PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

siavashjal
15-08-2008, 23:19
این موضوع که تمامی فایروال های موجود با بستن پورت ها و کنترل کردن داده های رد و بدل شده میتوانند تا حدی از
آلوده شدن سیستم به ویروسها, تروجانها, اسپای ویر ها و غیره ... جلوگیری کنند را من هم قبول دارم. اما این دلیل
نمیشه که بگیم فایروال کمودو یک چیزی بیشتر از بقیه داره که فایروال های دیگه ندارند.

فایروال مودو هیچ گارد محافظتی برای مقابله با اسپای ویر ها رو نداره و حتی هیچ دیتابیسی هم برای شناسایی
اونها در خودش نداره. فایروال کمودو فقط بعنوان یک فایروال و یک برنامه HIPS میتونه از سیستم محافظت بکنه.
نه بیشتر و نه کمتر.

تنها فایروال هایی که Real Time Protection در مقابل Spyware ها و Adware ها رو دارند اینها هستند...

Outpost Firewall Pro
ZoneAlarm Pro
Online Armor Personal Firewall v2

دقت کنید که نسخه مجانی Online Armor گارد محافظتی در مقابل سپای ویر ها رو نداره.

در اینجا من هیچ صحبتی از اینترنت سکوریتی هایی که هم فایروال دارند و هم قابلیت محافظت سیستم کاربران
در مقابل اسپای ویر ها رو دارند نمیکنم چون این لیست طولانی میشه.

دوست عزیز
فکر کنم شما داری اشتباه می کنی .اگر به خود سایت کمودو سر بزنی اون جا نوشته که در جدیدترین نسخه با اضافه شدن قابلیت defence+ این برنامه توانایی مقابله با انواع adware , spyware رو داره و حتی قبل از این که این برنامه ها بخوان وارد کامپیوتر بشن به وسیله کمودو شناسایی و مسدود می شوند.

M E H R A N
15-08-2008, 23:25
دوست عزیز
فکر کنم شما داری اشتباه می کنی .اگر به خود سایت کمودو سر بزنی اون جا نوشته که در جدیدترین نسخه با اضافه شدن قابلیت defence+ این برنامه توانایی مقابله با انواع adware , spyware رو داره و حتی قبل از این که این برنامه ها بخوان وارد کامپیوتر بشن به وسیله کمودو شناسایی و مسدود می شوند.

سیاوش جان اون نسخه Plus فایروال کمودو است که اون هم پولیه. نسخه معمولی Realtime Protection نداره.

اون نسخه ای که گارد محافظتی داره اینه ... Comodo Firewall Pro Plus

siavashjal
15-08-2008, 23:31
همه این چیزایی که من نوشتم توی خود سایت کمودو و برای معرفی نسخه رایگانش ارائه شده. (البته میگم نسخه 3 که دارای defence+ هست).
در ضمن خود من الان یه spyware رو باهاش تست کردم و خیلی راحت جلوش رو گرفت و بلاکش کرد.

majid20
15-08-2008, 23:32
وب اسکنر شاید از دید شما مسئله خاصی نباشه اما بسیاری از آلودگی ها در وب از طریق تزریق کد های مخرب شیوع پیدا میکنه

به هیچ مرورگری در این زمینه نمیتوان اطمینان داشت

فایرفکس نسبتا مرورگر امنی هستش اما با این وجود حفره ها و مشکلات امنیتی خاص خودش رو داره

فقط دو ساعت از انتشار نسخه 3 گذشته بود که دو باگ هولناک در فایرفاکس 3 مشخص شد

البته من حرف شما رو در زمینه گارد نسخه کلاسیک قبول دارم اما وب اسکنر و ضد اسپای رو نمیشه نادیده گرفت

نسخه ها مجانی برنامه های امنیتی بعنوان درمان گر استفاده میشه و نسخه پولی برای پیشگیری

البته یه کاربر حرفه ای به راحتی میتونه امنیت سیستم خود رو با یه محصول معمولی هم تامین کنه

اما بسیاری از کاربران در این زمینه تبحر کافی رو ندارند

در ضمن استفاده از گارد فعال یه آنتی اسپای مجزا در کنار گارد آنتی ویروس بر روی سرعت سیستم تاثیر میذاره

siavashjal
15-08-2008, 23:33
Defense Plus Host Intrusion Prevention System:

* Bulletproof protection against root-kits, inter-process memory injections, key-loggers and more
* Authenticates the integrity of every program before allowing it to load into your computer's memory
* Alerts you every time an unknown or untrusted application attempts to run or install
* Blocks Viruses, Trojans and Spyware before they can ever get onto your system
* Prevents unauthorized modification of critical operating system files and registry entries

M E H R A N
15-08-2008, 23:41
همه این چیزایی که من نوشتم توی خود سایت کمودو و برای معرفی نسخه رایگانش ارائه شده. (البته میگم نسخه 3 که دارای defence+ هست).
در ضمن خود من الان یه spyware رو باهاش تست کردم و خیلی راحت جلوش رو گرفت و بلاکش کرد.

بله میدونم که Defense + رو داره . کلا یک چیزی شبیه به HIPS است. اما باید در نظر داشت که در HIPS ها این خود
افراد هستند که با توجه به هشدارهای رنگارنگ و متغیری که براشون ظاهر میشه تعیین میکنند که کدام نرم افزار
باید بلاک بشه و کدومشون به حال خودش رها بشه.

اما اگر آن طوری که شما میگید و یک سپای ور رو باهاش امتحان کردید و مانند یک آنتی ویروس اون رو بلاک کرد و
بهتون پیغام داد که اون اسپای ور بلاک شده در اون صورت گارد محافظتی داره و از دیتابیس استفاده میکنه. چون
همانطور که گفتم +Defense یک سیستم هوشیار مانند HIPS ها هستند و دیتابیس ندارند چون اصلا نیازی بهش
ندارند.

میشه یک عکس کوچک مانند این عکس زیر از پیغامی که هنگام بلوک کردن اسپای ویر از فایروال کمودو دریافت کردید
رو اینجا بزارید. چون من یخورده این مسئله برام عجیبه. در نسخه های قبلش اصلا دیتابیسی نداشت و الان شما
میگید که داره. البته اگر داشته باشه خوبه اما میخوام ببینم پیغامش چه شکلیه... ممنون :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siavashjal
15-08-2008, 23:45
بله شما مطمئن باشید که defence+ جولی spyware ها رو هم میگیره. برای عکس هم حتما می ذارم.

M E H R A N
15-08-2008, 23:59
بله شما مطمئن باشید که defence+ جولی spyware ها رو هم میگیره. برای عکس هم حتما می ذارم.

سیاوش جان فکر کنم یا من نتونستم خوب توضیح بدم یا شما متوجه منظور من نشدید. ولی فرض کنیم که من خوب
منظور خودم را نگفته باشم.

ببینید من قبول دارم که سیستم دفاعی +Defense مانند سیستم دفاعی کسپرسکی و Host Protection فایروال
Outpost Pro میتونه بدون دخالت هیچ دیتابیس و انجین و موتور جستجویی جلوی بدافزار هایی مانند اسپای ور ها و
اد ور ها رو رو بگیره. ختی میتونه جلوی مخرب ترین ویروسها و سمج ترین تروجانها رو هم بگیره اما این دلیل نمیشه
که به این نوع محافظت اسم گارد روش گذاشت و یا بهش گفت RealTime Protection.

پس تا اینجا من هیچ نظر مخالفی با شما در مورد +Defense که یکی از قسمت های فایروال کمودو است با شما ندارم
اما منظور من اینه که اگر نسخه مجانی فایروال کمودو دارای گارد محافظتی و دیتابیس برای مقابله با اسپای ور ها رو
داره در اون صورت باید در هنگام پیدا کردن یک اسپای ور در حالت آنلاین و نه اسکن بتونه اسم اون بدافزار رو مانند
آنتی ویروسها با نشان دادن یک پیغام نشون بده. مثلا اسمی مانند این...

Win32/Adware.Virtumonde

زمانی که یک برنامه همچین اسمی رو در هنگام پیدا کردن و بلاک کردن یک بدافزار نشون میده همه چیز بخوبی
روشن میشه و معلوم میشه که اون برنامه هم گارد محافظتی داره و هم دیتابیسی داره که هر چند وقت یک بار
احتیاج به آپدیت شدن داره. الان اکثر برنامه های ضد جاسوس تقریبا هر روز آپدیت میشند.

الان نیز با گذاشتن اون عکس معلوم میشه که اون برنامه توسط یک آنتی اسپای ور بلاک شده یا نه. البته میدونم
براتون زحمت میشه و ازتون ممنونم. خودم این امکان رو ندارم که کمودو رو برای نیم ساعت هم که شده امتحان
کنم وگرنه بهتون زحمت نمیدادم. :20:

amir_rafie
16-08-2008, 00:03
پس فکر کنم این ترکیب عالی جواب بده:

Avira (مجانی) +2009 Outpost Firewall

نظر شما چیه؟

دیگه احتیاجی هم به Avira Premium نیست, درسته؟

M E H R A N
16-08-2008, 00:38
پس فکر کنم این ترکیب عالی جواب بده:

Avira (مجانی) +2009 Outpost Firewall

نظر شما چیه؟

دیگه احتیاجی هم به Avira Premium نیست, درسته؟

دوست عزیز همانطور که قبلا نیز در جواب شما گفتم این مسئله بستگی به خودتون داره و یک مسئله شخصیه.
در کل بستگی به این داره که شما از چه تنظیماتی در فایروال خودتون استفاده کنید و به چه سایت هایی هر روز
سر بزنید.

در مورد نسخه های مختلف این آنتی ویروس یعنی نسخه مجانی و نسخه Premium مشخصه که نسخه پرمیوم میتونه
محافظت بیشتر و بهتری رو داشته باشه و به همین دلیل هم پولیه. اما چون این آنتی ویروس کرک نمیشه و کلید های
رجیستری هم که هر چند از گاهی میشه بصورت قانونی به مدت 1 ماهه یا 3 ماهه از سایت این آنتی ویروس گیر
آورد دائمی نیستند و به همین دلیل کاربران رو ناچارا به طرف نسخه مجانی میکشونه. من خودم یکی از کسانی
هستم که حدود 3 ساله از نسخه مجانی این آنتی ویروس استفاده میکنم. 2 سال بصورت غیر فعال در کنار آنتی
ویروسهای دیگه و 1 سال اخیر رو هم بصورت فعال استفاده میکنم.

اگر شما میخواهید که از نسخه مجانی این آنتی ویروس استفاده کنید باید در نظر داشته باشد که به دلیل نداشتن
وب اسکنر باید تنظیمات فایروال خود را طوری تنظیم کنید که هیچ اسکریپ و هیچ نوع اکتیو ایکسی نتونه بر روی
سیستم شما و بدون اجازه شما نصب و یا فعال بشه.

برای این منظور شما به تنظیمات Outpost Pro برید و قسمت های زیر رو بر روی Block قرار بدید. مطمئن باشید که
هیچ اسکریپ و هیچ ویروس و تروجانی و هیچ گونه اکتیو ایکسی از طریق صفحات وب نمیتونه وارد سیستم
شما بشه حتی اگر هیچ آنتی ویروسی هم نداشته باشید.

Cookies >> Block
ActiveX >> Block
Referrers >> Block
JavaScript >> Block
Scripting ActiveX >> Block
Malware in webpage >> Block

بقیه قسمت هایی که در تنظیمات Web Control وجود دارند شخصی بوده و ربطی به امنیت صفحات وب نداره. اگر
خواستید در آینده سایتی مانند سایت P30world.com را که هم به کوکیز ها برای ثبت پسورد وارد شده احتیاج
داره و هم برای ظاهر شدن منوها احتیاج به Java Script داره اون موقع باید سایت پی سی ورد رو بصورت دستی
وارد لیست سفید بکنید تا بتونید هم در این سایت لاگین بشید و هم از امکانات نوشتاری اون استفاده کنید.

یک توضیحی کوچکی به شما بدم. و اون اینکه مثلا شما میخواهید در آینده و با توجه به لاک کردن مواردی که گفتم
وارد یک سایت خبری مانند news.gooya.com در اون صورت شما هیچ احتیاجی به این ندارید که کوکیز ها رو برای
این سایت باز کنید. شما خیلی راحت میتونید سایت رو باز کنید... خبر هاتون رو بخونید...و بعد سایت رو ببندید
بدون اینکه هیچ کوکی وارد کامپیوتر شما شده باشه. اما برای لاگین کردن در سایت هایی مانند اینجا و یا ایمیل
یاهو و یا جی میل شما باید کوکی ها رو برای اون سایت باز کنید تا بتونه پسورد تایپ شده توسط کیبورد شما رو
به سرور اون سایت انتقال بده و شما نیز بتونید وارد ایمیل و یا اکانت کاربری خود بشید.

بهر حال بهتره برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فایروال به تاپیک خودش مراجعه بکنید واز کسانی که واقعا
از تنظیمات این فایروال سر در میارند سوالات خودتون رو بپرسید.

موفق باشید.

siavashjal
16-08-2008, 10:04
سیاوش جان فکر کنم یا من نتونستم خوب توضیح بدم یا شما متوجه منظور من نشدید. ولی فرض کنیم که من خوب
منظور خودم را نگفته باشم.

ببینید من قبول دارم که سیستم دفاعی +Defense مانند سیستم دفاعی کسپرسکی و Host Protection فایروال
Outpost Pro میتونه بدون دخالت هیچ دیتابیس و انجین و موتور جستجویی جلوی بدافزار هایی مانند اسپای ور ها و
اد ور ها رو رو بگیره. ختی میتونه جلوی مخرب ترین ویروسها و سمج ترین تروجانها رو هم بگیره اما این دلیل نمیشه
که به این نوع محافظت اسم گارد روش گذاشت و یا بهش گفت RealTime Protection.

پس تا اینجا من هیچ نظر مخالفی با شما در مورد +Defense که یکی از قسمت های فایروال کمودو است با شما ندارم
اما منظور من اینه که اگر نسخه مجانی فایروال کمودو دارای گارد محافظتی و دیتابیس برای مقابله با اسپای ور ها رو
داره در اون صورت باید در هنگام پیدا کردن یک اسپای ور در حالت آنلاین و نه اسکن بتونه اسم اون بدافزار رو مانند
آنتی ویروسها با نشان دادن یک پیغام نشون بده. مثلا اسمی مانند این...

Win32/Adware.Virtumonde

زمانی که یک برنامه همچین اسمی رو در هنگام پیدا کردن و بلاک کردن یک بدافزار نشون میده همه چیز بخوبی
روشن میشه و معلوم میشه که اون برنامه هم گارد محافظتی داره و هم دیتابیسی داره که هر چند وقت یک بار
احتیاج به آپدیت شدن داره. الان اکثر برنامه های ضد جاسوس تقریبا هر روز آپدیت میشند.

الان نیز با گذاشتن اون عکس معلوم میشه که اون برنامه توسط یک آنتی اسپای ور بلاک شده یا نه. البته میدونم
براتون زحمت میشه و ازتون ممنونم. خودم این امکان رو ندارم که کمودو رو برای نیم ساعت هم که شده امتحان
کنم وگرنه بهتون زحمت نمیدادم. :20:

دوست عزیز
من اصلا به این نکته کاری ندارم که این برنامه RealTime Protection داره یا نه(چون معتقدم آدم نباید زیاد خودشو درگیر این چیزها بکنه). ولی من میگم که این برنامه قابلیت مسدود کردن spyware ها رو داره.
البته ممکنه واقعا این برنامه مثل برنامه های تخصصی نابود سازی spyware ها نتونه عمل کنه ولی شما هم حق بدید که استفاه از یک برنامه خیلی بهتر از استفاده از چندین برنامه است که باعث کندی و کاهش سرعت سیستم می شود.

majid20
16-08-2008, 14:34
دوستان تاپیک داره از بحث آویرا خارج میشه ... اگه بحثی در زمینه فایروال دارید داخل تاپیک مربوطه ادامه بدید

حرف مهران جان در زمینه RealTime Protection کمودو کاملا درسته

در تائید حرفشون هم ساده است شما به آپدیت های کمودو نگاه بنداز که تا دو هفته شاید اصلا آپدیت نشه

خب این بیانگر اینه که هیچ دیتابیسی در این زمینه نداره که بخواد آپدیت کنه

ولی در عوض بر اساس عملکرد خودش به راحتی میتونه جلوی فعالیت اونا رو بگیره

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در آخر من یه مشکلی با آویرا پرمیوم دارم و اون اینه که گاها به فایلهایی که در Exception گارد و اسکنر آویرا وارد کردم هم گیر میده

میخواستم بدونم شما چنین مشکلی براتون پیش میاد و یا نه ؟

Ali-ss
16-08-2008, 16:06
سلام
در مورد آپدیت دستی این آنتی ویروس من تمام مراحل رو طی کردم یعنی محتویات پوشه رو با winrar فشرده کردم واسم پوشهرا هم تغییر دادم اما وقتی آپدیت دستی رو می زنم و از گزینه browse می خوام فایل زیپ رو انتخاب کنم اصلا فایل زیپ رو پیدا نمی کنه !!!
مشکل از کجاست؟ آیا این آنتی ویروس فقط زمانی قادر به آپدیت دستی هست که به صورت اتوماتیک آپدیت نشده باشه؟

M E H R A N
16-08-2008, 18:57
در آخر من یه مشکلی با آویرا پرمیوم دارم و اون اینه که گاها به فایلهایی که در Exception گارد و اسکنر آویرا وارد کردم هم گیر میده

میخواستم بدونم شما چنین مشکلی براتون پیش میاد و یا نه ؟

نه من همچین مشکلی باهاش ندارم. اتفاقا من هم چند کرک دارم که با پکر های غیر معمولی پک شدند و به همین
دلیل این آنتی ویروس بهشون گیر میده. خود کرک ها هم سالم هستند و میدونم که هیچ کد تروجان و یا ویروسی رو
با خودشون ندارند. من هم اونها رو هم در قسمت Scanner و هم در قسمت Guard >> Scanner >> Exception وارد
کردم. الان هم Antivir بهشون گیر نمیده.

البته یادم میاد یدفعه مشکل شما رو داشتم. مثلا من یک یک فایل کرک داشتم که برای دیکشنری Lingvosoft
استفاده میکردم. این فایل که خودش یک پچ بود در داخل فایل rar قرار داشت و اسمش این بود...

lingvosoft.dictionary.2007.PATCH.RAR

اما وقتی که از حالت فشرده یعنی از داخل رار درش میاوردم اسم فایل exe این بود.

LD.dictionary.patch.exe

حالا من در گارد آنتی ویروس فقط فایل rar رو داخل لیست سفید گذاشته بودم. اما وقتی که از رار درش میاوردم
آنتی ویر بهش گیر میداد. بعدا فهمیدم که اول باید گارد آنتی ویر رو غیر فعال کنم و بعد فایل رو از rar در بیارم و
خودش رو هم به لیست سفید اضافه کنم. یعنی باید این فایل رو LD.dictionary.patch.exe به exception
معرفی میکردم.

بعد گارد رو فعال کردم و همه چی اوکی بود. اما نکته جالب اینجاست که اگر تغییری در فایل exe بوجود بیاد و یا
حتی اسمش رو عوض کنید دوباره آنتی ویر جلوش رو میگیره. یعنی اگر من اسم LD.dictionary.patch.exe رو به
Test.exe تغییر بدم دوباره آنتی ویر جلوش رو میگیره.

امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید. یعنی شما باید فایل اصلی رو در قسمت گاردش به لیست سفید
اضافه کنید. منظور فایلی است که فشرده شده نباشد. اما اگر فایل فشرده شده ای اون رو میتونید به قسمت
Scanner در لیست سفید قرار بدید. :20:

M E H R A N
16-08-2008, 21:24
[SIZE=2]دوستان من 2 تا رجیستر کی 7 ساله پیدا کردم و طبق گفته کسانی که نظر داده بودند تا همین لحظه کار میکنه.
این 2 کی رو که برای نسخه های مختلف میباشد اینجا قرار میدم تا استفاده کنید. فقط لطف کنید بعد از استفاده کردن
بگید که واقعا این رجیستر کی ها کار کردند یا نه. منظورم از کار کردن اینه که فعال بودند و تونستید آپدیت بکنید و یا
در بلک لیست و یا همان لیست سیاه قرار گرفته بودند؟

رجیستر کی 7 ساله برای Avira Premium Security Suite

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رجیستر کی 6 ساله برای Avira Antivir Premium

siavashjal
16-08-2008, 21:31
البته من چون از این آنتی ویروس استفاده نمی کنم نمی تونم نظر بدم ولی به نظر من همه این کدها بالاخره یه زمانی میره تو لیست سیاه پس چه بهتر که آدم از نسخه رایگانش استفاده کنه حتی اگه نسخه رایگان قابلیت های نسخه پولی رو نداشته باشه.

pedram_ashena
16-08-2008, 21:31
سلام
در مورد آپدیت دستی این آنتی ویروس من تمام مراحل رو طی کردم یعنی محتویات پوشه رو با winrar فشرده کردم واسم پوشهرا هم تغییر دادم اما وقتی آپدیت دستی رو می زنم و از گزینه browse می خوام فایل زیپ رو انتخاب کنم اصلا فایل زیپ رو پیدا نمی کنه !!!
مشکل از کجاست؟ آیا این آنتی ویروس فقط زمانی قادر به آپدیت دستی هست که به صورت اتوماتیک آپدیت نشده باشه؟
علی دقت کن فایل فرمتش zip. باشد نه rar.

pedram_ashena
16-08-2008, 21:34
نسخه رایگانش منو نا امید کرد.من هر روز اپدیت میکردم ولی امروز گرفتار یک وارم شدم که اجاره دابل کلیک و باز شدن درایوها را نمیداد

تو قسمت آلودگیهای اورژانسی توضیحات کامل را دادم.ببینید بد نیست
فعلا هم دارم نورتون را امتحان میکنم ببینم میشناسه یا نه

siavashjal
16-08-2008, 21:37
خوب شاید نسخه رایگانش فقط آنتی ویروسه و توانایی مسدود کردن چیزهای دیگه رو نداره.

M E H R A N
16-08-2008, 23:09
نسخه رایگانش منو نا امید کرد.من هر روز اپدیت میکردم ولی امروز گرفتار یک وارم شدم که اجاره دابل کلیک و باز شدن درایوها را نمیداد

تو قسمت آلودگیهای اورژانسی توضیحات کامل را دادم.ببینید بد نیست
فعلا هم دارم نورتون را امتحان میکنم ببینم میشناسه یا نه

پدرام جان قبل از هر چیزی متاسفم که سیستمتون آلوده شده و امیدوارم که بتونید با کمک تاپیک های مفیدی که در
انجمن وجود داره سیستمتون رو از هر نوع بدافزار پاکسازی کنید.

اما این درست نیست که یک آنتی ویروس رو بخاطر نشناختن 1 ویروس و یا کرم متهم کرد. من میتونم 100 نمونه
تروجان رو به شما معرفی کنم که ناد32 نمیتونه تشخیص بده و 100 نمونه دیگر رو معرفی کنم که نورتن و کسپرسکی
از شناسایی کردن اونها ناتوان هستند. نشناختن تعدادی از ویروس و یا تروجان و یا هر چیز دیگه ای کاملا در دنیای
آنتی ویروسها امری طبیعیه چون افرادی مثل من و شما و کسانی که در این انجمن فعالیت میکنند ویروسها رو به
شرکت های آنتی ویروس مورد علاقه شون میفرستند. هر چند که اونها هم کار خودشون رو با یک تعداد کارمند
محدود انجام میدند اما اینو بدونید که بیشتر از 80 درصد فایل های آلوده از طریق مردم براشون فرستاده میشه.

این ویروسی رو که سیستم شما گرفته به اسم AutoRun معرفه و آنتی ویروسهای ناد32 و Avira جزو اولین آنتی
ویروسهایی بودند که این ویروس رو تونستند شناسایی بکنند. من خودم چندین بار این ویروس رو در زمانی که اوایل
منتشرش بود امتحان کردم و نسخه مجانی Avira بخوبی جلوش رو میگرفت.

این ویروس هر روز بازنوشته میشه و هر روز یک نسخه جدید از خودش تولید میکنه و اگر روزی سیستم یکی از
کاربران به نسخه جدید این ویروس آلوده شد نشون دهنده بی کیفیتی کار اون آنتی ویروس نیست. شما کافی
است که یکی از فایل های آلوده به اون ویروس رو به شرکت Avira از طریق ایمیل و یا وب سایتشون بفرستید
تا در کمتر از 24 ساعت دیتابیس رو آپدیت کنند.

حالا سوال من اینه از شما آیا واقعا در زمان اجرا کردن فایل ویروس و آلوده شدن سیستمتون گارد Avira فعال بود؟

چون همون طور که گفتم این آنتی ویروس کاملا این ویروس رو تشخیص میده و اگر گاردش فعال باشه هیچ نوع
بدافزاری نمیتونه سیستم شما رو آلوده کنه. اما اگر گارد فعال نباشه ویروس خرابکاری های خودش رو میکنه و
بعد هم نه تنها از دست Avira بلکه هیچ آنتی ویروس دیگه ای نمیتونه خرابکاری ها رو بازسازی کنه. چون کار
یک آنتی ویروس همون طور که از اسمش پیداست ضد آلوده شده یک سیستم هست یعنی قبل از آلوده شدن
سعی میکنه که از آلوده شدن سیستمتون محافظت بکنه اما بعد از آلوده شدن و خرابکاری زیاد نباید به آنتی
ویروس تکیه کرد و خود شخص بر حسب اطلاعاتی که در سایت های امنیتی پیدا میکنه باید بصورت دستی اون
ویروس رو پاک کنه و خرابکاری ها رو درست کنه.

موفق باشید.

pedram_ashena
16-08-2008, 23:43
بله گاردش هم فعال بود به روز هم بود.تا الان تنها نورتون اسمی از این ویروس با مشخصات مشکل من برده که اون هم فکر کنم 24 ساعت وقت میگیرد تا فول اسکن کند.البته توانسته انرا تشخیص بدهد ولی به دلیل کندی اش از نابودی صد در صد این کرم مطمئن نیستم

M E H R A N
16-08-2008, 23:52
بله گاردش هم فعال بود به روز هم بود.تا الان تنها نورتون اسمی از این ویروس با مشخصات مشکل من برده که اون هم فکر کنم 24 ساعت وقت میگیرد تا فول اسکن کند.البته توانسته انرا تشخیص بدهد ولی به دلیل کندی اش از نابودی صد در صد این کرم مطمئن نیستم

پدرام جان فرقی نمیکنه که شما سیستم رو با کدوم آنتی ویروس اسکن کنید. اما یکی از بدی ها این ویروس اینه که
بر روی خود درایو بصورت مخفی و فعال میشینه و اسکن کردن اون در حالت نرمال برای نابودیش کمی مشکله. شما
بهتره که در سیف مد اسکن کنید تا حداقل آنتی ویروس بتونه خود ویروس رو پاک بکنه.

در ضمن کسپرسکی نسخه 7 و یا 8 برای پاک کردن این جور آلودگی ها بهتر عمل میکنند تا آنتی ویروسهایی مانند
نورتون. Avira هم در سیف مد قدرت خوبی برای پاک کردن داره.

امیدوارم مشکلتون حل بشه اما این نکته رو در نظر بگیرید که اگر نورتون تونست اون ویروس و یا کرم رو پاک کنه به هیچ
عنوان روی درایو ها دوباره کلیک نکنید چون دوباره ویروس ساخته میشه. :20:

amir_rafie
16-08-2008, 23:58

یعنی فکر میکنی که اگه نسخه Premium داشتی این ویروس رو نمیگرفتی؟!

مهران جان قبلا گفتن که گارد این 2تا هیچ فرقی با هم نمیکنه....

pedram_ashena
17-08-2008, 00:53
پدرام جان فرقی نمیکنه که شما سیستم رو با کدوم آنتی ویروس اسکن کنید. اما یکی از بدی ها این ویروس اینه که
بر روی خود درایو بصورت مخفی و فعال میشینه و اسکن کردن اون در حالت نرمال برای نابودیش کمی مشکله. شما
بهتره که در سیف مد اسکن کنید تا حداقل آنتی ویروس بتونه خود ویروس رو پاک بکنه.

در ضمن کسپرسکی نسخه 7 و یا 8 برای پاک کردن این جور آلودگی ها بهتر عمل میکنند تا آنتی ویروسهایی مانند
نورتون. Avira هم در سیف مد قدرت خوبی برای پاک کردن داره.

امیدوارم مشکلتون حل بشه اما این نکته رو در نظر بگیرید که اگر نورتون تونست اون ویروس و یا کرم رو پاک کنه به هیچ
عنوان روی درایو ها دوباره کلیک نکنید چون دوباره ویروس ساخته میشه. :20:

متوجه نشدم.پس از پاک کردنش اگر کلیک بکنم دوباره ساخته میشه؟پس چه کار کنم؟الان کاسپر اسکای 8 را هم با اپدیت نصب کردم ولی اون هم نتوانست بشناسد.الان که روی درایورها کلیک میکنم ارور NTDETECT.EXE میدهد که نمیتواند پیداش کند و درایو تنها از کلیک راست اوپن میشود

M E H R A N
17-08-2008, 02:11
متوجه نشدم.پس از پاک کردنش اگر کلیک بکنم دوباره ساخته میشه؟پس چه کار کنم؟الان کاسپر اسکای 8 را هم با اپدیت نصب کردم ولی اون هم نتوانست بشناسد.الان که روی درایورها کلیک میکنم ارور NTDETECT.EXE میدهد که نمیتواند پیداش کند و درایو تنها از کلیک راست اوپن میشود

بعد از پاک کردن فایل اصلی ویروس باید توسط کلیک راست وارد درایو ها بشید.
این پست زیر رو بخون همه چی توضیح داده شده. از خرابکاری های ویروس گرفته که خودت بهتر میدونی تا نحوده
پاک کردنش.

amir_rafie
17-08-2008, 12:04

واقعا برام جالبه!!! kaspersky و Avira با این ویروس autorun.inf مشکل دارن ولی bitdefender خیلی راحت اینو از بین میبره!!!

البته من نسخه اورجینال bitdefender total security 2008 رو دارم که بدون مشکل آپدیت میشه....
میخواستم نسخه رایگان avira رو نصب کنم که دیگه پول برای تمدید bitdefender ندم ولی یه کمی دودل شدم...

البته منظورم این نیست که bit defender قویتره... خیلی از ویروس هارو avira پیدا میکنه ولی bitdefender و kaspersky نمیتونن پیدا کنن....

Ali-ss
17-08-2008, 12:07
علی دقت کن فایل فرمتش zip. باشد نه rar.

سلام پدرام خوبی کم پیدا؟ حقیقتش من این آنتی ویروس رو خیلی دوست دارم چون کاری که نود 32 و کسپر نتوانستند انجام بدن این راحت انجام داد ضمن اینکه آپدیتش هم خیلی سریع هست
اما راجع به آپدیت دستی اگر لینک آموزشی که مارکوس گذاشته و به همراه تصویر هم هست ببینی متوجه می شی که داره از نرم افزار winrar استفاده می کنه....

majid20
17-08-2008, 13:07
اما راجع به آپدیت دستی اگر لینک آموزشی که مارکوس گذاشته و به همراه تصویر هم هست ببینی متوجه می شی که داره از نرم افزار winrar استفاده می کنه....
دوست عزیز آپدیت ها حتما باید با به صورت Zip فشرده شده باشند نه Rar

در تصویری که مارکوس گذاشت و با Winrar قصد فشرده کردن را داشت کاملا درسته

چون هنگام فشرده سازی با برنامه Winrar دو گزینه هست که مشخص میکنه بصورت Zip باشه یا Rar

Ali-ss
17-08-2008, 16:03
دوست عزیز درست می گویید من دقت نگرده بودم اکنون با پسوند زیپ هم که فشرده کردم فایل رو پیدا نمی کنه
کسی امتحان کرده؟ انجام شد؟

majid20
17-08-2008, 16:30
دوست عزیز درست می گویید من دقت نگرده بودم اکنون با پسوند زیپ هم که فشرده کردم فایل رو پیدا نمی کنه
کسی امتحان کرده؟ انجام شد؟
پس از فشرده سازی کل فایلها ، اسمش رو ivdf_fusebundle_nt_en تغییر میدید یا نه؟

چنانچه با Winrar نشه با Winzip بطور حتم جواب میده

من خودم بارها آویرا رو در سیستم های گوناگون اینگونه آپدیت کردم (البته فایلهای آپدیت رو با Winzip فشرده کردم)

M E H R A N
17-08-2008, 20:08
کسی اون رگ کی ها رو امتحان نکرد؟ همونی که گفته شده تا 7 سال دیگه اعتبار داره.

majid20
17-08-2008, 20:54
بله رگ کی ها معتبر هستند ... البته بعید میدونم چنین زمانی طولانی فعال باشه
بابت رگ کی ها هم ممنون

M E H R A N
17-08-2008, 22:51
بله رگ کی ها معتبر هستند ... البته بعید میدونم چنین زمانی طولانی فعال باشه
بابت رگ کی ها هم ممنون

مجید جان مرسی که امتحان کردید. منم بعید میدونم که در این مدت 7 سال فعال بمونه و شایدم به چند ماه هم
نرسه اما خب بد نیست آدم تا موقعی که از کار نیافتاده و نرفته تو لیست سیاه استفاده خودش رو ازش بکنه.

Ali-ss
18-08-2008, 17:59
بله همه کارها رو کردم فعلا بی خیال یک کپی از ش نگه میدارم اگر 6-7 ماه دیگه خواستم ویندوز عوش کنم یه فکری براش می کنم
راستی موقع ثبت نام آویرا خودش رفت و تا برج 7 سال 2009 آنتی ویروس رو فعال کرد... این خیلی عالیه ... به نظرتون در کل انتخاب خوبی برای داشتن آنتی ویروس اصلی رایانه ام داشتم؟ یا باز هم می تونم انتخاب بهتری داشته باشم؟

pedram_ashena
18-08-2008, 19:21
بله همه کارها رو کردم فعلا بی خیال یک کپی از ش نگه میدارم اگر 6-7 ماه دیگه خواستم ویندوز عوش کنم یه فکری براش می کنم
راستی موقع ثبت نام آویرا خودش رفت و تا برج 7 سال 2009 آنتی ویروس رو فعال کرد... این خیلی عالیه ... به نظرتون در کل انتخاب خوبی برای داشتن آنتی ویروس اصلی رایانه ام داشتم؟ یا باز هم می تونم انتخاب بهتری داشته باشم؟

مسئله خیلی ساده است با وین رر
1-محتوای اون پوشه اپدیت را سلکت آل کنید.راست کلیک کرده و گزینه اد تو آرشیو را انتخاب کن.فرمت آرشیو را زیپ انتخاب کن.اسم فایل فشرده را ivdf_fusebundle_nt_en.zip باید باشد.دقت کن zip.zip تکرار نشود

فایل فشرده را کپی کن و ببر تو دسکتاپ . اویرا را باز کن گزینه اپدیت دستی را بزن.به ادرس دسکتاپ برو باید پوشه را ببینی.اگر ندیدی بدان که فایل فشرده را اشتباه درست کردی و ربطی به چیز دیگری ندارد.از نسخه 8 کلاسیک استفاده میکنی؟

Ali-ss
19-08-2008, 18:22
دستت درد نکنه پدرام تمام مراحل رو طی می کردم الان یکبار دیگه امتحان کردم فکر کنم توی نام گذاری یک مشکلی بود به هر حال جواب داد!

vahid-k
19-08-2008, 23:43
با سلام خدمت دوستای خوبم من آویرا نسخه پرمیموم سویت 8 رو نصب کردم و خودبرنامه 26 مگ هستش ولی میخوام
آپدیت کنم میزنه 38 مگ برای آپدیت این حجم واقعیه و اگه هست میتونم فایل های آپدیت رو بگیرم و دستی وارد کنم نه اگه میشه از کجا بگیرم ممنون از لطفتون

M E H R A N
20-08-2008, 01:25
با سلام خدمت دوستای خوبم من آویرا نسخه پرمیموم سویت 8 رو نصب کردم و خودبرنامه 26 مگ هستش ولی میخوام
آپدیت کنم میزنه 38 مگ برای آپدیت این حجم واقعیه و اگه هست میتونم فایل های آپدیت رو بگیرم و دستی وارد کنم نه اگه میشه از کجا بگیرم ممنون از لطفتون

این آپدیتی که برای شما این حجم رو نشون میده همه اش مربوط به دیتابیس آنتی ویروس نمیشه. برای کسانی که در
ایران و یا کشورهایی زندگی میکنند که دارای سرعت اینترنت بالایی نیستند من قسمتی از تنظیمات این آنتی ویروس
رو در پایین براتون میزارم.

در این قسمت از تنظیمات که مربوط به قسمت آپدیت خود برنامه میشه و نه دیتابیس شما تعیین میکنند که خود نرم
افزار آنتی ویروس اتوماتیک آپدیت نشه. در قسمت تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس طوری انتخاب شده که هر
وقت نسخه جدیدی از برنامه اومد اون رو همراه با دیتابیس آنتی ویروس دانلود و نصب کنه و بعد از نصب هم در صورت
نیاز سیستم کاربران رو ریستارت کنه.

برای تغییر تنظیمات پیش فرض آپدیت نرم افزار مراحل زیر را انجام بدید.

اول باید به قسمت تنظمیات آنتی ویروس وارد بشید که در این آنتی ویروس به اسم Configure معرفی شده.

وارد تنظیمات که شدید از بالای پنجره باز شده در سمت چپ که با فلش قرمز نیز مشخص کردم Expert Mode رو
اول تیک میزنید.

حالا طبق توضیحات زیر که با شماره های داخل عکس تطبیق داده شده آنتی ویروس خودتون رو تنظیم کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره یک در عکس بالا همانطور که قبلا نیز گفتم تنظیم پیش فرض خود آنتی ویروس برای دانلود اتوماتیک
نسخه جدید منتشر شده و نصب اتوماتیک آن بر روی سیستم کاربران است و در بعضی مواقع ممکن است بعد از
نصب نسخه جدید پیغام ریستارت کردن سیستم بهتون نشان داده بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این قسمت شما تعیین میکنند که اگر نسخه جدیدی از این آنتی ویروس از طرف کمپانی این آنتی ویروس
ارائه شد بهتون اطلاع بده. با انتخاب کردن این گزینه نسخه جدید در صورت موجود بودن اتوماتیک دانلود نمیشه و
فقط جهت اطلاع شما بهتون خبر میده که آیا اون رو دانلود کنه یا نه.

شما در پایین همین گزینه یعنی شماره 2 گزینه ای دیگری در اختیار دارید که شما تعیین میکنید که پیغام اطلاع
رسانی برای دانلود نسخه جدید هر چند روز بهتون نشون داده بشه. بوطر مثال تنظیم پیش فرض آنتی ویروس
بر روی 7 روز تعیین شده که شما میتونید اون رو کم و زیاد کنید. اگر کسی در روز اولی که پیغام اطلاع رسانی
بهش نشون داده شده به هر دلیلی نتونست نسخه جدید رو از طریق خود آنتی ویروس دانلود کنه در اون صورت 7
روز بعد دوباره بهش پیغام اطلاع رسانی نشون داده میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این قسمت شما تعیین میکنید که در صورت وجود داشتن نسخه جدیدی از آنتی ویروس اون رو اتوماتیک دانلود
نکنه. با انتخاب این قسمت یعنی شماره 3 به شما هیچ پیغامی جهت اطلاع رسانی از ارائه نسخه جدید نشان داده
نخواهد شد.

