنی کاریش کرد که انگار اصلا وجود نداره؟؟
کلیک راست میکنی روی آیکونش و اینها رو غیر فعال میکنی:
antivir guard enable
antivir mailguard enable
antivir webguard enable

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

یه سوال دیگه هم دارم
من وقتی وارد بعضی از سایتا میشم یه پنجره باز میشه که فکر کنم ماله security کامپیوتر باشه
اینم عکس:

این ربطی به آویرا و فعال بودنش نداره
آویرا مثل یه مار فوق العاده خطرناک (برای ویروسهاست) که در عین حال خیلی هم آرومه (برای کاربر)
دادن این نوع پیغامها مربوط به آویرا نمیشه
اون خطا مال سرور یه سایته

Dr Hannibal
27-06-2010, 18:54
سلام دوستان
فرض کنیم سرعت دانلود ما 20 کیلیوبایت باشه.این وب گارد اویرا جقدر میاره پایین؟
بنظرتون ارزش داره فعال باشه یا نه؟

سلام. رفیق فقط یکم با مکث باز میکنه. دلیلش اینکه محتویات سایت رو دانلود میکنه یه اسکن میکنه بعد به نمایش میذاره.

شما فکر کن یه اسکن به این مسیر اضافه کردی. همه ی انتی ویروس تا حدودی این تاخیر رو ایجاد میکنند.

دلیل روشن بودنش از این پست به بعد رو بخونید.

S0R3N4
27-06-2010, 19:30
بهترین راه برای دانلود در صورتی که آویرا روشن باشه استفاده از افزونه فایرفاکس down them all هست. با این افزونه شما اگر بدون آویرا تایم بگیرید و دانلود کنید با این افزونه هم از لحاظ زمانی یکسان هست. فقط سرعت دانلود رو در این افزونه هم چند کیلو بایت کمتر میزنه اما زمان بگیرید می بینید تفاوت بسیار اندک هست.

با غیر فعال کردن این گزینه با ورود به سایت های ویروسی ، ویروس ها به راحتی وارد سیستم شما می شوند.

اما باز هم اگر همچنان مایل به خاموش کردن این گزینه هستید.

آویرا رو باز کنید روی configuration کلیک کنید. سپس تیک expert رو بزنید و در ستون سمت چپ روی وب گارد کلیک کنید. در قسمت راستی که ظاهر شد روی تیک روشن بودن وب گارد رو بردارید و تایید کنید.

موفق باشید.

رفیق
این فایروال کار همون Web Guard رو نمیتونه انجام بده؟پس اگه نتونه به جه دردی میخوره این فایروال
من اینطوری متوجه نشدم
بنده که الان 20-30 دانلود میکنم اگه وبگارد اویرا رو نصب کنم چند دانلود میکنم؟

Dr Hannibal
27-06-2010, 19:37
رفیق
این فایروال کار همون Web Guard رو نمیتونه انجام بده؟پس اگه نتونه به جه دردی میخوره این فایروال
من اینطوری متوجه نشدم
بنده که الان 20-30 دانلود میکنم اگه وبگارد اویرا رو نصب کنم چند دانلود میکنم؟

وب گارد یعنی اسکن محتویات دانلود شده در هنگام دانلود. تا ویروسی وجود نداشته باشه. اکسپلویت اسکریپت آلوده.

فایروال برای بستن پورت های آزاد وجلوگیری از نفوذ و کنترل برنامه ها به شبکه و امنیت --

نمیتونم دقیق بدم یکم سخته ولی با idm که کلا مشکل داره ولی با بقیه نسبتا خوبه. مثلا بگم یک مگ رو اگه 1 دقیقه بگیریم با گارد میشه یک دقیقه و چند ثانیه.

اما توی باز شدن سایت ها این تغیر محسوس هست. توی دانلود خیلی فرق نمیکنه.

alpha007
27-06-2010, 20:24
من به شخصه بعد از تجربه چند آنتی ویروس (آویرا کسپر بیت دفندر و آواست) آویرا رو انتخاب کردم
آویرا نمونه کامل یه آنتی ویروس قدرتمنده این تعصب نیست یه تجربه شخصیه
حالا یه سوال تخصصی درباره آویرا دارم دوستانی که امتحان کردن جواب بدن لطفا:
وقتی وبگارد رو از configure خاموش میکنیم آیکون چتر آویرا هنوز بازه ولی وقتی از کلیک راست خاموش میکنیم آیکون مذکور بسته میشه .اگه موقع فقط دانلود با کلیک راست وبگارد رو ببندیم تا موقعی که دانلود تموم میشه آیا این بسته شدن چتر معنای خاصی داره؟ برای دانلود کدوم توصیه میشه؟

alpha007
27-06-2010, 20:55
در ادامه صحبتهای قبلی دوست عزیزم drhaniball طبق سوالی که از آویرا داشتم مبنی بر اینکه اگر وبگارد آویرا خاموش باشه تاثیری روی آسیب رسانی سیستم داره، اونها منو به این توضیح ارجاع دادن:

و اضافه کردن که با خاموش کردن وبگارد آویرا فقط اسکن سایتها غیر فعال میشه اما خاصیت حساسیت آویرا به تشخیص خطرات مختلف همچنان برقراره
فکر میکنم دوستان خاطرشون از این بابت راحت باشه بهتره
:11:

Dr Hannibal
27-06-2010, 21:15
من به شخصه بعد از تجربه چند آنتی ویروس (آویرا کسپر بیت دفندر و آواست) آویرا رو انتخاب کردم
آویرا نمونه کامل یه آنتی ویروس قدرتمنده این تعصب نیست یه تجربه شخصیه
حالا یه سوال تخصصی از آویرا دارم دوستانی که امتحان کردن جواب بدن لطفا:
وقتی وبگارد رو از configure خاموش میکنیم آیکون چتر آویرا هنوز بازه ولی وقتی از کلیک راست خاموش میکنیم آیکون مذکور بسته میشه .اگه موقع فقط دانلود با کلیک راست وبگارد رو ببندیم تا موقعی که دانلود تموم میشه آیا این بسته شدن چتر معنای خاصی داره؟ برای دانلود کدوم توصیه میشه؟

هیچ فرقی باهم نداره. چون معمولا کسانی که با کلیک راست خاموش می کنند بعد دوباره می خوان روشن کنند این چتر به نشانه اخطار باقی می مونه تا کاربر فراموش نکنه یک سری آپشن غیرفعال شده. اما وقتی از تنظیمات خاموش کنید دیگه اخطار از این اخطار صرف نظر میکنه.
--------------
آلفا جان در مورد اون بحث صحبت کردم اکسپلویت و اسکریپت ها تحدید های خاصه خودشون هستند که اگه وب گارد روشن نباشه این تحدید باقی می مونه.

این خاصیت فقط برای آویرا نیست. مثل این می مونه که یکی بگه من با نود32 کار میکنم از تنظیمات وب پروتکشنش رو خاموش کردم. یا کسپر بگه من آنلاین پروتکشنش رو خاموش کردم.

وقتی یه اکسپلویت روی کش مرورگر باقی بمونه تحدید وجود داره روی این مورد بحثی نیست.

SevenCity
28-06-2010, 10:55
راهی است بدون آنیستال کردنه نسخه ی Avira Premium Security آنتی ویروس دیگری مثل ناد نصب کنیم؟
یعنی چجوری میشه فقط antivir guard رو برای همیشه از کار بندازیم؟

Dr Hannibal
28-06-2010, 11:31
راهی است بدون آنیستال کردنه نسخه ی Avira Premium Security آنتی ویروس دیگری مثل ناد نصب کنیم؟
یعنی چجوری میشه فقط antivir guard رو برای همیشه از کار بندازیم؟

روی کانفیگور کلیک کن وارد تنظیمات شو و قسمت گارد رو غیرفعال کن سپس تایید کن. این کار برای همیشه گارد غیر فعال شده.

اما بهترین کار نصب دوباره و برداشتن تیک گارد هست. از اپدیت ها هم میتونی بک اپ بگیری اگه مشکل اپدیت داری.

نرم افزار معرفی شده در همین تاپیک چند صفحه به عقب برو.

SevenCity
28-06-2010, 13:46
روی کانفیگور کلیک کن وارد تنظیمات شو و قسمت گارد رو غیرفعال کن سپس تایید کن. این کار برای همیشه گارد غیر فعال شده.

اما بهترین کار نصب دوباره و برداشتن تیک گارد هست. از اپدیت ها هم میتونی بک اپ بگیری اگه مشکل اپدیت داری.

نرم افزار معرفی شده در همین تاپیک چند صفحه به عقب برو.

نه مشکلم فایل هایی هست که تو قرنطینه هست
میخوام یک سری فایل ها کاملا حذف شن (از سیستمم) ویک سری فایل ها حذف نشن
با آنیستال کردن فقط اخطار میده که میخوای همه رو حذف کنی یا آزاد کنی
راستی اگر بخوایم یک سری فایلهایی رو که ویروس یا تروجان ... میشناسه هیچ عکس العملی روشون انجام نده باید چیکار کنیم؟

قسمت گارد هم scan , proactiv , report منظور شما کدوم قسمته؟

Smartie7
28-06-2010, 18:16
واسه 10.0.0.542 Avira Premium Security Suite آپدیت می خوام...

Ava UK
28-06-2010, 18:30
واسه 10.0.0.542 Avira Premium Security Suite آپدیت می خوام...

