PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Avira - || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

mehrshadmmm
20-01-2012, 15:29
سلام internet download manager را نصب ;ردم روd هر فاdل ;لd; مd ;نم ;ه دانلود بشه اdن ارور مd اد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تونستم رمز گشايي كنمش
((IDM رو نصب كردم روي هر فايل كليك مي كنم كه دانلود بشه اين ارور رو ميده))
نتيجه:عكسشون هم اشتباهيه.

A M ! N
20-01-2012, 15:41
من تونستم رمز گشايي كنمش
آفرین... شما رو باید توی ورژنهای بالاتر OS به عنوان Encryptor استفاده کرد :دی ( Kiddin )

اما این ارور چه ارتباطی به IDM داره ؟ به قول شما عکس رو اشتباهی گزاشتن به نظر من.

این صفحه مربوط به نصب آویرا هست که برای دومین بار داره نصب میشه ، یعنی آویرا الان نصب هست میخواد دوباره Modify بشه.

Take Care:40:

nelahe
21-01-2012, 10:47
مشخص نیست چی نوشتین دوست عزیز متنتون رو اصلاح کنین لطفا..:20:

سلام

شرمنده

بعضی اوقات مرورگر قاطی می کند و حرف های d و ی را نمی زند

شرمنده به هر حال

ببینید من به تازگی
internet downloadmanager

را نصب کردم

از اون به بعد

روی هر لینک دانلود کلیک می کنم

این پنجره می آید

علتش چیه و باید چکار کرد

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

من تونستم رمز گشايي كنمش

مرسی ممنون از شما

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

نصب عکس را اشتباه نگذاشتم

A M ! N
21-01-2012, 14:49
سلام

شرمنده

بعضی اوقات مرورگر قاطی می کند و حرف های d و ی را نمی زند

شرمنده به هر حال

ببینید من به تازگی
internet downloadmanager

را نصب کردم

از اون به بعد

روی هر لینک دانلود کلیک می کنم

این پنجره می آید

علتش چیه و باید چکار کرد

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

مرسی ممنون از شما

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

نصب عکس را اشتباه نگذاشتم
پس با این حساب مشکلتون رو اینجا بپرسین دوست من.:

pedram_01
21-01-2012, 15:36
سلام چکار کنم اوریا خود کار وقتی ویروسی را پیدا کرد به قرنطینه بفرسته و از من سوال نکنه مرسی

pedram_01
21-01-2012, 16:30
راستش من برای اولین بار اوریا نصب کردم و کار باهش رو بلد نیستم. الان اسکن سریع میکنم 3 تا ویروس پیدا میکنه و به قرنطینه میفرسته منم از قرنطینه حذف میکنم و لی باز اسکن میکنم ههمون 3 ویروس رو دوباره پیدا میکنه جریان چیه؟

GOLI87
21-01-2012, 23:26
راستش من برای اولین بار اوریا نصب کردم و کار باهش رو بلد نیستم. الان اسکن سریع میکنم 3 تا ویروس پیدا میکنه و به قرنطینه میفرسته منم از قرنطینه حذف میکنم و لی باز اسکن میکنم ههمون 3 ویروس رو دوباره پیدا میکنه جریان چیه؟
به نظرم چون شما فابلاتونو از تو قرنطینه پاک می کنید و دوباره ویروس یابی می کنید اونارو باز شناسایی می کنه و به قرنطینه میفرسته

pedram_01
21-01-2012, 23:58
این مشگلم حل شده الان فقط میخوام بدونم چجوری میشه کاری کرد که اتوماتیک اپتودیت نکنه؟

A M ! N
22-01-2012, 00:04
این مشگلم حل شده الان فقط میخوام بدونم چجوری میشه کاری کرد که اتوماتیک اپتودیت نکنه؟

pedram_01
22-01-2012, 01:43
من اینترنت سیکروبتی 2012 دارم ولی با این کار غیر فعال نمیشه لطفا یکی کمکم کنه خیلی برام مهمه چون اینترنتم محدود هست مرسی

jafarian
22-01-2012, 01:56
من اینترنت سیکروبتی 2012 دارم ولی با این کار غیر فعال نمیشه لطفا یکی کمکم کنه خیلی برام مهمه چون اینترنتم محدود هست مرسی

طبق عکسی که گذاشتم توسط فایروال برنامه فایل آپدیت برنامه رو بلوک کنید یعنی وقتی معرفی کردین به فایروال گزینه deny رو انتخاب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
22-01-2012, 02:00
تیک گزینه ی start job while connecting to internet رو بردارین وقتی گزینه ی Update در حالت انتخاب هستش.

راه دیگه اینه که برای آویرا یک ------ الکی تعریف کنی دیگه به سرورش دسترسی پیدا نمیکنه !

pedram_01
22-01-2012, 02:06
عکس شما برای من باز نمیشه لطفا اینجا اپلود کنید مرسی

AMIR.KIK
22-01-2012, 02:11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
22-01-2012, 02:20

طبق اسکرین شات:

بعدی :

آخرین :

pedram_01
22-01-2012, 02:37
هر کدام از اینا یک راه حل هست یا باید همشو انجام بدم ؟

A M ! N
22-01-2012, 02:39
هر کدام از اینا یک راه حل هست یا باید همشو انجام بدم ؟
اونی که آقای جعفریان گفتن خودش به تنهایی یک راه حل هست ، اونی که من گفتم رو همه اش رو باهم انجام بدین دوست من.

pedram_01
22-01-2012, 02:48
ممنون دوست عزیز من هم مال شمارو انجام دادم هم راه حل اقای جعفریان بعد یک سوال دیگه من این کار هارو کردم با اپتودیت دستی به مشگل نمیخورم چون شبا محدودیت ندارم و من انتی ویروسم رو هر شب اپتودیت میکنم مرسی

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

باز اپتودیت شد :41::19::23:

A M ! N
22-01-2012, 02:48
ممنون دوست عزیز من هم مال شمارو انجام دادم هم راه حل اقای جعفریان بعد یک سوال دیگه من این کار هارو کردم با اپتودیت دستی به مشگل نمیخورم چون شبا محدودیت ندارم و من انتی ویروسم رو هر شب اپتودیت میکنم مرسی

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:45 AM ----------

باز اپتودیت شد :41::19::23:

در حالت دستی مشکلی پیش نمیاد دوست من...

فقط ارتباط شما با سرور اصلی خود آویرا قطع میشه همین :دی

شب خوبی داشته باشین

ویرایش شد....

شما اون کارایی که گفتم رو انجام بدین ، راه آقای جعفریان رو هم درکنارش انجام بدین ، بعد سیستم رو ریست کنین یکبار ، شما سیستم رو اصلا ریست نکردی دوست من ، همش اینجا بودی :دی

pedram_01
22-01-2012, 02:56
نه ریستارت نکردم باشه الان ریستارت میکنم ممنون بابت راهنماییت

pedram_01
22-01-2012, 03:13
اگه روش ارسال یک فایل مشکوک رو بطور کامل از راه قرنطینه به من یاد بدید یک دنیا ممنون میشم مرسی

jafarian
22-01-2012, 11:11
اگه روش ارسال یک فایل مشکوک رو بطور کامل از راه قرنطینه به من یاد بدید یک دنیا ممنون میشم مرسی

برنامه آویرارو باز کنید بعدشم طبق شکل که گذاشتم به طبق شماره برین فایل خودتون به برنامه معرفی کنید:20:

pedram_01
22-01-2012, 12:18
ممنون دوست عزیز ولی منظور من ارسال یک فایل از قرنطینه به تیم پشتیبانی اوریا بود مرسی

jafarian
22-01-2012, 12:23
ممنون دوست عزیز ولی منظور من ارسال یک فایل از قرنطینه به تیم پشتیبانی اوریا بود مرسی

طبق همون روش اول که گفتم فایل خودتون وقتی به برنامه معرف کردین طبق شکل پایین بعدش روی شکل اول کلیک کنید بعدشم تو کادر دوم ایمیل خودتون وارد کنید روی دکمه اوکی کلیک کنید تا سند بشه.

pedram_01
22-01-2012, 13:22
اخرین سوال از کجا میتونم لانسیس یا همون سریال این انتی ویروس رو پیدا کنم و چجوری بهش بدم

jafarian
22-01-2012, 13:34
اخرین سوال از کجا میتونم لانسیس یا همون سریال این انتی ویروس رو پیدا کنم و چجوری بهش بدم

اگراین ورژن روی سیستم نصب دارین طبق شکل برای معرفی کی به برنامه میتونید برین اما اگر نصب نیست بازم حین نصب طبق شکل 2 باید از key پایین گذاشتم به برنامه معرفی کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedram_01
22-01-2012, 13:41
با این کار کرک میشه یا قانونیه؟:31:

بعد با اینکار همه امکاناتش فعال هس یانه ؟

A M ! N
22-01-2012, 13:54
با این کار کرک میشه یا قانونیه؟:31:

بعد با اینکار همه امکاناتش فعال هس یانه ؟
قانونیه دیگه :دی

همه امکاناتش هم هست ، آپدیت.... هرچیزی که بخوای و.... منتها کلیدش رایگان به دست شما رسیده :دی

pedram_01
22-01-2012, 14:06
ممنون ازش استفاده کردم عالی بود

mehr film
22-01-2012, 14:13
سلام دوستان . من کلید Avira premium Security Suite 2009 رو میخوام هرچی میگردم پیدا نمیشه .. دوستان کسی سراغ داره ؟

A M ! N
22-01-2012, 14:21
سلام دوستان . من کلید Avira premium Security Suite 2009 رو میخوام هرچی میگردم پیدا نمیشه .. دوستان کسی سراغ داره ؟
ورژن 2009 چرا ؟

این پست رو ببینین دوست من :

mehr film
22-01-2012, 14:23
جدیدترین کلیدهای Avira Antivirus Premium 2012 و Avira Internet Security 2012

ممنون پیدا کردم تو همین تاپیک

ورژن 2009 چرا ؟

این پست رو ببینین دوست من :

Take Care[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا تنبلی :دی و اینکه کارمو فعلا راه انداخته و مشکلی نداشتم و حجم کمتری داره

jafarian
22-01-2012, 14:28

ازکی پایین استفاده کنید برای پریمیوم سکیورتی ببینید بکارتون میاد:20:

pedram_01
22-01-2012, 14:48
مشگل من هنوز با اپتودیت اتوماتیکش حل نشده فکر نکنم غیر فعال بشه اولین انتی ویروسی میبینم اپتودیت اتوماتیکش غیر فعال نمیشه :41:

ali_z051
01-02-2012, 13:15
یه خبر خوب برا هوداران اویرا

ورژن بعدی اویرا SandBox و Cloud protection خواهد داشت
قرار بود امسال داشته باشه مدیر برنامه تصمیم گرفت که ورژن 12 فعلا امکانات جدیدی نداشته باشه تا ورژن بعد کلآ اویرا از اول کد نویسی خواهد شد با یه سیستم جدید!
فعلا اویرا مشغول کار روی بتا ورژن برای مک هست...
فقط باید صبر کنیم :27:

sara100
04-02-2012, 09:57
چگونه میشه آنتی ویروس اویرا را برای مواقعی که نیاز نداریم disable یا غیرفعال کرد چون بنده هر کاری کردم از طریق task manager نشد؟

راستی آپدیت آنتی ویروس اویرا کدام و با چه پسوندی می باشند؟

A M ! N
04-02-2012, 12:14
چگونه میشه آنتی ویروس اویرا را برای مواقعی که نیاز نداریم disable یا غیرفعال کرد چون بنده هر کاری کردم از طریق task manager نشد؟

راستی آپدیت آنتی ویروس اویرا کدام و با چه پسوندی می باشند؟

سلام..

روی بخش tray Icon آویرا اون پایین سمت راست ، بغل ساعت ویندوز روی آیکون آویرا راست کلیک کرده و سه تا گزینه ی اول رو روشون کلیک کرده و تیکهاشون رو بردارین به این راحتی..

موفق باشین../.

saeed.avira
05-02-2012, 18:15
سلام

کلید فعال سازی آویرا پرمیوم سکوریتی میخوام

ممنون میشم از کسی ک بزاره

کلیدی که تو این صفحه بود رو زدم ولی فایلش خرابه عمل نمیکنه!!!

saeed.avira
06-02-2012, 08:15
راستی ورژن 2012 هستش

moghaddas mfa
06-02-2012, 11:06
سلام.
من چند وقتیه بود از اواست استفاده میکردم....
باامدن نسخه جدید اویرا .اونونصبیدم یه 7 .8تاویروس پیدا کرد که اواست پیدا نکرده بود البته خیلی عجیب بود.....
خلاصه چند روزی بود تنها مشکلی برام پیش امد این بود که من به اینترنت دسترسی ندارم واین انتی هم همش هر چند روز میخواد اپ بشه .مجبور شدم دوباره اواست بنصبم ...
حالا راهی هست این اپدیت اویرا رو طولانی تر کرد..........
به کرک وپچ هم خیلی گیر میده....