حجم فعلی نسخه های مختلف این آنتی ویروس بالاتر از 20 مگابایت است. پس اگر میخواهید که فقط دیتابیس و
انجین آنتی ویروس آپدیت بشه یا شماره 2 و یا شماره 3 را انتخاب کنید. چون دانلود بیشتر از 20 مگابایت برای
کسانی که دارای اینترنت پر سرعت نیستند واقعا مشکله و به نظر من اصلا نیازی هم به این کار وجود نداره حتی
اگر اینترنت پر سرعت هم داشته باشید.

من با این وجود که از اینترنت پرسرعت و 24 ساعته استفاده میکنم اما هیچ وقت آنتی ویروس رو طوری تنظیم
نمیکنم که اتوماتیک به نسخه جدید ارتقا داده بشه. چون این کار در بعضی موارد باعث درست کار نکردن قسمت
هایی از آنتی ویروس میشه. شاید برای بعضی برنامه ها نصب نسخه جدید بر روی نسخه قدیمی درست باشه
و مشکلی بوجود نیاره اما با تجربه ای که پیدا کردم این کار در مورد برنامه های امنیتی اصلا و به هیچ وجه درست
نیست.

اصولا شما باید اول نسخه قدیمی آنتی ویروس خود را کاملا پاک کنید و سیستمتون رو رستارت کنید و بعد نسخه
جدید را نصب کنید. این روش رو من برای همه برنامه های امنیتی چه فایروال و چه آنتی ویروس و چه آنتی اسپای
ور توصیه میکنم.

موفق باشید.

MR.Punisher
20-08-2008, 05:47
یه سوال داشتم
من از Avira AntiVir Premium 8.1.0.367 استفاده می کنم.وقتی می خوام اون رو اپدیت
کنم ارور میده که نمی تونه به سرور وصل بشه ولی وقتی از V P N استفاده می کنم اپدیت میشه.
با آنتی اسپایور Malwarebytes هم همین مشکل رو دارم.
می تونه از V P N باشه؟لطفا راهنمایی کنید.

asdws
20-08-2008, 10:34
من از avira premium security suite استفاده میکنم می خواهم بدونم keyاین محصول فقط قبل از ریختن این برنامه قابل اجرا است یا وقتی نصب است هم میشه اجرا کرد وسایت ورژن های جدید رو هم بزارین ممنونم saleh

siavash2death
20-08-2008, 14:51
من از avira premium security suite استفاده میکنم می خواهم بدونم keyاین محصول فقط قبل از ریختن این برنامه قابل اجرا است یا وقتی نصب است هم میشه اجرا کرد وسایت ورژن های جدید رو هم بزارین ممنونم saleh

چرا 2 بار سوال کردید؟کی این آنتی ویروس در زمان نصب یا بعد از اون قابل استفاده است.ور÷ن های این برنامه رو هم با یه سرچ می تونید پیدا کنید.

MR.Punisher
21-08-2008, 01:43
فکر کنم اون key که تا 6 سال برای انتی ویروس اعتبار داشت رفت تو Blacklist.برای من که
کار نمی کنه.یه key دیگه بهش دادم.دوستان یواش یواش به فکر key جدید باشن.

M E H R A N
21-08-2008, 15:04
فکر کنم اون key که تا 6 سال برای انتی ویروس اعتبار داشت رفت تو Blacklist.برای من که
کار نمی کنه.یه key دیگه بهش دادم.دوستان یواش یواش به فکر key جدید باشن.

2-3 صفحه قبل یک لینک برای گرفتن رگ کی 3 ماهه گذاشتم که هنوزم کار میکنه. اگر خیلی واجبه فعلا برید اون 3
ماهه رو که قانونی هم هست بگیرید تا 3 ماه دیگه هم لینک های دیگه بخاطر سال جدید میلادی 2009 حتما پیدا
میشه. :20:

MR.Punisher
21-08-2008, 23:43
یه سوال داشتم
کنم ارور میده که نمی تونه به سرور وصل بشه ولی وقتی از V P N استفاده می کنم اپدیت میشه.

کسی جواب منو نمیده؟

siavashjal
22-08-2008, 09:17
خوب از v p n استفاده کن مگه ایرادی داره؟

MR.Punisher
22-08-2008, 10:22
خوب از v p n استفاده کن مگه ایرادی داره؟

ایرادی که نداره ولی می خواستم بدونم چرا اینطوری شده؟

majid20
22-08-2008, 12:09
یه سوال داشتم

دوست عزیز برای آپدیت آویرا نیازی به V-P-N نیست و به راحتی با Ip ایران آپدیت میشه

همینطور آنتی اسپایور Malwarebytes هم اینگونه است

علت مشکل شما احتمالا به ISP شما ربط داره ... (از کدوم ISP استفاده میکنی؟ دایال آپ یا ADSL ؟)

MR.Punisher
22-08-2008, 12:14
+2 Adsl شرکت شاتل.
کسپرسکی راحت آپدیت میشه ولی نمی دونم اویرا چرا بازی درمیاره؟

siavashjal
22-08-2008, 18:33
نمی دونم شاید دوستان دیگه راه حل بهتری داشته باشن ولی به نظر من یه بار برنامه رو کاملا uninstall و دوباره نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه.

hesamjm
24-08-2008, 19:54
بهترین وکاملترین بسته avira چیه؟؟security suit یا Professional ؟؟؟ممکنه راهنمایی کنید!!!
2- در دو نسخه 64بیت و 32 بیت ارائه شده یا اینکه در یه نسخه سازگار با هر دو؟؟؟

majid20
24-08-2008, 21:31
تفاوت میان نسخه های Premium و Professional و Security Suite

Avira AntiVir Professional نسخه تکامل یافته تری از نسخه Avira AntiVir Premium هستش

که علاوه بر ویژگی های نسخه Premium ، قابلیت ساپورت شبکه و سیستم عامل های لینوکس و سولاریس ( نگارشی از یونیکس ) را دارد

با این حال نسخه Professional صرفا یه آنتی ویروس است و فاقد فایروال و ... می باشد

Avira Premium Security Suite علاوه بر داشتن آنتی ویروس دارای فایروال ، آنتی بوت ، آنتی پیشینگ و.. هستش

و کاملترین محصول برای محافظت سیستم های خانگی به شمار می آید

در تصویر زیر تفاوت این سه نسخه رو مشاهده می کنید

در ضمن فایل ستاپ محصولات آویرا برای ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی یکسان هستش

hesamjm
24-08-2008, 21:43
مجید جان متشکر از توضیح کامل و عالی شما
من نسخه آخر security center رو نصبیدم
با یک license تا سال 2014
در مورد آپدیتهاش ممکنه بگی؟؟
و اینکه آیا ممکنه این license رو موقع آپدیت بلاک کنه یا نه؟؟؟

MR.Punisher
24-08-2008, 22:44
مجید جان متشکر از توضیح کامل و عالی شما
من نسخه آخر security center رو نصبیدم
با یک license تا سال 2014
در مورد آپدیتهاش ممکنه بگی؟؟
و اینکه آیا ممکنه این license رو موقع آپدیت بلاک کنه یا نه؟؟؟

آپدیت هاش فقط کمی از آپدیت های آنتی ویروس سنگین تره چون باید Module های
فایروال و غیره رو هم آپدیت کنه.
در مورد لایسنس هم باید بگم بله بعد از آپدیت ممکنه اون رو تو Blacklist قرار بده.
یه لایسنس 6 ساله ی دیگه هم وجود داشت (البته برای آنتی ویروس) که رفت تو
Black list و دیگه قابل استفاده نیست.

Viren
25-08-2008, 01:08
مجید جان یه لینک بود که توسط ایمیل اکانت می گرفتیم
هرچی سرچ کردم نیافتم
میشه بزاریش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H R A N
25-08-2008, 01:34
مجید جان یه لینک بود که توسط ایمیل اکانت می گرفتیم
هرچی سرچ کردم نیافتم
میشه بزاریش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رجیستر کی 3 ماهه برای Avira Antivir Premium

Ali-ss
28-08-2008, 18:04
من توی نصب آنتی ویروس مشکل پیدا کردم الان ویندوز رو عوض کردم اما در مرحله نصب و در اونجایی که ایمیل و دیگر مشخصات رو می زنیم و خود آویرا به صورت free ریجیستر می کنه دکمه next رو که می زنم اورو می ده که اینترنت کانکشن فعال نیست در حالیکه م نبه اینترنت وصلم
ارورش این بود فکر کنم
no internet connection could be created,this is neseccary to active the product,please create an internet connection and return activation
نسخه 8 و فری آن

amir_rafie
30-08-2008, 00:01
سلام... من یه مشکل دارم.. این avira به همه keygen ها گیر میده و نمیذاره اجرا کنم.. چه کار کنم؟به خصوص وقتی keygen روی DVD باشه سیستم Not Responding میشه!!!!!

M E H R A N
30-08-2008, 01:11
سلام... من یه مشکل دارم.. این avira به همه keygen ها گیر میده و نمیذاره اجرا کنم.. چه کار کنم؟به خصوص وقتی keygen روی DVD باشه سیستم Not Responding میشه!!!!!

شما مطمئن هستید که همه کیجن هاتون سالمند و آلوده نیستند؟ چون که گفتید همه شون... من کیجن هایی دارم
که سالمند و آنتی ویر هم اونها رو سالم میدونه و در نتیجه پیغامی هم در مورد آلوده بودن کیجن ها نمیده. اما کیجن
هایی هم مثل این دارم که آلوده هستند و هنوز آنتی ویروسهایی وجود دارند که اینو تشخیص نمیدند.

اگر قبلا کاربر ناد32 بودی. بهتره اینو بدونی که کسپرسکی و آنتی ویر در این جود مسائل خیلی دقیق تر
هستند و چون قبلا ناد32 چیزی رو تشخیص نداده دلیل بر سالم بودن اون کیجن نیست.

اما اگر واقعا مطمئن هستید که اون فایلی که میخواهید اجرا کنید سالمه اونوقت شما 3 راه دارید.

1. آنتی ویر را موقع اجرا کردن کیجن غیر فعال کنید.

2. کیجن و یا فایل مورد نظرتون رو وارد Exeption بکنید تا آن فایل دیگه توسط آنتی ویر اسکن نشه.

3. اگر هم فکر میکنید که آنتی ویر تشخیص نادرست داشته و فایلی رو که به شما میگه آلوده است در اصل فایل
سالمی است میتونید با وارد شدن به سایت زیر اون فایل رو براشون بفرستید تا آنها بعد از آنالیز کردن مجدد اون
فایل در صورت سالم بودن اون رو از دیتابیس حذف کنند.

Markus
30-08-2008, 13:08

بله من هم اين موضوع رو تاييد ميکنم،
محصولات آويرا با اين که جزو يکی از بهترين محصولات امنيتی هستن، ولی بطور خيلی زياد بر بيشتر کيجن ها ، پچ ها، و مخصوصاً برنامهای مربوط به ياهو مسنجر حساسيت نشون ميده...بطوری که اغلب اينها آلوده نيستند!
که البته اين مشکل بیشتر برميگرده به يکسری شناسی تعريف شده در خود نرمافزار که مثلاً به فلان فايل و فلان حرف حساسيت داره،...و اين يکی از نقاط منفی اين نرم افزار امنيتی هست...
البته يک نقطه منفی که خيلی در اين نرمافزار مشخص هست اين هست که بعضی مواقع بعد گرفتن آپديت بطور غير طبيعی غير فعال ميشه که در بعضی مواقع خيلی خطرناک هست!!! و مورد ديگه اين که اين نرمافزار در مقابل حفاظت از خود خيلی ضعيف هست! و مثل محصولاتی مانند کسپرسکی از خودش به خوبی نميتونه محافظت کنه...به خاصر همين من هميشه محصولات اويرا را در کنار یک محصول ديگری پيشنهاد ميکنم!

hesamjm
30-08-2008, 16:51
بله منم موافقم

Viren
31-08-2008, 18:14
مثل اینکه دیگه لینک دریافت Key کار نمی کنه
اگه کسی Key داشت به منم بده
2 روز بیشتر نمونده

hamilton
31-08-2008, 18:36
مثل اینکه دیگه لینک دریافت Key کار نمی کنه
اگه کسی Key داشت به منم بده
2 روز بیشتر نمونده

اگر از Avira Antivir Premium استفاده مكينيد لينك زير براي دريافت كليد 3 ماهه هنوز فعاله:

اينهم دو آدرس ديگه براي دريافت اكانت 30 روزه رايگان براي محصول Avira AntiVir Premium 8:

و اگر از محصول Avira Premium Security Suite استفاده ميكنيد ميتونيد از لينك زير نسبت به دريافت كليد 3 ماهه رايگان اقدام كنيد:

Viren
01-09-2008, 16:05
ممنون
ولی لینک ها واسه من کار نمی کنند
ارور میدن

majid20
01-09-2008, 17:43
ممنون
ولی لینک ها واسه من کار نمی کنند
ارور میدن

Viren جان کار میکنه و مشکلی نداره

بهر حال اگه نتونستی من برات ثبت نام کردم ( به همین ایمیلی که گذاشتی sportboy928 )

Viren
01-09-2008, 23:41
ممنون از لطفت مجید جان
مشکلم حل شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

king-hitler
04-09-2008, 08:54
نسخه 8 امده کسی kay ازش نداره

M E H R A N
04-09-2008, 08:59
نسخه 8 امده کسی kay ازش نداره

سه پست بالاتر از پستی که دادی گی گذاشته شده... :33:

king-hitler
04-09-2008, 09:00
کسی این نسخه Avira Premium Security Suite 2009 برای دانلود
البته 2009
اونم فول

hamilton
04-09-2008, 09:04
کسی این نسخه Avira Premium Security Suite برای دانلود

در خود سايت Avira براحتي براي دانلود در دسترس ميباشه.از آدرس زير دانلود نماييد:

king-hitler
04-09-2008, 09:23
استاد نسخه پرفشنال بهتره یا همین Security Suite

hamilton
04-09-2008, 12:14
استاد نسخه پرفشنال بهتره یا همین Security Suite

در پست زير تفاوتها و امكانات اين محصولات مقايسه شده است:

كلا Avira Premium Security Suite مجموعه كاملي براي محافظت از سيستم ميباشه.

M@STER
07-09-2008, 07:48
من سه تا اکانت 3 ماهه از avira گرفتم که تا 5/12/2008 کار میکنه.اگر به درد کسی میخوره بگه تا بذارم.(برای کسانی که نمی تونن لینک مربوط به لیسنس رو باز کنن یا کسانی که مهلتشون داره تموم میشه)

leonvh82
09-09-2008, 11:51
من سه تا اکانت 3 ماهه از avira گرفتم که تا 5/12/2008 کار میکنه.اگر به درد کسی میخوره بگه تا بذارم.(برای کسانی که نمی تونن لینک مربوط به لیسنس رو باز کنن یا کسانی که مهلتشون داره تموم میشه)

دوست عزیز من میخوام... تا چند روز مهلتم تموم میشه... خیلی خیلی ممنون میشم!

D o l f i n
10-09-2008, 22:03
نیکی و پرسش

M@STER
11-09-2008, 12:58
:31::31::31::31::31:
دوست عزيز خب اگه من اينجا بذارم ممکنه چند نفر از يه license استفاده کنن بعد block بشه
اگر ميخواي ايميلتو بده برات بفرستم

hesamjm
12-09-2008, 15:35
این لایسنس رو امتحان کنید(متاسفانه چون من از انتی ویروس دیگه ای استفاده میکنم، نمی تونم امتحان کنمش)
9ساله:

D o l f i n
12-09-2008, 20:56
دانلود نمیشه میشه یه جا دیگه اپ کنی؟
ممنون

saeid_panah
13-09-2008, 10:36
بله اين كي براي آنتي ويروس نسخه Premium هست و تا سال 2017 اعتبار داره. يه فايل 5 مگي بدون پسوند وجود داشت كه آپلود نكردم.

hamilton
13-09-2008, 12:04
Avira AntiVirus Emergency-Rescue-LiveCD - Sept. 2008

اينهم فايل Bootable ISO اين آنتي ويروس بر مبناي نسخه 8 اين محصول.اين فايل را دانلود و بر روي CD رايت كرده و در صورت آلودگي سيستم ميتوانيد سيستم را از روي اين CD راه اندازي كنيد و اقدام به اسكن و تميز كردن سيستم خود از وجود ويروسها و بدافزارها نماييد.اين فايل حجمي در حدود 55MB دارد.در صورت نياز از لينكهاي زير دانلود نماييد:

ilailaila
14-09-2008, 08:10
سلام
دست گلت درد نکنه ...
database این فایل iso مال کی هست حالا؟

hamilton
14-09-2008, 18:21
سلام
دست گلت درد نکنه ...
database این فایل iso مال کی هست حالا؟

اونطور كه از اسم اين فايل Iso مشخصه DataBase اين Live CD مربوط به همين ماه اخير ميباشه يعني سپتامبر 2008.

iranian_genius
14-09-2008, 19:10
سلام .

آخرین ورژن واسه کامپیوتر خونگی و کامپوتر شرکتی از آنتی ویروس آویرا کجا پیدا میشه؟

آیا نسخه اینترنت سکیوریتی هم داره ؟؟

M E H R A N
14-09-2008, 21:53
سلام .

آخرین ورژن واسه کامپیوتر خونگی و کامپوتر شرکتی از آنتی ویروس آویرا کجا پیدا میشه؟

آیا نسخه اینترنت سکیوریتی هم داره ؟؟

بله داره.

hesamjm
14-09-2008, 22:48
سلام می خواستم بدونم از کجا میتونم آپدیتهای آویرا رو دانلود کنم(manual update)و در سیستمم ذخیره داشته باشم تا هنگام نصب مجدد دوباره update نکنم

Markus
14-09-2008, 23:56
سلام می خواستم بدونم از کجا میتونم آپدیتهای آویرا رو دانلود کنم(manual update)و در سیستمم ذخیره داشته باشم تا هنگام نصب مجدد دوباره update نکنم

شما ميتونيد به روش زير آپديت های اويرا رو ذخيره کنيد و در آينده انتقال بدين:

يا از خود سايت اويرا آپديت ها رو بگيرين و طبق آموزش بالا انتقال بدين:
(لينک دريافت آپديت های اويرا)

PeZooZo
17-09-2008, 15:12
من وقتی این آنتی ویروس رو نصب کردم دیگه نمی تونم به کامپیوتری که به من شیکه شده اینترنت بدم.و وقتی که فایر وال رو غیر فعال می کنم درست میشه.چگونه براش تعریف کنم که به اینترنت شبکه شده کاری نداشته باشه؟

PeZooZo
17-09-2008, 23:34
کمک پیلیز!!!!!!

majid20
18-09-2008, 18:19
من وقتی این آنتی ویروس رو نصب کردم دیگه نمی تونم به کامپیوتری که به من شیکه شده اینترنت بدم.و وقتی که فایر وال رو غیر فعال می کنم درست میشه.چگونه براش تعریف کنم که به اینترنت شبکه شده کاری نداشته باشه؟
منظور شما این است که از نسخه Avira Premium Security Suite استفاده میکنید؟

در حالت پیش فرض در هر شبکه ای (LAN یا اینترنت) کامپیوتر شما توسط فایروال پنهان میشود

که به این خاصیت Stealth Mode گفته میشود

این خاصیت از دسترسی هکر ها به سیستم شما تاحدود زیادی می کاهد

اما در شبکه های LAN سبب میشود که سایر کامپیوترها نتوانند شما رو پیدا کرده

چون من از این محصول استفاده نمی کنم دقیق نمی تونم شما رو راهنمایی کنم

شما باید بخش فایروال ( Configuration -> Firewall ) تنظیمات کانکشن خود را نگاه کنید

در بخش زیر هم پاره ای از تنظیمات مهم وجود دارد

Configuration -> Firewall -> Adapter rules

D o l f i n
18-09-2008, 22:56
دوستان کسی کی جدید نداره که هیچ کدوم کار نمیکنه همه از کار افتادن؟

M E H R A N
19-09-2008, 01:09
دوستان کسی کی جدید نداره که هیچ کدوم کار نمیکنه همه از کار افتادن؟

این لینک هنوز کار میکنه. رجیستر کی 3 ماهه میده برای Avira Antivir Home Premium

king-hitler
19-09-2008, 10:13
طريقه جمع آوری آپديت ها در محصول ورژن 8.0 به اين صورت هست که شما:

1- ابتدا به مسير زير برويد و تمام فايل های موجود در پوشه FAILSAFE رو انتخاب کرده و بصورت يک فايل ZIP. در بياوريد...
تأکيد ميکنم بصورت فايل ZIP

C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\FAILSAFE

اين نکته هم اضافه کنم که با انتخاب بر روی فايل ها از اونها فايل زيپ بسازين چون اگه از پوشه مذکور فايل زيپ بسازين موقع انتقال به محصول با اخطار زير مواجه ميشويد:(پس از پوشه فايل زيپ نسازين! برين داخل پوشه با انتخاب فايل ها، اقدام به ساختن فايل زيپ کنيد)

2- سپس اسم فايل زيپ شده رو به ivdf_fusebundle_nt_en تغيير نام ميدهيم، چون محصول فقط فايل زيپ شده رو با اين اسم ميشناسد
3-حال فايل های آپديت برای انتقال به محصول آماده هست
برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی Update گزينه Manual Update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

و صبر کنيد که محصول آپديت بشه و پيغام زير مبنی بر انجام عمليات آپديت ظاهر شود:

سلام من اتجام دادم اولا این پوشه های که گفتی تو فولدر من نیست
مسیرش اینجاست
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\FAILSAVE

تو فولدر 4 تا فایل بود زیپ کردم ولی وقتی برا اپدیت دستی میزنم پیغام ارور میده

متن پیغام

apdate of the VDF kit failed

iranian_genius
20-09-2008, 19:43
سلام .

