PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

ali.reihani
18-10-2012, 08:27
خب خود اینجا که Key های جدید رو میزارن چه جایی بهتر از اینجا!!!
سلام!
در کجا آدرسش را بدید{لطفا}؟؟

kiar
18-10-2012, 09:28
سلام!
در کجا آدرسش را بدید{لطفا}؟؟

چند تا صفحه قبل. که باید key مربوط به نسخه خودتون رو دانلود کنید. هر چند روز یک بار هم Key جدید میزارن.

ali.reihani
18-10-2012, 10:22
سلام اگر یخواهیم نسخه آنتی ویروس فری اش را از خود سایتش دانلود کنیم دیگر به key نیاز ندارد؟

crazyrobot
18-10-2012, 14:24
سلام اگر یخواهیم نسخه آنتی ویروس فری اش را از خود سایتش دانلود کنیم دیگر به key نیاز ندارد؟
به هیچی احتیاج نداره فقط هر سری که میاد بالا میگه اینترنت سکوریتی ام رو بخر، خیلی خوبه به جان خودم:31:

polestar98g
19-10-2012, 02:41
به هیچی احتیاج نداره فقط هر سری که میاد بالا میگه اینترنت سکوریتی ام رو بخر، خیلی خوبه به جان خودم:31:
این هم راه داره میتونی کاری کنی که اون پنجره دیگه نمایش داده نشه؛
راهش اینه: و این را من در هیچ سایت ایرانی ندیده‌ام خودم جستجو کرده و از سایتهای خارجی پیداش کرده‌ام:
وارد محیط Safe Mode می‌شویم و به محل نصب آویرا میریم یعنی Program Files که در 64 بیتی ها در Program Files (x86)i هستش؛
در اون پوشه یک فایل هست به نام avnotify رویش راست کلیک میکنیم و Properties را میزنیم و تب Security را باز میکنیم؛ و Advanced و سپس Change Permissions را میزنیم؛
حالا سطر System را های لایت کرده و Edit را میزنیم؛
اونجا سطر دوّم یعنی Traverse Folders/ excute Files را که هست تیک گزینه ستون دوّم یعنی Deny را فعال میکنیم یعنی تیکش میزنیم؛
پنجره‌ها را تأیید می‌کنیم و کار تمام است.

jafarian
19-10-2012, 13:34
Avira Internet Security Key UNTIL 2015 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafabad2007
20-10-2012, 17:26
سلام دوستان من این ورژن رو نصب کردم Avira Internet Security 2013 13.0.0.2688 Final اما ت
کلیک راست میکنم اصلا گزینه اسکن نداره

jafarian
24-10-2012, 00:34
Avira Internet Security Plus 2013 Key Valid till 18-04-2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

@shahram@
24-10-2012, 10:14
با سلام خدمت تمام دوستان گل.
من اين نسخه رو نصب كردم

ابديت هم به صورت افلاين انجام ميدهم ولي بعد از اينه مسير فايل رو بهش ميدم و شروع به اپن كردن فايل ميكنه بعد از اتمام كار در همون كادر ساكسي فول ابديت هم ميزنه ولي اون صفحه رو كه ميبندم قسمت ابديت اينترنت سكوريتي قرمز هست و نوشته ابديت نشده مشكل كار من چيه؟
اينترنت سكوريتي 2013 ابديت هم مخصوص همين محصول هست و اينترنت سكوريتي هم اكتيو هست ولي تا حالا به دليل كند بودن سرعت اينترنتيم نتونستم به صورت انلاين ابديت كنم
اگه ميشه لطف كنيدبگيد مشكل چيه با تشكر فراوان
ابديت و خود اينترنت سكرويتي از اينجا گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
24-10-2012, 16:23
ازاین برنامه پایین برای جمع آوری آپدیتهای آویرا میتونید استفاده کنید که در سری بعد اگر که خواستین نیازی به اتصال به اینترنت جمع آوری آپدیتهای قبلی نداشته باشین:20:

Avira Fusebundle Generator 1.0.0.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali.reihani
24-10-2012, 16:28
سلام!
آیا اویرا در کنار نود 32 نصب میشود نسخه فری آن

jolan57
24-10-2012, 17:25
سلام!
آیا اویرا در کنار نود 32 نصب میشود نسخه فری آن
بله ولی موقع نصب تیک گارد فعال آن را بردارید و به عنوان اسکنر ازش استفاده کنید

mosi_alfa
24-10-2012, 18:10
سلام
من از سایت ایران ستاپ دانلودش کردم،در فابل راهنمایی نوشته که سریال L3[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو وارد کنید
اما بعد از وارد کردن و پر کردن فرم نام و ایمیل در پنجره بعدی، پیغام میده سریال وارد شده معتبر نیست

؟؟

ali.reihani
24-10-2012, 21:58
سلام.
ببخشید اینکه اویرا در نسخه frii آن نوشته کامپیتر شما امن نیست مشکلش چی هستش؟!!!!1

jolan57
25-10-2012, 00:26
سلام.
ببخشید اینکه اویرا در نسخه frii آن نوشته کامپیتر شما امن نیست مشکلش چی هستش؟!!!!1
fix it بزن احتمالا آپدیت نیست

ALI . R
25-10-2012, 10:41

key Avira Internet Security - 24.11

ALI . R
25-10-2012, 19:48

Avira Antivirus Premium 2012 - 23.04.2013

ALI . R
26-10-2012, 21:03

Key Avira Internet Security Until 09 - 2013

aylar6888
27-10-2012, 01:53
اویرا من مدتیه که بعضی روزا وسط کار با کامپیوتر وقتی روش کلیک میکنم این پیغامو میده.تا حالا دو بار تو این هفته اینطوری شده و تا ریستارت نکنم خوب نمیشه.اینطوری که میشه نه آپدیت میشه نه با دبل کلیک اینترفیسش میاد.کسی میدونه مشکل چیه؟
در ضمن برنامه فیوز بندل رو که نصب و اجرا میکنم بعد از آپدیتها حدود 218 مگابایت حجم کل پوشه فیوز بندل میشه.میخواستم ببینم اگه فقط همون پوشه اینستال که فایل فشرده وی دی اف توشه نگه دارم کافیه یا برای اجرای چند وقت یکبار برنامه که همون پوشه رو بروز میکنه و فقط آپدیتهای اضافه شده و جدید رو دانلود میکنه باید کل پوشه رو که 218 مگ هست نگه دارم؟چون حجمش زیاده .ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنین چون باید برای کسی نصبش کنم...

polestar98g
27-10-2012, 11:54
اویرا من مدتیه که بعضی روزا وسط کار با کامپیوتر وقتی روش کلیک میکنم این پیغامو میده.تا حالا دو بار تو این هفته اینطوری شده و تا ریستارت نکنم خوب نمیشه.اینطوری که میشه نه آپدیت میشه نه با دبل کلیک اینترفیسش میاد.کسی میدونه مشکل چیه؟
در ضمن برنامه فیوز بندل رو که نصب و اجرا میکنم بعد از آپدیتها حدود 218 مگابایت حجم کل پوشه فیوز بندل میشه.میخواستم ببینم اگه فقط همون پوشه اینستال که فایل فشرده وی دی اف توشه نگه دارم کافیه یا برای اجرای چند وقت یکبار برنامه که همون پوشه رو بروز میکنه و فقط آپدیتهای اضافه شده و جدید رو دانلود میکنه باید کل پوشه رو که 218 مگ هست نگه دارم؟چون حجمش زیاده .ممنون میشم سریعتر راهنماییم کنین چون باید برای کسی نصبش کنم...

سلام. متأسفانه تصوير پيغام ديده نميشه.
در مورد اون پوشه فيوزبندل هم لازم نيست نگهش داريد فقط برنامه Avira Backup را داشته باشيد کافيه،
منتها وقتي که ميخواهيد آپديتها را به سيستم ديگه منتقل کنيد اوّل آپديتها را با اين برنامه جمع آوري کنيد که فيوزبندل ساخته بشه بعد فيوزبندل را ببريد به سيستم ديگه.