AMIR.KIK
06-02-2012, 12:09
کلیدهای جدید پرمیوم و اینترنت سکیورتی آویرا 2012

pedram_01
07-02-2012, 04:40
یه خبر خوب برا هوداران اویرا

ورژن بعدی اویرا SandBox و Cloud protection خواهد داشت
قرار بود امسال داشته باشه مدیر برنامه تصمیم گرفت که ورژن 12 فعلا امکانات جدیدی نداشته باشه تا ورژن بعد کلآ اویرا از اول کد نویسی خواهد شد با یه سیستم جدید!
فعلا اویرا مشغول کار روی بتا ورژن برای مک هست...
فقط باید صبر کنیم :27:

لطفا منبع خبر رو بگید

چقدر باید صبر کنیم؟:40:

ali_z051
07-02-2012, 08:26
لطفا منبع خبر رو بگید

چقدر باید صبر کنیم؟:40:
متاسفانه دقیق خبر ندارام احتمالا فول ورژن وسط های سال میاد
ولی بتا ورژن باید زودتر بیاد
یکی از دوستام که تازه باهاش اشنا شدم تو بخش پشتیبانی انلاین اویرا بود اتفاقا ایرانی هم هست این خبر رو به من داد و گفت بیشتر از این چیزی نمی تونه بگه گفت فقط باید منتظر بمونید
با سپاس

sara100
08-02-2012, 20:49
آپدیت آنتی ویروس اویرا کدام و با چه پسوندی می باشند؟

A M ! N
08-02-2012, 20:55
آپدیت آنتی ویروس اویرا کدام و با چه پسوندی می باشند؟
فایلهای اصلی آپدیت آویرا با پسوند VDF هستن.. اما خب کل این فایلها وقتی میخواد دانلود بشه و یا استفاده بشه داخل یک پکیج جا داده میشن که اسم پکیج هست : vdf_fusebundle

پس پکیج آپدیت آویرا رو با اسم vdf_fusebundle بشناسین.

شاد باشید..:)

mx_2dar
16-02-2012, 01:52
دوستان این پیغامی که اویرا موقع نصب تو بعضی سیستم ها میده و نمیتونه خودش رو اکسترکت کنه مربوط به چیه؟ معمولا تو xp اتفاق میوفته ، تو سون یکی از بچه ها میخواستم نصب کنم نشد :19:

ALI . R
16-02-2012, 17:34
AntiVir Personal 12.0.0.898[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Avira GmbH ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 83.00MB

jafarian
17-02-2012, 00:32
Avira Internet Security 2012 New 2013 Keys

ali_3001
19-02-2012, 11:40
سلام و خسته نباشین
این کی هایی که اینجا گذاشتین که به کار من نیومد
یه سری کی از ایران ستاپ گرفتم که حالت نصبی داره و موقع نصب ارور میده
اگه کسی از دوستان میدونه بگه اون کی ها رو چجوری استفاده کنم
با تشکر

*Batman*
20-02-2012, 14:44

Avira Premium Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7308408709%2FAvira_All_Keys.rar.html)

ahmad.daneshjoo
20-02-2012, 15:21
مشکل استفاده از دیسک نجات avira با سلام من دیسک نجات avira رو با فرمت iso دانلود کردم.یه بار با iso buser اونو ریختم روی سی دی یه بار هم اول با سی دی باستر ریختمش رو هارد و دوباره از هارد ریختمش روی سی دی.اما با اینکه بوت کامپیوتر روی سی دی هست اما کامپیوتر نمیتونه از اون بوت شه مشکل از کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
20-02-2012, 16:04
مشکل استفاده از دیسک نجات avira با سلام من دیسک نجات avira رو با فرمت iso دانلود کردم.یه بار با iso buser اونو ریختم روی سی دی یه بار هم اول با سی دی باستر ریختمش رو هارد و دوباره از هارد ریختمش روی سی دی.اما با اینکه بوت کامپیوتر روی سی دی هست اما کامپیوتر نمیتونه از اون بوت شه مشکل از کجاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اون فایل iso که دارین روی فلش بوت کنید تست کنید یا که سایت پایین یک ببینید:20:

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

دوستان این پیغامی که اویرا موقع نصب تو بعضی سیستم ها میده و نمیتونه خودش رو اکسترکت کنه مربوط به چیه؟ معمولا تو xp اتفاق میوفته ، تو سون یکی از بچه ها میخواستم نصب کنم نشد :19:

شما یک عکس ازاون پیغامی که دریافت میکنید بزارین درضمن پوشه temp خودتون با برنامه atf cleaner پاکسازی کنید :20:

ahmad.daneshjoo
21-02-2012, 01:08
شما اون فایل iso که دارین روی فلش بوت کنید تست کنید یا که سایت پایین یک ببینید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhowto%2F38889%2Fhow-to-use-the-avira-rescue-cd-to-clean-your-infected-pc%2F)

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

:20:

ممنون با کمک اون سایتی که معرفی کردید و با استفاده از نرم افزار image burn مشکل حل شد.

ahmad.daneshjoo
23-02-2012, 16:12
با سلام
من بالاخره تونستم باکمک شما دیسک نجات اویرا رو رو سی دی بریزم.اما وقتی کامپیوتر از اون بوت میکنه تا مرحله ویروس اسکنر میره اما تو این مرحله گیر میکنه و ارور میده تو 2 تا کامپیوتر هم چک کردم .همین مشکل بود.راه حل چیه.
ضمنا اینکه گفته شده دیسک نجات avira میتونه خودش رو آپدیت کنه به چه صورت است اینترنت من با کانکشن وصل میشه .چطور میتونم این کانکشن رو برای دیسک نجات avira هم وصل کنم کنم ؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

jafarian
24-02-2012, 15:05
با سلام
من بالاخره تونستم باکمک شما دیسک نجات اویرا رو رو سی دی بریزم.اما وقتی کامپیوتر از اون بوت میکنه تا مرحله ویروس اسکنر میره اما تو این مرحله گیر میکنه و ارور میده تو 2 تا کامپیوتر هم چک کردم .همین مشکل بود.راه حل چیه.
ضمنا اینکه گفته شده دیسک نجات avira میتونه خودش رو آپدیت کنه به چه صورت است اینترنت من با کانکشن وصل میشه .چطور میتونم این کانکشن رو برای دیسک نجات avira هم وصل کنم کنم ؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

داخل هم فروم خودش این آموزش گذاشته شما طبق شکلی که گذاشته پیش برین نباید ارور دریافت کنید برای آپدیتم چون روی سیدی رایت میشه نمیشه آپدیتش کرد دوست عزیز.

alenkita
25-02-2012, 20:44
دوستان میشه یکی نحوه نصب اینترنت سکوریتی اویرا رو توضیح بده آخه من که میخوام نصب کنم ارور میده به اینترنت هم وصل میشم ولی جواب نمیده.
در ضمن تو صفحه اول هم توضیح نداده

ahmad.daneshjoo
25-02-2012, 23:13
داخل هم فروم خودش این آموزش گذاشته شما طبق شکلی که گذاشته پیش برین نباید ارور دریافت کنید برای آپدیتم چون روی سیدی رایت میشه نمیشه آپدیتش کرد دوست عزیز.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wbb%2Findex.php%3Fpage%3DThread%26threadID%3D82163 )
ولی تو همین سایتی هم که معرفی کردید میگه آپدیت میشه

You will be asked to update. Choose Yes if you have an Internet connection and an outdated Rescue CD. If you just download the Rescue CD before launching it, it is not necessary to update as it is already the last version.

jafarian
25-02-2012, 23:17
ولی تو همین سایتی هم که معرفی کردید میگه آپدیت میشه

You will be asked to update. Choose Yes if you have an Internet connection and an outdated Rescue CD. If you just download the Rescue CD before launching it, it is not necessary to update as it is already the last version.

دوست عزیزبرنامه ای که روی سیدی رایت خورده باشه رو که نمیشه آپدیت کرد شما ورژن جدیدترش میتونید دانلودکنی بعدش روی سیدی رایت کنی که به اینصورت میشه آپدیت نه اونی که شما مدنظرت هست.

ahmad.daneshjoo
25-02-2012, 23:17

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fhowto%2F38889%2Fhow-to-use-the-avira-rescue-cd-to-clean-your-infected-pc%2F)

میشه نحوه ساخت فلش قابل بوت رو توضیح بدید؟

jafarian
26-02-2012, 00:48
میشه نحوه ساخت فلش قابل بوت رو توضیح بدید؟

شمابرنامه WinSetupFromUSB دانلود کنید بعدشم اجراش کنید تیک گزینه 4 از صفحه اصلی برنامه بزنید بعدشم مسیر فایل iso رو بدین روی دکمه GO کلیک کنید اگر برای avira میخواین .

alenkita
26-02-2012, 10:33
دوستان میشه یکی نحوه نصب اینترنت سکوریتی اویرا رو توضیح بده آخه من که میخوام نصب کنم ارور میده به اینترنت هم وصل میشم ولی جواب نمیده.
??????????????????????

kases
26-02-2012, 10:39
??????????????????????

دوست من یه تصویر از ارور بزارین تا دوستان بهتر راهنمایی کنن

Iceboy_LOVE
27-02-2012, 22:13
دروود
یه سایتی بود قبلا برای رجیستری کردن اویرا بهت کلید میداد..الان کسی جدیدا سراغ نداره ؟
چون اگه بهش ایمیل اینا میدادی بهت کلید میداد تا 6 ماه یا 3 ماه فیکس کار میکرد....

منتظر پیشنهادات هستم . . .

alenkita
28-02-2012, 16:39

nelahe
28-02-2012, 19:01
سلام سریال جدید internet security 2012 می خواستم

AlexanderMahone
28-02-2012, 19:07

آموزش نصب برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد:

AMIR.KIK
28-02-2012, 19:26
سلام سریال جدید internet security 2012 می خواستم
سلام
بفرما

nelahe
29-02-2012, 09:58
سلام آنتی ویروسم به این شکل در اومده

کی جدید را بهش بدهم درست می شود

چطور کی جدید را بزنم

چون جلوی your license نوشته contact و کلیک می کنم سایت باز می کند برای خرید license

jafarian
01-03-2012, 00:25
سلام آنتی ویروسم به این شکل در اومده

کی جدید را بهش بدهم درست می شود

چطور کی جدید را بزنم

چون جلوی your license نوشته contact و کلیک می کنم سایت باز می کند برای خرید license

فایل پایین دانلود کنید از حالت فشرده خارجش کنید بعدشم روی یکی از key دبل کلیک کنید تانصب بشه مشکل مربوط به اینه که license آنتی ویروستون باطل شده:20:

nelahe
01-03-2012, 10:26
فایل پایین دانلود کنید از حالت فشرده خارجش کنید بعدشم روی یکی از key دبل کلیک کنید تانصب بشه مشکل مربوط به اینه که license آنتی ویروستون باطل شده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D976099)

سلام

فایل را دانلود و از حالت فشرده خارج کردم بعد هم روی key دابل کلیک کردم

اول پنجره اولی باز شد و وقتی روی yes زدم

پنجره دومی باز شد

alenkita
01-03-2012, 14:04
دوستان چطور ميتونم آپديت خودگار برنامه رو غير فعال كنم

jolan57
01-03-2012, 14:52
دوستان چطور ميتونم آپديت خودگار برنامه رو غير فعال كنم

در محیط برنامه F8 رو بزن و بعد در قسمت آپدیت تیک اکتیو رو بردار

matin_vv
02-03-2012, 00:35
سلام

فایل را دانلود و از حالت فشرده خارج کردم بعد هم روی key دابل کلیک کردم

اول پنجره اولی باز شد و وقتی روی yes زدم

پنجره دومی باز شد

شما خود Avira رو باز کنید، توی قسمت Help وارد License Management بشید.، از اونجا روی Hbedv کلیک کنید و آدرس یکی از لایسنس ها رو بدید.

alenkita
02-03-2012, 07:19
در محیط برنامه F8 رو بزن و بعد در قسمت آپدیت تیک اکتیو رو بردار

اينكار رو كردم ولي قسمت تيك نداره كه

zehneziba11
02-03-2012, 16:19
سلام
تا به حال چند بار آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم بعد از چند دقیقه خوب کار کردن یک پیغامی اگه اشتباه

نکنم در مورد فاسد شدن لایسنس میده و سرویسها همانطور که در عکس میبینید متوقف میشن

لطفا کمک کنید ،گیر کردم

jafarian
02-03-2012, 16:29
اينكار رو كردم ولي قسمت تيك نداره كه

داخل همون صفحه که شما عکسش قراردادین منم مشخص کردم با فلش مثل عدد 4 رو وارد کنید که هر 4 روز یکبار آپدیت بشه چون تیک اون گزینه که اون دستمون تو عکس مشخص کردن داخل این ورژن جدیددیگه نیست:20:

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

سلام
تا به حال چند بار آنیستال کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم بعد از چند دقیقه خوب کار کردن یک پیغامی اگه اشتباه

نکنم در مورد فاسد شدن لایسنس میده و سرویسها همانطور که در عکس میبینید متوقف میشن

لطفا کمک کنید ،گیر کردم

از لایسنس پایین استفاده کنید یکی شما باطل شده.

zehneziba11
02-03-2012, 16:48
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D976099)

ممنون دوست عزیز

همه ی سرویس ها فعال شدن اما هنوز سرویس فایروال غیر فعاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
،مال خود ویندوز رو هم چک کردم که فعال نباشه که دیدم اونم فعال نیست که اجازه نده فایروال آویرا فعال بشه، بعد از دادن کی جدید ویندوز رو هم ریستارت کردم بازم فعال نشد در ضمن اینم بگم که در اخرین مرحله نصب کی جدید یک پیغام خطا داد ، فکر فعال نشدن فایروال به خاطر اون پیغام خطا باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید:40:

jafarian
02-03-2012, 22:56
ممنون دوست عزیز

همه ی سرویس ها فعال شدن اما هنوز سرویس فایروال غیر فعاله
،مال خود ویندوز رو هم چک کردم که فعال نباشه که دیدم اونم فعال نیست که اجازه نده فایروال آویرا فعال بشه، بعد از دادن کی جدید ویندوز رو هم ریستارت کردم بازم فعال نشد در ضمن اینم بگم که در اخرین مرحله نصب کی جدید یک پیغام خطا داد ، فکر فعال نشدن فایروال به خاطر اون پیغام خطا باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید:40:

شما آنتی ویروس خودتون کلا پاک کنید بعدش از نوع نصبش کنید اون key که من گذاشتم از نوع حین نصب به برنامه بدین درست میشه .

nelahe
03-03-2012, 10:08
شما خود Avira رو باز کنید، توی قسمت Help وارد License Management بشید.، از اونجا روی Hbedv کلیک کنید و آدرس یکی از لایسنس ها رو بدید.