کرک و سریال معتبر برای آویرا از کجا میتونم پیدا کنم؟؟

در ضمن نسخه ای که اینترنت سکیوریتی هم داشته باشه کدومشه؟

آخرین ورژن

M E H R A N
20-09-2008, 20:25
سلام .

کرک و سریال معتبر برای آویرا از کجا میتونم پیدا کنم؟؟

در ضمن نسخه ای که اینترنت سکیوریتی هم داشته باشه کدومشه؟

آخرین ورژن

صفحه قبل گذاشته شده.

نسخه ای رو هم که میخواهید از Avira.com دانلود کنید.

PeZooZo
21-09-2008, 12:51
منظور شما این است که از نسخه Avira Premium Security Suite استفاده میکنید؟

در حالت پیش فرض در هر شبکه ای (LAN یا اینترنت) کامپیوتر شما توسط فایروال پنهان میشود

که به این خاصیت Stealth Mode گفته میشود

این خاصیت از دسترسی هکر ها به سیستم شما تاحدود زیادی می کاهد

اما در شبکه های LAN سبب میشود که سایر کامپیوترها نتوانند شما رو پیدا کرده

چون من از این محصول استفاده نمی کنم دقیق نمی تونم شما رو راهنمایی کنم

شما باید بخش فایروال ( Configuration -> Firewall ) تنظیمات کانکشن خود را نگاه کنید

در بخش زیر هم پاره ای از تنظیمات مهم وجود دارد

Configuration -> Firewall -> Adapter rules

بله من از همین نسخه استفاده می کنم.
Configuration -> Firewall را من در کانکشن خود پیدا نکردم.کجاست؟
ممنون از شما.بد جوری گیر این مسئله هستم.

M E H R A N
21-09-2008, 17:18
بله من از همین نسخه استفاده می کنم.
Configuration -> Firewall را من در کانکشن خود پیدا نکردم.کجاست؟
ممنون از شما.بد جوری گیر این مسئله هستم.

دوست عزیز فکر کنم منظور مجید جان داخل کانکشن نبود بلکه داخل تنظمیات خود Avira Security . برای اینکه وارد تنظیمات بشی روی آیکونش در Systemtry کلیک راست کن و Configure Antivir را انتخاب کن.

در ضمن بهتره برای بیشتر آشنا شدن با این محصول صفحه اول همین تاپیک را بخونی. در صفحه اول دوستان زحمت
کشیدند و قسمت های مختلف اون رو توضیح دادند.

PeZooZo
21-09-2008, 20:57
دوست عزیز فکر کنم منظور مجید جان داخل کانکشن نبود بلکه داخل تنظمیات خود Avira Security . برای اینکه وارد تنظیمات بشی روی آیکونش در Systemtry کلیک راست کن و Configure Antivir را انتخاب کن.

در ضمن بهتره برای بیشتر آشنا شدن با این محصول صفحه اول همین تاپیک را بخونی. در صفحه اول دوستان زحمت
کشیدند و قسمت های مختلف اون رو توضیح دادند.
من چیزی پیدا نکردم از صفحه اول.
چگونه می تونم برنامه ای را به لیست سفید فایر وال اضافه کنم؟
حتی نمی تونم بازی آنلاین انجام بدم!!!حتما باید فایروالش رو خاموش کنم تا بشه

M E H R A N
21-09-2008, 22:32
من چیزی پیدا نکردم از صفحه اول.
چگونه می تونم برنامه ای را به لیست سفید فایر وال اضافه کنم؟
حتی نمی تونم بازی آنلاین انجام بدم!!!حتما باید فایروالش رو خاموش کنم تا بشه

من از Avira Security Suite استفاده نمیکنم. فایروالی که در این بسته استفاده شده یکی از پایه ای ترین و ساده ترین
فایروال هایی است که وجود داره. شما سعی کنید کمی اول دنبال مفاهیم فایروال و طرز کار فایروال ها باشید تا
در آینده بهتر بتونید با فایروال ها کار کنید.

اینطوری که من میبینم به نظرم شما از این بسته استفاده نکنید بهتره و بجاش Avira Antivir Personal Free را همراه
با فایروال خود ویندوز استفاده کنید.

برای وارد کردن برنامه ای به لیست سفید هم وارد تنظیمات میشید و میرید به قسمت فایروال و در آنجا هم میرید به
قسمت Application Rules و برای اینکه در شبکه سیستم شما مخفی نباشه میتونید برید به قسمت Adapter Rules

زمانی که یک برنامه میخواد به اینترنت وصل بشه از شما میپرسه که به این برنامه اجازه بده یا نه. و این شما
هستید که تعیین میکنید چه برنامه های به اینترنت وصل بشه و چه برنامه ای وصل نشه.

برای بازی های آنلاین هم این بسته امنیتی حالت Game Mode داره. بگردید پیداش کنید و زمانی که خواستید
بازی های آنلاین انجام بدید اون رو بر روی حالت Game Mode قرار بدید.

ویرایش توسط خودم...

اگر قسمتی از تنظیمات و یا بخش های مورد نظرتون رو متوجه نشدید یک عکس از اون قسمت بزارید تا بیشتر
راهنمایی کنم. چون همانطور که گفتم من از این بسته امنیتی استفاده نمیکنم و قسمت تنظیمات فایروالش
رو ندارم که دقیق تر توضیح بدم.

موفق باشید.

PeZooZo
21-09-2008, 23:47
از این قسمت چگونه تعریف کنم که به اشتراک اینترنت کاری نداشته باشه؟
ممنون عزیزم :10:

M E H R A N
22-09-2008, 01:22
از این قسمت چگونه تعریف کنم که به اشتراک اینترنت کاری نداشته باشه؟
ممنون عزیزم :10:

این عکس چیز زیادی رو نشون نمیده.

اما ...

قبل از هر چیز باید بدونید که به اشتراک گذاری فایل در شبکه یعنی امنیت کمتر. پس اگر اینو میدونید این کار ها را
انجام بدید.

1. میزان حساسیت فایروال را اول بر روی حالت Medium قرار بدید. اگر مشکل حل شد که هیچ اما اگر حل نشد.

2. این دفعه حالت رو بر روی Low قرار بدید و یک بار سیستم را ریستارت کنید.

اگر با کارهای بالا هم حل نشد به همان قسمتی برید که عکسشو گذاشتید و در آنجا دنبال قسمتی به اسم
Allow File and Print Sharing باشید. تنظیمات این قسمت را بر روی Allow قرار بدید.

موفق باشید.

majid20
22-09-2008, 06:11
مهران جان توضیحات کافی رو دادند و من فقط چند نکته رو روشن میکنم

معمولا کاربرانی که در شبکه کار میکنند هنگام نصب Avira Premium Security Suite

آن را بصورت دستی نصب کرده و گزینه زیر را هنگام نصب فعال میکنند

پس از نصب چنانچه مشکلی در کار با شبکه داشتید کافیست وارد بخش Adapter rules فایروال آویرا شده

روتر و یا کانکشن شبکه خود را مشخص کرده و بر روی Add rule کلیک کنید

در پنجره جدید ، گزینه Allow File and Print Sharing را انتخاب کرده و Ok کنید

( مطمئنا اگر نوع ارتباط شما Peer-To-Peer یا VMVARE و غیره باشه ، باید گزینه های مزبور را نیز انتخاب کنید )

برای بازیهای آنلاین باید حتما گزینه Game Mode را همانند تصویر زیر با کلیک راست بر روی آیکن آویرا فعال کنید

در آخر چنانچه فایروال در کاری خلل ایجاد میکند ، تنظیمات ان را بر روی Low قرار دهید

D o l f i n
23-09-2008, 14:19
من هنوز در بدر یه کلید جدید هستم دو تا از خود سایت آویر گرفتم هیچکدوم رو قبول نمیکنه

lindows
23-09-2008, 17:46
یه کلید تا تاریخ 17-11-2008 دارم به کارتون میاد ؟

D o l f i n
23-09-2008, 22:21
مشکلی نیست فعلا عالش کنه تا بعد؟
ممنون میشم

mehrdadb3
24-09-2008, 01:40
دوستان من نسخه .Avira_AntiVir_Prem8.1.0.362 رو نصب کردم و هیچ انتیویرسه دیگه هم ندارم ولی وقتی گارد این انتی ویروی بازه سیستم و خیلی کند میکنه انگار گیر میکنه ولی وقتی گارد میبندم همهچی عادی میشه کسی میتونه بهم کمک کنه که با گارد باز راحت کار کنم و سیستم کند نشه

M E H R A N
24-09-2008, 07:15
دوستان من نسخه .Avira_AntiVir_Prem8.1.0.362 رو نصب کردم و هیچ انتیویرسه دیگه هم ندارم ولی وقتی گارد این انتی ویروی بازه سیستم و خیلی کند میکنه انگار گیر میکنه ولی وقتی گارد میبندم همهچی عادی میشه کسی میتونه بهم کمک کنه که با گارد باز راحت کار کنم و سیستم کند نشه

مشخصات سیستم از نظر سیستم عامل، رم و سی پی یو چیه؟
آیا قبلا آنتی ویروس دیگه ای بر روی همین سیستم استفاده میکردی؟
آیا از فایروال مخصوصی استفاده میکنی؟

iranian_genius
24-09-2008, 09:01
من از نسخه File server برای نصب روی ویندوز 2000 سرور استفاده کردم . ولی متاسفانه هیچ کلید معتبری پیدا نکردم .

سایتی سراغ دارید که key های معتبر ارائه کنه یا خودتون key دارید؟

lindows
24-09-2008, 12:58
این هم کلید

mehrdadb3
24-09-2008, 16:51
مشخصات سیستم از نظر سیستم عامل، رم و سی پی یو چیه؟
آیا قبلا آنتی ویروس دیگه ای بر روی همین سیستم استفاده میکردی؟
آیا از فایروال مخصوصی استفاده میکنی؟

CPu=2.5 Barton Amd
Ram = 512 Ocz
قبلا کسپرسکای 2007 رو داشتم اونو پاک کردم اینو نصی کردم هیچ چیزه دیگه هم ندارم ولی دیشب یهخورده باهاش ور رفتم و حساسیت گاردو از نرمال رو لو گزاشتم خیلی بهتر شد سیستم بازم اگه چیزی هست ممنونم میشم راهنمایی کنید

hamilton
24-09-2008, 18:28
من از نسخه File server برای نصب روی ویندوز 2000 سرور استفاده کردم . ولی متاسفانه هیچ کلید معتبری پیدا نکردم .

سایتی سراغ دارید که key های معتبر ارائه کنه یا خودتون key دارید؟

دوست عزيز به لينك زير بريد و محصول موردنظر خود را انتخاب كنيد .مشخصات خواسته شده را وارد كنيد تا يك اكانت 1 ماهه براي شما راسال كنند:

vahid_203
28-09-2008, 16:09
با سلام خدمت دوستان عزيز و مخصوصا دوست عزيزم (M E H R A N)

آقا من Avira AntiVir premium رو 27 روز قبل از آدرس :

كه دوست عزيزم M E H R A N لطف كرده بودن دانلود كردم و نصب كردم

بايد بگم واقعا عاليه ... از اون موقع به اينور هيچ مشكل ويروسي واسه سيستمم به وجود نيومده ....

الان 3 روز ديگه مونده و بعد 3 روز از كار ميوفته ... ميخواستم ببينم چي كار ميشه كرد تا رجيستر و آپديت بشه .. ؟ كد يا فايل يا كركي هست ؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين

كوچيك همه بچه هاي p30world هم هستيم

M E H R A N
28-09-2008, 18:53
الان 3 روز ديگه مونده و بعد 3 روز از كار ميوفته ... ميخواستم ببينم چي كار ميشه كرد تا رجيستر و آپديت بشه .. ؟ كد يا فايل يا كركي هست ؟

ممنون ميشم راهنمايي كنين

سلام وحید جان.

نسخه های پولی این آنتی ویروس تا کنون هیچ کرکی نداشتند و حتما میبایستی توسط رجیستر کی های قانونی
که از طرف شرکت این آنتی ویروس معتبر شناخته میشوند رجیستر شوند.

الان هم برای بدست آوردن یک رجیستر قانونی 3 ماهه که خوشبختانه هنوز لینکش کار میکنه میتونید به سایت
زیر برید. این رجیستر کی فقط بر روی نسخه Avira Antivir Premium Edition یعنی نسخه ای که شما هم اکنون
از آن استفاده میکنید کار میکنه.

سایت بالا را که باز کردید مشخصات خودتون را با یک ایمیل واقعی پر میکنید. اگر با آدرس ایمیلتون قبلا یک رجیستر
کی از همین سایت گرفتید بهتره که یک ایمیل جدید درست کنید و با آدرس ایمیل جدید اقدام به گرفتن رجیستر
کی بکنید.

اگر مشخصات را پر کردید بعد از کلیک کردن بر روی Request license now صفحه زیر براتون باز میشه.

در این صفحه بر روی License Overview کلیک میکنید تا جزئیات به ثبت رسیدن کلید 3 ماهه را بهتون نشون بده.

همانطور که میبینید این کلیدی که من برای آزمایش به ثبت رسوندم تا 91 روز دیگه فعال هست. شما در اینجا باید
بر روی آیکون کلید طلایی که با فلش قرمز مشخص کردم کلیک کنید و کلید رجیستر شده به اسم خودتون رو دانلود
کنید و آن را در سیستمتون ذخیره کنید. البته یک کپی از کلید به ایمیل شما هم فرستاده میشه.

حالا اگر میخواهید آنتی ویر را از اول نصب کنید که هیچ چون اون موقع در هنگام نصب میتونید مسیر کلیدی را که
دانلود کردید به آنتی ویر بدید تا رجیستر بشه. اما اگر از قبل این آنتی ویروس را بر روی سیستم نصب کردید و
چند روز بیشتر به تاریخ تمام شدنش نمونده میتونید برید به سربرگ Help و بر روی قسمتی که در عکس زیر
مشخص کردم کلیک کنید.

حالا بر روی قسمتی که در عکس زیر مشخصه کلیک کنید و کلیدی را که قبلا ذخیره کردید را وارد کنید. بعد از وارد
کردن کلید بر روی Next کلیک کنید.

آنتی ویر از شما میپرسه که یک کلید دیگه قبلا برای این آنتی ویروس ثبت شده. آیا میخواهید که کلید جدید را ثبت
کنم؟ شما هم Yes را میزنید.

بعد آنتی ویر شروع میکنه به پاک کردن مشخصات کلید قدیمی و ثبت کردن کلید جدید. این مرحله ممکنه چند
ثانیه ای طول بکشه. منتظر میمونید تا کارش تمام بشه. اگر همه کارها را طوری که توضیح دادم انجام داده
باشید در نهایت بهتون ابلاغ میکنه که کلید با موفقیت ثبت شد و مشخصات و تاریخ تمام شدن کلید جدید را
بهتون نشان خواهد داد.

موفق باشید.

Mr Shantia
29-09-2008, 22:14
سلام
من به تازگی از 32nod به طرف avira آمدم.نسخه personal را روی کامپیوتر خانگی ام نصب کردم.برای حفاظت کامل سیستم من آیا نرم افزار دیگه ای پیشنهاد می کنین؟avira را واسه update و scanاتوماتیک همراه با روشن شدن سیستم چه جوری تنظیم کنم؟

majid20
30-09-2008, 01:43
اگر قصد دارید از نسخه کلاسیک آن استفاده کنید، برای تکمیل گارد خود تاپیک زیر را مطالعه کنید

داشتن یک فایروال خوب هم تا حدود زیادی امنیت سیستم شما رو تامین میکند

اما برای آپدیت خودکار هنگام بالا آمدن ویندوز

1- ابتدا به قسمت Scheduler رفته ، و با کلیک بر روی آیکن Insert new job تنظیم آپدیت خودکار را شروع کنید

2- در صفحه باز شده کافیه نامی برای زمان بندی جدید ایجاد کنید مثلا Login Update

3- در صفحه بعد مشخص کنید که میخواهید آپدیت را زمان بندی کنید

4- در صفحه جدید ، زمان شروع آپدیت را مشخص میکنید (مثلا گزینه Login برای شروع آپدیت هنگام وارد شده به ویندوز است)

توجه - برای اسکن خودکار کافیه تمام مراحل را برای گزینه Scan انجام دهید

فقط پس از مرحله سوم باید ابتدا مشخص کنید چه جاهایی باید اسکن شود

Mr Shantia
30-09-2008, 15:02
ممنون
من الآن 5 avira personal + spyware doctor را نصب کردم.لطفا تنظیمات متناسب با این دو را بگویید. (گارد-اسکن و...)

majid20
30-09-2008, 20:55
بهترین تنظیمات avira personal را در پست دوم قرار داده شده

spyware doctor که تنظیمات خاصی نمیخواد

Mr Shantia
01-10-2008, 15:02
منظورم اینه که آیا باید گارد هر دوش on باشه؟واسه هر دوش اسکن فایلها را انجام بدم؟

majid20
01-10-2008, 17:06
اکثر کاربران از Spyware Doctor بصورت غیرفعال و صرفا جهت اسکن استفاده میکنند

دلیل عمده آن سنگینی زیاد این برنامه است که در صورت فعال بودن گارد آن ، سیستم را شدیدا کند میکند

بهتره از گارد آنتی اسپایور دیگه استفاده کنید

یا کلا از محصول Avira Antivir Premium به جای نسخه Personal آویرا استفاده کنید

که گارد خوبی در برابر تمام بدافزارها دارد

ahriman323
04-10-2008, 10:55
سلام دوست عزیز همان طور که گفتید برنامه را نصب کردم ولی هر چند دقیقه اینترنتم دیسکانکت میشه شاید هم از ای اس پی باشه ولی قبل از نصب مشکلی نداشت....