Dr Hannibal
29-06-2010, 13:15
نه مشکلم فایل هایی هست که تو قرنطینه هست
میخوام یک سری فایل ها کاملا حذف شن (از سیستمم) ویک سری فایل ها حذف نشن
با آنیستال کردن فقط اخطار میده که میخوای همه رو حذف کنی یا آزاد کنی
راستی اگر بخوایم یک سری فایلهایی رو که ویروس یا تروجان ... میشناسه هیچ عکس العملی روشون انجام نده باید چیکار کنیم؟
قسمت گارد هم scan , proactiv , report منظور شما کدوم قسمته؟

فایل هایی که می خواهی رو اینجا اد کن.

منظور جمله قبل رو متوجه نشدم.

omidaneh
29-06-2010, 13:18
جایی نداره که بخواهی پورت بهش بدی اما این بخش رو تست کن. ------ رو روشن کن از مرور گر پورت و هاست رو این پنجره کپی کن... تست کن ببین شاید کانفیگ بشه.

نشد....................... :41::41::41::41::41::41:

Dr Hannibal
29-06-2010, 13:23
نشد....................... :41::41::41::41::41::41:

این همه روز گذشت داشتی تست میکردی ؟ :31:

راه دیگه بلد نیستم صبر کن شاید راهنمایی بشی عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Milad4171
29-06-2010, 22:13
بچه ها بهترین مدل این آنتی ویروس کدومه؟
راحت اکتیو بشه تورو خدا. بازی در نیاره!! لینک های پست اول سالمه. میشه یه لینک مستقیم بدین از هر کدوم که بهتره و اکتیو میشه!

Dr Hannibal
29-06-2010, 22:35
بچه ها بهترین مدل این آنتی ویروس کدومه؟
راحت اکتیو بشه تورو خدا. بازی در نیاره!! لینک های پست اول سالمه. میشه یه لینک مستقیم بدین از هر کدوم که بهتره و اکتیو میشه!

همشون راحت اکتیو مشین شما که این مورد برات مهم هست آویرا رایگان رو نصب کن با یه فایروال جدا. قدرت توی پیدا کردن ویروس برابر نسخه های پولی:

Milad4171
30-06-2010, 09:55
این آنتی ویروس پک آپدیت نداره؟ متاسفانه من مشکل دارم با به روز کردنش! اصلا چیزی رسیو نمیکنه!! مشکل از شبکه هم نیست چون من همیشه با برنامه های دانلودمنیجر کار میکنم.
بازم ممنون

wordship
30-06-2010, 10:29
این آنتی ویروس پک آپدیت نداره؟ متاسفانه من مشکل دارم با به روز کردنش! اصلا چیزی رسیو نمیکنه!! مشکل از شبکه هم نیست چون من همیشه با برنامه های دانلودمنیجر کار میکنم.
بازم ممنون

شما میتونی اپدیت های این انتی ویروس رو از سایت خودش از این ادرس دانلود کنین
دانلود:

اینم عکس تیم اویرا از سایت خودش

Ava UK
30-06-2010, 13:43
شما میتونی اپدیت های این انتی ویروس رو از سایت خودش از این ادرس دانلود کنین
دانلود:
اینم عکس تیم اویرا از سایت خودش

اون دختر عینکیه کیه خودکار دستشه؟ وسط وایستاده. اسمشو میدونی:31:

wordship
30-06-2010, 13:59
اون دختر عینکیه کیه خودکار دستشه؟ وسط وایستاده. اسمشو میدونی:31:
اون دوست دوران جاهلیتم بود:31:

salarhiv
30-06-2010, 19:08
بهترین راه و بهترین نسخه برای دانلود اویرا با لایسنس اورجینال:

اقا من بعد از این همه گشتن اینور و اونور اخر از خود سایت اویرا
Avira Premium Security Suite رو دانلود کردم و از خود سایت اویرا هم یه لایسنس اورجینال 3 ماهه ی رایگان گرفتم.
الانم 1 ماهه که داره مثل ساعت کار میکنه و راحت هم اپدیت میشه.

Dreamland
02-07-2010, 10:31
Avira 10 Trial Reset 2.3 By BOX

دانلود Key معتبر تا تاریخ 26-09-2010

Milad4171
02-07-2010, 11:00
دوستان یه سوال!
چرا انقدر حجم آپدیت آویرا کم بود؟
حدودا 9 مگابایت!
با اینکه مثلا نورتون 30 مگ یا نود 17 مگ هست!
من نسخه ی رایگانش رو استفاده میکنم؟ احتمالا دلیلش نبودن فایروال و اینا نیست!؟
به نظر من نسخه ی رایگانش خیلی ضعیفه! چون من سیستمم پر ویروسه؛ میدونم، ولی هیچی پیدا نکرد فقط یه فایل U96 که مالی آنتی قیلتره رو پاک کرد. زحمت کشید!!!
یه ورژن کاملش رو میخوام حداقل یه لایسنس 6 ماهه بهم بده!!

Dr Hannibal
02-07-2010, 11:19
دوستان یه سوال!
چرا انقدر حجم آپدیت آویرا کم بود؟
حدودا 9 مگابایت!
با اینکه مثلا نورتون 30 مگ یا نود 17 مگ هست!
من نسخه ی رایگانش رو استفاده میکنم؟ احتمالا دلیلش نبودن فایروال و اینا نیست!؟
به نظر من نسخه ی رایگانش خیلی ضعیفه! چون من سیستمم پر ویروسه؛ میدونم، ولی هیچی پیدا نکرد فقط یه فایل U96 که مالی آنتی قیلتره رو پاک کرد. زحمت کشید!!!
یه ورژن کاملش رو میخوام حداقل یه لایسنس 6 ماهه بهم بده!!

توی قدرت ویروس یابی هیچ تفاوتی با نسخه پولی نداره. اگه خواستی میتونی نسخه پرمیوم سکوریتی سویت رو نصب کنی از خود سایت اویرا قابل دانلود هست کی های 3 ماهه هم میتونی از این لینک بگیری.

اما اگه نسخه رایگان نتونست ویروسی رو پیدا کنه این هم نمیتونه. دیتابیس ها یکسان هست.

حجم اپدیت آویرا کم هست. دلیلش هم فشرده بودنش هست. از آویرا کم حجم تر اپدیت هم هست. و چون شما آخرین نسخه دانلود کردین به همین دلیل خیلی کم حجم تر شده.

salarhiv
02-07-2010, 14:36
[QUOTE=drhaniball;5135861]از خود سایت اویرا قابل دانلود هست کی های 3 ماهه هم میتونی از این لینک بگیری.

ممنون drhaniball جان,این لینکو چند وقتی بود گم کرده بودم!!

از توی سایت اوبرا چه جوری میشه این قسمتو پیدا کرد؟! من هرچی گشتم نبود؟

Dr Hannibal
02-07-2010, 15:17
اگه قرار بود از خود سایت به راحتی این پیدا بشه که کسی آنتی ویروس آویرا رو نمی خرید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wordship
02-07-2010, 15:48
[QUOTE=drhaniball;5135861]از خود سایت اویرا قابل دانلود هست کی های 3 ماهه هم میتونی از این لینک بگیری.

ممنون drhaniball جان,این لینکو چند وقتی بود گم کرده بودم!!

از توی سایت اوبرا چه جوری میشه این قسمتو پیدا کرد؟! من هرچی گشتم نبود؟
:27:
لینک رو گم کرده بودی یا یادت رفته بود چطوری از سایت داخل اونجا شی؟:40:
اونجا ماله شرکت های معتبره که خود کمپانی لینک رو براشون فرستاده الان هم دست همه هست
همین لینک رو تویه کامپیوترت ذخیره کن اگه باز خواستی 10 ساله دیگه هم بزنی تغیر نکرده.:31:
چون این لینک صفحه اول تاپیک بود که تقریبا ماله ساله 2005 هست همین لینک بوده تا همین الان که 5 سال گذشته.:40::11:
در ضمن برای کاربرای معمولی که میخوان قدرت اونو بسنجن فقط 30 روز اونو رایگان میده که راحت تویه سایت پیدا میشه.

salarhiv
03-07-2010, 10:43
:27:
لینک رو گم کرده بودی یا یادت رفته بود چطوری از سایت داخل اونجا شی؟:40:
اونجا ماله شرکت های معتبره که خود کمپانی لینک رو براشون فرستاده الان هم دست همه هست

گم کرده بودم,بعد هرچی خواستم سعی کنم از تو خود سایت اویرا پیداش کنم نشد.

من فکر می کنم اون کی ها تبلیغاتی و هدیه ی یه سری شرکت طرف سوم هستن,نه؟

wordship
03-07-2010, 12:16

به عنوان تبلیغ به شرکت های معتبر میدن.
مثلا الان اویرا این افتخار رو داره که یوبی سافت داره از اویرا استفاده میکنه:40:

Dr Hannibal
03-07-2010, 15:27

این طور هم نیست. شما لینک رو باز کنید خیلی واضح یه جمله نوشته :
Protect your settlers for three months with a full version of Avira for free

اگه شما بخواهید از یک شرکت که برای تبلیغات کی رایگان آویرا بگرین ( در حال حاظر تریال پلی ) این پیغام مواج میشید:
We're sorry!

TrialPay is unavailable in this country for this particular product.

wordship
03-07-2010, 16:44
:40::40::40::40:
این طور هم نیست. شما لینک رو باز کنید خیلی واضح یه جمله نوشته :

اگه شما بخواهید از یک شرکت که برای تبلیغات کی رایگان آویرا بگرین ( در حال حاظر تریال پلی ) این پیغام مواج میشید:
We're sorry!