aylar6888
27-10-2012, 12:08
سلام .ممنون از جوابتون.اینم عکس-دیشبم اتفاقا تو همین صفحه اویرام اینطوری شد

polestar98g
27-10-2012, 19:11
عجيبه! من از آويرا خيلي استفاده کرده​ام ولي همچين چيزي نديده​ام
امّا مثل اينکه خيلي ها اين مشکل را دارند! توي فرومش هست اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
ولي گويا هنوز راه حلّي پيدا نشده
باز هم بگردم شايد پيدا کردم.

crazyrobot
27-10-2012, 20:25
سلام .ممنون از جوابتون.اینم عکس-دیشبم اتفاقا تو همین صفحه اویرام اینطوری شد

اگه شما نسخه ۲۰۱۲ رو دارید برید و ۲۰۱۳ رو بگیرید.
اگه ۲۰۱۳ و همین مشکل رو دارید از avira registry cleaner استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.
اگه نشد این رو بگیرید و در جای مربوطه در حالت safe mode بریزید.

kiar
02-11-2012, 10:13
سلام

من اینترنت سکوریتی 2013 اویرا رو روی ویندوز 8 نصب کردم ولی آپدیت نمیشه یعنی آپدیتو دانلود میکنه ولی وقتی میخواد نصبش
کنه سیستم ارور میده و ریستارت میشه وقتی هم میخوام از روی سیستم پاکش کنم حین پاک کردن ریستارت میشه.
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

kiar
02-11-2012, 22:19
سلام

من اینترنت سکوریتی 2013 اویرا رو روی ویندوز 8 نصب کردم ولی آپدیت نمیشه یعنی آپدیتو دانلود میکنه ولی وقتی میخواد نصبش
کنه سیستم ارور میده و ریستارت میشه وقتی هم میخوام از روی سیستم پاکش کنم حین پاک کردن ریستارت میشه.

کسی جوابشو نمیدونه؟ اگه جای دیگه از انجمن زودتر میتونم به جواب برسم بگین.

post98
03-11-2012, 12:47
با سلام به تمامی دوستان

دوستان من می خوام Avira Internet Security 2013 13.0.0.276 v رو نصب کنم ولی یه اروری میده که میگه آنتی ویروس قبلی رو پاک کن من avast داشتم پاکش کردم الان این و می خوام نصب کنم ولی من کلآ نه الان اویرا تو سیستم نصب هست و نه

avast در ضمن هیچکدوم add/or remove نیستن و من با ccleaner هم امتحان کردم و your unistaller و فایده نداشت نظرتون چیه؟

من عکس ارور رو میزارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی

8701488
07-11-2012, 11:40
دوستان من نسخه Avira Internet Security 2013 v13.0.0.2693 رو نصب کردم لایسنس 16-4-2013 رو هم قبول کرد پس از یه اپدیت نسخش شد 13.0.0.2735 و الان مشکلی باهاش ندارم

اما نکته اینجاست قبلن وقتی یه لایسنس جدید بهتر پیدا میکردم و روش کلیک میکردم به جای لایسنس قبلی قبول میکرد اما الان روی هرکدوم از لایسنس ها مثل 2013-10-17 یا 2013-7-18 کلیک میکنم

ارور پست شماره 2873 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میده

از الان واسه 16-4-2013 غصه گرفتم چیکار کنم :41: :37:

کسی راه حلی داره ؟؟ :19:

crazyrobot
07-11-2012, 13:45
با سلام به تمامی دوستان

دوستان من می خوام Avira Internet Security 2013 13.0.0.276 v رو نصب کنم ولی یه اروری میده که میگه آنتی ویروس قبلی رو پاک کن من avast داشتم پاکش کردم الان این و می خوام نصب کنم ولی من کلآ نه الان اویرا تو سیستم نصب هست و نه

avast در ضمن هیچکدوم add/or remove نیستن و من با ccleaner هم امتحان کردم و your unistaller و فایده نداشت نظرتون چیه؟

من عکس ارور رو میزارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی
میگه آنتی ویروس قبلیت که همون آویرا باشه رو باید دستی پاک کنی تا بتوانه نصب بشه!
با safe mode برو هر چی از آویرا در پوشه program files داری پاک کن ببین درست میشه.

