PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

majid20
07-07-2009, 17:19
سلام دوستان
من از لینکی که تو صفحه اول این تاپیک هست اخرین update رو به حجم 24 مگ دانلود کردم
اما موقع نصبش تا قسمت starting service میره و بعد error میده

بعد از اون تو قسمت update تاریخ ها و نسخه های db به روز میشه
اما کل انتی ویروس service stoped میده و میگه که باید نسخه اصلی رو از avira shop بخرید

که تنها راهش unistall و re install هست برای کار کردن

این بار از خود update نرم افزار استفاده کردم و 10 مگ up کرد که بعد از restart باز هم این طوری شد

قبلا این طوری نبود

اشکال از key هست ؟
ماله من تا 15/7 هست
شما از کدام نسخه را دانلود کرده بودید ؟ نسخه تریال یا نسخه ارژینال ؟ ورژن محصول شما چیست ؟

سلام دوستان از وقتی avira رو نصب کردم دیگه هیچی نمی تونم دانلود کنم و سرعتم شده یک . چکار کنم ؟
سرعت وبگرید شما کاهش پیدا کرده یا کل سیستم کند شده ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟از کدام ورزن و نسخه آویرا استفاده میکنید ؟

majid20
07-07-2009, 17:22
دوستان سلام /من نسخهAvira_AntiVirus_Professional_9[1].0.0.703_MG4 را دانلود کردم و نصب هم کردم ولی برای اجرا میگه که لایسنس نامعتبرهو و قادر به اسکن کردن نیست /مجددا نسخه Avira AntiVir Premium 2009 V9.0.0.420 را دانلود کردم ولی این بار set up به صورت یک مربع است و قابل نصب نیست /لطفا کمکم کنید /مرسی
حجم فایل جدیدی که دانلود کردید چه اندازه است ؟ از کجا دانلود کردید ؟

mehran_286
11-07-2009, 12:20
سلام دوستان
key های security siuteرو از کجا گیر بیارم
اونی که تو پست اول هستش برای ایران کار نمی کنه

reza1400
11-07-2009, 12:59
سلام منم دقیقا مشکل مهران رو دارم لطفا کمک کنید

milaaad
14-07-2009, 10:50
سلام.دوستانی که مشکل key دارند به id من pm بدن تا واسشون کلید بفرستم.چون شنیدم از ایران نمیشه key دانلود کرد و چون من ایران نیستم میتونم key بگیرم.موفق باشید. milad.sajjadi66

mail= milad.sajjadi66@yahoo.com

P30 New
15-07-2009, 11:23
با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از این همه اطلاعات مفید

milaaad
18-07-2009, 11:11
دوستان گلم key 3 ماهه avira antivir premium رو میتونید از link زیر دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milaaad
18-07-2009, 11:22
دوستان عزیزم کی 3 ماهه Avira Premium Security Suite رو میتونید از link زیر دانلود کنید

milaaad
18-07-2009, 11:23
اگه باز امری بود در خدمتم

tiia
21-07-2009, 22:51
سلام
من هم مشکل کی دارم
avira premium security

tiia
21-07-2009, 23:34
سلام
ممنون مشکلم حل شد.

aslani606
24-07-2009, 11:49
سلام

اگر ممکنه بگید چطوری میتونم از تنظیمات بک آپ بگیرم
به خصوص این قسمت آدرسهای اینترنتی که اجازه دسترسی میدی و دیگه چکش نمیکنه

سوال دوم هم اینکه کدوم نسخه بهتره با فرض اینکه سرعت اینترنت 32 کیلو باشه یا 128

Avira AntiVir Personal
Avira AntiVir Premium
Avira Premium Security Suite
Avira AntiVir Professional
Aram25
24-07-2009, 19:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالي با طعم آويرا
سلام
من چندين فايل آپديت vdf آويرا دارم، وقتي آويرا را روي يك كامپيوتر ديگر نصب مي كنيم، آيا نياز هست كه دوباره اين فايل ها را يكي يكي به نرم افزار اضافه نمائيم يا نه فقط آخرين VDFآپديت را بايد به برنامه اضافه كرد (براي آپديت آنتي ويروس)

فايل هاي VDF تقريبا هر روز ارايه مي شوند آيا بايد هر روز آن ها را داونلود كنيم (حجمش بالاست تقريبا 26 مگابايتِ)
سوال بعد اينكه آويرام از زمان اعتبار ليسانسش گذشته ديگه كار نمي كنه چكار كنم؟

ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

mht
25-07-2009, 07:24
سلام دوستان
key های security siuteرو از کجا گیر بیارم
اونی که تو پست اول هستش برای ایران کار نمی کنه

سلام. در پست 700# صفحه 70 همين تاپيک، يك كليد براي Avira Premium Security Suite که تا 3/11/2009 اعتبار داره، داده شده.

aslani606
25-07-2009, 23:57
هیچ کس نیست بگه چطوری میشه بک آپ گرفت
یا نمیشه؟

saeid_panah
26-07-2009, 13:06
هیچ کس نیست بگه چطوری میشه بک آپ گرفت
یا نمیشه؟

از تمام فایل های رون پوشه C:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\FAILSAFE یه جای دیگه کپی بگیر و فایل ها رو تو یه فایل زیپ به نام ivdf_fusebundle_nt_en جمع آوری کن.
اگه بعد از عوض کردن ویندوز یا ... خواستی از آپدیت های جمه آوری شده استفاده کنی باید این فایل زیپ رو به آویرا بشناسونی یعنب آویرا رو باز کنی و از منوی Update گزینه Manual Update رو بزنی.

aslani606
26-07-2009, 15:23
آقا سعید ممنون ولی منظور من این بود :

اگر ممکنه بگید چطوری میتونم از تنظیمات بک آپ بگیرم
به خصوص این قسمت آدرسهای اینترنتی که اجازه دسترسی میدی و دیگه چکش نمیکنه

سوال دوم هم اینکه کدوم نسخه بهتره با فرض اینکه سرعت اینترنت 32 کیلو باشه یا 128

milaaad
26-07-2009, 18:18
کی 3 ماهه برای avira antivir

milaaad
26-07-2009, 18:27
کی 3 ماهه برای avira premium security suite

saeid_panah
27-07-2009, 08:08
آقا سعید ممنون ولی منظور من این بود :

فکر نمیکنم بشه از تنظیمات بک آپ گرفت

prince_0f_darks
28-07-2009, 00:18
سلام
دوستان من مدتی هست که سرعت دانلود خیلی اومده پایین تا این که امشب گفتم شاید بخاطر این انتی ویروس باشه که نصبش کردم
بخاطر همین انتی ویروس رو غیر فعال کردم بعد دیدم که سرعت خیلی بهرت شده و مثل اینکه واقعا داره گیر میده به دانلود منیجرم
از IDM استفاده میکنم
حالا شما بفرمایید من چیکار کنم تا این بیخودی فایلی که دارم دانلود میکنم رو چک نکنه یا اصلا به منیجر کاری نداشته باشه

Aram25
29-07-2009, 12:02
من هم كه سوالي نكردم!
(قابل توجه مدير(!) محترم اينجا)

Markus
29-07-2009, 13:01
سلام
دوستان من مدتی هست که سرعت دانلود خیلی اومده پایین تا این که امشب گفتم شاید بخاطر این انتی ویروس باشه که نصبش کردم
بخاطر همین انتی ویروس رو غیر فعال کردم بعد دیدم که سرعت خیلی بهرت شده و مثل اینکه واقعا داره گیر میده به دانلود منیجرم
از IDM استفاده میکنم
حالا شما بفرمایید من چیکار کنم تا این بیخودی فایلی که دارم دانلود میکنم رو چک نکنه یا اصلا به منیجر کاری نداشته باشه

اگر از محصول Avira AntiVir Premium استفاده ميکنيد موقع دانلود قسمت وب گارد رو غير فعال کنيد

GodFather009
29-07-2009, 13:10
سلام
از IDM استفاده میکنم
دوست عزیز من فکر کنم به غیر از انتی ویروس اویرا بقیه قسمت هاش افتضاحه
من هم همین مشکل رو دیدم رو کامپیوتر داییم این قدر تو گوشش خوندم تا امد کسپر 2010 رو نصب کرد

tiia
29-07-2009, 13:45
سلام
من هم avira نصب کردم بدون نرم افزار کمکی برای دانلود سرعت دانلود البته با dial up فرقی نکرده .

prince_0f_darks
29-07-2009, 14:29
بله درسته من هم بی خیال این انتی ویروس شدم
رفتم سراغ همون کسپر 2010

tiia
30-07-2009, 23:49
سلام
وقتی که avira را روی ویندوز7 نصب می کنم دیگه به isp کانکت نمیشه و اررور 720 اگه درست یادم باشه ! ولی وقتی unistalش می کنم درست میشه !
راه حل دوستان چیه و اگه راه حلی نداره بگن به جاش از کدوم آنتی ویروس استفاده کنم که در سطحش باشه ؟

hamilton
31-07-2009, 08:32
سلام
وقتی که avira را روی ویندوز7 نصب می کنم دیگه به isp کانکت نمیشه و اررور 720 اگه درست یادم باشه ! ولی وقتی unistalش می کنم درست میشه !
راه حل دوستان چیه و اگه راه حلی نداره بگن به جاش از کدوم آنتی ویروس استفاده کنم که در سطحش باشه ؟

شما كدام محصول Avira را نصب كرديد؟متن ارور 720 را هم قيد بفرماييد.

tiia
31-07-2009, 09:29
avira-peremium-security 8.1.0.245
متن ارور یادم نیست. نمی تونم فعلا هم امتحان کنم چون unistal ش کردم.
ولی از اینجا که وقتی avira را unistal می کنم مشکل حل میشه . می گم مشکل از avira ست.
یه چند دقیقه دیگه می رم توی لیست ارورها ببینم errore 720 مربوط به چیه الان نمی تونم.

cnn
31-07-2009, 12:40
مدتیه قسمت mail guard اویرا غیر فعال شده یعنی نوشته service stopped و فعال هم نمیشه و همزمان با از کار افتادن این قسمت آیکن چتر اویرا هم به شکل بسته مونده
این مشکل رو چطوری حل کنم؟
ورژن Avira Premium Security Suite 9.0.0.377

matin_vv
12-08-2009, 21:16
آقا اين سايتي كه براي دريافت Key گذاشتين ديگه نميده! از كجا key ميشه گير آورد؟

hamilton
13-08-2009, 08:16
آقا اين سايتي كه براي دريافت Key گذاشتين ديگه نميده! از كجا key ميشه گير آورد؟

شما براي كدوم محصول Key ميخواهيد.2 صفحه قبل milaaad عزيز يكسري key براي محصولات Avira قرار دادند.

dyvaneh
14-08-2009, 01:44
یه سوال من از اویرا پرمیوم از اپ دیتهاش همون طور که گفته شده بود بک اپ گرفتم بعد از نصب دوباره ویندوز اویرا را نصب کردم و موقع اپ دیت دستی موقعی که فایل زیپ رو بهش میدم پیغام میده vdf not fundمن از پوشه FAILSAFE طبق دستور بک اپ گرفتم و زیپ کردم و با نام مخصوصش ذخیره کردم و بعد نصب ویندوز همون فایل رو بهش دادم این vdf اصلا چی هست

ehsan-mt
14-08-2009, 20:53

میلاد جان این کلیدها که گذاشتی برای avira premium security suite لینکش پاک شده

ممنون میشم دوباره آپ کنی

موفق باشید

milaaad
15-08-2009, 13:02

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

redstorm88
17-08-2009, 20:57
سلام من Avira Premium Security Suite, version 9رو دانلود و نصب کردم
جدید ترین key برای این محصول تا الان چی هست؟
2- آیا این محصول در ایران نمایندگی قانون برای خرید داره؟
منون

hamilton
17-08-2009, 22:19
سلام من Avira Premium Security Suite, version 9رو دانلود و نصب کردم
جدید ترین key برای این محصول تا الان چی هست؟
2- آیا این محصول در ایران نمایندگی قانون برای خرید داره؟
منون

1-پست بالا دوستمون ميلاد زحمت كليدها را كشيدند.
2-نمايندگي رسمي در ايران داره كه در راهنماي پست اول همين تاپيك موجود ميباشه.

redstorm88
17-08-2009, 22:43
سلام جدید ترین سریال های سه ماهه و شش ماهه avira premium security suit 9 رو براتون میزارم
امتحان کردم جواب داد
موفق باشید

کد:

milaaad
18-08-2009, 10:01
برنامه ای برای جمع اوری اپدیت های اویرا فقط با 2 کلیک!!! ((فقط برای نسخه 9 کار میکنه))

ghaffar
19-08-2009, 16:52
سلام جدید ترین سریال های سه ماهه و شش ماهه avira premium security suit 9 رو براتون میزارم
امتحان کردم جواب داد
موفق باشید

کد:

ممنون
من يكي از كليدها رو امتحان كردم فعال شد و تا سال 2015 هم كار ميكنه. ممنون:40:

redstorm88
20-08-2009, 10:41
ممنون
من يكي از كليدها رو امتحان كردم فعال شد و تا سال 2015 هم كار ميكنه. ممنون:40:

سلام
خواهش میکنم

redstorm88
20-08-2009, 10:49
سلام
سریال جدید که تا 2015 جواب میده

milaaad
20-08-2009, 13:33
سلام
سریال جدید که تا 2015 جواب میده

دوست عزیز زیاد خوشحال نباش چون به زودی میره تو بلک لیست avira

mht
22-08-2009, 22:46
سلام. چند روزی است که AntiVir Premium Security Suite من نمی تواند update شود و پيغام زير پس از چند ثانيه ظاهر می شود An error occurred during the file download. لطفا من را راهنمایی کنيد. با تشکر.

redstorm88
22-08-2009, 22:59
سلام. چند روزی است که AntiVir Premium Security Suite من نمی تواند update شود و پيغام زير پس از چند ثانيه ظاهر می شود An error occurred during the file download. لطفا من را راهنمایی کنيد. با تشکر.