TrialPay is unavailable in this country for this particular product.

دکتر میشه واضح تر توضیح بدین؟
:40::40::40::40::40::40::40:
در صورتی که اونجا تویه همون لینکه گفته
یوبی سافت داره 3 ماهه تریال استفاده میکنه

Dr Hannibal
03-07-2010, 17:23
:40::40::40::40:

دکتر میشه واضح تر توضیح بدین؟
:40::40::40::40::40::40::40:
در صورتی که اونجا تویه همون لینکه گفته
یوبی سافت داره 3 ماهه تریال استفاده میکنه

واضح بود که.

یوبی سافت از محصولات آویرا 3 ماه استفاده نمیکنه. یوبی سافت برای تبلغ خودش به شما کلید 3 ماهه میده با جمله واضح

این مورد برای کسپرسکی هم هست. یک شرکت برای تبلیغ خودش کلید 1 ساله کسپرسکی آنتی ویروس میده. یا همین تریال پلی برای آویرا.

wordship
03-07-2010, 17:25
واضح بود که.

یوبی سافت از محصولات آویرا 3 ماه استفاده نمیکنه. یوبی سافت برای تبلغ خودش به شما کلید 3 ماهه میده با جمله واضح

این مورد برای کسپرسکی هم هست. یک شرکت برای تبلیغ خودش کلید 1 ساله کسپرسکی آنتی ویروس میده. یا همین تریال پلی برای آویرا.

دکتر دریغ نکن اون شرکته که برای کسپر کلید میده رو بگو چیه
اویرا رو ول کن:40:

Dr Hannibal
03-07-2010, 17:35
دکتر دریغ نکن اون شرکته که برای کسپر کلید میده رو بگو چیه
اویرا رو ول کن:40:

6 ماهه توی صفحه اول کرک کسپر هم که از اول بوده ندیدی تاحالا: دقیقا مثل آویرا

یکسالشم باید توی تاپیک کسپر بگردی یکی از دوستان چندوقت پیش گذاشته بود.

دريافت سريال 6 ماهه قانوني مختص نسخه چيني آنتي ويروس كاسپر قابل استفاده براي تمام نسخه ها

دوستاني كه آنتي ويروس كاسپر دارند و مشكل بلك ليست شدن سريالها را دارند ميتوانند با روش زير كليد 6 ماهه قانوني براي محصول آنتي ويروس كاسپر دريافت كنند.
تنها لازمه انجام اينكار داشتن يك آدرس ايميل در hotmail ميباشه.

روش دريافت سريال:

1-ابتدا وارد سايت زير شويد:

کد:
2-بر روي آيكون زير كليك نماييد:

3-در صفحه باز شده آدرس ايميل خود در hotmail و پسورد خود را وارد نماييد.وارد صفحه اي ميشويد كه يك سريال قانوني 6 ماهه مختص شما در آن نوشته شده است.

دوستاني كه در hotmail آدرس ايميل ندارند ميتوانند از آدرس زير نسبت به ايجاد يك آدرس ايميل جديد براي خود اقدام كنند:

کد:
كار تمام است و شما صاحب سريال قانوني 6 ماهه شده ايد.

wordship
03-07-2010, 17:39
6 ماهه توی صفحه اول کرک کسپر هم که از اول بوده ندیدی تاحالا: دقیقا مثل آویرا

یکسالشم باید توی تاپیک کسپر بگردی یکی از دوستان چندوقت پیش گذاشته بود.

اره این صفحه اول تاپیک کسپر هم بود
ولی من فکر کردم الکیه یه تست کنم.
:40:
ممنون.

Milad4171
03-07-2010, 20:18
آقا من یه سوال کردم جوابم رو ندادین بعد در مورد کسپر دارین بحث میکنین؟
یه ورژن خوب از آویرا رو میخوام که تقریبا همه ی موارد برای Security رو داشته باشه و بتونم براش لایسنس 6 ماهه بگیرم! بهترین و کاملترین کدومه!
من ورژن رایگان رو دانلود کردم ولی اصلا کارایی خوبی نداره از اونهمه ویروسی که من داشتم فقط برنامه ی U96 رو پاک کرد.
درضمن . فایل آپدیتش هم 9 مگ بود حدودا!!!!

alpha007
03-07-2010, 20:26
یه ورژن خوب از آویرا رو میخوام که تقریبا همه ی موارد برای Security رو داشته باشه و بتونم براش لایسنس 6 ماهه بگیرم! بهترین و کاملترین کدومه!
من ورژن رایگان رو دانلود کردم ولی اصلا کارایی خوبی نداره از اونهمه ویروسی که من داشتم فقط برنامه ی U96 رو پاک کرد.
تو تمام مجموعه هایی که یه سری سیستم رو بهم شبکه میکنن از همین نسخه رایگان آویرا استفاده میکنن
مثل سایت دانشکده ها و...
با اینحال شما از security suite استفاده کن

hoora-1
03-07-2010, 20:45
سلام
آنتی ویروس من تمام فایل های exe رو ویروس می شناسه و پاک می کنه !

یه کرمی هم پیدا می کنه به نام WORM/kido.GF که نمی تونه پاکش کنه می گه بلاک شده !

patch های برنامه ها رو هم پاک کرده
درایور ها و به سری چیزا که تو هارد اکسترنالم داشتم
چی کار کنم ؟

راستی بعد از اسکن درایو ها و پاک کردن ویروس ها از کجا می تونیم مطمئن بشیم که دیگه سیستم ویروسی نیست ؟

wordship
03-07-2010, 21:07
سلام

یه کرمی هم پیدا می کنه به نام WORM/kido.GF که نمی تونه پاکش کنه می گه بلاک شده !

چی کار کنم ؟

راستی بعد از اسکن درایو ها و پاک کردن ویروس ها از کجا می تونیم مطمئن بشیم که دیگه سیستم ویروسی نیست ؟
اویرا رویه سیستمت نصب هست؟:31:

Dr Hannibal
03-07-2010, 22:49
سلام
چی کار کنم ؟

اون فایل های Exe که پاک میکنه وقبلا سالم بود در حال حاظر مشکل داشته و ویروس یه امضا پای همشون انداخته. شما اگه مایل بودی فایل های مهمی که ویروسی شدن رو اپلود کن تاپیک زیر بذار ما با چندین آنتی ویروس دیسفکشن میکنیم اگه قابل بازگردانی بود تقدیدمت میکنیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآویرا توی ریپیر فایل ویروسی از ضعیف ترین هاست.

hoora-1
03-07-2010, 23:19
اویرا رویه سیستمت نصب هست؟:31:

آره دیگه !!!!

Dr Hannibal
03-07-2010, 23:23

کامل ترین برنامه آویرا

لایسنس آویرا 3 ماهه

MaMaD LooTi
05-07-2010, 15:57
با سلام خدمت دوستان عزیز. من از اویرا ورژن 8 استفاده میکنم. اویرا آپدیت شده هستش و تمام سیستم هم باهاش اسکن کردم و همه چیز خوبه و دیگه ویروسی نداره. ولی زمانی که مدت کوتاهی به کامپیوتر دست نمیزنم یه پیغام واسه تروجان میده و میگه در درایو ویندوز این تروجان هست. وقتی که پاک کنم یا قرنطینه یا هر گزینه دیگه رو که میزنم کلا سیستم قفل میکنه و باید از دکمه روی کیس ریست کنم. بارها این ویروس رو پاک کردم اما بازم میادش. اینم بگم فقط زمانی که از سیستم استفاده نکنم و موس تکون نخوره بعد از مدتی این ویروس رو میشناسه باز و قفل میکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویروس در این ادرس هست و با این نام.

C:/system volume information/..../A0001607.exe

mehdi_halla
05-07-2010, 16:21
با سلام خدمت دوستان عزیز. من از اویرا ورژن 8 استفاده میکنم. اویرا آپدیت شده هستش و تمام سیستم هم باهاش اسکن کردم و همه چیز خوبه و دیگه ویروسی نداره. ولی زمانی که مدت کوتاهی به کامپیوتر دست نمیزنم یه پیغام واسه تروجان میده و میگه در درایو ویندوز این تروجان هست. وقتی که پاک کنم یا قرنطینه یا هر گزینه دیگه رو که میزنم کلا سیستم قفل میکنه و باید از دکمه روی کیس ریست کنم. بارها این ویروس رو پاک کردم اما بازم میادش. اینم بگم فقط زمانی که از سیستم استفاده نکنم و موس تکون نخوره بعد از مدتی این ویروس رو میشناسه باز و قفل میکنه.ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویروس در این ادرس هست و با این نام.

C:/system volume information/..../A0001607.exe

سلام دوست عزیز.
به نظر من شما دو تا کار رو انجام بده:
indexing service ویندوز رو غیر فعال کن.(توی Control panel--administrative tools--services)
و سیستم restore رو برای همه درایوها غیر فعال کن.(کلیک راست روی my computerو properties و در تب system restore)
بعد دوباره یه اسکن کامل هم بکنی بد نیست.

haghshenasmahdi
05-07-2010, 16:35
سلام:46:
می خواستم بدونم چطور میشه آپدیت های Avira free 2010 رو منتقل به یک سیستم دیگه کنم
مرسی

Dr Hannibal
05-07-2010, 16:59
سلام:46:
می خواستم بدونم چطور میشه آپدیت های Avira free 2010 رو منتقل به یک سیستم دیگه کنم
مرسی

برنامه زیر رو اجرا کنید. محل نصب اویرا رو بهش بدین سپس تایید کنید اپدیت هارو به شکل یک فایل rar در خواد اورد که این میشه اپدیت افلاین و می تونید مانند اپدیت افلاین ازش استفاده کنید.