سلام

خدا رو شکر لایسنس را قبول کرد

ممنون از همه دوستان

چند سوال

1- چکار کنیم قبل از اینکه لاینسس زمانش تمام شود چند روز قبل اخطار بدهد که وقت داشته باشیم برای پیدا کردن لاینسس جدید

2- مهمترین سوالم اینکه :)
من فلش می زنم و بازش نمی کنم و اول اسکنش می کنم

پیغام ویروس اتوران می دهد

تایید می کنم نمی دونم ویروس را پاک می کند یا قرنطینه

وقتی فلش را در می آورم و دوباره همان فلش را چند ثانیه بعد می زنم

باز هم پیغام ویروس اتوران می دهد

باید چکار کرد که این ویروس را پاک کند

3- این تصویر را ببینید

سه گزینه compelet scan system دارد چرا این طور است؟؟

jafarian
03-03-2012, 15:02
سلام

خدا رو شکر لایسنس را قبول کرد

ممنون از همه دوستان

چند سوال

1- چکار کنیم قبل از اینکه لاینسس زمانش تمام شود چند روز قبل اخطار بدهد که وقت داشته باشیم برای پیدا کردن لاینسس جدید

2- مهمترین سوالم اینکه :)
من فلش می زنم و بازش نمی کنم و اول اسکنش می کنم

پیغام ویروس اتوران می دهد

تایید می کنم نمی دونم ویروس را پاک می کند یا قرنطینه

وقتی فلش را در می آورم و دوباره همان فلش را چند ثانیه بعد می زنم

باز هم پیغام ویروس اتوران می دهد

باید چکار کرد که این ویروس را پاک کند

3- این تصویر را ببینید

سه گزینه compelet scan system دارد چرا این طور است؟؟

1: راهی نیست که بشه فهمید این لاینسس باطل میشه یا نه

2: اگر قرتطینه یا همون پاک بشه تو قسمت Quarantine قرارمیگیره درضمن شما از برنامه Autorun Virus Remover در کنار آنتی ویروس خودتونم میتونید استفاده کنید برای حذف ویروس اتوران اینم بگم که هر فایل اتورانی دلیل برویروسی بودن فلش نمیشه

3: آنتی ویروس خودتون یکدور پاک کنید از نوع نصب کنید به احتمال زیاد یک گزینه برای شما بیاد برای پاک کردنشم از your unistaller استفاده کنید.

milad_takjoo
03-03-2012, 21:54
سلام دوستان...نظرتون رو راجع بع avira میخواستم
و اینکه میشه کاری کرد که firewall اون برای مسدود کردن یا نکردن برنامه ها از آدم سوال بپرسه؟

gigi_alex
04-03-2012, 21:25
سلام
دوستان چجوری این قسمت Web protection فعال کنم ؟
هرکاری میکنم فعال نمیشه

jafarian
05-03-2012, 14:10
سلام
دوستان چجوری این قسمت Web protection فعال کنم ؟
هرکاری میکنم فعال نمیشه

شما روی همون گزینه ضبدر قرمز زنگ کلیک کنید اگر رنگش سبز شد که هیچی اما اگر نشد آنتی ویروس خودتون کلا پاک کنید از نوع نصبش کنید رجیسترش کنید آپدیتش کنید تا درست بشه درضمن قبلش از آپدیتهای خودتون بک آپ تهیه کنید با برنامه Avira Antivir10 Updates Generator :20:

GHAGHALEELEE
05-03-2012, 18:40
شما روی همون گزینه ضبدر قرمز زنگ کلیک کنید اگر رنگش سبز شد که هیچی اما اگر نشد آنتی ویروس خودتون کلا پاک کنید از نوع نصبش کنید رجیسترش کنید آپدیتش کنید تا درست بشه درضمن قبلش از آپدیتهای خودتون بک آپ تهیه کنید با برنامه Avira Antivir10 Updates Generator :20:

سلام مهدی جان:11:
فیکس پرابلم رو بزنه شاید درست شه.
حالا خودمم یک سوال دارم.اویرا به اکثر patch ها گیر میده ولی تک و توک گیر نمیده.حالا از کجا بفهمم ویروسی هست یا نه؟من که به همش اجازه نصب میدم

jolan57
05-03-2012, 19:12
web protection فعال نباشه بهتره :دی سرعت اینترنت رو میگیره
میتونید از Norton DNS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایتفاده کنید

nelahe
06-03-2012, 11:08
سلام

آویرا چند وقت یک بار یک ایمیل

می فرستد

به درد می خورد؟؟؟

ابتدای نصب ایمیل نوشتم

می خواستم ببینم لاینسس می فرستد؟؟

این یک نمونه (انگار در رابطه با باطل شدن لاینسس است)

Monday, 5 March 2012, 20:05:15
Your Avira antivirus EXPIRED [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fredirect.php%3Fdata%3DMzM2OjIwMjoxNzA6MzQzODQ3OT g6TG9nbzoxMjMxNTQxMjE0%26target%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 252Flicense.avira.com%252Fen%252Frenew.html%253Fpr oductdata%253Dc2VyaWFsPTIyMTg0Nzc5NjUmZXhwaXJ5X2Rh dGU9MjAxMi0wMi0wNSZlbWFpbF9hZGRyZXNzPWRmLmRhbmVzaG pvb3lhbkB5YWhvby5jb20mbWQ1X2ZpbGU9Y2VlYzQ3NDc5NjA2 MGQyZGNlMjM5YmJmNWUyMTVhMzc%253D%2526hash%253D1556 2340-e0bd1859136a32798f5cb7001724359b-39530687%2526renewal_source%253Dmail_after30) Your Avira antivirus EXPIRED
Dear

Your Avira antivirus license expired 30 days ago.

So far, you might not have noticed any difference. But you are no longer receiving important security updates that protect your computer from intrusions. Online identity theft, viruses, malware, spyware, bots, trojans and many more internet crimes are the unfortunate reality these days.

Because over 54,000 new threats are discovered every day, leaving your computer unprotected means getting infected is only a matter of time.

So as long as you are online, sending emails, shopping, chatting or social networking, don’t put yourself at any further risk. Renew your license now.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fredirect.php%3Fdata%3DMzM2OjIwMjoxNzA6MzQzODQ3OT g6TG9nbzoxMjMxNTQxMjE0%26target%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 252Flicense.avira.com%252Fen%252Frenew.html%253Fpr oductdata%253Dc2VyaWFsPTIyMTg0Nzc5NjUmZXhwaXJ5X2Rh dGU9MjAxMi0wMi0wNSZlbWFpbF9hZGRyZXNzPWRmLmRhbmVzaG pvb3lhbkB5YWhvby5jb20mbWQ1X2ZpbGU9Y2VlYzQ3NDc5NjA2 MGQyZGNlMjM5YmJmNWUyMTVhMzc%253D%2526hash%253D1556 2340-e0bd1859136a32798f5cb7001724359b-39530687%2526renewal_source%253Dmail_after30) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fredirect.php%3Fdata%3DMzM2OjIwMjoxNzA6MzQzODQ3OT g6TG9nbzoxMjMxNTQxMjE0%26target%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 252Flicense.avira.com%252Fen%252Frenew.html%253Fpr oductdata%253Dc2VyaWFsPTIyMTg0Nzc5NjUmZXhwaXJ5X2Rh dGU9MjAxMi0wMi0wNSZlbWFpbF9hZGRyZXNzPWRmLmRhbmVzaG pvb3lhbkB5YWhvby5jb20mbWQ1X2ZpbGU9Y2VlYzQ3NDc5NjA2 MGQyZGNlMjM5YmJmNWUyMTVhMzc%253D%2526hash%253D1556 2340-e0bd1859136a32798f5cb7001724359b-39530687%2526renewal_source%253Dmail_after30)
Hackers, spammers and cyber-criminals won’t take long to target an exposed computer. The good news is that it’s easy to act now and stop them.

Renew now and continue to enjoy peace of mind knowing that your computer will be shielded from the toughest viruses, malware, spyware and adware.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fredirect.php%3Fdata%3DMzM2OjIwMjoxNzA6MzQzODQ3OT g6TG9nbzoxMjMxNTQxMjE0%26target%3D[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 252Flicense.avira.com%252Fen%252Frenew.html%253Fpr oductdata%253Dc2VyaWFsPTIyMTg0Nzc5NjUmZXhwaXJ5X2Rh dGU9MjAxMi0wMi0wNSZlbWFpbF9hZGRyZXNzPWRmLmRhbmVzaG pvb3lhbkB5YWhvby5jb20mbWQ1X2ZpbGU9Y2VlYzQ3NDc5NjA2 MGQyZGNlMjM5YmJmNWUyMTVhMzc%253D%2526hash%253D1556 2340-e0bd1859136a32798f5cb7001724359b-39530687%2526renewal_source%253Dmail_after30)

Best wishes

nelahe
06-03-2012, 11:38
برنامه آویرارو باز کنید بعدشم طبق شکل که گذاشتم به طبق شماره برین فایل خودتون به برنامه معرفی کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

شکل نیست

شرمنده

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

طبق همون روش اول که گفتم فایل خودتون وقتی به برنامه معرف کردین طبق شکل پایین بعدش روی شکل اول کلیک کنید بعدشم تو کادر دوم ایمیل خودتون وارد کنید روی دکمه اوکی کلیک کنید تا سند بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

سلام

این شکل هم نیست

jafarian
07-03-2012, 00:43
سلام مهدی جان:11:
فیکس پرابلم رو بزنه شاید درست شه.
حالا خودمم یک سوال دارم.اویرا به اکثر patch ها گیر میده ولی تک و توک گیر نمیده.حالا از کجا بفهمم ویروسی هست یا نه؟من که به همش اجازه نصب میدم

میلاد جان حتما تروجان که حتما مورد میگیره شما واسه اطمینان هم در کنار آنتی ویروس خودت برای اسکن پچ ازبرنامه Malwarebytes' Anti-Malware استفاده کن که لینکشم پایین گذاشتم درضمن قبلش آپدیت کن این برنامه رو بعدشم فول اسکن کن روش دیگه هم اینه که پچ خودت داخل سایت دوم آپلود کنی بعدش نمایش میده که حاوی تروجان یا ویروسه یا که نه:20:

jafarian
07-03-2012, 00:51
شکل نیست

شرمنده

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

سلام

این شکل هم نیست

برای سئوال اول طبق شکل اول برای یکی دوم هم طبق شکل دوم فایل خودتون انتخاب میکنید بعدشم روی گزینه ایمیل کلیک میکنید بعدش به سایت آویراسند میشه آنالیز میشه:20:

panther99
07-03-2012, 01:36
آقا من ميخوام ويندوزم رو عوض كنم و الان هم آويرا آنتي ويروس نسخه FREE رو دارم . ميخوام ببينم آپديتها رو ميشه برداشت و مجددا بعد از نصب ويندوز استفاده كرد ؟؟؟؟ به چه آدرسي بايد برم ؟؟؟؟
ويندوزم هم هميشه ايكس پي هست .

jafarian
07-03-2012, 14:58
آقا من ميخوام ويندوزم رو عوض كنم و الان هم آويرا آنتي ويروس نسخه FREE رو دارم . ميخوام ببينم آپديتها رو ميشه برداشت و مجددا بعد از نصب ويندوز استفاده كرد ؟؟؟؟ به چه آدرسي بايد برم ؟؟؟؟
ويندوزم هم هميشه ايكس پي هست .