سلام علت های مختلفی میتونه داشته باشه
1- سرعت اینترنت یا ترافیک شبکه پایینه
2-سریالی رو که وارد کردید جزو لیست سیاه شناخته و معتبر نیست
ولی معمولا با چند بار تکرار برطرف میشه
موقپفق باشید

redstorm88
22-08-2009, 23:01

شاید اینطور باشه ولی من 4 ماه هست که استفاده میکنم ولی هنوز گیر نداده

sarir007
24-08-2009, 10:23
باسلام
موقعی که این آنتی ویروس یه ویروس پیدا میکنه شما از چه گزینه ای استفاده می کنین ؟
delete
deny access
Ignor (یعنی چی؟)
قرنطینه
چرا گزینه clean نداره ؟
تنظیمات صدایی که موقع یافتن یه ویروس میده تو کدوم قسمتشه ؟
چطور میشه درایو PC suite گوشی نوکیا رو اسکن کرد ؟ چون وقتی رو این درایو کلیک راست میکنی گزینه اسکن با آنتی ویروس نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنید
ورژن من :
avira antivir Personal - Free antivirus

hamilton
24-08-2009, 11:23
باسلام
موقعی که این آنتی ویروس یه ویروس پیدا میکنه شما از چه گزینه ای استفاده می کنین ؟
delete
deny access
Ignor (یعنی چی؟)
قرنطینه
چرا گزینه clean نداره ؟
چطور میشه درایو PC suite گوشی نوکیا رو اسکن کرد ؟ چون وقتی رو این درایو کلیک راست میکنی گزینه اسکن با آنتی ویروس نمیاد
ممنون میشم راهنمایی کنید
ورژن من :

من يك بخش را توضيح ميدم:

Delete يعني حذف مورد پيدا شده.
Deny Access: يعني اجازه دسترسي مورد پيدا شده (به بخشي كه قصد دسترسي داشته) داده نشه.
Ignore: يعني كاري به مورد پيدا شده نداشته باشه و مثلا ويروس كاري را كه ميخواد انجام بده.
قرنطينه: يعني ويروس را داخل قرنطينه نگه داره و به اين ترتيب ويروس تا زمانيكه در قرنطينه هست كاري به هيچ قسمتي نميتونه داشته باشه(بر خلاف Delete كه كلا ويروس را حذف ميكنه).
در مورد تنظيم صدا هم دوستاني كه از اين محصول استفاده ميكنند راهنمايي كنند.

iman_abi
24-08-2009, 21:42
سلام
سرعت این آنتی ویروس چطوره؟! سرعت اینترنت رو کم نمی کنه؟!

milaaad
25-08-2009, 00:20
شاید اینطور باشه ولی من 4 ماه هست که استفاده میکنم ولی هنوز گیر نداده

امیدوارم دوست عزیز

hamilton
25-08-2009, 07:50
سلام

كلا اين محصول بسيار سبك بوده و منابع كمي از سيستم را نيز اشغال ميكنه.دليلي براي كاهش سرعت اينترنت توسط آنتي ويروس وجود نداره.

sarir007
25-08-2009, 13:36
باسلام
delete
deny access
Ignor (یعنی چی؟)
قرنطینه
چرا گزینه clean نداره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ورژن من :

یکی جواب ما رو نمیده ؟

milaaad
25-08-2009, 22:29
باسلام
delete
deny access
Ignor (یعنی چی؟)
قرنطینه
چرا گزینه clean نداره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ورژن من :

سلام.
1.موقعی که این آنتی ویروس یه ویروس پیدا میکنه من اصولا با توجه به اون فایل delete یا قرنطینه میکنم
2.چون بیشتر ویروس ها قابلیت clean کردن ندارن
3.برای اسکن کردن گوشی نوکیا بهتره به جای کابل از رم استفاده کنید یعنی رم گوشی رو در بیارین و به وسیله یه رم ریدر اسکن رو به راحتی انجام بدین.
4.سعی کنید به جای free antiviruse از avira premium استفاده کنید در صورت نیاز به key دوستان عزیز تو پست های قبل زحمتشو کشیدن.
موفق باشید

mx_2dar
25-08-2009, 22:46
سلام

security سرعت دانلود رو افتضاح میاره پایین اگر با تورنت کار کنید که خیلی محرزه چند نفر از دوستام همین مشکل رو باهاش داشتن. ولی نسخه پریمیوم مشکلی نداره . در واقع فایروال نسخه security اذیت می کنه:20:
در ضمن از طرفدارای سرسخت اویرا هستم و به نظرم در حال حاضر بهترینه ولی این نقیصه بهش وارده

mx_2dar
25-08-2009, 22:56
در ضمن کسی لینک سه ماهه برای ثبت نام key انتی ویروس نداره ? بعضی یه ماهه ها ثبت نام میشه ولی انتی قبول نمی کنه . و بعضی لینک های قبت نامی جدید هم نرم افزار رو full نمیکنه
و یه فرقی هم که در لینک های جدید ثبت نامی هست اینه که قدیما نرم افزار full میشد ولی الان پیغام buy تو نرم افزار ظاهر میشه !!

Djhamid2007
25-08-2009, 23:12
سلام

از نظر سرعت که عالیه
سرعت اینترنت رو هم به اون صورت کم نمیکنه
در مجموع سبک ، سریع و قدرتمند:40:

Don Sylar
25-08-2009, 23:23
سلام
نسخه premium که من استفاده می کنم.سرعت سیستم رو که پایین نمیاره ، خیلی بیاره 7% . ولی سرعت دانلود و اینترنت رو خیلی پایین میاره.من به طور معمول با سرعت 150 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ب انتی ویروس اویرا میشه 70 کیلوبایت در ثانیه.البته بستگی داره که چی دانلود کتی.مثلا سرعت فایلهای execute رو نسبت به فایلهای صوتی بیشتر پایین میاره.

iman_abi
26-08-2009, 01:18
نسخه premium که من استفاده می کنم.سرعت سیستم رو که پایین نمیاره ، خیلی بیاره 7% . ولی سرعت دانلود و اینترنت رو خیلی پایین میاره.من به طور معمول با سرعت 150 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ب انتی ویروس اویرا میشه 70 کیلوبایت در ثانیه.البته بستگی داره که چی دانلود کتی.مثلا سرعت فایلهای execute رو نسبت به فایلهای صوتی بیشتر پایین میاره.

از نظر سرعت که عالیه
سرعت اینترنت رو هم به اون صورت کم نمیکنه
در مجموع سبک ، سریع و قدرتمند:40:

security سرعت دانلود رو افتضاح میاره پایین اگر با تورنت کار کنید که خیلی محرزه چند نفر از دوستام همین مشکل رو باهاش داشتن. ولی نسخه پریمیوم مشکلی نداره . در واقع فایروال نسخه security اذیت می کنه:20:
در ضمن از طرفدارای سرسخت اویرا هستم و به نظرم در حال حاضر بهترینه ولی این نقیصه بهش وارده

كلا اين محصول بسيار سبك بوده و منابع كمي از سيستم را نيز اشغال ميكنه.دليلي براي كاهش سرعت اينترنت توسط آنتي ويروس وجود نداره.
از تمامی دوستان تشکر می کنم.... لطف کردین!:11:

linux6020
27-08-2009, 05:55
برنامه ای برای جمع اوری اپدیت های اویرا فقط با 2 کلیک!!! ((فقط برای نسخه 9 کار میکنه))

با سلام و عرض ادب

دوست عزیز وقتی می خواهیم فایل را دانلود کنیم با پیغام زیر روبرو میشیم
لطفا اگر برایتان مقدور است یه لینک دیگه بگذارید
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

با تشکر

redstorm88
27-08-2009, 14:57

سلام اینسریال تا 2015 جواب میده و تا الان هم خطا نداه

yaghob.boss
28-08-2009, 14:54

خوب این یک مشکل بسیار بزرگه که سرعت دانلود رو کم میکنه من اینترنت 64 دارم سرعت دانلود در حالت عادی 10 نیلوبایت هست اما اینو که نصب میکنم سرعت میشه 4 یا 5 . راهی برای رفع این مشکل نیست

hamilton
29-08-2009, 08:08
خوب این یک مشکل بسیار بزرگه که سرعت دانلود رو کم میکنه من اینترنت 64 دارم سرعت دانلود در حالت عادی 10 نیلوبایت هست اما اینو که نصب میکنم سرعت میشه 4 یا 5 . راهی برای رفع این مشکل نیست

راه حلش اينه كه Web Guard آويرا را غيرفعال كنيد.راهنماي انجام اينكار در پست زير موجود ميباشه:

نحوه غيرفعال كردن Web Guard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p30time
29-08-2009, 13:56
سلام

ببخشيد مي خواستم بپرسم براي اينكه بشه نسخه ي پرميوم رو آپديت كرد، از كجا بايد key دريافت كنيم؟

گويا اون سايت تركي هم از كار افتاده!! درسته؟

با تشكر فراوان

hamilton
29-08-2009, 14:07
سلام

ببخشيد مي خواستم بپرسم براي اينكه بشه نسخه ي پرميوم رو آپديت كرد، از كجا بايد key دريافت كنيم؟

گويا اون سايت تركي هم از كار افتاده!! درسته؟

با تشكر فراوان

دوستان در صفحات قبل قرار دادند.باز با اين حال يك كليد پيدا كردم تا سال 2017 ميتونه محصول Avira Premium Security Suite را رجيستر كنه.

Avira Premium Security Suite Key:

اعتبار تا سال 2017

max_3d
31-08-2009, 08:38
دوستان در صفحات قبل قرار دادند.باز با اين حال يك كليد پيدا كردم تا سال 2017 ميتونه محصول Avira Premium Security Suite را رجيستر كنه.

اعتبار تا سال 2017

درود
من برای اولین بار avira_antivir_premium_en رو نصب کردم که این کلید روی این نسخه جواب داد:11:
سوالی داشتم چرا موقعی که میخوای از آبدیت ها یه زیپ بگیرم اینطوری میشه مشکل در کجاست؟

max_3d
31-08-2009, 08:54
این دوتا نسخه چه فرقی با نسخه های دیگه دارن؟
Avira.AntiVir.Command.Line.Scanner.v7.6.0.59.Regge d-EAT

Avira.AntiVir.Premium.v9.0.0.446.Regged-EAT

Saeid.Online
31-08-2009, 09:29

اعتبار تا سال 2017

Hamilton عزیز یه سوال :

من این Key رو دانلود کردم و رو دستگاه خودم فعال کردم و کار کرد تا سال 2017

ولی همین Key رو بردم روی یه دستگاه دیگه کار نمیکنه و پیغام زیر رو میده :

The license selected is invalid and will not be instaled .

علت چیست ؟ با تشکر Saeid.online

hamilton
31-08-2009, 12:12
درود
من برای اولین بار avira_antivir_premium_en رو نصب کردم که این کلید روی این نسخه جواب داد:11:
سوالی داشتم چرا موقعی که میخوای از آبدیت ها یه زیپ بگیرم اینطوری میشه مشکل در کجاست؟

فكر نميكنم زمانيكه Avira فعال ميباشه شما بتونيد اينكار را انجام بديد.ابتدا Avira را غيرفعال و Exit كنيد بعد اقدام كنيد.

Hamilton عزیز یه سوال :

من این Key رو دانلود کردم و رو دستگاه خودم فعال کردم و کار کرد تا سال 2017

ولی همین Key رو بردم روی یه دستگاه دیگه کار نمیکنه و پیغام زیر رو میده :

The license selected is invalid and will not be instaled .

علت چیست ؟ با تشکر Saeid.online

هر دو محصول يكي هستند؟اون محصول در سيستم ديگه قبلا فعال نشده بود يا براي اولين بار بود كه ميخواست فعال بشه.

max_3d
31-08-2009, 12:24
Avira را رو چگونه غيرفعال کنم ؟ Exit نداره !!!
اگه بخوام تو تسک مننجر غیر فعال کنم گزینه اویرا کدومه؟

max_3d
31-08-2009, 18:39
بازم مشکل:18::41:
عکسو ببینید متوجه میشید 1آیکون چتر که باید باز باشه بسته شده و......

Djhamid2007
31-08-2009, 22:58
فکر کنم به خاطر اینه که این لایسنس رفته تو لیست سیاه

milaaad
02-09-2009, 00:21
اميدوارم از لينك زير بتوانيد براحتي دانلود كنيد:

Avira 9.0 Trial Reset

بهترین راه حل برای دوستانی که مشکل key دارن این برنامه ای هست که دوست عزیز hamilton لینک دانلودشو گذاشتنه...