MaMaD LooTi
05-07-2010, 18:00
سلام دوست عزیز.
به نظر من شما دو تا کار رو انجام بده:
indexing service ویندوز رو غیر فعال کن.(توی Control panel--administrative tools--services)
و سیستم restore رو برای همه درایوها غیر فعال کن.(کلیک راست روی my computerو properties و در تب system restore)
بعد دوباره یه اسکن کامل هم بکنی بد نیست.

با سلام خدمت شما دوست عزیز. ممنون بابت راهنمایی . فقط یه سئوال کوچیک داشتم. این ایندکس سرویس که گفتید کاراییش چیه . یعنی وقتی از کار بیوفته چی میشه . لطفا اگر امکان داره یه توضیح راجع بهش بدی ممنون میشم.:40:

wordship
05-07-2010, 20:04
با سلام خدمت شما دوست عزیز. ممنون بابت راهنمایی . فقط یه سئوال کوچیک داشتم. این ایندکس سرویس که گفتید کاراییش چیه . یعنی وقتی از کار بیوفته چی میشه . لطفا اگر امکان داره یه توضیح راجع بهش بدی ممنون میشم.:40:
سرویس های جستجو رو ایندکس سرویس میگن
فهرست های جستجو شده و...

البته در انتی ویروس ها به معنی تعمیر کردن میده
ولی در اویرا به معنی لیستی هست که وقتی فایلی پیدا میکنه
میگه
ignore
delete
repair
یا.....:40:

mehdi_halla
05-07-2010, 21:25

سرویس های جستجو رو ایندکس سرویس میگن
فهرست های جستجو شده و...

البته در انتی ویروس ها به معنی تعمیر کردن میده
ولی در اویرا به معنی لیستی هست که وقتی فایلی پیدا میکنه
میگه
ignore
delete
repair
یا.....:40:

البته بند همنظورم indexing ویندوز بود....

wordship
05-07-2010, 21:33
البته بند همنظورم indexing ویندوز بود....

ببخشید
تنها چیزی که میتونم بگم به اونا دست نزن
مانند ریجستری ویندزن هر تغییر سریع اعمال میشه بدون اینکه حتی بدونین چی بوده
شما بگین کدوم گزینه بگم مربوط به چی هست
گزینه های زیادی داره.:40:

mehdi_halla
07-07-2010, 01:05
ببخشید
تنها چیزی که میتونم بگم به اونا دست نزن
مانند ریجستری ویندزن هر تغییر سریع اعمال میشه بدون اینکه حتی بدونین چی بوده
شما بگین کدوم گزینه بگم مربوط به چی هست
گزینه های زیادی داره.:40:

منظورتون چیه دوست عزیز.
چرا دست نزنیم! راحت بدون هیچ مشکلی میشه این سرویس رو غیر فعال کرد بدون هیچ مشکلی (حتی سرعت ویندوز هم بالاتر میره).

wordship
07-07-2010, 17:58
منظورتون چیه دوست عزیز.
چرا دست نزنیم! راحت بدون هیچ مشکلی میشه این سرویس رو غیر فعال کرد بدون هیچ مشکلی (حتی سرعت ویندوز هم بالاتر میره).

پس شما که میگین سرعت ویندوز هم بالاتر میره
چرا میپرسین این قسمت چیه؟:31:
حتما میدونین؟!:31:
البته مطمئن باشین که از تویه نت پیدا کردین که میگین سرعت سیستم بشتر هم میشه
خب میدونی کارش چیه؟
برایه سرچ کردن فایل ها بکار میره که اگه اهل سرچ و جستجو در سیستم نیستی غیر فعالش کن تا سرعتت کمی بالاتر بیاد
هر کدوم از گزینه هاش مربوط به سرچ در فایل ها میشه.:31:

mehdi_halla
07-07-2010, 23:44
منظورتون چیه دوست عزیز.

پس شما که میگین سرعت ویندوز هم بالاتر میره
چرا میپرسین این قسمت چیه؟:31:
حتما میدونین؟!:31:
البته مطمئن باشین که از تویه نت پیدا کردین که میگین سرعت سیستم بشتر هم میشه
خب میدونی کارش چیه؟
برایه سرچ کردن فایل ها بکار میره که اگه اهل سرچ و جستجو در سیستم نیستی غیر فعالش کن تا سرعتت کمی بالاتر بیاد
هر کدوم از گزینه هاش مربوط به سرچ در فایل ها میشه.:31:

دوست عزیز شما که پست میدی یه کم دقیق تر پست ها رو بخون!!
بنده کی از شما پرسیدم این قسمت چیه؟!! بنده به دوستمون گفتم که این سرویس رو غیر فعال کنه.درضمن به فرض که بنده از نت اینو فهمیده باشم به نظر شما اشکالی داره(همه میدونیم که قسمتی از اطلاعات شما و بنده وهمه دوستانی که تو فروم فعالیت داریم از تو نت بدست اومده_که نفس به وجود اومدن فروم و نت و... همینه).
امیدوارم که همه مون به فکر این باشیم که مشکلی رو از دیگران حل کنیم نه اینکه ...

wordship
08-07-2010, 06:29
دوست عزیز شما که پست میدی یه کم دقیق تر پست ها رو بخون!!
بنده کی از شما پرسیدم این قسمت چیه؟!! بنده به دوستمون گفتم که این سرویس رو غیر فعال کنه.درضمن به فرض که بنده از نت اینو فهمیده باشم به نظر شما اشکالی داره(همه میدونیم که قسمتی از اطلاعات شما و بنده وهمه دوستانی که تو فروم فعالیت داریم از تو نت بدست اومده_که نفس به وجود اومدن فروم و نت و... همینه).
امیدوارم که همه مون به فکر این باشیم که مشکلی رو از دیگران حل کنیم نه اینکه ...

اره این سوال یکی از دوسان دیگه بود
ولی اونجا که شما گفتین منظورم index ویندوز بود گفتم شاید نمیدونین چی هست.:11:

omid.7128
11-07-2010, 09:15
لایسنس جدید تا 26 - 09 - 2010

لینک تصحیح شد

amin khan
12-07-2010, 08:43
سلام
این اویرا چرا آپدیت نمیشه؟
هرچی گزینه start update رو میزنم هییچ اتفاقی نمیافته...
چکارش کنم دوستان؟...

لایسنس جدید تا 26 - 09 - 2010
این آدرستون رو یه بار میشه چک کنید
فکر کنم اشتباه است...

wordship
12-07-2010, 08:53
سلام
این اویرا چرا آپدیت نمیشه؟
هرچی گزینه start update رو میزنم هییچ اتفاقی نمیافته...
چکارش کنم دوستان؟...

این آدرستون رو یه بار چه میکنید
فکر کنم اشتباه است...

بعضی وقتا همینطوری هست
بعد از مدتی خودش اپدیت میشه
و مینویسه مثلا 78 تا فایل اپدیت جدید وارد دیتا بیس شد.
ولی اپدیت های بعدی نمایش داده میشه.لایسنس سه ماهه اویرا پزمیوم سکیوریتی سویت

لایسنس سه ماه

amin khan
15-07-2010, 23:25
دوستان نحوه برگردوندن آپدیتهای اویرا رو بگن ممنون میشم

Dr Hannibal
15-07-2010, 23:39
دوستان نحوه برگردوندن آپدیتهای اویرا رو بگن ممنون میشم

بر گردوندن که نداریم. اما اگه منظورتون بک آپ هست این پست:

اون فایلی که در آخر درست میشه باید در قسمت اپدیت منوال وارد کنید تا اپدیت دستی انجام بشه.

amin khan
16-07-2010, 10:22
منظورم برگردوندن بک آپ هستش
یعنی با این برنامه قبلا بک آپ گرفتم حالا ویندوز عوض کردم میخوام همون آپدیت دستی رو انجام بدم
آپدیت دستی چطوریه؟

Dr Hannibal
16-07-2010, 11:45
منظورم برگردوندن بک آپ هستش
یعنی با این برنامه قبلا بک آپ گرفتم حالا ویندوز عوض کردم میخوام همون آپدیت دستی رو انجام بدم
آپدیت دستی چطوریه؟

از سربرگ آپدیت گزینه manual update رو انتخاب کنید و اون فایل شبیه rar رو brows کنید. اسم آپدیت رو نباید عوض کرده باشید. نام اون فایل فقط باید این باشه: vdf_fusebundle.zip

amin khan
18-07-2010, 15:51
میگم من دو روز پیش 8 مگ اویرا رو آپدیت کردم
حالا میخوام دوباره آپدیت کنم میگه باید 15 مگ بگیری:19:
پست اول هم خوندم
اما توی اینجا که نحوه کم کردن آپدیت ها رو گفته بود ، عکسها پاک شدن
اگه دوستان یه بار دیگه توضیح بدن ممنون میشم

wordship
18-07-2010, 16:58
میگم من دو روز پیش 8 مگ اویرا رو آپدیت کردم
حالا میخوام دوباره آپدیت کنم میگه باید 15 مگ بگیری:19:
پست اول هم خوندم
اما توی اینجا که نحوه کم کردن آپدیت ها رو گفته بود ، عکسها پاک شدن