این برنامه لینک پایین دانلود کنید بعدشم روی دکمه go کلیک کنید تا آپدیتها رو دسکتاپ ذخیره بشه در ضمن تو ورژن 32 بیتی ویندوز فقط کار میکنه این برنامه:20:

tttvvvaaa
07-03-2012, 15:49
ميشه يه دونه key جديد براي avira internet security بذاريد؟

jafarian
07-03-2012, 16:19
ميشه يه دونه key جديد براي avira internet security بذاريد؟

ازکی پایین استفاده کنید:20:

Behzad-pax
11-03-2012, 13:45
طريقه جمع آوری آپديت ها در محصول ورژن 8.0 به اين صورت هست که شما:

1- ابتدا به مسير زير برويد و تمام فايل های موجود در پوشه FAILSAFE رو انتخاب کرده و بصورت يک فايل ZIP. در بياوريد...
تأکيد ميکنم بصورت فايل ZIP

C:\Program Files\Avira\AntiVir PersonalEdition Premium\FAILSAFE

اين نکته هم اضافه کنم که با انتخاب بر روی فايل ها از اونها فايل زيپ بسازين چون اگه از پوشه مذکور فايل زيپ بسازين موقع انتقال به محصول با اخطار زير مواجه ميشويد:(پس از پوشه فايل زيپ نسازين! برين داخل پوشه با انتخاب فايل ها، اقدام به ساختن فايل زيپ کنيد)

2- سپس اسم فايل زيپ شده رو به ivdf_fusebundle_nt_en تغيير نام ميدهيم، چون محصول فقط فايل زيپ شده رو با اين اسم ميشناسد
3-حال فايل های آپديت برای انتقال به محصول آماده هست
برای اينکار هم صفحه اصلی محصول رو باز کنيد و از منوی Update گزينه Manual Update رو انتخاب کرده و سپس فايل زيپ شده رو بهش بدين

و صبر کنيد که محصول آپديت بشه و پيغام زير مبنی بر انجام عمليات آپديت ظاهر شود:

من همه این کارارو کردم بازم موقع اپدیت ارور داد premiume

nois3
11-03-2012, 21:51
سلام دوستان
از کجا باید آپدیت آفلاین واسه avira antivirus premium 2012 گیر بیارم؟
ممنون

AlexanderMahone
12-03-2012, 16:58
سلام دوستان
از کجا باید آپدیت آفلاین واسه avira antivirus premium 2012 گیر بیارم؟
ممنون

تایپیک اپدیت افلاین برای انتی ویروس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

oumadam
12-03-2012, 18:04
تایپیک اپدیت افلاین برای انتی ویروس ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
اصولا چه نیازی به آپدیت آفلاین هست؟
اویرای بیچاره که خیلی راحت آپ میشه
بنظرمن اویرا مثه یه بچه معصوم میمونه
حیف که قدرتش اونقدها زیاد نیست وگرنه عمرا سراغ چیز دیگه میرفتم
ضمنا نمیدونم چرا اینقد تنظیماتش کمه
کسی میتونه علتش رو بگه؟
نه به نورتون و... که نیاز به کلاس آموزشی داره نه به اویرا که اصلا تنظیمات نداره

nois3
12-03-2012, 20:55
ممنون دوست عزیز
من قبل از این که پست بدم،به این تاپیک که گفتید سر زدم،آپدیت آفلاین که تو این تاپیک گذاشته شده منو لینک می‌کنه به سایت آویرا, اونجا هم نتونستم آپدیت آفلاین بگیرم:41:

AlexanderMahone
12-03-2012, 21:06
ممنون دوست عزیز
من قبل از این که پست بدم،به این تاپیک که گفتید سر زدم،آپدیت آفلاین که تو این تاپیک گذاشته شده منو لینک می‌کنه به سایت آویرا, اونجا هم نتونستم آپدیت آفلاین بگیرم:41:

اینم از ایران ستاپ:

رمز:

:11:

مهندس الهه
12-03-2012, 22:56
من خودم آویرا استفاده نمیکنم
کسپر نصب دارم
در اینترنت سکوریتی آویرا چجوری باید پورتی رو باز کنیم یا ببندیم ؟

*Batman*
13-03-2012, 00:17
ممنون دوست عزیز
ســلام
لینکی که در تاپیک آپدیت آفلاین معرفی شده از سایت رسمی Avira هستش و تایید شده است.
ابتدا یک برنامه کم حجم دانلود میشه که پس از اجرا بسته آپدیت را دریافت میکنه.

jafarian
13-03-2012, 01:01
من خودم آویرا استفاده نمیکنم
کسپر نصب دارم
در اینترنت سکوریتی آویرا چجوری باید پورتی رو باز کنیم یا ببندیم ؟

طبق عکس پایین عمل کنید فقط تو قسمت آخر که شماره 3 میشه وقتی که برنامه رو add کردین باید گزینه deny رو بزنید تا برنامه مسدود بشه:20:

مهندس الهه
13-03-2012, 22:48
طبق عکس پایین عمل کنید فقط تو قسمت آخر که شماره 3 میشه وقتی که برنامه رو add کردین باید گزینه deny رو بزنید تا برنامه مسدود بشه:20:

مرسی

ولی این که اد اپلیکیشن هست

من میخوام پورت باز کنم

صبر کنید مشکل اصلی رو بگم

ما یک سرور مجازی داریم که چند نفری ازش استفاده میکنیم
دوستم ازش ساکس استفاده میکنه
برنامه ------ فیر رو نصب میکنه
برنامه هم درست کار میکنه
ولی فقط ترافیک برنامه هایی مثل مسنجر و تیم ویوور از پروکســی سرور عبور میکنه و مرورگرها هیچکدوم نمیتونند از پروکــسی سرور استفاده کنند

اکانت و سرویس ساکس که مشکلی ندارند و رو یه سیستم دیگه جواب میده
پس میمونه فقط آویرا

jafarian
14-03-2012, 01:09
مرسی

ولی این که اد اپلیکیشن هست

من میخوام پورت باز کنم

صبر کنید مشکل اصلی رو بگم

ما یک سرور مجازی داریم که چند نفری ازش استفاده میکنیم
دوستم ازش ساکس استفاده میکنه
برنامه ------ فیر رو نصب میکنه
برنامه هم درست کار میکنه
ولی فقط ترافیک برنامه هایی مثل مسنجر و تیم ویوور از پروکســی سرور عبور میکنه و مرورگرها هیچکدوم نمیتونند از پروکــسی سرور استفاده کنند

اکانت و سرویس ساکس که مشکلی ندارند و رو یه سیستم دیگه جواب میده
پس میمونه فقط آویرا

منم خودم proxyfire دارم آنتی ویروس خودم آویرا این مشکل ندارم تو سایت آویرا به این مورد اشاره شده که فایروال خودتون بهمراه Avira's Guard باید disable کنید بعدش تست کنید یا یک قسمت دیگش به این مورد اشاره کرده که به این مسیر پایین برین

Configure Antivir > tick "Expert Mode" > General > Security > Uncheck "Protect processes from unwanted termination" and "Protect files and registry entries from manipulation" > Apply > OK. Reboot

بعد از اتمام کار همونطور که نوشته سیستم ریستارت کنید بعد از اینکه دو تا تیک مورد نظر حذف کردین

یک قسمت دیگه هم از یک راه دیگه گفته طبق لینک پایین پست آخرش ببینید مسیرش مشخص کرده

مهندس الهه
14-03-2012, 21:47
مرسی
مشکل با این تنظیمات حل شد

mr.dengo
15-03-2012, 16:50
سلام بچه ها خسته نباشید
من امروز اویرا نصب کردم نسخه ی free
خواستم ببینم با نسخه ی پولی چه فرقی دارن ؟ ایا خوب حفاظت میکنه از کامپیوتر ؟
اینترنت سیکیورتیم نصب کنم؟

*Batman*
15-03-2012, 20:02

jafarian
16-03-2012, 15:51
سلام بچه ها خسته نباشید
من امروز اویرا نصب کردم نسخه ی free
خواستم ببینم با نسخه ی پولی چه فرقی دارن ؟ ایا خوب حفاظت میکنه از کامپیوتر ؟
اینترنت سیکیورتیم نصب کنم؟

تو عکس پایین فرق بین نسخه پریمیوم با سکیوریتی معلومه همینطور که میبینید عکس دوم که مال نسخه سکیوریتی چند تا گزینه بیشتر داخل خودش داره من خودم استفاده میکنم تابحال به موردی نخوردم:20:

alone_boy
16-03-2012, 15:56
احساس میکنم آویرا روی سرعت نتم تاثیر گذاشته.من اشتباه میکنم یا واقعا اینطوریه؟

jafarian
16-03-2012, 16:01
احساس میکنم آویرا روی سرعت نتم تاثیر گذاشته.من اشتباه میکنم یا واقعا اینطوریه؟

خیلی کم تاثیر میزاره برای وبگردی میتونید روی آیکن برنامه پایین تسکبار کلیک راست کنید طبق شکل تیک گزینه مورد نظر بردارین:20:

xgf
16-03-2012, 18:12
سلام دوستان
من این انتی ویروس اویرا را دارم خیلی هم ازش راضی هستم
اما دو تا سوال دارم 1- من این انتی ویروس رو تا به امروز اپدیت کردم میخواستم بدونم ویندوز میخواهم عوض بکنم میخواهم از این اپدیت ها رو یه جار ذخیره کنم و بعد به همون مسیر انتقال بدم ایا میشه؟ یعنی از سر نشینم اپدیت کنم با این وضع نت.

jolan57
16-03-2012, 18:40
سلام دوستان
من این انتی ویروس اویرا را دارم خیلی هم ازش راضی هستم
اما دو تا سوال دارم 1- من این انتی ویروس رو تا به امروز اپدیت کردم میخواستم بدونم ویندوز میخواهم عوض بکنم میخواهم از این اپدیت ها رو یه جار ذخیره کنم و بعد به همون مسیر انتقال بدم ایا میشه؟ یعنی از سر نشینم اپدیت کنم با این وضع نت.

بله این پست رو بخونید
و اما دومین سوال ...؟ :دی

subuntu
18-03-2012, 17:29
سلام
من از 14 مارس یعنی از 4 روز پیش نمی تونم آویرا رو آپدیت کنم
پیغام خطایی که میده در تصویر مشخص کردم :

چطوری میتونم مشکل رو برطرف کنم ؟

Karkas20
18-03-2012, 18:22
سلام
من از 14 مارس یعنی از 4 روز پیش نمی تونم آویرا رو آپدیت کنم
پیغام خطایی که میده در تصویر مشخص کردم :

چطوری میتونم مشکل رو برطرف کنم ؟

سلام

بعضی اوقات این مشکل پیش می اید

که خودش رفع میشه / نهایتا تا یک هفته

linkinpark20
18-03-2012, 21:41
کسی key جدیدتر نداره؟

panther99
20-03-2012, 12:22
این برنامه لینک پایین دانلود کنید بعدشم روی دکمه go کلیک کنید تا آپدیتها رو دسکتاپ ذخیره بشه در ضمن تو ورژن 32 بیتی ویندوز فقط کار میکنه این برنامه:20:

آقا ممنون . برنامه رو گرفتم . ظاهرا هم آپديتها رو به صورت rar جمع كرده . حالا ميخوام بعد از نصب مجدد ، آنتي ويروس رو اپديت كنم . بايد به چه آدرسي برم تو برنامه ؟؟؟؟

Iceboy_LOVE
22-03-2012, 15:08
سلام ..
قبلا یه راه حلی بود که مثلا ادرس سایتی وارد میکردی و لایسنس 6 . 3 ماهه بهت میداد...الان هم خبری از این اوضاع هست؟
یه کلید خوب میخواستم .... الان بیشتر کلید ها 20 روزه هستن و دائما موقع اسکن پیام بهت میده و وقتی که Ok کردی Full scan میکنه

Karkas20
22-03-2012, 16:04
آقا ممنون . برنامه رو گرفتم . ظاهرا هم آپديتها رو به صورت rar جمع كرده . حالا ميخوام بعد از نصب مجدد ، آنتي ويروس رو اپديت كنم . بايد به چه آدرسي برم تو برنامه ؟؟؟؟

مشاهده کنید

zehneziba11
22-03-2012, 21:01
سلام و تبریک سال نو به همگی دوستان

میخواستم در مورد گزینه Execute backup توضیح بدهید و اینکه چه امکاناتی ذر اختیار کاربر قرار میده و در مورد طرز کارش هم راهنمایی کنید

jafarian
22-03-2012, 21:50
کسی key جدیدتر نداره؟

اگر برای ورژن سکیوریتی میخواین از کی پایین استفاده کنید:20:

Auto_Khaf
24-03-2012, 11:05
آقای جفریان ممنون واقعآ گل کاشتی بابت کلید جدید

linkinpark20
24-03-2012, 14:42
اگر برای ورژن سکیوریتی میخواین از کی پایین استفاده کنید:20:

بنده از ورژن اینترنت سکوریتی 2012 استفاده مینکم اما key که شما زحمت کشیده بودین گذاشته بودین رو زدم باز هم تا همون 14 آپریل 2012 بیشتر اعتبار نداره درسته؟یا اینکه آویرای من کی جدید قبول نمیکنه؟

jafarian
24-03-2012, 22:13
بنده از ورژن اینترنت سکوریتی 2012 استفاده مینکم اما key که شما زحمت کشیده بودین گذاشته بودین رو زدم باز هم تا همون 14 آپریل 2012 بیشتر اعتبار نداره درسته؟یا اینکه آویرای من کی جدید قبول نمیکنه؟

نه دوست عزیزشما وارد کنید اون کی بصورت دستی تا 2013 اعتبار داره الان خودم اپدیت استفاده میکنم شما روی کی دبل کلیک کنید ببنید نصب میشه قبول میکنه آنتی ویروستون اگر نشد از خود آویرا کی به برنامه تعریف کنید :20:

linkinpark20
25-03-2012, 08:00
نه دوست عزیزشما وارد کنید اون کی بصورت دستی تا 2013 اعتبار داره الان خودم اپدیت استفاده میکنم شما روی کی دبل کلیک کنید ببنید نصب میشه قبول میکنه آنتی ویروستون اگر نشد از خود آویرا کی به برنامه تعریف کنید :20:

ممنون از راهنمایی شما ولی وقتی روش دو بار کلیک میکنم این ارور رو میده و از طریق خود آویرا هم آپدیت میشه ولی تاریخش عوض نمیشه متاسفانه.این هم عکسی از ارورش وقتی روش کلیک میکنم:

ALI16437
27-03-2012, 17:08
سلام دوستان
من این انتیویروس رو البته نسخه رایگانش رو بصورت غیر فعال در کنار نورتون استفاده
میکردم در نسخه جدید 2012 باهاش مشکل دارم چون وقتی تیک Real time protection رو بر میدارم
با دو تا تیک یکی rootkit protect و دیگری Shell Extension میمونه حالا من با برداشتن تیک اولی
بقیه رو نصب کردم کنار نورتون ولی با صفحه مرگ ابی رنگ روبرو شدم و کلی دردسر کشیدم
تو سیف مد تا پاکش کردم و مشکل حل شد حالامیخوام بدونم دوستان هم با این مشکل روبرو شدن
یانه توی ویندوز سون64 بیتی ،