Davood_titan
02-09-2009, 08:36
سلام به دوستان

من آنتی ویروس 2008 دارم وقتی میخوام دانلود کنم تا 99 درصد میره ولی 100 درصد نمیشه مشکل از کجاست

:19::19::19:

seyyedi
02-09-2009, 11:24
دوستان سلام
بنده چند صفحه از اینجا رو که خوندم دیدم بعضیا میگن برای رفع مشکل پرمیوم دانلود کنید نه آنتی ویروس رو
ولی من توی تاپیک دانلودش وقتی می خوام لینک دانلود بردارم دو چیز وجود داره
یکی premium security suite یکی هم premuim anti virus
حالا منظور دوستان از نسخه پرمیوم کدومه؟
علی علی

hamilton
02-09-2009, 11:33
دوستان سلام
بنده چند صفحه از اینجا رو که خوندم دیدم بعضیا میگن برای رفع مشکل پرمیوم دانلود کنید نه آنتی ویروس رو
ولی من توی تاپیک دانلودش وقتی می خوام لینک دانلود بردارم دو چیز وجود داره
یکی premium security suite یکی هم premuim anti virus
حالا منظور دوستان از نسخه پرمیوم کدومه؟
علی علی

محصول premium security suite مشابه محصول premuim anti virus بوده با اين تفاوت كه داري فايروال فوق العاده ضعيفي ميباشه كه بود و نبودش تفاوتي به حال سيستم ممكنه نكنه.منظور دوستان بيشتر بر روي محصول premuim anti virus ميباشه.

Davood_titan
03-09-2009, 08:45
اقا یکی کمک کنه
من آنتی ویروس premuim anti virus ورژن 8 دارم از هر لیسانس استفاده میکنم ERROR میده
یک لیسانس خوب میخواستم در ضمن روش اجرا کردنش رو بگین شاید من اشتباه میزنم
خیلی لازمه چون چند روز پیش آپدیت کردم لیسانسش قطع شد

hamilton
03-09-2009, 10:04
اقا یکی کمک کنه
من آنتی ویروس premuim anti virus ورژن 8 دارم از هر لیسانس استفاده میکنم ERROR میده
یک لیسانس خوب میخواستم در ضمن روش اجرا کردنش رو بگین شاید من اشتباه میزنم
خیلی لازمه چون چند روز پیش آپدیت کردم لیسانسش قطع شد

چه Errorي ميده؟لطفا دقيقا متن پيغام خطا را قرار دهيد.
در صفحه زير ميلاد عزيز زحمت معرفي Key براي محصولات مختلف Avira را كشيده اند:

Davood_titan
03-09-2009, 10:18
میخواستم عکس Error ها رو بذارم اما نمیدونم چه جوری قرار بدم

hamilton
03-09-2009, 12:09
میخواستم عکس Error ها رو بذارم اما نمیدونم چه جوری قرار بدم

عكس خود را در اين سايت آپلود كنيد و لينك مربوطه را در اينجا قرار بديد:

Davood_titan
03-09-2009, 13:07
اقا من موقه نصب این Error رو میده

mili_k
05-09-2009, 02:23
[quote=hamilton;4151415]فكر نميكنم زمانيكه Avira فعال ميباشه شما بتونيد اينكار را انجام بديد.ابتدا Avira را غيرفعال و Exit كنيد بعد اقدام كنيد.

حتی اگر کاملا غیر فعال باشه باز هم نمیشه آپدیت ها رو به صورت زیپ در آورد بهتره اون راهنمایی که تو پست اول در مورد آپدیت دستی اومده پاک بشه...
یا اگر راه تازه ای برای زیپ کردن آپدیت ها هست یکی بیاد بگه.

hamilton
05-09-2009, 08:03
اقا من موقه نصب این Error رو میده

ظاهرا سيستم شما آلوده به ويروس ميباشه بهمين خاطر قادر به نصب آنتي ويروس نميباشيد.

فكر نميكنم زمانيكه Avira فعال ميباشه شما بتونيد اينكار را انجام بديد.ابتدا Avira را غيرفعال و Exit كنيد بعد اقدام كنيد.

حتی اگر کاملا غیر فعال باشه باز هم نمیشه آپدیت ها رو به صورت زیپ در آورد بهتره اون راهنمایی که تو پست اول در مورد آپدیت دستی اومده پاک بشه...
یا اگر راه تازه ای برای زیپ کردن آپدیت ها هست یکی بیاد بگه.

شما از طريق Safe Mode هم تست كنيد.با توجه به اينكه در اين حالت سرويسهاي آنتي ويروس لود نميشن شايد راحت بتونيد از آپديتها Backup تهيه كنيد.

max_3d
05-09-2009, 09:55
برای برداشتن آبدیت ها کل پوشه FAILSAFE رو بردار بریز یه جای دیگه بعد زیپ کن به همین راحتی

aabaan
06-09-2009, 07:53
سلام دوستان .

avira premium security suite من تا چند روز از کار میفته ، میشه لطفا key اش رو قرار بدید ؟

تشکر می کنم .

hamilton
06-09-2009, 08:06
سلام دوستان .

avira premium security suite من تا چند روز از کار میفته ، میشه لطفا key اش رو قرار بدید ؟

تشکر می کنم .

دوست عزيز در صفحات قبل دوستان زحمت معرفي كليدها را كشيده اند.

pulp_152
07-09-2009, 00:35

اعتبار تا سال 2017

سلام ...

از تاپیک دیگه پریمیوم رو گرفتم یا دانلود کردم

حالا key میخواد

این key که گذاشتید به چه زبونی هستش؟میرم رمزو نگاه کنم حروف ها قاطی پاتیه .. اگه میشه نگاه کنید چه زبونی هستش تا منم بریزم

pulp_152
07-09-2009, 01:27
اگه میشه کلید هارو از اونجا یکی از دوستان کپی =ست بگیرند و در اینجا قرار بدن تا بتونم استفاده کنم .. من هر کلیدی که میگیرم نمیدونم شاید چون زیپ هستش یا زبانشو ندارم نشون نمیده و به جای حروف و کلمات علامت سوال و ... میاره ...

ممنون از توجهتون

Kav3h
07-09-2009, 08:13
اگه میشه کلید هارو از اونجا یکی از دوستان کپی =ست بگیرند و در اینجا قرار بدن تا بتونم استفاده کنم .. من هر کلیدی که میگیرم نمیدونم شاید چون زیپ هستش یا زبانشو ندارم نشون نمیده و به جای حروف و کلمات علامت سوال و ... میاره ...

ممنون از توجهتون

از منوی Help، گزینه License Management رو انتخاب کنید. سپس در پنجره جدید روی a vlid key... I already have کلیک کرده و کلید مربوطه رو فراخوانی کنید.

oranoos_92
07-09-2009, 08:27
با سلام
دوستان یه سئوال
چطور میشه یه فایل را به این آویرا معرفی کرد که ویروسی نیست؟
یه فایل دارم نیازم هست حالا یا ویروسی یا غیر ویروسی نمیخوام از سیستمم پاک بکنه هر چی هم گزینه ignor را میزنم باز بهش گیر میده
سپاس

hamilton
07-09-2009, 08:29
با سلام
دوستان یه سئوال
چطور میشه یه فایل را به این آویرا معرفی کرد که ویروسی نیست؟
یه فایل دارم نیازم هست حالا یا ویروسی یا غیر ویروسی نمیخوام از سیستمم پاک بکنه هر چی هم گزینه ignor را میزنم باز بهش گیر میده
سپاس

شما از راهنماي پست زير استفاده نماييد:

چگونه فايلى را بعنوان فايل سالم به آويرا معرفى کنيم ؟ (ليست سفيد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pulp_152
07-09-2009, 13:46
از منوی Help، گزینه License Management رو انتخاب کنید. سپس در پنجره جدید روی a vlid key... I already have کلیک کرده و کلید مربوطه رو فراخوانی کنید.

این منوی help که میگید کجاست ؟ چندین در منوها help وجود داره

pulp_152
07-09-2009, 17:56
نمیشه یکی از دوستان که زبونشون با این کلیدها میخوره .. اونو رو word یا text کپی کنه بزاره دانلود کنیم ؟

p30time
07-09-2009, 20:54
نمیشه یکی از دوستان که زبونشون با این کلیدها میخوره .. اونو رو word یا text کپی کنه بزاره دانلود کنیم ؟

دوست عزيز اصلا لازم نيست كه اين Key ها رو باز كني!!

بايد دانلود اشون كني و وارد نرم افزار آويرا كني ....

pulp_152
08-09-2009, 00:33
دوست عزيز اصلا لازم نيست كه اين Key ها رو باز كني!!

بايد دانلود اشون كني و وارد نرم افزار آويرا كني ....

ممنون عزیز ... خوب زودتر میگفتید :31:

pulp_152
08-09-2009, 19:37
هیچکدوم از کلیدها نمیگیره ...

p30time
08-09-2009, 19:50
هیچکدوم از کلیدها نمیگیره ...

بله! الان هيچ راهي براي دريافت Key سالم نيستش!! :41:

web2003
09-09-2009, 12:38
درود

با استفاده از winrar

1- تمام فايلهاي داخل پوشه FAILSAFE را انتخاب كنيد
2-روي فايلهاي انتخاب شده راست كليك و گزينه Add to archive را انتخاب كنيد
3-از صفحه ظاهر شده سربرگ general در همان بالا روي browse كليك و مثلا مسير ذخيره سازي را روي دسكتاپ انتخاب و نام فايل را ivdf_fusebundle_nt_en قرار دهيد
4-بعد در داخل همين سربرگ Archive format را روي zip قرار دهيد
5- دكمه ok حالا بسته آپديت ساخته شد / تمام
مشكل شما اين بود كه فايلي كه ميخواستيد ذخيره كنيد در همان پوشه يا پوشه هاي آنتي ويروس بود اجازه ذخيره نمي داد / بايد مسيري بغير اين مسير مثل بالا توضيح دادم انتخاب ميكرديد :20: :5:

Kav3h
09-09-2009, 12:51
Avira AntiVir Personal FREE + Online Armor Free با هم هماهنگ هستند؟

MR.Punisher
09-09-2009, 16:52
Avira AntiVir Personal FREE + Online Armor Free با هم هماهنگ هستند؟

به هیچ عنوان.اتفاقا این 2 محصول با هم اصلا هماهنگی ندارن.توصیه می کنم اصلا استفاده نکنید چون خودم تست کردم.

Kav3h
09-09-2009, 18:04
Avira FREE با چه فایروال رایگانی هماهنگ هست؟

rezabanderas2000
10-09-2009, 10:24

pulp_152
10-09-2009, 12:09
کسی نتونست کلیدی براش گیر بیاره ؟!

alex winson
11-09-2009, 12:39
كليد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن موقع آپديت با اين ارور مواجه ميشم
در ضمنن سيستم ويروس بسيار پيشرفت كرده ي اتوران و ساليتري رو داره

the following error ocurred when trying to start update:
the program to excute is invalid or destroyed

hamilton
11-09-2009, 13:39
كليد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن موقع آپديت با اين ارور مواجه ميشم
در ضمنن سيستم ويروس بسيار پيشرفت كرده ي اتوران و ساليتري رو داره

the following error ocurred when trying to start update:
the program to excute is invalid or destroyed

تا زمانيكه سيستم شما از وجود ويروسها پاكسازي نشه امكان نصب و آپديت بسياري از آنتي ويروسها وجود نداره.
براي پاك كردن ويروسهاي موجود در سيستم خود از برنامه Venak and Avenak MPS Edition 2009 كه از لينك زير قابل دانلود ميباشه و نيز برنامه Autorun Virus Remover v2.3 كه در انجمن معرفي نرم افزار موجود ميباشه استفاده كنيد.اگر مشكل شما همچنان پابرجا بود در انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" مطرح نماييد:

redstorm88
13-09-2009, 12:06
سلام سریال برای avira antivire 9 جدید هست؟

varam
13-09-2009, 14:11
سلام دوستان این نرم افزار برای من آپدیت میشه ولی وقتی اسکن میکنم ویروسارو پاک نمیکنه با اینکه من گزینه دلیت رو انتخاب میکنم ولی بازم که اسکن میکنم ویروسا هستن لطفا اگه میشه راهنمایی کنید چی کار کنم

Anonymizer
13-09-2009, 19:54
Avira FREE با چه فایروال رایگانی هماهنگ هست؟

دوست عزیز AVIRA Products با ZONEALARM PRO 9 کاملا هماهنگه و مثل ساعت کار میکنه. من خودم هردوتاش رو دارم.
فقط ابتدا حتما باید آویرا نصب بشه و سپس زون آلارم 9 و در غیراینصورت اگه زون آلارم رو اول نصب کنی، دیگه بهت امکان نصب آویرا رو نمیده!
پس اول AVIRA
بعدش ZONEALARM PRO 9
:20:

milaaad
13-09-2009, 19:57
سلام دوستان این نرم افزار برای من آپدیت میشه ولی وقتی اسکن میکنم ویروسارو پاک نمیکنه با اینکه من گزینه دلیت رو انتخاب میکنم ولی بازم که اسکن میکنم ویروسا هستن لطفا اگه میشه راهنمایی کنید چی کار کنم