احتمالا اپدیت ها کامل صورت نگرفته
شما یه بار 15 مگ رو بگیر اگر بازم خواست با این حجم بگیره بگو
البته خوبه که کسپر نداری چون اپدیت اول حدود 70 مگابایت و اپدیت هاش هم هر دوساعت یک بار ارائه میشن
هر اپدیت تقریبا یک مگابایت و بیشتر هم میشه
یعنی روزی تقریبا 6 یا 7 مگ فایل اپدیت میگیره.:11:

ولی اگر اپدیت ها رو به صورت دستی انجام داداین طبیعی هست که بخواد 15 مگ بگیره.
سعی کنین اگر هم دستی اپدیت دستی انجام میدین از خود سایت اویرا فایل اپدیت رو بگیرین:8:

amin khan
18-07-2010, 17:25
ولی اگر اپدیت ها رو به صورت دستی انجام داداین طبیعی هست که بخواد 15 مگ بگیره.
سعی کنین اگر هم دستی اپدیت دستی انجام میدین از خود سایت اویرا فایل اپدیت رو بگیرین
آره به صورت دستی بود
البته آپدیت کردم و با اون نرم افزاره بک آپ گرفتم و بعد از نصب ویندوز دوباره به صورت دستی برگردوندم....
حالا اگه این 15 مگ رو بگیرم آپدیت هاش دفعات بعدی حدودا چقدر میشه؟

البته خوبه که کسپر نداری چون اپدیت اول حدود 70 مگابایت و اپدیت هاش هم هر دوساعت یک بار ارائه میشن
هر اپدیت تقریبا یک مگابایت و بیشتر هم میشه
:18::18:
یا حضرت آدم...
کم کم داره تصمیم عوض میشه برگردم سر همون نود32
بنده خدا روزی 7-8 کیلو بایت بیشتر آپدیت نمیخواست
البته فقط آنتی ویروسشو داشتم نه اینترنت سکوریتی

wordship
18-07-2010, 18:02
آره به صورت دستی بود
البته آپدیت کردم و با اون نرم افزاره بک آپ گرفتم و بعد از نصب ویندوز دوباره به صورت دستی برگردوندم....
حالا اگه این 15 مگ رو بگیرم آپدیت هاش دفعات بعدی حدودا چقدر میشه؟

:18::18:
یا حضرت آدم...
کم کم داره تصمیم عوض میشه برگردم سر همون نود32
بنده خدا روزی 7-8 کیلو بایت بیشتر آپدیت نمیخواست
البته فقط آنتی ویروسشو داشتم نه اینترنت سکوریتی

سلام
نود 32 بسته های اپدییت رو کامل به ایران نمیده
درنتیجه خیلی وقت ها پیش اومده که کامپیوتر ما ویروس داره و نود 32 نمیشناسه در ضمن تویه هستش هم ایراداتی دیده شده و ایران رو هم ساپورت نمیکنه و ... مشکل زیاد داره تنها مزیت: استفاده کم از منابع سیستم

اویرا انتی ویروس خوبی هست و بیشترین ساپورت رو نسبت به کاربراش انجام میده فرق نداره چه کشوری باشن.
مثلا شما یه فایل الوده رو بفرست براش در عرض 1 ساعت جواب نهایی رو بهت میده . و در اپدیت هاش قرار میده
مزیت هم ساپورت خوبی داری هم استفاده کم از منابع سیستم
در ضمن اپدیت هاش هم کم حجم هستن
عیب: در صورتی که ویروسی مانند سالیتی وارد سیستم بشه که به فایل های اجرایی سیستم بچسبه قابلیت کلین کردن نداره و دلیت میکنه که بعضا پیش اومده فایل ها فایل اصلی ویندوز بودن
کسپر::::> مزیت ::>همش مزیته:31:
واقعا عالی هست چه از لحاظ هوش مصنوعی چه از لحاظ رفتار شناسی و..
اگر ویروس به فایلی بچسبه کلین میکنه
عیب
استفاده زیاد از منابع سیستم:13:
ایران رو خوب ساپورت نمیکنه:13:

amin khan
18-07-2010, 19:58
مقایسه جالب و کاملی بود
ممنون
نورتن و مکافی هم یه بررسی میکردین ممنون میشدم
به خصوص 2010 نورتن

wordship
18-07-2010, 20:02
مقایسه جالب و کاملی بود
ممنون
نورتن و مکافی هم یه بررسی میکردین ممنون میشدم
به خصوص 2010 نورتن

سلام
حتما تاپیک مقایسه انتی ویروس ها رو نگاه کنی بحث شده:11:

Dr Hannibal
18-07-2010, 20:13
ما توی اینجا که نحوه کم کردن آپدیت ها رو گفته بود ، عکسها پاک شدن

این تیک رو بزنید شما فقط دیتابیس دانلود میکنید.

خیر فرقی نداره. ویروس شناسایی نمیکنه برای همه کشور ها یکسان هست.

پیش فرض اتومایتک اپدیت کسپرسکی 2 ساعت یک بار هست. اپدیت ها دقیقه ای ارائه میشن.

wordship
18-07-2010, 20:54

خیر فرقی نداره. ویروس شناسایی نمیکنه برای همه کشور ها یکسان هست.

پیش فرض اتومایتک اپدیت کسپرسکی 2 ساعت یک بار هست. اپدیت ها دقیقه ای ارائه میشن.

اره میدونم دقیقه ای هست
ولی خود شما شخصا گزاشتین هر یک دقیقه اپدیت شه؟>>>>>؟
البته نود 32 کلا ایراد داره
ولی اپدیت از سرور اصلی اپدیت به ایران داده نمیشه
البته اینو یکی میگفت مطمئن نیستم
ولی احتمالش زیاده

wordship
18-07-2010, 21:15
البته درباره اپدیت کامل نود 32 من اینو خوندم و احتمال درست بودنش بالای 70 درصد هست:

Dr Hannibal
18-07-2010, 22:14
اره میدونم دقیقه ای هست
ولی خود شما شخصا گزاشتین هر یک دقیقه اپدیت شه

خیر . اما فکر نکنم با این که آپدیت ها 2 ساعته ارئه می شند رابطه ای داشته باشه.

البته درباره اپدیت کامل نود 32 من اینو خوندم و احتمال درست بودنش بالای 70 درصد هست:کلا حرف ایشون اشتباه هست. فقط تصور ذهنی ایشون بوده.

wordship
19-07-2010, 06:15
خیر . اما فکر نکنم با این که آپدیت ها 2 ساعته ارئه می شند رابطه ای داشته باشه.

کلا حرف ایشون اشتباه هست. فقط تصور ذهنی ایشون بوده.

اره فکر و خیال میکنن :31:
خوندم یه جا دیدم کلا همه جا اینطوریه
حتی با لایسنس ارجینال:18:
در رابطه با کسپر هم درسته همه انتی ویروس ها دقیقه ای اپدیت میشن ولی من خودم
دیگه گزاشتمش رو مانوئل ورژن 2010 رو هم نصب کردم فعلا بهتره

alpha007
19-07-2010, 06:27
سلام
درنتیجه خیلی وقت ها پیش اومده که کامپیوتر ما ویروس داره و نود 32 نمیشناسه در ضمن تویه هستش هم ایراداتی دیده شده و ایران رو هم ساپورت نمیکنه و ... مشکل زیاد داره تنها مزیت: استفاده کم از منابع سیستم

اویرا انتی ویروس خوبی هست و بیشترین ساپورت رو نسبت به کاربراش انجام میده فرق نداره چه کشوری باشن.
مثلا شما یه فایل الوده رو بفرست براش در عرض 1 ساعت جواب نهایی رو بهت میده . و در اپدیت هاش قرار میده
مزیت هم ساپورت خوبی داری هم استفاده کم از منابع سیستم
در ضمن اپدیت هاش هم کم حجم هستن
عیب: در صورتی که ویروسی مانند سالیتی وارد سیستم بشه که به فایل های اجرایی سیستم بچسبه قابلیت کلین کردن نداره و دلیت میکنه که بعضا پیش اومده فایل ها فایل اصلی ویندوز بودن
کسپر::::> مزیت ::>همش مزیته:31:
واقعا عالی هست چه از لحاظ هوش مصنوعی چه از لحاظ رفتار شناسی و..
اگر ویروس به فایلی بچسبه کلین میکنه
عیب
استفاده زیاد از منابع سیستم:13:
ایران رو خوب ساپورت نمیکنه:13:

هیچ آنتی ویروسی کامل نیست
هیچ کدوم
کسپر که جای خود داره
از کند کردن سیستمهای پرقدرت گرفته تا الی آخر
آویرا هم همینطور
جی دیتا هم که یه مدت تبش دامن همه رو گرفته بود ملت جی دیتا جی دیتا میکردن اونم عیب و ایرادات خاص خودشو داره

alpha007
19-07-2010, 06:37
راستی این نرم افزاری که تو ص قبل معرفی شده برای بک آپ گیری از آپ های آویرا تو ویندوزهای 64 بیتی کار نمیکنه
برای 64 بیتی چیزی موجود هست؟

wordship
19-07-2010, 06:42
هیچ آنتی ویروسی کامل نیست
هیچ کدوم
کسپر که جای خود داره
از کند کردن سیستمهای پرقدرت گرفته تا الی آخر
آویرا هم همینطور
جی دیتا هم که یه مدت تبش دامن همه رو گرفته بود ملت جی دیتا جی دیتا میکردن اونم عیب و ایرادات خاص خودشو داره

اینو بخون:
کسپر کامل کامل به همه کشور ها فایل اپدیت رو میده
نه کسپر بلکه همه انتی ویروس ها فایل اپدیت کامل رو میدن
میدونی چرا؟>..
یه فایل مخرب پیدا کن که یه انتی ویروس نشناسه کلا فرقی نداره چه انتی ویروسی
بعد اون فایل رو برای انالیز به اون کمپانی بفرست وقتی جواب نهایی رو برات
ایمیل کردن
انتی ویرسو اپدیت کن اگر نشناخت اون وقت بگو بسته ها کامل نیست
البته نظر من در رابطه با نود 32 همینه که بسته ها رو کامل نمیده..
میدونی چرا؟
چون هر چقدر هم که اپدیتها فشرده باشن بیشتر از روزی یک مگ میشند ولی نود 32 صد کیلو هم نمیگیره!!

راستی این نرم افزاری که تو ص قبل معرفی شده برای بک آپ گیری از آپ های آویرا تو ویندوزهای 64 بیتی کار نمیکنه

شما فایل اپدیت رو از خود سایت اویرا بگیر یه جا نگه دار لازم نیست بک اپ بگیری
بعد طبق عکسی که دکتر صفحه قبل گزاشتن اپدیت کن :11:

Dr Hannibal
19-07-2010, 06:53

سلام. الان یک بک آپ تهیه کردم توی 7 و 64 بیتی. آدرسی که در انتها باید برنامه بدین باید پوشه ای باشه که فایل هایی به پسوند vdf در آن جای گرفته. به طور پیش فرض اسم پوشه AntiVir Desktop هست.

alpha007
19-07-2010, 08:52
اینو بخون:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپر کامل کامل به همه کشور ها فایل اپدیت رو میده
نه کسپر بلکه همه انتی ویروس ها فایل اپدیت کامل رو میدن
میدونی چرا؟>..
یه فایل مخرب پیدا کن که یه انتی ویروس نشناسه کلا فرقی نداره چه انتی ویروسی
بعد اون فایل رو برای انالیز به اون کمپانی بفرست وقتی جواب نهایی رو برات
ایمیل کردن
انتی ویرسو اپدیت کن اگر نشناخت اون وقت بگو بسته ها کامل نیست
البته نظر من در رابطه با نود 32 همینه که بسته ها رو کامل نمیده..
میدونی چرا؟
چون هر چقدر هم که اپدیتها فشرده باشن بیشتر از روزی یک مگ میشند ولی نود 32 صد کیلو هم نمیگیره!!

آقا جون حرف من راجع ناکامل بودن آنتی ویروسها درباره آپدیتها نبود
گوش شیطون کر همشون آپدیتها رو ارائه میدن.این به کنار...
هر کاربری یه انتظاراتی از آنتی ویروسش داره که بعضا برآورده نمیکنه
یکی که هارد سیستمش خالی خالیه و در ماه نیم دقیقه هم تو نت نمیره براش چه فرقی میکنه آویرا و کسپر و جی دیتا؟؟؟؟؟؟
اما کسی که سر و کارش با سیستمه اینو بخوبی حس میکنه
کسپر ایراداتی داره
آویرا هم همینطور
جی دیتا هم همینطور
این سه تا رو فقط گفتم چون جزء بهترینهان
آواست و پاندا و فلان و فلان جای خودش....
هیچ کدوم نیازهای یه کاربرو بخوبی برآورده نمیکنن و نقایصی دارن

---------- Post added at 09:52 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

سلام. الان یک بک آپ تهیه کردم توی 7 و 64 بیتی. آدرسی که در انتها باید برنامه بدین باید پوشه ای باشه که فایل هایی به پسوند vdf در آن جای گرفته. به طور پیش فرض اسم پوشه AntiVir Desktop هست.
نه من این فایل رو میگم:

اصلا روی 64 بیتی اجرا نمیشه
میگه برای 32 بیتیه

Dr Hannibal
19-07-2010, 09:06
نه من این فایل رو میگم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداصلا روی 64 بیتی اجرا نمیشه
میگه برای 32 بیتیه

بالا عرض کردم توی 7 64 بیتی اجرا کردم انجام شد. همین فایل رو هم دانلود کردم.

دلیل این ایراد 32 بیتی بودن توی سیستم شما رو نمیدونم.

wordship
19-07-2010, 09:23
آقا جون حرف من راجع ناکامل بودن آنتی ویروسها درباره آپدیتها نبود
گوش شیطون کر همشون آپدیتها رو ارائه میدن.این به کنار...
هر کاربری یه انتظاراتی از آنتی ویروسش داره که بعضا برآورده نمیکنه
یکی که هارد سیستمش خالی خالیه و در ماه نیم دقیقه هم تو نت نمیره براش چه فرقی میکنه آویرا و کسپر و جی دیتا؟؟؟؟؟؟
اما کسی که سر و کارش با سیستمه اینو بخوبی حس میکنه
کسپر ایراداتی داره
آویرا هم همینطور
جی دیتا هم همینطور
این سه تا رو فقط گفتم چون جزء بهترینهان
آواست و پاندا و فلان و فلان جای خودش....
هیچ کدوم نیازهای یه کاربرو بخوبی برآورده نمیکنن و نقایصی دارن

میدونم گل بی عیب هم هست؟
یا من طرفداری بی مورد کردم؟
من فقط گفتم که اپدیت ها رو کامل میدن
حتی نود 32 که اشتباه میکردم

در ضمن کاربر هم باید ببینه چه انتظاراتی داره بعد انتی ویروس مناسب انتخاب کنه
اینطور نیست؟
نه یکی که مثلا کارش طراحیه بیاد Gdata نصب کنه بعد بگه سیستم نمیکشه که..
چون یه برنامه مثله 3dmax
معمولا با cpu های اکسترم باهاش کار میکنن نه core 2duo و یا حتی quad
پس مناسب اون طرف که طراح هست نهایتا نورتون هست نه کسپر و Gdata
پس شما هم در قدم اول ببین چه انتظاری داری و بعد انتی ویروس انتخاب کن و از
انتی ویروسا ایراد بگیر.

alpha007
19-07-2010, 10:27
میدونم گل بی عیب هم هست؟
یا من طرفداری بی مورد کردم؟
من فقط گفتم که اپدیت ها رو کامل میدن
حتی نود 32 که اشتباه میکردم

در ضمن کاربر هم باید ببینه چه انتظاراتی داره بعد انتی ویروس مناسب انتخاب کنه
اینطور نیست؟
نه یکی که مثلا کارش طراحیه بیاد Gdata نصب کنه بعد بگه سیستم نمیکشه که..
چون یه برنامه مثله 3dmax
معمولا با cpu های اکسترم باهاش کار میکنن نه core 2duo و یا حتی quad
پس مناسب اون طرف که طراح هست نهایتا نورتون هست نه کسپر و Gdata
پس شما هم در قدم اول ببین چه انتظاری داری و بعد انتی ویروس انتخاب کن و از
انتی ویروسا ایراد بگیر.
من مدتهاست انتخابمو کردمو آنتی ویروسم رو گلچین کردم گلم:11:

wordship
19-07-2010, 10:29
من مدتهاست انتخابمو کردمو آنتی ویروسم رو گلچین کردم گلم:11:

خوشبه حالت

alpha007
19-07-2010, 10:38
خوشبه حالت
:13::13::13::13::13:

amin khan
19-07-2010, 10:39

کدوم تیک؟؟؟
من عکسی چیزی نمیبینم...

alpha007
19-07-2010, 10:46
بالا عرض کردم توی 7 64 بیتی اجرا کردم انجام شد. همین فایل رو هم دانلود کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددلیل این ایراد 32 بیتی بودن توی سیستم شما رو نمیدونم.
از یه سایت دیگه دانلود کردم اجرا شد
فقط یه سوال:
بین Avira Antivir 9 Updates Generator و Avira Antivir 10 Updates Generator فرقی نیست که؟

tak2750
19-07-2010, 11:03
سلام
من خیلی رو سایت گشتم ولی نتونستم کلید جدید واسه اویرا پیدا کنم .لططفا اگه کسی داره لینکش رو اینجا قرار بده
و بگه که چطور کلید جدید رو باید واری کنم؟
من از ورژن Avira AntiVir Premium Security Suite 10.0.0.536 Final
استفاده میکنم

wordship
19-07-2010, 11:06
:13::13::13::13::13:

چیه؟
نکنه از اویرا راضی نیستی؟
من خودم کسپر دارم از لحاظ سنگین بودنش که راست میگی ولی به مزیت هاش می ارزه:11:
مثلا کلین کردن که اویرا نمیدونه چیه!!
هوش مصنوعی اویرا معمولا رویه دیتا بیس کار میکنه البته رابطه مستقیم دارن
فالس الارم اویرا زیاد داره
رفتار شناسی ====>یعنی بعد از اجر کردن فایل==>اویرا فقط در صورت داشتن در دیتا بیس تشخیص میده
کاهش سرعت اینترنت====>من خودم با اویرا تست کردم واقعا نابود میکنه
کسپر =======>زیر سرعت 60 با لینک مستقیم دانلود نداشتم
بازگردانی تغییرات توسط ویروس ها====>اویرا فقط ویروس رو پاک میکنه
کسپر========با استفاده از گزینه رول بک چینج ==تغییرات توسط ویروس ها رو درست میکنه
یا.......:11:

سلام
من خیلی رو سایت گشتم ولی نتونستم کلید جدید واسه اویرا پیدا کنم .لططفا اگه کسی داره لینکش رو اینجا قرار بده
و بگه که چطور کلید جدید رو باید واری کنم؟
من از ورژن Avira AntiVir Premium Security Suite 10.0.0.536 Final
استفاده میکنم

کلید 92 روزه
فقط کلید رو اجرا کنید خودش میشناسه:

Dr Hannibal
19-07-2010, 11:13
کدوم تیک؟؟؟
من عکسی چیزی نمیبینم...

سایت آپلود فیلتـر شده بود. عکس باز نمیشد.

از یه سایت دیگه دانلود کردم اجرا شد
فقط یه سوال:
بین Avira Antivir 9 Updates Generator و Avira Antivir 10 Updates Generator فرقی نیست که؟

خیر مثل هم هستند.

alpha007
19-07-2010, 11:20
چیه؟
نکنه از اویرا راضی نیستی؟
من خودم کسپر دارم از لحاظ سنگین بودنش که راست میگی ولی به مزیت هاش می ارزه:11:
مثلا کلین کردن که اویرا نمیدونه چیه!!
هوش مصنوعی اویرا معمولا رویه دیتا بیس کار میکنه البته رابطه مستقیم دارن
فالس الارم اویرا زیاد داره
رفتار شناسی ====>یعنی بعد از اجر کردن فایل==>اویرا فقط در صورت داشتن در دیتا بیس تشخیص میده
کاهش سرعت اینترنت====>من خودم با اویرا تست کردم واقعا نابود میکنه
کسپر =======>زیر سرعت 60 با لینک مستقیم دانلود نداشتم
بازگردانی تغییرات توسط ویروس ها====>اویرا فقط ویروس رو پاک میکنه
کسپر========با استفاده از گزینه رول بک چینج ==تغییرات توسط ویروس ها رو درست میکنه
یا.......:11:

کسپر 2011 آخرین نسخش رو روی یه سیستم تو یه آتلیه عکاسی ریختم دیگه فرصت نشد به بنده خدا سربزنم ازش بپرسم که راضی هست ازش یا نه
این سنگینی سیستم تو نسخه جدیدش (2011) هم همچنان باقیه؟ کمتر نشده؟

wordship
19-07-2010, 11:45
کسپر 2011 آخرین نسخش رو روی یه سیستم تو یه آتلیه عکاسی ریختم دیگه فرصت نشد به بنده خدا سربزنم ازش بپرسم که راضی هست ازش یا نه
این سنگینی سیستم تو نسخه جدیدش (2011) هم همچنان باقیه؟ کمتر نشده؟

من خودم 2011 داشتم پاک کردم رفتم 2010
همه ورژن هاش سنگینه
هر کی هم میگه نیست بیخود میگه:31:
یا سیستمش فضایی هست
تنها ورژنی که سبک هست 2007 هست

amin khan
19-07-2010, 16:21
کلید 92 روزه
فقط کلید رو اجرا کنید خودش میشناسه:
میگم چرا اویرا خودش لیسانس گذاشته توی سایتش؟
از اون طرف هم داره آنتی ویروس میفروشه؟
خب دیگه کسی نمیخره تا وقتی که رایگانش هست...

Dr Hannibal
19-07-2010, 16:45
میگم چرا اویرا خودش لیسانس گذاشته توی سایتش؟
از اون طرف هم داره آنتی ویروس میفروشه؟
خب دیگه کسی نمیخره تا وقتی که رایگانش هست...

این کاره تبلیغاتیه یوبی سافت هست. شرکت یوبی سافت به شما کی میده تا تبلیغ خودش رو کرده باشه. قطعا هزینه قابل قبولی رو هم به آویرا داده.

ali_3001
20-07-2010, 19:32
سلام
میشه بگین چرا نمیتونم آبدیت های دستی رو بعد از تعویض ویندوز به آویرا بدم
وقتب از قسمت آبدیت دستی آدرس آبدیت ها رو میدم شروع به آبدیت میکنه ولی در آخر پیغام
میده که آبدیت ها بدرد نمیخورن یا همچین چیزی
من از آویرا نسخه Avira Premium Security Suite10 استفاده میکنم
برای جمع آوری آبدیت از آدرسC:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\FAILSAFE استفاده میکنم
و اونها رو با نرم افزار وین رار زیپ میکنم
تمتامی این مراحل رو در نسخه 9 استفاده میکردم و جواب میداد ولی در این نسخه جواب نمیده
لطفا کمک کنین
با تشکر

wordship
20-07-2010, 20:01
سلام
میشه بگین چرا نمیتونم آبدیت های دستی رو بعد از تعویض ویندوز به آویرا بدم
وقتب از قسمت آبدیت دستی آدرس آبدیت ها رو میدم شروع به آبدیت میکنه ولی در آخر پیغام
میده که آبدیت ها بدرد نمیخورن یا همچین چیزی
من از آویرا نسخه Avira Premium Security Suite10 استفاده میکنم
برای جمع آوری آبدیت از آدرسC:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\FAILSAFE استفاده میکنم
و اونها رو با نرم افزار وین رار زیپ میکنم
تمتامی این مراحل رو در نسخه 9 استفاده میکردم و جواب میداد ولی در این نسخه جواب نمیده
لطفا کمک کنین
با تشکر

چند پست قبل رو بخون drhaniball
برنامه ای جهت برداشتن اپدیت گزاشتن
من خودمم همین ورژن رو الان دارم 10 مگ بیشتر اپدیت نمیگیره ارزش نداره بخوای افلاین اپدیت کنی.:11:

alpha007
20-07-2010, 20:21
من خودمم همین ورژن رو الان دارم 10 مگ بیشتر اپدیت نمیگیره ارزش نداره بخوای افلاین اپدیت کنی.:11:
میبینم که از کسپر دل کندی و به جمع آویرا پسندان پیوستی:11:

wordship
21-07-2010, 00:15
میبینم که از کسپر دل کندی و به جمع آویرا پسندان پیوستی:11:

سلام
نه بابا اصلا سازگار نیست
میدونی ساعت چنه الان؟
ساعت 1 شب هست
دارم ورژن جدید کسپر دانلود میکنم:11:

ali_3001
21-07-2010, 09:00
سلام
با تشکر از توجهتون
مشکل من اینه که نمیتونم اویرا رو آبدیت دستی کنم
و مجبورم در هر بار نصب مجدد برنامه 18 مگ آبدیت رو از نت بگیرم
لطفا راهنمایی کنین
با تشکر

wordship
21-07-2010, 09:08
سلام
با تشکر از توجهتون
مشکل من اینه که نمیتونم اویرا رو آبدیت دستی کنم
و مجبورم در هر بار نصب مجدد برنامه 18 مگ آبدیت رو از نت بگیرم
لطفا راهنمایی کنین
با تشکر

سلام
این پست رو مطالعه کنید:
در ضمن اپدیت رو هم از خود سایت اویرا بگیرین

ali_3001
21-07-2010, 09:27
بر گردوندن که نداریم. اما اگه منظورتون بک آپ هست این پست:

اون فایلی که در آخر درست میشه باید در قسمت اپدیت منوال وارد کنید تا اپدیت دستی انجام بشه.

با سلام
فکر کنم منظور دوستمون آبدیت دستی اویرا باشه
که منم باهاش مشکل دارم
تو پست قبلی گفتم
اگه کمک کنین ممنون میشم
با تشکر

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

سلام
این پست رو مطالعه کنید:
در ضمن اپدیت رو هم از خود سایت اویرا بگیرین

با سلام
من دنبال کم کردن آبدیت نیسم
فقط میخوام اگه ویندوزم رو عوض کردم
یا اگه خواستم روی یه سیستم دیگه نصبش کنم مجبور نباشم آبدیت هایی رو که
دارم رو دوباره دانلود کنم
با تشکر

Dr Hannibal
21-07-2010, 10:04
با سلام
فکر کنم منظور دوستمون آبدیت دستی اویرا باشه
که منم باهاش مشکل دارم
تو پست قبلی گفتم
اگه کمک کنین ممنون میشم
با تشکر

شما باید این برنامه رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداجرا کنید سپس مسیر محل نصب آویرا رو بهش بدین سپس تایید کنید بعد از 2 دقیقه روی دسکتاپ شما یک فایل اپدیت میسازه که میتونید هر سیستمی که خواستید اپدیت کنید آویرا رو باز کنید سپس از سربرگ آپدیت گزینه منوال رو انتخاب کنید و همین بک اپ رو بهش بدین برنامه بدون مشکل اپدیت میشه.

اون کاری که شما می کنید یعنی بک ا گیری دستی برای ورژن 10 دیگه جواب نمیده. برنامه بالا هم بسیار کم حجم حتی با دیال اپ هم میتونید دانلود کنید.

موفق یاشید

alpha007
21-07-2010, 10:48
سلام
نه بابا اصلا سازگار نیست
میدونی ساعت چنه الان؟
ساعت 1 شب هست
دارم ورژن جدید کسپر دانلود میکنم:11:
چرا سازگار نیست
تنظیمات ایناشو جاییش گیر داری بگو

wordship
21-07-2010, 11:15
چرا سازگار نیست
تنظیمات ایناشو جاییش گیر داری بگو

من تنظیمات اویرا؟
نه بابا بلدم
زیاد به همه چی گیر میداد منم رفتم کسپر:31:
یه بدی هم که داره یه چیزی که میخوای لیست سفید کنی هم باید از گارد و هم از اسکن لیست سفید کنی
یه چند تا کیجن نازنین داشتم داد باد فنا:41:
اگرم بخوام کار کنم باید کل کامپیوتر رو لیست سفید کنم:31:

shayan999
21-07-2010, 11:31
آویرا در عین خوب بودنش یه مشکل اساسی داره که Removal نداره به عبارتی.