Arash4484
07-11-2012, 14:12
سلام

کسی جوابشو نمیدونه؟ اگه جای دیگه از انجمن زودتر میتونم به جواب برسم بگین.
سلام، متاسفانه اویرا با ویندوز8 هماهنگی و سازگاری لازم رو نداره و تا دو-سه ماه دیگه هم حلش زمان میبره ....
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:Our software isn't compatible with Windows 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میگه آنتی ویروس قبلیت که همون آویرا باشه رو باید دستی پاک کنی تا بتوانه نصب بشه!
با safe mode برو هر چی از آویرا در پوشه program files داری پاک کن ببین درست میشه.
+
C:\ProgramData\Avira رو هم پاک،
و با Avira RegistryCleaner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اسکن و all و del رو بزنید.

orgimagi
09-11-2012, 12:19
با سلام خدمت دوستان گرامی کسی لایسنس جدید اویرا رو داره ؟ اتتی ویروس 8 روز دیگه مونده به منسوخ شدن اما هر key جدید که پیدا میکنم میخوام وارد کنم پیغام the lisense selected is invalid and not instaled میده کسی راه حلی سراغ داره ؟ با تشکر

*Batman*
09-11-2012, 19:47
با سلام خدمت دوستان گرامی کسی لایسنس جدید اویرا رو داره ؟ اتتی ویروس 8 روز دیگه مونده به منسوخ شدن اما هر key جدید که پیدا میکنم میخوام وارد کنم پیغام the lisense selected is invalid and not instaled میده کسی راه حلی سراغ داره ؟ با تشکر

Avira Keys:

MILAD2799
10-11-2012, 07:55
درود دوستان من دیشب IS 2013 اویرا رو نصب کردم و اپدیتش کردم ولی الان قسمت web protection اون از کار افتاده هر کار هم میکنم فعال نمیشه . میشه راهنمایی کنید؟

mysystem
10-11-2012, 11:41
با سلام خدمت دوستان

برنامه Avira IS2013 رو بطور کامل نصب کردم به همراه یک لایسنس که فعلا معتبره. اما وقتیکه خواستم اونو بصورت آفلاین آپدیت کنم برنامه آپدیت خطا میداد. در ضمن با برنامه avira fusebundle فایل های آپدیت رو دانلود میکنم.
برای رفع اون مشکل باید در فایل fusebundle.conf ,این فایل مربوط به همون برنامه بالاست که گفتم. تو قسمت Platform به این صورت بنویسید platform=win_av13
اگر نسخه آنتی ویروس شما 2012 است که platform=win_av12
تغییرات رو ذخیره کنید و برنامه رو بصورت آفلاین آپدیت کنید
لینک برنامه آپدیت آفلاین آویرا :
همونجا هم فایل pdf مربوط به نحوه استفاده از برنامه هست

jafarian
11-11-2012, 00:04
Avira Internet Security 2013 New Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MILAD2799
11-11-2012, 08:09
دوستان عزیز همونطور که تو پست بالایی گفتم رو سیستمم اویرا 2013 دارم ولی web protection اون از کار اوفتاده و هر کار میکنم درست نمیشه ولی فهمیدم مشکل از کجا از prox y fir e هست که فایلی تو سیستم دست کاری میکنه به نام winsock اگه اگه پاکش کنم درست میشه ولی بعدش prox ازکار میوفته . بنظرتون باید چکار کنم؟

S0R3N4
12-11-2012, 18:59
دوستان
آیا شرکت Avira همانند شرکت Panda نسخه ی کلود انتی ویروس هم داده بیرون؟؟

یعنی یه چیزی دقیقا تو مایه های Panda Cloud Antivirus Free و Hitman Pro...

aylar6888
13-11-2012, 14:55
دوستان
آیا شرکت Avira همانند شرکت Panda نسخه ی کلود انتی ویروس هم داده بیرون؟؟