دوست عزيز اگه اسم ويروس چيه؟

pulp_152
14-09-2009, 17:46
حالا کلیدش پیدا نمیشه ! ... نمیشه از همین پریمیومی که گرفتم ! به عنوان پرسنال استفاده کنم ؟ چون اصلا کار نمیکنه ..

pulp_152
14-09-2009, 17:47
دوست عزيز اگه اسم ويروس چيه؟

منم همین مشکلو داشتم نود رو ریختم درست شد .. ... ولی پاکش کردم دوباره اومدم سراغ همین چون با این راحتترم
:31:

alex winson
19-09-2009, 17:13
Avira Premium Security Suite ver: 9.0.0.456

Password:

morsadr
23-09-2009, 15:25
سلام دوستان عزيز
شايد سوالم تكراري باشه ولي مي خواهم بدونم چطور ميشه فايل هاي آپديت اويرا پرسونال را از يا كامپيوتر به كامپيوتر ديگر انتقال داد؟
با تشكر

MasoudBJ
23-09-2009, 22:20
پست اول رو نگاه کن. اونجا نوشته.

mahdi_o
28-09-2009, 13:28
سلام
من تازه دیشب آویرا (نسخه سکیوریتی سوئیت) رو نصب کردم و تا الان هم NOD32 داشتم و ازش راضی بودم و گفتم این رو هم تست کنم!
ولی یه مشکلی داره ، در حالت عادی سرعت دانلود من نزدیک 30 کیلوبایت هست
ولی از وقتی که آویرا رو نصب کردم به شدت سرعت دانلودم پایین اومده و زیر 1 کیلوبایت هست و خیلی از مواقع هم صفر میشه!!
این آنتی ویروس رو پاک کردم و دوباره سرعت دانلودم رو تست کردم و دیدم که همون نزدیک 30 هست
و خط من مشکل پیدا نکرده و هرچی هست زیر سر آویرا هست!!!!!
با اینکه به IDM اجازه دانلود داده شد و در تنظیمات فایروال هم
در دو حالت Filtered و privileged هم قرار دادم و مجوز allow رو هم داره!!
چی کار باید بکنم؟؟!؟
ممنون

max_3d
28-09-2009, 13:40
سلام
من تازه دیشب آویرا (نسخه سکیوریتی سوئیت) رو نصب کردم و تا الان هم NOD32 داشتم و ازش راضی بودم و گفتم این رو هم تست کنم!
ولی یه مشکلی داره ، در حالت عادی سرعت دانلود من نزدیک 30 کیلوبایت هست
ولی از وقتی که آویرا رو نصب کردم به شدت سرعت دانلودم پایین اومده و زیر 1 کیلوبایت هست و خیلی از مواقع هم صفر میشه!!
این آنتی ویروس رو پاک کردم و دوباره سرعت دانلودم رو تست کردم و دیدم که همون نزدیک 30 هست
و خط من مشکل پیدا نکرده و هرچی هست زیر سر آویرا هست!!!!!
با اینکه به IDM اجازه دانلود داده شد و در تنظیمات فایروال هم
در دو حالت Filtered و privileged هم قرار دادم و مجوز allow رو هم داره!!
چی کار باید بکنم؟؟!؟
ممنون
شما موقع نصب گزينه وب گاردو غير فعال كردي خيلي تو نت تاثير داره متاسفانه تنها نقطه ضعف اين آنتي ويروس همين وبگاردش هست كه وحشتناك سرعت اينترنت رو مياره پايين من الان خودم از avira_antivir_premium_en استفاده ميكنم وخيلي هم راضي هستم

mahdi_o
28-09-2009, 18:59
شما موقع نصب گزينه وب گاردو غير فعال كردي خيلي تو نت تاثير داره متاسفانه تنها نقطه ضعف اين آنتي ويروس همين وبگاردش هست كه وحشتناك سرعت اينترنت رو مياره پايين من الان خودم از avira_antivir_premium_en استفاده ميكنم وخيلي هم راضي هستم

سلام
دقیقا درست میگید!!
من غیر فعال کردم و مشکل حل شد
راستی این وبگارد نقش فایروال رو داره؟ چون من غیر فعال کردم باید فایروال نصب کنم؟
ممنون

Royce
28-09-2009, 21:28
بابا اینو که من از سایت خودش لایسنس براش گرفتم ولی قبول نمی کنه !
البته قبلش یه 2 بار لایسنس تاریخ گذشته بهش خورونده بودم :دی
حالا چه گلی به سرم بمالم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Royce
28-09-2009, 21:57
بابا چیه این اعصابمو خورد کرد

دیگه مشکل از این مسخره تر که لایسنسو از سایت خودش بگیری و بگه معتبر نیست؟

مارو باش که نشستیم حدود 64-65 مگ اینو دان کردیم

babialex
29-09-2009, 17:45
دوستان میخواستم بدونم آنتی ویروس و مخصوصا فایروال avira چطوره ؟ نسبت به بقیه فایروال ها ؟ میخام بهترین هاشو داشته باشم اما هر جا یه چیز میگن !!

max_3d
29-09-2009, 17:56
بابا چیه این اعصابمو خورد کرد

دیگه مشکل از این مسخره تر که لایسنسو از سایت خودش بگیری و بگه معتبر نیست؟

مارو باش که نشستیم حدود 64-65 مگ اینو دان کردیم
برای دریافت لیسانس رایگان به اين سايتهايي كه ميگم مراجعه كن و بعد از وارد کردن
مشخصات Active Key رایگان برای شما ارسال می شود
فقط اگه قبلا از اين سايتها استفاده كردي حالا هم دوباره ميخواي ايميل جديد بده

مشكلت حل شد جواب بده

Royce
29-09-2009, 18:42
برای دریافت لیسانس رایگان به اين سايتهايي كه ميگم مراجعه كن و بعد از وارد کردن
مشخصات Active Key رایگان برای شما ارسال می شود
فقط اگه قبلا از اين سايتها استفاده كردي حالا هم دوباره ميخواي ايميل جديد بده

مشكلت حل شد جواب بده

نه برادر :41: لطف کردید ولی فایده ای نداشت
پبغام Invalid key میداد
موفق باسید

82686064
29-09-2009, 19:58
سلام
من آنتی ویروس اویرا روسیستمم هست .
یه برنامه میخوام نصب کنم ویروسهای زیر رو میشناسه تو اون برنامه.
میخواستم ببینم این ویروسها کارشون چیه و در سیستم چه کارهایی میکنند؟
آیا میتونند کار جاسوسی انجام بدن یا خیر؟
اگر امکان داره دقیقا کارهایی رو که انجام میدن بنویسید.
ممنون
W32/Virut.gen
html/infected.webpage.gen
w32/induc.A

max_3d
01-10-2009, 23:15
نه برادر :41: لطف کردید ولی فایده ای نداشت
پبغام Invalid key میداد
موفق باسید
منم دیروز مهلت 1 ماهه انتی ویروسم تموم شد رفتم لایسنس معتبر گرفتم اما هیچ کدومش جواب نداد آبدیت که نمیکنه هیچ !!غیرفعال هم شده !!!:13:
ودچار مشکل شما شدم آیا شما تونستید کاری کنید؟

Markus
02-10-2009, 01:07
منم دیروز مهلت 1 ماهه انتی ویروسم تموم شد رفتم لایسنس معتبر گرفتم اما هیچ کدومش جواب نداد آبدیت که نمیکنه هیچ !!غیرفعال هم شده !!!:13:

بهترين راه استفاده از Trial Reset هست که محصول رو بعد 30 روز دوباره به حالت اول بر ميگردونه

نکات:
1- قبل استفاده محصول Ariva را غير فعال کنيد
2- موقع نصب برنامه حتماً بايد به اينترنت وصل باشين
3- برنامه TR بطور خودکار مراحل Crack رو انجام ميده

Royce
02-10-2009, 12:44

نه داداش
من رفتم سراغ free ش
که اونم آپدیت نمیشد آخر با نکبت بهش سرور معرفی کردم تا آپ شد.در کل من از این آنتیویروس خوشم نیومد احتمالاّ پاکش میکنم میرم باز طرف رفیق قدیمیم nod یا kasper
موفق باشید :11:

kases
02-10-2009, 13:53
دوستان من انتی ویروس اویرا رو نصب کردم بصورت تریال بعد از اون اپدیت اونو طبق راهنمایی اول تایپیک دانلود کردم که 28 مگ بود مشکل من اینجاست که اپدیت رو قبول نمیکنه (manual apdate) و این پیغام رو میده (the vdf update kit is corrupted. the file will not be installed ) من باید چه کار کنم ویندوز xp s3 دارم ساعت و تاریخ ویندوز م تنظیم کردم در ضمن انتی من ورزن 9.0.0.355 لطفا کمک کنید

Anonymizer
04-10-2009, 17:33
دوستان من انتی ویروس اویرا رو نصب کردم بصورت تریال بعد از اون اپدیت اونو طبق راهنمایی اول تایپیک دانلود کردم که 28 مگ بود مشکل من اینجاست که اپدیت رو قبول نمیکنه (manual apdate) و این پیغام رو میده (the vdf update kit is corrupted. the file will not be installed ) من باید چه کار کنم ویندوز xp s3 دارم ساعت و تاریخ ویندوز م تنظیم کردم در ضمن انتی من ورزن 9.0.0.355 لطفا کمک کنید
خوب معلومه دیگه.فایل آپدیتی که دانلود کردی، درست و حسابی دانلود نشده. برو از این آدرس

یه بار دیگه دانلودش کن با دانلود منجرت. اوکی میشه :20:

hamilton
05-10-2009, 16:52
دريافت كليدهاي 92 روزه مخصوص محصول Avira Premium Security Suite

دوستاني كه از محصول Avira Premium Security Suite استفاده ميكنند ميتوانند به لينك زير رفته و با پركردن فرم مربوطه و وارد كردن آدرس ايميل معتبر نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني اقدام نمايند:

Mostafa.yey
08-10-2009, 11:05
وارد سایت نمیشه
ارور server not found میده

hamilton
08-10-2009, 12:50
وارد سایت نمیشه
ارور server not found میده

شايد نتونيدبا IP ايران وارد آن سايت بشيد.سعي كنيد از قيلترشكن استفاده كنيد.

khelane
09-10-2009, 19:15
دوستان اینم یه نرم افزار باحال خیلی وقته دارمش ولی الان به این تایپیک اومدم شما هم یه فیضی ازش ببرید

Royce
09-10-2009, 20:19
ورژن Free این آنتی ویروس با آخرین آپدیت به طرز فجیعی جلوی Nod کم اورد.ویروس Autorun رو هم نمیتونست تشخیص بده.من نمیدونم واقعا کی لقب برترین آنتی ویروس و به این داده !

milaaad
09-10-2009, 23:13
دوستان اینم یه نرم افزار باحال خیلی وقته دارمش ولی الان به این تایپیک اومدم شما هم یه فیضی ازش ببرید

دوست عزیز اگه امکان داره طرز استفاده از این نرم افزارو بگو تا دوستان فیض کامل ببرن!!!
راستی نرم افزاری باید نصب باشه تا اجرا شه؟

milaaad
09-10-2009, 23:44
ورژن Free این آنتی ویروس با آخرین آپدیت به طرز فجیعی جلوی Nod کم اورد.ویروس Autorun رو هم نمیتونست تشخیص بده.من نمیدونم واقعا کی لقب برترین آنتی ویروس و به این داده !

دوست عزیز
1. autorun ویروس نیس وقتی که ویروس کش ویروسی رو پاک میکنه اون ویروس یه فایل autorun از خودش به جا میذاره که به هیچ عنوان کد های مخربی نداره...
2.میخوای کلی ویروس بهت بدم که nod 32 اونارو نشناسه ولی اویرا اونا رو شناسایی کرده باشه؟ گفتم ویروس نه اتوران...!!!

hamilton
16-10-2009, 08:54
دريافت كليدهاي 1-3 ماهه قانوني براي محصول Avira Premium Security Suite

دوستان براي دريافت كليدهاي رايگان و قانوني زير براي محصول Avira Premium Security Suite از لينكهاي زير استفاده نمايند:

دريافت كليدهاي قانوني 1-3 ماهه رايگان براي محصول Avira AntiVir Premium

دوستان عزيز ميتوانند براي دريافت كليدهاي رايگان 1- ماهه براي محصول Avira AntiVir Premium از لينكهاي زير استفاده نمايند:

اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيره.

dany_3p4u
16-10-2009, 14:02
این آپدیتی که برای شما این حجم رو نشون میده همه اش مربوط به دیتابیس آنتی ویروس نمیشه. برای کسانی که در
ایران و یا کشورهایی زندگی میکنند که دارای سرعت اینترنت بالایی نیستند من قسمتی از تنظیمات این آنتی ویروس
رو در پایین براتون میزارم.