اون قسمت برای من نداره که؟!!!!
واقعا انتی ویروس خوبی هست هم سبک هست و هم اینکه چند تا ویروس را گرفت که کاسپیر ورژن 8 نتونست انها را بگیره!!!

king-hitler
04-10-2008, 17:03
سلام یه فایل هستش که اویرا ویروس شناسایی میکنه و نمیتومه پاکش کنه اپدید کردم فایده نداشت

ورژن 7 هستش انتی ویروس
کرک شده فول
این عکس قسمت قرنطینه هستش
این ویروس اسمش هست QQ_update.cab

hamilton
04-10-2008, 17:46
سلام یه فایل هستش که اویرا ویروس شناسایی میکنه و نمیتومه پاکش کنه اپدید کردم فایده نداشت

ورژن 7 هستش انتی ویروس
کرک شده فول

شما به همين مسيري كه در تصوير گفته شده بريد ببينيد ميتونيد بصورت دستي خودتون فايل رو حذف كنيد يا خير؟اگر نشد ميتونيد برنامه Unlocker كه يك برنامه رايگان ميباشه را نصب كنيد.روي فايل مورد نظر كليك راست كنيد برنامه Unlocker را انتخاب كنيد و گزينه delete را از اين برنامه بزنيد.اگر اين فايل به پروسه خاصي وصل باشه ميتونيد آنرا Kill يا End كرده و فايل را حذف كنيد.
البته لازم به ذكره كه تا زمانيكه فايلهاي آلوده در قرنطينه هستند هيچ آسيبي نميتونند به سيستم وارد كنند.

king-hitler
04-10-2008, 18:14
شما به همين مسيري كه در تصوير گفته شده بريد ببينيد ميتونيد بصورت دستي خودتون فايل رو حذف كنيد يا خير؟اگر نشد ميتونيد برنامه Unlocker كه يك برنامه رايگان ميباشه را نصب كنيد.روي فايل مورد نظر كليك راست كنيد برنامه Unlocker را انتخاب كنيد و گزينه delete را از اين برنامه بزنيد.اگر اين فايل به پروسه خاصي وصل باشه ميتونيد آنرا Kill يا End كرده و فايل را حذف كنيد.
البته لازم به ذكره كه تا زمانيكه فايلهاي آلوده در قرنطينه هستند هيچ آسيبي نميتونند به سيستم وارد كنند.

به صورت دستی پاک میشه ولی باز میاد

با انلوکر هم فایده نداره
من روزی یه بار ویندوز عوض میکنم باید از تو قرنطینه پاکش کنم

بقیه ویروس ها که تو عکس هستن چی

majid20
05-10-2008, 01:37
سلام دوست عزیز همان طور که گفتید برنامه را نصب کردم ولی هر چند دقیقه اینترنتم دیسکانکت میشه شاید هم از ای اس پی باشه ولی قبل از نصب مشکلی نداشت....

اون قسمت برای من نداره که؟!!!!
برای مشاهده تمام قسمت های تنظیمات کافیه که همانند تصویر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالت حرفه ای ار فعال کنید

majid20
05-10-2008, 02:15

ورژن 7 هستش انتی ویروس
کرک شده فول

به صورت دستی پاک میشه ولی باز میاد

با انلوکر هم فایده نداره
من روزی یه بار ویندوز عوض میکنم باید از تو قرنطینه پاکش کنم

بقیه ویروس ها که تو عکس هستن چی
دوست عزیز ویروسی که شما به آن مبتلا شدید یک تروجان هستش که بخودی خود مخرب نیست

اما یک گذرگاه برای ورود بیش از 40 نوع ویروس و تروجان به حساب میاد که برای سیستم مضر هستند

این تروجان بیشتر در سایتهای 18- قربانیان خود را شکار میکند

اکثر آنتی ویروس های مطرح این تروجان را شناسایی و پاک میکنند

پاک نشدن این ویروس توسط آویرا اکثرا در نسخه کلاسیک گزارش شده

بهرحال شما سعی کنید از نسخه جدید آویرا استفاده کنید

در ضمن برای پاکسازی سیستم ، ابتدا System Restore را خاموش کرده

سپس وارد Safe Mode شده و کل سیستم را اسکن کنید

البته در مواقعی که آویرا قادر به پاک سازی ویروسی نیست استفاده از دیسکت نجات آویرا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wn%2Fvdf%2Frescuecd%2Frescuecd.iso) توصیه میشه

چنانچه مشکل پاک سازی ویروس پابرجا بود میتوانید در بخش زیر عنوان کنید

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا از آنتی ویروس دیگری مثل کسپرسکی یا بیت دیفندر استفاده کنید

king-hitler
07-10-2008, 18:37
کسی کی از نسخه Avira AntiVir Professional
نداره ورژن جدید

majid20
07-10-2008, 19:24
کسی کی از نسخه Avira AntiVir Professional
نداره ورژن جدید

این Key برای تمام محصولات عمل میکنه

البته بهتره از نسخه Avira Antivir Premium استفاده کنید چون تفاوت چندانی با نسخه Pro ندارد و در ضمن Key برای آن راحت تر پیدا میشود

lindows
07-10-2008, 19:39
این Key برای تمام محصولات عمل میکنه

البته بهتره از نسخه Avira Antivir Premium استفاده کنید چون تفاوت چندانی با نسخه Pro ندارد و در ضمن Key برای آن راحت تر پیدا میشود

يه جوريه اين كي
داخلش فقط يه نوشته اس
كسي تست كرده - تا كي جواب ميده

majid20
08-10-2008, 03:01
يه جوريه اين كي
داخلش فقط يه نوشته اس
كسي تست كرده - تا كي جواب ميده

بله این Key بر روی سه محصول Premium و Professional و Security Suite کار میکند

نحوه وارد کردن Key را هم از پست زیر متوجه خواهید شد

lindows
08-10-2008, 07:37
ميخوام بدونم اين Key چند وقته است - تا كي كار ميده

king-hitler
08-10-2008, 10:00
سلام
این چند تا ویروس تو کامپیوتر من بود نمیدونم از کجا امده از سایت 18 هم دیدن نکردم

Low,Adware.ZangoSearch
High,Backdoor.Trojan.Client
High,Packed.Generic.96
High,Trojan Horse
High,W32.Almanahe.B!inf
High,Trojan Horse

hamilton
08-10-2008, 10:50
ميخوام بدونم اين Key چند وقته است - تا كي كار ميده

در مورد مدت زمان اعتبار اين كليد در موقع استفاده از كليد ميتونيد تاريخ انقضاء آنرا مشاهده كنيد.در مورد اينكه تا كي كار ميكنه بايد بگم كه اين بستگي به كمپاني Avira داره و اينكه چه زماني اين كليد را در ليست سياه قرار بده.

سلام
این چند تا ویروس تو کامپیوتر من بود نمیدونم از کجا امده از سایت 18 هم دیدن نکردم

Low,Adware.ZangoSearch
High,Backdoor.Trojan.Client
High,Packed.Generic.96
High,Trojan Horse
High,W32.Almanahe.B!inf
High,Trojan Horse

اين ويروسها فقط از طريق ديدن سايتهاي پورنو (اگر منظور شما از سايت 18+ همين باشه) به سيستم منتقل نميشن.گرچه عمدتا Dialer ها در هنگام بازديد از اين قبيل سايتها به سيستم منتقل ميشن.اجراي برخي كركها و Keygenها و برنامه هاي مخرب ميتونند زمينه ساز ورود ويروسها و تروجانها و... به سيستم باشند.

milad_badboy
08-10-2008, 21:30
جديدترين نسخه مجاني اين انتي ويروس رو كه احتياجي به كيجن نداره رو از كجا بايد دانلود كرد؟

hamilton
08-10-2008, 22:52
جديدترين نسخه مجاني اين انتي ويروس رو كه احتياجي به كيجن نداره رو از كجا بايد دانلود كرد؟

از سايت زير دانلود كنيد:

يا از آدرس زير:

sajad2000
10-10-2008, 20:14
سلام به دوستانکامپیوتر من دچار ویروس TR/VB.AOL.5 شده این آنتی ویروس میتونه اون را پاک کنهAntiVir PE Premiumو چطو اون را فعال کنممرسی

majid20
10-10-2008, 20:30
سلام به دوستانکامپیوتر من دچار ویروس TR/VB.AOL.5 شده این آنتی ویروس میتونه اون را پاک کنهAntiVir PE Premiumو چطو اون را فعال کنممرسی

شما برای دریافت Key معتبر و نحوه وارد کردن آن به آویرا به پست زیر مراجعه کنید

amir_rafie
13-10-2008, 07:46
سلام. من avira personal دارم. توی دانشگاه باید با proxy وصل بشم ولی نمیتونم آپدیت کنم(تنظیمات رو انجام میدم) ولی این مشکل رو با Outpost Firewall Pro ندارم.....

استقلال قهرمان
13-10-2008, 15:09
با سلام
لطفا key های Avira Premium Security Suite رو برام بزارید

خیلی فوری خواهش می کنم

با تشکر

king-hitler
13-10-2008, 17:25
با سلام
لطفا key های Avira Premium Security Suite رو برام بزارید

خیلی فوری خواهش می کنم

با تشکر

دو پست بالاتر توضیح داده شده بود

majid20
شما برای دریافت Key معتبر و نحوه وارد کردن آن به آویرا به پست زیر مراجعه کنید

majid20
13-10-2008, 18:12
سلام. من avira personal دارم. توی دانشگاه باید با proxy وصل بشم ولی نمیتونم آپدیت کنم(تنظیمات رو انجام میدم) ولی این مشکل رو با Outpost Firewall Pro ندارم.....
من خودم به شخصه گاها در آپدیت نسخه پرمیوم با مشکل روبرو میشم ( حتی بدون استفاده از پر و کسی )

ولی در ساعات بعد به راحتی آپدیت انجام میشه

کسی از دوستان هم مشکل فوق رو داره یا نه؟

Viren
13-10-2008, 20:39
من تا به حال چنین مشکلی نداشتم
ولی حتما سرور آپدیت شلوغ میشه و مشکل پیش میاد

siavash2death
14-10-2008, 19:05
والله من این مشکل رو در نسخه های 7 این آنتی ویروس داشتم که آدم رو زجر کش می کرد تا ورژن فایلها رو چک بکنه و سریعا شروع به آپدیت بکنه.ولی در نسخه 8 آپدیتش خیلی سریع شده و این زجرها رو نداره.

ولی اگه نسخه شما هم 8 هستش و هنوز مشکل دارید دیگه بر می گرده به اون زمان.حالا یا اینترنت شما توی اون زمان دچار مشکل می شه و یا سرورهای اویرا.البته در حدود 90٪ مشکل اول باید باشه!

Actros
14-10-2008, 21:01
ما همونجوری که گفتین یه لایزنس گرفتیم . ولی قبول نکرد.

majid20
14-10-2008, 21:12
ما همونجوری که گفتین یه لایزنس گرفتیم . ولی قبول نکرد.

یعنی چی قبول نمیکنه؟ شاید در انتخاب محصول و Key اشتباهی رخ داده

یکبار دیگه اقدام به ثبت نام برای محصول خود و دریافت Key کنید ... درضمن یک Key هم در پست زیر گذاشتم که میتونید استفاده کنید

behradsn
29-10-2008, 20:52
سلام عزیزان

بنده مدتها بود MCAfee داشتم اما مدتیه آبدیت آنلاینش کار نمیکنه و برای آبدیت دستی هم باید هردفعه فایل حجیم دانلود کنم

بیخیالش شدم و ورژن مجانی Avira رو گرفتم

2تا سئوال دارم :

1. این آنتی ویروس رایگان میتونه خیال آدم رو از نظر برقراری امنیت سیستم راحت کنه؟

2.درکنار این آنتی ویروس چه نرم افزاری برای ضد اسپم استفاده کنم که کرک کردنش هم آسون و بی دردسر باشه و آبدیت آنلاینش هم کار کنه؟

باتشکر

majid20
29-10-2008, 22:13
برای داشتن یک گارد مناسب یا باید نسخه Premium را نصب کنید

و یا اگر میخواهید از نسخه کلاسیک و رایگان استفاده کنید موارد زیر را رعایت کنید

1- چون نسخه رایگان قادر به شناسایی جاسوس ها نیست باید از گارد فعال یک آنتی اسپایور خوب استفاده کنید

2- از طرفی نسخه رایگان فاقد وبگارد هستش و برای رفع این موضوع می توانید از مرورگر فایرفاکس با افزونه No Script استفاده کنید

که این راه حل تا حدود زیادی این موضوع را پوشش میدهد ( البته نه کاملا)

بهر حال اگر بخواهید از نسخه رایگان بعنوان آنتی ویروس اول استفاده کنید باید موارد بالا را رعایت کنید

( البته این توضیحات قبلا هم داده شده که چند صفحه آخر را مطالعه کنید ، متوجه امر میشوید)

اما در زمینه آنتی اسپم : مگر شما از سرویس های خانگی دریافت میل استفاده میکنید ( مثل Outloock )؟

behradsn
29-10-2008, 22:25
برای داشتن یک گارد مناسب یا باید نسخه Premium را نصب کنید

و یا اگر میخواهید از نسخه کلاسیک و رایگان استفاده کنید موارد زیر را رعایت کنید

1- چون نسخه رایگان قادر به شناسایی جاسوس ها نیست باید از گارد فعال یک آنتی اسپایور خوب استفاده کنید

2- از طرفی نسخه رایگان فاقد وبگارد هستش و برای رفع این موضوع می توانید از مرورگر فایرفاکس با افزونه No Script استفاده کنید

که این راه حل تا حدود زیادی این موضوع را پوشش میدهد ( البته نه کاملا)

بهر حال اگر بخواهید از نسخه رایگان بعنوان آنتی ویروس اول استفاده کنید باید موارد بالا را رعایت کنید

( البته این توضیحات قبلا هم داده شده که چند صفحه آخر را مطالعه کنید ، متوجه امر میشوید)

اما در زمینه آنتی اسپم : مگر شما از سرویس های خانگی دریافت میل استفاده میکنید ( مثل Outloock )؟

باتشکر از باسخ شما

باعرض شرمندگی منظورم همان اسپایور بود که اشتباحاً اسپم نوشتم

یک آنتی اسپایور مناسب با ویژگیهایی که در پست قبل نوشتم معرفی کنید ممنون میشم

majid20
29-10-2008, 22:43
در شرایط فعلی محصولات زیر برای شما مناسب هستند

Sunbelt CounterSpy

Super Anti-Spyware Professional

SpyHunter

Spy Emergency

البته Spyware Doctor هم محصول بسیار خوبیه ولی سبب کندی سیستم میشه

در ضمن Malwarebytes' Anti-Malware هم شدیدا توصیه میشه

( حتی اگر فعال استفاده نمیکنید حداقل غیرفعال بعنوان اسکنر بسیار خوب هستش )

behradsn
31-10-2008, 13:44
بنده آخر سر آویرا 8.2 اینترنت سکیوریتی رو گیرفتم (پرمیوم)

دادن سریال بهش خیلی راحت بود و خیلی راحت برای آخر سال 2009 رجیستر شد

آبدیت اتوماتیکش هم خیلی خوب کار میکنه و خیلی هم سبکه برای سیستم

همه چی هم داره ، فایروال ، آنتی اسپایور و و و ....

به نظر من دقیقاً چیزی بود که من میخواستم و به دیگر دوستان هم توصیه میکنم دانلود و نصبش کنند ، خیلی راضی هستم ازش

باتشکر از تمامی کاربران و مدیران این بخش

MR.Punisher
31-10-2008, 17:16
بنده آخر سر آویرا 8.2 اینترنت سکیوریتی رو گیرفتم (پرمیوم)

دادن سریال بهش خیلی راحت بود و خیلی راحت برای آخر سال 2009 رجیستر شد

آبدیت اتوماتیکش هم خیلی خوب کار میکنه و خیلی هم سبکه برای سیستم

همه چی هم داره ، فایروال ، آنتی اسپایور و و و ....

به نظر من دقیقاً چیزی بود که من میخواستم و به دیگر دوستان هم توصیه میکنم دانلود و نصبش کنند ، خیلی راضی هستم ازش

باتشکر از تمامی کاربران و مدیران این بخش

پیشنهاد می کنم زیاد به فایروال این بسته ی امنیتی اعتماد نکنید دوست عزیز.
آنتی ویروس آویرا یکی از بهترین هاست ولی فایروال اون در حد مطلوبی نیست
که بتونه امنتی سیستم شما رو 100% تامین کنه.
اگه تو تاپیک مقایسه ی فایروال ها برید می بینید که امتیازش نسبت به بقیه پایینه.
فایروال آویرا فقط 11% تهدیدات رو در آخرین تست تونسته شناسایی و با موفقیت دفع کنه.
اینم لینک مقایسه ی فایروال ها:

clapton
31-10-2008, 18:00
سلام
کسی میدونه نسخه جدیدش کی عرضه میشه
چون لایسنس نسخه رایگانش تا پایان نوامبر اعتبار داره
با سپاس

MR.Punisher
31-10-2008, 20:15
سلام
کسی میدونه نسخه جدیدش کی عرضه میشه
چون لایسنس نسخه رایگانش تا پایان نوامبر اعتبار داره
با سپاس

اگه شما از نسخه ی Free استفاده می کنید اصلا نگران لایسنس نباشید.
خودش تا وقتی 1 ماه به Expire شدن مونده باز تا 3 ماه اعتبار میده.

vahid-k
13-11-2008, 01:16
سلام من از نسخه اینترنت سکوریتی سویت استفاده میکنم تازه از سایت گرفتم ولی تو آپدیتش مشکل هستش وقتی تا آخر میره دوباره شروع میکنه به دانلود اونم مثلا با 200 مگ که مونده تا تموم بشه بعد از 1 درصد شروع میکنه و بعد خودش قطع میشه باید چکار کنم قبلا درست آپدیت میشد حالا قاطی کرده

majid20
13-11-2008, 12:12
سلام من از نسخه اینترنت سکوریتی سویت استفاده میکنم تازه از سایت گرفتم ولی تو آپدیتش مشکل هستش وقتی تا آخر میره دوباره شروع میکنه به دانلود اونم مثلا با 200 مگ که مونده تا تموم بشه بعد از 1 درصد شروع میکنه و بعد خودش قطع میشه باید چکار کنم قبلا درست آپدیت میشد حالا قاطی کرده
200 مگ آپدیت ؟ ( فکر کنم منظور شما 20 مگ باشد )

شما در زمانی که سرعت وب شما خوبه اقدام کنید

درضمن معمولا نیمه شب به بعد و یا صبح زود ، سرور های آویرا خلوت هستند

Markus
17-11-2008, 00:06
برنامه Trial Reset برای محصولات Avira 8.0

با این برنامه میتونید تمامی محصولات Avira 8.0 را ریست کنید..به این صورت که:محصول شما با اتمام مدت آزمایشی (30روز) باز به تاریخ مصرف اولیه برمیگردد.در ضمن امکان Update هم دارید. (برای استفاده از این کرک در ویندوز ویستا حتماً از طریق Run as administrator کرک صورت گیرد)
برای اجرای اين کرک حتماً و حتماً بايد برنامه Microsoft.NET Framework 3.5 بر روی سيستم شما نصب باشد

لینک دریافت برنامه:

نکته: بعد اتمام مدت استفاده محصول ابتدا محصول اويرا را غير فعال کنيد (حتماً) و وقتی که Trial Reset رو اجرا کردين در صفحه اي که مانند عکس اول ظاهر ميشود بايد تيک Test Product رو بزنيد و بعد زدن گزينه Next در صفحه دوم فیلدهای ستاره دار را به دلخواه پر کنيد، تا مراحل Reset انجام گيرد (در مدت زمان انجام مراحل Reset، حتماً بايد به اينترنت وصل باشيد)

seppeehr
17-11-2008, 10:15
سلام دوستان. اميدوارم حالتون خوب باشه.
من از نسخه 8 avira premium security suite‌استفاده ميكنم.
براي اتصال به اينترنت، علاوه بر اكانت اصليم، از يك اكانت V P N هم استفاده ميكنم. ولي از وقتي اين نرم‌افزار رو نصب كردم، فايروالش اجازه اتصال اين كانكشن V P N رو به شبكه نميده. مجبورم فايروالش رو غير فعال كنم تا بتونم وصل شم.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چطور با فعال بودن فايروال، از كانكشن V P N هم استفاده كنم.

majid20
17-11-2008, 11:41
دوست عزیز پست زیر را مطالعه کنید

با این تفاوت که شما باید گزینه Allow V P N Connections را در مسیر گفته شده انتخاب کنید

hamilton
26-11-2008, 12:23
آنتي ويروس Avira در ايران صاحب نمايندگي شد

دوستاني كه تمايل به استفاده و خريد قاوني محصولات Avira را در ايران دارند ميتونند به سايت نمايندگي Avira در ايران مراجعه كرده و محصول خود را سفارش دهند.اين هم آدرس سايت نمايندگي Avira در ايران:

اينهم ليست نمايندگيهاي Avira در شهرهاي مختلف ايران:

mohsen.esf
28-11-2008, 13:20
من نخسه پرمیم اویرا را نصب کردم کی جنم بهش دادم تا 17/8/2009 اما وقتی که سیستما اسکن میکنم این هشدارا میده wrong license file.please contact the manufacturer

hamilton
28-11-2008, 21:19
من نخسه پرمیم اویرا را نصب کردم کی جنم بهش دادم تا 17/8/2009 اما وقتی که سیستما اسکن میکنم این هشدارا میده wrong license file.please contact the manufacturer

با توجه به پيغام wrong license file ميشه گفت اين فايل Key احتمالا براي محصول موردنظر شما نيست.شما ميتونيد براحتي از نسخه Trial محصول موردنظر خود استفاده كنيد و از كرك Trial reset نيز استفاده كنيد و زمان 30 روزه آزمايشي را مجدد ريست كنيد و بصورت نامحدود و بدون دردسر پيدا كردن Key معتبر از آن استفاده كنيد.