یعنی یه چیزی دقیقا تو مایه های Panda Cloud Antivirus Free و Hitman Pro...
فعلا که نه

aylar6888
14-11-2012, 13:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
من با برنامه فیوز بندل خود اویرا همیشه برای روز مبادا آپدیت بروز میگیرم اما امروز که برای اولینبار خواستم اویرای دوستم رو آفلاین آپدیت کنم همش پیغام خطا میداد و برای اطمینان اونو روی سیستم خودم هم امتحان کردم که بازم ارور میده-کسی میدونه مشکل از کجاست؟چون فایل رو از جایی نمیگیرم که مثلا اشکال داشته باشه-برنامه فیوز بندل رو نصب کردم و هر روز اونو آپدیت میکنم که اونم مال خود اویراست و نباید مشکلی داشته باشه اما ارور میده که در طول دانلود فایل اشکالی رخ داده-یعنی این برنامه برای یکبار دانلود و استفاده ست یا اینکه مثل خود آنتی ویروس میشه دایم آپدیتش کرد یعنی همین کاری که من میکنم؟؟؟؟

پ.ن :با ورژن 2012 تست کردم راحت آپدیت شد.یه مورد دیگه اینکه امروز هم ورژن بالاتر فیوز بندل هم انتی ویروس اویرا روی سایتشون بود.امکان داره که این باگها رو تو اون حل کنند؟منظورم اینه که اگه این ورژن جدید که مال همون 2013 هم هست بریزم ورژن قبلی رو آپگرید میکنه یا اینکه اونو کامل پاک میکنه؟چون برنامه های زیادی رو تو لیست سفیدش دارم و نمیتونم تمام اونا رو دوباره تعریف کنم.اگه کسی میدونه که فقط آپگرید به ورژن بالاتر میشه یا آنیستال و دوباره نصب میشه لطف کنه بگه

polestar98g
14-11-2012, 19:46
سلام
من با برنامه فیوز بندل خود اویرا همیشه برای روز مبادا آپدیت بروز میگیرم اما امروز که برای اولینبار خواستم اویرای دوستم رو آفلاین آپدیت کنم همش پیغام خطا میداد و برای اطمینان اونو روی سیستم خودم هم امتحان کردم که بازم ارور میده-کسی میدونه مشکل از کجاست؟چون فایل رو از جایی نمیگیرم که مثلا اشکال داشته باشه-برنامه فیوز بندل رو نصب کردم و هر روز اونو آپدیت میکنم که اونم مال خود اویراست و نباید مشکلی داشته باشه اما ارور میده که در طول دانلود فایل اشکالی رخ داده-یعنی این برنامه برای یکبار دانلود و استفاده ست یا اینکه مثل خود آنتی ویروس میشه دایم آپدیتش کرد یعنی همین کاری که من میکنم؟؟؟؟

سلام . بعضي وقتها که اينطور ميشه اگه يه بار ديگه سعي کني و مجدّداً انجام بدهي حل ميشه و خطا نميده
ولي اگه باز هم نشد احتمالاً ورژنشون متفاوته واسه همينه.

Mehrdad092000
15-11-2012, 00:21
سلام
دوستانی که نصب دارن اینو انیت ویروس سبکی هستش؟
بیشتر کدومو نصب کردید نسخه free یا کامشو؟

brnudi
15-11-2012, 15:05
سلام دوستان گرامی
من روی ویندوز 7 خوئدم انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی را دارم
می خواستم اویرا نسخه رایگانشو در کنار اون داشته باشم ایا میشه
باید چه کارهایی را انجام بدم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

aylar6888
15-11-2012, 16:01
سلام دوستان گرامی
من روی ویندوز 7 خوئدم انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی را دارم
می خواستم اویرا نسخه رایگانشو در کنار اون داشته باشم ایا میشه
باید چه کارهایی را انجام بدم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
انتی ویروس ماکروسافت اینترنت سکوریتی نیست بلکه فقط انتی ویروسه و با ترکیب فایروال ویندوز میشه گفت یه اینترنت سکوریتی میشه.استفاده نکردم اما چون مال خود ماکروسافته باید براتون کافی باشه-حالا چه اصراری دارین برای نصب دو آنتی ویروس؟؟؟
بله میتونید اما به شرطی که موقع نصب اویرا تیک گارد فعال اونو بردارید و به این صورت میتونید از اون فقط و فقط به عنوان اسکنر دستی استفاده کنید که اینم عالیه.اما اگه اسکن دستی و دوره ای میخواین برنامه مالور بایتس رو که بهتره استفاده کنین چون گاردش فعال نیست و کارشم عالیه.یا از کومودو کلینینگ اسنتیال که حتی احتیاج به نصب نداره و روی فلش ممور ی هم اجرا و آپدیت اتوماتیک میشه-هر دو این برنامه ها -هم مالور بایتس هم کومودو رایگان هستند.در کل دو آنتی ویروس با گارد فعال در یک سیستم رو بهیچ عنوان کسی پیشنهاد نمیده...چون امنیت سیستم رو کم میکنه اما زیادتر نمیکنه اونم بخاطر تداخل دو آنتی ویروس در کار هم-
موفق باشید:sq_25:

aylar6888
16-11-2012, 18:14
آقا کسی نتونست بفهمه چرا ورژن 2013 آپدیت آفلاین نمیشه
روی 2012 امتحان کردم راحت آپدیت شد-به خود اویذا هم ایمیل دادم اما جواب درست و حسابی هنوز ندادن فقط دو تا ایمیل دادن که پیگیری میکنیم.
اگه کسی راه حلی برای این مشکل داره لطف کنه و بگه
ممنون

polestar98g
16-11-2012, 20:41
روی 2012 امتحان کردم راحت آپدیت شد-به خود اویذا هم ایمیل دادم اما جواب درست و حسابی هنوز ندادن فقط دو تا ایمیل دادن که پیگیری میکنیم.
ممنون
عجيبه من هم نتونستم آفلاين آپديت کنم!
ظاهرا يه باگ هستش!
يکي از رفقا با شرکت تماس گرفته و اين جواب را داده​اند:
We find out that the current fusebundle.exe doesn't work well with Avira version 2013. Please be assured that Avira team is working on this issue so that all our Avira 2013 users can benefit from using th Update Generator tool.

Thank you for your help.

تو این متن به این اشاره کرده که برای آپدیت از نرم افزار Update Generator tool استفاده کنید فعلا تا کارشناسان روش کار کنند .

aylar6888
16-11-2012, 22:00
عجيبه من هم نتونستم آفلاين آپديت کنم!
ظاهرا يه باگ هستش!
يکي از رفقا با شرکت تماس گرفته و اين جواب را داده​اند:
We find out that the current fusebundle.exe doesn't work well with Avira version 2013. Please be assured that Avira team is working on this issue so that all our Avira 2013 users can benefit from using th Update Generator tool.

Thank you for your help.

تو این متن به این اشاره کرده که برای آپدیت از نرم افزار Update Generator tool استفاده کنید فعلا تا کارشناسان روش کار کنند .

سلام دوست خوب من
اویرا ورژن جدید فیوز بندل رو هم پریروز داد بیرون که از 1.0.0.3شده بود 1.0.0.6 منم اونو گرفتم گفتم شاید از همین باشه اما فرقی نکرد.در ضمن نسخه اویرا فری 2013 ورژن 13.0.0.2761 رو هم همراه همون در 14 نوامبر که پریروز باشه داد بیرون که من اونو چون باید قبلی رو آنیستال میکردم نصب نکردم.از فیوز بندل نبود شاید با نسخه جدید حل شده باشه اگه کسی تست کرده بگه.
در ضمن تو سایت اویرا فقط همین فیوز بندل ژنراتور نرم افزار آپدیت آفلاین اویرا هست و من اونی که شما گفتی پیدا نکردم.اون اسم نرم افزار نیست گفته از این ابزار استفاده کنین.
ممنون بخاطر جوابت

ali.reihani
17-11-2012, 13:39
سلام!
من اویرا را نصب کردم نسخه ی فری آن{antivirus free} هر کاری میکنم بازم مینویسد کامپیوتر شما امن نیست!!
گزینه fix را هم میزنم و آپدیت میشود و بازم همین را مینویسد و در لیست گزارشت هم جلوی آپدیت همیشه ارور آپدیت را نوسته است!
مشکل چیست؟!!

dolfi224
17-11-2012, 13:39
سلام
دوستانی که نصب دارن اینو انیت ویروس سبکی هستش؟
بیشتر کدومو نصب کردید نسخه free یا کامشو؟
خیر میشه گفت متوسط و دیگه اون آنتی ویروس سبک قدیم نسبت به بقیه نیست بخصوص توی ورژن جدید سرعت استارت آپش پایینه