ممنونم

dexter95
28-03-2012, 15:25
باسلام خدمت دوستان
من Avira Premium Security Suite رو بدون فایر وال نصب کردم حلا میخواستم بدونم راهی برای اضافه کردن فایر والش هست؟

alijigari
29-03-2012, 09:32
روی pc من 2012 avira internet security قانونی هست -میتونم از همین key برای نوت بوک هم استفاده کنم ؟
اخه میبینم دوستان از یک key چندین نفر استفاده میکنن

*Batman*
29-03-2012, 10:14
سلام دوستان
من این انتیویروس رو البته نسخه رایگانش رو بصورت غیر فعال در کنار نورتون استفاده
میکردم در نسخه جدید 2012 باهاش مشکل دارم چون وقتی تیک Real time protection رو بر میدارم
با دو تا تیک یکی rootkit protect و دیگری Shell Extension میمونه حالا من با برداشتن تیک اولی
بقیه رو نصب کردم کنار نورتون ولی با صفحه مرگ ابی رنگ روبرو شدم و کلی دردسر کشیدم
تو سیف مد تا پاکش کردم و مشکل حل شد حالامیخوام بدونم دوستان هم با این مشکل روبرو شدن
یانه توی ویندوز سون64 بیتی ،

ممنونم

سلام.
قبلا که از نسخه 8 استفاده میکردم تو بخش Schedule آپدیت اتوماتیک فعال بود.
همه رو غیر فعال کید.

mr.dengo
29-03-2012, 16:30
بچه ها من دارم از avira free antivirus استفاده میکنم خواستم ببینم امنیتش از نسخه های دیگشن کمتر هستش یا نه ؟ بهتره چه نسخه ای از اویرا رو نصب کنم ؟

jafarian
30-03-2012, 13:45
بچه ها من دارم از avira free antivirus استفاده میکنم خواستم ببینم امنیتش از نسخه های دیگشن کمتر هستش یا نه ؟ بهتره چه نسخه ای از اویرا رو نصب کنم ؟

بهترین کاملترین نسخه سری avira internet security 2012 که از لینک پایین مشخصاتی که داره رو میتونید مشاهده کنید:20:

xgf
30-03-2012, 18:56
بله این پست رو بخونید
و اما دومین سوال ...؟ :دی

ببخشید دیر جواب دادم نتم خراب بود
دومین سوال اینکه اخرین ورژن رایگان خود اویرا رو میشه لینک بدید؟
اخرین ورژن اپدیت افلاینشو هم لینک بدید ممنون میشم!
اموزش اپدیت افلاینشو هم بگید که دیگه شرمنده کردید:31::11:

zehneziba11
30-03-2012, 20:09
سلام به تازگی با ارور زیز مواجه میشم لطفا کمک کنید

فقط فایروالم فعاله در ضمن اصلا به تنظیمات آبدیت دست نزدم حتی برای اطمینان تنظیمات آبدیت رو ریست کردم
لطفا راهنمایی کنید

linkinpark20
30-03-2012, 20:26
دوستان تمامی key ها expire شدند کسی key جدید سراغ نداره؟

HadiOn
30-03-2012, 21:00
سلام
من از نرم افزار پـ.روکسی فایر برای سـ.اکاس(فـ.یلترشکن) استفاده می کنم . برای این که نرم افزار درست کار کنه مجبورم فایروال اویرا رو غیرفعال کنم . می تونین بهم بگین چه جوری می تونم فایروال رو غیرفعال نکنم و فقط به اویرا بگم پورت هایی رو که می خوام باز بذاره ؟
ممنون

uuuyrt
30-03-2012, 21:19
کلید جدید لطفا؟

salarhiv
31-03-2012, 01:14
اره اگه key جدید کسی داشت بزاره،قدیمی ها کار نمی کنن رفته رو trial

AMIR.KIK
31-03-2012, 01:15
جدیدترین کلیدهای Avira Internet Security 2012

AMIR.KIK
31-03-2012, 01:18
جدیدترین کلیدهای Avira Antivirus Premium 2012

jafarian
31-03-2012, 13:26
سلام به تازگی با ارور زیز مواجه میشم لطفا کمک کنید

فقط فایروالم فعاله در ضمن اصلا به تنظیمات آبدیت دست نزدم حتی برای اطمینان تنظیمات آبدیت رو ریست کردم
لطفا راهنمایی کنید

اول از همه برنامه Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package از لینک پایین دانلود کنید بعدشم روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدشم این برنامه رو نصب کنید سیستم ریستارت کنید در مرحله بعد که سیستم بالا اومد روی دسکتاپ کلیک راست طبق شکل اول عمل کنید ابتدا گزینه New بعدم از زیرمنوش گزینه Shortcut انتخاب کنید تو کادر اول طبق شکل دوم این دستور پایین کپی بگیرین وارد کنید بعد روی next کلیک کنید

C:\Program Files\Avira\AntiVir Desktop\update.exe" /DM="0" /NOMESSAGEBOX /RECEIVETIMEOUT=120"

بعدم تو کادر آخر دستور Avira Update وارد کنید روی دکمه finish کلیک کنید بعد از فایل ساخته شده روی دسکتاپ برای آپدیت استفاده کنید این مورد تو سایت دوم پست 4 اشاره شده که از خود آویرا:20:

xgf
31-03-2012, 17:13
ببخشید دیر جواب دادم نتم خراب بود
دومین سوال اینکه اخرین ورژن رایگان خود اویرا رو میشه لینک بدید؟
اخرین ورژن اپدیت افلاینشو هم لینک بدید ممنون میشم!
اموزش اپدیت افلاینشو هم بگید که دیگه شرمنده کردید:31::11:

یکی هم به ما جواب میداد خوب بود:31:

mr.dengo
31-03-2012, 21:42
بهترین کاملترین نسخه سری avira internet security 2012 که از لینک پایین مشخصاتی که داره رو میتونید مشاهده کنید:20:

اها ممنون دادا فقط یه سوال اینم مثله نسخه ی FREE ابدیت میکنه یا باید افلاین ابدیت کرد ؟

jafarian
31-03-2012, 22:13
اها ممنون دادا فقط یه سوال اینم مثله نسخه ی FREE ابدیت میکنه یا باید افلاین ابدیت کرد ؟

نیازی به آفلاین آپدیت کردنش نیست خودش اتومات با اتصال به اینترنت آپدیت میشه :20:

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

یکی هم به ما جواب میداد خوب بود:31:

به ترتیب ازلینکهای اول با دوم دانلود کنید برای سئوال آخرم طبق شکل عمل کنید بعدش مسیر فایل vdf بدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FAntivirus%2FAntiVir-Personal-Edition.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FOthers%2FSignatures-Updates%2FAvira-Antivir-Virus-Definition-File-Update.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

xgf
01-04-2012, 11:19
نیازی به آفلاین آپدیت کردنش نیست خودش اتومات با اتصال به اینترنت آپدیت میشه :20:

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

به ترتیب ازلینکهای اول با دوم دانلود کنید برای سئوال آخرم طبق شکل عمل کنید بعدش مسیر فایل vdf بدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FAntivirus%2FAntiVir-Personal-Edition.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FOthers%2FSignatures-Updates%2FAvira-Antivir-Virus-Definition-File-Update.shtml)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

سلام ممنون ولی من نسخه رایگانشو میخواهم ندارید؟ مثل همین که الان نصب دارم اخرین ورژنشو میخواهم 30 روزه هم نیست خیلی وقته من دارم ازش استفاده میکنم اسمش هم هست avira_antivir_personal_en

AMIR.KIK
01-04-2012, 13:17
سلام ممنون ولی من نسخه رایگانشو میخواهم ندارید؟ مثل همین که الان نصب دارم اخرین ورژنشو میخواهم 30 روزه هم نیست خیلی وقته من دارم ازش استفاده میکنم اسمش هم هست avira_antivir_personal_en
سلام
اینم آخرین ورژن نسخه رایگان

nelahe
02-04-2012, 11:24
سلام

آویرا چند وقت یک بار یک ایمیل

می فرستد

به درد می خورد؟؟؟

ابتدای نصب ایمیل نوشتم

می خواستم ببینم لاینسس می فرستد؟؟

این یک نمونه (انگار در رابطه با باطل شدن لاینسس است)

این رو بهم می گید دوستان

nelahe
02-04-2012, 11:52
سلام دوستان

من کی جدید از سایت ایران ستاپ دانلود کردم (5 کی دارد)

برای اینتر سکوریتی 2012

روی هر کدام از کی ها کلیک می کنم که خدا را رو شکر مثل همیشه جوابگو نیست و ارور می دهد

از داخل برنامه چطور این کی ها را وارد کنم

چون قبلاً کی ها جداگانه بود

الان کی ها با هم در یک پنجره باز می شود

2- این کی ها چند وقته هستند چطور باید متوجه شد؟؟

jolan57
02-04-2012, 12:49
سلام دوستان

من کی جدید از سایت ایران ستاپ دانلود کردم (5 کی دارد)

برای اینتر سکوریتی 2012

روی هر کدام از کی ها کلیک می کنم که خدا را رو شکر مثل همیشه جوابگو نیست و ارور می دهد

از داخل برنامه چطور این کی ها را وارد کنم

چون قبلاً کی ها جداگانه بود

الان کی ها با هم در یک پنجره باز می شود

2- این کی ها چند وقته هستند چطور باید متوجه شد؟؟

من نمیدونم این ایران ستاپ چرا کی ها رو اینجوری کرده ! خود من هم نتونستم ازشون استفاده کنم حجم کی ها هم خیلی بالا رفتن کی چند بایتی چند مگ شده !
به هر حال شما از پست ها صفحه قبل استفاده کنید دو پست amir.kik ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته ببینید جواب میده یا نه

shahrokhblash
02-04-2012, 13:22
با درود
دوستان محبت کنید روش کار کردن با Avira Registry Cleaner رو توضیح بدید
با سپاس فراوان:11:

jolan57
02-04-2012, 14:17
با درود
دوستان محبت کنید روش کار کردن با Avira Registry Cleaner رو توضیح بدید

سلام این نرم افزار برای پاک کردن ریجستری های ساخته شده توسط آویرا است و فقط برای این مورد میشه ازش استفاده کرد
روش کار کردن هم راحته شما برنامه رو اجرا کنید و scan for keys رو بزنید

shahrokhblash
02-04-2012, 15:08
با درود
هر کاری می کنم امروز این اپدیت جدید key منو باطل میکنه دوستان تمام کارای که تو پست های قبلی
گفتین انجام دادم واقعا بعضی موقعا این اویرا چقدر...میشه گرفتار شدیم کلا انتی ویروس غیر فعال هست
jolan جان این نرم افزار هم مثل اینکه انتی ویروس نصب هست اجازه حذف رجیستری رو نمیده پاک کردم
با همین نرم افزار key قبلی رو حذف کردم دوباره نصب کردم تا الان 3بار نصب کردم با انواع کی 1 ماهه و 3ماهه
یک ساله اما به محض دریاف آخرین update باز آش همان کاسه همان...:41:نمی دونم برم avast یا nod نصب کنم
راحت شم.
واقعا please help
با سپاس فراوان

nelahe
03-04-2012, 08:27
من نمیدونم این ایران ستاپ چرا کی ها رو اینجوری کرده ! خود من هم نتونستم ازشون استفاده کنم حجم کی ها هم خیلی بالا رفتن کی چند بایتی چند مگ شده !
به هر حال شما از پست ها صفحه قبل استفاده کنید دو پست amir.kik ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشته ببینید جواب میده یا نه

سلام

کی ها رو گرفتم با دو تای اولی جواب نداد و سومی خدا را شکر موفقیت آمیز بود :11:

یک سوال دو تا کی اولی را که می زدم

اگه از طریق کلیک روی خود کی عمل می کردم یا از طریق خود نرم افزار پیغام زیر را می داد

چرا این طور است؟؟؟؟؟؟

2- آنتی ویروسم به این صورت درآمده

وقتی روی fix کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد چکار باید کرد؟

shahrokhblash
03-04-2012, 12:31
سلام

کی ها رو گرفتم با دو تای اولی جواب نداد و سومی خدا را شکر موفقیت آمیز بود :11:

یک سوال دو تا کی اولی را که می زدم

اگه از طریق کلیک روی خود کی عمل می کردم یا از طریق خود نرم افزار پیغام زیر را می داد

چرا این طور است؟؟؟؟؟؟

2- آنتی ویروسم به این صورت درآمده

وقتی روی fix کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افتد چکار باید کرد؟

دقیقا مثل من آخرش با یه key دیگه الان درست شده تجربه من ثابت کرده
این key های 6ماهه یا یک ساله فورا شناسای میشن بعد هم غیر فعال
بهترین key ها 1ماهه هست..
با سپاس:11:

nelahe
04-04-2012, 10:39
دقیقا مثل من آخرش با یه key دیگه الان درست شده تجربه من ثابت کرده
این key های 6ماهه یا یک ساله فورا شناسای میشن بعد هم غیر فعال
بهترین key ها 1ماهه هست..
با سپاس:11:
مدت کی را از کجا باید متوجه بشیم؟؟

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

سلام

آویرا را نصب کردم و با کی آپ شد

مجبورم شدم روز بعد ویندوز را عوض کنم

و دوباره کی را داده و آپ کردم

می خواستم ببینم امکانش نبود که از همان آپ قبلی استفاده کنم؟؟؟

2- آویرا اینترنت سکوریتی را نصب کردم اما موقع نصب همان موقع کی که از ایران ستاپ گرفته بودم بهش دادم و دیگه صفحه پر کردن مشخصات اینترنتی نیامد (برای فرستادن ایمیل) اشکالی دارد یا نه؟ یا اینکه باید بعد کی را می دادم

seeb_sh
04-04-2012, 11:04
برنامه‌ هایی که توسط آویرا بلاک میشن رو چطوری می‌شه برگردوند به حالت اول،،اشتباهی‌ proxyfire رو بلاک کردم

shahrokhblash
04-04-2012, 21:19
مدت کی را از کجا باید متوجه بشیم؟؟

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

سلام

آویرا را نصب کردم و با کی آپ شد

مجبورم شدم روز بعد ویندوز را عوض کنم

و دوباره کی را داده و آپ کردم

می خواستم ببینم امکانش نبود که از همان آپ قبلی استفاده کنم؟؟؟

2- آویرا اینترنت سکوریتی را نصب کردم اما موقع نصب همان موقع کی که از ایران ستاپ گرفته بودم بهش دادم و دیگه صفحه پر کردن مشخصات اینترنتی نیامد (برای فرستادن ایمیل) اشکالی دارد یا نه؟ یا اینکه باید بعد کی را می دادم
دوست من منم متاسفانه پیدا نکردم با اون key finder هم جواب نگرفتم یک زمانی کارش خوب بود
اما الان..من هم از key که دوستان تو صفحات قبل گذاشتن فعلا مشکلم حل شده

از دوستان سوالی دارم چند وقت پیش یکی از دوستان نسخه اصلی انتی ویروس avast رو سیستمش
داشت البته نسخه server بود بالا 300 پواش داده بود سوالم اینجاست که طبق گفته خودش نسخه اصلی
بشکل بهتری virus &vormو.. رو شناسایی میکنه جلو منم تست کرد واقعا ارزش خرید یک انتی ویروس
اورجینال داره؟

zehneziba11
05-04-2012, 16:26
سلام به همگی :40:

من تا به امروز بدون هیچ مشکلی از Avira internet security استفاده میکردم که یکباره با پیغام اکسپار شدن key مواجه شدم

از دوستان هر کس key جدید سراغ داره قراره بده که از دعای خیر بنده و بقیه دوستان بهرمند بشه

لازم به ذکره که از key های موجود در پست قبلی هم امتحان به عمل اومد که متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد

الان آنتی ویروسم غیرفعاله اگه کمک کنید ممنون میشم:11:

A M ! N
05-04-2012, 16:30
سلام به همگی :40:

من تا به امروز بدون هیچ مشکلی از Avira internet security استفاده میکردم که یکباره با پیغام اکسپار شدن key مواجه شدم

از دوستان هر کس key جدید سراغ داره قراره بده که از دعای خیر بنده و بقیه دوستان بهرمند بشه

لازم به ذکره که از key های موجود در پست قبلی هم امتحان به عمل اومد که متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد

الان آنتی ویروسم غیرفعاله اگه کمک کنید ممنون میشم:11:
سلام..
ببینید این باید کارتون رو راه بندازه ؟؟:23:
البته اگه آویرا رو نصب شده دارین

zehneziba11
05-04-2012, 18:50
سلام..
ببینید این باید کارتون رو راه بندازه ؟؟:23:
البته اگه آویرا رو نصب شده دارین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] les%2FAVRKeysMgr.exe)

دوست عزیز این فایل رو قبلا از ایران ستاپ گرفته بودم که جواب نداد
بازم تشکر.........

jafarian
05-04-2012, 21:55
دوست عزیز این فایل رو قبلا از ایران ستاپ گرفته بودم که جواب نداد
بازم تشکر.........

از 5 تاکی پایین برای رجیستر کردن استفاده کنید هر 5 تا تست شدن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FzYjCkcu)

zehneziba11
05-04-2012, 23:01
از 5 تاکی پایین برای رجیستر کردن استفاده کنید هر 5 تا تست شدن:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FzYjCkcu)

ممنون استاد عزیز:40:

key هایی که دادی از اولی استفاده کردم کار کرد اما فایروالم غیرفعال موند میشه راهنمایی کنی چه کار انجام بدم

تشکر فرواوان:11:

jafarian
06-04-2012, 13:11
برنامه‌ هایی که توسط آویرا بلاک میشن رو چطوری می‌شه برگردوند به حالت اول،،اشتباهی‌ proxyfire رو بلاک کردم

شما برنامه آویرا رو اجرا کنید بعدشم از پنجره اصلی از ستون سمت چپ روی گزینه firewall با موس کلیک کنید بعدشم دوکه f8 از صفحه کلید بزنید تو صفحه ای که باز میشه گزینه proxyfire رو پیدا کنید بعدشم وقتی پیداش کردین طبق شماره 2 تبدیل به allowe کنید این گزینه رو :20:

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

[QUOTE=zehneziba11;6945733]ممنون استاد عزیز:40:

key هایی که دادی از اولی استفاده کردم کار کرد اما فایروالم غیرفعال موند میشه راهنمایی کنی چه کار انجام بدم

تشکر فرواوان:11:

اگر ویندوز آپدیت کردین بعدشم سیستم ریستارت کردین درست نشد باید یکدور آنتی ویروس خودتون از نوع نصب کنید به احتمال زیاد درست بشه.

abhabahar
06-04-2012, 20:33
با سلام و خسته نباشد
مشکلی که تقریبا یک ماهه نه شایدم چند هفته اس برای من پیش اومده و حدود هفت هشت ساله از این انتی ویروس فایروال استفاده میکنم اینه که جدیدا ویندوز رو و اجرای برنامه هارو کند میکنه و پشته سره هم حتی برای باز کردن یه صفحه اکسپلورر یه تیک چند ثانیه ا ی وفیریز شدن و خطای not responding... رو میده .
ده دفه ویندوز عوض کردم تا نصب نمیکنم خوبه بعد نصب Avira Internet Security 2012 دوباره این جوری میشه
ورژن مختلف رو امتحان کردم بعد اپدیت دوباره اینطوری میشه
میخواستم ببینم شما ها با این مشکل برخورد نداشتین
اعصابو داره بهم میریزه من وسط پروژمم هستم دیگه بدتر :41:
ممنون

A M ! N
07-04-2012, 12:03
با سلام و خسته نباشد
مشکلی که تقریبا یک ماهه نه شایدم چند هفته اس برای من پیش اومده و حدود هفت هشت ساله از این انتی ویروس فایروال استفاده میکنم اینه که جدیدا ویندوز رو و اجرای برنامه هارو کند میکنه و پشته سره هم حتی برای باز کردن یه صفحه اکسپلورر یه تیک چند ثانیه ا ی وفیریز شدن و خطای not responding... رو میده .
ده دفه ویندوز عوض کردم تا نصب نمیکنم خوبه بعد نصب Avira Internet Security 2012 دوباره این جوری میشه
ورژن مختلف رو امتحان کردم بعد اپدیت دوباره اینطوری میشه
میخواستم ببینم شما ها با این مشکل برخورد نداشتین
اعصابو داره بهم میریزه من وسط پروژمم هستم دیگه بدتر :41:
ممنون
سلام...
البته آویرا در ورژنهای جدیدتر به شدت داره حجم میگیره ، بهتر هست که در هنگامی که کارای شخصی خودتون رو دارین گاردهای آویرا رو غیر فعال کنید من جمله real time protection رو...

مشخصات سیستمتون هم ذکر کنید ببینیم چه شرایطی اونجا هست..

asf_pack
08-04-2012, 15:29
سلام
من آنتی ویروس کاسپر نصب کردم ولی چون خیلی سرعت می گیره ترجیح دادم از آویرا استفاده کنم اما الآن نسخه پریمیوم را هر چی نصب می کنم قسمت Internet Protection غیر فعاله باید چیکار کنم؟
اینم بگم که آپدیت میشه و ازمجموعه نرم افزاری لرد نصب کردم.

A M ! N
08-04-2012, 15:54
سلام
من آنتی ویروس کاسپر نصب کردم ولی چون خیلی سرعت می گیره ترجیح دادم از آویرا استفاده کنم اما الآن نسخه پریمیوم را هر چی نصب می کنم قسمت Internet Protection غیر فعاله باید چیکار کنم؟
اینم بگم که آپدیت میشه و ازمجموعه نرم افزاری لرد نصب کردم.
سلام دوست من شما ورژن پرمیوم نصب کردین که دیگه کاری در قبال اینترنت برای شما انجام نمیده :

میبایس ورژن internet security رو نصب کنید..

موفق باشید....

patal
14-04-2012, 22:05
کلید جدیدم آرزوست...

*Batman*
15-04-2012, 18:18
((کلید آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی)) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E Z I O
15-04-2012, 20:27
دوستان من اویرا نصب کردم بعضی وقتا یعنی بیشتر وقتا که ویندوز بالا میاد فایر والش غیر فعاله و وقتی هم میخوام فعالش کنم نمیشه! بعضی وقت ها هم آپدیت میکنم فایل آپدیت را نصب نمیکنه ارور میده دلیلش چیه؟

mansur_iran
16-04-2012, 10:03
اين اينترنت سكيوريتي رو چطور ميشه كلا غيرفعالش كرد براي هميشه كه موقع بالا اومد ويندوز غيرفعال بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mansur_iran
16-04-2012, 19:44
اين اينترنت سكيوريتي رو چطور ميشه كلا غيرفعالش كرد براي هميشه كه موقع بالا اومد ويندوز غيرفعال بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم همون web protection هست

leo_meb
17-04-2012, 19:26
با درود
هر کاری می کنم امروز این اپدیت جدید key منو باطل میکنه دوستان تمام کارای که تو پست های قبلی
گفتین انجام دادم واقعا بعضی موقعا این اویرا چقدر...میشه گرفتار شدیم کلا انتی ویروس غیر فعال هست
jolan جان این نرم افزار هم مثل اینکه انتی ویروس نصب هست اجازه حذف رجیستری رو نمیده پاک کردم
با همین نرم افزار key قبلی رو حذف کردم دوباره نصب کردم تا الان 3بار نصب کردم با انواع کی 1 ماهه و 3ماهه
یک ساله اما به محض دریاف آخرین update باز آش همان کاسه همان...:41:نمی دونم برم avast یا nod نصب کنم
راحت شم.
واقعا please help
با سپاس فراوان

منم همین مشکلو دارم، یکی کمک کنه!!
من Bitdefender_Total_Security_2012 نصب کردم، ولی چون لایسنس رو نمیشناسه دوباره اپدیت نمیشه.
کسی نمیدونه مشکل اویرا چیه همونو نصب کنم

#joker#
22-04-2012, 14:21
سلام دوستان من کلید میخواااااااااااااااااااام .برای premium security sute
ممنون میشم اگه کمک کنین

jolan57
22-04-2012, 14:36
سلام دوستان من کلید میخواااااااااااااااااااام .برای premium security sute
ممنون میشم اگه کمک کنین

این کلیدها رو خودم تست کردم استفاده کنید

AMIR.KIK
24-04-2012, 17:16
کلیدهای جدید آویرا

and-roid2
25-04-2012, 15:19
سلام

من یه هفته پیش Avira Premium Security Suite ورژن 10 خریدم اما برای 2010 هست! این نسخه 2012 اش وجود نداره؟

jolan57
25-04-2012, 15:54
سلام

من یه هفته پیش Avira Premium Security Suite ورژن 10 خریدم اما برای 2010 هست! این نسخه 2012 اش وجود نداره؟

آویرا 2012 رو از این لیـــــــــــــــــــــــ ـــــنک (update.com/package/webloader/win32/isec/avira_internet_security.exe) دانلود کنید و نصب کنید و سپس کلید رو بهش بدین

and-roid2
25-04-2012, 15:59
آویرا 2012 رو از این لیـــــــــــــــــــــــ ـــــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ge%2Fwebloader%2Fwin32%2Fisec%2Favira_internet_sec urity.exe) دانلود کنید و نصب کنید و سپس کلید رو بهش بدین

من اینترنت سکوریتی رو دان کردم و دارم استفاده میکنم اما پرمیوم سکوریتی میخوام

فرق این دو چیه؟

jolan57
25-04-2012, 17:02
من اینترنت سکوریتی رو دان کردم و دارم استفاده میکنم اما پرمیوم سکوریتی میخوام

فرق این دو چیه؟

فرقی ندارن پرمیوم سکوریتی همون اینترنت سکوریتی هست

ALI . R
26-04-2012, 15:08
سلام
دوستان میتونند برای گرفتن آپدیت آفلاین آنتی ویروس مورد نظرشون به این قسمت مراجعه کنند:

قربون شما
عــلی:11:

panther99
27-04-2012, 11:44
من avira free antivirus دارم . ميخوام بدونم نسخه پرميوم سكوريتي قدرتش بيشتره ؟؟؟؟؟ چه فرقي با هم دارن ؟؟ در ضمن آپديتهاي آنتي ويروس خودم رو ميتونم بصورت دستي بدم به نسخه پريميوم سكوريتي ؟؟؟؟

A M ! N
27-04-2012, 12:17
من avira free antivirus دارم . ميخوام بدونم نسخه پرميوم سكوريتي قدرتش بيشتره ؟؟؟؟؟ چه فرقي با هم دارن ؟؟ در ضمن آپديتهاي آنتي ويروس خودم رو ميتونم بصورت دستي بدم به نسخه پريميوم سكوريتي ؟؟؟؟
سلام..

ببینید ورژن رایگان با پرمیوم از لحاظ موتور برنامه هیچ فرقی ندارند ، کلا توی همه ی سوییت ها همینطوری هست، فرق ورژنهای پولی با رایگان فقط روی ساپورت آنلاین و یک سری ویژگی هایی هست که اضافی هستند ، گرنه موتور مخرب شناسی و پروتشکن همونه

اینجا میتونید تفاوت ورژن رایگان با پرمیوم رو ببینید :

اینجا هم میتونید تفاوت ورژن Internet security با ورژن Avira premium رو ملاحظه بفرمایید :

موفق باشید.