Djhamid2007
01-12-2008, 01:47
سلام
من از وقتی که آنتی ویروس آویرا رو نصب کردم(نسخه security suite ) وقتی که عکس سیو میکنم برای چند لحظه مرورگر (فایر فاکس) هنگ میکنه که فکر میکنم علتش آویرا جون باشه( شاید میخواد فایل رو اسکن کنه)،ممنون میشم راهنمایی کنید...

Djhamid2007
02-12-2008, 16:03
کسی نیست جواب من رو بده؟؟؟؟

استقلال قهرمان
02-12-2008, 22:22
با سلام
من از نسخه Avira_Premium_Security_suite_V8.100.206_1417 استفاده می کنم ولی وقتی می خوام آپدیت کنم
این میاد :
The following error occurred when trying to start the update
The program to execute is invalid or destroyed
در ضمن کی هم دادم
لطفا علتش رو بگید و راهنماییم کنید که باید چه کار کنم
لطفا یه سایت برای آپلود سریع عکس هم بزارید که من نخوام پیغام بنویسم
خواهشنا زود تر جواب بدید

استقلال قهرمان
03-12-2008, 17:07
کسی نیست جواب بده

خواهش می کنم

hamilton
03-12-2008, 19:44
کسی نیست جواب بده

خواهش می کنم

دوست عزيز بايد صبر كنيد تا اگر دوستان اطلاعي داشتند شما را راهنمايي كنند.

majid20
03-12-2008, 22:42
سلام
من از وقتی که آنتی ویروس آویرا رو نصب کردم(نسخه security suite ) وقتی که عکس سیو میکنم برای چند لحظه مرورگر (فایر فاکس) هنگ میکنه که فکر میکنم علتش آویرا جون باشه( شاید میخواد فایل رو اسکن کنه)،ممنون میشم راهنمایی کنید...
نسخه محصول شما چیست ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

با سلام
من از نسخه Avira_Premium_Security_suite_V8.100.206_1417 استفاده می کنم ولی وقتی می خوام آپدیت کنم
این میاد :
The following error occurred when trying to start the update
The program to execute is invalid or destroyed
در ضمن کی هم دادم
لطفا علتش رو بگید و راهنماییم کنید که باید چه کار کنم
لطفا یه سایت برای آپلود سریع عکس هم بزارید که من نخوام پیغام بنویسم
خواهشنا زود تر جواب بدید
شما به پوشه نصب برنامه رفته و فایل preupd.exe را اجرا کنید ببینید کار میکند یا خیر

SIAMAK88
03-12-2008, 23:01
سلام
من همین امروز ورژن Avira AntiVir Premium 8.2.0.373 رو نصب کردم , همه چیزش عالیه فقط بهم اخطار میده key که استفاده کردم 17 روز دیگه باطل میشه ...
میخواستم بدونم باید چیکار کنم آیا کیجن یا کی فایندری چیزی داره ؟:20:

Djhamid2007
03-12-2008, 23:22
من آخرین ورژن رو از خود سایت آویرا دانلود کردم
نه فقط آویرا

majid20
04-12-2008, 00:03
من آخرین ورژن رو از خود سایت آویرا دانلود کردم
نه فقط آویرا
در تنظیمات تغییراتی دادید یا خیر بصورت پیش فرض استفاده میکنید ؟

آیا از تمام سایتها که عکس سیو میکنید مشکل پیش میاد یا خیر؟

با مرورگرهای دیگر چنین مشکلی دارید؟

Markus
04-12-2008, 14:27
سلام
من همین امروز ورژن Avira AntiVir Premium 8.2.0.373 رو نصب کردم , همه چیزش عالیه فقط بهم اخطار میده key که استفاده کردم 17 روز دیگه باطل میشه ...
میخواستم بدونم باید چیکار کنم آیا کیجن یا کی فایندری چیزی داره ؟:20:

به اين پست مراجعه کنيد:

Djhamid2007
04-12-2008, 15:12
در تنظیمات تغییراتی دادید یا خیر بصورت پیش فرض استفاده میکنید ؟

آیا از تمام سایتها که عکس سیو میکنید مشکل پیش میاد یا خیر؟

با مرورگرهای دیگر چنین مشکلی دارید؟

بله تغییر دادم،مطابق تغییرات بهترین تنظیمات آویرا در پست دوم

توجه نکردم ولی فکر کنم رو بیششتر سایت ها گیر میکنه

راستشو بخواهی من با بقیه کار نمیکنم!عشق من فایرفاکسه!امتحان نکردم

یک وقت هایی خوبه و سریع سیو میکنه و بعضی وقت ها گیر میده.شاید هم مال سایت ها باشه چون وقتی داشتم از همین سایت عکس سیو میکردم گیری نداشت ولی بیشتر اوقات تو سایت کلوب گیر میکنه

استقلال قهرمان
04-12-2008, 17:29
شما به پوشه نصب برنامه رفته و فایل preupd.exe را اجرا کنید ببینید کار میکند یا خیر
[/quote]

ممنون

ولی وقتی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی اته

کمکم کنید

استقلال قهرمان
04-12-2008, 18:01
سلام
یه سوال

من از نسخه Avira_Premium_Security_suite_V8.100.206_1417 استفاده میکنم می خواستم بدونم اگر فایلی رو تو بخش قرنطینه بزارم و بعد اون رو delete کنم راهی برای برگشت اون فایل هست یا نه اگر هست چکار کنم ؟؟؟؟
در ضمن در مورد آپدیت که تو پست های قبلی گفتم کمکم کنید.

majid20
04-12-2008, 19:26
بله تغییر دادم،مطابق تغییرات بهترین تنظیمات آویرا در پست دوم

توجه نکردم ولی فکر کنم رو بیششتر سایت ها گیر میکنه

راستشو بخواهی من با بقیه کار نمیکنم!عشق من فایرفاکسه!امتحان نکردم

یک وقت هایی خوبه و سریع سیو میکنه و بعضی وقت ها گیر میده.شاید هم مال سایت ها باشه چون وقتی داشتم از همین سایت عکس سیو میکردم گیری نداشت ولی بیشتر اوقات تو سایت کلوب گیر میکنه
شما با مرورگر دیگر تست کنید تا بفهمید آیا مشکل کلا به دلیل گارد آویرا رخ میدهد یا خیر صرفا یک تداخل با فایرفاکس رخ داده؟

ولی وقتی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی اته

کمکم کنید
شما ابتدا آویرا را پاک کنید ... سپس با برنامه های پاکسازی رجیستری چون CCleaner رجیستری را تعمییر کنید

مجددا آویرا را نصب کرده و پس از آپدیت کامل در قدم اول سیستم را اسکن کنید

درضمن برای دریافت کل آپدیت های آویرا هم میتونید از سایت زیر دریافت کرده و بصورت دستی منتقل کنید

من از نسخه Avira_Premium_Security_suite_V8.100.206_1417 استفاده میکنم می خواستم بدونم اگر فایلی رو تو بخش قرنطینه بزارم و بعد اون رو delete کنم راهی برای برگشت اون فایل هست یا نه اگر هست چکار کنم ؟؟؟؟
اگر فایل رو از بخش قرنطینه حذف کنید ، دیگر امکان بازگرداندن آن خیلی کم است

milaaad
08-12-2008, 19:52
سلام.من avira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو از سایت avira دانلود کردم لطفا سایت اپدیت دستیavira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو قرار بدین.من سایت اپدیت antivir رو دارم! ادرس سایت اپدیت دستی antivir و premium security فرق داره؟ مرسی

majid20
08-12-2008, 21:08
سلام.من avira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو از سایت avira دانلود کردم لطفا سایت اپدیت دستیavira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو قرار بدین.من سایت اپدیت antivir رو دارم! ادرس سایت اپدیت دستی antivir و premium security فرق داره؟ مرسی
برای تمام محصولات آویرا فایل VDF ثابت هستش که از آدرس زیر ( که همیشه به روز میشه ) می توانید دریافت کنید

milaaad
09-12-2008, 02:19
یعنی اپدیت antiviruse و security محصولات avira هیچ فرقی با هم ندارند؟ به نظرتون یه کم عجیب نیس؟

milaaad
09-12-2008, 13:54
امروز کامپیوترمو با avira اسکن کردم.ویروسیو شناسایی نکرد ولی جلوی warning یه عددیو نوشته بود
سوالم اینه که warning در avira یعنی چی؟ و ایا سیستمو خطری تهدید میکنه؟

hamilton
09-12-2008, 14:50
امروز کامپیوترمو با avira اسکن کردم.ویروسیو شناسایی نکرد ولی جلوی warning یه عددیو نوشته بود
سوالم اینه که warning در avira یعنی چی؟ و ایا سیستمو خطری تهدید میکنه؟

ممكنه اين Warning مربوط به مثلا اسكن يك فايلي باشه كه Avira بنا به دلايلي نتونسته داخل آن و محتوياتش رو اسكن كنه.مثل برخي فايلهاي سيستمي.

milaaad
09-12-2008, 16:06
پس به نظر شما مشکلی نیست؟

new_boys333
12-12-2008, 15:35
سلام
من تو آپدیت دستی Avira AntiVir personal Free Antivirus مشکل دارم . تاحالا 2 بار رفتم تو سایتش و آپدیت ها رو یکی با حجم 19 و یکی 19.45 مگابات دانلود کردم اما وقتی روی فیال زیپ کلیک می کنم این پیغام رو میده
can not open file: it does not apper to be a valid وقتی هم که به طریق manual آپیدت رو وارد می کنم همش این پیغام رو میده The VDF update kit is corrupted . the file will not be installed روشی که تو این تاپیک بود هم انجام دادم یعنی رفتم تو D:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic\FAILSAFE\ و فایل ها رو زیپ کردم اما همش این پیغام رو میده . دوبار هم آپدیت ها رو دانلود کردم با اینترنت دایلاپ ( از خاصیت رزیوم ) استفاده کردم واسه دانلود آیا فایل های دانلودی بد دانلود شدن؟ حجم فایل های دانلودی من با حجمی که موقع دانلود از لینک سایت نشون میداد یکی بود برا همین نمی تونه از خرابی فایل های دانلود باشه .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

majid20
12-12-2008, 17:52
سلام
من تو آپدیت دستی Avira AntiVir personal Free Antivirus مشکل دارم . تاحالا 2 بار رفتم تو سایتش و آپدیت ها رو یکی با حجم 19 و یکی 19.45 مگابات دانلود کردم اما وقتی روی فیال زیپ کلیک می کنم این پیغام رو میده
can not open file: it does not apper to be a valid وقتی هم که به طریق manual آپیدت رو وارد می کنم همش این پیغام رو میده The VDF update kit is corrupted . the file will not be installed روشی که تو این تاپیک بود هم انجام دادم یعنی رفتم تو D:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic\FAILSAFE\ و فایل ها رو زیپ کردم اما همش این پیغام رو میده . دوبار هم آپدیت ها رو دانلود کردم با اینترنت دایلاپ ( از خاصیت رزیوم ) استفاده کردم واسه دانلود آیا فایل های دانلودی بد دانلود شدن؟ حجم فایل های دانلودی من با حجمی که موقع دانلود از لینک سایت نشون میداد یکی بود برا همین نمی تونه از خرابی فایل های دانلود باشه .

ممنون میشم راهنماییم کنید .
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟ آیا نام فایل آپدیت رو که دانلود کردید را تغییر دادید ؟

شما هنگام استفاده از فایل آپدیت ، نباید آنلاین باشید

در ضمن برای استفاده از فایلهای آپدیت ، نیازی به اکستراکت کردن نیست و باید فایل آپدیت را به آویرا معرفی کنید

فایل آپدیت بنام ivdf_fusebundle_nt_en.zip نامگذاری شده

( zip. پسوند فایله که در ویندوز پس از نصب برنامه winzip معمولا نشان داده نمیشه )

استقلال قهرمان
12-12-2008, 17:56
باسلام
من نسخه avira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو دانلود کردم بعد وقتی می خوام آپدیت کنم این پیغام رو می ده
در ضمن کی هم دادم در پست های قبلی راهنماییم کردند که باید برنامه رو پاک کنم وبعد با استفاده از برنامه ccleaner فایل های اضافی رو پاک کنم بعد دوباره برنامه رو نصب کنم این کار رو کردم ولی عملی نشد
لطفا راهنماییم کنید

new_boys333
12-12-2008, 18:29
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟ آیا نام فایل آپدیت رو که دانلود کردید را تغییر دادید ؟

شما هنگام استفاده از فایل آپدیت ، نباید آنلاین باشید

در ضمن برای استفاده از فایلهای آپدیت ، نیازی به اکستراکت کردن نیست و باید فایل آپدیت را به آویرا معرفی کنید

فایل آپدیت بنام ivdf_fusebundle_nt_en.zip نامگذاری شده

( zip. پسوند فایله که در ویندوز پس از نصب برنامه winzip معمولا نشان داده نمیشه )

ورژن 8.0.1.326 هست .
نام فایل دانلودی رو تغییر نام ندادم .نام فایل ivdf_fusebundle_nt_en هست . فقط از بیان اینکه گفتم روی فایل کلیک می کنم این بود که آیا شما هم که فایل رو دانلود کردید همین پیغام رو میده وقتی روی فایل zip شده کلیک می کنید یا فایل بدون error باز میشه ؟؟؟؟
من از آدرس زیر دانلود کردم

میشه دقیق تر بگید چیکار کنم؟
میشه شما هم امتحان کنید ببنید فایل دانلودی شما هم وقتی روش کلیک می کنید این پیغام رو میده
can not open file: it does not apper to be a valid

یا اینکه مانند فایل های زیپ شده راحت باز میشه؟
ممنون.

majid20
12-12-2008, 19:19
باسلام
من نسخه avira_premium_security_suit 8.2.0.251 رو دانلود کردم بعد وقتی می خوام آپدیت کنم این پیغام رو می ده
در ضمن کی هم دادم در پست های قبلی راهنماییم کردند که باید برنامه رو پاک کنم وبعد با استفاده از برنامه ccleaner فایل های اضافی رو پاک کنم بعد دوباره برنامه رو نصب کنم این کار رو کردم ولی عملی نشد
لطفا راهنماییم کنید
شما از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟

ورژن 8.0.1.326 هست .
نام فایل دانلودی رو تغییر نام ندادم .نام فایل ivdf_fusebundle_nt_en هست . فقط از بیان اینکه گفتم روی فایل کلیک می کنم این بود که آیا شما هم که فایل رو دانلود کردید همین پیغام رو میده وقتی روی فایل zip شده کلیک می کنید یا فایل بدون error باز میشه ؟؟؟؟
من از آدرس زیر دانلود کردم
میشه دقیق تر بگید چیکار کنم؟
میشه شما هم امتحان کنید ببنید فایل دانلودی شما هم وقتی روش کلیک می کنید این پیغام رو میده
can not open file: it does not apper to be a valid

یا اینکه مانند فایل های زیپ شده راحت باز میشه؟
ممنون.
نه من حتی اگر بخوام ، فایلهای آپدیت دانلود شده رو باز کنم ، اروری نمیده و به راحتی اکستراکت میشه

شما برنامه WinZip رو بر روی سیستم خود نصب کردید ؟

البته آن اروری که آویرا هنگام آپدیت دستی به شما میده مبنی بر خراب بودن فایل مزبور هستش

اما چرا پس از دوبار دانلود اینگونه میشود !!! .... دانلودمنجر شما چیست ؟

new_boys333
12-12-2008, 22:19
من با DAP دانلود کردم با چون با دایلاپ بود تو چند نوبت ( در عرض 2 الی 3 ساعت ) دانلود کردم . یعنی اینکه چند بار در حین دانلود دیسکانکت شدم باعث خرابی فایل ها شده؟ خاصیت رزیوم داشت فایل دانلودی .
بله من برنامه WINZIP و WinRaR رو کامپیوترم نصب هست .
تو یک پستی دیدم نوشته بود اگه در مسیر D:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic\FAILSAFE\ فایل هایی که موجود هست رو زیپ نکنیم با همین پیغامی که من مواجه میشم روبرو میشیم . یعنی از این میتونه باشه؟ ( من زیپ کردم فایل ها رو با همون نامی که گفته شده بود )

استقلال قهرمان
13-12-2008, 17:52
شما از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟

نه من از برنامه دیگری استفاده نمی کنم
در ضمن ویندوز من
Microsoft Windows xp
professional N
Version 2002
Service Pack 2

majid20
14-12-2008, 00:02
من با DAP دانلود کردم با چون با دایلاپ بود تو چند نوبت ( در عرض 2 الی 3 ساعت ) دانلود کردم . یعنی اینکه چند بار در حین دانلود دیسکانکت شدم باعث خرابی فایل ها شده؟ خاصیت رزیوم داشت فایل دانلودی .
بله من برنامه WINZIP و WinRaR رو کامپیوترم نصب هست .
تو یک پستی دیدم نوشته بود اگه در مسیر D:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Classic\FAILSAFE\ فایل هایی که موجود هست رو زیپ نکنیم با همین پیغامی که من مواجه میشم روبرو میشیم . یعنی از این میتونه باشه؟ ( من زیپ کردم فایل ها رو با همون نامی که گفته شده بود )
شما وارد تنظیمات فولدر آپشن ویندوز شده و تیک گزینه زیر را بردارید

حال ببینید فایل آپدیت شما چه نام و پسوندی دارد ( پس از مشاهده آن ، تنظیمات را به حالت اول برگردانید )

majid20
14-12-2008, 00:21
نه من از برنامه دیگری استفاده نمی کنم
در ضمن ویندوز من
Microsoft Windows xp
professional N
Version 2002
Service Pack 2
دوست عزیز عدم آپدیت آویرا ، حتی پس از نصب مجدد آن دلایل زیر را می تواند داشته باشد

شما ابتدا تاریخ سیستم را چک کنید که کاملا دقیق باشد

سپس چک کنید که حداقل باید 100 مگ فضای خالی در درایو C و درایو نصب آویرا داشته باشید

چک کنید که پوشه های زیر در سیستم شما آسیب ندیده و وجود دارند

c:\windows\temp

c:\documents and settings\your user\local settings\temp

Key خود را عوض کنید

برای اینکه مطمئن شوید مشکل بدلیل ویروس نیست ، فایل آپدیت را دانلود کرده و آویرا را دستی به روز کنید ، سپس کل سیستم را اسکن کنید

new_boys333
14-12-2008, 19:27
شما وارد تنظیمات فولدر آپشن ویندوز شده و تیک گزینه زیر را بردارید

حال ببینید فایل آپدیت شما چه نام و پسوندی دارد ( پس از مشاهده آن ، تنظیمات را به حالت اول برگردانید )

دوست عزیز
من تو پست های قبلیم هم عنوان کردم که اسم فایلی ( آپدیتی ) که دانلود کردم ivdf_fusebundle_nt_en و پسوندش هم zip هست . من گزینه hide extension رو تیکشو برداشتم و همیشه پسوند فایل ها نشون داده میشه .

یک سوال : امکان داره چون در عرض 3 ساعت (با اینترنت دایلاپ) این فایل رو دانلود کردم با چندین بار دیسکانکت شدن فایل خراب شده باشه؟ ؟( فایل قابلیت رزیوم داشت و حجمش هم همونی بود که در هنگام دانلود نشون داده شده بود )

pedram_ashena
15-12-2008, 17:23
لطفا پست اول گزينه زير ويرايش شود :

آپدیت دستی آویرا ( و جمع آوری آپدیت ها )

براي نسخه هاي جديد تنها كافي است وارد شاخه نصب برنامه در پروگرام فايل شد و كل محتويات پوشه FAILSAFE را كپي كرده و بعد يك فايل zip تحت اين عنوان ساخته شود : ivdf_fusebundle_nt_en اين ميشود فايل آپديت آنتي ويروس تا همان روز(اگر آنتي ويروس به روز باشد) براي استفاده هم كافيست گزينه آپديت دستي آنتي ويروس را بزنيد و آدرس اين فايل زيپ را بهش بدهيد.

-----------------
روش قبلي براي نسخه هاي جديد جواب نميدهد(براي من كه اينطور بود)

sm6m10
16-12-2008, 01:14
سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید.ابتدا یک سوالی میپرسم .ولی جاش تو این تاپیک نیست(شرمنده)
من بعد از نصب antivirus macafee فهمیدم که برای اپدیتش باید یک فایل 92 lمگی دانلود کنم بیخیالش شدم .اناینستال کردم(راه دیگری برای اپدیت غیر این را نیست)
حالا بعد دو هفته avira antivir personal edition classicکه سیدی ایویرا اشتم نصب کردم.فایل rescue_update.zip(18مگ)دانلود کردم وقتی اپدیت manualرا میزنم ارورمیدهد؟چی کار کنم؟(ببخشید)خیلی سوال کردم.
من فایل 19مگی را هم دانلود کردم باز همان error را میدهد.....(دقیقا مثلnew boy333(:10:
البته لیسنس کی من تموم شده تو سایتهایی هم گفتید رفتم لیسنس برای avira personal clasic نیافتم.
:41:

majid20
16-12-2008, 10:39
دوست عزیز
من تو پست های قبلیم هم عنوان کردم که اسم فایلی ( آپدیتی ) که دانلود کردم ivdf_fusebundle_nt_en و پسوندش هم zip هست . من گزینه hide extension رو تیکشو برداشتم و همیشه پسوند فایل ها نشون داده میشه .

یک سوال : امکان داره چون در عرض 3 ساعت (با اینترنت دایلاپ) این فایل رو دانلود کردم با چندین بار دیسکانکت شدن فایل خراب شده باشه؟ ؟( فایل قابلیت رزیوم داشت و حجمش هم همونی بود که در هنگام دانلود نشون داده شده بود )
دوست عزیز شما با استفاده از یک دانلودمنجر دیگر ( مثل IDM یا FDM ) در زمانیکه سرعت مناسبی دارید ، اقدام به دانلود فایل آپدیت کنید

سلام خدمت همه دوستان و خسته نباشید.ابتدا یک سوالی میپرسم .ولی جاش تو این تاپیک نیست(شرمنده)
من بعد از نصب antivirus macafee فهمیدم که برای اپدیتش باید یک فایل 92 lمگی دانلود کنم بیخیالش شدم .اناینستال کردم(راه دیگری برای اپدیت غیر این را نیست)
حالا بعد دو هفته avira antivir personal edition classicکه سیدی ایویرا اشتم نصب کردم.فایل rescue_update.zip(18مگ)دانلود کردم وقتی اپدیت manualرا میزنم ارورمیدهد؟چی کار کنم؟(ببخشید)خیلی سوال کردم.
من فایل 19مگی را هم دانلود کردم باز همان error را میدهد.....(دقیقا مثلnew boy333(:10:
البته لیسنس کی من تموم شده تو سایتهایی هم گفتید رفتم لیسنس برای avira personal clasic نیافتم.
:41:
برای آپدیت دستی نام فایل زیپ شده مهمه که باید بصورت ivdf_fusebundle_nt_en.zip نامگذاری شده باشه

در ضمن نسخه avira personal classic رایگان هستش

majid20
16-12-2008, 10:39
دوستانیکه مشکل آپدیت دارند ، چنین عمل کنند

1. آویرا را پاک کرده و ریستارت کنید

2. برنامه RegistryCleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را [/URL] دانلود کرده و اجرا کنید

3. آخرین نسخه آویرا را دریافت کرده و نصب کنید

4. برنامه [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FMalwarebytes-Anti-Malware%2F3000-8022_4-10804572.html"]Malwarebytes' Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdown%2Fwindows%2Fregistrycleaner_en.zip) را دانلود کرده و پس از نصب، کل سیستم را اسکن کنید

5. سیستم را ریستارت کرده

6. آویرا را آپدیت کنید

majid20
16-12-2008, 11:15
لطفا پست اول گزينه زير ويرايش شود :

آپدیت دستی آویرا ( و جمع آوری آپدیت ها )

براي نسخه هاي جديد تنها كافي است وارد شاخه نصب برنامه در پروگرام فايل شد و كل محتويات پوشه failsafe را كپي كرده و بعد يك فايل zip تحت اين عنوان ساخته شود : ivdf_fusebundle_nt_en اين ميشود فايل آپديت آنتي ويروس تا همان روز(اگر آنتي ويروس به روز باشد) براي استفاده هم كافيست گزينه آپديت دستي آنتي ويروس را بزنيد و آدرس اين فايل زيپ را بهش بدهيد.

-----------------
روش قبلي براي نسخه هاي جديد جواب نميدهد(براي من كه اينطور بود)
پدرام جان روشی که گفتید چه تفاوتی با روش قبل داشت ؟

pedram_ashena
16-12-2008, 14:59
پدرام جان روشی که گفتید چه تفاوتی با روش قبل داشت ؟

در كليات هيچ فرقي ندارد فقط اسم و تعداد برخي فايلها فرق كرده است و اگر طبق همان روش براي نسخه هاي جديد عمل شود قبول نميكند.البته اگر همه طبق اون روش كار ميكنند و جواب ميدهد متوجه ميشويم كه سيستم من مشكل دارد:31:

------------
پانوشت: تصحيح ميكنم انگار لينك درست شده است.در لينك قبلي روش قديمي را توضيح داده بودند. ولي الان درسته .ممنون

sm6m10
18-12-2008, 00:55
دوست عزیز منم دقیقا هماندو تا فایلی که گفتید با همن نام راگرفتم منتها در زمانهای متفاوت با dap.
منظور شما از اینکه رایگان است چیه؟

majid20
18-12-2008, 18:51
دوست عزیز منم دقیقا هماندو تا فایلی که گفتید با همن نام راگرفتم منتها در زمانهای متفاوت با dap.
منظور شما از اینکه رایگان است چیه؟
مشکل شما و دوست دیگر که فایل آپدیت دستی رو دانلود کرده ولی هشدار خرابی فایل از سوی آویرا صاد میشود رو به دو دلیل میتوان ربط داد

1. چون فایل رو بصورت تکه تکه دانلود کردید ، DAP به خوبی از عهده مدیریت آن برنیامده و فایل خراب شده

بهتره از یک دانلود منجر دیگری مانند IDM و یا FDM استفاده کنید

در ضمن در زمانیکه سرعت وب خوبی دارید (مثلا 12 شب به بعد ) بگذارید دانلود شود

2. یک دلیل هم شاید استفاده از نسخه قدیمی آویرا باشد که در اینصورت باید نسخه جدید را دریافت کنید

در ضمن برنامه Avira Personal Classic نسخه رایگان آنتی ویروس آویراست

و نسخه پولی آنتی ویروس آویرا به نام Avira Premium عرضه میشه

تفاوت این دو محصول را در پست زیر میتونید مشاهده کنید

moderntalking123
21-12-2008, 00:17
سلام یه سوال ذهن منو به خودش مشغول کرده، یه آنتی ویروس به این خوبی و قدرت بالا چرا به صورت رایگان لایسنس 3 ماهه براش میدن؟ چرا باید به صورت رایگان باشه؟ آیا این کار سودی هم برای شرکتشون داره؟

saeed258s
27-12-2008, 23:51
دروود
چرا با آی پی ایران نمی تاون آویرا را دانلود کرد،اما می توان آنرا با همان آی پی به روز رسانی کرد؟

hamilton
28-12-2008, 09:22
دروود
چرا با آی پی ایران نمی تاون آویرا را دانلود کرد،اما می توان آنرا با همان آی پی به روز رسانی کرد؟

با توجه به اينكه Avira در ايران نيز صاحب نمايندگي شده نه مشكلي در دانلود از سايت آويرا با IP ايران وجود داره و نه مشكلي در آپديت(همانطور كه شما اشاره كرديد).شما از كدام آدرس نتونستيد دانلودي از سايت آويرا داشته باشيد؟ايا پيغام خاصي مشاهده كرديد؟چون اگر ميخواستند اجازه دانلود به IP ايران را ندهند اصلا اجازه ورود به سايت آويرا را هم نميدانند.مثل كاري كه برخي كمپانيهاي توليد كننده برنامه هاي امنيتي ميكنند.

saeed258s
28-12-2008, 11:19
دروود
از کجا می توان متوجه شد که اینانی که داوی نمایندگی رسمی می کنند،واقعا نماینده این شرکت ها در ایران هستند؟

hamilton
28-12-2008, 14:53
دروود
از کجا می توان متوجه شد که اینانی که داوی نمایندگی رسمی می کنند،واقعا نماینده این شرکت ها در ایران هستند؟

دوست عزيز من در پست زير نمايندگي آويرا در ايران را خدمت دوستان معرفي كردم:

آنتي ويروس Avira در ايران صاحب نمايندگي شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما براي اطمينان از صحت اين امر ميتونيد به لينك زير نيز مراجعه كنيد.علاوه بر آن من عكسي از تصوير صفحه مربوط به نمايندگي آويرا در ايران را نيز جهت اطلاع دوستان قرار ميدم.وقتي وارد لينك زير شديد از ميان كشورها ايران را انتخاب كنيد و نتيجه را مشاهده كنيد:

آدرس لينك مربوطه:

اينهم تصوير نمايندگي آويرا در ايران از سايت Avira:

dr_naderi
28-12-2008, 19:37
دوستان اگه كسي تونسته Avira
آپديت كنه لطفا من رو هم راهنمايي كنه چون اصلا آپديت نمي شه ؟!

majid20
28-12-2008, 20:11
دوستان اگه كسي تونسته avira
آپديت كنه لطفا من رو هم راهنمايي كنه چون اصلا آپديت نمي شه ؟!
شما از کدام نسخه استفاده میکنید ؟ چه اروری هنگام آپدیت میده ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

dr_naderi
28-12-2008, 21:19
Avir2008
دوست عزيز همين اين آنتي ويروس را پاك كردم و برنامه registrycleaner_en
اجرا و دوباره اين آنتي ويروس را نصب مي كنم اميد وارم جواب بده
اگه راه بهتري داريد ممنون مي شم كمك كنيد چون فقط ويندوز من اين آنتي ويروس قبول مي كنه .
قبلا nod داشتم اما با ورژن جديد هماهنگ نبود حتي اجازه نمي داد هيچ گون آنتي ويروسي رو در سيتم نصب كنم .
الان به اين آنتي ويروس نياز زيادي دارم .

dr_naderi
28-12-2008, 21:28
يك سوال چرا بعد از نصب آخرين ورژن بايد كامل اسكن بشه
در صورتي كه آپديت نيست !
اين كار براي چي هست ؟

Amin_0913
28-12-2008, 23:49
سلام
یه فایروال برای نسخه پرسنال معرفی کنید

majid20
29-12-2008, 16:09
Avir2008
دوست عزيز همين اين آنتي ويروس را پاك كردم و برنامه registrycleaner_en
اجرا و دوباره اين آنتي ويروس را نصب مي كنم اميد وارم جواب بده
اگه راه بهتري داريد ممنون مي شم كمك كنيد چون فقط ويندوز من اين آنتي ويروس قبول مي كنه .
قبلا nod داشتم اما با ورژن جديد هماهنگ نبود حتي اجازه نمي داد هيچ گون آنتي ويروسي رو در سيتم نصب كنم .
الان به اين آنتي ويروس نياز زيادي دارم .
با این اوصاف احتمال اینکه سیستم شما آلوده باشه هستش ... چنانچه این مورد سبب بروز مشکل آپدیت آنلاین آویرا شده باشه

شما برای آپدیت اولیه آویرا ، میتوانید فایل آپدیت ها رو از سایت آویرا دانلود کرد و سپس بصورت دستی به آویرا وارد کنید

البته اگر مشکل آلودگی ، دلیل امر نباشه خب یکبار با قیلطرشکن تست کنید ببیند مشکل از IP شما نباشه

يك سوال چرا بعد از نصب آخرين ورژن بايد كامل اسكن بشه
در صورتي كه آپديت نيست !
اين كار براي چي هست ؟
خب این مرحله اسکن کامل سیستم نیست

بلکه اسکن موارد مهم برای رفع هرگونه آلودگی که ممکن است در روند کاری آویرا مخل گردد به حساب میاد

البته مهم نیست و شما بعد از آپدیت هم اسکن کنید موردی نداره

dr_naderi
29-12-2008, 16:17
[quote=majid20;3323874]با این اوصاف احتمال اینکه سیستم شما آلوده باشه هستش ... چنانچه این مورد سبب بروز مشکل آپدیت آنلاین آویرا شده باشه

شما برای آپدیت اولیه آویرا ، میتوانید فایل آپدیت ها رو از سایت آویرا دانلود کرد و سپس بصورت دستی به آویرا وارد کنید

اگه امكان داره روش آپيدت دستي برام تضيح بديد . چون من فقط با NOD كار كردم .
از ----- شكن هم استفاد كردم باز هم جواب نگرفتم .
ممنون كه انقدر زيبا توضيح ميديد :11:

majid20
29-12-2008, 16:29
سلام
یه فایروال برای نسخه پرسنال معرفی کنید
اگر در استفاده از فایروالهای حرفه ای تبحر دارید ، بهترین گزینه فایروال قدرتمند Outpost Pro هستش

اتپوست منهای قدرت بالا دارای آنتی اسپایور هستش که خب ضعف عدم داشتن گارد آنتی اسپایور در نسخه پرسونال آویرا را رفع میکند

البته اگر با فایروالهای حرفه ای مشکل دارید ، بهتره از فایروالهای ساده استفاده کنید

اگر هم قصد استفاده از فایروالهای رایگان رو دارید بهترین گزینه ها

Webroot Desktop Firewall

PC Tools Firewall Plus

در ضمن بهتره از فایروال ZoneAlarm Pro 2009 استفاده نکنید چون با آویرا مشکل داره

majid20
29-12-2008, 16:35
اگه امكان داره روش آپيدت دستي برام تضيح بديد . چون من فقط با NOD كار كردم .
از ----- شكن هم استفاد كردم باز هم جواب نگرفتم .
ممنون كه انقدر زيبا توضيح ميديد :11:

در پست زیر نحوه برداشتن آپدیت ها و انتقال آنها توضیح داده شده

البته اگر شما بخواهید ، آپدیت ها رو دانلود کنید ، مرحله جمع آوری آپدیت ها به کار شما نمیاد

فقط مرحله انتقال مهمه که باید از طریق پنجره اصلی آویرا ، از منوی Update گزینه Manual Update را زده تا آدرس فایل Zip شده رو دهید

نکته - پس از دانلود آپدیت نباید آن را از حالت فشرده خارج کنید و همان فایل زیپ شده را به آویرا معرفی کنید

S0R3N4
01-01-2009, 13:42
دوستان
فرق نسخه ی professional با نسخه ی Premium چیه؟

Markus
01-01-2009, 17:03
دوستان
فرق نسخه ی professional با نسخه ی Premium چیه؟

مقایسه محصولات آویرا با هم:

حکمت متعالی
03-01-2009, 09:32
حدود دو کیلو بایت از چهار کیلو بایت سرعت دانلود در دیال آپ را گاهآ به خود اختصاص می دهد به تجربه ثابت شده

S0R3N4
03-01-2009, 16:51
سلام
دوستان
چطور میشه Web Guard آنتی ویروس رو غیر فعال کرد؟
یا حد اقل یه سری از سایت هایی که بهشون اطمینان دارم رو غیرفعال کنم اسکنش رو!
ممنونم

ونوس زمینی
04-01-2009, 08:32
سلام
دوستان
چطور میشه Web Guard آنتی ویروس رو غیر فعال کرد؟
یا حد اقل یه سری از سایت هایی که بهشون اطمینان دارم رو غیرفعال کنم اسکنش رو!
ممنونم
تو همون صفحه اصلی برنامه قسمت دوم زیر Onlineprotectio میتونید با کلیک روی کلمه Deactivate مقابل Avira WebGaurd اون رو غیر فعال کنید یا برای حذف سایتهای معتبر از اسکن در بخش Configuration مسیر زیر رو دنبال کنید. باید تیک Export mode رو هم فعال کنید:
WebGaurd > Scan > Exceptions و در فیلد آخر آدرسهای مورد اطمینان خودتون رو وارد کنید.

S0R3N4
04-01-2009, 11:58
این کارو کرده بودم!
ولی بعد از ریستارت کردن سیستم دوباره فعال میشد!مشکل من این بود!

دوستان
وقتی میخوام آپدیت کنم با ارور connection faild (یه چیزی تو این مایه ها) روبرو میشم!در حالی که اینترنتم سالمه!

استقلال قهرمان
04-01-2009, 16:57
سلام

وقتی میخوام نسخه Avira Premium Security Suite آپدیت کنم وقتی که تا 70 در صد یا کمتر پر میشه اونجایی که نوشته چقدر از آپدیت مونده صفر می شه و باید دوباره آپدیت کرد ؟
زود تر جواب بدین

Markus
04-01-2009, 18:20
این کارو کرده بودم!
ولی بعد از ریستارت کردن سیستم دوباره فعال میشد!مشکل من این بود!

دوستان
وقتی میخوام آپدیت کنم با ارور connection faild (یه چیزی تو این مایه ها) روبرو میشم!در حالی که اینترنتم سالمه!

اگر ميخواهيد قسمت Web Guard آويرا رو کلاً غير فعال کنيد بايد موقع نصب محصول تيک اون رو برميداشتيد، ولی الان هم ميتونيد ستاپ محصول رو اجرا کنيد و بعد زدن گزينه Repair اين عمل رو انجام دهيد:

در مورد دريافت آپديت هم جاه نگرانی نيست آويرا در بعضی مواقع بخاطر سنگينی سرور اين مشکل رو دارد، شما در زمان ديگری عمل آپديت رو انجام دهيد
(اين مورد بيشتر برای کاربرن Dial-Up صورت ميگيره که موقع آپديت اويرا بايد هيچ اقدامی در اينترنت صورت نگيرد)

سلام

وقتی میخوام نسخه Avira Premium Security Suite آپدیت کنم وقتی که تا 70 در صد یا کمتر پر میشه اونجایی که نوشته چقدر از آپدیت مونده صفر می شه و باید دوباره آپدیت کرد ؟
زود تر جواب بدین

اصول کار اويرا در آپديت اين گونه هست که بعد دريافت آپديت (چه کم چه زياد) خودش اقدام به بستن صفحه آپديت ميکنه، يعنی تا زمانی که اون شماره معکوس ديده نشود عمل آپديت بطور کامل صورت نگرفته است و اگر شما قبل اين عمل اقدام به بستن پنجره مربوطه کنيد بايد دوباره از اول آپديت کنيد...

asd
06-01-2009, 23:27
اگه ميشه تو صفحه اول روش نصب و راه اندازي اين آنتي ويروس رو براي دوستاني كه ميخوان براي اولين بار اين آنتي ويروس رونصب و استفاده كنن قرار بدين(مثل قسمت nod) به عنوان مثال كسي كه ميخواد از اين آنتي ويروس استفاده كنه بايد كل صفحات اين قسمت رو بخونه تا بتونه جواب سئوالهاش رو در مورد روش نصب و راه اندازي ياد بگيره

hamilton
07-01-2009, 11:05
اگه ميشه تو صفحه اول روش نصب و راه اندازي اين آنتي ويروس رو براي دوستاني كه ميخوان براي اولين بار اين آنتي ويروس رونصب و استفاده كنن قرار بدين(مثل قسمت nod) به عنوان مثال كسي كه ميخواد از اين آنتي ويروس استفاده كنه بايد كل صفحات اين قسمت رو بخونه تا بتونه جواب سئوالهاش رو در مورد روش نصب و راه اندازي ياد بگيره

نصب آنتي ويروس كار خاصي نميخواد و نياز خاصي به آموزش نداره و اكثر كاربران ميتونن با تنظيمات پيش فرض آنتي ويروس را نصب كنند و در صورت تمايل تنظيمات آنرا بعد از پايان نصب تغيير بدن.آيا شما در قسمت خاصي از مراحل نصب مشكل داريد؟

Hamid Reza
10-01-2009, 14:01
سلام
میشه لینک دانلود جدیدترین نسخه ی security را بذارید
ممنون

hamilton
10-01-2009, 15:05
سلام
میشه لینک دانلود جدیدترین نسخه ی security را بذارید
ممنون

بهترين محل براي دانلود آخرين نسخه و نيز كسب اطلاع از آخريم ورژن منتشر شده خود سايت Avira ميباشه.به آدرس زير مراجعه كنيد و محصول موردنظر خود را انتخاب و دانلود نماييد:

seppeehr
13-01-2009, 10:24
دوستان من يه سوالي دارم. ممكنه به خاطر نصب نسخه premium، سرعت اتصال به اينترنت كم بشه؟‌من تقريباً از زماني كه اين نرم‌افزار رو نصب كردم، (حدوداً 30-40 روز) سرعت اينترنتم 8-9 كيلوبايت بر ثانيه كم شده!

Markus
13-01-2009, 14:10
دوستان من يه سوالي دارم. ممكنه به خاطر نصب نسخه premium، سرعت اتصال به اينترنت كم بشه؟‌من تقريباً از زماني كه اين نرم‌افزار رو نصب كردم، (حدوداً 30-40 روز) سرعت اينترنتم 8-9 كيلوبايت بر ثانيه كم شده!

شما قسمت Web Guard رو غير فعال کنيد ببينيد سرعت بهتر ميشه...

seppeehr
13-01-2009, 18:15
مربوط به همون Webguard بود، تشكر!
حالا نميشه Webguard فعال باشه و اين افت سرعت پيش نياد؟

alireza_2000
16-01-2009, 12:14
دوستان avira من چند روزی هست که توی upgarde کردن خودش مشکل پیدا کرده ؟ برای شما اینطور نیست ؟

Djhamid2007
16-01-2009, 17:43
دوست عزیز پست زیر را مطالعه کنید

با این تفاوت که شما باید گزینه allow v p n connections را در مسیر گفته شده انتخاب کنید
من هم میخواستم از v p n استفاده کنم که با مشکل مواجه شدم.بعد از قرار دادن تنظیمات مطابق پست 350 کانکت شدم.اما وقتی خواستم دوباره از این سرویس استفاده کنم اصلاً کانکت نمیشد حتی با خاموش کردن فایروال.حالا مشکل از کجاست؟

majid20
17-01-2009, 04:06
من هم میخواستم از v p n استفاده کنم که با مشکل مواجه شدم.بعد از قرار دادن تنظیمات مطابق پست 350 کانکت شدم.اما وقتی خواستم دوباره از این سرویس استفاده کنم اصلاً کانکت نمیشد حتی با خاموش کردن فایروال.حالا مشکل از کجاست؟
شما مطمئنی مشکل از سرور V P n شما نیست ... چه اروری هنگام کانکت میده

armin_goooodboy
18-01-2009, 14:46
سلام
دوستان مال من هم بعد از update غیر فعال شد
چتر بسته شد
چیکار باید بکنم درست بشه؟

Markus
18-01-2009, 15:20
دوستان avira من چند روزی هست که توی upgarde کردن خودش مشکل پیدا کرده ؟ برای شما اینطور نیست ؟

اين مشکل در بعضی مواقع بخاطر حجم ترافيک سرور های آويرا، و البته بيشتر برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده ميکنند پيش مياد،برای رفع اين مشکل اول اينکه در زمان هايی که حجم ترافيک کمتر هست اقدام به بروز کردن محصول کنيد،در ضمن موقع بروز شدن محصول، به گشت و گذار در نت نپردازيد

سلام
دوستان مال من هم بعد از update غیر فعال شد
چتر بسته شد
چیکار باید بکنم درست بشه؟

اين يکی از اشکالات آويرا هست، که زمانی که در بعضی از آپديت ها هسته اصلی آن بروز ميشه، نرم افزار غير فعال ميشه، البته در بعضی مواقع سریع فعال ميشه ولی در بعضی مواقع نه!، شما بعد اين مورد اگر يکبار سيستم رو راه اندازی مجدد کنيد مشکل حل ميشه...

armin_goooodboy
18-01-2009, 16:00
سلام
من دو بار سیستم رو ری استارت کردم همچنان غیر فعاله
ضمن اینکه وقتی سیستم بالا میاد پیغامی میده که ورژن مورد استفاده demo هست و ...

راه حلی نداره که درست بشه؟

majid20
18-01-2009, 17:24
سلام
من دو بار سیستم رو ری استارت کردم همچنان غیر فعاله
ضمن اینکه وقتی سیستم بالا میاد پیغامی میده که ورژن مورد استفاده demo هست و ...

راه حلی نداره که درست بشه؟
احتمالا Key شما باطل شده ... شما از همین برنامه هایی که گذاشته شده مجددا آویرا را فعال کنید

armin_goooodboy
18-01-2009, 17:41
نسخه ای که دانلود کردم avira-8.2.0.247 بوده
بعد از آپدیت product version رو زده 8.2.0.252
واسه این باید key مربوط به همین ورژن پیدا کنم؟
هست؟

منظورت کدوم برنامه هاست
همراه پکی که دانلود کردم Avira Trial Reset 1.0 هم بود
اگه منظورت همینه من نتونستم ازش استفاده کنم
اجرا نمیشه
ممنون

Markus
18-01-2009, 21:36
نسخه ای که دانلود کردم avira-8.2.0.247 بوده
بعد از آپدیت product version رو زده 8.2.0.252
واسه این باید key مربوط به همین ورژن پیدا کنم؟
هست؟

منظورت کدوم برنامه هاست
همراه پکی که دانلود کردم Avira Trial Reset 1.0 هم بود
اگه منظورت همینه من نتونستم ازش استفاده کنم
اجرا نمیشه
ممنون

نحوه استفاده از کرک Trial Reset در پست زير توضيح داده شده است:

blackspider
26-01-2009, 21:23
طريقه جمع آوری آپديت ها در محصول ورژن 8.0 به اين صورت هست که شما:

1- ابتدا به مسير زير برويد و تمام فايل های موجود در پوشه failsafe رو انتخاب کرده و بصورت يک فايل zip. در بياوريد...
تأکيد ميکنم بصورت فايل zip

c:\program files\avira\antivir personaledition premium\failsafe

اين نکته هم اضافه کنم که با انتخاب بر روی فايل ها از اونها فايل زيپ بسازين چون اگه از پوشه مذکور فايل زيپ بسازين موقع انتقال به محصول با اخطار زير مواجه ميشويد:(پس از پوشه فايل زيپ نسازين! برين داخل پوشه با انتخاب فايل ها، اقدام به ساختن فايل زيپ کنيد)

2- سپس اسم فايل زيپ شده رو به ivdf_fusebundle_nt_en تغيير نام ميدهيم، چون محصول فقط فايل زيپ شده رو با اين اسم ميشناسد
3-حال فايل های آپديت برای انتقال به محصول آماده هست
برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی update گزينه manual update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

و صبر کنيد که محصول آپديت بشه و پيغام زير مبنی بر انجام عمليات آپديت ظاهر شود:

فولدر failsafe برای من وجود نداره، چطور باید آپدیتهای آویرا رو جمع آوری کنم؟؟

majid20
26-01-2009, 23:18
فولدر failsafe برای من وجود نداره، چطور باید آپدیتهای آویرا رو جمع آوری کنم؟؟
دوست عزیز از کدام ورژن و نسخه آویرا استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟

blackspider
27-01-2009, 00:18
دوست عزیز از کدام ورژن و نسخه آویرا استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟

باید ورژن آخرش باشه، از کجا میشه ورژنش رو فهمید؟؟ من از رو یه مجموعه برنامه که اواخر 2008 ارائه شده نصبش کردم، اسمش اینه : Avira AntiVir Personal Edition Premium
ورژنش رو ننوشته!
ویندوزم xp service Pack2

Markus
27-01-2009, 02:45
باید ورژن آخرش باشه، از کجا میشه ورژنش رو فهمید؟؟ من از رو یه مجموعه برنامه که اواخر 2008 ارائه شده نصبش کردم، اسمش اینه : Avira AntiVir Personal Edition Premium
ورژنش رو ننوشته!
ویندوزم xp service Pack2

در اول يک پيشنهاد به شما و تمام دوستانی که ميخواهاً از نرم افزار های امنيتی استفاده کنند دارم:
هميشه سعی کنيد (هرچند سخت ) نسبت به داشتن برنامه های امنيتی حساسيت داشته باشين، و به برنامه های امنيتی مثل نرم افزار های ديگه نگاه نکنيد!، اين رو برای اين گفتم که هميشه سعی کنيد نرم افزار های امنيتی رو هميشه از سايت اصلی خود محصول يا يک منبع معتبر و هميشه ورژن نهايی و چه بهتر که آخرين ورژن رو دريافت کنيد،
چون بسته ها و مجمع های نرم افزاری هيچ موقع (بخاطر اشکالات زمانی و تخصصی نبودن) هيچ موقع بهترين و مناسب ترين ورژن رو در اختيار شما قرار نميدهند،!!! پس هميشه سعی کنيد روی نرم افزار های امنيتی حساسيت داشته باشين و همونطور که گفتم به چشم ساير نرم افزار ها به آن نگاه نکنيد!...

در پاسخ سؤال شما بايد بگم که شما اول صفحه اول محصول خود رو باز کنيد، و از عنوان های بالا بر روی عنوان Help رفته و در پنجره مذکور گزينه About...رو بزنيد

در اين پنجره نيز وارد قسمت Version Information شويد و همانند عکس ورژن محصول در آن قسمت قرار دارد

pashangparsi3
27-01-2009, 02:57
من در کنار ویروس یاب نود از این ویروس یاب به صورت خاموش بهره می برم. ولی شوربختانه امکان راست کلیک کردن و جستجوی فایل ها رو ندارم. چگونه می توان این امکان را فعال کرد؟

blackspider
27-01-2009, 07:18
ممنون Markus از راهنماییت،
من هی قسمت Configure رو نگاه می کردم این Help رو پیدا نمی کردم،
این ورژن منه:

فایلهای آپدیتش رو چطور باید در بیارم؟؟!!

pashangparsi3
28-01-2009, 17:43
من در کنار ویروس یاب نود از این ویروس یاب به صورت خاموش بهره می برم. ولی شوربختانه امکان راست کلیک کردن و جستجوی فایل ها رو ندارم. چگونه می توان این امکان را فعال کرد؟

همچنین این ویرویس یاب چند فایل از زیر شاخه ی ویروس یاب نود رو تروجان شناسایی می کنه!! جریان از چه قرار هست؟

panther99
30-01-2009, 13:07
آقا من نسخه avira antivirus professional ورژن 8.2.0.612 رو دارم كه موقع اسكن بلافاصله پيغام ميده wrong license file . حالا اين فايل براي اين ورژن رو ميشه برام بذاريد دانلود كنم ؟؟؟ كارم بدجوري گيره . ويروس kazme gheyz داره سيستمم تنها آنتي ويروسي كه تونستم نصب كنم همينه كه اين هم همين پيغام بالا رو ميده .
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد .

MVP77
30-01-2009, 15:28
آخرین ورژن آویرا همونی هست که تو سایتشه ؟

Avira Premium Security Suite 8.2.0.251

majid20
30-01-2009, 16:51

همچنین این ویرویس یاب چند فایل از زیر شاخه ی ویروس یاب نود رو تروجان شناسایی می کنه!! جریان از چه قرار هست؟

شما چگونه از آویرا در کنار ناد32 استفاده میکنید ؟ آیا سرویس های آن را غیرفعال کردید یا خیر صرفا از استارت آپ برداشتید ؟

در ضمن آویرا به کدام فایلهای ناد32 حساس شده ؟ تصویری از گزارش آویرا را قرار دهید

ممنون Markus از راهنماییت،
من هی قسمت Configure رو نگاه می کردم این Help رو پیدا نمی کردم،
این ورژن منه:
فایلهای آپدیتش رو چطور باید در بیارم؟؟!!
ورژن شما درسته و ویندوز XP SP2 هم کاملا مناسبه

راستش مشکل شما رو با یکی از مدیران آویرا مطرح کردم که این جواب رو دارد : It should be there

حال من موندم برای چی در سیستم شما وجود نداره !!!!

majid20
30-01-2009, 17:00
آقا من نسخه avira antivirus professional ورژن 8.2.0.612 رو دارم كه موقع اسكن بلافاصله پيغام ميده wrong license file . حالا اين فايل براي اين ورژن رو ميشه برام بذاريد دانلود كنم ؟؟؟ كارم بدجوري گيره . ويروس kazme gheyz داره سيستمم تنها آنتي ويروسي كه تونستم نصب كنم همينه كه اين هم همين پيغام بالا رو ميده .
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد .
چرا شما از نسخه Professional استفاده میکنید ؟ دلیل خاصی داره ؟

در شرایط عادی بهتره از نسخه Premium استفاده کنید که هم تریال ریست داره و هم key های اون رو میشه پیدا کرد

در پست اول تفاوت نسخه های آویرا شرح داده شده

آخرین ورژن آویرا همونی هست که تو سایتشه ؟

Avira Premium Security Suite 8.2.0.251
بله ، معمولا آخرین نسخه در سایت برای دانلود گذاشته میشود

panther99
30-01-2009, 20:43
من تقريبا همه مشكلاتم به خصوص kazme gheyz با اين آنتي ويروس حل شد . واقعا آنتي ويروس خيلي پرقدرتيه . وقتي هيچ آنتي ويروسي رو نميشد نصب كنم راحت نصب شد بعد اپديتش كردم بعد هم خيلي عالي اسكن كرد و كارش رو عالي انجام داد . ( واقعا جنس آلماني به اين ميگنا !!!) حالا يه سوال دارم :
محل ذخيره آپديتهاش كجاست ؟؟ آدرس دقيقش رو ميخوام ؟؟
و اينكه بعدا هم ميشه بعد از نصب مجدد از همين آپديتها بدون مشكل خاصي استفاده كرد ؟؟؟؟

hamilton
30-01-2009, 23:14
من تقريبا همه مشكلاتم به خصوص kazme gheyz با اين آنتي ويروس حل شد . واقعا آنتي ويروس خيلي پرقدرتيه . وقتي هيچ آنتي ويروسي رو نميشد نصب كنم راحت نصب شد بعد اپديتش كردم بعد هم خيلي عالي اسكن كرد و كارش رو عالي انجام داد . ( واقعا جنس آلماني به اين ميگنا !!!) حالا يه سوال دارم :
محل ذخيره آپديتهاش كجاست ؟؟ آدرس دقيقش رو ميخوام ؟؟
و اينكه بعدا هم ميشه بعد از نصب مجدد از همين آپديتها بدون مشكل خاصي استفاده كرد ؟؟؟؟

شما با مراجعه به پست اول پاسخ سوالات خود را خواهيد يافت.

blackspider
30-01-2009, 23:27
ورژن شما درسته و ویندوز xp sp2 هم کاملا مناسبه

راستش مشکل شما رو با یکی از مدیران آویرا مطرح کردم که این جواب رو دارد : It should be there

حال من موندم برای چی در سیستم شما وجود نداره !!!!

الان اون فولدر اونجا هستش، اما بعضی مواقع نیست!! عجیبه!!

pashangparsi3
31-01-2009, 00:30
شما چگونه از آویرا در کنار ناد32 استفاده میکنید ؟ آیا سرویس های آن را غیرفعال کردید یا خیر صرفا از استارت آپ برداشتید ؟

در ضمن آویرا به کدام فایلهای ناد32 حساس شده ؟ تصویری از گزارش آویرا را قرار دهید
!!

با درود

مواردی که با رنگ سرخ مشخص شده اند در پوشه نود پیدا شده اند و موردی که رنگ آبی دارد از دسته مواردی است که نود آن را نیافته ولی آویرا پیدا کرده:

بنده سامانه (سرویس) های آویرا رو غیر فعال کردم و در کنار ناد که به صورت فعال روی رایانه است از آن هر از چندی پس از به روز رسانی برای ویروس یابی بهره می برم.

majid20
31-01-2009, 23:35
با درود

مواردی که با رنگ سرخ مشخص شده اند در پوشه نود پیدا شده اند و موردی که رنگ آبی دارد از دسته مواردی است که نود آن را نیافته ولی آویرا پیدا کرده:

بنده سامانه (سرویس) های آویرا رو غیر فعال کردم و در کنار ناد که به صورت فعال روی رایانه است از آن هر از چندی پس از به روز رسانی برای ویروس یابی بهره می برم.
دوست عزیز گویا آویرا به پوشه های قرنطینه ناد32 مشکوک شده که خب این شناسایی کاذبه

اما در زمینه شناسایی برخی موارد مشکوک در پوشه System Volume Information

این پوشه از طریق System restore در تمام درایوهای شما ایجاد میشه

کلا توصیه میشه System restore را در تمام درایوهای منهای ویندوز غیرفعال کنید و محتویات این پوشه ها رو هم کاملا پاک نمایید

( هر چند اگر به System restore در درایو ویندوز نیار ندارید ، چه بهتر که کلا آن را غیرفعال کنید )

در زمینه مشکل عدم وجود منوی اسکن در راست کلیک ، شما از کدام نسخه و ورژن آویرا استفاده میکنید ؟