بعد نکته ی دیگه اینکه یه ویروس رو میشناسه پاک میکنه ولی بعد چند روز باز همون ویروس رو پیدا می کنه و بازم پاکش میکنه.

واسه ی بعضی فایلها این چرخه همین طور تکرار میشه.

wordship
21-07-2010, 11:34

بعد نکته ی دیگه اینکه یه ویروس رو میشناسه پاک میکنه ولی بعد چند روز باز همون ویروس رو پیدا می کنه و بازم پاکش میکنه.

معمولا قرنطینه میکنه
باید از لیست قرنطینه هم پاکش کنید:11:

alpha007
21-07-2010, 13:19
من تنظیمات اویرا؟
نه بابا بلدم
زیاد به همه چی گیر میداد منم رفتم کسپر:31:
یه بدی هم که داره یه چیزی که میخوای لیست سفید کنی هم باید از گارد و هم از اسکن لیست سفید کنی
یه چند تا کیجن نازنین داشتم داد باد فنا:41:
اگرم بخوام کار کنم باید کل کامپیوتر رو لیست سفید کنم:31:

صحبت کردن از روی تعصب (خصوصا موضوع آنتی ویروسها) کار درستی نیست
ولی نکته ای که قابل توجهه اینه که آویرا جزء بهترینهاست
بله....گیرهایی میده
بلافاصله بعد از نصب باید شروع به وارد کردن فایلهایی که خودتون میدونید ، به لیست سفید کنید.
هم اسکن هم گارد
آپدیت روزانه و کم حجم
شناسایی سریع و بموقع
ارتباط با پشتیبانی قوی برای ارسال فایلهای مشکوک و... همگی از مزایای این آنتی ویروسه

Dr Hannibal
21-07-2010, 13:34
البته میتونن بعد از نصب ، گارد آویرا رو غیرفعال کنند بعد با خیال راحت فایل هارو لیست کنند.

یا بهتر از این ، از تنظیمات تیک کپی شدن فایل ها در قرنطینه رو بزنن که حتی میتونن ویروس هم برگردوند.

اگه موردی مقایسه ای خواستید بین آنتی ویروس ها کنید در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها کنید خیلی خوب میشه. تاپیک رو برای مرجع سوالات و جواب آویرا باقی بمونه.

اونجا هم خیلی های دیگه مثل من میتونند در بحث های مقایسه ای شرکت کنند.

wordship
21-07-2010, 13:41
بله....
بلافاصله بعد از نصب باید شروع به وارد کردن فایلهایی که خودتون میدونید ، به لیست سفید کنید.
هم اسکن هم گارد
آپدیت روزانه و کم حجم
شناسایی سریع و بموقع
ارتباط با پشتیبانی قوی برای ارسال فایلهای مشکوک و... همگی از مزایای این آنتی ویروسه

سلام
درسته دیگه خیلی هم بد نگیم :31:
واقعا سریعترین انالیز رو هم اویرا داره
یعنی اگر کامپیوتر ویروسی شد بفرست 1 ساعت دیگه اپدیت کن و اسکن
ولی
کسپر بعد از 2 هفته به من یه جوابی داده اونم گفته فایل ویروس نیست!:11:

shayan999
21-07-2010, 13:42
بله....
هم اسکن هم گارد
آپدیت روزانه و کم حجم
شناسایی سریع و بموقع

والا من تعصب ندارم اصلا.
برای اینکه بدونی خودم مدت 6 ماه یا بیشتر از آویرا استفاده می کردم ولی اون مشکلی که گفتم رو داره.
البته من توی همه ی تاپیک ها گفتم هیچ امنیتی پایدار نیست.

می خوام نورتون هم تجربه کنم. کسپر در عین کامل بودن خیلی از منابع سیستم رو میگیره ولی آویرا به هیچ وجه اینطور نیست.

آویرا یه خوبی دیگش اینه که راحت به اسم خودت می تونی کلید بگیری.

n-95
22-07-2010, 17:32
این پیام یعنی چی ؟؟

alpha007
22-07-2010, 18:02
این پیام یعنی چی ؟؟

مربوط به action center هه
که اگه روشن باشه و شما do not show رو تیک نزنی همیشه نشون داده میشه

vazirdaftar
23-07-2010, 18:24
سلام علیکم و خسته نباشید
در قسمت mailguard>general گزینه ای برای وارد کردن آدرس بوک از اوت باکس هست،آیا برای تاندربرد نمیشود چنین کاری کرد؟یعنی نمیشود تنظیمات آویرا را برای محافظت در برابر ایمیلها از طریق تاندربرد قرار داد؟
با تشکر
یا علی

wordship
24-07-2010, 08:06
سلام علیکم و خسته نباشید
در قسمت mailguard>general گزینه ای برای وارد کردن آدرس بوک از اوت باکس هست،آیا برای تاندربرد نمیشود چنین کاری کرد؟یعنی نمیشود تنظیمات آویرا را برای محافظت در برابر ایمیلها از طریق تاندربرد قرار داد؟
با تشکر
یا علی

تاندر برد؟
همون که ماله فایر فاکس هست؟
الان اویرا ندارم ولی نکنم بشه معمولا محصولات موزیلا امنیت بسیار باایی دارند نیازی نداره که محافظت شه توسط اویرا

Mohammad
24-07-2010, 10:28
سلام
دوستان ، من از Avira Premium Security Suite ورژن 10.0.0.542 استفاده می کنم . دیروز بصورت ناگهانی کلید برنامه دچار مشکل شد از برنامه از حالت اکتیو خارج شد در حالی که آخرین کلید رو نصب کرده بودم و حالا دیگه اجازه ی نصب کلید رو نمی ده !

راه حلی هست ؟

ممنون.

wordship
24-07-2010, 11:28
سلام
دوستان ، من از Avira Premium Security Suite ورژن 10.0.0.542 استفاده می کنم . دیروز بصورت ناگهانی کلید برنامه دچار مشکل شد از برنامه از حالت اکتیو خارج شد در حالی که آخرین کلید رو نصب کرده بودم و حالا دیگه اجازه ی نصب کلید رو نمی ده !

راه حلی هست ؟

ممنون.
لایسنس جدید بگیر جواب نداد بگو:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
24-07-2010, 11:47
با تشکر مجدد ، حل شد .
ممنون.

hanieh63
25-07-2010, 09:51
اگر آويرا يه سري از فايل هاي رجيستري رو پاك كنه و بعد از اون ديگه نشه روي سايت ها قسمت نظرات رو مشاهده كرد چه كاري بايد انجام داد؟ اصلا به هم مربوط ميشه يا نه؟

با دو مرورگر چك شده و مشكل پا برجاست

wordship
25-07-2010, 09:53
اگر آويرا يه سري از فايل هاي رجيستري رو پاك كنه و بعد از اون ديگه نشه روي سايت ها قسمت نظرات رو مشاهده كرد چه كاري بايد انجام داد؟ اصلا به هم مربوط ميشه يا نه؟

ربطی به اویرا نداره:11:

elham_flower
25-07-2010, 16:20
سلام
من جدیدا از avira استفاده می کنم و آشنایی زیادی باهاش ندارم. می خواستم بپرسم اگه اون علامت چترش بسته بشه مشکل از کجاست؟ :43:

wordship
25-07-2010, 16:53
سلام
من جدیدا از avira استفاده می کنم و آشنایی زیادی باهاش ندارم. می خواستم بپرسم اگه اون علامت چترش بسته بشه مشکل از کجاست؟ :43:

یا وب گارد خاموش هست
یا سیستم گارد

shayan999
25-07-2010, 17:19
یا وب گارد خاموش هست
یا سیستم گارد

یا آنتی ویروسش ویروسی شده و از کار افتاده و یا expire شده :دی

mr_khodaei2008
25-07-2010, 19:01
سلام ميشه اخرين ورژن اين برانامه را برام بزارين برا دانلود ممنون

parsbin
25-07-2010, 21:27
این لایسنس سه ماهش رو دارم استفاده میکنم.
بعد از این که سه ماهش تموم شد چه اتفاقی میفته؟
منظورم اینه که چه راهی وجود داره برای ادامه استفاده مجانی؟ :D

wordship
25-07-2010, 23:49
این لایسنس سه ماهش رو دارم استفاده میکنم.
بعد از این که سه ماهش تموم شد چه اتفاقی میفته؟
منظورم اینه که چه راهی وجود داره برای ادامه استفاده مجانی؟ :D
میتونی به همون ادرس یری با ایمیل جدید سریال جدید بگیری:11:

Dr Hannibal
26-07-2010, 11:12

مرورگر رو دوباره نصب کن برنامه های فلش پلیر مرور گر رو هم همین طور بعد از نصب مرور گر.

سلام ميشه اخرين ورژن اين برانامه را برام بزارين برا دانلود ممنون

bakhishman
26-07-2010, 13:26
لینکهای عکسهای مربوط به تنظیمات تو پست دوم خرابن لطفا درستش کنید.
ممنون