در این قسمت از تنظیمات که مربوط به قسمت آپدیت خود برنامه میشه و نه دیتابیس شما تعیین میکنند که خود نرم
افزار آنتی ویروس اتوماتیک آپدیت نشه. در قسمت تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس طوری انتخاب شده که هر
وقت نسخه جدیدی از برنامه اومد اون رو همراه با دیتابیس آنتی ویروس دانلود و نصب کنه و بعد از نصب هم در صورت
نیاز سیستم کاربران رو ریستارت کنه.

برای تغییر تنظیمات پیش فرض آپدیت نرم افزار مراحل زیر را انجام بدید.

اول باید به قسمت تنظمیات آنتی ویروس وارد بشید که در این آنتی ویروس به اسم Configure معرفی شده.

وارد تنظیمات که شدید از بالای پنجره باز شده در سمت چپ که با فلش قرمز نیز مشخص کردم Expert Mode رو
اول تیک میزنید.

حالا طبق توضیحات زیر که با شماره های داخل عکس تطبیق داده شده آنتی ویروس خودتون رو تنظیم کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره یک در عکس بالا همانطور که قبلا نیز گفتم تنظیم پیش فرض خود آنتی ویروس برای دانلود اتوماتیک
نسخه جدید منتشر شده و نصب اتوماتیک آن بر روی سیستم کاربران است و در بعضی مواقع ممکن است بعد از
نصب نسخه جدید پیغام ریستارت کردن سیستم بهتون نشان داده بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این قسمت شما تعیین میکنند که اگر نسخه جدیدی از این آنتی ویروس از طرف کمپانی این آنتی ویروس
ارائه شد بهتون اطلاع بده. با انتخاب کردن این گزینه نسخه جدید در صورت موجود بودن اتوماتیک دانلود نمیشه و
فقط جهت اطلاع شما بهتون خبر میده که آیا اون رو دانلود کنه یا نه.

شما در پایین همین گزینه یعنی شماره 2 گزینه ای دیگری در اختیار دارید که شما تعیین میکنید که پیغام اطلاع
رسانی برای دانلود نسخه جدید هر چند روز بهتون نشون داده بشه. بوطر مثال تنظیم پیش فرض آنتی ویروس
بر روی 7 روز تعیین شده که شما میتونید اون رو کم و زیاد کنید. اگر کسی در روز اولی که پیغام اطلاع رسانی
بهش نشون داده شده به هر دلیلی نتونست نسخه جدید رو از طریق خود آنتی ویروس دانلود کنه در اون صورت 7
روز بعد دوباره بهش پیغام اطلاع رسانی نشون داده میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این قسمت شما تعیین میکنید که در صورت وجود داشتن نسخه جدیدی از آنتی ویروس اون رو اتوماتیک دانلود
نکنه. با انتخاب این قسمت یعنی شماره 3 به شما هیچ پیغامی جهت اطلاع رسانی از ارائه نسخه جدید نشان داده
نخواهد شد.

حجم فعلی نسخه های مختلف این آنتی ویروس بالاتر از 20 مگابایت است. پس اگر میخواهید که فقط دیتابیس و
انجین آنتی ویروس آپدیت بشه یا شماره 2 و یا شماره 3 را انتخاب کنید. چون دانلود بیشتر از 20 مگابایت برای
کسانی که دارای اینترنت پر سرعت نیستند واقعا مشکله و به نظر من اصلا نیازی هم به این کار وجود نداره حتی
اگر اینترنت پر سرعت هم داشته باشید.

من با این وجود که از اینترنت پرسرعت و 24 ساعته استفاده میکنم اما هیچ وقت آنتی ویروس رو طوری تنظیم
نمیکنم که اتوماتیک به نسخه جدید ارتقا داده بشه. چون این کار در بعضی موارد باعث درست کار نکردن قسمت
هایی از آنتی ویروس میشه. شاید برای بعضی برنامه ها نصب نسخه جدید بر روی نسخه قدیمی درست باشه
و مشکلی بوجود نیاره اما با تجربه ای که پیدا کردم این کار در مورد برنامه های امنیتی اصلا و به هیچ وجه درست
نیست.

اصولا شما باید اول نسخه قدیمی آنتی ویروس خود را کاملا پاک کنید و سیستمتون رو رستارت کنید و بعد نسخه
جدید را نصب کنید. این روش رو من برای همه برنامه های امنیتی چه فایروال و چه آنتی ویروس و چه آنتی اسپای
ور توصیه میکنم.

موفق باشید.
عکسی موجد نیست !
اگه ممکنه دوباره عکس ها را آپ کنید
ممنون

dany_3p4u
16-10-2009, 14:09
براى اینکه صداى ناهنجار آویرا هنگام یافتن ویروس قطع شود چنین عمل کنید

1- ابتدا گزینه Expert Mode رو تیک دار کنید تا منوى تنظیمات دقیق تر بشه

2- آوبرا شامل بخش هایى چون Scanner ، Guard ، Web Guard ، Mail Guard هستش

که در زیر مجوعه Scan خود بخشى بنام Further Action دارند

3- شما باید در تمام Further Actionها تیک گزینه Acoustic alert رو بردارید

موفق باشید
من از نسخه رایگان استفاده می کنم و همچین گزینه ایی برای من دیده نمی شه .
آیا نمی تونم این صدا را قطع کنم ؟

dany_3p4u
16-10-2009, 14:12
بعد از گذشت 10 دقیقه هیچی آپدیت نکرد !
مشکل از چیه ؟
در ضمن من اینترنت 512 دارم ومشکل سرعت نمی تونه باشه
تا حالا چند بار امتحان کرد م همش اینطوریه

hamilton
16-10-2009, 19:50
مشکل از چیه ؟

تنظيمات مربوط به Proxy را چك كنيد ببينيد چيزي تيك نخورده باشه.

dany_3p4u
16-10-2009, 20:49
تنظيمات مربوط به Proxy را چك كنيد ببينيد چيزي تيك نخورده باشه.

------ چه برنامه ای ؟ از کجا ؟

hamilton
16-10-2009, 21:50
------ چه برنامه ای ؟ از کجا ؟

در تنظيمات مربوط به آپديت يك قسمتي وجود داره كه ميتونيد تنظيمات را براي آپديت از طريق Proxy ا عمال كنيد.

dany_3p4u
16-10-2009, 22:22
در تنظيمات مربوط به آپديت يك قسمتي وجود داره كه ميتونيد تنظيمات را براي آپديت از طريق Proxy ا عمال كنيد.
هر کدوم از گزینه های 1 یا 3 را که انتخاب کنم به صورت اتوماتیک شروع به دانلود می کنه

amirreza_r143
16-10-2009, 23:00
به نظر من اویرا ازنظر سبکی وقدرت برترین است

hamilton
17-10-2009, 10:08
هر کدوم از گزینه های 1 یا 3 را که انتخاب کنم به صورت اتوماتیک شروع به دانلود می کنه

من از اين محصول استفاده نميكنم.ولي شما وارد قسمت Configuration يا Administration شويد و قسمت Proxy را پيدا كنيد و تنظيماتش را چك كنيد.

ghaffar
19-10-2009, 18:24
دوست عزیز اگه امکان داره طرز استفاده از این نرم افزارو بگو تا دوستان فیض کامل ببرن!!!
راستی نرم افزاری باید نصب باشه تا اجرا شه؟
دوست عزيز
من دانلود و اجرا كردم. هيچي لازم نداره. بعد از اينكه برنامه رو دانلود كردي اجراش كن
تحميل مفتاح آنتي فايروس= دانلود كليد آنتي ويروس
تحميل مفتاح انترنت سيكيورتي= دانلود كليد اينترنت سكيوريتي
بعد از اينكه يكي از كليدها را فشار داديد مهم اينجاست كه كليد دانلود شده در ريشه‌ي درايو سي (c) سيستمتون قرار مي گيره به صورت فايل فشرده رار (rar).
من دانلود كردم كار داد. بدون هيچ مشكلي:31:

seyyedi
20-10-2009, 19:29
دوستان سلام
من مدت زمان استفاده از کلیدم تموم شده
حالا آموزش وارد کلید جدید رو می خواستم
عکس های آموزشی که لینکش در پست اول گذاشته شده پاک شده
من مسیر زیر رو رفتم ولی نفهمیدم باید چی کار بکنم
help<licence managment
لطفا کمک کنید
علی علی

milaaad
20-10-2009, 23:22
سلام دوستان نسخه 2 avira key finder رو حتما دانلود کنید تا مشکل کی نداشته باشید!!!

ali_3001
24-10-2009, 10:31
با سلام
یه سوالی برام پیش اومده شاید سوال خیلیا باشه
چه جوری میشه اویرا رو به طورموقت ولی کامل غیرفعال کرد
راهی میخوام مثل غیرفعال کردن نود 32
با تشکر

ardalan_zapata
24-10-2009, 11:29
با سلام
با تشکر

من که راهی پیدا نکردم
چسبیده به سیستم مثل کنه :27: ول کن ماجرا نیست :31:

mili_k
24-10-2009, 15:10

هیچم اینطور نیست، همین نسخه ی مجانی آویرا کرم اتوران رو خیلی خوب شناسایی می کنه.

با سلام
با تشکر

برای غیر غعال کردم کامل نسخه ی مجانی آویرا اینطور عمل کنید :
از منوی start ویندوز، run رو کلیک کنید، داخل کادر run تایپ کنید msconfig تو پنجره ای که باز میشه برگه start up رو کلیک کنید و تیک گزینه avgnt رو بردارید apply و ok و reset کنید!
بعد اینکه ویندوز بالا اومد یه پیغامی میاد که تیک رو بزنید و ok کنید.

hamilton
27-10-2009, 10:41
دانلود كليد 3 ماهه رايگان Avira AntiVir Premium Security Suite

دوستان عزيز توجه داشته باشند كه اين Promotionها فقط تا تاريخ 2010-01-26 فعال خواهند بود.

دوستان عزيز ميتوانند از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني براي محصول Avira AntiVir Premium Security Suite استفاده نمايند.در مقابل عبارات زير معادل آنها قرار داده شده است:

İsim=Name
Soyisim=Last Name

************************************************** *****************************

دانلود كليد 3 ماهه رايگان Avira AntiVir Premium

دوستان عزيز توجه داشته باشند كه اين Promotionها فقط تا تاريخ 2010-01-26 فعال خواهند بود.

دوستان عزيز ميتوانند از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني براي محصول Avira AntiVir Premium استفاده نمايند.در مقابل عبارات زير معادل آنها قرار داده شده است:

İsim=Name
Soyisim=Last Name

u-cant30me
02-11-2009, 22:48
سلام دوستان من نیاز به انتی ویروس boot able دارم انهم سی دیش از کجا میشه دانلود کرد و حجمش چقدر است ؟
تنظیماتش رو هم بگید لطفا

Kaspersky Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
BitDefender Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Avira Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
F-Secure Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dr.Web Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
VBA Rescue CD (ftp://anti-virus.by/pub/vbarescue.iso)
Panda Rescue CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که البته آویرا حجمش از همه کمتره

payam
03-11-2009, 23:40
سلام دوستان .

جدیدا بعد از ویروسی شدن سیستمم و از بین بردنش ؛ وقتی میخوام انتی ویروس اویرا رو نصب کنم پیغام میده که Internet connection ندارم . . . در حالی که هم با ADSl , هم با Dial up امتحان کردم . . .جواب نمیده .

کار ویروسست ؟ چاره چیه ؟
ممنون.

Ava UK
04-11-2009, 10:26
مشکل از چیه ؟

سرور های نسخه مجانی این آنتی ویروس دچار مشکل شدند و به همین خاطر آپدیت نمیشه. قراره که سرورها رو درست کنند چون مال من هم آپدیت نمیشه. من این موضوع رو در انجمن رسمی اویرا خوندم و اونجا ادمین هاش اینو گفتند.

real_717
06-11-2009, 20:22
سلام؛
من وقتی از لینکای معرفی شده واسه دانلود کلید avira premium security suite استفاده می کنم بعد از وارد کردن اسم و ایمیل،
این پیغامو میده:
We are sorry but this promotion is not available in your region.
The promotion has expired on 31 October 2009.
می خواستم ببینم کسی از دوستان هم این مشکلو داره و راه حلی واسش هست یا نه،خیلی ممنون
ضمناً من از طریق آنتی فیلترم که رفتم تو این سایت بازم همین پیغامو داد

Mr.Vahid
06-11-2009, 23:35
سلام؛
من وقتی از لینکای معرفی شده واسه دانلود کلید avira premium security suite استفاده می کنم بعد از وارد کردن اسم و ایمیل،
این پیغامو میده:
We are sorry but this promotion is not available in your region.
The promotion has expired on 31 October 2009.
می خواستم ببینم کسی از دوستان هم این مشکلو داره و راه حلی واسش هست یا نه،خیلی ممنون
ضمناً من از طریق آنتی فیلترم که رفتم تو این سایت بازم همین پیغامو داد

تا 31 اکتبر مهلت داشته و دیگه از این کدهای سه ماهه ی رایگان نمیده!

hamed_totally
10-11-2009, 22:02
You are using a full version. You license will expire in 28 days. After this date no further updates will be possible. Please extend your license in good time at 28

بچه هاسلام

این پیغام یعنی چی اون وقت؟

hamilton
11-11-2009, 09:10
You are using a full version. You license will expire in 28 days. After this date no further updates will be possible. Please extend your license in good time at 28

بچه هاسلام

این پیغام یعنی چی اون وقت؟

شما 28 روز ديگه ميتونيد از نسخه رايگان آويرا استفاده كنيد.بعد از 28 روز قادر به آپديت آويرا نخواهيد بود.
شما از چه محصولي استفاده ميكنيد.در پست اول روشهاي كسب سريال 3 ماهه براي محصولات مختلف آويرا را قرار داده ام.

hamed_totally
12-11-2009, 01:43
شما 28 روز ديگه ميتونيد از نسخه رايگان آويرا استفاده كنيد.بعد از 28 روز قادر به آپديت آويرا نخواهيد بود.
شما از چه محصولي استفاده ميكنيد.در پست اول روشهاي كسب سريال 3 ماهه براي محصولات مختلف آويرا را قرار داده ام.

من از avira permium security suite استفاده می کنم

لطفا بهم می گی دقیقا چی کار باید بکنم؟

hamilton
12-11-2009, 10:01
دريافت كليد 3 ماهه رايگان محصول Avira Premium security

دوستان از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني براي محصول Avira Premium security اقدام كنند:

hamilton
12-11-2009, 10:03
من از avira permium security suite استفاده می کنم

لطفا بهم می گی دقیقا چی کار باید بکنم؟

شما از لينكي كه در پست بالا قرار دادم يك كليد 3 ماهه دريافت كنيد و محصول خود را با استفاده از اين كليد رجيستر كنيد.

Farshadd
12-11-2009, 15:58
سلام.

من تجربه استفاده از مکافی، ناد32، کسپراسکی و چندین انتی ویروس دیگه رو داشتم و الان هم شروع به استفاده از آویرا کردم.

ظاهرا قویتر از بقیه هست. درسته؟

hamilton
12-11-2009, 16:28
سلام.

من تجربه استفاده از مکافی، ناد32، کسپراسکی و چندین انتی ویروس دیگه رو داشتم و الان هم شروع به استفاده از آویرا کردم.

ظاهرا قویتر از بقیه هست. درسته؟

مبناي تعريف قوي و ضعيف بر اساس تستهاي تخصصي انجام گرفته ميباشه.در آخرين تستهاي انجام شده آنتي ويروس آويرا با توجه به موارد مثبت كاذب بالا امتياز پايين تري (درجه Advance) را كسب كرده.
البته اين امر چيزي ار ارزشهاي اين آنتي ويروس قدرتمند كم نميكنه.
در انتخاب يك آنتي ويروس مسايل مختلفي توسط كاربران مدنظر قرار ميگيرد.

K1lou
12-11-2009, 17:32
با سلام
دوستان مي خوام از اين به بعد از انتي ويروس اويرا استفاده كنم و يه سوالي دارم چون سيستم اصليم وصل به اينترنت نيست بنابر اين مي خوام بدونم ايا اين انتي ويروس به صورت افلاين ابديت ميشه . يعني از يه سيستم ديگه مي تون ابديتها رو به سيستم اصليم ببرم ( شرمنده هستم كه نتونستم كل تايپيك رو بخونم و اگه پستم تكراري است معذرت مي خوام خودتون كه وضعيت اينترنت رو مي دونيد )
با تشكر

hamilton
13-11-2009, 09:35
با سلام
دوستان مي خوام از اين به بعد از انتي ويروس اويرا استفاده كنم و يه سوالي دارم چون سيستم اصليم وصل به اينترنت نيست بنابر اين مي خوام بدونم ايا اين انتي ويروس به صورت افلاين ابديت ميشه . يعني از يه سيستم ديگه مي تون ابديتها رو به سيستم اصليم ببرم ( شرمنده هستم كه نتونستم كل تايپيك رو بخونم و اگه پستم تكراري است معذرت مي خوام خودتون كه وضعيت اينترنت رو مي دونيد )
با تشكر

از راهنماي پست اول استفاده كنيد.

hraa
13-11-2009, 10:31
سلام
من از avira premium security v:9.0.0.367 استفاده می کنم و 2 مشکل دارم:
1- برای آپدیتش از آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده میکنم، ولی وقتی آپدیتش میکنم پیغام میده که update of the VDF update Kit failed !!!
2- بار اول از گزینه test product استفاده کردم و کلید 30 روزه بهم داده و حالا هر وقت که وارد هر کدوم از آدرسهایی که برای گرفتن کلید معرفی کردید میشم پیام میده که یا ایمیل شما تکراریه و یا region شما ...!!! درصورتیکه با ایمیلهای جدید هم تست میکنم همین پغامها رو میده.
حالا اگه لطف کنید و منو راهنمایی کنید و یه جوری یه کلید پیدا کنم ممنون میشم.

hamed_totally
13-11-2009, 16:29
شما از لينكي كه در پست بالا قرار دادم يك كليد 3 ماهه دريافت كنيد و محصول خود را با استفاده از اين كليد رجيستر كنيد.

سلام عزیز. لینکش کار نمی کنه !!

hamilton
13-11-2009, 22:41
سلام عزیز. لینکش کار نمی کنه !!

تست كردم لينكش كار ميكنه.شايد مشكل وارد شدن به سايتهاي با پروتكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را داريد كه مربوط به مخابرات ايران ميشه كه روي اين پروتكل محدوديت ايجاد كرده.
اگر تمايل داشتيد آدرس ايميلتون را بديد تا براتون ثبت نام كنم.

hamed_totally
15-11-2009, 15:43
تست كردم لينكش كار ميكنه.شايد مشكل وارد شدن به سايتهاي با پروتكل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را داريد كه مربوط به مخابرات ايران ميشه كه روي اين پروتكل محدوديت ايجاد كرده.
اگر تمايل داشتيد آدرس ايميلتون را بديد تا براتون ثبت نام كنم.

احتمال داره..

آدرس ایمیلم : hamed.ramezani@ymail.com

hamilton
15-11-2009, 17:18
احتمال داره..

آدرس ایمیلم : hamed.ramezani@ymail.com

آدرس ايميل خود را چك كنيد.

moderntalking123
15-11-2009, 20:54
نسخه security suite آویرا باز هم سرعت اینترنت و دانلود رو شدیدا پایین میاره؟
من قبلاٌ از این استفاده میکردم اما سرعت رو پایین میوورد و اجازه دانلود از یک پورت رو فقط میداد...

noisymind
20-11-2009, 16:00
دوستانی که از این آنتی ویروس استفاده میکنن لطفا راجع به حجم آپدیتهاش و مشکلاتش کمی توضیح بدن. سریال نامبر و یا کرک راحت براش گیر میاد مثل ناد؟
من الان ناد دارم , شاید با این عوضش کنم.

abfat
23-11-2009, 09:58
یکی کمک کنه من آپدیت هامو ذخیره کنم.نگین از قسمت خودش برم رفتم لینک دانلود برنامه واسه Avira 9 خرابه.کمک کنید

hamilton
23-11-2009, 12:56
یکی کمک کنه من آپدیت هامو ذخیره کنم.نگین از قسمت خودش برم رفتم لینک دانلود برنامه واسه Avira 9 خرابه.کمک کنید

اگر برنامه موردنظر را پيدا كردم براي شما قرار ميدم.ساير دوستاني هم كه آن برنامه جمع آوري آپديتها براي نسخه 9 را دارند ميتونند به اين دوستمون كمك كنند.

aquaquest
24-11-2009, 12:47
سلام
آویرای من از 14 نوامبر آپدیت نشده و هر روز ارور میده . :41:
می خواستم ببینم برای شما هم اینطوریه ؟ در ضمن سرعت اینترنت من هم تغییری نکرده . :19:

Mr.Lover
25-11-2009, 17:23
سلام
نسخه جدید آپدیت های آویرا:

به تاریخ:
November 25, 2009

استقلال قهرمان
25-11-2009, 17:27
avira antivir update

با احترام به نظر دوست خوبم hamilton

aquaquest
25-11-2009, 20:43
avira antivir update

با احترام به نظر دوست خوبم hamilton
سلام
دستت درد نکنه . ولی پیغام زیر را می ده :

اصلاً یه چیزی که متوجه شدم اینه که دلیل آپدیت نشدن برنامه هم همینه و کلاً سایت آویرا برای من این پیغام را می ده :

hamilton
25-11-2009, 21:31
سلام
دستت درد نکنه . ولی پیغام زیر را می ده :

اصلاً یه چیزی که متوجه شدم اینه که دلیل آپدیت نشدن برنامه هم همینه و کلاً سایت آویرا برای من این پیغام را می ده :

تست كردم.مشكلي نبود و براحتي وارد سايت و آدرسي كه دوستمون قرار داده شدم.شايد مشكل از جانب ISP شما باشه.

aquaquest
26-11-2009, 14:51
تست كردم.مشكلي نبود و براحتي وارد سايت و آدرسي كه دوستمون قرار داده شدم.شايد مشكل از جانب ISP شما باشه.
سلام
خیلی ممنون .
من آدرس را با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کردم درست شد ، فقط هر بار باید 24 مگ دانلود کنم ؟
نمیشه به برنامه فهموند که به جای http برای بالا آوردن سایت آویرا از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنه و خودش اتوماتیک آپلود بشه ؟

Parastoo06
29-11-2009, 08:34
کرک کردنش خیلی سخته، نمیشه!

milaaad
29-11-2009, 14:43
برتا مه ای برای جمع اوری اپدیت اویرا!!!
Avira Antivir Updates Generator 1.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

milaaad
29-11-2009, 14:46
کرک کردنش خیلی سخته، نمیشه!

این برنامه رو دان کن بهت کی میده.

hamilton
29-11-2009, 20:31
دريافت كليد 6 ماهه براي محصول Avira Premium Security Suite 9

دوستاني كه از محصول Avira Premium Security Suite ورژن 9 استفاده ميكنند ميتوانند فايل پيوست شده را دانلود كرده و به مدت 6 ماه از اين محصول بصورت قانوني استفاده نمايند:

javady
29-11-2009, 22:59
سلام شب بخیر
من avira premium scurity suite 9 رو نصب کردم اما بهترین تنظیمات این برنامه رو جایی نوشته نشده درسته؟؟؟
میشه بفرمایید؟

babelirani
01-12-2009, 12:58
با سلام خدمت همه من اخرین ورژن آنتی ویروس اویرا رو نصب کردم
حالا همه ی فایلهایی که پسوندشون EXE هست رو پاک میکنه چیکارش کنم

hamilton
01-12-2009, 13:35

سيستم شما آلوده به ويروس ميباشه.

milaaad
02-12-2009, 10:02

سیستمت ویروس sality داره

javady
03-12-2009, 16:56
سلام به دوستان مخصوص hamilton عزیز و خسته نباشید تبریک عید سعید غدیر خم به همه دوستان

عرض به خدمتت hamilton جان اینکه من الان نزدیک به 4 روزه Avira Premium Security Suite 9 رو نصب کردم
روز اول مشکلی نداشتم از نظر نصب و آپدیت و وارد کردن کی
اما امروز هر کاری کردم برنامه آپدیت نمیشد زمان سنج آپدیت کار میکنه اما اپدیت نمیشه مشکل کجاست دوست عزیز؟

این هم عکسش

hamilton
03-12-2009, 17:06
سلام به دوستان مخصوص hamilton عزیز و خسته نباشید تبریک عید سعید غدیر خم به همه دوستان

عرض به خدمتت hamilton جان اینکه من الان نزدیک به 4 روزه Avira Premium Security Suite 9 رو نصب کردم
روز اول مشکلی نداشتم از نظر نصب و آپدیت و وارد کردن کی
اما امروز هر کاری کردم برنامه آپدیت نمیشد زمان سنج آپدیت کار میکنه اما اپدیت نمیشه مشکل کجاست دوست عزیز؟

این هم عکسش

ممكنه مشكل از سرورهاي Avira باشه.اگر Proxy داريد يكبار با آن تنظيم و آپديت كنيد.اگر هم Proxy در دسترس شما نيست در زمانهايي كه ترافيك خطوط كمتره مثل نيمه شب تست كنيد.ساير دوستان كه از اين محصول استفاده ميكنند آيا چنين مشكلي دارند يا خير؟

javady
04-12-2009, 17:24
آقا آپدیت نمیشه چرا آویرااااااااااااااااااااا ا من فکر میکردم برنامه خوبیه چرا اینطوری شده مشکل چیه آقا hamilton جان

aquaquest
04-12-2009, 23:10
آقا آپدیت نمیشه چرا آویرااااااااااااااااااااا ا من فکر میکردم برنامه خوبیه چرا اینطوری شده مشکل چیه آقا hamilton جان
سلام
برای منم همین مشکل پیش اومده بود . نمی دونم چرا ولی تو بعضی آی اس پی ها از جمله آی اس پی من سایت آویرا با آدرس عادی بالا نمیاد و باید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جای http در آدرس استفاده کنید که چون برنامه با http سعی می کنه به سرور متصل بشه شکست می خوره و باید به صورت دستی آپدیتش کنید که در پست اول طریقه ی آپدیت دستی موجوده . البته فکر شما درست بوده و برنامه ی خوبیه .

javady
04-12-2009, 23:33
سلام
برای منم همین مشکل پیش اومده بود . نمی دونم چرا ولی تو بعضی آی اس پی ها از جمله آی اس پی من سایت آویرا با آدرس عادی بالا نمیاد و باید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به جای http در آدرس استفاده کنید که چون برنامه با http سعی می کنه به سرور متصل بشه شکست می خوره و باید به صورت دستی آپدیتش کنید که در پست اول طریقه ی آپدیت دستی موجوده . البته فکر شما درست بوده و برنامه ی خوبیه .

این مشکل از این برنامه بعیده اما خوب من با این وضعیت خوشم نیومد رفتم سراغ عشقم کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی:46:

aquaquest
06-12-2009, 11:36
این مشکل از این برنامه بعیده اما خوب من با این وضعیت خوشم نیومد رفتم سراغ عشقم کاسپرسکی اینترنت سکیوریتی:46:
سلام
البته این مشکل برنامه نیست . مشکل آی اس پی های ماست ، چون سایر دوستان چنین مشکلی ندارند .

night lord
06-12-2009, 16:53
دوستان خواهشا یکس جواب مارو بده .:42:

اقا من نمیتونم avira رو سیستمم نصب کنم . activation code میخواد .

همون طور که میبینید سه تا فایل تو فولدرش هست بکیش برای نصب هست که به مرحله
activation code که میرسیم کد قبول نمیکنه پس باید فایل رجیستری رو نصب کنم اول .
فایل به اسم Avira AntiVir Premium Key Till 16.12.2010 HBEDV که
key برای avira هست و به صورت registry ولی وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده .
ویندوز 7 بیلد 7600 N . چیکار کنم؟ :wac:

hamilton
06-12-2009, 17:08
دوستان خواهشا یکس جواب مارو بده .:42:

اقا من نمیتونم avira رو سیستمم نصب کنم . activation code میخواد .

همون طور که میبینید سه تا فایل تو فولدرش هست بکیش برای نصب هست که به مرحله
activation code که میرسیم کد قبول نمیکنه پس باید فایل رجیستری رو نصب کنم اول .
فایل به اسم Avira AntiVir Premium Key Till 16.12.2010 HBEDV که
key برای avira هست و به صورت registry ولی وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده .
ویندوز 7 بیلد 7600 N . چیکار کنم؟ :wac:

اون كليدي reg key كه روش دابل كليك كنيد روش درستي نيست و طبيعيه كه آن پيغام خطا ظاهر بشه.عكسي از مراحل نصب كه در آن فقط Activation Code ميخواد قرار بديد.دوستاني كه دارند از محصولات Avira استفاده ميكنند هيچكدوم نديدم كه از Activation Code استفاده كنند.همشون از Key استفاده ميكنند.خود كمپاني Avira هم وقتي ميخواد لايسنس 3 ماهه و 6 ماهه آزمايشي بده Key ميده نه سريال.

night lord
06-12-2009, 17:39
اون كليدي reg key كه روش دابل كليك كنيد روش درستي نيست و طبيعيه كه آن پيغام خطا ظاهر بشه.عكسي از مراحل نصب كه در آن فقط Activation Code ميخواد قرار بديد.دوستاني كه دارند از محصولات Avira استفاده ميكنند هيچكدوم نديدم كه از Activation Code استفاده كنند.همشون از Key استفاده ميكنند.خود كمپاني Avira هم وقتي ميخواد لايسنس 3 ماهه و 6 ماهه آزمايشي بده Key ميده نه سريال.

این عکس .
تو این قسمت که سریال وارد میکنم (یه سریال از یه سایتی گیر آوردم) سریالو قبول نمیکنه .
یدون سریال هم نصب نمیشه :weird: این reg key رو هم میخوام اجرا کنم اون اروری رو میده که گفتم.
تو پرانتز بگم من این آنتی ویروس رو چند بار از رو چنتا سایت که گفتن به همراه key یا crack دانلود
کردم همشون همین جورین . یعنی فایل اضافه بر سازمانی نداره .

حالا ترو خدا یه راهی جلو پای ما بزارید :14:

night lord
06-12-2009, 17:41
یه چیز دیگه : اینreg key اگه نباید روش دابل کلیک کرد پس باید چجوری اجراش کرد ؟1

hamilton
06-12-2009, 18:19

این عکس .
تو این قسمت که سریال وارد میکنم (یه سریال از یه سایتی گیر آوردم) سریالو قبول نمیکنه .
یدون سریال هم نصب نمیشه :weird: این reg key رو هم میخوام اجرا کنم اون اروری رو میده که گفتم.
تو پرانتز بگم من این آنتی ویروس رو چند بار از رو چنتا سایت که گفتن به همراه key یا crack دانلود
کردم همشون همین جورین . یعنی فایل اضافه بر سازمانی نداره .

حالا ترو خدا یه راهی جلو پای ما بزارید :14:

یه چیز دیگه : اینreg key اگه نباید روش دابل کلیک کرد پس باید چجوری اجراش کرد ؟1

در تصويري كه گذاشتيد يك قسمتي وجود داره كه نوشته i already have a valid hbedv.key License file.
از آنجا وارد بشيد و Key را بهش بديد.

night lord
07-12-2009, 00:47
دوستان avira اکثر کرکها رو trogan میشناسه که بعضی از این کرکها وجودشون ضروریه .
حالا اگه به این کرکها نیاز باشه چی کار باید کرد؟ یعنی فولدر quarantie کجاست که اگه
ویندوز عوض کردیم این کرکها که قرنتینه شده از بین نره و نگهش داریم؟

واگه تروجان رو نگه داریم باعث سرایت به فایلای دیگه نمیشه؟ و اصلا در کل ترو جان چه ضرری داره بودنش؟

Ava UK
07-12-2009, 00:59
دوستان avira اکثر کرکها رو trogan میشناسه که بعضی از این کرکها وجودشون ضروریه .
حالا اگه به این کرکها نیاز باشه چی کار باید کرد؟ یعنی فولدر quarantie کجاست که اگه
ویندوز عوض کردیم این کرکها که قرنتینه شده از بین نره و نگهش داریم؟

واگه تروجان رو نگه داریم باعث سرایت به فایلای دیگه نمیشه؟ و اصلا در کل ترو جان چه ضرری داره بودنش؟

برو قسمت تنظیمات و فایل کیجنی رو که میخوای تشخیص نده بصورت لیست سفید وارد آنتی ویروس کن.

هم در قسمت اسکن و هم در قسمت گارد این قابلیت وجود داره. شما باید در هر دو قسمت وارد کنی.

night lord
07-12-2009, 10:44

hamilton
07-12-2009, 14:18

تا زمانيكه فايل آلوده اجرا نشه آسيبي بهمراه نداره.تروجانها هم عملكردهاي مختلفي دارند.بايد ديد نام تروجان مربوطه چيه.بعد بر اساس نتايج جستجو اظهارنظر كرد.اگر تروجان در قرنطينه آنتي ويروس باشه هيچ كاري نميتونه انجام بده و تهديدي نداره.

K1lou
10-12-2009, 16:59
با سلام
من آخرين نسخهه اويرا را دانل.د كردم اما هنگام نصب كليد فعالسازسي مي خواهد
1 . يك كليد سه ماه دريافت كردنم آيا اين كليد به صورت شماره است يا يك فايل كه دانلود شود چون من اين دو نمونه رو داشتم ولي هيچكدام مورد قبول نبودند
2 . ايا براي نصب اين انتي ويروس حتما بايد به اينترنت وصل بود چون من همچنين پيغامي هم دريافت مي كردم
با تشكر

Davood_titan
11-12-2009, 00:20
سلام  به  همگی   واقعا  این  آویرا  آنتی ویروس هست
من  تا  چند  روز پیش از  NOD32   استفاده میکردم   با  آپدیت  روزانه  ولی  هیچ  بدرد نمیخورد  وقتی اونو  پاک کردم  جاش آویرا نصب  کردم  تازه   فهمیدم  کامپیوتر من  ویروس  داره  اونم  چندتا؟؟؟؟؟؟    18 تا  :19::19: 

Davood_titan
11-12-2009, 00:35
راستی  نسخه  Personal   چی هست 
من   اینو  نصب  کردم  

hamilton
11-12-2009, 13:46
با سلام
من آخرين نسخهه اويرا را دانل.د كردم اما هنگام نصب كليد فعالسازسي مي خواهد
1 . يك كليد سه ماه دريافت كردنم آيا اين كليد به صورت شماره است يا يك فايل كه دانلود شود چون من اين دو نمونه رو داشتم ولي هيچكدام مورد قبول نبودند
2 . ايا براي نصب اين انتي ويروس حتما بايد به اينترنت وصل بود چون من همچنين پيغامي هم دريافت مي كردم
با تشكر

در صفحه قبل يكي از دوستان سوالي مشابه سوال شما پرسيده بود و راهنمايي كردم.
با داشتن كليد مناسب محصول و بدون نياز به اينترنت قابل فعالسازي ميباشه.

راستی  نسخه  Personal   چی هست 
من   اینو  نصب  کردم  

نسخه رايگان ميباشه.

Davood_titan
11-12-2009, 18:48
نسخه رايگان ميباشه.
به  نظر شما خوب هست 

hamilton
11-12-2009, 19:57
به  نظر شما خوب هست 

بد نيست ولي نسخه Premium اين محصول كارايي بهتري داره و فعلا هم كليدهاي 3 ماهه براش موجوده.

nasimparsi
14-12-2009, 03:42
ممكنه مشكل از سرورهاي Avira باشه.اگر Proxy داريد يكبار با آن تنظيم و آپديت كنيد.اگر هم Proxy در دسترس شما نيست در زمانهايي كه ترافيك خطوط كمتره مثل نيمه شب تست كنيد.ساير دوستان كه از اين محصول استفاده ميكنند آيا چنين مشكلي دارند يا خير؟

با درود

بله من هم این مشکل رو مدت زیادی هست دارم

حتی نیمه شب ها با سرعت خوب هم نرم افزار به روز نمی شه

hamilton
14-12-2009, 10:18
با درود

بله من هم این مشکل رو مدت زیادی هست دارم

حتی نیمه شب ها با سرعت خوب هم نرم افزار به روز نمی شه

ببينيد ميتونيد وارد سايتهاي آنتي ويروسهايي مانند نورتون و كاسپر بشيد يا خير.
3 حالت ممكنه وجود داشته باشه:
1-سيستم آلوده به ويروس شده و ويروس اجازه آپديت آنتي ويروس را نميده.
2-تنظيمات مربوط به آپديت تغيير كرده و روي Proxy خاصي تنظيم شده.
3-مشكل از كليدي ميباشه كه استفاده ميكنيد.

Davood_titan
19-12-2009, 20:11
من احتیاج مبرا به لیسانس دارم   میشه  یکی کمکم کنه 

.:SMS:.
19-12-2009, 20:27
من احتیاج مبرا به لیسانس دارم میشه یکی کمکم کنه

شما به اینجا یه سر بزن

yekta1366
21-12-2009, 16:09
بهترين انتي ويروس چيه

redstorm88
24-12-2009, 11:30
به قسمت مقایسه آنتی ویروس ها برو

UK@B
25-12-2009, 15:41
سلام
من این برنامه رو تازه نصب کردم ولی این خطا رو میده
لطفا ساده و واضح توضیح بدید چیکار کنم؟
ممنون

mm_yaghoob
25-12-2009, 16:52
سلام من باره اوله دارم Avira AntiVir Premium 9.0.0 را نصب مي كنم
ولي نميدونم چطوري كي انرا در حين نصب وارد كنم

منتظرم راهنمايي كنيد

hamilton
25-12-2009, 18:14
سلام
من این برنامه رو تازه نصب کردم ولی این خطا رو میده
لطفا ساده و واضح توضیح بدید چیکار کنم؟
ممنون

كليدي كه استفاده كرده ايد براي اين محصول نيست.بايد كليد متناسب با محصول را پيدا كرده و استفاده كنيد.

سلام من باره اوله دارم Avira AntiVir Premium 9.0.0 را نصب مي كنم
ولي نميدونم چطوري كي انرا در حين نصب وارد كنم

منتظرم راهنمايي كنيد

شما در مراحل نصب با تصويري مثل تصوير زير مواجه ميشويد:

شما بايد روي عبارت I already have a valid hbedv.key كليك كنيد تا بتونيد كليد Avira را به آن معرفي كنيد.

AVH
26-12-2009, 19:10
درود
در ویندوز 7 که نصب کردم اجاز داده نمیشه که آویرا سکیوریتی سوت 9 فعال بشه و خطای ناسازگاری درایور رو میده! حتی بعد از اینکه به عنوان برنامه ای مورد اطمینان معرفی میکنم و پیام میده که انجام شده و برا فعال شدن اویرا سیستم رو ریست کنید باز هم مشکل همچنان باقی میمونه!!
لطفا عنایتی به این مشکل من داشته باشید.

miss_ava7
28-12-2009, 19:39
سلام من آویرا پریمیوم سکوریتی سوئیت نصب کردم ولی یه مشکلی باهاش دارم.
بعضی وقتا فایروالش خود به خود دی اکتیویت میشه و ویندوزم هشدار میده که فایروالت خاموشه.
ممکنه کار ویروس باشه؟درضمن من هر روز آپدیتش میکنم و به روزه.
یا که خود آویرا اینجوریه و زیاد جدی نیست؟
مرسی

shayan999
29-12-2009, 11:48
دوستان عزیز کسی لینک واسه ی دریافت key بیش از 30 روزه واسه ی Avira AntiVir Professional نداره؟

هر ماه باید یه ایمیل داد و درخواست کرد یه کم ستمه خدایش. ولی از حق نگذریم به دردسراش می ارزه.

p30time
29-12-2009, 12:00
سلام

همون كليدهاي يك ماهه هم انگار از كار افتاده!! كسي مي تونه امتحان كنه ببينه كه هنوز كار مي كنه يا نه؟

اگر آدرس عوض شده، لطفا آدرس جديد سايتي كه بشه ازش key گرفت رو بفرستيد ...

با تشكر

nasimparsi
29-12-2009, 19:57
اگر ميخواهيد قسمت Web Guard آويرا رو کلاً غير فعال کنيد بايد موقع نصب محصول تيک اون رو برميداشتيد، ولی الان هم ميتونيد ستاپ محصول رو اجرا کنيد و بعد زدن گزينه Repair اين عمل رو انجام دهيد:

در مورد دريافت آپديت هم جاه نگرانی نيست آويرا در بعضی مواقع بخاطر سنگينی سرور اين مشکل رو دارد، شما در زمان ديگری عمل آپديت رو انجام دهيد
(اين مورد بيشتر برای کاربرن Dial-Up صورت ميگيره که موقع آپديت اويرا بايد هيچ اقدامی در اينترنت صورت نگيرد)

اصول کار اويرا در آپديت اين گونه هست که بعد دريافت آپديت (چه کم چه زياد) خودش اقدام به بستن صفحه آپديت ميکنه، يعنی تا زمانی که اون شماره معکوس ديده نشود عمل آپديت بطور کامل صورت نگرفته است و اگر شما قبل اين عمل اقدام به بستن پنجره مربوطه کنيد بايد دوباره از اول آپديت کنيد...

با درود

در نسخه ی تازه ی آویرا پس از نصب کردن این نرم افزار ویروس یاب نمی شه با تعمیر و بهبود اون و اجرای فایل ستاپ بخش گارد اون رو برداشت. آیا راهی وجود داره یا اینکه باید دوباره نصب بشه؟

shayan999
29-12-2009, 23:41
سلام

همون كليدهاي يك ماهه هم انگار از كار افتاده!! كسي مي تونه امتحان كنه ببينه كه هنوز كار مي كنه يا نه؟

اگر آدرس عوض شده، لطفا آدرس جديد سايتي كه بشه ازش key گرفت رو بفرستيد ...

با تشكر

اون کلید ها هنوز کار میکنه ولی 30روزه هستن. اینم آدرسش:

shayan999
29-12-2009, 23:44
با درود

در نسخه ی تازه ی آویرا پس از نصب کردن این نرم افزار ویروس یاب نمی شه با تعمیر و بهبود اون و اجرای فایل ستاپ بخش گارد اون رو برداشت. آیا راهی وجود داره یا اینکه باید دوباره نصب بشه؟

توی تسک بار روی آیکون آویرا راست کلیک کن و تیک Web Guard رو بر دار.

توی صفحه ی اصلی نرم افزار هم می تونی Web Guard رو Deactivate کنی.

به همین راحتی به همین خوشمزگی :دی

AVH
30-12-2009, 16:29
درود
در ویندوز 7 که نصب کردم اجاز داده نمیشه که آویرا سکیوریتی سوت 9 فعال بشه و خطای ناسازگاری درایور رو میده! حتی بعد از اینکه به عنوان برنامه ای مورد اطمینان معرفی میکنم و پیام میده که انجام شده و برا فعال شدن اویرا سیستم رو ریست کنید باز هم مشکل همچنان باقی میمونه!!
لطفا عنایتی به این مشکل من داشته باشید.
عزیزی نیست سر از مشکل من دربیاره بتونه کمک کنه؟
ممنون . .

Ava UK
01-01-2010, 20:19
عزیزی نیست سر از مشکل من دربیاره بتونه کمک کنه؟
ممنون . .

شما کدام نسخه از آنتی ویروس را دارید. چون بعضی از نسخه های با ویندوز 7 سازگار نیستند. آخرین نسخه های این آنتی ویروس اینها هستند...

Avira Antivir Personal Free 9.0.0.418
Avira Antivir Premium 9.0.0.455
Avira Premium Securitiy Suite 9.0.0.387

اگر آخرین نسخه ی این آنتی ویروس را ندارید بر حسب نیاز خودتون میتونید یکی از لینک های زیر رو برای دانلود انتخاب کنید.

Avira Premium Security Suite v9.0.0.387

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAvira AntiVir Premium 9.0.0.455

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAvira AntiVir Personal 9.0.0.418 - FREE Antivirus

اگر هم یکی از آخرین نسخه ها رو دارید شما این کار رو بکنید. اول آنتی ویروس رو کامل از طریق خود ویندوز Uninstall بکنید. توسط یکی از برنامه های پاک کننده کلید های زائد رجیستری رجیستری را پاکسازی کنید. اگر همچین برنامه های ندارید میتونید یک برنامه سبک مانند برنامه زیر را دانلود کنید و این کار را انجام بدید.

WinTools.net Professional 10.2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از تمیز کردن رجیستری سیستم را ریستارت کنید و دوباره اقدام به نصب آنتی ویروس کنید.

AVH
01-01-2010, 20:34
دقیقا نسخه Avira AntiVir Premium 9.0.0.456 رو دارم نصب میکنم اما مشکل همونه. حالا روش شما رو اجرا میکنم ببینم جواب میده.

Ava UK
02-01-2010, 00:06
دقیقا نسخه Avira AntiVir Premium 9.0.0.456 رو دارم نصب میکنم اما مشکل همونه. حالا روش شما رو اجرا میکنم ببینم جواب میده.

اگر مشکلتون حل نشد. پیغامی رو که میده اینجا بنویس تا بشه دقیق تر بررسی کرد.
یک احتمال هم وجود داره و اون اینکه سیستمتون آلوده باشه و اجازه فعال شدن آنتی ویروس رو نده.
برای اینکه از این بابت هم خیالت راحت باشه توصیه میکنم برنامه زیر رو دانلود کنید. و بعد از آپدیت کردنش فول اسکن بکنی.

برنامه مجانیه و احتیاجی به کرک و یا سریال نداره و در کنار هر آنتی ویروسی این برنامه توصیه میشه.

MalwareBytes Antimalware

AVH
02-01-2010, 20:41
الان دیگه ناچار شدن کاسپر نصب کنم و راحت نصب و فعال شد و مشکل مشابه آویرا رو نداشت پس مشکل از ویروس مزاحم نیست.
برا آویرا مثه کاسپر یا شایدم هر آنتی ویروس دیگری ویندوز 7 پیغام میده که فایروال ویندوز رو انتخاب میکنید یا برنامه امنیتی که نصب کردید. وقتی آویرا رو بین این دوتا انتخاب میکردم دستور ریست میداد و بعد از ریست باز هم همون وضعیت بود و فایروال آویرا غیر فعال!! جالبه که فایروال خود ویندوز هم طبق تنظیمات خودم غیرفعال میمونه!!

rammmy
02-01-2010, 21:28
با سلام من نسخه مخصوص سرور را میخوام روی یک سرور 2003 نصب کنم!!ایا کسی لینک داره که من دانلود کنم!!!؟؟

Ava UK
02-01-2010, 23:38
با سلام من نسخه مخصوص سرور را میخوام روی یک سرور 2003 نصب کنم!!ایا کسی لینک داره که من دانلود کنم!!!؟؟

Avira AntiVir Server / ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدAvira Antivir Internet Update Manager - Windows

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلایسنس 1 ماهه. از توی لیست نسخه سرور را انتخاب بکنید.

Cain
03-01-2010, 00:10
یه key finder پیدا کردم . گفتم بزارم واسه شما هم. تا 3ماه دیگه جواب میده !
البته زبان برنامش عربی هست . اما اولین دکمه سمت چپ برای Avira Premium Security Suite و پایینیش واسه Avira Anti Virus هستش.

Download :

Ava UK
03-01-2010, 18:10
سلام سايتي مي خوام براي دانلود اكتيو هاي معتبر آنتي ويروس آويرا

ما چند سال گشتیم نبود. شما هم نگرد. وقتت هدر میره :31:

tak2750
04-01-2010, 13:10
چطور میشه اتو اپدیت اویرارو از کار انداخت؟
من از تو قسمت تنظیمات این کار رو کردم ولی باز هم به طو مخفیانه خودش رو اپدیت میکنه
داره تمام حجم اینترنت من رو میخوره لطفا کمک کنید

من از وژون 9 pc securit
استفاده میکنم

hamilton
05-01-2010, 16:07
دريافت سريال 3 ماهه قانوني محصول Avira Premium Security Suite

دوستاني كه از محصول Avira Premium Security Suite استفاده ميكنند ميتوانند از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني اقدام كنند:

king-hitler2
05-01-2010, 20:29
تو نسخه جدید میشه از پوشه file save کپی برای اپدیت دستی روی یه کامپیوتر استفاده کرد
اویرا پریمیوم انتی ویروس

rammmy
05-01-2010, 22:11
با سلام..برای نسخه سرور چگونه میتونم سریال قانونی 6 ماهه بگیرم؟؟

hamilton
06-01-2010, 09:07
با سلام..برای نسخه سرور چگونه میتونم سریال قانونی 6 ماهه بگیرم؟؟

براي نسخه هاي سرور اصولا سريالهاي قانوني منتشر نميشه.اكثر كليدها براي نسخه هاي دسكتاپ ميباشه.

Mr.Lover
06-01-2010, 16:42
سلام
چند وقت یک بار این سریال های قانونی 3 ماه منتشر می شه؟
احتمالش هست تا قبل از اتمام اعتبار این 3 ماه دوباره سریال جدیدی منتشر بشه؟

hamilton
06-01-2010, 17:40
سلام
چند وقت یک بار این سریال های قانونی 3 ماه منتشر می شه؟
احتمالش هست تا قبل از اتمام اعتبار این 3 ماه دوباره سریال جدیدی منتشر بشه؟

مشخص نميشه.معمولا كليدهاي مدت دار منتشر ميشن.

amir-alavi
08-01-2010, 00:08
سلام , بعد یک مدت کوتاه " مثلا 2 هفته " نرم افزار Lock می شه , مشکل از کجا میتونه باشه !؟؟

hamilton
08-01-2010, 12:57
سلام , بعد یک مدت کوتاه " مثلا 2 هفته " نرم افزار Lock می شه , مشکل از کجا میتونه باشه !؟؟

ميشه بيشتز توضيح بديد؟منظور شما از Lock شدن چيه؟
در ضمن بفرماييد از كدام محصول و كدام نسخه Avira استفاده ميكنيد و ويندوز شما چيه و چند وقته كه روي سيستم شما Avira نصبه.

shahram_vzvz
08-01-2010, 13:19
با سلام
آخرين Key مربوط به آنتي ويروس Avira رو مي خواستم
متشكر
______

hamilton
08-01-2010, 16:01
با سلام
آخرين Key مربوط به آنتي ويروس Avira رو مي خواستم
متشكر
______

از راهنماي پست اول استفاده كنيد.موارد موجود در آن پست ذكر شده.

shahram_vzvz
09-01-2010, 09:20
از راهنماي پست اول استفاده كنيد.موارد موجود در آن پست ذكر شده.

دوست عزيز اين پيغام رو مي ده چيكار كنم ؟

hamilton
09-01-2010, 09:25
دوست عزيز اين پيغام رو مي ده چيكار كنم ؟

اين پيغام ميگه كه اين كليدها به كشور شما تعلق نميگيره.
شما از كدام لينك استفاده كرديد و محصول شما چيه؟

shahram_vzvz
09-01-2010, 09:37
Avira premium Securit Suit دارم و از اين لينك كه قرار داده بودين استفاده كردم

دريافت كليد 3 ماهه رايگان محصول Avira Premium security

دوستان از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه قانوني براي محصول Avira Premium security اقدام كنند:

کد:

shahram_vzvz
09-01-2010, 09:42

دوست عزيز اين هم نمايي كاملي از آويرا ولي نمي دونم چرا زده Demo Version
يك سوال ديگه هم از شما كه متخصص در اين زمينه هستي مي خوام بدونم كه بدرد كافي نت چه آنتي ويروسي مي خوره كه راحت تر هم باشه ؟

hamilton
09-01-2010, 12:27

دوست عزيز اين هم نمايي كاملي از آويرا ولي نمي دونم چرا زده Demo Version
يك سوال ديگه هم از شما كه متخصص در اين زمينه هستي مي خوام بدونم كه بدرد كافي نت چه آنتي ويروسي مي خوره كه راحت تر هم باشه ؟

شما آدرس ايميل خودتون را بذاريد من از طرف شما براتون ثبت نام ميكنم.وقتي كليد را از آدرس ايميلتون دانلود كرديد به گزينه Help و بعدش به گزينه License Management بريد و كليد جديد را وارد كنيد تا محصولتون فعال بشه.