Little Sparrow
29-04-2012, 15:26
دوستان یه سوال داشتم.تو قسمت Web protection میزنه
Number of scanned URLs
Number of Detections
Number of blocked URLs
Number Of ignored URLs
حالا من میخواهم بفهمم چه سایتی بلاک شده،چه سایتی ایگنور شده اینارو کجا زده؟چون جلوی اینا فقط تعدادشون رو زده.
من میخوام بدونم چه سایتی بوده که دیگه نرم اونجاها.

Little Sparrow
30-04-2012, 14:20
کسی نمی دونست؟

mr.dengo
02-05-2012, 09:24
سلام دوستان خسته نباشید
من نسخه ی اینترنت سکیورتی 2012 نصب کردم امروز لاینسسش تموم شد روشی هست برای گرفتن لاینسس 30 روزه یا هرچی ؟

mr.dengo
03-05-2012, 11:45
بچه ها کسی نیست کمک کنه ؟

AMIR.KIK
03-05-2012, 12:29
سلام دوستان خسته نباشید
من نسخه ی اینترنت سکیورتی 2012 نصب کردم امروز لاینسسش تموم شد روشی هست برای گرفتن لاینسس 30 روزه یا هرچی ؟

بچه ها کسی نیست کمک کنه ؟
سلام
اینجا سر نزده بودم وگرنه زودتر برات کلید میزاشتم :46:

Avira Internet Security

mr.dengo
03-05-2012, 18:46
سلام
اینجا سر نزده بودم وگرنه زودتر برات کلید میزاشتم :46:

Avira Internet Security

دادا خیلی ممنون :11:
دادا هر دفعه که لاینسس تموم شد همین کارو بکنم یا این فقط 1 بار لاینسس میده
الان 5 ماه داد

jolan57
03-05-2012, 19:07
الان 5 ماه داد

فقط یک بار میشه از هر کلید استفاده کرد
بعد 5 ماه بازم اینجا سر بزن امیر خان کلید جدید میذارن :46:

AMIR.KIK
03-05-2012, 19:08
الان 5 ماه داد
خواهش
هروقت که این کلید تمام شد یا از کار افتاد همینجا کلیدهای جدید رو دانلود و جایگزین کن

عباس جان تو زودتر پست رو زدی :31::10:

panther99
04-05-2012, 01:15
سلام..

ببینید ورژن رایگان با پرمیوم از لحاظ موتور برنامه هیچ فرقی ندارند ، کلا توی همه ی سوییت ها همینطوری هست، فرق ورژنهای پولی با رایگان فقط روی ساپورت آنلاین و یک سری ویژگی هایی هست که اضافی هستند ، گرنه موتور مخرب شناسی و پروتشکن همونه

اینجا میتونید تفاوت ورژن رایگان با پرمیوم رو ببینید :

اینجا هم میتونید تفاوت ورژن Internet security با ورژن Avira premium رو ملاحظه بفرمایید :

موفق باشید.

خيلي ممنون . ميتونم آپديتهاي آنتي ويروس خودم رو روي نسخه اينترنت سكوريتي بريزم ؟؟؟؟؟؟؟؟ براي من درحال حاضر نسخه فري هست .

panther99
05-05-2012, 16:05
يكي جواب بده لطفا !

A M ! N
05-05-2012, 16:17
يكي جواب بده لطفا !
اوه اوه :18:

سَلام :دی

اَصن ندیده بودم شَرمنده..!

آپدیت های آویرا Free تا اونجایی که یادم میاد روی Internet security جواب نمیده ، چون بخشی از آپدیت اینترنت سکوریتی مربوط به دیتابیس امنیتی شبکه هست... پس جواب نمیده.

آپدیتش رو جدا دانلود کنید اگه لینک خواستین برای آپدیت آفلاین به روز اینترنت سکوریتی بهتون میدم.

موفق باشید.:40:

ali_phd71
05-05-2012, 17:06
سلام دوستان
من اخرین نسخه ی اویرا رو دارم.
هر سری که به نت وصل میشم خودشو اتوماتیک اپدیت میکنه با اینکه تنظیمش کردم وقتی وصل شد اصلا دانلود نکنه راهی نداره که این خودشو اتوماتیک اپدیت کنه خیلی از شارژم رو مصرف میکنه.

A M ! N
05-05-2012, 17:55
سلام دوستان
من اخرین نسخه ی اویرا رو دارم.
هر سری که به نت وصل میشم خودشو اتوماتیک اپدیت میکنه با اینکه تنظیمش کردم وقتی وصل شد اصلا دانلود نکنه راهی نداره که این خودشو اتوماتیک اپدیت کنه خیلی از شارژم رو مصرف میکنه.
سلام..

ازین پست پایین بخونین و ادامه بدین برین به پستهای جدیدترش راه حلهای زیادی پشت سرهم داده شده :

panther99
06-05-2012, 00:51
اوه اوه :18:

سَلام :دی

اَصن ندیده بودم شَرمنده..!

آپدیت های آویرا Free تا اونجایی که یادم میاد روی Internet security جواب نمیده ، چون بخشی از آپدیت اینترنت سکوریتی مربوط به دیتابیس امنیتی شبکه هست... پس جواب نمیده.

آپدیتش رو جدا دانلود کنید اگه لینک خواستین برای آپدیت آفلاین به روز اینترنت سکوریتی بهتون میدم.

چقدر هست حجمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A M ! N
06-05-2012, 01:09
چقدر هست حجمش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام..

حجمش هم 62 مگابایت هست تقریبا :

پسورد فایل :

panther99
06-05-2012, 17:17
اين آپديت رو تو آويرا پرميوم هم ميشه استفاده كرد ؟؟؟؟؟؟

A M ! N
06-05-2012, 17:27
اين آپديت رو تو آويرا پرميوم هم ميشه استفاده كرد ؟؟؟؟؟؟
سلام..

نه برای ورژن پرمیوم ازینجا بگیرین برای همین دیروز هست :

mohammadirani
07-05-2012, 13:38
سلام
من برای کرک کردن Idm همیشه میام این فایل رو با نوتپد باز میکنم و اعدادی رو وارد میکنم و سیو میکنم

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

ولی الان وقتی میخوام سیو کنم نمیشه و و avire پیغام میده که بلوک کرده این فایل رو و نمیزاره تغییراتی توش انجام بدم
باید چه شکلی بلاک رو از روی این فایل برداشت تا بتونم IDM رو بی دردسر کرک کنم؟

ورژن Avira Internet Security 12.0.0.860 رو نصب کردم

راستی Exception کجاست؟ هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم تا بعضی فایل ها رو به عنوان فایل سالم معرفی کنم

A M ! N
07-05-2012, 14:08
سلام
من برای کرک کردن Idm همیشه میام این فایل رو با نوتپد باز میکنم و اعدادی رو وارد میکنم و سیو میکنم

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

ولی الان وقتی میخوام سیو کنم نمیشه و و avire پیغام میده که بلوک کرده این فایل رو و نمیزاره تغییراتی توش انجام بدم
باید چه شکلی بلاک رو از روی این فایل برداشت تا بتونم IDM رو بی دردسر کرک کنم؟

ورژن Avira Internet Security 12.0.0.860 رو نصب کردم

راستی Exception کجاست؟ هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم تا بعضی فایل ها رو به عنوان فایل سالم معرفی کنم

سلام عزیز.

البته برای کرک کردن IDM کرکهای خوبی وجود داره نیاز چندانی به پتچ کردن فایل هاست نیست.

اما اگه خواستین این فایل رو ویرایش کنید از طریق Safe mode انجام بدین. ( سیستم رو ریستارت کنید و سریع کلید F8 بزنید و از لیست گزینه ی Safe mode رو انجام بدین و ازونجا راحت ویرایش میشه )

سوال دوم هم :

mohammadirani
07-05-2012, 14:43
غیر از safe mode راه دیگه ای وجود نداره؟
کلا نمیشه فایل های Block شده رو از بلاک در اورد؟

اخه من با سیف مود مشکل دارم.f8 که میزنم اونجا سیف مود ندارم.باید از طریق Run و Msconfig سیف مود رو بیارم که صبح وقتی این کار رو کردم دیگه ویندوز بالانیومد و ویندوز رو دوباره نصب کردم
من ویندوزم xp هستش

A M ! N
07-05-2012, 23:03
غیر از safe mode راه دیگه ای وجود نداره؟
کلا نمیشه فایل های Block شده رو از بلاک در اورد؟

اخه من با سیف مود مشکل دارم.f8 که میزنم اونجا سیف مود ندارم.باید از طریق Run و Msconfig سیف مود رو بیارم که صبح وقتی این کار رو کردم دیگه ویندوز بالانیومد و ویندوز رو دوباره نصب کردم
من ویندوزم xp هستش

سلام..

ببینید اگه فایل هاست در استفاده باشه که اکثرا هم هست ، چون یکی از فایلهای مهم شبکه هستش، ویرایش اینکار امکان پذیر نیست.. حتی بدون آویرا.. حالا آویرا که روی فایلهای مهم مث هاست مانیتور شدیدی داره، چون یکی از کارهایی که تروجان ها میکنن تغییر در فایل هاست هستش.

من ویندوزم xp هستش

یعنی شما وقتی دکمه ی اف 8 میزنین ، لیست میاد یا نمیاد ؟ دکمه ی تغییر فانکشن خاموش هست روی کیبوردتون ؟

امکان نداره اون لیست نیاد ، یه مشکلی اینجا هست بررسی کن.

panther99
08-05-2012, 00:18
آقا اين نسخه پرميوم Key يا كركي چيزي نميخواد ؟؟؟؟؟؟؟

A M ! N
08-05-2012, 01:41
آقا اين نسخه پرميوم Key يا كركي چيزي نميخواد ؟؟؟؟؟؟؟
چرا نسخه ی پرمیوم نیاز داره ، تنها نسخه ای که مجانی هست نسخه ی Avira free هستش

ازینجا کلیدهای پرمیوم رو بگیرین :

Avira PSSمیشه برای شما.

mohammadirani
08-05-2012, 08:36
سلام..

ببینید اگه فایل هاست در استفاده باشه که اکثرا هم هست ، چون یکی از فایلهای مهم شبکه هستش، ویرایش اینکار امکان پذیر نیست.. حتی بدون آویرا.. حالا آویرا که روی فایلهای مهم مث هاست مانیتور شدیدی داره، چون یکی از کارهایی که تروجان ها میکنن تغییر در فایل هاست هستش.

یعنی شما وقتی دکمه ی اف 8 میزنین ، لیست میاد یا نمیاد ؟ دکمه ی تغییر فانکشن خاموش هست روی کیبوردتون ؟

امکان نداره اون لیست نیاد ، یه مشکلی اینجا هست بررسی کن.

امین جان من مدت هاست با باز کردن hosts به شکل نوتپد و وارد کردن یه سری اعداد، IDM رو کرک میکردم.البته دیشب با پچ کرکش کردم. پس اینجور که میگی کار خوبی نبوده و اشتباه میکردم

در مورد سیف مود F8 که میزنم صفحه ای میادش ولی توش گزینه سیف مود نداره
تو run میرم msconfig رو تایپ میکنم بعدش تو تب Boot.ini میرم safeboot رو تیک میزنم و بعدش minimal

A M ! N
08-05-2012, 09:03
امین جان من مدت هاست با باز کردن hosts به شکل نوتپد و وارد کردن یه سری اعداد، IDM رو کرک میکردم.البته دیشب با پچ کرکش کردم. پس اینجور که میگی کار خوبی نبوده و اشتباه میکردم

تو run میرم msconfig رو تایپ میکنم بعدش تو تب Boot.ini میرم safeboot رو تیک میزنم و بعدش minimal

سلام..
محمد جان البته اون راه از طریق فایل هاست خودش به تنهایی کافی نیست. اون کار صرفا ارتباط IDM رو با سرورهای خودش قطع میکنه تا اینکه وقتی برنامه استارت میشه با سرورش چک نکنه ببینه که آیا سریالش قلابی هست یا نه. اون پچ ها خیلی بهتر هستن ، حتی بعد از نصب ورژن جدید یکبار دیگه اجراشون کنی دوباره پتچ میکنن به راحتی.

از نقاط ضعف روش هاست هم اینه که دیگه نمیشه برنامه رو آپدیت کرد از طریق خودش. و اینکه به سایت اصلی برنامه هم دیگه دسترسی ندارین مثلا برای دانلود ورژن جدید.

لپ تاپ دارین احیانا یا پی سی ؟ این اولین باریه همچین چیزی میشنوم. اسم گزینه هایی که میان رو میشه بگی بدونم کدوم صفحه میاد ؟

reza-atom
08-05-2012, 20:07
با سلام !

من الان یک آنتی ویروس آویرا (نسخه ی Free ورژن 12.0.0.898) رو نصب کردم و حالا سوالم اینه که 1. آپدیتهای این آنتی ویروس رو باید از کجا بگیرم ؟ 2. چه تنظیماتی برای امنیت بیشتر لازمه ؟
(عکس های پست اول لود نمیشه و مربوط به ورژن های قبلیه...)
ممنون

tak2750
09-05-2012, 17:56
ماز اویرا ورژن
Avira.Internet.Security.Suite.2012.12.0.0.860.Fina l
استفاده میکنم.
ولی وقتی میزنم که اپدیت بشه .این اتفاق نمی افته و دیتا بیس ویروسها اپدیت نمیشه

tak2750
09-05-2012, 18:06
ایا مشکل وب گارد اویرا هنوز وجود داره؟
یعنی سرعت دانلود رو میاورد پایین.ومثلا شما با ای دی ام 5 مگ از یه فایل رو دانلودمیکردید ولی 8 مگ از پهنای باندتون میرفت.

pedram_01
10-05-2012, 00:05
اوریا 2 تا مشگل بزرگ داره به کرک و پچ ها زیاد گیر میده و سرعت اسکن جالبی نداره

tak2750
10-05-2012, 09:23
ماز اویرا ورژن
Avira.Internet.Security.Suite.2012.12.0.0.860.Fina l
استفاده میکنم.
ولی وقتی میزنم که اپدیت بشه .این اتفاق نمی افته و دیتا بیس ویروسها اپدیت نمیشه

کسی این مشکل رو نداره؟
اخه ویروس کشی که اپدیت نشه به چه دردی میخوره؟
لطفا تو ضیح بدید.
,وقتی که تو صفحه اصلی روی استارت اپدیت موس رو نگه میدارم میتویسه
no update possible

Karkas20
10-05-2012, 09:29
کسی این مشکل رو نداره؟
لطفا تو ضیح بدید.

اویرا گاهی اوقات در موقع اپدیت شدن مشکل دار میشود که بعد از گذشت چند روز رفع میشه عزیز:46:

tak2750
10-05-2012, 15:48
کسی این مشکل رو نداره؟
لطفا تو ضیح بدید.
,وقتی که تو صفحه اصلی روی استارت اپدیت موس رو نگه میدارم میتویسه
no update possible

اویرا گاهی اوقات در موقع اپدیت شدن مشکل دار میشود که بعد از گذشت چند روز رفع میشه عزیز:46:

من سالها از اویرا استفاده میکردم ولی همیشه از این بیخیالیش بدم میومد.هیچ وقت سعی نمیکنه مشکلاتش رو درست کنه.
بعداز چند سال هنوز مشکل پایین اوردن سرعت دانلود توسط وب گارد وجود داره.
حالا هم مشکل اپدیت.
اخه کدوم انتی ویروس رو دیدید که مشکل اپدیت داشته باشه.
دوباره مجبور شدم که پاکش کنم.
با تمام خوبی هایی که داشت.ولی این دو تا مشکل واقعا رو اعصاب ادم راه میرفتند

Karkas20
11-05-2012, 22:03
من سالها از اویرا استفاده میکردم ولی همیشه از این بیخیالیش بدم میومد.هیچ وقت سعی نمیکنه مشکلاتش رو درست کنه.
بعداز چند سال هنوز مشکل پایین اوردن سرعت دانلود توسط وب گارد وجود داره.
حالا هم مشکل اپدیت.
اخه کدوم انتی ویروس رو دیدید که مشکل اپدیت داشته باشه.
دوباره مجبور شدم که پاکش کنم.
با تمام خوبی هایی که داشت.ولی این دو تا مشکل واقعا رو اعصاب ادم راه میرفتند

به نظر من برای انتخاب سوییت جدید یک سری به این تایپیک بزنید

Little Sparrow
14-05-2012, 17:04
دوستان از کجا بفهمم اخرین اپدیت اومده برای اویرا کدومه؟منظورم اپدیت دیتابیس هست نه خود برنامه.
مثلا الان مال من نوشته
Virus defination file 7.11.30.20
تو سایت خودش کجا میزنه اخرین اپدیت کدومه؟
چون Eset nod32 تو سایتش میگفت مثلا این اخرین اپدیت هست و درونش شناسایی این فایل ها اضافه شدن.
کلا سایت اویرا این ویژگی رو نداره؟
*ویرایش
پیدا کردم خودم ببخشید.

kases
14-05-2012, 17:17
دوستان از کجا بفهمم اخرین اپدیت اومده برای اویرا کدومه؟منظورم اپدیت دیتابیس هست نه خود برنامه.
مثلا الان مال من نوشته
Virus defination file 7.11.30.20
تو سایت خودش کجا میزنه اخرین اپدیت کدومه؟
چون Eset nod32 تو سایتش میگفت مثلا این اخرین اپدیت هست و درونش شناسایی این فایل ها اضافه شدن.
کلا سایت اویرا این ویژگی رو نداره؟
*ویرایش
پیدا کردم خودم ببخشید.

سلام عزیز

حداقل جواب میزاشتی اینجا بقیه دوستان استفاده میکردن

Little Sparrow
14-05-2012, 17:40
سلام عزیز

حداقل جواب میزاشتی اینجا بقیه دوستان استفاده میکردن
چشم.
این لیست اپدیت ها:

برای جزئیات روی هر اپدیت کلیک کنید تا بگه در اون اپدیت چه مخرب های جدیدی شناسایی میشن.
اینم لیست مخرب ها:

kases
14-05-2012, 17:45
چشم.
این لیست اپدیت ها:

برای جزئیات روی هر اپدیت کلیک کنید تا بگه در اون اپدیت چه مخرب های جدیدی شناسایی میشن.
اینم لیست مخرب ها:

ممنون داداش:11:

خیلی خفنه واقعا بدرد بخوره:20:

mohammadirani
16-05-2012, 15:23
یه فایل کیگن رو هر چی میزارم تو لیست سفید و امن بازم گیر میده و به عنوان ویروس میشناسه و پاک میکنه
این لیست سفید مگه تزئینی هستش؟

فایل زیر رو میگم
ببینید واقعا ویروسه یا نه

jolan57
16-05-2012, 15:54
یه فایل کیگن رو هر چی میزارم تو لیست سفید و امن بازم گیر میده و به عنوان ویروس میشناسه و پاک میکنه

فایل زیر رو میگم

لینک خرابه

No such file exist

kases
16-05-2012, 16:06

فایل زیر رو میگم

سلام

شما باید طبق عکس فایل به قسمتهای اسکنر و ریل تایم پروتکشن وارد کنید

در ضمن لینک خرابه

patal
17-05-2012, 15:42
لطفا کلید جدیدم آرزوست :11:

AMIR.KIK
17-05-2012, 16:03
لطفا کلید جدیدم آرزوست :11:
آرزوت برآورده شد :31:

کلید جدید برای سکیورتی و پرمیوم

dany_3p4u
18-05-2012, 13:47
سلام
من از آویرای فیری استفاده می کنم
چند روزه آپ دیت نمی شه و وقتی خودمم می زنم آپدیت شه می گه نتونست آپدیت کنه!
با آی پی ایران و غیر ایران هم تست کردم نشد!

A M ! N
18-05-2012, 18:05
سلام

چندی پیش ( حدودا 10 می ) آویرا یک آپدیت خراب و ناقص رو داخل آپدیت های خودش داشت که باعث میشد که ProActive آویرا پروسس های مهم و حیاتی سیستم رو بلاک کنه .. که باعث شده بود سیستم به کلی دجار اختلال بشه :

که خوشبختانه بعد از چندروز پیگیری در تاریخ 14 می با قرار دادن یک سرویس پک درون آپدیت جدید این مشکل برطرف شد، طبق چیزی که گزارش شد هم اکنون بخش ProActive آویرا حذف شده توسط این سرویس پک برای ورژنهای Avira Premium / Internet Security

پرو اکتیو آویرا فعلا در دست آنالیز هستش تا باگهاش رفع بشه به محض رفع مشکلات دوباره با آپدیت جدیدی به هردو ورژن اضافه خواهد شد.

این مشکل فقط برای کاربرین 32 بیتی اتفاق افتاده چون که پرو اکتیو در ورژن 32 بیت به طور پیشفرض روشن هستش.

Travis Witteveen مدیر اجرایی و بخش فروش آویرا طی بیانیه ای از کاربرین آویرا عذرخواهی کرده و از صبر و بردباری اونا تشکر کرده.

موفق باشید:40:

pedram_01
18-05-2012, 22:30
چرا نمیتونم اویرا نصب کنم تا همین دیروز میتونستم ولی الان نمیشه

همین جا گیر میکنه

و وقتی کنسل رو میزنم این میاد

dany_3p4u
22-05-2012, 19:59
سلام

آپ ................................................

tak2750
22-05-2012, 20:45
سلام
منم همین مشکل رو دارم .من از اینترنت سکیورتی 12 استفاده میکنم.
جالبه که واسه تو لااقل میگه که نتونست اپدیت کنه.واسه من هر چه قدر دکمه اپدیت رو میزنم هیچ عکس العمملی نشون نمی ده.

هیچ کس هم نمیگه مشکل از کجاست

تازه وقتی هم که اپدیت میشه سرعت اپدیت از 2 کیلوبایت بالاتر نمیره.:19:

A M ! N
22-05-2012, 21:41
سلام..
به نظر میاد فعلا سرورهای آپدیت آویرا به مشکل برخورن بخاطر همون مشکلی که خدمتتون عرض کردم به وجود اومده.

احتمالا درچندروزه آینده درست خواهد شد.. درطول این مدت بهتره که از راه آفلاین آپدیت انجام بدین.

DVB4IR
23-05-2012, 14:49
متاسفانه آویرا معلوم نیست چرا اینجوری شده !!

rsh
24-05-2012, 21:40
تنها اویرا اینجوری نشده avast هم اپدیت نمیشه

Karkas20
24-05-2012, 23:05
تنها اویرا اینجوری نشده avast هم اپدیت نمیشه

اویرا که عادی شده / گاهی اوقات مشکل اپدیت کردن پیدا میکنه که تا 1 هفته ادامه دارد

mx_2dar
25-05-2012, 00:27

امیرجان دستت طلا بدجوری کفگیر به ته دیگ خورده بود ، key انتی ویر پیدا نمیشد وارز بی بی رو شخم زدم همش اکسپایر شده بود فقط از یه سایت روسی یکی کش رفتم که اعتبارشم یه ماه مونده بود
سوراخشو به ما هم یاد بده :31:

tak2750
25-05-2012, 09:17
کسی میدونه نسخه افلاین ایینترنت سکیورتی 2012 رو باید از کجا بگیرم؟
ایا اپدیت اینترنت سکیورتی با پریموم فرق داره؟

zehneziba11
26-05-2012, 10:41

سلام من از key شما خواستم استفاده کنم متاسفانه قبول نکرد اگر کلید جدید دارید لطفا قرار دهید چون انتی ویروسم غیر فعال شده

ممنون میشم کمک کنید

rz21
26-05-2012, 14:44
جدید ترین کلید نسخه Antivirus 2012 ندارین؟

A M ! N
26-05-2012, 15:39
کسی میدونه نسخه افلاین ایینترنت سکیورتی 2012 رو باید از کجا بگیرم؟
ایا اپدیت اینترنت سکیورتی با پریموم فرق داره؟

همه ی این آپدیتها باهم مشترک هستن و میشه برای همدیگر استفاده کرد.

فقط سرورهای ورژنهای پولی و ورژنهای رایگان باهم فرق داره ولی درکل هردو یک چیزی رو ارائه میکنن،

لینک پایین باید کمکتون کنه :

AMIR.KIK
26-05-2012, 16:15
Key Avira Internet Security

پسورد: amir

rz21
26-05-2012, 16:38
Key Avira Internet Security

من برای انتی ویروس میخواستم.این هم که دادین اجرا نمیشه و ارور میده همچنین توی محل مورد نظر هم کپی نمیشه.چی کار کنم؟

AMIR.KIK
26-05-2012, 17:25

tak2750
27-05-2012, 08:12
مشکل اپدیت اویرا مثل اینکه درست شده

GHAGHALEELEE
27-05-2012, 14:36
سلام
میدونید چطوری میشه فایلی یا فولدری برای انتی ویروس بعنوان فایل مطمئن مشخص کرد؟ روی فایل که اسکن میکنم و بعد always ignor رو میزنم بازم دفعه بعد بعنوان ویروس میهواد ازم پاکش کنم یا اسکنش کنم.
خدا اجرتون بده.

Karkas20
27-05-2012, 14:42
سلام
میدونید چطوری میشه فایلی یا فولدری برای انتی ویروس بعنوان فایل مطمئن مشخص کرد؟ روی فایل که اسکن میکنم و بعد always ignor رو میزنم بازم دفعه بعد بعنوان ویروس میهواد ازم پاکش کنم یا اسکنش کنم.
خدا اجرتون بده.

پست بالا را مشاهده بکنید

cnn
27-05-2012, 16:05

درود
این هم جواب نداد!!!!!!!!:24:

AMIR.KIK
27-05-2012, 16:45
درود
این هم جواب نداد!!!!!!!!:24:
این رو امتحان کن پست #2738 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
27-05-2012, 19:12
key Avira Premium Security Suite 10 & Avira Internet Security 2012

کلیدها رو تست کنید ببینید جواب میده.

شادباشید:40:

am_omid
27-05-2012, 20:04
key Avira Premium Security Suite 10 & Avira Internet Security 2012

کلیدها رو تست کنید ببینید جواب میده.

اینم جواب نمیده.....:19:
آقا خیس شدیم رفت! چترمون بسته شده!!

leo_meb
28-05-2012, 01:40
کلیدها جواب نمیده.

DVB4IR
28-05-2012, 02:03
:41:من یکی کلا بیخیال آویرا شدم
الان Trend Micro Titanium Maximum Security 2012 گرفتم که اونم واسش کد فعال سازی گیر نمیاد !!! گرفتاری شدیم

ALI . R
28-05-2012, 17:41
AVIRA INTERNET SECURITY & AVIRA ANTIVIRUS PREMIUM for key 3 month

سلام
این کی رو امتحان کنید احتمالا جواب بده : کلید 3 ماهه :