ممنون
عزیر من آفلاین آپدیت می کنم و مشکلی هم ندارم (2013) البته باآپدیت سایت softpedia و خودم نمی سازم
شاید نرم افزار آپدیت سازش مشکل داره

aylar6888
17-11-2012, 17:00
سلام!
من اویرا را نصب کردم نسخه ی فری آن{antivirus free} هر کاری میکنم بازم مینویسد کامپیوتر شما امن نیست!!
گزینه fix را هم میزنم و آپدیت میشود و بازم همین را مینویسد و در لیست گزارشت هم جلوی آپدیت همیشه ارور آپدیت را نوسته است!
مشکل چیست؟!!
پنجره ارور رو عکسشو بذارید
معمولا ارورش دو تا گزینه داره و تیک دارن ببینید گزینه هاش چی میگن.اولیش که همیشه آپدیته.دومیش البته اگه باشه ببینید چیه یا عکس بذارید.معمولا موقع اخطار میگه چند کارایی در حال فعالیت نیستن.توی هلپ هم ببینید نرم افزارتون کد رجیستر داره؟چون توی ورژنی که تازه داده توی صفحه دانلود یه کلید رجیسترم داده .اگه تازه دانلود کردین شاید نسخه جدید باید حتما با اون کلید فعالسازی بشه.منکه یکی دو ماه پیش دانلود کردم همچین کلیدی نبود.اونو امتحان کنید البته اگه توی منوی هلپ رجیستر و تاریخ نداره.
پاینده باشید

aylar6888
17-11-2012, 17:06
عزیر من آفلاین آپدیت می کنم و مشکلی هم ندارم (2013) البته باآپدیت سایت softpedia و خودم نمی سازم
شاید نرم افزار آپدیت سازش مشکل داره
سلام -ممنون اگه میشه با فیوز بندل هم امتحان کنید ببینید جواب میده.:sq_8:

آره من با فیوز بندل خود اویرا میسازم.تا ورژن 2012 هیچ مشکلی نداره.2013 آپدیت نمیشه.اولا فیوز بندل یه خوبی داره که از خود اویرا آپدیت میشه دوما اونو مثل خود آنتی ویروس میشه هر روز بروزرسانی کرد و آپدیت روزانه بهش اضافه میشه.چیزی که اکثر کمپانیها ندارن.منم بهمین خاطر و اینکه اعتقاد دارم تا خود کمپانی هست نباید از جای دیگه آپدیت گرفت مگه اینکه مجبور باشیم.چون آنتی ویروس شوخی بردار نیست و مرگ و زندگی اطلاعات و سیستم دست اونه.

aylar6888
17-11-2012, 20:53
دوستانی که از نسخه های مختلف اویرا بخصوص آنتی ویروس رایگان استفاده کردن میتونن بگن میتونن بگن بین ورژنهای 10 به بعد کدوم از همه سبکتره از لحاظ استفاده از منابع سیستم؟چون چند جا خوندم که 2013 از نسخه های قبلی یکم سنگینتره-خودمم یکم حس کردم حتی حجم خود نرم افزار 2012 حدود کمتر از 90 و 2013 حدود 90 بیشتر و این نسخه جدید 2013 حدود 102 مگ هست.البته منظورم حجم اولیه هست چون بعد از نصب این حجم بیشتر میشه.الانم چون روی چند سیستم ضعیف باید نصب کنم و بخصوص با آپدیت آفلاین 2013 مشکل دارم اگه دوستان تجربیاتشونو به اشتراک بذارن ممنون میشم.
پاینده باشید

polestar98g
17-11-2012, 21:59
دوستانی که از نسخه های مختلف اویرا بخصوص آنتی ویروس رایگان استفاده کردن میتونن بگن بین ورژنهای 10 به بعد کدوم از همه سبکتره ...
من هيچ فرقي احساس نکرده​ام.

*Batman*
18-11-2012, 08:10
سلام

بحث ها رو در تاپیک جدید دنبال میکنیم:
تاپیک اختصاصی محصولات Avira ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر